PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 6.Hafta l Trabzonspor 3-4 Aytemiz Alanyaspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13

olcay_61
22.09.2017, 22:33
Başkan şutlayabilir mi? Asıl soru o bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

şutlayamazsa kendi şutlanır çünkü Ersun Yanal ile olmuyor 3-0 önde başlasanda olmayacak.

Mehmet Kıroğlu
İnsanlarda konuşmayla bazı duyguları harekete geçirmek için jest mimik kullanmak gerekir.Bizimkisi hep aynı surat adam gençleşeceğim diye mimiklerini kaybetmiş.Kızıyormu gülüyormu anlaşılmıyor.Ersun Yanal istifa.

Özkan Şentürk
La volkan i aldı oyuna yaa volkan yaa. Gölgesine çalım atan volkan. Yok öyle ama başkan efendi. Menejer kankalarinin ricasiyla aldığın adam yüzünden sen de suçlusun. Ersun u kovmadigin her dakika daha da suçlusun

werneke
https://pbs.twimg.com/media/DKWfNs6WsAMIXhF.jpg

Aynen kanka 1 kişi giymiş
30 kişi varlar

kaan61
Kenarda hoca yok. Oyunda patron çok. 3-0 ken bile rahat değildim. 3-1 de hoca bu işe el at maç riskde dedim. Hoca castillo yu değil Volkan'ı aldı sıçtı takımın içine. Abduş ve bugün iyi olmasada Yusuf için üzülüyorum. Birçok arkadaşım belirtti bu işin içinde bir iş var... umarım gerçekleri öğreniriz.

Bayraktaroğlu
Sergen yalçın?

Cagdas Topal
22.09.2017, 22:34
şutlayamazsa kendi şutlanır çünkü Ersun Yanal ile olmuyor 3-0 önde başlasanda olmayacak.

Hamiyi şutlamaya benzemiyor bu ama sminim ersun istifa etmeyecektir.

jairzinho
m.usta nın bu sezon son şansı kanımca.gene diplerde sezon biterse yeni başkan için kollar sıvanır.net

smart
yukarıda arkadaş parti tutarız iktidara gelmez dedi
arkadaş artvin tuncelili falan herhalde
trabzon için geçerli değil bu

Anlamadım demek istediğini ama Artvin ve Tuncelili'ler adamdır

emesenbisi
Rezil ola ola, yüzsüz bir takım olduk.!

gurur6134
Nasıl uyuyacağım bu gece ? Allah belanı versin hoca

Benim 1 haftam rezil oldu gectim bu geceyi muhtemelen haftaya da aynisi olcak asil korkum sezon boyu sık sık bunu yasayacagiz gibime geliyor..

sasone
Zaten yeterince sorun varken bir de saha dışı olayları buraya taşımanın manası ne?
Rezil bir görüntü dersin,başkasının hoşuna gider,aptal salak işler neden bizi buluyor arkadaş.
Sanki sorunumuz yok,derdimiz başımız belamız yetmiyor bir de bu olaylar.Şaşkınım.

Mert'
https://mobile.twitter.com/TS_Lovers/status/911310246655746048/photo/1

Allah sizi bildiği gibi yapsın yetti lanet olsun takımına.

Cagdas Topal
Sergen yalçın?

Türk olmasın mümkünse zaten sezon gitti bırakın sistemi olabilecek bir yabancı gelsin :)

ts_tuncay_ts
22.09.2017, 22:35
Yine aynı laf laf laf...Birde gülüyor ya deli eder adamı bu....

Erkan SÜNGER
Etmiyor abi istifa etmiyor ya. Yüzsüz herif etmiyor. Şakaya gelmezmiş. Sen müdahele etmedin sen yapmadin yaziklar olsun sana bir de konuşuyor

halilaziz61
fatih terim yazanlar salak mı
adam burakla kavgalı gelsin de taksın burak a sonra oluşan arkadaşlığın içine etsin
azıcık akıl çok değil

werneke
Anlamadım demek istediğini ama Artvin ve Tuncelili'ler adamdır
aksini söylemedim ki

ALDENİRO
la bu salak salak konusuyo hala.istifa etmeyecek...

El Cordobes
bu sadece bir yenilgi değil, tamamen bir yıkım.

sezonun bu kadar erken heba olması için olağanüstü birşeyler olması lazımdı ve maalesef oldu. bu şehri, bu camiayı tanıyorsak burdan toparlayamaz.

canlı canlı şu maçı ve izledim durumu izah edemiyorum. gerçekten aklım almıyor. 7 ye 8 e gidecek maçı kaybettik.

TolgaTopçu61
Istifa edecek gibi konuşmuyor

ersn.alparslan
22.09.2017, 22:36
maç 3-1 olduğunda maç gitti dedim benim gibi düşünenler var mıdır bilmiyorum. ama aklım mantığım almıyor takım yeni desen değil, kalitesiz desen değil, top bizi sevmedi desen değil, hafta içi maç yaptık desen değil, hakem rakibi tuttu desen değil, rakip çok güçlüydü mükemmel oynadı desen değil. bu sonuç hiç bir açıklamayla geçiştirilecek yatıştırılacak bir şey değil.

Aydın Tiryaki
Burada ersun denen piçi savunduğum için herkesten özür diliyorum. Geçen hafta ibb ondan önce şb şimdi de bu maç. Allah belasını versin üstümdeki formayı ateşe veresim var şu an. Reva mı lan bize bunlar ? Yazıklar olsun. Bıktım sürekli böyle şeyler yaşamaktan. 7-0 yenildik sabır dediler sabrettik. 6 yedik sabrettik yeter da yeter ya.

Özkan Şentürk
Yahu hoca yarın nikahin var. Al eşini git buralardan. Sen de mutlu ol biz de. Bak kibarca söylüyorum.

sasone
Estebanla antalya maci gumushane macina ragmen zam yaparak sozlesme uzatan yonetimin ersunun arkasinda durmasini garipsememek lazim..esteban onurdan iyi kaleci!!!
Su maçta Estabanlık ne var?Adam başım döndü,fenalandım demiş,kasten yapacak bir adam mı Estaban?

fanatikdevri
Hayatta az derdimiz varmış gibi bide gittik Bu takımı tuttuk nerden başladı bu lig ne güzel kafamız rahattı

smart
aksini söylemedim ki

Aksini söylediniz demedim :) ekstradan belirtme ihtiyacı duydum mesajınızdan bağımsız :)

10-61
KOnuşuyor şerefsiiz haysiyetsiz,istifa kelimesini ağzına bile almadı.

ALDENİRO
beyler twitterdan başkana yazın bol bol yoksa bu salak istifa etmeyecek...

Şahin Yılmaz
22.09.2017, 22:37
Ya bırakın Esteban moralim bozuk çıkayım demiş miş. Geçelim bu hikayeyi.

Esteban 7 gol yediği maçta morali bozulmazken, 3-0 önde olduğu maçta yediği golemi morali bozulup çıkmak isteyecek.

Besbelli EY aldı oyundan.

EY istifa etmeden kovulmalı.

Fatih Terim gelecekse EY ile küme düşmeye de varım. Dünyada nefretim olan başka bir kişi yoktur. Ne Fatihi arkadaşlar. Bir durun Allah Aşkına. Biraz sakinleşelim sonra konuşalım.

jairzinho
travmatik bir sonuç .özellikle oyuncular üzerinde çok etki eder.güvenleri çok sarsıldı bence.umarım atlatırız.güvenle pas yapan bir takımdan ileri dandun vuran bir takıma evrilmek işten bile olmaz gelecek haftalarda.onunçün psikolojik destek şart oyunculara.

Uğur KÜÇÜK
Care Tomas Tuchel.
Hazir boşta.
Ersunu göndermezse yönetim.
Bu kez kendisi de gider.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170922/565d4128e77604391cc637e31c9491d4.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manu61
evet şikecilikle suçlamıştı bizi. çok büyük ayardı hakikaten...

şikecilerde olmayı mutluluk görenden Trabzonspor'u şikeci olmakla suçlayana geçişte çok bunalım da yaşamayız.

Benim bahsettigim ayar farklıydı neyse. Zaten gelsin falan demedim zamanında hakkını yemiştik.

Onur Keskin
Taraftar afkursin ben bildiğimi yaparım diyor. Komedi..

Ahmet Aksu
türk hocaları bir salın artık be.. bize yabancı tecrübeli isim şart.
seçin beğenin parayı basın alın :D

Luis Enrique
Thomas Tuchel
David Moyes
Laurent Blanc
Thomas Schaaf
Juande Ramos
liste uzar gider..

gurur6134
Su maçta Estabanlık ne var?Adam başım döndü,fenalandım demiş,kasten yapacak bir adam mı Estaban?

Yedigi ilk golu gormedin heralde mac ozelinde degil yazdiklarim okudugunu anla once..

atlantis
Bu ersun gecen sezonda berbat degisikliklerle yakmisti kac maci.. iddali olmadigimiz gecen sezonda unutuldu... cocuk yapmaz yaptığı hatalari.. sezon baslamadan bitti nerdeyse umitler

Enaldo61
İstifa etmemiş mi bu dangalak?

tturkmen
İstifa falan yok. Bu malla sezon nasıl bitecek.

Cagdas Topal
Ersun istifa etmedi ders çıkarmalıyız diyor :)

mAz
Ne diyor hâlâ gelişen takımmıymışız yoksa?

TS61_NL
22.09.2017, 22:38
40 yilin basinda sen kalk Hollandadan 4.000 km oteden gel mac izle ve boyle rezillige sahit ol. Herkes sucluda o hakem yok mu o hakem...deplasman takimina caldigi penaltilar insani dehsete dusuruyor

Ahmet Kara
Terim ismine karşı çıkan arkadaşlar , 10-11 'den sonra bu kulüpte duruş falan kalmadı. Yani gelse de çok dert etmeyin.

orhan42
3-1 olduğunda içim bi tuhaf oldu..Uğurcan'ı görünce 2. yarı maçı kaybedeceğimizi buradaki pek çok kardeşim gibi aanladım :( Bi ailem var , bi maket uçaklarım bi de Trabzonspor bu hayatta.Kanser tedavim sonrası bana hep üzme kendini ,sıkma strese sokma dediler ama Trabzonspor'un bu hali beni inim inim inletiyor..yazıklar olsun hepinize be..Allah sizi bildiği gibi yapsın..

Enaldo61
Geçen sezon Akyazı'daki Beşiktaş maçından beri takımı yakan bu Ersun Yanal. En az 5 maç sayarım böyle. İSTİFA ET ULAN!

Özkan Şentürk
Şimdi bundan sonra izleyin Sosa yı. Bak bakalim nasıl oynuyor. Ayni Mbia gibi salacak bütün yabancilar.

sasone
bu sadece bir yenilgi değil, tamamen bir yıkım.

sezonun bu kadar erken heba olması için olağanüstü birşeyler olması lazımdı ve maalesef oldu. bu şehri, bu camiayı tanıyorsak burdan toparlayamaz.

canlı canlı şu maçı ve izledim durumu izah edemiyorum. gerçekten aklım almıyor. 7 ye 8 e gidecek maçı kaybettik.

Ya da ilk defa bir şeyleri doğru yapar,sıkıntılarımıza ve anlaşmazlıklarımıza bir son veririz,gerçekten şartların bir zorlaması söz konusu,gerçekten durumun vehametini kavramalıyız.
Bu sezon gerçekten çok önemli,bu gerçeği herkes görmeli.

jairzinho
22.09.2017, 22:39
bu arada estabanı yanal çıkardıysa bu tam bi skandaldır.ortada hatalı bir gol bile yok aga.dünyada bacak arasında buffon bile gol yiyor.çok normal bir gol yeme şekli bu.elindeki topu kaçırır anlarım yada elindeki topu rakibe verir şüphelenirsin gene anlarım.böyle bişey yok aga.

Murathan
Adam bir takımın onuruyla alay geçiyor hala koşu mesafesi diyor.

Nazim Can
1 kişi giyiyor diye 800 bin kişinin suçu nedir ?

Sen adama gidip bu ne lan giyemezsin desek daha mı iyi olur ?

Zaten çıldırmışız bu nedir şimdi dostum ? Ne şimdi bu harbi ne zamanı ne de yeri

Savunulacak 1 Sedat yavsagi kalmisti onuda savunun da tam olsun.

erdo6
Onur ve uğur demirok sakat falan değil burak kaptan çıktığı için maçlara çıkmak istemiyor ersun defolup gitmezse takım daha kötü durumlara ďüşecek

Emirhan Uludüz
Sergen yalçın?

Eve kız atıyor diye vururlar Trabzonda o adamı.

gurur6134
Usta su macin ardindan kolundan tutup ersunu kapiya koymuyorsan stada bundan sonra akrabalarin gider sadece..adam istifa etmez tazminat pesinde ver tazminatini gonder o kadar yatirim heba olcak yoksa..

yasinylmz
22.09.2017, 22:40
Asla yerli hoca olmaz asla

3-1 olduğunda içim bi tuhaf oldu..Uğurcan'ı görünce 2. yarı maçı kaybedeceğimizi buradaki pek çok kardeşim gibi aanladım :( Bi ailem var , bi maket uçaklarım bi de Trabzonspor bu hayatta.Kanser tedavim sonrası bana hep üzme kendini ,sıkma strese sokma dediler ama Trabzonspor'un bu hali beni inim inim inletiyor..yazıklar olsun hepinize be..Allah sizi bildiği gibi yapsın..

Canim kardesim uzme kendini hepimiz ayni hisleri yasiyoruz yillardir.. Sen kendini uzme hic bir sey sagliktan daha onemli degil, hayat futboldan ibaret degil. Allah acil sifalar versin..

orhan42
22.09.2017, 22:40
Sedat Peker'ci amipler Trabzonda her zaman vardı her zaman olacak. Trabzon ve çevresi genel olarak gericidir, adamcıdır, kralcıdır yıllardır bu böyle. En temiz, en iyi, en çok Trabzonspor'u anlamış insanın Trabzon'lu olmaması neyin ne olduğunu gösteriyor zaten. Türkiye'nin %60'lık aptallık oranının çoğunu Konya, Trabzon, Rize karşılıyor zaten. Ben bu geri kalmış homoerektuslar yüzünden takımı mı bırakayım.
fikirlerini kendine sakla..Koskoca bi ilin insanlarına bu muameleyi yapamazsın..terbiyesz adam , bi de sen sıkma canımızı !!!!

Arda'
22.09.2017, 22:41
Kraldan çok kralcı olmayı isteyen ezik yobaz sürüsü birilerin hayalarını yalaya yalaya artık boğazları tıkandı hala devam ediyorlar iğreniyorum lan sizden bu şehirin yakasını bırakın lan artık gidin orta doğuya çomar sürüsü reis sedat pekerinizin de sizin de...

Sefer A.
1 den 2 oynamış maça belli.......
Reyiz var miydu makedon yunan sitelerinde hareketlilik geçen senelerdeki gs karsilasmasi gibi ? =)

serdaracıl
türk hocaları bir salın artık be.. bize yabancı tecrübeli isim şart.
seçin beğenin parayı basın alın :D

Luis Enrique
Thomas Tuchel
David Moyes
Laurent Blanc
Thomas Schaaf
Juande Ramos
liste uzar gider..

Aynen. başlarım yerli hocasından

ALDENİRO
Onur ve uğur demirok sakat falan değil burak kaptan çıktığı için maçlara çıkmak istemiyor ersun defolup gitmezse takım daha kötü durumlara Äüşecek

doğru mu bu

Ahmet Aksu
doğruysa büyük sıkıntı.
ayrıca ersun takımda kalırsa yabancılardan daha performans beklemeyin.

Onur ve uğur demirok sakat falan değil burak kaptan çıktığı için maçlara çıkmak istemiyor ersun defolup gitmezse takım daha kötü durumlara ďüşecek

sasone
Yedigi ilk golu gormedin heralde mac ozelinde degil yazdiklarim okudugunu anla once..

İlk golde ne var?Adam orta sahadan laylaylom geliyor,Sosa da takipte olduğu için kaleyi boşaltmıyor.

Sen de gidip,Sivas ve Mersin maçındaki kurtarışlarını izle,küme düşme noktasına gelen takımı ipten aldı tek başına.

Estaban ile ilgili gerçek neyse ortaya çıksın,eğer sabote ettiyse de gereği yapılsın ama bilmeden atıp,tutmak yanlış.

10-61
22.09.2017, 22:42
Hala burada şampiyon oluruz birkaç seneye diyenler var,gülüyorum sadece,bu takım bundan sonra asla ve asla şampiyon olamaz,bırakın şampiyonluğu rezil olmasın yeter artık bernim için.

Murathan
Ersun gitse kim gelecekten başka cümle kuramayan acizlerdir sorumlusu bu tablonun

jairzinho
ersunu fazla tutmam ama son 2 haftada bence normal işler yaptı.ne yani penaltıyı ersun mu yaptırdı.ceza alanında 2 penaltı gol ile yenik ayrılındı maçtan aga.elmayla armutu karıştırmamak lazım.

ha 1,5 yıl sonra kafası dank edebildi tek ön liberoya bu sorgulanır.neden sezon hazırlıklarını buna uygun yapmadın?vs vs

olcay_61

ne alaka şimdi. Onur olsa Burak mı kaptan olacak
tamam Ersun Yanal yeterince saçmalıyor da siz de saçmalamayın

doktor
22.09.2017, 22:43
Ersun hoca gitmeli artık gitmezde kötü sonuçlara devam edersek yönetimide alır götürür mazallah... Halen Türkiye kupasını alıp avrupaya gitme şansımız varken onuda kaybetmeyelim. Zorlamanın anlamı yok Ersun hoca ile olmuyor bizim bünyeye olmuyor tutmuyor adam maleaef

Veysel
Onur ve uğur demirok sakat falan değil burak kaptan çıktığı için maçlara çıkmak istemiyor ersun defolup gitmezse takım daha kötü durumlara Äüşecek

Buna ciddi ciddi inandın mı ?

Onur kaç yıldır bu takımda Onur'dan kaptanlığı alıp Burak'a verecek daşşak kimde var ?

Böyle saçma bir olay olabilir mi, buna inanmak da büyük bir olay bence

werneke
Aksini söylediniz demedim :) ekstradan belirtme ihtiyacı duydum mesajınızdan bağımsız :)

şu müthiş koreo ile tüy diktik
20 sene 30 sene sonra da hatırlanır bunlar
partiler , şahıslar , liderler , kefenler
vıcık vıcık bir ortam var

bana göre dibine kadar kadar hak ediyoruz
hiç sızlanmanın , üzülmenin manası yok
Hak yerini buluyor diye keyiflenin

bazı şeyler demek ki dünya gözü ile de görünüyormuş

bunlar trabzonsporun iyi günleri
daha da kötü günler olacak
önce şehir sonra kulüp bunları sonuna kadar hak ediyor

ali koç aday , 4 maç öne geç tutama
kovulsa fenere hoca
şike diye ortalığı yık , kefenler bilmemneler

çoğ eğreti duruyor , ve komik

hasan8861
şoktayim!!!!

sasone

Öyle bir noktaki herkes yeni bir iddia ile geliyor,Allah bugün ne varsa yağdırıyor.
Kimse de Trabzonspor demiyor arkadaş,ne oldu bize?

signal
Bu maçın travmasını atlatmak çok zor.

Erkan SÜNGER
22.09.2017, 22:44
Sedat Peker'ci amipler Trabzonda her zaman vardı her zaman olacak. Trabzon ve çevresi genel olarak gericidir, adamcıdır, kralcıdır yıllardır bu böyle. En temiz, en iyi, en çok Trabzonspor'u anlamış insanın Trabzon'lu olmaması neyin ne olduğunu gösteriyor zaten. Türkiye'nin %60'lık aptallık oranının çoğunu Konya, Trabzon, Rize karşılıyor zaten. Ben bu geri kalmış homoerektuslar yüzünden takımı mı bırakayım.

Salak salak konuşmayın sizde. Olayı siyasi taraflara çekerek prim kasmaya çalışmayın. Gericiymiş ne gericisi lan? Kimi nereye geriyormuş Trabzon halkı? Bu ülkeyi sevmekten yeri geldiğinde ölüme gitmekten başka ne yapmış Trabzon halkı? Bu siyasi bir olay değil. Ak partisi chp si mhp si mevzu bu değil. Ama sizin yaptığınız yorum tamamen siyasi. Banane sedat peker den? Adamlar yapmış bunu 30 tane adam yapmış. Oraya atletinin içine terörist elebaşının ismini yazip da çıkabilirler. Bunların hepsi provakasyon. Siz Trabzon halkını böyle kötüleyemezsiniz.

Mustafa Ağaoğlu
Kim ne derse desin suan tamamen hırs küpü Fatih Terim takımı motive eder. Seneye de şampiyonluğa oynar.

gurur6134
İlk golde ne var?Adam orta sahadan laylaylom geliyor,Sosa da takipte olduğu için kaleyi boşaltmıyor.

Sen de gidip,Sivas ve Mersin maçındaki kurtarışlarını izle,küme düşme noktasına gelen takımı ipten aldı tek başına.

Estaban ile ilgili gerçek neyse ortaya çıksın,eğer sabote ettiyse de gereği yapılsın ama bilmeden atıp,tutmak yanlış.

He kaleyi bosaltmiyor tingir mingir gelen topu o acidan bacagin arasindan yiyor ya kardesim git isine hadi ersunla devam mi sen onu soyle..estaban kotu kalecidir verdigin 2 ornek ekstrem ornektir baska ornegide yoktur nokta..

halilaziz61
Yürü arabistana 500 lü yılları yaşa Mustafa Kemal'in ülkesi fazla sana. Ben de dinciyim diyemiyorda şehre sallama diyor.

ben de dinciyim

dinci olmak kötü birşey mi saçma sapan yazılar yazma

ilelebeTS
22.09.2017, 22:45
Takım şu kadar koşmuş falan tam komedi. Sen necisin orada bostan korkuluğu mu? Alsana orta sahaya 2 adam, skoru bulmuşsun rahatsın, gol mü lazım sana? Orta saha bas bas bağırıyor, hazır olmayan Volkan'ı oyuna niye alıyorsun koşu mesafesini artırmak için mi? Bu Kolombiyalılar sana ne yaptı? Hiçbir şey bilmiyorsan al bir stoper Okay'ı orta sahaya çek.

ALDENİRO
başkan neyi bekliyor acaba

Sonne
geçen sezon damdoy sıgırı ugruna rodayı küstürdü . bu sezon castillonun serçe parmagı etmeyecek,4 5 aydır top görmemiş volkana formayı verdi allah belanı versin göt ersun

Tekke
Ersun Yanal teknik taktik bilmeyen oyunu okuması 0 olan değişiklik yapamayan motive edemeyen oyuna müdahale edemeyen rezil adamın tekidir..

Hiç böyle maç görmedim

*

Okaydan stoper olmaz yazık

*

Onazi-Castillo sahadaki zaten ilk yatı Barcelona havasındaki takımı uçururdu, Uğurcan nedir?

*

Kaç haftadır Ersun Roda-Catllo vs almıyor diye 2-2-3-3 puan kaybettik

*

Hoca değişmezse buradan çıkamayız, ilk yarı izlediğim Trabzonu bu ligde kimse yenemez

Ama Ersun acil gitmeli, hoca-oyuncu gruplaşma veya başka şey var

*

Adeta Messi gibi, adeta Hagi gibi Abdülkadir ve Yusuf'u zevkle izlerken maç sonu kahrolmak 😪

sasone
Care Tomas Tuchel.
Hazir boşta.
Ersunu göndermezse yönetim.
Bu kez kendisi de gider.

Bu adamın oynattığı oyun için yaş ortalamamız uygun mu?
Bilmiyorum ama MRA dışında alternatifimiz yok bence.

erdo6
Yüzde yüz doğru ben doğru bilmediğim konuda yorum yapmam

ozturk
ekonomik olarak çökeceğiz. bu yıl da sportif başarı yok borcu döndürmek zor.

Mert Acar
Allah bizi Trabzonsporla sınıyo,başka açıklaması yok

jairzinho
evet bu bi travma ama fazlada abartmamak lazım.daha yeni psg 4 -0 ilk maçı alıp ikinci maçta barca dan 6 yedi.futbolda oluyor bunlar bazen.önemli olan bu travmaları çabuk atlatmak.an itibariyle 14 golle en çok gol atan takımız.bu bir kazanım.bunları kaybetmemek lazım .yoksa geçen sezonki gibi ligin en az gol atan takımı oluruz eldeki kazanımları kaybedersek.

Murathan
22.09.2017, 22:46
Ulan bir de volkan şen var de mi ulan kafayı yiyeceğim

yasinylmz
Bizde ki bela benfica' nin laneti gibi... Butur inanclarim yoktur ama ciddi ciddi inanmaya basladim artik... Bela gutman' in laneti halt etmis. Hem uefa kupasini, hem portekiz lig sampiyonlugunu hem de portekiz lig kupasini son macta kaybetmis jorge jesus gibi coktum kaldim evin icinde. Senol gnues bile sampiyon yapamadi bizi... Lanet var bu takimda babama sinirlendim mac sonu beni neden trabzonsporlu yaptin diye haykirdim ona.. oyle bir lanet bu tarifini bile yapamiyorum artikk...

doktor
Siktirin gidin ilk fırsatta siyaset konuşmaya can atıyorsunuz burda konu Trabzonspor

[emoji1490][emoji1490][emoji1490][emoji1490]

ALDENİRO
Kim ne derse desin suan tamamen hırs küpü Fatih Terim takımı motive eder. Seneye de şampiyonluğa oynar.

valla daha iyisini bulamazsak gelsin

ysngmz
Ersun haftayi rezil etti seninde düğünün ve gecen rezil olsun

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

battle symphony
22.09.2017, 22:47
Siktirin gidin ilk fırsatta siyaset konuşmaya can atıyorsunuz burda konu Trabzonspor

+1

Emre EFENDİOGLU
Sanırım en son 2011 satılmış eskişehir maçından sonra böyle olmuştum.

sasone
Yüzde yüz doğru ben doğru bilmediğim konuda yorum yapmam

Güzel kardeşim böyle bir şey varsa bile bu saatte söylemenin manası ne?Bu sorunu dillendirmek ve herkese açmak bize ne fayda verir?
Böyle bir şey varsa demek ki profesyonellikten uzak yerlilerimiz var.

sametaydin
Teknik heyetinden oyuncularına kadar herkes hatalı. İlk yarıda rakibine top vermeyen takım ikinci yarının başından itibaren ne yaptı bana söyler misiniz? Kaleci değişikliğinin sebebi nedir bilemiyorum ama gereksizdi hem de çok. Ersun Yanal kenardan yine bence büyük hatalar yaptı ben diyordumki istikrar olsun ama bir takımda böyle bi kırılganlık olamaz bunun sorumlusu da Ersun yanaldır. Bu maçta oyuncularla beraber çok büyük hatalar yapmıştır. Hala şokundayım maçın inanamıyorum.

halilaziz61
siyaset yapın istediğiniz siyasiye sövün
ama burda birini dinci diye aşağılayanın Allah belasını versin

Gümüshaneli61
Eee, adam deli mi ? Tazminati alip izine gidecek, bir de nikah, ondan sonra FB. Hayat sana güzel Ersuncum, keske bir sekilde bulusabilsek. 14542

Mert Acar
22.09.2017, 22:48
6 maçta 12 gol yemek nedir ya..Valla çıldırıcam.Adam elimizdeki tüm maçları verdi.

nakzo
Fatih terim harici kim gelecekse olmaz hocasız çıkalım.Ha ersun bu akşam gitmeli azcık yüzü varsa kendi gider zaten ben olsam 1 ay sokağa çıkmam.alanyadan 3-0 dan mac veriyorsun yuzsuz utanmaz senin bu gece hocalıgı toptan bırakman lazım.

doktor
Artık Fiti mi olur Erto mu olur birini yarın acil Trabzona getirmeli yönetim kan değişikliğine ihtiyacı var takımın

champions
22.09.2017, 22:49
Bugünlerin geleceği aylar öncesinden belliydi. Ortasahan yoksa bir hiçsin bu oyunda. Top tutamayan, pas yapamayan, hücum edemeyen takım kaybetmeye mahkumdur. Usta daha fazla dibe vurmadan hamle yapmazsa sadece bu sezonu değil gelecek sezonları da çöpe atar.

Hasan ZAİMOĞLU
Haftaya Beşiktaş maçımızın olması da ayrı bir dert. Psikolojik olarak maça nasıl hazırlanırız bilemiyorum. İnanılmaz bir rezaletle karşı karşıyayız. 1-0 2-1 kaybedersin bir nebze kabullenirsin ama 3-0'dan 4-3'e maç vermenin özrü olamaz. Olmamalı.

fatihdurumbm

Hocam tutma bu takımı hiç birşey sağlığından değerli değil.
Boşver hocam belki örnek olursun bizler de sağlığımızdan oluyorsak vazgeçeriz bu sevdadan.

Mesut
Bir sezon daha gitti seneye artık değil mi gelişen bir takımız sonuçta

Ahmet Aksu
o değilde sıkıntı şu morali çökmüş taraftar. dağılmış durumda bir takım ve bitik bir hoca. haftaya en formda takımla maç yapacak Allahım sen koru.. o maçıda rezil bir skorla kapatırsak seneyi kapatırız..

Tekke
22.09.2017, 22:50
şu müthiş koreo ile tüy diktik
20 sene 30 sene sonra da hatırlanır bunlar
partiler , şahıslar , liderler , kefenler
vıcık vıcık bir ortam var

bana göre dibine kadar kadar hak ediyoruz

hiç sızlanmanın , üzülmenin manası yok
Hak yerini buluyor diye keyiflenin

bazı şeyler demek ki dünya gözü ile de görünüyormuş

bunlar trabzonsporun iyi günleri
daha da kötü günler olacak
önce şehir sonra kulüp bunları sonuna kadar hak ediyor

ali koç aday , 4 maç öne geç tutama
kovulsa fenere hoca
şike diye ortalığı yık , kefenler bilmemneler

çoğ eğreti duruyor , ve komik

Hiç böyle düşünmedim, adeta kendini devre arası kovdurmak için doğruyor güzelim takımı

Muhtemelen bahis işi de var

Kovul-Ali Koç ile FB hocası ol

erdo6
Haklısın zaten kokusu yakında çıkar

olcay_61
adam sedat peker tişortu giydi diye tüm Trabzon gerici oldu vay anasını yaaa
tribünden biri tecavüzcü ya da sapık ya da katil olunca tüm Trabzon da aynısı mı oluyor. zaten milletin canı sıkkın gidin başka yerlerde kusun

Arda'
Şu maçta Love karşısında Akbaşı oynatırdım Durica yerine biliyorum maçtan sonra konuşmak kolay ama maçtan önce de yazmıştım Okay-Durica ikilisi Love karşısında zor duruma düşer diye.

zafer6161
çift forvet baslamadigimiz hiç bir maçı kolay kazanamayiz

Mert Oğuzlu61
Mesele Ersun kalsın gitsin değil ki... Bunca emek, bunca yatırım boşa mı gidecek ? Yeni gelen adam da bana 2 sene verin diyecek sonra ne yapacağız iyice kafayı yiyeceğiz. Özellikle yabancı antrenörle nasıl olacak, gelen adam takımı tanıyana kadar zaten sezon biter. Ersun a bende ağzıma geleni söylüyorum evet üst üste facialar yaşatıyor ama 6-0 olacak maç nasıl 4-3 oldu, Sosa vuruyor direkte patlıyor onların adamı ölü yaprak vuruşuyla bize gol atıyor bu nasıl bir şanssızlıktır ?

nakzo
22.09.2017, 22:51
Ey gidi usta 50.yıl diyorsun.Stoperinde okay oynuyor ulan nasıl bir insansınız siz yazıklar olsun.

cebcare
Fatih Terim takıma futbol oynatır ülkede herkes ahlaksız sikeci herkese her sey mubah bizFatih Terim deyince yakismazmis Turk futbolunda ilke milke yok.

Erkan SÜNGER
Kupa erdoğanda ama siyaset yapmayalım ok.

Sen gerizekalı mısın? Evet kupayı bu yüzden alamıyoruz. Buna ben itiraz etmedim. Sen bir milleti 30 tane adam uzerinden lekeleyemezsin. Insanlar okumuyor olabilir aenin kadar arastirmiyor olabilir. Bu mevzunun Trabzon alanya maci ile ne alakası var? Bana bi anlat bunu ne alakası var?

Muhammed Kambur
Kovun su adami allah askina tutmayin takimda yeterda vallahi yeter okay sakatlanmis seke seke oynuyor sen hala defansta tutuyosun ulan baska yere cek koy baskasini ulan delirecem adam yuruyemez ofsayti bozar her sekilde gol yiyecen resmen maci verdik boyle amatorluk olur mu ????? Net kovulmali ersun yoksa durumumuz hic iyi degil maalesef.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

odyseuys
22.09.2017, 22:52
Yürü arabistana 500 lü yılları yaşa Mustafa Kemal'in ülkesi fazla sana. Ben de dinciyim diyemiyorda şehre sallama diyor.

Terbiyesizliğin lüzumu yok. Konyalıyım, Trabzonsporluyum. Her ikisiyle de gurur duyuyorum. Trabzonsporlu olmaktan en fazla beis duyduğum zamanlar senin gibi insanların da bu takımı tutuyor olduğunu öğrendiğim zamanlardır.

Can
Saffet Susic: 6-0 kaybedeceğimiz maçı 4-3 kazandık.
Ulan bu ne demek. Bu ne demek. Azcık onurun varsa istifa et. Allah seni kahretsin.

Enaldo61
Küfür hakaret gırla gidiyor, bakalım bana hemen ceza patlatan yönetim bu kişilere de ceza verecek mi...

Bayraktaroğlu
Ersun ne dedi toplantıda

hasan8861
30. dakikadan sonra noldu bu takıma

serdaracıl
Mesele Ersun kalsın gitsin değil ki... Bunca emek, bunca yatırım boşa mı gidecek ? Yeni gelen adam da bana 2 sene verin diyecek sonra ne yapacağız iyice kafayı yiyeceğiz. Özellikle yabancı antrenörle nasıl olacak, gelen adam takımı tanıyana kadar zaten sezon biter. Ersun a bende ağzıma geleni söylüyorum evet üst üste facialar yaşatıyor ama 6-0 olacak maç nasıl 4-3 oldu, Sosa vuruyor direkte patlıyor onların adamı ölü yaprak vuruşuyla bize gol atıyor bu nasıl bir şanssızlıktır ?

Futbolu bilen futbolcu çıkar oynar bilmeyen bi dolu mazeret üretir. Futbolu bilen hoca da aynı şekilde çıkar oynatır

karayamayman
Bu t-shirtlerle pankart olayı da hiç yakışmadı bize.

Bir şekilde müdahale edilmeli, izin verilmemeli idi.

Oğuzhan
22.09.2017, 22:53
Gerçekten şoktayım ya 45 dakika çok iyi oynayan rakibe top göstermeyen takımı hoca kendi eliyle teslim etti. Çok iyi dövüşen bir boksöre durup dururken beyaz havlu atmakla eşdeğer bu yapılan. Sindiremiyorum gerçekten.

Emre Veli
adam sedat peker tişortu giydi diye tüm Trabzon gerici oldu vay anasını yaaa
tribünden biri tecavüzcü ya da sapık ya da katil olunca tüm Trabzon da aynısı mı oluyor. zaten milletin canı sıkkın gidin başka yerlerde kusun

bu ülkenin insanın çoğu geri zekalı.

katre-i.matem
Rezillik. Izahi yok.

Murathan
Ersun ne dedi toplantıdaAz koştuk

Sonne
Küfür hakaret gırla gidiyor, bakalım bana hemen ceza patlatan yönetim bu kişilere de ceza verecek mi...

Kardeş etme. bırak millet rahatlasın

gurur6134
Saffet Susic: 6-0 kaybedeceğimiz maçı 4-3 kazandık.
Ulan bu ne demek. Bu ne demek. Azcık onurun varsa istifa et. Allah seni kahretsin.

Adam acik acik tesekkur etmis ersuna maci verdigi icin bu geceyi ve rezaleti daha iyi kimse ozetleyemezdi..

Mustafa Ağaoğlu
Fatih terim ulan!

zafer6161
22.09.2017, 22:54
iho :paydaş
usta :vizyon
ersun :gelisim

sasone
He kaleyi bosaltmiyor tingir mingir gelen topu o acidan bacagin arasindan yiyor ya kardesim git isine hadi ersunla devam mi sen onu soyle..estaban kotu kalecidir verdigin 2 ornek ekstrem ornektir baska ornegide yoktur nokta..

Binlerce gol var o tür,kalecilerin en zayıf yeri ayaklarının dibi,uzanamaz,ayakla çıkaramazsa yer.

Ersun Yanal konusu,geçen yıl ilk yarı çok eleştirdim,Ekici olayında,devre arasında yapılan nokta transferlerle üzerinde koydu,kabul edelim zor bir takımız,maddi ve manevi zorluklar var,üzerine bir de aramızda en ufak konudan tartışma çıkaran bir yapımız var.
Dinlemiyoruz birbirimizi,anlamaya çalışmıyoruz.

Bu sonuç sonrası her maç kelle koltukta artık Ersun Yanal,bunu iki şeye yorabilirsin ya her maçı kazanacağız ya da ilk yenilgi de gidecek.Ersun Yanal takımı ciddiyetsizlikle suçladı maç sonrası ama asıl ciddiyetsizliği ve sahada verimsiz olanlara tahammül ederek gösterdi.

Gerçek bu,tercihim olsa MRA'yı getirir,sonuna kadar arkasında dururdum.

Tekke
%100 doğru

Hoca bahis oynamadı veya başka planı yoksa asla inanmam

Bu Alanya ligin en kötü takımı, ilk yarı gibi oynasak 6-0 olurdu

Ersun maçı ya da kendini satmış

axelman
22.09.2017, 22:55
hayatta en güldüğüm maçlardam biriydi. Saffet bizle dalga geçti.

olcay_61
bu ülkenin insanın çoğu geri zekalı.

kime göre neye göre? karar merci senmisin

Onur
Böyle ggiderse hoca başkanı yer. Aralık'ta Hekimoğlu gelir.

Tayfun Aydın
Bende bu kadar maç bittiğinden beri boş boş bakıyorum etrafa.

Oğuzhan
Susic devre arası oyuncularına rezil olmayalım demiş. Gerçekten çıldırmak üzereyim artık. Volkan Şen'in ayağına top değmedi ya maç boyunca. Castillo sakatsa neden kulübede, sakat değilse neden oynamıyor bu adam haftalardır 1 dakika bile.

serdaracıl
Hala çapsız yerli hocalardan medet uman var. Arkadaşlar yapmayın. Bize furbolun içinden gelen yabancı bir hoca lazım

Bayraktaroğlu
Gitmiyor mu şimdi ersun

Harun CAN
Kombinemizi nasıl iptal ediyoruz ?
Prosedür nedir?

Artık bu eziyeti çekmeyecem.

6Şafak Aydın1
22.09.2017, 22:56
o değilde sıkıntı şu morali çökmüş taraftar. dağılmış durumda bir takım ve bitik bir hoca. haftaya en formda takımla maç yapacak Allahım sen koru.. o maçıda rezil bir skorla kapatırsak seneyi kapatırız..
biz dengesiz bir takimiz yeni kurulmus bir kadro oldugu icin sagimiz solumuz belli olmuyor, aliskanlik oldu. birseyleri oturtmak zaman aliyor. onun icin gider ordan puan aliriz belli olmaz.

Ufuk
Şu Sedat Pekerci tayfa kim? Bir tahminim var gerçi ama herhangi bir açıklama yaptılar mı yani? Hangi akla hizmet futbol stadyumunda böyle bir şeyi uygun gördüler. Umarım passoliglerinden kulüp ceza verir. Saçma sapan işler.

Bütün kulübü olayın içine sokuyorlar. Ben kendimi ve takımımı bu adamlar yüzünden başka insanlara karşı savunmak zorunda mıyım?

werneke
Sen gerizekalı mısın? Evet kupayı bu yüzden alamıyoruz. Buna ben itiraz etmedim. Sen bir milleti 30 tane adam uzerinden lekeleyemezsin. Insanlar okumuyor olabilir aenin kadar arastirmiyor olabilir. Bu mevzunun Trabzon alanya maci ile ne alakası var? Bana bi anlat bunu ne alakası var?
evet kupayı bu yüzden alamıyoruz diyorsun
bu mevzunun alanya maçı ile ne alakası var diyorsun

inşallah bir gün her şey ile alakalı olduğunu anlarsın

özkan sümer / fenerbahçenin seyircisiz cezasının kaldırılması / özkan sümerin istifası
atay aktuğ-chp / nuri albayrak
son olarak hacıosmanoğlu ve usta

bunları okuyamıyorsanız dövünmeye devam edin
sadece sakin kafa ile düşünün

siyaset yapmayın diyorsunuz ya millete
işte o yapmayın dediğiniz siyaset trabzonsporun canına okudu

orhan42
İlk yarı top göstermeyen bu takım 3-1 sonrası maçı farka götürecekken 4-3 kaybediyorsa hocasına da , oyuncularına da gereken yaptırım uygulanmalı..Bir haftamızı daha zehir ettiğiniz için teşekkürler..Haftaya beşiktaş içimizden geçer tamam olur..

Cagdas Topal
Demiştim bu Ersun istifa etmez diye

Mustafa Ağaoğlu
Yok Ersun içerdeki Truva Atiymis yok maçı satmış ne boş konuşuyorsunuz adam samimi fakat yetersiz bu kadar basit.

Çağdaş DENİZ
fatih terim le anlaşır benim bildiğim usta
8jk maçından önce

serdaracıl
Arkadaşlar allah aşkına kişisel tartışmalarınızı özelden yapın

ozturk
22.09.2017, 22:57
gerilen öfkelenen yine biz olduk sorumluların keyfi yerinde hafta içi havuzda pişmiş kelle gibi sırıtarak zeka kırıntısı içermeyen kısa video paylaşırlar..

6Şafak Aydın1
hayatta en güldüğüm maçlardam biriydi. Saffet bizle dalga geçti.

3-1i yiyince endiselenmistim ve 4-1 olsa mac yine koparmiydi emin olamiyoruz.

karayamayman
“Ağam bizimle eğleniyir”

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, 4-3'lük Aytemiz Alanyaspor mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.
Yanal, uzun bir süre böyle bir maçın tekrar yaşanması çok zor, ben de kariyerimde böyle bir sonucu ilk defa yaşıyorum. Hepimizin kariyeri açısından da ders çıkarılması gereken bir sonuç'' ifadelerini kullandı.
''Devre arasında...''
''Estaban, başının döndüğünü, fenalaştığını ve devam edemeyeceğini söyledi. Devre arasında, 'Futbol ciddi bir oyun, cezayı keserler' diye uyarmamıza rağmen sahada bunun için bir şey yapamadık. Futbol, futbolun içinde seyirci konusunu çok konuşmamak gerekiyor. Önemli olan takım içindeki iletişim. Bizim gibi bir kadro kalitesi olan bir takıma bu durum açıkçası hiç yakışmadı''

Emirhan Uludüz
22.09.2017, 22:58

Sedat koreografisini görünce şaşıranlar vardı onun için yazdım. Neye şaşırıyorlar arkadaş o tribünün yarısı sedatçı zaten sanki tanımıyoruz insanımızı. Trabzon halkının %100ü öyle dedik sanki amma uzattınız yahu her şeyi hakediyor bu şehir. Bu hükümet bu takımı köpeği yapmış haberiniz yok. Kaptan çıkıp yalar kimse birşey demez. Usta gider kadraja girmek için uğraşır. Biz bunları sindirebiliyorsak eyvallah. Nerede ulan fener maçı yüzünden seçim kaybettiren halk? Tüm camia olarak pis işlere bulaşan kullanılıp atılan polis gibi olduk içinize siniyorsa eyvallah. Takım iyi gitse yazmayın camiayı bölmeye çalışıyorsunuz takım kötü gitse yazmayın siyaset yapıyorsunuz. Ben gidip her şahsın başlığına ne zaman kimi nerede yaladı onu mu yazayım. Yeter yahu, herkese özgürlük muhalife baskı.

jairzinho
ersun istifa etmez aga.ortada büyük bir para varken kim istifa eder? hangi devirde yaşıyoruz.anca tazminatını verip kovarsın.

signal
Bu travmadan çıkmanın tek yolu ersun yanalın görevine son vermektir.

Enaldo61
Ersun yanal istifa!!!

doktor
Hadi gözünü sevdiğim istifa ette bide sana tazminat ödemeyelim hadi aslanım tadında bırakmakta fayda var. Olmuyor seninle uyuşamıyoruz, ayrı dünyalarımız var

Uğur KÜÇÜK
Birşeyler değişmeli diyor daha dün gelen Sosa.
Hoca için inanmiyordum söylenenlere ama bu kadar mi kulübün üstünde görüyor bu adam kendini.
Çare Tomas Tuchel.
Gerekirse tazminatı verilip bu gece hoca gonderilmeli.
Sezon bitti.
Yazik oldu hepimize.
Cok yazık.

halilaziz61
Emirhan Uludüz provakatörüne hala ceza vermeyen yönetici sen ne iş yaparsın????

Jackdaniels
22.09.2017, 22:59
Yok Ersun içerdeki Truva Atiymis yok maçı satmış ne boş konuşuyorsunuz adam samimi fakat yetersiz bu kadar basit.
Bunu burdan alın...

Ahmet Aksu
ersun hala istifa etmediyse başkan sorumlu sensin. ersun gitmedği sürece başkan destek beklemesin. bundan sonra ersun seni bitirecek sende oturup izleyeceksin.. sabır sabır ama ersuna değil.. 6 yedik sineye çektik 7 yedik sineye çektik ama artık yeter kimse artık bu maçtan sonra olumlu bir şey beklemesin taraftardan. haftaya beşiktaşa yenilirsek akyazıdaki maçta 500 kişiye oynarsınız.

Emirhan Uludüz
Buraya gelip ibnelik yapma lütfen. Senin gibi yobazlara yer yok burada. Ayrica bir LGBT forumu senin icin daha uygun. Hadi oraya acik mert korkusuz.
İnsanların cinsel yönelimine bile saygısı olmayan birisi nasıl yaşayabiliyor anlamıyorum. Aldığın oksijene yazık.

Mehmet Kıroğlu
Sedat Peker tişörtü giyenlere kızılabilir ama bir şehri bir kültürü gericilikle suçlamakta neymiş.Ben o gerici dediğin kültürden geldiğim için onurluyum gururluyum.Vatan ,namus,iman bizim için önemli.Beğenmeyenler greencard başvurusu yapsın.

Yavuz Hasan
adam kibarca uyardı geçen sene verin tazmınatımı gideyim diye

anlamadık baktı biz anlamıyoruz bi doz arttırdı isteğini

hala diyor ki bırakmayacağım tazmınatımı verin

omondoles
Bu maç satılmıştır.

olcay_61
22.09.2017, 23:00
hafta sonunun içine ettiniz beee, hatta 10günü kitlediniz

Lantis
Gençler çok üzülmeyin. 35 yaşındayım, alışkınım. Ts taraftarıyız bu alnımıza yazılmış ya şunu da bilin biz kaybedenler kulubündeyiz bilin ki canınız çok yanmasın!

Emre Veli
kime göre neye göre? karar merci senmisin

abicim problemin mi var yazdığın mesaja istinaden söyledim seni desteklemek amacı ile?
tövbe yahu.

Sonne

Provakatör kesmezzzz hain diyin nasıl olsa sizin gibi dusunmeyen herkes hain :D

tanjugunduz
dostlar twiterdaki vefat eden bir taraftarımız var deniyor umarım.dogru değildir bilgisi olan var mı

Bu sene ŞAMPİYONUZ.

Erkan SÜNGER
22.09.2017, 23:01
Sedat koreografisini görünce şaşıranlar vardı onun için yazdım. Neye şaşırıyorlar arkadaş o tribünün yarısı sedatçı zaten sanki tanımıyoruz insanımızı. Trabzon halkının %100ü öyle dedik sanki amma uzattınız yahu her şeyi hakediyor bu şehir. Bu hükümet bu takımı köpeği yapmış haberiniz yok. Kaptan çıkıp yalar kimse birşey demez. Usta gider kadraja girmek için uğraşır. Biz bunları sindirebiliyorsak eyvallah. Nerede ulan fener maçı yüzünden seçim kaybettiren halk? Tüm camia olarak pis işlere bulaşan kullanılıp atılan polis gibi olduk içinize siniyorsa eyvallah. Takım iyi gitse yazmayın camiayı bölmeye çalışıyorsunuz takım kötü gitse yazmayın siyaset yapıyorsunuz. Ben gidip her şahsın başlığına ne zaman kimi nerede yaladı onu mu yazayım. Yeter yahu, herkese özgürlük muhalife baskı.

Sana daha cevap vermek istemiyorum. Çünkü ısrarla anlamak istemiyorsun.

Veysel
Şu maçtan büyük para kaybettim bahiste kimse benden sinirli olamaz

ama hocalık bir durum o kadar da abartılacak durumda yok

şansız bir dönem geçiriyoruz hocanın arkasında durmamız lazım

hocadan iyisini alamıyacağımızı adım gibi biliyorum

o yüzden desteğe devam etmek zorundayız

yıkıcı olmakla çözüm üretilmediğini çok kez yaşadık

üzüldüm, üzüldük, yıkıldık, rezil olduk

ama ayağa kalkmamız lazım

10-61
Bu amk EY denilen it iyi ki zamanında Gençlerbirliği denizli gibi takımlarla bi başarı yakaladı,sanki çok büyük bir hocaymış gibi lanse ediliyor ...fenerin o kadrosuyla şampiyon olması zaten normal bi sonuç...2008 deki 3-0 lık sivas mağlubiyetinden beri hoca değildir gözümde ama gel de bunu anlat.

Thor61
14543

orhan42
Milleti yaftalamayacaksın oturduğun delikten..Bir şehre ve insanlarına aptal demeyeceksin.Yaptığın şeyin ismi muhaliflik değil , şerefsizlik..Senin özgürlüğün bana hakaret edeceğin anlamına gelmez.Hala burada içindeki pisliği dışarı saçıyorsun.Takım kötü , bunu yaz.Ama insanların memleketlerine hakaret etme , hele ki yürü Arabistan'a diye sataşma hakkın yok !!Keşke karşıma çıkıp bu lafları edebilsen..Oturduğun yerden tanımadığın insanlara sallama..Daha çocuksun , büyü adam ol..

katre-i.matem
Volkan seni alana 1 oynatana 2

doktor
Arkadaşlar lütfen futbol dışı ve birbirimize hakaretle konuşmayalım

Ahmet Aksu
22.09.2017, 23:02
yarın iş var zehir oldu bu şerefsizler yüzünden. Allahtan cumartesi yarım gün. yoksa gün geçmezdi..

hafta sonunun içine ettiniz beee, hatta 10günü kitlediniz

Enaldo61
Ersun Yanal İSTİFA! :kurallar:

werneke
vatana ihanetten yargılanmalı

TsAkifTs
Duricanın dengesizliğini pereiranın acemiliğini Böyük kaleci estebanın aptallığını yusufun vurdumduymazlığını görmeyip heryere saydırdınız evet çok büyük bir travma yaşıyoruz gerçekler ortadayken komplolarınızla kendinizi avutmayın..

Sefa Murat Dokuz
Şu Sedat Pekerci tayfa kim? Bir tahminim var gerçi ama herhangi bir açıklama yaptılar mı yani? Hangi akla hizmet futbol stadyumunda böyle bir şeyi uygun gördüler. Umarım passoliglerinden kulüp ceza verir. Saçma sapan işler.

Bütün kulübü olayın içine sokuyorlar. Ben kendimi ve takımımı bu adamlar yüzünden başka insanlara karşı savunmak zorunda mıyım?

Bu tarz olaylara Trabzon'da yaşayan taraftar mümkünse yorum yapmasın. Bunu gurbette yaşayan bilir. Ben bunca yıl ahlakımla emeğimle duruşumla kısıtlı imkanımla belli bir çevre yapacağım gurbette bu 3-5 andavalın bozduğu imajın aksini çizerek, Trabzon'dan da düşünen, araştıran insan profili çizeceğim. Birileri sürekli abuk subuk işler yaparak bizi manyak manyak ithamlar altında bırakacak. Sen kimsin ya Sedet Peker t-shirt'ü ile stada geliyorsun kimsin ya kimsin! Ben klübümün bu adamla anılmasını istemiyorum. Küçük bir olay gibi olabilir ama mide bulandırıyor. Bunu İstanbul'da Ankara'da İzmir'de belli bir sosyal çevre edinmiş insanlar anlar. Trabzon şehir olarak artık silkelensin ya. Bu adamı stada alanlar allah sizi kahretsin. Ne lanet bir günse bugün!

sametaydin
Kadromuz çok iyi alternatifli ben istikrardan yana bir sporseverim ama böyle bir maçtan sonra istikrar diyemicem artık giderse gider yani volkan nedir ya castillo dururken bunun izahı yok. Veya ortasahayı güçlendirme de yapılabilirdi onazi alınıp.

ozturk
Bundan sonra 3-0 öne geçeceğimiz maçlarda (öyle bir maç olursa) ACABA diyeceğiz. İşin koyan tarafı o.

yasinylmz
Genc bir taraftar kardesimiz kalp krizinden dolayi vefat etmis.. Cok uzucu cok... Daha kac can alacak bu takim...

BH61
22.09.2017, 23:03
Sapik cinsel yonelimlere saygi gosteteksen, bir gun senin gibi %40 akilli grubun icinde olan birileri kiz kardesimle evlenmek istiyorum derse sakin ha saygi duymayi unutma. Yillardir forumu takip edip, 3-5 yorum yazmis insanlari bile kufurbaz ediyorsunuz.

Emirhan Uludüz
Milleti yaftalamayacaksın oturduğun delikten..Bir şehre ve insanlarına aptal demeyeceksin.Yaptığın şeyin ismi muhaliflik değil , şerefsizlik..Senin özgürlüğün bana hakaret edeceğin anlamına gelmez.Hala burada içindeki pisliği dışarı saçıyorsun.Takım kötü , bunu yaz.Ama insanların memleketlerine hakaret etme , hele ki yürü Arabistan'a diye sataşma hakkın yok !!Keşke karşıma çıkıp bu lafları edebilsen..Oturduğun yerden tanımadığın insanlara sallama..Daha çocuksun , büyü adam ol..
Alınma üstüne %60. Adamlık diye bir mertebe yok benim gözümde. Adam nedir yahu? Adamlık nedir? Kadın olunca aşağı bir varlık mı oluyorsun? Ha tabi senin için iyi kadında adam gibi kadındır dimi? Kirletme memleketi yer aç.

werneke
derdimi anlatayım derken haklı olduğun onca argüman varken
hakaret içeren cümleler ile bütün haklı olduğun bölümlerin de içine ediyorsun
kimseye hakaret etme kıyısından bile
senin değil kimsenin buna hakkı yok yapamazsın böyle bir şey

Fatih Öztürk
3-0 öne geçene kadar da hiç birşey oynamadık aslında.
Karşımızdaki Alanya takımı özellikle ilk yarım saat bizden daha rezalet olmasına rağmen maçı çevirmesini bildi.
Kısacası lig bitti arkadaşlar.

son_mesaj
22.09.2017, 23:04
Ersun daha once de yazdigim gibi sisirilmis bir balondu ve patladi.
Tek sansimiz iyi bir yabanci hoca almak,bazi oyunculari kadro disi birakmak.

Berdiyev,tuchel hepsi olur.Ama kesinlikle yabanci olmali

Burada itin gotune sokukan mra da su kadro olsa simdi 15 puan almistik.

Tahir61
1. stopersiz oynamamıza sebep olan başkan usta
2. salakça bir gol yiyerek rakibi motive eden kaleci esteban
3. üç sıfır önde olduğu bir maçı idare edemeyen hoca ersun yanal

valla oturup ağlayacam

birisi beni uyandırsın bizim maç daha oynanmadı pazar günü falan desin

olcay_61
abicim problemin mi var yazdığın mesaja istinaden söyledim seni desteklemek amacı ile?
tövbe yahu.
adam şehrine ülkesine hakaret ediyor, sen de benim mesajıma istinaden bu ülkenin çoğu gerizekalı diyorsun. nasıl beni destekledin anlayamadım, kim okusa destek anlamı çıkarmazdı zaten ondan. problemim de yok ayrıca abicim

ALDENİRO
başkan neyi bekliyor acaba. a spor açın.

calypso
hocayı konuşalım da daha önce bazı futbolcuları konuşmalıyız bence..

mesela şöyle bir gol yenir mi?
http://i66.tinypic.com/2ur0dit.jpg

veye şöyle penaltılar yaptırılır mı?
http://i63.tinypic.com/30atbba.jpg

Pereira: ""3-0 önce üstün duruma geldik ama herkesin genel hatası olarak bakmak gerekiyor. Bireysel olarak bakmamak lazım. Bir daha bu şekilde şeyler yaşamamak lazım."

Ersun Yenal: "Uzun bir süre daha böyle bir maçın yaşanması çok zor. 5-6 gol pozisyonuna giren bir takım bir anda farklı bir karakterle sahanın içinde koordinasyonu ve ritmi kalmayıp, rakibe teslim oldu. Ben bunu ilk defa yaşıyorum ve bu konuda da çok deneyimli sayılmam. Hepimizin kariyeri açısından ders çıkarılması gereken bir konu. Reaksiyon verilememesi, oyunun getirmesi gereken sonuçları alamamak... Futbolun çok ciddi bir oyun olduğunu devre arasında da konuştuk. Uyarılarımıza rağmen saha içinde bunun için bir şey yapamadık. Biz bu maçta geçen maça göre çok az koştuk. Geçen maç 116 km koşu varken, bu maç 110'da kaldık. Bizim kadronun kalitesine yakışmadı."

halilaziz61
Provakatör kesmezzzz hain diyin nasıl olsa sizin gibi dusunmeyen herkes hain :D
yazdıklarıma bak bakalım bir tane siyasi içerik bulabilir misin
adam dinci deyip hakaret ediyor ben kızmam buna yoksa istediği kişiyi eleştirsin istediğine saysın mesele adamla benim aynı düşünmemem değil
azıcık yazılanı anlama kabiliyeytini geliştir

Manu61
Hugo ve Castillo'ya destek için Escobar pankartı açacağım ama 4-5 kişi lazım.

Poor
Ortalik karisti.

Benim dinle aram yoktur. Akpyi de sevmem. Turkiyede bunlar yuzunden yasamiyorum. Trabzondaki akrabalarimla da konusmuyorum cunku farkli dunyalarda yasiyoruz.

Ama su macla siyasetin dinin trabzon halkinin nalakasi var. Biride LGBT foruma git diye cevap vermis.

Ersunu konusun maci konusun Trabzonsporu konusun da sacma sapan muhabbetlere girmeyin. Kimse ayni gorusten olmak zorunda degil.

Son olarak bu takimi anca MRA toplar.
MRA nin sapkasi bu iki hafta 6 puan almisti.

Bayraktaroğlu
100 km koşmuşuz 150 olsaydı kazanacaktık neden olmadı bu hadi bunu düşünelim

Emre EFENDİOGLU
Bu tarz olaylara Trabzon'da yaşayan taraftar mümkünse yorum yapmasın. Bunu gurbette yaşayan bilir. Ben bunca yıl ahlakımla emeğimle duruşumla kısıtlı imkanımla belli bir çevre yapacağım gurbette bu 3-5 andavalın bozduğu imajın aksini çizerek, Trabzon'dan da düşünen, araştıran insan profili çizeceğim. Birileri sürekli abuk subuk işler yaparak bizi manyak manyak ithamlar altında bırakacak. Sen kimsin ya Sedet Peker t-shirt'ü ile stada geliyorsun kimsin ya kimsin! Ben klübümün bu adamla anılmasını istemiyorum. Küçük bir olay gibi olabilir ama mide bulandırıyor. Bunu İstanbul'da Ankara'da İzmir'de belli bir sosyal çevre edinmiş insanlar anlar. Trabzon şehir olarak artık silkelensin ya. Bu adamı stada alanlar allah sizi kahretsin. Ne lanet bir günse bugün!

[emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

Yavuz KÜÇÜK
22.09.2017, 23:05
Rakipte Vagner Love var. Okay ve Durica ağır olmaz mı?
Maçla ilgili yazılacak çok şey var ama sadece şunu yazayım. Akbaş veya Hubocan'dan biri mutlaka oynamalıydı. Birilerine yer açmaya çalışmaktan vazgeçip adaletli davranmalı Ersun Yanal.

Bir de maç dışında bir şey sormak istiyorum.
alper* sen hep böyle değişik miydin?

Forum yöneticilerini bu ve bunun gibi birkaç kişi hakkında göreve davet ediyorum. Geçen mesaj attık cevap bile alamadık. Seviyeyi düşürmekte kararlıysanız eskisi gibi kendimi frenlemeden yazmaya başlayacağım.

Arda'
22.09.2017, 23:05
Adam dakika 40ta Mbilla ile Efecanı sokuyor, E.Y'de Yusufu çıkarıp Volkanı sokuyor. Yav hadi Castilloyu sevmiyorsun anladık da Volkan nedir sok Onaziyi koy Sosayı öne çok mu zor abi anlamıyorum.

AYYILDIZ
22.09.2017, 23:06
Zorlamaya gerek yok. Organ reddi yaşıyoruz. Ersun hoca gönderilmeli.

Ümit Küçük
bu takımın antrenman programı yanlış....takıma gelen futbolcunun oyununda ilk günden eser kalmıyor...takım ikinci yarı hep düşüyor....artı durica go home yanki yanına bero esteban damdoyu da al bize devre arasında 2 stoper 1 kondisyoner ve çok acil teknik taktik işlerden anlayan hoca lazım

Tahir61
adam alanyasporun hocası üç sıfır yeni kdurumda ismini okuyamadığın iki oyuncu alıp maçı çevirebilme adına sonuç veren bir adım atıyor

yedek kulübemizde milyonlar var ama oyuna son anda aldığımız koca yazı boşa geçrmiş volkan şen i alıyoruz ve maçı kurtarmaya çalışıyoruz

Arif Timurcioğlu
Sedat Peker tişörtü giyenlere kızılabilir ama bir şehri bir kültürü gericilikle suçlamakta neymiş.Ben o gerici dediğin kültürden geldiğim için onurluyum gururluyum.Vatan ,namus,iman bizim için önemli.Beğenmeyenler greencard başvurusu yapsın. Trabzon geçmişte gerici bir şehir olmadığı için senin öyle bir gericilikten gelme ihtimalin yok.

Poor
Ersun reaksiyon veremedik demis. Volkan sen reaksiyon verse nolur hoca..

ALDENİRO
22.09.2017, 23:07
3-0 öne geçene kadar da hiç birşey oynamadık aslında.
Karşımızdaki Alanya takımı özellikle ilk yarım saat bizden daha rezalet olmasına rağmen maçı çevirmesini bildi.
Kısacası lig bitti arkadaşlar.

hay agzını öpeyim.daha 5. dk kalbim sıkıştı. maçın buralara gelmesini ersunun siktirip gitmesini istedim.

CEMEFKER
esteban ne yapmış hocam ? onu anlamadım.bu arada neden çıktığı konusunda bir bilgisi olan var mı?Tezahürattan başı dönmüşmüş... müş müş...( gaydırı guppak cemilem...)

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

derry61
Tribünleri soğutuyorsunuz. Trabzon her zaman milliyetçi bir şehirdir. Ama milliyetçiliğin yanında gayet özgür,cumhuriyetçi bir şehirdi. Yıllar geçtikçe Trabzon şehrinin demografik yapısı değişiyor. Mustafa Kemal'in askerleriyiz tezahuratı geçen yıl engellendi. Tribün liderlerinin mitinglerde olunduğu da biliniyor. Bugünkü olay da iyice bardağı taşırdı. Herkesin görüşüne saygılıyız ama bu görüşünüzü tribünlere alet etmeyin.

Emirhan Uludüz
derdimi anlatayım derken haklı olduğun onca argüman varken
hakaret içeren cümleler ile bütün haklı olduğun bölümlerin de içine ediyorsun
kimseye hakaret etme kıyısından bile

Yarım saattir önüne gelen küfür ediyor. Eleştirisini küfür edemeden yapamayan adama ne diyebilirim ben yahu? Ne diyeyim. Kimse çıkıp neden birşey demiyor anlamıyorum. Bu kadar mı hak hukuk adalet yoksunu olduk biz 10 yılda. Herkes yolunu bulmak için malum şahsı övüyor bunu söylemek hakaret midir? Adam bana senin yaptığın muhaliflik değil şerefsizlik diyor mesela ben ne diyeceğim bu adama? Biz sustukça malum şahsın partinin futbol şubesi olduk.

werneke
22.09.2017, 23:08
sen nasıl oflusun lafından tiksinirdim baya ofluyum işte derdim
yılar yıllar kovaladı alıştık duymaya
biz neden düşünmüyoruz arkadaş tshirt giyip birinin adını yazmayı
biz de orada doğduk oranın insanıyız

ama bir yerden sonra yok artık yeter diyor insan

ALDENİRO
bu takımın antrenman programı yanlış....takıma gelen futbolcunun oyununda ilk günden eser kalmıyor...takım ikinci yarı hep düşüyor....artı durica go home yanki yanına bero esteban damdoyu da al bize devre arasında 2 stoper 1 kondisyoner ve çok acil teknik taktik işlerden anlayan hoca lazım

temel sorunlarimizdan biri.

Mustafa Ağaoğlu
14544

TSemih61
22.09.2017, 23:09
Evet o pankart utanç vericiydi. Nasıl içeri sokuldu? Kulübün onuruyla kimse oynayamaz. Yazık...

nakzo
Siz hayatınızda bir istanbul takımının kendi evinde götü boklu bir anadolu takımına 3-0 dan mac verdigini hatırlarmısınız.Bize gelen hocada futbolcuda kıcı başı oynuyor aga bizi buyuk takım saymıyor hicbiri saysa cesaret edip şu taplo ortaya çıkmaz.Bize baskan olan adam gerigini yapacak o korkuyu verecek ama nerde şaka mska çol büyük rezil olduk bütün ülkeye harbiden inanılmaz.

Arda'
Maçla ilgili yazılacak çok şey var ama sadece şunu yazayım. Akbaş veya Hubocan'dan biri mutlaka oynamalıydı. Birilerine yer açmaya çalışmaktan vazgeçip adaletli davranmalı Ersun Yanal.

Ben de yazdım maalesef Love'un Durica-Okay ikilisine sıkıntı çıkaracağı çok belliydi hızlı Akbaş belki daha iyi olurdu Durica berbattı.

Love Okay'a sıkıntı çıkarabilir hızlı adam bizim savunma bayağı ağır Akbaşı oynatırdım ben :D

ozturk
ersunun hatalarını formsuzlukla oyunu okuyamamkla falan açıklayamıyorum.daha başka şeyler geliyor aklıma. bir an önce kurtulmalıyız.
zaman kaybı

Veysel
Hugo ve Castillo'ya destek için Escobar pankartı açacağım ama 4-5 kişi lazım.
Yanlış pankartı açarsın Castillo Cali de doğdu

samway
O esteban yavsagını sabaha kadar dövseler azdır onu ısırgan otu ile bu gece dövüceksin neymiş morali bozukmuş uşan burası dingonun ahırı mı ? Edit: evet

halilaziz61
her siyasi görüşe saygım var
siyasileri baştan aşa yerin dibine sokun

ama birini dinci diye aşağılayan gerizekalılardan da gına geldi
yeter artık
bu adamlar kendilerini tatmin edecek başka yer bulsun
buraya ben futbol için geliyorum

Can
22.09.2017, 23:10
Ulan Trabzonspor taraftarı sabır etmiyor ,o hoca gitsin bu hoca gitsin diyor diyen gerizekalılar bu hocanın neresine tahamül edeceğizde sabrecez ? Bunun yaptığını 20 yaşındaki adam yapmaz. Bu takıma adam akıllı biri geldi doğru düzgün futbol oynattıda biz mi istemedik? Bir ışık gördükte biz mi kabul etmedik. Takımda her mevkiden üst düzey en azından Alanyasporu yenebilecek , Başakşehiri yapılacak değişikliklerle maçı kazanacak bir kadromuz var ama beyin yok. Ver ona kondisyon bassın. Bastığı kondisyonda nereye gidiyor anlamıyorum. Hal ortada.

CEMEFKER
EGO SAVAŞLARI-XXX

Özetle bu...

Takımı ne hale getirdiler...

Ağır konuşcam ama....

Herkes post derdinde...

Aralık da Seçim vardı değil mi olağan..

Ahh ahh...şu duvarların dili olsa da konuşsa...

werneke
Yarım saattir önüne gelen küfür ediyor. Eleştirisini küfür edemeden yapamayan adama ne diyebilirim ben yahu? Ne diyeyim. Kimse çıkıp neden birşey demiyor anlamıyorum. Bu kadar mı hak hukuk adalet yoksunu olduk biz 10 yılda. Herkes yolunu bulmak için malum şahsı övüyor bunu söylemek hakaret midir? Adam bana senin yaptığın muhaliflik değil şerefsizlik diyor mesela ben ne diyeceğim bu adama? Biz sustukça malum şahsın partinin futbol şubesi olduk.
aç bak ben senden fazla malum partiye dokunduruyorum
bana kimse hakaret etmiyor çünkü hakaret etmeden eleştiriyorum

bu takımın başkanı erdoğan yüzünden istifa etti sen ne anlatıyorsun
bu yüzden bu şehirde iktidar belediyeyi kaybetti be

o günler gelsede küme düşsek keşke
bu halde olacağımıza

bak hakaret etmeden nasıl eleştirilir gör. yanlış yapıyorsun

serdaracıl
22.09.2017, 23:11
Ersun reaksiyon veremedik demis. Volkan sen reaksiyon verse nolur hoca..

Volkan şeni oyuna alırsan tabii ki reaksiyon veremezsin

halilaziz61

şimdi masum yollarına yatma
tam siyonist taktiği
biraz önce dinci diye insanları aşağılayan sendin

UĞUR DURTAŞ
yusuf yazıya bir sorum olacak;

klas bir oyuncusun,ama şımarıksın

sorumu soruyorum yazıya,
*
bir maçta 4-3 yenildiğimiz maçta(bugün olduğu gibi) attığımız 3 golü atmak mı istersin.
yoksa takım arkadaşlarından her hangi birinin golüyle 1-0 yenmek mi istersin.
*
bu soruya galip gelmek için kullanırsa inanmam.
o pozisyonda yazıcı klasında ki bir oyuncu sağındaki 2 oyuncumuzdan birine pas verirdi.
hikaye anlatmasın.
bugün yazıcı çok kötüydü.

CEMEFKER
..Niye kovmaz sizce...?

Soru bu!

Ufuk

Ya bunun Trabzon şehri ile de alakası yok. Trabzon'da da vardır bu adamı sevmeyen, İstanbul'da sevenleri olduğu gibi.

Şimdi olay şu bu adamın futbol ile ne alakası var? Haklı veya haksız yorum yapmayacağım sosyal medyada bu adama sallayan milyon adam var. Fotoğrafı yaymaya başlaşmışlardır. Trabzonspor şöyle böyle diyecekler, ne açıklama yapacağız biz hangi yüzle bir şey yazacağız. Kendimi düşünmüyorum bu adamlarla aynı fikirde değilim derim sıyrılırım. Trabzonspor nasıl sıyrılacak. Benim derdim bu. Yarın birşey desem ilk bu fotoğrafı koyacak millet, üstüne daha da kimse birşey yazamaz.

Yapılacak tek şey o tshirtlü tayfayı komple staddan uzaklaştırmak. Birde resmi hesaplardan duyurup bu adamların kulüp ile alakası olmadığı, tribünlerde böyle saçma mesajları görmek istemediğini bildirmeli.

Yemin ediyorum maçı, Ersunu falan herşeyi unuttum şu fotoğrafı görünce.

Poor
Ben de yazdım maalesef Love'un Durica-Okay ikilisine sıkıntı çıkaracağı çok belliydi hızlı Akbaş belki daha iyi olurdu Durica berbattı.

Ya isterse 10 tane wagner love olsun. 3-0 dan mac verilmez. Sanki messi adam 40 yasindaki wagner lovei da 4 kisi durdursunlar.

Tamamen sacmalik. Ersunun degisiklikle maci tutmasi lazimdi tutamadi.

CEMEFKER
Öteki de niye istifa etmez...

Arif Timurcioğlu
14544

Bir bu eksikti gelirse tam olur

olcay_61
Siz hayatınızda bir istanbul takımının kendi evinde götü boklu bir anadolu takımına 3-0 dan mac verdigini hatırlarmısınız.Bize gelen hocada futbolcuda kıcı başı oynuyor aga bizi buyuk takım saymıyor hicbiri saysa cesaret edip şu taplo ortaya çıkmaz.Bize baskan olan adam gerigini yapacak o korkuyu verecek ama nerde şaka mska çol büyük rezil olduk bütün ülkeye harbiden inanılmaz.
bu akşam hocayı kovmazsa zaten bırakır başkanlığı yakında

nakzo
Durica rezil kucka rezil okay rezil oglu rezil gecen haftada dedim senin ön liberon berbat defansın 2.küme ayarında cıktın bide utanmadan sampiyon olacam diyiorsun.Ah usta ah defas almadan koca sezona nasıl basladın akıl fukaraları..

Gümüshaneli61
İnsanların cinsel yönelimine bile saygısı olmayan birisi nasıl yaşayabiliyor anlamıyorum. Aldığın oksijene yazık.

Bosuna ugrasma. Sosis yalamak istiyorsan git bakkala al bi paket.

Durup dururken gerilmis ortami kullanarak icindeki pisligi disariya atmak nasil bir igrenc organizma oldugunu gösteriyor. Ilk önce insan ol ondan sonra insanlar arasina karis.

Emre Veli
adam şehrine ülkesine hakaret ediyor, sen de benim mesajıma istinaden bu ülkenin çoğu gerizekalı diyorsun. nasıl beni destekledin anlayamadım, kim okusa destek anlamı çıkarmazdı zaten ondan. problemim de yok ayrıca abicim

sence değil mi? siyasetinden sporuna kadar, herhangi bir kuruluşa, görüşe, oluşuma bağlı bir insan bir yanlış yaptığı vakit ait olduğu o şeyin tamamı suçlanmıyor mu? bu ülkedeki ayrışmanın sebebi de birbirinin üstüne bok yapıştırmak değil midir? aksini ispat edebilir misin? veryansın ettiğin şey belli yahu! 1 kişinin demesine yazmadın o mesajı ya?

karayamayman
22.09.2017, 23:12
Ha ha Hoca yine ritm demiş. Yaptığımız sporu ritmik jimnastik mi sanıyor.

Gözgöre göre sezonu mahvetti adam. Konsantrasyon ve işini ciddiye alma 0.

Takımı benimseme yok. Camia içinde değilmiş; dışarıdan yorum yapıyormuş gibi davranıyor. İkinci gelişinde de böyleydi. Zorlamanın manası yok.

Yabancı hocaya çok mesafeli bakıyorum. Bizim tecrübemiz de olumsuz oldu hep. Gelecek uyum sağayacak oyuncu isteyecek vs. Bize doğrudan katkı yapacak adam lazım. Fatih Terimden başkası aklıma gelmiyor.

son_mesaj

Olay bu kadar basit.ceviz kadar akli Ile bizi sallamiyor.terim gelse de ayni sey olacak
Mutlaka yabanci hoca gelmeli

Veysel
Serdar Taşçı sana da bela okumak istemiyorum ama Allah belanı versin

doktor
Antalya bizi 4-3 yenebilir nasıl göztepe yendiyse onlarda yenebilir ama 3-0 maç vermek kabul edilemez. Bu iş bitmeli yeni hoca yeni heyecan yoksa kimse gelmez tribüne

Poor
Volkan şeni oyuna alırsan tabii ki reaksiyon veremezsin

Hayir verse nolcak. Volkan sen reaksiyon verse nolcak ya
Soruyorum abi.

hasan8861
Şu maçtan sonra oyuncu grubu iki şekilde etkilenir eğer bi maçta öne geçersek bu maçı düşünüp skor koruma adına mücadeleyi 90 dakikaya yayarak tüm maç konsantrasyonunu sağlar,yada yine öndeyken devamlı bi tesirginlik ve yenilecek bi golden sonra acaba aynı şey mi yaşanacak sıkıntısı
Bu şoku atlatmamız şart yoksa futbolcuları bilmem ama taraftar olarak sağlığımız paikolojimiz iyice bozulacak.

Emre EFENDİOGLU
Geçen hafta üstünden formaları çıkarılan sebileri maça çağıracaklardı, bok yiyen inşallah çağırmamışlardır, geöen haftadan beter olmuştur çocuklar.

orhan42
22.09.2017, 23:13
her siyasi görüşe saygım var
siyasileri baştan aşa yerin dibine sokun

ama birini dinci diye aşağılayan gerizekalılardan da gına geldi
yeter artık
bu adamlar kendilerini tatmin edecek başka yer bulsun
buraya ben futbol için geliyorum
Kardeşim boşa uğraşma..Bu ve bu tür adamlar yüzünden soğudum buradan..Siyasetten gına geldi..Bir de burada bu adamlar var..iyice sıktılar..

Uğur KÜÇÜK
Tek sorunumuz siyaset mi.
Bu takim ile Ersun Yanalin bağı bu gece koptu.
Kesinlikle iyi bor yabancı hoca gelmeli bu dakikadan sonra.
Varsayimsa.
Alin benim duyduğum varsayimi da tartışın.
Durica Perreira ve Uğurun sözleşmeleri yenilenmeyecek.
Bunu bu adamlar yönetim ve hocadan öğrendi.
Ve bu adamlar bu gece hoca değişikliği için maçı sabote etti.
Nasilsa varsayim çok.
1 tane de biz sallayalim.

Emirhan Uludüz
aç bak ben senden fazla malum partiye dokunduruyorum
bana kimse hakaret etmiyor çünkü hakaret etmeden eleştiriyorum

bu takımın başkanı erdoğan yüzünden istifa etti sen ne anlatıyorsun
bu yüzden bu şehirde iktidar belediyeyi kaybetti be

o günler gelsede küme düşsek keşke
bu halde olacağımıza

bak hakaret etmeden nasıl eleştirilir gör. yanlış yapıyorsun

Aynı şeyleri ben de yazdım. Hakaret edene de gayet üsluplu cevap veriyorum. Sadece kimin ne olduğunu yazıyorum. Kendinin ne olduğunun söylenmesi insanları neden bu kadar rahatsız ediyor? Ben belki 5 yıl sonra bu ülkede yaşayamayacağım durum o yönde. Hadi eyvallah senin gibilere ihtiyaç var hocam.

Edit: Yanlış noktalama.

Poor
Bosuna ugrasma. Sosis yalamak istiyorsan git bakkala al bi paket.

Durup dururken gerilmis ortami kullanarak icindeki pisligi disariya atmak nasil bir igrenc organizma oldugunu gösteriyor. Ilk önce insan ol ondan sonra insanlar arasina karis.

Bu mesaj uzerine universtelerde tez yazilir. Nasil bir bastirilmislik bu.

theo
adam fener herkese karşı böyle sonuçlar alabilir demiş geçen haftaki 4-1 için... adam ali koça hazırlanıyor resmen...

Arda'
7-0 Antalya, 0-6 Kasımpaşa maçından sonra Usta yönetiminin 3. rezilliği Trabzonspor tarihine yazıldı bugün.

CEMEFKER
22.09.2017, 23:14
Var ya çok değil....Bu takıma az çok japon/ minyatör kale oynamış, küre, elips, yuvarlak ayrımın az çok yapan ama karakterli biri gelsin yeter...

(Güneş dicem olmicak ama Güneş)

sasone

Kesinlikle en doğru cümleyi söyledin 'birilerine yer açmak' bu sağlıklı bir yapı değil,takımda dengeler birilerinin gönli olsun diye değil takımın menfaati için olmalı.
Buraya gelen hiç bir topçu da aldığı parayı ve profesyonel iş ahlakını unutmasın,çok itiraz edilecek konu var ama sadece Akbaş olsa bu maç böyle olmazdı diyorum,bu kadar basit bir olay.

Burada taraftar Akbaş'ı eziyor ama G.Birliği maçında da Başakşehir maçında da Okay'ı idare eden Akbaş'ın süpürücülüğüydü.
ve asıl canımı sıkan da Hoca'nın bunu bildiği halde,taraftardan korkup hem Akbaş'ı kesmesi hem de birilerine yer açmaya çalışması.

Ya isterse 10 tane wagner love olsun. 3-0 dan mac verilmez. Sanki messi adam 40 yasindaki wagner lovei da 4 kisi durdursunlar.

Tamamen sacmalik. Ersunun degisiklikle maci tutmasi lazimdi tutamadi.
Bu da çok doğru bir yorum,ayağı kopsa Trabzonspor seviyesinde bir takım 3-0'dan maç vermez,vermemeli.
Nasıl bir gün gece oldu,kabus gibi.

werneke
şimdi masum yollarına yatma
tam siyonist taktiği
biraz önce dinci diye insanları aşağılayan sendin
başı açık kadınlar için konferanslar da soyulmuş domates vs diyenler vardı geçen
bunu alalım onlarla kafa kafaya tokuşturalım
ya da bununla onları alıp helikopterle suriyeye atıp gelelim

sence de süper olmazmı

halilaziz61
Kardeşim boşa uğraşma..Bu ve bu tür adamlar yüzünden soğudum buradan..Siyasetten gına geldi..Bir de burada bu adamlar var..iyice sıktılar..

ya abi buna yüz veren burdaki yöneticiler
ben ne kadar saçma şeylere ceza alındığını gördüm
mesajların silindiğini gördüm
burdaki tek suçlu İŞİNİ DÜZGÜN YAPMAYAN YÖNETİCİLERDİR

UĞUR DURTAŞ
EY e lucessu volkan şeni sormuş
ulan EY bu maçta volkan oyuna sokulurmu,döküldüğünü yetersiz olduğunu gördün mü EY
yazıklar olsun sana EY
*
illa okayı oynatacam diye inat ediyorsun
haftaya da kalede oynat EY
amaç direk oynatmak mı EY
yazıklar olsun EY
*
Bu takım bu skorun altından kalmamazzzzzzz
şok lazım şok usta başkan
yoksa bu takım toparlanamaz