PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mehmet Yılmaz - Yardımcı Antrenör

Bayraktaroğlu
26.10.2017, 12:47
hayırlı olsun

https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-da-mehmet-yilmaz-antrenmana-cikti-h477540.html

Hami_41
26.10.2017, 12:50
Hayırlı olsun Trabzonspor'a gönülden bağlı bi futbolcuydu inşallah bu goreviyle gereken katkıyı yapar. Severim kendisini

oflubektas
26.10.2017, 12:50
İlk iş Dam Doy'a son vuruş çalıştırsın. "Dediğimi yap ama yaptıklarımı yapma" desin :)

Ozan Yılmaz
26.10.2017, 13:02
takıma bir şey katar mı?

sanmam.

bari kendini geliştirsin stajyer olarak.

atomantcum
26.10.2017, 13:10
Futbolu bıraktıktan sonra yaptığı tek iş aspor'da yorumculuk olan bir adamdır kendisi. Hadi iyi bir yorumcu olsa neyse diyeceğim de o kadar boş, o kadar sallamasyon konuşuyordu ki dinlemesi mümkün değildi. Getirdik antrenör yaptık. Akıl, fikir.

pazarkapılı
26.10.2017, 13:26
merhaba populerlik, merhaba adamcılık, bye bye bilim, çalısma, takip, sıradanlık, hakedis....bye bye....

Gürkan Asma
26.10.2017, 13:28
Belki motivasyon olarak yardımcı olur, takımı hazırlar. Onun dışında pek etkisi olacağını sanmıyorum :)

cewat
26.10.2017, 13:29
Bir camiada hiç mi futbol hayatı bittikten sonra antrenörlük eğitimi alıp seminerlere katılan.? Kendini geliştirmek için bulduğu her kursa giren.? Sonra kendisine büyük hoca olma hedefi koyup gelip yönetime beni alt yapıda görevlendirin, kendimi geliştirip ve kanıtlayıp A takıma hazır hale geleyim, gerekirse yardımcı hoca olarak da çalışayım vs. vs. diyebilen bir eski futbolcu olmaz arkadaş?

Kimi neresinden tutsan elinde kalıyor. Zorla tutup karakteri iyi olan emekli oyuncularımızı döve döve eğitimlere kurslara göndermemiz lazım artık. Nefret ettik sadece futbol hayatındaki bilgisiyle tepeden küt diye kulübeye gelen eğitimsiz eski futbolculardan.

Mehmet Yılmaz gıyabında söylesem de genele hitaben konuşuyorum. Bu şekilde başarılı olmak milyonda bir ihtimaldir. Allah sonumuzu hayır etsin.!

Turgay Atalay
26.10.2017, 13:31
Acuna çık, Aspora çık, yıkama yağlamaya giriş, futbolun gereklerine ilişkin hiçbir bilgin olmasın, yorumculuk dahi yapama, gel gör ki yıkama yağlamanın mucizevi sonucu olarak Trabzonspora yardımcı antrenör ol. Kulübe veya teknik ekibe verecek hiçbirşeyi olduğunu zerre miktarı düşünmüyorum.

cebcare
26.10.2017, 13:36
Hayırlı olsun en azından Trabzonsporlu ha ne verir pek bir şey vermez ama bir umut işte.
Hüseyin cimşir olsa daha iyi olurdu en azından daha tecrübeliydi.

C.Guleryuz
26.10.2017, 13:48
Saçlarımın yarısını yolmama neden olan Mehmet Yılmaz yıllar sonra antrenör olarak geri döndü.
Çıldırmaya hazır mısınız? :)

worldmaster
26.10.2017, 14:26
hakkinda bilgim yok ama bi sey katacagini dusunmuyorum. Profesyonellik gun gectikce kulupten uzaklasiyor

Oruç
26.10.2017, 14:30
Ben de paşayım sen de paşasın hepimiz paşayız.

Yaşasın özevlatspor.

Ogün YAZICI
26.10.2017, 14:50
Biz diyoruz ki adamcılık olmasın takım Burak Yılmaz'ın hegomanyasından kurtulsun Burak Yılmaz'ın kankisini yardımcı antrenörlüğe getiriyorlar.
Not:Mehmet Yılmaz'ın oyunculuğunu yorumculuğunu karakterini severim

Cengiz Çubukcu
26.10.2017, 15:08
Belki motivasyon olarak yardımcı olur, takımı hazırlar. Onun dışında pek etkisi olacağını sanmıyorum :)

bunu yapsın yeter :)

DeAgLeMaNyAq
29.10.2017, 01:18
Mehmet Yılmaz'ı severim ama bu iş için çok geç kaldı. Neredeyse yaşıt olduğu Tudor bugün GS'nin başında ve antrenörlüğe başlayalı 8 yıl olmuş. Mehmet Yılmaz'ın daha lisansı bile yok. Kendisinde hocalık potansiyeli olup olmayacağını zaman gösterir. Şu aşamada takıma sadece abilik yapabilir...

selcuk
29.10.2017, 01:20
hayirli olsun, ins. hak eder bu mevkiyi

Mustafa YILMAZ
29.10.2017, 01:37
bu işten bir beklentisi olduğunu düşünmüyorum veya antrenörlük yada hocalık fikri olduğunuda düşünmüyorum muhtemelen gel antremanda denge ol, gölge ol, orada gözük diye teklif yapıldı oda kabul etti.

hayırlısı. motivasyon anlamında + olsun ve gereksiz işlere girmesin yeter. yani hedeflenen katkıyı inşallah verir

batuhanTs
29.10.2017, 03:08
ne meziyeti var da bu göreve uygun görüldü ?

tonya55
29.10.2017, 10:00
mehmet dogru isim ama hüseyin çimsir neden görev almaz bu kulupte anlamıs degilim.

Travelair
29.10.2017, 10:37
Belli ki kariyer yüzünden değil, köprü görevi olacağından tercih edilmiş. Bu arada Rıza hocadan öğrenip kendini geliştirebilirse onun ve Trabzonspor adına kâr olur. Hayırlı olsun

Ege Kum
30.10.2017, 00:40
Teknik taktik anlamda pek bişey katamayacağını eminim yönetimde biliyordur ancak büyük bir Trabzonspor aşığı olduğu yadsınamaz takıma ruh katması için alındığını düşünüyorum guruplaşmaları engelleyecektir yönetiminin amacı eğer buysa tebrik ediyorum güzel hamle.

ibrahim
03.11.2017, 01:48
Facebook sayfasında Okan Buruk ile boy boy resimleri vardı bir çok tff seminerinde. Lisans çalışması yaptığını biliyorum ama türü cinsi nedir bilmiyorum.

bordoylamavi
03.11.2017, 08:56
iyi adamdır mehmet. trabzonspor a bağlı biridir. hocalığınuı bilemem ama camia için doğru bir tercih

alone_6161
09.11.2017, 18:15
Futbolculuğunu attığı gollerle değil de maalesef sürekli ücretine iyileştirme istemesiyle hatırlıyorum. Bir yerel gazete de yardımcı hocalığıyla ilgili olarak "ara ara yapılan çift kale maçlarda da oynayıp, şık gollere imza atan Mehmet Yılmaz için oyuncular da “Kral aramıza hoş geldin” yorumları yapıyor." demiş. Treni kaçırmışız desenize, Mehmet Yılmaz şık gollere imza atmaya jübileden sonra başlamış belli ki.