PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 7.Hafta l Beşiktaş 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Ozan Yılmaz
24.09.2017, 13:59
Mete, fırat, cüneyt gibi bir hakem gelecek ve fb maçının diyetini bize ödettirecekler yine aynı senaryolar. Ligin ilk 3 sırasına bakın 6. Hafta itibariyle istedikleri tabloyu oluşturdular işte. Şike tam gaz devam ediyor...!

Enes Başkaya60
24.09.2017, 14:06
Kimsede gram heyecan birakmadilar Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz...

Enaldo61
24.09.2017, 14:07
Ersun Yanal gitti mi?

zafer6161
24.09.2017, 14:13
Mete, fırat, cüneyt gibi bir hakem gelecek ve fb maçının diyetini bize ödettirecekler yine aynı senaryolar. Ligin ilk 3 sırasına bakın 6. Hafta itibariyle istedikleri tabloyu oluşturdular işte. Şike tam gaz devam ediyor...!

istedikleri tabloyu buz kendimiz oluşturuyoruz. gztp alnya fb yi Yenseydik lider bizdik

Enaldo61
24.09.2017, 14:18
Ersun Yanal şaka gibi ya şu kadro şu an net liderdi, verdiği maçlara bak Allahım ya çıldırmamak elde değil, bu adama biz nasıl tahammül edicez bilmiyorum. Bu maçı izlememeyi düşünüyorum umarım kendimi dizginlerim. Ya da umarım tüm dünyanın elektriği gider.

ANAOKULU TERK
24.09.2017, 14:19
arkadaş !
daha hala anlamıyorsun değil mi ?

beşiktaşı yensen ne olacak ? işlerin yoluna gireceğini mi zannediyorsun ?

yöneticilerin bakmayın sessiz durduklarına . kazan fokur fokur kaynıyor , taşmak üzere arkadaşım !
beşiktaş'ı da yensen , istanbul'u da fethetsen ne olacak ?
değneğin ortasına bok değdi bir kere .

alınacak puan veya puanlarla , sadece malumun ilanını biraz ötelersin , hepsi bu .
bir sonraki kıçıkırık bir takıma yenildiğinde ,
hatta averaj takımına puan kaybettiğinde ne olacak ?
yine hep destek , tam destek , sonuna kadar sabır mı diyeceksin .
sen dersin de , şehir der mi , taraftar der mi , sokaktaki insan der mi ?
2 senedir yapamadı , beceremedi işte .gönder gitsin abi , niye tutuyorsun ?

aykut'u gördün mü hemşerim ? takımını gördün mü ? futbolcularını gördün mü ?
bu herif daha yeni geldi hacı . oynattığı oyuncuları da yeni .
takımı senden iyi mi ? hayır . ama sahanın kenarında oyuna müdahil oluyor arkadaşım .
maçın her safhasını ilmek ilmek dokuyor ,işliyor .
başak'ı da , bizi de , beşiktaş'ı da (kısmen ) saha içinde ezdi bu adam .
ve bunu 2 aylık takımla yaptı . beğenirsin , beğenmezsin .

peki sen ne yaptın hoca ? ne yaptın Allah için ?
2 sene geçti . elimizdeki sonuç ne ?

sahi senin hedefin ne hoca ?

Erayz
24.09.2017, 14:21
Aynen bunu yazmaya girmiştim. Tam da böyle olacak.

Ozan Yılmaz
24.09.2017, 14:26
istedikleri tabloyu buz kendimiz oluşturuyoruz. gztp alnya fb yi Yenseydik lider bizdikBizim hatamız çok fazla buna itirazım yok fakat hakemler de buna çanak tutuyor bunu da atlamamak gerek. Bu kadar fazla penaltı verilmesi ilginç değil mi hiç görmediğimiz şeyler oluyor yine bu sezon.

must61
24.09.2017, 14:27
Her seyin toz pembe olmasi ust uste alinacak iki galibiyete bakar.

Oğuzhan
24.09.2017, 14:33
Küllerimizden doğmamız lazım. Doğar mıyız doğarız da hocamızın aklını başına devşirmesi lazım artık.

nuri45
24.09.2017, 14:34
Michel_Preud’homme adi geciyor. Is ciddi galiba.

M. Fatih ALEMDAR
24.09.2017, 14:45
Ben onu bunu bilmem
Ser den Hayir cikacak diye dusunuyorum
Bjk yi sahasindan dagitacagiz ve sonra seri galibiyetlere baslayacagimiza inancim halen daha tam. Ha bu Ersun hoca ile mi olur yoksa baska hoca ile bi bilmiyorum ama olacak bu.
Olacak insallah

Ahmet Kara
24.09.2017, 14:51
Resmi hesaplar hiç bir şey paylaşmıyor. Ses verin. Öldünüz mü ?

ttsfurkan
24.09.2017, 14:51
Bu hafta ya rezil olacağız yada net bir galibiyet alıp ersunla devam edeceğiz. Ancak forumda ve twitterda gördüğüm kadarıyla herkes aynı teknik direktörler üzerinde gidip geliyor. Neymiş sadi gelsin yok mra gelsin, yok ünal karaman , rıza çalımbay ,ertuğrul sağlam bu hocaların herhangi biri takımın başında olsa keşke Ersun yanal takımın başında olsaydı diyeceğimiz vasat isimler. Yada capello , blanc , tuchel gibi Trabzona adım atmayacak dünyaca ünlü isimler öneriliyor gerçekten şaka gibi. Ya portekiz, belçika gibi ülkelerde başarılı olmuş bir yabancı hoca yada Ersunla yola devam. Başka seçenekler bizi geri götürür. Ersundan kötü vasat yerlilerle yada dünyaca ünlü teknik direktörlerin taraftar tarafından ciddi şekilde istenmesi kusura bakmayın ama taraftarın bir kısmının gerçekten futboldan anlamadığını gösterir.

Enes Başkaya60
24.09.2017, 14:57
Ersun Yanal Yatacak yerin yok yatacak mahvettin takımı bizi Castillo ile Rode sana ne yaptı bir açıklasana açıkla Onazi ne yaptı sana Volkan sen ile ne konuştun hepsini ortaya çıkar...

robinhood61
24.09.2017, 15:08
arkadaşlar bizim tek ilacımız yabancı teknik direktör,

Ozan Yılmaz
24.09.2017, 15:08
Ben onu bunu bilmem
Ser den Hayir cikacak diye dusunuyorum
Bjk yi sahasindan dagitacagiz ve sonra seri galibiyetlere baslayacagimiza inancim halen daha tam. Ha bu Ersun hoca ile mi olur yoksa baska hoca ile bi bilmiyorum ama olacak bu.
Olacak insallahSonra ne olacak peki tekrar mağlubiyet ve beraberlik zincirleri en fazla, bu hocadan hiçbir şey beklemeye gerek yok artık.

M. Fatih ALEMDAR
24.09.2017, 15:12
Sonra ne olacak peki tekrar mağlubiyet ve beraberlik zincirleri en fazla, bu hocadan hiçbir şey beklemeye gerek yok artık.

YAzdigim gibi hocam
Hangi hoca ile olur bilemem ama
Alanya maci sonrasi vites artirip yuruyecegiz.
İcimdeki his bu :)

sasort
24.09.2017, 15:15
Arkadaslar bu haftaya kadar yazmadım ama bu maç artık ortaya çıktı ki

Artık eminim başladı yine operasyon bu sene iyi kadro kurduk. Oynanan topa bakiyorum da gelecek vaadediyor. Ama tüpçü takımı bu ligde adalet ile çarkı döndürmüyor malesef

Antalya da da gördüm biraz kafa kaldırdın mi hemen takım içi huzuru bozuyorlar.

Bütün arkadaşlar ersun un oyuncu tercihlerinde hocaya doğrudan yüklenmiş ama bu kadar beceriksiz hamlelerin tek sebebi ersun değil

Ersun masum anlamı çıkmasın ersun u savunuyor diye bana sarmayın. Ersun da gördüğüm durum şu adamın evinde şu anda şb şampiyon yaptığı oyuncu kadrosundan iyi kadro var. Ama adamda heyecan kalmamış. Gönderilmeyi bekliyor. Kocmiymisin ağam diyor resmen. Tek derdi tazminatı alıp balayı yapmak. ERSUN ONURLU VE DÜRÜST OLSA ŞU ORTAMDA BIRAKIR GIDER ZATEN.

SÖZÜN ÖZÜ SOSANIN SOYLEDIKLERI ARIZAYI ORTAYA KOYUYOR TAKIM ICINDE OYUNCULAR ARASINDA IKILIK VAR BENCE

Tamamen tahmin ama bu sıkıntının merkezinde sanki okay var

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
24.09.2017, 15:16
Bence yönetim camiayı bu kadar karşısına almayı göze alamaz. Ersun Yanal gönderilecektir.

robinhood61
24.09.2017, 15:16
arkadaşlar bizim tek ilacımız yabancı teknik direktör,

Ozan Yılmaz
24.09.2017, 15:17
arkadaşlar bizim tek ilacımız yabancı teknik direktör,Ama broos, lazoroni gibi saçma sapan isimler olmasın.

robinhood61
24.09.2017, 15:17
okay dediğin oyuncu fb,bjk,gs'de ancak yedek oynar gerisini var sen düşün

yorumsuz6117
24.09.2017, 15:18
http://www.sporx.com/trabzonda-soyunma-odasinda-kavga-ben-oynamiyorum-SXHBQ656038SXQ

ozzy!
24.09.2017, 15:20
Uğura o kadar kızdık ayağı kötü topu oyuna sokmada ama adam adama iyi. Takım defansı olarak bu kadar kötüysek geçen sene Uğur Durica ile çok az gol yiyorduk. Önlerinde Onazi ile defans işini çözeriz.

Burak her türlü gol atıyor zaten.

Ahmet Faruk
Onazi-Kucka-Sosa ortasahası ile başlarım ben olsam. Yusuf Alanya maçında çok kötüydü.
Defansta da makul ölçüde değişiklik yapmak lazım. Durica hayal kırıklığı bu sezon. Keza Mas ve Pereira da.
Kötü olanı rotasyona almayacaksan neden alternatifin var.

En önemlisi bu takımı “looser” diye tabir edilen yenilgiye alışmış takım olma tehlikesinden kurtarmak lazım. O moda bir girersen her şeye yazık olur.

Enaldo61
http://www.sporx.com/trabzonda-soyunma-odasinda-kavga-ben-oynamiyorum-SXHBQ656038SXQ
Doğru bence bu haber.

Timur Bey
24.09.2017, 15:22
Yahu hepsi oldu bitti de bu takım halen tatil mi yapıyor? Nerede antrenman görüntüleri. Trabzon'da olan renktaşlardan bilgisi olan var mı?

Ahmet Kara
24.09.2017, 15:22
Yahu hepsi oldu bitti de bu takım halen tatil mi yapıyor? Nerede antrenman görüntüleri. Trabzon'da olan renktaşlardan bilgisi olan var mı?

2 gün izinliler. Yarın başlayacak antrenmanlar.

Timur Bey
24.09.2017, 15:24
2 gün izinliler. Yarın başlayacak antrenmanlar.
İki gün mü? Yuh, isterlerse bayram izni gibi bir hafta yapsınlar. Ayıp vallahi, deplasmana derbi oynamaya gideceksin. Kaybedeceğini kaybetmişsin. İnsan en azından hırslanır da izin yapmadan bu maça asılır. Zaten derbiden sonra oldukça fazla yatacak zamanları olacak!

emrahtuna
24.09.2017, 15:27
sizin de dikkatinizi çekiyor mu son zamanlarda acayip çok penaltı veriyor hakemler..bizim maçta 3 tane oldu fb-bjk maçında 2 tane oldu sivas-göztepe maçını izliyorum 2 tane verdi hakem daha maç bitmedi..kurallar mı değişti ne oldu yahu..

ttsfurkan
24.09.2017, 15:29
Trabzonsporu karıştırmak için yapılan her türlü olumsuz habere taraftar neden hemen inanmak istiyor anlamıyorum. Her sene belli ihocu kesim Onur haberi yayıyor taraftar inanıyor , yok soyunma odasında kavga çıktı, yok ersun futbolcuyla kavga etti ,yok yönetim birbirine girdi, yok sosaya 6 milyon euro verildi , yok kuckanın aslında maaşı 5 miyon euro lütfen içerdeki ve dışardaki düşmanların yaptıkları haberlere inanıp yönetime futboculara sallamayın. En azından haberin doğruluğu ispatlanana kadar çünkü bu haberlerin çoğu TS u karıştırmak için içerden ve dışardan bilinçli yapılıyor.

Ahmet Kara
24.09.2017, 15:30
Bu maçta kalede kim olacak ? Esteban'ın durumunu hala bilmiyoruz. Onur yetişecek mi belli değil. Uğurcan oynarsa elek oluruz.

serdaracıl
24.09.2017, 15:40
Trabzonsporu karıştırmak için yapılan her türlü olumsuz habere taraftar neden hemen inanmak istiyor anlamıyorum. Her sene belli ihocu kesim Onur haberi yayıyor taraftar inanıyor , yok soyunma odasında kavga çıktı, yok ersun futbolcuyla kavga etti ,yok yönetim birbirine girdi, yok sosaya 6 milyon euro verildi , yok kuckanın aslında maaşı 5 miyon euro lütfen içerdeki ve dışardaki düşmanların yaptıkları haberlere inanıp yönetime futboculara sallamayın. En azından haberin doğruluğu ispatlanana kadar çünkü bu haberlerin çoğu TS u karıştırmak için içerden ve dışardan bilinçli yapılıyor.

Kaostan beslenen bir kesim var

Mustafa ÖZDEMİR
24.09.2017, 15:44
Şampiyonluk yolunda varolup olmama maçı olabilir.halen daha iddiamız devam ediyor bence.ersuna rağmen

Fatih Öztürk
24.09.2017, 16:10
Takıma ödül gibi izinler veriliyor, açıktan takımın sabote edildiğini düşünmeye başladım, bunlar normal şeyler değil.

Arda'
24.09.2017, 16:13
Şampiyonluk yolunda varolup olmama maçı olabilir.halen daha iddiamız devam ediyor bence.ersuna rağmen

Ne şampiyonluğu usta E.Y ile bizim bağımız koptu artık ilk 4e girersek başarıdır benim için. Takımın içinde fena şeyler dönüyor ama haberimiz yok yakında çıkar ortaya.

Mehmet Fatih Silik
24.09.2017, 16:17
Aradan iki gün gecince insan saglikli düsünebiliyor. Macin sicaginda ne küfürler ettim ben sayisini unuttum. Kim etmedi ki zaten?

Bizim duygusal bagimiz mantigimizin önüne maalesef her zaman geciyor ve bu asla degismeyecek. Biz böyleyiz kabul edelim.

Oyun olarak üstüne koyarak gidiyoruz ama kacirdigimiz her firsat oyuncularda travma yaratiyor. Bunun acilen önüne gecilmesi lazim. Takima psikolojik destek sarttir!

"Bu adamlar milyonlar aliyor biraksana sen yaa!" dersek, kendi evlatlarimiza kiymis oluruz. Aramizda hangimiz 1 dakika da olsa futbol sahasinda bir maca cikti profesyonel olarak?

Kac kisiyiz benle beraber? Iskembeden sallamak cok kolay. Insanlar her nihayetinde ve kafasi rahat olmayan insan her isini yarim yamalak yapar.

Paralar zamaninda yatiyor, takimda ki kolej havasina herkes gipta ile bakiyor ve en önemlisi taraftar arkalarinda sabirle dururken niye böyle oluyor sorusuna cevap bulmasi lazim yetkili kisi/ler (yönetim, hoca, teknik ekip veya saglikcilar).

Alanya macinda yanlisimizdan cok dogrularimiz oldu ama elin oglu her buldugu firsati degerlendirince ortaya böyle bir sonuc cikiyor iste. Biz bu hatalari ilk defa mac icerisinde yapmadik ki.

Gecen sezondan beri hep ayni hatalar yapiliyor ama sans faktörü yaninda olunca bu skora yansimiyor. Hoca acilen standard bir 11 olusturmali artik. Defans oyuncusu sakat ise oraya defans oyuncusu gelir. Forvet sakat ise forvet vs.

Okay'dan stoper olmaz arkadas! Bu varyasyonlari hazirlik maclarinda denersin ama ligin 6. haftasinda degil!

Hazir olmayan Volkan Sen'i almak intihar olur diye müneccim olmaya gerek yok bu apacik belli birsey ama neden bunu yapti bunu anlamakta güclük cekiyorum.

Kac mactir Yusuf cikinca takim sacmalamaya basliyor ama inatla ayni hamleyi her mac yapmaktan vazgecmiyor Hoca. Ilk defa benchimiz böylesine güclü olmasina karsin dogru adam secmeyince puan kayiplari kacinilmaz oluyor.

Gelelim maca...

Besiktas macinda en az beraberlik bekliyorum o da 3 önemli oyunculari eksik oldugu icin yoksa en fazla beraberlik beklerdim. Besiktas'i yenersek bu hava tersine döner. Oynanan oyun ümidimi kaybettirmiyor benim. Hoca'nin oyunu dogru okuyusuna bagli hersey.

cem1990
24.09.2017, 16:21
Kaç sarı kart cezali olunuyor
Eğer 4 sarı kart cezali ise tosic de haftaya yok
Adriano da maç cikamazsa en az 2 golumuz var
Lakin kaç gol yeriz yine bilemem

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
24.09.2017, 16:23
Yarın Ersun antrenmana çıkarsa geçmiş olsun..

yorumsuz6117
24.09.2017, 16:25
Kaç sarı kart cezali olunuyor
Eğer 4 sarı kart cezali ise tosic de haftaya yok
Adriano da maç cikamazsa en az 2 golumuz var
Lakin kaç gol yeriz yine bilemem

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tosic var Adriano'da Leigzig'e karşı oynayacakmış bizim maçta da oynar , diğer eksiklerinde alternatifleri onlar kadar kaliteli..

Sefer A.
24.09.2017, 16:27
Tosic var Adriano'da Leigzig'e karşı oynayacakmış bizim maçta da oynar , diğer eksiklerinde alternatifleri onlar kadar kaliteli..
tosiç yok sanirim yaa, ama oynamasi daha iyi, ondan iyi oynar onun yerine kim oynayacaksa

TSemih61
24.09.2017, 16:31
BJK'den korkmaya gerek yok, ters geliyoruz onlara. Bizi öyle eze eze yendiklerini hiç hatırlamıyorum 4-5 senedir. Hakem yardımı, şans faktörü bizim bilinçsiz oyunumuz sayesinde kazanırsa kazanıyorlar. Başakşehir maçı için de aynısını söylemiştim, yenebilirdik de hocanın saçma sapan tercihleri olmasa.

Fener doğru analiz etmiş BJK'yi. İlk yarıda zayıf noktalarına çalıştıkları belli oluyordu, top oynatmadılar Beşiktaş'a. Adam adama, baskılı ve oynatmamaya çalışan bir futboldu. Topu kazandıklarında ise nispeten uzun paslarla rakip kaleye hızlı bir şekilde gitmeye çalıştılar. BJK'de 4 tane oyuncu takım savunmasına hiç katılmıyor diyebiliriz, bu yüzden geride hep hazırlıksız yakalanıyorlar.

Biz de böyle oynamalıyız. Yalnız FB ikinci yarı geri çekildi BJK oyunu yıktı fb'nin sahasına. Bizim Başakşehir maçında düştüğümüz duruma düştü. Topu BJK'ye bırakıp oyunu kurmalarına izin verirsen en büyük hatayı yaparsın. Topun arkasına geçmek işe yaramıyor, illa bir boşluk bulup gol pozisyonuna giriyorlar. Ersun Hoca sadece dünkü bjk-fb maçını izlese Beşiktaş'ı çözer. Şenol Hoca'nın farklı bir oyun planı denediğini görmedim. Bildiğini okuyor her maç. Avrupa'da daha farklı oynuyor ama onu da belirtmek lazım.

Ekleme: Önemli olan BJK'nin ön alandaki presini kırmak, onu aştın mı gerisi kolay. Bunu iyi beceriyorlar ama Atiba bu noktada kilit oyuncu. Arkayı toparlıyordu. Bu yüzden şanslıyız. Medel aynı zekada ve fizik gücünde değil.

erolizmts
24.09.2017, 16:35
Haftaya Beşiktaş'ın klasik orta sahası yok. Oğuzhan ve Atiba.. Quaresma da bonus cezalı. Yerlerine muhtemelen Tolgay, Necip ve Lens oynayacaktır. Yani adamların can damarları yok. Bizim takımın içindeki durum bana pek umut vermese de Ersun saçma sapan taktik ve oyuncu tercihleri yapmazsa puan alma ihtimalimiz var. Yenilirsek de lige havlu atarız. Daha doğrusu şampiyonluk veya ilk iki için yarışın dışında kalırız. Şu an dahi puan durumuna bakınca olası bir bjk mağlubiyeti bizi en fazla sıralamada 4-6 savaşına iter. Tabi ki 4-6 savaşı için de Ersun'a ihtiyaç kalmıyor. Forum'dan herhangi bir arkadaş da bu kadroyla 4-6 yapabilir.

Royal Heart
24.09.2017, 16:46
Bu maça kadarki teknik direktör değişmediği sürece alınacak puan veya puanlar pek fazla anlam ifade etmeyecek. Bu alenen göründüğü hâlde sıradan bir fikstür haftası gibi yapılan analizler havada kalıyor zira galibiyet de gelse ilerisi için çokça soru işareti var ve bunların giderileceğine dair umut veren bir tablo yok, tek maçla da olmayacak.

Enaldo61
24.09.2017, 17:03
Maçtan önce hoca değiştirelim. Kazanma şansımız olur. Ersun kaldığı sürece yenemeyiz.

ANAOKULU TERK
24.09.2017, 17:06
soyunma odasında , bizim bilmediğimiz bir şeyler dönüyor arkadaşlar !
bu durumu düzeltecek olan hocadır ama hocanın kendine hayrı yok ki , takıma olsun .

takım ağababadan geçilmiyor . geçen sene bu kadar değildi .
onur'un (kısmen de olsa ) bi ağırlığı vardı takım üzerinde .
şimdi istanbullular çetesi içerde söz sahibi .
onlara (şimdilik) ses çıkarmayıp izlemekle yetinen slovaklar çetesi eşlik ediyor.
ama içten içe hocaya ve istanbullulara kinlenen diğer futbolcu grubu da var .
onları da göz ardı etmemek gerek .

ayrıca yazıcı ve apo , bu istanbullularla çok düşüp kalkıyorlar .
bu iyi bir şey değil . bak yazıcı'nın haline . bu çocuk geçen sene böyle değildi .
şimdi paso istanbulluların yanında . kanına girecekler çocuğun . yazıktır .
apo'yu da işlemeye başladılar yavaş yavaş .
çok tehlikeli abi bu adamlar . iki dakikada operasyon çekerler de , ne olduğunu anlayamazsın .

daha bunun sosa'sı var , durica'sı var , hügo'su var , afrikalıları var .
içerde büyük sıkıntı var abi .
dışarıdan göründüğü kadarıyla hoca ipleri elinden kaçırmış ,
takımı istanbullular yönetiyor .
onur'un çok şey bildiğini , ama (kendine göre nedenlerden ) susmayı tercih ettiğini tahmin ediyorum .
yakında ayyuka çıkacaktır kokusu .

başkan bu yetersiz hoca ve çeteleşme konusundaki kaosu , hemen çözmeli .
yoksa hocası da , kendisi de , tarih olur .

Enes Başkaya60
24.09.2017, 17:07
Ünal Karaman Yardımcısı Fatih Tekke olarak düşünülürmus hayırlısi bakalım...

Enaldo61
24.09.2017, 17:11

İyi olur mu sizce?

gabriel omar
24.09.2017, 17:12

Önyargılı olmak istemiyorum ama Ünal hocanın hangi başarısı bunu sağlayacak?Fatih Tekkenin de yardımcı olarak sorunsuz çalışacağına inanmıyorum.

Bilal Karadeniz
24.09.2017, 17:16
Her maç sonu üç gün tatil yapıyoruz geri kalan günlerde salonda ağırlık çalışıyor takım . Sonrada macda 60. Dk dan sonra tel tel döküluyoruz. Soruyorum hocalık bumu dur?

Berkan
2 gün izin :D dünyanin en zor mesleğine sahipler tabi :) haram zıkkım olsun size verilen paralar

Samet Berber
Ünal Karaman mı? Sonra neden Ersun Yanal savunuluyor, savunulur arkadaş ismi geçen adamlara bakınca tüylerim ürperiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serdaracıl
24.09.2017, 17:17

Ünal ve fatih'i çok severim ama olmaz. Bize deneyimli bir yabancı hoca lazım

Royal Heart
24.09.2017, 17:19

Hiç gerçekçi durmuyor, kaynak nedir ?

Enaldo61
24.09.2017, 17:21
Kaliteli hoca şart. Ersun giderse daha kötüsünü ya da soru işaretini getirmenin mantığı nedir...

Berkan
24.09.2017, 17:24
İlla yerli olacak dimi hep bilindik isimlerin adi gececek hiç akil yok hiç

Enaldo61
24.09.2017, 17:26
Bursa Paul Le Guen'i getirdi, biz niye iyi bir yabancı hoca getiremiyoruz?

Sefer A.
24.09.2017, 17:29
Her maç sonu üç gün tatil yapıyoruz geri kalan günlerde salonda ağırlık çalışıyor takım . Sonrada macda 60. Dk dan sonra tel tel döküluyoruz. Soruyorum hocalık bumu dur?
onun izinlerine de salonuna da miçsinlar... salon fitness diyenin de akaminko bundan sonra... güres takimi miyiz halterci mi yetistiriyoruz ne yapiyoruz... topçular hantalliktan traktör olmus, hâla güçlenme, reziller,,, idmanlariniza tüküreyim

son_mesaj
24.09.2017, 17:29
Ugurcan
Kamil ugur durica hubocan
Onazi kucka
Olcay Sosa Castillo
Burak

My
24.09.2017, 17:30
Alanya maçı çok acayip bir maçtı. Bunun bir daha tekrar edeceğini sanmıyorum. bjk maçı da farklı olacaktır.

Sefer A.
24.09.2017, 17:38
Bursa Paul Le Guen'i getirdi, biz niye iyi bir yabancı hoca getiremiyoruz?
Ya o da biraz sans yaa,, gerçekten le guen yillardir takim çalistirmayan ve eskiden çalistirdiginda bile pek basarili olmayan birisi... ama demek ki hirsi var ve isini ciddiye aliyor.... bize ondan daha iyi ve en az onun kadar hirsli, basari isteyen (ille aç olmasina gerek yok) bir yabanci gelse sampiyonlugu kovalariz sonuna kadar...
Bielsa lille ile berbat gidiyor, yakinda ayrilir gibime geliyor, ama bize gelse is yapar mi bilemiyorum

werneke
24.09.2017, 17:39
Alanya maçı çok acayip bir maçtı. Bunun bir daha tekrar edeceğini sanmıyorum. bjk maçı da farklı olacaktır.
evet antalya maçıda çok acayip bir maçtı
sürekli tekrarlanan fener maçları da acayipti
kızılcabölükte acayipti

bekleyin ve görün daha neler neler tekrarlanacak
sizce geçen sezon takım o kadar kötüyken hüseyin avni akerdeki son maçın fener maçına denk gelmesi tesadüfmü ?

konuşmayacaksınız , şike sürecini konuşmayacaksınız , konuşturtmamak için ne gerekiyorsa yapacaklar
güç bir trabzonspor ve camia bunu kovalardı
ama klasik algı olayları ve sosyal medyanın gücü ortadayken
sen tarihi stadında bile 0-3 ile rezil oluyorsan şike falan konuşamıyorsun işte
alakası olmadığını hepimiz biliyoruz ama realite ortada

şike sürecinden bu güne herşey ilmek ilmek mübarek

Full HD
24.09.2017, 17:40
Cok gerginim cünkü bence gelecek maclardan puan tablomuz böyle olacak:

bjk: 0 P
Akhisar belki 1P
Yeni Malatya 3P
gs: 0P

Royal Heart
24.09.2017, 17:42

Hiç gerçekçi durmuyor, kaynak nedir ?

Ünal Karaman ve Fatih Tekke iddiası gerçekçi değil, olsa olsa devre arasına kadar geçici çözüm olarak düşünülebilir ki bu durumda da iki ismin 10-11 maç için birlikte çalışmaları da gerçekçi durmuyor. İnandırıcılığı yok. Kaynağı da açıklanmadığına göre ilgililere intikal eder, bilgi değil fikir/tahminse de net ifade edin. Gereksiz gündem oluşmasın.

Ahmet Faruk
24.09.2017, 17:43
Alanya maçını tamamen hocaya yıkarsak hata yapmış oluruz. Evet, hataları var. Fakat Pereira, Durica’nın hataları da maçı veren hatalardı.
Eğer bu arkadaşlar bjk maçında da aynı şekilde devam edeceklerse hoca falan konuşmak boş işler.

Enaldo61
24.09.2017, 17:44
Ersun gitsin .... gelsin! :tsamblem:

Enaldo61
24.09.2017, 17:44
Alanya maçını tamamen hocaya yıkarsak hata yapmış oluruz. Evet, hataları var. Fakat Pereira, Durica’nın hataları da maçı veren hatalardı.
Eğer bu arkadaşlar bjk maçında da aynı şekilde devam edeceklerse hoca falan konuşmak boş işler.
Takımda disiplin sorunu olduğunu düşünüyorum ve Ersun Yanal bunu kesinlikle sağlayamıyor. Bize disiplini sağlayacak bir hoca lazım.

werneke
24.09.2017, 17:45
ayrıca fatih tekke nin taraftarda ki yeri tartışılmaz bende çok severim
ama hocalık biraz farklı , ikili ilişkiler , idarecilik vs fatih tekke pek uygun görünmüyor
agresif bir kişilik biraz , iyice karışabilir ortalık

Sefer A.
24.09.2017, 17:53
ayrıca fatih tekke nin taraftarda ki yeri tartışılmaz bende çok severim
ama hocalık biraz farklı , ikili ilişkiler , idarecilik vs fatih tekke pek uygun görünmüyor
agresif bir kişilik biraz , iyice karışabilir ortalık
Tekke gelecekse tek gelsin, Ünal'a gerek yok, mecnun'a selam yollamasini da unutmus degilim...
Tekke ile Burak severler birbirlerini, Burak da takimin agasi gibi, bu olumlu bir sey gibi ama olumsuz da yansiyabilir diger topçulara falan....
Bu is biraz bilgiye biraz hirsa biraz da sansa bakar... le guen gibi vasat biri Bursa'da iyi isler yapiyorsa, dün yardimciliktan çikamayan TamerTuna Göztepe ile liderligi kovaliyorsa, Tekke de is yapabilir hiç belli olmaz, ama risk mi evet risk, yalniz Ersun varken her risk alinir, Tekke de bu isi yapamazsa zâten istifâ eder.... yeter ki Ersun gitsin... Tekke olsaydi o 3-1'den sonra firçayi atar takimin en azindan gol yememesini saglardi, sahadayken nasil takimi toparladigini hatirliyoruz, saha kenarinda da yapar..
Kimse çikip da Bolu'da is yapamadi demesin, Senol efendi de zamâninda oralara gitti bir sey yapamadi, simdi herkes onu övüyor... Bir de pttde takim çalistirmak zordur, kadrolar sahalar her sey berbattir... Tekke'yi bir de süperligde görmek isterim açikçasi, atiyorum kasimpasa gibi Akhisar gibi bir takimda falan...
Tekke en azindan sampiyonluga inanir, bunu ister, herkese de yansitir, Ersun gibi sampiyonluga inanmayip dolayisiyla bunu da topçularina yanistamayan birisi olmaz

Bunun hâricinde, kesinlikle yabancidan yanayim, o ayri

Erkan A.
24.09.2017, 17:54
renktaslar neden bu kadar umutsuz yorumlar yaziyorsunuz analmiyorum suan 8 puanimiz var besiktasin yenilmesi cok iyi oldu bir iki saat sonra umarim bursa gs yi yener ...

ligde hic birsey kaybedilmis degil sansimiza ...liderlerle aramizdaki puan farki suan 5 gözüküyor ..besiktasda üc ilk onbir oyuncusu cezali durumda sevine biliriz fark yeriz yazanlar oluyor bu yanlis ben tam aksine farkli kazanacagiz diye düsünüyorum ersun yanalin istifa veya gönderilmesini bende istiyorum fakat besiktas macindan sonra senol günesin istifa edecegini düsünüyorum ....onur ve bir kac oyuncu icin cikan dedikodulara inanmayin , alanyaspora karsi firtina gibi basladik 3-0 öne gecince rahatladi takim rakibi hafife almislar goller yiyincede sok etkisi yaratmis takima bunlar olabilir alanya macindaki ilk yarim saatlik oyunu oynarsak besiktasi duman ederiz ........oyuncular birbirilerine söz verecek toparlanacak ve kazanacagiz ......gönül istediki göztepe ve alanyaspor maclarini keske kazansaydik suan liderdik .....yorumladigim gibi umutsuzluk icin hic bir sebeb yok suan ..

elimizdeki kadro besiktasi evire cevire maglup edecektir adamlarin en iyi oyunculari olmayacak .....ersun yanalin sacma sapan degisikliklerine ragmen farkli kazanacagiz buna inanin .......her büyük takimin böyle alanya maci gibi tahlisiz maclari olur olacakta .........bizde , castillo burak abdül kucka sosa olcay volkan onazi durica hubocan pereira mass rodalega var buraya yaziyorum besiktasi duman edecegiz kesinlikle galip gelecegiz .onurda artik kaleye gecmeli besiktas macinda kaleye gecer artik adam gibi gibi görevini yapar dedikodular son bulur yolumuza devam ederiz INSALLAH

Bilâl ÇOBAN
24.09.2017, 17:54
Ne Tekke'si ya hu :) Forvet olarak gelecekse baş üstüne, gerisi boş.

werneke
24.09.2017, 17:55
Tekke gelecekse tek gelsin, Ünal'a gerek yok, mecnun'a selam yollamasini da unutmus degilim...
Tekke ile Burak severler birbirlerini, Burak da takimin agasi gibi, bu olumlu bir sey gibi ama olumsuz da yansiyabilir diger topçulara falan....
Bu is biraz bilgiye biraz hirsa biraz da sansa bakar... le guen gibi vasat biri Bursa'da iyi isler yapiyorsa, dün yardimciliktan çikamayan TamerTuna Göztepe ile liderligi kovaliyorsa, Tekke de is yapabilir hiç belli olmaz, ama risk mi evet risk, yalniz Ersun varken her risk alinir, Tekke de bu isi yapamazsa zâten istifâ eder.... yeter ki Ersun gitsin... Tekke olsaydi o 3-1'den sonra firçayi atar takimin en azindan gol yememesini saglardi, sahadayken nasil takimi toparladigini hatirliyoruz, saha kenarinda da yapar..
Kimse çikip da Bolu'da is yapamadi demesin, Senol efendi de zamâninda oralara gitti bir sey yapamadi, simdi herkes onu övüyor... Bir de pttde takim çalistirmak zordur, kadrolar sahalar her sey berbattir... Tekke'yi bir de süperligde görmek isterim açikçasi, atiyorum kasimpasa gibi Akhisar gibi bir takimda falan...
Tekke en azindan sampiyonluga inanir, bunu ister, herkese de yansitir, Ersun gibi sampiyonluga inanmayip dolayisiyla bunu da topçularina yanistamayan birisi olmaz

Bunun hâricinde, kesinlikle yabancidan yanayim, o ayri

zaten kıyası yüzgüldürmez ersun ile yapacaksan tartışmaya ne gerek var tekke yi
10 yılda 77 takım çalıştıran mesut bakkal bile olur valla

Enaldo61
24.09.2017, 17:56
Kenarda ses çıkarmadan bekleyen maçı izleyen bir hoca istemiyorum ya bağırıp çağırsın abi, en sevmediğim şey bu tepkisizlik. Bence hoca takım üzerindeki hakimiyetini kaybetti, özellikle son transferlerle beraber.

Sefer A.
24.09.2017, 18:00
zaten kıyası yüzgüldürmez ersun ile yapacaksan tartışmaya ne gerek var tekke yi
10 yılda 77 takım çalıştıran mesut bakkal bile olur valla
:D ahahah
Tekke'de skinti su, korkum su : Sota gibi çikabilir...
O da hirsli, tepkili, falan filan ama iste... bir de Tolunay öyleydi, daha kolay kolay takim vermezler ona da

Royal Heart
24.09.2017, 18:01
Bilgi midir, tahmin midir, fikir midir belli değil. Ne olduğu belli olmayan bir ileti için gündem oluşturmaya gerek yok.

...

Devre arasına kadar Sergen, sonrası için de ciddi araştırmalar sonucu fikir birliği edilen genç yabancı bir teknik direktör ya da uluslararası tecrübesi ve başarıları olan yabancı bir teknik direktör ile anlaşılması gerektiğini düşünüyorum.

Enaldo61
24.09.2017, 18:02
:D ahahah
Tekke'de skinti su, korkum su : Sota gibi çikabilir...
O da hirsli, tepkili, falan filan ama iste... bir de Tolunay öyleydi, daha kolay kolay takim vermezler ona da

Vahid hepsinden iyi hocaydı...

Sefer A.
24.09.2017, 18:03
Vahid hepsinden iyi hocaydı...
Ondaki sknti da Ersun'dan fazla ve en az Usta kadar "sabir"ci olmasi..
Ama yerlinin yerlisi sayilir kendisi, o açidan iyidir...
Ben Berdiyev hocanin da benzer birisi oldugunu düsünüyorum, ama daha "oturakli" olani, Vahid fazla sicakkanli...

Enaldo61
24.09.2017, 18:07
Ondaki sknti da Ersun'dan fazla ve en az Usta kadar "sabir"ci olmasi..
Ama yerlinin yerlisi sayilir kendisi, o açidan iyidir...
Ben Berdiyev hocanin da benzer birisi oldugunu düsünüyorum, ama daha "oturakli" olani, Vahid fazla sicakkanli...

Ama bence bu takımı Fatih Terim şaha kaldırır gibi geliyor.

werneke
24.09.2017, 18:09
yabancı hoca diyoruz ya mesela Murat Yakın var isviçre de
isviçre ligini yakından takip ediyorum 2. lig dahil
geçen sezon 2. lig de düşmenin en büyük adayı schaffhausen i ligin sonlarına doğru aldı ve rahat rahat ligi bitirdi
bu sezon schaffhausen ile başladı iyi de gidiyordu
üst ligdeki grasshopper ki en köklü kulüplerden çok kötü başlangıç yapıp son sıraya demirledi
hemen bernegger i gönderip schaffhausen den murat yakını getirdiler ve toparlayıp henüz 9. haftada sondan ortalara tırmandılar

hem yabancı hem türk
ilerisi için düşünülebilir aslında iyide olurdu

gurur6134
24.09.2017, 18:13
Unal gitsin cok sevdigi selam gonderdigi mecnunun sikeci takimini calistirsin..yaptigi aciklamayla bende ki butun saygisini sevgisini alip gitmisti tipki senol efendi gibi bidaha yolumuz kesismez umarim..

Sefer A.
24.09.2017, 18:13
Ama bence bu takımı Fatih Terim şaha kaldırır gibi geliyor.
Yok yaa sanmiyorum... kaldirsa da istemez... yeni isimler degisk hocalar gerek bize

geçen sezon 2. lig de düşmenin en büyük adayı schaffhausen i ligin sonlarına doğru aldı ve rahat rahat ligi bitirdi
üst ligdeki grasshopper ki en köklü kulüplerden çok kötü başlangıç yapıp son sıraya demirledi
hemen bernegger i gönderip schaffhausen den murat yakını getirdiler ve toparlayıp henüz 9. haftada sondan ortalara tırmandılar

hem yabancı hem türk
fenâ hoca degil gibi evet, daha önce de iyi isler yapiyordu rusya'da falan... basel geçmisi de var...
he tabi bizimle çalismak ister mi, Trabzon'u Trabzonspor'u sever mi bakisi nedir ne degildir bunlar da önemli, ona göre olur ya da olmaz diyebiliriz...

Sefer A.
24.09.2017, 18:14
Unal gitsin cok sevdigi selam gonderdigi mecnunun sikeci takimini calistirsin..yaptigi aciklamayla bende ki butun saygisini sevgisini alip gitmisti tipki senol efendi gibi bidaha yolumuz kesismez umarim..
Aynen öyle, ben de belirttim bunu

Enaldo61
24.09.2017, 18:14

hem yabancı hem türk
Bu yönetimde o kadar kafa yok ki. O adamı alıp getirsinler.

werneke
24.09.2017, 18:15
Aynen öyle, ben de belirttim bunu
ne selamı bu ?
ben de şikeye atıfta bulunur manada sandım

bilgehan83
24.09.2017, 18:41
Özür dilesin ersun hoca başka takımın teknik direktörü ya da spor yorumcusu gibi bizden seyirci diye bahsetmesin biz taraftarız kenarda her şeye seyirci kalan kendisi... sahiplensin takımı hatalıyım özür diliyorum desin.. hala utanmadan bu takıma iki gün neden izin vermiş onu da açıklasın... böyle rahatlık olur mu.. kendi gelmesin tamam nikah var da.. yardımcıları çıksın çalıştırsın takım 60 tan sonra soluk soluğa kalmasın...

Sefer A.
24.09.2017, 18:42
ne selamı bu ?
ben de şikeye atıfta bulunur manada sandım
mecnun hapse girdiginde bir karsilasma sonrasi mecnun hiyarina selam yollamisti, sivas halki onu bekliyor bir an önce çiksin falan gibisinden konusmustu ünal rezili

PEREKLİ
24.09.2017, 18:52
Sorun sadece hoca degişimi degilki
Geri 5liyi yeniden yapılandırmak gerekiyor

serdaracıl
24.09.2017, 19:10
Sorun sadece hoca degişimi degilki
Geri 5liyi yeniden yapılandırmak gerekiyor

Geri beşlinin sorunu formsuzluk

serdaracıl
24.09.2017, 19:11
Yerli hocaların tümü çöp

serdaracıl
24.09.2017, 19:44
Bursa'da hoca etkisi o kadar bariz ki? Geçen sene ile bu sene arasında gece gündüz kadar fark var

tamuğ yamtar
24.09.2017, 19:47
Kazanmak tabi ki güzel olur ama kalıcı olmayacağı kesin...

Ersun ile çok ama çok zor...

Yani Usta’nın Bjk maçını bekleyelim düşüncesi yanlış...

Hadi öyle bir düşüncesi var diyelim, şimdiden teknik direktör araştırmalarına başlamışlardır umarım...

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 19:53
Maçın hakemini şimdiden yaziyorum.
Bjknin tetikçisi Mete Kalkavan.
Maca persembe günü bu hakem verilir ve yönetim ses cikarmazsa asıl tepkimi o zaman vericem.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan
24.09.2017, 19:53
Türkiyede bize ilaç olacak hoca yok hepsini tükettik artık mesleğe aç sırp veya alman hocalara yönelmeliyiz.

erenslash
24.09.2017, 19:57
katılıyorum yabancı kaliteli hatta kariyerli hoca pahalı bir hoca transferi yapmak şart
Türkiyede bize ilaç olacak hoca yok hepsini tükettik artık mesleğe aç sırp veya alman hocalara yönelmeliyiz.

son_mesaj
24.09.2017, 19:57
Bursa'da hoca etkisi o kadar bariz ki? Geçen sene ile bu sene arasında gece gündüz kadar fark var

Dogru tesbit.Elimizde cok iyi kadro var eksiklere ragmen.futbolculara esit mesafede olacak,futbolu bilen,genc,basariya ac bir hoca alalim

Bu isim tuchel.Direk getirelim adami.Bu sene kafaya oynar,seneye sampiyon oluruz

Sefer A.
24.09.2017, 20:02
Maçın hakemini şimdiden yaziyorum.
Bjknin tetikçisi Mete Kalkavan.
Maca persembe günü bu hakem verilir ve yönetim ses cikarmazsa asıl tepkimi o zaman vericem.
Bursa ilginç bir sekilde döktürüyor reyiz, küme düser diyordun sampiyon olacaklar :p
Tuchel çâre olabilir, bizim oralilara da benziyor hafiften, gelsin baslasin ulan

Veysel
24.09.2017, 20:03
Bu maçı alamazsak Ersun hoca artık gitmeli

Tapatalk kullanarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 20:14
Bursa ilginç bir sekilde döktürüyor reyiz, küme düser diyordun sampiyon olacaklar [emoji14]
Tuchel çâre olabilir, bizim oralilara da benziyor hafiften, gelsin baslasin ulanDelarge ile Kembo iyi çıktı.
Bir de LeGuen hakikaten Türkiye ligini çözdü bu kısa zamanda.
Ilk 7 içinde bitirir sezonu [emoji6]
Yanıldım ama iyi oldu.

Soner Albayrak
24.09.2017, 20:19
Ligde herkesin Hocası var bizim bir Hocamız yok. Lanet olsun böyle işe.

My
24.09.2017, 20:23
Eleştirilere karşılık Durica'nın eşi: "Hayatında stoper oynamamış biriyle tek başınaymış gibi oynuyor. gözlerinizi açın."

Soner Albayrak
24.09.2017, 20:26
Şu Allah'ın belası herifi kulübün içine bir daha sokmamalıydık. Of of.

yorumsuz6117
24.09.2017, 20:27
Herkesde hoca var bizde yok olsa liderdik..

OFLU
24.09.2017, 20:32
Eleştirilere karşılık Durica'nın eşi: "Hayatında stoper oynamamış biriyle tek başınaymış gibi oynuyor. gözlerinizi açın."

Demekki futbolcular da bu mevzuyu konuşuyor, yoksa kadının bu tespiti yapabileceğini sanmıyorum. İşler karışık.

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 20:33
Eleştirilere karşılık Durica'nın eşi: "Hayatında stoper oynamamış biriyle tek başınaymış gibi oynuyor. gözlerinizi açın."Bu forumda Duricayi bu sezon için savunana net hain muamelesi yaparim artık.
Burada herkesin yerin dibine soktuğu, ilk pas hatasında küfürler savurduğu Akbaş oyunu ilerde basarak oynayacaksak eldeki en iyi tek stoperimiz.
Sezon sonu Durica gider.
Zaten gitmeli de.
Bombos pozisyonlarda bile kaç pas hatası yapti. 1 tanesinde ilk yari pas verecem diye topu kornere attı.
Az kenara vursa kendi kalemize gol de atacaktı estetik bir şekilde.
Akbaş şu haldeki Duricanin yaptığı hataların 10'da 1'ini yapsa Trabzonda sokağa çıkamaz.
Göztepe ve Alanya maçlarında yaptığı abuk sabuk müdahaleler yüzünden 2 penaltı verdi rakiplere.
Tabii penaltılar tartisilsa da.
Ama yine söylüyorum.
Durica yok niye Akbaş oynuyor yine diyene hain gözüyle bakarım.
Kamile güvensem Perreira da yedek kulübesinin yolunu tutmalı.
Allahtan hepsinin sezon sonu sözleşmesi bitiyor.
Hicbirisiyle yenilenmesine gerek yok.
Futbolda dün yok.
Bugün var.
Bugün de....
Durica Perreira ve Mas sağolsun 2. Lig seviyesinde oynuyorlar.

son_mesaj
24.09.2017, 20:37
Ersun hocanin kondusyon yukledigi,kadro muhendisligi,genis bi futbolcu bilgi bankasina sahip oldugunun yalan oldugu tam manasi ile ortaya cikti.gecen sene uefa ya gidememizin en buyuk sebebi ersun hoca takimin basindan kalirsa lige cok erken havlu atariz

ensarusta
24.09.2017, 20:37
Ersunla olmayacagi gecen seneden belliydi aslinda
Kadronun eksikligi sebebiyle elestirilerde arka planda kaldi
Ersun giderse yerli yabanci varmi oneriniz?
Hocayla birlikte takima abilik yapacak birine daha ihtiyac var

Enaldo61
24.09.2017, 20:39
Nerde demiş bunu.

nuri45
24.09.2017, 20:40
Bugünkü macdan sonra neler kacirdigimizi daha iyi anlaycagiz gibi

Ogün YAZICI
24.09.2017, 20:42
Durica'nın eşinin açıklamaları gerçek.Instagram hesabından bir taraftarın durica eleştirisine cevap vermiş
Daha söylenecek söz yok
Herkesin iş ahlakı konusunda kalitesi konusunda hemfikir olduğu saygı duyduğu Durica'nın hocanın takdiri ve kararları hakkında hangi düşüncede olduğuna bakılırsa takımın aklının nasıl bulandığı oynamayan oyuncuların hangi psikolojide olabileceği kabak gibi ortada.
Üstelik bu adamın eşi bile bunu bu kadar dert edip açıklama gereği duyuyorsa şikayetler dedikodudan öteye geçmiş demektir.
Ersun'u göndermek ne gönülleri rahhatlatacak ne de kafalardaki soru işaretlerini giderecek.
Yönetim bu adamın nisan ayından beri takımı hangi amaçlar doğrultusunda takımı sabote ettiğini madde madde açıklayıp Türk futbol kamuoyuna rezil etmek zorundadır.
Bu camia babasının çiftliği değil

Enaldo61
24.09.2017, 20:43
Ersun'un yaptığı saçmalıklar futbolcuların da canını sıkıyor demek ki. Bu hocanın kaldığı her an bize zarar verecek.

Ogün YAZICI
24.09.2017, 20:44
Nerde demiş bunu.

Durica'nın son paylaşımının altında en popüler yorum olarak görebilirsin

My
24.09.2017, 20:47
Nerde demiş bunu.İnstagram hesabında demiş kardeşim.

My
24.09.2017, 20:50
Bu forumda Duricayi bu sezon için savunana net hain muamelesi yaparim artık.
Burada herkesin yerin dibine soktuğu, ilk pas hatasında küfürler savurduğu Akbaş oyunu ilerde basarak oynayacaksak eldeki en iyi tek stoperimiz.
Sezon sonu Durica gider.
Zaten gitmeli de.
Bombos pozisyonlarda bile kaç pas hatası yapti. 1 tanesinde ilk yari pas verecem diye topu kornere attı.
Az kenara vursa kendi kalemize gol de atacaktı estetik bir şekilde.
Akbaş şu haldeki Duricanin yaptığı hataların 10'da 1'ini yapsa Trabzonda sokağa çıkamaz.
Göztepe ve Alanya maçlarında yaptığı abuk sabuk müdahaleler yüzünden 2 penaltı verdi rakiplere.
Tabii penaltılar tartisilsa da.
Ama yine söylüyorum.
Durica yok niye Akbaş oynuyor yine diyene hain gözüyle bakarım.
Kamile güvensem Perreira da yedek kulübesinin yolunu tutmalı.
Allahtan hepsinin sezon sonu sözleşmesi bitiyor.
Hicbirisiyle yenilenmesine gerek yok.
Futbolda dün yok.
Bugün var.
Bugün de....
Durica Perreira ve Mas sağolsun 2. Lig seviyesinde oynuyorlar.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiTehlikeli söylemler bunlar. İlla bir hain bulmak/çıkarmak zorunda değiliz. Durica'nın da ne kadar efendi ve görevini layığıyla yapmaya çalışan birisi olduğunu anlatmaya gerek yok zaten. Maçta çok acayip şeyler. Benim gördüğüm Burak ve Sosa haricinde neredeyse herkesin mala bağladığı. Zaten ortalık yangın yeri bir de üzerine körükle gitmemek gerekli.

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 20:54
Tehlikeli söylemler bunlar. İlla bir hain bulmak/çıkarmak zorunda değiliz. Durica'nın da ne kadar efendi ve görevini layığıyla yapmaya çalışan birisi olduğunu anlatmaya gerek yok zaten. Maçta çok acayip şeyler. Benim gördüğüm Burak ve Sosa haricinde neredeyse herkesin mala bağladığı. Zaten ortalık yangın yeri bir de üzerine körükle gitmemek gerekli.İtham etmiyorum.
Kötü oynuyorlar.
Belki akillarinda kontrat var.
Ama Durica da Mas da Perreira da rezilleri oynuyor bu sene.

son_mesaj
24.09.2017, 21:03
İtham etmiyorum.
Kötü oynuyorlar.
Belki akillarinda kontrat var.
Ama Durica da Mas da Perreira da rezilleri oynuyor bu sene.

Basbaya itham ediyorsun,sonrada kiviriyorsun.
Ne demek savunani Hain ilan ederim.bir kere seen kimsinde birinin Hain olduguna karar verebiliyorsun.
Sanirim Hain kelimesinin anlamini bilmiyorsun
Gecen sene savunmayi toprlayan adami iki Mac kotu oynadi diye itin gotune sokuyorsun.Ustelik yaninda oynayan adamlardan bazilari hayatinda ilk defa stopper oynuyor,bazisinin kalitesi ptt seviyesinde.

farozlufatih61
24.09.2017, 21:05
Tehlikeli söylemler bunlar. İlla bir hain bulmak/çıkarmak zorunda değiliz. Durica'nın da ne kadar efendi ve görevini layığıyla yapmaya çalışan birisi olduğunu anlatmaya gerek yok zaten. Maçta çok acayip şeyler. Benim gördüğüm Burak ve Sosa haricinde neredeyse herkesin mala bağladığı. Zaten ortalık yangın yeri bir de üzerine körükle gitmemek gerekli.

Hain kelimesi ağırda göztepe ve ilk konya maçındaki kazmalıklarını neyle tarif edeceğiz efendilik meziyetiyle futbol oynanmaz durica hiç hakketmiyor bu formayı..

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 21:08
Basbaya itham ediyorsun,sonrada kiviriyorsun.
Ne demek savunani Hain ilan ederim.bir kere seen kimsinde birinin Hain olduguna karar verebiliyorsun.
Sanirim Hain kelimesinin anlamini bilmiyorsun
Gecen sene savunmayi toprlayan adami iki Mac kotu oynadi diye itin gotune sokuyorsun.Ustelik yaninda oynayan adamlardan bazilari hayatinda ilk defa stopper oynuyor,bazisinin kalitesi ptt seviyesinde.Futbolda dün yok Bugün var.
Ve bugünkü performansıyla Akbaş oynar.
Durica yedeği olur.
Anlaşılıyor umarim.
Hain kelimesine takilip kalmaya gerek yok.
0 2 maçi alsaydık bugün bambaska seyler konuşurduk.
Tank gibi stoper mi olur.
Adam koşamıyor artik.
Durica 2 yıl önce iyi stoperdi.
Suan değil.
Futbolda dün yok Bugün var.
Kaleci Uğurcan acimasizca elestiriliyorsa...
Durica 1000 kat eleştirilebilmeli.
Anlaşılıyor umarım söylediğim.
Duricaya hain demedim.
Akbas oynuyor yine niye Durica oynamiyor diyecekler olacak haftaya.
O lafi etmeden performasina bakicak o arkadaşlar.
O arkadaslar benim gözümde takımın kötülüğünü isteyenler olacak.
Onlara imalı bir şekilde hain dedim
Iyi oku yazilani.
Sonra cevap ver.
Okuduğunu idrak et bir defa.

farozlufatih61
24.09.2017, 21:09
Bu bursa yine küme düşmemeye oynar...

Mert Oğuzlu61
24.09.2017, 21:12
Geçen sezon ligin 2. devresinde adam yiyen Pereira, Durica, Mas üçlüsü şimdi neden dökülüyor, birkaç ay içinde futbolu mu unuttular ? Geçen sezon takım Avrupa ya gitmemek için ''salın'' talimatı alana kadar gayet iyi gidiyordu ve bu oyuncular da iyi oynuyorlardı. Şimdi neden 3. lig futbolcusu moduna girdiler, ne değişti ?

Eskisi gitsin yenisini alalım mantığını doğru bulmuyorum. Transfer transfer nereye kadar ? Biz 2011 de Cale, Serkan ile şampiyon olduk ve Mas, Pereira ikilisi profil olarak 2011 beklerine benzer oyuncular. Bunlar kötü yenisi gelsin ne yaw, Fm mi oynuyoruz ? Takımın genelinde düşüş varsa ben burada suçu takımı çalıştıranda ararım. Ersun hoca eğer heyecanını kaybettiyse, hem ona hem bize yazık. İnsan 1(bir) futbolcudan verim almayı başaramaz mı ? Bütün futbolcularda düşüş var görmüyor musunuz ?

En ufak bir isteksizlik söz konusuysa ve bilet kesmek için bizi kurbanlık koyun gibi Bjk karşısına çıkaracaklarsa Ersun dan önce yönetime kızarım. Bunları konuşmak için illa kurbanlık koyun olmamıza gerek yok.

astatin
24.09.2017, 21:19
Biri şu mal tudor'u uyarsin.Daha dün takımın başına gelmişsin eline 11 tane birbirini hiç tanımayan adam vermişler utanmadan ilk 6 haftada 16 puan topluyorsun.Böyle olmaz bu takımla uyum süreci yaşaman gerekir en fazla 7-8 puan alman lazimdi şu ana kadar.Takımın bizim ersun gibi 70 maçtan sonra yavaş yavaş ritim bulmaya başlamalı, eski köye yeni adet getirme tudor efendi,Allah'tan kork!!!!

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 21:19
Ersun Yanal ile gayriresmi ayrılık başladı. Bu saatten sonra kimse tutamaz orada onu.
Bu hafta gider.
Haftaya gider.
Sonraki hafta gider ama kesin gider.
Bu net birsey.
Hücum oynamayı bilen genç yabanci bir hoca gelsin de.
Bari ligi ilk 3 içinde bitirelim.
Artık sezon bitti bizim için.
Bu saatten sonra da ilk 3 için çabalarız.
Olmadi hocayı cok savundum burada ama tutmadı o asi.

Ahmet Kara
24.09.2017, 21:26
6. haftada liderden 8 puan fark yedik.

Numan Yerlikaya
24.09.2017, 21:27
Tudor bile beksiz oynadı 70 den sonra maçı çevirdi. Ersun cidden çok kötü td

Tolga Okumuş
24.09.2017, 21:27
3 aylık takım nasıl top oynuyor. Yok birbirlerinin isimlerini yeni öğrenmişler, yok birbirleriyle oynamadıklarından saha içi pas trafiğini sağlayamamışlar...

TRAŞ...

Demek ki neymiş iyi futbol iyi futbolcular ile oynanırmış.

Vasat adamlara istediğin kadar sabır göster istediğin kadar takım olma yolunda emin adımlar edebiyatı yap sonunda geldiğin nokta 25 transferli Göztepe'ye rezil olmak ve büyük ihtimal ligi 12-18 arasında bitirecek Alanyaspor'a kendi evinde 3-0 dan 3-4 maç vermek olur.

Haftaya BJK'nin değil 3 eksiği 13 eksiği de olsa evire çevire yenerler bizi.

Oyuna sevgisi, emeğe saygısı olan kazanır. Bizimkilerde o bile yok.

Berkan
24.09.2017, 21:32
6. haftada liderle aramızda ki puan farkını iki katına çıkartık maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ozzy!
24.09.2017, 21:35
iki haftada bir derbi oynuyoruz bu nasıl fikstür.

yorumsuz6117
24.09.2017, 21:41
6. haftada liderden 8 puan fark yedik.
Ersun sayesinde..

son_mesaj
24.09.2017, 21:42
Ve bugünkü performansıyla Akbaş oynar.
Durica yedeği olur.
Anlaşılıyor umarim.
Hain kelimesine takilip kalmaya gerek yok.
0 2 maçi alsaydık bugün bambaska seyler konuşurduk.
Tank gibi stoper mi olur.
Adam koşamıyor artik.
Durica 2 yıl önce iyi stoperdi.
Suan değil.
Kaleci Uğurcan acimasizca elestiriliyorsa...
Durica 1000 kat eleştirilebilmeli.
Anlaşılıyor umarım söylediğim.
Duricaya hain demedim.
Akbas oynuyor yine niye Durica oynamiyor diyecekler olacak haftaya.
O lafi etmeden performasina bakicak o arkadaşlar.
O arkadaslar benim gözümde takımın kötülüğünü isteyenler olacak.
Onlara imalı bir şekilde hain dedim
Iyi oku yazilani.
Sonra cevap ver.
Okuduğunu idrak et bir defa.

Birincisi cumle kurarken emir cumlesi kullanamazsin
Ikinci Hain kelimesinin alelade bir kelimesinin degil,bu kelimeyi kullaniyorsan altini doldurmalisin
Ucuncusu Benim okudugumu idrak edemiyecek kadar aptal oldugumu ima etme hakkini nerden buluyorsun
Dorduncusu burasi forum sitesi.herkes gorusunu soyler.kendi gorusunu mutlaka dogru Kabul edip,aksini soyleyene hakaret edemezsin,ya da gorusunu karsindakine empoze etmeye kalkamazsin.
Yazdigin yazida bu saydiklarmin hepsi vardi.
Bu da senin tartiama kulturunden ne kadar bihaber oldugunu gosterir.
Bu vesile Ile seninle herhangi bir konuda tartismak en kibar tabirle vakit kaybi olacaktir.

Enaldo61
24.09.2017, 21:52
Ersun Yanal ayrılıyor galiba :D Antalya yolunda yazmış twitterda biri.

cebcare
24.09.2017, 21:52
lider ile aramizdaki farkı her hafta gelistiriyoruz Ersun haklısın.

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 21:56
Birincisi cumle kurarken emir cumlesi kullanamazsin
Ikinci Hain kelimesinin alelade bir kelimesinin degil,bu kelimeyi kullaniyorsan altini doldurmalisin
Ucuncusu Benim okudugumu idrak edemiyecek kadar aptal oldugumu ima etme hakkini nerden buluyorsun
Dorduncusu burasi forum sitesi.herkes gorusunu soyler.kendi gorusunu mutlaka dogru Kabul edip,aksini soyleyene hakaret edemezsin,ya da gorusunu karsindakine empoze etmeye kalkamazsin.
Yazdigin yazida bu saydiklarmin hepsi vardi.
Bu da senin tartiama kulturunden ne kadar bihaber oldugunu gosterir.
Bu vesile Ile seninle herhangi bir konuda tartismak en kibar tabirle vakit kaybi olacaktir.İstediğiniz seye cevap verebilirsiniz.
Burasi adı üstünde tartışma platformu forum.
Ama benim yazdığımi anlamadan futbolcuya hain dediğim lafını çıkarırsanız yazilandan, benim de buna karşı doğruyu söylemek için yazdığım cevaba sallayamazsınız.
4 maddeyle beni asmışsınız, ziyanı yok [emoji6]
Umarım anlamışsınızdır.
Futbolculara hain yaftası yapistirmadim, yapıştırmam.
Maç günü de yazdım.
Alanya maçında devre arasında olanı biteni anlatan bir tane Trabzonspor sevdalisi olmalı. Bir Allahin kulu o 15 dakikada yasanani çıkıp dürüstce anlatmalı.
O olay çözülürse işler de yoluna girer.
Bizim belki büyük sorunumuz şuan hoca gözüküyor ama işin asıl yüzü o değil.
İnşallah günden güne kötüye de gitmeyiz bu saatten sonra.
Ve yine söylüyorum.
Ersun Yanal ile gayriresmi ayrılık başladı.
Ama yerine gelen hoca ile de bu yarışta tepelerde olur muyuz ?
Hiç sanmiyorum.
Insallah yanılırım ama durumumuz göründüğünden çok daha kötü.
Bu da varsayim ama ispatlayacak cok duyum var basında.
Duricanin eşinin olayı.
Devre arasi Esteban ile teknik heyetten birinin bağrışması.
Perreira Uğur ve Durica ile sözleşme yenilenmediği için huzursuz oldukları.
Hocanin bu 3 ismi seneye kadroda kesin olarak istemediği.
Estebanin 4 aydir psikolojik destek aldığı. Özel hayatinda sıkıntıları olduğu. Bunu bile bile sözleşmesinin uzatılması.
Sosanin maç sonu birşeyler değişmeli söylemi.
Yeni hocayla hava gelir ama sıkıntı 1 değil.

cebcare
24.09.2017, 21:56

o ne demek oluyor gityi mi gercekten

ozzy!
24.09.2017, 22:00
Perreira, Mas Trabzonda mutlu ve profeyonel oyuncular. Onur Burağın maaşını taksa kendi gelmesi için uğraşmazdı. Ki öyle biri değil.Gezmeye geldi denilen Sosa takımın en iyisi.Durica, Kucka, Olcay, Yusuf bu oyuncularda karakterli oyuncular.Gruplaşma vs olduğunu düşünmüyorum takım içinde olsa olsa Roda ve Castillo soğuk olabilir o da onların hakkı zaten.Günah geçisi aramaya gerek yok. Geri dörtlü formsuz en önemlisi Ersu hoca kariyerinin en kötü döneminde.

Erkan SÜNGER
24.09.2017, 22:06
Kadro mühendisliğimiz yanlış ersun defansif orta saha oynatmıyor 3 ofansif orta saha ile hepsine defans a yardımcı olması üzerine kuruyor orta sahayı. Yusuf sürekli koşuyor bu da onu gereksiz yoruyor. Aynı şekilde sosa da pozisyon almakta zorluk yaşıyor. Kuco ne kadar gol ve asist yapıyor olsada asıl yapması gereken işi yapamıyor. Rakiplerin orta sahası yumuşak orta sahamızdan dikine gelebiliyor bu da beklerimizi zor durumda bırakıyor. Alan kapatayım derken bekler adam kaçırıyor. İşte bunların sebebi orta sahamızda defansif orta saha bulunmaması. Onazi bunu yapabiliyor ama ne kadar iyi bilmiyoruz. Onazi sosa yusuf kesinlikle denenmeli. Kucka kimse kusura bakmasın ama bu kadro ile alınacak oyuncu değildi. Biz kucka sosa yazıcı oynadıkça çok gol yemeye devam ederiz. Ayrıca ersun istediği futbolu değil elindekilerle oynatabileceği futbolu oynatmalı. Sürekli aynı hatalar. Söyle söyle yaz yaz 2 senedir anlatıyoruz. Sosa gibi bir adamı alıyorsa takımı ona göre oynatacaksın. Yusuf u 11 den alırsan sosaya yapılan markaj ile elindeki 2 adamı da yersin. Bence kucka feda edilip onazi sosa yusuf denenmeli. Bjk maçına onazi sosa yusuf çıkmalıyız. Hele hele anadolu da kesinlikle onazi sosa yusuf. Onaziyi de ayrıca sevmem beğenmem de ama en azindan 3 4 maç denenmeli elimizde defansif başka adam yok.

Tolga Okumuş
24.09.2017, 22:07

o ne demek oluyor gityi mi gercekten

Düğün muhabbeti için demiştir.

Fanatik34
24.09.2017, 22:12
Simdi Siketas macina bu ersun´la cikip, belkide sezonu cöpemi atacagiz???:mad:

Hemde Siketas macini rahat kazanabilecekken...

Su ligteki takimlari görünce sampiyonluk hic uzakta degil (devrearasi stoper transferi ile)

Sefer A.
24.09.2017, 22:13
som agzimi açtim ya, Bursa miçti yenildi, le guen de ayni ersun yanal gibi davrandi saçmaladi tirsti tudor ve gsye cesâret verdi, aptal herif...
Durica'nin esi istedigini yazsin, Durica Okay ile el ele oynamiyor, topçuyu tâkip etmesi için Okay'a ihtiyâci yok, bunu bir kenara atalim...

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 22:13
Kadro mühendisliğimiz yanlış ersun defansif orta saha oynatmıyor 3 ofansif orta saha ile hepsine defans a yardımcı olması üzerine kuruyor orta sahayı. Yusuf sürekli koşuyor bu da onu gereksiz yoruyor. Aynı şekilde sosa da pozisyon almakta zorluk yaşıyor. Kuco ne kadar gol ve asist yapıyor olsada asıl yapması gereken işi yapamıyor. Rakiplerin orta sahası yumuşak orta sahamızdan dikine gelebiliyor bu da beklerimizi zor durumda bırakıyor. Alan kapatayım derken bekler adam kaçırıyor. İşte bunların sebebi orta sahamızda defansif orta saha bulunmaması. Onazi bunu yapabiliyor ama ne kadar iyi bilmiyoruz. Onazi sosa yusuf kesinlikle denenmeli. Kucka kimse kusura bakmasın ama bu kadro ile alınacak oyuncu değildi. Biz kucka sosa yazıcı oynadıkça çok gol yemeye devam ederiz. Ayrıca ersun istediği futbolu değil elindekilerle oynatabileceği futbolu oynatmalı. Sürekli aynı hatalar. Söyle söyle yaz yaz 2 senedir anlatıyoruz. Sosa gibi bir adamı alıyorsa takımı ona göre oynatacaksın. Yusuf u 11 den alırsan sosaya yapılan markaj ile elindeki 2 adamı da yersin. Bence kucka feda edilip onazi sosa yusuf denenmeli. Bjk maçına onazi sosa yusuf çıkmalıyız. Hele hele anadolu da kesinlikle onazi sosa yusuf. Onaziyi de ayrıca sevmem beğenmem de ama en azindan 3 4 maç denenmeli elimizde defansif başka adam yok.Tüm sıkıntı bu değil fakat net olarak temel problemimiz bence de bu.
Kucka 8
Okay 8
Onazi 8
Sosa 8 - 10
Yazıcı 10
Abdülkadir 8 - 10 - 11
Bero 8 - 10

Oynayabilen adamlar.
Kucka iyi bir futbolcu.
Ama 6 numara olarak bakarsaniz berbat görürsünüz adamı.
Bizim 6 numaramız yok.
Ama o bölgeyi geçen sene 2. Yari Onazi idare etti güzel bir şekilde.
Bence de bu diziliş denenmeli.
Mantıklı olan bu.

yorumsuz6117
24.09.2017, 22:31
Evlenmişsin Ersun balayına git bi daha da dönme..

Erkan SÜNGER
24.09.2017, 22:32
Tüm sıkıntı bu değil fakat net olarak temel problemimiz bence de bu.
Kucka 8
Okay 8
Onazi 8
Sosa 8 - 10
Yazıcı 10
Abdülkadir 8 - 10 - 11
Bero 8 - 10

Oynayabilen adamlar.
Kucka iyi bir futbolcu.
Ama 6 numara olarak bakarsaniz berbat görürsünüz adamı.
Bizim 6 numaramız yok.
Ama o bölgeyi geçen sene 2. Yari Onazi idare etti güzel bir şekilde.
Bence de bu diziliş denenmeli.
Mantıklı olan bu.

Ersunun istediği orta sahada stoperlerin biri ayaklarına hakim güçlü ve hızlı olmalı. Gerektiğinde dos gibi kesici oynamalı. Bu bir takım oyunu. Tek düze oyuncularla ersunun istediği oyunu oynatamazsın. Ayrıca ersun bu mas ile bu sistemi zaten oynatamaz. Hadi joa oynarda mas ilk geldiğinde de çok ağır dediydim yanıltmadı. Ama bu kadronun üzerine iyi defansif oyuncular alınırsa baya sağlam bir takım olabiliriz iyi bir teknik adamla.

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 22:34
som agzimi açtim ya, Bursa miçti yenildi, le guen de ayni ersun yanal gibi davrandi saçmaladi tirsti tudor ve gsye cesâret verdi, aptal herif...
Durica'nin esi istedigini yazsin, Durica Okay ile el ele oynamiyor, topçuyu tâkip etmesi için Okay'a ihtiyâci yok, bunu bir kenara atalim...Biz de 2 maç iyi oynayan adam kral ilan ediliyor. Sonra da dokunulmaz oluyor.
50. Yil olduğunu, beklentileri, bu sezon hedefi tek tek teknik kadroyu geçtim, yönetim bile anlatmıştır futbolculara.
Rezil performasta defans oyuncularımız bu sene.
14 gol atmışız 6 haftada 13 gol yemişiz.
Saka gibi bir istatistik.
2 tane sağlam stoper alsaydik da.
Volkan Tomas ve Bongonda alınmasaydı.

Sefer A.
24.09.2017, 22:48
Hubocan oynasa belki o kadar kötü olmayacak ama yok Okay stoper oynayacak aman yedege çekilir mi Okay olur mu öyle sey a aa ayip ....
Durica kötü degil ama arada saçmaliyor, ve rakibe göre oynayacagimiz oyuna göre oynamali...
Yoksa bu sene de iyi oynadi fb ve Konya'ya karsi, resmen o kurtardi bizi daha fazla puan kaybindan... ama Göztepe ve Alanya'ya karsi rezildi...
Göztepe hizli hücuma çikan, kivrak, çabuk oyunculara sâhip bir takim ; oynayan Durica
Basak, nispeten daha agir, Adebayor ile tek golcü ile oynayan, Elia yedek o yedek bu yedek ; oynayan Akbas.
Alanya, Love gibi yilan golcüye, JuniorFernandes gibi tam âni hücum topçusuna, sonradan eklenen Efecan gibi pirpir topçuya sâhip ; oynayan Durica

"Sabotaj" degil de nedir lan bu ? Resmen ihânet
Ulan haydi yanlis 11 çikardin, çikar devre arasi Durica'yi, koy Akbas'i...
Ulan sanki çok önem veriyor da degisikliklere, devre arasi 2 degisiklik yapmasin, hikâye, kimse "ama sonra 1 kalirdi" gibi saçma salak bahânelerle gelmesin...

ensarusta
24.09.2017, 23:01
ersun yanal / Trabzonspor

bjk ye kaybetmesi halinde yerine getirelecek isim ...

MICHEL PREUD https://t.co/fHkIQk5wXD
Avran tweete.
Belcikali nasil bir hoca taniyan varmi.genelde iyi yorumlar okuyorum. Yillik 1.5 a anlasilmis.bekletiliyor.

DNA-TS
24.09.2017, 23:01
her zaman birşeyleri eksik yapıyoruz.
sezona başlıyoruz stoperi 10 numarayı son hafta alıyoruz. esteban akbaş v.şen gibi isimlere piyasanın çok üstünde paralar verdik. hoca inat ve aksi tribünlerin yada eleştirmenlerin dediğini yapmayacağım diye yanlışlarında ısrar ediyor. yenilgi olur son dk yersin berabere de kalabilirsin ama müdahalelerinde çoğunlukla geç kalıp yanlış tercih yaparsan kazanamaz 6 haftada puan farkını 8 yaparız. geçen sene ki kadroda bu puan farkını tutturabilirdi, bu kadar para harcayıp istediğimiz sonucu alamazsak doğal olarak homurdanmalar başlar. fb başakşehir alanya maçları geç ve yanlış müdahale sonucu kazanılamayan maçlar.
karakargaları normal şartlar altında yenemesek kimse bişe demezdi ama bu hafta ouzan atiba küu7 yok şenör hocada yok ondan dolayı kazanmamız ligde olmamız için şart. hoca takımı toparlayıp galibiyete motive etmeli taraftarı tekrar havaya sokmalı yoksa hocanın da günleri sayılı. istikrar gelişim varsa olmalı bi var bi yokta istikrar olamaz. kargaları yenemez isek puan farkı çift haneye çıkacak daha 7.haftada.
haftasonumuz rezalet geçti yarından itibaren umutla kargalarla oynayacağımız maçı bekleyeceğim.

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 23:02
Michel Preud ismi konuşuluyor.
En son 3 yildir Club Brugge ile çalışıyordu.
Bu sezon takim çalıştırmicam demişti röportajında.
Evren de yazmış 1.5 milyon euroya anlaşıldı hazir kita Bjk maçı bekleniyor diye.
Futbolculugunda kaleciydi.
4-3-3 oynatır takımı.
İyi bir taktisyendir.
Ama Evrene fazla güvenmiyorum.
Bizle ilgili söylediklerinin tam tersi oldu bu dönem ☺

Sefer A.
24.09.2017, 23:02
Arda' reyiz sevinecek Preud'Homme gelirse :) ben pek tanimam bilmem onu yaa...
Ulan o kadar adam istedik hiçbiri gelmedi, Arda' bir isim atti adam gelecek :p (eyvah som agzimi açtim kesin gelmez)

Sefer A.
24.09.2017, 23:04
Preud gelirse, Castillo banko 11

Enaldo61
24.09.2017, 23:08
Gelsin bu Preud'Homme. İyi ve disiplinli bir hocaya benziyor. Hadi hayırlısı.

farozlufatih61
24.09.2017, 23:08
Dünyada örneği olmayan taraftar kitlesine sahibiz vesselam..
Her hafta uçuyoruz çok rahat kazanırız 3 atarız 5 atarız 7 atarız maşallah hiç hız kesmiyorlar yere çakılsalarda uctuğunu zannediyor bu tipler...
Zaten rakiplerde öyle diyor siz rahat kazanın biz Armut toplarız..
Yahu Kevgire dönmüş bu savunmayla nasıl rahat maç kazanırsın her hafta aptalca yenilen gol sıralamasına en az 3 aday sokarız ilk 3'üde kimseye bırakmayız....
Yenilmeyelim şu 8taşa yeter....

Sefer A.
24.09.2017, 23:09
Brügge niye birakti bu adami ? Kendi mi birakmak istedi ? fuzuli bir herifi de getirdiler yerine hiç begenmiyorum, bakmayin ligde yine iyi gittiklerine... gerçi önemmli oyuncular sattilar o da var...
Preud'ü bilmem ama Brügge'ü az çok izledik hepimiz, o adam o topu oynattiysa, tam Trabzon insaninin sevecegi futbolu oynatir gibi gözüküyor...
Castillo Abdülkadir ile sagli sollu saldiririz

Enaldo61
24.09.2017, 23:10
Hadi gel başla Michel Başkan! Heyecanımızı geri getir bize! Tekrar eselim Fırtına gibi! :tsbayrak:

Sefa Murat Dokuz
24.09.2017, 23:10
Mete kalkavan verilirse sahaya çıkmaya gerek yok

Kadir
24.09.2017, 23:12
Adamın hocalığını bilmiyorum ama karizmatik duruyor ve hakkında yorumlar hep olumlu. Taktisyen diyorlar adama, ihtiyacımız olan şey bu.

yusf61
24.09.2017, 23:18
Öyle moralim bozuk öyle bozuk ki ALLAH affetsin 30 dakikada bir ersuna sövüyorum

Berke6198
24.09.2017, 23:19
Yeni hoca ile anlaşılmışsa hoca hemen göreve getirilmeli. Eksik ve yorgun Beşiktaş'a bir 3 puan daha verirsek getirmelerinin hiçbir anlamı yok.

Bayraktaroğlu
24.09.2017, 23:24
Tv net izleyin erdal abi iyi konuşuyor

farozlufatih61
24.09.2017, 23:25
Bir çok maçını izledim C.Brugge'de preud'homme nin asık suratlı kulübeden hiç çıkmayan otoriter bir yapıya sahip olan iyi bir teknik direktör..
Belçikalı T.direktörleri severim Leekens ve Breams o kadrolarda bana göre başarılı olmuşlardı hugo bross tam olarak bir faciaydı onuda göz önünde tutmak lazım...
Marcello Gallardo olsa daha iyi olurdu tam bizlik...

Sefer A.
24.09.2017, 23:25
Belki dogru baslik degil ama zâten konunun disina çikildi...
Yâhu Vahid hocayi istemeyen ve gitmesini isteyen birçok topçunun sahada oldugu ve Vahid hocanin degil de yardimcilarinin oldugu karsilasmayi gitgellerle hatta geri dönüslerle 4-4 bitirdik, 2 gün önce ise 3-0'dan 3-4 yenildik reprezil bir sekilde... yâni anlamiyorum ne oldu niye nasil böyle oldu, inanilmaz gerçekten yaa...
Topçularin da büyük suçu var, sampiyonluk senesinden 1 yil önce yapilan Broos dönemi kadro disi operasyonlari vardi, hani Egemen'in bile kadro disi kaldigi, acep öyle bir seye mi ihtiyaç var anlamadim gitti...

Yalniz yeni piyasaya çikmis, tam Trabzon adami Yazici ve A.Ömür'ün sahada oldugu yerde bu rezilligin yasanmamasi gerekiyordu... Abdülkadir'e zerre bir sey diyemem adam savunmaya kadar gelip müdahalelerde bulundu ama Yazici hiç kipirdamadi uyusukluga devâm etti, bu kadar da olmaz ya Yusuf biraz hareketlen memleketin için yakinlarin için taraftarlar için yirtin biraz, orandan burandan duman da çiksa git savunmada gerekirse Durica'nin yapmadigini yap... siz bunlar için varsiniz usaklar, yoksa ne anlami kaldi sirf verilen görevi yapacaksaniz...
Elestiriyorum ama yâni kötü anlamda degil, biraz da beklentilerimi yazmis oldum... Burak hafif sakatlanir oynamam der bir sey demem, ama bizim usaklar kopuk bacakla da oynamali, yakisani da budur, Tekke zamâninda öyleydi igne migne vurulurdu sahaya çikardi... anorthosis hiyarmlarina 3-0 degil de 3-1 yenildiysek onun sâyesindeydi, sakatti yedekti oyuna girmeyecekti ama mecbur girdi 1-0 iken gol atar da turu geçme ihtimalimiz artar diye, ve atti golünü ama arkadakiler saçmaladi 2 gol daha yedik...

Ulan ne hallere düstük yau, kafayi yedik

Uğur KÜÇÜK
24.09.2017, 23:42
Kucka’nın gol attığı maçları kazanamadık.

Göztepe 3-2
Alanyaspor 4-3

İlk golü attığımız hiçbir maçı kazanamadık.

Fenerbahçe 2-2
Göztepe 3-2
Başakşehir 2-2
Alanyaspor 4-3

Trabzonspor, Ersun Yanal ile çıktığı hiçbir Beşiktaş maçını kazanamadı.

Hey maşallah ☺
Bu Ersun istifa etmez.
Eğer Bjk yenilgisi ile gidecekse simdi verip tazminatı yollanmali.

Enaldo61
24.09.2017, 23:42
Vagner Love'ı sadece seyretmeleri bitirdi beni. Bence Ersun'un gitmesini istiyor futbolcular.

Bayraktaroğlu
24.09.2017, 23:44
Şöyle takır takır futbol oynayan bir maç izleyebilecek miyiz? Kimsenin üç gündür tası tuzu yok. Gelecek haftayı dört gözle beklerdim korkudan aklıma getirmemeye çalışıyorum

kayseriliyiz
24.09.2017, 23:49
Bu maç çok kötü seyler olacak gibi duruyor.

Envoyé de mon HT20 en utilisant Tapatalk

Mehmet Zeki
24.09.2017, 23:52
14541

14549

ferdeco128
24.09.2017, 23:56
maçın hakemi fırat veya mete'den birisi olur tahminim. demirören bizi kurban olarak seçtiyse öyle yapar. maçtan önce hakem konusunda baskın çıkmalıyız yoksa bizi doğrayacak beşiktaşlı bir hakem atayacaklar.

Doğukan Uçan
24.09.2017, 23:56
İşin kötü tarafı ersun yanal giderse yerine teknik direktör gelir ama transfer ettiğimiz oyuncular 50.yıl hedefi ile geldiler. Olası mağlubiyet ve 11 puanlık fark sonunda lige otomatikmen havlu atarız toparlanamayız. Sezon sonu kucka, sosa gibi oyuncuların hepsi takımdan gider.

Soner Albayrak
24.09.2017, 23:58
Hadi o isim doğru diyelim, BJK maçının beklenilmesindeki amaç ne? Sanki ondan sonraki bütün maçları kazanacak mıyız?

Ersun'un bu kulübe verebileceği bir şey kalmamıştır. Yine zaman kaybediyoruz her zaman olduğu gibi.

Arda'
25.09.2017, 00:00
Arda' reyiz sevinecek Preud'Homme gelirse :) ben pek tanimam bilmem onu yaa...
Ulan o kadar adam istedik hiçbiri gelmedi, Arda' bir isim atti adam gelecek :p (eyvah som agzimi açtim kesin gelmez)

İnşallah gelir valla E.Y gitsin yeter ki Ziya Doğana razıyım :D

gurur6134
25.09.2017, 00:00
Belki dogru baslik degil ama zâten konunun disina çikildi...
Yâhu Vahid hocayi istemeyen ve gitmesini isteyen birçok topçunun sahada oldugu ve Vahid hocanin degil de yardimcilarinin oldugu karsilasmayi gitgellerle hatta geri dönüslerle 4-4 bitirdik, 2 gün önce ise 3-0'dan 3-4 yenildik reprezil bir sekilde... yâni anlamiyorum ne oldu niye nasil böyle oldu, inanilmaz gerçekten yaa...
Topçularin da büyük suçu var, sampiyonluk senesinden 1 yil önce yapilan Broos dönemi kadro disi operasyonlari vardi, hani Egemen'in bile kadro disi kaldigi, acep öyle bir seye mi ihtiyaç var anlamadim gitti...

Yalniz yeni piyasaya çikmis, tam Trabzon adami Yazici ve A.Ömür'ün sahada oldugu yerde bu rezilligin yasanmamasi gerekiyordu... Abdülkadir'e zerre bir sey diyemem adam savunmaya kadar gelip müdahalelerde bulundu ama Yazici hiç kipirdamadi uyusukluga devâm etti, bu kadar da olmaz ya Yusuf biraz hareketlen memleketin için yakinlarin için taraftarlar için yirtin biraz, orandan burandan duman da çiksa git savunmada gerekirse Durica'nin yapmadigini yap... siz bunlar için varsiniz usaklar, yoksa ne anlami kaldi sirf verilen görevi yapacaksaniz...
Elestiriyorum ama yâni kötü anlamda degil, biraz da beklentilerimi yazmis oldum... Burak hafif sakatlanir oynamam der bir sey demem, ama bizim usaklar kopuk bacakla da oynamali, yakisani da budur, Tekke zamâninda öyleydi igne migne vurulurdu sahaya çikardi... anorthosis hiyarmlarina 3-0 degil de 3-1 yenildiysek onun sâyesindeydi, sakatti yedekti oyuna girmeyecekti ama mecbur girdi 1-0 iken gol atar da turu geçme ihtimalimiz artar diye, ve atti golünü ama arkadakiler saçmaladi 2 gol daha yedik...

Ulan ne hallere düstük yau, kafayi yedik

At sahibine gore kisner kardesim yazdiklarin buna cikiyor..ortada yonetim kalmadi ki kim nasil neye mudahale etcek yazdiklarin dogru olsa bile herkes istedigi gibi at kosturuyor..takim sehir taraftar hocanin umrunda degil her soylemiyle yaptigiyla bu ortada ,yonetimden ses seda tepki yok soyledikleri tek sey arkasindayiz, sehirden de adam gibi bir tepki yok ki bunda en buyuk sebep yonetimin malum siyasi partiye yakinligi ve trabzon sehrinin ayni siyasi goruse sempatisi meydani bos buldu herkes.. bir basibosluk salmislik akiyor resmen pacalarimizdan vizyon akmasi gerekirken..

-Samet
25.09.2017, 00:04
Alanya maçı sırasında işteyim.
Dakikada bir telefonuma bildirim geliyor.

İlk yarı 3-1 bitti.

İçim içimi yiyor maçı izleyemedim diye hem de 3 gol atmışız falan.

Sonra 3-1 görünce herhalde dedim 4-2 veya 4-1 falan biter maç.

3-0 dan maç verdiğimizi gördüm.

Şimdi Atiba , Quaresma falan yokmuş duydum ki ,

E ben bu takıma,teknik direktöre nasıl güveneyim isterse üstüne Cenk'le Oğuzhan da olmasın :)

ANAOKULU TERK
25.09.2017, 00:05
puan durumuna bakan arkadaşlar !

yukarıya bakıp , hayaller alemine dalacağınıza ,
bizim hemen altımızdaki sıralamaya bi bakın da ,
nasıl bir tehlikenin içine düşmek üzereyiz , görün .

olmaz , olmaz deme .
öyle bir olur ki , feleğin şaşar apışıp kalırsın .

Mücahit Tüfekçi
25.09.2017, 00:28
Alanya maçı sırasında işteyim.
Dakikada bir telefonuma bildirim geliyor.

İlk yarı 3-1 bitti.

İçim içimi yiyor maçı izleyemedim diye hem de 3 gol atmışız falan.

Sonra 3-1 görünce herhalde dedim 4-2 veya 4-1 falan biter maç.

3-0 dan maç verdiğimizi gördüm.

Şimdi Atiba , Quaresma falan yokmuş duydum ki ,

E ben bu takıma,teknik direktöre nasıl güveneyim isterse üstüne Cenk'le Oğuzhan da olmasın :)Oguzhan da yok hocam ha bi de Şenol hocada tribünde ama yine güvenilmez bu takıma orası ayrı :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

special one
25.09.2017, 00:31
14549
7-0 6-0 ları kaldırdım

3-0 dan 3-4 leri kaldırdım

ama Şikeci yaftası yemiş bir teknik adam kaldıramam

Royal Heart
25.09.2017, 00:33
Şu maç öncesi takımda zaten çok olumlu bir tablo yokken yeni teknik direktör derhal getirilip göreve başlatılacaksa bu zaman zarfında Milli Takım arasıyla birlikte takımı da az çok tanımış olacak gelecek olan teknik direktör, zamanlama bu açıdan önemli ha yok yeni teknik direktörün geliş süreci uzayacaksa, hemen bu maçla birlikte devre arasına kadar takımı hedeften koparmayacak Sergen ya da kısa vadede takımı hedeften koparmayacağı düşünülen bir başka ismin ara dönem teknik direktörü olarak getirilmesi yerinde olur. Tabi Yönetim B plânını çok önceden yaptıysa o zaman bu seçenekler ortadan kalkar.

Sefer A.
25.09.2017, 00:36
7-0 6-0 ları kaldırdım

3-0 dan 3-4 leri kaldırdım

ama Şikeci yaftası yemiş bir teknik adam kaldıramam
Hoaayyddaaaaaaaa
Gerçek mi bu ya, sikeci mi bu herif ?

Kadir
25.09.2017, 01:57
Hoaayyddaaaaaaaa
Gerçek mi bu ya, sikeci mi bu herif ?

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170924/0d031a06e2431fb92d4894d47c0ff6e5.jpg

35 yıl önce [emoji3]

Tolga Okumuş
25.09.2017, 02:00
Yazar: Fırat Topal

firattopal@hayatimfutbol.com | twitter.com/flyngdtchmn | 20.02.2015

Büyük kaleciydi Michel Preud’homme. Liege yakınlarında doğmuş, o topraklarda büyümüş, 1969’da, daha 10 yaşındayken Standard Liege altyapısına girmiş ve 18 yaşından itibaren de kulübün formasını giymeye başlamıştı. 1982 ve 1983’te Standard’la 2 Belçika şampiyonluğu yaşadı, 82’de Avrupa Kupa Galipleri Kupası finaline de yükselmişlerdi. Kadrosunda Arie Haan ve Eric Gerets gibi iki tecrübeli yıldızı bulunduran takım, Allan Simonsenli Barcelona’ya kaybetti kupayı. Takımın başında, Preud’homme’un yıllar sonra izinden gideceği, eski bir kaleci olan Raymond Goethals bulunuyordu. Derken 1984’te büyük bir skandal patlak verdi. Bellemans Dosyası veya Waterschei Olayı adıyla tarihteki yerini alan hadiseye göre, 1981/82 sezonunun son haftasında, Standard’ın Waterschei Genk ile oynayacağı maç öncesinde rakip takımın kaptanı Roland Janssen ziyaret edilmiş ve ondan, oynanacak maçta kendilerini çok fazla sıkmamaları istenmişti. Zaten Genk, kupayı kazanmış ve ligin orta sıralarında yer alarak bir anlamda ligi kafasında bitirmişti. Bu “iyilik” karşılığında, Standardlı futbolcular sezon sonu şampiyonluk primlerinin bir kısmını, rakip oyunculara hediye (!) etmişlerdi. İşin içine Gerets ve Goethals da karışmıştı, zira Janssen, Gerets’in yakın arkadaşıydı. Gerets 1 sene önce zaten Milan’a transfer olmuştu, ama Goethals herhangi bir cezadan kurtulmak için Portekiz’e kaçtı ve Vitoria Guimares’in başına geçti (Goethals’ın 1993 yılında Olympique Marseille’in başındayken benzer senaryoyla bir başka lig şampiyonluğu yaşaması da ilgi çekicidir). Bu olayı izleyen sezon, yani 1983’te kazanılan şampiyonlukla ilgili hiçbir şüphe olmamasına rağmen, Standard Liege’in Belçika’daki imajı bir anda sıfıra indi. Kulüp birçok yönetici ve futbolcusuna ceza verdi. Preud’homme da bunların arasındaydı. Tabii bu olayların etkisi kaçınılmazdı, takım zaman zaman orta sıralarda takılan, zaman zaman da üst sıraları zorlayan hale büründü ama asla şampiyonluk yarışında söz sahibi olamadı. Preud’homme da cezasının bitişine rağmen, Goethals sonrası göreve gelen teknik adamlar Louis Pilot ve Milorad Pavic tarafından yedek kulübesine düşürüldü, çünkü eldivenleri sonradan bir kulüp efsanesine dönüşecek Gilbert Bodart devralacaktı. Preud’homme 2 sezon boyunca 10’ar maça dahi çıkmadan Hollandalı Aad de Mos’un başında olduğu KV Mechelen’e transfer oldu.

KV Mechelen 1980’lerin başında altın dönemini yaşayan Belçika futbolunda parlayan bir diğer kulüptü. 1988’de Avrupa Kupa Galipleri Kupası, 1989’da da lig şampiyonlukları kazanıldı. Bu sırada, ulusal takımda Jean Marie-Pfaff’ın arkasında üçüncü kalecilik görevinde olan Preud’homme, onu zorlama şansını, Standard Liege’i sarsan skandal sebebiyle kaçırmıştı. Ancak Mechelen’deki muhteşem performansı onun Belçika için vazgeçilmez bir kaleci olmasını da beraberinde getirmişti. 1987 ve 1989’da Belçika’da yılın futbolcusu seçilmesinin yanı sıra en iyi kaleci ödüllerini de kazanmıştı. Aynı başarıyı 1990 ve 1991’de de tekrarlamış ve Belçika’nın efsane hocası Guy Thys onu 1990 Dünya Kupası’nda birinci kaleci pozisyonuna yükseltmişti. Dört yıl sonra Birleşik Devletler’deki turuvada Preud’homme kendini aştı. 35 yaşındaydı, ama öyle mükemmel bir performans gösterdi ki, Belçika ikinci turda Almanya’ya 3-2 mağlup olarak elenmesine rağmen turnuvanın en iyi kalecisine verilen Lev Yaşin Ödülü’nü aldı. Turnuva sonrası o yaşında ilk kez yurt dışı transferi yapıp Benfica’nın yolunu tuttu, aynı zamanda Portekiz kulübü tarihinin ilk yabancı kalecisi olmuştu. Beş sezon boyunca Porto’nun şampiyonluklarını izlemek zorunda kaldı ama taraftarların sevgilisi aldı. Yaptığı kurtarışlar ona Aziz Michel lakabının verilmesini sağlamıştı. Futbolu 40 yaşında bu ülkede bıraktı.

Mahalleye dönüş ve başarı hikâyesi
Preud’homme, 1999-2000 yılında Benfica’da Dış İlişkilerden Sorumlu Futbol Direktörlüğü görevini yürüttü ve teknik direktör Jupp Heynckes’in ayrılması sonrası başkan João Vale e Azevedo’ya Jose Mourinho’yu öneren isimdi. Mourinho’nun Benfica’daki görevi sadece 5 maç sürse de (yeni seçilen başkanla sürtüşmesi sebebiyle) onun ilk birinci adamlık görevine tavsiye eden Belçikalı olmuştu böylece. 2001 yılında Preud’homme, evine döndü ve Standard’da Tomislav Ivić’in yerine teknik adamlık görevini kabul etti.

1,5 yıl boyunca sürdü teknik direktörlük macerası. 2001/02 sezonunun sonunda yönetim kadrosuna dahil olarak görevini Robert Waseige’ye devretti. 4 yıl sonra ise tekrar yeşil sahaya inme zamanı gelmişti. 4 yıl boyunca takımın başında olan ama şampiyonluk kazanamayan Dominique D’onofrio taraftarın öfkesi sonucu istifa etmiş, yerine getirilen tecrübeli Hollandalı hoca Johan Boskamp da kısa sürede oyuncuarıyla arasında problem yaratmayı başarmıştı. Preud’homme 47 yaşında görevi devralarak sezonu üçüncü sırada bitirmeyi başardı. İzleyen sezon ise 25 yıllık bir özleme son verecekti. Standard, Anderlecht’in 7 puan önünde lig şampiyonu oldu. Böylece takımın en son şampiyonluğunda kaleyi koruyan efsane isim, teknik direktör olarak, çeyrek asır sonra kulübü tekrar Belçika’nın zirvesine taşımıştı.

Herkes, Standard’ın, Preud’homme ile uzun süren bir başarı dönemi yaşayacağını tahmin etse de aynen 25 sene önceki dönemde olduğu gibi yine kulüp kaynayan bir kazana döndü. Preud’homme yönetimle yeni kontrat görüşmeleri için masaya oturdu, ancak başkan Reto Stiffler ona sadece 1 yıllık sözleşme önermişti. Kulüp direktörü Pierre François’yı arayarak bunun büyük bir saygısızlık olduğunu belirten Preud’homme görevinden ayrıldı. Birkaç gün sonra Gent ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.Yanında yardımcıları Stan Van den Buys ve Manu Ferrera’yı da götürmüştü.

Gent’in Belçika tarihinde hiçbir şampiyonluğu bulunmuyordu. 1964’te ve 1984’te kazanılmış iki Belçika Kupası kayda değer tek başarıydı. Preud’homme iki sezon sonunda takıma Belçika Kupası’nı kazandırdı ve böylece bir başka kulübün tarihine de adını yazdırmış oldu. Bu başarı artık şansını daha büyük bir denizde denemesi için kendisine cesaret verdi ve Hollanda Ligi tarihinde ilk şampiyonluğunu kazanan FC Twente’de, Steve McClaren’dan boşalan teknik adamlık koltuğuna oturdu. McClaren ile beraber tam 14 oyuncu takımdan ayrılmıştı ve Belçikalı’nın işi hiç kolay değildi. Ancak 2010/11 sezonunda müthiş bir Mayıs ayı gerçekleşti. 8 Mayıs’ta De Kuip’te, Ajax’ı 3-2 mağlup ederek Hollanda Kupası’nı kazandılar. Bir hafta sonra Arena’da iki takım şampiyonluğu tayin edecek maça çıktı. Twente’ye beraberlik yetiyordu, ancak Ajax 3-1 kazanarak şampiyon oldu. Buna rağmen, Preud’homme, her sezonun en iyi teknik direktörüne verilen Rinus Michels Ödülü’nün sahibi oldu.

Arap çöllerinden Brugge Kanallarına

Rinus Michels Ödülü’nü aldıktan 1 ay geçmeden Preud’homme, Twente başkanı Joop Munsterman’ın karşısına çıkıp, Suudi Arabistan’ın Riyad şehrinin takımı Al-Shabab’ın başına geçmek istediğini söyledi. Aslında Al Shabab onu Gent’ten ayrıldığı gün de istemişti, ama bu sefer Belçikalı hoca reddedemeyeceği bir teklif almıştı. Suudi takımıyla 3 yıllık kontratının ilk yılında takımı lig şampiyonluğuna ulaştırdı ve yılın teknik direktörü seçildi. Takım izleyen sezon ligi üçüncü bitirdi. 2013 Asya Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Japon Kashiwa Reysol’un onları saf dışı etmesi sonrası, normalde takımla 2016 yılına kadar kontratı bulunan Preud’homme Arap yarımadasından ayrıldı. Aynı günlerde ülkesi Belçika’nın 8 yıldır şampiyonluğa hasret kulübü Club Brugge da İspanyol teknik adam Juan Carlos Garrido ile yollarını ayırmıştı. Hatta bu iki teknik adamın görevlerinden ayrılması 1 gün arayla gerçekleşmişti. Garrido’nun kovulmasının hemen ardından Club Brugge resmi açıklamayla Michel Preud’homme’un yeni teknik direktörleri olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz sezon, normal lig maratonunu ikinci, play-off aşamasını da üçüncü sırada bitiren Club Brugge, bu sezon birkaç adım ileriye atmış görünüyor. Takım 26 haftası geride kalan Belçika Ligi’nde, en yakın rakibi Anderlecht’in 4 puan önünde lider. Belçika Kupası yarı finalinde Brugge derbisindeki rakipleri Cercle Brugge’u geçip finale çıktılar ki orada da Anderlecht ile karşılaşacaklar. Dahası Avrupa Ligi’nde de yollarına devam ediyorlar, Danimarka’nın Aalborg takımı son 16’ya kalmak için onların önündeki rakip.

Club Brugge’un kalesinde, Avustralya ile 2015 Asya Kupası şampiyonluğu yaşayan Matthew Ryan bulunuyor. Henüz 23 yaşındaki kaleci, yakın zamanda Club Brugge’a önemli bir maddi getiri de sağlayabilir. 38 yaşındaki kaptan Timmy Simons ile hücum hattındaki gol ayağı Tom de Sutter, Preud’homme’un en çok güvendiği isimler. Ancak ikinci yarıda, özellikle hücum hattındaki işleri ilk yarıya göre zor olacak, çünkü takımın bu sezon en çok gol atan ismi, Şilili Nicolás Castillo, Ocak ayında Mainz 05’e kiralandı. Kolombiyalı sağ açık José Izquierdo onun ardından takımın en çok gol atan ismiydi. Sezonun şu ana kadarki bölümünde 60 gol atan ve bu alanda rakiplerinin çok önünde olan (onları en yakından izleyen Kortrijk’ın 47 gol attığını belirtirsek) mavi-siyahlılar, Castillo’nun gidişinin etkisini en aza indirmeyi başarırlarsa play-off süresince de liderlik koltuğundaki yerlerini sağlamlaştırabilirler. Michel Preud’homme’un bugüne kadar çalıştırdığı her takımda en az 1 büyük kupası bulunuyor. Club Brugge’da ikinci sezonunu doldururken 3 cephede de yoluna devam ediyor ve 10 yıldır şampiyonluk yüzü göremeyen kulübü mutlu sona ulaştırmak istiyor. Ayrıca kendisi futbolculuk yıllarında file bekçisi olan teknik direktörlerin çok fazla başarılı olamaması inancına karşı da savaşıyor.

Karmam
25.09.2017, 02:06
durica'nın eşi gayet normal bi yoruma çok sinirlenmiş "yanında stoper olmayan bi adamla oynuyor, tek başına stoper oynuyor" diye. bunu kendi yorumladığını zannetmiyorum. mutlaka durica'nın kendi şikayetidir.

erenslash
25.09.2017, 02:16
yahu başkan bir baba stoper alaydı ah ah neler olurdu devre arasına kadar golleri yeriz şimdi efendim bjk maçını almamızın bir espirisi yok neden mi? efendim dandik maçlarda puan kaybedip gs fb ve jkden puan almanın anlamı olmuyor

Numan Yerlikaya
25.09.2017, 03:16
Okay falan stıper de iyi dediler beğendiler burda ama vasat bile oynamadı. Okay'a kızmıyorum ancak Durica 2 maç kötü oynuyorsa suç Okay'ı oynatan hocadadır. Zamanında Bosingwa iş yapamadı o bölgede

erenslash
25.09.2017, 03:49
iyi bir yabancı hoca bulmak sıkıntı umarım iyisinden olur kolay değil ama çok iyisini bulmadan ersunu göndermek salaklık olur

Berke6198
25.09.2017, 04:40
Neden sürekli yuvarlanıyoruz, takla atıyoruz, bir türlü belimizi doğrultamıyoruz anlamıyorum.

Kadro eksik oluyor, hocaları gidiyor. Yönetimler değişiyor, ele avuca gelir bir kadromuz oluyor, bu sefer de teknik direktörlerimizin inanılmaz derecede vasat performanslarına şahit oluyoruz. Yahu biz deneme tahtası mıyız ? Üzerimizde "acaba bir insan topluluğu kafayı yemeden ne kadar uzun süre moralsizliğe dayanır" şeklinde bir test mi yapıyorlar ?

Sıkıldım be kardeşim. Vallahi bunaldım. 3-4'lük maçtan beridir sinir sistemim bozuk, gerginim. Günlük yaşantıma da yansıyan hat safhada bir gerginliğim var. Trabzonsporun adının geçtiği her yere şevkle ve aşkla koşarken şimdi kendi arkadaşlarımızla bile oturup Trabzonsporu konuşmuyoruz. Çünkü kaçmak istiyorum, gelmiyor içimden.

Şampiyonluklar kazanılır veya kaybedilir, maçlar kazanılır veya kaybedilir. Önemli olan, sahada veya yedek kulübesinde, yönetim kurulunda veya çay ocağında bu yükün altına giren herkesin iyi niyetle ve kendini en az bizim kadar bu işe vererek yapmalarıdır. Bizim bunu hissetmemizdir asıl önemli olan.

Bu maça da gideceğim çünkü Trabzonsporun desteğe ihtiyacı var. Ancak bilinsin ki o stada Trabzonspora desteğe gidecek hiçbir taraftar Ersun Yanal'a gram güven duymuyor. Artık içimdeki tüm iyi niyeti ve güveni kaybettim Ersun Yanal'a karşı. Yazık, yıkıcı.

HOPA'LI TS'Lİ
25.09.2017, 07:44
Ne zaman yüzümüz gülecek Allah'ım
Ne bitmez çilemiz varmış

Faik Yılmaz
25.09.2017, 08:16
Beşiktaş'ın 3 değil 13 eksiği olsada futbolcularımıın büyük kısmına , hocamıza ve başkanımıza güvenmiyorum arkadaş......

kimse kusura bakmasın...

HOPA'LI TS'Lİ
25.09.2017, 08:20
Beşiktaş'ın 3 değil 13 eksiği olsada futbolcularımıın büyük kısmına , hocamıza ve başkanımıza güvenmiyorum arkadaş......

kimse kusura bakmasın...

Alanya maçı o kadar canımı sıktı ki 3 eksiği ve TD'ü eksik olan BJK'dan 1 puan alacağımıza dair en ufak bir umut, heves ve heyecan kalmadı

Enaldo61
25.09.2017, 08:28
7 yıl öncesine kadar ülkede şike serbestti kim bilir kimler şike yaptı. 35 yıl önce adamlar şikeye ceza vermiş vay be.

alper*
25.09.2017, 08:34
Tarihi fark geliyor bu maçta.

Yiğit Gayretli
25.09.2017, 08:37
bjk'yi yeneceğimizi biliyorum. Ve korkum odur ki Ersun Yanal sadece bjk'yi yendiğimiz için takımda kalmayı hak görecek. Yönetim de öyle düşünecek... Biz de bu mehter adımlarını izlemeye devam edeceğiz...

Fatih Çelik
25.09.2017, 08:41
Bjknin puan kaybına tahammülü yok. Senol Güneş kulübede olursa Ersun bavulları toplamaya başlasın.

olcay_61
25.09.2017, 08:57
beşiktaşı yenelim ve maçtan sonra Ersun Yanal kazanarak bırakıyorum desin
Hadi be Hoca bunu yapabilirsin

Enes Başkaya60
25.09.2017, 09:31
Hiçbir heyecan hiçbir umut istek bırakmadınız ya senenin başında kim varsa sorumlu yazıklar olsun...

Enaldo61
25.09.2017, 09:43
Ersun istifa! :mad:

Selim Çoban
25.09.2017, 09:53
Beşiktaşı yeneriz diyen futbol cahillerine sesleniyorum: bu takım deplasmanda hiçkimseyi yenemez. Hele hele beşiktaşı seyircisi önünde asla yenemez.
Ersun mu gene karıya kıza verdi kendini belliki. Bu kadroyu kendi haline bıraksan ligde ilk 3 e kesin girer.
Abdülkadiri, yusufu öyle çok şişirdik ki bu adamların defansif katkısı neredeyse sıfır olduğunu göremiyoruz. Sadece gölge takibi yapıyorlar rakibe. Top kapma sıfır(0). Üzerimize her gelen takım gol buluyor. 13 gol yemişiz Y.malatyaspor ve alanyaspor bizim kadar yemiş. Gs ne yemiş 4 bjk ne yemiş 5. Eeee ersuna sorsunlar ya bizim rakibimiz kim göztepe, yeni malatya!!!!

ersn.alparslan
25.09.2017, 10:03
tek tek bakıldığında güzel kaliteli bir kardomuz var evet ama genel anlamda ortak bir aklın ürünü olmayan, kadro mühendisliği olmayan, hiç bir planın araştırmanın düşüncenin sonucu olmayan, sadece ortalıkta dolanan herkesin bildiği futbolcularla aceleyle oluşturulmuş bir kadro. bu kadro belki kanatlıları yener ama yarın ptt liginde ki bir takıma yenilir. bu takım çat pat kontra atak yapabilen her takımdan en az 2 gol yemeye mahkum.

praximuns61
25.09.2017, 10:54
Nasıl bir taraftar kitlesi var anlamak mümkün değil. Ersun gitsin diye ortalik toz duman.
Ersunun gitmesi çözüm değil, hatta sorunları daha da fazla büyütür. Bunu yıllardır deniyoruz olmuyor , her seferinde teknik direktörü döverek gönderiyoruz. Olmuyor ve olmayacak . Çözüm hocanın ayrılması değil hoca kalmalı , oda kendini geliştirecek. Çok kötü durumda değiliz.

Takım seri yakalayabilir. Benim takıma inancım var. Gelicek hiç bir hoca Ersun,dan iyi olmayacak bunu yaşayarak gördük ama Ersun bugununden daha iyi olacaktır

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İskender YILMAZ
25.09.2017, 10:58
Onur
Kamil - Hubo - Durica - Akbaş
Onazi - Kucka
Theo - Sosa - Castillo
Burak

Esteban, JP, Mas, Okay, Batuhan, Abdüş, Yazıcı, Olcay, N'Doye, Roda

Doğukan Uçan
25.09.2017, 11:05
ersun yanal gitsin tamam da yerine kim gelecek daha büyük kaos değil mi ? türkiye de şenol güneş, ertuğrul sağlam, ersun yanal hariç bizi calistiracak hoca yok. adı duyulmamış yabancı hocaları takıma getirmek çözüm müdür ?

Aydın Danış
25.09.2017, 11:12
ersun yanal gitsin tamam da yerine kim gelecek daha büyük kaos değil mi ? türkiye de şenol güneş, ertuğrul sağlam, ersun yanal hariç bizi calistiracak hoca yok. adı duyulmamış yabancı hocaları takıma getirmek çözüm müdür ?
Bende korkuyorum ve aynen bu şekilde düşünüyorum olursa benim kafamda sadece Ertuğrul Sağlam olur oda uzak bir ihtimal...

ucurum
25.09.2017, 11:25
Fenerbahçe ve Galatasaray tarftarlarının mutlu mesut işe gittiği bardak kırılsa canın sağolsun dediği bir başka güne daha hoş geldin beyük Trabzonspor taraftarı...

ilelebeTS
25.09.2017, 11:35
Geçen seneki kadro kaos futbolu oynasın tempo yapsın tamam.
Ama böyle bir kadro kurulmuş, Sosa gibi virtüöz var takımda, biraz top yapsın takım be hoca, ne oynadığımız belli değil.
Takım oyundan erken düşüyorsa bunun sebebi sahada sürekli pres yapmasıdır. Bu kadroyla top sende kalmalı tempoyu sen belirlemelisin.
Hocanın en büyük eksiği budur. Oyuncu değiştirme vs. kaf dağının görünen yüzü.
Top sende kalırsa takımda defansif olarak kimse sırıtmaz. Yeri geldiğinde oyuncu değiştirmeye bile gerek kalmaz. Ama 60 dk.da takımın anası ağlıyor sonra da oyundan düşüyor çoğu futbolcu. Üstüne bir de oyuncu değiştirmiyor hoca.
Mesela bjk bizim oynadığımız taktikle oynasa 45 dakikayı çıkartamaz, onlar sürekli topu koşturuyorlar. Bizim de topu koşturmamız lazım çünkü bunu yapabilecek kadro kalitesine sahibiz. Hiçbir takım sürekli pres yapamaz, biraz topu dolaştırıp aktif dinlenmek gerek.

HOPA'LI TS'Lİ
25.09.2017, 11:38
Onur
Kamil - Hubo - Durica - Akbaş
Onazi - Kucka
Theo - Sosa - Castillo
Burak

Esteban, JP, Mas, Okay, Batuhan, Abdüş, Yazıcı, Olcay, N'Doye, Roda

Bi de bu kadroyu deneyelim. neden mi?

Özellikle JP başta olmak üzere savunma çok kötü
Savunma iyi oynadı mı orta sahaya da fazla iş düşmez
Castillo, Hubocan ve Bongondayı izlemek istiyorum
Kamil Ahmet'e de bir şans verilmeli

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 11:38
Bizi Ersun Yanaldan buradakilerinin deyimiyle tek kurtaracak adam Ali Şafak Ozturklu Antalyaspor.
Sonra dibi görürüz biz de iyice.
Kim gelirse gelsin bu yıl bitti.

ensar_61
25.09.2017, 11:40
Ersun yanalın antalyasporla anlastigini yaziyor bazı siteler.tazminat için gorusuyormus trabzonspor yoneticileriyle

ANAOKULU TERK
25.09.2017, 11:40
ersun'cu tayfa yine manipülasyona başlamış .
ersun giderse sıkıntı olurmuş .

iki galibiyete yelkenleri hemen şişireceksiniz yine değil mi ?
olayın farklı olduğunu ,
bunun galibiyet veya mağlubiyetle açıklanacak bir şey olmadığını ,
ne zaman anlayacaksınız acaba ?

istikrarı bir türlü sağlayamadığını , daha da sağlayamayacağını ,
futbolcuları kategorize ettiğini , bunun takım içi gruplaşmaya sebebiyet verdiğini ,
sırf bu tutum ve davranış nedeniyle bile ,
çoğu futbolcunun küskün , kızgın ve zihnen bitik olduğunu ,
verebileceği performansın en alt seviyesini gösterdiğini ,
neden anlamak istemiyorsunuz ?

2 senedir neyi bekliyoruz biz abi ?
düştüğün yerden seni kaldıracak adam , ersun mu yani ?
aylar geçti hemşerim ! ortada hiç bir şey yok .
puan tablosuna açıp bir baksanıza !

8 puan için , liderden 8 puan geriye düşmek için mi ,
biz bu hocaya katlanmak zorundayız ?

ensar_61
25.09.2017, 11:41
Rıza çalımbay gelsin kısa vadede takımı toparlayabilecek bir hoca.yabancı hocalar trabzonda dikiş tutturamıyor

Özkan Şentürk
25.09.2017, 11:47
ersun'cu tayfa yine manipülasyona başlamış .
ersun giderse sıkıntı olurmuş .

iki galibiyete yelkenleri hemen şişireceksiniz yine değil mi ?
olayın farklı olduğunu ,
bunun galibiyet veya mağlubiyetle açıklanacak bir şey olmadığını ,
ne zaman anlayacaksınız acaba ?

istikrarı bir türlü sağlayamadığını , daha da sağlayamayacağını ,
futbolcuları kategorize ettiğini , bunun takım içi gruplaşmaya sebebiyet verdiğini ,
sırf bu tutum ve davranış nedeniyle bile ,
çoğu futbolcunun küskün , kızgın ve zihnen bitik olduğunu ,
verebileceği performansın en alt seviyesini gösterdiğini ,
neden anlamak istemiyorsunuz ?

2 senedir neyi bekliyoruz biz abi ?
düştüğün yerden seni kaldıracak adam , ersun mu yani ?
aylar geçti hemşerim ! ortada hiç bir şey yok .
puan tablosuna açıp bir baksanıza !

8 puan için , liderden 8 puan geriye düşmek için mi ,
biz bu hocaya katlanmak zorundayız ?

konuş be kardeşim :) Vur kırbacı.

Geçen yıldan beri Ersun gitsin diyorum. Kalmalı diyenleri savunmaları; kadro kötü hoca naapsın, sabır ve yerine kim gelecek.

Artık kadro kötü diyeni Allah çarpar, sabır etmekten evliyaya döndük, yerine Durica'nın eşi gelecek. Daha iyi biliyor futbolu.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 11:48
Ertuğrul Sağlam veya Riza Calimbay gibi Antalya Kasımpaşa Alanya seviyesinde hoca gelecekse kapatıp dükkanı gidelim.
Yabancı kariyerli hoca gelmeli.
Ben Alanya maçı gecesi de yazdim.
Bu saatten sonra başkan da o koltukta tutamaz onu.
Bari burada siz dillendirmeyin.
3. sinif hocaların adını.

Ozan Gözaçan
25.09.2017, 11:50
ersun kalsın diyenleri anlamak istiyorum ama olmuyor. ersuna daha ne kadar kredi verilecek ... sizce tüketmedimi kredisini. evet takım güzel oynadığında da ersun var başında ama önemli olan takıma etkisidir TD nin ama ersun resmen FM oynamakdan sıkılmış ergen gibi kadro hazır sür maça sonra simge durumunda küçült facede takıl sonra maça bak kazanmış mı kaybetmiş mi aynen böyle yönetiyor takımı ...

ensar_61
25.09.2017, 11:52
Ertuğrul Sağlam veya Riza Calimbay gibi Antalya Kasımpaşa Alanya seviyesinde hoca gelecekse kapatıp dükkanı gidelim.

Herkes istedigi kisiyi dillendirir.bu kimseyi ilgilendirmez.3 sınıf dedigin hoca sadece geçen sene ne yapmış bak yeter.trabzona gelip başarılı olan tek bir yabancı hoca yok

Onur Erçetin
25.09.2017, 11:55
Beşiktaşı yeneriz diyen futbol cahillerine sesleniyorum: bu takım deplasmanda hiçkimseyi yenemez. Hele hele beşiktaşı seyircisi önünde asla yenemez.
Ersun mu gene karıya kıza verdi kendini belliki. Bu kadroyu kendi haline bıraksan ligde ilk 3 e kesin girer.
Abdülkadiri, yusufu öyle çok şişirdik ki bu adamların defansif katkısı neredeyse sıfır olduğunu göremiyoruz. Sadece gölge takibi yapıyorlar rakibe. Top kapma sıfır(0). Üzerimize her gelen takım gol buluyor. 13 gol yemişiz Y.malatyaspor ve alanyaspor bizim kadar yemiş. Gs ne yemiş 4 bjk ne yemiş 5. Eeee ersuna sorsunlar ya bizim rakibimiz kim göztepe, yeni malatya!!!!

Sağ kanat ve 10 numara nedeniyle gol yediğimizi ifade etmek çok mantıklı bir yaklaşım değil.İki haftadır yediğimiz gollerin başlangıçları hep Mas ve Olcayın olduğu kanattan oluyor.Defansif denilen bu bölgeden sürekli atak ve gol yiyoruz.Ofansif anlamda çok kısıtlı oldukları gibi defansif anlamda da çok etkili olmamaları bizim için sıkıntı yaratıyor.

Ortasahada Kucka ve Sosanın defansif anlamda sıkıntı yaratan bir ikili olduğunu da vurgulamak gerekiyor.Sosa ikinci yarı yorgunluğunda etkisiyle oyundan biraz düşüyor.Kucka zaten haftalardır rakip oyuncuları izliyor.Vagner Love ortasahadan topu aldığında Kuckanın nerede olduğuna bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız yine aynı şekilde Başakşehirin attığı gollerde de Kuckanın gerekli koşuları yapmadığını sadece pozisyonları izlediğini görebilirsiniz.

Abdülkadir gibi oyuncular her takımda olmalı.Abdülkadir oyundan çıktıktan sonra olumlu tek bir atağımız bile olmadı.Beşiktaşın 10 numarası Talisca ve sağ kanadı Quaresmanın defansa toplam katkısı bizim Abdülkadir ve Yazıcıdan daha az ama adamlar basit goller yemiyorlar çünkü defans hattı ve önliberoları iyi.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 11:55
Herkes istedigi kisiyi dillendirir.bu kimseyi ilgilendirmez.3 sınıf dedigin hoca sadece geçen sene ne yapmış bak yeter.trabzona gelip başarılı olan tek bir yabancı hoca yokTrabzona bu kadroya az taktisyen bir hoca getir cok basarili olur.
Eskisi gibi 3. sinif kadro yok.
Musali Aykutlu Sefali.
Belki de 2011 den sonraki en iyi kadro.
13 yabancı olan kadro.
Eskisi gibi 5 yabancı yok.
Türk hocalar takimlara yabancı kalıyor.
Sikma canini sen.
Madem bu kadar sıkıntı vardi bu değişim sezon basında yapılmalıydı.
Suan yapilacak hoca değişikliği takima hava getirecek o kesin fakat uzun vadede başarı isteniyorsa yabanci kariyerli teknik taktik bilen iyi bir hoca gelmeli.

Adem Erdoğan
25.09.2017, 11:56
Yine öne geçeriz, kenardaki lüzumsuz bjk'ye hediye eder maçı.

Özkan Şentürk
25.09.2017, 11:56
Yine öne geçeriz, kenardaki lüzumsuz bjk'ye hediye eder maçı.

ilk yarı 4 0 yaparsak beraberliği kurtarabiliriz.

ensar_61
25.09.2017, 12:00
Trabzona bu kadroya az taktisyen bir hoca getir cok basarili olur.
Eskisi gibi 3. sinif kadro yok.
Musali Aykutlu Sefali.
Belki de 2011 den sonraki en iyi kadro.
13 yabancı olan kadro.
Eskisi gibi 5 yabancı yok.
Türk hocalar takimlara yabancı kalıyor.
Sikma canini sen.
Madem bu kadar sıkıntı vardi bu değişim sezon basında yapılmalıydı.
Suan yapilacak hoca değişikliği takima hava getirecek o kesin fakat uzun vadede başarı isteniyorsa yabanci kariyerli teknik taktik bilen iyi bir hoca gelmeli.

Sorun ersun yanalın teknik taktik bilmemesi degil.insan iliskilerinin çok kotu oldugu bircoknkisi tarafindan dile getirildi.ben de oyle dusunuyorum.uyum sorunu yasamayacak biri olmali yabanci bile olsa.mesela slaven bilic

İskender Çakmak
25.09.2017, 12:03
Maalesef Ersun Hoca'nın bendeki kredisi de tükendi. Ayrılık her iki taraftan ziyade bize çok yaracak.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 12:05
Sorun ersun yanalın teknik taktik bilmemesi degil.insan iliskilerinin çok kotu oldugu bircoknkisi tarafindan dile getirildi.ben de oyle dusunuyorum.uyum sorunu yasamayacak biri olmali yabanci bile olsa.mesela slaven bilicAynı şeyi söylüyoruz kardeşim.
Riza ve Ertuğrul çözüm olmaz bu takıma.
Görünen Hocanin yabancılarla sıkıntı yaşadığı.
Yabancı hocayla başarı gelmez klişesi doğru değil.
Yeter ki doğru hoca seçilsin.
Sezon basında yapılacak işlem şuanda yapılması cok fayda sağlamayacak.
Benim düşüncem bu.
Kim gelirse gelsin sikinti yaşayacaz.

olcay_61
25.09.2017, 12:15
ilk yarı 4 0 yaparsak beraberliği kurtarabiliriz.

4-5 kaybederiz çok net

ysngmz
25.09.2017, 12:19
Trabzonspor 2011 sezonundan bu yana kurulmuş en iyi kadro lakin iyi yönetilmiyor.Detaylara girelim.Defans hubocan durica ikilisi oynamalı.Beraber oynama alışkanlıkları var oyuncuların.Mas,Periare büyük düşüş var bu sezon.Eger bu oyuncuları verimli kullanmak istiyorsan Periare sen ilk yarı hücuma destek ver ikinci yarı çıkma dersin,oyuncuyu efektif kullanırsın.Okay bu ağırlık ve pas hatalarıyla ancak kucka nin yedeği olur.Ters kanat olayı yanlış Olcay sağda castillo solda oynar.castillonun yedeği bongonda Olcay in yedeği Abdülkadir dir.Onazi önemli bir oyuncu diri top dağıtıyor ikinci yarı düşen orta sahaya direnç amaçlı girmeli.

pReN@_61
25.09.2017, 12:22
Zor maç olacak bizim için.

Doğan BULAT
25.09.2017, 12:31
Bize neden hep aynı hakemler veriliyor? 5 tane hakem var habire bunların etrafında dönüyoruz. Hepsininde bize karşı verdiği bariz hatalı kararları var.. Yönetim neden sessiz bu konuda?

Murat Keçeci
25.09.2017, 12:44
İki yaralı takımın maçı olacak.iki takımında yüksek konsantrasyon ile çıkacağı bir maç olacak her ne kadar cezalı oyuncuları olsada kadro kalitesi geniş bir takım ile oynayacağız iç sahada oynayacakları için bir adım önde başlayacaklar bu durumu tersine çevirmek için herkesin koşması ve ikili mücadelelerde pasif kalmaması gerekiyor.

Geçen sezon kısır olan hücum gücümüz bu sene oldukça etkili fakat bu kezde savunma anlamında zor durumlara düşmeye başladık,özellikle defans dörtlüsünde fiziksel olarak düşüş var,perreira nın ve Durica nın yaptıkları penaltılar bunu net şekilde gösteriyor ama tek suçlu onları görürsek problemi tam anlamıyla çözemeyiz çünkü orta saha oyuncularının daha fazla ikili mücadele kazanması ve top rakipteyken yerini kaybetmemesi gerekiyor özellikle kucka ve sosa ya büyük görevler düşüyor.

Geçen ki maçın hala gündemde tutulması doğru değil geçen hafta geçmişte da kaldı bugün yeni bir gün ve yarın yeni savaşlar bizi bekliyor, bizim düşmemizi bekleyen aç kurtlar pusuda bekliyor bu uğurda taraftarımıza büyük görev düşüyor takıma sahip çıkmak en azından oyuncuların özgüvenini kırmamak gerekiyor.

Kadro kalitemiz bu durumun üstesinden gelebilecek oyunculara sahip başta burak ve onur takıma gerçek anlamda liderlik edip takım arkadaşlarını motive etmeli.

Başarılara ulaşmış takımların kadro yapıları incelendiğinde her zaman iyi bir golcüleri olmuştur ve yine orta sahada bir liderleri vardır ve her zaman iki duvar stoper ve iyi bir kalecileri mevcuttur.bizde de bu yönde güçlü sinyaller var burak olsun sosa olsun bu yönde ışık veriyorlar fakat sadece onlar yetmez kaleci onurun da gerçek kimliğine kavuşması gerekiyor çekilen her şutu sürekli rakiplerin önüne çelen kaleciye değil maç kazandıran eski onura ihtiyaç var ayrıca sağlam iki stoperde başarıya giden yolda olmazsa olmaz.

Bjk maçını analiz edersek cenk gol vuruşu iyi bir forvet kanat ataklarında ceza sahası içinde dikkat edilmesi gerekiyor ayrıca negredo ise çok iyi bir pasör forvet,pas kalitesi çok yüksek.Babel gol vuruşu yüksek bir kanat ve lens de aynı özellikte bir oyuncu.Talisca fiziksel olarak düşüşte olsada bireysel becerisi çok yüksek,orta saha da tolgayın oynaması garanti gibi görünüyor onun pas yapmasına izin vermemeliyiz.Defansta ise tecrübesi bu ligin çok üstünde ve golcü kimliği olan stoper pepe var forvetler kadar onada dikkat etmeliyiz.Bek pozisyonlarındada hücum gücü yüksek oyuncular var bireysel olarak hepsine önlem alamayacağımıza göre takım halinde savunmayı iyi yaparak alanı doğru şekilde kapatarak bjk nın takım halindeki hücum gücünü bitirmeliyiz.

Özellikle defans oyuncularımız fiziksel olarak bizi tedirgin etsede bu maçların konsantrasyonu başka olur ve onlarda bunun üstesinden gelebilecek kaliteye sahipler.

Bize gelirsek geçen haftanın ilk yarısı hücumsal anlamda çok güzel işler yaptık hem doğru oynadık hemde çok iyi pas yaptık bu oyunu maçın geneline yaydığımızda istediğimiz seri galibiyetler gelir.

Sosa ve yusuf u mümkün olduğunca sahada tutmalıyız çünkü orta sahada onların yedeği yok onların çıkması sistemi olumsuz etkiliyor,geçen hafta yusuf un oyundan çıkmasına doğru dedim çünkü sadece kötü oynamadı bencilde oynadı bencil oynayan oyuncuya toleransım yoktur sadece kötü oynadı diye çıksaydı hocaya yanlış değişiklik yaptın derdim.Tek başına maç kazandıracak kadar yetenekli ve oyun görüşü yüksek bir oyuncu yusuf ve bu maçta yine en çok ona güveniyorum gerçek Yusufu tekrar herkese göster.Abdülkadirinde yetenekleri ligin üstünde biraz daha olgunlaştığında sahada fark yaratacak.

Son olarak geçen haftanın birinci dereceden hatalı gördüğüm kişi t.direktör değil futbolculardır o yüzden bu maçta galibiyet alarak özür dilemesi gereken oyunculardır.Yiğit düştüğü yerden kalkar ve sizde bunu başaracak güç ve iradeye sahipsiniz.

tanjugunduz
25.09.2017, 12:49
bu maça yeni hocayla cikmaliydik yense de yenilsede faydası yok ama yeni hoca olsaydı birde galibiyetle başladı herşey çok güzel olurdu.

Bu sene ŞAMPİYONUZ.

tanjugunduz
25.09.2017, 12:52
Trabzonspor 2011 sezonundan bu yana kurulmuş en iyi kadro lakin iyi yönetilmiyor.Detaylara girelim.Defans hubocan durica ikilisi oynamalı.Beraber oynama alışkanlıkları var oyuncuların.Mas,Periare büyük düşüş var bu sezon.Eger bu oyuncuları verimli kullanmak istiyorsan Periare sen ilk yarı hücuma destek ver ikinci yarı çıkma dersin,oyuncuyu efektif kullanırsın.Okay bu ağırlık ve pas hatalarıyla ancak kucka nin yedeği olur.Ters kanat olayı yanlış Olcay sağda castillo solda oynar.castillonun yedeği bongonda Olcay in yedeği Abdülkadir dir.Onazi önemli bir oyuncu diri top dağıtıyor ikinci yarı düşen orta sahaya direnç amaçlı girmeli.

hatta onazi kucka sosa ile başlamalı hangi mevki Aksarsa, yorulursa ona yönelik Yusuf veya okay girmeli yani takım şablonu belli olmalı . mesela Burak yoruldu rode girmeli yani herkes ne oynadığı ni oyun planını bilmeli.

Bu sene ŞAMPİYONUZ.

TsAkifTs
25.09.2017, 12:56
Sadece Ersunun gitmesi ile kalmamalı Esteban Durica korkağı Pereira defolup gitsin hatta dahada ağır kelimeleri hakkediyor bu lanet olasıcalar..

Enaldo61
25.09.2017, 13:01
Ersun'un gitmesi çözüm değil diyen hangi evrende yaşıyor. Takımın başında hoca olmasa daha kötü olamaz herhalde.

TsAkifTs
25.09.2017, 13:03
Göztepe Alanya maçları aklıma geldikçe Durica denen
katile kinimi hep diri tutuyorum ona öfkem hergün katbe kat artıyor...

Full HD
25.09.2017, 13:04
Burak Yilmaz olmasa sonuncu olacaktik herhalde.

Adem CAKIR
25.09.2017, 13:07
Bu hafta Beşiktaş'ı yeneceğiz ama Ersun la ama Ersun suz!

hofsaale
25.09.2017, 13:10

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildibence sezon sonuna kadar yerli gelmeli...en azindan bizi ilk 4 e sokabilir...yabanci gelse sezon sonunu görememez...

riza calimbay is yapar sezon sonuna kadar...

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Sefer A.
25.09.2017, 13:19
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170924/0d031a06e2431fb92d4894d47c0ff6e5.jpg

35 yıl önce [emoji3]
Yine de kötü oldu bu, gicik oldum simdi :)

Karmam
25.09.2017, 13:29
Onur
Pereira Uğur Durica Mas
Okay Onazi
Abdülkadir Sosa Olcay (Yusuf)
Burak

olmalıyız.

İskender Çakmak
25.09.2017, 13:33
Onur
Pereira Uğur Durica Mas
Okay Onazi
Burak

olmalıyız.
Okay ve Onazi olunca sıkıntı yaşıyoruz. Bu ikiliden biri oyun kuracak takımı öne çıkaracak adam olmalı. İkisi olunca sıkıntı yaşıyoruz.

Sosa'nın yerinde sıkıntı yok. Yusuf'da biraz düşüklük var. Dinlendirilirse Sosa geçici olarak oraya çekilebilir. Fakat devamlı olmamalı.

ilelebeTS
25.09.2017, 13:44
Bir şekilde gol atıyoruz zaten bari yemeyelim veya attığımızdan daha az yiyelim. bjk maçına özel aşağıdaki gibi bir diziliş yapılabilir. skora göre de hamle yapılır.

---------Onur
Joao-Hubo-Durica-Mas
-----Onazi-Kucka
Olcay--Sosa-Castillo
--------Burak

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 13:45
Hatalarının farkında olduğunu belirten tecrübeli çalıştırıcı, “Bu tip şok sonuçlar bazen ileriye dönük çıkışlar için milat olur. Beşiktaş’ı yenerek yükselişe geçeceğiz” sözü verdi

Trabzonspor'da gözler Beşiktaş maçına çevrilirken, eleştirilerin odağındaki isim Ersun Yanal özür dileyerek, çıkışa geçme sözü verdi. 3-0'dan 4-3 kaybedilen tarihi Alanyaspor hezimeti nedeniyle hedef tahtasına oturan tecrübeli çalıştırıcı, önceki gün kendisinin tartışıldığı yönetim kurulu toplantısının sonucunu tesislerdeki başka bir odada bekledi. Asbaşkan Ahmet Çubukçu toplantının bazı bölümlerinde yönetim odasından ayrılıp, Yanal'ın yanına giderek, hoca ile konuştu.

Ersun Yanal'ın Ahmet Çubukçu'ya bir daha böyle bir durumun asla yaşanmayacağı sözünü verdiği öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın, oyuncu değişiklikleri ve takım tertibi konusundaki eleştirilere yönelik, "Ben de kendi hatalarımın farkındayım" dediği belirlenirken, "Bu tip 'şok sonuçlar' bazen ileriye dönük çıkışlar için milat teşkil eder. Beşiktaş maçı hatalarımızı telafi etmek için bir fırsat. Kazanıp yükselişe geçeceğiz" ifadelerini kullandığı gelen haberler arasında.

Yunus Emre SEL

tanjugunduz
25.09.2017, 13:48
Onur
Pereira Uğur Durica Mas
Okay Onazi
Burak

olmalıyız.
bu şablon doğru okay yerine kucka uğur yerine hubocan olabilir . ama okay ile kucka aynı anda sahada olamaz. ve Olcay sağa Abdulkadir sola geçmeli yine performansa göre castillo ve boganda dan ara ara verim alınmalı ki takım dengesi otursun.

Bu sene ŞAMPİYONUZ.

Ahmet Erkan Sezgün
25.09.2017, 13:57
Kişisel fikrim ;

Onur

Pereira Hubocan Duricia Mas

Sosa Onazi

Olcay Yusuf Castillo

Burak

Sosa ve Onazi'yi özellikle yazdım,muhtemelen onlarda Tolgay ve Medel oynayacak o bölümde nispeten ağır oyuncular,Sosa ve Onazi rahatlıkla üstünlük kurabilirler.Onazi hızlı değil ama çevik bir önlibero o nedenle bence tercih edilmeli.Kucka çok ağır,ne oynadığıda belli değil ayrıca adamın.

Berke6198
25.09.2017, 14:07
12 maçta sadece 2 galibiyet elde etmiş bir takım için "istikrar sağlama yolundayız, gelişiyoruz" dersen adamın alnını karışlarlar. Kimse kusur bakmasın :)

Gelişen takım 12 maçta 2 galibiyet alıp kalesinde 13 gol görmez.

Ersun Yanal, Trabzonsporun başında iyi niyetli olarak teknik direktörlük yapmadığını belli etti. Niyetini de bir kenara bıraktım, aklı burada değil. O zaman biz kendisine yıllar sonra yakaladığımız en derinlikli kadroyu helak ettirmek zorunda da değiliz.

Ersun Yanal konusunda devam etmek, Trabzonspora sadece puan kaybettirmez. Yarın bir gün Medical Park'a gidecek 15 bin kişi bulamazsın. O zaman 7-8 bin barajında maçlara çıktığında bu sefer futbolcunu da kaybedersin. Hiçbir futbolcu kötü ve başarısız bir takımda kalmak istemez. Ersun Yanal bir hatadır. Kendisinin bir hata olduğunu ve düzelmesinin ihtimali olmadığını inatla da her maçta belli ediyor.

Ha bu arada, rüyamda Beşiktaş maçını Sosa'nın 90+2'deki golüyle 2-3 kazanıyorduk. :)

Mustafa'
25.09.2017, 14:28
Onur
Okay - Durica - Hubocan
Kucka - Onazi
Olcay - Yusuf - Sosa - Castillo
Burak

recdodo
25.09.2017, 14:28
Malum hocamız 4-3-3 oynatıp duruyordu, şimdi ne oldu da değişti bilmiyorum ama bizim kadromuz bu olmalı;

Onur
Mas Hubocan Durica Pereira
Onazi
Sosa Kucka
Castillo Burak Olcay

Ama bunu takımı sabote etmek ve egosunu tatmin etmek dışında başka hiçbir şey yapmayan hocamız yapmaz.

Özkan Şentürk
25.09.2017, 14:47
Şimdi burada Kucka'nın Alanya maçı performasını övmek, Sosa'nın nasıl harika olduğunu anlatmak, Burak'ın bitiriciliğinden bahsetmek vardı.

...ama bir futbol katili aldı götürdü bütün hevesi.

tristram
25.09.2017, 15:11
...............................onur............... ..............

pereira..............durica......hubocan.......... .......mas

............................kucka................. ....................

abdulkadir(theo)...........yusuf..............sosa ..............castillo(olcay)

.........................burak(hugo).............. .............................

bu takimin kurtulusu bu kadrodur.zor maclarda yusuf'un yerine onazi'yi alip orta sahayi daha kalabalik tutabiliriz. okay agir vasita-olcay takima gore teknik kapasitesi cok dusuk..bu iki adami oynatmak icin hem savunma hem orta saha hem hucum kurgusu bozuluyor..abdulkadir-castillo gibi iki yaratici kanat karsisinda direnebilecek cok az takim vardir..tek basina abdulkadir basaksehir gibi bir takimi maymun etti.diger kanatta castillonun oldugunu dusunun..gecen senenin les kadrosunda tek basina 20 asist 10 gol atmadi diye castillo'nun ustunu cizen teknik kadro bunu ne zaman gorecek merak ediyorum..keza rodallega denen adam son 10 dakika oyuna girecek adam degil..daha fazla kullanilmasi gerekiyor..ama kenarda oturan ersun bunlara dusman oldugu icin yumurta kapiya dayanmadan bunlari kullanmiyor..
ayrica bana gore bu takimin en buyuk problemi geri dortlu..gecen sene oldukca iyi olan durica dokuluyor,mas desen kendine hayri kalmadi..her ne kadar gecen mac cok kotu de olsa pereira fena degil.her mac ikiser ucer yememizin ana durica,mas,pereira'da ki form dusuklugu..ustune ersunun okay fantezisi olayi daha trajik hale getiriyor.yani seneye en az 2-3 tane adami o bolgeye transfer etmek gerekecek.en az iki tane stoper gerekiyor..
cok bilmis baskan ve hoca koca yaz boyunca buna bir care bulamadilar.boyle olacagini bu forumdaki herkes tahmin etmisti ve son saniyeye kadar bu konusuldu.son dakika baskiyla hubocani aldilar bu sefer kendi aldiklari adami oynatmiyorlar..yani hubocan denen topcu mevcut les savunmada kendine yer bulamayacaksa neden alindi diye sormak lazim..

son olarak takimda turk futbolcularin basi cektigi bir gruplasma oldugunu dusunuyorum..onur-burak- volkan-olcay onderliginde hareket eden bir grup..kadroyu bunlarin sekillendirdigini dusunuyorum.bu gruba sonsuz destek verende ersun yanalin kendisi.volkan denen yeteneksizin iki haftadir kurtarici olarak oyuna girmesine baska aciklama getiremiyorum..esteban'in castillo'nun hugo'nun onazi'nin huzursuz olma nedenleri de bunlar..

bjk macinda ne olur bilemem ama atiba-oguzhan-quaresma'nin olmayisi bizi yuz kizartici sonuctan kurtardi diyebiliriz..yerlerine oynayacak tolgay,medel,lens te ayni hasari verebilir ama en azindan cok fazla birlikte oynamadiklari icin uyumsuzluk soz konusu olacak..bu mactan tek beklentim fark yemememiz.cunku erken yiyecegimiz bir gol bizi ucuruma surukleyebilir.hemen dagilan bir takimimiz var..bu takim bu sene zaten zirvede olamayacagi icin sonuc cok fazla onemli degil..4-6 arasinda bir derece elde ederiz.bunun icin ersun ne kadar gerekli o da tartisilabilir.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 15:12
Rakipte Tosic sarı kart cezalisi.
Atiba , Oğuzhan ve Quaresma kırmızı kart cezalisi.
Senol Güneş tribünde olacak.
Yerine sahada Şeref Çiçek olacak.
Ve biz hala galibiyete inanamiyorsak...
Ne kadar savunsam da burada Ersun Hoca ile bizim aşımız tutmadı.

Arda'
25.09.2017, 15:14

Tosic 5. sarısını yemiş cezalı değil

Özkan Şentürk
25.09.2017, 15:15

bizim hocayı da bir kenara bırakyıyorum, Medel-Tolgay ikilisi Cezalı Atiba-Oğuzhan'dan daha üst düzey bir ikili. O yüzden Cezalı olmaları pek bir şey değiştirmedi bence.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 15:22
Tosic 5. sarısını yemiş cezalı değilBirinde kırmızı yedi.
Karabük maçıydı galiba.
O maçtaki gördüğü ilk sarı kart kurallar gereği 3. Sari kartiydi.
4. Sari kartı da Fener macinda gördü.
Ve cezali duruma düştü.
BeinSports sitesinde de yaziyor Bjk haberinde cazali olduğu.
Yani 1 macta cift sarıdan kırmızı kartla oyundan atılınca o oyuncunun sarı karti kurallar gereği ceza durumuna etki ediyor.

PEREKLİ
25.09.2017, 15:22
Ugur kucuk kardesim hoca antalyayla anlaşmış söylentileri var ayrıca biz hırs yapıyoruzda besiktas fb hezimetinde sonta hırs yapmıyacakmı?

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 15:25
bizim hocayı da bir kenara bırakyıyorum, Medel-Tolgay ikilisi Cezalı Atiba-Oğuzhan'dan daha üst düzey bir ikili. O yüzden Cezalı olmaları pek bir şey değiştirmedi bence.Fabri
Adriano Pepe Mitrovic Caner
Tolgay Medel
Lens Talisca Babel
Cenk

Karsimiza çıkacakları kadro bu.
Senol Güneş de fantezi yapmaz.
Baska caresi de yok.

Onur
Perreira Uğur Durica Mas
Onazi Kucka
Olcay Sosa Castillo
Burak

Bizim bu maç için bu kadroya karşılık vereceğimiz kadro bu olmalı.
Uzun vadede Yazıcıyı asla kesmem ama bu maç için Sosa 10 numara olmalı.
Defansta da ne kadar hata yapsa da birbirini taniyan adamlar oynamalı.

ucurum
25.09.2017, 15:28
Benim bildiğim Trabzonspor camiası 3-0'dan 3-4 kaybettiği bir maçtan sonra değil Beşiktaş'ı Menemen belediyeyi bile sahasında yenemez

Bakın görün en iyi oyuncumuz dediğimiz adamlar bile topa vuramayacaklar

Özkan Şentürk
25.09.2017, 15:29
Fabri
Necip Pepe Mitrovic Caner
Tolgay Medel
Lens Talisca Babel
Cenk

Karsimiza çıkacakları kadro bu.
Senol Güneş de fantezi yapmaz.
Baska caresi de yok.

Onur
Perreira Uğur Durica Mas
Onazi Kucka
Olcay Sosa Castillo
Burak

Bizim bu maç için bu kadroya karşılık vereceğimiz kadro bu olmalı.
Uzun vadede Yazıcıyı asla kesmem ama bu maç için Sosa 10 numara olmalı.
Defansta da ne kadar hata yapsa da birbirini taniyan adamlar oynamalı.

Ben bir Negredo-Cenk beraber oynama süprizi bekliyorum. Bizim defansın halini gören herkesin ağzının suyu akar. Kim yüklense elek gibi oldu arka taraf.

Uğur KÜÇÜK
25.09.2017, 15:33
Ugur kucuk kardesim hoca antalyayla anlaşmış söylentileri var ayrıca biz hırs yapıyoruzda besiktas fb hezimetinde sonta hırs yapmıyacakmı?Tabii ki yapacak.
Hatta ben tetikçi Mete Kalkavani bekliyorum bu maca Tff tarafindan Bjka yapilan kiyimdan sonra.
Cüneyt Çakır da olabilir fakat o riski göze almazlar.
Ne olursa olsun 5 de atsak Ersun Yanal ile yollar artik ayrilmali.
Ben cok savundum hocayi.
Ama yabanci futbolcularla arasinda hocanin bir problem var.
Castillo 2 haftadir hazir.
Oyuna Volkan Sen giriyorsa ben hocayi artik savunmam.
O kulübedeki adamlar ne düşünse haklarıdır.
Sirf bu yüzden bile artık hoca gitmeli diyen insanlara hak veriyorum.
Olmadi tutmadi o aşı.
Ama ben kazanacağımızı düşünüyorum maçı.
Antalya söylentilerinden hiç haberim yok ama Ersun Yanal gittiği her takımdan istifa edip ayrılmıştır.
Tazminat talep edip ayrıldığı kulüp yoktur kariyerinde.
Bu hafta Bjk maçından sonra netlesir çoğu şey.