PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 7.Hafta l Beşiktaş 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11

Oruç
01.10.2017, 18:42
Hakem geçen haftanın bedelini bize ödetmezse eğer ben maçtan umutluyum.

Ogün YAZICI
01.10.2017, 18:42
Bu adamın tek derdi egosu kendisine ilgi gösterilmesi
istanbul basınının gözü önünde çıkacağı maçta Abdülkadir Ömür üzerinden pohpohlanmak cesaret övgüleri almak peşinde.
Bu adamın derdi Trabzonspor falan değil
Castillo değerine değer katıp yüksek paralara satılırsa da Trabzonspor kazanacak Abdüş de...
Ama Ersun'un derdi İstanbul'daki federasyondaki ağababalarından yerli övgüsü almak
Bu maçın adamı Castillo''dur ya yeter adam pas tuttu klübede

ucurum
01.10.2017, 18:43
Arkadaş istersen 460 çık tomas mas pereira beni çok ilgilendirmiyor
Okayı stoper yapsın ben yapmam ama ona da ok

YUSUF'u yedek bırakamazsın

Sosa'yı koy yerine eyw

Çek 8'e o zaman

Kucka'yı keseceksen, adam gibi kes, 8'e kaydırıp kesme

Onazi kimdir ya!

Denedik işte geçen sene koca sezon ne yaptı?

Bardak fulll

Eğer ki, Volkan oyuna girerse o zaman sen gör beni Hoca sen gör beni...

champions
01.10.2017, 18:44
Negredo gol atar ve yenilmeyiz benim tahminim. Sonuç ne olursa olsun Ersun kovulmalı.

Uğur KÜÇÜK
Sadece Abdülkadir yerine Castillo muhakkak olmaliydi.
Sanki fizik olarak ezdirecek çocuğu sahadaki hakem.
Yoksa Mas denen adam bomboş kaç mactir 50 tane pas hatasiyla oynuyor.
Kesik yemesi normal.
Hızlı forveti mi var Bjknin ?
Okay ve Durica tandemi bu maç için iyi tercih bana göre.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samet Berber
Yusuf sonradan girip gol atabilir. İlla 11 oynayacak diye bir şey yok, bunların hepsi bizim oyuncularımız.

adiloş bebe
bir oyuncudan nasıl verim alınamaz bunun örneğini çok güzel gösteriyor ersun yanal castillo ne yaptı kardeşim sana solda bugün niye o oynamıyor tamam abdüşü çok seviyorum ama bu maçın altından kalkması çok zor. Umarım işler kötüye gitmez ve gittiğinde kenardan maç eksiği bulunan volkan şen oyuna girmez

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 18:45
ersunun hedefi kovulup seneye ali koç başkanlığındaki fenerbahçeye gelmekSenin Trabzonsporlu olmadığın bugün ortaya cikacak.
Bjk gol atinca ya neyse...

Enaldo61
Hakem umarım harcamaz bizi, Abdüş'ü biçerler gibi geliyor şu an bana.

Mustafa YILMAZ
yusuf'u kesmiş ersun. ihaleyi yüklediler çocuğa.

hafta içi taraftarın önüne attılar ortakları ile beraber. güzel iş. şimdi bütün sorunları çözüldü takımın.

ilk haftalardaki taktiğine geri döndü ersun bunun içinde yusuf harcanmalıydı. yine 4-3-3 şimdiden geçmiş olsun.

yapacağı ilk değişiklikte abdüş'ü çıkartıp volkan'ı almak olacaktır.

inşallah yanılırım da haftaya güzel başlarız.

Samet Berber
Castillo yazıp durmayın adam hazır değil neden anlamak istemiyorsunuz.

ucurum
Ya şu Yusuf'u sadece hücum gücü olarak görmekten vazgeçin

Bu adam ortasahada hiç bir 10 numaranın yapmadığı presi ve yardımı yapıyor...

Alan kapatıyor...

Enaldo61
01.10.2017, 18:46
Yazıcı kesilmeliydi zaten kaç maçtır ne şut var ne bir şey, pasif oynuyor. 10 numara skorer olmalı. Tamam seviyoruz ama mevcut görüntüde ilk 11'e girmesi zor bu performansla.

Oruç
01.10.2017, 18:47
Lens vs Onazi.

Yine omuz yemese bari.

exelans_25
01.10.2017, 18:47
Ersun su takimdan gittigin gunu gorelim tez zamanda insallah

Muhammet Yazici
01.10.2017, 18:48
yusufun kesılmesı en doğru karardı.ıkendını toparlasın bıraz

BurakYılmaz20
Yusuf yazıcı ve castilloyu almamak ihanettir bu takıma tüm yerel basın yazıyo az takip edin ersunu savunanlar 3-0 dan maç kaybetmiş adamı savunmayın

sasone
Bu nasıl bir kadro,buna kim dur diyecek,adam iyice fantazi yapıyor,başkan neyi izliyor,bu nasıl bir saçmalık.

Ogün YAZICI
Perreira'nın defansif zaaflrı ortada
Geçen sezon Olcay'ın o kanatta Perreira ile nasıl ikili olduğu açıklarını nasıl kapattığı da ortada
Abdüş'ü orada oynatarak hem bu ikiliyi bozuyorsun hem de sol kanattaki Castillo kozunu kullanmıyorsun

Hubocan-Olcay ...
Allah aşkına şuradan nasıl bir organizasyon yapılabilir ya ?

Perrira-Abdüş
Babelin kalçasında gezip duracaklar maç boyu

Sefaenes
cakma oyuncularla basari olunmaz Okay asla stoper olmaz fantazi ye gerek yok EY mac sonu ne olursa olsun kovulmali

ilelebeTS
Bu maç kritik maç. Maç sonu tabelada Trabzonspor galip yazıyorsa kimin oynadığının veya ne kadar oynadığının önemi kalmayacak. Taraftar keyiflenecek. Zira maçı kaybedersek ortalık toz duman olacak, kimin oynadığına kimse bakmayacak. Deyim yerindeyse kan gövdeyi götürecek.

Mehmet BAŞ
01.10.2017, 18:49
Bilip bilmeden konuşmak ne güzel ya!!!
Hubocan'ın son yıllarda ''Sol Bek'' oynadığını bilmeden hocaya sallıyorsunuz. Ayıp!
Castillo'nun 1,5 aydır maça çıkmadığını bilmez gibi böyle bir maçta ilk 11 oynamasını bekliyorsunuz!
Mas'ın sezon başından beri kötü olduğunu bir tek ben mi görüyorum? Üstelik son maçta sıçtı!
Yusuf Yazıcı'nın kesilmesini her ne kadar istemesem de son iki maçta performansının düştüğü bir gerçek!
Ha her şeye rağmen ben Yusuf'u kesmezdim. Böyle bir Beşiktaş bulmuşken üzerine giderdim.
Fakat E.Yanal savunup kontraya çıkmayı tercih etmiş. Belki de hocamız haklıdır. İzleyip görelim.

Sefaenes
Castillo yazıp durmayın adam hazır değil neden anlamak istemiyorsunuz.

volkan cok mu hazirdi oynatti

tonya55
pereira cok gereksiz fauller yapiyor.

Oğuzhan
01.10.2017, 18:50
Ya adam kimi oynatsa suçlanıyor gerçekten. Abdülkadir oynasın, Yusuf oynasın, Onazi oynasın, Hubocan oynasın, Castillo oynasın. Herkes oynasın istiyorsunuz, birilerinin oynaması için birilerinin beklemesi gerekiyor. Negredo ağır bir stoper o yüzden Durica ve Okay tercihleri doğru arkadan rahat oyun kurabiliriz. Negredo pres yapıp yıpratan, koşularla tehlike yaratabilen bir forvet değil servis oyuncusu. Abdülkadir tercihi de gayet doğru hem pas oyununu, hem de birebir oyunu iyi oynuyor çocuk. Olcay da çok fazla koşup mücadele ediyor sahada.

Allah aşkına bir kere evrene pozitif mesaj gönderin belki o zaman kazanırız. Hep yas havası, eleştirme merakı.

Samet Berber
01.10.2017, 18:50
Biraz müzik falan dinleyin stresinizi alır. Maçı düşünüp durmayın, kazanacağız.

Oruç
01.10.2017, 18:51
öyle bir ihtimal yok maç sonucu şimdiden belli. iddia oynasaydım banko 1 yazardım .

Evi, arabayı da sat.

artvints
Kesilmesi gereken abdülkadir değil olcay. İki tane önlibero var iki kanattan da hizli çikman lazim. Castillo necip'i oyundan bile attirabilirdi, hazir değildir kesin!

Madem sevmiyorsun adami doğru düzgün oynayacak kanat alsaydin bari.

Samet Berber
volkan cok mu hazirdi oynatti
Kaç dakika oynadı abi Volkan ? En azından maç kondisyonu eksik onun, Castillo topa vurmadı kaç hafta boyunca sakatlığı sebebiyle.

The Legend
Okay bu sezon daha onde oynatilip gol atmasi gerekirken cocugu stoper yapti boooyuk hocaa ersun
Eger bu macta yenilirsek lige havlu atiyor olacagiz sorumlular istifa etsin bi zahmet.

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 18:52
Cenk oynamiyor diye Senol Güneş için de Trabzona maç satiyor diyor kargalar..
Bunlar gayet doğal.
Castillo hazir değil olayi hikaye.
Volkan da hazir değil oynuyor.
Tek hatasi hocanin Castillo bu maç için.
Firat ezdirecek Abdülkadiri...

shagrath61
01.10.2017, 18:53
Hamle olarak kullanabileceğimiz çok iyi oyuncularımız var bu da bir avantaj.Ama o hamleleri yapabilecek bir hocamız yok.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Varlıbaş61
Hamle olarak kullanabileceğimiz çok iyi oyuncularımız var bu da bir avantaj.

Çok Haklısın hemşerim. Tabi oyuncu Değişikliği aklına gelirse Ersun hocanın !

shagrath61
Yine fantezi futbol kadrosu.

Maçtan sonra istifa bekliyorum artık.Etmez. Ben ümidi kesip kongreyi beklemeye başladım.

Mehmet BAŞ
01.10.2017, 18:54
Sadece Abdülkadir yerine Castillo muhakkak olmaliydi.

Uğur, neye göre Castillo olmalıydı?
Adam 1.5 aydır sakat ve bir tane maç oynamadı.
Böyle bir maçta hop diye bu adamı ilk 11'e nasıl girecek?
Hazır bir Castillo olsa benim de ilk tercihim olurdu. Lakin adamın ne halde olduğunu dahi bilmiyoruz.
Form durumunu dahi bilmediğimiz adam hakkında mutlaka olmalı demek bana göre yanlış.

sasone
01.10.2017, 18:56
Bu kadro yanlış,tıpkı geçen haftaki kadro gibi,torpillilerin ve ağırlığı olanların kadrosu,takımdaki sorunu görün.
Muharrem Usta eğer bu maç kadrosunu görüp de Hoca'ya hesap sormuyorsa,Hoca ile birlikte bir bedel ödüyorlar.

Bu kadroyu kimse savunmasın,5-0 yensek de savunmasın.

Uğur KÜÇÜK
Hazır bir Castillo olsa benim de ilk tercihim olurdu. Lakin adamın ne halde olduğunu dahi bilmiyoruz.
Form durumunu dahi bilmediğimiz adam hakkında mutlaka olmalı demek bana göre yanlış.Eldeki kadroya göre bence hata.
Volkan da hazir değil.
Oynuyor adam yedekten gelse de.
Korkum Abdülkadiri Firatin sahada ezdirmesi.
Yoksa hakkaniyet olarak cocuk ilk 11 olmayi haketti.
2 haftadir.

shagrath61
Bir de hatalarından ders çıkartacaktık... hatanın büyüğü sensin. Sen git biz gereken dersi çıkarırız.. Ayrıca yeter artık bozma şu kadroyu sürekli, önlü arkalı harika işler yapan pereirayı, geçen yıl öyle ya da böyle 7 8 maçlık gol yememe serisini yakalatan defansı eğer hubocanı oynatmayacaksan bozma!!!

PEREKLİ
01.10.2017, 18:57
Herkes teknik direktörmü?
Maç 11ini yazmadan şu olmaz bu olmalı
Eleştirileri daha maç başlayıp 20dk gecmeden
Degerlendirilmesi tuhaf degilmi?

shagrath61
Form durumunu dahi bilmediğimiz adam hakkında mutlaka olmalı demek bana göre yanlış.Hazır olmayan volkan giriyor hocam oyuna. Castillo niye oynayamasın.

Mehmet BAŞ
Ya adam kimi oynatsa suçlanıyor gerçekten. Abdülkadir oynasın, Yusuf oynasın, Onazi oynasın, Hubocan oynasın, Castillo oynasın. Herkes oynasın istiyorsunuz, birilerinin oynaması için birilerinin beklemesi gerekiyor. Negredo ağır bir stoper o yüzden Durica ve Okay tercihleri doğru arkadan rahat oyun kurabiliriz. Negredo pres yapıp yıpratan, koşularla tehlike yaratabilen bir forvet değil servis oyuncusu. Abdülkadir tercihi de gayet doğru hem pas oyununu, hem de birebir oyunu iyi oynuyor çocuk. Olcay da çok fazla koşup mücadele ediyor sahada.

Allah aşkına bir kere evrene pozitif mesaj gönderin belki o zaman kazanırız. Hep yas havası, eleştirme merakı.

Helal olsun sana, bu akşam gördüğüm en güzel mesajı verdin. Keşke herkes böyle düşünebilse...

artvints
01.10.2017, 18:58
Caner abdülkadir'e tekme atar, firat aydinus da sanki pozisyonu görmüş gibi 5, 6 saniye boyunca topu gösterir, sonra dönüşünde faul yapariz koşarak itiraza gelen adam sari kart gösterir, garip hareketler falan şovunu yapar.

Bir de bu adamla ilgili zeki ama çalismiyor geyiği var ki mide bulandiracak cinsten. Hakemlikle alakasi kalmamiş.

Nihat Güneş
Hocanin yaptigi en dogru is Mas i kesmesi olmus...Yusuf u bir de bu sekilde gorelim , belki 2. Yari diri bir sekilde fark yaratabilir....Ersun Hocayi pek tutmam ama ne yapsa yaranamayacak adam gorunen o. Insallah hamle oyuncusu olarak Volkan'i kullanmaz.

Ogün YAZICI
Form durumunu dahi bilmediğimiz adam hakkında mutlaka olmalı demek bana göre yanlış.
Castillo 5 eylülde takımla beraber antremana çıkıyordu.Topla,çift kale maç...
Ersun o milli maç arasının ardından döneceğini söylemişti.
Biz sahalara döneceğini düşünmüştük klubeye değil
Castillo'ya kafayı taktığı ortada.Rodallega'ya taktığı gibi

ilelebeTS
01.10.2017, 18:59
Bir şekilde bu maçı alsınlar. Maç sonu sahada kazanan takım görmek istiyorum, isterse hoca çıksın kendi oynasın.

Ufuk
01.10.2017, 19:00
Abdülkadir ile ilgili tek soru işareti tecrübedir herhalde. Yoksa Başakşehir maçında Clichye bile zor anlar yaşattığı, etkili top çalmalar yaptığı oldu.

Benim eleştireceğim yer Mas oynamıyor, Hubocan solda ortada Okay. Adamlar üstümüze geldikçe gelecekler. Durica Okay ikilisine güvenen var mı?

Orta sahada yine Sosanın ön tarafta oynama ihtimali beni korkutuyor. Arkadan top çıkartmaya gelen Kucka ve Onazi ikilisini şimdiden görebiliyorum. Kabus gibi..

jairzinho
01.10.2017, 19:01
ideal 11 ini bozmayacan aga.stoperde sorunlar var ve ideali bulmuş değilsin.orada gerekli değişiklikler yaparsın.senin iyi hücum yapan ileri 5 lin var.bu beşli her takımı zorlar idi içerde dışarda.sosa yazıcı ömür olcay burak. bu 5 liyi bozduğun ana geriye gidersin.net

ideal 11 im şu şekilde

onur

perera hubocan durica mas
ömür--sosa--kucka---olcay
---------yazıcı----------
---------burak--------------

BurakYılmaz20
01.10.2017, 19:02
ersun yanal kolombiyalı oyuncularla bi sıkıntısı var galiba duricada ağır savaş tankı gelen geçen geçiyo

rodellaga , castillo

Reha Demirbaş
01.10.2017, 19:03
Hoca kusura bakmasın ama Olcay oynayacak Yusuf kulübede bekleyecek. Bu bariz Olcay takıntısıdır.

Arda'
01.10.2017, 19:04
Mas'ın olmaması doğru karar. Ben olsam Pereira'yı da oynatmazdım Babel şov yapar bugün. Olcay solda oynayacaksa onu da oynatmam. Onazi bugün hayalet Casper gibi oynamaz yine inşallah bakalım.

Erkan SÜNGER
Kesinlikle hatalı bir orta saha kadrosu olduğunu düşünüyorum. Onazi tercihi doğru olduğu kadar kucka tercihi o kadar yanlış. Onazi sosa yusuf olmalıydı. Üretken futbol oynayamayacağız. Hayırlısı. Sosanın performansı maç skorunu belirler.

Mehmet Fatih Yavuz
Vallahi maçı kazansın da isterse çıksın kendi oynasın. Orta sahası ve forveti bu kadar eksik bjk ye kaybederse takım vah hocanın haline!!!

Mehmet BAŞ
01.10.2017, 19:05
Eldeki kadroya göre bence hata.
Volkan da hazir değil.
Oynuyor adam yedekten gelse de.
Korkum Abdülkadiri Firatin sahada ezdirmesi.
Yoksa hakkaniyet olarak cocuk ilk 11 olmayi haketti.
2 haftadir.

Hazır olmayan volkan giriyor hocam oyuna. Castillo niye oynayamasın.

Bence Volkan tercihi de felaketti. Yanlıştı.
Ama hazır olmayan Volkan'ı oynattı diye hazır olmayan Castillo da oynamalı sonucuna varmamalıyız.
Benim esas itirazım Castillo'nun hazır dahi olup olmadığını bilmeden konuşmamız.
Castillo'yu ben de çok seviyorum. Hazır bir Castillo her daim ilk tercihim olur.
Ama bu maç için konuşursam; sakatlıktan sonra ne halde bilmiyorum?

castillo61
01.10.2017, 19:05
Sosa Onazi'ye yakın oynarsa sorun yaşamayız ama Olcay tempo katamıyor oyuna. Şu Castillo hazır değil diyenler adamın ayağı kopmadı. 5-6 ay futbol oynamamış da maç kondisyonu yok gibi konuşuyorsunuz. Antrenmanlarda varsa sorun yok ki asıl sorun takıntıları olan hocada.

jairzinho
01.10.2017, 19:06
ha castillo yu mu oynatmak istiyorsun.biraz daha risk alırsın ve ön liberosuz çıkarsın aga.

misal

onur
perera--hubocan-durica-mas
----------sosa--------------
------ömür--------yazıcı----
olcay------burak-----castillo

al sana fantastik 11

zaten sosa geriye gelip gayet güzel oyun kuruyor.

kucka maddi manevi kaynak israfı bence

Oruç
01.10.2017, 19:07
Bjk'nin kulübesi çok zayıf. Oyunu 60-70 dakika tutup kulübeden takviyelerle maçı alabiliriz. Bu defa şaşırtsın bizi Hoca.

Arda'
01.10.2017, 19:07
Olcayı hiçbir bjk maçında oynatmam. Bugün Necipe karşı Olcay değil Castillo ile başlamalıydık.

Soner Albayrak
01.10.2017, 19:08
Olcay solda olmuyor.
Yusuf-olcay-Pereira üçlüsü neden bozuldu?
Böyle bir maçta Castillo neden yok?
Okay'da neden ısrar ediliyor bu kadar?
Stoper mevkisi için aldığın adamı neden sol bekte oynatıyorsun?

Hay senin hocalığına be! Yeter be!

jairzinho
01.10.2017, 19:09
kötü senaryo ve olma olasılığı oldukça yüksek.beşiktaşın farklı kazanması sonucu ersunun kovulması.aslında gelecek adına güzel olur.tabi ersunun yerine hücumcu bir teknik adam bulabilirsen.benim devre arası adaylarım ise okan buruk yada saffet susiç. bunlar hücumu düşünen futbol oynatan teknik adamlar.

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 19:10
kötü senaryo ve olma olasılığı oldukça yüksek.beşiktaşın farklı kazanması sonucu ersunun kovulması.aslında gelecek adına güzel olur.tabi ersunun yerine hücumcu bir teknik adam bulabilirsen.benim devre arası adaylarım ise okan buruk yada saffet susiç. bunlar hücumu düşünen futbol oynatan teknik adamlar.Okan Buruk Aykut Kocamanin ufaklığı.
Küçük takımın büyük hocasi.

sasone
Bu şu hazır bu hazır değil kadrosu değil,bu birilerine verilen sözlerin mi,verilen tavizlerin mi yoksa Hoca'nın bu kadar birbirine yakın kaliteli adamı idare edemediği için adaleti kaybetmesi sonrası ortaya çıkan bazı futbolcalara dayanma kadrosu mu ama kesinlikle doğru bir kadro değil.

CEMEFKER
Castillo gibi ilk 11 de gerekli bir başkası da Yazıcı..

Ama biri sakat sonrasında, diğeri formsuz ( mental)...

İdeali herkes istiyo...

A.Ömürün maçı olabilir bence...

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vkgz
ersun yanal'ın saçma dizilişlerinden biri daha.

Yiğit Gayretli
Hala maç havasına giremedim. Bu iyi mi kötü mü bilmiyorum.

ÇaGaTaY
01.10.2017, 19:11
Kadro tercihi çok yanlış değil. Son maçlarda yusuf un etkisiz kaldığını görüyoruz. Mas çok açık veriyordu.

Sadece castilloyu beklerdim kadroda

jairzinho
01.10.2017, 19:11
Okan Buruk Aykut Kocamanin ufaklığı.
Küçük takımın büyük hocasi.

oynattığı oyun büyük takım oyunu.aykutla falan kıyaslamak okana hakaret olur.aykut hala ozan topalla falan oynuyor.okan ise orta sahada soner aydoğduyu kullanıyor.fark var aga

PEREKLİ
01.10.2017, 19:12
ersun yanal kolombiyalı oyuncularla bi sıkıntısı var galiba duricada ağır savaş tankı gelen geçen geçiyo

rodellaga , castillo
Var.ayyuka cıktı.
Kendisine cephe almış birkaç oyuncu daha var ne yazıkki

special one
01.10.2017, 19:12
takımda sosa ve abdülkadir dışında üretecek oyuncu yok

savunma ağırlıklı uzun toplarla burak ve abdülkadir i oynatmaya yönelik bir oyun anlayışı göreceğiz.

hayırlısı diyelim vurduğun gol olsun trabzonum...

jairzinho
01.10.2017, 19:13
ömürün en iyi anlaştığı oyuncu kim? yazıcı. yazıcı nerde? yedek.

bu maçta ömürüde kaybedebilirsin.

6Şafak Aydın1
01.10.2017, 19:13
bu 11 ilk golü yer bu bakimdan iyi

Ahmet Aksu
01.10.2017, 19:14
beşiktaşın çok önemli eksiklerine rağmen bizi çok zor maç bekliyor. maçın başında gol yemememk lazım yoksa maç farka gider. önce savunmak şart.
onazi-kucka ikilisi el bombası gibi olacak.
tek güvendiğim sosa ve abdulkadir ama abdulkadir bugün biraz sıkıntı yaşayabilir.
castillo bu maçta olmalıydı. hazır değil palavralarına inanmayın volkan içinde aynısı söyleniyordu.. beşiktaşı hızlı adamlarla geçeriz başka bir oyun şekli göremiyorum. tabi burağın önüne servis edilen toplarda gol tehlikesi olacak ama sosa dan başka atabilecek varmı??

danger00
01.10.2017, 19:16
castillo kadroda olduğuna göre 15-20dk da olsa oynayacak düzeydedir herhalde. necip'i sağbekte yakalamışken bu fırsat değerlendirilmeli muhakkak.

robinhood61
01.10.2017, 19:16
ha bir de şöyle bir şey var, bazı futbolcular haklı olarak ersun'un gitmesini istediği için bu maçı vermeleri olası....yani her şekilde yenileceğiz arkadaşlar kimse umutlu olmasın kalbinize zarar

İzmirliTS
01.10.2017, 19:19
Bir kaçına itiraz edebiliyorsam da ilk 11 de çok büyük bir sorun yok bence.
Maç ortada giderse yedek kulübesi ile maçı alabiliriz.
Büyük bir aksilik olmaz ise tam da böyle olacak, kazanacağız inşallah.

cyberentalpi
01.10.2017, 19:19
Ben öncelikle şunu söyleyeyim, takımın antrenörünün de başkanın da arkasında durdum uzun süre. Şu an ayrıca sil baştana da karşıyım.

Ama bizim fikstürümüz bizi mahvetti.

Galatasaray bizim fikstüre sahip olsaydı, şu an çoktan Terim gelmiş, hedef Türkiye kupası naraları atılıyordu...

Biz ise fikstürü şanslı hale "getirebilirdik". Şans diyelim, şansızlık diyelim vs, fikstür bizi mahvetti...

Alanya maçı, galip gelsek, bu maç galip gelsek, burada şampiyonluk türküleri söylenirdi...

Ama Alanya maçı bizim psikolojimizi de mahvetti...

Yani şu an olumlu olan hiç bir şey yok.

Geri geldiğimiz Konya ve Gençler maçında geri gelmeyi çok önemli bulmuyorum. Geri neden düştük? Bence bu önemli...

Zaten şu anki noktamızın sebebi, diğer takımlardan daha iyi kadromuz olmasına rağmen, fikstürü avantaja çeviremeyişimizden dolayı, bu kadro berbat bir takım havasına döndü...

Şimdi kalan maçların bırakın telafisini, mucize gerek...

Bu maçtan galip gelmek imkansız...

Beşiktaş değil rakip Menemen Belediye bile olsa, bir defa oyuncularımızın hele hele ilk 10-15 dakika elleri ayakları birbirine dolanacak...

Ben 25 yıldır bilinçle izliyorum bu takımı, kaostan çıkıp da sessiz sakin galip geldiği tek gün bile yok...

Trabzonspor'un kaostan çıkışı, golü yeyip tehlikeyi atlatmaya benzer... Yani ne zaman iyice koparız yukarıdan, o zaman sakinleşip bir düzene girer...

Gerilimli yerlerden çıkamaz bizim takım.

O yüzden boşuna umutlanmayın.

dediklerinize yuzde yuz katılıyorum. Aslında Kazanmaya milim kalan fb ve basaksehir macında almamız gereken sonucları aldık. Ama malesef Özellikle alanya macı bizi umutsuzluga surukledi. Neyse umarım macı kazanırız ve fikstur un dondugu yerde umutlarımız artar.

Degilse bu sene ancak gol kralını cıkarırız.

6Şafak Aydın1
01.10.2017, 19:21
ilk golü Talisca atar yazin bir kenara. hadi hayirlisi.

Poor
01.10.2017, 19:22
Bu mac beraberlik kokuyor.

nirvana ovalari
01.10.2017, 19:22
Kadroyu yeni görebildim.

Tespit: Ersun Hoca gitmeyi kafasına koymuş. Belki de yedirecek bu dediğimi. Göreceğiz...

serdaracıl
01.10.2017, 19:23
Yeneceğiz

special one
01.10.2017, 19:23
Umarım okay ı bir sağa bir sola yatırmazlar.

Okay stoperde hemen yere yatıyor, bu büyük risk

selcuk
01.10.2017, 19:24
Kadroyu yeni görebildim.

Tespit: Ersun Hoca gitmeyi kafasına koymuş. Belki de yedirecek bu dediğimi. Göreceğiz...

sanirim ilk kez seninle ayni düsünüyorum

bu macta neden insan riske girer

Tolga Han
01.10.2017, 19:24
çile dolu bir maç bizleri bekliyor.

Ufuk
01.10.2017, 19:25
ideal 11 ini bozmayacan aga.stoperde sorunlar var ve ideali bulmuş değilsin.orada gerekli değişiklikler yaparsın.senin iyi hücum yapan ileri 5 lin var.bu beşli her takımı zorlar idi içerde dışarda.sosa yazıcı ömür olcay burak. bu 5 liyi bozduğun ana geriye gidersin.net

ideal 11 im şu şekilde

onur

perera hubocan durica mas
ömür--sosa--kucka---olcay
---------yazıcı----------
---------burak--------------

İdeali buydu. Oyunun gidişatına göre Onazi, Okay girerdi. Oyuncu değişikliği sistemin de değişmesine sebep olacak. Sosa önde oynayınca bakalım top savunmadan nasıl çıkacak..

yatmaztara
01.10.2017, 19:25
İlk dakikalarda gol yemememiz çok önemli. İçimde kötü bir his var.

Arif Timurcioğlu
01.10.2017, 19:27
Allahım ne olur yüzümüzü güldür bu akşam.

Tatar Kemal
01.10.2017, 19:29
bjk'nin kadrosu gerçekten çok iyi. bizim defans blokumuz maalesef çok kötü. bazı oyuncularla ersun hoca arasındaki zıtlaşma alanyaspor maçında ayyuka çıktı. bu sebeple bjk maçı farklı ve rahat kazanır görüşündeyim.

Yusuf BALCI
01.10.2017, 19:32
spikere bak sen. penaltı dedi ya.

Ahmet Aksu
talisca sahtekarı frikik için devamlı kendini oralarda atacak.
faulle alakası yok. hakem başladı..

Varlıbaş61
dk 1 frikik 1

yavrun okay ..

kayseriliyiz
01.10.2017, 19:33
Faul felan yok

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

serdaracıl
01.10.2017, 19:34
Hakem başladı

Ahmet Aksu
01.10.2017, 19:36
bjk ortasahası tırt..
mutlaka pozisyon buluruz sakin kalırsak.

Varlıbaş61
01.10.2017, 19:39
hala okay dan stoper yapmaya çalışıyor adam. delirmemek elde değil!

Erkan SÜNGER
01.10.2017, 19:40
Yanlış dedik abi onazi kucka ile top cikaramazsin

Dedik ve gol oldu. Gostere gostere yedik.

cyberentalpi
01.10.2017, 19:41
fırat niyetini belli etti arkadaşlar kötü niyetli

Ufuk
01.10.2017, 19:42
Oyun kurucunun farkını top Onur'a geldiğinde görebiliriz. Her baskıda ileri vurmak zorunda kalıyoruz. Kucka ve Onazi top çıkarken hep ortada. Ve golü yedik.

Ahmet Aksu
01.10.2017, 19:42
onazi-kucka ve defans seyretti.

Sefaenes
01.10.2017, 19:43
gecmis olsun yedik

nirvana ovalari
sanirim ilk kez seninle ayni düsünüyorum

bu macta neden insan riske girer
Seninle bazı ortak noktalarda buluştuğumuz oluyor. Bunu ilk olarak düşünme.

Ersun gitti.

karayamayman
Sen oyna Ersun sen oyna...

Onur ne zaman top kurtaracak bu arada...

Erkan SÜNGER
Bizim gordugumuzu gormemek icin kor olmak gerekir ama gormuyolar iste. Yaziklar olsun ya

Tolga Han
insan utanıyor bu takımdan türkiye liginde bizden daha ezik bir takım yok lanet olsun hepsine

Doğan BULAT
01.10.2017, 19:44
Ersundan kurtulduğumuz maç olacak bu maç

Varlıbaş61
onur'cum ben topları seyrediyorum zaten senin toplara atlaman lazım !!

karayamayman
Şöyle de düşünebiliriz. İlk golü attığımız maçları kazanamıyorduk. Belki taktik yapmıştır Hoca.

nakzo
Maç başından beri 2 pas yapamayan rezil bir takım rezalet bir oyun.

Onur Keskin
01.10.2017, 19:45
Tam bir loser takımı olduk

shagrath61
Kanatta alıp gidecek oyuncun olmayınca mal gibi , pas verecek oyuncu arıyorlar işte..

nakzo
Vede onur bir topta çıkarda kalecimiz va4 diyelim geleni içeri al.

Ogün'
Fark olur orta saha sanki boş

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaqua
onur'cum ben topları seyrediyorum zaten senin toplara atlaman lazım !!

Golün onurla hiç alakası yok

Sefaenes
Abdulkadir neden solda oynuyor Allah askina Okay 100 mac oynasa stoper olmaz olmiyacak dua amin denmez

Devran Saka
01.10.2017, 19:46
Kanımıza dokunuyor artık bir onur ve haysiyet meselesi bu yeter yeter

Doğan Keskin
Yok ya bu takımı tuttuğum güne lanet olsun.. başka da bir şey demiyorum :)

nakzo
Sanki ezik bir anadolu takimıyız ulan böyle saçma bir oyun olur mu?????????

shagrath61
O topu çıkaracak kaleci varsa hemen gelsin. Penaltıdan daha net.

Vkgz
bizde bu kaleciler bu hoca varken işimiz çok zor. adam kaleci ama tv'den izler gibi izliyoe tepki "0"

karayamayman

Onur’un da topla alakası yoktu zaten:)))

serdaracıl
Talışka ile hareketlenmeyen mal kim?

PEREKLİ
İlk 10dk cok enerji sarf edip karsılıgını alamadık 80den sonra takım yagmurlu sahada dusmeye baslar ilk yarı gol bulmalıyız
Besiktasın sagı zayıf lens formsuz nedense o kanattan gelemedik

Erkan SÜNGER
Kuckanin nasil taliscayi izledigini gormemek icin herhalde 1 2 milyon euro para kazanmak gerek

shagrath61
Bu defans hattının olmadığını defalarca görmesine rağmen neden bu ısrar?

Erkan SÜNGER
01.10.2017, 19:47
Kucka

Ahmet Aksu
olcayı hiçbir bjk maçında oynatmam adamın gönlü oynamak istemiyor gibi..

Ahmet Aksu
talisca burada nasıl kart görmez

nakzo
01.10.2017, 19:48
Baskan olsam ilk gönderecegim adam okay tam bir kasap başka hicbir halta yaramaz şu rezil takımı kurmak için dünya para harcayan akıl küpü bir başkan reziller ordusu..

serdaracıl
Olcay senin oynayacagın topun allah belasını versin

Onur Keskin
Kırmızı bu

Devran Saka
Bir de talisca senin o ayaginin ...

Arif Timurcioğlu
Kucka yılın kazığısın! Sağ ayaklı adamı solbek oynatmakta ayrı bir beceri işi elinde orjinali varken.

karayamayman
Talişka mıdır nedir sarı kart görmesi lazım en az...

Sefaenes
Kart nerde hakem

Mert Acar
Kırmızı vermedi

Vkgz

sen onurspor değil trabzonsporu tut . adam bariz izledi topu

shagrath61
Medel sarı görmeliydi.

Varlıbaş61
bu maçı kazanma şansımız yok hakem çok bariz taraflı. beraberlik bile bırakmaz bize bu adiler ..

Onur Keskin
Abi kart bile vermedi ya la

serdaracıl
01.10.2017, 19:49
Talıscaya sarıyı vermedi. Yalandan yere yayıyor yavsak

Reha Demirbaş
Bu hareket net kırmızı.

zaqua
Onur’un da topla alakası yoktu zaten:)))

Ya Allah aşkına ortadan 3 malı peşine taktı geldi, stoper denen davarların ne yaptığı belli değil adam cepheden köşeye astı suçlu onur oldu. Ya niyetiniz kötü ya futboldan anlamıyorsunuz

Ahmet Aksu
abdulkadirrrrr adamsınnn harikaaa passs

odyseuys
gollll

ozzy!
Olcayyy

ersn.alparslan
Cok mu zor besiktasa yarim saat direnmek adamlarin ilk 15 dakika saldiracaklari gol bulacaklari belli ztn

Nadir Bekar
goooollll

Ufuk
Abdülllll helal sana be.

karayamayman
Aferin Abdül... Sevinmeyen Olcay da çok antipatik...

PEREKLİ
Caner hakemin elini öpecek neredeyse

Yektaa
01.10.2017, 19:50
biz kötü degiliz rakip aşırı güçlü kalite farkı olarak

alper*
Kaldı 4 gol.

shagrath61
Olcay çıktır git kardeşim!!

Oxychen
15 dakika geç kaldık maça gol yemişiz. Hiç gerek yok işkenceye akşam akşam kapat gitsin.

serdaracıl
Goooolll

nuri45
gooooooooooooooooollllllllllllllllllllll

olcayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

adiloş bebe
Abdülkadir nefissin

Sefaenes
gooooooooool Asist Abdulkadir gol Olcay

TS61_NL
1 metre onundeki kirmizilik hareketi es gecti kart bile cikart(a)madi...hakemleride yenmen gerekecek ama boyle bir kapasiteye sahipmiyiz supheli

Erkan SÜNGER
Goooollllll be abusum benim ya

Arif Timurcioğlu
Abdulkadir ve yusuf bizi siz şampiyon yaparsınız gerisi hikaye.

serdaracıl
Abdulkadırrrrrr allahına olayım senin

smart
olcayı hiçbir bjk maçında oynatmam adamın gönlü oynamak istemiyor gibi..
Aynen, suan attığı gol ve gecen bjk maci yaptigi asist bunu kanıtlar nitelikte.

Emre Çömez
gooooooooooooooooooool

carantinas
Ne Onur düşmanlığıymış arkadasş kalede 3 kaleci olsa yine gol olurdu adam ip gibi vurdu topa. Sen adamı karşılayama sonra Onur de.

Neyse gol oldu ama hiç umutlu değilim geçen haftaki maçtan beri şu maça gram hazılanamadım. Çekirdek bile almadım.

serdaracıl
Abdülüm yav o nasıl pas

shagrath61
Küfür ettiğim an gol attı.. bilsem daha önce ederdim.

Erkan SÜNGER
Cikar su kuckayi al yaziciyi sosayi 8 e cek mac gidecek mac ersun mac gidecek.

nakzo
01.10.2017, 19:51
Olcay attı şu çocuğa laf söylemeyin okadar rezil adam varki olcay ne yapsın.Okay varken...

Fatih Çelik
Golcay.

ozzy!
Aferin Abdül... Sevinmeyen Olcay da çok antipatik...
Eski klübü. Senelerce oynamış. Gayet hoş bir davranış bunlar üzerinden saldırmaya gerek yok.

Vkgz
şu ersun ve kaleciler olmasa çok şey olacakta işte malesef

karayamayman
Ya Allah aşkına ortadan 3 malı peşine taktı geldi, stoper denen davarların ne yaptığı belli değil adam cepheden köşeye astı suçlu onur oldu. Ya niyetiniz kötü ya futboldan anlamıyorsunuz

Onur arada bir kurtarış yapsın istiyoruz sadece. Biz kalecimiz en iyisi diye düşünüyoruz. Seviyoruz da Onuru. Daha fazlasını yapabilmeli.

Ahmet Aksu
necip ikinci kart hakem yine uyuyor

Devran Saka
Niye ilk golü hep biz yiyoz o bir golü hep yiyoruz

CEMEFKER
Hakem daha ilk dakikada kendini yere bırakan Talisca ya deıl vermekle gösterdi niyetini.

Geçen sene de aynı şekilde bırakıp faulü alıp golü de atmıştı..

Hakemin umrunda mı Maç önü takımları analiz edip futbolcu karakterlerini tanicak...

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M. Fatih ALEMDAR
Gooooollllll

batuhanTs
Talisca kart görmemek adina atti kendini yere bizim hizli hucumuda yedi hakem bozuntusu

ersn.alparslan
Kuckanin oynadigi her mac gol yer bu takim yilin kazigi

Ufuk
TaliscYa kartı yedi bu arada.

alper*
Beşiktaş goller bulacaktır, tahminim bu yönde.

nakzo
01.10.2017, 19:52
Kuckanın acil çıkması lazım yusuf içeri sosa gercek pozisyonuna orta alanda top tutamıyoruz.

cyberentalpi
Olcay yapması gerekeni yaptı. Orada yetişmiş pişmiş. Aferin Olcay. Antipatik olmaya gerek yok.

Varlıbaş61
çok açık veriyoruz defansta. risk almaya gerek yok şu an için ..

Onur Keskin
Medelin 2 sarı yı es geçti. Necip'in hareketi de en az sarı

zaqua
Onur arada bir kurtarış yapsın istiyoruz sadece. Biz kalecimiz en iyisi diye düşünüyoruz. Seviyoruz da Onuru. Daha fazlasını yapabilmeli.

Eyvallah ama bu gol mümkün değil çıkmaz top imkansız yere gitti

Ahmet Aksu
gol atsa da aynı görüşteyim.. çok isteksiz

Aynen, suan attığı gol ve gecen bjk maci yaptigi asist bunu kanıtlar nitelikte.

tonya55
01.10.2017, 19:53
resmen dayak yiyoruz bu sezon bitmez bjk li federasyon .

DeAgLeMaNyAq
01.10.2017, 19:54
Selçuk İnan gol atıp deliler gibi sevindiğinde de eleştiriyorsanız bir yerde yanlış var. Adam işini yapsa yeter. Sevince ilave gol yazılmıyor...

smart
O kadar iddiasızız ki attığımız gole sevinemiyor insan. Ilk yediğimiz gol bile bizimkilerin psikolojisini belki ediyor. Hepsi Talisca nasıl şut çekecek acaba diye izledi resmen.
Ahmet Aksu

odyseuys
Niye ilk golü hep biz yiyoz o bir golü hep yiyoruz

ilk golü attığımız hiçbir maçı kazanamadığımızı düşününce hayırlı oldu belki de...

tonya55
golü atınca sevineceksin böyle birsey yok ya.

cyberentalpi
Sosa çok verimsiz. açıkcası bir şey yapmadan gol attık bu iyi aslında.. Sosa nun verimsizliği oyuna bariz yansıyor. Onazi nin iyi kocvalaması lazım talisca yı. Oyundan dusuyor talisca sıkısınca.

Ahmet Aksu
adamların ortasahsı çok kötü tek yaptıkları uzun top talisca ve babelin ayağına bakıyorlar.
bizim stoperler ise çok dengesiz. her ileri şişirilen top tehlike.

Sefaenes
01.10.2017, 19:55
Hoca gördün mu Okay stoperini ayagindan topu nasil veriyor cakma stoper olmazzzzzzzzzz

Varlıbaş61
şu okay oynadığı müddetçe her maç 2-3 gol yeriz. hoca hala uyuyor. acilen çıkmalı acilen !

batuhanTs
Okay a bak kalitesizlik akıyor

serdaracıl
Ne rezil bi defansımız ar

Ahmet Aksu
maçın şuana kadar en etkili ismi abdulkadir.
beşiktaş hareketli oyunculara karşı çaresiz. ikinci yarı castillo yuda görürsek tadından yenmez

ersn.alparslan
01.10.2017, 19:56
Okay saatli bomba gibi okaya atilan her uzun top tehlike olcak ya kirmizi yer ya penalti

karayamayman
Hadi Sosa, çak golü sevinmesen de olur:))

zaqua
Kaç para lan 2 tane stoper?

Fatih Çelik
Sidober Okay.

shagrath61
01.10.2017, 19:57
Takıma orta saha lazım gibi. Bir de stoper.

serdaracıl
01.10.2017, 19:57
Ah olana

smart
01.10.2017, 19:58
Oohooo Fırat Aydınus başladı

serdaracıl
01.10.2017, 19:59
Allah belanı versin hakem

smart
01.10.2017, 19:59
Sosa bunu kaçırmaman lazım

Vkgz
01.10.2017, 20:00
oha sarı vermedi pepeye

Varlıbaş61
senin hakem kere Allah bin belanı versin

Ogün YAZICI
Çıkmayan 5.kart falan

Ahmet Aksu
hakem tam şerefsiz şuana kadar 8taşlılara en az 4 sarı kart vermesi gerekiyordu.
ama biz olunca hemen çıkartıyor.

serdaracıl
Sarı yokmu gavat adam elle kesiyor

Sefaenes
01.10.2017, 20:01
sari nerde serefsiz bize geldin mi hemen veriyorsun kucka yapilan en azindan sari pepenin eli sari es gec ama bize geldimi sevinerek ver serefsizsin

karayamayman
01.10.2017, 20:01
Ulan Sosa; çok iyi 2 frikik pozisyonunu harcadı; bize olsa atardı kesin...

Ahmet Aksu
01.10.2017, 20:02
oyun şuan bize döndü ilk yarı bitmeden gol atabiliriz.
adamlarda sadece talisca ve babel var. diğerleri bitik.. bizde olcay-sosa ikilisi biraz daha canlanması lazım.

zaqua
01.10.2017, 20:02
Pepe' ye vermediği kart bi tarafına girsin

smart
01.10.2017, 20:03
Ohooo bu bedava frikikler kacarsa kimse kusura bakmasın yani

shagrath61
Sosacım artık oynıcak mısın kardeşim?

Varlıbaş61
burak çoğu atağı kesti. hakem kahpelige devam ediyor.

shagrath61
Hiç bişey yok çocuk topa vurdu!

karayamayman
01.10.2017, 20:04
Maşallah Abdül’e...

serdaracıl
01.10.2017, 20:05
Abdüş'ün pozisyonuna faul veriyor rezil hakem

Varlıbaş61
01.10.2017, 20:05
burak rezalet bile değil.

serdaracıl
01.10.2017, 20:06
bize olunca hemen çıkıyor kartlar

Ahmet Taşçı
Bu kadar pas hatası yapılır mı buraaaak

Emre EFENDİOGLU
Bizim defansta gereksiz sarı kart alma hastalığı var.

PEREKLİ
Pepr ve taliscaya sarı kart gösterilmeydi

Ahmet Aksu
8jk ta taraftarda oyuncularıda kesildi. birşeyler yapma zamanı

shagrath61
Kırmızılıkto hareket

[KAPLAN]
Burak her topu taliscaya atmayı bıraksa keşke

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

TS61_NL
01.10.2017, 20:07
Top elle kesiliyor faul veriyor kart vermiyor. Bunu yapanda sozde elit aslen carsinin cocugu Firat A.

Ahmet Aksu
ortasahada onazi çok kötü pasları ve müdahaleleri ayrıca kucka da kayıp gbi kaçak oynuyor.

Erkan SÜNGER
Su kuckayi cikar yaziciyi al ersun uyuma ersun sosayi perisan ettin savunmanin arasinda anlasana be herif

karayamayman
Hakkaten futbol katili hakem. Avantaj oynayamadığı gibi, hızlı oyuna da izin vermiyor.

zaqua
burak rezalet bile değil.

Genelde böyle oynadığı zaman araya bir tane sıkıştırıyor inşallah yine öyle olur

PEREKLİ
Burak pek oyunda degil lensde yok oyunda

Ahmet Aksu
01.10.2017, 20:08
hakem bizim her faulümüze kart veriyor

carolo
01.10.2017, 20:08
Okay kaç faul yapti? yeter be

Lazman
01.10.2017, 20:09
Kurbanlik koyun moduna sokun kendinizi hala sokmadiysaniz

serdaracıl
Şu nasıl kart deli olcam yeter ya

karayamayman
Aslında Fener ve Başak gibi BJK’yı bulabileceğimiz en zayıf anında yakaladık. Keşke değerlendirebilsek.

carolo
01.10.2017, 20:11
gerçekten belkide ligin en kotu savunmasina sahibiz her geldiklerinde yuregim agzimda

carantinas
01.10.2017, 20:12
İlk yarının hayal kırıklığı derseniz bence SOSA.

Aslında geriden oyun kursa bu kadar hata yapmazdı. Geriye çekilip Kucka yerine Yusuf alınıp değişik bir şey denenebilir. Yok hiç gününde değilse direk Yusuf Sosa değiştirilebilr.

serdaracıl
Sosa burak ve olcay hiç oyunda değiller

Ahmet Taşçı
Sosa ve Burak ve okay dökülüyor ikinci yarı bari Okay_uğur değişikliği yapsa

Ahmet Aksu
ikinci yarı
yorulabilecek potansiyelli beşiktaşa hızlı adamları almak lazım
olcay - castillo
onazi yada kucka - yusuf
burak - roda

onazi ve kucka bir türlü taliscayı tutamıyor.
burakta bugün etkisiz gibi
değişikliği yapılabilir

shagrath61
Yusuf kucka değişikliği yapıp. Onazinin yanına sosayı önünr yusufu koyması lazım. Castillo gibi tempolu bir adamsa, necibin köşesini fırsata çevirir..

Arif Timurcioğlu
Sosa bugün çok kötü, burak ne kadar kötü olsada rakipler için tehdit o çıkarsa pepesine kadar üzerimize gelirler.

Varlıbaş61
01.10.2017, 20:13
sosa çok mu kötü bana mi öyle geliyor

Ahmet Taşçı
01.10.2017, 20:13
Abdülkadir ve Kucka en iyisi şuan

serdaracıl
01.10.2017, 20:14
Sarıyı zorla verdi piç