PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç Sonucu | TSL 8.Hafta l Trabzonspor 1 - 6 Teleset Mobilya Akhisarspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

Arda'
10.10.2017, 14:21
Akhisarın hızlı hücumcuları ve kontralarına karşı stoperde Akbaşı oynatmamız gereken maç.

Enes Başkaya60
10.10.2017, 15:55
Akhisar -3
Malatya (D)-3
Galatasaray-1
Kayseri (D)-1
Osmanlı-3
Sivas (D)-1
Antalya-3
Kasımpaşa (D)-3
Bursa-3
Karabük (D)-3

24 Puan alırsak ilk yarıyı 33-35 civarı bir puan ile kapatırız yarışa ortak oluruz Gayse'nin bu süre zarfında baya bir takilacagini düşünüyorum böyle temenni ediyorum inşallah bu ne benzer puanlar çıkarırız...

matrixx61
10.10.2017, 16:46
Şu önümüzdeki 2 maçı alırsak lige ortak oluruz puan kaybı yaşarsak havlu atarız net..çünkü bizim Malatya maçını oynayacağımız haftada fb-gs ve bjk-bşk maçları var..ne yapıp edip bu güzel fikstürden yararlanmamız lazım..kaybetmeye tahammül yok..

Uğur KÜÇÜK
10.10.2017, 17:55
SON DAKİKA | Trabzonspor taraftar grupları Tek ses Trabzon derneği ismi altında "BORDO BERELİLER" ismiyle birleştiğini açıkladı!
Staddaki tüm eski taraftar gruplarına ait pankartlar söküldü. Kombinelerin kuzey kale arkasina aktarımı tamamlandı.
Bir tek Vira grubu eski yerinde kalacak. Onlarim kombineleri maraton alt bölümü olduğu için. Seneye onlar da kuzey kale arkasına geçecek.

Şaka maka oldu be birleşme [emoji6]
Hiç yoktan tek ses çıkacak artık su tribünlerde.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet BAŞ
10.10.2017, 18:58
Öyle duydum ben sakatlık durumunu. İzmirden iyi kaleciler çıkıyor. Onur, Harun ve en son olarak Berke.Bu arada Uğurcan da İzmirli. İzmirden iyi kaleci çıkar geleneği devam eder de o da bu kulübe büyük hizmetler sağlar.

Küçük bir ekleme yapayım.
Uğurcan, İzmirli değil. Antalya'da doğdu fakat kendisi Yomralı. Yani kendisi öz evlat oluyor :o

selcuk
10.10.2017, 19:02
Uğurcan, İzmirli değil. Antalya'da doğdu fakat kendisi Yomralı. Yani kendisi öz evlat oluyor :o

altyapimizdan cikan cocugun isterse ismi johnny olsun, yinede özevlattir

kutay yokuslu olsun erganili yesil kuzenler olsun hepi özevlattir

Hami_41
10.10.2017, 19:17
Cift forvet ciksak şöyle Burak Rodallega araya bide Castilloyu sigdirabilirsek iyi olurda kimleri kesicez ?

Uğur KÜÇÜK
10.10.2017, 19:19
Uğurcan, İzmirli değil. Antalya'da doğdu fakat kendisi Yomralı. Yani kendisi öz evlat oluyor :oAynen. Benim aklımda Antalya yerine İzmir kalmış ☺

Hami_41
10.10.2017, 19:21
Onur
Mas Durica Hubocan Joao

Sosa Kucka

Abdülkadir Castillo

Hugo Burak

Hocanın gelecek maca böyle bi kadroyla cikma ihtimali yok tabi ama benim gönlümden gecen bu

batuhanTs
10.10.2017, 19:29
Oyle gol yemis yomralinin yeri akhisardan öteye gecemez 2 3 sene sonra gider zaten

bach72
10.10.2017, 19:48
Akhisar ters bir takım.Gününde olduklarında şampiyonluğa oynayan her takıma zorluk çıkarırlar.Umarım pazar günü sıkıntıya yol açmazlar.

Uğur KÜÇÜK
10.10.2017, 20:55
Slovakya ile İskoçya arasında oynanan 2018 Dünya Kupası grup eleme maçında sağ alt arka adalesinden sakatlanarak oyundan çıkan Kucka ile Dünya Kupası Afrika elemelerinde Nijerya ile Zambia arasında oynanan maçta kasığından sakatlanarak oyunu terketmek zorunda kalan Onazi’nin Trabzon’da çekilen MR’ları sonrasında Kucka’da yırtık tespit edilirken Onazi’ye ise kas yaralanması teşhisi konulmuştur.

Milli takımlarda yaşanan bu sakatlıklar sonrası her iki oyuncumuzun da tedavilerine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.

Trabzonspor Resmi Sitesi...

Okay önliberoya geçer. Bu hafta kadro belli oldu artık. Bir sürpriz olmazsa.

____________Onur______________

Perreira___Uğur___Durica___Mas

_____________Okay______________

__________Sosa____Yazıcı_______

Abdülkadir________________Olcay

_____________Hugo______________

artvints
10.10.2017, 22:21
Hoca için şans, kimi oynatacağim, kimi değiştireceğim diye kara kara düşünmez artik.

Fatih Çelik
11.10.2017, 01:01
Hoca Bayram yapiyordur şimdi yerli show başlasın diye :) . Acaba Volkan Sen de oynar mi yapmışken tam olsun diye :D

Erkan A.
11.10.2017, 01:44
akhisar maci alanyaspor macinin benzeri olur bol golü olur trabzonumuz farkli kazanir bu kez oyuncularimizin yanlis yapacagini sanmiyorum
bu macta castillo ilk onbirde oynar diye düsünüyorum ( castillo ve rodallega neden colombia milli takimda sans bulamiyorlar ?

Nihat Güneş
11.10.2017, 09:21
Aslinda su Damdoy denen vitaminsiz biraz son vuruslarda saglam olabilse, Abdulkadir Yusuf Sosa Olcay gibi pas kalitesi yuksek oyunculara en uygun santrafor....Ama iste son vurus berbat.

Mehmet BAŞ
11.10.2017, 09:42
altyapimizdan cikan cocugun isterse ismi johnny olsun, yinede özevlattir

kutay yokuslu olsun erganili yesil kuzenler olsun hepi özevlattir

Aynı düşüncedeyim. Futbol eğitimleri ve Trabzonsporluluk kültürünü almış olması benim için de yeterlidir.

Mehmet Fatih Silik
11.10.2017, 09:59
Ugurcan'a haksizlik yapiliyor. Kalede durusu ben kaleciyim diyor zaten.
Alanya macini kaybettigimiz icin su an herkesin kafasinda negatif bir algi olustu.

Uğur KÜÇÜK
11.10.2017, 11:27
Ugurcan'a haksizlik yapiliyor. Kalede durusu ben kaleciyim diyor zaten.
Alanya macini kaybettigimiz icin su an herkesin kafasinda negatif bir algi olustu.Hadi biz haksızlık yapıyoruz. Ümit Milli Takımda da Bursanin 3. Kalecisi Muhammedi kesemiyor hocam.
Genç oyuncu koruyalım ama suan süper ligde hiçbir takımda oynayamaz Uğurcan.
Bunu da anlayalım.

Murat Keçeci
11.10.2017, 11:29
Hem iç saha maçı oluşu hemde üst sıralardan uzak kalışımız nedeniyle puanları 3'er 3'er toplamamız gereken bir sürece girmiş durumdayız.

Genel olarak daha ılımlı bir fikstür sürecine girsek de sonuç olarak maçlar saha da kazanılıyor ve hiç bir maçın garantisi yok.Dolayısıyla biz kazandığımız sürece fikstür avantajından bahsedebiliriz.

Genel olarak hücumsal anlamda belli bir zenginliğe ulaştık golcülerimiz iyi kucka,olcay,sosa gibi oyuncular skora katkı veriyorlar,Abdülkadir,yusuf gibi iki yetenekli oyuncu daha kadromuzda,sakatlıktan çıkan castillo gibi oyuncular var ve bunlara ek olarak taraftarımız rahat bırakırsa volkan ve ndoye gibi değişik özellikte iki oyuncumuz daha var hücumsal anlamda güzel bir seviyeye geldik lãkin futbol dengeli oynadığın sürece bir anlam ifade ediyor ve biz bu işin savunma yönünü henüz becerebilmiş değiliz.

Genel olarak takım savunmamız zayıf bunun sebepleri öncelikle forvetten başlarsak burak da Hugo da defansif katkısı düşük top kaybı yüksek oyuncular,orta saha da ise kucka ve sosa yetenekli tecrübeli ama yaşından dolayı fiziksel iniş çıkışları olan oyuncular,genç oyuncularımızın da henüz fiziksel gelişiminin başında olduğunu varsayarsak.Bu durum takım savunmamızın direncini bayağı aşağı çekiyor. Defans oyuncularının üzerine ekstra yük binince de onların defoları bu kez iyice ortaya çıkıyor ve sonuç olarak basit gol yiyen bir ekip görüntüsü vermiş oluyoruz.Kısa süreçte bu durumu düzeltmek kolay görülmüyor fakat maçlara ne kadar yüksek konsantrasyon ile çıkarsak bir nebze bu sıkıntıların üstünü örtebiliriz.

Bir kesime göre genç bir takım olduğumuz söylensede bana göre yaşlı bir takımız burda baz alacağımız kriter takımın genel yaş ortalaması değil ilk onbir ve takımın omurgasını oluşturan kesimdeki futbolcuların yaş ortalaması 7-8 tanesi tecrübeli otuz yaş civarı ve üstü oyuncu ile mücadele ediyoruz bundan dolayı oyun içindeki dalganmalarımızın oranı daha yüksek oluyor.Uğurcan,Kamil ahmet,castillo,bero gibi oyuncular genel yaş ortalamasını düşürsede bu oyuncular direk onbir oyuncusu olabilirse işte o zaman genç bir takım olabiliriz şuan için yaşlı bir takımız.Dolayısıyla Ersun hocanın takımın genel yol haritasını bu kriterleri göz önünde bulundurarak daha doğru çizmeli.

Akhisar maçına geçersek kadrosunda birçok eski oyuncumuzu bulundurması ve ligdeki konumu nedeniyle ciddiye alınması gereken bir takım konsantrasyonları mutlaka yüksek olacaktır bizimde basit gol hastalığımız devam ederse zor bir maç olur bu durumun yaşanmasına izin vermemek için çok dikkatli,disiplinli ve uyanık olmalıyız.

Orta sahada kucka onazi sakat haberleri var orta saha göbeğini onların durumuna göre en doğru şekilde kurmalıyız.Castillo mu olcay mı sorusuna gelirsek skora etki eden oyuncu her zaman öncelik hakkına sahiptir dolayısıyla olcay onbirde olmalı,castillo pas ve şut tercihlerinde standart tutturduğunda bu ligin üzerinde bir oyuncu olacaktır o yüzden oyuna girdiğinde bizi bu konuda geliştirdiğine ikna etmeli.

Eğer kucka ve onazi oynamaz ise çıkacak en doğru kadro perreira,hubocan,durica,mas orta saha göbek okay-sosa önlerinde yusuf diğer oyuncular belli.

Soner Albayrak
11.10.2017, 12:29
İstenilen sonuçlar alınamasa da iyi takımlarla oynanan maçlarda iyi motive olduk.

Böyle maçlara da yeteri kadar motive olabiliyor musun? Sıkıntı orada.

Savruk oynayıp işi sıkı tutmazsan yine Alanya maçına dönersin.

Mehmet Fatih Silik
11.10.2017, 12:44
Hadi biz haksızlık yapıyoruz. Ümit Milli Takımda da Bursanin 3. Kalecisi Muhammedi kesemiyor hocam.
Bunu da anlayalım.

Kesemiyor olmasi kötü kaleci oldugu anlamina gelmez ki.
Onur en iyi döneminde kac kere Milli oldu?
Hocalarin secimleri. Benim anlatmak istedigim Alanya macindan dolayi herkesin kafasinda Ugurcan cöp algisi olustu ve bu yanlis.
Kendisine daha fazla sans verilmesi lazim kanaatindeyim.

selcuk
11.10.2017, 12:50
Hadi biz haksızlık yapıyoruz. Ümit Milli Takımda da Bursanin 3. Kalecisi Muhammedi kesemiyor hocam.
Bunu da anlayalım.

o sadece haksizlik

abdullah ercan abdurrahimide oynatmadi, yerine solda sag bek ile oyuna cikti

bizim cocuklar Türk milli takimlari cagirmadigi icin azerbaycan pasaportu cikarip oranin milli takiminda uluslararasi tecrübe topluyorlar

hemde dogukan öksüz, ebrar cumur vs..., gibi önemli yetenekler buna mecbur birakiliyor

Uğur KÜÇÜK
11.10.2017, 12:55
Kesemiyor olmasi kötü kaleci oldugu anlamina gelmez ki.
Onur en iyi döneminde kac kere Milli oldu?
Hocalarin secimleri. Benim anlatmak istedigim Alanya macindan dolayi herkesin kafasinda Ugurcan cöp algisi olustu ve bu yanlis.
Kendisine daha fazla sans verilmesi lazim kanaatindeyim.
o sadece haksizlik

abdullah ercan abdurrahimide oynatmadi, yerine solda sag bek ile oyuna cikti

bizim cocuklar Türk milli takimlari cagirmadigi icin azerbaycan pasaportu cikarip oranin milli takiminda uluslararasi tecrübe topluyorlar

hemde dogukan öksüz, ebrar cumur vs..., gibi önemli yeteneler buna mecbur birakiliyor
baİnşallah iyi olur sizlerin de söylediği gibi.
Kupada oynayacağını düşünüyorum. Hep beraber görürüz.

Onur Erçetin
11.10.2017, 14:04
Slovakya ile İskoçya arasında oynanan 2018 Dünya Kupası grup eleme maçında sağ alt arka adalesinden sakatlanarak oyundan çıkan Kucka ile Dünya Kupası Afrika elemelerinde Nijerya ile Zambia arasında oynanan maçta kasığından sakatlanarak oyunu terketmek zorunda kalan Onazi’nin Trabzon’da çekilen MR’ları sonrasında Kucka’da yırtık tespit edilirken Onazi’ye ise kas yaralanması teşhisi konulmuştur.

Milli takımlarda yaşanan bu sakatlıklar sonrası her iki oyuncumuzun da tedavilerine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.

Trabzonspor Resmi Sitesi...

Okay önliberoya geçer. Bu hafta kadro belli oldu artık. Bir sürpriz olmazsa.

____________Onur______________

Perreira___Uğur___Durica___Mas

_____________Okay______________

__________Sosa____Yazıcı_______

Abdülkadir________________Olcay

_____________Hugo______________

Duricanın kesilmesi için daha kaç gol yememiz gerekiyor :)

Önde oynayan bir takımın 2 ağır stoperle maça çıkması bence intihardan başka birşey değil.

ALDENİRO
11.10.2017, 14:15
Süper Lig'de 15 Ekim Pazar günü sahasında Teleset Mobilya Akhisarspor ile karşılaşacak Trabzonspor'da, Burak Yılmaz'ın forma giyme olasılığının yüksek olduğu bildirildi.

A Milli Futbol Takımı'nın 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'ndaki Finlandiya maçı kadrosundan kasığındaki ağrı nedeniyle çıkartılan Burak Yılmaz'ın, takımdan ayrı olarak bireysel antrenmanlar gerçekleştirdiği belirtildi.

Milli futbolcunun durumunun iyiye gittiği, Teleset Mobilya Akhisarspor maçında oynamak istediği, karşılaşmaya yetişme olasılığının da yüksek olduğu vurgulandı.

Nijerya Milli Takımı'nda sakatlanan Ogenyi Onazi'ye kas yaralanması teşhisi koyulduğu, bu futbolcunun da hafta sonundaki maça yetişme durumunun bulunduğu aktarıldı.

Slovakya Milli Takımı'nın İskoçya ile oynadığı maçta oyundan çıkan Kucka'nın sağ arka adalesinde yırtık olduğu kaydedilerek, bu futbolcunun ancak ligin 10. haftasındaki Galatasaray maçında forma giyebileceği ifade edildi.

tamuğ yamtar
11.10.2017, 16:43
Biletimi az önce aldım ve maça geliyorum...

Maça ilgi de hiç yok gördüğüm kadarıyla...

Milli maç araları konsantrasyonu etkiliyor her daim...

Hem futbol takımı, hem de taraftar anlamında...

İnşallah kazanırız...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uğur KÜÇÜK
11.10.2017, 17:50
Duricanın kesilmesi için daha kaç gol yememiz gerekiyor :)

Önde oynayan bir takımın 2 ağır stoperle maça çıkması bence intihardan başka birşey değil.Benim stoperim Akbaş.
Ama hoca bu kadroyla çıkar.

selcuk
11.10.2017, 18:26
en büyük dezavantaj rakibin birbirini cok iyi taniyan stoper tandemi

tabi bunlarin bireysel yetersizlikleri ortada

yani set hucumlari ve yüksek toplarda son derece basarililar

en önemli silahimiz bireysel aksiyonlar olacak, yani castillo ve ömür 1-1 durumlarda adam eksiltmesinlen rahat gol pozisyonlari bulacagiz

tabi hocada bunu görüp castilloyu ilk 11 oynatirsa...

tabi yusufun ara paslarida ise yarar tabi santrforumuz yumlu üzerine oynarsa

kanatlarda ömer bayramin hucumlara katilmasini önlemeliyiz, buldugu her yerden orta aciyor ve formda...

Nazim Can
11.10.2017, 19:35
Bu mac kelle alir bu macta yenilirsek Ersunun kellesi gider ona göre hazirlasin takimi ve oyunculari.

Onur
11.10.2017, 21:07
Puan kaybı yaşamayız. Vurur geçeriz.

alper*
11.10.2017, 21:45
0-2.

ANAOKULU TERK
11.10.2017, 23:59
günler öncesinden kucka ve önazi'nin sakatlandıklarını açıklamak , hangi aklın ürünüdür ? neden rakibin ekmeğine yağ sürüyoruz ? okan buruk önceden, kucka'lı orta sahaya göre kendi oyun planını oluşturacakken , şimdi bizim işgüzar kulübün boşboğazlığı sayesinde , kucka'nın olmadığı bir oyun düzenini (hem de üç gün ) dizayn edecek . üzerine kafa patlatacak . bu rakibe koz vermek değil de nedir ? keza burak'ın sakatlığı ile ilgili yine aynı hata yapıldı . en ince ayrıntısına kadar , sakatlığı kamuoyuyla paylaşıldı .şimdi ben bile burak'ın bu hafta oynamayacağını biliyorum . rakibe neden bu kadar apaçık şekilde evimizin içini açıyoruz ? bu süreç yuvarlak , net olmayan ifadelerle neden geçiştirilmedi ? neden rakibe bu kadar yardımcı oluyoruz ?

stratejik manevra denilen şey , bizim kulübe uzun süre uğramayacak anlaşılan .

Soner Albayrak
12.10.2017, 00:11
Skor tahmini yapmaya elim gitmiyor Ersun yüzünden.

Faruk BERBER
12.10.2017, 00:20
0-2.

O kadar az atmazlar bence !

TSemih61
12.10.2017, 00:42
Akhisar iyi bir takım değil şansla götürüyorlar işi. Azıcık da taktik alışkanlıkları var o kadar. Farkla yenmemiz lazım. Zaten bizim taraftara kalsa her hafta parçalayacaklar bizi.

Şuana kadar ligi çok iyi takip ettim diyemem ama hiçbir takımdan korkmamız gerektiğini düşünmüyorum. Başakşehir ve BJK en çok zorlanacağımız maçlardı ki o maçları doğru taktikle kazanacağımızı yazmıştım. Bizi yenebileceklerini de düşünmedim.

Şuan en tehlikeli takımlar Kayseri ve Bursa. Hocaları iyi. Açmak zor gol yemek kolay bu tip takımlardan.

Ligde her takımı çok rahat yenebiliriz. GS de dahil. Hocaları çok kötü tamamen gazla ve balla ilerliyorlar. Tabi haklarını yemeyelim, iyi bir hocayla çok iyi bir futbol oynayabilirler. Kadroları müsait.

Bana kalırsa bu sezon şampiyonluk konusunda en büyük şansı bizde görüyordum ama hoca ve bazı transfer yanlışlıkları yüzünden şuan zirveye uzak kaldık.

Ama hala çok büyük şansımız var. Şuan en coşkulu ve hücumda tehlikeli olan takım biziz. GS tamamen balon. İyi bir hocaya sahip olsaydık devre sonuna kadar 25 puan daha alırdık ama şuan o kadar da emin değilim. Hak edene forma verilmiyor ve saçma sapan saplantıları olan bir hoca var.

Enes Başkaya60
12.10.2017, 00:46
O kadar az atmazlar bence !

0-4 mü olur diyorsun hocam...:D

İşin şakası bu mac Ersun Hocanın son şansı sayılır olası puan kaybında başkanı geçtim taraftar çok kötü şeyler yapabilir hoca her türlü gider ne atıp ne edip bu maçı almalıdır doğru kadro ve yerinde müdahalelerle maçı alabilir çünkü takımımız alternatif bir kadroya sahip Muhtemelen Onur-Mas-M.Akbaş-Uğur-Pereira-Okay-Sosa-Olcay-Yusuf-Abdülkadir-Hugo bu kadro ile başlayacaktir diye tahmin ediyorum...

TSemih61
12.10.2017, 00:50
Bir kadro yazalım madem eksik kalmayalım.

-----------------Onur-----------------
Pereira---Hubocan---Durica---Akbaş
------------Sosa-------Okay----------
Abdül----------Yazıcı---------Castillo
---------------Rodellega-------------

Şuan Sosa'nın oyun kurucu rolünde ve geride oynamasına takımın ihtiyacı var. Topu kullanabilecek bir oyuncu yok orada. En büyük eksikliğimiz bu.

Mas'ın orada tek olması canımı sıkıyor. Geçen senenin son haftalarından beri rezalet durumda. Hücuma katkı sıfır bari savunmayı adam akıllı yap o da yok. Fizik kondisyon kalitesi çok kötü.

Hoca tabi yine Olcay'ı oynatacaktır, Castillo ne yaparsa yapsın hocanın ön yargılarını ve egosunu yaramaz. Ha belki bu maçlık Yazıcı'yı dinlendirip Castillo'yu oynatabilir bu da yüksek bir oran.

Uğur KÜÇÜK
12.10.2017, 00:56
Akhisar iyi bir takım değil şansla götürüyorlar işi. Azıcık da taktik alışkanlıkları var o kadar. Farkla yenmemiz lazım. Zaten bizim taraftara kalsa her hafta parçalayacaklar bizi.

Şuana kadar ligi çok iyi takip ettim diyemem ama hiçbir takımdan korkmamız gerektiğini düşünmüyorum. Başakşehir ve BJK en çok zorlanacağımız maçlardı ki o maçları doğru taktikle kazanacağımızı yazmıştım. Bizi yenebileceklerini de düşünmedim.

Şuan en tehlikeli takımlar Kayseri ve Bursa. Hocaları iyi. Açmak zor gol yemek kolay bu tip takımlardan.

Ligde her takımı çok rahat yenebiliriz. GS de dahil. Hocaları çok kötü tamamen gazla ve balla ilerliyorlar. Tabi haklarını yemeyelim, iyi bir hocayla çok iyi bir futbol oynayabilirler. Kadroları müsait.

Bana kalırsa bu sezon şampiyonluk konusunda en büyük şansı bizde görüyordum ama hoca ve bazı transfer yanlışlıkları yüzünden şuan zirveye uzak kaldık.

Ama hala çok büyük şansımız var. Şuan en coşkulu ve hücumda tehlikeli olan takım biziz. GS tamamen balon. İyi bir hocaya sahip olsaydık devre sonuna kadar 25 puan daha alırdık ama şuan o kadar da emin değilim. Hak edene forma verilmiyor ve saçma sapan saplantıları olan bir hoca var.Akhisari izlemediğin net belli hocam.
Gs hocası sayesinde o coşkulu oyunu oynuyor ama fark kapanir 3 hafta içinde.
Akhisar 13 puanda galiba.
Kaybettikleri 2 macin ( Konya ve Bursa ) BeinSports sitesinden ac 5 dakikalık özeti izle anlarsin dediğimi.
Bursa bu sene ilk 10 içinde bitiremez.
Kayseri de ilk 7 dışında kalır sezon sonu.
Unutma bu soylediklerimi ☺
Cok talihsiz yorumlar olmus.
Tek katıldığım yorum bu sene sacmalamasak biz en güçlü adaydık şampiyonluğa.
Hala sansimiz yok değil ama.
Rakip Bjk.
Gs kadro derinliği problemi ve kas sakatlıkları yaşayacak.
At gibi koşmak üzerine antreman metodu var Tudorun.
Bilicin Bjki gibi bir yerde kamyon patlayacak.
Eğer bu hafta Konyaya kaybetmezlerse ilk yenilgisini de MedicalPark Arena da bizden alırlar.
Saygılar ☺

Enes Başkaya60
12.10.2017, 00:57

Ama hala çok büyük şansımız var. Şuan en coşkulu ve hücumda tehlikeli olan takım biziz. GS tamamen balon. İyi bir hocaya sahip olsaydık devre sonuna kadar 25 puan daha alırdık ama şuan o kadar da emin değilim. Hak edene forma verilmiyor ve saçma sapan saplantıları olan bir hoca var.

Zaten herkes hoca konusunda tereddüt içinde maalesef Sikebahce maçında ve Başakşehir maçında elimizle puanları hediye ettik şaka gibi yani Alanya maçı skandal ötesi zaten hiç konuşmuyorum bile ikinci yarı veteranlarla çıksan yine kaybetmeyecegin maçta skandal bir ise imza atıldı o maçta onaziyi ve ilerleyen dakikalarda rodeyi oyuna alsa is bitmisti.Ayrıca dediğin gibi hak edene forma verilmiyor Alanya maçında volkan şeni oyuna almak taraftara sövmek demektir Castillo yedek beklerken cidden bir ayrımcılık yapılıyor buda puan kayıplarına yol açıyor geçen sene oyuna sokacak oyuncumuz yoktu skoru değiştirecek oyunu tutacak bu sene dediğim gibi şaka gibi şeyler yapıyor hoca onazi var Castillo var elinde Hugo var oyuna almiyorsun ya Göztepe maçında durica eliyle hediye etti maçı hala ısrar ediyorsun oynatıyorsun Okaydan stoper yapmaya çalışıyorsun oynat huboyu bir görelim ya neyse yazacak çok şey var da hayırlısı...

Enes Başkaya60
12.10.2017, 01:05
Akhisari izlemediğin net belli hocam.
Kaybettikleri 2 macin ( Konya ve Bursa ) BeinSports sitesinden ac 5 dakikalık özeti izle anlarsin dediğimi.
Rakip Bjk.
At gibi antreman metodu var Tudorun.
Eğer bu hafta Konyaya kaybetmezlerse ilk yenilgisini de MedicalPark Arena da bizden alırlar.
Saygılar ☺

Konya Gayseyi yenerse bizde Gayseyi yenebiliriz diye düşünüyorum bizim oturmuş bir kadromuz var sadece Ersun Hoca soru işareti tutar Volkan Seni ilk 11 de baslatirsa hiç sasirmam Saçmalığın daniskasını yaptık biz şu an en az 16 puanimiz olmalıydı hoca saçma sapan şeyler yapmazsa inslalah dediğin gibi olur Uğur kardeşim saygilar...

Uğur KÜÇÜK
12.10.2017, 01:16
Konya Gayseyi yenerse bizde Gayseyi yenebiliriz diye düşünüyorum bizim oturmuş bir kadromuz var sadece Ersun Hoca soru işareti tutar Volkan Seni ilk 11 de baslatirsa hiç sasirmam Saçmalığın daniskasını yaptık biz şu an en az 16 puanimiz olmalıydı hoca saçma sapan şeyler yapmazsa inslalah dediğin gibi olur Uğur kardeşim saygilar...Saygılar bizden Enes kardesim.
Ben genelde olumlu yaklaşırım ama Akhisar tam bize sıkıntı çıkarabilecek tarzda bir takim. Muhakkak maçin ilk yarım saatlik diliminde gol bulmamız lazım.
Öyle bir kapanıyorlar ki. Seni yan pas yapmaya zorluyor oyun tarzları. Bizim yetersiz diye yolladigimiz adamlar ( Ki gerçekten yetersiz Mustafa ve Caner defans hatti ) o kalıp içinde uçana kaçana vuruyorlar.
Sağdan Perreira ortalarina ihtiyaç var bu maçta. Bu sezon ilk kez karamsarim.
Rakip zorlu bu hafta. Kolay lokma değil. Erken gol bulursak işler değişir. Taktik disiplinden kopuyorlar ama. Ben tirsiyorum bu maçtan. Insallah 3 puan bizim olur.

selcuk
12.10.2017, 01:36
forum bugünler ayni bilet satisi hizinda ilerliyor

Berke6198
12.10.2017, 01:51
Süper Lig'in, Beşiktaş'tan sonraki en derinlikli kadrosuna sahip olduğumuz gerçeği kağıt üzerinde büyük bir gerçekken bizim bunu değerlendiremiyor oluşumuzun birçok nedeni mevcut.

Son yıllarda asla kulübe enjekte edemediğimiz kazanma alışkanlığını bu sene de henüz kazanabilmiş değiliz. Gerek Ersun Yanal'ın inanılmaz yanlış taktiksel tercihleri olsun gerekse oyunu yanlış okumalarıyla doğru orantılı olarak yanlış müdahaleleri olsun bizi şu anlık zirveden uzaklaştırmış gibi. Ancak bu işler çok çabuk tersine döndürülebilir şeyler.

Galatasaray, Beşiktaş ile Fenerbahçe şampiyonluk yarışı verirken, hiç hesapta yokken 9 puan gibi bir puan farkını kapatıp şampiyonluğa uzanmıştı hafızam beni yanıltmıyorsa. Yine kendimizden örnek verecek olursak geçen sene küme düşmenin 1-2 sıra üstünde ilk yarıyı kapattıktan sonra, ikinci yarıdaki Beşiktaş maçına kadar topladığımız puanlarla ilk 2'nin hesabını yapmaya başlamıştık(o sıralar ütopik bir durumdu bu tabii)

Bu sene şampiyonluğun puanı da düşecektir. Akhisar, Malatya ve sonrasında Galatasaray maçlarından 9 puan çıkarmak zorundayız. Bu işin değişkenleri çoktur, bunu akılda tuttuğumuz sürece işin bir ucundan her daim tutarız. Şampiyonluk yarışının binbir türlü taktik-stratejik kısmının yanı sıra inanç ve umut olduğunu da unutmamak lâzım. Bu umut ve inanca camia olarak ihtiyacımız var. İki taraf da birbirine inanmadan şampiyonluk yarışı verilmez. Hem futbolcular ve teknik heyet hem de taraftarlar bu sürece inanmak zorundalar.

Şampiyonluğu heveslersin, fakat 3. olursun bu da pek problem arz etmez. Hayallerine ulaşamasan bile hayallerinin civarında seyretmek çok güzel ve ateşleyici bir histir. O civarlarda seyrettiğin sürece 1.de ıskalar, 2.de ıskalar, 3.de turnayı gözünden vurursun.

Akhisar,Bursa,Karabük,Alanya vs...

Bu tür rakipleri ciddiye alırsın hatta oturur bu takımları yenebilmek için çözümlemelerini yaparsın. Bunlar futbolun doğasında vardır çünkü rakibini ciddiye almadığın sürece sürprizlere açıksındır. Ancak bir diğer gerçek de şudur ki Trabzonspor bu camiaların hepsinden her bakımdan çok çok yukarıdadır. Olmak da zorundadır. Yani ne kadar ciddiye alırsan al psikolojik olarak bu ligin büyüğü olduğun için favori olarak sahaya çıkarsın/çıkmalısın.

Hepimiz biliyoruz ki Alanya maçı, sadece bizim özelimizde değil herhangi bir camia bazında da bir camianın başına gelebilecek en saçma hikayelerden biriydi. Bir şanssızlık mı desem yoksa basiretimizin bağlanması mı desem bilemiyorum. Garip bir akşamda, çok saçma bir senaryoya kurban gittik maalesef.

Ancak böyle saçmalıklardan bazı dersler çıkartmak gerekir. Bazen böyle olaylar bir takıma dirilme gücü verir. Ben Trabzonspor kulübünde görev alan hiçbir oyuncunun o kulüpte olmak istemeyip de orada olduğunu düşünmüyorum. Oyundaki herkes maksimum katkısını vermeye çalışıyor gördüğümüz kadarıyla. Kabul etmek gerekir ki bizim de kulüp olarak şu 7 haftada çok fazla şanssızlıklar geldi başımıza. Olmayacak işlerle uğraştık.

Ezcümle, şampiyonluk değişkenleri oldukça fazladır. Bu değişkenleri lehimize de çevirebilecek durumda, henüz maratonun çok başındayız. Önümüzdeki 3 haftadan 9 puan çıkarmak durumundayız ayrıca. Umarım önümüzdeki şu 3 hafta camianın gelecekteki bayramının habercisi olur.

Enes Başkaya60
12.10.2017, 02:37
Saygılar bizden Enes kardesim.
Ben genelde olumlu yaklaşırım ama Akhisar tam bize sıkıntı çıkarabilecek tarzda bir takim. Muhakkak maçin ilk yarım saatlik diliminde gol bulmamız lazım.
Öyle bir kapanıyorlar ki. Seni yan pas yapmaya zorluyor oyun tarzları. Bizim yetersiz diye yolladigimiz adamlar ( Ki gerçekten yetersiz Mustafa ve Caner defans hatti ) o kalıp içinde uçana kaçana vuruyorlar.
Sağdan Perreira ortalarina ihtiyaç var bu maçta. Bu sezon ilk kez karamsarim.
Rakip zorlu bu hafta. Kolay lokma değil. Erken gol bulursak işler değişir. Taktik disiplinden kopuyorlar ama. Ben tirsiyorum bu maçtan. Insallah 3 puan bizim olur.

Gol veya goller bulup skoru tutmak da çok önemli artık one geçip saçma sapan sebeplerden dolayi geriye düşmememız lazım...
Alanya maçını çoğumuz çantada keklik görüyordu neler olurdu neler inşallah bir daha başımıza gelmez...
Hoca fahiş hatalar yapmazsa zorda olsa 3 puan alacağımızı düşünüyorum bende kardesimm inşallah bu hafta pazar günü bize isminde ki Uğuru getirir...

Enes Başkaya60
12.10.2017, 02:39
forum bugünler ayni bilet satisi hizinda ilerliyor

Aynen Selçuk abi İstek Heves kalmadı çoğumuzda lig başlangıcı gibi inşallah artık rüzgar ters yönde esecektir...

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2017, 07:37
Güzel bir oyunla 3 puan gelsin
Seri galibiyetlerin başlangıcı olsun

lazzz61
12.10.2017, 09:45
trabzonsopırun oynadıgı futbol en az ılk 4 de olmalıydı gercekten şanssızlık dıye dusunuyorum fenerbahceye ve basaksehıre yedıgımız penaltı gollerı büyük bi şanssızlık alanya yı demıyorum bıle besıktas macında rodelega o golu atsa bugun hangı konumda olacaktık acaba

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2017, 10:03
trabzonsopırun oynadıgı futbol en az ılk 4 de olmalıydı gercekten şanssızlık dıye dusunuyorum fenerbahceye ve basaksehıre yedıgımız penaltı gollerı büyük bi şanssızlık alanya yı demıyorum bıle besıktas macında rodelega o golu atsa bugun hangı konumda olacaktık acaba

Gerçekten insan düşününce bu 4 maçta kaçan puanlara yanıyor.

Bahsettiğiniz pozisyonlar aklıma geldikçe kahroluyorum.

Umarım bundan sonra futbolda puan (lar) için mutlaka belli bir oranda olmasına inandığım şans faktörü de yanımızda olur ve ilk 4 içinde ligi bitiririz. İlk 3 olursa harika olur.

Kaybedilen bu kolay puanlara rağmen oynanan oyun, tempo, seri ve isabetli paslaşmalar, gelecek vadeden Ömür ve Yazıcı gibi oyuncularımız nedeniyle takımımızı keyif ve heyecanla izlemeye devam edeceğiz.

Pazar günü Akyazı'da 25.000'i görmek istiyorum. Bu rakamın altına inmemeliyiz.

TAHSİN 61
12.10.2017, 10:08
Vurur geçeriz. Adamlar birbirini tanıyan oyuncular iyi de bir hocaları var kendi çaplarına göre Paulo Henrique Tehlikeli gibi duruyor çünkü tecrübe kazanmış bir forvet .. Bizim takımın en büyük rakibi kendisi

ANAOKULU TERK
12.10.2017, 10:52
- futbolcun maç seçiyor .
- hocan oyunu iyi okuyamıyor .
- kanatların iyi çalışmıyor .
- orta sahan ağır kalıyor .
- kalecin yan toplarda zayıf .
- defans göbeğin devamlı değişiyor .
- yedekten giren maça etki edemiyor .
- forvetlerin bir gün var , bir gün yok .

atlarız , zıplarız diye güzelleme yapacağınıza , gerçeklerle de yüzleşin biraz .

TSemih61
12.10.2017, 12:41
Akhisari izlemediğin net belli hocam.
Rakip Bjk.
At gibi koşmak üzerine antreman metodu var Tudorun.
Saygılar ☺

GS futboluna coşkulu oynamıyor bence. Karabük ve Bursa'yı zar zor yendiler. Diğer takımlara karşı da ahım şahım futbol oynamadılar. Neyse GS'yi zamanı gelince değerlendiririz.

Akhisar'ın tek olayı hızlı hücuma çıkmak. Rakibi de iyi karşılıyorlar, taktik alışkanlıkları ve oyuncuların birbirine aşinalıkları var. Doğru zamanda fazla risk almadan sonuca gitmeye çalışıyorlar. Bursa ve Konya gibi kendi ayarında oynayan takımlara karşı yenilmeleri bu yüzden şaşırtıcı değil. Kendi silahlarıyla vuruldular. Kontralarına dikkat etmek lazım. O kadar tehlikeli bir yanları yok başka.
Valla bu ligde ortalama üzeri hocaya sahip olanlar götürüyor bu işi. Bakalım ne olur ileride.

yattarinho61
12.10.2017, 12:58
Henrique atar olcan asist yapar ama kazaniriz

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Uğur KÜÇÜK
12.10.2017, 13:00
Akhisar deplasmanlarda kayip fakat 3 maçını da izledim dış sahadaki.
Antalya ile iyi bir oyun ortaya koyup 2-2 berabere kaldilar. O maçta 2 tane net penaltisi verilmedi Akhisarin. Hakem kurbanı oldular. Bursaya 3-0 kaybettiler. Ama o maçı Bursaya değil de maç berabereyken Harun Tekinin olağanüstü 3 kurtarisina kaybettiler. Ve en son Konya ile seyircisiz oynanan maçta üstün oynamalarına rağmen 2-0 gibi bir sonuçla mağlup oldular. Henrique'nin net 2 tane karşı karşıya kaçırdığı pozisyon ve Serginhonun net 1 tane pozisyonu vardı bu maçta da.
Tüm bu maçlarda hep topun arkasına geçip cok hızlı şekilde kontraya çıktılar.
Takımı Soner Aydoğdu geriden iyi yönetiyor. Solbekleri Ömer Bayram içeriye cok iyi ortalar kesiyor. Dikkat etmemiz gereken en önemli 2 husus bu.

En zayıf yönleri oyun içinde sağdan soldan yapilan ortalara rakibe topu rahatlıkla vurdurmalari. Ve ilk golü yedikleri zaman taktik disiplinden kopuyorlar. Erken gole zorlamalıyız. Maç ancak böyle rahat çözülür.
Göbekten kolay çözülecek bir takim değiller. 11 kişi topun arkasına geçiyorlar.
Kontra ataklara Serginho ve Olcan ile cok hızlı çıkıyorlar. Bitiricileri Henrique olduğu için fazla gol bulamadılar deplasmanda. Ama bizim bu hastalığımız düşünüldüğü zaman muhakkak gol bulacaklardır.
Hugo bu maç için iyi bir tercih olmayacak ama baska çaremiz yok. Yazıcı ve özellikle Abdülkadirin ayağına bakacagimiz bir maç olacak. Hatta Castillo bu maça ozel hazırlanmalı.
Rakip kolay gol yiyen bir takim değil.
Ligde gerçekten yenildiği 2 macta da cok sanssizdi.

GS futboluna coşkulu oynamıyor bence. Karabük ve Bursa'yı zar zor yendiler. Diğer takımlara karşı da ahım şahım futbol oynamadılar. Neyse GS'yi zamanı gelince değerlendiririz.

Akhisar'ın tek olayı hızlı hücuma çıkmak. Rakibi de iyi karşılıyorlar, taktik alışkanlıkları ve oyuncuların birbirine aşinalıkları var. Doğru zamanda fazla risk almadan sonuca gitmeye çalışıyorlar. Bursa ve Konya gibi kendi ayarında oynayan takımlara karşı yenilmeleri bu yüzden şaşırtıcı değil. Kendi silahlarıyla vuruldular. Kontralarına dikkat etmek lazım. O kadar tehlikeli bir yanları yok başka.
Valla bu ligde ortalama üzeri hocaya sahip olanlar götürüyor bu işi. Bakalım ne olur ileride.Nacizane 2-3 gün önce yaptığım Akhisar analizi hocam. Mükemmel bir takim demedim zaten ama kolay maç olmayacak. Burak da sağlıklı bir sekilde oynamazsa ( Hala sakatlığının etkisiyle yeterli mücadeleyi gösteremezse ) bu maç baya zorlanicaz.
Kazanmaya yakın olan takım yine biziz ama bu maç hata affetmez. Eğer saçmalamazsak ilk yariyi da sezon basında söylediğim gibi liderle -4 puan bandında bitiririz.

Travelair
12.10.2017, 13:01
Okan'ın parlayacağı bir maç olacağını düşünüyorum.

emrahtuna
12.10.2017, 13:49
castillo ne zaman devreye girecek aga..ben bu adamdan bu sene çok umutluydum bu ligin tozunu atacak falan diyodum..daha oynayamadı sakatlık falan da etkiledi tabi de artık zamanı geldi kara çocuk..

Faruk BERBER
12.10.2017, 14:01
Hakem Yaşar Kemal Uğurlu olarak açıklandı.

UĞUR DURTAŞ
12.10.2017, 15:40
Hakem Yaşar Kemal Uğurlu olarak açıklandı.
*
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)
(Y) SERKAN ÇİMEN (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20161)
(Y) SERKAN OLGUNCAN (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20553)
(D) SUAT ARSLANBOĞA (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19445)

Kubilay ŞAHİN
12.10.2017, 16:06
Malubiyetin olmayacağı bir maç olacağını düşünüyorum.

Sadece puan değil puanlar da almamız gereken bir maç limit doldu taşıyor. Ersun yanal önbelleği temizlemek istiyor. Maç içerisindeki hareketleri ve tutumları doğru ve korkusuz olmalı artık umursamalı bu takımı ersun yanal.

Uğur KÜÇÜK
12.10.2017, 16:24
__________________Onur________________

Perreira___Uğur___Akbaş(Durica)___Mas

___________Okay___Sosa_______________

Abdülkadir_____Yazıcı____Castillo(Olcay)

________________Burak__________________

Çıkması gereken kadro bu fakat parantez içindeki adamlar oynar bu maçta da.

SametKumbasar
12.10.2017, 16:30
Bence Abdülkadir yedek başlamalı.

Berke6198
12.10.2017, 16:33
Hala kadroda Akbaş falan görüyorum, sadece kadroda görmekle kalmıyorum ciddi ciddi savunulduğuna da şahit oluyorum. Vallahi bizde Stockholm Sendromu falan var...

Halen Akbaş gibi bir futbolcu(!)nun bu takımda forma giymesine göz yummanın hangi mantıklı izaha sığdırılacağını merak ediyorum. Kontra ataktan korkuyorsanız, merak etmeyin. Kontra atak yemeniz için oyunu öne yıkmanız gerekir. Akhisar da topu rakibine veren bir takım. Dolayısıyla Akbaş kadroda olduğu sürece önde baskı da kuramazsın ve bunun sonucunda kontra atak yemezsin.

Uğur KÜÇÜK
12.10.2017, 16:51
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’dan Günebakışa özel açıklamalar...

“ Beklentilerin en yüksek olduğu dönemdeyiz. Şampiyonluğu benden fazla kimse isteyemez. Ancak 2011 temellerini nasıl attıysak, yine öyle yapacağız. Bu kadroya herkes güvensin, destek olsun ”

“ Alanya maçı bizim için travmaydı. Ancak dersimizi aldık. Bizim için artık büyük - küçük maç yok. Her maçı final olarak görüp hedefe yürüyeceğiz. İşimiz zor ama bunu başaracak güçteyiz ”

TAKIMA GÜVENİYOR...

Hiç kuşkusuz herkes Trabzonspor’dan 50. yılda şampiyonluk bekliyor. Belki lige istediği gibi başlamasa da bordo-mavililer son Beşiktaş maçında kalitesini ortaya koyarken, camiaya ve taraftara yeniden umut ve motivasyon verdi. İşte böylesi özel ve herkesin dilinde şampiyonluk olan 50. yılda geminin dümenindeki adam olan Teknik Direktör Ersun Yanal ile dünü, bugünü ve geleceği konuştuk. Takımına güvenini tekrarlayan Yanal, şampiyonluk için umutlu mesajlar verdi. İşte Yanal’ın Günebakış’a özel açıklamaları...

BEKLENTİLER YÜKSEK OLUNCA….

“ 50. yıldayız ve geçen yıldan gelen birikim sonrasında herkesin aklında tabii ki bu yıl şampiyonluk var. Böyle beklentilerin ve arzuların yüksek olduğu bir yılda mücadele etmek zor. Çünkü böyle dönemlerde kötü sonuçların yarattığı hayal kırıklığı daha fazla oluyor. Ancak ben takımıma ve kadroya güveniyorum. Belki inişler çıkışlar oldu ama biz ayakta kalmasını bildik. Herkes de bilsin ki, şampiyonluğu benden fazla kimse isteyemez. Bunun için sadece sabır ve destek istiyoruz.”

2011’İ UNUTMAYALIM...

“Herkes 2011’de şampiyon olan kadroyu unutmuyor, biliyorum. Ancak 2008’de bizim o kadronun temellerini atıp, 2-3 yıl sonra meyvesini alacak düzeye geldiğimizi kimse gözardı etmesin. Trabzon’da her dönem hayal kırıklıkları eldeki kaliteli kadroların dağıtılmasına neden oldu. Bunu artık yapmamalıyız. Geçen yıl bir yolculuğa çıktık. Şimdi üzerine koyarak devam ediyoruz. Beşiktaş maçında herkes gücümüzü ve kalitemizi gördü. Biz buyuz. Bunun için asla pes etmeden, yola devam edeceğiz ”

HEPİMİZ DERS ALDIK

“Evet, Alanya maçı bizim için gerçekten travmaydı. Trabzonspor gibi bir takımın yaşamaması ve yaşatmaması gereken acı bir yenilgi. Ancak unutmayacağımız derslikte bir maç. Bunu oyuncularım da, ben de aklımızdan hiç çıkartmayacağız. Tabiki önümüze bakıyoruz. Geçmişe takılı kalmak bize bir şey kazandırmaz. Bizim için büyük - küçük maç yok. Her maç üç puan ise Akhisar ile Galatasaray maçları arasında fark yoktur. Her maçı final görerek yeniden üst sıralara tırmanacağız.”

SAVUNMADAKİ SIKINTI

“Ofansif olarak beklentileri karşılarken, savunma yönünde sıkıntılarımız var. Bu sadece savunma hattına yüklenecek bir sorumluluk değil. Savunma forvette başlar. Takım ruhu da bunu gerektirir. Tabii ki düzeltmemiz gereken ve çözmemiz gereken sıkıntılar olduğunu biliyoruz. Milli arada bu yönde çalışmalarımız oldu. İnanıyorum ki kısa sürede iki yönlü oyunda başarılı bir takım kimliği oluşacak. Biz üzerine koyarak, devam ediyoruz. Zamanla gerçek Trabzon ortaya çıkacak.”

Nurgül GÜNAYDIN / ÖZEL HABER

Bu arada bana göre....

Durica Akbastan yetenek olarak 3 kat önde bir adam olmasına rağmen Artık devri kapanmıştır. Ve devre arasına kadar (Yani iyi bir transfer yapilana kadar ) Akbaş oynamalıdir. Artık yaptığı hatalar yüzünden kaybetmekten biktim ben. Koşmasını da geçtim adamın ayağına gelen topta yüreğim zıplıyor korkudan. Son Slovakya maçında milli takim hocasi da anladı yolladi kulübeye..
Durica ile Ndoye benim gözümde bitmiş okeye dönen topculardır.
Futbolda dün yok.
Bugün var.

adiloş bebe
12.10.2017, 18:28
akbaş meraklısı değilim ama durica bu yıl çok umursmaz biri biçimde oynuyor. Yani düşünmesi bile kötü ama sabote ediyormuş gibi hareket ediyor

mehmet__tc
12.10.2017, 18:51
sizin kadar ersun da akhisari cozduyse kazaniriz

artvints
12.10.2017, 19:37
akbaş meraklısı değilim ama durica bu yıl çok umursmaz biri biçimde oynuyor. Yani düşünmesi bile kötü ama sabote ediyormuş gibi hareket ediyor

Niye sabote etsin? Nefesi yetmiyor, oksijen yeterli gelmeyince saçmaliyor, başka bir sebep yok.

Fatih Çelik
12.10.2017, 19:52
Yaşar kemal uğurlu kötü bir hakem. Bu arada durica sakatlıktan sonra toparlayamadı bu yaşta da zor. Ben yine de Durica-Hubocan denenmeli diyorum. Belki de akbaş- hubo... Savunmayi önde kurmamiz adina büyük avantaj sağlar.

Oğuzhan
12.10.2017, 19:58
Hubocan ile Durica'yı görelim bir de ortada beraber bakalım nasıl olacak.

konakk
12.10.2017, 20:17
günler öncesinden kucka ve önazi'nin sakatlandıklarını açıklamak , hangi aklın ürünüdür ? neden rakibin ekmeğine yağ sürüyoruz ? okan buruk önceden, kucka'lı orta sahaya göre kendi oyun planını oluşturacakken , şimdi bizim işgüzar kulübün boşboğazlığı sayesinde , kucka'nın olmadığı bir oyun düzenini (hem de üç gün ) dizayn edecek . üzerine kafa patlatacak . bu rakibe koz vermek değil de nedir ? keza burak'ın sakatlığı ile ilgili yine aynı hata yapıldı . en ince ayrıntısına kadar , sakatlığı kamuoyuyla paylaşıldı .şimdi ben bile burak'ın bu hafta oynamayacağını biliyorum . rakibe neden bu kadar apaçık şekilde evimizin içini açıyoruz ? bu süreç yuvarlak , net olmayan ifadelerle neden geçiştirilmedi ? neden rakibe bu kadar yardımcı oluyoruz ?

stratejik manevra denilen şey , bizim kulübe uzun süre uğramayacak anlaşılan .

Hiç böyle düşünmemiştim, çok doğru

tanjugunduz
12.10.2017, 21:16
Ersun yanal haksızlık yapmayıp hakedene formayı verirse ezer geçeriz aksi durumda durum vahim.

Bu sene ŞAMPİYONUZ.

Nazim Can
12.10.2017, 21:35
Arkadaslar birsey sorucam, konuyla alakasi yok ama güncel baslik burasi oldugu icin buraya yaziyorum, özelliklke 3 ist takimi veya diger takimlar Trabzona deplasmana geldiginde hangi otelde kaliyorlar?

Arda'
12.10.2017, 22:09
Hubocan-Akbaş ikilisiyle önde oynayabilirsin ikisi de hızlı adamlar kontra oynayan rakiplere karşı sıkıntı yaşamayız bence.

Ufuk
12.10.2017, 23:03
Sonunda Okay - Sosa - Yusuf üçlüsünü izleyebileceğiz. Stoper ikilisi Durica - Hubocan. Castillo'da 11 başlasın isterim ama sonradan sokar muhtemelen.

Gürkan Asma
12.10.2017, 23:14
Sonunda Okay - Sosa - Yusuf üçlüsünü izleyebileceğiz. Stoper ikilisi Durica - Hubocan. Castillo'da 11 başlasın isterim ama sonradan sokar muhtemelen.

Sonunda derken, Okay ın nasıl bi etki yapmasını bekliyorsun ?

Gürkan Asma
12.10.2017, 23:16
Arkadaslar birsey sorucam, konuyla alakasi yok ama güncel baslik burasi oldugu icin buraya yaziyorum, özelliklke 3 ist takimi veya diger takimlar Trabzona deplasmana geldiginde hangi otelde kaliyorlar?

Novotel diye biliyorum.

Ufuk
13.10.2017, 00:15
Sonunda derken, Okay ın nasıl bi etki yapmasını bekliyorsun ?

Kucka'dan eksiği olmadığını, sırf Kucka var diye stopere devşirmek zorunda olmadığımızı göstermesini bekliyorum.

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 00:39
Kucka'dan eksiği olmadığını, sırf Kucka var diye stopere devşirmek zorunda olmadığımızı göstermesini bekliyorum.Kucka gibi top sürmeyi. Dikine oynamayi. Bazuka gibi sut çekmeyi ne zaman öğrendi Okay.
Valla abartmak da üstümüze yok. Bu hafta eksikliği hissedilmez fakat 2 hafta sonra Gs maçına yetişmezse görürüz olanı biteni.

Ufuk
13.10.2017, 00:48
Kucka gibi top sürmeyi. Dikine oynamayi. Bazuka gibi sut çekmeyi ne zaman öğrendi Okay.
Valla abartmak da üstümüze yok. Bu hafta eksikliği hissedilmez fakat 2 hafta sonra Gs maçına yetişmezse görürüz olanı biteni.

Kucka ne zaman top sürüp dikine oynadı yapma şimdi. Büyük maçlarda tecrübesi ile falan yine tercih edilebilir ama her maç atılma riski taşıyan bir adam. Daha yaşlısı, daha fazla maaş alanı ve yabancısı. Birde daha karizmatik şimdi yalan yok.

Arda'
13.10.2017, 00:55
Kucka ne zaman top sürüp dikine oynadı yapma şimdi. Büyük maçlarda tecrübesi ile falan yine tercih edilebilir ama her maç atılma riski taşıyan bir adam. Daha yaşlısı, daha fazla maaş alanı ve yabancısı. Birde daha karizmatik şimdi yalan yok.

Kuckanın Alanyaya attığı golü izle bence reis Okayın kariyerinde öyle bi golü yok olamaz da zaten.

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 00:58
Kucka ne zaman top sürüp dikine oynadı yapma şimdi. Büyük maçlarda tecrübesi ile falan yine tercih edilebilir ama her maç atılma riski taşıyan bir adam. Daha yaşlısı, daha fazla maaş alanı ve yabancısı. Birde daha karizmatik şimdi yalan yok.Farklı düşünüyoruz hocam.
Kucka büyük futbolcu. Ve son 3 haftadır tüm taraftara ispatliyor yavaş yavaş bunu.
87li bu adam. 30 yaş Türkiye için fazla değil normal yani.
Ayağında o garip çalım yeteneği ile taşıdığı topları inkar edemezsin ☺ Zaten bir Atiba Fernando stilinde değil Kucka ama Okayin bir Kucka olabilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazim.
Bu maç eksikliği hissedilmez çünkü Akhisarin hızlı kontralarında Okayin enerjisi işimize yarar. Ben daha Okayin 2 yönlü oynayabildigini düşünmüyorum. Ya defansif oynuyor ya ofansif hoca tarafından ona verilen göreve istinaden. Yani 2 yönlü oynamayi bir türlü beceremedi. Sene sonu Italyaya 5 milyon üstüne satarsak sevinicem baya.
Son milli maçta iyidi ama hala güvenemiyorum fazla Okaya. Insallah bu maçta da o performansı sergiler. Kuckanin gol öncesi asistlerimizden önce olan anahtar paslari cok. Bunlarin hepsi de net gevelemeden topu ileri doğru atılan paslar.
7 haftada Ndiaye 16, Kucka 14 top kesme ile bu alanda da ikinci.
Bir tek karta yakın oyuncu. O konuda dikkatli olmalı.

Ufuk
13.10.2017, 01:24
Kuckanın Alanyaya attığı golü izle bence reis Okayın kariyerinde öyle bi golü yok olamaz da zaten.

Farklı düşünüyoruz hocam.
Kucka büyük futbolcu. Ve son 3 haftadır tüm taraftara ispatliyor yavaş yavaş bunu.
87li bu adam. 30 yaş Türkiye için fazla değil normal yani.
Ayağında o garip çalım yeteneği ile taşıdığı topları inkar edemezsin ☺ Zaten bir Atiba Fernando stilinde değil Kucka ama Okayin bir Kucka olabilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazim.
Bu maç eksikliği hissedilmez çünkü Akhisarin hızlı kontralarında Okayin enerjisi işimize yarar. Ben daha Okayin 2 yönlü oynayabildigini düşünmüyorum. Ya defansif oynuyor ya ofansif hoca tarafından ona verilen göreve istinaden. Yani 2 yönlü oynamayi bir türlü beceremedi. Sene sonu Italyaya 5 milyon üstüne satarsak sevinicem baya.
Sin milli maçta iyidi ama Insallah bu maçta da o performansı sergiler. Kuckanin dikine paslari, gol öncesi anahtar pası cok. Bunlarin hepsi dikine.
7 haftada Ndiaye 16, Kucka 14 top kesme ile bu alanda ikinci.
Bir tek karta yakın oyuncu. O konuda dikkatli olmalı.

Bence öyle aşırı fark yok arada. Bu kadar para verip yıldız diye adam geliyor ama top tutma, saklama, pas verme konusunda ciddi sıkıntıları var. Zaten elimizde top kesme de geçen sezon ligin en iyi adamı Okay varken daha farklı bir adam bekliyordum ben. Belki sırf bu yüzden ön yargılı da yaklaşıyor olabilirim. Keşke Kucka çok çok iyi performans gösterse ben takımımın iyiliğini düşünürüm sonuçta.

Gürkan Asma
13.10.2017, 02:22
Kucka'dan eksiği olmadığını, sırf Kucka var diye stopere devşirmek zorunda olmadığımızı göstermesini bekliyorum.

Hocam eksik işine girersek çıkamayız yapmayın Allah aşkına :), Okay beğendiğim bi oyuncu ancak abartmanın lüzumu yok, bence stoper özelliklerini geliştirebilirse 10 numara katkı sağlar bize. Stoper bölgesinde oyun görüşü yüksek, pas oyununu oynayabilen bi oyuncu eksiğimiz malum, eğer halledebilirse o işi uzun yıllar hizmet eder bu takıma. (Kendi stoper oynamak istediğini hocaya belirtmiş, çok da iyi yaptı bence)

Gürkan Asma
13.10.2017, 02:24
Bence öyle aşırı fark yok arada. Bu kadar para verip yıldız diye adam geliyor ama top tutma, saklama, pas verme konusunda ciddi sıkıntıları var. Zaten elimizde top kesme de geçen sezon ligin en iyi adamı Okay varken daha farklı bir adam bekliyordum ben. Belki sırf bu yüzden ön yargılı da yaklaşıyor olabilirim. Keşke Kucka çok çok iyi performans gösterse ben takımımın iyiliğini düşünürüm sonuçta.

Bi Göztepe maçını hatırlıyorum Kucka dahil herkes berbattı, bazukaya rağmen, maskeyle oynamasını geçtim. Onun dışında son 3 4 maçtır gayet iyi bir kucka izliyorum ben.

batuhanTs
13.10.2017, 07:07
Okay ile kucka yi kiyaslamak nasil bir cehaletin örneği sabah sabah çözemedim

ANAOKULU TERK
13.10.2017, 07:55
şu soldaki castillo insanına söyleyin .futbol saha sadece sol taraftan ibaret değil . bu sahanın santra yapılan bir ortası var . kendisinin yok saydığı , sahanın bir de sağ tarafı var . kale dediğimiz bir üçlü direk kombinasyonu var ,bunun ceza sahası var , altı pas denilen en can alıcı bölge var . var da var .

var var da ,
gel bunu bizim kara oğlana anlat .

adam bi çıkıyor , çıkış o çıkış . ne kafayı kaldırıp , kaçan adamı görme var , ne yanındaki arkadaşıyla varyasyon yapmak var , ne sahanının diğer taraflarına oyunu açmak var , ne de geriye dönüp , arkadaki elemana yardım etmek var . Allah ne verdiyse , öyle gidiyor .

la oğlum , bi etrafa bak .
kim nerede , ne yapıyor , kim pasa müsait , kim markajda . otoban yapılacak zaman var , yapılmayacak zaman var . çalıştır saksıyı , oyuna hükmet , hem kendin oyna , hem etrafındakileri oynattır . kendine yontma bu kadar .

bi de şu kafayı bonus kafa yapacaksan yap , kazıyacaksan kazı , acaba kafası neye dönüşecek diye düşünmekten helak olacağız nerdeyse .

bi karar ver artık . sen de kurtul , biz de .

OzcanHan61
13.10.2017, 09:11
şu soldaki castillo insanına söyleyin .futbol saha sadece sol taraftan ibaret değil . bu sahanın santra yapılan bir ortası var . kendisinin yok saydığı , sahanın bir de sağ tarafı var . kale dediğimiz bir üçlü direk kombinasyonu var ,bunun ceza sahası var , altı pas denilen en can alıcı bölge var . var da var .

var var da ,
gel bunu bizim kara oğlana anlat .

adam bi çıkıyor , çıkış o çıkış . ne kafayı kaldırıp , kaçan adamı görme var , ne yanındaki arkadaşıyla varyasyon yapmak var , ne sahanının diğer taraflarına oyunu açmak var , ne de geriye dönüp , arkadaki elemana yardım etmek var . Allah ne verdiyse , öyle gidiyor .

la oğlum , bi etrafa bak .
kim nerede , ne yapıyor , kim pasa müsait , kim markajda . otoban yapılacak zaman var , yapılmayacak zaman var . çalıştır saksıyı , oyuna hükmet , hem kendin oyna , hem etrafındakileri oynattır . kendine yontma bu kadar .

bi de şu kafayı bonus kafa yapacaksan yap , kazıyacaksan kazı , acaba kafası neye dönüşecek diye düşünmekten helak olacağız nerdeyse .

bi karar ver artık . sen de kurtul , biz de .
Aynen öyle, oynatmiyor diye Ersun hocaya kiziyorduk pekte oynatilacak bir yani yok. Ibrahim Üzülmez'in ofansif versiyonu, topu al kafayi yere dik saldim cayira Allah kayira dümdüz cizgiyi gecene kadar kos. Arkadas insan biraz kendini gelistirir bu kardesimiz kendini hic gelistirmemis ayni tas ayni hamam. Oyuna giriyor bir gazla 2-3 calim atip kosuyor sonra top ya auta gidiyor ya rakibe. Ardindan ortadan kayboluyor bu arkadasimiz artik mac esnasinda Akcaabat sahiline mi gidiyor Ortahisar'da cay mi iciyor bilmiyorum.

Yiğit Gayretli
13.10.2017, 09:11
Bu maç için ikinci ihtimali düşünmek bile istemiyorum.

OzcanHan61
13.10.2017, 09:20
Bu maç için ikinci ihtimali düşünmek bile istemiyorum.

Iste o zaman havlu atariz ve sirf bizim maclar icin aldigim yayin paketi elimde patlar.

İlker Yazıcıoğlu
13.10.2017, 09:29
Sanırım futbolcular, ilk yarının sonuna kadar, Avni Aker'de puan kaybı yaşamamaları gerektiğinin farkındalardır...

ALDENİRO
13.10.2017, 09:37
USTA nın taraftar birleşimine ilişkin negatif tutumu bu maçı zora sokar...

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2017, 09:43
Sanırım futbolcular, ilk yarının sonuna kadar, Avni Aker'de puan kaybı yaşamamaları gerektiğinin farkındalardır...

Medikal Park yazacaktın sanırım

HOPA'LI TS'Lİ
13.10.2017, 09:44
3 puan haricinde ihtimal düşünmek istemiyorum.
3 PUAN olmazsa bu sezonu da çöpe atarız.

İlker Yazıcıoğlu
13.10.2017, 09:53
Medikal Park yazacaktın sanırım
Ağız alışkanlığı abi,malesef bizimle özdeşleşen Avni Aker ismi artık yok...

Neyse...

Samet GÜVEN
13.10.2017, 10:12
BENCE;

1- Partneri Hubocan olacaksa Durica ile oynanmalı. Yok Okay ya da Uğur ise yanındaki, Akbaş yazarım. ( sadece iç saha maçları için )

2- Castillo kesinlikle Olcaya tercih edilemez. Başka birini kesip 11 e de kolay kolay giremez. Ara sıra parlaması ve ekstra yaptığı işler var çok doğru ama takıma hiç yardım etmiyor. Kilit işler yapmıyor ve hazırlık maçında da bjk maçında da lakayıtlıklar yaptı. Olcay hem skora katkı yapıyor hem pas oyununa yatkın hem de geriye yardım ediyor.

3- Burak mutlaka kadroda olmalı. Ama kulübede tutmak lazım. Dinlenme fırsatı vermek gerek adama. İhtiyaç olursa dahil edilir oyuna.

4- Kuckanın kıymetini 3-4 hafta içinde herkes çok iyi anlayacak.

İlker Yazıcıoğlu
13.10.2017, 10:20
Kucka iyidir...

Enes Başkaya60
13.10.2017, 10:24
Kucka Candır...

Faruk BERBER
13.10.2017, 10:26
4- Kuckanın kıymetini 3-4 hafta içinde herkes çok iyi anlayacak.

Kucka'nın değerini anlayabilmek için hala 3-4 haftaya ihtiyacımız olması bile Trabzon insanının söylenilenin aksine futbola ne derece uzak olduğunu gösteriyor aslında.

İ. SARAL
13.10.2017, 10:27
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1633847_Trabzonspor.jpg

Başka bir kadro çıkma ihtimali yok, olmamalı.

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 10:29
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1633847_Trabzonspor.jpg

Başka bir kadro çıkma ihtimali yok, olmamalı.Uğur oynayacak. Duyumlara göre Tomasa güvenmiyormuş hoca. Burada isyan ettim Tomasi aldığımiz vakit. Herkes hic yoktan iyidir dedi.

İ. SARAL
13.10.2017, 10:32
Uğur oynayacak. Duyumlara göre Tomasa güvenmiyormuş hoca. Burada isyan ettim Tomasi aldığımiz vakit. Herkes hic yoktan iyidir dedi.

İnş öyle bir hata yapmaz. Uğur kesinlikle bu takımı bırak süper ligde oynayacak oyuncu değil. Hubocan iyi ama düşüşte olan futbolcu, Uğur'a 100 kere tercih ederim.

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 10:43
İnş öyle bir hata yapmaz. Uğur kesinlikle bu takımı bırak süper ligde oynayacak oyuncu değil. Hubocan iyi ama düşüşte olan futbolcu, Uğur'a 100 kere tercih ederim.O konuda hemfikirim. Zaten direk katkı verecek, performansından şüphe duymayacagimiz bir stoper almalıydık. Artık o gemi kaçtı.
Benim asil anlamadığım olay...
Perreira, Uğur ve Duricanin sözleşmesi bitiyor. Tomas ve Bongonda kiralik. Bu 5 adamın canını dişine takip oynaması lazim ama kiraliklari ayri tutuyorum hadi yeni geldiler.
Diğerleri bu yil bizi yakan ilk futbolcular. Bakalim ben Ugur ve Durica tandemini denediğini duydum. Benim de tercihim Durica oynayacaksa Tomas olmali yanındaki partneri.

Enes Başkaya60
13.10.2017, 10:56
Onur-Pereira-Ugur-Durica-Mas-Okay-Sosa-Castillo-Yusuf-Olcay-Burak(Hugo)

İlk 11 ile çıkacaktır hoca diye düşünüyorum...

Faruk BERBER
13.10.2017, 11:06
Uğur-Durica ikilisi bu sezon sahaya çıkan en iyi stoper ikilisi olur Enes Baskaya60 eğer öyle çıkarsa hoca.

Enes Başkaya60
13.10.2017, 11:16
Uğur-Durica ikilisi bu sezon sahaya çıkan en iyi stoper ikilisi olur Enes Baskaya60 eğer öyle çıkarsa hoca.

Hocam geçen seneki tandeme dönmeli diye düşünüyorum bence hoca bunu gördü böyle çıkacaktır diye düşünüyorum...

atomantcum
13.10.2017, 11:21
Fantastik bir kadro. 5 atar 4 yeriz :D

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1633854_Trabzonspor.jpg

Ben taktik anlayış sevmiyorum. İyi oyuncuları bi şekilde sahada görmek istiyorum. Çorba da olsa iyi adamın oynaması lazım. Fifa'da böyle oynarım yani :)

OzcanHan61
13.10.2017, 11:44
14614

Benim 11'im. Kucka'nin yoklugunda Okay mi Onazi mi derken Okay'i yazdim ikisininde birbirinden farki yok ikiside yetersiz. Sol kanatta Castillo'nun sacma sapan futbolunu izlemek yerine Abdulkadir oynasin. Sosa'yi normal sartlarda 10 numara pozisyonunda kullanirdim fakat topu cikaramiyoruz, mecburen Okay'in önünde oynamak zorunda ve hatta her topu o dagitmak zorunda. Alanya ve Akhisar maclarinda hic bir zaman emin olamadim simdiye kadar yine zor olacak hayirlisi bakalim. Puan kaybedersek havlu atariz.

OzcanHan61
13.10.2017, 11:46
Fantastik bir kadro. 5 atar 4 yeriz :D

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1633854_Trabzonspor.jpg

Ben taktik anlayış sevmiyorum. İyi oyuncuları bi şekilde sahada görmek istiyorum. Çorba da olsa iyi adamın oynaması lazım. Fifa'da böyle oynarım yani :)
Fifa'da üst seviyede bu kadroyu cikarirsan Abdulkadir yetersiz kalir, Olcay o pozisyonda kaybolur ama Yusuf Sosa ikilisi iyi fikir topu dagitmak icin. :)

Fatih Çelik
13.10.2017, 12:08
Fifa'da üst seviyede bu kadroyu cikarirsan Abdulkadir yetersiz kalir, Olcay o pozisyonda kaybolursun ama Yusuf Sosa ikilisi iyi fikir topu dagitmak icin. :)

Fifa oynuyorsan kuco sosa onazi ile çıkar 4-3-3 oynarsın oyun bug'ı gibi bir şey 4-3-3 :)

artvints
13.10.2017, 12:34
...........................onur
Pereira......okay....durica(hubocan)..mas
..........................onazi
...ömür......yazici.......sosa......castillo
..........................burak

Enaldo61
13.10.2017, 12:36
Bu maçta Okay'ı Kuco yerine çekip, stoperde Hubocan, bekte Mas'a görev verecektir hoca.

OzcanHan61
13.10.2017, 12:48
Fifa oynuyorsan kuco sosa onazi ile çıkar 4-3-3 oynarsın oyun bug'ı gibi bir şey 4-3-3 :)

Aynen paramparca eder rakibi, bu üclüyü kullaniyorum zaten fakat Sosa 10 numara pozisyonunda :D.

atomantcum
13.10.2017, 12:56
...........................onur
Pereira......okay....durica(hubocan)..mas
..........................onazi
...ömür......yazici.......sosa......castillo
..........................burak

Onazi de sakat

61_Hasan_69
13.10.2017, 12:59
Aynen öyle, oynatmiyor diye Ersun hocaya kiziyorduk pekte oynatilacak bir yani yok. Ibrahim Üzülmez'in ofansif versiyonu, topu al kafayi yere dik saldim cayira Allah kayira dümdüz cizgiyi gecene kadar kos. Arkadas insan biraz kendini gelistirir bu kardesimiz kendini hic gelistirmemis ayni tas ayni hamam. Oyuna giriyor bir gazla 2-3 calim atip kosuyor sonra top ya auta gidiyor ya rakibe. Ardindan ortadan kayboluyor bu arkadasimiz artik mac esnasinda Akcaabat sahiline mi gidiyor Ortahisar'da cay mi iciyor bilmiyorum.

Bjk maçında girdikten sonra hem Yusufa hem de Rodellagaya yaptığı asistlik pas ne olacak ?

artvints
13.10.2017, 13:25
Onazi de sakat

Lazim olunca sakatlanir zaten, yarali parmağa işemez bunlar.

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 13:40
Bjk maçında girdikten sonra hem Yusufa hem de Rodellagaya yaptığı asistlik pas ne olacak ?Yeterli mi sence ?
Ben şuanda bu durumuyla Castilloya güvenmem. Bjk maçından örnekler vereyim. Macta yaptığı 2 tane olumlu hareketi yazmışsınız. Ben de olumsuzluklari yazayim.
Futbol kaliteli bir takımla sahada olduğunuz zaman bir futbolcunun eksiklikleri, foyalarini net ortaya koyan bir spor dalı.
Bjk maçında oyuna girdikten sonra o kadar saçma top kayiplari yaptı ki bildiğin lakaytcaydi bunlar. Ve bu kayiplardan sonra adamini bile kovalamadi. Son dakikada Buraka atamadığı pas da bu olumsuzluklardan sadece bir tanesi.
Tek tek analize girsem Bjk maçında oynadığı son 25 dakikada 10 tane hatasını çıkarırım Castillonun.
Castillo asla bir Yattara olamayacağı için ilk 11 oynayamaz. O kadar oyun planı olarak tek görüşlü ki. Kafayı kaldırmadan koşan ilk çıktığı zamanlardaki Yusuf Erdoğana doğru ilerliyor sanki. ( Allah korusun ama bana bu izlenimi verdi Bjk ve Al Saad maçlarında )
Şuanda da Yusuf Erdoğanın istediklerini YAPABILEN hali. Kimse kusura bakmasin. O çocukta ilk çıktığı zamanlar Castillo gibiydi. Gelişemedi ve hergun geriye gitti. Sonuç şimdi Bursada bile ilk 11'e giremiyor.
En yakın örneği Bruma. Gs'ye ilk geldiği zaman ayni Castillo gibiydi. 1 yıl Ispanya gördü, futbolun sadece tek bir oyun görüşüyle oynanamayacağını anladı ve kiraliktan dönünce Gs'ye inanılmaz fayda sağladı. Tüm bunların neticesinde de iyi bir paraya Leipzigin yolunu tuttu.
Yetenek olarak bile Yattaranin 3'te 1'i değilken bu kadar bencil, saha içinde futbol tabiriyle bu kadar lakayt, şımarık bir adamı takımın ilk 11'i kaldırmaz. Düzelir mi zor sanki. Takım için oynamayı öğrenmesi için bir yıl kiralık Ispanya görmeli. Sezon başı kiralik Villereal haberleri vardi. Keske sakatlanmasaydi da gerceklesseydi bu transfer mevzusu.
Castilloyu seviyorum. Cok da faydası olacak ama benim gibi Olcayin yetersizliğini basbas bağıran bir adama bile Olcayi kesemez dedirtiyorsa oturup şapkayı önüne koyacak ve düşünecek.
Yaşı genç daha. Takım için oynamayı öğrenirse şayet elimizde en az 15 milyon euroluk bir kaynak olur kendisi.
Hem de TRABZONSPORUMUZU çok başka seviyelere taşır.

Enes Başkaya60
13.10.2017, 13:47
Yeterli mi sence ?
Ben şuanda bu durumuyla Castilloya güvenmem. Bjk maçından örnekler vereyim. Macta yaptığı 2 tane olumlu hareketi yazmışsınız. Ben de olumsuzluklari yazayim.
Futbol kaliteli bir takımla sahada olduğunuz zaman bir futbolcunun eksiklikleri, foyalarini net ortaya koyan bir spor dalı.
Bjk maçında oyuna girdikten sonra o kadar saçma top kayiplari yaptı ki bildiğin lakaytcaydi bunlar. Ve bu kayiplardan sonra adamini bile kovalamadi. Son dakikada Buraka atamadığı pas da bu olumsuzluklardan sadece bir tanesi.
Tek tek analize girsem 25 dakikada 10 tane hatasını çıkarırım Castillonun.
Castillo asla bir Yattara olamayacağı için ilk 11 oynayamaz. O kadar tek görüşlü ki.
Şuanda Yusuf Erdoğanın istediklerini YAPABILEN hali. Kimse kusura bakmasin. O çocukta ilk.çıktığı zamanlar Castillo gibiydi.
En yakın örneği Bruma. Gs'ye ilk geldiği zaman ayni Castillo gibiydi. 1 yıl Ispanya gördü ve oyunun sadece tek başına oynanamayacağını anladı ve kiraliktan dönünce Gs'ye inanılmaz fayda sağladı ve neticesinde iyi bir paraya Leipzigin yolunu tuttu.
Yetenek olarak bile Yattaranin 3'te 1'i.değilken bu kadar bencil, saha içinde futbol tabiriyle bu kadar lakayt, şımarık bir adamı takımın ilk 11'i kaldırmaz. Düzelir mi zor sanki. Takım için oynamayı öğrenmesi için bir yıl kiralık Ispanya görmeli. Sezon başı kiralik Villereal haberleri vardi. Keske sakatlanmasaydi da gerceklesseydi bu transfer mevzusu.
Castilloyu seviyorum. Cok da faydası olacak ama benim gibi Olcayin yetersizliğini basbas bağıran bir adama bile Olcayi kesemez dedirtiyorsa oturup şapkayı önüne koyacak ve düşünecek.
Yaşı genç daha. Takım için oynamayı öğrenirse şayet elimizde en az 15 milyon euroluk bir kaynak olur kendisi.
Hem de TRABZONSPORUMUZU çok başka seviyelere taşır.

Uğur kardeşim bence castillo varsa castillo oynamalı her türlü tehlike yaratabilecek bir futbolcu asla bir yattara olamaz tabi ama her an oyunun seyrini değiştirebilecek bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Alanya maçında volkan yerine castillo girse biz o maçı her türlü alırdık.Defansa yardım etmeyi öğrendiği zaman çok daha iyi olacaktır.Lig başında sakat olmasa çok daha iyi yerlerde olurduk eminim.

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 13:49
Uğur kardeşim bence castillo varsa castillo oynamalı her türlü tehlike yaratabilecek bir futbolcu asla bir yattara olamaz tabi ama her an oyunun seyrini değiştirebilecek bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Alanya maçında volkan yerine castillo girse siz o maçı her türlü alırdık.Defansa yardım etmeyi öğrendiği zaman çok daha iyi olacaktır.Lig başında sakat olmasa çok daha iyi yerlerde olurduk eminim.Bu konuda haklisin kardeşim. Sadece söylemek istediğim şuan benim gözümde Olcayi kesemiyor. Yoksa Volkan Ile Castillo kıyası yapmam. Oyuna her zaman ilk yedekten girmesi gereken oyuncu.

Gürkan Asma
13.10.2017, 13:56
Aynen paramparca eder rakibi, bu üclüyü kullaniyorum zaten fakat Sosa 10 numara pozisyonunda :D.

Valla ben Kuco Sosa Yusuf 3 lüsüyle parçalıyorum :D Onaziyi kullanmıyorum bile :D

ANAOKULU TERK
13.10.2017, 14:03
finlandiya karşısında neredeyse kariyer maçı oynayan okay ,
her ne hikmetse bize gelince tel tel dökülüyor .

dikkatinizi çekerim , motor takıp oynadığı maç , bizim maçımız değil , milli maç .
yani etrafında oynadığı isimlerle 3 bilemedin 4 ayda bir araya geliyor .
ve arkadaş resmen o maçta (kendine göre) resital sunuyor .

kendisini milli maçta santim santim , saniye saniye izledim .
karşısındaki rakip , fizik mücadele yönünden üst düzey bir takım olmasına rağmen ,
hiç bir zaman bizde böyle oynamadı , milli maçtaki oyuna katkısını hiç bir zaman bizde böyle gösteremedi .

iki ihtimal var .
ya bizim kadro yapılanmasında veya oyun planında bir hata var .
ya da bu arkadaş ciddi ciddi maç seçiyor .

4 gün arayla , gece ile gündüz kadar farklı iki performans göstermesinin başka bir izahı olamaz .

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 14:04
_______________Onur______________

Perreira___Uğur___Durica___Tomas

___________Sosa____Bero_________

Abdülkadir______Yazıcı______Olcay

________________Burak_____________

BeinSports'un verdiği Akhisar maçı ilk 11'imiz bu.
Okay, Kucka ve Onazi sakatlıklarından dolayı oynamayacak diyor. Okay sadece bugün takımla idmana çıktı. Milli takımdan döndüğünden beri Onazi ile beraber salonda çalışıyordu. Hoca riske etmezse doğru olabilir.
Eğer Tomas yine solbek oynarsa Mas da hala rezalet performansını devam ettiriyor demektir. Zaten bu adam 2 yıldır hep solbek oynuyor ☺ Hem milli takımda hem de kulüp takımında. Stoper aldık diye sevinenler vardı burada. Hey gidi günler hey...

Ozan Yılmaz
13.10.2017, 14:10

___________Sosa____Bero_________

Abdülkadir______Yazıcı______Olcay

BeinSports'un verdiği Akhisar maçı ilk 11'imiz bu.
Okay, Kucka ve Onazi sakatlıklarından dolayı oynamayacak diyor. Okay sadece bugün takımla idmana çıktı. Milli takımdan döndüğünden beri Onazi ile beraber salonda çalışıyordu. Hoca riske etmezse doğru olabilir.
Eğer Tomas yine solbek oynarsa Mas da hala rezalet performansını devam ettiriyor demektir. Zaten bu adam 2 yıldır hep solbek oynuyor ☺ Hem milli takımda hem de kulüp takımında. Stoper aldık diye sevinenler vardı burada. Hey gidi günler hey...

Sosa ve Castillo oynamazsa bu hoca art niyetlidir.

Kucka zaten sakat nasıl oynayacak?

Onazi'nin yetişme ihtimali var diyorlardı ayrıca.

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 14:13
Sosa ve Castillo oynamazsa bu hoca art niyetlidir.

Kucka zaten sakat nasıl oynayacak?

Onazi'nin yetişme ihtimali var diyorlardı ayrıca.Sosa oynuyor Kucka yerine. Yanlis yazmışım düzelttim.

Enes Başkaya60
13.10.2017, 14:18
Bu konuda haklisin kardeşim. Sadece söylemek istediğim şuan benim gözümde Olcayi kesemiyor. Yoksa Volkan Ile Castillo kıyası yapmam. Oyuna her zaman ilk yedekten girmesi gereken oyuncu.

Olcayı kesemez haklısın ama dediğin gibi ilk 11 de olmasa bile ilk hamle olarak oyuna Castillo alınmalı inşallah hoca hatalarindan ders çıkarmıştır artık çünkü hata lüksümüz kalmadı artık tüm kotaları doldurduk seri galibiyetlere ihtiyacımız var artık en acil şekilde...

Travelair
13.10.2017, 14:19
Allah'ın sopası yok. Kucka sakatlandı, Onazi sakatlandı. Stoperleri yedek oturtup Okay'ı stoper oynatan dahi Ersun Bey'in kararı ne olacak acaba

Enes Başkaya60
13.10.2017, 14:21
Okay da sakat ve oynamayacaksa şimdiden geçmiş olsun bize bu hoca zaten Castillo ve rodeye takıntılı şimdiden geçmiş olsun bize çok sıkıntılı bir maç bizi bekliyor...

Enes Başkaya60
13.10.2017, 14:23
Allah'ın sopası yok. Kucka sakatlandı, Onazi sakatlandı. Stoperleri yedek oturtup Okay'ı stoper oynatan dahi Ersun Bey'in kararı ne olacak acaba

Ne olacak Yusuf Yazıcıyı bile stoperde görsem şaşırmam artık...Çünkü hoca anormal kararlar veriyor...

Gürkan Asma
13.10.2017, 14:29
Okay takımla çalışıyor ne sakatlığı varmış ? Çift kale maçta da oynamış bugün.

https://www.youtube.com/watch?v=opSTTgflmzI

Enes Başkaya60
13.10.2017, 14:33
Okay takımla çalışıyor ne sakatlığı varmış ? Çift kale maçta da oynamış bugün.

https://www.youtube.com/watch?v=opSTTgflmzI

Aynen bende izledim şimdi çift kale maçta oynuyor sakatlığı felan yok okay oynar bu sefer yerinde Okay-Sosa ideal bence orta saha is yapacaktır...

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 14:34
Trabzonspor'da Teleset Mobilya Akhisar mücadelesi öncesinde Ersun Yanal orta saha haricinde kadrosunu belirledi.

Savunmanın önünde forma giyen Juraj Kucka, Ogenye Onazi ve Okay Yokuşlu'nun sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecek olması Ersun Yanal'ı alternatif arayışına itti.

Kalede Onur'la başlayacak Yanal, savunmayı Pereira, Uğur, Durica ve Hubocan dörtlüsünden oluşturacak.

Sakatlıklardan dolayı savunmanın önünde oynayabilecek oyuncusu sayısı azalan bordo mavililerde, Al Sadd karşılaşmasında olduğu gibi Jose Sosa ve Matus Bero ikilisinin oynaması bekleniyor. Bu pozisyonda genç oyuncu Batuhan Artarslan da bir diğer alternatif olarak dikkat çekiyor.

Hücum bölgesinde forvet arkasında yeniden Yusuf Yazıcı'yı kullanmayı planlayan Ersun Yanal, kanatlarda ise Olcay Şahan ve Abdülkadir Ömür'e forma verecek. Hücum bölgesinde Fabian Castillo'da Al Sadd karşılaşmasındaki performansıyla 11'i zorlayan bir diğer isim konumunda.

Bordo mavililerin Pazar günü golcüsü ise Burak Yılmaz olacak. Tedavisi sona eren ve takımla birlikte çalışan tecrübeli golcü Teleset Mobilya Akhisar Belediyespor mücadelesinde gol noktasında takımının en büyük kozu olarak görev üstlenecek.

BEINSPORTS

Haber burada.
Okay sadece bugün takımla antremana çıktı. Ciddi değilse sakatlığı Bero yerine Okay oynar.
BeinSports tutturamiyor zaten bu dönem fazla kadroyu.

ilelebeTS
13.10.2017, 14:38
İşler ters gidiyorsa en başa dönmek iyidir. Geçen sene zor gol yiyen bir takımdık. Defansta oturmuş bir şablonumuz vardı. Geride Joao-Uğur-Durica-Mas dörtlüsü önlerinde Onazi-Okay ikilisi vardı. Bu sene hoca oraları fazla kurcaladı çorba yaptı.

Bu maçta hocanın işi belli olmaz. Al Sadd maçı kadrosuna 1-2 rötuş yaparak sahaya çıkabilir.

selcuk
13.10.2017, 16:49
Trabzonspor'da Teleset Mobilya Akhisar mücadelesi öncesinde Ersun Yanal orta saha haricinde kadrosunu belirledi.

Savunmanın önünde forma giyen Juraj Kucka, Ogenye Onazi ve Okay Yokuşlu'nun sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecek olması Ersun Yanal'ı alternatif arayışına itti.

Kalede Onur'la başlayacak Yanal, savunmayı Pereira, Uğur, Durica ve Hubocan dörtlüsünden oluşturacak.

Sakatlıklardan dolayı savunmanın önünde oynayabilecek oyuncusu sayısı azalan bordo mavililerde, Al Sadd karşılaşmasında olduğu gibi Jose Sosa ve Matus Bero ikilisinin oynaması bekleniyor. Bu pozisyonda genç oyuncu Batuhan Artarslan da bir diğer alternatif olarak dikkat çekiyor.

Hücum bölgesinde forvet arkasında yeniden Yusuf Yazıcı'yı kullanmayı planlayan Ersun Yanal, kanatlarda ise Olcay Şahan ve Abdülkadir Ömür'e forma verecek. Hücum bölgesinde Fabian Castillo'da Al Sadd karşılaşmasındaki performansıyla 11'i zorlayan bir diğer isim konumunda.

Bordo mavililerin Pazar günü golcüsü ise Burak Yılmaz olacak. Tedavisi sona eren ve takımla birlikte çalışan tecrübeli golcü Teleset Mobilya Akhisar Belediyespor mücadelesinde gol noktasında takımının en büyük kozu olarak görev üstlenecek.

BEINSPORTS

Haber burada.
Okay sadece bugün takımla antremana çıktı. Ciddi değilse sakatlığı Bero yerine Okay oynar.
BeinSports tutturamiyor zaten bu dönem fazla kadroyu.

okay yine stoperde cikar

ben böyle bekliyorum

------------------onur

perreira-----okay--durica-----hubocan

--------------bero--sosa

abdülkadir-----yusuf------------olcay

-----------------burak

hoca takintilarinda vaz gececegini hic sanmiyorum

cambaz_ts
13.10.2017, 16:57
okay yine stoperde cikar

ben böyle bekliyorum

------------------onur

--------------bero--sosa

-----------------burak

hoca takintilarinda vaz gececegini hic sanmiyorum

iç sahada sol bek de mas ın oynması daha mantıklı... sağ stoper hubo oynayıp okay ı önliberoya çeker.... bero un o bölgede oynayamayacağını düşünüyorum....

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 17:03
okay yine stoperde cikar

ben böyle bekliyorum

------------------onur

--------------bero--sosa

-----------------burak

hoca takintilarinda vaz gececegini hic sanmiyorumMilli maçta Okayin önliberoya geçmesi ve Kuckanin en az 2 haftayi kaçıracak olması sebebiyle ortasahaya geçer artık diye düşünüyorum ben de. Bjk maçında yine korktu hoca da Onaziyi oynatti. Bu kadroda ilk 11'de yer vermez ona diye düşünüyorum yine ilerleyen haftalarda.
Uğur içinde form durumu çok iyi diyorlar. Solbeke de Tomasi monte edecek bence. Mas defansif olarak bu dönem cok kötü bir form durumunda diye.
Bero yedekte olur tahminim. Tabii Okayin durumu kötü değilse. Bugün antremanda çift kale maçta oynamış gerçi.

selcuk
13.10.2017, 17:23
Milli maçta Okayin önliberoya geçmesi ve Kuckanin en az 2 haftayi kaçıracak olması sebebiyle ortasahaya geçer artık diye düşünüyorum ben de. Bjk maçında yine korktu hoca da Onaziyi oynatti. Bu kadroda ilk 11'de yer vermez ona diye düşünüyorum yine ilerleyen haftalarda.
Uğur içinde form durumu çok iyi diyorlar. Solbeke de Tomasi monte edecek bence. Mas defansif olarak bu dönem cok kötü bir form durumunda diye.
Bero yedekte olur tahminim. Tabii Okayin durumu kötü değilse. Bugün antremanda çift kale maçta oynamış gerçi.

sezon basi coolank te hocaa beroyu selcuk inan vari düsündügünü demisdi
al sadd macinda provasinida yapti

bence bu macta daha sezon basi üretilen bu senaryo gercege dönüstürülecek

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 17:38
sezon basi coolank te hocaa beroyu selcuk inan vari düsündügünü demisdi
al sadd macinda provasinida yapti

bence bu macta daha sezon basi üretilen bu senaryo gercege dönüstürülecekDüşünüyordur ama uygulamaya geçer mi bence zor. Bir de bu arada ben Berodan ümidimi kestim. Cok geriye gitti su sakatlık olayindan sonra. Bu riski alıp bir de olası puan kaybında hocaya güle güle deriz maalesef.
Puan kaybinda su 2 haftada hoca gider.

selcuk
13.10.2017, 17:40
Düşünüyordur ama uygulamaya geçer mi bence zor. Bir de bu arada ben Berodan ümidimi kestim. Cok geriye gitti su sakatlık olayindan sonra. Bu riski alıp bir de olası puan kaybında hocaya güle güle deriz maalesef.
Puan kaybinda su 2 haftada hoca gider.

baskan göndermez, bunu hocada biliyor

memmedaga
13.10.2017, 17:46
anlaşılan hoca Mas'ı kesti

antremanda hubo hep solda

haber sitelerinin tamamında hubo solda

mas kesilmemeli

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 17:47
baskan göndermez, bunu hocada biliyorBu da var yani. Bir de ben eğer oynarsa..

Okay____ Sosa
_____Yazıcı____

Ortasahanın hem enerjik hem de rakibi baya bir bozan bir ortasaha olacağını düşünüyorum. Birbirini tamamlayacak oyuncular olacak sanki. Okayi milli maçta beğendim. Sanki topladı kendini.

Bakalım ne yapacak hoca. Valla ben destekçisiydim ama öyle puanlar kaybettik ki bir seri yakalayınca ( ki öyle düşünüyorum ) Insallah cok ah vah etmeyiz bu saçma sapan kayıplara.

selcuk
13.10.2017, 17:48
anlaşılan hoca Mas'ı kesti

antremanda hubo hep solda

haber sitelerinin tamamında hubo solda

mas kesilmemeli

bunda hemfikirim, ama biraz dinlendirilmeli ve rekabette oldugunun farkina vardirtilmali

memmedaga
13.10.2017, 17:50
bero gibi oyuncuların tek çaresi var, bölgesi ne oynadığı belli değil

karşılıklı iştişare ile bölgesi ve oyun karaltesteristiği net olan bir rolde düzenli olarak oynaması

bu bizde olamayacağına göre...

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 17:55
bero gibi oyuncuların tek çaresi var, bölgesi ne oynadığı belli değil

karşılıklı iştişare ile bölgesi ve oyun karaltesteristiği net olan bir rolde düzenli olarak oynaması

bu bizde olamayacağına göre...Kiralık gitmeliydi bence de. 1 yıl sürekli olarak bir takımda 8 numara olarak oynayıp geri dönseydi çok çok iyi olurdu. Yedekte durdukça gitgide kötü hale gelicek.
8 numara dememin sebebi de sezon öncesi Durica ve Kucka ile Slovakya kampında yapilan röportajda benim yerim orasi dediği için. 8 numara olarak oynamak istediğini dile getirdi orada ve en son hocam nerede görev verirse elimden geleni yapıyorum da dedi.

Soner Albayrak
13.10.2017, 18:52
Mas hamle anlamında iyi oyuncu ama takım kalitesi artınca onun da vasatlığı ortaya çıktı maalesef.

Yerine Hubocan da oynasa bir şey farketmez. Hem Hubocan Mas'a göre daha çok hücuma katılıyor.

ÖmürKaradeniz61
13.10.2017, 19:00
Mas hamle anlamında iyi oyuncu ama takım kalitesi artınca onun da vasatlığı ortaya çıktı maalesef.

Yerine Hubocan da oynasa bir şey farketmez. Hem Hubocan Mas'a göre daha çok hücuma katılıyor.
Aynen öyle,takım kalitesi artınca Mas ve Pereira ikilisinin zayıf yönleri piyasaya çıktı.

ilelebeTS
13.10.2017, 19:24
Toplamda 15 tane gol yedik 5'i penaltıdan. Uğurcan'ın yer tutma hatasından sadece 1 tane kafa golü yedik, o da akan oyunda. Kalan 9 golün de çoğu "pişmiş tavuğun başına gelmez" denilebilecek cinsten. Yani duran toplarda takım defansif olarak tam konsantre ve dersine iyi çalışmış ama akan oyunda bazı problemler ortaya çıkıyor. Bu problemler mental mi, teknik veya taktik yetersizlik mi artık her neyse onu hocanın çözmesi lazım.

6Şafak Aydın1
13.10.2017, 19:34
okan buruk olsam hamlelerimi 70 den sonraya ayarlarim, oyunumu ona göre hazirlarim nasilsa 70 den sonra oyun moyun kalmiyor Trabzonun

ts_ezer
13.10.2017, 19:48
okan buruk olsam hamlelerimi 70 den sonraya ayarlarim, oyunumu ona göre hazirlarim nasilsa 70 den sonra oyun moyun kalmiyor Trabzonun

Futboldan anlamayan hoca olunca normaldir.

Mert Oğuzlu61
13.10.2017, 19:55

Sakatlıklardan dolayı savunmanın önünde oynayabilecek oyuncusu sayısı azalan bordo mavililerde, Al Sadd karşılaşmasında olduğu gibi Jose Sosa ve Matus Bero ikilisinin oynaması bekleniyor

Beinsports

1- Kucka ve Onazi yi biliyoruz da Okay a ne oldu, Okay ne ara sakatlandı ?
2- Yılda 1.8m euro maaş bağladığımız Musa Nizam görünümlü stoper mi sol bek mi ne olduğu belirsiz adam için Mas ı mı harcayacağız ? Defansın bütün faturası bu adama mı çıktı ?
3- Sosa ve Bero merkezi derken ? Adam top görse bomba diye karakola götürecek Araplara karşı bile varlık gösteremedi, ilk 5 dk banko sarısı var. Top nasıl kazanılır bilmiyor, tekniği de merkez oyuncusu için çok yetersiz, ayaklarında resmen odun var. Bunu orta sahada oynatmak intihar olur.

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 19:57
Yıllardır teknik heyet ve yönetimler ilk suçlandı. Futbolcular sorgulanmadı. Halbuki oyuncular camiaya ve taraftara saygı duymuyorlar. Sorumsuzlar.

Bunu anlayınca oturacak bazi arkadaşların kafasındaki mevzu.
100 kez yazdim yine yazicam.
Bizim ilk sorunumuz hoca değil.
Sorumsuz, maç secen futbolcular. Ultimatom Bjk maçından önce verildi.
Burada çoğu kisi futbolun fsini oynayamaz Bjk maçında takim derken, ben maçta bizim daha iyi oynayacagimizi yazdim.
Fabri olmasa rahat bir galibiyet de alirdik. Aksini söyleyenle muhattap bile olmam.

Ilk yariyi bu takim liderden -4 puan geride bitirecek. Bu konuda da cok iddaaliyim.
Ersun Yanal hata yapti fakat oyuncular da en az onun kadar sorumlu bu durumdan.
Bir tane yalaka Sinan Engin tipli menajer bulamadık su kulübe. Yabancıları gazlayip her maça hazirlayacak. Her sıkıntısını çözecek. Yanarim yanarım da ona yanarım.
Ama içiniz rahat olsun. Artik futbolcular bilinçlendi. Kaybetsek bile sonuna kadar mücadele eden bir takım olacak sahada.
İçinizi ferah tutun...

batuhanTs
13.10.2017, 21:23
Futboldan anlamayan hoca olunca normaldir.

Ssn mi anlıyorsun yani futboldan milyonlar kazanan ersun anlamiyor simdi burada celiski var ya sen cok kafasizsin ya da ersun cok akilli hangisi

İ. SARAL
13.10.2017, 21:37
Bero o bölgede oynayamaz. Hele arkasında da Uğur varsa Tanrı bizi korusun.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
13.10.2017, 21:38
Onazi'nin yetişmesi lazim. Uğur bero falan uğraşamayiz.

Soner Albayrak
13.10.2017, 22:40
Bizim oyunumuzu hızlandıran tek adam Onazi bence. Kesin oynaması lazım.

Uğur KÜÇÜK
13.10.2017, 22:56
Onazi'nin yetişmesi lazim. Uğur bero falan uğraşamayiz.
Bizim oyunumuzu hızlandıran tek adam Onazi bence. Kesin oynaması lazım.Okay_____Sosa

_____Yazici____

Oynar..
Onazi zorlu derbi maçları hariç 11 oynamaz arkadaşlar.

selcuk
13.10.2017, 23:07
kampta calisanlar hoca planlamasina göre 8. hafta takim fiziksel ideal durumuna kavusacak denmisdi
bunu kamp basligindada yazmistim

bakalim fark yaratacak mi?

Samet Yildirim
13.10.2017, 23:09
--------------Onur---------
Pereira-----Hubocan--Durica--Mas
------------Okay--Sosa------
-----Abdülkadir--Yusuf--Olcay--
---------------Burak---------

artvints
13.10.2017, 23:12
kampta calisanlar hoca planlamasina göre 8. hafta takim fiziksel ideal durumuna kavusacak denmisdi
bunu kamp basligindada yazmistim

bakalim fark yaratacak mi?

Peki doğru mu bu planlama? Havlu atiyorduk neredeyse.

selcuk
13.10.2017, 23:16

takim yoklari oynamiyorki

gayet iyi oynuyoruz, hocanin bariz hatalari bizi bu duruma düsürdü

Soner Albayrak
14.10.2017, 00:05

Havlu atmadık mı zaten?

Mert Acar
14.10.2017, 00:17
2de 2 yapmamız sonra Gs maçına odaklanmamız lazım.Çok şey değişebilir.
Ama önce bu maç .

Cafer Bulur
14.10.2017, 00:33
Havlu atmadık mı zaten?

Daha havlu atmadik ama bu macta puan kaybedersek atariz.

Önümüzdeki 3 macta puan kaybina tahammülümüz yok

Soner Albayrak
14.10.2017, 00:36
Daha havlu atmadik ama bu macta puan kaybedersek atariz.

Önümüzdeki 3 macta puan kaybina tahammülümüz yok

Hocaya bir türlü güvenemiyorum Cafer abi.

Berke6198
14.10.2017, 00:41
Normalde bizim yaşadığımız 3-0'dan 3-4 maç verme olayını başka bir takım yaşasa havluyu atardı, doğru diyorsunuz. Ancak böyle travmatik bir olaydan sonra taş gibi Beşiktaş maçı çıkardı takım. Gözlerimizin önünde maçın belli bölümlerinde resmen boğdu takım sahada Beşiktaş'ı. Onlara baskın oynadık ve disiplin olarak maçın çok içindeydik.

Gerçekten bizim dışımızda hangi takım bunu yaşasa kaosa doğru sürüklenirdi ama ardından gelen Beşiktaş maçında takım herkese "biz burdayız" dedi. O yüzden henüz bir kopmuşluk falan yok. Şu 3 haftalık dilimdeki sonuçlara göre kartları yeniden dağıtırız.

Cafer Bulur
14.10.2017, 00:44
Hocaya bir türlü güvenemiyorum Cafer abi.

Gecen hafta düzelme sinyalleri verdi hoca soner.

Hoca durumu toparlayacaktir biraz daha sabira ihtiyac var.

Ama 3 mactan 9 puani mecburen almak zorundayiz bunun lami cimi yok

Uğur KÜÇÜK
14.10.2017, 00:46
Normalde bizim yaşadığımız 3-0'dan 3-4 maç verme olayını başka bir takım yaşasa havluyu atardı, doğru diyorsunuz. Ancak böyle travmatik bir olaydan sonra taş gibi Beşiktaş maçı çıkardı takım. Gözlerimizin önünde maçın belli bölümlerinde resmen boğduk Beşiktaş'ı. Onlara baskın oynadık ve disiplin olarak maçın çok içindeydik.

Gerçekten bizim dışımızda hangi takım bunu yaşasa kaosa doğru sürüklenirdi ama ardından gelen Beşiktaş maçında takım herkese "biz burdayız" dedi. O yüzden henüz bir kopmuşluk falan yok. Şu 3 haftalık dilimdeki sonuçlara göre kartları yeniden dağıtırız.Çünkü oyuncuların kulağı çekildi.
Hala anlamiyor bazilari.
İdrak edemiyorlar.
Bu takimin temel sorunu MAC SEÇEN OYUNCULAR...
Hoca 100 hata yaptiysa, futbolcular 101 tane hata yaptı.
Bu takim ilk 3 içinde bitirecek ligi.
Gs galibiyeti ile de taraftar hocaya güvenini tazeler tekrar.
Az sabredin..

Soner Albayrak
14.10.2017, 00:52
Gecen hafta düzelme sinyalleri verdi hoca soner.

Hoca durumu toparlayacaktir biraz daha sabira ihtiyac var.

Ama 3 mactan 9 puani mecburen almak zorundayiz bunun lami cimi yok

Hayırlısı olsun abi. Tek çıkış yolu o zaten.

Saint Castillo
14.10.2017, 00:55
Onazi ve Castillo sahada olmalı, Abdülkadir yedek soyunmalı. Sağ kanatta Yazıcıya şans verilmeli.
Defansın Allah yardımcısı olsun.

Mustafa Çakar
14.10.2017, 01:02
Fark atarız

Cafer Bulur
14.10.2017, 01:02
Onazi ve Castillo sahada olmalı, Abdülkadir yedek soyunmalı. Sağ kanatta Yazıcıya şans verilmeli.
Defansın Allah yardımcısı olsun.

Onur
Pereira Durica Ugur Hubocan
Okay(Bero) Sosa
Castillo Yusuf Abdülkadir
Burak

Saint Castillo
14.10.2017, 01:04
Onur
Pereira Durica Ugur Hubocan
Okay(Bero) Sosa
Castillo Yusuf Abdülkadir
Burak
Onazi sakattı unutmuşum. Yazdığınız gibi olur muhtemelen.

Cafer Bulur
14.10.2017, 01:08
Ayrica bu macta gol yemeden kazanmaliyiz.

Bu macta 2-1yerine 1-0 3-1 yerine 2-0 kazanmaliyiz.

Takim olarak gol yememe aliskanligi kazanmadigimiz sürece basari hayal umarim basit goller yemeyiz artik

Full HD
14.10.2017, 02:46
Yüregini ortaya koy TS!

trabzoncaps
14.10.2017, 02:47
Henrique sığırı bize bilenmiştir şimdi ama alacaz İnşallah maçı..
Reisler bir sorum olacak acaba Trabzonspor maçlarının arşivlendiği bir yer varmı 2000 senesi ve üzeri gerekli. BeinSport'ta 2010-11 senesinden öncesi yok.

6Şafak Aydın1
14.10.2017, 03:16
15 golü 5 ile carp 75 ediyor hadi 50 olsun. 50 gol yiyen takim ligin sonunda nerde olur. bizim acidan su ikincilik hesaplari yapilabilir, onuda cok iyimser isek cünkü yedigin gollerin hesabi yok.

akhisar puanlarini icerde toplamis disarda galibiyet hatta nerdeyse gol yok. hani deplasman sonuncusu diyebiliriz.
defansimiz iyilesmemis olsada 90 dklik oyun galibiyet getirmesi gerekir ama bu hoca ile bir yere varamayiz, bunu göremeyen baskan ilede biryere varamayiz, hadi hayirlisi.

Soner Albayrak
14.10.2017, 04:09
Şu takıma atletik ve hızlı oyuncular alın dedik. Elli defa söyledik bunu.

Şimdi Bero ile falan uğraş, tırmala.

cubido
14.10.2017, 08:38
3 maç 9 puan lig yarışını yeniden başlatır.
Aksi bu sene sıralamada en iyi ihtimalle 3.lüğe oynatır.

Mustafa ÖZDEMİR
14.10.2017, 08:48
Sürprizler başladı.gs maçı dahil 3 te 3 olursa yarışa tutunuruz

gurur6134
14.10.2017, 10:34
Normalde bizim yaşadığımız 3-0'dan 3-4 maç verme olayını başka bir takım yaşasa havluyu atardı, doğru diyorsunuz. Ancak böyle travmatik bir olaydan sonra taş gibi Beşiktaş maçı çıkardı takım. Gözlerimizin önünde maçın belli bölümlerinde resmen boğdu takım sahada Beşiktaş'ı. Onlara baskın oynadık ve disiplin olarak maçın çok içindeydik.

Gerçekten bizim dışımızda hangi takım bunu yaşasa kaosa doğru sürüklenirdi ama ardından gelen Beşiktaş maçında takım herkese "biz burdayız" dedi. O yüzden henüz bir kopmuşluk falan yok. Şu 3 haftalık dilimdeki sonuçlara göre kartları yeniden dağıtırız.

Eksik ve yorgun 8tasi bogduk bazi bolumlerde dogrudur.. eksiksiz 8tasi aksam gencler yendi 70 dakika top gostermedi ustelik olcu bu mac olamaz..sezon basindan beri dengesiz futbol oynuyoruz her takima icerde disarda yenilebiliriz de yenebilirizde surpriz olmaz..akhisar maci kolay gecmeyecek eksikler var sakat sakat oynayacak adamlar var dikkatli olmak lazim..kadro yapimiz kagit ustunde iyi ancak hicbir maca kesin aldik gozuyle bakamiyorsak ortada teknik ve taktiksel sikinti var demektir..

HOPA'LI TS'Lİ
14.10.2017, 11:19
Beşiktaş'ın kaybettiği haftada 12 puana ulaşmalıyız.
Ah şu Alanya maçı ah.
Bu hafta sonu 15 puana ulaşmak vardı
Bundan sonra böyle puanlar kaybetmeyelim bari
Ersun yine bir maceraya girmese
Kolay maç gibi gözükse de oynanmadan hiçbir maç kazanılmıyor

HOPA'LI TS'Lİ
14.10.2017, 11:24
GS Konya ve Şikebahçe maçlarında puan kayıpları yaşar ve biz GS maçına kadar kazanabilirsek o maç Medikal Park'ta 25.000 değil 41.461 sevdalı olur.

Faruk BERBER
14.10.2017, 11:25
GS Konya ve Şikebahçe maçlarında puan kayıpları yaşar ve biz GS maçına kadar kazanabilirsek o maç Medikal Park'ta 25.000 değil 41.461 sevdalı olur.

Olmaz. Sizinle her iddiaya girerim :)

t.gokce
14.10.2017, 11:28
Direk hücumu düşünen takımlara karşı zaafımız olduğu aşikar,hele ileri hattında kaliteli ve süratli bir oyuncusu varsa..Bana göre hoca takımına göre kadro sürmeli..

HOPA'LI TS'Lİ
14.10.2017, 11:31
Olmaz. Sizinle her iddiaya girerim :)

:)

Uğur KÜÇÜK
14.10.2017, 12:27
Akhisar zor maç.
Benim gibi genelde olumlu düşünen bir adami bile ürkütüyor.
Bu maçı kazanırsak lige ortak oluruz. Erken konuşmak istemem ama Gs ile oynasak bu hafta daha az korku olurdu içimde.
Akhisar deplasmanda kayip diyen arkadaslar.
Acın BeinSports sitesinden 3 deplasman maçının 5 dakikalik özetlerini ( Antalya, Bursa ve Konya ) bir izleyin..
13 puandalar ama futbol sanslari olsa en az 19 puani vardi Akhisarin.
Haddini bilerek, taktik disiplin içinde gerçekten iyi oynamaya çalışan bir takım Akhisar.
Mutlaka maçın ilk yarım saatlik diliminde Akhisari serseme çevirmeliyiz ve bu dakikalar içinde en az 2 farklı öne geçmeliyiz.
Tek avantajımız erken golle taktik disiplinden kopmaları ve genelde sacmalamalari.
Gol atamadığımız her dakika maç Akhisara döner.
Bu maçta kesin olarak kalemizde gol göreceğimizi düşünüyorum.
Eğer 3 haftadan 9 puanla cikarsak ( ki bu maçı kazanirsak Malatya ve Gs maçlarını rahatlıkla kazanacağımızı düşünüyorum )
İşte o zaman cok baska şeyler konuşmaya başlarız.
Futbolcular bu bilinci kazandi. Ültimatom verildi hem teknik heyetten hem de yönetimden. Artık maç seçen ve ona benzer tavırlar sergileyen profesyonel bir oyuncu olursa ( yani hissedilirse ) takımla ilişiği kesilir vakit kaybetmeden.
Hocamız da artik fahiş değişiklik yapma, yapmama hatalarıni birakir İnşallah.
Fizik olarak herkes takımın bu hafta itibariyle tam kapasiteye ulaştığını söylüyor..
3 puana ekmek gibi, su gibi muhtacız.

Çakıroğlu İhsan
14.10.2017, 12:40
3 de 3 ile her türlü kafada tutunuruz gs; konya ve fb ile oynayıp bize gelicek diğer takımlar zaten her türlü puan kaybediyor

vira bismillah

Oxychen
14.10.2017, 12:51
Mobilyasporu tarihi farkla tokatlayacağız. Demedi demeyin en az 9-0.

Faruk BERBER
14.10.2017, 12:52
Mobilyasporu tarihi farkla tokatlayacağız. Demedi demeyin en az 9-0.

Neden o kadar az atıyoruz ?

Uğur Kalyoncu
14.10.2017, 12:58
Rakibi küçümsemiyorum ama Akhisar deplasmanda hiçbirşey ortaya koyamayan bir takım.
Rahat kazanacağımız bir maç olmalı.
Henrique geleneği devam ettirir ve bize gol atar.
Abdülkadir ve Yazicidan gol ve asistler bekliyorum.
Galiba Burak bu maçla beraber dinlendirilecek.
Haftaya Malatya macinda da oynamaz.
Gs macinda yerini alir.
Rodallega ilerde rakiple bogusabilen bir forvet olmadığı için hocanin su 11 ile çıkacağını düşünüyorum.

_____________Onur______________

Perreira___Okay___Akbaş___Mas

_________Kucka___Sosa_________

Abdülkadir_____Yazıcı_____Olcay

_______________Hugo___________

Uğur güven vermiyor. Baski yedik mi her topu rakibe veriyor sağolsun. Bu sene her takım bizi çözdü. Hepsi defansimizda ilk topta stoperlerimize pres yapiyor ve sonucunu aliyor. Sirf bu yüzden Okay oynuyor bence. Daha rahat pas bağlantısı kurulabilsin diye.
Durica dün milli takımında da yedek kulübesinin yolunu tuttu. Ndoye gibi oldu. Futbol aklı üst düzey ama ayaklar gitmiyor artık. Fizik iyice ağırlaştı. Bana hiç güven vermiyor.
Nacizane benim kadrom bu olur ve hocanin da bu kadroyla çıkacağını düşünüyorum.
Castillo hayranıyım ama asla bir Yattara olamayacak. Brumanin Gsdeki ilk yillarina benziyor. Atakların sonunu getiremiyor. Sezon sonuna kadar kendini ispatlamalı. Yoksa satılmasına ses çıkarmam.
Zor maç olacağını düşünmüyorum.
3-1 veya 4-2 gibi bir skor bekliyorum.
Topu mümkün olduğunca yerden oynar bu kadro.
Burak'in eksikliğini ancak bu şekilde minimuma indiririz.
Rodallegayi son vuruşlarda kullanicaz artik..

Akhisar zor maç.
Benim gibi genelde olumlu düşünen bir adami bile ürkütüyor.
Bu maçı kazanırsak lige ortak oluruz. Erken konuşmak istemem ama Gs ile oynasak bu hafta daha az korku olurdu içimde.
Akhisar deplasmanda kayip diyen arkadaslar.
Acın BeinSports sitesinden 3 deplasman maçının 5 dakikalik özetlerini ( Antalya, Bursa ve Konya ) bir izleyin..
13 puandalar ama futbol sanslari olsa en az 19 puani vardi Akhisarin.
Haddini bilerek, taktik disiplin içinde gerçekten iyi oynamaya çalışan bir takım Akhisar.
Mutlaka maçın ilk yarım saatlik diliminde Akhisari serseme çevirmeliyiz ve bu dakikalar içinde en az 2 farklı öne geçmeliyiz.
Tek avantajımız erken golle taktik disiplinden kopmaları ve genelde sacmalamalari.
Gol atamadığımız her dakika maç Akhisara döner.
Bu maçta kesin olarak kalemizde gol göreceğimizi düşünüyorum.
Eğer 3 haftadan 9 puanla cikarsak ( ki bu maçı kazanirsak Malatya ve Gs maçlarını rahatlıkla kazanacağımızı düşünüyorum )
İşte o zaman cok baska şeyler konuşmaya başlarız.
Futbolcular bu bilinci kazandi. Ültimatom verildi hem teknik heyetten hem de yönetimden. Artık maç seçen ve ona benzer tavırlar sergileyen profesyonel bir oyuncu olursa ( yani hissedilirse ) takımla ilişiği kesilir vakit kaybetmeden.
Hocamız da artik fahiş değişiklik yapma, yapmama hatalarıni birakir İnşallah.
Fizik olarak herkes takımın bu hafta itibariyle tam kapasiteye ulaştığını söylüyor..
3 puana ekmek gibi, su gibi muhtacız.

Akhisar'in deplasmanda kayıp olduğunu 9.sayfada sen söylemişsin kardeşim :)

Oxychen
14.10.2017, 13:00
Neden o kadar az atıyoruz ?
Bizimkiler çok fair play ruhludurlar.

Uğur KÜÇÜK
14.10.2017, 13:08
Akhisar'in deplasmanda kayıp olduğunu 9.sayfada sen söylemişsin kardeşim :)Yazdım evet renktas iyi yakalamışsın [emoji6]Ama detayli izlemeden erken konuştuğumu, aldığı skorlara göre o konuşmada rahat kazanacağımızı söylediğim net gözüküyor ☺
Maçları kaydediyorum genelde evimde ve bos vakitlerimde izliyorum.
Akhisarin deplasman karnesine göre rahat kazanmamiz gereken maç olarak gözüküyor diye ima etmişim zaten. Detaylı analizlerini paylaştığım yazilarda var Akhisarla ilgili bu forum sayfasinda rakibi izledikten sonra [emoji6]
Akhisarin deplasman maçlarını da 90 dakika izledikten sonra benim düşünceme göre kolay maç olacağını düşünmüyorum.
Benim hatam o yazıda ☺ Rakibi analiz etmeden olumlu konuşmamak lazim hiçbir zaman ☺
Tebrik ederim güzel yakalamışsın.
Ben unutmustum o yazıyı [emoji106]

Uğur Kalyoncu
14.10.2017, 13:15
Yazdım evet renktas iyi yakalamışsın [emoji6]Ama detayli izlemeden erken konuştuğumu, aldığı skorlara göre o konuşmada rahat kazanacağımızı söylediğim o yazıda net gözüküyor ☺
Maçları kaydediyorum genelde evimde ve bos vakitlerimde izliyorum.
Akhisarin deplasman karnesine göre rahat kazanmamiz gereken maç olarak gözüküyor diye ima etmişim zaten. Detaylı analizlerini paylaştığım yazilarda var Akhisarla ilgili bu forum sayfasinda rakibi izledikten sonra [emoji6]
Akhisarin deplasman maçlarını da 90 dakika izledikten sonra benim düşünceme göre kolay maç olacağını düşünmüyorum.
Benim hatam o yazıda ☺ Rakibi analiz etmeden olumlu konuşmamak lazim hiçbir zaman ☺
Tebrik ederim güzel yakalamışsın.
Ben unutmustum o yazıyı [emoji106]

Hafizam zehir gibidir direkt 9.sayfaya götürdü beni :)

Ligde kolay kazanılacak maç yok hele bize hiç yok..

Uğur KÜÇÜK
14.10.2017, 13:21
Hafizam zehir gibidir direkt 9.sayfaya götürdü beni :)

Ligde kolay kazanılacak maç yok hele bize hiç yok..Yine de erken golle dağılan bir rakip olacak karşımızda ama kimse artık sahadaki takıma güvenemiyor işte.
3 puan harici bir sonuç bizim havlu atmamızi sağlar lige. Tabii ki favorisi biziz bu maçın ama bu hafta da bize en ters gelebilecek rakip Akhisar geldi şansımıza.
Bakalım beklicez. MRA bir güzellik yaparsa yarınki maç çok önemli hale gelir.

Uğur Kalyoncu
14.10.2017, 13:30
Yine de erken golle dağılan bir rakip olacak karşımızda ama kimse artık sahadaki takıma güvenemiyor işte.
3 puan harici bir sonuç bizim havlu atmamızi sağlar lige. Tabii ki favorisi biziz bu maçın ama bu hafta da bize en ters gelebilecek rakip Akhisar geldi şansımıza.
Bakalım beklicez. MRA bir güzellik yaparsa yarınki maç çok önemli hale gelir.

Hocam erken gol ile dagilmayacak takim yoktur..Burada rakipten ziyade senin ne yaptigin önemli..Hücumda halı sahada oynar gibi yine gevşek oynayıp maçı koparamazsak maç her sonuca açık olur..

Savunmadaki sıkıntı defanstan ziyade takım savunması ile ile alakalı..Kontrollü oynayıp saçmsapan bir gol yemezsek ve hoca Castillo ve Rodellega hamlelerini zamanlica yaparsa kazanıriz diye düşünüyorum..

Ve yavaştan yavaştan Abdülkadir ve Castillo ya dönmek lazım..Castillo çok daha fazla süre almalı..

Gurpas
14.10.2017, 13:39
Trabzonspor olduğumuzun bilincinde olursak rahat kazanırız.

Uğur KÜÇÜK
14.10.2017, 13:44
Hocam erken gol ile dagilmayacak takim yoktur..Burada rakipten ziyade senin ne yaptigin önemli..Hücumda halı sahada oynar gibi yine gevşek oynayıp maçı koparamazsak maç her sonuca açık olur..

Savunmadaki sıkıntı defanstan ziyade takım savunması ile ile alakalı..Kontrollü oynayıp saçmsapan bir gol yemezsek ve hoca Castillo ve Rodellega hamlelerini zamanlica yaparsa kazanıriz diye düşünüyorum..

Ve yavaştan yavaştan Abdülkadir ve Castillo ya dönmek lazım..Castillo çok daha fazla süre almalı..Burak'i kesemiyorsun iste hocam. Yoksa Konya ve sakatlanana kadar Fener maçındaki Burak nerede, daha sonra oynadığı maçlarda 7 gol atmış Burak nerede.
Arada dağlar kadar fark var oyun olarak. Bunda aldığı paranin altinda ezileceğini düşünüyor bence Burak ve her hafta ağrılarla oynamak zorunda kalıyor.
Castillo muhakkak daha fazla süre almali ve alicaktir da bu saatten sonra ama kaliteli kadro arasinda foyalari net gözükmeye başladı. Ispanya'ya bir yıl kiralik verseydik hazır Abdülkadir gibi bir yeteneğimiz varken zarar değil kar ederdik. Oyun görüşünü cok geliştirmeli.
Olcay'i yetersiz gören ben bile bu formuyla Castillonun Olcayi kesebilecegini düşünmüyorum.
Erken golle taktik disiplinden çabuk kopuyor Akhisar. Onu demek istedim. Oyun anlayışını 2. Plana atıp haddini bilmeden oynamaya başlıyor ☺ Konya ve Bursa maçlarını öyle kaybetti. Bu maçta gol yemezsek benim için büyük sürpriz olur.

ucurum
14.10.2017, 15:17
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1634111_Trabzonspor.jpg

Ahmet Aksu
14.10.2017, 15:34
kayseri rakip 10 kişi ama yeniliyor. dün bjk yenildi. resmen önümüzü açıyorlar ama işte bizde o istek yok :)

Fatih Öztürk
14.10.2017, 15:59
Daha havlu atmamışız!

0-3'ten kendi evinde maç veren takım liderden bilmem kaç puan fark yemiş havlumu kalmış ringe atacak.

ucurum
14.10.2017, 16:09
Bu sene biraz dişini tırnağına takan takım şampiyon olur

Daha 8 haftada herkesin 2 mağlubiyeti var

Normal değil

Sadece Galatasaray fark yaratıyor, bu gidişle 25. hafta şampiyon olurlar ama neyse...

Ha bu arada biz aynen, Fatih'in dediği gibi kendi evinde 3-0'dan yenilen bir takım olarak, bu mücadelede yer bulabileceğimizi sanmıyorum.

Uğur KÜÇÜK
14.10.2017, 16:18
Bu sene biraz dişini tırnağına takan takım şampiyon olur

Daha 8 haftada herkesin 2 mağlubiyeti var

Normal değil

Sadece Galatasaray fark yaratıyor, bu gidişle 25. hafta şampiyon olurlar ama neyse...

Ha bu arada biz aynen, Fatih'in dediği gibi kendi evinde 3-0'dan yenilen bir takım olarak, bu mücadelede yer bulabileceğimizi sanmıyorum.Basaksehir, Galatasaray ve Beşiktaş şuan daha yakın şampiyonluğa.
Biz bu sene ilk 3 içinde bitirelim sezonu kimse mutsuz olmaz. Ki 3 hafta sonra planlar değişebilir. Ben bugun Konyanin kaybetmeyecegini düşünüyorum.
Gecen hafta topa vuramaz bizim futbolcular diyen sizdiniz dimi hocam. Bjk maçından önce. Yanlis hatırlamıyorum herhalde.
Anlamışsınızdır umarim maç seçen futbolcuların kulaklarinin çekildiğini.
Fenerle biz geriden gelerek bu yarista sonuna kadar oluruz.
Bir de bu arada kimse puan farkını actirtmaz. Bu aksam kıyım olursa cincona şaşırmayın. Tff'de Feto yapılanması da dağıtıldı. Cinconun en güçsüz dönemi budur Tff kadrosu olarak yüz yıllık tarihinde.
Bence lig bitmeyecek bu federasyonla ya hayırlısı bakalım.
Izleyelim görelim hep beraber ☺

Onur Erçetin
14.10.2017, 18:36
Dünyanın en kolay gol yiyen takımlarından biri olduğumuz için dört gol bile atsak maçı kazanırız diyemiyorum.

son_mesaj
14.10.2017, 18:50
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1634111_Trabzonspor.jpg

dizilim değişik olmus ama bence de bu hafta oynaması gereken kadro bu.

ama hoca okay ı stoper,hubocan ı sol bek oynatır.Castillo yerine de olcay oynar.

son_mesaj
14.10.2017, 18:51
onur
joe okay durica hubocan
sosa bero
abdulkadir yazıcı olcay
burak

kadro boyle olur.

memozcan
14.10.2017, 19:50
abdulkadir ve yazıcı birlikte oynadığında takımın mücadele gücü çok eksiliyor..

serdaracıl
14.10.2017, 20:33
abdulkadir ve yazıcı birlikte oynadığında takımın mücadele gücü çok eksiliyor..

Tam tersi. Çok iyi anlaşıp inanılmaz yardımlaşıyorlar. Topun bizde kalmasını sağlıyorlar. İyi de pres yapıyorlar. İkisi de sahada olmalı

memozcan
14.10.2017, 20:40
Tam tersi. Çok iyi anlaşıp inanılmaz yardımlaşıyorlar. Topun bizde kalmasını sağlıyorlar. İyi de pres yapıyorlar. İkisi de sahada olmalı

son maçlarda yediğimiz golleri bir daha izleyin isterseniz.. özellikle yazıcı sadece gözüyle takip ediyor rakipleri..

ucurum
14.10.2017, 20:53
dizilim değişik olmus ama bence de bu hafta oynaması gereken kadro bu.

ama hoca okay ı stoper,hubocan ı sol bek oynatır.Castillo yerine de olcay oynar.

Hoca böyle oynatmaz orası kesin

Ben yılların fmcisi olarak 4132'den vazgeçmem o yüzden ara ara atarım bu kadroyu

Yoksa oynatılacağından değil

Enes Başkaya60
14.10.2017, 20:58
Gayse kazandıktan sonra maçın pek bir önemi de kalmadı heves zaten fazla yoktu tüm gitti...

ucurum
14.10.2017, 21:06
Basaksehir, Galatasaray ve Beşiktaş şuan daha yakın şampiyonluğa.
Biz bu sene ilk 3 içinde bitirelim sezonu kimse mutsuz olmaz. Ki 3 hafta sonra planlar değişebilir. Ben bugun Konyanin kaybetmeyecegini düşünüyorum.
Gecen hafta topa vuramaz bizim futbolcular diyen sizdiniz dimi hocam. Bjk maçından önce. Yanlis hatırlamıyorum herhalde.
Anlamışsınızdır umarim maç seçen futbolcuların kulaklarinin çekildiğini.
Fenerle biz geriden gelerek bu yarista sonuna kadar oluruz.
Bir de bu arada kimse puan farkını actirtmaz. Bu aksam kıyım olursa cincona şaşırmayın. Tff'de Feto yapılanması da dağıtıldı. Cinconun en güçsüz dönemi budur Tff kadrosu olarak yüz yıllık tarihinde.
Bence lig bitmeyecek bu federasyonla ya hayırlısı bakalım.
Izleyelim görelim hep beraber ☺

Evet bendim söyleyen

Bazen sitem olması adına istemediklerimi olacakmış gibi resmederim

Açıkçası Beşiktaşın atibası oğuzhanı q7si yokken ki atiba olmasın yeterdi bilinçaltı temizlenmiş ts bjkyi silmeliydi

Gençleri gördük bu hafta

Dünyanın en güzel insanıdır Şenol Güneş

Ama toptan anlamaz diyen de bendim oturur on tane adamı potansiyelinin üstüne getirir ama sahaya taktik veremez

Ersun Hoca da tam tersidir oyunu okuyamaz gibi gözükse de takıntıları var onlardan vazgeçemiyor

Yoksa taktik kondisyon bizim takımda on numara idi bjk maçında

Ama motivasyon açısından zayıftır Ersun Hoca

BJK maçında aslında dediğim oldu

Beşiktaş normal şartlarda bizim ceza sahamıza gelememeliydi ama adamlar 3-1 alıyorlardı maçı

Bu maçta da Akhisar bir kaza golü bulsa duvarlar düşer

Türkiyede hocalık motivasyon üzerine kurulu

Bak sergene her gittiği takıma parayı bastırıyor yönetimle takımlar coşuyor sonra yine eski haline dönüyorlar

Niye

Motivasyon kayboluyor

Türkiyede bunu yapan hoca oluyor haaaaa bir de taktikten biraz anlıyorsa avcı falan ooooo çok iyi hoca

Bizim takım kalite olarak ligin çok üstünde ama lanet fikstürden dolayı o motivasyonu kaybetti

Dünün yetmesi gs motivasyonu sağladı ve bak gör herkesi del geç yapacaklar

Senin tam tersini düşünüyorum

Fikstür gsyi ne yazık ki takım yaptı

Şimdi de bizi mahvetti

İlk üç olsa keşke

Hatta ikincilik şart ama kanımca ilk dört bile zor

Hayırlısı

Doğukan Uçan
14.10.2017, 21:09
8.haftada fark 15 i geçti heralde ersun yanal bu maçı yensek bile istifa etsin

Uğur KÜÇÜK
14.10.2017, 21:10
Evet bendim söyleyen

Bazen sitem olması adına istemediklerimi olacakmış gibi resmederim

Açıkçası Beşiktaşın atibası oğuzhanı q7si yokken ki atiba olmasın yeterdi bilinçaltı temizlenmiş ts bjkyi silmeliydi

Gençleri gördük bu hafta

Dünyanın en güzel insanıdır Şenol Güneş

Ama toptan anlamaz diyen de bendim oturur on tane adamı potansiyelinin üstüne getirir ama sahaya taktik veremez

Ersun Hoca da tam tersidir oyunu okuyamaz gibi gözükse de takıntıları var onlardan vazgeçemiyor

Yoksa taktik kondisyon bizim takımda on numara idi bjk maçında

Ama motivasyon açısından zayıftır Ersun Hoca

BJK maçında aslında dediğim oldu

Beşiktaş normal şartlarda bizim ceza sahamıza gelememeliydi ama adamlar 3-1 alıyorlardı maçı

Bu maçta da Akhisar bir kaza golü bulsa duvarlar düşer

Türkiyede hocalık motivasyon üzerine kurulu

Bak sergene her gittiği takıma parayı bastırıyor yönetimle takımlar coşuyor sonra yine eski haline dönüyorlar

Niye

Motivasyon kayboluyor

Türkiyede bunu yapan hoca oluyor haaaaa bir de taktikten biraz anlıyorsa avcı falan ooooo çok iyi hoca

Bizim takım kalite olarak ligin çok üstünde ama lanet fikstürden dolayı o motivasyonu kaybetti

Dünün yetmesi gs motivasyonu sağladı ve bak gör herkesi del geç yapacaklar

Senin tam tersini düşünüyorum

Fikstür gsyi ne yazık ki takım yaptı

Şimdi de bizi mahvetti

İlk üç olsa keşke

Hatta ikincilik şart ama kanımca ilk dört bile zor

HayırlısıMaalesef durum ona doğru gidiyor.
Hocalar hakkındaki yorumlarınıza imza atarım.
Bu yil Gs rüzgarı arkasına aldı maalesef ama 3 te 3 ile cok başka şeyler konuşuruz yine de.
Bize kolay maç yok..

robinhood61
14.10.2017, 21:15
Geçti artık o işler lig bitti Ersun sağolsun. Teşekkür ediyoruz kendisine. 8.hafta fark 15 siz hala kadro kuruyorsunuz. Gerçi yarınki maçı da alamaz bunlar çünkü biz gelişen bi takımız bi on sene beklemek lazım galiba, bu arada stada seyirci falan gelmez bu saatten sonra fazla bekleme bay vizyon Usta. Her sene aynı haltı yiyoruz ulan yüz kere yazdık stoper alın şu takıma diye ama yok geçen sene de aynı boku yediler zekilerle akbaşlarla sağ sol bek yaptılar sonra bir dönemde sadece 18 puan alınca götleri alev aldı da transfer yaptılar. Her sene aynı bok hadi şimdi kumda oynayın bakalım. Yarın yensen ne olur yenmesen ne olur

Doğukan Uçan
14.10.2017, 21:22
atı alan üsküdarı geçti yazıklar olsun şu kadro dah 8.haftada tarihi fark yedi. ersunun son günü olur gider kurtuluruz

Uğur KÜÇÜK
14.10.2017, 21:25
Geçti artık o işler lig bitti Ersun sağolsun. Teşekkür ediyoruz kendisine. 8.hafta fark 15 siz hala kadro kuruyorsunuz. Gerçi yarınki maçı da alamaz bunlar çünkü biz gelişen bi takımız bi on sene beklemek lazım galiba, bu arada stada seyirci falan gelmez bu saatten sonra fazla bekleme bay vizyon Usta. Her sene aynı haltı yiyoruz ulan yüz kere yazdık stoper alın şu takıma diye ama yok geçen sene de aynı boku yediler zekilerle akbaşlarla sağ sol bek yaptılar sonra bir dönemde sadece 18 puan alınca götleri alev aldı da transfer yaptılar. Her sene aynı bok hadi şimdi kumda oynayın bakalım. Yarın yensen ne olur yenmesen ne olur
atı alan üsküdarı geçti yazıklar olsun şu kadro dah 8.haftada tarihi fark yedi. ersunun son günü olur gider kurtuluruzYarin yendin mi Bjk ile puan farki 2.
Onlar sizin kadar kan kusmadi.
Hepimizin heyecani gitti de.
Yapacak birsey yok.
Tek başına cincon götürecek ligi gibi gözüküyor.
Hedef ilk 3 olmali artık.

Karmam
14.10.2017, 21:26
fikstür bence de bizi mahvetti gs'yi adam etti. alanya maçının kaybedilmesinin bir özürü olamaz ama bu kadar kötü durumda olmak zorunda değildik. şu anda öyle bir pozisyondayız ki yarınki maçta futbolcularımızın akılları varsa dizleri titrer. puan kaybı olursa mahvoluruz. farklı galip gelirsek de özgüven yerine gelir. keşke şöyle bir takıma 6-7 atsak da herkes olayın bir farkına varsa. bence bu potansiyelimiz var ama o kadar çabuk motivasyonunu kaybediyor ki takım. beşiktaş maçı muazzamdı ben yıllardır trabzonspor'u bu kadar kararlı görmedim. golleri yedikten sonra dahi bir dakika bile motivasyon konsantrasyon kaybetmedi futbolcular. öyle bir hazırlanmışlar ki 90 dakika gurur duydum oynadığımız futboldan. zaten öyle kaybetsek maçlarımızı kimse itiraz etmez. alanya maçındaki ruhsuzları bir daha görmek istemiyorum.

aynı hafta hem kucka hem okay hem onazi'nin sakatlanması büyük şanssızlık. özellikle onazi'nin oynamasını isterdim. takımı adam eden gizli bir katkısı var gibi düşünmeye başladım.

onur
per. hubo dur mas
bero sosa
abdüş yusuf olcay
burak

yahut gözünü karartsın

onur
per hubo durica mas
sosa yusuf
abdüş rodallega olcay
burak

sosa'yla yusuf'un mücadele gücü yüksek bence sırıtmazlar. yusuf milli takımda oyundan çıktı milli takım dağıldı.

tonya55
14.10.2017, 21:27
sampiyonluk zaten olma sansı yok 3 4 olmalıyız seneye avrupada olmalıyız bir sekilde

tRaiNer
14.10.2017, 21:30
Hangi takımın ne yaptığı önemli değil, önemli olan bizim sahada ne yaptığımız.

Bu maçı ve özellikle 6s maçını alırsak müthiş bir özgüven stoğu yaparız.

castillo61
14.10.2017, 21:32
3.lük 4.lük nedir ya? Seneye CL eleme formatı değişiyor, 2.likle kendimizi CL'de bulabiliriz. Ama kangreni kesmek lazım önce yoksa her hafta fikstür rahatlıyor diye kendimizi avuturuz.

Yavuz KÜÇÜK
14.10.2017, 21:36
Devre arasına kadar bütün maçlarımızı kazansak bile 7 puanlık fark oluyor. Galatasaray'ın bizim maç hariç yine 3 maçta puan kaybını bekleyeceğiz. Devre arasına az puan farkıyla girebilirsek bir şansımız olabilir ama gerçekçi hedef ilk 3 olmalı. Seneye daha doğru planlamayla zirveye oynarız. Göztepe ve özellikle Alanya maçının sonuçları bizim için çok kötü oldu.

Ahmet Kara
14.10.2017, 21:37
Kazansak da bir şey olmaz. Lig çoktan bitti.

Enes Başkaya60
14.10.2017, 21:40
Bütün hevesimizi isteğimizi bitirdin hocam çok sağol...

ALDENİRO
14.10.2017, 21:44
gs sampiyon olur ikincilik hedefimiz olmalı.

champions
14.10.2017, 21:49
Onazi ve Castillo sahada olmalılar. Artık gol yemeden bir maç kazanalım. Lig o kadar kötü ki onca kayba rağmen kazanırsak üst gruba tutunuyoruz. Umarım eşeklik etmeyiz.

robinhood61
14.10.2017, 21:53
Valla ben güven kaybına uğradım arkadaşlar kimse kusura bakmasın diğer maçlara eyvallah da 3-0 dan maç veren bir takıma nasıl güveneceksin

Mert Oğuzlu61
14.10.2017, 22:00
Puan tablosu moral motivasyon bırakmadı takımın hala potansiyelini sahaya yansıtamamış olmasından dolayı sinir bozucu bir noktadayız ama yarın kazanırsak Bjk ile aramızda 2 puan fark kalıyor, sonraki hafta kiminle oynuyoruz bilmiyorum ama kim olursa olsun onları da yendiğimiz taktirde farklı şeyler konuşabiliriz çünkü üsttekiler hep birbirleriyle oynayacaklar. En azından puan farkı biraz eriyebilir.

___periş__hubo__duriş__mas

_________sosa__okay

____abdüş___yazıcı____olcay

____________kral

Ersun hoca; Hubo sol bekte, Okay stoperde, Bero 8 numarada gibi garip garip ve bardağı taşırmayı bırak artık cam çerçeve indirtecek işlere girişmeden yarın çıkartacağı takımla vura vura 3 puanı alacak, başka çaresi yok. Stoperleri Yumlu-Caner, maestrosu prenses Klara olan takıma karşı bizim oyuncular ortada. İyi oyun falan değil yarın sonuç istiyorum. Nefes almak lazım, sonrasına sonra bakarız.

ts61gogo
14.10.2017, 22:02
_________Onur___________
Pereira__Hubo__Okay___Mas
______Onazi___Sosa______
Olcay______Yusuf______Abdu
_________Castillo_________

Onazi orta sahanin vazgecilmesi. Cok caliskan ve ikili mucadelede en iyilerden.
Castillo teknik kapasitesi ve hizi ile gercek 9 numara olabilir

bach72
14.10.2017, 22:02
Trabzonspor bu ülkenin ötekileştirdiği kurumlardan bir tanesidir.Şampiyonluğu çalınmış kimsenin umurunda olmamıştır türlü hukuksuzluklara uğramıştır..Çünkü teşkilat-ı mahsusanın takımı fenerbahçe'nin kollanması gerekiyordu.Manisa maçı veya diğer maçların işin esasında bir önemi yok.Trabzonspor'u sittim sene şampiyon yaptırmazlar.Ha yukardan bir talimat gelirde şu Trabzonspor'u şampiyon yapın derlerse onu bilemem.Öyle bir şampiyonluğu da ben istemem.Fazlada kafa yormayın.Türk futbol tarihin en şanlı şampiyonluğunu yazdık 2011 de.Sadece fener'i değil tüm teşkilat ı mahsusa'nın unsurlarını çıktıkları yere soktuk.NOKTA

Soner Albayrak
14.10.2017, 22:04
Akhisar yapma bir sürpriz gözünü seveyim.

spormania
14.10.2017, 22:09
Yarin stadda kac kisi olacak acaba.
sadece abdulkadir ve yusuf icin bile dolmali o stad.

Karmam
14.10.2017, 22:17
geçen sezon 15bin kombine sattık bu sezon 12bin. buna hayret ediyorum.

Nazim Can
14.10.2017, 22:30
geçen sezon 15bin kombine sattık bu sezon 12bin. buna hayret ediyorum.

Eqonomiq qriz olabilir mi ?

Uğur KÜÇÜK
14.10.2017, 22:58

___________Okay___Sosa__________

Olcay_________Yazıcı_______Castillo

Son taktik idman 11'i buymuş.
Mas da denenmis bir bölüm solbekte.
Abdülkadir yarin kesik yerse sasirmamak lazım. Hic 11 kadrosunda yer vermemiş hoca son taktik idmanda.

kayseriliyiz
14.10.2017, 23:12
Lig bitmis sampiyon belli.
Artik kendimizi kandirmayalim.
Tek istegim takim basimizi öne egmesin adam gibi futbol oynasin.
Yarisa veda ettil çoktan.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Ahmet Malkoçoğlu
14.10.2017, 23:12
3.lük 4.lük nedir ya? Seneye CL eleme formatı değişiyor, 2.likle kendimizi CL'de bulabiliriz. Ama kangreni kesmek lazım önce yoksa her hafta fikstür rahatlıyor diye kendimizi avuturuz.Nasil olacak ki

ilelebeTS
14.10.2017, 23:14
Ligde daha 8. hafta oynanıyor. 8 haftayla kimse şampiyon olmaz. Onun bunun ne yaptığından ziyade kendi maçlarımıza odaklanmalıyız. Takımın potansiyeli beni heyecanlandırıyor. Şu an önemli olan bir ritim tutturmamız, galibiyeti alışkanlık haline getirmemiz. Fazla değil devre arasında bu takım hak ettiği yerde olacaktır.

adem73
14.10.2017, 23:29
seneye ümraniye ve istanbulspor da geldi mi süperlige kilit vurulup,tüm Türkiye yi kapsayan yeni lig kurulsun.

Uğur KÜÇÜK
14.10.2017, 23:32
Ligde daha 8. hafta oynanıyor. 8 haftayla kimse şampiyon olmaz. Onun bunun ne yaptığından ziyade kendi maçlarımıza odaklanmalıyız. Takımın potansiyeli beni heyecanlandırıyor. Şu an önemli olan bir ritim tutturmamız, galibiyeti alışkanlık haline getirmemiz. Fazla değil devre arasında bu takım hak ettiği yerde olacaktır.Ben de inaniyorum buna. Ama seri yakalamamız lazım. Son 2 yıldır olduğu gibi Gs ilk yenilgisini yine bizden alacak. Yarınki maçı kazasız atlatalım da gerisi kolay.
Sikeciler yenemez gsyi. O uyuşuk futbolla imkanı yok.
Su takımı yikmayalim. Bu yıl ligi ilk 3 içinde bitirelim ve kupayı alalım. Seneye sözleşmesi biten defans oyuncularının yerine 2 taş stoperle bu takim 3 yıl hegemonyasını hissettirir bu ligde.
Cok oynadık defansla bu sene. Öyle goller yedik ki yüzde olarak kalemize gelen toplarin 56'si gol olmuş. Şans da olacak arkadaş.

adem73
14.10.2017, 23:41
sakarya-kocaeli-bursa-biz-ankaragücü-adana demir-samsun-diyarbakir-erzurum-konya-eskisehir-istanbul dan 1 takim-sanliurfa-antalya-göztepe-karsiyaka-kayseri-malatya-sivas-van mis gibi kiran kirana lig. akhisar yok tabi ki

yarin zorlanarak yeneriz 1-0

castillo61
14.10.2017, 23:51
Nasil olacak ki
Almanya İspanya İtalya İngiltere liginin ilk 4'ü direk gruplara kalıyor bu adaletsiz gözükse de elemelerdeki seviyeyi 1-2 tık aşağı çekti. Bu sene 2. olur güzel takviyelerle üstüne koyarsak şansımız yüksek olur.

Ahmet Malkoçoğlu
14.10.2017, 23:53
Almanya İspanya İtalya İngiltere liginin ilk 4'ü direk gruplara kalıyor bu adaletsiz gözükse de elemelerdeki seviyeyi 1-2 tık aşağı çekti. Bu sene 2. olur güzel takviyelerle üstüne koyarsak şansımız yüksek olur.He o acidan ,dogru diyorsun ikinci olabilecek potansiyelimiz var bakalim

İskender YILMAZ
14.10.2017, 23:57

___________Okay___Sosa__________

Olcay_________Yazıcı_______Castillo

Son taktik idman 11'i buymuş.
Mas da denenmis bir bölüm solbekte.
Abdülkadir yarin kesik yerse sasirmamak lazım. Hic 11 kadrosunda yer vermemiş hoca son taktik idmanda.

Uğur yerine Akbaş değişikliği dışında keşke bu 11 olsa, Abdüş ikinci yarı oyuna girip oyunun şeklini direkt etkileyebilecek bir isim, şu aşamada 45 dakika oynaması bence hem kendisi hem takım için daha ideal. Yanlış anlaşılmasın ilk 11'i hak etmediğinden veya kötü oynadığından değil, sadece mevcut fiziki kapasitesi ve enerjisiyle 45 dakika oynasa muazzam işler yapabileceği için, özgüveni de tavan yapar böylece.

Fatih Çelik
15.10.2017, 00:08
Vay arkadaş şu maçı alacağımız bile şüpheli ,ne günlere kaldık...

special one
15.10.2017, 00:40
seneye ümraniye ve istanbulspor da geldi mi süperlige kilit vurulup,tüm Türkiye yi kapsayan yeni lig kurulsun.
Ikisinide trabzon lu başkanları var :)

Hasan can musluğu kapatmıyor

beykoz 1908 çok yakışır bu lige ama amatörde sürünüyor üzülüyorum

Uğur KÜÇÜK
15.10.2017, 00:54
Bu maçı alalim.
Cinconda Ndiaye ve Serdar kart sinirina geldi. Muhakkak bizim maçta olmazlar. Hatta sikecilerle oynayacakları macta bir kırmızı da bekliyorum.
Hesap yapmayin demeyin.
Geyse de yedek yok. Sadece Ndiaye bile sarı görüp cezalı duruma düşse bizim maçta çuvallarlar.
Konuşmak için erken ama öyle saçma puanlar kaybettik ki artık geyseyi yenmekten baska çaremiz yok.

Numan Yerlikaya
15.10.2017, 01:03
O öyle olursa şu yana batarsa şu sola kayarsa önümüz açılır falan beyler yapmayın şu takım bu sene takım 3. olsun dışarı çıkıp şampiyonluk turu atmalıyız

Enes Başkaya60
15.10.2017, 01:06
Bu maçı alalim.
Cinconda Ndiaye ve Serdar kart sinirina geldi. Muhakkak bizim maçta olmazlar. Hatta sikecilerle oynayacakları macta bir kırmızı da bekliyorum.
Hesap yapmayin demeyin.
Geyse de yedek yok. Sadece Ndiaye bile sarı görüp cezalı duruma düşse bizim maçta çuvallarlar.
Konuşmak için erken ama öyle saçma puanlar kaybettik ki artık geyseyi yenmekten baska çaremiz yok.

Ne kadar olumlu bakıyorsun olaylara kardesimm ya keşke bende senin gibi olabilsem ihtimaller dahilinde hep ama bize gelince bu ihtimaller hiç gerçeklesmiyor maalesef inşallah dediğin gibi olur ilk yarı Gayse nin 5 puan gerisinde bitiriririz...

Uğur KÜÇÜK
15.10.2017, 01:14
Su var aslında herkesin durumumuzun kötü olmasından dile getiremediği.
Göztepe maçı hariç puan kaybettiğimiz tüm maçları kazanabilirdik. Hoca hatasi, futbolcuların vurdumduymazligi ve sahada zirveyi hedeflememis bir takım gördük.
Oynadığımız kesit kesit de olsa güzel futbola kimsenin itirazı yok.
Yarin çıkıp takim 6-0 da kazanabilir.
3-2 de yenilebilir.
Ama bu haftayla çıkışımız başlayacak sanki.
Biz tüm maçlarımızı su üsteki kaybettiğimiz maçlardaki gibi hirsla oynayalım da elbet futbol sansi bize de döner.

Kalemize gelen sutlarin % 56' si gol olmuş.
2 şuttan 1 tanesi bile değil yani.
Rezil bir istatistik.

castillo61
15.10.2017, 01:37
30 isabetli şutta 15 gol yemişiz (%50) 31 isabetli şutta 16 gol atmışız (%51.6)

Bence biz daha şanslıyız bu konuda.

Ufuk
15.10.2017, 01:39
Pereira - Hubocan - Durica - Mas dörtlüsünü görmek istiyordum ama gs'nin komple yabancı 11'inden sonra Kamil Ahmet - Akbaş - Uğur falan görsem şaşırmam.

Süper Golcü
15.10.2017, 03:16
Pereira - Hubocan - Durica - Mas bende defansta bu 4 lüyü görmek istiyorum artık, okay ile sosa da birlikte ilk defa yan yana oynayacak sanırım performanslarını merak ediyorum

Karmam
15.10.2017, 04:35
bence bu kadar umutsuz konuşmaya gerek yok. yarın kazanırsak 2.nin 4 puan gerisindeyiz ki zor maçlar oynadık. iyi bir takımız. şu puan durumuna rağmen 2010-11'le ben bir tutuyorum kadroyu.