PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç Sonucu | TSL 8.Hafta l Trabzonspor 1 - 6 Teleset Mobilya Akhisarspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

samway
15.10.2017, 20:43
Bize kim nasıl ne şekilde bir bela okudu çözemiyorum ?

tonya55
15.10.2017, 20:45
altyapıda stoper yokmu onlar oynasın.

samway
15.10.2017, 20:46
Bence yonetım sınıfta kaldı hiçbir dediğini yapmadı takımı 30 yaş üstü adamlarla doldurdu dünya paralar verildi ortada takım yok 2 defans lazımdı 2 adam alamadılar

Soner Albayrak
15.10.2017, 20:47
Offf nabıcaz be Kamil?

champions
15.10.2017, 20:50
Tudor gibi geride az pozisyon veren bir hoca bulalim ofans oyuncularimiz ligin en iyileri bir sekilde gol buluruz önemli olan gol yedirmeyen bir hoca lazim.

80 dk'sını geride oynadığın maçta kaç tane isabetli şutun var?

Emre EFENDİOGLU
15.10.2017, 20:53
https://youtu.be/5Td_Ce1fiL0
Trabzonspor defansı (Temsili değil)

sasort
Yorumları okuyorum da sözün bittiği yerdeyiz anlaşilan boşuna konuşuyoruz

Konuştuklarımız yaramıźı daha azdırıyor
Merhem olmuyor bence

Yarın görüşecekmiş ya

Yarın ola hayr ola

Nazim Can

Hic aklima gelmemisti iyiki hatirlattin, yahu kardesim gecen senelerde Ronaldo, Messi ile falan mi oynuyordun? Yada rakipte ki ofans oyunculari CL düzeyinde mi ? Burak Yilmaz, Rodellega, Castillo, Olcay, Ömür, Yazici, Sosa bunlar yetmiyor mu ?

sasone
15.10.2017, 20:57
Takımda Onur,Durica,Olcay,Okay,Burak vs gibi hak etmedikleri halde forma giyen kişiler var,sahada emek verecek adam lazım,forma garanti,ben yıldızım diyor koşmuyor adam,bu kadar kırılgan yapıda olmasının sebebi de bu,isimler,formalar oynamıyor.

Bu saçma sonuçların sebebi de bu,adamlar ciddiye aldıkları her maçta oynuyorlar,diğer maçları rejenerasyon idmanı gibi göüyorlar,karşıdaki kadar sahaya efor koymazsan,aradaki kalite ve yetenek farkı nasıl ortaya çıkacak?

Hoca da bu işin mimarı,sorumlusu.

halilaziz61
15.10.2017, 20:58
İYİ bir yabancı hoca ve 6-7 maçlık seri galibiyetler takımı düzlüğe çıkarır

ama Ersunla olmaz
kimsenin güveni kalmadı bu adama
dolayısıyla şehir ve camiadaki heyecan da yok oldu
yeni kan heyecan şart

champions
15.10.2017, 20:59
Hic aklima gelmemisti iyiki hatirlattin, yahu kardesim gecen senelerde Ronaldo, Messi ile falan mi oynuyordun? Yada rakipte ki ofans oyunculari CL düzeyinde mi ? Burak Yilmaz, Rodellega, Castillo, Olcay, Ömür, Yazici, Sosa bunlar yetmiyor mu ?

Sorumun cevabı bu mu? İşin gücün goygoy. He geçen sene Messi vardı. Sosa ve Yazıcı ne katkı yapmış skora? Ömür dünkü çocuk, Roda yedek, Castillo'nun düzenli performansını henüz görmedik. Olcayla sana mutluluklar.

Mehmet Sarigül
15.10.2017, 21:00
Takımda Onur,Durica,Olcay,Okay,Burak vs gibi hak etmedikleri halde forma giyen kişiler var,sahada emek verecek adam lazım,forma garanti,ben yıldızım diyor koşmuyor adam,bu kadar kırılgan yapıda olmasının sebebi de bu,isimler,formalar oynamıyor.

Bu saçma sonuçların sebebi de bu,adamlar ciddiye aldıkları her maçta oynuyorlar,diğer maçları rejenerasyon idmanı gibi göüyorlar,karşıdaki kadar sahaya efor koymazsan,aradaki kalite ve yetenek farkı nasıl ortaya çıkacak?

:alkış:

katre-i.matem
15.10.2017, 21:01
Son 14 lig macinda 2 galibiyet alan rezil bir takim yuzsuz bir hoca haysiyetsiz bir baskan kisiliksiz yonetim. Trabzonspor taraftari olmak bu dunyadaki en buyuk sinavlardanmis.

memozcan
15.10.2017, 21:02
tam bir hafta ceza almalık bir akşam:)

Onur
15.10.2017, 21:03
tam bir hafta ceza almalık bir akşam:)

Abi sorma :)

Sabahtan beri yazıp yazıp siliyorum.

halilaziz61
15.10.2017, 21:03
bu sonuçtan sonra hoca hala gitmek için yarını bekliyorsa paracıdır
karaktersizdir.
denedim çok çalıştım olmadı deyip şerefinle ayrılacaksın
para için şerefini de kaybetmeyeceksin
para gelir-gider, azalır-artar, kazanılır-harcanır
ama ŞEREF ya vardır ya da yoktur kazanılmaz...

memozcan
15.10.2017, 21:04
onur
pereira- uğur- durica- mas
onazi- kucka
olcay-sosa-castillo
burak

takım bu onbirle 5-6 hafta ısrarla oynamalı ve kadro istikrarı sağlanmalı.. futbolcu yetiştirme işi daha sonraki iş..

Mehmet BAŞ
15.10.2017, 21:06
Yarına kadar görüşmeye gerek yok...
Adam gider ayak ''Trabzonspor 33-34 senedir şampiyon olamıyor'' diyerek her şeyi kestirip attı.
Normal bir vakitte dahi kabul edilemez bu açıklamayı altı gol yediğin maçtan sonra yapıyorsan art niyetlisin!
Ersun Yanal, Trabzonspor'a yeterince zarar verdi. Bu saatten sonra kaldığı her dakika bu zarar katlanır.
Yönetim artık aklını başına almalı. Bir an önce bu adama haddini bildirip kapıyı göstermeli!
Göstersin göstermesine ama sahi Trabzon'da bir yönetim kaldı mı?

TsAkifTs
15.10.2017, 21:06
Durica Durica Durica Durica Durica Durica Durica Durica Durica SUÇLU ARIYORSANIZ BU SENENİN KATİLİ DURİCA DENEN YARATIKTIR BUNU GÖRMEYEN GÖZLERE YAZIK HEMDE NE YAZIK ALLAH KAHRETSİN BU KATİLİ BAŞIMIZA MUSALLAT EDENİ..

Nazim Can
15.10.2017, 21:07
Sorumun cevabı bu mu? İşin gücün goygoy. He geçen sene Messi vardı. Sosa ve Yazıcı ne katkı yapmış skora? Ömür dünkü çocuk, Roda yedek, Castillo'nun düzenli performansını henüz görmedik. Olcayla sana mutluluklar.

Kardes senin egonu bu takim ömrün boyunca kesmez, senin elestirmemeni saglayacak ne hoxa ne Yönetim nede futbolcu toplulugu bu takima hic bir zaman gelmeyecek cünkü yillardir okzrum mesajlarini daha bir tane icinde elestiri olmayananini hatirlamiyorum benden sana tavsiye git Psg yi falan tut cünkü anca o keser seni.

Arda'
15.10.2017, 21:08
Son 14 maçta 2 galibiyet alan adamın zaten kovulması lazım görüşme falan hikaye tazminatını ne yüzle istiyor acaba.

odyseuys
15.10.2017, 21:09
Adam gider ayak ''Trabzonspor 33-34 senedir şampiyon olamıyor'' diyerek her şeyi kestirip attı.
Normal bir vakitte dahi kabul edilemez bu açıklamayı altı gol yediğin maçtan sonra yapıyorsan art niyetlisin!
Ersun Yanal, Trabzonspor'a yeterince zarar verdi. Bu saatten sonra kaldığı her dakika bu zarar katlanır.
Yönetim artık aklını başına almalı. Bir an önce bu adama haddini bildirip kapıyı göstermeli!

yarın görüşülecek olan zaten tazminatıdır. ben ersun'un bugün biletinin kesildiğini, yarın ise tazminatını konuşmak üzere kulübe çağırıldığını düşünüyorum. en azından öyle umut ediyorum.

TolgaTopçu61
15.10.2017, 21:09
Ersun da bu kadar takılı kalan yönetim kendi ayağına sıkmıştır, Ersun istifayı geçtim YÖNETIM istifa etmelidir..

10-61
15.10.2017, 21:13
Açık ve net bazı orospu çocuğu futbolcular bilerek oynamıyorlar.3.golde Okay ı iyi izleyin adamın yanında eskortluk yapıyor,3 -0 dan maç vermeler kendi evinde 6 yemeler normal değil...bu arada yönetim de Ersun da siktirolup gitmeli daha kötü ne olursa olsun herşeyi görelim bu sene.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sefer A.
15.10.2017, 21:13
Biz istifrâ ettik, ersun sen de istifâ et mk lan

Berkan
15.10.2017, 21:14
yarın oturup konuscaklarmis beyler sıkıntı yok ;
:D futbolcularda bugunku hirs ve mucadelelerinden oturu 4 gun izini hak ettiler.

10-61
Heee usta denilen haysiyetsiz sponsor olmuştu di mi ,sponsorluğunu da alsın diktirsin gitsin.

My
Göstersin göstermesine ama sahi Trabzon'da bir yönetim kaldı mı?Belli ki Yanal kendisini istifaya davet edenelere karşı tepkili. Yoksa normal birisi bu cümleyi kurmaz.

Yönetim var mı yok mu şuradan anlayabiliriz.

Sadri Şener: "Beşiktaş'a 7-1 yenildiğimiz maçta ben Almanya'daydım ve o akşam futbolculara, hocaya hücum edilmesin diye hemen istifa ettim."

Sadri Şener: "İstifa ederek takımın seyrini değiştirmiştim, sonra yoluna koymuştuk. Şimdi bu durumda da birinin bir hareket yapması lazım."

Futbol yöneticiliğini bilmek bir meziyet, tecrübe. Başkanın bu konuda hiç tecrübesi yok üstelik bu konuda kendisine kılavuz olanlar da siyasiler.

Berkan
15.10.2017, 21:17
forumda ustaya yakın olan isimler neden şimdi konuşmuyorlar. Derdi neymişte babasinin oglu gibi ersun yanali sahiplenmis

Mehmet Sarigül
15.10.2017, 21:18
Biz bu tiyatroyu cok izledik...sadece oyuncular farkli.

Sefer A.
Vahid hoca iyidir kötüdür ayri mesele, bence kulüp hocaligi için iyi degil ama milli takimlar için iyi bir hoca...
Ama bu sonuçlar sonrasi istifâ degil intihar ederdi herhalde... zamâninda deplasmanda Karabük'te 3-0'lik rezil yenilgi sonrasi "ihânet" "utanç verici" gibi sözler kullanmisti... 3-4 Alanya ve 1-6 Akhisar rezillikleri nedir yaa nedir ulan...... ihânet var ama kim yapiyor anlamadim, ya da hem hoca hem topçular mi ?? öööooofff bbeeee yedin bitirdin bizi Trabzonspor

Mesut
Ersun tercihleri ile herşeyi mafetti yaktı bizi ancak sahada ki 11 teknik direktörsuz bile Akhisar'dan 6 gol yememesi gerekir belli ki başka sorunlar var

Nazim Can
Usta gidip Hekimoglu ve Kulacoglu gelecegine Usta kalsin ha olurda Faruk Özak veya Sadri Sener den biri gelecekse o zaman secimli kongreye gidilsin.

Berkan
Bu arada hastanenin onune malum pankarti asani bulup plaket vermek lazim. Adam bizim goremedigimizi aylar once gormus

ALDENİRO
15.10.2017, 21:19
iki sene önce falan ersun istifa etmeli demiştim demek istemiyorum. (sanırım tek diyen bendim). maalesef iki yıl gitti. neyse şimdi kim td olmalı...

iki hal tarzımız olmalı bence.

birincisi gerçekten kaliteli yabancı td getirip önümüzdeki sezonun takımını kurmaktır.

ikincisi bu sene deneme yanılma yolu.

birincisi için aday var mı bilmiyorum. varsa en iyi yol bu.

ikincisi için şu an lig tecrübesi ve azmi olan y.vural var. gelsin görelim. olmadı mı gelsin ünal karaman. oda olmadı mı gelsin fatih tekke...nerde uyarsa kim başarılı olursa seneye de devam etsin derim.

esra61
15.10.2017, 21:19
Sadri Şener ,Şenol hoca,Alper boğuşlu olsa muhteşem olur.
En azından şuphemiz olmaz,içimiz rahat olur.

gurur6134
15.10.2017, 21:23

Sikecilerde ki isini garantiye aldi sirinlik yapti bu demecle aklinca gider ayak..aziz gidici nasilsa ali kocla mutlulugu buldugu klube gider artik..bizden uzak olsun da ne halt yerse yesin gorevini tamamladi nasilsa..

A. Aydın
15.10.2017, 21:23
Bizim birinci sorunumuz arkadasin dedigi gibi hucum oynamak.
Biz kontratak takimiyiz.
Defansif oynayip etkili kontralarla golu bulduk, basarili oldugumuz donemlerde.

Biz hucum futbolu oynayamayiz.
Sorunumuz stoperler degil.
Sorunumuz oyun sistemi.
Ilerde basmak yerine kendi sahamizda kalmaliyiz.

Suan ki oyun sistemimiz hata kaldirmiyor. Stoperlerimiz ramos,pique olsun 6 degil 3 gol yerdik.

Gecen yil ikinci yari cift on libero ve takim olarak defansif oynadik. Etkili ataklarla isi bitirdik.

Vahid hoca doneminde defansif oynadik ama gol atamadik, basarili olamadik.

2010 2011 defansif oynadik. Colman ve selcuk la cift on libero seklinde taktik yaptik.

Defansif oynamaliyiz. Ataklarda takim halinde cikip ger gelmeliyiz. Ileride basmak bize yaramiyor. Ileride basan hucum oyunculari bek oyuncusuna yardima gelmiyor.

tonya55
15.10.2017, 21:26
sadrimi uzak dursun.

gurur6134
15.10.2017, 21:26
Usta gidip Hekimoglu ve Kulacoglu gelecegine Usta kalsin ha olurda Faruk Özak veya Sadri Sener den biri gelecekse o zaman secimli kongreye gidilsin.

Neden usta ile rezeliklere doymadik mi daha..bir adamin basarisiz olmasi icin daha ne yapmasi lazim adam resmen bagiriyor ben basarisizim futboldan anlamiyorum diye..50 yilda goremedigimiz rezillikleri usta doneminde yasadik yetmedi mi..

Furkan
15.10.2017, 21:28
Git renktaş git.Hatta yanına 2-3 kişi daha çek.
Başvuruyu passolig noktasından yapabilirsin.Maç günü olduğu için sana tek geçişlik kart verir bugün için.Daha sonra belirttiğin adresine passoligin gelir.
Ama erkenden almaya gidersen belki direkt passolig kartını çıkarttırabilirsin.Çok yoğunluk yoksa.Sanada kırgınım renktas canli canli 6 gol izlettin bana [emoji3]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

edimurphy_61
15.10.2017, 21:28

Sadri Şener borçlarını ödedi o daha gelmez. He tekrardan borçlanırsa yine Tmsf'ye ozmn gelir

memozcan
15.10.2017, 21:29
bu üçlü bir daha kesinlikle birlikte çalışmaz:)

Mert Acar
15.10.2017, 21:30
Sanada kırgınım renktas canli canli 6 gol izlettin bana [emoji3]

Valla özür dilerim reyiz.Yine umutlandık,bi başlangıç olur dedik.Her zamanki gibi yanıldık.
Gülmek bize haram.Trabzonsporla sınanıyoruz.Hakkını helal et.

eraytaskin61
15.10.2017, 21:30
Önce siyaset bulaştı sonra katar sermayesi..özkan sümerler,sadri şenerler,sadi hocalar,nevzat aydınlar uzaklaştırıldı..taraftar grupları teke indirilip çok seslilik susturulmaya,her türlü saha sonuçlarına alıştırılmaya çalışılıyor.borç 1 milyar kapanması zor iflasa doğru gidiliyor.tek çare klubun çok sevdiğimiz katarlılara satışı..sesli düşündüm !

Arda'
15.10.2017, 21:31
Vahid hoca iyidir kötüdür ayri mesele, bence kulüp hocaligi için iyi degil ama milli takimlar için iyi bir hoca...
Ama bu sonuçlar sonrasi istifâ degil intihar ederdi herhalde... zamâninda deplasmanda Karabük'te 3-0'lik rezil yenilgi sonrasi "ihânet" "utanç verici" gibi sözler kullanmisti... 3-4 Alanya ve 1-6 Akhisar rezillikleri nedir yaa nedir ulan...... ihânet var ama kim yapiyor anlamadim, ya da hem hoca hem topçular mi ?? öööooofff bbeeee yedin bitirdin bizi Trabzonspor

Ersuna gösterilen sabır Vahide gösterilseydi şu an şampiyonluk yarışındaydık. Adam tam iyi sonuçlar almaya başlamıştı gönderildi.

katre-i.matem
15.10.2017, 21:35
Hoca mac sonu 33-34 sene sampiyon olamayan takim diyerek zaten gorevi biraktigini deklare etti. Gorunen tazminat pazarligi cetin gececek. Usta elini cebine atmak zorunda kalabilir.

David_LuiZ4
15.10.2017, 21:35
21 golle ligin açık ara en fazla gol yiyen takımısın her hafta değişik stoper ikilin var gol yemediğin maç yok ve bütün bunlar her hafta tekrarlanıyor ve bu terbiyesiz herifin yaptığı açıklamaya bak..

"34 senedir şampiyonluk yok"

Şunu diyen adamı normalde dövmen lazım...Ulan sen hocasın hoca 6 yemenin hesabını vereceksin senin haddine mi kaç sene geçtiği şu lafı bu terbiyesiz herif söyleyebiliyor sonra da elini kolunu sallaya sallaya gidiyor...

Bu herifin başarı yakalama derdinin olmadığını lakayıt olduğunu sene başından beri yazıyorum da koca camiayla dalga geçmesini bir taraftar olarak kendime yediremiyorum...

Onur
15.10.2017, 21:36
Başkan veya yönetim kurulundan herhangi bir açıklama geldi mi?

serdaracıl
15.10.2017, 21:38
sadrimi uzak dursun.

Gayet güzel olur. Uzak dursun derken? Fener yine şike yapmak zorunda kalır diye mi?

memozcan
Başkan veya yönetim kurulundan herhangi bir açıklama geldi mi?

gece 23:00 gibi "sabır" temalı twitler düşmeye başlar:)

gurur6134
Tesislerde yonetimi ersunu protesto eden 15 kisi var eskiden olsa butun trabzon oraya akin ederdi..simdi bir siyasi gelcek deseler binler kosar hava alanina..nerden nereye..

Erkan A.
sezon sonuna kadar ünal karaman nasil olur renktaslar ? futbolcu hocadan biraz cekinmeli ona göre oyundan kopmamali fakat ersun yanaldan hic bir oyuncu cekinmiyor kafasina göre oynayan cok oyuncumuz var hoca dedigin masaya yumrugunu vuracak ......tolunay kafkasi severiz sevmeyiz ama bir durusu vardi .........suana kadar ersun istifa etmeliydi neden etmiyor tazminat mi baska birseymi bilemiyorum hepimiz sinirliyiz yenilebilirsin olur fakat bu ne rezalet ......

Fatih Öztürk
15.10.2017, 21:40
Sadri başkan az önce açıklama yapmış 93 yılında bjk'ye 7-1 yenildiğimiz maç sonrası istifa ettim tüm tepkileri üzerime alayım diye, şimdi neyi bekliyorlar diyor.
O malum maç 93 yılı kasım ayıydı sanırım 12 yaşında orta okula gidiyorum cumartesi günü şov tv'de izlemiştim üzüntüden sabaha kadar uyuyamadım, ertesi gün sokağa çıkamadım üstüne pazartesi okula gidince bizle dalga geçen bjk'li sınıf arkadaşımı dövmüştüm.
Şimdi bakıyorum önüne gelenden fark yemeyi adet edinmiş siktiriboktan adamların yönettiği kulüp olmuşuz hâlâ istifa etmedi şeref yoksunları.

amasya0561
15.10.2017, 21:42
33-34 sene şampiyon olamamış takım demiş
Bu saatten sonra beş şene üst üste Şampiyon yapma garantisinde olsa
bu yanalı kovmazsan sende .......

son_mesaj
15.10.2017, 21:44

güzel tesbit.Ben bazı yerli oyuncuların gruplaşma yaptıklarınıda dusunuyorumç.bana kalırsa esteban meselesinde de baska bir dumen var.

Hic kimsenin gozunun yasına bakılmamalı.Kadro dısıları ve agır para cezalarını gormek istiyorum.

Özkan Şentürk
15.10.2017, 21:45
Maşallah bazıları hep haklı:)

Sanki daha dün saçma sapan sebeplerle ersunu ben savundum buralarda. Hiç oyana buyana atmayın.

Siz de suclusunuz bu adama bu kadar zaman destek vererek.

Furkan
15.10.2017, 21:46
Valla özür dilerim reyiz.Yine umutlandık,bi başlangıç olur dedik.Her zamanki gibi yanıldık.
Gülmek bize haram.Trabzonsporla sınanıyoruz.Hakkını helal et.Estağfurullah kardeşim ne hakkı, ne özrü takılıyorum sadece [emoji4] Bugünü yasatan sahadaki klübedeki şarlatanlar özür dilesin. Ligin şamar oğlanına döndük, gelen geçen istatislik kasıyor bizim üzerimizden...

Arda'
15.10.2017, 21:47
TS taraftarı artık farklı mağlubiyetlere alıştı maalesef alıştırdılar. 4-0 fb, 7-0 antalya, 6-0 kasımpaşa, 4-0 karabük, 6-1 akhisar maçları ilk aklıma gelenler. Bide 3-0dan verdiğimiz Alanya maçı var o zaten rezalet.

Cagdas Topal
15.10.2017, 21:51
İstifa etmemiş cidden. Ben maç esnasında öylesine söylemiştim bu adam gitmez diye. Ne paragözmüş yahu.

Mert Oğuzlu61
15.10.2017, 21:52
Puan tablosu en kral korku gerilim filmlerini aratmıyor, Sivas bile 3 puan önümüzde gel de çıldırma. Bu ateş sadece Ersun un gitmesiyle sönmez ki... Hatta onun bile gidip gitmeyeceği kesin değil, yönetimde çıt yok. Yarın yola devam kararı çıkarsa ? Olur mu olur... Adamlar hastaneyle uğraşıyor, işleri güçleri var yeni antrenör peşinde mi koşacaklar ? Takım sahasında plakayı yazdırmış ne önemi var, Malatya yı yenip bordo mavi kalpli twitler atarlar. 2 senedir aynı nakarat, bizi resmen 10. luğa oynayan amaçsız sıradan Anadolu takımına çevirdiler.

Yok geçmiyor sinirim.

Berkan
15.10.2017, 21:53
Onurlu insanlarin yonettigi hoca oldugu bir takım istiyoruz bunu yapabilmek çok mu zor. Şu forumdan 100 kişiyi başkan veya hoca yapsak bugun 99u istifa ederdi. Bu kadar ADİ insanlar Trabzonsporun tepesinde olmamali

hos_cocuk61
15.10.2017, 21:54
Ersun neden istifa etsin ki Muharrem gibi aptalı daha nerede bulacak?

werneke
Tesislerde yonetimi ersunu protesto eden 15 kisi var eskiden olsa butun trabzon oraya akin ederdi..simdi bir siyasi gelcek deseler binler kosar hava alanina..nerden nereye..
kefende giyerler

Veysel
Kabullenin artık küçük bir takımız

amasya0561
15.10.2017, 21:56
Bize takımda adamcılık yapmayacak formayı hakeden verecek yabancı bir hoca lazım

Berkan
15.10.2017, 21:59
Bize takımda adamcılık yapmayacak formayı hakeden verecek yabancı bir hoca lazım

Aynen öyle Rodelleganin Castillonun Onazinin Theonun açık açık hakkı yeniyor

alper*
15.10.2017, 22:00
Trabzonspor dört büyükten biri değildir.

Bu gerçekle yüzleşelim.

hos_cocuk61
Bize futboldan anlayan yada kafası çalışan bir başkan lazım. Muharrem'in ne kafası çalışır nede futboldan anlar. Ersun gibilerin böyle oyuncağı olur.

6Şafak Aydın1
bu yabanci kurali sahane birsey, gercekten iyi is yapan daha fazla karsiligini görüyor hakemler o bu kimse engelleyemiyor tirmanisini ama kötü is yapanda hemen belli oluyor. cok batan olur biz dahil ama gercekleri sorunlari acik secik cok daha net önüne koyuyor. kalite artinca takkeler daha okkali düsüyor.

samway
15.10.2017, 22:01
Kabüllenin artık küçük bir takımız

Özet bu sanırım 3 büyükler dendiğinde alınmaya gücenmeye gerek yok ben onların en kotu zamanlarında bile 1 senede defalarca fark yediklerini görmedim duymadım 4-0 lar 7-0 lar 3 ler 5 ler havalarda uçuşuyo bizde ne diyelim

selcuk
15.10.2017, 22:03

Bu gerçekle yüzleşelim.

bu adamin Tsli olduguna halen inaniyoruz mu

ayrica imzan sacma ve benim Türkcemden beter yazilmis

Berkan
15.10.2017, 22:04
14641

son_mesaj
15.10.2017, 22:06

kesinlikle katılıyorum.Mutlaka ama mutlaka genc bir yabancı hoca gelmeli.

werneke
15.10.2017, 22:07
Özet bu sanırım 3 büyükler dendiğinde alınmaya gücenmeye gerek yok ben onların en kotu zamanlarında bile 1 senede defalarca fark yediklerini görmedim duymadım 4-0 lar 7-0 lar 3 ler 5 ler havalarda uçuşuyo bizde ne diyelim
maalesef durum bu
adamlar başkanları siyaset yalakalığı adına bütün türkiyenin olduğu gibi 2-3 laf edince ortalığı ayağa kaldırıyorlar
fener taraftarının şike dönemindeki destekleri ortada
gs taraftarı stadyum açılışında yaptıkları ortada

biz ? ah ah çok ama çok acı
farkına varacaklar ama , kafalarına vura vura yüzlerine vura vura anlatın
yerin dibine sokun bizim kefencileri
ha trabzonsporlu değildir adam 1 kelime bile etmeye hakkımız yok o başka

ama trabzonsporluyum derlerse yapıştırın cevabı

CEMEFKER
15.10.2017, 22:08
EY denen adamın karakterini bir tarafa koyun....

Hadi, kral adamsın be dahi diyelim ve teknik taktik yönüne bakın ( eleştri değil,eksikliği de değil ; kast! evet kast):

İlerde basan bir taktik yapmış ve ligin en ağır canavarı Durica ile başla, geride 40-45 metre bırak, Henrike ve diğer rakip forvet " ha geldi ha gelecek pozisyon" diye içi içine sığmasın maç esnasında ( bu duyguyu hepimiz biliriz bir oyunda maden bulmak gibi.. kek bir rakiple bişey oynarken)

Ben yemem bu ucuz Ey numaralarını...Birde maç esnasında işine odaklı ciddi adam poker suratı...( iş çevremizde bu tipler çoktur,özellikle memurus tayfasında)

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veysel
15.10.2017, 22:09
Yarin Senol Günes Alanya'ya 3 0 dan 4-3 mac verip haftaya da Akhisar'dan evinde 6 yesin 2 yillik basarilari hice sayip kovulmaz mi ?

Tudor , Aykut Kocaman icinde gecerli

Ersun yanal biz duzelecek dedikce daha da rezil duruma cikarken bir de utanmadan televizyonlara yok 34 senedir sampiyon olamiyormus da 45 hoca degismis de zirvaliklarina katlanan bu taraftara her sey mubahtir

Koyun gibi mee demeye devam edelim bu takimi bu duruma dusurenler biziz bizimle paramizi yiyerek dalga gecen bu serefsizler degil

Devran Saka
15.10.2017, 22:10
Var bi sıkıntı ama ne olan hep bize oluyor
V. Halilozic de ilk bes macda 4 puani vardi ve galibiyeti yoktu uc sifir yenilince utanc verici demisti
Ersun ne ne dedi iki mac ust uste hezimetten sonra?
8jk macini unuttum tabi unutturur bu iki yenilgi de galibiyet de alsaydik aklima gelmezdi. onceki ve sonraki maclardan sebep

hos_cocuk61
15.10.2017, 22:10

Bu gerçekle yüzleşelim.

Trabzon'un küçüldüğünü anlamak için saha sonuçlarına değil son 2 başkanına bakman yeterlidir.

Travelair
15.10.2017, 22:11
Tazminat pazarlığı yapıyormuş. Şimdi tazminat almayı hak ediyor mu? Hiç sözleşmesi var demeyin. Bunla beraber yaşanan birçok şeyin adı utanmazlıktır, ucuzluktur, adiliktir, kalitesizliktir

alper*
15.10.2017, 22:11
İnsanın canı yanıyor, hafta içi var gücüyle çalışıp haftasonuna tek eğlencesi Trabzonspor'un atacağı bir gol olan o kadar çok insan var ki...

İşte bu eğlencesi, belki de tek eğlencesi elinden alınıyor insanın.

samway
15.10.2017, 22:14
Ya sunu anlatamadık Ersun hoca eyvallah sevmezsiniz başarılı deil dersiniz belkı hoca deıldır bile diyebilirsiniz ama sunu unutmayın bugun ve alanya macının skoru kesinlikle hoca ile alakalı deil takım ruh gibi oynuyo 6 gol yiyosun bir tane rakıbe sert gıren sinirden saga sola bagıran adam peirera var isyan yok hırs yok mücadele yok bızım en buyuk sorunumuz bu futbolcularda tükenmişlik var mutlu deiller arkadaslık yok bellı gruplaşmalar var hepsı yuzlerınden bellı

Enes Başkaya60
15.10.2017, 22:14
İnsanın canı yanıyor, hafta içi var gücüyle çalışıp haftasonuna tek eğlencesi Trabzonspor'un atacağı bir gol olan o kadar çok insan var ki...

İşte bu eğlencesi, belki de tek eğlencesi elinden alınıyor insanın.

Haklısın yazıklar olsun bu taraftarı bu hallere düşürenlere...

Semih AYDIN
15.10.2017, 22:15
6 yemek nedir ya ? 8. Hafta olmuş ligde var mı bizim kadar kolay gol yiyen başka takım

son_mesaj
15.10.2017, 22:15
baskan,hoca ve eger gruplasma yapan oyuncu varsa hemen gonderilmeli.

Acilen kongre olmalı.Siyasette ilgisi olmayan bir baskan ve yabancı genc bir teknik direktor gelmeli

Erkan A.
15.10.2017, 22:16

Bu gerçekle yüzleşelim.

sinirli olabiliriz fakat TRABZONSPORUMUZUN büyüklügünü kimse tartisamaz trabzonsporumuz dört büyükten biri degildir tam aksine en büyügüdür ...bügünkü yenilgi bunu degistirmez ..

Erkan A.
15.10.2017, 22:18
61saat son dakika haber yapmis ersun ile yollar ayriliyor diye hayirli olsun

Manu61
15.10.2017, 22:19
Ya sunu anlatamadık Ersun hoca eyvallah sevmezsiniz başarılı deil dersiniz belkı hoca deıldır bile diyebilirsiniz ama sunu unutmayın bugun ve alanya macının skoru kesinlikle hoca ile alakalı deil takım ruh gibi oynuyo 6 gol yiyosun bir tane rakıbe sert gıren sinirden saga sola bagıran adam peirera var isyan yok hırs yok mücadele yok bızım en buyuk sorunumuz bu futbolcularda tükenmişlik var mutlu deiller arkadaslık yok bellı gruplaşmalar var hepsı yuzlerınden bellı

Takımı 4-1 galip olan Okan Buruk kenarda futbolcularını sürekli uyarıyor her pozisyonda maçın içinde. Bizim Ersun bey elini çenesine götürmüş düşünüyor ne bir hakeme itiraz var ne bir oyuncuyu ikaz etmek var. Ne farkı var aynı işte.

serdaracıl
Dayanılacak gibi değil.

farozlufatih61
Durica denen futbol katili yüzünden bana ceza veren FORUM YÖNETİCİSİ KATİL DURİCA İLE SANA MUTLULUKLAR DİLERİM..

son_mesaj
15.10.2017, 22:20
hocanın tek basına istifası bir haltı cozmez.Bu iş bilmez yönetim acilen defolup gitmeli.

selcuk
15.10.2017, 22:20
Haklısın yazıklar olsun bu taraftarı bu hallere düşürenlere...

iste bu taraftari bu hallere düsüren kendisi

bu baskanlari secende, hubocan, volkan sen gibi transferlerde susanda bu taraftar

bugün tek ses ve yumruk olup o istifayi isteyemeyende bu taraftar

izdiraptan zevk alan bir topluluk haline geldik

biz basari istemiyoruz, ufak olsunda bizim olsun zihniyetindeyiz, biz buyuz

bununlan yüzlesmedikcede bu degismeyecek

günden güne yobazlasiyoruz

Gürkan Asma
15.10.2017, 22:21
Sahada ne oynuyoruz belli değil, onu geçtim adamın forma adaleti de yok.

son_mesaj
15.10.2017, 22:22
iste bu taraftari bu hallere düsüren kendisi

bu baskanlari secende, hubocan, volkan sen gibi transferlerde susanda bu taraftar

bugün tek ses ve yumruk olup o istifayi isteyemeyende bu taraftar

izdiraptan zevk alan bir topluluk haline geldik

biz basari istemiyoruz, ufak olsunda bizim olsun zihniyetindeyiz, biz buyuz

bununlan yüzlesmedikcede bu degismeyecek

günden güne yobazlasiyoruz

Cok haklısın kardesim.Herkez hak ettiğini yaşar.

temel_yilmaz
15.10.2017, 22:22
Berat Albayrak istifa için daha bu takım kaç yemeli?

samway
15.10.2017, 22:23
Yarin Senol Günes Alanya'ya 3 0 dan 4-3 mac verip haftaya da Akhisar'dan evinde 6 yesin 2 yillik basarilari hice sayip kovulmaz mi ?

Tudor , Aykut Kocaman icinde gecerli

Ersun yanal biz duzelecek dedikce daha da rezil duruma cikarken bir de utanmadan televizyonlara yok 34 senedir sampiyon olamiyormus da 45 hoca degismis de zirvaliklarina katlanan bu taraftara her sey mubahtir

Koyun gibi mee demeye devam edelim bu takimi bu duruma dusurenler biziz bizimle paramizi yiyerek dalga gecen bu serefsizler degil

Ben Ersuncu deılım ama hocanın degısmesı cozum deıl cunku neden hoca deıl kım gelırse gelsin bu kadro ıle o-la-maz mas diyosun rakıpler içindeki en kotu sol bek defans gobegı anlatmaya bile gerek yok sag bek tek elimizde ornek gosterılebilir yanı sen rakıplerinden cok kotusun bu skorun nedenı de budur umutsuzluk caresızlık 1 gol yiyince çöküyosun cunku gercekleri hepsı biliyor sonrası kaçınılmaz son ... hani yönetim menejerlere para sacmıcaktı hanı transferler arastırılarak yapılcaktı ? Burak sosa kucka 30 yasını devırmıs defans daki adamın kıcını kaldırmaya hali yok veteranlar takımı koşamıyorlar bile !!! Yönetim maç biletlerini bile kendi taraftar grubuna dagıtıyor bizler dısarda kalıyoruz !!! Yani bu yonetımın yalanları kandırmaları ve şakşakcıları oldugu surece deıl Ersun hoca mourinho da olsa 6 yemeye devam ederiz... Yalanın batsın yalancısın

ALDENİRO
15.10.2017, 22:23
birde başkan büyük konuştu. ben varken ersun hoca olacak dedi. büyük konuşmican. neyse olanlar oldu. bari usta istifa etsin diicem ama etmez. yeni td yeni şans.

nakzo
15.10.2017, 22:24
Söylüyorum Ersun denen sahıs bu saaten sonra istifa etse ne olur takımı ustayla beraber yerle bir ettiler su takıma becerip stoper almayan yönetin Alllah cezasını versin.Bu dakikadan sonra ustanın başkanlığı bitmiştir.Böyle skorlar alan birisi bu takımın başkanı felan degildir.

selcuk
15.10.2017, 22:24
Cok haklısın kardesim.Herkez hak ettiğini yaşar.

hakli olmak bisey ifade etmiyor

silkelenip biseyler yapilmali

koca Trabzonspor icin 1 halit sahin ve 15 virali disi bugün konforunu bozan olmadi

son_mesaj
15.10.2017, 22:25
hakli olmak bisey ifade etmiyor

silkelenip biseyler yapilmali

koca Trabzonspor icin 1 halit sahin ve 15 virali disi bugün konforunu bozan olmadi

Trabzondaki taraftarı aklım almıyor.Bu skordan sonra tepki koymayan taraftar bir moku hametmiyordur.

samway
15.10.2017, 22:25
Takımı 4-1 galip olan Okan Buruk kenarda futbolcularını sürekli uyarıyor her pozisyonda maçın içinde. Bizim Ersun bey elini çenesine götürmüş düşünüyor ne bir hakeme itiraz var ne bir oyuncuyu ikaz etmek var. Ne farkı var aynı işte.

Sen diyosun ki Ersun giderse başka biri gelirse takım taş gibi olur oyle mi ? Ben oyle anlıyorum mesela Okan hocayı alalım ozaman

samway
15.10.2017, 22:27
Söylüyorum Ersun denen sahıs bu saaten sonra istifa etse ne olur takımı ustayla beraber yerle bir ettiler su takıma becerip stoper almayan yönetin Alllah cezasını versin.Bu dakikadan sonra ustanın başkanlığı bitmiştir.Böyle skorlar alan birisi bu takımın başkanı felan degildir.

Olay bu işte doğru olan bu senin dediğin gibi suclu hoca deıl suclu alayıdır

memozcan
15.10.2017, 22:27
ersun giderse MRA'nın gelme ihtimali varmış..

bol bol volkan şeni alkışlarlar soyunma odasında .. ortam çok müsait:)

castillo61
15.10.2017, 22:28
Mas Pereira Durica form olarak düşmelerinin bile sebebi hocadır. Ne anlatıyorsunuz arkadaş?

Hocayı savunacağım diye 40 takla atmayın. Bu ligte Cale Serkan 82 puan topladı.

bjk yine Franco Tosic Beck Motta bekleri ile şampiyon oldu. Artık kabullenin. Bu adam hoca değil.

TsAkifTs
Ersun Akbaş Durica Pereira Hubocan burada en hafif tabirle söylüyorum Sİ....gitsin

Yavuz KÜÇÜK
Yavaş yavaş sıradanlaştık resmen. Kanıma dokunuyor bu durum tepkisiz kalamıyorum. Eskiden böyle değildi ya en azından bana anlatılanlar böyle değildi. İnsanlar tepkisiz kalmazdı. Bizim camia bitmiş. Bu duruma da en büyük katkıyı Trabzon halkı verdi maalesef en acısı da bu.

son_mesaj
15.10.2017, 22:30
Tek cozum kongre.Hem yonetim hem teknik direktor acilen gitmeli.

Haketmeyen oyuncularda kapı onune konmalı.

Şanlı SanMarino
2 hafta önce bu hezimeti unutturacağız demişti. Çok has adammış. Unutturdu. Bize az bile, az.

Geldiği andan beri kendimizi yırtar şekilde gerçekleri anlatmaya çalıştık. Artık kral çıplak. Bize burda martaval okuyan kişileri bu gece bekliyoruz. Buyurun. Eser sizin. Sabredin Trabzonspor'un düştüğü rezilliklere.

sasort
hocanın tek basına istifası bir haltı cozmez.Bu iş bilmez yönetim acilen defolup gitmeli.

Gidecek te kim gelecek şu saatte

Şahsen ben olsam şu takıma para bile olsa gelmek istemem

son_mesaj
Ersun Akbaş Durica Pereira Hubocan burada en hafif tabirle söylüyorum Sİ....gitsin

bunlar gidecekse onur ve olcay neden kalıyor?

serdaracıl
15.10.2017, 22:32

En az 5 aday çıkar

son_mesaj

sende haklısın.Takımı borca sokup kendilerine mahkum ettiler.Ben bu yontemi bir yerden hatırlıyorum.

Bu saatten sonra anlasılan bu takım tamamen dibi gormeden duzelmeyecek.

nakzo
Trabzonspor acilen çok acilen küçülmeye gitmelidir.En yüksek alan 1 milyon avrodan tek kuruş fazla almamalıdır.2 milyon 3 milyon alan eşeeekkkkler kıçına tekme vurulup gönderilmelidir.Onur bu takımdan acilen şutlanmalıdır bu takımdaki bas hizipcilerden biri de onurdur.Okay denen yeteneksiz ,akbas denen futbol katili ve durica denen bunak hemen yollanmalı ve sosa denen sahtekarla devre arası yollar ayrılmalıdır.Takımın yüzde 90 kadarı rus veya polonyalı ve alman oyunculardan ucuz ve hırslı oyunculardan kurulmalı şampiyonluk ağıza dahi alıamalıdır.Takım tekrar şeref ve halsiyet için oynar hale getirilmelidir.

Manu61
15.10.2017, 22:33
Sen diyosun ki Ersun giderse başka biri gelirse takım taş gibi olur oyle mi ? Ben oyle anlıyorum mesela Okan hocayı alalım ozaman

Bu takımın kadro kalitesini tartışabiliriz bu konuda bir sıkıntı yok. Ersun giderse takım taş gibi olur mu bilmiyorum ama formanın daha adaletli dağıtılacağını ve kenarda bu kadar ruhsuz bir hoca olmayacağını biliyorum. Adamın umrunda bile değiliz hocam asıl mesele bu. Bu zamana kadar sesimizi çıkarmadık ama artık yeter.

Nazim Can
15.10.2017, 22:34

Alanya macindan sonra birkac yabanci hocayla görüsmüsler yarin Ersunu gönderirler yerinede yabanci bir hoca gelir.

CEMEFKER
15.10.2017, 22:35
Erdal Hoş abim çık iyi sıkıyor mermileri....( tvnet)

Doğruları bu abiden takip edin.

Şanlı SanMarino
Buradaki kadar optimist, gerçeklerden uzak adamlar camiada sayıca çoksa yaşanan herşey normal ve mübah.

6-1 mi? Az bile. Yemin olsun az. 6-1 nedir? 10 olsa şaşırılmazdı bu gece. Hani 34 senedir şampiyon olamadık ya. Ulan demezler mi adama deyyus sanane benim 34 yılımdan sen 2 senedir ne yaptın da hangi hakla konuşuyorsun diye.

https://twitter.com/ersunyanal/status/492654069673385984

Şu tweeti bu yaz dönemi alıntılayarak rahatsızlığımı dile getirdim diye burada 1 ay ceza yedim. Provakatör ilan edildi. Sonuç? 6 gollü yenilgiler, yeni yeni rezaletler.

nakzo

Mra gelecekse hocasız çıkalım yılmaz vural haricinde hicbir hoca su pisligi kaldıramaz heleki kendini filozof zannneden o futbol katili asla....

son_mesaj
15.10.2017, 22:37
Alanya macindan sonra birkac yabanci hocayla görüsmüsler yarin Ersunu gönderirler yerinede yabanci bir hoca gelir.

Faturayı sadece hocaya neden kesiyorlar?Kendileri ne zaman gidecek.

esra61
15.10.2017, 22:37
Zaten sıkıntı burada başlıyor,gidecek de kim gelecekmis .Yahu koskaca Trabzonspor camiasından bahsediyoruz yerine illa bir isim gelir.He belki bu kadar düzgün konuşan bir isim olmaz belki gelen şahıs ama bu denli de insanlari laf ile oyalayan bir isim de olmaz.

Nazim Can
15.10.2017, 22:38
Trabzonspor acilen çok acilen küçülmeye gitmelidir.En yüksek alan 1 milyon avrodan tek kuruş fazla almamalıdır.2 milyon 3 milyon alan eşeeekkkkler kıçına tekme vurulup gönderilmelidir.Onur bu takımdan acilen şutlanmalıdır bu takımdaki bas hizipcilerden biri de onurdur.Okay denen yeteneksiz ,akbas denen futbol katili ve durica denen bunak hemen yollanmalı ve sosa denen sahtekarla devre arası yollar ayrılmalıdır.Takımın yüzde 90 kadarı rus veya polonyalı ve alman oyunculardan ucuz ve hırslı oyunculardan kurulmalı şampiyonluk ağıza dahi alıamalıdır.Takım tekrar şeref ve halsiyet için oynar hale getirilmelidir.

Noldu hayirdir 3 ist takimindan birinin taraftari gibi konusuyorsun, Trabzonspor kücülsün falan ?

memozcan
bu kadro bu skorları hak eden bir kadro değildi.. ama ersunun okay, olcay gibi saplantıları yüzünden koca sezon heba edildi maalesef..

halilaziz61
erdal hoş hakkaten çok iyi konuşuyor

Nazim Can
15.10.2017, 22:39
Faturayı sadece hocaya neden kesiyorlar?Kendileri ne zaman gidecek.

Secim olunca gider, yakin zamanda secim olursa bu gidisatla büyk ihtimal kaybederde zaten.

amasya0561
15.10.2017, 22:39
Trabzondaki taraftarı aklım almıyor.Bu skordan sonra tepki koymayan taraftar bir moku hametmiyordur.

O taraftarlar Alanya maçından sonra tepkisini koysaydı bu rezilliğinde yaşamayacaktık
İmzama bakıp ustaya bu kadar güvendiğim için utanıyorum

memozcan
15.10.2017, 22:40
Mra gelecekse hocasız çıkalım yılmaz vural haricinde hicbir hoca su pisligi kaldıramaz heleki kendini filozof zannneden o futbol katili asla....

yılmaz vural ismine kesinlikle hayır demem.. ya herro ya merro hesabı:)

Nazim Can
15.10.2017, 22:43
Yilmaz Vural mi :) Ersun Yanal zaten Yilmaz Vuralcilik oynadigi icin bu hallerdeyiz, birde gercegi mi gelsin?

Şanlı SanMarino
15.10.2017, 22:43
Terim, Preud'homme veya Daum'dan biri yarın göreve başlamalı.

TSemih61
15.10.2017, 22:47
Trabzonspor'un en büyük problemi fizik gücü, mücadele gücü düşük seviyede oyuncular transfer etmesi. Ortasaha hele çok yumuşak kalıyor. Oyuncular taktik olarak da maça hazır değiller gelişi güzel hücumlar yapıyoruz, ileriye 2 tane hızlı adam koyan en az 2-3 tane pozisyon buluyor bizim kalede.

Bence asıl yanlış olan şey transfer politikası. Mas ve Pereira'ya yedek yok, adamlar düşüşte ve onların yerine oynayacak biri yok. Aynı şekilde stoperler de öyle. Birbiriyle bu kadar mı uyumsuz olurlar... Bu akşam Hubocan ile Durica'yı yan yana oynatmasını beklemiştim, en azından Hubocan sert bi oyuncu stoperde işimize yarardı.

Orta sahaya alınan Onazi, Kucka, Okay'ı topla bir tane adam etmiyor. Oyuncu profilleri yanlış. Hepsinin bazı özellikleri var ama komple bir oyuncumuz yok. Hele hele Kucka gibi kendini yıldız sanan tipleri bu takıma doldurmaya bayılıyoruz. Adam sanki halısaha maçına çıkıyor o kadar rahat. Aynı şey Onazi'de de var. Bu adamlar profesyonel futbol nedir haberleri yok.

Her şeyden önemlisi de yaşlı bir kadro ve koşmaya dermanı olmayan bir oyuncu topluluğu ile oynamamız. Bu kadar mı ciğersiz olur bir takım. Sanki hepsi 35 yaşında aşırı sinir bozucu.

Ve son olarak hoca problemi. Haftalardır takım savunması adına bir şeyimizin olmadığı ortad, sıradan futbol izleyicileri bunu görüyor ama hoca bunun üzerine zerre çalışmamış.

Ne desek boş oyuncularda da azıcık karakter, hırs, gurur olacak. Hocasız çıksan bile Akhisar'dan 6 yemeyeceksin arkadaş bu kadar basit yahu.

Bu reziller topluluğuun her birine soğudum, stad açıldığından beri az da olsa takımla kaynaşmıştık o eski heyecan geri gelmişti şimdi 6 7 yediğimiz zamanlardaki hissiyata geri döndük.

Ve son olarak Muharrem Usta öncelikle sen istifa edeceksin. Bu kadar saçma sapan transfer politikalarıyla ve hoca tercihiyle bu takımın içine sen ettin.

RepLay
15.10.2017, 22:47
Komplo teorilerinen inansam devre arasi fenere gideceği icin bizi yariştan kopardi diycem

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IYI61
15.10.2017, 22:51
Ersun Yanalın geldiği yere Fatih Terim hayli hayli gelir hiç düşünmeden yanına 2 tane Trabzonspor'da oynamış yardımcı antröner ile gelsin başlasın

samway
15.10.2017, 22:54
Bmn olarak bir tepki vermiyecek miyiz ? Yok mu bir protesto ? Bizler de mi futbolcular gibi kabullendik herseyi ?

memozcan
15.10.2017, 22:54
Ersun Yanalın geldiği yere Fatih Terim hayli hayli gelir hiç düşünmeden yanına 2 tane Trabzonspor'da oynamış yardımcı antröner ile gelsin başlasın

hamiyle pek sevişirler:)

nakzo
15.10.2017, 22:57
Noldu hayirdir 3 ist takimindan birinin taraftari gibi konusuyorsun, Trabzonspor kücülsün falan ?

Anlama özürlüsümüsün maddi anlamda küçulmeden bahsediyorum bu takım 10 milyon dolarlık takımla 2004 ve 2005 te 2. oldu 3 milyonluk eşekkklerle 8 haftada 20 kusur gol yiyor.Bu takım serefli ve halsiyetli cogu yabancı oyunculardan kurulmalıdır.

memozcan
15.10.2017, 22:58
hocanın değişmesi tek başına hiçbir şey ifade etmez.. gene yanlış sularda yüzüyoruz.. camiada birlik yok.. hadi diyelim ki camiada hiçbir zaman birlik olmadı.. ama en azından yönetim kendi içinde bile bu kadar bölünmemişti..

yönetimin yenilenmesi lazım.. usta da listesini yenileyip yarışa katılabilir..

diyelim ki sezon ortası bunu yapmak istemiyor o zaman hocanın üstüne herkesin sevip saydığı abdurrahim albayrak gibi birini getirmeleri lazım.. en kestirme yol budur kanımca..

nakzo
15.10.2017, 22:59
Yilmaz Vural mi :) Ersun Yanal zaten Yilmaz Vuralcilik oynadigi icin bu hallerdeyiz, birde gercegi mi gelsin?

Ha mra denen moloz gelsin kume duselim.

serdaracıl

Ben de böyle düşünüyorum

CEMEFKER
Terim- gs gerçeği varken bize gelmez İran'a gider By ego.

İkinci bir By ego olur.aman kalsınzaten

Nazim Can
Anlama özürlüsümüsün maddi anlamda küçulmeden bahsediyorum bu takım 10 milyon dolarlık takımla 2004 ve 2005 te 2. oldu 3 milyonluk eşekkklerle 8 haftada 20 kusur gol yiyor.Bu takım serefli ve halsiyetli cogu yabancı oyunculardan kurulmalıdır.

Art niyetlisin, sadece bunu diyorum sana, senin söyledigin devirler devrildi gitti, dön bak bir Avrupaya falsn ne paralar dönüyor.

Nazim Can
15.10.2017, 23:00
Ha mra denen moloz gelsin kume duselim.

Mra gelsin mi dedim ? Yukarida mra kelimesi geciyor mu ? Yabanci hoca istiyorum ben.

esra61
15.10.2017, 23:01
Başlıkta ki 1-6 yazısını her gördüğümde sinirim bozuluyor.Futbolcuların hic mi zoruna gitmiyor şu durum merak ediyorum.

bahadır2561
15.10.2017, 23:02
Bu vizyonu paçalardan akan adam hâla duruyor mu?

Ne var ne yok herkesi alıp defolup gitsin

Şanlı SanMarino
15.10.2017, 23:03
Terim - Tugay yarın başlasın. Herkes 2 ay sussun. Takımımız 1. sınıf, bu takımı bu hallere düşürmek ancak ihanetle açıklanır.

Karmam
15.10.2017, 23:04
maç tekrarını açtım izledim. tekrar tekrar yediğimiz gollere baktım. 6 golden 5'i mustafa akbaş'ın kademe hataları veya akılsızlığından kaynaklanmış. gerçekten çok kötü bir futbolcu. özellikle henrique'nin aşırtma golünde akbaş'ın ne kadar beyinsiz olduğunu görebilirsiniz. sağında bir allah'ın kulu yokken sağa kayıyor ve topa basmıyor. akbaş'ın yerine bugün birazcık aklı olan bir stoper olsaydı biz bu golleri asla yemezdik. durica da gerçekten berbat ötesi oynuyor ama bununki apayrı bir şey. bu adama ben daha futbolcu filan demem.

olcay_61
15.10.2017, 23:04
MRA geleceğine Hüseyin Çimşir gelsin bari

serdaracıl
15.10.2017, 23:05
Terim - Tugay yarın başlasın. Herkes 2 ay sussun. Takımımız 1. sınıf, bu takımı bu hallere düşürmek ancak ihanetle açıklanır.

İs-te-mi-yo-rum
Başka hoca mı yok. Avrupa hoca kaynıyor

CEMEFKER
15.10.2017, 23:05
Kadro karışık...takımda gruplaşmalar var..EY sağolsun..

Bu dağınık kadro nasıl birleşecek..

Roda'nın başını çektiği,Burak'ın başını çektiği 2 ana grup var...

Arada Slovaklar ve genç yerliler.

( bu arada Burak-Olcay-onur tayfası Başkanı aramış Ey kalsın,memnunuz diye...)

Alın işte delil size.

memozcan
15.10.2017, 23:06
hakan yakın boşta mı? murat yakın mıydı yoksa?

CEMEFKER
15.10.2017, 23:08
Bu arada Erdal Hoş dan müthiş tespitler..."Sosa'yı da bitirdiler,adam sallamıyor artık"

Takım karışık.. Dinamiti bıraktılar içimize...

Bu iş kadavra otopsisine kadar gider...
Suçlu kim?

son_mesaj
15.10.2017, 23:08
erman plaka oldu diyor,olcay sırıtıyor.

Kesinlikle yabancı hoca olmalı.Yerli oyuncu kadrosu budanmalı.Burak,onur,olcay ya kadro dısı ya saglam ceza almalı.Hepsi tırpanlanmalı.

Doğan BULAT
15.10.2017, 23:09
Eli sopalı bir hoca bunların hakkından gelir ancak..

son_mesaj
15.10.2017, 23:10
biz ne cekiyorsak yerli kadrodan cekiyoruz.Kadroda yazıcı ve abdulkadir dısında kimse oynamamalı.

Mal olcay cakırda hala oz evlat sevicisi.Lan sıgır bu taraftar kadar sabırlı baska taraftar grubumu var.

su skoru istanbul takımı alsa futbolcuları sahada kıtır kıtır dograrlardı.

Nazim Can
Burak daha 3 ay oldu takima katilali, Olcay desen cogu genc futbolcuya ve yabancilara sahip cikiyor, yangina körükle gitmeyin bu takimin sadece ve sadece Teknik direktör ve Stoper problemi vardir.

gurur6134
Su takimi gercekden sahiplenebilecek basarisiz oldugunda zorlamadan ceketini alip gidebilecek basariya ac genc dinamik maci yasayan bir hoca istiyorum..

nakzo
Art niyetlisin, sadece bunu diyorum sana, senin söyledigin devirler devrildi gitti, dön bak bir Avrupaya falsn ne paralar dönüyor.

900 milyon borcun var hemserim ama kumeye oynuyorsun nasıl batmadan devam edeceksin. Bu satten sonra ne kimse forma alır ,ne bir Allahın kulu maca gider,kombine alır demekki gelirin sıfır ama hicbir boka yaramayan esseklere senede 100 milyon maas vereceksin .

nakzo
15.10.2017, 23:12
biz ne cekiyorsak yerli kadrodan cekiyoruz.Kadroda yazıcı ve abdulkadir dısında kimse oynamamalı.

Mal olcay cakırda hala oz evlat sevicisi.Lan sıgır bu taraftar kadar sabırlı baska taraftar grubumu var.

Aynen takım %90 yabancı olmalı..

son_mesaj
15.10.2017, 23:12
Burak daha 3 ay oldu takima katilali, Olcay desen cogu genc futbolcuya ve yabancilara sahip cikiyor, yangina körükle gitmeyin bu takimin sadece ve sadece Teknik direktör ve Stoper problemi vardir.

kim neye sahip cıkıyor?Gitsin topunu oynasın.Futbolcuya sahip cıkıyor turkce meali ben buranın agasıyım demek.

Ne korugu ne hortumu.Bu dudumda payı olan herkes budanmalı.Ben yerli kadronun sorunlu oyunculardan olustugundan eminim.

İşini yapan isimler dısında tum yerliler budanmalı.

son_mesaj
15.10.2017, 23:13
yönetim işini dogru yapıyor yani.Hadi ordan be.

Nazim Can
15.10.2017, 23:14
900 milyon borcun var hemserim ama kumeye oynuyorsun nasıl batmadan devam edeceksin. Bu satten sonra ne kimse forma alır ,ne bir Allahın kulu maca gider,kombine alır demekki gelirin sıfır ama hicbir boka yaramayan esseklere senede 100 milyon maas vereceksin .

O kadar borcu kisarak kücülerek degil bssarili olarak sanpiyon olarak Avrupada bir yerlere gelerek eritirsin. Kücülürsen ufalip yok olup gidersin.

son_mesaj
15.10.2017, 23:15
Su takimi gercekden sahiplenebilecek basarisiz oldugunda zorlamadan ceketini alip gidebilecek basariya ac genc dinamik maci yasayan bir hoca istiyorum..

Kesinlikle yabancı hoca.Tuchel benim favorim.Ayrıca yonetimde Aralıkta mutlaka kongreye gitmeli.Basarısızlıgın buyuk payı yonetimde.

Soner Albayrak
Daha fazla moralim bozulmasın diye Twiter hesabımı kapattım. Böyle sonuçlardan sonra sosyal medya insanın canını fena sıkıyor.

6-0 ve 7-0 sonuçları ligin sonunda alındığı için bir şekilde görmezden gelindi ve yok sayıldı. Ama bu sezonki skorları ne unutturacak bizlere :( Ligin bitmesine de epey var ayrıca. Umutlarla dolu sezon işkenceye döndü.

Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

memmedaga
Yönetim istifa etmelidir net.Istikrar diye diye yaşamadığımız rezillik kalmadı.Negatif manada bütün rekorlar kırıldı..

TsAkifTs
15.10.2017, 23:16
Durica reiscileri sahneye alalım yahu hala şu adamı savunmaya çalışan ZAVALLILARI gördükçe üzerlerine Kusasım geliyor...

memozcan
15.10.2017, 23:16
osman özköylü de olabilir.. her maç sonu kavga izleriz en azından matrak olur:)

Nazim Can
15.10.2017, 23:17
kim neye sahip cıkıyor?Gitsin topunu oynasın.Futbolcuya sahip cıkıyor turkce meali ben buranın agasıyım demek.

Ne korugu ne hortumu.Bu dudumda payı olan herkes budanmalı.Ben yerli kadronun sorunlu oyunculardan olustugundan eminim.

İşini yapan isimler dısında tum yerliler budanmalı.

Eminsin ? Sen eminsin ben degilim ? Senin emin olma durumunda kaynagin ne ? Oturma organin mi ? Olcay ve Burak bu sezon attigimiz gollerin en az 12 sine falan etki etmistir otur biraz mac seyret, bir tarafindan sallayacagina.

Ahmet Aksu
15.10.2017, 23:17
yabancı hoca daha uygun olur yerli olarak şu an alınacak birisi yok.
mra - yılmaz vural vs. isimleri görmek istemiyorum artık bu isimler sıradan anadolu takımlarını idare edecek isimler. he derseniz bizde sıradan takım olduk o zaman uygundur..

nakzo
15.10.2017, 23:18

Olcay cakır futbolun f sinden anlamıyor hala yumluyla canerle sonerle basarı yakalayacagını sanan bir herif la yumlu sendeyken kacıncı oldun .

Soner Albayrak
15.10.2017, 23:19
Yabancı hocaya karşıydım ama tamamen fikrim değişti.

son_mesaj
15.10.2017, 23:20
arda,ugurcan,kamil,abdulkadir,abdurrahim,yazıcı,ug ur,okay,batuhan dısında yerli oyuncu olmamalı kadroda.okay form yakalayana kadar yedek olmalı.

onur,olcay,burak,volkan bu adamları kadroda gormek istemiyorum.

Ahmet Kara
Otoriter , disiplinli ve işine aşık bir adam lazım.

Onur
osman özköylü de olabilir.. her maç sonu kavga izleriz en azından matrak olur:)

Tolunay Hocam nerede? O da olabilir aslında. En azından bizden fazla sinirlenen birini görürüz kenarda.

hos_cocuk61
15.10.2017, 23:23
Trabzonspor kimsenin çiftliği değil! Futbolcu çıkıp topunu oynayacak kulubü yönetmeyecek. İş kulüp yönetmeye kalırsa çok hoca yer bunlar. Bu oyuncuları adam edecek bir hoca alınsın.

serdaracıl
15.10.2017, 23:24
Tolunay Hocam nerede? O da olabilir aslında. En azından bizden fazla sinirlenen birini görürüz kenarda.

Hocam aynı adamları tekrar görmek istemiyorum. Yeter. Denemişsin olmamış işte. Daha ne ısrar ediyorsun

son_mesaj
15.10.2017, 23:26
Eminsin ? Sen eminsin ben degilim ? Senin emin olma durumunda kaynagin ne ? Oturma organin mi ? Olcay ve Burak bu sezon attigimiz gollerin en az 12 sine falan etki etmistir otur biraz mac seyret, bir tarafindan sallayacagina.

kendine sovdurmek icin ugrasma.Senin gibi gereksiz biri icin ceza yemeyecegim.Ben 5 yasından beri butun macları izliyorum.Bizim sorunumuz hizipci oyuncular.Bunların kim oldugu cok net.Zamanında burak ve umut teofiloya agız burun daldı adam kactı gitti.

Onur un Shota konusunda yaptıkları ortada.Surekli aynı isimler olayların icinde.Bezdim artık futbol oynamak dısında surekli olayların icinde olan insanlardan.

serdaracıl
15.10.2017, 23:26
Trabzonspor kimsenin çiftliği değil! Futbolcu çıkıp topunu oynayacak kulubü yönetmeyecek. İş kulüp yönetmeye kalırsa çok hoca yer bunlar. Bu oyuncuları adam edecek bir hoca alınsın.
Tudor, snaijder'i postaladı. Gerektiğinde Kelle almayı bileceksin

karayamayman
15.10.2017, 23:27
Trabzonspor'da 6-1'lik Akhisar yenilgisi sonrası taşlar yerinden oynadı. Teknik direktör Ersun Yanal'la bir araya gelen bordo mavili yönetim, deneyimli teknik adamla yolların ayrılması konusunda fikir birliğine vardı. Trabzonspor'da yaşanan son gelişmeleri beIN SPORTS Muhabiri Erman Gönülşen bildirdi.

Manu61
15.10.2017, 23:27
Tudor, snaijder'i postaladı. Gerektiğinde Kelle almayı bileceksin
Gerçekten Tudor mu postaladı sizce?

gurur6134
15.10.2017, 23:28
Hocam aynı adamları tekrar görmek istemiyorum. Yeter. Denemişsin olmamış işte. Daha ne ısrar ediyorsun

Tolunay ben de istemem su durumda kaldiramaz trabzonsporu lakin kendisine buyuk ayip yapildi sadri baskan kumede tut diye getirdi takimi tuttu 7 8 macligina gelmisti sezon sonu iho geldi hicbir sey demeden gonderdi adami ayip edildi kendisine iyi hoca kotu hoca oraya girmiyorum ama iyi bir trabzonsporludur..

serdaracıl
15.10.2017, 23:30
Gerçekten Tudor mu postaladı sizce?

Evet tudor postaladı. Hatta köy takımına elendiklerinde bu yüzden çok eleştirildi. Ayrıca mesele kimin postaladığı değil, çalışmayan, takımı bozan adamı göndereceksin. Anafikir bu. Kimin postaladığı değil

semih6161
15.10.2017, 23:31
Arkadaşlar birşey sorabilirmiyim takımımız kötüydü buna katılıyorum ama iyi olduğu zamanda kalecimiz onurun 2 senedir yediği hatalı golleri birtek ben mi görüyorum.

serdaracıl
15.10.2017, 23:32
Tolunay ben de istemem su durumda kaldiramaz trabzonsporu lakin kendisine buyuk ayip yapildi sadri baskan kumede tut diye getirdi takimi tuttu 7 8 macligina gelmisti sezon sonu iho geldi hicbir sey demeden gonderdi adami ayip edildi kendisine iyi hoca kotu hoca oraya girmiyorum ama iyi bir trabzonsporludur..

Hocam ben yabancı hoca istiyorum artık. Almanya veya ingiltere liginde takım yönetmiş deneyimli biri

Nazim Can
15.10.2017, 23:32
kendine sovdurmek icin ugrasma.Senin gibi gereksiz biri icin ceza yemeyecegim.Ben 5 yasından beri butun macları izliyorum.Bizim sorunumuz hizipci oyuncular.Bunların kim oldugu cok net.Zamanında burak ve umut teofiloya agız burun daldı adam kactı gitti.

Onur un Shota konusunda yaptıkları ortada.Surekli aynı isimler olayların icinde.Bezdim artık futbol oynamak dısında surekli olayların icinde olan insanlardan.

Dene bir nasil bir karsilik alacaksin ben bile merak ettim:) hadi söv bakalim da veriyim agzinin payini.

son_mesaj
15.10.2017, 23:33
Arkadaşlar birşey sorabilirmiyim takımımız kötüydü buna katılıyorum ama iyi olduğu zamanda kalecimiz onurun 2 senedir yediği hatalı golleri birtek ben mi görüyorum.

onura laf soyleme seni aforoz ederler.

gurur6134
15.10.2017, 23:34
Hocam ben yabancı hoca istiyorum artık. Almanya veya ingiltere liginde takım yönetmiş deneyimli biri

Hemfikiriz sadece tolunay adi gecdi diye hatirlattim..

semih6161
15.10.2017, 23:35
Niye dokunulmazlığını var

son_mesaj
15.10.2017, 23:35
Dene bir nasil bir karsilik alacaksin ben bile merak ettim:) hadi söv bakalim da veriyim agzinin payini.

sana bu zevki tattırmayacagım kucugum.Bosuna yırtınma.Oyuncaklarınla oyna.Sutunu ic.Erkenden yat.

Ibrahim Gaygusuz
15.10.2017, 23:36
Tribun dergi gitti diyor

gurur6134

Onur formsuz hem de cok bunda sakatliginin etkisi var mi bilmiyorum gecen seneden beri kas yirtigi ile oynuyor ameliyat olmayarak fedakarlik yaptigini soyluyor ama takima zarar veriyor artik bu formsuzlugu biran once ameliyatmi olcak ne yapcaksa yapsin artik..

son_mesaj
Niye dokunulmazlığını var

Hocam cok adam yedi.Hurma ve Shota konusu hala acıklanmadı.Sportif direktor ve teknik direktor anında sepetlendi adama laf soylediler diye.Oradan hesap et.

Mehmet Fatih Yavuz
15.10.2017, 23:38
onura laf soyleme seni aforoz ederler.

Onur biraz daha devam ettiği taktirde fenerdeki volkan meselesine dönebilir.
Zaten yeterliliği sorunluydu, şu anda bir de formsuzluğu falan....

Eğer şu işlerde bir çıban başı olma durumu varsa daha büyük sorun olacaktır.

Bunu bugün yazmıyorum. Onur çizgi dışında yetersiz bir kaleciydi, belki sakatlıkların da etkisi ile birebirde de artık yetersiz.
Muhakkak yerine biri bakılmalı.

semih6161
15.10.2017, 23:42
İşte bu yüzden başarılı olamıyoruz bu maç 3 gol de hatası var yanıyorsam uyarın yandan yediği gol hatalı henrike aşırtma hatalı son gol bunun gibi niceleri bu adama ne kadar tölerans tanındı bu takımdan Fatih gökteniz gibi adamlar girmişse onur da emeği alarak göndereceğiniz.

RepLay
15.10.2017, 23:43
Beyaz tv verdi kirmiziyi gorevine son verilmis

semih6161
15.10.2017, 23:46
O şerefli formayı çıkarıp sahanın kenarına koyduğu zaman yol verecektiler taraftara oynamaktan başka birşey yapmıyor istediğimiz kadar iyi kadro kuralım bu adam ile başarılı olamayız efendim sosa neden benden çok alıyor sen sosa kadar kaliteli değilsin bu bir gerçek herşey problem araba tekmeleme bu adama neden katlanılır anlamıyorum

Ibrahim Gaygusuz
15.10.2017, 23:47
Bir yerden haber geldiki Ersunu bugun yolladilar.

Acaba kimden ok aldilar

Mehmet Sarigül
15.10.2017, 23:48
Onur'u bu duruma biz getirdik..Türk futbolunun kronik hastaligi "futbolcuya dayali düzen"...
Bu düzeni kullanlanlar kulüpleri hortumlayan yöneticilerdir, bu düzenden beslenenler ise tüm futbol medyasi

serdaracıl
15.10.2017, 23:49
Beyaz tv verdi kirmiziyi gorevine son verilmis

İnşallah yerli hoca saçmalığı ile uğraşmayız

semih6161
15.10.2017, 23:49
Ersun gitse de birşey değişmez bu çıban başları gitmeden düzelmez bu işler buraya yazıyorum.

yorumsuz6117
15.10.2017, 23:51
Tazminatını almadan gitmek şerefsiz herif.. Burda Ersun şerefsizine hakaret edenlere ceza verenler azıcık vicdanlı olun.. Aylardır diyorum bu adam karaktersizin önde gideni..

Fatih Öztürk
6 yemekten çok koyan bu skorları kanıksamamızdır.
Ne olacak, nasıl olacak ya da kim müdahale edecekse artık gerekli tedbirler alınsın kulübün kökten temizliğe ihtiyacı var.
Darbeyse darbe yapılsın ben işimi gücümü bırakıp elimi taşın altına koymaya hazırım, Allah'tan başka kimseden korkum yok.

Uğur KÜÇÜK
Ersun gitse de birşey değişmez bu çıban başları gitmeden düzelmez bu işler buraya yazıyorum.Onur Olcay Volkan ve Burak basimiza bela olucak...
Yemin ederim takimdan tiksindirdiler artik...
Usta yatacak yerin yok senin...

semih6161
15.10.2017, 23:53
Yanlışım varsa birşey de söyleyince takıntılı oluyorum yanlışım varsa düzeltin abilerim kardeşlerim 2 senedir verem etti beni futboldan soğudum onun yüzünden.

Mehmet Fatih Silik
15.10.2017, 23:54
Bu takımda ki geçen sezon 0-3'lık Antalya maçından sonra yaşadığı düşüş irdelenmelidir. O maçtan sonra yokları oynadık hep ve belimiz hiç doğrulmadı.

gurur6134
15.10.2017, 23:56
Bir yerden haber geldiki Ersunu bugun yolladilar.

Acaba kimden ok aldilar

Twit atan belediye baskanlarina milletvekillerine bak anlarsin..

Ibrahim Gaygusuz
15.10.2017, 23:58
Twit atan belediye baskanlarina milletvekillerine bak anlarsin..

Ben yerine geleceklerden bahsediyordum

yorumsuz6117
15.10.2017, 23:59
Yerli falan hikaye yabancı gelmeli ligin zaten çöpe attık artık kupa kaldı..

yorumsuz6117
16.10.2017, 00:03
Son 16 maçta 2 maç kazanan takım..

son_mesaj
16.10.2017, 00:04
Onur Olcay Volkan ve Burak basimiza bela olucak...
Yemin ederim takimdan tiksindirdiler artik...
Usta yatacak yerin yok senin...

yüzde yüz aynı dusuncedeyim.Her ne pahasına olursa olsun bu adamlardan mutlaka kurtulmalıyız.

Burak 50 gol atsa,olcay hırstan topu yesede,onur takımın kaptanı olsada hikaye.

Bize takım olgusunu bozmayacak adamlar lazım.Bu adamlar ile takım olamayız.

Nazim Can
16.10.2017, 00:11
Taraftar kafayi yemis olmayan seyleri olmus gibi gösterip futbolculara saldirma moda oldu, ulan biz bu yil Burak, Kucka, Sosa gibi adamlara dünyanin parasini verip yatirim yaptik, sirf Teknik Direktör hatasindan dolayi feldigimiz su günde birde futbolculari yemeye baslarsak vay bizim halimize.

Mehmet Sarigül
16.10.2017, 00:14
yüzde yüz aynı dusuncedeyim.Her ne pahasına olursa olsun bu adamlardan mutlaka kurtulmalıyız.

Burak 50 gol atsa,olcay hırstan topu yesede,onur takımın kaptanı olsada hikaye.

Bize takım olgusunu bozmayacak adamlar lazım.Bu adamlar ile takım olamayız.

Arkadaslar isimlere takilmayalim, bunlari gönderelim...ama bu düzen yeni Onur veya Volkanlar yaratacak.

cakalkerem
16.10.2017, 00:16
Valla ne yazacam nereden baslayacagim bilemiyorum da....ilk basta onurdan baslamali....artik gonderilmeli....mustafa nedir yahu...skor ilginc...golu yedikten sonra burak golu atsa bambaska bir mac izlenecekti ama olmafi..skor bu hale geldi....valla ersuna hemen ucak biletini alirdim..rezillik diz boyu...

Ibrahim Gaygusuz
16.10.2017, 00:18
Yilmaz Vural kongreye kadar geliyorsa gelsin. Gerisine ozaman karar verilir

cakalkerem
16.10.2017, 00:20
Riza hoca

bilgehan83
16.10.2017, 00:22
Yollar ayrıldı diye bir haber duymak istemiyorum ya istifa edecek gavat ya da kovulacak... Köpoğlu pislik

memozcan
16.10.2017, 00:22
Taraftar kafayi yemis olmayan seyleri olmus gibi gösterip futbolculara saldirma moda oldu, ulan biz bu yil Burak, Kucka, Sosa gibi adamlara dünyanin parasini verip yatirim yaptik, sirf Teknik Direktör hatasindan dolayi feldigimiz su günde birde futbolculari yemeye baslarsak vay bizim halimize.
yılda bir de olsa düzgün mesajın olabiliyor mesela..

sakosako
16.10.2017, 00:24
hoca olarak kimi istersiniz?

cakalkerem
16.10.2017, 00:25
Aziz gelsin

Nazim Can
16.10.2017, 00:26
yılda bir de olsa düzgün mesajın olabiliyor mesela..

O senin kendi yetersizligin deyip gectim:)

memozcan
16.10.2017, 00:27
O senin kendi yetersizligin deyip gectim:)

şaşırtmadı..

Mehmet Sarigül
16.10.2017, 00:46
Ersun Yanal'a da üzülüyorum...Defans dörtlüsü kaleciler dahil bir takimi küme düsürür (Pereira,Durica,Ugur,Mustafa,Hubocan,Mas) takimin geri kalani Türkiye'de rahatlikla sampiyonluga oynar.

Ozan Yılmaz
16.10.2017, 00:48
Ersun Yanal'a da üzülüyorum...Defans dörtlüsü kaleciler dahil bir takimi küme düsürür (Pereira,Durica,Ugur,Mustafa,Hubocan,Mas) takimin geri kalani Türkiye'de rahatlikla sampiyonluga oynar.Rakipte yumlu caner kadir soner var yapmayın ya okan efsane hoca o zaman.

Oğuzhan Fidan
16.10.2017, 00:51
bir takım düşünün geçen seneden beri 5-6-7 gol yemesi olağn karşılanır olmuş<< bayabi küçüldük..tarihimizde böylesi farklı mağlubiyetler hiç hatırlamıyorum .bjkden 7 gol yemiştik başkan istifa etmişti.gerçkten bu takıma bişeyler oluyor ağır travma geçiriyoruz 2011den bu yana düzelmedik.

memmedaga
16.10.2017, 00:53
Maç 2-0kenersunu cayır cayır savunan sonrasında ortadan kaybolan arkadaşlara prim vermeyin.Şimdi gelip savunsunlar.Öte yandan bence hoca değişikliği değil yönetim değişikliği şart.
Bu kadar taviz rezilliği hiçbirşeyle açıklayamazsınız.istikrarmış vizyonmuş.bu kadar rezillik görmedi bu gözler...

Mehmet Sarigül
16.10.2017, 00:57
Rakipte yumlu caner kadir soner var yapmayın ya okan efsane hoca o zaman.
Sadece bir soru;
Bugün dahil su ana kadar aleyhimize kac penalti var?
Bunlarin hatirladiklarimin tamami "aptalca" yapilan fauller...

~UniCef~
16.10.2017, 01:01
Suclu her zaman Onur oluyor. Golleri izledim sadece son gol de hatasi var. Yani zorla olnu kötülemeye gerek yok.

Ozan Yılmaz
16.10.2017, 01:01
Sadece bir soru;
Bugün dahil su ana kadar aleyhimize kac penalti var?
Bunlarin hatirladiklarimin tamami "aptalca" yapilan fauller...Ersun iki yıldır başında olduğu takımın ne kadar uyumsuz ve taktik disiplini olmadığının kanıtı işte. Herkes kafasına göre takılıyor her maç yeni ikililer her maç yeni başarısız arayışlar.

~UniCef~
16.10.2017, 01:03
Ersun Yanal`in sucu belli. Durica sezon basin`dan bu yana berbat bir futbol sergiliyor. Ama nedense kötü olan Ugur kesil`di ama Durica hala ilk 11 girebildi. Hubocani Mas`in yerine degil de Durica nin yerine oynatsay`di belki farkli olabilir`di. Veya Mustafa Akbasi.

Nihat Günay
16.10.2017, 01:06
Şu Yılmaz Vural diyen arkadaşlar için hatırlatayım.
Bizde görev yaptığı süre içinde en hatırda kalan icraatı Arçil ve Şota'yı gönderip Vugrinec ve Misse Misse'yi getirmekti.
Daha da vahim olan ise Bursa'yı kupa finalinde 5-1 yendiğimiz maçtan sonra kentimizi teröristlikle suçlamış, yıllar sonra ise kalecileri Nitu'yu ayarttığımızı ima etmişti.
Alın hayrını görün...

Mehmet Sarigül
16.10.2017, 01:09
Ersun iki yıldır başında olduğu takımın ne kadar uyumsuz ve taktik disiplini olmadığının kanıtı işte. Herkes kafasına göre takılıyor her maç yeni ikililer her maç yeni başarısız arayışlar.

Katiliyorum sana...Bu durumda herkesin payi var, yanliz Yanal'in payi yönetimden, futbolculardan veya tribüne gelmeyen taraftardan fazla degil.Bunu Yanal gidince daha iyi görecegiz. Bence tabi...

Oğuzhan Fidan
16.10.2017, 01:18
Maç 2-0kenersunu cayır cayır savunan sonrasında ortadan kaybolan arkadaşlara prim vermeyin.Şimdi gelip savunsunlar.Öte yandan bence hoca değişikliği değil yönetim değişikliği şart.
Bu kadar taviz rezilliği hiçbirşeyle açıklayamazsınız.istikrarmış vizyonmuş.bu kadar rezillik görmedi bu gözler...

onların hesabı kongre zamanında

Mehmet Sarigül
16.10.2017, 01:24
Ersun Yanal`in sucu belli. Durica sezon basin`dan bu yana berbat bir futbol sergiliyor. Ama nedense kötü olan Ugur kesil`di ama Durica hala ilk 11 girebildi. Hubocani Mas`in yerine degil de Durica nin yerine oynatsay`di belki farkli olabilir`di. Veya Mustafa Akbasi.

Stoperlerimiz baski olmasa bile pas hatasi yapan, kötü futbolcular...Cok faul yapiyorlar, cok yavaslar ve en kötüsü öndeki takim arkadaslari rakibe basarken kendi rakiplerine uzak duruyorlar!

nakzo
16.10.2017, 01:29
Şu Yılmaz Vural diyen arkadaşlar için hatırlatayım.
Bizde görev yaptığı süre içinde en hatırda kalan icraatı Arçil ve Şota'yı gönderip Vugrinec ve Misse Misse'yi getirmekti.
Daha da vahim olan ise Bursa'yı kupa finalinde 5-1 yendiğimiz maçtan sonra kentimizi teröristlikle suçlamış, yıllar sonra ise kalecileri Nitu'yu ayarttığımızı ima etmişti.
Alın hayrını görün...

Bir tarafı kalktığı için Sota kendi gitmek istedi ,yılmaz hoca basbakanlık kupasını aldı özkan sümerin sayesinde kovuldugunda ilk yarıyı lider fb nin sadece 2 puan gerisinde 2. bitirmistik.milleti yanlıs yönlerdirmeyin gayet guzel bir buyuk takım gibi oynattı adam bizi milleti yanlış yönlerdirmeyin.O yılları yaşadık biz.

Ozan Yılmaz
16.10.2017, 01:34
Katiliyorum sana...Bu durumda herkesin payi var, yanliz Yanal'in payi yönetimden, futbolculardan veya tribüne gelmeyen taraftardan fazla degil.Bunu Yanal gidince daha iyi görecegiz. Bence tabi...En büyük pay iki yıldır takım oyununu gram ileri götüremeyen ersunda tabii ki başka da varsa ona sabır gösteren başkandadır.
aslında haklısın iki kere gelmiş adamı üçüncü kez getiren başkanın suçu ondan daha fazladır doğru.

Nihat Günay
16.10.2017, 01:52
Bir tarafı kalktığı için Sota kendi gitmek istedi ,yılmaz hoca basbakanlık kupasını aldı özkan sümerin sayesinde kovuldugunda ilk yarıyı lider fb nin sadece 2 puan gerisinde 2. bitirmistik.milleti yanlıs yönlerdirmeyin gayet guzel bir buyuk takım gibi oynattı adam bizi milleti yanlış yönlerdirmeyin.O yılları yaşadık biz.

O yılları beraber yaşamışız.
96-97 sezonu ortasında geldi. Sezon bitene kadar bir önceki sezonun gol kralı Şota'yı ya oynatmadı ya da sonradan oyuna soktu. Sezon sonu Arçil ve Şota satıldı. Sezonu 66 puanla bitirdik. Gs 75 puanla şampiyon oldu.
Ertesi sezonun ilk yarısını 38 puanla kapattık. Lider gs'nin 44 puanı vardı.
Bunlar sportif konular. Aşılabilir. Bursa maçından sonraki süreci ise ben unutmam.
Kimseyi yönlendirme niyetim yok. Fikrimizi, bildiklerimizi paylaştık.

MuratB.
16.10.2017, 01:52
Rezalet ve fiyasko.

Şanlı SanMarino
16.10.2017, 02:18
Bu rezaletleri ardarda yaşatan herkese sonsuz yazıklar olsun. Tüm haklarımız haram, zıkkım olsun.

~UniCef~
16.10.2017, 02:23
Stoperlerimiz baski olmasa bile pas hatasi yapan, kötü futbolcular...Cok faul yapiyorlar, cok yavaslar ve en kötüsü öndeki takim arkadaslari rakibe basarken kendi rakiplerine uzak duruyorlar!

Katiliyorum. Takim`da en büyük eksik Stoperler.

Sefaenes
16.10.2017, 02:43
Hala sinirden uyuyamiyorum lanet olsun

erenslash
16.10.2017, 03:44
abi 6 tane gol yenir mi hakkaten defansımız berbat da 6 gol yiyecek kadar değil gerçi genede işi sağlama alıp iki stoper hemde babasından almak şart yoksa şapa otururuz bir yetmez iki lazım

Tatar Kemal
16.10.2017, 03:49
Hangi teknik direktör gelirse gelsin bu defansla bu takım ligin dibinden kurtulamaz. Transfer döneminde bu takıma çok iyi 4 defans elemanı alınmalıydı ama es geçildi. ersun'un en büyük hatası bu gerçeği görmezden gelişidir. sadece ersun değil yönetim de en kısa zamanda gitmelidir. Trabzonspor'un başına futboldan anlayan birileri gelmeli. ama tabii çok geç kalındı. bu saatten sonra alınacak hiç bir tedbir işe yaramaz.

Oğuzhan
16.10.2017, 04:11
Katiliyorum. Takim`da en büyük eksik Stoperler.

Peki rakip takımın stoperlerinin ikisi Yumlu ve Caner iken bize pozisyon vermemeleri bu iki stoperi iyi oyuncu mu yapar, yoksa Akhisar'ın takım savunmasını düzgün yaptığını mı gösterir?

Bizde her hızlı çıkışında rakip direk bizim defans oyuncularıyla baş başa kalıyor. Takım savunmasını beceremiyoruz. Arkada Varane ile Ramos olmadığı için de defalarca birebir kalınca sıkıntı yaşıyorlar her maçta. Tabiki de çok iyi oyuncular değil, ama karşı takımdaki stoperlerden kötü olduklarına inanmıyorum.

PortoDeGalinhas
16.10.2017, 04:24
benim anlamadığım bu takım geçen sene aynı savunma hattı ile 2. yarı en az gol yiyen takımdı. Şimdi ne oldu da ligin en kötü savunma hattı oldu. Bu mağlubiyetlerde başka birşey var arkadaş, ne olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok ama çok anormal yenilgiler alıyoruz.

r9emre
16.10.2017, 08:19
Sene basinda bas bas bagirdik Burak'a ve Sosa'ya o paralar dokulecek yere 2 tane ust duzey stoper alinsa her sey cok farkli olurdu. Ama Ersun'u sosyal medyada on plana cikarip, takimin basina getirilmesini saglayan bombos taraftar kitlesi Sosa ile Burak baskisi yuzunden gelecek 10 yili tehlikeye atti. Hepsini gectim bu kadro yine de ligde en az 15 puana sahip olacak kapasitede.

Ersun Yanal da Trabzonspor hainidir. Onu basa getiren Muharrem Usta da, anketlerde Ersun Yanal ismine oy verip onu on plana cikaran taraftarlar da Trabzonspor hainidir. Baskanla Ersun yarin defolup gitsin, Ersun'u basimiza musallat eden taraftarlarda olmayan futbol bilgileriyle bir daha teknik direktor secimine yorum katmasinlar diyecegim ama olur mu? Olmaz cunku bizim ulkemizde en cok bir halti bilmeyen, anlamayanlar konusur. Onlarin sesi hep daha yuksek cikar, cahil olduklari anlasilmaz.

Yarin Ersun'un istifasi gelip, yalan dunyasi kahramani Muharrem kongre karari almazsa bu enkaz asla kalkmaz. Bu kadar para dokulen sezonu 6-7. bitirince sene sonu gelir yok, borc daglar kadar oldugunu gorunce surekli kume dusme hattinda oynayacagimiz seneleri goruruz.

Kolay gelsin.

Faik Yılmaz
16.10.2017, 08:26
Başkanı ,
Yöneticisi
Td si
Futbolcusu

Hepsi suçlu kardeşim....

Hiç birisi maalesef Trabzonspor'da olduğunun farkında değil.....

Eğer farkında olsalar mesela Başkanın o saat istifa etmesi lazım....

HOPA'LI TS'Lİ
16.10.2017, 08:37
Başkanı ,
Yöneticisi
Td si
Futbolcusu

Hepsi suçlu kardeşim....

Hiç birisi maalesef Trabzonspor'da olduğunun farkında değil.....

Eğer farkında olsalar mesela Başkanın o saat istifa etmesi lazım....

Çok doğru
Bu saydıklarınızın hepsi suçlu
Onur, gurur ve TS sevgileri varsa
istifa etsinler ya da Kongreye gitsinler
Nasıl olsa bu sezonu da heba etik
Tek hedef Türkiye kupasını almak olmalı bu saatten sonra

7can61
16.10.2017, 09:04
BMN eğer kalitesini korumak istiyorsa boş işler peşinde koşan,Başkan,Yönetim,Hoca ve futbolcuya eleştiri değil hakaret eden kim varsa kapıyı göstermezse burayı twitter sanan,akıl,mantık ve bilgiden yoksun her mesaj ve sahibi doluşur.

BMN kalitesi denen bir gerçek var,bunu korumalısınız.

Haklısınız. "Önce Trabzonspor" diyen, derdi Trabzonspor'un futbolcusunu, hocasını, yönetimini alçaltmak değil yükseltmek olan akl-ı selim üyelerimizle birlikte, derdi Trabzonspor üzerinden prim yapmak olan, Trabzonspor'un futbolcusunu, hocasını, yönetimini aşağı çekmek isteyenlere karşı hep birlikte mücadele edeceğiz.
Ersun maçı sattı dediğimde bana hain diyenlerden bazıları, on günde ceza verdiler. Buyrun saygın forum üyesi ve yöneticisi dün hocanız Trabzonspor 35 yıldır şampiyon olamıyor dedi. Durduk yere mi dedi acaba? Sesiniz de pek çıkmıyor, maç da çok mu bağırdınız acaba?

Dün gördüm ben forumun yükselmiş kalitesini, iso 9001 alır bu kaliteyle.
Şikecilerden sonra ersun bu takıma yakışmaz almayın bu adamı dedim, yine yemediğim laf kalmamıştı. İşte buyrun. Şimdi de Fatih Terim nidaları yükseliyor semaya....

ersn.alparslan
16.10.2017, 09:06
ersun denen hain gözümüzün içine baka baka dalga geçti. dün gece gideceğini anladığı için durduk yere 33 yıldır şampiyon olamayan takım lafını soktu araya. taraftarın sinirleneceğini bile bile bunu söylemesi normal mi sizce ? o küçücük sapkın beyniyle intikam alıyor aklısıra.

nakzo
16.10.2017, 09:08
O yılları beraber yaşamışız.
96-97 sezonu ortasında geldi. Sezon bitene kadar bir önceki sezonun gol kralı Şota'yı ya oynatmadı ya da sonradan oyuna soktu. Sezon sonu Arçil ve Şota satıldı. Sezonu 66 puanla bitirdik. Gs 75 puanla şampiyon oldu.
Ertesi sezonun ilk yarısını 38 puanla kapattık. Lider gs'nin 44 puanı vardı.
Bunlar sportif konular. Aşılabilir. Bursa maçından sonraki süreci ise ben unutmam.
Kimseyi yönlendirme niyetim yok. Fikrimizi, bildiklerimizi paylaştık.

Hemserim ilk yarı fb 39 puanla 1.Trabzonspor 36 puanla 2.bitirmişti.gs ancak 3. sıradaydı Takımın başına gecmek için yılmaz vuralı kavduran özkan sümer yüzünden sezonu 3.bitirdik.Yılmaz vural kalsaydı çok büyük ihtimal şampiyon olunacaktı.

atlantis
16.10.2017, 09:10
Ben Onurada cok şasiriyorum hep önde bekliyor gol yiyor. Devre arasi iyi bir kaleci lazim defansla birlikte.

7can61
16.10.2017, 09:12
ersun denen hain gözümüzün içine baka baka dalga geçti. dün gece gideceğini anladığı için durduk yere 33 yıldır şampiyon olamayan takım lafını soktu araya. taraftarın sinirleneceğini bile bile bunu söylemesi normal mi sizce ? o küçücük sapkın beyniyle intikam alıyor aklısıra.
Gelirken dedik ama dinleyen olmadı, "şampiyon hoca" geliyormuş, "modern futbol" oynatıyormuş, herifin futbolcu portföyü laptopuna sığmıyormuş yanında iki tanede harici diskle geziyormuş. Sadece flash diskini şenol hocaya vermiş o da iki senedir bjkyi şampiyon yapmış.

nakzo
16.10.2017, 09:12
Çok doğru
Bu saydıklarınızın hepsi suçlu
Onur, gurur ve TS sevgileri varsa
istifa etsinler ya da Kongreye gitsinler
Nasıl olsa bu sezonu da heba etik
Tek hedef Türkiye kupasını almak olmalı bu saatten sonra

Bu saaten sonra hedef felan yok ister uefayı alsınlar sen koca aTrabzonsporu mobilyaspora kendi sahasında 6 gol yediremezsin halsiyet gurur yoksunu kim varsa baskanından malzemecisine herkesin götüne tekme vurulacak.