PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 6.Hafta l Trabzonspor 3-4 Aytemiz Alanyaspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

Şanlı SanMarino
25.09.2017, 00:11
maçın kırılma anı yusufun formsuzluğu kaçırdığı dördüncü gol ve sosanın direkten dönen topu asıl maçlarımızın genel anlamda kırılma anı estebanın yarıyolda bırakması ve a kalite bir stoperimizin olmayışı bunu başkan malesef halledemedi üst düzey bir stoper almalıydı bu yüzden kolay gol yiyoruz +stopersizlik başımıza bela olacak diri ,25-28 yaş aralığında hızlı bir stoper almak şart hatta iki
4'ü atsan 8'i atsan da kaybedilecek bir maçtı bu.

Şöyle bak;

-Mas geri dönemediği için 1 gol yedik.
-JP çıkarken rakibe verip dönüşünde adamı indirdiği için penaltıdan yedik.
-Durica dede bir pozisyonda adamı bıraktı geçtiği için gol yedik diğerinde adamı indirdiği için yedik.
-Fakat iyi yedik, temiz yedik.

Defansı böyle hallaç pamuğuna dönmüş takım başarılı olamaz. Hocanın da yeterli teknik, taktik altyapıya sahip olduğuna asla inanmıyorum.

erenslash
25.09.2017, 02:14
evet senin söylediğin sebepler de mevcut zaten benim söylediğim ise kalecinin çıkması ve onların cesaretlenmesi kaleci zaten çocuk yazık oldu bu maçta çocuğun özgüveni harcandı

çok kolay gol yiyoruz stoper şart bakalım devrearası neler olacak tek sırf hocanın hatası değil oyuncuların da hatası var stoper dışında kadromuz gayet iyi bi rkadro durica bana göre yedek olmalı o kadar bir şey diyemem iki stoper lazım kaleci konusunda esteban o maçtan sonra bitmiştir hoca konusunda ise tek diyebileceğim gittiği yere kadar gitsin hoca yabancı olmalı fakat olacaksa takımımızı önceden tanıtmaları lazım yoksa uğraşırız yeni gleen hocayla da
4'ü atsan 8'i atsan da kaybedilecek bir maçtı bu.

Şöyle bak;

-Mas geri dönemediği için 1 gol yedik.
-JP çıkarken rakibe verip dönüşünde adamı indirdiği için penaltıdan yedik.
-Durica dede bir pozisyonda adamı bıraktı geçtiği için gol yedik diğerinde adamı indirdiği için yedik.
-Fakat iyi yedik, temiz yedik.

Defansı böyle hallaç pamuğuna dönmüş takım başarılı olamaz. Hocanın da yeterli teknik, taktik altyapıya sahip olduğuna asla inanmıyorum.

Faik Yılmaz
25.09.2017, 08:11
Şimdi takımı İstanbul'a taşırsak 3-0 'dan rezilce 4-3 yenilen bu takımı izlemeye yinede 40 bin kişi gider miydi ?

Bence gitmezdi....

HOPA'LI TS'Lİ
25.09.2017, 08:17
Son 2 yıldır TS maçları izlemek gerilim, korku, adrenalin, stres dolu anlar demek
Yamaç paraşütüyle kendini korku dolu anlara bırakmak demek
Yeter artık çektiğimiz çile, efsane Trabzonspor'umuzu bize geri verin
3-4'ün altında yatan nedenlerin müsebbiplerini bugünden tezi yok camiadan uzaklaştırın

cakalkerem
25.09.2017, 09:19
uzunca bir zamandan sonra ilk kez maç izlemedim...
açıkcası da iyi olmuş galiba...
hangi zihniyet 3-0 dan maçı 4-3 verebilir aklım almıyor hala

UĞUR DURTAŞ
25.09.2017, 09:56
siyayet programlarında zıt görüşlü siyasetçi veya gazeteci mevcut hükümetin milletvekiline,hükümeti savunan gazeteciye,
şunu soruyor madem hiç hatanız yok,
ne olmalı ki hükümeti eleştiresiniz?
*
onlarda cevap verir bir devlette hukuksuzluk olursa eleştiririz diye.....
karşı tarafta yapılan hukuksuzlukları bir bir anlatır,öbür tarafta dinler.
**
şimdi bizim takımda okay ne yapmalı ki yedek beklesin.
geçen sezon dahil bu sezon takıma katkı vermeden oynuyor.
EY durmadan yer açıyor kendisine,
niçin yedek bekletmek istemiyor acaba?

Fatih Özkan
25.09.2017, 11:54
Mahallede, işte, evde herkes mağlubiyeti bana soruyor.
Aklım almıyor artık. Hala kabullenemiyorum.

Uğur_Dmrtrk
25.09.2017, 12:10
Bu mağlubiyetin sahada ki çapsızlığın açıklaması yok abi..Ve sadece bir maç değil..geçen yıldan beri gelen bir birikimin sonucu..artık ok yaydan çıktı..maça İstanbul'dan gittim ilk 15 dk ya yetişemedim..millet maçtan çıkarken 1 saat trafikte bekledi..ona rağmen kale arkaları doluya yakına doğu tribünde dolu sayılırdı..taraftar ümitlenmek istiyor..birşeyler görmek istiyor..bir elin parmağını geçecek maçımız yok geçen seneden beri..herkes inancını kaybetti hocaya karşı ve artık telafisi de mümkün değil bence..Yönetim ilk başta yabancı bir hoca ile planlı programlı bir şekilde samimiyetle taraftara anlatacaktı..Ersun'a geniş yetkiler verip umutla bekledik adam taraftarı,camiayı takmıyor bile..söylemleri onu gösteriyor...ben Muharrem Başkan'ın artık hocanın arkasında duracağına ihtimal vermiyorum..Son 6 yılı inceliyoruz bu sebeple istikrar diyoruz ama yanlış yolda giden bir yönetim tarzındaki teknik kadroya istikrar diyemeyiz ki? yanlış mı düşünüyorum arkadaşlar..

Mert M.
25.09.2017, 15:13
Üç gün geçti aradan. Hâlâ şoktayım.
Acaba diyorum, komplo teorisi gibi ama, bize bu maçı zorla mı kaybettirdiler? Çünkü 3-0 öndeyiz, iyi oynuyoruz. Hasbelkader bir gol yedik ilk yarı sonu, tamam ama...
Yapılmayan müdahaleler, Ersun hocanın hali hazırda süregelen hatalar zincirleri vesaire derken gözümün önüne, skoru düşünürken hep o kare geliyor. M.Lucescu ve Tayfur Havutçu dümbeleği...
Diyorum ki, Ersun Yanal da olsa hiçbir teknik direktör geçen hafta kendi sahasında tarumar edilmiş bir rakibe karşı böylesine bir dangalaklık (affınıza sığınıyorum) yapamaz.
Gelişen gündem üzerine, kamuoyu tepkisine istinaden Lucescu Trabzon'a geldi, maçımızı izledi. Kadroyu da, kendisi değil de Havutçu dümbeleği hazırladığı için tükürdüklerini yalamamak açısından, alavere-dalavere, Karaman oyunları döndü ve biz, milli takıma daha fazla sayıda layık olan oyuncumuz olmadığını bu skor ve oyunla kanıtlamış olduk!
Düşünmüyor değilim doğrusu...

Tamu
25.09.2017, 16:45
Uzun bir aradan sonra ilk kez yazıyorum. Alanya maçını tv den canlı izledim ve herkes gibi maçın bitiminden bu güne boğazımdaki düğüm geçmedi. Konuşmak gezmek internette sörf yapmak, çalışmak hiçbiri gelmedi içimden. Aklım hep aynı yerde kalmıştı. Ben Trabzonlu değilim ama kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum ve hayatımdaki en iyi tercihlerden biridir Trabzonspor. Sosyal mecrada Trabzona giydirenler ve Şenol hocaya giydirenlerle kayga ettim hatta bir kaç yakın arkadışımıda çıkardım profillerimden. Ohh iyi oldu rahatladım. Sonra düşündüm uzun uzun ben bu takımı seviyorum öyleki hiç aklımdan çkaramayacağım kadar da aşığım takımıma. Buradaki hemen herkes de öyledir biliyorum. Sonuç olarak uzun uzun düşüncelerimden sonuçlar çıkarttım. Şimdi her zamankinden daha Trabzonsporlu olacağım. Param yettiyince alışveriş yapacağım ts storlardan. Hatta klüp üyeliğimide bugün yarın başlatırım. Vakit buldukça gideceğim maçlara. Boğazım yırtılana kadar da bağıracağım takımım için. Alanyaspor maçı katarsis gibi birşey oldu benim için. Alınyazımmış Trabzonspor demeki diyorum içimden. Hoca gidermiş kalırmış, takım toparlanırmış toparlanmazmış şimdilik bunları düşünmüyorum. Kazanmak üzerine değil sevgim. Kaybettiğimizde ya da haksızlığa uğradığımızda kavga etmekte savunmakta takımı kazanmak gibi güç veriyor bedenime. İsterse bir alt lige gitsin hiç önemli değil. Benim için sadece önemli birşey var diğer taraftarlarımız gibi, dik oynayın, başınız önde olmasın gerisi halour. Seviyorum seni Trabzonsporum.

zekeriyya
25.09.2017, 17:18
Uzun bir aradan sonra ilk kez yazıyorum. Alanya maçını tv den canlı izledim ve herkes gibi maçın bitiminden bu güne boğazımdaki düğüm geçmedi. Konuşmak gezmek internette sörf yapmak, çalışmak hiçbiri gelmedi içimden. Aklım hep aynı yerde kalmıştı. Ben Trabzonlu değilim ama kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum ve hayatımdaki en iyi tercihlerden biridir Trabzonspor. Sosyal mecrada Trabzona giydirenler ve Şenol hocaya giydirenlerle kayga ettim hatta bir kaç yakın arkadışımıda çıkardım profillerimden. Ohh iyi oldu rahatladım. Sonra düşündüm uzun uzun ben bu takımı seviyorum öyleki hiç aklımdan çkaramayacağım kadar da aşığım takımıma. Buradaki hemen herkes de öyledir biliyorum. Sonuç olarak uzun uzun düşüncelerimden sonuçlar çıkarttım. Şimdi her zamankinden daha Trabzonsporlu olacağım. Param yettiyince alışveriş yapacağım ts storlardan. Hatta klüp üyeliğimide bugün yarın başlatırım. Vakit buldukça gideceğim maçlara. Boğazım yırtılana kadar da bağıracağım takımım için. Alanyaspor maçı katarsis gibi birşey oldu benim için. Alınyazımmış Trabzonspor demeki diyorum içimden. Hoca gidermiş kalırmış, takım toparlanırmış toparlanmazmış şimdilik bunları düşünmüyorum. Kazanmak üzerine değil sevgim. Kaybettiğimizde ya da haksızlığa uğradığımızda kavga etmekte savunmakta takımı kazanmak gibi güç veriyor bedenime. İsterse bir alt lige gitsin hiç önemli değil. Benim için sadece önemli birşey var diğer taraftarlarımız gibi, dik oynayın, başınız önde olmasın gerisi halour. Seviyorum seni Trabzonsporum.

sevgiler ve saygılar

hesapsız sevgi nedir deseler bir takım için , bu dizeler anlatır bir nebze

emrahtuna
25.09.2017, 17:20
bende hala maçın şokunda olanlardanım..bu da geçer inşallah..

UĞUR DURTAŞ
25.09.2017, 17:45
düşündükçe farklı şeyler geliyor aklıma...
hala kendime gelemedim,
çok net k a b u l l e m i y o r u m.
3-0 galipken alanyaya yenilmemizi.
şaka gibi.
50.yıl çoskusu bu olmamalıydı.
alanya maçı oynanmadn havuzda 15 puan varken bizimkiler 8 pun almıştı.
50.yılı düşünen,samimi yönetim,teknşk heyet ve futbolcular bu samimiyetsizliği,bu laubali duruşu yapmamalıydılar.
oynanan 6 maç,
2 galibiyet,
2 beraberlik,
2 mağlubiyet,
galip geldiğimiz maçlarda yenikken galip geldik,
2 beraberlik 2 mağlubiyette bu dört takımada ilk golleri biz attık.
bir sorun var takımda,
bu sorunu çözecek kişi biz değiliz,
bizler üzerimize düşen görevi fazlasıyla yptığımızı düşünüyorum.
çözecek kişiler;
yönetim,teknik heyet ve futbolculardır.

exuu
25.09.2017, 20:35
Macin ozetini izlerken hissedilen 50. Kattan asagiya bakmak.

robinhood61
25.09.2017, 20:52
Yemin ediyorum uzun sokaktan rastgele al birini teknik direktör yap bu Ersun gerizekalısının yaptığı oyuncu değişikliklerini yapmaz, bu işin arkasında başka şeyler var bu adam iyi niyetli ve temiz biri değil, ayrıca taraftarı takmıyor senin ben mk

Sefer A.
25.09.2017, 21:13
Yemin ediyorum uzun sokaktan rastgele al birini teknik direktör yap bu Ersun gerizekalısının yaptığı oyuncu değişikliklerini yapmaz, bu işin arkasında başka şeyler var bu adam iyi niyetli ve temiz biri değil, ayrıca taraftarı takmıyor senin ben mk
Bence de iyi niyetli degil... Yusuf'a Abdülkadir'e güveniyor gibi yapip durumu dengeliyor sanki ama yemezler... ilk basta da bu 2'sini çikariyor utanmadan...
Bu herif taraftar tepkisinden onu bunu oynatmiyor diyenler, tepkiyi düsünse ilk YusufYazici ve Abdülkadir'i mi çikarir, hem de 2 hafta üst üste ???

tonya55
25.09.2017, 21:50
iyi bir menejer oyunu geliyor bana. adam hazirandan beri boştaydı son gün bize geldi acaba neden :)
bende anlamıyorum.

Ozan Yılmaz
25.09.2017, 22:51
Şu maçtan habersiz ve birbirinden alakasız dünyanın farklı yerlerinden 1000 kişi bulsak, maçın ilk 40 dk.lık kısmını izletsek ve yayını kesip hepsinden tahmin alsak acaba aralarından 1 kişi çıkar mı maç sonucunu tahmin edebilecek?

Gerçekten bu kadar enteresan işler neden sadece bizim başımıza geliyor anlamak imkansız.

“İnsan gerçekten hayret ediyor!”

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2017, 07:43

Ben de senin gibi bir Hopa'lı olarak bordo mavi sevdadan vazgeçemiyorum ve son nefesime kadar da bu böyle olacak.
Hayatımın anlamı Trabzonspor
Ta 6 yaşımdan beri
Yani onu tanıdığım 1977'den beri

İyi ki varsın TS efsanesi
İyi ki seni sevmişiz

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2017, 07:46

Hala bu anlamsız kaybedilen maçın şokunu üstümüzden atamadık.

Ersun Cumartesi evlenmiş duydum.

Umarım bundan sonra hatalarından ders çıkarır da seri galibiyetlere başlarız.

Yahu hala 2 maç üst üste kazanamadık.

OzcanHan61
26.09.2017, 09:35
besiktas - Trabzonspor basligina giremiyorum beyaz sayfa cikiyor. Bu problemi yasayan baska bir arkadas var mi?

Adem Erdoğan
26.09.2017, 09:38
besiktas - Trabzonspor basligina giremiyorum beyaz sayfa cikiyor. Bu problemi yasayan baska bir arkadas var mi?

İlk sayfada sıkıntı var sanırım, diğer sayfalara girilebiliyor.

spormania
26.09.2017, 09:52
Maçı izleyememiştim. Dün tamamını izledim.
Afedersiniz de bu kadar c...bet bir takım olamaz.
10 farklı hata bir arada olmuş, maçı koparacak en az 3 pozisyonumuz var onlar olmamış.
Takımda bir ciddiyetsizlik sorunu var. Gerisi boş.
Hoca ile takım arasında bir soğukluk varsa düzelmez, gitmeli. Yoksa hoca da herkes gibi gereken dersi almıştır. Kalmalı.

OzcanHan61
26.09.2017, 09:58
İlk sayfada sıkıntı var sanırım, diğer sayfalara girilebiliyor.
Tesekkür ederim.

tonya55
26.09.2017, 10:01
ben sokunda degil aynı macın bim indeyim saka bir yana çok kötü travma yasadık pesinden bjk deplasmanı keske olmasaydı.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2017, 14:08
Hala üzüntülü sinirli ve şoktayım.

alper*
26.09.2017, 14:14
Bu maç 3-4 biter.

HOPA'LI TS'Lİ
26.09.2017, 14:22
Bu maç 3-4 biter.

Her maç gol yemekten bıktım.
Ama 3-4 kazanmak geçen haftayı tamamen unutturur (hem de 3-0 geriden gelirsek)
Şaka bir yana güleriz ağlanacak halimize
Allah'ım güldür yüzümüzü nolur?

UĞUR DURTAŞ
26.09.2017, 15:33
*
başlık altındaki BJK- trabzonspor yazısının altındaki sayfa rakamlarına tıklarmısınız?

OzcanHan61
27.09.2017, 12:56
*
başlık altındaki BJK- trabzonspor yazısının altındaki sayfa rakamlarına tıklarmısınız?

Evet, cözüm buymus. Tesekkür ederim.

Fatih Çelik
01.10.2017, 02:49
Şu rezilliği gördükten sonra bjk maçı için hiç tadım yok. Her sene ilk 8 haftada sezon finali yapan bir takımın taraftarı olmak muhteşem bir his. Suç büyüklerde öyle anlattılar ki takımı takımın şu rezil zamanlarında bile biz çok büyüğüz tribine giriyoruz. Loserların efendisi bir takım ve yönetime sahibiz.

Ogün YAZICI
01.10.2017, 17:58
Üzerinden 9 gün geçti 1,5 saat sonra bjk maçı var ben hale daha bu maçtayım.
30.dakika itibariyle dünyanın en mutlu kitlesiydik
TSL tarihinin en farklı maçını araştırmaya başlamıştım.
Sorumluları Allah bildiği gibi yapsın.
Ahımız üzerinizde

Timur Mikhail
01.10.2017, 18:10
Bugün bu maçın etkilerini saha da görebiliriz.