PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 7.Hafta l Beşiktaş 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

Murathan
29.09.2017, 00:05
70e kadar 1-0 önde gireriz, 70ten sonra 3 tane yeriz.
Kazanır veya kaybedersek sevinirim, berabere kalırsak üzülürüm.

Fatih Çelik
29.09.2017, 00:10
Sıfır heyecan. Ersun yapar numarasını zorla verir maçı.

Numan Yerlikaya
29.09.2017, 01:20
Yenersek oyuncular yener kaybedersek ersun suçlu. Sevmediğim bi düşünce olsa da benim için böyle

ucurum
29.09.2017, 07:28
Sıfır heyecan aynen katılıyorum

Hatta pazar gelmesin diyorum

Benim bildiğim Trabznspor hayatta BU PAİKOLOJİDEN çıkıp Beşiktaşı yenemez

Belki normal şartlarda ve bu kadar cezalı olmasa bile şansımız vardı ama

Yemez yenemez

Ayrıca benim bildiğim Ersun Yanal maça şu şekilde çıkar

Bence çıkmalı değil bakın bence böyle ÇIKAR:

Onur

Pereira Tomas Durica Mas

Onazi Kucka Sosa

Olcay Burak Castillo

Cengiz Çubukcu
29.09.2017, 07:42
Sıfır heyecan aynen katılıyorum

Hatta pazar gelmesin diyorum

Benim bildiğim Trabznspor hayatta BU PAİKOLOJİDEN çıkıp Beşiktaşı yenemez

Belki normal şartlarda ve bu kadar cezalı olmasa bile şansımız vardı ama

Yemez yenemez

Ayrıca benim bildiğim Ersun Yanal maça şu şekilde çıkar

Bence çıkmalı değil bakın bence böyle ÇIKAR:

Onur

Pereira Tomas Durica Mas

Onazi Kucka Sosa

Olcay Burak Castillo

ben pereira'yı oynatmam ...

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2017, 07:58
ben pereira'yı oynatmam ...

Çok formsuz ve agresif başladı sezona
Geçen hafta 4.golde yaptırdığı penaltı çok acemiceydi.

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2017, 07:59
Vodafone Park'tan 1 puanla dönmek de iyidir.
Ah Şu Alanya maçından 3 puan alsaydık pazar günü 1 puana üzülmezdik

Berkan
29.09.2017, 08:29
umarim rezil olup donmeyiz

Enaldo61
29.09.2017, 08:30
Hoca zaten benim için yok hükmünde ama bu maçtan 3 puan dışında bir sonuç alıp kalmaya devam ederse seneye kombine almam. Forma da almam. Tribüne de gitmem. Hadi bu sene dayanamadım...

Aydın Danış
29.09.2017, 09:03
Hoca zaten benim için yok hükmünde ama bu maçtan 3 puan dışında bir sonuç alıp kalmaya devam ederse seneye kombine almam. Forma da almam. Tribüne de gitmem. Hadi bu sene dayanamadım...
Herkes böyle düşünürse ne olucak bu takımın hali böyle yapmayın abi tamam kızgınız, tepkiliyiz, sinirliyiz ama takımdan desteğimizi çekmek de ne demek oluyor...

Bir yandan polemik de yaratmak istemiyorum ama desteğimiz çekmeyelim takımımızdan Bordo Mavi bizim...

Cengiz Çubukcu
29.09.2017, 09:16
Çok formsuz ve agresif başladı sezona
Geçen hafta 4.golde yaptırdığı penaltı çok acemiceydi.

bence esas problem savunmayı önemsememesi ve bu yüzden konsantre olmaması

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2017, 09:36
Herkes böyle düşünürse ne olucak bu takımın hali böyle yapmayın abi tamam kızgınız, tepkiliyiz, sinirliyiz ama takımdan desteğimizi çekmek de ne demek oluyor...

Bir yandan polemik de yaratmak istemiyorum ama desteğimiz çekmeyelim takımımızdan Bordo Mavi bizim...

Kazanabilirsek güzel günler göreceğimize dair umutlarım artacak.

Alanya maçını iş kazası sayıyorum. Böyle bir yenilgiyi bir daha yaşayacağımızı asla düşünmüyorum.

Sevgi ve destek zamanı

Doğan Keskin
29.09.2017, 09:46
Beşiktaş eksik falan değil, bakın göreceksiniz malum 3 cezalının yerine girenler hiç aratmayacaklar çünkü adamlar takım olmuş giren çıkanı aratmıyor. 3 puan alırsak şahane olur tabi orası ayrı ama fazla umudum yok.

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2017, 09:47
Beşiktaş eksik falan değil, bakın göreceksiniz malum 3 cezalının yerine girenler hiç aratmayacaklar çünkü adamlar takım olmuş giren çıkanı aratmıyor. 3 puan alırsak şahane olur tabi orası ayrı ama fazla umudum yok.

İlk cümleniz çok doğru ve bu maçtan bu nedenle çok endişeliyim.

Sinan G.
29.09.2017, 10:11
şu alanya kazası olmasa, beşiktaşın şu eksikleri karşısında istanbul'u yeniden fethediyor olurduk be, herkeste bir karamsarlık muhtemelen berabere bitecektir.

biletler kaçta çıkıyor bu arada?

Şanlı SanMarino
29.09.2017, 10:17
şu alanya kazası olmasa, beşiktaşın şu eksikleri karşısında istanbul'u yeniden fethediyor olurduk be, herkeste bir karamsarlık muhtemelen berabere bitecektir.

biletler kaçta çıkıyor bu arada?
Alanya, Göztepe ve Başakşehir maçlarını kazansak 16 puanla şuanda şampiyonluk maçına çıkıyor olurduk. Tabi bu serüven için iyi ve yeterli bir hoca gerekli.

Sinan G.
29.09.2017, 10:48
Trabzonspor taraftarına ait tribün bloklarının bilet satışı 29.09.2017 cuma günü saat: 11.00 de başlayacaktır.

İsa Gündoğdu
29.09.2017, 10:59
<tbody style="box-sizing: border-box;">
Misafir
404 Misafir
16
28
0,00 TL
110,00 TL

</tbody>

Berkan
29.09.2017, 10:59
cikmadimi

shagrath61
29.09.2017, 11:02
Nasıl aldınız bende çıkmıyor?

abdllh.29
1456514566

Saat tam 11.00 da aldğım görüntü

Berkan
oha bitti biletler allahim ya

abdllh.29
29.09.2017, 11:03
14567
Bu da diğer blok

İsa Gündoğdu
29.09.2017, 11:04
arkadşalar
kırımızı görünsede devamlı güncelleyin sayfayı ödemeyi gerçekleştiremeyenler yeşile dönüyor

Berkan
29.09.2017, 11:05
fazla alan varsa bana yazabilirmi alamadim ya

nuri45
29.09.2017, 11:05
benreserve edebildim bir tane 7 dk sonra bosa cikiyor bilginize. Satin alma niyetim yok denedim sadece

5 dk kaliyor sira 26 koltuk 9 406 da

İsa Gündoğdu
29.09.2017, 11:06
406 da iki koltuk var hala

shagrath61
29.09.2017, 11:06
Bende misafir diye bir seçenek de çıkmıyor..

shagrath61
29.09.2017, 11:07
Fazla alabilen varsa bende ücreti mukabilinde alabilirim

Sinan G.
rezervelerin 10dk süresi dolunca 2şer 3er boş yer çıkıyoda, başakşehir maçından çok bilet var daha pahalı ama daha çabuk bitti, sonrada derler sabır :D

Emirhan Uludüz
Bende misafir diye bir seçenek de çıkmıyor..
İğrenç bir sistem. Bazılarında tam saatinde güncelleniyor bazılarında 5-10 dakika gecikmeli.

Berkan
29.09.2017, 11:10
fazla alabilen allah aşkina alsin telefondan almaya çalisiyorum yer yok diyo parcalayacam telefonu

İsa Gündoğdu
29.09.2017, 11:14
fazla alabilen allah aşkina alsin telefondan almaya çalisiyorum yer yok diyo parcalayacam telefonu

özelden yaz

shagrath61
29.09.2017, 11:15
Alabilen 1 adet fazla alabilir mi? Bende misafir tribün çıkmıyor kart gelmediğinden telefonda da alamıyorum

Berke6198
29.09.2017, 11:20
Eğer alıp da transfer etmek isteyen olursa tekliflere açığım.

Bu kahpe sistemin aksaklıklarına denk geldik. Doğrulama kodumu bloke etmiş beyefendiler. Günlerdir bilet için uykularımı bölüp, bilgisayarın başında nöbet tutuyorum. Emeğime yazık.

ogeday6106
29.09.2017, 11:23
allah bin belasını versin bu pasoligi getirenin

TAHSİN 61
29.09.2017, 11:26
Aldık hayırlısıyla posolig aldığımdan beri ilk kez kullandım. Boşuna her sene yeniliyordum. Şimdi Asıl soru şu çocuğu getirsem sıkıntı yaşarmıyız

Berkan
29.09.2017, 11:32
adamlar ya yazilimla otomatik aliyor yada biletleri kulup alip veriyor başka turlu kimse izah edemez. milletin hakkina giren oçlarininda allah belasini versin

Fatih Özkan
29.09.2017, 11:38
Alamayan arkadaşlar adına üzüldüm. "Arkadaş bilet almayı beceremez" ihtimaline karşılık bir tane aldım. Ki gerçekten alamadı ve bileti ona transfer ettim. Bilsem fazladan alır, sizlere aynı fiyattan transfer ederim.

Mustafa ÖZDEMİR
29.09.2017, 11:39
Sosa burak atar 2-1 alırız

shagrath61
29.09.2017, 11:45
Ortalama 2500 bilet 2 şer tane alabiliyorsunuz bu 1250 kullanıcı demek hepsi online olacak ve 3 dk. da bitirilecek onu gectim biletler bittiğinde sayfayı sürekli güncellememe rağmen misafir diye bir seçenek dahi yoktu. Sosyal medya da, bu kadar bilet satılmasına rağmen bir sürü insan karaborsa kovalıyor.. inanılır gibi değil.

61Firtinasi61
29.09.2017, 11:47
Aldık hayırlısıyla posolig aldığımdan beri ilk kez kullandım. Boşuna her sene yeniliyordum. Şimdi Asıl soru şu çocuğu getirsem sıkıntı yaşarmıyız

Yasamazsin. Bende cocugumu götürmüsdüm. Rahat ol. 7 yas kücük olan cocuklara serbes.

61Firtinasi61
29.09.2017, 11:48
Bence EY kendisini bu macla affetirecek.
2-4 bitecek bu mac, ve yüzümüz gülecek.

Çakıroğlu İhsan
29.09.2017, 11:49
Bi arkadaşım alamadı delirdi :) bilet almayı bir başarı olarak görüp ederinden fazlasını vermeyi düşünüyor gidemeyen olursa özel mesaj atabilir

İsa Gündoğdu
29.09.2017, 11:50
Alamayan arkadaşlar adına üzüldüm. "Arkadaş bilet almayı beceremez" ihtimaline karşılık bir tane aldım. Ki gerçekten alamadı ve bileti ona transfer ettim. Bilsem fazladan alır, sizlere aynı fiyattan transfer ederim.

en fazla iki bilet alınıyor

bende eşime aldım.

transfer edebilirsem edeceğim isteyene iki kişiye denedik olmadı

Uğur KÜÇÜK
29.09.2017, 11:53
Beraberlik ve yenilgi hiçbirşeyi değiştirmez.

Kucka Sosa
___Yazici

Mı ?

Yoksa...

Onazi Kucka
___Sosa

Mı ?

Oynayacak maçta.

Yazıcı bu yıl formsuz fakat isim isim bakarsak herkes elestirilir.
7 gol atmasına rağmen Burak bile..

Futbolcular sahaya kazanmak için çıkarsa maçı alırız.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tharaftaar
29.09.2017, 12:34

Transfer olmuyor diyorlar, siz nasıl transfer ettiniz?

Özkan Şentürk
29.09.2017, 12:39
Hepinize helal olsun gerçekten.

Ben hala Alanya maçı etkisinde olduğumdan tvden bile izlemek istemediğim maç için bu çabanız takdire şayan.

Umarım bunu hak eden bir takım olur sahada.

tanjugunduz
29.09.2017, 12:48
dostlar hangi ara biletler bitti . dersteydim öğlen arası alırım dedim . maça gidecektim . kaçırmışız.

61li
29.09.2017, 13:15
100 bilet bile çıkmadı.
yine birilerine peşkeş çekildi.
allah bırakmasın ne diyim.
şu maça gitmek için gerekirse bjk passo kartı çıkarırım

samway
29.09.2017, 13:16
Biletimizi aldık haydı hayırlısı

Doğan BULAT
29.09.2017, 13:27
Beşiktaşın oynamasına gerek yok taraftarı aldırır bu maçı .. Bizimkiler de tshirt giyip takıma destek verecekleri yerde Trabzonla alakası olamayan kişilere destek verir.

Mehmet BAŞ
29.09.2017, 13:29
Bu sene Trabzonspor'un en büyük sıkıntısı ne?
Birincisi iyi defans yapamıyoruz, ikincisi defanstan top çıkarırken basit top kayıpları yapıyoruz.
Bu problemler esasında çabuk & hızlı ve ayağa pas yapabilen stoper eksikliğine dayanıyor.
Geçen sene Durica hem sağlam müdahaleleri hem de attığı iyi paslarla bu eksikliği bir nebze giderdi.
Lakin bu sene Uğur'un yetersizliği üzerine Pereira ve Mas'ın formsuzlukları eklenince defans kötü görüntü verdi.
Çabuk ve iyi pas yapabilen stoper ihtiyacımız var. Hubocan çabuk ve ayağı düzgün bir stoper ama izleyemedik.
Mesela Okay da defansta iyi bir performans sergiliyor. Fakat Okay&Durica veya Uğur&Durica olmaz. Ağır kalırlar.
Bu bölgede hız, kesicilik, havadan birbirini tamamlayacak bir ikili olması lazım. Hubocan&Durica'yı görmek istiyorum.

Takımımızın diğer bir sorunu ise defanstan top çıkarma, oyun kurma ve lider sıkıntısıydı...
Kucka, Okay ve Onazi kesici oyuncular oldukları için oyun kurma işlevini bir türlü yerine getiremediler.
Geçen yıl Okay ve Onazi'nin ne kadar zorlandığını ve bu işi beceremediklerini hep birlikte gördük.
Bu sıkıntıyı çözmek için tüm itirazlara rağmen Kucka'yı aldık. Lakin dediğimiz gibi bu çocuk da kesiciydi(!)
Velhasıl Kucka da olmadı. Ve en nihayetinde oyun kurma becerisi olan Jose Sosa'yı aldık. Dertler bir nebze olsa da bitti.
Sosa defanstan gelen topu alıyor, pas yapıyor, oyunu yönlendiriyor. Oyun kuramama derdimizi böylece kısmen aştık.

Şimdi Beşiktaş maçına geldik, Yusuf'un formsuzluğu nedeniyle Sosa'nın 10 numara oynatılması konuşuluyor.
Açıkçası ben bu fikre pek de sıcak bakmıyorum. Çünkü Sosa dışında oyun kurabilen ikinci bir oyuncumuz yok.
Sosa'yı ileri attığımız anda defanstan top çıkarmakta yeniden zorlanacağımızı düşünüyorum.
Beşiktaş gibi önde iyi basan bir takıma karşı orta alanda Sosa gibi topu iyi tutan ve pas yapan bir oyuncuya ihtiyacımız var.
Hatta açık konuşmak gerekirse bu maçta böyle bir oyuncuya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.
O nedenle Sosa'nın yerinin değiştirilmesi taraftarı değilim. Bırakalım Sosa liderlik yapsın, istediği gibi oyunu yönlendirsin.
Yusuf'un formsuzluğu çok göze batıyorsa Abdülkadir'i 10 numaraya koyup Castillo'yı ilk 11'e alabiliriz.
Bakalım hoca ne yapacak?

61li
29.09.2017, 13:29
bjk tarafına bilet bakıyorum çoktan bitmiş.hangi ara bunlar bu kadar taraftara oynadı anlamadım.sadece 1.kategori var 315 tl diğer bloklarda bilet bile yok

Soner Albayrak
29.09.2017, 13:51
bjk tarafına bilet bakıyorum çoktan bitmiş.hangi ara bunlar bu kadar taraftara oynadı anlamadım.sadece 1.kategori var 315 tl diğer bloklarda bilet bile yok

Kombinelerin hepsini sattılar. Son iki sezonun şampiyonular ve CL'deler. Normal değil mi?

Harun-61
29.09.2017, 14:15
Almanya dan geliyoruz,
Maçı canlı stadda izliyelim dedik :(

Yuh ya!

Uğur KÜÇÜK
29.09.2017, 14:23
Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a gol attığı maçlarda hiç puan KAYBETMEDİK...

Harun-61
29.09.2017, 14:24
Almanya dan geliyoruz,
Maçı canlı stadda izliyelim dedik :(

Yuh ya!

Taraftar grubu v.s.
Kimse yardımcı olamaz mı arkadaşlar ???

.

PEREKLİ
29.09.2017, 14:25
Bu sene Trabzonspor'un en büyük sıkıntısı ne?
Birincisi iyi defans yapamıyoruz, ikincisi defanstan top çıkarırken basit top kayıpları yapıyoruz.
Bu problemler esasında çabuk & hızlı ve ayağa pas yapabilen stoper eksikliğine dayanıyor.
Geçen sene Durica hem sağlam müdahaleleri hem de attığı iyi paslarla bu eksikliği bir nebze giderdi.
Lakin bu sene Uğur'un yetersizliği üzerine Pereira ve Mas'ın formsuzlukları eklenince defans kötü görüntü verdi.
Çabuk ve iyi pas yapabilen stoper ihtiyacımız var. Hubocan çabuk ve ayağı düzgün bir stoper ama izleyemedik.
Mesela Okay da defansta iyi bir performans sergiliyor. Fakat Okay&Durica veya Uğur&Durica olmaz. Ağır kalırlar.
Bu bölgede hız, kesicilik, havadan birbirini tamamlayacak bir ikili olması lazım. Hubocan&Durica'yı görmek istiyorum.

Takımımızın diğer bir sorunu ise defanstan top çıkarma, oyun kurma ve lider sıkıntısıydı...
Kucka, Okay ve Onazi kesici oyuncular oldukları için oyun kurma işlevini bir türlü yerine getiremediler.
Geçen yıl Okay ve Onazi'nin ne kadar zorlandığını ve bu işi beceremediklerini hep birlikte gördük.
Bu sıkıntıyı çözmek için tüm itirazlara rağmen Kucka'yı aldık. Lakin dediğimiz gibi bu çocuk da kesiciydi(!)
Velhasıl Kucka da olmadı. Ve en nihayetinde oyun kurma becerisi olan Jose Sosa'yı aldık. Dertler bir nebze olsa da bitti.
Sosa defanstan gelen topu alıyor, pas yapıyor, oyunu yönlendiriyor. Oyun kuramama derdimizi böylece kısmen aştık.

Şimdi Beşiktaş maçına geldik, Yusuf'un formsuzluğu nedeniyle Sosa'nın 10 numara oynatılması konuşuluyor.
Açıkçası ben bu fikre pek de sıcak bakmıyorum. Çünkü Sosa dışında oyun kurabilen ikinci bir oyuncumuz yok.
Sosa'yı ileri attığımız anda defanstan top çıkarmakta yeniden zorlanacağımızı düşünüyorum.
Beşiktaş gibi önde iyi basan bir takıma karşı orta alanda Sosa gibi topu iyi tutan ve pas yapan bir oyuncuya ihtiyacımız var.
Hatta açık konuşmak gerekirse bu maçta böyle bir oyuncuya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var.
O nedenle Sosa'nın yerinin değiştirilmesi taraftarı değilim. Bırakalım Sosa liderlik yapsın, istediği gibi oyunu yönlendirsin.
Yusuf'un formsuzluğu çok göze batıyorsa Abdülkadir'i 10 numaraya koyup Castillo'yı ilk 11'e alabiliriz.
Bakalım hoca ne yapacak?

Bizim sorunumuz başka

Oyunu tutuyoruz ama Ersun hocanın yorulan takıma yanlış hamleleri nedeniyle skoru tutamıyoruz
Umalım hatalarını analiz etmiştir ve söylediği gibi degişik bir formasyonla sahaya çıkarız.
Attıgımız gollerin çogu Burak yılmazın defans arkasında bireysel sarkmaları nedeniyle atılmış goller
Bu durumda orta saha ve arkayı defansif tutarak Sosa-Burak kontraatagı ile gol kovalamak daha akılcı olacaktır
derbi seviyesindeki maclarını bu formatla oynamak utanılacak birşey degil ,
Bilakis kaderci oyun yerine Burak gibi,Roda gibi bir silahı boş alanda kullanırken defansı saglama almak
yusuf ve sosayla adrese teslim paslar yollamak,aksine tecrübesiz Abdülkadiri hamle oyuncusu olarak kenarda tutmak daha isabetli olur.

Yıldıray Emanet
29.09.2017, 14:55
Aydınus'un abisi dershanede edebiyat hocamdı. Ailecek koyu bjklidir kendileri delilik derecesinde hesaplar buna göre yapılsın :)

Hatta o sene bi bjk ts macında bizi katletmişti ders boyunca kendisine ufak göndermeler yapmıştım yüzü kızarmadı değil

PEREKLİ
29.09.2017, 14:59
https://www.trabzonhabercisi.com/trabzonspor/olcay-ve-sosa-ya-muthis-karsilama-h31901.html

sonuç ne olursa olsun mactan sonra Beşiktaş soyunma odasına gitmemeliler!!

ucurum
29.09.2017, 15:07
Maç başlar takım iyi mi ne düşüncesi oluşur Ersun'a kızdık ama akıllandı baksana Beşiktaş top yapamıyor hooop bir duran top Talisca 1-0

Allah kahretsin Okay yedek olmayacaktı savunmayı değiştin de ne oldu Onurla Esteban aynı vs

Neyse kaza golü oldu ama takım iyi la yoksa hep gol yedik çevirdik bunu da mı çevirecez ahan Beşiktaşın topla oynama yüzdesi hiç bu kadar düşmemişti ceza sahasına girmesek de iyi oynar gibiyiz yoksa efsane yeniden mi do...

Dak 20 kontradan Babel 2-0

İlk yarı biterken demoralize takım kontrol yok

Bir penaltı 3-0

Yani hep yaşadığımız hep bildiğimiz şeyler

ALDENİRO
29.09.2017, 15:15
merak ediyorum bu bilet alamama işkencesini sadece bizim taraftar mı çekiyor??

ysngmz
29.09.2017, 15:19
Ekşi sözlükte bir eleman Trabzonspor un ön tarafı Audi arka tarafı murat 131 gibi diyor

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Başkaya60
29.09.2017, 15:32
3-1 Sekistas alır...

Alanya maçından sonra hersey bitti bizim için maç vaktinin gelmesini bile istemiyorum kimse izlemesin bence sonuç belli boşuna kendinizi üzmeyin...

ysngmz
29.09.2017, 15:37
Ersun efendiye tavsiyem antrenman performansına değil geçmiş maçların tekrarını izleyip ona göre kadro şekillendirmesi yapmalı.

muratt
29.09.2017, 16:19
Arkadaşlar gerçekçi olmak gerekirse BJK, Leipzig maçındaki, özellikle ilk yarıdaki oyunun yarısını oynasın bizi çok fena yaparlar. Şenol Güneş BJK'i çok farklı bir seviyeye çıkardı, şu anda lig seviyesinin üzerinde oynuyorlar. Kadroları da maşallah. Kırmızı kart cezalısı olan Quaresma, Oğuzhan ve Atiba'nın yerine oynayacak adamlar geçen sene bizim defansı patates eden Lens, aylarca peşinden koşup alamadığımız Medel ve Tolgay. Ve maç deplasmanda, Vodafon'da. Takımın işi çoz zor.

Ersun Yanal ve yönetim sanırım bu zor zamanlarında karşılaşmak isteyecekleri son takım. Ama belki de böylesi daha iyi. İyice dibe vurursak bir silkelenme olur belki, veya tam tersi.

ysngmz
29.09.2017, 16:29
Arkadaşlar gerçekçi olmak gerekirse BJK, Leipzig maçındaki, özellikle ilk yarıdaki oyunun yarısını oynasın bizi çok fena yaparlar. Şenol Güneş BJK'i çok farklı bir seviyeye çıkardı, şu anda lig seviyesinin üzerinde oynuyorlar. Kadroları da maşallah. Kırmızı kart cezalısı olan Quaresma, Oğuzhan ve Atiba'nın yerine oynayacak adamlar geçen sene bizim defansı patates eden Lens, aylarca peşinden koşup alamadığımız Medel ve Tolgay. Ve maç deplasmanda, Vodafon'da. Takımın işi çoz zor.

Ersun Yanal ve yönetim sanırım bu zor zamanlarında karşılaşmak isteyecekleri son takım. Ama belki de böylesi daha iyi. İyice dibe vurursak bir silkelenme olur belki, veya tam tersi.Biz Leipzig değiliz Trabzonsporuz

mackali_81
29.09.2017, 16:32
Biz Leipzig değiliz Trabzonsporuz

Durumları, olguları hep böyle duygusal ölçeklerle yorumladığımız için asla sonuca ulaşamıyoruz maalesef.

muratt
29.09.2017, 16:38
Biz Leipzig değiliz Trabzonsporuz

Alanya maçında gördük kim olduğumuzu. Ben gerçeklerden bahsediyorum, boşuna biz Trabzonspor'uz gazına gelmenin anlamı yok.

merdeme
29.09.2017, 16:46
Bu sezon ilk kez bir maç için heyecan duymuyorum. 8JK güçlü diye de değil. Geçen haftadan sonra maç için heyecanlanacak ümit, heyecan ve motivasyonumu yitirmişim. Tekrar nasıl havaya gireceğiz??

özçelik61
29.09.2017, 16:54
-Şenol Güneşin bjk başında bizle ilk maçında olimpiyatta 2-1 yenmiştik.
- o zaman da iyi idi bjk zaten o yıl da şampiyon oldu
-normal sonuç bjk nin alması ama içimizde alırız be abi kıpırtısı da yok değil

Mehmet Fatih Yavuz
29.09.2017, 17:12
Kimseden korkum yok çok şükür. Takım olarak son derece kaliteli bir takımız.

Korkum bu saçma sapan konsantrasyon kayıpları. Ciddiyeti elden bırakıp, futbolu unutmaları.

Yoksa ne bjk den, ne de başka takımdan aşağı kalır bir kalitemiz var.

Bjk nin bize göre en üstün tarafı Pepe. Umarım Hubocan bu farkı bir nebze kapatacaktır.

Lakin ciddiyeti kaybettiğinizde kalitenin falan anlamı kalmaz. Bu hangi takım olursa olsun. O durumda hezimet kaçınılmazdır.

UĞUR DURTAŞ
29.09.2017, 17:14
çok zor ama imkansız değil.
olası bir galibiyetimiz,
kara bulutları dağıtır.(mı)

UĞUR DURTAŞ
29.09.2017, 17:15
2 gün önce buradan yazdım.
kalemizi takım olarak iyi savunmalıyız,90.dak.
bir şekilde gol buluruz.

Berke6198
29.09.2017, 17:21
Bilet transferlerine izin verildi mi ? Deneyen varsa bilgilendirebilir mi ?

abdllh.29
29.09.2017, 17:25
En dip nokta da olsam yine korkmam beşiktaştan 3 sonuçlu maç kimse bizimle oynadığı maç için kesin kazanırız diyemez o kadar. Hocada olmasa o forma sahada oynar.

Burak
29.09.2017, 17:36
Pazar stattayız. O kadar yol çekip inşallah mağlup dönmeyiz.

ALDENİRO
29.09.2017, 17:37
bjk 10 eksik olsa bile en fazla beraberlik alırız EY de kalır.

nirvana ovalari
29.09.2017, 17:52
Beşiktaşın oynamasına gerek yok taraftarı aldırır bu maçı .. Bizimkiler de tshirt giyip takıma destek verecekleri yerde Trabzonla alakası olamayan kişilere destek verir.
Doğru tespit.

mutluhayri
29.09.2017, 18:51
https://www.trabzonhabercisi.com/trabzonspor/olcay-ve-sosa-ya-muthis-karsilama-h31901.html

sonuç ne olursa olsun mactan sonra Beşiktaş soyunma odasına gitmemeliler!!

Niye? Savaş mı yapıyoruz?
Sporun dostluk, barış ve kardeşlik olduğunu kimse tınlamaz oldu.
Adam yıllarca beraber vakit geçirdiği can ciğer arkadaşını maç öncesi veya sonrasında tebrik etmesinde ne art niye olabilir? Altından ne çıkabilir?
Asıl en doğrusu odur, gidip tebrik etmek. Hatta keşke maç öncesi ve sonrası el ele kol kola tribünleri selamlasalar ne güzel olur ama mümkün değil. O kadar ayrıştık ki.
Orda top oynayanlar insan...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Enaldo61
29.09.2017, 19:22
Lukac, Lopes, Mustafa, Caner, Ömer, Soner, Sissoko, Larsson, Olcan, Serginho, Henrique
Akhisar şu 11'le bizden fazla puan toplamış hala hocayı savunanlar var.

Mustafa YILMAZ
29.09.2017, 20:07
bu kadar eksik ve mental olarak yorgun bir takıma yenilmek ciddi sorundur

adiloş bebe
29.09.2017, 20:43
Maç sadece saha içinde oynanmıyor bilmem anlatabildim mi ?
rakibiniz bazen sizden eksik olabilir hatta dahada yorgun olabilir ama futbolda bazı şans günleri vardır
Başarılar Trabzonspor

kayseri6161
29.09.2017, 20:59
bu kadar eksik besiktası yenemiyorsak dükkanı kapatıp gidelim.

Fener maçında çok yıprandılar..lıepzing maçında da fizik olarak çok yoruldular..hem mental hem fizik açıdan yorgunlar..çok önemli 4 oyuncusu eksik,hocası kenarda olamayacak..eğer bu Beşiktaş dan puan alamazsak,sbir daha da puan alamayız zaten

Erkan SÜNGER
29.09.2017, 21:19
Bu maçı almalıyız. Almak zorundayız. Hadi koçlarım lütfen ya.

Soner Albayrak
29.09.2017, 21:55
Şu Fb kadar bile puan alamadık ligde. Ah Ersun ne diyelim sana ne diyelim.

tRaiNer
29.09.2017, 21:56
ŞB'nin mağlubiyetiyle geçen haftanın acısı biraz olsun hafifler oldu.

Haydi Trabzonspor'um güldür yüzümüzü...

Karmam
29.09.2017, 21:56
sanırım

onur
pereira okay durica hubocan
onazi kucka
abdülkadir sosa olcay
burak

11'i sahada olacak. bir ihtimal de okay yerine uğur demirok.

Ogün YAZICI
29.09.2017, 22:01
Akhisar'daki Sissoko hakkında ne düşünülüyor.
Hani burada 6 numara nedir 8 numara nedir kardeşim diye insanları ti'ye alan bir güruh var.
6 numara sissoko'dur arkadaşlar.
Bizim kadromuzda bulunmayandan.
Adam kendi ceza alanında sayısız top karşıladı,orta alanda sayısız atak yönetti,kritik anlarda tuttuğu toplarla takımı rahatlattı,mevkisini asla boş bırakmadı,maç boyunca olması gereken yerde oldu
Pozisyon bilgisi üst düzey,topla ilişkisi vasatın üstünde

Trabzonspor'a dönüyorum kadronda üst düzey birçok ofansif oyuncu bulunuyor diye hatalı kadro mühendisliği yaptın diye Kucka'yı 6'ya Sosa'yı 8'e çekme kardeşim
Sosa bal gibi 10 oynar serbest oynar Kucka da oynayabildiği kadar 8 falan oynar.Ki aradığımız adam değil.Senin orta sahada subap görevi görecek herkesin açığını kapatacak o bölgeyi süpürecek santradan ilerleyip gol atmaya çalışan ouncuya hop diyecek bir futbolcu ile oynama zorunluluğun var.

Beşiktaş'ta Atiba ne yapıyorsa onları almaya çalışıyor Okan Buruk Sissoko'dan.
Adamların başarısı tesadüf değil

bilgehan83
29.09.2017, 22:10
Akhisar'daki Sissoko hakkında ne düşünülüyor.
Hani burada 6 numara nedir 8 numara nedir kardeşim diye insanları ti'ye alan bir güruh var.
6 numara sissoko'dur arkadaşlar.
Bizim kadromuzda bulunmayandan.
Adam kendi ceza alanında sayısız top karşıladı,orta alanda sayısız atak yönetti,kritik anlarda tuttuğu toplarla takımı rahatlattı,mevkisini asla boş bırakmadı,maç boyunca olması gereken yerde oldu
Pozisyon bilgisi üst düzey,topla ilişkisi vasatın üstünde

Trabzonspor'a dönüyorum kadronda üst düzey birçok ofansif oyuncu bulunuyor diye hatalı kadro mühendisliği yaptın diye Kucka'yı 6'ya Sosa'yı 8'e çekme kardeşim
Sosa bal gibi 10 oynar serbest oynar Kucka da oynayabildiği kadar 8 falan oynar.Ki aradığımız adam değil.Senin orta sahada subap görevi görecek herkesin açığını kapatacak o bölgeyi süpürecek santradan ilerleyip gol atmaya çalışan ouncuya hop diyecek bir futbolcu ile oynama zorunluluğun var.

Beşiktaş'ta Atiba ne yapıyorsa onları almaya çalışıyor Okan Buruk Sissoko'dan.
Adamların başarısı tesadüf değil

maçı doksan dakika izledim tespitlerinize yüzde yüz katılıyorum... adam altı no dersi verdi inanılmaz oynadı... top karşılama, oyunu geriden okuma ve başlatma, hava hakimiyeti, alan daraltma, rakibi karşılama vs.. bir yaya toure gördüm sanki sahada.. devre arası İçin yoklanmalı... lig başlayalı Konya'dan Mehdi buoarabi yi beğenmiştim ikincisi bu çocuk ikisi de bize şart olan adamlar... ah keşke devre arası alabilsek..

ccd6167
29.09.2017, 22:42
Beşiktaş maçı veriri

Ersun alamaz.. İnşallah gidecek

Ogün YAZICI
29.09.2017, 22:50
Neyse Ankut'un bu akşam saçmaladıkları pazar günü için işimize gelir.
Kaldı tek sıkıntı Ersun

Bu maçla ilgili en büyük temennim maçtan sonra "vodafone arena'da futbol dersi verdik.
-Bu takım bugün sonuç alamadı ama önü açık
-Bugün kaybedebiliriz ama bu takım böyle oynarsa yenemeyeceği kimse yok

sorunsalı ile karşı karşıya kalmak

.7.haftayı 8 puanla bitirip de bu geyikleri kaldıracak sabrı yok bu camianın.Ersun'un da kredisi.Ersun Gs maçına kadar öyle ya da böyle 3 puan alamadığı her maç kovulmalıdır.

AYYILDIZ
29.09.2017, 23:02
Daha oyunumuzu oturtamadık. Beraberlik iyi sonuç.

Samet Berber
29.09.2017, 23:07
Defansta Thomas-Durica, orta sahada da Kucka-Onazi ikililerini bekliyorum. Sosa mutlaka önde oynamalı zaten Yusuf çok kötü başladı sezona bu maçtan itibaren kulübeye geçeceğini düşünüyorum.

Oğuzhan
30.09.2017, 00:14
Lukac, Lopes, Mustafa, Caner, Ömer, Soner, Sissoko, Larsson, Olcan, Serginho, Henrique
Akhisar şu 11'le bizden fazla puan toplamış hala hocayı savunanlar var.

bu kadroyla fenerbahçe'ye doğru dürüst pozisyon bile vermeden kazandılar hem de.

yalnız ben sağ bek ve sol beklerini çok beğendim, 15'er orta kestiler herhalde sağdan soldan.

brnclhn
30.09.2017, 00:25
3 gol yeriz de kaç atarız bilmem...

Berke6198
30.09.2017, 00:35
Nihayet biletimi alabildim. Günlerdir nöbetteyiz, artık iş inada binmişti. yarım saat kadar önce sisteme birkaç bilet düştü ve şükür ki fırsattan yararlandım :)

MehmeTS_ADANA
30.09.2017, 00:39
beşiktaşı yenersek herşey yeniden başlar. ama içimde beşiktaştan çok daha iyi oynayıp kaybedeceğiz gibi bir his var nedense. inşallah yanılırım

ersn.alparslan
30.09.2017, 01:39
yusuf oynamazsa bile 2. yarıda kurtarıcı olarak oyuna gireceğini düşünüyorum çünkü bu takım yusufun ayağına bakıyor.

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 01:45
yusuf oynamazsa bile 2. yarıda kurtarıcı olarak oyuna gireceğini düşünüyorum çünkü bu takım yusufun ayağına bakıyor.Sosa 10 numara oynarsa aratmaz bu maç.
Yazıcı bu hafta dinlenmeli.
Performansı gerçekten kötü bu sene.
Ortasahada Onazi ve Kucka oynamalı.
Elde 6 numara yok.
Ve kadroda 6 numaraya uygun tek topcumuz Onazi.

Burak Aksoy
30.09.2017, 02:27
İş dolayısıyla Bursa/İnegöl'de olacağım. Bu maçı orada Trabzonsporlularla izlemek istiyorum, var mıdır oralarda böyle bir kahve?

Şanlı SanMarino
30.09.2017, 06:32
Nihayet biletimi alabildim. Günlerdir nöbetteyiz, artık iş inada binmişti. yarım saat kadar önce sisteme birkaç bilet düştü ve şükür ki fırsattan yararlandım :)
Senin maça gitmen sayesinde kazanacağız. Maç sonu hatırlat bunu :)

Şanlı SanMarino
30.09.2017, 06:40
Evet şimdi gerçekçi bir analiz yapalım.

Nedir durum? Gerçekten travmatik bir hafta atlattık. Taraftar, yönetim, oyuncu grubu, teknik heyet.. Herkes etkilendi diyebiliriz. Ama güçlenerek çıkmak yine bizim elimizde. Büyük maçta kazanılacak 3 puanın değeri birçok açıdan inanılmaz kıymetli.

Bizim artılarımız;
Hırslı ve kazanmaya mecbur olmamız
Kadro genişliğimiz
Form düzeyindeki beklenilen artış
Genç ve güçlü yetenekler
Hoca için kader maçı olması

Beşiktaşın eksileri;
Hocasının olmayışı
3 oyuncusunun cezalı oluşu
Birkaç oyuncusunun sakat veya oynayabilecek durumda olmayışı
Camia olarak yaşadıkları rehavet
Türkiye liginin hedef olarak daha düşük oluşu
Bazı oyuncuların form durumunun düşüklüğü

3 puan imkansız değil. Bir maç kaybedince de kıyamet kopmuyor. Bu hafta şikesporun nasıl yenildiğini gördük. Ne kadar çok inanırsak o kadar başarılı oluruz.

Berkan
30.09.2017, 07:05

devamlimi kontrol ediyordun şans eserimi gordun kardeşim :). bende son ana kadar kovalayacam

ucurum
30.09.2017, 07:07
Kadro açısından maçı alabilecek güçteyiz

Psikolojik olarak imkansız

Hiç boşuna acabalar macabalar yazmayın

Trabzonspor klüp tarihinde böyle psikolojiden çıkıp da maç falan alamaz

Mustafa ÖZDEMİR
30.09.2017, 07:10
Kadro açısından maçı alabilecek güçteyiz

Psikolojik olarak imkansız

Hiç boşuna acabalar macabalar yazmayın

Trabzonspor klüp tarihinde böyle psikolojiden çıkıp da maç falan alamaz

BJK maçları her zaman farklı olur.pazar akşamı göreceksin

pazarkapılı
30.09.2017, 07:47
macı alacagımıza inancım tam....

Berkan
30.09.2017, 08:22
bilet aktarmaya izin veriliyormu arkadaşlar. dun forumdan bir abiyle yapmaya çalistik olmamisti :(

kopeli
30.09.2017, 08:31
geçen sene hakemle kazandılar. yarın hakemler adam gibi maç yönetirse galibiyet dahi süpriz olmaz.

sonucta bjk dünyanın en iyi takımı degil, at gözlüklerini cıkartalım.

PEREKLİ
30.09.2017, 09:10
Gerçekçi yorum yapalım diyerek kaderci ve gönlümüzden geçen 3 puan bize yorumu yapıyorsunuz!
Halbuki bu maçı hakem Fırat Aydınus üzerinden okumak lazım
2 takımda yaralı ne şiş yansın ne kebap zihniyeti ile öncelikle beraberliğe oynatacaktır
ancak hakemin bu oyununu çok açık ara performansla kolay goller bulan taraf çevirebilir.
yoksa maç hakemin kafasında beraberlige oynanır.

Adem Erdoğan
30.09.2017, 09:37
Değerli yönetimimiz biletleri kendi insiyatifine neden alıyor bunun mantığı nedir bir açıklama yapıldı mı acaba ?

Berkan
30.09.2017, 09:39
Değerli yönetimimiz biletleri kendi insiyatifine neden alıyor bunun mantığı nedir bir açıklama yapıldı mı acaba ?

takım bu haldeyken 3 dk da bitemez biletler bi naneler donuyorda çıkar kokusu

Adem Erdoğan
30.09.2017, 09:44
takım bu haldeyken 3 dk da bitemez biletler bi naneler donuyorda çıkar kokusu

İstanbul'da her türlü biter kardeşim 3 dk olmasa 30 dk'da biter, de milleti maymun ediyorlar bilgisayar başında beklemek zorunda mı akşama kadar. Ya bitmiştir ya bitmemiştir, düpedüz insanların duyguları sömürülüyor.

Berkan
30.09.2017, 09:49
İstanbul'da her türlü biter kardeşim 3 dk olmasa 30 dk'da biter, de milleti maymun ediyorlar bilgisayar başında beklemek zorunda mı akşama kadar. Ya bitmiştir ya bitmemiştir, düpedüz insanların duyguları sömürülüyor.

ben şahsen işteydim bilgisayar yoktu 10.55 alarm kurdum uygulamaya girdim ama uygulamadan alamadim sonra tarayicidan açana kadar iş işten geçti. son dakikaya kadar bekliyecem gidemeyen vs. olursa diyede gidmezsemde kismet degilmis :)

Enaldo61
30.09.2017, 10:30
Gurbetçi Gençlere falan ayırıyorlardır biletleri, yönetimle anlaşmışlardır...

HOPA'LI TS'Lİ
30.09.2017, 11:07
Fener yenildi. Kırmızılar haklıydı.
Feneri yakalamak BJK'ye yaklaşmak açısından 3 puan 9 puan değerinde olur.
Kazanırsak lig yarışı yeniden başlar
Yarın gece Vodafone Park'tan galibiyetle dönüp İstanbul'u şenliğe çevirmeliyiz.

6Şafak Aydın1
30.09.2017, 11:26
--------------------------Onur
Pereira Mustafa Ugur Durica Okay Hubocan Mas
-------------------Sosa---Kucka
-----------------------Burak :)

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 11:42
Bjk de Adriano hala antremanlara çıkmamış.
Gökhan Gonulun de yeni iyileştiğini düşünürsek karsimiza çıkacakları kadro bu olacak gibi.

___________________Fabri_________________

Necip ( Gökhan )___Pepe___Tosic___Caner

_________________Medel____Tolgay________

Lens____________Talisca____________Babel

_________________Cenk____________________

Burada Hocanin Tolgay üstüne oynaması lazim.
Şenol Güneş Tolgayi defansta oyunu ilk başlatan adam olarak kullaniyor.
Bizim Sosayi kullandığımız gibi.
Ama şöyle bir durum var.
Tolgay oyunu geniş pencereden bir Oğuzhan gibi okuyamiyor.
Ilerisi ile pas bağlantıları ciddi manada sekteye uğrayacak.

Eskiden olsa.
Sok yenilgimizden sonra takimdan futbol filan beklemezdim.
Fakat hem hafta içi yüklü miktarda futbolcu alacaklarının ödenmesinden.
Hem de gerçekten tecrübeli bir oyuncu grubuna sahip olduğumuzdan.
Bu maçın havasi çok farkli olacak.

__________________Onur_________________

Perreira_____Tomas_____Durica_____Mas

_____________Onazi______Kucka_________

Abdulkadir ( Castillo )_____Sosa____Olcay

_________________Burak__________________

Hocanın ilk hedefi rakibe ortasahada istediği oyunu kurdurtmamak olacak.
Onazi çok iyi bir oyuncu olmamasına rağmen takimda temasli oyunu oynayabilen en iyi adamlardan biri.
Ve hirsli.
Yedek kaldığı için uzun zamandir bu maçta elinden gelenin en iyisini yapıp formayi almaya çalışacaktır.

En büyük avantajımız Bjk takiminda hizli bir oyuncu olmamasi.
Hücumda ne kadar becerikli olsalar da Caner - Cenk ( orta- kafa ) işbirliği dışında bize zorluk çıkaracak hızlı hucum oyunlari ve planlari yok.
Yerlesik savunmaya hücum ediyorlar.
Ve bu bizim en çok istediğimiz sey aslında.
Fener maçına benzer bir oyun bekliyorum.
Fakat bu maçta en az 4-5 tane gollük pozisyona girer Bjk.
Burada defansa da çok büyük is düşecek.
Hücumda Sosa ve oynarsa Abdülkadirin ayağına bakicaz gibi.

Bakalım kimin plani daha iyi tutacak ?
Benim kendi düşüncem bu maçı kazanacağımız yönünde.
Karşımızdaki rakibi alt etmenin en önemli birinci yolu her dakika en az onlar kadar maçı istediğimizi seyircilerine hissettirmemiz.
İyi oyunla beraber Bjk seyircisini yanımıza cekeriz.
Burak baski altinda oynamayi sever.
Pazar gecesi saat 21.15 sularında hepimizin tekrardan zirve mücadelesi planlari yapması dileğiyle.

Zayif yönler
Tolgay ve Medel ortasahasi.

Muhakkak istedikleri oyunu kurdurtmamaliyiz bu ikiliye.

ferdeco128
30.09.2017, 11:42
maçın kaderine fırat etki edecek mi etmeyecek mi? bunun sonucuna göre futbolcular ve antrenör kararları etkili olacak. şayet fırat ne yapıp edip maçı bjk'ye verecem derse hiçbir şey yapamayız. adaletli yönetim gösterirse o zaman iş futbolculara ve teknik direktöre kalır.

Muhammed Ayaz
30.09.2017, 11:48
Kazanacağız. Hissediyorum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PEREKLİ
30.09.2017, 11:51
Beşiktaş maçı öncesi devre arası için selçukla anlaşıldı haberinin çıkartılmasının amacı nedir?
TARAFTAR ın karşı oldugu bu yalan transfer haberine itibar etmeyelim!

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 11:54
Selçuk-Antalya ile anlaşmış prensipte.
Bjk medyasi is basinda.
Perekli hocamin dediği gibi itibar edilmemesi gereken bir olay.

6Şafak Aydın1
30.09.2017, 11:57
ilk golü atmiyalim agir sacmaliyoruz sonrasinda, sadece alanya degil hepsinde.
hocanin taktigi birde ballimi degilmi bir kez daha belli olacak cünkü balli olmazsak alamayiz. üstelik en azindan kismen canakkale gecilmezi oynamamiz gerektigini düsünüyorum.

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 12:13
4 oyuncumuz Milli takimda.
Yeri değil ama herkes görsün diye paylaşıyorum.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170930/483d481f4e014b9063ac3aca763cb957.jpg

Sefaenes
30.09.2017, 12:21
Volkan la Selcuku alan Hoca milli takimi biraksin. Korkarim ki Yanal bu gereksiz Volkani BJK macinda en azindan yedek oyuna alir. Buraak Bjk macinda oynamazsa Milli takima yolliyan olursa serfsizdir.

Mustafa
30.09.2017, 12:38
Burak'ı ikinci yarının sonlarına doğru alır. milli takımda 11 başlar. Yazın bunu kenara

outlaws61
30.09.2017, 12:44
Volkan Şen için bir yetkili çıkıp sadece tek bir neden söylesin.

Neden alınmış açıklasın ikna olucam.

Ne dediği önemli değil sadece bir açıklama yapılsın başka bir şey istemiyorum.

Tabi o yürek varsa..

Numan Yerlikaya
30.09.2017, 12:47
Okay'da dahil ne kadar gereksiz boş topçu var milli takım da

zaqua
30.09.2017, 12:48
BJK maçları her zaman farklı olur.pazar akşamı göreceksin

Kazanabiliriz kaybedebiliriz futbol bu. Can sıkıcı olansa kazansak bile bir ivme kazanıp başarılı bir döneme girme ihtimalimiz olmaması. Kazanırsak bir maçla gaza geleceğiz sonra gidip saçma sapan bir takıma yenileceğiz.

Mert Oğuzlu61
30.09.2017, 13:02
Ersun hoca kendi agziyla "Okay i stoper izlemek istedi, Volkan i oynatmami istedi" seklinde acik acik utanmadan itirafta bulunmus. Hala ideal 11 i oturtamamis olmamiz, Alanya faciasi, ligden kopmamiz falan hepsi 70 lik bunagi mutlu etmek icindi yani oyle mi ?

Bizi ligden, zirveden koparan maca "hazirlik maci" muamelesi yapan, sadece kendisini dusunen 70 lik bunagin lafiyla takima kobay faresi muamelesi yapan Ersun hocaya az biraz olan guvenimi de kaybettim. Luce istedi diye Burak i da yarin oynatmasin, beklerim sasirmam. Baskana da yoneticilere de yaziklar olsun, takima kobay faresi muamelesi yapiliyor kimsenin sesi cikmiyor RE ZİL LİK...

~UniCef~
30.09.2017, 13:08
Volkan i neden alir insan?

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 13:09
Ersun hoca kendi agziyla "Okay i stoper izlemek istedi, Volkan i oynatmami istedi" seklinde acik acik utanmadan itirafta bulunmus. Hala ideal 11 i oturtamamis olmamiz, Alanya faciasi, ligden kopmamiz falan hepsi 70 lik bunagi mutlu etmek icindi yani oyle mi ?

Bizi ligden, zirveden koparan maca "hazirlik maci" muamelesi yapan, sadece kendisini dusunen 70 lik bunagin lafiyla takima kobay faresi muamelesi yapan Ersun hocaya az biraz olan guvenimi de kaybettim. Luce istedi diye Burak i da yarin oynatmasin, beklerim sasirmam. Baskana da yoneticilere de yaziklar olsun, takima kobay faresi muamelesi yapiliyor kimsenin sesi cikmiyor RE ZİL LİK...Bu konu başlı başına tartışılmalı.
Burada bir arkadaş yazmıştı.
Kobay olarak kullanilmamiz için Yönetim sezon boyu Tffden alacağımız parayi transferin son gününde Sosa ve Tomasi alabilmek için peşin istedi de bu olayi kabul mu etti hoca ile beraber ?
Yok demeyin.
Bu olaylar cok yaşandı.
Bu fantezileri yapan ve yaptiran sadece hoca değil.

Ogün YAZICI
30.09.2017, 13:33
Volkan'ın milli takıma çağırılması resmen suç ilanı.
Trabzonspor tarihinin en ağır yenilgiine sebep olan hamlelerden birisi dış güç ! tarafından yaptırılmış.
Aynı şekilde Okay'ın stoper oynatılması da suç ilanı
Bu kadar büyük paralar harcanan takım milli takım uğruna yapboz takımı haline getirildi.
Kenarda Onazi Castilo Rodallega Hubocan'lar değersizleştirilerek.

edimurphy_61
30.09.2017, 13:33
Futbolcunun oynadığı klübün taraftarı bile oyuncu milli takıma alındı diye eleştiriyorsa milli takımın T.D koltugunda oturan hoca değil kukladır.

Ogün YAZICI
30.09.2017, 13:50
Volkan Şen için bir yetkili çıkıp sadece tek bir neden söylesin.

Neden alınmış açıklasın ikna olucam.

Ne dediği önemli değil sadece bir açıklama yapılsın başka bir şey istemiyorum.

Tabi o yürek varsa..

Yetkili çıkıp Alanya maçında oyuna neden alındığını açıkladı da mı bu açıklamayı bekleyelim ?
Zaten birini açıklasalar diğeri çıkacak ortaya.

Ogün YAZICI
30.09.2017, 13:52
Dünya futbolu fizik kapasitesi yüksek uzun bacaklı orta sahalar yetiştirme peşinde.
Biz son yıllarda 2 tane böyle oyuncu çıkardık
Mehmet Topal'ı stoperin sansasyonel adamı yaptılar
Sıra Okay'da.

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 13:55
Dünya futbolu fizik kapasitesi yüksek uzun bacaklı orta sahalar yetiştirme peşinde.
Biz son yıllarda 2 tane böyle oyuncu çıkardık
Mehmet Topal'ı stoperin sansasyonel adamı yaptılar
Sıra Okay'da.Okay da da suç var.
Sorumluluktan kaciyor.
Kolay yolu seciyor.
Örnek veriyorum Pogba olmak varken ( Stil olarak ) gidip Mehmet Topal olmayı istiyorsa.
Okay hiçbir zaman büyük futbolcu olamaz.
Yunus Emre Sele birebir söyledi bunu Başakşehir maçından önce.
Stoperde yerimi buldum diyerek.
Seneye Avrupaya satilacak ilk adam olmali bence.
Italyaya 6-7 milyon eurolara satarsak cok mutlu olucam ben.

Berke6198
30.09.2017, 14:11
Senin maça gitmen sayesinde kazanacağız. Maç sonu hatırlat bunu :)

İnşallah :)

Vodafone'da açılışı yapmak ve 3 puanı almak müthiş bir haz olurdu.

devamlimi kontrol ediyordun şans eserimi gordun kardeşim :). bende son ana kadar kovalayacam

Gitme şansım sadece bilet transferinin açılması ihtimaline kalınca son bir kez daha bakayım dedim şu sisteme. 5. veya 6. F5'imden sonra önüme düştü 404 bloktan :)

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 14:26
İstatistiki bilgiler verelim.
- Vodafone Arenada Bjk'nin lig maçlarında daha 1 tane bile yenilgisi yok. ( Kupada geçen yıl Fenere yenildiler ve bu tek yenilgileri )
- Burak Yilmazin Bjk maçlarında gol attığı hiçbir maçta puan kaybetmedik. ( Beraberlik bile yok, hep kazandik )
- Kendi sahamizda ilk maglubiyetimizi Bjka karsi aldik. ( Gecen sezonki 4-3 biten mac )
- Bjk Atibanin ilk 11 oynamadığı maçlarda hep gol yedi. ( Gol yemediği mac yok )
- Trabzonspor istikrarli bir sekilde 1 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyetle sezona devam ediyor.
2 galibiyet 2 beraberlik 2 maglubiyetimiz var ligde.
Sirasiyla gidersek bu maç galibiyet gözüküyor [emoji6]

İstatistikler hicbirseydir fakat bu maçı kazanmaktan başka çaremiz yok.
Beraberlik yenilgiden daha kötü olur.
Bu arada milli maç arasi Katarda hazırlık maçı yapicaz.
El Saad takımı ile.

Erkan SÜNGER
30.09.2017, 14:39
Bu volkan da bizim göremeyip hocaların gördüğü ne var biri bana anlatsın ya? Adamı alıyorlar takıma sonra bizde de sürekli felan oynamak isticek dinden imandan çıkarıcak bizi. Yani pes vallahi pes ya.

Şu castillo oynasın artık bune rezilliktir ya. Kaç hafta geçti adamı bilerek oynatmıyor herif. Iyice uyuz oldum bu ersun yanal a ya. Yani istedik sabır ettik ama bireysel hatalarından dolayı 7 puan kaybettik.

Ogün YAZICI
30.09.2017, 14:44
Uğur KÜÇÜK ben de ekleme yapayım ;
Beşiktaş'ın vodafone Arena'da 2 fark ve üstü geriye düştüğü iki maç var.
Bjk-Gs 2-0'dan 2-2 oldu
Bjk-Benfica 3-0'dan 3-3 oldu

Trabzonspor bir hafta önce 3-0 öne geçtiği maçı 4-3 verdi...

Bu maçı anlatan en iyi istatistik bu. 60.dakikada 3-0 önde olsak kimse maç bitti diyemez...

Soner Albayrak
30.09.2017, 14:45
Bu maça kesin Volkan Şen ve Bero ile başlayacak :)

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 14:45
Uğur KÜÇÜK ben de ekleme yapayım ;
Beşiktaş'ın vodafone Arena'da 2 fark ve üstü geriye düştüğü iki maç var.
Bjk-Gs 2-0'dan 2-2 oldu
Bjk-Benfica 3-0'dan 3-3 oldu

Trabzonspor bir hafta önce 3-0 öne geçtiği maçı 4-3 verdi...

Bu maçı anlatan en iyi istatistik bu. 60.dakikada 3-0 önde olsak kimse maç bitti diyemez...Maalesef doğru.
Ben 85. Dakikaya 2-0 önde girsek bile bu maçtan emin olamam.
Ama kazanmaktan baska hiçbir yol yok.
Ve bunu yapamazsak sezon maalesef bitecek.

ilelebeTS
30.09.2017, 14:46
beinsports'un verdiği muhtemel kadro

--------onur
joao-uğur-durica-mas
----onazi-kucka
olcay-sosa-yazıcı
------burak(roda)

Soner Albayrak
30.09.2017, 14:56
Sivas bile bizden daha fazla puan topladı. Ersun Allah seni kahretmesin.

PEREKLİ
30.09.2017, 14:59
Maalesef doğru.
Ben 85. Dakikaya 2-0 önde girsek bile bu maçtan emin olamam.
Ama kazanmaktan baska hiçbir yol yok.
Ve bunu yapamazsak sezon maalesef bitecek.

İnşallah gönlümüzün istediği gibi 3 puan olur
ancak şampiyonluk da sezon bitecek diye söyleminiz varsa
sezon kaçtı zaten.
Biz bu maçı alırsak daha sonraki haftalarda her maçı kazanabiliriz hissi var mı?
Bence yok
ligin gidişi bizim için haftalık başarı ve başarısızlıklarla inişli çıkışlı sürüp gidecek.

Enes Başkaya60
30.09.2017, 15:00
Yazıklar olsun Ersun Hoca sana biraz onurun varsa Sekistas maçından sonra istifa edersin zaten 0.1 bile değil senin ordan puan çıkarman sen hoca felan değilsin kuklasin kukla volkan şenini de al git sikebahceye yallah yatacak yerin yok senin...

Fatih Özkan
30.09.2017, 15:05
Trabzonspor, davet üzeirne Milli arada, Katar'da hazırlık maçı yapacak.

Samet Berber
30.09.2017, 15:47
Castillo milli maç arasından sonra hazır olacak demiş Ersun Yanal onu kadrolara yazmayın artık. Muhtemelen kanatlarda yine Olcay Abdülkadir i veya Olcay Yusuf'u izleriz, orta üçlü de Kucka Onazi Sosa olur diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 16:07
Yazıklar olsun Ersun Hoca sana biraz onurun varsa Sekistas maçından sonra istifa edersin zaten 0.1 bile değil senin ordan puan çıkarman sen hoca felan değilsin kuklasin kukla volkan şenini de al git sikebahceye yallah yatacak yerin yok senin...Kendini tekrardan tüm Turkiye'ye ispatlayacagi bir kadro var.
İstifa etmez.
Ben de artik bırakması taraftarıyım.
Karşılıklı zarara döndü bu iş.
Ama onurun varsa filan yakışmıyor renktaş.
Bu adam bizim resmi hocamiz.
Ve inanki sezon sonuna kadar gitmeyecek.
Bakma hoca arayışı var laflarına.

Cardozo7
30.09.2017, 16:08
Bilet transfer edemeyen arkadaslar Passolig App i ile denediniz mi?

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

SALDIRAY
30.09.2017, 16:15
Milli takıma oyuncumuz alınsa suç alınmasa suç. Çok garip taraftar topluluğumuz var.:)

Samet Berber
30.09.2017, 16:18
Bu kadar ağır hakaretler edilen bir kişi daha hatırlamıyorum ve Ersun hocanın da bunları hiç haketmediğini düşünüyorum. Neyse bu maçı aldıktan sonra herkes şampiyonluk şarkısı söylemeye başlar zaten sorun değil.

Mert Oğuzlu61
30.09.2017, 16:49
Bildigim bir sey varsa o da kargalari defans yaparak yenemeyecegimizdir. Kadroyu fazla kurcalamaya gerek yok, basta stoper ikilisi olmak uzere nokta tespitler yapmak lazim.

Stoperden sonra geriye orta saha tercihi kaliyor. Onazi mi Yusuf mu ? Hoca bunun kararini versin. En onemli 2. nokta burasi. Ben yine de Yusuf a guvenip Sosa-Kuco merkezine devam edelim isterim. Onazi-Kuco ikilisine pek guvenemiyorum.

Enes Başkaya60
30.09.2017, 16:54
Kendini tekrardan tüm Turkiye'ye ispatlayacagi bir kadro var.
İstifa etmez.
Ben de artik bırakması taraftarıyım.
Karşılıklı zarara döndü bu iş.
Ama onurun varsa filan yakışmıyor renktaş.
Bu adam bizim resmi hocamiz.
Ve inanki sezon sonuna kadar gitmeyecek.
Bakma hoca arayışı var laflarına.

Kadro varda kullanmasını bilmiyor ayrıca Sikabahceyide bu hocanın şampiyon yaptığını düşünmüyorum artık renktas başka işler var orda...

hayırlısı zaten kaybetmeye devam edecek sonunda istifa edecek sıkıntı yok bu hoca bu kafa ile hiçbir takımı kolay kolay yenemez Castillo ile Rode bu hocaya birsey yapmış olmalı dediğim gibi en kötü devre arası volkan şenini de alır gider sıkıntı yok...

t.gokce
30.09.2017, 18:17
O değildi bizim futbol filozoflarının ilk maçta düşme adayı gösterdikleri kayserispor bu hafta puan alamazsak 6 puan üstümüzde olacak..

Enes Başkaya60
30.09.2017, 18:37
O değildi bizim futbol filozoflarının ilk maçta düşme adayı gösterdikleri kayserispor bu hafta puan alamazsak 6 puan üstümüzde olacak..

Daha Adamım Asamoah Gyanda devreye girmedi Kayseri daha çok can yakar...

hos_cocuk61
30.09.2017, 18:38
Yarınki olası mağlubiyette Ersun ne diyecek?

"Çok meşakkatli bir yoldan geçiyoruz." "Yeni kurulan bir takımız, şuan bir uyum sorunu var." "Takım olmak uzun bir süreç gerektiriyor." "Taraftarımız bize destek çıksın güzel günler gelecek." vb... zırvalar.

alper*
30.09.2017, 18:51
Yediğimiz kadar gol atmamız mucizedir.

Sefaenes
30.09.2017, 18:52
Milli takıma oyuncumuz alınsa suç alınmasa suç. Çok garip taraftar topluluğumuz var.:)
onur , Abdulkadir, Olcay olsa kimse birsey demez ama Volkan kim ya Allah askina adam Trabzonspor formasi bile giymemesi gerek

iyattara
30.09.2017, 18:56
Maça bireysel gidiş olacak mı? Yoksa geçen yılki gibi bizi bir yerlerde toplayacaklar mı? Duyuru vs göremedim de sorayım dedim.

Berkan
30.09.2017, 19:00
14573

sonunda aldim be :D

samway
30.09.2017, 19:39
Maça bireysel gidiş olacak mı? Yoksa geçen yılki gibi bizi bir yerlerde toplayacaklar mı? Duyuru vs göremedim de sorayım dedim.

Gezi parkında toplanıp gidilecek 16 00 da

Emirhan Uludüz
30.09.2017, 19:45
Gezi parkında toplanıp gidilecek 16 00 da

Resmi birşey göremedim ben instagramda birkaç safya böyle yazmış ama. Sırf marş söyleyip fenere küfredilmek için toplanılacaksa bilelim de kendimiz gidelim maça :D

Berkan
30.09.2017, 19:49
Resmi birşey göremedim ben instagramda birkaç safya böyle yazmış ama. Sırf marş söyleyip fenere küfredilmek için toplanılacaksa bilelim de kendimiz gidelim maça :D

polis eşliğinde gidilecek bence yoksa savaş alanına döner maç öncesi

Emirhan Uludüz
30.09.2017, 19:51
polis eşliğinde gidilecek bence yoksa savaş alanına döner maç öncesi
Mantıklı ancak maçtan 3.5 saat önce toplanılması aşırı saçma. Pazar günü mesai yapan, işi gücü olan insan yok mu? Benim mesela devretmem gerekebilir kendim gidip giremeyeceksem maça.

Berkan
30.09.2017, 19:54
Mantıklı ancak maçtan 3.5 saat önce toplanılması aşırı saçma. Pazar günü mesai yapan, işi gücü olan insan yok mu? Benim mesela devretmem gerekebilir kendim gidip giremeyeceksem maça.

geçen sene gs maçı için daha erken toplanılmıştı hatta merterde toplanıp maç bitiminde bizi geri mertere getirmişlerdi. :D

ülkede ki her şeyin içine s.çtıklarından bu duruma şaşırmamak lazım.

Fatih Çelik
30.09.2017, 20:01
Gs bugün kazanırsa galibiyet hayal.

Enes Başkaya60
30.09.2017, 20:09
Gs bugün kazanırsa galibiyet hayal.

Kazanmama gibi bir durum söz konusu bile olamaz Gayse Şampi gibi şimdiden zaten ayrıca Gayse puan kaybetse bile bizim Ersun Hoca ile Sekistas deplasmanından beraberlik çıkartmamız bile mucize fatih başkan yarın volkani ilk 11 de çıkarsın da görelim...

Ahmet Kara
30.09.2017, 20:11
3 - 1 kaybederiz. Golümüzü Burak atar. Liderden 11 puan fark yeriz. Ersun Yanal maçtan sonra ''gelişen bir takım'' olduğumuzu söyler. Takıma 4 gün izin verilir. Milli takım arasında hazırlık maçı da yapmayız.

Enaldo61
30.09.2017, 20:12
Negredo'ya hattrick yaptırır bizim takım. Ersun Yanal sağolsun.

CEMEFKER
30.09.2017, 20:13
EY nin ne şekil bu maça çıkacağı umrumda değil...ancak vade kazanmak için varını yoğunu,aklını kullanmak isteyeceği maç olacak.( başka bir anlaşma yapıp, tazminat kovalamıyorsa tabi)

Ancak Okay illa ilk 11'de,takımda olacaksa Stoperde olmalı mutlaka.. Ve yanına da M.Akbaş.(ciddiyim)

Hubo' yu görmedik,bilmiyoruz. Durica 1 yıl daha oynar en fazla. Uzun vadeli bir takım yapılacaksa artık ilk 11 üzerine yoğunlaşılmalı.
EY (ki gitmeli) veya başka hoca Okay ( joker) ı oynatmalı,takıma katmalı veya satmalı...

Okay- Hubo veya Okay- Akbaş.

Kuco (6),Sosa(8), Yazıcı (10).

Castillo-Olcay ( kanatlar)

Burak.( A.Ömür,Volkan,Onazi,Roda,Duria, as yedek)

Özetle; Okay, Kuco,Sosa,Yazıcı,Burak ( kemik)

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ersn.alparslan
30.09.2017, 20:17
Gecen hafta gs aldigi galibiyete ragmen izin kullanmamis ersunun takimi 3 0 dan 4 3 mac verdikten sonra kac gun izin kullandi bilen var mi??

sasort
30.09.2017, 20:18
Hiç heyecan kalmadı sağolsunlar

Bu okay ı defansta oynatma yeter

O kadar defans arandı

Alınan hubocan onuda oynatmiyor

Şu yusuf kanat oynatma artık

Elindeki çok değerli kadro var küstürme artık

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Numan Yerlikaya
30.09.2017, 20:28
Hem yensek hem de Ersun gitse öyle imkansız birşey olsa ya

Enes Başkaya60
30.09.2017, 20:30
Gaysede yeni kuruldu demi Ersun Hoca gelişmekte olan bir takım ilk 11 ful yeni adamlar 7 de 6 yaptı ne güzel demi sen hoca felan değilsin ayrımcılık yapan hocadan hoca felan olmaz helal olsun tudora gerçekten...

Faruk BERBER
30.09.2017, 20:51
Gaysede yeni kuruldu demi Ersun Hoca gelişmekte olan bir takım ilk 11 ful yeni adamlar 7 de 6 yaptı ne güzel demi sen hoca felan değilsin ayrımcılık yapan hocadan hoca felan olmaz helal olsun tudora gerçekten...

Böyle bir kıyas çok yanlış Enes. Adamlar soru işareti olmayan adamları aldılar neredeyse. Direkt 11 oyuncusu tamamı.

Sen Hubocan, Bongonda, Volkan Şen vs. gibi transferleri harmanlayıp takım yapmaya çalışıyorsun. Doğal olarak Galatasaray kadar kolay olmuyor işin.

Sosa, Burak ve Kucka hariç nokta atışı, direkt oynar dediğin adam yok yenilerde. Kucka'yı da beğenmeyen bir hayli taraftarımız var ben şahsen katılmasam da.

Yani gelişmekte olan bir takımız söylemini ben doğru buluyorum. Genç Yazıcı ve Abdülkadir gibi oyuncular da süre alırken bu takımda.

Ek olarak takım Göztepe maçı hariç, maç genelinde kötü oyun oynamadı hiç şu ana dek.

ucurum
30.09.2017, 21:05
Sen 50. yılında Göztepe'ye yenil, Alanya'ya kendi evinde 3-0'dan yenil...

Beşiktaş'a 5 atsan kime ne...

Tayfun Aydın
30.09.2017, 21:05
Böyle bir kıyas çok yanlış Enes. Adamlar soru işareti olmayan adamları aldılar neredeyse. Direkt 11 oyuncusu tamamı.

Sen Hubocan, Bongonda, Volkan Şen vs. gibi transferleri harmanlayıp takım yapmaya çalışıyorsun. Doğal olarak Galatasaray kadar kolay olmuyor işin.

Sosa, Burak ve Kucka hariç nokta atışı, direkt oynar dediğin adam yok yenilerde. Kucka'yı da beğenmeyen bir hayli taraftarımız var ben şahsen katılmasam da.

Yani gelişmekte olan bir takımız söylemini ben doğru buluyorum. Genç Yazıcı ve Abdülkadir gibi oyuncular da süre alırken bu takımda.

Ek olarak takım Göztepe maçı hariç, maç genelinde kötü oyun oynamadı hiç şu ana dek.

Faruk kardeşim sorun takımın gelişmesi değil. 3 0 dan maç vermeyeceksin. Hocaysan göreceksin kenardan maçın gittiğini.

Ersun hocayı sonuna kadar destekledim istikrar dedim ama insaf ya yeter artık elinde ki kadro kendi haline bırakılsa bile zaten ilk 5 e girer rahatça.

cyberentalpi
30.09.2017, 21:08
Başıma bir şey gelmeycekse yarın en azından yenilmeyeceğimizi hatta kazanma olasılığımızın yüksek olduğunu duşunuyorum

Samet Berber
30.09.2017, 21:10
Başıma bir şey gelmeycekse yarın en azından yenilmeyeceğimizi hatta kazanma olasılığımızın yüksek olduğunu duşunuyorum

Yüksek ihtimal kazanacağız zaten.

ucurum
30.09.2017, 21:18

Yüksek ihtimal kazanacağız zaten.

Çok merak ediyorum, hissiyat mı yoksa bir bildiğiniz mi var?

Bak GS'ye 2-0'dan 2-2 olunca 3-2 yapıyor... Neden? Şampiyon olmak istiyorlar da o yüzden...

Biz 3-0'dan yenilen, Göztepe'ye yenilen, en olası İstanbul deplasmanlarını en olasılıksız hale getiren, psikolojisi kayıp, stoper hattı belalı, ligin en fazla gol yiyen takımı olarak, karşımızda 3-4 eksiği var bile olsa Alanyaspor seviyesine mi düşeceğiniz düşündünüz bilemedim, ki adamlar üç avans ile bizi yendi, tekrardan sorumu yeniliyorum: Hissiyat mı, yoksa bir bildiğiniz mi var?

nakzo
30.09.2017, 21:20
Gs rahatlıkla şampiyon olur.Adamların koyduğu tempoya bak ah ersun ahhhhhhhhhhhhhhhhhh.

Samet Berber
30.09.2017, 21:20
Çok merak ediyorum, hissiyat mı yoksa bir bildiğiniz mi var?

Bak GS'ye 2-0'dan 2-2 olunca 3-2 yapıyor... Neden? Şampiyon olmak istiyorlar da o yüzden...

Biz 3-0'dan yenilen, Göztepe'ye yenilen, en olası İstanbul deplasmanlarını en olasılıksız hale getiren, psikolojisi kayıp, stoper hattı belalı, ligin en fazla gol yiyen takımı olarak, karşımızda 3-4 eksiği var bile olsa Alanyaspor seviyesine mi düşeceğiniz düşündünüz bilemedim, ki adamlar üç avans ile bizi yendi, tekrardan sorumu yeniliyorum: Hissiyat mı, yoksa bir bildiğiniz mi var?

Benimki hissiyat.

ucurum
30.09.2017, 21:21
Benimki hissiyat.

Eyvallah saygı duyarım...

Çünkü benim mantığım hangi olasılıklarla galip geleceğimize dair bir denklem kuramıyor.

Ha futbol bu, 3 kırmızı bir penaltı işler değişir de... Orada da Trabzon damarım tutuyor, 3 kırmızı bir penaltı bizim lehimize olmaz ki...

zaqua
30.09.2017, 21:24
Gs rahatlıkla şampiyon olur.Adamların koyduğu tempoya bak ah ersun ahhhhhhhhhhhhhhhhhh.

Ersun Yanal bizi yakıyor doğru ama Beyoğlu yos..larının şampiyonluk ihtimali sadece oyunla alakalı değil.
3. gol öncesi Ceyhun kontraya çıkarken yapılan hareketin tekrarının gösterilmemesiyle alakalı.

Mert Acar
30.09.2017, 21:25
Bu defans hattıyla Vodafone Parkda puan almak mucize..Ersun hoca faktörü de var tabii.

Soner Albayrak
30.09.2017, 21:26
O kazanacağız hissiyatının sebebi şu, insanlar zannediyor ki büyük takım rekleksi göstereceğiz bu maçta ve bu maçı öyle ya da böyle kazanacağız.

Ama unuttukları şu, Hoca bozuntsunun BJK'yi yenmek için bir planın olmaması.

Volkan Şen ve Bero ile maça başlayarak zaten kafada bitirecek kendisi maçı.

batuhanTs
30.09.2017, 21:26

Kucko yu begenmeyen kafasizlar vardi degil mi birde :) ne kadar kalitesiz bir taraftar toplulugumuz var

robinhood61
30.09.2017, 21:27
Beşiktaş'ı yeneceğiz diyen arkadaşlar fazla iddaalı değiller mi? Hangi güçle hangi pskolojiyle? Senin teknik adamın ayrımcılık yapan teknik bilgisi düşük kendini üstün gören bir adam, futbolcular desen gomuş o havalara?
Defans hattın bir facia ve bu defans yarın Beşiktaş'ın karşısına geçecek. Burak 10 tane gol atsa ne olur bu defans ve Ersun varken 11 tane yersin 11-10 maç biter. Yarın olacakları söyleyeyim. Beşiktaş bizi yener Ersun istifa eder liderle aramızdaki fark 11 olur, taraftar takıma küser, artık 1000-2000 kişiye karşı maç oynarsın. Muharrem Usta Bey de kendi halinde takılır olan yine bize olur, ben hayatımda bu kadar loser bir takım görmedim..kabul edin arkadaşlar biz loser bir takımız....kaderimi böyle... Galatasaray yenince Ersun'a bir daha küfrettim elimde değil adam bizim pskolojimizi mahvetti. 3-0'dan maç veren bir takımı kim sallar Allah aşkına..50.yılmış falan geçizin...geçmiş olsun hepimize...

nakzo
30.09.2017, 21:29
Beyler bir takıma bir hoca 1.5 yılda ideal bir orta saha ve en önemlisi ideal bir stoper 2 lisi bulamadıysa.O adam hoca degildir ve o takım takım değildir.Onun için hiç kasmaya gerek yok bu takım tam degil defansı ve orta sahası yok hükmünde basarılı olma şansı yok. Mucize ama bjk yi yener gider kasımpaşadan veya kayseriden 5 yer hiç şaşırmam.Ben hala son 12 resmi maçta sadece 2 galibiyet alan bir adamı o takımın başında tutan başkanın futbol bilgisini çözemiyorum.Usta futboldan zerre anlamıyor bakın zerrreeee diyorum.

Sefer A.
30.09.2017, 21:29
balina bilmem ne ettigimin cinconu

nakzo
30.09.2017, 21:32
balina bilmem ne ettigimin cinconu

Adam top oynuyor hacı boğuyor herifler tek kale tabiri bu gsye uyar ha böyle takımın olacak gidecen gurur duyacan bizim sığır sürüsünü izleyeceğine.

nakzo
30.09.2017, 21:33
BBence bu gs 2000 yılındaki takımdan çok daha iyi.

Soner Albayrak
30.09.2017, 21:34
Paslaşırken o kadar tedirginiz ki, ben bunun nedenini bir türlü çözemiyorum.

Rahatlayamıyor bir türlü futbolcular, ben bunu anlamıyorum.

Ligin son sırasındaki takım bile bizden daha rahat pas yapıyor. Hoca bozuntusu da sağ olsun bu konuda hiçbir şey yapmıyor.

nakzo
30.09.2017, 21:36
Ha bu maçtan sonra ersun gidecekte bu kadar yatırım yaptığımız bir sezona biz 7.haftada havlu atmış olacağız ah usta ah mahfettin bizide kendinide bu adamı sezon sonu gönderecektin.

Sefer A.
30.09.2017, 21:37
Adam top oynuyor hacı boğuyor herifler tek kale tabiri bu gsye uyar ha böyle takımın olacak gidecen gurur duyacan bizim sığır sürüsünü izleyeceğine.
seyimde degil futbollari, izlemedim bile... veriler her sey degil belki ama veriler öyle tek kale olmus gibi göstermiyor... ayrica su cincon en berbat durumunda bile evinde 1 2 çakma baski yapip gol atiyor, anlamadim gitti rakiplerin korkusunu, 5 seyirci cimcomcom bagirip takim da 6 kisiyle hücum edince aauu hemen gol amgg.... dikecem lan böyle isi yillardir ayni zurna...

Emre Veli
30.09.2017, 21:38
Ligde, şampiyonlar liginde kendi evinde hiç maç kaybetmeyen Beşiktaş... Hakikaten zor maç, pas oyununu çok iyi oynuyorlar. Quaresmanin olmamasi cok büyük bir avantaj, her maç gollük ortasi var. Atibanin olmamasini lehimize cevirmeliyiz, dönen toplar adina.

Samet Berber
30.09.2017, 21:39
Ersun Yanal'a olan bu kinini mantıklı bir şekilde açıklayabilecek bir arkadaşımız var mı? Biz neyi görmüyoruz acaba?

nakzo
30.09.2017, 21:40
seyimde degil futbollari, izlemedim bile... veriler her sey degil belki ama veriler öyle tek kale olmus gibi göstermiyor... ayrica su cincon en berbat durumunda bile evinde 1 2 çakma baski yapip gol atiyor, anlamadim gitti rakiplerin korkusunu, 5 seyirci cimcomcom bagirip takim da 6 kisiyle hücum edince aauu hemen gol amgg.... dikecem lan böyle isi yillardir ayni zurna...

Öyle değil hacı adamların 2 kanadıda mükemmel vede bekleride sürekli araya oynuyorlar alan boşaltıyorlar rakip 18 içinde bile 3 gen kurup pozisyon buluyorlar bizdeki hoca olmayan şahıs bence maçta izlemiyor izlese utanır.

Özkan Şentürk
30.09.2017, 21:41
Yarın kaybedersek puan farkı 11.

Artık hoca da rahat rahat gelistirir takımı. Şampiyonluk baskısı falan olmaz ne de olsa.

Kadro kalitesi en kötü 3. Bu ligde. Hatta gs nin Yedekleri baya vasat denebilir ama fb den faha üst düzey bir kadro var. Ama 5. Sira için sene sonu uğraşır dururuz bu hocayla.

Soner Albayrak
30.09.2017, 21:41
Şu maçta gol yemememiz imkan dahilinde bile değil ya. İlla o golü yiyeceğiz.

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 21:42
Ligde, şampiyonlar liginde kendi evinde hiç maç kaybetmeyen Beşiktaş... Hakikaten zor maç, pas oyununu çok iyi oynuyorlar. Quaresmanin olmamasi cok büyük bir avantaj, her maç gollük ortasi var. Atibanin olmamasini lehimize cevirmeliyiz, dönen toplar adina.Bosver gelip hocaya salliyorlar.
Teknik analize gerek yok burada.
Nasılsa maci veren hocamız var!!!
Öyle tatmin ediyorlar kendilerini.
Bugün Karabükün 2 penaltisi daha verilmedi.
Maci 2-0 dan vereceklerdi az kaldi Gs.
Ee cok ovdugunuz Gs de bugün 10 tane pozisyon verdi...
Sorsalar bunlara Tudor müthiş hoca.
Beyler.....
Alanya maçında sahaya 15 yaşında A2 takımından topçu da girse SKORU KORUYACAKTI.
Olay bu kadar basit.
Alanya maçının en son suçlusu Ersun Yanaldir....
Kötü niyetlerinizi sokun içinize.
Tatmin etmenize gerek yok basarisizligimizi.
Burada hergun Ersuna sallayarak yükselmeyecek bu takım.
Yarin yenilince gelir ben demistim dersiniz.
Yarina kadar susun bari...

Özkan Şentürk
30.09.2017, 21:42
Öyle değil hacı adamların 2 kanadıda mükemmel vede bekleride sürekli araya oynuyorlar alan boşaltıyorlar rakip 18 içinde bile 3 gen kurup pozisyon buluyorlar bizdeki hoca olmayan şahıs bence maçta izlemiyor izlese utanır.

Bu arada mariano yu izledikce perreira dan soğudum. Bizimki çok kötü başladı lige

Sefer A.
30.09.2017, 21:43
Ayrica yârin kazanirsak bizden çok gsye yarayacak sonuç... kesin kazaniriz çifte bayram yasatiriz su salaklara... son senelerde yendi gsyi ama zâten kötüydüler, pek kilit karsilasma yok aralarinda... ama hami zamâninda herifleri 2.yapmak için evimizde 2-4 ya da 1-4 yenilmesini bilmistik.... severiz cinconu sevindirmeyi, bir de fbli hocalara puan vermeyi.... yeter ulan bee..
Kovun gitsin su Ersun bozuntusunu yaa, 5m€ Kuçka'ya verecegine, yillik 2,5 mu ne bir de ; git ver hocalarin hocasina... ancelotti olmuyorsa tuchel o paraya uçarak gelir... gallardo'ya ver o parayi, ne bileyim LuisHenrique'ye ver....
Yârin yenemiyorsak kesinlikle yenilelim, yâni bu tarz bir seyi hiçbir zaman dememisimdir belki, dediysem de ciddi degilimdir ama bu kez ciddiyim, 1puan hep çakma hocamizi, hem yönetimi, hem de gsyi kurtarir/sevindirir... ya yeniyoruz ya yeniliyoruz o kadar basit... senol menol da umurumda degil,, ama yenemiyorsak yenilelim de belki degisiklikler olur biraz sallaniriz... yoksa ayni tas ayni hamam devâm eder, buna daha fazla tahammül edecek durumda degilim, birçogumuz da degildir...

nakzo
Şu maçta gol yemememiz imkan dahilinde bile değil ya. İlla o golü yiyeceğiz.

Bu kafayla her maç gol yiyeceğiz sene sonu en fazla gol yiyen 3 tskımdan biriyiz bakın görün.Serdar denen herfin peşinde koşulacağına adam akıllı bir stoper alınsaydı başka olabilirdi.

Samet Berber
Adam sırf Ersun Yanal'ı sevmiyor diye takımı yenilsin istiyor bu nasıl bir kafa yapısıdır ?

Ufuk
30.09.2017, 21:45
Şampiyonluğa giderken İnönü'de beşiktaş ile kupa maçımız vardı. Hemen hemen yedek kadro çıkmıştık. Herkes Şenol hocaya kızmıştı hatta niye bu kadar kolay pes ediyor diye ama baya zorlamıştık adamları deplasmanda.

Beşiktaş Tolgay Medel falan değil Atınç Neciple falan oynasa dahi istediği oyunu oynar. Adamların oynamak istediği bir oyun var. Bizim oyunu tutacak, değil gerideyken öndeyken bile bu maç bizim diyemeyeceğimiz bir oyun yapımız yok.

Geçen sezon Necip stoper oynadı kaleye şut atamadık :D

Özkan Şentürk
30.09.2017, 21:45
Adam sırf Ersun Yanal'ı sevmiyor diye takımı yenilsin istiyor bu nasıl bir kafa yapısıdır ?

Kim o?

Varlıbaş61
30.09.2017, 21:46
geri 4'lümüz tamamen elden geçmeli. şampiyonluk hedefleyen kadroda 36 yaşında banko stoper olamaz hadi oldu bu adamın yedeklenmemesi tamamen rezalet!!

Samet Berber
Kim o?

Tek tek isim yazmaya gerek yok forumun %80 i.

nakzo
Bu arada mariano yu izledikce perreira dan soğudum. Bizimki çok kötü başladı lige

Mükemmel adam alıp geldiler perreria ya harbi uyuz oluyorum anlamsız faul yapıp top kaptırmaktan başka bir bok olmaz bu adamdan.

Soner Albayrak
30.09.2017, 21:48

Öyle bir şey yok. Hiçbir taraftar, takımının yenilmesini istemez.

Özkan Şentürk
30.09.2017, 21:48

Ben dahil ersun u deli gibi eleştirenler gördüm ama yenilsin isteyeni görmedim. Belki benim gözümden kacmistir.

nakzo
30.09.2017, 21:49
geri 4'lümüz tamamen elden geçmeli. şampiyonluk hedefleyen kadroda 36 yaşında banko stoper olamaz hadi oldu bu adamın yedeklenmemesi tamamen rezalet!!

Stoper tek degildir ikilidir ideal ikiliyi bulacan oynatacan okay kimdir ya ulan bu herif ön liberoda perişan ediyor takımı stoperde işi nedir.

Soner Albayrak
30.09.2017, 21:51
Stoper tek degildir ikilidir ideal ikiliyi bulacan oynatacan okay kimdir ya ulan bu herif ön liberoda perişan ediyor takımı stoperde işi nedir.
Okay kendisi stoper oynamak istiyormuş, Hoca öyle diyor. Orta sahadaki rekabete girmemek için bu yolu tercih etti sanırım Okay.

nakzo
Kucka -onazi önlerinde sosa bu orta saha olmalı hic degilse rexil olmayız orta sahamız yol geçen hanı.

Varlıbaş61

aksini iddia etmedim zaten. sorun zaten bu bölgeye adam akıllı transfer yapılmaması!

bu arada geçen hafta rahat rahat penaltıları çalan alper ulusoy efendi bu hafta gs aleyhine penaltı çalmamak için her türlü pisliği yapmış..

Faruk BERBER
30.09.2017, 21:52
Okay kendisi stoper oynamak istiyormuş, Hoca öyle diyor. Orta sahadaki rekabete girmemek için bu yolu tercih etti sanırım Okay.

Öyle bir dünya yok, o zaman yedek kalacak.

Stoper özelliği yok, uzun boyu hariç. İyi bir stoper olmak için de uzun boylu olmanın şart olmadığını düşünürsek stoper falan olmaz Okay'dan o ağırlıkla.

İyi bir yedek olur bu takımda. Kalitemiz birazcık daha artarsa kendisine yol verilebilir.

Özkan Şentürk
30.09.2017, 21:54

Yahu hoca madem okaydan stoper yapacaktin, geçen yıl bomboş hedefsiz giderken deneseydinya. Şimdi orta saha kalabalığını görünce oraya attiniz adami.

Stoper ve kaleci en geç olgunlaşan oyuncu gurubudur
Bu mevkilerde yaşlı oyuncu daha makbukdur.

Ama bizim hoca takımı yakma pahasına oraya aldı adamı.

Okay ve volkan şen. Bu ikisini takımdaki durumunu tamamen menejer ilişkisine bağlıyorum

nakzo
30.09.2017, 21:54
Biz niye okayı oynatmak zorundayız.Niye buna yer buak zorundayız.Bu herif harbiden kötü bunu ilk alındığından beri söylüyorum.Ağır, ayağında top tutamıyor top kaybediyor daha ne olabilir onazi hic degilse hızlı.

tonya55
30.09.2017, 21:56
Fener maçında çok yıprandılar..lıepzing maçında da fizik olarak çok yoruldular..hem mental hem fizik açıdan yorgunlar..çok önemli 4 oyuncusu eksik,hocası kenarda olamayacak..eğer bu Beşiktaş dan puan alamazsak,sbir daha da puan alamayız zaten
yenemezsek kapatalım gidelim.

Sefer A.
Yenemiyorsak yenilelim evet,,, tek Ersun ile açiklamadim o durumu... yârin berâberlik 2 takimin 90dk esek gibi çalisip gsye hediyesi olur... geçen sene hangi karsilasmaydi yaa sanirim basaksehir idi, o zaman da benzer bir sey yazmistim, yenemiyorsak yenilelim diye, gittik berâbere kaldik ne bize yaradi ne basak'a, bjkye çalistik senol'u sevindirdik,, çok mu iyi oldu ??
bjkye 3-4 yenilmesek de 3-2'den sonra isi saglama alsak, hoca saçma degisiklikler yapmasa da kazansaydik bjk ile 9puana iniyordu fark... onu da beceremedik..
Neyse, yârin ola hayir ola, ama ErsunYanal istifâ... takimi umursamayan, sampiyonluk hedefine kilitlenmeyen, "olsa da olur olmasa da olur" düsüncesinde oldugunu gösteren biri bize lâzim degil...

Soner Albayrak
Öyle bir dünya yok, o zaman yedek kalacak.

Stoper özelliği yok, uzun boyu hariç. İyi bir stoper olmak için de uzun boylu olmanın şart olmadığını düşünürsek stoper falan olmaz Okay'dan o ağırlıkla.

İyi bir yedek olur bu takımda. Kalitemiz birazcık daha artarsa kendisine yol verilebilir.

Dediklerin normalde olması gerekenler zaten de Okay, oynamak istediği için ve Hoca'ya nazı geçen (Hoca'nın sevdiği) oyunculardan olduğu için sanırım Hoca onu kıramamış, belli.

Hoca'nın çoğu konuda adaletli olmadığı da yeni bir şey değil zaten.

Şanlı SanMarino
30.09.2017, 21:58
Orta ve uzun vadede başarının sırrı yerli ve milli oyuncuların fazlalığından geçer. Trabzonspor da böyle bir takım. Yabancı kısıtlaması geldiğinde bunun faydaları görülecek.

Ayrıca sezon başından beri 6 maçta da formsuz anlar olmasına rağmen kötü oynadığını söyleyemeyiz. Biraz şans ve başarılı bir teknik yönetim olsa 16 puan da olabilirdik.

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 21:58
Okay kendisi stoper oynamak istiyormuş, Hoca öyle diyor. Orta sahadaki rekabete girmemek için bu yolu tercih etti sanırım Okay.Aslinda isin özü burada sakli.
Gs kendini yirtiyor.
Ben bu ligde şampiyon olucam diye.
Ve son dakikada olsa atip kazaniyor.
Senin güvendiğin Okay Uğur Durica gibi adamlar.
Sezon başından beri 1 macta sahaya KARAKTER koymadi.
Sadece 1 maç bile bunu başaramadı.
Hoca gitsin ama o gidince hicbirsey güllük gulistanlik olmayacak.
Insallah yanilirim ama yarin kötü bir sonuçta buna doğru götürecek bizi düzen.
Bu takimin en büyük eksiğini geçen hafta yazdim.
Sinan Engin gibi kaypak yalaka ozellikle yabanci futbolculari aslanim kaplanim diye gazlayacak her dakika bu futbolcularla ilgilenecek bir Genel Menajer eksiğimiz var bizim.
Hocadan da önce.

Devran Saka
30.09.2017, 21:59
Güldür yüzümü diye bir şarkı vardı niyeyse aklıma geldi

El Cordobes
30.09.2017, 22:00
Burada okuduklarımın ve çevremdeki insanların çoğuna göre olacak olan şu:

Yenersek, şu yorgun ve yarım bjk yi yenmek marifet mi? Hoca istifa.
Yenilirsek veya berabere kalırsak, şu yorgun ve yarım bjk yi bile yenemiyorsun. Hoca istifa.

Futboldan çok iyi anladığını kanıtlamak için karşılıklı konuşmada çok ilgiliymiş gibi görünmek adına saçma sapan örnekler verip sesini olabildiğince yükselten insanla, burada aynı içerikteki mesajı 250 defa yazan insanların ortak özelliği maalesef çok boş ve kindar olmaları.

Ben demiştim, ben haklıyım demek için yenilginin yollarını gözleyen gözler yuvalarından çıksa keşke.

Sefer A.
30.09.2017, 22:04
Orta ve uzun vadede başarının sırrı yerli ve milli oyuncuların fazlalığından geçer. Trabzonspor da böyle bir takım. Yabancı kısıtlaması geldiğinde bunun faydaları görülecek.

Ayrıca sezon başından beri 6 maçta da formsuz anlar olmasına rağmen kötü oynadığını söyleyemeyiz. Biraz şans ve başarılı bir teknik yönetim olsa 16 puan da olabilirdik.
O kisitlama ne zaman gelecek çikmaz ayin 15'inde mi ? Bir de böyle bir seyi bekleyip ondan medet ummak pek dogru degil sanki...
Bizde sans yok o kesin, sans olsa su an puan kaybi yasadigimiz tek rakip Göztepe olurdu.... Alanya olayi farkli 3-0 öndeydik o da sans aslinda ama nasil 3-4 oldu hâla etkisindeyim anlamadim gitti o isi... haydi onu da ekle berâberlik diyelim ona, gsnin dibinde olurduk... simdi yârin yensek ne yazar gsden 8puan geride oluruz...
Bir de ara sonrasi gs Konya'ya gidiyorz, ahahah ulan çildiracagim yaa kim ayarladi lan bunlarin keklik fikstürünü ?? lig bitiyor bunlar hâla fb gs basak ile oynamadi bizimle de oynamadilar, Antalya'ya gittiler hop puan kaybi yasadilar.... bence özel istek yapsinlar su bu o rakiplerle oynamayarak ligi bitirsinler, yakisir concona amgggg

tonya55
bu macta net galip gelmeliyiz yoksa lig biter.

Soner Albayrak
Aslinda isin özü burada sakli.
Gs kendini yirtiyor.
Ben bu ligde şampiyon olucam diye.
Ve son dakikada olsa atip kazaniyor.
Senin güvendiğin Okay Uğur Durica gibi adamlar.
Sezon başından beri 1 macta sahaya KARAKTER koymadi.
Sadece 1 maç bile bunu başaramadı.
Hoca gitsin ama o gidince hicbirsey güllük gulistanlik olmayacak.
Insallah yanilirim ama yarin kötü bir sonuçta buna doğru götürecek bizi düzen.
Bu takimin en büyük eksiğini geçen hafta yazdim.
Sinan Engin gibi kaypak yalaka ozellikle yabanci futbolculari aslanim kaplanim diye gazlayacak her dakika bu futbolcularla ilgilenecek bir Genel Menajer eksiğimiz var bizim.
Hocadan da önce.

Sahaya karakter koyamadığımıza katılıyorum, doğru. Ama her şey futbolcularda bitmiyor, Hoca'nın da bir şeylere etki etmesi gerekiyor. O oyun karakterini futbolculara aşılayacak olan da Hoca'dır en nihayetinde. BJK takımına bir bakıyorsun her kısmında Hoca'nın etkisini görüyorsun.

Uğur KÜÇÜK

Yenilirsek veya berabere kalırsak, şu yorgun ve yarım bjk yi bile yenemiyorsun. Hoca istifa.

Futboldan çok iyi anladığını kanıtlamak için karşılıklı konuşmada çok ilgiliymiş gibi görünmek adına saçma sapan örnekler verip sesini olabildiğince yükselten insanla, burada aynı içerikteki mesajı 250 defa yazan insanların ortak özelliği maalesef çok boş ve kindar olmaları.

Ben demiştim, ben haklıyım demek için yenilginin yollarını gözleyen gözler yuvalarından çıksa keşke.Isin özü bu.
Yenilebiliriz.
Beraberlik yenilgiden de beter bizim için.
Ama azıcık içinizde şahıstan ayri TRABZONSPOR sevgisi varsa yarina kadar susun.
Zaten kazanmamiz sürpriz olucak bu form durumumuzla.
Herşeyi siz biliyorsunuz evet.
Hoca maçı bilerek veriyor.
Haklisiniz Ersun Fb ajani.
Ama yarina kadar susun be.
Cidden burada iyi niyetle yazilar yazanlar için susun.
Zor olmamali bu.

nakzo
30.09.2017, 22:07

Bızim 3 maçlık net bir seriye ihtiyacımız var toplantımı yapar ersun söver mi bilmiyorum 3 maç ölümüne oynsmalıyız.

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 22:08
Sahaya karakter koyamadığımıza katılıyorum, doğru. Ama her şey futbolcularda bitmiyor, Hoca'nın da bir şeylere etki etmesi gerekiyor. O oyun karakterini futbolculara aşılayacak olan da Hoca'dır en nihayetinde. BJK takımına bir bakıyorsun her kısmında Hoca'nın etkisini görüyorsun.Ee onu da tasla sopayla kovduk biz.
Sadece hocada bitmiyor demek istiyorum ben de.
Tümüyle bir bütünlük yok.
Buna yönetim de dahil.
Fb 2 puan Ersun hediyesi.
Basaksehir 2 puan Ersun hediyesi.
Göztepe 3 puan Ersun hediyesi ve futbolcularin kafa olarak tatile çıkması.
Ama Alanya maçında hoca en son suçludur.
Esek olsa o sahada 3-0 dan mac veremez...
Gitsin hocayi da savunmuyorum artik.
Ama bu takim nasil iyi olabilir.
Bunları konusalim istiyorum..

tonya55
30.09.2017, 22:08
Bızim 3 maçlık net bir seriye ihtiyacımız var toplantımı yapar ersun söver mi bilmiyorum 3 maç ölümüne oynsmalıyız.
kesinlikle yarın ya tamam ya devam macı.

Özkan Şentürk
30.09.2017, 22:09
Tamam beyler forumu kapatıyoruz, herkes yatağa. Susun emri geldi.

Ne münasebet yahu. Şu an TS nin acil sorunları içinde bence 1 numara hoca sorundur. Yarın kazansak da kaybetsek de bu değişmeyecek. O yüzden benim için konu hep orda.

Gidip muhabbetleri kamptaki futbolcunun kulağına fisildamiyorum ki adamların morali bozulsun.

Hasbinallah yaa.

nakzo
30.09.2017, 22:10
Ee onu da tasla sopayla kovduk biz.
Sadece hocada bitmiyor demek istiyorum ben de.
Tümüyle bir bütünlük yok.
Fb 2 puan Ersun hediyesi.
Basaksehir 2 puan Ersun hediyesi.
Göztepe 3 puan Ersun hediyesi ve futbolcularin kafa olarak tatile çıkması.
Ama Alanya maçında hoca en son suçludur.
Esek olsa o sahada 3-0 dan mac veremez...
Gitsin hocayi da savunmuyorum artik.
Ama bu takim nasil iyi olabilir.
Bunları konusalim istiyorum..

Başkan sert olacak antreman sahasına inip laubali oynayan herife haddini bildirecek bu iş baş okşamayla olmayacak olmuyorda.

Sefer A.
30.09.2017, 22:10

Ben demiştim, ben haklıyım demek için yenilginin yollarını gözleyen gözler yuvalarından çıksa keşke.
Ya yok öyle bir sey âbi yaa... sen yapma bâri...
Ben yorgunluk anlamam, aksine bu is tamâmen hikâye... avrupa liglerinde de görülüyor, bu hafta degil ama 2 hafta önce misal, güçlü ve kazanacagi öngörülen A takim, samp ligine Sali oynamis, rakip Persembe avrupa liginde oynamis B takim, karsilasma Pazar oynaniyor, sonuç A takim kazanamiyor.. demek ki yorgunluk hikâye...
Yenersek "mârifet mi" diyen olacagini pek sanmam, hatta ben "mârifet" sayabilirim aslinda ama buna ragmen Ersun istifâ...
Olcay'in da ilk haftalarda bir karsilasma sonrasi "hocamiz çok çalisiyor ona da tesekkür ediyorum" demesi aklima geldi simdi, adam ondan hiç kesik yemiyor herhalde... bir de kendisi biraz didinse sahada iyi olacak, haftalardir 45dk var 45dk yok, sonra millet yok Abdülkadir'in fizigi yok falan Yusuf agir topçu bilmem ne...
Vallahi Abdülkadir de Yusuf da Olcay'dan daha iyi durumda 2 haftadir, aksini düsünen ezbere konusuyor...

Faruk BERBER
30.09.2017, 22:11

Bu takımın hedefini ilk 3 olarak görün hem kendinizi, hem çevrenizi rahatlatın böylece.

Yoksa gereksiz dert & sıkıntı çıkarırsınız kendinize.

Sabredin, uzun vadede başarıyı hedefleyin derim. Kendi sağlığınız için.

Bu takımın şampiyon olma ihtimali %1-3 arası falandır çünkü.

nakzo
30.09.2017, 22:12
Ben zaten bu tskımın şampiyon olacağını hic düşünmedim 3.olmak benim icin kafi ama böyle gidersen 6.olamazsın Kadro oturacak büyük takım hermaç kadro değişmez orta sahan bellidir stoperin bellidir kanadın bellidir.Hermaç en kritik bölgeler değişmez.

ilyskm
30.09.2017, 22:14
Yazılan mesajları okuyorum forumda yarın bjk’ den puan alabileceğimizi düşünen arkadaşlar var onların bu düşüncelerini halisane Trabzonsporluluklarına veriyorum, yarın bjk den değil puan almak fark yemezsek dua edelim, hala yaklaşık 2 senedir Trabzonspor taraftarını ahmak yerine koyan Ersun kabızına inananlar var herhalde, Ersun beyin genelde mesajı ne? Yeni gelişmekte olan bir takımız, ulan zavallı 3 ay önce kurulan Göztepe, Kayseri ve Sivas senden puan olarak önde, kimi kandırıyorsun?

tonya55
30.09.2017, 22:15
Bu takımın hedefini ilk 3 olarak görün hem kendinizi, hem çevrenizi rahatlatın böylece.

Yoksa gereksiz dert & sıkıntı çıkarırsınız kendinize.

Sabredin, uzun vadede başarıyı hedefleyin derim. Kendi sağlığınız için.

Bu takımın şampiyon olma ihtimali %1-3 arası falandır çünkü.
kesinlikle yoksa kafayi yiyecegiz 1 haftadır uyuyamıyorum wagner love her gece rüyama giriyor.

nakzo
30.09.2017, 22:18
Saka maka kayseri 14 puan yaptı ya la ah ersun ahhhhhhhhhhhhh

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 22:18
Tamam beyler forumu kapatıyoruz, herkes yatağa. Susun emri geldi.

Ne münasebet yahu. Şu an TS nin acil sorunları içinde bence 1 numara hoca sorundur. Yarın kazansak da kaybetsek de bu değişmeyecek. O yüzden benim için konu hep orda.

Gidip muhabbetleri kamptaki futbolcunun kulağına fisildamiyorum ki adamların morali bozulsun.

Hasbinallah yaa.Fikir çatışması yapalım.
Ben Trabzonspor futbolcusuyum.
Burayi takip ediyorum.
Sonuçta çoğu yerli futbolcumuzun burayı takip etme potansiyeli var.
En büyük taraftar platformu değil mi ?
Aaa bir bakiyorum.
Düşünüyorum.
Ben yarın maçı kaybetsem de suçlu hoca.
Ne olursa olsun taraftara göre suçlu hoca.
Bakarim ekmeğime.
Kazanamazsam da hoca gider.
Ohh tertemiz.
Üstümüzde baski kalmaz.
2 hafta yeneriz.
2 hafta yeniliriz.
Yine olmazsa hoca gider.
Nasilsa biz gerekli mücadeleyi sahada göstermesek de yeni gelen hoca da kovulur.
Sıkıntı yok...
Biz 96li yillarda 3-0 galipken futbolculari yuhaliyorduk.
Ve o zaman her hafta daha da iyi futbol oynanıyordu.
Hoca suçludur ama bu kafa yapısı ile birşey olmaz.
Senin özelinde konuşmuyorum bunu.
Sahada oynayan futbolcular her zaman 1. ci sorumludur.
Hoca tukaka futbolcular mükemmel zihniyeti kaybettirdi hep bize.
Sahaya KARAKTER KOYACAKLAR ILK ÖNCE.
Yazici gibi Abdülkadir gibi...
Anlamışsındır umarım...

PEREKLİ
30.09.2017, 22:19
Mac nedense bjk nin kadrosu ve yorgunlugu üzerinden okunup tahmin yapılıyor.
Halbuki okumayı öncelikle takımımızın hazırlanması bireysel performanslar motivasyonu ve saglık durumlarının harmanlanıp yorum yapılması saglıklı olacaktır.
Elimdeki bilgiye göre onurun tedavisi devam etmekte form durumu üst seviyede degil.aynı sekilde buragında agrı sorunları var ve dinlendirildi.hoca ilk 11de rodagellayı denemiş .maç gunu kimi oynatacagına buragın durumuna göre karar verecekmiş.

Özkan Şentürk
30.09.2017, 22:20
Fikir çatışması yapalım.
Ben Trabzonspor futbolcusuyum.
Burayi takip ediyorum.
Sonuçta çoğu yerli futbolcumuzun burayı takip etme potansiyeli var.
En büyük taraftar platformu değil mi ?
Aaa bir bakiyorum.
Düşünüyorum.
Ben yarın maçı kaybetsem de suçlu hoca.
Ne olursa olsun taraftara göre suçlu hoca.
Bakarim ekmeğime.
Kazanamazsam da hoca gider.
Ohh tertemiz.
Üstümüzde baski kalmaz.
2 hafta yeneriz.
2 hafta yeniliriz.
Yine olmazsa hoca gider.
Nasilsa biz gerekli mücadeleyi sahada göstermesek de yeni gelen hoca da kovulur.
Sıkıntı yok...
Biz 96li yillarda 3-0 galip futbolculari yuhaliyorduk.
Ve o zaman her hafta daha da iyi futbol oynanıyordu.
Hoca suçludur ama bu kafa yapısı ile birşey olmaz.
Senin özelinde konuşmuyorum bunu.
Sahada oynayan futbolcular her zaman 1.ci sorumludur.
Hoca tukaka futbolcular mükemmel zihnoyeti kaybettirdi hep bize.
Sahaya KARAKTER KOYACAKLAR ILK ÖNCE.
Yazici gibi Abdülkadir gibi...
Anlamışsındır umarım...

Fikir tartışması yapmak istemeni "susun artık " demenden anlamaliydim. Pardon benim hatam

Berkan
30.09.2017, 22:28
bmn olarak olacak mı organizasyon arkadaşlar

Sefer A.
30.09.2017, 22:28
96'da yuhluyorduk daha iyi oynuyorlardi... e daha ne ? Yuhlayalim o zaman... 3-0'dan 3-4 yapan yaptiran topçu da hoca da yuhlanir arkadas.... o kadar basit...
Evet belki de hocadan fazla topçular suçlu, ama hocanin hamle yapmamasi, hiçbirsey yomkmus gibi davranmasi, ve saçma sapan oyuncu degisiklikleri taraftarlari deli ediyor...
Milli takim hocasi degil, ülkenin basi bile "sunu oynat" dese, hoca da (çakma hoca) bunu uygulasa ; bunun adi "sabotaj"dir.. sonucu kovulmak olmalidir

Uğur KÜÇÜK
30.09.2017, 22:30
Bu hafta futbolculara iyi bir ders verildi yönetim ve teknik kadro tarafindan.
Yarın kaybetmemiz sürpriz olur.
Tabiri caizse kafalarina vura vura alacaklar maçı.
Yarın aksam 21.15 sularinda ne dediğim iyi anlaşılacak.
Yeter ki hakeme kurban gitmeyelim..