PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç Sonucu l Trabzonspor 2-1 Galatasaray | TSL 10.Hafta

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ibrahim
21.10.2017, 20:15
Bu tür maçlarda takımın havasının başka olduğunu düşünerekten az da olsa umutluyum bu maç için.

Hayde Bismillah, Allah utandırmasın!

:sevinç:

alper*
21.10.2017, 20:16
Skor 3-1.

Trabzonspor kazanacaktır.

Maç başlığı en fazla 94 sayfa olacaktır.

Gurbetçi_TS
21.10.2017, 20:35
riza ile yenebilecegimiz tek istanbul takimi Besiktasdir, onlara karsi bir ayri motive ediyor takimini, gs ve fb'ye karsi bukadar direnc gösteremiyor

Fatih Çelik
21.10.2017, 21:30
G harfinin buyutulmesini rica ediyorum. Böyle basit şeylerle büyük olunmuyor. Eziklik resmen.

OrkHun
21.10.2017, 21:31
fark yeriz. en az 5. yönetim de defolur gider bu maçla.

bi de özel isteğim, yine volkan şen'in ağlatılması.

BlackPanther
21.10.2017, 21:32
Skor tahminim. Ts-Gs 0:5

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

alper*
21.10.2017, 21:33
Şaka bir yana (ilk mesajım), korkunç bir skor bekliyorum :/

Timur Bey
Yenmemizin puan dışında bir anlamı yok hükmünde. Galatarasaray'ı yendik diye kendimizi avutmayalım artık.

bach72
Ne meraklısın maç başlığı açmaya.Zaten her hafta yeniliyoruz.Az biraz sinirlerimiz yatışsın da öyle açın şu başlıkları.

10-61
21.10.2017, 21:34
G harfini Küçük yazmakla büyük kulüp olunmuyor ne kadar gerizekalısı bir topluluğuz .maçı oynamaya gerek YÖK

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Jedi
21.10.2017, 21:34
demirokda cezalı ............kaldın yine duricaya

ibrahim
21.10.2017, 21:35
G harfinin buyutulmesini rica ediyorum. Böyle basit şeylerle büyük olunmuyor. Eziklik resmen.

Telefondaki klavyem dört İstanbul büzüklerini ve o bir Ankara fahişesinin ismini küçük yazıyor otomatik olarak. İsteseler değiştirsinler.

Fatih Çelik
Tudor umarım takımı geri çeker 0-4'dan sonra..

Fatih Çelik
Telefondaki klavyem dört İstanbul büzüklerini ve o bir Ankara fahişesinin ismini küçük yazıyor otomatik olarak. İsteseler değiştirsinler.

Eyvallah abi kusura bakma.

ibrahim
21.10.2017, 21:37
G harfini Küçük yazmakla büyük kulüp olunmuyor ne kadar gerizekalısı bir topluluğuz .maçı oynamaya gerek YÖK

Yaşın 42, bu forumun daimi takipçisiyim, Trabzonspor hakkında daha çok konuşacak meselemiz var ve karşılaşacağız büyük ihtimalle bir kaç kere. Yakışıyor mu bu hakaret sana abiciğim?

İbrahim CİHAN
21.10.2017, 21:39
Rıza Çalımbay zihniyeti ile çıkarsak net bir şekilde kazanamayız.

DeAgLeMaNyAq
21.10.2017, 21:40
Taraftar takımın arkasında olmayacaktır ya da oluyor gibi gözükse ilk golün ardından desteğini çekecektir. Mevcut şartlarda Gomis'i durdurabilecek bir savunmamız yok. O yüzden puan çıkarmamız ancak GS'nin basiretinin bağlanmasıyla mümkün...

Thor61
21.10.2017, 21:41
4-0 alırız.

10-61
21.10.2017, 21:56
Yaşın 42, bu forumun daimi takipçisiyim, Trabzonspor hakkında daha çok konuşacak meselemiz var ve karşılaşacağız büyük ihtimalle bir kaç kere. Yakışıyor mu bu hakaret sana abiciğim?

Valla konuyu kim açtı diye bakmadım bile,şahsınızla ilgili bi problemim yok kalbinizi kırdıysam özür dilerim oradaki ifadeye kendim de dahilim zaten ama sinirden haddimi aşmışım demek ki.

emesenbisi
21.10.2017, 22:03
Ne halleri varsa görsünler.!

Mustafa YILMAZ
21.10.2017, 22:06
hayatımda hiç söylemediğim ve muhtemelende son kez söyleceğim şey bu maçı farklı kaybedelim ve o stat bazılarının başına yıkılsın başka türlü kurtuluş yok.

eğer kolun kangren olmuşsa kesmen gerekir yoksa geberirsin.

İsmail ALİOĞLU
21.10.2017, 22:07
fark atariz. hakemi arkamiza alirsak 4-5 gol bile atariz. Volkan da hattirik yapacak!!!

TUNCAY HİÇYILMAZ
21.10.2017, 22:08
Gs çok rahat kazanır. Bu rezillerle hiçbirşey olmaz.

Numan Yerlikaya
21.10.2017, 22:11
Doğum kontrol hapıyla çıkarız inşallah

Oruç
21.10.2017, 22:12
3'ten fazla yemezsek başarı sayarım.

ilelebeTS
21.10.2017, 22:20
_________Onazi-Kucka
Theo(Ömür)-Ömür(Bero)-Castillo
_________Rodallega

Defans Allah'a emanet.

Ahmet Aksu
21.10.2017, 22:21
yine her büyük maç da olduğu gibi 'iyi mücadele' ederiz. futbol olarak kimse birşey beklemesin. gomise dikkat etmek lazım. inşallah dağılmayız. o stad dolar inşallah büyük bir protesto şart hem yönetime hem de takıma. yoksa bunları başka diriltme şansı yok. artık maçın ortasında stadımı terkeder sahayı mı iner bilemem ama birşey yapmak şart. ama trabzon şehri hala uyku modunda..

bordolu mavi
21.10.2017, 22:27
Bu maçı alırız
neden
evveliyatımıza baktığımızda
bu tip maçları aldığımızı görürüz
haaa alsak ne olurrrr almasak ne olurrr
o ayrı konu

AlperenAltun
21.10.2017, 22:33
Bende artık şikebahçe yazmaktan g yi küçük yazmaktan sıkıldım bunları değil sahada çatır çatır oynayıp puan alan takım olup böyle değilde sahada kapak etmek cevap vermek istiyorum. Öyle bi sene oldu ki napacamızı kestiremiyorum her maç birii kendi kalesine gol atıyor. Her maç bu maç yeneriz diyom ama 0a 0 elde var 0 her maçı kaybediyoz. Nedense hep yenilecekmiş gibi hissediyorum. Arkadaşlarım her dk 50. Yıl şampiyonluk noldu diyo. Dalga geçiyo. Trabzonda değilim çevremde trabzonsporluda yok. İnanın şehir dışındaki taraftar daha çok çekiyor hissediyor. Ufakken kaybettiğimiz maçlardan sonra ağlardım. Şimdi oturdum takımın şu haline ağlıyorum. Oyuncularda hırs bitmiş ne olacak gerçekten bilmiyorum. Bu maçı inşallah alırız ama hiç sanmıyorum...

Samsung S7-Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teoman Karadeniz
21.10.2017, 22:42
Süper Lig'e yeni çıkmış bir takım az önce bizi mağlup etti ve üzerinden yarım saat geçmeden gelecek haftaki maçın başlığı açıldı. Ki bu olay geçen hafta kendi evimizde 6 gol yediğimiz maçtan sonra da yaşanmıştı.

Tıpkı bu ''başlık açma'' olayında olduğu gibi Trabzonspor'un yönetiminde de teknik heyetinde de fulbolcu kademesinde de herkes kendi dümeninin peşinde. Mahalle yanıyor, Nejla saçını tarıyor.

Enes Başkaya60
21.10.2017, 23:38
Ts:0 Gayse:5

Taraftarlığımı bende askıya alıyorum bu yönetim gidene kadar...

Fatih Öztürk
21.10.2017, 23:57
Esteban, Pereira, Uğur, M.Akbaş, Mas, Okay, Onazi, Abdülkadir, Castillo, Damdoy, Rodallega.

Bu kadro mücadele eder, maçı kazanır.
Kaşarlanmış oyuncular kadro dışı kalmalı.

Mert'
22.10.2017, 00:03
0-4

Ogün YAZICI
22.10.2017, 00:18
Yanlış yapıyoruz
Başarı 11 yerli oynatmadığımız için gelmiyor
Bugün bakıyorum 11'e tam 4 tane yabancı oynatmışız. Ne gerek var ?
Yerlimiz mi kalmadı yedek klübesinde ?

Hem 4 yabancının işgal ettiği mevkilerde daha çok Türk oynatırsak takım liderimiz Burak'ın da dediği gibi Türk oyuncular daha çok iş bulur daha çok para kazanır.
Bütün sorun burada bence bunu düzeltmeliyiz

Bu vesileyle galatasaray kadromu yazyorum ;
Onur
Kamil-Uğur-Akbaş-abdürrahim
Batuhan Yusuf
Olcay Abdüş Volkan
Uğurcan
+Forvete Uğurcan'ı koymamın sebebi Burak'ın sakatlığında ilk 10 haftada oynattığı yerli sayısı ile türk futboluna net mesaj veren klübümüzün bu sefer tokatın şiddetini artırarak bu radikal hareketle federasyonda daha sevimli hale gelmesidir.

Bunların dışında Ersun Yanal'ın istifa haberlerini beğenen Castillo Rodallega ve hafta boyu antremanlarda keyifli görünen Perrira Mas vs kadro dışı bırakılmalıdır.

Federasyondaki sevimlilik ve yerli malı politikamızı artıracak hamleler bunlar

Sefer A.
22.10.2017, 01:07
yazıcı
Tespitler 61 numara, koptum :D

cellchook
22.10.2017, 01:10
2-1 kazaniriz. Sonra 2 mac daha aliriz. Daha sonra yine baslariz puan kaybetmeye.
Atin fava

erenslash
22.10.2017, 01:27
protesto gs maçında yapmamalıyız hayır.destek olmalıyız susmamalıyız stadda böyle olur dostum bu.böyle olmaz iyi günde kötü günde taraftar böyle olur gs maçında asıl özelikle bastırmalı taraftar ıslık yuhalama rakibe çalışır bize değil !!!bize yaramaz aksine daha da onların yanında olduğunu hissetirmeli taraftar futbolcularımızın yanında olduğunu
yine her büyük maç da olduğu gibi 'iyi mücadele' ederiz. futbol olarak kimse birşey beklemesin. gomise dikkat etmek lazım. inşallah dağılmayız. o stad dolar inşallah büyük bir protesto şart hem yönetime hem de takıma. yoksa bunları başka diriltme şansı yok. artık maçın ortasında stadımı terkeder sahayı mı iner bilemem ama birşey yapmak şart. ama trabzon şehri hala uyku modunda..

erenslash
22.10.2017, 01:28
gs maçını alırsak ikinci devre bütün maçlardan üç puan alırız bence dediğin gibi olmaz ama şu var devre arası transfer yapmassak gene saçma goller yeriz onları alırsalar o zaman puanlar alırız baya
2-1 kazaniriz. Sonra 2 mac daha aliriz. Daha sonra yine baslariz puan kaybetmeye.
Atin fava

Kadir
22.10.2017, 01:38
Çok kötü sonuçlara gebe bir maç, galibiyet oğlu galibiyet şart. olası bir yenilgi bizi bitirir.

Sefer A.
22.10.2017, 01:48
Süper Lig'e yeni çıkmış bir takım az önce bizi mağlup etti ve üzerinden yarım saat geçmeden gelecek haftaki maçın başlığı açıldı. Ki bu olay geçen hafta kendi evimizde 6 gol yediğimiz maçtan sonra da yaşanmıştı.

Tıpkı bu ''başlık açma'' olayında olduğu gibi Trabzonspor'un yönetiminde de teknik heyetinde de fulbolcu kademesinde de herkes kendi dümeninin peşinde. Mahalle yanıyor, Nejla saçını tarıyor.
âbi sendin daa bir ara Trabzon'da yasama isteyen, ne oldu hiç gelismeleri aktarmadin ilgili baslikta....

ha yener miyiz ? artik bilmiyorum bir sey demek istemiyorum

Şanlı SanMarino
22.10.2017, 02:27
Göztepe, Akhisar, Alanya ve Malatya maçlarından 0 puan alan ve toplamda 14 gol yiyen takımımız için gs maçı hedef maçı değil. Zaten iyi oyun ve başarılı netice gelmesi bizim iyi olduğumuzu değil sadece büyük maçlara odaklanan klasik bir Anadolu kulübü olduğumuzu kanıtlar. Bu da oyuncu grubu için en büyük ayıplardan biri.

Ozan Yılmaz
22.10.2017, 02:46
Ersun olsaydı 1 puan en azından garantiydi malum sadece böyle maçlara hazırlıyordu takımı bakalım rıza hocamız nasıl bir planla devam edecek yerli kayırmasına devam ederse devre arasına zor gider o da.

Sefer A.
22.10.2017, 03:11
Ersun olsaydı 1 puan en azından garantiydi malum sadece böyle maçlara hazırlıyordu takımı bakalım rıza hocamız nasıl bir planla devam edecek yerli kayırmasına devam ederse devre arasına zor gider o da.
reis, ersun ile hiçir sey garanti degildir salla onu...

İlyas Özdemir
22.10.2017, 10:54
Galatasaray bu haftaki şikecilerin maçından ağır hasar alırsa belki beraberlik hatta galibiyet alabiliriz

İsa Gündoğdu
22.10.2017, 10:58
gs iki hafta üst üst e kaybetmez.

fb maçına göre değişir bizim galibiyet ya da beraberlik.

Oğuzhan Fidan
22.10.2017, 11:00
hafta içi çorum maçını kazanıp motive olan takım bu maçtan en kötü beraberlikle ayrılacak. kazanmamız gereken gs maçıdır. bu takım düzlüğe çıkmalı. sahip çıkın yererek biryere varamıyoruz överek iyi yerlere gelmeye çalışalım. kimseyi küfür ederek hakaretle oynamaya zorlayamazsınız dün akşamki mücadeleleri yeterli gelmedi ama bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum

olcay_61
22.10.2017, 11:45
Yeminle her hafta ümitliyim kazanacağımızdan ama bir 11 çıkartıyolar herşey bitiyor

Hasan61
22.10.2017, 11:49
Hayırlı Mağlubiyet ?

tonya55
22.10.2017, 11:55
bu macıda kaybedersek tehlika canları calar artık.

C.Guleryuz
22.10.2017, 12:04
Receeeep Tayyiiiiip Erdoğaaaaan
Allah yar ve yardımcımız olsun.
Haydi bir daha, bir daha bir daha.

kopeli
22.10.2017, 12:27
valla ligin en vasat futbolunu oynuyorduk. bunun üstüne burak-sosa-yusuf yok, tam ptt 1.lig seviyesine inmis bulunmaktayız. rakibin kim oldugu önemli degil, gs ile oynayacak olmamızda umrumda degil. sonuncu osmanlı bile gelse macın favorisi olur.

Ahmet Aksu
22.10.2017, 12:27
aynen katılıyorum. iyice sıradanlaştık.
küçük anadolu takımı gibi gelen geçene yenil büyük takımlara karşı götünü yırt. oda sadece mücadele ile boğuşarak puan alma çabası tam düşmemeye oynayan anadolu takımına döndük.

Göztepe, Akhisar, Alanya ve Malatya maçlarından 0 puan alan ve toplamda 14 gol yiyen takımımız için gs maçı hedef maçı değil. Zaten iyi oyun ve başarılı netice gelmesi bizim iyi olduğumuzu değil sadece büyük maçlara odaklanan klasik bir Anadolu kulübü olduğumuzu kanıtlar. Bu da oyuncu grubu için en büyük ayıplardan biri.

Berkan
22.10.2017, 12:54
kesin yeneriz banko banko fark atarız çok rahat maç olacak bizim. volkan şen ve olcay şov yapacak farka gideriz

Hakan
22.10.2017, 14:08
Onur
Kamil Uğur Okay Akbaş
Kucka Onazi
Abdül Yusuf Castillo
Hugo
Iyi bari Kuco antrenmana çıkmış.

esra61
22.10.2017, 14:11
Gomis tek başına bizim defansı halleder.

Full HD
22.10.2017, 14:54
gs bizi ezer gecer bir puan bile beklemiyorum ama gelecek haftalar da nasil puan toplayacagiz? Kümeden cok korkuyorum cünkü milletin agzinda sakiz olacagiz asil ona korkuyorum.9 Puan bu ne kardesim?

Oğuzhan Fidan
22.10.2017, 14:58
tüpçününde gitmesi gerekli.

BERBATOV61
22.10.2017, 14:59
gs yaşamadığımız rezillik kaldıysa onu yaşatır bize 7 yemiştik bakalım rekoru nerelere çıkartacağız

bach72
22.10.2017, 15:00
Bugün gs fener'i yenerse hakemler bize çalışır ve sürpriz galibiyet alabiliriz.Malum ara çok açılacak şampiyonluk yarışında.Decoder satışları düşer fenerlilerin.Hakem destekli kazanırız.

Full HD
22.10.2017, 15:06
Bakin Köln oynuyor simdi stad full cekmis ve taraftar cok iyi destekliyor takimini.Köln su an lig de sonuncu su an 9 mac 2 Puanlari var.Yenilirseler gene 1 puanlari olacak ama o stad gene full cekecek!

Berke6198
22.10.2017, 15:18
Taktiksel açıdan falan mümkünatı yok galibiyet almamızın. Karşı takım şampiyonluğa ilerlerken biz maalesef kaos içerisindeyiz. Yapacak bir şey yok, bu sefer galibiyet çok uzak bir ihtimal.

toksoy61
22.10.2017, 15:18
değil hakem gs, 9 kişide kalsa bizi burada döve döve yener. kandırmayın kendinizi

Fatih Çelik
22.10.2017, 15:21
Taktiksel açıdan falan mümkünatı yok galibiyet almamızın. Karşı takım şampiyonluğa ilerlerken biz maalesef kaos içerisindeyiz. Yapacak bir şey yok, bu sefer galibiyet çok uzak bir ihtimal.

Avatar güzel de pusuda Celil Hekimoğlu yok mu ? Nevzat Aydın da korkutuyor beni :)

Berke6198
22.10.2017, 15:22
Avatar güzel de pusuda Celil Hekimoğlu yok mu ? Nevzat Aydın da korkutuyor beni :)

Pusuda Sadri Şener'in olduğunu umuyorum ve öyle bekliyorum.

Fatih Özkan
22.10.2017, 15:23
Galibiyeti dile getiren arkadaşlar neye dayanarak bunu söylüyor çok merak ediyorum!

Fatih Çelik
22.10.2017, 15:24
Pusuda Sadri Şener'in olduğunu umuyorum ve öyle bekliyorum.

Pusuda Sadri Başkan varsa "Gel bir daha gel Tonya'dan sarı saçlım mavi gözlüm" diyorum :)

Fatih Özkan
22.10.2017, 15:26
Bakin Köln oynuyor simdi stad full cekmis ve taraftar cok iyi destekliyor takimini.Köln su an lig de sonuncu su an 9 mac 2 Puanlari var.Yenilirseler gene 1 puanlari olacak ama o stad gene full cekecek!

Trabzon halkı bunu idrak edemez, edemeyecek!

werneke
22.10.2017, 15:36
Çünkü köln kulübü merkelin partisinin kucağına oturmadı
köln ün rakibine ceza verildiği zaman merkel çıkıp cezayı kaldırtmadı
köln başkanları illa merkelin partisine yakın olmak zorunda değil

köln kulübü herhangi bir siyasi görüşe de yamanmıyor

köln halkı siyasi görüşü ne olursa olsun takımının etrafında birleşir
trabzonspor ise sadece bir siyasi görüşe peşkeş çekildiğinden geri kalanlar uzaklaşmış durumda

yani paramparça bir haldeyiz

Full HD
22.10.2017, 15:53

trabzonspor ise sadece bir siyasi görüşe peşkeş çekildiğinden geri kalanlar uzaklaşmış durumda

Kisacasi Trabzonda gercek taraftarimiz bir kac bin kisiden ibaret? Sende haklisin!

erenslash
22.10.2017, 16:05
Yusufun olmaması kötü oldu ama dünyanın sonu değil
abdülkadir bu maçta zaten oynar bir şekilde kucka var onazi var bongonda castillo var sosanın bilerek kendini attırması zaten rezalet ki gs maçında oynayamayacak bu arada diğer yabancılar kendini bu maçta göstermeli bu da fırsat işte ne olur bilemem ama iyi oynayacağız berabere veya yeneriz diyorum eksiklerimize rağmen ama iyi oynayacağız taraftarımızın baskısı desteği çok önemli 90 dakka boyunca çarşı taraftarı gibi olması lazım taraftarın susmaması lazım futbolcuları fişeklememiz lazım bizimkilerin aşırı morale ihtiyacı var

10-61
22.10.2017, 16:11
Hala beraberlik yA da galibiyeti telaffuz edebilmek,off offf.

werneke
22.10.2017, 16:13
Kisacasi Trabzonda gercek taraftarimiz bir kac bin kisiden ibaret? Sende haklisin!
Haksız olmayı çok isterdim
ama maalesef durum bu

erenslash
22.10.2017, 16:17
bu kadar kaos içinde motive olacak taraf gs değil biziz bu yüzden motivasyon avantajı bizde çünkü kaos demek itici güç demek bu itici güç daha da motive eder rıza buna el atacaktır mantıklı ve kağıt üzerinde düşünürsek stoperler şu bu malesef berbat ama takım oyunu motivasyon faktörleri çok önemli

İbrahim CİHAN
22.10.2017, 16:23
-----------------------Onur--------------------------
Perreira------Uğur------------Hubocan---------Mas
(Kamil)----------Kucka-----Onazi(Okay)-----------
Abdülkadir-----------Yusuf------------Castillo(Bongonda)
---------------------Rodallega-------------------------

İlk 11 bu şekilde olmalı ve bu kadroda ısrar da edilmeli. Elimizdeki en iyi 11 bence şuanda bu. Parantez içindekiler de oyuna sonradan dahil olması gerekenler. Bunlara Bero, Durica, Burak ve belki Olcay'ı da ekleyebiliriz. Zaman zaman Cafer Tosun'u da 5-10 dakika oyuna almak onun açısından olumlu olacaktır diye düşünüyorum. En fazla şuanda olduğu gibi yeniliriz ki bunun da tek sorumlusu Cafer Tosun olmaz. Abdurrahim'in de Mas'ın formsuz olduğu zamanlarda forma şansı bulması gerektiğini düşünüyorum. Sosa'ya gelirsek büyük beklentilerle alındı fakat hiçbir katkısı olmadı bize. Geldiği ilk bir iki maç dışında pek bir şey yapmadı bu yüzden 11 oynamamalı artık mümkünse devre arası da gönderilsin son maçındaki kartı bilerekti bana göre. Kanatlarda kesinlikle Abdülkadir, Castillo ve Bongonda dışında birisi oynamamalı. Ne Olcay kanat oynayabilir ne de Volkan Şen. Yusuf'u kanat oynatmak ise tam bir iş bilmezlik. Yusuf'u kanada hapseden adam hoca falan değil. Maçın gidişatına göre Yusuf çıkar Bongonda girer Abdülkadir 10 numara pozisyonuna gelir. Ya da Castillo-Abdülkadir ikilisinden birinin yerine girer Bongonda. Duruma göre bazı maçlarda Yusuf-Bero değişikliği de yapılabilir. Bero'nun golcülük özelliğini biz kullanamadık, her ne kadar geldiği lig düşük kaliteli bir lig de olsa bu adam gol atabilen bir adamdı, biz o verimi alamadık çünkü adamı mevkisi olmayan kanatta kullandık sıklıkla. Ortasahada veya forvet arkasında oynadığı maç sayısı bir elin parmağını geçmez. Takımda rotasyona sokabileceğimiz 20 adam var çok rahat. Bu adamları dönüşümlü olarak kullanmalıyız fakat ilk 11'imiz yukarıdaki gibi olmalı. İyi bir takıma önlem alabilmek için iyi adamlarına markaj yapılır, biz bu kadro ile maça çıktığımızda Abdülkadir, Castillo, Yusuf, Rodallega gibi adamlara önlem almaları gerekecek ki bu da kolay olmayacak. Gönül isterdi ki Sosa'yı da şu kadroya ekleyebilelim ama bence kendisi Trabzonspor'u kafada bitirdi. Malatya maçında çıktığımız kadroya baktığımızda fark yaratabilecek tek oyuncu Sosa ve Yusuf idi. Yusuf'u kanada hapsederek etkisizleştirdik, Sosa ise takımı sabote etti. Böyle bir kadro şans eseri atılan gol dışında hiçbir hücum organizasyonuyla gol atamazdı bu aşikardı. Nitekim Burak'ın ilk yarıdaki pozisyonu ve duran toptan Akbaş'ın direkten dönen topu dışında pozisyon yok. Abdülkadir girdikten sonra biraz hareket gelse de oyuna, hoca Castillo ile baskıyı artırmak yerine Volkan'ı oyuna sürünce takım tamamen bitti. Tek kanat uçmaya çalıştık o da olmadı zaten. Şu takımda yanlış oyuncu tercihleri bizi bu hallere soktu. Bunu görmek bu kadar zor olmamalı. Takım ile birlikte 2 gün çalışmış olabilirsin. Bu takımın bu zamana kadar yapmış olduğu 7-8 maçı izlesen kim oynar kim oynamaz zaten karar verirdin, biraz taraftarın nabzını tutsan kim formda kim değil anlardın. Volkan Şen'i oyuna sürerek zaten olmayan kredini tükettin. Yazık günah. Biz bıktık artık her hafta bu ızdırabı çekmekten. Makul olun, adil olun. Şu formayı hak edenlere verin. Ligin en formda oyuncularından biri Abdülkadir'i gelir gelmez kesmek nedir zaten. Bir de yaş önemli değil hak eden formayı alır diyor adam. Ver o zaman hak edene formayı. Taraftarı mutlu etmenin formülünü söylüyorum. Taraftarın istediği oyuncuları oynatırsanız bu taraftar mutlu olur, çünkü doğru oyuncular onlar, iyi sonuçlar doğru oyuncularla gelecektir. Bunu taraftarın yüzde doksanı görüyor bırakın doğru adamlar oynasın.

werneke
22.10.2017, 16:24
Bazı durumlarda olmayan ya da henüz olmayan olaylar üzerinden varolan duruma ışık tutabiliriz

fenerli bir arkadaşıma şöyle demiştim ;
mesela Aziz yıldırım kongrede çıksa
"evet ulan Trabzon çalışıyordu kulis vs , bende Fenerbahçe'miz için parayıda bastım şikeyi de yaptım ulan" dese gözünden yaşlar gelerek kongre üyeleri elleri patlarcasına ayakta alkışlarmı ? Diye sordum
evet alkışlar demişti
fener kongresinin ne olduğu hakkında güzel bir fikir

peki biz gs a 0-5 kaybetsek ne olur ?
Bu da Trabzonspor camiası ve taraftarı için iyi bir fikir verebilir

C.Guleryuz
22.10.2017, 16:28

Katılıyorum, ağzına sağlık.

İbrahim CİHAN
22.10.2017, 16:30
Yusufun olmaması kötü oldu ama dünyanın sonu değil
abdülkadir bu maçta zaten oynar bir şekilde kucka var onazi var bongonda castillo var sosanın bilerek kendini attırması zaten rezalet ki gs maçında oynayamayacak bu arada diğer yabancılar kendini bu maçta göstermeli bu da fırsat işte ne olur bilemem ama iyi oynayacağız berabere veya yeneriz diyorum eksiklerimize rağmen ama iyi oynayacağız taraftarımızın baskısı desteği çok önemli 90 dakka boyunca çarşı taraftarı gibi olması lazım taraftarın susmaması lazım futbolcuları fişeklememiz lazım bizimkilerin aşırı morale ihtiyacı var

Yusuf da Sosa da Gs maçında oynayabiliyor. Yalnızca Mas cezası nedeniyle oynayamayacak. Uğur da cezalı diyen var ama ondan emin değilim. Yusuf ve Sosa Çorum maçında cezalarını çekecekler.

Erkan A.
22.10.2017, 16:45
14683 RENKTASLAR böyle bir systemle hangi oyunculari oynatirdiniz ?? cok merak ediyorum ????????

Sefer A.
22.10.2017, 16:52
yenecegiz, ve gsliler "bunlar da bize asiliyorlar ondan bundan 5 yiyorlar, sonra fbden de 4 yiyorlar" diye diye çildiracak

pReN@_61
22.10.2017, 17:08
Sevmeseler bari :)

asilhamsi
22.10.2017, 17:25
Kucka muhteşem oynamıyor ama maça aşılıyor.onsuz ortasahada tamamen helvaya döndü

Esteban
Kamil uğur hubocan mas
Kucka onazi bero
Abdul roda castillo

Kadro bu olmalı.burak ve çetesi maç kadrosunda olmamali

İ. SARAL
22.10.2017, 17:44
Yeneriz diye düşünüyordum ama takimdaki sıkıntı büyük gibi.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Başkaya60
22.10.2017, 17:44
14684

Timur Bey
22.10.2017, 18:05
Göbeğe Yusuf'u yazıp orta alanın otoban olmasını istiyoruz sanırım. Karşı tarafta Belhanda, Feghouli, N'diaye, Gomis gibi adamlar varken kondisyonu yerlerde olan ve günden günde takım içinde eriyen Yusuf yerine alternatif bir on numaramız yok mu? Bazen bazı kişilere karşı fazla toleranslıyız. Merak ediyorum Yusuf kaç maçta yarma hareketleriyle bir defansı deldi geçti? Biraz gerçekçi olalım. Yırtıcı bir on numaramız olmadığından biraz da bu kayıplar. Milletin on numarası topu alır götürür, bizdeki doldur boşat yapar.

Ufuk
22.10.2017, 18:46
14683 RENKTASLAR böyle bir systemle hangi oyunculari oynatirdiniz ?? cok merak ediyorum ????????

FM12 veya FM14 oynarken standart taktiklerden sıkılıp bunu denemiştim. WM yada MW taktiğiydi tam hatırlamıyorum :) Topa çok sahip oluyordum ama kontralardan bol bol gol yiyince sinirlenip değiştirmiştim.

kayseriliyiz
22.10.2017, 18:58
yenecegiz, ve gsliler "bunlar da bize asiliyorlar ondan bundan 5 yiyorlar, sonra fbden de 4 yiyorlar" diye diye çildiracakBence maça çikmamak en iyisi.
Realist ol Sefer Strasbourg nice'yi yendi futbolda oluyor bazen, ama biz bu isi yapamayiz.
Bu sene küme düsmenin büyük adaylarindan biriyiz.
Takimda istek sevk yok belli ki bir kaç gruba bölünmüs oyuncular.
Dün dikkat ettiysen bazi oyuncular birbirilerine pas atmamak için ugrastilar.
Takim için oynamayan oyuncular var
O yüzden artik radikal kararlar alip kadro disilari olmali.
Zaten hata Sosa transferi ve Burak biz 3M verebilecek bir kulüp degiliz, bunun yaninda bu rakamlar belli ki takim içinde sikinti oldu.
Takim kurarken dikkat edilmesi gereken hersey es geçildi.
Ve durum buralara geldi.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

serkanholep
22.10.2017, 19:04
sosa,burak ve yazıcı nın olmaması kötü gibi duruyor (oynamayacaklarından emin değilim)

ama onlarsız takımın daha dirençli olacağını düşünüyorum

onur, kamil,uğur,durica,hubocan,onazi,kucka,ömür,castill o,olcay,rodallega

oynatırım ben olsam

Erkan A.
22.10.2017, 19:07
FM12 veya FM14 oynarken standart taktiklerden sıkılıp bunu denemiştim. WM yada MW taktiğiydi tam hatırlamıyorum :) Topa çok sahip oluyordum ama kontralardan bol bol gol yiyince sinirlenip değiştirmiştim.

hocam oyleda boyleda gol yiyecegiz galiba böyle bir taktikle oynarsak biz belki daha cok atar maci aliriz tabiki böyle oynatabilecek cezaretli hocada lazim savunma üclüsüne koy duricayi hubocani uguru önlerinde okayi kuckayi hücümcü ortasahaya sosa yusuf yazici kanatlara abdulkadiri castiloyu en ileriye rodallega bak neler oluyor

tonya55
22.10.2017, 19:08
bu macta beraberlige bile yetmez maglubiyet halinde büyük kaso bizi bekliyor.

ilyskm
22.10.2017, 19:10
Haftaya GS maçına 17. sırada çıkacağız büyük bir ihtimalle...

Ufuk
22.10.2017, 19:12
hocam oyleda boyleda gol yiyecegiz galiba böyle bir taktikle oynarsak biz belki daha cok atar maci aliriz tabiki böyle oynatabilecek cezaretli hocada lazim savunma üclüsüne koy duricayi hubocani uguru önlerinde okayi kuckayi hücümcü ortasahaya sosa yusuf yazici kanatlara abdulkadiri castiloyu en ileriye rodallega bak neler oluyor

Bunu oynayacak oyuncular yok bizde stoperler yetersiz kalır ama değişik varyasyonlar denenebilir tabi. Bende böyle çılgın şeyler deneyecek bir hoca bekliyorum hep ama her defasında büyük hayal kırıklığına uğruyoruz.

asilhamsi
22.10.2017, 19:12
Küçük takım gibi düşünmek zorundayız.kucuk takım ne yapar Çanakkale geçilmez,kontradan bir tane sıkıştırarak ne ala.Buyuk takım topçuları!!! Ve formsuz bir tek isim olmamalı kadroda.ortasahada ölümüne basıp,hızlı kontra.

Esteban
Kamil uğur hubocan mas
Kucka onazi bero
Abdus roda castillo

Tipik Anadolu takımı gibi oynamaliyiz

Ömrüm Can SEZER
22.10.2017, 19:52
Gomise önlem almamız lazım

Berkan
22.10.2017, 20:04
Burak
Olcay--Sosa--Volkan
Okay--Kucka
Mas--Uğur--Akbaş--Pereira
Onur

:)

batugol
22.10.2017, 20:23
Çıkış ya da çöküş

asilhamsi
22.10.2017, 20:23
Burak
Olcay--Sosa--Volkan
Okay--Kucka
Mas--Uğur--Akbaş--Pereira
Onur

:)
Tamda 0-5 lik kadro

asilhamsi
22.10.2017, 20:25
Bu arada haftalardır sakat sakat oynayan Burak tamda cincon maçı öncesi sakatlığının ciddi olduğunu,bu maçta oynayamayacağını söyledi.
Tesadufun böylesine ne denir?

Gürkan Asma
22.10.2017, 20:27
Bu arada haftalardır sakat sakat oynayan Burak tamda cincon maçı öncesi sakatlığının ciddi olduğunu,bu maçta oynayamayacağını söyledi.
Tesadufun böylesine ne denir?

Bu kadar da yıpratmayalım abi ya, oyuncuları eleştirirken de bu kadar acımasız olmayalım.

Burak ın şuanki sakatlığı haftalardır süren kasık sakatlığıyla ilgili değil, arka baldırında sorun var.

Gürkan Asma
22.10.2017, 20:29
Bu maçı almak için Abdulkadir gibi diğer 9 oyuncu da çimleri parçalamalı, o derece hırslı , presli, mücadeleci olursak kazanabiliriz. En kötü ihtimalle bjk maçı gibi olur, kazanmaya yakın oluruz ama kazanamayız yine :D

Berkan
22.10.2017, 20:29
Bu kadar da yıpratmayalım abi ya, oyuncuları eleştirirken de bu kadar acımasız olmayalım.

Burak ın şuanki sakatlığı haftalardır süren kasık sakatlığıyla ilgili değil, arka baldırında sorun var.

Kabahat Bura'ta değil zaten onu sakat sakat oynatan hocada. Eminim hocayada Usta baskı yapıyordur. yalancının USTAsı

cdgtscdg
22.10.2017, 20:31
Ama ne tesadüftür ki Burak maç sonrası kontrolleri bile yapılmadan 2 3 hafta yokum dedi.Adamın aklına fesatlık gelmiyor değil yani

Ömrüm Can SEZER
22.10.2017, 20:33
Esteban
Kamil Uğur Mustafa Hubocan

Onazi Kucka
Olcay N'doye Castillo
Rodallega
Duruma göre olcay yerine bongonda n doye yerine abdulkadir oynayabilir

erenslash
22.10.2017, 20:35
doğru kupa maçında da geçiyor unutmuşuz onu eyvallah
Yusuf da Sosa da Gs maçında oynayabiliyor. Yalnızca Mas cezası nedeniyle oynayamayacak. Uğur da cezalı diyen var ama ondan emin değilim. Yusuf ve Sosa Çorum maçında cezalarını çekecekler.

61Firtinasi61
22.10.2017, 20:35
Nasil cikabilir ler ki:

Onur
Kamil...ugur...durica....Mas
Onazi.....Kucka
Castilo.........Abdul.........Olcay
Roda

Böyle mi?!

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Gürkan Asma
22.10.2017, 20:38
doğru kupa maçında da geçiyor unutmuşuz onu eyvallahNormal de Yusuf direk kırmızı gördü 2 maç cezası var ancak tv de erman falan 2 maçlık ceza ağırdır dediler. Sert bi faul sonucu almadı kırmızıyı. Dolayısıyla 1 maç almasını bekliyoruz. Olmazsa yusuf da yok.

Şanlı SanMarino
22.10.2017, 20:57
Son 15 maç,

6 ay,

Sadece 2 galibiyet.

Biri Konya'ya son dakika hakem kararı ile. İki oyuncu atılmadı ve maç leyhimize bitti.

Diğeri yine son dakikalarda Gençlerbirliği'ne.

Enkaz çok büyük. Gs'yi, fb'yi yenmekle çözülecek bir durum yok. Trabzonspor erimiş, tükenmiş ve mahvolmuş. Ağlayanı yok. Başkanı nerede? Bunu kendine dert ediniyor mu? Ortalarda yok..

Gürkan Asma
22.10.2017, 21:02
Son 15 maç,

6 ay,

Sadece 2 galibiyet.

Biri Konya'ya son dakika hakem kararı ile. İki oyuncu atılmadı ve maç leyhimize bitti.

Diğeri yine son dakikalarda Gençlerbirliği'ne.

Enkaz çok büyük. Gs'yi, fb'yi yenmekle çözülecek bir durum yok. Trabzonspor erimiş, tükenmiş ve mahvolmuş. Ağlayanı yok. Başkanı nerede? Bunu kendine dert ediniyor mu? Ortalarda yok..
Düzelmeyecek tabii ki ancak herkesin buna ihtiyacı var, en çok da futbolcuların. Sosa kırmızı görüp çıkıyor, hakeme itiraz etmiyor bile ne kırmızısı diye. Uğur demirok kale direklerini tekmeliyor.. oyuncular çok gergin. Özgüvenleri bitik. Tekrar toparlamaları için galibiyete ihtiyaçları var.

Usta gitsin bıraksın o konu başka konu ancak şuan sahadaki kurulan takım bu mu hakkaten ? Bu oyuncuların kapasitesi bu mu ? Kendilerine gelmeleri lazım, bunun için de galibiyet gerekli.

İnşallah bu sefer şans yüzümüze güler, çünkü en çok da şansa ihtiyacımız var.

Şanlı SanMarino
22.10.2017, 21:04
Düzelmeyecek tabii ki ancak herkesin buna ihtiyacı var, en çok da futbolcuların. Sosa kırmızı görüp çıkıyor, hakeme itiraz etmiyor bile ne kırmızısı diye. Uğur demirok kale direklerini tekmeliyor.. oyuncular çok gergin. Özgüvenleri bitik. Tekrar toparlamaları için galibiyete ihtiyaçları var.

Usta gitsin bıraksın o konu başka konu ancak şuan sahadaki kurulan takım bu mu hakkaten ? Bu oyuncuların kapasitesi bu mu ? Kendilerine gelmeleri lazım, bunun için de galibiyet gerekli.

İnşallah bu sefer şans yüzümüze güler, çünkü en çok da şansa ihtiyacımız var.
Sorun hoca veya oyuncular değil. Trabzonspor'un galibiyetini veya yenilgilerini kendisine dert edinmeyen yönetim grubu. Trabzonspor yönetilmiyor. Trabzonsporlu samimi adamlar kulüpte görev almıyor.

Düşünün yahu. Muharrem Usta neden seçildi? Sadece ve sadece parası var diye. Senden, benden daha fazla Trabzonsporlu, daha fazla dert ediyor diye mi? Hayır.

CEMEFKER
22.10.2017, 21:06
Futbol falan konuşmanın manası yok...

Gs ye şu dakikalarda ayar veriliyor..

Gs yi yensek ne olcak ki...

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Asma
22.10.2017, 21:15
Sorun hoca veya oyuncular değil. Trabzonspor'un galibiyetini veya yenilgilerini kendisine dert edinmeyen yönetim grubu. Trabzonspor yönetilmiyor. Trabzonsporlu samimi adamlar kulüpte görev almıyor.

Düşünün yahu. Muharrem Usta neden seçildi? Sadece ve sadece parası var diye. Senden, benden daha fazla Trabzonsporlu, daha fazla dert ediyor diye mi? Hayır.

Yönetilemediğinde hemfikiriz zaten, bunun en net örneği son oynadığımız maçtır. Hakem resmen katletmiş bizi çıkıp ağzını açan Allah ın kulu yok.

Ayrıca parası var diye değil, şampiyonluğa aç bizleri şampiyonluğa inandırdığı için seçildi. İnsanlar en azından şampiyon olamasak da o yolda ilerleriz diye düşündü. 50. Yıl olmaz da 51 olur.

cyberentalpi
22.10.2017, 21:18
Normal de Yusuf direk kırmızı gördü 2 maç cezası var ancak tv de erman falan 2 maçlık ceza ağırdır dediler. Sert bi faul sonucu almadı kırmızıyı. Dolayısıyla 1 maç almasını bekliyoruz. Olmazsa yusuf da yok.

örneği var 1 mac o yüzden diyorlar

cyberentalpi
22.10.2017, 21:20
gs-fb macı örnek olsun. fb baya toplamış. bizim kadar hücüm yapabilen bir takım değil fb. ama pozisyon yemediler gs den

cyberentalpi
22.10.2017, 21:25
Gs yıldızlarla dolu bir takım değil. ha demeyin gomis felan diye. kastım yani takım 1-2 yıldız oyuncuya kurgulu degil. eskiden meselam şınaydır ustune kurulurdu

ama Gs iy degilde yerinde transfer yapmıs. herkes görevini iyi biliyor. ederi kadar oynuyor. takımın savunması kanadı hucumu aksamıyor. iyi hucum edebilen bir takım yenebilir.
Ki bu konuda en iyisini Rıza Hoca ile Antalya yaptı.

Yenebiliriz. Ama su gomis e top vermemiz gerek. yani bos bırakmayacagız. kısaca eger orta sahadan baslayarak iyi defans yaparsak abdüş gibi castillo gibi oyuncularla sonucu alabiliriz

Yalnız biz baskı yiyince gol yiyen bir takımız. o yuzden 1-0 one gecsekte 2 yi kovalamalıyız. Hadi hayırlısı. Ben ümitliyim.

AYYILDIZ
22.10.2017, 21:36
Belhanda yok iyi oldu. Kontra atak oynamalıyız. Solda Castillo sağda Abdülkadir oynamalı. Rodellega'nın ilk 11 başlaması avantaj. Burak sakatlıktan oynayamıyor. Kucka Onazi Sosa ortada oynamalı.

bach72
22.10.2017, 21:44
Gs-Fb maçının hakemi kötüydü.Hafta sonu Gs'ı üzmeyecek hakem verebilirler.Gs yenseydi çok iyi olacaktı.Yeniliriz beyler.Hey Allahı ya şu ligde en maliyetli transferleri Gs ve Ts yaptı ama kendi evimizde favori Gs.Niye?Gs'ın transferleri cuk oturdu bizimkiler elimizde patladı.Sokayım senin şimşir kafana Muharrem.

Adem Erdoğan
22.10.2017, 21:50
Akhisar Alanya vs maçlarının skoru ne kadar saçma ise bu da aynı olacak, kazanacağız yani.

Ahmet Taşçı
22.10.2017, 21:52
Belhanda yok iyi oldu. Kontra atak oynamalıyız. Solda Castillo sağda Abdülkadir oynamalı. Rodellega'nın ilk 11 başlaması avantaj. Burak sakatlıktan oynayamıyor. Kucka Onazi Sosa ortada oynamalı.

Kesinlikle kontra atak oynamalıyız solda castillo sağda Abdulkadir ilerde Rodellega ile orta saha kapılan toplarla hızlı çıktık mı bitiririz işi ama adamlar çok atletik ve Gomis çok güçlü inaşşalah kilitleyebikirler Gomis'i.

Erkan A.
22.10.2017, 21:59
herkes burak yok artik rodallega oynar diyor fakat damdoy ben daha ölmedim gs macinda göreceksiniz beni diyormus hayalinde

Gürkan Asma
22.10.2017, 21:59
Gs-Fb maçının hakemi kötüydü.Hafta sonu Gs'ı üzmeyecek hakem verebilirler.Gs yenseydi çok iyi olacaktı.Yeniliriz beyler.Hey Allahı ya şu ligde en maliyetli transferleri Gs ve Ts yaptı ama kendi evimizde favori Gs.Niye?Gs'ın transferleri cuk oturdu bizimkiler elimizde patladı.Sokayım senin şimşir kafana Muharrem.

Tamam da şuan ki maçta gs yi okşadı hakem. Herkes hakeme yükleniyo neden 6s okşanıyor diye. Dolayısıyla bu bi avantaj bi nebze de olsa. Yönetim ortalıkta yok ama, çıkıp hakem hatalarını dile getirmeli. Herkes gs 3 atar 4 atar diye atıp tutuyordu noldu ? Azcık güvenleri kırılsın, iyi oldu bu skor. Fener gerçekten sağlam durdu pozisyon vermediler gs ye ki maçı alıyodu hakem olmasa.

kayseriliyiz
22.10.2017, 22:02
Belhanda yok iyi oldu. Kontra atak oynamalıyız. Solda Castillo sağda Abdülkadir oynamalı. Rodellega'nın ilk 11 başlaması avantaj. Burak sakatlıktan oynayamıyor. Kucka Onazi Sosa ortada oynamalı.Bence çok kötü oldu yerine Rodrigues gelecek çok daha tehlikeli bir oyuncu.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

bach72
22.10.2017, 22:07
Tamam da şuan ki maçta gs yi okşadı hakem. Herkes hakeme yükleniyo neden 6s okşanıyor diye. Dolayısıyla bu bi avantaj bi nebze de olsa. Yönetim ortalıkta yok ama, çıkıp hakem hatalarını dile getirmeli. Herkes gs 3 atar 4 atar diye atıp tutuyordu noldu ? Azcık güvenleri kırılsın, iyi oldu bu skor. Fener gerçekten sağlam durdu pozisyon vermediler gs ye ki maçı alıyodu hakem olmasa.Her iki takımı da okşadı.Gs yenseydi mağlup olma opsiyonu fazla olurdu.Şimdi daha temkişnli ve galibiyet için geleceklerdir.Yav her neyse hiç bi takımı yenemiyoruz zaten.Gs'ı yeneceğimizi de sanmıyorum.Yensek ne olacak zaten.Bir ileri üç geri gider bu seneyi de bitiririz.Ömrümüz böyle bitti zaten.kısır döngü.

ts61gogo
22.10.2017, 22:15
_____________Onur______________
pereira____Okay____Ugur_____Mas
__________Onazi__Yusuf__________
Castillo________Sosa_________Abdu
_____________Rodallega__________

haftalardir diyorum. Bu takimin vazgecilmezleri Onazi be Castillo.

Uğur KÜÇÜK
22.10.2017, 22:19
_______________Esteban

Perreira___Uğur___Tomas___Abdurrahim

___________Onazi____Kucka_____________

Abdülkadir________Yazıcı________Castillo

________________Rodallega

Azıcık adaletin varsa bu kadro cikar Riza hoca.
Perreira son maç golde yediği calim hariç iyidi.
Hemen sildiniz adami.
Mas sari kart cezalisi diye..
Stoperde Akbaş oynar.
Solbeke mecburi Tomas geçer.
Olcay oynar.
Umursamaz Sosa oynar.
Kalede Onur oynarsa bir 4 de bu cincondan yeriz...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilyskm
22.10.2017, 22:19
Bu takımın 10 numarası Yusuf’ tur, Sosa az biraz ötede oynasın, gölge etmesin

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Uğur KÜÇÜK
22.10.2017, 22:28
Normal de Yusuf direk kırmızı gördü 2 maç cezası var ancak tv de erman falan 2 maçlık ceza ağırdır dediler. Sert bi faul sonucu almadı kırmızıyı. Dolayısıyla 1 maç almasını bekliyoruz. Olmazsa yusuf da yok.Kural var.
Ceza kuruluna sevkedilmiyor son adamı sert bir müdahale olmadan indirince.
Yani Yazıcı da sevkedilmeyecek.
Ve kupa maçında 1 maçlık cezasını çekecek.
2. madde de yazıyor durum.
Kesin olarak Yazıcı ve Sosa Çorum maçında yok.
Gs maçında olacaklar..https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171022/5fe91c9b443f9b819217139459261dba.jpg

Gürkan Asma
22.10.2017, 22:32
Kural var.
Ceza kuruluna sevkedilmiyor son adamı sert bir müdahale olmadan indirince.
Yani Yazıcı da sevkedilmeyecek.
Ve kupa maçında 1 maçlık cezasını çekecek.
2. madde de yazıyor durum.
Kesin olarak Yazıcı ve Sosa Çorum maçında yok.
Gs maçında olacaklar..https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171022/5fe91c9b443f9b819217139459261dba.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiEyvallah, yanlız iyi mi kötü mü bilemedim :) yusuf la sosa aynı anda oynmamalı bence. Ben olsam yusuf u eski pozisyonuna koyar sosayı yedek bırakırım.

Mesut
22.10.2017, 22:34
Mas cezalı

asilhamsi
22.10.2017, 22:36

Canım kardeşim cok fazla iyi niyetlisiniz.Herkesi kendiniz gibi forma asıgı zannediyorsunuz.Bu adamlar cok tehlikeli.Suya getirip susuz gotururler.

Bu adamlarda ego tavan,yonetmek istiyorlar.Teknik direktoru belirlemek istiyorlar,kadroyu kurmak istiyorlar.

Takım bunların oyuncagı olmus.İstedikleri zaman oynuyorlar,istemedikleri zaman oynamıyorlar.

Uğur KÜÇÜK
22.10.2017, 22:38
Eyvallah, yanlız iyi mi kötü mü bilemedim :) yusuf la sosa aynı anda oynmamalı bence. Ben olsam yusuf u eski pozisyonuna koyar sosayı yedek bırakırım.Suanki form durumuyla. Sosa aşığı ben bile kestim.
Ben de Yusufu oynatirim. Büyük ihtimalle de Sosa kendini toplamazsa Yusuf oynayacak.
Oynamalıdır da.

Gürkan Asma
22.10.2017, 22:40
Canım kardeşim cok fazla iyi niyetlisiniz.Herkesi kendiniz gibi forma asıgı zannediyorsunuz.Bu adamlar cok tehlikeli.Suya getirip susuz gotururler.

Bu adamlarda ego tavan,yonetmek istiyorlar.Teknik direktoru belirlemek istiyorlar,kadroyu kurmak istiyorlar.

Takım bunların oyuncagı olmus.İstedikleri zaman oynuyorlar,istemedikleri zaman oynamıyorlar.Belki de haklısın abi bilmiyorum ki ya. İşin kötüsü nasıl düzeleceğini kimse bilmiyor.

serkanholep
22.10.2017, 22:41
gs li yöneticiler başladı hakem konuşmaya

serdaracıl
22.10.2017, 22:45
gs li yöneticiler başladı hakem konuşmaya

İşleri güçleri ağlamak. Sahaya atılan yabancı maddeler yüzünden Yan hakem yere yığıldı. Bakalım ne ceza alacaklar. Bir de koreografi hazırlamış mallar. Sen diz çöktüğün için onlar büyük görünüyor falan diye. Zamanında kimin önünde diz çöktüklerini herkes biliyor.

Uğur KÜÇÜK
22.10.2017, 22:46
gs li yöneticiler başladı hakem konuşmayaÇünkü 8 puan önde oldukları için lige ayar çekildiğini anladılar.
Demirören gitmeden kargaları son kez sampiyon yapip borcunu kapatmak isteyecektir.
Haftaya maçın hakemi fanatik 8jkli Mete Kalkavan olur.
Eğer yarin fahiş hatalar yapmazsa Basaksehir Beşiktaş macinda.
Azicik gururu varsa bizim futbolcularında Gs maçıyla kendilerine olan tepkiyi hafifletirler.
Ben kazanacagimizi düşünüyorum..

sasort
22.10.2017, 22:46
Arkadaşlar bütün kadrolar hatalı

Akbaş mas uğur cezalı

Yusuf sosa oynayacak

Defans kaldımı elde

Sol bek hubocan oda durica yanında defans oynayacak mecburi

Pereria okay durica hubocan

Zorunlu olarak

Sosa yusuf dönüşümlü oynaması lazım bence kadro

Kucka onazi

Olcay sosa castillo

Burak (roda)

Burak sakatsa soyle oynayacaksa mutlaka roda oynasin

Abdülkadir yusuf bero oyunun durumuna göre girer

Sosa yerine yusuf oynasın eyvallah ama

Abdüş demeyin gs şu defansın arasında adım atamaz

Sonradan oyuna girerse yorulmuş defansa karşı daha iyi oynar

6Şafak Aydın1
22.10.2017, 22:48
14684

güzel demis ama malesef battik, kim bilir kimlerin kucagina oturmak zorundayiz bundan sonra.

Uğur KÜÇÜK
22.10.2017, 22:48
@ sasort
Sadece mas cezali.
Yanlis biliyorsun [emoji6]

sasort
22.10.2017, 22:51
@ sasort
Sadece mas cezali.
Yanlis biliyorsun [emoji6]

Sitede yazıyor yerel site

��

sasort
22.10.2017, 22:51
Trabzonspor, Yeni Malatyaspor karşılaşmasında 5 oyuncu cezalı duruma düştü.
Bordo mavililerde cezalı duruma düşen oyuncuların hangi maçlarda oynamayacağı kafaları karıştırdı. Kupada hafta içi Çorumspor ile oynayacak olan Trabzonspor hafta sonu ise Galatasaray'ı ağırlayacak.

4 sarı kartla cezalı duruma düşen oyuncuların cezaları lig maçlarında geçerli oluyor. Bu nedenle Mustafa Akbaş, Uğur ve Mas Galatasaray'a karşı mücadele edemeyecek.

Kırmızı kart gören Sosa ve Yusuf Yazıcı ise cezalarını Çorum maçında çekecekler ve Galatasaray'a karşı forma giyebilecekler.

Uğur KÜÇÜK
22.10.2017, 22:56
Trabzonspor, Yeni Malatyaspor karşılaşmasında 5 oyuncu cezalı duruma düştü.
Bordo mavililerde cezalı duruma düşen oyuncuların hangi maçlarda oynamayacağı kafaları karıştırdı. Kupada hafta içi Çorumspor ile oynayacak olan Trabzonspor hafta sonu ise Galatasaray'ı ağırlayacak.

4 sarı kartla cezalı duruma düşen oyuncuların cezaları lig maçlarında geçerli oluyor. Bu nedenle Mustafa Akbaş, Uğur ve Mas Galatasaray'a karşı mücadele edemeyecek.

Kırmızı kart gören Sosa ve Yusuf Yazıcı ise cezalarını Çorum maçında çekecekler ve Galatasaray'a karşı forma giyebilecekler.Yanlis bilgi hocam.
Hangi yerel siteyse bu bir daha girme.
Sadece Mas cezali.
Uğur ve Akbas toplam 4 maç oynamadı bu sezon zaten.
Bak yaziyor burda da sari kart sayıları [emoji6]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171022/0eb90a74fd14151808ed1bdb12ce6836.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171022/37165fb2b380d86761211cd023823537.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171022/e2d5200e0a082ce027c11d7f033f9991.jpg

sasort
22.10.2017, 22:59
Haber ts site ismi

Yazıyorum ama inş sıkıntı yoktur

sasort
22.10.2017, 23:01
İyi o zaman

Sol bek hubocan veya akbaş oynar defans uğur hubocan en olmadı durica oynar

asilhamsi
22.10.2017, 23:08
yahu ne akbası ne durica sı ne olcayı radikal kararlar alınmazsa bu takım net küme düşer

onur,pareira,akbas,durica,sosa,olcay,burak hatta okay ve yusuf.Bunların hicbiri oynamamalı.

Cunku bu adamlar oynamaya devam ettikce,olaganustu bir durum yok hersey normal gidiyor zannediliyor.

Cok radikal kararlar alınmalı.Bambaşka bir takım sahaya cıkmalı.Bu kaostan ancak radikal kararlarla cıkabiliriz.

Başlangıc olarak bir sure,gerekirse suresiz bazı oyuncular kadro dısı kalmalı.

Bu işin şakası yok.Takım eriyip gidiyor.

serdaracıl
22.10.2017, 23:12
Kuçka ne zaman dönüyor. Bizim için hayati oyuncu kuçka

halilaziz61
22.10.2017, 23:12
Maçı alabileceğimizi düşünmüyorum ama bu üç ihtimalli bir maç olduğu gerçeğini değiştirmiyor
Büyük maçlarda daha iyi oynuyoruz

Uğur KÜÇÜK
22.10.2017, 23:13
yahu ne akbası ne durica sı ne olcayı radikal kararlar alınmazsa bu takım net küme düşer

onur,pareira,akbas,durica,sosa,olcay,burak hatta okay ve yusuf.Bunların hicbiri oynamamalı.

Cunku bu adamlar oynamaya devam ettikce,olaganustu bir durum yok hersey normal gidiyor zannediliyor.

Cok radikal kararlar alınmalı.Bambaşka bir takım sahaya cıkmalı.Bu kaostan ancak radikal kararlarla cıkabiliriz.

Bu işin şakası yok.Takım eriyip gidiyor.Hocam Olcay Onur Durica Ve Buraki.
Performanslarindan dolayi 3-4 hafta kadrodisi birak..
Eyvallah da...
Akbas, Perreira ne yaptı Allahini seversen ☺

Ozan Yılmaz
22.10.2017, 23:15
Hocam Olcay Onur Durica Ve Buraki.
Eyvallah da...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiHer maç pereira nın berbat savunmasından dolayı gol yiyoruz oynadığı taraftan yetmez mi?

Uğur KÜÇÜK
22.10.2017, 23:17
Her maç pereira nın berbat savunmasından dolayı gol yiyoruz oynadığı taraftan yetmez mi?Tamam da bilerek oynamamazlik yapmadı bu adam.
Oynatirsin Kamili.
Yollarsin kulübeye olur biter.
Diğerleri yerli cetesi ve Slovak cetesi başkanı.

Ozan Yılmaz
22.10.2017, 23:19
Tamam da bilerek oynamamazlik yapmadı bu adam.
Oynatirsin Kamili.
Yollarsin kulübeye olur biter.
Diğerleri yerli cetesi ve Slovak cetesi başkanı.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiPerformanstan dolayı yazdığın için ekledim. Zaten kadro dışı yarar getirmez fakat formsuz adamların her maç garanti 11 oynaması fecaat.

Uğur KÜÇÜK
22.10.2017, 23:22
Performanstan dolayı yazdığın için ekledim. Zaten kadro dışı yarar getirmez fakat formsuz adamların her maç garanti 11 oynaması fecaat.Aynen öyle ama..
Onur Burak Olcay Durica ve hatta söylenenler doğruysa Sosa uzunca bir süre kulübeye gitmeli.
Esteban bu Onurdan kötü degil.
O da yiyor geleni geçeni bu da yiyor.
Hic yoktan takima bir gözdağı verilir.
Gs maçı kurtuluş maçı ama bunu kavrayacaklar mi..
Bakalım görücez...

Ozan Yılmaz
22.10.2017, 23:25
Aynen öyle ama..
Onur Burak Olcay Durica ve hatta söylenenler doğruysa Sosa uzunca bir süre kulübeye gitmeli.
Esteban bu Onurdan kötü degil.
O da yiyor geleni geçeni bu da yiyor.
Hic yoktan takima bir gözdağı verilir.
Gs maçı kurtuluş maçı ama bunu kavrayacaklar mi..
Bakalım görücez...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiValla artık büyük maçlardan daha az korkar oldum, takım gereken konsantrasyon ve sorumluluk bilinciyle oynamaya çalışıyor en azından büyük maçlarda, mesela çorum maçı daha zor geçebilir :)

Süper Golcü
22.10.2017, 23:34

Kucka onazi

abdülk yusuf/sosa castillo

Burak

Gürkan Asma
22.10.2017, 23:35
Pereira Uğur Okay Tomas

Onazi Kucka

Abdulkadir yusuf castillo

Roda

Ancak hocanın çıkacağı kadro bu

Pereira Uğur Akbaş tomas

Onazi Kucka

Olcay Sosa Yusuf

Roda

Fatih Öztürk
22.10.2017, 23:36
herkes burak yok artik rodallega oynar diyor fakat damdoy ben daha ölmedim gs macinda göreceksiniz beni diyormus hayalinde

Damdoy gs'yi sever, en azından herşeyini sahaya veriyor bazıları gibi kaşarlık yapmıyor.

serdaracıl
22.10.2017, 23:44

Kucka onazi

abdülk yusuf/sosa castillo

Burak

Kuçka hariç 6 gol yiyen kadro.

Fatih Çelik
22.10.2017, 23:59

Bu işin şakası yok.Takım eriyip gidiyor.

Bunu en son yaptığımızda 7 yedik. Ben 6'ya razıyım

Doğukan Uçan
23.10.2017, 00:01
galatasaray maçı alır haftayı 16.kapatırız.

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 00:02
Tudor korkagi ile Riza korkaginin maçı olacak.
Orada Muslera var.
Biz de Onur.
Orada Gomis var.
Biz de sakat Burak.
Ama Tudor yine 3 defans ile oynarsa..
Biz bu maçı alırız.
Gsli arkadaşımla 5. Hafta sonunda sağlam iddaaya girmiştim. Ne bileyim takımımızın bu hale geleceğini ☺
Ilk yenilginizi bizden alacaksiniz diye.
Kulüp karıştı perişan olduk.
Ama yine de ümitliyim...

asilhamsi
23.10.2017, 00:03
Hocam Olcay Onur Durica Ve Buraki.
Eyvallah da...

konuya farklı acılardan bakıyorum.

Birincisi performans : pareira her hafta bir sol kanat oyuncusunu parlatıyor.Bu hafta adem.Akbas desen oyun zekası ve pozisyon bilgisi sıfırın altında olan bir adam.Tek artısı hızlı olması ama o da pozisyon bilgisi olmadıgı icin hicbir ile yaramıyor.

ikincisi olanların olaganustu oldugu su goturmez gercek.Boyle olaganustu durumlarda cozumlerde olaganustu olmalı.Bir anda hersey resetlenmeli.Tüm kadro komple değişmeli.Cunku bu yasananlar normal degil.Ancak radikal kararlarla bu mesele kısmende olsa cozulebilir.

ucuncu olarak butun futbolcular a dan z ye alternatifsiz oldukları dusuncesinden acilen kurtulmaları gerekir.Bunun baska caresi yok.

Tekrar ediyoum onur,durica,akbas,okay,yazici,burak,olcay kesinlike 2-3 hafta mac kadrosunda yedek dahi olmamalılar.Derin kadronun avantajını bir kez dahi olsa kullanmalıyız.Emin olun daha iyi sonuclar alacagız ve tum oyuncuların aklı basına gelecek ve hizaya gelip akıllarını başlarına alacaklar.

Numan Yerlikaya
23.10.2017, 00:03
Bu hafta gs kazansa yenme şansımız olurdu ancak ben yenileceğimizi düşünüyorum stadın da yarısını doldururuz doğal olarak

asilhamsi
23.10.2017, 00:07
Bunu en son yaptığımızda 7 yedik. Ben 6'ya razıyım

yanlıs hatırlıyorsun o zaman kadro boyle genis değildi.u21 den cocukları kolundan tutup sahaya attık.Su an bizim elimizde her oyuncunun alternatifi var.

--------------esteban--------------

kamil-----ugur-----hubocan----mas

------kucka----onazi------bero-----

abdulkadir------rodallega------castillo

ugurcan,abdurrahim,okay,batuhan,yazici,bongonda,nd oye.

elde alternatifli bir kadro var.

Fatih Çelik
23.10.2017, 00:13
yanlıs hatırlıyorsun o zaman kadro boyle genis değildi.u21 den cocukları kolundan tutup sahaya attık.Su an bizim elimizde her oyuncunun alternatifi var.

--------------esteban--------------

kamil-----ugur-----hubocan----mas

------kucka----onazi------bero-----

abdulkadir------rodallega------castillo

ugurcan,okay,batuhan,bongonda,ndoye.

elde alternatifli bir kadro var.

Abdülkadir hariç pas yapacak bir Allah'ın kulu yok. Biz bence hain aramaya fazla endeksliyiz. Sosa'dan şüphelenilir hadi neyse de geri kalanlar bariz formsuz. Moralmen de çökmüş haldeler. Takımın bi oyun ezberi yok bu kadro çıksa da çok farklı olmaz. Takımdaşlık da yok. Kesip atmak kolay umarım bir şeyler değişir.

Mehmet Sarigül
23.10.2017, 00:14
------------------------Ufukcan-------------------

Pereira---M.Usta---A.Cubukcu---Mas

----------------Kucka---Okay-------------------

-----Abdulkadir----Yusuf----Olcay-------

---------------------Rodalega-------------------

Suresiz kadrodisi: Onur, Durica, Ugur, Sosa

Numan Yerlikaya
23.10.2017, 00:19
Fener bile 2-3 haftadır bir oyun şablonu oturttu oynuyorlar. 2 senedir taktiksiz oynamaktan bıktık. Rıza hoca yine adeletsiz forma verir olur biter.
Maç öncesi rakibini böyle analiz eden bi t.d çok çok azdır tr de
https://www.youtube.com/watch?v=bJmXeUSnw7Y&t=787s

Mehmet BAŞ
23.10.2017, 00:26
Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor!
Kimisi Onur'u kadro dışı yapıyor kimisi Burak'a çakıyor! Kimisi de aylardır oynamayan Uğur'a yükleniyor!
Vallahi şu yorumları gördükçe çileden çıkmamak elde değil...

Burak senin en çok gol atan futbolcun! İki üç maçtır sakat sakat maça çıkarılıyor ve kötü oynuyor. Suç çocuğun mu?
Keza Uğur aylardır oynatılmıyor! Ve Malatya maçında oyuna karakter koydu! Bu çocuk için kadro dışı demekteki mantık nedir?
Onur formsuzdur kabul ederim. Lakin bu adamın yedeği de Esteban! Daha fazla söz söylemeye gerek yok sanırım.
Eleştiriyi kabul ediyorum. Ama bazı şeylerin içini boşaltmamak lazım.

Fatih Birinci
23.10.2017, 00:28
Koyacagiz gsye

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

asilhamsi
23.10.2017, 00:30
Abdülkadir hariç pas yapacak bir Allah'ın kulu yok. Biz bence hain aramaya fazla endeksliyiz. Sosa'dan şüphelenilir hadi neyse de geri kalanlar bariz formsuz. Moralmen de çökmüş haldeler. Takımın bi oyun ezberi yok bu kadro çıksa da çok farklı olmaz. Takımdaşlık da yok. Kesip atmak kolay umarım bir şeyler değişir.

Birincisi fazla iyi niyetlisiniz.Kendi sahanda akhisardan 6 gol yemek,alanyaya 3-0 dan mac vermek formsuzlukla acıklanamaz.Eger acıklamaya kalkarsanız kusura bakmayın ama fazlaca saf oldugunuz ortaya cıkar.

ikincisi biz paslı oyun oynamamlıyız.Tarihimizde hicbir zaman paslı oyunla basarılı olmadık.Bizim genlerimizde kontra atak var.Bu yazdıgım kadro tam olarak buna hitap ediyor.

Tekrar kendi kimliğimize,Anadolu takımı olmaya donmeliyiz.Baska sansımız yok.Diger turlusu bize olmuyor.Cok ozenti oluyor.

Kadroya gelince gobekte kucka-onazi-bero rakibi cıkartmaz.Kaptıgımız toplarda abdus,roda,castillo ile kontra yaparız.

kamil-ugur-hubocan-mas sadece defans yapacaklar.Kesinlikle tıpkı joe nin yaptıgı gibi hucuma cıkıcam diye takım savunmasının icine sıcmayacaklar.

İbrahim CİHAN
23.10.2017, 00:31
Arkadaşlar bütün kadrolar hatalı

...

Abdüş demeyin gs şu defansın arasında adım atamaz

...

Olcay'ın adım attığı yerde Abdülkadir fink atar. Bu takımın en yetenekli oyuncusudur Gs maçında da ilk 11 başlaması elzemdir. Olcay yetersizini görmek istemiyorum. Benim gibi birçok taraftar olduğunu da biliyorum. Uğur'un cezalı olması çok kötü olmuş.
Defans dörtlüsü Pereira--Hubocan--Durica--Abdurrahim olsa keşke. Okay'ı stoper oynatınca olmuyor zorlamaya gerek yok. Abdurrahim'e bir şans tanıyalım. Hazırlık maçlarında çok çok iyiydi.
Ortasahada ise ;
----Onazi----Kucka----
Abdülkadir--Yusuf-----Castillo dizilişi olması gereken diziliş. Forvete de Rodallega'yı koyduk mu tamamdır. Sosa'yı son maçtaki hareketinden dolayı sildim ben şahsen. Orada bilerek o hareketi yaptığını düşünüyorum.

asilhamsi
23.10.2017, 00:36
Kimisi Onur'u kadro dışı yapıyor kimisi Burak'a çakıyor! Kimisi de aylardır oynamayan Uğur'a yükleniyor!

Burak senin en çok gol atan futbolcun! İki üç maçtır sakat sakat maça çıkarılıyor ve kötü oynuyor. Suç çocuğun mu?
Keza Uğur aylardır oynatılmıyor! Ve Malatya maçında oyuna karakter koydu! Bu çocuk için kadro dışı demekteki mantık nedir?
Onur formsuzdur kabul ederim. Lakin bu adamın yedeği de Esteban! Daha fazla söz söylemeye gerek yok sanırım.

Valla siz olanları takip etmiyorsunuz.Yahu bu takım hayatında yaşamadıgı rezillikleri defalarca ve ust uste yaşadı.

Macta bir enstantene hic gozunun onunden gitmiyor.Rıza hoca birsey anlatmaya calısıyor kenarda,oyun durdugunda;bir yandan da burak birseyler anlatıyor.Herkes burak ı dinliyor.Becerebilsemde video halinde buraya eklesem.

Sizlere gore hersey normal sanırım,alınan bu skorlar futbolda olagab seyler.

Kısaca bu rezilliklere alıstınız artık kabullenmiş durumdasınız.

Burak sakat sakat oynuyor dediniz.Peki aklınıza hic su soru geldi mi?

Yahu madem burak sakat,elinde en az onun kalitesinde rodallega varken neden hoca burakı kesip,rodallegayı oynatmıyor?

yada neden hoca oyuna sokarken mac eksigi olan volkanı tercih ediyorda castillo yu dusunmuyor.

Esteban bir hatalı gol yiyince kıyamey kopuyor da bu onur gelen her topu iceri alınca neden kimsenin sesi cıkmıyor?

Bu soruları saglıklı bir sekilde degerlendirince ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Mehmet BAŞ
23.10.2017, 00:40
_______________Esteban

Perreira_____Uğur_____Tomas______Abdürrahim

Öncelikle Onur'un formda olmadığını kabul ediyorum. Lakin Esteban'a da güvenemiyorum. Onur oynamalı diyorum.
Mas cezalı ve Abdürrahim'i hiç izlemedim. O nedenle M.Akbaş'ı mecburen sol bek için yazıyorum.
Mevcut hallerine bakınca Kucka & Onazi'yi kabul ederim. Lakin Kucka sakatlığı nedeniyle oynayamaz. Orada Okay oynar.
Orta saha ikilisine gözüm kapalı Onazi & Sosa ikilisini yazar(dı)m. Fakat Sosa'nın son iki maçta yaptıkları akıl alır gibi değil!
Öndeki üçlüyü beğendim. Abdülkadir, Yazıcı, Castillo üçlüsü etkili olabilir. Mevcut takımda en iyi üçlü bence budur.
Ve tabi ki sakat Burak'ın yerine kesinlikle Rodellega oynamalıdır! Rıza hoca fantezi yapmasın, bu kadro ile çıkalım!

İbrahim CİHAN
23.10.2017, 00:42
Öncelikle Onur'un formda olmadığını kabul ediyorum. Lakin Esteban'a da güvenemiyorum. Onur oynamalı diyorum.
Mas cezalı ve Abdürrahim'i hiç izlemedim. O nedenle M.Akbaş'ı mecburen sol bek için yazıyorum.
Mevcut hallerine bakınca Kucka & Onazi'yi kabul ederim. Lakin Kucka sakatlığı nedeniyle oynayamaz. Orada Okay oynar.
Orta saha ikilisine gözüm kapalı Onazi & Sosa ikilisini yazar(dı)m. Fakat Sosa'nın son iki maçta yaptıkları akıl alır gibi değil!
Öndeki üçlüyü beğendim. Abdülkadir, Yazıcı, Castillo üçlüsü etkili olabilir. Mevcut takımda en iyi üçlü bence budur.
Ve tabi ki sakat Burak'ın yerine kesinlikle Rodellega oynamalıdır! Rıza hoca fantezi yapmasın, bu kadro ile çıkalım!

Akbaş da cezalıymış sanırım. Zaten bence Akbaş oynayacağına Abdurrahim oynasın. Hazırlık maçlarında canavar gibiydi maşallah. Gidip gidip geliyordu soldan.

Fatih Çelik
23.10.2017, 00:42
Birincisi fazla iyi niyetlisiniz.Kendi sahanda akhisardan 6 gol yemek,alanyaya 3-0 dan mac vermek formsuzlukla acıklanamaz.Eger acıklamaya kalkarsanız kusura bakmayın ama fazlaca saf oldugunuz ortaya cıkar.

ikincisi biz paslı oyun oynamamlıyız.Tarihimizde hicbir zaman paslı oyunla basarılı olmadık.Bizim genlerimizde kontra atak var.Bu yazdıgım kadro tam olarak buna hitap ediyor.

Tekrar kendi kimliğimize,Anadolu takımı olmaya donmeliyiz.Baska sansımız yok.Diger turlusu bize olmuyor.Cok ozenti oluyor.

Kadroya gelince gobekte kucka-onazi-bero rakibi cıkartmaz.Kaptıgımız toplarda abdus,roda,castillo ile kontra yaparız.

kamil-ugur-hubocan-mas sadece defans yapacaklar.Kesinlikle tıpkı joe nin yaptıgı gibi hucuma cıkıcam diye takım savunmasının icine sıcmayacaklar.

Takıma istenilen oyun planı oturmamiş formsuzlar daha ne olacak? Rehavete kapıldılar Esteban saçma bi gol yedi. Üstüne ikinci yarı Uğurcan girip hatalı bir gol daha yedi. Eh penaltı olduktan sonra maçın oraya geleceği belli. Adam kendine sövdürmek ister mi? Burak yatarak da para alacak niye sakat sakat oynuyor? Perreria 33-34 yaşında dalgalı bi performansı var. E Olcay yetenek fakiri zaten. Yusuf sene başından beri berbat. Sosa transferine hala taraftar dahi inanamıyor .Hubo zaten Marsilya dan kovulur gibi gelmiş. Kucka desen zaten dalgalaniyor . Roda ile Castillo haklı olarak takimdan soğumuş buna rağmen çabalıyor. Eh bir de üstüne Ersun Yanal'ın tercih ve umursamazlıgı gelince olan oluyor işte. E zorla oynatilmalari için baskı yapıyor hoca ve yönetim göz yumuyorsa zaten orada ne diyeceksin oyuncuya suçu ne?

Mesut
23.10.2017, 00:45
--------------Onur----------------
Pereira-Uğur-Akbas--Olcay
----------Kucka---Onazi-------
Abdülkadir-Yazici-Castillo
-------------Rodellega-------

asilhamsi
23.10.2017, 00:49
Takıma istenilen oyun planı oturmamiş formsuzlar daha ne olacak? Rehavete kapıldılar Esteban saçma bi gol yedi. Üstüne ikinci yarı Uğurcan girip hatalı bir gol daha yedi. Eh penaltı olduktan sonra maçın oraya geleceği belli. Adam kendine sövdürmek ister mi? Burak yatarak da para alacak niye sakat sakat oynuyor? Perreria 33-34 yaşında dalgalı bi performansı var. E Olcay yetenek fakiri zaten. Yusuf sene başından beri berbat. Sosa transferine hala taraftar dahi inanamıyor .Hubo zaten Marsilya dan kovulur gibi gelmiş. Kucka desen zaten dalgalaniyor . Roda ile Castillo haklı olarak takimdan soğumuş buna rağmen çabalıyor. Eh bir de üstüne Ersun Yanal'ın tercih ve umursamazlıgı gelince olan oluyor işte. E zorla oynatilmalari için baskı yapıyor hoca ve yönetim göz yumuyorsa zaten orada ne diyeceksin oyuncuya suçu ne?

olaylar boyle gelişmedi malesef.Volkan transferini yaptıran isim burak.ayrıca Rıza hoca konusunda da yönetimle konustugu herkesce biliniyor.

ortada yonetim ve teknik ekip acısından bir bosluk var.İşte bu bosluk futbolcular tarafından kapatılmaya calısıyor.Boyle olunca işi futbol oynamak olan oyuncular,kendisine ait olmayan işleri yapmaya soyunuyorlar.

Sıkıntının kaynagı yonetilememek.Tekrar ediyorum sakat olmasın ve oynamak istesin onur,burak,olcay ı muharrem usta dahi kadrodan kesemez.Bu kadar iddialyım.

Esteban bir hatalı gol yedi adama ana avrat duz gidiyorsunuz.Onur kaleye gelen her topu iceri alıyor formsuz diyip gecistiriyorsunuz.

Biz taraftar olarak bu adaleti saglayamıyorsak ne yonetim ne teknik ekipten bunu bekleyemeyiz.

Sonra roda,castillo,bero neden iyi oynamıyor diye kızarsınız.

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 00:50
Ve tabi ki sakat Burak'ın yerine kesinlikle Rodellega oynamalıdır! Rıza hoca fantezi yapmasın, bu kadro ile çıkalım!Kucka düz koşulara başladı bugun.
Maç pazar günü.
Oynar büyük ihtimalle.

asilhamsi
23.10.2017, 00:51
işin menajer,futbolcu,yönetici ilişkikeri kısmına hic gimiyorum.Yoksa agır kufur edip,bedavadan ceza alacagım.

asilhamsi
23.10.2017, 00:53
dediğim gibi en azında 2-3 hafta onur,burak,olcay,sosa,volkan,durica mac kadrosuna alınmamalı.Skor olarak bundan daha kotu sonuc almıyacagımız garanti.

Numan Yerlikaya
23.10.2017, 00:58
Rıza hocanın kafası çalışmıyor ki. Gelmişsin ilk maçın taraftarın istediği kadroyu çıkar değişiklikleri yap ki hiç değilse suçu topçulara at

Fatih Çelik
23.10.2017, 01:00
olaylar boyle gelişmedi malesef.Volkan transferini yaptıran isim burak.ayrıca Rıza hoca konusunda da yönetimle konustugu herkesce biliniyor.

ortada yonetim ve teknik ekip acısından bir bosluk var.İşte bu bosluk futbolcular tarafından kapatılmaya calısıyor.Boyle olunca işi futbol oynamak olan oyuncular,kendisine ait olmayan işleri yapmaya soyunuyorlar.

Sıkıntının kaynagı yonetilememek.Tekrar ediyorum sakat olmasın ve oynamak istesin onur,burak,olcay ı muharrem usta dahi kadrodan kesemez.Bu kadar iddialyım.

Esteban bir hatalı gol yedi adama ana avrat duz gidiyorsunuz.Onur kaleye gelen her topu iceri alıyor formsuz diyip gecistiriyorsunuz.

Biz taraftar olarak bu adaleti saglayamıyorsak ne yonetim ne teknik ekipten bunu bekleyemeyiz.

Sonra roda,castillo,bero neden iyi oynamıyor diye kızarsınız.

Yahu oyuncu tavsiye verir eyvallah. Karar mercii sensin. Zaten kesemiyorsan oyuncunun suçu ne yönetemiyorsan bırakırsın. Burada disarda kalacak oyuncu değil yönetimdir o halde. Volkan transferi yanlış tercihler olmasa gayet makuldü yedek için. Hala da öyle ama takım berbat oynuyor. Onur'u savunmadım yazımda Onur da hatalı gol yiyip bir çok maç verdi ve formsuz. Esteban da iyi bir kaleci değil Onur'dan daha absürd goller de yedi yani ha Esteban ha Onur oynasa şu haliyle değişen bir şey yok. Bero o ayaklar ile Trencin'de oynar. Verilen şansları kullanmadı. Castillo ve Roda ise adil seçim yapılmadığı için oynamıyor. Onların durumu farklı. Yerli oyuncular gruplaşmaz demiyorum ama sen buna engel olamıyorsan hiç almayacaktın. Ben niye şimdi onbinlerce euro verdiğin adamı kadro dışı birak diyeyim ki? Diğerleri uçuyor da benim mi haberim yok.

TSemih61
23.10.2017, 01:12
Şimdi çok övülen GS bu mu? İlk 2-3 maçını izlemiştim, değişen bir şey yokmuş hala. Ligde büyük takımlar vasat futbol oynayınca illa biri abartılacak ya GS de balıyla şansıyla puanları toplayınca herkes tarafından pohpohlandı. O en çok beğenilen oyuncuları N'diaye Feghouli bile vasatın az üstü oynuyorlar. Gomis'e dua etsinler.

Biz bunları çok rahat yenerdik normal şartlar altında karşılaşsaydık. Hatta şuan bile yenme ihtimalimiz çok yüksek.

Sadece yemlerini fazla verdikleri için hırslı ve mücadele gücü yüksek bir oyun ortaya koyuyorlar. Hemen hemen hepsi hakettiklerinin 2 katı fazla yıllık alıyor GS futbolcularının. Buna istinaden Belhanda hariç diğer futbolcular hiç kaytarmıyor, moral motivasyonları yüksek ama işler bir kötü gitsin eser kalmaz bu mücadelelerinden. O zaman hepten sıfırlanırlar. Gomis filan da gol orucuna girer, fizik olarak kötü durumda, çok yavaşlamış. Ceza sahasında yine müthiş bitirici, mental olarak da forvetin kitabını yazmış olabilir ama takım moddan düştü mü hiçbir şey yapamaz.

Bu sene ligde büyük takımların hepsi kötü. Bunca sene sonra şampiyonluğa oynamak için en ideal sene buydu. Bir tek BJK ile çekişirdik onlar da Avrupa'daki motivasyon ve konsantrasyonlarını ligde gösteremiyorlar. Fikret Orman'ın dediği gibi maç seçiyorlar. Çok yazık oldu gerçekten.

İbrahim CİHAN
23.10.2017, 01:22
Bu arada Uğur ve Akbaş'ın cezalı olduğu nereden çıktı bilmiyorum ama Tff'den kontrol ettiğinizde böyle bir ceza görünmüyor. Gs maçında Mas dışında cezalı oyuncu yok. Yazıcı ve Sosa da Çorum maçında çekecekler cezalarını.

Enes Ünal Kaya
23.10.2017, 01:26
_______________Esteban

Perreira___Uğur___Tomas___Abdurrahim

Esteban hariç bende bu kadroya katılıyorum. Abdurrahimide izlemek istiyorum ayrıca. Hazırlık kampında çok iyidi.

Mas zaten yedekden girer idare edemezse.

cyberentalpi
23.10.2017, 01:27

ooo adam kalmadı
Onur rezil
Ugur dan adam olmaz
akbas da zeka yok
durica hemen gonderilsin
parreira zaten durdugu hata
mas iyice saldı
kucka yi alana.....
yusuf bu sene kötü
Okay becriksiz.
Olcay ihanet içinde
sosa zaten ihanet ediyor
Burak her seyin icinde. bosuna para verdik o kadar
bero olmaz bu adam
volkan dogustan hain

ersun fb ye calisti.
riza adam kayırıyor

yahu az durun yahu. Rıza Antalya da yapmadıgını umarım yapar ve Gs yi yeneriz

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 01:29
Esteban hariç bende bu kadroya katılıyorum. Abdurrahimide izlemek istiyorum ayrıca. Hazırlık kampında çok iyidi.

Mas zaten yedekden girer idare edemezse.Mas sarı kart cezalisi.
Ki suanki form durumuyla Abdurrahim en az onun kadar oynar.
İnsallah dener Riza hoca.

Mehmet Sarigül
23.10.2017, 01:30
8 haftada 6 penalti yaptirmis bir defans ile ancak gol yeme rekorlari kirabiliriz.
Yapmasi gerekenden baska hersey yapan PEREIRA...nerde duracagini bilmeyen, her pozisyon faul yapan UGUR, MUSTAFA...kosarken görünce agir cekim sandigimiz DURICA...ve yedegi ESTEBAN olan kaptan kalecimiz ONUR ile ancak bu kadar olur.

Mehmet Sarigül
23.10.2017, 01:36
Buna neden olan baskan, Ersun'u gönderir ve taraftarin gazini biraz olsun alir...

Mehmet Sarigül
23.10.2017, 01:46
Problemin büyük bölümü saha disinda...düzen bozuk.
Futbolcuya dayali bir düzen var ve buna müsade eden ego (güc) pesindeki futbol yöneticileri...

Numan Yerlikaya
23.10.2017, 01:50
Bu arada TG lideri derbiyi gs taraftatlarıyla arenada izlemiş

Mehmet Sarigül
23.10.2017, 01:56
T. Direktör, futbolcu ve taraftar bu oyunda sadece figüran rolünde...asil aktörler arka planda.

Sefer A.
23.10.2017, 02:33
Bu arada TG lideri derbiyi gs taraftatlarıyla arenada izlemiş
bbbaaaaaaaahhahahhahahahaha
ya su tg ve su herifin pesinden gidenler var ya anlamiyorum onlari gerçekten bee...
61_Hasan_69 yapma etme birak bunlari lütfen yaa... hatâni kabul et ayib ediysin yagismay saa =)

Ozan Yılmaz
23.10.2017, 02:35
Orta üçlü artık net Onazi-Kucka-Sosa üçlüsünden oluşmalı,

Kanatlarda Abdülkadir ve Castillo olmalı, (duruma göre Olcay ve Bongonda sonradan oyuna girebilir),

Burak tamamen iyileşene kadar forvette Hugo mecburen oynamalı.

Fatih Çelik
23.10.2017, 07:18
Abdürrahim'i ilk lig maçı olarak gs maçında sahaya sürmek çocuğu bitirmek demek. Böyle bir hataya düşmeyelim.

celaledtin
23.10.2017, 07:41
Lig lideri namağlup gayse yi yenersek ne havalı olur be.

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 07:55
Son 1 yılda Loser olmuş, moral ve özgüveni yitik bir takımdan başarı beklemek kolay değil
Yenersek moral ve özgüven kazanırız ve ileriki haftalara umutla bakarız.
Ama bu ruhsuz topçularla zor.
Ey Sosa karını da al git
Binbir nazla, yalvar yakar oyuncu getiriyorsun (M'Bia da öyle gelmişti. Yarım devre sonra kaçtı). Eee karın ben bu şehirde yaşamam diyorsa sen de onunla git ya da aldığın paranın hakkını ver ve işine odaklan.
Hubocan'ı kim aldırdı, niye aldırdı oynamıyor. Erman Hoca takımdaki slovak oyuncular aldırdı dedi.
Trabzonspor'umuzu bu hallere düşürenler utansın.
Psikolojimiz bozuk. Sinirli,agresif ve sabırsız olduk.
TS kötü gitti mi hayatın tadı kalmıyor.
SON BOMBA: Erman Hoca istifa eden 6 yönetici Rıza'nın gelmesini isteyenlermiş dedi. Ne anlama geliyorsa bu?

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 07:58
Orta üçlü artık net Onazi-Kucka-Sosa üçlüsünden oluşmalı,

Kanatlarda Abdülkadir ve Castillo olmalı, (duruma göre Olcay ve Bongonda sonradan oyuna girebilir),

Burak tamamen iyileşene kadar forvette Hugo mecburen oynamalı.

çok doğru
volkan Şen'i sokunca çıldırdım
antrenmanların ve hazırlık döneminin en verimli oyuncusu Castillo varken Volkan ne ayak yahu
Okay çok kötü, acemice gol attı 45+2'nin son 5 saniyesinde
3 büyük takımla deplasmanda 2-2 berabere kalıp iyi oynayan takım bu olamaz
Burak da sakat sakat oynuyor, Rodellaga şans verilmeli
Akbaş yetersiz ama eldeki malzeme bu
Onazi-Kucka-Sosa orta üçlü olmalı

ucurum
23.10.2017, 08:14
Kadrolara bakıyorum da maşallah Volkan Şen yok

Hayırdır?

Rıza Hoca mükemmel de ondan mı?

Volkan için tek başına maç alır dedi duydunuz

Yedekten de olsa girdi oyuna

Hala Volkan Şen gibi tek başına takım varken Castillo yazan var

Ya arkadaşlar Galatasaray maçı bak 10 değil 5. dakikada biter 5 5

Sen Alanyaya 3-0'dan kaybeden Akhisardan 6 yiyen takımsın

Başına mourinho geçse hadi bir umu diyeceğim

Volkan Şeni öven bir adamdan ne bekliyorsunuz?

Uğur Kalyoncu
23.10.2017, 08:15
Okay Onazi
Apo Yusuf Castillo
Rodellega

Okay ve Onazi yetersiz ama en azından mücadele gücü yüksek bir orta saha olur.

Ama gel gelelim Papaz Olcaydan vazgecemez Rıza hocam.. Geldiği güne lanet olsun bu adamın.

İsa Gündoğdu
23.10.2017, 08:15
gs 3 lü defansı tutturursa tarihi fark yeriz
3 lü defans oynanınca defansda 3 kişimi oldugunu zannediyorsunuz.
Trabzonsporumuzun acilen 3 lü defansa geçmesi lazım
mas akbaş pareria
abulkadir okay onazi kucka castillo
rodaega burak

asilhamsi
23.10.2017, 08:31
ooo adam kalmadı
Onur rezil
Ugur dan adam olmaz
akbas da zeka yok
durica hemen gonderilsin
parreira zaten durdugu hata
mas iyice saldı
kucka yi alana.....
yusuf bu sene kötü
Okay becriksiz.
Olcay ihanet içinde
sosa zaten ihanet ediyor
Burak her seyin icinde. bosuna para verdik o kadar
bero olmaz bu adam
volkan dogustan hain

ersun fb ye calisti.
riza adam kayırıyor

yahu az durun yahu. Rıza Antalya da yapmadıgını umarım yapar ve Gs yi yeneriz

valla polyanna görse sizleri kıskanır.Tarihin en kotu sezon baslangıcı,akhisardan kendi evinde 6 tane ye,3-0 dan alanyaya mac ver.

Ama size kalsa problem sadece oyuncuların formsuz olması,birde teknik direktorun yanlıs tercihleri.

Keşke haklı olsanızda sorun bu kadar basit olsa.Ama oyle omadıgı cok belli.Eger radikal kararlar alınmazsa özellikle oyuncularla ilgili mesele cok baska yerlere gidecek.Hepimiz buradayız.Eger haksız cıkarsam sizden ozur dilerim.ama oyuncuların bu durumu şeyine taktıgı yok.Herkes ego tatmini ve para peşinde.Yönetim deseniz uzunca bir suredir yonetim diye birseyden bahsetmek mumkun degil.

Galatasaray hezimetinden sonrada insallah boyle umutlu olursunuz.

İnşallah sorun sizin dediğiniz gibi sadece formsuzluktur ve takım toparlayıp zirveye tekrar oynar.Ama ben sorunun cok daha derin oldugunu dusunuyorum.

7can61
23.10.2017, 08:35
Burak bey sakatsa gitsin tedavi olsun, beyfendi çıkana kadar renk vermedi, tabela kalkınca kasığını tutmaya başladı. Adamın egosu yüzünden forvetsiz oynuyoruz. Aldığı topların hepsini rakibe geri veriyor, bunu göremeyen hoca diye gezmesin ortada. Çıldırmamak elde değil arkadaş. Sosaya burağa kuckaya milyonları dökerken şak şak çeken taraftarın şimdi ağlamaya hakkı yok!

kopeli
23.10.2017, 08:53
belhanda nın olmaması kötü oldu. gs nin en vasat adamı, selcuk efendi şimdi hırs falan yapar.

Samet GÜVEN
23.10.2017, 08:53
_______________Onur

Perreira___Uğur___Durica___Thomas

Abdülkadir________Sosa________Castillo

ANAOKULU TERK
23.10.2017, 08:59
- sosa kesinlikle yedek kalmalı . yazıcı'nın yedeği olmalı . kaç para verildiği umrumda değil . bu herif geldi geleli , hem takımın kimyasını bozdu , hem de yazıcı'nın performansını . bunu göremeyen kör olmalı .

- takım kaptanı , takıma hükmetmeli . çetenin , grubun babası olsa bile . onun sözünün üstüne söz , sıçtığı bokun üzerine bok olmamalı . her şeyden haberi olmalı , sorunu önce kendi çözmeli . teknik menajer yoksa , köprü vazifesini o kurmalı . ama kurarken , yönetimi tehdit etmemeli . kaptanlık boru değil . parasal özveri değil , mental özveri gerekli . yapacaksan adam gibi yapacaksın , yoksa devret gitsin . yapan birileri elbet bulunur .

- 6-7 gol yemeler , 3-0 dan maç vermeler falan , öne geçmene rağmen skoru tutamamalar , rıza'nın gelmesiyle artık geride kalır diye düşünüyorum . rıza ve ekibi gördüğüm kadarıyla takımdaki sorunlarla malatya maçında canlı olarak karşı karşıya kaldı . arızayı yerinde görmeliydi ve gördü .önümüzdeki en geç milli araya kadar takımı çok daha iyi eline alır . milli aradan sonra , dokunuşlarını daha iyi görürüz . rıza disiplinli adamdır , ersun gibi savrukluğa asla izin vermez . bizi bu sene orta sıralarda tutacaktır .

- cimbom maçında bir puan iyidir . enkazı alıp , allayıp pullamak , müşteriye kakalamak öyle kolay değil . önce takım savunması yapıp , sonra horozlanmalıyız . bireysel hata yapmazsak , savunmayı adam gibi yaparsak , seyirci desteği bu sefer bize döner . takımında özgüveni kısmen de olsa yerine gelir . bu maçta puan ve puanlardan ziyade , artık savaşmaya başlayan bir takım görmek , benim için daha önemli .

- çorum maçıyla , ilk kardelenler çıkacaktır . hep böyle gidecek değil ya ! illaki bir kırılma noktası olacaktır . onun için fazla tatava yapmadan , bağrına taş bas , ama tribünden , ama oturduğun yerden takımına destek ol . bekleme yapma !

Fatih Özkan
23.10.2017, 09:00
Galibiyet çok uzak.
Çok kötü durumdayız.

ersn.alparslan
23.10.2017, 09:03
belhanda nın olmaması kötü oldu. gs nin en vasat adamı, selcuk efendi şimdi hırs falan yapar.

Futbolcu dediğin zaten hırs yapar en karaktersiz selçuk,emre gibiler bile hırsla oynuyor. Ya bizim takım ?

erenslash
23.10.2017, 09:44
hımm umarım olur QUOTE=Gürkan Asma;1920833985]Normal de Yusuf direk kırmızı gördü 2 maç cezası var ancak tv de erman falan 2 maçlık ceza ağırdır dediler. Sert bi faul sonucu almadı kırmızıyı. Dolayısıyla 1 maç almasını bekliyoruz. Olmazsa yusuf da yok.[/QUOTE]

seçuk
23.10.2017, 09:51
Sosa ile yusuf var mı???

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 10:00
- sosa kesinlikle yedek kalmalı . yazıcı'nın yedeği olmalı . kaç para verildiği umrumda değil . bu herif geldi geleli , hem takımın kimyasını bozdu , hem de yazıcı'nın performansını . bunu göremeyen kör olmalı .

- takım kaptanı , takıma hükmetmeli . çetenin , grubun babası olsa bile . onun sözünün üstüne söz , sıçtığı bokun üzerine bok olmamalı . her şeyden haberi olmalı , sorunu önce kendi çözmeli . teknik menajer yoksa , köprü vazifesini o kurmalı . ama kurarken , yönetimi tehdit etmemeli . kaptanlık boru değil . parasal özveri değil , mental özveri gerekli . yapacaksan adam gibi yapacaksın , yoksa devret gitsin . yapan birileri elbet bulunur .

- 6-7 gol yemeler , 3-0 dan maç vermeler falan , öne geçmene rağmen skoru tutamamalar , rıza'nın gelmesiyle artık geride kalır diye düşünüyorum . rıza ve ekibi gördüğüm kadarıyla takımdaki sorunlarla malatya maçında canlı olarak karşı karşıya kaldı . arızayı yerinde görmeliydi ve gördü .önümüzdeki en geç milli araya kadar takımı çok daha iyi eline alır . milli aradan sonra , dokunuşlarını daha iyi görürüz . rıza disiplinli adamdır , ersun gibi savrukluğa asla izin vermez . bizi bu sene orta sıralarda tutacaktır .

- cimbom maçında bir puan iyidir . enkazı alıp , allayıp pullamak , müşteriye kakalamak öyle kolay değil . önce takım savunması yapıp , sonra horozlanmalıyız . bireysel hata yapmazsak , savunmayı adam gibi yaparsak , seyirci desteği bu sefer bize döner . takımında özgüveni kısmen de olsa yerine gelir . bu maçta puan ve puanlardan ziyade , artık savaşmaya başlayan bir takım görmek , benim için daha önemli .

- çorum maçıyla , ilk kardelenler çıkacaktır . hep böyle gidecek değil ya ! illaki bir kırılma noktası olacaktır . onun için fazla tatava yapmadan , bağrına taş bas , ama tribünden , ama oturduğun yerden takımına destek ol . bekleme yapma !

Şu iki cümlenize bayıldım. Sosa hakkında tüm yorumcular da aynı şeyleri söyledi. Yazıcı'yı bozduğunu ve performansını düşürdüğünü

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 10:02
Sosa ile yusuf var mı???

Sosa Çorum maçında cezasını çekecek ama bu kadar kötü performansla GS maçında ne yapacağı merak konusu. Adam bile bile 31 dakikada 2 kart görerek kendini attırdı. Gerekirse devre arası gönderilsin. Kapris ve naz çekecek bir yer değil Trabzonspor. Karısı da Trabzon gibi cennet bir şehrin neresini beğenmemiş. Gitsin bir daha da ayak basmasın.

Yusuf'a 1 maç ceza çıkarsa GS maçında oynayabilir. 2 maç ceza ağır olur.

Cpt.Price
23.10.2017, 10:15
kalede esteban

pereira uğur akbaş hubocan

Kucka onazi

abdülkadir ndoye castillo

Rodellega

ndoye ortasahaya dinamizm katacaktır, beroda olabilir.

redbul
23.10.2017, 10:17
yeri değil ama bizim bazı taraftar topluluğumuzun yere göğe sığdıramadığı mustafa reşit akçay akhiar osmanlı dan sonra konyada da dikiş tutturamadı ve kovuldu işin acı tarafı gittiği hiçbir takımda dikiş tutturamayan mra bundan 1 hafta önce trabzon spor hocalığına yakıştırılıyordu .

Mesut
23.10.2017, 10:17
Rakibin kanatlarında hızlı oyuncular var Hugo Akbaş sol bekte çuvallar Olcay bjkde de sol bek oynadı zaman zaman bu maçta değerlendirmek gerekir sol bekte

serdaracıl
23.10.2017, 10:35
kalede esteban

pereira uğur akbaş hubocan

Kucka onazi

abdülkadir ndoye castillo

Rodellega

ndoye ortasahaya dinamizm katacaktır, beroda olabilir.

Esteban'ı görmek istemiyorum. Takımın şu halinin baş sorumlusu o. Onun yediği saçma golle başladı herşey

Ertan OKUMUŞ
23.10.2017, 10:36
İlerde kesinlikle Dame Ndoye oynamalı,hiç bir gs maçını boş geçmedi,bu futbolcuya kim ne derse desin oynadığı her maçta ilerde top tutuyor,faul alıyor asist yapıyor sağ ve sol beklerde artık bence yeni isimler denemeli,taraftar kesinlikle son düdüğe kadar desteklemeli futbolcuların tabiri caizse tüyleri diken diken olmalı,bizim sorunumuz kalitesiz yetersiz futbolcu topluluğu değil kesinlikle enazından bu sıralamayı hakedecek kadar kötü bir kadromuz yok daha iyisini bir kaç dokunuş ve motivasyonla gerçekleştirebilirizi.
Ve bence en önemlisi elbette herkes üzgün ve kızgın ama gün silkinme ve elimizde katkı olarak ne verebiliceğimizi düşünme ve destek günüdür çünkü başka Trabzonspor yok...

Yunus Danışmaz
23.10.2017, 10:43
Castillo oynasın artık!!

oksoholu
23.10.2017, 10:46

Bence de bu yazıyı ana okulu terk biri yazar
Sosa Yusufun kimyasını bozmuş tersi olma ihtimali var mı senin Yusuf ne pas trafiğinde var nede ayağında top tutabiliyor kimyası düzelsin diye takımı küme düşüremeyiz
Şu takımda Yusuf olcay ve Burak hiç bir şey üretmiyor sadece kendilerine oynuyorlar ve bu takımın bu hale gelmesinin tek nedeni bunlar çok koşmakla topçu olunmuyor bir şeyler üreteceksin

Doğukan Uçan
23.10.2017, 11:13
lig bitti yedekler oynasın yeter

Mehmet BAŞ
23.10.2017, 11:16
Akbaş da cezalıymış sanırım. Zaten bence Akbaş oynayacağına Abdurrahim oynasın. Hazırlık maçlarında canavar gibiydi maşallah. Gidip gidip geliyordu soldan.

Dediğin gibi bir çocuksa oynasın kardeşim. Yusuf'a ve Abdülkadir'e forma verildi. Hepimiz memnun kaldık.
İnş. Abdürrahim de diğer kardeşleri gibi formayı alır v hepimizin yüzünü güldürür. Oynatılmasını çok isterim.

Yiğit Gayretli
23.10.2017, 11:16
Çok ciddi bir kırılma yaşadık. Buradan toparlamak anca böyle bir maçta alınacak galibiyet ve bu galibiyetin özgüveni ile mümkün olur.

Nasıl olur bilmiyorum. Bence Allah'tan başka da kimse bilmiyor zaten.

Faruk BERBER
23.10.2017, 11:22
Mariano ve herkesin bildiği gibi Gomis en tehlikeli oyuncuları olacak.

Malatya maçında da Chebake ve Pereira bizim sol tarafı duman etmişti. Çok zor bir maç bekliyor yine. Orada ya hücumda tehdit oluşturacak Castillo oynayacak ya da tamamen defansif düşünülüp sol bekteki ile iyi organize olan ciğerli birisi oynayacak. Yoksa işimiz cidden zor.

Oruç
23.10.2017, 11:31
Takım olarak, yönetim olarak uçurumdan aşağı yuvarlanacak kıvama geldik. Bir iki öldürücü darbe lazım. gs bu darbeyi vurabilecek bir takım. Facia bir sonuç olmasın yeter.

Tolga Okumuş
23.10.2017, 11:33
Galatasaray abartıldığı kadar iyi bir takım değil.
Biz ise iyi bir takım değiliz.

katre-i.matem
23.10.2017, 11:38
Büyük takım refleksi göstermemiz gereken bir maç. Hoş büyük takımlıktan geriye sadece ismimiz kaldı ama o bile yetebilir.

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 11:41
Ağlamak istiyorum, ağlayamıyorum.
50 yılda 28 kupa kazanmış, Avrupa'da sayısız başarılar elde etmiş bu takımı bu hale düşürenlerin Allah cezasını versin.

7 şampiyonluk
7 cumhurbaşkanlığı kupası
8 Türkiye kupası
5 Başbakanlık kupası
1 süper kupa

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 11:42
Bu gadro 9 maçta 9 puan toplayacak ve 22 gol yiyecek bir kadro değil
Rıza hoca sorunları biliyor ve milli maç arasında neşteri vuracak.

Yeter ki Çorum ve GS maçlarını kayıpsız geçelim.

tRaiNer
23.10.2017, 11:43
_______Onur_____
Joao_Uğur_Hubocan_Mas
____Kucka_Onazi__
Abdülkadir_Yusuf_Castillo
_____Rodallega_____

Doğan BULAT
23.10.2017, 11:48
6 da galatasaraydan yeriz.. Ne olcak alıştık artık. Koymaz bize.. Alışırız geçer gider..

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 11:49
_______Onur_____
Joao_Uğur_Hubocan_Mas
____Kucka_Onazi__
Abdülkadir_Yusuf_Castillo
_____Rodallega_____

Şu anda ideal veya ideale yakın kadro bu
Artist Burak sakat
Pereira bu sezon çok kötü, birçok golü onun yüzünden ve yaptırdığı penaltılardan yedik. Hücum tarafı iyi, savuna tarafı berbat
Mas da tam tersi, savunması iyi, hücumu kötü
Hubocan hala muamma
Nazlı Sosa ile formsuz Olcay BİR SÜRE kesik yemeli
Ömür ve Yazıcı hep ilk 11'de olmalı

Doğan BULAT
23.10.2017, 11:49
Çorumu yenecek miyiz acaba? O bile kesin değil

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 11:56
MR’ı çekilen ve arka adalesinde sorun tespit edilen Burak Yılmaz, Galatasaray’a karşı forma giyemeyecek.. (TRTSPOR)

tRaiNer
23.10.2017, 11:57
Şu anda ideal veya ideale yakın kadro bu
Artist Burak sakat
Pereira bu sezon çok kötü, birçok golü onun yüzünden ve yaptırdığı penaltılardan yedik. Hücum tarafı iyi, savuna tarafı berbat
Mas da tam tersi, savunması iyi, hücumu kötü
Hubocan hala muamma
Nazlı Sosa ile formsuz Olcay BİR SÜRE kesik yemeli
Ömür ve Yazıcı hep ilk 11'de olmalı

Aslında sağ bekte Kamil'i görmek istiyorum.
Pereira savunmada çok kriktik hatalar yapıyor.
Kamil, Çorum maçında denenebilir kanısındayım.
Diğer bölgelerde ise bana göre net oynaması gerekenler bu isimler.

Mesut
23.10.2017, 12:14
Mas Cezalı arkadaşlar

serkanholep
23.10.2017, 12:15
burak ve sosa transferleri çok gereksizdi bence

bulamadık mı zenci bir forvet hızlısından

kucko,onazi,okay,yazıcı var zaten ortada

kreatif bir genç bulunamazmıydı daha az maliyetle

yazık paralara

burak sakat zaten. ilk yarıyı kapatır belki de tam iyileşmesi için.

onur hep sakat oynuyor diyorlar

ndoye yok zaten, durica aşırı yaşlı

bakarsak sadece maaşı 10 milyon euro olan topçulardan sıfır katkı alıyoruz

bu maaşla göztepe 17 puan topladı

senin yaptığın planlamayı da bunu kabul edeni de Allah' a havale ediyorum ersun hoca

Bilall61
23.10.2017, 12:28
Ağlamak istiyorum, ağlayamıyorum.
50 yılda 28 kupa kazanmış, Avrupa'da sayısız başarılar elde etmiş bu takımı bu hale düşürenlerin Allah cezasını versin.

7 şampiyonluk
7 cumhurbaşkanlığı kupası
8 Türkiye kupası
5 Başbakanlık kupası
1 süper kupa

Kardeş,Trabzonspor Avrupa'da hangi sayısız başarıyı elde etti acaba?

serkanholep
23.10.2017, 12:35
Kardeş,Trabzonspor Avrupa'da hangi sayısız başarıyı elde etti acaba?

biraz abartıyoruz sanki

haklı yanı türkiyeden hiçbir takımın yapamadığını yıllar önce yapmış ve barçayı yenmişiz

bir de lyon maçları var, son olarak da şl ye katıldığımızda 7 puan almıştık

Travelair
23.10.2017, 12:38
Avrupa'da diğer takımlar sıradan takımlardan fark yerken biz Liverpool, Inter, Barcelona, Lyon gibi takımları yeniyorduk. Ama sonra öyle bir düzen kuruldu ki sana yukarıyı bırakmıyorlar. Üstüne kötü yönetimler de tuz biber

Cihan_61
23.10.2017, 12:46
Schalke 04, Arsenal ve biz hic ama hic basarili olamiyacagiz!

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ucurum
23.10.2017, 12:56
MR’ı çekilen ve arka adalesinde sorun tespit edilen Burak Yılmaz, Galatasaray’a karşı forma giyemeyecek.. (TRTSPOR)

Gol atıp sevinmemesinden iyidir

Gerçi bizimkiler yemekten gol atacak vakit bulamazlar ama neyse

UĞUR DURTAŞ
23.10.2017, 12:57
dün çoğunluğumuz izlemiştir,
gs-fb maçını,
çok acı ama adamların mücadelesine,hırsına,istekli oluşlarına imrendim.
kardeşim bizim oyuncular aklıma geldi demiyoru..,aklımdan çıkmıyorlar..
neleri eksik,ne istiyorlarda olmuyor,niçin savaşmıyorlar,niçin mücadele etmiyorlar
niçin bulunduğumuz konum itibariyle başkaldırmıyorlar,niçin isyan etmiyorlar.
alanya ya 3-0'dan maç verdik,kendi sahamızda akhisardan 6 tane yedik hafta için antreman karelerine bakın hepsi gülüyor,şakalaşıyor
bunların hepsi kişiliğinden yoksun insanlar.
kardeşim içimiz kan ağlıyor diyoruz,belki yanlış bana evde ve işyerinde ailemize ve işimize yansıtıyoruz olumsuz psikolojimizi.
bunların suratına tükürsen,hakaret etsen fayda etmez.
*
alın size fırsat.
kara bulutları dağıtın.
çarşamba 3.lig takımı çurumu ele,pazar günü hiç yenilmemiş lig liderini yenin,
sizde rahatlayın ,bizde rahatlayalım.
size çarşamba real madridi,pazar barcelona yı yenin demiyoruz.

TS Cenk
23.10.2017, 13:02
Bulunmaz nimet bu maç

Namağlup lideri yenin ve toparlanmaya başlayın.. Yapacak gücümüz var ...

Hiç olmadı Şenol Hoca için yenin bari yoksa gs farkı açtı gidiyo :)

tristram
23.10.2017, 13:04
ben kadro disi kalmasindan yana olsamda cakma qral ne buyuk tesaduf ki cincon macinda tedavi olacak..uc kurusluk aklinla bu camia ile oynuyorsun ya sana birsey demiyorum burak hizipcisi, seni buraya getirenlerin allah bin belasini versin..sahtekar herif.

Travelair
23.10.2017, 13:06
gs-fb maçını,
neleri eksik,ne istiyorlarda olmuyor,niçin savaşmıyorlar,niçin mücadele etmiyorlar
alanya ya 3-0'dan maç verdik,kendi sahamızda akhisardan 6 tane yedik hafta için antreman karelerine bakın hepsi gülüyor,şakalaşıyor
kardeşim içimiz kan ağlıyor diyoruz,belki yanlış bana evde ve işyerinde ailemize ve işimize yansıtıyoruz olumsuz psikolojimizi.
*
alın size fırsat.
kara bulutları dağıtın.
Futbol şova döküldü. Paralar şova akıtılıyor. Sporun içi boşaltıldı. Gol atan futbolcu bile gol attığına değil, performans hanesine 1 gol daha yazılınca kaç yüz bin euro fazla maaş alacağını aklına getirip öyle seviniyor. Hakemler düzene uymuş, yöneticisi de, futbolcusu da... Takip etmek akıl kârı değil. gs maçında merak edilmesin, futbolcular vitrin maçı görüp kendilerini zorlayacaklardır. Elbette bu zorlama sonunda çalışmayan bedenlerde kas mı atar, çalışmayan beyinlerde damar mı, yoksa başka etkenler mi devreye girer bilemiyorum. Sonrasında yine pay edilen roller oynanacaktır

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 13:29
gs-fb maçını,
*
alın size fırsat.
kara bulutları dağıtın.

Evet Uğurcum,

Hiçbir oyuncu biz TS taraftarları kadar üzülmüyor ve bu sonuçları dert etmiyor.
Bu takımın şaşalı günlerini ve son 4 şampiyonluğunu görmüş biri olarak yaşananlar çok ağrıma gidiyor.
Yüreğim kan ağlıyor.
Canım acıyor.

kopeli
23.10.2017, 13:48
Futbolcu dediğin zaten hırs yapar en karaktersiz selçuk,emre gibiler bile hırsla oynuyor. Ya bizim takım ?
futbolculara hesap sorabilecek bir otorite yok abi. futbolcular aşırı rahat. kazansakta kaybetsekte paramızı takır takır alıyoruz hesabındalar. mevcut yönetim ve oyuncu grubu ile büyük bir ihale kalacak gibi.

Arda'
23.10.2017, 13:49
Onur
K.Ahmet - Uğur - Hubocan - Akbaş
A.Kadir - Onazi - Kucka - Castillo
Sosa
Rodallega

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 13:51
Düşünmek istemiyorum ama olası bir mağlubiyette son 3 içinde kendimizi bulabiliriz.

kopeli
23.10.2017, 13:52
6 da galatasaraydan yeriz.. Ne olcak alıştık artık. Koymaz bize.. Alışırız geçer gider..
gs 6 falan atamaz. derbi maclarında ciddi sıkıntıları var.

igor 3'lü savunma ile cıkarsa bence erken bir gol ile defansa yatarak macıda kazanabiliriz. cünkü gs iyi savunma yapan takımlar karsısında ciddi sorun yasıyor (dün görüldü)

Mehmet BAŞ
23.10.2017, 13:56
Galatasaray maçı öncesinde Trabzonspor'un yeniden röntgenini çekelim diyorum.
Fakat bu takımı anlamak için röntgen yetmez, tomografi ve emar da gerekli diye düşünüyorum.
Her neyse espriyi bırakıp sadede geleyim.

Transfer dönemi başında hepimiz ne istiyorduk? Bir stoper, bir orta saha, bir forvet ve bir tane de kanat.
Esasında istenilen bölgelere transferler yapıldı mı yapıldı. Fakat bazı bölgelere nitelik olarak değil de sayı olarak yapıldı.
Mesela stopere alınan Hubocan gibi, mesela kanata alınan Bongonda gibi... Haliyle bu bölgelerde sorun var!
Kucka, Burak ve Sosa transferleri ise nokta transferlerdi. Fakat Sosa transferinde epeyce bir geç kalındı.
Bu oyuncuların katılımı ile geniş diyebileceğimiz bir kadro ile sezona başladık.

Trabzonspor sezon başından beri kah iyi oynadı kah çok kötü oynadı. Ama bir türlü ''Tamam olduk'' dedirtmedi.
Fenerbahçe, Başakşehir, Beşiktaş maçlarında kopuk kopuk da olsa iyi pas yapıp iyi organize olduk. İyi futbol oynadık.
Lakin bir türlü 90 dakikaya yayılan iyi bir oyun sergileyemedik! Hep 15-20 dakika veya 30-45 dakika iyi futbol oluyordu.
Alanyaspor maçı aslında çok güzel bir örnek! Alanyaspor maçında ilk yarı 5-6 gol atabilecek kadar iyi bir oyun oynamıştık!
Fakat bir türlü maçlarda sonuç alacak bir 90 dakika tamamlayamadık. Bir türlü beceremedik! Peki sorun neydi?
Konsantrasyon kaybı, hatalı teknik direktör tercihleri, bireysel hatalar, kötü savunma, organize olamamak...
Sonuç olarak evinde 6-1 yenilen bir Trabzonspor olduk! Ve teknik direktör değiştirdik!

Şöyle uzaklardan Trabzonspor'a bakınca aslında neden bu hale geldiğimizi çok net görüyorum.
Başkanının sürekli il dışında olduğu, takımın yalnızca teknik direktör eline bırakıldığı gevşek bir takım olduk!
A.Çubukçu ve A.R.Egemen ve diğer Trabzon'daki yöneticilerin hakkını yemeyeceğim fakat onların da rolü bir yere kadar!
Futbolcuya yönetildiğini, disipline edildiğini hissettirmez ve laçka bir ortam sunarsan işler bu hale gelir.
Ersun'u denetleyen olmadı! Milli Maç araları tatil yapan takım olduk! Bjk, Gs hazırlık maçı yaparken biz arayı izinli geçirdik.
Böyle bir ortamda ciddiyet olabilir mi? Hocanın dahi aklı başka yerlerde, başka işlerde iken nasıl başarılı olabilirdik ki?
Bence Trabzonspor'un bu halde olmasının en temel sebebi Ersun Yanal'ın ve yönetimin ciddiyetsizliğidir.

Bu halde olmamızın ikinci nedeni ise daha teknik bakış odaklı bir durumdur. Yani teknik direktör tercihleridir.
Bir şeyi en baştan söyleceğim; velev ki hocaya dışarıdan X ismi oynat deniyor ve hoca bunu yapıyorsa hata hocanındır.
Trabzonspor'a bakınca daha ilk ağızdan neden Rodellega ve Castillo oynatılmıyor diyebiliyoruz. 100 kişiden 80'i bunu der sanırım.
E.Yanal'ın bir Rodellega ve Castillo sorunu olduğu aşikar! Çocukları hak ettikleri halde oynatmadı! Olan yine Trabzonspor'a oldu!
Yusuf ve Abdülkadir'in de aylarca yedek kulübesinde bekletilmesi, medya baskısı ile ilk 11'e alınması da ciddi bir örnektir.
Bu iki çocuğun forma alır almaz takımın en iyileri olması dünden bugüne olan bir şey değildi. Bu çocuklar hep iyiydi. Fakat oynatılmadılar.
Onur'un sakat sakat oynatılması, Burak'ın son üç maçta sakat bir şekilde sahaya sürülmesi de antrenör hatasıdır.
Onur sakatlıktan tel tel dökülürken Burak sakatlıktan sahada pasif kalırken T.Direktör Tv'den maç izler gibi izlememeliydi!

Bu sözlerim Rıza Çalımbay için de geçerlidir. Takımı tanımıyor, oyuncuları pek bilmiyor diyerek hocaya zaman veriyorum.
Fakat Abdülkadir'i yedek oturtarak, Volkan'ı oyuna alarak hoca bende ciddi ve derin endişelere neden oluştur.
Şöyle iki üç maç tercihlerini izleyeceğim, ondan sonra net bir şey söyleyeceğim. Fakat ilk izlenim ''Rezalet'' idi.
Esasında mevcut kadroda kimin oynayacağı üç aşağı beş yukarı belli. Tek yapılması gereken form durumuna göre diziliş yapmak!
Belki de biz senelerdir bu takımı bildiğimiz için gözümüz kapalı şu oynamalı diyebiliyoruz. Bunu gelen hocalar da öğrenmeli!
Sonuç olarak taşları çok fazla yerinden oynatmadan hak edenin oynatılması ile bu takım toparlanır. Yeter ki adaletli olunsun!
Yeter ki şu laçka ortam giderilip yönetim adam gibi Trabzon'a giderek takımı yönetsin. Takımın başında dursun.
Maçtan 1 gün önce Trabzon'a giderek başkanlık yapılamayacağını idrak edilsin kafi...

Sözlerimi bu şekilde bitirirken bu maç için değil genel olarak ideal ilk 11'imi ve tercihlerimi vermek istiyorum.

1. ONUR: Formsuz da olsa şu an en iyisi olduğu için tercih ederim. Sakatlığı performansını etkiliyorsa Esteban oynasın!
2. PEREİRA: Takımda tartışmasız bu bölgenin en iyisi! Biraz daha az hücuma çıkarsa defansif açıklarını da vermez diyorum.
3. UĞUR: Durica'nın sakatlık sonrası eski atletizmini kaybetmesi ve formsuzluğu nedeniyle Uğur diyorum.
4. HUBOCAN / MUSTAFA: Hubocan'ı stoperde hiç izlemedik. Fakat hızı ve hırsı ile olabilir. Mustafa da hızı ile olabilir.
5. MAS: Bir gerçek var ki mevcut takımda tek sol bek Mas'dır. Hubocan da Mustafa da o bölgede iyi değiller.
6. KUCKA: Bu bölgede bir kesici varsa tecrübesi ile kesinlikle Kucka'dır. Okay ise yedeği olmalıdır.
7. SOSA: Abdülkadir'den sonra oyun kurma becerisi olan ikinci isim Sosa'dır. Fakat son iki maçta takımı mahvetti.
8. ABDÜLKADİR: Her ne kadar sağ açık olmasa da hızı, tekniği ve mental kapasitesi ile bu bölgenin tek ismidir.
9. YUSUF: Geçen sene oynadığı gibi forvete yakın oynatabileceğimiz tek oyuncumuzdur. O bölgede Sosa'dan daha iyi oynuyor.
10. CASTİLLO: Sol kanatta biri oynayacaksa bu Castillo'dur. Hızı, tekniği, çalım becerisi ile takımda farklılık yaratıyor.
11. BURAK: Sağlıklı, formda bir Burak bu takımın vazgeçilmezidir. Fakat şu an sakat ve kesinlikle Rodellega'ya forma verilmelidir.

Bu kadronun fazlası ile ofansif olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat Beşiktaş'ın da benzer bir kadro ile oynadığını unutmayalım.
Bu kadro ile ligde esip gürleyebiliriz. Fakat bunun için önce bir hava ve çoşku yakalamamız lazım. Umarım o da olur.

Emre EFENDİOGLU
23.10.2017, 14:04
Yarabbi, sen bizi Gomis denen insan azmanının şerrinden koru, amin.

DİNÇ
23.10.2017, 14:04
Burak Yılmaz'ın GS maçı öncesinde sakatlığını hatırlaması ilginç oldu.

Kayserispor maçında da iyileşip takımdaki yerini alırsa iş daha da ilginçleşecek.

Ogün YAZICI
23.10.2017, 14:11
Bu takım galatasaray'ı yenebilir.Şaşırmam.
Ama sorunu kökünden temizlemez veya ilerisi için beyaz sayfa açtırmaz.
Bu kadroyu 9 haftada 9 puanda bırakan sorun Şota döneminde lige fırtına gibi başlayıp ilk devrenin sonuna doğru bizi ligin dibine atan sorunla aynı
Oyuncu grubu sorunu
Liderlik sorunu
Çatışma sorunu

Bu sorunu yaratan 1 numaralı adam en zor günde gemiyi terk etti.Çünkü haftasonu o stadın başlarına yıkılma ihtimalinin farkında.