PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 7.Hafta l Beşiktaş 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 23:44
Vodafone Park'ta Trabzonspor ile 2-2 berabere kalan Beşiktaş'la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Beyaz TV muhabiri Sercan Dikme'nin aktardığına göre Caner Erkin ile Talisca maçın ardından soyunma odasında yumruk yumruğa kavga etti.

Dikme'nin dedikleri şu şekilde: "Maçtan sonra Caner soyunma odasında Talisca'ya Türkçe küfürler ediyor. Bazı el hareketlerini görünce de Talisca tercüman çağırıyor. Caner, Talisca'ya şunları demiş: "Sen bu takımın üzerinde oynamaya ve kendine oynamaya çalışıyorsun. Kendi istatistiklerini yükseltmeye çalışıyorsun. Kavgaya gelmeden önce 2-3 dakika geçiyor. Sonrasında Talisca bir anda, durduk yere Caner'e uçan tekme atıyor."

"Talisca kendini kaybetti, herkes 2 futbolcuyu yatıştırmak için çabalıyor. Caner hamle yapmış ve vuramamış. 5 dakika sonra masajın oldugu odaya giriyor, 10 dakika sonra Şenol hoca tribünden aşagı indi."

"Hocaya söyleniyor. Hoca inanılmaz kızmış. Oyuncularla konuşma yapmış; Bu takımın üzrinde oyuncular var, ben buna engel olamıyorum. Buna engel olmaya çalışacağım. Eğer yapamazsam bırakacağım."

Öte yandan A Spor'a konuşan Caner Erkin, Talisca'yla kavga ettiği haberlerini yalanladı.

Haberinin arkasında duran Sercan Dikme: "Şerefim üzerine yemin ederim ki bu haber doğru."

Beşiktaş ile RB Leipzig maçında Caner Erkin ile Talisca arasında bir gerinlik yaşanmıştı. Leipzig kontratağında Talisca rakibi durdurmayınca Caner faul yapmak zorunda kalmış ve sarı kart görmüştü. Bunun üzerine Caner, Talisca'ya kızmıştı.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

castillo61
01.10.2017, 23:45
Vodafone Park'ta Trabzonspor ile 2-2 berabere kalan Beşiktaş'la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Beyaz TV muhabiri Sercan Dikme'nin aktardığına göre Caner Erkin ile Talisca maçın ardından soyunma odasında yumruk yumruğa kavga etti.

Dikme'nin dedikleri şu şekilde: "Maçtan sonra Caner soyunma odasında Talisca'ya Türkçe küfürler ediyor. Bazı el hareketlerini görünce de Talisca tercüman çağırıyor. Caner, Talisca'ya şunları demiş: "Sen bu takımın üzerinde oynamaya ve kendine oynamaya çalışıyorsun. Kendi istatistiklerini yükseltmeye çalışıyorsun. Kavgaya gelmeden önce 2-3 dakika geçiyor. Sonrasında Talisca bir anda, durduk yere Caner'e uçan tekme atıyor."

"Talisca kendini kaybetti, herkes 2 futbolcuyu yatıştırmak için çabalıyor. Caner hamle yapmış ve vuramamış. 5 dakika osnra masajın oldugu odaya giriyor, 10 dakika sonra Şenol hoca tribünden aşagı indi."

"Hocaya söyleniyor. Hoca inanılmaz kızmış. Oyuncularla konuşma yapmış; Bu takımın üzrinde oyuncular var, ben buna engel olamıyorum. Buna engel olmaya*çalışacağım. Eğer yapamazsam bırakacağım."

Öte yandan A Spor'a konuşan Caner Erkin, Talisca'yla kavga ettiği haberlerini yalanladı.

Haberinin arkasında duran Sercan Dikme: "Şerefim üzerine yemin ederim ki bu haber doğru."

Beşiktaş ile RB Leipzig maçında Caner Erkin ile Talisca arasında bir gerinlik yaşanmıştı. Leipzig kontratağında Talisca rakibi durdurmayınca Caner faul yapmak zorunda kalmış ve sarı kart görmüştü. Bunun üzerine Caner, Talisca'ya kızmıştı.

Bundan bize ne?

Uğur KÜÇÜK
01.10.2017, 23:47
Bundan bize ne?Şenol Güneş mevzusunun haberi hocam.
Paylastik.
Eksik kalmasin.
Herkes okusun.

Fatih Öztürk
01.10.2017, 23:48
Abi adam hunharca şike yaptılar ne yapaydi.

İşin orası ayrı da elinde 2 tane sol bek işi götürürken gittin Brozek ikizleri biri sol bek diğeri golcüymüş ayağına transfer ettirdin bir de ne alakaysa Mehmet Çakır gibi acayip adam aldırttın her maç hemen hemen aynı onbirin nefesi yetmedi mesela.
2005'te de aynı boku yemişti neydi o Fatih Tekke 50 yerinden ameliyatlıydı gittin Çekoslovakya liginin 14 golle kralı Tomas Jun'u aldırttın kariyerinde golü yok zorla bjk'ye kiralık iteledik.
Zorla başımıza çorap açtırmayın kardeşim Allah aşkına defolsun ismi bile lazım değil.

Yavuz Hasan
01.10.2017, 23:49
8eşiktaş 2. golü biraz daha erken atsa bu maçı alırdık golü atamadılar ki hoca oyuncu değiştirsin

Fatih Çelik
İşin orası ayrı da elinde 2 tane sol bek işi götürürken gittin Brozek ikizleri biri sol bek diğeri golcüymüş ayağına transfer ettirdin bir de ne alakaysa Mehmet Çakır gibi acayip adam aldırttın her maç hemen hemen aynı onbirin nefesi yetmedi mesela.
2005'te de aynı boku yemişti neydi o Fatih Tekke 50 yerinden ameliyatlıydı gittin Çekoslovakya liginin 14 golle kralı Tomas Jun'u aldırttın kariyerinde golü yok zorla bjk'ye kiralık iteledik.
Zorla başımıza çorap açtırmayın kardeşim Allah aşkına defolsun ismi bile lazım değil.

Şimdi ki aldırıyor da ne oluyor hocam :)

Arda'
ŞG uzak dursun mümkünse yeter artık.

Fatih Öztürk
01.10.2017, 23:51
Şimdi ki aldırıyor da ne oluyor hocam :)

En azından 2 tane pırlanta kazandırdı bize.
Belki bu sayı 3-4 olur zamanı gelir benden daha çok iyi anarsın hocayı :)

ağasarlı
01.10.2017, 23:53
taliscayla Caner kavga etmiş.söz konusu kavgada talisca'nın niyeti caner'e yumruk atmak değil caner'den makas almak olduğuna kanaat getiren hakem pozisyda kart göstermedi.

serdar sağlam

akin0834
01.10.2017, 23:54
nedir bu ağır stoperlerden çektiğimiz .. bamba-giray-uğur vb .. şimdide hubocan .. 2.golde lens yanından tren gibi geçti .. marsilya taraftarının neden sewindiğini anladıkmı dostlar ..

Fatih Çelik
En azından 2 tane pırlanta kazandırdı bize.
Belki bu sayı 3-4 olur zamanı gelir benden daha çok iyi anarsın hocayı :)

Abi o pirlantalara o yetenekle kimse engel olamazdı :) Ersun gelsin denildiğinde onayladim kendimce en azından köstek olmadım yanıldığımı düşünüyordum. Bir bildikleri vardır bu kadar insanın ama yok abi ne yazık ki yanılmadım. Ne kendini ne hocalığını seviyorum. Kulübede görmek işkence geliyor bana.

Nazim Can
Senol hoca geri dönecekse Ersun'a sezon sonuna kadar katlanabilirim :)

+1967

10-61
01.10.2017, 23:55
Ula bu şenol ne etti size! bana kalsa yarın gelsin başlasın .Ersun'u da gördük.

Fatih Çelik
+1967

Yalnız bak bu mesaj yanlış anlaşılmiş olmasın. Senol Güneş'in gelmesini istiyorum ben sezon sonu veya devre arası veyea hemen :D

Nazim Can
nedir bu ağır stoperlerden çektiğimiz .. bamba-giray-uğur vb .. şimdide hubocan .. 2.golde lens yanından tren gibi geçti .. marsilya taraftarının neden sewindiğini anladıkmı dostlar ..

Hubocan yavas degil orda gücsüz kaldi, Hubocan yavas Stoper Okay yavas, Castillo gibi stoper mi bulalim ?

Nazim Can
01.10.2017, 23:56
Yalnız bak bu mesaj yanlış anlaşılmiş olmasın. Senol Güneş'in gelmesini istiyorum ben sezon sonu veya devre arası veyea hemen :D

O zaman -1967 nötrleyelim.

serdaracıl
01.10.2017, 23:58
Ula bu şenol ne etti size! bana kalsa yarın gelsin başlasın .Ersun'u nu da gördük.

Kusura bakma hocam ama artık olmaz.

Uğur KÜÇÜK
Tomas ve Akbaş yapalim stoperi.
Durica artık bana hiç güven vermiyor.
Sahada ayağına top gelince korkuyorum..

yavuzbaha
Olcayın hareketini sevmedim,eski camian olduğu için abartılı sevinme tamam ama ne bu özür diler gibi hareketler yapmak !! Farkında olmadan Trabzonsporu küçük düşürdü

Fatih Çelik
O zaman -1967 nötrleyelim.

Gelsin bi 80+ puan görelim yine devre arası Slovenya'dan Polonya'dan adam alsın isterse. Profesyonel bakıyorum ben efsane mefsane olaylarından bağımsız iki yıl üst üste takımını şampiyon yapmış camiamızı ve ligi tanıyan bir hoca. Dha önce bizimle önemli başarılar kazanmış ayrica.

Fatih Öztürk
01.10.2017, 23:59
Abi o pirlantalara o yetenekle kimse engel olamazdı :) Ersun gelsin denildiğinde onayladim kendimce en azından köstek olmadım yanıldığımı düşünüyordum. Bir bildikleri vardır bu kadar insanın ama yok abi ne yazık ki yanılmadım. Ne kendini ne hocalığını seviyorum. Kulübede görmek işkence geliyor bana.

Olurdu kardeşim olurdu hem de bal gibi engel olurdu.
Doğru zamanda doğru hamlelerle oyuncu kazanılır bunu Ersun hoca iyi bilir. Zamanında Selçuk, Arda, Burak'lara güvenip ivme kazandırmıştır, malum adamın böyle bir yeteneği yok. Varsa yoksa abidik gubidik transfer yaptırır gitsin kumda oynasın.

yavuzbaha
02.10.2017, 00:00
Şenol Güneş bir futvolcudan maximum verim almayı bilen dünyada ender hıcalardan birisidir,Şenol Güneş Trabzonun yetiştirdiği en büyük futbolcudur.,burada lav lav edenlerden 2 kat daha Trabzonsporludur

Nazim Can
Tomas ve Akbaş yapalim stoperi.
Durica artık bana hiç güven vermiyor.
Sahada ayağına top gelince korkuyorum..

Devre arasi 2 stoper alir Baskanda o zamana kadar ne yapip ne edip 10 mactan en az +25 puan yapmaliyiz, Medel bize gelmedinde noldu ? Bacaksiz.

İ. SARAL
Şenol Güneş'i begenmiyoruz ya şaka gibi. Adam 1 numara.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
02.10.2017, 00:01
Şenol Güneş'i begenmiyoruz ya şaka gibi. Adam 1 numara.

Abi sana katılıyorum. İlginç duygular içindeyim :)

cyberentalpi
02.10.2017, 00:01
Mac bitimi.
Gökhan Gönül iti de sahalara iyi döndü...
Senol nasil bir Trabzonsporlusun ulan sen.
Bizim sevincimizi de geçtim..
Sike sezonunda emeğini alinterini calan itlere hocalik yapiyorsun...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171001/8e108289431df94994918d509ee6cd15.jpg

her zaman bir it idi. hala öyle. hangi takımda olursa olsun

Nazim Can
02.10.2017, 00:02
Gelsin bi 80+ puan görelim yine devre arası Slovenya'dan Polonya'dan adam alsın isterse. Profesyonel bakıyorum ben efsane mefsane olaylarından bağımsız iki yıl üst üste takımını şampiyon yapmış camiamızı ve ligi tanıyan bir hoca. Dha önce bizimle önemli başarılar kazanmış ayrica.

Ersunu su sikecilerdeki ayarlarina bir döndürebilsek hic olmadi yabanci birini tutup getiririz bizi sampiyon yapsin yeter ki, bu daha profesyonel, ben S.G. nin bizde basarili olacagini zannetmiyorum.

ozzy!
02.10.2017, 00:02
Geçen haftaki yenilgiden sonra oyuncular deplasmanda iyi oyun ortaya koydular bu önemli. Cidden iyi bir kadromuz var, Ersun Hoca biraz toparlansa seri yapmamız çok olası.

samway
02.10.2017, 00:04
Hala şenol gunes diyosunuz size helal olsun ne diyim

Nazim Can
Şenol Güneş bir futvolcudan maximum verim almayı bilen dünyada ender hıcalardan birisidir,Şenol Güneş Trabzonun yetiştirdiği en büyük futbolcudur.,burada lav lav edenlerden 2 kat daha Trabzonsporludur

Evet ama her futbolcudan degil, özellikle yerli ve yetenekli olanlardan.

cyberentalpi
trt spor sinir etti. hani derler ya gözünün içine baka baka yalan söylrmek diye işte onu gerçekleştirdiler. taliscanın niyeti şut çekmekmiş! ulan senin ayağunda olmayan topa şut çekemez-sin mümkünse topu kapmaya uğraşırsın oda kaval kemiğine tekme atarak olmaz. sonraki olayın pozisyonunda ise kesin sarı kartmış v.s ulan yaşını başını almış adamların(adam diyorum lafın gelişi) yalan söylemesi nede acınası. sonra dedim ki iyiki spor programı izlemiyorum..

serdar sağlam

Hocam Trt nin Ts dusmanlığı tescilleneli çok oluyor.

Uğur KÜÇÜK
02.10.2017, 00:07
Devre arasi 2 stoper alir Baskanda o zamana kadar ne yapip ne edip 10 mactan en az +25 puan yapmaliyiz, Medel bize gelmedinde noldu ? Bacaksiz.İyi ki gelmemiş.
Gerçi Medeli 8 numara oynatti.

ağasarlı
02.10.2017, 00:07
koca bir sezon jaja'yı kendi isteği ile alınmadığı için oynaymayan, y.öztekin gibi solağı sağ açıkta oynatmaya çalışan, maç içerisinde gol geliyorum dediği halde değişiklik yapmayan, v.s bir teknik adamın İstanbul takımına gittiğimde bu hatalarınım hiçbirini tekrarlaması, avrupada ve süper ligde farklı yönetim sergilemeyen c.çakır gibi birinin uyguladığı çifte standarda eşdeğerdir . bazen geçmiş geçmişte kalmalıdır.

serdar sağlam

Ertan OKUMUŞ
02.10.2017, 00:08
Olcay Çakır! seni o ekranlara başkan çıkartmadı,Trabzonspor kimliğin ve sevgin çıkarttı,sen bu akşam aynı Ersun gibi "seyirciyi çok konuşmamak lazım" tarzında hareket ettin Erman hoca bile senden daha fazla savunuyor takımı,ayıp

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yavuzbaha
02.10.2017, 00:08
Talisca pozisyonda topa sert plase yapmak istiyor,kesinlikle kasti tekme atmadı,futbol oynayan herkes bunu anlar fakat yine de kontrolsuz hareket yorumu yapılıp sarı yemeliydi

Uğur KÜÇÜK
02.10.2017, 00:11
Kucka Gökhan Gönül kavga olayinin videosu var twitterda..
Bjk Tomas sakatlaninca da gol atmaya calisiyordu dimi.
Topu da disari atmadilar.
Tolgay Pepe Gökhan Gönül hepsi orada...
Bir izleyin buraya yükleyemiyorum.
Bu itlerin hocasina izletmek lazim bu hareketleri...
https://twitter.com/TSerdarSx/status/914597860305489920

Onur Keskin
02.10.2017, 00:11
Şenol güneş istifa edebilir iddiası var twiterda

yavuzbaha
02.10.2017, 00:15
Şenol Güneş parayı severmiş de cimriymiş de bana ne !!!..Trabzonsporun son25 yılına bak,ne zaman kafaya oynamış hocası kim onu incele ey çokbilmiş taraftar..2011 de seni kim şampiyon yaptı ? 96 da hocan kimdi ? Adam hangi takıma gittiyse kafaya oynattı,...
Bizim kadar kendi değerlerine b.k atmayı seven insanlar görmedim yav..adam Avrupanın dilinde,
Konumuz Şenol değil ama sataşmalar görünce insan dayanamıyor,sonuçta buntoprakların çocuğu Trabzonsporun tüm şampiyonluklarında var,ayıptır ya...
Ne yapmalı adam başka takım çalıştıramaz mı ?
Neyse lafa yazık

Nazim Can
02.10.2017, 00:16
Kucka Gökhan Gönül kavga olayinin videosu var twitterda..
Bjk Tomas sakatlaninca da gol atmaya calisiyordu dimi.
Topu da disari atmadilar.
Tolgay Pepe Gökhan Gönül hepsi orada...
Bir izleyin buraya yükleyemiyorum.
Bu itlerin hocasina izletmek lazim bu hareketleri...
https://twitter.com/TSerdarSx/status/914597860305489920

Videoyu izledim, elimi vicdanima koydum ve diyorum ki sikeciler, basta aziz yilmaz olmak üzere bunlara az bile yapiyorlar, bunlar ve 6s yer yer sikecilerden bile daha serefsiz olabiliyor.

serdaracıl
02.10.2017, 00:18
Talisca pozisyonda topa sert plase yapmak istiyor,kesinlikle kasti tekme atmadı,futbol oynayan herkes bunu anlar fakat yine de kontrolsuz hareket yorumu yapılıp sarı yemeliydi

Net kırmızı. Tinerciler bile savunamıyor şu pozisyonu? Ne yapmak istediği önemli değil. Niyet mi okuyacağız. Olacak şey değil.

Nazim Can
Şenol Güneş parayı severmiş de cimriymiş de bana ne !!!..Trabzonsporun son25 yılına bak,ne zaman kafaya oynamış hocası kim onu incele ey çokbilmiş taraftar..2011 de seni kim şampiyon yaptı ? 96 da hocan kimdi ? Adam hangi takıma gittiyse kafaya oynattı,...
Bizim kadar kendi değerlerine b.k atmayı seven insanlar görmedim yav..adam Avrupanın dilinde,
Konumuz Şenol değil ama sataşmalar görünce insan dayanamıyor,sonuçta buntoprakların çocuğu Trabzonsporun tüm şampiyonluklarında var,ayıptır ya...
Ne yapmalı adam başka takım çalıştıramaz mı ?
Neyse lafa yazık

Moderin Dirabzonspor taraftari, adam baska takim calisdiramaz mi yeaaaa.

TsAkifTs
Ş.G istifamı ettide burada muhabbeti geçiyor halbuki statdan ayrılıp otobüse binerken mutluydu beraberliğe seviniyordu gerçi o istifa etmez edemez aman etmesinde tazminatı almadan hiçbir şey yapmaz bizden uzak kime yakın giderse gitsin onun enkazını bir daha yaşamak istemiyorum...

Muhammed Ayaz
Şenol mümkünse Trabzona sütlaç yemeye flan gelsin .Ya da Sürmene pidesi vs... Daha fazlası ona artık büyük gelir.!

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

worldmaster
02.10.2017, 00:19
Biraz iyi tarafindan bakin. Eskiden istanbul deplasmanlarinda bizi tokatlayip gonderirlerdi genelde. Ersun ozellikle deplasman derbilerinde hem oyunu iyi oynuyor hem de en azindan yenilmiyor. Bu iyi bisey.

Ayrica son 3 mactir oyunu kendi kalecimizden itibaren pasla baslatmamiz muaazzam bir gelisme. Devami gelecekse boyle bir ekolumuz olsun isterim. Degaj yapan kaleci ve savunma gormekten artim midemiz bulandi.

Belli ki takim savunmadan israrla pasla cikilmasi yonunde calistirilmis.

serdaracıl
02.10.2017, 00:21
Stada gitme o zaman,ismi Şenol Güneş spor kompleksi

Stadın ismini biz koymadık. Benim için hala hüseyin avni aker

Muhammed Ayaz
02.10.2017, 00:21
Stada gitme o zaman,ismi Şenol Güneş spor kompleksiStadın adı Medical park . Ayrıca nereye gidip gitmeyeceğim benim tasarrufum ...

Nazim Can
02.10.2017, 00:22
Stada gitme o zaman,ismi Şenol Güneş spor kompleksi

Bununla övünüyormusun, sampiyonluk yarisindaki rakibinin Teknik Direktörü senin stadinin ismini tasiyor ve sen bununla mutlu oluyorsun, cok yazik.

ozzy!
02.10.2017, 00:24
Gökhan şerefsizi Kuckanın ayağına arkadan basıyor sonra boğazını sıkıyor. Sinirden deli oldum. Bir maç bile ceza almaz bu.

Fatih Çelik
02.10.2017, 00:24
Şimdi bizim stadın ismi bana göre Anfield Road olabilir mi :) Şenol Güneş büyük hayal kırıklığı yaşatmış olsa da bu kulübün gerçeği yapacak bir şey yok :) Istemeyen istemesin sorun yok şahsi fikridir saygı duyarım.

memmedaga
02.10.2017, 00:25
Bu maç Ersuna saydıracak bir durum yok

genel olarak takımın ve onun performansı yeterliydi

İ. SARAL
02.10.2017, 00:25
Şenol Güneş 1 numara NOKTA.

Ahmet Kara
02.10.2017, 00:27
Usta'nın Ersun'u göndermemesinin sebebi çok açık belli zaten. ŞG'yi bekliyor.

Uğur KÜÇÜK
02.10.2017, 00:28
Şenol Güneş Bjk' tan sezon sonuna kadar ayrilmaz.
Ersun Yanal da Trabzonspor ile sezonu tamamlar.
Hepimiz ayni renge asigiz.
Boşverin isimleri tartışmayı..

Fatih Çelik
02.10.2017, 00:30
Şenol Güneş Bjk' tan sezon sonuna kadar ayrilmaz.
Ersun Yanal da Trabzonspor ile sezonu tamamlar.
Hepimiz ayni renge asigiz.
Boşverin isimleri tartışmayı..

Sonra sezon sonu Şenol Hoca geri döner önce Türkiye kupası sonra welcome to 2010-11 :) Güzel hayeller.

TsAkifTs
02.10.2017, 00:38
Ş.G kargaların t.dsi çok seviyorsanız onsuz yaşayamıyorsanız gidin onların forumları hasret giderin yok böyle birşey rakibin t.d için hayaller kuruluyor yahu bu takım nasıl başarılı olsun tff mhk yavşak basın yetmiyor birde içimizdeki İrlandalılarla mücadele etmek zorundayız Yuh diyorum size yuhlar olsun...

Emrah KabuL
02.10.2017, 00:38
hala senol güneş güzellemeleri..yazık lan.. ücreti artırılınca en büyük başkan bizim başkan diye naralar atarken zevke mi geldiniz sizde.

Emirhan Uludüz
02.10.2017, 00:39
Şenol Güneş'in kendi kazandığı şampiyonluğa saygısı yok. Beşiktaşla ilk yıl demedi mi "ilk şampiyonluğum" diye? Geçtim camiasından çalınan şampiyonluğu adamın kendi kazandığı kupaya bile saygısı yok be. İsterse dünyanın en iyi hocası olsun. Başarısızlıktan kafayı yemişiz onur, şeref, karakter gibi duyguları unutmuşuz. Şampiyonluğu çalınan sene şike yapan kulüplerden birinin hocası olmasından hiç bahsetmiyorum bile.

Fatih Öztürk
02.10.2017, 00:40
Bize gelen eski takımına pamuk kıvamında takılırken bizim efsane kestanemiz bize çirkefin önde gideni takılıyor yetmiyor yardımcı hocasıda götünü yırtıyor, taraftarı maçın başından sonuna kadar küfrediyor, oyuncuları çok eminim onun talimatıyla oyuncularımızı biçiyor.

Nazim Can
02.10.2017, 00:40
Bize gelen eski takımına pamuk kıvamında takılırken bizim efsane kestanemiz bize çirkefin önde gideni takılıyor yetmiyor yardımcı hocasıda götünü yırtıyor, taraftarı maçın başından sonuna kadar küfrediyor, oyuncuları çok eminim onun talimatıyla oyuncularımızı biçiyor.

+1967

Nazim Can
02.10.2017, 00:44
Gökhan şerefsizi Kuckanın ayağına arkadan basıyor sonra boğazını sıkıyor. Sinirden deli oldum. Bir maç bile ceza almaz bu.

Efendi besiktas degil, cirkef besiktas.

Fatih Öztürk
02.10.2017, 00:45
Bizim camia adam falan olmaz, yerel medyadaki köpeklerin çizgisi hem malum adamdan tarafta. Ersun hocaya aman vermeden yerden yere vuran şahsiyetsiz basınımız bazı taraftarlarımızıda etkisi altına almış. Uğursuz fitnenin son 20 yılda camiamıza attığı pandikleri saymaya matematik profesörü yetmez.
Kalıplaşmış belli kişiler etrafında dönüp dolaşıp kulübün içine ettiniz be.

Gürkan Asma
02.10.2017, 00:46
Deplasmanda bile bir sürü pankart ya, şu rezillik ne zaman bitirecez.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171001/4864b78f372f027d863122574790770d.jpg

ozzy!
02.10.2017, 00:47
Bu Şenol Güneş deyip duranlar neye hizmet ediyor? Cidden merak ediyorum adam şu çirkef takımın başında. Takım iyi olsun kötü olsun burada Şenol fetişistini tatmin eden bir kitle var.

Mert Oğuzlu61
02.10.2017, 00:48
koca bir sezon jaja'yı kendi isteği ile alınmadığı için oynaymayan, y.öztekin gibi solağı sağ açıkta oynatmaya çalışan, maç içerisinde gol geliyorum dediği halde değişiklik yapmayan, v.s bir teknik adamın İstanbul takımına gittiğimde bu hatalarınım hiçbirini tekrarlaması, avrupada ve süper ligde farklı yönetim sergilemeyen c.çakır gibi birinin uyguladığı çifte standarda eşdeğerdir . bazen geçmiş geçmişte kalmalıdır.

serdar sağlam

Jaja 2011 in 3. haftasında ilk 11 deydi. :D Yasin solak değil her iki ayağını da kullanabiliyor iki kanatta da oynayabiliyor... Eleştirmek için çok ilginç şeyler üretiyorsunuz. Maç içinde gol yiyene kadar değişiklik yapmayan adam bizi Yumlu ile CL de gruplardan çıkarıyordu son dakikada direkten döndük, var mı ötesi ? Adam gitti gideli 6 senedir 10. sıralarda takılan asansör takım olduk. Köyünü özlediğinde elbet geri dönecek, doğanın kanunu bu. :)))

Özgüven de depoladı, ülkenin saygısını geç de olsa kazandı. Geriye ne kalıyor ? TS ile şampiyonluk...

bilgehan83
02.10.2017, 00:48
Olcay çakır dan gına geldi saçma salak yorumlar yapıyor... adam bizi küçümseyerek konuşuyor tam bir yalaka

halilaziz61
02.10.2017, 00:49
Şenol ölene kadar bu takıma gelmek için en büyük adaydır
Gider gelir
Gider gelir
Bir kişi de demez ki aga bu nedir ???

halilaziz61
02.10.2017, 00:50
Bu Şenol Güneş deyip duranlar neye hizmet ediyor? Cidden merak ediyorum adam şu çirkef takımın başında. Takım iyi olsun kötü olsun burada Şenol fetişistini tatmin eden bir kitle var.

Büyük ihtimal akrabaları ?

Fatih Çelik
02.10.2017, 00:52

Yahu gelsin işini yapsın iyi yapsın yeter sevgili olmayacağız adamla. Getirebiliyorsan Terim'i getir ona da hayır demem. Soyunma odasına 150yle depar atan 3 temmuz saçma sapan bir süreç diyen fb camiasının en çok sevdiği adam gelmiş kulübe yani Şenol Güneş Fatih Terim mi gelemeyecek? O eşik çoktan aşıldı.

Yavuz KÜÇÜK
02.10.2017, 00:54
Rodallega'nın kaçırdığı pozisyon ve Castillo'nun son pozisyonda çok kötü pas vermesi üzüntüden ağlattı beni. Ulan kaybettiğimiz puanlara bir bak ya. Şu 3 İstanbul takımını da yenseydik ne olurdu ya. Hadi bunları evimizde telafi edebiliriz diyelim ama Alanyaspor maçını 3-0 dan nasıl veriyoruz ya. Göztepe maçında neden o kadar kötüydük aklım almıyor. Bu şanssızlık mı ne lan bu. Kalan 10 maçtan 25-30 arası puan almalıyız aşağısı kurtarmaz. Devre arasına iyi bir puanla girebilirsek her şey çok daha güzel olur.

Fatih Çelik
02.10.2017, 00:57
Şenol Güneş'in kendi kazandığı şampiyonluğa saygısı yok. Beşiktaşla ilk yıl demedi mi "ilk şampiyonluğum" diye? Geçtim camiasından çalınan şampiyonluğu adamın kendi kazandığı kupaya bile saygısı yok be. İsterse dünyanın en iyi hocası olsun. Başarısızlıktan kafayı yemişiz onur, şeref, karakter gibi duyguları unutmuşuz. Şampiyonluğu çalınan sene şike yapan kulüplerden birinin hocası olmasından hiç bahsetmiyorum bile.

Dostum eğer bu kadar şan şeref hak hukuk sevdalısı bir kulüp olsaydık ne Ersun Yanal'ı getirirdik ne de bu ligde yer almaya devam ederdik hakkımız verilene kadar. Şenol Güneş hayal kırıklığına uğramıştır üzmüştür ama şu atmosferde geriye dönemine bu sebeplerle karşı çıkmak pek makul değil. Ha hocalığını beğenmez faydasız olur dersin anlarım.

Sefa Murat Dokuz
02.10.2017, 00:59
Hakem gözü önünde 15. Dk Talisca'yı atsaydı başka bir maç izleyecektik.

halilaziz61
02.10.2017, 01:00
TS amatör aciz bir takımdır neden mi ?
Yıllar yılı teknik direktör portföyü Şenol-Ersun- ziya-hami- Sadi arasında değişir durur biri gider biri gelir
Ersun dan sıkılırız senolu isteriz senoldan sıkılır Ersunu getiririz

Şenol takımın başına 8. Kez gelip kendine ait rekoru geliştirmek istemektedir
Ersun da 4. Kez gelip Şenol a rakip olmak istemektedir

Şenol cular başladı yine
İnanın bu takıma en çok siz zarar veriyorsunuz

Emirhan Uludüz
02.10.2017, 01:07
Dostum eğer bu kadar şan şeref hak hukuk sevdalısı bir kulüp olsaydık ne Ersun Yanal'ı getirirdik ne de bu ligde yer almaya devam ederdik hakkımız verilene kadar. Şenol Güneş hayal kırıklığına uğramıştır üzmüştür ama şu atmosferde geriye dönemine bu sebeplerle karşı çıkmak pek makul değil. Ha hocalığını beğenmez faydasız olur dersin anlarım.

O da ayrı eleştiri noktası tabi. Ancak yanlışı yanlışla örtmeye gerek yok. En azından taraftar dik durmalı.

Joomla!
02.10.2017, 01:08
elimizdeki bazi futbolcular sahip olduklari yetenegin yaninda biraz da normal zekali olsalar suan cok farkli yerlerde olurduk. futbolcunun kafali olani da baska oluyor ya.

bu arada bu defansla bu sezon cekilmez.

Uğur KÜÇÜK
02.10.2017, 01:08
Perreira Tomas Durica Mas

Ilk yari sonuna kadar defans hatti artık bu olmalı sanki.
Gercekten Okayi bugün hiç beğenmedim.
Olmayacak stoper bu adamdan sanki.

Gürkan Asma
02.10.2017, 01:12

Lens in kaçırdığı pozisyonda Okay'a dikkat ettin mi hiç ? :) 35 yaşındaki Duricayla hızları hemen hemen aynı. Cenk yanından geldi geçti o hala yürüyordu Allah tan saçma sapan bi vuruş yaptı lens, cenk e verseydi şimdi Okay a çok daha fena sallıyorduk :)

https://scontent.fsaw1-9.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22089142_1612186468858360_5129089848614983106_n.jp g?oh=9195d65ab1c8b48c6a1b426f2ef305b4&oe=5A826039

Sefer A.
Renkdaslar Senol hirtosuyla ilgili mesele nedir ? Ne oldu ki ? karsilasma sonrasi konusmus mu bir sey demis mi ?

Karsilasmayla ilgili birkaç sey yazacagim sonra...

Karmam

Uğur rica etsem açıklar mısın biraz. Çok top kesti ve iyi oyun kurdu bence önceki haftalara göre baya gelişme vardı. Talisca'nın golünde pozisyonu okuyamaması kötü oldu ama zorlarsak olacak gibi gelmeye başladı bana stoperde.

Nazim Can
02.10.2017, 01:14
Uğur rica etsem açıklar mısın biraz. Çok top kesti ve iyi oyun kurdu bence önceki haftalara göre baya gelişme vardı. Talisca'nın golünde pozisyonu okuyamaması kötü oldu ama zorlarsak olacak gibi gelmeye başladı bana stoperde.

Oluyorsa Tomas olsun ama Ugur olacagina Okay olsun abi, en azindan joker gibi saha icinde mevkisini kaydirabiliriz falan.

Uğur KÜÇÜK
02.10.2017, 01:17
Uğur rica etsem açıklar mısın biraz. Çok top kesti ve iyi oyun kurdu bence önceki haftalara göre baya gelişme vardı. Talisca'nın golünde pozisyonu okuyamaması kötü oldu ama zorlarsak olacak gibi gelmeye başladı bana stoperde.Sezgileri cok yavaş kaldi bugün.
Taliscanin golünde fazla kizmadim ben Okaya.
Misal Lensin geçtiği pozisyonu yazmış Gürkan adli renktaş.
Orada Lens pas verse Cenke eskortluk etti.
Bos kaleye gol atacakti Cenk.
Twitter da birkaç hatali videosu daha var.
Oyunu kuruyor.
Evet.
Yeri geliyor mudahaleleri de iyi kabulum.
Ama Durica da ağır.
Okayin da stoper sezisi yok.
Bazen maç içinde uyuyor bildiğimiz.
Yanında Egemen gibi bir defans olsaydi.
Israr edelim derim.
Ama Durica ile iyi bir ikili olacaklarını sanmıyorum.
Tomas ve Durica birbirini daha iyi tamamlar gibi.
Tomasin ayakları da fena değil.

Berke6198
02.10.2017, 01:20
Çok yorucu bir gündü. Maçın geniş değerlendirmesini yarın yapacağım ancak Rodallega'nın son pozisyonu gole çevirmiş olması durumunda tribündeki halimizi hayal bile edemiyorum...

Yorulduk, sesimizi patlattık ama sonuna kadar destek olduk takımımıza. Sağ olsunlar, seyir zevki güzel bir oyun izlettiler.

Gürkan Asma
02.10.2017, 01:24
Her maç öne geçip yakalanıyorduk şimdi geri düşüp yakalıyoruz :)

Gelişmeye devam.. :)

Uğur KÜÇÜK
02.10.2017, 01:27
Her maç öne geçip yakalanıyorduk şimdi geri düşüp yakalıyoruz :)

Gelişmeye devam.. :)İlk golü yiyince ben sevindim. Kesin çeviririz bu maçı diye [emoji3][emoji3]
Dengemizi bozdu takım.
Eminim benim gibi baya bir kişi ilk golü yemeye sevinmiştir.
Ah ahh kazanamadık yine de.

El Cordobes
02.10.2017, 01:39
Lens in kaçırdığı pozisyonda Okay'a dikkat ettin mi hiç ? :) 35 yaşındaki Duricayla hızları hemen hemen aynı. Cenk yanından geldi geçti o hala yürüyordu Allah tan saçma sapan bi vuruş yaptı lens, cenk e verseydi şimdi Okay a çok daha fena sallıyorduk :)

https://scontent.fsaw1-9.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22089142_1612186468858360_5129089848614983106_n.jp g?oh=9195d65ab1c8b48c6a1b426f2ef305b4&oe=5A826039

Okay'ın bu pozisyonun devamında sektiğini ve bacağını tuttuğunu fark ettiniz mi? Okay'ın bu kadar gömülecek bi stoper performansı yok bence. Durica'da inanılmaz bi düşüş var. geçen sezon baya bi maç gol yememiştik. aynı defans oyuncuları sonuçta. Okay 3 maçtır stoper oynuyor ama biz sezon başından beri çok basit goller yiyoruz. tek tek isimden ziyade takım savunmasında problem var. takım boyu çok uzun ve bu yüzden gereksiz yere çok koşup çok yoruluyoruz. Bugün onazinin de oynaması bu problemi çözmedi. zaten onazi ilk 11 olamayacağını kaçak oyunuyla bir kez daha gösterdi.

Numan Yerlikaya
02.10.2017, 01:45
Okay ne zaman stoper oldu Durica çöküşe geçti. Okay'ın stoper olduğu takımın maç kazanması mucize çok zor. Hala iyi oynuyor diyenler var yapmayın

Oğuzhan
02.10.2017, 01:45

Hocam Okay'ın fiziksel yapısı bu ama yapacak bir şey yok. Onu stoper oynatan hoca onun atletik bir oyuncu olmadığını da biliyordur herhalde bizim gibi. Bu adamın içinden Varane çıkmasını beklemek hata olur zaten. Belki bir tık daha üzerine koyar ama asla çok iyi stoper olamaz.

Gürkan Asma
02.10.2017, 01:46
Okay'ın bu pozisyonun devamında sektiğini ve bacağını tuttuğunu fark ettiniz mi? Okay'ın bu kadar gömülecek bi stoper performansı yok bence. Durica'da inanılmaz bi düşüş var. geçen sezon baya bi maç gol yememiştik. aynı defans oyuncuları sonuçta. Okay 3 maçtır stoper oynuyor ama biz sezon başından beri çok basit goller yiyoruz. tek tek isimden ziyade takım savunmasında problem var. takım boyu çok uzun ve bu yüzden gereksiz yere çok koşup çok yoruluyoruz. Bugün onazinin de oynaması bu problemi çözmedi. zaten onazi ilk 11 olamayacağını kaçak oyunuyla bir kez daha gösterdi.Hocam Okay ı beğeniyorum, hani stoper bölgesini Okayla çözsek ne kadar sevinirim. Pas oyununu oynayabilen fizikli güçlü bi çocuk ancak bana şimdi ayağını tuttu falan deme. Okay şu pozisyondan 1 dk önce oyuna girmiş olsun yine tutamazdı Cenk i. Zaten topa kitlenmiş Cenk onu geçince haberi oldu Cenkten. Halbuki bi taraması gerek etrafı.

Durica bu maç özelinde iyiydi bence, ha kesinlikle yerine adam bakmalıyız o ayrı ancak Okay la zor, keşke olsa ama ben ışık görmüyorum stoper olarak. İnşallah olur da o bölgeyi kısmen halletmiş oluruz.

Hocam Okay'ın fiziksel yapısı bu ama yapacak bir şey yok. Onu stoper oynatan hoca onun atletik bir oyuncu olmadığını da biliyordur herhalde bizim gibi. Bu adamın içinden Varane çıkmasını beklemek hata olur zaten. Belki bir tık daha üzerine koyar ama asla çok iyi stoper olamaz.Baskıya rağmen kaleciden pas oyunuyla çıkmamız bize level atlattı bence. Üstelik yoğun baskıya rağmen de şişirmedik ileri pası zorladık ve başarılı da olduk. Bunda Okay ın katkısı çok büyük işte. Ama gel gelelim stoper özelliğine, orda çok eksiği var. Üstelik bana mı öyle geliyor yoksa git gide yavaşlıyor mu anlamadım, eskiden daha hızlıydı sanki Okay.

Bu arada Kuco ya da özel bi parantez açmam lazım :) Asıl kucka yı izlemeye başladık. Göztepe maçında takım dahil saçma sapan pas hataları falan baya kötüydü. Son maçlarda gayet iyiydi bence , gittikçe artırıyor performansını. :)

Oğuzhan
02.10.2017, 02:30
Sosa geçmiş maçlardaki seviyesinde oynasaydı bugün bu maçı kazanırdık. Gerçekten döküldü bugün sahada.

6Şafak Aydın1
02.10.2017, 07:44
demekki Trabzonsporun futbolcuya degil yöneticilere ihtiyaci var. biz kupalari kongrelerde kaybediyoruz. bizi kimsenin yenmesine gerek yok, biz kendi kendimizi hallediyoruz zaten.

futbolcu olmayin yönetici olun. bizim yönetimin sadece iyi niyetli degil olaganüstü olmasi gerekiyor, buda tecrübeden gecer.

artvints
02.10.2017, 08:09
Bu maçtaki okay'in performansini izleyip uğur geri dönmeli demek futbol bilmemektir. Tek başina defans yapmiş çocuk. Mesela sosa'nin rakibi yatirdiği olcay'in ciliz şut attiği pozisyonun başina bakmak yeterli oyun anlayişini nasil değiştirdiğini göstermek için.

Bu anlayiştan geri dönmek artik geri adim olur. Buna ayak uyduramayan oyuncular az çok belli. Riskli taraflari var ama karşiladiği toplar takimi öne itti. Okay olmuyorsa daha iyisini bulacaksin. Uğur hubocan olmaz. Top oynamaktan korkmayacak stoper lazim ki önde pres yapan takimi pişman edesin. Ah vah ettiğimiz anadolu maçlarini rahat kazanalim.

Faik Yılmaz
02.10.2017, 08:17
Kuçka'nın boğazına yapışan Gökhan Gönül'ü.....

Ayağa direkt dalan Talisca'nın kırmızısını vermeyen hakemden sonra 2-2 zorla bizimle berabere kalan Beşiktaş ve sonrasında yapılan Ş.G. Güzellemeleri......

Anlamıyorum bazı dostları.....

Ölene kadar bu adamı çekmek zorundamıyız biz......?

Yiğit Gayretli
02.10.2017, 08:24
Bu sezon 4. kez "elimizden kaçırdık" maçı oynadık.

Bu kadarı fazla. Demek ki atacaksın... Tamam hakem bjk'yi oyunda tuttu. Bize çıkardığı kadar kolay kart çıkarmadı onlara ama buna rağmen pozisyonlar bulduk. bjk'nin iki tane uzun top oyunundan başka (biri gol oldu) aksiyonu olmayan maçta pişman olmayacaksın. Atacaksın!

Burak ve Sosa'nın sezonun en kötü futbolunu oynamış olması da etken. Belki de bundan sonra hiçbir maçta bu kadar etkisiz kalmayacaklar...

Çok üzülüyor insan çok. Kahroldum dün akşam maç sonunda.

oksoholu
02.10.2017, 08:25
Maça Burak yerine Rodeleka ile başlansaydı ve Sosa gününde olsaydı Olcay yerine Castillo tercih edilseydi BJK tarihe gömerdik bu bir gerçek ama olmuyor işte

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2017, 08:30
Rodallega'nın kaçırdığı pozisyon ve Castillo'nun son pozisyonda çok kötü pas vermesi üzüntüden ağlattı beni. Ulan kaybettiğimiz puanlara bir bak ya. Şu 3 İstanbul takımını da yenseydik ne olurdu ya. Hadi bunları evimizde telafi edebiliriz diyelim ama Alanyaspor maçını 3-0 dan nasıl veriyoruz ya. Göztepe maçında neden o kadar kötüydük aklım almıyor. Bu şanssızlık mı ne lan bu. Kalan 10 maçtan 25-30 arası puan almalıyız aşağısı kurtarmaz. Devre arasına iyi bir puanla girebilirsek her şey çok daha güzel olur.

Rodellaga'nın 90+1'de topu geriye çekişi ne kadar mükemmelse vuruşu o derece kötüydü. Yıkıldık. Oysa golde zor pozisyonda iyi vurmuştu.

Başakşehir, Fenerbahçe ve BJK deplasmanlarından çok az puan alabildik.

Takım çok tempolu oynuyor, seri ve isabetli paslaşıyor da hala savunmanın göbeği çok sıkıntılı

Okay'ın rakibe sarılması 2.sarıdan kırmızıydı ama hakem umut vadeden atak olarak yorumlamadığı içi vermemiş olabilir. Çünkü rakip geçse bizden 2 oyuncu önünü kesebilirdi. Bu manada hakem haklı olabilir ama tüm yorumcular tereddütsüz 2.sarı dedi.

Hubocan'ı çok pasif buldum. Beğenmediğimiz Uğur ondan daha iyi oynar.

Pereira dün gerçek kimliğine kavuştu.

Castillonun son pası berbat olmasa 3-2 ile dönebilirdik.

Maç sonrası Olcay'ın şu cümlesi çok önemliydi:

Her geçen hafta daha iyiye gidiyoruz. Bundan sonra puan toplayacağımız maçlara başlıyoruz. Herkes ilk yarı sonunda Trabzonspor'un geldiği yeri görecek.

Hoyratça kaybettiğimiz puanlar yüzünden en iyi 3.olabiliriz

Sanırım bu sezon 70 gol atıp 50 gol yiyeceğiz bu gidişle

Ocakta Serdar Taşçı gelirse savunma toparlanır. Hubocan sezon sonu gönderilmeli

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2017, 08:32
Maça Burak yerine Rodeleka ile başlansaydı ve Sosa gününde olsaydı Olcay yerine Castillo tercih edilseydi BJK tarihe gömerdik bu bir gerçek ama olmuyor işte

Ersun YANAL'ın bizi şaşırtmadığı bir hafta olmadı 7 haftadır

mkmoglu
02.10.2017, 08:43
türkiyenin en iyi teknik direktörü şenol güneştir..istitastiklere bak futbol bilgisi fakiri....

Berkan
02.10.2017, 08:44
rodellega 1. forvet olarak oynamali adama haksızlık yapılıyor

erenslash
02.10.2017, 08:45
Bu arada rodenin kafasına aldığı darbeden dolayı 2-2 iken golün kaçmasında etkisi var diye düşünüyorum kafasında problem varmış son durum ne bilinmiyor

Berkan
02.10.2017, 08:45
Okaydan stoper olmaz artık vazgeçin bu sevdadan. Dün durica tek başına tuttu stoperi

erenslash
02.10.2017, 08:46
alanya ve büyükşehir maçlarını alsak +5 koysak şuanki puanımız harika olurdu.göztepe fb maçlarını bjk maçını da salladım alanya ve başakşehiri alsak bitti +5 şu anda üst sıralardaydık
Bu sezon 4. kez "elimizden kaçırdık" maçı oynadık.

Bu kadarı fazla. Demek ki atacaksın... Tamam hakem bjk'yi oyunda tuttu. Bize çıkardığı kadar kolay kart çıkarmadı onlara ama buna rağmen pozisyonlar bulduk. bjk'nin iki tane uzun top oyunundan başka (biri gol oldu) aksiyonu olmayan maçta pişman olmayacaksın. Atacaksın!

Burak ve Sosa'nın sezonun en kötü futbolunu oynamış olması da etken. Belki de bundan sonra hiçbir maçta bu kadar etkisiz kalmayacaklar...

Çok üzülüyor insan çok. Kahroldum dün akşam maç sonunda.

Tolga Okumuş
02.10.2017, 08:47
Güya bir maçı sakin izleyecektim.
Kendi kendime teknik taktik analiz yapıp fanatik bir taraftar olarak değil sade bir futbolsever olarak izleyecektim maçı sinirlenmemek adına.

Ta ki Castillo'nun son dakikalar da Burak'ın önüne atamadığı topa kadar.
Çıldırdım...
Yaklaşık 80-85dk çizgisini hiç bozmayan,boynumda fular,parmağımda kocaman taşlı yüzük,evin içinde ayağımda parlak rugan ayakkabı,önümde az şekerli türk kahvem ve ayak ayak üstüne atmış ,sporun bütün dallarına hakim salon erkeği ben bir anda, kahvehane de gün yüzüne çıkmamış küfürleri peşi sıra sıralayan,topun havasını bile beğenmeyen,başlama düdüğüyle sinirlenen,içtiği 75kuruşluk çayıyla futbol hakkında Gary Lineker olan şiveli bir adama dönüştüm.

Gecenin zararı da evdeki zigon sehpa oldu.
Attığım tekmeyle sehpa ayaklarının tabla ile birleştiği yerden kırıldı.
Allahtan mobilya ile uğraşıyoruz. P.tesi'nin ilk mesai saatlerinde tutkalımızı sürdük işkence ile sıkıyoruz.

artvints
02.10.2017, 08:49
Okaydan stoper olmaz artık vazgeçin bu sevdadan. Dün durica tek başına tuttu stoperi

Neredeyse bütün pozisyonlari karşilayan okay, durica okay'in yaninda rahatça takildi.

Berkan
02.10.2017, 08:53
Neredeyse bütün pozisyonlari karşilayan okay, durica okay'in yaninda rahatça takildi.

bence stoperin fizik gucu yuksek olmalı okaydan stoper olur ama şampiyon olacak kadroda çok baş yakar. önbliberoda daha başarili olur

Faik Yılmaz
02.10.2017, 08:56
Fatih Terim 6 şampiyonluk......

Ahmet Suat Özyazıcı 4 şampiyonluk......

Gordon Milne 4 şampiyonluk.....

Şenol Güneş 3 şampiyonluk.....

Türkiye'nin en büyük Tdsi Şenol Güneş imiş....

Yerseniz....

İstatistiklere göre Türkiye'nin en başarılı Tdsi açık ara Fatih Terim'dir.....

O zaman O gelsin madem.....

artvints
02.10.2017, 08:56
bence stoperin fizik gucu yuksek olmalı okaydan stoper olur ama şampiyon olacak kadroda çok baş yakar

Fizik gücü yüksek iste boğa gibi negredo bir tane top indiremedi. Bir kere ayağindan çaldi orada hatasi var. Cenk mesela durica ile birebir kaldiği pozisyonda çok rahat aldi topu, durica dağildi. Okay çok daha güçlü şu anda.

Oğuz ZEYTİN
02.10.2017, 08:57
(Rakipten bağımsız) Son zamanlarda orta sahamızın, maç boyunca bu kadar diri olduğu maç sayısı, bir elin parmaklarını geçmez. Onazi-Kucka-Sosa üçlüsüyle devam edelim. Önlerindeki tayfa (Olcay-Burak-Abdülkadir) keşke daha verimli olabilseydi: O zaman biz 11 puandık, Bjk 13... İşte bu yüzden kızıyorum hocaya. Çünkü kenarda alternatif bereketi var. O yedek kulübemiz çok iyi değil mi?

Geçen hafta sıra dışı bir şey yaşadık. Öfkeliyiz... Ama bardağın dolu tarafı da yok değil. Fb-Başakşehir-Bjk deplasmanlarından kaybetmeden dönüyoruz. Artık seri yapmalıyız.

Tatar Kemal
02.10.2017, 09:13
Maçın kırılma anı talisca'ya verilmeyen kırmızı karttı. Maçın başında o kırmızı kart verilseydi maçın gidişatı çok farklı olurdu. Açıkçası maçtan önce okay'ı stoperde görünce bjk'nın çok rahat ve farklı bir galibiyet alacağını yazmıştım. Şenol Güneş kenarda olsaydı elbette bu maçı kazanmamız imkansızdı. Şenol Güneş'in yokluğu bjk'yi kötü etkilemiş. İkinci yarı trabzonspor bjk'yi neredeyse sahadan sildi. trabzonspor'da maç kazanamama psikolojisi takımı esir almış durumda. bu psikolojiyi atlatamazsa trabzonspor daha çok mağlubiyet alır. lens'in kaçırdığı gol aslında bir bakıma tüm trabzonspor camiasını kurtardı. o golü atsaydı ya da cenk'e çıkarsaydı bugün trabzonspor camiası iyice karışmıştı. Hugo'nun kaçırdığı da gol olsaydı bu kez bjk camiası iyice karışacaktı. Oyun kalitesi ve sonuçları itibariyle ilginç bir maç oldu. Ersun yanal'ın kadro tercihleri takımı çok olumsuz etkiliyor. castillo ve hugo değişiklikleri bu kez ersun'u kurtardı ama okay'ı ısrarla stoper oynatıyor olması ersun'un takım için verimsiz bir hoca olduğunu gösteriyor. bu takım bu defans anlayışıyla her maç 2 ya da 3 gol yiyor. ersun bunu hala daha nasıl farkedemedi anlaşılır gibi değil. aslında okay dışında kadromuz iyi. bu kadronun başına takımın kalitesini rotaya çıkartabilecek tecrübeli ve başarılı bir hoca lazım.

PEREKLİ
02.10.2017, 09:16
İsteyince oluyormuşTrabzonspor bu sezon ligin en önemli deplasman maçlarından birisine çıktı. Trabzonspor'un moral bozukluğu ve geçen haftalarda eleştirilerin hedefi olan Ersun hoca ile çıktığı maçı bu denli başarılı oynaması fevkalâde enteresandır.
Öyle ya son maçlarda puan kaybının getirdiği sıkıntı ile ortada görevi tartışılan bir teknik adam vardı.
Bu maçı oynamaları dahi başarı iken ortaya koyduğu oyun ile bordo-mavililer son haftaların ligde ve Avrupa kupalarının başarılı ekibi Beşiktaş karşısında 3 puanı kaçıran taraf olarak sahaya adeta ambargo koydu.
Hele son dakikalarda Rodallega ve Yusuf Yazıcı'nın son hamlelerdeki şanssız vuruşları gerçekten Trabzonspor'a 3 puana mal oldu.
Maçın teferruatına gelirsek, evvelden beri bu iki takım arasında oynanan futbol her zaman kaliteli ve seyir itibarı ile hoş ve heyecanlı olmuştur.
Bu hafta da aynı şekilde maçı seyredenlere zevkli ve keyifli dakikalar yaşatmıştır. Futbolda aranılan ilk faktör de bu değil mi?

İki hocaya tebrikler
Bence maç berabere bittikten sonra bile her iki takımı da futbol adına oyuncuları ile oynatan teknik adamları kutluyoruz.
Trabzonspor'da son haftalarda eleştirilen teknik direktörü Ersun Yanal'ın bu maçta yaptığı tüm hamleler yerindeydi.
Oyuncu değişiklikleri, zamanlaması ile beraber doğru idi. Aynı zamanda oyunu yönetmesi de etkili ve isabetli idi. Zaman zaman Trabzonspor oyun inisiyatifini rakibi Beşiktaş'a bıraktı. Bunda gerek saha gerekse seyirci avantajının etkisi vardı. Fakat herkesi şaşırtan bir performansla bu ambiyans altında bordo-mavili ekibin kanaatimce Beşiktaş'tan daha efektif ve sonuca tesir edici oyun ortaya koyması takdire şayandır.
Bundan sonra puan tablosu neyi gösterirse göstersin artık bu ligde her zaman var olduğu istenmese de kabul görecektir.
Üç puanlı lig, unutulmasın ki denk ekiplerin mücadelesinde her türlü sıraya gebedir.
. (http://www.fotomac.com.tr/yazarlar/necmi_perekli/2017/10/02/isteyince-oluyormus)

Necmi Perekli maç yazısı

cubido
02.10.2017, 09:19
Sosa ve Burak'ın bu kadar kötü oynadığı bir maçta bu kadar çok pozisyon bulmak büyük başarı.
şikeciler, başakşehir ve bu maç olmak üzere çok zor üç deplasmanda yenilmedik, bu sevindirici tarafı.
Üzücü tarafı ise 3 maçta da galibiyeti biz kaçırdık.
Özellikle bjk'yi bir daha böyle yakalayamayız muhtemelen, Vodafone'da ilk galibiyeti biz alabilirdik.
Neyse fikstür bundan sonra bayır aşağı. Ama yakın tarihimiz hep böyle dönem tökezlemeleri ile dolu.
Bu takımın Sosa-Kucka ve önlerinde Yazıcı ile olmayacağını inat edenler haricinden herkes görmüştür artık.
Bu takımda bir ön libero olmak zorunda. Bu Okay mı olur, Onazi mi yoksa şapkadan tavşan mı çıkar bilemem. takımın 10 numarası kesinlikle Sosa olmalıdır.
8 için Kucka mı olur, Yusuf mu olur hatta ve hatta Abdüş mü olur onu zaman gösterir.
Aylardır söylüyorum Yusuf'u fazla şişiriyor herkes.Asıl yetenek Abdülkadir.
Gerçekten bir Messi havası var çocuğun.
Allah bir sakatlık vermezse çok büyük oyuncu olacak.
Asıl sorunumuz kanatlar.
Alternatif çok ama hiç biri tam değil.
Castillo bir hareket yapıyor diyorsun 30 milyon Euro'luk oyuncu, sonra bir saçmalıyor 1461'e gönderesin geliyor.
Bu kadar dalgalanma yaşayan oyuncunun istikrara kavuşması çok kolay değil.
Aynı şeyler Onazi için de geçerli. Maç içinde çok saçmalama potansiyeli var.
Bongonda'yı neden aldık hiç bir fikrim yok.
Burak ve Rodallega bizi lig sonuna kadar götürür.
Defans hattımızın bu kadro kaosa girmesini beklemiyordum.
Hubocan neden stoper olarak alındı , alındıysa neden oynatılmıyor anlamak mümkün değil.
Durica'da inanılmaz bir form düşüklüğü var. Alanya maçındaki hüsran da onun payı da büyük.
Sanırım artık emekli moduna girdi.
Sezon öncesi de söylemiştim bence bu yıl en büyük sorun Mas'ın performansı olacak.
Hücumda hiç yok, defansif olarak çok adam kaçırıyor.
Dün Hubocan ondan daha verimli oynadı.
Oraya devre arası muhakkak bir 11 oyuncusu alınmalı.
En az 6 puanımız daha olabilirdi şu maçlardan sonra.
Ama asıl bundan sonrası önemli. Birlik olur takımı ve hocayı motive edersek kalan 10 maçta 8 galibiyet imkansız değil.
8 galibiyette devre arasına umutlu girmemizi sağlar.

muratt
02.10.2017, 09:19
Çok gol yiyoruz.
Beşiktaş maçı için söylemiyorum, yediğimiz gollere yapacak pek birşey yoktu ama ligin geneli için çok fazla ve çok gereksiz goller yiyoruz diyebiliriz, bunun çözülmesi lazım.
Dünyada kalan tek ve son stoper olan Serdar'ı aylarca uğraşıp alamamız çok kötü oldu. Umarım bu sefer kulübün tapusunu veririz de alırız, çünkü dünyada başka stoper kalmadı. Almanya'dan, ingiltere'den ispanya'dan alabileceğimiz taş gibi bir stoper olsada alsak, ama malesef sadece Serdar var. Umarım alırız.

cebcare
02.10.2017, 09:23
Oyuna giren oyuncular Rodallega Castillo Yusuf yazıcı kenarda bekleyenler bongonda mas uğur ndoye volkan şen kadromuz bence güzel maşaAllah.
Onazi kuçka ikilisiyle devam edilmeli dünde gayet iyiydiler. Hubocan'dan sol bek olmaz çok ağır Mas'ın kendine gelmesi lazım. Bir tane de hızlı bir stoper lazım okay'ı stoperde denediği ndoye'yi denese daha faydalı olurdu.

temel_yilmaz
02.10.2017, 09:35
Ersun'un stoperdek Okay tercihini kötü olduğunu anlayabilmesi için herhalde 7 gol yememiz lazım.Lens in kaçırdığı golü izleyin,cenk 10 metre gerisindeydi pozisyonun başlangıcında okayın,pozisyon bittiğinde 3 metre önüne geçmişti.
Okay tercihi çok çok yanlış..

bilgehan83
02.10.2017, 09:41
Burak yüzünden on kişi oynuyoruz Burak konusunda ersun hocaya baskı yapılmalı dün top tutan bir ndoye bile işimize yarardı... Burak bütün topları ezdi takım kanatları bomboş pozisyonda yakalayacakken burağın ezdiği alamadığı saçma salak kaptırdığı toplar bize Atak bu konunun acil gözden geçirilmesi lazım devre arası kiralık miralık bir forvet bulunmalı... Burak bir pozisyonda devreye girdi o da Abdülkadir'in şutunda... onun dışında sahada Yok... koşamıyor, güçsüz ve beyin ayaklara hükmedemiyor.. ersun hoca ya sallamak kolay ama inanın forvetimiz Yok... takımda deli gibi asistçiler top bilen adamlar var (yusuf,ömür,sosa,olcay) bizim gol sayımız daha farklı olabilirdi vedat muriç bile ilaç olabilir o kadar diyorum golcü kanatlar inanılmaz iş yapar...

artvints
02.10.2017, 09:50
Dün ikinci yari stoperde okay'dan başkasi olsaydi vasat kontra ataklarla maçi bitirirdik. Oyunu rakip sahaya yikmaya çalişirken kaptirdiğimiz toplarda takimin boyu uzar yavan bir mac olurdu.

Okay takimin savunmasini ilerde tuttu, çok sayida pas arasi yapip hizli hucum başlatti. İyi maç çikardi. Bjk ceza sahasina giremedi doğru düzgün. Uğur falan olsa kalenin önünden ayrilmazdi. Adam gibi topa sahip olup hücum oynayacaksak stoper okay gibi cesur oynamali. Yerleşim hatalari olabilir ama genellikle hizli hucüm savunacağimiz için öncelik başka.

Yok dengeli oynayacaksak, top bir rakipte bir bizde olacaksa başka stoper oynasin.

Travelair
02.10.2017, 09:59
Stoper son adam olarak görev yapar. Onun için hata yapmaması büyük önem taşır. Stoper oynamayan bir futbolcuyu stoper olarak süper ligde hele de Trabzonspor gibi zirve takımının defansına koyarsan bunları gözetmen lazım. Okay orta sahada neden yeterince verim veremedi? O nedenler yüzünden stoperde de zirve kulübünü taşıyacak etkiyi veremez. Orta sahada yapılan hataların stoperde o kadar telafisi de mümkün değil. Ha Uğur'u Akbaş'ı beğenenler varken ben de teknik direktör olsam ben de Okay'ı stopere atarım. Nasıl olsa kafi görülüyor. İdare etmesi, Trabzonspor için YETMEZ. Nitekim bir sarıldı, atılması gerekirken sahada kaldı. Yarın o da olmaz

İ. SARAL
02.10.2017, 10:00
Fatih Terim 6 şampiyonluk......

Ahmet Suat Özyazıcı 4 şampiyonluk......

Gordon Milne 4 şampiyonluk.....

Şenol Güneş 3 şampiyonluk.....

Türkiye'nin en büyük Tdsi Şenol Güneş imiş....

Yerseniz....

İstatistiklere göre Türkiye'nin en başarılı Tdsi açık ara Fatih Terim'dir.....

O zaman O gelsin madem.....

Şu andan bahsediyoruz. Adam 1 numara, kim ne derse desin. Gelsin hocamız olsun falan demiyorum, Ersun ile devam edilmeli ama Sezar'ın hakkı Sezar'a. Adam 1 NUMARA.

İ. SARAL
02.10.2017, 10:03
Okay gayet iyiydi, hele Uğur'la falan kıyaslanamaz.

Faik Yılmaz
02.10.2017, 10:15
İyi, kötü çirkin;

İyi :
llk golümüzde Olcay'ın topsuz alana ofsayta girmeden mükemmel kaçısı...... Yanlış hatırlamıyorsam Abdülkadir'in milimetrik pası maçın en hoşuma giden hareketi idi....

Kötü:
Yediğimiz ilk golde geçen haftaki ilk golün benzeri idi. Sol kanadımızdan büyük bir boşluk bulan rakip kolayca ceza sahamıza girdi.... ve golü yedik....

Çirkin:
Beşiktaş'ın her maçta yıldız oyuncularının çirkeflikleri bu maçtada devam etti. Talisca kasıtlı ayağa daldı net kırmızılık bu pozisyon yine es geçildi. Beşiktaşlılarda hakem hatalarından ağlıyorlar ya sinir olmamak elde değil.

Berkan
02.10.2017, 10:20
Şenol güneşe burada zamaninda yerden yere vuranlar adamin başarili olmasini çekemiyorlar. Kardeşim işte kabul edin adam bizdede destan yazdi bjk dada ayni şekilde ne hazimsiz insanlar var. Biz boyle konusunca şenol sporlu oluyoruz tabi beyin bu orantida calisiyor :)

6Şafak Aydın1
02.10.2017, 10:20
pahali futbolu sectik, biz oyniyacagiz rakip bakacak para kesildiginde ne topu oyniyacagiz düsünmek dahi istemiyorum.

liderle 10 puan diyebilirsiniz ama liderle 5 puan fark varda diyebilirsiniz. sampiyon olacagimiz yok ama bakis acisi böylede olabilir.

tristram
02.10.2017, 10:27
linc edilirim korkusuyla kimse sesini cikarmiyor ama burak yuzunden resmen 10 kisi oynayan bir takim vardi..diger maclarda attigi goller bir yana oyun anlaminda tek bir katkisi yok.eskiden hiz vardi artik ondan eser kalmadi.sadece son vuruslari kaldi, burak artik tam bir karambol golcusu oldu..bunca sene topla oynayip top kontrolu bu kadar zayif bir golcu olamaz..ozellikle ilk kontroller facia, kendisinin vermeye calistigi paslarin yuzde sekseni enkaz..su ana kadar sansi yaver gitti bir sekilde golleri atti ama bu rezil oyunu gol atamadiginda daha bir goze batacak..
yedekte ndoye olsa ulan burak'in olu hali bu kutukten iyidir diyecegim ama yedekte rodallega gibi bir adam olunca sadece bize yazik oluyor..roda bu seneye guzel bir giris yapti formda bile denebilir ama adama yanci muamelesi yapiyoruz..her mac sayisiz pozisyona giren bu takimda rodallega acik ara gol krali olur..
dun aksam ersun yanal'a bir kez daha kufrettim..dun yaptigi degisikleri sezon basindan itibaren yapsa bugun en az 15 puanimiz vardi..
bu takimda castillo varsa sol aciga ilk yazilacak isim odur.ne olcay ne volkan adamin sol bacagi eder..ozellikle castillo ve roda girince mac resmen bize dondu.biraz sans birazda becerikli olsaydik kargalari kendi sahalarina gommustuk.

bu takima ust duzey iki tane stoper alinsin onumuzdeki sezon sampiyonlukta en iddiali takim biz oluruz.cincondan sonra ligin en fazla gol atan takimiyiz ama ayni zamanda son siradaki genclerbirliginden sonra en fazla gol yiyen ikinci takimiz..bu savunma olayini nasil cozecekler bilmiyorum ama her yedigimiz atak neredeyse gol oluyor..o bolgede oynayan durica-okay-ugur-hubo-mas-mustafa bu sezon resmen les gibiler..pereira'da cok iyi degil ama adamin en azindan hucuma muazzam bir katkisi var..digerlerinin oyun anlaminda da bir haltlari yok.

artvints
02.10.2017, 10:29
İlk yediğimiz gol net kalite gol, yenebilir. Ordaki ilk hata onazi'nin savruk davranmasi, adam gibi karşilayabilirdi, sol ayakla içeri kivrilacaği belli. Oraya sokulduktan sonra çok hizli gelişti olay önlem almak çok zor.

İkinci gol basit, onazi kucka oynadi iyi oldu diyoruz, talisca bu sezon en rahat maçini çikardi.

O bölgedeki bireysel performansta hala sorun büyük ama kurguyla alakali bana net fikir verdi. Rakibi enerjik bir şekilde karşilayan, boşluklari kapatmaya çalişan savunma önünde duran bir adam şart. Kendi performansi kötü olsa bile diğer oyuncular rahatliyorlar.

samway
02.10.2017, 10:31
Maçı canlı canlı izledik tribunlerde gelen arkadaşlara teşekkür ederim gerçekten eve gelince maçın tekrarını izledim orda da farkettim gerçekten iyi bağırmışız istanbul tribunu bu yuzden bir başka ... takım bence gayet iyiydi durica bence maçın adamıydı Okay defans adamı deil fakat defans da sırıtmadı bu maçta Önazi mutlak oynamalı her yere basıyor adam zaten cok hata yapmamamız da bu yuzden Sosa en kotu maçını oynadı Kucka cok değişik bir adam çok farklı top çalışları ve çalımları var biraz daha hızlı oynamayı becerse takımın en iyisi olur bir de bu sene yedıgımız gollerde rakıpler topa cok iyi vuruyor biraz da şanssızlık var ama abdulkadir cok buyuk kazanç ayrıca yusuf da öyle bence 2-3 maçlık bir seri ile tekrar ayaklanıcağız

Travelair
02.10.2017, 10:36
Burak'ı Onur'u eleştirirken sakat sakat oynadıklarını unutmayın. İlk golde ise bjk'nin en tehlikeli futbolcusu Talisca, ama onu yakından takip eden kimse yok. Adam rahat rahat koşusunu yapıyor, verkaçını yapıp golünü atıyor. Sonra teknik direktör hatalı değil. Tabi... Okay stoper değil, at stopere, Onazi haftalardır yok, Castillo haftalardır yok, Thomas haftalardır yok, bunları hazırlama maçlarda, ama at derbiye, Sosa Yazıcı ile anlaşıyor, kes Yusuf'u...

Mehmet BAŞ
02.10.2017, 10:38

Şu başlıkta Ş.Güneş konuşmak istemiyordum fakat siz işi öyle bir boyuta getirdiniz ki çok ayıp ettiniz.
Öyle ki iftira ve yalan gördüm gördüm de böylesini ne gördüm ne de duydum. Bu işte çok iyisiniz. Tebrikler!
Şu saydığınız adamları Ş.Güneş değil de o dönemin yönetimleri aldırmışsa özür dileyecek misiniz?
Ayrıca sizdeki nasıl bir kin nasıl bir nefrettir anlamak zor! O kadar ki Ş. Güneş nefretinden sağlıklı düşünemiyorsunuz.

Ş.Güneş çok spekülasyon yapılan transfer konusuna yıllar önce açıklık getirdi. Ts, Bursa, Bjk başında benzer şeyleri söyledi.
Gittiğim takımlarda transferi ben yapmıyorum, yönetimler yapıyor dedi. Bana sorarlarsa ben isim söylerim dedi.
Hadi siz araştırmadan bodoslama dalıp iftira atıyorsunuz. Ben size yakın tarihten örnek vereyim.
Ş.Güneş dedi ki; ben Marcelo'yu Trabzonspor'a istemiştim almadılar. Alper'i çok istedim dedi. Bu size neyi ifade ediyor?
2011 yılı başkanı Sadri Şener'e bir soru soruldu: Ş.Güneş transferi kendisinin yapmadığını söylüyor, ne diyorsunuz?
Sadri Bey şöyle demişti: ''Evet, tabi ki biz yapıyoruz. Bu konuda profesyonellerden ve menajerlerden destek alıyoruz'' demişti.
Hatta hatırladığım kadarıyla Sadri Bey şunu da demişti: ''Transfer işi bir hocaya bırakılamaz'' tarzında bir söylemi olmuştu.
Yakın tarihten örnek verirsek; Fikret Orman'ın transferi bizzat kendi oluşturduğu bir heyetle yaptığını belirtti.
Ş.Güneş'in bu konudaki beyanatları ortadayken, Başkanların ifadeleri ortadayken siz hangi mantıkla hocaya sallıyorsunuz?
Ayıp ediyorsunuz. Ayıp ediyorsunuz ama farkında dahi değilsiniz. Zira nefretten gözünüz iki adım öteyi göremez olmuş!

sedatalis82
02.10.2017, 10:44
maçın tek bir yorumu var
daha önceki maçlarda 80.dk ya kadar tek oyuncu değiştirmeyen ersun dün 75 te 3 hakkını bitirdi
ve iyi oynadık yine elimizden kaçırdık o ayrı mesele
sen gerekeni yap sonrası birazda şans işi.
Tavır yaptığı Castillo ve roda ersunun ipten aldı
ersun çok net uyarılmış bu belli
şimdi ne yapacaksın
akhisar ve malatyayı yen gs konyaya gidiyor sonra fenerle oynayacak puan kaybeder
sonra gs ile bir final hakkı daha var
bakalım neler olacak
anahtarımız ersunda beyler

Travelair
02.10.2017, 10:47
Hocayı uyaran (Motive eden) yönetim değil bjk maçı. Ben bir şey değişeceğine inanmıyorum. Diğer maçlarda çıldırır, derbi maçı gelir yine kendimizi avuturuz gibime geliyor

juliant
02.10.2017, 10:52
ersunu elestirenler ezbere konuylsuyor..elestirler ne fb bjk basaksehiri elinden kacirdin ersun olmasa yenemedik diye degil niye dagildik fark yediki konusabilirdiniz bu acidan bakin bide..biz bu takimin cok dahinik hallerini seyrettik simdi biraz top oynuyoruz hocaya vuruyosunuz..eksik olabilir ama artisi daha fazla degilmi goremiyomusuniz bunu yine eski gelen gidenin rahatlikla yendigi takimami donelim..bence ersun olmasa takim niye yenemediyi elestirmek yerine bu takimdanbise olmaz yonetimistifa sosayi satalim buragi niye aldiniz yusuf bitik vs bunlari konuscaktiniz

sedatalis82
02.10.2017, 10:52
Hocayı uyaran (Motive eden) yönetim değil bjk maçı. Ben bir şey değişeceğine inanmıyorum. Diğer maçlarda çıldırır, derbi maçı gelir yine kendimizi avuturuz gibime geliyor
artık o devir geçti
tek puan kaybında kellesi gider
ha bunu avantajada çevirebilir
önünde kolay fikstür var
şu an tamamiyle diken üstünde
bu da onu motive edecek
belki buradan şansımız dönebilir

6Şafak Aydın1
02.10.2017, 10:53
2-0 önde götürsek maci volkan seni filan alirdi, denize düsen yilana sarilir.

Murat Keçeci
02.10.2017, 11:12
Zevkli geçen bir maçtı bu sezon güçlü rakiplerle yaptığımız maçlara benzer bir maç oldu tek fark o maçlarda önde olan biz yakalayan onlardı bu kez önde olan bjk oldu yakalayan biz olduk.

Analize geçersek bütün istatiklerde rakibe üstünlük kurduğumuz bir maç oldu dolayısıyla maçı kazanmamız gerekirdi fakat kolay pozisyon verme hastalığımız aynen devam ediyor iki golden aşağı gol yemiyoruz.Hücum anlamında heyecan veren bir takım olduk fakat bu kezde bireysel savunma ve takım savunmasında büyük zaaflar yaşayan bir ekip haline geldik.

Hocanın kadro seçimine gelirsek savunma hattında küçük bir değişikliğe gitmiş gördük.Orta sahada ise Yusufu çıkarıp onaziyi koyarak biraz daha direnci arttırmış.Sosayı biraz daha öne atmış göründü.

Genel olarak beklentilere cevap veremesek de kötü de değildik mücadelemiz iyidi ama ritim bulma konusunda hala istediğimiz noktada değiliz hoca hala ideal kadro arayışında dolayısıyla bu durum takım savunmasında ciddi zaaflar oluşturuyor.

Bireysel performanslara geçersek onurun hatası yoktu gollerde çekilen şutlar birinci sınıf idi.Defans dörtlüsü için ise kötü diyemem ama iyi de diyemeyeceğim daha iyi performanslara ihtiyacımız var.Orta saha da onazi kucka iyi oynadılar.Sosa ileride biraz zorlandı 8 numarada çok daha verimli görüntü veriyor.Olcay görevini yaptı.Burak daha iyisini yapabilirdi.Castillo girdikten sonra renk kattı.Yusuf kumaşı çok iyi onu kaybetme lüksümüz yok bi şekilde onbire tekrar monte etmeliyiz.Rodellegayı tebrik ederim zorluk derecesi yüksek bir gol attı,fiziksel gücü 90 dakikayı çıkaramadığından dolayı sonradan girdiği maçlarda ciddi katkı verdi,nöbetçi golcü olarak büyük katkı verebilir çünkü gol vuruşları iyi olan bir oyuncu.Ve son olarak sahanın en iyisinden bahsedersek Abdülkadir 10 üzerinden 8 lik bir maç çıkartarak kaleci fabrile beraber sahanın en iyisi oldu.Yeteneklerini her geçen gün daha iyi sergilemeye başladı fakat beni asıl heyecanlandıran nokta doğru zamanda topu ayağından çıkartmayı biliyor yaşına göre çok olgun oynuyor böyle devam eder inşallah.

Rakibin açısından bakarsak üç önemli oyuncusu yokken aldıkları bir puan onlar açısından iyi oldu bizim için bir puan yeterli değildi kazanmamız gerekiyordu kolay gol yeme hastalığımız yüzünden bunu bir türlü başaramıyoruz.Bundan sonra ciddi bir seri galibiyetler yaparak ilk yarıyı üst grubun içinde bitirmeliyiz.

Gelişmeye ihtiyaç olan problemlerimiz nelerdir sorusuna gelirsek öncelikle biran önce ideal bir kadro bulup onda ısrar etmeliyiz ki takım savunması yerli yerine otursun diğer eksiklik ise savunma dörtlüsünün bireysel performansı iyi değil yerleşim hataları çok fazla rakip yerine kendi arkadaşlarının önlerine geçiyorlar kademe anlayışları yeterli değil,zamanlama hataları çok fazla devre arası defans mevkine transfer yapmamız gerekiyor.

Orta saha ise onazi kucka yeterince pasör değiller buda top kaybını kolaylaştırıyor kucka,sosa, yusuf üçlüsü pas yüzdesini arttırsada bu kezde direnci düşük bir orta saha oluyor kısaca tam anlamda bir denge kuramıyoruz.

İsabetli pas yüzdemiz yüzde 77 civarında dolaşıyor bu rakamın minimum 80 lerde olması gerekiyor örneğin bu maç bjk yüzde 75 isabetli pas oranıyla oynamış oğuzhan atiba oynadığında ise bu oran yüzde 82 dolayısıyla bu iki oyuncu olsaydı bizim istatiklerde kurduğumuz üstünlüğü bu kez bjk bizim üzerimizde kuracaktı bu gerçeği de görmemiz lazım ve çok daha fazla gelişim göstermeliyiz.Takımsal anlamda eksiklerimiz fazla Ersun hocaya bu konularda büyük sorumluluk düşüyor.

UĞUR DURTAŞ
02.10.2017, 11:15
İyi, kötü çirkin;

İyi :
llk golümüzde Olcay'ın topsuz alana ofsayta girmeden mükemmel kaçısı...... Yanlış hatırlamıyorsam Abdülkadir'in milimetrik pası maçın en hoşuma giden hareketi idi....

Kötü:
Yediğimiz ilk golde geçen haftaki ilk golün benzeri idi. Sol kanadımızdan büyük bir boşluk bulan rakip kolayca ceza sahamıza girdi.... ve golü yedik....

Çirkin:
Beşiktaş'ın her maçta yıldız oyuncularının çirkeflikleri bu maçtada devam etti. Talisca kasıtlı ayağa daldı net kırmızılık bu pozisyon yine es geçildi. Beşiktaşlılarda hakem hatalarından ağlıyorlar ya sinir olmamak elde değil.

*
Faik kardeşim;

benim takıldığım,anlamadığım,isyan ettiğim konu şudur,
talisca nın kuckaya net kırmızılık tekmesinden sonra hiç ama hiç bir oyuncumuzun fırat denen kişiliksize itiraz etmemesi.
pozisyondan sonra gözlerimi büyüterek tekrar bakıyorum,acaba ben mi yanlış gördüm niçin kimse itiraz etmiyor kırmızı diye
başta olcay ve onur olmak üzere bütün futbolcularımızı itiraz etmedikleri için kınıyorum.
*
maç trabzonda olsa,aynı pozisyonu kucka talisca ya yapsa bjk li oyuncuların veya fb gs nin oyuncularının hakeme karşı tutumu nasıl olurdu.düşünmek dahi istemiyorum.(hakemi yerlerdi yerr)
aynı şekilde pepe nin pozisyonu adam elle kesiyor sarı yok,itirazda yok.şaka gibi.

Uğur KÜÇÜK
02.10.2017, 11:16
Castillo için doktorlar...
Eğer kendini bir maçta tekrar zorlarsa sakatlığı nükseder demiş.
Dün yenik durumda olmasaydik yine oyuna alınmayacaktı.
Ama başka bir adam bu Castillo.
Bu yil sonunda büyük transfer teklifleri alabilir bu takımda.

artvints
02.10.2017, 11:18
Oyun olarak değişim içindeyiz. inşallah futbolcu bakimindan eksik parçalar yerine oturur, yüksek performanslarla devre arasina kendimizi atabiliriz.

Geçen seneki 3-4'lük maçta net belli olan birşey vardi. Bjk bütün oyuncularini kullanarak pas yapiyor komple oyun oynuyordu. Bizim oyunumuz daha kisir ve ani ataklara dayaliydi. Etkili pres karşisinda risk alamiyorduk.

Sosa abdülkadir ve okay tercihlerinden itibaren bu hamle başladi. Daha bismillah 3.5 maç oldu yani.

Burada önlibero karmaşasi yaşaniyor. Olcay tercihinde sorunlar oluyor. Solbek performansi yetersiz, atletik stoper yok.

Okay, sosa, abdülkadir yusuf bu oyununun temel unsurlari oldu. Bundan geri adim olmaz. Okay olmazsa o oyunu oynayabilecek daha iyi bir stoper olur. Uğur'un oyun anlayişi yetmez.

Okay şimdi mi stoper oldu deniyor ya evet sosa'dan önce stoper oynamasinin hiçbir manasi olmazdi çünkü bu oyunu oynayamazdik. Birkaç sorun var, cözülerse yarişa tutunuruz ama çok yüksek ve istikrarli oyuncu performanslarina erkenden kavuşmamiz gerekecek. Sezon içinde oturmuş kadro lig sonunu getirebilir.

Gs mutlaka hep ayni onbir sendromuna yakalanacak. Gs'yi geçemezsek başarisiz sayarim kendimizi.

BlackPanther
02.10.2017, 11:19
Hoca bozuntusu derhal istifa etmeli. Okay Yokusludan defans üretmeye calisiyor. Yetti artik.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

serdaracıl
02.10.2017, 11:20
*
Faik kardeşim;

talisca nın kuckaya net kırmızılık tekmesinden sonra hiç ama hiç bir oyuncumuzun fırat denen kişiliksize itiraz etmemesi.
pozisyondan sonra gözlerimi büyüterek tekrar bakıyorum,acaba ben mi yanlış gördüm niçin kimse itiraz etmiyor kırmızı diye
başta olcay ve onur olmak üzere bütün futbolcularımızı itiraz etmedikleri için kınıyorum.
*
maç trabzonda olsa,aynı pozisyonu kucka talisca ya yapsa bjk li oyuncuların veya fb gs nin oyuncularının hakeme karşı tutumu nasıl olurdu.düşünmek dahi istemiyorum.(hakemi yerlerdi yerr)
aynı şekilde pepe nin pozisyonu adam elle kesiyor sarı yok,itirazda yok.şaka gibi.

Aynen. Bence takım olmadığımızın en önemli göstergesi

Faik Yılmaz
02.10.2017, 11:22
Bu arada Burak sakat sakat oynamaya çalışıyor dostlar.....

Fazla yüklenmemek lazım.....

Muhammed Ayaz
02.10.2017, 11:22
Bütün renkler güzeldir ama en güzeli siyah beyaz .(!)
İlk şampiyonluğumu yaşadım...(!)
Rakip takım...(!)

İnşallah birdaha bu takımda seni görmeyiz Trabzonspor efsanesi (!) Şenol güneş.

Mehmet BAŞ
02.10.2017, 11:25
Dün akşam için söylenecek tek şey var : ''İki puan kaçırdık...''
Elbette Lens'in o pozisyonu kaçırması kırılma anı oldu. İşte o andan sonra Trabzonspor dirildi!
Önce beraberliği yakaladık. Ve sonra da tam 4 tane net pozisyonu hunharca harcadık!
Belki biraz şansımız olsa İstanbul'dan 3 puanla dönmek hayal değildi.

Dün akşam çok mu iyi oynadık? Bence hayır!
Özellikle Burak ve Sosa'nın silik oyunu takım oyununu oldukça kötü etkiledi. Bir tanesi iyi olsa maçı koparabilirdik.
Kötü isimler kadar sahada çok iyiler de vardı. Özellikle Abdülkadir'in bu yaşta böyle olgun bir oynaması mest ediyor.
Maçtan önce ''Abdülkadir Formsuz'' diyenlere nazire yaparcasına Trabzonspor'u taşıyan yine Abdülkadir Ömür oldu.
Onazi ve Kucka ise beni şaşırttı. Bugün oldukça iyi oynadılar. Hem defansif hem de ofansif anlamda görevlerini yaptılar.
Pereira ise kendini toparlamış gözüktü. Babel gibi bir ismi kitledi ve yetmez gibi hücumda her zamanki gibi aktifti.
Hubocan'ın ilk maçı olması ve sol bek oynamasına rağmen bence ortalama bir performans gösterdi.
Bir hafta önce yaptığım değerlendirmede; Hubocan'ın hız, çabukluk ve kuvvet anlamında iyi olduğunu belirtmiştim.
Ve zaman zaman dengesiz müdahale ve sakarlık yapabileceğini söylemiştim. Bugün ikisini de yaptı.
Okay&Durica ikilisine gelirsek; bugün bence ortalama bir performans sergilediler. Fakat bu ikili ile olmaz!
Okay&Hubocan olur, Durica&Hubocan olur. Fakat Okay&Durica olmaz. İkisi de ağır ve birbirini tamamlayamıyorlar.
Bireysel bakınca Okay'dan kesinlikle stoper olacağına inanıyorum. Hatta çok çok iyi bir stoper olacağına inanıyorum.
Durica için biraz olumsuz konuşacağım. Olumsuz konuşmamın temel nedeni Durica'dan geçen yıl ki performansı beklememdir.
Muhtemelen ilk geldiği yıldaki Durica olsa bugün Okay ile olan uyumları daha iyi olabilirdi. Ama artık yaş belli noktaya geldi.
Ama ondan da ziyade Durica'nın geçirmiş olduğu o sakatlıktan sonra bir türlü eski haline dönemedi. Bu da çok normal...

Genel olarak E.Yanal'ın müdahalelerini beğendim.
Fakat yine de daha iyisi olabilirdi diyorum. Zira Burak ve Sosa'yi bu haldeyken sahada tutmaması gerekirdi.
Ben olsam Abdülkadir'i kesinlikle sahada tutar ve 10 numaraya geçirirdim. Sosa'yı çıkartıp yerine Castillo'yu alırdım.
Burak'ı da bu halde sahada tutmamak lazım. Ama yine de değişikliklerden sonra attığımız bir gol ve kaçırılan 4 pozisyon var.
Demek ki hocanın yaptığı hamleler başarı oldu. Daha iyisi olabilirdi ama 4 pozisyon bulmuşsak hoca haklıdır.

Son olarak söylemek gerekirse; takımımız her hafta üzerine koyuyor.
Fenerbahçe, Başakşehir, Alanyaspor, Beşiktaş maçlarında 3 puan kazanamadık ama farklı şeyler kazandık.
Alanyaspor maçında takım oyunumuz üzerine koymuştuk, bu maçta da üzerine koyduk. Daha iyisi olacak!
Bakın sakatlıktan dönen bir Castillo var. Burak, Sosa, Abdülkadir, Yusuf ve Rodellega'nın olduğu bir takımda Castillo estirir!
Güzel günler çok çok yakında...

GencTurk6161
02.10.2017, 11:27
Bu arada Burak sakat sakat oynamaya çalışıyor dostlar.....

Fazla yüklenmemek lazım.....
Yüklenmeyelim dinlendirsin hoca. Rodallega oynasın o halde.
Bu mazeret değil.

bordoylamavi
02.10.2017, 11:29
güzel oynadık uzun süre sonra. bol pas yaparak şişirme uzun top yapmayarak. bişiler değişiyor belli yani. castillo abdülkadir bunlar çok can yakacak. tek sorun savunma hubocan tam bir rezalet.

Travelair
02.10.2017, 11:31
*
Faik kardeşim;

*
Kavramlar birbirine karıştırılarak insanlığın altı oyuluyor. Hakkını aramak, adaleti korumak varken, biri gol atar, ellerini kaldırır, teknik direktörün bu hareketi eleştirmek vahşiliktir der... Olcay bjk'ye sevimli gözükür, minnet duyar, ama itirazını eksik bırakır, neden? Çünkü bjk'ye şirin gözükecek. Burak gs'ye Ersun feybe'ye... Sonra aksi vahşilik olacak. Medya zaten goygoycu, dalkavukluk yapıyor, gazeteci kalmamış durumda, herkes birbirini koruyor. O zaman takım da kanaatkar oluyor, boyun eğer oluyor, onlar büyük, haddimizi bilelim diyor, başı boynu eğik dolaşıyor. O zaman bu sonuçlara da yansıyor, taraftarın profili de değişiyor...

İlker Yazıcıoğlu
02.10.2017, 11:35
Hoca bozuntusu derhal istifa etmeli. Okay Yokusludan defans üretmeye calisiyor. Yetti artik.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Afedersin de ne yapacak adam?

Burada milletin neredeyse ilahlaştırdığı Durica'yı da görüyoruz...

Defansın sos veriyor...

Uğur oynadığında da gördük defansın halini...

Varsa daha iyisi koysun ama yok işte....

Mehmet BAŞ
02.10.2017, 11:35
Bütün renkler güzeldir ama en güzeli siyah beyaz .(!)
İlk şampiyonluğumu yaşadım...(!)
Rakip takım...(!)

İnşallah bir daha bu takımda seni görmeyiz Trabzonspor efsanesi (!) Şenol güneş.

Hala aynı teraneyi sunuyorsunuz ya pes diyorum.
O açıklamadan siz ''2011 şampiyonu Trabzonspor değildir!'' manasını çıkarıyorsanız inanın bu sizin sorununuz.
Zira 2011 yılı şampiyonluğu için Şenol Güneş ekranlarda bağırırken, her yerde haklılımızı söylerken birileri susuyordu.
Trabzon'un eski başkanları, yönetimi, şehrin ileri gelenleri susuyorken Şenol Güneş ''Şampiyon Biziz'' diyordu.
Ama siz tüm bunları unuttuğunuz gibi hiç utanmadan Şenol Güneş'e bu konuda laf çarpmaya çalışıyorsunuz.
Kusura bakmayın ama bu konuda laf söyleyebileceğiniz en son kişi Şenol Güneş ve Onur'dur.
Ayrıca biz mesele var ki; eski sevgilinizin her hareketinden bir mana çıkarır gibi bu adamın her hareketinin altında mana aramayın.
Bırakın artık kardeşim. Bırakın Trabzonspor'a odaklanın yahu! Şenol Hocayı belki de çoğunuzdan daha çok seviyorum.
Fakat inanın sizin kadar adamı takip etmiyorum, söylediklerini takmıyorum. Ben Trabzonspor'a bakıyorum.
Ama sizleri anlamıyorum. Adamı sevmediğinizi söyleyip her dediğini izliyor takip ediyorsunuz.
Vallahi amacınızı, gayenizi çözemiyorum. Artık yaptıklarınızda art niyet arıyorum. (Yalnızca sana değil sözlerim)
Bırakın artık Trabzonspor'a odaklanın...

6Şafak Aydın1
02.10.2017, 11:37
birde su var eger bakis acin yorgun fenerle yorgun besiktasla yorgun basaksehirle oynadin diyorsan fikstürün cok zor diyenlerin aksine aslinda sahaneymis demek.

Fanatik34
02.10.2017, 11:38
Berbat bir durumda yakaladigin Sikebahce´yi yenememissin..
Macin basinda sakatlanip cikan Adebayor´suz basaksehir´i yenememissin..
Oguzhan/Atiba´siz tek mac kazanamayan, hatta üsütne Q7´si olmayan Siketas´i yenememissin..
Liderin 10 puanin gerisinde kalmissin, hemde sadece 7 hafta sonunda!!!!!

Hemde Trabzonspor Tarihinin en iyi, en alternatifli kadrosu elinde iken...

Cölde yagmur beklemeye devam edin!!!!!

Mehmet BAŞ
02.10.2017, 11:41
Castillo için doktorlar...
Eğer kendini bir maçta tekrar zorlarsa sakatlığı nükseder demiş.
Dün yenik durumda olmasaydik yine oyuna alınmayacaktı.
Ama başka bir adam bu Castillo.
Bu yil sonunda büyük transfer teklifleri alabilir bu takımda.

Uğur kardeşim, dün maçtan saatler önce ne demiştim?
Hoca Castillo'yu oynatmıyorsa bizim bilmediğimiz bir şeyler olamaz mı demiştim.
Nitekim bak bu verdiğin bilgi ile durumun öyle olduğunu görüyoruz.
Hocayı eleştirmeden önce bizim bilmediğimiz bazı şeylerin olduğu gerçeğini de düşünmemiz gerekir.

nbay
02.10.2017, 11:44
Oguzhan/Atiba´siz tek mac kazanamayan, hatta üsütne Q7´si olmayan Siketas´i yenememissin..

işte olaya bu açıdan bakınca farklı yorumlanıyor,bana göre de atiba ,oğuzhan,quaresma'nın olmadığı bir bjk yi yenememek çok fazla büyütülmemelidir. Elimize geliyor malesef böyle fırsatlar ama daha ilk haftalardan bunları cömertçe harcıyoruz .

3 istanbul takımından da puan almışsın istanbulda daha ne istiyorsun havasında olan çok sayıda yazar da var. ne açıdan bakıldığı önemli .

Travelair
02.10.2017, 11:51
Fatih Tekke bjk'ye imza atarken ben Trabzonsporluyum dedi, bjk kariyeri meydanda. Şenol Güneş ise imza atarken hiç şampiyon olmadım dedi. Geldiği nokta bu. Bence bilmeden söylenecek bir söz değildi. Ben böyle düşünüyorum, herkesin düşüncesine de saygım var

6Şafak Aydın1
02.10.2017, 11:57
takib ediyorum sagi solu bir kac haftadir eninde sonunda fatura hocaya degil yönetime kesilmesi gerekiyor. hocayi kovmuyorsan hocami suclu, adam cark dönsün ama benimle dönsün diyor. dinleyin röportajlari uyusturucu hapi gibi herkesi uyutuyor.

ne baskana nede hocaya güveniyorum, en yakin zamanda daha iyilerini bulup görevlendirmemiz gerekiyor. nedense secimlerde hep yanlisi secmeye basardik onuda düzelltigimiz zaman daha saglikli ilerleriz.

bütün mermilerini bir atista harcayip hedefide vuramayip teslim olmaya acemilik denir sanirim.

ilelebeTS
02.10.2017, 12:03
Maç öncesi bjknın geniş kadrosu var yedek-as fark etmez diyenler maçtan sonra eksik-yarım bjk diyor, ilginç.

Samet GÜVEN
02.10.2017, 12:11
Liderle 10, dip ile 4 puan fark.

TsAkifTs
02.10.2017, 12:12
Bu kadar kısmetsiz bir takım yoktur herhalde kalitesiz oyuncularla oynadığımız sezonlar bir kenara bu kadar iyi kadrolarla üst üste bu kadar şansız maçlar oynadığımızı hatırlamıyorum...

atlantis
02.10.2017, 12:15
oyuncu degisiklikleri zamaninda yapilsa bukadar puan kaybetmezdik hep ersun yuzunden...

tristram
02.10.2017, 12:23
bu baslikta senol gunes fanatiklerini gordukce insanin ayari bozuluyor..kendileri taa 96'da ali senle gorusecek kadar buyuk trabzonspor'ludur.bazilari diyor ki her kafaya oynadigimizda senol gunes vardi..yaa aga siz bu futbolu nerenizle izliyorsunuz?bu basit tespiti yaparken her iyi kadro olustugunda kendilerinin bize tesrif ettigini nasil gormezsiniz.her iyi kadro kuruldugunda adami cagirdiklarindan olmasin sakin?.bak iyi kadrolar diyorum..bu adami yapilanma surecinde bu takimin basinda goren var mi?kadrolar olusturulurken ?yok degil mi?
samet aybaba,ziya dogan kadrolari kursun hatta zirveye oynatsin sonra senol gunes gelsin, efendime soyleyim sadri sener,ersun yanal kadrolar kursun senol gunes gelsin,keza 96daki efsane kadronun kurulusuda ayni..
sonra her gidisinde takimi 3-4 sene geriye atmasini ne yapacagiz..ulan zaten son 15 yilda iki kere bir hava yakaladik ikisinde de senol gunes basa getirildi.senol gunes hicbir zaman bir onceki sezon 10.sirada olan takimin basina gelmedi.aksine hep zirveye oynayan takimin basina geldi..ziya doganla neredeyse sampiyon oluyorduk sonra senol gunes geldi..ersun yanal'in ilk doneminde elinde umut-gokhan kazmalari olmasaydi o yeni kurulan kadro yine sampiyon olurdu..yani demek istedigim bu adam sapkadan tavsan cikarmiyor..bu adam oyle sanildigi gibi buyuk bir deha degil..bize faydasindan cok zarari dokunmustur..
kaldiki seni bir camia efsane saymis oyle bilmis, 60 kusur yasindan sonra bjk yalaklanmalari nedir allah askina?senin hic mi agirligin yok..bjk'deki basarisi fikret ormanin basarisidir..senol gunes gitmeden once de iyi surekli ustune koyan bir takimdi,bir kac dogru isimle diger istanbul takimlarinin rezil bir halde olmasi nedeniyle iki senedir sampiyon oluyorlar..muhtesem bir hoca basarisi goremiyorum..atiba-oguzhan-quaresma ayni anda cezali yerlerine oynayan isimler medel-tolgay-lens..yani adamlarda muazzam bir kadro derinligi var..bu ligde de takim makim hikaye, genelde kadrosu iyi olan mali goturuyor..aksi durum cok nadirdir.

Mustafa ÖZDEMİR
02.10.2017, 12:33
Şu başlıkta Şenol Güneşi konuşmanın manası yok. Adam kalecilik döneminde iyi işler yapmış bir değerimiz. Ama bugün başka bir takım için savaşan bir teknik direktör.

İlker Yazıcıoğlu
02.10.2017, 12:40
Bırakın artık şu Şenol Güneş muhabbetini yahu,bıkmadınız mı?

son_mesaj
02.10.2017, 12:44
Oyun olarak değişim içindeyiz. inşallah futbolcu bakimindan eksik parçalar yerine oturur, yüksek performanslarla devre arasina kendimizi atabiliriz.

Geçen seneki 3-4'lük maçta net belli olan birşey vardi. Bjk bütün oyuncularini kullanarak pas yapiyor komple oyun oynuyordu. Bizim oyunumuz daha kisir ve ani ataklara dayaliydi. Etkili pres karşisinda risk alamiyorduk.

Sosa abdülkadir ve okay tercihlerinden itibaren bu hamle başladi. Daha bismillah 3.5 maç oldu yani.

Burada önlibero karmaşasi yaşaniyor. Olcay tercihinde sorunlar oluyor. Solbek performansi yetersiz, atletik stoper yok.

Okay, sosa, abdülkadir yusuf bu oyununun temel unsurlari oldu. Bundan geri adim olmaz. Okay olmazsa o oyunu oynayabilecek daha iyi bir stoper olur. Uğur'un oyun anlayişi yetmez.

Okay şimdi mi stoper oldu deniyor ya evet sosa'dan önce stoper oynamasinin hiçbir manasi olmazdi çünkü bu oyunu oynayamazdik. Birkaç sorun var, cözülerse yarişa tutunuruz ama çok yüksek ve istikrarli oyuncu performanslarina erkenden kavuşmamiz gerekecek. Sezon içinde oturmuş kadro lig sonunu getirebilir.

Gs mutlaka hep ayni onbir sendromuna yakalanacak. Gs'yi geçemezsek başarisiz sayarim kendimizi.

assagı yukarı katılıyorum.Malesef teknik ekip süreci idare edemedi.Yoksa bu gecis surecinde dahi 14 puan civarı alıp,zirveden kopmamıs olabilirdik.

Takım icinden sorunları cozmek cok mumkun gorunmuyor.

Devre arası min bir adet atletik stoper alınıp,okay stoperlerin onunde oynarsa sorun kısmen cozulmus olur.

onun dısında 2-1 den sonra oynanan cok iyi bir oyun var.Defansif anlamda sorun cok buyuk.Bekler son derece formsuz.

Defansın onunde kim oynarsa oynasın yetersiz kalıyor.

Bir atletik stoper ve bir tane cigersiz ortasaha ile mukemmel bir takım olabiliriz.

Emrah KabuL
02.10.2017, 12:45
Bu kadro Trabzonspor tarihinin en iyi kadrosu falan değil.
Hücum hattı alternatifli olabilir ama savunma hattının hali içler acısı.
Elinde doğru dürüst stoper olmadığı için Okay'ı deniyorsun orada..sağ bek sol bek kesinlikle yeterli değil.

HOPA'LI TS'Lİ
02.10.2017, 12:52
Şenol Güneş muhabbeti sıktı dostlar.
Biz kendi işimize bakalım.
Takımımız keyif veren bir futbol oynuyor.
Göztepe maçı ve Alanya 2.yarısı hariç kötü oynadığımız maç yok
Yenik durumda olsak da kabullenmeyen, savaşan, iştahlı, özgüvenli, TS kimliğine uygun bir takım oluştu
Tek sorun 7 haftadır savunmanın göbeğinin düzelmemesi
Serdar Taşçı Ocak ayında gelirse bu sorunu da çözebiliriz

son_mesaj
02.10.2017, 12:57
bu surecte bero dan faydalanacakmıyız acaba?

Sanki malzeme cok iyi ama hoca bir turlu kurguyu yapamadı.

Yiğit Gayretli
02.10.2017, 13:03
Şenol Güneş'in bizim için hiçbir şey olmadığını savunup, her fırsatta onu tartışan aynı arkadaşlarımız olması da ilginç bir tesadüf.

alper*
02.10.2017, 13:19
Şans eseri bir beraberlik elde ettik.

toksoy61
02.10.2017, 13:26
kadro yapılanması yapılırken stoper mevkiine acaba kimleri yazdılar merak ettim? eminim ki okay ın o pozisyonda oynayacağı çok sonra belli oldu. hubocan sol bek diye mi alındı? iyi bir stoperimiz olsaydı en az 4 puan daha fazla hanemize yazardık

Mehmet Cihan Kocaman
02.10.2017, 13:28
Şans eseri bir beraberlik elde ettik.
Bence de şans eseri. Ama bu şans Beşiktaş'tan yanaydı. Yoksa galip gelmeliydik.

Mehmet Cihan Kocaman
02.10.2017, 13:29
Okay'ın stoperde oynamasının tek açıklaması geriden pas yaparak oyun kurmak. Evet gol yiyoruz ama Okay stopere geçtiğinden beri geriden çok iyi oyun kuruyoruz. Serdar Taşçı alınsaydı bugün çok farklı şeyler konuşacaktık.

Özkan Şentürk
02.10.2017, 13:38
Okay'ın stoperde oynamasının tek açıklaması geriden pas yaparak oyun kurmak. Evet gol yiyoruz ama Okay stopere geçtiğinden beri geriden çok iyi oyun kuruyoruz. Serdar Taşçı alınsaydı bugün çok farklı şeyler konuşacaktık.

Bunu maç içindeki bir örnekle açıklar mısınız size zahmet? Ben göremedim iyi oyun kurduğunu Okay'ın. Tam aksine devamlı Onazi stoperler arasına girip topu aldı ve oyun kurmaya çalıştı.

Okay'ın Lens'in kaçırdığı goldeki haline bakınca neden stoper olmaz görünüyor. Ha birde güya ayağı iyi olan stoperimizin Negredo'ya kaptırdığı ve direkten dışarı giden top var.

Her maç böyle bir sürü bombası var Okay'ın. Olması da normal çünkü stoper oynamak ha diye öğrenilmez. Millet 30 yapışından sonra stoper oluyor.

Arda'
02.10.2017, 13:46
Okay bence bu maç iyiydi bjknin 2 golü de ceza sahasının dışından onun dışında bi Negredonun bide Lensin pozisyonu var o kadar da olur bjk ile vodafoneda oynuyoruz. Lensin pozisyonunda Okayı suçlamak anlamsız zaten o kadar hızlı bi adam değil Okay Cenkin arkadan gelip geçmesi çok normal Boateng değil adam.

Özkan Şentürk
02.10.2017, 13:48
Okay bence bu maç iyiydi bjknin 2 golü de ceza sahasının dışından onun dışında bi Negredonun bide Lensin pozisyonu var o kadar da olur bjk ile vodafoneda oynuyoruz. Lensin pozisyonunda Okayı suçlamak anlamsız zaten o kadar hızlı bi adam değil Okay Cenkin arkadan gelip geçmesi çok normal Boateng değil adam.

:) tamam beni suçlayalım o pozisyonda takım stoperi yerine. Cenk de zaten arap atı. koşuya başlarken Cenk 5 metre geriden başlayıp 10 metre fark atıyor. okay tırıs tırıs koşmaya devam.

gurur6134
02.10.2017, 13:49
Yeter be senol gunes senol gunes adamin beyanlari ortada cikip kufurmu etsin trabzonspora ondan sonra mi acilcak gozleriniz yuh birakin su adami konusmayi artik..

Emrah KabuL
02.10.2017, 13:51
Yeter be senol gunes senol gunes adamin beyanlari ortada cikip kufurmu etsin trabzonspora ondan sonra mi acilcak gozleriniz yuh birakin su adami konusmayi artik..

Küfür bile geçerli bir sebep olmaz bu tipler için.

Mehmet Cihan Kocaman
02.10.2017, 13:55
Bunu maç içindeki bir örnekle açıklar mısınız size zahmet? Ben göremedim iyi oyun kurduğunu Okay'ın. Tam aksine devamlı Onazi stoperler arasına girip topu aldı ve oyun kurmaya çalıştı.

Okay'ın Lens'in kaçırdığı goldeki haline bakınca neden stoper olmaz görünüyor. Ha birde güya ayağı iyi olan stoperimizin Negredo'ya kaptırdığı ve direkten dışarı giden top var.

Her maç böyle bir sürü bombası var Okay'ın. Olması da normal çünkü stoper oynamak ha diye öğrenilmez. Millet 30 yapışından sonra stoper oluyor.
Bin tane örnek veririm. Takım nerdeyse Onur'a giden tüm toplarda kısa pasla çıktı. Kusura bakmayın da stoperlerin arasına giren Onazi kendiyle mi paslaştı? Okay-Onazi-Durica-Kucka-Pereira o bölgede paslaşarak topu hücum bölgesine taşıdı genelde.

halilaziz61
02.10.2017, 13:57

Yok olur mu?
Şenol güneş ölene kadar TS ye git gel yapacak
Gidecek gelecek, gelecek gidecek, hop bakmışsın sampiyonuz
Koca Trabzonspor Senolun oyuncağı oldu ya buna çanak tutanlar utansın.
Bi hoca 3 kere bu takımın başına geçti mi?
Eğer sen karakterli bir takimsan mazine saygı duyuyorsan ve bir duruşun varsa bir daha o adamla anlaşmazsin.
Ama dediğim gibi TS de karakter arıyoruz, başta bu hata

Özkan Şentürk
02.10.2017, 13:58
Belli ki hoca Okay'ı stoper de oynatacak sezon boyu. Hepimiz burdayız nasıl olsa. Görelim bakalım kaç maçımıza mal olacak. Lens pası vermeyince Cenk'e Okay yine göz boyamış :)

ilelebeTS
02.10.2017, 13:58
Lens ile Hubo'nun pozisyonu bile kırmızı olabilir. Lens topa tabanla giriyor, topa vuruyor ama bacağını indirmiyor devam ettiriyor. Sonra da yalandan yerlerde yatıyor.

Uğur KÜÇÜK
02.10.2017, 14:01
İlla Okay stoper oynayacaksa bana kizanlar olacak ama Akbaş ile oynamalı.
Duricaya her top geldiğinde korkuyorum artık..

Özkan Şentürk
02.10.2017, 14:05
İlla Okay stoper oynayacaksa bana kizanlar olacak ama Akbaş ile oynamalı.
Duricaya her top geldiğinde korkuyorum artık..

Buna katılırım. Durica düşüş içinde. Ama bir şekilde Durica-Hubocan ikilisini görmek lazım orda.

Uğur KÜÇÜK
02.10.2017, 14:10
Buna katılırım. Durica düşüş içinde. Ama bir şekilde Durica-Hubocan ikilisini görmek lazım orda.Benim de ilk tercihim Durica Tomas.
Okay oynayacaksa da hızı daha iyi olan Akbaş ile oynamalı.
En önemli çözülmesi gereken sorun bu.
Bu maçta takim savunmasını diğer maçlara göre daha iyi yaptik.
Ama 2 tane birebir pozisyon ve yine gol.
Defansifimiz cidden sıkıntılı.
Özellikle stoperlerin hiçbiri formda değil sezon başından beri.
Okayin tek oynama sebebi topu geriden oyuna iyi sokması.
Bu maç bir nebze Onazi yaptı bunu fakat ilerleyen haftalar iç sahada Onazi ilk 11 oynamaz.
Stopere 1 tane iyi adam almadığımız için insallah pişman olmayız.

alperdemirel61
02.10.2017, 14:15
Burak ve Sosa bırakın iyi oynamalarını vasat bile oynasalar bu maçı alırdık.
Vodafone Arena atmosferi, hakemin eyyamcılığı gibi etkenlere rağmen orada dik durduk.
Liepzig yıldız oyuncusu tırıs tırıs kaçarken bizim aslanımız (Abdülkadir) nasıl futbol oynanır izlettirdi, emin olun Bjk'li tüm taraftarlar onu izlerken büyülendi.. Bir de Yusuf'un şutunda ki sessizlik suskunlar dizisinde bile olmadı :)
Ersun hocayı diğer maçlara göre daha motive gördüm tek eleştireceğim noktası Abdülkadir yerine Sosa'yı kenara çekip Yusuf'u 8 numarada tutabilirdi. Daha etkili son paslar verebilirdik son 10 dk çünkü onlarda orta sahaya geçtikten sonra biziçok zorlayan Necip'i çıkarmıştı.
Ve Rodallega için çok üzüldüğümü söylemeliyim çünkü formayı sonuna kadar hakediyor ama Burak'da kesilecek bir adam değil. Hocanın ona daha fazla süre vermesini beklemekten başka çaremiz yok. Açıkçası ben de o konuda nasıl oynatabiliriz düşündüm ama alternatif üretemedim.

Son olarak hocaya olan güvenimi daha önce kaybettim ama bu takım da ümitvar. 4-5 maç seri yakalayabilirsek ki o yetenek var işte o zaman yukarılarda gezinmeye başlarız..

Uğur KÜÇÜK
02.10.2017, 14:17
Rodallega oyun plani değişmeden dün maçtaki gibi sağ kanat forvet olarak sahaya sürülebilir.
Bu dakikadan sonra daha fazla süre alacaktır.
Dün son dakikada o golü atsaydı bir de.
Bugün ilk 11 için bile konuşuluyor olurdu.

halilaziz61
02.10.2017, 14:22
Rodallega oyun plani değişmeden dün maçtaki gibi sağ kanat forvet olarak sahaya sürülebilir.
Bu dakikadan sonra daha fazla süre alacaktır.
Dün son dakikada o golü atsaydı bir de.
Bugün ilk 11 için bile konuşuluyor olurdu.

Macin berabere bitmesinin bir nedeni de rodellega nin golden sonra kanada çekilmesi çünkü biz beraberlige yattık Ersun hocanın isteğiyle

Bu adam rodellega her gelen topa kafa ayak bir şekilde vuruyor ama onu kanada kaydırarak orta kesmesini filan istiyorsun.
Bu olmaz hem orta kesip hem kafa vuracak değil ya

Gerektiğinde bu takım çift forvet oynamalı
Beraberliğe yatmak karakter göstermek degil

Uğur KÜÇÜK
02.10.2017, 14:28
Macin berabere bitmesinin bir nedeni de rodellega nin golden sonra kanada çekilmesi çünkü biz beraberlige yattık Ersun hocanın isteğiyle

Bu adam rodellega her gelen topa kafa ayak bir şekilde vuruyor ama onu kanada kaydırarak orta kesmesini filan istiyorsun.
Bu olmaz hem orta kesip hem kafa vuracak değil ya

Gerektiğinde bu takım çift forvet oynamalı
Beraberliğe yatmak karakter göstermek degilAslında tam öyle değil.
Misal Olcay da kanat ama gol pozisyonlarimizda her maçta var.
Sadece diziliste o şekilde gözükmeli.
Sonuçta rakibi Burak bu adamın.
Takdir edersiniz ki Buraki kesmek kolay iş değil.
Kötü de oynasa adam bir tane çıkıp atiyor.
Her maçta en az 20 dakika süre almalı Rodallega artık.

oksoholu
02.10.2017, 14:29
Bu kadro Trabzonspor tarihinin en iyi kadrosu falan değil.
Hücum hattı alternatifli olabilir ama savunma hattının hali içler acısı.
Elinde doğru dürüst stoper olmadığı için Okay'ı deniyorsun orada..sağ bek sol bek kesinlikle yeterli değil.

Trabzon tarihi dendiği zaman ikiye ayırmak lazım şampiyonluk dönemleri ve şampiyonluklarımızın bir şekilde elimizden alınan seneler
Sanırım burada kasıt 1996 ve 2011 yılları karşılaştırılmalı bu yıl ile bahsi gecen yıllar arasında olmalı bizde öyle yapalım

1996 kadrosu muhteşem bir kadro idi belki de o tarz bir kadro şampiyonluk yıllarında bile yoktu 8 adamı Türk milli takımında oynuyordu
mert lemi ogün Abdullah osman cengiz tolunay ünal hami şota orhan sanırım bu kadroda aksayan tek yer leminin sol kanadı idi ve maçı satan kaleci mert

2011 kadrosu inanılmaz mücadeleci bir kadro idi bu kadroya jaja da katılınca enfes bir oyun ortaya çıktı onurlu buraklı jajalı yattaralı selcuklu umutlu egemenli glovackili ve enginli güzel bir kadromuz vardı yine aynı şerefsizlerin şikesi ile kupası elinden alındı

2017 kadromuz ise hala oturmamış bir kadro bu kadronun bana sorarsanız diğerlerinde aşağı kalır bir yanı yok stoperlerimiz aksıyor buraya acil bir alınabilir diğer mevkiler normalin üstünde alternatifi bol ve iddia ediyorum Yusuf, Abdülkadir ve Castillo Avrupada bir takımın eline ver bir sene sonra 3 ünü 100 milyon euroya okutur

Bu yıl oyun ritmini ve ideal kadroyu yakaladığımız zaman çok can yakacağız bu belli

halilaziz61
02.10.2017, 14:34
Aslında tam öyle değil.
Misal Olcay da kanat ama gol pozisyonlarimizda her maçta var.
Sadece diziliste o şekilde gözükmeli.
Sonuçta rakibi Burak bu adamın.
Takdir edersiniz ki Buraki kesmek kolay iş değil.
Kötü de oynasa adam bir tane çıkıp atiyor.
Her maçta en az 20 dakika süre almalı Rodallega artık.

Ben de aynı düşünüyorum ama rodellega 15 dakikalık oyuncu değil ben olsam en az yarım saat oynatacak kadar oyun planlarimda bu adama yer veriririm
Özellikle içerdeki maçlarda çift forvet oynasak fena da olmaz
Düşün ki rakip takım savunması en az 3 kişi ile çakılı oynamak zorunda kalacak
20 dakika bence rodeya az :)

~UniCef~
02.10.2017, 14:39
Volkan Sen gibi birini oyuna sokmasin yeter.

serdaracıl
02.10.2017, 15:39

Alternatifli kadro nerde ben göremiyorum

emrahtuna
02.10.2017, 15:58
bu takım 7 haftada 9 puan dan çok daha fazlasını alacak bi takım..yazık oluyor üzülüyoruz..

merdeme
02.10.2017, 16:36
İkinci yarının ilk 30 dakikası için bir istatistik. Bu sürede ceza sahası dışından gol yedik tabi :(

https://i.hizliresim.com/V36bZr.png

Mustafa YILMAZ
02.10.2017, 17:13
96 kadrosu en iyi kadroydu öncesini izleyemediğim için böyle söylüyorum tabi ama en alternatifli kadro şuan ki kadro bunu tartışmak bile anlamsız.

okay'dan canavar gibi stoper olacak Allah ömür verirse burdayız göreceğiz. bu adamın markajı üst sınıf olmazsa bir şey bilmiyorum yeter ki işin tekniğini öğrensin.

bjk maçında abdülkadir takıma hız ve üretkenlik kattı ersun'un dizilimini kurtaranda oydu ama ersun 4-3-3'de devam edecek büyük ihtimal bu yüzden eldeki yeteneklerden oluruz ne castillo nede yusuf o formatta zor forma alır. ayrıca abdüş gerçek yerine monte edilmeli eminim daha fazlasını verecektir diyeceğim çok şişirdiler orta sahayı.

ersun aslında tam istediğimiz hırsta oynatıyor takımı hücuma yönelik ve agresif benim istediğim bu ama oyuncu seçimleri ve dizilim hatalı.

eğer ersun bjk maçında olduğu gibi kısmen doğru değişiklikleri yapsaydı şuan daha fazlasını almıştık ama yapmadı ve bunun hesabını sormak mecburiyetten o yüzden onu savunan arkadaşlar iyi düşünsün.

bjk maçında bile burak'ı oyundan almaması yanlıştı hadi çift forvet için tuttun o zaman girer girmez gol atan hugo'yu neden sağ açığa attın.

sosa gösterdi ki hücuma değil oyunu kurmaya daha fazla katkı verecek orta sahada topları ona vereceksin oda yusuf'a, abdüş'e, castillo'ya servis yapacak onlarda forvete. o yüzden çare 4-2-3-1.

UĞUR DURTAŞ
02.10.2017, 17:23
ligin ilk maçı konyasporu yendiğimiz maçta burak yılmazın attığı 90+1 deki golü hatırlayın,
dün akşam bjk maçında aynı pozisyonu yakaladı burak ama topu güzel indiremedi.
dün burak güçsüzdü,moralsizdi,isteksizdi,takımı eksik oynattı.
aynı şekilde sosa'da
caneri yatırıp olcaya verdiği pasın dışında bütün topları ezdi,rakibe kaptırdı.
onurun gollerde hatası yok gibiydi.
pereria çok iyi di bu sezonun en iyi topunu oynadı.aferin.
ziya doğanın bir lafı vardır hiç unutamam
yattarayla olmuyor yattarasızda olmuyor diye.
şimdi castillo topsuz oyunda yok ayağına top gelince oynuyor gelmeyince dikkat edin bekliyor.
castillo ayarında tekniği çok iyi olan birinin burak yılmaza attığı topun hızını iyi ayarlamalıydı.
çok hızlı atttı topu.
90+ larda roda kaçırdığı pozisyona inanamadım,
başka bir oyuncu kaçırsaydı o kadar çok şaşarıp,üzülmezdim.
roda ayarında klas bir golcünün bu golü atması gerekirdi.
geçen hafta ali palabıyık bjk yi yakmasaydı,
dün fırat diyet ödemezdi.
talisca yı atardı.oyunun şekli değişirdi.

selcuk
02.10.2017, 17:26
https://www.youtube.com/watch?v=6qZxFnimjm8

bilgehan83
02.10.2017, 18:16
Takıma çok hızlı bir stoper Laz'ım... ayrıca Onur da volkan demirel esintileri sundu (Sevinci değil) gollerde kararsız kaldığından ve nerde duracağını bilemediğinden çok net olarak düşüşte maalesef ..

İlker Yazıcıoğlu
02.10.2017, 18:26
Artık, defans oyuncularımız ve Onur, karşılıklı olarak birbirlerine ceza sahası içindeyken pas atmamalılar...

Onur'un ayakları sağlam değil,Onur'a dönüyorlar sürekli rakip futbolcular bizim ceza sahamız içindeyken.

Aynı şekilde Onur da bazen ceza sahamız içindeki stoperimize pas veriyor,rakibin oyuncusu ceza sahamız içindeyken...

Onur'un ayağı kötü,defans da sos verirken bunlara dikkat etmek gerekir.
Son maçlarda çok sık yapıyoruz bunu malesef...

ilelebeTS
02.10.2017, 18:29
Hep eksi yönleri söyleyecek değiliz ya, takımda gelişen yönlerimiz de var.
1. Onur'dan topu pas yaparak çıkıyoruz. Çok nadir ileri şişiriyoruz.
2. Kısır bir takımdan golcü bir takıma evrildik, bu takım bir şekilde gol atar diyebiliyoruz.
3. Büyük maçlarda artık galibiyeti kaçıran taraf biziz.

Ama kadro içinden ama devre arası transfer döneminde, defansı bir şekilde halledersek bu takım çok can yakacak bir takım olacaktır.

Vkgz
02.10.2017, 18:43
stoper stoper değil, sol bek sol bek değil. ilk 11 7 haftadır beli değil . e bu kadar gol yenmesi normal.

Yavuz KÜÇÜK
02.10.2017, 19:28
Bu sefer Okay'ı Cenk'i fark etmemesi dışında beğendim. Negredo'ya kaptırdığı top diğer defans oyuncularının eski maçlarda yaptığı hatalar kadar gözüme batmadı. Bunlarda zamanla düzelecektir. Tecrübe kazanıp pozisyon bilgisi eksiğini giderecektir. Her şey iyi giderse çok iyi bir stoper kazanırız ama yanındaki adamın Durica olmaması lazım. Şu aşamada Akbaş'ı yanında oynatsak daha doğru bir tercih olur. Alanyaspor maçı başlamadan özellikle yazmıştım bu durumu.

Uğur'un büyük takım stoperi olamayacağını net şekilde gördük ve zaten artık takımda kalma şansı yok.

Durica belki seneye bile oynar diyorduk ama Aralık ayında 36 yaşında olacak adam bu sene böyle olduysa seneye kalması ona da zarar bize de. En iyisi birbirimizi iyi hatırlamak için ayrılmak. Futbolu bıraktığında kulüpte görev almasını çok isterim İnşallah olur.

Serdar Taşçı Okay için büyük şans olur. Sakatlık problemini de hesaba katarsak zaman zaman Serdar oynar zaman zaman Okay oynar ama her şeyden önce Okay'ın iyi bir öğretmeni olur.

Burada önemli olan sol stoper transferi. Çok ama çok kaliteli ve çok hızlı bir stoper almalıyız. Akbaş'ı da onun yedeği yapıp bir şeyler öğrenmesini sağlamalıyız. Akbaş'ı diğerlerinden ayrı tutuyorum. Bir Yusuf Yazıcı veya Abdülkadir tabi ki değil ama kesinlikle bir Yumlu da değil.

Onazi yerine de mutlaka çok iyi bir ön libero almalıyız.

Bunlara ek olarak Esteban'ın yerine Onur'la rekabet edebilecek iyi bir kaleci, Hubocan'ın performansına göre gönderme kararı verilirse Mas'la rekabet edebilecek iyi bir sol bek bu takımın eksikleri.

Israrla bu takımın çok iyi bir kanat eksiği var diyordum. Her ne kadar kendi mevkisi olmasa da çok şükür AbdülMessiKadir o eksiği fazlasıyla kapattı.

Eğer Yusuf Yazıcı satılırsa Abdüş'le Sosa'yı rekabete sokup iyi bir kanat oyuncusu almalıyız.

Theo ve N'Doye'u saymıyorum onların gitmesi ve yerlerine oyuncu gelmesi çok önemli değil zaten fazlalıklar bence.

Transferle karışık bir yazı oldu kusura bakmayın :)

CEMEFKER
02.10.2017, 19:33
Sıkıntı Stoperde genel kanaat...ki öyle açık ve net.

Eldekiler mevkisinin idealleri değil.Yıllar gerek o mevkiye.
Bi Durica var o da bi yere kadar. Hubo nedir dün anlamadım?!! Lens ezdi geçti "o pozisyon" da.

Durica ağır,Okay da öyle,M.Akbaş bi nebze öte.

Devreye kadar bana göre Okay,M.Akbaş dengeli olur (ayağa pas ve hız)veya Durica,Hubo ( tecrübe) ötesi fake olur ama Durica tam kumar bu yaşı ve hızı ile. Önde oynuyoruz ve baskı yaptığımız dakikalar geriye yaslandığımızdan daha fazla.Stoperin biri hızlı olmalı.Mutlaka.

Bizi rakiplerin geriden gelip geçen maçlara bakın yediğimiz gollere anlarsınız.

Durica nın oynadığı bütün maçlarda fark yemişiz.Çünkü yanında hızlıeleman yok,diğer maçlar nispeten daha genç ve hızlı Akbaş,Okay,Uğur oynadı.

Kadroya bakınca doğru elemanları görürsünüz zaten ideal tandemi.

Durum şimdilik Okay - Akbaş diyor..Hubo yu görmek gerek daha...Bu üçünden olmalı stoper elemanları. Seç seç beğen..

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hos_cocuk61
02.10.2017, 20:30
Trabzonspor'un hedefi nedir? Milli takıma oyuncu yetiştirme mi? Yoksa zirveye oynamak mı? Bunu sorgularsanız Trabzonspor'un bu seneki amacını anlarsınız. Görünen tablo pek iç açıcı değil çünkü.

Ersun maç sonu açıklamalarıyla bizi pek yanıltmadı. Ne demiştik:

"Çok meşakkatli bir yoldan geçiyoruz." "Yeni kurulan bir takımız, şuan bir uyum sorunu var." "Takım olmak uzun bir süreç gerektiriyor." "Taraftarımız bize destek çıksın güzel günler gelecek."

Ne dedi Ersun:

"Yeni kurulan ve gelişen bir takımız." :) Akhisar maçından sonra puzzlenin diğer parçalarını tamamlayacaktır. Uyum sorunundan tut güzel günlere kadar anlatacak. Çünkü bildiği başka palavra yok. Plavra hazinesi kısıtlı olduğu için bunlarla kandırıyor.

PEREKLİ
02.10.2017, 20:36
Amacım eleştirmek degil 2ci golde buragın yaptıgı hataya dikkatinizi çekmek istedim
Rodi nin kafası fabrinin elinden sekerek iç direge çarpıp gol çizgisini hemen geçtikden sonra buragın topa uzandıgı anda fabrinin uzerine cıkarak faul yapıyor eger milisaniye önce top çizgiyi geçmese bir sure daha çizgi üzerinde devam etseydi ne yazıkki kaleciyi engellemeden hakem faul çalabilirdi.posizyonu dikkatlice izleyin neler oldugunu anlayacaksınız

Ayrıca olcayın attıgı 1ci golde ofsayta duruyor kılpayı fabriden sekse önüne düşecek ama ofsayt posizyonunda
Gol iptal

Bunlar buragın sakatlıgı ve formsuzlugunu işaret ediyor
Milli maç arasında dinlenmesi gerekirken oynama istegi
Bir sure daha lig maçlarında saglam buragı göremeyecegimiz anlamına geliyor

10-61
02.10.2017, 21:19
Ersun'la bu iş olmaz diyen birisi olarak takımı dün beğendim,resmen galibiyeti kaçıran taraftık,Castillo için şunu demek lazım ki adamın topu ileriye nasıl güzel taşıdığını gördük ve Roda'ya verdiği o pas gol olsa herşey farklı olacaktı,bence faydalı olacak bi futbolcu iş Ersun'da bitiyor.

Özkan Şentürk
02.10.2017, 21:57
Talisca nin golünü defalarca izledim. Onazi nin aldığı pozisyon fe la ket.

Lan adam sol ayaklı, bizimki gidip sağını kapatıyor. Halbuki sol tarafina pozisyon alsa sadece adamı terse yöneltse atak bitecek.

2 yarı sonlarına doğru yakın bir pozisyonda Kucka bunu yaptı. Sadece solunj kapattı adamın.

Fatih Cengiz
02.10.2017, 22:08
Maçın kırılma anı talisca'ya verilmeyen kırmızı karttı. Maçın başında o kırmızı kart verilseydi maçın gidişatı çok farklı olurdu. Açıkçası maçtan önce okay'ı stoperde görünce bjk'nın çok rahat ve farklı bir galibiyet alacağını yazmıştım. Şenol Güneş kenarda olsaydı elbette bu maçı kazanmamız imkansızdı. Şenol Güneş'in yokluğu bjk'yi kötü etkilemiş. İkinci yarı trabzonspor bjk'yi neredeyse sahadan sildi. trabzonspor'da maç kazanamama psikolojisi takımı esir almış durumda. bu psikolojiyi atlatamazsa trabzonspor daha çok mağlubiyet alır. lens'in kaçırdığı gol aslında bir bakıma tüm trabzonspor camiasını kurtardı. o golü atsaydı ya da cenk'e çıkarsaydı bugün trabzonspor camiası iyice karışmıştı. Hugo'nun kaçırdığı da gol olsaydı bu kez bjk camiası iyice karışacaktı. Oyun kalitesi ve sonuçları itibariyle ilginç bir maç oldu. Ersun yanal'ın kadro tercihleri takımı çok olumsuz etkiliyor. castillo ve hugo değişiklikleri bu kez ersun'u kurtardı ama okay'ı ısrarla stoper oynatıyor olması ersun'un takım için verimsiz bir hoca olduğunu gösteriyor. bu takım bu defans anlayışıyla her maç 2 ya da 3 gol yiyor. ersun bunu hala daha nasıl farkedemedi anlaşılır gibi değil. aslında okay dışında kadromuz iyi. bu kadronun başına takımın kalitesini rotaya çıkartabilecek tecrübeli ve başarılı bir hoca lazım.Yerel bir gazetenin maç yazısı ya da yorumu gibi bişey mi bu hocam

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak
02.10.2017, 23:08
Rakibin kötülüğünden mi nedir bilmiyorum ama sezon başından beri pas yaparken en rahat olduğumuz maçtı. Önceki maçlardaki tedirginlik yoktu bu maçta.

Hoca'nın bu sorunu çözdüğüne inanacağım ama her hafta değişik şeyler oluyor. Hiç kestiremiyoruz oyun rahatlığını.

ilelebeTS
03.10.2017, 00:00
Yalnız bir şanssızlıktır gidiyor. Kazanabilecek pozisyonları buluyoruz ama kazanamıyoruz. Kırılmalar hep aleyhimize oluyor. Bu işin sonunda birine patlayacağız ama kabak kimin başına patlayacak göreceğiz.

Berke6198
03.10.2017, 00:54
Yalnız bir şanssızlıktır gidiyor. Kazanabilecek pozisyonları buluyoruz ama kazanamıyoruz. Kırılmalar hep aleyhimize oluyor. Bu işin sonunda birine patlayacağız ama kabak kimin başına patlayacak göreceğiz.
Galatasaray. :)

hay1699
03.10.2017, 01:07
Galatasaray. :)

Aynen 3te 3 bekliyorum şahsen. Ama hocadan yeni sürprizler de beklemiyor değilim!

Sefaenes
03.10.2017, 17:55
Trabzonspor PFDK zevkedilmis ama küfür eden temiz aile cocuklari bjk ise zevk edilmemis gerci onlarin cok terbiyeliler BJK gokhan neden zevk edilmiyor yoksa bogaz sikma serbestm aynisini bizim oyuncular yapsa en agir cezayi alirdi

Uğur KÜÇÜK
03.10.2017, 18:00
Galatasaray. :)1 puan için gelir Tudor.
Belki de sezonun en rahat maçını oynariz gsye karşı.
Bizden önceki fener maçında da Fernando atilirsa bol gollü galibiyetle yine çöküşleri bizim mac ile baslar.
Gs maçıni rahat kazaniriz.

Buğra Çora
03.10.2017, 21:59
Savunmada uğur neden daha oynamıyor.. ben beğeniyordum uğuru.. performansindan dolayı ise yedek olması gereken Duricadir bence.. fark ettiyseniz uğurun oynamadığı maçlarda baya gol yiyoruz.

zekeriyya
04.10.2017, 08:18
Trabzonspor PFDK zevkedilmis ama küfür eden temiz aile cocuklari bjk ise zevk edilmemis gerci onlarin cok terbiyeliler BJK gokhan neden zevk edilmiyor yoksa bogaz sikma serbestm aynisini bizim oyuncular yapsa en agir cezayi alirdi
bu konu ile ilgili yönetimin baskısı olmalı

ÖmürKaradeniz61
04.10.2017, 13:57
Benim tahminim kabak galatasarayın başına patlayacak.Önümüzdeki 3 maçıda kazanacağımızı düşünüyorum.

karayamayman
15.10.2017, 16:39
Yedik ilk golü Allah’tan, kesin kazanırız...

Ozan Yılmaz
15.10.2017, 17:17
Yedik ilk golü Allah’tan, kesin kazanırız...Biz alanya kadar olmayız.