PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 7.Hafta l Beşiktaş 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

kayseri6161
30.09.2017, 22:30
Beşiktaş'ı yeneceğiz diyen arkadaşlar fazla iddaalı değiller mi? Hangi güçle hangi pskolojiyle? Senin teknik adamın ayrımcılık yapan teknik bilgisi düşük kendini üstün gören bir adam, futbolcular desen gomuş o havalara?
Defans hattın bir facia ve bu defans yarın Beşiktaş'ın karşısına geçecek. Burak 10 tane gol atsa ne olur bu defans ve Ersun varken 11 tane yersin 11-10 maç biter. Yarın olacakları söyleyeyim. Beşiktaş bizi yener Ersun istifa eder liderle aramızdaki fark 11 olur, taraftar takıma küser, artık 1000-2000 kişiye karşı maç oynarsın. Muharrem Usta Bey de kendi halinde takılır olan yine bize olur, ben hayatımda bu kadar loser bir takım görmedim..kabul edin arkadaşlar biz loser bir takımız....kaderimi böyle... Galatasaray yenince Ersun'a bir daha küfrettim elimde değil adam bizim pskolojimizi mahvetti. 3-0'dan maç veren bir takımı kim sallar Allah aşkına..50.yılmış falan geçizin...geçmiş olsun hepimize...

Beşiktaş i yenecegiz derken.. mevcut şartları düşünerek konuşuyoruz.hafta arası maç yapmamış tam kadro Beşiktaş olsa bizde biliyoruz Beşiktaş i yenemeyecegimiz

sakosako
30.09.2017, 22:34
kazanacagız

tonya55
30.09.2017, 22:35
maca iddaa oynayacaklar 12 gol üstü oynasın mac 7 5 bitebilir.

Sefer A.
30.09.2017, 22:38
Tekrarliyorum, geçen sene sevmedigim basak ile oynadigimizda bile yenemiyorsak yenilelim diyordum... berâbere kaldik ne bize ne rakibimize yaradi, ellerini ovusturarak bekleyen kargalara yaradi... he basak'a çelme takmak basariysa ayri mesele... yârin da bjkye çelme takmak bence basari degil, çelmeden kastim berâberlik... yenersek iyi, yenilirsek kötü, berâbere kalirsak berbat...
He biz de bekliyoruz bâzen bilmem kimler berâbere kalsin isimize yarasin diye, ama taraftariz arkadas bu dogal bir sey, ama yarinki gibi durumlarda benim zoruma gidiyor 90dk oynayip sahada olmayan birilerine hediye vermeyi.. heee olurdu baska bir takim haydi belki, ama gsyi sevindirecegiz yaa yok aga yenemiyorsak yenilelim kesinlikle... yeter lan, hatta geçen seneki bjkye yaptigimiz basak kiyagini 5 kere daha yapsak anca kapatir gs kiyaklarini, unutùadim yillar boyunca bunlara yaptigimiz gereksiz kiyaklari... bu sene basak iddiali olsa onlari bile desteklerdim.. geçen sene herkes senolcu bjkci iken ben karar veremiyordum ne mok yaparlarsa yapsinlar diyordum... kimisi yok efendim yeni bir sampiyon takim olursa gelirimiz azalir gibisinden hesaplar yapiyordu...
O hesâbi yönetim yapacak, hani su avrupa ligini falan elinin tersiyle iten, ama seneye oraya katilirsa basari olarak sayacak olan 2 yüzlü yönetim var ya, ha o iste...
Geçen sene korktular gsyi geçeriz diye, frene bastirdilar, neymis seneye 50.yil, yorulmayalim... aptal herifler... bu sene bana göre 3.lük fenâ olmasa dahi, sakin yönetimin bunu basari olarak göstermesiyle karsi karsiya kalmayayim, saglam söverim... yönetim ancak 1.lik/2.lik durumunda hava atabilir... 1.likte birak havayi canimi da alabilir =)
2017-2018'de avrupa'da yokuz, "yorulmayalim seneye 50.yil, hedef büyük"
2018-2019'da avrupa ligindeyiz "avrupa bileti aldik, basarili sayilabiliriz"
Giberler öyle isi

kayseri6161
30.09.2017, 22:39
Yarın kaybedersek puan farkı 11.

Artık hoca da rahat rahat gelistirir takımı. Şampiyonluk baskısı falan olmaz ne de olsa.

Kadro kalitesi en kötü 3. Bu ligde. Hatta gs nin Yedekleri baya vasat denebilir ama fb den faha üst düzey bir kadro var. Ama 5. Sira için sene sonu uğraşır dururuz bu hocayla.

Kesinlikle katılıyorum.. Beşiktaş hariç diğer tüm takımlardan alternatifi ve kaliteli kadromuz olduğunu düşünüyorum..tek sıkıntımız hoca..o da takımı yarı yarıya etkiliyor maalesef

Enaldo61
30.09.2017, 22:42
Başımızda kaliteli bir hoca olsa yeneriz de, Ersun Yanal'a olan inancımı yitirdim, kazandırabileceğini sanmıyorum bu maçı.

tonya55
30.09.2017, 22:43
Tekrarliyorum, geçen sene sevmedigim basak ile oynadigimizda bile yenemiyorsak yenilelim diyordum... berâbere kaldik ne bize ne rakibimize yaradi, ellerini ovusturarak bekleyen kargalara yaradi... he basak'a çelme takmak basariysa ayri mesele... yârin da bjkye çelme takmak bence basari degil, çelmeden kastim berâberlik... yenersek iyi, yenilirsek kötü, berâbere kalirsak berbat...
He biz de bekliyoruz bâzen bilmem kimler berâbere kalsin isimize yarasin diye, ama taraftariz arkadas bu dogal bir sey, ama yarinki gibi durumlarda benim zoruma gidiyor 90dk oynayip sahada olmayan birilerine hediye vermeyi.. heee olurdu baska bir takim haydi belki, ama gsyi sevindirecegiz yaa yok aga yenemiyorsak yenilelim kesinlikle... yeter lan, hatta geçen seneki bjkye yaptigimiz basak kiyagini 5 kere daha yapsak anca kapatir gs kiyaklarini, unutùadim yillar boyunca bunlara yaptigimiz gereksiz kiyaklari... bu sene basak iddiali olsa onlari bile desteklerdim.. geçen sene herkes senolcu bjkci iken ben karar veremiyordum ne mok yaparlarsa yapsinlar diyordum... kimisi yok efendim yeni bir sampiyon takim olursa gelirimiz azalir gibisinden hesaplar yapiyordu...
O hesâbi yönetim yapacak, hani su avrupa ligini falan elinin tersiyle iten, ama seneye oraya katilirsa basari olarak sayacak olan 2 yüzlü yönetim var ya, ha o iste...
Geçen sene korktular gsyi geçeriz diye, frene bastirdilar, neymis seneye 50.yil, yorulmayalim... aptal herifler... bu sene bana göre 3.lük fenâ olmasa dahi, sakin yönetimin bunu basari olarak göstermesiyle karsi karsiya kalmayayim, saglam söverim... yönetim ancak 1.lik/2.lik durumunda hava atabilir... 1.likte birak havayi canimi da alabilir =)
2017-2018'de avrupa'da yokuz, "yorulmayalim seneye 50.yil, hedef büyük"
2018-2019'da avrupa ligindeyiz "avrupa bileti aldik, basarili sayilabiliriz"
Giberler öyle isi

sayın hocam tesbihi bu gece cok cek

Sefer A.
30.09.2017, 22:48
sayın hocam tesbihi bu gece cok cek
Hoca moca kalmadi yaa 4'te4 üst üste yenilgi, bize gelmek için mi yapiyor nedir anlamadim gitti,, Kurban hoca gözümden düsüyor =)
Bas parayi al Tuchel'i yaa... geçen sene Dormtund ile basarisiz oldu bence ama oynattigi futbol kötü degildi... beceriksizlerdi... gelsin de su milli takim luçe muçe bilmem ne saftsatalarinda kurtulalim, Castillo saglamsa her hafta onu sahada görelim, Burak yorgunsa yedek soyunsun Rodallega 11'de olsun, adâletli forma dagitimi görelim... yeter daa

kayseri6161
30.09.2017, 22:48
bu macta net galip gelmeliyiz yoksa lig biter.

Bizim sıkıntımız sadece bu maçla alakalı değil..bu maçı kazanabilecegimizi düşünüyorum açıkçası..uzun vadede bakmak gerekiyor..istikrarı yakalamamiz şart..bu maçı kazaniriz evet..sezon sonu Beşiktaş dan 20 puan fark yeriz..

tonya55
30.09.2017, 22:49
Bizim sıkıntımız sadece bu maçla alakalı değil..bu maçı kazanabilecegimizi düşünüyorum açıkçası..uzun vadede bakmak gerekiyor..istikrarı yakalamamiz şart..bu maçı kazaniriz evet..sezon sonu Beşiktaş dan 20 puan fark yeriz..
okonudada haksız sayılmazsın ama bir umut iste.

Özkan Şentürk
30.09.2017, 22:50
Hoca moca kalmadi yaa 4'te4 üst üste yenilgi, bize gelmek için mi yapiyor nedir anlamadim gitti,, Kurban hoca gözümden düsüyor =)
Bas parayi al Tuchel'i yaa... geçen sene Dormtund ile basarisiz oldu bence ama oynattigi futbol kötü degildi... beceriksizlerdi... gelsin de su milli takim luçe muçe bilmem ne saftsatalarinda kurtulalim, Castillo saglamsa her hafta onu sahada görelim, Burak yorgunsa yedek soyunsun Rodallega 11'de olsun, adâletli forma dagitimi görelim... yeter daa

Tuchel i ciddi mi yazdin bilmem ama adam Bayern Munih e gitmek üzere :)

kopeli
30.09.2017, 22:52
bjk ligin en iyi hücum hattına sahip. cenk-talisca-babel-quresma hepsi tek vurus oyuncular. q7 yerine lens var gerci.

demem oki savunmada bu kadar hata yapan biz yarın min. hata ile oynamamız gerekir yoksa fisimizi cekerler.

az posizyon verecegiz ve buldugumuzu atıp rakibin sinirlerini bozacagız.

tonya55
30.09.2017, 22:54
tuchel ve 8 kisilik ekibi efsane olurdu ama zor iste müthis olurdu hic degilse onun kalibresinde bir alman bulabilsek 2 yıl isine karısmasak nefis olurdu.castillo mutlaka oynamalı birde geriye yaslanırsak bjk bizi yener.en gıcık oldugum olay önce durdur sonra vur.yarın 90 dakika saldırmalıyız.

Sefer A.
Tuchel i ciddi mi yazdin bilmem ama adam Bayern Munih e gitmek üzere :)
Yok artik... vay arkadas... LuisHenrique yaziyorum o nereye gidiyor peki ? Zâten bir yerden sansimiz olsa sasarim zâten agzina yandigimin sansi, tüküreyim içine... bayern ancelotti'yi kovmasa tuchel baska yere gitmezdi, simdi resmen piyango olacak ona eger o is olursa...
Ancelotti de güyâ Westham yolcusuymus, Biliç'i gönderirlerse, ki gönderecekler gibi.. Biliç de bize gelecek he mi ?
Biliç kalsin Ancelotti'ye parayi basalim da bize gelsin.... gelmez tabi de iste... kahretsin ulan bee

Faruk BERBER
Yarın kalede muhtemelen Onur oynayacak.

Talisca yayın oralarda faule oynar. Maç hakkında en büyük korkum da o bölgelerde olacak frikikler.

kayseri6161
30.09.2017, 22:58
Yazılan mesajları okuyorum forumda yarın bjk’ den puan alabileceğimizi düşünen arkadaşlar var onların bu düşüncelerini halisane Trabzonsporluluklarına veriyorum, yarın bjk den değil puan almak fark yemezsek dua edelim, hala yaklaşık 2 senedir Trabzonspor taraftarını ahmak yerine koyan Ersun kabızına inananlar var herhalde, Ersun beyin genelde mesajı ne? Yeni gelişmekte olan bir takımız, ulan zavallı 3 ay önce kurulan Göztepe, Kayseri ve Sivas senden puan olarak önde, kimi kandırıyorsun?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorgun ,eksik,hocasiz bir Beşiktaş ve buna rağmen maç evimizde bile olsa (Vodafone Tr nin en zor deplasmanı)yenemeyecegimiz e inanan bu kadar taraftarımız varsa neyin şampiyonlugundan bahsediyoruz..rakibimiz zaten Beşiktaş.. Onları yenecegiz ki umutlarımız yesersin.Besiktas şu haliyle bize puan kaybetmezse bu ligde kime puan kaybeder Allah askina

tonya55
30.09.2017, 22:59

Talisca yayın oralarda faule oynar. Maç hakkında en büyük korkum da o bölgelerde olacak frikikler.

sakat kaptan ya ameliyat olsada düzelse ama oda zaman alır.

Özkan Şentürk
30.09.2017, 23:00
Yok artik... vay arkadas... LuisHenrique yaziyorum o nereye gidiyor peki ? Zâten bir yerden sansimiz olsa sasarim zâten agzina yandigimin sansi, tüküreyim içine... bayern ancelotti'yi kovmasa tuchel baska yere gitmezdi, simdi resmen piyango olacak ona eger o is olursa...
Ancelotti de güyâ Westham yolcusuymus, Biliç'i gönderirlerse, ki gönderecekler gibi.. Biliç de bize gelecek he mi ?
Biliç kalsin Ancelotti'ye parayi basalim da bize gelsin.... gelmez tabi de iste... kahretsin ulan bee

Ancelotti bekler biraz daha. Milan ı bekler ve devre arası oraya gider.

Bilic uzun zamandir sallantıda ama bize gelmez bence, gelmesin de. EPL den hoca olacaksa Koeman iyi olurdu. Son durumunu bilmiyorum ama Klinsman da sistem kurup uzun süreli çalısacak bir hoca.

sbay
30.09.2017, 23:00
alanya maçındaki tramva bu maçtaki galibiyetle telafi edilir.

kayseri6161
30.09.2017, 23:02
Mac nedense bjk nin kadrosu ve yorgunlugu üzerinden okunup tahmin yapılıyor.
Halbuki okumayı öncelikle takımımızın hazırlanması bireysel performanslar motivasyonu ve saglık durumlarının harmanlanıp yorum yapılması saglıklı olacaktır.
Elimdeki bilgiye göre onurun tedavisi devam etmekte form durumu üst seviyede degil.aynı sekilde buragında agrı sorunları var ve dinlendirildi.hoca ilk 11de rodagellayı denemiş .maç gunu kimi oynatacagına buragın durumuna göre karar verecekmiş.

Bizim için önemli olan da o zaten.. Beşiktaş tam kadro ve yorgun olmasa ben maçı bile izlemem

Arda'
30.09.2017, 23:03
Bu beşiktaşı bu kadar eksikle yenemiyosak zaten kapatsınlar dükkanı gitsinler Q7 ve Atibanın olmaması avantaj Tolgay yerine Oğuzhanın oynamasını tercih ederdim.

Sefer A.
30.09.2017, 23:06
Ancelotti bekler biraz daha. Milan ı bekler ve devre arası oraya gider.

Bilic uzun zamandir sallantıda ama bize gelmez bence, gelmesin de. EPL den hoca olacaksa Koeman iyi olurdu. Son durumunu bilmiyorum ama Klinsman da sistem kurup uzun süreli çalısacak bir hoca.
Westham'a premierlig için gidebilir belki...
Biliç gelsin mi bilmem, is yapar mi kestiremiyorum...
Koeman Everton'a bir sey katamadi bir türlü yaa, tott birkaç senede nerelere geldi, ayni seviyenin takimi Everton yerinde sayikliyor, tott artik üst seviyeye çikti... Koeman degisik adam yaa, Mirallas'a çok çok az süre vermesini anlamis degilim... bizde de Castillo'yu falan oynatmaz o =)

Sefer A.
30.09.2017, 23:08
Bu beşiktaşı bu kadar eksikle yenemiyosak zaten kapatsınlar dükkanı gitsinler Q7 ve Atibanın olmaması avantaj Tolgay yerine Oğuzhanın oynamasını tercih ederdim.
Tolgay ilginç topçu, sonradan oyuna girince katki sagliyor ama 11'de oynayinca çogu zaman "çikmasi gerek" dedirtecek kadar kötü oynuyor... simdi kesin yârinin yildizi olur :p onun hâricinde o Oguzhan var ya, o pust, bize karsi hep iyi oynuyor, olmamasi daha iyi...

kayseri6161
30.09.2017, 23:12

Eyyamci Fırat da direk faul çalar zaten..talisca orta sahada kaleyi karşısına alsa ödüm kopuyor..bugün Sivas Antalya maçını izledim..Samet Aybaba nasrinin başına hakan arslani verdi..nasri saha da yoktu..Antalya Sivas'ın kaleye gidemedi...onazi kesinlikle oynamali ve talisca ile adam adama oynamali..

Faruk BERBER
30.09.2017, 23:13
98 kasım ayı bu maçta tribündeydim, herkes gs'yi favori gösyeriyordu ama bizde iyi takımdık. Sanırım 11-12. haftalardan biriydi, zirveye yakın puanda iddiamızı devam ettiriyorduk çok iyi oynadık bu maçta. Fatih Terim ve gs tribünleri çıldırıyordu. Büyük Orhan sonradan oyuna girip çarprazdan Taffarel'in fişini çekince maç bitmeden tribünleri boşalttı gs'liler, bizde verdik horonun gözüne.
Hey gidi günler Hey.

14576

Alo ben Campbell ;)

Arda'
30.09.2017, 23:14
Tolgay ilginç topçu, sonradan oyuna girince katki sagliyor ama 11'de oynayinca çogu zaman "çikmasi gerek" dedirtecek kadar kötü oynuyor... simdi kesin yârinin yildizi olur :p onun hâricinde o Oguzhan var ya, o pust, bize karsi hep iyi oynuyor, olmamasi daha iyi...

O puştu ben de sevmiyorum çakma Trabzonlu it. Geçen sezonki maçta Atibanın golünden sonra üzülen Olcaya bakarak el hareketi yapıp gülüyodu yavşak o günden beri sinir oluyorum Oğuzhan itine.

kopeli
30.09.2017, 23:14
gecen sezonki macta hakemin kurbanı olduk. bjk'yi cok kolluyorlar. yarın adam gibi mac yönetirse ben kazanacagımızı düsünüyorum. cünkü baska yol kalmadı.

bizim icin sezonun en kritik maçı, net.

Fatih Öztürk
30.09.2017, 23:16
14576

Alo ben Campbell ;)

Karaboğa ile karabela.
Ünal Karaman kadar herşeyiyle net orta saha oyuncusu görmedi bu gözler.

Sefer A.
30.09.2017, 23:18
O puştu ben de sevmiyorum çakma Trabzonlu it. Geçen sezonki maçta Atibanın golünden sonra üzülen Olcaya bakarak el hareketi yapıp gülüyodu yavşak o günden beri sinir oluyorum Oğuzhan itine.
Ama Olcay ona sarilir gülerdi ona, yârin eger kadroda olsaydi oguzhan...
Ben taa bjkye gittigi an sildim onu, önce biz isteyince "yok arsenal'de kalacagim" , bjk gelince hoop tamam....
Ferdi Kadioglu ne oldu bu arada, bâri o pustluk yapmasa da Türkiye'ye gelmesi durumunda bize imzâ atsa.. ama o Senol'u çok seven babasi ile o is zor...

sedatalis82
iyi oynarız ama yine kaybederiz
atı alan üsküdarı geçti
berabere kalırsak ersun bir şans daha isteyeceği için bu adama katlanamıyor kimse yenilelim daha iyi
ha yenersek lige yine ortak olabiliriz
fakat bu ersunla bir gr yol alamayız
zaten başkan olsam şu okay ve volkan olayından sonra tekmeyi basar gönderirdim
adam hala çıkmış istikrar diye dileniyor
ulan fark 11 olmuş yakında dibe doğru ilerleyeceğiz

kayseri6161

Tolgay in iyi oyuncu olduğu konusunda seninle hemfikirim..ama Oğuzhan başka ..bence Oğuzhan in olmaması bizim için büyük avantaj..ayrıca atiba nin olmaması da süper çünkü medelin ne vereceği belli degil

Tayfun Aydın
30.09.2017, 23:19
Karaboğa ile karabela.
Ünal Karaman kadar herşeyiyle net orta saha oyuncusu görmedi bu gözler.

Futbol namına canlı gözle izlediğim en yetenekli adamdır kendisi. O yetenekte bir orta saha ile şu ligde her takım şampiyonluk kovalar.

U.Sadıkoğlu
30.09.2017, 23:20
Berabere biter diyorum köşeme çekiliyorum... :)

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 23:23
Tolgayi Atiba yerine 6 numara oynatir.
Medeli de 8 numara oynatir Şenol Güneş.
Medele güvenmiyor adam.
Ortasahayi ele geciririz ama bugün Gs kazaninca hakem korkutuyor gözümü.
Yarin Bjk lehine tüm takdir haklarini kullanacak.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayseri6161
30.09.2017, 23:24

Bizde olsa çok dehşet orta sahamız olurdu..sosa Oğuzhan Yusuf... ayrıca Olcay la abi kardeş gibiler.. Olcay a yamuk yapmaz

nakzo
30.09.2017, 23:26
Camplell hetrik yapmıştı.

castillo61
30.09.2017, 23:29
Herşeyi geçtim skorları da oynanan oyunu da. Bu kadro mühendisi 1.5 yıldır takımın başında. Performansı istikrarlı şekilde yükselen tek oyuncu var mı? Yok yok yok.

Olmadığı gibi performansı düşüşe geçen sürüyle adam var başta Mas ve Pereira olmak üzere. 2. devrenin ilk 4-5 haftası ligin en iyi bekleri bizde mesajları vardı burada şimdi defans hattımız PTT muamelesi görüyor. Yahu Cale-Serkan bekleri ve zaman zaman oynayan Giray/Yumlu ile 82 puan topladık. Tosic/Franco ve Beck/Motta ile yine 79 puan toplandı bu ligte.

Mas'ta epeydir düşüş var hadi onu da geçtim de Pereira bariz şekilde takmıyor ki gayet normal sen her maçtan sonra 2-3 gün izin verir kendi tabirinle çok da şeyinde olmazsa adamın da olmaz. Bu kadro kesinlikle ilk 3'lük idi üstüne iyi bir taktisyen ve elindeki oyunculardan daha iyi performans alacak hoca ile son haftaya kadar şampiyonluğu kovalayabilirdik. Bu kadro taraftarın gözünde daha fazla ıskartaya çıkmadan takımın dengesini bozan kadro mühendisi derhal kovulmalıdır. Hatta maç sabahı kovup ayarı vereceksin de neyse.

Fatih Öztürk
30.09.2017, 23:29
Futbol namına canlı gözle izlediğim en yetenekli adamdır kendisi. O yetenekte bir orta saha ile şu ligde her takım şampiyonluk kovalar.

Doktor Abdullah
Karaboğa Ünal
Bombacı Hami
Rüzgarın oğlu Orhan
Sigorta Ogün
Cambaz Şota

Birde şimdikilere bak, 2 ay maaş alamayan kulübe ihtar çekiyor herkes profesyonel olmuş vah vah vah.

Tayfun Aydın
30.09.2017, 23:58
Doktor Abdullah
Karaboğa Ünal
Bombacı Hami
Rüzgarın oğlu Orhan
Sigorta Ogün
Cambaz Şota

Birde şimdikilere bak, 2 ay maaş alamayan kulübe ihtar çekiyor herkes profesyonel olmuş vah vah vah.

2011 de ki skandalı boşverin o kadronun şampiyonluk görememesi şikenin ispatıdır.

Maça giderdik ama giderdik her maç full çekerdi stad. Bilirdik ki kim gelirse gelsin boğacaz futbol izleyecez. Bir daha o kadar keyif alamadım futboldan eziyete dönüştü. Zevk almam gerekirken canım yandı çünkü artık sadece ve sadece kazanmak için oynanan zaman zaman adına defansif bazen kompakt bazen de kötü oyunu kamufle edebilmek için taktik futbol denilen birşey icat oldu.

Tribünler yarı yarıyaydı ama kimse kimseyi öldürmek istemiyordu. Trabzonlular fenerlilerle yan yana maç seyrediyordu. Kimse hemşerim burası İstanbul stadın yarısı nasıl Trabzon lu olur demiyordu.

Yeniyorduk yeniliyorduk üzülüyorduk ama keyif alıyorduk.

Yarın mı izlemeyecem anasını satayım yeter artık. Yensek bile umrumda değil ben 3 0 çeviren Trabzonspor ları izledim bunu seyretmek istemiyorum.

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 00:16
Süper Lig'de haftanın en önemli maçı olan Beşiktaş - Trabzonspor karşılaşmasını hakem Fırat Aydınus yönetecek.

Goalbien. com'un edindiği bilgiye göre Şenol Güneş sahaya şu 11'le çıkacak.

Beşiktaş'ın ilk 11'i: Fabri-Necip-Pepe-Tosic-Caner-Medel-Tolgay- Talisca-Lens-Babel-Negredo

Ertemin site.
Cenki de kesmiş Şenol.
Yüzde yüz doğru bu kadro.
Istihbaratlari tutuyor...

farozlufatih61
01.10.2017, 00:17
Durica baltası oynamazsa bizi kimse katledemez katlederse ondan başkası yapmaz o aptallığı..
Ulan Yumluya Akbaşa Uğura rahmet okuyorum durica denen kasabı gördukçe inşallah Ersun Yanal onu aynatarak hata yapmaz yoksa çok küfür yiyecek kendiside o baltanın sayesinde...

Adem Erdoğan
01.10.2017, 00:25
Arkadaşlar bu maç için bilet transferi mümkün değil mi ?

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 00:25
Sercan Dikme "Cenk Tosun'un morali bozulmuş, kırgın "
Ilk 11 oynamayacağını öğrenince.
Sercan Dikme Bjknin içinde.
Twitterdan takip ederim.
Kadrolari full tutar.

Samet Berber
01.10.2017, 00:30
Kadro olarak bi adım önde gibiyiz. İnşallah sonuca da yansır.

Fatih Öztürk
01.10.2017, 00:34
2011 de ki skandalı boşverin o kadronun şampiyonluk görememesi şikenin ispatıdır.

Maça giderdik ama giderdik her maç full çekerdi stad. Bilirdik ki kim gelirse gelsin boğacaz futbol izleyecez. Bir daha o kadar keyif alamadım futboldan eziyete dönüştü. Zevk almam gerekirken canım yandı çünkü artık sadece ve sadece kazanmak için oynanan zaman zaman adına defansif bazen kompakt bazen de kötü oyunu kamufle edebilmek için taktik futbol denilen birşey icat oldu.

Tribünler yarı yarıyaydı ama kimse kimseyi öldürmek istemiyordu. Trabzonlular fenerlilerle yan yana maç seyrediyordu. Kimse hemşerim burası İstanbul stadın yarısı nasıl Trabzon lu olur demiyordu.

Yeniyorduk yeniliyorduk üzülüyorduk ama keyif alıyorduk.

Yarın mı izlemeyecem anasını satayım yeter artık. Yensek bile umrumda değil ben 3 0 çeviren Trabzonspor ları izledim bunu seyretmek istemiyorum.

Galiba Trabzonspor bitmek üzere, son 6 senedir bu hissiyattayım.

esra61
01.10.2017, 00:34
Kadro olarak bi adım önde gibiyiz. İnşallah sonuca da yansır.

Kadroya teknik direktör dahil mi? :)

Sefer A.
01.10.2017, 00:35
Cenk kirginmis he mi ? bunlar var ya o bjk "pr" çalismalari,, fblestiler bunlar da...
Bizi ümitlendirme, gaza getirme seyleri bunlar... eskiden fb hep yapardi bunu, 5 sakat var derlerdi, bakardik en az 2'si sahada digerleri de yedekte

Berkan
01.10.2017, 00:38
Arkadaşlar bu maç için bilet transferi mümkün değil mi ?

Alınan il Güvenlik kurulu kararı ile İstanbul'da oynanan tüm derbi statüsündeki karşılaşmalarda misafir takım tribününden alınan biletlerin transferi engellenmiştir.

Sitede yazan bu abi, bende bilet alamayınca forumdan bir abiyle aktarmaya çalışmıştık hata vermişti.

Benim anlamadığım bilet iadeside olmadığı halde, bileti 2-3 saat önce şans eseri siteye bakarken aldım. Ara ara boşluklar oluyor sistemde sebebi ne bilinmez tabi :)

Tayfun Aydın
01.10.2017, 00:39
Galiba Trabzonspor bitmek üzere, son 6 senedir bu hissiyattayım.

Bitti kardeşim ne yazık ki bitti. Bizim dönemde son izleyenleriydi. 1996 yılının 5 mayıs ın da da gömdük ne yazık ki. Tarihten sonra bir daha asla Trabzonspor gibi oynayamadık bir daha asla Trabzon da bizi kimse yenemez diyemedik. Sizi bilmiyorum ama benim için son çiviyi de Alanya maçı çaktı gibi.

Tek heycanım Abdül ve Yusuf. Onlar gibi 3 4 tane daha gelse diyecem ama en fazla 2 seneye Yusuf satılır. Abdül de aynı şekilde.

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 00:39
Cenk kirginmis he mi ? bunlar var ya o bjk "pr" çalismalari,, fblestiler bunlar da...
Bizi ümitlendirme, gaza getirme seyleri bunlar... eskiden fb hep yapardi bunu, 5 sakat var derlerdi, bakardik en az 2'si sahada digerleri de yedekteYok yok sefer.
Yarin görürsün bak.
Şenol Güneş mactan 1 gün önce açıklıyor kadroyu..
Bu Sercan hepsini tutturuyor.
Transfer döneminden beri takibimde .
Bana guven.
Kadrolari bu olacak.

_____________Fabri_____________

Necip___Pepe___Tosic___Caner

_________Medel___Tolgay______

Lens________Talisca______Babel

_____________Negredo__________

Tüm sorumluluk bende.
Bu kadro çıkmazsa bana istediğini söyleyebilirsin yarin ☺☺
Cenkin oynamamasina sevindim.
Antepten beri bos gecmez bizi.
Öyle lanet bir topçu.

Adem Erdoğan
01.10.2017, 00:41
Alınan il Güvenlik kurulu kararı ile İstanbul'da oynanan tüm derbi statüsündeki karşılaşmalarda misafir takım tribününden alınan biletlerin transferi engellenmiştir.

Sitede yazan bu abi, bende bilet alamayınca forumdan bir abiyle aktarmaya çalışmıştık hata vermişti.

Benim anlamadığım bilet iadeside olmadığı halde, bileti 2-3 saat önce şans eseri siteye bakarken aldım. Ara ara boşluklar oluyor sistemde sebebi ne bilinmez tabi :)

Teşekkürler Berkan, arkadaş eşiyle gidecekti, eşi vazgeçmiş fırsat doğdu ama şimdi de buna takıldık, kısmet değilmiş demek ki. :)

Muhammed Ayaz
01.10.2017, 00:46
Ne beşiktaş ne puan farkı ne de başka birşey. İstediğim tek şey şu kendini trabzonspor Efsanesi zanneden Şenöl'un morarması.Tıpkı Erkanın füzesinden sonra morarması gibi .

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
01.10.2017, 00:48
Bitti kardeşim ne yazık ki bitti. Bizim dönemde son izleyenleriydi. 1996 yılının 5 mayıs ın da da gömdük ne yazık ki. Tarihten sonra bir daha asla Trabzonspor gibi oynayamadık bir daha asla Trabzon da bizi kimse yenemez diyemedik. Sizi bilmiyorum ama benim için son çiviyi de Alanya maçı çaktı gibi.

Tek heycanım Abdül ve Yusuf. Onlar gibi 3 4 tane daha gelse diyecem ama en fazla 2 seneye Yusuf satılır. Abdül de aynı şekilde.

Aynen üstadım, Yusuf ve Abdülkadir de olmasa gelecek adına heveslenecek zerre umut yok.
Seneye para eden elden çıkarılır, nerde ortada kalmış iskarta 30 üzeri adam varsa yıldız ayağına 100 milyonlar bayılır, herkesin yaptığı yanına kâr kalır kahrolan biz oluruz.

Sefer A.
01.10.2017, 00:51
Yok yok sefer.
Yarin görürsün bak.
Şenol Güneş mactan 1 gün önce açıklıyor kadroyu..
Bu Sercan hepsini tutturuyor.
Transfer döneminden beri takibimde .
Bana guven.
Kadrolari bu olacak.

_____________Fabri_____________

Necip___Pepe___Tosic___Caner

_________Medel___Tolgay______

Lens________Talisca______Babel

_____________Negredo__________

Tüm sorumluluk bende.
Bu kadro çıkmazsa bana istediğini söyleyebilirsin yarin ☺☺
Cenkin oynamamasina sevindim.
Antepten beri bos gecmez bizi.
Öyle lanet bir topçu.
O 11 çikabilir tamam ama yok kirgin yok bilmem ne onlar abarti, yalan seyler, benim vurgulamak istedigim o kisimdi =)

ilelebeTS
01.10.2017, 00:54
Bizim avantajımız, ne oynayacağımızı kimse kestiremiyor biz bile :D

Numan Yerlikaya
01.10.2017, 00:59
Yarın yenilirsek 11 puan fark olur. Sonrasın da 10 maç üst üste kazansak bile bişey olmaz

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 01:09
Bizim avantajımız, ne oynayacağımızı kimse kestiremiyor biz bile :Dİşin trajikomik kismi ☺
Bence Ersun Yanal bile bilmiyor hangi kadroyu çıkaracağını ☺

Murathan
01.10.2017, 01:21
Ersun bir sürpriz yapmazsa çok rahat koyar geçeriz.

Sefer A.
01.10.2017, 01:31
Ersun bir sürpriz yapmazsa çok rahat koyar geçeriz.
Reis hayirdir :D

Murathan
01.10.2017, 01:42
Reis hayirdir :DErsunun sürpriz yapmama ihtimali yok ki :d

Sefer A.
01.10.2017, 01:50
Ersunun sürpriz yapmama ihtimali yok ki :d
Tabi o ayri da, o olmasa rahat yeneriz diyorsun ya o garibime gitti :p

Saint Castillo
01.10.2017, 02:01
onazi kucka sosa yusuf castillo olmalı. abdül ve olcay oyunu değiştirebilecek hamleler.

Oğuzhan
01.10.2017, 04:52
Rabbim biraz şans faktörünü bizim lehimize kullanırsa ve hakem adil maç yönetirse kazanacağımıza inanıyorum.

Rahmi Akkurt
01.10.2017, 06:03
Alırız

E. Okan Bülbül
01.10.2017, 06:56
En son ne zaman maçımızı kaçırdığımı hatırlamıyorum. Ama bugün maçı isteyerek izlemicem. Sırf irademe yenik düşmemek için maç saatine tren bileti aldım şehir değiştiriyorum. Belki uğurlu gelir.

Ertan1982
01.10.2017, 08:05
hakem maci bjk ye verir hem tff hem bein böyle ister.biri gecen haftanin dietini öder digeri de yarisin erken kopmasina önlem alir.

melihergun
01.10.2017, 09:13
Bugun bu maci yenersek firtina sert eser ayrica hakemi de yenmek gerek malumunuz bu hafta hakemlerin kararlari az biraz belli.

hyasin61
01.10.2017, 09:34
Tek korkum hakem ve buyuk ihtimalle skora etki edecek,takdir haklarini aleyhimize kullanacaktir

Enaldo61
01.10.2017, 09:34
Ben de tam tersine adil bir yönetim göstereceğini düşünüyorum hakemin.

Mustafa ÖZDEMİR
01.10.2017, 10:08
Vodafone parkda akşam şamarlama var .bir şenola bir fikrete

Mert Acar
01.10.2017, 10:43
İddaada oranımız artmış baya 4.00 veriyor.
Bjknin oranı da 1.75den 1.55 e düştü.
Valla evimizde Alanyadan 4 gol yediğimizi hatırladıkça çıldırıyorum.Kaldı ki İnönü deplasmanı.Adamların yenilgisi yok.
Ve kazanamassak liderle 11 puan fark oluşuyor.
Gerçekten saçma puanlar kaybettik.
Allah yardımcımız olsun.

Onur Erçetin
01.10.2017, 10:54
Biz zaten şuana kadar kaybettiğimiz saçma puanlarla sezonu kapatmaya çok yaklaştık bu akşam da kaybedersek bu sezona son noktayı koymuş olacağız.

Kaybedersek Ersun kovulur,tazminatını alır.Muharrem bir takım yalanlar uydurur,vaatler verir.Bir sonra ki seçimde siyaset kimi isterse o kişi başkan seçilir aynı şeyler tekrar tekrar yaşanır.Herkes işine bakar,yoluna gider.Trabzonspor taraftarı dışında üzülen olmaz.

Faruk BERBER
01.10.2017, 11:04
Castillo sakatlıktan ötürü yok heralde akşam da.

Kadrolara yazmayalım yine. Milli aradan sonra bizimle olacak demiş Ersun hoca.

Mesut
01.10.2017, 11:06
bjkden geçen haftanın acısını çıkarır tff en az 1 penaltı diyorum
Onun dışında Castillo oynarsa rakip takımın sağ beki sorun orayı çözer Castillo

shagrath61
01.10.2017, 11:07
Ersun hoca engellemezse yeneriz. Diğer türlü beraberlik bile iyi sonuç.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut
01.10.2017, 11:09
Castillo sakatlıktan ötürü yok heralde akşam da.

Kadrolara yazmayalım yine. Milli aradan sonra bizimle olacak demiş Ersun hoca.
Hocam düpedüz yalan konuşuyor lig başında Castillo 2 hafta yok demişti 2 aydır gelemedi adamı kadroda düşünmüyor Başkan ve taraftarları oyalamak peşinde Castillo'yu zor aldı Başkan çok uğraşıldı Ersun hocada bunu biliyor hesap sorulmasın diye sakat zamana ihtiyacı var bahanesi üretiyor antramanda ne işi var sakat adamın

tonya55
01.10.2017, 11:12
castillo bal yapmayan arıda olsa top tasiyor birseyler yapmaya calısıyor.

61_Hasan_69
01.10.2017, 11:24
Aşırı derecede kazanacağız hissiyati var bende . 4 - 2 olsun bizim olsun

Şanlı SanMarino
01.10.2017, 11:36
castillo bal yapmayan arıda olsa top tasiyor birseyler yapmaya calısıyor.
Hayır. Sadece göze hoş gelen bir futbol oynayarak çalım atıyor. Başka öne çıkan bir özelliği yok. Futbol zekası çok zayıf. Beğenmediğimiz Waris'in bile çok çok gerisinde. 25 yaşından sonra iyi bir eğitmenle yeniden başlamalı. Zaten bu oyuncu en fazla 1 milyon avroluk risk olmalıydı. 15 milyon lira yatırılan oyuncu direk takıma katkı yapmalı. O katkı 2 gol 2 asist değil. 28 maçta 2 gol 2 asistlik katkıyı muhtemelen fazlası ile Yusuf Erdoğan, Güray Varol falan da yapar.

tonya55
01.10.2017, 11:37
beraberlik bile yetmez.

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 11:38
Bu aksam kazanmaktan baska çaremiz yok.
Beraberlik filan yenilgiden beter üzer herkesi.
Sahaya kim çıkarsa çıksın.
Bu maç kazanılacak.
Sosa bu maç ile transfer dönemi çektiğimiz çileyi unutturacak.
Tek korkum hakem.
Eyyam yapmazsa maç bizim.
Bjk belki bu ligin üstünde bir takim ama.
Bugun sahada maçı onlardan fazla isteyen bir TRABZONSPOR olacak.

tonya55
01.10.2017, 11:39
Hayır. Sadece göze hoş gelen bir futbol oynayarak çalım atıyor. Başka öne çıkan bir özelliği yok. Futbol zekası çok zayıf. Beğenmediğimiz Waris'in bile çok çok gerisinde. 25 yaşından sonra iyi bir eğitmenle yeniden başlamalı. Zaten bu oyuncu en fazla 1 milyon avroluk risk olmalıydı. 15 milyon lira yatırılan oyuncu direk takıma katkı yapmalı. O katkı 2 gol 2 asist değil. 28 maçta 2 gol 2 asistlik katkıyı muhtemelen fazlası ile Yusuf Erdoğan, Güray Varol falan da yapar.
kesinlikle iyide para verildi hatrı sayılır.

6Şafak Aydın1
01.10.2017, 11:44
oyun zekasi olsa bize gelirmi:D

Şanlı SanMarino
01.10.2017, 11:45
Bu aksam kazanmaktan baska çaremiz yok.
Beraberlik filan yenilgiden beter üzer herkesi.
Sahaya kim çıkarsa çıksın.
Bu maç kazanılacak.
Sosa bu maç ile transfer dönemi çektiğimiz çileyi unutturacak.
Tek korkum hakem.
Eyyam yapmazsa maç bizim.
Bjk belki bu ligin üstünde bir takim ama.
Bugun sahada maçı onlardan fazla isteyen bir TRABZONSPOR olacak.

Ersun Yanal diyor ki; "Araba yokuş aşağı giderken aynayı çevirip makyaj yaptık biz."

Tüm yöneticileri, teknik heyeti, oyuncu grubunu ve taraftarı yıkan bir sonuçtu. Ancak doğru ifade ettiği birşey var. Unutulmasın ve gözden kaçmasın. 30 senedir hep aynı yanlışı yaparak doğru sonuç vermesini bekleyemeyiz. Evet, Ersun Yanal 3 ayrı dönemde de tartışmasız bir şekilde başarısız oldu Trabzonspor'da. Ancak anlattıklarını dinleyen bir Başkan veya idareci olursanız doğru tespitleri olduğunu görüp takımın başında olmasını desteklersiniz.

Maça gelecek olursak. Bjk ligin en iyi 2 takımından biri. Yenilgi sürpriz olmaz. Beraberlik iyi bir neticedir. Galibiyet ise yüzde 5'lik ihtimal.

Onur Keskin
01.10.2017, 11:48
bu macta net galip gelmeliyiz yoksa lig biter.Lig Zaten geçen hafta bitti bizim için

Onur Keskin
01.10.2017, 11:53
Rakip yorgun safsatasına da inanmıyorum.
Başakşehir bizden 3 gün önce maç yaptı ama ikinci devre ezdiler bizi sahada.
Kaldı ki bjk 5 gün önce yaptı maçını

tonya55
01.10.2017, 11:57
Lig Zaten geçen hafta bitti bizim için

sampiyon olma sansımız zaten yok bari üst sıralar icin.

Onur Keskin
01.10.2017, 11:57
sampiyon olma sansımız zaten yok bari üst sıralar icin.Bu kafayla zor biraz. Mehter takımı gibi 1 ileri 2 geri gideriz

tonya55
01.10.2017, 11:59
Bu kafayla zor biraz. Mehter takımı gibi 1 ileri 2 geri gideriz

3 üncü olursak fena olmaz ama oda cok zor bu aksam isin rengi belli olacak.

tonya55
01.10.2017, 12:08
baskanın bu macta tavırlarını cok merak ediyorum gene dostluk bjk yi övmeler fiko ile hareket etmeler sezon icerisinde bunları cok yaptı bakalım gene yapacakmı.

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 12:13
Ersun Yanal diyor ki; "Araba yokuş aşağı giderken aynayı çevirip makyaj yaptık biz."

Tüm yöneticileri, teknik heyeti, oyuncu grubunu ve taraftarı yıkan bir sonuçtu. Ancak doğru ifade ettiği birşey var. Unutulmasın ve gözden kaçmasın. 30 senedir hep aynı yanlışı yaparak doğru sonuç vermesini bekleyemeyiz. Evet, Ersun Yanal 3 ayrı dönemde de tartışmasız bir şekilde başarısız oldu Trabzonspor'da. Ancak anlattıklarını dinleyen bir Başkan veya idareci olursanız doğru tespitleri olduğunu görüp takımın başında olmasını desteklersiniz.

Maça gelecek olursak. Bjk ligin en iyi 2 takımından biri. Yenilgi sürpriz olmaz. Beraberlik iyi bir neticedir. Galibiyet ise yüzde 5'lik ihtimal.Katılmıyorum.
Bence ilk dönemi oldukça başarılıydı.
Tarafli tarafsiz herkese keyif veriyordu takim.
Umut Bulut ve Gökhan Ünal kazmalari sağolsun her maç 10 pozisyonda 1 gol istatistikleriyle oynuyordu.
Devre arasi yapilamayan Yusuf Şimşek transferi ile sampiyonluk gitti.
Ki o Yusufu alan Bjk sampiyon oldu.
Sahadaki futbolculara bu takımın büyüklüğünü anlatacak biri olmalı.
Maalesef biz de bütünlük yok.
Başkan ve Ersun Yanal dışında herkes seyirci.
Yoksa bu takimin temeli devre arasi atıldı.
Bu dönem hedef ilk 3 olmalı.
Transfer döneminde lig başlamadan da yazdim.
Gs ve Bjk haric diğer kadrolardan değer olarak gayet iyiyiz.
Bu akşamki maç bizim için kader maçı.
Bunu herkes net görüyor.
Kaybetmemiz sürpriz olur benim için.
Verdiğiniz oranlari çürütecek cok tezim var.
Tolgay - Medel ortasahasi bize üstünlük kuramaz.

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 12:14
Edit..

Muhammed Ayaz
01.10.2017, 12:32
Israrla içimde kazanacağımıza dair bir his var .Bu maçla birlikte gs maçına kadar kazanacağız inşallah.

Sefaenes
01.10.2017, 12:39
Ben bügün kadro da Volkan süprizi bekliyorum ,en kötü ihtimal yedek olarak girecek. Castilo bence formayi unutsun Ersun kova Volkandan yana kullanir. Gecen hafta mac dan dolayi Ersundan iyice sogudum

POYRAZ
01.10.2017, 12:43
Kalbimiz seninle firtinam.

Fatih Çelik
01.10.2017, 12:45
Sağı solu okuyorum. Trabzon'un defansı ligin en kötüsü falan diyenler var. Değil arkadaşım, defansımız kalite olarak 14 takımın çok rahat üstünde ama orta saha-defans bağlantısı o kadar kopuk ki... Önde basacağım alan kapatacağım diye yayla gibi alanlarda defans sürekli hücum oyuncularıyla baş başa kalıyor. Hurra diye ileride oynayıp orta sahana atletik oyuncu koymazsan olacağı bu.

Enes Başkaya60
01.10.2017, 12:45
Bingöl de Trabzon formları ile dolaşan bayanlar var ey gidi ulan taraftarımız için dik oynayın be dik Ah Ersun Hoca ah...

cyberentalpi
01.10.2017, 12:50
Çok merak ediyorum, hissiyat mı yoksa bir bildiğiniz mi var?

Bak GS'ye 2-0'dan 2-2 olunca 3-2 yapıyor... Neden? Şampiyon olmak istiyorlar da o yüzden...

Biz 3-0'dan yenilen, Göztepe'ye yenilen, en olası İstanbul deplasmanlarını en olasılıksız hale getiren, psikolojisi kayıp, stoper hattı belalı, ligin en fazla gol yiyen takımı olarak, karşımızda 3-4 eksiği var bile olsa Alanyaspor seviyesine mi düşeceğiniz düşündünüz bilemedim, ki adamlar üç avans ile bizi yendi, tekrardan sorumu yeniliyorum: Hissiyat mı, yoksa bir bildiğiniz mi var?

sizden başka bir bildiğim yok. Olumlu yönden bakarsak ligde zor ama avantajlı fiktürümüz var.
Bizde geriden geldigimiz konya ve gencler macını kazandık. Fb ve Basaksehir macından Ersun u hatalı bulmama ragmen özellikle basaksehir macında iyi idik. Fb macında da çekilmesek yenecektik. Ustelik sosa burak felan yoktu. Basaksehir macında Yusuf un golu olsa zaten koparmıştık
Alanya macı hakeza öyle. Sosa ve abdulkadir golu yapsa mac kopmustu.
Biz oynadıgımız tüm macları kazanbilirdik. Bir Tek Göztepe macında çok kötü idik. Ki o macı bile kazanma sansımız oldu.
Yani özetle zor bir fiktür baslangıcımız vardı.
Ve seyrettiğim oyuna bakıyorum. Arkasından diger takımlara bakıyorum. Hiç birinden kötü değiliz. Bjk ye karşıda iyi reaksiyonlar verdik gecmiş maclarda
Bu yuzden yenilmeyiz diyorum
Hatta bu maçı kazanırsak Gs macına harici maclarımızı yuzde 90 kazanırızda diyorum. Gs macınıda basaksehir gibi oynasak kazanırız ayrıca.
Umarım ben haklı çıkarımda burda ben bildim diye böbürlenerek dolanırım.

Kıyım kötü emin olun. Sezon sonuna bakalım ne olacaksa o zaman yapalım. Hem ekonomik zarar etmeyiz. Hem bir adama tam kurdugu kadro ile sans veririz. Eger herseyin ters oldugu netlesirse (ligde koptugumuz, kupadan elendigimiz felan) ve umutsuzsak o zaman genç kazanmak için sadi benzeri bir adamla sezonu tamamlarız. Srzon sonuda en azından la guen tarzı bir hoca ile devam deriz.

Enaldo61
01.10.2017, 12:55
Defans konusunda daha önce de söyledim ama sorun takım savunmasında. O yüzden bekler stoperler inanılmaz sırıtıyor. Bu takım daha vasat bir 11'le fol yemiyordu geçen devrede...

Fatih Çelik
01.10.2017, 12:55
https://i.hizliresim.com/o69k0R.png

Tekke
01.10.2017, 12:56
Kalbimiz seninle firtinam.

Aykut kazması tek hareketle yendi BJK yi

BABELE ÖNLEM ALAN BJK Yİ YENER

ERSUN HICA bunu görmüştür inşallah görmediyse birileri söylede bari, Babel durursa BJK durur, sağ kanada Pereira önüne Yusuf'u koy BABELE adım attırmaz.

3-4 lük maçta Atina'ya adım attırmamıştı, Yusuf çıktı Atina attı

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 13:01
Sağda Necip oynayacak.
Beceriksiz de olsa Castillo oynamali.
Solda Canere önlem sart.
Ofansta ne kadar iyiyse defansta o kadar rezil.
2 kanadinda maden var Bjknin.
Ben bu maç Olcayi keserim hoca olsam.
Castillo ve Volkan ile çıksın ağzımı açmam.
Çalım atan adam lazım.

Enaldo61
01.10.2017, 13:04
Abdülkadir çok iş yapar bugün. En kötü 2. devre girmeli oyuna.

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 13:05
______________Onur______________

Perreira____Uğur____Durica___Mas

___________Onazi____Kucka_______

Volkan_________Sosa_______Castillo

_______________Burak______________

Gönlümden geçen ve bu akşam oynamasını istediğim 11 bu.

Karşımıza çıkacakları kadro da bu..

_______________Fabri________________

Necip_____Pepe_____Tosic_____Caner

__________Medel_____Tolgay_________

Lens__________Talisca___________Babel

_______________Negredo_______________

ilelebeTS
01.10.2017, 13:11
Eğer ki bjknın kanat bek zaafını ve stoperlerinin ağır oluşunu kullanamazsa hoca diplomasını yırtsın atsın. Castillo'yu oynatmayacaksa solda Bongonda oynasın. Çünkü o zaaflardan faydalanabilecek stilde bir futbolcu.

Enaldo61
01.10.2017, 13:15
Tomas bugün de oynamazsa neden alındı dicem artık.

Mehmet Fatih Yavuz
01.10.2017, 13:16
savunma önünde eğer tekrar ( lig tv de az önce gördüm) kucka, olay oynayıp savunmadan top çıkaramaz hale getirirse takımı hoca, bile isteye intihar olur....
inşaallah sosayı oradan alma deliliğine girmez.

61_Hasan_69
01.10.2017, 13:18
Galibiyetin formülü Kucka nin yanında atletik bir oyuncu oynatmak . Kadrodaki bu tanıma uygun oyuncu Onazi

Enaldo61
01.10.2017, 13:19
Onazi-Kucka-Sosa 3lüsüyle başlarsa hoca orta saha hakimiyetini ele alırız ama bunu yapacak zekası var mı?

ilelebeTS
01.10.2017, 13:23
----onazi-kucka
-------sosa
theo--------fabi
------burak

4-3-3 ile bu hücum hattı rakip defansı perişan eder.

Enaldo61
01.10.2017, 13:26
----onazi-kucka
-------sosa
theo--------fabi
------burak

4-3-3 ile bu hücum hattı rakip defansı perişan eder.
Ben de bu şekilde başlamamız gerektiğini düşünüyorum.

ucurum
01.10.2017, 13:28
sizden başka bir bildiğim yok. Olumlu yönden bakarsak ligde zor ama avantajlı fiktürümüz var.
Bizde geriden geldigimiz konya ve gencler macını kazandık. Fb ve Basaksehir macından Ersun u hatalı bulmama ragmen özellikle basaksehir macında iyi idik. Fb macında da çekilmesek yenecektik. Ustelik sosa burak felan yoktu. Basaksehir macında Yusuf un golu olsa zaten koparmıştık
Alanya macı hakeza öyle. Sosa ve abdulkadir golu yapsa mac kopmustu.
Biz oynadıgımız tüm macları kazanbilirdik. Bir Tek Göztepe macında çok kötü idik. Ki o macı bile kazanma sansımız oldu.
Yani özetle zor bir fiktür baslangıcımız vardı.
Ve seyrettiğim oyuna bakıyorum. Arkasından diger takımlara bakıyorum. Hiç birinden kötü değiliz. Bjk ye karşıda iyi reaksiyonlar verdik gecmiş maclarda
Bu yuzden yenilmeyiz diyorum
Hatta bu maçı kazanırsak Gs macına harici maclarımızı yuzde 90 kazanırızda diyorum. Gs macınıda basaksehir gibi oynasak kazanırız ayrıca.
Umarım ben haklı çıkarımda burda ben bildim diye böbürlenerek dolanırım.

Kıyım kötü emin olun. Sezon sonuna bakalım ne olacaksa o zaman yapalım. Hem ekonomik zarar etmeyiz. Hem bir adama tam kurdugu kadro ile sans veririz. Eger herseyin ters oldugu netlesirse (ligde koptugumuz, kupadan elendigimiz felan) ve umutsuzsak o zaman genç kazanmak için sadi benzeri bir adamla sezonu tamamlarız. Srzon sonuda en azından la guen tarzı bir hoca ile devam deriz.

Ben öncelikle şunu söyleyeyim, takımın antrenörünün de başkanın da arkasında durdum uzun süre. Şu an ayrıca sil baştana da karşıyım.

Ama bizim fikstürümüz bizi mahvetti.

Galatasaray bizim fikstüre sahip olsaydı, şu an çoktan Terim gelmiş, hedef Türkiye kupası naraları atılıyordu...

Biz ise fikstürü şanslı hale "getirebilirdik". Şans diyelim, şansızlık diyelim vs, fikstür bizi mahvetti...

Alanya maçı, galip gelsek, bu maç galip gelsek, burada şampiyonluk türküleri söylenirdi...

Ama Alanya maçı bizim psikolojimizi de mahvetti...

Yani şu an olumlu olan hiç bir şey yok.

Geri geldiğimiz Konya ve Gençler maçında geri gelmeyi çok önemli bulmuyorum. Geri neden düştük? Bence bu önemli...

Zaten şu anki noktamızın sebebi, diğer takımlardan daha iyi kadromuz olmasına rağmen, fikstürü avantaja çeviremeyişimizden dolayı, bu kadro berbat bir takım havasına döndü...

Şimdi kalan maçların bırakın telafisini, mucize gerek...

Bu maçtan galip gelmek imkansız...

Beşiktaş değil rakip Menemen Belediye bile olsa, bir defa oyuncularımızın hele hele ilk 10-15 dakika elleri ayakları birbirine dolanacak...

Ben 25 yıldır bilinçle izliyorum bu takımı, kaostan çıkıp da sessiz sakin galip geldiği tek gün bile yok...

Trabzonspor'un kaostan çıkışı, golü yeyip tehlikeyi atlatmaya benzer... Yani ne zaman iyice koparız yukarıdan, o zaman sakinleşip bir düzene girer...

Gerilimli yerlerden çıkamaz bizim takım.

O yüzden boşuna umutlanmayın.

ucurum
01.10.2017, 13:34
Benim asla vazgeçmeyeceğim taktiğim:

4 1 3 2

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1631249_Trabzonspor.jpg

Ufuk
01.10.2017, 13:36
Sosa önde oynarsa orta sahadaki top hakimiyeti direk beşiktaş'ın olur. Kucka Onazi ikilisi anca basma ve top kapmada etkili olur.

Solda Castillo sağda Olcay.

Savunmada Durica Hubocan bekliyorum. Bekler zaten değişmez.

Yusuf mesajı almıştır. Oynar muhtemelen. Sosa ortada önünde Yusuf.

Fatih Çelik
01.10.2017, 13:39
Ben de bu şekilde başlamamız gerektiğini düşünüyorum.

Beşiktaş sahayı çok etkili parselleyip presle top kapan bir takım kanatlar pas yapacak kaliteye sahip olmalı böyle oynarsak çok kontra yeriz . Hatta bana kalsa Kucka yerine Okay oynamali rahat paslaşmamız için. Baskı altında topla rahat çıkmamiz ve topun bizde kalması büyük avantaj olur.

Ozan Yılmaz
01.10.2017, 13:41
Vodafone açıldığından beri tek yenilgileri var sanırım orada o da avrupa maçıydı yani Türkiye sınırları içerisindeki müsabakalarda orada hiç kaybetmemişler.

kayseriliyiz
01.10.2017, 13:43
Kaybedecegimiz belli de.
Bari takim keyif versin.
Zaten bu aksam'dan itibaren lige havlu atmis olacagiz.
Burasi bu aksam yanar...

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Fatih Çelik
01.10.2017, 13:43
Vodafone açıldığından beri tek yenilgileri var sanırım orada o da avrupa maçıydı yani Türkiye sınırları içerisindeki müsabakalarda orada hiç kaybetmemişler.

Fbye kaybettiler hocam ztk da.

Cihan Ince
01.10.2017, 13:44
______________Onur______________

Perreira____Uğur____Durica___Mas

___________Onazi____Kucka_______

Volkan_________Sosa_______Castillo

_______________Burak______________

Gönlümden geçen ve bu akşam oynamasını istediğim 11 bu.

Karşımıza çıkacakları kadro da bu..

_______________Fabri________________

Necip_____Pepe_____Tosic_____Caner

__________Medel_____Tolgay_________

Lens__________Talisca___________Babel

_______________Negredo_______________

Yapma Uğur, Volkan'da ne gördün de ilk 11 dedin. :D

Fatih Çelik
01.10.2017, 13:44
Onur, Pereira, Durica, Uğur, Mas, Okay, Kucka, Yusuf, Sosa, Olcay, Burak.

Bein muhtemel on bir geçmiş olsun herkese.

Emre Veli
01.10.2017, 13:48
Onur, Pereira, Durica, Uğur, Mas, Okay, Kucka, Yusuf, Sosa, Olcay, Burak.

Bein muhtemel on bir geçmiş olsun herkese.

Bein her hafta ayni 11 i yaziyor.

Ekrem D.
01.10.2017, 13:49
Benim bildigim Senol Hoca Cenk'ten vazgecmez; Lens'i ilk 11 baslatmaz. Muhtemelen ileri 3'lu olarak soyle bir hucum hattiyla cikacaklar:

Cenk ---- Negredo ---- Babel

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 13:49
Yapma Uğur, Volkan'da ne gördün de ilk 11 dedin. :DTheo geri koşmuyor ☺
Full sabit yerinde duruyor.
Olcay bu maçın adami değil bence.
Abdulkadiri de taraftarin önüne atmam.
O yüzden Volkani yazdim.
Yoksa al birini vur ötekine ☺

Numan Yerlikaya
01.10.2017, 13:50
Yusuf ve Abdüş 2. yarı girmeli. Yusuf çok formsuz Abdüş'e ise yazık oluyor fizik olarak çok kötü ezerler bugün. 2. yarı girmesi daha yararlı olur

Fatih Çelik
01.10.2017, 13:50
Bein her hafta ayni 11 i yaziyor.

İnş.

PEREKLİ
01.10.2017, 13:54
Galibiyet bjknin performansızlıgı ile degil Trabzonsporun performansı ile gelecektir.
Bu nedenle atanla tutanınımız burak ve onurun durumu skora etkili olur.

Samet Berber
01.10.2017, 13:57
Okay bu saatten sonra orta sahada oynamaz. Bein'in 11'i çıkmaz bence. Yusuf'un kesileceğini düşünüyorum bu maçta orta sahada Kucka Onazi Sosa olur. Kanatta Abdülkadir yerine bi ihtimal Yusuf'u düşünebilir.

ucurum
01.10.2017, 13:57
Alanya maçında Yusuf'un ölüsü vardı...

Yusuf'un ölüsü oyundan çıkınca Alanya ortasahayı domine etti

Yusuf'un ölüsü bile bu takımdan çıkartılmaz...

Adam her maç 13 kilometreyi istatistik olsun diye koşmuyor...

Samet Berber
01.10.2017, 14:01

Adam her maç 13 kilometreyi istatistik olsun diye koşmuyor...

O maç Yusuf çıktı diye verilmedi. Yerine kim girdi ona bakmak lazım. Bir de ilk yediğimiz golde Yusuf a bakmak lazım. Yusuf bizim bir değerimiz o değerimize gözümüz gibi bakmak zorundayız ama şunu kabul edelim ki sezona çok kötü başladı. Bir kaç hafta dinlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ozan Yılmaz
Fbye kaybettiler hocam ztk da.O zaman ligde mi kaldı sadece unvanları, bunu da biz bozmalıyız :)

Uğur KÜÇÜK

Adam her maç 13 kilometreyi istatistik olsun diye koşmuyor...Atletizme basvursun o zaman.
Yusuf gecen yilin ekmeğini yiyor hala.
Bana kosan adam değil.
Doğru koşular yapan adam lazim.
Yazici icin gecen yildan beri yaziyorum.
Basit oynarsa yildiz olur.
Böyle oynarsa bir halt olmaz.
Bugün belki kanatta oynar ama bu maçın adami değil.
Sezon basindan beri sahada boş koşan bi Yazici var...

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 14:09
Talisca Yazıcının gelişmiş hali.
Yazici gol atamadığı her maç elestirilir.
Bunu görmeyen görmek istemeyen takım savunmasına da sallamasin.
Maalesef durum bu.
Hepimiz iyi olsun istiyoruz.
Ama sahaya istatistik koyamayan Yazıcı birak Avrupayi, 2 yıla silinir gider.
Aklını başına toplayacak.
Sabah aksam çalışacak.
Daha 20 yaşında bu adam.
Bu sorunların üstesinden gelir.

ucurum
01.10.2017, 14:18
O maç Yusuf çıktı diye verilmedi. Yerine kim girdi ona bakmak lazım. Bir de ilk yediğimiz golde Yusuf a bakmak lazım. Yusuf bizim bir değerimiz o değerimize gözümüz gibi bakmak zorundayız ama şunu kabul edelim ki sezona çok kötü başladı. Bir kaç hafta dinlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Atletizme basvursun o zaman.
Yusuf gecen yilin ekmeğini yiyor hala.
Bana kosan adam değil.
Doğru koşular yapan adam lazim.
Yazici icin gecen yildan beri yaziyorum.
Basit oynarsa yildiz olur.
Böyle oynarsa bir halt olmaz.
Bugün belki kanatta oynar ama bu maçın adami değil.
Sezon basindan beri sahada boş koşan bi Yazici var...

Oyuna kimin girdiği önemli o kısma katılıyorum

Atletizm kısmı ise düşünülmeden yapılmış bir yorum olarak görüyorum

Yusuf'un ortada değil, kanatta başladığı veya oynamadığı ve ortasahamızın aşırı yetersiz kaldığı maçlar:

Rize'yi deplasmanda 1-0 yendiğimiz maç
İçeride 0-0 Gençler maçı
Kayseri'ye içeride 2-3 yenildiğimiz maç
Adana'da 1-1 berabere kaldığımız maç
Fener ile geçen sene 1-1 kaldığımız maçta ilk yarım saat Bero ile yer değişene kadar
Bursa'ya 1-2 yenildiğimiz maçın ikinci yarısı DamDoy ile yer değişince
Alanya maçının ikinci yarısı oyundan çıktıktan sonrası...

Adamın en büyük özelliği ama en büyük özelliği Scoutların ağzını sulandıran özelliği topsuz oyun... Oyun zekasının tavan yaptığı nokta bu...

Formsuz oluşu ve ilerideki bitiricilik noktalarındaki zaafları ortada, bunu yok demek ukalalık olur...

Atlet olması, oyunu okumamakla alakalı bir yorumdur...

Mert Acar
01.10.2017, 14:21
Mas-Pereira performansı belirleyici olur.Sezon başından beri dökülüyorlar..Yediğimiz gollerinde çoğunda hataları var.
Toparlanmaları şart.Yoksa böyle gitmez.

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 14:25
Alanya maçında Yusuf çıktığı zaman oyuna Onazi girseydi ve Sosa 10 numaraya cekilseydi.
Maç tahminim Sosanin attığı ve attırdığı 1-2 gol ile 5-2 filan biterdi.
Bizim Yaziciyi bu formsuz döneminde idare etmemiz için Ortasaha ikilimiz hem defansif hem ofansif olarak iyi olmali.
Bunu hala göremedik sahada.
Yazici için topsuz oyunda iyi demişsiniz.
100 kisiye sorsak 90 kisi Yazicinin en büyük sorununun topsuz oyunda istenileni henüz yapamaması diye söyler.
Geçen seneki kadro derinliği ve maçlar ile bu yili kiyaslamak yanlış.
Geçen yil Yazici iyi de oynasa kötü de oynasa Alternatifsizdi.

Ahmet Almacı
01.10.2017, 14:27
Oyunun orta alandan değil kanatlardan götürmeye çalışırsak baya maç bize döner sadce orta oyunu bizi oyundan düşürür

Mustafa ÖZDEMİR
01.10.2017, 14:37
Abduş ve yazıcı formsuz .bu maçta olmamaları daha hayırlı olur

PEREKLİ
01.10.2017, 14:39
Oyunun orta alandan değil kanatlardan götürmeye çalışırsak baya maç bize döner sadce orta oyunu bizi oyundan düşürür
Tamda leipzigin yaptıgı hata buydu ortadan dikine inmeye çalıştıkça hep takıldı
Burada bjk nin orta sahası tolgay ve medelmiş gibi yazılıyor.pek oyle degil kompakt takım oldukları için forvet
Hattı ortaya yakın oynayarak o alanı 5liyorlar.oyunu kenarlara iyi taşımamız gerekiyorki olası oyunu açmaya çalıştığımız zaman olası top kayıpları defansı zora sokar
O halde gol yolu alternatiflerimizden birisi buraga yakın oynayacak sosanın arapasına buragın defans arkasına yapacagı koşularla mutlaka bu maçta böyle goller bulacagımızı düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
01.10.2017, 14:46
Milli maç aralarına moralsiz, bitik ve puan kayıplarıyla girmeye alıştık.

Kayseri 14, Akhisar 13 puan yapmışken yenilirsek yine 15 gün ızdırap çekeceğiz.

Bu sefer yenelim, en azından yukarıdan kopmayalım.

Bu mutluluğu bize çok görme TS efsanesi

Varlıbaş61
01.10.2017, 14:48
3-0 yeniliriz ..

Doğan Keskin
01.10.2017, 14:52
Tam kadro gitmişiz, bakalım hoca nasıl bir 11 çıkaracak?!

Murat BAYRAKTAR
01.10.2017, 14:55
Bu ligde varlığımızı ispatlamak istiyorsak bu akşam 3 puandan başka şansımız yok. Aksi durumda şimdiden ligi nerelerde bitireceğimiz belli olur. Umarım hoca bu maçta yine maceraya atılmaz doğru düzgün bir kadro çıkarır. Kiralık gelen adamı yedek kulübesinden maçı izlemek için mi aldık. Madem hazır değil o zaman niye aldık da alternatif stoper arayışına giriyoruz anlamadım. Keşke şenol güneş e trübün cezası verenler bizim ersun yanal a da stada giriş cezası verseydi de en azından rahat bir maç izlerdik.

Full HD
01.10.2017, 15:11
3-0 yeniliriz ..

En az!

İlyas Özdemir
01.10.2017, 15:13
puan alabiliriz hezimetede uğrayabiliriz öyle acayıp bir durum var

Fatih Çelik
01.10.2017, 15:16
O zaman ligde mi kaldı sadece unvanları, bunu da biz bozmalıyız :)

Aynen ama Ersun varken zor.

Süper Golcü
01.10.2017, 15:16
maça gidemeyecek biletini devretmek isteyen olabilir mi? bizim biletler tükenmiş

shagrath61
01.10.2017, 15:30
Bizim biletler 5 dakikada tükendi yine. Millet bilgisayar başında yatıyor sanırım ya da başka bir açıklaması var. İşin o kısmını hiç düşünmek istemiyorum

PEREKLİ
01.10.2017, 15:32
Orta sahada Oyun Muhtemelen Sosa-Medel eşleşmesinin üzerinden tansiyon yükselerek olacaktır.
Medelin agresif oyunu kırmızı kartı 2ci yarıda getirebilirki,Ersun hocanın bu eşlemeyle ilgili Sosaya
özel görevler vermesi gerekiyor.

shagrath61
01.10.2017, 15:32
Ben maksimum beraberlik bekliyorum. Hatta ve hatta öne geçip yenileceğimizi de düşünüyorum. Allah ım tez zamanda ERSUN YANAL` dan kurtulmayı nasip et YARABBİM..

memmedaga
01.10.2017, 15:35
taraftar uslanmıyor şimdi 20 yaşında Yusuf'a sarıyor

değersizzleştirm oyuncu öğütme konusunda en iyi klüp ve taraftarız

suçu hep oyuncuda aramayın

Arda'
01.10.2017, 15:40
3 sene önce Konyadaki maç geldi aklıma 3-0 yenilmiştik yine E.Y vardı başımızda hayatımda izlediğim en kötü Trabzonspor vardı sahada o gün orta sahayı bile geçememiştik bırak pozisyona girmeyi.

PEREKLİ
01.10.2017, 15:43
Bir ilginç eşleşmede Burak-Pepe eşleşmesi olacak

Süper Golcü
01.10.2017, 15:44
Bizim biletler 5 dakikada tükendi yine. Millet bilgisayar başında yatıyor sanırım ya da başka bir açıklaması var. İşin o kısmını hiç düşünmek istemiyorum

tekim ankaradan geldim denk geldi gidicektim ne güzel, işin kötüsü pasolig saçmalığı yüzünden bjk tarafında da izleyemiyorum tek başıma saçma sapan işler

Ahmet Aksu
01.10.2017, 15:45
evet uzun süre sonra takımımız ile ilgili rüya gördüm dün gece.
bjk maçı 3-2 öndeydik ve maçın bitimine 30sn kala gol yemiştik. kabus gibiydi..
bi yerim açıkta kalmış olabilir :D

gönül ister ki yenip yarışta tutunalım mili maç arasında biraz daha toparlanırız ümidi ile.
tahminim ise beraberlik olacağı ama başımızda ersun hoca varken bjk nin bu kadar eksiğine rağmen yenilirsek şaşırmam

bir de yusuf yazıcı ve abdulkadire sallamayı bırakın daha çocuk bunlar onlardan önce eleştirilmesi gerekn bir sürü adam var 11 de.

ozzy!
01.10.2017, 15:47
En son hangi kırılma maçını kazandık?

ErtuGrul
01.10.2017, 15:51
Ersun sacmalamaz ve Aydınus adil maç yönetirse rahat bir galibiyet bizi bekliyor.

shagrath61
01.10.2017, 15:56
tekim ankaradan geldim denk geldi gidicektim ne güzel, işin kötüsü pasolig saçmalığı yüzünden bjk tarafında da izleyemiyorum tek başıma saçma sapan işlerİki maçtır aynı rezillik var. Gerçi ben ersun gidene kadar, maçlara gitmeme sözü verdim kendime. 9 aralığa kadar giderse , bilgisayar başında yatıp o kasımpaşa maçına gidicem.. hatta fazladan bilet alıp, alamayanlara aynı ücret üzerinden de veririm. Çünkü bu şekilde taraftar grupları biletlere ambargo koyuyor olan, tek gidecek taraftara oluyor.

İ. SARAL
01.10.2017, 15:58
Maç içinde Babel ve Cenk'e, duran toplarda da Pepe'ye dikkat etmeliyiz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün YAZICI
01.10.2017, 16:04
Bir dönem maçlar öncesi kadrodaki tüm oyuncuların listelendiği bir kadro seçimi vardı.En çok oy alan 11 ortaya çıkabiliyordu.Böyle bir uygulama şu anda taraftarın ve Ersun Yanal'ın bulunduğu kaosa güzel bir yorum getirebilir

Burak Yılmaz pozisyonunu ve fırsatını bulduğunda müthiş bir golcü 9 isabette 7 gol bulmuş sanırım ancak Bugün Pepe'nin markajında boğulacağını düşünüyorum.Skor yaptığı maçlarda bile oyun içinde çok etkisiz güçsüz kaldı.Hava toplarına zıplayamıyor sprintlerde eski performansından uzak ve ikili mücadelelerde güçsüz kalıyor.Umarım tüm oyun planımızı pepe'nin marke edeceği Burak üzerine kurmamışızdır.

Akıllara hemen Castillo geliyor.Ersun hocamız da bunu düşünmüştür kesin !

Şu da var hızlı kanat oyuncularıyla oynaman gereken maçta Olcay tercihini anlarım ve desteklerim çünkü Perreira'nın açıklarını fazlasıyla kapatması gereken bir maç ancak diğer kanada Yusuf Yazıcı'yı koyup iyice kalçadan oynayan bir takıma dönüşmenin mantığı ne böyle bir deplasmanda.

Ersun Yanal maç sırasında oyunu okuyamadığı gibi maç öncesi analizlerde de ezbere davranıyor.

Aman Yusuf'u değersizleştirmeyeyim aman yerlileri kırmayayım aman ... çizilmesin.

Vkgz
01.10.2017, 16:18
oyuncu kadromuz çok iyi ama hoca saatli bomba. neyi neden yaptığı belli değil.6 haftadır oturmuş ilk 11 bile yok ortada.

kayseri6161
01.10.2017, 16:23

tek yenilgileri kupa da ki fener maçı..onda da ilk yarı eksik kaldılar..hakem çok tartışıldı..avrupa maçları dahil hiç yenilmediler..eğer kırmızı yerlerse yenebiliriz

karayamayman
01.10.2017, 16:23
Tekraren söyleyelim; hocayı tutarsak kazanma şansınız olur...

Mert Oğuzlu61
01.10.2017, 16:30
Orta sahasında Aytaç oynayan gariban takım Aytaç ın golüyle 8 puan yaptı ve kadrosunda Burak, Sosa, Kucka, Pereira gibi önemli, tecrübeli isimlerin yanı sıra Yusuf, Abdül gibi wonderkidler bulunduran TS ile puanları eşitledi.

Bu akşam çıkıp sahaya kargaları eze eze yenecekler. Eğer yine rezil bir sonuç çıkarsa istikrar diyenin ağzına kürekle vurup milli araya Ertuğrul Sağlam veya Hamza ile girmeliyiz. Sezon sonunda ilk 4 içindeysek, futbolumuz olgunlaşmışsa ve Türkiye Kupası nda final yapmışsak devam, yapamamışsak duruma göre hareket ederiz. Futbolda istikrar diye bir şey yok, biz Aybaba ile Ziya Doğan ile şampiyonluğa oynamış, kupalar kaldırmış takımız. Kimseye mecbur değiliz.

Napoli
01.10.2017, 16:31
Trabzonspor puan yada puanlarla döner

Faruk BERBER
01.10.2017, 16:33
Tekraren söyleyelim; hocayı tutarsak kazanma şansınız olur...

Sen hangi takımlısın abi :)

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 16:36
Ersun Yanal bugün kaybetsek de gitmeyecek.
Burada hala hoca gitsin de kaybedelim diyenler var.
Bu aksam bu maç kazanilsa da kaybedilse de hoca gitmeyecek.
Bunu hiç unutmayın..

CaptanBarbosa
01.10.2017, 16:44
Ersun Yanal bugün kaybetsek de gitmeyecek.
Burada hala hoca gitsin de kaybedelim diyenler var.
Bu aksam bu maç kazanilsa da kaybedilse de hoca gitmeyecek.
Bunu hiç unutmayın..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBir hocayla ön görüşme yapılmış..
Hiç de hoca gitmez tavrıyla yaklaşmayın bence.
Ersun ilk defa kovulacağım baskısını hissetmiş geldiğinden beri.
Bu maç ne olur bilinmez ama toparlayamazsa kendini gitmesi sürpriz olmaz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak
01.10.2017, 16:44
Normal şartlarda biz Bjk'yi her zaman deplasmanda yenebilecek güçteyizdir ama şu an şartlar normal değil.

Mehmet BAŞ
01.10.2017, 16:45
Bazı yorumlar görüyorum, üzülüyorum.
Neymiş Yusuf aklını başına almalıymış! Bu sene çok formsuzmuş falan...
Evet son maçta fazlası ile kötüydü. Bir önceki maçta da biraz silik göründü. Fakat bu ezme çabası nedir?!
Sanki 10 tane Yusuf Yazıcımız varmış gibi üst perdeden gürlemeler duyuyorum. Biraz yavaş olalım...

Yusuf yetmezmiş gibi bir de Abdülkadir'e formsuz diyenler var.
Ulan iki maç önce methiyeler dizilen adama bir maç sonra formsuz diyenler var. Nasıl bir sabır bu! Pes!
Ha bir de yetmez gibi Volkan Şen'i bu haliyle ilk 11'e düşünenler var. Onlara hiç bir şey diyemeyeceğim.
Kusura bakmayın ama Abdülkadir tek bacağı ile dahi Volkan'dan kat kat iyidir. Biri girecekse o da Castillo olur.
Fakat bu maçta da Forza Yusuf forza Abdülkadir!!!

Emre Veli
01.10.2017, 16:49
Yensek..
Dünyalar benim olur,
Her şeyi düzeltir
Ah bir yensek.

Samet Berber
01.10.2017, 16:49
Yensek..
Dünyalar benim olur,
Her şeyi düzeltir
Ah bir yensek.

Yeneceğiz inşallah, çok inanıyorum bugün.

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 16:50
Bir hocayla ön görüşme yapılmış..
Hiç de hoca gitmez tavrıyla yaklaşmayın bence.
Ersun ilk defa kovulacağım baskısını hissetmiş geldiğinden beri.
Bu maç ne olur bilinmez ama toparlayamazsa kendini gitmesi sürpriz olmaz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiIstifaya niyetlenip kabul edilmedi desem.
Başkan birlikte bu yola bas koyduk olmazsa sezon sonu birlikte gideriz dedi desem.
Inanir misiniz ?
Ben hocanin 1 haftadir gitmesini istiyorum.
Olmadı artik.
Tutmadi o aşı.
Ama bu olay yaşanan bir gerçek.

CaptanBarbosa
01.10.2017, 16:55
Istifaya niyetlenip kabul edilmedi desem.
Başkan birlikte bu yola bas koyduk olmazsa sezon sonu birlikte gideriz dedi desem.
Inanir misiniz ?
Ben hocanin 1 haftadir gitmesini istiyorum.
Olmadı artik.
Tutmadi o aşı.
Ama bu olay yaşanan bir gerçek.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBenim söylediklerim de yaşanan gerçek..
Yani sohbette bize söylenen böyleydi..
Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim.

Emre Veli
01.10.2017, 16:58
Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, fikstür açısından ligdeki en şanslı takımız.

Fenerbahçeyi takip etmek çok büyük avantaj.
Özellikle derbilerde çok işimize yarıyor.
Onceki hafta Fenerbahçe ile oynayan takımda o gerginlikle kartlar, sakatlıklar teknik direktör cezaları gelebiliyor. Bunu kullanmak lazım.
Örneği bugün, rakibin en önemli adami olan on liberosu Atiba cezali, 8 numarası takımın pas oyunundaki temel faktör Oğuzhan cezalı ve sürpriz bir orta, şut,çalimla anında skoru değiştirebilecek Quaresma da cezalı. Üstüne bir de teknik direktör tribünde. Arasan bulamazsın.

Nadir Bekar
01.10.2017, 17:06
2-1 yeniliriz....

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 17:06
Negredo oynuyorsa Babele dikkat..
Cenkin olmamasi çok işimize gelecek bugün.
Sonradan oyuna girince etkili olur mu bilemem ama şuana kadar olmadı girdiği maçlarda ?

CEMEFKER
01.10.2017, 17:14
Şimdi Ey yi dinliyorum...

Yine saçmalıyo...Esteban üzgünmüş,oynicaz durumda değilmiş, durumunu düzeltmeye çalışıyoruz...vd.vd.vd.vd.vd.

Ne o Suriye de akrabası mı kaldı..?

Pedagog Ey düzelt moralimizi...hadi... Bak 20 küsür ay oldu geleli...

Esteban başta olmak üzere... (!)

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

H.Albayrak
01.10.2017, 17:17
içlerimizde anlamsız bir heycan... öne geçince kaç yiycez yiyince öne geçöebilecezmi vs hadi hayırlısı

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 17:29
Forumda galibiyet havası var aslında...

Fatih Çelik
01.10.2017, 17:29
Forumda galibiyet havası var aslında...

Başka bir şeydir o :D

Ogün YAZICI
01.10.2017, 17:34
Maç sonrası bütün oklar Ersun Yanal'dan mhk ve tff'ye döner.
Klübün twitter hesabından okkalı bir video yayınlanır.
Milyonlarca gencimizin damarını kabartıp " siz yeter ki böyle mücadele edin" leveline yükseliriz.
Böylece herkes kazanır ! ( Beşiktaş,Ersun Yanal,Muharrem Usta,Futboldan tatmin olan Trabzonspor taraftarı ! , )
Biz kandırılmaya mahkumuz.

Özetle tiyatro izleyeceğiz bütün gece

Muhammed Ayaz
01.10.2017, 17:44
Mümkünse öne geçeceksek bu 70 lerde flan olsun .İlk 15 dakika gol bulunca saçmalıyoruz.

tonya55
01.10.2017, 17:51
galibiyete cok ihtiyacımız var cok.

Berkan
01.10.2017, 17:54
14579

selamin aleykum

Enaldo61
01.10.2017, 17:55
Bu maçtan önce hiç ümitlenmicem çünkü Trabzonspor ümitleri söndürme konusunda master degree adeta...

Yeneceğimize inanmak istesem de, sonunda hüsrana uğrayacağımızı biliyorum. Trabzonspor benim için hoşlandığım kız gibi, hep hayallerimi yıkıyor...

Yüzümü güldürdüğünü sanıyorum ama sonuç yine mağlubiyet oluyor.

artvints
01.10.2017, 17:57
Takimin öne geçmesine korkar olduk. Geriye düşse ayri dert. Zaten göztepe maçinda kopmuştum. Alanya maçiyla sezonu tamamladim. Ciddi lig yarişi verecek takim 6 haftada iki yenilgi almaz. Yazik ettiler takima.

Ayrica şu volkan şen'i almayin yerli dayanişmasi olur castillo'yu oynatmazlar dedim ama ben bile bu kadar çabuk olmasini beklemiyordum. Kanatlardan rakibi tehdit edemeyen takima volkan şen alindi. Çok güzel.

Öne geçip aptal aptal oynamamizin sebebi kanatlardan oyununun akmamasi. Hoca 1 senedir bunu çözemediği gibi etkili oyuncu aldirmadi bir de castillo ile uğraşiyor. Olcay'i da unutuyor sahada. Zaten zorla değişiklik yaptiriyoruz. Her maçin sonu işkence olur mu ?

Abdülkadir'in hatrina yaziyordum birşeyler alanya maçiyla yok boşuna uğraşma dediler sağolsunlar. Zaten çocuklara kalmaya başladi ihale. Avrupa'da baş alti bir takima gitseler de kafa rahat bir takim takip etsem. Trabzonspor kötü geliyor insana, en iyisi rahat birakmak.

Maça gelince trabzonspor öndeyken gol yerse fark ne olursa olsun koruyamaz, rakip barcelona olur. çok istikrarlilar bu konuda sağolsunlar. Sonra baski, yerel basin falan filan diye zirlarlar bütün hafta.

Kadir
01.10.2017, 17:57
Ankara’da bmn olarak beraber maç izleme olayı var mı?

Ahmet Aksu
01.10.2017, 18:02
aleyküm selam.
ses telleriniz kopana kadar susmak yok berkan :D

14579

selamin aleykum

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 18:06
Fabri
Necip Pepe Tosic Caner
Medel Tolgay
Lens Talisca Babel
Negredo.

Kargalarin ilk 11 dün burada yazdığım 11.
Cenkin olmamasi çok iyi oldu.

Timur Mikhail
01.10.2017, 18:08
Hadi be mutlu et bordo mavi ihtiyacımız var buna.

Soner Albayrak
01.10.2017, 18:08
Negredo da ligdeki ilk golünü gelir bize atar, bir o eksikti zaten.

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 18:10
Negredo da ligdeki ilk golünü gelir bize atar, bir o eksikti zaten.Cenkten iyidir.
Cenk denen topçu Antepten beri bos geçmez bizi.

CEMEFKER
01.10.2017, 18:11
kısaları fazla rakibin.( necip,tosic,tolgay,medel) Duran toplar fark oluşturmalı.

ilelebeTS
01.10.2017, 18:14
bjknın kadro bizim için güzel. ağır stoperlerimizden faydalanmak istememişler, havadan aşmaya çalışacaklar. babel ile lens'i iyi kontrol edersek zor pozisyon veririz. bir de bizim kadroyu görelim..

İskender Çakmak
01.10.2017, 18:17
Çok ihtiyacımız var galibiyete.
Hızlı kanatlar ile sonuca gidebiliriz diye düşünüyorum

tonya55
01.10.2017, 18:21
ortada mac su anda.

ucurum
01.10.2017, 18:23
ortada mac su anda.

Evet tam mağlubiyetin ortası

bahadır2561
01.10.2017, 18:24
Büyük ihtimalle yener, döneriz.

Ahmet Aksu
01.10.2017, 18:27
vagner love bu hafta yine coştu attığı son gol efsane.

CaptanBarbosa
İzlemeye kalp dayanmayacak bu maçı.
Lige havlu attıracak veyahut tekrar umutlandıracak bir maç.
Keşke bu maça kalmasaydı bunlar...

DeAgLeMaNyAq
Hubocan solbek. Yusuf yerine Onazi var...

sakosako
bjknin eksik kadrosu normal kadrosundan daha iyi... iddaa 4.5 oran vermiş bize, kaçmaz.

ilelebeTS
bjknın yedek kulübesi ateş ediyor :)

Mert Oğuzlu61
01.10.2017, 18:28
Bizi Akyazı da yenen ilk takım Bjk olarak tarihe geçti.
Şimdi onları Vodafone da yenen ilk takım olarak tarihe geçip bize yakışanı yapar mıyız ?

Yapacağız. Loser olmamız buna engel olamaz, Alanya dan sonra olan olmuş zaten o sen olsan bari diyorum ve intikam istiyorum. Sonra ne halleri varsa görsünler zaten ligden koptuk gittik yıkıldı hayallerim Alanya dan sonra fişi çektim fazla kasmaya gerek yok ama bari Akyazı nın intikamını alalım.

İyi oyun beraberlik falan değil skor istiyorum, galibiyet istiyorum diğer tüm ihtimallerde takım cayır cayır yansın kimin kellesi gidiyorsa gitsin çok da umrumda değil afedersiniz. Ne zaman istiyorsanız o zaman kazanın, ne zaman istiyorsanız o zaman kazanın. Yemişim galibiyetini ya...

Samet Berber
01.10.2017, 18:28
Hubocan hariç beklediğim 11. Bravo Ersun hocam bu maç bizim aksilik çıkmazsa.

sakosako
01.10.2017, 18:29
huboyu bi izleyelim bakalım yorum yapamıyorum şimdiden onun dısında kadromuz bu maça uygun

artvints
01.10.2017, 18:29
Necip'in karşisina olcay.

Ahmet Kara
01.10.2017, 18:30
Castillo ne yaptı sana Ersun ?

BurakYılmaz20
beşiktaş çok rahat kazanır sol bek hubocan felan ihanettir

karayamayman
Vazgeçemedi Okay’ı Stoper yapma sevdasından.

Samet Berber
Necip'in karşisina olcay.
Castillo da Volkan da hazır değil henüz mecbur Olcay oynayacak.

Uğur KÜÇÜK
Beklenen kadro Mas dışında.
Masin Kesik yemesi normal.
Ilerde hizli forveti yok Bjknin.
Tomas da milli solbek yani.
Mastan kötü olmaz.

Mert Acar
Defans hattına bak...Yine çok gol yeriz

Özkan Şentürk
01.10.2017, 18:31
Okay yine stoper :)

La havle. Millet stoper oynamayı 30 yaşından sonra öğrenir. Bizimki 2 haftada stoper olacak.

BurakYılmaz20
Yusuf Yazıcı , Mas , Castillo bu adamlar neden oynamaz biri çıksın açıklasın hubocan fena patlıcak sol bekte ortada okaydan stoper felan olmaz

jairzinho
yazıcı nerde ersuunnn

ilelebeTS
01.10.2017, 18:32
Olcay sağda oynasın Allah aşkına.

artvints
Castillo da Volkan da hazır değil henüz mecbur Olcay oynayacak.

Lig bitti zaten rahat rahat takilirlar bundan sonra.

Samet Berber
Yusuf Yazıcı , Mas , Castillo bu adamlar neden oynamaz biri çıksın açıklasın hubocan fena patlıcak sol bekte ortada okaydan stoper felan olmaz
Yazıcı ve Mas rezalet başladı sezona, Castillo da hazır değil.

Oğuzhan

Yazıcı çok koşuyor mücadele ediyor ama topukla falan pas atmaya çalışıyor son maçlarda basit pozisyonlarda çok laçka davrandı. Onazi hamlesi doğru. Okay yerine Tomas, sol bek Mas olabilirmiş ama kadroyu beğendim.

Enaldo61
Yine de Ersun'un standartlarına göre iyi bir 11. Mas çok kötüydü, kesilmeliydi. Ama Okay çok adam kaçırıyor, işimiz zor. Okay'a kal geliyor bazen. Yazıcı da kesilmeliydi, doğru hamle olmuş.

İskender Çakmak
Kesinlikle castillo olmalıydı. Mas ve Yusuf kesiğini anlayabiliyorum ama hzlı adamları kullanmalıydık.

Fatih Çelik
01.10.2017, 18:33
Okay yine mi stoper yahu... Uğur'a bile razıyım.

jairzinho
01.10.2017, 18:33
yazıcı mas niye yok.neden durica hubocan ikilisi oynamaz.niye kadroyu bozuyorsun.oturmuş işleyen birbirine alışan 11 in vardı.neden kadroyu bozuyon ersun nedennn

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 18:34
Tomas 1.5 yildir SOLBEK oynuyor.
MILLI TAKIMINDA DA SOLBEK BU ADAM.
BIR ARASTIRIN SALLAMADAN...

shagrath61
01.10.2017, 18:34
Allah ım yarabbim ya. 4 gol yemiş savunmayı ısrarla oynatıyor adam çıldırıcam ..

tonya55
01.10.2017, 18:35
wagner love emre akbaba cok iyi oyuncular.

ucurum
Yusufun presini çok ararsın Hoca çooook

Onazi'nin 50 merrelik boş uzun toplarını unutanlar için güzel bir hatırlatma maçı olur

castillo61
İngiltere maçında izlediğim Hubocan orayı kotarır, orta sahada bu kurgudan yanaydım, Okay yanlış, Castillo 11 olmalıydı.

jairzinho
01.10.2017, 18:36
kim paslaşacak bu ilk 11 de.gene pas özürlü bir takım yapma yoluna girdi ersun.kardeşim sosa yazıcı ömür olcay birbirini anlayan ve hızlı paslaşan oyuncular.bunları bozmayacan aga.ersun 2 hafta doğru 11 yaptı skorları takılıp gene kısır takım yaratma peşinde.lanet olsun

sakosako
iyi düşünün iyi olsun arkadaslar negatif yaymaya gerek yok bugun kazanıp akyazıdaki maçın intikamı alınacak. sosadan gol bekliyorum.

fanatikdevri
Ersun yapıcağın kadroyu seveyim yine fantazi yapmış

astatin
Anlaşıldı ersun defolup gitmeyi kafasına koymuş, göre kadrosunuda yapmış . En berbat yerimiz defanstı geçen hafta cok memnun kalacak olmalı ki neredeyse aynı dizilişi sahaya sürmüş.Fatih Terimden milli takımda nefret ederdim defansta bur sürü adam varken orta sahadan defans devşirmeye çalışırdı, bak başımıza geldi şimdi.Ne demişti gecen hafta ersun ayni hatalari tekrar ederek doğruya ulaşacağını düşünmek apttaliktir diye, ayni terane devam...

odyseuys
takımın stoper problemi herkesin dilinde, stopere takviye için aldığı adamı sol bek oynatacak Ersun Yanal. ortasaha oyuncusu okay stoperde, takımın en kreatif, dinamik oyuncusu yusuf kulubede... bu kadar defansif kadroda kontra silahı olarak kullanılabilecek castillo, theo kulubede, topu koşu yoluna istemekten çok ayağına isteyen a.kadir, olcay kanatlarda.

tatsız, tuzsuz bir maç olacak. beraberlik falan çıkarabilirsek iyi sonuç. en azından küçük şikecilerin fazla açılmamasını sağlamış oluruz... benim başka da beklentim yok bu maçtan.

shagrath61
Bu arada bilgisayardaki tarayıcılardan maç başlığına giremiyorum beyaz sayfa çıkıyor çözümü nedir?

ilelebeTS
01.10.2017, 18:37
Heyecan yapmayın maç 90 dk. maçı tutalım evvela. bjkda kulübede cenk var sadece, bizde bir sürü adam var. hoca bu sefer akıllı hamleler yapsın.

Vkgz
sol beke bak komedi bu ersun yanal. takımla bu kadar oynanmaz

Samet Berber
Hamle olarak kullanabileceğimiz çok iyi oyuncularımız var bu da bir avantaj.

akin0834
2 maçta 6 gol yemiş savumanın suçlusu mas mıydı .. okay daha bizi kaç maç yakacak .. yavaş hantal .. kafa gölüde yeriz .. ayrıca durica ile inanılmaz kötü uyumu var ..

Ufuk
01.10.2017, 18:38
Yine fantezi futbol kadrosu.

Maçtan sonra istifa bekliyorum artık.

CEMEFKER
Okay ii tercih..Yeni stoperimiz hayırlı olsun.

Hubo sol....( şaşırdım)

A.Ömür ii tercih (Caner'i madara edebilir)
Y.Yazıcı...( ii tercih. Onazi,Sosa,Kuco ile daha sağlam göbek)

Kanatları kitleme istemiş anlaşılan Ey...

Şimdilik akıllı işler...

Muhammet Yazici
sagbek?

sağ beke bak komedi bu ersun yanal. takımla bu kadar oynanmaz

jairzinho
bu arada maça başlamadan kaybettik.geçmiş olsun.bu takım hızlı paslaşarak hücumuna çıkamaz.net

baskı yiyecek ve baskıdan çıkamayacak ilk 11 bu.

ersunun sanırım kovulma haftası geldi.net

ozzy!
01.10.2017, 18:39
Yedek klübeleri boş. Maçı 60'a kadar tutabilirsek oradan sonra değişikliklerle maçı alabili.. Vazgeçtim Ersun faktörü.

Alper Beyazay
01.10.2017, 18:40
Onazi - Kucka ve asıl önemlisi Sosa'nın asıl mevkisi olan 10 numaraya geçmesi beklediğim bir durumdu. Mas yerine Hubo tercihi de doğru karar. Açıkçası tek şaşırdığım Castillo değil Abdülkadir'in olması. Sanırım Castillo'yu hamle oyuncusu olarak kullanacak ikinci yarı. Bakalım. İnşallah kazanırız.

astatin
01.10.2017, 18:40
İyi hoş diyorsunda bizimki ne zaman maça müdahale edebilmiş.

Oruç
01.10.2017, 18:41

Geçen seneki son maçta kulübede adam yok diye maçı verdik. Bugün tersi olsa keşke.

danger00
01.10.2017, 18:41
onazi-kucka defansif açıdan iyi duruyor denebilir ancak top kullanmada sorun yaşayacağız bu sefer. top daha fazla rakipte olacak daha fazla baskı yiyeceğiz. abdülkadir ve olcay içe dönük oynamalı bu durumda.

BurakYılmaz20
01.10.2017, 18:42
ersunun hedefi kovulup seneye ali koç başkanlığındaki fenerbahçeye gelmek

Oğuzhan
01.10.2017, 18:42
Abdülkadir kesinlikle Beşiktaş savunmasına zaafiyet yaşatıp kart göstertir. Agresif oynuyor zaten Caner, 1-2 çalım yedikten sonra tekme atmaya başlar. Kırmızı kart bekliyorum maçta.