PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç Sonucu l Trabzonspor 2-1 Galatasaray | TSL 10.Hafta

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

Sefer A.
23.10.2017, 14:21
Burak resmen dalga geçiyor herkesle... lami cimi yok... ulan bu da kandiriyor bizi bee...
Ulan sakat sakat oynayacagina hocaya de ki "iyi degilim yedek bekleyeyim Rodallega daha saglikliysa o oynasin"...
Takimi düsünün daa,,, Olcay'in yerine olsam 3 5 hafta üst üste kötü oynasam valla yalandan yere sakatlik numarasi yapar baskasinin oynamasini saglarim, heme benim yerime Castillo gibi biri oynayacaksa... ulan bu ne yaa,, böyle rezillik olmaz, hepsi alayi bencil bencilden de öte...
Iyiyken sorun yok deniyor, tabi sorun yok, golleri attilar puan kazandirdilar bu 2 topçu ama 4 haftadir da yoklar, e yedekler var ki yedek diyoruz ama 11 topçusu olabilirler çok rahat (Casti-Roda), ee e neye yariyor bunlar ?? ulan ersun sen ne seref yoksunu birisisin bee... batirdin takimi batirdin... baskanin yanlislarina ragmen eger adam akilli hocamiz olsaydi su an hem avrupa ligindeydik hem de ligde iyi isler yapiyor olacaktik... adâletli bir sekilde forma veren, menejer yönetici bilmem ne fuski dinlemeyen yabanci bir hoca gerek bize, artik bu çok açik bir seklde ortaya çikti

Arda'
23.10.2017, 14:22
Gs sağ kanadı etkili kullanıyor Mariano ve Feghouli ile orayı kapatmamız lazım sol bekte Akbaş kullanılabilir Mas cezalı. Önde Olcay olabilir ama o zaman da hücum yapamayız Castillo - Akbaş kanadı iyidir. Gomisi de durdurmak için Uğur ve Hubocan olabilir Gomis çok güçlü ve hızlı adam Durica falan oynarsa fark yeriz Uğur şu an eldeki en iyi stoper yanında Hubocan iyidir. Sağ bekte de Kamil Ahmet oynamalı Tolga oradan baya içeri giriyor Pereira oynarsa dağılır fizik olarak bitik zaten Tolga ezer Pereirayı.

Dip.Ing.Mag.
23.10.2017, 14:41
formu düsük olanlar düzelip kendilerine gelene Kadar su kadroda israr edilmeli:

bu mac icin su kadro en idealidir.

_______________Onur________________
Kamil Ahmet___Ugur_____Hubocan___Mas
___________Kuca_____Onazi___________
Abdülkadir_______Yusuf__________Castillo
_____________Rodallega______________

61_Hasan_69
23.10.2017, 14:51
bbbaaaaaaaahhahahhahahahaha
ya su tg ve su herifin pesinden gidenler var ya anlamiyorum onlari gerçekten bee...
61_Hasan_69 yapma etme birak bunlari lütfen yaa... hatâni kabul et ayib ediysin yagismay saa =)

Sefer reis ben TG ile hareket etmeyeli bayağı zaman oldu. Ama orada halen sevdiğim abilerim kardeşlerim var. Yanlislarina her daim yanlış derim ama dogrularinida savunurum yani.

hay1699
23.10.2017, 14:52
Yusuf cezalı değil mi?

Faruk BERBER
23.10.2017, 14:56
Yusuf cezalı değil mi?

Kupada çekecek diye biliyorum.

Dip.Ing.Mag.
23.10.2017, 14:56
Yusuf cezalı değil mi?

kupa macinda cekecek cezasini

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 14:58
Tudor 3-4-2-1 sistemiyle oynatirsa bu halimize rağmen kazaniriz diye düşünüyorum.
Ama Onazi Kucka ve aklı basında bir Sosa orta üçlüsü ile..
Ha Sosanin cidden sorunları varsa da Yazici oynamalı.

________________Muslera_____________

Maicon________Denayer________Serdar

Mariano___Fernando___Ndiaye___Tolga

_________Feghouli____?(Belhanda)______

________________Gomis_________________

Oynattığı sistem bu Tudorun.
Feghouli ve Belhandayi sağ iç ve sol iç olarak forvete yakın oynatıyor.
Yani sağ kanadi boylu boyuna 33 yaşındaki Marianoya, sol kanadı da eşek gibi koşan Tolgaya bırakıyor.
Bu maçta Belhanda cezalı.
Büyük ihtimalle Selçuk oynar.
Ön tarafa da Ndiayeyi atar.
Ve cincon takımının sok preslerini başlatan Ndiayeyi de bitirir.
Belhandanin yeri için abiyane tabirle baya kazma Ndiaye.
10 sut atar 1 tanesi kaleyi bulur.
Düzgün pas veremez.
İnceci değildir.
Aslinda Tudor bu sistemle Feghouli ve Belhandayi tamamen etkisiz hale getiriyor.
Gomise de ver birebir de Akbaşi.
En iyi o savaşır bu adamla.

Gelelim bize.
Riza fantezi yapmaz ise çıkacak kadro su olmalıdır.

________________Onur________________

Perreira____Uğur____Akbaş____Tomas

___________Kucka____Onazi__________

Abdülkadir______Sosa________Castillo

________________Rodallega___________

Yine söylüyorum.
Öyle ya da böyle 2 yıldır Tomas solbek oynadi.
Hem kulüp takimlarinda, hem de milli takımında.
Bu maçta o kanadi defansif olarak idare eder.
Akbaş ve Uğurdan başka stopere benzeyen birsey yok elimizde.
Mecbur ikisi oynamali.
Abdülkadir ile Sosa paslasma üçgenine Kucka da katıldı mi...
Cok rahat tek paslarla kaleye gideriz.
Castillo Marianoyu canindan bezdirir.
Hiç yoktan elini kolunu sallayarak bizim kalemize sürekli bindirmeler yapmasına izin vermez.
Uğur muhakkak Maiconun kornerlerdeki etkinliğini bitirmeli.
Maicon kornerlerde inanilmaz etkili ve yüzdeli bir şekilde kafa vuruyor.

% 50 performansli oynasa bile futbolcularimiz maçı kazanacağımızi düşünüyorum.

Maçın sifresi bu kadro.

5. Hafta sonunda cinconlu bir arkadaşımla sağlam iddaaya girdim. Ilk yenilginizi bizden alacaksınız diye ☺
Nerden bileydim böyle rezil hallere dusecegimizi.
Tudorun fantezileri devam eder ve bu sistemle çıkarsalar karşımıza ben iddaayi kazanırım yine de diye düşünüyorum ☺
3 puan ligi kurtarır.
İnşallah bu bilinçte çıkar futbolcularımız da sahaya.
Aksini düşünmek bile istemiyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
23.10.2017, 15:01
Uğur KÜÇÜK Bu defans geri düşer ve minimum 2 yer. Uğur - Akbaş ligin en kötü stoper ikilisi olabilir :)

Fazlasını atamayız.

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 15:04
Uğur KÜÇÜK Bu defans geri düşer ve minimum 2 yer. Uğur - Akbaş ligin en kötü stoper ikilisi olabilir :)

Fazlasını atamayız.Yok ki elde kimse yok.
Ben Duricayi sileli çok oldu.
Onuru da sildim ama Estebanin psikolojik sorunlarindan dolayı yine de kaleyi ona verdim.
Roman Neudstater gibi kız gibi bir stoper bile adım artırmadı Gomise ☺
Akbaş ve Uğur bu işi kurtarır emin ol ☺

Faruk BERBER
23.10.2017, 15:09
Yok ki elde kimse yok.
Ben Duricayi sileli çok oldu.
Onuru da sildim ama Estebanin psikolojik sorunlarindan dolayı yine de kaleyi ona verdim.
Roman Neudstater gibi kız gibi bir stoper bile adım artırmadı Gomise ☺
Akbaş ve Uğur bu işi kurtarır emin ol ☺

Kız gibi ama oynamayı biliyor, Rusya'dan geldi.

Senin yazdığın iki oyuncu da sakar ve panik oyuncular. Düşüp bayılacak gibi oynuyorlar sürekli :)

Durica ikisini de donunda sallar. "İyi bir hazırlık süreci ile" Gomis'e baskınlık kurabilecek tek stoper o. Akbaş için tam penaltı yapmalık maç oynarsa.

oksoholu
23.10.2017, 15:10
_______________Onur________________
Perera___Ugur_____Durica___Hubocan
___________Kucka_____Okay___________
Abdülkadir_______ Sosa___ Castillo
Rodallega

Bu hafta el mahkum bu kadro ile çıkacaklar başka bir alternatifleri yok Yusuf mas akbaş cezalı belki de haftalardır beklediğim kadro mecburi sahada olacak

Arda'
23.10.2017, 15:11
Uğur KÜÇÜK Hubocan 2 yıldır sol bek oynamıyor. Geçen sezon Marsilyada 8 maç stoper, 5 maç sol bek, 1 maç sağ bek oynamış. Bi önceki sezon Zenitte 24 maç stoper oynamış sol bek oynadığı maç yok adam stoper yani. Ayrıca geçen sezon Marsilyada Gomis ile beraber oynadılar Gomisi en iyi tanıyan adamdır kadromuzda onun için stoper Hubocan sol bek Akbaş daha mantıklı.

https://www.transfermarkt.com.tr/tomas-hubocan/leistungsdaten/spieler/63252/plus/0?saison=2016

https://www.transfermarkt.com.tr/tomas-hubocan/leistungsdaten/spieler/63252/plus/0?saison=2015

Süper Golcü
23.10.2017, 15:15
Kuçka hariç 6 gol yiyen kadro.

kucka gelsin 3 yeriz :D

Süper Golcü
23.10.2017, 15:17
Kız gibi ama oynamayı biliyor, Rusya'dan geldi.

Senin yazdığın iki oyuncu da sakar ve panik oyuncular. Düşüp bayılacak gibi oynuyorlar sürekli :)

Durica ikisini de donunda sallar. "İyi bir hazırlık süreci ile" Gomis'e baskınlık kurabilecek tek stoper o. Akbaş için tam penaltı yapmalık maç oynarsa.

bırakın gomisi gs yi , ben akbaşın hata yapmadığı ya da gol yediğimiz pozisyonun içinde olmadığı bir maç gerçekten bilmiyorum, bence ptt1. lig seviyesinde akbaş, hatta kendini geliştirmezse, 2 seneye 2. lig de oynar cv si bile kurtarmaz, o derece beğenmiyorum malesef :D

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 15:19
arda
Adam zaten mevki olarak orjinal stoper.
Ama sakatliktan sonra stoper hic oynamadi.
Nerdeyse de 1 yılı askin süredir de hem milli takim hem de Marsilyada solbek oynadı.
Stoper performansını eğer kupada izlersek olumlu ya da olumsuz konuşuruz hep beraber.
Ama bana çok dengesiz bir futbolcu gibi geliyor.
Gomisi tanıması da bizim için avantaj olduğu kadar, Gomis için de avantaj.
Tüm zaaflarını bilir Tomasin Gomis.
Gomis akıllı adam.
Ama Akbaş solbek, Hubocan stoper de olursa cok fazla laf etmem.

Bu arada sadece Mas sarı kart cezalisi forum ahalisi.
Biri Akbaş cezalı yaziyor.
Bir tanesi Okay cezali yaziyor.
Bir tanesi Uğur cezali yazıyor ☺
Yok öyle birşey ☺

Yazıcı ve Sosa da kırmızı kart cezalarını Çorum belediye maçında çekecekler ve Cincon maçında oynayacak durumda olacaklar.
Sadece Mas Sari kart cezalisi ☺

Süper Golcü
23.10.2017, 15:21
onur
perreria-okay-durica-hubo
kucka-onazi
abdül-yusuf-castillo
rodellega

aslında bu maçta burağı görmek isterim, gs ye karşı gomise karşı kendini kanıtlamak istiyicektir %60 ını veriyorsa %100 ünü vermeye çalışır, bu maçta oynasın bu maçta da lay lay lom geçer sadece bitiricilik kovalarsa zaten bundan sonra daha fazlasını yapamayacağı anlamına gelir, burağı da son kez anlamış oluruz ne seviyede olduğunu

bu kadro daha geniş bir kitleyi tatmin edebilir diye düşünüyorum,

onur
hubo-okay-durica
olcay-kucka-onazi-castillo
abdül-yusuf
roda
bu da benim son dönemin favori dizilişinden oluşan hayalimdeki kadro, bence bizim takıma o kadar uygun ki, keşke uygulayabilseköne geçtiğimiz anda kucka ile yusufu birer pozisyon geri çektik mi mis gibi 4-5-1 e döneriz :D

ucurum
23.10.2017, 15:30
Kuckanın dönmesinden değil de ilk golü atmasından korkuyorum

Gürkan Asma
23.10.2017, 15:32
Kuckanın dönmesinden değil de ilk golü atmasından korkuyorum

Atınca yine 3 yiyoruz , atmayınca daha mı iyi :D

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 15:39
Faruk BERBER
Akbaş konusunda kabulüm ama Uğur şuan çölde vaha gibi tek stopere benzeyen adam.
Durica gerçekten çok kötü.
Ayni sekilde hemserisi ve milli takımdan arkadaşı Skrtel de rezil.
Hadi sabotajcı değil ona da kabulüm.
Ama bu maç intihar olur Durica.
Oynarsa cidden maçı Gomis hattrick ile tamamlar gibi geliyor bana.
Tomas kupa maçında stoper oynasın bir görelim.
En olmadi Tomas ve Uğur Stoper olur, Akbaş da bu maçlık solbeki idare eder.
Hic yoktan oturması gereken stoper ikilimiz belli olur.
Durica da Ndoye gibi.
Futbol bırakmış onu.
Emeklilik modunda sezon sonuna kadar Ndoye ile beraber antremanda takilirlar ☺

M.ALİ ÇOKLUK
23.10.2017, 16:16
Biletler ne zaman satışa çıkar bi açıklama geldi mi.Bilgisi olan var mı

Gurpas
23.10.2017, 16:23
aslında her şey iyi başlamıştı

Nadir Bekar
23.10.2017, 16:46
Tudor 3-4-2-1 sistemiyle oynatirsa bu halimize rağmen kazaniriz diye düşünüyorum.

Yani sağ kanadi boylu boyuna 33 yaşındaki Marianoya, sol kanadı da eşek gibi koşan Tolgaya bırakıyor.
Düzgün pas veremez.
İnceci değildir.
Aslinda Tudor bu sistemle Feghouli ve Belhandayi tamamen etkisiz hale getiriyor.

Gelelim bize.

Yine söylüyorum.
Mecbur ikisi oynamali.
Hiç yoktan elini kolunu sallayarak bizim kalemize sürekli bindirmeler yapmasına izin vermez.

Maçın sifresi bu kadro.

5. Hafta sonunda cinconlu bir arkadaşımla sağlam iddaaya girdim. Ilk yenilginizi bizden alacaksınız diye ☺
Tudorun fantezileri devam eder ve bu sistemle çıkarsalar karşımıza ben iddaayi kazanırım yine de diye düşünüyorum ☺
3 puan ligi kurtarır.

5. hafta sonunda ben de bir cinconluyla iddiaya girdim, ama hala iddiayı kazanacağımı düşünüyorum.

Süper Golcü
23.10.2017, 16:46
burak yokmuş galatasaray maçında sağ arka adelede zedelenme varmış :D

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 16:49

Ben de ona yanıyorum
Ne olduysa Alanya maçından sonra oldu

Fener maçında 2 kez öne geçtik. Ersun yüzünden son dakikalarda 2 puan verdik. Bongonda ve Rodellagayı soksa dağıtırdık.
Göztepe maçında şahane golle öne geçtik yenildik.
Başakşehir'de 2 kez öne geçtik. Son 10 dakikada 2 puan verdik.
Alanya maçında 3-0'dan verdik.
Beşiktaş maçında 2 kez geriden geldik. Rodellaga 90+2'de yerden vurabilse 3 puanı kapıyorduk.

Tüm bunları üst üste koyunca şanssızlık ve uğursuzluk da yok değil.

GS maçıyla birlikte çıkışa geçelim de bu şanssızlık bitsin inşallah
Trabzon aşkıyla herkes stadyuma

Süper Golcü
23.10.2017, 16:56
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1636448_Trabzonspor.jpg

Td: Thomas Tuchel

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 16:59
5. hafta sonunda ben de bir cinconluyla iddiaya girdim, ama hala iddiayı kazanacağımı düşünüyorum.İnşallah beraber kazaniriz ☺
İddaa oranlari açıklanmış.
Tam beraberlik kokuyor maç oranlara göre.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171023/543df47988aa023371dfd1397e444786.jpg

celaledtin
23.10.2017, 17:01
Vurçaz kırçaz bu maçıda alıçaz.

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 17:18
Rıza Çalımbay....
Kucka çok önemli bir oyuncu. Ona çok ihtiyacımız var bu dönem. Ama Gs maçında da sakatlığından dolayı bizimle olamayacak.
Burak Yilmaz sakatlığından dolayi Gs maçında yer almayacak. En az 2 - 3 hafta aramızda yer almayacak.
Tomas Hubocan da sakat. Yetistirmeye çalışıyoruz ama onunda Gs maçında oynaması zor.
Mas sarı kart cezalisi.
Kupa maçında oynamayan oyuncularimi görmek adina hepsine sans vereceğim.
ASPOR Idman Öncesi Mini Röportajından duyduklarim..

DeAgLeMaNyAq
23.10.2017, 17:22
Kucka kesin yokmuş Hubocan'ın da olmama ihtimali var. Bu durumda tandem Uğur ve Durica'ya dönecek gibi Mustafa da solbeke kayacak...

worldmaster
23.10.2017, 17:26

Böyle hayal kirikligina ugradigim olmamistir Trabzonspor'la ilgili. 2005-2006 ve 2010-2011 de bile bu kadar hayal kirikligi yasamadim.
Gercekten son yillarin en iyi kadrosu ve kagit ustunde iyi bir teknik direktor ve beklentileri yukselten bir baskan vardi.

Hala inanamiyorum duruma.

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 17:28
Çörekçi ve Abdurrahim diğeri de Batuhan mıydı bu üçü Çorum'da oynasın, denensin

tristram
23.10.2017, 17:30
..............esteban veya onur farketmez...............
pereira......durica veya ugur farketmez........hubocan(mustafa)................. mas

.................kucka.........onazi(okay)........ ..............

abdulkadir................sosa(yusuf)............. ..........castillo

..........................rodallega............... .................

sezon basindan bu yana ozellikle ileri dortluyu bu sekilde neredeyse hic denemedik.bu takimin ileride top tutmasi icin top kontrolu nedir bilmeyen kutuk burak ve teknik kapasitesi olmayan olcay'in acilen kesik yemeleri gerekiyor...cok sukur kisa surelide olsa burak'tan dogal yollarla kurtulduk,insallah devre arasina kadar iyilesemez..iddia ediyorum bu dortlu bu ligin en kaliteli hucumcu grubudur...abdulkadir ve castillo karsisinda perte cikmayacak bocalamayacak bek tanimiyorum..ayni sekilde kafasini genclerbirligi macindaki gibi kafasini futbola vermis sosa bu ligin en efektif 10 numaralarindan biridir..ama biz 9 haftada bir kez olsun bu dortluyu yanyana oynatmadik..yahu arkadas futbol dedigin sey iyi futbolcularla bir seye benziyor..bu kadroyu cok degil ligin sonuna kadar denesinler en az5-6 mac galip gelmezse gelin suratima tukurun..orta sahada onazi okay degisikligi yapilabilir..ayni sekilde kendi evimizdeki kolay maclarda onazi ve okay'in yerine yusuf denenebilir..
tek sikinti defansin gobegindeki kamiller..onlarida cakili oynatirsak en azindan az gol yeriz..orta sahaya gelmelerini dahi yasaklamaliyiz.. bolgeye 2 stoper gerekirken koca yaz boyunca serdar tascinin pesinden kosanlara da selam olsun..yedigimiz gollerin yarisi size girsin..

TSemih61
23.10.2017, 17:30
Kucka, Sosa ve Burak'ın olmaması bizim için çok büyük avantaj. Rıza Hoca 4 ayak üstüne düştü. Oynatmasa dert oynatsa daha büyük dert idi. Çok büyük fırsat var, hep GS'ye darbe vururuz hem de bu maçı kazanırsak takımın özgüveni artar, oynamayan "yıldız" oyunculara da iyi bir ders verilmiş olur.

Bu arada bazıları Türkiye Kupası'nda artık cezalar silinmiyor diyor. Ona istinaden Sosa oynamayacak yazdım. Oynarsa derbi diye daha istekli olur belki. İlk oynadığı maçlardaki performansı işe yarar ama diğer türlü takımı kitliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2017, 17:32
Kucka, Sosa ve Burak'ın olmaması bizim için çok büyük avantaj. Rıza Hoca 4 ayak üstüne düştü. Oynatmasa dert oynatsa daha büyük dert idi. Çok büyük fırsat var, hep GS'ye darbe vururuz hem de bu maçı kazanırsak takımın özgüveni artar, oynamayan "yıldız" oyunculara da iyi bir ders verilmiş olur.

Aynen öyle.
Her şerde bir hayır vardır.

Yunus Danışmaz
23.10.2017, 17:40
Şu maçı alrısak taraftar herşeyi unutur takımla ilgili ( başkan hariç ) , ama alabilir miyiz? Rıca Hoca'nın tercihleri yerinde olursa alırız bence. Ve alırsak namağlup lideri yenmiş olmanın gazıyla çıkışa geçeriz diye düşünüyorum. En önemlisi bu galibiyet , galip gelme alışkanlığını başlatır inşallah.

Faruk BERBER
23.10.2017, 17:42
Şu maçı alrısak taraftar herşeyi unutur takımla ilgili ( başkan hariç ) , ama alabilir miyiz? Rıca Hoca'nın tercihleri yerinde olursa alırız bence. Ve alırsak namağlup lideri yenmiş olmanın gazıyla çıkışa geçeriz diye düşünüyorum. En önemlisi bu galibiyet , galip gelme alışkanlığını başlatır inşallah.

Seri olayı biraz sıkıntı, hemen sonrasında Kayserispor deplasmanı var. Çok formda ve tehlikeli bir takım.

İnsanlar direkt isme bakıp yana 3 puan yazmayı seviyor ama işler öyle yürümüyor maalesef. Mesela Kayserispor'u hiç izlememiş birçok kişi o maçtan 3 puan bekleyecek hemen :)

Yunus Danışmaz
23.10.2017, 17:47
Seri olayı biraz sıkıntı, hemen sonrasında Kayserispor deplasmanı var. Çok formda ve tehlikeli bir takım.

İnsanlar direkt isme bakıp yana 3 puan yazmayı seviyor ama işler öyle yürümüyor maalesef. Mesela Kayserispor'u hiç izlememiş birçok kişi o maçtan 3 puan bekleyecek hemen :)

Abi sezon başından beri dediğimiz şey , kağıt üstünde takım çok iyi, hatta şimdiye kadar ki en iyi Trabzon diyenler bile var. Bence gs yi yenersek, o gazla en azından 4-5 hafta gitmemiz lazım. Çünkü takımda o güç var ama kendine güven yok. Beşiktaş, fener yada başakşehir karşısındaki Trabzon, kayseriyi yenemez mi sence? Bence yener, yenmeli! Ama öncelikle o alışkanlık ve güven önemli.

UĞUR DURTAŞ
23.10.2017, 17:52
sağlam duyum.
maçın hakemi.
halis özkahya.

Ogün YAZICI
23.10.2017, 17:59
sağlam duyum.
maçın hakemi.
halis özkahya.

%99.9

Sefer A.
23.10.2017, 18:06
iyi mi kötü bilemedim... bizi hep biçer de gsye karsi tutumu nasildir bilmiyorum... bence bizim için kötü yine de...
Ümit Öztürk yavas yavas bu karsilasmalara atanmali...

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 18:09
sağlam duyum.
maçın hakemi.
halis özkahya.
%99.9Gecen sene 2-0 kazandığımız Gs maçının hakemi de Halis Ozkahyaydi.
Sunu taraftar anlamadi hala.
Bjk harici alenen kollanan bir takim yok su dönemde.
Feto operasyonundan sonra, sikeyi aklamak için gelen Tffnin tüm önemli yerlerindeki adamlar 8jkli.
Gsnin 100 yillik tarihinin en güçsüz olduğu Tff budur.
Aksini kimse ispatlayamaz.
Dürüst olalim..
Bak bu aksam Mete maçı alip verecek Besiktasa.
Bugün Gsye pankart soruşturması da açıldı.
Cincondan nefret ederim ama hakeme kalmadan bizimkiler adam gibi oynarsa maçı alırız.
Eski yılları unutuyoruz.
Evet yine hatalar oldu oluyor aleyhimize ama alenen dogranmiyoruz eskisi gibi.
Hakemi en son konusacak insanlariz şuan..

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 18:18
mete nereye veriyor yaa,, bjk epey zorlansa da kazanir... basak tirtBeşiktaş lehine yazicaktim yanlis olmuş.
Basaksehiri bu aksam izlemeden pesin konuşma.
Hakem etki etmezse mac Basaksehirin. En kötü beraberlik.

Travelair
23.10.2017, 18:28
Bazı takımlara yakın olan hakemler olduğu gibi aynı zamanda konjonktüre de bakılıyor fikrindeyim

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 18:36
Bazı takımlara yakın olan hakemler olduğu gibi aynı zamanda konjonktüre de bakılıyor fikrindeyimOlay bu kadar basit aslinda.
Ve su dönem Fiko hariç herkes Tffyi değiştirmek için savaşıyor.
Buradan bile anlaşılacak kadar kolay bir mevzu aslında bu durum.
Dun Fiko da bu ülkenin derbileri Bjk - Gs ve Bjk - Fener maçlarıdır demis özel röportajında.
Demirören tekrar Beşiktaş başkanı olur mu sorusuna da Tff başkanı her zaman orada kalmalı ve kalacaktır diye cevap vermiş.
Ve en son bu yıl da sampiyon olacağız. Baska caremiz yok. Avrupadaki pastadan nasiplenmemiz için yine sampiyon olmamız lazim ve de olacağız demiş.
Fikoyu bu kadar iddaali konuşturan biz değiliz herhalde.
2 yıldır bu ligde alenen açık bir sekilde her maç attıkları tekmelere rağmen kırmızı kart görmeyen tek takımdir kargalar.
Bu haftadan sonra da ipleri sessizce ve derinden ellerine alırlar.

gurur6134
23.10.2017, 19:02
Duricayi sahada gormek istemiyorum ben gerekirse sol bek bongondo oynasin ona bile raziyim..

Sefer A.
23.10.2017, 19:20
Beşiktaş lehine yazicaktim yanlis olmuş.
Basaksehiri bu aksam izlemeden pesin konuşma.
Hakem etki etmezse mac Basaksehirin. En kötü beraberlik.
Bu yazdigina göre hakeme ragmen basak en az 1 puan alir :D sanmiyorum, en iyi ihtimal 1p alir belki...
ve bjk bu sene sampiyon falan olamaz, ligimizde artik kimseyi 3 sene üst üste sampiyon yapmazlar yaptirmazlar

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 19:22
https://youtu.be/8XbtTPdTS2k
0.14 - 0.18 arası konuşman yüzünden hiçbir zaman büyük bir takım hocası olamayacaksın Rıza Çalımbay.
Neymiş 2. Yari Malatya maçında iyi oynamışız.
Ulan 1 tane organize atağın yok.
1 tane yarim yamalak da olsa pozisyonun yok.
Nasıl iyi oynadık Riza Calimbay ?

ucurum
23.10.2017, 19:25
Futbol, satranç, dama, saklambaç, basketbol, tik tak to ve niceleri...

Ortadan hücum edeceksin...

Zayıf bir takımsan, kanatları kullanırsın.

Topa sahip olacaksın...

Zayıf bir takımsan uzun top oynarsın

Top ayakla oynanır yerden oynayacaksın...

Zayıfsan topu havaya dikersin

Trabzonspor, güçlü bir takım olmak istiyorsa:

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1636501_Trabzonspor.jpg

Mert Oğuzlu61
23.10.2017, 19:50
12 sayfadır yazılan kadroların çoğunda Sosa ismi var. Bu adam Malatya maçında bizi satmadı mı ? Oyundan çıkarken yüzünde en ufak pişmanlık veya utanç belirtisi yoktu. Göstere göstere kendini attırdı ve yürüye yürüye çıktı gitti.

Oynamak istemiyorum demek yerine bu yolu tercih etti, karakterini ortaya koydu. Kadrolardan Sosa yı silmek için Gs maçında ilk 10 dakikada hem penaltı hem kırmızı kart performansı mı bekliyorsunuz ?

_______onazi
_____bero__yusuf
__abdül______castillo
________roda

Şu kadroyu oturtalım, işimize bakalım. Sahada maç satan oyuncu izlemek istemiyorum, yenileceksek de savaşarak yenilelim. Formayı hak edenler giysin. Okay, Olcay, Sosa kulübeye geçsinler.

Berke6198
23.10.2017, 20:59
bu kadar kaos içinde motive olacak taraf gs değil biziz bu yüzden motivasyon avantajı bizde çünkü kaos demek itici güç demek bu itici güç daha da motive eder rıza buna el atacaktır mantıklı ve kağıt üzerinde düşünürsek stoperler şu bu malesef berbat ama takım oyunu motivasyon faktörleri çok önemli
Özgüven önemli şeydir. Tribüne gidecek taraftarda da takımımızda da skor 3-0 olsa bile kazanmaya dair olan güven inanılmaz yerlerde. Son 20 yılda Trabzonspor hiçbir zaman maçlarına bu kadar psikolojik handikaplı şekilde çıkmamıştır herhalde. O kazanma duygusu, inancı ve hissi önemlidir. Takım kazanabiliyor olsa 2-0 gerideyken bile ateşleyici bir sahne yaşandığı an yeniden dirilir, tepki gösterir. İşte bizde bu hiç yok. Ufukta galibiyet görmüyorum.

gurur6134
23.10.2017, 21:00
12 sayfadır yazılan kadroların çoğunda Sosa ismi var. Bu adam Malatya maçında bizi satmadı mı ? Oyundan çıkarken yüzünde en ufak pişmanlık veya utanç belirtisi yoktu. Göstere göstere kendini attırdı ve yürüye yürüye çıktı gitti.

Oynamak istemiyorum demek yerine bu yolu tercih etti, karakterini ortaya koydu. Kadrolardan Sosa yı silmek için Gs maçında ilk 10 dakikada hem penaltı hem kırmızı kart performansı mı bekliyorsunuz ?

_______onazi
_____bero__yusuf
__abdül______castillo
________roda

Şu kadroyu oturtalım, işimize bakalım. Sahada maç satan oyuncu izlemek istemiyorum, yenileceksek de savaşarak yenilelim. Formayı hak edenler giysin. Okay, Olcay, Sosa kulübeye geçsinler.

Agir bir para cezasi verilmedikce cok daha yapar bunlari verilecegini de sanmiyorum.resmen sahipsiz kaldi klup at sahibine gore kisner..

gurur6134
23.10.2017, 21:01
Vira bu mac icin kareografi hazirliyordu aman dikkat etsinler rocky rambo falan yapmasinlar fetocu olmasinlar sonra onlarda:)

selcuk
23.10.2017, 21:04
Vira bu mac icin kareografi hazirliyordu aman dikkat etsinler rocky rambo falan yapmasinlar fetocu olmasinlar sonra onlarda:)

bizim kendi degerlerimiz oldugundan böyle bir tehlike yoktur

Gürkan Asma
23.10.2017, 21:13
O değil de kucka nın oynama ihtimali düşükmüş, hoca öyle diyor. İnşallah oynar bu maç.

Ertan OKUMUŞ
23.10.2017, 21:27
Takımın gerçek sahipleri doldursun o gün tribünleri maç seyretmek için değil yanlış anlamayın bu sevginin ne olduğunu,bu takımın bizim icin ne değer ifade ettiğini tüm ülkeye haykırsın maçla ilgilenmeksizin..imkanım olsa inanın o gün orda olur maçı seyretmeksizin boğazım düğümleninceye kadar duygularımı aktarmaya çalışırdım,biliyorum ki onunda beni duymaya,duygularımı haykırmama ihtiyacı var..maç mı dediniz? canı cehenneme ,sevgilim aşkım gözümün nuru bekliyor orda beni ve ben duymak istiyorum "geleceğini biliyordum " demesini....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alper*
23.10.2017, 21:31
Eskiden takıma sinirlenip inşallah yeniliriz de bir şeyler değişir derdim, şimdi o bile içimden gelmiyor.

Valla spor kanalı bile açtığım yok.

alper*
23.10.2017, 21:32
Zaten BMN olmasa Trabzonspor'la bağım çoktan kopmuştu.

Arda'
23.10.2017, 21:35
Kucka yoksa geçmiş olsun orta sahaları çok güçlü ezerler bizi hem fizik hem oyun olarak Kucka çok önemliydi Bero falan oynasın bari.

selcuk
23.10.2017, 22:03
Zaten BMN olmasa Trabzonspor'la bağım çoktan kopmuştu.

günahimiz neydi

TSemih61
23.10.2017, 22:07
Hala mı Kucka :D Adam Alanya maçında Efecan kadar müdahil olamadı oyuna. Bu da onun ayıbı olsun zaten. Belki büyük maç diye mücadele eder bir şey diyemem BJK maçında vasatın üstü oynamıştı ama bu adamın olduğu ortasaha yol geçen hanı olur. 10-8 karışımı oynasın ya da nasıl Saul veya Koke 4-4-2'nin kanadında oynuyor o şekilde oynasın. Adam geçmesi ve top sürmesi nispeten iyi. Oyun görüşü olmadan, çok basit top kayıpları yaparak 8 numara oynaması takımın aleyhine oluyor.

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 22:13
Hala mı Kucka :D Adam Alanya maçında Efecan kadar müdahil olamadı oyuna. Bu da onun ayıbı olsun zaten. Belki büyük maç diye mücadele eder bir şey diyemem BJK maçında vasatın üstü oynamıştı ama bu adamın olduğu ortasaha yol geçen hanı olur. 10-8 karışımı oynasın ya da nasıl Saul veya Koke 4-4-2'nin kanadında oynuyor o şekilde oynasın. Adam geçmesi ve top sürmesi nispeten iyi. Oyun görüşü olmadan, çok basit top kayıpları yaparak 8 numara oynaması takımın aleyhine oluyor.Oyun görüşü olan Okayi da görüyoruz hocam.
Kucka eğer harbiden yetişmezse Gs güle oynaya kazanir.
Biri su Riza Calimbaya Onazinin 6 numara olduğunu söylesin.
Bu da Okaydan 6 yaratmaya çalışıyor.
Olmuyor, olmuyor, olmuyor.
Bir türlü basmadi kafaları şuna..
Gelen gideni aratır.
Çoğu kişi kizacak ama bu takim Ersunu mumla arayacak...

Faruk BERBER
23.10.2017, 22:14
kucka neden yok? kim kaldı geriye.

Sakat.

kopeli
23.10.2017, 22:20
Sakat.
çok kötü oldu. selcuk-fernando-n'diaye-tolga bayagı güclü kalıyor bize oranla. tabi futbol bu, erken bir gol bulup defansa yatarız, gs'de buldugunu atamaz kazanırız ama erken bir gol yersek ciddi sıkıntı çıkar.

Soner Albayrak
23.10.2017, 22:24
Gs orta sahasıyla boğuşabilecek tek adam Kucka idi.

selcuk
23.10.2017, 22:28
bu mac 3-1 bizim

TSemih61
23.10.2017, 22:29
Oyun görüşü olan Okayi da görüyoruz hocam.
Kucka eğer harbiden yetişmezse Gs güle oynaya kazanir.
Biri su Riza Calimbaya Onazinin 6 numara olduğunu söylesin.
Bu da Okaydan 6 yaratmaya çalışıyor.
Olmuyor, olmuyor, olmuyor.
şBir türlü basmadi kafaları şuna..
Gelen gideni aratır.
Çoğu kişi kizacak ama bu takim Ersunu mumla arayacak...

Okay her anlamda üstün bana göre Kucka'dan. İlk haftalardaki rezalet performansını geride bıraktı, biraz geç forma giriyor onun kronik problemi ama insanlar nasıl mimlediyse her maç en önce ona sövülüyor. Son haftalarda özellikle ileri geri çok iyi çalışıyor. Daha değişik karakterde bir oyun ortaya koymaya çalışıyor, yeri geliyor rakibin ortalarını kesiyor savunmada(Hatta gol de atıyor kendi kalesine. :) ) yeri geliyor topu ileri taşıyor. Aynı zamanda dikine oynamayı da seviyor, uzun pas da deniyor bu aralar sık sık ama pek isabetli olduğu söylenemez. Burda detaylı yazardım ne yapıp yapmadığını ama gerek yok.

Ayrıca takımın ana problemi, oyuncuların birbirinden bağımsız oynaması. Takım halinde savunma yapmıyoruz. Bireysel olarak kim ne kadar iyi oynarsa oynasın bir işe yaramıyor. Burak efendi rakibin pas bağlantılarını kesmek için pozisyon bile almıyor, sadece bunu söyliyim gerisini anlatmaya gerek yok. Şundan 3-4 hafta öncesine kadar Sosa takımın en çok top kapan ismiydi bu bile ne kadar kötü durumda olduğumuzu ortaya koyuyor. Sosa'nın takıma küsmesine ve isteksiz olmasına o yüzden fazla kızamıyorum. Adam baktı ki takımı takan yok ben niye yırtayım kendimi dedi.

Kucka yerine de Bero oynasın, en azından sahada güreşir faul filan yapar. :D Kucka rakibi izlemekle yetiniyor sadece. BJK maçında Talisca'nın golünde yaptığı gibi, adamları kovalamıyor bile o kadar umursamaz biri. Takımı küçük görüyor.

Bu arada Las Palmas takımı ile bizim takım çok benzeşiyor, son 3-4 maçlarını izledim bizimle aynı probleme sahipler. Bireysel olarak oyuncuları iyi ama takım savunması denen bir şey yok. Ortasahaları çok yumuşak bizde olduğu gibi. Agresiflik sıfır takımda. Herkes ayrı telden çalıyor. O yüzden gol manyağı oldular. İspanya'daki muadilimiz o.

TSemih61
23.10.2017, 22:31
bu mac 3-1 bizim
Bizim takım gol atarsa kaza bela bir daha hücuma çıkmaya cesaret edemez. Kontra atak bile oynamayız şahsen. İleri şişir dur. Buraya yazıyorum. :D

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 22:33
@TsSemih61
Saygı duyuyorum.
Yeteneği ölçüsünde mücadele ediyor Okay.
Ve son Malatya maçında hirsindan skora isyan eden tek adamdı ama...
Şimdi istatistiki bilgiyi bulamadım ama süperligde bu sezon bir maçta en çok pas hatası yapan oyuncu oldu Okay Malatya maçında.
Takımın bireysel olarak kalitesi artınca Okayin kapasitesi anlaşıldı bana göre.
Takım olamadık diye bu haldeyiz zaten.
Geçen yil başka oynuyordu kabulüm ama bu sene rezil.

Soner Albayrak
23.10.2017, 22:34
Umutlu olanlar nasıl umutlu olabiliyor?

Takım iki pas yapamıyor, sorun sandığımızdan çok daha büyük. Futbolcuların kafalar gidik, salmışlar kendilerini.

Öyle bir haftada düzelecek bir durum değil bizimkisi.

kopeli
23.10.2017, 22:36
Bizim takım gol atarsa kaza bela bir daha hücuma çıkmaya cesaret edemez. Kontra atak bile oynamayız şahsen. İleri şişir dur. Buraya yazıyorum. :D
ilk golü biz bulalım yeter. bu macı baska sekil kazanamayız cünkü. yada puan alamayız diyeyim.

gs öne gecerse mac tamamen gider.

Uğur KÜÇÜK
23.10.2017, 22:44
Umutlu olanlar nasıl umutlu olabiliyor?

Takım iki pas yapamıyor, sorun sandığımızdan çok daha büyük. Futbolcuların kafalar gidik, salmışlar kendilerini.

Öyle bir haftada düzelecek bir durum değil bizimkisi.Ben Tudorun fantezileri sayesinde ümitliyim bu maçtan.
Adam geldiğinden beri Conte ile her dakika konuşuyormuş.
Aliyor ondan 3-4-2-1 taktiğini.
33 yaşındaki Mariano ve koşmaktan başka bir nanesi olmayan ( benim gözümde ) Tolgadan sağ ve sol kanadı tümüyle kullanmasını bekliyor avel.
Maçı Tudor verecek bize.
Yeter ki takim sonuna kadar mücadele etsin ve sahaya yüreğini koysun.
Büyük maclarda yapti bunu bu sene çokça kez.
Castillo muhakkkak oynamalı bir de bence.

İ. SARAL
23.10.2017, 22:54
Okay varken Kucka'ya 15 milyon € bayılmak dünyanın en komik fıkrası olabilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zafercalikoglu
23.10.2017, 22:54
Castillo oynamalı ama oda oynamalı ki formaya tutunsun

zafercalikoglu
23.10.2017, 22:56
takım pas yapıyor da takım olamıyor sıkıntı orda , bence Rıza hoca kupa maçında kendini iyice belli eder, Ersun 2 yıldan beri yeni takkm gelişiyoruz diye diye bu hallere indik

zafercalikoglu
23.10.2017, 22:58
Ben o kadar dedim ndiyae yi alın diye , ne gerek vardı kucka veya sosaya , birde Visca bu işntamam

Bu akşam Başakşehir çok akıllı oynadı sürekli oyunu soğuttular, Beşiktaş golü yiyince tempo yapınca nerdeyse galip geliyordu , bizde Galatasaray a karşı sabırlı oynamalıyız

bach72
23.10.2017, 23:02
Muharrem gelmezse maça gitmem.

Mehmet Fatih Silik
23.10.2017, 23:09
Hadi bizde bi gudubetlik var da Kargalara ne oldu? 4 mactir böyle bir kadro ile galip gelemiyorlar.

"Bu kadro cok saglam!" , "Bu sene banko sampiyon!" vs. gibi ici bos söylemlere hic kulak asmadim bugüne kadar.

Futbol öyle güzel bir oyun ki aslinda. Hic ummadigin tas bas yarabiliyor.

Bu her maca full konsantre cikman gerektiginin kaniti iste.

Fubol kagit üstünde degl sahada oynaniyor. Büyük yildizlarda getirsen takim olamadiktan sonra hicbirseye yaramaz.

nakzo
23.10.2017, 23:11
Trabzonsporumu asla hayatımdan çıkaramam istanbul takımı gibi davaranarak para harcayarak olmadı olmayacakta kume dusmeyelim yeter seneye yeni bir baslangıc borcları dusurmeye yönelik bir seferberlikle insallah duzluğe çıkarız.

Camia olarak bir SEFERBERLİK BAŞLATMALIYIZ ESKİ BAŞKANLAR (İHO HARİÇ )ORTAK BİR TAVIR DÜŞÜNCEYLE...

Cafer Bulur
23.10.2017, 23:23
takım pas yapıyor da takım olamıyor sıkıntı orda , bence Rıza hoca kupa maçında kendini iyice belli eder, Ersun 2 yıldan beri yeni takkm gelişiyoruz diye diye bu hallere indik

Onur
Kamil Ugur Hubocan Mustafa
Okay(Kucka) Onazi
Castillo Yusuf Bongonda
Rodallega
Benim kadro bu
Pereira bu sezon rezil kamili corum macinda hazirlayip bu macta oynatirim.
Bu macta abdülkadir sonradan girmeli bu macta fizik gücü yüksek oyunculara ihtiyacimiz var.

Bongonda da bu macta oynamali.

Bizi simdiye kadar rezil eden oyuncular kenara gelmeli kadro bu macta degisime ugramali.

Fatih Çelik
23.10.2017, 23:31
O değil de galibiyetin nasıl bir şey olduğunu unuttum. 15 maçta 2 galibiyet mi ne aldık değil mi?

Kadro falan yazasım yok. Ne lanet bi dönem arkadaş.

İ. SARAL
23.10.2017, 23:42
O değil de galibiyetin nasıl bir şey olduğunu unuttum. 15 maçta 2 galibiyet mi ne aldık değil mi?

Kadro falan yazasım yok. Ne lanet bi dönem arkadaş.Aynen. Sabahtan beri 5-6 kere kadro yazmaya başlayıp sildim.

Çağdaş DENİZ
23.10.2017, 23:47
yenseler de yenilseler de mutlu olmayacagım

Fatih Öztürk
23.10.2017, 23:47
Aynen. Sabahtan beri 5-6 kere kadro yazmaya başlayıp sildim.

Esteban, Pereira, Uğur, M.Akbaş, Hubocan, Okay, Onazi, Abdülkadir, Castillo, Damdoy, Rodallega.

Nasi?

Cafer Bulur
23.10.2017, 23:52
Esteban, Pereira, Uğur, M.Akbaş, Hubocan, Okay, Onazi, Abdülkadir, Castillo, Damdoy, Rodallega.

Nasi?

Halen mi pereira adam dökülüyor be artik kesik yemesi lazim.

Abdülkadirde bu macta zayif kalir oynamamali.

Berke6198
23.10.2017, 23:54
Castillo ve Abdülkadir'in oynamadığı her maç saçmalıktan öteye gidemez. Özellikle bu iki oyuncunun ilk 11'de forma bulamamalarının herhangi bir taktiksel veya mantıksal açıklaması da olamaz.

Fatih Öztürk
23.10.2017, 23:55
Halen mi pereira adam dökülüyor be artik kesik yemesi lazim.

Abdülkadirde bu macta zayif kalir oynamamali.

Ne oynadığını, nasıl oynayacağını kestiremeyeceğimiz Kamil'le güçlü hücumcuları çok olan gs'ye karşı napabiliriz?
Kaşarlanmışlar oynayıp rezil olacağımıza Abdülkadir'i ileri geri kullanır gs'nin rahat top yapmasını engelleriz.

Fatih Öztürk
24.10.2017, 00:02
Öncelikle iş ahlakı olan oyuncular oynamalı. Artık ne pahasına olursa olsun adı sanı belli olan kaşarlar süresiz kadro dışı bırakılmalı.

Cafer Bulur
24.10.2017, 00:03
Ne oynadığını, nasıl oynayacağını kestiremeyeceğimiz Kamil'le güçlü hücumcuları çok olan gs'ye karşı napabiliriz?
Kaşarlanmışlar oynayıp rezil olacağımıza Abdülkadir'i ileri geri kullanır gs'nin rahat top yapmasını engelleriz.

Kamil i bongondayi castillo yu corum macinda oynatip hazirlarsan sorun olmaz.

Pereira yi biliyoruzda ne yapiyor?Bu sene yenilen kac golde hatasi var bir düsün.

Kamil ahmet pereira kadar oynar castillo nun olcay dan bongonda nin olcaydan daha iyi oynayacagi gibi.

Fatih Öztürk
24.10.2017, 00:11
Kamil i bongondayi castillo yu corum macinda oynatip hazirlarsan sorun olmaz.

Pereira yi biliyoruzda ne yapiyor?Bu sene yenilen kac golde hatasi var bir düsün.

Kamil ahmet pereira kadar oynar castillo nun olcay dan bongonda nin olcaydan daha iyi oynayacagi gibi.

Ne göbekten ne soldan gidebiliyoruz lakin Pereira'nın gayretleriyle sağ taraftan hücuma iyi çıkışlar yapıyoruz. Pereira'nın gerideki etkisizliği ileri uc elemanlarının geriye yardıma tenezzül etmemelerinden kaynaklanıyor, örneğin Olcay'ın geçen yıl defansa katkısı üst düzeydeyken bu yıl umurunda bile değil.

TSemih61
24.10.2017, 00:14
Kamil oynayabilir de Abdurrahim'i oynatmak riskten öte intihar olur. Karşısında Mariano ve Feghouli gibi çok tecrübeli adamlar olacaktır. Önce TR kupasında sonra daha rahat maçlarda oynatmalıyız. Tabi öncelikle takım savunmasının oturması şart, sonra istediğini monte edip deneyebilirsin. Oyuncular böyle kazanılır. Çaresiz zamanlarda genç oyuncuları öne sürüp hem onu hem kulübü zarara uğratmak yanlış.

Uğur KÜÇÜK
24.10.2017, 00:14
Ne göbekten ne soldan gidebiliyoruz lakin Pereira'nın gayretleriyle sağ taraftan hücuma iyi çıkışlar yapıyoruz. Pereira'nın gerideki etkisizliği ileri uc elemanlarının geriye yardıma tenezzül etmemelerinden kaynaklanıyor, örneğin Olcay'ın geçen yıl defansa katkısı üst düzeydeyken bu yıl umurunda bile değil.Hay ağzına sağlık.
Millet gömüyor Perreirayi da sahtekar Olcay denen varlik ayni Yazıcı gibi gölge presi yapiyor.
Kamili Al Sadd macinda 45 dakika izledik.
O zayıf rakibe bile bir tane hücum bindirmesi yapamadı.
Perreira da olmasa Rizayla kaleye gidemicez.
Şişir ilerde yetenekleriyle birsey yapsinlar diye beklicez takimdan.
Riza beni hic yaniltmadi.
Çift önlibero ile kabız bir futbol oynarız sezon sonuna kadar.
Seneye simdiden adam gibi bir hoca bulalım biz.
Ilk önceliğimiz bu olsun..

Fatih Öztürk
24.10.2017, 00:16
Hay ağzına sağlık.
Millet gömüyor Perreirayi da sahtekar Olcay denen varlik ayni Yazıcı gibi gölge presi yapiyor.
Kamili Al Sadd macinda 45 dakika izledik.
O zayıf rakibe bile bir tane hücum bindirmesi yapamadı.
Perreira da olmasa Rizayla kaleye gidemicez.
Şişir ilerde yetenekleriyle biraey yapsinlar siye beklicez.
Seneye simdiden adam gibi bir hoca bulalım biz.
Ilk önceliğimiz bu olsun..

Aynen kardeşim.

DarkBlooD
24.10.2017, 00:19
Rıza paşa kimseyi yanıltmayıp en çok gol yiyecek takımı sürer sahaya ve boşa kanat oyuncusu yazmayın, gerçek kanat oyuncularını kullanırsak gol yemeyiz ayıbolur, beklere sallayıp duruyonuz, bu adamların önlerinde kimler oynuyor? 10 numara bölgesinde 11 tane adamımız olsa 11 inide oynatacaklar neredeyse, Abdülkadir, Yazıcı, Sosa, Olcay, Kuco bu nedir yahu hilti sanıyorlar takımı.

kayseriliyiz
24.10.2017, 00:26
5-3-1-1 oynayalim

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Fatih Öztürk
24.10.2017, 00:27
Takım defansı önde başlar. Öndeki 4-5 oyuncun laylaylom takılır ayağına top beklerse dk 70'ten sonra Akhisar'a dua edersin 8 atmaması için.
Damdoy iş ahlakı yüksek oyuncu bu maçta on numara pozisyonunda top tutması için oynatabiliriz, araya enfes toplar bırakabilme yeteneği var. Onazi ile Okay yerden havadan top yapmalarına izin vermemeli özellikle Fernando ve Ndiaye adım atmamalı, Abdülkadir bu bölgeye ani girişler yaparak sürpriz şutlarla şaftına kayabilir gs'nin.
Castillo'da kanattan içeri sürekli denemeler yapsın Rodallega bulduğunu muhakkak gol ya da goller yapacaktır. 4-4-2 candır, 4-5-1 heyecan.
Yeter ki şu kaşarlar oynamasın, bugün bilsem gs maçına kaşarlar kadro dışı kalmış hemen passoligi yeniler uçak biletimi alırım o derece.

Cafer Bulur
24.10.2017, 00:33
Takım defansı önde başlar. Öndeki 4-5 oyuncun laylaylom takılır ayağına top beklerse dk 70'ten sonra Akhisar'a dua edersin 8 atmaması için.
Damdoy iş ahlakı yüksek oyuncu bu maçta on numara pozisyonunda top tutması için oynatabiliriz, araya enfes toplar bırakabilme yeteneği var. Onazi ile Okay yerden havadan top yapmalarına izin vermemeli özellikle Fernando ve Ndiaye adım atmamalı, Abdülkadir bu bölgeye ani girişler yaparak sürpriz şutlarla şaftına kayabilir gs'nin.
Castillo'da kanattan içeri sürekli denemeler yapsın Rodallega bulduğunu muhakkak gol ya da goller yapacaktır. 4-4-2 candır, 4-5-1 heyecan.
Yeter ki şu kaşarlar oynamasın, bugün bilsem gs maçına kaşarlar kadro dışı kalmış hemen passoligi yeniler uçak biletimi alırım o derece.
Görünen o ki bu mactan umutlusun.

Sahsen bende bu macta gs ye bir sürpriz yapabilecegimizi düsünüyorum.

Sabirli kararli özverili bir futbol ve iyi bir taraftar destegiyle neden kazanmayalim?

Fatih Öztürk
24.10.2017, 00:39
Görünen o ki bu mactan umutlusun.

Sahsen bende bu macta gs ye bir sürpriz yapabilecegimizi düsünüyorum.

Sabirli kararli özverili bir futbol ve iyi bir taraftar destegiyle neden kazanmayalim?

Maçtan değil hocam her zaman ahlaklı insanlardan umutluyum. Fersah fersah milyonları insanların umutlarına köpek çekerek cebe indirenler beni temsil etmemeli.
Felsefe DİK OYNA ise bunu DİK DURUŞLU insanlar becerecek, afedersin yavşaklar değil.

Cafer Bulur
24.10.2017, 00:42
Maçtan değil hocam her zaman ahlaklı insanlardan umutluyum. Fersah fersah milyonları insanların umutlarına köpek çekerek cebe indirenler beni temsil etmemeli.
Felsefe DİK OYNA ise bunu DİK DURUŞLU insanlar becerecek, afedersin yavşaklar değil.

Ben söyle diyeyim bizim icin corum maci gs macindan cok daha zor gececek.

Fatih Öztürk
24.10.2017, 00:48
Ben söyle diyeyim bizim icin corum maci gs macindan cok daha zor gececek.

Tek maç kupa müsabakaları hele de anadolu deplasmanında her zaman zordur. Moral motivasyon sıfırın altında, elenirsek şaşırmamalı.

Uğur KÜÇÜK
24.10.2017, 00:51
Herkese iyi geceler....https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171023/cd69ecaa84e857281cc1e154e043a567.jpg

Sefa Alış
24.10.2017, 01:10
Usta'nın kader maçı.
Bu maçı alırsak taraftarın öfkesi de alınmış olur.
Futbolcular maç seçip bu maçta ayrı oynayacaktır. Büyük ihtimalle de stad full çeker. Kazanma ihtimalimiz düşük değil 50'ye 50 görüyorum ben.

Erkut Ay
24.10.2017, 01:26
Ndoye yi çoğunuz beğenmiyor istemiyorsunuz belki. ama orta sahada gereken bir futbolcu rakip defansı yoruyor takıma gol ortamı hazırlıyor. iyi paslar atıyor. geçen sezon ikinci yarı faydasınıda görmüştük. Ndoye nin kesilmesi büyük hataydı.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2017, 07:36
Gülmeyi ve sevinmeyi unuttu bu gözler sayende
Pazar akşamı geri getir Trabzonspor'um

celaledtin
24.10.2017, 07:43
Yenelimde şu tecilli fetöcüleri götüstü oturtalım yerlerine. Güya ayağa kalkacakmış penisilvanya çocukları.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2017, 08:03
Yenelimde şu tecilli fetöcüleri götüstü oturtalım yerlerine. Güya ayağa kalkacakmış penisilvanya çocukları.

Dün akşam Aspor'da Dursun ÖZBEK, bizi kanlı terör örgütleriyle bağdaştırmasınlar, alakamız olmaz dedi.

Pazar akşamı bordo mavi formayı giyen oyuncular formanın hakkını verirse yenmemiz sürpriz olmaz.

Şu camiadan şikebahçeden daha çok nefret ediyorum.

ANAOKULU TERK
24.10.2017, 08:08
cimbomun zayıf halkası lato . o bölge maden .
sıkıntı şu , önünde ciğerci , yan tarafında ndiaye var . (üşüyoruz reis ! . sana burun bükenler utansın .)
apo birebirde lato'yu perişan eder , etmesine de ,
(adamım ) ndiaye her yere olduğu gibi , lato'nun bölgesine de , hızır gibi yetişir .
gözlerimin pasını , ancak apo-ndiaye gibi (bana göre first class bir kapışma) silebilir .
merakla bekliyorum .

ama öbür kanat sıkıntı aga .
eleman çok iyi abi . acayip kaçıyor , farkına bile varamıyorsun .
ama önündeki kel kafanın savunması yok .
bak bu bizim hücum için bir artı .(tabi kullanabilirsek )
onun üzerinden , mariano'ya yakalanmadan içe kat edilebilir .
bizde bunu yapacak insan evladı ise , yazıcı'dır .
hatta damdoy insanına (işler tıkırında giderse ) bu görev 70 den sonra bile verilebilir .
bizim manyağı geçen sene bazı maçlarda , resmen içe kat ederken gördüm . gözlerime inanamadım .
ama sonra sıçıp sıvadı tabi ki . ayak sıfır ama olsun . damdoy'dan bahsediyoruz . her an her şey olabilir . göstereceği iyi performansla salaklaşabilir , kötü performansıyla katil dahi olabiliriz . zaten ölmüşüz . deneyin gitsin anasını satayım.

cimbom'a bu iki bölgeden başka yaklaşamaz , gol atamazsın .
defans göbeği iyi , kalecisi iyi , göbek ve göbek deliği çok iyi .
belhanda'nın olmaması , bize yarar diye düşünüyorum .
çünkü feguli'den başka kafası atraksiyona çalışacak,ince görecek elemanları pek yok .
selçuk zararlısı,bizim her maçımızda tehlikeli olmuştur ama o da yedek başlayacaktır .
bu bölgede avantaj bizde .

ancak ayıboğan'la nasıl başedeceksin arkadaş ?
adamda bir bel var . o bel kıvrılıyor , savunmacıyı ekarte ediyor ,
sonra o bel birden hızlanıyor . yardıra yardıra gidiyor .
ve bunu defalarca yapıyor .
defansın atletik olmalı , hızlı olmalı , en önemlisi izbandut gibi güçlü olmalı .
diyeceğim de , bizim edi ile büdü'yü görünce , beni bi hüzün alıyor , amirim !
bizim arka ikili , karaoğlan'ı görünce tırsmazlar inşallah !

beraberlik iyi sonuç , galibiyet ise şam'da kayısı olur .

ucurum
24.10.2017, 08:13
Günaydın şanlı Trabzonspor taraftarı

Şenol Güneş gittiği her takımı ilk başta kademeli olarak şaha kaldırır sonra da kademeli olarak dip yapar

Çünkü kendisi mükemmel bir insandır her potansiyeli tavana çeker ama taktik anlayışı kıttır belli bir noktadan sonra motivasyon edecek bir değer kalmayınca takım çöker

Şenol ile başarı istiyorsanız taktik yapacak kondisyon yükleyecek güçlü bir ekibiniz olacak sonra da gazlama işini Şenol Güneşe bırakacaksınız

Bu yüzden Beşiktaş bu sene şampiyon olamaz gerçi şampiyon zaten belli

Seneye de muhtemelen Ts başına geçer

Trabzonumuzun GS maçından galip gelme ihtimali yok

10 kişi savunma yapıp kontradan gol bulmaya çalışacaktır Rıza hoca

Fatih Özkan
24.10.2017, 08:13
Herkese iyi geceler....https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171023/cd69ecaa84e857281cc1e154e043a567.jpg

Şu görüntüden bile ne kadar uzağız.
İçim yanıyor ulan!
Zerre inancım kalmadı bu gaybanalara!

Tatar Kemal
24.10.2017, 08:49
Değil galibiyet beraberlik bile hayal oldu. ersun'un kadro seçimi konusundaki rezaletleri rıza ile devam ediyor. al birini vur ötekine. gs bu maçta farka koşar. 0-7'lik bir skor hiç için sürpriz.

İ. SARAL
24.10.2017, 09:08
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1636658_Trabzonspor.jpg

Uğur'a hiç güvenmiyorum, Hubocan da sol bekte sırıtıyor. Damdoy iyi oyuncu ama Yusuf da sahada olmalı. Sosa sahtekarına da güvenemiyorum. Hoca nasıl takım çıkartacak, işi zor.

Mert M.
24.10.2017, 09:12
celaledtin

Bir saniye...
Sportif (!) faaliyetlerinden (!) ötürü hiçbir İstanbul takımını sevmiyoruz değil mi? Tamam, kabul; ancaaak...
Kullandığınız tabir kin, öfke, nefret, intikam ve bunun gibi olumsuz ögeler içeriyor ki bunu da son yıllarda ülkeyi yönetenlerde ziyadesiyle görüyoruz.
Kalıba soktuğunuz camia umurumda bile değil ancak, unutmayınız ki, Trabzon şehrinin ülke idaresi anlamında deyim yerindeyse onurlandığı zihniyet ve bunun alt kolları, vakti zamanında, o hakaret ettiğiniz hain grubun elebaşının dizinin dibinden ayrılmıyordu. Şehir şehir gezerlerken o grubun elebaşına şiirler okuyorlardı. Bazı varlıklar sıfırlanmasaydı (!) hiçbiriniz veya hiçbirimiz dönen dümenin farkına varamayacaktık.
Onun için, diyeceğim şudur ki, hani moda ya, insanlarda yanlış algı oluşturmayınız. Bir topluluğa, bir faaliyete veya bir oluşuma karşı yorumda bulunurken kullandığınız jargonların geçmiş zamanda kimlerle ilişkide olduğunu da aklınızda çıkarmayınız.
Bu sözüm sizi araç göstererek, forumda sizin gibi düşünen ve henüz aydınlanmamış kişileredir.
Saygılarımla...

Mehmet BAŞ
24.10.2017, 09:14
Castillo ve Abdülkadir'in oynamadığı her maç saçmalıktan öteye gidemez. Özellikle bu iki oyuncunun ilk 11'de forma bulamamalarının herhangi bir taktiksel veya mantıksal açıklaması da olamaz.

Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum kardeşim.
Bazı arkadaşlar ilk 11'e Abdülkadir'i koymuyorlar. Gerekçesi de fizik olarak ezilirmiş! Bak bak :o
O arkadaşlara şunu sormak istiyorum: ''Beşiktaş maçında Trabzonspor'un en iyisi Abdülkadir değil miydi?''
Başakşehirle birlikte ligin en iyi fizik kondisyona sahip takımı Beşiktaş karşısında ezilmeyen Abdülkadir ezilecekmiş!
Hayal görmeyin arkadaşlar! Abdülkadir yeteneğiyle fiziki açığını fazlası ile kapatıyor. Hatta fiziğini avantaja çeviriyor.
M.Berke kardeşimiz gibi ben de Abdülkadir'in oynamadığı her maçı skandal olarak kabul ediyorum.
Zira bu takımda Abdülkadir kadar dikine futbol oynayabilen, topu yönlendirebilen, mental kapasitesi yüksek kimse yok!
Sosa, Kucka, Burak gibi pahalı dediğimiz adamlar bana göre Abdülkadir'den kat kat geri oyuncular. Bunu artık görelim.

Aynı şekilde Castillo konusunda da M.Berke kardeşimizle aynı fikirdeyim.
Bu takımda kanattan bindirip adam geçme kapasitesine sahip iki oyuncudan biri Castillo'dur. (Diğeri Abdülkadir)
Elimizde bir de Bongonda var. Lakin bu çocuğun takımı pek umursadığını, kendini oyuna verdiğini göremedim. İsteksiz!
Yani istesek de istemesek de bir bakıma elimiz Castillo'ya mahkum! Kaldı ki bu çocuk oynamak, kendini göstermek istiyor.
Türkiye gibi futbolun yavaş oynandığı ülkelerde Castillo gibi çalım becerisi ve hızı olan futbolcular önemlidir.
Fakat biz böyle bir adamı sakatlıktan çıkalı aylar olmasına rağmen kullanmıyoruz. Ve ben her maç kahroluyorum!

Mevcut takıma bakınca kanatlardan gidemediğimizi görüyorum. Allah'tan Abdülkadir çıktı da sağ kanatta biraz hareketlendik.
Peki sol kanat? Sol kanatta garip şekilde Olcay oynatılıyor. Olcay solda oynayamadığı gibi sağ kanattaki aktifliği de yok!
Bir zamanlar Pereira/Olcay ile sağda etkili olduğumuzu hatırlıyorum. Bu işleyen düzeni anlamsızca bozan kimdi? E.Yanal'dı!
Yani demem o ki Olcay solda olmaz. Sağda olur. O nedenle solda oynayacak iki isim var. Castillo ve Bongonda!
Formlarına ve yeteneklerine bakınca da Castillo'yu ilk sıraya yazıyorum.

Aynı şekilde 10 numara / sahte 9 numara olarak da Yusuf Yazıcı bu takımda ısrarla oynatılmalıdır!
Hele ki son üç maçtaki Sosa performansını gördükten sonra pek çok defa istemsizce ''İyi ki Yusuf var'' dedim.
Her ne kadar geçen seneki Yusuf'u göremesek de bu çocuk da çıktığı her maçta etkili işler yapıyor.
Mesela Akhisar maçında Olcay'ın pasında Burak'ın önüne topukla bıraktığı pası bu takımda kaç kişi atabiliyor?
Aynı şekilde son maçta sırtı dönükken Pereira'nın önüne bıraktığı ince topuk pasını takımda başka kim atabildi?
Bunlar küçük örnekler! Demem o ki Yusuf bu takımın pas oyununda ve fiziki performansında önemlidir.
Hele ki Sosa'nın umursamaz tavırlarından sonra bu takımda orta alanda ince pas atabilen tek oyuncusudur.
Öyle takıma kızıp kızıp kafanıza estiği gibi kolayca takımdan kesebileceğiniz bir oyuncu hiç değildir.
Kaldı ki takımın şu rezil performasında dahi Abdülkadir de Yusuf da oynadıkları futbolla ayakta kaldılar.
O nedenle Abdülkadir'in de Yusuf'un da kıymetini bilelim. Rakiplerimizde böyle genç ve yetenekli çocuklar yok.
Bu çocukları doğru sistemde doğru yerlere koyarsak gerçek manada yıldız olabilecek kapasiteleri var!
Yeter ki onlara inanalım, yeter ki güvenelim.

Dip.Ing.Mag.
24.10.2017, 09:23
üsüyoruz medjani reis. gs nin hakkindan o gelirdi.

Mehmet BAŞ
24.10.2017, 09:29
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1636658_Trabzonspor.jpg

Uğur'a hiç güvenmiyorum, Hubocan da sol bekte sırıtıyor. Damdoy iyi oyuncu ama Yusuf da sahada olmalı. Sosa sahtekarına da güvenemiyorum. Hoca nasıl takım çıkartacak, işi zor.

Bilsem ki Sosa adam gibi futbol oynayacak düşünmeden Okay veya Onazi'nin yerine yazarım.
Fakat dediğin gibi ''Sahtekarlık'' peşinde gibi bir hali var. Son üç maçta izlediğim Sosa'yı tanıyamaz oldum!
Keşke Sosa iyi olsa da orta sahada Onazi/Sosa veya Okay/Sosa yapabilsek! Önlerinde de Yusuf Yazıcı olur.
Kucka da iyileştiğinde ideal orta alan kurgumuz olan Kuca/Sosa ikilisi önüne Yusuf Yazıcı üçlüsüne dönebiliriz.Kanatlarda sizin de belirttiğiniz gibi Castillo ve Abdülkadir benim açımdan da olmazsa olmazdır.

Galatasaray maçı özelinde sizinle ayrıştığım yer sol stoper ve sol bek mevkisi olacak.
Çok sevmeme rağmen Durica sezon başından beri kötü oynuyor. Akhisar maçı da artık nirvana oldu.
Maalesef bu Durica'ya artık güvenmiyorum ve o eski Durica'yı mumla arıyorum! Sakatlık adamı artık bitirdi.
O nedenle bu maçta cezalı Mas'ı da düşünerek sol stoper Hubocan tercih ediyorum. Ve sol bek M.Akbaş diyorum.
Sakat ve cezalı olmadığında ise Mas'ı sol bek, Mustafa veya Hubocan'ı da sol stoper olarak yazarım.
Ama keşke Durica kendini toparlasa da o eski efsanevi performansını tekrar bizlere gösterse diyorum.
Çünkü eldeki stoperlerden hiç biri bir Durica değil. Ve hiç bir zaman da o seviyenin oyuncusu olamazlar!

gurur6134
24.10.2017, 09:44
Ahhh mete ahhh dun canerin ettigi kufurlere kulagini kapayan mete karaktersiz mete sokakda biri etse o kufurleri cinayet sebebi herif 2 kere yuzune ediyor nerdeyse duymamazlikdan geliyor hak ediyor herturlu hakareti bu tur insanlar..

castillo61
24.10.2017, 09:54
Günaydın şanlı Trabzonspor taraftarı

Şenol Güneş gittiği her takımı ilk başta kademeli olarak şaha kaldırır sonra da kademeli olarak dip yapar

Çünkü kendisi mükemmel bir insandır her potansiyeli tavana çeker ama taktik anlayışı kıttır belli bir noktadan sonra motivasyon edecek bir değer kalmayınca takım çöker

Şenol ile başarı istiyorsanız taktik yapacak kondisyon yükleyecek güçlü bir ekibiniz olacak sonra da gazlama işini Şenol Güneşe bırakacaksınız

Bu yüzden Beşiktaş bu sene şampiyon olamaz gerçi şampiyon zaten belli

Seneye de muhtemelen Ts başına geçer

Trabzonumuzun GS maçından galip gelme ihtimali yok

10 kişi savunma yapıp kontradan gol bulmaya çalışacaktır Rıza hoca
Yani Porto'yu Leipzig'i Monaco'yu taktiksiz yendi? Hem de Leipzig 2. yarı hariç maçların hepsini kontrolü altında tutarak. Kesin CL motivasyonudur!

Şenol'un orta saha kurgusu bile sahaya futbol adına birşeyler yapmaya çıktığının kanıtıdır. Atiba Medel sadece 40 dakika yan yana oynamış. Motivasyonla, taktiksiz oynayan adam bu ikisini koyar orta sahaya her tarafa basın ön taraf gerisini halleder deyip işin içinden çıkar.

Taktiksiz dan dun oynatan Ersun'dur adam adama pres yapmaktan fazlasını bilmeyen Rıza'dır ki şans ya en alternatifli kadromuz iki futbol fukarasının eline geçti.

Yiğit Gayretli
24.10.2017, 09:58
Yani Porto'yu Leipzig'i Monaco'yu taktiksiz yendi? Hem de Leipzig 2. yarı hariç maçların hepsini kontrolü altında tutarak. Kesin CL motivasyonudur!

Şenol'un orta saha kurgusu bile sahaya futbol adına birşeyler yapmaya çıktığının kanıtıdır. Atiba Medel sadece 40 dakika yan yana oynamış. Motivasyonla, taktiksiz oynayan adam bu ikisini koyar orta sahaya her tarafa basın ön taraf gerisini halleder deyip işin içinden çıkar.

Taktiksiz dan dun oynatan Ersun'dur adam adama pres yapmaktan fazlasını bilmeyen Rıza'dır ki şans ya en alternatifli kadromuz iki futbol fukarasının eline geçti.
Söyledik, dinletemedik...

Murat Keçeci
24.10.2017, 10:07
Zorlu bir süreçten geçtiğimiz bugünlerde böyle bir maçtan çıkaracağımız 3 puan altın değerinde olacaktır.

Yeni hocamız takıma inşallah iyi bir hava getirir.Rıza hocanın belirgin özelliklerinden bahsedersem öncelikle iş ahlakı,ciddiyeti ve işine saygısı çok yüksek bir hoca uzun yıllar üst düzey futbol oynamasının sonucu elde ettiği birikimin de takım savunmasını oturtmasında katkısı olacaktır.

İlk maçında gözlemlediğim şey ilk onbirin savunma ve orta saha göbeğini orta yaş grubundan uğur-mustafa-okay-onazi den kurarak fiziksel anlamda takımın gücünü biraz daha yukarı çekmiş oldu,fiziksel gücün artmasıyla takım savunması daha iyi duruma geldi fakat bu kezde hücumda üretmekte zorlanan geçen sezon ki kısır yapı ortaya çıktı çünkü onazi ve Okay hücumsal anlamda birşeyler üretmekten uzak oyuncular buda hücumsal anlamda bizi zorluyor.Genç oyuncu grubu ile yaşlı oyuncu grubumuzun kalitesi yüksek fakat orta yaş grubumuzdaki oyuncuların kalitesi düşük dengeli bir takım oluşturmak içinde mecburen üç kesimden de oyuncu koymak zorundayız ama bu kezde kalite aşağı düşmüş oluyor.30 yaş üstü oyuncuları arttırarak bir takım yapıncada hücum gücü iyi ama mücadele gücü zayıf bir takım ortaya çıkıyor.Bu kezde dengeli bir takım ortaya çıkmıyor.İşin özü yine maddiyata dayanıyor orta yaş grubundan hem ucuz hem kaliteli oyuncu alamayınca yönetimler hem ucuz hem kaliteyi 30 yaş üstü oyuncuları transfer ederek örtmek istiyor ama işin fizik gücü boyutunu hesaba katmıyorlar bu durumunda böyle acı sonuçları oluyor.

Dengeli bir takımın onbiri nasıl olmalıdır sorusuna gelirsek genç yaş ve 30 yaş üstünden en fazla 2 şer oyuncu sahada olmalıdır gerisi orta yaş grubundan seçilmelidir.Bizim açımızdan can alıcı nokta ise orta yaş grubumuz uğur mustafa Okay castillo onazi gibi vasat oyunculardan oluşması o nedenle Rıza hocanın takımın terazisini dengede tutması hiç kolay olmayacak.

Gs maçına değinirsek onlarda çok genç bir takım değiller ama pas oyununu doğru oynayarak ve Tolga ciğerci,ndaye gibi ekstra koşan oyuncuları sahada tutarak yaşlı oyuncuların verimini yükseltiyorlar.

Gomis zaten Fransa liginde kendini ispat etmiş bir oyuncuydu bu performansı tesadüf değil onu durdurmak kolay olmayacak yakın sert markajla onu erken yorarak oyundan düşürmeliyiz.

Orta sahasında sürpriz çıkışlar yapan özellikle bizim gibi henüz takım savunmasını tam oturtmamış geniş alanlar veren bir takımın boşluklarını değerlendirebilecek tolga feghouli,ndaye gibi oyuncular var dikkatli olmalıyız.

Bize gelirsek hani derler ya şans iyi oynayanın yanındadır bizde kötü oynadıkça her hafta şans da bizden uzaklaşmaya devam ediyor ayrıca sakatlar ve cezalılar arttıkça artıyor.Bu durumu terse çevirebilmek için oyuncuların büyük özveri göstermesi gerekiyor,mücadele ettikçe şans da tekrar yanımıza yaklaşmaya başlayacaktır.

Bu maçta yine farklı oyuncular onbire girecek dolayısıyla uyum problemi olacaktır hafta içi idmanlarda olabildiğince aynı kadroyu kullanarak uyumu arttırmalıyız.Maçı kazanmamız için anahtar kelimeler mücadele etmek,disiplinli oynamak,takım savunmasını iyi yapmak ve tribünleri doldurmak.

cakalkerem
24.10.2017, 10:23
valla tAKIMLA ilgili birşey demek istemiyorum..
yalnız burak efendinin bu saate kadar sakat sakat oynaması ve gs maçında oynayamayacak olması karakter bakımından ne denli haklı olduğumun bir göstergesiydi...
oynamasaydın koçum şimdiye kadar 2-3 maç oynadın da ne yaptın..sakatım dedin oynamadın gittin milli takımda oynadın...sakatım dedin oynadın şimdi sezonun en önemli maçı ve yokksun

Faik Yılmaz
24.10.2017, 10:24

Leipzig şampiyonlar Liginde en tecrübesiz takım Karabağla birlikte...... Bunun sıkıntısını yaşıyorlar.....Beşiktaş onlara göre çok daha tecrübeli... Hem bireysel olarak hem kadro olarak bu ligi görmüş yaşamış insanlar.... Oynadıkça daha iyi olacaklar.....
-----------------------
Monaco geçen yıl şampiyon olan takım değil. En önemli oyuncularını sattı.....Mppape , Mendy , Bakayoko, Bernardo Silva gibi takımı taşıyan oyuncular satıldı.
Mppape geçen yıl 28 gol atıp 8 asist yaptı....
Barnardo Silva 11 gol atıp 10 asist yaptı....
Mendy mesela geçen yıl 39 maç oynadı 1 gol atıp 8 asist yaptı....
Bakayoko mesela 51 maç oynadı 3 gol 1 asistti var....

4 tane üst düzey oyuncusunu satıp katıldı şampiyonlar ligine.....

Mesela Beşiktaş Quresma, Atiba, Talisca ve Cenk gitti diyelim. Öyle bir takım oldu Monaco yinede iyi oynuyor bu eksiklerine göre.....
--------------------------
Kalıyor Porto. Portoda ne kadar eski Porto onu sizin takdirlerinize bırakıyorum.....

Şampiyonlar liginde 3 maçta 9 puan almak başarıdır.

Ancak Chelsea , Roma ,Atletico Madridli GRUP İLE ,

Barcelona , Juventus , Sportig li grup ile

Real Madrid , Dortmun, Tothenham lı gruplar ile Beşiktaşın grubunuda aynı görmemek lazım...

Başarıyı da çok abartmamak lazım.....

Aynı Beşiktaşın ligde dökülen Fenerbahçe ile aynı puanda olduğunu ve liderin 8 uan gerisinde olduğu gerçeğinide unutmayalım....

cakalkerem
24.10.2017, 10:24
canere kufur serbest...ama bize orta sahadan kalenin arkasında kufur edeni duyan hakemi rahmetle anıyorum...serfesız

bjk bence bu ligin en iyi takımı...

castillo61
24.10.2017, 10:34
Sosa kontak kapattı ve karakter sorunu olduğu belli ama bunun Sosa'nın müthiş performanslarının üstüne baş göstermesinin sebebi tamamen Ersun'un takımı bitkisel hayata sokmasıdır.

gençler maçı ayağının tozuyla takıma hava kattı.

Başak maçında sırf 3 pozisyonda bizzat topu kapıp takımı kontraya çıkardı. Rakip 2 sarı gördü. 2 pozisyonda 2-3 rakibini oyundan düşürüp takımı çok iyi atağa kaldırdı. Sahanın bizim adımıza en iyisi.

Alanya maçında Burak'ın golüne asistlik pas demem ama defanstan topu kapıp hızlı oynaması. Penaltı pozisyonun başlangıcında rakibe kayarak topu kazanıp yine Burak'a pası. Tüm takımın uyuduğu pozisyonda Vagner Love'ı kovalaması. Ne bileyim direği.

Böyle alt alta yazınca nasıl bir özveriyle oynadığı ortaya çıkıyor. Ama ne oldu? Ben sahaya varımı yoğumu koyayım ama takımım köy takımına 3-0'dan maç versin. Kafada ister istemez sorgulamaya başlamıştır. Başka bir köy takımından 6 yiyince de kontağı kapattı.

Sosa'yı kazanmak, futbolumuza seviye atlatmak Rıza'nın donanımı ile imkansız. Bu yüzden Rıza iyidir takımı toparlar -çok çok 5. yapacak- diyenler mevcut kadronun bir tık ileri gidememesinde, heba olmasında çorbaya tuzu olanlardır. Keşke birşey olsa da Rıza şu dakika kovulsa.

cakalkerem
24.10.2017, 10:35
castillonun oynamaması ile rıza hocanın ne gibi düşüncesi var anlamadım...
yani kaleye düz giden tek adamımız var ve ne hikmetse ehr maç yedek kalıyor

Mehmet Fatih Silik
24.10.2017, 10:43
Gollü beraberlik bekliyorum diger maclarda ki gibi.

Genel kaninin aksine yenilecegimizi düsünmüyorum.

Uğur KÜÇÜK
24.10.2017, 11:02
Süper Lig'de Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü kırmızı kart ile cezalı duruma düşen ve yarın kupada Çorum Belediyespor karşısında forma giyemeyecek Trabzonspor'un Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, eşi ve çocuklarına kavuştu.

Sosa'nın eşi Carolina Alurralde ve ikiz kız çocukları, THY'ye ait uçakla dün gece Milona'dan Trabzon'a geldi.

Havalimanında mutlu olduğu gözlenen Arjantinli futbolcu, yanında getirdiği oyuncaklarla çocuklarını karşıladı, onlarla bavulları gelene kadar bir süre oynadı.

Sosa, daha sonra eşi ve çocuklarıyla kaldığı otele ait araca binerek havalimandan ayrıldı.

İzinli olduğu için Çorum kafilesinde yer almayacak Sosa, Galatasaray maçı öncesi eşi ve çocuklarıyla hasret giderecek.

Milano'da eşyalarını toplayan ve bazı özel işlerini hallederek dönen Carolina'nın Trabzon'u sevdiği ve kentte yaşamak istemediğine ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Ailenin bu hafta içerisinde yönetim kurulu tarafından kendilerine önerilen uygun villardan birine yerleşeceği öğrenildi.

AJANSSPOR

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/c92dff7318781a9b7f90e71405451b31.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/517e5015867f1d1900f5b1bbfaa3cb7c.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/7e0bceea1cd909bcaaabb5e491c5304c.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/5da3114af92397d7a710aa4c4cf7c8e3.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/7ccf5f68e22a676ae3ad32206e2cafd7.jpg

cakalkerem
24.10.2017, 11:03
içimden bir his yeneceğiz diyor

Oğuz ZEYTİN
24.10.2017, 11:11
Süper Lig'de Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü kırmızı kart ile cezalı duruma düşen ve yarın kupada Çorum Belediyespor karşısında forma giyemeyecek Trabzonspor'un Arjantinli oyuncusu Jose Sosa, eşi ve çocuklarına kavuştu.

Sosa'nın eşi Carolina Alurralde ve ikiz kız çocukları, THY'ye ait uçakla dün gece Milona'dan Trabzon'a geldi.

Havalimanında mutlu olduğu gözlenen Arjantinli futbolcu, yanında getirdiği oyuncaklarla çocuklarını karşıladı, onlarla bavulları gelene kadar bir süre oynadı.

Sosa, daha sonra eşi ve çocuklarıyla kaldığı otele ait araca binerek havalimandan ayrıldı.

İzinli olduğu için Çorum kafilesinde yer almayacak Sosa, Galatasaray maçı öncesi eşi ve çocuklarıyla hasret giderecek.

Milano'da eşyalarını toplayan ve bazı özel işlerini hallederek dönen Carolina'nın Trabzon'u sevdiği ve kentte yaşamak istemediğine ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Ailenin bu hafta içerisinde yönetim kurulu tarafından kendilerine önerilen uygun villardan birine yerleşeceği öğrenildi.

AJANSSPOR

Sosa'yı geçtim, Milano-Trabzon seferi mi var THY'nin?

Uğur KÜÇÜK
24.10.2017, 11:15
Sosa'yı geçtim, Milano-Trabzon seferi mi var THY'nin?Milano - Istanbul.
Istanbul - Trabzondur hocam.
Ezbere haber yazınca böyle oluyor.
Sosa biraz duygusal topçu.
Ailesi de valizlerle Trabzona yerlesmeye gelmiş.
Artık daha iyi olacağına ben kendi adıma eminim ☺

Gürkan Asma
24.10.2017, 11:16
Ne kazanırız diyenler mantıklı konuşuyor ne de kaybederiz fark yeriz diyenler. Maçın ne olacağı hiç belli değil.

Doğan BULAT
24.10.2017, 11:20
Bu takım mı Gs yi yenecek Allah aşkına hayal kurmayın.. Bi gözünüzü açın artık. Biz daha yarın Çorum'u yenebilirmiyiz diye düşünürken Gs Yİ yenmeyi düşünmek saçmalık. belki bizim takım büyük takımla karşılaşıyoruz diye ekstra bir motive ile sahaya çıkarsa bi ihtimal. Anadolu takmı olarak puan almak istiyecekler ki havaları olsun

castillo61
24.10.2017, 11:21
Faik Yılmaz

yaklaşık bir yıllık forum hayatımda az çok Şenol Güneş takıntını gördüm bu yüzden konunun futbol kısmını uzatmaya gerek yok ki argümanlarına da katılmıyorum.

Şunu da ekliyeyim Şenol Güneş için ne bjk'yi haketmediği şekilde överim ne de sempatinin s'sini beslerim. Kaç kişi burada bjk yerine Başak şampiyon olsun yazabildi? Ben yazdım. Yani Şenol sevdalısı değilim. Şenol'un yaptıkları da hala rahatsız ediyor beni ama hocalığını tartışmak komik.

Rahatsız etmesine rağmen niye istiyorsuna gelirsek. Yeni td başlığında yazmıştım kısaca özet geçeyim. Trabzonspor camiası Trabzon şehriyle birlikte siyasetin en üst noktasına tabi olduğu sürece bu takıma herkes gelip parası karşılığında çalışabilir ve Trabzon şehrinin yaptıkları yanında Şenol Güneşinkiler devede kulak kalır acı ama gerçek.

Oğuz ZEYTİN
24.10.2017, 11:22
Milano - Istanbul.

Yeri gelmişken yazayım... Takım içinde gruplaşma, çete filan diyorlar ya... Duymadım. Fakat Sosa'nın yalnız bırakıldığı doğru.

afyok
24.10.2017, 11:25
arkadaşlar herkese merhaba bu haftaki maç için bilet aldım. ilk kez trabzona ve maça geleceğim ve bazı sorularım olacak. trabzonda eşimle gezebileceğimiz yerler hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. ikinci sorumda biletimi doğu alt j blok 1. sıradan aldım herkes kendi koltuk numarasına mı oturuyor yoksa rastgele mi? vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

Uğur KÜÇÜK
24.10.2017, 11:27
Tudor stajını cinconda tamamlıyor. Geldi geleli 3 - 4 - 2 - 1 sistemi kafasında hep vardi.
2 yıl sonra belki gercekten mükemmel yerlerde olacak ama şuan bildiğin denek gibi kullaniyor cinconu.
Taraftardan korktu, yönetiminden korktu ama şuan puan farkını da acarak ipleri eline aldı ve kolay kolay kimse işine karışamıyor.
Benim bu maçta en büyük umidim Tudor.
Ve çoğu kişi kizacak belki ama Ersun olsaydı banko kazanırdık su maçı.
Riza hocam iyi niyetli ama yetersiz maalesef.
Yine de insallah bu maçta Trabzonsporun büyüklüğünü ve taraftar desteğini hisseder de elindeki en formda oyunculardan bir kadro çıkarır.
Bu ligde bu sistem olmaz.
Tudor Conte ile takim arkadasiydi Juventusda.
Cincon muhabirlerine göre hergun Conte ile 3 - 4 saat konuşuyormuş futbol hakkinda.
Mariano ve Tolganin sağ ve sol kanatları boylu boyuna kullandığı takima..
Abdülkadir ve Castillo ile çık yine maçı alırsın Riza hocam.
Bu kez bizi hayal kırıklığına uğratma...

Yiğit Gayretli
24.10.2017, 11:34
Sosa'yı geçtim, Milano-Trabzon seferi mi var THY'nin?

İstanbul aktarmalı :) :)

alper*
24.10.2017, 11:37
günahimiz neydi

İmzam nasıl :) :)

İ. SARAL
24.10.2017, 11:40
Yıl olmuş 2017 ve hala Şenol Güneş tartışılıyor. Adam 1 numara, konu kilit.

Faik Yılmaz
24.10.2017, 11:41
Faik Yılmaz

yaklaşık bir yıllık forum hayatımda az çok Şenol Güneş takıntını gördüm bu yüzden konunun futbol kısmını uzatmaya gerek yok ki argümanlarına da katılmıyorum.

Şunu da ekliyeyim Şenol Güneş için ne bjk'yi haketmediği şekilde överim ne de sempatinin s'sini beslerim. Kaç kişi burada bjk yerine Başak şampiyon olsun yazabildi? Ben yazdım. Yani Şenol sevdalısı değilim. Şenol'un yaptıkları da hala rahatsız ediyor beni ama hocalığını tartışmak komik.

Rahatsız etmesine rağmen niye istiyorsuna gelirsek. Yeni td başlığında yazmıştım kısaca özet geçeyim. Trabzonspor camiası Trabzon şehriyle birlikte siyasetin en üst noktasına tabi olduğu sürece bu takıma herkes gelip parası karşılığında çalışabilir ve Trabzon şehrinin yaptıkları yanında Şenol Güneşinkiler devede kulak kalır acı ama gerçek.

Benim hiç kimseye takıntım yok....

Trabzonspor'un büyüklüğünü doğru algılayamayıp bunu sadece bir kaç kişiye bağlayan zihniyete karşıyım sadece......

Birde temcit pilavı gibi TEK KURTARICI olarak Şenol Güneşi klübün başına getirmeye çalışan insanlara tepki gösteriyorum o kadar....

Yoksa benim silinen başlıklarla birlikte 30 bini çok aşan mesajlarımın Şenol Güneş ile ilgili olanları % 1'i bile değil..... Ama bazı arkadaşlar mesajlarının %25-30 unu sadece Şenol Güneşe ayırıyorlar.....Takıntıyı oralarda arayın bence bende değil....

afyok
24.10.2017, 11:43
arkadaşlar herkese merhaba bu haftaki maç için bilet aldım. ilk kez trabzona ve maça geleceğim ve bazı sorularım olacak. trabzonda eşimle gezebileceğimiz yerler hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. ikinci sorumda biletimi doğu alt j blok 1. sıradan aldım herkes kendi koltuk numarasına mı oturuyor yoksa rastgele mi? vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.
yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

Ertan OKUMUŞ
24.10.2017, 11:45
Takımın gerçek sahipleri doldursun o gün tribünleri maç seyretmek için değil yanlış anlamayın bu sevginin ne olduğunu,bu takımın bizim icin ne değer ifade ettiğini tüm ülkeye haykırsın maçla ilgilenmeksizin..imkanım olsa inanın o gün orda olur maçı seyretmeksizin boğazım düğümleninceye kadar duygularımı aktarmaya çalışırdım,biliyorum ki onunda beni duymaya,duygularımı haykırmama ihtiyacı var..maç mı dediniz? canı cehenneme ,sevgilim aşkım gözümün nuru bekliyor orda beni ve ben duymak istiyorum "geleceğini biliyordum " demesini....Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar Allahaşkına bize iyi oyun,3 puan vs gibi teknik ve maddi sonuçlar lazım değil şuan lütfen,burda hala maç-teknik taktik vs konularda yorum yapmanızı anlayamıyorum,benmi çok duygusalım bilemiyorum ama bize ve camiaya o gün bambaşka şeyler lazım diye düşünüyorum....

Faik Yılmaz
24.10.2017, 11:49

1-Kahvaltıyı Ayasofya müzede kuymak ve gaygana eşliğinde yapmanızı öneririm. Stadyumda görünüyor çok güzel manzarası var..... ayrıca müzeyide yani yeni camiyide gezmiş olursunuz

2-Sonra meydana doğru yürüyerek inin. Yolda bir çok esere ve camiye rastlayacaksınız. Öğlen yemeğini ister meydanda ister meydandan kalkan boztepe dolmuşları ile rahatça ulaşacağınız Boztepede yiyebilirsiniz. Şehir ayağınızın altına gelecek Boztepede. Orada semaverle çay içmeyi ihmal etmeyin....

3-yemekten sonra yine meydandan ganitaya inip oradada takılabilir denizle şehrin efes buluşmasını canlı olarak izleyebilirsiniz. ve tabi çay içmeyi ihmal etmeyin yine....

bu yerlerin hepsine ailenizle rahatça gidebilirsiniz.

saygılar

afyok
24.10.2017, 11:57
1-Kahvaltıyı Ayasofya müzede kuymak ve gaygana eşliğinde yapmanızı öneririm. Stadyumda görünüyor çok güzel manzarası var..... ayrıca müzeyide yani yeni camiyide gezmiş olursunuz

2-Sonra meydana doğru yürüyerek inin. Yolda bir çok esere ve camiye rastlayacaksınız. Öğlen yemeğini ister meydanda ister meydandan kalkan boztepe dolmuşları ile rahatça ulaşacağınız Boztepede yiyebilirsiniz. Şehir ayağınızın altına gelecek Boztepede. Orada semaverle çay içmeyi ihmal etmeyin....

3-yemekten sonra yine meydandan ganitaya inip oradada takılabilir denizle şehrin efes buluşmasını canlı olarak izleyebilirsiniz. ve tabi çay içmeyi ihmal etmeyin yine....

saygılar

Faik bey çok teşekkür ederim cevabınız için. stadyumdaki oturma düzeni ile ilgili rastgele mi oturuluyor yoksa herkes kendi koltuğunda mı. ilk kez trabzonda takımımızın maçını izleyecem baya da bi heyecanlıyım ayağımın da uğurlu geleceğine inanıyorum:). ulaşım ile ilgili de havaalanı karşısında çalıştığım kurumun misafirhanesini ayarladım oradan ulaşım rahat olur mu her yere? son olarakda ayder veya uzungöle günübirlik turlara katılmamı önerir misiniz?

Fatih Çelik
24.10.2017, 12:01
Milano - Istanbul.

Yengenin surat sirke satıyor yalnız :)

İ. SARAL
24.10.2017, 12:02
Yengenin surat sirke satıyor yalnız :)

Uzun yoldan geldi :D

Fatih Çelik
24.10.2017, 12:04
Uzun yoldan geldi :D

Yemin ediyorum kendi ailevi meselelerimizle bu kadar ilgilenmiyoruz :D

Uğur_Dmrtrk
24.10.2017, 12:07
GS maçı için ümidim yok..Ne kadro kurarsak kuralım, ne motivasyon yaparsak yapalım...Görünen köy kılavuz istemiyor..Fark yiyebiliriz..

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2017, 12:08

AJANSSPOR

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/c92dff7318781a9b7f90e71405451b31.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/517e5015867f1d1900f5b1bbfaa3cb7c.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/7e0bceea1cd909bcaaabb5e491c5304c.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/5da3114af92397d7a710aa4c4cf7c8e3.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/7ccf5f68e22a676ae3ad32206e2cafd7.jpg

İşte bu haber şahane
Kafasını toparlarsa orta sahada maestro olur.
GS maçını kazanıp üzerimizdeki ölü toprağını ve kara bulutları dağıtırız.
Taraftar-Takım bütünleşmesi efsane Trabzonspor'a galibiyeti getirir.

Fatih Çelik
24.10.2017, 12:09
Savunmayı gömüyoruz:

Perreria-Uğur-Durica-Akbaş
Sosa-Okay-Onazi
Olcay-Damdoy-Yazıcı

Veya biraz daha cesur

Perreria-Uğur-Durica-Akbaş
Okay-Onazi
Bongonda-Abdulkadir-Castillo
Roda

Kontra üstüne bir takım.

İ. SARAL
24.10.2017, 12:10
Faik bey çok teşekkür ederim cevabınız için. stadyumdaki oturma düzeni ile ilgili rastgele mi oturuluyor yoksa herkes kendi koltuğunda mı. ilk kez trabzonda takımımızın maçını izleyecem baya da bi heyecanlıyım ayağımın da uğurlu geleceğine inanıyorum:). ulaşım ile ilgili de havaalanı karşısında çalıştığım kurumun misafirhanesini ayarladım oradan ulaşım rahat olur mu her yere? son olarakda ayder veya uzungöle günübirlik turlara katılmamı önerir misiniz?

Faik abinin dediği yerler güzel. Ayrıca meydan parkında TS logosu önünde fotoğraf çekilebilirsiniz, uzun sokak, maraş caddesi gibi kalabalık caddelerde yürüyebilirsiniz, maraş caddesindeki ts cluba ve müzeye uğrayabilir, biraz daha ileride zağnos vadisinde turlayabilirsiniz.

Uzungöl konusunda ise; yazın aşırı kalabalık oluyor gitmek eziyete dönüşüyor. Bu mevsimde o kadar yoğunluk olmayacağını düşünürsek gidilebilir. İmkanınız varsa uzungölü tepeden gören "galo omad" kafeye de uğrayın. http://www.galoomad.com/menumuz/

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2017, 12:10

saygılar

Araplardan sıra gelirse Boztepe'de çay içebilirsiniz.
Bu yaz kendi topraklarımda zor yer buldum.

Boztepe ve ganitaya doyulmaz.

Tayfun Aydın
24.10.2017, 12:12

AJANSSPOR

Hatun un surat sirke satıyor. Bu mu mutluymuş Trabzon da

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2017, 12:13
Hatun surat sirke satıyor. Bu mu mutluymuş Trabzon da

Uzun yoldan geldi. Normaldir :)

Uğur KÜÇÜK
24.10.2017, 12:22
Hatun un surat sirke satıyor. Bu mu mutluymuş Trabzon daHocam Istanbul basini baya gazliyor bu konuyu.
Kadini ben instagramdan takip ediyorum. Zaten 3 gunünü Trabzonda, 4 gününü Milanoda geciriyordu kac haftadır.
Tümüyle de yerlesmeye gelmis belli.
Sosa baya duygusal topçu ama sarı karta bile itiraz eden bir adam olmadı hic kariyerinde.
Ve bu kadın Ukraynada terör olaylari olduğu zaman Metaliste oynuyorsa Sosa oradaydilar.
Karga basini ince ince hala yediremiyor Sosanin Trabzona geldiğini.
Maliyetini herseyini geçtim.
Bize fazladır, biz bu yolla başarılı olamayiz diyenlere de saygılıyim ama ilk 3 maç sahanin yıldızı Sosa vardi.
Önemli olan sonra ne olduğu.
Ersunun özellikle yabancilarla arasının sıkıntılı olduğu yazıyor ayrıldıktan sonra tüm haberlerde.
Adam sürekli Mas ile takılıyormus sehirde.
Ve bu sehri en cok seven yabanci Mastir.
Gs maçıyla affettirir kendini.

Mustafa YILMAZ
24.10.2017, 12:26
yönetim önlemini almış zaten stad dolmayacak gelende olası tepki için gelecek o yüzden bilet fiyatlarını yukarı çekmişler. destek bekleyen kendine güvenen adam şu maçta bilet fiyatlarını düşük tutar stad dolsun diye ama tersi olmuş .

Uğur KÜÇÜK
24.10.2017, 12:28
yönetim önlemini almış zaten stad dolmayacak gelende olası tepki için gelecek o yüzden bilet fiyatlarını yukarı çekmişler. destek bekleyen kendine güvenen adam şu maçta bilet fiyatlarını düşük tutar stad dolsun diye ama tersi olmuş .
Edit...

Dip.Ing.Mag.
24.10.2017, 12:30
Hocam Istanbul basini baya gazliyor bu konuyu.
Kadini ben instagramdan takip ediyorum. Zaten 3 gunünü Trabzonda, 4 gününü Milanoda geciriyordu kac haftadır.
Sosa baya duygusal topçu ama sarı karta bile itiraz eden bir adam olmadı hic kariyerinde.
Ve bu kadın Ukraynada terör olaylari olduğu zaman Metaliste oynuyorsa Sosa oradaydilar.
Bize fazladır, biz bu yolla başarılı olamayiz diyenlere de saygılıyim ama ilk 3 maç sahanin yıldızı Sosa vardi.
Ersunun özellikle yabancilarla arasının sıkıntılı olduğu yazıyor ayrıldıktan sonra tüm haberlerde.

kadin daha ucaktan yeni inmis nasil siritsin. bir kere ben bile ne Zaman trabzona'a insem yüzüm hep böyledir. cünkü genellikle hava cok yogun bulutlu ve sisli oluyor, ayrica Ucak inanilmaz sallaniyor inmeden önce. muhtemelen böyle bir seye denk gelmistir. kaldi ki bunun öncesi de var yani avrupadan geliyorsa Istanbul aktarmali oldugundan böyle bir surat ifadesini yadirgamam yani. ve senin de bahsettigin gibi savas Zamani ukraynada kalan pasalar gibi trabzonda da kalir.

Dip.Ing.Mag.
24.10.2017, 12:31
maca gelecek olursak:

en az 2 tane yeriz hatta en az bu Kadar da atabilirsek berabere bitiririz. hoca sacmalamaz ve takimhaddi bilerek oynarsa beraberlikle ayrilabiliriz. muhakkak gol yiyecegimiz icin galibiyet ihtimali vermiyorum.

TS Cenk
24.10.2017, 12:32
Abdülkadir ve Yusuf kesinlikle 11 de olmalı.

Maçın başlarında gol yemezsek dengede gider maç ve en kötü berabere kalırız.. Hakem kararları da önemli tabi çok sert oynuyor gs bu sezon.

gurur6134
24.10.2017, 12:36

Cinconun yenilgisiz devam etmesi maca ilgiyi artdirir yoksa siradan bir mac olsa 15bin kisi olmazdi statda..bu arada sularinin isindigini kendileride biliyor istediklerini yapsinlar artik donusleri yok gidiciler..istanbulda metro duraklarinin girisine bile usta istida sticarlari yapistirilmis gordum tepkiden kacamazlar ne yapsalar..

Uğur KÜÇÜK
24.10.2017, 12:39
Son durum..https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/11b72a292713f2a8cd768708eec4b839.jpg

ALDENİRO
24.10.2017, 12:41
ufukta bi 6-1 daha gözüküyor.

Yiğit Gayretli
24.10.2017, 13:06
Bilet fiyatlarının tek manası var; stat dolmasın, tepki olmasın.

Faik Yılmaz
24.10.2017, 13:13

Sabah 8 civarı ve akşam 5-6 arası dışında rahatça ulaşım olur....o saatler biraz sıkıntılıdır. Onun dışında kalacağınız yerden meydana yani şehir merkezine direkt ve bol sayıda dolmuş var... günün 24 saati var ama gece 12 den sonra biraz zor bulursunuz.

Bu mevsimde ayder yerine uzungolü tercih etmenizi öneririm. hem kalabalık değildir hemde ayder kadar soğuk değildir. arkadaşın dediği gibi uzungölü tepeden gören çok güzel yerler var oraya gidebilirsiniz. içindede güzel vakit geçirebilirsiniz. meydanda tur düzenleyen yerlerin çokca yerini görebilirsiniz.

meydanda da 5 tlye girilen trabzon şehir müzesini gezmenizi öneririm. merkezi bir yerdedir. tabi yanında da Trabzonspor müzeside var. Orada da bolca kupa görebilirsiniz.

yani hava durumu nasıl olur bilmiyorum ama bir kaç güne sığdıracağınız güzel bir tatilde olur...

Ha unutmadan kalın bir şeyler getirmeyi sakın unutmayın..... Çünkü burası Trabzon 1 saat önce kısa kolla dolaşacak kadar sıcakken 1 saat sonra fırtına ytağmur olabilir.

saygılarımla

not : stadyumla ilgili durumu bilmiyorum

Faik Yılmaz
24.10.2017, 13:15
Araplardan sıra gelirse Boztepe'de çay içebilirsiniz.
Bu yaz kendi topraklarımda zor yer buldum.

Boztepe ve ganitaya doyulmaz.

Şimdi sezon sonu fazlalıkları dışında pek yok Arap turist....

En azından ganitada köşe kapmaca oynamıyoruz :)

Tayfun Aydın
24.10.2017, 13:17
Hocam Istanbul basini baya gazliyor bu konuyu.

Sosa oynasın buradan bile bizi potaya sokar. Yeter ki oynasın.

Faik Yılmaz
24.10.2017, 13:17
Takımımızın ligin 10. haftasında Galatasaray ile oynayacağı maçın biletleri satışa çıktı.

29 Ekim 2017 Pazar günü saat 19.30’da oynanacak karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle:

BİLET FİYATLARI

Kategori 6 (Kale Arkaları)​ 40 TL​​
Kategori 5 (Doğu 3) 60 TL
Kategori 4 (Doğu 2) ​70 TL
Kategori 3 (Doğu 1) 80 TL
Kategori 2 (Batı 2 ) 100 TL
Kategori 1 (Batı 1) 110 TL
VIP Silver 250 TL
VIP Gold 300 TL
Platinum A-C Blok ​ 400 TL
Platinum B Blok ​ ​ 425 TL

Gürkan Asma
24.10.2017, 13:20
Herşeyden çok desteğe taraftara ihtiyacı var takımın, şu bilet fiyatlarına bak.

afyok
24.10.2017, 13:27
abi çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun sağolasın:D

afyok
24.10.2017, 13:29
Sabah 8 civarı ve akşam 5-6 arası dışında rahatça ulaşım olur....o saatler biraz sıkıntılıdır. Onun dışında kalacağınız yerden meydana yani şehir merkezine direkt ve bol sayıda dolmuş var... günün 24 saati var ama gece 12 den sonra biraz zor bulursunuz.

Bu mevsimde ayder yerine uzungolü tercih etmenizi öneririm. hem kalabalık değildir hemde ayder kadar soğuk değildir. arkadaşın dediği gibi uzungölü tepeden gören çok güzel yerler var oraya gidebilirsiniz. içindede güzel vakit geçirebilirsiniz. meydanda tur düzenleyen yerlerin çokca yerini görebilirsiniz.

meydanda da 5 tlye girilen trabzon şehir müzesini gezmenizi öneririm. merkezi bir yerdedir. tabi yanında da Trabzonspor müzeside var. Orada da bolca kupa görebilirsiniz.

yani hava durumu nasıl olur bilmiyorum ama bir kaç güne sığdıracağınız güzel bir tatilde olur...

Ha unutmadan kalın bir şeyler getirmeyi sakın unutmayın..... Çünkü burası Trabzon 1 saat önce kısa kolla dolaşacak kadar sıcakken 1 saat sonra fırtına ytağmur olabilir.

saygılarımla

not : stadyumla ilgili durumu bilmiyorum
abi çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun sağolasın:D

celaledtin
24.10.2017, 13:44
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@celaledtin (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=51801)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Bir saniye...
Sportif (!) faaliyetlerinden (!) ötürü hiçbir İstanbul takımını sevmiyoruz değil mi? Tamam, kabul; ancaaak...
Kullandığınız tabir kin, öfke, nefret, intikam ve bunun gibi olumsuz ögeler içeriyor ki bunu da son yıllarda ülkeyi yönetenlerde ziyadesiyle görüyoruz.
Kalıba soktuğunuz camia umurumda bile değil ancak, unutmayınız ki, Trabzon şehrinin ülke idaresi anlamında deyim yerindeyse onurlandığı zihniyet ve bunun alt kolları, vakti zamanında, o hakaret ettiğiniz hain grubun elebaşının dizinin dibinden ayrılmıyordu. Şehir şehir gezerlerken o grubun elebaşına şiirler okuyorlardı. Bazı varlıklar sıfırlanmasaydı (!) hiçbiriniz veya hiçbirimiz dönen dümenin farkına varamayacaktık.
Onun için, diyeceğim şudur ki, hani moda ya, insanlarda yanlış algı oluşturmayınız. Bir topluluğa, bir faaliyete veya bir oluşuma karşı yorumda bulunurken kullandığınız jargonların geçmiş zamanda kimlerle ilişkide olduğunu da aklınızda çıkarmayınız.
Bu sözüm sizi araç göstererek, forumda sizin gibi düşünen ve henüz aydınlanmamış kişileredir.
Saygılarımla...
http://www.tuzlapress.com/files/uploads/news/default/fetocu-futbolcularin-31feae19befedf53d951.jpg

muratt
24.10.2017, 14:21
Abdülkadir ve Yusuf kesinlikle 11 de olmalı.

Maçın başlarında gol yemezsek dengede gider maç ve en kötü berabere kalırız.. Hakem kararları da önemli tabi çok sert oynuyor gs bu sezon.

İddiamızın kalmadığı şu sezonda Yusuf ve Abdulkadir (şımarmadıkları sürece) sürekli ilk 11 oynamaları gerekiyor. Bunlara ilave olarak Rodagella ve Castillo gibi fark yaratacak adamların da yedek kulübesinde oturması bizim için çok saçma ve çok lüks. Bunların da oynaması gerekiyor. Bondonga için de aynı şeyleri söylemek isterim ama henüz göremedik adamı. Şimdi bu durumda Trabzonspor'un kalan maçlarını şu 11 üzerinde yoğunlaştırmasını beklerim:

Onur
Perreira-Durica-Hubocan-Mas

Yusuf-Sosa

Castillo--Abdulkadir

Burak-Rodagella

Bu kadroda tabiki Olcay, Okay, Kucka, Onazi gibi isimler sürekli rotasyon içinde olup süre almalı.

Çok ofansif oldu diyenler Şenol Güneş'in şampiyonlar liginde deplasmanda çıkardığı kadrolara baksınlar. Ofansif-Defansif kağıt üzerinde değil, takımın oynadığı oyunda saklıdır bence. Ama böyle bir kadroya top oynatacak bilgi Rıza Hoca'da var mı, hiç sanmam.

Ogün YAZICI
24.10.2017, 14:27
Geçen sene 4.lüğü hedeflerken oynadığımız Gs maçının bilet fiyatları da buydu.
Bugün 10.haftada bilet fiyatlarının o fiyatlardan aşağı olmayacağı belliydi.
Alanya rezaletinden sonra Akhisar maçına 25 bin kişi giden topluluğa yapılmış normal hareketler bunlar
Trabzonspor taraftarı pamuk şeker gibi oldu
Ne futbolcusunu protesto etmeyi biliyor ne yönetimi

alper*
24.10.2017, 14:45

Takımı da kimse tutmasın o zaman.

Hiç tepki olmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2017, 14:54

Bilet fiyatlarının düşürülüp taraftar çekmek varken yapılan bu uygulamanın başka açıklaması olamaz.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2017, 14:57
Hey gidi Trabzonspor'um hey
Senin 2 yıldır düştüğün yere bile bakmaya yüreğim elvermiyor
Kalbim ağrıyor, uyuyamıyorum
Nolur kendine gel, daha fazla üzme bizi
Senin yerin şampiyonluk, senin yerin Şampiyonlar ligi

Uğur KÜÇÜK
24.10.2017, 15:05
Stad dolacaktir ve de dolmalidir.
Destek olmak bize düşer.
Bu senenin en kritik maçına çıkacağız.
Takımını yalniz birakma TRABZONSPORLU...
https://youtu.be/LT3SZOPtQVE

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/276b25f9226af851e2f49e450290eb2c.jpg

Arda'
24.10.2017, 15:26
Onur
K.Ahmet - Uğur - Okay - Akbaş
Abdül - Onazi - Sosa - Castillo
Yazıcı
Rodallega

Hubocan ve Kuckanın olmaması kötü oldu. Durica oynarsa Gomis içindne geçer Okay'a bile razıyım stoperde.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2017, 15:47
Stad dolacaktir ve de dolmalidir.
Destek olmak bize düşer.
Bu senenin en kritik maçına çıkacağız.
Takımını yalniz birakma TRABZONSPORLU...
https://youtu.be/LT3SZOPtQVE

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/276b25f9226af851e2f49e450290eb2c.jpg

İşte bu kardeşim
TS sevdalısı olmak demek sadece iyi gününde onunla birlikte olmak ve sevinmek demek değildir
Bu sezon yanımızda pek olmayan şans faktörü de yanımızda olur ve oyuncular da canhıraş oynarlarsa
Havalı GS ilk yenilgisini Trabzon'da alır ve gider.

afyok
24.10.2017, 15:50
İşte bu kardeşim
TS sevdalısı olmak demek sadece iyi gününde onunla birlikte olmak ve sevinmek demek değildir
Bu sezon yanımızda pek olmayan şans faktörü de yanımızda olur ve oyuncular da canhıraş oynarlarsa
Havalı GS ilk yenilgisini Trabzon'da alır ve gider.

bu doluluk bilgisi nereden takip ediliyor.

Uğur KÜÇÜK
24.10.2017, 15:52
bu doluluk bilgisi nereden takip ediliyor. https://twitter.com/MPArenaDoluluk/status/922794843054772224
Buradan hocam.
Her 3 saatte bir Passoligden rakamları alıp guncelliyorlar..

İ. SARAL
24.10.2017, 15:59
Onur
Yazıcı
Rodallega

Hubocan ve Kuckanın olmaması kötü oldu. Durica oynarsa Gomis içindne geçer Okay'a bile razıyım stoperde.

Hubocan niye yok?

Arda'
24.10.2017, 16:02
Hubocan niye yok?

Sakatmış Rıza hoca açıklama yaptı geçen oynatacağını sanmıyorum

selcuk
24.10.2017, 16:15
İmzam nasıl :) :)

haha

bu zaten eskisi

bu kez hatasiz ve yetiskinler icin, ama yinede katilmam imkansiz bir söz

meziyetsiz insan = yeteneksiz insandir
yeteneksiz insan robottur

yani bir nevi iyi dünyadan cok komunist dünyanin reklamini yapan bir atasözü

Fatih Çelik
24.10.2017, 16:18
Giden arkadaşlardan ricam maç başı ve 61. Dakikada sahaya sırtlarını dönmeleridir.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2017, 16:23
Bize zor ve kötü günlerinde sevdamıza destek vermek yakışır.

Somers61
24.10.2017, 16:30
Son yillar Galatasaraya puan kayip etmiyoruz maglum mac haric , bu kezde tokatlar geceriz ama bir sonraki hafta tekrar yeniliriz

alper*
24.10.2017, 16:45
selcuk

İyi bir dünyada erdemler gereksizleşir anlamına gelmiyor mu?

Sanırım öyle =)

castillo61
24.10.2017, 16:45
Bulunmaz nimet bu maç

Namağlup lideri yenin ve toparlanmaya başlayın.. Yapacak gücümüz var ...

Hiç olmadı Şenol Hoca için yenin bari yoksa gs farkı açtı gidiyo :)

Ermanusta geri dönmüş.

selcuk
24.10.2017, 16:46
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@selcuk (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=347)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

İyi bir dünyada erdemler gereksizleşir anlamına gelmiyor mu?

Sanırım öyle =)

evet

UĞUR DURTAŞ
24.10.2017, 16:50
hem de deplasmanda;
fb,başakşehir ve bjk'ye yenilmedik(2-2,2-2,2-2)
iyi oynadık,kazanacağımız maçlardı.
büyük maçlarda bu sezon takım iyi oynuyor.
bizimkiler maç seçiyor.
ümitliyim.

fadigaTS
24.10.2017, 17:03
Ermanusta geri dönmüş.Trabzonsporda ustalar bitmez :)

Gürkan Asma
24.10.2017, 17:18
hem de deplasmanda;
fb,başakşehir ve bjk'ye yenilmedik(2-2,2-2,2-2)
iyi oynadık,kazanacağımız maçlardı.
büyük maçlarda bu sezon takım iyi oynuyor.
bizimkiler maç seçiyor.
ümitliyim.Belki linçe uğrayabilirim ama o konuda Ersun başarılıydı, büyük maçlara iyi hazırladı hep takımı. Bakalım Rıza hoca ne yapacak.

Uğur KÜÇÜK
24.10.2017, 17:28
Belki linçe uğrayabilirim ama o konuda Ersun başarılıydı, büyük maçlara iyi hazırladı hep takımı. Bakalım Rıza hoca ne yapacak.Doğruya doğru durum bu.
Riza hoca Gs ile berabere kaldi bir halayla kutlamadigi kaldi Antalyadayken.
Ben Gsyi kitledim puan aldim diye diye sevincten bir göbek atmadığı kaldı.
Valla cok yanlış hoca tercih ettik gibi geliyor bana.
Insallah yanilirim da büyük hocaymış dedirttir bana.

Gürkan Asma
24.10.2017, 17:30
Doğruya doğru durum bu.
Riza hoca Gs ile berabere kaldi bir halayla kutlamadi Antalyadayken.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBakalım 2 3 maç içinde anlarız, her işte vardır bi hayır. Rıza hocanın bize hayrı ne olacak görelim :)

Sefa Murat Dokuz
24.10.2017, 17:32
Yenilme ihtimalimizi 0'a yakın görmekle birlikte %80-85 beraberlikle sonuçlanacak. Kodomanlar böyle istiyor. Azcık oynarsak kazanırız.

Gürkan Asma
24.10.2017, 17:49
Damdoy reis oynamalı, psikolojik üstünlüğü ele geçirebiliriz o zaman [emoji4]

Mert Oğuzlu61
24.10.2017, 17:52
Doğruya doğru durum bu.
Riza hoca Gs ile berabere kaldi bir halayla kutlamadigi kaldi Antalyadayken.
Insallah yanilirim da büyük hocaymış dedirttir bana.

Amerika yı yeniden keşfetmiyoruz ki, adam genç birisi değil 55 yaşında ve kariyeri ortada. Ondan takımı ilk 10 a sokmasını bekleyeceksin, fazlasını beklemeyeceksin çünkü kariyeri sana bunu işaret ediyor. Orta sıralara oynatmayı amaç edinmiş, hedefsiz, kendini hiç geliştirememiş sıradan dümdüz bir antrenör işte. Rıza hocadan ekstra ne gibi bir beklentimiz olabilir ki ?

Yanlış anlaşılmasın bunları kötülemek için söylemiyorum, fazlasını bekleyip hem hocayı hem kendimizi yıpratmayalım diye söylüyorum. Benim Rıza hocadan tek beklentim, yeni yönetim gelene kadar bize kabus yaşatmayıp ''idare'' etmesi. Takımı küme düşme hattından uzak tutsun, formayı adaletli dağıtsın ve Türkiye kupasından eletmeden finale kadar götürsün. Başka bir şey istemiyorum.

DarkBlooD
24.10.2017, 18:06
Onur
Yazıcı
Rodallega

6 olmasa da 5 garanti.

OzcanHan61
24.10.2017, 18:08
Beyler nasil bu kadar olumlu yaklasiyorsunuz anlamiyorum, resmen ligin en kötü takimiyiz.

ccd6167
24.10.2017, 18:11
Stadı doldurursak güzel bir mesaj olur her kesime..

iyattara
24.10.2017, 18:37
Biletlerimizi an itibariyle aldık, İstanbul'dan geliyoruz. Hastag'im #isyanvar :)

Gürkan Asma
24.10.2017, 19:14
Beinsports a göre Kucka nın oynama ihtimali varmış, yoğun tedavi programı uygulanıyor.

İnşallah yetişir de katkı alabilir miyiz bu halde bakacağız. :)

tanjugunduz
24.10.2017, 19:42
Onur
Yazıcı
Rodallega

dostlar okay dan stoper olmaz . ayrıca okay bir türlü hızlı oynamaya alıştırması.kendisini yoksa.rakibi iyi bozuyor aslında ayrıca onazi de pas oyununda gayet iyi eğer castillo ve abdül gününde olursa bir şeyler yapabiliriz maalesef takımda oyunu ileri taşıyacak sadece 2 oyuncumuz var . birde yazıcı o bölgeyi kaldiramiyor . forvet arkasına kimi koysam verim alamadik

Ersun yanal istifa

Mustafa ÖZDEMİR
24.10.2017, 19:59
kötü günlere son vereceğiz inşallah

Tahir61
24.10.2017, 20:57
2-2

İki kere öne geçeriz son dakikalarda malca goller kaciririz salakça değişiklikler olur ve yine iki iki biter

tonya55
24.10.2017, 21:05
eksik cok berabere kalsak basarıdır.

kayseriliyiz
24.10.2017, 23:28
Kazanma ihtimalimiz bile yok.
Insallah fark yemeyiz.
Oyuncular kafa olarak bitmis.

Cafer Bulur
24.10.2017, 23:43
Kazanma ihtimalimiz bile yok.
Insallah fark yemeyiz.
Oyuncular kafa olarak bitmis.

Bizim gibi büyük camialar icin bu maclar büyük bir sanstir arkadaslar.

Bu macta kenetlenmeli ve krizden cikmak icin bu maci bir firsat olarak görmeliyiz.

Bir kere bu maci taraftar kazandirmali arkadaslar.

Hickimse kem küm etmeden bilet fiyatlarini bahane etmeden maca gitmeli ve tribünler hinca hinc dolmalidir.

Mactada takima 90 takima baski yapnadan destek vermeli ce oyuncularin özgüvenini yüksek tutmaliyiz.

Bu maci kaybedersek cok derin bir krize girerir arkadaslar ve toparlamasi hic kolay olmaz.

Evet yönetim bas sucludur cok hsta yapmistir ersun yanal takimin icine etmistir riza calimbay mükemmel bir hoca degildir evet futbolcular simarik oynayarak bizi cok zor bir duruma düsürmüslerdir.

Ama baska Trabzonspor yok ve bu degerimize sahip cikmak zorundayiz.

Yarin kocaelispor gibi batmak istemiyorsak orduspor gibi amatör kümexe düsmek istemiyorsak pazar günü maca gitmek ve takimi son saniyeye kadar desteklemek zorundayiz.

Durum hic olmadigi kadar cidfi ve bu ciddiyetin farkina varmaliyoz.

Ya bu maci taraftar destegiyle kazanacagiz ya da cok sancili bir döneme hazir olacagiz

Bu maci kazanirsak hersey düzelecek mi elbette hayir ama takimin önü acilacak ve kaybolan özgüven tekrar yerine gelecektir.

Gün Trabzonspora sahip cikma günüdür suclu arama gübü degildir.

Yillardir Trabzonspor u cok yakindan takip eden birisi olarak diyorum ki bu mac son 30 yilin bizim icin en önemli macidir.

Lütfen ama lütfen bu maca gidelim ve Trabzonspor un ne kadar büyük oldugunu dosta düsmana gösterelim

O zaman ne duruyoruz haydeee....

Uğur KÜÇÜK
25.10.2017, 00:00

Bu macta kenetlenmeli ve krizden cikmak icin bu maci bir firsat olarak görmeliyiz.

Hickimse kem küm etmeden bilet fiyatlarini bahane etmeden maca gitmeli ve tribünler hinca hinc dolmalidir.

Mactada takima 90 takima baski yapnadan destek vermeli ce oyuncularin özgüvenini yüksek tutmaliyiz.

Bu maci kaybedersek cok derin bir krize girerir arkadaslar ve toparlamasi hic kolay olmaz.

Evet yönetim bas sucludur cok hsta yapmistir ersun yanal takimin icine etmistir riza calimbay mükemmel bir hoca degildir evet futbolcular simarik oynayarak bizi cok zor bir duruma düsürmüslerdir.

Yarin kocaelispor gibi batmak istemiyorsak orduspor gibi amatör kümexe düsmek istemiyorsak pazar günü maca gitmek ve takimi son saniyeye kadar desteklemek zorundayiz.

Ya bu maci taraftar destegiyle kazanacagiz ya da cok sancili bir döneme hazir olacagiz

Bu maci kazanirsak hersey düzelecek mi elbette hayir ama takimin önü acilacak ve kaybolan özgüven tekrar yerine gelecektir.

Yillardir Trabzonspor u cok yakindan takip eden birisi olarak diyorum ki bu mac son 30 yilin bizim icin en önemli macidir.

Lütfen ama lütfen bu maca gidelim ve Trabzonspor un ne kadar büyük oldugunu dosta düsmana gösterelim

O zaman ne duruyoruz haydeee....[emoji122][emoji122]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171024/1462410acb30e1283706cd1198e694f8.jpg

cyberentalpi
25.10.2017, 00:08

Düzgün pas veremez.
İnceci değildir.

Gelelim bize.

Yine söylüyorum.
Mecbur ikisi oynamali.

Maçın sifresi bu kadro.

3 puan ligi kurtarır.

Evet kesinlike sistem bu. sosa ya saydırsakta onunda 2 macta kimyası alt üst oldu. Kucka iyi basar onazide önde gelen tolgayı felan alırsa sorun kalmaz.
Gs yi yenebiliriz. birinci en beceremedigimiz şey. yani topu ceza sahamıza gelmeden kesmek. Gomis i topla bulusturmamak gerekiyor.
ikincisi kanatlar. yani Gs ye fazla orta ve korner sansı da vermemeliyiz.

içimden bir ses kucka gol atacak diyor. Gs iyi defans yapsada abdus ve castillo bunu aşabilir. Roda formda olur gol atarsa kazanırız

Gürkan Asma
25.10.2017, 00:47
Olası yüksek kötü bi Olcay performansı sonrası tribünler Castillo diye bağırabilir, canımıza tak etti valla :D

Yasin Altuntas
25.10.2017, 00:59
Yusuf kirmizi kart cezsini corumspor macinda cekecek degil mi ?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Gürkan Asma
25.10.2017, 01:06
Yusuf kirmizi kart cezsini corumspor macinda cekecek degil mi ?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Evet, tek cezalı Mas.

Fatih Kuloğlu
25.10.2017, 03:06
4 yer 1 atarız. Puan alma ihtimalimiz yok.

Fatih Kuloğlu
25.10.2017, 03:07
Direkt kırmızı gördü. Eğer PFDK (yada kim ilgileniyorsa) 1 maç ceza verirse oynar. 2 maç verirse oynayamaz ki direkt kırmızılara genel olarak 2 maç veriliyor.
Evet, tek cezalı Mas.

Fatih Kuloğlu
25.10.2017, 03:12

.

Üstad o bizde olmuyor be.

Biz Gs'ye yada diğerlerine 5 atsakta onu inan büyüklüğümüzden atmıyoruz. O günkü şansımızdan yada tesadüf eseri çok iyi futbolumuzdan atıyoruz ve diğer hafta gidip alanyaya veya herhangi bir takıma yenilebiliyoruz. Benim hiç ama hiç umudum yok
ne bu maçtan ne de gelecekten.

Gürkan Asma
25.10.2017, 03:12
Direkt kırmızı gördü. Eğer PFDK (yada kim ilgileniyorsa) 1 maç ceza verirse oynar. 2 maç verirse oynayamaz ki direkt kırmızılara genel olarak 2 maç veriliyor.O dediğin sert faul yapıp direkt kırmızı görünce oluyor, yusufun pozisyonu öyle değil. Kural söylüyor ben değil :) bi kaç sayfa önceye git arkadaşlar paylaşmıştı.

Fatih Kuloğlu
25.10.2017, 03:15
Kural? Türkiye? TFF? PFDK? :D :D :D
O dediğin sert faul yapıp direkt kırmızı görünce oluyor, yusufun pozisyonu öyle değil. Kural söylüyor ben değil :) bi kaç sayfa önceye git arkadaşlar paylaşmıştı.

Gürkan Asma
25.10.2017, 03:17
Kural? Türkiye? TFF? PFDK? :D :D :DHahahah :) , bu tarz küçük konularda kurallar işliyor o kadar da ölmedik :D

Jedi
25.10.2017, 07:14
bu maç direkt 2 biter gibi....

ucurum
25.10.2017, 07:21
Olması gerektiği için değil olacağı için söylüyorum

Tandemi Uğur Akbaş kuracaktır Rıza Hoca

Sola da Kamili koyar

Akbaşı koyarsa da stoperde Durica oynar

Durica çok berbat hatalar yaptı ama Rıza Hocanın sisteminde çok öne çıkmayacağı için daha verimli olabilir

Pereira Uğur Akbaş Kamil

Pereira Uğur Durica Akbaş

Her halukarda delik deşer olurlar bizimkilerin gücü yetmez

Ortasahayı da Okay Onazi ile doldurup 6 defansa dönebilir

İlerisini çok kaale almıyorum çünkü gol atacağımızı düşünmüyorum

Zaten Volkan Şeni seven bir adama da güvenmiyorum

Cengiz Çubukcu
25.10.2017, 07:30
nedense bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum :) bunun hiç bir mantıklı açıklaması yok ama...

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2017, 07:42

Ağzına sağlık Cafer kardeşim

TSelif
25.10.2017, 08:28
nedense bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum :) bunun hiç bir mantıklı açıklaması yok ama...

Kazanamazsak zaten Akyazı'da jubilemizi yaparız ... Bi daha da toparlanamayız hele de bugün elenirsek :)

TSelif
25.10.2017, 08:33
Unutmadan, bu maçta bilet fiyatlarını daha makul bir seviyede yapmak yerine zamlı haliyle sürdü satışa yönetim.

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2017, 08:37
Kazanamazsak zaten Akyazı'da jubilemizi yaparız ... Bi daha da toparlanamayız hele de bugün elenirsek :)

Allah göstermesin bugün elenirsek yaşanacak travmayı kaldırmak çok zor ve uzun olur.
GS maçı öncesi moral ve özgüven kazanmamız için uzatmaya kalmadan yenmeliyiz.
Rodellaga'dan goller bekliyorum.
Yeter ki Esteban ve savunma iyi oynasın.

Fatih Özkan
25.10.2017, 08:50

Kalınlaştırdığım satırdan o kadar korkuyorum ki...
Hayal dahi edemiyorum.
Allah korusun.
Ama gidişat da hiç iyi değil.
Allah yardımcımız olsun.

Bayraktaroğlu
25.10.2017, 09:08
her şeye rağmen takımımızın yanındayız. Kazanacağız

OzcanHan61
25.10.2017, 10:37
Simdiye kadar kac gol attik kendi kalemize? Var mi öyle bir istatistik?

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2017, 11:07
9 maçta da gol yedik
Tarih yazıyoruz

OzcanHan61
25.10.2017, 11:23
9 maçta da gol yedik
Tarih yazıyoruz
Hemde ne tarih:
-fark yedik
-fark atip maci verdik
-kendi kalemize goller attik
-3.lig takimi golleri yedik

Hedef vizyon dogrultusunda 50.yilda PTT 1.Lig.

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2017, 11:24
Hemde ne tarih:
-fark yedik
-fark atip maci verdik
-kendi kalemize goller attik
-3.lig takimi golleri yedik

Hedef vizyon dogrultusunda 50.yilda PTT 1.Lig.

Yaramı deştin kardeş :(
Alanya maçından sonra hala travma yaşıyorum.

OzcanHan61
25.10.2017, 11:29
Yaramı deştin kardeş :(
Alanya maçından sonra hala travma yaşıyorum.
Aynen, rezil durumdayiz. :(

alper*
25.10.2017, 11:30
Bu maçta 2'den fazla gol olmaz.

Kaçını biz atarız bilmem.

Doğan BULAT
25.10.2017, 11:42
Bu maç galatasaray değilde başka bir maç olsada dolacak mıydı stat.. Kusura bakmayın ama taraftarda maç seçiyor.

Doğan BULAT
25.10.2017, 11:43
Pardon bizim taraftarda haklı büyük takım görmek için maça geliyorlar doğru..

Uğur KÜÇÜK
25.10.2017, 11:49
Pardon bizim taraftarda haklı büyük takım görmek için maça geliyorlar doğru..Herkes takima kizgin.
Herkes oyunculara kizgin.
Herkes teknik heyete yönetime öfkeli ama...
BU TAKIMIN BÜYÜKLÜĞÜNÜ ANLAMAYA VE ANLATMAYA NE SENIN GÜCÜN YETER NE DE BENİM.
KUPALAR İÇİN AŞIK OLMADIK BIZ TAKIMA HİÇBİR ZAMAN.
PAZAR GÜNÜ ZAFER DE SEN DE ORADA OL..
TRABZONSPORLU....

Doğan BULAT
25.10.2017, 11:55
Büyüklüğümüzün geçmişte kaldığını kabullendim ben artık.. Geçmişteki başarılarla avunacaksak zamanında Avrupada finale çıkmış Göztepe de büyük takım o zaman

Uğur KÜÇÜK
25.10.2017, 12:00
2011 yılında bu takım şampiyon oldu.
Endustriyel futbol ve para Trabzonsporun büyüklüğünü hiçbir zaman küçültmedi.
Sadece sekteye uğrattı.
Herkes hala Trabzonsporun adindan bile korkuyorsa bu yüzdendir.
Kizginiz ama bu takımın büyüklüğünü ölçmeye değerlendirmeye kimsenin gücü yetmez..

Uğur KÜÇÜK
25.10.2017, 12:10
Bu arada benim için büyüklük.
Üniversite okuduğum sehir olan Adana da ,
Askerliğimi yaptığım Van da ,
Kahvehanelerde Trabzonun golüyle Trabzonlu olmayan hic tanımadığım insanlarla delicesine sarilip sevinmek ve o duygunun yerini omrum boyunca hiçbirşeyin alamayacak olmasıdır.
Trabzonun büyüklüğünü Trabzon hariç her yerde görmektir.
Saygılarımla...

Doğan BULAT
25.10.2017, 12:10
Bu takımın Hami Kemal Orhan Ogün Ünal gibi futbolcularını seyretmiş biri olarak şimdiki halini gördükçe kahroluyorum. Bakmayın kızıyoruz sinirleniyoruz ama vazgeçemiyoruz işte. İnsan takım her yenildiğinde sinirden eşiyle arkadaşlarıyla kavga eder mi ya.. 5 yaşındaki oğlum Trabzon dedikçe kendimi suçlu hissetmeye başladım yeminle. Keşke yöneticlerde bizim düşündüğümüzün yarısı kadar düşünmüş olsaydı şu takımı. Artık isyan noktasındayım ve bu nasıl düzelir bilmiyorum. Tarihimizin en kötü sonuçları bu sene hanemize yazıldı. Emin ol 2011 yılında kim şampiyon deseler Trabzon diyen çıkmaz ama 6 - 1 kime ynildin diye sorsalar herkes bilir.

Ozan Yılmaz
25.10.2017, 12:12
https://scontent-otp1-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/22793736_1482523828468781_8300388151969447936_n.jp g

alper*
25.10.2017, 12:14
Vatanım Sensin'in yeni sezon ne zaman başlıyor?

Doğan BULAT
25.10.2017, 12:16
Bu arada benim için büyüklük.
Üniversite okuduğum sehir olan Adana da ,
Askerliğimi yaptığım Van da ,
Kahvehanelerde Trabzonun golüyle Trabzonlu olmayan hic tanımadığım insanlarla delicesine sarilip sevinmek ve o duygunun yerini omrum boyunca hiçbirşeyin alamayacak olmasıdır.
Trabzonun büyüklüğünü Trabzon hariç her yerde görmektir.
Saygılarımla...

Trabzonlu değilim. İstanbulda doğdum büyüdüm. Okulda 40 kişilik sınıfta tek Trabzonsporlu bendim. Nerelisin dediklerinde Trabzon derim. Düşün eşim ordulu ve ailesi beni Trabzonlu sanıyor halen. Ama bıkırdılar be güzel kardeşim. Bne bugün Çorumsporu bile "yenebilecekmiyiz acaba " diye kendime soruyorsam bu benim suçum değil. Taraftar ne yapsın artık.

Neyse kusura bakmayın sinirim üzüntüm hala geçmiş değil. Bir çıkış yakalarız diye umut ediyorum ama teknik heyete ve yönetime bakınca bi sıkıntı basıyor beni. Kimsenin derdi Trabzon değil çünkü.

Uğur KÜÇÜK
25.10.2017, 12:20
Bir çıkış yakalarız diye umut ediyorum ama teknik heyete ve yönetime bakınca bi sıkıntı basıyor beni. Kimsenin derdi Trabzon değil çünkü.
Maalesef durum bu kadar basit abi.
İnşallah hersey gönlümüze göre olur ve bizim de yüzümüz güler.
Trabzonspor aile ve is hayatimizi etkileyecek kadar umursadigimiz bir değer ve içimizden söküp atamıyoruz işte..

Gürkan Asma
25.10.2017, 12:21
Şu maçta en çok ihtiyacımız olan şey bu yıl hiç yanımıza uğramamış olan futbol şansı.

Colakoglu
25.10.2017, 12:31
Icinizi biraz rahatlatayim mac ile ilgili, isvicreden maca geliyorum ve suana kadar trabzona mac icin geldigim hicbir gs macini kaybetmedik, beraberlik bile yok. Gecen senede maca gelmistik 6 kisi.
Iciniz rahat olsun yani [emoji16]

İsmail Sezgin
25.10.2017, 12:38
Icinizi biraz rahatlatayim mac ile ilgili, isvicreden maca geliyorum ve suana kadar trabzona mac icin geldigim hicbir gs macini kaybetmedik, beraberlik bile yok. Gecen senede maca gelmistik 6 kisi.
Iciniz rahat olsun yani [emoji16]O zaman basıyorum iddaa da 1den 1i :)

Uğur KÜÇÜK
25.10.2017, 12:48
________________Onur_______________

Perreira____Uğur____Akbaş____Kamil

___________Onazi____Okay___________

Abdülkadir_______Sosa_______Castillo

_______________Rodallega____________

Kucka ve Tomas yetişmezse maça..
En ideal kadro bu.
Kamil Ahmet geçen sene Eskisehirde solbek oynadi.
Onu hic yazmadik kadrolara ama Riza hoca düşünebilir orada.