PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 7.Hafta l Beşiktaş 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

PEREKLİ
25.09.2017, 15:40
https://m.sondakika.com/haber/haber-ersun-yanal-daha-trabzonspor-dan-ayrilmadan-10062762/

Sabah okumustum ugur kucukç

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 15:47
Ben bir Negredo-Cenk beraber oynama süprizi bekliyorum. Bizim defansın halini gören herkesin ağzının suyu akar. Kim yüklense elek gibi oldu arka taraf.Haklisin ama isler ters giderse kulübede 1 tane adami kalmıyor.
Necip yazdım ama Adriano iyilesir oynar sağbekte.
Yedekte tek Negredosu olacak.
O riski Senol Güneş de göze alamaz.
Bu maç için yazdığım kadro çıkmalı sahaya.
Ortasahayi Onazi toplar.
Yazıcı ve Abdülkadiri de bu zorlu olası hakem kıyımlarının olduğu maçta 2. Yarı sahaya sürmeli hoca.
Asil sıkıntılarımızdan biri de Sosa ve Kuckanin 90 dakikalik maçı çıkaramadıkları.
Başta Türk sevici hoca olmasa Onazi Castillo Rodallega doğru dakikalarda sahaya atılsaydı.
Suan hepimiz şampiyonluk şarkıları söylüyorduk.
Hala inanamıyorum.
3 gün geçti.
Hala 3-0 dan mac verdigimize inanamiyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak
25.09.2017, 15:51
Yine anlamsız şekilde rakip hafife alınıyor burada. Üstelik de son iki sezonda iki kere üst üste maç kaybetmemiş takım hafife alınıyor.

Arkadaşlar biz BJK'yi futbol oynayarak yenemeyiz. Çünkü en iyi futbolu onlar oynuyor. Yenmemiz için anormal şeylerin olması lazım.

Oğuzhan
25.09.2017, 15:54
Yine anlamsız şekilde rakip hafife alınıyor burada. Üstelik de son iki sezonda iki kere üst üste maç kaybetmemiş takım hafife alınıyor.

Arkadaşlar biz BJK'yi futbol oynayarak yenemeyiz. Çünkü en iyi futbolu onlar oynuyor. Yenmemiz için anormal şeylerin olması lazım.

katılmıyorum.

beşiktaş 2 sene önce bile daha iyi futbol oynuyordu. bitik denilen fenerbahçe sahada beşiktaş'tan daha istekli arzulu tempolu oyun oynadı.

yeneceğimizi düşünüyor muyum, hayır. ama bunun beşiktaş'ın çok iyi olmasıyla alakası yok bendeki tüm inanç son maçta sonlandı tamamen bununla alakalı.

sezer sami
25.09.2017, 15:57
Bence Ersun Yanal kadar Yönetimde şuclu diyecem ama bizim bir yönetimimizde yok. Usta tek başına yürütüyor tüm yöneticiliği.
Göreve geleli 2 sene oldu daha basın sözcüsünü görmedik ortalarda.
Bence Usta aday olduktan sonra konuşulan en büyük konular Medical Park ve İstinye Üniversitesi oldu. Üstelik Liv Hospital adı altında rakiplerimize sponsor olan bir Başkanımızda var. Diyeceğim o ki reklamlarını çok güzel yaptılar.
Sağdan Soldan kulağımada geliyor, yöneticiler bir araya geldiklerinde kimse futbolu Trabzonsporu konuşmuyor, herkes iş, ticaret konuşuyor diye.
Ben göreve ilk geldiklerinde çok umutluydum. Basketbol'dan sonra Futbol kulübünüde bir yere getirirler diye düşünmüştüm ama koca bir hayal kırıklığı oldular benim için.
Iho'nun okumuşu.. başka hiç bir numarası yok.
Büyük Dayım var Trabzonda yaşayan, demişti ki; Usta ve yönetimi Futbol Yöneticiliğinden anlamazlar. Kulüp yönetmek hastane yönetmeye benzemez. O sebeple kendisi Celil Hekimoğlu'nu desteklemişti. Tecrübenin dediğine geldik işte..

Bu saatten sonra Celil Hekimoğlu gelir mi bilmem ama Ersun Yanal ve Muharrem Usta yaptıkları kader birliğine bir yenisini ekleyerek el ele kol kola gitseler daha iyi olacak.

Bu yönetimle rezillikten başka bir şey yaşamadık. Üstüne birde tarihin en pahalı kadrosuyla başbaşa kaldık. İyi bir teknik adamla ki Sadi Tekelioğlu gelse takımın başına ne Fener ve Başakşehirle berabere kalır ne de Göztepe ve Alanya mağlubiyetini yaşardık.
Hala daha iyi bir teknik direktör gelse farklı bir şeyler olabilir ancak mevcut yönetimin icraatlarını göz önüne aldığımda Michel Preud'homme diye yola çıkılıp Bülent Uygunu takımın başına getirirler.

Son olarakta Scout ekibinin başarısızlığına değineceğim.
Bu oluşumun birileri tarafından sabote edildiği kanaatindeyim. Belki menajer şirketi olan birinin oyunu olmuş olabilir. Misal Castillo dururken Volkan Şen'i oyuna alan biri olabilir. Olay da tamamen Nevzat Aydına yıkıldı, sonrası malum..

Yıllardız sabırsız damgası vurularak törpülendik. Bunca sabır göstermeye artık kimse sabırsız taraftar demesin. Sabırsız değiliz artık ama umursamazız.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 16:02

Arkadaşlar biz BJK'yi futbol oynayarak yenemeyiz. Çünkü en iyi futbolu onlar oynuyor. Yenmemiz için anormal şeylerin olması lazım.Kimse kimseyi hafife almiyor.
Maçın favorisi Bjk.
Net.
Eksiklerine. Yedek kulübesinde oyuna sokacagi Negredo haric hamlesi olmamasina rağmen.
Yine forum üstüme cullanacak ama bir tane daha gördüğüm gerçeği yazicam.
Ersun Yanali bitiren adamlar...
Takima faydalari cok fazla da olsa Burak ve Olcay ikilisi oldu.
Ne zaman Gencler maçında hoca oyuna istediği gibi müdahale etti.
Iste o zaman maçı güle oynaya kazandık.
O macta Olcay da oyundan düşüp kenara geldi.
Burak da son 5 dakika oyundan çıktı.
Bu ikiliyi doğru zamanlarda kenara alabilseydi hoca.
Bu ikiliyi kenara alma cesaretini gösterebilseydi hoca o gün biz bazi şeyleri kazanacaktık.
Ve artık hoca yaptığı bu hamlelerle yabancıları da küstürdü.
Bu dakikadan sonra Ersun Yanal ile her dakika kadro da daha kötüye gidecek.

GencTurk6161
25.09.2017, 16:07
Fark yemezsek yeneriz...

shagrath61
25.09.2017, 16:08
Maç biletleri ne zaman satışa çıkacak bilen var mı?

ilelebeTS
25.09.2017, 16:12
Artıları eksileri yazdığımızda;

bjk'da klasik orta saha ikilisi Atiba-Oğuzhan yok. Alternatifleri var ama bu ikili neredeyse takımın yarısı.

Ayrıca Quaresma yok, yerine Lens oynayacaktır ama o da bi Quaresma değil. Quaresma markaj edilmesi zor futbolcu 1'e 1de daha tehlikeli, Lens markajda oyundan kaybolan oyuncu.

Son olarak, takım sahadayken kulübeye bakınca bir t.direktör görmek ister, o da cezalı büyük ihtimal.

Stoperlerinin ağır oluşunu düşündüğümüzde orta ikilinin bozulması demek normalinden çok pozisyon vermek demektir. Zayıf karınları burası olacak. Ek olarak sağ bekleri. Castillo oynaması lazım orayı çok iyi işler.

Bizim eksilerimiz malum zaten, yazmaya gerek yok.

Nazim Can
25.09.2017, 16:31
Mümkün oldugu kadar 8tas bu maci alir fark atar, Trabzonspor un geri dörtlüsü berbat bu maci kedin bjk alir gibi sosyal medyada bir algi olusturmak lazim cünkü her zaman geri tepmistir:)

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 16:33
!!!https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170925/e1f404cc625d060a2b6c4c6a767567a5.jpg

Bedri Sertkaya
25.09.2017, 16:33
Trabzonspor goller bile atsa bu savunmayla işi çok zor. En iyi sonuç minimum 2 farklı öne geçip beraberliğe razı olmak yine.

Erkan SÜNGER
25.09.2017, 16:36
Hatalarının farkındaymış yürü git ya. Hatayı şimdi yapmadın sikecilerle maçta başaksehirde yaptın zaten

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2017, 16:38
Bir maçla tüm camia yerle bir olur mu? Olur ama sadece Trabzonspor'da olur. Alanya maçına kadar fena gelmedik, inanılmaz zorlu 5 maçtan 8 puan çıkardık, evet elimizden saçma sapan bir şekilde kaçırdık ama Başakşehir ve Fenerbahçe deplasmanlarında yenilmedik iyi oynadık. Alanya maçını acilen unutmamız lazım, umarım Ersun hoca kendini toplar ve Beşiktaş maçına doğru kadroyla çıkıp 3 puanı alarak seri yakalarız.

Onur
Pereira
Hubocan(Uğur)
Durica
Mas
Kucka
Sosa
Yusuf
Castillo
Olcay
Burak

Enaldo61
25.09.2017, 16:39
Bir maçla tüm camia yerle bir olur mu? Olur ama sadece Trabzonspor'da olur. Alanya maçına kadar fena gelmedik, inanılmaz zorlu 5 maçtan 8 puan çıkardık, evet elimizden saçma sapan bir şekilde kaçırdık ama Başakşehir ve Fenerbahçe deplasmanlarında yenilmedik iyi oynadık. Alanya maçını acilen unutmamız lazım, umarım Ersun hoca kendini toplar ve Beşiktaş maçına doğru kadroyla çıkıp 3 puanı alarak seri yakalarız.

Onur
Pereira
Hubocan(Uğur)
Durica
Mas
Kucka
Sosa
Yusuf
Castillo
Olcay
Burak

Hala Ersun Hoca kendini toparlar diyor ya, gözünüzü seviyim yapmayın. Ya bilerek yapıyor, bilerek takımı bu hale getirdi. Acilen ayrılmalı. Kaldığı her an hem takıma hem camiaya zarar veriyor.

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2017, 16:42
Hala Ersun Hoca kendini toparlar diyor ya, gözünüzü seviyim yapmayın. Ya bilerek yapıyor, bilerek takımı bu hale getirdi.
Neden bilerek yapıyor? Alanya maçında devre arasında oyunculara 3 gol yeyin mi dedi? Takımı 4-3 geriye düşüren hoca ama 3-0 öne geçiren hoca değil öyle mi? Ortada bi hata zinciri varsa hocadan önce futbolculara bakmak lazım.

Enaldo61
25.09.2017, 16:47
Neden bilerek yapıyor? Alanya maçında devre arasında oyunculara 3 gol yeyin mi dedi? Takımı 4-3 geriye düşüren hoca ama 3-0 öne geçiren hoca değil öyle mi? Ortada bi hata zinciri varsa hocadan önce futbolculara bakmak lazım.

Şaka mı bu? Takımı yöneten hoca değil mi? Maçı veren oyuncuları kenara alıp doğru oyuncuları sahaya sürseydi? Her maç yanlış oyuncu değişiklikleri yapıyor. Ya hocalıktan bir haber ya da bilerek yapıyor. Her iki durumda da defolup gidecek!

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2017, 16:52
Şaka mı bu? Takımı yöneten hoca değil mi? Maçı veren oyuncuları kenara alıp doğru oyuncuları sahaya sürseydi? Her maç yanlış oyuncu değişiklikleri yapıyor. Ya hocalıktan bir haber ya da bilerek yapıyor. Her iki durumda da defolup gidecek!
Maçı veren oyunculardan biri Yusuf değil miydi? Karşı karşıya pozisyonda Abdülkadir'e golü attırmayıp topu nerdeyse taca attı. Oyundan alındı. Esteban değişikliği zaten zorunlu değişiklikti. Tek hata Volkan'ın girmesi. Soruyorum, maçın 3-0'dan 4-3'e gelmesinin sebebi oyuna Volkan'ın girmesi mi? Yoksa Olcay ve Yusuf'un atamadığı goller ve 3-0'dan sonra takımın rehavete kapılması mı?

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 17:05
Kimse kimseyi hafife almiyor.
Maçın favorisi Bjk.
Net.
Eksiklerine. Yedek kulübesinde oyuna sokacagi Negredo haric hamlesi olmamasina rağmen.
Yine forum üstüme cullanacak ama bir tane daha gördüğüm gerçeği yazicam.
Ersun Yanali bitiren adamlar...
Takima faydalari cok fazla da olsa Burak ve Olcay ikilisi oldu.
Ne zaman Gencler maçında hoca oyuna istediği gibi müdahale etti.
Iste o zaman maçı güle oynaya kazandık.
O macta Olcay da oyundan düşüp kenara geldi.
Burak da son 5 dakika oyundan çıktı.
Bu ikiliyi doğru zamanlarda kenara alabilseydi hoca.
Bu ikiliyi kenara alma cesaretini gösterebilseydi hoca o gün biz bazi şeyleri kazanacaktık.
Ve artık hoca yaptığı bu hamlelerle yabancıları da küstürdü.
Bu dakikadan sonra Ersun Yanal ile her dakika kadro da daha kötüye gidecek.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBordo-Mavililer’in yıldız Theo Bongonda yedek kalmasına isyan etti. Belçikalı oyuncu, "Çok çalışıyorum forma verilmiyor! Takım içinde tehlikeli ağabeyler var. Böyle devam ederse devre arasında giderim" dedi.

Alanya hezimetinin ardından çalkantılı günler geçiren Trabzonspor’da bir bomba daha patladı… Bordo-Mavililer’in sezon başında İspanyol ekibi Celta Vigo’dan kiraladığı Theo Bongonda, isyan bayrağını çekti… Yedek kalmasını hazmedemeyen Belçikalı oyuncu, takım içerisinde gruplaşmalar olduğunu ve teknik direktör Ersun Yanal’ın da bu nedenden dolayı kendisine forma vermediğini iddia etti. Yakın çevresine dert yanan Bongonda açtı ağzını yumdu gözünü…

Trabzonspor’a oynamak için geldiğini belirten Bongonda, kendisine sezon başında verilen sözlerin de tutulmadığını öne sürdü. Büyük umutlarla bir yıllığına kiralanan Belçikalı oyuncu, "Ben Trabzonspor’a kariyer yapmak için geldim. Real Madrid’e, Barcelona’ya Manchester United’a karşı finaller oynamış bir oyuncuyum. Yedek oturmak için Türkiye’yi seçmedim. Bu nasıl iştir anlamadım. Çok çalışıyorum ama hoca tarafından forma verilmiyor" dedi.

Takımda mutlu olmadığını da vurgulayan Theo Bongonda, Böyle devam ederse devre arasında giderim. Kesinlikle burada kalmam için bir neden yok. İspanya’da daha mutluydum. Burada takım içinde ağabeyler var ancak bu ağabeyler çok tehlikeliler" ifadelerini kullandı. Bongonda, bu sezon Trabzonspor formasıyla ligde 130 dakika oynadı. Son üç mücadelede ise forma şansı bulamadı. Alanya maçını da Ersun Yanal’ın kararıyla tribünden izledi.

KaradenizinSesi

TsAkifTs
25.09.2017, 17:05
Ersun Yanal umarım kendisini baltalamaya çalışan katil Duricayı bundan sonra kadroda düşünmez....

Ahmet çakarın dediklerine inanmaya başladım helede şu travmayı tekrar izledikten sonra buna artık eminim bir kazan kaldırma var Sosanın söyledikleride Ahmet çakarı destekliyor..

Mehmet BAŞ
25.09.2017, 17:08
Maçı veren oyunculardan biri Yusuf değil miydi? Karşı karşıya pozisyonda Abdülkadir'e golü attırmayıp topu nerdeyse taca attı. Oyundan alındı. Esteban değişikliği zaten zorunlu değişiklikti. Tek hata Volkan'ın girmesi. Soruyorum, maçın 3-0'dan 4-3'e gelmesinin sebebi oyuna Volkan'ın girmesi mi? Yoksa Olcay ve Yusuf'un atamadığı goller ve 3-0'dan sonra takımın rehavete kapılması mı?

Mehmet kardeşim, bırak dil dökme...
Aklı başında maçı değerlendiren her insan Alanyaspor Maçınca öncelikle hocaya kusur bulmaz.
Maçı 3-0'a geldiğinde ben dahil herkes hocanın takıma iyi futbol oynattığını düşünmüştür (Ki hala öyle düşünüyorum).
Saçma sapan pozisyonsuz goller yedik! Hepsi bireysel futbolcu ve hakem hatalarından ibaret goller...
Burak, Yusuf ve Volkan karşı karşıya kaçırdı. Sosa'nın topu direkten döndü. Kimse bunları görmüyor.
Şimdi kalkıp hocaya şu oyuncuyu değiştirmedin de ondan yenildik diyemez! Diyen de ayıp eder.
O nedenle boş ver bazı arkadaşlara dil dökmeye gerek yok. Seninle aynı fikirdeyim.

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2017, 17:08
Bordo-Mavililer’in yıldız Theo Bongonda yedek kalmasına isyan etti. Belçikalı oyuncu, "Çok çalışıyorum forma verilmiyor! Takım içinde tehlikeli ağabeyler var. Böyle devam ederse devre arasında giderim" dedi.

Alanya hezimetinin ardından çalkantılı günler geçiren Trabzonspor’da bir bomba daha patladı… Bordo-Mavililer’in sezon başında İspanyol ekibi Celta Vigo’dan kiraladığı Theo Bongonda, isyan bayrağını çekti… Yedek kalmasını hazmedemeyen Belçikalı oyuncu, takım içerisinde gruplaşmalar olduğunu ve teknik direktör Ersun Yanal’ın da bu nedenden dolayı kendisine forma vermediğini iddia etti. Yakın çevresine dert yanan Bongonda açtı ağzını yumdu gözünü…

Trabzonspor’a oynamak için geldiğini belirten Bongonda, kendisine sezon başında verilen sözlerin de tutulmadığını öne sürdü. Büyük umutlarla bir yıllığına kiralanan Belçikalı oyuncu, "Ben Trabzonspor’a kariyer yapmak için geldim. Real Madrid’e, Barcelona’ya Manchester United’a karşı finaller oynamış bir oyuncuyum. Yedek oturmak için Türkiye’yi seçmedim. Bu nasıl iştir anlamadım. Çok çalışıyorum ama hoca tarafından forma verilmiyor" dedi.

Takımda mutlu olmadığını da vurgulayan Theo Bongonda, Böyle devam ederse devre arasında giderim. Kesinlikle burada kalmam için bir neden yok. İspanya’da daha mutluydum. Burada takım içinde ağabeyler var ancak bu ağabeyler çok tehlikeliler" ifadelerini kullandı. Bongonda, bu sezon Trabzonspor formasıyla ligde 130 dakika oynadı. Son üç mücadelede ise forma şansı bulamadı. Alanya maçını da Ersun Yanal’ın kararıyla tribünden izledi.*

KaradenizinSesi

Kalınlaştırdığım yerler yerel gazeteci müsveddesi ağzı. Net yalan haber :)
"Bu nasıl iştir anlamadım" :D :D :D - THEO BONGONDA

must61
25.09.2017, 17:09
Şu maçta eksik bjk'yi yeneceksin. Ustune icerde Akhisar maçını alacaksin.

Ne tartisma kalir. Ne istifa sesi, ne dert, ne tasa. Sampiyonluk hesaplari yeniden yapilmaya baslar.

Alti ustu 2 maç. Bunu yapabilecek gucteyiz.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 17:13
"Bu nasıl iştir anlamadım" :D :D :D - THEO BONGONDAHaber doğru yanlış bilemem ama bu adam gecen sezon Celta Vigo ile 40 küsur maça çıktı.
Uefada yari final maçında oynadı.
Ersun Yanali yakan ağabeyler var mı onda da kesin konuşmam.
Ama bir yerlerde hata var.
Bu hafta çıkacak kadro ile anlaşılır bu durum.

Uğur_Dmrtrk
25.09.2017, 17:15
Şu maçta eksik bjk'yi yeneceksin. Ustune icerde Akhisar maçını alacaksin.

Ne tartisma kalir. Ne istifa sesi, ne dert, ne tasa. Sampiyonluk hesaplari yeniden yapilmaya baslar.

Alti ustu 2 maç. Bunu yapabilecek gucteyiz.

bizde bu düşüncedeyiz..İBB,FB maçlarında da gördük ki..hoca bu düşüncede değil :)

Yiğit Gayretli
25.09.2017, 17:16
"Bu nasıl iştir anlamadım" :D :D :D - THEO BONGONDA

Şunu okuyan emniyet, kulübe fetö operasyonu yapar. Abiler falan...

Berke6198
Teknik direktörün başarılı olmasını sağlayan etmenlerde, taktiksel bilgi sadece %30'luk bir kısma sahiptir. Geriye kalan ve asıl önemli olanlar diğer maddelerdir. Ancak "liderlik ve disiplin" bunların arasında en önemli olanlardır. Bun sağlayamayan hoca, hiçbir yerde başarıyı yakalayamaz.

Mehmet Cihan Kocaman
Mehmet kardeşim, bırak dil dökme...
Aklı başında maçı değerlendiren her insan Alanyaspor Maçınca öncelikle hocaya kusur bulmaz.
Maçı 3-0'a geldiğinde ben dahil herkes hocanın takıma iyi futbol oynattığını düşünmüştür (Ki hala öyle düşünüyorum).
Saçma sapan pozisyonsuz goller yedik! Hepsi bireysel futbolcu ve hakem hatalarından ibaret goller...
Burak, Yusuf ve Volkan karşı karşıya kaçırdı. Sosa'nın topu direkten döndü. Kimse bunları görmüyor.
Şimdi kalkıp hocaya şu oyuncuyu değiştirmedin de ondan yenildik diyemez! Diyen de ayıp eder.
O nedenle boş ver bazı arkadaşlara dil dökmeye gerek yok. Seninle aynı fikirdeyim.

Günlerdir suskunum. Hocaya karşı akıl almaz bir saldırı var. Elbette hocanın avukatı değiliz onun da hataları var. Ama şu maçta kim ne yapsın? Adam Trabzonspor'un kötülüğü için uğraşsa, sabote etse takımı 3-0 öne geçirir mi? Gençlerbirliği maçını yanlışlıkla mı çevirdik? Başakşehir ve Fenerbahçe maçlarında son dakikalara yanlışlıkla mı önde girdik? Herkesin dilinde şu laf, "2010-11 dahil tarihin en iyi kadrosuna sahibiz ama hoca hain." E kardeşim bu tarihin en iyi kadrosu 3-0 önde olduğu maçı hoca sabote etse de dövse de havada karada suda kazanacak o zaman. Bu nasıl mantık? Yusuf efendi ve Olcay bencillik yapmasa maçı 5-0 6-0 kazanmıştık. Günlerdir kimse bunlara değinmiyor herkesin dilinde hoca. Aferin size, oyunculara çok fazla anlam yükleyin, onların bir suçu yok hoca hain deyin, tarihin en iyi kadrosu deyin pohpohlayın bakalım sonu ne olacak.

Özkan Şentürk
25.09.2017, 17:17
Haber doğru yanlış bilemem ama bu adam gecen sezon Celta Vigo ile 40 küsur maça çıktı.
Uefada yari final maçında oynadı.
Ersun Yanali yakan ağabeyler var mı onda da kesin konuşmam.
Ama bir yerlerde hata var.
Bu hafta çıkacak kadro ile anlaşılır bu durum.

Bu haber belki yalandır, bilemem ama bildiğim bir şey var:

Yerli oyuncu demek, gruplaşma demektir, hoca yemek demektir, yabancılara cephe almak demektir, pişmanlık demektir.

Avantaj olarak gördüğümüz yerli oyuncu fazlalığı ters dönebilir.

Şimdi mesela Castillo'ya bir mikrofon uzatılsa ve kendisi yerine Volkan'ın oynaması hakkındaki düşünceleri sorulsa, bu yukardaki haberden çok daha sert şeyler söyler eminim.

Sefer A.
25.09.2017, 17:22
3-0'ken Yusuf'un vermedigi pas ya da atamadigi gol 3-4 olmasina sebep olmus he :D
3-3 ya da 3-2'yken volkan'in girmesi sorun degilmis..... dalga mi geçiyorsunuz yaa

Özkan Şentürk
25.09.2017, 17:26
3-0'ken Yusuf'un vermedigi pas ya da atamadigi gol 3-4 olmasina sebep olmus he :D
3-3 ya da 3-2'yken volkan'in girmesi sorun degilmis..... dalga mi geçiyorsunuz yaa

Acaba saha kenarında TD nin ne işe yaradığını düşünüyorlar :)

PC oyunundaki gibi kur kadroyu başlat düğmesine bas gitsin. Hoca dediğin zaten direkten dönen top gol olmadığında ve rüzgar tersine döndüğünde hocalık yapacak.

Elek gibi olmuş defans ve orta saha varken tutup Volkan efendiyi değil, Onazi'yi atacak oraya. Ya da defansa adam alıp Okay'ı sürecek oraya.

Ne güzel dünya yaa. Top direkten dönmeseymiş. Sanki bir bizim topumuz dönüyor direkten :)

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 17:27
Yazıcı için de 2 kelam etme vakti geldi geçiyor.
Ne zaman basit oynadi.
Bu takımda parlayan yıldız oldu.
Sosa gelir yükü hafifler diyordum ama daha beter oldu.
Yusufa da kızmıyorum.
Onu bu hale getiren ne konuştuğunu bilmeyen yöneticiler.
25 milyon euro diye diye olmamış adamı yıldız lanse ettiler.
45. Dakikalardan sonra Burak oyundan düşüyor.
Koşamıyor bile.
Ama hoca oyundan çıkaramıyor.
Çünkü korkuyor Burak'tan !!!
Olcay Göztepe maçından beri rezilleri oynuyor.
Mac içinde toplam 3 tane olumlu hareketi yok.
Ama ne hikmetse her mac ilk 11.
Durica ve Perreira için sözleşme uzatilmayacak hoca seneye onları takimda istemiyor haberleri basına kim tarafindan servis edildi ?
Tomasi takima aldiran Durica ?
Son mac Okay ile stoperde oynayınca arkadaşına mahcup olup mu abidik kubidik müdahaleler yapıp rakibini bile kovalamadi.
Castillo - Rodallega ile yanyana diye mi 2 haftadir kesik yiyor.
Onun yerine hocanin bile daha hazir degil dediği Volkan Sen oyuna giriyor.
Sıkıntı sadece hoca olsa amenna ama sıkıntı çok.
Yönetim ya oyunculara boyun eğecek.
Ya da hocanın yanina verecek bir yardımcı hoca parasını alan futbolculara ayar verecek ?
2 ucu pisli değnek yoluna girdik.
Bakin en basit gerekceleri yaziyorum.
Devre arasi soyunma odasinda neler olduğu açıklanmalı.
Tek derdim bu benim

Sefer A.
25.09.2017, 17:31
Acaba saha kenarında TD nin ne işe yaradığını düşünüyorlar :)

PC oyunundaki gibi kur kadroyu başlat düğmesine bas gitsin. Hoca dediğin zaten direkten dönen top gol olmadığında ve rüzgar tersine döndüğünde hocalık yapacak.

Elek gibi olmuş defans ve orta saha varken tutup Volkan efendiyi değil, Onazi'yi atacak oraya. Ya da defansa adam alıp Okay'ı sürecek oraya.

Ne güzel dünya yaa. Top direkten dönmeseymiş. Sanki bir bizim topumuz dönüyor direkten :)
Yusuf'u bile çikarmazdim ama çikariyorsak evet Onazi girmeliydi... olmadi Castillo, Volkan hazir degil besbelli yâhu...
Bir de su kaçirilan firsat dönen top falan... arkadas bizimkilerden beter firsat kaçirip kazananlar oluyor hikâye anlatmayalim yaa...
ahan misal, ozan tufan neyi kaçirdi bjkye karsi, ben bile "tamam dönüm noktasi 1-1 olacak" dedim, ne oldu öyle böyle 2-0 oldu sonra gol yediler 2-1...
Biz 3-0 öndeyiz 3-0 3-0 !!!!! Sosa direk, dönen top Abdülkadir disari, Yazici'nin kaçirdigi, bilmem kimin vermedigi pas... hiçbiri açiklayamaz yenilgiyi hatta berâbere bitseydi berâberligi bile....
Hoca adâletli davranacak, oyunu okumasini bilecek, baktin Durica aksiyor Akbas'i oyuna alacaksin Love'un istedigi gibi oraya buraya kosmasini engelleyeceksin, Kuçka yorgunsa çikarip Onazi'yi alacaksin...
3-1 mi bitti devre, öyle kitleyeceksin bitireceksin 3-1 kazanacaksin 90dk sonunda

farozlufatih61
25.09.2017, 17:31
Durica Ersun'dan daha iyi bir hoca olur. Ersun kendi prensleri veya çıkarı için bütün takımı yaktı. Yazık oldu.

Duricayı Ersunla hocalık konusunda kıyaslamadım farkındaysan durica t.direktör olduğunda nasıl bir hoca olduğunu görürüz şimdi konumuz o değil bu 1.
2) Ersunun Prensleri kimler Olcay mı Abdülkadir mi Yusuf mu Sosa mı Burak mı eğer bunlarsa bu oyunculara laf eden çarpılır..
3)Merak ediyorum hangi gözle maçları izleyip yorum yapıyorsunuz elini vicdanına koy ve cevap ver ALLAH aşkına goztepe alanya maçlarındaki durica katilinin yaptığı hataları ağlatarak gönderdiğimiz Yumlu yapmış olsaydı buralarda nasıl yorumlar olurdu cevap ver..
Alanya maçında Ersunun tek hatası Volkandır ben başka fahiş bir hatasını görmedim gören izah etsin fahiş hatasını bizde ona göre pozisyon alalım....
4)Ersun Yanalı sevmeyebilirsin bu gayet normal birşeydir lakin kininle insanları karalayamazsın Bende Şenol Güneşten Nefret ediyorum ama hicbir zaman kinimi dışa vurmuyorum...
Az biraz insaf....

cebcare
25.09.2017, 17:37
Duricayı Ersunla hocalık konusunda kıyaslamadım farkındaysan durica t.direktör olduğunda nasıl bir hoca olduğunu görürüz şimdi konumuz o değil bu 1.
2) Ersunun Prensleri kimler Olcay mı Abdülkadir mi Yusuf mu Sosa mı Burak mı eğer bunlarsa bu oyunculara laf eden çarpılır..
3)Merak ediyorum hangi gözle maçları izleyip yorum yapıyorsunuz elini vicdanına koy ve cevap ver ALLAH aşkına goztepe alanya maçlarındaki durica katilinin yaptığı hataları ağlatarak gönderdiğimiz Yumlu yapmış olsaydı buralarda nasıl yorumlar olurdu cevap ver..
Alanya maçında Ersunun tek hatası Volkandır ben başka fahiş bir hatasını görmedim gören izah etsin fahiş hatasını bizde ona göre pozisyon alalım....
4)Ersun Yanalı sevmeyebilirsin bu gayet normal birşeydir lakin kininle insanları karalayamazsın Bende Şenol Güneşten Nefret ediyorum ama hicbir zaman kinimi dışa vurmuyorum...
Az biraz insaf....
Rodallega Castillo ve Onazi'ye takındığı tavır doğru mu?
Okay Olcay kötüyken bile oynatmak zorunda mı?
Volkan Şen torpilli değil de nedir?
Sizce bu hoca gerçekten adil mi??
Yaptığı değişiklikler her maç facia Burak olmasaydı 8 puanımız da olmayacaktı son 12 maçta sadece 2 galibiyet.
Bu hocanın nesini savunuyorsunuz anlamıyorum.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 17:38
Bu haber belki yalandır, bilemem ama bildiğim bir şey var:

Yerli oyuncu demek, gruplaşma demektir, hoca yemek demektir, yabancılara cephe almak demektir, pişmanlık demektir.

Avantaj olarak gördüğümüz yerli oyuncu fazlalığı ters dönebilir.

Şimdi mesela Castillo'ya bir mikrofon uzatılsa ve kendisi yerine Volkan'ın oynaması hakkındaki düşünceleri sorulsa, bu yukardaki haberden çok daha sert şeyler söyler eminim.Aynı seyi düşünüyorum.
Ya hocaya ayar verip devam riskini göze alcaksın.
Ya da futbolculara boyun eğip yeni hoca getireceksin.
Gs 2. Yolu 10 kez denedi başarılı olamadı.
Bakalım biz nabicaz.
Genis pencereden bakinca hocanin gitmesi günlük bahar getirecek.
Sonucta kazanan sözde profesyonel (!) futbolcular olacak.
Eee bu adamlar 2 kötü sonuctan sonra yeni hocayı da yerler mi.
Alışmış kudurmuştan beterdir.
Ne yaparsa yapsin yönetim.
Cok kötü bir yola girdik.
Insallah ben yanılırım da işler düzelir.

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2017, 17:41
Esteban mecburen oyundan çıkmış, berbat oynayan Yusuf çıkmış herkesin sevgilisi Rodallega oyuna girmiş. Volkan değişikliği evet hataydı hepimiz kabul ediyoruz. Ama maçın 3-0'dan 4-3'e gelmesini sadece bu değişikliğe bağlayamazsınız. Bunu yapanlar hocaya geçen seneden beri takık olanlar. Durica saçma sapan çalım yiyor, gol. Pereira saçma sapan top kaptırıyor, gol. Durica saçma sapan penaltı yaptırıyor, yine gol. Pozisyonları bencilce harcayıp yeniliyoruz. Ama tek hatası oyuna Volkan'ı almak olan Ersun Yanal tek suçlu. İnsaf.

Sefer A.
25.09.2017, 17:42
Az biraz insaf....
O zaman çikar Durica'yi koy Akbas'i... taraftardan çekiniyor falan hikâye... basak karsisina koydu Akbas'i, orada da evimizde gibiydik, orada korkmadi koydu da niye Alanya'ya karsi hem de daha pirpir tehlikeli hizli oyunculara sâhip Alanya varken Durica'yi hop 11'e atti ?? yaninda Hubocan olsa haydi neyse, o da yok Okay var...
Okay-Durica ???
Adebayor profilinde birini durdurursun bunlarla ama Love'u zor durdurursun iste... Okay yerine Ugur olsa da aynisi olurdu ya da benzeri...
Tabi tek skinti bu degil, Mas'in bizi resmen eksik oynatmasinin da payi büyük bunda.. kesik yemesi gereken ilk 2 isim bence Olcay ve Mas bir de rakibe göre Durica...
Bizim hoca ne yapiyor Yusuf ve Abdülkadir'i çikariyor... cesetleri oynar ulan bunlarin su takimda

cebcare
25.09.2017, 17:45
Çıldıracağım arkadaş adam 1.5 seneye yakın takımın başında ne oynadığı belli değil dalga geçilen Tudor 3 ayda fişek gibi ne oynadığı belli takım kuruyor bizim ersun hala gelişmekteyiz gazelini okuyor hadi GS'yi geçelim de göztepe ve Bursaspor kadar da mı oynayamıyoruz?

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2017, 17:46
O zaman çikar Durica'yi koy Akbas'i... taraftardan çekiniyor falan hikâye... basak karsisina koydu Akbas'i, orada da evimizde gibiydik, orada korkmadi koydu da niye Alanya'ya karsi hem de daha pirpir tehlikeli hizli oyunculara sâhip Alanya varken Durica'yi hop 11'e atti ?? yaninda Hubocan olsa haydi neyse, o da yok Okay var...
Okay-Durica ???
Adebayor profilinde birini durdurursun bunlarla ama Love'u zor durdurursun iste... Okay yerine Ugur olsa da aynisi olurdu ya da benzeri...
Tabi tek skinti bu degil, Mas'in bizi resmen eksik oynatmasinin da payi büyük bunda.. kesik yemesi gereken ilk 2 isim bence Olcay ve Mas bir de rakibe göre Durica...
Bizim hoca ne yapiyor Yusuf ve Abdülkadir'i çikariyor... cesetleri oynar ulan bunlarin su takimda

Yahu geçen sene içerdeki bir maçta oyunu tutmak için sahaya Zekiyi alacakken yuhalandı bu adam. Sonra sinirlenip taraftarın istediği Rodallega'yı aldı maçı verdik. Şimdi sırf hocaya sallamak için Akbaş'ı alsaydı diyorsunuz, Akbaş'ın en ufak hatasında Ersun Yanal dayak yerdi bunu da biliyorsunuz :)

Sefer A.
25.09.2017, 17:47
Yâhu topçulari suçlamayan yok, ama hoca bunu görecek müdahale edecek... Burak da oyundan çikmaliydi, 60'tan sonra yok resmen eksigiz... Mas da eksik oynatiyor, resmen 9 kisiyiz... zâten 3-1'den sonra 60 65'e kadar skintisiz gittik gibi, ondan sonra bir de Kuçka'nin pili bitiyor, resmen 8 9 kisiyle oynuyoruz böylecek golleri de yiyoruz...

Bu arada, her seye tamam da hocaya vurmak için "12 maçta 2 gâlibiyet' falan yazmayalim...
Geçen senenin sonuçlarini bagla, 12'de 2 falan de, olmaz, o zaman az daha geri gidelim ve 8'de 6 falan yaptigimiz sonuçlari da ekleyelim...
Bu sene 6'da 2 gâlibiyet 2 berâberlik 2 yenilgi aldik, "fikstür"ün zor olmasina ragmen kötü mü kötü... tamam iste bu yeterli.... yok 12 maçta 2 kere kazanmisiz öyle zaçma sey olmaz, 6'si bu sene diger 6'si 4 5 ay öncesinin karsilasmalari... öyle saçma kiyas/veri olmaz

cebcare
25.09.2017, 17:47
Yahu geçen sene içerdeki bir maçta oyunu tutmak için sahaya Zekiyi alacakken yuhalandı bu adam. Sonra sinirlenip taraftarın istediği Rodallega'yı aldı maçı verdik. Şimdi sırf hocaya sallamak için Akbaş'ı alsaydı diyorsunuz, Akbaş'ın en ufak hatasında Ersun Yanal dayak yerdi bunu da biliyorsunuz :)
Uğur veya hubocan'dan birini alsaydı oyuna o zaman.

farozlufatih61
25.09.2017, 17:50
Rodallega Castillo ve Onazi'ye takındığı tavır doğru mu?
Okay Olcay kötüyken bile oynatmak zorunda mı?
Volkan Şen torpilli değil de nedir?
Sizce bu hoca gerçekten adil mi??
Yaptığı değişiklikler her maç facia Burak olmasaydı 8 puanımız da olmayacaktı son 12 maçta sadece 2 galibiyet.
Bu hocanın nesini savunuyorsunuz anlamıyorum.

E tamam Volkanın oyuna girmesi zaten başli başına bir facia onda hemfikirim herkesle Burak olmasa diyorsun sonrada Rode diyorsun hiç şık durmuyor Burak sağlamsa Burak oynar Onaziye ben dahil buradaki yüzlerce üye neler dedik neler şimdi kurtarıcımı oldu şimdi yok yok oda olmadı.
Olcay oynar iyi bir t.direktör olcayı kesemez o riske girmez Okay konusundada sana katılırım..
Durica ve Pereiranın yaptiklarının yanında bunlar devede kulak misali neyse benim düşüncelerim bunlar herkesin fikrinede saygı göstermek lazim diye düşünüyorum...

Sefer A.
25.09.2017, 17:55
Nasil verdik hangi karsilasmaydi o, hatirlamiyorum tam...
Yalniz o dogru kiyas olamaz yine de, çünkü dogrusunu yaparsin tutmayabilir... Rodallega isyâni da adama haksizlik yapiliyor diyedir
Peki Kayseri'ye karsi anlamsiz bir sekilde sahanin en iyisi Rodallega'yi çikarmasina ne demeli ???

Ahan da bunu hatirladim ya, resmen kovmak için sebep yaa.. 2-2 yapmisiz, resmen Rodallega ha atti ha atacak durumda, dk 60-70 mi ne hoop oyundan çikiyor... yerine giren de sanirim Damdoy ama emin degilim... böyle rezillik var mi.. sonra yenil ve "verdiler yaa" söylentileriyle karsi karsiya birak bizi bombos yere... haydi çok zor rakip falan olur da neyse dersin... bir de iyi gidiyoruz, bos yere yenilgiler aldik...
Geçen sene Burak da yoktu, ama anlamsiz bir sekilde Rodallega oynamiyor Damdoy oynuyor, neymis top tutuyormus, neymis piyasa yapsin diye oynatiyormusuz...
Neymiiiss,,, seneyi erken açmamak için avrupa kupalarini pek istemiyormusuz....
Rezillik... bu yönetim çikip da 3.olursak basari diye saymasin, bilmem ne yaparlar adami.... ulan begenmeyip elinin tersiyle ittigin avrupa kupalarina 1 sene sonra gitmek için mi tüm bunlar ? Simdi orada olsaydik kötü mü olurdu ? ilk kez bu kadar genis ve bol çesitli takima sâhipken....
Kimse kupa finali isi bozdu demesin, biz geçen sene sonlarda saçmalamasaydik kesinlikle gsyi geçiyor önlerinde bitiyorduk ligi....
Hatta hedef bjk karsilasmasina daha iyi hazirlanip asilip kazansaydik, o bjk ile puan farkini 9'a indirmis oluyorduk, diger takimlarla olan farki yazmiyorum bile, ramak kalmisti ilk 3'e hatta ilk 2'ye bile... rezil Ersun ve yönetimin saçma düsünceleriyle 6. olduk Akhisar bile geçiyordu bizi

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 17:58
Yerel medya çalışmaya başlamış.
Benim derdim bunlari kim besliyor acaba.
Theo Bongonda instagramdan paylaşmış.
Bu vampirlerin amacı hocayı da göndermek değil.
Yönetimi devirmek asıl amac ?https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170925/0c8501fbd52c887f1f372b44b63c90ab.jpg

Sefer A.
25.09.2017, 18:00
Takimdan herkes kesilir... Burak saglam degil, hem pili bitiyor, hem de hafif sakat.. zorla oynuyor ama kendisini de bir süre sonra zorlamamaya basliyor kosulari yapmiyor... ama Milli takima gidince yirtinip bize dönünce 1 2 hafta dinleniyor...
Olcay kaç zamandir ilk yari oynuyor ikinci yari siliniyor... çikaracaksin...
Bir de durup dururken geçen seneki Pereira-Yusuf-Olcay üçgenini bozmasina ne demeli ?? Bongonda oynarken bile sol açik Bongo'yu sag tarafa çekiyor, Olcay sola geçiyor... böyle rezillik olur mu yaa...
Resmen fmde hani rakip sevidigin takimdir senin hedefin kalmamistir da verirsin ya maçi, ha iste neredeyse onlari yapiyor bu manyak adam...
Haydi izah edin su üçgeni bozmasini, hem de sag tarafa attigi Bongonda'nin asil yeri sol açikken

farozlufatih61
25.09.2017, 18:05
Okay-Durica ???

Şu yazdıklarına itiraz etmem lakin her maç stoperdeki aksaklıklar yeni varyasyonlara itti hocayı bunda birazda taraftar ve yerel basın olarak kendimize pay çıkaralım Duricayı Mecburiyet haline getirdik hergün Durica saglamsa oynar diye köşe yazıları okuduk kritikler dinledik....
Olcay konusundada cekincelerim var Mas konusunda 100de 100 haklısın Yusufun çıkması lazımdı çıktı Abdülkadir çok efor sarfetti ha değiştirmeyebilirdi orasıda var ama iyi oynayan oyuncu değişmez diye bir kuralmı var...
Herşeyi geçtim 3 gündür kahrımdam ölüyorum tek bir adam ortasahadan topu alıyor diklemesine koridor yapıyor ve gidip çaprazda vurup bacak arası gol atıyor aklıma geldikçe çıldırıyorum ve bu adamin peşinde sadece Sosa var sizede ilginç gelmiyormu...

Mehmet Cihan Kocaman
25.09.2017, 18:06
Nasil verdik hangi karsilasmaydi o, hatirlamiyorum tam...
Yalniz o dogru kiyas olamaz yine de, çünkü dogrusunu yaparsin tutmayabilir... Rodallega isyâni da adama haksizlik yapiliyor diyedir
Peki Kayseri'ye karsi anlamsiz bir sekilde sahanin en iyisi Rodallega'yi çikarmasina ne demeli ???

Ahan da bunu hatirladim ya, resmen kovmak için sebep yaa.. 2-2 yapmisiz, resmen Rodallega ha atti ha atacak durumda, dk 60-70 mi ne hoop oyundan çikiyor... yerine giren de sanirim Damdoy ama emin degilim... böyle rezillik var mi.. sonra yenil ve "verdiler yaa" söylentileriyle karsi karsiya birak bizi bombos yere... haydi çok zor rakip falan olur da neyse dersin... bir de iyi gidiyoruz, bos yere yenilgiler aldik...
Geçen sene Burak da yoktu, ama anlamsiz bir sekilde Rodallega oynamiyor Damdoy oynuyor, neymis top tutuyormus, neymis piyasa yapsin diye oynatiyormusuz...
Neymiiiss,,, seneyi erken açmamak için avrupa kupalarini pek istemiyormusuz....
Rezillik... bu yönetim çikip da 3.olursak basari diye saymasin, bilmem ne yaparlar adami.... ulan begenmeyip elinin tersiyle ittigin avrupa kupalarina 1 sene sonra gitmek için mi tüm bunlar ? Simdi orada olsaydik kötü mü olurdu ? ilk kez bu kadar genis ve bol çesitli takima sâhipken....
Kimse kupa finali isi bozdu demesin, biz geçen sene sonlarda saçmalamasaydik kesinlikle gsyi geçiyor önlerinde bitiyorduk ligi....
Hatta hedef bjk karsilasmasina daha iyi hazirlanip asilip kazansaydik, o bjk ile puan farkini 9'a indirmis oluyorduk, diger takimlarla olan farki yazmiyorum bile, ramak kalmisti ilk 3'e hatta ilk 2'ye bile... rezil Ersun ve yönetimin saçma düsünceleriyle 6. olduk Akhisar bile geçiyordu bizi

Başakşehir maçı. 70 dakika ezdik Başakşehir'i orta saha dökülmeye başlayınca hoca Zeki ve Yusuf'u çağırdı kulübeye soyundular, taraftar ıslıkları "Hugo" diye bağırmaya başladı. Hoca defteri yere atıp kulübeye oturdu oyuna Rodallega girdi ve orta sahamız silinince 20 dakika boyunca sayısız pozisyon verdik.

Kayseri maçında da orta sahamızı Lawal tek başına mahvetmişti. Okay sakattı o maçta yoktu. Taraftar Aytaç'ın çıkmasını istedi maç boyu ıslıkladı. Yedek kulübesinde oyuna girebilecek sadece Damdoy vardı.

Sefer A.
25.09.2017, 18:15
Şu yazdıklarına itiraz etmem lakin her maç stoperdeki aksaklıklar yeni varyasyonlara itti hocayı bunda birazda taraftar ve yerel basın olarak kendimize pay çıkaralım Duricayı Mecburiyet haline getirdik hergün Durica saglamsa oynar diye köşe yazıları okuduk kritikler dinledik....
Olcay konusundada cekincelerim var Mas konusunda 100de 100 haklısın Yusufun çıkması lazımdı çıktı Abdülkadir çok efor sarfetti ha değiştirmeyebilirdi orasıda var ama iyi oynayan oyuncu değişmez diye bir kuralmı var...
Herşeyi geçtim 3 gündür kahrımdam ölüyorum tek bir adam ortasahadan topu alıyor diklemesine koridor yapıyor ve gidip çaprazda vurup bacak arası gol atıyor aklıma geldikçe çıldırıyorum ve bu adamin peşinde sadece Sosa var sizede ilginç gelmiyormu...
Hoca taraftari hiç takmiyor, bir kere iste Rodallega'yi tepki sonrasi oyuna aldi... tepkiden dolayi Durica'yi oynatiyor olayina inanmiyorum hiç...
Ayrica iyi adam da oyundan çikabilir ama daha kötüsü varsa o çikmali yaa, Olcay 90dk oynayacak ne yapiyor, hirs varsa Burak'ta var ama onun da pili bitik, ikisi de sahada... Abdülkadir bagirip çagirmiyor diye hirsi yok mu ? savunmaya kadar gelip müdahalelerde bulundu, en çikmamasi gereken kendisiydi.... onun gücü kalmadiysa Olcay Burak geberdi o zaman....

Başakşehir maçı. 70 dakika ezdik Başakşehir'i orta saha dökülmeye başlayınca hoca Zeki ve Yusuf'u çağırdı kulübeye soyundular, taraftar ıslıkları "Hugo" diye bağırmaya başladı. Hoca defteri yere atıp kulübeye oturdu oyuna Rodallega girdi ve orta sahamız silinince 20 dakika boyunca sayısız pozisyon verdik.

Kayseri maçında da orta sahamızı Lawal tek başına mahvetmişti. Okay sakattı o maçta yoktu. Taraftar Aytaç'ın çıkmasını istedi maç boyu ıslıkladı. Yedek kulübesinde oyuna girebilecek sadece Damdoy vardı.
Demek hoca yenilmemeye, taraftar da kazanmaya oynamak istedi... döküldüysek de Zeki'nin girmemesiyle mi oldu bu ?? hiiç sanmiyorum...
Visça zorlamisti bizimkileri, Mas dk 1 bile yorgunken 2.devre pili bitmisti ordan yedik hep hücumlari...
Kayseri'ye karsi ise hiç degisiklik yapma Rodallega sahada kalsin 3-2 kazaniyoruz açik açik belliydi... Adami 80'de almadi ki, 60'larda aldi kenara, rezillik yaa, herifin belki de en istekli oldugu karsilasmaydi... devreye berâberlikle girdiysek de onun golü sâyesindeydi... Burak gol atinca ya da 1 2 hirsli hareket yapinca, Okay hiçbir sey yapmayinca, Olcay sâdece mücadele edince : bunlara ödül olarak süre veriyorsun, Rodallega gol atiyor ipten aliyor kelleni kurtariyor, yine yedek yine yedek... bu adam Trabzonspor'un sikeci mamaci semih'i mi ?
Gençler'i de onun sâyesinde yendik,,, 3-1 diye herkes es geçiyor ama onu 2-1 say, 3.gol zâten ne oldugu belli olmayan saçma Onazi golü, Rodallega girip 2-1'e getirmese yine puan kaybi yine puan kaybi...
Böyle adâletsizliklerle bu takim bu oyuncular bir yere varamaz...

Emirhan Uludüz
25.09.2017, 18:38
Takım başarısız olursa herkes hatalıdır yapacak birşey yok. Ersun hatasız, Yusuf hatasız, o hatasız bu hatasız dememizde yanlış olur. Ancak sene başından beri 4 maçta öne geçip kaybedince doğal olarak hataların büyük kısmı hocaya yazılıyor. Zaten öne geçtiğimiz sıralarda da aynı hatalar yapılıyor takım tarafından. Bireysel yetenekler ile gole giden ve bireysel beceriksizlikler ile gol yiyen takımız oynadığımız bir sistem yok. Tabi eleştiriler burada hocaya yönelik olacak çoğunlukla. Sabır döneminde olsak bu transferler yapılmazdı. 2 sene sonra oynayamayacak oyunculardan kurulu kadroda kim neyi bekleyecek.

Hasan Habip Özbay
25.09.2017, 18:42
Ağlaya ağlaya alır puanı ş.g hakem katliamına hazır olmak lazım

Berke6198
25.09.2017, 18:54
Beşiktaşlılar maçla ilgili pek ümitli değil. Hayret, Trabzonsporun içinde olan şeylerden haberleri yok galiba. Üzülmesinler fazla. Ersun Hoca'mız onlara da altın tepside bir 3 puan sunar.

Onur Erçetin
25.09.2017, 19:03
8 trilyon kazanan ama oyuna müdahale etmeyi bilmeyen bir antrenörün var hocaya neden saldırı var deniliyor.Dünya üzerinde Ersunun yerinde olup da kovulmayacak bir tane antrenör yok.

hos_cocuk61
25.09.2017, 19:06
Pazar günü şakacı Ersun efendinin çıkaracağı kadro.

_________________Okay

Okay_____Okay_________Mustafa________Mustafa

_____________Bero___Okay

Olcay___________Olcay_____________Olcay

________________Olcay

Yedekler: Volkan, Ndoye

Royal Heart
25.09.2017, 19:12
Trabzonspor'un Bjk maçına Ersun Yanal ile çıkmasının mantığı ne olur ? İyi futbol oynansa ne olacak, oynanmasa ne olacak ? Puan/puanlar alınsa ne olacak, mağlubiyet alınsa ne olacak ? Trabzonspor adına zaman kaybından başka ne anlam ifade ediyor bu durum ? Yeni teknik direktör, olmadı geçici bir antrenör ile bu maça çıkılabilmeli. "Sabır" edilecek, gelecek için olumlu sinyal veren doneler bu kadar tükenmişken halâ bu ısrara ne anlam yüklemek gerekir ?.. Kulüp yine süreç hakkında bilgilendirme konusunda eksik ve geri kalıyor. Sürekli bir "belirsizlik" görüntüsü ile mi hedefe varılacak artık hedef neyse onda bile net bir açıklama yapılmıyor esasında tabi o da ayrı konu.

must61
25.09.2017, 19:30
Bordo-Mavililer’in yıldız Theo Bongonda yedek kalmasına isyan etti. Belçikalı oyuncu, "Çok çalışıyorum forma verilmiyor! Takım içinde tehlikeli ağabeyler var. Böyle devam ederse devre arasında giderim" dedi.

Takımda mutlu olmadığını da vurgulayan Theo Bongonda, Böyle devam ederse devre arasında giderim. Kesinlikle burada kalmam için bir neden yok. İspanya’da daha mutluydum. Burada takım içinde ağabeyler var ancak bu ağabeyler çok tehlikeliler" ifadelerini kullandı. Bongonda, bu sezon Trabzonspor formasıyla ligde 130 dakika oynadı. Son üç mücadelede ise forma şansı bulamadı. Alanya maçını da Ersun Yanal’ın kararıyla tribünden izledi.

KaradenizinSesi

Bu haberi yapan leş kargalari gercekten haysiyetsiz insanlar. Masa başında bunu yazip servis etmek icin insan şeref yoksunu olmalı.

Bongonda'nın cevabi;

https://mobile.twitter.com/Theo_Bongonda/status/912347696865923073

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 19:33
Antalya - Ersun Yanal olayi da hikaye.
Eski Milan Sportif Direktörü Leonardo Antalya'nin yeni hocası olmuş.
Aspor

hos_cocuk61
25.09.2017, 19:49
Beyler her şeyin arkasında Amerika var. Evet 4-3 lük skor bence Amerika'nın bir oyunu olabilir. Futbolcular arasındaki çekişmeler ve gruplaşma Amerika'nın tezgahı olabilir. Amerika bence Ersun Yanalı devirmek için planlar yapıyor. Amerika bence bizi kıskanıyor. :) Hayata bu zihniyette bakan tipler bizde de var. Yani birileri hep suçlu birileri hep haklı. Buradaki Amerika; yerel basından tut, ulusal basına kadar, sevilmeyen şahsiyetlere kadar uzanır. Peki kim bu her şeyi Amerika'ya bağlayan zihniyetler? Kim mi? Bu zihniyetler Ersun'a yalaklık yapan tiplerin ta kendisi.

Sefer A.
25.09.2017, 19:50
leonardo kim ki takim çalistiracak.. en son 3 4 sene önce psg sportif direktörüydü..
ersun gitsin oraya, olur o is, olmali

ANAOKULU TERK
25.09.2017, 19:52
ersun'cu tayfa nasıl körü körüne hocayı savunuyorsa ,başkan'da aynı şekilde ersun'u acayip savunuyor .
herhalde daha önce (hoca istikrarı ile ilgili sarf ettiği ) lafları yutmamak için , hocanın arkasında duruyor .
bir nebze hak veriyorum ama , artık bir karar verme vakti .

başkan , ya iki ileri bir geri sonuçlarla bu hocayla devam eder ,ilk seçimde koltuğu devreder ,
ya da neşteri vurur , kangren olmuş kolu keser , okları (şimdilik) başka yöne çevirir .

bu saatten sonra birileri bir diyet ödeyecek hacı .

ersun'cu tayfaya geri dönelim .
neymiş ? her alanda istikrar sağlanırsa başarı gelirmiş . tamam kabul . bu lafa bende imzamı atarım .ama birader , biz ne zaman istikrarı sağlayacağız ? iki yılda sağlayamadığın istikrarı 2-3 ayda mı sağlayacaksın ?geçen sene takımı sırtlayan oyuncuların hepsi mi geriye gider yahu ? hangi birini sayayım ?

takım içerisinde örtülü bir savaş var diyoruz , duymuyorsunuz .
hoca bazı futbolcuları kategorize etti , sıkıntı büyük diyoruz , dinlemiyorsunuz .
taktik müdahale ve oyunu okumada , hoca yetersiz diyoruz , sırtınızı dönüyorsunuz .
eşşek gibi kondisyon yüklemeden başka , hocanın bi numarasını görmedik diyoruz , gökyüzüne bakıyorsunuz .

adam eşi vasıtasıyla kamuoyuna mesaj gönderiyor ,ernesto yeni geldiği için şifreli konuşuyor ,yedek kaleci oyuna girmek istemiyor ,takımın kaptanı küstürülmüş , piyasada yok .
takım içi huzursuzluğu kim çözecek , aile ortamını kim sağlayacak ,
krizleri başlamadan kim bitirecek , taktikdi teknikti bu olguları takıma kim ezberletecek ,
en önemlisi bu taraftarın kırılan gururunu kim onaracak ?

anti ersun'cu tayfanın bir mensubu olarak ,sizden sabır hariç her türlü kelimeyi dinler ,çözümünüzü de yine sabır hariç desteklerim . ama Allah'ınızı kitabınızı severseniz şu sabır kelimesini bir daha kullanmayın .zira çatlatacağımız bir taş falan da artık kalmadı .

MacqAli
25.09.2017, 19:58
Şuntaraftar baskısına bak helal valla. Bu durumda başakşehirde Avcı'yı göndermesi lazım. Allah aşkına geçen sene en az gol yiyen takımlardan biri değilmiydik şimdi daha iyi topçularla çok daha fazla gol yiyoruz bence sorun hocada değil topçularda biraz rehavete kapıldılar inşallah Ersun hoca toplar takımı ama İnan hoca gitmesi çözüm değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 20:21
Gruplasma var deniliyor takimda.
Bazi oyuncularin kendi aralarinda gruplasma yaptığı soyleniliyor.
Tek tek gruplari yaziyorum buraya.
Kucka - Tomas - Durica ve Berolu Slovak grubu.
Castillo ve Rodallegali Kolombiya grubu
Burak - Olcay ve Onur gibi abilerin olduğu grup.
En zararsizi da Mas - Perreira ve Sosanin katıldığı yeni grup.
Herkese tek tek soruyorum.
Hoca basarili basarisiz yanlis kararlar veriyor.
Kimine gore rezil kimine gore de iyi hocadan ayrı olarak.
Su üsteki yazdığım gruplardan bir tanesi hariç hepsi hocanin gitmesini istiyor.
Öyle ya da böyle.
Hocayi göndermek çözüm mu ?
Futbolculara ipleri vermeyecez mi bu durumda ?
Sadece soruyorum.
Zaten Ersun Yanal ile ayrılık süreci başladı.
Er ya gec bu ayrılık gerçekleşecek..
Bu gruplar yok filan demeyin bosa da.
Herşey net gözüküyor.
Diğer yazilmayan futbolcular Burak Onur ve Olcayli gruptadır.
Hocanin gitmesini istemeyen grupta budur.

ts_ezer
25.09.2017, 20:23
Arkadaslar isin özü ersun yanal
alternatifli kadroyu yonetemiyor.
Yönetemez de.
Diyeceksiniz ki feneri sampiyon yapti.
Feneri ersun degil aziz ben
samoiyon yaptim dememismiydi.
Sonuc olarak elde alternatifli
iyi oyunculardan kurulu bir kadro
var. Ama bunu yonetecek
teknikdirektor ersun yanalin
alinan sonuclara bakildiginda
kapasitesinin yetersiz oldugu
ortaya cikiyor.
Besiktasi her türlu yeneriz
Bu da sadece bizim icin vakit
kaybi olur.
Ersun yanal uzun
vadede bu takimi
sampiyon yapamaz.
Ucunculuge dortunculuge
oynamanin bi anlami yok.
Bu takim sampiyonluga oynar.

Gürkan Asma
25.09.2017, 20:25
Şuntaraftar baskısına bak helal valla. Bu durumda başakşehirde Avcı'yı göndermesi lazım. Allah aşkına geçen sene en az gol yiyen takımlardan biri değilmiydik şimdi daha iyi topçularla çok daha fazla gol yiyoruz bence sorun hocada değil topçularda biraz rehavete kapıldılar inşallah Ersun hoca toplar takımı ama İnan hoca gitmesi çözüm değil

Senle aynı görüşteydim lakin yaptığı saçma sapan değişikliklere kadar,

Fener maçında oyuna aldığı damdoydan tutunda son maçta Castillo yerine Volkan ı sahaya sürmesi bardağı taşıran son damla oldu.

4 aydır top oynamayan 30 yaşındaki Volkanı mı yoksa 25 yaşındaki mermi gibi Castilloyu mu kazanmaya çalışacağız biz ?

Oyuna müdahale etmeyi bilmeyen bi hocayla bi adım ileri gidemezsin, korkuyorum şu kadroyu mundar edecek, oyuncuları küstürecek herif.

Gürkan Asma
25.09.2017, 20:29
Gruplasma var deniliyor takimda.
Bazi oyuncularin kendi aralarinda gruplasma yaptığı soyleniliyor.
Tek tek gruplari yaziyorum buraya.
Kucka - Tomas - Durica ve Berolu Slovak grubu.
Castillo ve Rodallegali Kolombiya grubu
Burak - Olcay ve Onur gibi abilerin olduğu grup.
En zararsizi da Mas - Perreira ve Sosanin katıldığı yeni grup.
Herkese tek tek soruyorum.
Hoca basarili basarisiz yanlis kararlar veriyor.
Kimine gore rezil kimine gore de iyi hocadan ayrı olarak.
Su üsteki yazdığım gruplardan bir tanesi hariç hepsi hocanin gitmesini istiyor.
Öyle ya da böyle.
Hocayi göndermek çözüm mu ?
Futbolculara ipleri vermeyecez mi bu durumda ?
Sadece soruyorum.
Zaten Ersun Yanal ile ayrılık süreci başladı.
Er ya gec bu ayrılık gerçekleşecek..
Bu gruplar yok filan demeyin bosa da.
Herşey net gözüküyor.
Diğer yazilmayan futbolcular Burak Onur ve Olcayli gruptadır.
Hocanin gitmesini istemeyen grupta budur.

Bu tarz gruplaşma her takımda var, bunun adı da ayrımcılık değildir. Herkes kimle iyi anlaşıyorsa onla takılır, bu dedikodulara da takmamak gerekir.

Ben slovaksam tabii ki solvak oyuncularla daha iyi anlaşırım, mas ın da son zamanlarda sosa ile daha fazla vakit geçirmesi de bundandır ve gayet de doğaldır.

Şu tarz şeyleri paylaşmanıza bile gerek yok.

Ha hoca gitmeli mi? Kesinlikle gitmeli.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 20:36
Bu tarz gruplaşma her takımda var, bunun adı da ayrımcılık değildir. Herkes kimle iyi anlaşıyorsa onla takılır, bu dedikodulara da takmamak gerekir.

Ben slovaksam tabii ki solvak oyuncularla daha iyi anlaşırım, mas ın da son zamanlarda sosa ile daha fazla vakit geçirmesi de bundandır ve gayet de doğaldır.

Şu tarz şeyleri paylaşmanıza bile gerek yok.

Ha hoca gitmeli mi? Kesinlikle gitmeli.Normal birsey olduğu konusunda hemfikirim.
Ama bir oyuncu hem de Sosa daha 2 maca çıkmışken bu takimda birseyler değişmeli diyorsa işler sıkıntılıdır.
Alanya maçının devre arasında neler yaşandığını basina servis edecek bir babayiğit lazim.
Ne olduysa orada oldu.
Trabzonspor 3-0 dan kimseye maç veremez.
Burada tek suçlu hoca değil.

astatin
25.09.2017, 20:42

Şu anda Asporu izliyorum haberlerde kayseri ve göztepe haberlerini arka arkaya verdiler. İlk haber kayseri yenilmezlik serisini 5 maça çikardi,diğer haber göztepe galibiyet serisini 4 maça çikardı. Bu iki takim bu sene en çok transfer yapan 1. ve 2. takimlar ve kadrolari bizim kadrolar yanında esamesi okunmaaz ve teknik adamlari 2 aydir takimin başinda. Bizim gecen yildan kalan bir teknik adamimiz ve oturmuş bir kadromuz ve bu kadronun üzerine yapilan 3 oturaklı transferimiz var.Peki biz ne yapmışiz son 5 maçta sadece 1 galibuyet, daha ne sabiri Allah aşkına 70 maçtır bu adama sabrediyoruz halen daha ritm diyor iyi yoldayiz diyor.Evet renktaşm ne zamana kadar beklememiz gerekiyor 2025 yeterli mi???

Gürkan Asma
25.09.2017, 20:42
Normal birsey olduğu konusunda hemfikirim.
Ama bir oyuncu hem de Sosa daha 2 maca çıkmışken bu takimda birseyler değişmeli diyorsa işler sıkıntılıdır.
Alanya maçının devre arasında neler yaşandığını basina servis edecek bir babayiğit lazim.
Ne olduysa orada oldu.
Trabzonspor 3-0 dan kimseye maç veremez.
Burada tek suçlu hoca değil.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiYanlış bişey mi söyledi Sosa ?

Kaç maçtır önde olduğumuz maçı veriyoruz , bişeyler değişmeli diyor adam. Ki bizce de değişmeli. Ama Sosa nın hedefi bence futbolculardı o diyaloğunda. Eğer santradaki topta savunma full yerinde olduğu halde, topa müdahale için adamın peşine sadece ben koşuyorsam ben de maçtan sonra buna vurgu yapardım.

karayamayman
25.09.2017, 20:44
Ersun Yanal’ı tutarsak bir şansımız olabilir.

Ogün YAZICI
25.09.2017, 20:46
Trabzonspor'un pilot takım yapıldığı yerli oyunculara yönelme uygulamasında federasyon-lucescu ile yapılan anlaşmanın :
federasyon tarafından yılın belli döneminde klüplere yapılan toplu ödemelerin ekonomik darboğazda bulunan Trabzonspor'un isteğiyle erken talep etmeleri veya başka bir çıkar ile bir alakası var mıdır ?

Yok demeyin.Geçen sene hakem hatalarından canları yanarken Gs sportif direktörü Levent Nazifoğlu federasyon aleyhinde konuşamamalarını federasyon ile yaptıkları anlaşma gereği kendilerine erken ödeme yaptıkları için arayı iyi tutmak ile açıklamıştı.

Eğer böyle bi durum varsa ihanettir.Sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Trabzonsporu yerli pilot takımına çevirmek ihanettir.O yabancıları çürütmek çok acı.

Bu maç için öngördüğüm defans hattı ;

Perreira-Uğur-Durica-Hubocan...

+Geçen sezon Uğur Durica ikilisinin Türk Telekom Arena'da uçana kaçana vurduğu maçta aldığımız 1-0 galibiyetteki performansları bu maç için tek çıkar noktamız.Cenk şu an dünyanın en formda ve kaliteli golcülerinden.O da uçana kaçana dönene bir şekilde vurup atıyor.

Rodallega-Burak çift forvet
Maçın kritik hamlesi bence.Yap şu hamleyi adamların taktiğini allak bullak et.

Onur
Perreira-Uğur-Durica-Hubocan
Onazi
Olcay-Kucka-Sosa
Burak-Rodallega

2.yarı Castillo'yu sal.

Enaldo61
25.09.2017, 20:47
Ersun Yanal hoca olsa öyle gruplaşmalar olmazdı. Aynı dili konuşmak yakınlık getirir ama gruplaşmak çok farklı bir mesele.

Takımdaki en büyük sorun disiplin sorunu bence ve hoca bunu sağlayamıyor. Bunu sağlayacak biri getirilmeli.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 20:49
Yanlış bişey mi söyledi Sosa ?

Kaç maçtır önde olduğumuz maçı veriyoruz , bişeyler değişmeli diyor adam. Ki bizce de değişmeli. Ama Sosa nın hedefi bence futbolculardı o diyaloğunda. Eğer santradaki topta savunma full yerinde olduğu halde, topa müdahale için adamın peşine sadece ben koşuyorsam ben de maçtan sonra buna vurgu yapardım.Birseyler yanlış işte.
Ters gidiyor.
Sosa bence de orada hocadan ziyade sahadaki oyunculara verdi o tepkiyi.
Ama bu duruma olaylar 1 günde gelmedi.
3. Alanya penalti Golunden önce twitterda falan dönüyor görüntüler Onazi Ve Rodallega ısınırken en az bizim kadar üzülüyorlar duruma.
Birseyler yanlış gidiyor bu takımda.
Ben de bunu söylüyorum.
Tek suçlu hoca mi diye soruyorum herkese ?
Senaryo cok yoksa.
Yazdikca yazilir çizilir.
Neden bu takıma gelen her hoca sıkıntılı?
Ki iyi hocalarla da çalıştı bu takim yillarca.
Neden durum böyle onu soruyorum.

Enaldo61
25.09.2017, 20:52
Birseyler yanlış işte.
Ters gidiyor.
3. Alanya penalti Golunden önce twitterda falan dönüyor görüntüler Onazi Ve Rodallega ısınırken en az bizim kadar üzülüyorlar duruma.
Ben de bunu söylüyorum.
Senaryo cok yoksa.

Hoca kötü, yapamıyor, beceremiyor. Bu kadroyla böyle maçlar kaybediyorsan bırakıp gideceksin!

Gürkan Asma
25.09.2017, 20:58
Birseyler yanlış işte.
Ters gidiyor.
Ben de bunu söylüyorum.
Senaryo cok yoksa.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiDirek aklıma gelen şu mesela,

Ben Castillo olsam, oyuna 2 adım atamayan Volkan ın girmesi benim canımı sıkardı

Ya da Rodallega olsam benim yerime damdoyu koyan hocayla çalışmak istemem.

Ya da Uğur olsam (performansı ne kadar kötü olsa da) Stoperde oynamamış Okay ı benim yerime koyarsa bozulurdum.

Bunun gibi küstürülen bir çok oyuncu tavır koymaya başlar.

Bero napmış da oyuna girecek sonradan ya.

Berkan
25.09.2017, 21:03
biletler yarın çıkar mı arkadaşlar

Sefer A.
25.09.2017, 21:06
3.golde Onaz ve Rodallega'nin üzüntüsü nerede ? Paylasin da bir bakalim....

Ayrica, gruplasma hikâye, varsa da ondan sebep puan kaybetmiyoruz...
Hee yerliler hâriç herkes hocanin gitmesini istiyor dense kabul ederim dogrudur, ama kimseyi de suçlayamam, adamlar hakli yaa hakli arkadas kimse kusura bakmasin... he bu sahada "salma" "ciddiye almama"ya yol açmamali ama maalesef artik bu isler böyle... Antalya'da da aynisi oldu, ama orada durum daha vahim idi, simdi osmanlispor'a daha da gol atip 4-0 yaparlar...

Gruplasma isi safsata, yillardir Türkiye'de bu konusulur.. en çok da bizim takimda... bjk gs fb oralarda hiç olmaz nedense...

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 21:07
Tosic sari kart cezalisi.
Atiba, Oguzhan ve Quaresma kırmızı kart cezalisi.
Şenol Güneş yerine kenarda Şeref Çiçek olacak.

Karsimiza çıkacak tek kadrolari var...
O da yarınki Leipzig maçında sakatlık filan geçirmezse baska oyuncuları.

________________Fabri______________

Adriano___Pepe___Mitrovic___Caner

__________Medel___Tolgay_________

Lens_________Talisca_________Babel

________________Cenk______________

Yedeklerinde 2 tane oyuncu var.
İşler Bjknin istediği gibi gitmezse taktiksel değişiklik yapabilecek.
1 tanesi Negredo 1 tanesi de Necip.

Buna karşılık bizim kadromuz bana göre bu şekilde olmalı.

______________Onur_____________

Perreira___Uğur___Durica___Mas

___________Onazi___Kucka______

Olcay_________Sosa______Castillo

______________Burak_____________

Ne kadar elestirsek de böyle maçları bu zorlu psikolojiyle oynamayi bilen Sosa, Burak, Olcay, Kucka, Durica ve Perreira gibi tecrübeli oyunculara ihtiyacımız var bu maçta.
Rakibe göre oynamalıyız.
Abdülkadir ve Yazıcı gibi 2 tane gencecik adami ben bu maçta sahaya atmam.

Yedeklerimizde Rodallega, Abdülkadir, Yazıcı, Okay (İyileşirse) gibi hamle oyuncularımızla Bjknin önündeyiz.

Ersun Yanal eğer gerçekten kendini affettirmek istiyorsa rakibini bu hafta sabah akşam çalışır.
Başka bir taktiği olmayacak Bjknin.
Gol yemezsek yazicam gülünecek ama bu maç Bjkyi kitleme maçımız olacak.
Ve bunu yazdığım kadro rahatlıkla başarır.
Macin favorisi net Bjk ama derbi günü gecesi de yazdım simdi de yazıyorum.
Tetikçi Mete Kalkavan maça atanmazsa biz bu maçı kazanicaz.
Ben eminim buna.
Isteyen inanir isteyen hocaya sallar.
Biz bu maçı kitler alırız.

astatin
25.09.2017, 21:21
Tehlikenin farkındamıyız acaba? Geçen yıl 10.hafta başakşehirin 15 ouan gerisindeydik ve 50 yıllık tarihimizin en erken havlu attiğimiz sezonunu yaşadik.Tarihimizde bu durumla tekrar karşilaşmayız herhalde dedik ama haftaya bjk ye yenilirsek gs'nin 11 puan gerisine düşeceğiz ve rekorumuzu geliştirip 7.hafta lige havlu atacağiz.Bilmiyorum sadeve benmi bu kadar kaaramsarim yoksabu sabır diyenlermi çok iyimser anlamadım vallahi.Tekrar ediyorumm bjk'ye yenilirsek 11 puan geri düşüp 7.hafta lige havlu atacağız!!!!!!

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 21:23
Direk aklıma gelen şu mesela,

Ben Castillo olsam, oyuna 2 adım atamayan Volkan ın girmesi benim canımı sıkardı

Ya da Rodallega olsam benim yerime damdoyu koyan hocayla çalışmak istemem.

Ya da Uğur olsam (performansı ne kadar kötü olsa da) Stoperde oynamamış Okay ı benim yerime koyarsa bozulurdum.

Bunun gibi küstürülen bir çok oyuncu tavır koymaya başlar.

Bero napmış da oyuna girecek sonradan ya.Castillo haklı birtek.
Anlayamadım ama öyle.
Yazdim gün içinde tek tek.
Hoca Burak ve Olcayi oyundan almaya korkuyor.
Gencler macinda aldi kazandı.
Volkanin girmesinin tek bir amacı olabilir. yazici renktaş yazmış senaryoyu.
Baska bir ihtimal gelmiyor aklıma.
Burak varsa Burak oynar.
Uğur da yaptığı hatalarla biraz dinlenmeyi haketti.
Ilk 4 hafta rezilleri oynadi o da.
Hoca konusunda otoriter değil elestirilerine katiliyorum.
Takımda görülen en önemli sorun disiplin ve otorite sorunu.
Yaziyorum da gayriresmi ayrılık başladı diye zaten.
Yarin gider 2 hafta sonra gider 1 ay sonra gider ama gider sonunda.
Burada demek istediğim biz sıkıntıları cozebilicez mi hoca gidince ?
Illa ki takima hava gelecek ama yarın oburgun yine ayni oyuncu topluluğu hocaya cephe alinca ne olacak ?
Onu da mi gondericez ?
Ersun Yanal cok hata yapti.
Zamaninda bazı oyuncuları sahaya atabilse suan en az 13 puanımız vardı.
Ama sorun hocayı göndermekle bitecek gibi gelmiyor bana ?
Benim düşüncem bu da.
Sorunun büyük kısmı hoca evet.
Ama tümü değil.
Karakterini, yalakaligini filan sevmem ama bize bir tane Sinan Engin gibi oyuncularla her dakika ilgilenecek gevsek tipli bir menajer lazim.
En büyük eksiğimizi giderecek bir idari menajer.
Bunu yönetim göremiyor mu ?
Bence en büyük eksiğimiz bu şuan.

Sefer A.
25.09.2017, 21:24
Ben de ona baktim buna baktim siralamaya baktim kim kimle oynayacak ona baktim....
Yenersek, kendimizden çok resmen gsye çalisacagiz, içine tüküreyim böyle isin...

Yalniz fikstür gerçekten gs gaza bassin yol alsin diye yapilmis, bizim ve gsnin ilk 10 haftasina bakin, yer gök arasindaki fark kadar lan...
agzina yandigimin cinconu

farozlufatih61
25.09.2017, 21:30
Ahahaaa birazdan M.City,Real M.,Barcelona,Bayern Munihide rahat yenmemiz lazım ama Ersun birşekilde 3 puanı hediye eder diyen çıkacak mı bahisleri açıyorum
Yine Yüksekten Uçuyorlar Allah akıl fikir versin...

Sefer A.
25.09.2017, 21:33
Ahahaaa birazdan M.City,Real M.,Barcelona,Bayern Munihide rahat yenmemiz lazım ama Ersun birşekilde 3 puanı hediye eder diyen çıkacak mı bahisleri açıyorum
Bu ligde öyle takimlar var da haberimiz mi yok ?

farozlufatih61
25.09.2017, 21:44
Bu ligde öyle takimlar var da haberimiz mi yok ?

Olmadığı için yazdım O takımları Onlanları sezon başından beri bu defansla hep rahat yendikya 2-3 sayfa geri gitte yazılanları bi oku hakikaten komedi..

tonya55
25.09.2017, 21:51
sampiyonluk hayal bari yukarıya tutunmalıyız bu macta son sansımız malesef sayın baskanımız baslar yakında bjk yi onure etmeye.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 21:52
Olmadığı için yazdım O takımları Onlanları sezon başından beri bu defansla hep rahat yendikya 2-3 sayfa geri gitte yazılanları bi oku hakikaten komedi..Hoca gitmeli ama bazilari sallayacam diye iyice saçmalıyor artık.

tonya55
25.09.2017, 21:54
hoca gitmelide kim gelecek orasıda ayrı sıkıntı yabancıysa secim cok dogru olmalı.

ANAOKULU TERK
25.09.2017, 21:56
beşiktaşın arka arkaya (hem de iki büyük takıma ) maç kaybedeceğini ben zannetmiyorum .
zaten kadıköy'de rencide edilip ,hakem tarafından hunharca çatır çutur doğranmalarının akabinde ,
bizim maçtan puansız ayrılmaları abesle iştigal olur .

bu satırları yazarken , federasyon binasında tüpçü ve kurmayları ,
bizim maçın ayrıntılı plan ve senaryolarını hazırlıyorlardır eminim .

şüphesiz ki tüpçü ve yusuf namoğlu ,
ekmek yedikleri kapıya (yine) ihanet etmeyeceklerdir .

farozlufatih61
25.09.2017, 21:56
Hoca gitmeli ama bazilari sallayacam diye iyice saçmalıyor artık.

Saçmalama farklı birşey bunlardaki SAPLANTI..

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 22:00
beşiktaşın arka arkaya (hem de iki büyük takıma ) maç kaybedeceğini ben zannetmiyorum .
zaten kadıköy'de rencide edilip ,hakem tarafından hunharca çatır çutur doğranmalarının akabinde ,
bizim maçtan puansız ayrılmaları abesle iştigal olur .

bu satırları yazarken , federasyon binasında tüpçü ve kurmayları ,
büzim maçın ayrıntılı plan ve senaryolarını hazırlıyorlardır eminim .

şüphesiz ki tüpçü ve yusuf namoğlu ,
ekmek yedikleri kapıya (yine) ihanet etmeyeceklerdir .Ya sildiyse o federasyon Bjki.
Bizi aleni şekilde doğratmaz bu maçta 2 renkli Istanbul sebegi.
Bjk bizi oyunuyla yenebilir ama fahiş hakem hatalarıyla yenemez.
Bunu kimse istemez.
Ve bu sezon sikeciler ve gsnin istediği atlar kosturuluyor.
Bu yil Bjk ağzıyla kus tutsa sampiyon olamaz.

TsAkifTs
25.09.2017, 22:03

:alkış::alkış::alkış:

Sefer A.
25.09.2017, 22:04
Asil "komedi" olan ersun hocadir,,, millete ona buna sallamaya gerek yok...

farozlufatih61
25.09.2017, 22:32
Ben diyorumki futbol 3 ihtimalli bir oyundur ve her sonuça açıktır bazıları gibi sezon öncesi bu 8taşla aramızda dağlar kadar fark varda demedim her hafta ne takımımı göklere çıkardım nede rakipleri yerin dibine soktum futbolun enteresan bir oyun olduğunu geçen hafta çok acı şekilde tekrar tecrübe edindik o yüzden şahıslara endeksli uçmayalım diyorum..

David_LuiZ4
25.09.2017, 22:33
Şu forumu hala Ersun'u savunan aklıevveller var mı diye okuyorum...Ersun'u savunmak forum kurallarına bile aykırı olmalı bence...

Beşiktaş'ın cezalıları arasında işimize yarayacak tek oyuncu Atiba'dır...Diğerleri rakibin eksiği sayılmaz...Bu yüzden beraberlik çıkarabiliriz belki...

Takıma disiplin ve takım savunması adına bir şeyler katabilecek bir hoca olsaydı 3 puan alabilirdik bu maçtan...

Ersun gibi lakayt, taktik özürlüsü bir adamı "fikstür zor ya" düzeleceğiz safsatasıyla savunan cahiller Göztepe ve Alanya maçlarına (6 puan=14 puan) açıklama getirirler mi bilinmez ama mevzunun fikstürle alakalı olmadığını kafalarının içine yerleştirmişlerdir umarım...

Soner Albayrak
25.09.2017, 22:40
7. haftada yarıştan kopuyoruz, vay anasını be.

Kimse bu kadarını beklemiyordu. Ersun Allah senin cezanı versin be.

Sefer A.
25.09.2017, 22:47
Şu forumu hala Ersun'u savunan aklıevveller var mı diye okuyorum...Ersun'u savunmak forum kurallarına bile aykırü olmalı bence...

Beşiktaş'ın cezalıları arasında işimize yarayacak tek oyuncu Atiba'dır...Diğerleri rakibin eksiği sayılmaz...Bu yüzden beraberlik çıkarabiliriz belki...

Takıma disiplin ve takım savunması adına bir şeyler katabilecek bir hoca olsaydı 3 puan alabilirdik bu maçtan...

Ersun gibi lakayt, taktik özürlüsü bir adamı "fikstür zor ya" düzeleceğiz safsatasıyla savunan cahiller Göztepe ve Alanya maçlarına (6 puan=14 puan) açıklama getirirler mi bilinmez ama mevzunun fikstürle alakalı olmadığını kafalarının içine yerleştirmişlerdir umarım...
Bence Atiba da geçen seneki gibi degil, epey dökülüyor adam...
Fikstürden bahsettim ben, ama hocayi savunmak için degil, gitmesini en çok isteyenlerdenim.... ama fikstür denen sey gsye altin tepsiyle sunulmus resmen... haftaya bakayim basliyordur belki tehlikeli takimlarla karsilasmalari, ama yok içerde karabük ile oynuyorlar ahahahah

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 22:50
Fikstürden bahsettim ben, ama hocayi savunmak için degil, gitmesini en çok isteyenlerdenim.... ama fikstür denen sey gsye altin tepsiyle sunulmus resmen... haftaya bakayim basliyordur belki tehlikeli takimlarla karsilasmalari, ama yok içerde karabük ile oynuyorlar ahahahahAtiba bu yil rezilleri oynuyor.
Ne defansta var ne hücumda.
Ortasahalari Medel ve Tolgay ile daha güçlü olacak bizim macta.
Daha diri.
Bir tek Quaresmayi ararlar.
Lens hem formsuz hem de adam adama markajda kimildayamiyor yerinden.

tsukru61
25.09.2017, 23:01
Berabere kalırız. ersun severlerin ağızlarının suyu akar.

David_LuiZ4
25.09.2017, 23:09
Fikstürden bahsettim ben, ama hocayi savunmak için degil, gitmesini en çok isteyenlerdenim.... ama fikstür denen sey gsye altin tepsiyle sunulmus resmen... haftaya bakayim basliyordur belki tehlikeli takimlarla karsilasmalari, ama yok içerde karabük ile oynuyorlar ahahahah

Atiba'nın dökük hali canlı bomba Kucka'ya bin basar...Atiba ikinci topları toplayan bjknın orta sahasında geriye gelen stoperlerin arasına giren çoğu maçı da yüzde yüze yakın pas isabetiyle tamamlayan bir adam kötü oynadığı maçlarda bile artıları var...

Ersun'u savunmak için "fikstür zor düzeleceğiz ya" kafasında adamlar vardı burda onlara yazıyorum meselenin fikstürle değil hocayla alakası olduğunu yazdık ve bu taktik ve oyuncu değişikliği özürlüsü Ersun'un umrunda olmadığını yazdık...Göztepe ve Alanya maçlarını fikstürle ne alakası var 2 maç 6 puan eder 14 puan...Başakşehire yenil fenere yenil 2 puanı sil 12 puanlq gene kafadasın...

Bizim sorunumuz bu hoca denilen zatın lakayıtlığı ve her maç sonu yaptığı saçmasapan "gelişen" açıklamaları...Takımlar maçlarda değil idmanlarda çalışarak gelişir 6 hafta yani 1.5 ayda aynı defansif sorunları konuşuyorsak bu takım çalıştırilmıyor demektir bu kadar açık...

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 23:14
Atiba'nın dökük hali canlı bomba Kucka'ya bin basar...Atiba ikinci topları toplayan bjknın orta sahasında geriye gelen stoperlerin arasına giren çoğu maçı da yüzde yüze yakın pas isabetiyle tamamlayan bir adam kötü oynadığı maçlarda bile artıları var...

Ersun'u savunmak için "fikstür zor düzeleceğiz ya" kafasında adamlar vardı burda onlara yazıyorum meselenin fikstürle değil hocayla alakası olduğunu yazdık ve bu taktik ve oyuncu değişikliği özürlüsü Ersun'un umrunda olmadığını yazdık...Göztepe ve Alanya maçlarını fikstürle ne alakası var 2 maç 6 puan eder 14 puan...Başakşehire yenil fenere yenil 2 puanı sil 12 puanlq gene kafadasın...

Bizim sorunumuz bu hoca denilen zatın lakayıtlığı ve her maç sonu yaptığı saçmasapan "gelişen" açıklamaları...Takımlar maçlarda değil idmanlarda çalışarak gelişir 6 hafta yani 1.5 ayda aynı defansif sorunları konuşuyorsak bu takım çalıştırilmıyor demektir bu kadar açık...Atiba 6 numaradir.
Kucka 8 numaradir.
Atibayi kıyaslayacağın adam Aureliodur.
Iyi bir Mehmet Topaldır.
Bizim ligde de bu tarz adamlar is yapıyor zaten.
Sallamak güzel de Kucka denilen adam Alanya maçınin en iyisiydi sorumluluk da alarak ilk 60 dakika.
Sen Kuckadan 6 numara performansi beklersen o iş olmaz.
Elimizde iyi kötü orada oynayacak tek adam var.
Onazi

David_LuiZ4
25.09.2017, 23:16
Bana futbol dilinde analiz olarak 6 numara nedir 8 numara nedir açıklar mısın?

Yani 6 numaradan ne beklenir 8 numaradan ne beklenir yaz bakim...

Uğur sana soruyorum...

Sefer A.
25.09.2017, 23:21
Dogru âbi aynen,,, bu kadar süre sonra yine ayni hatâlarin tekrarlanmasi ilginç... biraz da savunmanin kalitesizliginden bu... geçen sene gs bastan sona kadar hep ayni hatâlari yapiyordu, bir tek çalismamakla açiklanamaz bu aslinda... ama hocanin takima o kadar transfere ragmen bir sey veremedigi ortada...
Açiklamalari zâten rezil, kesinlikle bizimle dalga geçiyor, bu kesin... saygisi yok taraftâra...

Hepsini geçtim Alanya'yi yenseydik puanimiz su an 11 olacakti, "iyi seyler olacak gibi bu sene" denecekti, Ersun hocaya ragmen

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 23:24
6 numaradan bizim ligde beklenen sey stoperlerin arasina girip gerektiğinde defansi üçlemesi.
Ataklari başlamadan sezgisiyle süzmesi.
Topu olumlu kullanip oyunu en geriden kurmasi.

Ac 2 haftadir izle maclarimizi bizde o görevi Sosa yapiyor.
Atibanin yaptığı işi Sosa yapiyor bizde.

Aynı sertlikte olmadığı içinde defansif foyalarimiz ortaya cikiyor.
Ne Kucka ne de Sosa 90 dakikayı cikaracak fizikte de değiller.

He sabaha kadar Kucka gereksiz transferdi dersin. Katilirim bu yoruma.
Ama canli bomba olmak için adamı hayati boyunca oynamadığı mevki ile değerlendirmem.

Sefer A.
25.09.2017, 23:25
6 ve 8 yerine göre takimina göre taktige göre degisir yaa,,, her 6 6'ya, her 8 birbirine benzemer...
Kalitedir önemli olan... Verratti ve Rabiot misal, ikisi de bana göre hem 6 hem 8 hem de 10'dur... bilhassa Rabiot 3'ünü de rahat oynayabilecek birisi... büyük topçu olamazsa o da "maç seçme" hastaligi oldugundandir... çok zor karsilasmalarda "büyük" takimlara karsi çok iyidir, geri kalan zamanlarda vasatin az üstündedir...
Kuçka'yi çözemedim, 8 dersek Oguzhan hirtosuyla kiyaslamak gerek, ama alâkalari yok,,, Atiba ile kiyaslarsak onunla da pek alâkasi yok...
Ya bu Slovaklar'in ne olduklari ne oynadiklari belli degil yau, Bero da öyle iste

Enes Başkaya60
25.09.2017, 23:29
Ersun Hoca maçları bile bile veriyor diye düşünmeye başladım çünki olmaz bu kadar birseyler var apaçık belli...

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 23:33
6 ve 8 yerine göre takimina göre taktige göre degisir yaa,,, her 6 6'ya, her 8 birbirine benzemer...
Kalitedir önemli olan... Verratti ve Rabiot misal, ikisi de bana göre hem 6 hem 8 hem de 10'dur... bilhassa Rabiot 3'ünü de rahat oynayabilecek birisi... büyük topçu olamazsa o da "maç seçme" hastaligi oldugundandir... çok zor karsilasmalarda "büyük" takimlara karsi çok iyidir, geri kalan zamanlarda vasatin az üstündedir...
Kuçka'yi çözemedim, 8 dersek Oguzhan hirtosuyla kiyaslamak gerek, ama alâkalari yok,,, Atiba ile kiyaslarsak onunla da pek alâkasi yok...
Ya bu Slovaklar'in ne olduklari ne oynadiklari belli degil yau, Bero da öyle isteErsun Yanal eskiden hakiki 6 numara ile oynardi.
Biz de Hüseyin Çimşir.
Sikecilerde Mehmet Topal.
Bu yil da aslinda da Okaya verdi o görevi başlangıçta.
Baktı olmuyor.
Hepten vazgecti o sistemden.
2 tane 8 numara ile oynatmaya başladı takımı. Sosa ve Kucka ile. Sahte 6 numara da Sosa bu sistemde. Tüm toplar atağa çıkarken ilk onunla buluşuyor.
Zaten ne olduysa Gencler maçından sonra oyunun skor anlaminda yaptığı hamlelerle dönmesiyle oyun planının değişmesiyle oldu.
Stoperler sezona sağlam girseydi.
Bu kadar sıkıntı yaşamazdık bence.
Ama cok fazla açık vermemizin tek sebebi de stoperler değil.
Kucka ve Sosanin oyundan 2. Yarilar düşmesi de büyük etken.
Ya sirf Onaziyi takıma zamaninda, belli başlı dakikalarda soksaydi hoca suan şampiyonluk hesapları yapıyorduk.
Artik ne olursa olsun gitmeli hoca.
Eldeki malzeme iyi.
Ve tutmadı asi Ersun ile.

David_LuiZ4
25.09.2017, 23:33
Altısı sekizi yok bu işin...

Defansın önüne iki adam koyuyorsun ikisi de günümüz futbolunda iki yönlü olmak zorunda Sosa iki yönlü ve fakat Kucka'da tek yön bile yok...Kaldı ki Kucka'dan 8 numara performansı bekleyemezsin çünkü tekniği yok...

Atiba oyunu çift yönlü oynayan bir adam ve Kucka'ya verilen görevle Atiba'nın görevi aynı ama aralarında dağlar kadar fark var...

Sefer A.
25.09.2017, 23:40
Ersun eskisi gibi oynasa daha iyi,,, tek 6 ve iki tâne de 8 ya da iste çift yönlü orta saha,,, hücumu iyi olan... kaliteli olacak çifte kavrulmus fistikli lokum gibi...
Aslinda Kuçka-Sosa-Yazici iyi 3'lü ama Kuçka gidip gol atsa da beklenmedik sekilde, savunmada kötü...

Atiba'nin çift yönlü olduguna katilmiyorum ben, hücumda yok, teknigi Kuçka'dan kötü, bacaklarini katlayamiyor tam bir odun,, ama savunmayi iyi yapiyor iste... pas yüzdesinin yüksek olmasi da hep risksiz pas vermesinden dolayi,, yoksa HüsoCimsir de en iyi pas %'sine sâhip oyunculardandi eskiden....
Bu bâzi veriler biraz hikâye gibi, fuzuli... Atiba savunmayi çok iyi yaptigi için övülür, yoksa topu alip sürmesi bile yok gibi bir sey,, Kuçka gibi cezâ sahasina girip gol atmasi falan hiç yok gibi,,, 1 tâne atti onu da bize atti hiyar herif

David_LuiZ4
25.09.2017, 23:47
Ersun eskisi gibi oynasa daha iyi,,, tek 6 ve iki tâne de 8 ya da iste çift yönlü orta saha,,, hücumu iyi olan... kaliteli olacak çifte kavrulmus fistikli lokum gibi...
Aslinda Kuçka-Sosa-Yazici iyi 3'lü ama Kuçka gidip gol atsa da beklenmedik sekilde, savunmada kötü...

Atiba'nin çift yönlü olduguna katilmiyorum ben, hücumda yok, teknigi Kuçka'dan kötü, bacaklarini katlayamiyor tam bir odun,, ama savunmayi iyi yapiyor iste... pas yüzdesinin yüksek olmasi da hep risksiz pas vermesinden dolayi,, yoksa HüsoCimsir de en iyi pas %'sine sâhip oyunculardandi eskiden....
Bu bâzi veriler biraz hikâye gibi, fuzuli... Atiba savunmayi çok iyi yaptigi için övülür, yoksa topu alip sürmesi bile yok gibi bir sey,, Kuçka gibi cezâ sahasina girip gol atmasi falan hiç yok gibi,,, 1 tâne atti onu da bize atti hiyar herif

Tekniği kötü olan Atiba her maç nasıl pas isabetinde yüzde yüze yakın oynuyor hatta yüzde yüz?

Kucka'nın hem savunmada hem hücumda yaptığı pas hataları izlemiyo musun?

Gol atan önlibero iki yönlüdür diyemeyiz topla rakip orta sahaya dikine dalan adam atakların yönünü değiştiren adam iki yönlüdür diyebiliriz bunlar Atiba'da var...

Hüseyin'in canlı canlı yüz küsür maçıni izlemişimdir yanılıyorsun pas isabeti en düşük adamdı ve bu yüzden maratondan çok küfür yerdi...

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 23:53
Bu ligde Gsdeki Fernando Bjkdeki Atiba ve Antalyanin yeni aldığı Vainkeur gibi adamlar is yapiyor.
Bugün oynadi Vainquer.
Antalyanin cehresini değiştirdi.
Deli gibi pas yaptilar.
Rakip güçsüz de olsa.
Ben Italyadan ortasaha almam.
Fizik gücüyle oynayan, göreceli teknikleri az adamlar oluyor bunlar.
Çünkü orada fizikle oynaniyor futbol daha fazla. Teknik 2. Planda kalıyor.
Atiba Sosa ve Yazicili ortasahamiz olsa...
Hiçbir takim bize üstünlük kuramaz.
Misal.
Stoper ve bir tane Aurelio bulmalıydık.
Tomas için yine de kötü laf etmicem izlemedim adamı.
Ama Kucka kadro mühendisliği olarak hatali bir transferdir gözümde.
İsterse 10 gol atsin.
Iyi futbolcu fakat bizim kadromuzda olmazsa olmaz bir domino taşı olmayacak hiç.

Numan Yerlikaya
25.09.2017, 23:58
60 maçtır taktiksiz ve top oynatmayan bi hocayı savunmayın beyler. Kocaman adamlarsınız komik görünüyorsunuz. Anlamıyorsanız futboldan yazmayadabilirsiniz buraya boş şeyleri

arsinli_akrep61
26.09.2017, 00:00
Abi çok garip ama içimden bir ses bu maçı alacağımızı söylüyor hemde 0-3 😁

Berke6198
26.09.2017, 00:01
Bu ligde Gsdeki Fernando Bjkdeki Atiba ve Antalyanin yeni aldığı Vainkeur gibi adamlar is yapiyor.
Bugün oynadi Vainquer.
Antalyanin cehresini değiştirdi.
Deli gibi pas yaptilar.
Rakip güçsüz de olsa.
Ben Italyadan ortasaha almam.
Fizik gücüyle oynayan, göreceli teknikleri az adamlar oluyor bunlar.
Çünkü orada fizikle oynaniyor futbol daha fazla. Teknik 2. Planda kalıyor.
Atiba Sosa ve Yazicili ortasahamiz olsa...
Hiçbir takim bize üstünlük kuramaz.
Misal.
Stoper ve bir tane Aurelio bulmalıydık.
Tomas için yine de kötü laf etmicem izlemedim adamı.
Ama Kucka kadro mühendisliği olarak hatali bir transferdir gözümde.
İsterse 10 gol atsin.
Iyi futbolcu fakat bizim kadromuzda olmazsa olmaz bir domino taşı olmayacak hiç.

Vainqueur'e övgüler dizip, İtalya'dan orta saha almam demişsiniz :)

Vainqueur İngiltere'den mi geldi ? :)

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 00:03
Vainqueur'a övgüler dizip, İtalya'dan orta saha almam demişsiniz :)

Vainqueur İngiltere'den mi geldi ? :)Romadan geldi de 6 numara olarak geldi.
Safkan ☺
Düzelteyim o zaman.
Kucka 8 numara olarak geldi Milandan.
Orada da son adam olarak ortasahada hiç oynamadı.
Elimizde Okay varken Kucka transferi gereksiz oldu.
Onu anlatmak istedim aslinda.
Düzelteyim o zaman.
8 numara almam Italyadan ☺
Sosa demeyin zaten kendini ispatlamış bir adamdi.
İtalyadan geldi ya o bakimdan [emoji6]

Enes Başkaya60
26.09.2017, 00:05
Abi çok garip ama içimden bir ses bu maçı alacağımızı söylüyor hemde 0-3 ğŸ˜

Tam tersi olur veya 5-1 sekistas felan alır rahat ol...

Bu hoca bizde oldukça hiçbir şey değişmeyecek bu apaçık belli bile bile oyuncu oynatmayan maçları kendi eliyle veren hocadan birsey olmaz Biraz daha oyalansın bizde Ali Koçu beklesin zaten sonra olacaklar belli Okaydan stoper yapan adam bu ya şaka gibi yatacak yerin yok Ersun Yanal Castillo Rodellega sana ne yaptı bir açıkla la korkma...

Tatar Kemal
26.09.2017, 00:13
3-0 ya da 4-0'lık bjk mağlubiyeti ile bu hafta 13. ya da 14.lüğe gerilemiş olacağız. ersun'un istifası ancak o zaman gelir. yönetimin şimdiden iyi bir ekibe sahip tecrübeli bir yabancı hoca bulması şart. aksi halde ligin ilk yarısını osmanlıspor ve gençlerbirliği ile ligin diplerinde bir yerde bitireceğiz. sonrasında da telafi edilemez durumlara düşeriz. şu ana kadar iyi bir çözüm bulunmalıydı çok geç kalındı. bu takım geçen sezonun son 7 haftası ilâ bu sezonun ilk 6 haftasında bir iki maç dışında futbol oynamadı. halimiz içler acısı. gerçekten de bjk maçı sonrasında gidişat iyice kötüleşecek.

Sefer A.
26.09.2017, 00:19
Tekniği kötü olan Atiba her maç nasıl pas isabetinde yüzde yüze yakın oynuyor hatta yüzde yüz?

Kucka'nın hem savunmada hem hücumda yaptığı pas hataları izlemiyo musun?

Gol atan önlibero iki yönlüdür diyemeyiz topla rakip orta sahaya dikine dalan adam atakların yönünü değiştiren adam iki yönlüdür diyebiliriz bunlar Atiba'da var...

Hüseyin'in canlı canlı yüz küsür maçıni izlemişimdir yanılıyorsun pas isabeti en düşük adamdı ve bu yüzden maratondan çok küfür yerdi...
âbi iste o yüksek % al gülüm ver gülümün sonucu,,, kilit pasi uzun topu mu var Atiba'nin ? pek yok.... Kuçka'nin hatâlari var o ayri...
Gol atan 2 yönlüdür diyemeyiz ama Kuçka arada daliyor, toplu ya da topsuz, hatta bence Atiba ile asagi yukari ayni belki de fazla... oyunun yönü konusunda da bence Atiba çok basarili degil...
Hüseyin'i çok net hatirliyorum bir sezonun ilk devresini en yüksek pas %'siyle kapatan topçuydu tüm ligde... inanilmaz ama gerçek :D yok ben de begenmezdim ve çok saçmaladigini hatirladim.... ama Bursaspor ile de sampiyon olmus, epey oynamis birisiydi kendisi

Enes Başkaya60
26.09.2017, 00:19
Adamın eline harika bir kadro verildi yani ilk 3 e girecek seviyede adam şaka gibi takım yönetiyor ayrımcılık yapıyor ayıp be volkan sen kim la volkan sen kim Castillo bongonda varken amacın ne senin açıkla sekistas seni yerim dibine soksun da Senol Hocadan hocalik ögrende bakalım trabzona daha girebiliyormusun yatacak yerin yok senin yatacak sikebahce başakşehir Alanya maçlarını kendi elinle verdin be el insaf sana...

Sefer A.
26.09.2017, 00:26
Vainqueur Roma'da ne kadar oynadi ki... Italya'dan geliyor sayilmaz o, hatta geçen sene Marsilya'da kirâlik idi... Rusya'da oynadi epey kendisi...
Geçende fr televizyonuna kendisi söylesi yapti, Nasri de yapmis... Vainqueur "Marsilya'da kalmak istedim, çocuklugumun takimi tuttugum takim, skinti maas da degildi indirime de gidiyordum ama niye olmadi onlara sormak gerek" dedi... Nasri de "Marsilya'yi anlamis degilim, o bölgede de çok seçenekleri yok, Vainqueur'ü saklamalari gerekirdi ama sorun yok bizim için iyi oldu" dedi.. deli bunlar yau :D
Adam da haksizliga ugradigini düsünse de, "bir gün tekrar Marsilya formasini giyer misin" sorusuna "bu soru sorulmaz bile, tabi ki evet" dedi...
Bunu niye yazdim, hani en ufak "haksizlik" ya da herhangi bir seye mâruz kaldiklarinda Trabzonspor'a küsen darilan hatta düsman olan çakma Trabzonlular var ya... iste onlara örnek olsun,,, goyaym onlarin bi tarafina.... sonra giderler cincona köpeklik yaparlar... e.baytar ç.birinci falan... hiyar herifler

TS FAN
26.09.2017, 00:34
Abi çok garip ama içimden bir ses bu maçı alacağımızı söylüyor hemde 0-3 😁
Psikolojik o!Ben de de oluyor!canın sıkıldığı zaman takımın durumuna beyin mutluluk hormonu salgılıyor!
Sonra aklına böyle skorlar gelmeye başlıyor!vücudun kendini savunma mekanizması O!
Umarım önemli eksiklere sahip derbi darbesi yemiş 8jk maçında Trabzonspor un saldırı ve savunma mekanizması da bunun paralelinde gelişir!

Full HD
26.09.2017, 00:35
Hic ama hic umudum yok be arkadaslar.

Fatih Çelik
26.09.2017, 00:36
Bjkliler de sanıyor ki geçen sene ki mücadeleyi verecek Trabzonspor. O halde bile maçı elleriyle teslim etti takım. İçleri rahat olsun onlar istemese de Ersun maçı bir şekilde verir.

Numan Yerlikaya
26.09.2017, 02:21
Milan'da bu sene sağlam transferler yaptı bu hafta yenilirlerse hocayı gönderceklermiş. Hemen hemen aynı durum bizle. 6 maçta 12 puan toplamışlar

Adem Erdoğan
26.09.2017, 03:10
TSL 7.Hafta | Ersun Yanal - Trabzonspor

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2017, 07:50
BJK'ye yenilirsek ligin diplerine demir atacağız.

shagrath61
26.09.2017, 08:03
Kaptan Onur, “Benim için ‘sakat değil, bilerek oynamıyor’ diyorlar. Bu yalanlara ve dedikodulara karşı sabır taşı olsa çatlar” diye isyan etti<!-- header2.END --> Sakatlığı nedeniyle Başakşehir ve Alanya maçlarında forma giyemeyen kaleci Onur, kendisi için üretilen spekülasyonlara isyan etti. Onur, kaburgasında 5 cm'lik yırtık olduğunu belirterek, "MR kağıdı ile ortalıkta gezip milleti ikna mı etmem gerek. Ben bundan önce sakat çok maç oynadım. Yine oynamak istedim ama Ersun hocam 'Şimdi risk edersem, derbide olamazsın' diyerek bunu kabul etmedi" diye konuştu.

BUNLARA İNANMAYIN
29 yaşındaki eldiven, "Benim için 'sakat değil, bilerek oynamıyor' diyorlar. Bu yalanlara ve dedikodulara karşı sabır taşı olsa çatlar. Kimler olduğu ve kime hizmet ettikleri belli. Amaçları benim üzerinden Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor)'a saldırmak. Bu forma için ölürüm ben. Bulanık suda balık avlamak isteyenler, amaçlarına ulaşamayacak. Beşiktaş derbisinde sahada olacağım ve yine elimden geleni yapacağım. Taraftarlarımız bu dedikoduculara inanmasın" dedi.

BENİ GÖNDERMEK İSTİYORLAR
Onur'un sosyal medyaya dikkat çeken bir görüntüsü düstü. Slovakya kampına ait bu videoda tecrübeli eldiven, bir taraftarın "Iyi Trabzonlu oldun ya" demesinden sonra "11. seneye gidiyorum. Benim kadar Trabzonlu var mı? Bazı taraftar grupları beni göndermek istiyor ama insallah burada futbolu bırakırım. Tek istegim bu" ifadesini kullandı.

Şu şurada kalsın da, kuyuya bir deli taş attığında bin akıllı neden peşinden gittiğini sorgulasın biraz.

shagrath61
26.09.2017, 08:06
Gazeteler bilic demiş... Yarın gelsin başlasın. Hiç zaman kaybedilmesin, zira kaybedecek zaman kalmadı.

Beşiktaş şu yoğun fikstüründe , milli takım arası hazırlık maçı ayarlayıp TV yayını yaptırarak taraftarına izletiyor.

Bizimkiler, MEMUR' dan fazla tatil yaptılar. Her hafta 2 3 gün tatil mi olur ? Bari hafif idmanlarla taktik falan çalıştır.

Malum takımın ne oynadığı belli değil.

son_mesaj
26.09.2017, 08:21
kucka ya yada diger herhangi bir isme kotu oynuyor demek icin once ona hoca ne gorev vermiş,takım hangi taktikle oynuyor bakmak lazım.

Birincisi bizim bir kurgumuz yok.Aynı tipte adamlardan kurulu bir takımla sacma sapan bir futbol oynuyoruz.

Oysa elimizde stoper varyasyonunu saymazsak son yılların en donanımlı kadrosu var.

Bu malzemeye uygun bir taktikle stoper eksigine ragmen bu takım kafaya oynar.

Üstelik gecen sene ugur-durica ile en az gol yiyen takımlardan biriydik.

onazi-kukca bence merkezdeki ideal ikili.

sosa mutlaka oyun lideri olmalı.Bu kadar geride oynadıkca takıma olan katkısı azalıyor.

yazici yada abdulkadir den sadece biri sahada olmalı.Cunku ikisinin birlikte oynadıgı takımda defansif zaaf baslıyor.

kaleci meselesi buyuk sorun.Onur sakatlıga meyilli,esteban kotu,ugurcan tecrubesiz.

Devre arası her ne olursa olsun en az bir stoper ve bir kaleci alınmalı.

okay,olcay,mas,pareira mutlaka dinlendirilmeli.Sezon basından beri kotu oynuyorlar.Durica da dogru partnerle oynadıgında da kotu oynarsa o da dinlendirilmeli.

bero,castillo,onazi,rodallega mutlaka ama mutlaka degerlendirilmeli.

Bu soylediklerimi Ersun yanal ın yapması imkansız.Artık takımla bagı kalmadı.Keske su mactan once gitseydi

Oncelikli hedef Tuchel olmalı.Ama olası Biliç transferide fazlasıyla işimizi gorur.

Hoca mutlaka yabancı olmalı.Oyunculara eşit mesafede olmalı.

Eymen
26.09.2017, 09:10
Arkadaşlar beşiktaş maçı biletleri ne zaman satışa çıkacağı hakkında bilgisi olan varmıdır?

Yiğit Gayretli
26.09.2017, 09:21
Arkadaşlar beşiktaş maçı biletleri ne zaman satışa çıkacağı hakkında bilgisi olan varmıdır?

Perşembe diye tahmin ediyorum ama belli olmaz.

tonya55
26.09.2017, 09:25
baskan bjk yi cok seviyor fiko ne derse onla hareket ediyor.yani bu mactan hic ümidim yok acikcasi.

Bedri Sertkaya
26.09.2017, 10:08
3-1 4-2

PEREKLİ
26.09.2017, 10:16
baskan bjk yi cok seviyor fiko ne derse onla hareket ediyor.yani bu mactan hic ümidim yok acikcasi.

Basta ugur küçük kardeşimiz olmak uzere bir suru taraftarımız kendilerine rol model besiktası secmişler ne yazıkki her daim atiba ve oguzhanla sosa ve kuckayı kıyaslayıp hayıflanıyorlar bende çogu zaman bu samimiyetsizliği anlamakta güçlük çekiyoruml

tonya55
26.09.2017, 10:19
Basta ugur küçük kardeşimiz olmak uzere bir suru taraftarımız kendilerine rol model besiktası secmişler ne yazıkki her daim atiba ve oguzhanla sosa ve kuckayı kıyaslayıp hayıflanıyorlar bende çogu zaman bu samimiyetsizliği anlamakta güçlük çekiyoruml
katılıyorum baskalarını özellikle yönetimsel olarak baskanın yaptıkları cok canımı sıkıyor.

PEREKLİ
26.09.2017, 10:26
Besiktas leipzig macının sonucu besiktas lehine sonuclanırsa Trabzonspor ile yapacakları mac ve kayıpları umurunda olmaz senol güneşin.Ancak tersi bir durumda cl kayıpla cıkarlarsa maca asılacaklardır

OzcanHan61
26.09.2017, 10:34
Hic güvenmiyorum takima. Tosic, Oguzhan, Atiba, Quaresma yok evet, ama Medel, Tolgay, Lens var. Onun icin hic bir faktörün avantaj olacagini düsünmüyorum. Cikar yina ofansif olarak gücümüzü gösteririz en az 1 gol atariz. Ancak daha fazlasini yer yeniliriz. Bizi rahatlatacak bir teknik direktör gelene dek fikrim pek degismeyecek. Ligin acik ara en kötü defans yapan takimiyiz.

alper*
26.09.2017, 10:34
5-0.

Mert M.
26.09.2017, 10:56
"Şenol Güneş bizi yenmek için elinden geleni yapar. Bakınız; bjk'a gittiğinden beri bizimle oynadığı maçlarda sergilediği hal ve hareketler. Normal hava ve yol koşullarında zaten bjk maçın favorisi. Buna son iki haftadır E.Yanal'ın gariplikleri de eklenince, seyredin gümbürtüyü" diyor aklım.
Ama kalbim öyle demiyor.
Öyle bir oyna ki, yansın efendi (!) bjk'ın orman (!) duvarları (Hiçbir orman yanmasın, tek bir yaprak bile kül olmasın; o ayrı mesele). Sönsün havası, şampiyon olunca çıt bile çıkarmayan duyarlı (!) taraftarının.

ANAOKULU TERK
26.09.2017, 10:56
sorular , sorular ....

- sosa geldi geleli , yazıcı piyasada yok . haftalardır rezilleri oynuyor . bu süregelen performansıyla neden yedek bırakılmıyor ? 60 dan sonra itici güç olarak neden sahaya sokulmuyor ? bu çocuğun sağ ayağının güçlendirilmesi ile ilgili bir çalışma yapılıyor mu ?

- apo kanat oyuncusu mu ? eğer kanatta görev verildi ise , neden ileri geri yapıp , arkasındaki defansı rahatlatmıyor ? neden apo'nun arkasındaki jp'nin kanadı yol geçen hanı ? bir anda neden ''kurtarıcı'' rolü verilmeye çalışılıyor ? hem de kanatta ...

- sosa niye arkada ? neden forvet arkasında değil ? 8 numara görevi verildi ise , biz neden ileri -geri , gidip gidip geldiğini göremiyoruz ? 8 numaranın aynı zamanda adam eksiltmek gibi bir görevi varsa , karşımızda eksilen rakip futbolcu neden göremiyoruz ?

- yediğimiz gollerin çoğunluğunu neden kanatlardan yemişiz ? bu ne anlama geliyor ? kanatların yetersiz gözükmesi , orta sahadan mı kaynaklanıyor ? eğer sıkıntı orta sahadan hatta forvetten kaynaklanıyorsa bu saate kadar ne tedbir aldın ?

- arkada ( ağır abi modundaki ) slovak , forvetteki (sakat) türk , orta alandaki ( yeteneksiz) sakallı , niye hiç rotasyona girmiyor ? neden sirkülasyon sağlanmıyor ? her şey koşu mesafesi mi , her şey futbolcunun dakikada kalbine pompaladığı kan mı ? kulübede çürüyenler ne olacak ?

- elin oğlu 2 ayda 12'li , 13'lü hatta 15-16'lı puanlara nasıl ulaştı ? 2 aylık takımlar nasıl bizden daha fazla saha içi performans gösteriyor ? bizden taktik , teknik , hatta fiziksel olarak nasıl daha üst seviyedeler ? adamların maç içerisindeki bize karşı hamleleri nasıl oluyor da başarılı oluyor ve tutuyor ?

- kadıköy'de ev sahibi takımın futbolcularındaki coşku , hırs , istek ve azmi , neden bizim futbolcularda göremiyoruz ? eksik olan ne ? 2 ay önce gelen bir futbolcu , nasıl oluyor da ,
kırk yıl geçirmiş gibi takımını ve camiasını , tüm kalbiyle sahiplenebiliyor ? sendekiler neden az sahipleniyor ? adamın futbolcuları bir yenilgi sonrasında hüngür hüngür ağlayarak ( josef'den bahsediyorum) bedenini ve ruhunu savaşarak ortaya koymuşken , bizdeki buz adamlar , ondan farklı olarak ne yapıyorlar da klas salon beyefendisi edasıyla ortada geziyorlar ?

cevap ver hoca !
cevap ver çabuk !

acayip sinirliyim . hala burnumdan soluyorum .

siz sadece bir yenilgi almadınız .
bu salt bir yenilgiyle açıklanacak bir şey değil .
içimizden koca bir parça kopardınız .

unutursam , unutturursam kanım kurusun .

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 11:02
Basta ugur küçük kardeşimiz olmak uzere bir suru taraftarımız kendilerine rol model besiktası secmişler ne yazıkki her daim atiba ve oguzhanla sosa ve kuckayı kıyaslayıp hayıflanıyorlar bende çogu zaman bu samimiyetsizliği anlamakta güçlük çekiyorumlYönetim seçti o rol modeli ☺
Fiko ve Muharrem Ustanın karşılıklı birbirlerini guzellemesiyle de bu belli oluyor.
Dün Fiko konusmasinda rakibimiz Gs ve Ts dedi.
Elimizde iyi bir kadro var ama öyle ya da böyle bu kadroyu kullanamıyoruz.
Hoca değişimi artık kaçınılmaz.
Burada Bjk ve Senol Güneşe en cok sallayan insanlardan biri benim.
Ama bu iyi bir takim olduklarını da değiştirmez.
Onca eksiklerine rağmen, maç içinde 2 farklı öne geçsek bile kazanabilir mıyız acaba (!) diye düşünüyorsak hoca ile bizim bağımız kopmuştur.
Bu haftadan itibaren oklar yönetime dönecek.
Bu takım kesinlikle ilk 3 içinde olacak bir kadro mühendisliğine sahip.
Bjk ve Gs belki önümüzdedir kadro kalitesi olarak.
Fakat diğer takımların altında ligi bitirmek başarısızlıktır.
Yönetim hocada ısrar ederse bu başarısızlıkta kendine düşen eleştiriyi de göze almıştır.

tonya55
26.09.2017, 11:08
mactan önce futbolun dogasına aykırı olan hareketlerde bulunmaz umarım baskanımız hep bunu yapıyor bjk yi seviyor övüyor.istanbul takımlarının hepsi yanı mesafede olmalı baskanın.

Ahmet Kara
26.09.2017, 11:27
Kaybederiz , umudunuz olmasın. Zaten Beşiktaş'a bir penaltı çalacaklar kafadan.

Ozan Kara
26.09.2017, 11:30
Bugun de idman yapmazlarsa 4 gun tatil oluyor. :D

shagrath61
26.09.2017, 11:39
Vallahi ben yenmekten çok yenilmeyi isteyen taraftarların arasındayım. Çünkü bugün alınacak bir Beşiktaş galibiyeti demek '' Ey için + kredi demektir ''.

Ben bu adamın bu zamana kadar başaramadıklarını bir maç yüzünden halının altına süpürme mantığını kabul etmiyorum.

Bir insan ile yolları ayıracaksan , kendine Beşiktaş maçı diye bir hedef koymazsın . Adam başarısızsa, bir tek Beşiktaş maçını kazanmayla başarılı hale mi gelecek ?

Bize acilen, saha dışında da kendini yırtan bir teknik hocam lazım.

Tam olarak isimler bunlar olmasa da , sahanın dışında tolunay Kafkas, yılmaz vural vb tipte biri olmalı.

Adam kulübede uyuşukluktan ölürken, saha içerisindeki adamın kendini yırtmasını ben kendi adıma beklemiyorum.

( Bu arada maçın hakemi de çok önemli. ) İstanbullular bizi engellemek isterlerse, bu maçı kazanmamızı sağlarlar . Yok engellemeyelim, derlerse karşı taraf zaten maçı alır.

Bizde yeni teknik direktörle beraber yeni bir hava yakalarız.

Sonuca gelecek olursak Nevzat Aydın ' ın EY hakkında söylediklerinde ne kadar da haklı olduğunu gördük, görüyoruz.. Umarım USTA ' da bir an önce görür ve anlar. Zira sezona başlamadan havlu atmak ile atmamak arasındaki o büyük eşikteyiz. 5 maçta zirve ile aramızda 7 puanlık fark oluştu.

alper*
26.09.2017, 11:41
Bu maçı kazanırsak 1 sene Forum'a hiç girmem.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 11:42
Vallahi ben yenmekten çok yenilmeyi isteyen taraftarların arasındayım. Çünkü bugün alınacak bir Beşiktaş galibiyeti demek '' Ey için + kredi demektir ''.

Ben bu adamın bu zamana kadar başaramadıklarını bir maç yüzünden halının altına süpürme mantığını kabul etmiyorum.

Bir insan ile yolları ayıracaksan , kendine Beşiktaş maçı diye bir hedef koymazsın . Adam başarısızsa, bir tek Beşiktaş maçını kazanmayla başarılı hale mi gelecek ?

Bize acilen, saha dışında da kendini yırtan bir teknik hocam lazım.

Tam olarak isimler bunlar olmasa da , sahanın dışında tolunay Kafkas, yılmaz vural vb tipte biri olmalı.

Adam kulübede uyuşukluktan ölürken, saha içerisindeki adamın kendini yırtmasını ben kendi adıma beklemiyorum.Gecen yil ilk yari küme düşüyorduk.
Yine hoca gönderilmedi.
Demek ki yense de yenilse de bu hoca gitmeyecek.
Trabzonspor sahaya her maçı kazanmak için çıkar.
Olay bitti.
Takim yenilecek de hoca gidecek isleri hikaye.
Ha ama vereyim tüyoyu.
Seneye 7 kez kovulan 8. Kez gelir.
Nami değer efsane.
Trabzonsporda başkan hoca ile gitme riskini aldı.

Sonne
26.09.2017, 11:44
Bu maçı kazanırsak 1 sene Forum'a hiç girmem.
Görmeyen kalmasın :))

nbay
26.09.2017, 11:45
"Şenol Güneş bizi yenmek için elinden geleni yapar. Bakınız; bjk'a gittiğinden beri bizimle oynadığı maçlarda sergilediği hal ve hareketler. Normal hava ve yol koşullarında zaten bjk maçın favorisi. Buna son iki haftadır E.Yanal'ın gariplikleri de eklenince, seyredin gümbürtüyü" diyor aklım.
Ama kalbim öyle demiyor.
Öyle bir oyna ki, yansın efendi (!) bjk'ın orman (!) duvarları (Hiçbir orman yanmasın, tek bir yaprak bile kül olmasın; o ayrı mesele). Sönsün havası, şampiyon olunca çıt bile çıkarmayan duyarlı (!) taraftarının.

bunun bizle alakası yok ,şenol hoca kaç maçtır gergin ve stresli . fener maçındaki görüntüsü de bu şekildeydi. şampiyonlar ligi maçı sonra da bizim maç ,normal bir modda olması çok zor.

Dereli
26.09.2017, 11:45
1. Yenersek Ersun kalır ama 3 puanımız daha olur.
2. Yenilirsek Ersun gider ama puan kaybetmeye devam etmiş oluruz.

İnsan karar veremiyor.

Berke6198
26.09.2017, 11:46
Kim nerden çıkardı idman olmadığını, tatili falan ? Takım dün akşam antrenmandaydı.

http://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/besiktas-maci-hazirliklari-basladi-9-25-2017

shagrath61
26.09.2017, 11:50
Gecen yil ilk yari küme düşüyorduk.
Yine hoca gönderilmedi.
Demek ki yense de yenilse de bu hoca gitmeyecek.
Trabzonspor sahaya her maçı kazanmak için çıkar.
Olay bitti.
Takim yenilecek de hoca gidecek isleri hikaye.
Ha ama vereyim tüyoyu.
Seneye 7 kez kovulan 8. Kez gelir.
Nami değer efsane.
Trabzonsporda başkan hoca ile gitme riskini aldı.

Bir maç sonra, Trabzon başlarına yıkıldığında kimse herhangi bir riski üstüne alamaz emin olabilirsin. Tecrübe ile sabit.

shagrath61
26.09.2017, 11:51
1. Yenersek Ersun kalır ama 3 puanımız daha olur.
2. Yenilirsek Ersun gider ama puan kaybetmeye devam etmiş oluruz.

İnsan karar veremiyor.

En azından bundan sonraki maçlar için bir ümidin olmuş olur, Ersun giderse.

Beşiktaşı yenersen, bundan sonra ki maçlar için bu maçtan kesin 3 puan çıkarırız diyebileceğin bir maç var mı ? :)

nuri45
26.09.2017, 11:52
Bugun de idman yapmazlarsa 4 gun tatil oluyor. :D

Dün aksam antreman yapildi

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 11:53
Bir maç sonra, Trabzon başlarına yıkıldığında kimse herhangi bir riski üstüne alamaz emin olabilirsin. Tecrübe ile sabit.Ben de böyle düşünüyordum ama bekliyorum. Taraftarı sallayan yok.
Gruplar siyasetin emrinde. Yani hersey tepeye bakiyor.
Ülke olarak bu sistemi kullaniyoruz artik her yerde.
Herkesi susturmak 1 işe bakiyor.
Alanya maçından sonra hoca gitmediyse Bjk maçını kaybetsek de ben gideceğini düşünmüyorum nedense.
Baska birsey var.
Ersun Yanal ile Usta arasında.
Bunu da 2 hafta sonra hoca kovulmazsa yazicam burada.

ersn.alparslan
26.09.2017, 11:58
usta beşiktaşı över durur ersun maçtan önce feneri yalar durur nevzat bülentle uğraşır gökhan ergenler gibi paylaşımlar yapar diğerleri ayrı bir alemde. takımın içinde ki disiplin sorununun gevşekliğin sebepleri belli aslında. kesinlikle kaliteden yana bir sıkıntımız yok bizim. sadece göztepe kadar başakşehir kadar inancımız yok kalmamış. bütün oyuncular tek tek farklı dünyalarda. ersunun zaten aklı hep başka yerde.

Dereli
26.09.2017, 12:00
En azından bundan sonraki maçlar için bir ümidin olmuş olur, Ersun giderse.

Beşiktaşı yenersen, bundan sonra ki maçlar için bu maçtan kesin 3 puan çıkarırız diyebileceğin bir maç var mı ? :)
3. Alternatif: Beşiktaşı yenelim Ersunuda göndersinler. :alkış:

shagrath61
26.09.2017, 12:02
3. Alternatif: Beşiktaşı yenelim Ersunuda göndersinler. :alkış:Keşke yapabilseler ama şu durumda böyle bir alternatif gözükmüyor.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Alternatif: Beşiktaşı yenelim Ersunuda göndersinler. :alkış:Keşke yapabilseler ama şu durumda öyle bir alternatif görünmüyor.

Ben de böyle düşünüyordum ama bekliyorum. Taraftarı sallayan yok.
Gruplar siyasetin emrinde. Yani hersey tepeye bakiyor.
Ülke olarak bu sistemi kullaniyoruz artik her yerde.
Herkesi susturmak 1 işe bakiyor.
Alanya maçından sonra hoca gitmediyse Bjk maçını kaybetsek de ben gideceğini düşünmüyorum nedense.
Baska birsey var.
Ersun Yanal ile Usta arasında.
Bunu da 2 hafta sonra hoca kovulmazsa yazicam burada.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBekliyorum sabırsızlıkla.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 12:16
Bu saatten sonra kimse de sabır lafı filan kalmadi.
Hata 1 olur 2 olur hadi 3 olur ama bu kadar olmaz.
Kendı ağzıyla 3-4 haftaya ihtiyaci var dediği Volkan Sen hala oyuna girip Castillo kenarda oturuyorsa bu artniyettir.
Ben burada hocayi çok savundum ama artık olmuyor, olmayacak.
Korkum bu kadroyu da küstürup işe yarayan 2-3 yabanci olan Castillo ve Rodalleganin da gitmek istemesi olacak.
Olcayi cok seviyorum ama formsuz hoca formsuz.
Fener maçından itibaren adam sol acik oynuyor ama solda hiç yok.
Hep ortasahada.
Burak her maç 60dan sonra yürüyemeyecek halde.
Kulübende formda ve moralli bir Rodallega var.
Sen adami oyuna bile almıyorsun.
Kucka her mac oyundan düşüyor 2. Yarilarda sen Onaziyi kullanmiyorsun.
Mas rezilleri oynuyor sene başından beri.
Tomasi aldin.
1.5 yildir solbek oynuyor adam kulüp takimlarinda.
Dene Mastan kötü oynamaz.
Okayin sözleşmesi uzatilirken Gs araya girdi diye ilk 11 de oynama zorunluluğu mu koydunuz da her maç ilk 11 oynuyor.
Yönetim ve hocanin ortak çıkarları var.
Bana kimse aksini anlatamaz.
Bunlar hata değil.
Zorunluluk gibi.
Dayatma.
Yönetim ve hocanin birbirine dayatmalari.
Okayi Gs sözleşme uzatmadan 2 milyon euro senelik teklif yaparak baya bir israrla istedi.
Bunu net biliyorum.
2 hafta sonra hoca hala kovulmazsa aradaki bildiğim çıkar iliskilerini tek tek yazicam.
Ama suna eminim.
Kulübü başkan kadar hoca da yönetiyor.
Bizim futbol direktörümüz gibi.

Oruç
26.09.2017, 12:16
Yenilirsek Ersun Yanal geri dönmez kalır İstanbul’da. Güzelim kadro 7 haftada lige havlu atar oldu neredeyse. Yazık vallahi.

Mehmet Cihan Kocaman
26.09.2017, 12:22
Biri çıkmış takım 4 gündür idmana çıkmıyor diyor, öteki inşallah Beşiktaş bizi yener diyor. Tüm bunlar hocaya sallamak için. Herkesin ne kadar Trabzonsporlu olduğu zaten ortada burdaki mesajlara bakınca. Kimseyi sorgulamıyorum, Allah akıl fikir versin.

gurur6134
26.09.2017, 12:36
Bu arada efendi 8 tasin efendi hocasi hakeme dumduz ettigi kufurler icin dun kendi kendime soyleniyordum demis ceza almamak ugruna..ruhunu satan karakterine satmis cok mu kim ölmüs yalandan..istanbul takimlarina gidenler cirkeflikde sinir tanimiyor ne hikmetse havasindan mi suyundan mi bilinmez..istedigi kadar felsefe guzelleme cicek bocek muhabbeti yapsin dursun artik inandiriciligi yok..

Cengiz Çubukcu
26.09.2017, 12:38
iyi mücadele eder ama sonunda yeniliriz.

UĞUR DURTAŞ
26.09.2017, 12:59
konyadan 1,fb 2,göztepen 3,gençlerden 1,başakşehirsen 2,alanyadan 4
gol yiyen takım ilk etapta bjk maçında gol yememe üzerinde durmalı.
gol yemediğimiz bir maç yok.çok acı.
dediğim gibi bu maçta gol yemeden bitirmeliyiz,top rakipdeyken kesinlikle toplu defans yapılmalı.
her durumda gol atarız.

PEREKLİ
26.09.2017, 13:28
Onur kalede deniliyor ama yırtık tam iyileşmediği tedavisine devam yapıldıgına vurgu yapılmış
Olası maç içinde sakatlıgının nüksetmesi 2 buklum agrılar içinde kalacagından oyuna devam edemeyebilir.tedbir alınması lazım

Aydın Danış
26.09.2017, 13:49
iyi mücadele eder ama sonunda yeniliriz.

Artık beraberlik ve yenilgiye yeni bir argüman ekledik sayesinde iyi mücadele ettik yenildik :) Artık iyi mücadele edip yenilmesin bir zahmet he 6-7 maç üst üste alırsın sora bunu dersin ama şu pozisyonda o laf onun için hikayeden öte değil :)

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2017, 14:07
Onur kalede deniliyor ama yırtık tam iyileşmediği tedavisine devam yapıldıgına vurgu yapılmış
Olası maç içinde sakatlıgının nüksetmesi 2 buklum agrılar içinde kalacagından oyuna devam edemeyebilir.tedbir alınması lazım

Sakatsa riske edilmemeli

Yiğit SARI
26.09.2017, 15:37
Biletler ne zaman çıkacak satışa?

halilaziz61
26.09.2017, 15:46
BJK ye yenilirsek lig bizim için biter
En üzüldüğüm nokta da bu
Koca takımı deneme tahtasına çeviren birkaç kişinin oyuncağı yaptık
Başkana da çok üzülüyorum
Ersun a guvenmesinin bedelini çok ağır odeyecek

Adem Erdoğan
26.09.2017, 15:57
Yenilirsek de sıkıntı olmaz. Sıkıntı Ersun herhangi bir sonuçta devam ederse olur.

Ligin daha başı, çok sular akar. Geçen sezon bile leş bir ilk yarı sonucu ikinci yarı yaptığımız seriyle "acaba" demiştik.

Yiğit Gayretli
26.09.2017, 16:03
Yediler resmen kulübü. Şuraya bak! Ne konuşacaktık, ne konuşuyoruz...

Karmam
26.09.2017, 16:06
Okay ve Onazi olunca sıkıntı yaşıyoruz. Bu ikiliden biri oyun kuracak takımı öne çıkaracak adam olmalı. İkisi olunca sıkıntı yaşıyoruz.

Sosa'nın yerinde sıkıntı yok. Yusuf'da biraz düşüklük var. Dinlendirilirse Sosa geçici olarak oraya çekilebilir. Fakat devamlı olmamalı.

Geçen sezon çok az gol yedik Okay-Onazi ikilisiyle, bu yüzden söylüyorum. Geçen sezon da hücum kurmakta zorlanıyorduk ama bu sezon Abdülkadir-Sosa-Olcay-Burak, özellikle yedekleri de göz önünde bulundurursak geçen sezonun alternatifsiz Olcay-Yusuf-Castillo-N'doye 4'lüsünden çok daha etkili hücum edecektir.

Cengiz Çubukcu
26.09.2017, 16:19
Artık beraberlik ve yenilgiye yeni bir argüman ekledik sayesinde iyi mücadele ettik yenildik :) Artık iyi mücadele edip yenilmesin bir zahmet he 6-7 maç üst üste alırsın sora bunu dersin ama şu pozisyonda o laf onun için hikayeden öte değil :)

bu kadar yaşanan şeyden sonra en iyi olasılığı yazıyorum :)

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 16:25
Geçen sezon çok az gol yedik Okay-Onazi ikilisiyle, bu yüzden söylüyorum. Geçen sezon da hücum kurmakta zorlanıyorduk ama bu sezon Abdülkadir-Sosa-Olcay-Burak, özellikle yedekleri de göz önünde bulundurursak geçen sezonun alternatifsiz Olcay-Yusuf-Castillo-N'doye 4'lüsünden çok daha etkili hücum edecektir.Yanlış düşünce.
Gecen yil oynadığımız oyun ile bu sene oynadığımız oyun ayni değil.
Bu yıl çok gol yememizin başlıca sebebi ortasaha gözükebilir ama işin aslı öyle değil.
Tek tek performanslar cok kötü ve kanatta oynayan Olcay Ile Abdülkadir defansa gerçek manada yardim etmiyor.
Hazırlık maçları oynanirken yazdım.
Serdar Taşçı gelince hocanin kafasında 4-2-3-1 oynamak var diye.
Burada inanmadi bazi arkadaşlar.
Hala bir tane önlibero ( Okay, Onazi,Kucka) defansın arasına gömülecek öyle oynayacağız dediler.
Okay tercihi de Serdar Taşçı transferi olmadığı için. Orada hoca ayağa pasla oyun kuran stoper istiyor. Oyunu genelde sağ kanattan kurduğumuz için.
Ersun Yanal oyunu okuyamadığı için bu puan kayıpları geldi.
Her maç ortasaha 2. Yari oyundan düşüyor.
Atsaydi 60 da oyuna Onaziyi,
65den sonra Burak ile Rodallegayi cift forvet olarak sahada tutsaydi.
Ve ne kadar hata yapsa da defans dortlusunde israr etseydi.
Bu kadar gol yemezdik.
Puan kayiplarindaki en büyük pay hocanin.
Futbolcular da formsuz.
Özellikle defansta oynayan dörtlü ama.
Biz bu yıl yediğimiz gollerin neredeyse tamamını kanatlarimiza atilan uzun toplarda bek oyuncularımızın rakibe birebir yakalanmasıyla yedik.
Olcay ciddi manada uyarilmali.
3 maçtır rakip kovalamayı gectim, bek oyuncumuza yardim da etmiyor.
Abdulkadir icinde fiziği yetersiz.
Koşuyor çabalıyor ama rakipleri fizik olarak üstün olduğu için kanat bekimize maalesef yardımı olmuyor.
Bu oyunu bu sistemle oynayacaksak.
Kanat adamlarımız en az bekler kadar geriye ciddi yardım etmeli.
Yazıcı her maç sahanın en çok kosani ama yalancı koşu yapiyor artik.
Basaksehirin 2. Golünde onun adami yanindan geçti, yalancı koşuya devam etti golü yedirdi.
Bjk macinda bence eski sistemle rakibi durdurmaliyiz.
Onur
Perreira Uğur Durica Mas
Onazi Kucka
Olcay Sosa Castillo
Burak

Bu 11 ile Onazi beklere yardim eder ve kanatlar çalışır.
2 maçtır kanatlarimiz sıfır.
Olcay da göbeğe geliyor. Abdülkadir de doğal olarak.
Volkan Sen formda olsa Olcayi da keser sağ kanata Volkani koyarim.
Bence yazdığım kadroya Olcay yerine Bongonda süprizi de gelebilir.
Bjki sah-mat edecek kadro budur.
Kanatlar çalışmalı.
Yazici da dinlemeli bu maçta.

6Şafak Aydın1
26.09.2017, 16:44
yenilsekte hoca kovulmaz diye düsünüyorum. öyle bir yaziyorsunuzki garanti kovulacakmis gibi, bence öyle degil durum. baskan düssekte ey ile düsecegiz diyordu, kafa degismis degil bence.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 16:47
yenilsekte hoca kovulmaz diye düsünüyorum. öyle bir yaziyorsunuzki garanti kovulacakmis gibi, bence öyle degil durum. baskan düssekte ey ile düsecegiz diyordu, kafa degismis degil bence.Aynı şeyi söylüyorum bugünden beri.
Hoca kovulmaz sezon sonuna kadar.

shagrath61
26.09.2017, 16:48
Biri çıkmış takım 4 gündür idmana çıkmıyor diyor, öteki inşallah Beşiktaş bizi yener diyor. Tüm bunlar hocaya sallamak için. Herkesin ne kadar Trabzonsporlu olduğu zaten ortada burdaki mesajlara bakınca. Kimseyi sorgulamıyorum, Allah akıl fikir versin.

Siz sürekli kahrolmayı hoş karşılayabilirsiniz saygı duyarım... Sizde , benim gibi insanların BİR KEZ KAHROLMAYI, SÜREKLİ KAHROLMAYA tercih ettiği için böyle bir şey söylemesine saygı duymalısınız.

Zira beşiktaştan 4 yerseniz millet ayaklanmaz, ancak alanya' dan 3-0 dan 4 - 3 yeniliyorsanız... Orada bir şeyler kopar.

shagrath61
26.09.2017, 16:50
Aynı şeyi söylüyorum bugünden beri.

Hoca' yı kovamazlarsa, bu takımın taraftarı hepsini istifaya götürmeyi de bilir.

kaan61
26.09.2017, 16:55
Alanya maçında 3-0 dan sonra beraber maç seyrettiğim amcama " bu maçdan itibaren , artık gol yemeden maç tamamlamalıyız ki gelecek haftalarda rakipleri ürkütelim" dediğime pişman ettiler. 1 e 2 ye razıydık be. Hoca otoriter değil , hoca formayı adalet ile dağıtmıyor , bu kadar tecrübeli futbolcu var ama hepsi ayrı havada.... Sonuç hüsran ... Kadroya bakınca umut vaadediyormu? evet ... Ama kondisyon , konsantre ve kompakt futbol gerekli :)

6Şafak Aydın1
26.09.2017, 17:01
Aynı şeyi söylüyorum bugünden beri.

seninle ayni fikirdeysek o zaman yanlis yoldayim, demekki maglubiyette hoca kuvulur. ;)

halilaziz61
26.09.2017, 17:02
Yenilirsek de sıkıntı olmaz. Sıkıntı Ersun herhangi bir sonuçta devam ederse olur.

Ligin daha başı, çok sular akar. Geçen sezon bile leş bir ilk yarı sonucu ikinci yarı yaptığımız seriyle "acaba" demiştik.

Adem abi ben o kadar iyimser diilim
Kazanma alışkanlığı edinemeyen bir takım var elde
Bir iyi bir kötü
Bu takımla başarı zor
Su kadro kafadan ilk 2 ye girip şampiyonlar ligine gitmeliydi oysaki
Yazık oldu çok yazık oldu

Mehmet Cihan Kocaman
26.09.2017, 17:08
Hoca' yı kovamazlarsa, bu takımın taraftarı hepsini istifaya götürmeyi de bilir.

Bu takımın taraftarının yıllardır yaptığı tek şey bu zaten, istifa ettirmek. Gelen oyuncuyu/hocayı/başkanı küstürmek. Bu kadar kolay kaosa sürüklenen başka bir camia daha yoktur. Ha bir de tribünde siyasi ve mafyavari insanları yalamayı çok iyi beceriyor bizim taraftarlar.

Not: Lütfen alınmayın size karşı değil cümlelerim. Malum gruba karşı.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 17:11
seninle ayni fikirdeysek o zaman yanlis yoldayim, demekki maglubiyette hoca kuvulur. ;)☺ Hatirlamadim hangi fikirlerde karşı karşıya geldik ama görünen köy kılavuz istemez.
Bu dakikadan sonra hocanin faydadan cok zarar vereceğini de düşünüyorum ayrıca.
Ama Ersun Yanal bu maçta alınacak mağlubiyetle gitmez.
Hiç sanmıyorum.
2 hafta sonra oklar yönetime dönecek burada.

shagrath61
26.09.2017, 17:16
Bu takımın taraftarının yıllardır yaptığı tek şey bu zaten, istifa ettirmek. Gelen oyuncuyu/hocayı/başkanı küstürmek. Bu kadar kolay kaosa sürüklenen başka bir camia daha yoktur. Ha bir de tribünde siyasi ve mafyavari insanları yalamayı çok iyi beceriyor bizim taraftarlar.

Not: Lütfen alınmayın size karşı değil cümlelerim. Malum gruba karşı.Hocam genel kapsam da cevap vereyim. Benim düşünce yapıma göre, şu şartlar altında bu taraftar bu hocaya iyi bile dayandı. Takımın başında geçirdiği süre bir bucuk sene yaklaşık 400 günden fazla. Takımın kadro kalitesini saymazsak oyun olarak gelişimi bir arpa yolu değil. Ki bu kadro belirli riskler alınarak kurulmuş bir kadro. Tarihimizde bu kadar alternatifli kadroyu ben görmedim. Görenlerde abi diyebileceğimiz yaşta insanlardır. Bu kadro ile bile, bir şeyler veremeyen adama sabredilmez... sabrın sonunda selamet olur ancak bizde hep cefa hep bi trajedi.
Bu sene herhangi bir başarı gelmez ise, maddi anlamda düşeceğimiz zorluğu hiç söylemiyorum bile. Başkan bırakır gider, ersun bırakır gider ancak takım taraftarı ve geçmişten gelen borçlar baki kalır.

Ekrem D.
26.09.2017, 17:24
Evi arabayi satin ilk yari 2, ikinci yari 1 oynayin.

İlyas Özdemir
26.09.2017, 17:24
normalde bjk bizi rahat yenerde yinede bir beraberlik koparabiliriz diye umut ediyorum

Enaldo61
26.09.2017, 17:29
Ersun Yanal hala kovulmadı mı? (Artık istifadan umudu kestim de)

Mehmet Cihan Kocaman
26.09.2017, 17:32
Hocam genel kapsam da cevap vereyim. Benim düşünce yapıma göre, şu şartlar altında bu taraftar bu hocaya iyi bile dayandı. Takımın başında geçirdiği süre bir bucuk sene yaklaşık 400 günden fazla. Takımın kadro kalitesini saymazsak oyun olarak gelişimi bir arpa yolu değil. Ki bu kadro belirli riskler alınarak kurulmuş bir kadro. Tarihimizde bu kadar alternatifli kadroyu ben görmedim. Görenlerde abi diyebileceğimiz yaşta insanlardır. Bu kadro ile bile, bir şeyler veremeyen adama sabredilmez... sabrın sonunda selamet olur ancak bizde hep cefa hep bi trajedi.
Bu sene herhangi bir başarı gelmez ise, maddi anlamda düşeceğimiz zorluğu hiç söylemiyorum bile. Başkan bırakır gider, ersun bırakır gider ancak takım taraftarı ve geçmişten gelen borçlar baki kalır.

Bir arpa boyu yol alınmadı demek haksızlık olur oyun hakkında. Şöyle bakalım. Bu takım Ersun Yanal'dan önce sıradan takımlar karşısında hezimetler yaşıyordu. As denilen kadromuzda Yumlu, Akbaş, Aytaç gibi adamlar vardı. Kadro kalitesi arttı. O hezimetlerden nerelere geldik. Geçen sezon başında inanılmaz kısıtlı imkanlarla Castillo, Onazi, Bero, Suk, İbanez gibi oyuncular geldi. İlk yarı berbattık evet hezimetler de yaşadık. Ancak 30 dakikasını çok iyi oynayıp 10 kişi kaldıktan sonra 3-0 yenildiğimiz Fenerbahçe maçı hariç derbilerde deplasmanda Beşiktaş'ı ezdik ama hakem elimizden aldı. Galatasaray'ı dışarda yendik. Devre arası Ersun Yanal önderliğinde hepimizin içine sinen nokta atışı transferler yapıldı. Galatasaray'ı yendik. Beşiktaş'a karşı muhteşem oynayarak 4-3 yenildik. Fenerbahçe'yi Kadıköy'de ezmemize rağmen yine hakem yüzünden berabere kaldık. 10-11 hafta çok iyiydik, son haftalarda düşüşe geçtik bunda yedek kulübemizin olmayışının etkisi de vardı. Bu yıl da transferler dediğin gibi riskli ama hepimizin içine sindi. Kadro çok iyi ama fikstür inanılmaz zor. İlk 7 haftada Beşiktaş, Başakşehir ve Fenerbahçe ile deplasmanda oyunuyoruz. Beşiktaş maçı ne olur bilinmez ama diğer iki deplasmanda bence gayet iyi oynayarak birer puan aldık. Konya ve Gençlerbirliği maçlarında da çok iyiydik. Bana göre kötü oynadığımız tek maç Göztepe maçıydı. Alanya maçının 55-60 dakikasını da çok iyi oynadık. Anlatmaya çalıştığım şey şu. Takım futbol olarak bana keyif veriyor, üstüne koyuyoruz. Evet sonuç alma konusunda zorlanıyoruz saçma sapan kayıplar yaşıyoruz ama özellikle büyük maçlarda içerde dışarda kolay teslim olmuyoruz eskisi gibi. Hocaya kızgın olanları anlayabiliyorum, ben de kızgınım bazı konularda. Ama şu aşamada gitsin, istifa etsin demenin bize faydası yok. Gelebilecek yerli hoca yok, ligin şu aşamasında yabancı hoca getirip uyum sağlamasını alışmasını bekleyecek vaktimiz de yok. Yapılması gereken tek şey Ersun Yanal'ın aklını başına getirmesini sağlamak ve desteğe devam etmek. Bu iyi futbolu üzerine koyarak devam ettirdikçe zamanla sonuçlar da istediğimiz gibi olacak. 7. haftadan itibaren fikstür lehimize dönüyor. İkinci yarı da zorlu takımların nerdeyse hepsiyle içerde oynayacağız. Bunu bilelim, buna göre hareket edelim ve destek olalım. Beşiktaş maçına 5 gün var ve acilen şu kaos halinden kurtulmalıyız. Beşiktaş'ı bir daha böyle yakalayamayız.

shagrath61
26.09.2017, 17:46
Bir arpa boyu yol alınmadı demek haksızlık olur oyun hakkında. Şöyle bakalım. Bu takım Ersun Yanal'dan önce sıradan takımlar karşısında hezimetler yaşıyordu. As denilen kadromuzda Yumlu, Akbaş, Aytaç gibi adamlar vardı. Kadro kalitesi arttı. O hezimetlerden nerelere geldik. Geçen sezon başında inanılmaz kısıtlı imkanlarla Castillo, Onazi, Bero, Suk, İbanez gibi oyuncular geldi. İlk yarı berbattık evet hezimetler de yaşadık. Ancak 30 dakikasını çok iyi oynayıp 10 kişi kaldıktan sonra 3-0 yenildiğimiz Fenerbahçe maçı hariç derbilerde deplasmanda Beşiktaş'ı ezdik ama hakem elimizden aldı. Galatasaray'ı dışarda yendik. Devre arası Ersun Yanal önderliğinde hepimizin içine sinen nokta atışı transferler yapıldı. Galatasaray'ı yendik. Beşiktaş'a karşı muhteşem oynayarak 4-3 yenildik. Fenerbahçe'yi Kadıköy'de ezmemize rağmen yine hakem yüzünden berabere kaldık. 10-11 hafta çok iyiydik, son haftalarda düşüşe geçtik bunda yedek kulübemizin olmayışının etkisi de vardı. Bu yıl da transferler dediğin gibi riskli ama hepimizin içine sindi. Kadro çok iyi ama fikstür inanılmaz zor. İlk 7 haftada Beşiktaş, Başakşehir ve Fenerbahçe ile deplasmanda oyunuyoruz. Beşiktaş maçı ne olur bilinmez ama diğer iki deplasmanda bence gayet iyi oynayarak birer puan aldık. Konya ve Gençlerbirliği maçlarında da çok iyiydik. Bana göre kötü oynadığımız tek maç Göztepe maçıydı. Alanya maçının 55-60 dakikasını da çok iyi oynadık. Anlatmaya çalıştığım şey şu. Takım futbol olarak bana keyif veriyor, üstüne koyuyoruz. Evet sonuç alma konusunda zorlanıyoruz saçma sapan kayıplar yaşıyoruz ama özellikle büyük maçlarda içerde dışarda kolay teslim olmuyoruz eskisi gibi. Hocaya kızgın olanları anlayabiliyorum, ben de kızgınım bazı konularda. Ama şu aşamada gitsin, istifa etsin demenin bize faydası yok. Gelebilecek yerli hoca yok, ligin şu aşamasında yabancı hoca getirip uyum sağlamasını alışmasını bekleyecek vaktimiz de yok. Yapılması gereken tek şey Ersun Yanal'ın aklını başına getirmesini sağlamak ve desteğe devam etmek. Bu iyi futbolu üzerine koyarak devam ettirdikçe zamanla sonuçlar da istediğimiz gibi olacak. 7. haftadan itibaren fikstür lehimize dönüyor. İkinci yarı da zorlu takımların nerdeyse hepsiyle içerde oynayacağız. Bunu bilelim, buna göre hareket edelim ve destek olalım. Beşiktaş maçına 5 gün var ve acilen şu kaos halinden kurtulmalıyız. Beşiktaş'ı bir daha böyle yakalayamayız.Hocam göztepe ve alanya sizin için nasıl bir klasman ifade ediyor?

shagrath61
26.09.2017, 17:47
Bir arpa boyu yol alınmadı demek haksızlık olur oyun hakkında. Şöyle bakalım. Bu takım Ersun Yanal'dan önce sıradan takımlar karşısında hezimetler yaşıyordu. As denilen kadromuzda Yumlu, Akbaş, Aytaç gibi adamlar vardı. Kadro kalitesi arttı. O hezimetlerden nerelere geldik. Geçen sezon başında inanılmaz kısıtlı imkanlarla Castillo, Onazi, Bero, Suk, İbanez gibi oyuncular geldi. İlk yarı berbattık evet hezimetler de yaşadık. Ancak 30 dakikasını çok iyi oynayıp 10 kişi kaldıktan sonra 3-0 yenildiğimiz Fenerbahçe maçı hariç derbilerde deplasmanda Beşiktaş'ı ezdik ama hakem elimizden aldı. Galatasaray'ı dışarda yendik. Devre arası Ersun Yanal önderliğinde hepimizin içine sinen nokta atışı transferler yapıldı. Galatasaray'ı yendik. Beşiktaş'a karşı muhteşem oynayarak 4-3 yenildik. Fenerbahçe'yi Kadıköy'de ezmemize rağmen yine hakem yüzünden berabere kaldık. 10-11 hafta çok iyiydik, son haftalarda düşüşe geçtik bunda yedek kulübemizin olmayışının etkisi de vardı. Bu yıl da transferler dediğin gibi riskli ama hepimizin içine sindi. Kadro çok iyi ama fikstür inanılmaz zor. İlk 7 haftada Beşiktaş, Başakşehir ve Fenerbahçe ile deplasmanda oyunuyoruz. Beşiktaş maçı ne olur bilinmez ama diğer iki deplasmanda bence gayet iyi oynayarak birer puan aldık. Konya ve Gençlerbirliği maçlarında da çok iyiydik. Bana göre kötü oynadığımız tek maç Göztepe maçıydı. Alanya maçının 55-60 dakikasını da çok iyi oynadık. Anlatmaya çalıştığım şey şu. Takım futbol olarak bana keyif veriyor, üstüne koyuyoruz. Evet sonuç alma konusunda zorlanıyoruz saçma sapan kayıplar yaşıyoruz ama özellikle büyük maçlarda içerde dışarda kolay teslim olmuyoruz eskisi gibi. Hocaya kızgın olanları anlayabiliyorum, ben de kızgınım bazı konularda. Ama şu aşamada gitsin, istifa etsin demenin bize faydası yok. Gelebilecek yerli hoca yok, ligin şu aşamasında yabancı hoca getirip uyum sağlamasını alışmasını bekleyecek vaktimiz de yok. Yapılması gereken tek şey Ersun Yanal'ın aklını başına getirmesini sağlamak ve desteğe devam etmek. Bu iyi futbolu üzerine koyarak devam ettirdikçe zamanla sonuçlar da istediğimiz gibi olacak. 7. haftadan itibaren fikstür lehimize dönüyor. İkinci yarı da zorlu takımların nerdeyse hepsiyle içerde oynayacağız. Bunu bilelim, buna göre hareket edelim ve destek olalım. Beşiktaş maçına 5 gün var ve acilen şu kaos halinden kurtulmalıyız. Beşiktaş'ı bir daha böyle yakalayamayız.Bu arada kaybettiğin bütün puanların başrolünde ersun yanal ve değişiklikleri var.

Oruç
26.09.2017, 17:49
Evi arabayi satin ilk yari 2, ikinci yari 1 oynayin.
Armağan Dere sen misin ?

Mehmet Cihan Kocaman
26.09.2017, 17:50
Hocam göztepe ve alanya sizin için nasıl bir klasman ifade ediyor?

Ligde klasman diye bir kavram kalmadı herkes herkesi yenebiliyor. Göztepe bizden ve Fenerbahçe'den çok puan toplamış, Beşiktaşla aynı puanda.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 17:52
Ersun Yanal basın ile buluşuyor.
Muharrem Usta Twitteri kapatti.
Hala hoca gidecek, kovulacak yazmayip çözüm üretsek daha iyi.
Nasıl iyi olabiliriz diye.
Sezon Ersun Yanal ile bitecek.
Görünen net bu.

Mehmet Cihan Kocaman
26.09.2017, 17:55
Bu arada kaybettiğin bütün puanların başrolünde ersun yanal ve değişiklikleri var.

Bunda hemfikiriz. Ama özellikle son maçta hatalı olan tek şey Volkan'ın girmesi. Yediğimiz 4 golü de buna bağlayamayız.

1. golde tüm takım yürüyor, Durica bacak arasından çalım yiyor, Esteban bacak arasından gol yiyor.
2. golde pozisyon yok tamamen kaleci hatası.
3. golde penaltı var mı hala çözemedim ama yüzde yüz Durica hatası var.
4. golde Pereira'nın gereksiz top kaybı ve mecburi penaltı.

Bunların yanısıra attığımız 3 gol dışında 3 tane karşı karşıya gol kaçırdık, 1 top direkten döndü ve Olcay sayesinde bir tane de 3'e 1 pozisyonu harcadık. Bir de Abdülkadir'in kalenin ağzından kaçırdığı var.

Tüm bunlar ortadayken tek sorun oyuna Volkan'ın girmesi mi sizce?

PEREKLİ
26.09.2017, 18:05
Tosic sari kart cezalisi.
Atiba, Oguzhan ve Quaresma kırmızı kart cezalisi.
Şenol Güneş yerine kenarda Şeref Çiçek olacak.

Karsimiza çıkacak tek kadrolari var...
O da yarınki Leipzig maçında sakatlık filan geçirmezse baska oyuncuları.

________________Fabri______________

Adriano___Pepe___Mitrovic___Caner

__________Medel___Tolgay_________

Lens_________Talisca_________Babel

________________Cenk______________

Yedeklerinde 2 tane oyuncu var.
İşler Bjknin istediği gibi gitmezse taktiksel değişiklik yapabilecek.
1 tanesi Negredo 1 tanesi de Necip.

Buna karşılık bizim kadromuz bana göre bu şekilde olmalı.

______________Onur_____________

Perreira___Uğur___Durica___Mas

___________Onazi___Kucka______

Olcay_________Sosa______Castillo

______________Burak_____________

Ne kadar elestirsek de böyle maçları bu zorlu psikolojiyle oynamayi bilen Sosa, Burak, Olcay, Kucka, Durica ve Perreira gibi tecrübeli oyunculara ihtiyacımız var bu maçta.
Rakibe göre oynamalıyız.
Abdülkadir ve Yazıcı gibi 2 tane gencecik adami ben bu maçta sahaya atmam.

Yedeklerimizde Rodallega, Abdülkadir, Yazıcı, Okay (İyileşirse) gibi hamle oyuncularımızla Bjknin önündeyiz.

Ersun Yanal eğer gerçekten kendini affettirmek istiyorsa rakibini bu hafta sabah akşam çalışır.
Başka bir taktiği olmayacak Bjknin.
Gol yemezsek yazicam gülünecek ama bu maç Bjkyi kitleme maçımız olacak.
Ve bunu yazdığım kadro rahatlıkla başarır.
Macin favorisi net Bjk ama derbi günü gecesi de yazdım simdi de yazıyorum.
Tetikçi Mete Kalkavan maça atanmazsa biz bu maçı kazanicaz.
Ben eminim buna.
Isteyen inanir isteyen hocaya sallar.
Biz bu maçı kitler alırız.

Tosiç nasıl sarı kart cezalısıymış?
Sanırım yanlış hesap var
Gokhan gonul sahada olur
Karşı takımı biz genede hafife almayalım

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 18:11
Tosiç nasıl sarı kart cezalısıymış?
Sanırım yanlış hesap var
Gokhan gonul sahada olur
Karşı takımı biz genede hafife almayalımBeinSports haberi.
Yazmıştım burada da.
Son paragrafta cezali olduğu yazıyor.
Karabük maçında 3. Sarisini gördü Tosic ve o maçta 2. Saridan kirmizi kart gördü.
Kurallar gereği o sarı kart silinmiyor.
Yani 3. Sari kartini orada görmüş oldu.
Fener macinda da 4. Sari kartı gördü ve cezali duruma düştü.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170926/02571c29293081ff2699919d2a04ba1a.jpg

atlantis
26.09.2017, 18:15
Ersun maclarda hep gunu kurtarma pesinde, takim oyunu oynatamaz. Futbolcular gunundeyse besiktastan puan aliriz.

shagrath61
26.09.2017, 18:18
Ligde klasman diye bir kavram kalmadı herkes herkesi yenebiliyor. Göztepe bizden ve Fenerbahçe'den çok puan toplamış, Beşiktaşla aynı puanda.Oynadığı takımlara bakarsanız nedenini anlayabilirsiniz hocam.

Mehmet Cihan Kocaman
26.09.2017, 18:19
Oynadığı takımlara bakarsanız nedenini anlayabilirsiniz hocam.

Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan 4 puan almışlar.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 18:25
Ersun Yanal , Onur Recep Kivrak ve Burak Yilmaz birazdan Asporda.
Yunus Emre Sel

shagrath61
26.09.2017, 18:27
Bunda hemfikiriz. Ama özellikle son maçta hatalı olan tek şey Volkan'ın girmesi. Yediğimiz 4 golü de buna bağlayamayız.

1. golde tüm takım yürüyor, Durica bacak arasından çalım yiyor, Esteban bacak arasından gol yiyor.
2. golde pozisyon yok tamamen kaleci hatası.
3. golde penaltı var mı hala çözemedim ama yüzde yüz Durica hatası var.
4. golde Pereira'nın gereksiz top kaybı ve mecburi penaltı.

Bunların yanısıra attığımız 3 gol dışında 3 tane karşı karşıya gol kaçırdık, 1 top direkten döndü ve Olcay sayesinde bir tane de 3'e 1 pozisyonu harcadık. Bir de Abdülkadir'in kalenin ağzından kaçırdığı var.

Tüm bunlar ortadayken tek sorun oyuna Volkan'ın girmesi mi sizce?3e birde pas vermeyen yusuf yazıcıydı. Volkan şen yerine oyundan düşmüş ve adamlara direnç gösterememiş orta sahaya x bir oyuncu almış olsaydı şuan çok farklı şeyler konuşuyor olabilirdik.
Aynı başakşehir maçında 90 dakika boyunca top oynayamayan kuckanın yerine birini almayıp gol yedikten sonra 86 da ilk oyuncu değişikliği yapması gibi hatanın , yenilgi ve beraberliğin baş rolündeydi.
Ligin başında, rezil futbol oynayan ve maç boyu sadece 2 pozisyon bulabildiğimiz şikebahçeye karşı ndoye'yi oyuna sürmesine ise diyecek hiç.bir şey yok.
Geçen senenin en iyi anlaşan ikilisi kim deseniz hemen herkesin hem fikri pereira ve olcay ikilisiyken o kanadı bozması konusunda ağızımı açmayacağım.
Yine geçen yıl iyi giden takımı sırf ndoyeyi oynatabilmek adına yusufu kanada çekip ndoyeyi 10 numara ve kanatta denemeye başladıktan sonra ki 6 maçlık mağlubiyet ve beraberlik serisinin suçlusu da ben değilimdir diye düşünüyorum.

Sonuç olarak stoper isteyip, yedekte bekleyen hubocana 2 milyon euro civarı maaş verdiğimiz aklıma geldikçe, neden okayın stopere devşirilmeye çalışıldığını da hiç bir zaman anlayamayacağım.

Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan 4 puan almışlar.Trabzonu zaten sayma bu sene. Tabi senin gözünde büyüttüğün kadar iyi olduğumuzu düşünüyorsan sayabilirsin. Şikebahçe maçında ise volkanın adamlara puanı nasıl hediye ettiğini görebilirsin aynı bize hediye ettiği gibi.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 18:33
Trabzonu zaten sayma bu sene. Tabi senin gözünde büyüttüğün kadar iyi olduğumuzu düşünüyorsan sayabilirsin. Şikebahçe maçında ise volkanın adamlara puanı nasıl hediye ettiğini görebilirsin aynı bize hediye ettiği gibi.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiFener macinda Göztepe son yarim saat tek kale oynadi.
O maçı elinden kaçıran Göztepedir.
90 dakika izledim maci renktaş.
Küçümseme Göztepeyi.
Biz o maç rezil oynadik ama Göztepe gerçekten saygıyı hakediyor bu yil.

shagrath61
26.09.2017, 18:35
Fener macinda Göztepe son yarim saat tek kale oynadi.
O maçı elinden kaçıran Göztepedir.
90 dakika izledim maci renktaş.
Küçümseme Göztepeyi.
Biz o maç rezil oynadik ama Göztepe gerçekten saygıyı hakediyor bu yil.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBir iki hafta sonra bu konuyla alakalı tekrar konuşalım hocam :)

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 18:38
Bir iki hafta sonra bu konuyla alakalı tekrar konuşalım hocam :)

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiİlla ki düşüş yaşarlar hocam. Ama sezona iyi başladılar. Ona vurgu yaptim. 2 hafta sonra haklı cikarsin [emoji6]

shagrath61
26.09.2017, 18:40
İlla ki düşüş yaşarlar hocam. Ama sezona iyi başladılar. Ona vurgu yaptim. 2 hafta sonra haklı cikarsin [emoji6]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBen daha çok oynayamayan ya da maç içinde oynama potansiyeli olmayan takımlara karşı oynuyorlar diye düşünüyorum. :)

Samet Berber
26.09.2017, 18:40
Çok güzel konuştu Ersun hoca ve oyuncular. Bu maçı alırız bu hırsla.

PEREKLİ
26.09.2017, 18:42
BeinSports haberi.
Yazmıştım burada da.
Son paragrafta cezali olduğu yazıyor.
Karabük maçında 3. Sarisini gördü Tosic ve o maçta 2. Saridan kirmizi kart gördü.
Kurallar gereği o sarı kart silinmiyor.
Yani 3. Sari kartini orada görmüş oldu.
Fener macinda da 4. Sari kartı gördü ve cezali duruma düştü.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170926/02571c29293081ff2699919d2a04ba1a.jpg

Sana gorev

Tff disiplin talimatnamesi madde 93 kural 3 u bul ve iyice oku eger karabuk macında tosiç 2ci sarıdan kırmızı görmüşse durum degişir yada once sarı sonra direk kırmızı görmüşse durum daha farklı olur

Ogün YAZICI
26.09.2017, 18:43
Allah Trabzonspor taraftarına sabır versin
Adam çıktı bu takım iyi kadro göreceksiniz dedi
İyi sonuçlar almaya başlayacak göreceksiniz dedi
Zannedersem gelişim falan da dedi
Bir de laf soktu beni göndermekle birşey çözülmez demeye getirdi
Onur ve Esteban meselesi üzerinden gündem değiştirdi

Bu takım sonuç alacak diyor utanmadan
Fb içerdeki zor maçlarını bitirdi...
Fb Bjk Gs sezonun geri kalanında içeride puan kaybetse olay olur.
Sen düşme hattındaki takıma 3-0 dan maç veriyorsun.
İddia ediyorum bu sezon şampiyonluk baremi 80'i bulur.
Ne zaman gelecek bu sonuçlar ? Ne anlatıyorsun ?

esra61
26.09.2017, 18:46
Onur'un açıklamaları umarım birilerine cevap olmuştur.
Ersun hoca güzel konuştu ama sonuç ve atılan adımlar samimi olmalı ,hoca bunu anlarsa ne ala...

Yahu takim arkadaşlığı ve birlikteliği muhtesemken arkadaşlık üzerinden bu takimi vurmaya çalışanlar muhakkak dost görünen düşmanlardır.

Kazanan taraf biz oluruz inşallah...

Berke6198
26.09.2017, 18:50
Ersun Hoca'nın kuru söylemleri gönüllere su serpmez/serpemez. Adaletli olduğunu, Trabzonpsorun bekasını düşünerek "sağlıklı" kararlar verebilidiğini gerek maça sürdüğü kadroda gerekse maç içindeki hamleleriyle kanıtlamak zorundadır. "Beni göndererek başladığınız yere dönersiniz, bu hataya tekrar düşülmemeli kulüp olarak" dedi ancak sen, Ersun Yanal olarak kendine çekidüzen veremediğin her dakika Trabzonsporu sert bir hamleyle 5 yıl önce çıkmaya çalıştığı çukura geri gönderiyorsun. Bilmem farkında mısın ?

Yıllardır Süper Lig'de asla hak etmediği iğrenç derecelerle taraftarını sınayan bu camiayı gereğinden fazlaca "suni" bir sabır beklentisine itiyorsun. Gerçekleri görmezsen, senin ve Trabzonsporun kötü gidişatını durduramaz hatta ve hatta daha da büyük bir uçuruma sürüklemiş olursun Ersun Yanal.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 18:51
Sana gorev

Tff disiplin talimatnamesi madde 93 kural 3 u bul ve iyice oku eger karabuk macında tosiç 2ci sarıdan kırmızı görmüşse durum degişir yada once sarı sonra direk kırmızı görmüşse durum daha farklı olurAynen hocam.
O maddede sari kart ceza durumuna eklenmez yaziyor.
BeinSports haberi de yanlış bu durumda.
2. Saridan kırmızı gördü Karabük macinda Tosic.
Benim aklimda bahsettiğim durum kalmış.
Bu durumda cezali durumda olmuyor.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 18:56
Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yanal, Alanyaspor maçı ve sonrasında yaşananları değerlendirirken yaşanan herşeyin sorumlusunun kendisi olduğunu söyledi.

Yanal şöyle konuştu;

Burada bir camia var, görev almış yöneticiler var. Çok iyi bir kadromuz iyi gençlerimiz var. Yeni gelişen ve ülkeye katkısı olacak isimler var. Değerlerimizi yıpratmakla onlar üzerinden bazı şeylerle gündem yaratmak hiçkimsenin işine gelecek birşey değil. Zor kurulmuş bir kadro. Rakiplere baktığınızda çok daha fazla harcama yapmış ve yeni kurulmuş takımlar var. Sonuca göre değerlendirmede bulunup bir takım şeyleri değersizleştirmek oyunculara zarar veriyor. Herkes ister ki hemen sonuç alınsın. Bu takım sonuç alacak kimse merak etmesin. Bu sonuçların, herşeyin sorumlusu benim. Yaptığımız, yapamadığımız şeyler var. Yaptığımız çalışmaların altına hepsinin imza atarım. Trabzonspor'da çok uzun süre görev aldım ve çok emek verdim. Kısa süre içerisinde göreceksiniz ki çok önemli bir kadro ve sonuçlar olacak. Dedikodulara itibar etmeyin. Esteban depresif sonuçlarla oyundan çıkmıştır. Onur'la ilgili söylemler çok gereksiz ve çirkin. Kendisi hergün 2 sat fazla antrenman yapıyor. Burada bulunmaktan ve bu şehirde yaşamaktan mutlu olan bir grup var. Lütfen yine yıllardır yapılan yanlışlar tekrar edilmesin.

Ogün YAZICI
Alanya maçı sonrası Sosa'nın yaptığı açıklamalar
bugün başta Burak ve Ersun olmak üzere 3'lünün yaptığı açıklamalardan daha samimiydi.
Ben Sosa'ya inanacağım...

Soner Albayrak
Fark 11 puana çıkacak bu hafta sonu. Bizim için lig 7. haftada bitecek, bu Hoca bozuntusu ne diyor a.?

son_mesaj
26.09.2017, 19:04
ersun yanaldan tek beklentim istifa etmesi idi malesef onu dahi beceremedi.
Gecen sene yaptıgı fahiş hatalar ve fantazileri nedeni ile uefa ya gidemedik.Bu sene elindeki bu kadroyu dahi kullanmaktan aciz.Kafaya oynaması gereken takım komik puanlar kaybetti.
Taktik yok,kondisyon yok,kadro muhendisligi yok,takıma hakimiyet yok,disiplin yok.

Ne var.Medya tarafından şişirilmiş bir hoca var.
Malesef hem yönetim hem hoca sabır diye diye maglubiyeti benimseyen bir camia olustu.Önceki sezonlarda boyle onur kırıcı bir maglubiyet alınsa cok farklı seyler olurdu.

Ama bu yonetim geldiginden beri sabır diye diye 6-0 7-0 lara kendi 3-0 dan 4-3 mac vermeye alıstı.Bildigin sıra takımı olduk.

Ha parolamız her oyuncuya 2,5 dagıtmıyacagız,mali tabloyu duzeltecegiz,fedakarlık yapacagız idi.Her oyuncuya 3 dagıtmaya basladık.

Kısaca Yonetimin tek avantajı onceki yonetimden sonra gelmesi idi.Ersun yanal ise yonetim tarafından zorlama ile takımın basında tutuluyor.

Yoksa takıma en ufak bir katkısı yok.

istikrar iyide ısrar etmektir.O yuzden hoca hemen gorevinden alınmalı.Tuchel yada bilic ile bu takım cok farklı işlere imza atabilir.

Mustafa ÖZDEMİR
26.09.2017, 19:09
İnönüyü severiz biz

ANAOKULU TERK
26.09.2017, 19:12
yendikten sonra konuşmak lazım .
elin kuvvetlendiğinde konuşmak lazım .
safları sıklaştırdığında konuşmak lazım .

biz iyi bir futbol takımıyız ve biz güzel bir aileyiz söylemlerinden ziyade ,
alacağın 3 puanları görmemiz lazım .
gümbür gümbür geldiğinizi hissettirmeniz lazım .

yoksa biz seni çok severiz(!) hocam , bilirsin .

PEREKLİ
26.09.2017, 19:17
Aynen hocam.
O maddede sari kart ceza durumuna eklenmez yaziyor.
BeinSports haberi de yanlış bu durumda.
2. Saridan kırmızı gördü Karabük macinda Tosic.
Benim aklimda bahsettiğim durum kalmış.
Bu durumda cezali durumda olmuyor.

Zaten mantıksız oluyordu 2 sarıdan kırmızıyı gorunce 1 maclık cezasını cekti ve o sarı kartlar kullanılmış oldu
Ancak 1 sarı ve aynı macta kırmızıyı direkt gorseydi o zaman 1 sarı toplam sarılara eklenirken kırmızının cezasını gorecekti .ne yazıkkı gazeteler arastırmadan masa bası haberler yapıyor
Sana baska ilginç bir haber vereyim
Duyumuma gore bjk taraftarlar olcay ve sosayı cagırıp
Alkışlayacaklarmış.umarım bunun neticesi sahaya aleyhte yansımaz

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 19:21
Zaten mantıksız oluyordu 2 sarıdan kırmızıyı gorunce 1 maclık cezasını cekti ve o sarı kartlar kullanılmış oldu
Ancak 1 sarı ve aynı macta kırmızıyı direkt gorseydi o zaman 1 sarı toplam sarılara eklenirken kırmızının cezasını gorecekti .ne yazıkkı gazeteler arastırmadan masa bası haberler yapıyor
Sana baska ilginç bir haber vereyim
Duyumuma gore bjk taraftarlar olcay ve sosayı cagırıp
Alkışlayacaklarmış.umarım bunun neticesi sahaya aleyhte yansımazOnu bende duydum ama Burak'a küfredip gaza getirsinler yeterli.
Burak baskı altinda gerçekten iyi oynuyor.
Ben bu maca Olcay ile çıkmazdım.
Sağda Bongonda ya da Abdülkadir solda Castillo ile çıkardım.
Kanatlar 2 maçtır hiç çalışmıyor bizim.
Bu maçta Canerin tarafı altin gibi işlemeliyiz.
Ofansta ne kadar iyiyse defansta o kadar rezil Canerin taraf.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 19:26
Alanya maçını alsaydik.
Bjk maçına beraberliğe fit olurdum.
Ne yazık ki kazanmaktan başka çaremiz yok artik.
Sonrasinda önümüz de açık olacak.
3 zorlu rakibin ( Antalya, Bursa ve Galatasaray) 3 tanesi de icerde.
Sağlam bir seri gelebilir.
Çok büyük konusmamak lazım.
Lig sampiyonu 75 puani gecmez.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170926/9cec52c8340ab1dbeb61d792eeb447fc.jpg

Fatih Öztürk
26.09.2017, 19:44
Hoca iyi konuşuyorsun hoş konuşuyorsun eyvallahta takım defansı diye birşey yok bu çok önemli mesele ve bu mesele maç yaparak kazanılacak mesele değil, yeni bir kamp dönemi gerek bu sistemle 70 atar 65 yer 60 puan toplarsın en fazla.

Süper Golcü
26.09.2017, 19:52
http://www.footballuser.com/formations/2017/09/1630010_Trabzonspor.jpg

Süper Golcü
26.09.2017, 20:02
http://www.footballuser.com/formations/2017/09/1630015_Trabzonspor.jpg

Süper Golcü
26.09.2017, 20:15
arkadaşlar, geçen sezon da denk gelmişti vodafone arenada deplasman maçımıza gitmiştim, bu hafta da kısmet olacak gibi, biletler ne zaman çıkar kaç tl aralığında olur bilgisi olan var mıdır acaba ?

Ahmet Aksu
26.09.2017, 20:20
volkan şenmi ? o benmi yanlış görüyorum :D bu kadro arkada patlar. volkan şen defansa gelmez.
beşiktaş maçında bu kadro daha felaket olur

http://www.footballuser.com/formations/2017/09/1630015_Trabzonspor.jpg

Süper Golcü
26.09.2017, 20:22
volkan şenmi ? o benmi yanlış görüyorum :D bu kadro arkada patlar. volkan şen defansa gelmez.
beşiktaş maçında bu kadro daha felaket olur

mas olsun orda :D

nakzo
26.09.2017, 20:28
Hoca iyi konuşuyorsun hoş konuşuyorsun eyvallahta takım defansı diye birşey yok bu çok önemli mesele ve bu mesele maç yaparak kazanılacak mesele değil, yeni bir kamp dönemi gerek bu sistemle 70 atar 65 yer 60 puan toplarsın en fazla.

Dostum transfer dönemi hatası demekki yeni alınan stoper de okadar kötü ki adam liberoyu stoper oynatıyor.Serdarın peşinde bu kadar koşulacağına adamakıllı bir stoper alınsaydı simdi kafadaydık...

nakzo
26.09.2017, 20:29
Demirokun tekrar stpore onazinin libero mevkine castillonun sol açığa gecmesi elzemdir.

werneke
26.09.2017, 20:40
bu arkadaş muhtemelen öcalan kelle muhabbetini de bilmiyordur
mecliste sayın dendiğini hatırlıyor ama

PEREKLİ
26.09.2017, 20:46
Ugur kardesim tahminim canerin önünde adriano oynar sabekde gokhan gonul önunde babel oynar
Medel ve tolgayla daha defansif kadroyla cıkabilir
Bu diziliş beraberlik uzerine agır basar işte burada ersun hocanın maceradan uzak saglam defansif bir diziliş yapması lazım abdulkadirle baslamamak isabetli olacaktır

PEREKLİ
26.09.2017, 20:47
Ugur kardesim tahminim canerin önünde adriano oynar sahbekde gokhan gonul önünde babel oynar
Bu diziliş beraberlik uzerine agır basar işte burada ersun hocanın maceradan uzak saglam defansif bir diziliş yapması lazım abdulkadirle baslamamak isabetli olacaktır

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 20:51
Ugur kardesim tahminim canerin önünde adriano oynar sabekde gokhan gonul önunde babel oynar
Bu diziliş beraberlik uzerine agır basar işte burada ersun hocanın maceradan uzak saglam defansif bir diziliş yapması lazım abdulkadirle baslamamak isabetli olacaktırMantıklı hocam.
Ama Gökhan Gönül 1 haftadir takımla çalışıyor.
Tam istediği verimi alacağından emin olmadan Senol Güneş oynatır mi bilemem.
Senol Güneş böyle hemen sahaya atmayi da sevmez futbolculari.
Lens sezona da çok kötü girdi.
Bu yüzden oynatmayabilir ama.
Sizin dediğiniz gibi sahaya çıkar ve maçı kaybederse Senol Güneş Bjk birlikteliği de sorgulanmaya baslar.
Bu yüzden ben Lensi oynatacağını düşünüyorum.
Yoksa Senol Güneşin aklinda sizin kadro olabilir.
Taraftardan korkup Quaresma da yokken Lensi oynatmazsa büyük tepki görür.
Medele üstünlük kurmamız şart.
Talisca da daha formunu bulmadı.

Enaldo61
26.09.2017, 20:58
Hahahh ceza yemiş :) Bu arada idman videosunu izledim de, Ersun Yanal hiç gidecek gibi durmuyor.

ÖmürKaradeniz61
26.09.2017, 21:01
Yıllardır bu amigoluk işinden nefret ederim,tribünde salaksaçma bağırmanın takıma hiçbir katkısı olmadığını iddia ederim.Bu mehmet fındıkçı gibi mahalle serserilerinin bu kadar popüler olmasının sebebi aman bağırsanıza ya diyen tayfadır burdakilerde dahil.Ben inşaat mühendisi bir insan olarak imar işlerinde işimi halletmeye gittiğim zaman hiçbir şekilde bu serseri adam kadar itibar görmüyorum mesela ne kadar acı verici kendi kendime üzülüyorum.Bu Trabzonun ve aman tezahürat edin diyen zavallıların ayıbıdır.Bu tür insanlara değer vermeyin kardeşim hangi taraftar grubu olursa olsun serseri bunlar.Dünyada bu gibi insanlar olduğu sürece hırsızlık,savaş,uyuşturucu,cinayet hiçbir zaman bitmeyecek.

Berkan
26.09.2017, 21:03
Günün en sevindirici haberi bu zatın 6222 ceza yemesi :D :D :D :D

kayseriliyiz
26.09.2017, 21:04
Sezona sampiyon olacagiz diye girdik.
7 hafta itibariyle lig bizim için biter gibi.
Diyecek fazla bisey yok.

Envoyé de mon HT20 en utilisant Tapatalk

hos_cocuk61
26.09.2017, 21:09
Fıkracı Ersun geldiğinden beri güzel günler göreceğiz diyor. Ulan ömrümüz bitti hala o güzel günler gelmedi. Ya Ersun; bu laflara artık 10 yaşında çocuklar bile kanmıyor, devir değişti az kendini yenile, böyle bizi kandıramazsın.

Enaldo61
26.09.2017, 21:16
Onur'un açıklamaları çok samimi be...

Ozan Yılmaz
26.09.2017, 21:18
Günün en sevindirici haberi bu zatın 6222 ceza yemesi :D :D :D :DCeza ne kadar?

Umarım Ömür boyudur.

Emirhan Uludüz
26.09.2017, 21:19
Ceza ne kadar?

Umarım Ömür boyudur.
1 sene sanırım ancak yetmez, o arkadaş ve yaverlerine ömür boyu men verilmeli.

Ozan Yılmaz
26.09.2017, 21:20
1 sene sanırım ancak yetmez, o arkadaş ve yaverlerine ömür boyu men verilmeli.Devreye girer birileri ve bu hak edilmiş ceza da kaldırılır burası Türkiye Cumhuriyeti.

hos_cocuk61
26.09.2017, 21:31
Forum yöneticileri, şu adamın fotusunu sayfadan silin yahu. Harbiden göz zevkimi bozuyor. Böyle adamların Trabzonspor'la anılması bile üzüntü verici.

Arda'
26.09.2017, 22:16
Günün en sevindirici haberi bu zatın 6222 ceza yemesi :D :D :D :D

Kim ceza yedi ?

Varlıbaş61
26.09.2017, 22:19
merakımdan soruyorum : acaba ersun yanal bjk-leipzig maçını izliyor mudur statta ?

Soner Albayrak
26.09.2017, 22:26
Vagner Love'yi durduramayan savunmayı Talisca kevgire çevirir.

ÖmürKaradeniz61
26.09.2017, 22:27
Bu beşiktaşla başabaş oynama şansımız yok gibi vodafone stadında.

Enaldo61
26.09.2017, 22:30
Talisca'nın alışı ayak dışıyla pası, ardından Quaresma'nın trivela ortası ve oraya giren Talisca'nın kafa golü...

Gerçekten güzel goldü, umarım bize atamazlar böyle.

Soner Albayrak
26.09.2017, 22:31
BJK'yi futbol oynayarak yenme şansımız yok.

PEREKLİ
26.09.2017, 22:33
Bjk nin leipzigi yenmesi bizim için avantajdır.maglup olurlarsa bizim maça hakem destegiyle asılırlar

Soner Albayrak
26.09.2017, 22:34
Şenol Güneş'in hocalığını tartıştınız, Allah belamızı verdi.

Uğur KÜÇÜK
26.09.2017, 22:35
Yenilebiliriz ama bugün Bjk extra oynuyor. Haftasonu biz daha hirsli cikariz maca. Quaresma büyük futbolcu. Her kac hayran kalıyorum adama.

Arda'
26.09.2017, 22:35
5-0