PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç Sonucu l Trabzonspor 2-1 Galatasaray | TSL 10.Hafta

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

Uğur KÜÇÜK
27.10.2017, 17:21
Yan hakemler sabıkalı hakemler.
Tek tek paylastim eski vukuatlarını.
Bu maçta canımız yanmasın.
Yok mu şunları yönetime ulaştıracak birisi !!

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
27.10.2017, 17:26
Uğur Kardeşim, hoca meselesi ayrı bir tartışma konusu. Ancak son birkaç kötü sonuçtan sonra ortaya atılan (İsim vereyim) "Onur-Burak-Olcay çetesi" kaynağı olmayan bir iddia. Konya maçını Burak'la Olcay'la almadık mı? Fener maçında kim attı golleri? Alanya maçının, Akhisar maçının, Malatya maçının sorumlusu bu üç oyuncu mu?

Kendimize inanmak istediğimiz yalanlar üretiyoruz. Bunun faydasını gördüğümüzü hiç hatırlamıyorum.Ceteden ziyade. Herkes şu konuda hemfikirdir.
Bu oyuncular formda olduğu zaman takımı her halükarda sampiyonluk potasinda tutar ve o mücadeleyi verir.
Cete lafindan kasıt su bence.
Söylemek istediğimiz de o aslinda bizim de.
Bu oyuncular formsuzken de hem Ersun hem de Riza hoca tarafından kesilemiyor kadrodan. Rekabete bile sokulmuyor. Bu da takımın performansının düşmesini sağlıyor.
Riza hoca takımı toparlar. Ondan da şüphem yok ama sezon sonu bu takım yine bu adaletsizlikler devam ederse ( ki gidişat o yönde ) dağılacak.
Ve sonra eski tas eski hamam yeni Sefalar, Deniz Yilmazlar, Ishaklar ile doldurulacak.

Oğuz ZEYTİN
27.10.2017, 17:37
Ceteden ziyade. Herkes şu konuda hemfikirdir.
Bu oyuncular formda olduğu zaman takımı her halükarda sampiyonluk potasinda tutar ve o mücadeleyi verir.
Cete lafindan kasıt su bence.
Söylemek istediğimiz de o aslinda bizim de.
Bu oyuncular formsuzken de hem Ersun hem de Riza hoca tarafından kesilemiyor kadrodan. Rekabete bile sokulmuyor. Bu da takımın performansının düşmesini sağlıyor.
Riza hoca takımı toparlar. Ondan da şüphem yok ama sezon sonu bu takım yine bu adaletsizlikler devam ederse ( ki gidişat o yönde ) dağılacak.
Ve sonra eski tas eski hamam yeni Sefalar, Deniz Yilmazlar, Ishaklar ile doldurulacak.

Bana form durumlardan ziyade takım içindeki rollerini vurguluyor gibi geldi. Onu anlatmamış mı?

Uğur KÜÇÜK
27.10.2017, 17:41
Bana form durumlardan ziyade takım içindeki rollerini vurguluyor gibi geldi. Onu anlatmamış mı?Ben bu şekilde anladim ama o sekilde de söylemiş olabilir niyet okuyamayız.
Ama yorumlarını beğenirim ve genelde cok isabetli değerlendirmeleri oluyor. Tarafsızlığı da çabası.

Manava61
27.10.2017, 17:55
Galatasarayin solu bizim sagimizi iyi kullanirsak maci alabiliriz.O yuzden pereira ve sag kanat oyuncumuz cok kritik bu mac ozelinde.

ccd6167
27.10.2017, 18:22
Allahım sen bizi okayı oynatanların gazabından koru..

İyileşirse kucka inşallah..

Pereira...uğur..hubocan...mas

.....................kucka..
..............sosa..........yusuf

........................kadir.....

...................damdoy..castillo

Bol pas. Hızlı hücum.. 1 kişi topun gerisinde bekle.. Top sendeyken oratadan gir.. Rakipteyken göbeği tıka..

Gayse sürekli göbekten hücum ediyor.. Orayı kapatmak lazım.. Sürekli de göbekten pozsiyon veriyor..

Gürkan Asma
27.10.2017, 18:32
___________Pereira Uğur Durica Kamil_________

______________Onazi____Okay________________

______Abdulkadir_____Yusuf_____Castillo________

_________________Damdoy___________________

ilelebeTS
27.10.2017, 19:06
Ndoye'dan gol değil rakibi oyalamasını bekliyorum. Ndoye oynarsa arkasındaki üçlü çok önemli. Arkadaki üçlü işi bitirecek olan oyunculardır. Hatta Kucka oynasa o da skor katkısı verebilirdi, sayı 4 olurdu. Oradaki üçlü kesinlikle hareketli, adam eksilten ve gole dönük oyuncular olmalı. Sağ-sol kanat Castillo-Abdülkadir-Theo üçlüsünden ikisi olmalı. Ndoye oynamazsa Theo santrafor denenip üçü de oynamalı hatta.

Arda'
27.10.2017, 19:16
Gs'yi yenmek için hızlı kontra ataklarla çıkman lazım defansı önde kuracaklar çünkü geçen sezonki gibi bi maç olmayacak o maçta bizim takım çok iyiydi favori bizdik zaten kırmızıya kadar bizim kontrolümüzdeydi maç şimdi öyle değil. Savunmayı geride sağlam kurup Gomise sıkı markaj yapmamız lazım ve Fernando'ya mümkün olduğunca top aldırmamak gerekli bunu yapmak için Yusuf, Bero tarzı adam lazım. Gs sağ kanattan çok geliyor Castillo ile Marianonun boşluklarını değerlendirebiliriz ama R.Ç büyük ihtimal oraya Olcayı koyar durdurmak için Olcayla da hızlı hücum falan yapamazsın. Eğer Latovlevici ile başlarla Abdül orayı kullanabilir maçın kaderini R.Ç. belirleyecek kadro seçimiyle.

asilhamsi
27.10.2017, 19:27
kadroları okuyunca hayretler icinde kalıyorum ve Einsteinın aynı seyi deneyip farklı sonuc beklemek ile ilgili ozlu sozunu hatırlıyorum.

Sanki haftalardır onur berbat kalecilik yapmıyor,durica ve akbas rezalet oynamıyor,olcay sahada gezinmiyor,yusuf sevimli hayalet casper taklidi yapmıyor.

Bu macta farklı birsey denemezsek sonuc aynı olur

esteban
kamil ugur hubocan rahim
onazi okay bero
kadir ndoye castillo

ilelebeTS
27.10.2017, 19:28
Zaten bizim yerli hocaların kafasında şu vardır: Olcay'ı oynatayım da gs bekinin önünü kapatsın da çıkartmasın. Halbuki kafa şöyle çalışmalı: Castillo'yu oynatayım da hem rakip bek çıkmaya korksun hem de karşılamaya 1-2 adam da fazladan gitsin. Santrafora Ndoye gibi ağır adamı koyup sol kanada da Olcay'ı koyarsan oturup beraber piknik yaparlar ancak.

Erkan A.
27.10.2017, 19:35
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1637487_Trabzonspor.jpg

Napoli gibi

ben bu kadroyu begendim sadece theo yerine beroyu oynatirdim daha cok kosuyor savasiyor diye castillo ve abdülkdirde gizli golcülerim olurdu
rakibimiz atak futbol oynuyor bunlara karsilik vermek icin sende atak oynamalisin bu yüzden bu kadroyu begendim

Şanlı SanMarino
27.10.2017, 19:37
Hoca kadro şişkinliğinden bahsediyor. Bu çok saçma. Hatta saçma bile değil. Sen 4 kanat oyuncun varken orta saha oyuncusunu kanatta oynatıyorsun. Sonra o 4 oyuncu yedek kalınca şikayet ediyorsun. Bende Başkan gibi adaletli ve doğru kadro yapısının çözüm olacağına inanıyorum.

Trabzonspor'un asla kadro şişkinliği vs. yok. Böyle birşeyin dillendirilmesi bile anlamsız. 24 oyuncumuz var, ortalama her mevkide 2'şer oyuncu görev yapıyor. Altyapıdan kadroda bulunan 7 oyuncu ile bu alanda en öndeki takımız. Sadece orta saha mevkiinde ciddi bir oyuncu sayımız mevcut. Bunun sebebi ise transferin son günlerinde bir oyuncunun gidememesi ve birinin de kiralanmaktan vazgeçilmesi.

Ayrıca hocanın dediği şekilde 24 oyuncudan 4 oyuncu göndersek bunların kulübe hem ciddi manada mali yükü olur hemde 21 kişilik kadro tamamlanamaz.

Çalışanlar, kulübün elemanları kendi başarısızlıklarını böyle safsatalar üzerinden aklamaya çalışması çok ama çok manidar.

Şanlı SanMarino
27.10.2017, 19:40
Trabzonspor gs'yi nasıl yener. Çok kolay ve basit. Elindeki kadroyu doğru kullanarak. Bence 4-4-2 oynamalıyız.

Onur
Pereira-Uğur-Akbaş-Kamil
Sosa-Okay-Onazi-Yusuf
Bongonda-Castillo

Bu oyuncular 4-4-2 veya skor alındığında 4-5-1 veya 4-6-0 oynayabilir.

Berke6198
27.10.2017, 19:43
Çok hızlı ve devamlı olarak ileri-geri yapan dinamik iki adet orta saha oyuncusuna sahip olmuş olsaydık kanatların Yusuf-Olcay olması, bir nebze mantıklı olurdu ancak şu an için böyle bir kanat tercihinde bulunmak katliamdır.

Galatasaray'da Fernando çok fazla top kesiyor ve tam bir gölge. Orta sahamızı asla rahat bırakmayacaktır, yakın markajda başarılı.

Ndiaye'yi zaten biliyoruz, maç temposunu 90 dakika boyunca yüksek standartlarda sergileyebiliyor. Performansını 90 dakikaya seriyor olmasına sürekli olarak ileri-geri şeklinde oynayıp topla hızlı çıkışlar yapıyor olması da eklenince bu maç hayli zor hale geliyor kağıt üstünde.

İşin tamamı orta sahada bitiyor kısacası. Galatasaray'ın Ndiaye'den ve Fernando'dan aldığı katkıyı minimuma getirebilirsek galibiyet şansımız artar.

Bu bağlamda orta sahada yapacağımız tercihler çok önemli. Kucka, sakatlıktan döndüğü için tam olarak sağlıklı olamayacağından orta sahada "Onazi-Bero" kurgusunu tercih edebiliriz.

Karşıda devamlı yüksek tempoda, hızlı ve baskılı oyun oynayan bir rakip olduğu için Okay'ı tercih etmek yanlış olacaktır. Okay'ın hızlı olarak gerçekleştirmemiz gereken hücum geçişlerinde çok fazla hantal kalacağını ve geriye dönüşlerde maç içinde tempo sorunu yaşayacağını düşünüyorum. Bero'nun oyun içinde kaldığı sürede faul süresi çok fazla olsa da pas tercihleri zaman zaman çok yerinde oluyor ve gol pozisyonu hazırlayacak seviyede yapıyor bunu.

Ayrıca Bero maç içinde tempo sorunu yaşamayacaktır. Maçın skoruna göre oyunu yavaşlatmak için Okay'ı tercih edebiliriz ancak şu anlık kesinlikle ilk tercihimiz olamaz.

Kanatlarda Castillo-Abdulkadir yapmazsak her bağlamda maçtaki galibiyet şansımızı %30-40 aşağı çekmiş oluruz. Mariano gerçekten kaliteli bir bek ve ofansif katkısını kırabileceğimiz yegâne isim Castillo. Castillo'nun yüksek hücum potansiyeli olmasından dolayı Mariano o kadar fazla hücum katkısı veremeyecek ve aklı defanstaki rolünde kalacaktır. Ayrıca Fabian'ın oynadığı maçlar içerisinde deliye döndürmediği bir bek hatırlamıyorum, elimizdeki böyle bir silahı bilinçli olarak kullanmamak katliamdan başka bir şey değildir.

Abdülkadir ise gerek toplu gerekse topsuz oyundaki becerilerini Beşiktaş maçında yeterince kanıtladı. Caner'i maç boyunca peşinde sürükledi çocuk. Fenerbahçe maçındaki taktiksel değişikliğinden dolayı dili yanan Tudor bizim karşımıza tekrar 3 stoperle çıkacak mıdır bilmiyorum ama çıkarsa Castillo ve Abdülkadir'in özel yeteneklerini kullanarak o kısmı perişan edebiliriz.

Geçen sene Galatasaray'ı iç sahada 2-0 yendiğimizde Tudor 3'lü savunmayı tercih etmişti ve inanılmaz boşluklar bulmuştuk o maçta.
Defansta ise Durica'nın inanılmaz ağır derecede sorumsuzluğundan ve formsuzluğundan dolayı Hubocan-Uğur forma almalı. Uğur'u ne kadar eleştirsek de defansa gerçekten katkı veriyor, bu yadsınamaz bir gerçek. Sol bekte Akbaş'sa bir gereklilik. Elden başka türlüsü gelmez çünkü tercih edilecek oyuncu yok.

Ezcümle, kadronun bu şekilde olması gerektiğini düşünüyorum:

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1637589_Trabzonspor.jpg

AYYILDIZ
27.10.2017, 19:43
Sosa oynamak isterse maçı tek başına alır. Yazıcı ile Onazi geride Sosa Abdülkadir Castillo ilerde oynamalı. Okay bu sezon çok formsuz. Tabi ki yerli bir teknik direktör Okay,Olcay kesemez. Hatta Castillo'nun oynatılacağını da sanmam.

Uğur KÜÇÜK
27.10.2017, 19:44
Kaleye gelen 2 toptan 1 tanesi gol olursa.
Daha çok 3 - 5 yeriz biz.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171027/1093b52d8f01bf323c93c8b9ceda3e93.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171027/58ce8268f6c91a2fbaf6389868fc77dc.jpg

Arda'
27.10.2017, 19:46
Ben gsnin bu sezon biraz fazla şişirildiğini de düşünüyorum tamamen fikstür şansıyla gittiler bana göre. Bizim fikstür gs'de olsaydı 9. hafta tudor kovulmuştu. Ha bizim hıyarlar çok mu iyiydi kolay maçlarda hayır orası ayrı bi olay ama bizim takım bu sezon bütün büyük maçlarla karakter ortaya koydu bu maç da öyle bi maç. Gs şu ana kadar kadro olarak 2 önemli takımla oynadı 2sini de kazanamadı (antalya ve fb maçları). Diğer oynadığı takımlar kadro olarak gsnin baya altında takımlardı zaten yendiler o maçları bu maç da yine antalya ve fb maçı gibi yakın güçteki kadroların maçı ne kadar bizde çok eksik olsa da göreceğiz neler olacağını olay tamamen Rıza hocada bitiyor.

Şanlı SanMarino
27.10.2017, 19:49
Ben gsnin bu sezon biraz fazla şişirildiğini de düşünüyorum tamamen fikstür şansıyla gittiler bana göre. Bizim fikstür gs'de olsaydı 9. hafta tudor kovulmuştu. Ha bizim hıyarlar çok mu iyiydi kolay maçlarda hayır orası ayrı bi olay ama bizim takım bu sezon bütün büyük maçlarla karakter ortaya koydu bu maç da öyle bi maç. Gs şu ana kadar kadro olarak 2 önemli takımla oynadı 2sini de kazanamadı (antalya ve fb maçları). Diğer oynadığı takımlar kadro olarak gsnin baya altında takımlardı zaten yendiler o maçları bu maç da yine antalya ve fb maçı gibi yakın güçteki kadroların maçı ne kadar bizde çok eksik olsa da göreceğiz neler olacağını olay tamamen Rıza hocada bitiyor.

Fark şu. gs bizim gibi Göztepe, Akhisar, Alanya ve Malatya takımlarına puan kaybetmeyi bırak bu cins takımların tümünü yendi. Bizde yensek orada olacaktık ancak biz bırakın yenmeyi tarihi yenilgiler aldık.

Ogün YAZICI
27.10.2017, 20:24
Uğur Kardeşim, hoca meselesi ayrı bir tartışma konusu. Ancak son birkaç kötü sonuçtan sonra ortaya atılan (İsim vereyim) "Onur-Burak-Olcay çetesi" kaynağı olmayan bir iddia. Konya maçını Burak'la Olcay'la almadık mı? Fener maçında kim attı golleri? Alanya maçının, Akhisar maçının, Malatya maçının sorumlusu bu üç oyuncu mu?

Kendimize inanmak istediğimiz yalanlar üretiyoruz. Bunun faydasını gördüğümüzü hiç hatırlamıyorum.

Oğuz abi Olcay ve Uğur'u Burak'tan Onur'dan Volkan'dan ayırmakta fayda var.
Olcay geçen sezon geldiği gibi takım birlik beraberliğinin simgesi olmuş bir isim.Uğur da keza öyle
Buradaki söz konusu "çete "sadece yerli özellikleri taşımakla açıkalanabilecek bir oluşum değil
Kaynak aramaya gerek var mı ?
Klübün başkanı dün akşam çaresiz bir taraftar gibi takımdaki forma adaletsizliğinden yakındı oynamayn oyuncuların küstürülmesinden yakındı .
Ayrıca böyle durumlarda akıl bilginin kaynağı değil midir ?
Trabzonspor taraftarı konu Burak Onur olunca neden başını kuma gömüyor ?
Kim kimin arkasında hangi nedenlerle oynamadı ?
Burak 2 aydır sakat oynadı.
Kim hesap sordu ? Niye soramıyoruz?
Performansı da iyi falan değildi.Beşiktaş maçında hücuma set çekti.Keza Akhisar Malatya maçları.Gol attığı Başakşehir Alanya maçlarında yine takımın hücum organizasyonlarına set çeken hava toplarına zıplayamayan sprint atamayan 45'ten sonra tükenen isim o ama birşekilde golü bulduğu için gol atan haklı kontenjanından kurtardı kendini.

Ayrıca Ersun Yanal ! ın 3-4 gün önceki köşe yazısını okumuşsundur abi.Klübün içindeki huzursuzluğu en iyi bilen isim bu transferlere bu kadar para verildiyse Onur neden fedakarlık yaptı kardeşim diyor.
Onur şu anda ayrılsın 1.5 milyon euroya takım bulamaz.
Onur ve Burak taraftarın onlara yüklediği anlamı haketmiyor.2010-2011 i yaşamış iki oyuncunun 90 dakika sahada kaldıkları maçta takımın atanı ve tutanı iken Akhisar'a 6-1 yenilmeye hakları yok.

Oğuz ZEYTİN
27.10.2017, 20:31
Olcay geçen sezon geldiği gibi takım birlik beraberliğinin simgesi olmuş bir isim.Uğur da keza öyle
Buradaki söz konusu "çete "sadece yerli özellikleri taşımakla açıkalanabilecek bir oluşum değil
Klübün başkanı dün akşam çaresiz bir taraftar gibi takımdaki forma adaletsizliğinden yakındı oynamayn oyuncuların küstürülmesinden yakındı .
Performansı da iyi falan değildi.Beşiktaş maçında hücuma set çekti.Keza Akhisar Malatya maçları.Gol attığı Başakşehir Alanya maçlarında yine takımın hücum organizasyonlarına set çeken hava toplarına zıplayamayan sprint atamayan 45'ten sonra tükenen isim o ama birşekilde golü bulduğu için gol atan haklı kontenjanından kurtardı kendini.

Ayrıca Ersun Yanal ! ın 3-4 gün önceki köşe yazısını okumuşsundur abi.Klübün içindeki huzursuzluğu en iyi bilen isim bu transferlere bu kadar para verildiyse Onur neden fedakarlık yaptı kardeşim diyor.
Onur ve Burak taraftarın onlara yüklediği anlamı haketmiyor.2010-2011 i yaşamış iki oyuncunun 90 dakika sahada kaldıkları maçta takımın atanı ve tutanı iken Akhisar'a 6-1 yenilmeye hakları yok.

Ogüncüğüm, forma adaletsizliğini sağlayacak olan hoca(ydı). Biliyorsun, ben Burak'ı veya Onur'u savunmam. Ama bu çocuklara sanki takım içinde klik yaratmışlar gibi davranmayalım.

Ogün YAZICI
27.10.2017, 20:37
Ogüncüğüm, forma adaletsizliğini sağlayacak olan hoca(ydı). Biliyorsun, ben Burak'ı veya Onur'u savunmam. Ama bu çocuklara sanki takım içinde klik yaratmışlar gibi davranmayalım.

Abi ben çok yüksek bir sesle Burak'ın takım içinde klik yarattığını düşünüyorum
Onur problemi kronik bir problem Burak'tan da farklı.Onun problemi kaptan olmasına dayanıyor.Zaten onun kaptan olduğu günden beri soyunma odasında kavga ve kapı altlarından yükselen fısıltılar hiç bitmedi
Ama Burak konusunu yüksek sesle dillendirmeye devam edeceğim.Çok afedersiniz Burak yüzümüze gülüp g.tümüze bir kere koydu.Bu kez farklı yöntemlerle yapmasına engel olmaya benim gücüm yetmez ama en azından yapabildiğim kadar algımı yaparım
2 aydır sakat oynayıp Gs maçı öncesi bana eyvallah demesi skandaldır ihanettir.Ben kabul etmiyorum.Herkesin görüşüne de saygı duyuyorum.

Uğur KÜÇÜK
27.10.2017, 20:38

Onur ve Burak taraftarın onlara yüklediği anlamı haketmiyor.2010-2011 i yaşamış iki oyuncunun 90 dakika sahada kaldıkları maçta takımın atanı ve tutanı iken Akhisar'a 6-1 yenilmeye hakları yok.Şansal ve Istifa eden Emre Aksoy direk Onuru hedef göstermiş.
Hadi Sansal bizim taraftara göre sikeyi dillendirdigi için Onur gitsin istiyor da.
Emre Aksoy, seversiniz ya da sevmezsiniz neden Onuru direk hedef gösteriyor.
Kulüpte Onur kahvaltiya gelmeden 1 kişi bile başlayamıyor diye açık açık bir sürü kişinin dillendirdigi laf var.
Ya en basitinden kendinizi düşünün.
1 işyerinde 5 sene çalıştığınız zaman ki durumunuz nasil ?
Ya da 1 yıllık çalışan olduğunuz zaman ki durumunuz nasıl.
Bu Onur söylentileri beni de cok rahatsız ediyor..

Ogün YAZICI
27.10.2017, 20:40
Şansal ve Istifa eden Emre Aksoy direk Onuru hedef göstermiş.
Hadi Sansal bizim taraftara göre sikeyi dillendirdigi için Onur gitsin istiyor da.
Emre Aksoy, seversiniz ya da sevmezsiniz neden Onuru direk hedef gösteriyor.
Kulüpte Onur kahvaltiya gelmeden 1 kişi bile başlayamıyor diye açık açık bir sürü kişinin dillendirdigi laf var.
Ya en basitinden kendinizi düşünün.
1 işyerinde 5 sene çalıştığınız zaman ki durumunuz nasil ?
Ya da 1 yıllık çalışan olduğunuz zaman ki.durumunuz nasıl.
Bu Onur söylentileri beni de cok rahatsız ediyor..

Keşke söylediğin gibi Onur kahvaltıya oturmadan kimse başlayamayacak otoritesi olsa
Ben kendi adıma takım içinde tartışma çıksa Onur'un eldivenlerini oraya bırakıp gözleri dolu çekip gittiğini düşünürüm
Neyse bu konuyu kapatalım burada bizi linç edebilecek bir güruh var hissedebiliyorum

Uğur KÜÇÜK
27.10.2017, 20:42
Keşke söylediğin gibi Onur kahvaltıya oturmadan kimse başlayamayacak otoritesi olsa
Ben kendi adıma takım içinde tartışma çıksa Onur'un eldivenlerini oraya bırakıp gözleri dolu çekip gittiğini düşünürüm
Neyse bu konuyu kapatalım burada bizi linç edebilecek bir güruh var hissedebiliyorumSosayi bu macta ilk 11 oynatir misin ?
Aynen öyle.
Onur konuşulmaz burada.

Oğuz ZEYTİN
27.10.2017, 20:50
Abi ben çok yüksek bir sesle Burak'ın takım içinde klik yarattığını düşünüyorum
Onur problemi kronik bir problem Burak'tan da farklı.Onun problemi kaptan olmasına dayanıyor.Zaten onun kaptan olduğu günden beri soyunma odasında kavga ve kapı altlarından yükselen fısıltılar hiç bitmedi
Ama Burak konusunu yüksek sesle dillendirmeye devam edeceğim.Çok afedersiniz Burak yüzümüze gülüp g.tümüze bir kere koydu.Bu kez farklı yöntemlerle yapmasına engel olmaya benim gücüm yetmez ama en azından yapabildiğim kadar algımı yaparım
2 aydır sakat oynayıp Gs maçı öncesi bana eyvallah demesi skandaldır ihanettir.Ben kabul etmiyorum.Herkesin görüşüne de saygı duyuyorum.
Kaya Peker gibi diyorsun. :)

Bu kez itiraz etmeyeceğim. :)

Tuğrul
27.10.2017, 20:53
Uğur-Durica tandem hattı ( İkisi de tek hamleli, ağır oyuncular mutlaka yedek kalmalılar ) Okay-Hubocan oynamalı.

Mustafa Akbaş (Sol bekte oynayacağı kulüp Çemişgezek gibi takımlardır) Bongonda oynamalı.

Onaz-Okay çift ön liberosu hem defansif hem de hücum olarak bizi geriye götürür ( Biri yedek kalmalı, Sosa oynamalı )

Bero - Bu seviyelerin oyuncusu değil. Abdülkadir %20'si ile oynasa bile bundan daha iyi iş yapar. Volkan Şen oynasın daha makbule geçer.

Olcay - Yedek kalmalı.

Ndoye - Umarım sakatlığı ciddidir. Santrafor'a Yusuf Yazıcı monte edilmeli.

________________________Onur______________________ _________

Pereira__________Okay_______Hubocan(M.Akbaş)______ ________Bongonda

____________________Onazi(Batuhan)________Sosa____ _____________

Volkan Şen________________Abdülkadir____________________C astillo

_________________________Yusuf Yazıcı_____________________

https://pbs.twimg.com/media/DNKYrKEX0AARdBu.jpg:large

ANAOKULU TERK
27.10.2017, 21:13
lan ne onur'muş arkadaş !

iyi ki bi 2011 kadrosuna denk geldi anasını satayım .
resmen yarı tanrı yaptınız herifi .
çoğu performansı , çoğu özellikleri (artık) yetersiz oğlu yetersiz işte .
daha neyini savunuyorsunuz anlamadım.

kardeşim futbolda dün yok , bugün var .
geçti o arabesk hikayeler , gaz veren söylemler .
futbol artık başka bir şeye evriliyor .
artık futbolcuların bir kulüpteki geleceği , söylemlerine ve duruşlarına değil ,
performanslarına , istatistiklerine , sahada ne verdiğine göre şekilleniyor .

bu yüzden onur'un bizde defteri kapanalı çok oldu .
hatta geldi de geçiyor bile ama hala siz olayın farkında değilsiniz .
tutturmuşsunuz bi 2011 . ısıtıp ısıtıp duruyorsunuz .
vallahi devamlı yetersiz onur performansı konuşmaktan da ,
2011 in zırt pırt onur üzerinden yorumlanmasından da ,
vallahi gına geldi artık .

futbolda yeni bir dünya kuruluyor ve biz bu değişime ,
ilk önce kaleden , kaleciden başlamamız gerekirken ,
hala fosillerle , dinozorlarla uğraşıp duruyoruz .
kızabilirsiniz ama acı gerçek bu .

onur'a ömürboyu iade-i itibar yapılmak isteniyorsa ,
bunun uygulama yeri (artık) takımın kalesi olmamalı .

bu onur sendromunu çözmek , bu kadar zor mu birader ?

ya şimdiden ( cayır cayır gol yese dahi ) uğurcan'a güvenirsin ,
ya da çıkarsın iskandinavya'ya , bundesliga'ya ,
kapı gibi genç , dinamik bir kaleci alır gelirsin .
onur'a da verdiği hizmetten dolayı teşekkür eder , gönderirsin .

turşusunu kurmanın ne alemi var anlamadım .

selcuk
27.10.2017, 21:17
Sosayi bu macta ilk 11 oynatir misin ?
Aynen öyle.
Onur konuşulmaz burada.

dogrulari heryerde konusursun

kimsede gik etmez
oflubektas in elestirisine bisey diyen oldumu

hatta onurun her hatasindan sonra bizzat ben bile elestirdim, son akhisar macinda oldugu gibi
bunlar onur basliginda mevcut

malesef sizin anlamadiniz böyle yalan ve dedikodular üzeri adama saldirinca bizim dogal olarak bu takimin kaptanini korumamiz

dün baskan tekrar bunlarin yalan oldugunu belirtti, evelsi gün onurda ufak aciklama yapti
buna ragmen ayni yalani bugün tekrar otraya getirirseniz ne bekliyorsunuz

özellikle sen koca transfer dönemi belge ve kaynaklan konusup itibar kazanandin, insan bukadar kisa dönemde nasil 180° derece döner ve dedikodulara itibar eder anlasilir gibi degil

istifa eden yönetici bile sadece böyle düsündügünü söyledi, yani bir bilgisi olmadigini belirtti...

tabi insanin icindeki ihtiraslar bu duruma getirir insani

Mehmet Cihan Kocaman
27.10.2017, 21:21
Onur kadar başınıza taş düşsün ya. Şu adamla ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum.

Tuğrul
27.10.2017, 21:25
lan ne onur'muş arkadaş !

iyi ki bi 2011 kadrosuna denk geldi anasını satayım .
resmen yarı tanrı yaptınız herifi .
çoğu performansı , çoğu özellikleri (artık) yetersiz oğlu yetersiz işte .
daha neyini savunuyorsunuz anlamadım.

kardeşim futbolda dün yok , bugün var .
geçti o arabesk hikayeler , gaz veren söylemler .
futbol artık başka bir şeye evriliyor .
artık futbolcuların bir kulüpteki geleceği , söylemlerine ve duruşlarına değil ,
performanslarına , istatistiklerine , sahada ne verdiğine göre şekilleniyor .

bu yüzden onur'un bizde defteri kapanalı çok oldu .
hatta geldi de geçiyor bile ama hala siz olayın farkında değilsiniz .
tutturmuşsunuz bi 2011 . ısıtıp ısıtıp duruyorsunuz .
vallahi devamlı yetersiz onur performansı konuşmaktan da ,
2011 in zırt pırt onur üzerinden yorumlanmasından da ,
vallahi gına geldi artık .

futbolda yeni bir dünya kuruluyor ve biz bu değişime ,
ilk önce kaleden , kaleciden başlamamız gerekirken ,
hala fosillerle , dinozorlarla uğraşıp duruyoruz .
kızabilirsiniz ama acı gerçek bu .

onur'a ömürboyu iade-i itibar yapılmak isteniyorsa ,
bunun uygulama yeri (artık) takımın kalesi olmamalı .

bu onur sendromunu çözmek , bu kadar zor mu birader ?

ya şimdiden ( cayır cayır gol yese dahi ) uğurcan'a güvenirsin ,
ya da çıkarsın iskandinavya'ya , bundesliga'ya ,
kapı gibi genç , dinamik bir kaleci alır gelirsin .
onur'a da verdiği hizmetten dolayı teşekkür eder , gönderirsin .

turşusunu kurmanın ne alemi var anlamadım .
Trabzonspor'da ki temel sorun hep yönetimseldir yani münferit sorunlarla ilgilenmemeliyiz.

Zira Rıza'nın da Onur'un da şahı Muharrem Usta yönetimi.

Eğer Dursun Özbek/Fikret Orman gibi doğru teknik direktör seçimi ve kadro mühendisliği yapabilseydi.

Pirincin taşını ayıklamak durumunda kalmayacaktık.

Uğur KÜÇÜK
27.10.2017, 21:29
dogrulari heryerde konusursun

kimsede gik etmez
oflubektas in elestirisine bisey diyen oldumu

hatta onurun her hatasindan sonra bizzat ben bile elestirdim, son akhisar macinda oldugu gibi
bunlar onur basliginda mevcut

malesef sizin anlamadiniz böyle yalan ve dedikodular üzeri adama saldirinca bizim dogal olarak bu takimin kaptanini korumamiz

dün baskan tekrar bunlarin yalan oldugunu belirtti, evelsi gün onurda ufak aciklama yapti
buna ragmen ayni yalani bugün tekrar otraya getirirseniz ne bekliyorsunuz

özellikle sen koca transfer dönemi belge ve kaynaklan konusup itibar kazanandin, insan bukadar kisa dönemde nasil 180° derece döner ve dedikodulara itibar eder anlasilir gibi degil

istifa eden yönetici bile sadece böyle düsündügünü söyledi, yani bir bilgisi olmadigini belirtti...

tabi insanin icindeki ihtiraslar bu duruma getirir insani'' Takımda bir problem var, gruplaşma var. Bu problemin çözülmesi lazım. Ersun Yanal'a yapılanlar, Rıza Çalımbay'a da yapılacaktır. Farklı farklı gruplar var. Oyuncular alınan ücretleri konuşuyor. Bence Onur Kıvrak sıkıntıların başında geliyor." ifadelerini kullandı. '' EMRE AKSOY

Görmeden bilmeden Onur hakkinda sadece olan bitene göre yorum yapiyoruz hepimiz.
Ki kimseyi hainlikle suçlamadım.
Ama tüm elestiriler Onur üzerinden yapilinca.
Insan ister istemez birseylerden şüpheleniyor, doğru mu acaba diyor.
Bu saatten sonra tek elestirim olacak ama Onur hakkında.
Bu performansıyla ilk 11 oynamaz.
En kısa zamanda ücretini indirsin veya başka bir takımda tekrar futbol kariyerini yukseltsin.
Bana göre bu saatten sonra bu sakatliklardan sonra Onur hedef kaleci olamaz.
Net olarak iyi kaleci olmayan adam da 1.750 milyon euro kazanamaz.

Tayfun Aydın
27.10.2017, 21:32
Her sene yazdım gene yazıyorum. Onur un form tutması ne yazık ki 8 maçlık bir süreyi alıyor. Bunu sebebi her 2 dizinden yaşadığı ağır sakatlıklar.

Bir futbolcu da form durumu gelip geçicidir yetenek ise asla ölmez. Onur formsuzdur ama Allah vergisi yeteneği vardır.

Trabzonspor daha önce bu skorlarla karşılaşmadıysa Onur sayesindedir.

Onur a hasbel kader 2011 kadrosunda bulundu başka bir şey yapmadı diyen adam net futboldan bi haberdir. Hatta art niyetlidir.

Formsuzdur ama yetnekli adamdır Onur. Duygusaldır ve kötü bir kaptandır. Kaptanlık Onur un yapacağı bir iş değil.

Tayfun Aydın
27.10.2017, 21:39
Uğur-Durica tandem hattı ( İkisi de tek hamleli, ağır oyuncular mutlaka yedek kalmalılar ) Okay-Hubocan oynamalı.

Mustafa Akbaş (Sol bekte oynayacağı kulüp Çemişgezek gibi takımlardır) Bongonda oynamalı.

Onaz-Okay çift ön liberosu hem defansif hem de hücum olarak bizi geriye götürür ( Biri yedek kalmalı, Sosa oynamalı )

Bero - Bu seviyelerin oyuncusu değil. Abdülkadir %20'si ile oynasa bile bundan daha iyi iş yapar. Volkan Şen oynasın daha makbule geçer.

Olcay - Yedek kalmalı.

Ndoye - Umarım sakatlığı ciddidir. Santrafor'a Yusuf Yazıcı monte edilmeli.

________________________Onur______________________ _________

Pereira__________Okay_______Hubocan(M.Akbaş)______ ________Bongonda

____________________Onazi(Batuhan)________Sosa____ _____________

Volkan Şen________________Abdülkadir____________________C astillo

_________________________Yusuf Yazıcı_____________________

https://pbs.twimg.com/media/DNKYrKEX0AARdBu.jpg:large

Şaka dimi bu kadro.

Şanlı SanMarino
27.10.2017, 21:39
Sahanın bu müsabakada dolması durumunda Trabzonspor 2 milyon liralık bir gelir elde edecek. Bu rakam galibiyet ve maç sponsorlukları ile birlikte 5 milyon liraya ulaşacak.

Yani sadece 3 puandan ibaret değil.

Hem 3 puan,

Hemde 5 milyon lira.

Ne olursa olsun kazanmak zorundayız. Kötü gidişi engellemenin tek yolu bu.

castillo61
27.10.2017, 21:41
Yıl olmuş 2017, yabancı sınırı yok çapsız hocamız çıkıp yerli çığırtkanlığı yapıyor hem de elinde verim alması gereken 12-13 yabancı varken. Allah'ım günahımız neydi?

Volkan Şen'i de geçen maç sırf yerli olduğu için aldığı da ayan beyan ortada. Futbolcu yetenekli mi yeteneksiz mi görevini yapıyor mu yapmıyor mu? Mesele bu. Gerisine karışma.

Uğur KÜÇÜK
27.10.2017, 21:45
Trabzonspor'da ki temel sorun hep yönetimseldir yani münferit sorunlarla ilgilenmemeliyiz.

Zira Rıza'nın da Onur'un da şahı Muharrem Usta yönetimi.

Eğer Dursun Özbek/Fikret Orman gibi doğru teknik direktör seçimi ve kadro mühendisliği yapabilseydi.

Pirincin taşını ayıklamak durumunda kalmayacaktık.Buna da katılıyorum. Dün başkanı dinlerken bizim burada yazdıklarımızın hepsini taraftar gibi söyledi.
Bunları düzeltecek olan kişi sensin Muharrem Usta.
Bu sorunları sen çözeceksin.
Biz Avrupa kulübü değiliz ki futbolcular yilda 1 başkanı görsün.
Burada gerekirse abiyane tabirle tehdit edeceksin oyunculari.
Bizim Türk insanı yumurta g.te dayanmadan hiçbirşeyi doğru dürüst yapmaz.

ÖmürKaradeniz61
27.10.2017, 21:46
Onur kadar başınıza taş düşsün ya. Şu adamla ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum.
1000 lira borç aldı ödemedi de ondan dolayı kin tuttuk kendisine.Günün belli günleri canımız sıkılınca gelir böyle arada kinimizi kusuyoruz.Trabzonsporun en büyük sorunu siz ve sizin gibi bağnaz taraftarlardır.Onuru,Olcayı,Sosayı eleştirenleri dışlamak görevini bırakırsanız inşallah daha başarılı olacağız.

Uğur KÜÇÜK
27.10.2017, 22:02
Bu arada Riza Calimbay cinconu maca cok iyi motive etti. Ben Antalyadayken 1 tane bile korner attırmadım onlara. Ben kitledim. Ben ilk oyun tarzını çözdüm onlarin diye diye...
Ilk ben 1 puani aldim diye ne sevinmiş adam meğersem..
Bu takim Ersun ile büyük takımların oynadığı bir oyun tarzini monte ediyordu oyunculara.
Basaramadi o ayri ama.
Riza Calimbay ile küçük takimlarin oyun tarziyla günü kurtaracak.
Ve en büyük hedefi de cincondan, sikecilerden, kargalardan puan almak olan bir hoca kendisi.
Yabancı kuralından niye rahatsız olmasin ki ?
Bu gidişle ülkede yerli hocalar iş bulamayacak ?
Neden Volkani, Olcayi methetmesin ki.
Sebebi çok basit yukarıda yazılan bir cümlede gizli.
Zaten sezon bitmişti.
Rizayla küçük takim felsefesiyle oynayip ona verilen hedefi tutturmaktansa.
Kaliteli, genc ve bilimsel bir yabancı hocayla bu sezon hedefi tutturamamayi yeğlerdim.
Bu kadroyu Riza dağıtacak. Çünkü kapasitesi bu adamın.

Ogün YAZICI
27.10.2017, 22:18
Trabzonspor kazanacak
En kötü beraberlik
Son 4 lig maçımızda Beşiktaş maçı hariç iddiada haftanın en çok bahis alınan maçıydı Trabzonspor galibiyeti.
Bu hafta maç pazar günü olmasına rağmen an itibariyle haftanın en çok bahis alınan 6.maçı ve bu maça oynayanların %60'ı galatasaray galibiyetine oynamış.Trabzonspor galibiyetine oynayanlar %5

Vkgz
27.10.2017, 22:46
Kayseri ve Galatasaray maçlarından 1 puan alırız ve küme düşme hattına ineriz.

Enes Başkaya60
27.10.2017, 23:08
Kayseri ve Galatasaray maçlarından 1 puan alırız ve küme düşme hattına ineriz.

İkisinde de puan alacağımızı düşünmüyorum bu kafa ve bu kadro yapısı ile...

Enes Ünal Kaya
27.10.2017, 23:31
Basında gezen kadrolar fark yer :)

Uğur KÜÇÜK
27.10.2017, 23:52
Nedense içim rahat.
Bu geyseyi son yillarda rezil kadrolarla bile tokatladik diye mi acaba ?

Stad full çekecek gibi.
11 bin bilet kalmış...
Viplerde birkaç boşluk kalicak gibi gözüküyor.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171027/05b71e46d08bf221fc276eaa1804e777.jpg

Cafer Bulur
28.10.2017, 00:09
Basında gezen kadrolar fark yer :)

Onur

Pereira ugur durica akbas
Okay onazi
Castillo sosa bongonda
Ndoye

AYYILDIZ
28.10.2017, 00:16
Artık yeter. Bir reaksyon şart. Futbolcuların bu macta bir karakter koyması şart.

DeAgLeMaNyAq
28.10.2017, 00:45
Onur ve Durica bizim açımızdan, Gomis ve Feghouli de GS açısından maçın kaderini tayin eder. Tabi anlık maç performansından bambaşka isimler de konuşulabilir. Bizim zaten 9 oyuncumuz aşağı yukarı belli. Sosa Gençlerbirliği maçında mükemmel, Başakşehir ve Alanya maçlarında ise iyiye yakın performans sergiledi. Ama son 3 maçında 2.lig seviyesine düştü. Bu açıdan oynamaması anlaşılabilir fakat Bero'yu öyle deniyoruz olmuyor, böyle deniyoruz olmuyor. Rıza Hoca muhtemelen erken gol yememek adına Bero'nun rakibi durdurmasını isteyebilir diğer türlü oynatılmasının izahı yok. Olcay'in kesik yemesini beklemiyorum ama en azından Castillo veya Abdulkadir'den birinin oynaması şart diğer türlü maç tek kaleye döner...

Soner Albayrak
28.10.2017, 00:55
Castillo rakibin cezasahası içini karıştırabilecek tek adam ve bu çapsız hoca oynatmayacak adamı.

1000 kere dedik 1001. kez diyelim:

Yusuf'un kanat oynamak için ne enerjisi yeterli ne de atletizmi.

Şunu hocalar göremiyor ya yemin ederim kendimi boğasım geliyor.

Cafer Bulur
28.10.2017, 00:56
Onur ve Durica bizim açımızdan, Gomis ve Feghouli de GS açısından maçın kaderini tayin eder. Tabi anlık maç performansından bambaşka isimler de konuşulabilir. Bizim zaten 9 oyuncumuz aşağı yukarı belli. Sosa Gençlerbirliği maçında mükemmel, Başakşehir ve Alanya maçlarında ise iyiye yakın performans sergiledi. Ama son 3 maçında 2.lig seviyesine düştü. Bu açıdan oynamaması anlaşılabilir fakat Bero'yu öyle deniyoruz olmuyor, böyle deniyoruz olmuyor. Rıza Hoca muhtemelen erken gol yememek adına Bero'nun rakibi durdurmasını isteyebilir diğer türlü oynatılmasının izahı yok. Olcay'in kesik yemesini beklemiyorum ama en azından Castillo veya Abdulkadir'den birinin oynaması şart diğer türlü maç tek kaleye döner...
Gs yi yenebiliriz ama yenmeye degil yenilmemek icin oynayacagiz.

Bu demek degilki hep defans yapmaliyiz rakibin pas yollarini iyi kapatip kendimizde atak yapmaliyiz.

Cok fazla orta saha ile de oynamak olmaz kuru kalabalik ise yaramaz.

Castillo abdülkadir veya bongonda ile oynamaliyizki topu tasiyabilelim rakibi eksiltelim oyunun tikanmasina mani olalim.

Ama asla defansta eksik yakalanmamaliyiz defansta kolay kolay acik vermemeliyiz.

Futbol sansi yanimizda olursa 3 puan sürpriz olmaz.

Ama su bir gercek ki en kötü 1 puanla ayrilmaliyiz aksi durumda özgüven eksikligi önümüzdeki maclarimizi cok etkiler

DeAgLeMaNyAq
28.10.2017, 01:17
Gökhan Dinç N'Doye ile ilgili gündüz alaycı bir twit atmıştı şimdi ise programında Trabzon'dan aldığım istihbarata göre N'Doye aylardır para alamadığı için bilerek antrenmana çıkmadı şeklinde bir şey ortaya attı. Günahını almak istemem ama kaynağının Haluk Ayyıldız olduğunu düşünüyorum. Çünkü eski programlarında Trabzonspor'la ilgili bütün haberleri sürekli ondan aldığını kendisi dile getiriyordu. Başka bir isim olsa neyse de mevzu N'Doye olunca haberin doğruluğuna ihtimal vermiyorum. Doğruluk payı varsa gerekirse helal olsun demesini de biliriz ama kim fitne çıkarmaya çalışıyorsa öyle veya böyle hesabını verir...

Sefaenes
28.10.2017, 08:14
benim tek korkum rıza gibi 3 sınıf hocalar Abdülkadir gibi genç oyuncuyu yedek bırakarak kaybetmesi. formuyla en son yedek kalması lazım oyuncu. Formsuz olan okay olcay nedense kesilmiyor.

ANAOKULU TERK
28.10.2017, 08:57
her zaman kötü ve olumsuz düşünürseniz ,
alınan kötü sonuçlardan sonra ,
şoka girmez , olaya daha gerçekçi bakarsınız .

kısaca kötü ve olumsuz düşünmek iyidir .
zihni acayip çalıştırır . her an tetikte olmanızı sağlar .
stres , gerginlik , her an bir şey olacakmış gibi takınılan olumsuz düşünce ,
size bırakın hata yaptırtmayı ,
olaylara daha pür dikkat , daha konsantre , daha realist bakmanızı sağlar .

ama tam tersi olup ,
iyi şeyler düşünüp, ortaya da iyi şeyler çıkarsa ,
(kötü düşünüyorsunuz ) diye kaybedeceğiniz bir şey olmaz .
şoka da girmezsiniz .
ayrıca kötüyü beklerken , iyiyle karşılaşmak kadar güzel bir şey olamaz .
zaten hep en kötüye kendinizi alıştırdığınız için ,
(alınan iyi sonuçlar ) böylelikle , bünyede kalıcı hasar bırakmaz .
mutlu olursunuz ama , çok kısa süreli .
sonra tekrar acı gerçeklere , sonra yine pesimist düşünceye ,
kaldığınız yerden devam edersiniz .

buna bir nevi totem de , diyebilirsiniz .

yıllardır bu tekniği denerim . gram yanıldığımı görmedim .

tavsiye ederim .

ÇaGaTaY
28.10.2017, 09:05
Bu sefer herkesin kadrosu farklı kimsede birlik yok. Ben de yazayım bi tane
Onur
Pereira Uğur okay Hubocan(akbaş)
Onazi Sosa
Abdülkadir Yazıcı Castillo
N Doye

kayseriliyiz
28.10.2017, 10:19
Onur

Pereira ugur. Durica. mustafa

Onazi. Sosa

Bongonda. Abdul. Castillo

N'doye

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

kopeli
28.10.2017, 10:42
gs tudor ile derbi mac kazanamaz. erken bir gol bulursak gs puan dahi alamaz bence.

derbi maclardan net korkuyorlar.

Mustafa ÖZDEMİR
28.10.2017, 10:47
Abduş yedek başlarsa artniyet aramak lazım

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2017, 11:27
Yeneniyorsan da yenilmeyin uşaklar
Şikebahçeden daha çok nefret ettiğim şu camiaya hem de evimizde yenilmek acı verici
Birçok arkadaşım Kdz.Ereğli, Zonguldak, Düzce, Akçakoca, Bolu, Sakarya, İzmit ve İstanbul gibi yakın yerlerden bu maça gittiler.
Ben Alanya maçından beri hayal kırıklığı içinde olduğumdan olası bir yenilgide ağır bir travma daha yaşamamak için evde izleyeceğim.
Sağlık en önemli konu. Alanya maçından beri kalbime ağrılar giriyor stresten ve üzüntüden uyuyamıyorum.

Diriliş maçımız olur inşallah
Düşünüyorum da şu maça en az 16 puanla çıkmamız işten bile değildi
O zaman bu maçın havası böyle mi olurdu?
Yaktın bizi Ersun'la devam etmekte Vizyon Usta
Şimdi de çıkmış yoruldum diyorsun
Biz yorulmayı geçtik, bittik tükendik be USTA

bingolts
28.10.2017, 11:53
Koy Sosa'yı forvete keyfine bak

Cafer Bulur
28.10.2017, 12:24
Yeneniyorsan da yenilmeyin uşaklar
Şikebahçeden daha çok nefret ettiğim şu camiaya hem de evimizde yenilmek acı verici
Birçok arkadaşım Kdz.Ereğli, Zonguldak, Düzce, Akçakoca, Bolu, Sakarya, İzmit ve İstanbul gibi yakın yerlerden bu maça gittiler.
Ben Alanya maçından beri hayal kırıklığı içinde olduğumdan olası bir yenilgide ağır bir travma daha yaşamamak için evde izleyeceğim.
Sağlık en önemli konu. Alanya maçından beri kalbime ağrılar giriyor stresten ve üzüntüden uyuyamıyorum.

Diriliş maçımız olur inşallah
Düşünüyorum da şu maça en az 16 puanla çıkmamız işten bile değildi
O zaman bu maçın havası böyle mi olurdu?
Yaktın bizi Ersun'la devam etmekte Vizyon Usta
Şimdi de çıkmış yoruldum diyorsun
Biz yorulmayı geçtik, bittik tükendik be USTA

Aynen abi bu mactan yenilgiyle ayrilmayi düsünmek bile istemiyorum.

Hicbir sekilde kaybetmeye tahammülümüz olmayan bir mac hatta bu mac bence son yillarin bizim icin en önemli maci.

Bu macta oyuncularin herseylerini ortaya koyarak kendilerini affettirmeleri gerekiyor.

Cok zor gececek ama kazanmamiz sürpriz olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2017, 12:41
Kazanabiliriz. Mucize olmaz.
Kazanırsak bu takımın ilk 4 içinde ligi bitirebileceğine inanıyorum.
Devre arası 2 iyi stoper alınması şartıyla seneye şampiyonluk hayal değil
Ama ilk önce bize yakışmayan sırlamadan bir an önce kurtulalım
Bu kötü durumumuzu gören özellikle Anadolu takımları aç kurt gibi saldırıyor bize
Hey gidi Trabzonspor hey, eskiden sahanda senden 1 puan almak bile çok zordu, nereden nereye?

Mesut
28.10.2017, 13:06
Durica hala kadrolarda daha ne yapmasını bekliyoruz adam bariz net en az 10 golde bizzat hatası var en önemli maçımız hala Durica .
Uğur-Akbaş ikilisinde ısrar edilmeli stoper de devre arasına kadar
Sol bek hızlı adam olması şart Olcay orada oynatmak zorundayız gsnin sağ kanadı iyi işliyor Mariano etkisini azaltmak için Castillo gibi hızlıbir adamın o kanatta oynaması gerekiyor Mariano rahat ileri çıkmamasını istiyorsak tabi ki

asilhamsi
28.10.2017, 13:15
Durica hala kadrolarda daha ne yapmasını bekliyoruz adam bariz net en az 10 golde bizzat hatası var en önemli maçımız hala Durica .
Uğur-Akbaş ikilisinde ısrar edilmeli stoper de devre arasına kadar
Sol bek hızlı adam olması şart Olcay orada oynatmak zorundayız gsnin sağ kanadı iyi işliyor Mariano etkisini azaltmak için Castillo gibi hızlıbir adamın o kanatta oynaması gerekiyor Mariano rahat ileri çıkmamasını istiyorsak tabi ki

durica formsuzda sanki akbas muhtesem oynuyor.Bana kalırsa tandem ugur-hubocan olmalı.Hubocan hava hakimiyeti iyi.

onlerine onazi-kucka ideal kadro,kucka sakat oldugu icin malesef okay oynar o bolgede.

onde ne sosa ne de yazici bu form durumu ile oynamaz.Bero oynamalı.

kanatlarda abdulkadir ve castillo yu oynatmamak salaklık olur.Ben olsam theo yu forvete koyarım.Bence son vurusları hic fena degil.

Bu macta tamamen kontra oynamalıyız.Topu cincona bırakalım,kontrada işi bitirelim.

-------------esteban------------

kamil-----ugur-----hubocan-----rahim

-----onazi----okay----bero-------

abdulkadir-------ndoye/theo-----castillo

sahada takım gibi duran bir 11.

Soner Albayrak
28.10.2017, 13:15
Hiçbir şey değil de olası bir skor rezaleti düşüncesi canımı sıkıyor.

Ligdeki her takımla başabaş mücadele edecek gücümüz var ama futbolcuların istemesi lazım önce.

Hoca da zaten sezon sonuna kadar hep soru işareti olacak.

Mesut
28.10.2017, 13:43
asilhamsi
Hocam Durica'nin durumu formsuzluk diye nitelendiremiyorum şahsen.Akbaş mükemmel denedim ama Uğur Akbaş ile daha iyi anlaşır.

gurur6134
28.10.2017, 13:45
Roda olsa belki diyecektim butun eksiklere ragmen ancak simdi 1 puan fena olmaz diyorum uzulerek..

hos_cocuk61
28.10.2017, 13:46
Gençlerbirliği ve Karabük yener, Osmanlı ile Konya arasında oynanacak maçı ikisinden biri alırsa. Pazar günü 19.30'daki maça 17. sırada başlayacağız.

cyberentalpi
28.10.2017, 14:04
Rıza bu sene Gs yi ilk şoka sokan adam. Ve elindeki Antalya aynen bizim gibi idi. Üstüne nasri ile papazdı.

Gs ye karşı galibiyetin şifresi orta sahadan geçiyor. Yani orta sahamız hem Gs yi kilitleyecek hemde topu tutacak. Antalya bunu yaptı Gs den ustun oynadı. Şikeciler yaptı pozisyon vermedi.

Gomis i iyi kilitleyip fazla adım attırmamak gerek. Gerçekten bir iki adımda topu duzeltip iyi şut çıkarıyor.
Forvetlerimiz yok. Ndoye forvet gibi degil tam tersi orta saha gibi oynuyor ve basarılı. Yani forvetsiz oynayabiliriz ndye ile. kim gol atacak. paslarda önüne gelen atar.
defansın ugur parrira durica ve hubocan dan olusması gerek derim.

yenersek şık olur. bu kadro adam gibi oynasın 2 eksiklede Gs yi yenebilir.

Hami_41
28.10.2017, 14:09
Olcay 11 çıkarsa digerlerine haksızlık olur castillo abdulkadir dururken onun 11 de cikmasi ne mantıklı nede adil

special one
28.10.2017, 14:48
https://www.youtube.com/watch?v=sktfrzKcWGo

Hacıosmanoğlu konuşuyor...

champions
28.10.2017, 15:05
Bu takım hiçbir hattıyla hücum oynayacak bir takım değil.
Ersun denen vasat td bu takımı hücum oynatarak çuval dolusu gol yemesine ve saçma sapan puan kayıplarına sebep oldu.
En azından devre arasına kadar savunma oyunu oynamamız gerekiyor.
Bu oyuna uygun Castillo, Bongonda, Abdülkadir, Burak gibi isimler var. Sosa, Kucka ve Onazi de bu oyunu destekleyebilirler.
Yarınki maç için topun arkasında beklemeli ve kapılan toplarla mümkün olan en az pasla rakip kaleye gitmeliyiz.
Bu anlamda Castillo ve Bongonda doğru isimler. Okay berbat, yerine Batuhan'u tercih ederim. Onazi mecbur oynayacak.
İleride Sosa ve Ndoye. Abdülkadir ve Olcay sonradan girebilir.

pReN@_61
28.10.2017, 15:53
Stadımız dolacak mı acaba

alper*
28.10.2017, 15:55
Esteban

Durica - Uğur - Akbaş - Hubocan

Abdülkadir - Yusuf

Volkan Şen - Onazi - Olcay

Sosa

Semih AYDIN
28.10.2017, 16:15
Gençlerbirliği ve Karabük yener, Osmanlı ile Konya arasında oynanacak maçı ikisinden biri alırsa. Pazar günü 19.30'daki maça 17. sırada başlayacağız.
17. Olma şansımız yok :)

hos_cocuk61
28.10.2017, 16:18
Esteban

Durica - Uğur - Akbaş - Hubocan

Abdülkadir - Yusuf

Volkan Şen - Onazi - Olcay

Sosa

Yakında Aspor'da yorumculuğa başlarsın bu gidişle. Olcay Çakır'ın izinde hızlı adımlarla gidiyorsun. Aman Olcay duymasın haaaa, bak oda Tayfun Cora'yı forvet oynatıyordu. Aranızdaki fark, o ciddi ciddi bunları yazıyordu sen işin gırgırındasın.

alper*
28.10.2017, 16:22
Değerli renktaşım, yorumun için teşekkür ederim =)

Uğur Kalyoncu
28.10.2017, 17:15
Onur
Perreira Uğur Akbaş Hubocan
Okay Onazi
Apo Yazıcı Castillo
Ndoye

Böyle çıksın kaybettim ağzımı açıp bir kelime edersem namerdim.

Kadroda Abdulkadiri görmeyip Olcayi görürsem kan beynime sıçrar..Papaz Olcay yine muhtemelen oynar da inşallah Rizacim Abdulkadiri yine kesmez.

AYYILDIZ
28.10.2017, 17:19
Gençlerbirliğin yenilmesine seviniyoruz olaya bak. Ayrıca Trabzonspor başkanı yarın stadda olmalı ne olursa olsun.

Nihat Güneş
28.10.2017, 17:26
Volkan Sen tek basina oyun cevirebilecek oyuncu diyen Hoca dan Hoca olmaz..Aleyhimize demek istemisse bir sey diyemem de yarin sacmasapan bi kadro gorursek sasirmayalim...Mesela Abdulkadir degil de Volkan oynayabilir....Belki de Volkan'i gs macina sakladi.

Erkan A.
28.10.2017, 17:33
Volkan Sen tek basina oyun cevirebilecek oyuncu diyen Hoca dan Hoca olmaz..Aleyhimize demek istemisse bir sey diyemem de yarin sacmasapan bi kadro gorursek sasirmayalim...Mesela Abdulkadir degil de Volkan oynayabilir....Belki de Volkan'i gs macina sakladi.

volkani izledik kafadan futbolu birakmis aerobic antromanlarina baslamis vucut gelistirme yerine ballerina danslarina baslar yakinda acunun kanalinda ..
volkani ilk onbirlere neye göre yaziyorlar sasiriyorum , geldi bize sezon sonuna kadar bizlerin hayal edemeyecegi kadar parasini alarak gidecek aldigi parayada az diyenler de var ..
gayseye karsi hücüm futbolu oynamaliyiz yoksa imkansiz puan alamayiz castillo ve theo ilk onbirde olmali sahsi görüsüm büyük taraftarlarimizin verdigi coskuyla castillo ve theo cosar ......

Süper Golcü
28.10.2017, 17:38
Onur
Perreira Uğur Okay Hubocan
Kucka Onazi
Yazıcı Sosa Castillo
Ndoye

böyle olacak gibi bence

Gürkan Asma
28.10.2017, 18:01
Onur
Perreira Uğur Okay Hubocan
Kucka Onazi
Yazıcı Sosa Castillo
Ndoye

böyle olacak gibi benceKucka yok hocam yetişmez

Pereira Uğur Durica Tomas

Onazi Okay

Abdulkadir Yusuf Castillo

Damdoy

Kadro budur bence, theo olcay sosa da hamle şanslarımız

Cafer Bulur
28.10.2017, 18:30
Onur
Perreira Uğur Akbaş Hubocan
Okay Onazi
Apo Yazıcı Castillo
Ndoye

Böyle çıksın kaybettim ağzımı açıp bir kelime edersem namerdim.

Kadroda Abdulkadiri görmeyip Olcayi görürsem kan beynime sıçrar..Papaz Olcay yine muhtemelen oynar da inşallah Rizacim Abdulkadiri yine kesmez.
Kardesim niye papaz diye olcaya hakaret ediyorsun?

Elestir ama bu tarz elestiri olmaz hem sakali sadece papazlarmi birakiyor?

TSezgin61
28.10.2017, 18:51
Bence abdülkadiri yazmayin bosuna. Riza hoca icin sadece „genc yetenek“. Sanmiyorum onu oynatacagini. Volkani oynatir onun yerine. Ortayada sosa-onaziyi koyar. Öyle bir vizyon yok onda gibi duruyor. Insallah yanilirim...

Malesef bir sezon hoca sacmaliklariyla heba olacak. Güzelim kadro gitti. Bu mactan birsey beklemiyorum. Rezil etmesinler yeter...

Uğur KÜÇÜK
28.10.2017, 18:57
______________Onur______________

Perreira___Uğur___Tomas___Kamil

___________Okay___Onazi_________

Abdülkadir______Sosa_____Castillo

_______________N'Doye____________

Gönlümden geçen kadro bu.
Durica oynarsa çok kötü seyler olacak hissediyorum.
Kamil o kanatta en iyi oynayacak adam şuan. Defansif olarak açık vermez. Enerjisi yüksek. Gecen sene Eskisehirde solbek oynadi. Tecrübesi de var.
Sosa bu maç tribünlere kendini tekrar affettirir. Kuşkum yok. Ailesi de yanina geldi. Artık morallenmistir.
Ama basit gol yeme hastalığımız devam ederse işimiz yaş.
Durica ve Okay aynı anda sahada oldu mu da kesin yiyoruz.
Kucka bu maça yetisseydi iyiydi.
Tomasi da stoperde görmedik ama Duricadan kötü olmaz.

redbul
28.10.2017, 19:09
galatasaray ın yarın çok rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum

kopeli
28.10.2017, 19:31
______________Onur______________

Perreira___Uğur___Tomas___Kamil

___________Okay___Onazi_________

Abdülkadir______Sosa_____Castillo

_______________N'Doye____________

Gönlümden geçen kadro bu.
Durica oynarsa çok kötü seyler olacak hissediyorum.
Kamil o kanatta en iyi oynayacak adam şuan. Defansif olarak açık vermez. Enerjisi yüksek. Gecen sene Eskisehirde solbek oynadi. Tecrübesi de var.
Sosa bu maç tribünlere kendini tekrar affettirir. Kuşkum yok. Ailesi de yanina geldi. Artık morallenmistir.
Ama basit gol yeme hastalığımız devam ederse işimiz yaş.
Durica ve Okay aynı anda sahada oldu mu da kesin yiyoruz.
Kucka bu maça yetisseydi iyiydi.
Tomasi da stoperde görmedik ama Duricadan kötü olmaz.

gs'nin ortasaha bize oranla ağır basıyor ama tudor'un derbilerdeki başarısızlıgı, bence korkaklıktan kaynaklanıyor yarınki mac icin elimizi güclendiriyor.

ilk golü bulursak kopartırız gibi. yersek tam tersi.

Gökhan Balcı
28.10.2017, 19:45
Yusuf'un performans düşüklüğünü sorumluluk bilincinin zayıflamasına bağlıyorum ben. Geçen sene sorumluluk üstündeydi ve kendini kanıtlama bilinci hakimdi üstünde. Bu sene bu özelliğe sahip kucka ve sosa gibi adamlar geldi üstelik bu kişi de Yusuf un mevkisindeki adamlar. Hatta Yusuf sosa olmasa Abdül direkt on numara pozisyonunda oynar. Sosa için bu çocuk harcanmamalı. Daha çok genç elbet üzülecek onlar da normal insan. Takım da iyi değil ve huzursuzluk da hakim. Böyle zamanlarda en çok taraftar sahip çıkmalı Yusuf'a. Zira bu mantıkla üç beş maç Abdül de kötü gitse taraftar ona da küfretmeye başlayacak. Zaten kaybedilmiş bir maçta durup dururken rakibi durdurup kart yedi Yusuf. Bunun anlamı şu hırs yapmış. Kaybetmeye dayanamıyor ve yapmaması gereken bir şey yapıyor. Maçtan sonra ağlamasının sebebi kart değil takımı kurtarmak için bir şey yapamamış olmak diye düşünüyorum. Bana kalırsa tamamen keyfi bir kart yemiş sosadansa Yusuf tercih edilmeli. Abdül Yusuf castillo ndoye ileri hatta ortada Onazi kucka ( okay) geride de Pereira hubo uğur akbaş iyi olur diye düşünüyorum. Kale de Allaha emanet

Varlıbaş61
28.10.2017, 20:05
dam doy'a ne oldu hiç bir kadroya yazilmiyor?

Enes Başkaya60
28.10.2017, 20:17
Forvette yusuf yazıcı oynayacak muhtemelen ayrıca Gayse maalesef rahat yener bizi Gomisi kim ile durdurabiliriz Allah aşkına...

Emre Veli
28.10.2017, 20:24
Abdulkadir ve castillo 11 degilse iz le me ye ce ğim.

İ. SARAL
28.10.2017, 20:50
Abdulkadir ve castillo 11 degilse iz le me ye ce ğim.Şimdiden hazır ol o zaman [emoji1]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ANAOKULU TERK
28.10.2017, 20:56
bu anadolu takımları ne olmuş böyle ?
gözüm acayip korktu .
alanya nasıl oynuyor görüyor musunuz ?
gündüzde akhisar manyak top oynadı .

ben artık hiç bir anadolu takımını (bu saatten sonra ) ,
deplasmanda yeneceğimizi düşünmüyorum .
evimizde ise belki yenebiliriz . o da kırılgan takımlara karşı .(varsa tabi)
ciddi ciddi , (mücadele anlamında ) ligin en zayıf kadrosu bizde .

sıkıntı gerçekten çok büyük .
ve çözümü de yakın zamanda zor gözüküyor .
şaka maka , bu sene küme düşebiliriz .
bu travmaya şimdiden hazırlıklı olmalıyız .

farkında mısınız bilmiyorum ama ,
rize'liler beddua etmiş olmasın ?
içler acısı halimize bakılırsa , bedduaları tutuyor demek ki .

TSunami_69
28.10.2017, 21:05
Çok mantıklı psikoloji kendimizi en kötüye hazırlamak. Yenilirsek de dünyanın sonu değil. Yeterki travmayı bi skor olusmasin

kopeli
28.10.2017, 21:26

top isi bu belli olmaz. gs erken bi kırmızı görse mesela, duman olurlar. hatta erken bir gol atsak bile cevirmeleri cok zor. onlarda da baskı var. özellikle derbi kazanamama baskısı.

Uğur Kalyoncu
28.10.2017, 21:52
Kardesim niye papaz diye olcaya hakaret ediyorsun?

Elestir ama bu tarz elestiri olmaz hem sakali sadece papazlarmi birakiyor?

Futbol papazı bu abi.

Yasdan dolayı takımlarda ağırlığı olur söz sahibi olur ya o bakımdan diyorum..Olcay bugün devamlı oynuyorsa o sebepten oynuyor.Ayni şekilde Burak da papaz yuruyor ama oyundan çıkmıyor.

Uğur KÜÇÜK
28.10.2017, 22:10
https://twitter.com/Frtna1967com/status/924351889327706112
Ersun Yanal ile bunu unutmustu futbolcular.
Taraftar bu maçı alacak Insallah.

Cafer Bulur
28.10.2017, 22:20
Çok mantıklı psikoloji kendimizi en kötüye hazırlamak. Yenilirsek de dünyanın sonu değil. Yeterki travmayı bi skor olusmasin

Yarin farkli da kaybedebiliriz kazanabilirizde.

Bu maca nasil baslayacagimiza ve öne gecip gecmemeye bagli.

Cok kirilgan bir takim oldugumuz icin yarin her türlü sonuca hazirlikli olmaliyiz.

Umarim futbol sansi yanimizda olurda kazaniriz ama kaybetmemek de cok önemli.

Gürkan Asma
28.10.2017, 22:56
https://twitter.com/Frtna1967com/status/924351889327706112
Ersun Yanal ile bunu unutmustu futbolcular.
Taraftar bu maçı alacak Insallah.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiKeşke gidileceği haber verilseydi, giderdik. Sayı az kalmış baya.

Full HD
28.10.2017, 23:02
Moral verilmedi bence.Futbolcular simdiden strese girdi..... :D

Uğur KÜÇÜK
28.10.2017, 23:06
Strese girsinler.
Hepsi tecrübeli oyuncular bunlarin. O kadar eksiğe rağmen cikacak kadro yeterince kaliteli bence. Cinconu yenmeye yeter.
Azıcık da olsa su maçın önemini anlasınlar.
90 dakika canlarını dişlerine takıp mücadele etsinler.

Full HD
28.10.2017, 23:13
Strese girsinler.
Hepsi tecrübeli oyuncular bunlarin. O kadar eksiğe rağmen cikacak kadro yeterince kaliteli bence. Cinconu yenmeye yeter.
Azıcık da olsa su maçın önemini anlasınlar.
90 dakika canlarını dişlerine takıp mücadele etsinler.

Cinconu yenmeye tabi yeter yani cincon kim?

Uğur KÜÇÜK
28.10.2017, 23:15
_______________Onur_______________

Perreira____Uğur___Durica___Akbaş

___________Okay_____Onazi________

Olcay_________Sosa________Castillo

_______________Ndoye_____________

Yunus Emre Sele göre ilk 11.
Abdülkadir 2. Yari oyuna girecekmiş.
Bero ve Yazıcı da ilk 11'i zorluyormus.

Mehmet BAŞ
28.10.2017, 23:27
Son form durumlarına bakarak kadro kuracak olursak; banko oynamalı dediğimiz Durica ve Sosa'nın yedek olması gerekir.
Çorumspor maçındaki performansı ile Bongonda ilk 11'de olmayı hak ediyor. Son maçta Castillo'dan daha etkili oldu.
Bakalım Rıza Hoca formayı kime verecek? Bekleyip görelim.

Şimdi Yunus Emre Sel'in Aspor'a bağlanıp verdiği muhtemel ilk 11'i gördüm. (23.15)
Onur / Pereira / Uğur / Durica / Mustafa / Okay / Onazi / Olcay / Sosa / Castillo / N'doye
Defans ve önündeki iki oyuncuya itiraz etmiyorum. Yalnızca Durica'nın bu formu ile oynatılmaması gerektiğini düşünüyorum.
Fakat belli ki Hoca Hubocan'ı pek tutmadı veya henüz hazır değil. O nedenle zorunluluktan Durica'yı tercih etmiş olabilir.
Defans ve ön liberoları kabul etsem de ön tarafta tercih edilen oyunculara ciddi itirazım var. Ve şok oldum diyebilirim.
Açıkçası bu ön taraf ile çıkarsa yazıklar olsun derim. Türk futbolcular oynamalı deyip Yusuf ve Abdülkadir'i kesmek rezillik olur.
Bu takımda en formda futbolcu Abdülkadir iken bu çocuğu kesmeye kalkmak rezillik olur. Göz var nizam var!
Yusuf da her ne kadar geçen sezon ki performansını gösteremese de mevcut takımda en etkili futbolcuların başında geliyor.
Bu iki çocuğu kesen hoca benim için rezildir ve rezil kalacaktır! Üstelik Türkler oynamalı diyerek bunu yapıyor!
Yarını bekleyip çıkan kadroyu gördükten sonra yeniden konuşmak istiyorum. Bekleyip görelim...

Şanlı SanMarino
28.10.2017, 23:29

Yaz gsye 3 puan. Durica gomis eşleşmesi tarihi fark getirir rakibe. Dahası ya Yusuf ve Abdülkadir 30-40 milyon avro değil ya da bu kadro yanlış.

Adem Akyüz'
28.10.2017, 23:32
İçimden bir ses yarın kaybetmeyecegimizi söylüyor.

Şanlı SanMarino
28.10.2017, 23:32
Durica-Gomis eşleşmesi farkı belirler. Biri inanılmaz atletik ve hızlı bir oyuncu, öteki futbolu bırakmış, veteran. Akhisar maçında 3 gole sebebiyet verdi, gs 3 ile bırakmaz Durica sahadayken.

Uğur KÜÇÜK
28.10.2017, 23:35
Yaz gsye 3 puan. Durica gomis eşleşmesi tarihi fark getirir rakibe. Dahası ya Yusuf ve Abdülkadir 30-40 milyon avro değil ya da bu kadro yanlış.Duricayi sabotaj derecesine getirecek kadar suçlayan ben bile fazla itiraz etmem bu kadroya.
Sadece ve sadece Olcay yerine Abdülkadir olmalıydı.
Yazıcı su formuyla ilk 11 filan oynayamaz. Hele bu maçta hiç gerek yok.
Durica hep ağır adamdi.
Oyun formatimiz değişti artık.
Bunu herkes gözden kaçırıyor.
Rıza ile bu takımın stoperleri kolay kolay birebir yakalanmaz rakip forvetlerle.
Rakibinin en etkili adamı zaten Gomis.
Kim oynarsa oynasin karşısında zorlanacak.
Tekrar ediyorum bana göre Olcay yerine Abdülkadir olmaliydi ama tecrübe yüzünden Olcay tercihi de bir nebze kabul edilir. Bence cikabilecegimiz en iyi kadro.

Uğur KÜÇÜK
28.10.2017, 23:38
Muslera
Mariano Maicon Denayer Linnes
N’Diaye Fernando Selçuk
Feghouli Gomis Tolga

Iyi iyi Rodrigezi oynatmiyor yine korkak Tudor.
Herkesin aksine rakipte en korktuğum adam Rodrigez.
Gomisten bile fazla korkutuyor beni.
Oynasa Perreirayi haşat ederdi.

Kaynak Gs muhabirleri.

Şanlı SanMarino
28.10.2017, 23:38
Duricayi sabotaj derecesine getirecek kadar suçlayan ben bile fazla itiraz etmem bu kadroya.
Sadece ve sadece Olcay yerine Abdülkadir olmalıydı.
Yazıcı su formuyla ilk 11 filan oynayamaz. Hele bu maçta hiç gerek yok.
Durica hep ağır adamdi.
Oyun formatimiz değişti artık.
Bunu herkes gözden kaçırıyor.
Rıza ile bu takımın stoperleri kolay kolay birebir yakalanmaz rakip forvetlerle.
Rakibinin en etkili adamı zaten Gomis.
Kim oynarsa oynasin karşısında zorlanacak.
Tekrar ediyorum bana göre Olcay yerine Abdülkadir olmaliydi ama tecrübe yüzünden Olcay tercihi de bir nebze kabul edilir. Bence cikabilecegimiz en iyi kadro.

Uğur kardeşim futbolda değişkenler ortama göre çok fazla rotasyona uğramaz. Yani dünyanın her yerinde, her takımında eğer ki tandem ikilisi Uğur-Durica ve karşısındaki santrafor Gomis ise o takım fark yemeye mahkumdur. Geçen seneki 4-3 biten bjk maçını açıp tekrar izle ve atletik yapıdaki Aboubakar'ın bile bu oyuncuları ne hale getirdiğini gör.

Rıza efendi takımı tanımıyor. Bitmiş futbolcuların hiç farkında değil. Hala daha Durica'dan, Olcay'dan, Volkan'dan medet umuyor. Çok geçmiş olsun. Bu kadro ile skor en az 3 farklı biter.

cambaz_ts
28.10.2017, 23:39

ideale yakın kadro bu hatta olcay/abdüş değişikliği olsa çıkacağımız en iyi kadro olurdu...ama bence sosa ve castillo yerine hoca bero ve Yusuf u oynatacak...hoca her basın toplasından tempo ve mücadeleden bahsederken bero-olcay-onazi değişmezi olur...zaten malatya maçı öncesi de idmanların en iyisi denilen ve herkesin muhtemel 11 inde olan castillo ve rode oynamadı....

ÖmürKaradeniz61
28.10.2017, 23:41
Durica 1,5 senedir oynadığı yaklaşık 40-45 maçta mükemmeldi akhisar maçı sonrası aniden futbolu bırakmış oldu.Bizim taraftar adamı 1 maçla rezil etti yerin dibine soktu resmen.

champions
28.10.2017, 23:42
--------Batuhan---Onazi---
-Bongonda--Sosa--Castillo-
----------NDoye----

Ben olsam böyle çıkarım.

Şanlı SanMarino
28.10.2017, 23:43
Durica 1,5 senedir oynadığı yaklaşık 40-45 maçta mükemmeldi akhisar maçı sonrası aniden futbolu bırakmış oldu.Bizim taraftar adamı 1 maçla rezil etti yerin dibine soktu resmen.

Hayır Ömür. Durica (kendi ülkesinde yaptığı açıklamalar) doğrultusunda bize imza atmadan resmi olarak futbolu bıraktığını ifade etti. Buna rağmen alıp oynattık. Geçen yıl fark yediğimiz birçok maça bakarsan Durica'nın ne hallerde olduğunu görürsün. Durica yanında üst düzey, hızlı ve atletik bir stoper olmadığı sürece emekli futbolcudan fazlası asla olamaz.

Arda'
29.10.2017, 00:02
Durica oynayacaksa defans mümkün olduğunca geride olmalı savunma arkasına atılan toplar sıkıntı çıkarabilir Selçuk oynayacak büyük ihtimal o baya iyi yapıyor bu işleri.

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 00:07
Uğur kardeşim futbolda değişkenler ortama göre çok fazla rotasyona uğramaz. Yani dünyanın her yerinde, her takımında eğer ki tandem ikilisi Uğur-Durica ve karşısındaki santrafor Gomis ise o takım fark yemeye mahkumdur. Geçen seneki 4-3 biten bjk maçını açıp tekrar izle ve atletik yapıdaki Aboubakar'ın bile bu oyuncuları ne hale getirdiğini gör.

Rıza efendi takımı tanımıyor. Bitmiş futbolcuların hiç farkında değil. Hala daha Durica'dan, Olcay'dan, Volkan'dan medet umuyor. Çok geçmiş olsun. Bu kadro ile skor en az 3 farklı biter.Elde stoper yok. Tomasi solbekte bile beğenmedik ve sakatti. Belki stoperde Uğur ile partner olurdu ama sakatlik yüzünden son 2 idmana çıktığı için formayi Duricaya kaptırdı.
Gomis garip adam. Her maçta gol atabilecek potansiyeli de var, her maçta saç baş yolduracak potansiyeli de var.
Daha saç baş yolduracak performansi sergilemedi Turkiyede. Yakın zamanda o günleri de görürüz hep beraber.
Cok fazla izledim Gomisi ☺
Yani elde oynayacak olan 2 stoper mecburiyetten oynuyor.
Ki katiliyorum görüşlerinize ama baska caresi de yok Hocanin.
Bu konuda da laf edemeyiz.

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 00:15
VIp hariç full cekecek gibi stad.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171028/e18aee76ea331ee002ea2cc84750e790.jpg

Doğan BULAT
29.10.2017, 00:25
Eğer bu maçta Abdulkadir ve Castillo kadroda değilse kimse forma adaletli dağıtılıyo hak eden giyiyor demesin boşuna.. Gerçi bir yandan bakıyorum yensen ne olur yenmesen..

~UniCef~
29.10.2017, 00:31
Volkan Sen transferi tam bir fiyasko. Baska hic bir sey degil. Castillo, Boghonda,Abdülkadir,Yusuf,Olcay elinde varken yine gidip bir kanat futbolcusu almak tam bir ahmaklik. Hemde stoperi olmayan takimda

selcuk
29.10.2017, 00:46
Volkan Sen transferi tam bir fiyasko. Baska hic bir sey degil. Castillo, Boghonda,Abdülkadir,Yusuf,Olcay elinde varken yine gidip bir kanat futbolcusu almak tam bir ahmaklik. Hemde stoperi olmayan takimda

bunu biz transfer olmadan yazdik ve destek istedik, o zaman nerdeydiniz

is isten gectikten sonra herkes bunu görür

kayseriliyiz
29.10.2017, 01:22
Beraberlik çok iyi sonuç.
Ama korkuyorum fark olacak.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Arda'
29.10.2017, 01:28
İddaa oranları kaybetmeyeceğimizi söylüyor tabi maç saatine kadar değişmezse.

-Samet
29.10.2017, 01:33
--------------Onur
Pereria---Uğur-----Hubocan----Mas

------Okay-----------Onazi

Abdülkadir----Sosa-----Castillo

-----------Ndoye--------------------

Şanlı SanMarino
29.10.2017, 02:08
Onur
Pereira-Okay-Uğur-Akbaş
Sosa-Onazi-Yusuf-Olcay
Castillo-Bongonda

Böyle bir 4-4-2 ancak Gs'yi yenebilir. Geriye çıkacak her kadro yenilgiye mahkum.

~UniCef~
29.10.2017, 02:09
bunu biz transfer olmadan yazdik ve destek istedik, o zaman nerdeydiniz

is isten gectikten sonra herkes bunu görür

Hayir. Ben o dönem en az elli defa stopere ihtiyacimiz oldugunu yazdim. Ki bunu bu sezon degil , gecen sezon Durica alindiginda da yazmistim. Volkan Sen düsmani olarak, bunu yazmam kadar dogal bisey olamaz.

Yani alakasi yok :)

DeAgLeMaNyAq
29.10.2017, 02:31
Yunus Emre Sel'in muhtemel 11'inde Yusuf ve Abdulkadir yerine Sosa ve Castillo var. Hem Yusuf hem Abdulkadir'in kesilmesi Rıza Hoca'yı baya yıpratabilir...

Mehmet Sarigül
29.10.2017, 02:32
________________________onur____________________

____pereira____okay____mustafa___abdurrahim___

_______________kucka________onazi______________

____________sosa___________________yusuf_______

___abdulkadir_____________________castillo___

Ömrüm Can SEZER
29.10.2017, 02:32
--------------Onur
Pereria---Uğur-----Hubocan----Mas

------Okay-----------Onazi

Abdülkadir----Sosa-----Castillo

-----------Ndoye--------------------

Mas cezalı olduğuna göre Akbaş orada oynayacak birde Hubocan sakatlığı tam atlamadı o da oynamaz sanırım Durica oynar. Abdülkadir yerine Olcay yada bongonda olabilir abdülkadir 2.yari etkili olur bence

H.Albayrak
29.10.2017, 03:03
Tek isteğim arzum .... TRABZONSPORUMUZUN eski günlerine dönmesi şu kaos ortamı bi bitse şu futbolcular bi memnun olsa. Daha ben başka bişey istemiyorum . Damdoy inş yüzümüzü güldürecek renkdaşlar .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arda'
29.10.2017, 03:33
İddaa oranları kaybetmeyeceğimizi söylüyor tabi maç saatine kadar değişmezse.

Derken iddaa maçın oranlarını değiştirdi bu gece. Büyük ihtimal 2/2 olacak maç.

ANAOKULU TERK
29.10.2017, 08:28
tv'de başkan'ı ilk defa gardı düşmüş şekilde gördüm . acayip moralim bozuldu .yelkenleri indirmiş . istek , arzu , hele heyecan , hiçbir şey kalmamış . nakavt olmak üzere olan boksör gibi adeta . cimbom ve kayseri maçları bizi olağanüstü kongreye götürebilir . vücut dilinden , verdiği enerjiden , donuk bakışlardan , (hem sahada , hem kenarda , hem de masada ) güvendiği dağlara kar yağmasından aldığım izlenim bu . gidişatı hiç ama hiç beğenmiyorum . bizim için , yarın dahi çok geç olabilir .

Allah sonumuzu hayır etsin .

ersun , başkan'a ve bize çok büyük kazık attı . öyle böyle değil . sen kalk (hocan istedi diye ) dağlar kadar borcun altına gir , bu sene başarı için geleceğini ipotekle ,
ama senin hocan kalksın , (on yılda bir ) binbir zahmetle kurduğun takımı çarçur etsin , formayı adaletli dağıtmasın , gruplaşmalara sebep olsun , takım kuruldu kurulalı en boktan dönemini yaşasın .

bu hem başkan'a , hem bize yüzyılın kapağıdır .

takım , taraftar , hatta başkan ,
bu travmadan , (geçen seneki gibi ) ,
bir kez daha ayağa kalkabilirse (ki bu şu an için çok zor ) ,
daha da sırtımız yere gelmez .

bakalım , çekirge bir kez daha zıplayabilecek mi ?

hyasin61
29.10.2017, 08:51
Iyi oyun ile kazanacagimizi dusunuyorum.

bahadır2561
29.10.2017, 09:21
Rüyamda maça fırtına gibi başladık.

10 dakikada 4 topumuz direkten dönmüştü bir türlü golü bulamıyorduk.

Uyandım.

Not: 1.60 iddia oranı çoğu zaman patlar

Erkan SÜNGER
29.10.2017, 09:24
Bugün doğum günüm bu maçı alın cidden az moral verin öldürecekmisiniz ne yapacaksınız bizi el insaf ya.

Doğukan Uçan
29.10.2017, 10:10
şehirde eski hava yok ne yazık ki

TSunami_69
29.10.2017, 10:15
Eğer kazanırsak lig yeniden başlar bizim için. Gs ile fark 11 e düşer. Yarı bitene kadar 5 e düşürwbiliriz. İkinci yarı bir iki takviye ile iddalı oluruz.yeter ki ruhsuz oynamasınlar.yeterki bugünkü maçı alalım. O kadar önemli bir maç. Bu maçı alırsak haftaya kayseri maçına da 3 puan yazın hanemize.berabere kalırsak bir ileri bir geri gitmeye devam ederiz.yenilirsek de kusura bakmayın düşmemeye oynarız. Bu kadar net.

toksoy61
29.10.2017, 10:40
bu maç kaybedilir yada en iyi ihtimalle berabere biter. haftaya yine mağlup oluruz. ilk yarı bitmeden kongre kararı alınır. yeni başkan seçilir . o da paraları çarçur eder. iyice batarız. sonra teknik direktör kovulur. yenisi gelir o da kovulur. sonra o yönetimde gider....bu döngü artık sıkmaya başladı iyice.

asilhamsi
29.10.2017, 10:51
Tipik anadolu takımı gibi oynamalıyız.Topu cincona vermeli,geride saglam durmalı,tam saha pres yapmalıyız.

Ben buna uygun kadro ile cıkardım.90 dakika kendini oyuna verecek isimleri tercih ederdim.

esteban-kamil,ugur,hubocan,rahim-onazi,okay,bero-abdulkadir,ndoye,castillo

bu saatten sonra tüm algılarımızı değiştirmeli,sampiyonluk yada kupa lafını ağzımıza almamalyız.Herseyi tek maclık dusunmeliyiz.

nbay
29.10.2017, 11:02
Geçen sezonki maçın aynı kadrosuyla nerdeyse maça çıkıyoryz, sadece sosa var ilave. Buna karşın gs çok daha güçlü ve hazır. Bu maçta golcüsü de var üstelik.
Olağanüstü bir durum olmazsa kazanmamız çok ama çok zor, sosanın bir şeyler yapması farkını ortaya koyması şart oğlu şart

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 11:11
En büyük artımız Tudor. Öyle saçma sapan isler yapiyor ki maç içinde bugüne kadar hiçbir takim cezalandıramadi.
Yenilebiliriz, gercekten rahat ve farklı bir galibiyet de alabilir gese ama Castillo ve Sosa bu aksam maçı bize aldirtabilir de.
Seyirci desteği ve aç bir takım olursa sahada gese ilk yenilgisini alir bizden.
Ve bizim acimizdan da bir galibiyet ligi tekrar baslatir.
Yani gercekten kesin kaybederiz demek de mantıklı değil. Yeter ki şu yazdigim 2 adam bu gece formunda olsun.

melihergun
29.10.2017, 11:12
gs gozlemlerime gore hizla ileri cikabiliyor fakat kendi yarisahasina hapsedersek onlari veya kontralarla vurabilirsek hizli oyuncularla yenme ihtimalimiz dusukde olsa var.Ya kontra ya full hucum

Ahmet Taşçı
29.10.2017, 11:14
Eğer taraf olmasam ve idaa oynasam kesinlikle ilk 0-2 oynarım bu futbolla eksikliklerle işimiz zor, iki futbolcu ekstra oynarsa işler değişir ama sanmıyorum.

Bayraktaroğlu
29.10.2017, 11:18
Bir hafta daha moralin bozuk gezmek istemiyorum. Ayrıca mağlubiyet sonrası sıralama beni daha da üzer. İnşallah kazanırız

Cihan_61
29.10.2017, 11:19
Maci Amsterdamda nerde bakabilirim?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Emre Veli
29.10.2017, 11:23
Dunyanın en yavaş takımı ile türkiyenin en hızlı sayılabilecek takımının maçı. Onazinin insafına kaldık, o iyi oynarsa puan alırız. Yusuf'u kanat olarak görürseniz ve yahut Bero'yu direkt kapatın izlemeyin.

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 11:24
https://twitter.com/Elcolmandante61/status/924339248769224709
Nostalji yapalım biraz ☺
Colman da tıpkı Ndoye gibi severdi geseyi [emoji6]

Sercan Keleş
29.10.2017, 11:34
Atın üzerinizdeki ölü toprağını yahu.

selcuk
29.10.2017, 11:35
bugün castillonun günü olacak

bu gece baslayan firtina dinmeyecek

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 11:39
https://twitter.com/TSerdarSx/status/924555782997397504

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 11:47
Sosayi kadroya almamış galiba hoca.
Instagram hikayesinde şuan tesislerde Rodallega ve Mas'in antremanda çalışırken ki videosunu paylaşmış hikayesinde.
Ulan Rıza.
Her maç başlamadan insanı cildirtiyorsunuz.
Edit : Gerçi antremanı izliyor sahada yok ama bakalım kadroda olacak mi ?

tonya55
29.10.2017, 11:48
Sosayi kadroya almamış hoca.
Instagram hikayesinde şuan tesislerde Rodallega ve Mas ile antremanda çalışırken hikaye paylaşmış.
Ulan Rıza.
Her maç başlamadan insanı cildirtiyorsunuz.

basladık desene.

asilhamsi
29.10.2017, 11:52
bugün castillonun günü olacak

bu gece baslayan firtina dinmeyecek

tabi rıza hocanın gazabına ugramazsa.

Mustafa ÖZDEMİR
29.10.2017, 12:00
28000 bilet satılmış şu ana kadar

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 12:04
Vip haric 5 - 6 bine yakin bilet kalmış. Gişeler baya yogunmus. Dolacak galiba stad.
Tek gise yüzünden dün çoğu kişi geri dönmüş.
Bir öğrenemedi netten bilet yuklemesini bizim taraftar ☺https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171029/d7592e336153b68e7226100ca79b7430.jpg

ALDENİRO
29.10.2017, 12:08
yine herkeste bi ümit var umarım yeneriz.

tonya55
29.10.2017, 12:17
bu macı alamazsak belkide tarihimizin en cok para harcanan sezonlarından birinde küme düsme potasına inecegiz koskoca camianın düstügü duruma bak.

Travelair
29.10.2017, 12:20
- Tak tak
- Kim o?
- ...
- Huzursan gel yaz
- ...

asilhamsi
29.10.2017, 12:26
benim gozumde onazi,bero,kucka,castillo,abdulkadir,rodallega her zaman 11 oynamalı.Bu adamlar hem macı isteyen,90 dakika oyunda olan hem de takım oyununa uygun isimler.Castillo eleştiriliyor ama izlediğim her macta gol atmaktan cok attırmaya calısan bir adam.

yusuf yazıcı da gecen seneki gibi oynayacaksa benim icin her zaman 11 de yeri hazırdır.

ucurum
29.10.2017, 12:38
GS'yi yenme ihtimalimizi %5 olarak görüyorum

Bu takım bunu beceremez diye değil

Bu hoca bu taraftar bu yönetim bu oyunular birleşince ortaya çıkan tablodan

Ha motive olmuş olsaydık yapacağımız şey basitti

Kontradan vurup geçerdik

Eğer önünde çift ön libero varsa Durica ve Uğur idealdir aslında Hubocan Durica daha idealdir de işte

Benim kadrom şu olurdu

Onur

Pereira Uğur Durica Hubocan

Onazi Okay

Sosa

Abdül yazıcı castillo

Forvetsiz oynardım kontradan başka bir şey düşünmezdim

Ama hoca sosayı kesmiş

Oraya yazıcı kayacak

Forvet de damdoy olacak

İhtimal %5

Soner Albayrak
29.10.2017, 12:47
Baktım ki maça kötü başladık ve gol yiyecek gibi bir halimiz var, o andan itibaren maçı izlememeyi düşünüyorum. Boş yere canımızın sıkılmasına gerek yok.

Ayrıca şu taraftara cidden yazık oğlu yazık. Eğer kim ki Trabzonspor taraftarı başarıyı haketmiyor derse ona en büyük hakareti edin.

H.Albayrak
29.10.2017, 12:50
Baktım ki maça kötü başladık ve gol yiyecek gibi bir halimiz var, o andan itibaren maçı izlememeyi düşünüyorum. Boş yere canımızın sıkılmasına gerek yok.

Ayrıca şu taraftara cidden yazık oğlu yazık. Eğer kim ki Trabzonspor taraftarı başarıyı haketmiyor derse ona en büyük hakareti edin.

formulü varsa özelden bi at üstadım... izlemeyine cidden can sıkılmıyomu >:)))))

Cafer Bulur
29.10.2017, 12:52

Eger macin basinda geriye düsersek bu maci cevirme ihtimalimiz nerdeyse yok.

Sadece öne gecersek bu maci kazanma ihtimalimiz var aksi bir durumda yok.

Benim ümitli oldugum nokta bu takimin fener basaksehir ve bjk maclarinda oynadigi futbol aldigi sonuclar.

Demekki takimda bir kalite var büyük mac kazanacak kapasite var.

H.Albayrak
29.10.2017, 12:52
GS'yi yenme ihtimalimizi %5 olarak görüyorum

Bu takım bunu beceremez diye değil

Bu hoca bu taraftar bu yönetim bu oyunular birleşince ortaya çıkan tablodan

Ha motive olmuş olsaydık yapacağımız şey basitti

Kontradan vurup geçerdik

Eğer önünde çift ön libero varsa Durica ve Uğur idealdir aslında Hubocan Durica daha idealdir de işte

Benim kadrom şu olurdu

Onur

Pereira Uğur Durica Hubocan

Onazi Okay

Sosa

Abdül yazıcı castillo

Forvetsiz oynardım kontradan başka bir şey düşünmezdim

Ama hoca sosayı kesmiş

Oraya yazıcı kayacak

Forvet de damdoy olacak

İhtimal %5

abi 60'a kadar iyi gidersek.. ben şahsen

castillo bongondayı düşünürüm kanatlarsa 60 dan sonra koy abdüşü aklını alsın milletin sağdan soldan.. sosayıda 75.80 lerde yusufla değiş... ama işte lafta kalacak kesin.. bilmiyorum sanki rıza hoca. yabancılara daha sempatik gibi... ben şu durumda iyi buluyorum bu durumu. yabancıları sevmesini iyi oynayan türkler. zaten kadroda veya yedekte girmeyi bekleyecektir >( volkan hariç )

H.Albayrak
29.10.2017, 12:55
benim gozumde onazi,bero,kucka,castillo,abdulkadir,rodallega her zaman 11 oynamalı.Bu adamlar hem macı isteyen,90 dakika oyunda olan hem de takım oyununa uygun isimler.Castillo eleştiriliyor ama izlediğim her macta gol atmaktan cok attırmaya calısan bir adam.

yusuf yazıcı da gecen seneki gibi oynayacaksa benim icin her zaman 11 de yeri hazırdır.

castilli ne kadar eleştirilsede. olcay dan korkmuyor artık takım savunma kanatları. ama castillo öyle değil olcaydan fazla adam eksiltiyor. ve ne yapacağı belli değil. sağ sol bence ilk yarı castillo ve bongonda oynamalı ama içimdeki his niye olcayyyyyy diyor anlamış değilim... masaya yumruğunu vuracak teknik direktör istediğini yaptıracak ama küstürmekten korkuyor her gelen dersinnnnn şiyyy c.ronaldo messi....

Ogün YAZICI
29.10.2017, 12:55
Trabzonspor 3-2 Galatasaray
Ndoye
Uğur
Yusuf/Olcay

Oruç
29.10.2017, 12:56
Ben olsam 0-0'a yatarım. Şansa bala bir golürsek ballı börek olur. Yoksa hiç umudum yok.

Soner Albayrak
29.10.2017, 12:58
Eger macin basinda geriye düsersek bu maci cevirme ihtimalimiz nerdeyse yok.

Sadece öne gecersek bu maci kazanma ihtimalimiz var aksi bir durumda yok.

Benim ümitli oldugum nokta bu takimin fener basaksehir ve bjk maclarinda oynadigi futbol aldigi sonuclar.

Demekki takimda bir kalite var büyük mac kazanacak kapasite var.

Ben de öyle düşünüyorum Cafer abi. Gs zor gol yiyen bir takım.

Ligin iyi takımları ile başabaş mücadele edecek gücümüz var, sanırım buna herkes katılır.

Bakalım bekleyip göreceğiz. Hayırlısı olsun.

H.Albayrak
29.10.2017, 13:01
Ben de öyle düşünüyorum Cafer abi. Gs zor gol yiyen bir takım.

Ligin iyi takımları ile başabaş mücadele edecek gücümüz var, sanırım buna herkes katılır.

Bakalım bekleyip göreceğiz. Hayırlısı olsun.

şüphesiz katılıyorum. zaten insanların kendilerini yiyip bitirmesi kadro kalitesininz verimsizliği şu anda mesajlarınızı okurken. tırnaklarmı yiyorum >)

H.Albayrak
29.10.2017, 13:02
Ben olsam 0-0'a yatarım. Şansa bala bir golürsek ballı börek olur. Yoksa hiç umudum yok.

yapma be moderatör abi :d bari sen umut ver forum işlevliği açısından hayal de satabilirsin boşsa dükkan :)

homosapiens
----Uğur---Durica---Mustafa
Pereira-----Onazi-----------
-----------Sosa---------Olcay
Abdülkadir----Bero--------
------------N'doye-----------

1-0 kazanırız

hay1699
Karamsar olmayalım... Bizim eşekler egolarını bir tarafa koyup koşturacaktır bugün. Öyle ortasahadan yürüyerek gelen adamdan gol yemeyiz bugün!

odyseuys
29.10.2017, 13:03
sıkıntılı bir süreçten geçtiğimiz aşikar. hocanın açıklamalarından da anlaşılacağı üzere bu maça dönüm noktası olarak bakılıyor. doğrudur, bu maçı kazanmamız durumunda takımın dibe vuran moral, motivasyon durumu bir nebze olsun düzelecektir. ancak başkanın hamiliğinde ersun yanal'ın baş mimarı olduğu çöküntüyü tek bir maçla yapıya dönüştürmemiz mümkün değil. sezona şampiyonluk hedefiyle başlayan takımımızın geldiği son nokta sezon başı hedefinden çok uzak. doğru bir yönetim, gerçekçi bir planlamayla hedeflerimizi güncellemeli, yeni ve gerçekçi hedefler doğrultusunda ilerlemeliyiz. öncelikle ayaklarımız yere basmalı. lider ve en yakın takipçisine 2 maç kadar puan farkı yapmış olan bir takımla oynayacağız. rakip moral değerler açımızdan çok önümüzde. yine kadro yapısı itibariyle atletik, koşu mesafesi yüksek oyunculardan kurulmuş, coşkulu oynayan bir takıma karşı mücadele vereceğiz. yani gs takımı özgüven, motivasyon ve fizik yeterlilik açısından bizim çok önümüzde, bunu kabul etmeliyiz. rakip takımın zaafı ya da yetersizliği ise teknik ve taktik anlamda yetersiz, maceracı bir teknik direktöre sahip olması. takımın başında bu zaaflardan yararlanabilecek bir teknik direktör olsaydı bu maç için çok daha umutlu konuşabilirdim. rıza hoca motivasyon yüklemesini taktik yüklemesinin önünde tutan tipik bir Türk teknik direktörü görüntüsü çiziyor benim gözümde. korkum tek maça aşırı motive edilmiş bir takım hüviyetinde başlayacağımız maçta olası bir skor dezavantajı durumunda yelkenlerin tamamen suya indirilebilecek olmasında. bu nedenle sahaya duygusallığını profesyonelliğinin önünde tutacak nitelikte oyuncuların sürülmemesi gerektiğini düşünüyorum. mümkün olan, alternatifi olan her mevkide profesyonellik anlamında yerli oyuncuların önünde olan yabancı oyuncuların tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum. stoperde bir yerli oynatacağız zaruretten dolayı, bu uğur olmalı. yine sol bek pozisyonunda sağlıklıysa hubocan akbaş'a tercih edilmeli. ortasahada alternatifler onazi, sosa'dan başlayarak dizilmeli. forvet bölgesi için zaten elimizde tek alternatif var. kanatlarda castillo, bongonda, olcay üçlüsünden benim tercihim yabancı oyuncular olurdu bu maçta.

-------onur
joao-uğur-durica-hubo
-------onazi
theo-bero-sosa-castillo
------ndoye

yorumsuz6117
29.10.2017, 13:12
Ligin en az gol yiyen takımıyla en çok gol yiyen takımının karşılaşması..

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 13:14
Tudor muhtemel kadrolarda ortasahayi...

____Fernando______Selcuk_____

Feghouli_____Ndiaye______Tolga

_____________Gomis___________

Seklinde kurmuş. Onların kadroyu birileri sızdırıyor. Muhtemelen doğrudur. Gecen hafta üçlü defans oynayacaklarini söyleyen site bu dizilimi vermiş.

Aslinda tam Riza Hocanin istediği kadro cikacak karşımıza.
Fernandoyu daha cok geride savunmayı uclerken göreceğiz.
Ve cinconun görünmeyen kahramanı Ndiayeyi bitirecek bu diziliş.
Öyle bir enerjisi var ki bizim Okay ve Onazinin pas özürlüsü olduğunu düşününce orada gesenin sok preslerini baslatan adam Ndiayenin olmamasi bize büyük avantaj sağlayacak.
Fernandoya oyun kurdurtmama görevini de ya Sosa Ya da Yusuf üstlenecek.
Hangisinin oynayacağı hala net değil.
Rodrigez oynamaz ve bu kadro karşımıza çıkarsa galibeyet ibresi bize döner.
O kadar da iddialayım.
Gesenin kalbi Ndiaye.
Orta gobekte oynamadığı her maç eli yüzü düzgün takıma karşı haşat olurlar..

HT61
29.10.2017, 13:16
Ben olsam Sosa ve Durica’yı oynatmam çok açık ve net sebebi Durica’nın yaptığı bazı müdaheleler kandırmasın sizi yaptığı hatalar yavaşlığı toplam 6-7 gole neden olmuştur. Akbaş gereksizini saymıyorum bile defansımızın hiçbir yerinde atletik oyuncu yok hep yavaş isimler var bu yüzden biraz atletik olan her takım bizi yener Onazi Kucka yoksa oynamalı Okay Onazi olabilir Olcay-Abdüş-Castillo yaparım 10 numarada Abdüş inceleri iyi düşünür sıkı defans yapmamız gerek elimizdeki en iyi stoper Uğur ne yazıkki işin kötü tarafı o kadar seyircinin önünde kaybedecek olmamız durumu gol atsakta sevinmeyeceğim maç bittikten sonra ancak sevinirim 20 yıl boyunca ağzım yandı bidaha golden sonra sevinmem

selcuk
29.10.2017, 13:17
Tudor muhtemel kadrolarda ortasahayi...

____Fernando______Selcuk_____

Feghouli_____Ndiaye______Tolga

_____________Gomis___________

Seklinde kurmuş. Onların kadroyu birileri sızdırıyor. Muhtemelen doğrudur. Gecen hafta üçlü defans oynayacaklarini söyleyen site bu dizilimi vermiş.

Aslinda tam Riza Hocanin istediği kadro cikacak karşımıza.
Fernandoyu daha cok geride savunmayı uclerken göreceğiz.
Ve cinconun görünmeyen kahramanı Ndiayeyi bitirecek bu diziliş.
Öyle bir enerjisi var ki bizim Okay ve Onazinin pas özürlüsü olduğunu düşününce orada gesenin sok preslerini baslatan adam Ndiayenin olmamasi bize büyük avantaj sağlayacak.
Fernandoya oyun kurdurtmama görevini de ya Sosa Ya da Yusuf üstlenecek.
Hangisinin oynayacağı hala net değil.
Rodrigez oynamaz ve bu kadro karşımıza çıkarsa galibeyet ibresi bize döner.
O kadar da iddialayım.
Gesenin kalbi Ndiaye.
Orta gobekte oynamadığı her maç eli yüzü düzgün takıma karşı haşat olurlar..

bu takim cikarsa hocanin kadro hatasi olursada yeneriz

Cafer Bulur
29.10.2017, 13:22

Bu macin favorisi Trabzonspor dur.

Niye cünkü gs ye karsi sansimiz tutuyor ve riza hoca faktörü.

Hakan
29.10.2017, 13:24
N'Doye hafif sakatlığı varsa oynamasın boşverin.Canından önemli değil ya kazma reis yat dinlen.

Faruk BERBER
29.10.2017, 13:25

Rıza hocanın da bu zihniyette olduğunu düşünüyorum ben. Bu tarz maçları da seviyor. Galatasaray'ın ilk haftalarda puan bıraktığı tek maç Antalyaspor deplasmanıydı. Bu maçtaki büyük şanssızlığı ise sakat ve cezalıların fazla oluşu.

selcuk
29.10.2017, 13:25
asporda stadyumun etrafini canli gösteriyorlar

inanilmaz hareketlilik var

dün ben 30bini gecmemiz cok zor diyordum, bu hareketlilikte 33 binde olur

dünki divan iyi geldi, özellikle en eskilerin verdigi birlik cagrisi etki yaratmis gibi

Arda'
29.10.2017, 13:43
N'Diaye geçen sezon Osmanlı maçlarında Okayla Onaziyi mahvetmişti içerdeki maçta Okaydan topu kapıp 50 metre sürüp gol attı adam.

Soner Albayrak
29.10.2017, 13:46
İlk golü yiyince dağılacağımızı herkes biliyor ya. Allah aşkına neden böyle bir takım olduk biz? Niye bu kadar aciziz?

Üstesinden gelemediğimiz şeyler cidden yoruyor beni.

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 13:48
Bu macin favorisi Trabzonspor dur.

Niye cünkü gs ye karsi sansimiz tutuyor ve riza hoca faktörü.Ek olarak net favori olmasak da böyle maçlarda kimin ihtiyaci daha çok varsa 3 puana, o taraf genelde maçı da kazanır.
Bugun gese taraftarı hariç herkes bizim kazanmamızı istiyor. Buna medya, Tff ve BeinSports da dahil.
Bugün maçı geyse kazanirsa herkesin zararina olacak. Yayıncı kuruluşa kadar maddi zarar kısaca.
İbre bizden yana.
Yeter ki bugün sahada gerekli mücadeleyi gosterelim.

esra61
29.10.2017, 13:50
Ndoye 'un şans faktörünü düşünürsek maç %51 bizde.
Umarım öyle olur...

nuri45
29.10.2017, 13:51
Ne derseniz deyin ama ben bu Sosa ya iyice gicik olmaya basladim ve oynarsa kesin maglubuz bunu yazin bir kenara. Bizim takimda böyle laubali ve ciddiyetten uzak futbolculara yer yok ve Takimin kimyasini bozuyor böyle kisiler. Adamin Takim zerre umrunda degil. Bu macda mücadele eden adama ihtiyacimiz var taktigi falan gecin

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 14:03
Ne derseniz deyin ama ben bu Sosa ya iyice gicik olmaya basladim ve oynarsa kesin maglubuz bunu yazin bir kenara. Bizim takimda böyle laubali ve ciddiyetten uzak futbolculara yer yok ve Takimin kimyasini bozuyor böyle kisiler. Adamin Takim zerre umrunda degil. Bu macda mücadele eden adama ihtiyacimiz var taktigi falan gecinSosa ilk 3 maç sahada herkesten fazla mücadele ediyordu. Önemli olan ne oldu da Bjk maçıyla beraber bu adam mücadeleyi bıraktı.
Ailesi yaninda, Corum maçından beri takımı benimsemiş ve instagraminda takimin bir parçası olduğunu hikayelerinde paylaşıyor sürekli.
Sosa ailesine çok düşkün bir adam. Tum Bjk muhabirleri de bunu söylüyordu.
Bu aksam herkesi kendine hayran birakabilir. Biraz kesin ve net hükümle konuşmamak lazım.
Benim en güvendiğim 2 adam bu aksam için Sosa ve Castillo.
Insallah bizleri mahcup etmezler oynayacaklari oyunla.

ANAOKULU TERK
29.10.2017, 14:05
cimbom bu maçta ,
"ceza sahamın önüne kadar oyna , ama ceza sahama giremezsin "
prensibiyle oynarsa ,
çok pis kontralar yeriz .

ama g.te g.t der ,
bizi ezmeye (hem de evimizde ) çalışırsa ,
biz topuklarız .

bu maçtan beraberlik çıkmaz .

Mustafa YILMAZ
29.10.2017, 14:05
maçın sonucundan çok çıkacak kadroyu bekliyorum artık öyle saçma tercihleri gördük ki son zamanlarda.

muhtemelen yine kanatsız oynayacağız. kağıt üstünde yusuf ve olcay gözükecek ama ikiside içe kayacak.

durica kadroda olmamalı artık çok ilerde basıyor öteki stoperi tek başına bırakıyor ve yaptığı hata ya gol ya tehlike oluyor ama çakılı kalacaksa değişir onuda yapmayacağı için kesik.

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 14:06
https://twitter.com/futbolarena/status/924590673575194624

Enaldo61
29.10.2017, 14:07
Bence kimse ümitlenmesin. Ben maçı bile izlemicem çünkü bu son ve en büyük hüsran olacak artık. Umut yok. Kanserin son aşamasına geldik. Küme düşsek de rahatlasak sonsuza dek diyorum. Neden biz başarılı olamıyoruz, neden en iyi biz olamıyoruz, bıktım artık kaybetmekten...

Artık Trabzon'da bile başka takımları tutmaya başladılar. Eriyoruz sürekli...

Millet dalga geçiyor, TS de takım mı niye tutuyorsunuz, her fırsatta ezikliyorlar. Çok sıkıldım.

redbul
29.10.2017, 14:15
Rıza hocanın da bu zihniyette olduğunu düşünüyorum ben. Bu tarz maçları da seviyor. Galatasaray'ın ilk haftalarda puan bıraktığı tek maç Antalyaspor deplasmanıydı. Bu maçtaki büyük şanssızlığı ise sakat ve cezalıların fazla oluşu.
aynen kardeşim genelde rıza hocanın taktiği takımını oynatmaktan çok rakibi oynatmamak büyük ihtimal 0-0 bağlamak isyeyip kontra ile yada duran top ile gol atmak isteyecektir. ama ben g.sarayın kolay bir galibiyet alacağı düşüncesindeyim umarım yanılırım.

Tayfun Aydın
29.10.2017, 14:18
İlk 10 dk da gol yersek maç bizim için bildiğiniz en acı korku filmine döner tek farkı biz hariç herkesin gülecek olması olur.

Kadro belli mi arkadaşlar.

Travelair
29.10.2017, 14:20
Rahmetli Müslüm babanın konserinde gibisiniz. Elinizdeki jileti bırakın

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 14:28
Trabzonspor'un iç sahada oynadığı son 2 maçta 7'şer gol atıldı. Trabzonspor bu iki maçı da kaybetti. Bordo mavililer en son Kasım-Aralık 2011'de iç sahada arka arkaya 3 maç kaybetmişti.

Trabzonspor bu sezon maçların ilk 15 dakikalarında en fazla gol atan takım (5). Galatasaray ise son 15 dakikalardaki en golcü ekip (6).

Bu sezon Süper Lig'de en fazla faul yapan üç oyuncudan ikisi bu maçta karşı karşıya gelecek: Yusuf Yazıcı ve Badou Ndiaye (24'er faul).

İki takım arasında oynanan son 9 maçın hiçbiri berabere bitmedi. Galatasaray bu maçların 5'ini, Trabzonspor ise 4'ünü kazandı...

Galatasaray, Trabzonspor deplasmanında oynadığı 43 maçın 15'ini kazanırken 10 maç berabere tamamlandı. 19 mücadele ise Trabzonspor'un üstünlüğü ile bitti.

Trabzonspor, ilk 9 haftalar itibariyle aldığı 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 4 mağlubiyetle Süper Lig tarihinde lige en kötü başlangıç yaptığı sezonu yaşıyor.

Dame N'doye'un Süper Lig'de attığı 5 golün ikisi Galatasaray karşısında geldi.

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 14:32
İlk 10 dk da gol yersek maç bizim için bildiğiniz en acı korku filmine döner tek farkı biz hariç herkesin gülecek olması olur.

Kadro belli mi arkadaşlar.

İlk golü yiyince dağılacağımızı herkes biliyor ya. Allah aşkına neden böyle bir takım olduk biz? Niye bu kadar aciziz?

Üstesinden gelemediğimiz şeyler cidden yoruyor beni.

Trabzonspor bu sezon maçların ilk 15 dakikalarında en fazla gol atan takım (5)

Galatasaray ise son 15 dakikalardaki en golcü ekip (6)

Ilk golü yemek değil, maçı son düdüğe kadar birakmamak önemli...

redbul
29.10.2017, 14:35
Trabzonspor bu sezon maçların ilk 15 dakikalarında en fazla gol atan takım (5)

Galatasaray ise son 15 dakikalardaki en golcü ekip (6)

Ilk golü yemek değil, maçı son düdüğe kadar birakmamak önemli...

adaşım bu istatislik rıza hocadan sonra değişir zaten malatya maçında da gördük

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 14:38
adaşım bu istatislik rıza hocadan sonra değişir zaten malatya maçında da gördükOrasi kesin [emoji6] Ama ilk golü yersek biteriz lafları biraz psikolojik durumumuzdan dolayı söyleniyor.
Rıza hocanin takımlarının en sevdiğim yanı son düdüğe kadar maçı birakmaz.
Ümitsiz olan herkes haklı ama aşırı ümitsizlik iyi birsey değil.

Tayfun Aydın
29.10.2017, 14:41
Orasi kesin [emoji6] Ama ilk golü yersek biteriz lafları biraz psikolojik durumumuzdan dolayı söyleniyor.

....... edit

Berke6198
29.10.2017, 14:43
Kazanmak...

Son 6 yıldır hayatta en uzak olduğumuz kavram. Kaybetme alışkanlığının sinir sistemimiz ve beynimiz üzerinde oluşturduğu iğrenç baskı.

Kazanma alışkanlığı...

Uzaklaştıkça uzaklaştığımız, bir şekilde çıkış yolu aradığımız o lanet serüven...

"bordo-mavi" bir yılımızın, "simsiyah" bir yıla evrilişi, tükenen hevesler, katlanarak büyüyen sinir hastalıkları.

Lütfen bir yardım eli uzatın. Çok ihtiyacımız var.

Öyle derler ya hani: "İnsan, yeri gelir dinini değiştirir fakat tuttuğu takımı değiştiremez." O yüzden, lütfen bizi bu dinden uzaklaştırmayın. Tutkularımızın dibine kibrit suyu dökmeyin. Bizi hayata bağlayın, çünkü hayatımızı ellerinizde tutuyorsunuz.

Franz Kafka'nın da dediği gibi; "Abartıyorum: çünkü anlaşılmak istiyorum!".

Full HD
29.10.2017, 14:57
In Sha Allah galatassaray kendi kalesine 4 tane gol atar.

redbul
29.10.2017, 14:58
Orasi kesin [emoji6] Ama ilk golü yersek biteriz lafları biraz psikolojik durumumuzdan dolayı söyleniyor.

adaş ben ilk geldiği günde söyledim düşüncem yine aynı rıza çalımbay trabzonspor kalibresinde bir hoca değil ve rıza çalımbay hamlesi yönetim tarafından günü kurtarmak için yapılmıştır ve büyük ihtimal ile seneye takımın başında rıza çalımbay olmayacaktır rıza hoca genelde oyun sistemi rakibi bozmak üzerine yani rıza hocanın takımları öyle şiir gibi top oynamaz ve oyun anlayışının bize uymayacağı fikrindeyim.

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 14:59
adaş ben ilk geldiği günde söyledim düşüncem yine aynı rıza çalımbay trabzonspor kalibresinde bir hoca değil ve rıza çalımbay hamlesi yönetim tarafından günü kurtarmak için yapılmıştır ve büyük ihtimal ile seneye takımın başında rıza çalımbay olmayacaktır rıza hoca genelde oyun sistemi rakibi bozmak üzerine yani rıza hocanın takımları öyle şiir gibi top oynamaz ve oyun anlayışının bize uymayacağı fikrindeyim.Ayni fikirdeyim zaten. Cok kez yazdım bunu da ama artık sezon sonuna kadar destek olmak düşer bizlere.
Biletlerde son durum...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171029/e75ed4943cfafa8edd3221bf44a32d4d.jpg

Vkgz
29.10.2017, 15:00
çıkan kadroya bakıyorum, iyi istediğimizi alabiliriz diyorum. ligdeki konuma son maçlara bakıyorum fark yeriz diyorum. ilginç bir dönem. yusuf yazıcı ve olcay formsuz umarım en az biri kesik yer

redbul
29.10.2017, 15:01
Ayni fikirdeyim zaten. Cok kez yazdım bunu da ama artık sezon sonuna kadar destek olmak düşer bizlere.
Biletlerde son durum...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171029/e75ed4943cfafa8edd3221bf44a32d4d.jpg

demekki stadda 33000-35000 arası taraftar olacak ibi görünüyor.

Emre Veli
29.10.2017, 15:01
küme düşme hattındaki takımın maçına 35 bin kişi gidiyor...
örneği yok.
çıkıp da adam akıllı oynamayan kim olursa bu akşam
allah kahretsin.

cem1990
29.10.2017, 15:04
2.kategori
Vip silver
Vip Gold

Bu üç katagorinin biletleri düzeltilmeli. Stat yoğunluğunu ciddi şekilde aşağıya çekiyorlar

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Full HD
29.10.2017, 15:05
Millet dalga geçiyor, TS de takım mı niye tutuyorsunuz, her fırsatta ezikliyorlar. Çok sıkıldım.

Cünkü Trabzon bizim memleketimiz! Bu mesele basari meselesi olsaydi gidip istanbul takimlarini tutardik! Trabzon bu konuda türkiye'de tektir ve örnek bir sehirdir.

Ertan OKUMUŞ
29.10.2017, 15:09
Kazanmak...

Son 6 yıldır hayatta en uzak olduğumuz kavram. Kaybetme alışkanlığının sinir sistemimiz ve beynimiz üzerinde oluşturduğu iğrenç baskı.

Kazanma alışkanlığı...

Uzaklaştıkça uzaklaştığımız, bir şekilde çıkış yolu aradığımız o lanet serüven...

"bordo-mavi" bir yılımızın, "simsiyah" bir yıla evrilişi, tükenen hevesler, katlanarak büyüyen sinir hastalıkları.

Öyle derler ya hani: "İnsan, yeri gelir dinini değiştirir fakat tuttuğu takımı değiştiremez." O yüzden, lütfen bizi bu dinden uzaklaştırmayın. Tutkularımızın dibine kibrit suyu dökmeyin. Bizi hayata bağlayın, çünkü hayatımızı ellerinizde tutuyorsunuz.

İlaveten birkaç şey eklemek istiyorum;
Bu maç başlığında ilk sayfalarda yazdığım bir yazı vardı,bu günde şu saatte bile maç yorumu,kazanırsak şöyle olur,maçı izlemiycem vb.yazan kardeşlerime kızgınım kırgınım..
Sanırım hala anlayamadığımız bir durum var,bizim bu maçın sonucundan çok orda sergileyeceğimiz (taraftar-camia olarak) birlikteliğe ve birbirimizde bunu görmeye ihtiyacımız var.Sonuç her ne olursa olsun bunun bize katkısı çok daha fazla olacak,sahi bir sorum var biz büyük camiayız diyoruz ya gerçekten büyük olduğumuzun farkındamıyız,yoksa alışkanlıkla söylediğimiz birşeymi bu???
Hadi lütfen bırakın klavyeyi koşun tribünlere sadece rakip değil bizim takımda,Türkiye de ve hatta bizlerde ne kadar büyük olduğumuzu görelim gösterelim yeniden..

Gökhan Balcı
29.10.2017, 15:09
Trabzonspor Ersun Yanal ile hücum futbolu falan oynamamıştır. Alakasız bölgelere hücum oyuncusu koymak ile hücum futbolu olmaz. Ön libero ya kucka ile sosa yı koyarsan o bölge delinir. Kucka 8 numarada oynayabilir ama sosa on numaradan başka yerde oynayamaz. Yani adamdan hem geride hem ileride faydalanamıyorsun. Kenarda iki tane fırtına gibi kanat varken Olcay ı oynatmak ihanettir. Beşiktaş oynatmıyor sen niye oynatıyorsun. Sol açık gibi nadir bulunan bir bölgede canavar gibi bir adam var elinde ama sen aksini yapıp daha içeri bölgede oynayan bir adamı oynatıp kanatları öldürüyorsun. Şimdi bunları ele alıp defansif futbol oynamayı düşünmek hatalardan doğru ders alınmadığını gösterir. Trabzonspor defansif futbol oynamaz oynayamaz. Kapanarak kontra bulma işi bize özgü bir olay olmadığı gibi o denli becerikli bir savunma hattımız da yok. Defansın alarm veriyorken ofansta da korkak oynarsan eninde sonunda golü yersin sonra da toparlayamazsın. Trabzonspor oyun felsefesinden ödün vermemeli. Kanatları fişek gibi işletmeli. Benim kadro seçimim şu olur bugün için.

Onur
Jp okay(hubo) uğur akbaş
Onazi bero
Abdül Yusuf castillo
Ndoye

Ya da Abdül ü ortaya çekip Bongondayı sağa çekerim.

Unutulmasın ki Trabzon o denli mağlubiyetleri beceriksizliğinden değil boşvermişlikten sistemsizlikten almıştır. Trabzonspor halen daha çok güçlü bir kadroya sahip. Bu takım ne kadrolarla yendi bu herifleri biraz olsun herkes bu takıma takım da kendine güvenmeli.

nuri45
29.10.2017, 15:17
Sosa ilk 3 maç sahada herkesten fazla mücadele ediyordu. Önemli olan ne oldu da Bjk maçıyla beraber bu adam mücadeleyi bıraktı.
Ailesi yaninda, Corum maçından beri takımı benimsemiş ve instagraminda takimin bir parçası olduğunu hikayelerinde paylaşıyor sürekli.
Sosa ailesine çok düşkün bir adam. Tum Bjk muhabirleri de bunu söylüyordu.
Bu aksam herkesi kendine hayran birakabilir. Biraz kesin ve net hükümle konuşmamak lazım.
Benim en güvendiğim 2 adam bu aksam için Sosa ve Castillo.
Insallah bizleri mahcup etmezler oynayacaklari oyunla.

Milyon Eurolari götüren adamlarin yemisim duygusalligini. Isi bu takimi yakmaya hakki yok. Neticede alacagi paralarda takim perfprmansiyla endeksli. Diger varini yogunu orataya koyan oyuncularin hakkini yemiyormu.

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 15:19
Milyon Eurolari götüren adamlarin yemisim duygusalligini. Isi bu takimi yakmaya hakki yok. Neticede alacagi paralarda takim perfprmansiyla endeksli. Diger varini yogunu orataya koyan oyuncularin hakkini yemiyormu.Öyle tabii ki de ama bir tek Sosaya laf edersek de olmaz.
Herkes kötü, bu takımı sadece Sosa yaktı dersek yazik bize yani.

cebcare
29.10.2017, 15:27
Castillo ve Abdulkadir muhakkak oynamalı hatta bongonda bile oynamali maalesef galibiyet icin tek sansımız bu ama Rıza efendi Ersun gibi olcay ve Yusuf'u kanatlarda oynatirsa fark yeriz

Soner Albayrak
29.10.2017, 15:35
Kazanmak...

Kazanma alışkanlığı...

Bundan daha iyi anlatılamazdı durumumuz. Mükkemmel yazmışsın Berkecim.

POYRAZ
29.10.2017, 16:01
Kalbimiz seninle, haydi Trabzonsporum.

Mert Oğuzlu61
29.10.2017, 16:04
Sivas bile 16 puan yaptı, eğer akşam 9 puanda kalırsak tam anlamıyla kaosa gireriz, bu kaos bizi uçuruma sürükler. Muharrem bey umarım zahmet edip maça gelirler. Bunu söylemek bile üzücü, takım başkanı bırakın divan toplantılarını falan kendi takımının maçlarını takip etmiyor. Akşam yine takımı yalnız bırakırlarsa bu iş bitmiş demektir.

esra61
29.10.2017, 16:05
Satılan bilet sayılarına baktıktan sonra ne yalan söyliyim gerçekten bu takımı başka seviyoruz.
Küme hattında olan bir takimin ,6 gol tenis bir takıma,3-0 dan 3-4e dönüşen ve yenilen bir takimin taraftarı stadı 30 bin ustu oynayacak bu maç.
Hem de hiç umut olmadığı halde maça giden vefa lı, sevdasından vazgeçmeyen bir Trabzonspor taraftarı.
Hani iyi gün dostu denilen taraftar için aksinin ispatini yapan bordo mavi yürekler.
Son dönemlerde ki kaybetmeye alışkın bizler , umudumuzu biran olsun kaybetmediğimizi en güzel şekilde gösteriyor.
Bir kez olsun futbolcularda umutlarını diri tutup bize kazanmanın güzelliğini yeniden hissettirseler güzel olur.
Birde sabırsız diyenler vardı Trabzonspor taraftarına ,sabir kalmadı ama umut hep baki bizde.
Çünkü sevdanin adi Trabzonspor...

H.Albayrak
29.10.2017, 16:05
az önce Gökhan SARAL ( kendimce Sevdiğim Karakterli bi adamdır ) mağazamıza geldi.. küçük bi sitemde bulundum ilk defa. normalde geldiğinde açmazdım bu konuyu.. ve söylediği tek şey şu oldu. bu maç çok önemli bağzı durumlar için........

Arda'
29.10.2017, 16:08
Sivas bile 16 puan yaptı, eğer akşam 9 puanda kalırsak tam anlamıyla kaosa gireriz, bu kaos bizi uçuruma sürükler. Muharrem bey umarım zahmet edip maça gelirler. Bunu söylemek bile üzücü, takım başkanı bırakın divan toplantılarını falan kendi takımının maçlarını takip etmiyor. Akşam yine takımı yalnız bırakırlarsa bu iş bitmiş demektir.

Kayseri, Göztepe, Akhisar 17 puan, Sivas 16 puan, Yeni Malatya bile 14 puan düşün artık ne durumdayız bugün kazanamazsak çok kötü duruma düşeriz en azındna kaybetmemesi lazım takımın haftaya Kayseri deplasmanı var.

selcuk
29.10.2017, 16:13
Satılan bilet sayılarına baktıktan sonra ne yalan söyliyim gerçekten bu takımı başka seviyoruz.
Küme hattında olan bir takimin ,6 gol tenis bir takıma,3-0 dan 3-4e dönüşen ve yenilen bir takimin taraftarı stadı 30 bin ustu oynayacak bu maç.
Hem de hiç umut olmadığı halde maça giden vefa lı, sevdasından vazgeçmeyen bir Trabzonspor taraftarı.
Hani iyi gün dostu denilen taraftar için aksinin ispatini yapan bordo mavi yürekler.
Son dönemlerde ki kaybetmeye alışkın bizler , umudumuzu biran olsun kaybetmediğimizi en güzel şekilde gösteriyor.
Bir kez olsun futbolcularda umutlarını diri tutup bize kazanmanın güzelliğini yeniden hissettirseler güzel olur.
Birde sabırsız diyenler vardı Trabzonspor taraftarına ,sabir kalmadı ama umut hep baki bizde.
Çünkü sevdanin adi Trabzonspor...

ulusal derbi oldugu icin bu gecersiz bence

akhisar macinda 20bin bile gelmeyerek gercek yüzümüzü gösterdik

bu takim 25 bin üzeri tribün ile sadece bjk ya yenildi, oda onlarin tarihinde oynadigi en iyi futboldu

siradan maclarda bu 25 bin üzeriyi basarsaydik bugün en azindan 6-7 puanimiz fazla vardi

Arda'
29.10.2017, 16:21
Eğer kanatlarda Olcay ve Yusuf olursa geçmiş olsun maçı izlemeye bile gerek yok

Enes Başkaya60
29.10.2017, 16:26
Kanatlarda olcay ve Yusuf olacağı için maçı izlemeye gerek yok zaten yenilecegiz kimse boşuna tatlı canını üzmesin...

Oruç
29.10.2017, 16:37
9 puanla 15. sırada maça çıkıyoruz. Ne drama ama.

Rahmi Akkurt
29.10.2017, 16:38
Maçı izlemeyecek olan, yenileceğiz zaten diyen arkadaşlar Ganita sanki sizin için daha uygun?

En olumsuz bakanın bile içinde her Trabzon maçında bir umudu oluyor.Bu takımın bulunduğu durumdan bağımsız farklı bir duygu.Bunu habire baltalamanın lüzumu yok.

Timur Bey
29.10.2017, 16:45
İki hafta boyunca forvetimiz Dame N'doye olacak. Bu zaten bizim en baştan uçuruma sürüklendiğimizin özetidir. Umarım beni yanıltır ve yine bu maçta da bir gol atar geçen yılki gibi.

Enaldo61
29.10.2017, 16:48
Cünkü Trabzon bizim memleketimiz! Bu mesele basari meselesi olsaydi gidip istanbul takimlarini tutardik! Trabzon bu konuda türkiye'de tektir ve örnek bir sehirdir.

Kusura bakmayın çok doldum çok bunaldım artık...

Enes Başkaya60
29.10.2017, 16:48
0-3 veya 1-4 biter gibi kadroya göre...

Timur Bey
29.10.2017, 16:50
Yusuf, Olcay varsa 1-0 yenik başlıyoruz demektir.

Mehmet Sarigül
29.10.2017, 16:51
Kalemizde 22 gol görmemizin 1. nedeni iyi takim savunmasi yapamamamiz, hatta oyun disiplinden kopmamiz. Diger nedeni stoperlerimizin yetersizligi...

Mustafa ÖZDEMİR
29.10.2017, 16:54
Taktik maktik yok yapacaz bu akşam

Mehmet Sarigül
29.10.2017, 16:56
Durica, Ugur, Mustafa, Hubo uyumsuz ve yetersiz...cok faul yapiyorlar, Mustafa haric cok yavaslar. Tandem oynayamiyorlar, uyumsuzlar...

Mehmet Sarigül
29.10.2017, 16:58
Bu defans ve defans anlayisi ile isimiz sansa kaliyor...

Ertan OKUMUŞ
29.10.2017, 16:58
Maçı izlemeyecek olan, yenileceğiz zaten diyen arkadaşlar Ganita sanki sizin için daha uygun?

En olumsuz bakanın bile içinde her Trabzon maçında bir umudu oluyor.Bu takımın bulunduğu durumdan bağımsız farklı bir duygu.Bunu habire baltalamanın lüzumu yok.

Çok haklısın kardeşim,gerçekten şu karamsarlık ve öldük bittik yorumları baydı artık

H.Albayrak
29.10.2017, 17:00
şu olumsuz olan abiler kardeşler keşke maçtan sonra gelse BMN foruma :)

memozcan
29.10.2017, 17:02
abdulkadir ve yazıcı birlikte oynarsa bizi elek yaparlar.. savunma sadece defansta olmaz, en uçtan başlar.. takım direnci için bero da kadroda düşünülebilir bu akşam..

robinhood61
Tahmin ettiğim gibi Castillo ilk 11 de yok. Zaten maçı izlesem mi izlemesem mi diye düşünüyordum şimdi karar verdim. Mağlubiyet hayırlı olsun

Enaldo61
Asıl hala pozitif bakmaya çalışanlar bence polyannacı. Durum gerçekten çok kötü, karamsar, umudumuzun olması için hiçbir sebep yok.

Duruma gerçekçi yaklaşanlara bozuk atmak mantıksız. Kazanırsak zaten hepimiz seviniyoruz.

TSemih61
29.10.2017, 17:04
İlk yarım saat full konsantre ve sıkı takım savunması yaparsak gerisi kolay. Aşırı hırslı başlıyorlar, istatistiği de vardı da bulamadım gollerinin çoğunu ilk 30-35 dakika atmışlar. Eğer rakip sıkı savunma yapmıyorsa cezalandırıyorlar. Bu maçın havası başka, oyuncular da başka oynarlar. Ben umutluyum hadi bakalım.

Mustafa YILMAZ
29.10.2017, 17:05
son 6 maçta 2 kez kaybettik gs'ye ikiside hakemlerin yüzünden biri cüneyt çakır diğeri deniz ateş bitnel.

sonra damdoy reis var gs sever.

yunus emre sel'e göre kadro;

Onur, Pereira, Uğur, Durica, Mustafa, Okay, Onazi, Olcay, Castillo, Sosa, N’Doye

Timur Bey
29.10.2017, 17:06
Şu kadro çıksın, çok mu şey istiyorum: (Okay'ı mecburiyetten yazdım. Asıl onun yerinde olması gereken Kucka.)

http://www.sporx.com/img/ilk11/e6bd3b76d45f83f36493b4e909560bb3219393.jpg

Ahmet Taşçı
29.10.2017, 17:08
Şu kadro çıksın, çok mu şey istiyorum: (Okay'ı mecburiyetten yazdım. Asıl onun yerinde olması gereken Kucka.)

http://www.sporx.com/img/ilk11/e6bd3b76d45f83f36493b4e909560bb3219393.jpg

Sosa yok. Yazıcıyı yaz oraya. Gerisi iyi bence de.

TSemih61
29.10.2017, 17:09
abdulkadir ve yazıcı birlikte oynarsa bizi elek yaparlar.. savunma sadece defansta olmaz, en uçtan başlar.. takım direnci için bero da kadroda düşünülebilir bu akşam..
Yazıcı göstermelik pres yapıyor, savunması da kötü fakat Abdül için aynı şey söylenemez. Çok doğru noktalarda basıyor, doğru pozisyon alıyor. BJK maçında bunu gösterdi. Hücum bölgesinde pres yapan bir takımın Abdül gibi bir silahı olması çok önemli. Aldığı topları verimli kullanan, doğru yerde durup doğru presi yapan oyuncu bulmak zor.

Forumun çoğunluğu sizin gibi düşünüyor ama asıl savunma zaafiyeti yaratan Olcay. Ne savunma yapıyor ne hücum, rakibi tehdit etme yok zaten. Olcay'ın en önemli özelliklerinden biri hücum presiydi ama ne enerjisi kaldı ne de eski oyun konsantrasyonu. Bongonda ondan çok daha iyi savunma yapıyor mesela. Keza Castillo ve Abdül de öyle.

Mehmet Sarigül
29.10.2017, 17:11
Arka dörtlüsü haric, elimizdeki kadro rahatlikla sampiyonluga oynar!...Sosa, Yusuf, Kucka, Abdulkadir, Okay, Onazi, Castillo, Bongonda ve hatta Batuhan ile ligin en kaliteli ve genis ortasahalarindan...

Ozan Kara
29.10.2017, 17:11
Sosa'nın oynaması lazım bugün.

Timur Bey
29.10.2017, 17:12
Sosa yok. Yazıcıyı yaz oraya. Gerisi iyi bence de.

Sosa kupa maçında cezasını çekmiş sayıldı.

Ahmet Taşçı
29.10.2017, 17:13
Sosa kupa maçında cezasını çekmiş sayıldı.

Hoca kadroya almadı sanırım.

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 17:14
Sosa ve Abdülkadir ilk 11 de yok diyor yeni yardımcı hocamız Mehmet Yilmazin kankasi Levent Kartop.
Ulan Riza bu macta Bero Yusuf Olcay ileri üçlüsü ile oyna da 2 haftaya sen de kovul.
Biktim arkadaş fantezi yapan hocalardan.
Yemin ederim bıktım.

memozcan
29.10.2017, 17:14
Yazıcı göstermelik pres yapıyor, savunması da kötü fakat Abdül için aynı şey söylenemez. Çok doğru noktalarda basıyor, doğru pozisyon alıyor. BJK maçında bunu gösterdi. Hücum bölgesinde pres yapan bir takımın Abdül gibi bir silahı olması çok önemli. Aldığı topları verimli kullanan, doğru yerde durup doğru presi yapan oyuncu bulmak zor.

Forumun çoğunluğu sizin gibi düşünüyor ama asıl savunma zaafiyeti yaratan Olcay. Ne savunma yapıyor ne hücum, rakibi tehdit etme yok zaten. Olcay'ın en önemli özelliklerinden biri hücum presiydi ama ne enerjisi kaldı ne de eski oyun konsantrasyonu. Bongonda ondan çok daha iyi savunma yapıyor mesela. Keza Castillo ve Abdül de öyle.
aynı takımı izlediğimizden şüpheliyim.. herkes olcaydan daha fazlasını bekliyor ben dahil evet buna itirazım yok.. ama olcayın sağ kanatta oynadığı performansıyla sol kanattaki performansı arasında dağ kadar fark var.. abdulkadir bu takımın geleceği olabilir.. ama kesinlikle bugünü değildir.. bu çocuklar bu kadar baskıyı kaldıracak olgunlukta değil ne yazık ki ve biz onları kısık ateşte pişirmek yerine direkt kor ateşin içine attık..

Timur Bey
29.10.2017, 17:15
Hoca kadroya almadı sanırım.
Rıza da saçmalamaya başlamış demek ki.

Enaldo61
29.10.2017, 17:15
Sosa kaç maçtır formsuz hoca Sosa'yı kestiyse helal olsun derim. Aksini söyleyen hizipçidir.

Uğur KÜÇÜK
29.10.2017, 17:18
Sosa kaç maçtır formsuz hoca Sosa'yı kestiyse helal olsun derim. Aksini söyleyen hizipçidir.Yav Sosa formsuz da Bero % 100 formda olsa ne yazar.
Olcay Bero Yazici üçlüsü ile çıkacakmış maça.
Nerede Castillo.
Riza maçtan sonra kötü bir sonuçta direk yönetim üzerinden baskıyı alir.
Tum tribünleri kendine düşman eder ilk maçtan.
Millet bıktı sabır filan kalmadı.
Tüm oklari kendine ceker..

Mehmet Sarigül
29.10.2017, 17:18
Abdulkadir ilk 11 oynamak icin daha ne yapsin?...Top tasiyor, hizli oynuyor, top kazaniyor, bek arkadasina yardima geliyor, ceza sahasina giriyor, asist yapiyor ve gol atiyor....Tek sucu 18 yasinda olmasi!