PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aralık Kongresinde Başkan Kim Olmalı?

tanjugunduz
21.10.2017, 22:28
dostlar ersun adisini gönderdik çok şükür bu yönetimde zaten gidici yalnız şuan ki hatalara düşmemek için acaba kim başkan olmalı yada kimi desteklemeli ?

OrkHun
21.10.2017, 22:32
nevzat aydın.

yanına m.y. alp ve bekiroğlu'nu da alsın. hekimoğlu aday olmayacaksa kulaçoğlu da gelebilir.
özkan sümer-sadri şener'den de dışarıdan destek alsınlar.

ha bizim kongre bu ekibi değil gidip iho'yu seçer kesin, o ayrı.

gurur6134
21.10.2017, 22:40
Ozkan sumer baskanliginda kulacoglu ahmet agaoglu nevzat aydin yonetimi utopyo gibi gelebilir ama kurtulusumuz bu olur..bu herifler en azindan klube girdi gireli bizi bitirmekden baska bir yarari olmayan siyasetden ve siyadilerden biraz olsun uzak dururlar..ha boyle bir yonetimi sececek delege yapisina sahipmiyiz derseniz malesef..

BERBATOV61
21.10.2017, 22:49
Yasa masa neyse değişip bu takım satılmalı.

DarkBlooD
21.10.2017, 22:50
... Sadri şener...

Fatih Öztürk
21.10.2017, 22:52
1 milyar tl döndürülemez borç var kimse gelmeye cesaret edemez

tanjugunduz
21.10.2017, 22:52
Ahmet Ağaoğlu acaba yöneticilik yapmak ister mi sanki bir TV programında artık yapmama gibi birşeyler söylemişti diye hatırlıyorum . Sadri başkan da yapmaz gibi geliyor . Celil bey kapıyı kapattı. geriye nevzat Aydın ve kulacoglu kaldı başka da aklıma kimse gelmiyor o kadar biçareyiz.

Ersun yanal istifa

bach72
21.10.2017, 22:53
Nevzat Aydın'ın olmasını isterdim ama Trabzon da yaşamıyor.Kesinlikle Trabzon da yaşayan bu kentin kültürünü,ruhunu özümsemiş biri olmalı.Mehmet ONGAN olabiir.

redbul
21.10.2017, 22:53
bu takımı toplayacak tek adam sadri şener dir

Mustafa YILMAZ
21.10.2017, 22:54
şunu herkes görmeli eğer mevcut iktidara yakın bir başkan olursa daha dip yaparız. zira söz geçirdiği bir yönetime başka hesaplardan istediği kararı aldırır keza torpille istediği kişiyi işe sokturur sonra istediği oyuncuyu aldırır. daha uzar gider bu. bunun akp ile ilgisi yok chp olsaydı onun tersi olmalıydı.

şuan en sağlam gözüken sadri şener.

sasone
21.10.2017, 22:56
Nevzat Aydın diyor Trabzonspor Başkanlığı için taraftarımız,en fazla asbaşkan olacak bir ergen ruhludan başkan istiyor bizim taraftar.

Muharrem Usta eğer onun bunun dengesini koruma ve kollama gütmeden,inandığı ve Trabzonla kavgası olmayan ciddi yöneticilerle çalışacaksa devam etmeli,yoksa anahtarları götürüp Özkan Sümer'e versinler.

Bizim Özkan Sümer'e verecek aklımız yoktur,o nasıl yönetirse öyle olmalı.

olcay_61
21.10.2017, 23:01
Atay Aktuğvari biri olsun

Ahmet Kara
21.10.2017, 23:03
Bize siyasetten uzak bir adam lazim.

Mustafa YILMAZ
21.10.2017, 23:04
6 yönetici istifa ettiğine göre artık seçimli kongre kaçınılmaz oldu. usta'nın başka yolu yok.

inşallah siyasilerin atadığı bir başkan gelmez yoksa sonumuz kötü olur.

ilelebeTS
21.10.2017, 23:08
Kongre Aralık'ta ama 2018 Aralık'ta. 6 yönetici istifa etti artık oralara kalmaz iş. Futbolun içinden gelen bir aday çıkması lazım diyordum ama Nevzat Aydın da olabilir. Bizi siyasetten kurtaracak adamlardan biridir.

Mert'
21.10.2017, 23:08
Gönül ister ki Nevzat Aydın veya Sadri Şener veya Ahmet Ağaoğlu.
Ama realite de bu 3 isim çok ütopik. Borç da inanılmaz olunca işimiz zor.

zaqua
21.10.2017, 23:09
Siyasetle hiç işi olmayan, mümkünse iş adamı değilde akademisyen ya da benzeri bir kariyeri olan, 25 yaş üstü transfer yapmayacağına ve tavan maaşı 1 M € civarında belirleyeceğine söz verebilecek bir profil var mıdır?

celaledtin
21.10.2017, 23:10
Ne kongresi be. Haftaya gayse yi yenince herşey sürtliman olacak.

celaledtin
21.10.2017, 23:11
Kardeş tam beni tarif etmişsin.

Enaldo61
21.10.2017, 23:12
Nevzat Aydın başkan olsun.

Süper Golcü
21.10.2017, 23:18
nevzat aydın

danger00
21.10.2017, 23:21
iho gelir ve toprağı da atar artık.

sonra da katar falan bir satış olur.

ts_tuncay_ts
21.10.2017, 23:22
Kim gelirse gelsin ama hükümet yalakası birinin adamı olmasın...

Süper Golcü
21.10.2017, 23:27
kim gelirse gelsin, trabzonsporluluğu kendi menfaatlerinin önüne geçsin de başarısız olsun , ben bunu görmek istiyorum artık, buna en yakın aday benim için nevzat aydın, çok aday olabilecek insan tanımıyorum olursa da böyle olsun

Yusuf BALCI
21.10.2017, 23:30
kim gelirse gelsin bizden bir cacık olmaz bu saatten sonra

merdeme
21.10.2017, 23:34
Birkaç gün önce başka bir başlıkta yazmıştım:

Özkan Sümer
Faruk Özak
Atay Aktuğ
Nuri Albayrak
Sadri Şener
İbrahim Hacıosmanoğlu
Muharrem Usta.

Son yılları yazdım, atladıklarım da eklenebilir.

Bu başkanlardan hangisi Trabzon'da ikamet edip sürekli takımı takip etmiş, kulüp binasında çok vakit geçirmiş ve şehirde yaşayan halkla iletişim kurmuştur. Bildiğimiz kadarıyla Muharrem başkan Trabzon'da yaşamıyor.

Bu mutlak gereklilik değildir fakat diğer Anadolu şehirlerinin başkanları takımla daha çok iç içe. Bizdeyse bu kadar rezillik yaşandı başkan daha takımı karşısına almış değil.

Biz Trabzon'da yaşamıyoruz. Şehirde takıma sahip çıkacak ve tüm zamanını kulüp için harcayacak, sağlam yöneticiler görevlendirebilecek bir başkan adayı yok mudur?

DeAgLeMaNyAq
21.10.2017, 23:37
Başkan sanal ortamdan seçilirse Nevzat Aydın kazanır diğer türlü iktidar karşısındayken Trabzon lobisini yanına çekemez...

zafer6161
21.10.2017, 23:38
Faruk Özak olacak.sessizce çalışıyor

shootems
21.10.2017, 23:45
Muharrem Usta gerçekten Trabzonsporu bitirme projesi miydi ?

IHO ile kafa kafaya geldiler başarısızlık anlamıda

Gürkan Asma
21.10.2017, 23:47
.......https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171021/3f1b12a1d7d90eee0db5b731b8fa7281.jpg

adiloş bebe
21.10.2017, 23:49
nevzat aydın, Mehmet yiğitalp, hakan kulaçoğlu, özkan sümer gibi isimlerin yönetici olduğu bir kadro gelmesini isterim başlarındada iho ve usta dışında kim olursa olsun

Mert'
21.10.2017, 23:51
Bu hesap troll değil mi??

ts_tuncay_ts
21.10.2017, 23:53
Muharrem Usta gerçekten Trabzonsporu bitirme projesi miydi ?

IHO ile kafa kafaya geldiler başarısızlık anlamıda
Arada fark var ama...İho zamanında hakemler biçiyordu bizi.Bildiğin kasti olarak biçiliyorduk.Aldığımız en farklı yenilgi 4-0 o da Napoli'den...

Muharrem Usta zamanında hakem hatası olmamasına rağmen 7-0 yenildik, 6-0 yenildik,3-0'dan 4-3 yenildik, 6-1 yenildik...Sokaklarda futbol bilmeyen adamın bile diline düştük.Geçen sene bu sene için hedef şampiyonluk dediler o yüzden Avrupa kupasını hedeften çıkardılar.

İho'yu savunmuyorum ama tarihimizin en kötü başkanı kim deseler açık ara Muharrem Usta derim...

yorumsuz6117
21.10.2017, 23:54
Bu hesap troll değil mi??

Hesap troll ama o açıklamalar gerçek.. :)

Mert'
21.10.2017, 23:56
Hesap troll ama o açıklamalar gerçek.. :)

Melih Gökçek mi önce gider bu mu? :D :D

robinhood61
22.10.2017, 00:01
Siyaset, rant, menejerlerin pis oyunları ve kapital sistem ilk önce futbolu daha sonra da Trabzonspor'u bitirdi. Elveda Trabzonspor! 70 li ve 80 li yıllarda yaşattıklarınla bir efsane oldun o bize yeter. En güzel yıllar bitti kötü ve mutsuz bir çağ başladı. Uyanın artık...

ibrahim
22.10.2017, 00:02
Bunun için öyle bir kongrenin olması gerekiyor. Adam pişkin beyler...

Gürkan Asma
22.10.2017, 00:08
Bu hesap troll değil mi??Facebook hesabı, bugüne kadar fake bi paylaşım yapmadı. Ne tweet attıysa burda da aynı anda aynı şeyi yazıyordu hep. Emin değilim ama.

Ahmet Aksu
22.10.2017, 00:10
aynen biz siyasetten dem vuruyoruz ama işin içinde rant ve menejerlik te var. kimlere nasıl paralar yediriyorlar belli değil..

Siyaset, rant, menejerlerin pis oyunları ve kapital sistem ilk önce futbolu daha sonra da Trabzonspor'u bitirdi. Elveda Trabzonspor! 70 li ve 80 li yıllarda yaşattıklarınla bir efsane oldun o bize yeter. En güzel yıllar bitti kötü ve mutsuz bir çağ başladı. Uyanın artık...

Mert'
22.10.2017, 00:12
Facebook hesabı, bugüne kadar fake bi paylaşım yapmadı. Ne tweet attıysa burda da aynı anda aynı şeyi yazıyordu hep. Emin değilim ama.

Fakedir ya. İnanmak bile istemiyorum gerçek olacağına. Seçimle gelen seçimle gider falan.

Doğan BULAT
22.10.2017, 00:16
ah ulan ah eski taraftarlar olacaktı şimdi O koltukta 1 dk oturtmazlardı seni. Futbolcular şimdi Trabzon'a giremezdi.

sametaydin
22.10.2017, 00:20
Kim gelir bilmiyorum ama futboldan anlayan hocadan anlayan birisi gelse çok iyi olur.

Mustafa YILMAZ
22.10.2017, 00:21
ulan hala istifa yok göreve devam diyor şaka gibi.

bu şahıs görevde kalırsa sıradanlığı kabul etmiştir şehir. büyük takım olmaktan çıkmayı kabul etmiştir.

bedel ödetirse taraftar büyüksündür.

İbrahim CİHAN
22.10.2017, 00:26
nevzat aydın, Mehmet yiğitalp, hakan kulaçoğlu, özkan sümer gibi isimlerin yönetici olduğu bir kadro gelmesini isterim başlarındada iho ve usta dışında kim olursa olsun

Aman renktaş! Her "o olmasın da kim olursa olsun" dediğimizde başımıza daha kötüsü geliyor. Deme aman.

ErtuGrul
22.10.2017, 00:36
Özkan Sümer başkanlığında siyasete bulaşmamış beş kişilik bir yönetim kurulu bile düzlüğe çıkmamızı sağlar.

bach72
22.10.2017, 00:48
Gerçekçi olmak lazım.Özkan Sümer'in başkan olması bizi kurtarmaz.1 katrilyona yakım borç var.Hekimoğlu bile aday olmam diyor çünkü bu borcu çeviremiyeceğini biliyor.Trabzonspor batık bir kulüptür.Bu gerçekle yaşamaya alışalım artık.

sametaydin
22.10.2017, 00:49
kim başkan olursa olsun bu kulüp başarıyı zor yakalar.

ilyskm
22.10.2017, 00:53
Amatör zihniyete dönmeden bu iş düzelmez, düzeltilemez... siyasetten arındırılmadıkça bu iş hiç düzeltilemez

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

My
22.10.2017, 00:55
Muharrem Usta: “Hayırlı uğurlu olsun. Kendi bilecekleri iş. Kongre yapılmayacak ve seçim zamanına kadar mevcut başkan olarak devam edeceğim.”

:)

serdaracıl
22.10.2017, 00:56
Gerçekçi olmak lazım.Özkan Sümer'in başkan olması bizi kurtarmaz.1 katrilyona yakım borç var.Hekimoğlu bile aday olmam diyor çünkü bu borcu çeviremiyeceğini biliyor.Trabzonspor batık bir kulüptür.Bu gerçekle yaşamaya alışalım artık.

Hocam kimse cebinden çıkarıp para vermiyor. Bize parayı akıllaı kullanan adam lazım.

cubido
22.10.2017, 01:03
Nevzat aday olmaz, olsa da asla seçmezler.

DeAgLeMaNyAq
22.10.2017, 01:06

Sorunu yüksek borç değil gelirin düşük olması. Sen her sene şampiyonluğa oynayıp şampiyonlar ligine katıl, kulübün 150-200 milyon liralık ortalama geliri bir anda 400 milyon liraya çıkar. O borçta 5 senede kapanır. Ama bu sadece teorikte işleyen bir kural. Sportif başarı olmayınca o borç hiçbir şekilde kapanmaz. Yusuf ve Abdulkadir'in satışları 1 yıllık faiz yükümüzü bile karşılamaz. Hacıosmanoğlu transfer rekoru kırıp şampiyonluğa oynarız diye zannetti. Usta da ya herro ya merro diyerek aynı riske girip sportif başarı yakalarsam bu borcun altından kalkarız diye düşündü. Sonuç fiyasko...

jairzinho
22.10.2017, 01:07
celil hekimoğlu+hakan kulaçoğlu.net

zaten son seçimde az farkla kaybetmişti.

Mustafa YILMAZ
22.10.2017, 01:27
tepki için sadece vira grubu gitmiş diğerleri eğlencede.

dediğini yapar usta o zaman seçim meçim olmaz küme düşünceye kadar.

Sefer A.
22.10.2017, 01:42
Nevzat aday olmaz, olsa da asla seçmezler.
peki neden ?

Kadir
22.10.2017, 01:46
Bu Facebook hesabı orijinal mi?

Sefa Alış
22.10.2017, 01:50
Nevzat Aydın - Sadri Şener. Bu iki ismin birlikte çalıştığı bir yönetim hayal ediyorum. Ama bize yedirmezler. Kulüp, sponsorundan tut da taraftar grubuna kadar siyasete batmış. Locaları bile "efenim bak şu isimlere kiraladık" diye malum yerlere iletiyorlar. 2010/2011 sezonundan sonra maalesef bizim kulübümüze siyasi denetim arttı. Gelinen nokta belli. Her sezon yeni bir başlangıç, sonrası hüsran.

umutberna
22.10.2017, 01:53
Malesef Ozkan Sumerden baska kimse fayda sağlayamaz.

bach72
22.10.2017, 01:56
BMN den bir başkan adayı çıkarın destekleyelim.Öyle abartılacak bir durum değil.Gelen zaten kulübü bankalara borçlandırıp öyle döndürüyor kulübü.Plan programı belirleriz.Broşürleri bastırırız.Adayımızı destekleriz.Broşür el ilanları,poster falan dert değil.100kişi 100 tl versek seçim kampanyasının bütçesini oluştururuz.Başkan adayımızada kongrede güzel bir konuşma metni hazırladık mı tamamdır.

6Şafak Aydın1
22.10.2017, 01:58
buralardan görebildigimiz kadar satilmis üyeler kongreyi manipüle ediyor. mafyavari kongrelerden birak sportif basariyi ancak yarali filan cikar. büyük sorun.

Murathan
22.10.2017, 02:01
Nevzat aydın yazıyorlar ciddi ciddi.
ya Allah aşkına azıcık uzak durun, her şey hakkında fikir belirtmenize gerek yok lütfen hadi hadi.

İbrahim CİHAN
22.10.2017, 03:21
Nevzat aydın yazıyorlar ciddi ciddi.
ya Allah aşkına azıcık uzak durun, her şey hakkında fikir belirtmenize gerek yok lütfen hadi hadi.

Neden Nevzat Aydın olmaz?

Ozan Yılmaz
22.10.2017, 03:25
Bize devrimi tekrar yaşatabilecek inançlı, akıllı ve en önemlisi güçlü, karakterli bir başkan ve bu uğurda gözü kara yöneticiler lazım.

Timur Bey
22.10.2017, 03:45
Sadri Şener dışında bu işi kotarabilecek biri görünmüyor. O da aday olmayacağına göre işimiz çok zor.

Karmam
22.10.2017, 07:30
nevzat aydın diyenlere kahkahalarla gülüyorum. aynı adamlar geçen sene takımın ilk devre performansından sonra etmediği küfürü bırakmıyordu

sadri şener diyenlere de ayrı bir yerime gülüyorum. usta rıza'yı getirdi diye samet'i getiremediği için trabzonspor'dan istifa eden sadri'yi istiyorlar. gelsin sadri de galatasaray abdülkadir ve yazıcı'yı ücretsiz istiyormuş hemen peşkeşini çeksin, varsa birkaç iyi oyuncu daha "kimse trabzonspor'dan büyük değildir" diye beyinsiz taraftarımızı dolduruşa getirip onları da kulüpten kovsun. sonra 30 tane transfer yapıp tutan 3 tanesiyle prim yapsın.

usta'ya hiçbir dayanakları olmadan kafalarına göre menajer hikayeleri yazıp hain deyip cimbom'un çocuğu sadriyi isteyenler beyinsizdir. net.

Fatih Özkan
22.10.2017, 08:27
Siyasetten uzak ve daha önce başkanlık yapmamış biri gelsin.

okb61
22.10.2017, 09:34
Sadri şenerin şampiyon olduğumuz dönemdeki en yüksek maaş 800 bin euroydu hatırladığım kadarıyla yine aynısı olması lazım Sadri şener yine aynı şekilde yapacaksa gelebilir artık sosaymış burakmış messiymiş 3.5-4 milyon avro kimseye vermememiz gerekiyor

Casper_VIA_V10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

faysal
22.10.2017, 10:21
nevzat aydın bence uzak dursun kulüpten,bu kulübe sevgi dolu bağrına bascak başkanlar lazım.

İlyas Özdemir
22.10.2017, 10:42
bu borçla başkan bulmak oldukça zor

werneke
22.10.2017, 10:47
Nevzat aydın diyorlar
500 e yemek sepetini okuttu
şive de düzgün

yemin ederim düşünmeden yazıyorlar

tek soru ?
Ulan 3 kuruş paramız işimiz gücümüz olunca biz durmuyoruz Trabzon'da n Nevzat aydın dururmu ?

tonya55
22.10.2017, 10:49
herkez sadri sener diyorda sadri sener baskan oldugu dönemde bu kadar borc yoktu 100 150 milyon dolar harcadı 1461 kurulurken dahi 20 milyon tl harcadı su an gelse hicbirsey yapmaz.sporun icinden gelen birileri gelmeli.

İlyas Özdemir
22.10.2017, 10:49
Nevzat Aydın Trabzonlu değil sırf bu yüzden bile seçilemez milletin mikro milliyetçilik damarları birden kabarır

tonya55
22.10.2017, 10:51
gelen baskan gercekleri konusmalı altyapı akademisi kurmalı 2 yıl feda demeli altyapıya önem verilmeli.

İsa Gündoğdu
22.10.2017, 10:55
Fikret Orman ı transfer edelim başkan olarak.
senede 5M verelim kendisine
o bizi her türlü kara geçirir.

tonya55
22.10.2017, 10:57
Fikret Orman ı transfer edelim başkan olarak.
senede 5M verelim kendisine
o bizi her türlü kara geçirir.
demi borcu 2 milyar yapsın.

nakzo
22.10.2017, 10:58
Beyler yeni başkanın kim olduğu önemli değil nasıl bir yol izleyeceği önemli.Artık bizim yüksek bütçeli transfer yapma olayımız bitmistir.Ucuz, çogunlukla yabancı ve kendi alt yapımızdan takviyeli bir kadro kurmak ve onun üzerinde ısrar etmek zorundayız..Biz lüks transfer yaparak basarılı olamayacağız gs oluyor mu oluyor biz olamayızzzzz.1 milyon üzerinde alan veya isteyen kim varsa hemen gönderilmelidir bu takımdan.
Yeni gelecek kisi bunun sozunu vermelidir.Ben her zaman diyorum bu takım ne zamanki şampiyonluğa oynamayacak iste o zaman şampiyon olacak.Bunun icin farkındalık olusturalım gelecek baskandan soz alalım kimseye kulak asmadan bu kulubu duzluğe çıkarsın.Çocuğumuz ölüyor ne olur çocuğumuzdan ayırmadığımız Trabzonsporumuzun ölmesine izin vermeyelim.

İsa Gündoğdu
22.10.2017, 11:01
demi borcu 2 milyar yapsın.

en azından sportif başarı gelir

para nerde kız da kupa nerde kızda.......

nakzo
22.10.2017, 11:05
Bizim simdiden ucuz potansiyelli adamlar bulmamız lazım mesale ünal,hami, ogün bunlar yurtdısına gonderilip adam baktırılabilir.Neyazıkkki 2001 de de kulup batmıstı ve biz mecbur bu yolu secmistik 2 sene buyuk sıkıntı cektik ama sonra yuzumuz tekrar guldu mecbur aynısını yapacağız.

tonya55
22.10.2017, 11:06

o gelsin 2 sene sonra kayyum olur sampiyon olamazsa cok kötü patlayacaklar.sporun icinden gelen bir yönetim lazım tamam baskan gene isadamı olsun.

nakzo
22.10.2017, 11:07

besiktas tam batık bakma sampiyon oluyor diye ses çılmıyor .bjk donulmez yola girdi 2 seneye kalmaz ne oluyor gorursunuz biz o esikteyiz artık son çıkıs bu esikten doneceğiz yoksa kocaelispor olacağız.

toksoy61
22.10.2017, 11:13
paralı ve siyasi adam istemiyoruz. kulübü derleyip toparlayacak, futbol aklı olan, kafası çalışan biri lazım. eskiden özkan sümer yapıyordu bu işi ama artık oda yaşlandı.

Mert Oğuzlu61
22.10.2017, 11:28
Hekimoğlu aday olmaya korkuyorsa İho neyine güvenip aday oluyor ? Adama 9 ay 10 gün ceza verdiler gitti Erzurumspor da yönetici oldu cezasını orada çekti, şu cezayı alan biri, ülkede ne kadar kurum ve kuruluş varsa bütün okları üzerimize çekip bizi rezil eden kendini de rezil eden biri neyine güvenip başkan adayı oluyor ?

İsimlere bak; Faruk Özak, İho, MAY... Bunlar hangi yüzle başkanlık istiyorlar ? MAY şike davasını geri çekip FB ile barışmalı diyen, kendi kanalında bize küfür ettiren Fb taraftarı. İho zaten kulübü soydu soğana çevirdi 9 ay 10 günlük başkan olarak tarihe geçti, 10 yaşında çocukların bile diline düştü Ofspor a bile başkan olabilecek kapasitede biri değil. Faruk Özak gitsin siyaset yapsın onun başkan olacağı kulüp ile benim işim olmaz.

Şunlardan biri başkan olsun TS benim için biter. Hayatımdan yavaş yavaş çıkartırım. Bu konuda da gayet ciddiyim.

oksoholu
22.10.2017, 11:34
Klavye başında ahkam kesmekten başka bir şey elinden gelmeyen bizler

Bu halimizle bile yönetime ayar vermeye çalışıyoruz Bu yönetim çok mu kötü maç sonuçlarına bakarsak evet ama kadroya bakarsak tarihimizin en iyi kadrolarından birini hazırladılar bunlar gidince her şey dört dörtlük mü olacak iho gidince de her şey değişecekti yıkmak en kolay iş dimi
Aslında problem Ersun veya Muharrem değil şehir bu şehri Bizans entrikaları ile yoğrulan Komnenoslar kurdu sanırım bu entrikalar hala devam ediyor 6 yönetici birden istifa ediyor yönetimi düşürmek için muhtemelen takımı düşündükleri için değil bir sonra gelecek yönetime çökebilmeleri için araştırın bakın bunların çoğu muhtemelen Muharrem başkanın Trabzon kanadına tanışıp bu yönetime girmesini istediğiniz isimler var mı diye sorduğu ve yönetime aldığı adamlar Çağımızın Brütüsleri
Dün akşam Ersunun takımını aradım en azından saldıran bir takım vardı oyunda olan takım korkak günü kurtaralım beşinde olan bir takım vardı 12 yaşında yiyenim bile volkan- castillo farkını anlayabiliyor da Rıza anlamıyor mu takım içinde Rızayı bile yönlendirebilecek tipler mi var bilmiyorum ama bu kafa Rızanın da sonunu getirir

Çözüm
Takım içi papazları aforoz edeceksin Burak Olcay gerekirse Onur yoksa devre arası en iyi stoperleri de getirsen değişen bir şey olmaz ama üzerine basa basa söylüyorum bu kadro ligin en iyi kadrolarından biri bunu herkes görüyor ama birileri içerden sabote ediyor

C.Guleryuz
22.10.2017, 12:07
Siyaseti bu kulüpten silip atacak bir isim olmalı. Yoksa aynı şeyleri konuşup durmaya devam ederiz.

temel_yilmaz
22.10.2017, 12:26
Ulu manitu bize en iyi başkan adayını bulur,klübün adını değiştirin adını 15 temmuz şehitler Trabzonspor’u yapın,yetmez size harami pezevenkler.

Berkan
22.10.2017, 12:36
hükümete yakın olmamasına bakacam bu sefer. Aradığım tek koşul bu x y z fark etmez kim gelirse ona oylar. Çünkü bu adamlar siyasetten anlamadığı gibi futboldanda anlamıyor ama çalmaya gelince o konuda 1 numaralar

tonya55
22.10.2017, 12:54
hükümete yakın olmamasına bakacam bu sefer. Aradığım tek koşul bu x y z fark etmez kim gelirse ona oylar. Çünkü bu adamlar siyasetten anlamadığı gibi futboldanda anlamıyor ama çalmaya gelince o konuda 1 numaralar
öyle bir ihtimal olmaz.

Doğan BULAT
22.10.2017, 13:02
Kimse aday olmaz olsa da Trabzondan bir bok olmaz. Taraftar bitmiş takım bitmiş. Sİyaset kucağında ne derlerse o. İflass etsin batsın da kurtulalım. Kalmasın Trabzonspor diye bir külüp.

CEMEFKER
22.10.2017, 13:05
Futboldan gelsin yeter.

Paraya gerek yok.yayın gelirleri yeter.her sene avrupaya giden,içerde dışarda büyük maç alabilen,flaş skorlar alıp gündem olan,sponsor kovalayan değil sponsor seçen bir model zor değil.

Son 6 yıla bakın....Bu sıralamaları almak için 1461 ( meşhur kadro) gibi alt yapı ağırlıklı bir takım yeter.Yanına fazla değil 4-5 yerinin adamı, sert,güçlü ve aç futbolcular al.

Bunları yapacak Özkan Sümer tarzı ( benim adayım) biri.Teknik adam Hüseyin Kalpar, Sadi Hoca,Reşit Akçay..vb.dahi uyar

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayseriliyiz
22.10.2017, 13:05
Mehmet Yigit Alp zaten ilerde baskanlik hedefi var.
Vakit geldi baskanim.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

CEMEFKER
22.10.2017, 13:08
Siyaset,mevki makam hırslarını bitirmiş, gözü toprağı arayan, bir çeşme bir eser bırakma derdinde, ancak Viagra almış aktiflikte ak sakallı dede tam tarifi.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ccd6167
22.10.2017, 13:14
Şaka gibi hala daha sadri şener diyen insanlar var..

Arkadaşlar sadri şener zamanında evet bu takım 3 kupa aldı.. Fakat sadri şener de bu takıma çok saçma sapan işler imza attı..

http://www.futbolekonomi.com/index.php/videolar/2606-borussia-dortmund-ucurumdan-zirveye-iflastan-para-ligine-bir-kuelkedisi-hikayesi.html

Şu olayı abartmıyorum 1000 kere her yerde platformda yazdım dillendirdim söyledim anlattım.. Ama nafile..

Bizi bitiren SİSTEMSİZLİK dedim...

Dortmund bayern madrid barcelona a madrid man city manu chealsea liverpool hiçbiri 30 yaşından üstün adam almıyor ama biz 32 yaşındaki adamlara dünyaları döküyoruz..yazık valla.

ts_tuncay_ts
22.10.2017, 13:29
Şaka gibi hala daha sadri şener diyen insanlar var..

Arkadaşlar sadri şener zamanında evet bu takım 3 kupa aldı.. Fakat sadri şener de bu takıma çok saçma sapan işler imza attı..

http://www.futbolekonomi.com/index.php/videolar/2606-borussia-dortmund-ucurumdan-zirveye-iflastan-para-ligine-bir-kuelkedisi-hikayesi.html

Şu olayı abartmıyorum 1000 kere her yerde platformda yazdım dillendirdim söyledim anlattım.. Ama nafile..

Bizi bitiren SİSTEMSİZLİK dedim...

Dortmund bayern madrid barcelona a madrid man city manu chealsea liverpool hiçbiri 30 yaşından üstün adam almıyor ama biz 32 yaşındaki adamlara dünyaları döküyoruz..yazık valla.

Futbol kulüplerinin istedikleri kadar kredi imkanları maddi kaynakları mevcut ama proje üretmeye yanaşmıyorlar.

Yöneticiler iş adamı olunca kendi işlerine taş koyacağını bildikleri içinmidir yoksa spor kulübü diğer iş alanlarına açılamaz diye bir kanun mu vardır bilemem ama yönetici dediğin, başkan dediğin birinin kuklası olmamalı bence.Sadri şener bunlardan en iyisiydi ama Aziz yıldırımdan iş alması ve arkadaşı olması onunda kukla gurubunda olmasına yeterli gibi...

serdaracıl
22.10.2017, 13:39
Hekimoğlu aday olmaya korkuyorsa İho neyine güvenip aday oluyor ? Adama 9 ay 10 gün ceza verdiler gitti Erzurumspor da yönetici oldu cezasını orada çekti, şu cezayı alan biri, ülkede ne kadar kurum ve kuruluş varsa bütün okları üzerimize çekip bizi rezil eden kendini de rezil eden biri neyine güvenip başkan adayı oluyor ?

İsimlere bak; Faruk Özak, İho, MAY... Bunlar hangi yüzle başkanlık istiyorlar ? MAY şike davasını geri çekip FB ile barışmalı diyen, kendi kanalında bize küfür ettiren Fb taraftarı. İho zaten kulübü soydu soğana çevirdi 9 ay 10 günlük başkan olarak tarihe geçti, 10 yaşında çocukların bile diline düştü Ofspor a bile başkan olabilecek kapasitede biri değil. Faruk Özak gitsin siyaset yapsın onun başkan olacağı kulüp ile benim işim olmaz.

Şunlardan biri başkan olsun TS benim için biter. Hayatımdan yavaş yavaş çıkartırım. Bu konuda da gayet ciddiyim.

Her kelimesi doğru

serkanholep
22.10.2017, 14:00
denenmemiş birisi olsun isterim

ve sükse transferler yapmasın

yazıcı,ömür,cafer,abdurrahim,castillo,onazi,bero gibi genç oyuncuların üzerine maliyeti düşük oyuncularla yine yeni yeniden bir takım oluşturalım

küçülmeye gitmek mantıklı geliyor artık

selcuk
22.10.2017, 14:04
bencede nevzat aydin

konuya baska acidan bakana artik ihtiyacimiz var

zaten iho ve nevzat aydin disi aday cikacagini düsünmüyorum

ihoya oy atan haindir gözümde

keske ahmet agaoglu olsa

asilhamsi
22.10.2017, 14:11
bencede nevzat aydin

konuya baska acidan bakana artik ihtiyacimiz var

zaten iho ve nevzat aydin disi aday cikacagini düsünmüyorum

ihoya oy atan haindir gözümde

keske ahmet agaoglu olsa

Daha önce yazdım modeli
Yönetim nevzat Aydın,Özkan Sümer
Teknik direktör genç bir Alman
Alt yapı reşit Akçay ya da bir başka alman

ucurum
22.10.2017, 14:12
Özkan Sümer Sadri Şener ve Faruk Özak KESİNLİKLE aday olmaz bunu yazalım

İHO bundan sonraki her seçimde ölene kadar aday olur 1000 oy alır, dünyada bu adama dilencilik bile yaptırmayacakları için sadece bu işin peşinde koşar

6000 oy var

Muharrem USTA aday olur en az 2000 oyu var...

Geriye aday olacak adamlar ile adam arasında çok fark olacaktır...

Buna göre hesap yapın derim.

selcuk
22.10.2017, 14:15
Daha önce yazdım modeli
Yönetim nevzat Aydın,Özkan Sümer
Teknik direktör genç bir Alman
Alt yapı reşit Akçay ya da bir başka alman

artik özkan hocayi rahat birakin, adam 80 yasina geldi, kendi dertleri yeter ona

bu kadarda olmaz

asilhamsi
22.10.2017, 14:20
artik özkan hocayi rahat birakin, adam 80 yasina geldi, kendi dertleri yeter ona

bu kadarda olmaz

Siyasete bulaşmayan adam mı kaldı Özkan Sümer den başka.ben fikrimi söyledim.bu kadarda olmaz,yeter artık lafı biraz fazla agresif

BERBATOV61
22.10.2017, 14:23
ersunu ve yumluyu ölümüne savunup taraftarla bunun için kavga eden futbol bilgisi fukarası nevzat aydını başkan yapıp ne olacağını sanıyorsunuz ? Menejer kankileri pogba ile havuz partisine sokuyor belki ama topçusunu bize göndermiyor siz sanıyorsunuzki buralar hep topçu dolacak.Ben size olacak olanı söyleyeyim nevzat aydın canlı fm oynayacak ama bunda maçtan önce save yapamıyorsun işte öyle bir durum var.

Birde bu ibra olayı nasıl oluyor bu adamlar ibra edilmedi diyelim malvarlıklarına el konulup borç mu ödeniyor ?

TSemih61
22.10.2017, 14:25
Eğer camia tek bir isim üzerinde birleşmez de 5-6 tane aday çıkarsa kesin İHO kazanır. Taktiği de belli, ilk dönemim acemilik dönemiydi, şimdi daha tecrübeliyim vs.

En iyisi kulübü satmak. En azından iyi yönetiliriz, o kadar para veren adam iyi bir ceo da getirir başa. Profesyonellikle tanışması lazım artık kulübün.

BERBATOV61
22.10.2017, 14:28
Eğer camia tek bir isim üzerinde birleşmez de 5-6 tane aday çıkarsa kesin İHO kazanır. Taktiği de belli, ilk dönemim acemilik dönemiydi, şimdi daha tecrübeliyim vs.

En iyisi kulübü satmak. En azından iyi yönetiliriz, o kadar para veren adam iyi bir ceo da getirir başa. Profesyonellikle tanışması lazım artık kulübün.
kesinlikle satmak en iyisi ama dünden beri onu düşünüyorum bu kadar borçla kim bu takıma para verir ?

Şerafettin Kara
22.10.2017, 14:29
Yabancı bir başkan ve yabancı bir hoca istiyorum

selcuk
22.10.2017, 14:35
ersunu ve yumluyu ölümüne savunup taraftarla bunun için kavga eden futbol bilgisi fukarası nevzat aydını başkan yapıp ne olacağını sanıyorsunuz ? Menejer kankileri pogba ile havuz partisine sokuyor belki ama topçusunu bize göndermiyor siz sanıyorsunuzki buralar hep topçu dolacak.Ben size olacak olanı söyleyeyim nevzat aydın canlı fm oynayacak ama bunda maçtan önce save yapamıyorsun işte öyle bir durum var.

Birde bu ibra olayı nasıl oluyor bu adamlar ibra edilmedi diyelim malvarlıklarına el konulup borç mu ödeniyor ?

fm oynayacaksa oynasin, sanki avrupada satilan kulüpler baska

birde kulüp satilsin diyorsun, bu kulüp satilirsa buna parasini gömecek tek kisi nevzat aydin
yine istemedigin duruma düsecen

ibra nin gercekten bir hükmü yok, yolsuzlugu tamamen ispatlamadiktan sona
bu da imkansiza yakin

sadece manevi zarar

cem1990
22.10.2017, 14:41
Düne kadar iyi para vermeden iyi oyuncu alamayiz diyenler
Nevzat Aydın'a yaptığı transfer ile körü körüne saldıranlar
Bugün tam aksini söylüyor
Taraftar ne ki yönetici ne olsun
Taraftar ne istiyorsa yönetici de aynısını yapıyor
Bir suç varsa ışığı kendinize de tutun

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tonya55
22.10.2017, 14:42
iho bakalım aday olacakmı cok yazılıp ciziliyor ama malesef deniz bitti borca sokamaz futboldanda anladıgı yok isimiz cok zor.

BERBATOV61
22.10.2017, 14:44
fm oynayacaksa oynasin, sanki avrupada satilan kulüpler baska

birde kulüp satilsin diyorsun, bu kulüp satilirsa buna parasini gömecek tek kisi nevzat aydin
yine istemedigin duruma düsecen

ibra nin gercekten bir hükmü yok, yolsuzlugu tamamen ispatlamadiktan sona
bu da imkansiza yakin

sadece manevi zarar
nevzat aydının parası var almasına alırda adam futboldan anlamıyor sıfır ya, bir insan bu boku bu kadar izlediği halde nasıl birşey öğrenemez aklım almıyor.

her türlü giren girdi yani dyorsun ibra falan hikaye yapanın yanına kalıyor. Ne güzel iş vallahi

tonya55
22.10.2017, 14:48
ffp kuralları var paralı baskan bir ise yaramıyor gelip tesis yapıp kulube bagıslacayksa tamam.

Mustafa YILMAZ
22.10.2017, 14:48

keşke fm oynasada 30 yaş üstü yüksek maaş'lı işi bitmiş çakma yıldızı sönmesi oyuncuları daha görmesek takımda. genç potansiyelli oyuncuları izlesek. menejerlerin kucağında zıplamaz. kulübü soyup soğana çeviren özkan doğan neden tepki gösterdi sanıyorsun ?? nevzat gelsede keşke alayının a...

ayrıca kıl payı kaçan oyuncular kim biliyor musun nevzat aydın'ın istediği ? kimpembe, marco asensio v.s. nevzat aydın'ın transfer vizyonu ötekilerini çarpar çarpar.

illa ki tutmayan oyuncular olacaktır ama her sezon üstüne koyup başarıyı sağlarsın ve elinde de kalmaz kötüsüde iyiside çünkü 35 yaşında değillerdir.

champions
22.10.2017, 14:52
Kötünün iyisi Nevzat fakat onun da başkan olabileceğini sanmıyorum. Usta'nın 1500 hatadan sonra akıllanmasını ummaktan başka çaremiz yok gibi görünüyor.

BERBATOV61
22.10.2017, 14:53
keşke fm oynasada 30 yaş üstü yüksek maaş'lı işi bitmiş çakma yıldızı sönmesi oyuncuları daha görmesek takımda. genç potansiyelli oyuncuları izlesek. menejerlerin kucağında zıplamaz. kulübü soyup soğana çeviren özkan doğan neden tepki gösterdi sanıyorsun ?? nevzat gelsede keşke alayının a...

ayrıca kıl payı kaçan oyuncular kim biliyor musun nevzat aydın'ın istediği ? kimpembe, marco asensio v.s. nevzat aydın'ın transfer vizyonu ötekilerini çarpar çarpar.

illa ki tutmayan oyuncular olacaktır ama her sezon üstüne koyup başarıyı sağlarsın ve elinde de kalmaz kötüsüde iyiside çünkü 35 yaşında değillerdir.

dostum sen o kıl payı kaçan oyuncular dediklerini gerçekten alabileceğimizi falan sanmıyordun değil mi ? el insaf yani asensio yu kıl payı kaçırmışız aman Allahım. E hadi aldın diyelim ersun hoca olduktan sonra ne fark edecekti ? Forza ersun yanal diyen ben değilim sepetçinin ta kendisi

Mustafa YILMAZ
22.10.2017, 14:57
dostum sen o kıl payı kaçan oyuncular dediklerini gerçekten alabileceğimizi falan sanmıyordun değil mi ? el insaf yani asensio yu kıl payı kaçırmışız aman Allahım. E hadi aldın diyelim ersun hoca olduktan sonra ne fark edecekti ? Forza ersun yanal diyen ben değilim sepetçinin ta kendisi

asensio ne zaman parladı haberin var mı senin ? espanyol'dan kiralıktan dönmüştü o zaman bizde kiralık istemiştik.

BERBATOV61
22.10.2017, 15:03
asensio ne zaman parladı haberin var mı senin ? espanyol'dan kiralıktan dönmüştü o zaman bizde kiralık istemiştik.
dostum sen real madrid i kendi komisyoncu menejerlerin mi yönetiyor sanıyorsun ? Real kadrosunda tutulup tutulamayacak kapasitede bir oyuncu olup olmadığını sepetçi biliyordu da realin hocaları bilmiyordu öylemi ? Ayrıca realin kadroda tutma ihtimali gördüğü bir oyuncuyu sana vereceğini düşünmende gerçekten çok sempatik olmuş.

Mustafa YILMAZ
22.10.2017, 15:16
dostum sen real madrid i kendi komisyoncu menejerlerin mi yönetiyor sanıyorsun ? Real kadrosunda tutulup tutulamayacak kapasitede bir oyuncu olup olmadığını sepetçi biliyordu da realin hocaları bilmiyordu öylemi ? Ayrıca realin kadroda tutma ihtimali gördüğü bir oyuncuyu sana vereceğini düşünmende gerçekten çok sempatik olmuş.

o yüzden espanyol'a kiralık göndermişlerdi zaten. ben nevzat menejerlerle iş yapmıyor diyorum sen hala menejer diyorsun.

kiralıktan dönen bir oyuncuya yine teklif yapmak zor bir şey değil hadi hepsini salla bu bile adamın transfer vizyonunu gösteriyor. kimpembe şuan psg'de 11 oynuyor.

o zaman bütçe disiplini vardı sınırlar vardı o yüzden alternatifler alındı hep ama sonra birileri kızdı castillo transferinden dolayı o yüzden oynatılmıyor herif zaten. ve özkan doğan'ın kucağını oturdular nevzat'ı saf dışı edip.

sen kararını vermişsin sepetçi diyerek zaten ön yargıların var ağzıyla kuş tutsa yaranamaz sana o yüzden tartışmakta manasız.

selcuk
22.10.2017, 15:17
asensio olmazdi

ama onguene, coco vs. olurdu

selcuk
22.10.2017, 15:20
nevzat aydının parası var almasına alırda adam futboldan anlamıyor sıfır ya, bir insan bu boku bu kadar izlediği halde nasıl birşey öğrenemez aklım almıyor.

her türlü giren girdi yani dyorsun ibra falan hikaye yapanın yanına kalıyor. Ne güzel iş vallahi
baskanin futboldan anlamasi gerekmiyor, önemli olan insandan anlayip dogru kisileri dogru koltuklara oturtmasi

ibra konusu kulüpler kanunu cikana kadar hikaye, itibar zedelemek icin bir tehtid
fazlasi degil

BERBATOV61
22.10.2017, 15:27
baskanin futboldan anlamasi gerekmiyor, önemli olan insandan anlayip dogru kisileri dogru koltuklara oturtmasi

ibra konusu kulüpler kanunu cikana kadar hikaye, itibar zedelemek icin bir tehtid
fazlasi degil

yahu adam asensio gelmese bile teklif yaptı bak ne vizyonlu adam diyor iyi bende messiye teklif yapıcam vizyonsa vizyon :)

Valla sepetçi yumlu ve ersun olayından sonra kendini baya bitirdi bence okadar para verip bir takıma başkan olursanda işi sadece birilerine bırakmassın. Keşke başarılı olsun biz yanılalım ama ondan hiç o ışığı görmüyorum.

Fatih Çelik
22.10.2017, 15:29
yahu adam asensio gelmese bile teklif yaptı bak ne vizyonlu adam diyor iyi bende messiye teklif yapıcam vizyonsa vizyon :)

Valla sepetçi yumlu ve ersun olayından sonra kendini baya bitirdi bence okadar para verip bir takıma başkan olursanda işi sadece birilerine bırakmassın. Keşke başarılı olsun biz yanılalım ama ondan hiç o ışığı görmüyorum.

Senin adayin kim peki? Bu arada avatardaki sırtlan mı ne o öyle :)

BERBATOV61
22.10.2017, 15:31
o yüzden espanyol'a kiralık göndermişlerdi zaten. ben nevzat menejerlerle iş yapmıyor diyorum sen hala menejer diyorsun.

kiralıktan dönen bir oyuncuya yine teklif yapmak zor bir şey değil hadi hepsini salla bu bile adamın transfer vizyonunu gösteriyor. kimpembe şuan psg'de 11 oynuyor.

o zaman bütçe disiplini vardı sınırlar vardı o yüzden alternatifler alındı hep ama sonra birileri kızdı castillo transferinden dolayı o yüzden oynatılmıyor herif zaten. ve özkan doğan'ın kucağını oturdular nevzat'ı saf dışı edip.

sen kararını vermişsin sepetçi diyerek zaten ön yargıların var ağzıyla kuş tutsa yaranamaz sana o yüzden tartışmakta manasız.
bu yönetime selam verenler bile artık bu takımda yönetici olmamalı ben kendi adıma bunları destekleyerek yaşadığım pişmanlığı anlatamam çıkıp biri ağzıma kürekle vursa o zaman bunlar için istediğim destekten dolayı gıkımı çıkartmam ben bile böyle utanırken siz halen daha usta olmadı nevzatı deneyelim nasıl dersiniz akıl tutulması.

ben nevzata yumlu ile ilgili eleştirime sen kimsinde bana hesap soruyorsun dediği günden beri sepetçi diyorum. Sonuçta kimin haklı çıktığı malum kendisi futboldan anlamayan ama sepet işinde başarılı bir abimiz

selcuk
22.10.2017, 15:33

baska biri yok, sorunda orada

yarin secim olsa adaylar

usta, kulacoglu, iho, hekimoglu, aydin

bu besinden biri olacaksa be nevzat aydini secerim

ama ahmet agaoglu cikipta ben yapacam derse onu

baskasi varsa yazin

may, sümer, sener, özak, ekinci, vs... bu ise daha girmeyecekleri ortada

varsa söyleyin

BERBATOV61
22.10.2017, 15:33
Senin adayin kim peki? Bu arada avatardaki sırtlan mı ne o öyle :)

yapma reis ne sırtlanı kedi işte familyaları aynı olabilir ama :) ben son seçimde usta usta diye yırttım kendimi daha isim zikretmem valla sadece kulübe siyaset sokmasın birazda futboldan anlasın yeter :)

BERBATOV61
22.10.2017, 15:36
baska biri yok, sorunda orada

yarin secim olsa adaylar

usta, kulacoglu, iho, hekimoglu, aydin

bu besinden biri olacaksa be nevzat aydini secerim

ama ahmet agaoglu cikipta ben yapacam derse onu

baskasi varsa yazin

may, sümer, sener, özak, ekinci, vs... bu ise daha girmeyecekleri ortada

varsa söyleyin

bu saydığın isimler arasında seç desen tamam sepetçi gelsin der herkes ama bence başka birilerinin çıkması lazım bizim tanımadığımız futboldan anlayan siyasetle uğraşmayan.

Fatih Çelik
22.10.2017, 15:37
yapma reis ne sırtlanı kedi işte familyaları aynı olabilir ama :) ben son seçimde usta usta diye yırttım kendimi daha isim zikretmem valla sadece kulübe siyaset sokmasın birazda futboldan anlasın yeter :)

Acaip bir kediymis :) Öyle bir adam Trabzon'da kalmadı :Kalanlar yaşlandı. Olanların parası yok :) Siyaset iğne deliğine girmiş bize girmişken çıkması zor :) Bak Fiko'ya Sayın Cumhurbaşkanım... Bizim takim, oyuncu , tesis idaresini harikulade yapacak adaletli iş bilen bir teknik direktör ve yöneticiye ihtiyacımız var. Gerçekten inanılmaz disiplin sorunu çekiyoruz yıllardır skandalların kulübüyüz. Mesaili çalışan gibi hoca evine, oyuncu evine sabah antrenmana böyle olacak gibi değil.

Mesut
22.10.2017, 15:38
Hekimoğlu bence olmaz adam seçimde Trabzonspor'un tek kurşunu kalmıştı demişti onu da kafamıza sıktık Gerçekten ekonomik olarak işimiz zor batıyoruz

Mustafa YILMAZ
22.10.2017, 15:44

arkadaş senin anlamama problemin var asensio ne zaman parladı onu bile bilmiyorsun kalkmış burda sepetçi bla bla diyorsun. bak yine yazıyorum asensio adı o zaman bu kadar büyük değildi. real madrid için. bu kısmı anladın mı ? potansiyeli biliyorlardı zaten o yüzden aldılar o yüzden takımda tuttular gelirdi gelmezdi değil mesele ayrıca gerekli şartlar oluşsaydı babalar gibide gelirdi hem. senin bildiğin sadece şuan ki asensio onuda real'den bu saatten sonra kimse alamaz zaten.

messi ile asensio'yu aynı kefeye koymak ayrı bir tür.

BERBATOV61
22.10.2017, 15:45
Acaip bir kediymis :) Öyle bir adam Trabzon'da kalmadı :Kalanlar yaşlandı. Olanların parası yok :) Siyaset iğne deliğine girmiş bize girmişken çıkması zor :) Bak Fiko'ya Sayın Cumhurbaşkanım... Bizim takim, oyuncu , tesis idaresini harikulade yapacak adaletli iş bilen bir teknik direktör ve yöneticiye ihtiyacımız var. Gerçekten inanılmaz disiplin sorunu çekiyoruz yıllardır skandalların kulübüyüz. Mesaili çalışan gibi hoca evine, oyuncu evine sabah antrenmana böyle olacak gibi değil.
belki abartıyorum ama siyasetten uzak dediğim şimdi fikoyu bir bakan arası şu şenolu kov şu topçunun sözleşmeyi uzat dese fiko yapar mı ? Fiko bildiğin kullanıyor siyaseti ama bizimkiler için aynı şeyi söyleyemiyorum belki günahlarını alıyorum bilmiyorum ama şuanda bile sosyal medyada bakan istifa et dedi ustaya diye haber var. Malum yumlu olayında vekilin kalmasını istediği yönünde haberler çıkmıştı böyle şeyler olacaksa değişmesinin anlamı yok

Şu erzurumlu bir abi vardı basketin başında o nasıl biri bir kaç kere gördüm en azından Trabzonsporluluğu konusunda şüphem yok :)

selcuk
22.10.2017, 15:48
bu saydığın isimler arasında seç desen tamam sepetçi gelsin der herkes ama bence başka birilerinin çıkması lazım bizim tanımadığımız futboldan anlayan siyasetle uğraşmayan.

yok iste, yok

zaten siyasete ve iktidara en uzak aydin

tabi yaninda olacaklar öyle degil

BERBATOV61
22.10.2017, 15:49
arkadaş senin anlamama problemin var asensio ne zaman parladı onu bile bilmiyorsun kalkmış burda sepetçi bla bla diyorsun. bak yine yazıyorum asensio adı o zaman bu kadar büyük değildi. real madrid için. bu kısmı anladın mı ? potansiyeli biliyorlardı zaten o yüzden aldılar o yüzden takımda tuttular gelirdi gelmezdi değil mesele ayrıca gerekli şartlar oluşsaydı babalar gibide gelirdi hem. senin bildiğin sadece şuan ki asensio onuda real'den bu saatten sonra kimse alamaz zaten.

messi ile asensio'yu aynı kefeye koymak ayrı bir tür.

sende şunu anlamıyorsun anlamak istemiyorsun asensionun şuanki gelme ihitmali ne ise ozamanda oydu onu anlatmaya çalışıyorum halen daha ne zaman parladı bilmiyorsun diyorsun. Real madrid in oyuncu havuzunda olabilecek potansiyeldeki bir adam son 5 yıldaki Trabzonspora gelmez ha messiyi istemişsin ha asensio yu aynı şey bunu anlamak bu kadar mı zor olmayacak dua ikiside ya sabır. Boşa zaman ve para kaybı asensio kimpembe falan hayalden fazlası değil.

Fatih Çelik
22.10.2017, 15:51
BMN olarak biz mi talip olsak :) Mali işleri bana verin Onur'u 250bin €'ya oynatayım :)

Sercan Keleş
22.10.2017, 15:52
Muharrem Usta

tsukru61
22.10.2017, 15:54
Kötü gidişte Hekimoğlu ülke ülke gezse de işletmesi burada olacağından sanırım cesaret edemiyor.

Fatih Çelik
22.10.2017, 15:57
Şenol Güneş...Sadri başkan ile gelemeyeceği için.. :)

Ozan Yılmaz
22.10.2017, 16:25
http://www.ortakalan.com.tr/Upload/Kimkimdir/3822063831448282209.jpg

https://www.emlakmetrekare.com/wp-content/uploads/2015/09/saffet-%C3%A7ebi1-696x399.jpg

https://emlakkulisi.com/resim/orjinal/MzA5ODEyNj-suleyman-varlibas-kimdir.jpg

http://aydin.com/media/site/img/turgut-aydin.jpg

Zengin Trabzonlu iş adamlarından birkaçı, varmı sorumluluk almak isteyen? :)

werneke
22.10.2017, 16:27
Rizeli Mehmet Cengiz olmasın da

selcuk
22.10.2017, 16:39
BMN olarak biz mi talip olsak :) Mali işleri bana verin Onur'u 250bin €'ya oynatayım :)

bunu nuri albayrak dönemi yazmisdik
böyle bir grup olusturup bu yolda yürüyelim diye

malesef orali olan olmadi

ben bugünde bu ise varim

4 yilda 1461, 8 yilda as takimi aliriz

önemli olan bugünden o planlari olusdurmak

Sefer A.
22.10.2017, 16:41
Nevzat Aydin daha ElKaddouri'yi becerip getirtemedi... kankasi raiola hop empoli'ye göndertti herifi...
he kaddouri pustun teki salla ama Nevzat da öyle herkesi getirir diye bir sey yok... o kadar isim yazildi hiçbiri gelmedi Kimpembe Onguene Coco... Onguene düsüste, Coco ayni, Kimpembe müthis çikis yakaladi... Kimpembe gerçekten gelebilirdi, o ara T.Silva'nin sakatligi, Marquinhos'un olimpiyatlara gitmesi, DavidLuiz'in satilmasi falan bozdu isi... Yoksa süre almak için gelirdi, 4.stoper olarak beklemek istemiyordu... kirâlik gelirdi tabi o ayri... taraftarlar falan da bir sey demiyordu, kalsin malsin denmiyordu... hatta emery "Kimpembe gidebilir baskasini aliriz" gibi rapor verseydi yine gelirdi kirâlik... olmadi mok yiyen illa bir sey olacak anasini satayim...

Sefer A.
22.10.2017, 16:47
1461'i de süper lige çikartmak hedefse ben de varim, ama yok en fazla ptt olsun 7-15 arasi ligi bitirsin hedefleniyorsa yokum hatta dibine kadar karsi çikarim... Ispanya falan degil Türkiye, yok barcelona b laliga2'de falan, bizde olmaz o isler... çok maç satilir çok sike tesvik olur.... yazik zamâninda Sadri baskan kesin siyâsetten baski yedi onun için çikmadi takim... rezillik yaa.. istedigin gibi genç transfer ederdin oraya, begendigini istedigin zaman Trabzonspor'a alirdin... bunda bir sakinca yok... fr liginde de psg toulouse ile çok alis veris yapardi bir ara, kimse pilot milot ya da bu iste is var demedi... tabi bizim ülkede denir bunlar ama takmazsin arkadas... bagini kopardigin sürece kimse bir sey demez... cücüs takimlarin topçulari neredeyse birbirine komsu olarak yasiyor bir sey olmuyor da bizde mi sorun olacak... 1461 süper lige resmen çikti sayiyorum ben, çikti da zâten arkadas... mâni olduk hop 3.lig yâni 4.seviye,, yakinda da amatör...
Bunun kötü yönetilmekle alâkasi var ama tek o degil... takimin kimyâsiyla oynandi gitti tepetaklak... Trabzonspor'la da oynandi ama iste bir sekilde tutunuyor ama rezil oluyor ayni zamanda... kimyâyla oynamayacaksin yoksa adami oynatirlar uçurumdan asagi yollarlar

special one
22.10.2017, 17:22

ben bugünde bu ise varim

Bu dediğinin olma olasılığı yok , 1461 i zaten sana kafana göre yönettirmezler diye tahmin ediyorum...

Madem böyle bir fikri olan var buradan birşeyler başarmak isteyen

Neden hazır,kurulu düzene talip olunuyor ?

Madem kendine güvenenler var

Takım kurmak zor değil, kurup başlarsın !

Fatih Çelik
22.10.2017, 17:27

ben bugünde bu ise varim

Abi Türkiye'de o pastayı bize yedirmezler :)

asilhamsi
22.10.2017, 17:31

Su form durumu ile Onur a 250 çok fazla.
Su an zorlasa amatör takım seviyesinde kalecilik yapabilir,o da en fazla.Son 5 6 senedir durum bundan ibaret

kayseriliyiz
22.10.2017, 18:27
Çagre genç ve Trabzonspor asigi Trabzonspor'dan maddi kazanç gözetmeyecek biri.
Adaylarim Mehmet Yigit Alp ve Nevzat Aydin.
Esbaskanlik sistemi bile olabilir bu iki isimle.
Ama malesef akp yönetiminin belirledigi biri baskan olur.
Ve bize yine bol bol sabir tesbihi çeklek düser.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Kadir
22.10.2017, 18:31
Su an zorlasa amatör takım seviyesinde kalecilik yapabilir,o da en fazla.Son 5 6 senedir durum bundan ibaret

Futbolu bıraksın hatta, az vicdan be

tonya55
22.10.2017, 18:46
sadri sener ile olmaz sartlar ozamanki gibi degil.

Hunk
23.10.2017, 00:32
Erdinc Varlibas

Mustafa YILMAZ
23.10.2017, 00:50
Futbolu bıraksın hatta, az vicdan be

yetmez bırakması. geçmişe dönük özür dilemesi lazım onur'un. şike olayında dik durduğu için, takımı küme düşmekten kurtardığı için, yaptığı sayısız jeneriklik kurtarış için, şikebahçeyi şampiyonluktan edip anadolu'dan bir takıma yolladığı için, iho ve hurma'ya kafa tuttuğu için, evladının nüfus cüzdanında Trabzon yazsın diye doğumun Trabzon'da gerçekleşmesini istediği için, şu video'da konuştukları içinde özür dilesi gerekiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=fVIrNN9cdS8

Şanlı SanMarino
23.10.2017, 05:48
Aman ha şuraya bazı isimleri sadece parası var diye yazmayın. Trabzonspor Başkanı paralı değil akıllı adam olmak zorunda. Bir de tabi futbolu bilmeli. Kulüp deneyimi had safhada olmalı.

Keşke 10 yaş genç olsa Özkan Sümer.

Başkan olarak Faruk Özak.

Daha da iyisi kulübü ayağa kaldıracak futbolu bilen Başkan Mustafa Reşit Akçay.

celaledtin
23.10.2017, 07:38
yetmez bırakması. geçmişe dönük özür dilemesi lazım onur'un. şike olayında dik durduğu için, takımı küme düşmekten kurtardığı için, yaptığı sayısız jeneriklik kurtarış için, şikebahçeyi şampiyonluktan edip anadolu'dan bir takıma yolladığı için, iho ve hurma'ya kafa tuttuğu için, evladının nüfus cüzdanında Trabzon yazsın diye doğumun Trabzon'da gerçekleşmesini istediği için, şu video'da konuştukları içinde özür dilesi gerekiyor.
[/video]

Tabi yaa kurtuluş savaşını bile onur kıvrak kazandırdı bize gitmesin tabii.

Cengiz Çubukcu
23.10.2017, 07:45
Aralıkta kongre olmalı mı? olağanüstü kongrelerden ne zaman fayda gördük?

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 07:46
Hekimoğlu aday olmam diyor.

Ahmet AĞAOĞLU olsun.

7can61
23.10.2017, 08:41
Sorun kimin başkan olacağı değil. Sorun gelecek başkanın yıldız transfer istiyorum diye başının etini yiyecek taraftar. Kap kap diye tempo tutan, olmayan paraları harcamasına yani takımın geleceğinin satılmasına göz yuman taraftar.

Ha şimdi gelse ne olur başka biri hiç bir şey olmaz bu saatten sonra. Borç almış başını gitmiş. Ödenmesi mümkün değil. Ülkenin karşı karşıya olduğu ekonomik krizide üstüne koyarsan tünelin ucunda ışık yok. Manasız bir seçim tartışması. Bu borçlar ödenmez, bir kaç yıl uefadan ceza alırız. Olan parasını alamayanlara olur. Çok can yanar çoook.

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 08:47
Sorun kimin başkan olacağı değil. Sorun gelecek başkanın yıldız transfer istiyorum diye başının etini yiyecek taraftar. Kap kap diye tempo tutan, olmayan paraları harcamasına yani takımın geleceğinin satılmasına göz yuman taraftar.

Ha şimdi gelse ne olur başka biri hiç bir şey olmaz bu saatten sonra. Borç almış başını gitmiş. Ödenmesi mümkün değil. Ülkenin karşı karşıya olduğu ekonomik krizide üstüne koyarsan tünelin ucunda ışık yok. Manasız bir seçim tartışması. Bu borçlar ödenmez, bir kaç yıl uefadan ceza alırız. Olan parasını alamayanlara olur. Çok can yanar çoook.

Doğru söze ne denir

Faik Yılmaz
23.10.2017, 08:50
Trabzonspor yönetilmiyor.....

Çünkü ortada yönetim filan yok... İlk seçilen 18 kişilik yönetim urulundan tam 10 kişi istifa etti....

Muharrem Usta değil camiayı toplamak kendi yönetim kurulu üyelerini bile dağılmaktan kurtaramıyor.....

Tarihimizin en büyük fiyaskosudur bana göre... Bir an önce gitmeli gitmez isede GÖNDERİLMELİ....

Çünkü Trabzonsporumuza zarar veriyor.... Kar verme ihtimalide yok...

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 08:51
Trabzonspor yönetilmiyor.....

Çünkü ortada yönetim filan yok... İlk seçilen 18 kişilik yönetim urulundan tam 10 kişi istifa etti....

Muharrem Usta değil camiayı toplamak kendi yönetim kurulu üyelerini bile dağılmaktan kurtaramıyor.....

Tarihimizin en büyük fiyaskosudur bana göre... Bir an önce gitmeli gitmez isede GÖNDERİLMELİ....

Çünkü Trabzonsporumuza zarar veriyor.... Kar verme ihtimalide yok...

Bu istifalara rağmen kongreye kadar başkan olarak devam edeceğim diyor.

Lütfen istifa!

Bana Trabzonspor'umu bir an önce geri ver Sn. USTA

Cpt.Price
23.10.2017, 11:25
Hekimoğlu gelecek seçimde aday olup olmayacağı konusunda ise, ‘’Maçtan sonra insanlar beni arıyorlar. Hüngür hüngür ağlıyorlar. Diyorlar abi ne olur artık gel. Tamam ama şuanda bir yönetim kurulu var. Bu konular kongre salonlarında olur. Kongreye gelmeyenler artık bundan sonra gelerek görevlerini yapacaklar’’ dedi.

https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-da-hekimoglu-istifalari-degerlendirdi-h476403.html

celil için ne dersiniz ?

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 11:36
Hekimoğlu gelecek seçimde aday olup olmayacağı konusunda ise, ‘’Maçtan sonra insanlar beni arıyorlar. Hüngür hüngür ağlıyorlar. Diyorlar abi ne olur artık gel. Tamam ama şuanda bir yönetim kurulu var. Bu konular kongre salonlarında olur. Kongreye gelmeyenler artık bundan sonra gelerek görevlerini yapacaklar’’ dedi.

https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-da-hekimoglu-istifalari-degerlendirdi-h476403.html

celil için ne dersiniz ?

Nasıl olsa deneme tahtası olduk.
İHO-USTA derken sadece geleceğimizi kaybetmiyoruz, TS ölüyor.

İyi bir ekiple başarılı olabilir.

muratt
23.10.2017, 11:39
http://www.ortakalan.com.tr/Upload/Kimkimdir/3822063831448282209.jpg

https://www.emlakmetrekare.com/wp-content/uploads/2015/09/saffet-%C3%A7ebi1-696x399.jpg

https://emlakkulisi.com/resim/orjinal/MzA5ODEyNj-suleyman-varlibas-kimdir.jpg

http://aydin.com/media/site/img/turgut-aydin.jpg

Zengin Trabzonlu iş adamlarından birkaçı, varmı sorumluluk almak isteyen? :)

Zengin değil de işi bilen başkan lazım.
Başkan olmak için zengin olmak gerekir varsayımı zaten sistemin en büyük hata noktası. Ama böyle dönüyor sistem evet. Keşke burada zengin işadamları değil de eski futbolcularımızın fotosu olsaydı, bunlar başkan olsun diye. Bayern gibi bir sistem mesela. Ama yok zengin işadamlarının oyuncağı ve hobisi kulüp başkanlığı.
Zengin işadamlarına yine itirazım olmaz kurumsal kimlikle kulüp yönetseler ama yok, bizim başkan transfere karar veriyor. Sen doktorsun, hastane işletiyorsun ne anlarsın transferden diyen yok. Bir de utanmadan herşeyi profesyoneller yapacak, sportif direktör, scout bilmem ne.
Yaşımın yettiği başkanlara bakıyorum (MAY ve sonrası), Sadri Başkan, Özkan Sümer ve Atay Aktuğ bir kenara ayırıyorum, diğer başkanların hepsi Trabzonspor'u rant kapısı olarak görmüştür, ve Trabzonspor üzerinden menfaat sağlamışlardır. Muhtemelen bundan sonra da böyle olacak, ve Nuri Albayrak, İHO, M.Usta profilinde başkanlarımız olacak...

muratt
23.10.2017, 11:40
Bir sonraki başkanımız da net İHO.
Adam tüm köyünü akrabalarını vs hep kulübe üye yaptı. Ve bu seçimde oy kullanacaklar.
Aziz Yıldırım'ın fener kongresini avucuna alması gibi, bizim kongre de gitti arkadaşlar.
BMN gibi yapılar bilinçli olarak üye olup kulübe sahip çıkmazsa durum vahim, kulüp İHO gibilerin tekeline girecek...

İ. SARAL
23.10.2017, 11:53

5-10 kişi burada bir yerimizi yırttık, bu kadar para vermeyin kimseye diye. Çoğu kişi aklınca kafa yapıyordu bizimle. Muhasebeci misin? Özevlat sevici, rakipte şu şu topçu var biz bu ucuz adamlarla mı oynayacağız vs. gibi laflar ediyorlardı. Bakıyorum şimdi en çok söven yine onlar.

7can61
23.10.2017, 11:57
Adam tüm köyünü akrabalarını vs hep kulübe üye yaptı. Ve bu seçimde oy kullanacaklar.
Aziz Yıldırım'ın fener kongresini avucuna alması gibi, bizim kongre de gitti arkadaşlar.
BMN gibi yapılar bilinçli olarak üye olup kulübe sahip çıkmazsa durum vahim, kulüp İHO gibilerin tekeline girecek...
İsabet olur, küme düşüren başkan olarak tarihe geçer. Adını hiç unutmayız.

7can61
23.10.2017, 11:59
5-10 kişi burada bir yerimizi yırttık, bu kadar para vermeyin kimseye diye. Çoğu kişi aklınca kafa yapıyordu bizimle. Muhasebeci misin? Özevlat sevici, rakipte şu şu topçu var biz bu ucuz adamlarla mı oynayacağız vs. gibi laflar ediyorlardı. Bakıyorum şimdi en çok söven yine onlar.

Maalesef, neler neler. Özevlatlardan 6 yedik. Milyonluk eşeklerin hali ortada. Hala transfer diyenin ağzının ortasına yapıştıracaksın dedik dedik olmadı.

Gelsin duyumcular, neredeler?

Furkan
23.10.2017, 12:00
Yönetim taraftar baskısıyla yıldız alıyor ama baskıya rağmen aylarca Kazım Ersunu göndermiyor, sonrasında kendilerine gelen baskıya rağmen istifa etmiyor. Kimse baskıyla transfer yaptıklarına inandiramaz beni. Şov yapmak istedikleri için gidip Burak'ı Sosa'yi aldılar. Eğer isteselerdi isimsiz transferler yapıp gelecek başarıyla taraftarı mutlu edebilirlerdi zaten, kolay olanı seçtiler. Sonuclari da görüyoruz. 2012 de ki gibi Burak'in ayağına bakan kötü bir takım çıktı ortaya...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
23.10.2017, 12:02

Aynen katılıyorum.

7can61
23.10.2017, 12:07
Yönetim taraftar baskısıyla yıldız alıyor ama baskıya rağmen aylarca Kazım Ersunu göndermiyor, sonrasında kendilerine gelen baskıya rağmen istifa etmiyor. Kimse baskıyla transfer yaptıklarına inandiramaz beni. Şov yapmak istedikleri için gidip Burak'ı Sosa'yi aldılar. Eğer isteselerdi isimsiz transferler yapıp gelecek başarıyla taraftarı mutlu edebilirlerdi zaten, kolay olanı seçtiler. Sonuclari da görüyoruz. 2012 de ki gibi Burak'in ayağına bakan kötü bir takım çıktı ortaya...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunları hep dedik, alacaksan stopere al dedik, forvete rodaya destek olacak birini al dedik. Yahu göztepedeki jahoviç bile olurdu. Alınınca bir iki mızırdanırdı taraftar ama susardı. Burağa Sosaya ne bayıldılar hala bilen yok!

Olmuyor abicim olmuyor, bu takıma böyle yıldız şöhretli adam yaramıyor. Alındı onlarca hepsinden zarar ettik. Hatayı bir yaparsın iki yaparsın, on defa aynı hatalar yapılmaz ki! Bunun adı aptallıktır.

Başkan geçen sene çıkıp şöyle iktisat ettik böyle kısıntılar yaptık diye övünüyordu. Bu sene yaptıklarına bakıyorum geçen sene konuşan adam bu olamaz diyorum yahu!

Ulan başkan senin kendi şirketin olsa yapar mıydın bu transferleri? Bu kumarı kendi şirketine oynar mıydı?

Kulübe isim hakkından para verdin, onları da borca gitmesin de yıldız transfer yapayım namım yürüsün mü dedin?

Trabzonun başına Trabzonu düşünen adam lazım. Öyle siyaset iş dünyası şu bu lanet olsun hepsine.

katre-i.matem
23.10.2017, 12:11
Bir takım iyi yönetilmiyor ise kadrosu ne kadar kaliteli olursa olsun bu sadece kağıt üzerinde kalır. Biz bunu maalesef yıllardır yaşayarak test ettik. Bir yıldan uzun süredir mevcut yönetimle öncesinde de İHO başkanlığında yaşamadığımız rezillik kalmadı.

Evet son bir kaç yıldır yaşadıklarımız kabul edilebilir değil, evet çok kötü saha sonuçlarını sineye çekmek zorunda kaldık, evet saha dışında da ciddiyetini ve ağırlığını kaybeden bir camiaya dönüştük ama en acısı ise yaşadıklarımızdan hiç ders alamadık.

3 Temmuz nasıl Türk futbolu için bir milat idi ve bu fırsat heba edildi ise dün ve bugün yaşadıklarımız da en azından bizler için bir fırsat olmalı geleceği doğru şekillendirmek adına.

Forum genelinin gösterdiği bir nokta ise bizim bu süreçten hiç ders almadığımızdır. Umarım bu durum forumla sınırlıdır. Neden mi? Popülist davranıyoruz. Dün ki asrın derbisinde (!) yapılan koreografi gibi. Biz diz çöktüğümüz için diğerleri büyük görünüyor. Mevcut başkan berbat durumda olduğu için diğer vasatlar iyi gibi geliyor gözümüze.

Dünden ders almamız lazımken dünü unutarak hareket ediyoruz. Başlık genelinde adı geçtiği için örneklemek gerekirse özellikle genç nesil içinde bir Nevzat Aydın sempatisi var. Nevzat Aydın bu kulüpte başkanlık yapabilir mi? Bence asla. Neden bu kadar heveslisi var onu da bilmiyorum. Muhtemelen dünü çok çabuk unuttuğumuzdan.

Nevzat Aydın'ın egosunu doyurmaya ne Trabzonspor ne de Trabzon yetmez. Vizyonlu diye düşünüyoruz belki ama Muharrem Usta için de aynısını düşünmedik mi? O koltuğa oturunca vizyon kalmaz önce bunu anlamalıyız. Nevzat Aydın, Yumlu ve Yavru ile sözleşme uzatıp bir bildiğimiz var diyen kişi değil mi? Ya da hala Jun Suk un iyi futbolcu olduğunu iddia eden kişi değil mi? Ya da sağ bek alınmayınca "En kötü ben oynarım" deyip sonra da "Ben bu göbekli halimle oynayamam" diyen, taraftarı kibarca tabiriyle ti ye alan kişi değil mi?

Nevzat Aydın eleştirim kötü futbolcu tercihleri değil yaklaşım tarzıdır. En önemlisi de Nevzat Aydın şehirle, Trabzonspor camiasıyla, Trabzonspor un değerleriyle kavgalı bir bireydir. Kolay yıpratılacak, şehirle zıtlaşacak bildiğinin/egosunun dikine gidecek birisidir. Başkanlık yapacak kişi bence asla olmamalıdır.

Peki Başkan kim olmalı? Kim den ziyade nasıl birisi olmalı? Öncelikle yönetimini kendi başına kuramayacağı gerçeğini kabullenerek en azından uyumlu olabilecek bir yönetim kurulu oluşturabilecek birisi olmalı. 40-45 yaşlarından ziyade 60 civarı yaşında efsane yıllarımızı iliklerine kadar ama bunu tribünde değil camianın içinde yaşamış şehrin içinden çıkmış birisi olmalı. Şehir saygı duymalı. Ne O kişi şehre uzaktan bakmalı ne de şehir O kişiye yukarıdan bakmalı. Bu sadece bize has bir durum. Bir başka kulüpte karşılaşamayacağımız bizim gerçeğimiz. Cebinde parası değil yüreğinde saf Trabzonspor sevgisi ve o sevgiyi icraata çevirecek akıl ile yüreği olan birisi olmalı.

Trabzon gerçeklerini kabul etmeden yola çıkarsak yıllardır olduğu gibi denize düşerken bir kez daha yılana sarılırız. Son yıllarda ne çektiysek bundan çektik zaten. Trabzonsporumuzu, canımızı, alıp verdiğimiz nefesimizi bizim gibi hissetmeyen insanlara teslim ettik. Özkan Sümer gerçekten çok iyi anlattı bu durumu tek cümle ile.

Bu şehir, bu camia bir kez daha Başkan ve yönetim konusunda hata yapmamalı. Yoksa bu günleri de mumla arayacağımız aşikar. Bundan daha kötüsü olabilir mi demesin kimse. Her sene hayal edemeyeceğimiz durumları yaşıyoruz. Bmn hayatım boyunca yazdığım en uzun yazı oldu ama duygularımız sayfalara sığamayacak kadar da yoğun aslında.

Travelair
23.10.2017, 12:19
Tüzüğü mü değiştirecekler her neyse, yönetim kurulu 20 kişi olmaz kardeşim, 5-6 kişi kafidir. Diğer kişiler profesyonel olmalı ve yönetim kuruluna sorumlu olmalı.

Böylece bölünmeler azalır, benim şu kadar oyum var bana bir yönetici koltuğu benim şu kadar başkan yardımcısı koltuğu denemez. Zorunlu olarak da olsa birleşmeler yaşanır

Kim başkan olmalı? Kim çekip çevirebilecekse o. İcraat yapan gelsin

Ozan Yılmaz
23.10.2017, 12:30
muratt
Aralık Kongresinde Başkan Kim Olmalı? (https://forum.bordomavi.net/showthread.php/54989-Aral%C4%B1k-Kongresinde-Ba%C5%9Fkan-Kim-Olmal%C4%B1/page7)
Soru belli de doğru cevap nedir, kim olmalı,

avatarınızdaki fotoğraf mıdır cevabınız yani?

celaledtin
23.10.2017, 12:36
Çare Fiko başkan.

halilaziz61
23.10.2017, 12:37

Onur son bir senedir kötü ve formsuz aksini iddia eden kötü niyetlidir.
Kurtardığı maçları saymayalaim isterseniz

celaledtin
23.10.2017, 12:38
İHO bırakın seçilmeyi bir daha aday bile olamaz. Kan alırlar kan o bilmem neyin çocuğu İho denen eşkiyadan.

muratt
23.10.2017, 12:42
muratt
Aralık Kongresinde Başkan Kim Olmalı? (https://forum.bordomavi.net/showthread.php/54989-Aral%C4%B1k-Kongresinde-Ba%C5%9Fkan-Kim-Olmal%C4%B1/page7)
Soru belli de doğru cevap nedir, kim olmalı,

avatarınızdaki fotoğraf mıdır cevabınız yani?

Keşke olsa. Ama olması gerekenlere sistem müsaade etmiyor.
Soruya cevap vermek gerekirse:

Eski futbolculardan:

- Şenol Güneş
- Ünal Karaman

İş adamlarından:

- Nevzat Aydın
- Tuncay Bekiroğlu

Eski başkanlardan:

- Özkan Sümer

Veya bu profilde benzer isimler olabilir. Burada önemli olan kulübü ve başkanlığı kendi çıkarı için, reklamı için veya rant sağlamak için istemiyor olması, kurumsal kimlikle yönetebilecek olması, vizyoner olması, yenilikçi olması vs. Para sahibi olması bir özellik olmamalı. İktidara veya herhangi bir siyasi kanada yakın olmasının da bir etkisinin olmaması gerekir.

muratt
23.10.2017, 12:44
İHO bırakın seçilmeyi bir daha aday bile olamaz. Kan alırlar kan o bilmem neyin çocuğu İho denen eşkiyadan.

İsabet olur, küme düşüren başkan olarak tarihe geçer. Adını hiç unutmayız.

Takımın bu günü duruma gelmesinde M.Usta kadar İHO'nun da payı var, ikisinin de payı eşit diyebilirim. Ama malesef benim öngörüm İHO bir sonraki seçimde başkan olur. Ve bu ahlaki olmayan bir yolla olacak (üye yaptırdığı akrabaları vs.).

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 12:46
İHO'nun başkanlığa aday olacağını düşünmek bile moralimi daha da bozuyor.

Aman ha!

İnşallah olmaz böyle bir girişimi

celaledtin
23.10.2017, 12:48
Mehmet Ali Yılmaz aday olacak söylentileri var.

bkandil
23.10.2017, 12:57
Cevap veriyorum, Şeyh Tamim Bin Hamad Al Tani
:D

Mustafa YILMAZ
23.10.2017, 13:02
ahmet ağaoğlu vardı bi ara başkanlığa adaydı sonra birden arkasına bakmadan kaçmıştı daha doğrusu kaçırılmıştı. kaya çilingiroğlu'da vurulmuştu o sıralar. o olay aydınlatılsa iyidi.

bizde hiç bir zaman delegelerin saf oyu ile başkan seçilmedi hep blok oylarla anlaşmalı listeler üzerinden yürüdü iş ama son iki seçimde tamamen siyasete döndü.

muratt
23.10.2017, 13:09
ahmet ağaoğlu vardı bi ara başkanlığa adaydı sonra birden arkasına bakmadan kaçmıştı daha doğrusu kaçırılmıştı. kaya çilingiroğlu'da vurulmuştu o sıralar. o olay aydınlatılsa iyidi.

bizde hiç bir zaman delegelerin saf oyu ile başkan seçilmedi hep blok oylarla anlaşmalı listeler üzerinden yürüdü iş ama son iki seçimde tamamen siyasete döndü.

Aynen katılıyorum. Bunu herkes de biliyor zaten ama herkes sanki böyle bir durum yokmuş gibi davranıyor. Tam komedi.
"Blok oy" bu işin kibarca ifadesi. Doğrusu "satılmış oy" olmalı. Şimdi bizim kongrenin de kimse kusura bakmasın yarısından fazlası bu gruba giriyor. O zaman hangi seçimden hangi demokrasiden bahsediyoruz. Bir sonraki başkanın ismini bilemeyiz belki ama satılmış oylarla seçileceğini bilebiliriz.

recdodo
23.10.2017, 13:17
Kim gelirse gelirse, istanbul takımları ile yarışmak için transfer yapmasın. Ve 4-5 yıl benden ve takımdan bir şey beklemeyin desin ve 4-5 yıl boyunca bu dediğinin arkasında dursun, dönmesin değişmesin! Kursun bir scout ekibi bulsun genç uşakları, 2-3 sezon oynatsın sonra satsın. Transfere ayıracağı paranın 10 da birini altyapıya ayırsın,altyapı dan çıkardığı oyuncuları da 2-3 sezon oynatıp satsın. Trabzonspor basamak kulübü olsun, bulsun/yetiştirsin satsın. Ve en önemlisi taraftarda sussun, kap kap diye dolaşmasın, beklemesin. Başka türlü gelen borça borç katıp arkasına bakmadan gidecek.

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 13:23
Kim gelirse gelirse, istanbul takımları ile yarışmak için transfer yapmasın. Ve 4-5 yıl benden ve takımdan bir şey beklemeyin desin ve 4-5 yıl boyunca bu dediğinin arkasında dursun, dönmesin değişmesin! Kursun bir scout ekibi bulsun genç uşakları, 2-3 sezon oynatsın sonra satsın. Transfere ayıracağı paranın 10 da birini altyapıya ayırsın,altyapı dan çıkardığı oyuncuları da 2-3 sezon oynatıp satsın. Trabzonspor basamak kulübü olsun, bulsun/yetiştirsin satsın. Ve en önemlisi taraftarda sussun, kap kap diye dolaşmasın, beklemesin. Başka türlü gelen borça borç katıp arkasına bakmadan gidecek.

Sevgili kardeşim,

TS'nin kurtuluşu altyapıdır.
Aksi halde taraftar istedi diye tonlarca parayla oyuncu alırsın ve Sosa gibi karısını bahane ederek kendisini attırır.
Tekke, Gökdeniz, Abdülkadir, Yusuf gibi yetenekleri bulup çıkartmalıyız.
18 yaşındaki Abdülkadir en canı örnek olarak karşımızda

Erkan A.
23.10.2017, 13:26
baskan adayi bilmem kim olur diye fakat bir degil üc dörten fazla aday cikacagini düsünüyorum ..cok büyük yaris olacak gibi

Faruk BERBER
23.10.2017, 13:31
baskan adayi bilmem kim olur diye fakat bir degil üc dörten fazla aday cikacagini düsünüyorum ..cok büyük yaris olacak gibi

Maddi olarak da kulübün durumu çok iç açıcı değil. O yüzden o şekilde fazlaca aday çıkıp bu yükün altına girmeyi kabul etmez.

Dediğin gibi olursa son anda birleşmeler ya da güçlünün yanına geçmeler vs. oluyor. Ben bahsettiğin gibi bir seçim beklemiyorum.

7can61
23.10.2017, 13:41
Sevgili kardeşim,

Aksi halde taraftar istedi diye tonlarca parayla oyuncu alırsın ve Sosa gibi karısını bahane ederek kendisini attırır.
Ekleme yapayım Trabzonun varoluşu da altyapıdır.

Faik Yılmaz
23.10.2017, 13:42

Bana twitterda " sen mi ödeyeceksin " diyen bile çıktı yani o derece tepki gösteriyor bazı arkadaşlar bilip bilmeden....

oysa amacımız canımız gibi sevdiğimiz klübü korumaya çalışmaktı sadece.....

Arda'
23.10.2017, 13:45
Ahmet Ağaoğlu golf federasyonu başkanı değil miydi yav

recdodo
23.10.2017, 13:50
Sevgili kardeşim,

Tabi ki kurtuluş bundan geçiyor ama yukarıda da dediğim gibi diğer altyapıları da yok saymamak lazım, yetiştiremiyorsak yetişmeye başlayanları alıp geliştirip satacaksın. Basamak kulüp olmayı kabulleneceksin.

Travelair
23.10.2017, 13:51
Ahmet Ağaoğlu deyince aklıma Bee Gees'ten Staying Alive şarkısı geldi, hayırdır inşallah. Adam golf federasyonunda rahattır, bizim insanımız da rahattır, sıkıntıya gelemez. Efsane başkanımız boşuna Kırşehirli Şamil Ekinci değil

muratt
23.10.2017, 13:52

Teknik direktör de önemli bu anlamda. Ünal Karaman bu planlamaya uygun hoca olabilir. Rıza'dan iyidir en azından.

7can61
23.10.2017, 13:58
Ahmet Ağaoğlu denen yaratık gitsin içine ettiği İstanbulun kulelerinin üzerine otursun. Daha açık nasıl yazılır bilemedim.

İ. SARAL
23.10.2017, 13:59
Bunları hep dedik, alacaksan stopere al dedik, forvete rodaya destek olacak birini al dedik. Yahu göztepedeki jahoviç bile olurdu. Alınınca bir iki mızırdanırdı taraftar ama susardı. Burağa Sosaya ne bayıldılar hala bilen yok!

Olmuyor abicim olmuyor, bu takıma böyle yıldız şöhretli adam yaramıyor. Alındı onlarca hepsinden zarar ettik. Hatayı bir yaparsın iki yaparsın, on defa aynı hatalar yapılmaz ki! Bunun adı aptallıktır.

Başkan geçen sene çıkıp şöyle iktisat ettik böyle kısıntılar yaptık diye övünüyordu. Bu sene yaptıklarına bakıyorum geçen sene konuşan adam bu olamaz diyorum yahu!

Ulan başkan senin kendi şirketin olsa yapar mıydın bu transferleri? Bu kumarı kendi şirketine oynar mıydı?

Kulübe isim hakkından para verdin, onları da borca gitmesin de yıldız transfer yapayım namım yürüsün mü dedin?

Trabzonun başına Trabzonu düşünen adam lazım. Öyle siyaset iş dünyası şu bu lanet olsun hepsine.

Şöhretli diye aldığımız, bir dünya para gömdüğümüz hatırladığım hiç bir adamdan fayda sağlayamadık, zaten bu tip transfer yapmamamız lazım. En çok para verdiğimiz adı sanı duyulmamış adamlar benim bildiğim; Adrian, Jaja, Waris falan. Bunları da en kötü aldığımız paraya sattık. 30+ adam alınca direk elinde patlıyor zaten. 30+ alıyorsun bari fazla para bayılma.

7can61
23.10.2017, 14:02
Şöhretli diye aldığımız, bir dünya para gömdüğümüz hatırladığım hiç bir adamdan fayda sağlayamadık, zaten bu tip transfer yapmamamız lazım. En çok para verdiğimiz adı sanı duyulmamış adamlar benim bildiğim; Adrian, Jaja, Waris falan. Bunları da en kötü aldığımız paraya sattık. 30+ adam alınca direk elinde patlıyor zaten. 30+ alıyorsun bari fazla para bayılma.

Aynen kardeşim bunu da dedik. Hadi 5 milyon veriyorsun bari emekliği gelmiş adama verme dedik. Bu adamı kim alır bu saatten sonra. Artık elde mi patladı kıç da mı patladı bilemem.

Düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum cevapları. Ersun olayı gibi komplo mu var bilemiyorum ki...

Mustafa YILMAZ
23.10.2017, 14:03
Ahmet Ağaoğlu denen yaratık gitsin içine ettiği İstanbulun kulelerinin üzerine otursun. Daha açık nasıl yazılır bilemedim.

ali ağaoğlu'ndan bahsediyorsun galiba yoksa ahmet ağaoğlu bildiğim kadarıyla ist.'te kuleler yapmıyor.

ama kulelerin üstüne otursun lafında hemfikiriz ali ağaoğlu olanın

7can61
23.10.2017, 14:04
Şampiyon olamayacağın ayan beyan belliyken, 30 yaş üstü adamlara neden bu kadar paraları gömdünüz ey başkan, ey yönetici ey ersun. Dalağınıza tükürsünler.

7can61
23.10.2017, 14:04
ali ağaoğlu'ndan bahsediyorsun galiba yoksa ahmet ağaoğlu bildiğim kadarıyla ist.'te kuleler yapmıyor.

ama kulelerin üstüne otursun lafında hemfikiriz ali ağaoğlu olanın

Pardon dostum hatlar karışmış, malum sinir stres :)

İ. SARAL
23.10.2017, 14:06
Aynen kardeşim bunu da dedik. Hadi 5 milyon veriyorsun bari emekliği gelmiş adama verme dedik. Bu adamı kim alır bu saatten sonra. Artık elde mi patladı kıç da mı patladı bilemem.

Düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum cevapları. Ersun olayı gibi komplo mu var bilemiyorum ki...

30+ artı adam alacaksan Durica örneği gibi olacak. Maliyet minimum. 1-2 sene kullanıp bırakacaksın.

7can61
23.10.2017, 14:08
30+ artı adam alacaksan Durica örneği gibi olacak. Maliyet minimum. 1-2 sene kullanıp bırakacaksın.
O şerefsiz menajerler yok mu onlar, kan emici alçaklar, yediler kulübün geleceğini.

nakzo
23.10.2017, 14:09

Olay budur başka kurtuluş çaremiz kalmadı..

İ. SARAL
23.10.2017, 14:14
Transfer döneminde de sık sık yazmıştım. Bu paraları yılda sadece 1 adama verebilir Trabzonspor. İyi golcüye ihtiyacın var, takımı, ligi biliyor vs. tamam bas parayı al. Burak, Kucka, Sosa. Akıl, mantık dışı bir hareket.

nakzo
23.10.2017, 14:17
Transfer döneminde de sık sık yazmıştım. Bu paraları yılda sadece 1 adama verebilir Trabzonspor. İyi golcüye ihtiyacın var, takımı, ligi biliyor vs. tamam bas parayı al. Burak, Kucka, Sosa. Akıl, mantık dışı bir hareket.

Surekli soyledim ndiaye visca ve iyi bir stpoer sadece 3 adam alınacaktı en az 2. Asıradaydık son barutumuzu boşluğa sıktık..

nakzo
23.10.2017, 14:21
2004 ve 2005 te 10 milyon dolarlık takımlarla neler yaptık yeterki yerinin adamlarını bulalım genç ve kuvvetli.

ccd6167
23.10.2017, 14:22
Ahmet ağaoğlu
Mehmet atalay

Gibi sporun içinden gelen. Bürokrasiyi bilen tanıyan.

Böyle insan şart

nakzo
23.10.2017, 14:23
Hepimiz isme aldandık sosa ve kucka bu kadar iyi olsa milan niye versin sana ah ah ahh

Mert Oğuzlu61
23.10.2017, 15:13
Eğer Hekimoğlu başkan olursa teknik direktörümüz MRA ya da Thomas Schaaf olabilir. Bu tip antrenörler istediğini kendi ağzıyla söylemiş, kolej takımı yaratmak istiyor ve alt yapı ekolünden gelen biriyle çalışmak istiyor. İsim olarak doğru kişiler mi sorgulanabilir ama bize en uygun modeli biliyor. Zaten başka seçeneğimiz kalmadı, batıyoruz. Avrupa dan en az 1 yıl men cezasına kesin gözüyle bakıyorum.

Siyasetle alakası olmayan, tek derdi düşüncesi TS olan, Trabzon da dışarı çıktığında şehrin havasını soluyacak, yüzü kızaracak, onurlu ve gururlu kişileri koltuğa getirip ciddi anlamda kabuk değiştirmeliyiz. Başka türlü olmayacak. İsterse Karadeniz i dolduracak kadar parası olsun, siyaseti parmağında oynatacak kadar gücü olsun. Şu dakikadan sonra Nuri Albayrak, İHO, Muharrem Usta gibi profiller ve vaadlerinin kongre üzerinde hiçbir etkisi olacağını sanmıyorum. O dönem bence Muharrem Usta ile bitti.

gurur6134
23.10.2017, 15:16

Aynen oyle..lakin ahmet agaoglunu sevdigim halde kayanin listesinde isi neydi onu anlamakda hala gucluk cekerim..cok buyuk yanlisti sirf arkadasi diye elin 8taslisinin listede olmasi..

Sefer A.
23.10.2017, 15:21
Hekimoglu'na baski yapilir, eninde sonunda aday olur... siyâset "aman ha o olmasin" derse karsi aday çikarir ama bu sefer yemez gibi... Hekimoglu aday olursa kongre siler süpürü, iyi de olur... artik Trabzon'da isi gücü hayâti her seyi olan birini baskan yapmanin sirasi geldi geçti bile... geç kaldik, hatâ ettik, ama skinti yok... taraftar yavas yavas beklentileri düsürmüsken bence Hekimoglu daha rahat bir baskanlik süreci yasayabilir... Usta yerine o seçilmis olsaydi beklentiler yine yüksek olacakti ve su anki duruma belki o da düsebilirdi (saha sonuçlari olarak diyorum, geri kalanlar hakkinda bir sey diyemem)
Bence "siyâset" ya da daha dogrusu "akp iktidâri" karsiti olan "büyükler" Hekimoglu'na ciddi baski yapacaktir... adaylar arasinda tekrar Usta tekrar Haciosman ve ayriyeten Özak falan bilmem kim olursa olsun karsilarina geçebilecek en güçlü aday Celil Hekimoglu gibi gözüküyor...
Ama MRA ile olmaz, Schaaf ile de olmaz bitmis o hoca yaa... Gurbanov hocayi getirsin

Sefer A.
23.10.2017, 15:22
Aynen oyle..lakin ahmet agaoglunu sevdigim halde kayanin listesinde isi neydi onu anlamakda hala gucluk cekerim..cok buyuk yanlisti sirf arkadasi diye elin 8taslisinin listede olmasi..
neyin listesiydi ki bu ? Kaya bjk baskanligina falan mi adaydi ?

Uğur_Dmrtrk
23.10.2017, 15:37
Kişilerle hiç ilgilenmiyorum..Sözün eri,gerçekci,planlı,organize bir yönetim olmalı..Bununda kısa vadede Trabzonspor camiasından çıkacağına ihtimal vermiyorum..Şuan için gelecek karanlık..

selcuk
23.10.2017, 17:30
Abi Türkiye'de o pastayı bize yedirmezler :)

bu kafa yapimizdan olmuyor

ayrica biz pasta yemek istemiyoruz

Fatih Çelik
23.10.2017, 17:42
bu kafa yapimizdan olmuyor

ayrica biz pasta yemek istemiyoruz

Biz istemiyoruz ama onlar yemek istiyor

selcuk
23.10.2017, 17:54
Biz istemiyoruz ama onlar yemek istiyor

iste ondan oraya cikmaliyiz

bu forumda ekonomi, hukuk, besyo vs... okumus insan kayniyor

tabiiki 2-3 yilda gerceklestirilemeyecek bir proje, ama 8-10 yilda bunu yaparsin

65 yönetim kurulu üyesi olan 1461 den baslarsin, sonra basket, en sonunda as takim

önemli olan dogru kisileri bulmak, hayatini Trabzonspora adamaktan korkmayacak insanlari ve ekip olarak calismak

biz sadece siradaki maci ve secimi düsündügümüz ici bir arpa boyu ilerleyemiyoruz

Timur Mikhail
23.10.2017, 18:03
Trabzon klübü acayip bir paradoksun içine girmiş vaziyette.

Süper Golcü
23.10.2017, 18:30
mustafa reşit akçay teknik direktörlüğü bırakıp bize altyapı sorumlusu olarak geliyorsa, rıza hoca yakında seni göndericez ama yeni aldık şimdi yapamıyoruz demek, ya da rıza hocayla bir anlaşma var ise sezon sonuna doğru böyle gitsin daha sonrasına bakarız gibi, reşit hocanın tehtiti rıza hocayı da başarıya zorlayabilir, her ne olursa olsun mra gelirse büyük fedakarlık yapmış olur

selcuk
23.10.2017, 18:39
mustafa reşit akçay teknik direktörlüğü bırakıp bize altyapı sorumlusu olarak geliyorsa, rıza hoca yakında seni göndericez ama yeni aldık şimdi yapamıyoruz demek, ya da rıza hocayla bir anlaşma var ise sezon sonuna doğru böyle gitsin daha sonrasına bakarız gibi, reşit hocanın tehtiti rıza hocayı da başarıya zorlayabilir, her ne olursa olsun mra gelirse büyük fedakarlık yapmış olur

fedakarlik oldugunu düsünmüyorum

adamin misyonu bu, cok kez altyapida calismak onu mutlu ettigini dedi

konya önceside gelmisti, ama konya yakin dostlarindan yürüyerek ikna etti mra yi

altyapimiz mra´nin ait oldugu yer, artik üstyapilarda calisip kendisini mutsuz etmeyi birakip ait oldugu yerde devam etmeli bence

nedeni cok basit, gönüllü insanlar basarisiz olamaz

Süper Golcü
23.10.2017, 18:41
fedakarlik oldugunu düsünmüyorum

adamin misyonu bu, cok kez altyapida calismak onu mutlu ettigini dedi

konya önceside gelmisti, ama konya yakin dostlarindan yürüyerek ikna etti mra yi

altyapimiz mra´nin ait oldugu yer, artik üstyapilarda calisip kendisini mutsuz etmeyi birakip ait oldugu yerde devam etmeli bence

nedeni cok basit, gönüllü insanlar basarisiz olamaz

bende öyle olmasını dilerim, sadi hoca çok değerliğiydi ben gençlerbirliği altyapısında oğlu ile oynuyordum kendisini de tanırım :D hayatım boyunca güvendim onun yerini mra gibi bi hoca doldurabilir

Travelair
23.10.2017, 18:45
MRA garip bir adam. Her fırsatta "Beni altyapı cezbediyor" diyen biri, daha öncesinde 1461 yarışmacı değil, Süperlig'e gideceğim diye tutturmuştu

gurur6134
23.10.2017, 18:46
neyin listesiydi ki bu ? Kaya bjk baskanligina falan mi adaydi ?

Ahmet agaoglu trabzonspor baskanligina adayligini aciklamisti 15 sene falan olmustur listesinde yani secilirse yonetiminde olacak isimlerden biriside kaya cilingirogluydu..kursunlaninca aday olmakdan vazgecmisti baskanliga ona istinaden yazdim..

selcuk
23.10.2017, 18:48
bende öyle olmasını dilerim, sadi hoca çok değerliğiydi ben gençlerbirliği altyapısında oğlu ile oynuyordum kendisini de tanırım :D hayatım boyunca güvendim onun yerini mra gibi bi hoca doldurabilir

sadi hocada istedigi gibi 1461 i aldi

sadi hoca cocuklarlan gercekten iyi, ama anlamadigi her konuya girip bos konusmasi ve meydan okumasi insani bezdiriyor

Mehmet BAŞ
23.10.2017, 18:54
sadi hoca cocuklarlan gercekten iyi, ama anlamadigi her konuya girip bos konusmasi ve meydan okumasi insani bezdiriyor

Hoca biraz yaşlandı, bir de Trabzonspor sevgisini dizginleyemeyince böyle oluyor. Her konuda konuşuyor :o

Mehmet BAŞ
23.10.2017, 18:56
iste ondan oraya cikmaliyiz

bu forumda ekonomi, hukuk, besyo vs... okumus insan kayniyor

tabiiki 2-3 yilda gerceklestirilemeyecek bir proje, ama 8-10 yilda bunu yaparsin

65 yönetim kurulu üyesi olan 1461 den baslarsin, sonra basket, en sonunda as takim

önemli olan dogru kisileri bulmak, hayatini Trabzonspora adamaktan korkmayacak insanlari ve ekip olarak calismak

biz sadece siradaki maci ve secimi düsündügümüz ici bir arpa boyu ilerleyemiyoruz

Bu foruma ilk geldiğimde bu potansiyeli gördüm. Fakat bu konuda bir girişim yapıldığını göremiyorum.
Belki de dediğin gibi ''İnanmıyoruz'' olduğumuz için bir türlü gerçekleşmiyor.
Fakat bu iş öyle göründüğü kadar kolay bir iş olmayabilir.

Süper Golcü
23.10.2017, 19:02

hocanın micazı öyle serttir :D

Süper Golcü
23.10.2017, 19:03
başkanlık konusunda nevzat aydın bize istediğimiz yönetimi verir

Sefer A.
23.10.2017, 19:17
Ahmet agaoglu trabzonspor baskanligina adayligini aciklamisti 15 sene falan olmustur listesinde yani secilirse yonetiminde olacak isimlerden biriside kaya cilingirogluydu..kursunlaninca aday olmakdan vazgecmisti baskanliga ona istinaden yazdim..
haa tamam ben tersini anlamistim onun için sasirmistim... o süreci az biraz hatirliyorum, neden zorla sehirden uzaklastirildi Ahmet Agaoglu anlamadim gitti... iyi isler yapar diye mi korktular yoksa o koltugu mutlakâ kaptirmamak için mi yaptilar neydi dertleri (iki ihtimal de birbirine yakin ama tam ayni degil)

selcuk
23.10.2017, 19:20
Bu foruma ilk geldiğimde bu potansiyeli gördüm. Fakat bu konuda bir girişim yapıldığını göremiyorum.
Belki de dediğin gibi ''İnanmıyoruz'' olduğumuz için bir türlü gerçekleşmiyor.
Fakat bu iş öyle göründüğü kadar kolay bir iş olmayabilir.

kolay olacagini düsünen en az 8-10 sene sürecegini belirtmez

nbay
23.10.2017, 19:26

Bir yanlışlık olmasın,kaya listesinde değildi, ama büyük bir desteği vardı ağaoğluna.

tonya55
23.10.2017, 19:39
cok karısık olay bilenler coktur bu olayı.

serkanholep
23.10.2017, 19:57
çok çabuk değerlerimizi yok ediyoruz

elimizde kalan yazıcı ve ömür

1-2 hafta sonra onları da yok ederiz

sahip çıkma, beraber güçlü olma düşüncesini yok ettik

başkan adayı bulamıyoruz

sadri başkan giderken teneke bağladık, iho giderken öyle, usta gidecek öyle, albayrak gitti öyle

kaç td eskittik ve kaçıyla güzel ayrıldık

bişeyler yanlış ama ne???

gurur6134
23.10.2017, 20:38
Bir yanlışlık olmasın,kaya listesinde değildi, ama büyük bir desteği vardı ağaoğluna.

Ben listedeydi diye hatirliyorum yaniliyor olabilirim..kaya o secim de babasinin nufusu kullanip hatirli kisileri arkasina alip trabzonda aktif olarak agaoglu icin calisiyordu ve secilecegi kesin gibiydi hacisuleymanogullari ortaligi karistirmisti hatirladim kadariyla mafya isi kaya vurulmus kaya uzerinden ahmet agaoglunamesaj verilmis bunun uzerine agaogluda adaylikdan cekilmisti..daha sonrasi ilginc bir sekilde kayada agaogluda sikayetci olmamis vuran kisilerin arkadaslari olduklarini soylemek zorunda kalmislardi..hatirladigim bu kadar..

gurur6134
23.10.2017, 20:39

Ben listedeydi diye hatirliyorum yaniliyor olabilirim 15 sene gecmistir en az..kaya o secim de babasinin nufusu kullanip hatirli kisileri arkasina alip trabzonda aktif olarak agaoglu icin calisiyordu ve secilecegi kesin gibiydi hacisuleymanogullari ortaligi karistirmisti hatirladim kadariyla mafya isi kaya vurulmus kaya uzerinden ahmet agaogluna mesaj verilmis bunun uzerine agaogluda adaylikdan cekilmisti..daha sonrasi ilginc bir sekilde kayada agaogluda sikayetci olmamis vuran kisilerin arkadaslari olduklarini soylemek zorunda kalmislardi..hatirladigim bu kadar..gokdeniz fatihin saldiri olaylarinda da aktif kisiler ayni isimlerdi ic hesaplasma cirit atiyordu o donem..

tonya55
23.10.2017, 20:56
borc 1 milyar olmus altyapı akademisini kuracak ve altyapıya önem veren hayalperest menjerlerden siyasetten uzak duracak baskan lazım tabiki cok zor.

Doğan Şahin
25.10.2017, 11:45
Yönetim, istifalar, tüzük ve kongre hakkında yazım...

'Yeni maceralara yelken açarken'

https://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=7478

okb61
25.10.2017, 11:54
Bence yeni gelecek başkanın çok iyi memur olması gerekiyor futboldan anlamasına gerek yok iyi bir direktör alınsın gençlere önem veren teknik direktörle devam edilsin bence yada direk antrenör alınacaksa van marjwik çok uygun bence artık transfere 5m verme durumumuz yok gençleri değerlendirelim ne sosa ne kucka ne Burak Abdülkadir etkisi vermiyor takıma ki bu adam piyasada yoktu böyle adamlara gereken değeri verirsek ancak yükselişe geçeriz

Bayraktaroğlu
25.10.2017, 11:54
Trabzonspor (https://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor)'da Muharrem Usta'nın 'Devam' açıklamasına karşın her an yıkılması beklenen yönetime yeni başkan adayı, onursal başkan Mehmet Ali Yılmaz (https://www.fotomac.com.tr/index/mehmet-ali-yilmaz) cephesinden çıktı. Kamuoyuna şuana kadar herhangi bir açıklama yapılmazken Yılmaz'ın oğlu, iş adamı Soner Yılmaz'ın kulübün içinde bulunduğu sıkıntıdan bir an önce kurtulması için nabız yoklama çalışmaları içinde olduğu öğrenildi.

Eski Başkan Mehmet Ali Yılmaz (https://www.fotomac.com.tr/index/mehmet-ali-yilmaz)'ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu TEK-ART şirketinde inşaat başta olmak üzere turizm ve pekçok ticari faaliyetleri yöneten Soner Yılmaz'ın büyük destek gördüğü de gelen bilgiler arasında.

Geçen Yeni Malatya karşısında alınan 1-0'lık yenilgi sonrasında 6 yönetim kurulu üyesi istifa etmiş, başkan Muharrem Usta ise kalanlarla birlikte yedek üyelerin de katılımıyla göreve devam edeceklerini açıklamıştı. Bu açıklamaya karşın Mehmet Ali Yılmaz (https://www.fotomac.com.tr/index/mehmet-ali-yilmaz) ismiyle birlikte yine eski başkanlardan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun çalışmalara başladığı dile getirilmiş ancak Hacıosmanoğlu yaptığı açıklamayla böyle bir durumun söz konusu olmadığını, yönetime destek olunması gerektiğini ifade etmişti.

okb61
25.10.2017, 11:58
çok çabuk değerlerimizi yok ediyoruz

elimizde kalan yazıcı ve ömür

1-2 hafta sonra onları da yok ederiz

sahip çıkma, beraber güçlü olma düşüncesini yok ettik

başkan adayı bulamıyoruz

sadri başkan giderken teneke bağladık, iho giderken öyle, usta gidecek öyle, albayrak gitti öyle

kaç td eskittik ve kaçıyla güzel ayrıldık

bişeyler yanlış ama ne???Bu takımın kurtuluşu alt yapıda kimse trabzonu şehir olarak sevmiyor kimse kandırmasın birbirini 3-4 günlüğüne güzel sadece orada yaşayan adamı oynatacaksın ki o atmosferi yaşayacak. Sosa kucka gibi adamlar ne şehirler gördü zaten trabzonu memleket olarak görmezler ancak yattara alanzinho gibi adamları buraya getirip şehri sevdirebilirsin başka yolu yok bunun bence

Turgut Altun
26.10.2017, 11:23
Çare Katar'da.

serdaracıl
26.10.2017, 12:02
Çare Katar'da.

Başakşehir'i alıyormuş katarlılar. Ne yapacaklar başakşehir ne işlerine yarayacak anlamadım.

Enaldo61
26.10.2017, 12:50
Nevzat Aydın.

Mustafa YILMAZ
26.10.2017, 12:50
Başakşehir'i alıyormuş katarlılar. Ne yapacaklar başakşehir ne işlerine yarayacak anlamadım.

kara para aklamak için zaten alacak kişi rüşvet olaylarının mimlisi

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2017, 12:56
Yüreğinde TS sevgisi olan
TS başarısız olduğunda kahrolan
Trabzonspor'la 24 saat yaşayan
Futboldan anlayan bir başkan gelmeli

pazarkapılı
26.10.2017, 14:35
devraldıgı borcun üzerine bir kurus koysa bile bunu odeyecegini yazılı olarak imzalayan biri gelsin, var mı oyle bir yigit agalar?....

nakzo
26.10.2017, 21:18
Böyle birsey suan icin mumkun degil kulupler yasasının degismesi lazım ha degisirse 4 buyuk kulubude 1 yıl icinde araplar ve ruslar alacak belki bide bursayı alırlar.Bunada kimse engel olamaz yasa degisirse.

ttsfurkan
26.10.2017, 21:31
isimlere bak :) 2013 de küfür edip yolladığımız sadri şener. Usta yönetimde kaçıp giden yöneticiiler. Geçmişte herhangi bir başarısı olmamış Başkanlar. Ve başkan değiştirmekle başarı geleceğini zanneden ve hala daha tek isim altında birleşememiş bir taraftar topluluğu.
Bu camia da başarılı olmak cidden çok zor. Ayağını kaydırmak isteyen, sana iftiralar atan belli bir kesim hep var. Ben Muharrem Usta ya güveniyorum en azında kulübün parasını yemek için orda olmadığını biliyorum. Şuan tek ihtiyacımız olan doğru teknik adam seçimi. Belki rıza hoca başarılı olur. Belki de önümüzdeki sene sadri şeneri başarılı yapan şenol hoca yuvaya döner ve muharrem ustayı sportif alanda başarılı bir başkan yapar.

TSelif
27.10.2017, 09:27
Hacı olmalı Hacı... Bize o yakışır :)

Cengiz Çubukcu
27.10.2017, 09:38
konu herhalde kapanmıştır...

TSelif
27.10.2017, 09:42
Yok daha karpuz keseceğiz abi, ne kapanması :)

Ozan Yılmaz
27.10.2017, 09:55
2-3 kötü sonuç daha alınırsa kongreden başka çareleri kalmayacak. Lig sonuncusu ile aramızda yalnızca 2 puan var yani tek maçla ligin dibini görebilir takım. Kimse bu durumun altından kalkamaz.