PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 9.Hafta l Evkur Yeni Malatyaspor 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

RepLay
21.10.2017, 21:47
Cumhurbaşkaninin yerli cikisini bizim takim üzerinden denemeye çalişiyorlar herhalde...pilot bölge sećildik sanirim...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilaziz61
sözleşmesinde bir şey varmış dediler, devre arasına kadar mış opsiyon...

O gerçek sözleşme değil biz adamı kesin aldık
Sadece bu yıl futbolcu transfer edemedigimizden öyle gösterdik
Şuan kiralık görünüyor ama devre arası kesin satın alacaz
Milanla yapılan anlaşma böyle
Elimizde patladi
Alınırken dedim
Yaşlı oyuncuya son transferini yapan oyuncuya bu kadar para vermeyin diye

castillo61
Afedersiniz Ersun takımın ırzına geçti, kadronun altına dinamit döşedi. Hala şöyle yapıyordu şöyle yapacaktı. Bize müstehak kardeşim. Rıza da bir tur atsın. Sonra Mesut Bakkal. Bülent Uygun'a kadar yolu var. Camia olarak bittik arkadaş.

spormania
21.10.2017, 21:48
Castillo yerine Volkani oynat diyen kimse o ve yanındakiler istifa etmeli, gitmeli...

ferdeco128
Rıza'yı öneren kim? Rıza'yı alana kadar süreçte kaç bjk'linin sözü dinlendi. Ders almıyoruz ki biz. Rıza'yı gönderir başka bir bjk kökenli hocayı alırız birkaç yıl sonra. Bjk'nin bundan sonra asla başına getirmeyeceği bir isme görev verdik. Antalyaspor'da yabancı futbolcuları oynatamadığı için gönderilen Rıza'yı göreve getirdik.

Diyecek birşey yok aslında. Bize kupamızı bile vermeyen şikeci Demirören için kadromuzu kuruyoruz yerlilerle.

O kadar yabancı futbolcu aldık, niye sahaya hepsini süremiyoruz. Böyle saçma birşey olabilir mi Allah aşkına?

Ahmet Taşçı
Onur Burak Olcay Sosa ve Volkan Seni göndermezseniz hepinizin Allah belanızı versin...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Noldu hocam hafta içi Sosaya laf söyletmiyordun sosa yürüyor dediğimde deli gibi savunuyordun...

Uğur KÜÇÜK
21.10.2017, 21:49
Kim yaptirdi o transferleri ondan haber ver sen..menejerlere peskes cektiler klubu usta ersun el birligiyle.. kim aldirdi bu topculari sorun hocada degilmis hadi ordan..Menajerlik sirketinde araştır kim var bakalim.
Muharrem Ustanın oğlu Özkan Doğanın menajerlik sirketine ortak mi ???
Ersun demek işin kolayı.
Muharrem Usta çok büyük paralar kaldırdı çok.
Araştırıp yazmayan gazetecilerin de Allah belasını versin.
Tek suçlu Ersun değildi.. Bunu anlamadınız.

Berkan
Castillo yerine Volkani oynat diyen kimse o ve yanındakiler istifa etmeli, gitmeli...

rıza hoca ligi bilmiyormu hiç bi duymamış castillo diye bir oyuncuyu veya geçen hafta izlememiş mi maçı

nakzo
Öncelikli hedef 18 puan olmalıdır bu takımdan beklentim ilk yarı 18 ikinci yarı 20 puan 38 puan toplayıp kümede kalmak gerisi boş bu takımdan hic bir bok olmaz ha rızaya kesinlikle suç bulmuyorum morinho da gelse bu takım düzelmez para icin oynayan kisilik yoksunu gurursuz bir topluluğu kimse düzeltemez.

erenslash
Ersununu savunanlardan biriydim Ersun bitmiş Rıza Ersundan daha faydalı Rıza hocaya bok atmaya veya terbiyesizlik yapmaya gerek yok.

Takımın hoca sorunu vardı kredisi bitmişti ersunun gitmesi faydalı oldu. ancak takımda kritik iki stoper eksiği var gol yeme sebebimiz bu.Bu soruna Rıza hoca bir şey yapamaz.

gelelim maça maçta şanssızdık ancak takımda yardımlaşma eksikti çocuklar hırslı oynadı ama soradan sonra oyundan düştüler Sosa gitmeli yarım sezon aldık zaten karısı da istemiyor.

Devre arası iki stoper alınmalı. Devre arası bir ortasaha iki stoper olmak üzere üç transfer alınmalı sosa da gider çünkü.

maçta şanssızdık genel sorunumuz stoperler ve biraz daha hırs takım toparlar Rıza takımı adam eder gol yeme sorunumuzu çözemez hoca o da hocadan değil zaten.

Şanlı SanMarino
Sosa'nın da devre arası tapusu alınmama ihtimali varsa derhal kullanılmalı. Neresinden dönersek kardır. Aman dikkat.

Thor61
Afedersiniz Ersun takımın ırzına geçti, kadronun altına dinamit döşedi. Hala şöyle yapıyordu şöyle yapacaktı. Bize müstehak kardeşim. Rıza da bir tur atsın. Sonra Mesut Bakkal. Bülent Uygun'a kadar yolu var. Camia olarak bittik arkadaş.

Ersun karakter problemi yaşayan bir adam. Aykut Kocaman bile ondan bin kat iyidir bu manada.

bahadır2561
21.10.2017, 21:50
Castillo’yu Nevzat Aydın aldı diye oynatmayan vizyonunu sevsinler senin.

ALDENİRO
rıza Çalımbay: bazı oyuncuların hala hazır olmadığını gördük.

gerizekalı neden oynattın o zaman

Şanlı SanMarino
Hadi şimdi Trabzonspor yöneticine menajer bozuntusu tweet atsın. Allahsız kitapsızlar Trabzonspor'u oyuncak ettiler.

olcay_61
Trabzonsporun bu sene hedefi kume düşmemektir.Onun icin uğraşılıp sezon sonu takım tamamiyle küçülmeye gitmelidir.Gerekirse 3 sene tavan ücret 1 milyon avro olmalıdır bunu üstünde alan herkes derhal gönderimelidir camia buna mecburdur.Onur,sosa,okay,volkan,durica,hubocan,per iara,mas sene sonu derhal takımdan gönderilmeli yerlerine aç serefi icin oynayan futbolcular gelmelidir.

Son yıllarda farklı pahalı kadrolarla küme düşmemeye oynuyoruz zaten bu nasıl iştir anlamıyorum.
Alt yapı, ucuz yabancılar oynasın da bari borç yapmayalım.
Rezillik resmen rezillik

jairzinho
devre arası rıza gönderilip okan buruk yada saffet susiç getirilmeli. tabi yeni gelecek yönetim yapmalı bu operasyonu.

bu gidişat kötü sonuçlar doğurabilir sezon sonunda

halilaziz61
21.10.2017, 21:51
Ersununu savunanlardan biriydim Ersun bitmiş Rıza Ersundan daha faydalı Rıza hocaya bok atmaya veya terbiyesizlik yapmaya gerek yok.

Takımın hoca sorunu vardı kredisi bitmişti ersunun gitmesi faydalı oldu. ancak takımda kritik iki stoper eksiği var gol yeme sebebimiz bu.Bu soruna Rıza hoca bir şey yapamaz.

gelelim maça maçta şanssızdık ancak takımda yardımlaşma eksikti çocuklar hırslı oynadı ama soradan sonra oyundan düştüler Sosa gitmeli yarım sezon aldık zaten karısı da istemiyor.

Devre arası iki stoper alınmalı. Devre arası bir ortasaha iki stoper olmak üzere üç transfer alınmalı sosa da gider çünkü.

maçta şanssızdık genel sorunumuz stoperler ve biraz daha hırs takım toparlar Rıza takımı adam eder gol yeme sorunumuzu çözemez hoca o da hocadan değil zaten.

Yarım sezon almadık
Sadece UEFA olan anlaşma gereği bu yıl satın almadık
Devre arasında parasını verip satın alacaz maalesef

kayseriliyiz
Ciddi ciddi gs maçina çikmayalim.
Daha fazla rezillik çekemem.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

odyseuys
sokaktan geçen 10 kişiye 11 kurdursan 9'unda castillo olur. volkan değil 11, yedek dahi soyunamaz. futbolun doğrularına bağlı kalmak bu kadar mı zor anlamıyorum ki?

bondonga diye bir oyuncun var. tamam ben de iyi ışık almadım oynadığı maçlarda. yahu arkadaş bu adam geçen sene la ligada 30 maç oynamış. illa ki bir şeyi iyi yapıyor. şu volkan denen gerizekalının yaptığı bu adamın yapamayacağı ne olabilir? yahu varsa oynatın görelim arkadaş yapamıyormuş diyelim.

ulan oynatılmayacak madem neden alınıyor bu hubocan, bondonga, rodallega, castillo... en çok parayı bunlara verip en az süreyi bunlara vermek kadar saçma bir anlayış olabilir mi arkadaş.

yahu arkadaş Trabzonspor takımına son iki teknik direktöründen daha iyi oyun oynatabilecek şu forumdan bile 5 kişi sayarım. olabilir mi böyle bir şey yahu. bilmem kaç milyon dolarlık takımı bu alelade futbol izleyicisinden dahi daha düşük profilli insanlara nasıl emanet edersiniz aklım almıyor.

adama volkan şen'i kadroya aldı bongonda'yı almadı diye kızıyorduk, ciddi ciddi kurtarıcı olarak oyuna sürdü elemanı. bu volkan şen'in gelişine vesile olan burak yılmaz'ın bugün bu adamın kadroya girmesinde hatta oyuna alınmasında payı, parmağı, yönlendirmesi hatta belki de talimatı yoksa ben de futbol falan konuşmayacağım bir daha. başka şekilde zaten bu gerizekalı adamın bu takımda oynatılmasını açıklamak mümkün değil.

rıza hocam tamam, türk futbolunun sana verdiği kadarını verebilirsin sen de türk futboluna. düşük profilli olman, kolay lokma olman seni tercih ettirdi bizim yönetime de zaten. ama biraz olsun kariyerine önem veriyorsan radikal kararlar alman, en azından formayı hakedene vermen gerekiyor. hiç inancım yok ama yap bir sürpriz şaşırt beni... neşteri vurmaya en az sesi çıkandan, en mazlumdan başlayacaksan sen de senden öncekiler gibi defol git hocam bir zahmet. bugün senin çıkardığın takımdan daha iyi bir 11 çıkarılabilirdi hocam. Trabzonspor takımının formasını en çok sesi çıkanlara, en güçlülere değil en çok hakedene vermeyeceksen bu takımda çalışmaktan kazanacağın tek lokma helal olmayacak hocam.

jairzinho
açıkcası oyuncu maaşlarının yükselmesinde cebellezi olaylarının olduğunu tahmin ediyorum.

ALDENİRO
21.10.2017, 21:52
erman toroglu: rıza nın antremanları ağırdır. iki üç hafta sonra farrklı bir Trabzon olabilir.

nakzo
birde arkadas ne kritik goller yiyoruz. bu ne sans
alanya macında alanya moral olarak çökmüşken devre bitmiş gol yiyoruz. akhisarda 2. golu kalemize atıyoruz. bu macta devreye 0-0 girerken gol yiyoruz.
hafya ta sosa var yusuf yok sanıyorum.

bunun golle molle alakası yok su malatyayı herkes yener harbiden kötü bir takım malatya.bu takımda halsiyet ve gurur sorunu var oda jocayla düzelmez.

orhan42
Sosa'nın kiralık geldiği , bonservisinin alınmadığına dair söylentiler gerçekse , hemen , bu gün derhal gönderilmeli..İ.ne seni..3 haftadır yoksun , bu gün takımı eksik bırakıyorsun.Haftaya ; Burak , olcay , Sosa oynatılmamalı.Volkan şen kadro dışı bırakılıp kulübeye bile sokulmamalı.Kızacaksınız ama N'doye geçen seneki gibi orta sahada değerlendirilmeli..

erenslash
hımm bunu bilmiyordum tam olarak ama eşi trabzonu istememiş yani karardan vaz cayma seçeneğimiz var diye biliyorum çünkü olmasa eşi trabzonu beğenmesi halinde tarzı bir muhabbet vardı diye biliyorum
Yarım sezon almadık
Sadece UEFA olan anlaşma gereği bu yıl satın almadık
Devre arasında parasını verip satın alacaz maalesef

jairzinho
21.10.2017, 21:53
mra ile bile avrupa ligi grubundan lider çıkmıştık.nereden nereye gelinde kısa sürede.

Estragon
devre arası rıza gönderilip okan buruk yada saffet susiç getirilmeli. tabi yeni gelecek yönetim yapmalı bu operasyonu.

bu gidişat kötü sonuçlar doğurabilir sezon sonunda

Aman abi Okan Buruk filan ne lütfen ya. Yerli olacaksa, başka camialarla özdeşleşmiş adam gelmesin bize. Burda olmaz. Saffet Susiç emekli olmadı mı daha?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmet Taşçı
Kardeşim kusura bakmayın yönetim kadar burda hepimizin de suçu forumun %80 mi Burak ve Sosa diye yattı kalktı yahu onlara verilen paralarla sağlam bir stoper alalım diye tururacağımıza 50. Şamponluk için Sosa şart Burak şart diye diye ölüyordu forum.

Royal Heart
21.10.2017, 21:54
(Sosa'sız yazdığım bir kadroya cevaben)

Sosa son maçta sahada zor duruyordu ve çok fazla pas hatası yaptı. İstatistiklere bakmadım ama gözlemim bu yönde. İyi bir Sosa zaten takımda yer alır ama Akhisar maçındaki form durumuyla değil ha çıkar oynar onu teknik direktör bilir futbolcularla antrenmana çıkan odur. Topu ayağında tutma konusunda her ne kadar bu takıma yeterli bulmasam da Onazi fena değil, Abdülkadir var yine ki takımın oynayacağı futbol da takımın ayağında top tutacağı bir oyun düzeni olmak zorunda değil. Takımın özel bir "beyin"e de ihtiyacı yok; takım, takım olsun, sahaya yansıtacağı bir futbol aklı olsun kâfi. Farklı varyasyonların denenebileceği yeterince geniş bir kadro var.

Abdülkadir 10 numara oynatılacak söylemi üzerine,

Olcay'ın yavaş yavaş yedeğe çekilmesi gerekiyor bu form durumuyla. Hakkeden formayı alır umuyorum. Hiçbir futbolcunun ismine, kariyerine bakılmamalı. Başarı ancak öyle gelir. Abdülkadir 10 numarada oynayacaksa kanatta Volkan Şen ile başlaması bile Olcay'dan daha yararlı olabilir. Tabi ki taktik anlayış önemli. Kanatların hızından yararlanmak istiyorsa Volkan, Olcay'dan daha etkili olabilir, olmadı Theo. Bu maçta Burak da Olcay da 11'de başlamamalı diye düşünüyorum. Burak'ın özellikle sakatlığı varsa niye ısrar ediliyor anlamak mümkün değil. Oynamasına engel değilse sakatlığı o hâlde de kendine çeki düzen vermesi şart.

Açıklanan kadro sonrası,

Haydi gel de eleştirme şimdi. Forma adaletini sağlasın, gidenden en büyük farkı bu olur diyoruz ama Abdülkadir 11'de yok. İzahı nedir bunun ? Kimse kusura bakmasın ama bunun bir izahı yok. Castillo bu takımın en iyi hücum silahlarından biri ama ne kabahat işliyorsa yine 11'de yok. Burak sakat sakat oynuyor deniliyor ama yine ilk 11'de. Kabul edilebilir gibi değil. Bu maçta hat-trick de yapsa ben bu durumu sorgularım. Burak bu takımın birinci golcüsüdür ama sakatlık meselesi açığa kavuşturulmadan bu ısrarı doğru bulmuyorum. Gelgelelim Trabzonspor kazanır mı yine kazanır, kazanması gerekir ama taraftar, izleyici nezdinde maç seçiyor algısı oluşturan her futbolcu bunun bedelini ödemeli yoksa bunun takıma yansımaları çok kötü oluyor, bugün olmasa yarın olacak meramım budur.

Maç öncesi naçizane birkaç tespit/yorum... Üzücü olan dışarıdan durum bu kadar netken, bu kadar bağırıyorken "bazı oyuncular", teknik direktörler neden ısrarla gözlerini kapıyor ?

Olcay, Burak, Sosa sırf kariyerleri nedeniyle oynatılmamalı ki Olcay'da o da tartışılır, neden bu ısrar ?

Burak'ın sakatlak meselesi özellikle ele alınmalı ve bu durum netliğe kavuşana kadar forma giymemeli.

Abdülkadir, Castillo neden 11'de başlamaz ? Rıza Çalımbay niye bu takımın başına geldi/getirildi ? Bir maçla olmaz demesin kimse bu takımın başına her kim geliyorsa bu takımı tanıyarak gelecek/getirilecek.

Castillo yedek kulübesinde otururken Volkan tercihini anlamak da mümkün değil.

sasone
21.10.2017, 21:55
Öncelikle sağduyu,sakin kalalım yapabileceklerimizi yapamaz hale gelmeyelim.

Muharrem Usta eğer adam gibi duruma hakim olmazsa takımın sahibi olduğunu sanan bazı soytarılara bırakırsa bu takım düzelmez.

Muharrem Usta,devre arası Burak,Onur,Olcay,Volkan Şen ve Uğur'u Katar'a satarak bu takımı kurtaracaksın,bunu yapmak boynunun borcu artık,o futbolcular gitmeden bu takım oynamaz,adamların çiftliği olmuş kulüp.

Yusuf Yazıcı'yı da bu adamlardan uzak tutun,onlarla takıla takıla yoldan çıkacak.

Sorun çözümsüz değil,yürekli adam istiyor,bugün eğer bu adamlar kadro dışı kalsın takım topunu oynar.

halilaziz61
hımm bunu bilmiyordum tam olarak ama eşi trabzonu istememiş yani karardan vaz cayma seçeneğimiz var diye biliyorum çünkü olmasa eşi trabzonu beğenmesi halinde tarzı bir muhabbet vardı diye biliyorum

Yok kesin olarak satın aldık maalesef
Bugün de takımı sabote etti

Mert Oğuzlu61
ahmetcubukcu61 Gencaga_meric @BulbulCosk alirizaEgemen gokhanSaralTS Gencaga_meric

Twitter hesabım yok ben yapamıyorum ama lütfen rica ediyorum şunlara hakaret etmeden sadece ''istifa!'' yazıp tepki gösterin. Sosyal medyada çok zayıfız, BMN den bu konuyla alakalı çalışma bekliyorum. Sosyal medyadaki etkili hesaplarımızın ortak çalışma yapması lazım, küme düşürecekler bizi buna engel olmak için ne gerekiyorsa yapmalıyız.

Yönetime olan bütün inancımı yitirdim ya bizi küme düşürmek istiyorlar ya da iflas ettirip Araplara satmak istiyorlar, proje yönetim oldukları apaçık ortada. Anormal şeyler dönüyor, kabus yaşamamak için elimizden geldiğince çabalamalıyız.

jairzinho
Aman abi Okan Buruk filan ne lütfen ya. Yerli olacaksa, başka camialarla özdeşleşmiş adam gelmesin bize. Burda olmaz. Saffet Susiç emekli olmadı mı daha?

okan buruk yeni jenerasyondan yükselen bir değer bence.saffet susiç ise tecrübeli ve ofansif futbol oynatır.ikisinin ortak özelliği oyuncu ilişkilerinin iyi olması.takım içi huzuru sağlar.iyi karekterlerdir.

ahamitokutan
uzun bir süredir takımı takip etmiyorum. yüreğim kaldırmıyordu artık maçları izlemeyi. geçen yıl webden üyeliğim olmasına rağmen 2-3 maç belki izlemişimdir. bu sene de almadım zaten. kendimi bildim bileli Trabzonspor un hazırlık maçlarını bile izleyen ve heyecandan yerinde oturamayan biri olarak ben diyorum bunu. arada maç sonuçlarına bakıyorum ve içim cız ediyor malesef. kimlerin elinde eriyor tükeniyor takımım. diyorum ki keşke lig düşse şu kenelerin vampirlerin elinden orda kurtulsa da küllerinden kendi öz çocuklarıyla yeniden doğsa şu takım. aklım almıyor yine yapılanları. teneke bağlayıp gönderdiğin volkan şende ne görüp geri alıyorsun. hadi aldın o kadar adam var iken neden volkan oyuna giriyor. akıl almıyor ama cevabı belli sorular işte...

Uğur KÜÇÜK
Muharrem Ustanin Oğlu Özkan Doğan menajerlik sirketinde çalışan.
Uyanin lan uyanın artık...
Ersun ile.Muharrem Usta bu kulübü yediler....

Jedi
21.10.2017, 21:56
erman : ersun transferlere birebirmi girdi, yoksa arkandamı girdi ....

yarıldım akşam akşam

Sefer A.
Karsilasmayi izlemedim ama ne olursa olsun o 11 berbatti...

Bir de 2 ekmek 1 süt muhabbeti olmus, çok çok yanlis, utanç verici...

Yalniz bir zahmet, "fbliler hâla utanç duyuyor bundan" gibisinden yazanlar/düsününenler/aklindan geçirenler, bir zahmet gibtirsin gitsin gitsin... lütfen daha fazla afkurmak için yazmayin... fblilerin hiçbir seyden utanmaz... hikâye okumayin sinir bozmayin

ALDENİRO
salı günü toplantı var kongre kararı alınmazsa istifa var a spor

gurur6134
Menajerlik sirketinde araştır kim var bakalim.
Muharrem Ustanın oğlu Özkan Doğanın menajerlik sirketine ortak mi ???
Ersun demek işin kolayı.
Muharrem Usta çok büyük paralar kaldırdı çok.
Araştırıp yazmayan gazetecilerin de Allah belasını versin.
Tek suçlu Ersun değildi.. Bunu anlamadınız.

Ersunun oglu hangi menejerlik sirketinin ortagi ozkan dogan ile ilgisi ne nevzat aydin neden devre disi birakilip scout sisteminden vazgecildi sende bunlari bir arastir..usta ersun el ele verip klubun altini oymuslardir bu kadar net..

Uğur KÜÇÜK
Bugün de takımı sabote ettiEşi istemiyorsa gerçekten Trabzonda yaşamayı.
Bir sekilde iptal olur o anlaşma...

My
Adamın çıkardığı kadro bir tarafa, Volkan'ı aldı oyuna ya!

nakzo
21.10.2017, 21:57
İs hocalık degil futbolcular gonderilmeli bu sene bitti kardesim senin hedefin 38 puandır.Ben kendimi ilk yarı 18 puana göre ayarladım insallah alırız.Sene sonu pahalı karaktersizlerin yerine ucuz serefli hırslı futbolcular alınmalıdır.

erenslash
21.10.2017, 21:57
bilmiyorum kesin bir resmi bir açıklama olmadan kaynak lazım öyleyse kötü ben farklı biliyorum mevzuyu umarım dediğin şekilde değildir.

Bugün de takımı sabote etti

jairzinho
21.10.2017, 21:58
dikkat edilirse sosa da yazıcı da olmaması gereken yerde oldukları için kırmızı gördüler.yani takımın ön liberosu olması gerekiyordu.sağlam bir ön libero farkı yaratabilir.gs da fernando örneğinde olduğu gibi.

halilaziz61

Bu tam rezillikti
Bir adam ilk maçından olacağını ya da olmayacağını belli eder
Belli oldu ki rıza ile olmayacak
Sadi bile bundan daha akıllı kadro ile çıkardı eminim

Uğur KÜÇÜK
Ersunun oglu hangi menejerlik sirketinin ortagi ozkan dogan ile ilgisi ne nevzat aydin neden devre disi birakilip scout sisteminden vazgecildi sende bunlari bir arastir..usta ersun el ele verip klubun altini oymuslardir bu kadar net..Aynı şeyi söylüyoruz. Ersun yemedi sadece para. Tek suçlu Ersun değildi. İste simdi gerçekler ortaya çıktı.
Niye Ersun kovulmuyorun cevabı da buradaydı....

Şanlı SanMarino
Nevzat'a olan nefretimi ve ne kadar kavgalı olduğumu bilen bilir. Hala bir yerde görsem selam dahi vermem. Arkamı dönerim.

Ancaaak. Ne olursa olsun yetkili olduğu tüm sürede bu çarıklı menajerleri takımın kapısından içeri sokmadı. Başarısız oldu ancak onursuz davranmadı.

Diğer yöneticiler de artık onurlu bir davranışta bulunmalı.

Nuri Albayrak, İho vs. geçin. Trabzonspor tarihinin en kötü yönetimidir maalesef.

halilaziz61
21.10.2017, 21:59
bilmiyorum kesin bir resmi bir açıklama olmadan kaynak lazım öyleyse kötü ben farklı biliyorum mevzuyu umarım dediğin şekilde değildir.

Devre arasında imzalar atılır
Olan TS ye olur

serdaracıl
Rize düştü diye bizimle uğraşıyorlar

erenslash
Volkana yoklama çekti vardır bir nedeni ilk maçta hocayı harcamak saçma volkanı alsa da almasa da sosaya kırmızı kart gör diyen hoc amı? iki stane salak stoperle oynamak istiyorum diyen hoca mı? ilk maç dur hele hocam

yorumsuz6117
Sahtekarların kralı Muharrem cukkalıyacağını cukkaladı artık fazla zorlamayacaktır..

Mert'
Sadri Şenerin yemeğini basan tayfa Muharreme bişey yapabilecek mi acaba?

halilaziz61
21.10.2017, 22:00
Sosa nin yaptığı M Bia nin yaptığı ile aynı şeydir

Ben mi oynuycam deyip parayı alıp yatmaktir

erenslash
bilemedim
Devre arasında imzalar atılır
Olan TS ye olur

erenslash
keşke ingiltereden bir genç oyuncu alsaydık aynı paraya
Sosa nin yaptığı M Bia nin yaptığı ile aynı şeydir

Ben mi oynuycam deyip parayı alıp yatmaktir

ALDENİRO
olcay çakır: bu kadar yüksek maliyetli oyuncu getirirsen abdülkadir kurtarıcı olur.

bach72
21.10.2017, 22:01
Bu milleti anlamakta zor.Üç gün önce gelen Rıza bile günah keçisi yapıldı.Bu takımın çöküşünün baş sorumlusu Muharrem Usta ve yönetimdir.Sonra Ersun Yanaldır.Sonra yıllık trilyonlar kazanan ama karşılığında hiç bir şey vermeyen futbolculardır.

gurur6134
Rize düştü diye bizimle uğraşıyorlar

Cokda umurlarindaydi her sene kumeye oynayan asansor rize..klup kotu yonetiliyor mazeret aramasin kimse ona buna gelmis gecmis en kotu yonetim ile karsi karsiyayiz..

halilaziz61
Volkana yoklama çekti vardır bir nedeni ilk maçta hocayı harcamak saçma volkanı alsa da almasa da sosaya kırmızı kart gör diyen hoc amı? iki stane salak stoperle oynamak istiyorum diyen hoca mı? ilk maç dur hele hocam

Olcayla Burak i kesemeyip onaziyi oyundan alması rezillikti
Başka bir versiyonu ersun un
Rode son 10 dakika oyuna girdi
Her yönüyle kötü tercihler yapti

erenslash
olay muharremlik değil başkanın kadroyu değişmesi lazım yönetimi başkan kalmalı kadro değişmeli iki stoperi devre arasında aldıracak ortamı oluşturmassa o zaman görevden gitsin derim neden iki stoper çünkü küme düşeriz bu gidişle korkum o
Sadri Şenerin yemeğini basan tayfa Muharreme bişey yapabilecek mi acaba?

halilaziz61
21.10.2017, 22:02
Olucu tosun bokundan belli olur

Rıza ile olmaz!!!

jairzinho

maaşlardan da anlaşılacağı üzere iho ile başlayan usta ile devam eden birilerinin cebi doldurma operasyonu sonucu gelinen nokta maalesef iflas.

bu maaşların verilmesi irdelenmeli aga.bunlar anormal maaşlar ve pis kokular gelmesine neden olur

ozturk
Nerde muharrem acaba cikip konusmuyor da.Arkadas birseyler soyle takimin hali ortada

halilaziz61
keşke ingiltereden bir genç oyuncu alsaydık aynı paraya

Kesinlikle haklısın
Yazık oldu

Fatih Çelik
21.10.2017, 22:03
olcay çakır: bu kadar yüksek maliyetli oyuncu getirirsen abdülkadir kurtarıcı olur.

Beyzademize gün doğdu oh mis..

Uğur KÜÇÜK
Muharrem Usta ve futbolcuları protesto etmeyen şehir ölmüştür....
Bu gece görücez Trabzon şehrinin siyasete tepkisini....

M. Fatih ALEMDAR
uzun bir süredir takımı takip etmiyorum. yüreğim kaldırmıyordu artık maçları izlemeyi. geçen yıl webden üyeliğim olmasına rağmen 2-3 maç belki izlemişimdir. bu sene de almadım zaten. kendimi bildim bileli Trabzonspor un hazırlık maçlarını bile izleyen ve heyecandan yerinde oturamayan biri olarak ben diyorum bunu. arada maç sonuçlarına bakıyorum ve içim cız ediyor malesef. kimlerin elinde eriyor tükeniyor takımım. diyorum ki keşke lig düşse şu kenelerin vampirlerin elinden orda kurtulsa da küllerinden kendi öz çocuklarıyla yeniden doğsa şu takım. aklım almıyor yine yapılanları. teneke bağlayıp gönderdiğin volkan şende ne görüp geri alıyorsun. hadi aldın o kadar adam var iken neden volkan oyuna giriyor. akıl almıyor ama cevabı belli sorular işte...

Hocam takimi her sartta her durumda takip etmeni tavsiye ediyorum.
Gerisi fasa fiso.

yorumsuz6117
21.10.2017, 22:04
Nerde muharrem acaba cikip konusmuyor da.Arkadas birseyler soyle takimin hali ortada
Ne kadar para cukkaladığını mı açıklasın..

erenslash
Buna ben katılmıyorum 10 kişi kaldık dolayısıyla hocanın taktiği dğeişti bu sağlıklı bir değerlendirme değil hocayı harcamak bu şekilde mantıksız bence rodeyi belki çift oynatacaktı burak değişin dedi belki burakla oynayacaktı hocada hi bi rkabahat yok sosanın salaklığı daha doğrusu bilerek çıkması eşi istemiyor trabzonu çünkü artı oyuncuların hırs düşüşünü gözlemledim abdulkadire veya yusufa yardıma gelen olmadı misal onlar daha gayretliydi perrie da iyidi bugün stoperler hırslı ancak becereiksiz ikisi de
Olcayla Burak i kesemeyip onaziyi oyundan alması rezillikti
Başka bir versiyonu ersun un
Rode son 10 dakika oyuna girdi
Her yönüyle kötü tercihler yapti

temel_yilmaz
Gitsin Trabzonlu Gençler kurtarsın 15 Temmuz Şehitler Ak Trabzonspor’unu.Trabzonspor Trabzon şehrinin aynası.Br başkan düşünün Volkan Şen’e para veriyor sebep?

Zaten bu Akparti şurekasının el atıp kurutmadığı bir yermi kaldı.Ben klübe kümelenmiş Akparti ahalisi siktirolup gidecekse takımın küme düşmesine razıyım.

Uğur KÜÇÜK
maaşlardan da anlaşılacağı üzere iho ile başlayan usta ile devam eden birilerinin cebi doldurma operasyonu sonucu gelinen nokta maalesef iflas.

bu maaşların verilmesi irdelenmeli aga.bunlar anormal maaşlar ve pis kokular gelmesine neden olurBitirdiler koca kulübü...
Zoraki sponsor olursan...
İşte paraları böyle menajer transferleriyle geri alırsın...

olcay_61
21.10.2017, 22:05
Bu kadro nasıl oynamaz, bu kadroyu 2 hoca da nasıl oynatamaz aklım almıyor yaaa

Uğur Kalyoncu
21.10.2017, 22:06
Castillo nasıl oynatilmaz benim aklım almıyor..Sağı solu yumruklayarak var.

Kanatları Abdulkadir Castillo yap maçı kaybet bir şey diyenin a.q ya..

Çok mu zor bunu yapmak kanser mi olacağız illa.

Gümüshane
Yusuf ve Sosa Galatasaraya karşı oynayabilecek. Sadece Mas cezalı

Sefer A.
Yeni bilgi mi bu, nerden çikti, kaynak ?

Mesut
Son günlerde hükümet ve siyasiler yabancı oyuncular ile görüşlerini çok sık dile getiriyor yalaka Usta siyasilerden laf duymamak için mi yerli ağırlıklı oyuncular oynuyor

Mesut
21.10.2017, 22:07
Yusuf ve Sosa Galatasaraya karşı oynayabilecek. Sadece Mas cezalı

Yanlış direk kırmızı gördü Yusuf iki maç cezalı

ozzy!
21.10.2017, 22:07
Adam ikinci ligde iyiydi dediği Batuhanı ordaki izlemesiyle kadroya aldı. Volkana tek başına maç aldırır dedi. Şaşırtmadı beni.

gurur6134
21.10.2017, 22:08
Sene sonunu goremez usta bu saatden sonra ilk kongrede aday bile olacagini dusunmuyorum ..siyaset kendine yeni bir kukla hazirlamaya baslamistir..

tristram
riza hoca geldiginde de ayni seyi soylemistim daha dogrusu forumun yuzde 99u ayni seyi soylemisti..forma adaletinin olmadigi yerde bir halt olmaz diye..8 haftadir takimin anasini belleyen topcularin alayi sahadaydi, tek kesik yiyen kisi belkide bu senenin tek iyi oynayani abdulkadir..

yaa arkadas kafayi yemek uzereyim, yani kime sovsem bilemiyorum..hani en basindan yabanci hoca istiyorduk riza hoca geldi iyi dedik insallah basarili olur,umudumuzu kaybetmeyelim karakterli adam falan fistan..ama bakiyorsun adam ersun'un calimbay hali...volkan sen nedir laan?
yaahu tel tel dokulen olcay-burak ne alaka?ileride top tutulamadigi ortadayken ileride top tutabilen,adam eksiltebilen,dikine oynayabilen castillo-abdulkadir kanadi neden denenmez.yahu arkadas bu mevcut takimda surekli oynamasi gereken 3 tane adam var..roda-castillo-abdulkadir vss..ucude bugun sahada yoktu..bu takimin temel problemi ileride top tutamamasi...teknik kapasitesi sifirin altinda olan olcayla burakla sansa bala gidersin..yusufta formsuz olunca sonuc boyle oluyor..az gol yememiz kimseyi yaniltmasin, malatya yerine baska bir takim olsaydi bir kepaze skor daha cikardi..

son bir kac senedir gelen yonetimde hocalarda ayni seyleri deneyip deneyip farkli seyler bekliyorlar..eee be bilmem ne yaptigimin cocuklari,birinizde cikip farkli bir sey deneyin?ne kaybedersiniz..bu nasil bir malliktir,bu nasil bir akil tutulmasidir..

ne oluyor arkadas ne oluyor..nedir bizim bu cektigimiz..anasini sattigimin yerinde ne gunah islemisizi ki gun yuzu gormuyoruz..

ister yonetim ister hoca degissin..basta burak,olcay,onur,volkan vsss gibi yerli cetesi kadro disi birakilmadigi surece bizden bir yol olmaz..bunu da riza calimbay'in yapamayacagi gun gibi ortada..basimizda yonetim olmadigi icinde bunu yapacak guc yok..allah hepimize sabir versin...

Mustafa ÖZDEMİR
Burağın pozisyonuna ofsayt diyen hakeme ne küfür etsek az

nakzo
18 puan yaparmıyız beyler biri birsey desinde içime su serpilsin.

Gümüshane
Yanlış direk kırmızı gördü Yusuf iki maç cezalı

Yusufun faulu 2 maç gerektirmez.

werneke
21.10.2017, 22:09
Bu saatten sonra ak Trabzonspor'a kutlu yürüyüşünde başarılar dilemekten başka yapacak bir şeyimiz yok

Sefer A.
21.10.2017, 22:09
Nevzat'a olan nefretimi ve ne kadar kavgalı olduğumu bilen bilir. Hala bir yerde görsem selam dahi vermem. Arkamı dönerim.

Ancaaak. Ne olursa olsun yetkili olduğu tüm sürede bu çarıklı menajerleri takımın kapısından içeri sokmadı. Başarısız oldu ancak onursuz davranmadı.

Diğer yöneticiler de artık onurlu bir davranışta bulunmalı.

Nuri Albayrak, İho vs. geçin. Trabzonspor tarihinin en kötü yönetimidir maalesef.
Yâhu sen kim oldugunu bir tanit ama daa :D

Oruç
21.10.2017, 22:10
Yalnız Burak'ın bizim sahamızdan çıktığı pozisyonu ofsayt diye kesen hakemin bu işi bırakması lazım. Böyle bir rezillik yok. Orta hakem de aynı şekilde. Adamın avantajdan haberi yok.

erenslash
mesele rıza değil rıza bu takımı ersundan daha iyi oynatır ancak rıza bu takımı alırken moralsiz aldı bir maçla hocayı harcamak saçmalık rıza bu takımı oynatır ancak sosanın yaptığı olay ve takımın geçen hafta altı yemesi bunları da düşünmek lazım bunu geçtim o top direkten dönmese bu maçı alabilirdik ancak dedim ya iki stoper almamız lazım alırsak rıza daha da iyi oynatır.yani takımın şu anki durumunun rızayla ilgisi yok
Olucu tosun bokundan belli olur

Rıza ile olmaz!!!

Şanlı SanMarino
Devre arasına kadar 10 puan daha alınırsa büyük başarı. Aksi halde düşme potasının en cazip takımı biziz.

Adam 6 yedirdi, 7 yedirdi yetmedi. Göze aldı düşürecek bu takımı.

Şanlı SanMarino
21.10.2017, 22:11
Yâhu sen kim oldugunu bir tanit ama daa :D

Trabzonspor taraftarıyım. Bundan daha üst bir kimlik olur mu Sefer? Söylenenlerin içeriğine yoğunlaşalım, şahsiliğine değil. O çok önemsiz detay.

Enes Başkaya60
Allah topunuzun belasını versin emi...

erenslash
bir maçla yorum yapmak saçma castilloyu neden kullanmadığını sorulur bir şekilde mevzu nedir öğrenilir ayrıca volkanı ısrarla tercih ederse ben de sizin gibi düşünürüm ama bi riki maçla hoca harcanmaz saçmalık bu
riza hoca geldiginde de ayni seyi soylemistim daha dogrusu forumun yuzde 99u ayni seyi soylemisti..forma adaletinin olmadigi yerde bir halt olmaz diye..8 haftadir takimin anasini belleyen topcularin alayi sahadaydi, tek kesik yiyen kisi belkide bu senenin tek iyi oynayani abdulkadir..

yaa arkadas kafayi yemek uzereyim, yani kime sovsem bilemiyorum..hani en basindan yabanci hoca istiyorduk riza hoca geldi iyi dedik insallah basarili olur,umudumuzu kaybetmeyelim karakterli adam falan fistan..ama bakiyorsun adam ersun'un calimbay hali...volkan sen nedir laan?
yaahu tel tel dokulen olcay-burak ne alaka?ileride top tutulamadigi ortadayken ileride top tutabilen,adam eksiltebilen,dikine oynayabilen castillo-abdulkadir kanadi neden denenmez.yahu arkadas bu mevcut takimda surekli oynamasi gereken 3 tane adam var..roda-castillo-abdulkadir vss..ucude bugun sahada yoktu..bu takimin temel problemi ileride top tutamamasi...teknik kapasitesi sifirin altinda olan olcayla burakla sansa bala gidersin..yusufta formsuz olunca sonuc boyle oluyor..az gol yememiz kimseyi yaniltmasin, malatya yerine baska bir takim olsaydi bir kepaze skor daha cikardi..

son bir kac senedir gelen yonetimde hocalarda ayni seyleri deneyip deneyip farkli seyler bekliyorlar..eee be bilmem ne yaptigimin cocuklari,birinizde cikip farkli bir sey deneyin?ne kaybedersiniz..bu nasil bir malliktir,bu nasil bir akil tutulmasidir..

ne oluyor arkadas ne oluyor..nedir bizim bu cektigimiz..anasini sattigimin yerinde ne gunah islemisizi ki gun yuzu gormuyoruz..

ister yonetim ister hoca degissin..basta burak,olcay,onur,volkan vsss gibi yerli cetesi kadro disi birakilmadigi surece bizden bir yol olmaz..bunu da riza calimbay'in yapamayacagi gun gibi ortada..basimizda yonetim olmadigi icinde bunu yapacak guc yok..allah hepimize sabir versin...

halilaziz61
21.10.2017, 22:12
Buna ben katılmıyorum 10 kişi kaldık dolayısıyla hocanın taktiği dğeişti bu sağlıklı bir değerlendirme değil hocayı harcamak bu şekilde mantıksız bence rodeyi belki çift oynatacaktı burak değişin dedi belki burakla oynayacaktı hocada hi bi rkabahat yok sosanın salaklığı daha doğrusu bilerek çıkması eşi istemiyor trabzonu çünkü artı oyuncuların hırs düşüşünü gözlemledim abdulkadire veya yusufa yardıma gelen olmadı misal onlar daha gayretliydi perrie da iyidi bugün stoperler hırslı ancak becereiksiz ikisi de

Rodeyi çift forvet oynatacaksan ilk 11 e onla baslarsin sakat burakla değil
Castillo oynamalı Olcay kesilmeli idi
Ama adam bizimle eğlenir gibi volkanı aldı

Böyle hocalık olmaz başkanla beraber güle güle

Şanlı SanMarino
En acısı da Trabzonspor'un Ersun'u bile arayacak olması. Tükendiğimizin en büyük kanıtıdır.

erenslash
devre arası iki üst düzey stoper alalım bu takım kümeyi geçtim çok puan alır
Devre arasına kadar 10 puan daha alınırsa büyük başarı. Aksi halde düşme potasının en cazip takımı biziz.

Adam 6 yedirdi, 7 yedirdi yetmedi. Göze aldı düşürecek bu takımı.

ferdeco128
21.10.2017, 22:13
Son günlerde hükümet ve siyasiler yabancı oyuncular ile görüşlerini çok sık dile getiriyor yalaka Usta siyasilerden laf duymamak için mi yerli ağırlıklı oyuncular oynuyor

Olay şu. Ersun milli takıma kapağı atmak istiyordu büyük ihtimal. Baktı siyasi kanat yerli futbolcu istiyor, kendisi de yerli futbolcuları ağırlıklı hale getirdi kadroda. Burak transferi zaten yerlicilik olayının en üst noktasıydı. Burak kendisi yabancı futbolcular oynamasın diyordu, bu yabancı kuralı kaldırılsın diyordu.

Hangi milli takım için kurban edildi bu takım? bize kupamızı vermeyen, şike yaptığı için federasyon başkanı olmuş şahıs için Trabzonspor kurban edildi. 11 tane yabancı ile çıkma hakkımız var. Şayet yabancı futbolcuları oynatmayacaksak niye transfer ediyoruz boşu boşuna. Yabancı futbolcular kaliteyi artırsın diye oynayan yerli futbolculardan daha iyi diye transfer edilir. Bizde tam tersi oldu.

Berkan
21.10.2017, 22:13
algı için demiyorum ama sonuncu ile arada 2 puan var bize bu tabloyu yaşatan itlerin allah belasını versin

Uğur KÜÇÜK
21.10.2017, 22:15
Bakin Erman Toroğlu bile ne diyor ekranda.
Transfer yapilan menajerlik sirketinde Yönetimin oğlu arkadaşı var mi ?
Muharrem Usta Ve Iho el birliğiyle kulüp sayesinde ceplerini doldurdular.
Siyaset cek git su takımın üstünden.
Küme düşelim gerekirse ama çek git....

erenslash
burak sonra değişin dedi beni bir maçla güle güle denmez bekleyip göreceğiz devre arasına var daha az kaldı gerçi o kalan maçları görelim ona göre ya haklısın derim ya değilsin bir maçla değerlendirmek saçma ama beş maçla değerlendirme sağlıklı olur o zaman derim ki hea bu da tırt ama diyorum ki stoper alınmassa hiç bi rhoca bir halt yapamaz hocaya da moral vermemiz lazım yeni geldi eleştirirsek morali bozulur yaptığı işten keyif de almaz beş altı maç görelim bu da tırt olur o zaman yabancı baksınlar derim bu arada gs maçında oynatacağı taktik yusufun eksikliğinde kuracağı kadro önemli aslında rıza hocanın sınav maçı gs maçı kritik onun için
Rodeyi çift forvet oynatacaksan ilk 11 e onla baslarsin sakat burakla değil
Castillo oynamalı Olcay kesilmeli idi
Ama adam bizimle eğlenir gibi volkanı aldı

Böyle hocalık olmaz başkanla beraber güle güle

Şanlı SanMarino
devre arası iki üst düzey stoper alalım bu takım kümeyi geçtim çok puan alır
Zannetmiyorum. Ayrıca bugün stoper ikilisi gayet de başarılı oynadı.

Mümkünse bu irade ile pazardan limon bile almayalım. Aman ha aman giderayak 300-400 milyon daha takmasınlar.

Yaklaşık 100 milyon lira harcanan orta sahada hala geçen seneki oyunculara bel bağlıyor ve onları arıyorsak hiç birşey düzgün gitmiyor demektir.

Kucka + Sosa = 100 milyon TL

Sahada yine Okay-Onazi var. Ve gerçekten onlardan daha iyiler.

Ahmet Aksu
21.10.2017, 22:16
yurtdışında iş kovalıyordur adamı rahat bırakın. :)

olcay_61
21.10.2017, 22:17
Ulan yine bir ümitle bekledik maçı Allah hepsinin cezasını versin
Biri Londra'da sürter, rezil hoca dersine çalışmaz, futbolcu desen şeyinde değil
Yine biz kahrolalım arkadaş lanet olsun

Şanlı SanMarino
Eeee??? Başlıklar açarak bugünleri bizzat yazdığımda bana sallayan veletler nerde? Hani ben anlamıyorum ya. Neler neler dediniz yahu. İnsan azıcık utanır.

61_Hasan_69
Ne desek boş

werneke
21.10.2017, 22:18
Şimdi bir şey diyecem olmayacak
imar kapalıyken 100 milyona şileden arsa alsaydık imar çıkınca voliyi vururduk
ak kardeşler bilgi de verirdi nereler imara açılacak falan ne bileyim

halilaziz61
21.10.2017, 22:18
mesele rıza değil rıza bu takımı ersundan daha iyi oynatır ancak rıza bu takımı alırken moralsiz aldı bir maçla hocayı harcamak saçmalık rıza bu takımı oynatır ancak sosanın yaptığı olay ve takımın geçen hafta altı yemesi bunları da düşünmek lazım bunu geçtim o top direkten dönmese bu maçı alabilirdik ancak dedim ya iki stoper almamız lazım alırsak rıza daha da iyi oynatır.yani takımın şu anki durumunun rızayla ilgisi yok

Defans hattında yaptığı değişikliği ofansta yapamadı
Üstüne üstlük yetenek düşmanı volkanı oyuna aldı o yüzden
Sabretmeye gerek yok olucu tosun gerçekten bokundan belli olur yapacağı şey çok basittir
Kanatlara Castillo ve Abdulkadir forvete rodellega
İlerleyen bölümde yorulma olursa Burak ve olcayi oyuna alacaktı tabi biz öne geçerdik bu taktikle

Şanlı SanMarino
21.10.2017, 22:19
Esas sorun şudur. Trabzonspor Başkanının Trabzonspor diye bir derdi yok. Ne yönetimi, ne takımı, ne de teknik heyeti umurunda değil. Şahsi reklamını yaptı. Oyuncak gibi oynadı. Şimdi de kaçar gider. Olan yine bizim gibi basit taraftarlara olur. Maalesef durum bu.

Başkanın sonuçtan zerre üzüntü duyduğunu düşünmüyorum. Zaten belli bir yerden sonra izlemeyi bırakmıştır. (Bunlar kendi söylemleri)

özgür6161
Bilmediğim için soruyorum.
Başkan nerede bu arada?

erenslash
sosa transferinde muharremin avanta parmağı olduğunu düşünmüyorum öyle olsa ayağına gitmez topçunun zaten .onun dışındaki diğer menejer oyunlarına,diğer görüşlerine de katılıyorum
Bakin Erman Toroğlu bile ne diyor ekranda.
Transfer yapilan menajerlik sirketinde Yönetimin oğlu arkadaşı var mi ?
Muharrem Usta Ve Iho el birliğiyle kulüp sayesinde ceplerini doldurdular.
Siyaset cek git su takımın üstünden.
Küme düşelim gerekirse ama çek git....

Berkan
21.10.2017, 22:20
fena oltaya geldik m.usta HAİNDİR

My
21.10.2017, 22:20
Trabzonspor taraftarıyım. Bundan daha üst bir kimlik olur mu Sefer? Söylenenlerin içeriğine yoğunlaşalım, şahsiliğine değil. O çok önemsiz detay.Hiç güleceğim yoktu valla :D Bu gizem işi de milleti iyi sarıyor he :)

tristram
21.10.2017, 22:21
bir maçla yorum yapmak saçma castilloyu neden kullanmadığını sorulur bir şekilde mevzu nedir öğrenilir ayrıca volkanı ısrarla tercih ederse ben de sizin gibi düşünürüm ama bi riki maçla hoca harcanmaz saçmalık bu

ligi futbolculari tanimasi zaman alir diye yerli hoca getiriliyorsa o yerli hocanin boyle aptal tercihler yapmasi kabul edilemez..sorun sadece volkan degil,sorun ersun'un yaptigi tercihleri yapmasi..yoksa radikal bir degisiklik yapip yenilseydik en azindan bizden bu kadar oluyor,otesi cikmaz derdik..

ayrica volkan tercihi ben ersunun devamiyim mesajidir..bu volkan denen gereksiz antrenmanlarda 11 kisiyi calimlayip gol atmiyorsa hocanin bu tercihteki dayanak noktasi nedir?volkan'in castillo'dan tek fazlasi yasi baska birseyi degil..bu tercihi yapan insan gozumde malin onde gidenidir..bu takimin kanatlari abdulkadir ve castillodur..ucuncu tercih bongonda son tercih olcaydir..volkan bu kadroda yok hukmnde bir topcu olmasi gerekiyor..insallah icerideki maclarda tekrar sovup gonderirler..

Devran Saka
Allahim gunahimiz neeydi

erenslash
hayır sadece hırslılardı kafa topu var gole çıktı kademe anlayışları sıfır yeteneksiz stoperlerimiz iki üst düzey stoper şart oğlu şart bu kadar gol yememiz sadece overall defans yapmadığımız için diye bir açıklamayla geçiştiremeyiz de bu açık ortadadır.diğer yorumlarına katılıyorum okayda yazık stoperler moloz olduğu için kendien kalemie yanlışlıkla attı
Zannetmiyorum. Ayrıca bugün stoper ikilisi gayet de başarılı oynadı.

Mümkünse bu irade ile pazardan limon bile almayalım. Aman ha aman giderayak 300-400 milyon daha takmasınlar.

Yaklaşık 100 milyon lira harcanan orta sahada hala geçen seneki oyunculara bel bağlıyor ve onları arıyorsak hiç birşey düzgün gitmiyor demektir.

Kucka + Sosa = 100 milyon TL

Sahada yine Okay-Onazi var. Ve gerçekten onlardan daha iyiler.

Kadir
Sıçtık sıvıyoruz, bu takım bu travmayı kolay atlatamaz.

Şanlı SanMarino
21.10.2017, 22:22
Dert, dert, dert. Adam dert edinmiyor. Umursamıyor. O yüzden ihodan daha başarısız. O yüzden tarihin en aşağılık ve şahsiyetsiz yönetimi.

Kişisel çekişmelere heba oldu kulüp. Zengin bebelerinin oyuncağı haline döndü. Kişiliğini ve başkaldırı ruhunu kaybetti. Ne yaşasa sonuna kadar haketti.

Menajerlik simülasyon oyunu oynar gibi batırdılar kulübü. Biz bunu gün gün delilleri ile söylerken sadece küfür ve hakaret işittik. Asla bir farkındalık oluşturamadık.

Bunlar iyi günler. Daha kötüsü de olacaktır maalesef.

emesenbisi
21.10.2017, 22:23
Burağın sözlere bakın, peki neden rode ilk 11 de çıkmıyor burağın ölmesimi lazım rode 11 çıkması için

Kasıklarımda sakatlık var. Onu tolere ederek oynamaya çalışıyordum ama bugün arka adelemde sıkıntı oldu. Ufak da birşey olsa arka adelenin toleresi yoktur. Sakatlıkta hayır aramak ne kadar doğrudur bilmiyorum ama belki bu benim için hayırlı oldu. Bütün sakatlıklarımı bu devrede geçirmek istiyorum. Bu sıkıntının ne olduğunu biliyorum. inşallah en kısa zamanda toparlarım. Arka adelenin toparlaması en az 2-3 hafta sürer."

Berkan
Soruyorum size Rıza hoca 1.1 m euro edecek hoca mı ?

erenslash
bence denedi şans verdi o da şansını kullanamadı keser volkanı bence görürsün bak
ligi futbolculari tanimasi zaman alir diye yerli hoca getiriliyorsa o yerli hocanin boyle aptal tercihler yapmasi kabul edilemez..sorun sadece volkan degil,sorun ersun'un yaptigi tercihleri yapmasi..yoksa radikal bir degisiklik yapip yenilseydik en azindan bizden bu kadar oluyor,otesi cikmaz derdik..

ayrica volkan tercihi ben ersunun devamiyim mesajidir..bu volkan denen gereksiz antrenmanlarda 11 kisiyi calimlayip gol atmiyorsa hocanin bu tercihteki dayanak noktasi nedir?volkan'in castillo'dan tek fazlasi yasi baska birseyi degil..bu tercihi yapan insan gozumde malin onde gidenidir..bu takimin kanatlari abdulkadir ve castillodur..ucuncu tercih bongonda son tercih olcaydir..volkan bu kadroda yok hukmnde bir topcu olmasi gerekiyor..insallah icerideki maclarda tekrar sovup gonderirler..

cebcare
Delirmemek elde degil neden Volkan Şen ben hala ordayım.

zafercalikoglu
50.yılda şampiyonluk mu , güldürmeyin adamı , artık her sezon kümede kalma savaşı , sevinin. Taraftar grupları , asın o sevdiğiniz kişilerin pankartlarını , herkes kendi çıkarında maalesef , futbol cuyu geçtim taraftar olarak ruhumuz bitmiş ,

Yazıklar olsun , sıcayım kupasına , zaten becerip kimse de geri alamaz o işler çoktan birdi , kupa kupa diye ömrümüzü bitirdik ,

Artık 10-11 sezonundan uzaklaşsın herkes yönetim onu kullanır taraftar desen aynı , iyice bizi mala bağladılar ,

Şanlı SanMarino
Hiç güleceğim yoktu valla :D Bu gizem işi de milleti iyi sarıyor he :)
Ne gülüyorsun hayırdır? İsmini açıklama mecburiyeti mi var? Ayrıca dahası konu burada benim kim olduğum değil de Trabzonspor'un düştüğü bataklık. Kim olduğum kimseyi ilgilendirmez.

Berkan
21.10.2017, 22:24
Trabzon'da ki taraftar ne zaman derin uykudan uyanacakta şu tesislerde tepki gösterecek

Mustafa ÖZDEMİR
21.10.2017, 22:24
Şimdi bir şey diyecem olmayacak
imar kapalıyken 100 milyona şileden arsa alsaydık imar çıkınca voliyi vururduk
ak kardeşler bilgi de verirdi nereler imara açılacak falan ne bileyim

O dediğini kendileri için yaparlar ancak

Şanlı SanMarino
21.10.2017, 22:25
Burağın sözlere bakın, peki neden rode ilk 11 de çıkmıyor burağın ölmesimi lazım rode 11 çıkması için

Kasıklarımda sakatlık var. Onu tolere ederek oynamaya çalışıyordum ama bugün arka adelemde sıkıntı oldu. Ufak da birşey olsa arka adelenin toleresi yoktur. Sakatlıkta hayır aramak ne kadar doğrudur bilmiyorum ama belki bu benim için hayırlı oldu. Bütün sakatlıklarımı bu devrede geçirmek istiyorum. Bu sıkıntının ne olduğunu biliyorum. inşallah en kısa zamanda toparlarım. Arka adelenin toparlaması en az 2-3 hafta sürer."
Gemiyi ilk fareler terkeder. Yazık.

nakzo
21.10.2017, 22:25
gs:0,kayseri:1,osmanlı:3,sivas:0,antalya:3,kasımpa sa:1,tbursa:3,karabük:1 Tahminim 11 puan alırız.İnşallah diyeyimmm.

bordolu mavi
21.10.2017, 22:26
Rıza Çalımbay istifa etmeli mi yada Rıza Çalımbay istifa taglarını yerel medya da da Rıza rızanla git manşetlerini görürr gibiyim

gurur6134
21.10.2017, 22:27
Trabzon'da ki taraftar ne zaman derin uykudan uyanacakta şu tesislerde tepki gösterecek

Basda sadri sener ozkan sumer atay aktug gibi iktidar yalakasi olmayan adamlar olsaydi 500 sefer gidilmisti o tesislere basta jan ve tayfasi olmak uzere..

jairzinho
21.10.2017, 22:27
napoli inter maçını izliyorumda seviye çok farklı aga.

olcay_61
21.10.2017, 22:28
Usta gelir derki 50.yılvari demek istemiştim asıl hedef 2023 :)
Sinirden artık kafayı yedirecekler. Sir Çalımbay senin de hocalığına tüküreyim

Şanlı SanMarino
21.10.2017, 22:29
Trabzonspor geçen hafta 6-1 yenildiği maçtan sonra bazı ön plandaki yerli oyuncular Trabzon'da önemli bir mekana gidip kahkahalar atarak eğlendiğinde zaten sezon bitmişti.

Numan Yerlikaya
Emre Aksoy ileri görüşlü adammış

gurur6134
Ne desek boş

Ustaya guvemin tam de yine ..

Uğur KÜÇÜK
21.10.2017, 22:30
Trabzonspor geçen hafta 6-1 yenildiği maçtan sonra bazı ön plandaki yerli oyuncular Trabzon'da önemli bir mekana gidip kahkahalar atarak eğlendiğinde zaten sezon bitmişti.Umrunda mi futbolcularin.
Burada Onura tapiyorlar.
Duşunu alip adamlar para ezmeye gidecek. Eğlenecek.
Sen ben kahrını çekiyoruz...

Berkan
21.10.2017, 22:30
Usta gelir derki 50.yılvari demek istemiştim asıl hedef 2023 :)
Sinirden artık kafayı yedirecekler. Sir Çalımbay senin de hocalığına tüküreyim

iyi güldüm abi 50.yılvari iyiymiş :D

nakzo
21.10.2017, 22:31
Hala isi hocada arayanlar var futbolcu denen karaktersiz tayfası gonderlmeli 2001 deki ucuz takım kurulmalı baska care yoooooooookkkkkkkkkkkkk.3-4 yıl disler sıkılmalı..

ALDENİRO
21.10.2017, 22:32
ah visca ah

CEMEFKER
(Herkesin inancına saygılı olmakla birlikte,genelimizin inanç noktasında monoteist olduğunu, hatta metafizik inanca hayır demeyeceğini düşünerek...)

84 şampiyonluğu sonrası şehri ziyaret eden ünlü Mahmut Hocaefendi yolların kutlamalar sebebiyle yoğun olması ve gideceği noktaya ( muhtemel dünyalık bir gayeden çok ahireti kurtarma saiki ile bir sohbet veya dini bir ziyarete geç gitmesi / hiç gidememesi sonucu o duruma ilişkin ( Trabzon halkı,şehri veya trabzonspor kastedilmeyerek) ettiği beddua çok meşhurdur/ şehir efsanesidir...vb. adı her neyse..

Ancak bu durumu ünlü müridi meşhur A.Ünlü ( Cübbeli) Hocaefendi de teyit eder ( bir Fatih Altaylı programında " Evet öyle bi şey var..." minvali teyidi var)

Bu durum şehrin üzerinde olduğu müddetçe iflah olamıyoruz muhtemel...

Bu bir lütuf mu bir musibet mi takdir sizlerin...

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şanlı SanMarino
Umrunda mi futbolcularin.
Burada Onura tapiyorlar.
Duşunu alip adamlar para ezmeye gidecek. Eğlenecek.
Sen ben kahrını çekiyoruz...

Bizim gibi enayi kulüpten senelik 10-15 milyon lira alan adam neden üzülsün? Göbek atması lazım. 6 değil 40 yese de farketmez.

olcay_61
21.10.2017, 22:33
Emre Aksoy ileri görüşlü adammış

Ne ilerisi Allah aşkına son dk bi kaçış aradı, ne yetkisi ne etkinliği vardı ki zaten. En baştan gidenler asıl ileri görüşlüdür haklarını helal etsinler

Uğur KÜÇÜK
21.10.2017, 22:33
Mehmet Ali Yılmaz :Trabzon'u bilmeyen zibidileri Trabzonspor'a başkan yapmışlar, 50. yılda Trabzonspor'u küme düşürmek için kimden emir aldıniz...

Berkan
21.10.2017, 22:34
Mehmet Ali Yılmaz :Trabzon'u bilmeyen zibidileri Trabzonspor'a başkan yapmışlar, 50. yılda Trabzonspor'u küme düşürmek için kimden emir aldıniz...

nerde demiş bunu

yorumsuz6117
21.10.2017, 22:35
Muharrem Usta Trabzonspor tarihinin en kötü başkanıdır..

Şanlı SanMarino
21.10.2017, 22:36
Trabzonspor'un Trabzonspor'u dert edecek adamlara ihtiyacı var. Birbiri ile çekişecek, keyfine göre kulübü rezil edecek zengin bebelerine değil.

Çok paralı adamlar değil aklını çok kullanabilen adamlarla bu iş olur.

Haa birde sahi biz neden her kovduğumuz adamı nimetten sayıp geri getiriyoruz? Bu nasıl bir dangalaklık seviyesi?

Uğur KÜÇÜK
21.10.2017, 22:36
nerde demiş bunuTwitterda tüm Trabzon sayfalarında yazıyor.
Siyasetin kulübün içine girmesinden büyük rahatsiz olan tayfa var..
Insallah kurtuluruz.
Yoksa kümeye düşünce bile kurtulamicaz bunlardan..

Sefer A.
21.10.2017, 22:37
En acısı da Trabzonspor'un Ersun'u bile arayacak olması. Tükendiğimizin en büyük kanıtıdır.
Yok onu kesinlikle aramayiz.. hâin meraklisi degiliz... ama hâin gitti korkak tirsak geldi, ne yapacagiz bilmem

nakzo
ah visca ah

Çoookk demistim alınacak 2 adam vardı.visca, ndiaye 2 de stoper takım çok farklı olabilirdi.Usta mahfetti bizi mahfetti adamın yaptıgı butun transferler kotu hepsi.

memozcan
biizm takıma 30. dakikada oyuncu değiştirmek yasak mı?

nakzo
21.10.2017, 22:38
Muharrem Usta Trabzonspor tarihinin en kötü başkanıdır..

Evettttt.

Uğur KÜÇÜK
21.10.2017, 22:39
Yok onu kesinlikle aramayiz.. hâin meraklisi degiliz... ama hâin gitti korkak tirsak geldi, ne yapacagiz bilmemYav sefer kulüp ciftlik olmuş.
Ersun değil Ancelotti olsaydı bu takım ancak bu kadar çalışırdı.
Kimseyi aramayız.
Yönetim gitsin.
Yüksek maaslilar gitsin.
Yeter ki şunlar olsun..

ferdeco128
21.10.2017, 22:40
Rıza Çalımbay istifa etmeli mi yada Rıza Çalımbay istifa taglarını yerel medya da da Rıza rızanla git manşetlerini görürr gibiyim

Trabzonspor bir günde bu noktaya gelmedi. Sıradanlaştırma operasyonu uzun vadeye yayılarak sürecektir. Bence Rıza hoca takımı ile 40'lı puanları görecektir. Fakat esas arıza bundan sonra çıkacak. Vasatlık bir kere bünyeye sirayet ettiğinde hemen gitmiyor. Rıza hoca 3 maç kazandırsa gelecek sezon kalsın nidaları atılacak. İşte bizde böyle böyle aşınıyoruz.

Kadronda bu kadar yabancı futbolcu varsa yabancı hoca getirirsin. yerli hoca getirmenin mantığı yoktur. Aldığın yabancı futbolculara güvenmiyorsan da o zaman idari olarak bu işi bilmiyorsun veya birileri kulüp üzerinden para yemiş demektir. Sırf demirören lobisi istiyor diye yerli ağırlıklı kadro çıkartıyorsa senin hocaların zaten söylenecek bir şeyde yoktur aslında.

nakzo
21.10.2017, 22:40
(Herkesin inancına saygılı olmakla birlikte,genelimizin inanç noktasında monoteist olduğunu, hatta metafizik inanca hayır demeyeceğini düşünerek...)

84 şampiyonluğu sonrası şehri ziyaret eden ünlü Mahmut Hocaefendi yolların kutlamalar sebebiyle yoğun olması ve gideceği noktaya ( muhtemel dünyalık bir gayeden çok ahireti kurtarma saiki ile bir sohbet veya dini bir ziyarete geç gitmesi / hiç gidememesi sonucu o duruma ilişkin ( Trabzon halkı,şehri veya trabzonspor kastedilmeyerek) ettiği beddua çok meşhurdur/ şehir efsanesidir...vb. adı her neyse..

Ancak bu durumu ünlü müridi meşhur A.Ünlü ( Cübbeli) Hocaefendi de teyit eder ( bir Fatih Altaylı programında " Evet öyle bi şey var..." minvali teyidi var)

istanbul takımları sampiyon olunca mevlit mi okutuyor herifler şampanyayla yıkanıyor.Boş hurefelerde degil kurtulusumuz viscayla ndiayeyi alacagına kucka denen kazmayla sosa denen sahtekarı alır gelirsen bizm sığır akıllılar gibi rezil olursun böyle.

Şanlı SanMarino
21.10.2017, 22:41
Yok onu kesinlikle aramayiz.. hâin meraklisi degiliz... ama hâin gitti korkak tirsak geldi, ne yapacagiz bilmem
Bugün onun bile aranacağı ortaya çıktı. İho bile aranıyor. Nuri Albayrak bile. Belki Ziya Doğan bile.

Yenilmesi dert değil. Takım yenilir. Ama Trabzonspor bugün sonuca hiç itiraz etmedi. O büyük dert. Başkanı ve yönetiminin de itiraz edeceğini zannetmiyorum. Bak fark yemediler işte. Son 15 maç 2 galibiyet. Nisan ayından beri 6 ayda 2 galibiyet. 1 milyar borç.

Yöneticilere tek tek plaket versek yeridir.

gurur6134
21.10.2017, 22:42

Nerde demis bunu

tristram

aga yil omus 2017 halen daha bir hocanin lafiyla takimin lanetlendigini dusunenler var.cuppeli denen cahil cuhela neferi,pornocu lavuk onaylasa ne olur allah askina.madem haci hocayla oluyor nefesi kuvvetli iki uc tane hoca bulup gece gunduz istanbul takimlarina beddua etsin..

bu arada bu din nasil bir sey ki yeryuzunde bir tek ortadogu topraklarinda etkili...dunyanin anasini belleyen emperyalist ulkelere edilen bedduanin haddi hesabi yok ama onlara yine birsey olmuyor hep ortadoguda gece gunduz ibadet edenlere oluyor..
bu devirde cuppeli gibi muptezel cahil magara adamlarinin pesinden gidenlerin olmasida bu ulkenin kepazeligi.

Reha Demirbaş
Söylenecek o kadar şey var ki nereden başlayacak insan şaşırıyor.

En anlamsızı Volkan Şen değişikliği. Bakalım Rıza denen karaktersiz omurgasız bir daha Volkan'dan faydalanacak mı bakalım ne gibi bir yatırım yaptı Volkan'a bize ilerleyen maçlarda göstermek zorunda yoksa en adi şerefsizdir.

Uğur KÜÇÜK
21.10.2017, 22:43
Nerde demis bunuTwitterda Trabzon sayfalarinda dolasiyor.
Firtina1967 sayfasında gördüm ben..

memozcan
21.10.2017, 22:43
yahu rıza hoca bu maçı kaybetsen sana yazmaz.. ama maçı kazansan sana yazılır.. bu yerli hocalar bu kadar mal olmak zorunda mı arkadaş anlamakta zorluk çekiyorum.. yazıcı gibi bir vitaminsize 90 dakka nasıl dayanıyorsun? takım 10 kişi kaldı neden yazıcıyı çıkarıp mesela mücadele gücü oldukça yüksek olan beroyu oyuna almıyorsun.. devre oluyor gene oyuncu değişikliği yok.. tabela kalkıyor oyundan çıkan oyuncu takımda direnci en yüksek olan ve rakibi bozan onazi.. nedense okay ve yazıcı oyunda kalıyor, oyuna giren bir diğer vitaminsiz abdulkadir.. bir değişiklik daha oluyor oyuna giren bir başka vitaminsiz volkan şen.. bir de zaten 10 kişi oynuyoruz!!

Nihat Günay
21.10.2017, 22:45
İho denen truva atının seçildiği kongrede Hakan Kulaçoğlu'nu seçmeyerek kabusun fitilini biz ateşledik.

Şimdi ağlayıp zırlama hakkımız yok.

Kongre üyelerinin önemli bir bölümü satılık olan bir camianın gün yüzü görmesi zor.

emrahtuna
21.10.2017, 22:46
yahu takımlar için garanti 3 puan yazılacak bi takım haline dönüştük..koskoca trabzonsporu bu hallere düşürenlerin Allah belasını versin..

AlperenAltun
Beyler çok mutsuzum küme düşmeyiz dimi kaldıramam bunu

Samsung S7-Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasone

Millet o kadar akll ve sağduyudan uzak ki Trabzonspor'un temeline dinamit koyup,yıkan MAY gibilerin laflarını ciddiye alıyor.
Eğer tarihimizde MAY diye bir gerçeklik olmasa en 10 şampiyonluğumuz ve bir Avrupa Kupamız vardı.

Zaten onun ismini taşıyan tesislere girdiğimiz günden beri işler hep ters hep ters.Havaalınına satıp,kurtulamadık bu isimden,gudubetliğinden.
Düşünün zamanının Ali Ağaoğlusu bugünkü gençlere yol gösteriyor.

Bunu anlatsan da anlayan olmaz kurtarıcısı MAY olanlara.Trabzonspor'u kendi değerlerinden koparıp,İstanbul takımları gibi olma virüsünü sokan şahıs bugün Muharrem Usta'yı eleştiriyor.

memozcan
21.10.2017, 22:48
bu takımda abdulkadirle yazıcının birlikte oynayamayacağını görmek için hoca olmaya ne gerek var??

sason
21.10.2017, 22:48
Yahu ne komik adamlarsınız hahahha.

Yani bu maçın açıklaması Volkan üzerinden mi yapılır?Yani Volkan girmese Castillo girse almıştık ha maçı.Ne tespitiniz tespit.

Genel olarak rakip güçsüzdü ama eksik kaldığımız için maalesef yenildik.Savunma konsantrasyonu fena değildi.Ama rakibin hücumu zayıf olduğu için bunları söylemek için erken.Volkan'ı bende beğenmedim ama sonucun değişeceğini hiç sanmıyorum Castillo'da girse o şartlarda, o dakikada.

Genel olarakta istek ve hırsta iyiydi.

Şanssız bir maç oldu.Önümüzdeki maça konsatre olalım.

Enes Başkaya60
21.10.2017, 22:49
Muharrem Usta Adam değilsin adam sen...

M. Fatih ALEMDAR
21.10.2017, 22:50
Eeee??? Başlıklar açarak bugünleri bizzat yazdığımda bana sallayan veletler nerde? Hani ben anlamıyorum ya. Neler neler dediniz yahu. İnsan azıcık utanır.

Hocam
Bugun sosa mali kirmizi gormeseydi
Okay kendi kalesine takmasaydi
Bukadar "erkek" yazacakmiydin?

Sefim Allah bir dersen de sen , Allah bir dir suphe yok
Ama sen dedigin icin icimde bir suphe olur(tovbe haşa) ben sana soylim.

Saygi ve sevgiler.

Uğur KÜÇÜK
21.10.2017, 22:51
Trabzonspor'da kendi kalesine bir gol atan Okay Yokuşlu, 12 hatalı pasla ilk yarıda en çok pas hatası yapan oyuncu oldu. (%62,5 başarı)

Burada bazi arkadaşlar hala Okay nabsin dedi..

Biz harbi küçük düşünmeye başlamışız be..

Biz harbi taraftar olarak bitmişiz...

Bizim büyük camia olayımızi biz yani Taraftar unutmuşuz...

olcay_61
21.10.2017, 22:51
Beyler çok mutsuzum küme düşmeyiz dimi kaldıramam bunu

Bu kadroyla küme düşmek ayrı bir meziyet ister. Düşen de düşüren de intihar etsin zaten

memozcan
21.10.2017, 22:52
rıza hoca demiş ki; "hala hazır olmayan oyuncularımız var..!!"

yahu sırf bu demeçten dolayı adamı bu akşam malatyada bırakırım ben olsam.. hani sen takımı izlemiştin o kadar.. "hazır olmam için4-5 haftaya ihtiyaç var" dien volkan şenden daha mi iyi bileceksin hazır olup olmadığını..

bu kadar kötü yönetilmek zorunda mıyız arkadaş.. bu hocanın üstüne futbolu bilen hayrettin hacısalihoğlu gibi birini neden getirmezsiniz????

Emre Çömez
21.10.2017, 22:52
Yunus Emre Selâ€Onaylanmış hesap (https://twitter.com/yunusemresel)lı kişi takip ediliyor<button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px 0px 0px 9px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Daha fazla
</button>

6 yönetici istifa etti

Numan Yerlikaya
21.10.2017, 22:53
Trabzonspor'da kendi kalesine bir gol atan Okay Yokuşlu, 12 hatalı pasla ilk yarıda en çok pas hatası yapan oyuncu oldu. (%62,5 başarı)

Bizim taraftar salak kardeşim yıllardır Okay'dan birşey bekliyorlar hatta övüyorlar

AlperenAltun
21.10.2017, 22:53
Bu kadroyla küme düşmek ayrı bir meziyet ister. Düşen de düşüren de intihar etsin zatenArtık öyle bir hal aldıki olay bilmiyorum umutsuzum mutsuzum

olcay_61
21.10.2017, 22:54
Yunus Emre Sel‏Onaylanmış hesap (https://twitter.com/yunusemresel)lı kişi takip ediliyor<button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px 0px 0px 9px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Daha fazla
</button>

6 yönetici istifa etti

Okadar yönetici kalmış mı :) nevzat aydın etmesin tek o kalsın pisliğine

Enes Başkaya60
21.10.2017, 22:55
Bütün yöneticiler istifa etmiş sende git artık yalancı usta...

olcay_61
21.10.2017, 22:56
Her hafta aynı mal oyuncular hata yapıyorken sen maça okay, Akbaş, durica dan biriyle başlarsan boşa yaşıyorsun demektir

Veysel
21.10.2017, 22:57
Muharrem Usta yaşıyor mu ?

redbul
6 yönetici istifa etti diye haberler var hasan tüncel

emrahtuna
son olarak çıkmadan önce özlediğimiz trabzonsporu en kısa zaman da görmek ümidiyle herkese hayırlı akşamlar..

Travelair
Yöneticiymiş. Ne yönettiler acaba? Batan gemiyi terk eden farelerden farkları yok

erenslash
21.10.2017, 22:59
evet izledim bir hafta on gün mubabbeti çekti 7 gün gs maçına kadar işi toplarım diyor 4-5 haftada süper motive ederim diyor bu da şu demek rızayı hocayı 5 haftada göreceğiz takımı bilmiyor ersundan rapor alsın diyeceğim ama almasa daha iyi olur ersun zaten hoca vasfından uzaklaşmış artık s kendi görmek istiyor bilemedim ama kriz yaşıyoruz adam enkaz aldı moral anlamında enkaz alanya maçı akhisadrdan 6 yememiz böyle aldı takımı bir maçta hocayı harcamak da sıkıntı futbolcular da sorumlu bundan hocanın motivasyonu çok önemli bunu başarır devre arası stoperler transferini vesairesini yaptırırsa baya puan toplarız bana kalsa yabancı gelsin ama şu süreçte yabancı zor rızan hocanın devre arasına kadar kredisi var gs maçı onun için önemli bu kadroyla o maçta puan alır vesaire veya galibiyet alırsa helal derim göreceğiz ancak hocanın takımı takip etmediği açıkça ortada kendi gözlem raporunu oluştursun bir haftada toplar diye düşünüyorum gs maçında yusufun olmaması ve moralmen iyi olmamamız da dezvantaj bizim açımızdan buna rağmen biz gs maçında iyi bir oyun oynayacağız gibi hissediyorum sonucu bilemem...direneceğiz ama bu kesin sosa çıkmasa maç bizimdi ve 47 de gol yedik bu daha moral bozucu bi rşey rakip güçsüz ama bizim moraller yerde destek olmak lazım takıma yoksa daha beter oluruz
rıza hoca demiş ki; "hala hazır olmayan oyuncularımız var..!!"

yahu sırf bu demeçten dolayı adamı bu akşam malatyada bırakırım ben olsam.. hani sen takımı izlemiştin o kadar.. "hazır olmam için4-5 haftaya ihtiyaç var" dien volkan şenden daha mi iyi bileceksin hazır olup olmadığını..

bu kadar kötü yönetilmek zorunda mıyız arkadaş.. bu hocanın üstüne futbolu bilen hayrettin hacısalihoğlu gibi birini neden getirmezsiniz????

Travelair
21.10.2017, 22:59
6-0 da istifa etme 7-0'da istifa etme, 3 avans 4'te biter de istifa etme, 6-1'de istifa etme, 1-0'da istifa et

M. Fatih ALEMDAR
21.10.2017, 23:01
Yöneticiymiş. Ne yönettiler acaba? Batan gemiyi terk eden farelerden farkları yok

Aynen hocam
Guzel Tespit
Eyvallah

memozcan
21.10.2017, 23:01
yahu bu takımın geçen yıl 8-10 maç seri yapan dizilişinde olcay-yazıcı-castillo dizilişiyle oynadık..

yahu rıza hoca; ersun hoca bu dizilişi bozdu ve çuvalladığı için gönderildi.. allah aşkına yacıcının sol kanatta oynamasının izahı nedir? anlayana biri bana anlatsa ya!! olcay sol kanatta bu güne kadar ne yaptı? neden işleyen çarkı bozarsın?

ozzy!
21.10.2017, 23:02
Nevzat Aydın
Mehmet Yiğit Alp
Önder Bülbüloğlu
Tuncay Bekiroğlu
Yiğit Oğuz Duman
Özer Bayraktar istifa etti

Şanlı SanMarino
21.10.2017, 23:03
Usta yönetiminin meşruluğu şu dakika itibarı ile bitmiştir. İnşallah Trabzonspor'u bilen, bu şehri seven, futbola aşık ve bu işi dert edinen adamlar göreve gelir ve bir an önce şu bataklıktan çıkarız.

Lütfen göreve Faruk Özak. Lütfen göreve Özkan Sümer.

Veysel
21.10.2017, 23:03
Nevzat AydınMehmet Yiğit AlpÖnder BülbüloğluTuncay BekiroğluYiğit Oğuz DumanÖzer Bayraktaristifa etti

Kemik kadro

-Samet
21.10.2017, 23:04
Ve bu sezonki son izlediğim maç olur bu .

Ben bile umudu kesmişim , varın sahadaki futbolcunun psikolojisini düşünün.

Hedefsiz , ne oynadığını bilmeyen bir takım..

Nitekim şu Sosa'nın gördüğü iki kart da bunu gösteriyor.O kadar konsantre eksikliği var ki takımda.

Sonumuz hayrolsun.Uzun vadede hiçbir beklentim kalmadı.

Hani diyorduk ya , Sosa , Burak , Kucka şöyle maliyetli böyle maliyetli transferler , sportif başarı gelmezse zor günler yaşarız diye.

Oraya doğru yol alıyoruz sanki.

Şu saatten sonra bence köklü değişiklikler yapılmadığı sürece yeni gelecek yönetimin de bir faydası olacağını düşünmüyorum.Günü kurtarmaya oynayacak planlarla bir yere gidemiyoruz.

Şanlı SanMarino
İstifa değil darbe gibi. Ancak hiç birine diyecek söz yok. Hepsi dışarıda bırakıldı. Başkan tek adam, zengin bebesi gibi davranınca, paylaşmayınca bu netice ortaya çıktı.

Seçim şart.

Fatih Öztürk

En çok isabetli pas atan ve topla oynayan oyuncu olunca hatada olacak.
Yani 2-3 milyon euro çalan kaşarlaşmış oyuncuları görmezden gelip Okay'amı saracaz arkadaş bırakın şu çocuğun yakasını.

redbul
mehmet yiğit alp-nevzat aydın-önder bülbüloğlu-özer bayraktar-tuncay bekiroğlu-yiğiy oğuz duman istifa etmişler

memozcan
21.10.2017, 23:05
evet izledim bir hafta on gün mubabbeti çekti 7 gün gs maçına kadar işi toplarım diyor 4-5 haftada süper motive ederim diyor bu da şu demek rızayı hocayı 5 haftada göreceğiz takımı bilmiyor ersundan rapor alsın diyeceğim ama almasa daha iyi olur ersun zaten hoca vasfından uzaklaşmış artık s kendi görmek istiyor bilemedim ama kriz yaşıyoruz adam enkaz aldı moral anlamında enkaz alanya maçı akhisadrdan 6 yememiz böyle aldı takımı bir maçta hocayı harcamak da sıkıntı futbolcular da sorumlu bundan hocanın motivasyonu çok önemli bunu başarır devre arası stoperler transferini vesairesini yaptırırsa baya puan toplarız bana kalsa yabancı gelsin ama şu süreçte yabancı zor rızan hocanın devre arasına kadar kredisi var gs maçı onun için önemli bu kadroyla o maçta puan alır vesaire veya galibiyet alırsa helal derim göreceğiz ancak hocanın takımı takip etmediği açıkça ortada kendi gözlem raporunu oluştursun bir haftada toplar diye düşünüyorum gs maçında yusufun olmaması ve moralmen iyi olmamamız da dezvantaj bizim açımızdan buna rağmen biz gs maçında iyi bir oyun oynayacağız gibi hissediyorum sonucu bilemem...direneceğiz ama bu kesin sosa çıkmasa maç bizimdi ve 47 de gol yedik bu daha moral bozucu bi rşey rakip güçsüz ama bizim moraller yerde destek olmak lazım takıma yoksa daha beter oluruz
kadreşim yazdıklarından anlayabildiğim kadarıyla rıza kendi kadrosunu yapana kadar sabredielim diyorsun.. bizim kadromuz bence bu ligin en iyi 3. kadrosu.. ve rıza hoca da daha önce bunu dile getirdi.. 10 kişi kalmış kadroda değişiklik için 60. dakikayı bekleyene ben hoca demem!!

olcay_61
21.10.2017, 23:06

Gelip diyormuş ki ben yokken hoca değişmişler hiç haberim yok :)

Travelair
Grup halinde hareket eden ne yöneticiye ne taraftara ne futbolcuya saygım var. Gruplaşma kültürü yüzünden Trabzonspor küçülüyor

Şanlı SanMarino
18 yk üyesinden 7 tanesi bıraktı. 11 kaldı. 4 kişi daha bırakırsa olağanüstü kongre mecburi. 8'in altına düşüldüğünde biter. Fakat dahası bu yönetim meşruluğunu kaybetti.

Mert'
21.10.2017, 23:07
Yönetimin işi bitti..

gurur6134
21.10.2017, 23:07
Usta yönetiminin meşruluğu şu dakika itibarı ile bitmiştir. İnşallah Trabzonspor'u bilen, bu şehri seven, futbola aşık ve bu işi dert edinen adamlar göreve gelir ve bir an önce şu bataklıktan çıkarız.

Lütfen göreve Faruk Özak. Lütfen göreve Özkan Sümer.

Faruk ozak mi akillanmadik gitti ..bizden uzak Allaha yakin olsun..

Uğur KÜÇÜK
21.10.2017, 23:08
Özkan Sümer harici yalan.
Onun da yaş oldu 80.

Şanlı SanMarino
21.10.2017, 23:08
Faruk ozak mi akillanmadik gitti ..bizden uzak Allaha yakin olsun..

Sebep söyle sebep? İho ağzı ile buraya yazma.

Şanlı SanMarino
21.10.2017, 23:10
Vay beeeee. Getirdiğimiz çok önemli altyapı projesinde bize karşı tercih edilen Özer Bayraktar da bırakmış. Ohhh ne has oldu be Başkan.

Not: Biz; Trabzonspor'u dert edinen 3-5 tane aymaz adam. Kimlik sormayın lütfen.

Berkan
21.10.2017, 23:10

keşke yaşamasa

memozcan
21.10.2017, 23:11
teleset mobilya oturma grubunu oturttu; evkur mobilya da beyaz eşyayı döşer muhtemelen..

koltuk takımının taksiti bitmeden beyaz eşyayı döşediler amk!!!

tRaiNer
21.10.2017, 23:11

Karışmak gibi olmasın ama Faruk Özak'ın cüz-i iradesi yoktur.
Muharrem Usta ne ise o da aynıdır.

erenslash
21.10.2017, 23:12
Okaya laf atmana anlaman veremedim Uğur kardeş.Şimdi sana ne diyeceğim :Okaylan maç almıyoruz kazanmıyoruz da okayın kendi kalesine gol atmasının sebeplerinden yani görünmeyen sebeplerinden birini ben sana söyleyeyim tabi sadece kendi kalesine gol atmasını geçtim başka sebepleri de söyleceğim :iki tane stoper lazım üstdüzey bir de dğeil,İki stoperlerimiz o kadar dandik ki geriye dönüyoruz sürekli ve geriye dönmemiz yüzünden ileriye hızlı çıkamıyoruz çünkü akıl geride kalıyor evet onurun toplara açılıp çıkmasının sebebi de bu.Şimdi maçta stoperlerimiz hırslı ama kumaşı belli ben buna bakarım.Okay iyi bir oyuncu ama daha iyi olması gerekiyor hiç olmassa çocuğun bir kumaşı var işlerse daha da ilerler.senin fikrindir olabilir ama bence okaya kalmadı bu iş anlıyorsundur küçük düşünmeyle ilgisi yok bunun aksine büyük resmi görmek lazım büyük resim yönetimin hataları hocaların saçmalması rıza yeni geldi onu hariç tutalım beş maç görelim bir ve büyük resim stoper yok ve daha iyi transferler yapmalıydık büyük resim bu büyük resim okay değil dolayısıyla büyük resim okay olmadığı için okaya yüklenmenin manası yok

memozcan
Vay beeeee. Getirdiğimiz çok önemli altyapı projesinde bize karşı tercih edilen Özer Bayraktar da bırakmış. Ohhh ne has oldu be Başkan.

Not: Biz; Trabzonspor'u dert edinen 3-5 tane aymaz adam. Kimlik sormayın lütfen.

kardeş böyle gizemli gizenmli konuşacaksanız sizin de ....!!! kimsiniz ki kendinizi trabzonspordan üstün görüyorsunuz??

Şanlı SanMarino
Karışmak gibi olmasın ama Faruk Özak'ın cüz-i iradesi yoktur.
Muharrem Usta ne ise o da aynıdır.
İşkembeden konuşmayalım. Kulübü ve futbolu bilme önceliğine göre isim tartışılmalı.

Reha Demirbaş
21.10.2017, 23:13
Ersin Düzen'in verdiği bilgiye göre Usta durmak yok yola devam demiş.

Berkan
21.10.2017, 23:13
Ar damarı olmayan insan çıksada taraftara iki kelam etse suratsız hain yalancı

hos_cocuk61
21.10.2017, 23:14
Muharrem efendi bu takımdan sk tir olup giderken seni burada sabah akşam yalayan yalaklarını da alda git.

Enaldo61
21.10.2017, 23:14
Satılmış yalaka şerefsizleri bu kulüpte istemiyorum!
Ben Trabzonsporun gerçek sahibi!

ozzy!
21.10.2017, 23:15

Tek derdimiz sendin. Git primini başka yerde yap.
İnternet böyle bir şey herkes istediği kişi olabiliyor değil mi?

Berkan
21.10.2017, 23:15
Muharrem efendi bu takımdan sk tir olup giderken seni burada sabah akşam yalayan yalaklarını da alda git.

şuan piyasada yoklar zaten. seçim zamanı oy topladılar propaganda yaptılar akrabam şuyum buyum diyerek eminim onlarda para yemiştir bu işten it oglu itler

erenslash
21.10.2017, 23:16
merhabalar kardeşim öncelikle rızanın beş maç hakkı var bugünü saymıyorum.şimdi bu maçta bu değerlendirmeyi yapmamız sağlıklı değil bak sosa gibi adam yok 30. dakka çıkmış ve rakip kapanmış asıl sorun hep diyorum stoper eksikliği rıza yerli olarak kötü bir hoca değil bu takımı hayvan ibi oynatır belli bir süre inanıyorum moral ve motivasyonu iyi sağlasın yeter bize gerisi gelir zaten kadro olarak iyi ama en kötü defans bizde işte o lanet olası bölge de yani defansa iki adam alınsa neler olurdu neler ne kadar rahat maç izlerdik başkanın hatası ilk bir baba stoper almalıydı ilk hamlesi yapmaması bol gollü babalara gelmemeize neden oldu rızaya sabret veya sabretme iş hocada bitmiyor sadece .yabancı hoca gelse iş yapar bizde ama ona da zaman lazım iyisinden hoca olacak tabi. ama rıza idare etsin durumu bakalım bence sonra yönetim değişsin yenilensin kısa zamanda bakacağız ama bir maç için konuşmak şu anda saçma
kadreşim yazdıklarından anlayabildiğim kadarıyla rıza kendi kadrosunu yapana kadar sabredielim diyorsun.. bizim kadromuz bence bu ligin en iyi 3. kadrosu.. ve rıza hoca da daha önce bunu dile getirdi.. 10 kişi kalmış kadroda değişiklik için 60. dakikayı bekleyene ben hoca demem!!

celaledtin
Ersin Düzen'in verdiği bilgiye göre Usta durmak yok yola devam demiş.

Eeeey bmn sen kimsin yaa demişmi peki

Şanlı SanMarino
Tek derdimiz sendin. Git primini başka yerde yap.
İnternet böyle bir şey herkes istediği kişi olabiliyor değil mi?
Evet. Sende biraz istersen insan olabilirsin.

Bilen bilir. Tam 1,5 senedir burada kendimi yırttım. Çeşitli platformlar da hep kötü olan biz olduk. Hain damgası da yedik.

Tamam kardeşim. Biz hainiz bunlar iyi Trabzonsporlu.

Numan Yerlikaya
21.10.2017, 23:17
Gs maçında tüm tribünler Azize sövdüğümüz gibi ustaya sövsek bence gider

bahadır2561
İbra etmeyin bunu

Ahmet Taşçı
6 yönetim kurulu üyesi istifa etmiş yönetim düşebilir diyorlar neler oluyor bilen var mı?

memozcan
Orda biz diye kimin kastedildiği belli. Sanane ulan sanane? Bana ne hakla küfür ima edersin. Şerefsiz köpek.
biz diye kimi kastediyorsan onlara gelsin o zaman.. haddini bil ve ve herkese kendin gibi afkurma istersen..

ANAOKULU TERK
elimizde iki başkan adayı var deseler ,
biri hacı , diğeri usta ....

hangisini seçerdin sevgili forum ?
deyiver bi hele .

Şanlı SanMarino
Toplam 10 kişi bıraktı.

Emre Aksoy, Asım Örem, Suat Şen, Zeki Öztürk ve şimdiki 6 kişi daha.

Berkan
21.10.2017, 23:18
Gs maçında tüm tribünler Azize sövdüğümüz gibi ustaya sövsek bence gider

gitmez bence söylenen küfürü bizzat uygulamak lazım

Fatih Öztürk
21.10.2017, 23:19

deyiver bi hele .

Üstad genel bir değerlendirmeni alalım lütfen.

Enaldo61
21.10.2017, 23:20
Usta görevi bırakmıyorum devam edicem demiş şaka mı bu?

gurur6134

Neyin sebebini soylicem neyin ne oldugunu burda herkes biliyor siyaseti iliklerine kadar bu klube sokan vicik vicik eden adamdir ozak bilmiyormusun uyanik isine mi gelmiyor yoksa..sen kimsin bana iho agziyla konusma diyceksin haddini bil once..

Berkan
Trabzonspor Usta ve İHO'ya kaldıysa. Bizim s.olup gitme zamanımız gelmiş. Alın kulübü siyasetin kucağına oturtun kendinizle birlikte

ozzy!
21.10.2017, 23:21
Evet. Sende biraz istersen insan olabilirsin.

Bilen bilir. Tam 1,5 senedir burada kendimi yırttım. Çeşitli platformlar da hep kötü olan biz olduk. Hain damgası da yedik.

Tamam kardeşim. Biz hainiz bunlar iyi Trabzonsporlu.

Ne oldu şimdi hakaret etme hakkını da sağlıyor değil mi o nick sana?

Biz yapmıştık, yırtmıştık, demiştik. Sabaha kadar yaz. Altlarına da imalı gizemli adam oynamaya devam et.

sasone
Muharrem Usta bu işi para için yapacak en son adam,para pulla bu işi yapmayacak üç beş adamdan birisidir,en azılı muhalifine de sorsanız bunu söyler.

Mesala ben her yerde Muharrem Usta'yı İHO'ya kaybettiği seçim de dahil,savundum,bunu yaparken de en ufak maddi manevi bir çıkarım olmadı,zaten Trabzonspor üzerinden menfaat güden adam değildir de,bu işler de çıkar mı var ki birileri bazılarına destek olurken maddi gelir mi elde ediyor ki Muharrem Usta'ya destek verenler için öyle şeyler itham ediyorlar?

61_Hasan_69
Baskanda bırakıyor herhalde öyle duydum

Enaldo61
Faruk Özak ne boka yaramış siyaset yalaması

Berkan
Usta görevi bırakmıyorum devam edicem demiş şaka mı bu?

Zararı kapatmadan gitmesin hastanesini uçurtmasın havaya katil etmesin adamı

hamdi_61
bitmez bu sezon. çekilecek çilemiz var.

Sefer A.
21.10.2017, 23:22
Yav sefer kulüp ciftlik olmuş.
Ersun değil Ancelotti olsaydı bu takım ancak bu kadar çalışırdı.
Kimseyi aramayız.
Yönetim gitsin.
Yüksek maaslilar gitsin.
Yeter ki şunlar olsun..
Yabanci ve adâletli hoca bu takima bir seyler katar... kim ne derse desin... Sosa degisk bi herif, hocayi begenmezse idmanini begenmezse oynamaz... Riza'yi da takmaz... Senol'u da sevmediginden emînim, eger hoca baskasi hele hele yabanci olsaydi bir sekilde oraya gitmenin yolunu bulurdu... tabi bu pust oldugunu degistirmiyor,, o da Colman gibi arjantinli, maç seçerler severler bu isi =)

Millet o kadar akll ve sağduyudan uzak ki Trabzonspor'un temeline dinamit koyup,yıkan MAY gibilerin laflarını ciddiye alıyor.
Eğer tarihimizde MAY diye bir gerçeklik olmasa en 10 şampiyonluğumuz ve bir Avrupa Kupamız vardı.

Zaten onun ismini taşıyan tesislere girdiğimiz günden beri işler hep ters hep ters.Havaalınına satıp,kurtulamadık bu isimden,gudubetliğinden.
Düşünün zamanının Ali Ağaoğlusu bugünkü gençlere yol gösteriyor.

Bunu anlatsan da anlayan olmaz kurtarıcısı MAY olanlara.Trabzonspor'u kendi değerlerinden koparıp,İstanbul takımları gibi olma virüsünü sokan şahıs bugün Muharrem Usta'yı eleştiriyor.
Bence de aynen öyle, bu konuda sana katiliyorum

memozcan
merhabalar kardeşim öncelikle rızanın beş maç hakkı var bugünü saymıyorum.şimdi bu maçta bu değerlendirmeyi yapmamız sağlıklı değil bak sosa gibi adam yok 30. dakka çıkmış ve rakip kapanmış asıl sorun hep diyorum stoper eksikliği rıza yerli olarak kötü bir hoca değil bu takımı hayvan ibi oynatır belli bir süre inanıyorum moral ve motivasyonu iyi sağlasın yeter bize gerisi gelir zaten kadro olarak iyi ama en kötü defans bizde işte o lanet olası bölge de yani defansa iki adam alınsa neler olurdu neler ne kadar rahat maç izlerdik başkanın hatası ilk bir baba stoper almalıydı ilk hamlesi yapmaması bol gollü babalara gelmemeize neden oldu rızaya sabretme iş hocada bitmiyor yabancı hoca gelse iş yapar bizde iyisinden ama rıza idare etsin durumu bakalım bence sonra yönetim değişsin yenilensin kısa zamanda bakacağız ama bir maç için konuşmak şu anda saçma

kardeşim hiç bir noktalama işareti kullanmadığın için anlayabildiğim kadarıyla yorumluyorum.. ben, rıza dahil hiç bir hocanın çıkardığı kadroya saygısızlık etmem.. ama değişiklikleri benim için esas kriterdir.. senin de dediğin gibi takım 30. dakikada 10 kişi kaldı.. o dakika oyuncu seğişikliğini neden yapmaz bir hoca ki yazıcı o dakikaya kadar sürekli kaçak oynuyor ve tüm ikili mücadelelerden mağlup ayrılıyordu..

hadi diyelim ki hoca devre arasını bekledi.. ama maalesef devre arasında da değişiklik gelmedi.. ilk değişikliği de oyundaki en diri oyuncumuzu oyundan çıkararak yaptı..

şimdi söyler misin bunları görmek için 5 haftaya ne hacet var??

erenslash
Yorumlarını almak isterim: gs maçı ne olur? rıza bizde beş maçlık ne kadar etkili olur? ve devre arası kaç transfer olmalı yapabilecek gücümüz var diyelim yönetim yenilenme oldu para bulundu ve devre arası transferleri kaç tane hangi bölgeye olmalı ? bir de genel durum nedir sana göre?

deyiver bi hele .

Berkan
21.10.2017, 23:23
Muharrem Usta bu işi para için yapacak en son adam,para pulla bu işi yapmayacak üç beş adamdan birisidir,en azılı muhalifine de sorsanız bunu söyler.

Mesala ben her yerde Muharrem Usta'yı İHO'ya kaybettiği seçim de dahil,savundum,bunu yaparken de en ufak maddi manevi bir çıkarım olmadı,zaten Trabzonspor üzerinden menfaat güden adam değildir de,bu işler de çıkar mı var ki birileri bazılarına destek olurken maddi gelir mi elde ediyor ki Muharrem Usta'ya destek verenler için öyle şeyler itham ediyorlar?

Benim yazdığımı kastediyorsanız ben size demedim. Ağrıma giden seçim zamanı veya transfer olurken cirit atanların bugün buralarda olmaması

Veysel
Ah Sadri başkan.. sen gittiğinde forum bayram yapmıştı. Hayatları iktidara yalakalık yapmakla geçen, Trabzonspor'u hedeflerine basamak gören bu lanet zihniyete mahkum bırakıldık...

Ahmet Aksu
oturdular da bir türlü kalkamıyorlar.
başkan bu şartlarda olsa bile istifa etmez biyerlerden emir gelmedikçe.. biz burda boşa yırtalım kendimizi..

Trabzonspor Usta ve İHO'ya kaldıysa. Bizim s.olup gitme zamanımız gelmiş. Alın kulübü siyasetin kucağına oturtun kendinizle birlikte

Şanlı SanMarino

Hacı menfaati para değildi. Zaten bu uğurda 200 milyon lira kulübe vermiş bir adam. Fakat derdi kendini tanıtmaktı bunu da Trabzonspor üzerinden başardı. Skor mkor umrunda değil. Kendisine sorun.

Kendi sözleri;
"Başarılı bir iş adamıyım. Milyarlık iş yapsam tek kare ekonomi sayfasında haber oluyor. Ts başkanlığı ile dünyaya tanıttım kendimi ve imajımı."

Sefer A.
21.10.2017, 23:25
bu takımda abdulkadirle yazıcının birlikte oynayamayacağını görmek için hoca olmaya ne gerek var??
Abdülkadir'in af edersiniz ama cesedi bile is yapar... Yusuf arada yedek soyunmali ama o da oynamali.... bunlarin yerine daha iyileri varmis gibi yorum yapmaya gerek yok... olcay volkan bunlar hikâye bile degil hikâyeden öte, fos, tirt, kof, ne derseniz deyin artik

Yahu ne komik adamlarsınız hahahha.

Yani bu maçın açıklaması Volkan üzerinden mi yapılır?Yani Volkan girmese Castillo girse almıştık ha maçı.Ne tespitiniz tespit.

Genel olarak rakip güçsüzdü ama eksik kaldığımız için maalesef yenildik.Savunma konsantrasyonu fena değildi.Ama rakibin hücumu zayıf olduğu için bunları söylemek için erken.Volkan'ı bende beğenmedim ama sonucun değişeceğini hiç sanmıyorum Castillo'da girse o şartlarda, o dakikada.

Genel olarakta istek ve hırsta iyiydi.

Şanssız bir maç oldu.Önümüzdeki maça konsatre olalım.
sasone de var sason da, nedu bu yaa nerden bulursunuz haole rumuzlari :D
Ya kaybet kazan degil ki mesele, kazansak da o 11 yanlisti, degisiklikler de yanlisti, o kadar basit yaa... hahaha lik bir durum yok

Şanlı SanMarino
21.10.2017, 23:26
Muharrem Usta'nın gitmeme konusunda ısrarı kadere ters düşer. Aynı Ersun ısrarı gibi kendisini bitirir. Büyük hata, çok büyük hata.

Mert Oğuzlu61
21.10.2017, 23:27
Muharrem Usta: "Hayırlı uğurlu olsun. Kendi bilecekleri iş. Kongre yapılmayacak ve seçim zamanına kadar mevcut başkan olarak devam edeceğim."

TRT SPOR

Sonunda içindeki kötülüğü kustu, maske düştü gerçek Usta gözüktü. Bu sözleri söyleyen adamın amacı TS için çalışmak değildir, kendine çalışıyorsun, senin vizyonun ve misyonun belli oldu. Küme düşürmek veya iflas ettirmek.

İnşallah başaramazsın. Bu kulübü kurtarmak isteyenler 5. günün şafağında dağlardan gelen Gandalf ve ordusu gibi gelip sizi ezecek. İnanıyorum...

ucurum
21.10.2017, 23:27
Yönetimin en uzun süre arkasında duran isimlerdendim...

Volkan Şen'i aldıkları an sildim

Ersun Hoca'yı en uzun destekleyenlerden biriydim

Volkan Şen'i oyuna aldığı gün sildim

Rıza Hoca daha maça çıkmadan Volkan için dedikleriyle zaten benim için bitmişti...

Bu maç da şaşırtmadı...

Maçtan önce hafta içi yazdığım şeyler için ne kadar ön yargılı olduğumu söyleyen renktaşlara da selam olsun...

Volkan Şen'in lisansını iptal etmeyen adam toptan anlamaz...

Veysel
21.10.2017, 23:28
İstifalarla ilgili Muharrem Usta: "Kongre yapılmayacak ve seçim zamanına kadar mevcut başkan olarak devam edeceğim." (TRT Spor)

Doğru mu bu ?

zafer6161
şimdi şöyle bişey var.belki bana inanırsınız belki inanmazsınız
2 gün once ts de eski yönetici ile bir muhabbetim geçti
anlattıkları hayrete düşürecek cinsten
ersun hocayı trabzon lu eski futbolcular istemedi.eski futbolcu derken emekli futbolcular.adamı bir türlü rahat birakmamislar üstüne üstlük tehdit bile etmişler. ersun hoca iki seneden beri bunun çilesini çekiyormuş. hatta tehdit bile etmişler. bazı futbolcuları ersun hocaya karşı ayartmislar.ersun hocada bunu duyunca o futbolcunun biletini kesti (m.yumlu.zeki) akbaş konusuna gelince o kirli işlere bulaşmamış.
yönetime gelince
çok emin olmakla beraber yeni başkanımız kesinlikle Faruk Özak olacak dedi.hatta hatta geçen seçimi celil hekimoglu kazandı fakat araya siyaset girince hekimoglu direnmedi
rıza konusuna gelince geçici hoca dedi.takımda hem yabancılar hem yerliler hemde yöneticiler arasında ağır grublasma varmış.
kadro iyi ama takımda huzur yokmus
Şenol hocayı sorduğumda. artık onun için ts defteri kapanmış. yani kısaca anlayacaginiz takım bitti.geleceğimiz karanlik dedi.ayrıca bu yönetici abi yeni yetme yöneticilerden değil. yaşı en az 65 70 ve ts nin tarihi.ismi bende saklı

CEMEFKER
istanbul takımları sampiyon olunca mevlit mi okutuyor herifler şampanyayla yıkanıyor.Boş hurefelerde degil kurtulusumuz viscayla ndiayeyi alacagına kucka denen kazmayla sosa denen sahtekarı alır gelirsen bizm sığır akıllılar gibi rezil olursun böyle.İşte diyorum ya lafın sonunda " Hayır mı musibet mi " diye...

Sizin "...şampanya ile kutluyorlar..." lafı hayır olduğu yönünde kanaat ettiriyor, dicem bu sefer siz " la git...kahrımızdan rakı,biranın dibini görüyoruz" diceksin ve bu laf döngüsü devam edecek....

Enes Başkaya60
Çeksin ellerini takım üzerinden yalancı sahtekar herif usta takıma sahip çıkacak bir iş adamı her türlü çıkar...

Berkan
21.10.2017, 23:29
Yarın istanbuldakiler olarak bunun hastanesinde pankart açmaya organizasyon yapalım mı ?

Numan Yerlikaya
21.10.2017, 23:29
Allah senin belanı versin çoluğundan çocuğundan çıksın

bahadır2561
21.10.2017, 23:30
En geç haftaya istifa eder vizyon reyiz

orhan42
21.10.2017, 23:31
Muharrem Usta denen zat , İHO'nun okumuş versiyonudur..Ağzı laf yapan , kibar (!) versiyonudur ..Ötesi laf-ı güzaf..Koskoca kulübü batırdı.15 maçta 2 galibiyet almış bir takımın başına bela olan bir musallattır ve niyeti kötüdür.Allah bildiği gibi yapsın seni şerefsiz hrif seni..

Enes Başkaya60
21.10.2017, 23:32
Şimdiden yazıyorum haftaya vizyon reis gidecek o stada gelirse stattan çıkamayacak çünkü TS:0 Gayse:5 skoru kaçınılmaz...