PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç Sonucu | TSL 8.Hafta l Trabzonspor 1 - 6 Teleset Mobilya Akhisarspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Mustafa ÖZDEMİR
01.10.2017, 21:32
Başarılar takım

M. Fatih ALEMDAR
01.10.2017, 21:52
Bu maçı alarak, kismen daha rahat bir fikstüre ve seri galibiyetlere başlayacağımıza inanıyorum.
İlk yarı sonunda lig de 3.-4. Sırada olacağımıza inancım tam.
Başarılar Trabzonsporum.

DeAgLeMaNyAq
01.10.2017, 21:58
Diğer maçları kazanıp Başakşehir, FB ve BJK ile berabere kalsak kimsenin çıtı çıkmaz. Ama bu kadar yatırım yapıp 7 maçta sadece 2 galibiyet alıyorsanız, bu sezon en fazla dördüncülüğe oynarsınız anlamı çıkar. Akhisar maçı artık dananın kuyruğunun net olarak kopacağı bir maç olacak. Deplasmanda olsa zor derdim ama içeride puan kaybının izahı olmaz...

Fatih Çelik
01.10.2017, 22:00
Zaten sezon finalini yaptık. Önemsiz bir maç.

İbrahim CİHAN
01.10.2017, 22:33
Artık kaybedecek puanımız kalmadı. Mutlak galibiyet gerekiyor. Galatasaray maçı da dahil önümüzdeki 3 maçı almalıyız. Tabi eğer yarışmak istiyorsak.

6Şafak Aydın1
01.10.2017, 22:39
bu mac enteresan olacak sonucta b takimimiz ile oyniyacagiz. yumlular henriqueler sonerler, birde bunlara yenildikmi bak cümbüse. insallah o günleri görmeyiz.

Fatih Özkan
01.10.2017, 22:40
İçlerinden geçeceğiz.

Ahmet Kara
01.10.2017, 22:42
Bu maça iyi konsantre olunmalı. Rakip küçümsenmemeli. Bir Alanya maçı daha bünyem kaldırmaz.

AYYILDIZ
01.10.2017, 22:46
Maçı almalıyız. Yeni bir başlangıç lazım.

Faruk BERBER
01.10.2017, 22:54
Bu haftaki oyundan ve gelecek olan milli aradan sonra telafisi olmayacak bir maç.

Her türlü kazanmamız gerek.

Samet Berber
01.10.2017, 23:24
Bu maçı yarım sıfır da olsa kazanmalıyız. Milli ara bize iyi gelir umarım.

Berke6198
02.10.2017, 00:39
Sakın ha kolay maç olarak addetmeyin. Aksine, Akhisar Okan Buruk'la çok daha iyi bir takım olmuş durumda ve bizim defansif zaaflarımız düşünüldüğünde, ciddi kontralarda sıkıntı yaşayabiliriz.

Ciddiye almalıyız rakiplerimizi. Beşiktaş maçındaki iyi oyunumuzu "savunma yapmayı da becererek" bu oyuna aktarabilirsek iyi bir sonuç alırız.

Numan Yerlikaya
02.10.2017, 01:51
Evet arkadaşlar seriye bağlıyoruzcuları bu hafta bu konuda çok göreceğiz. 4. olursa bu sene bizim için şampiyonluk gibi birşey olur

NOT: Ligde topu kazandıktan sonra en çabuk kaybeden takımmışız şaşırmadım açıkcası

Mehmet Fatih Silik
02.10.2017, 02:26
Alanya maçı herkese çok büyük ders oldu. Tekrarlanacağını sanmıyorum.

------------------------------Onur-------------------------------
-----------------Uğur-----------------Durica-----------------
Perreira------------------------------------------Hubocan
---------------------------------------------------------------------
---------------------Sosa---------Kucka---------------------
Abdülkadir-------------------------------------------Olcay
---------------------------------------------------------------------
-------------------Rodallega------Burak-------------------

Evimizde böyle oynamalıyız bence. Derbilerde böyle çıkmak doğru olmayabilir
ama diğer takımlara karşı oyunumuzu kabul ettirmemiz lazım. Gerektiğinde Okay, Yusuf ve Castillo girer oyuna.

Arda'
02.10.2017, 02:28
Henrique şov yapar 1-3 biter.

aydogdu6161
02.10.2017, 07:47
Oyunu okuyamayan bir hoca var. Rodellega castillo yedek klübesinin elemanları oldu.
Bu hoca ile zor

VIA_A1_1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oguzkoc
02.10.2017, 08:08
herkes rahat bir fikstürden bahsediyor fakat bu maç da dahil olmak üzere daha bursa, kayseri ve antalya maçları var. Pek öyle kolay olduğunu söylenemez

Yiğit Gayretli
02.10.2017, 08:29
herkes rahat bir fikstürden bahsediyor fakat bu maç da dahil olmak üzere daha bursa, kayseri ve antalya maçları var. Pek öyle kolay olduğunu söylenemez
Biraz Akhisar ve Kayseri dışında çekinecek bir şey yok.

Bu maçla birlikte önümüzdeki 3 maçlık seriden 9 puan çıkarsak ki sonuncusu gs maçı... Ve gs bizden başka bir takıma daha kaybetse bu periyotta... Fark bir anda 4'e iniyor.

İşte fikstür avantajı o zaman devreye giriyor. Bu sezon henüz direk rakibimiz olabilecek hiçbir takıma mağlup olmadık. En azından bunu avantaja çevirmek bizim elimizde. Kendi ipimizi keseceğiz açıkçası.

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2017, 08:35
Puan kaybına tahammülümüz kalmadı

Seri galibiyetler için bu maç çok önemli

Burak Bıyıklı
02.10.2017, 08:48
Yine ersunun fantezi denemeleri ve kolombiya düşmanligiyla gidecek puan veya puanlar olarak goruyorum. Ersun kaldigi surece istikrar olacagini ve ust siralarda olacagimizi dusunmuyorum. 2 yildir her mactan her rezillikten sonra gelisiyoruz diyen ersuna inanmiyorum. Beklentimi dusuk tutuyorum ki daha az sinirlenelim

cebcare
02.10.2017, 09:38
Şimdi yok fikstür kolaylaştı falan diyenleri görelim :)
Bence Akhisarspor maçı çok zor olacak kolay bir maç kazanmayalı çok uzun zaman oldu hatırlamıyorum hatta.

İ. SARAL
02.10.2017, 10:06
Zor maç ama ne yapıp edip yenmemiz lazım. Dün ilk defa güzel gol yedik. Saçma gol yemezsek kazanırız.

6Şafak Aydın1
02.10.2017, 10:22
Zor maç ama ne yapıp edip yenmemiz lazım. Dün ilk defa güzel gol yedik. Saçma gol yemezsek kazanırız.
gelisiyoruz yani artik güzel goller yemeye basladik kismende olsa.

İ. SARAL
02.10.2017, 10:48
gelisiyoruz yani artik güzel goller yemeye basladik kismende olsa.

:D Aynen. Komik gol yeme işini bırakırsak yukarılara tırmanırız.

Ozan Yılmaz
02.10.2017, 10:52
Her hafta 2-3-4 gol yemek nedir?

OrkHun
02.10.2017, 11:27
onur
joao-okay-durica-(to)mas
sosa-onazi
olcay-abülkadir-castillo
rodallega

kucka cezalı sanırım. burak dinlenmeli bence. roda bu maç için iyi olabilir.
burak-yusuf-bongonda sonradan oyuna çeşitlilik katabilecek isimler olarak durabilir kulübede.

İsmail Sezgin
02.10.2017, 11:41
Teleset vs okurken basket maçı sanıyorum bunu. Almamız gerek alamazsak ilk 4de zor olur

katre-i.matem
02.10.2017, 13:10
Takımın hedefi ligin üst sıralarıysa eğer bu maçı kesinlikle kazanmalı. Skor olarak değil oyun olarak da kazanmamız gereken bir maç.

alper*
02.10.2017, 13:18
Akhisar Belediyespor'un kazanacağı maç olacaktır.

Mert'
02.10.2017, 13:34
Çok zor maç. Hedefsiz iki takımın maçında Akhisar kazanırsa şaşırmam. Trabzonspor 1-0 falan kazanabilir en fazla.

Numan Yerlikaya
02.10.2017, 13:38
Ligde Gençlerden sonra en çok gol yiyen takımız. Defansta bi kelle gitmesi lazım Durica mı gider Okay mı gider kim gider bilemem. Yoksa daha gol yemeye devam ederiz

selcuk
02.10.2017, 13:41
su yeni forvetleri toplan cok hizli
tam bizim göbegin zayif oldugu yerlere giren cinsten biri

dikkatli olmaliyiz

umitçebi
02.10.2017, 13:47
Diğer maçları kazanıp Başakşehir, FB ve BJK ile berabere kalsak kimsenin çıtı çıkmaz. Ama bu kadar yatırım yapıp 7 maçta sadece 2 galibiyet alıyorsanız, bu sezon en fazla dördüncülüğe oynarsınız anlamı çıkar. Akhisar maçı artık dananın kuyruğunun net olarak kopacağı bir maç olacak. Deplasmanda olsa zor derdim ama içeride puan kaybının izahı olmaz...

7.haftadan 4. lük :D Yapmayın hocam sizden çok daha mantıklı yorumlar okuyordum..Rakiplerinin hiçbirine yenılmemış bır takım ve rakıplerı daha bızım kadar zorlu deplasmanlara çıkmamış..Goztepe ve Alanya ış kazası..Takım ılk ıkının en buyuk adayı..Oynanan top bunu gosterıyor..

İlker Yazıcıoğlu
02.10.2017, 13:50
Puan kaybı olmamalı,izahı olmaz...

ilelebeTS
02.10.2017, 13:54
Akhisar, Alanya'dan daha iyi ve daha organize bir takım. Bu maçı nasıl olsa alırız havasına girilmemeli. Ciddiyetle oynayıp kazanmalıyız.

Faruk BERBER
02.10.2017, 13:57
Akhisar, Alanya'dan daha iyi ve daha organize bir takım. Bu maçı nasıl olsa alırız havasına girilmemeli. Ciddiyetle oynayıp kazanmalıyız.

Özellikle defans bölgesi oldukça sıkıntılı, hücum hattı Alanyaspor kadar tehlikeli kesinlikle değil.

Takım halinde daha komple bir takım ama net olarak kötü bir oyuncu grubu var. Bunu uzun vadede göreceğiz.

Özkan Şentürk
02.10.2017, 14:01
Orta sahadaki Serginho iyi oyuncu. Defans ikilisi Caner ve Yumlu. Baskıya dayanamazlar.

Gol buluruz ama kaç tane yeriz bilemiyorum.

halilaziz61
02.10.2017, 14:13
Bu sene 2. Olup şampiyonlar ligine gitmek lazım
Aksi takdirde ne hoca kalır ne yönetim
Üzücü de olsan gerçek budur
O yüzden yenmemiz şart

Mert Oğuzlu61
02.10.2017, 14:34
7.haftadan 4. lük :D Yapmayın hocam sizden çok daha mantıklı yorumlar okuyordum..Rakiplerinin hiçbirine yenılmemış bır takım ve rakıplerı daha bızım kadar zorlu deplasmanlara çıkmamış..Goztepe ve Alanya ış kazası..Takım ılk ıkının en buyuk adayı..Oynanan top bunu gosterıyor..

Kalan 9 maçta 9 da 9 yaparsak 27 puan ediyor, ilk devreyi 36 puan ile kapatıyoruz. Hadi 9 maçta 2 yenilgi diyelim, ilk devre 30 puan...

İlk 2 için en büyük adayız diyebilmek için kalan 9 maçta ''en kötü ihtimalle'' 7 galibiyet çıkarmamız lazım. Erkenden krediyi tükettik ama oraya 2 yenilgi hakkı da koyarsak, bu takım 9 maçta 7 galibiyet alabilir mi ?

Not: Şu an önümüzde bizden fazla puana sahip tam 8 takım var... Biz hep kazanacağız, onlar hep kaybedecek. Böyle de bir durum var.

Fatih Çelik
02.10.2017, 14:43
Tosunum Ersun'un başını yiyebilir dikkatli olmak lazım. Çok özledik tosunum iyi huylu bir kanserdin :)

tonya55
02.10.2017, 14:46
rahat galip geliriz 5 6 fark bekliyorum.

merdeme
02.10.2017, 14:49
Ersun Hocada ve oyuncularda çıkışa geçmemiz gerektiği kanaati oluşmuş. Ersun Hoca ile birlikte Olcay da benzer açıklama yaptı. Önümüzdeki haftalarda seri galibiyet amaçlıyorlar. Bu maç takımla taraftarın barışma maçı olmalı.

nakzo
02.10.2017, 14:52
Kalan 9 maçta 9 da 9 yaparsak 27 puan ediyor, ilk devreyi 36 puan ile kapatıyoruz. Hadi 9 maçta 2 yenilgi diyelim, ilk devre 30 puan...

İlk 2 için en büyük adayız diyebilmek için kalan 9 maçta ''en kötü ihtimalle'' 7 galibiyet çıkarmamız lazım. Erkenden krediyi tükettik ama oraya 2 yenilgi hakkı da koyarsak, bu takım 9 maçta 7 galibiyet alabilir mi ?

Not: Şu an önümüzde bizden fazla puana sahip tam 8 takım var... Biz hep kazanacağız, onlar hep kaybedecek. Böyle de bir durum var.

10 maç var.30 pauan yapar en az 25 almamız lazım ki 3.lük sansımız olsun.

ANAOKULU TERK
02.10.2017, 14:57
- lens , maç boyunca hubocan'ın içinden geçe geçe bi hal oldu . lens resmen kedinin fare ile oynaması gibi hubocan'la oynadı . resmen rencide etti .marsilyalı taraftarlar bu kez gerçekten haklılar galiba . evet , bir maçta notunu verdim .düz pardon dümdüz bir insan evladı . benim gözümde akbaş bu adamdan , daha değerli.

- önazi sefilleri oynadı . mezarlık bulmuş fani gibi okay'la durica'nın arasına gömüldü de gömüldü .talisca'yla birebir kalan adamdı . şaka gibi . tabi ki , talisca kendisini top diye oynadı , sonra da sıkıldı , kendi kendine oyna dedi . o da kendi kendine oynadı .

- sosa piyasada yoktu . frikikleri ne demeye o kullanıyor ? ayağı çok mu iyi ? ayağı iyiyse niye geldi geleli bütün frikikleri dağlara taşlara vuruyor ? sağ kenardan kullanılacak frikiği apo'nun kullanması gerekirken ,padişahın sol t....ğı mı da devamlı bu arkadaş kullanıyor ? ayrıca geçen 720 gün sosa'dan çok şey alıp götürmüş . dikkatle izliyorum , geldi geleli yatışta . kendisi aparkat vuracak boksör ama , elinde eldiveni yok .bu ne perhiz , bu ne lahana turşusu !

- okay-durica ikilisi , daha çok çekilecek günahımız olduğunu gösterir . denedik tutmadı .ne demeye zorlanıyor hala ? okay'dan stoper olursa , benden de f-16 pilotu olur . tamam prensiniz anladık ama , bi futbolcu da bu kadar kayırılmaz ki kardeşim ! hayır , ne gördünüz de ısrar edip duruyorsunuz ? bildiğin ağır vasıta , bildiğin ( gelişimini tamamlamış ) vasat bir adam . ozan'ın trabzon şubesi resmen . zaten ağırdı , hala da ağır , jübile yaparken de ağır olacak .

- hugo devamlı ersun'a kapak yapıyor . son golü de bildiğin rögar kapağı oldu . ama anlayan kim ? hügo sağlam durmasa , harcayacaktı resmen ersun . şimdi başka takımda bu golleri atacaktı . biz de iç geçirip duracaktık . hatta bizde atmıyor , bizde oynamıyor şerefsiz diyecektik . ama kazın ayağı öyle değil işte .Allah çarptı mı , pis çarpıyor . hügo'yu yok etmek isteyenler , kendi yanlışınızda debelendiğinizin farkında değilsiniz .yazık , acınacak haldesiniz .

ve mustafa yumlu .....
sığır geldin , sığır gideceksin .
o formayı ayağınla ezdin de ne oldu ?
yakında özür dileyip , tükürdüğünü yalayacaksın .

formayı alıp kramponla ezeceğine ,
malum sezonda hakemi, federasyonu , aykut'u , uçanı kaçanı ezseydiniz daha makbule geçerdi .
keşke colman salağına söyleseydin de ,
bütün kullandığı penaltıları devamlı kalecilerin sağına atarken , mert kaledeyken diğer tarafa atsaydı .
gerçi kime , ne anlatıyorum ?

kendi elinle altın tepside şampiyonluğu ver , sonra da basiretsizliğini bir formadan çıkart .

çapınız bu kadarmış demek ki .

artvints
02.10.2017, 15:05
30 puandan en fazla 21 puani aliriz diyorum. Gs'nin çok puan kaybetmesi lazim ancak öyle normalleşir puan durumu. Lider 37 puani geçmesin yeter bize. 30' da 30 falan boş hayaller ilk maçta yikilir.

nakzo
02.10.2017, 15:42
Defans defans defans artık orjinalndefans adamı oynatıp devre arasına kadar bozmamalıyız stoperi sol bek niye oynatıyorsun ersun..Ugur adam alıncaya kadar oynar bu takımda durcica ugur veya akbaş durica mas pereria önlerinde onazi kucka veya sagda apo solda castilllo önlerinde sosa degismeli yusuf burak veya roda burak başka türlü olmaz bu is ideal kadronu oynat fantazi deneme sezonu bu sacma arayışlarinla bitirdin.

nakzo
02.10.2017, 15:44
30 puandan en fazla 21 puani aliriz diyorum. Gs'nin çok puan kaybetmesi lazim ancak öyle normalleşir puan durumu. Lider 37 puani geçmesin yeter bize. 30' da 30 falan boş hayaller ilk maçta yikilir.

Hemserim bu defasla zaten sampiyon olamazsın hedefin 3.lük olmalı 34-35 puan bu hedefi yakalar.Gs 44 puan yapar gibi duruyor.

cewat
02.10.2017, 15:45
Takım bu maç öncesi Katar'a gidip bir hazırlık maçı oynayacakmış. Bu haber doğrumu acaba, bilgisi olan var mı?

selcuk
02.10.2017, 15:53
Takım bu maç öncesi Katar'a gidip bir hazırlık maçı oynayacakmış. Bu haber doğrumu acaba, bilgisi olan var mı?

uzundurukan gecen böyle bisey demisdi

rakip al sadd di sanirim

umitçebi
02.10.2017, 15:58

Önümüzdeki 8 takımdan rakıbımız olan uzun vadede başakşehır fb gs ve bjk..

Gs zaten ılk 7 haftada ılk 9 dan sadece 1 ı ıle oynamış..Muthış bir fıkstur..Ama son 10 maçında usttekı 8 takımlada oynayacak kı bunlardan bırı de bızımle deplasmanda..
Fb şu form durumu ıle rakıbımız çok olamaz..
Başakşehır de tokezler bır duurmda
Bjk tehlıkelı..Ama onlarda zor olarak bır tek fb deplasmanı yaptı..Hele bır başakşehır le gs ıle oynasınlar..

Yanı demem o ki..Hatırlayın geçen sene 16 puanla bıtırdgıımızde ne dendı? Kume duşecez..Sonra daha 6 hafta geçtı ve ulan keşke bır 9 puanımız daha olsaydı dedık değil mi? O yuzden 7.haftadayız daha neler olur neler..Bu takım 9 da 7 yapar sadece yedıgı golu azaltması lazım kı..Gs maçına kadar 2 de 2 yaparsak akhısar ve Malatya gs maçında farkı 4 e kadar ındırırz dıye tahmın edıyorum.Sonrasına bakıcaz bakalım

cewat
02.10.2017, 15:59
uzundurukan gecen böyle bisey demisdi

rakip al sadd di sanirim

İnşAllah gerçektir Selçuk ya. Çok sinir oluyorum saçma sapan mağlup olduğumuz maçlardan sonra bile izin yapılmasından veya her milli arada hazırlık maçı vs. yerine izin yapılmasından. Artık içten içe Ersun hoca kendi izin yağmak istediği için böyle uygulamalar yapıyor diye düşünmeye başlıyorum gerçekten. Biz diğer rakiplerden daha çok ihtiyaç duyuyoruz bence böyle şeylere.

umitçebi
02.10.2017, 16:00
devreye 1.maksımum 37 puanla gırecektır..Bız de minimum 30 la gırersek sonrakı 17 maçta kan çıkar bu lıgden kan..

Fatih Özkan
02.10.2017, 16:10

Haber doğru. Katardan davet geldi.

cewat
02.10.2017, 16:17
Haber doğru. Katardan davet geldi.

Peki kabul ettik mi acaba Fatih?

selcuk
02.10.2017, 16:46
Peki kabul ettik mi acaba Fatih?

katar denildimi akan sular durur, ersun hocaya bile secim hakki birakmamisdirlar

ALDENİRO
02.10.2017, 16:48
gs maçına kadar 2 maçı da alırsak 15 puan oluruz. gs bizden önce şikecilerle yapacak bir iki oyuncu bizim maçta olmazsa maçı alırız diye düşünüyorum. her maç bjk maçındaki gibi oynarsak bundan sonrada artık kaybetmek yok. geriye kalan toplam 10 maç 30 puan+9 puan 39 puan inşallah olacak diye düşünüyorum.

en kötü 36 puanla tamamlamalıyız.

UĞUR DURTAŞ
02.10.2017, 17:41
liderle puan farkı 7 diyorum!
bunu futbolcularında söylemesi ve inanması gerekiyor.
bizler gibi.
artık yeter,bu kadar puan kaybı
ilk yarı bitene kadar oynayacağımız
ts-akhisar-3
malayta-ts-3
ts-gs-3
kayseri-ts-1
ts-osmanlı-3
sivas-ts-3
ts-antalya-3
kasımpaşa-ts-3
ts-bursa-3
karabük-ts-3
*
belki abartı olacak ama ciddi güzel puanlar alacağımızı düşünüyorum.
inanıyorum.
dedimya buna yönetimin,teknik heyetin ve futbolcularında inanması gerekiyor.
kadromuz çok iyi,yeterki içten mücadele etsinler,bencillik yapmasınlar....
3-0 galipken kaybedilen alanya maçını her maçtan önce futbolculara hatırlatılması yararlı olur kanısındayım.
ilk yarı sonunda puan cetvelinde kimsenin tahmin edemeyeceği bir yerde bitireceğiz.

ANAOKULU TERK
02.10.2017, 18:05
akhisar'ı nasıl yeneceksin hemşerim , onu söyle bi hele !
futbolcuların bariz maç seçerken , dağlara taşlara vurarak pozisyonları peynir ekmek gibi harcarken , teknik direktörün arada bir abuk sabuk taktik denemeler yaparak takıma el freni olurken , sen defans yapıp araya hızlı adam sokabilecek akhisar 'ı neyle , nasıl yeneceksin ?

bir maçla ne bahar gelir , ne de her şey tozpembe olur . bu takımın uzaydan da görülen bir defans sorunu var .ve bunu çözmek için aylardır hiç bir adım atılmadı , atılmıyor .

gerçekçi olmakta fayda var . yenemezsen , yenilmeyeceksin . bu (küçümsenen ama bana göre çok tehlikeli ) akhisar olsa bile .

kaan61
02.10.2017, 18:24
Bizim için zor haftalar geçti mi , yoksa yeni mi başlıyor ? Maç seçen bir takım hüviyetindeyiz. Bir an önce seri yakalayıp , maç seçmeyen ve maç kazanan bir takım olmalıyız. İnşallah Akhisar ve Malatya maçlarını gol yemeden galip tamamlarsak iyi bir ivme kazanırız. Galatasaraya yediğimizden bir fazla atalım razıyım.

Mustafa'
02.10.2017, 19:21
Akhisar Belediyespor'un kazanacağı maç olacaktır.

Yahu sıkılmıyor musun be adam her hafta boş konuşmaktan?

Punisher-61
02.10.2017, 19:55
galatasarayin kazandigi puanlar kimseyi yaniltmasin daha hic bir büyük mac oynamadilar biz oynadik hatta hepsini deplasmanda oynadik..
biraz sabir ve destekle 5 hfta sonra liderle puan farki 2-3 puana iner

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

cem1990
02.10.2017, 20:10
4-5 gol atacağımız maç olacaktır.
GS lider devam etmesi çok önemsiz daha kimse ile oynamadilar. Ligin ilk yarısını üçüncü sırada tamamlayacaklardir. Bir maç takılmalari yeter

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk
02.10.2017, 21:35
Akhisar büyük takım gibi oynuyor. 4-5 falan gereksiz beklentiye girmeyin. Milli takım arasında boş durmayıp bu sefer bi hazırlık maçı ayarlarlar umarım.

Rakipte Serginho ve Sissoko fb maçında baya etkiliydi. Serginho iki son dokunuşu yapamadı diye çıkardılar. Ortada sindrella Soner oynuyor ama en iyi performansı almayı başarıyorlar. Chikalleshi de tehlikeli adam. Güzel maç olacak.

Edit: chikalleshi Osmanlı'ya gitmişti unutmuşum :)

alper*
03.10.2017, 09:08
Akhisar Belediyespor gol atan bir takım. Biz de gol yeme konusunda biraz sorunlar yaşıyoruz.

Demek ki Akhisar bizden gol yemezse ki yüksek ihtimal öyle olur; maçı Akhisar alır.

Benim düşüncem bu yönde.

Düşünmek yasak değil sonuçta :)

Faik Yılmaz
03.10.2017, 10:10
Trabzonspor'un maddi manevi her anlamda rahatlayabilmesi için acilen seri galibiyetlere ihtiyacı var.....

Mehmet BAŞ
03.10.2017, 10:56
- lens , maç boyunca hubocan'ın içinden geçe geçe bi hal oldu . lens resmen kedinin fare ile oynaması gibi hubocan'la oynadı . resmen rencide etti .marsilyalı taraftarlar bu kez gerçekten haklılar galiba . evet , bir maçta notunu verdim .düz pardon dümdüz bir insan evladı . benim gözümde akbaş bu adamdan , daha değerli.
- önazi sefilleri oynadı . mezarlık bulmuş fani gibi okay'la durica'nın arasına gömüldü de gömüldü .talisca'yla birebir kalan adamdı . şaka gibi . tabi ki , talisca kendisini top diye oynadı , sonra da sıkıldı , kendi kendine oyna dedi . o da kendi kendine oynadı .
- sosa piyasada yoktu . frikikleri ne demeye o kullanıyor ? ayağı çok mu iyi ? ayağı iyiyse niye geldi geleli bütün frikikleri dağlara taşlara vuruyor ? sağ kenardan kullanılacak frikiği apo'nun kullanması gerekirken ,padişahın sol t....ğı mı da devamlı bu arkadaş kullanıyor ? ayrıca geçen 720 gün sosa'dan çok şey alıp götürmüş . dikkatle izliyorum , geldi geleli yatışta . kendisi aparkat vuracak boksör ama , elinde eldiveni yok .bu ne perhiz , bu ne lahana turşusu !
- okay-durica ikilisi , daha çok çekilecek günahımız olduğunu gösterir . denedik tutmadı .ne demeye zorlanıyor hala ? okay'dan stoper olursa , benden de f-16 pilotu olur . tamam prensiniz anladık ama , bi futbolcu da bu kadar kayırılmaz ki kardeşim ! hayır , ne gördünüz de ısrar edip duruyorsunuz ? bildiğin ağır vasıta , bildiğin ( gelişimini tamamlamış ) vasat bir adam . ozan'ın trabzon şubesi resmen . zaten ağırdı , hala da ağır , jübile yaparken de ağır olacak .

ve mustafa yumlu .....
sığır geldin , sığır gideceksin . o formayı ayağınla ezdin de ne oldu ? yakında özür dileyip , tükürdüğünü yalayacaksın .
formayı alıp kramponla ezeceğine, malum sezonda hakemi, federasyonu , aykut'u , uçanı kaçanı ezseydiniz daha makbule geçerdi .
keşke colman salağına söyleseydin de,bütün kullandığı penaltıları devamlı kalecilerin sağına atarken , mert kaledeyken diğer tarafa atsaydı. gerçi kime , ne anlatıyorum ? kendi elinle altın tepside şampiyonluğu ver , sonra da basiretsizliğini bir formadan çıkart .
çapınız bu kadarmış demek ki .

Af edersin ama sen ne diyorsun ya!?
Yok Lens içinden geçmiş, yok Talisca top diye oynamış! Harbiden senin problemin nedir? Derdin nedir?
Futboldan anlamıyor oluşunu önemsemiyorum ama burada abidik gubidik şeyler yazma haddini nasıl gösterebiliyorsun?
Böyle tuhaf ve saygısız bir yazı dilini Trabzonspor taraftarına yakıştıramıyorum.

Ayrıca Beşiktaş maçında Hubocan gayet iyi performans gösterdi. Maçta Lens'e 2 kez geçildi. Ki bu gayet normal!
Onazi rezil oynadı diyorsun. Onazi'nin başka bir maçını izlemiş olmalısın ki bu yorumu yapıyorsun :o
Sosa Beşiktaş maçında elbette sahanın en kötüsüydü. Fakat geldiği günden beri yatışta diyorsan art niyetlisin!
Ayrıca Okay'dan stoper de olur başka şeyler de olur. Ama bu üslupla senden ne köy olur ne de kasaba...

Son olarak Akhisarspor'un futbolcusu Mustafa Yumlu'dan sana ne? Formayı ne yapmışsa yapmış bize ne?
Eski Trabzonsporlu diye gelip burada verip veriştirme hakkın yok. Bize ne Mustafa Yumlu'dan?
Kaldı ki o formayı ayağı ile ezmedi. Alıp yere attı. Ayrıca özür diler veyahut dilemez. Bize ne yahu?
İşin trajikomik tarafı Mustafa'nın yere attığı forma üzerinden 2010-2011 yılına gönderme yapman da ayrı bir tuhaflık!

Hayırdır o senenin şampiyonu olarak sen Fb'yi mi görüyorsun? Söyle de bilelim.
Sen unuttun herhalde o sene biz Aykut'u da, Fenerbahçe'yi de şike şike ezdik ve şampiyon olduk!
Öyle senin dediğin gibi kimseye altın tepside şampiyonluk falan vermedik.
Sen önce git kafanı temizle sonra Ts-Bjk maçını konuş! Belli ki 2011'den bu yana gelen bir kirlilik var.

Koray
03.10.2017, 12:25
Akhisar'ın orta sahası ortalama Anadolu takımlarının arasında en iyisi.

Bjk maçındaki ciddiyetle çıkarsak rahat kazanırız aksi takdirde Alanya vari bir tokat yememiz çok olası.

Akhisar, Malatya.

Önce bunları yenip sonra da gs'yi yenersek lig bizim için tekrar başlar.

Sezonun ilk yarısını 30+ puanda bitirmek zorundayız.

OzcanHan61
03.10.2017, 12:35
Zor mac. Merkezden cok pozisyon veriyoruz caresi nedir bilmiyorum.

Mustafa Çakar
03.10.2017, 13:01
5 te 5 yapıp GS-BJK ve GS-Başakşehir maçlarını bacak bacağa izlemek istiyorum

Yiğit Gayretli
03.10.2017, 13:15
Ligin başından bu yana 2 golden az attığımız bir maç olmadı ki fb, başakşehir ve bjk gibi takımlarla oynadık...

Bu açıdan Akhisar'a karşı kilit konu SAVUNMA! Topun bizde olması şart. Topun oyunda kalma süresinin 3/4'ünde topa sahip olur ve disiplinden kopmazsak bu maçı rahat alırız.

ilelebeTS
03.10.2017, 13:35
Stoperde Hubocan'ı denemek lazım. Adam 60-70 mt. koşuda Lens'le kapışıyor. Göbekteki yavaşlık sorununu giderecektir.

ANAOKULU TERK
03.10.2017, 14:19
- hubocan beşiktaş maçında iyiymiş güya . otoban nedir , hız nasıl yapılır , nasıl rakip ekarte edilir , nasıl rakibe toz yutturulur , hubocan sayesinde görmüş olduk çok şükür . yemeyelim birbirimizi . lens'i tutamadı, çünkü depar özelliği yok . on maç olsa , sonuç yine aynı olurdu .

- önazi de bu maçta iyiymiş , öyle diyorlar . yahu herif , talisca'nın karşısında ezildi . adam şiir gibi gol atarken ( evet . şiir gibi . bu lafı da terse çekersiniz şimdi ) bu arkadaş nerdeydi , niye o alanı kapatamadı , iki stoperin arasına dakikalarca neden gömüldü , 6 numara mıydı , 8 numara mıydı ? 6 numaraysa ne yaptı , 8 numaraysa ne yaptı ? ben söyleyeyim , öyle gezdi . ne alanını kapatabildi , ne hücuma destek verebildi . beşiktaş'ın baskısını uzun süre kıramadıysak , sorumlularından biri de aha bu önazi'dir.

- sosa hala piknikte . hala bir şeyler yapmasını bekliyoruz . ama kendisinden ( apo'nun attığı gibi ) ne bir gol pası , ne bir ölümcül pas göremedik . zaten hocası gol bölgesine uzak oynatıyor . bari frikikleri düzgün kullan . ama o da yok . dağlara taşlara vurup vurup duruyor . kaç tane frikik attın hemşerim . biri dahi kaleyi tutmaz mı yahu ? ha , seyirciden ve tepkisinden tırstıysan söyle , bilelim . insanız , halden anlarız çok şükür .

- okay'dan bir şeyler olur , deniyor . olmaz birader . bir şey olmaz . hele stoper hiç olmaz . o yetenek yok , o hız yok . belini döndüremiyor daha . stoper geleceğimiz okay mı yani şimdi ? durica'nın hanımı da mı yanlış görüyor ? ben şunu bilir şunu söylerim . büyük hedefler peşinde koşacaksak , anasından stoper oynamak için doğmuş adam lazım bize . devşirme futbolcularla nereye kadar gidebilirsin ki ?

sonuç olarak görüyoruz birader ! her futbolcuyu santim santim izliyor , sahada ne oluyor , ne bitiyor görüyoruz artık . kimin kaçak oynadığını, kimin gölgesine çalım attığını , kimin canına dişine taktığını bir bir görüyoruz . sıkıntı yok yani .

- bu arada benim trabzonsporluluğumu tartışmaya açmaya çalışanları , önce aynaya bakmalarını tavsiye ediyorum .

ben ne diyorum , siz ne anlıyorsunuz !

Dip.Ing.Mag.
03.10.2017, 14:22
isin denklemi aslinda cok basit. ligin en cok gol atan 2. takimiyiz. ayni zamanda ligin en cok gol yiyen 2. takimiyiz. defans zaafini giderirsek zirveye oynariz.

TS61_NL
03.10.2017, 15:27
Bu maci alacagimizi dusunuyor, devreye girildigindede en fazla liderin 5 puan gerisinde olacagimizi tahmin ediyorum. Bu gerceklesirse ligin 2.yarisi herseye gebe demektir ve gereksizce kaybettigimiz puanlari bir hayli arayacagiz anlamina gelecektir. Bu arada ana sayfadaki puan tablosuna baktim ve hata yapildigini fark ettim: biz Genclerbirligini 2-1 degil 3-1 ile gecmistik akabinde gol averajimiz 15-15 degil 16-15dir ve 10.sirada degil 9.sirada olmamiz gerekmektedir. Ilgilenen arkadaslara duyurulur.

Mustafa ÖZDEMİR
03.10.2017, 15:35
Milli maç arasından sonra rahat kazanırız bu maçı.şanssızlıkta bir yere kadar

UĞUR DURTAŞ
03.10.2017, 15:48
Aynı sayfada içimden geldiği,inandığım için yazdım.
takım inansın yeter ki.
zor maçımız kalmadı,gs nin zor maçları var,haa yener!! orası ayrı...
ama dirençli takımlar karşısında geriye çekildiğini gördük(bursa,karabük maçları son dak.kazandı)
gs nin sırasıyla zor maçları;konya,fb,bizle,başakşehir,bjk...
kalpten inanıyorum,alanya maçında 3-0 dan sonraki kişiliksiz oyunumuzu oynarsak zor tabi.
ama alanya maçını düşünerek çıkılırsa maçlara ilk yarı sonunda lider bile bitirebiliriz

gurur6134
03.10.2017, 16:47
Trabzonspora rahat mac yok 3 0 dan sonra bile.. onun icin hicbir mac icin kolay kesin kazaniriz diyemiyorum 2 senedir..

batuhanTs
03.10.2017, 16:55
Trabzonspora rahat mac yok 3 0 dan sonra bile.. onun icin hicbir mac icin kolay kesin kazaniriz diyemiyorum 2 senedir..

Su muhabbet baydi artik yeter

Onur Erçetin
03.10.2017, 17:05
akhisar'ı nasıl yeneceksin hemşerim , onu söyle bi hele !
futbolcuların bariz maç seçerken , dağlara taşlara vurarak pozisyonları peynir ekmek gibi harcarken , teknik direktörün arada bir abuk sabuk taktik denemeler yaparak takıma el freni olurken , sen defans yapıp araya hızlı adam sokabilecek akhisar 'ı neyle , nasıl yeneceksin ?

bir maçla ne bahar gelir , ne de her şey tozpembe olur . bu takımın uzaydan da görülen bir defans sorunu var .ve bunu çözmek için aylardır hiç bir adım atılmadı , atılmıyor .

gerçekçi olmakta fayda var . yenemezsen , yenilmeyeceksin . bu (küçümsenen ama bana göre çok tehlikeli ) akhisar olsa bile .
Ersun Hocanın maça Kucka-Onazi ikilisi ile başlama ihtimali bana göre yüksek.Haftalardır çok gol atıyoruz ama basit goller yiyoruz.Hoca oyuna kontrollü başlayıp ikinci yarı duruma göre Castillo vb. müdahaleler yapacaktır diye düşünüyorum.

TsAkifTs
03.10.2017, 17:06
2 maç üst üste kazanırsak ilk devre puan kaybı yaşamayız önümüzdeki 2 maç bu bakımdan çok önemli sonrasında zaten cincon gelecek boyunun ölçüsünü eli verip göndeririz ilk etapta şu 2 maçı kazanalım gerisi çorap söküğü gibi gelecek
Bu arada Abdüşü izlemek inanılmaz derecede keyif veriyor bana akhisar maçındada gol atacağına adım gibi eminim...

TsAkifTs
03.10.2017, 17:11
Şanssızlık hakkımız kalmadı artık bundan sonrası vur kır parçala bu maçı kazan olmalı..

Çağdaş DENİZ
03.10.2017, 17:52
Teleseti yeneriz

emrahtuna
03.10.2017, 18:16
puan kaybı olarak kaybedeceğimiz puanları ilk 7 haftada kaybettik bence..ilk devre artık puan kaybına tahammülümüz yok..kalan 10 maçta 8 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet beni ancak teskin eder..

Gürkan Asma
03.10.2017, 18:20
Biletler erkenden çıkmalı.

CEMEFKER
03.10.2017, 21:35
Renkdaşlar,

Burada 10 senedir t.d., yönetim en çok eleştirenlerin başındayım, yeri geldi mi eleştirdiğimi taktir de etmişimdir, çünkü derdim Trabzonspor özelinde bi nebze mutluluk,dünyadan zevk almak....

Ama destekli lütfen...az destekli olsun eleştirilerimizin, bir sınır olsun ki boş olmayalım,boşlukta kalmayalım...

Eleştirelim derken karakterimizden vermeyelim farkında olmadan.Önyargı ve tükürdüğünü yalamamak uğruna girilen garip şekiller gerçekten traji- komik oluyo...

Sevin kendinizi renkdaşlar,sevin...

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cafer Bulur
03.10.2017, 21:56
Teleseti yeneriz

Favorinin akhisar oldugunu düsünüyorum ama bizde yabana atilacak bir takim degiliz.

Disiplinli ve coskulu oynarsak kazaniriz aksi durumda hayal kirikligi kapida.

gurur6134
03.10.2017, 21:56
Su muhabbet baydi artik yeter

Senin de ersun guzellemelerin baydi.. diyorsun ya seni elestirenlere engellersin gider diye sende aynisini yaparsin olur biter sana sorcak degilim ne yazip yazmayacagimi neyin yetip yetmedigini..

bordo08
03.10.2017, 22:12
Trabzonspor'un hakiki öz evlatları Olcay Çakır'ın torpilli yeteneksiz öz evlatlarına karşı kazanacağız .d

batuhanTs
03.10.2017, 22:30
Senin de ersun guzellemelerin baydi.. diyorsun ya seni elestirenlere engellersin gider diye sende aynisini yaparsin olur biter sana sorcak degilim ne yazip yazmayacagimi neyin yetip yetmedigini..

Benim kimseye takintim yok kendinle karistirma

Süper Golcü
04.10.2017, 02:43
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1631833_Trabzonspor.jpg

Oğuzhan
04.10.2017, 03:41
iç sahada baskılı oyunla bu maçı kazanırız, ayrıca bir musibet, bin nasihatten iyidir. alanyaspor'a karşı yaşanan şeyin bir daha tekrarlanmayacağını düşünüyorum sezon boyunca. takım 3-0 bile öne geçse o maç akıllarına gelecek ve yine aynı oyunu oynamaya, mücadeleden kopmamaya çalışacaklar.

ANAOKULU TERK
04.10.2017, 08:00
sabah sabah bi doz depresyon bünyeye iyi gelir .

- madem okay'ı stoperde oynatacaktınız , ne demeye aylarca stoper aradınız ? ne demeye taraftara aylarca canlı canlı kan kusturdunuz ?

- madem elinde apo gibi bir yetenek vardı , ne demeye göz göz maçına kadar kullanmadınız ? ne demeye "daha gelişimini tamamlamadı " diyerek aylarca hatta yıllarca taraftarı kabız ettiniz ?

- madem ihtiyacın yok , bongonda'yı niye aldın ? oynatmayacağın futbolcuya , kulübede çürümesi için mi para veriyorsun ?

- taraftar olarak ( soldan sıfıra inip , orta kesecek ) adam gibi bir sol beki ne zaman göreceğiz ? aynı şekilde yediği pres sonrası sapıtmayıp , başı kesilmiş tavuk gibi ordan oraya savrulmayan bir sağ bek , görebilecek miyiz ?

- bero neden alındı , ne işe yarıyor , şimdi nerede , şu anda ne iş yapıyor ? damdoy'a hiç girmiyorum bile . girersem daha da üzülürsünüz .

- kadroda olmasına rağmen , aylardır forma yüzü görmeyen gençler , hatta tecrübeliler ne olacak ? gençler oturdukları yerden , sahaya baka baka mı gelişimlerini tamamlayacaklar ? tecrübeliler otura otura mı takıma katkı sağlayacaklar ?

- lafla peynir gemisinin yürümeyeceğini bilmiyor musunuz ? liderden 10 puan geride olmayı nasıl izah edeceksin ? hadi oyunu geçtim , kayseri , göztepe ve bilimum diğer kulüpler nasıl oluyor da sıralamada bizim üzerimizde yer alıyorlar ? onlar 2 ayda nasıl bu hale gelebiliyor da , sen 2 senedir olduğun yerde patinaj yapıp duruyorsun ?

- en çabuk top kaybetmede ilk 2'yi , en çok gol yemede ilk 3'ü , kaleyi bulmayan şutta ilk 4'ü , öne geçtiğin maçları bir türlü tutamamayışını , nasıl izah edeceksin ?

bi anlat bakalım da , aydınlanalım .

ucurum
04.10.2017, 08:22
Bence lig bizim için çoktan bitti

Doğukan Uçan
04.10.2017, 09:48
lig bitmedi ersun yanalın son şansı önündeki 3 maçta 9 puan başkanda bunu bekliyordur muhtemelen.

cebcare
04.10.2017, 15:21
Biletler erkenden çıkmalı.

Aynen katılıyorum.

Fatih Cengiz
04.10.2017, 16:04
Arkadaşlar yorumları okudukça içim bir garip oluyor.
Yahu biz değil miydik iyi oynasınlar dik oynasınlar da şanssızlıktan ya da hakemle yenilelim diyenler...?!

Heyecanlı futbol izleyelim istemiyor muyduk?

Bu yıl ki 3-2 kaybettiğimiz göztepe maçında sadece ruhsuz sayılabilecek bir takım vardı ki 2 gol attık yine de.. Onun haricinde her hafta daha iyi oynayan, FUTBOL OYNAYAN, hücum edip, çalım atıp, ara pası yapıp, paslaşıp, saçma sapan top kaybetmeyen, ikili mücadeleleri kazanan bir takım yok mu sahada?
Ben mi yanlış maçları izliyorum?
En son ne zaman bu şekilde oynayan bir takımımız oldu bizim?

Hem çok gençler hem de yaşlı grubunda tecrübeli oyuncularımız var. İstediğimiz ve doğru olan da bu değil mi?
Hepsi genç ya da hepsi veteran olduğunda başımıza ne geldiğini hatırlıyor muyuz???

Okay forvet arkası başladı futbola ve geriye doğru geliyor.
Ön libero da kendisini geçen yıl ikinci yarı da bulmuştu ve ligin en şok ikili mücadele ve top kazanan futbolcusu olmadı mı? Neden sabır edip gelişimini izleyerek keyif almak yerine eleştirip bu olmaz deyip kestirip atıyorsunuz?

Abdülkadir, Yazıcı, Castillo, Okay, Bero, Bongonda, Vs gibi yaşları 18-24 arası potansiyeli oyuncularımız var. Sahada yaptıkları en ufak şey bile sizleri de mutlu etmiyor mu?

Ya da sizler halen daha şampiyon yapılmayacağımızı anlamadınız mı!?

Biz sadece oynanan oyundan keyif almak zorunda olan, ve tek beklentisi olması gereken bir topluluğuz, yanılıyor muyum?

Yeni kurulan diğer küçük takımlar nasıl mı çok puan alıp iyi top oynuyor? Onlar Trabzonspor değiller, savunma yapıp iki topla kontra oynayarak da puanlar alabilirsiniz. Ama Trabzonspor böyle oynayamaz. En azından Anadolu kulüplerine karşı oynamaz oynayamaz. O nedenle de bizim oynamak zorunda olduğumuz oyun çok daha zor bir süreç gerektirir.

Ben şahsen oynanan oyundan memnunum. Eleştiririm de, art niyet aradığım dönemler de olmuştur. Ama o kadar sabır edip bu hale gelmesine kadar çektiğim ızdıraplardan sonra sil baştan yapılmasına gönlüm asla razı gelmeyecektir.

Umarım istikrarlı şekilde güzel oyun devam eder. O şans da elbet döner. Skorlar da gelince skor taraftarlığı yapan kesimler de mutlu olacaktır. Ama gelmese de benim için doğru oyun güzel oyun gayet yeterli şeyler, bu kirli düzende.

Sağlıcakla kalın.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Cihan Kocaman
04.10.2017, 22:41
Geçen sezon 16 maçta 18 puan aldığımız dönemden sonra bile herkes gelen galibiyetlerle birlikte şampiyonluk hesapları yapmaya başlamıştı. Üstelik liderle farkı 10'a indirmiştik. Şimdi önümüzde ilk yedi haftaya nispeten rahat bir fikstür var ve sezon başından beri çok iyi oynayan kadromuz var. Seri galibiyetlerle kısa sürede zirveye tırmanabileceğimiz ortamda sürekli "havlu attık, favori Akhisar " gibi yorumlar yapmak çok saçma değil mi?

serdaracıl
04.10.2017, 23:51
Lig bizim için yeni başladı. Mücadeleye devam

Full HD
05.10.2017, 01:06
Akhisar güclü bir takim! Dikkatli olmamiz, yoksa gene hüsrana ugrariz!

Soner Albayrak
05.10.2017, 03:02
Esasında benim zoruma giden yarıştan erken kopmak değil.

Hasbelkader iyi kadro ile başladığımız sezonlarda bir süre sonra 'lige renk katan takım' pozisyonuna evrilmemiz benim zoruma giden.

Ülke futbolu da zaten bizden bunu yapmamızı istiyor. Trabzonspor en fazla lige renk katsın ve fazlasına kalkışmasın.

Halbuki Trabzonspor her zaman bundan çok daha fazlasıdır.

ÖmürKaradeniz61
05.10.2017, 08:30
Alanya maçının hocayla,taktikle felan açıklaması yok dünyada 1 kere başına gelir o kadar.Trabzonspor ikinci devre estebanı çıkarıp beni kaleye koysa yinede 3-0 dan 3-4 yenilmezdi ama olacak vardı oldu uzatmanın anlamı yok.Takımımız bu sene umut verici performans ortaya koyuyor genel olarak ben önümüzdeki 3 maçın tümünü kazanıp zirve yarışında bende varım diyeceğimizi düşünüyorum.

Fatih Özkan
05.10.2017, 08:35
Boş boş konuşmayın. Karamsarlığınızı kendinize saklayın felaket tellalları!
Allah'ın izniyle güzel bir galibiyet olacak.

CEMEFKER
05.10.2017, 08:54
Şunu her izan sahibi ( adil,ölçülü,vicdani hareket eden) söyler ki bu takım son yılların en çok futbol oynamak isteyen ekibi...diğer doğru bi ifade ile maç seçmeden oynamak isteyen iyiniyetli, gayretli bir ekip.

Bunu süreklilik haline getirmek yönetimin başarısı...

Biraz yakın tarihe (son 3-4 yıl) bakın bu dönem ilerde bu konuda. Bu da istikrarın yakalanması için iyi bir veri.

Zor iş ekip olmak!

Bu haftaki rakibe bakın kimler var orda...sıralamada neredeler anlarsınız...

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
05.10.2017, 10:15
bu maçı banko alıcaz kaçarı yok, iddaa'da 1'e basın kaçırmayın.

Uğur_Dmrtrk
05.10.2017, 10:21
Banko alır mıyız bilemiyorum ama.desteğimiz ve gönlümüz takımımızdan yana..Alanya maçı büyük bir şok oldu..Olumlu işleri arttığını ve sonuç aldığımızı görmek istiyorum artık...Hocayı ve yönetimi çok eleştirdik..Oyuncularda bitiyor iş..Başarılar Trabzonspor..

Şanlı SanMarino
05.10.2017, 10:57
6 yıldır bu kadroyu bekliyorduk. Oynayarak gelişecek ve çok daha iyi olacak. Seri galibiyetlere ihtiyacımız var. Takım özgüven kazanmalı.

Yiğit Gayretli
05.10.2017, 11:02
Her şeyi geçtim; adı "Teleset" olan bir takıma puan kaybetmeye tahammül edemem!

barisb
05.10.2017, 11:03
Öz evlat var, öz evlat var. Bu farkı bu maç göreceğiz :)

UĞUR DURTAŞ
05.10.2017, 11:04
akhisar ve malatya maçlarının kazanılması demek.
gs maçında rekor seyirci anlamına gelir.
bizler bunun farkındaysak,bizler inandıysak, yönetimin,teknik heyetin ve futbolculrında farkında olması şart.

ÖmürKaradeniz61
05.10.2017, 11:20
Yumlunun uykuları kaçıyordur şimdi ah ulan şunlara atsam bir golde karışsa ortalık diye.

OzcanHan61
05.10.2017, 11:36
14589

fener'i yendikleri 11 :)

Faruk BERBER
05.10.2017, 11:36
Kadro kalitesi olarak arada uçurum var.

Vurup geçmeliyiz.

Onur Erçetin
05.10.2017, 11:40
Akhisar takımı kontraya çok iyi çıkıyor.Ersun hoca Okayın yanında Duricayı oynatmak gibi bir yanlış yaparsa bizim için yeni bir felaket olabilir.

Faruk BERBER
05.10.2017, 11:41
Akhisar takımı kontraya çok iyi çıkıyor.Ersun hoca Okayın yanında Duricayı oynatmak gibi bir yanlış yaparsa bizim için yeni bir felaket olabilir.

Durica'nın yanında Okay'ı oynatma yanlışı olmasın o :)

OzcanHan61
05.10.2017, 11:43

Ya Onur'un önünde Durica ve Okay'i oynatmak yanlissa? :)

Enaldo61
05.10.2017, 11:44
Bence ilk 11 böyle olmalı.

Yazıcı ve Abdüş 2. yarı girer.

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1632101_Trabzonspor.jpg

OzcanHan61
05.10.2017, 11:47
Bir mac analizi yapim diyorum, bakiyorum rakibin siralamadiki yerine sasiriyorum, kadrolarina bakiyorum bunlarida yenemezsek stadi kapatalim gidelim diyorum. Hayirlisi bakalim.

Şanlı SanMarino
05.10.2017, 11:49
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1632103_Trabzonspor.jpg

Galibiyet garantili bir kadro.

zekeriyya
05.10.2017, 11:51
futbol gariplikler oyunu
çünkü temelinde insan var.

Onur Erçetin
05.10.2017, 11:57
Duricanın pili tamamen bitti.Göztepe maçında saçma bir penaltı yaptırdı.Alanya maçında Love içinden geçti.Pozisyon bilgisi ve tecrübesi dışında hiçbir artısı kalmadı.

Gençler maçında Okay-Akbaş ikilisi gayet iyiydi.Akbaş topu oyuna iyi sokamıyor diye eleştiriliyor ama gençler maçında kontrada ki deparı olmasaydı ya da o pozisyonda Durica olsaydı maçı çoktan kaybetmiştik.Gereksiz fantezilere hiç gerek yok daha önce denediğimiz gençler maçında gayet iyi oynamış Okay-Akbaş ikilisini kullanmak bizim için en iyisi olur.

ilelebeTS
05.10.2017, 12:53
Daha ligin çeyreği bitmedi, bu köprünün altından çok sular akar. Devre arasına kadar bir veya iki seri yakalarsak zirveyle puan farkını eritiriz. Geçen sene daha kısıtlı kadroyla peş peşe iki tane 4G 1B serisi yapmıştık, aynı tür seri/ler lazım. Kadro bunu yapabilecek kalitede ama bakalım hoca ne yapacak.

alper*
05.10.2017, 13:39
Akhisar net galibiyet alır.

muszen
05.10.2017, 13:41
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1632103_Trabzonspor.jpg

Galibiyet garantili bir kadro.

rodellaga ne yapsa yaranamayacak anlaşılan

atomantcum
05.10.2017, 13:47
Alanya maçının hocayla,taktikle felan açıklaması yok dünyada 1 kere başına gelir o kadar.Trabzonspor ikinci devre estebanı çıkarıp beni kaleye koysa yinede 3-0 dan 3-4 yenilmezdi ama olacak vardı oldu uzatmanın anlamı yok.

Ben de aşağı yukarı böyle düşünüyorum. O maçı kaybetmemizin iki sebebi vardı: Birincisi rehavet. 3-0'dan sonra çok lakayt oynamaya başladık, sanki rakibe acır gibi. Keşke diyorum goller bu kadar erken gelmeseydi. Bunu oyuncuların da Ersun hocanın da eksiği olarak düşünebiliriz ama o kadar da kızılabilecek bir durum değil.

İkincisi ise şans. Yani 3-0'dan sonra Alanya bizi eze eze yenmedi ki. İlk yarı biterken tek bir oyuncu bomboş topu sürdü, bizim oyuncuların uyumasıyla da gol oldu. Bunun dışında atakları yok adamların. İkinci golde de uzaktan alakasız bir top geldi ve yedik golü. 3-0'dan 3-2'ye skor gelince bizimkiler şok oldu, motivasyon filan gitti, elleri ayaklarına dolaştı, gidişat belliydi yani. Pozisyon vermeden böyle 2 gol yiyince ne yapacaklarını şaşırdılar. Tecrübesizlik diyebiliriz ama bi daha böyle bi maç yaşamamız pek mümkün değil.

Faruk BERBER
05.10.2017, 13:55
Duricanın pili tamamen bitti.Göztepe maçında saçma bir penaltı yaptırdı.Alanya maçında Love içinden geçti.Pozisyon bilgisi ve tecrübesi dışında hiçbir artısı kalmadı.

Gençler maçında Okay-Akbaş ikilisi gayet iyiydi.Akbaş topu oyuna iyi sokamıyor diye eleştiriliyor ama gençler maçında kontrada ki deparı olmasaydı ya da o pozisyonda Durica olsaydı maçı çoktan kaybetmiştik.Gereksiz fantezilere hiç gerek yok daha önce denediğimiz gençler maçında gayet iyi oynamış Okay-Akbaş ikilisini kullanmak bizim için en iyisi olur.

Gençlerbirliği gibi bir takım karşısındaki performansların oldukça yanıltıcı olduğunu düşünüyorum. Ligin açık ara en kötü 2 takımından biri. O takıma karşı Akbaş'ın stoperde başarılı olması da durumu özetliyor kısaca.

Okay ağır oyuncu, stoper değil, oynamayı yeni yeni öğretmeye çalışıyoruz. En kalite stoperler bile belli yaştan sonra kendini buluyorken belli yaşa gelmiş (kendi bölgesinde bile yeterli olmayan) bir oyuncuya farklı bölgede oynamayı öğretmek ne derece efektif, bunu uzun vadede göreceğiz.

Karmam
05.10.2017, 14:19
büyük rotasyon takım için çok iyi ama bir yandan da dert gerçekten de. mesela rodallega oynayacak ama abdüş'ü mü kesersin olcay'ı mı. olcay desen adam yeni gol atmış. yazıcı'yı oynatıyım desen onazi bence çok iyi ama yedek kalıyor. mas'ı oynatayım hubocan stoper olsun desen okay yedek kalıyor. castillo olayına hiç gelmedik bile. volkan bile biraz süre almalı diye düşünüyorum. kucka'yı kesecek olsan neye göre keseceksin adam her geçen maç daha iyi oynadı bu sezon. kamil biraz süre alsın istiyorum ama pereira çok hırslı ve istikrarlı, adam tatile çıkmamış tesislerde antrenman yapıyormuş 33 yaşında. bir de bunların üzerine junuzovic ve salibur diyorlar. serdar gelse okay'ı kesecek bir de o girecek rotasyona. okay 23, yazıcı 20, abdüş 18 yaşında. şu çocukları yedek bırakmaya insanın vicdanı el vermez. gelgelelim bir kadroya bakıyorum bir puan durumuna. bir sıkıntı var belli ki:)

artvints
05.10.2017, 14:21
...........................onur
Pereira..okay..durica..hubocan..mas
...............sosa....onazi....kucka
..ömür.......olcay.....yazici.......castillo
..............rodallega.......burak

Seri yapma zamani. Artik arayişlarin son bulmasi gerekiyor. Bu 14 oyuncu dişindaki oyunculara minimum süre verilsin bu dönemde.

Bu oyunculardan da her biri en az 15 dakika süre almali her maçta. Gs'ye göre en büyük avantajimiz bu rotasyon. Ama bunu sürekli değişen onbirlerle avantaja çeviremeyiz. Bjk maçindaki gibi bu oyunculara maç içinde maksimum süre vererek fayda sağlayabiliriz. Her türlü taktiği uygulmaya yetecek malzeme var.

Buraya ekstra olarak bongonda ve akbaş girebilir.

Maç hangi skorda olursa olsun 14 oyunculuk plani sahada görelim.

Bence en büyük problem savunma önünde oynayacak oyuncu. Stoperler üç aşagi beş yukari belli. Bir ikili tutturup devam etmekten başka çare yok. Fazla fark yaratacak bir oyuncu da yok okay'dan başka.

Savunma önünde kucka olmuyor. Maça onazi ile başlayip gidişata göre karar verilebilir.

Cünkü diğer üç oyuncu gezgin oynuyor, akillari ön tarafta ama çift tarafli oyanayacak kadar tempolu değiller. hucuma katki verip savunmaya dönmek mental olarak yoruyor bu oyunculari. Top rakipte kaldiği zaman problem yaşaniyor.

Arkada sabit ve enerjik onazi'nin olduğunu bilmek diğer oyunculari rahatlatiyor. Ayrica yediğimiz kontralarda stoperler daha rahat pozisyon aliyorlar. Eğer sistemde bir açik varsa hangi oyuncunun sahada olduğu önemsiz hale gelir. Dengesizlik performans düşürür.

Bjk maçindan çikarilacak çok ders var. Hiç enerjisi düşmeyen bir takim vardi sahada. Yediğimiz goller moralimizi bozmadi. Sadece bireysel olarak çok pas hatasi oldu. Bunun sebebi de 7 haftadir yaşanan belirsizlik ve kaygi durumu. İnşallah en kisa sürede atlatiriz.

Rodallega ve burak yan yana daha çok süre almali ve bu süreçte takim dengesinin bozulmamasi için olcay sahada olmamali.

Eğer masefeler uzuyorsa topu rakip sahaya kolay getiremiyorsak kanatlarda mutlaka castillo ve ömür bulunmali. Ancak bu şekilde kolayca çözülür bu sorun. Ayrica skor olarak öndeyken de bu oyuncular önemli. Etkili kontra atak yapmak skoru korumayi kolaylaştiracaktir.
Özellikle önde baski yiyip topu rakip sahaya kolay getiremediğimizde ersun hoca yanliş kararlar verebiliyor. Cift forvete dönüyor veya olcay'i çikarmiyor.

Gençlerbirliği maçindaki gibi önce yetenekli bireysel oyuncularla baski kirilir atak sürekliliği sağlanir sonra forvet hamlesi gelirse daha sağlikli olur.

HOPA'LI TS'Lİ
05.10.2017, 14:31
Seri yakalamak için çok kritik bir maç
Yeneceğuk başka yoli yok
Alanya maçı gibi bir maç bir daha olmaz
Akyazı'dan çıkış yok

tonya55
05.10.2017, 15:23
en az 5 fark olacak

emrahtuna
05.10.2017, 15:25
bi aralar bu akhisara çok gıcıktım puan alamıyorduk..şimdi de alanya ya..deplasmanda rencide etmemiz lazım bu alanya yı onlar bizi nasıl ettiyse..

tonya55
05.10.2017, 15:27
5 6 fark bekliyorum cok rahat mac olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
05.10.2017, 15:35
bi aralar bu akhisara çok gıcıktım puan alamıyorduk..şimdi de alanya ya..deplasmanda rencide etmemiz lazım bu alanya yı onlar bizi nasıl ettiyse..

Alanya'ya deplasmanda 4-5 atıp tesadüfi yendiklerini göstermeliyiz (Hırs yaptım. Geçen yıl Haydar bu yıl da 3-4 şok etti beni)
Akhisar da bize ters gelen bir takım ama puan kaybetme kredimiz tükendi.

Peşpeşe 5 maç kazansak bir anda ilk 3'te olacağız da 2 yıldır peşpeşe 3 maç bile kazanamadık.

emrahtuna
05.10.2017, 15:40
abi taraftar olarak hepimiz acayip hırslandık alanya ya karşı keşke futbolcularda bizim kadar hırslansa da rezil rüsva etseler..
Alanya'ya deplasmanda 4-5 atıp tesadüfi yendiklerini göstermeliyiz (Hırs yaptım. Geçen yıl Haydar bu yıl da 3-4 şok etti beni)

Peşpeşe 5 maç kazansak bir anda ilk 3'te olacağız da 2 yıldır peşpeşe 3 maç bile kazanamadık.

Berke6198
05.10.2017, 15:49

Yanlışınız var.

Geçen sezonun fikstüründen...

14590

ogeday6106
05.10.2017, 15:57
onur
pereira
hubocan
durica
mas
kucka
sosa
castillo
abdülkadir
olcay
burak

Arda'
05.10.2017, 16:13
İç sahada Akbaşı oynatırım her zaman stoperde rakipler kontra oynuyor hızlı stoper lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
05.10.2017, 16:31
onur
pereira
hubocan
durica
mas
kucka
sosa
castillo
abdülkadir
olcay
burak

Hubocan'ı sadece 1 maç izleyebildik.

Kesin kanaate varamadım henüz ama yavaş geldi bana

Umarım daha iyi olur

ogeday6106
05.10.2017, 16:36
15 golün 5 tanesini penaltıdan yemişiz buna da bi çare bulunmalı.

Uğur KÜÇÜK
05.10.2017, 16:38
Uğur Durica tandemine döneriz bu maçla.
Dönmemiz de lazım.
Burada cok değil 1 ay önce Tomas alındığı gün isyan ettim ama bazi arkadaşlar sağolsun hiç yoktan iyidir dedi Tomas.
Stoperde oynamaz Tomas.
Cok dengesiz hamleleri vardı son maçta bile.
Devre arasina kadar Uğur ve Durica tandemi olmalı.
Ama görüntü Okay Durica tandemi olacağı..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
05.10.2017, 16:48
Uğur Durica tandemine döneriz bu maçla.
Dönmemiz de lazım.
Burada cok değil 1 ay önce Tomas alındığı gün isyan ettim ama bazi arkadaşlar sağolsun hiç yoktan iyidir dedi Tomas.
Stoperde oynamaz Tomas.
Cok dengesiz hamleleri vardı son maçta bile.
Devre arasina kadar Uğur ve Durica tandemi olmalı.

bu hoca okayi kesmez

okayinda su an oynayabilecegi mevki stoperken baskasi hayal

ersun hoca takintili adam

Uğur KÜÇÜK
05.10.2017, 16:53
bu hoca okayi kesmez

okayinda su an oynayabilecegi mevki stoperken baskasi hayal

ersun hoca takintili adamAynen öyle.
Devre arasina kadar Okay ve Durica ile gidicez.
Görünen o.
Sezon sonu Okay Avrupaya.
Durica sozlesme bitis. Güle güle.
Perreira kararsizim hala.
Mas 3 milyon euro üstü teklife aninda satilmali.
Uğur ile 1 milyon euro altinda sözleşmeye okey derse kalsin. Yoksa güle güle.
2 sağlam stoper ve 1 tane iyi solbek.
Galiba Esteban da gitmek istiyormuş.
1 tane de kaleci.
Şimdiden operasyon planlanmali.

selcuk
05.10.2017, 17:02
Aynen öyle.
Devre arasina kadar Okay ve Durica ile gidicez.
Görünen o.
Sezon sonu Okay Avrupaya.
Durica sozlesme bitis. Güle güle.
Perreira kararsizim hala.
Mas 3 milyon euro üstü teklife aninda satilmali.
Uğur ile 1 milyon euro altinda sözleşmeye okey derse kalsin. Yoksa güle güle.
2 sağlam stoper ve 1 tane iyi solbek.
Galiba Esteban da gitmek istiyormuş.
1 tane de kaleci.
Şimdiden operasyon planlanmali.

kaleci lazim degil

ugurcan ve ardaya ihanettir artik önlerine kaleci konulmasi

danger00
05.10.2017, 17:05
konu dışı:

http://www.sportv.me/?Cyprus%20U21%20-%20Turkey%20U21

abdüş 19 numarasıyla ortada oynuyor

Uğur KÜÇÜK
05.10.2017, 17:08
kaleci lazim degil

ugurcan ve ardaya ihanettir artik önlerine kaleci konulmasiIzlemedim fazla.
Ugurcan bir kaleciye göre çok iyi libero kivaminda top tekniğine sahip.
Tam oyun sistemimize uygun kaleci aslında. İnşallah üstüne koyar ve vermez o kaleyi.
Ardayı hiç izlemedim.
Kupada izlemek lazım biraz.

Nazim Can
05.10.2017, 17:25
kaleci lazim degil

ugurcan ve ardaya ihanettir artik önlerine kaleci konulmasi

Forvet var mi Altyapidan ? Böyle Yazici kivaminda.

selcuk
05.10.2017, 17:52

su an yok

17 ve 16 yasinda santrforlar

Izlemedim fazla.
Ugurcan bir kaleciye göre çok iyi libero kivaminda top tekniğine sahip.
Tam oyun sistemimize uygun kaleci aslında. İnşallah üstüne koyar ve vermez o kaleyi.
Ardayı hiç izlemedim.
Kupada izlemek lazım biraz.

ardanin masallahi var, bugün verilse donnarumma gibi kaleyi alma potansiyeli var, ama zaman vermek daha mantikli, daha yeni 16 yasina basti

Oğuz ZEYTİN
05.10.2017, 18:07
Yanlışınız var.

Geçen sezonun fikstüründen...

14590
Yanlış hatırlamıyorsam, sürekli alay edilen Ziya Doğan'la 13 maçlık galibiyet serimiz vardı. Şimdi üç maç kazanır mıyız diyoruz...

UĞUR DURTAŞ
05.10.2017, 18:23
15 golün 5 tanesini penaltıdan yemişiz buna da bi çare bulunmalı.
*
5 penaltınında tamamı haklı penaltılar.
bizim defans oyuncuları orta sahada bile yapılmayacak müdahaleler yapıyor rakiplere.
daha dikkatli olunması gerekiyor.alanya maçında pereıra nın ve durıcanın yapmış olduğu penaltılar çok ama çok amatörceydi.

Uğur KÜÇÜK
05.10.2017, 18:28
*
bizim defans oyuncuları orta sahada bile yapılmayacak müdahaleler yapıyor rakiplere.
daha dikkatli olunması gerekiyor.alanya maçında pereıra nın ve durıcanın yapmış olduğu penaltılar çok ama çok amatörceydi.Göztepe macindaki penalti ile Alanya macinda yapilan penalti ( 2 hareket de Durica müdahalesi )...
3 İstanbul itine çalınsa kıyamet kopardı.
Bu 2 penaltıyı bizim aleyhimize rahatlikla çaldılar. Hem de bir tanesi seyircimiz önünde çalındı.
Bence penaltı filan değildi ya böyle düşünen taraftarımızı görünce daha da üzülüyorum.
Dengesiz müdahaleler konusunda hemfikiriz.
Defans dortlumuz bu sezon kendilerinin en alt performansinda. Kısaca bu rezilligimizin bas sorumlusu geri dörtlü..

Onur Erçetin
05.10.2017, 19:17
Ortasahada zaman zaman tiyatro izler gibi rakip oyuncuları seyreden Kucka ve Sosa ikilisiyle iç sahada maça başlayıp,baskılı oynayacak bir Trabzonsporun savunmada iki ağır stoperle oynaması intihardan başka birşey olmaz.

Ortasahada Onazi-Kucka ikilisi olsa savunmada yine bir yere kadar idare edersin de Kucka-Sosa ikilisi varken stoperde Okay-Durica ya da Uğur-Duricayı kullanmak çok büyük risk olur.

Mustafa ÖZDEMİR
05.10.2017, 19:27
Yanlış hatırlamıyorsam, sürekli alay edilen Ziya Doğan'la 13 maçlık galibiyet serimiz vardı. Şimdi üç maç kazanır mıyız diyoruz...

11 maç olması lazım

Şanlı SanMarino
05.10.2017, 19:42
Kaleci stoper ve sağbek kısa vadede alınmak zorunda. Yoksa her maç 2 ve üzeri gol yemeye devam edilir. Onur ameliyat olup sağlıklı bir şekilde geri dönmeli. Arkadaki genç kaleciler ışık vermiyor. Deneyimli bir kaleci almalıyız.

Öte taraftan çift santrafor oynayınca daha çok mu gol atılacak? Böyle bir ihtiyacı yok takımın. Gol yüzdesi gayet yüksek. 45-60 ve 90 dakikalık dilimlerde farklı varyasyonlar oynanıyor. Önemli olan şu dakika itibarı ile takım savunmasında ilerleme sağlayabilmek. Kaldı ki çift santrafora dönüldüğü an orta sahadan 1 kişi taviz verildiğinde defansif zaaflar daha göze batar hale gelir. Bu ligin oyunu 4-2-3-1 veya 4-1-4-1 başka türlü başarı çok zor, mucizelere bağlı.

Erkan A.
05.10.2017, 21:24
renktaslar trabzonsporumuz al saad takimiyla cumartesi hazirlik maci yapacak bu maci bein sport canli yayinlayacak

bein sport bildigimiz ligtv mi ?

Berke6198
05.10.2017, 21:32
Ziya Doğan'ın elindeki kadroyla o seriyi yakalaması sürpriz değildi ancak Ersun Yanal oyuncularda gerçekleştirdiği mevkii değişiklikleriyle o günleri aratmıyor.

Samet Yildirim
05.10.2017, 23:22
renktaslar trabzonsporumuz al saad takimiyla cumartesi hazirlik maci yapacak bu maci bein sport canli yayinlayacak

bein sport bildigimiz ligtv mi ?

evet

Erkan A.
05.10.2017, 23:38
evet

Al Sadd - Trabzonspor hazırlık karşılaşması 8 Ekim Pazar saat 20:00'de bu dogru mac pazar günüyümüs cumartesi degil

worldmaster
05.10.2017, 23:50
Lensin son dakikalarda kacirdigi gol pozisyonunda Durica'nin uyudugunu ve alana dogru kosup rakibin diger savunma oyuncusunu gecme ihtimaline karsi kademe almasi gerektigini umarim Ersun gormustur ve bu konuda Durica'yı uyarmistir.

61_Hasan_69
06.10.2017, 00:06

Doğukan Öksüz var geçen seneler çok iyiydi su an U 21e yükseldi ama fazla bir varlık gösteremedi şimdiye kadar . Ama ben ondan tekrar bir çıkış bekliyorum . Azerbaycan alt yaş katogorilerindede oynuyor.

Karmam
06.10.2017, 04:40
*
daha dikkatli olunması gerekiyor.alanya maçında pereıra nın ve durıcanın yapmış olduğu penaltılar çok ama çok amatörceydi.

Diğerlerini hatırlamıyorum ama Alanya'nın son penaltısı net yalandı. Sırf maçın o noktaya gelmesine müsaade ettik diye bir şey demeye yüz bulamadık. Yoksa fiyasko bir hakem kararı.

ANAOKULU TERK
06.10.2017, 07:22
- durica bitik , durica kepengi indirmiş . isteksiz oyunu beni deli ediyor . gönder gitsin . bu kadar ağır birine 2.5 vermek kulübe ihanet değil de nedir ? ver bana 2.5'u . bak nasıl (menajer müsvettelerini aradan çıkarıp) sana kralından iki tane taş gibi (tercih olarak iskandinavya ve güney amerika olabilir ) defans getiriyorum . ama yok illaki menajerler görülecek . illaki bi indira gandi yapacaklar . ulan kulübün kanını eme eme bi hal oldunuz . gidin adam gibi bi stoper getirin de , biz de ana avrat sövme derdinden kurtulalım .

- karabük'lü poko , önazi'den kat be kat iyi . bizim önazi neye mal olmuş , ne alıyor , ne oynuyor ? bir de poko'ya bakın , neye mal olmuş , ne alıyor , ne oynuyor ? bir bakın bakalım ! gece-gündüz farkı dedikleri bu olsa gerek . başkan önazi'de baltayı taşa vurdu . bu herif 3.250 etmez dedik . boş beleş bi adam dedik . dinletemedik . şimdi alın tepe tepe kullanın beyaz kafayı .

- sosa , etliye sütlüye fazla karışmayacak , bu belli oldu . pas atılırsa dağıtacak , fazla kendini yıpratmadan sağa sola oyunu açacak , duran topları falan kullanacak . bunları yaparken de ekstra motor kullanmayacak .bu dönem sosa'nın olayı bu olacak demek ki .halbuki ne güzel hayaller vardı . gümbür gümbür gelecek , oynayacak , oynatacak , elele kolkola uygun adımda yürüyecektik . ama kazın ayağı öyle çıkmadı . sosa şu performansıyla benim için büyük hayal kırıklığıdır . nerede iki sene önceki sosa , nerede şimdiki sosa ? farkında mısınız bilmiyorum . sosa geldi geleli yazıcı'da kayıp . çocuk bir anda yoklar sınıfına geçti . ve bu durum benim hiç hoşuma gitmiyor . sosa'ya yer açacağım diye , elindeki yeteneğe kör bıçak vurmak , olacak iş değil . ersun demek ki yine bizi deli edecek .

- volkan şen'i aldırıp , bu da yetmezmiş gibi maça kurtarıcı diye sokan adamın futbol aklından şüphe ederim .milli takıma da kimin , hangi opsiyonla , hangi kontenjandan alındığı da çıkar yakında ortaya . ersun'un volkan'ı aldırması kulüpte istediği gibi at oynatabildiğini , dizginleri eline aldığını , hatta kafasına göre takıldığını gösterir . diğer yandan yönetimin de , volkan gibi saçma sapan transferlere ses çıkaramadığını , hocanın üstünde ( doğruyu yanlışı tespit edip , çözebilecek ) bir üst aklın olmadığını , zagor haricinde çoğunun kış uykusuna daldığını da söyleyebiliriz . ersun'a bu kadar imtiyaz tanımak akıl karı değil .

sorum şu .

ersun , ali şen'in teknik direktörü olsaydı , bu kadar rahat hareket alanı bulabilir miydi ?
ali şen , bu kadar pervasızlığa , bu kadar hoyratlığa , bu kadar savurganlığa , müsade eder miydi ?
hatta 2 senelik patinaja , bu saate kadar seyirci kalır mıydı ?

( ali şen örneği , yöneticilik nedir , nasıl yapılır konusu için verilmiştir . lafı tersten anlayabilecekler için sadece örneklendirilmiştir .)

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2017, 07:30
11 maç olması lazım

2003-2004 sezonu 11 maç üst üste Ziya DOĞAN
1995-1996 sezonu 11 maç üst üste Şenol GÜNEŞ ile

kazanmıştık.

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2017, 07:32
Al Sadd - Trabzonspor hazırlık karşılaşması 8 Ekim Pazar saat 20:00'de bu dogru mac pazar günüyümüs cumartesi degil

Nihayet Ersun hazırlık maçı yapıyor milli arada
Naklen yayın var mı acaba?

Fatih Özkan
06.10.2017, 08:16
Nihayet Ersun hazırlık maçı yapıyor milli arada
Naklen yayın var mı acaba?

Bein Sports verecek.

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2017, 08:48
Bein Sports verecek.

Eyvallah kardeşim.

Hepinize hayırlı Cumalar sevgili TS sevdalıları

Selim Çoban
06.10.2017, 09:25
Bir darbede akhisardan yeriz 2-2 biter maç

İ. SARAL
06.10.2017, 09:27
Hazırlık maçı c.tesi mi pazar mı ve saat kaçta?

UĞUR DURTAŞ
06.10.2017, 10:48
Diğerlerini hatırlamıyorum ama Alanya'nın son penaltısı net yalandı. Sırf maçın o noktaya gelmesine müsaade ettik diye bir şey demeye yüz bulamadık. Yoksa fiyasko bir hakem kararı.
*
gerçekçi olmak gerekiyor,
Pereıra nın yaptığı hareket net penaltıydı.
maçın hakemi olmayan penaltıyı vermiş olsaydı,yer yerinden oynardı.
penaltı olmadan skor 3-3 'dü
maçın hakemi Alper ulusoy bu maçtan sonra liderin maçına verildi.
kötü bir yönetim olsaydı,dinlendirilmezmiydi?
bizim maçı iyi yönettiği için ödül olarak liderin(gs)maçını yönetti.

Uğur KÜÇÜK
06.10.2017, 12:15
Hazırlık maçı c.tesi mi pazar mı ve saat kaçta?Al Sadd - Trabzonspor hazırlık karşılaşması 8 Ekim Pazar saat 20:00'de beIN SPORTS 1'de yayınlanacak.

HOPA'LI TS'Lİ
06.10.2017, 12:56
*
gerçekçi olmak gerekiyor,
Pereıra nın yaptığı hareket net penaltıydı.
maçın hakemi olmayan penaltıyı vermiş olsaydı,yer yerinden oynardı.
penaltı olmadan skor 3-3 'dü
maçın hakemi Alper ulusoy bu maçtan sonra liderin maçına verildi.
kötü bir yönetim olsaydı,dinlendirilmezmiydi?
bizim maçı iyi yönettiği için ödül olarak liderin(gs)maçını yönetti.

Alanya maçındaki 2 penaltı kararı da doğruydu

Şanlı SanMarino
06.10.2017, 14:02
Alanya maçındaki 2 penaltı kararı da doğruydu
Göztepe maçındaki penaltı ve Alanya maçındaki 2. penaltı kararları kesinlikle ve kesinlikle şaibeli. İlgili tüm hakem antrenörleri de aynı şeyleri ifade etti.

Uğur KÜÇÜK
06.10.2017, 14:18
Göztepe maçındaki penaltı ve Alanya maçındaki 2. penaltı kararları kesinlikle ve kesinlikle şaibeli. İlgili tüm hakem antrenörleri de aynı şeyleri ifade etti.Bizim taraftar inanmiyor daha.
Göztepe maçındaki penalti ile Alanya maçındaki Durica - Mas ortaklığıyla yapilan penaltılar asla penalti değildir.
2. Penalti Perreira müdahalesi penaltıdır.
Zaten Alper Ulusoy denen tetikçi 1 hafta sonra Gs'nin ic sahadaki Karabük maçında verdiği penaltiyla ligin üstü ile puan farkini kapatmaya çalıştı ama son dakika attıkları gol ile cinconlular buna izin vermedi.
Ondan önceki hafta Bursada 2 net penaltisi da verilmedi cinconun.
Bakma kazaniyorlar da susuyorlar.
Bu federasyonun nasıl kurulduğunu unutmuş bazıları.
Sikeden cezalar verilip canlari yanmasin diye kurdurtanlar Bjk ve Fenerdir bu federasyonu.
Bu sene bu lig zor bitecek.
Amac hiçbir takımın yaristan kopmamasi.
Goztepe maçında Trabzondan korktular.
Tetikçi Serkan Çınar ile ilk darbeyi vurdular.
Göztepe maçında penaltiyi kötü oyunu gectim. Hakem her karari aleyhimize çaldı.
Aleni şekilde operasyonlar var bu sene.
Video hakem mevzusu ile alakalı da yapılıyor olabilir bunlar. Gelmesine karşı çıkılamasın diye. Oradan da çoğu kişi para yiyecek.
Simdi fener niye ağlıyor kurullar adeletsiz diye.
Fifadan gelecek darbe ile kendini kurtarmak. Ve kurulları tekrar ele geçirmek icin. Kendi leyhlerine kararlar aldirtmak için.
Ama ilk yari sonunda 4 puandan fazla olmayacak liderle aramızdaki fark.
Yeter ki saçmalamayalım artik.
Denge operasyonu var bu sene ligde.

castillo61
06.10.2017, 14:38
Göztepe maçındaki penaltı ucuz kesinlikle. Ama Alanya maçındaki penaltılar doğru. Durica çok net çelme takıyor. Pereira aynı şekilde Vagner Love'ın sağ ayağını yerden kesiyor.

Gurpas
06.10.2017, 14:39
kardeşim penaltı olsa ne olur olmasa ne olur. Alanya mağlubiyeti sadece ve sadece bizim futbolculara fatura edilmelidir...

Uğur KÜÇÜK
06.10.2017, 14:42
Göztepe maçındaki penaltı ucuz kesinlikle. Ama Alanya maçındaki penaltılar doğru. Durica çok net çelme takıyor. Pereira aynı şekilde Vagner Love'ın sağ ayağını yerden kesiyor.Iyi izlersen pozisyonu Alanyanin siyahi oyuncusu ayağını takip kendini cok rahat yere bırakıyor. Bizimki senin iddaa ettiğin gibi çelme takmıyor.
3 kez tekrarini izledim. Cok bariz ve net şekilde penaltıyla alakasi yok.
2. Penalti kararı doğru.
Perreira koşan adamin dengesini net bozuyor.
Konumuz da bu değil gerçi ama benim gözlemlediğim durum bu.

Uğur KÜÇÜK
06.10.2017, 14:44
kardeşim penaltı olsa ne olur olmasa ne olur. Alanya mağlubiyeti sadece ve sadece bizim futbolculara fatura edilmelidir...Orasi kesin. Sadece bu sene operasyon denge üzerinden sürdülüyor onu anlatmak amacım.
Göztepe ve Alanya maçlarının en önemli sorumlulari futbolculardir.
Ve en az onlar kadar sorumlu da teknik heyettir.

Mehmet BAŞ
06.10.2017, 15:33
- bu arada benim trabzonsporluluğumu tartışmaya açmaya çalışanları , önce aynaya bakmalarını tavsiye ediyorum . ben ne diyorum , siz ne anlıyorsunuz !

Bakın bu sözler size ait:
ve mustafa yumlu .....
sığır geldin , sığır gideceksin . o formayı ayağınla ezdin de ne oldu ? yakında özür dileyip , tükürdüğünü yalayacaksın .
formayı alıp kramponla ezeceğine, malum sezonda hakemi, federasyonu , aykut'u , uçanı kaçanı ezseydiniz daha makbule geçerdi .
keşke colman salağına söyleseydin de,bütün kullandığı penaltıları devamlı kalecilerin sağına atarken , mert kaledeyken diğer tarafa atsaydı. gerçi kime , ne anlatıyorum ?
kendi elinle altın tepside şampiyonluğu ver , sonra da basiretsizliğini bir formadan çıkart . çapınız bu kadarmış demek ki .

Kimse sizin Trabzonsporluluğunuzu sorgulamak zorunda değil.
Fakat benim merak ettiğim şu altın tepsi ile verilen şampiyonluk?
Bir anlatın da sizden dinleyelim. Biz şampiyonluğu nasıl vermişiz?
Siz öyle diyorsunuz.

Mehmet BAŞ
06.10.2017, 15:51
- durica bitik , durica kepengi indirmiş . isteksiz oyunu beni deli ediyor . gönder gitsin . bu kadar ağır birine 2.5 vermek kulübe ihanet değil de nedir ? ver bana 2.5'u . bak nasıl (menajer müsvettelerini aradan çıkarıp) sana kralından iki tane taş gibi (tercih olarak iskandinavya ve güney amerika olabilir ) defans getiriyorum . ama yok illaki menajerler görülecek . illaki bi indira gandi yapacaklar . ulan kulübün kanını eme eme bi hal oldunuz . gidin adam gibi bi stoper getirin de , biz de ana avrat sövme derdinden kurtulalım .

- karabük'lü poko , önazi'den kat be kat iyi . bizim önazi neye mal olmuş , ne alıyor , ne oynuyor ? bir de poko'ya bakın , neye mal olmuş , ne alıyor , ne oynuyor ? bir bakın bakalım ! gece-gündüz farkı dedikleri bu olsa gerek . başkan önazi'de baltayı taşa vurdu . bu herif 3.250 etmez dedik . boş beleş bi adam dedik . dinletemedik . şimdi alın tepe tepe kullanın beyaz kafayı .

- sosa , etliye sütlüye fazla karışmayacak , bu belli oldu . pas atılırsa dağıtacak , fazla kendini yıpratmadan sağa sola oyunu açacak , duran topları falan kullanacak . bunları yaparken de ekstra motor kullanmayacak .bu dönem sosa'nın olayı bu olacak demek ki .halbuki ne güzel hayaller vardı . gümbür gümbür gelecek , oynayacak , oynatacak , elele kolkola uygun adımda yürüyecektik . ama kazın ayağı öyle çıkmadı . sosa şu performansıyla benim için büyük hayal kırıklığıdır . nerede iki sene önceki sosa , nerede şimdiki sosa ? farkında mısınız bilmiyorum . sosa geldi geleli yazıcı'da kayıp . çocuk bir anda yoklar sınıfına geçti . ve bu durum benim hiç hoşuma gitmiyor . sosa'ya yer açacağım diye , elindeki yeteneğe kör bıçak vurmak , olacak iş değil . ersun demek ki yine bizi deli edecek .

- volkan şen'i aldırıp , bu da yetmezmiş gibi maça kurtarıcı diye sokan adamın futbol aklından şüphe ederim .milli takıma da kimin , hangi opsiyonla , hangi kontenjandan alındığı da çıkar yakında ortaya . ersun'un volkan'ı aldırması kulüpte istediği gibi at oynatabildiğini , dizginleri eline aldığını , hatta kafasına göre takıldığını gösterir . diğer yandan yönetimin de , volkan gibi saçma sapan transferlere ses çıkaramadığını , hocanın üstünde ( doğruyu yanlışı tespit edip , çözebilecek ) bir üst aklın olmadığını , zagor haricinde çoğunun kış uykusuna daldığını da söyleyebiliriz . ersun'a bu kadar imtiyaz tanımak akıl karı değil .

Durica'nın maaşını bir daha söyler misiniz? 2.5 Milyon mu dediniz? Ah ya üzgünüm ama yine yanıldınız :o
Futbolcular hakkındaki ilginç yorumlarınız bir kenara daha çocukların maaşları dahi bilmiyorsunuz.
Fakat daha da üzücü olan hayali maaşlar üretip kendi tezinizi haklı çıkarma çabanız!
Maalesef futbolcular hakkındaki değerlendirmeleriniz de bu maaş hesabınız gibi yanlış ve çarpıtılmış!
Burada farklı fikirlere saygı duyarım fakat yalan yanlış hesaplar üzerinden çekiştirmek hoş değil.
Yeri gelmişken yine sorayım; Sizin tabiriniz ile ''Altın tepside Fb'ye sunduğumuz şampiyonluğu'' bir anlatır mısınız?
Merak ettim. Nasıl vermişiz o şampiyonluğu? :alkış:

ANAOKULU TERK
06.10.2017, 17:58
- durica'ya 2.5 verilir mi demişim . yanlış olmuş . özür dilerim . düzeltiyorum . 2.6 verilir mi olacaktı . yazıyla da yazayım . iki nokta altı . yazımda geçen (!) maaş kelimesini ben bulamadım . gözüm bozuk herhalde . yazımdaki maaş kelimesini bulan arkadaşlar bir alıntı daha yapıp . bana hatırlatırsa sevinirim .

- (af edersin) mal gibi git brozekleri al , penaltılar irdelenmeli denilirken sesini soluğunu çıkarma , herifler maçları çatır çatır satın alırken sen kılını dahi kıpırdatma , kadıköy'de rakibine ezil , ankaragücüne , kayseriye , hatta eskişehir'e ( ama öyle , ama böyle ) puanıları kaptır , evinde rakibine penaltıyı atama , rakibin kalecisine kariyer maçı yaptır , ( şu veya bu nedenle ) 9 puanlık farkı koruyama , bu rezillikler olurken federasyon , hakemler , tüm federasyon kurulları nezdinde can alıcı hiç bir faaliyette bulunma ,

ondan sonra ben altın tepside sunulan şampiyonluk deyince ,
manevranın Allah'ını yap , forumun önüne at .

e güzelmiş .

( cevap vermek istemezdim ama herkes anlamak istediğini anlayınca, cevap hakkı doğuyor doğal olarak )

saygılar.

Berkan
06.10.2017, 18:04
lige havlu attık. ilk 3 için gene bir umudum var bu maçı kazanırsak.

TrabzonVictory
06.10.2017, 18:11
Artık puan kaybına tahammül yok Akhisar maçını kazanıp 7 veya 8 maç galibiyet serisi yakalamak gerek...

odyseuys
06.10.2017, 19:27
- durica'ya 2.5 verilir mi demişim . yanlış olmuş . özür dilerim . düzeltiyorum . 2.6 verilir mi olacaktı . yazıyla da yazayım . iki nokta altı . yazımda geçen (!) maaş kelimesini ben bulamadım . gözüm bozuk herhalde . yazımdaki maaş kelimesini bulan arkadaşlar bir alıntı daha yapıp . bana hatırlatırsa sevinirim .

- (af edersin) mal gibi git brozekleri al , penaltılar irdelenmeli denilirken sesini soluğunu çıkarma , herifler maçları çatır çatır satın alırken sen kılını dahi kıpırdatma , kadıköy'de rakibine ezil , ankaragücüne , kayseriye , hatta eskişehir'e ( ama öyle , ama böyle ) puanıları kaptır , evinde rakibine penaltıyı atama , rakibin kalecisine kariyer maçı yaptır , ( şu veya bu nedenle ) 9 puanlık farkı koruyama , bu rezillikler olurken federasyon , hakemler , tüm federasyon kurulları nezdinde can alıcı hiç bir faaliyette bulunma ,

e güzelmiş .

( cevap vermek istemezdim ama herkes anlamak istediğini anlayınca, cevap hakkı doğuyor doğal olarak )

saygılar.

ilk yarı 42 ikinci yarı 40 puan alan takım "normal" koşullarda açık ara şampiyon olur. tepsisi, tabağı, çatalı ... hikaye. o sezon bizim takımın hakkı olan şampiyonluk çalınmıştır, bunun tartışmasını fanatik olmayan fenerliler bile yapmıyor artık. gel gör ki bizim taraftarın bir kısmı hala ikna olamadı, 82 puana rağmen verilmeyen şampiyonluğa 82 puanla alınamayan şampiyonluk olarak bakmakta.

tonya55
06.10.2017, 21:10
en rahat macımız olacak.

Enes Başkaya60
06.10.2017, 22:31
Bjarnason gerçekten büyük topçu ya neden böyle topçular bulamayız ya adam tam bir görev adamı

adiloş bebe
06.10.2017, 22:47
Bjarnason gerçekten büyük topçu ya neden böyle topçular bulamayız ya adam tam bir görev adamı

Maçı izlerken aynısı geçti aklımdan piyasa değeri 2,5 milyon euro kapıyı 5 milyondan aşağı açmazlar gibi :)

~UniCef~
06.10.2017, 23:47
Savunma anlayisimiz düzelersi rahat kazaniriz. Eger Alanya macina vermeseydik 5 maclik bir seri ile ilk2 nin arasin`da olurduk.

Çağdaş DENİZ
07.10.2017, 03:15
bizim defans hattını full izlanda yapacaksın orta saha ve hücüm zaten iyi
o zaman şamp. oluruz

Enaldo61
07.10.2017, 11:31
Hocam bu İzlanda'lı arkadaşlar pek bizim ligi düşünmüyorlar sanırım.

zekeriyya
07.10.2017, 11:45
Ümitsizliğe
Yarışın Son anına kadar yer yok
Arkadaşlar
bu bir yarış Bitiş düdüğü çalmadan bitmiyor değil mi ?

61_Hasan_69
07.10.2017, 13:30
Katara giden kadroda kimler var genç oyuncular goturuldumu haberi olan varmi ?

Edit : Sadece Ebrar götürülmüş

Uğur KÜÇÜK
07.10.2017, 17:00
______________Onur_____________

Perreira___Okay___Durica___Mas

__________Onazi___Sosa_________

Abdülkadir_____Yazici______Kucka

_______________Burak_____________

Cincon taktiğiyle...
Ne dersiniz...

Arda'
07.10.2017, 17:42
______________Onur_____________

Perreira___Okay___Durica___Mas

__________Onazi___Sosa_________

Abdülkadir_____Yazici______Kucka

_______________Burak_____________

Cincon taktiğiyle...
Ne dersiniz...

İç sahada Akbaşı oynatırım her maç rakipler kontra oynuyor ve hızlı adamlarıyla gol arıyorlar Durica ağır kalıyor Alanya maçında da gördük V.Love tek başına yetti.

Uğur KÜÇÜK
07.10.2017, 18:03
İç sahada Akbaşı oynatırım her maç rakipler kontra oynuyor ve hızlı adamlarıyla gol arıyorlar Durica ağır kalıyor Alanya maçında da gördük V.Love tek başına yetti.Bana kalsa Okay Durica tandemi de yapmam da hoca oynatacak diye yazdim.
Ilk yari sonuna kadar Uğur bir supriz yapıp alamazsa formayi tandem bu olacak gibi.
Kuckayi solda Gsdeki Tolga gibi kullansak çok iyi olur aslinda.
Ki Kucka top da tasiyor. Acaip bir calim yeteneği var adamın. Ağır gibi ama değil. Gol vuruşları da gayet iyi.
Sezon başı Tudor cok istedi. Eğer alsaydi kesin Tolga yerine kullanacaktı.
En azından sezon sonu da stoper ve hakiki bir önlibero ile bu kadro uçar.
Cidden kafama cok oturdu bu kadro benim.
Stoperde isimler değişse de şablon bizi içerde dışarda seri galibiyetlere taşır sanki..

bilgehan83
08.10.2017, 12:04
Ön taraf iç sahada
Kucka sosa
abdüş yazıcı castillo
Roda

olmalı gerisi hikaye.....

ÖmürKaradeniz61
08.10.2017, 12:11
Şimdi bu izlanda bizi perişan etti ya yaz sezonu ligimiz dolar izlandalı adamlarla.Birara bosna ve belçika gibi ülkelerde aynısı olmuştu.

6Şafak Aydın1
08.10.2017, 12:30
Trabzonspor, Al Sadd takımıyla 8 Ekim Pazar günü saat 20.00'de karşılaşacak. Maç beIN Sports 1'den naklen yayınlanacak.

al sat felsefesi bize uyuyor sanirim

Gurpas
08.10.2017, 14:45
Kolay maç yok arkadaşlar, rakip kim olursa olsun üst seviye disiplinle oynamalıyız.

Mehmet BAŞ
08.10.2017, 17:09

e güzelmiş .

saygılar.

Seni kimse forumun önüne atmıyor. Sen söylediklerinle kendini zor durumda bırakıyorsun :o
Şu maaş işini sen ömür billah çözemeyeceksin sanırım. Neyse hadi sana hayırlı işler :trbyrk:

ANAOKULU TERK
08.10.2017, 23:37
katar'a bakınca görünenler ....

- castillo kafasına göre takılıyor . ne takımla koordinasyonu var , ne de yanındaki adamla . bodoslama gidiyor arkadaş . nereye gidiyon hemşerim , niye tek gidiyon , tek başına ne yapıyon , gölgene niye çalım atmaya çalışıyon , bi anlayabilsek var ya . tutturmuş kendine bi koridor , gidiyor , atlıyor , zıplıyor , eyvallah da kendi kendine oynuyor . topu kaptırdığın anda , arkadaki defans oyuncusu ne olacak ? iki top kaptırdı , özellikle seyrettim . resmen geriye yürüyerek hatta sallana sallana döndü . açın maçın tekrarına bakın . sonra defans zayıf . yoooo defans zayıf mayıf değil . senin rahat tavırlı futbolcun yüzünden pozisyon yiyoruz . defansı sadece arkadaki elemanlar yaparsa olmaz o iş . sende defans yapacaksın hemşerim ! gerekirse kendi altıpasından top çıkaracaksın . çizgiden golü çevireceksin . bu işler böyle . yoksa böyle mls'lerde gezersin .

- yeni çocuk ebrar'da sol ayaklı . ama azeri . muhtemelen bizim milli takımda oynamaz . o hesap başka tabi . ama arkadaş birazda stopere , sağ beke , ne bileyim forvete falan da yeni oyuncu çıkartın . çıkarılan çocuklar hep ön tarafın oyuncusu . yumuşak bilekli , teknik oyunculardan başka altyapınızda hiç mi oyuncu yok ? bize uzun vadede geri dörtlüyü ve orta ikiliyi oluşturacak kemik futbolcular lazım . yazıcı sol ayak , apo sol ayak , ebrar sol ayak . kafayı sol ayaklı oyuncuyla bozmanın bi anlamı yok . bak şimdiden söylüyorum . yazıcı varken , apo varken , bu çocuk burada süre müre alamaz . alsa da nerede oynatacaksın ? ama seneye bizim bu iki eleman satılırsa , ona bir şey diyemem . aynı tür oyuncu çıkartmaktan vazgeçin artık .

- bero niye milli takımda değil ? ne işi var bu saatte burada ? hocası onu milli takıma niye çağırmadı ? yoksa hocası bero'dan bi halt olmayacağını mı gördü ? yazık . koca forma yoldan geçen adamların üzerinde . yemişim presini , köpek gibi koşmasını . bana böyle futbolcular lazım değil aga . kafası çalışmayan , her topu ezen , pozisyonun içine eden futbolcuyu ben ne yapayım ? zagor , seni severim ama , bu ne abi ?

- damdoy mamdoy falan hikaye . ben olsam alacaklarını verir , gönderirim . yerine de altyapıdan bi eleman monte ederim . herifin sahada ne bok yediği belli değil . oynamıyor , oynayamıyor , adam bitik abi . külliyen zarar . maaşında indirime gitti diye , niye ağız kokusunu seneye mayısa kadar çekelim ki ? gönder gitsin .

- jp hala aynı . hala artistlik yapıyor . sen işine baksana kardeşim .rakip vurur da , tekmeler de . onun da senden farkı yok ki . senin yaptıklarının aynısını o da yapıyor . o zaman niye tepki veriyorsun ? sağ kanatta yetersizsin . sıfıra inemiyorsun . indiğinde ise yaptığın orta ya rakibe , ya da dağlara taşlara gidiyor . bu aralar bölgende acayip pas hatası yapıyorsun . önce şunlara bi çeki düzen ver , sonra rakibe ve hakeme atar yap .

- helva gibi bir arap takımı bile , bizi bazı pozisyonlarda zor duruma düşürüyorsa , hala akıllanmamışız demektir . hazırlık maçı falan anlamam ben . gazozuna maçta bile ciddiyet isterim . akhisar , alanya'dan daha tehlikeli takım . akhisar'dan bir izlanda performansı izlemek şaşırtıcı olmaz benim için .

kan kusup , dokuz doğuracağımız , anamızdan emdiğimiz sütün burnumuzdan geleceği bir maç bekliyorum .

shagrath61
09.10.2017, 08:25
Burak milli takımdan geri dönmüş takıma. Akhisar maçında oynayıp oynayamayacağı belli değil. Yahu bu adamı alırken, kronik sakatlığı var mı yok mu diye hiç kontrole sokulmadı mı ? Adamın kronik bir problemi var, bunun tek çözümü dinlendirilmesi bizim ise bu adamı dinlendirebilme şansımız yok. Nasıl olacak bu iş bir türlü işin içinden çıkamıyorum.

Bedri Sertkaya
09.10.2017, 09:33
Aynen dediklerinin hepsi doğru. Bu takım geçen seneyi bile arar puan olarak bu kafayla giderse. Defans evlere şenlik. Takım oyunu, herşey "0" Xavi bile fazla geldi dünkü maçta. Stoperde kimi koysan aynı. Mahalle takımı gibi. Pareira bu kafayla giderse devre arası alternatifi transfer edilir.

katar'a bakınca görünenler ....

- castillo kafasına göre takılıyor . ne takımla koordinasyonu var , ne de yanındaki adamla . bodoslama gidiyor arkadaş . nereye gidiyon hemşerim , niye tek gidiyon , tek başına ne yapıyon , gölgene niye çalım atmaya çalışıyon , bi anlayabilsek var ya . tutturmuş kendine bi koridor , gidiyor , atlıyor , zıplıyor , eyvallah da kendi kendine oynuyor . topu kaptırdığın anda , arkadaki defans oyuncusu ne olacak ? iki top kaptırdı , özellikle seyrettim . resmen geriye yürüyerek hatta sallana sallana döndü . açın maçın tekrarına bakın . sonra defans zayıf . yoooo defans zayıf mayıf değil . senin rahat tavırlı futbolcun yüzünden pozisyon yiyoruz . defansı sadece arkadaki elemanlar yaparsa olmaz o iş . sende defans yapacaksın hemşerim ! gerekirse kendi altıpasından top çıkaracaksın . çizgiden golü çevireceksin . bu işler böyle . yoksa böyle mls'lerde gezersin .

- yeni çocuk ebrar'da sol ayaklı . ama azeri . muhtemelen bizim milli takımda oynamaz . o hesap başka tabi . ama arkadaş birazda stopere , sağ beke , ne bileyim forvete falan da yeni oyuncu çıkartın . çıkarılan çocuklar hep ön tarafın oyuncusu . yumuşak bilekli , teknik oyunculardan başka altyapınızda hiç mi oyuncu yok ? bize uzun vadede geri dörtlüyü ve orta ikiliyi oluşturacak kemik futbolcular lazım . yazıcı sol ayak , apo sol ayak , ebrar sol ayak . kafayı sol ayaklı oyuncuyla bozmanın bi anlamı yok . bak şimdiden söylüyorum . yazıcı varken , apo varken , bu çocuk burada süre müre alamaz . alsa da nerede oynatacaksın ? ama seneye bizim bu iki eleman satılırsa , ona bir şey diyemem . aynı tür oyuncu çıkartmaktan vazgeçin artık .

- bero niye milli takımda değil ? ne işi var bu saatte burada ? hocası onu milli takıma niye çağırmadı ? yoksa hocası bero'dan bi halt olmayacağını mı gördü ? yazık . koca forma yoldan geçen adamların üzerinde . yemişim presini , köpek gibi koşmasını . bana böyle futbolcular lazım değil aga . kafası çalışmayan , her topu ezen , pozisyonun içine eden futbolcuyu ben ne yapayım ? zagor , seni severim ama , bu ne abi ?

- damdoy mamdoy falan hikaye . ben olsam alacaklarını verir , gönderirim . yerine de altyapıdan bi eleman monte ederim . herifin sahada ne bok yediği belli değil . oynamıyor , oynayamıyor , adam bitik abi . külliyen zarar . maaşında indirime gitti diye , niye ağız kokusunu seneye mayısa kadar çekelim ki ? gönder gitsin .

- jp hala aynı . hala artistlik yapıyor . sen işine baksana kardeşim .rakip vurur da , tekmeler de . onun da senden farkı yok ki . senin yaptıklarının aynısını o da yapıyor . o zaman niye tepki veriyorsun ? sağ kanatta yetersizsin . sıfıra inemiyorsun . indiğinde ise yaptığın orta ya rakibe , ya da dağlara taşlara gidiyor . bu aralar bölgende acayip pas hatası yapıyorsun . önce şunlara bi çeki düzen ver , sonra rakibe ve hakeme atar yap .

- helva gibi bir arap takımı bile , bizi bazı pozisyonlarda zor duruma düşürüyorsa , hala akıllanmamışız demektir . hazırlık maçı falan anlamam ben . gazozuna maçta bile ciddiyet isterim . akhisar , alanya'dan daha tehlikeli takım . akhisar'dan bir izlanda performansı izlemek şaşırtıcı olmaz benim için .

kan kusup , dokuz doğuracağımız , anamızdan emdiğimiz sütün burnumuzdan geleceği bir maç bekliyorum .

Bedri Sertkaya
09.10.2017, 09:35
Rodallega'yı bi görelim. Burak ha bire ofsayta düşüyor. Rodallega yıldızlaşabilir. Tabi defansımız maçın başında salak bir gol yemezse.

Burak milli takımdan geri dönmüş takıma. Akhisar maçında oynayıp oynayamayacağı belli değil. Yahu bu adamı alırken, kronik sakatlığı var mı yok mu diye hiç kontrole sokulmadı mı ? Adamın kronik bir problemi var, bunun tek çözümü dinlendirilmesi bizim ise bu adamı dinlendirebilme şansımız yok. Nasıl olacak bu iş bir türlü işin içinden çıkamıyorum.

shagrath61
09.10.2017, 09:43
Rodallega'yı bi görelim. Burak ha bire ofsayta düşüyor. Rodallega yıldızlaşabilir. Tabi defansımız maçın başında salak bir gol yemezse.Rodallega burak kadar etkili değil. Hücum press konusunda da oldukça zayıf. Ki ben rodallegayı beğenen biriyim.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bedri Sertkaya
09.10.2017, 09:50
Burak bu sıra çok sakatlanıyor. Riske etmemek gerek. Bir de Rodallega'yı küstürmemek gerek. Ki oyuncu küstürmek konusunda Ersun Hoca fenomendir.

Rodallega burak kadar etkili değil. Hücum press konusunda da oldukça zayıf. Ki ben rodallegayı beğenen biriyim.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
09.10.2017, 10:59
Başkanın dediğine göre her yıl banka borcunun üzerine 120 milyon tl ekleniyormuş faiz olarak bu is böyleyse zaten batarız bu faiz isinin acilen çözülmesi gerekiyor ben ce öncelik buna vermeli böyle saçma iş olur mu.Sampiyonlar ligini kazansan yine borcu eritemezsin.Bu kulübü yonetenler bu isi sanki kadermis gibi anlatarak geçiştiremezler çözüm bulmak şart.

nuri45
09.10.2017, 11:30
Biletler satisa cikmis

Cengiz Çubukcu
09.10.2017, 11:32
ne yapıp edip almamız gereken bir maç, aksini maazallah düşünemiyorum bile....

Ozan Yılmaz
09.10.2017, 12:26
https://pbs.twimg.com/media/DLrnloLXUAAKxgm.jpg:orig

Muhammed Ayaz
09.10.2017, 12:44
Arkadaşlar ilk defa medical park da maç izlemeye geleceğim inşallah.İstanbul'da malum maçlarda biletler 5 dakika da tükendiği için nasip olmamıştı. Giden arkadaşlar bilirler stadın neresinden maç izlemeyi tavsiye edersiniz?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yusuf BALCI
09.10.2017, 13:25
2-1 alırız

Kamil Çakmak
09.10.2017, 13:52
Alanya maçı felaket sonucu seyirciyi etkileyecektir. Bu maçı ve akabindeki Malatya maçını alırsak yeniden bir hava yakalarız.

Mehmet Fatih Silik
09.10.2017, 14:00
Aman aman...sakin ola konsantrasyonu elinizden birakmayin.

3-0 önde de olsan...

Uğur KÜÇÜK
09.10.2017, 14:04
Rakibi küçümsemiyorum ama Akhisar deplasmanda hiçbirşey ortaya koyamayan bir takım.
Rahat kazanacağımız bir maç olmalı.
Henrique geleneği devam ettirir ve bize gol atar.
Abdülkadir ve Yazicidan gol ve asistler bekliyorum.
Galiba Burak bu maçla beraber dinlendirilecek.
Haftaya Malatya macinda da oynamaz.
Gs macinda yerini alir.
Rodallega ilerde rakiple bogusabilen bir forvet olmadığı için hocanin su 11 ile çıkacağını düşünüyorum.

_____________Onur______________

Perreira___Okay___Akbaş___Mas

_________Kucka___Sosa_________

Abdülkadir_____Yazıcı_____Olcay

_______________Hugo___________

Uğur güven vermiyor. Baski yedik mi her topu rakibe veriyor sağolsun. Bu sene her takım bizi çözdü. Hepsi defansimizda ilk topta stoperlerimize pres yapiyor ve sonucunu aliyor. Sirf bu yüzden Okay oynuyor bence. Daha rahat pas bağlantısı kurulabilsin diye.
Durica dün milli takımında da yedek kulübesinin yolunu tuttu. Ndoye gibi oldu. Futbol aklı üst düzey ama ayaklar gitmiyor artık. Fizik iyice ağırlaştı. Bana hiç güven vermiyor.
Nacizane benim kadrom bu olur ve hocanin da bu kadroyla çıkacağını düşünüyorum.
Castillo hayranıyım ama asla bir Yattara olamayacak. Brumanin Gsdeki ilk yillarina benziyor. Atakların sonunu getiremiyor. Sezon sonuna kadar kendini ispatlamalı. Yoksa satılmasına ses çıkarmam.
Zor maç olacağını düşünmüyorum.
3-1 veya 4-2 gibi bir skor bekliyorum.
Topu mümkün olduğunca yerden oynar bu kadro.
Burak'in eksikliğini ancak bu şekilde minimuma indiririz.
Rodallegayi son vuruşlarda kullanicaz artik..

ANAOKULU TERK
09.10.2017, 14:28
eğer dediğiniz gibi her yıl 120 m tl sadece faiz ödüyorsak , futbolcu satma zamanı geldi de geçiyor bile . bırak ana parayı , faiz ödemesini bile şu gelirlerle asla çeviremezsin . göreceksiniz, sezon sonunda (mecburen)patır patır futbolcu satılacak .

turnikeye ilk önce yazıcı girer , sonra da belki apo .ikisinden alacağın para , bu seneki faiz ödemesini anca karşılar .geriye kalan önazi , hügo , castillo'dan gelecek para ile de bir sonraki senenin faizini ödersin .ama faiz ödemen 2023 e kadar devam ediyor kardeş . tünelin sonu zifiri karanlık . ne yapılacak o zaman ?

iki çaren var .birincisi ,dursun gibi gayrimenkul satacaksın(varsa tabi) .başkan eldekilere düşük fiyat veriyorlar diyordu geçenlerde . futbolcu satmam diyorsan , üçte beşe bakmadan bu varlıkları elden çıkaracaksın o zaman .faiz ödemelerinden bir şekilde kurtulacaksın ki , önünü görebilesin . ayrıca bu şartlarda yaptığın her yeni transfer , sana faiz yağmuru olarak geri dönecek belli ki .

bir diğer çare de , içerde dışarda seriye bağlayıp galibiyetler almak .peki bu takımla seri galibiyetler alabilir misin ? asla alamazsın . bu hocayla , bu maç seçen futbolcu topluluğuyla sezon sonunda 17 galibiyet alabiliyorsak öpün başınıza koyun .

satacak gayrimenkulun yok,takım (kafası kesilmiş tavuk gibi ) oradan oraya zıplıyor,taraftar desen futbolcu gibi maç seçiyor,senede (anca bir bilemedin iki ) ürün alıyor ,stattan da , kombinelerden de bir şey kazanamıyorsun , ayrıca tüm bunlar olurken kulüp olarak faiz ödemesi yapman gerekiyor , yeni transferler için hem sıcak para bulman lazım , hem de mevcut oyunculara ödeme yapman lazım .

siz kabullenmesiniz de , öfkelenseniz de ,(bu ekonomik şartlarda) bu iki çocuğu elinde fazla tutamazsınız aga .

dost acı söyler ama , doğruyu söyler .

Enaldo61
09.10.2017, 14:40
Bu Burak mevzusu çok canımı sıkmaya başladı.

UĞUR DURTAŞ
09.10.2017, 14:41
lige havlu attık. ilk 3 için gene bir umudum var bu maçı kazanırsak.
*
Berkan kardeşim;

akhisar,malatya ve gs maçları kazanılırsa fikrin değişir bence.
ben çok umutluyum.

Numan Yerlikaya
09.10.2017, 14:42
10 maçta 8 galibiyet falan almalıyız ki yarışa ortak olalım ki bu imkansız birşey onun için havaya girmeye gerek yok

Yiğit Gayretli
09.10.2017, 14:57
Aman aman...sakin ola konsantrasyonu elinizden birakmayin.

3-0 önde de olsan...
Futbolun şakası yok işte. Fırsatını bulduğun zaman fazlası için zorlayacaksın. 4, 5, 6... Bunun ayıbı yok.

Faruk BERBER
09.10.2017, 14:58
14602

Oxychen
09.10.2017, 15:03
Tokatlarız.

kaan61
09.10.2017, 15:09
Arkadaşlar Beinsports Trabzonspor un maçları için aylık 42 TL den 57-TL ye çıktı. Sadece trabzonspor üyeliği bulunan arkadaşlar sizde aynı ücretimi ödüyorsunuz? Artış % 35

emrahtuna
09.10.2017, 15:22
castillo nun bu maç 11 de başlaması gerekiyor artık.. burak da sıkıntı var galiba oynar inşallah..ama sıkıntısı varsa iyice bi dinlensin rodallega da iş yapar eski takımına karşı..

Faruk BERBER
09.10.2017, 15:54
castillo nun bu maç 11 de başlaması gerekiyor artık.. burak da sıkıntı var galiba oynar inşallah..ama sıkıntısı varsa iyice bi dinlensin rodallega da iş yapar eski takımına karşı..

Burak konusu ilginç. Milli Takım'da oynamasaydı keşke. Bir şeye de yaramadı.

Castillo bence de oynamalı ama takımın form durumu olarak hücum hattı iyi. Kim çıkacak ?

Sosa, Kucka, Yazıcı, Abdülkadir, Olcay, Rodallega.

Bu maçta böyle bir 11 görebiliriz yine ilerde. Castillo oynayacaksa Yazıcı kesilir muhtemelen.

emrahtuna
09.10.2017, 15:56
ben olcayı keserdim ama ben keserdim ersun kesmez bence :)
Burak konusu ilginç. Milli Takım'da oynamasaydı keşke. Bir şeye de yaramadı.

Castillo bence de oynamalı ama takımın form durumu olarak hücum hattı iyi. Kim çıkacak ?

Sosa, Kucka, Yazıcı, Abdülkadir, Olcay, Rodallega.

Bu maçta böyle bir 11 görebiliriz yine ilerde. Castillo oynayacaksa Yazıcı kesilir muhtemelen.

Faruk BERBER
09.10.2017, 15:59
emrahtuna Olcay'ın orada verimli olabiliyor mu Castillo ? Ya da solda Castillo ortada Yazıcı sağda Abdülkadir de olabilir aslında.

Ben de Yazıcı'nın yedek kulübesine Olcay'dan daha yakın olduğunu düşünüyorum Ersun hoca açısından.

Olcay'ın takım oyununa verdiği büyük katkı var, gösterişsiz.

Mehmet Fatih Silik
09.10.2017, 16:00
Futbolun şakası yok işte. Fırsatını bulduğun zaman fazlası için zorlayacaksın. 4, 5, 6... Bunun ayıbı yok.

Aklima #8'in Kasimpasa macinda 7. golden sonra takimi geriye cekmesi geldi aklima...

Seri üzgün mü atalim napalim? :)

Yiğit Gayretli
09.10.2017, 16:02
Aklima #8'in Kasimpasa macinda 7. golden sonra takimi geriye cekmesi geldi aklima...

Seri üzgün mü atalim napalim? :)
Elalem frene basmıyor ama. Zayıf bulunca yükleniveriyor...

Travelair
09.10.2017, 16:13
Öyle tahmin ediyorum ki Okan Ersun'a galip gelecek

Fatih Çelik
09.10.2017, 16:59
Büyük umutlarla çıkıp hüsrana ugrayacağımızı düşünüyorum...

Enes Başkaya60
09.10.2017, 19:09
Beraberlik iyi sonuç muhtemel Ersun Hoca yine saç baş yolduracaktır...

Mustafa ÖZDEMİR
09.10.2017, 20:02
Herkeste bir karamsarlık var .ama kazanacağız

Yiğit Gayretli
10.10.2017, 08:40
İstiyorum ki bu maçı Yusuf-Abdül ikilisi kazansın. Vura vura...

İ. SARAL
10.10.2017, 09:08
"Kesin yeneriz" diyemiyoruz maalesef.

ANAOKULU TERK
10.10.2017, 10:08
- dün akşamki milli maçta da gördük ki ,okay'ın asıl yeri defansın önü . ama oynayacağı takım trabzonspor değil , izlanda gibi finlandiya gibi tamamen fizik gücüyle oynayan takımlardır .bu tür takımlarda , ön libero oynatılırsa başarılı olacaktır .hatta savunma yapan bazı anadolu takımları için ( mesela konya , mesela akhisar , hatta başakşehir) okay bulunmaz nimet bile olabilir . ama kendisi hem stili , hem oyun anlayışı bize asla uymuyor . uymayacak . boşa zaman kaybı . gelişimini tamamlamış , yükünü almış ama , koşturacağın hedefler için gerekli olan adam okay değil .

bunu bir türlü anlatamadık insanlara .

- dün bir kez daha gördük ki , yazıcı topsuz oyunda sıfır . topu aldığında fazla sorun yok . ama ya topsuz oyunda ? işte burada hiç yok . kayıp ilanı dahi verilebilir . maç bir bütündür ve hücum kadar savunma da önemlidir . hatta şu dönem savunma bi tık daha değerli bile sayılabilir . ama yazıcı'nın savunma yönüne bakacak olursak , kendisi maalesef piyasada yok . devamlı kaçak markajlar , uzaktan hamleler , kritik yerlerde yaptığı gereksiz savunma faulleri , hem kendine , hem takımına zarar veriyor . bu çocuk antrenmanlarda paso savunma nedir , savunma nasıl yapılır çalıştırılmalı . yoksa hep bir yanı eksik kalacak .

- volkan niye çağrıldı , niye gitti bilmiyorum . kulübede oturmaktan başka ne yararı vardı ? anlayan beri gelsin . burada kalıp antrenman eksiğini kapatsaydı bari . gerçi kapatsa ne olacak , kapatmasa ne olacak ? haziran'da karşılıklı anlaşılmalı , sözleşmesi fesh edilmeli . boşu boşuna kulübeyi işgal edecek adamla işimiz olmamalı .

- aslında burak'ı almak hataydı . ( ben dahil ) herkes işin büyüsüne kapıldı . burak artık doymuş bir oyuncu . artık bize verebileceği çok fazla bir şey yok . ligimizi ve bizi tanıyor olması , bizde tekrar başarılı olacağı anlamına gelmez .

bakın buraya yazıyorum . burak 1 maç oynar , 3 maç sakatlanır , devre arası ameliyat olur , nisan'a düzelir , sonra lig biter . seneye de ver elini 34 35 yaş . daha da dikiş tutmaz .

ister kabul edin , ister etmeyin . (maalesef) bizimde bir robin van pörsi'miz var artık .

Uğur KÜÇÜK
10.10.2017, 11:23
Burak Yılmazın yerini yine 5 yıl sonra Burak Yılmaz ile doldurmuş takımız biz.
3 hafta dinlensin toplar kendini.
Ameliyatlık bir sakatlığı yok.
Onura üzülüyorum. Dünyanın en iyi kalecisi olabilecekken sakatlıklardan çok çekti. Ne olursa olsun ilerde Efsane diyecegim bir insan olacak.
Ben de cok elestirdim eski Onur değil diye ama adam 1 yıldır iç yan bağları kopuk oynuyor.
Sezon biter bitmez ameliyat olmalı.
Velhasıl kelam bu takım için sahada herseyini veren 2 topcuyu sacmasapan eleştirmek bize yakışmaz.

selcuk
10.10.2017, 11:33
Burak Yılmazın yerini yine 5 yıl sonra Burak Yılmaz ile doldurmuş takımız biz.
3 hafta dinlensin toplar kendini.
Ameliyatlık bir sakatlığı yok.
Onura üzülüyorum. Dünyanın en iyi kalecisi olabilecekken sakatlıklardan çok çekti. Ne olursa olsun ilerde Efsane diyecegim bir insan olacak.
Ben de cok elestirdim eski Onur değil diye ama adam 1 yıldır iç yan bağları kopuk oynuyor.
Sezon biter bitmez ameliyat olmalı.
Velhasıl kelam bu takım için sahada herseyini veren 2 topcuyu sacmasapan eleştirmek bize yakışmaz.

eger sorun ic yan baglar ise, sampiyonluktan koparsak mart ideal olur ameliyat icin
3 ay rejenerasyon olsa yeni sezon kampina full katilabilir

Travelair
10.10.2017, 11:47
Bence devre arası güvenilir bir kaleci alınmadan ameliyat olması intihar olur

nuri45
10.10.2017, 12:01
Sanirim bu macda en düsük seyirci rekoru kircaz. Bilet satislari yerinde sayiyor.

61_Hasan_69
10.10.2017, 12:07
Önce Akhisarı sonra bütün Ersun Yanal düşmanlarını yeneceğiz :)

Mehmet BAŞ
10.10.2017, 12:07
Ana okulu eğitimini tamamlamadan yazan şu şahsa artık diyecek söz bulamıyorum(!)
Bir insan bu kadar mı saçmalar arkadaş! Pes artık...
Bir şey bilirmiş gibi yazıyor da yazıyor.
Harcanıyorsun buralarda be! :o

selcuk
10.10.2017, 12:09
Bence devre arası güvenilir bir kaleci alınmadan ameliyat olması intihar olur

yada ugurcana güvenecen

cok basit aslinda

Travelair
10.10.2017, 12:10
Uğurcan hazır değil. Uğurcan'a güvenemeyiz

selcuk
10.10.2017, 12:51
Uğurcan hazır değil. Uğurcan'a güvenemeyiz

sen güveni ver o hazir olur

Uğur KÜÇÜK
10.10.2017, 13:05
Akhisar deplasmanlarda kayip fakat 3 maçını da izledim dış sahadaki.
Antalya ile iyi bir oyun ortaya koyup 2-2 berabere kaldilar. O maçta 2 tane net penaltisi verilmedi Akhisarin. Hakem kurbanı oldular. Bursaya 3-0 kaybettiler. Ama o maçı Bursaya değil de maç berabereyken Harun Tekinin olağanüstü 3 kurtarisina kaybettiler. Ve en son Konya ile seyircisiz oynanan maçta üstün oynamalarına rağmen 2-0 gibi bir sonuçla mağlup oldular. Henrique'nin net 2 tane karşı karşıya kaçırdığı pozisyon ve Serginhonun net 1 tane pozisyonu vardı bu maçta da.
Tüm bu maçlarda hep topun arkasına geçip cok hızlı şekilde kontraya çıktılar.
Takımı Soner Aydoğdu geriden iyi yönetiyor. Solbekleri Ömer Bayram içeriye cok iyi ortalar kesiyor. Dikkat etmemiz gereken en önemli 2 husus bu.

En zayıf yönleri oyun içinde sağdan soldan yapilan ortalara rakibe topu rahatlıkla vurdurmalari. Ve ilk golü yedikleri zaman taktik disiplinden kopuyorlar. Erken gole zorlamalıyız. Maç ancak böyle rahat çözülür.
Göbekten kolay çözülecek bir takim değiller. 11 kişi topun arkasına geçiyorlar.
Kontra ataklara Serginho ve Olcan ile cok hızlı çıkıyorlar. Bitiricileri Henrique olduğu için fazla gol bulamadılar deplasmanda. Ama bizim bu hastalığımız düşünüldüğü zaman muhakkak gol bulacaklardır.
Hugo bu maç için iyi bir tercih olmayacak ama baska çaremiz yok. Yazıcı ve özellikle Abdülkadirin ayağına bakacagimiz bir maç olacak. Hatta Castillo bu maça ozel hazırlanmalı.
Rakip kolay gol yiyen bir takim değil.
Ligde gerçekten yenildiği 2 macta da cok sanssizdi.

Travelair
10.10.2017, 13:05
Hayır sırf güvenle olacak şey değil. Öyle olsa nice yıldız kazanırdık. Abdülkadir elma, Yusuf elma, ama Uğurcan şu anda armut. Bu da elma dersek yanılırız. Senelerce bu hataya düştük. Hele de zirve kulübünün kalecisi olmak çok daha farklı

selcuk
10.10.2017, 13:37
Hayır sırf güvenle olacak şey değil. Öyle olsa nice yıldız kazanırdık. Abdülkadir elma, Yusuf elma, ama Uğurcan şu anda armut. Bu da elma dersek yanılırız. Senelerce bu hataya düştük. Hele de zirve kulübünün kalecisi olmak çok daha farklı

iste ugurcan tam bir zirve takimi kalecisi

yusufa abdülkadire verilen güven ugurcana hic verilmedi

ugurcan kaleye gecsin sahada + 1 oyuncu gibi oyunayacagiz

ugurcani 70 metreye attigi nokta paslari neuer o kalitede atamiyor
birde bizde ileride burak, castillo ve abdülkadir gibi tek basina eksik defansi delecek forvetler var

ugurcan oynatilsin bakarsin elma mi armutmu

Travelair
10.10.2017, 13:41
Ben Uğurcan'ı ilk maçında beğendim sonraki maçlarında beğenmedim. Oynatıldı yani. İyi olabilecek bir kaleci, ben de biraz futbolcudan anlarım, buna itirazım yok. Ama sürekli oynatarak pişirilecek, hatalarına tolerans gösterilecek ne mevkide ne de takımında. Bu yüzden zirve kulübü diyorum

Şanlı SanMarino
10.10.2017, 13:58
Devre arası deneyimli yabancı veya kaliteli yerli kaleci transferi şart. Yoksa asla hedefe gidilemez.

Ozan Gözaçan
10.10.2017, 14:10
Ben Uğurcan'ı ilk maçında beğendim sonraki maçlarında beğenmedim. Oynatıldı yani. İyi olabilecek bir kaleci, ben de biraz futbolcudan anlarım, buna itirazım yok. Ama sürekli oynatarak pişirilecek, hatalarına tolerans gösterilecek ne mevkide ne de takımında. Bu yüzden zirve kulübü diyorum

Tolgada böyle başlamışdı yanlış hatırlamıyorsam gsden 4 yemişdik o maçda cezasahası içinde elleri önde topun peşinden koştuğu anı hatırlarım hala ama bıkmadı usanmadı çalıştı gelişti. uğurcanın da aynısını yapması lazım . daha genç bıkmadan usanmadan çalışması lazım bence ... yetenekli bir oyuncu ama biraz daha zamana ihtiyacı var gibi.

Travelair
10.10.2017, 14:15
Tolga'da da aynı şey tutturuldu. Yırtındım senelerce gitsin kiralık, biraz pişsin. Yok kalsın oynasın yetenekli dendi. Ama heba ettiler yıllarımızı. Nasıl olsa bahane bol. Yanal da bu bahanelerden besleniyor. Bağırıp çağırıyorum ama ne kadar duyurabiliyorum

Uğur KÜÇÜK
10.10.2017, 14:20
eger sorun ic yan baglar ise, sampiyonluktan koparsak mart ideal olur ameliyat icin
3 ay rejenerasyon olsa yeni sezon kampina full katilabilirÖyle duydum ben sakatlık durumunu. İzmirden iyi kaleciler çıkıyor. Onur, Harun ve en son olarak Berke.
Gecen sezon bitiminde Onurun da sakatlık durumundan dolayı ameliyat olayı gündeme gelince Bursali Harun ciddi sekilde istendi. Bu transfer için 5 milyon euro isteyince de Bursa görüşme aşamasına gelmeden rafa kaldırıldı. Ve sonra hepimizin malumu Esteban ile sözleşme uzatıldı.
Ben buradan Uğurcana daha teknik heyetin tam manasıyla güvenmediği sonucunu çıkardım.
Izledigim maclarda çok kötü bulmadim Ugurcani fakat suan için yeterli değil. Uğurcan keske oynayacağı Tff 1. Lig takımına kiralansaydi.
Ilerde insallah o beklentileri karşılar ama şuan hiçbir taraftardan güvenoyu alamadığı gibi kendine olan güvenini ( 1. Kaleci olabilecek motivasyonu ) de henüz sağlayamadı.
Bu arada Uğurcan da İzmirli. İnşallah ileri de senin dediğin gibi bu kaleyi uzun yillar koruyacak güveni ve motivasyonu kazanir. Ama suanlik görüntü kötü. İnşallah İzmirden iyi kaleci çıkar geleneği devam eder de o da bu kulübe büyük hizmetler sağlar.
Suan süperligde kalemizi koruyabilecek 2 kaleci var. Biri Bursali Harun diğeri de eski şikeci Serkan Kırıntılı ( Ankaragücü - Fener maçında 3 komik gol yemesi. Maçı Fenerin 3-0 kazanması. O maç haftası Kadiköyde Fenerli bir yönetim kurulu üyesiyle görülmesi. Ve sezon sonu apar topar Fenerle sözleşme imzalamasi. 2009 - 2010 senesi Bursanin şampiyon olarak bitirdiği sezon yapılan yanlış hatırlamıyorsam da 33 . veya 31. Hafta maçı )
Serkan bu olaydan dolayı Trabzona adım bile atamaz. Harun da büyük ihtimalle sezon sonu Fenere gider.
Ya bu çocuklara guvenicez ya da Estebani kovalayıp iyi bir yabancı kaleci alıcaz. Kayserinin yeni aldığı yabancı kaleciyi takip etmek lazim. Bana ilk 7 haftada iyi sinyaller verdi.