PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 9.Hafta l Evkur Yeni Malatyaspor 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Erkan A.
18.10.2017, 21:20
Onazi iyileşti mi?

onazi antromandaydi galiba yanilmiyorsam

röpörtaj yapan arkadas sadece iki eksik var demisti biri kucka digeri yedek kaleci arda diye duydum

Mert Oğuzlu61
18.10.2017, 21:25
Bence Yusuf değil Okay kesik yer. Okay ın ne oynadığı belli değil, stoperde olmaz 6 numarada baskı preste dağılıyor ve uyuma problemi var gram gelişemedi, 8 numara için tekniği felaket kötü. Ona kulübe yolları gözüktü. Elimizdeki tek orjinal 6 numara Onazi. Yetersiz de olsa sistem sadece onunla işler, diğerleri saha içinde çok dağınık gösteriyor.

_______onazi
_____sosa__yusuf
__abdül_______castillo
________kral(roda)

Kucka sakatlıktan dönünce ne olur bilemem ama Yusuf toparlamazsa Okay dan sonra 2. kesik ona gelir.

Tabii bunlar bana göre olması gereken şeyler. Rıza hocadan formayı adaletli dağıtmasını bekliyorum. Mesela takımı biraz takip etmişse Olcay ın Malatya maçında ilk 11 çıkma ihtimali yok. Eğer Olcay ilk 11 çıkarsa Rıza hoca için fazla beklenti içine girmem.

tonya55
18.10.2017, 21:26
almalıyız bu macı rodallega mutlaka ilk 11 de olmalı.

Royal Heart
18.10.2017, 21:29
Yazici yerine Sosa oynamali. Takimin beyin gorevini yapacak. Topu ayağında tutacak. Sorumluluk alacak adam değil Yazici.
Sosayi Antalyaya bu kadar isteyen Riza hoca Yaziciyi keser.
Ki form durumuyla da kesilmesi sürpriz değil.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sosa son maçta sahada zor duruyordu ve çok fazla pas hatası yaptı. İstatistiklere bakmadım ama gözlemim bu yönde. İyi bir Sosa zaten takımda yer alır ama Akhisar maçındaki form durumuyla değil ha çıkar oynar onu teknik direktör bilir futbolcularla antrenmana çıkan odur. Topu ayağında tutma konusunda her ne kadar bu takıma yeterli bulmasam da Onazi fena değil, Abdülkadir var yine ki takımın oynayacağı futbol da takımın ayağında top tutacağı bir oyun düzeni olmak zorunda değil. Takımın özel bir "beyin"e de ihtiyacı yok; takım, takım olsun, sahaya yansıtacağı bir futbol aklı olsun kâfi. Farklı varyasyonların denenebileceği yeterince geniş bir kadro var.

TSemih61
18.10.2017, 21:30
----------------Onur----------------
JP------Okay----Hubocan-----Mas
--------------Onazi-----------------
----------Yazıcı----Sosa------------
--------A.Kadir--------------Castillo
------------Rodellega--------------

Yazıcı ve Sosa maç boyu hücum ve savunma anlamında çok çalışmak zorunda. Sürekli ceza sahasına koşu yapmalı ve atakları desteklemeliler. Yazıcı'nın 8 numarada çok başarılı olduğunu düşünüyorum, topla daha rahat çıkıyor ve kilit pasları veya oyunu açan pasları gayet güzel yapıyor. Milli takımda ve geçen maç bunu gösterdi.

JP o kanadı tek başına kullanmalı, Abdül daha içe yakın oynamalı boşluk bulduğu takdirde sağ kanadı da kullanmalı tabii. Onazi ve Okay sağ bölgede iyi defans yapacaktır.

Castillo da Ersun Yanal gitttiğine göre eskisi gibi savunma ve hücumda disipline bağlı olarak oynamalı.

Bu takım farklı skorla yener Malatya'yı. Okay'la stoperde başlayan dikine ve seri oynama alışkanlığı ile çok rahat pozisyon bulabiliriz. Oyuncuların enerjilerini dengeli kullanmaları savunmada ve hücumda etkili olmamızı sağlar.

tRaiNer
18.10.2017, 21:33
-----------Onur---------
Joao Uğur Hubocan Mas
--------Onazi Okay-------
Abdulkadir Sosa Castillo
----- Burak(Roda)------

Erkan A.
18.10.2017, 21:34
malatyasporda aytac kara bize karsi oynamayacak

İ. SARAL
18.10.2017, 21:41
malatyasporda aytac kara bize karsi oynamayacakHayret bizimkiler bunu nasil akil etmis? Onur-okay-hubocan-mas-onazi-sosa-castillo-abdul-yazici-burak/roda

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
18.10.2017, 21:43
Hayret bizimkiler bunu nasil akil etmis? Onur-okay-hubocan-mas-onazi-sosa-castillo-abdul-yazici-burak/roda

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiYanlış anlaşılmış. Sakatlığı var. O yüzden oynayamayacak.
Özel bir madde yok yani ☺

Uğur KÜÇÜK
18.10.2017, 21:45
-----------Onur---------
Joao Uğur Hubocan Mas
--------Onazi Okay-------
Abdulkadir Sosa Castillo
----- Burak(Roda)------Benim kadrom da bu Malatya maçında.
Ama gider Durica oynar ve 1 kez daha su takımı yakarsa. Duricayi savunan herkes taşla sopayla bizden önce ilk ona saldiracak. Durica bu saatten sonra bu takimda forma giymemeli.

tRaiNer
18.10.2017, 21:54
Benim kadrom da bu Malatya maçında.
Ama gider Durica oynar ve 1 kez daha su takımı yakarsa. Duricayi savunan herkes taşla sopayla bizden önce ilk ona saldiracak. Durica bu saatten sonra bu takimda forma giymemeli.

Durica'yı beğeniyordum ama son haftalarda yaptığı saçmalıkların haddi hesabı kalmadı artık.
Birçok kişi takımı bilerek sabote ettiğini iddia ediyor ama bence değil.
Sabote falan hikaye yaş 37 olmuş ve Durica artık 'ben bittim' diyor. Zorlamanın manası yok.
Sosa'nın asıl mevkisi 10 numara. Castillo desen sol kanatta alternatifi ve onun vereceği performansı verebilecek Allah'ın kulu yok.
Kucka sakat değilse Okay'ın yerine o oynar. Burak oynamasın dinlensin 6s maçı çok daha önemli.
Sonuç olarak bana göre en mantıklı karar bu kadro.

batuhanTs
18.10.2017, 22:01
Yusuf ve okay in olduğu kadro kaybetmeye hezimete mahkumdur

TsAkifTs
18.10.2017, 22:20
Okay Uğur tandemi tutarsa devre arasına kadar bizi götürür tutmazsa işimiz yaş..
Sosa Kucka daha iyiydi bir türlü devamlılığı sağlayamıyoruz o bölgede önlerinde Kulağı çekilmiş Yusuf yada Abdüş düşünülmeli çok fazla maceraya girmeden...
Burak Bu takımın tek bankosudur bana göre...
Bongonda ve Castilloda ilk 11 oynamalı artık birde onları görelim zaten deneme tahtası olduk...

İ. SARAL
18.10.2017, 22:22
Yanlış anlaşılmış. Sakatlığı var. O yüzden oynayamayacak.
Özel bir madde yok yani ☺

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi:D bir an şok olmuştum. Bizimkiler boyle şeyleri akıl edemez, o topçu gelir bizim maçta şov yapardi.

İ. SARAL
18.10.2017, 22:23
Uğur oynarsa çileli günler bizi bekliyor.

Fatih Öztürk
18.10.2017, 22:27
Yenemeyiz hatta yeniliriz.

Cafer Bulur
18.10.2017, 22:37

Bence yenecegiz.Riza hocanin dokunuslari ise yarayacak ve kazanacagiz fikrindeyim

Tabii futbol sansinin da yanimizda olmasi lazim ama ben umutluyum.

Mehmet Fatih Silik
18.10.2017, 22:41
Su Okay'i ALLAH rizasi icin defansa yazmayin nolursunuz. Olmuyor iste.

TsAkifTs
18.10.2017, 22:42

Bunlar Çilesiz günlerse birazda çileli günleri görelim.

Nihat Güneş
18.10.2017, 22:46
Gobekte Onazi Okay baslsr Riza Hoca. Kritik mac , defansimizin durumu belli oldugundan ortayi saglama almak zorunda.

Hucum hattinin da kulagi cekilmeli...Her top Burak a oynanacak diye sartlanmislar...Ozellikle Abdulkadir...Daha cok kaleyi dusunmeli.

Nihat Güneş
18.10.2017, 22:49

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiCile mi , daha ne cilesi 3 mac 12 gol yemis takim...Durica denen yeteneksiz oynayacagina Ugur oynasin, Ugur u da pek begenmem hani. Ama Durica tek basina 9 puani ic etti..Adi Ugur olsa yemedigi hakaret kalmamisti. Bazen takiyoruz takti mi .

TsAkifTs
18.10.2017, 22:55
Cile mi , daha ne cilesi 3 mac 12 gol yemis takim...Durica denen yeteneksiz oynayacagina Ugur oynasin, Ugur u da pek begenmem hani. Ama Durica tek basina 9 puani ic etti..Adi Ugur olsa yemedigi hakaret kalmamisti. Bazen takiyoruz takti mi .

Ah ah o hataların 10 da 1 ini Uğur yapsaydı Trabzonda yaşaması imkansızdı Katil Durica denen canavarsa hala Savunma Bakanı diye göklere çıkarılıyor ben böyle Adaletin içine....

Nihat Güneş
18.10.2017, 22:57
Ah ah o hataların 10 da 1 ini Uğur yapsaydı Trabzonda yaşaması imkansızdı Katil Durica denen canavarsa hala Savunma Bakanı diye göklere çıkarılıyor ben böyle Adaletin içine....Yabanci hayranligi baska aciklamasi yok . Biraz da karizma meselesi sanirim , gerci Ugur da yakisikli usak :)

Hami_41
18.10.2017, 23:19
Hocam bu kadroyla plakayı tekrar yazdırırız. Orta saha da ezerler.

Evet savunma cok zayıf kimse böyle bi kadroyla cikmaz cikilmazda zaten ben yedek kalmasini istemediğim topculari yazdim yer olsa Theo yla kucka yida yazardım.
Ancak zayif bir rakibe karsi kendi evimizde olabilir belki boyle ofansif bi kadro oda sosa nin yanında Kucka yada Okay olmasi şartıyla

Emrah KabuL
18.10.2017, 23:23
Pereira ve Durica kesilmeli..

K.Ahmet-Uğur-Hubocan(Akbaş)-Mas defans hattı bu şekilde olmalı.

memozcan
18.10.2017, 23:29
Yusuf ve okay in olduğu kadro kaybetmeye hezimete mahkumdur
maalesef bunu bizim taraftar şu an anlayabilecek seviyeye gelemedi.. bunun için bir kaç kez daha 5-6 yememiz gerekecek!!

memozcan
18.10.2017, 23:32
geçiş sürecinde abdulkadir ve yazıcının kesinlikle dinlendirilmesi gerekir.. alanya maçından sonra bir hafta kendime gelemedim.. akhisar maçından sonra 2 gün boş gözlerle baktım etrafa.. yaşım 36 ve onca hayat badiresi atlatmış biriyim.. bu çocuklar da bizim gibi bu takımın fanatiği be henüz 20 yaşına bile girmediler.. kısık ateşte pişirmek lazım.. biz binlerce derecelik ateşin ortasına attık resmen.. bu stresi kaldırmaları mümkün değil..

İskender YILMAZ
18.10.2017, 23:44
Onur
Kamil - Akbaş - Durica - Mas
Onazi - Okay
Olcay - Sosa - Castillo
Burak

Esteban, JP, Uğur, Hubocan, Yazıcı, Abdüş, Bongonda, Volkan, N'Doye, Rodallega

Uğur KÜÇÜK
18.10.2017, 23:47
Onur
Kamil - Akbaş - Durica - Mas
Onazi - Okay
Olcay - Sosa - Castillo
Burak

Esteban, JP, Uğur, Hubocan, Yazıcı, Abdüş, Bongonda, Volkan, N'Doye, RodallegaBu defansla bi 6 daha mi yiyelim hocam [emoji3]

İskender YILMAZ
18.10.2017, 23:49
Bu defansla bi 6 daha mi yiyelim hocam [emoji3]

Ne yapalım hocam eldeki en iyi stoper ikilisi bu. Hubocan-Durica da denenebilir. Ayrıca Onazi-Okay ikilisinin savunma zaafiyetini büyük oranda kapatabileceğini düşünüyorum, keşke Kucka sağlam olsaydı elbette ayrı konu.

alptug_kd
19.10.2017, 00:11
Ersun dönemindeki gibi dağınık oynamayalım, bu maçı alırız ve toparlarız. Çok zor değil dengeli, sakin, standart anadolu takımı tarzı oynayalım bir süre. Zaten yetenekli ayaklarımız var bir şekilde gol atarız.

Onazi-Okay sistemini deneyebiliriz. Geçen sene işe yaramıştı.

Royal Heart
19.10.2017, 00:21
Takımın, defans bloğu kale önünde, hücum bloğu rakip kale önünde, ortasaha boş, sahada 60-70 m'ye yayılan görüntüsünü düzeltmesini umuyorum ilk olarak.

special one
19.10.2017, 00:32
Malatyada orta sahada azubuike ve aytaç yok ,

Kadro derinliğide olan bir takım değil

FB maçı gibi açık oynarlarsa

Farklı kazanacağımız bir maç olacağını düşünüyorum

Erkan A.
19.10.2017, 01:23
riza hocanin gelmesini istemiyordum ilk aciklamalari her yeni gelen bir hocanin klasik aciklamalari degildi show yapmadi gercekleri anlati

malatya corum(kupa) galatasaray kayseri milli mac arasina kadar bu maclari yenersek süper olur ..

önümüzdeki dört maci yenebilecek gücümüz de var bunuda riza hoca biliyor cezaretini begendim ayaginin tozuyla hemen antromana cikti sezon sonuna kadar kendisi istemis sözlesme olsun diye iyi olursak iyi is yaparsak yönetim baskan kalmamizi ister sonra diyor ? ne güzel birsey bu #

riza hoca iki gün icinde takimla birlikte maca cikacak daha evel gelseydi akhisara yenilmezdik tahminim

antromanda oyunculara yakinligi ilk günden cok güzeldi antromani basina acik tutmasida her hocanin yapacagi durum degil bunuda cok begendim böylece bizlerde youtoube kanalimizdan her antromani izleyebiliriz sayesinde

riza hoca artik hocamiz aciklamalarindan dolayi kendisini tebrik ederim ayrica ersun yanal gibi saha kenarinda tribünde normal bir taraftar gibi yerinde oturmuyor oyunculari ateslemek icin saha kenarinda bagiriyor buda bizim taraftarlari atesler .....ben inaniyorum kazanacagiz malatya maci cikis macimiz olacak herkesi sasirtacaklardir mac tahminim 0-3

Oğuzhan
19.10.2017, 03:36
Temel nokta hocanın savunma zaafiyetlerini görerek, oyunculara anlatarak bunu aşması. Çünkü çalışmak için fazla fırsatı yok önümüzdeki maçla ilgili. Ama oyunculara savunma tedbirlerini doğru şekilde iletirse ben bu takımın her türlü gol atacağına inanıyorum. Yeter ki yediğimiz gol sayısını düşürebilelim.

Cengiz Çubukcu
19.10.2017, 07:34
bu maçı 1-0 yada 2-1 kazanacağımızı düşünüyorum...

ucurum
19.10.2017, 08:10
Rıza hoca iyi bir insan olabilir basit bir hocadır

Takıma bir şey katmayacaktır

Sene sonu da gider benden demesi

Sene sonu Şenol Güneş'e %90 oran veririm gelir diye

Çünkü her zaman hazır kadrolara konmuştur devre arası stoper transferi sene sonu bir iki transfer Şenol hoca için hazır takım demektir

Rıza hoca tandemi Durica Uğur yapar ikisi de stoper çünkü ve Ersun Yanal gibi oyunu stoperler başlatmayacağı için sıkıntı yok önlerinde Okay Onazi oynar Sosa Burak forvet

Sağda Olcay solda Yazıcı oynar demedi demeyin Abdül de Yazıcı yerine girer Castillo da geri düşersek Olcay yerine

Ersun hoca batırdı evet bu bir gerçek gitmeliydi bu da bir gerçek ama Türkiye'de onun kadar hücum oynatacak adam yok ha işe yaradı mı yaramadı 6 yedikten sonra hücum oynamanın bir anlamı yok

Ayrıca malatya maçın kesin favorisidir zaten Antalyadayken Rıza hocanın en ezildiği maç olmuştu

Şuna hazır olun

Onur

Pereira Uğur Durica Mas

Okay Onazi

Olcay Sosa Yazıcı

Burak

Maç sonucu 2-0 malatya son dakikalarda 3 de olabilir

HOPA'LI TS'Lİ
19.10.2017, 08:24
1995-1996'da Ali ŞEN'in provokasyonları ile 2-1'lik FB yenilgisi sonrası avucumuzdan kayıp giden şampiyonluk
2004-2005'de Cem Papila'nın Kadıköy'de bizi alenen doğramasıyla çalınan şampiyonluğumuz
2010-2011'de şike ve teşvikle çalınan şampiyonluğumuz

Lanetli miyiz, beddualı mıyız bilemiyorum ama bir şampiyonluk bu şehri ve camiayı kendine getirir ve üzerindeki ölü toprağını ve uğursuzluğunu üzerinden atar.

Gün birlik, beraberlik ve destek zamanı
BAŞKA TRABZONSPOR yok.

Gülmeyi ve sevinmeyi özlediğimiz son 2 yıldır ne kadar da ihtiyacımız var değil mi?

ANAOKULU TERK
19.10.2017, 08:27
-biliyorsunuz ersun'un takımları , önce iyi gider , sonra bodoslama düşer . bu ersun'un her takımında böyledir . (sadece şikeciler hariç , onda da takımı ersun değil , başhırsız takımı şampiyon yapmıştı )

-işte şimdi öyle bir şey olmaz . en azından stabil bir düzene otururuz diye tahmin ediyorum . yani arka arkaya maç kazan , sonra arka arkaya maç kaybet dönemi bitti kanımca .

-gördüğüm kadarıyla rıza aç gelmiş . konsantre gördüm . belli ki , kamuoyuna ben buradayım , haksızlığa uğradım , uğratıldım mesajını bizim takım üzerinden vermek istiyor . bak bu bize avantaj sağlar .

-yakın gelecekte (saha içinde ) bir sıkıntı görmüyorum . sıkıntı olsa da , rıza ersun gibi inatçı değildir .sorunu çözer diye tahmin ediyorum .

-ama ben hala yabancı hoca taraftarıyım . gönlümden geçen olmadı ama bir gün mutlaka o yabancı hocayı takımımda göreceğim .

-futbolcular kuyruğunu kıstırıp , kendilerini hazırlayacak , hocalarının arkasından alengirli işler çevirmeyecekler diye tahmin ediyorum . dediğim gibi rıza'yı da konsantre gördüm .

-trabzon içinden alacağı yardımcı mutlaka , rıza'nın otoritesine biat edecek , kafasını gömüp işini yapacak , mümkünse adı sanı duyulmamış ama olayı kavramış , şehri ve fitne fesat yuvalarını işine karıştırmayan , helala süt emmiş bir insan evladı olmalı . yoksa virüs içeriye bi girerse , bu ortamda rıza bile zombi olur .

-yerel basın da ,bu arada kendine bi çeki düzen verse iyi olur. özevlat muhabbetinden vallahi gına geldi artık .

- sayın başkan , çık artık ortaya . sinirimiz , öfkemiz , gerginliğimiz biraz geçti . gel de şu taraftarla öpüş ve barış artık . kızsak da , sinirlensek de büyüğümüzsün . dargınlık bitsin artık .

Mustafa ÖZDEMİR
19.10.2017, 08:44
Biletleri aldık.önemli olan kötü günde takımın yanında olmak .

matrixx61
19.10.2017, 09:02
Bence Rıza Hoca radikal değişiklikler yapmalı..neşteri vurmalı..

------------Estaban----------
Kamil-------Hubocan------Uğur-------Mas
---------Onazi--------Bero----------------

Bongonda-------Sosa-----------Castillo

---------------Rodellaga--------------

Not: Kucka iyileşirse kesin 11 de başlamalı..Burak'ın bu hafta dinlenip GS maçına zinde çıkmalı..sonradan oyuna apo, yusuf vs. girmeli..

Fatih Özkan
19.10.2017, 09:10
Bari bu sefer gol yemeyelim.

OzcanHan61
19.10.2017, 09:17
Cikacak 11'i ilk kez bu kadar merak ediyorum. Eger Castillo, Bongonda ve Rodallega ilk 11'de olursa birseyler degisiyor demektir.

OzcanHan61
19.10.2017, 09:18
Bari bu sefer gol yemeyelim.

Abi biz yedikte geldik, daha neremize yiyecegiz. :D

Mustafa ÖZDEMİR
19.10.2017, 10:54
Bu senede boşa gitti gibi ne kadar genç varsa oynatılmalıki seneye kadromuzu şekillendirecek isimler alt yapıdan çıksın

halilaziz61
19.10.2017, 11:02
Maçı çok rahat alicaz
Kadro çok iyi ama oynatamayan takintili adam vardı
Artık o adam yok

shagrath61
19.10.2017, 11:13
Rıza hocanın takımı nasıl oynatabileceğini bilmediğim, bu konuda da tecrübeli olmadığım için 3 ihtimale de açık bir maç olarak görüyorum ben.

Eğer dediği gibi hakkedene formayı verirse, rahat bir şekilde kazanırız. Kan değişimi her zaman takıma ayrı bir hava katar...

Ayrıca Rıza hocanın bile gelmesi eleştirilirken, yanında getirdiği kadro hayal kırıklığı olmuş.

Umarım ;

-----------------Onur---------------

Pereira----- Durica- Uğur '' hubocan ''------- Mas

----------------- Kucka------ Onazi( Batuhan

Abdülkadir-------------Sosa ------------- Castillo

--------------------- Rodallega ------------

Kadrosu ile sahaya çıkarız... Kucka sakatsa yerine mecburi olarak okay değerlendirilebilir. Yusuf ile alakalı geçen seneden beri dediğimin hala arkasındayım, çocuğun elinden duran topları aldılar ve skor katkısı düştü.
Geçen yıldan beri , aktif oyunda aksaması sırf duran toplardan yaptığı asistler yüzünden görünmüyordu. Ancak yavaş yavaş aktif oyundaki pasifliği ortaya çıkmaya başladı.

Umarım çocuğun tamamen üzerine gidip, kaybolup gitmesine neden olmazlar.

Bu senede boşa gitti gibi ne kadar genç varsa oynatılmalıki seneye kadromuzu şekillendirecek isimler alt yapıdan çıksın

Geçen yıl ki 6 7 lik maçlar gibi , bu senede 6 7 lik olalım istiyorsunuz sanırım... Böyle bir mantık Trabzonspora kaybettirir. Kaldı ki, şampiyon olamıyorsak bile Avrupa kupalarına katılma şansımız hala var. Bu da futbolcular bir takımı tercih ederken, önemli bir unsurdur.

Bence Rıza Hoca radikal değişiklikler yapmalı..neşteri vurmalı..

------------Estaban----------
Kamil-------Hubocan------Uğur-------Mas
---------Onazi--------Bero----------------

Bongonda-------Sosa-----------Castillo

---------------Rodellaga--------------

Not: Kucka iyileşirse kesin 11 de başlamalı..Burak'ın bu hafta dinlenip GS maçına zinde çıkmalı..sonradan oyuna apo, yusuf vs. girmeli..

Bu kadroyu sahaya çıkarırsa, ilk maçtan gitmeyi garantilemiş olur :D bu nasıl kadro.

KÜFÜR_YASAKMIŞŞ
19.10.2017, 11:33
Umarım tavsiyelerimizi dinler hatta foruma konuk olarak katılsın da üç-beş hasbihal yapalım.

Ersun gibi kadro tercihinde-oyun planlamasında yanlış işler yaparsa R.Çalımbay'ın da kellesi gider.

Atıyorum Castillo'nun oynamaması, sahaiçi yerleşim bozukluğu vs...

ERSUNUN KELLESİ 1,5 YILDIR TÜM TARAFTARIN TEPESİNE ÇÖKMÜŞ GİDİYOR VE HİÇBİRİNİZİN ÇIĞLIĞI DİKKATE ALINMIYORDU.ERSUN TAKIMI BATIRDI VE EN SONUNDA KENDİ KENDİNE KELLESİNİ VERDİ.(BAKTILAR MIZRAK ÇUVALA SIĞMIYOR, ARTIK 1,5 YIL SONRA ARALARINDA BİR TEZGAH 1-2 AYDA İŞİ RIZA KARŞILIĞINDA ANLAŞMALI OLARAK BİTİRDİLER).O YÜZDEN FORUMCULARIN HİÇBİRİNİN ETKİSİ YOK BUNDA.HERKESİN YILLAR BOYUNCA ATTIĞI MESAJ SAYISINDAN VE İÇERİKLERİNDEN BELLİ.

FORUMDA GÜNLERDİR DEVAM EDEN "YERLİ ANTRENÖR MÜ,YABANCI ANTRENÖR MÜ?" ANKETİNDEN DE BELLİ...%76 CİVARINDA FORUMCULAR YABANCI İSTEMİŞ.KALAN %24 YERLİ İSTEĞİNİN % NE KADARI RIZA DEMİŞ SANKİ?BELKİ %10'U BİLE DEĞİL.YÖNETİM ÖTEDEN BERİ "ERSUN MU RIZA MI ?" DİYE 2 SEÇENEK BIRAKMIŞ TARAFTARA ,YORUMCUYA,FORUMCUYA...YANİ HERŞEY DAHA ÖNCEDEN AYARLANIYOR VE FORUMCUNUN,YORUMCUNUN NE DEDİĞİNE BAKILMIYOR.YÖNETİM ADAM ALACAKSA DA,KOVACAKSA DA KENDİ GAFASINA GÖRE HAREKET EDİYOR.TÜM BU OLUP BİTENLERE RAĞMEN HANGİ TEKNİK TRAKTÖRÜN KELLESİNİ ALMAKTAN BAHSEDİYONUZ???...

YENİ TRAKTÖR RIZANIN SONU DA ERSUN GİBİ AYNI OLACAK ,BU YÖNETİM VE ARKASINDAKİ VEYA ÜSTÜNDEKİ VEYA YANINDAKİ SİSTEM(SİSTEMSİZLİK) VAR OLDUĞU SÜRECE ...NE TARAFTARA NE DE YORUMCULARA KULAK ASILMADI ASILMAYACAK...O YÜZDEN SEN VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLER BOŞ YERE KENDİ KENDİNİZİ AVUTUP DURMAYIN BURALARDA!..ÇENE ÇALMAKTAN,VAKİT KAYBINDAN BAŞKA Bİ İŞE YARAMAZ..:cool:

Furkan
19.10.2017, 11:34

3. olmakla 6. olmak arasında çok fark var. Türkiye Kupasını almakla sezonu kupasız bitirmek arasında çok fark var. Sezon filan bitmedi. Şampiyon olmasakta sezon sonunda olabilecek en üst sırada sezonu bitirmemiz gerekiyor, gençleri oynatarak filan bu kadar borca girerek oluşturulan kadroyu hedefsizleştiremeyiz.

redbul
19.10.2017, 11:38
ben ilk 11 de rıza hoca nın fazla değiişklik yapacağını sanmıyorum ve bir kenara yazın olcay şahan yine ilk 11 de olacak kadro yapan çoğu arkadaşımız yazmamış ama olcay şahan ilk 11 de maça başlar.

Oruç
19.10.2017, 11:39
KÜFÜR_YASAKMIŞŞ

Sadece küfür değil aynı zamanda büyük harflerle yazmak da yasak.

KÜFÜR_YASAKMIŞŞ
19.10.2017, 11:46
SADİ TEKELİOĞLU NEYİNİZE YETMEDİ BU İŞTE PARMAĞI OLAN TÜM ALLAHIN BELALARI?.YERLİ-YABANCI HEPSİNDEN BAŞARILIYDI...:mad:

Tahir61
19.10.2017, 11:56
rıza çalımbayın daha önce beşiktaş kasımpaşa ve antalyaspor takımlarındaki taktiği, kadro tercihleri oyun sitili nasıldı. bizi elimizdeki kadroyla ne bekliyor

ersun yanal ın daha önce çalıştırdığı takımları güzel analiz eden birkaç arkadaş vardı

Ozan Gözaçan
19.10.2017, 12:00
Bu maçda kimler sarı kart sınırında çıkacak maça acaba bilen varmı ?
gs maçı öncesinde bir operasyon geçirmeyelim de .

İ. SARAL
19.10.2017, 12:13
Transfermarkt.com'dan bakıyorum geçen sene Antalya'yı genellikle 4-4-2 oynatmış. Çok nadir 4-2-3-1 yapmış. Kadrolara bakınca gayet ofansif görünüyor. Mesela sezon sonuna doğru şikecileri deplasmanda 1-0 yenmişler kadro;

----------Charles-----------Sandro-------------

El Kebir--------------------------------Mbilla

-------------D.Kadah--------Etoo-----------

Beşiktaş, Başakşehir falan neredeyse herkese içeride dışarıda böyle oynamış. Sadece bize evinde 3-0 yenildiği maçta 4-2-3-1 yapmış.

tsukru61
19.10.2017, 12:13
rıza çalımbayın daha önce beşiktaş kasımpaşa ve antalyaspor takımlarındaki taktiği, kadro tercihleri oyun sitili nasıldı. bizi elimizdeki kadroyla ne bekliyor

ersun yanal ın daha önce çalıştırdığı takımları güzel analiz eden birkaç arkadaş vardı

Benim hatıradığım Rıza Hocanın takımlarının bolca hakem hatalarına maruz kaldığı.

İ. SARAL
19.10.2017, 12:16
Bizde de şöyle yapar mı? Çok ofansif kalıyor bence. Sosa'yı ve Yusuf'u nasıl kullanacak merak ediyorum.

-------------------------------Onur-------------------------------

Pereria---------Okay/Durica-----------Hubocan/Uğur-------Mas

-------------Sosa------------Onazi/Kucka------------

Abdülkadir-----------------------------------Castillo

------------Burak----------Yusuf-------------------

Faruk BERBER
19.10.2017, 12:17
SADİ TEKELİOĞLU NEYİNİZE YETMEDİ BU İŞTE PARMAĞI OLAN TÜM ALLAHIN BELALARI?.YERLİ-YABANCI HEPSİNDEN BAŞARILIYDI...:mad:

Sakin ol şampiyon.

İ. SARAL
19.10.2017, 12:18
Sakin ol şampiyon.

:D

alper*
19.10.2017, 12:20
Artık hiçbir takımdan 5 - 6 yemeyeceğiz.

Uğur KÜÇÜK
19.10.2017, 12:22
Tserdar adlı renktaş yazmış twitterda.
Buraya da üye galiba..

Rıza Çalımbay Antalyaspor'da bulunduğu süre boyunca oynamış olduğu sistemler.

4-2-3-1 ( 24 kez )
4-3-3 ( 3 kez )
4-4-2 ( 2 kez )

Rıza Çalımbay'ın 4-2-3-1 sisteminde oynatmış olduğu ileri 4'lü.

Danilo-----Deniz Kadah-----MBilla

----------------------Eto'o--------------------

Rıza Çalımbay Antalyaspor'da 4-2-3-1 sisteminde oynamış olduğu 24 maçta, 16 galibiyet, 5 beraberlik, 3'te mağlubiyet aldı.

Rıza Çalımbay'ın mağlubiyet almış olduğu 3 takım ; Galatasaray, Trabzonspor ve Başakşehir.

OzcanHan61
19.10.2017, 12:28
Sakin ol şampiyon.

haha :D

KÜFÜR_YASAKMIŞŞ
19.10.2017, 12:36
sakin ol şampiyon.

başka derdin??gereken konuda,gerekeni, diyeceğimi derim,anlamisini bilen herkese yeter..korkmaya gerek yok,küfredilmedikçe benden de küfür çikmaz.

ilelebeTS
19.10.2017, 12:37
Bu maçda kimler sarı kart sınırında çıkacak maça acaba bilen varmı ?
gs maçı öncesinde bir operasyon geçirmeyelim de .

Burak, Kucka, Mas, Okay dörtlüsü sınırda, sanki bir kişi daha vardı onu hatırlayamadım. (Olcay'mış)

Bu arada hakem Meler olmuş, sıkıntı çıkmaz.

Faruk BERBER
19.10.2017, 12:39
Maçın hakemi Halil Umut Meler.

Gördüğünü çalan, genç bir hakem.

Erkan SÜNGER
19.10.2017, 12:42
Bunlar varya tam yirmağa atılacak tipler. Ulan bir tane DOS bir tane stoper almadilar ya bunlar. Her zaman bi tarafimiz dikis tutmayacak dimi illa boyle olmasi lazim

KÜFÜR_YASAKMIŞŞ
19.10.2017, 12:47
Neyse olan olup bitmiş,bu konuda fazla uzatmanın da anlamı yok...:alkış::alkış::alkış:

Erkan A.
19.10.2017, 12:48
renktaslar amazon stick fire ile maclari izleyen varmi aramizda bana özelden yazabilir bir kac sorum olcak ?

Faruk BERBER
19.10.2017, 12:49
Neyse olan olup bitmiş,bu konuda fazla uzatmanın da anlamı yok...:alkış::alkış::alkış:

Üşenmedim, büyük harflerini küçülttüm. Yasak büyük harf kardeşim.

Ona göre devam edersen iyi olur.

Mustafa YILMAZ
19.10.2017, 13:01
Transfermarkt.com'dan bakıyorum geçen sene Antalya'yı genellikle 4-4-2 oynatmış. Çok nadir 4-2-3-1 yapmış. Kadrolara bakınca gayet ofansif görünüyor. Mesela sezon sonuna doğru şikecileri deplasmanda 1-0 yenmişler kadro;

----------Charles-----------Sandro-------------

El Kebir--------------------------------Mbilla

-------------D.Kadah--------Etoo-----------

Beşiktaş, Başakşehir falan neredeyse herkese içeride dışarıda böyle oynamış. Sadece bize evinde 3-0 yenildiği maçta 4-2-3-1 yapmış.

transfermarkt'ın kadro dizilimlerine güvenme bence mesela bizim bu sezon oynadığımız her maça 4 2 3 1 yazmışlar külliyen yalan. rıza genelde 4 2 3 1 oynatıyor muhtemelen bizde öyle oynayacağız.

UĞUR DURTAŞ
19.10.2017, 13:19
(H) HALİL UMUT MELER (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=21156)
(Y) KEREM ERSOY (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20596)
(Y) İLKER TAKPAK (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1064307)
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19372)

gurur6134
19.10.2017, 13:35
Hocanin sene sonuna kadar getirilmesi ustanin bir eli gecmeyecek dogrularindan biridir..basarisiz olursa sessiz sedasiz sene sonu gider lakin ben basarili olup kendini ispatlayip yeni sozlesmeyi kapmak icin elinden geleni yapacagini dusunuyorum..

Özkan Şentürk
19.10.2017, 13:57
Burak, Kucka, Mas, Okay dörtlüsü sınırda, sanki bir kişi daha vardı onu hatırlayamadım. (Olcay'mış)

Bu arada hakem Meler olmuş, sıkıntı çıkmaz.

Tam tersi, Halil Umut Meler kolay kart gösteren bir hakem. Son dönem beğendiğim hakemlerden birisi ama kart konusunda gözünün yaşına bakmaz kimsenin.

Ben futbolculardan bu maçda bir tepki bekliyorum. Zaten var olan kaliteleri sahaya yansır. Hem sorun hocadaydı demek için hem de kadroda yer kapmak için.

Umarım Castillo ve Roda gibi eski hoca tarafından hakkı yenilen adamlar çok süre alır bu maç

ANAOKULU TERK
19.10.2017, 13:58
- adem büyük denilen organizmayı tut , maçı al .

- çorum'a değil , tek maçlı eleminasyon sistemine dikkat et . acımazlar . anında çizerler .

- cimbom şikecileri yener , biz de cimbomu . ama manyak maç olur . yerinde seyredilmeli .

- rıza ilk defa (bir iki bölge hariç ) tam donanımlı bir takıma geldi . kıymetini bilecektir .

- rıza'nın takımında bero , bongonda , damdoy pek fazla süre alamaz . onlar için ayrılık vakti .

- apo ve yazıcı 60 dan sonra oyuna alınırsa , rakibi felç ederler . üzerinde durulmalı .

- rıza'nın olayı defanstır . uzun vadede "dik oyna " felsefesi "yan oyna" ya dönüşür .

- 4-4-2 candır . 4-4-1-1 de olur .bu düzene geçersek , ahdım var çocuklara şeker dağıtacağım .

- hügo kozu ileri sürülerek , burak'a aba altından sopa gösterilmeli . tavırları çok rahat .

- kucka ve okay , ortayı kapatır . rıza sever böyle ağır adamları .

- rıza'nın boşta olup , bize gelmesi başkan'ın şansı . mars olacakken , düşeş attı , yek geldi .

- rıza'nın "8 ay sonra bakarsınız , beğenirseniz kontrat yenilersiniz" lafı , ( ismi lazım değil ) bazı uyanık hocalara geçirilmiş , yılın rögar kapağıdır .

OFLU
19.10.2017, 13:59
Bari küçük harf kullansaydın la, hemen deşifre oldun :)

ilelebeTS
19.10.2017, 14:41
Tam tersi, Halil Umut Meler kolay kart gösteren bir hakem. Son dönem beğendiğim hakemlerden birisi ama kart konusunda gözünün yaşına bakmaz kimsenin.

Ben futbolculardan bu maçda bir tepki bekliyorum. Zaten var olan kaliteleri sahaya yansır. Hem sorun hocadaydı demek için hem de kadroda yer kapmak için.

Umarım Castillo ve Roda gibi eski hoca tarafından hakkı yenilen adamlar çok süre alır bu maç

Kart önemli değil, hak eden varsa versin. Eyyam yapmasın yeter. Bir deplasman takımı için Meler iyi hakem. Geçen sene çıkışta olduğumuz dönemde bir kaç maçımızı yönetti hepsini kazandık, sonra daha vermediler bunu bizim maçlara.

Sefer A.
19.10.2017, 14:49
bir de Ümit Öztürk var, adam akilli maç vermiyorlar sanirim ona, niye bilmem...

3 günlük cezâdan sonra buradayim, ayrica special one rumuzlu renkdasa Selâm olsun, Gurban Gurbanov hocayi önerdigi için...
Bizi ya Kurban, ya da Gurban paklardi...
Riza hoca da is yapacak umarim, inaniyorum, inanmak zorundayim...

Bu maglubiyetler beni hirslandirdi niye bilmem, bir de hâin heriften kurtulduk ya rahatladim...
Trabzonspor kimligimizdir, Trabzonspor yoksa Trabzon da bir hiçtir, ona göre isini bilsin herkes...
Trabzonlu olmayip Trabzonspor'u tutanlarin yeri ayri, zâten onlar için de Trabzonspor'un basarisi önemli, onlarin da kimligi Trabzonspor...

Su siyâsetin takima karismasindan kurtulabilsek, orta vâdede bir sekilde bu batakliktan kurtuluruz ama yapacak çok fazla bir sey yok, siyâset iktidar falan onlardan kurtulmak çok zor artik... buna ragmen nasil basarili oluruz onun hesâbini kitabini yapmak gerek...

Malatyaspor'u yenerek baslamaliyiz bu ise... onlarla aramiz iyidir, kavgasiz gürültüsüz adam gibi top oynansin, kazanan Trabzonspor olsun...

(Riza hocayi begenmemek istememek yanlis degil, ben de yabancidan yanaydim,, ama yok yardimcisi su bilmem nesi bu diye elestirmek ayip, ulan Senol efendinin düne kadar yardimcilari kimdi, Seref Cicek çok büyük bir hoca mi ? Tamer Tuna ile hiç çalismamisken bjk ona "yardimcin bu olacak dedi" kabul etti, bir sey mi oldu ? Fuzuli fuzuli tartismalar yok Servet kimmis de bilmem ne, têsislerdeki asçilari çaycilari da elestirin bâri)

Uğur KÜÇÜK
19.10.2017, 14:58
_______________Onur_______________

Perreira____Uğur____Tomas____Mas

___________Okay_____Onazi________

Olcay_________Sosa________Castillo

________________Burak_____________

Sanki bu kadro ile cikicaz maça. Eğer su Duricayi oynatirsan hoca cildirtirsin milleti.
Tomas da dengesiz ama idare edicez artik devre arasına kadar..

Sefer A.
19.10.2017, 15:12
Bence 1 2 dogru takviyeyle oynamamiz gereken tarz chelsea city tottenham benzeri olmali, 3-5-2 ya da 3-4-3 ya da 3-4-1-2 falan...

_________________Onur_______________

__________???____?????____Mas

Pereira_________________________Bongonda

_________Kuçka/Onazi_____Sosa/Yazici

Abdülkadir______________________Castillo/Rodallega

_________________Burak/Rodallega

Savunmanin sagina SerdarTasçi, ortasina da kral bir savunmaci yerlestirdik mi tamamdir... Onazi'nin yerine de savunmasi mevcut orta sahalarin hepsinden daha iyi olan güçlü birini koyduk mu gelsin sampiyonluk...
Bongonda, burada chelsea'deki Moses'in sag tarafta yaptiklarini solda yapabilir... arkasindaki Mas da sol savunaci/bek karisimi oynar... chelsea'de Azpilicueta gibi, herifi 3'lünün sagina da soluna da koysan is yapiyor

___________________________Onur
___________________Hubo___??????_____Mas
Pereira??_________Sosa_______Kuçka_____Yazici_____ Bongonda
______________________Burak_____Rodallega

Olmaz mi bu ? city tarzi... savunmayi çöz is biter,, Yazici'nin yerine Abdülkadir de olur, daha önce oynadigi yer orasi zâten

Rakipler ileri uçta Burak-Rodallega ikilisini oynatan takimi zor durdurur, bu ligde bunu yapabilecek çok takim yok bence

Bu da Totnim stayla

Pereira??____________Onazi??_______Kuçka_____ Bongonda
_______________________Sosa____Yazici/Abdül
_______________________Burak/Rodallega

Ha su var, ilk dizilis 3-2-2-2 gibi, orada Castillo'ya yer var, az önceki 3-5-2'de pek yer yok, belki Burak ya da Rodallega ile ikili olabillir... Bu 3-4-2-1'de ona hiç yer yok gibi...

asilhamsi
19.10.2017, 15:42
uzun zaman oldu yazmayalı.Cok uzgun ve sinirliyim.Ersun denen mahlukat takımın icine etti.

Bu arada ben goztepenin iyi kadrosu var,iş yapar diyince burdaki futbol ulemaları beni linc ediyorlardı.Cok kullanmadıgım bir laftır ama malesef ongorulerimin cogu cıktı.

Rıza hoca calıskan,durust ve hırslı bir adamdır.İnşallah basarılı olur.Bana kalsa kesinlikle tuchel veya onun gibi genc bir yabancı getirirdim.

Bu arada medyatrabzon muharrem ustanın tuchel ile gorusme yaptıgını yazmıstı.Sanırım ucundan dondu.

Özkan Şentürk
19.10.2017, 15:46
Hadi Kucka'nın yokluğunda tamam diyeyim de Okay'ı her hangi bir 11 de görmek beni delirtiyor. Boommboşş topçu maalesef.

Orta sahayı Onazi-Kucka- Sosa yapmak lazım bir süre.

asilhamsi
19.10.2017, 15:47
Bu da Totnim stayla

Pereira??____________Onazi??_______Kuçka_____ Bongonda
_______________________Sosa____Yazici/Abdül
_______________________Burak/Rodallega

Ha su var, ilk dizilis 3-2-2-2 gibi, orada Castillo'ya yer var, az önceki 3-5-2'de pek yer yok, belki Burak ya da Rodallega ile ikili olabillir... Bu 3-4-2-1'de ona hiç yer yok gibi...

bir kac evvel bende uclu oynamalıyız yazmıstım.Dalga gecen gecen.

Bana kalsa bu takım uclu oynar.onde mas ve hubocan,arkada devre arasına kadar durica ya da ugur.Boylece daha dar alanda oynadıgı icin performansı artabilir.

-----------------arda-------------------

------hubocan----ugur---mas----------

pareira------kucka-----onazi----sosa-----bongonda

-----------abdulkadir---------rodallega---------------

onur,olcay,burak bir sure dinlenmeli.

Özkan Şentürk
19.10.2017, 15:48
uzun zaman oldu yazmayalı.Cok uzgun ve sinirliyim.Ersun denen mahlukat takımın icine etti.

Bu arada ben goztepenin iyi kadrosu var,iş yapar diyince burdaki futbol ulemaları beni linc ediyorlardı.Cok kullanmadıgım bir laftır ama malesef ongorulerimin cogu cıktı.

Rıza hoca calıskan,durust ve hırslı bir adamdır.İnşallah basarılı olur.Bana kalsa kesinlikle tuchel veya onun gibi genc bir yabancı getirirdim.

Bu arada medyatrabzon muharrem ustanın tuchel ile gorusme yaptıgını yazmıstı.Sanırım ucundan dondu.

Selam vermiştir ancak Tuchel'e. Adam Bayern'e gidiyordu ucundan döndü. En geç seneye İngiltere ligi üst seviye takımlarına gidecek ama bu adamı önerenler görüyorum. 2 yıl önce, bu kadar revaçta olmadığı dönem e bile gs yi redetmişti adam.

asilhamsi
19.10.2017, 15:49
eger 4-4-2 oynayacaksak

--------------arda--------------

kamil-----ugur-----hubocan-----mas

bongonda-----sosa---kucka-----castillo

---------abdulkadir------rodallega-------

asilhamsi
19.10.2017, 15:51
cafer,sefa,abdulkadir,murat cem,yusuf,arda,ayberk

hocadan beklentim bu adamları bir şekilde kadroda barındırması.

asilhamsi
19.10.2017, 15:53
_______________Onur_______________

Perreira____Uğur____Tomas____Mas

___________Okay_____Onazi________

Olcay_________Sosa________Castillo

________________Burak_____________

Sanki bu kadro ile cikicaz maça. Eğer su Duricayi oynatirsan hoca cildirtirsin milleti.
Tomas da dengesiz ama idare edicez artik devre arasına kadar..

okay,olcay,burak,onur eger bir sure yedek beklemezse değişen birsey olmaz.

6 tane yedigimiz macta bu adamlardan bir tek isyan goremedim.Biz bu adamlara akhisardan 6 tane yemek icin bu kadar para vermiyoruz.

AYYILDIZ
19.10.2017, 15:53
Önümüzdeki 9 maçta 9 galibiyet almamız zor olmaz. Yeter ki konsantre olunsun. Rıza hoca için fikstür de bir şans.

selcuk
19.10.2017, 16:03
cafer,sefa,abdulkadir,murat cem,yusuf,arda,ayberk

hocadan beklentim bu adamları bir şekilde kadroda barındırması.

ayberk mi?

6Şafak Aydın1
19.10.2017, 16:14
her takimi yenecek kapasitemiz var bunu fifa u17 hocamizdan duymustum en son. gercekte ise sizi bu turnuvaya kim aldi tarzinda bir oyun ve netice.

saha sonuclari kriter ise bütün branslarda basarisiziz dogrumudur, sadece a takim olsa neyse.
abdulkadir ve yusuf muhonun kozlari bunlari oynatacaksin demis olabilirmi rc ye.
kucka sakatmi bilmiyorum.

boynumuzdan büyük sorunlar var riza hoca gelmis 9 da 9 yapariz diyecek tahmine he he derim.
gidisat gs macindan sonrasinda ipler kopar diye görüyorum. iho muho celo nerden tutsan elinde kaliyor.
yanilalim eyvallah da ama`lari cok malesef.

UĞUR DURTAŞ
19.10.2017, 16:33
*
Fatih kardeş;

sadece bizim için geçerli değil,tüm takımlar için geçerli olan bir şey var ki..
hoca değişikliğinde takımlar genelde yenilmezler.
ben umutluyum.inşallah iyi bir başlangıç yaparız.

My
19.10.2017, 16:35
Bir daha maç izlemicem dediydim ama meraktan izlicem :)

Adil ol hocam. Kadro adaleti. Hak edene ver formayı. Burak formsuzsa Rode'ye VER şu fomayı. Castillo gibi bir adamın var elinde KULLAN şu adamı. İlla Abdül'ü oynatıcam diye KASMA hocam. Doğru kadro doğru futbolcular görelim artık kanser olduk çıktık ya.

Bakalım nasıl bir kadro çıkartıcak. Batuhanlı bir kadro felan görürsem de şaşırmam yani :)

shagrath61
19.10.2017, 17:30
Şurada oturup malatyayı yenip yenemeyeceğimizi tartışıyoruz... Bizi bu hale getirenler utansın! Şaka gibi.

shagrath61
19.10.2017, 17:37
Form düşüklüğü olan olcayı, burağı, okayı, duricayı vs vs kadrodan kesebilirsen, doğru hocayı bulduk diyeceğim kendi kendime...

Defans işi , senin çözeceğin bir iş hocam...

Ama ileri uçta etkili olmak istiyorsan, kanatlarına iki tane yetenekli futbolcu koyacaksın..

Abdülkadir------------Sosa--------------Castillo

---------------------Rodallega-------------------

ileri ucuyla çık... Gerisini onlar halleder.

Kanatta , çalım özelliği olmayan adam görmekten

İleri uçta sakatlığı yüzünden etki gösteremeyen birini görmekten

10 numara pozisyonunda oyunu yönlendiremeyen, oyuna tempo katamayan birilerini izlemekten bunaldım !! Yıldım hocam..

Jedi
19.10.2017, 17:43
renktaslar amazon stick fire ile maclari izleyen varmi aramizda bana özelden yazabilir bir kac sorum olcak ?
ben seyrediyordum ama donuyordu, gittim 400 pounda smart tv aldım , interneti değiştim en hızlısını aldım, super smart hub 300mps kadar çıkıyor, şimdi yağ gibi

My
19.10.2017, 17:48
İnşallah Faruk BERBER kardeşim. Yoksa yıllar sonra izlemeye başladığım maçlara toptan veda edicem bünye kaldırmıyor artık :)

Uğur KÜÇÜK
19.10.2017, 18:15
Defans oyuncularimiz herkesin artık rahat rahat dillendirebilecegi bir biçimde ilk 10 takım arasindaki her oyuncudan bireysel performans ve yetenek olarak çok kötü bir durumda.
Ofans hattı ise belki de bu ligde en zengin, en çeşitli varyasyonlar yapabilecek genç yaşlı harmanlanmış bir biçimde ligin Bjk'tan sonra en iyisi.
Riza hoca ile takım halinde defans yapmayı öğreniriz ama göze hoş gelen futbol beklemeyin. Üzülürsünüz.
Çift onlibero oynayacağız büyük ihtimalle. Bu ikili de Onazi ve Kucka olur form durumlarıyla suanda.
Ne yazık ki Burak sakatlığını atlatmadan oynasa bir dert.
Tek forvet olarak Rodallegayi oynatsan baska bir dert...
Bir tanesi sakatken takim oyununda hic yok. Ayağına top bekliyor ama geldi mi de yüzdeli bir sekilde o pozisyonu rahatlıkla gole çeviriyor.
Yoksa Konya maçındaki Buraki da gördük biz. Takımı oynatan bir orkestra şefi gibiydi. Atti ve oynatti. Maalesef aldığı paranın altinda eziliyor ve milli takımda da oynadığı için takimimizda oynamak zorunda kaldi.
Gelgelelim Rodallegaya. Tek forvet olarak başladığı hiçbir maçta sahada varlığını hissettiremeyen bir arkadaşımız bu da. Net olarak karambol ve kontra atak oyunu golcüsü.
Su maça bile tek forvet Rodallega ile ciksak kimse maçı tek başına koparir diyemez. Diyenler de ağır fanları olur.
Zor bir sürece girdik. Dibi gördük. Bundan kötü duruma düşebilir miyiz diye düşünüyorum.
Trabzonspor isek olur. Gençliğimizi calan takım bu sonuçta.
Velhasıl Riza hocanin aslında işi zor değil. Formayı hakedene verdiği sürece bu takım ıkına ıkına olsa da seri galibiyetler alma potansiyeline sahip.
Malatya maçında da 1-0 olsun bizim olsunluk bir maç oynayacagimizi düşünüyorum. Golün üstüne yatabiliriz eğer atarsak ..

nakzo
19.10.2017, 18:19
Hadi Kucka'nın yokluğunda tamam diyeyim de Okay'ı her hangi bir 11 de görmek beni delirtiyor. Boommboşş topçu maalesef.

Orta sahayı Onazi-Kucka- Sosa yapmak lazım bir süre.
Aynen

Faruk BERBER
19.10.2017, 18:24
Okay'ın yeteneksiz birisi olduğunu belirten her mesajım okuyuşumda "ohhh" çekiyorum. Sonunda birçok kişi bir noktada buluşuyoruz :)

Mevcut kadroda oynadığı bölgeye Batuhan ile birlikte en son yazılacak oyuncu.

Mustafa YILMAZ
19.10.2017, 18:38
istatistik okursak son 3 maçında malatya'nın;

4 4 1 oynadıkları maçta karabük'ü deplasmanda 4-2 yenmişler ama oldukça şanslılarmış %32 topla oynama %54 pas isabeti ile oynamışlar ve kaleyi bulan 5 şutları var. ikili mücadele kazanmada üstünmüşler. ilk golün asistini aytaç yapmış. sağ kanadı kullanmışlar

yine 4 4 1 oynadıkları ve yeni hocaları erol bulutla içerde çıktıkları maçta konya ile 1-1 berabere kalmışlar. kaleye çektikleri şut sayısı 4 oldukça düşük. %83 pas ile oynamışlar. hava topu ve iki mücadele kazanmada yine üstünmüşler. tek golü aytaç atmış. sağ kanadı kullanmışlar.

şikebahçe deplasmanına yine 4 4 1 çıkmışlar. iki topları direkten dönmüş biri aytaç'ın şutu. %79 pas yüzdesi ve kaleye 12 şut(8'i duran toptan). 21 kez top çalmışlar. hava topu ve ikili mücadele kazanmada geride kalmışlar bu sefer. genelde soldan gelmişler.

aytaç 2 gol 1 asistle oynuyor ama ameliyat olduğu için 3 hafta yok. forvetleri boutaib'in 5 golü var. adem büyük 1 gol 2 asist.

erol bulut 2 maça çıkmış oda yeni muhtemelen yine 4 4 1 oynayacaklar.17 gol yemişler bizim gibi defans sorunları var. duran topları etkili kullanabiliyorlar. aytaç'ın olmaması iyi.

yeni hoca değiştiren takımlar genelde reaksiyon verdiği için iyi sonuçlar alıyorlar. defans büyük sıkıntı bizde gerçi bunun oyun anlayışı ile de ilgisi var çünkü çok ilerde basıyoruz muhtemelen rıza hoca bunu engelleyecektir en azından daha derli toplu bekliyorum defansı.

bu maçın sonucu yapacağımız takım savunması belirler malatya'da sorun yaşıyor o bölgede 35'lik bir stoperde onlarda var o yüzden 1-0 olsun bizim olsun. bu ve gs maçı kırılma anları artık.

bilgehan83
19.10.2017, 18:42
sosa sağ kanatta oynayabilir istanbulda öyle maçları çok var, yusufun kesinlikle oynaması lazım sosa sağ çizgide yusuf ortada on numara pozisyonunda olmadı kesinlikle sekiz noda yusuf olmalı yoksa ayağa top falan oynayamayız biz..
onur
pereria tomas akbaş mass

okay onazi

sosa yazıcı castillo

roda

veya;;
onur

pereria tomas okay mass

yazıcı onazi

abdülkadir sosa castillo

roda

durica 21 e girmemeli.. burak olcay ise kesinlikle yedek olmalı başka türlü kazanamayız...

A.Gökhan AKIN
19.10.2017, 18:52
5 atma ihtimalimiz var ama 6 da yeme ihtimalimiz mevcut

TSezgin61
19.10.2017, 19:19
Ben olsam direkt okayi keserdim...

Orta sahayi onazi kucka sosa yapardim. Veya kucka sosa yusuf...

ccd6167
19.10.2017, 19:55
Bu takım en iyi 4 3 3 oynar

Kamil.....uğur...hubocan...mas

....................kucka.......

............sosa......... ..yusuf

Kadir........................................casti llo

.........................burak

4 2 3 1 oynama salaklığı yapmaz inşallah hoca

Karmam
19.10.2017, 19:57
onur
pereira hubocan durica mas
onazi kucka
abdülkadir sosa castillo
rodallega

olabilir ama onazi ve kucka'nın sakatlıkları ne durumda bilmiyorum. uğur'a da yeniden şans verilebilir. onazi ve kucka sakatsa okay sosa yusuf

special one
19.10.2017, 20:06
bir de Ümit Öztürk var, adam akilli maç vermiyorlar sanirim ona, niye bilmem...

3 günlük cezâdan sonra buradayim, ayrica special one rumuzlu renkdasa Selâm olsun, Gurban Gurbanov hocayi önerdigi için...
Bizi ya Kurban, ya da Gurban paklardi...
Riza hoca da is yapacak umarim, inaniyorum, inanmak zorundayim...

Bu maglubiyetler beni hirslandirdi niye bilmem, bir de hâin heriften kurtulduk ya rahatladim...
Trabzonspor kimligimizdir, Trabzonspor yoksa Trabzon da bir hiçtir, ona göre isini bilsin herkes...
Trabzonlu olmayip Trabzonspor'u tutanlarin yeri ayri, zâten onlar için de Trabzonspor'un basarisi önemli, onlarin da kimligi Trabzonspor...

Su siyâsetin takima karismasindan kurtulabilsek, orta vâdede bir sekilde bu batakliktan kurtuluruz ama yapacak çok fazla bir sey yok, siyâset iktidar falan onlardan kurtulmak çok zor artik... buna ragmen nasil basarili oluruz onun hesâbini kitabini yapmak gerek...

Malatyaspor'u yenerek baslamaliyiz bu ise... onlarla aramiz iyidir, kavgasiz gürültüsüz adam gibi top oynansin, kazanan Trabzonspor olsun...

(Riza hocayi begenmemek istememek yanlis degil, ben de yabancidan yanaydim,, ama yok yardimcisi su bilmem nesi bu diye elestirmek ayip, ulan Senol efendinin düne kadar yardimcilari kimdi, Seref Cicek çok büyük bir hoca mi ? Tamer Tuna ile hiç çalismamisken bjk ona "yardimcin bu olacak dedi" kabul etti, bir sey mi oldu ? Fuzuli fuzuli tartismalar yok Servet kimmis de bilmem ne, têsislerdeki asçilari çaycilari da elestirin bâri)

Aleykum selam sefer :), çok dillendirmeye çalıştık ama elimizden geldiği kadarı bu

halimizi hiç iyi görmüyorum

Camia olarak acil radikal kararlar almalıyız

kendi kurban hocalarımızı kendi içimizden bulmalıyız

Kadir
19.10.2017, 20:07
Geri kalan maçların hepsinde stoper Uğur oynamalı yanına formda olan kim varsa koysun Rıza hoca. Uğur en azından sahada ortaya bir karakter koyuyor, armayı rezil etmez.

Uğur KÜÇÜK
19.10.2017, 20:08
Durica denen bana göre sabotajcı size göre yaşı ilerlemiş, formsuz, futbol onu artık bırakmış ( Ayni Ndoye gibi ) adamı hala muhtemel 11 kadrolarina yazan arkadaslar...
Bu adamin kendi kalemize hatrick yapip Altin Vuruş yapmasını bekliyorlar herhalde.
Duricayi kadroya yazip maçı kazanmamızı bekleyenlere artik gülemiyorum da çünkü.
Bu Duricayi kadrodışı birakmayan Muharrem Usta..
Seninle de HESAPLASICAZ..
Az kaldı...

Fatih Öztürk
19.10.2017, 20:10
*
Fatih kardeş;

sadece bizim için geçerli değil,tüm takımlar için geçerli olan bir şey var ki..
hoca değişikliğinde takımlar genelde yenilmezler.
ben umutluyum.inşallah iyi bir başlangıç yaparız.

Valla abi bu dediğin biz hariç tüm takımlar için geçerli.
Bizde bir gudubetlik var 7 yersek şaşırmam o derece.

Fatih Öztürk
19.10.2017, 20:11
Bence yenecegiz.Riza hocanin dokunuslari ise yarayacak ve kazanacagiz fikrindeyim

Tabii futbol sansinin da yanimizda olmasi lazim ama ben umutluyum.

Inşallah ama sanmıyorum Cafer.

Ozan Yılmaz
19.10.2017, 20:15
Akbaş durica ikilisini defansa yazanlar olmuş hem de ikisini birlikte yazanlar bile var bu mazoşizm ve sadizmde hangi level?

Kadir
19.10.2017, 20:21
Kamil Ahmet bu maçta oynamalı kötü oyuncu değil, oynatmayacaksak niye aldık?

Mas oynamalı, en azından sıçıp sıvamıyor adam, orta saha Kuco, Yusuf ve Sosa şeklinde kurgulanmalı, ilerde Abdülkadir, Castillo ve Burak ile başlamalıyız.

Burak sağlık problemi varsa Rodellega oynayabilir, zorlamaya gerek yok.

ensar_61
19.10.2017, 20:46
Ersun yanal neden mas'ı kesti takımdan?hubocandan sol bek okaydan stoper yapmaya çalıştı.geçen sezonun ikinci yarısında en iyi oynayanlardan onaziyi neden oynatmadı?şimdi düşünüyorum da gerçekten müthiş bir şekilde takımı sabote etmiş bu adam.yazıklar olsun

Sefer A.
19.10.2017, 20:55
Bu takım en iyi 4 3 3 oynar

Kamil.....uğur...hubocan...mas

....................kucka.......

............sosa......... ..yusuf

Kadir........................................casti llo

.........................burak

4 2 3 1 oynama salaklığı yapmaz inşallah hoca
Ya âbi bunun 4-2-3-1'den ne farki var ki...
------------Kuçka------Sosa
Abdül-------------Yazici-----------Castillo
----------------Burak/Roda
Ahan iste 4-2-3-1 oldu
Bize 3-5-2 , 3-4-1-2, 3-4-2-1 falan bu tarz seyler gerek
Yok orta sahadaki adam stoperi 3'lerle olmaz bu isler, olmuyor...

Aleykum selam sefer :), çok dillendirmeye çalıştık ama elimizden geldiği kadarı bu

halimizi hiç iyi görmüyorum

Camia olarak acil radikal kararlar almalıyız

kendi kurban hocalarımızı kendi içimizden bulmalıyız
O su an gelmezdi ama devre arasi gelirdi, bence içimizden biriyle Aralik'a kadar idâre edebilirdik, çok kötü olmazdik bence... Sâdi hoca ile bile fenâ gitmediysek, Ihsan hocayla da yapardik bir seyler... Samp ligi karsilasmalari bitti mi gelsin Gurban hoca...
Adam aç, genç, büyük bir sinav verirdi bize gelseydi... dibine kadar da hirsli olurdu... Karabag'dan da 1 2 has topçuyu aldirirdi, iyi bir düzen oturturdu takima... Oradan Richard'i alirdim ben meselâ... ayrica senin Twumasi de costu bugün, güzel de goller atti herif :)

kayseriliyiz
19.10.2017, 21:03
Kisir futbol ve sonucunda puan kaybi yüksek ihtimal olan bir maç

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

ilelebeTS
19.10.2017, 21:26
Ersun yanal neden mas'ı kesti takımdan?hubocandan sol bek okaydan stoper yapmaya çalıştı.geçen sezonun ikinci yarısında en iyi oynayanlardan onaziyi neden oynatmadı?şimdi düşünüyorum da gerçekten müthiş bir şekilde takımı sabote etmiş bu adam.yazıklar olsun
Scout ekibinin önerisi Mas, Onazi, Castillo'yu ve başkanın getirdiği Rodallega'yı kendisi aldırmadı, ondan rahat rahat kesti. Kendi aldırdığı Durica ve Pereira hiç kesik yemedi. Resmen torpil vardı takımda.

Ahmet Taşçı
19.10.2017, 21:28
Castillo bavulları topladı gidiyor diye söylenti dolanıyor?

Uğur KÜÇÜK
19.10.2017, 21:34
Castillo bavulları topladı gidiyor diye söylenti dolanıyor?Yok hocam öyle birşey ☺
Castillonun transferinde menajerine ödenmesi gereken para ödenmemiş. Bugun de menajerleri tesise gelmiş. Bu menajer ücretlerini taksite bölüyorlar genelde. 9 aylik taksit mi ne ödenmemiş. Sözlü olarak ödeme planında anlaşmışlar ve menajerler gitmiş tesislerden.
Castillo ile durumun alakası yok yani [emoji6]

Ahmet Taşçı
19.10.2017, 21:36
Yok hocam öyle birşey ☺
Castillonun transferinde menajerine ödenmesi gereken para ödenmemiş. Bugun de menajerleri tesise gelmiş. Bu menajer ücretlerini taksite bölüyorlar genelde. 9 aylik taksit mi ne ödenmemiş. Sözlü olarak ödeme planında anlaşmışlar ve menajerler gitmiş tesislerden.
Castillo ile durumun alakası yok yani [emoji6]

Eyi bari :)

Ertan OKUMUŞ
19.10.2017, 21:37
Bol gollü bir maç olur ve kazanırız diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bach72
19.10.2017, 21:48
Gol yemeyiz.Gol atamayız.Beraberlik olur.

Onur
19.10.2017, 21:50
Bol gollü bir maç olur ve kazanırız diye düşünüyorum

Abi ben de tam tersini düşünüyorum. Rıza hoca bu takımın asıl probleminin savunma olduğu gerçeğini görerek "Ne olursa olsun gol yemeyin. Fırsatını bulur bir şekilde atar, galip geliriz." diyecektir takıma.

Kısır futbol, az gol, umarım çok puan...

Uğur KÜÇÜK
19.10.2017, 21:50
Gol yemeyiz.Gol atamayız.Beraberlik olur.Ben de böyle düşünüyorum. Sallarsak 1 gol maçı alırız. Max yapacağımız atak sayısı 4 olur.

Ertan OKUMUŞ
19.10.2017, 22:14
Abi ben de tam tersini düşünüyorum. Rıza hoca bu takımın asıl probleminin savunma olduğu gerçeğini görerek "Ne olursa olsun gol yemeyin. Fırsatını bulur bir şekilde atar, galip geliriz." diyecektir takıma.

Kısır futbol, az gol, umarım çok puan...

Sadece defanstaki birkaç değişiklik çok şey değiştirecek göreceksiniz,bizim kadromuzda gerçekten çok iyi oyuncular var,en büyük sorunumuz defans bile değil kenar yönetimiydi aslında,pazar günü bahar gelecek Trabzonsporuma,inanın güvenin

Uğur KÜÇÜK
19.10.2017, 22:20
Durica, kendisine verilen, 'Savunma Bakanı' lakabı hakkında ise şunları kaydetti: "Benim için çok eğlenceli ancak ben kendimi o şekilde hissetmiyorum. Ben bu takımın bir oyuncusuyum. O nedenle sahada yüzde yüzümü vermek istiyorum. 35 yaşındayım ve futbol kariyerimin SON İKİ SENESİNİ yaşıyorum. Bu süre içinde elimden geldiğince takımıma katkı sağlamak istiyorum."

ARALIK 2016 - RÖPORTAJ

Adam kendi emekli olduğunu söylemiş ama bizim arkadaslar hala ilk 11 yazıyor...

ANAOKULU TERK
19.10.2017, 22:22
hücum futbolu da neymiş ?
önce savunma kardeşim . kaleni köpek gibi savunacaksın .
attırmayacaksın . atamazsan atama . çok da önemli değil . yeter ki yeme .
en iyi savunma hücummuş . hadi oradan ! yok öyle bi şey .
ergen kandırıyorlar akılları sıra .

dik oyna diye bi şey çıkartmışlar . iyi halt etmişler .
yıllardır başarısız olmamızın ana sebebi bu .
dik oynayacağım diye , 30 senede en az 10 şampiyonluk kaybetmişim ben .
dik oynayınca ne oluyor ? madalya mı veriyorlar ?
mesela şikeci aykut'a dik oynadık da ne oldu ?
savunma yapa yapa , bizi her maçta yenmedi mi ?

ölmeden önce , 4-4-2 seyretmek istiyorum artık .
zevksiz futbolu seyrederken , esneyerek göbeğimi kaşımak istiyorum .
savunma görmek istiyorum . beton stoperler istiyorum .
kaleye sadece 1 kere gidip , 3 puanın üstüne yatmak istiyorum .
hem de bunu defalarca , hemen hemen her maç yapmak istiyorum .

haydi rıza baba ! sana güveniyorum bu konuda .

TsAkifTs
19.10.2017, 22:30
İyi futbolun canı cehenneme benim için sonuç önemli 3 puan alınsında nasıl alınırsa alınsın yoksa bu kaostan çıkmamız mümkün görünmüyor...

special one
19.10.2017, 23:07
Ahan iste 4-2-3-1 oldu

O su an gelmezdi ama devre arasi gelirdi, bence içimizden biriyle Aralik'a kadar idâre edebilirdik, çok kötü olmazdik bence... Sâdi hoca ile bile fenâ gitmediysek, Ihsan hocayla da yapardik bir seyler... Samp ligi karsilasmalari bitti mi gelsin Gurban hoca...
Adam aç, genç, büyük bir sinav verirdi bize gelseydi... dibine kadar da hirsli olurdu... Karabag'dan da 1 2 has topçuyu aldirirdi, iyi bir düzen oturturdu takima... Oradan Richard'i alirdim ben meselâ... ayrica senin Twumasi de costu bugün, güzel de goller atti herif :)
Bu sene avrupada güzel maçlar çıkarıyor twumasi, bursa pişman olmuştur :)

Karabağ da bizde oynayacak oyuncu yok ama gara garayev de iyi oyuncu birde kanatta genç bir azeri var fena değiller, anadolu takımlarında oynarlar...

Şu fatih tekke manisa da başarılı olsa da bir umudumuz olsa...

....

Bizde defansın önünde adama yapışan hamallık yapacak önlibero olmazsa çok gol yemeye devam ederiz

Onazi oynayacaktır bu hafta , birde uğur u banko görüyorum 11 de ...

gurur6134
19.10.2017, 23:40
Hala kadroya durica yazanlar var cok fazla soylenecek birsey yok..

Fatih Çelik
19.10.2017, 23:50
Sağ beklerden herhangi biri-Ugur-stoperlerden herhangi biri-Mas
Okay-Onazi
Abdülkadir-Sosa-Castillo
Rodallega

Samet Berber
19.10.2017, 23:55
Stoperde Uğur, orta sahada Onazi ve Sosa ileride de Rodallega mutlaka oynamalı. Kesik yemesi gereken en öncelikli isimler Durica ve Yusuf.

Erkan A.
20.10.2017, 00:13
ben seyrediyordum ama donuyordu, gittim 400 pounda smart tv aldım , interneti değiştim en hızlısını aldım, super smart hub 300mps kadar çıkıyor, şimdi yağ gibi

smart tv de lig tv hersey varmi ?? euro olarak kac para aylikmi ödüyorsun ?? stick mi bu ??

Cafer Bulur
20.10.2017, 00:21
Sağ beklerden herhangi biri-Ugur-stoperlerden herhangi biri-Mas
Okay-Onazi
Abdülkadir-Sosa-Castillo
Rodallega

Onur
Pereira ugur hubocan mas
Okay onazi
Castillo Yusuf Abdülkadir
Rodallega

Bence kadro bu olmali

Cafer Bulur
20.10.2017, 00:25
Onur
Pereira ugur hubocan mas
Okay onazi
Castillo Yusuf Abdülkadir
Rodallega

Bence kadro bu olmali

Esteban
Kamil durica akbas abdurrahim
Batuhan kucka
Olcay sosa bongonda
Burak.

Yedek kadromuza bakin son yillarin en iyisi.

Bu kadro basarili olamiyorsa ihanet büyük demektir

Ufuk
20.10.2017, 00:38
Rıza Çalımbay Kasımpaşa Dizilişi

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1635535_Kasimpasa.jpg

Rıza Çalımbay Antalyaspor Dizilişi

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1635532_Antalyaspor_AS.jpg

Rıza Çalımbay Trabzonspor Dizilişi (?)

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1635536_Trabzonspor.jpg

Neden olmasın?

Uğur KÜÇÜK
20.10.2017, 00:45
Rıza Çalımbay Kasımpaşa Dizilişi

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1635535_Kasimpasa.jpg

Rıza Çalımbay Antalyaspor Dizilişi

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1635532_Antalyaspor_AS.jpg

Rıza Çalımbay Trabzonspor Dizilişi (?)

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1635536_Trabzonspor.jpg

Neden olmasın?Hocam Antalyada Etoo 10 numara oynuyordu.
Riza hoca yıllardır 4-2-3-1 oynatır takimi.
Bu şablonlar doğru oyun sistemini göstermiyor.

Form durumları en üst düzey olunca ileri 4lumuz de bu olur.

Volkan-----Sosa-----Castillo

----------------Burak----------------

Cift forvet filan oynamayız. Boşa konuşmaya gerek yok bu mevzuyu..

Ogün YAZICI
20.10.2017, 00:49
Rıza hocanın basın toplantısını ,röportajını dinledim.
Takımı potansiyelini Ersun Yanal'dan daha iyi biliyor.
Hangi dizilişte hangi oyuncuları kullanılması gerektiğini de camiadan iyi biliyor.
Belli ki hoca çok iyi taktisyen olduğu kadar analizci.
Bence hocanın kafasında Yusuf da Abdülkadir de banko değil ama camianın tepkisinden korkuyor.
Okay Onazi Sosa Castillo banko
Burak-Rodallega ve Abdülkadir-Olcay tercihlerini çok merak ediyorum.

Adam çift forveti çok sık kullanacağım da dedi.İlk maçtan Burak Rodallega aynı anda sürer mi ? Zor.

Bu arada Sosa'yı forum efsanesi 6 numara ilan ettik ama adam beşiktaşta hep 10 numara oynamış.Zaten ileri geri mekik dokuyan bir isim değil orta saha yol geçen hanı oldu.Koy 10 numaraya aklı ile oynasın.Fizik gücü de yüksek.Rıza hoca Antalya'ya çok aldırmak istemişti en iyi verimi alacaktır inşallah.

Ufuk
20.10.2017, 00:53
Hocam Antalyada Etoo 10 numara oynuyordu.
Riza hoca yıllardır 4-2-3-1 oynatır takimi.
Bu şablonlar doğru oyun sistemini göstermiyor.

Form durumları en üst düzey olunca ileri 4lumuz de bu olur.

Volkan-----Sosa-----Castillo

----------------Burak----------------

Cift forvet filan oynamayız. Boşa konuşmaya gerek yok bu mevzuyu..

Scarione'de on numara gibi gözüküyordu ama hep ceza sahası içindeydi. Eto'o aynı şekilde orta saha ile bağlantı kuruyordu ama sonuçta çift forvet diyebiliriz ikisine de. Aynı şekilde Adem, Mbilla, El Kabir hepsi forvet özellikli oyuncular. Büyük takımlarla oynadığı maçlarda bile Mbilla, El Kabir, Deniz Kadah, Eto'o dörtlüsünü oynatmış. İsterse Eto'o sol bekte başlasın o adam ceza sahasına girecek sonuçta.

Sefer A.
20.10.2017, 00:54
Ugur reyiz kaç gündür tutturdun Riza 2 ön libero, Riza söyle böyle... ya bi dur daa daha adam 2 3 karsilasmaya çiksin...
Eto'o 10no oynasa ne olur, adam golcü, gollerini de siraladi kaç kere, keske bizde de öyle 10no olsa... yemisim 4-2-3-1'ini ya da 4-4-2'yi

Antalya'da adam öyle 2 ön liberoyla da oynamadi yâni, 2 yönlü adamlarla oynadi, belki Sandro savunmaci, yoksa Charles vizir vizir ileri geri giden bir topçu...

Castro'yu biz alacaktik ki simdi Riza hoca onu iyi kullanacakti...

Ayrica eski ögrencisi Sakib'i begeniyorum kim ne derse desin, fbdeki hasan ali zirtosundan çok daha iyi... Mas'tan da çok daha iyi hücum yapar, savunmasi ondan çok daha kötü degildir....
sat Mas'i, al Sakib'i..

Uğur KÜÇÜK
20.10.2017, 00:58
Ugur reyiz kaç gündür tutturdun Riza 2 ön libero, Riza söyle böyle... ya bi dur daa daha adam 2 3 karsilasmaya çiksin...
Eto'o 10no oynasa ne olur, adam golcü, gollerini de siraladi kaç kere, keske bizde de öyle 10no olsa... yemisim 4-2-3-1'ini ya da 4-4-2'yi

Antalya'da adam öyle 2 ön liberoyla da oynamadi yâni, 2 yönlü adamlarla oynadi, belki Sandro savunmaci, yoksa Charles vizir vizir ileri geri giden bir topçu...

Ayrica eski ögrencisi Sakib'i begeniyorum kim ne derse desin, fbdeki hasan ali zirtosundan çok daha iyi... Mas'tan da çok daha iyi hücum yapar, savunmasi ondan çok daha kötü degildir....
sat Mas'i, al Sakib'i..Oo hosgeldin Sefer reis. Bayadır görmedim yazılarını ☺
Kucka ve Onazi ile yapicak bizde o isi işte.
Sosa ile Yazıcıyı beraber kesebilecek misin ?
Kadro planlamamiza göre cok zor Rodallega Burak ikilisinin oynaması..
Bir de illa 2 forvet oynamak zorunda değiliz.
Bana mantıklı gelmiyor hiç.
Mas geçen yilki Gs maçında ne top oynamıştı valla. Özlem duyuyoruz..

Sefer A.
20.10.2017, 00:59
Scarione'de on numara gibi gözüküyordu ama hep ceza sahası içindeydi. Eto'o aynı şekilde orta saha ile bağlantı kuruyordu ama sonuçta çift forvet diyebiliriz ikisine de. Aynı şekilde Adem, Mbilla, El Kabir hepsi forvet özellikli oyuncular. Büyük takımlarla oynadığı maçlarda bile Mbilla, El Kabir, Deniz Kadah, Eto'o dörtlüsünü oynatmış. İsterse Eto'o sol bekte başlasın o adam ceza sahasına girecek sonuçta.
Hah iste aynen öyle... hepsine katiliyorum da karaladigim yazi iyi bir özet...

Burada hocanin farkli tarzda oyuncularla ne yapacagini görecegiz, Mbilla ElKabir DenizKadah ve Eto'o kalipli güçlü kuvvetli cüsseli topçular... bize gel : Castillo, Abdül bunlar çok kuvvetli degil gibi... Burak tamam, Roda tamam... Olcay gibi topçulari kanatta hiç kullanmamistir Riza hoca, umarim ayni sekilde devâm eder, Olcay ya sonradan girer ya da ne bileyim arada oyun kurucu arada ortanin ortasina rakibi kovalayan basan topçu olarak kullanilir...

Sefer A.
20.10.2017, 01:04
Oo hosgeldin Sefer reis. Bayadır görmedim yazılarını ☺
Kucka ve Onazi ile yapicak bizde o isi işte.
Sosayi mi kesicen Yazıcıyı mi.
Kadro planlamamiza göre cok zor Rodallega Burak ikilisinin oynaması..
Bir de illa 2 forvet oynamak zorunda değiliz.
Bana mantıklı gelmiyor hiç.
Mas geçen yilki Gs maçında ne top oynamıştı valla. Özlem duyuyoruz..
3 günlük cezâdan geldim ama ondan önce de bir ara çok yazmadim dogrudur...
Yapsin skinti yok, Yazici'yi keser gibime geliyor... Rodallega'yi da solda falan ElKabir ya da Mbilla gibi kullanabilir derdim ama Castillo var...
Rodallega'yi Eto'o gibi oyun kurucu/golcü gibi kullanir mi ? olabilir aslinda ha, ama o zaman Sosa da kesik yemis oluyor, yau isi zor hocanin yaa onun için bence çâreyi 3-5-2

Sefer A.
20.10.2017, 01:05
Rıza hocanın basın toplantısını ,röportajını dinledim.
Takımı potansiyelini Ersun Yanal'dan daha iyi biliyor.
Hangi dizilişte hangi oyuncuları kullanılması gerektiğini de camiadan iyi biliyor.
Belli ki hoca çok iyi taktisyen olduğu kadar analizci.
Bence hocanın kafasında Yusuf da Abdülkadir de banko değil ama camianın tepkisinden korkuyor.
Okay Onazi Sosa Castillo banko
Burak-Rodallega ve Abdülkadir-Olcay tercihlerini çok merak ediyorum.

Adam çift forveti çok sık kullanacağım da dedi.İlk maçtan Burak Rodallega aynı anda sürer mi ? Zor.

Bu arada Sosa'yı forum efsanesi 6 numara ilan ettik ama adam beşiktaşta hep 10 numara oynamış.Zaten ileri geri mekik dokuyan bir isim değil orta saha yol geçen hanı oldu.Koy 10 numaraya aklı ile oynasın.Fizik gücü de yüksek.Rıza hoca Antalya'ya çok aldırmak istemişti en iyi verimi alacaktır inşallah.
Reis nerde söylesi yapmis Riza hoca ? basin toplantisini dinledim de orada 2 golcü konusu falan geçmedi yanlis degilsem...

Ogün YAZICI
20.10.2017, 01:06

sat Mas'i, al Sakib'i..
Trabzonspor'un şu kadro yapısında merkez ikiliden birisi ne Yusuf olmalı ne de Sosa.
Sosa 8 numara oynamalı diye bir algı yaratıldı ama adam 2 yıl beşiktaşta sadece 1 maç orada oynamış.Kim düştü bu tongaya kim çıkardı bu dedikoduyu
Beşiktaşta Atiba süpürüyordu Oğuzhan defansif görevler kazanmıştı
Trabzon'a bir geldi önüne Yusuf koydular yanına Okay ya da Kucka koydular orta saha yol geçen hanı
Alanya 4 Akhisar 6 attı.
Atarlar tabi Sosa'yı git-gel hem süpür hem oynat ceza alanına kadar rakibi kovala sonra takımı atağa çıkar diye bir pozisyona koyarsan adam afallar.Mila
n'da yaşadığı başarısızlığı yaşar.

Reis nerde söylesi yapmis Riza hoca ? basin toplantisini dinledim de orada 2 golcü konusu falan geçmedi yanlis degilsem...

Buyur reis.Çift forvet hakkındaki demecini burada mı dinledim bilmiyorum ınstagrama atılan kısa bir videoda da izlemiş olabilirim.
http://tr.beinsports.com/haber/trabzonspor-teknik-direktoru-riza-calimbay-bein-sportsa-konustu
:D
5.25'te verdiği cevap insanı mutlu ediyor.Gençmiş gelecek vadediyormuş ismi varmış şuymuş buymuş hele bulunduğumuz durumda faso fiso ...Aynen öyle

Ufuk
20.10.2017, 01:19
Trabzonspor'un şu kadro yapısında merkez ikiliden birisi ne Yusuf olmalı ne de Sosa.
Sosa 8 numara oynamalı diye bir algı yaratıldı ama adam 2 yıl beşiktaşta sadece 1 maç orada oynamış.Kim düştü bu tongaya kim çıkardı bu dedikoduyu
Beşiktaşta Atiba süpürüyordu Oğuzhan defansif görevler kazanmıştı
Trabzon'a bir geldi önüne Yusuf koydular yanına Okay ya da Kucka koydular orta saha yol geçen hanı
Alanya 4 Akhisar 6 attı.
Atarlar tabi Sosa'yı git-gel hem süpür hem oynat ceza alanına kadar rakibi kovala sonra takımı atağa çıkar diye bir pozisyona koyarsan adam afallar.Mila
n'da yaşadığı başarısızlığı yaşar.

Buyur reis.Çift forvet hakkındaki demecini burada mı dinledim bilmiyorum ınstagrama atılan kısa bir videoda da izlemiş olabilirim.

Ersun hoca ile çok farklı oyun anlayışı vardı (sistem yazmaya elim varmıyor). Oyuncular birbirinden çok uzak, pas alış verişi kısıtlı. Sosa ilerde oynasa bile topu o bölgeye taşıyamıyorduk. Defanstan hücuma çıkarken ortada top alan kimse olmadığı için ilk haftalardan itibaren top kayıpları ile kalemizde tehlikeler yaşadık. O yüzden herkes Sosa bari burada oynasın da ileri top gitsin dedi.

Rıza hoca ile farklı bir oyun anlayışı olursa Sosa daha ileri kesin gelir çünkü adamın asıl meziyetleri kaleye yakınken başlıyor. Ama o zamanki şartlarda Sosa'nın ortada oynaması tercih değil şarttı.

Sefer A.
20.10.2017, 01:21
Okay'i geçen sayfalarda yazdigim hiçbir diziliste koymadim ama, sanirim mecbur onu yazacagim burada, ya da durun bakalim ya... he tabi yazarsam 3'lü savunmanin içerisinde yazarim baska yerde baska sekilde yazmam...

_______________________Onur
____________Hubocan____Okay_____Mas
Pereira___________________________________Bongonda
_______________________Kuçka
Abdül___________________Sosa__________________Cast illo
_______________________Burak

Okay'in yerine Ugur da olabilir...

_______________________Onur
____________Hubocan____Ugur_____Mas
___________________Onazi____Kuçka
Pereira______________Sosa____Abdül________Castillo
_______________________Burak/Roda

Birçok kisi "Pereira kaldiramaz" "Castillo geri gelmiyor" gibi seyler düsünecek...
Ama savunmayi 3'lediginde, Mas'i da aralarina koydugunda, Onazi Kuçka Sosa Abdül ayni anda ve bu diziliste dogru yerde sahada oldugunda, bu açiklar kapanir.... topu kaybettin âni yakalaniyorsun, hop 3'lü geriye yaslanir Onazi sag tarafa ya da top neredeyse oraya gider, Kuçka da ayni sekilde...
Diyelim ki olmadi, Pereira çikar Yusuf girer, Abdül sag tarafta oynar Yusuf ortaya geçer...

Bu dizilis için oyuncularimizin hepsi "dogru" degil ama bence yillardir ne oynadigimiz belli olmayan saçma sapan düzende oynamaktan iyidir bu yazdiklarim bence...
Yavas yavas birçok takim bu dizilislerle sahaya çikiyor, biz illâ târihe geçtigi zaman mi kapalim bu dizilisleri ? gerilerden geliyormus gibi...
Hos 2 takviyeyle bu dizilisin kralini oynarsin bu ligde... tamam bizim ligimiz zor, hiçbir ligle kiyaslanamaz ama yine de düsüncem bu

Uğur KÜÇÜK
20.10.2017, 01:24
Bana göre de hocanin bankoları..
Kucka Onazi merkezi...
Solda Castillo..
Forvet arkası Sosa..
Forvette de sağlıklı Burak olur..

Sağbek ve solbek maalesef alternatifsiz olduğu icin Perreira ile Mas da banko oynar...

________________Onur_______________

Perreira_______ ? _____ ? _________Mas

___________Kucka____Onazi__________

? ______________Sosa________Castillo

_________________Burak______________

3 yer için formayı herkes alabilir.
Hoca seyirci baskısına maruz kalmazsa Ne Abdülkadir ne de Yazicinin ilk 11 oynayacağını düşünmüyorum ben de.
Cift forvet isi soru geldi hocaya ?
Trabzonsporda cift forvet oynarken görecek miyiz sizi hocam diye ?
O da tabii ki olabilir düşünürüm gibisinden geçiştirmek için cevap verdi bence [emoji3]

Sefer A.
20.10.2017, 01:25
yazıcı
Tesekkürler reis, dinleyecegim birazdan

Yazdiklarina kismen katiliyorum, ama sanirim Sosa Milan'da daha çok 6 gibi oynadi, ve o vurguladigin gitgel olayini daha çok Kuçka yapiyordu orada... bence tabi

Ama o zaman sence nasil olmali orta saha, Onazi + Kuçka , önlerinde Sosa ; mi ?

Sefer A.
20.10.2017, 01:30
Sakib'in savunmasi nasil yaa bilen var mi, adam akilli izleyen falan... hücum konusunda ligin en iyilerinden, bindiriyor adam... fbye attigi efsâne bir gol var zâten amaniiiinnn... öyle nâdiren yapmiyor bunlari, epey çikiyor ve ayaklarina hâkim...
Mas'in oynayacagi verimli olabilecegi tek yer var bence, o da 3'lü savunmanin solu... hatta bence bayagi iyi oynar herkesi olumlu yönde sasirtabilir

Sefer A.
20.10.2017, 01:36
Mert Oguzlu reis, cezâliydim ne rep verebildim ne cevap ama o "adamin baglandigi yer kalmadi telefon basinda bekliyor gelsin takimi çalistirsin bâri yaziktir yau" yorumuna epey gülmüstüm :D :D Hastasiyim bu kendine has yorumlarina... patlat bi degisk yorum daha renkdas =)

İbrahim CİHAN
20.10.2017, 01:39
Abdülkadir'i kadrolarınızdan çıkarma nedeniniz nedir? Takımın en akli basinda futbol oynayan oyuncusu, en faydali oyuncusu. Yusuf Yazici oyun anlaminda formsuz onu kesmenizi anlarim da Abdulkadir i ilk 11 disina itmek anlamsiz. Su sene tek tesellimiz o cocuk birakin seyredelim. Hoca da siz gibi dusunurse buyuk gaflete duser. Yasinin 18 olmasi takimin en yeteneklisi olmasi gercegini degistirmez. Simdiden 1 gol 2 asisti de var sezon sonuna kadar double double a yaklasir. Ozetle Abdulkadir kesik yemez yememeli.

Sefer A.
20.10.2017, 01:40
special one
Dogru ya, Bursa istemisti alamamisti bir seyler olmustu... aslinda Yusuf için 1m€ vereceklerine 2-3 verip Twumasi'yi alsalardi daha iyiydi... Yusuf orada da fos gibi...
Tekke zamâninda bjkye giderek sinir etti birçogumuzu, simdi de x2 sikeci manisa'ya gitti, yazik gerçekten...
Richard bizde oynar gibime geliyor yau ^^

Sefer A.
20.10.2017, 01:42
Abdülkadir'i kadrolarınızdan çıkarma nedeniniz nedir? Takımın en akli basinda futbol oynayan oyuncusu, en faydali oyuncusu. Yusuf Yazici oyun anlaminda formsuz onu kesmenizi anlarim da Abdulkadir i ilk 11 disina itmek anlamsiz. Su sene tek tesellimiz o cocuk birakin seyredelim. Hoca da siz gibi dusunurse buyuk gaflete duser. Yasinin 18 olmasi takimin en yeteneklisi olmasi gercegini degistirmez. Simdiden 1 gol 2 asisti de var sezon sonuna kadar double double a yaklasir. Ozetle Abdulkadir kesik yemez yememeli.
Katiliyorum.. bakalim, keserse bile sonradan oyuna alir, almali... aman sakatlik skinti falan olmasin, her hafta en az 30dk süre almali, o da en az

memmedaga
20.10.2017, 01:53
Onur
Pereira Uğur Akbaş Mas
Okay Abdülkadir
Yusuf Sosa Castillo
HugoCiddi ciddi hala akbaşı yazıyor olamazsın.akhisar maçındaki pozisyon,pozisyon alma,hamle ve zamanlama hataları en az 3 gole sebep oldu

Uğur KÜÇÜK
20.10.2017, 01:55
Abdülkadir'i kadrolarınızdan çıkarma nedeniniz nedir? Takımın en akli basinda futbol oynayan oyuncusu, en faydali oyuncusu. Yusuf Yazici oyun anlaminda formsuz onu kesmenizi anlarim da Abdulkadir i ilk 11 disina itmek anlamsiz. Su sene tek tesellimiz o cocuk birakin seyredelim. Hoca da siz gibi dusunurse buyuk gaflete duser. Yasinin 18 olmasi takimin en yeteneklisi olmasi gercegini degistirmez. Simdiden 1 gol 2 asisti de var sezon sonuna kadar double double a yaklasir. Ozetle Abdulkadir kesik yemez yememeli.Hocam bana kalsa bu sene gitti.
2 isimde oynasın sürekli.
Ama galibiyetler almak için bu yola basvurcak gibi hoca.
Röportajında soru da geldi.
Yazıcı ve Abdülkadir gibi genç yetenekleriniz hakkında ne düşünüyorsunuz diye ?
O da 2 isimde önemli bir değer ama benim için genç yaşlı farketmez. Formayi formda olan alır dedi.
Bana göre Abdülkadiri kanatta fazla kullanmayacak Riza Çalımbay.
Bakalım görücez hep beraber. Çocuğun orjini zaten 8 numara. Ah ahh su Yazicidaki fizik Abdülkadir de olsaydi ne güzel olurdu ☺

memmedaga
20.10.2017, 01:56
Abdülkadir'i kadrolarınızdan çıkarma nedeniniz nedir? Takımın en akli basinda futbol oynayan oyuncusu, en faydali oyuncusu. Yusuf Yazici oyun anlaminda formsuz onu kesmenizi anlarim da Abdulkadir i ilk 11 disina itmek anlamsiz. Su sene tek tesellimiz o cocuk birakin seyredelim. Hoca da siz gibi dusunurse buyuk gaflete duser. Yasinin 18 olmasi takimin en yeteneklisi olmasi gercegini degistirmez. Simdiden 1 gol 2 asisti de var sezon sonuna kadar double double a yaklasir. Ozetle Abdulkadir kesik yemez yememeli.Aynen bana göre kesilecek en son adam 5 hareketinden 4ü olumlu

Sefer A.
20.10.2017, 02:12
_________Onazi____Kuçka
Castillo________Sosa_______Rodallega
______________Burak

Hemen degil ama bir kaç hafta sonra bunu sahaya sürebilir hoca

Şanlı SanMarino
20.10.2017, 04:01
_________Onazi____Kuçka
______________Burak

Sefer bu kadroya göre Yusuf 15, Abdülkadir de 20 milyon avro değil.

Jedi
20.10.2017, 04:18
smart tv de lig tv hersey varmi ?? euro olarak kac para aylikmi ödüyorsun ?? stick mi bu ??

Evet, kodi stick'e indirdim onuda smart tv ye taktim, kodi de binlerce film, dizi, fanfinifinfon kanallari, ligtv, tum maclar avrupa turkiye ne ararsan var, tek sorun 1-2 dakika geriden geliyor maclarda, eger sikinti olmazsa aynen ligtv gibi seyredersin bedavadan, ingilterede fire stickler 30-35 pound civarlarinda. Youtube da tum bilgiler mevcut 1 gunde kurulumu tamamlarsin, ha oda olmadi kodi'yi laptopa indir ordan hdmi ile buyuk ekran tv ye aktar.....

Sefer A.
20.10.2017, 04:19
Dogru , göze fazla batmayip o yana bu yana gitmesinler diye daa :D
Saka bir yana, Castillo/Abdülkadir olabilir orasi, dönüsümlü oynarlar... Yazici ise biraz daha fazla hirsli olmali, mevcut hâliyle yedek bekler maalesef....

_________________Onur
_________Hubo__Ugur/Okay__Mas
Pereira__________________________Bongonda
_____Onazi/Kuçka__Sosa__Yazici/Abdül
_____________Burak___Roda/Castillo

Ne bileyim yaa taktim kafaya bunu... ama hem savunmayi hem orta sahayi hem de hücumu kalabalik gösterecek tek dizilis bu...

Jedi
20.10.2017, 04:21
Kodi, muthis birsey, bulandan allah razi olsun. Icinde yok yok.. Ne ararsan var tv yayini olmasi yeter, add on lari yuklemekle ugrasman lazim biraz o kadar

Jedi
20.10.2017, 04:32
Su izlandanin geri dortlusunu komple transfer edeceksin,))))

Hoffenheim deki kerem demirbay da bayagi iyi oyuncu bugun 90 dakika seyrettim

Şanlı SanMarino
20.10.2017, 04:42
Bu hafta şöyle çıkılması elzem;

Onur
Kamil-Uğur-Tomas-Mas
Onazi-Sosa
Abdülkadir-Yusuf-Castillo
Rodagella

55-75 arası Olcay, Bero (Volkan) ve Burak sonradan girer.

Fatih Çelik
20.10.2017, 07:14
Yusuf Yazıcı'yı keserse öz evlatçılar boynuna biner. Zaten Mra olmadı diye çıldırıyorlar.

Fatih Çelik
20.10.2017, 07:24
............. Sosa-Yusuf...................
.......A.Kadir.......................Castillo.....
...................Burak......Roda......

Kucka ve Okay kesilirise böyle güzel bir 4-4-2 olabilir aslinda ama kağit üstünde forvetlerin ikisi de öne servis isteyen tipte bu sıkıntı yaratır gerçek oyunda. Kadro 4-3-3 varyasyonları ve 4-2-3-1 üstüne kurulduğu için rotasyon sıkıntısı çekeriz. Oyuncu değişiklikleri sonrası aynı taktik devam devam ederse takım çöker. Bilemiyorum altan.

shagrath61
20.10.2017, 08:02
Yusuf Yazıcı'yı keserse öz evlatçılar boynuna biner. Zaten Mra olmadı diye çıldırıyorlar.
Öz evlatçılar yusufun son 4 5 maçtır ne oynadığının cevabını versinler önce...

Bu arada Rıza hiç bir şey yapmayıp sadece hak edenlere formayı verse takımın performansı yine artar.

Yedek kulübesindeki herkes mutsuzdu resmen.

shagrath61
20.10.2017, 08:04
Bu arada hocanın çift forvetten kastının burak- rodallega olduğunu sanmıyorum.. Ndoye- rodallega ya da ndoye - burak' tır.

Belki de böyle düşünmemin nedeni, Ersun yanal' ın kurduğu saçma sapan kadroların üzerimde bıraktığı etkidir. Sonuç olarak 1.5 yıldır teknik direktörsüz bir takım izledim.

Mazur görün.

ANAOKULU TERK
20.10.2017, 08:05
apo yaşı itibariyle hala kırılgan , yazıcı hala çıtkırıldım .
bize kanatlarda defansı kim yapacak ?
bu kadar gol yememizin sebebi , sadece arkadaki ibişler mi zannediyorsunuz ?

6-8 numaraların ( kısmen ) yaptığı savunmayı , senin ne apo'n , ne yazıcı'n yapıyor .
şu adamlardan savunma yapanı bana bi söyleyin .
burak , castillo , apo , yazıcı , bongonda ....
hangisi adam gibi savunma yapıyor ?
hangisi bölgesini tam anlamıyla kapatıyor ?
topla hızlı olan bu adamların , malesef takım savunmalarına katkılarında büyük sorunlar var .

dikkat edin , biz adam gibi kanat savunması yapmayınca ,
arkadaki edi ile büdü'nün bütün defoları ortaya çıkıyor .
zaten orta alan sıkıntılı , az çok oradan atakları savuşturabiliyorsun .
ama kanatlar bitikse , yeterince savunma yapmıyorsa ,
bütün yük mas'la , jp'ye biniyor . yük binince de sapıtıyorlar doğal olarak .

artı apo ve yazıcı , merkez 3 ncü bölge oyuncuları . kanat akını yapacak oyuncular değil .hızları sınırlı . dar alan oyuncuları . verkaç yapıp , ara pası atacak oyuncular .
kanat oyuncusu olabilecek , ne bir geçmişleri , ne de bir tecrübeleri var .
genetik kodları , kanat oynamaya müsait değil .
ayrıca apo ve yazıcı kanat oyuncusu olacak diye bi 10 yıl daha bekleyecek miyiz ?

ikisi birbirinin yedeği olmalı .
maçına göre önce apo , sonra yazıcı birbirini değiştirmeli .
veya tam tersi . rakibe , puana , duruma göre , ikisi bu şekilde değerlendirilmeli .
ha ölüm kalım dakikaları olur , mutlak galibiyete ihtiyacın vardır ,
o zaman ikisini aynı anda sür sahaya . o zaman yapacak bir şey yoktu deriz .
ama ikisi aynı anda olmaz . hele ikisi de kanatta hiç olmaz .

tabiatın dengesiyle fazla oynarsanız ,
tsunamiye de yakalanırsınız , alnınızın ortasına şimşeği de yersiniz .

saksıyı çalıştırın biraz .

ucurum
20.10.2017, 08:07
Eeeeyyyyy Rıza hocadan umut bekleyen beeeyyyyyüüük Trabzonspor taraftarı

Volkan Şen bu takımın banko 11'i olduğunda ne diyeceğinizi şimdiden düşünün

Ayrıcaaaaaa Yusuf Abdül varken Batuhan'ın yıldız olduğunu düşünmesini bir analiz edin

Takım oturduğunda asıl gruplaşmayı o zaman siz görün

Onur
Pereira uğur durica mas
Onazi kucka
Olcay sosa volkan
Burak

Şu kadroya hazır olun

9'da 5 yapsın helal olsun derim

Haaaaa 9/9 yapsan ne oluuuuur yapmasan ne olurrrrrr

Ayrıca castilloculara duyurudur 11e yazıp durmayın 70 80 sonrası anca oynar

Fatih Çelik
20.10.2017, 08:13
Eeeeyyyyy Rıza hocadan umut bekleyen beeeyyyyyüüük Trabzonspor taraftarı

Volkan Şen bu takımın banko 11'i olduğunda ne diyeceğinizi şimdiden düşünün

Ayrıcaaaaaa Yusuf Abdül varken Batuhan'ın yıldız olduğunu düşünmesini bir analiz edin

Takım oturduğunda asıl gruplaşmayı o zaman siz görün

Onur
Pereira uğur durica mas
Onazi kucka
Olcay sosa volkan
Burak

Şu kadroya hazır olun

9'da 5 yapsın helal olsun derim

Haaaaa 9/9 yapsan ne oluuuuur yapmasan ne olurrrrrr

Ayrıca castilloculara duyurudur 11e yazıp durmayın 70 80 sonrası anca oynar

Bir şey yapmayacağız seneye kesin şampiyonuz diyeceğiz ne diyeceğiz. Bi görelim bakalım ne yapacak?

ucurum
20.10.2017, 09:04
Bir şey yapmayacağız seneye kesin şampiyonuz diyeceğiz ne diyeceğiz. Bi görelim bakalım ne yapacak?

Volkan Şen tek başına takım dedi ya

Rıza Hoca bundan sonra 7er 7er gitse umurumda olmaz ki zaten gözleri hala Volkan'ı gören adam ben diyeyim Malatya'yı da yenemez

Aydın Danış
20.10.2017, 09:26
Volkan Şen tek başına takım dedi ya

Rıza Hoca bundan sonra 7er 7er gitse umurumda olmaz ki zaten gözleri hala Volkan'ı gören adam ben diyeyim Malatya'yı da yenemez

Varsayımlarla nasıl bir insan için kesin hükümlere varabiliyorsunuz anlayamıyorum...

UĞUR DURTAŞ
20.10.2017, 09:27
Ciddi ciddi hala akbaşı yazıyor olamazsın.akhisar maçındaki pozisyon,pozisyon alma,hamle ve zamanlama hataları en az 3 gole sebep oldu
*
okayın haftalarca,aylarca hatta 1 yıl içerisinde takımı sırtlayıcı bir maçını hatırlamıyorum.
bence şuanda takımın en formsuz,en isteksiz oyuncusu okaydır.
akbaşın yanına okayıda ekliyorum.

ÖmürKaradeniz61
20.10.2017, 09:40
İçerden aldığım duyumlara göre hoca çift forvet oynamak istiyormuş.Deplasmanda olmasa bile akyazıda kesinlikle Burak-Rodallega ikilisi sahada olur.

celaledtin
20.10.2017, 09:46
Rıza hocanın gelişi sesziz oldu ama gidişi muhteşem olacak gibi. Çünkü tarih tekerrürden ibarettir. Bir sonraki teknik direktör adayım Abdullah Avcı.

İ. SARAL
20.10.2017, 09:46
Çift forvet Burak-Rodallega olmaz bence. Ndoye-Burak veya Ndoye-Rodallega olursa daha mantıklı olur.

OzcanHan61
20.10.2017, 09:47
Suan öyle bir durumdayiz ki formda istenileni veriyor diyip 11'e yazabilecegimiz oyuncu yok. Takim mental ve form olarak cökmüs durumda. "A oyuncu oynamasin cünkü..., B oyuncu oynamasin cünkü..." dersek 11'e yazacak oyuncu bulamayiz. Riza hoca'nin takim üstünde etkisi olmasini temenni ediyorum, yoksa isimiz cok zor. Merakla cumartesi aksamini bekliyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2017, 10:04
Rıza Hoca ile ilk deplasman galibiyetini alırız diye bekliyorum.
Bakalım nasıl bir kadro çıkaracak 4 günlük idman sonrası

ucurum
20.10.2017, 10:57
Varsayımlarla nasıl bir insan için kesin hükümlere varabiliyorsunuz anlayamıyorum...

Bir aya anlaşılır

Emre İskender
20.10.2017, 11:01
3-2 alırız zor maç olacak rıza hoca ümit verecek şans yüzüne gülecek...

H.Albayrak
20.10.2017, 11:04
3-2 alırız zor maç olacak rıza hoca ümit verecek şans yüzüne gülecek...

tek isteğim o..

ALDENİRO
20.10.2017, 11:12
takımda yüzler gülüyor defans hariç diğer yerlerde sıkıntılı kadro çıkmayacaktır. iyi bir sinerji ile inşallah alırız.

Mehmet Fatih Silik
20.10.2017, 11:25
Rüyamda maç Akyazı'da 41 bin kişinin önünde oynanıyordu ve benimde bu destek karşısında gözlerim doluyordu.

Alacak maçı inşallah!

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2017, 11:27
Gol yemediğimiz bir maç olsun :(

gurur6134
20.10.2017, 11:37
Malatyada cok sayida trabzonsporlu malatyali vardir..askerligimi orda yaptim arap kokenli vatandaslarimiza ait bir kahvede ki malatya merkezde oldukca meshurdur bilen bilir trabzonspor maci izlerken 5 4 biten yada 4 3 son dakika tolganin penalti kurtardigi genclerbirligi maci olacak trabzonspor gol attikca kahvenin 4 de 1 i ayaga kalkiyordu sevincden, en az 60 70 kisi vardi kahvenin icinde varin siz dusunun potansiyeli.. malatya o zamanlar 2.ligdeydi ben sasirmistim bu kadar ilgiye..karadeniz de olan potansiyel kadar dogu ve guneydogu bolgelerinde de cok sayida taraftarimiz var klup buralara yonelik calisma yapmali sahipsiz birakilmamali oralar..mardin bingol bitlis agri buralarda emin olun taraftar olarak 4.degil 2 ve 3.siralardayiz son senelerde ki basarisizliga ragmen ozellikle 40 yas ve ustu insanlarin takima destegi hic animsanmayacak derecede..hatta bingollu bir arkadas gayseyden sonra bingolde 2.siradayiz taraftar olarak bizim oralarda 3 4 koy var benim bildigim silme trabzonsporlu demisti..dostca bir mac olacagi kesin kazanan once dostluk sonra biz olalim..

shagrath61
20.10.2017, 11:40
Ersun hoca ile beraber bu kadar zaman kaybedilmese, sezon başında söylediğim her şey başımızda gelmezdi.

Umarım rıza hoca , mesut bakkal ' ın Anadolu kulüplerinde yaptığı etkiyi bizde yapar.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2017, 11:47
Ersun hoca ile beraber bu kadar zaman kaybedilmese, sezon başında söylediğim her şey başımızda gelmezdi.

Umarım rıza hoca , mesut bakkal ' ın Anadolu kulüplerinde yaptığı etkiyi bizde yapar.

Ersunla sezona başlanması büyük riskti ve risk bize pahalıya maloldu.
Bundan sonra daha iyi olacağımızı düşünüyor ve hissediyorum.
Rıza Hoca'nın sesine kulak verelim ve TS taraftarı daima 1. adamdır ve onları yanımızda görmek istiyoruz sözüne uyarak desteğimizi sürdürelim.
Henüz HER ŞEY bitmedi, daha çok maç var sözü de umutlu olmaya yeter, Ziya DOĞAN 2003-2004 sezonu 18. haftasında gelip 11 maçta 33 puan alarak şikebahçe ile kafa kafaya getirmişti.
Hocamıza güveniyorum ve kendisiyle iyi bir sinerji yakalayacağımızı düşünüyorum.

katre-i.matem
20.10.2017, 11:50
Rıza Hoca ile ilk deplasman galibiyetini alırız diye bekliyorum.
Bakalım nasıl bir kadro çıkaracak 4 günlük idman sonrası

Yunus Emre Selâ€Onaylanmış hesap yunusemresel (https://twitter.com/yunusemresel) <small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134);"> 5 dk.5 dakika önce (https://twitter.com/yunusemresel/status/921296623636045825)</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Daha fazla
</button>

Antrenmanlarda iki, hatta 3 farklı 11 deneyen Rıza Çalımbay, özellikle savunmayı büyük oranda değişiyor

shagrath61
20.10.2017, 11:59
Ersunla sezona başlanması büyük riskti ve risk bize pahalıya maloldu.
Bundan sonra daha iyi olacağımızı düşünüyor ve hissediyorum.
Rıza Hoca'nın sesine kulak verelim ve TS taraftarı daima 1. adamdır ve onları yanımızda görmek istiyoruz sözüne uyarak desteğimizi sürdürelim.
Henüz HER ŞEY bitmedi, daha çok maç var sözü de umutlu olmaya yeter, Ziya DOĞAN 2003-2004 sezonu 18. haftasında gelip 11 maçta 33 puan alarak şikebahçe ile kafa kafaya getirmişti.
Hocamıza güveniyorum ve kendisiyle iyi bir sinerji yakalayacağımızı düşünüyorum.
Lig eskisi kadar kolay değil, hemen hemen her takım kaliteli sayılabilecek düzeyde. Geçmişe bakarak geleceğe yön verirsek yanılırız , tabi bunu yaparken de geçmişi tamamen unutmamak gerekiyor.

Rıza hoca' ya saha içerisinde tüm yetkiler verilip, taraftar tarafından sabır gösterilirse bir şeyler olacaktır.

Mesela, sosa oynamıyorsa Sosa ' yı takımdan korkmadan kesebilecek ise başarılı olur.

Ancak baskıdan ya da başka unsurlardan etkilenip sahada tutar ya da ilk 11 başlatırsa bu iş başından olmayacağını gösterir.

ccd6167
20.10.2017, 12:01
Ahan iste 4-2-3-1 oldu

Rakip çift önlibero oynadığından senin 10 numaran kayboluyor. Jaja alex hagi sergen batalla talisca gibi 10 numaradan çok gizli forvete daha çok uyan adamın olsa al koy..

special one
20.10.2017, 12:07
Jp.........Uğur....(durica,Akbaş,okay)......mas

...........onazi.....(okay,batuhan).........

hoca 2 önliberoyu defans önüne koyacak bence ,

kısa zamanda bu defansı başka türlü toparlayamaz.

bu şekilde defansın hamle şansını artırmak isteyecek,stoperler rahatlasın diye

onazi yi banko görüyorum ,

Yanına okay gibi hava hakimiyeti olan bir oyuncu koyar.

yine aynı şekilde Uğur da hava hakimiyeti iyi olduğu için onuda banko görüyorum..

Alternatif olarak onazi yanına çok koşan bir Yusuf u koyabilir!!!

ama hava hakimiyeti düşer (rakibin oyun anlayışına bağlı Yusuf )..

....

gelelim ileriye

2 önlibero ile ilerde top tutmak zor...elimizde bi etoo yok

Ndoye tek top tutan santraforumuz ...o oynamazsa

hoca kanatlarda top tutmak isteyecek

Abdülkadir - castillo ikilisi ile topu taşıyacaktır, ikiside 1v1 de çok etkili olması da avantaj

v.şen de düşünecektir kanatlarda...

....

not: bero ya dikkat rıza hoca sert oyuncuları sever

alper*
20.10.2017, 12:10
En az 3 farklı kazanacağız.

Devam ediyorum, GS ilk mağlubiyetini 41.461 kişi önünde alacak.

calypso
20.10.2017, 12:42
bu değişimin bir rüzgar yaratacağına inanıyorum..
puan durumuna bakarsak ligde en formdaki 5 takımla oynamışız (3 beraberlik,2yenilgi)

1.GALATASARAY
2.GÖZTEPE (3-2)
3.TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR (1-6)
4.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR (2-2)
5.FENERBAHÇE A.Ş. (2-2)
6.BEŞİKTAŞ A.Ş. (2-2)

ÖmürKaradeniz61
20.10.2017, 12:46
Ersun yanala güvenim sonsuzdu lakin bu takımın içinde öyle enteresan şeyler olduki bunu içindekiler hariç kimse bilmiyor.Trabzonspor mahalleden 11 toplasa alanya ve akhisar maçlarını yaşamaz hayır olamaz yani bu takımın akhisardan 6 tane yeme şansı yok imkansız birşey.Savunmada yumlular zekiler oynarken bile böyle değildi.Bakın net konuşuyorum ya takımda bahis oynayanlar var ya da bu futbolcu kadrosunun içinde iyi niyetli olmayan adamlar var hocayı göndermek istediler.Ben akhisardan 6 tane yemenin hocayla pek alakası olduğunu düşünmüyorum.

Uğur KÜÇÜK
20.10.2017, 12:53
________________Onur_________________

Pereira_____Uğur____Hubocan____Mas

________Onazi (Okay)______Sosa______

Abdülkadir______Yusuf________Castillo

_________________Burak_______________

SAKAT: Kucka

SARI KART SINIRINDAKİLER: Burak, Olcay, Okay, Mas ve Kucka

CEZALI: YOK

HABER61

Riza hoca geldi geleli antremanlar basina açık. Kadro doğru olabilir.
Yazıcı ve Abdülkadir ilk 11 oynamalı şartıyla hocayla anlaşma yaptıklarını düşünücem yönetimin eğer bu 11 çıkarsa.
İkisi de geleceğimiz ama su kadro maç filan kazanamaz.
Tukaka edilen Onazi muhtesem isler yapmazsa...

shagrath61
20.10.2017, 13:12
Ersun yanala güvenim sonsuzdu lakin bu takımın içinde öyle enteresan şeyler olduki bunu içindekiler hariç kimse bilmiyor.Trabzonspor mahalleden 11 toplasa alanya ve akhisar maçlarını yaşamaz hayır olamaz yani bu takımın akhisardan 6 tane yeme şansı yok imkansız birşey.Savunmada yumlular zekiler oynarken bile böyle değildi.Bakın net konuşuyorum ya takımda bahis oynayanlar var ya da bu futbolcu kadrosunun içinde iyi niyetli olmayan adamlar var hocayı göndermek istediler.Ben akhisardan 6 tane yemenin hocayla pek alakası olduğunu düşünmüyorum.
Aynen hocam geçen yıl ki rezil gidişimiz, sonra ki 10 maçlık seriyi bozan değişiklikler falan hep kadrodaki oyuncuların takımı sabote etmesinden. Yoksa ersun yanal, bir kloop gibi yönetti takımı..
Özellikle çoğu maçta ilk değişikliklerini 80 den ya da gol yedikten sonra yapması kesinlikle oyuncuların sahadan çıkmak istemeyip, trip atmasından dolayı.
Tüm suç oyuncuların.

Doğan BULAT
20.10.2017, 13:52
Sosa'nın eşi Trabzon'u terketmiş diye haber okudum. Doğru mu acaba?

Doğru ise Sosayı unutun derim

Enes Başkaya60
20.10.2017, 13:55
4-2 malatya alır gibi...

oguzkoc
20.10.2017, 13:56
Sosa ve eşiyle iligli olan haberin doğruluk payı nedir?
doğruysa son maçların performansını buna bağlayabilir miyiz Sosa için?

Enes Başkaya60
20.10.2017, 13:57
Aynen sosanın eşi terk etmiş trabzonu Sosa devre arası yolcu demektir pekde birsey verecek gibi durmuyordu zaten...

Doğan BULAT
20.10.2017, 14:04
Ulan bazen diyorum bu Trabzonu İstanbul'a taşısınlar. Futbolcular İstanbul'da yaşasın Antremanları İstanbu'lda yapsınlar. Maç zamanı Trabzon'a gelsinler.

Cpt.Price
20.10.2017, 14:04
beint spora göre rıza hoca son antremanda
onur
pereira uğur hubocan mas

okas sosa onazi

abdulkadir olcay

burak

bu şekilde 11 kurmuş sonra okay-rodellega ve olcay ilede castilloyu değiştirp 4-4-2ye dönmüş

Mustafa YILMAZ
20.10.2017, 14:05
________________Onur_________________

Pereira_____Uğur____Hubocan____Mas

________Onazi (Okay)______Sosa______

Abdülkadir______Yusuf________Castillo

_________________Burak_______________

SAKAT: Kucka

SARI KART SINIRINDAKİLER: Burak, Olcay, Okay, Mas ve Kucka

CEZALI: YOK

tam olarak aynı kadroyu çıkartırdım sadece burak yerine hugo olabilir. muhtemelen kadro böyle olacaktır

Berke6198
20.10.2017, 14:06
Rıza Çalımbay'ın Olcay'la başlaması isteğini normal buluyorum çünkü kağıt üstünde iyi bir skor katkısı vermiş durumda Olcay.

Ancak kendisi de Castillo'nun topla yapabildiklerini ve oyuna getirdiği hızı gördükten sonra Castillo'ya geçecektir. Umarım bu geçiş hemen sağlanır da daha fazla zaman kaybetmeyiz Castillo'yu oynatmak için.

Uğur KÜÇÜK
20.10.2017, 14:13
Sosanin eşi zaten toplasan 3 gün kalmıştır Trabzonda. Kadin Milanoda yaşıyor. Eski manken. Sosa ile anlasmanin detayını bilmiyoruz.
Zorunlu satin alma opsiyonu varsa mecbur kalicak.
Klasik kötü gün haberleri. Haberin kaynağı da FutbolArena diye bir site.
Dün de Castillonun transferinde menajerine ödenmesi gereken para için Castillonun alacakları ödenmiyor diye yalan haber yaptılar.
Yalan ve iftira dolu haberleri araştırıp paylaşınız. Millet okuyup da yalan yanlış iftira haberler görmesin. En azindan doğruluğundan emin olup paylaşın arkadaşlar.
Sosa 3 yıl büyük bir ihtimalle bizimle.
Esi de sürekli gelip gidiyor yanina. Aile yaşantısı böyle demek ki adamın. Hatta Bjk zamaninda bile sürekli Milano da cekimlere filan gidiyordu. Yani alışıktır Sosa [emoji6]

ilelebeTS
20.10.2017, 14:18
Özellikle deplasmanda Sosa,Yazıcı,Abdülkadir,Castillo,Burak 5lisi ile oynarsak çok sıkıntılar yaşarız. Hiç biri doğru düzgün defans yapmaz, defansif sertliği sağlamaz. Helva gibi dağılırız. O yüzden Defansın önünde defansif ikili kullanmamız şart, en azından 3-4 maç kazanıp güzel bir hava yakalayana kadar. Eğer ki o 5li oynarsa %70'e yakın topla oynayıp oyun kontrolünü elimizde tutmamız lazım.

Uğur KÜÇÜK
20.10.2017, 14:21
onur
pereira uğur hubocan mas

okas sosa onazi

abdulkadir olcay

burak

bu şekilde 11 kurmuş sonra okay-rodellega ve olcay ilede castilloyu değiştirp 4-4-2ye dönmüşBu kadro suan için daha mantıklı ama BeinSports sallamasyon kadro veriyor. Bu sene 1 maçta bile tutturduklarini görmedim ilk 11'i henüz.
Bakalım görücez yarın.

Uğur Kalyoncu
20.10.2017, 14:25
Hubocanin stoper oynamasını doğru buluyorum.. Hızlı güçlü agresif topçu Duricadan daha çok işimize yarayacaktır..

Şu aşamada öncelik gol yememek olmalı..Allah muhafaza gol yersek dağılabiliriz.O sebeple gobekteki Onazi tercihini doğru buluyorum.

Olcay yerine de Castillo geldiğinde çok daha tehlikeli takım olacağız inşallah.

Hakan
20.10.2017, 14:27
Castillo takım savunmasında geçen senenin bile gerisinde.Bu durumda Olcay'ı kesmek son maçta 6 gol yiyen bir takım için kolay olmasa gerek.

Sefer A.
20.10.2017, 14:34
_________Onazi____Kuçka
______________Burak

onur
pereira uğur hubocan mas

okas sosa onazi

abdulkadir olcay

burak

bu şekilde 11 kurmuş sonra okay-rodellega ve olcay ilede castilloyu değiştirp 4-4-2ye dönmüş
Hmmmm
O zaman üstteki dizilisime biraz dokunalim , 4-4-2 için
_________Onazi____Sosa
Abdülkadir_____________Castillo
_________Burak___Roda

Orta göbek skinti gibi ama hücumda is yapariz, çok gol atabiliriz... Antalya'da oynattigini oynatacaktir Riza hoca ama yavas yavas, yârin 11 böyle olmaz bence... o ilk denedigi 11 sahada olur

ilelebeTS
20.10.2017, 14:36
Castillo takım savunmasında geçen senenin bile gerisinde.Bu durumda Olcay'ı kesmek son maçta 6 gol yiyen bir takım için kolay olmasa gerek.

Olcay bu takımda oynayacaksa sağ kanatta oynamalı ya da yedek kalmalı. Solda oynayınca takımın sol kanadı felçli gibi oynuyoruz. Olcay ne zaman sola geçti o zamandan beri takımın bütün dengesi bozuldu.

Sefer A.
20.10.2017, 14:43
Yemisim takim savunmasini... savunmacilar isini yapsin yeter... biktim bu hücum oyuncularindan savunma bekleyenlerden... savunmacidan bir sey beklediginiz yok, (asil islerini bile yapmiyorlar gerçi) hücumcuya gelince yok geriye gel yok ordan top al yok oraya kos bu ne lan... herkes isini yapsa bunlara gerek kalmaz.... hücum oyunculari da takimin enâyisi hamali falan degiller... haa illâ hamal ariyorsaniz orta göbege bakacaksiniz, her yerde hamallar o bölgede oynar... biraz da bek oyunculari (savunma kanadi demek istiyorum, bek nedir la, back'in Türkçe çakmasi)

He derseniz ki kalite yok o ayri... hücumda da keske Jàjà gibi biri olsa ya da Batalla, Yusuf yapamiyor bu isi onlar gibi...

Takim savunmasi diye tutturuyorsunuz, ondan sonra Sosa Yusuf falan geriye gelip top aldiginda da (çok geriye geliyor yaa) diyorsunuz... herkes isini yapsin arkadas, Castillo gel savunmadan top çikart, Abdül geri gel yoksa "yedersiz" damgasi yersin,, bu ne la... savunmadaki kalaslar da 1 top kapmasin, suç "takim savunmasi" olsun ooohh ne güzel bee

Sefer A.
20.10.2017, 14:44
Olcay bu takımda oynayacaksa sağ kanatta oynamalı ya da yedek kalmalı. Solda oynayınca takımın sol kanadı felçli gibi oynuyoruz. Olcay ne zaman sola geçti o zamandan beri takımın bütün dengesi bozuldu.
bjkde daha çok solda oynuyordu oysa, isin ilginç tarafi da bu... bence hizindan kaybetti kendisi, ondan dolayi eskisi kadar hareketli oynayamiyor... basip gidemeyen kanatlar sinir bozucu gerçekten yaa

Mert Oğuzlu61
20.10.2017, 14:48
______onazi
____sosa__yusuf
__abdül______castillo
_______kral(roda)

Bence 2 defansif orta saha çözüm olmaz. Elimizde 6 numaraya benzer tek oyuncu Onazi. Ona şans tanımalıyız, önüne de maestro olacak 2 ofansif orta saha atmalıyız. Bjk Atiba önünde Oğuzhan ve Talisca ile oynuyorsa, kanatlarda yürüyen Q7 ve Babel ile gayet iyi takım savunması yapabiliyorsa, bizim de şu yukarıdaki isimlerle aynısını yapabilmemiz lazım.

Rıza hocadan ilk olarak Durica, Okay ve Olcay ı kulübeye yollamasını bekliyorum. Formsuzlar ve sahaya dağılım konusunda çok zarar veriyorlar. Daha net ve sistemi işletebilecek oyuncular lazım. Atletik ve oyun zekası yüksek isimler izlemek istiyorum.

Özet: Kuco da düşünüldüğünde oyuncu profilleri 4-3-3 ü işaret ediyor. Rıza hoca kaos futbolundan sonra tekrar sistem takımı olma sürecini başlatacak mı, izleyip göreceğiz.

Sefer A.
20.10.2017, 14:53
Onazi'yi satip yerine gerekirse 8m€ verip "baba" orta saha alirsak, bir de savunmanin ortasina en az 1 topçu alirsak takimin her seyi degisir, Castillo yildizlasir, Burak daha fazla gol atar, Rodallega da öyle, Abdülkadir 100m€ ? söylentileri çikar...
Takim savunmasi yok zurna, sen kaliteyi getirirsen zâten o takim savunmasi kendiliginden olusur, takim gâlibiyetleri siralar, "aa takim savunmamiz çok iyi la" demeye baslariz... yenilince takim savunmasi kötü... habu son rezillikte savunmanin orta sahaua kadar çikmasinin anlami neydi ? sorumlusu kim ? ersun hiyariydi herhalde... fmde hedefin kalmamistir ya sampiyon ya orta siralardasindir, oynadigin rakip sevdigin bir takimdir ve puâna ihtiyâci vardir, yedekleri oynatirsin savunmayi da ortaya çekersin arka taraf bos kalsin diye,, he iste ersun hâini bunu yapti yaptirdi... he ben topçulari da anlamiyorum, baktin hoca saçmaliyor sen kendi bildigini yap miçmisin hocanin emirlerine... o neydi öyle yaa fifa oyununda tam hücuma dönersin de arka bos kalir ya ha iste aynisi oldu... böyle rezillik olmaz

Uğur KÜÇÜK
20.10.2017, 14:54
Olcay bu takımda oynayacaksa sağ kanatta oynamalı ya da yedek kalmalı. Solda oynayınca takımın sol kanadı felçli gibi oynuyoruz. Olcay ne zaman sola geçti o zamandan beri takımın bütün dengesi bozuldu.Bence sağ sol kanat oynamasından ziyade.
Olcay 2 yerde de oynamiyor.
Belki Ersun Yanalin ona verdiği serbestlikten dolayı oldu bu olay ama adam bildiğin 10 numara gibi paso gobekte oynadı.
Bir de performansi rezalet olunca sonucu böyle oldu işte.
Castillo her halükarda bu performansla keser Olcayi.

Sefer A.
20.10.2017, 14:55
______onazi
____sosa__yusuf
__abdül______castillo
_______kral(roda)

Bence 2 defansif orta saha çözüm olmaz. Elimizde 6 numaraya benzer tek oyuncu Onazi. Ona şans tanımalıyız, önüne de maestro olacak 2 ofansif orta saha atmalıyız. Bjk Atiba önünde Oğuzhan ve Talisca ile oynuyorsa, kanatlarda yürüyen Q7 ve Babel ile gayet iyi takım savunması yapabiliyorsa, bizim de şu yukarıdaki isimlerle aynısını yapabilmemiz lazım.

Rıza hocadan ilk olarak Durica, Okay ve Olcay ı kulübeye yollamasını bekliyorum. Formsuzlar ve sahaya dağılım konusunda çok zarar veriyorlar. Daha net ve sistemi işletebilecek oyuncular lazım. Atletik ve oyun zekası yüksek isimler izlemek istiyorum.

Özet: Kuco da düşünüldüğünde oyuncu profilleri 4-3-3 ü işaret ediyor. Rıza hoca kaos futbolundan sonra tekrar sistem takımı olma sürecini başlatacak mı, izleyip göreceğiz.
Aynen panda reis
Kuçka gelirse Onazi'nin yerine mi olur, yoksa Yusuf'un yerine oynar da Onazi-Kuçka-Sosa mi olur ?

Uğur KÜÇÜK
20.10.2017, 14:57
______onazi
____sosa__yusuf
__abdül______castillo
_______kral(roda)

Özet: Kuco da düşünüldüğünde oyuncu profilleri 4-3-3 ü işaret ediyor. Rıza hoca kaos futbolundan sonra tekrar sistem takımı olma sürecini başlatacak mı, izleyip göreceğiz.İşin özeti bu bence de.
Ozellikle Olcay belki Ersun verdiği taktiktendir bilemem ama kanat filan oynamiyor. Adam 10 numara gibi merkez oynuyor kac maçtır.
Bir de performans rezalet olunca iyice siliniyor kanatlarimiz..

Ahmet Faruk
20.10.2017, 14:57
Geçen sene ikinci yarı az gol yediğimiz dönemde Okay-Onazinin güzel bir oyunu vardı. Değerlendirilebilir.

Tabi o zaman Mas-Durica-Pereira da bu seneki oyunlarından kat kat daha iyiydiler.

Sorun orta saha mı, yoksa geri dörtlü mü emin olamıyorum. Ama sanki defans sıkıntısı daha çok gibi. Özellikle Durica :S

Sefer A.
20.10.2017, 14:58
Riza hocanin Castillo'dan zamâninda firtina gibi esen 2 sol kanat oyuncusu Grosiçki ve Aatif çikarmasini bekliyorum...
Castillo bunlardan daha yetenekli, ama "oturakli" degil, pataküte gidiyor, ve biraz daha "akilsiz" gibi ya da kullanmiyor o akli,, hoca bu isi çözmeli, çözerse Castillo'yu tanimayabilirz "olumlu yönde"
Kolombiya Dünya kupasina gidiyor, Castillo firtina gibi esse seçilemez mi acaba takima ?

Emre İskender
20.10.2017, 14:59
ONUR
JOE-HUBO-UĞUR-MAS
ABDÜŞ-ONAZİ-KUCKA-SOSA
BURAK-RODA

Otur izle Kg Var Üst ne ararsan olur maçta

ilelebeTS
20.10.2017, 15:00
bjkde daha çok solda oynuyordu oysa, isin ilginç tarafi da bu... bence hizindan kaybetti kendisi, ondan dolayi eskisi kadar hareketli oynayamiyor... basip gidemeyen kanatlar sinir bozucu gerçekten yaa
Bizde Joao ile güzel uyum yakaladılar. Çok iyi anlaşıyorlardı. Olcay defansif açığını kapatıyordu Joao'nun, Joao da Olcay'ın ofans gücünü artırıyordu. Sola geçti geçeli, içeri kayarak oynadığından hem sol bekin önünü çok açtı defansif zaaf yaşattı hem de Joao'nun dengesi bozuldu. Ayrıca Yusuf ile al verleri daha etkiliydi sağdayken.

_

4-3-1-2 italyan işi yapmak lazım aslında özellikle iş sahada.. :D

_______Onur_
_____Uğur_Hubo_
Joao____Onazi_____Mas
___Sosa_____Kucka
_______Yazıcı_
___Burak_Roda(Castillo)

_

______onazi
____sosa__yusuf
__abdül______castillo
_______kral(roda)

Dediğin gibi normalde bizim 11 o. Ama topa fazla sahip olmalısın. bjk topu kaptırınca hemen geri alıp top çeviriyor, biz ise hemen geri alıp tekrar kaptırıyoruz fark burada. Tamamen hocanın oyun anlayışıyla alakalı. Yanal bunu beceremedi, bakalım Rıza hoca ne yapacak.

Sefer A.
20.10.2017, 15:04
Bizde Joao ile güzel uyum yakaladılar. Çok iyi anlaşıyorlardı. Olcay defansif açığını kapatıyordu Joao'nun, Joao da Olcay'ın ofans gücünü artırıyordu. Sola geçti geçeli, içeri kayarak oynadığından hem sol bekin önünü çok açtı defansif zaaf yaşattı hem de Joao'nun dengesi bozuldu. Ayrıca Yusuf ile al verleri daha etkiliydi sağdayken.

_

4-3-1-2 italyan işi yapmak lazım aslında özellikle iş sahada.. :D

_______Onur_
_____Uğur_Hubo_
Joao____Onazi_____Mas
___Sosa_____Kucka
_______Yazıcı_
___Burak_Roda(Castillo)
Bi bakmak gerek Olcay'i sag tarafta, geçen seneki gibi oynuyor mu falan diyecektim ama Abdülkadir çikti :) onu kesip Olcay'i koymak eehh... ha idmanda denendigi gibi "ilk 45dk Olcay, sonra hemen Abdül onun yerine" olursa olabilir
Italyan 3-5-2 falan yapalim, bu 4-3-1-2 de olurdu da Joao ve Mas ile o is zor, Joao neyse de Mas olmaz, Bongonda bile daha iyi :p

TsAkifTs
20.10.2017, 15:05
ONUR
JOE-HUBO-UĞUR-MAS
ABDÜŞ-ONAZİ-KUCKA-SOSA
BURAK-RODA

Otur izle Kg Var Üst ne ararsan olur maçta

Bu 11 ve bu formatta ya 6 yeriz yada 6 atarız ama orana vurursan 6 yeme olasılığımız daha fazla...

Erkan A.
20.10.2017, 15:06
Evet, kodi stick'e indirdim onuda smart tv ye taktim, kodi de binlerce film, dizi, fanfinifinfon kanallari, ligtv, tum maclar avrupa turkiye ne ararsan var, tek sorun 1-2 dakika geriden geliyor maclarda, eger sikinti olmazsa aynen ligtv gibi seyredersin bedavadan, ingilterede fire stickler 30-35 pound civarlarinda. Youtube da tum bilgiler mevcut 1 gunde kurulumu tamamlarsin, ha oda olmadi kodi'yi laptopa indir ordan hdmi ile buyuk ekran tv ye aktar.....

bilgiler icin tskler

Uğur Kalyoncu
20.10.2017, 15:08
Olcayin her yanı savunma yapsa da ondan bize 11 oyuncusu olmaz..

Castillo iyidir güzeldir.hazir değil ama oynadıkça açılacaktır.

Mert Oğuzlu61
20.10.2017, 15:12
Aynen panda reis
Kuçka gelirse Onazi'nin yerine mi olur, yoksa Yusuf'un yerine oynar da Onazi-Kuçka-Sosa mi olur ?

Reyiz bence Kucka Onazi yerine olmaz çünkü bu adamın 6 numara ile hiç alakası yok, defanstan oyun kurma özelliği yok, Okay gibi garip halleri oluyor o bölgelerde her an hata yapacakmış gibi garip garip top sürüyor yüreğim ağzıma geliyor değişik bir tarzı var. Düzelip geldiğinde öndeki ikiliden birini kesebilir, yani Sosa veya Yusuf ikilisinden hangisi formsuzsa biri kesik yer. Ve bence 6 numaranın önünde çok etkili oynar, orada kendini bulur.

______6
____8__8.5

Şuradaki 8 Kucka, 8.5-10 karışımı oyuncu da Sosa veya Yusuf olabilir. Bu orta saha bence arkadaki dörtlüyü oturtursak başarılı olur.

Ertan OKUMUŞ
20.10.2017, 15:16
Dediklerinizde doğruluk payı olabilir bana göre de tek sorumlu hoca değil ki ilerleyen zamanlarda bununla ilgili rotasyon kadro dışı vb şeyler görebiliriz,yanlız bunlar hocanın sorumluluk payını ortadan kaldırmıyor 3-4 lük Alanya maçından sonra ciddi bir rotasyon ve kadro dışı olayı yaşanmalıydı yani müdahale etmeliydi bilip müdahale etmediğiniz yanlışların bir parçasısınız demektir kaldı ki takımdan ayrılma sürecinde yaptıkları ve yapması gerekenleri yapmaması teknik direktörlüğü bir tarafa kişiliğinin bir göstergesidir...

Sefer A.
Reyiz bence Kucka Onazi yerine olmaz çünkü bu adamın 6 numara ile hiç alakası yok, defanstan oyun kurma özelliği yok, Okay gibi garip halleri oluyor o bölgelerde her an hata yapacakmış gibi garip garip top sürüyor yüreğim ağzıma geliyor değişik bir tarzı var. Düzelip geldiğinde öndeki ikiliden birini kesebilir, yani Sosa veya Yusuf ikilisinden hangisi formsuzsa biri kesik yer. Ve bence 6 numaranın önünde çok etkili oynar, orada kendini bulur.

______6
____8__8.5

Şuradaki 8 Kucka, 8.5-10 karışımı oyuncu da Sosa veya Yusuf olabilir. Bu orta saha bence arkadaki dörtlüyü oturtursak başarılı olur.
Olabilir, denenmeli, Okay-Onazi bir süre iyi oynadiysa hele,, herhalde Onazi-Kuçka da bir seyler yapar ne bileyim... Onazi'yi satip yerine çok daha iyisini alirsak sorunlarin çogu çözülür...
Kuçka garip aynen degisk top sürmesi var 10 kisi çalimlasa bile tirsiyorum her an saçma bir top kaybi yapabilir diye, kafasini yere gömerek oynuyor gibi adam yau

ilelebeTS
Valla camiamız zaten kaostan besleniyor, oynadığımız futbol da kaos futboluydu. Hep bir kaos var. O yüzden hoca şu takıma bir şeyler oynatsın, biz de diyelim takım şunu oynuyor. Sistemsizlik bizi mahvetti.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2017, 15:38
Kaleci ve Savunma sorununu çözebilirsek seri galibiyetler gelir.
Gol atma sorunumuz yok.

shagrath61
20.10.2017, 16:11
Olcayı ne zaman sola geçirdik sol taraf felç oldu. Neden mi ?

Sağ kanattayken, pereira ona hücum oyununda yardımcı oluyordu o da aynı şekilde savunmaya gelip yardım ediyordu.

Sol tarafta mas hücumcu bir bek değil, bu konuda olcaya katkısı olmuyor. Olmadığı içinde o taraftan atak yapamıyoruz. Olcay da tek daha fazla efor sarf etmek zorunda kalıyor bu da defansa yardımını engelliyor.

Şunu bir zatın görmesi için 1.5 sene bekledik umarım rıza hocada da bu kadar süre beklememiz gerekmez.

buserkan61
20.10.2017, 17:37
herkes yazıyor bende bir kadro yapayım
onur
pereira ugur hubacan mas
okay onazi
olcay sosa castillo
roda(burak)

abdul ve yusufu 2.yarı oyuna gore degıstırırım. ıkısıde 45 dk lık adamlar benım gozumde.ve bu aralar yusuf ozellıkle dususte.

Royal Heart
20.10.2017, 17:37
Size enteresan geliyor mu bilmiyorum ama çok çok önemli bir maçmış gibi günlerdir Gs-Fb derbisi şu kadar gün kaldı şeklinde spor ekranlarında geri sayıma geçilmiş büyük bir heyecan katılmaya çalışılıyor gibi. Hep mi böyleydi yoksa bu defa biraz abartıldı mı, bana çok abartılı geldi.

buserkan61
20.10.2017, 17:43
benim anlamadıgım neden illa skor yakalamak için cabalıyoruz zaten istediğimiz zaman gol atabiliyoruz. diyecegım su ki ben goze hos gelen degıl galıbıyet alan takım gormek ıstıyorum.gerekırse toplu kapanalım. yeterki kazanalım 1-0 olsun. dikkat edin one gectıgımız maclarda bile ustunlugu koruyamadık.tam takım olarak 1-0 yakaladıktan sonra kapanalım 2 yi mutlaka buluruz. sanki silah zoruyla 3-5 atmak sartmıs gibi yardırıyoruz.

selcuk
20.10.2017, 17:49
benim anlamadıgım neden illa skor yakalamak için cabalıyoruz zaten istediğimiz zaman gol atabiliyoruz. diyecegım su ki ben goze hos gelen degıl galıbıyet alan takım gormek ıstıyorum.gerekırse toplu kapanalım. yeterki kazanalım 1-0 olsun. dikkat edin one gectıgımız maclarda bile ustunlugu koruyamadık.tam takım olarak 1-0 yakaladıktan sonra kapanalım 2 yi mutlaka buluruz. sanki silah zoruyla 3-5 atmak sartmıs gibi yardırıyoruz.

en iyi savunma hucumdur

buserkan61
20.10.2017, 17:53
defansif basarıyı yakalamadan sonuclar boyle olmaya devam edecek gibi.ınsallah defansifte çizgimiz duzelir.

Gürkan Asma
20.10.2017, 18:10
Olcayı ne zaman sola geçirdik sol taraf felç oldu. Neden mi ?

Sağ kanattayken, pereira ona hücum oyununda yardımcı oluyordu o da aynı şekilde savunmaya gelip yardım ediyordu.

Sol tarafta mas hücumcu bir bek değil, bu konuda olcaya katkısı olmuyor. Olmadığı içinde o taraftan atak yapamıyoruz. Olcay da tek daha fazla efor sarf etmek zorunda kalıyor bu da defansa yardımını engelliyor.

Şunu bir zatın görmesi için 1.5 sene bekledik umarım rıza hocada da bu kadar süre beklememiz gerekmez.
+11111111111111

Mustafa YILMAZ
20.10.2017, 18:27
Size enteresan geliyor mu bilmiyorum ama çok çok önemli bir maçmış gibi günlerdir Gs-Fb derbisi şu kadar gün kaldı şeklinde spor ekranlarında geri sayıma geçilmiş büyük bir heyecan katılmaya çalışılıyor gibi. Hep mi böyleydi yoksa bu defa biraz abartıldı mı, bana çok abartılı geldi.

dünyanın en şişirilmiş derbisidir. aralarında hiç bir problemde yoktur aslında rekabet dışında. mesela zengin fakir (boca-river), mezhep (celtic-rangers) v.s ama bıkmadan usanmadan dünyanın en iyi 3 derbisinden biri derler. sebebi çok basit, para. en çok taraftar bu iki kulüpte bunu paraya çevirmenin yoluda kavga çıkartmak. medya pazarlıyor işte elinde ki malı insanlara.

Royal Heart
20.10.2017, 18:32
Mustafa YILMAZ Normalde zaten abartılı da bu defa daha bir abartıldı sanki. Ligin gidişatını tayin edecek çok kritik bir maç da sayılmaz şu an için, çok daha kritik maçlar oynanmıştır. Enteresan buldum.

Uğur KÜÇÜK
20.10.2017, 18:34
________________Onur________________

Perreira____Uğur____Hubocan____Mas

____________Okay____Sosa___________

Olcay_______Abdülkadir_______Castillo

________________Burak________________

Yunus Emre Sele göre de kadro bu.
Nasil takıp ediyor arkadaş bunlar takimi.
Haber61, BeinSports ve Yunus Emre Selin verdiği 3 kadronunda birbiriyle alakası yok ☺

Ama bu kadro kafama yattı. Okay yerine Onazi olsa tam benim ideal kadrom olur.
Abdülkadir 10 numara da Yazıcıyı cebinde sallar. Oynayacaksa asıl mevkisi 8 numara ama fizik olarak guclenene kadar orada oynasın.

Jedi
20.10.2017, 18:50
bilgiler icin tskler

bir şey değil☺

ozzy!
20.10.2017, 19:00
Allah aşkına gol yemeyelim yeter.

Vkgz
20.10.2017, 19:24
şu kadro 3-4 atmalı ama 4-6 yiyor. yorum yapamıyorum maalesef

Nihat Güneş
20.10.2017, 19:54
Gercekten futboldan anlayan bir Hoca en basitinden su aptalligi gorur...Ersun denen kabiliyetsizin goremedigini...Eger bi kanatta Abdul oynayacaksa diger kanatta Olcay olmaz...Bu iki oyuncu da topu aldiginada cizgiye degil merkeze iniyor...Oyun sıkışıyor haliyle 10 metrekarede 6 topcu birbirine carpip duruyor...Burak da eklenince dar alanda paslasmalar yapilamiyor...Tam.bir kaos...Bizim son 3 macta hep bunlar yasandi...Abdulkadir oynayacaksa solda Castillo oynayamali baska sansimiz yok.

Murathan
20.10.2017, 20:06
affedersiniz ama k*yar geçeriz.

Uğur KÜÇÜK
20.10.2017, 20:12
Oynayacağımız rakip ligin 1. düşme adayi ve en önemli 2 ortasaha oyuncusu yok.
Bu maçı da kaybedersek bu kez cidden kulüp karışır.
Aralıkta kongre kararı da alınır.

Turgay Atalay
20.10.2017, 20:22
Yeniliriz en az 2 fark...

Fatih Çelik
20.10.2017, 20:48
Sb ile oynadığımız maçlarda daha çok derbi tadı var. Bana kalırsa bizimle şb arasında trabzonda oynanan maçlar tek derbi bizim ligdeki. Biraz daha başarılı olsak gerçekten daha kaliteli maçlar izleriz. Husumetse husumet nefretse nefret rekabetse rekabet :)

yorumsuz6117
20.10.2017, 21:05
onur
pereira uğur hubocan mas

okas sosa onazi

abdulkadir olcay

burak

Çok doğru bi kadro olur bu kadro Yazıcı'nın %100 kesik yemesi lazım yarın..

Uğur Kalyoncu
20.10.2017, 21:15
Oynayacağımız rakip ligin 1. düşme adayi ve en önemli 2 ortasaha oyuncusu yok.
Bu maçı da kaybedersek bu kez cidden kulüp karışır.
Aralıkta kongre kararı da alınır.

En önemli orta saha oyuncuları kim hocam.. Biri Aytaç herhalde diğeri kim.