PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 7.Hafta l Beşiktaş 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

Samet Berber
26.09.2017, 22:36
Leipzig maçı bizim maç için bir gösterge olamaz. Bjk zaten iyi takım ama bu maçın havası farklı olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RepLay
26.09.2017, 22:37
Kim ceza yedi ?Aynen kim ceza yedi ?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
26.09.2017, 22:37
Dostum transfer dönemi hatası demekki yeni alınan stoper de okadar kötü ki adam liberoyu stoper oynatıyor.Serdarın peşinde bu kadar koşulacağına adamakıllı bir stoper alınsaydı simdi kafadaydık...

Aynen dostum başlı başına transfer dönemi yapılan hataların bedelini çekiyoruz.

esra61
26.09.2017, 22:42
İstiyorum ki Ersun gitsin Şenol hoca bize gelsin.
Boyle bir bjk'den bize gelebilir mi Şenol hoca bilemiyorum.İhtimal düşük.
Zamanında Şenol hocaya kizdik başımıza Ersun geldi ceza olarak.Hafta sonu için de zor çok zor,hele Ersun hocayı düşününce...

selcuk
26.09.2017, 22:43
alman spiker 8jk yi ove öve bitiremedi

Soner Albayrak
26.09.2017, 22:44
Aynen dostum başlı başına transfer dönemi yapılan hataların bedelini çekiyoruz.
Futbol aklı olmadan yapılan plansız transferler borç yükünü artırmaktan başka bir işe yaramaz.

Fatih Öztürk
26.09.2017, 22:46
Futbol aklı olmadan yapılan plansız transferler borç yükünü artırmaktan başka bir işe yaramaz.

Maalesef öyle kardeşim.
Yönetimde ki önemli derecedeki fikir ayrılıkları temel sebeptir bence.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 22:48
alman spiker 8jk yi ove öve bitiremediHayatinda Quresma defansa bu kadar yardim etmemiştir.
MRA hocamizin deyimiyle kompakt oynuyorlar.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
26.09.2017, 22:49
alman spiker 8jk yi ove öve bitiremedi

İşte futbol böyle bir şey. Maçı izlemiyorum ama adamların gündemi farklı bizim gündem farklı bu bile yeter.

Manu61
26.09.2017, 22:51
Güzel goller attılar ama çok iyi oynadıklarını söyleyemem. Alanya maçı gibi olursa şaşırmam.

Bu arada Caner'in kullandığı taç atışlarının çoğu hatalı ama hakemler hiç dikkat etmiyor.

Fatih Çelik
26.09.2017, 22:53
Güzel goller attılar ama çok iyi oynadıklarını söyleyemem. Alanya maçı gibi olursa şaşırmam.

Bu arada Caner'in kullandığı taç atışlarının çoğu hatalı ama hakemler hiç dikkat etmiyor.

Keşke olsa. Nasıl olsa bjkye yenilsek dahi Ersun'un gideceği yok. Kırılgan hallerinden puan çıkartalım hiç olmazsa.

Enes Başkaya60
26.09.2017, 22:56
Sekistası yenme olasılığımız 0.1 bile değil çok rahat geçerler bizi maalesef hoca yine martaval okumuş yazık günah ya kendi elleri ile verdi 7 puanı Başakşehir maçında oyuncu değiştirse maç bizimdi He keza sikabahce maçında son maç tam skandal onazi rode Castillo neden oynatılmıyor o kadar elinde alternatif var kullanamiyorsun şaka gibi Castillo varken volkan şeni oyuna almak taraftara sövmektir ya bunun başka açıklaması var mı lig daha 7.haftadan bizim için bitmistir en başta gönderilecetki Ersun Hoca hata orda yapıldı bu kadar olmaz kardeşim kasıt ararım ben üst üste bu kadar hata yapılabilinir mi lig başladı başlayalı şaka gibi sonuçlar alıyoruz en başta Ersun Hoca yüzünden şu an ufak bir kıvılcım bile yok hafta sonu oynayacak sekistas maçı için içimde çoğu taraftarimizin bile yoktur şu an en 13 puanimiz olmalıydı hafta sonunu iple çekmemız için Neyse Sağol Hocam bütün bir seneyi hiç ettin maalesef...

ÖmürKaradeniz61
26.09.2017, 22:56

Senin karşındaki takım alman liginin ikincisi birde olaya öyle bakmak lazım.Biz oynasak üçlemişti bizi bu leipzig takımı.

PEREKLİ
26.09.2017, 23:01
Ne yazıkki mörfi kanunları Trabzonspor için işliyor

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 23:03
Senin karşındaki takım alman liginin ikincisi birde olaya öyle bakmak lazım.Biz oynasak üçlemişti bizi bu leipzig takımı.Bizi bu defans yapamayan halimizle Alanya 4ledi.
Ama Leipzig cok genç ve ilk kez sampiyonlar liginde oynuyor.
Ilk 20 dakika ayaklari titredi adamlarin.
Bjk cok iyi oynamasa da ozellikle ilk yari cok disiplinliydi.
Yenmesi her türlü daha iyi.
Quaresma Babel Talisca ve Cenki.
Bizim ileri 4lu izlesin.
Nasil takim savunmasi yapilir öğrensinler.
Adamlar hücumlarla defans yapiyor mac basindan beri.

alperrr
26.09.2017, 23:12
bjk stadı elektrikler kesildi hakem oyuncuları soyunma odasına doğru getiriyordu yaklaşık 7 dk oldu..

spikerin ağzından tek kelimeyle kötü bir söz çıkmadı adam malını , stadını kötülemiyor,biz olsak kimbilir neler söylenirdi..

eski tabirle elektrikler geldi diye bide espri yapıyor..özevlat üveyevlat durumu gibi..

buna rağmen birlik beraberlik içinde olmayan Trabzonspor camiası , futbolcusuna (Onur) iftira atan bir yerel basın veya taraftar grubu..
bizde başarı bekliyelim gelsin diye..
çok bekleriz..
belkide beklememk lazım..

PEREKLİ
26.09.2017, 23:19
Leipzig tek oyunu var baskıyla göbekden girmrmeye çalısıyorlar kanatlarla ugrasmıyorlar bakalım oyunları tutacakmı?

nakzo
26.09.2017, 23:29
puan almamız mucize bu kafayla bu rakiplerle şampiyonluk yarışı dahi veremeyiz

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 23:37
Leipzig tek oyunu var baskıyla göbekden girmrmeye çalısıyorlar kanatlarla ugrasmıyorlar bakalım oyunları tutacakmı?Topa vurmayi becerebilseler 4 olmustu şimdi.
Biz olsaydık 5 yerdik kesin.

Samet Berber
26.09.2017, 23:39
2.yarı sahasından çıkamadı bjk, bayıltmamız lazım bunları

worldmaster
26.09.2017, 23:44
Burak Leipzg de oynasa 3 tane sallamisti simdi. Haftaya bu Alanya maci psikolojisiyle ne yapacaz gercekten merak ediyorum. Tabi normal sartlar altinda bir mac olursa. Savunmamiz sos veriyor. Cok tehlikeli

castillo61
26.09.2017, 23:46
Leipzig maçı bizim maç için bir gösterge olamaz. Bjk zaten iyi takım ama bu maçın havası farklı olur.

2.yarı sahasından çıkamadı bjk, bayıltmamız lazım bunları

Kendin söylemişsin renktaş. Ayrıca biz Leipzig gibi oynayamayız, 3 günde olacak iş değil kaldıki bjk skor avantajını aldığı için kendi sahasında kabul etti oyunu.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 23:49
2 laf edicem cok değerli Senol Güneş sevicilere.
Bugun Leipzigin forveti Burak olsa maçı vermisti Senol hocaniz.
Gitti Taliscayi cikardi.
Ilerde top bile tutamadi.
Gitti Cenki cikardi tüm toplar Leipzige döndü.
Az becerikli olsaydi rakipleri mac 5-2 biterdi.
Hem de Quresma ve Babel hayatı boyunca defansa bu kadar yardim etmemislerdir hiç.
Oğuzhan yerine Tolgay oynamali.
Valla çocuk harcaniyor yedek kulübesinde.

Fatih Öztürk
26.09.2017, 23:51
Oğuzhan yok diye seviniyoruz lakin Tolgay'da ondan aşağı değil, baya üst düzey oynadı.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 23:52
Oğuzhan yok diye seviniyoruz lakin Tolgay'da ondan aşağı değil, baya üst düzey oynadı.Bence daha da iyi bir futbolcu Tolgay.
Tek yeri dolmayacak adamlari Quresma bizim maçta.
Medel de Atibanin yokluğunu aratmaz.

Samet Berber
26.09.2017, 23:53
Kendin söylemişsin renktaş. Ayrıca biz Leipzig gibi oynayamayız, 3 günde olacak iş değil kaldıki bjk skor avantajını aldığı için kendi sahasında kabul etti oyunu.

Benim orda kastettiğim ne kadar yorgun oldukları. Sadece skorla alakalı değil öldüler 50 den sonra bildiğin.

Arda'
26.09.2017, 23:54
Atibanın olmaması çok büyük avantaj bakalım kullanabilecek mi E.Y.

M.Berke Gayretli
26.09.2017, 23:55
Beşiktaş ŞL'deki o çılgın performansını ligde göstermiyor. Belki de o tempoya ihtiyaç duymadıklarındandır, bilemeyiz. Ama ŞL ile paralel gitmediğini düşünüyorum lig performanslarının. Doğru kadro planı ve oyun anlayışı ile maç içinde de kritik dokunuşlar yaparak galibiyet çıkarabiliriz ancak Ersun Yanal her aklıma geldiğinde "saçmalıyorsun" deyip aklımdaki tüm planları dağıtıyorum.

Medel-Tolgay orta sahası geçilemeyecek bir orta saha değil. Talisca kesinlikle zorlayacaktır. Cenk de bunun yanı sıra formunun zirvesini yaşıyor. Kompakt oynamayı beceremezsek bizi paramparça ederler tabii ki.

Castillo'nun da saha olması gerektiğini düşünüyorum. Necip belli ki sağ bekte oynayacak, Şenol Güneş bunu denedi maçın ikinci yarısında. Castillo Necip'i çok rahat eksiltecektir. Burak'ın rolü de çok önemli. Tosic'in olmaması güzel bir detay çünkü gerçekten savaşarak oynuyor. Pepe Tosic kadar iyi değil fiziksel açıdan ve Burak'ın Pepe'yle mücadelesi, en azından fiziksel olarak Tosic'e göre daha kolay olacaktır.

Açık alan bulmak pek kolay olmayacak. Ancak Quaresma'nın yaratıcılığından yoksun bir Beşiktaş'ı karşımızda bulmaktan dolayı çok şanslıyız. Ayrıca orta sahada gerçekten takımın oyunu açmaya her ihtiyacı olduğunda ortaya çıkan Oğuzhan'ın olmayışı ve DOS mevkiisinde müthiş bir toparlayıcılık örneği sergileyen Atiba'nın yoklukları değerlendirilmeli. Allah izin verirse deplasman tribününde, sesimizin çıktığınca desteğimizi vereceğiz takımımıza. Umarız bizi uzun süredir üzmelerinden bir ders çıkarırlar da evlerimize mutlu gönderirler.

Şans yanımızda olsun.

Fatih Öztürk
26.09.2017, 23:56
Bence daha da iyi bir futbolcu Tolgay.
Tek yeri dolmayacak adamlari Quresma bizim maçta.
Medel de Atibanin yokluğunu aratmaz.

Aynen, keşke bizim olsa diyelimde nazar değsin :)

Quaresma'nın yerine Lens oynayacaktır, muhtemelen de bize karşı çok iyi oynayacaktır maçın adamı bile olabilir, geçen sene mahvetmişti bizi.

Gürkan Asma
26.09.2017, 23:58
Gitti Taliscayi cikardi.
Hem de Quresma ve Babel hayatı boyunca defansa bu kadar yardim etmemislerdir hiç.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBiraz fazla abartmışsın bence :) . Adamlar topa sahip oluyor ancak yerleşen savunmayı delemediler. Skoru alınca bjk daha çok kontra düşündü ama pek başarılı olamadı. Rakip net pozisyonlar kaçırdı aynen ancak bjk de 3 ü yapabilirdi. Tosic in pozisyonu çok netti.

Uğur KÜÇÜK
27.09.2017, 00:01
Aynen, keşke bizim olsa diyelimde nazar değsin :)

Quaresma'nın yerine Lens oynayacaktır, muhtemelen de bize karşı çok iyi oynayacaktır maçın adamı bile olabilir, geçen sene mahvetmişti bizi.Korkmuyor değilim ☺
Bjk Sampiyonlar liginde cok coşkulu cidden.
Hoca etki edemez sahaya fakat.
Tüm takım halinde bugün Bjknin yaptığı gibi topun arkasina geçersek.
Kazanırız.
Bizim 3 puana ekmek gibi su gibi ihtiyacımız var.
Castillo muhakkak hazirlanmali.
Medel de olsa Necip de o kanattan akar fişek gibi.
Hacıosmanoğlu keske su Tolgayi becerip alabilseydi zamaninda.
Karakteri filan sıkıntı ama cidden harcaniyor Bjknin yedek kulübesinde.
Cok cok teknik.
Her pozisyonu oynayabilen bir ortasaha.

ilelebeTS
27.09.2017, 00:03
Leipzig her genç takımın yaşadığı şeyleri yaşadı. Oynayıp oynayıp sonuca gidemedi. Santraforsuz oynadılar zaten. Yandan gelen bir topa bile vuramadılar. bjkyı kanatları dururken göbekten delmeye çalışmak ahmaklıktı, hocalarına eksi puan yazdım :)
Biz bir şekilde gol atarız bjkya önemli olan attığımızdan daha az gol yemek veya yememek.

Muhammed Ayaz
Bu akşam Senol'un yaptığı değişiklikleri Ersun Hoca yapsaydı demediğinizi bırakmazdınız.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
Biraz fazla abartmışsın bence :) . Adamlar topa sahip oluyor ancak yerleşen savunmayı delemediler. Skoru alınca bjk daha çok kontra düşündü ama pek başarılı olamadı. Rakip net pozisyonlar kaçırdı aynen ancak bjk de 3 ü yapabilirdi. Tosic in pozisyonu çok netti.Türk hocalarin hepsi korkak cidden. Bu macta bu oyunu oynatan da Senol Gunes.
Bence Oguzhan cikmaliydi. Cok düşmüştü oyundan.
Eğer maçı kaybetselerdi asarlardi Bjk yazarlari Senol Güneşi.
Ama tebrik ediyorum.
Ne olursa olsun Avrupada öyle ya da böyle 2 de 2 ile doludizgin gidiyorlar.

Fatih Öztürk
27.09.2017, 00:05
fb maçında çok yüksek tempo yaptılar yaş ortalaması yüksek 3 günde bir böyle yüksek tempoları kaldırmaz. Bizim maça 5 gün var, baya dinlenip çıkacaklar bizim oyuncuların psikolojik durumu malum, erken gol yersek dağılabiliriz. Biz atıp bjk'nin pas yapmasını engelleyebilirsek 70.dakikadan sonra bjk'liler sinir harbi yaşar. Bakalım hangi taktikle sahaya dizilecez.

Soner Albayrak
27.09.2017, 00:06
Korkmuyor değilim ☺
Kazanırız.
Cok cok teknik.

Castillo'yu kadroya almaz Hoca bozuntusu. Bak gör Volkan Şen ile başlayacak oyuna.

Mert Oğuzlu61
27.09.2017, 00:07
Gitti Taliscayi cikardi.

Dostum eleştirdiğin adam 2 senedir şampiyon, geçen sezon Uefa finalinin kapısından döndü, bu sezon CL de 2 de 2 yaptı 6 puan oldu bütün stat maç sonu Şenol Güneş diye inliyor. TS li birinin Şenol Güneş e kırgın olmasını anlarım da ''teknik direktörlüğünü'' eleştirmesini gerçekten garip buluyorum.

Almanlar 2. yarı golleri kaçırdıysa kargalarda karşı karşıya kaçırdı, ne var bunda yani Alman 2. si hiç mi pozisyona giremeyecekti ? Biz Alanya dan kendi sahamızda 4 gol yedik 40 yaşında forvet tek başına 3-0 dan maç aldı, Alman 2. si Bjk ye karşı 2-3 pozisyona girdi diye Bjk lilerin taptığı adamı eleştirmek nedir yaw, yapmayın şunu. :)

Quaresma Talisca Babel vs.. her maç böyleler. Biz daha 20 lik Yusuf Yazıcı ya defans yapmayı öğretemedik yanından geçenlere boş boş bakıyor, Şenol Güneş Quaresma ya 35 yaşında defans yapmayı öğretti. Kasımpaşa da yürüyen, ayağına top bekleyen Babel bizim Olcay dan çok defansa yardım ediyor. Talisca bile defansa gelip top çıkarıyor. Bunlar çalışmakla oluyor. Hepsi Şenol Güneş in eseri.

Uğur KÜÇÜK
27.09.2017, 00:09
MertOğuzlu 61
Oynattığı oyunu elestirmedim renktas.
Yaptığı değişikleri elestirdim.
Bugün Ersun Yanal yapsaydi bu degisiklikleri yemin ederim asilirdi.
Yoksa tebrik de ettim.
Dediklerinin aksini iddaa etmedim.

Arda'
27.09.2017, 00:10
Tosic cezalı değil beyler adam 5. sarısını yedi fener maçında karabük maçında 4. sarısı zaten kırmızı oldu adamın.

Tolga Okumuş
27.09.2017, 00:10
Babel ve Lens döktürür bizim maçta.
Pereira ve Mas aşırı kötü.
Hele Mas, dönene kadar limandan gemi kalkar.
Tek umudum Lens'in Fener dönemi kadar formda olmaması.
Gerçi bizim maça gelince tarih yazarlar bu tipler.

Kilit oyuncu Babel...
Tutabilirsek belki bir şeyler olabilir.

Uğur KÜÇÜK
27.09.2017, 00:11
Castillo'yu kadroya almaz Hoca bozuntusu. Bak gör Volkan Şen ile başlayacak oyuna.Öyle bir hata yapacağını hic sanmiyorum bu sefer.
Kanatlar çalışmalı bu maç.
En zayif yeri Bjknin oralar.

ilelebeTS
27.09.2017, 00:12
Castillo oynaması lazım. Sahaya sandalye atıp otursa iki kişiyi meşgul eder.

Fatih Öztürk
27.09.2017, 00:13
Korkmuyor değilim ☺
Kazanırız.
Cok cok teknik.

Hacıosmanoğlu 2 milyon euro verdi Tolga'ya lakin bjk ile flört işini duyunca damarı attı, Tolgay sonradan gelmek istedi ama iş işten geçti bjk'ye yanıllmıyorsam 1.4 milyona imza attı.
Castillo yerine Volkan Şen'i tercih edecektir, hocanın son yarım devredir enteresan fantazileri ortaya çıktı.
Bence beklediğimizin aksine bir onbirle sahaya çıkacak. İyi oyun ve beraberlik şuanlık kotarır bizi. En azından bir müddet ortalık durulur yoksa Allah muhafaza beklenildiği gibi bir yenilgi daha baya kötü günleri beraberinde getirir.

castillo61
27.09.2017, 00:20
Benim orda kastettiğim ne kadar yorgun oldukları. Sadece skorla alakalı değil öldüler 50 den sonra bildiğin.

Başak 3 gün sonra çıkıp ilk yarım saat hariç takır takır oynadı. Arada 5 gün gibi Pazar'dan Cuma'ya lig maçı desek 1 haftalık süre var. Fazla etkileneceklerini sanmıyorum.

Diğer yandan arka sayfalarda bir renktaş adama stoper almadınız ön liberoyu oynatıyor demiş.

Uğur kendi transferiydi bu bir Hubocan'ı da mı scout aldı bu iki, üçüncüsü de rakibin kalemize doğru dürüst gelmediği 45 dakikada Okay'ın stoper performansından memnun olup 2 maçtır 11 başlatan da aynı şahıs. Nereden tutsak elde kalıyor.

Soner Albayrak
27.09.2017, 00:33
Hacıosmanoğlu 2 milyon euro verdi Tolga'ya lakin bjk ile flört işini duyunca damarı attı, Tolgay sonradan gelmek istedi ama iş işten geçti bjk'ye yanıllmıyorsam 1.4 milyona imza attı.
Castillo yerine Volkan Şen'i tercih edecektir, hocanın son yarım devredir enteresan fantazileri ortaya çıktı.
Bence beklediğimizin aksine bir onbirle sahaya çıkacak. İyi oyun ve beraberlik şuanlık kotarır bizi. En azından bir müddet ortalık durulur yoksa Allah muhafaza beklenildiği gibi bir yenilgi daha baya kötü günleri beraberinde getirir.
Düzenli galibyet alamadıktan sonra futbolcu maaşları ödenmemeye başlayınca neler olacak neler Fatih abi.

Soner Albayrak
27.09.2017, 00:37
Öyle bir hata yapacağını hic sanmiyorum bu sefer.
Kanatlar çalışmalı bu maç.
En zayif yeri Bjknin oralar.

Ersun devam ederse Castillo bir daha forma yüzü göremeyecek aha da buraya yazıyorum. (Göremiyordu zaten de )

Hoca bozuntusunun BJK'yi yenmek için herhangi bir planı olduğunu da sanmıyorum. Tek planı gol yiyince oyuncu değiştirmek. Onda da yanlış oyuncuları sokuyor zaten oyuna.

Full HD
27.09.2017, 00:38
Evet beyler kendi kendine bu besiktasi nasil yenebiliriz diye düsünüyorum ama geri cekilip kontra ataklardan baska bir sey aklima gelmiyor.Top oynamaya kalkarsak bjk bize gecen seneki antalya hezimetini yasatir.Öyle yada böyle cok büyük bir mucize olmaz ise yenilecegiz.

Hayir yaniliyorsun bak böyle böyle taktik ile oynarsak yenebiliriz desin birisi.Taktik olsa bile oyuncularimiz cok gücsüz ve agac gibiler.Konyaya karsi bir ara kurdugumuz baskiyi kurabilsek eh derim.Ama adamlarin niyeti yatmak, kosmak degil ki.

Numan Yerlikaya
27.09.2017, 00:42
Stoper gerekli dedik 3 ay Serdar dedik gittik Huboyu aldık oynatmıyoruz. Gerçekten sağlıklı bi insanın yapacağı şeyler değil tamamen hocanın performansa değil de arası kim ile iyiyse onu oynatıyor. Castillo zaten Nevzat Aydın'ın topçusu diye oynamıyor belli. Geri Hubo-Durica-Kucka 3 lüsü aynı dili konuştukları ve Milli takımda oynadıkları için çok önemli uyumları. Ancak başta İsmail Kartal'ın bi benzeri var işte.

Fatih Öztürk
27.09.2017, 00:51
Düzenli galibyet alamadıktan sonra futbolcu maaşları ödenmemeye başlayınca neler olacak neler Fatih abi.

Battı balık yan gider hesabı yönetilmeye devam edecez kardeşim, kulüp 10 yıldır iliklerine kadar siyasete battı karşılığında ne verdiler, vermeyi bırak şampiyonluğumuzu bile çaldılar.
Bakanımız var diye övünen kesimimiz var, kulübe zerre sponsor katma dertleri yok, varsa yoksa banka kredileri ile dönelim duralım, senelik faize gelirimizin yarısını ödemeye devam edelim sonra yine kredi çekelim bakalım nereye kadar böyle devam edecek.
Hayır yani sahada olumlu zerre bir şey görsek 3 maymunu oynamaya razıyız lakin sidikli takımlar 3 avans verip 4 atıp elini kolunu sallaya sallaya gidiyorlar bunun bir cezası olmalı diyoruz ödül gibi 2 gün izin veriyorlar.

Fatih Öztürk
27.09.2017, 00:55
https://pbs.twimg.com/media/DKrlytwW4AEjidV.jpg

Arkadaki ayrıntıya dikkat!

Murathan
27.09.2017, 01:00
https://pbs.twimg.com/media/DKrlytwW4AEjidV.jpg

Arkadaki ayrıntıya dikkat!

ersundan sonraki trabzonsporun utanç kaynağı bir bu omurgasızlık iki fotoğraftaki insan.

Oğuzhan
27.09.2017, 01:12
Beşiktaş ilk 20 dakika taraftarının desteğiyle çok yüksek tempolu başlıyor, sonra yavaş yavaş düşüyor tempoları. İlk 20 dakikayı gol yemeden atlatırsak çok ümitsiz değilim maçtan. Leipzig bugün 10 tane falan pozisyon harcadı. Bize karşı oynasalar 2-0'dan 2-5 olmuştu maç sonucu. Tamam defansımız kötü ama bize millet her geldiğini gol yapıyor karabulutlar var resmen takımın üzerinde büyü mü yaptılar ne yaptılar anlamıyorum.

DeAgLeMaNyAq
27.09.2017, 01:36
Babel şu an Cenk ile birlikte BJK'nin en formda oyuncusu. Bunun aksine Pereira ve Durica da o kadar formsuz. Talisca ise kötü bile oynasa her an skoru değiştirebilecek nitelikte bir oyuncu. Kısacası maçın kaderini biz değil BJK'nin anlık formu belirleyecek. Ve özellikle bu 3 oyuncusu. Kabul etmek gerekir ki iyi bir kadroya sahip olsak da oyun anlamında BJK ile aramızda uçurum var. Yani bu maçta hocaları yer değiştirsek de çok fazla bir şey değiştirmez. Tabii buna rağmen BJK'den puan almamız imkansız değil her şey olabilir. Bunu başarsak bile ayaklarımız yere basmalı. Yoksa kendimizi kandırmış oluruz...

PEREKLİ
27.09.2017, 01:58
MertOğuzlu 61
Oynattığı oyunu elestirmedim renktas.
Yaptığı değişikleri elestirdim.
Bugün Ersun Yanal yapsaydi bu degisiklikleri yemin ederim asilirdi.
Yoksa tebrik de ettim.
Dediklerinin aksini iddaa etmedim.

Ugur kardesim bence hepsi dogruydu
Medel,talisca ve cenk oyundan alındı amaç skoru tutmaktı
Oyunu tıtmak degil aynı zamanda oyundan cıkanların hepsi trabzonspor macında oynayacak
Bu sunu gösteriyor,senol hocanın aklı trabzon macında
Ancak lepzigi yenip rahatlamış beşiktaslı oyuncuların aklı
Trabzon macında olacakmı?
Umalım olmasında skor yapalım
Tüm bunlara ragmen bizim atanımızla tutanımızın hafifde
Olsa agrıları olacak bunada dikkat
Ayrıca 60dan sonra trabzonspor performansı duserken besiktasın 70den sonra performansı artıyor bu nedenle
Ersun hoca skoru bulursa skoru tutmaya yönelik degişiklik yapması lazım,ama oyunumu skorumu tutayım derken hep tercih yanlışı yaptı taraftar haklı olarak güvenmiyor

Şanlı SanMarino
27.09.2017, 04:33
Ersun'un son maçı. Muhtemel yenilgi ve ardından istifa.

İsa Gündoğdu
27.09.2017, 07:36
Bjk yenilmeyecektir,

Trabzonsporumuz kazanamayacaktır,

Beraberlik hocayı takımda tutacaktır,

sonra 6 puan yapıp,

gs ile berabere kalırız hoca gene devam eder.

Bu böyle sürer gider

ta ki !!!! bir yiğit gelir İstanbul da kazanmak için değil fark atmak için sahaya takımını çıkarır

o zaman güzel günler bizi bekler....

Şanlı SanMarino
27.09.2017, 07:46
Net bilgi. Başkan alternatif hocalarla görüşüyor.

Faik Yılmaz
27.09.2017, 08:00
Başkanla ve Hocayla ilgili saygı çerçevesindeki her türlü eleştiriye açığım....

Zira bende eleştiriyorum.....

Ancak sevmedikleri bir hoca gitsin diye Trabzonsporumuzun yenilmesini istemek ve beklemekte ne oluyor Allah aşkına......

Helede Bir İstanbul takımına.....

Kusura bakmayın ben halı saha maçında oynayan Trabzonsporluların bile yenmesini isterim. Sahada kim olursa olsun hiç sevmediğim birisi formamızı giyse dahi Trabzonsporumun yenilmesini istemem ve beklemem.....

Muharrem Usta bugün var yarın yok....
Ersun Yanal bugün var yarın yok...

Ama Trabzonsporumuz Allah izin ederse hep varolacak...

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2017, 08:12
Dünkü Beşiktaş'ı orada yenebileceğimizi düşünemiyorum.

Berkan
27.09.2017, 08:23
biletler bugun cikarmi renkdaslar

Berkan
27.09.2017, 08:23

Umarim yerli değildir bu isimler

shagrath61
27.09.2017, 08:27
Onura parayı sıkıntı yaptığı için oynamıyor diyenler umarım hem kendisinin hem teknik direktörün yaptığı açıklamaları dinlemişlerdir.
Elimizdeki üç aşağı beş yukarı standart futbol oynayan her ismi çekilmeyip takımdan uzaklaştırmak isteyen bir taraftar grubu var.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

shagrath61
27.09.2017, 08:29
Bu arada ersun hoca, başarı hemen gelmiyor güzel günler göreceğiz demiş. Bende senelerdir , bir şeyler diyorum ama süresi belli değil :)

son_mesaj
27.09.2017, 08:31
hoca nedeniyle hic umidim yok.Akıllı bir adam bu kadro ile besiktası yener.
Hoca takım zamanla skor alacak demiş.Yahu buna kargalar bile gulmez.
Elinde onur,durica,pareira,sosa,kucka,olcay,burak,rodalle ga gibi cok onemli tecrubeye sahip,direk takımı kafaya oynatacak adamlar var.
yusuf,abdulkadir,bero,castillo,onazi gibi potansiyelli adamlar var.
Hala skor icin zaman gerekli diyor.
Su kadro adam gibi bir hocanın elinden neler yapardı.

son_mesaj
27.09.2017, 08:33
besiktas macına ozel tempo yapacak,agrasif bir takım sahada olmalı.Besiktas yuksek tempoda zamanla yoruluyor.

onur
kamil ugur durica hubocan
sosa onazi bero
abdulkadir burak castillo

jp,mas,olcay,okay cok formsuz.Bu macta dinlenmeleri gerek.

oguzkoc
27.09.2017, 08:46
büyük ihtimal kucka-okay önlerinde sosa oynayacak ve Yusuf yedek bekleyecek gibi geliyor bu maç için.

Yiğit Gayretli
27.09.2017, 09:02
Kim oyanayacak, hangi formasyonda oynayacak... Hiç önemi yok.

bkandil
27.09.2017, 09:22
1 puana garanti gözüyle bakıyorum

Dereli
27.09.2017, 09:28
Atiba ve Oğuzhan ın olmadığı beşiktaşı yenmemiz gayet olasılık dahilinde.
Dün maçı izledikten sonra bu ikisi yoksa beşiktaşı yenmek işten değil diyebiliyorum. (Tabiki şenol hoca bişeyler düşünecektir.)

Kaldıki bizde yabana atılacak takım değiliz. (Ersun hariç onu yabana atsak bidaha da gelmese)

Beşiktaşı yenelim ve Ersun gitsin. Çok şeymi istiyorum.

ucurum
27.09.2017, 09:32

Tamamen kendi düşüncem bence çoktan gitti Ersun Yanal

Yerine de yabancı biri getirilecek

Tamamen kendi kanaatimdir

Ersun Hoca bir çuval inciri berbat etti

Ne yazık ki savunulacak bir yanı kalmadı

Ama iddia ediyorum kim gelirse gelsin bu saatten sonra daha başarısız olur

ÖmürKaradeniz61
27.09.2017, 09:37
Eğer Bilic gibi hırslı,kaliteli,genç bir yabancı hoca gelecekse göndersinler Ersun hocayı fakat gidip Halilhodzic gibi ununu eleğini asmış adamları getirecekseler kalsın hoca.

PEREKLİ
27.09.2017, 09:38
Mac esnasında olasılıkla kuvvetli yağış olabilir

sezai
27.09.2017, 09:44
Hoca korkudan bero kucka onazi okay oynatır kesin bu arada bero da ne var anlamıyorum bence hiç bir özelliği yok aksine bir tane net özelliği bile yok ne 10 oynar ne orta saha ne libero sahte 9 oynaması için oyun görüşü olması lazım tek bildiği deli dana gibi koşup faul yapması.

Jackdaniels
27.09.2017, 10:07
Normal şartlarda bjkyı yenebilirdik ama Ersun faktörü yüzünden babel talisca ve cenk fişi çeker Ersun izler.

61li
27.09.2017, 10:16

aynen.
yürümeye dermanı kalmadı bjknin.
bunu avantaja çevirmeliyiz.
en önemli 3 oyuncusu yok.(q7,atiba,oğuzhan)
önlerinde medel ve tolgay oynar kanatta lens.
sağ bek necip oynar.
kısacası şu an zafer sarhoşu bjk.bence kazanma ihtimalimiz var.

oflubektas
27.09.2017, 10:17
Maçın üstüne yatmaya çalışmazsak, önde basarsak maçı almamak işten bile değil. Hakem de biraz sertliğe müsamaha göstermeli. Ön alanda Atiba'nın direnci ile Tolgay'ın sertliği asla bir olmaz. Hatta delilik yapıp savunmada zaten en az bir gol yememiz garanti diyerek şöyle bir 20 dakika şok presle başlarsak defansları mutlaka hata yapar. Ha iş "Çanakkale" taktiğine dönerse seyirci baskısı, rakibin kaliteli şut ayakları derken kesin kaybederiz, 1-0 önde başlasak bile.

Bir de Ersun Hoca Kolombiyalı'lardan turşu kurmaya çalışmasa...

cebcare
27.09.2017, 10:18
-------------Onur--------
Pareria---uğur------durica---mas
-------okay-------kucka---
------------sosa---------
yusuf---------------olcay--
----------Burak-----

Muhtemlen bu kadroyla çıkar Ersun efendi oyunu tutmaya çalışır maçı kaybederiz.

PEREKLİ
27.09.2017, 10:32
http://youtu.be/rLqx_7LQoRE

TRABZONSPOR degerlendirmesi
Necmi perekli

Faik Yılmaz
27.09.2017, 10:38
Beşiktaş'ı alıp götüren 3 tane oyuncu var.....

Talisca , Quresman ve Atiba.....

Bu 3 oyuncunun 2 tanesi bizim maçta olmayacak......

Quareasma ve Atiba.....

Geriye kalıyor Talisca.... Boş alan buldurmamalı ve şut çektirmemeliyiz.....

Zaten atak organizasyonlarında illaki aksama olucak.....

Orta sahada sürekli baskı kurmalı kaptığımız topları ara paslar ile Burak ile buluşturmalıyız.....

Sosa ve Olcay Beşiktaş'ı iyi tanıyor zaaflarını biliyor....

Bunlardanda yararlanmalıyız....

Trabzonspor Trabzonspor gibi oynasa sorun yok.....

Degil berabere kalmak galibiyet bile işten değil.....

İsa Gündoğdu
27.09.2017, 11:09
maçın biletlerinin ne zaman satışa çıkacağını bilen var mı?

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2017, 11:21
Beşiktaş'ı alıp götüren 3 tane oyuncu var.....

Talisca , Quresman ve Atiba.....

Bu 3 oyuncunun 2 tanesi bizim maçta olmayacak......

Quareasma ve Atiba.....

Geriye kalıyor Talisca.... Boş alan buldurmamalı ve şut çektirmemeliyiz.....

Zaten atak organizasyonlarında illaki aksama olucak.....

Orta sahada sürekli baskı kurmalı kaptığımız topları ara paslar ile Burak ile buluşturmalıyız.....

Sosa ve Olcay Beşiktaş'ı iyi tanıyor zaaflarını biliyor....

Bunlardanda yararlanmalıyız....

Trabzonspor Trabzonspor gibi oynasa sorun yok.....

Degil berabere kalmak galibiyet bile işten değil.....

Talisca iyi frikik kullanıyor, buna da dikkat!

ferdeco128
27.09.2017, 12:06
Ersun hoca kalmak istiyorsa bu maçı almak zorunda. İmkansız da değil. bjk'nin eksikleri avantajda yaratabilir, dezavantajda bilemeyiz ama bizim hata yapma lüksümüz yok. bjk yenilecekse o maç bu maç olmalı. ancak alanyaspor maçının telafisi bu maç olur.

bilgehan83
27.09.2017, 12:16
maça başlayacağımız ilk onbir çok önemli... beşkiktaşa karşı iki taktikle çıkabiliriz. birincisi oyunu tutabilecek ve takım halinde mükemmel bir defans yapabileceğimiz bir kadro ya da teknik oyuncularla ilk otuz dakikada saldırıp/pres edip 2-0 öne geçerek sonra yapılabilecek değişikliklerle skoru koruyabilecek bir kadro.. bunun dışında pek kazanabileceğimizi düşünmüyorum.. benim tercihim ilk seçenek olurdu.. bjk 60 dan sonra düşer. abdülkadir, castillo, roda iyi iş çıkarabilir.

defansif kadro:

onur

joa-uğur-hubocan-mas

okay-sosa

olcay-yusuf-kucka

burak

(ben kuckayı sol açıkta pres ve etkili hücum için kullanabileceğimizi düşünüyorum. gsde tolga ciğerci rolünde gayet iyi oynar)

Semih58
27.09.2017, 12:28
Trabzonspor dikkatli oynarsa, bu maçı en az 3-0 alır. Goller, Olcay, Burak

Uğur_Dmrtrk
27.09.2017, 12:29
Arkadaşlar,moral bozmak istemiyorum..Bu maçı almamız çok çok zor..Gol atsak bile fena şekilde goller yiyoruz..hadi bu maçı aldık diyelim..takımın bundan sonrası için tozu dumana katacağına inancınız var mı? inşallah yanılırım,haksız çıkarım..zira hepimiz çok üzülüyoruz..güzel günler bizim olur umarım..

Mert Acar
27.09.2017, 12:37
https://youtu.be/GS59iD3Hnd0

Hoca adayım Alpacino

Faik Yılmaz
27.09.2017, 12:37
Mac esnasında olasılıkla kuvvetli yağış olabilir

Yağış değilde fırtına olsa daha makbule geçerdi......

Fatih Öztürk
27.09.2017, 12:41
https://www.youtube.com/watch?v=V6DNSB9LM30

Yiğit SARI
27.09.2017, 12:50
Biletler ne zaman çıkıyor satışa?

ilelebeTS
27.09.2017, 12:52
Mevcut kadro, ligdeki her takımı her yerde yenebilecek kaliteye sahip. Bu maçın sonucunu hocanın belirleyeceği taktik ve sonradan girecekler dahil oyuncu tercihleri belirleyecektir.

Bilall61
27.09.2017, 12:53
Orta sahada Okay geride Sosa-Kucka Okay'ın önünde oynamalı.Ya da hoca daha dengeli bir oyun anlayışı tercih etmeli.

HOPA'LI TS'Lİ
27.09.2017, 13:11
Bu maç lige yeniden başlama, yukarıdan kopmama, diğer haftalara umutla bakma, özgüven kazanma anlamında çok önemli bir maç

Kazan da yüzümüz gülsün Trabzon'um

Yenilirsek 1 hafta daha nasıl geçecek?

Nerede o 1995-1996 ve 2003-2004 sezonlarında 11 maç üst üste kazandığımız dönemler (rekor 13 maç üst üste kazanma ile Beşiktaş'ta)

SALDIRAY
27.09.2017, 13:26
Castillo'yu sahada görmek istiyoruz.

Doğan BULAT
27.09.2017, 13:28
Beşiktaşın bu seyircisi varken puan almak mucize.. Bu futbolcu kadrosuyla ve bu hocayla 1 puan alırsak başarı

Uğur KÜÇÜK
27.09.2017, 13:29
____________Onur______________

Perreira__Tomas__Durica__Mas

_________Kucka__Sosa_________

Olcay_______Yazıcı_____Castillo

______________Burak___________

Tahminim bu kadro çıkacak.
Beraberlik veya yenilgi hiçbirşeyi değiştirmez.
Tüm takım topun arkasına gecmeli bu taktikle.
Dun Bjka imrendim.
Adamlar da Cenk Babel Quresma ve Talisca bile topun arkasına geçip takım savunması yaptı.
Bu maç hocanin değil.
Trabzonsporun sezonu nasıl götüreceğini gosterecek maç.
Bu maçı kazanmak 3 puan getirmez.
Bu maçı kazanmak büyük moral ve motivasyon getirir.
Yanlış bilmiyorsam Bjk Vodafone Arenada gecen yil Fenere kaybettiği kupa maçı dışında HİÇ maç kaybetmedi.
Futbolcular dili dışarı çıkacak kadar koşar mücadele ederse kazanırız.
Bjka defansif oynamak faydadan cok zarar verir.
Her halükarda gol atarlar.
O yüzden muhakkak saldırmalı.

Erkan SÜNGER
27.09.2017, 13:39
Kucka sosa yazici orta sahası ile cikarsak bil gollu bir maç olur ve buyuk ihtimallede kaybederiz.

Yiğit Gayretli
27.09.2017, 13:40
Beşiktaş'ın eksikleri kritik. Bizim takımdan Burak ve Sosa'yı çıkardığımızı düşünelim.

Tam buna güvenip ümitlenecek oluyorum, aklıma Kazım Ersun Yanal geliyor.

Uğur KÜÇÜK
27.09.2017, 13:42
Kucka sosa yazici orta sahası ile cikarsak bil gollu bir maç olur ve buyuk ihtimallede kaybederiz.Diğer türlü de şansımız olduğunu düşünmüyorum.
Bjkin orta ikilisi Tolgay ve Medel olacak.
2 kisa adam.
Kucka ve Sosa döverek orayı idare etmeli.
Okaya güvensem.
Okay yazicam ama Yazıcı bu maç canını dişine takar.
Yine de kesemiyorum adami.

Ozan Yılmaz
27.09.2017, 14:13
Biletler ne zaman çıkıyor satışa?
Beşiktaş, Trabzonspor maçı biletlerinin Perşembe 14.00'te satışa çıkacağını açıkladı. Bilet fiyatları, 110 TL ile 315 TL arasında değişiyor.

castillo61
27.09.2017, 14:13
Yavaştan taraftarda çift ön libero hastalığı baş göstermeye başladı. Sosa-Kucka'dan değişecek biri varsa Kucka'dır. Sosa Alanya maçında 5 top kapmış Kucka 1. Sosa 8 ikili mücadele kazanmış Kucka 9. Sosa'yı öne atalım ortaya ekstra defansif oyuncu koyalım sağlamlaşsın diye birşey yok. Bizim şuan isimler dışında takım savunması komple sos veriyor.

Ara sıra aynı örneği veriyorum ama;

Kjaer.......Skrtel

Topal........Josef

hepsi belli kalitede, defansif özellikleri ön planda oyuncular ama fener bjk'den de başak'tan da fazla gol yedi.

...........Onazi

....Kucka.......Sosa

Sosa'nın Onazi'ye yakın oynamasıyla hem top taşımada sıkıntı yaşamayız hem de Sosa ceza sahası çevresinde daha çok aksiyona girebilir bir çözüm olabilir ama bu dizilimde bariz bir eksiğimiz ise kanatlarda oyun kuracak özellikte, Sosa'nın yükünü hafifletecek oyuncu bulundurmamamız.

Devre arası stoper kadar bu tip bir kanat oyuncusuna da %10000 ihtiyacımız var.

Yazıcı son iki maçta yokları oynamasının yanında ikili mücadelelerde de çok çabuk teslim oluyor. Şu durumda kesik yiyebilir.

M.Berke Gayretli
27.09.2017, 14:18
Beşiktaş maçının bilet fiyatları açıklanmış ancak "misafir" kategorinin bilet fiyatları belirlenmemiş. Passo.com.tr'den diğer maçlara da baktım, onlarda da yok misafir kategori.

Acaba belli bir süre sonra mı açılacak ?

ALDENİRO
27.09.2017, 14:26
-------------Onur--------
Pareria---uğur------durica---mas
-------onazi-------kucka---
------------sosa---------
abdülkadir---------------castillo--
----------Burak-----

olcay bjk ye karşı düzgün oynamaz. Yusuf performans düşük sosa yerini doldurur.

alper*
27.09.2017, 14:27
Maç saatinde uyumak en iyisi.

Bu maç kadar ümitsiz olduğum bir maç olmadı.

Mert Oğuzlu61
27.09.2017, 14:29
...........Onazi

....Kucka.......Sosa

Sosa'nın Onazi'ye yakın oynamasıyla hem top taşımada sıkıntı yaşamayız hem de Sosa ceza sahası çevresinde daha çok aksiyona girebilir bir çözüm olabilir ama bu dizilimde bariz bir eksiğimiz ise kanatlarda oyun kuracak özellikte, Sosa'nın yükünü hafifletecek oyuncu bulundurmamamız.

Yazıcı son iki maçta yokları oynamasının yanında ikili mücadelelerde de çok çabuk teslim oluyor. Şu durumda kesik yiyebilir.

_______onazi
_____sosa__kuco
__abdül_______castillo
________kral

Kanattan oyun kurabilecek oyuncunun kralı şu an bizde. Abdülkadir in asıl mevkisi değil ama 2011 Engin i görevini gayet güzel yapıyor, defansın rezilliği yüzünden 2 haftadır Burak ve Abdül ün performansını konuşamıyoruz.

Diğer kanatta oynaması gereken oyuncu da belli ama formsuz Olcay tercih ediliyor. Takımın başında İsmail Kartal bile olsa Castillo şu an ligin yıldızıydı. Ersun hoca bu malzemeyi nasıl kullanamıyor, oyuncuların hepsi nasıl PES diliyle konuşacak olursak ''mavi veya beyaz'' renklerde sahaya çıkıyor, anlam veremiyorum. Burak, Abdül ve Sosa hariç bütün oyuncuların rengi mavi veya beyaz.

Murathan
27.09.2017, 14:37
Yavaştan taraftarda çift ön libero hastalığı baş göstermeye başladı. Sosa-Kucka'dan değişecek biri varsa Kucka'dır. Sosa Alanya maçında 5 top kapmış Kucka 1. Sosa 8 ikili mücadele kazanmış Kucka 9. Sosa'yı öne atalım ortaya ekstra defansif oyuncu koyalım sağlamlaşsın diye birşey yok. Bizim şuan isimler dışında takım savunması komple sos veriyor.

Ara sıra aynı örneği veriyorum ama;

Kjaer.......Skrtel

Topal........Josef

hepsi belli kalitede, defansif özellikleri ön planda oyuncular ama fener bjk'den de başak'tan da fazla gol yedi.

...........Onazi

....Kucka.......Sosa

Onaziyi, medel gibi kullanıp oyunu da yarı sahaya rahat bir şekilde yıkabiliriz şu 3lüyle.
Kucka biraz daha önde çok daha iyi olur gibi,stoperlerin önünde olacağına.

Fatih Çelik
27.09.2017, 14:37
.....Okay-Onazi
...........Sosa
Olcay.........Castillo

M.Berke Gayretli
27.09.2017, 14:39
http://www.footballuser.com/formations/2017/09/1630172_Trabzonspor.jpg

sedatalis82
27.09.2017, 14:46
ah ersun ah
şu güzelim kadronunda sezonunda içine ettin
şimdi otursun kına yaksın
ersunla son maçımız olur
öyle bir bjk var ki ersun adam gibi kadro çıkarsa dahi 1 puanı öpte alnına koy
fakat ersun camianın ipini çekmiş şekilde aynı kadrosunu hatta volkanını dahi oynatır
es kaza 1 puan belki
ama bu halde dahi gs 10 puan yapar farkı
yani diyeceğim o ki beraberlik bile bizi kurtarmaz atı alan üsküdarı geçti
ersuna yeni hayatında başarılar dilemiyorum
Allah onu bildiği gibi yapsın

Bedri Sertkaya
27.09.2017, 14:50
Ersun değil problem Muharrem Usta Nevzat Aydın'dan bile daha egolu.

ah ersun ah
şu güzelim kadronunda sezonunda içine ettin
şimdi otursun kına yaksın
ersunla son maçımız olur
öyle bir bjk var ki ersun adam gibi kadro çıkarsa dahi 1 puanı öpte alnına koy
fakat ersun camianın ipini çekmiş şekilde aynı kadrosunu hatta volkanını dahi oynatır
es kaza 1 puan belki
ama bu halde dahi gs 10 puan yapar farkı
yani diyeceğim o ki beraberlik bile bizi kurtarmaz atı alan üsküdarı geçti
ersuna yeni hayatında başarılar dilemiyorum
Allah onu bildiği gibi yapsın

Uğur KÜÇÜK
27.09.2017, 14:58
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'dan Ersun Yanal'a tam destek geldi. Usta, "Bizim teknik direktör sorunumuz yok. Beşiktaş'ı yenip hedefimize yürüyeceğiz" dedi.

Trabzonspor'da alınan kötü sonuçlar nedeniyle tepki gösterilen Teknik Direktör Ersun Yanal'a Başkan Muharrem Usta sahip çıktı.

TRT'ye açıklamalarda bulunan Başkan Usta "Evet iyi durumda değiliz, evet istediğimiz sonuçları da alamadık. Ama bu takım, iyi takım ve ortaya çıkan durumdan sadece Ersun Yanal sorumlu değil " dedi.

Muharrem Usta, medyada çıkan "yeni teknik direktör arıyorlar" şeklindeki haberlerin kesinlikle doğru olmadığını belirtti. Usta, "Beşiktaş maçının sonucu ne olursa olsun hocamızın arkasında duracağız" dedi.

Aytemiz Alanyaspor maçında yaşananlarda en son suçlunun Yanal olduğunu kaydeden Uslu, oyuncuların da saha içinde sorumluluk alması gerektiğini vurguladı.

Camiaya da seslenen Muharrem Usta, "Herkesin gıpta ettiği bir kadromuz var. Destek bekliyoruz. Bu takım gerekli tepkiyi verecek, hocamıza da takıma da inanıyorum " diye konuştu...

Başkan Usta, takım içerisinde sorun olmadığını, futbolcularla sürekli konuştuğunu ve onlardan patlama beklediğini dile getirdi.

TRTSPOR

ARTIK SADECE HOCAYA DEĞİL YÖNETİME DE SALLAMANIZI BEKLİYORUM SİZLERDEN ARKADAŞLAR...

nbay
27.09.2017, 15:00
muharrem ustanın futboldan anlamadığını biliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum , alanya maçında en son suçlunun hoca olduğunu söyleyen biri resmen alay ediyor demektir taraftarla.

sedatalis82
27.09.2017, 15:03
Ersun değil problem Muharrem Usta Nevzat Aydın'dan bile daha egolu.

valla kardeşim buna katılmıyorum
ustayı bende eleştirdim son güne kadar geç kaldı diye
ama erken ama geç adama güzelim kadro teslim etti
sen ne yaptın
11 oynayamayacak orta saha adamından çakma stoper yaptın
yeni aldığın stoperi 10 dk bile oynatmadın
castillo dururken volkan şen den medet umdun
rodallega gibi formda adamı küstüğün için kullanamadın
önde olduğun ve kontraya çıkacağın maçta bongonda ve roda gibi hızlı adamlar varken tank ndoye tercih ettin
ne oynadığını hala kavrayamadığım beroda ısrar ettin
onazi formda başlamasına rağmen adamı öldürdün

kimse kusura bakmasın
bende en koyu ersuncuydum son maça kadar
ama ersun devri bitmiştir ersun normal değil bu adam benim tanıdığım ersun değil
adamın içine pısırık korkak biri kaçmış gibi

acaba diyorum düğünden sonra eşini alıp kaçmak için bahane mi arıyordu
eşi yaşamak istememiş olabilir orada doğaldır
yoksa yaptıklarının mantıklı izahını kendi bile yapamaz

İsa Gündoğdu
27.09.2017, 15:10
1. sayfayı açamıyorum
toplanma yeri varmı

cebcare
27.09.2017, 15:17
Madem hoca iyi kadro iyi yönetim iyi neden 8 puandayız veya neden Göztepe kadar bile futbol oynayamıyoruz?
Sanırım sorun taraftarda Trabzonspor öldü de haberimiz yokmuş.

castillo61
27.09.2017, 15:17
_______onazi
_____sosa__kuco
__abdül_______castillo
________kral

Kanattan oyun kurabilecek oyuncunun kralı şu an bizde. Abdülkadir in asıl mevkisi değil ama 2011 Engin i görevini gayet güzel yapıyor, defansın rezilliği yüzünden 2 haftadır Burak ve Abdül ün performansını konuşamıyoruz.

Diğer kanatta oynaması gereken oyuncu da belli ama formsuz Olcay tercih ediliyor. Takımın başında İsmail Kartal bile olsa Castillo şu an ligin yıldızıydı. Ersun hoca bu malzemeyi nasıl kullanamıyor, oyuncuların hepsi nasıl PES diliyle konuşacak olursak ''mavi veya beyaz'' renklerde sahaya çıkıyor, anlam veremiyorum. Burak, Abdül ve Sosa hariç bütün oyuncuların rengi mavi veya beyaz.

Abdülkadir'in yeteneğini tartışırsam çarpılırım ama istenilen seviyede olduğunu düşünmüyorum ki yaşı itibariyle gayet doğal. Oynadığı maçlarda bir iki aksiyona girdi ama direk o sorumluluğu kaldıramaz. Kesinlikle yıldız transferi şart tabii Abdül'ün bu saatten sonra tamamen kesilme ihtimali olmamalı. Yarım saatsa yarım saat oynayacak. Devreye kadar 11 oynamasına ise Castillo konusu gibi katılıyorum.

Onaziyi, medel gibi kullanıp oyunu da yarı sahaya rahat bir şekilde yıkabiliriz şu 3lüyle.
Kucka biraz daha önde çok daha iyi olur gibi,stoperlerin önünde olacağına.
+

Onazi'ye özellikle atletikliğine ihtiyacımız var. Şu transfer sürecinde fizik olarak çok salmasaydı Ersun'un takıntılarına rağmen formayı kapardı ama kamptaki formunu bulacaktır.

Emirhan Uludüz
27.09.2017, 15:22
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'dan Ersun Yanal'a tam destek geldi. Usta, "Bizim teknik direktör sorunumuz yok. Beşiktaş'ı yenip hedefimize yürüyeceğiz" dedi.

Trabzonspor'da alınan kötü sonuçlar nedeniyle tepki gösterilen Teknik Direktör Ersun Yanal'a Başkan Muharrem Usta sahip çıktı.

TRT'ye açıklamalarda bulunan Başkan Usta "Evet iyi durumda değiliz, evet istediğimiz sonuçları da alamadık. Ama bu takım, iyi takım ve ortaya çıkan durumdan sadece Ersun Yanal sorumlu değil " dedi.

Muharrem Usta, medyada çıkan "yeni teknik direktör arıyorlar" şeklindeki haberlerin kesinlikle doğru olmadığını belirtti. Usta, "Beşiktaş maçının sonucu ne olursa olsun hocamızın arkasında duracağız" dedi.

Aytemiz Alanyaspor maçında yaşananlarda en son suçlunun Yanal olduğunu kaydeden Uslu, oyuncuların da saha içinde sorumluluk alması gerektiğini vurguladı.

Camiaya da seslenen Muharrem Usta, "Herkesin gıpta ettiği bir kadromuz var. Destek bekliyoruz. Bu takım gerekli tepkiyi verecek, hocamıza da takıma da inanıyorum " diye konuştu...

Başkan Usta, takım içerisinde sorun olmadığını, futbolcularla sürekli konuştuğunu ve onlardan patlama beklediğini dile getirdi.

TRTSPOR

ARTIK SADECE HOCAYA DEĞİL YÖNETİME DE SALLAMANIZI BEKLİYORUM SİZLERDEN ARKADAŞLAR...

Gerçekse bu hoca yolcu yakında. Ne zaman arkasındayız denirse gönderilir burası Türkiye.

Bedri Sertkaya
27.09.2017, 15:22
valla kardeşim buna katılmıyorum
ustayı bende eleştirdim son güne kadar geç kaldı diye
ama erken ama geç adama güzelim kadro teslim etti
sen ne yaptın
11 oynayamayacak orta saha adamından çakma stoper yaptın
yeni aldığın stoperi 10 dk bile oynatmadın
castillo dururken volkan şen den medet umdun
rodallega gibi formda adamı küstüğün için kullanamadın
önde olduğun ve kontraya çıkacağın maçta bongonda ve roda gibi hızlı adamlar varken tank ndoye tercih ettin
ne oynadığını hala kavrayamadığım beroda ısrar ettin
onazi formda başlamasına rağmen adamı öldürdün

kimse kusura bakmasın
bende en koyu ersuncuydum son maça kadar
ama ersun devri bitmiştir ersun normal değil bu adam benim tanıdığım ersun değil
adamın içine pısırık korkak biri kaçmış gibi

acaba diyorum düğünden sonra eşini alıp kaçmak için bahane mi arıyordu
eşi yaşamak istememiş olabilir orada doğaldır
yoksa yaptıklarının mantıklı izahını kendi bile yapamaz

Tespitlerin ve tahminlerin doğru olabilir. Nikahı da evde yapması ayrı bir saçmalık. Kendinden 30 yaş küçük kızla evlenen biri normal olamaz zaten. Özel hayatı tamamen onu ilgilendirir ama tasvip edilecek gibi değil. Ben yine diyorum ki Nevzat Aydın yaptığı transferle takıma zararın en büyüğünü verdi. Usta'da defansa adam gibi adamlar almayarak zarar verdi. Hocanın o yüzden suçu yok diyorum. Solbek dışında sağlam yer yok geri bölgemizde.

Uğur KÜÇÜK
27.09.2017, 15:28
Gerçekse bu hoca yolcu yakında. Ne zaman arkasındayız denirse gönderilir burası Türkiye.Hocam gecen yil da Usta ayni açıklamayı yapti.
Ersun Yanal sezonu bitirdi.
Hic sanmiyorum hocanin gideceğini.
Tüm siteler girmiş haberi.
Gerçek.

Emirhan Uludüz
27.09.2017, 15:47
Hocam gecen yil da Usta ayni açıklamayı yapti.
Ersun Yanal sezonu bitirdi.
Hic sanmiyorum hocanin gideceğini.
Tüm siteler girmiş haberi.
Gerçek.

Geçen sene durum farklıydı biraz, Usta baskıya dayanamaz. Trabzonspor 8 maç üst üste kazansa 9. maçı kaybetse Yanal'ın istifası istenecek taraftar tarafından artık bu kesinleşti arada bağ kalmadı. 2. hezimette yollarlar.

Fatih Çelik
27.09.2017, 15:49

TRTSPOR

Takım zaten havlu atmış benim için hava hoş. Kongrede çekerler ipini Ersun'u tutarsa.

TSarıalioğlu
27.09.2017, 15:58
Orta saha tolgay medel olur.Ki tolgay oğuzhandan bi kademe daha baskılı sert oynuyor.Atıba yok tmm da medel psikopatına diş geçmez.
formda bir babel birde forvet cenk var ki bizim defans tam evlereşenlik olur.Üstüne geçen sezon bizi yıkan lens var quaresma yerine onun olması bekleniyor.
+Vodafone park atmosferinde puan kazanmamız mucize

ysngmz
27.09.2017, 16:37
Benim anladığım usta devre arasına kadar süre tanıdı,hoca diye geçinen şahsa.Kendi bilir sponsor olan o ayrıca Burak kucka sosa'nin maliyeti nasıl çıkaracak

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

shagrath61
27.09.2017, 16:49
Ersun yanala real madridi ver, kroosu alıp stopere koyar. Oyuncu değişikliği olarakta ilk değişikliği ronaldoyu oyundan alır, defansa x bir isim koyar...

Bir de yaptığı basın açıklamasında bu takım iyi olacak demez mi, tam kanser nedeni.

Her demecinde aynı şeyi söylemekten utanır insan..

Mehmet BAŞ
27.09.2017, 16:50
Bu sene Burak ve Sosa'yı alınca biraz takıma benzedik.
Ama şu Beşiktaş'a bakınca insanın morali bozulmuyor değil. Gerçekten alternatifli ve güçlü bir kadroları var.
Burada kimileri tarafından beğenilmeyen Tosic bile çatır çatır top oynuyor. Bu adamı üstelik bedavaya aldılar.
Aynı şekilde şu an alev alev yanan Babel'i de bedavaya aldılar. Bu ikisi bizim takımda olsa herhalde kafaya oynardık.
Demek ki neymiş her şey para değil, biraz araştırma ve takip yetiyormuş.

Evet, Beşiktaş'ın eksiği çok! Lakin eksik oyuncuların yerlerine oynayacak olanlar da en az aslar kadar iyi...
O atmosferden çıkmamız hiç kolay olmayacak. Bakalım Alanyaspor maçına nasıl bir tepki vereceğiz.
Merakla bekliyorum.

shagrath61
27.09.2017, 16:50
Benim anladığım usta devre arasına kadar süre tanıdı,hoca diye geçinen şahsa.Kendi bilir sponsor olan o ayrıca Burak kucka sosa'nin maliyeti nasıl çıkaracak

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiUstaya kim süre tanıyor ki, o ersuna tanısın hocam :)

Uğur KÜÇÜK
27.09.2017, 16:56
Ustaya kim süre tanıyor ki, o ersuna tanısın hocam :)

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiSiyaset ☺
O paralara bir yerlerden seneye de kesin başkan seçileceğinin garantisini almasa kulübe sponsor olur muydu sence ?

shagrath61
27.09.2017, 17:06
Siyaset ☺
O paralara bir yerlerden seneye de kesin başkan seçileceğinin garantisini almasa kulübe sponsor olur muydu sence ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiHocam ben var sayımlar üzerinden konuşmayı pek doğru bulmuyorum.
En son burada onurla alakalı, var sayım üzerinden adama baya sallayan oldu. Açıklamalarla beraber ağızlarının payını aldılar.
O duruma düşmek ve düşürmek istemem.

Uğur KÜÇÜK
27.09.2017, 17:16
Hocam ben var sayımlar üzerinden konuşmayı pek doğru bulmuyorum.
En son burada onurla alakalı, var sayım üzerinden adama baya sallayan oldu. Açıklamalarla beraber ağızlarının payını aldılar.
O duruma düşmek ve düşürmek istemem.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBu dönem kadar alenen söylentilerin ayyuka çıktığı hiçbir dönem hatırlamıyorum ben.
Kimsenin günahını almak istemem ama sıkıntı keske sadece hoca olsa.
Balık baştan kokar tabiri var ya.
İşte bizim durumumuz da buna doğru gidiyor.
Hoca hatada ısrar eder.
Yönetim hata da ısrar eder.
Taraftarı dinleyen Allahın kulu kalmamış.
Bu sadece bizim sorunumuz da değil.
Gsde sezon basi Dursun Ozbeki alenen tehdit ediyordu taraftari.
Noldu 3 iyi sonuçla herkes suspus.
Yönetim de geç de olsa bana göre elinden geleni yaptı.
Ben burada hocayı cok savundum.
Ama artık ısrar etmek hem hocaya hem de bize zarar verecek.
Bilemiyoruz içerisini fakat yolunda gitmeyen işler var.
Esteban hala antremanlara katılmıyor.
Hem de önemli bir sorunu yokken.
Bizi ancak 3 maç üstüste galibiyet paklar.
Ama gelir mi zor hem de su dönemde cok zor.
Yerin dibine sokulacak hoca değil Ersun Yanal.
Inan ki.
Ama olmadi ve bu saatten sonra zarar verecek herkese bu birliktelik.
Yeni gelecek hocayla da bu yılı takımı tanıyıp, istediği oyunu oynatana kadar kaybedeceğiz büyük ihtimalle.
Yani bir mucize gibi olay lazımdı.
Alanya maçı gerçekleşti.
Ya dibi görücez.
Ya da buradan cikicaz.

ilyskm
27.09.2017, 17:20
dibi göreceğiz tabi ki, bu hoca ile her şeyi tecrübe ettik, tecrübe etmediğimiz bir şey var o da kümeye gitmek, bu hocayla ve bu kafayla gidersek kümeyi göreceğiz ama kümeyi gören kayyumu sonrası ordusporun düştüğü hal...

shagrath61
27.09.2017, 17:25
Bu dönem kadar alenen söylentilerin ayyuka çıktığı hiçbir dönem hatırlamıyorum ben.
Kimsenin günahını almak istemem ama sıkıntı keske sadece hoca olsa.
Balık baştan kokar tabiri var ya.
İşte bizim durumumuz da buna doğru gidiyor.
Hoca hatada ısrar eder.
Yönetim hata da ısrar eder.
Taraftarı dinleyen Allahın kulu kalmamış.
Bu sadece bizim sorunumuz da değil.
Gsde sezon basi Dursun Ozbeki alenen tehdit ediyordu taraftari.
Noldu 3 iyi sonuçla herkes suspus.
Yönetim de geç de olsa bana göre elinden geleni yaptı.
Ben burada hocayı cok savundum.
Ama artık ısrar etmek hem hocaya hem de bize zarar verecek.
Bilemiyoruz içerisini fakat yolunda gitmeyen işler var.
Esteban hala antremanlara katılmıyor.
Hem de önemli bir sorunu yokken.
Bizi ancak 3 maç üstüste galibiyet paklar.
Ama gelir mi zor hem de su dönemde cok zor.
Yerin dibine sokulacak hoca değil Ersun Yanal.
Inan ki.
Ama olmadi ve bu saatten sonra zarar verecek herkese bu birliktelik.
Yeni gelecek hocayla da bu yılı takımı tanıyıp, istediği oyunu oynatana kadar kaybedeceğiz büyük ihtimalle.
Yani bir mucize gibi olay lazımdı.
Alanya maçı gerçekleşti.
Ya dibi görücez.
Ya da buradan cikicaz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiErsun yanal ile olmayacağı geçen yıldan belliydi hocam. Israrla söyledim ama herkes cephe aldı bana.

Burayı, lig maçlarında takım üzerinde denemeler yapılabilecek bir yer sanıyor kendileri.

Hala büyük bir takımda olduğunun farkında olmadığını düşünüyorum.

Bu maçtan sonra da eğer gitmez ve ya kavulmaz ise, transfer sezonunda da eleştirdiğim gibi yönetimi de eleştirmeye devam edeceğim...

Estebanın kaleci olmadığınıda defalarca söyledim, beni yanıltacak bir kaç performans sergiledi ancak sağolsun yanıltmıyor.

Bazı konularda egoistlik ve inatcılık yapılmaya devam edilirse, takım daha kötü günlere doğru gidecek...

Ben sırf ersun yanal takımın başında diye beşiktaş maçına gitmiyorum, o oldukça maçları yalandan yere izleyip kendimi kahredemem...
Çünkü sonuç belli.

Enaldo61
27.09.2017, 18:27
Ersun Yanal duruyor mu hala? Neyse Beşiktaş'a da yenilince kalsa da gitmiş sayılır artık.

karayamayman
27.09.2017, 18:37
Başkan diyor ki beraber gideceğiz...

Usta’dan, Yanal açıklaması
27 Eylül 2017, 17:59
Bordo-Mavililerin Başkanı Muharrem Usta, “Beşiktaş maçının sonucu ne olursa olsun Yanal ile devam edeceğiz” dedi
Süper Lig’de Alanyaspor’a 4-3 mağlup olan ve sonrasında tartışılan Teknik Direktör Ersun Yanal’a, Başkan Muharrem Usta sahip çıktı. TRT'ye açıklamalarda bulunan Başkan Usta "Evet iyi durumda değiliz, evet istediğimiz sonuçları da alamadık. Ama bu takım, iyi takım ve ortaya çıkan durumdan sadece Ersun Yanal sorumlu değil " dedi. Muharrem Usta, medyada çıkan "yeni teknik direktör arıyorlar" şeklindeki haberlerin kesinlikle doğru olmadığını belirtti. Usta, "Beşiktaş maçının sonucu ne olursa olsun hocamızın arkasında duracağız" dedi.
Aytemiz Alanyaspor maçında yaşananlarda en son suçlunun Yanal olduğunu kaydeden Uslu, oyuncuların da saha içinde sorumluluk alması gerektiğini vurguladı. Camiaya da seslenen Muharrem Usta, "Herkesin gıpta ettiği bir kadromuz var. Destek bekliyoruz. Bu takım gerekli tepkiyi verecek, hocamıza da takımada inanıyorum " diye konuştu. Başkan Usta, takım içerisinde sorun olmadığını, futbolcularla sürekli konuştuğunu ve onlardan patlama beklediğini dile getirdi.

tonya55
27.09.2017, 19:49
baskan futbolun tabiatına aykırı olan bjk seviciligi fiko culuk filan yapmaz umarım

Uğur KÜÇÜK
27.09.2017, 19:53
________________Onur_______________

Perreira____Tomas____Durica____Mas

_________Kucka_____Sosa____________

Olcay____________Yazici_______Castillo

__________________Burak______________

BeinSports haberine göre bu 11 deneniyor antremanlarda.

tRaiNer
27.09.2017, 20:01

Bu kadroyu antrenmanlarda 'hala' denemediyse kafasına sıksın E.Y.

Enaldo61
27.09.2017, 20:07

Biz bu kadroyu Tomas geldiğinde yazmıştık zaten. Hoca'nın yeni oynatmasına şaşırmadım. Mağaradan yeni çıktı herhalde.

CEMEFKER
27.09.2017, 20:16
Dikkat!

Bu maçta " gerçek EY" yi görebiliriz....

..koltuk sallanıyo malum...

..Dişe diş bir maç olcak, öyle kadro çıkarcak...ama sonrası yine eski EY...
( yerseniz)

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak
27.09.2017, 20:20
Misafir takım bilet fiyatı ne kadar olur tahminen?

M.Berke Gayretli
27.09.2017, 20:22
Misafir takım bilet fiyatı ne kadar olur tahminen?

Beşiktaş'ın 8.Kategorisiyle aynı parayı veriyoruz. Dolayısıyla 110 TL olacak.

Sefer Asan
27.09.2017, 20:29
Geçen sene neydi fiyatlar ? Karsilik verdik mi agirladigimizda ??
Kim bize ne fiyat çekiyorsa aynisini çekmeliyiz

Erkan SÜNGER
27.09.2017, 20:42
Onazi sosa yusuf oynamalıyız bence. Trabzonspor 2 önlibero oynamaz oynamamalı. Cidden kucka güven vermiyor bana. Onaziyi de sevmesem aynı şeyleri yasamamak adına farklı bir kadroyla cıkmayı tercih ederim. Ve castillo kesinlikle olmalı artık bu işi iyice çocuk oyuncağına döndürdüler.

ANAOKULU TERK
27.09.2017, 20:44
burada herkes herşeyi yazdı .
günlerce hatta haftalarca .

salak gibi suya yazı yazmaya çalışıyor ,
havaya işaret koymak için debeleniyor ,
boşuboşuna havanda su dövüyoruz .

en iyisi ,
pazar akşamına kadar susmak , kafayı dinlemek .

yazmaktan da , düşünmekten de yoruldum .

pazar günü akşamı ,
elbet söyleyeceğimiz bi şeyler olacaktır .

Berkan
27.09.2017, 21:02
biletler yarın çıkar herhalde

kayseriliyiz
27.09.2017, 21:28
Göztepe alanya maçlarindan 4 puan bile çikarsaydik, bambaska seyler konusuyor olurduk.
Artik sezon bizim için bitti.
gs ipi gögusler.
Sadece güzel futbol bekliyorum takimdan.

Envoyé de mon HT20 en utilisant Tapatalk

Harun-61
27.09.2017, 22:03
Haftasonu toplantı nedeni ile İstanbul da olacağım.

Maça nasıl giderim arkadaşlar ??

M.Berke Gayretli
27.09.2017, 22:21
Haftasonu toplantı nedeni ile İstanbul da olacağım.

Maça nasıl giderim arkadaşlar ??

Polis herkesi belli bir saatte Gezi Parkı'nda topluyor. Ordan stada polis kordonuyla geçiş yapılıyor.

Soner Albayrak
27.09.2017, 22:28
Polis herkesi belli bir saatte Gezi Parkı'nda topluyor. Ordan stada polis kordonuyla geçiş yapılıyor.

Biletlerin satışa çıkmasını bekle, tükenmeden internetten almak için tam saatinde işi gücü bırak sonra polis kordonu eşliğinde stada gir.

Bu ne ya.

hos_cocuk61
27.09.2017, 22:29
Eeee Ersun yine kandırmış mı başkanı?

gabriel omar
27.09.2017, 22:45
Başkan kendinden çok emin konuştu.

Tabi herkesin tuzu kuru.Ersun hoca gider başka bir takım bulur, Başkan şirketine geri döner olan bunca yatırım yapmış Trabzonspora olur .Başkanın ve Ersun hocanın anlamadığı şu, bu takım uzun vadede başarılı olsun diye kurulmadı.Sosa,Kucka sonra değil şimdi başarılı olmak için alındı.Bizim öyle sürekli bu paraları harcayacak ekonomil gücümüz yok.

Sabır sabır bir yere kadar.Bu süreçte taraftarın sabrına eleştiri getirmesin kimse.Feda diyen beşiktaş en kötü üçüncülüğe oynuyordu,hem de kadrosundaki saçma sapan bir ton adamla yapıyordu bunu.

Uğur KÜÇÜK
27.09.2017, 22:46
TRİBÜNLERDEKİ TÜM TRABZONSPOR TARAFTARLARI YENİ KURULACAK OLAN " TEK SES TRABZON " TARAFTARLAR DERNEĞİ ADI ALTINDA BİRLEŞME KARARI ALDI.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170927/e67530af000689988add93a1ea05a0c4.jpg
Önce JanMari ceza aldi.
Simdi tek tribün olayına gidiyor is.
Güzel şeyler de oluyor galiba..
Kaynak SonKale1967 adlı twitter sayfası.

tRaiNer
27.09.2017, 23:06
TRİBÜNLERDEKİ TÜM TRABZONSPOR TARAFTARLARI YENİ KURULACAK OLAN " TEK SES TRABZON " TARAFTARLAR DERNEĞİ ADI ALTINDA BİRLEŞME KARARI ALDI.
Önce JanMari ceza aldi.
Simdi tek tribün olayına gidiyor is.
Güzel şeyler de oluyor galiba..
Kaynak SonKale1967 adlı twitter sayfası.

Muhtemelen şakadır. Gerçekse kıyamet alameti.

Ozan Yılmaz
27.09.2017, 23:10
Tribün grupları birleşerek 46 olan sayıyı 21'e kadar düşürmeyi başardı!

Arda'
27.09.2017, 23:14
İddaa oranlarına göre 1/1 olacak bu maç.

Mert Acar
28.09.2017, 00:05
Bu tribün grublarının birleşme olayı ciddi bir olay.Umarım gerçekleşir..Yıllardır en büyük sorunlarımızdan biriside bana göre budur.
Bakın Texasa,Çarşıya,Ultraslana,Hodrimeydana,Gecekonduya ..Tek ses her zaman iyidir,tribünde birliği bütünlüğü sağlar..
Güzel ve bize uygun bir isim bulunmalı..Gerçekten pozitif ayrımcılık yaptığımdan dolayı değil ama Vira olsa keşke.Tabii olmaz,kabul etmez diğer tribün grupları.

Ek olarak Fırtına,Taka,Tsunami,Kuzey vb. benzeri..Kısa ve öz olmalı.

Soner Albayrak
28.09.2017, 00:08
Güneş birgün batıdan doğarsa o zaman tribün grupları birleşir.

sasort
28.09.2017, 01:04
Arkadaş herşey bir kenara

Ersun a neden kızıyorum
Ya şu takım td olmasa bile belirli bir seviye oynar

Illa kendi emellerini alet edecekler
Çünkü ego var normal çıksa farkı olmayacak

Zorluyor zorluyor ondan sonra içine s. İşin

Ama ne gerek var defansta adam yok sanki akbaş durica hibocan uğur oynat defansta iyiydik zaten durica uğur

Defans zaten basari icin devamlılık isteyen en önemli mevki

Orta sahada yusuf sosa değişimli 10 numara oynat

Orta sahayı onazi var okay kucka sosa yusuf var da var

Kucka sosa düşük kaldı defans yönünden

Kanatta da abdüş ü oynat ama ne bileyim sonradan oyuna şok veya hiç değil ise yusuf ile birlikte oynatma

Alanya maçında 3 gol ATMIŞSIN al defans çek okay ı orta sahaya

Ts defans mı oynar oynamaz yenilir Ama oynamaz oyl3 mi

Tek uzuldugum sosa mesajı net verdi. Inşallah şu aciz yolu tercih etmezler. Sorunlara çözüm aramak yerine. Ts 2 _3 kişi çıkarıp mutlu aile tablosu yansıtmaya kalkmazlar inş

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖmürKaradeniz61
28.09.2017, 02:11
Güneş birgün batıdan doğarsa o zaman tribün grupları birleşir.

Merak etmeyin sene sonu bu gazla güneşi istanbulda batırır Trabzonda yeniden doğurturlar.

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2017, 08:21
Tribün gruplarının birleştiği haberi doğruysa çok sevindim.

Yıllardır söylüyoruz bunu

90+ dakika tek ses olmalıyız

Ayrıca artık kendimize özgü tezahüratlarımız olmalı

Berkan
28.09.2017, 08:30
beyler bugun tetikte olalimda basaksehir maci gibi kalmayalim disarda

ogeday6106
28.09.2017, 09:14
beyler bugun tetikte olalimda basaksehir maci gibi kalmayalim disarda

daha fazla bilet var , daha pahalı ve taraftarın morali bozuk; bogün çıktığı gibi bitmez biletler.

kaan61
28.09.2017, 09:31
Başakşehir'i ve Alanyayı yenmiş olsaydık ne rahat maç olur du... Tüm fırsatların tepildiği ilk 6 haftayı geride bıraktık. Bakalım önümüzdeki 6 hafta bize ne gösterecek. İlk 6 haftadan Ders aldık mı? almadık mı?

drose61
28.09.2017, 09:35
quaresmanin olmaması büyük avantaj bence ligin en iyi kanat oyuncusu. gollü beraberlik çıkarabiliriz diye düşünüyorum, yeneriz demek zor 30 lig 10 Avrupa maçı 40 maçtır evlerinde kaybetmiyorlar

Yusuf BALCI
28.09.2017, 10:04
tahminim en iyi ihtimalle 2-2 biter.

61_Hasan_69
28.09.2017, 10:47
Tribün birleşmesi falan olmaz hele hele aynı adın altında toplanılması imkansız. Olabilecek en buyuk sey bir süre ortak karar alınmasıdır Ondan da bir süre sonra vazgececekler zaten.

PEREKLİ
28.09.2017, 11:12
Bazılarımız yener,bazılarımız yenilir,birçgumuzda beraberlikle biter derken
çogunlugumuz maçı Beşiktaşın yorgunlugu,eksikliği,rehaveti üzerinden yani Beşiktaş üzerinden
okuyarak yorum yapıyor.
Bu durumda Trabzonsporumuz ne yazikki kötü idari ve teknik yönetim nedeniyle KADERCİ bir takım olmuştur.
önünü göremeyen rakibinizin o anki performansı kötüyse beraberlik veya galibiyet alabilen KADERE endeksli takım.

Halbuki yönetim bize ne vaat etmişti?50ci yılda şampiyonluga oyanayacak YARIŞMACI bir takım.

Ne yazikki KADERCİ takım olmuşsak,bu hafta yener bir sonraki hafta berabere kalır veya tam tersi olur
bizde burada kısır sonuçlarla kendimizi ve birbirimizi yer sağır yönetime sesimizi duyuramayız.

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 11:24
Fabri
Medel Pepe Tosic Caner
Necip Tolgay
Lens Talisca Babel
Cenk

Bjknin en güçlü haber sitesi Haber1903'e göre bu kadro çıkacak karşımıza.
Tam iyileşmeden Gökhan Gönül ve Adrianoyu oynatmayacakmış Şenol Güneş.

İskender YILMAZ
28.09.2017, 11:57
Fabri
Medel Pepe Tosic Caner
Necip Tolgay
Lens Talisca Babel
Cenk

Tosic sarı kart cezalısı. Muhtemelen Medel stoperde, GG ve Caner'den biri de sağ bekte oynayacak. Diğer alternatif Mitrovic'in stoperde, Medel'in bekte oynaması, zannetmiyorum ŞG'nin bunu tercih edeceğini.

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 11:59
Tosic sarı kart cezalısı. Muhtemelen Medel stoperde, GG ve Caner'den biri de sağ bekte oynayacak. Diğer alternatif Mitrovic'in stoperde, Medel'in bekte oynaması, zannetmiyorum ŞG'nin bunu tercih edeceğini.Tosic cezali değilmiş.
3 sari karti, Karabük maçında da cift saridan kırmızı kart gördü.
Onu düzelteyim ben de cezali biliyordum ama değil.
Necip ve Medeli belki yer değiştirir ama kadro bu olacakmış.
Necip sagbeke Medel ortasahaya geçebilir.

Semih Kırsüleymanoğlu
28.09.2017, 12:02
Fabri
Medel Pepe Tosic Caner
Necip Tolgay
Lens Talisca Babel
Cenk

Haber1903´ün özel haberi degil galiba. Kaynak takvim gösteriyor.

Besiktasin kadrosu belli bile - Adriano´yu oynatmama sebepleri bizim maci ne kadar önemsediklerinide gösteriyor

Kadro su sekilde olacaktir.

Fabri
Adriano - Pepe - Tosic - Caner
Medel - Tolgay
Lens - Talisca - Babel
Cenk

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 12:35
Haber1903´ün özel haberi degil galiba. Kaynak takvim gösteriyor.

Besiktasin kadrosu belli bile - Adriano´yu oynatmama sebepleri bizim maci ne kadar önemsediklerinide gösteriyor

Kadro su sekilde olacaktir.

Fabri
Adriano - Pepe - Tosic - Caner
Medel - Tolgay
Lens - Talisca - Babel
CenkEvet olabilir.
Yine herkes hocaya sallarken hakemi unuttu burada.
Bu maça Mete Kalkavan veya Cüneyt Çakır verilmemesi için çalışmalar yapılmalıydı.
Taraftar olarak bizler tarafından.
Bugün maçın hakemi açıklanınca burada gelip basbas bağıracaklar olacak ama iş işten geçecek.

Travelair
28.09.2017, 12:48
Ya Mete Kalkavan'dır ya Fırat Aydınus diye düşünüyorum

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 12:50
Ya Mete Kalkavan'dır ya Fırat Aydınus diye düşünüyorumHalil Umut Meler bekliyorum ben de.

OzcanHan61
28.09.2017, 12:52
Isimiz her türlü zor. Cezali oyuncular olsa bile yerini dolduran oyuncular mevcut. Tosic'i bende cezali saniyordum. Fikrimce cezali olsaydi daha iyi olurdu Besiktas'in oturmus sablonunu bozmak zorunda kalirdi Senol hoca. Peki neden? Cünkü Tosic'in yerinde Mitrovic'i oynatmazdi risk alip, Medeli oynatirdi. Ve orta saha'da Tolgay'in yaninda Necip'i oynatmak zorunda kalirdi. Necip bence mevcut kadro icinde en kötü orta saha alternatifleri. Gelelim asil duruma:

______________Fabri_______________
Adriano_____Pepe__Tosic_______Caner
____________Burak____________
__________Medel____Tolgay________
Castillo______Yusuf________Olcay
Lens__________Talisca________Babel
_________Onazi___Sosa________
______________Cenk_______________
Mas_____Durica___Ugur___Perreira
____________Onur_____________

Semih abinin dedigi gibi Senol hoca bizi ciddiye alirsa Adriano'yu oynatmak zorunda. Aksi takdirde Medel'i oraya cekerse orta sahalari defansif anlamda cöker ve bu bizim cok isimize gelir. Castillo'nun ne durumda oldugunu bilmiyorum, malum en son ne zaman oynadi hatirlamiyorum bile. Kucka artik kesilmeli Onazi'ye de pek güvenemiyorum ama Okay-Onazi ikilisinde Onazi'yi yazarim baktim hata yapmaya basliyor hemen oyundan alirim. Beklerimiz formsuz, kalecimiz soru isareti (Onur oynayacak durumda mi onu bile bilmiyorum, baska kaleci denilecek adam yok zaten kadroda), orta ikili gecen sezon ki ikili olmali. Okay olmuyor orda, Akbas yetersiz, Hubocan'i görmedik bile soru isareti. Burak Pepe ile mücadele edecek kalitede, gününde olursa kralligini gösterir. Olcay ve Yusuf'a güveniyorum, Sosa'yi ileride kullanamamiz transfer politikamizin sancisi. Gercekten yazik ama alternatif yok elde, Sosa'yi ileriye aldigimiz vakit orta saha'da topu alip ileriye dagitacak adam yok.

Rakibin eksiklerine gelecek olursak; Q7 yoksa Lens var, Atiba yoksa Medel var, Oguzhan yoksa Tolgay var. Yani 10 üzerinden 9 puanlik oyunculari yoksa 8 puanlik oyunculari sahada olacak.

Sonuc olarak pek ümidim yok ama oyuncularimiz bizi sasirtip 100% performans gösterirlerse galibiyet ihtimalimiz var. Fakat kenarda Ersun hoca var, bakmissin 1 sacma degisiklik yapmis 0-2'den 3-2 kaybetmisiz, güvenmiyorum. Savunma hattimizin formsuzlugu da canimi sIkIyor.

M.Berke Gayretli
28.09.2017, 12:52
Ne zamandır Cüneyt Çakır'a derbi vermiyorlardı. Cüneyt Çakır'a verilir bu maç.

Edit: Kartal Fırat'a verdiler maçı. Buram Buram operasyon kokuyor bu maç.

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 13:00
Firat Aydunus olmuş hakem.
Açıklandı

ilelebeTS
28.09.2017, 13:02
Kalkavan'ı veremezler verseler bile baskı altında kalır, dersini almıştır. En büyük aday Fırat (derken olmuş)

Mustafa ÖZDEMİR
28.09.2017, 13:05
Tribün gruplarının birleşmesi hayalden başka bişey değil.

Travelair
28.09.2017, 13:18
Bir tahmin daha yapayım: Maç berabere biter

katre-i.matem
28.09.2017, 13:22
Bu haftanın tetikçisi Fırat Aydınus seçilmiş

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 13:25
Süper Lig'de 7. haftanın hakemleri

◉Beşiktaş - Trabzonspor
➠Fırat Aydınus

◉Galatasaray - Karabükspor
➠Alper Ulusoy

◉Akhisar - Fenerbahçe
➠Bülent Yıldırım

Mhk yine sikecilerin eline geçmiş.
Bülent Manisada Akhisari doğrar.
Gs puan kaybetsin diye gecen hafta sahamızda deplasman lehine her düdüğü korkmadan çalan Alper Ulusoyu da o maça vermişler.
Bizim maçı da berabere bitirmek için herseyi yapar Fırat.
Lige sikeciler ayar vermeye başladı yine.

Ozan Yılmaz
28.09.2017, 13:29
Mete, fırat, cüneyt gibi bir hakem gelecek ve fb maçının diyetini bize ödettirecekler yine aynı senaryolar. Ligin ilk 3 sırasına bakın 6. Hafta itibariyle istedikleri tabloyu oluşturdular işte. Şike tam gaz devam ediyor...!

Eveet söylediğimiz gibi bjk çocuklarından birini atamışlar maça....eyyam is coming!

İsa Gündoğdu
28.09.2017, 13:40
berabere biter önce öne geçeriz sonra eşitlerler

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2017, 13:42
İstanbul'dan 3 puanla dönme şansımız çok azaldı. Neden mi?

1- Kazım Ersun YANAL
2- Beşiktaş'lı Fırat AYDINUS

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2017, 13:43
Süper Lig'de 7. haftanın hakemleri

◉Beşiktaş - Trabzonspor
âž*Fırat Aydınus

◉Galatasaray - Karabükspor
âž*Alper Ulusoy

◉Akhisar - Fenerbahçe
âž*Bülent Yıldırım

Mhk yine sikecilerin eline geçmiş.
Bülent Manisada Akhisari doğrar.
Gs puan kaybetsin diye gecen hafta sahamızda deplasman lehine her düdüğü korkmadan çalan Alper Ulusoyu da o maça vermişler.
Bizim maçı da berabere bitirmek için herseyi yapar Fırat.
Lige sikeciler ayar vermeye başladı yine.

Tfenerasyonu ve emrindeki mhk işbaşında

Sefer Asan
28.09.2017, 13:46
gs her türlü harcar karabük'ü maalesef, hakem kim olursa olsun...
fb kazanamayacak, Henrique gol atacak, çelme takacaklar sikecilere...
Bize gelirsek, bilmiyorum yaa, firat'i da hiç sevmem ama en berbat hakem degil en azindan... bjk tetikçisi diyoruz evet dogru olabilir ama bjkyi kestigi de görülmüstür kendisinin.. verilen görev neyse onu yapmaya çalisirlar, yâni bizim karsilasmayi berâbere bitirme görevi verilmis olabilir bana öyle geliyor

İsa Gündoğdu
28.09.2017, 13:50
işi gücü bırakıp passolig sayfasını yenileyenler selam olsun hepinize :o

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 13:55
gs her türlü harcar karabük'ü maalesef, hakem kim olursa olsun...
fb kazanamayacak, Henrique gol atacak, çelme takacaklar sikecilere...
Bize gelirsek, bilmiyorum yaa, firat'i da hiç sevmem ama en berbat hakem degil en azindan... bjk tetikçisi diyoruz evet dogru olabilir ama bjkyi kestigi de görülmüstür kendisinin.. verilen görev neyse onu yapmaya çalisirlar, yâni bizim karsilasmayi berâbere bitirme görevi verilmis olabilir bana öyle geliyorKatilmiyorum fener konusunda.
Bülent herseyi yapar yarin Feneri için.
Gsyi durdurabilirler mi bilemem.
Futbolla durduramiyorlar, hakemle.geçen hafta denemeye başladılar bunu.
Kimse konusmuyor ama Gsyi gecen hafta Bursada hangi hakem biçti ?
Net 2 penaltisi verilmedi adamların.
Bakma maçı kazandilar da konuşulmadi.
Firat ile maç güzel olur.
Oyun durmaz.
Abuk subuk penalti vermez yine de.

TAHSİN 61
28.09.2017, 13:55
Esas duruşu geçtik be

İsa Gündoğdu
28.09.2017, 13:59
biletler çıktı
misafir biletleri çıkmadı

M.Berke Gayretli
28.09.2017, 14:02
Dün de Galatasaray-Karabük maçına bakmıştım. İlk çıktığı vakit misafir gözükmüyordu, sonradan eklenmiş.

Şu anda da misafir tribün gözükmüyor. Bir açıklama yapsalar bari ?

UĞUR DURTAŞ
28.09.2017, 14:02
yönetimin çıkıp net açıklama yapması gerkli
barış şimşek abdullah yılmaz bizim maçlara verilmiyorsa
bjk li fırat ta bjk maçları verilmesin kardeşim.
geçen hafta fb maçında bjk nin canı yandı.
bizim maçta fırat telafi edecek.
*FIRAT AYDINUS
(Y) SERKAN OK (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19740)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19372)

TAHSİN 61
28.09.2017, 14:03
Trabzonspor Biletleri için Yarın 14:00 duyumu aldım Doğruluğunu teyit ettirmek lazım

Ahmet Aksu
bizim biletler 30.09 da saat 11 de çıkacak

Sefer Asan
Katiliyorum.
Kimse konusmuyor ama Gsyi gecen hafta Bursada hangi hakem biçti ?
Net 2 penaltisi verilmedi adamların.
Bakma maçı kazandilar da konuşulmadi.
Firat ile maç güzel olur.
Oyun durmaz.
Abuk subuk penalti vermez yine de.
firat miydi hakem ? bence rastlanti da olabilir, gsyi ittirirler bu sene, çook ihtiyaçlari olmasa bile simdilik...
Ama iste asiri derecede kesin tâlimat gelmediyse hakemi de yenebiliyorsun... iyi takim kur saglam hocayi basina koy, ilk 2 tamam

Berkan
detayli bilgiye baktigimizda misafir biletleri 30 eylul cuma cikacaktir diyor. 30 eylul cumartesiye geliyo ama :)

ogeday6106
biletleri yine kulüp mü aldı?

nuri45
28.09.2017, 14:04
Trabzonspor taraftarına ait tribün bloklarının bilet satışı 30.09.2017 cuma günü saat: 11.00 de başlayacaktır.

passo da yaziyor

cuma 29.09 ama yanlis yazmislar tarihi

Ahmet Aksu
28.09.2017, 14:04
aynen :D
hem 30.09 yazıp hem cuma deniyor :D

detayli bilgiye baktigimizda misafir biletleri 30 eylul cuma cikacaktir diyor. 30 eylul cumartesiye geliyo ama :)

İsa Gündoğdu
28.09.2017, 14:05
cuma günü 11 de satışa çıkacak arkadaşlar bilemedun en geç cumartesi 11 de satışda
kolay gelsin cümleten

Sefer Asan
28.09.2017, 14:06
yönetimin çıkıp net açıklama yapması gerkli
barış şimşek abdullah yılmaz bizim maçlara verilmiyorsa
bjk li fırat ta bjk maçları verilmesin kardeşim.
geçen hafta fb maçında bjk nin canı yandı.
bizim maçta fırat telafi edecek.
*FIRAT AYDINUS
(Y) SERKAN OK (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19740)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19372)
Yillardir söylerim bunu...
Hepsini geçtim bunlar o kdr serefsiz it ki, az biraz begendigimiz ÜmitÖztürk + HalilUmutMeler + YahyaKemalUgurlu'yu bile bize vermiyorlar....
Varsa yoksa halis, bülo, aydinus, palabiyik....

M.Berke Gayretli
28.09.2017, 14:06
İşin yoksa 2 gün daha bekle. Saatlerdir yattığımız pusuya yazık :)

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 14:07
firat miydi hakem ? bence rastlanti da olabilir, gsyi ittirirler bu sene, çook ihtiyaçlari olmasa bile simdilik...
Ama iste asiri derecede kesin tâlimat gelmediyse hakemi de yenebiliyorsun... iyi takim kur saglam hocayi basina koy, ilk 2 tamamAynen öyle.
Lig basında ittirdiler.
Simdi de tepede dengeyi sağlamaya calisiyorlar.
Tff bu hafta Gsnin puan kaybini.
Fenerin kazanmasini.
Bizim macin da berabere bitmesini ister.
Hakemlere de bu yönde talimat verilmistir.
Aydınus daha önce ise 3 kez Trabzonspor’un Beşiktaş maçını yönetti. Bordo-Mavililer, bu karşılaşmalardan 2 beraberlik 1 mağlubiyetle ayrılırken, 3 de kırmızı kart gördü.

Mete istatistiğini hiç koymuyorum buraya.
Cüneyt ve Meteden iyidir Fırat.
Hiç yoktan iyi hakemdir.
Eyyam da yapsa maçın akışını bozmaz fazla.
İyi oynarsan seni aleni doğramaz.

Sefer Asan
28.09.2017, 14:12
Kötünün iyisi denebilir gibi evet... cücü ve mete tam pust, palabiyik ayni, bülo sike senesinden dolayi tahtaliköye yollanmalik.... ama buloya ragmen Haci telefon edince kadiköy'den 1p alabiliyoruz kesin kaybedecegiz diyorken =)
serkançinar ve yankaya da tam pust, kesin düsmanlar bize, bir de hakem falan da degiller, lehimize tâlimat alsalar onu da beceremezler bu 2 salak, kesin torpilliler

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 14:15
Kötünün iyisi denebilir gibi evet... cücü ve mete tam pust, palabiyik ayni, bülo sike senesinden dolayi tahtaliköye yollanmalik.... ama buloya ragmen Haci telefon edince kadiköy'den 1p alabiliyoruz kesin kaybedecegiz diyorken =)
serkançinar ve yankaya da tam pust, kesin düsmanlar bize, bir de hakem falan da degiller, lehimize tâlimat alsalar onu da beceremezler bu 2 salak, kesin torpillilerHacıosmanoğlunun o olayı efsanedir.
Yoksa cidden o sene Fenerden puan alamazdik.
Aleni 1 penaltisi verilmemişti fenerin. Öyle hatirliyorum.
Trabzonspor basindaki en olumlu hareketidir ☺

PEREKLİ
28.09.2017, 14:17
Fırat Aydınusa sallayan forum yazarları?

Fırat'ın en son Trabzonspor maçını hangi tarihte yönettiği son 3 yılda kaç kez düdük çaldıgını araştırdınızmı?
Aynı şekilde Bjk nin kaç maçında düdük çalmış?
son sorumda Fb nin son 2 yılda kaç maçında sahaya çıkmış?

eger yorum yapacaksanız bunları araştırıp,yazın.
artık KADERCİ taraftar olmayalım!!

nuri45
28.09.2017, 14:17
Twitter de kargalar da Firat Aydinus dan sikayetci. Kamuoyu olusturma cabalari baslamis

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 14:18
Twitter de kargalar da Firat Aydinus dan sikayetci. Kamuoyu olusturma cabalari baslamisBeşiktaş, Fırat Aydınus yönetiminde oynadığı son 9 maçta 1 kez kazanabildi. (3M 5B)
Trabzonspor ise Aydınus yönetiminde son 8 maçta 2 galibiyet aldı.

Yazıyorum ben de.
Sikeciler Mhkyi ele geçirmiş.
Adamlar da haksiz sayılmaz yani.

Sefer Asan
28.09.2017, 14:32
Fırat Aydınusa sallayan forum yazarları?

Fırat'ın en son Trabzonspor maçını hangi tarihte yönettiği son 3 yılda kaç kez düdük çaldıgını araştırdınızmı?
Aynı şekilde Bjk nin kaç maçında düdük çalmış?
son sorumda Fb nin son 2 yılda kaç maçında sahaya çıkmış?

eger yorum yapacaksanız bunları araştırıp,yazın.
artık KADERCİ taraftar olmayalım!!
Takim kaderci hâle bürünmüs, biz de ayak uyduruyoruz :D

Şahinoğlu
28.09.2017, 14:38
Ersun hoca kadroyu adaletli yapmadığı sürece maç kazanamayız kadro;
Onur
jp durica hubocan mas
Onazi Okay
sosa
Abdüş Castillo
Burak

ilelebeTS
28.09.2017, 14:42
Böyle maçlarda herkes orta hakeme odaklanıyor ama ince işi yapanlar yan hakemler oluyor genelde.

Arda'
28.09.2017, 15:10
https://pbs.twimg.com/media/DKzvDvzWAAAdIrS.jpg

Fırat varken en son 2013'te orduyu yenmişler

kaan61
28.09.2017, 15:26
Bir tahmin daha yapayım: Maç berabere biter

Ne şiş yansın ne kebap ... Olan yine biz taraftara olacak 1 ileri 2 geri 1 yerinde say....

Manu61
28.09.2017, 15:27
Bu arada kupada Çorum Belediye ile eşleştik.

Yiğit Gayretli
28.09.2017, 15:53
Bu arada kupada Çorum Belediye ile eşleştik.

Çorum bu sefer geçen yılki hatayı yapmaz. Eler :)

6Şafak Aydın1
28.09.2017, 15:56
babel - pereira
balon dor - e5

Arda'
28.09.2017, 15:59
Kamil Ahmet - Uğur - Durica - Akbaş(Hubocan)

Akbaşın Lensi durduracağını düşünüyorum Mas çok ağır ve formsuz.

Edit: Babele karşı formsuz Pereira'yı düşünemiyorum ayrıca.

farozlufatih61
28.09.2017, 16:26
İçimde hiçbir kuşku yok bu hafta 3 puan bizim belki hayal tacirliği yaptığımı düşünenler olabilir hatta kargaları çok rahat yenmemiz gerektiğini yazanlara muhalefet ettiğimi hatırlatanlarda çıkabilir lakin bu tür ya devam yada tamam diye nitelenen 3 büyütülmüşlerle oynadığımız maçlarda hüsran yaşadığımızı hatırlamıyorum bu maçları isteyenlere tarih ve sonuç olarakta yazabilirim ama gerek duymuyorum çünkü o maçlar hiçbir detayı unutulmaksızın hafızalara kazınmış yer edinmiştir..

Semih AYDIN
28.09.2017, 16:29
Güldürün be yüzümüzü alanya maçının etkisinden kurtulamıyorum

Özkan Şentürk
28.09.2017, 17:20
Şenol Hoca 1 maç ceza aldı. Kenarda olmaması bizim adımıza olumlu.

Keşke bizimki de kenarda olmasa...

kartal61
28.09.2017, 17:31
Verdıklerı hakeme bak

Murat KARAKURT
28.09.2017, 17:33
Ulan bir de bu ezikler bu federasyondan şikayetçi....Resmen tiyatro oynuyorlar.....

M.Berke Gayretli
28.09.2017, 17:37
Diğer her İstanbul takımlarından ettiğim kadar bunlardan da aynı derecede nefret ediyorum. Gönül isterdi ki şunları tokatlaya tokatlaya yenelim ancak şu anda onlar en iyi dönemlerini yaşarken biz bir o kadar kötü dönemlerden geçiyoruz.

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 17:38
Trabzonspor-Konyaspor maçında hakeme 'küfür' etmeyen sadece sert bir şekilde tepki gösteren Ersun Yanal 2 maç ceza almıştı.

Senol Efendi 1 maç mi ceza almış...

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 18:01
Hami Mandıralı: "Yusuf ve Abdülkadir iyi oynuyor. Katkı sağlamayan oyuncular bu isimlerin yerlerine oyuna giriyor. Sonra kayıp." (Radyospor)

Bak bak kafaya bak Hami Mandiralinin.
7-0 6-0 yenilgiler boşa değilmiş.
Yazici sezon başından beri geçen yılın ekmeğini yiyor.
Abdülkadir de fizik olarak eziliyor sahada.
Burada ilk Yazici piyasaya çıktığı zaman da yazmıştım.
Abdülkadir yetenek olarak Yazıcıdan daha iyi.
Gerçi Yazıcı kendi röportajında da söylemiş.
Abdülkadir İniesta olur ilerde.
Yazıcı da Mesut Ozil.

Sıkıntının Kuckanin hiçbir zaman tek başına defansı toplayacak bir ortasaha olduğunu bile göremiyor. Ki bunu tüm taraftar gördü.
Ey gidi Hami.
Futbolculugun ne kadar iyiyse hocalığın da bir o kadar rezil be.

Ozan Yılmaz
28.09.2017, 18:31
Diğer her İstanbul takımlarından ettiğim kadar bunlardan da aynı derecede nefret ediyorum. Gönül isterdi ki şunları tokatlaya tokatlaya yenelim ancak şu anda onlar en iyi dönemlerini yaşarken biz bir o kadar kötü dönemlerden geçiyoruz.
Böyle maçlar böyle zamanlar için çok uygun işte ama E.Y. ile handikabımız çok büyük.

Soner Albayrak
28.09.2017, 19:21
Daha takım sahaya çıkıp galibiyeti haketmeden hemen hekem konuşmaya başlıyorsunuz. Alışkanlık haline gelmiş bu.

Berkan
28.09.2017, 19:38
beraberlik işimize yaramaz umarım bu anlayışla çıkarlar. Olası mağlubiyette veya beraberlikte hocanın gitmesi lazım. Normalde galibiyettede gitmesi lazım

tonya55
28.09.2017, 19:42
bu kadar eksik besiktası yenemiyorsak dükkanı kapatıp gidelim.

PEREKLİ
28.09.2017, 19:46
Nabsin millet.
Yillardir 1 tane hakemle kazandığımız derbi var mi ?
Ama kaybettiğimiz tonlarca maç sayarım.

3 çeşit takım vardır
YETİŞTİRİCİ Takım
YARIŞAN Takım
KADERCİ Takım

Sen hangi Takımın taraftarısın?

Hakem işleri boş işler,Puan kayıplarında hakem serzsenişlerini idareciler yapar,sorumluluktan kaçmak için.
Taraftar kötü gidişin sorumlu tarafı degil hesap soran tarafıdır
her maç öncesi hakemi dile getirmek hocasına ve oyuncusuna inanan taraftara yakışmadığı gibi
olası puan kaybında idareciye ve oyuncuya birçok kaçış kapısını aralıyor

tonya55
28.09.2017, 19:50
arada kripto bjk liler görüyorum forumda azımsanmayacak sayıda hatta sikede bjk yi aklamak icin baslık acan ve herkeze istedigini söyleyende var.

Özkan Şentürk
28.09.2017, 19:53
Burak da yokmuş.

Ersun hoca hiç sevmediği Kolombiya 'linin eline kaldı :) tabi bu aynı zamanda Roda için de bir karakter testi. Bakalım kendisini sevmeyen hocası için nasıl oynayacak.

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 19:53
3 çeşit takım vardır
YETİŞTİRİCİ Takım
YARIŞAN Takım
KADERCİ Takım

Sen hangi Takımın taraftarısın?

Hakem işleri boş işler,Puan kayıplarında hakem serzsenişlerini idareciler yapar,sorumluluktan kaçmak için.
Taraftar kötü gidişin sorumlu tarafı degil hesap soran tarafıdır
her maç öncesi hakemi dile getirmek hocasına ve oyuncusuna inanan taraftara yakışmadığı gibi
olası puan kaybında idareciye ve oyuncuya birçok kaçış kapısını aralıyorBiz kaderci takim olduk.
Insallah masallah ile konusuyoruz.
Ben bu maci kazanacagimizi düşünüyorum.
Ama hakem konusunda elestiri yapan kimseye laf etmem.
Bu ülkede yıllardır hakkı bariz yenen tek takım biziz.
Bu defalarca ispatlandı.
Takım sahaya çıkacak ve kazanacak bu maçı.
Hakemin de bariz hatalar yapacağını düşünmüyorum ayrica.
Kendı düşüncemi değil genel elestiren taraftarin düşüncesini dile getirdim.

Kenan Berber
28.09.2017, 20:10
Arkadaşlar selamlar,

Passoligim henüz yok. Maça gitmeyi dünüyorum. Yarın satışa çıkan biletlerden alıp maça girme ihtimalim nedir ? Tek maçlık passolar stat gişelerinden alınsa dahi deplasmanda bu durum mümkün müdür ?

Full HD
28.09.2017, 20:12
Biz kaderci takim olduk.
Insallah masallah ile konusuyoruz.
Ben bu maci kazanacagimizi düşünüyorum.
Ama hakem konusunda elestiri yapan kimseye laf etmem.
Bu ülkede yıllardır hakkı bariz yenen tek takım biziz.
Bu defalarca ispatlandı.
Takım sahaya çıkacak ve kazanacak bu maçı.
Hakemin de bariz hatalar yapacağını düşünmüyorum ayrica.
Kendı düşüncemi değil genel elestiren taraftarin düşüncesini dile getirdim.

In Sha Allah!!!

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 20:14
In Sha Allah!!!İnşallah o futbolu sahada performansımızla gösteririz.
Burak oynamayacak haberi yalan.
Ayağı kopmazsa oynar bu maç.

Berkan
28.09.2017, 20:14
Kendi evinde Alanya gelip seni 3-0 öndeyken çatır çatır yenmiş daha hakemi konuşmaya gerek var mı bence hoca gidene kadar yok

nakzo
28.09.2017, 21:29
Burak da yokmuş.

Ersun hoca hiç sevmediği Kolombiya 'linin eline kaldı :) tabi bu aynı zamanda Roda için de bir karakter testi. Bakalım kendisini sevmeyen hocası için nasıl oynayacak.

Burak da yoksa hiç kasmaya gerek bjk bizi evire çevire yener.Bence ilk yarı biter maç

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 21:54
______________Onur______________

Perreira___Tomas___Durica___Mas

___________Onazi___Kucka________

Olcay_________Sosa________Castillo

_______________Burak______________

Görüntü bu 11 gözüküyor.
Onazi formda olursa ortasaha işler bu taktikte.
Sosa yazar ilk golünü.

Samet Berber
28.09.2017, 21:56
Burak yok sanırım idman fotoğraflarında gözüküyor mu?

Enaldo61
28.09.2017, 22:02
Burak iğneyle oynıcakmış.

castillo61
28.09.2017, 22:14
Burak Milli takıma gönderilmemek şartıyla şu maç yedek soyunmalı. Zaten fizik olarak iyi durumda değil üstüne ağrısı sızısı varsa Pepe'den Medel'den dayak yer. Rodallega bir Burak olmasa da güvenilmeyecek oyuncu değil.

Şu maç yarım saat oynar ardından milli arada gerekli çalışma ve tedavi ile zımba gibi döner.

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 22:20
Sut cekmesi yeterli Burak'in.
Ilk yarı oynasin.
2. yari Rodallega girer oyuna.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170928/62b7f3c9d3c20acab80fd627a80c6952.jpg

ilelebeTS
28.09.2017, 22:22
Kucka'ya topukla bıraktığı asist sayılmamış mı

Uğur KÜÇÜK
28.09.2017, 22:24
Kucka'ya topukla bıraktığı asist sayılmamış mıAynen defanstan sekti diye sayılmamış.
Bence direk asisti o.

M.Berke Gayretli
28.09.2017, 22:33
Kucka'ya topukla verdiği topun asist sayılmaması saçmalık. Topun yön değiştirmişliği yok, rakibe çarpıp tekrar Kucka'nın önüne düştü. Yazık oldu adamın asistine.

ilelebeTS
28.09.2017, 22:35
Asisti beinsports saymıyor herhalde cenk fazla ezilmesin diye :D

Ahmet Almacı
28.09.2017, 22:47
Yalnız arkadaş söyledi, bizim kulübün rıcası üzerine bilet satışını bize vermiş bjk yönetimi

Emirhan Uludüz
28.09.2017, 23:09
Yalnız arkadaş söyledi, bizim kulübün rıcası üzerine bilet satışını bize vermiş bjk yönetimi
Trabzondan otobüs kaldırılacak. Rezillik :)

M.Berke Gayretli
28.09.2017, 23:49
Yönetim korkmasın. Trabzonspor İstanbul'da asla boş tribünlere oynamaz. :)

ccd6167
28.09.2017, 23:53
Zor maç.. Beşiktaş maçı alamaz.. Ama ersun verir.