PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 6.Hafta l Trabzonspor 3-4 Aytemiz Alanyaspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

Mehmet Sarigül
22.09.2017, 23:15
1. Gol: W. Love topu alip gidiyor, Yusuf seyrediyor...Solbek Mas uzaktan izlemekle yetiniyor...Durica soraplarini düzlüyor, bakti W. Love geliyor, bir daha bakti gecti bile...Okay da uzaktan izleyenlerden, tek uyanan Sosa son sürat W.Love'u kovaliyor...Okay rahat...Esteban nerde duracagini bilmiyor, yer tutmakla ugrasirken, W.Love sutu cekmis bile...GESMIS OLSUN!

SONUC: ERSUN YANAL ISTIFA!

serdaracıl
Arkadaşlar burayı çocuk çoluk okuyor. Allaş aşkına saçmalamayın artık

halilaziz61
başı açık kadınlar için konferanslar da soyulmuş domates vs diyenler vardı geçen
bunu alalım onlarla kafa kafaya tokuşturalım
ya da bununla onları alıp helikopterle suriyeye atıp gelelim

sence de süper olmazmı

aynen katılıyorum
aynı kafa

Emirhan Uludüz
22.09.2017, 23:16
Bosuna ugrasma. Sosis yalamak istiyorsan git bakkala al bi paket.

Durup dururken gerilmis ortami kullanarak icindeki pisligi disariya atmak nasil bir igrenc organizma oldugunu gösteriyor. Ilk önce insan ol ondan sonra insanlar arasina karis.

Mükemmelsin yahu seni nasıl keşfetmediler hala.

olcay_61
22.09.2017, 23:16
sence değil mi? siyasetinden sporuna kadar, herhangi bir kuruluşa, görüşe, oluşuma bağlı bir insan bir yanlış yaptığı vakit ait olduğu o şeyin tamamı suçlanmıyor mu? bu ülkedeki ayrışmanın sebebi de birbirinin üstüne bok yapıştırmak değil midir? aksini ispat edebilir misin? veryansın ettiğin şey belli yahu! 1 kişinin demesine yazmadın o mesajı ya?

onun olaya bakış açısıyla bakarsak değil ama senin şuan anlatmaya çalıştığınla evet mal çok. neyse sonuç olarak sen yanlış yerden girdin ben de dolayısıyla yanlış anladım :)

Fatih Öztürk
22.09.2017, 23:17
Oluşturulan kadro mühendisliği felaket kötüdür bunu tartışmayı bile zul görürüm.
Takım defansına katkı yapacak formda isimler transfer etmek yerine son dakika transferleriyle oraya buraya adam alarak göz boyamanın faturasını kesti götü boklu Göztepe ile Alanya.
Bu saatten sonra Yusuf, Abdülkadir gibi 1-2 oyuncu daha kazanıp maddi manevi geleceğe yatırım yapılmalıdır.

gurur6134
adam alanyasporun hocası üç sıfır yeni kdurumda ismini okuyamadığın iki oyuncu alıp maçı çevirebilme adına sonuç veren bir adım atıyor

yedek kulübemizde milyonlar var ama oyuna son anda aldığımız koca yazı boşa geçrmiş volkan şen i alıyoruz ve maçı kurtarmaya çalışıyoruz

Volkanin menejeri kim, ersun kendi agziyla 3 4 haftaya ihtiyaci var demesine ragmen klubede alternatifleri cok iken neden volkan tercihini yapti puzzla birlestiginde ortaya cikiyor bazi seyler..

son_mesaj
Escobar Reis in pankarti ile cikalim maca.Mafya ise bizim takimin sembolu en azindan gercek bir mafya olsun.Siyasi yalama,cakma mafya olmasin.

yasinylmz
Forumda ki sohbetin b... Cikti artik. Herkes bir birine kusuyor icinde kileri.... arkadaslar lutfen..

Can
Trabzonspor puan kaybı yaşadığı 4 lig maçında skor üstünlüğü yakalamıştı.https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/274c.png Fenerbahçehttps://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/274c.png Göztepehttps://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/274c.png Başakşehirhttps://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/274c.png Alanyasporhttps://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/2753.png Kayıp: 10 puan

Bir 5 maç daha sabredelim bir 10 puan daha kaybedelim.

Oğuzhan
Burak Yılmaz resmen takımı şampiyon etmek için oynuyor, Ersun Yanal takımı sabote etmek için. Bugünden sonra bu takım Beşiktaş'ı da yense bu takım için sezon bitmiştir. Camia tam kenetlenecek, maçlara gelmeye başlayacak, iyi futbol oynamaya başladık diyorum yaşadığımız rezilliğe bak.

sametaydin
22.09.2017, 23:18
Yusuf benim de dikkatimi çekti. Lakayıt hareketler yaptı pas verilecek düz pas varken değişik paslar vermeyi denedi bazı yerlerde pas vermesi gerekirken vermedi çok top kaptırdı bugün kötüydü. Ben üzüldüm açıkçası yani bu duruma baştan işi sıkı tutmak lazım uyarılması gerekir diye düşünüyorum. Formsuz olmak ayrı bişey ama sahada yapabilecek durumdayken yapması gerekenleri yapmamak ayrı bişey.

BH61
Eger ki bir kisi uluorta bir ateistin bir zamanlar Turk milletinin cogu aptaldir lafini getirip spor forumunda paylasirsa ve bu fikir ozgurlugu olursa birileri de cikar sen ibnesin der. Fikir ozgurlugu ne de olsa.

werneke
ben o konuştuğunda forumda yoktum aynı tepkiyi vereceğime emin olabilirdin olsam
gereksiz polemik yapma
yaptığı şey tam rezillik
yanlişa yanlış demek erdemdir
yanlışa yanlış de geç o zaman
bak ben adama yanlış yapıyorsun dedim geçtim
uzatırsan adamın o takıldığın uslübunu işte verdiğim örnek gibi 40 tane örnek verirler polemik olur gider

şekil A da görüldüğü dibine kadar siyaset işte
kaçamazsınız kaçamayız

o yüzden kısa kesmekte fayda var
siyonist arabistan girdikmi çıkamayız
tehlikeli işler

doktor
Kimse başarısız oldum demek istemez ama Ersun hoca bu gerçeği kabul etmeli malesef Trabzonda başarısız oldu. Bu işin sonu yok bu bünyeye Ersun hoca futbolu olmuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BH61
22.09.2017, 23:20
Werneke'nin Emirhan denen cakal oldugundan eminim.

Burak Bıyıklı
boşa konuşuyoruz. Trabzonspor'u el birliğiyle bitirdiler bitirdik. Hakkımızı çaldılar ses çıkarmadık, geldiler alkışladık,atkı taktık, oy verdik, kendi davamızdan çok kendimizi düşündük, oynanan oyunlara sustuk, rezillikler izledik sabır ettik, şöyle bir maç sonunda da yine sesimizi çıkarmadan kuzu kuzu çıktık staddan. Söyleyin bize değil de kime müstehak bunlar. Bunların birçoğunu yapmadığım için gayet mutluyum. İçi rahat edenler utansınlar bugün. Hiç kimseyi Trabzonspor'un üstünde tutmadım. Çıkıp da taraftarın ne dediği önemli değil diyen sözde teknik direktörü bu dakikadan sonra tutanlar utansın. 4-0 lık fener maçında resmen sinir krizi geçirip olduğum yerde zıplayıp bağırarak maç boyu susmadım. Nasıl yediriyorsunuz bunları ben anlamıyorum. Ne ara kabul ettik sıradan takım olmayı ne ara. Bir şeyde bizim şansımız tutsun. Şu hayattan kanser olmadan gideceğime inanmıyorum bu takım yüzünden

Harvelli61
Ne günahımız var kimin bedduasını yedik biz Allahım sen sabır ver.

Sefer A.
Kurban hoca gelsin
O bile su asamada fayda etmez gibi ama gelsin isterim, gelsin ulan hocam bee adamin dibidir en azindan...
Bu aksam yasananlar Vahid hoca zamâninda yasanan 3-0'lik Karabük yenilgisiyle 4-4'lük GaziAntep karsilasmasina benziyor... hoca o zamanlar "ihânet var" demisti, tipkisinin aynisi oldu... ama burada ihânetin basinda Ersun rezili ve birçok topçu vardi... Mas'i kovsalar üzülmem o derece berbat topçu oldu herif, rezilin teki, çakma topçu, waris muâmelesi görecek benden bundan sonra

nbay
Bugün Akbas durica kadar oynardı ama onun yaptığı hataları yapsa taraftar onu yuhalardı.
Sermayeden yiyor durica bu bir gerçek ama bekler de formsuz tüm defans hattı adeta iflas etmiş. Geçtiğimiz sezon gol yemeyen takım bu duruma nasıl gelebilir hocadan başka kime soracaz bunun hesabını, şansala bunu sormak lazım

halilaziz61
yanlışa yanlış de geç o zaman
bak ben adama yanlış yapıyorsun dedim geçtim
uzatırsan adamın o takıldığın uslübunu işte verdiğim örnek gibi 40 tane örnek verirler polemik olur gider

şekil A da görüldüğü dibine kadar siyaset işte
kaçamazsınız kaçamayız

o yüzden kısa kesmekte fayda var
siyonist arabistan girdikmi çıkamayız
tehlikeli işler

adam provakatörlük yapıyor
ne sesimizi çıkarmıycaz mı
kısa kesecem de adam bi özür diler olay kapanır

IYI61
22.09.2017, 23:21
Onur sakat değil diyorlar. Sıkıntılar varmış

Sefer A.
22.09.2017, 23:21
yılmaz vural gelsin.........bir kerede deli çalıştırsın takımı
Takimin durumunu göz önüne alarak, su an bence :

1. Thomas Tuchel
2. Kurban Berdiyev
3. Yilmaz Vural

Uğur KÜÇÜK
22.09.2017, 23:22
Bugün Akbas durica kadar oynardı ama onun yaptığı hataları yapsa taraftar onu yuhalardı.
Sermayeden yiyor durica bu bir gerçek ama bekler de formsuz tüm defans hattı adeta iflas etmiş. Geçtiğimiz sezon gol yemeyen takım bu duruma nasıl gelebilir hocadan başka kime soracaz bunun hesabını, şansala bunu sormak lazım
Tek sorunumuz siyaset mi.
Bu takim ile Ersun Yanalin bağı bu gece koptu.
Kesinlikle iyi bor yabancı hoca gelmeli bu dakikadan sonra.
Varsayimsa.
Alin benim duyduğum varsayimi da tartışın.
Durica Perreira ve Uğurun sözleşmeleri yenilenmeyecek.
Bunu bu adamlar yönetim ve hocadan öğrendi.
Ve bu adamlar bu gece hoca değişikliği için maçı sabote etti.
Nasilsa varsayim çok.
1 tane de biz sallayalim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi!!!!

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Can
Azcık adamlıkları varsa harcadıkları onlarca milyonlara karşılık son olarak Thomas Tuchel'i getirip sezon sonuda kongreye gidip bu işi bırakırlar.

Sefa Murat Dokuz
Siyaseti bırakın, burdan kimseye bir çıkar gelmez. Birbirinizi kırdığınız ile kalırsınız. Sedat Peker olayına tamamen Trabzonspor'a zarar vermek olarak değerlendiryorum. Ayrıca malum tribünün bu maçta yine pasoliglerine bedava bilet aldığı, hatta bir yerde buluşup maça birlikte gittiğini biliyorum. Bunlara kim kaynak sağlıyorsa Trabzonspor'un düşmanlarıdır.

yasinylmz
Burak ve sosa' nin parasini sikinti yapiyormus dedikodulari var... Eger oyleyse biz bitmisiz...

ozturk
Kısaca, bu haftanın da içine ettiniz.Önümüzdeki hafta zaten puan alma ihtimali yok. Sormluluk alıp defolup giden de yok.

Yazıklar olsun.

tamuğ yamtar

Bu muhabbetler de başladıysa hepten geçmiş olsun...

exelans_25
Burada hala maçın kritiğini mi yapıyorsunuz beyler.Sahamızda 3-0 dan kaybettik kıçı kırık Alanya ya.Ve bu takımın hocası hala yollanmadı

Mert'
22.09.2017, 23:23
Rıza Çalımbay boşta. Derhal takımın başına getirilmeli.

werneke
boşa konuşuyoruz. Trabzonspor'u el birliğiyle bitirdiler bitirdik. Hakkımızı çaldılar ses çıkarmadık, geldiler alkışladık,atkı taktık, oy verdik, kendi davamızdan çok kendimizi düşündük, oynanan oyunlara sustuk, rezillikler izledik sabır ettik, şöyle bir maç sonunda da yine sesimizi çıkarmadan kuzu kuzu çıktık staddan. Söyleyin bize değil de kime müstehak bunlar. Bunların birçoğunu yapmadığım için gayet mutluyum. İçi rahat edenler utansınlar bugün. Hiç kimseyi Trabzonspor'un üstünde tutmadım. Çıkıp da taraftarın ne dediği önemli değil diyen sözde teknik direktörü bu dakikadan sonra tutanlar utansın. 4-0 lık fener maçında resmen sinir krizi geçirip olduğum yerde zıplayıp bağırarak maç boyu susmadım. Nasıl yediriyorsunuz bunları ben anlamıyorum. Ne ara kabul ettik sıradan takım olmayı ne ara. Bir şeyde bizim şansımız tutsun. Şu hayattan kanser olmadan gideceğime inanmıyorum bu takım yüzünden
şahsen vicdanım rahat
trabzonsporu şike camiasına tercih ettim çünkü trabzonsporluydum
azınlıkta olduğumuzu ve hiç bir şeye yaramadığını yıllar sonunda gördükten sonra ufaktan uzaklaşıyorum
ama içim rahat

robinhood61
Kimsenin dikkat etmediği bir şey söyleyeceğim, ne zaman Onur'la ilgili bir şey olsa takımın dengesi bozuluyor,
Süleyman hurma döneminde Onur kamptan kovulunca is takım resmen felakete dönüştü,
Şimdi sakat falan diyorlar ama görünen o ki çarşı yine karışmış, bu takımı kim sabote ediyorsa hemen gönderilmeli

nakzo
Oluşturulan kadro mühendisliği felaket kötüdür bunu tartışmayı bile zul görürüm.
Takım defansına katkı yapacak formda isimler transfer etmek yerine son dakika transferleriyle oraya buraya adam alarak göz boyamanın faturasını kesti götü boklu Göztepe ile Alanya.
Bu saatten sonra Yusuf, Abdülkadir gibi 1-2 oyuncu daha kazanıp maddi manevi geleceğe yatırım yapılmalıdır.

Aynen senin ön liberon bir leş ve 5 milyon verdin defasın 2.küme ayarında stoperinde okay oynuyor usta baskanım diye ortalıkta geziyor.Harbiden şizofen bir camiayız hasta herifler.

Poor
Burak Yılmaz resmen takımı şampiyon etmek için oynuyor, Ersun Yanal takımı sabote etmek için. Bugünden sonra bu takım Beşiktaş'ı da yense bu takım için sezon bitmiştir. Camia tam kenetlenecek, maçlara gelmeye başlayacak, iyi futbol oynamaya başladık diyorum yaşadığımız rezilliğe bak.

Burak olmasa isimiz zordu. Sampiyon etmekten cok ersunla ustayi kurtardi kac hafta.

Doğan Keskin
Ersun hoca elindeki alternatifli kadroyu kullanamadı. Sosa geldi Yusuf'u kesmeyeyim diye yeriyle oynadı adamı bitirdi. Okay'ı stopere çekmek neden? Hubocan neden alındı? Elinde hızlı kanatlar var nerede bu Castillo-Bongonda? Kendini bitirdin hocam.

serdaracıl
22.09.2017, 23:24
Burak ve sosa' nin parasini sikinti yapiyormus dedi kodulari var... Eger oyleyse biz bitmisiz...

Onuru kardeşim gibi severim. Ama böyle birşey varsa çıkarsın formayı gitsin.

ozturk

Onur çok abartıldı.

Birkaç güzel söz söyledi 1-2 sene iyi kalecilik yaptı diye kulübü onun üzerine yapamayız. Onur'u gönderip Hakan Arıkan gibi bir kaleciyle devam edilmeli. Öyle de 8-10. olacağız böyle de...

werneke
Burak ve sosa' nin parasini sikinti yapiyormus dedikodulari var... Eger oyleyse biz bitmisiz...
onur indirim yapmıştı
şimdi sosa ve burak a ondan fazla veriliyor ise o rakamları istiyordur büyük ihtimal
normal

olcay_61
O bile su asamada fayda etmez gibi ama gelsin isterim, gelsin ulan hocam bee adamin dibidir en azindan...
Bu aksam yasananlar Vahid hoca zamâninda yasanan 3-0'lik Karabük yenilgisiyle 4-4'lük GaziAntep karsilasmasina benziyor... hoca o zamanlar "ihânet var" demisti, tipkisinin aynisi oldu... ama burada ihânetin basinda Ersun rezili ve birçok topçu vardi... Mas'i kovsalar üzülmem o derece berbat topçu oldu herif, rezilin teki, çakma topçu, waris muâmelesi görecek benden bundan sonra
maç 3-1ken yazdım Ması hatta Sosa onu oyunda tutmak için pasları ona atıyor diye.

ccd6167
Dengesiz bşr hocadan bu kadar olur.. Tam bir egosu yüksek uyuz bir tip.. Hadi yaylan.. Okayı oynatacaksın diye takımın aq.. Defol şarlatan

yasinylmz
22.09.2017, 23:25
Onuru kardeşim gibi severim. Ama böyle birşey varsa çıkarsın formayı gitsin.

Bende oyle dusunuyorum.. umarim yalandir.. sirtimizdan bicaklanmak gibi...

Tekke

%100 ihanet var

*

Bu maç 6-0 ilk manken yenildik?

Lanrt olsun sene de hafta da gitti

*

Zevkle Yusuf ve Abdülkadir izlerken, daha bu çocuklar nasıl top oynasın korkmadan?

UĞUR DURTAŞ
esteban adamı görmek istemiyorum.
kim bu ya.
kendini iyi hissetmiyormuş.
yediğin gole bak dangalak yediğin golde elinle alacağın topa çıkının üzere oturarak bacak arası yiyorsun
canın cehenneme esteban.
*
olcay vijdanın rahatmı?
ne oynadın?
*
duricca bu kadar yeter artık
sende defol git
o pozisyonda nasıl penaltı yaptırırsın
ilk golde niçin topu kesemiyorsun
ne işe yararsın duricca?
*
perieria senin gibi bir adam nasıl öyle bir top kaybı yapar
her hafta bir tane uyuz çıkır senin gibi hata yapıyor
hastamısınız oğlum siz
*
mas geçen sene kasımpaşaya bir tane gol attın 3 puan kazandırdın
başka yararlı bşr maçın yok.
ulan sen kimsin ki 3 kişinin arasına giriyorsun messi misin sen
pas vermiyorsun basit oynamıyorsun kimsin sen?
*
fb bjk bursa gs maçları var
3-0 öndeyiz ve yeniliyoruz
hafta sonumuzu zehir ettiniz.
allaha havale ediyorum sizleri kişiliğinden yoksun insanlar

Uğur KÜÇÜK
22.09.2017, 23:26
Kimsenin dikkat etmediği bir şey söyleyeceğim, ne zaman Onur'la ilgili bir şey olsa takımın dengesi bozuluyor,
Süleyman hurma döneminde Onur kamptan kovulunca is takım resmen felakete dönüştü,
Şimdi sakat falan diyorlar ama görünen o ki çarşı yine karışmış, bu takımı kim sabote ediyorsa hemen gönderilmeliOnur seviciler gelir.
Sike olayindan sonra Onur kaleciligi bıraktı demezler.
Takimda acik ve net sabote var.
Onur parasını düşürünce.
Ve en son gelen Sosa transferi ile rahatsız mi oldu acaba ?
Ersun Yanala hep beraber iftiralar atiyoruz.
Bunu da konusalim ey forum ahalisi.
Onurun önündeki 4 defans niye rezilleri oynuyor...

olcay_61
savunma bakanı durica da hükümet düşürür bu sezon

werneke
Werneke'nin Emirhan denen cakal oldugundan eminim.
yok be hocam tribündergiden kovuldum ben trabzonspor sevdasına
burada da arada bir yazarım

serdaracıl
22.09.2017, 23:27
onur indirim yapmıştı
şimdi sosa ve burak a ondan fazla veriliyor ise o rakamları istiyordur büyük ihtimal
normal

Normal değil hocam, normal değil. Onur öyle biri değil diye seviyoruz biz. Eğer bunu yapıyorsa yıkar bizi

Ahmet Aksu
bugünkü son mesajımı atayım çıkayım. bence sizde çok düşünmeyin neden diye??

olay şu ; futbolcular hocayı sabote etti. hoca takımı sabote etti. menejerler başkanı sabote etti. sonunda tüm ekip bizi sabote etti. olan bize oldu :confused:
iyi geceler..14546

castillo61
Maç skoru: 1-2.

Alanyaspor, kuşkusuz galip gelecektir.

Maç günleri foruma giremiyorum, eğer denk gelirsem mutlaka bu görüşlerimi, maç başlığında Ersun Hoca'nın istifasını bekleyen arkadaşlarımıza hatırlatacağım değerli kardeşlerim.

Muhtemelen bu sezon 50+ puan alırız.

2020'de ise şampiyon olacağız.

Bunlar tahmin görünümlü derin analizlerdir.

Kendi evimizde 51 puan alsak şampiyon oluruz.

Dışarıda 17 maçın 7'sini kazan, +21.

3'ünde berabere kal. +3.

Eder 75.

Bu sene yeter.

Bu maç en az 2 farkla yeniliriz.

Alanya açık ara favoridir.

Maç 7-2 bitecek.

Burak (2), Yusuf ve Castillo atacak.

Bu maçta Mas, 2 asist yapacak.

Castillo'nun golünde asist olmayacak.

Çünkü Castillo 4 kişiyi geçip golünü atacak.

7-2'lik maç sonucu tribünleri coşturacaktır biiznillah.

Sırada bizim atacağımız 4 gol var arkadaşlar.

7-4 kazanacağız arkadaşlar.

Daha maç bitmedi. Daha atılacak çok gol var.

Başkan bu ne tür bi fantezi?

nakzo
Bu ersun denen herif esteban denen ıspanak bu aksam gitmezse.usta issstiffaaaaaaa.Bu hafts 10.sıraya duseriz ne guzel sampiyonluğa oynatıyorsun bizi be usta sayende 7-0 lar6-0 lar 3-0 dan maç vermeler ne güzel olduk be...

Doğukan Uçan
Terörist ibne sedat peker'in pankartını kim stada sokturdu ? o yazılara izin verenler haindir, şerefsizdir.

IYI61
Onur bu kulübün kaptanı para yüzünden sorun yapıyorsa demekki bizi iyi benimsememiş

Tekke
22.09.2017, 23:28
Asla olamaz

Ersunun ve Ustanın salaklığı, maçı biri sattı Onur gibi ülkenin en karakterli adamına bile iftira attırıyorlar

shagrath61
Ersun hoca hala istifa etmedi mi ? Buradaki taraftarlar bir twitter organizasyonu başlatamayacak durumdaysa. Bize de yazıklar olsun !!!

Ersun hoca ile şampiyonluk hayalleri kuranları ön saflara alalım.

Poor
Ya hala esteban da onur da 2 golu penaltidan yedik zaten. Kaleciyle ne alakasi var.

Takim 3-0 dan mac vermis tamamen suc hocada.
3-0 dan sonra kaleye ben gecsem bile bizim yenilmememiz lazim.

IYI61
Terörist ibne sedat peker'in pankartını kim stada sokturdu ? o yazılara izin verenler haindir, şerefsizdir.
7
Terbiyesizlik yapma doğru konuş pankartın girmesi yanlış bu sözleri git Sedat Pekerin karşısında söyle burası yeri değil

Fatih Öztürk
22.09.2017, 23:29
Aynen senin ön liberon bir leş ve 5 milyon verdin defasın 2.küme ayarında stoperinde okay oynuyor usta baskanım diye ortalıkta geziyor.Harbiden şizofen bir camiayız hasta herifler.

2 milyon euro maaş verdiğimiz Hubocan arkadaş piyasada yok.
Neler olup bittiğini adam gibi anlatacak birileri yokmu şu camiada.

gurur6134
Ya kardesim birakin dedikoduyu yok onur sakat degilmis de bilmem ne de ondan mi dun aciklama yapti trabzonspor saglik kurulu birakin bu isleri ya ayiptir ya gunahina girmeyin kimsenin varsa hep beraber elestiririz de azcik kafanizi calistirin boyle birsey olsa dun aciklama yapar mi klup sakatlikla alakali yuh yani..

6Şafak Aydın1
istifanin i`si yok hocada, eger bunlari söyleyebiliyorsa baskanda ayni düsüncededir yoksa hoca böyle konusmaz.

Şanlı SanMarino
22.09.2017, 23:30
bugünkü son mesajımı atayım çıkayım. bence sizde çok düşünmeyin neden diye??

olay şu ; futbolcular hocayı sabote etti. hoca takımı sabote etti. menejerler başkanı sabote etti. sonunda tüm ekip bizi sabote etti. olan bize oldu :confused:
iyi geceler..14546
Ben bunu paylaşıp rahatsız oldum diye 1 hafta ceza yedim ve provokatör ilan edildim.

werneke
Normal değil hocam, normal değil. Onur öyle biri değil diye seviyoruz biz. Eğer bunu yapıyorsa yıkar bizi
tamam da onura indirip yaptırılıp senin ücret tavan olacak denmiş
atıyorum 2750 den 2100 e düşüyor düştün ama senin ücret tavan deniliyor
sonra burak 3000 verilince bozulabilir çok da haksız sayılmaz gibi

Uğur KÜÇÜK
Onuru da konuşun.
Onur Recep Kivraki.
Erman Toroğlu bosa sallamaz.
Ne verdi 2 yildir takima da 2.250 milyon euroya tamah etmiyor.
Niye önündeki defans oyunculari rezilleri oynuyor.
Neden tribünde yok.
Ne oldu Onura.
Niçin baskilar karşısında bugün aciklama yapiliyor.
Yalan sakatlikla ilgili !!!!
Off ulan offf..
Nasıl bir cezamız varmış bu dünyada...

son_mesaj
Ikinci yariya yazici,olcay yerine onazi,Castillo ile basla
Onazi kucka
Abdus Sosa Castillo
Burak

Ikinci yari iki gol atar maci bitirirdin

merdeme
22.09.2017, 23:31
Biz geldik, siz yoktunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=Vx63hJy9Bp0

werneke

kardeşim siz küfür ve ya hakaret etmeden eleştiri yapamazmısınız

sasone
Her şeyi abartıyoruz,belki kırık bir kolumuz var,kanser yaptık bünyeyi.
Herkes bir sakin olsun,sorunlar varsa da çözülür beyler burası Trabzon.
Türkiye'de futbol diye bir şey var ve bu oyun üzerine stratejiler varsa futbolun beşiği bu topraklar.

Ersun Yanal bundan sonra hata yapamaz,birilerine yer açamaz,formayı hak edene verecek ya da gidecek.

Sonrası belli MRA ve uzun vadeli bir kontrat.Lütfen sakin bir kafayla yarına bakalım.

olcay_61
bırakın Onuru falan gerçekçi şeylere odaklanın, bakınız Ersun Yanal hala takımın başında

Şanlı SanMarino
22.09.2017, 23:32
http://www.trtspor.com.tr/haber/futbol/spor-toto-super-lig/6-0-kaybedecegimiz-maci-4-3-kazadik-145996.html

Kenarda çöp bidonu maçı yönetse 6-0 bitecek maçı 4-3 kaybettik.

Sabır mı? Evet sabır. Bu takım sabrı hakediyor. İyi olacaktır. Buna yürekten inanıyorum.

Ancak hoca tutmadı. 3. dönem, 2. sene. Allah yolunu açık etsin. Bu hoca bu yönetimi de takımı da yer.

gurur6134
Ersun hoca hala istifa etmedi mi ? Buradaki taraftarlar bir twitter organizasyonu başlatamayacak durumdaysa. Bize de yazıklar olsun !!!

90 li yillarda olsaydi boyle seyler ne hoca sehirde durabilirdi ne baskan kalirdi ..futbolcularda polis korumasinda tesislere giderlerdi..simdi ersun gulerek demec veriyor mac sonunda ritim kosu mesafesi diyor baskan hocanin arkasindayiz doyor taraftarda kuzu kuzu statdan cikip evine gidiyor tepki vermeden bize ne oldu nasil uyusturuldu bu sehir hakikaten bazen anlam veremiyorum..

Arda'
Başkan bu ne tür bi fantezi?

Değişik bi arkadaş yaşadığı kafaları merak ediyorum. Troll olduğu çok belli ama nedense hiç banlanmıyor.

serdaracıl
Ya kardesim birakin dedikoduyu yok onur sakat degilmis de bilmem ne de ondan mi dun aciklama yapti trabzonspor saglik kurulu birakin bu isleri ya ayiptir ya gunahina girmeyin kimsenin varsa hep beraber elestiririz de azcik kafanizi calistirin boyle birsey olsa dun aciklama yapar mi klup sakatlikla alakali yuh yani..

Sağlık kurumunun açıklaması varsa olay tamam. Söylenecek söz yok

Erkan SÜNGER
Kim ne derse desin Ersun bu kadroyu oynatamıyorsa gitsin atari oynasın. Yazik ya. Yemin ediyorum uyumam lazım ama uyuyamıyorum.

Şanlı SanMarino
Ikinci yariya yazici,olcay yerine onazi,Castillo ile basla
Onazi kucka
Abdus Sosa Castillo
Burak

Ikinci yari iki gol atar maci bitirirdin
Takımın gol atma sorunu yok. Başarısız bir hocası ve çok gol yiyen geri hattı var.

shagrath61
tamam da onura indirip yaptırılıp senin ücret tavan olacak denmiş
atıyorum 2750 den 2100 e düşüyor düştün ama senin ücret tavan deniliyor
sonra burak 3000 verilince bozulabilir çok da haksız sayılmaz gibi

Bozulabilir demek ayrı şey, bundan dolayı sakatlığı bahane edip oynamıyor demek ayrı şey.

Varsayım ile iftira arasında dünya kadar fark var.

doktor
22.09.2017, 23:33
Hadi be hocam yap bi güzellik bırak bizigözünü seveyim bu iş bitsin daha ne kaldı yaşıyacağımız burası felsefe yapacağın yer değil

Ahmet Kara
Onur dedikodusunu kim ortaya attı ?

Sefa Murat Dokuz
3-1 maç Takımda hiçbir agresiflik bir tepki yok. 3-2 oluyor aynı 3-3 oluyor aynı. Kenarda hoca 1 oyuncuyu çağırıp ortaya yığıın bırakın kenardan içeri şişirsinler bile diyemiyor. Rakip ortadan yürüyerek geliyor.

Mehmet Sarigül
2. Gol: Basit bir sisirme orta...Pereira ve Okay'in defans cizgisinden uzak ama rakiplerinden de bir okadar uzak...Pereira rakibi ile yükselmesi gerekiyor ama yapmiyor...neden yapmiyor?

SONUC: ERSUN YANAL ISTIFA!

Ahmet Aksu
dayanamadım yazayım yine birileri şu takımdaki hoca, başkan ve bazı futbolculara TRABZONSPOR isminin kendi isimlerinden daha üstün olduğunu hatırlatmalı, yoksa biz çok daha hayal kırıklığı yaşarız. 2011 den sonra detaylı inceleyin. futbolcular-hocalar-başkanların trabzonspor dan daha çok ilgi gördüğü zamanları. tüm suç biz taraftarların..

iyi geceler.

TsAkifTs
Ya yok böyle birşey bu maçın suçlusu Durica Pereira Esteban Vurdumduymazlıktan dolayı biraz Yusuf ve yanlış oyuncu tercihi sebebiyle hocadır...

olcay_61
22.09.2017, 23:34
Biz geldik, siz yoktunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=Vx63hJy9Bp0

onlar vardı da başlarında hoca yoktu.

Bayraktaroğlu
22.09.2017, 23:34
onlar vardı da başlarında hoca yoktu.Hoca vardı da kullanacak beyin yoktu

shagrath61
22.09.2017, 23:35
90 li yillarda olsaydi boyle seyler ne hoca sehirde durabilirdi ne baskan kalirdi ..futbolcularda polis korumasinda tesislere giderlerdi..simdi ersun gulerek demec veriyor mac sonunda ritim kosu mesafesi diyor baskan hocanin arkasindayiz doyor taraftarda kuzu kuzu statdan cikip evine gidiyor tepki vermeden bize ne oldu nasil uyusturuldu bu sehir hakikaten bazen anlam veremiyorum..
Ya burada konuşup, iş icraat yapmaya gelince ortadan kaybolan insanlar ? Onlara ne demeli ?

Poor
Bir grup var her sorunda sonunu onura baglayan. Anlamis degilim. Onur ilk yari da ayni onurdu 3 gol attik. Onur ayni onur ikinci yari 4 gol yedik.

Onurla bu macin nalakasi var hayret birsey ya.

Bir mac kaybediyoruz onurla sorunu olan onuru suclar. Dinle sorunu olan dini suclar. Kimin neyle sorunu varsa onu sucluyor.

Ben de yaziyim maci kaybettik cunku param yok.

yasinylmz
Türkiye'de futbol diye bir şey var ve bu oyun üzerine stratejiler varsa futbolun beşiği bu topraklar.

Ersun Yanal bundan sonra hata yapamaz,birilerine yer açamaz,formayı hak edene verecek ya da gidecek.

Sonrası belli MRA ve uzun vadeli bir kontrat.Lütfen sakin bir kafayla yarına bakalım.

Eger uzin vadeli bir kontrat yapilacaksa thomas duchel ile anlasilsin. Ersun' un oynatmaya calistigi sok pres oyununu gercek manada takim kimligi haline getirebilir. Artik yerli hocaya ve ayni isimler etrafinda donmeye gerek yok. İnsanlarda sikildi artik zaten. Kaliteli yabanci getirilmedigi icin insanlarimiz yabanci hocalara tepkili. Le guen gecen sene kume dusmemeye oynayan bursa' yi zayif kadrosuna ragmen toparladi. Thomas genc ve oyun plani olan bi hoca ikna edilip getirlse keske

sasone

Ya buna biz mi karar vereceğiz,kulübü sosyal medyadan açacağımız taglarla mı yöneteceğiz?
Bugün zaten yeterince şoktayız,her şey üst üste gelmiş,sağlıklı bir karar alabilir miyiz bu kafayla?

tamuğ yamtar
Muharrem Usta’nın Ersun Yanal’ı hala kovmamasını sadece istikrar düşüncesi ile açıklamak yeterli mi?

Başka birşeyler var herhalde diye düşünüyor insan...

Uğur KÜÇÜK
Ersun Yanal ile Trabzonsporun yollari bu gece ayrılmıştır.
Ya bu hafta ya da 1 kac hafta sonra resmiyete dökülür bu ayrilik.
Ve Ne zaman Onur ile ilgili dedikodular türese Trabzonspor tepetaklak oluyor.
Yemin ederim bu takimi kim kendi çıkarları uğruna harciyorsa.
Onu harcamayan yönetim bu taraftara hesap veremez.
Bunun adi ONUR da olsa....

zaqua
22.09.2017, 23:36
Sıkıntı var, gruplaşma var, ihanet bar vs vs.
Hiç birini bilmiyorum ama bunlardan herhangi biri varsa o işlerin içinde olan her kimse ifşa ederek, kariyerini bitirmek için her şeyi yaparak defedilmeli.
Yaptığı işe, attığı imzaya, verdiği söze, kendisinden beklentisi olan insanlara ihanet eden insan şerefsizdir.

İşin teknik tarafına gelirsek bu takım şu anda kafada değilse bu takımı oynatmak için para alan adam beceriksizdir.

Böyle istikrar, böyle sabır olmaz. İstikrar için bir plan, bir umut lazım.

Birde cins cins konuşuyor her maçtan sonra. Zannedersin konferans veren profesör. Top oynatacaksın altı üstü 20 küsür adama, o me tripler.

nakzo
Ersun istifa etmiyorsa usta İSTIFAÂAÂAAA bukadar para harca 6 haftada 13 gol ye ulan bunu bize bir izah et bakalım Sampiyonluga oynayacam diyen takım 6 haftada 13 gol nasıl yer sizin o yüzsüz süfatınıza Tüh.

TSemih61
Tamamen rakibi küçük görme ve rotasyon eksikliği. Oyuncular birbirini bir şekilde idare ediyordu ama işler sarpa sarıp takım oyunundan ziyade bireysel performanslar öne çıkınca hepsi batırdı.

Özellikle Pereira'nın hatalı oyununda yorgunluğun payı büyük. Durica da öyle yorgunluktan dolayı kararsızlık ve müdaehelelerde yetersizlik oluyor. Hocanın rotasyon yapmaması çok büyük etken bu mağlubiyette.

yusf61
ÇIldırıyorummm.
Kafamda deli sorular..
Ya 3-0 direk yenilsek bu kadar koymazdı...

Ersun bela.. kabiliyetsiz... hemen gitsin..

Ama kim gelecek???

Her sene niye hüsran??
Yüzümüz hiç mi gülmeyecek??
Katarlılar alsa kulübü 300 milyon euro transfere harcasalar yine bi cacık olmaz bu kulüpten.....

Gümüshaneli61
Ancak su var ki Ersun Yanal zorla gelmedi. Onu getiren ve onda istrar eden birileri var. Iste o kisilerden hesap sormaliyiz.

Artik Ersunu kovsanda kovmasanda ayvayi yedin.

doktor

Koşu mesafeside ayrı bi olay adamlar 95 koşmuş öle diyor Ersun hoca ama be hikmetse patır patır 4 tane salladılar. Ben bu yüzden kızıyorum hocaya bu iş beygir gibi koçmakla olmuyor koşarken ne yapabildiğinle alakalı

Mert Oğuzlu61
22.09.2017, 23:37
Twitter dedikodularını şuraya taşımayın lütfen zaten yıkılmış durumdayız, Onur para için oynamadı o yüzden Esteban oynadı falan kim söylüyor şunları da inanıyorsunuz garip garip yorumlar okutmayın bize şurada Allah aşkına.

Sefer A.
https://pbs.twimg.com/media/DKWfNs6WsAMIXhF.jpg

Aynen kanka 1 kişi giymiş
ahahahahahaha hey gidi köpekler

olcay_61
Bir grup var her sorunda sonunu onura baglayan. Anlamis degilim. Onur ilk yari da ayni onurdu 3 gol attik. Onur ayni onur ikinci yari 4 gol yedik.

Onurla bu macin nalakasi var hayret birsey ya.

Bir mac kaybediyoruz onurla sorunu olan onuru suclar. Dinle sorunu olan dini suclar. Kimin neyle sorunu varsa onu sucluyor.

Ben de yaziyim maci kaybettik cunku param yok.

onur sakatlanınca da iyi oldu yan toplarda kötüydü zaten eski onur değil zaten :)

UĞUR DURTAŞ
çıldırcam çıldırcam
adam orta çizgiden topu alıyor gidiyor gidiyor ceza sahasına giriyor
gol yapıyor.
ayıp ulan ayıp bir taneniz dur demiyor
adama basan sosa sosa nın dışında kimse kılını kıbırttatmıyor.

shagrath61
2 milyon euro kazanan hubocanı kadroya almayan ve onun yerine orta saha futbolcusunu defansa koyan hocanın arkasında duran yönetimde, kati suretle hocasını da alsın gitsin. Zira gidemiyorsa, hubocana haybeye verilen 2 milyon euro' yu cebinden ödesin !!!

Nevzat aydın bir şeyleri söylerken doğru söylüyormuş demek ki.

Bu işler , adam twitterdan yönetime sallayınca YÖNETİM KURULUNDA SOSYAL MEDYA engeli koymaya benzemiyor.

Uğur KÜÇÜK
Ancak su var ki Ersun Yanal zorla gelmedi. Onu getiren ve onda istrar eden birileri var. Iste o kisilerden hesap sormaliyiz.

Artik Ersunu kovsanda kovmasanda ayvayi yedin.Aynen öyle.
Sezon bitti beyler.
Hepimiz için bu gece bitti sezon.

Şanlı SanMarino
Gs veya Bjk'den biri kazandığı anda puan farkı 8 oluyor. Tarihin en büyük yatırımı ile 6 haftada havlu atan takımdan kim sorumlu ise hesap vermeli.

Bu twiterda takipçi kasan yönetici de olabilir,

3-0 öne geçtiği maçta maçı veren hoca da.

Ben bilmem. Ancak biri sorumludur bundan ve çıkıp akıllıca açıklama yapmalı.

serdaracıl
22.09.2017, 23:38
Ersun Yanal ile Trabzonsporun yollari bu gece ayrılmıştır.
Ya bu hafta ya da 1 kac hafta sonra resmiyete dökülür bu ayrilik.
Ve Ne zaman Onur ile ilgili dedikodular türese Trabzonspor tepetaklak oluyor.
Yemin ederim bu takimi kim kendi çıkarları uğruna harciyorsa.
Onu harcamayan yönetim bu taraftara hesap veremez.
Bunun adi ONUR da olsa....

Sağlık kurulu açıklama yapmış sakat diye hocam

hos_cocuk61
22.09.2017, 23:38
Maçtan önce dedik adalet seni zirveye götürür torpil günü kurtarır diye, görünen o ki hala torpilliler sahada. Bu Olcay denilen adam kötüde olsa sahada ayağı kopsa da sahada takımı sabote etsede sahada.

Doğan BULAT
22.09.2017, 23:39
Eskiden olsa bu taraftar tesisleri basardı. Adam olan bu sonuçtan sonra istafa eder.. Ama adam olsa..

gurur6134
22.09.2017, 23:39
Trabzonspor Onur Kıvrak’ın sakatlığı hakkında açıklama yaptı!
8 saat önce
Bu akşam Alanyaspor’u konuk edecek Trabzonspor’dan, Onur Kıvrak’ın sakatlığı hakkında açıklama geldi. Onur, Alanyaspor karşısında forma giyemeyecek.

Trabzonspor Kaptanı Onur Kıvrak’ın sakatlığı hakkında, bordo-mavili kulüpten açıklama geldi.

BAŞAKŞEHİR MAÇININ ÖNCESİNDE SAKATLANMIŞTI

Geçtiğimiz hafta oynanan Medipol Başakşehir maçından önce yapılan antrenmanda sakatlanan Onur Kıvrak, bu hafta Alanyaspor maçında da kalesini koruyamayacak. Trabzonspor Kulübü, Onur’un karın kasında travmaya bağlı yırtık tespit edildiğini belirtti ve tedavisinin sürdüğünü duyurdu.

Onur Kıvrak, bu sezon Trabzonspor’da 3 resmi maça çıktı ve kalesinde 6 gol gördü.

Onur bilerek oynamiyor klup doktorlari da buna canak tutuyor!!! Yaziklar olsun ya su dedikodulari yayana da buraya tasiyana da..zaten millet gergin hepden siviyorlar bunlarla..

Can
22.09.2017, 23:40
Allah bize sabır versin. Bize mutluluk haram. Hiçbir zaman olmayacak. Yazık bize ulan .Futboldan artık nefret ediyorum. Hayatımda keşke olmasa dediğim tek şey Futbol. Artık sinirlerim kaldırmıyor.

nakzo

Mra kimde bu takıma gelecek ersun bitmistir tartısmaya deymez.Mra denen dengesizin bu takımda zerre isi yok sampiyonluk zaten gittide ayaga kaldıracaksa fatih terim o olmayacaksada bu seneye yardımcı hocayla bitirelim bu defasla 6. oluruz gram yukarısı olmaz.

TSunami_69
Belki aşırı iyimser Bulacaksınız ama camia olarak bu travmayı atlatırsak şampiyon oluruz.belki bu sene belki gelecek sene. Göztepe maçı ve bu maçla iki opsiyonumuzu kullandık. Daha oynanacak 28 hafta var burdan alacağım 70 puan bizi şampiyon yapar.14 puanı derbilere ve arada yaşanacak iş kazalarına sayıyorum. Yeter ki atlatalım bu sureci

yasinylmz
22.09.2017, 23:41
Onur konusunu erman toroglu konusuyordu, burada da onur da sikinti varmis yazilinca bende alinti yaptim. Para konusunda skintili oldugu dedikodulari var diye. Adi ustunde dedikodu eger klup aciklama yaptiysa problem yok zaten. Erman neden boyle bir sey soyledi orasi ilginc, bir seyler biliyormus gibi konustu konu oyle basladi

shagrath61
Ya buna biz mi karar vereceğiz,kulübü sosyal medyadan açacağımız taglarla mı yöneteceğiz?
Bugün zaten yeterince şoktayız,her şey üst üste gelmiş,sağlıklı bir karar alabilir miyiz bu kafayla?

Sağlıklı bir karar almak için sadece bu haftayı değerlendirirsen tabi ki sağlıklı karar alamazsın.

Sağlıklı bir karar almak için geçtiğin 5 haftayı totalde değerlendirirsen, yine sonuc EY ' nin istifasını gösterir.

Ayrıca bazı kesimler bir şeylere karar veremiyor diye, onların yaptığı hatalara ses çıkarmamak dilsiz şeytanlığa giriyor.

Eksik gördüğünü, yanlış gördüğünü dillendireceksin ki , karşındaki insanlar seni yok saymasınlar.

Açacağın taglarla '' ARTIK SABRININ '' kalmadığını göstereceksin... Emin ol, onlar verdiğin mesajı net bir şekilde anlayacaklardır.

Doğan BULAT

Rezillik bu..

En büyük Türk ATATÜRK diye tshirt yapıp sahaya çıkmak istiyorum bende.. Eminin stadın kapısından içeri sokmazlardı

Arda'

Köpek gibi sadık ve dost canlısı bir hayvanı bunlarla bir tutmana üzüldüm abicim.

CEMEFKER
22.09.2017, 23:42
" Taraflar" olduğu müddetçe takımda yürümez bu iş.... diğerlerine de yazık...

Ya EY ya Onlar gidecekti....cerehat büyüdü...

Q7 ve diğerlerini oynatan formülü bulmamız lazım...( x veya y fark etmez)

Hem taktik yapma,yanıl hem de ikilik çıkarıp takımı,klubü, şehri, camiayı sabote et....

Biz de seyredelim.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
Herif okayı defas oynatıyor ya ulan siz şakamısınız 6 haftada 13 gol yedik rezil herifler sizi 13...goll.

Mehmet Sarigül
DAKIKA 43: SKOR 3:0...ve top cezasahasi uzerinde Yusuf'a geliyor...tek rakip oyuncu kaldi, Burak ve Abdülkadir bombos...Pozisyon 3'e 1...Yusuf ne yapiyor?...Dogru, Yusuf bugün ne oynadi?

Uğur KÜÇÜK
22.09.2017, 23:43
Sağlık kurulu açıklama yapmış sakat diye hocamBugün yapildi hocam.
2 haftadir sakat denilen adam için baskilar karşısında bugün sakatlik açıklaması yapıldı.
Ben twittere bakmam.
Erman Toroğlu Asporda sakat değil bazi sikintilar var Onur ile ilgili dedi.
Erman Toroğlu Trabzonsporu çoğu Trabzonludan iyi savunur.
Yalan söylemez.
Oraya bakarak konusuyorum.
Bu takıma kim ihanet ettiyse çekip gidecek.
Esteban oyundan kendi isteğiyle çıkmaz.
Cikamaz burasi çiftlik değil.
Cok sey var cevaplanmasi gereken.
Maalesef sezon bitti.
Hepimize cok yazık oldu.

karayamayman
22.09.2017, 23:43
Ersun Yanal dediğimiz Trabzonspor’un orta sahasına Aytaç Kara’yı layık gören bir arkadaş...

Aynısı varken 5 milyon Euro bonservisle Kucka’yı aldıran da o.

Üstüne takıma hakkaniyet duygusu vermemesi de eklenince bu sonuçlar normal.

Kaç haftadır yazıyorum, bu maçtan önce de yazdım “Ersun Yanal’ı tutmak lazım bizim maçlardaki” diye.

Kim kimi sabote etmiş bilmiyorum ama hocanın kendini sabote ettiği kesin.

CEMEFKER
22.09.2017, 23:44
Hala teknik,taktik analiz yapanlarımız var...şu bu..

Olay büyük, biz tencere tava peşindeyiz...

Ev yanıyo....

sasone
Sağlıklı bir karar almak için sadece bu haftayı değerlendirirsen tabi ki sağlıklı karar alamazsın.

Sağlıklı bir karar almak için geçtiğin 5 haftayı totalde değerlendirirsen, yine sonuc EY ' nin istifasını gösterir.

Ayrıca bazı kesimler bir şeylere karar veremiyor diye, onların yaptığı hatalara ses çıkarmamak dilsiz şeytanlığa giriyor.

Eksik gördüğünü, yanlış gördüğünü dillendireceksin ki , karşındaki insanlar seni yok saymasınlar.

Açacağın taglarla '' ARTIK SABRININ '' kalmadığını göstereceksin... Emin ol, onlar verdiğin mesajı net bir şekilde anlayacaklardır.
Bana Göztepe ve Alanya'ya bu şekilde yenileceğimize dair bir öngörün varsa seni dinleyeceğim.
Kimsenin aklına gelmeyen iki maçta olmadık şeyler başımıza geldi,diğer maçlar da ortada.Hangi maçta rakip bize üstünlük kurabildi.
Sahada ufak dokunuşlar ve büyük adaletle düzelecek bir takım görüyorum.

Tayfun Aydın
İstediğinizi söyleyin hakaret edin hoca yı sürekli destekledim ama ersun yanal

fener başakşehir ve bu maçı bilerek isteyerek göz göre vermediyse bu kadar yeteneksiz beceriksiz bir adamın bu takımın başında işi yok. Öbür türlüsünde takdir sizin zaten.

Sürekli istikrar dedim kalsın yenisi gelirse ne değişecek dedim. Allah affetsin beni. Adam bak ya volkan şen i alıyor defans yol geçen hanı onazi kenarda. yusuf abdül çıkıyor girenler ayrı bir alem.

Fatih Öztürk
Travesti kılıklı ibnenin ismine engel olamayan kulüp yönetimi.(Tüm tro ve ibnelerden özür dilerim)
Atatürk'ün ismi geçse 50 görevli gönderip yaka paça dışarı attırırsınız eminim.

Şanlı SanMarino
Onur oynasa suçlu, oynamasa suçlu!..

Kendinize gelin ve düzgün yorumlar yapın.

Kulübün hocası yok. Maç sonu açıklamalarını izleyin. Adam umursamıyor, utanmıyor ve üzülmüyor. Benim için yeterli.

Tekrar diyorum Ersun'u hazmeden camia başarı için Fatih Terim'le çalışmak zorundadır. Başka bir çıkış yolu yok. Yapılacak hiç bir değişiklik Ersun'dan farklı netice vermez.

Muhammed Ayaz
22.09.2017, 23:45
Onur'un kaptanlığı alınmalı ve kadro dışı kalmalı. Bu kaçıncı mesele arkadaşım ya .
Ayrıca bu mağlubiyetin de hiçbir açıklaması olamaz .
Ersun yanal istifa etmelidir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Colakoglu
22.09.2017, 23:46
Biz gelisem bir takimiz, bu aksam Rezil olma yolunda önemli adimlar attik...

sasone
Belki aşırı iyimser Bulacaksınız ama camia olarak bu travmayı atlatırsak şampiyon oluruz.belki bu sene belki gelecek sene. Göztepe maçı ve bu maçla iki opsiyonumuzu kullandık. Daha oynanacak 28 hafta var burdan alacağım 70 puan bizi şampiyon yapar.14 puanı derbilere ve arada yaşanacak iş kazalarına sayıyorum. Yeter ki atlatalım bu sureci

Aynen öyle şu iki maçı bu şekilde yenileceğimiz hiç kimsenin aklına gelir miydi?
Bence gelmezdi.

Ancak asıl sorulması gereken soru şu,takım neden sahada işler ters gidince bir kimlik koyamıyor?Neden bu sorunu Ersun Yanal zamanında hep yaşıyoruz?
Bu araştırılmalı ve çözülmeli,bu tür maçları hep yaşıyoruz Ersun Yanal döneminde.

Mustafa ÖZDEMİR
Yediğimiz ilk golde orta sahadan gelip hiç bir engelle karşılaşmadan çaprazdan kaleciye bacak arası yapan adama helal olsun demek lazım ayrıca

UĞUR DURTAŞ
*
Güzel kardeşim,şundan emin ol statta açmak için büyük bir , Yüce insan Mustafa Kemal ATATÜRK'ün resmini getir stada almazlar.

nakzo
22.09.2017, 23:47
Bu rezilliği içine sindiren adam başkan degildir.Trabzonspor başkansız yönetiliyor.

Manu61
Onur konusunu erman toroglu konusuyordu, burada da onur da sikinti varmis yazilinca bende alinti yaptim. Para konusunda skintili oldugu dedikodulari var diye. Adi ustunde dedikodu eger klup aciklama yaptiysa problem yok zaten. Erman neden boyle bir sey soyledi orasi ilginc, bir seyler biliyormus gibi konustu konu oyle basladi

Yahu o heriflerin dünyadan haberi yok Esteban'ı Kolombiya vatandaşı ilan ettiler. Bizim Olcay Çakır bile sesini çıkarmadı. Sağa sola sıkıyor ama daha kendi oyuncusunun nereli olduğundan haberi yok. Gerçi Lewa'yı Almanya milli takımının forveti ilan ettiklerini düşünürsek bu basit kalıyor.

serdaracıl
Bugün yapildi hocam.
2 haftadir sakat denilen adam için baskilar karşısında bugün sakatlik açıklaması yapıldı.
Ben twittere bakmam.
Yalan söylemez.
Maalesef sezon bitti.
Hepimize cok yazık oldu.

Hocam erman toroğlu sansasyondan beslenen biri. Emin ol Trabzonspor da umrunda değildir. Bu konuda konuşabilmek için daha sağlam bilgiler olmalı. Aksi takdirde saglık kurulunun açıklaması bence muteber

Enaldo61
22.09.2017, 23:48
İSTİFA İSTİFA Ersun Yanal İSTİFA!

Thor61
Bu maç her açıdan rezalet idi. Hele o pankart zaten beni ilk o soğuttu.

Şanlı SanMarino
Bizi iyi takımız. İyi bir hocamız ve iyi idarecilerimiz yok. Sorun burada.

Muharrem Bey aciliyetle iyi bir yönetim kurulu ve iyi bir teknik ekiple yola devam etmeli.

Şuanda görünen puan farkı 8. Lig 6 haftada bitti. 50/51. yıl da hüsran.

Doğan Keskin
22.09.2017, 23:49
Yenilirsin de adam gibi yenilirsin bu ne ya 3-0 dan yenilirsen hiçbir bahanen olmaz.. Yazık..

omondoles
Trabzonspor’luluğumu askıya alıyorum. Hakkınızı helal edin.

samway
Ben hala 1 numaralı suclu yonetim diyorum burda milyon kere yazdık sampıyon olmak ıstıyosan bu defans o la maz olmaz durica 40 yasına merdiven dayamıs okay falan zaten komedi akbaşlar demiroklar hıkaye anlıcagınız deıl ersun hoca mourinho gelse bir cacık olmaz devre arası 2 tane defans bir sol bek birde yedek kaleci alınmalı

shagrath61
Bana Göztepe ve Alanya'ya bu şekilde yenileceğimize dair bir öngörün varsa seni dinleyeceğim.
Kimsenin aklına gelmeyen iki maçta olmadık şeyler başımıza geldi,diğer maçlar da ortada.Hangi maçta rakip bize üstünlük kurabildi.
Sahada ufak dokunuşlar ve büyük adaletle düzelecek bir takım görüyorum.

Bu sayfada sabah ki yazılarımı okuyabilirsin hocam... O zaman anlarsın ön görüm olup olmadığını :)

Ayrıca millet şampiyonluk konuşurken EY ' yi eleştirdiğimi de görürsün.

Onunla olmayacağını en az 50 kere söylediğimi de görürsün..

Geçen yılın rize maçından beri dillendiriyorum.

Önemli olan rakibin sana üstünlük kurabilmesi değil. Takımın başındaki adamın, futbolu atletizm zannetmesi. Ve çok koşan takıma puan veriyorlar sanması. Futbol yetenek ister.

Takım yönetmek ise beyin... Yorulan takımı sahada göremeyip , başakşehir maçı sonrası '' İyi giden takımın oyuncularını niye değiştireyim '' tarzı açıklama yapan birinden, bir yol olmaz.

Takım düzelir, buna benimde şüphem yok. Ama bu adamla düzelmez.

DeAgLeMaNyAq
22.09.2017, 23:50
Erman Hoca direkt kulüpten bilgi almaz ona yerel basından servis yapılıyor. Onur olayını 2 haftadır Cevat Kol her fırsatta dile getiriyor, bugün çıkan bir şey değil. Ben şahsen inanmıyorum en azından Burak'la aralarında böyle bir şey olmadığı apaçık ortada. Bana inandırıcı gelmiyor. Kötü sonuçlara kurban aranıyor sadece...

samway
22.09.2017, 23:50
İSTİFA İSTİFA Ersun Yanal İSTİFA!

Bence usta istifa

Şanlı SanMarino
22.09.2017, 23:51
Onur konusunda atılan iftiraların tümü yalan ve bilgi kirliliği. Oynasa da, oynamasa da bir grup sürekli Onur'a yükleniyor. Hayırdır? Nedir derdiniz?

Onur bugüne dek bir kez bile maddi konuda bu kulübe zorluk çıkarmadı. Feda dedik feda yaptı, oyna dedik oynadı, otur dedik oturdu.

Kendinize gelin. Burada Halil Şanlı ağzıyla yorum yapmayın. Ağır bozarım.

yasinylmz

Seri galibeyetlerle ligin tepesine otursak bile bu taraftarin bunca yillik aci tecrubesi var hocam. Ustune bugun ki mac... İnanin kimsenin basariya inanacagini sanmiyorum artik. Bela gutman laneti gibi lanet var bu takimin ustunde. İlk mayis 1996 da basladi bu surec. Kiziyoruz felan ama bu takimin taraftarinin yasadigi psikolojiyi son macta iki kere sampiyonlugu kaciran fener bile yasamamistir.. Bilmiyorum hep olabilecek en kotu senaryolar basimiza geliyor. Bu maci kazanamazsak her sey alt ust olur diyorduk cok iyi oynarken 3-0 dan maci verdik, kaybetmekten bile kotu senaryo oldu.. kolay kolay bu camianin toparlanabilecegini sanmiyorum artik

olcay_61
DAKIKA 43: SKOR 3:0...ve top cezasahasi uzerinde Yusuf'a geliyor...tek rakip oyuncu kaldi, Burak ve Abdülkadir bombos...Pozisyon 3'e 1...Yusuf ne yapiyor?...Dogru, Yusuf bugün ne oynadi?

yusuf topu doğru kullanıp 4-0 olsa maç 4-5 biterdi eminim. olay o kötü oynamış bu şunu atamamış değil, hoca yanlış kadro kuruyor yanlış değişiklikler yapıyor takımı da düşürüyor

Gürkan Asma
Bize yine uyku yok..

Muhammed Ayaz
Bu yönetim gidip Fatih terimi flan getirirse yemin ediyorum birdaha açıp trabzonspor maçı izlemem .net !

Adem CAKIR
Sezon başlamadan ara ara yazdık. Bu ligde başarı için hoca dokunuşları kritik derecede önemli. Goztepe, Fener, Basaksehir şimdi de Alanya. 4 maç Hoca nedeniyle kaybedilen 10 puan! Sabahlar olmasın.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Royal Heart
Sezon bitti düşüncesini kabul etmiyorum. Mevcut anlayış devam ederse değil sezon, yüklü maaşlar ve bonservis bedelleriyle alınan 30 yaş ve üstü futbolcuların ağırlık merkezini oluşturduğu takımla sonraki sezonlar da zora girer. Onun için bu sezon zirve mücadelesi ve başarı mutlak şart minvalinde görüş belirtti bir kısmımız bu takım kurulurken ve teknik direktör konusundaki çekincelere de yeterince burada dikkat çekildi ama "sabır" ve "istikrar" farklı yorumlandığı için bu durumlara gelindi. Şimdi de "Sabır" diyenler "Sezon gitti" naraları atar oldu. Halâ giden bir sezon yok ama Yönetimin reaksiyonu belirleyici olacak.

TsAkifTs
22.09.2017, 23:52
Bugün yapildi hocam.
Ben twittere bakmam.
Yalan söylemez.
Maalesef sezon bitti.
Hepimize cok yazık oldu.

Yahu sen ne yapmaya çalışıyorsun sen değilmiydin Esteban Onurdan iyi diyen şahıs

Yavuz KÜÇÜK
Yusuf Yazıcı bugün çok ama çok kötüydü. 4. golü atacağımız sırada yapmaması gereken bencillik yaptı. Tam o sırada bu maçı buradan versek Yusuf neler düşünür acaba diye etrafımdakilere sorup durdum ve çok sinirlendim. Sadece bu pozisyon için söylemiyorum ama ilk yarı tek kelimeyle "berbattı".

Yemememiz gereken gol yedik ve adamları cesaretlendirdik. Devre arası aramızda konuşurken Yusuf'un yerine Onazi'yi alıp ikinci yarıya öyle başlamalıyız dedim. İlerleyen dakikalarda aksilik olmazsa Abdülkadir-Castillo ve Olcay-Rodallega değişikliği yapıp işimize bakarız dedim.

Ersun Yanal ne yaptı peki? Tamam belki Esteban zorunlu çıktı ama Yazıcı-Volkan değişikliği nedir ya? Yapsana orta sahayı Onazi-Kucka-Sosa. Abdülkadir'den önce Olcay'ın çıkması gerekmiyor muydu? Alsana Castillo veya Rodallega'yı Olcay'ın yerine.

Yediğimiz 2 gol ve yaptığımız penaltılar ne ya? Durica hayırdır ya?

Gurbet ellerde senelerdir kafayı yemişim zaten bu takım yüzünden can almam umarım ne diyeyim ben daha?

Mustafa Ağaoğlu
FATİH TERİM ULAN!!

Adam kendisini iyi hissetmedigi için oyundan çıkıyor. Bu tamamen motivasyonsuzluk. Takımda şampiyonluk havası olsa böyle bir şey mümkün olabilir mi? Ersun'un kenarda duruşunu görmüyor musunuz kendisinde heyecan yok topcularda nasıl olsun.

Kim ne derse desin Fatih Terim suan bu takımın başına gelebilecek en iyi teknik direktordur. Oldukça hırslı son durumlardan sonra. Takım da iyi bence reddetmez. İtibarını geri alır. 2 sene içinde şampiyon yapar net

serdaracıl
22.09.2017, 23:53
3-0'dan maçı vermemize mi üzüleyim, tribündeki saçmalığa mı üzüleyim. Neye üzüleceğimi şaşırdım, yıldım artık

shagrath61
En iyisi, bu başlığın kapatılması.

Çünkü insanlar haklı olarak sinirli.

İnsanlar bir birini kırmaya , şu halleriyle meğilliler.

Ben bu akşam buradan çıkıyorum, kimseyi kırmadan.

En doğrusu bu sanırım...

Herkese iyi forumlar.

Allah yarın sabah istifa haberleriyle uyana bilmeyi nasip etsin.

Tayfun Aydın
Onur'un kaptanlığı alınmalı ve kadro dışı kalmalı. Bu kaçıncı mesele arkadaşım ya .

Onur ne yaptı gene. Sorun ne.

Şanlı SanMarino
Sezon bitti düşüncesini kabul etmiyorum. Mevcut anlayış devam ederse değil sezon, yüklü maaşlar ve bonservis bedelleriyle alınan 30 yaş ve üstü futbolcuların ağırlık merkezini oluşturduğu takımla sonraki sezonlar da zora girer. Onun için bu sezon zirve mücadelesi ve başarı mutlak şart minvalinde görüş belirtti bir kısmımız bu takım kurulurken ve teknik direktör konusundaki çekincelere de yeterince burada dikkat çekildi ama "sabır" ve "istikrar" farklı yorumlandığı için bu durumlara gelindi. Şimdi de "Sabır" diyenler "Sezon gitti" naraları atar oldu. Halâ giden bir sezon yok ama Yönetimin reaksiyonu belirleyici olacak.
Kardeşim ister kabul et ister etme. 8 puan fark ve haftaya İstanbul deplasmanı. Son 6'dan 2 takıma içeride ve dışarıda yenilgi. Bitti gitti. Yeni hoca ne kadar erken başlarsa önümüzdeki sene için o kadar iyi olur.

gurur6134
Bugün yapildi hocam.
Ben twittere bakmam.
Yalan söylemez.
Maalesef sezon bitti.
Hepimize cok yazık oldu.

Erman biliyorda trabzonspora yakin gazetecilerden kimse bilmiyor mu?ne yani simdi olmayan yirtik icin varmis gibi aciklamami yapti klup kendini riske atarak inaniyormusun hakikaten buna..

Mehmet Sarigül
22.09.2017, 23:54
Kalecisi ve stoperi olmayan bir takimin 6 haftada 13 gol yemesi cok dogal!

Hüseyin Çümen
Bejeke ye 7 1 yenildiğimiz maçtan çok daha kötü duruma düştüğümüz maç. Korkunçtu gerçekten. Bu maç şidetli düşüşü başlatır

Tayfun Aydın
3-0'dan maçı vermemize mi üzüleyim, tribündeki saçmalığa mı üzüleyim. Neye üzüleceğimi şaşırdım, yıldım artık

Tribünde ne oldu.

hos_cocuk61
Ersun efendiye hesap soracak bir yönetici var mı? Tabi ki yok, Ersun efendinin keyfi yerinde kim takar taraftarı başkan ararsa 2,3 masal anlatırım günüde kurtarırım zaten kovsa tazminatımı da alırım giderim derdinde.

Arda'
Bi takım öne geçtiği 4 maçı da kazanamıyorsa bu tesadüf olamaz çok net beceriksizlik var.

gurur6134
22.09.2017, 23:55
En iyisi, bu başlığın kapatılması.

Çünkü insanlar haklı olarak sinirli.

İnsanlar bir birini kırmaya , şu halleriyle meğilliler.

Ben bu akşam buradan çıkıyorum, kimseyi kırmadan.

En doğrusu bu sanırım...

Herkese iyi forumlar.

Allah yarın sabah istifa haberleriyle uyana bilmeyi nasip etsin.

Amin denir bu duaya sadece..bize de bu gece uyuyabilmeyi bu sinirle..

samway
22.09.2017, 23:55
Haftaya da Şiketaş maçı tuz biber olur

yasinylmz
22.09.2017, 23:56
Ersun efendiye hesap soracak bir yönetici var mı? Tabi ki yok, Ersun efendinin keyfi yerinde kim takar taraftarı başkan ararsa 2,3 masal anlatırım günüde kurtarırım zaten kovsa tazminatımı da alırım giderim derdinde.

Var aslinda nevzat aydin..

karayamayman
Yanal: İş kazasıydı bir daha olmayacak bit.ly/2xoiX5I

Bu kadarı yüzsüzlük

sasone
Bu sayfada sabah ki yazılarımı okuyabilirsin hocam... O zaman anlarsın ön görüm olup olmadığını :)

Ayrıca millet şampiyonluk konuşurken EY ' yi eleştirdiğimi de görürsün.

Onunla olmayacağını en az 50 kere söylediğimi de görürsün..

Geçen yılın rize maçından beri dillendiriyorum.

Önemli olan rakibin sana üstünlük kurabilmesi değil. Takımın başındaki adamın, futbolu atletizm zannetmesi. Ve çok koşan takıma puan veriyorlar sanması. Futbol yetenek ister.

Takım yönetmek ise beyin... Yorulan takımı sahada göremeyip , başakşehir maçı sonrası '' İyi giden takımın oyuncularını niye değiştireyim '' tarzı açıklama yapan birinden, bir yol olmaz.

Takım düzelir, buna benimde şüphem yok. Ama bu adamla düzelmez.

Ona bakarsan ben Ersun Yanal'ı daha çok eleştiriyordum,özellikle geçen sezon bu tür binlerce eleştiri var ama bir gerçek de var;kimse ne Göztepe ne de Alanya'ya(bela oldular resmen iki senedir tam kırılma anlarında)bu şekilde mağlup olacağımızı tahmin etmedi.
Yani işin komik tarafı bu,bunu bir de işlerin ters gittiği anda sahaya bir kimlik bir tepki koyamamızı anlamıyorum.

Ersun Yanal ile sürekli olarak üzerine koyarak geldi takım,bu sezona da onla başladık.
Bu saatten sonra ne yapabiliriz?
Saffet Susiç çok iyi Hoca olduğu için mi geçen hafta şikecilerden 4yedi?

Olaya bütün açısından bakacaksın,yoksa Ersun Yanal'ın bazı futbolculara yaptığı gibi biz de adaletsiz davranırız.
İpler Hoca'nın elinde,bu saatten sonra kelimenin tam anlamıyla kelle koltukta çalışacak.

Bu stresi kaldıran adam bizi şampiyon yapar,olmazsa da gider.

UĞUR DURTAŞ
Maçla ilgili yazılacak çok şey var ama sadece şunu yazayım. Akbaş veya Hubocan'dan biri mutlaka oynamalıydı. Birilerine yer açmaya çalışmaktan vazgeçip adaletli davranmalı Ersun Yanal.
*

Bir de maç dışında bir şey sormak istiyorum.
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@alper* (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=22669)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> sen hep böyle değişik miydin?

Forum yöneticilerini bu ve bunun gibi birkaç kişi hakkında göreve davet ediyorum. Geçen mesaj attık cevap bile alamadık. Seviyeyi düşürmekte kararlıysanız eskisi gibi kendimi frenlemeden yazmaya başlayacağım.
*
15 dakika önce bende belirttim burada
okaya yer açmak için haftaya kalede bile oynatır EY

nakzo
Ben hala 1 numaralı suclu yonetim diyorum burda milyon kere yazdık sampıyon olmak ıstıyosan bu defans o la maz olmaz durica 40 yasına merdiven dayamıs okay falan zaten komedi akbaşlar demiroklar hıkaye anlıcagınız deıl ersun hoca mourinho gelse bir cacık olmaz devre arası 2 tane defans bir sol bek birde yedek kaleci alınmalı

En bastan söylemistim.Okayı defasta oynatıyoruz ön liberoya okay denen yetenek fukarasının kötüsüne 5 milyon veriyoruz durica den herif oynadığı hermac seni katlefiyor ve biz sampoyonluğa oynuyoruz.6 hatfada yedigimiz 13 gol gözünüze girsin.

Uğur KÜÇÜK
22.09.2017, 23:57
Erman biliyorda trabzonspora yakin gazetecilerden kimse bilmiyor mu?ne yani simdi olmayan yirtik icin varmis gibi aciklamami yapti klup kendini riske atarak inaniyormusun hakikaten buna..Kime inanacagimizi bilmiyoruz hocam artık.
Sosa ya daha dün gelen Sosa bu takımda birseyler değişmeli diyor.
Ne oluyor bu takima.
Ne oluyor.
Ben hiçbirşeye inanmıyorum artik.
Hersey yalan dolan olmuş Trabzonsporda.

nakzo
22.09.2017, 23:58
Ona bakarsan ben Ersun Yanal'ı daha çok eleştiriyordum,özellikle geçen sezon bu tür binlerce eleştiri var ama bir gerçek de var;kimse ne Göztepe ne de Alanya'ya(bela oldular resmen iki senedir tam kırılma anlarında)bu şekilde mağlup olacağımızı tahmin etmedi.
Yani işin komik tarafı bu,bunu bir de işlerin ters gittiği anda sahaya bir kimlik bir tepki koyamamızı anlamıyorum.

Ersun Yanal ile sürekli olarak üzerine koyarak geldi takım,bu sezona da onla başladık.

Olaya bütün açısından bakacaksın,yoksa Ersun Yanal'ın bazı futbolculara yaptığı gibi biz de adaletsiz davranırız.
İpler Hoca'nın elinde,bu saatten sonra kelimenin tam anlamıyla kelle koltukta çalışacak.

Onun isi bu aksam bitti kredi felan yok defolup gidecek.

Ufuk
Onur ne yaptı gene. Sorun ne.

Bir şey yaptığı yok. Oynamadığı maçtan sonra bile adamın ismini gündeme getirip vurma peşindeler.

Savundukları adam bacak arasından yiyince başı dönüp ikinci yarıya çıkmadı. Üstüne maç dönünce sallayacak birini arıyor taraftar. Hocadan başladılar sırayla gidiyorlar. Bir sonraki hedef kim olur düşünüyorum.

Zaten tshirt tayfası canımı iyice sıktı. Bunlar da böyle eğlenip, stres atıyorlar işte.

TSunami_69
Seri galibeyetlerle ligin tepesine otursak bile bu taraftarin bunca yillik aci tecrubesi var hocam. Ustune bugun ki mac... İnanin kimsenin basariya inanacagini sanmiyorum artik. Bela gutman laneti gibi lanet var bu takimin ustunde. İlk mayis 1996 da basladi bu surec. Kiziyoruz felan ama bu takimin taraftarinin yasadigi psikolojiyi son macta iki kere sampiyonlugu kaciran fener bile yasamamistir.. Bilmiyorum hep olabilecek en kotu senaryolar basimiza geliyor. Bu maci kazanamazsak her sey alt ust olur diyorduk cok iyi oynarken 3-0 dan maci verdik, kaybetmekten bile kotu senaryo oldu.. kolay kolay bu camianin toparlanabilecegini sanmiyorum artik

Hocam adamlar şampiyonlar ligi finalinde yaşıyor benzer görüntüyü.türkiye liginde mi yaşamayacagiz.futbol bu.Yusuf bencillik yapmasa şu an farklı konular konuşuyor olacaktık. Yarın ki fb bjk maçını keyifle izleyeceksin .olmayınca olmuyor.fenerin yaşadığı travmanın üzerine travma tanımıyorum ayrica😊

Colakoglu
FATİH TERİM ULAN!!

Adam kendisini iyi hissetmedigi için oyundan çıkıyor. Bu tamamen motivasyonsuzluk. Takımda şampiyonluk havası olsa böyle bir şey mümkün olabilir mi? Ersun'un kenarda duruşunu görmüyor musunuz kendisinde heyecan yok topcularda nasıl olsun.

Kim ne derse desin Fatih Terim suan bu takımın başına gelebilecek en iyi teknik direktordur. Oldukça hırslı son durumlardan sonra. Takım da iyi bence reddetmez. İtibarını geri alır. 2 sene içinde şampiyon yapar net

Seni bilemem ama benim mide o sampiyonlugu kaldirmaz!

doktor
23.09.2017, 00:00
Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.
Gitmelisin Ersun hocam birbirimize faydamız yok artık

ersn.alparslan
kontra atak futbolunu iyi değil birazcık iyi oynayan her takım bize en az 2-3 gol atar. okay, durica,uğur,kucka,mas,pereria bunların hepsi ligin en ağır adamları. düşünün ki 35 yaşındaki adam bile messi gibi çalıma dizdi. ama aklıma şu geliyor bu ersun neden sadece gs maçlarında takımı aklı başında, sağlam, hırslı,motive oynatabiliyor ?

yasinylmz
Hocam adamlar şampiyonlar ligi finalinde yaşıyor benzer görüntüyü.türkiye liginde mi yaşamayacagiz.futbol bu.Yusuf bencillik yapmasa şu an farklı konular konuşuyor olacaktık. Yarın ki fb bjk maçını keyifle izleyeceksin .olmayınca olmuyor.fenerin yaşadığı travmanın üzerine travma tanımıyorum ayrica😊

Lanet lanettir hocam. Herkesin laneti kendine :). Onlara avrupa kupasi bize lig sampiyonlugu haram :)

Royal Heart
Kardeşim ister kabul et ister etme. 8 puan fark ve haftaya İstanbul deplasmanı. Son 6'dan 2 takıma içeride ve dışarıda yenilgi. Bitti gitti. Yeni hoca ne kadar erken başlarsa önümüzdeki sene için o kadar iyi olur.

28 hafta az değil ama şu an için şartların çok olumlu olmadığı doğru, bu sebeple Yönetimin reaksiyonu önemli ve belirleyici olacak diyorum. Kritik süreçler kritik-radikal kararlar gerektirebiliyor bazen, göreceğiz. Bu takım bu noktaya gelmemeliydi, yanlışta daha fazla ısrar edilmez umuyorum. Bu kadro ile halâ zirve mücadelesi verilebilir, tercih önemli.

sasone
Onun isi bu aksam bitti kredi felan yok defolup gidecek.

Defolup,gitmek işleri çözmüyor,bu adama trilyonlar döküyoruz,onun istediği kadro kuruyor,planlama yapıyoruz.Oyun olarak da kadro olarak da geliştiğimiz gerçek ama bir de işin ciddiyet kısmı var,önce Göztepe ve şimdi Alanya maçları.

serdaracıl
Esteban takımı yüz üstü bıraktı. Çıksa 10 gol yese bu kadar kırıcı olmazdı. Affedilir yanı yok

Cengiz Çubukcu
23.09.2017, 00:01
FATİH TERİM ULAN!!

Şaka yapıyorsun

erenslash
23.09.2017, 00:02
hocanın yüzünden kaybettik ama iki sağlam en azından bir tane baba süper stoper almalıydık bu da etki ediyor defans alarm veriyor çok kolay gol yiyoruz okayın sakatlığı da etken ya bu maç verilir mi 4-5 çakmamız lazımdı bunlara

Arda'
Ben de Estebanın başının döndüğüne inanmıyorum. Başı dönse devre arasını beklemezdi direkt çıkmak isterdi o golde sonra moralmen bitti 2. yarıya çıkmak istemedi ve takımı sattı resmen.

yorumsuz6117
Rezil adam hala daha çıkıp taktik konuşmaya çalışıyor..

kayseriliyiz
Futbolda hersey olabilir amenna ama bu kadari gerçekten fazla.
Yanal'in artik bu takima verecegi birsey kalmamistir
Su durumda severiz sevmeyiz ama en iyi seçenek terim.

Envoyé de mon G55 en utilisant Tapatalk

ersn.alparslan
herşey bir yana burak olmasaydı ne olacaktı şimdi ne haldeydik ?

Tayfun Aydın
23.09.2017, 00:03
Beyler tribünde ne oldu

10-61
Yahu aptallık bizde,son 20 senedir her yıl aynı saçmalıkları yaşayan bizim kadar aptalca yönetilen bir takımdan medet umuyoruz her sene ...

Mehmet Sarigül
yusuf topu doğru kullanıp 4-0 olsa maç 4-5 biterdi eminim. olay o kötü oynamış bu şunu atamamış değil, hoca yanlış kadro kuruyor yanlış değişiklikler yapıyor takımı da düşürüyor

Hoca ayri bir mesele...Var mi elinde daha iyi bir hoca?...Yabanci olmaz!...Yerli kim var?...

Colakoglu
herşey bir yana burak olmasaydı ne olacaktı şimdi ne haldeydik ?

Önemli bi mevzu

shagrath61
23.09.2017, 00:04

Hocam karartarak belirttiğim bölümü ikinci kez cevaplayacağım.

Bu sayfanın ilk 20 ile 10 sayfalık kısımlarına bak yenilmemizi öngörüp görmediğimi göreceksin.

2+2 = 4 ' dür. 5 etmez.

Ersun Yanal 2 senedir takımın başında, ne yapmışta üzerine koyarak gelmiş bu takım söyler misiniz ?

Takımın ne oynadığı belli değil. İki yıldır sahada ne oynanıyor desem cevap verebilecek bir taraftar dahi yok.

Şuan ki kadro kalitesi Türkiyede ilk 5 içine girer teknik direktör olmadan.

Ama teknik direktörümüz varken 2 mağlubiyet 2 galibiyet 2 beraberlik ile oynuyoruz. Kaybedilen puanların %99' luk kısmı da hoca hatası.

Biz şimdi kime yüklenelim ? Nevzat aydına mı ? Oynatılmayan hubocana mı ? Castilloya ' mı ? Yoksa sahada olsa ayrı dert olmasa da sakatlığı bahane ettiği uydurulup eleştirilen onura mı ? Kime ?

yasinylmz
23.09.2017, 00:04
Beyler tribünde ne oldu

Bazi taraftarlar sedat peker tisortleriyle tribundeydi

Uğur KÜÇÜK
23.09.2017, 00:05
Yahu aptallık bizde,son 20 senedir her yıl aynı saçmalıkları yaşayan bizim kadar aptalca yönetilen bir takımdan medet umuyoruz her sene ...Büyük pencereden bakınca en güzel özet bu.

serdaracıl
Hoca ayri bir mesele...Var mi elinde daha iyi bir hoca?...Yabanci olmaz!...Yerli kim var?...

Yabancı çok iyi olur. Neden olmuyormuş? Al tuchel'i bak masıl oluyor

yorumsuz6117
Ersun'u gönderin teknik direktör getirmesenizde olur.. Durica çıkarsın takımı taş gibi oynayıp sonuç alırız..

Mustafa ÖZDEMİR
23.09.2017, 00:06
Mafya lideri bir adamın ismini tribünlerde tşörtlerle yazmak hangi akla hizmet

Tayfun Aydın
Bazi taraftarlar sedat peker tisortleriyle tribundeydi

Şaka mı bu. Taraftar gruplarından mı yoksa münferit mi?

Sefaenes

onur mu Takimi yari yolda yüzüstü birakti bügün yosa senin sevdigin Esteban mi hadi ordan. Kadro disi kalacak varsa ilk basta o Kovo Esteban bacak arasini korumasini bilmiyen kova.

batugol
hımm polyanacılık oynayayım
çok şükür bu maçı istanbul takımlarına bu şekilde kaybetmedik

bak rahatladım şimdi uyuyabilirim

yasinylmz
Yabancı çok iyi olur. Neden olmuyormuş? Al tuchel'i bak masıl oluyor

Yabanci olur iyisini alirsan olur. Le guen ' i biz alsak farkli olabilirdi bence mesela. Zayif bir kadrosu olmasina ragmen kalitesini belli ediyor.

yasinylmz
23.09.2017, 00:07

Sirayla 31 kisi giymis hocam. Taraftar grubumu yoksa munferit mi bilmiyorum acikcasi

Mert'
23.09.2017, 00:08
Bu Peker reziiliği nedir? Arada kaynamamalı. Çocuklara Pekerin tshirti giydirip poz verdirmek ????!??!!!

Ertan OKUMUŞ
23.09.2017, 00:08
Sabah kahvaltımı yaparken televizyonda Ersunun istifa haberinin altyazı ile geçtiğini görmek dileğiyle hepinize iyi geceler

gurur6134
23.09.2017, 00:09
Baskan tercihini yapmali camianin yuzde 90 nin istifa bekledigi bir adamla bu is yurumez bunu artik gorsun sonra kimse maca adam gelmiyor yok kombine yok forma falan demesin ..takimi sabote eden birisi var klup elinde oyuncak olmus istedigi gibi at kosturuyor millet de bu rezillige mi destek vercek..hafta ici maci takim iyi gitmiyor ulasim imkanlarinin kisitligi oldugu bir yer statda 25 bin kisi var 3 0 dan hezimet yasiyorsun milletin camianin umutlarini alip goturen bir adam ve buna ses cikarmayan bir baskan var sonra destek bekliyorsun hadi ordan burasi turkiye kimse bu sacmaliga destek vermez ..devam et usta sen bu kafayla 5 bin seyirci ortalamasina oynarsin bu sene yaptigin transferlerde sirf inat ettin diye elinde patlar beraber gidersiniz el ele artik..50 kes tukurdugunu yaladin daha once bu konuda da yalada hic degilse klubun yararina olsun bu sefer..takimin kangrenli kolu hoca ve vucudu sarmadan kesilip atilmali artik ac gozlerini usta artik..

Yavuz KÜÇÜK
*
15 dakika önce bende belirttim burada
okaya yer açmak için haftaya kalede bile oynatır EY

Geçen hafta beğenenler neye göre beğendi acaba çok merak ediyorum.

shagrath61
Bu arada esteban yine beni yanıltmadı sağolsun... Bizim sitenin önündeki direkten kaleci olur, ondan olmaz.

praximuns61
Çok kötü bir gündü. İnsanı hayattan soğutuyor bu Trabzonspor. Ama bence şu anda ersununun gitmesi kesinlikle çözüm değil. Madem bu sene gitti sezon yarısına kadar beklenmeli. Bu adam kötü hoca değil bunu biliyorum. Dikiş tutmadı henüz. Tutarmi artık ondan emin değilim. Ama hala umudum var Ersun ve Trabzonspor için hemde bu sene için

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa ÖZDEMİR
23.09.2017, 00:10
Esteban yediği golde neden bacaklarını açıyor ???

doktor
Tomas Tucheli alalım hemde kulüpsüz

brnclhn
Allahım bu nasıl bir gün? neye yanayım ben? ligde 15 yılda bir olan birşeyi statta acı çeke çeke izlediğime mi yanayım? sonra gelip şu pankartları görünce memleketin ne hallerde olduğuna,nelerin,kimlerin savunulduğuna mı yanayım? yoksa bunları benim şehrimde gördüğüme mi yanayım?? Allahım şu günü bana unuttur...sen Trabzonu şehir olarak eski günlerine kavuştur... ve TG yine yanıltmadın,sizin sayenizde şu trabzonluluğumdan kaç kere daha utanacağım...

yasinylmz
23.09.2017, 00:11
Tomas Tucheli alalım hemde kulüpsüz

Keske hocam keske...

Oğuzhan
Bu arada esteban yine beni yanıltmadı sağolsun... Bizim sitenin önündeki direkten kaleci olur, ondan olmaz.

Bu mağlubiyette en son suçlayacağım adam o gerçekten. 3-1 olmuş maç onun yediği golle. Trabzonspor takımısın, evinde oynuyorsun, tribünler tamamen dolu olmasa da fena taraftarın yok. Rakibin teknik direktörü soyunma odasında rezil olmayalım diye yalvarıyor futbolcularına. Adamlara 6-7 tane atacağın yerde maçı kaybediyorsun. Hocadan başka kimseyi suçlayamıyorum kusura bakmayın. En sevdiğim teknik direktördü benim ama buraya kadarmış, artık kendisini de futbol zekasını da istemiyor ve beğenmiyorum.

Berke6198
Yeni yaşıma an itibariyle bastım. Hayatımdaki en iğrenç, rezalet ve kepaze doğum günü hediyesiydi. Ne günah işledik...

lazboy0061
Arkadaşlar maci izliyemedim sadece özetini izliyebildim şimdiden söylim ben kesinliklen ersun yanali desteklemiyorum bugünki mac da ersun yanalin ne gibi hatasini gördünüz sadece soüruyorum desteklediğimden degil mac 3-0 iken yusuf pasi verse 4-0 olacak mac bitmiş olacakti onu gectim vagner lovein attiği ilk gol adam resmen elini kolunu salaya sallaya defansi gecti golünü atti onuda gectim sosanin vurdugu top direkte patladi gol olsa gine mac bitecekti duricanin yaptirdiği penalti bence penalti degildi cok gereksiz bir hamleydi perreranin hatasi penalti getirdi baktiğimiz zaman hep bireysel hatalar tekrar söylüyorum ersun yanali desteklemiyorum maci izliyemediğim icin hocanin hatasini soruyorum size

UĞUR DURTAŞ
Geçen hafta beğenenler neye göre beğendi acaba çok merak ediyorum.
*
Y e lucessu volkan şeni sormuş
ulan EY bu maçta volkan oyuna sokulurmu,döküldüğünü yetersiz olduğunu gördün mü EY
yazıklar olsun sana EY
*
illa okayı oynatacam diye inat ediyorsun
haftaya da kalede oynat EY
amaç direk oynatmak mı EY
yazıklar olsun EY
*
Bu takım bu skorun altından kalmamazzzzzzz
şok lazım şok usta başkan
yoksa bu takım toparlanamaz

gurur6134
23.09.2017, 00:12

Malum guruh kefenciler ya konusmaya bile gerek yok rezilliklerine bir yenisini eklediler sadece konusup prim vermemek lazim..

sasone
Hocam karartarak belirttiğim bölümü ikinci kez cevaplayacağım.

Bu sayfanın ilk 20 ile 10 sayfalık kısımlarına bak yenilmemizi öngörüp görmediğimi göreceksin.

2+2 = 4 ' dür. 5 etmez.

Ersun Yanal 2 senedir takımın başında, ne yapmışta üzerine koyarak gelmiş bu takım söyler misiniz ?

Takımın ne oynadığı belli değil. İki yıldır sahada ne oynanıyor desem cevap verebilecek bir taraftar dahi yok.

Şuan ki kadro kalitesi Türkiyede ilk 5 içine girer teknik direktör olmadan.

Ama teknik direktörümüz varken 2 mağlubiyet 2 galibiyet 2 beraberlik ile oynuyoruz. Kaybedilen puanların %99' luk kısmı da hoca hatası.

Biz şimdi kime yüklenelim ? Nevzat aydına mı ? Oynatılmayan hubocana mı ? Castilloya ' mı ? Yoksa sahada olsa ayrı dert olmasa da sakatlığı bahane ettiği uydurulup eleştirilen onura mı ? Kime ?
Ee,soruyorum sana işte,sahada ne yaptığı belli olmayan takım,işini ciddiye alan takım geçen yıl ki yarım kadroyla bile kafa tutmadı mı 'iyi ve ne yaptığı biilnen takımlara'
Bu sene de aynısı olmadı mı?

Sevilla'yı ezen Başakşehir top yapamadı,FB çıkış maçı gördüğü ve tribünleri uzun zaman sonra doldurduğu maçta.

Bizi sahada ezen bir takım oldu mu?Bugün 4 gol yedik,sebebi belli.

Şaşkınım ama hoca belli ki bize söyleyemediği bir 'denge' güdüyor.Takım içi söylentiler bir anda ayyuka çıkıyor bir yenildi sonrası,maddi içerikli söylentiler.
Saçmalık.

Adem Köse
Öncelikle kendi düşüncem olarak belirteyim. Ben bu trajedik mağlubiyeti bireysel olarak değerlendiriyorum. Sırasıyla

1) Durica (kadro dışı olmalı) hem ilk golde hem penaltı asla kabul edilebilir değil
2) Periera (kadro dışı olmalı) hem ikinci gol hem de dördüncü golde bireysel olarak hatalı ( özellikle dördüncü gol hem topu kaybey hem de git penalti yap )

Bence bu iki topcumuzun sozlesmesinin bitmesi nedeniyle motivasyonlari ciddi derecede düsük. Sabote olduğunu düsunmüyorum. Bu iki oyuncu bizi bu gece yaktı. Sadece bu iki oyuncu geri kalan oyunculardan kimseye lafım yok diğer oyuncularin gardi düştü. Ersun Hocaya icimden ....

Ömer SEVİNÇ
23.09.2017, 00:13
Fatih Terim tek çözüm.

-Samet
23.09.2017, 00:13
Arkadaşlar maci izliyemedim sadece özetini izliyebildim şimdiden söylim ben kesinliklen ersun yanali desteklemiyorum bugünki mac da ersun yanalin ne gibi hatasini gördünüz sadece soüruyorum desteklediğimden degil mac 3-0 iken yusuf pasi verse 4-0 olacak mac bitmiş olacakti onu gectim vagner lovein attiği ilk gol adam resmen elini kolunu salaya sallaya defansi gecti golünü atti onuda gectim sosanin vurdugu top direkte patladi gol olsa gine mac bitecekti duricanin yaptirdiği penalti bence penalti degildi cok gereksiz bir hamleydi perreranin hatasi penalti getirdi baktiğimiz zaman hep bireysel hatalar tekrar söylüyorum ersun yanali desteklemiyorum maci izliyemediğim icin hocanin hatasini soruyorum size

Tam bunu sormak için girmiştim.

Ben de izleyemedim ,

Kısaca Ersun hoca maçın kaderini etkileyecek ne gibi kritik hatalar yaptı arkadaşlar yazabilecek var mı yorumları okuyorum ama genelde millet defol falan yazmış sadece :)

?

Hasan ZAİMOĞLU
23.09.2017, 00:14
resmen bir facia yaşadık fakat yönetimden henüz bir ses yok.

ersn.alparslan
Ben ersunun iyi ya da kötü hoca olmasında değilim belkide dünyanın en iyi futbol analizcisidir. Asıl sıkıntı karakteri, trabzonspora bakışı ve aklının nerelerde oluşu.

gurur6134
Esteban yediği golde neden bacaklarını açıyor ???

Cok iyi kaleci oldugu icin..

6Şafak Aydın1
23.09.2017, 00:15
5-0 öne gecseydik yine verirmiydik acaba ? iyi geceler fazla üzülmeyin, futbol bu.

lazboy0061

Ben de izleyemedim ,

Kısaca Ersun hoca maçın kaderini etkileyecek ne gibi kritik hatalar yaptı arkadaşlar yazabilecek var mı yorumları okuyorum ama genelde millet defol falan yazmış sadece :)

?

:):)

Murathan
Puel hala bir takımla imzalamadı

hos_cocuk61
Ersun'un Trabzon'dan ayrıldığı dönemde oyunculardan helallik isterken Giray Kaçar'ın "Sana hakkımı helal etmiyorum hoca" sözü aklıma geldi. Bugün bunu diyecek çok oyuncu var. Ersun formayı hak edene değil yancılarına verir.

shagrath61
23.09.2017, 00:16
Ee,soruyorum sana işte,sahada ne yaptığı belli olmayan takım,işini ciddiye alan takım geçen yıl ki yarım kadroyla bile kafa tutmadı mı 'iyi ve ne yaptığı biilnen takımlara'
Bu sene de aynısı olmadı mı?

Sevilla'yı ezen Başakşehir top yapamadı,FB çıkış maçı gördüğü ve tribünleri uzun zaman sonra doldurduğu maçta.

Bizi sahada ezen bir takım oldu mu?Bugün 4 gol yedik,sebebi belli.

Şaşkınım ama hoca belli ki bize söyleyemediği bir 'denge' güdüyor.Takım içi söylentiler bir anda ayyuka çıkıyor bir yenildi sonrası,maddi içerikli söylentiler.
Saçmalık.Geçen yıl 10 maç seri yaptın sonra yenilmeyecek her takıma yenildin? Kayseride bir ara 7 maçlık seri yapmıştı sergenle? İlerleme mi kat etmiş oluyorlar hocam?
Yorgun başakşehire karşı oynadın yine adamlar 90 dakikayı senden daha dinç çıkardı.
Şikebahçenin tarihinin en rezil kadrosuna ilk 30 dakika haricinde üstünlğk kuramadın? Ayrıca pandanın içeri aldığı top olmasa adamlara 2 tane pozisyonun var?
Polyannacılığa gerek yok.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nbay
Bongondanın maç kadrosunda olmamasının nasıl bir savunması olabilir acaba? Ya da ndoyun kadroya alınmasının.

TsAkifTs
Tamam bu çok büyük bir travmaydı ama Fatih terim ismini bu takıma reva görmek daha büyük travmadır...
Allahım sen bizi sınıyormusun...

Şanlı SanMarino
Yeni yaşıma an itibariyle bastım. Hayatımdaki en iğrenç, rezalet ve kepaze doğum günü hediyesiydi. Ne günah işledik...
Yanlışa yanlış diyen herkesi linç ettiniz.

Burada Ersun'un "mutluluk" ile başlayan tweetini paylaşana 1 ay ceza verdiniz. (bana)

Siz adil olmayıp adaletli yönetim beklediniz.

Eleştirileri hep yanlılık olarak gördünüz.

Bugün Trabzonspor'un 51. yılındaki bitişinin ilk günü. 6 haftada 8 puanlık fark ve hedefsiz takım. Tarihinin en büyük harcaması. Hayırlı olsun.

Mehmet Fatih Yavuz
23.09.2017, 00:17

Hocayı çok seven biri olarak söylüyorum.
İkinci yarının başındaki Yusuf-Volkan değişikliği kelimenin tam anlamı ile cinayetti.
Esteban olayını anlamadım. Saçmalık.

Takım üzerinde otorite kaybı mıdır nedir birşey var!!

Hatalar bireysel de olsa sıkıntı bireysel değil.
4 maçtır aynı şey oluyor.

Bugün tam anlamı ile cinayete döndü.

Bir saçmalık var, ve hoca ya açık oynayıp neler döndüğünü anlatacak, ya da şehirde alacağı nefes kalmadı.
Anlaşılmaz bir durum var .

Ersun Yalan bu kadar akılsız bir hoca değil.

yasinylmz

Ben de izleyemedim ,

?

Hocam her sey cok iyiydi cok iyi top oynuyorduk oyunun kontrolu tamamen bizdeydi sacma bir golle devre arasina 3-1 girdik. İkinci yari kalede ugurcan ile basladik. Derken sacma bir gol daha yedik ersun hoca yusuf volkan degisikligi yapti. İkinci golden sonra iyice panik olduk ve sacma bir penalti ile 3-3 oldu. Film zaten 3- 2 de kopmustu. Ersun hicaya tepki su yuzden neden volkan sen ? Neden castillo degil ve neden onazi yi orta sahaya direnc icin almadin tepkileri..

serdaracıl
Puel hala bir takımla imzalamadı

Aynen. Ne isimler var piyasada. Biz hala yerli sığırların peşindeyiz

Oğuzhan
23.09.2017, 00:18

Sanki maç 1-0'dı da Yusuf pası verse 2-0 olacaktı. 4-0 olacaktı maç bitecekti diyorsunuz. 3-0 öne geçmişsin yav 40 dakikada daha ötesi var mı bunun. Hoca ikinci yarıda rakibin direncinin arttığını fark edip, kontra atakta takıma pozisyon yaratacak Castillo'yu alacaktı futbolla alakasını koparmış Volkan Şen'i değil. Hoca rakip 3-2 yakalamışken oyuna müdahele edip oyunu rahat tutabilirdi ama saçma sapan hamleler yaparak maçı hediye etti yine.

doktor
Ersun hoca halen istifa etmedi çok yazık[emoji36]

gurur6134
Fatih terim diyorlar hala millet iyice sasirdi.su malum sezonun ardindan playof ilan edildiginde maclar bitsin konuscam deyip sampiyon olup ekstrem ucretle milli takimin basina gecirilince agzini acmayan imPARAtor den bahsediyorsunuz beyler..bu kadar da midemiz genis olmasin yeter da artik..balik hafizaliyiz da bu da fazla biraz..

Şanlı SanMarino
Tamam bu çok büyük bir travmaydı ama Fatih terim ismini bu takıma reva görmek daha büyük travmadır...
Allahım sen bizi sınıyormusun...
Niye? Ne yapmış Trabzonspor'a? Tek bir örnek var mı? Trabzonlu aldı/almadı muhabbeti yapma çünkü dayanağı yok.

2011'de 7 Trabzonspor'lu oyuncuyu en çok milli takıma alan hocadan bahsediyoruz. Şikeci hocadan, şikebahçe aşığı hocadan değil.

Mehmet Sarigül
23.09.2017, 00:19
Toroglu efendi ikiside penalti degil!

Sefer A.
23.09.2017, 00:19
Rezillik bu..
En büyük Türk ATATÜRK diye tshirt yapıp sahaya çıkmak istiyorum bende.. Eminin stadın kapısından içeri sokmazlardı
sikeci fb yaz onu da sokmazlar,,, köpek yetkililer

Köpek gibi sadık ve dost canlısı bir hayvanı bunlarla bir tutmana üzüldüm abicim.
Hahahah dogri :p gerçi korkarim köpeklerden, arada isiriyorlar falan ne bileyim,,, egitilmisi anca belki olur :p

DarthVader
23.09.2017, 00:20
Ersun'u gönderin teknik direktör getirmesenizde olur.. Durica çıkarsın takımı taş gibi oynayıp sonuç alırız..Durica önce penaltı yapmamayı, adam marke etmeyi öğrensin...

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Samet
Hocam her sey cok iyiydi cok iyi top oynuyorduk oyunun kontrolu tamamen bizdeydi sacma bir golle devre arasina 3-1 girdik. İkinci yari kalede ugurcan ile basladik. Derken sacma bir gol daha yedik ersun hoca yusuf volkan degisikligi yapti. İkinci golden sonra iyice panik olduk ve sacma bir penalti ile 3-3 oldu. Film zaten 3- 2 de kopmustu. Ersun hicaya tepki su yuzden neden volkan sen ? Neden castillo degil ve neden onazi yi orta sahaya direnc icin almadin tepkileri..

Anladım teşekkür ederim.

Yine yanlış oyuncu tercihleri sanırım.Geçen haftalarda da yine önde götürdüğümüz maçları böyle kaybetmedik mi sanki..

Tabi Esteban niye çıktı ona da bakmak lazım veya hoca niye müsaade etti.

brnclhn
küme düşmeyi istiyorum artık,beklentisiz,dertsiz,heyecansız futbol izlemek istiyorum...dalga geçilmemek,kimsenin umrunda olmamak istiyorum... çünkü diğer türlü yaşlanıyoruz,eziyet çekiyoruz,beceremiyoruz...bırakın küçülelim artık üzmesin kimse bizi...

Tayfun Aydın
23.09.2017, 00:21
Niye? Ne yapmış Trabzonspor'a? Tek bir örnek var mı? Trabzonlu aldı/almadı muhabbeti yapma çünkü dayanağı yok.

2011'de 7 Trabzonspor'lu oyuncuyu en çok milli takıma alan hocadan bahsediyoruz. Şikeci hocadan, şikebahçe aşığı hocadan değil.

Sevmesem de istemesem de kabul ederse son çare olarak getirilir. Diğer alternatif diyecem ama genç idealist hocaya tahammül edecek sinir zaman kalmadı.

Ersun yanal ı savunurken bunların olabileceği aklımın ucundan bile geçmiyordu.

Hasan ZAİMOĞLU
23.09.2017, 00:21

Ben de izleyemedim ,

?
Hubocan diye birisini aldırmasına rağmen elinde Uğur opsiyonu da varken stoperde Okay ısrarı akla gelen ilk soru. Volkan Şen'in bizzat hazır değilim demesine karşılık elinde Bongonda Castillo seçenekleri varken Volkan'ı oyuna alması. Orta sahada üstünlüğü rakibe kaptırmamıza rağmen müdahale etmemesi. Yusuf'un bitik hali Volkan'dan daha çok iş yapıyordu Onazi oyuna alınabilirdi. 3-1'i korumak için teknik direktöre düşen ne varsa yerine getirilmedi. Daha ne yapmaması lazımdı ? Öne geçip de skoru koruyamadığımız 4. maç bu 2 beraberlik 2 mağlubiyet aldık. Çareler bile çaresiz şu durumda. Allah sonumuzu hayretsin.

yasinylmz
23.09.2017, 00:22
Arkadaslar fatih terim olmaz. Kendisinin egosu bu ulkede kimsede yok. Ayrica bugun tff ye tazminati odenmedigi icin ihtarname gondermis. Bu adam bizi net soyar hemde oyle boyle degil. Bizdede basarili olamaz. Trabzon o adamin egosunu kaldiramaz.

Berke6198
23.09.2017, 00:23
Yanlışa yanlış diyen herkesi linç ettiniz.

Burada Ersun'un "mutluluk" ile başlayan tweetini paylaşana 1 ay ceza verdiniz. (bana)

Siz adil olmayıp adaletli yönetim beklediniz.

Eleştirileri hep yanlılık olarak gördünüz.

Bugün Trabzonspor'un 51. yılındaki bitişinin ilk günü. 6 haftada 8 puanlık fark ve hedefsiz takım. Tarihinin en büyük harcaması. Hayırlı olsun.
Tweet'inde küfür olmayan kimsenin düşüncesine müdahale etmeyiz San Marino, mağdur edebiyatı kasmana gerek yok. "Bak bey, sana iki lift lazım var" tarzı konuşmayı bana mı yapıyorsun ? Bana ne birader ?

Ben mi getirdim takımın başına Ersun Yanal'ı ? Takımın başında ısrarla kalması gerektiğini falan mı savundum ? Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun ? Baştan aşağı saçma ve amaçsız bir mesaj yazmışsın.

CEMEFKER
Ben ersunun iyi ya da kötü hoca olmasında değilim belkide dünyanın en iyi futbol analizcisidir. Asıl sıkıntı karakteri, trabzonspora bakışı ve aklının nerelerde oluşu.Şöyle tesbitler...

Yoksa,EY düşmanı kimse olamaz....patronum değil,düşmanım değil...

Bjk maçı alınsa dahi...

yasinylmz
Anladım teşekkür ederim.

Yine yanlış oyuncu tercihleri sanırım.Geçen haftalarda da yine önde götürdüğümüz maçları böyle kaybetmedik mi sanki..

Tabi Esteban niye çıktı ona da bakmak lazım veya hoca niye müsaade etti.

Aynen oyle hocam. Esteban devre arasi iyi olmadigini basinin dondugunu soylemis.

Devran Saka
Ulan arkadaslarimin yaninda rezil oldum surekli maci konusup durdular bu nedir ya ne bu ya nasi bisey lan bi hafta daha sabredelim sabredelim e diye diye ne geldik etmiyom ulan

sasone
Geçen yıl 10 maç seri yaptın sonra yenilmeyecek her takıma yenildin? Kayseride bir ara 7 maçlık seri yapmıştı sergenle? İlerleme mi kat etmiş oluyorlar hocam?
Yorgun başakşehire karşı oynadın yine adamlar 90 dakikayı senden daha dinç çıkardı.
Şikebahçenin tarihinin en rezil kadrosuna ilk 30 dakika haricinde üstünlğk kuramadın? Ayrıca pandanın içeri aldığı top olmasa adamlara 2 tane pozisyonun var?
Polyannacılığa gerek yok.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sergen ile Ersun Yanal'ı aynı mı görüyorsun?Veya her hangi bir başka sıradan TD'yi?

Ersun Yanal belli bir seviyede kariyeri olan,şampiyonluğu olan,futbola kazandırdığı adamlar olan bir TD,zaten her hangi bir TD olsa neden bu kadar kafa patlatayım?
Ama bizde tu kaka edilen ŞG'nin de Bursa ve Bjk ile belli bir bir başarısı var,sorun bizdeyse?

Allah aşkına su maç başlığına bir bak,savaş yapsan bu kadar farklı konu gündeme gelmez.
Kabul ediyorum ağır ve travma bir maç oldu ama yazılan çizilen bence bizde sorun var diyor.

Biz ne istediğimizi biliyor muyuz?

Mustafa Ağaoğlu
23.09.2017, 00:24
MRA, Çalımbay, Ertuğrul desem ciddiye alırdınız heralde