PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aktif Takımı Şekillendirmek

selcuk
15.10.2017, 20:03
bir gercek varki yillardir uyuyoruz

bir halit sahin var icimizde öne cikip sesini cikartan

gecen sene gs taraftarinin öne cikarak takimlarini nasil sekillendirdiklerini gördük
baskandan kurtaramasalarda prof yönetici ve tudoru zorlan kulübün en önemli noktalarina oturtdular

bunu bugünden itibaren bizde yapmaliyiz artik

su an serbest hocalari inceledik mi ve takimimizin yetisen altin jenerasyonunu düsünürsek bert van marvijk bizim icin tarihi bir adim olur

hep beraber sosyal medyadan bastirirsak bunu basaririz

su anki gibi pasif oturup izlersek bir baski olmadigindan yarin hoca ve yönetim tekrar anlasir ve yola devam eder

su an frenleri patlamis bir kamyon gibi hizlan ucuruma dogru yaklasiyoruz
tarihinin en iyi sezonunu oynayan gs bu takimi ne hale getirecegini düsünmek istemiyorum

bugün tepki vermeyen yarin aglamasin

sezon basi 1,6 milyonluk kontrat volkan sene verilecegine bu para tasciya bonservis olarak verilseydi bugün baska bir konumdaydik

sezon basi susup volkan sene izin verdik, artik acil durum frenini kulanmanin vakiti geldi!

shagrath61
15.10.2017, 21:03
bir gercek varki yillardir uyuyoruz

bir halit sahin var icimizde öne cikip sesini cikartan

gecen sene gs taraftarinin öne cikarak takimlarini nasil sekillendirdiklerini gördük
baskandan kurtaramasalarda prof yönetici ve tudoru zorlan kulübün en önemli noktalarina oturtdular

bunu bugünden itibaren bizde yapmaliyiz artik

su an serbest hocalari inceledik mi ve takimimizin yetisen altin jenerasyonunu düsünürsek bert van marvijk bizim icin tarihi bir adim olur

hep beraber sosyal medyadan bastirirsak bunu basaririz

su anki gibi pasif oturup izlersek bir baski olmadigindan yarin hoca ve yönetim tekrar anlasir ve yola devam eder

su an frenleri patlamis bir kamyon gibi hizlan ucuruma dogru yaklasiyoruz
tarihinin en iyi sezonunu oynayan gs bu takimi ne hale getirecegini düsünmek istemiyorum

bugün tepki vermeyen yarin aglamasin

sezon basi 1,6 milyonluk kontrat volkan sene verilecegine bu para tasciya bonservis olarak verilseydi bugün baska bir konumdaydik

sezon basi susup volkan sene izin verdik, artik acil durum frenini kulanmanin vakiti geldi!Değil taşçıyı ,puyolun en iyi halini bu takımın stoperine getirsen bu takım yine olduğu yerde olurdu. Çünkü başta elindekini yönetemeyen bir hoca var. Ki puyolu da kadrodan kesmek için eminim bir neden bulurdu. Kadromuz iyi ancak yönetebilecek yetenekte, istekte ve hırsta teknik adamımız yok. Kendi evinde 6 gol yemişsin hala yönetimle görüşeceğim diyorsun. Adamın beyin fonksiyonunu yitirdiğini ya da parAnın peşinde olduğunu bariz şekilde söylemesine gerek yok. Yaptıklarıyla alenade belli ediyor.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasone
15.10.2017, 21:04
Çare Mustafa Reşit Akçay,sportif direktör olarak da Hüseyin Cimşir'i öneriyorum.
Fazla profesyonel yapı bizi mahvediyor.Bu kadar genişlik bize gelmiyor.
Başkan illa birilerinin arkasında duracaksa bu ikilinin arkasında dursun.

tonya55
15.10.2017, 21:07
fatih tekke mustafa resit akcay.

adem73
17.10.2017, 00:03
takim ileri 4lü ortasahaya yanasmiyor,statik oynuyorlar.ortadakier takim savunmasina yardim etmiyor.takim 70 m top oynuyor. 3.lig takimi bile böyle oynamiyor.pres bile yalan. bügün bursa da stancu bile ortasahada adam kovaladi. ne burak ne roda adam kovalamiyor.teknik adam tek basina ilac olmaz.futbolcularin alan savunmasindan haberi yok.

Mustafa YILMAZ
17.10.2017, 00:12
bunu yapman için bir öncü grup olmalı bu bizde yok. bölünmüşlük çok olduğu için yapamıyoruz ayrıca satın alınacak gruplar var bu sayede bastırılabiliyor bazı sesler

Mellih
17.10.2017, 07:57
takimlar zor zamanlarda klasik 4-4-2ye dönmeli. dunyada klasik 4-4-2yi oynayamacak oyuncu ve takim yok.

İsa Gündoğdu
17.10.2017, 08:08
çare 3-5-2

Fatih Çelik
17.10.2017, 08:13
Mra olmaz. Mra idare edemez yumuşak adam. Terim ayağa kaldırırsa takım uçar ama tökezlerse kredisi hiç yok, olmayacak bir kavga içinde buluruz kendimizi. Büyük enkaz kalır geriye. Zaten pahalı bir hoca tazminatı falan bitirir bizi.Yarın bir gün bakan veya tff başkanı olursa gün yüzü göremeyiz.

Prosinecki vasat. Rıza Çalımbay kaldıramaz takımı. Nasri olayına kadar bu kadar emin değildim bundan.

Geriye Van Marwik ve Preud'homme kalıyor. Preud'un çalıştırdığı takımları potansiyel olarak bizim takıma benzetiyorum ben. Ama iş yerlide kitleniyor . Onur'u ve Burak'ı boyunduruk altına alabilir mi bilmiyorum. Onur'u severim ama Shota'nın hakkında verdiği demeç boş bir demeç değildi teknik direktörlüğü döneminde. Biz orada onu Iho ve Hurma'ya karşı savunduk o ayrı.

selcuk
17.10.2017, 14:11
Mra olmaz. Mra idare edemez yumuşak adam. Terim ayağa kaldırırsa takım uçar ama tökezlerse kredisi hiç yok, olmayacak bir kavga içinde buluruz kendimizi. Büyük enkaz kalır geriye. Zaten pahalı bir hoca tazminatı falan bitirir bizi.Yarın bir gün bakan veya tff başkanı olursa gün yüzü göremeyiz.

Prosinecki vasat. Rıza Çalımbay kaldıramaz takımı. Nasri olayına kadar bu kadar emin değildim bundan.

Geriye Van Marwik ve Preud'homme kalıyor. Preud'un çalıştırdığı takımları potansiyel olarak bizim takıma benzetiyorum ben. Ama iş yerlide kitleniyor . Onur'u ve Burak'ı boyunduruk altına alabilir mi bilmiyorum. Onur'u severim ama Shota'nın hakkında verdiği demeç boş bir demeç değildi teknik direktörlüğü döneminde. Biz orada onu Iho ve Hurma'ya karşı savunduk o ayrı.
riza bu sene ucurur bence

riza cok iyi bir teknik direktör ama cok kötü bir antrenör
ondan yeni aldigi sezon hep basarili oluyor ama yeni sezona girerken batiriyor

Tayfun Aydın
17.10.2017, 15:20
Altyapıdan eminim şunlardan iyi oynayacak stoper vardır. Koysunlar oynasın. Bu arada Uğur a edilen lafları hak etmediği de ortada