PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 5.Hafta l Medipol Başakşehir 2 - 2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

odyseuys
10.09.2017, 19:25
İlk maç başlığım bence bu sezon takım için turnusol kağıdı niteliğinde olacak olan başak maçına kısmet oldu.

takımımıza başarılar diliyorum.

OFLU
10.09.2017, 19:39
Okay -Kuco yapma!
Takımı katletme hoca!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

adiloş bebe
10.09.2017, 19:43
dün izleyebidiğim kadarıyla çok iyi oynayan bir başakşehir yoktu ama büyük takım gibi oynayan bir başakşehir vardı sahada.
Ne yaptığını çok iyi bilen, doğru paslarla asla kaos futbolu oynamayan ve bireysel kalitesi üst düzeyde bir takım
Adebayor, Visça, mossoro, elia kesinlikle ekstra önlem almamız gereken oyuncular. Pek deplasman ambiyansı olacağını sanmıyorum hatrı sayılır bir taraftar grubu maça gidecektir. 3 puan çok iyi olur ama beraberlikte fena sayılmaz

Uğur Ö.
10.09.2017, 19:48
Sağlam bir defans yapısı ile yenebileceğimizi düşünüyorum.

İlkhan
10.09.2017, 19:48
dün izleyebidiğim kadarıyla çok iyi oynayan bir başakşehir yoktu ama büyük takım gibi oynayan bir başakşehir vardı sahada.
Ne yaptığını çok iyi bilen, doğru paslarla asla kaos futbolu oynamayan ve bireysel kalitesi üst düzeyde bir takım
Adebayor, Visça, mossoro, elia kesinlikle ekstra önlem almamız gereken oyuncular. Pek deplasman ambiyansı olacağını sanmıyorum hatrı sayılır bir taraftar grubu maça gidecektir. 3 puan çok iyi olur ama beraberlikte fena sayılmaz

Başakşehir'in pasla çıkan bir oyunu vardı dün fb karşısında, bizim ikinci yarı pasla çıkma oyunu gibi yani. Fenerden daha tehlikeli bir takım.

orhan42
10.09.2017, 19:55
Sosa-Kucka orta sahası maçın kilidi olur.Bu gün 2. yarıdaki hırs ve tempo ile bence başa baş oynayacağımızı düşünüyorum..Çok güzel bir maç bizi bekliyor..

Ömer SEVİNÇ
10.09.2017, 20:00
Stoper durica hubocan ikilisi yetişmesi lazım. Yoksa adebayor bu savunma hattının içinden geçer.

cebcare
10.09.2017, 20:01
Cok zor ve onemli bir mac insaAllah dogru onbirle maca cikariz

Emirhan Uludüz
10.09.2017, 20:02
Zor maç. İyi oyun ve en kötü 1 puan almak dileğiyle. Tribünde olacağım 2013'den sonra ilk defa :)

a.fındıkoğlu
10.09.2017, 20:10
https://i.hizliresim.com/8Nn5W7.png (https://hizliresim.com/8Nn5W7)

Oruç
10.09.2017, 20:11
Beraberliğe üzülmem.

DeAgLeMaNyAq
10.09.2017, 20:14
Durica ve Hubocan dışında kadroyu bozacağını pek düşünmüyorum fakat illa Kucka'nın yanına savunma yönü yüksek bir oyuncu koyacaksak Okay yerine Onazi'yi denemekte fayda var ki Başakşehir maçında koymayacağız da hangi maçta koyacağız. Başakşehir her ne kadar sistem takımı olsa da ofansif açıdan çok güçlü silahları var. Bizim de defansif zaaflarımız göz önüne alındığında 1 puan çok iyi sonuç olur. Maçın sonucunu Pereira ve Mas'ın Elia ve Visca karşısındaki performansı belirleyecek...

olcay_61
10.09.2017, 20:17
Onur ve geri 4lü sonucu belirler, hucumda hertürlü bişeyler yaparız

Murat'
10.09.2017, 20:18
Galibiyet zor değil, zirveye oynamak istiyorsak bu maçı kazanmalıyız.

Murathan
10.09.2017, 20:19
Okay -Kuco yapma!
Takımı katletme hoca!

Gerçekten başka bir şey istemiyorum artık.

Enes Başkaya60
10.09.2017, 20:19
Bu maçı almalıyız şansla mansla bir türlü almamız lazım...

TSKara61
10.09.2017, 20:20
----------Onur----------
-----Tomas-Durica-----
Joao----------------Mas
-------Sosa-Kucka------
----------Yusuf----------
A.Kadir------------Olcay
----------Burak----------

Okay-Onazi-Castillo-Roda

Uğur Ö.
10.09.2017, 20:20
Vay arkadaş daha Castillosu var. Nereye yerleşecek bu adam.

erenslash
10.09.2017, 20:32
hocam takımın katledildiği yok adam duruma göre oynatıyor mustafa akbaş ve uğğurun olması ne kadar kötü hal ahoca hoca ne bu ya adam abdulkadiri oynattı rodeyi oyuna aldı sizde abartmayın
Okay -Kuco yapma!
Takımı katletme hoca!

batugol
10.09.2017, 20:38
Yeneceğiz
Güzel günler yakın

castillo61
10.09.2017, 20:39
Direnç gerektiren maçlarda Okay......Kucka olabilir mesajlarının hiçbir tutar yanı yok.

Bu ikili 100 top kapsa 80'ini tekrar rakibe teslim eder. Ve bu da sana değil hücum iştahını arttırdığın rakibine direnç katar.

Bu ikili sadece 11 kişi topun arkasında bekleyen, otobüs çeken takımlarda iş yapar. Çok yazdık ama Trabzonspor mahalle maçı yapsa dahi bu ikili oynamamalı.

Ahmet Taşçı
10.09.2017, 20:43
Abdülkadir sol ayaklı bence sol açıkta daha etkili olabilir, hoca inatla Olcayı solda oynatıyor sağına alıp orta açmayı düşüyor, Abdülkadir de inatla sağda oynatıyor o da soluna alıp orta yapmaya çalıyor, bir de değiş be hocam, dene sanki ne olcak

artvints
10.09.2017, 20:48
Abdülkadir sol ayaklı bence sol açıkta daha etkili olabilir, hoca inatla Olcayı solda oynatıyor sağına alıp orta açmayı düşüyor, Abdülkadir de inatla sağda oynatıyor o da soluna alıp orta yapmaya çalıyor, bir de değiş be hocam, dene sanki ne olcak

Abdülkadir oyun kurucu, kanat oyuncusu değil. sol kanatta düz ayakla oynayamaz, fizik eksikliği ortaya çikar. Bugün yaptiği asisti tekrarlamasi için Glgeniş açidan sahayi görmesi gerekiyor. Solda geri pas yapar bol bol, etkisi düşer.

selcuk
10.09.2017, 20:50
defans kendini bulursa maci aliriz

Ahmet Taşçı
10.09.2017, 20:53
Abdülkadir oyun kurucu, kanat oyuncusu değil. sol kanatta düz ayakla oynayamaz, fizik eksikliği ortaya çikar. Bugün yaptiği asisti tekrarlamasi için Glgeniş açidan sahayi görmesi gerekiyor. Solda geri pas yapar bol bol, etkisi düşer.

Biliyorum oyun kurucu olduğunu fakat orta alanda ona sıra zor illa bir kanatta oynaması gerekiyorsa bence sol kanatta oynamalı sürekli dağa alıp orta yapması savunmanın adam paylaşımı için zaman kazanmasını sağlıyor, kaldı ki şut becerisi çok zayıf topun altına çok giriyor tek alternatifi kalıyor içeri girip ara pası yapması ama solda olur çizgiye inip orta yapması kolaylaşır.

İ. SARAL
10.09.2017, 20:53
Büyük ihtimalle yeniliriz kısır bir mac olur. Okay-kucka oynatacak yine. Durica olmayacaksa Okay-hubocan tandemi ile çıkalım bu Uğur takımdan sogutacak beni.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
10.09.2017, 21:00
Abdülkadir için vakit var onu yerine hazirlamak lazım kanattan ziyade. Kanat etkinliğimizin yüksek olması için Castillo oynamalı.

champions
10.09.2017, 21:01
4 haftadır sıradan takımlara karşı ecel terleri döküyoruz, bakalım iyi bir takıma karşı ne yapacağız?

Harvelli61
10.09.2017, 21:03
Deplasman tarafı kaç seyirci oluyor başakşehir stadında? Kulup izmirdeki gibi bi uygulama yaparmı acaba yıne biletlerin bi kısmını alırmı passolig alıcam ama senede gidebiliceğim maç sayısı fazla değil zonguldakta okudugum ıcın , biletlere yetişebilirmiyim diye tereddütüm var inşallah bol kontejyan olur.

Çağdaş DENİZ
10.09.2017, 21:05
Yenebiliriz tabi doğru kadro ve istekli oyunla

Fatih Öztürk
10.09.2017, 21:06
Takım defansımız ligin en kötülerinden bu net. Başakşehir bir tek topu bile heba etmeden oynama alışkanlığı kazanmış kadro kaliteside iyi düzeyde. Normal şartlarda Başakşehir favoridir lakin Avrupa maçı dönüşleri Türk takımları için her zaman handikap olmuştur. Bireysel yeteneklerimize fazladan iş düşecek.

Fatih Çelik
10.09.2017, 21:06
50. Yılda Şampiyonluğa diyorsak şamarlayıp geçmemiz gerekiyor. Durica yetişir Hubocan da vasat üstü oynarsa şansımız yüksek olur.

U.Sadıkoğlu
10.09.2017, 21:17
Arkadaşlar biletler ne zaman çıkıyor? İngiltere ye dönmeden Trabzonspor u son kez izleyelim :)

yorumsuz6117
10.09.2017, 21:22
Durica yetişmezse işimiz çok zor olur..

gurur6134
10.09.2017, 21:39
Dogru oyuncu tercihleri yapildigi takdirde yenmememiz icin bir sebep yok..gencler macinin 2.yarisi oynanan futbol ortada..

ALDENİRO
10.09.2017, 21:51
bu maç ersun hocanın maçı taktik maktik neyse bütün bilgi ve tecrübesini konuştursun. COK ÖNEMLİ MAC.

Ahmet Aksu
10.09.2017, 21:54
sıra bizde inşallah fazla yer açarlar bize bu maçta

Ogün YAZICI
10.09.2017, 22:02
Durica ve Hubocan dışında kadroyu bozacağını pek düşünmüyorum fakat illa Kucka'nın yanına savunma yönü yüksek bir oyuncu koyacaksak Okay yerine Onazi'yi denemekte fayda var ki Başakşehir maçında koymayacağız da hangi maçta koyacağız. Başakşehir her ne kadar sistem takımı olsa da ofansif açıdan çok güçlü silahları var. Bizim de defansif zaaflarımız göz önüne alındığında 1 puan çok iyi sonuç olur. Maçın sonucunu Pereira ve Mas'ın Elia ve Visca karşısındaki performansı belirleyecek...

Katılıyorum.

Hakan
10.09.2017, 22:04
Meydan okuma maçı.

serdaracıl
10.09.2017, 22:06
Geçen yıl en kötü halimizle bile bize diş geçiremediler. Bu sefer işlerini bitireceğiz

B.AKDEMİR
10.09.2017, 22:14
Bu maç ölüm kalım maçı değil ama şampiyonluk kovalıyorsak ciddiyetle oynayıp kazanmamız gereken bir maç. Onur-Mas-Parreria- Durica-Hobocan-Sosa-Yazıcı-Castillo-Olcay-Burak banko oynamalı.Burak'ın durumuna göre Rodellega'da ilk 11 e girebilir.

SALDIRAY
10.09.2017, 22:15
https://i.hizliresim.com/8Nn5W7.png (https://hizliresim.com/8Nn5W7)
+1967 .......

sbay
10.09.2017, 22:16
klasik olacak ama 1-0 olsun bizi olsun.

Full HD
10.09.2017, 22:19
Kizmayin ama bence basaksehirin eline su dökemeyiz bizi 100% yenecekler.Bir puan alsak cok iyi ederiz! Hadi hayirlisi.

bkandil
10.09.2017, 22:22
Sinerjinin devamı için bu maçı almamız şart. Fakat bugünkü stoper ikilisiyle ligde 3-5 takımı ancak yenebiliriz.

serdaracıl
10.09.2017, 22:24
Kizmayin ama bence basaksehirin eline su dökemeyiz bizi 100% yenecekler.Bir puan alsak cok iyi ederiz! Hadi hayirlisi.

Yeneceğiz

Sadettin_
10.09.2017, 22:25
Yedi duvele " sampiyonluk yarisinda ben de varim" demek istiyor musun ?
O zaman bu maçi al

Erkan SÜNGER
10.09.2017, 22:28
Yeneceğiz. Yenmeliyiz. Bu maçı alırsak varya offf offf istiyoruz ya bu heyecanı özledik biz. Hakkımız. Yenelim bak yayınlarda kuduruyorlar. Sosayı alsaydınız diye. Aglıyorlar. Istiyoruz abi.

Hakan
10.09.2017, 22:28
Kucka Onazi
Olcay Sosa ?
Burak

Yusuf da olunca topla mesafe kat eden oyuncumuz olmuyor,soru işaretini dolduramadım.
Bu maç özelinde Onazi kesin oynamalı.
+
Caicara defansın en zayıf tarafı.

Ozan Kara
10.09.2017, 22:34
Castillo bence oynamalı. Önde baskı yersek çok zorlanıyoruz. Erken gol atabilirler bence. Abdullah Avcı iyi analizci.

İ. SARAL
10.09.2017, 22:35
Kucka Onazi
Olcay Sosa ?
Burak

Yusuf da olunca topla mesafe kat eden oyuncumuz olmuyor,soru işaretini dolduramadım.
Bu maç özelinde Onazi kesin oynamalı.
+
Caicara defansın en zayıf tarafı.

Yusuf'u kestin yani?

Hakan
10.09.2017, 22:37
Yusuf'u kestin yani?Bir maç oturabilir,Sosa'yı mı keseyim.

OFLU
10.09.2017, 22:38
hocam takımın katledildiği yok adam duruma göre oynatıyor mustafa akbaş ve uğğurun olması ne kadar kötü hal ahoca hoca ne bu ya adam abdulkadiri oynattı rodeyi oyuna aldı sizde abartmayın

Ne durumu?
Gb ligin son sırasındaki takımdı maçtan önce ne durumu?
Abdülkadiri oynattı , niye? O kadar boktan bi futbol vardı ki sahada bişeyler yapma gereği hissetti. Takımın 45 dk sını çaldı Ersun Yanal, Trabzonspor kendi sahasında çift ön libero 2 ağır adam ve hücuma katkısı olmayan bu iki adamla çıkamaz. Biz oynayarak maç kazanıp kaybedeceğiz, biz kontra atak takımı değiliz. Bu kadro Okay-Kuco aynı anda oy-na-ya-maz.

yorumsuz6117
10.09.2017, 22:42
-----------------------Onur-----------------------

Pereira--------Hubocan-------Durica--------Mas

---------------Sosa-----------Kucka--------------

Olcay-----------------Yusuf---------------Castillo

-----------------------Burak-----------------------

1. Esteban
2. Kamil Ahmet
3. Uğur
4. Akbaş
5. Onazi
6. Okay
7. Abdulkadir
8. Volkan Şen
9. Bongonda
10. Rodallega

Arif Timurcioğlu
10.09.2017, 22:42
Bu gün 2 yarıdaki gibi oynarsak alırız. Zor maç olur.

Yiğit SARI
10.09.2017, 22:44

1. Esteban
2. Kamil Ahmet
3. Uğur
4. Akbaş
5. Onazi
6. Okay
7. Abdulkadir
8. Volkan Şen
9. Bongonda
10. Rodallega

Tam olarak aklımdaki. Kucka-Okay ihanetini daha yapmaya gerek yok bu takıma.

Arda'
10.09.2017, 22:49
Beraberlik iyi sonuç olur ama büyük ihtimal yeniliriz.

doktor
10.09.2017, 22:54

1. Esteban
2. Kamil Ahmet
3. Uğur
4. Akbaş
5. Onazi
6. Okay
7. Abdulkadir
8. Volkan Şen
9. Bongonda
10. Rodallega

Aynen katılıyorum böle başlamamız lazım. Bu maçta Ersun Yanalın göreceği en önemli şey. Ayrıca Kolombiyalılara hakettiği değeri vermeli bugün Rodallega iki goldede kalitesini ortaya koydu

yusf61
10.09.2017, 22:54
Kuco sosa müthiş ikili oldu. Ama iç sahada ve böyle anadolu maçlarında olsun. Başakiehir maçında kuco onazi sosa olmalı bence. Bu maçta sağlam defans yap. Bi türlü atarız İnşAllah.

Erkan A.
10.09.2017, 23:23
trabzonspor kim bizmi basaksehirmi ?? tabiki yenecegiz güzelim bordo mavi formamizla cikacagiz maca trabzonspor oynayacak sahada basaksehir haddini bilerek oynayacak bizde büyüklügümüze yakisir bir mac oynayacagiz durica oynayacagini varsayiyorum hubocanla iyi ikili olurlar abdülkadirin ilk onbirde baslayacagina inaniyorum volkan sen eger oynarsa ikinci yarida cok basarili olacagina inaniyorum ........maci kesinlikle kazanacagiz net skor diyorum 0 - 2 olcayin gollere devam edecegine inaniyorum sosadan bir frkikik golüde bekliyorum ............herseyin hayirlisi

artvints
10.09.2017, 23:45
Abdullah avci tamamen rakip analiziyle hareket eder. Topu onlara birakip baskiya biz gidebiliriz, özellikle kenarlardan hizli ataklarla iş yapariz. Farkli bir oyun olmasi lazim. Abdullah avci'nin plani bozulsun.

Soner Albayrak
10.09.2017, 23:45
Müthiş top çeviriyor adamlar. Bunları nasıl kitleyeceğiz, hiçbir fikrim yok.

Şanlı SanMarino
10.09.2017, 23:46
Abdüş'ü gördükten sonra Castillo'yu adam yerine koymuyor bizim romantik bebişler :)

serdaracıl
10.09.2017, 23:48
Kuco sosa müthiş ikili oldu. Ama iç sahada ve böyle anadolu maçlarında olsun. Başakiehir maçında kuco onazi sosa olmalı bence. Bu maçta sağlam defans yap. Bi türlü atarız İnşAllah.

Hayır asla. İşleyen düzeni bozmaya gerek yok

exelans_25
10.09.2017, 23:54
Abdulkadir bu macta 11 falan olmaz arkadaslar.Bu macin kilidi orta saha tamamen Mahmut-Emre mi Sosa-Kucka mi? Durica Hubocan kesinlikle yetismeli ayrica

Emirhan Uludüz
10.09.2017, 23:55
Başakşehir'in en büyük avantajı ve dezavanjı çok büyük takım gibi oynuyorlar ve o özgüvene sahipler. Dar alanda baskı yerken yaptıkları paslaşmalar ile topa hakim oynayıp ön alana çıkışı hızlandırıp önde ne kapanmış, ne de açık alan bırakmış takıma karşı hücuma geçiyor ve yine aynı şekilde dar alanda paslaşarak zor olanı yaparak hücumda etkili oluyorlar. Abdullah Avcı bizi analiz eder göbekte üstünlüğü sağlar ancak geride Ersun'un klasik presi zor anlar yaşatabilir Başakşehir'e. Çünkü adamlar bu paslaşmaları hiçbir şekilde bırakmıyorlar. 5 kere 6 kere aynı bölgede top kaybı bile yapsalar ilk amaçları topu şişirmekten çok pas yapmak oluyor. Ön alanda yapacağımız baskı maçın kırılma noktası olacaktır başarılı olursak güzel fırsatlar yakalarız. Ersun bu maça Bero ile bile çıkabilir üzerinde hiç taraftar baskısı hissetmiyorsa.

Timur Bey
10.09.2017, 23:59
Şu on birle çıkmalıyız. Castillo artık yedek oturmamalı. Sol tarafı kullanamıyoruz.

http://www.sporx.com/img/ilk11/9af8989be7df49948a0d7680c6ce121e186940.jpg

Berke6198
11.09.2017, 00:04
Bu maç gerçekten eşik. Bu eşiği galibiyetle atlayabilirsek şampiyonluk mücadelesinde biz de varız diyebiliriz. Ayrıca bugün sahaya çıkması gereken kadroyu da görmüş olduk. Lütfen garip fantaziler deneme Ersun Hoca.

Fatih Çelik
11.09.2017, 00:06
Bu maç gerçekten eşik. Bu eşiği galibiyetle atlayabilirsek şampiyonluk mücadelesinde biz de varız diyebiliriz. Ayrıca bugün sahaya çıkması gereken kadroyu da görmüş olduk. Lütfen garip fantaziler deneme Ersun Hoca.

Bir Hubocan bir Ersun soru işareti şu takımda... Şamarlamalıyız başka yolu yok.

Fatih Çelik
11.09.2017, 00:09
Ne yaparsanız yapın Abdullah Avcı'nın takımını koşturmayın. Geçiş hücumu yapmalarına izin vermeyin geçen sene ki gibi sete set oynansın maç. Bekleri hücuma katilirsa şansımız azalır.

ANAOKULU TERK
11.09.2017, 00:12
- başakşehir maçı alamaz , ersun verir .
- adebayor'u kitle , beraberlik senindir .
- kaleci volkan tam bir bomba . yerden sıfır . (ayrıca delikanlı adam pembe giyer mi kardeşim ?)
- yazıcı ve abdülkadir kanat oynamaz . oynayamaz . oynamamalı . bu maç aldatmasın .
- burak duran savunmaya karşı etkisiz . ama hügo biçilmiş kaftan . 60'da mutlaka oyunda olmalı .
- bayılana kadar yan pas yaparsan yenilirsin . ama dik oynarsan şaşırtır , altın vuruşu yaparsın .
- sol bek kılışi ile sağ bek çayçara aslında maden . oralara sondaj atmak lazım .
- attamah yetersiz ama çevik , epiryanu ağır ama tecrübeli . kurban olarak epiryanu'yu seçiyorum .

bir de şu abdullah avcı'ya söylesinler .
o nasıl bir pantolon , o nasıl bir pantolon boyu ?
slim fit midir , hipster midir , nedir ?
baldırlara yapışan , kıçını başını sımsıkı kavrayan pantolon giymesin .
kocaman adamsın , torun torbaya karışacaksın , giydiğin şeye bak .

( bal gibi de beni ilgilendirir . çünkü kendisine bakarken gözlerimiz acıyor . o zaman söyleyin kameramana kafadan altını çekmesin )

Ozan Yılmaz
11.09.2017, 00:13
Var mı organizasyon?

Tuğrul
11.09.2017, 00:15
______________________Onur_________________

Pereira____Okay(Hubocan)____Durica(Onazi)_______Ma s

Abdülkadir(Olcay)____Yusuf______Kucka_____Sosa____ ___Castillo

_______________________Burak______________________ _

Kucka-Okay-Onazi'den ikisi merkezde oynarsa geçmiş olsun.

Hem takım tat vermez hem de skor olarak üstünlük sağlamamız imkansız.

Royal Heart
11.09.2017, 00:23
Olcay'ı yedeğe çekmesini hiç beklememekle birlikte bu maçın ideal 11'i bence budur :
________________Onur________________
_JP____Tomas(Okay)_____Durica______Mas
____________Sosa____Kucka________
_____Abdülkadir___Yusuf_____Castillo
_______________Burak__________

Berke6198
11.09.2017, 00:40
Maç İstanbul'da. Normal şartlarda ben uygun olacağım da birisi bana Trabzonspor İstanbul'a gelecek ve sen gitmemeyi düşüneceksin diyecek...

Aklından şüphe ederim o kişinin.

Fakat geçen sezon maalesef o tribünde ceza aldık. Bu maçta da bir ceza alacak olursak Beşiktaş deplasmanını kaçırmış olacağım. Bunu göze alamam kesinlikle. Müthiş bir işkence çekiyorum şu an.

Ogün YAZICI
11.09.2017, 00:40
Bu maçtaki kazanımları dersleri kullan
Hubocan-Durica ikilisini monte et
Castillo'yu monte et
Kazanırız

hos_cocuk61
11.09.2017, 00:42
Ersun saçmalamazsa bu maçı alırız.

Başakşehir'in eksileri: Kalecileri çok formsuz, bol bol şut çekmeliyiz.

Sağ beklerinin defansif yönü çok zayıf, sağ bekin üzerine gidip onu zorlayacak geçebilecek biri oynamalı Castillo yada Bongonda gibi.

Defans oyuncularından Attamah çok sakar ve ayağında topu gereksiz çok tutuyor, rakibi geride karşılamak yerine önde pres yapıp Attamah'ın bu açığını değerlendirmeliyiz.

Diğer defans oyuncusu Epureano çok hantal ve topu oyuna sokarken çok kaptırıyor, defans arkasına adam kaçırmayı sık sık denemeliyiz

Başakşehir'in artıları:

Adebayor ilerde defansı dağıtıp dengesini bozuyor hemde arkadaşlarına duvar olarak topu kanatlara iyi servis ediyor. Muhakkak Adebayor'a adam markajı verilmeli bir önlibero da ona yakın oynamalı.

Elia formsuz olmasına karşın gol vuruşlarında etkili, Elia'yı tehlike bölgesine yaklaştırmamalıyız. Aynı şekilde Visca'da etkili şutlar atabiliyor kanatları iyi kapatmamız lazım.

En önemlisi de oyun kontrolünü Başakşehir'e tamamen vermemeliyiz. Eğer böyle bir hata yaparsak Başakşehir kanatlardan bizi haşat eder. Ligin en kolay çalım yiyen beklerinin bizde olduğunu da düşünürsek, bizim için hiç iyi olmaz.

tanjugunduz
11.09.2017, 00:46
bu arada okay kucka çok defansif oluyor gerek yok bence otek.on libero kucka yeter önlerine sosa ve Yusuf olmalı daha efektif oluyoruz . yalniz abdus ve Olcay formda iken bongonda castillo nasıl forma alacak acaba daha birde rodellega var . bence Ersun hoca ayni bölgenin oyuncularıni iyi belirleyip birbirlerinin yedeği gibi eslestiemeli ve doğru bir rekabet ortamı.saglamali . hayırlısı bakalım.

Bu sene ŞAMPİYONUZ.

Ekrem D.
11.09.2017, 00:55

1. Esteban
2. Kamil Ahmet
3. Uğur
4. Akbaş
5. Onazi
6. Okay
7. Abdulkadir
8. Volkan Şen
9. Bongonda
10. Rodallega

Şu on birle çıkmalıyız. Castillo artık yedek oturmamalı. Sol tarafı kullanamıyoruz.

Cok isabetli!

Ek olarak:
- Form durumuna gore Rodallega <> Burak Yilmaz degisikligi yapilabilir.
- Sakatlik durumuna gore Durica <> Okay degisikligi olabilir.

Pereira ve Olcay'in uyumlarini bozmamaliyiz.
Abdulkadir ikinci yari oyuna girip ekstra katkilar verebilir. Su an icin 90 dakika yuksek tempolari kaldirabilecek mi soru isareti.

Faruk Türk
11.09.2017, 01:00
Bu maça böyle çikar umarim

JP---Hubo/Okay--Durica---Mas
---------Kucka/Okay---Sosa
Abdülkadir---Yusuf----Olcay
--------Burak--------------

ama ersun böyle çikar:

JP---Hubo-Durica--Mas
----Okay--Kuco-------
Sosa--Yusuf-Olcay
--Burak-------

yani orta sahayi sIk tutuyim derken böyle çikar yine, ama bence stoperler saglam olursa skntimiz olmaz.
Herkez Castilloyu yaziyor ama bence.. Abdülkadir ondan daha çok sans bulacak gibi... Kadronun genis olmasi bu sene çok isimize yariyacak..

Baksaniza yedekten, Rodallega, Castillo, Bongo, ABDÜLKADIR ve Onazi girebiliyor.

serdaracıl
11.09.2017, 01:19
Bu maça böyle çikar umarim

JP---Hubo/Okay--Durica---Mas
---------Kucka/Okay---Sosa
Abdülkadir---Yusuf----Olcay
--------Burak--------------

ama ersun böyle çikar:

JP---Hubo-Durica--Mas
----Okay--Kuco-------
Sosa--Yusuf-Olcay
--Burak-------

yani orta sahayi sIk tutuyim derken böyle çikar yine, ama bence stoperler saglam olursa skntimiz olmaz.
Herkez Castilloyu yaziyor ama bence.. Abdülkadir ondan daha çok sans bulacak gibi... Kadronun genis olmasi bu sene çok isimize yariyacak..

Baksaniza yedekten, Rodallega, Castillo, Bongo, ABDÜLKADIR ve Onazi girebiliyor.

Hocam ilk yazdığın dizilişi yazmak için geldim sen yazmışsın. Olcay sola ömür sağa. Rakibin en büyük artısı ayağa oynamaları. Biz de ayağı iyi adamlarla sahada olmalıyız. Karabük maçı da bizim için iyi bir tiyo

Şanlı SanMarino
11.09.2017, 01:22
Diziliş maç içinde en az 3-4 defa değişkenlik gösterir. Sahaya kaleci hariç 10 oyuncu sürülür. Mühim olan futbol stratejinizin ne olduğu.

OFLU
11.09.2017, 01:24
Biletler satışa ne zaman çıkacak?

İbrahim CİHAN
11.09.2017, 01:33
Karakter ortaya koyarak maçı çevirmek, umut vaadeden oyun, gelecek vaadeden oyuncular. Şampiyon olur muyuz bilmem ama inşallah güzel bir sezon geçireceğiz. Bugünkü oyun, skor ve gençlerin katkısı beni fazlasıyla heyecanlandırdı. Gözüme uyku girmiyor. Haftaya Başakşehir maçından da karakterli bir oyun sonrası güzel skorla döneriz inşallah.

kayseriliyiz
11.09.2017, 01:35
Maç çok zor ve çekismeli geçecek.
Kazanirsak bambaska bir havayla yola devam ederiz.

Envoyé de mon HT20 en utilisant Tapatalk

Erkin
11.09.2017, 02:01
Umarım Perşembe 20'de Ludogorets'le maçlarının olmasının bir avantajı olur. Üzerinden daha 3 gün geçmeden zorlu maça çıkmış olacaklar. Hoca da bu maçta neyi doğru yaptığını görüp ona göre sahaya çıkarmalı. En az beraberlik iyi olur.

Murathan
11.09.2017, 02:14
Kazanacağız gibi.

freedomforever
11.09.2017, 07:18
Ugur ile Akbas kesinlikle olmamali.
Okay-Kuco kesinlikle yanyana olmamali.

İsa Gündoğdu
11.09.2017, 08:10
şampiyonluk sadece 3-5-2 ile gelir

Ertan 51
11.09.2017, 08:13

Benim 11 im de bu.
Son 2 senedir yedek kulübesi gerçekten de korku filmi gibiydi,
şimdi kenarda olanlara bakıyorsun insan acayip gaza geliyor.

Gençler maçının ilk yarısını iyi analiz ederse hocamız ve oyuncular Başakşehir'i yeneceğimizi düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2017, 08:19
Bu maçı kazanırsak iyi bir hava yakalarız
Hubocan-Durica ikilisi ve Castillo takıma girdiğinde müthiş olacak

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2017, 08:21
Ugur ile Akbas kesinlikle olmamali.
Okay-Kuco kesinlikle yanyana olmamali.

Evet. Dünkü maçta bunları gördük.
Uğur bu sezon lige çok kötü başladı.
Akbaş ondan da kötü ve saatli bomba gibi
Okay-Kuco yan yana olmuyor

zekeriyya
11.09.2017, 08:22
İlk maç başlığım bence bu sezon takım için turnusol kağıdı niteliğinde olacak olan başak maçına kısmet oldu.

takımımıza başarılar diliyorum.
kazanacağız hocam

Cagdas Topal
11.09.2017, 08:30
Castillo ne olcayı ne de abdülkadiri kesemez normal şartlarda. Boşuna 11 lere yazmayın.

OzcanHan61
11.09.2017, 08:34
Genclerden birini cikaralim oynasin, Ugur ve Akbas'in oynadigi her dakika haram.

+ Tabi eger Hubocan-Durica olmuyorsa.

zaqua
11.09.2017, 08:39

Kadro iyi özellikle Olcay'ın bu maç sağda oynaması gerekli. Başakşehir'in sol kanadı çok iyi, özellikle sol açıkları

OzcanHan61
11.09.2017, 08:41
Burak eger formda degilse Burak <--> Rodallega'da düsünülebilir.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2017, 08:42
Hubocan-Durica uyumu inşallah iyi olur
Çünkü Demirok ve Akbaş bu takımın oyuncusu değiller (özellikle Akbaş saatli bomba, Uğur da ağır ve formsuz)
Kazanırsak İstanbul'da
Bordo-Mavi Şampiyon Trabzon sesi tüm İstanbul'u inletir
Keyifli bir sezon bizi bekliyor

Adem Öztürk
11.09.2017, 08:48
Maça yine aynı kadro ile başlamalı sadece okay yerine Onazi ya da Kuco Sosa Yusuf Olcay ve ya Castillo ya da Bongonda olmalı süper olur.

OzcanHan61
11.09.2017, 08:49
Mas'in performansini pek begenmedim son mac, insallah düzelir.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2017, 08:49
Savunmaya en az 1 sağlam stoper almalıyız Ocak ayında

Savunma sorununu çözersek (4 maçta 7 gol yedik) şampiyon bile olabiliriz

Abdülkadir artık bu takımda en az 30 dak. oynamalı

OzcanHan61
11.09.2017, 08:51
Savunmaya en az 1 sağlam stoper almalıyız Ocak ayında

Savunma sorununu çözersek (4 maçta 7 gol yedik) şampiyon bile olabiliriz

Abdülkadir artık bu takımda en az 30 dak. oynamalı
Hubocan - Durica ikilisinden biri aksiyorsa Okay oynasin stoperde. Akbas ve Demirok bu takimin yedegi bile olamazlar.

OzcanHan61
11.09.2017, 08:52
Ve komik olan Medjani Sivas macinda bayaga saglam durdu bir kac top kesti, keske yollamasaydik Ugur ve Akbas yerine o oynardi gerektiginde.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2017, 08:52
Hubocan - Durica ikilisinden biri aksiyorsa Okay oynasin stoperde. Akbas ve Demirok bu takimin yedegi bile olamazlar.

Doğru.
2.devre Okay stoperde sırıtmadı. İyi iş çıkardı

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2017, 08:53
Ve komik olan Medjani Sivas macinda bayaga saglam durdu bir kac top kesti, keske yollamasaydik Ugur ve Akbas yerine o oynardi gerektiginde.

Medjaniyi 2.kez alıp da göndermek hangi aklın ürünüdür hala çözemedim.
Medjani yerine Akbaş'ı verseydik ya :)

OzcanHan61
11.09.2017, 08:53
Dün 2.golden sonra duygulandim uzun zamandir böyle olmamistim galiba bu kez geliyoruz :).

OzcanHan61
11.09.2017, 08:54
Medjaniyi 2.kez alıp da göndermek hangi aklın ürünüdür hala çözemedim.
Medjani yerine Akbaş'ı verseydik ya :)
Sakat diye gönderdik Sivas macina baktim resmen macin farka gitmesini engelledi. :) Stoper konusunda genel olarak cok hataliydik bu transfer döneminde insallah Hubocan iyi cikar.

Yiğit Gayretli
11.09.2017, 08:55
Rakibi delecek bir oyuncu sıkıntısını genel anlamda zaten çekiyoruz ve Castillo bunun çaresi, bu bariz... Fazlası, bu maçta o tarz bir oyuncuya özellikle ihtiyacımız olacak ki Castillo'nun geçen sezon ikinci yarıda Caiçara'ya yaptıklarını en son Yattara Baki Mercimek'e yapmıştı.

Castillo ilk 45 oynamalı ve fişi çekmeliyiz. Zaten 90 dakika çıkarabileceğini sanmıyorum. İlk yarıyı önde kapatabilirsek ikinci yarıda diri bir Olcay ve Abdul ile hem kontralarda etkili olabilir hem de maçı tutma anlamında tempo yapıp fiziksel direnç gösterebiliriz.

Bu maçı almayı çok istiyorum. Başakşehir balonu sönmeli, biz de zirveye sıkı sıkı tutunmalıyız.

Ayrıca maça gitmek istiyorum ama sanırım gitmeyeceğim. Geçen sezon gittiğim tüm deplasmanlardan sonra bir sonraki deplasmana ceza aldım. Sonrasındaki deplasman da bjk deplasmanı ve orada olmayı riske atamıyorum ne yazık ki... Keşke Başakşehir maçında bir taşkınlık, küfür vs olmasa...

Faik Yılmaz
11.09.2017, 08:57
zor bir maç olucak defansif zaaflarımızı değerlendirebilecek çok oyuncu var Başakşehir'de.....

ama yenersekte müthiş havamız ve özgüvenimizde olur..... 3 değil 6 hatta 9 puanlık bir maç bizim için

Cengiz Çubukcu
11.09.2017, 09:07
bu maç kaçmaz :)

Umut Kanber
11.09.2017, 09:11
Yiğit Gayretli olum bu mac kacmazz :)

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bayraktaroğlu
11.09.2017, 09:30
anket isteriz

exelans_25
11.09.2017, 09:38
Su maci bir alirsak varya iste o zaman 2011 in ayak sesleri yavastan gelir

Bayraktaroğlu
11.09.2017, 09:53
----------Onur----------
-----Tomas-Durica-----
Joao----------------Mas
-------Sosa-Kucka------
----------Yusuf----------
A.Kadir------------Olcay
----------Burak----------

Okay-Onazi-Castillo-Roda

milli takıma seçecek yerli futbolcu bulamıyorum diyen 'büyük hocaları' Trabzon a maç seyretmeye davet ediyoruz.

MacqAli
11.09.2017, 10:14
Geçen yıl en kötü halimizle bile bize diş geçiremediler. Bu sefer işlerini bitireceğiz

Geçen yılki en az gol yiyen takım Yok puan ve Başak suan daha iyi oldu geçen seneden.zor bir maç inş alırız

kaan61
11.09.2017, 10:32
.................................... Onur ...................................

J.P. ........... Hubocan ..................Durica ............ Mas

.......................... Sosa ......... Kucka .......................

Olcay ...................... Yusuf ........................ Castillo

............................. Burak ...............................

Okay , Onazi , Roda , Abdülkadir

serdaracıl
11.09.2017, 10:35
Geçen yılki en az gol yiyen takım Yok puan ve Başak suan daha iyi oldu geçen seneden.zor bir maç inş alırız

Geçen yıl az gol yememizin nedeni çakılı oynamamız. Takım ortadahayı geçince ne yapacağını şaşırıyordu. Dün ise onazinin attığı golde rakip ceza sahasında bizden kaç adam vardı sayamadım. Rakibin en büyük artısı soğukkanlı pas oyunu. Geçen yıl kargaları yarım saatte perişan ettiler. Bu yıl ise karabük bunları döverek 3 puan aldı. Pas oyununa aynı şekilde cevap verip sert oynarsak bunların işini bitiririz

İskender Çakmak
11.09.2017, 10:38
fener maçından bile daha zor geçecek. Başakşehir gerçekten güzel top oynuyor. Takımın nasıl tepki vereceği çok önemli. Gençler maçındaki gibi geri düşüp öne geçmek bu maçta olmayabilir. Bu nedenle sağlam oynamalıyız. Hücum bu ligin şifresi.

Sercan Keleş
11.09.2017, 10:40
Herkesin aksine ben Emre Belezoğlu'nun iyi bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum. Kim ne derse desin. Bu maç İnşallah herkes görecektir bunu. Kötü futbolcu değil ama abartıldığı kadar hiç değil. Adam Pirlo olmuş.

Bizim orta saha rakipte Emre olursa ki olacak çok üstün gelecektir. Emre sakatlanabilir.

Burak
11.09.2017, 10:40
Başakşehir gibi düzenli oynayan bir takıma karşı ne yapacağımız muamma. Ama dünkü ilk yarı gibi bir performans ortaya çıkarsa 3-4 olur.

Maça gitmek için sabırsızlanıyorum.

Koray
11.09.2017, 10:48
Beraberliğe veryansın etmem galibiyet harika olur.

Yanlış bilmiyorsam Başakşehir'in Avrupa maçı var bu da işimize yarayabilir.

cem1990
11.09.2017, 10:55
Göztepe maçını kaybetmeyecek idik
Bu maçta da alacağımız beraberlik ligin zirvesinden daha dusmezdik.
Bu maçtan sonra BJK maçı kalıyor zor diye nitelendirebileceğimiz maç
En az beraberlik koparmaliyiz

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oruç
11.09.2017, 10:59
Göztepe bize önde baskıyla başladı, Gençler hakeza öyle. Muhtemelen Başakşehir de önde baskı yapacak. Ayağa pasla bunu aşabilmemiz lazım. Bunun için de özellikle stoperlerin ayaklarının iyi olması şart. Uğur ve Akbaş bu konuda rezaletler. Durica'yı biliyoruz. Umarım Tomas ayağı düzgün biridir. Galip gelmek çok zor. Olur da kazanırsak başa oynayacağımızı düşünmeye başlayabiliriz. Yedek kulübemizde skora etki edecek alternatiflerin olması umutlandırıyor insanı. Geçen yıl ki en büyük eksikliğimiz maalesef kulübeydi.

TsAkifTs
11.09.2017, 11:00
Artık eminim hocada okay kucoda ısrar etmeyecektir.
Castilloyada haftaya sahada olur büyük ihtimalle durica-hübocan ikiliside defansta uyumlu olursa maçı farklı bile kazanırız.
Bu haftadan zor olmayacaktır bana göre başak kapalı oynamayacağı için bulduğumuzu yazar maçı alırız...

Adem Erdoğan
11.09.2017, 11:01
Sıkı maç olur, İstanbul'da olsam kesinlikle kaçırmazdım.

Emirhan TOPCU
11.09.2017, 11:08
Rakibi delecek bir oyuncu sıkıntısını genel anlamda zaten çekiyoruz ve Castillo bunun çaresi, bu bariz... Fazlası, bu maçta o tarz bir oyuncuya özellikle ihtiyacımız olacak ki Castillo'nun geçen sezon ikinci yarıda Caiçara'ya yaptıklarını en son Yattara Baki Mercimek'e yapmıştı.

Castillo ilk 45 oynamalı ve fişi çekmeliyiz. Zaten 90 dakika çıkarabileceğini sanmıyorum. İlk yarıyı önde kapatabilirsek ikinci yarıda diri bir Olcay ve Abdul ile hem kontralarda etkili olabilir hem de maçı tutma anlamında tempo yapıp fiziksel direnç gösterebiliriz.

Bu maçı almayı çok istiyorum. Başakşehir balonu sönmeli, biz de zirveye sıkı sıkı tutunmalıyız.

Ayrıca maça gitmek istiyorum ama sanırım gitmeyeceğim. Geçen sezon gittiğim tüm deplasmanlardan sonra bir sonraki deplasmana ceza aldım. Sonrasındaki deplasman da bjk deplasmanı ve orada olmayı riske atamıyorum ne yazık ki... Keşke Başakşehir maçında bir taşkınlık, küfür vs olmasa...

yiğit geçen sene o soğuğa gittik hemde takım o vasat topu oynarken hatırlarsan,bu senede sefasını süreriz diye düşünüyorum :) gidelim gidelim..

Onur Akyüz
11.09.2017, 11:11
Orada olacağız inşallah.

ANAOKULU TERK
11.09.2017, 11:23
kadro şişti hacı .
bu kadar fazlalık iyi bir şey değil .
kanatlarda , ortada hatta forvette bile resmen yığılma var .
ve bu durum bize sıkıntı çıkarabilir .
yedekte oturan (otura otura ) hocaya homurdanabilir ,
oynayan da çıkarken (beni mi buldun hoca ?) diye surat yapabilir .
şişkin kadroların sıkıntısı budur.
sen ahengi düzgün sağlayamaz , senkronu iyi ayarlayamazsan ,
ya oynayanların , ya da oturanların borusunun ötme vakti geliyor demektir .

eskiden kadro dar falan derdik , şimdi futbolcu bolluğundan geçilmiyor .
yok mu bunun bi arası ?
çok alternatif iyidir , hoştur, taraftara güzel gelir .
bu kadar oyuncuyla bolca strateji yapabilirsin .
ama birde futbolcuya sor bakalım .
"efendim gelişir , rekabet olur , performansları yükselir ."
yooooo . bizde hiç de öyle olmuyor .
ersun'un elinde olup , rekabete girip gelişen ,
performansları yükselen oyuncu var mı ki ?
maaşallah çoğu ileriye gideceğine ya bi tık geriye gitti ,
ya da olduğu yerde kaldı .

yiğidin hakkını yiğide vermeden önce ,
artık şu bulutların üstünden aşağıya bi inin de ,
yaşadığınızı anlayalım .

Yiğit Gayretli
11.09.2017, 11:30
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Yiğit Gayretli (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=36328)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> olum bu mac kacmazz :)

yiğit geçen sene o soğuğa gittik hemde takım o vasat topu oynarken hatırlarsan,bu senede sefasını süreriz diye düşünüyorum :) gidelim gidelim..
Bariz ceza gelecek beyler. bjk maçına kıyamıyorum yahu :(

Tolunay Abdioğlu
11.09.2017, 11:31
Geçen sezon ki maçda deplasman tribünün bilet fiyatları ne kadardı? :)

Umut Kanber
11.09.2017, 11:33
Bariz ceza gelecek beyler. bjk maçına kıyamıyorum yahu :(Ben seni anladim gecen sene gs macinda gittiniz yediniz cezayi bjk macina gelemediniz ordan bi uhde kalmis sende :)))

Yiğit Gayretli
11.09.2017, 11:36
Ben seni anladim gecen sene gs macinda gittiniz yediniz cezayi bjk macina gelemediniz ordan bi uhde kalmis sende :)))

Bu sene bjk'yi ezip geçeceğiz. O yüzden gitmeyi çok istiyorum. Çok eğlenceli olacak :)

Umut Kanber
11.09.2017, 11:37
Bu sene bjk'yi ezip geçeceğiz. O yüzden gitmeyi çok istiyorum. Çok eğlenceli olacak :)Alcak ucuslar daha iyidir 2 mac 3 ya da 4 puan gelsin yeter

Veysel
11.09.2017, 11:38
Alırsak gerisini düşünemiyorum

Tapatalk kullanarak gönderildi

Uğur_Dmrtrk
11.09.2017, 11:44
Kazanırsak büyük olay olur..Bu sezon için gerçek bir görece olacak..Allah yardımcımız olsun..

special one
11.09.2017, 11:46
Tribünde Bize ne kadar yer ayırıyor bunlar ?

paspatojen
11.09.2017, 11:46
Basaksehir'in Persembe UEFA maci olmasi, macin da Pazar saat 17'de olmasi bu mac icin en buyuk avantajimiz. Bu macta kadro duzeni nasil olacak? en merak ettigim soru bu. Sosa 2. yari Kucka'nin yaninda oynadiginda topu muazzam ileri tasidik. Sosa'nin Onazi'ye yaptigi asistin haricinde orta sahanin gerisinden Burak'a attigi bir top vardi (ofsayt gerekcesiyle verilmeyen) direk Burak kaleci ile karsi karsiya kalmisti.

Kisisel fikrim Gobekte Okay-Sosa degisikliginin olmasi (ayni bolgede Okay ve Onazi'nin yedek kalmasi sikintili ama takim icin en iyisi bu). Yusuf Burak'in arkasinda, solda Castillo sagda Olcay.
Bu macta govde gosterisi yapabiliriz, Emre yorgun olunca Basaksehir seviye dusuyor.

Emirhan TOPCU
11.09.2017, 11:50
Bariz ceza gelecek beyler. bjk maçına kıyamıyorum yahu :(
Umut Kanber abi biz küfür etmeyiz dimi :) gerçi emre ipnesi var kesin küfür olur maçta onu hesaba katmamıştım haklısın galiba..

Tatar Kemal
11.09.2017, 11:50
3-1'lik gençlerbirliği maçı bizi yanıltmamalı. Çünkü şu an ligin en zayıf takımı gençlerbirliği'dir ve biz dün ligin en zayıf takımın yendik. Başakşehir maçı bu sezon ki ilk ciddi sınavımız olacak. Karşımızda ligin gs'den sonra en kaliteli en canlı takımı olacak. Gençlerbirliği maçındaki 2. yarı oyununu oynayabilirsek başakşehir'e kafa tutabiliriz ama ilk yarıdaki gibi dengesiz oynarsak başakşehir ilk yarıyı 2-0 önde bitirebilir. Başakşehir kolay gol atıp kolay gol yiyen bir takım ve bu başakşehir'in forvetini durdurabilecek bir defansımız yok maalesef. Ersun hoca'nın ilk 11 tercihi bu maçta çok önemli. Kazanırsak zirveye ortak oluruz. Kaybedersek bir kaç hafta geri gitmiş olacağız.

serdaracıl
11.09.2017, 11:53
Abdülkadir ömür mutlaka sahada olmalı. Bu çocuk dışında topu rakip sahada tutacak adamımız yok. Genç oyuncuyu atacaksın sahaya düşe kalka öğrenecek, her şeyi yaşayacak

Yiğit Gayretli
11.09.2017, 11:53
Alcak ucuslar daha iyidir 2 mac 3 ya da 4 puan gelsin yeter

Biz her zaman Anadolu takımlarına daha çok puan kaybetmişizdir. Büyük takımlar kendi aralarındaki maçları kaybetseler dahi Anadolu takımlarını çekirdek gibi çitledikleri için aradan sıyrılıp şampiyon olurlar. Bizde durum öyle değil.

10-11 sezonunda önceki sezonun şampiyonu Bursa dahil direk rakibimiz olabilecek takımlarla 8 maç yaptık, 7'sini kazandık. "Sanıkların üstün gayretiyle" sezon puan puana bitti... fb'nin ise o sezonki derbi performansı vasat.

Şimdi Bursa yok, Başakşehir var. Değişen bir durum yok. Bu maçları almak ZO RUN DA YIZ! Yoksa zirve mücadelesinden falan bahsetmeyelim.

Taner Gündoğdu
11.09.2017, 11:55
ilk 4 maçta oynadığımız rakiplerin hepsinden daha derli toplu bir takım ile oynayacağız. Hücumda da defansta da ne yaptığını bilen ve hep ayağa top yapan bir rakip. Ancak yine de avantajlı olduğumuz noktalar var;
- Hafta içi avrupa maçı oynayacaklar
- İyi bir hava yakalamış, morali yüksek bir takım olduk
- Çok büyük ihtimalle stoperlerimiz Durica-Hubocan olacak

İstanbulda olmayacağımdan maça gidemeyeceğim ama bu sayede de bjk maçına gitmiş olacağım kısmetse :)

Emirhan TOPCU
11.09.2017, 11:55
Geçen sezon ki maçda deplasman tribünün bilet fiyatları ne kadardı? :)

30 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.

Cpt.Price
11.09.2017, 12:02
Başakşehire karşı net puan almamız lazım. şampiyonluk yolunda rakiplerinden aldığın puan 2 kat etki eder. başakşahirden puan alamıyorsak, anadolu kulüplerinden başakşehire karşı puan almasını da isteyemeyiz.

juliant
11.09.2017, 12:02

dunku mactada gordu sagda abdul girince sagdan neler yaptik castilloda girseydi aynini soldada yapardik gencleri daha fena yenebilirdik hoca biraz cesur olmali korkak baslayinca gol yiyoruz fb goztepe gencler hepsi ortada...abdulun kondisyonu zayif deniyo en azindan ilk 45 veya son 45 yibe oynamali

TsAkifTs
11.09.2017, 12:04
Geçen sezonki maç 40 lira idi.

gurur6134
11.09.2017, 12:05
Doğru.
2.devre Okay stoperde sırıtmadı. İyi iş çıkardı

Siritmiyor gibi gozukmesinde genclerin uzerimize gelememesinin etkiside buyukdu aslinda dikkatli izlersek 2 buyuk hata yapti birinde arkayi bos birakti rakip sahada yakalandi gencler 2 ye 1 gelirken pasin siddetini ayarlayamadilar akbas kademe yapti topu 40 metreden tac yerine panikleyip kornere atti digerinde de seken topu kaciriyordu arkaya bombos kalcakti genclerli oyuncu eliyle kesti sari yiyerek bir nebze olsun hatasini telafi etti..yani okayin stoper performansi icin bu mac olcu olamaz asla..

ÇaGaTaY
11.09.2017, 12:07
kadro şişti hacı .
bu kadar fazlalık iyi bir şey değil .
kanatlarda , ortada hatta forvette bile resmen yığılma var .
ve bu durum bize sıkıntı çıkarabilir .
yedekte oturan (otura otura ) hocaya homurdanabilir ,
oynayan da çıkarken (beni mi buldun hoca ?) diye surat yapabilir .
şişkin kadroların sıkıntısı budur.
sen ahengi düzgün sağlayamaz , senkronu iyi ayarlayamazsan ,
ya oynayanların , ya da oturanların borusunun ötme vakti geliyor demektir .

eskiden kadro dar falan derdik , şimdi futbolcu bolluğundan geçilmiyor .
yok mu bunun bi arası ?
çok alternatif iyidir , hoştur, taraftara güzel gelir .
bu kadar oyuncuyla bolca strateji yapabilirsin .
ama birde futbolcuya sor bakalım .
"efendim gelişir , rekabet olur , performansları yükselir ."
yooooo . bizde hiç de öyle olmuyor .
ersun'un elinde olup , rekabete girip gelişen ,
performansları yükselen oyuncu var mı ki ?
maaşallah çoğu ileriye gideceğine ya bi tık geriye gitti ,
ya da olduğu yerde kaldı .

yiğidin hakkını yiğide vermeden önce ,
artık şu bulutların üstünden aşağıya bi inin de ,
yaşadığınızı anlayalım .

Neden hep kötümsersiniz anlayamıyorum gerçekten. Son gün transferlerine kadar herkes kadro yetersiz, alternatiflerimiz yok diye bas bas bağırıyoduk.

3 transferle mi kadroda yığılma oldu?

Böyle mantık olur mu. Forvette nasıl yığılma var. Topu topu 3 tane forvetimiz var. Bazı maçlarda 2 forvet oynayacağız. Yedek forvetimiz de mi olmasın?

Dün olduğu gibi durica sakatlandı yerine akbaş oynadı. Hubocan ı almasaydık bütün sezon hubocan yerine akbaşa katlanacaktık.

Kadroda yığılma yok sadece ger mevkinin alternatifi oldu ve bu şampiyonluk hedefleyen bir takım için müthiş birşey. İmrendiğimiz beşiktaşın kadrosunu bi inceleyin isterseniz. Hatta başakşehirin yedeklerine bir bakın. Kerim frei, gökhan inler, irfan can, mevlüt erdinç gibi oyuncular yedekten oyuna girip maç çeviriyor.

Dün de sonradan oyuna giren 3 oyuncumuz da gol veya asist olarak takıma katkı sağladı. Yani hepsi kendini hazır saklamış. Başarı böyle gelir. Ha buna küsecek oyuncu da varsa uğurlar olsun..

juliant
11.09.2017, 12:09
okay dinletilmeli ama piyasa yapsin diye ilk 11 e monte edilmeye calisiliyo...bunun icin biraz guclenip hizlanmasi lazim oyuzden birsure yedek kalmali

juliant
11.09.2017, 12:21
Ersun saçmalamazsa bu maçı alırız.

Başakşehir'in eksileri: Kalecileri çok formsuz, bol bol şut çekmeliyiz.

Sağ beklerinin defansif yönü çok zayıf, sağ bekin üzerine gidip onu zorlayacak geçebilecek biri oynamalı Castillo yada Bongonda gibi.

Defans oyuncularından Attamah çok sakar ve ayağında topu gereksiz çok tutuyor, rakibi geride karşılamak yerine önde pres yapıp Attamah'ın bu açığını değerlendirmeliyiz.

Diğer defans oyuncusu Epureano çok hantal ve topu oyuna sokarken çok kaptırıyor, defans arkasına adam kaçırmayı sık sık denemeliyiz

Başakşehir'in artıları:

Adebayor ilerde defansı dağıtıp dengesini bozuyor hemde arkadaşlarına duvar olarak topu kanatlara iyi servis ediyor. Muhakkak Adebayor'a adam markajı verilmeli bir önlibero da ona yakın oynamalı.

Elia formsuz olmasına karşın gol vuruşlarında etkili, Elia'yı tehlike bölgesine yaklaştırmamalıyız. Aynı şekilde Visca'da etkili şutlar atabiliyor kanatları iyi kapatmamız lazım.

En önemlisi de oyun kontrolünü Başakşehir'e tamamen vermemeliyiz. Eğer böyle bir hata yaparsak Başakşehir kanatlardan bizi haşat eder. Ligin en kolay çalım yiyen beklerinin bizde olduğunu da düşünürsek, bizim için hiç iyi olmaz.

katiliyorum sana birebir ayni dusunuyorum

Selim Çoban
11.09.2017, 12:32
Başakşehirin haftaiçi ludogorets maçı var. Ordan yorgun olacaklarını tahmin ediyorum. Defansı sağlam tutarsak biz bu hücum hattıyla golü/golleri buluruz.
Bu tip maçlarda bence organize oyun önemsiz, bireysel olsun 3 puan olsun. Başakşehirin gücünün herkes farkında, direk kötü oynayıp 3 puan alınacak maçtır.

trbzonsporlu
11.09.2017, 12:37
3-1'lik gençlerbirliği maçı bizi yanıltmamalı. Çünkü şu an ligin en zayıf takımı gençlerbirliği'dir ve biz dün ligin en zayıf takımın yendik. Başakşehir maçı bu sezon ki ilk ciddi sınavımız olacak. Karşımızda ligin gs'den sonra en kaliteli en canlı takımı olacak. Gençlerbirliği maçındaki 2. yarı oyununu oynayabilirsek başakşehir'e kafa tutabiliriz ama ilk yarıdaki gibi dengesiz oynarsak başakşehir ilk yarıyı 2-0 önde bitirebilir. Başakşehir kolay gol atıp kolay gol yiyen bir takım ve bu başakşehir'in forvetini durdurabilecek bir defansımız yok maalesef. Ersun hoca'nın ilk 11 tercihi bu maçta çok önemli. Kazanırsak zirveye ortak oluruz. Kaybedersek bir kaç hafta geri gitmiş olacağız.

gsnin kadrosunun en kaliteli kadro olduguna katilmiyorum ilk 11 leri fena degil ama adamlarda oyuna girip skora etki edecek yedek oyunculari yok çektikleri iyi fiksturun meyvesini yiyorlar 9. haftadan sonra görecez onları kadro zenginligi bjkde acık ara önde.

başaksehir analizinize katiliyorum ozellikle top orta sahalarinda iken biranda visca elia adebayor ve oynarsa mossoro capraz kosulara baslayıp defansin dengesini cok rahat bozuyorlar. adamlar sevilla gibi avrupada kendi sahasinda en basarili takimlarindan birisine ezilmediler ki aynı sahada 40 mactir yenilmeyen realin ne hallere düştügunü gecen yıl görmüstük.

fb maçinda mossoronun eksikligini hissettiler yerine oynayan oyuncu cok vasattı birde attamah epruanu ikilisi bu sene hatalar yapıyor persembe mac yapmalari büyük avantaj gecen yil akyazidaki macta turkiye kupasinda fener maçlarina denk gelmisti cok yorgundular o maçta. kazanırsak sonraki maç kapalı gişe oynanır akyazıda.

ANAOKULU TERK
11.09.2017, 12:38
Neden hep kötümsersiniz anlayamıyorum gerçekten. Son gün transferlerine kadar herkes kadro yetersiz, alternatiflerimiz yok diye bas bas bağırıyoduk.

3 transferle mi kadroda yığılma oldu?

Böyle mantık olur mu. Forvette nasıl yığılma var. Topu topu 3 tane forvetimiz var. Bazı maçlarda 2 forvet oynayacağız. Yedek forvetimiz de mi olmasın?

Dün olduğu gibi durica sakatlandı yerine akbaş oynadı. Hubocan ı almasaydık bütün sezon hubocan yerine akbaşa katlanacaktık.

Kadroda yığılma yok sadece ger mevkinin alternatifi oldu ve bu şampiyonluk hedefleyen bir takım için müthiş birşey. İmrendiğimiz beşiktaşın kadrosunu bi inceleyin isterseniz. Hatta başakşehirin yedeklerine bir bakın. Kerim frei, gökhan inler, irfan can, mevlüt erdinç gibi oyuncular yedekten oyuna girip maç çeviriyor.

Dün de sonradan oyuna giren 3 oyuncumuz da gol veya asist olarak takıma katkı sağladı. Yani hepsi kendini hazır saklamış. Başarı böyle gelir. Ha buna küsecek oyuncu da varsa uğurlar olsun..

biz iyi giderken uyaralım da , kötü günde tekme sallayan çok olur . ben yine kadro olarak çok şişkin olmanın , takıma yarardan çok zarar getireceği kanaatindeyim . kenarda (fazladan) oturan oyuncuya da karşıyım .

A. Aydın
11.09.2017, 12:55
Ersun Yanal sosayı yedekten başlatıp ikinci yarı oyuna alsaydı, 10 numara olarak oynatıp maçı mağlup olmamıza neden olacaktı.
90 dakika oynatarak 8 numaraya çekti ve telafi için hamle vakti oldu.

Başakehir maçında da 8 numara oynamalı.

1-Okay stoper olmalı. Defanstan top çıkarırken bütün yük sosa ya kalmamış olur. Zaten okay'ın kötü olma nedeni de defanstan top çıkarırken; bütün yükün kendisine kalması.
2- Abdulkadir ödül olarak 11 oynamalı. Bu kadar sorumluluk aldı ve yüzde 87 pas kalitesiyle oynadı.
3-Olcay müthiş bir detay.

mas----okay-----durica------pereria

------------sosa---------kucka-------
-------------------yazıcı--------------

abdulkadir----------------------olcay

-----------------burak----------------

B.Yiğit
11.09.2017, 13:00
Abdülkadir direk 11 e koyulmamalı bence. Yavaş yavaş takıma girmeli. Castillo oynamalı bu maç. Duruma göre 2. yarı girebilir Abdülkadir

UĞUR DURTAŞ
11.09.2017, 13:04
bu maçta abdülkadir direk oynamaz.
ikinci yarı girer.
okay kesinlikle direk oynamamalı.
4 hafta geçmesine rağmen ilerleme yok.devamlı geriye gidiyor.
başakşehir maçında ersun hoca okay ve uğuru oynatacak.
benim onbirim.
*
onur
pereria-durica-h.can-mas
onazi-sosa-kucka
olcay burak yazıcı

61_Hasan_69
11.09.2017, 13:06

Taraftarın maç seçeni :)

Yiğit Gayretli
11.09.2017, 13:09
Taraftarın maç seçeni :)

Ben seçmiyorum, seçmek zorunda bırakıyorlar :)

B.Yiğit
11.09.2017, 13:09
Biri Abdülkadir 2 maç kötü oynasın yuhlanır yazmış. Trabzon taraftarı hiç bir zaman 18 yaşındaki gençleri hele altyapı oyıncusunu yuhlamaz.

My
11.09.2017, 13:17
Göztepe bize önde baskıyla başladı, Gençler hakeza öyle. Muhtemelen Başakşehir de önde baskı yapacak...Bir ara Gençler bizim aut atışında 7 kişiyle bizim yarı sahamızdaydı.

My
11.09.2017, 13:19
Biri Abdülkadir 2 maç kötü oynasın yuhlanır yazmış. Trabzon taraftarı hiç bir zaman 18 yaşındaki gençleri hele altyapı oyıncusunu yuhlamaz.Valla yuhlama kısmını bilmem de Yusuf için bile baya baya saydırıldı Abdülkadir 2, 3 maç varlık gösteremesin yerden yere vurulur.

alperdemirel61
11.09.2017, 13:33
herkese mutlu haftalar diliyorum ki muhtemelen mutluyuz :)

Güzel bir galibiyet oldu. İlk yarı çok kötüydük erken gol yemiş olmamız bunda etken diyemeyeceğim.
Çünkü asıl etken Kuco-Okay ikilisi maalesef üretkenlik anlamında çok yetersiz kalıyor. O ikiliden olmayacağını bir kez daha gördük umarım hoca ısrarlı olmaz. Abdülkadir oyuna girince çok sevindim ve maçı çevireceğinden de çok emindim. Allah yolunu açık etsin. Hemen 11 de oynamamalı. Yavaş Yavaş bu şekilde 30-45 dk süreler verilerek hazırlanmalı. Bu arada Okay stoperde fena değildi oraya da bir alternatif bulmuş olduk kadro içinden..
Benim ideal 11'im:

Onur
Perreira - Hubo - Durica - Mas
Kucka(6)-Sosa(8)
Olcay-Yusuf-Castillo
Burak

Faik Yılmaz
11.09.2017, 13:36
Biri Abdülkadir 2 maç kötü oynasın yuhlanır yazmış. Trabzon taraftarı hiç bir zaman 18 yaşındaki gençleri hele altyapı oyıncusunu yuhlamaz.

Ben yazdım bunu dostum....

Trabzon'da yaşamıyorsunuz sanırım......

Soner Albayrak
11.09.2017, 13:39
Maça gitmek istiyorum da Yiğit Gayretli korkuttu beni şimdi. :)

Ecthelion
11.09.2017, 13:40

Mertcan'a taç atışını yanlış kullandığı için çok büyük tepki göstermişti taraftar.Tabi Abdülkadir'in kredisi ondan çok daha fazla ama taraftarın tepkisi genelde takımın oyunuyla doğru orantılı oluyor;takım iyiyse tolere olayı daha fazla.

B.Yiğit
11.09.2017, 13:42
Ben yazdım bunu dostum....

Trabzon'da yaşamıyorsunuz sanırım......
Yuhlanan 18-22 yaşlarında bir futbolcu örnek göster. Bir örnek ver. 5 yediğimiz kasımpaşa maçında defansta bi genç vardı yuhlanırsa o yuhlanırdı

Yiğit Gayretli
11.09.2017, 13:42
Maça gitmek istiyorum da <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Yiğit Gayretli (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=36328)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> korkuttu beni şimdi. :)
Yahu gitmeyi ben de istiyorum da geçen sezon acı tecrübeler edindik :)

Soner Albayrak
11.09.2017, 13:45
Yahu gitmeyi ben de istiyorum da geçen sezon acı tecrübeler edindik :)

İhtimaller her zaman vardır :) Ben gidelim derim Yiğit. Ceza almazsak gitmediğinle kalırsın, o daha kötü :)

ysngmz
11.09.2017, 13:51
Yenilgiden sonra bütün oyunlara saydirilir . Göztepe yenilgisini kabul etmiyorum

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Kara
11.09.2017, 13:54
Şu maçı kazansan ne güzel olur be. Rüzgarı arkamıza alırız. Yeter ki savunmada sağlam duralım. Golü buluruz biz.

Gs , Kasımpaşa ile Beşiktaş , Konya ile oynayacak. Onlar da puan kaybı yaşayabilirler bu hafta.

61_Hasan_69
11.09.2017, 13:54
Ben seçmiyorum, seçmek zorunda bırakıyorlar :)

Düzenleri batsın :)

Faik Yılmaz
11.09.2017, 13:56
Mertcan'a taç atışını yanlış kullandığı için çok büyük tepki göstermişti taraftar.Tabi Abdülkadir'in kredisi ondan çok daha fazla ama taraftarın tepkisi genelde takımın oyunuyla doğru orantılı oluyor;takım iyiyse tolere olayı daha fazla.

Yuhlanan 18-22 yaşlarında bir futbolcu örnek göster. Bir örnek ver. 5 yediğimiz kasımpaşa maçında defansta bi genç vardı yuhlanırsa o yuhlanırdı

Takım kötü olduğunda genellikle bütün oyuncular yuhalanıyor..... Bizde futbolculardan 18 yaşında olup kadroya giren maça pek olmadığı için şu ankilerden pek örnek veremiyorum

ama gençlerden yuhlanan , küfür yiyen hatta çeşitli maddeler atılan bir sürü futbolcu gördüm.... Mesela Yusuf Erdoğan.... Önceden beri takip ederim kendisine bağırıldığını , küfür edildiğine onlarca kez şahit oldum......

Sonra Barış Memiş , Göksuyada aynı şekilde.... Hatta hemen hemen bütün genç futbolculara.....

takım 3-1 galip olma yerine 1-0 yenilgi ile maçı bitirseydi bu maçtada olurdu muhtemelen olmasa bile bir sonraki maçta kesinlikle aykırı sesler çıkacaktı..... Adım gibi eminim....

3-0 önde olduğumuz ve 3 golüde Hami'nin attığı maçta 1 gol kaçırdı diye küfür edildiğini bile gördü bu gözler hey gidi
gençlerimize pek sahip çıkan bir taraftar topluluğu değiliz mlsf....

Yiğit Gayretli
11.09.2017, 13:59
İhtimaller her zaman vardır :) Ben gidelim derim Yiğit. Ceza almazsak gitmediğinle kalırsın, o daha kötü :)

Onun yerine bir mekanda organizasyon yapma fikrim var. Beraber izleme şeklinde. Bakalım... :)

Ozan Yılmaz
11.09.2017, 14:11
en zor maçımız olabilir,

statta destek vermek gerek takımımıza :)

Berke6198
11.09.2017, 14:13
Emre Belözoğlu'nun civarda olduğu her türlü ortamda Trabzonspor taraftarı ona sövecektir. TFF zaten bizden yarım küfür duysa cart diye rapor ediyor.

akin0834
11.09.2017, 14:21
abdülkadir li 11 ler gelmeye başlar artık forum da :D aferin sana çocuk .. herzaman demişimdir .. önemli olan tabela yapmak ç.. işi bitirmek ... castillo da bu özellik yok .. bal yapmayan arı .. ama abdül de var ..

samway
11.09.2017, 14:22
Biletler ne zaman çıkıyor

Oğuzhan
11.09.2017, 14:22
14450

Bu kadroyla çıkacağımızı düşünüyorum. Oyunun gidişatına göre Abdülkadir oyuna girecektir.

oğuzhan can
11.09.2017, 14:26
kadro aciklansin okay 11se 5 yeriz. 11degilse ki haketmiyor, basabas oynariz yeneriz veya yeniliriz onemli degil. ben kucko yusuf sosa ortasahasi ve castillo abdus burak forvet hattini izlemek istiyorum.

Enaldo61
11.09.2017, 14:32
14450

Bu kadroyla çıkacağımızı düşünüyorum. Oyunun gidişatına göre Abdülkadir oyuna girecektir.

Kadro böyle olmalı.

enesdonmezz61
11.09.2017, 14:41
Biletler ne zaman çıkıyor
bu konuda bilgiis olan var mı acaba ben ualaşamadım bir türlü bilgiye ?

İskender YILMAZ
11.09.2017, 14:43
Onur
JP - Hubocan - Durica - Mas
Kucka - Sosa
Olcay - Yazıcı - Castillo
Burak

Esteban, Kamil, Akbaş, Rahim, Okay, Onazi, Abdüş, Bongonda, N'Doye, Roda

Affetmeyiz. :)

Mert'
11.09.2017, 14:44
Onur
Kucka - Sosa
Burak

Kadro aynen bu olmalı. Maçın gidişine göre Abdülkadir , Onazi , Bongonda veya Roda hamleleri gelmeli.

alper*
11.09.2017, 14:45
0-4.

Emirhan TOPCU
11.09.2017, 14:49
bu konuda bilgiis olan var mı acaba ben ualaşamadım bir türlü bilgiye ?

çarşamba çıkıyor genelde biletler

enesdonmezz61
11.09.2017, 14:52
çarşamba çıkıyor genelde biletler

sen bizim pendikte oturuyordun dimi :) bu maça bir organizasyon var mı acaba ?

61_Hasan_69
11.09.2017, 14:54
Emre avrupa maçında 90 dakika oynarsa bizim maçta oynamaz oynasa bile fazla etkili olmaz buda bizim işimize gelir

ucurum
11.09.2017, 14:58
Geçen sene yazdım

Lig bittiğinde yazdım

Transfer dönemi başladığında yazdım

Bongonda geldiğinde yazdım

Transfer dönemi boyunca yazdım

Lig başladı

Milli ara oldu

Transfer dönemi bitti yazdım

Yazdığımı alıntılayarak yazdım yazdım yazdım

Bıkmadan yine yazıyorum

HOCA İÇİN BERO>BONGONDA>CASTILLO

Bu sene bir de Abdül eklendi

Bongonda kiralıktan döner Castillo devre arası satılır

İlyas Özdemir
11.09.2017, 15:12
osmanlıspordan sonra gıcık kaptığım 2.takım inşalla yeneriz

Emirhan TOPCU
11.09.2017, 15:13
sen bizim pendikte oturuyordun dimi :) bu maça bir organizasyon var mı acaba ?

aynen sizin pendik'de kardeşim :) ben gitmeyi düşünüyorum

tRaiNer
11.09.2017, 15:17
İlk 5 sıralamasını 8jk,ŞB,6s, ve Bşkşhr ile yaptığımız maçlar belirleyecek.

Bu takımlara karşı mağlup olmazsak ilk 3 garanti.

Her şartta galibiyet odaklı oynamalıyız.

David_LuiZ4
11.09.2017, 15:26
Geçen sezon içerdeki maçta Ersun Emre'yi kitleyince Adebayor sık sık geriye top almaya geldi yani Adebayor'u kaleden uzak tutan bir anlayışla oynadık başarılı da olduk...

Aynı taktiği uygulayacaktır Ersun...Yalnız bu maçın skorunu belirleyecek olan iki takımın kanatları...Başakşehir'in kanat bekleri savunma anlamında çok zayıf ancak hücum anlamında tam tersi çok iyi...Özellikle Elia ve Visca bize sıkıntı yaratacaktır...İyi dripling yapmaları bi kenara içe de feight atarak iyi katediyorlar...Fener maçında Alper'den yediğimiz golün tıpkısından kalemize geleceklerini düşünüyorum da işimiz biraz zor...

Bizde ise iyi bir Castillo bahsettiğim rakip kanat zaafiyeti sebebiyle çok iyi iş çıkarabilir...Kısacası maçın sonucunu kenar adamları belirleyecek...Rakibin yumuşak kanat beklerinden dolayı golü rahat bulabileceğimizi düşünüyorum...Valbuena kanattan Başaksehir'i kevgire çevirdi bunu göz önünde tutarsak Castillo oynamalı...

Ersun'un şimdiden bir 11 belirleyip sık idmanla maç gününe kadar takım savunması adına bir şeyler yapması gerekiyor...

Futbol şansının yanımızda olması dileğiyle...

merdeme
11.09.2017, 15:29
Bu maçta çok kart çıkar. Kırmızı dahil.

zafercalikoglu
11.09.2017, 15:49
zor maç akıllı ve sdabırlı olursak biz bu maçı alırız, ve önümüz açılır, başaksehiri yenip beşiktaşa yenilmeden tammlarsak ,kombine sayısında ciddi artış olur, en az 15 -20 bin kombinemiz olmalı ,

ccd6167
11.09.2017, 15:56
Golü atan kazanır bence..

MacqAli
11.09.2017, 16:00
abdülkadir li 11 ler gelmeye başlar artık forum da :D aferin sana çocuk .. herzaman demişimdir .. önemli olan tabela yapmak ç.. işi bitirmek ... castillo da bu özellik yok .. bal yapmayan arı .. ama abdül de var ..

Abdül iyi ama castilloda çok iyi git Trabzon'da oynanan castillo videolarını izle adamın kaç asistini iş bilmeyen forvetlerimiz yemiş gör

serdaracıl
11.09.2017, 16:08
Şu castillo sevgisini anlamıyorum

İskender Çakmak
11.09.2017, 16:14
osmanlıspordan sonra gıcık kaptığım 2.takım inşalla yeneriz
Şikeci bülent'i göndermemişler hala.

Erkan A.
11.09.2017, 16:17
basaksehir - Ludogorez Rasgrad persembe günü saat 19 da pazar günüde bizle oynayacaklar

ludogorez umarim güclü takimdir ben tanimiyorum basaksehiri yorsunlar

farozlufatih61
11.09.2017, 16:19
Acayip mutluyum etrafımdaki cinconlu şikeçi tinerçi pek yok ama hepsi susuyor ben konuşuyorum 6 yıldır bu anları özlemişim belki çok erken olacak ama defansımızı oturtursak hübo ve çok güvenmesemde duricayla ŞAMPİYONUZ Kaçarı yok 8.nci Şampiyonluk bu kadroya uzak değil bu benim düşüncem....

Harvelli61
11.09.2017, 16:28
Acayip mutluyum etrafımdaki cinconlu şikeçi tinerçi pek yok ama hepsi susuyor ben konuşuyorum 6 yıldır bu anları özlemişim belki çok erken olacak ama defansımızı oturtursak hübo ve çok güvenmesemde duricayla ŞAMPİYONUZ Kaçarı yok 8.nci Şampiyonluk bu kadroya uzak değil bu benim düşüncem....

İnşallah abi şu maçı kazasız geçersek camia bambaşka bi havaya bürünür yeterki şu maçı alalım biletler çıksın biran önce yakalım istanbulu.

farozlufatih61
11.09.2017, 16:30
Başak bir çoguna göre çok iyi takımmış bana göre degil Cincon içinde aynı şeyler deniyordu dün gördük ilk onbirinden bir çok oyuncusu eksik leş antalya karşısında ne kadar mahkum oynadı rotasyonunda kullanacagı oyuncusu yok yok 60dan sonra pili biten bir takım cincon..
Bundan sonra Okay-Kucka olmayacak o yüzden hiç kimse korkmasin başak maçından 3 puan bizim biraz cesur olun korkaklar kaybolur gider meydan Kahramanlarındır her zaman...
Bu arada bana ceza veren yöneticiye bir kaç sorum olacaktı ama bu güzel haftanın hatrına vaz geçtim lakin ceza kriterini bir sorgulasın derim...

farozlufatih61
11.09.2017, 16:33
İnşallah abi şu maçı kazasız geçersek camia bambaşka bi havaya bürünür yeterki şu maçı alalım biletler çıksın biran önce yakalım istanbulu.

Biletler Çarşamba günü satışa çıkacakmış 50 lira diyorlar..

U.Sadıkoğlu
11.09.2017, 16:37
Bize sadece kale arkası mı açılacak arkadaşlar? Maraton açarlar mı? Başak tribününe Ts passolig bilet alabilir mi?

Berkan
11.09.2017, 16:40
organizasyon olacak mı arkadaslar. bu maçta ceza verecekler %99 yalan olacak bjk maçı

farozlufatih61
11.09.2017, 16:41
Bize sadece kale arkası mı açılacak arkadaşlar? Maraton açarlar mı? Başak tribününe Ts passolig bilet alabilir mi?

O stadın tesis kurulum işlerini yaptım tanıdığım çok kişi var onların söylediği geçen seneki kale arkası bize tahsis edilecekmiş..

U.Sadıkoğlu
11.09.2017, 16:51
O stadın tesis kurulum işlerini yaptım tanıdığım çok kişi var onların söylediği geçen seneki kale arkası bize tahsis edilecekmiş..
Başakşehir tribününe girebilir miyiz Ts passolig ile?

tristram
11.09.2017, 17:01
Onur
Kucka - Sosa
Burak

sanirim forumun buyuk cogunlugu ayni kadroyu dusunuyor ama ersun hoca yine bizi ters kose yapacak.adamda anlamadigim bir sekilde castillo ve hugo dusmanligi var..

farozlufatih61
11.09.2017, 17:03
Başakşehir tribününe girebilir miyiz Ts passolig ile?

Maalesef ama takımsız passoligle istediğin yere girebilirsin..

Uğur KÜÇÜK
11.09.2017, 17:03
Sosa ve Yazici pozisyon değişikliği ile ☺
Bu 11de israr etmeliyiz.
Abdülkadir her mac en az 20 dakika süre almali.
Eğer cok iyi oynarsa Castilloyu keser zaten ☺
Daha durun Sosa bu hafta taktik idmanlara çıksın.
Göbekten de delicez rakipleri.
Dun sinyalleri verdi 1-2 kisa paslasmalarla.
Ama takim Sosaya ayak uyduramadi.
Hersey gerçekten güzel olacak.
Kadro budur artik.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170911/c0ba148fa191ef851780cc2b5bcce869.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

farozlufatih61
11.09.2017, 17:10
sanirim forumun buyuk cogunlugu ayni kadroyu dusunuyor ama ersun hoca yine bizi ters kose yapacak.adamda anlamadigim bir sekilde castillo ve hugo dusmanligi var..

Dün hocanın basın toplantısını izledin mi bilmiyorum isim vererek hepsine teşekkür etti düşmanlık kelimesi çok ağır biz oyuncuları maçtan maça görüyoruz o ise hafta boyunca onlarla kimin ne yaptığını biliyorki herkesi ters köşe yaptı Abdülkadiri oyuna aldı kimi bekliyorduk biz Castilloyu değil mi ama şuna eminim bundan sonra Okay kucoyu birlikte izlemeyeceğiz....

Mehmet Fatih Silik
11.09.2017, 17:11
Macin sifreleri Karabük-Basaksehir macinda gizli.

Hoca o maci en az 5 kere izlesin ve Basaksehir'in artilarini ve eksilerini görsün.

Iyi bir analiz ile zaten galip gelmekten baska bir alternatif olmayacaktir :)

A.Gökhan AKIN
11.09.2017, 17:16
bu maçı alırsak seiye takarız o öz güvenle 4 de 4 gelebilir...

A.Gökhan AKIN
11.09.2017, 17:17

Hoca o maci en az 5 kere izlesin ve Basaksehir'in artilarini ve eksilerini görsün.

hocam o maçta başakşehir'in yarısı yoktu sahada bildiğim kadarıyla..

farozlufatih61
11.09.2017, 17:19

Karabük-Başakşehirden ziyade şifre bizim 2 stoperde durica yetişirmi bilinmez ama başak maçında hübocan sahada olur partneri kim olur orası muallakta Uğur ptt Akbaş Bal ligi topçusu Okaydan devşirebilirmi mümkün degil dua edelimde güven vermesede durica gelsin oynasın..

Harvelli61
11.09.2017, 17:20
Başakşehir kulubunu aradım bilgi vermedi internet sitesinde duyurulur cıkınca falan dedi eminmiyiz çarşamba cıkıcagına :)

farozlufatih61
11.09.2017, 17:23
Başakşehir kulubunu aradım bilgi vermedi internet sitesinde duyurulur cıkınca falan dedi eminmiyiz çarşamba cıkıcagına :)

Konuştuğum kişi Çarşamba dedi gayrı resmi...

Harvelli61
11.09.2017, 17:23
Konuştuğum kişi Çarşamba dedi gayrı resmi...

Tamamdır abicim teşekkürler.

muratt
11.09.2017, 17:24
Ligde takımlar hala çok dengesiz ve henüz hazır değiller. Bazı maçlar çok yanıltıcı oluyor. İlk 3 maç herke gs'i şampiyon ilan etti ama biraz düzenli bir takım karşısında çok zorlandılar. Bizde de benzer durum var. Göztepe maçı ne kadar yanıltıyorsa Gençler maçı da çok yanıltıyor. Kimse havaya girmesin, takımın hala zamana ihtiyacı var.

Başakşehir maçın favorisi, açık konuşalım eğer yenersek bu sürpriz olur ve muhtemelen yıldız oyunculardan (Sosa, Burak) birinin bireysel işleriyle olur, diğer türlü çok zor ama her halukarda oyun üstünlüğü rakipte olacaktır. Bu şekilde gerçekçi yaklaşırsa hoca maça belki puan gelebilir, yok gençler maçına bakıp gaza gelirsek başakşehir rahat kazanır.

sinex52
11.09.2017, 17:25

Yarın 12:00 de satışa çıkacak 60 tl Güney kale arkası

sinex52
11.09.2017, 17:28
https://twitter.com/ibfk2014/status/907233688395677697

Sefa Murat Dokuz
11.09.2017, 17:28
Şu castillo sevgisini anlamıyorum

Gökhan Gönül sen misin ?

Harvelli61
11.09.2017, 17:29
Yarın 12:00 de satışa çıkacak 60 tl Güney kale arkası

edit şimdi gördüm paylaştığınız twiti teşekkürler.

David_LuiZ4
11.09.2017, 17:30
http://m.tr.beinsports.com/mac-merkezi/trabzonspor-medipol-basaksehir?id=111191681&tab=video

Castillo sevgisini anlayamıyormuş da bilmem neymiş de...

Aç bak izle geçen sezon Castillo Caiçara'yı nasıl kevgire çevirmiş 5 dk lık özette Castillo neler yapmış izle gör...

Rakibin bekleri yumuşaksa Castillo oynar bu kadar açık..

sinex52
11.09.2017, 17:32
edit şimdi gördüm paylaştığınız twiti teşekkürler.

17:00 imiş özür diliyorum.

Fatih Çelik
11.09.2017, 17:33

Başak tribününe alamayız.

Harvelli61
11.09.2017, 17:36
17:00 imiş özür diliyorum.

Estağfurullah hocam.

farozlufatih61
11.09.2017, 17:43
Bana 50 tl denmişti demekki kendi taraftarlarına 50 bize 60 tl aç gözlüler..

tristram
11.09.2017, 17:48
Dün hocanın basın toplantısını izledin mi bilmiyorum isim vererek hepsine teşekkür etti düşmanlık kelimesi çok ağır biz oyuncuları maçtan maça görüyoruz o ise hafta boyunca onlarla kimin ne yaptığını biliyorki herkesi ters köşe yaptı Abdülkadiri oyuna aldı kimi bekliyorduk biz Castilloyu değil mi ama şuna eminim bundan sonra Okay kucoyu birlikte izlemeyeceğiz....

abicim izledim ama bu sadece dunle alakali bir sey degil..ne castillo ne hugo bir turlu hocanin ilk tercihi olamadilar.halbuki tarafli tarafsiz herkes bu iki ismin kaliteli oldugunu goruyor.
abdulkadir hamlesinden cok okay'i geriye cekip orta sahayi sosa-kucka'ya emanet etmesi maci bize getirdi diye dusunuyorum.galibiyette abdulkadir'in yildizlasmasi isin ekstrasi oldu.gencecik piril piril bir cocugu kazandik.

ama her rakip genclerbirligi degil.koca ilk yarilari ayni inat yuzunden kaybedip duruyoruz.yumurta kapiya dayanmadan hamle yapmiyor.ligin ilk uc macinda denedin olmuyorsa dorduncu macinda ne yaparsin?ayni seyi denemezsin olur biter.ama ersun hoca dun ilk yarida yine ayni seyi yapti.ne zamanki sosa biraz geriye geldi takim orta sahada ustunlugu ele aldi..cunku ne kucka ne de okay oyun kurabilecek adamlar degil..ikiside ayni tip tamamlayici mucadeleci isimler.
Sosa geriden az biraz oyunu kurdu,top dagitti o zaman ileride yusuf ve abdulkadir alan buldu.ikiside teknik olarak ust duzey olduklari icin kolay adam gecebiliyorlar,oldurucu pas atip direkt pozisyona sokabiliyorlar.sonra zaten genclerbirligi dagildi karsilik veremedi..

ayrica castillo bu takimda acikta oynayabilecek en yetenekli futbolcumuz..boyle bir topcumuz varken sahada kanatsiz oynamak veya yusuf gibi tam bir 10 numarayi aciga hapsetmek akilli adamin isi degil..sosa-yusuf-castillo..bunlarin hepsi sapkadan tavsan cikarabilecek adamlar..ne kadar fazla sahada olurlarsa o kadar iyi.simdi bunlara birde abdulkadir eklenecek.hocayi gecen sene cok elestiremiyorduk hamle sansi pek yoktu ama bu sene bahanesi kalmadi..

UĞUR DURTAŞ
11.09.2017, 17:50

*
o hafta avcı hoca as kadrodan 8 kişiyi oynatmadı diye hatırlıyorum.
eğer doğru hatırlıyorsam ölçü olmaz.
ersun hoca analizi fb maçını izleyerek yapsa daha sağlıklı olur kanısındayım.
mesela başakşehir kalecisi topları degaj yapmıyor devamlı ama devamlı topu defanstan başlatıyor.

Ufuk
11.09.2017, 17:52
Maalesef ama takımsız passoligle istediğin yere girebilirsin..

Ben bi kere sordum bana takımsız alırsan hep deplasman tribününe girersin dediler. Sizinki logosuz olanlardan mı?

TsAkifTs
11.09.2017, 17:55
https://youtu.be/l5uuKWMcIgc
Harika bir ortam oluştu bu seneyi değerlendirmemiz lazım..

Hakan
11.09.2017, 18:00
Ben bi kere sordum bana takımsız alırsan hep deplasman tribününe girersin dediler. Sizinki logosuz olanlardan mı?Deplasman tribününe giremezsin.
Geçen sene Gs ve Bjk deplasmanlarına gidemedim bu yüzden.

7can61
11.09.2017, 18:02
...<script>(function () { var pb_blacklist = ["adrunnr","successforyu.clickfunnels.com","fmovies.se","in-365-tagen.info","5000-settimanale.com","shop.mazzugioielli.com","maxigossip.com","lp.yazizim.com","beyourxfriend.com","99tab.com","zzqrt.com","canuck-method.net","bewomenly.com","playnow.guru","datingforyou-48e1.kxcdn.com","trafficnetworkads24.com","sistemadedinerogratis.com","canuckmethodprofit.co","consumerresearchnetwork.com","securemacfix.com","zz3d3.ru","zd1.quebec-bin.com","hot-games4you.xyz","om.elvenar.com","superpccleanup.com","gomediaz.com","judithi.xyz","free.atozmanuals.com","yoursuccess.ravpage.co.il","123hop.ir","quizcliente.pw","aussiemethod.biz","hlpnowp-c.com","picbumper.com","shaneless.com","anacondamonster.com","altrk1.com","health.todaydiets.com","download.weatherblink.com","happyluketh.com","go.ameinfo.com","50kaweek.net","thepornsurvey.com","ofsiite.ru","fulltab.com","1000spins.com","time2play-online.net","vintacars.com","welcome.pussysaga.com","free-desktop-games.com","download.televisionfanatic.com","theprofitsmaker.net","sgad.info","algocashmaster.net","sunmaker.com","topvipdreams.com","watchmygirlfriend.gfpornvideos.com","filesharefanatic.com","safedownloadhub.com","7awlalalam.blogspot.com","tvplusnewtab.com","trendingpatrol.com","moneymorning.com","ifileyou.com","classifiedcanada.ca","firefan.com","methode-binaire.com","letmetell.com","kenduktur.com","getafuk.com","yotraleplahnte.ru","jackpot.88beto.com","pwwysydh.com","search.queryrouter.com","v.lvztxy.com","pussysaga.com","saffamethod.com","prezzonline.com","searchprivacy.website","3d2819216eb4e1035879-7c248de0c99745406e9b749fc86ec3e4.ssl.cf1.rackcdn.c om","only2date.com","mysagagame.com","themillionaireinpjs.net","wlt.kd2244.com","quickprivacycheck.com","hotchatdate.com","autotraderbot.com","z1.zedo.com","youlucky2014.com","traffic.getmyads.com","appcloudprotected.com","safensecure.com-allsites3.xyz","newpoptab.com","static.williamhill.com","myhealthyblog.co","greatestmobideals.com","sweetclarity.com","mgid.com","securepccure.com","autopengebygger.com","am15.net","es.reimageplus.com","o2.promos-info.com","it.reimageplus.com","westsluts.com","spinandwin.com-ser.pw","reimageplus.com","vodafone.promos-info.com","vinnmatpengar.se","movie.ienjoyapps.com","love4single.com","origin.getprice.com.au","ohmydating.com","lp.want-to-win.com","yabuletchrome.ru","bamdad.net","gotositenow.com","vcrypt.pw","newtabtv.com","mon.setsu.xyz","youforgottorenewyourhosting.com","zone-telechargement.ws","land.pckeeper.software","ad.adpop-1.com","advancedpctools.com","videos.randolphcountyheraldtribune.com","web-start.org","softreadynow.installupgradenowfreshandforyou.websi te","uplod.ws","pornhubcasino.com","maxbet.ro","2016prizefeed.com","thevideo.me","wantubad.com","tavanero.com","xcusmy.club","daclips.in","gaymenofporn.online","jackpotcitycasino.com","italian-method.com","getsearchincognito.com","youjustwonprize.com","finanz-nachrichten.me","quizcliente.site","da.reimageplus.com","jkanime.net","britmoneymethod.com","uae.souq.com","ka.azzer.net","safensecure.xyz","8t.hootingrhejkz.online","www6.blinkx.com","wizzcaster.com","comparaison-prix.com","vodlocker.lol","fr.reimageplus.com","free.fromdoctopdf.com","userscloud.com","myprivatesearch.com","fanli90.cn","tutticodicisconto.it","mediadec.com","gogamego.thewhizproducts.com","download.weatherblink.com","free.videodownloadconverter.com","we-are-gamers.com","sesso.communityadult.net","lp.blpmovies.com","search.queryrouter.com","bbb-johannesburg.localspecific.com","lp.blpmovies.com","go.ppixelm.com","r0.ru","sesso.communityadult.net","bbb-johannesburg.localspecific.com","ppixelm.com","cyberguardianspe.info","we-are-gamers.com","loginfaster.com/new","www.alfacart.com","www.foresee.com","mobile-win.com","www.plusnetwork.com","www.amicafarmacia.com","www.ienjoyapps.com","cheapcheap.io","screenaddict.thewhizproducts.com","nova.rambler.ru","free.gamingwonderland.com","p9328ujeiw1.ru","mobilecasinoclub.co.uk","pfhsystem.com","regtuneup.com","theprofitsmaker.net","bodogpromotions.eu","heroesreplay.org","financialsecrets.info","mymoneymakingapp.com","sunmaker.com","888casino-promotions.com","vogliosesso.com","scienceremix.com","allinonedocs.com","arabia.starzplay.com","allirishcasino.com","advancepctools.info","movie.ienjoyapps.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","b2.ijquery11.com","sporthero.thewhizmarketing.com","securefastmac.tech","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","1000spins.com","search.queryrouter.com","pfhsystem.com","reimageplus.com","offer.alibaba.com","searchlistings.org","search.queryrouter.com","search.queryrouter.com","mybinaryoptionsrobot.com","duplicashapp.com","search.queryrouter.com","bestgame.directory","droidclub.net",".rivalo.com","yoursuperprize.com","mediaexplained.com","om.elvenar.com","shinar.club","revitoleczemacream.com","freelotto.com","screenaddict.thewhizproducts.com","download.bringmesports.com/","allinonedocs.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","multtaepyo.com","search.queryrouter.com","czechmethod.com","consumerview.co","wayretail.com","72onbase.com","funsafetab.com","search.queryrouter.com","speedyfiledownload.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","quantomcoding.com","sporthero.thewhizmarketing.com","popads.net","onclkds.com","consumerview.co","12kotov.ru","ruhotpair2.fingta.com","easytelevisionaccessnow.com","ahwrd.com","lpeva.com","ppgzf.com","zjstx.com","kituure.xyz","join.pro-gaming-world.com","mackeeperapp.mackeeper.com","tracknotify.com","2075.cdn.beyondhosting.net","idollash.com","ds.moviegoat.com","fulltab.com","rackcdn.com","prestoris.com","adsterra.com","swampssovuuhusp.top","streesusa.info","freesoftwaredlul.com","adreactor.com","a-static.com","codeonclick.com","heheme.com","adf.ly","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","openload.co"]; var pb_whitelist = ["www.garanti.com.tr","google","www.gmail.com","www.pinterest.com","www.youtube.com","www.facebook.com","search.yahoo.com","chrome://newtab"]; function inject() { var originalOpenWndFnKey = "originalOpenFunction"; var originalWindowOpenFn = window.open; var originalCreateElementFn = document.createElement; var originalAppendChildFn = HTMLElement.prototype.appendChild; var originalCreateEventFn = document.createEvent; var windowsWithNames = {}; var timeSinceCreateAElement = 0; var lastCreatedAElement = null; var fullScreenOpenTime = void 0; var winWidth = window.innerWidth; var winHeight = window.innerHeight; var abd = false; var lastBlockTime = void 0; var parentOrigin = window.location != window.parent.location ? document.referrer || window.parent.location || '*' : document.location; var parentRef = window.parent; //window[originalOpenWndFnKey] = window.open; // save the original open window as global param function newWindowOpenFn() { var openWndArguments = arguments; var useOriginalOpenWnd = true; var generatedWindow = null; function getWindowName(openWndArguments) { var windowName = openWndArguments[1]; if (windowName != null && !["_blank", "_parent", "_self", "_top"].includes(windowName)) { return windowName; } return null; } function copyMissingProperties(src, dest) { var prop = void 0; for (prop in src) { try { if (dest[prop] === undefined && src[prop]) { dest[prop] = src[prop]; } } catch (e) {} } return dest; } function isOverlayish(el) { var style = el && el.style; if (style && /fixed|absolute/.test(style.position) && el.offsetWidth >= winWidth * 0.6 && el.offsetHeight >= winHeight * 0.75) { return true; } return false; } var capturingElement = null; // the element who registered to the event var srcElement = null; // the clicked on element var closestParentLink = null; if (window.event != null) { capturingElement = window.event.currentTarget; srcElement = window.event.srcElement; } if (srcElement != null) { closestParentLink = srcElement.closest('a'); if (closestParentLink && closestParentLink.href) { openWndArguments[3] = closestParentLink.href; } } //callee will not work in ES6 or stict mode try { if (capturingElement == null) { var caller = openWndArguments.callee; while (caller.arguments != null && caller.arguments.callee.caller != null) { caller = caller.arguments.callee.caller; } if (caller.arguments != null && caller.arguments.length > 0 && caller.arguments[0].currentTarget != null) { capturingElement = caller.arguments[0].currentTarget; } } } catch (e) {} ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Blocked if a click on background element occurred (<body> or document) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (capturingElement == null) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened without any user interaction'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (capturingElement != null && (capturingElement instanceof Window || parent.Window && capturingElement instanceof parent.Window || capturingElement === document || capturingElement.URL != null && capturingElement.body != null || capturingElement.nodeName != null && (capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "body" || capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "document"))) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because it was triggered by the " + capturingElement.nodeName + " element"; useOriginalOpenWnd = false; } else if (isOverlayish(capturingElement)) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened when clicking on an element that seems to be an overlay'; useOriginalOpenWnd = false; } else { useOriginalOpenWnd = true; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block if a full screen was just initiated while opening this url. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var fullScreenElement = document.webkitFullscreenElement || document.mozFullscreenElement || document.fullscreenElement; if (new Date().getTime() - fullScreenOpenTime < 1000 || isNaN(fullScreenOpenTime) && isDocumentInFullScreenMode()) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a full screen was just initiated while opening this url."; /* JRA REMOVED if (window[script_params.fullScreenFnKey]) { window.clearTimeout(window[script_params.fullScreenFnKey]); } */ if (document.exitFullscreen) { document.exitFullscreen(); } else if (document.mozCancelFullScreen) { document.mozCancelFullScreen(); } else if (document.webkitCancelFullScreen) { document.webkitCancelFullScreen(); } useOriginalOpenWnd = false; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var openUrl = openWndArguments[0]; var inWhitelist = isInWhitelist(location.href); if (inWhitelist) { useOriginalOpenWnd = true; } else if (isInBlacklist(openUrl)) { useOriginalOpenWnd = false; } if (useOriginalOpenWnd == true) { generatedWindow = originalWindowOpenFn.apply(this, openWndArguments); // save the window by name, for latter use. var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { windowsWithNames[windowName] = generatedWindow; } // 2nd line of defence: allow window to open but monitor carefully... ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Kill window if a blur (remove focus) is called to that window ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (generatedWindow !== window) { var openTime = new Date().getTime(); var originalWndBlurFn = generatedWindow.blur; generatedWindow.blur = function () { if (new Date().getTime() - openTime < 1000 && !inWhitelist /* one second */) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a it was blured"; generatedWindow.close(); blockedWndNotification(openWndArguments); } else { originalWndBlurFn(); } }; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// } else { // (useOriginalOpenWnd == false) var _location = { href: openWndArguments[0] }; _location.replace = function (url) { _location.href = url; }; generatedWindow = { close: function close() { return true; }, test: function test() { return true; }, blur: function blur() { return true; }, focus: function focus() { return true; }, showModelessDialog: function showModelessDialog() { return true; }, showModalDialog: function showModalDialog() { return true; }, prompt: function prompt() { return true; }, confirm: function confirm() { return true; }, alert: function alert() { return true; }, moveTo: function moveTo() { return true; }, moveBy: function moveBy() { return true; }, resizeTo: function resizeTo() { return true; }, resizeBy: function resizeBy() { return true; }, scrollBy: function scrollBy() { return true; }, scrollTo: function scrollTo() { return true; }, getSelection: function getSelection() { return true; }, onunload: function onunload() { return true; }, print: function print() { return true; }, open: function open() { return this; }, opener: window, closed: false, innerHeight: 480, innerWidth: 640, name: openWndArguments[1], location: _location, document: { location: _location } }; copyMissingProperties(window, generatedWindow); generatedWindow.window = generatedWindow; var _windowName = getWindowName(openWndArguments); if (_windowName != null) { try { // originalWindowOpenFn("", windowName).close(); windowsWithNames[_windowName].close(); } catch (err) {} } var fnGetUrl = function fnGetUrl() { var url = void 0; if (!(generatedWindow.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.location; } else if (!(generatedWindow.document.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.document.location; } else if (_location.href != null) { url = _location.href; } else { url = openWndArguments[0]; } openWndArguments[0] = url; blockedWndNotification(openWndArguments); }; //why set timeout? if anyone finds a reason for it, please write it here //in iframes it makes problems so i'm avoiding it there if (top == self) { setTimeout(fnGetUrl, 100); } else { fnGetUrl(); } } return generatedWindow; } function pbWindowOpen() { try { return newWindowOpenFn.apply(this, arguments); } catch (err) { return null; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Replace the window open method with Poper Blocker's ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// window.open = pbWindowOpen; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor dynamic html element creation to prevent generating elements with click dispatching event ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// HTMLElement.prototype.appendChild = function () { var newElement = originalAppendChildFn.apply(this, arguments); if (newElement.nodeName == 'IFRAME' && newElement.contentWindow) { try { var code = "(function () {\n var pb_blacklist = " + JSON.stringify(pb_blacklist) + ";\n var pb_whitelist = " + JSON.stringify(pb_whitelist) + ";\n " + inject.toString() + ";\n inject();\n })();"; var s = document.createElement('script');s.text = code; newElement.contentWindow.document.body.appendChild (s); } catch (e) {} } return newElement; }; document.createElement = function () { var newElement = originalCreateElementFn.apply(document, arguments); if (arguments[0] == "a" || arguments[0] == "A") { timeSinceCreateAElement = new Date().getTime(); var originalDispatchEventFn = newElement.dispatchEvent; newElement.dispatchEvent = function (event) { if (event.type != null && ("" + event.type).toLocaleLowerCase() == "click") { if (!isInWhitelist(newElement.href)) { window.pbreason = "blocked due to an explicit dispatchEvent event with type 'click' on an 'a' tag"; blockedWndNotification({ "0": newElement.href }); return true; } } return originalDispatchEventFn.call(this, event); }; lastCreatedAElement = newElement; } return newElement; }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block artificial mouse click on frashly created elements ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// document.createEvent = function () { try { if (arguments[0].toLowerCase().includes("mouse") && new Date().getTime() - timeSinceCreateAElement <= 50) { //block if the origin is not same var isSelfDomain = false; try { var openUrlDomain = new URL(lastCreatedAElement.href).hostname; var topUrl = window.location != window.parent.location ? document.referrer : document.location.href; var topDomain = new URL(topUrl).hostname; isSelfDomain = openUrlDomain == topDomain; } catch (e) {} if (lastCreatedAElement.href.trim() && !isInWhitelist(lastCreatedAElement.href) && !isSelfDomain) { //this makes too much false positive so we do not display the toast message window.pbreason = "Blocked because 'a' element was recently created and " + arguments[0] + " event was created shortly after"; arguments[0] = lastCreatedAElement.href; blockedWndNotification({ "0": lastCreatedAElement.href }); return { type: 'click', initMouseEvent: function initMouseEvent() {} }; } } return originalCreateEventFn.apply(document, arguments); } catch (err) {} }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor full screen requests ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function onFullScreen(isInFullScreenMode) { if (isInFullScreenMode) { fullScreenOpenTime = new Date().getTime(); } else { fullScreenOpenTime = NaN; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function isDocumentInFullScreenMode() { // Note that the browser fullscreen (triggered by short keys) might // be considered different from content fullscreen when expecting a boolean return document.fullScreenElement && document.fullScreenElement !== null || // alternative standard methods document.mozFullscreenElement != null || document.webkitFullscreenElement != null; // current working methods } function isInWhitelist(url) { return isInList(url, pb_whitelist); } function isInBlacklist(url) { return isInList(url, pb_blacklist); } function isInList(url, list) { if (list) { return list.some(function (li) { return new RegExp("https?://(www\.|.*\.)?" + li + "+").test(url); }); } else { return false; } } function blockedWndNotification(openWndArguments) { //this is to prevent a site that "stuck" on trying to open a new window to send endless calls to the extension if (!lastBlockTime || lastBlockTime < Date.now() - 1000) { openWndArguments["abd"] = abd; parentRef.postMessage({ type: "blockedWindow", args: JSON.stringify(openWndArguments) }, parentOrigin); } lastBlockTime = Date.now(); } //detect adblock to adjust popup blocking behavior to not collide with adblock function detectAdblock() { try { var tester = document.createElement('div'); tester.innerHTML = ' '; tester.className = 'adsbox'; tester.style.cssText = "position:absolute;top-1000px;left:-1000px;"; document.body.appendChild(tester); window.setTimeout(function () { if (tester.offsetHeight === 0) { abd = true; } tester.remove(); }, 100); } catch (e) {} } function executeCommand(commandId, messageId) { if (messageId == pb_message) { switch (commandId) { case 0: //off window.open = originalWindowOpenFn; document.createElement = originalCreateElementFn; document.createEvent = originalCreateEventFn; HTMLElement.prototype.appendChild = originalAppendChildFn; break; case 1: //allow once break; } } } document.addEventListener("fullscreenchange", function () { onFullScreen(document.fullscreen); }, false); document.addEventListener("mozfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.mozFullScreen); }, false); document.addEventListener("webkitfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.webkitIsFullScreen); }, false); document.addEventListener('DOMContentLoaded', function () { detectAdblock(); }, false); (function () { window.pbExternalCommand = function (commandId, messageId) { executeCommand(commandId, messageId); }; })(); }; inject(); })();</script><script>(function () { var pb_blacklist = ["adrunnr","successforyu.clickfunnels.com","fmovies.se","in-365-tagen.info","5000-settimanale.com","shop.mazzugioielli.com","maxigossip.com","lp.yazizim.com","beyourxfriend.com","99tab.com","zzqrt.com","canuck-method.net","bewomenly.com","playnow.guru","datingforyou-48e1.kxcdn.com","trafficnetworkads24.com","sistemadedinerogratis.com","canuckmethodprofit.co","consumerresearchnetwork.com","securemacfix.com","zz3d3.ru","zd1.quebec-bin.com","hot-games4you.xyz","om.elvenar.com","superpccleanup.com","gomediaz.com","judithi.xyz","free.atozmanuals.com","yoursuccess.ravpage.co.il","123hop.ir","quizcliente.pw","aussiemethod.biz","hlpnowp-c.com","picbumper.com","shaneless.com","anacondamonster.com","altrk1.com","health.todaydiets.com","download.weatherblink.com","happyluketh.com","go.ameinfo.com","50kaweek.net","thepornsurvey.com","ofsiite.ru","fulltab.com","1000spins.com","time2play-online.net","vintacars.com","welcome.pussysaga.com","free-desktop-games.com","download.televisionfanatic.com","theprofitsmaker.net","sgad.info","algocashmaster.net","sunmaker.com","topvipdreams.com","watchmygirlfriend.gfpornvideos.com","filesharefanatic.com","safedownloadhub.com","7awlalalam.blogspot.com","tvplusnewtab.com","trendingpatrol.com","moneymorning.com","ifileyou.com","classifiedcanada.ca","firefan.com","methode-binaire.com","letmetell.com","kenduktur.com","getafuk.com","yotraleplahnte.ru","jackpot.88beto.com","pwwysydh.com","search.queryrouter.com","v.lvztxy.com","pussysaga.com","saffamethod.com","prezzonline.com","searchprivacy.website","3d2819216eb4e1035879-7c248de0c99745406e9b749fc86ec3e4.ssl.cf1.rackcdn.c om","only2date.com","mysagagame.com","themillionaireinpjs.net","wlt.kd2244.com","quickprivacycheck.com","hotchatdate.com","autotraderbot.com","z1.zedo.com","youlucky2014.com","traffic.getmyads.com","appcloudprotected.com","safensecure.com-allsites3.xyz","newpoptab.com","static.williamhill.com","myhealthyblog.co","greatestmobideals.com","sweetclarity.com","mgid.com","securepccure.com","autopengebygger.com","am15.net","es.reimageplus.com","o2.promos-info.com","it.reimageplus.com","westsluts.com","spinandwin.com-ser.pw","reimageplus.com","vodafone.promos-info.com","vinnmatpengar.se","movie.ienjoyapps.com","love4single.com","origin.getprice.com.au","ohmydating.com","lp.want-to-win.com","yabuletchrome.ru","bamdad.net","gotositenow.com","vcrypt.pw","newtabtv.com","mon.setsu.xyz","youforgottorenewyourhosting.com","zone-telechargement.ws","land.pckeeper.software","ad.adpop-1.com","advancedpctools.com","videos.randolphcountyheraldtribune.com","web-start.org","softreadynow.installupgradenowfreshandforyou.websi te","uplod.ws","pornhubcasino.com","maxbet.ro","2016prizefeed.com","thevideo.me","wantubad.com","tavanero.com","xcusmy.club","daclips.in","gaymenofporn.online","jackpotcitycasino.com","italian-method.com","getsearchincognito.com","youjustwonprize.com","finanz-nachrichten.me","quizcliente.site","da.reimageplus.com","jkanime.net","britmoneymethod.com","uae.souq.com","ka.azzer.net","safensecure.xyz","8t.hootingrhejkz.online","www6.blinkx.com","wizzcaster.com","comparaison-prix.com","vodlocker.lol","fr.reimageplus.com","free.fromdoctopdf.com","userscloud.com","myprivatesearch.com","fanli90.cn","tutticodicisconto.it","mediadec.com","gogamego.thewhizproducts.com","download.weatherblink.com","free.videodownloadconverter.com","we-are-gamers.com","sesso.communityadult.net","lp.blpmovies.com","search.queryrouter.com","bbb-johannesburg.localspecific.com","lp.blpmovies.com","go.ppixelm.com","r0.ru","sesso.communityadult.net","bbb-johannesburg.localspecific.com","ppixelm.com","cyberguardianspe.info","we-are-gamers.com","loginfaster.com/new","www.alfacart.com","www.foresee.com","mobile-win.com","www.plusnetwork.com","www.amicafarmacia.com","www.ienjoyapps.com","cheapcheap.io","screenaddict.thewhizproducts.com","nova.rambler.ru","free.gamingwonderland.com","p9328ujeiw1.ru","mobilecasinoclub.co.uk","pfhsystem.com","regtuneup.com","theprofitsmaker.net","bodogpromotions.eu","heroesreplay.org","financialsecrets.info","mymoneymakingapp.com","sunmaker.com","888casino-promotions.com","vogliosesso.com","scienceremix.com","allinonedocs.com","arabia.starzplay.com","allirishcasino.com","advancepctools.info","movie.ienjoyapps.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","b2.ijquery11.com","sporthero.thewhizmarketing.com","securefastmac.tech","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","1000spins.com","search.queryrouter.com","pfhsystem.com","reimageplus.com","offer.alibaba.com","searchlistings.org","search.queryrouter.com","search.queryrouter.com","mybinaryoptionsrobot.com","duplicashapp.com","search.queryrouter.com","bestgame.directory","droidclub.net",".rivalo.com","yoursuperprize.com","mediaexplained.com","om.elvenar.com","shinar.club","revitoleczemacream.com","freelotto.com","screenaddict.thewhizproducts.com","download.bringmesports.com/","allinonedocs.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","multtaepyo.com","search.queryrouter.com","czechmethod.com","consumerview.co","wayretail.com","72onbase.com","funsafetab.com","search.queryrouter.com","speedyfiledownload.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","quantomcoding.com","sporthero.thewhizmarketing.com","popads.net","onclkds.com","consumerview.co","12kotov.ru","ruhotpair2.fingta.com","easytelevisionaccessnow.com","ahwrd.com","lpeva.com","ppgzf.com","zjstx.com","kituure.xyz","join.pro-gaming-world.com","mackeeperapp.mackeeper.com","tracknotify.com","2075.cdn.beyondhosting.net","idollash.com","ds.moviegoat.com","fulltab.com","rackcdn.com","prestoris.com","adsterra.com","swampssovuuhusp.top","streesusa.info","freesoftwaredlul.com","adreactor.com","a-static.com","codeonclick.com","heheme.com","adf.ly","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","openload.co"]; var pb_whitelist = ["www.garanti.com.tr","google","www.gmail.com","www.pinterest.com","www.youtube.com","www.facebook.com","search.yahoo.com","chrome://newtab"]; function inject() { var originalOpenWndFnKey = "originalOpenFunction"; var originalWindowOpenFn = window.open; var originalCreateElementFn = document.createElement; var originalAppendChildFn = HTMLElement.prototype.appendChild; var originalCreateEventFn = document.createEvent; var windowsWithNames = {}; var timeSinceCreateAElement = 0; var lastCreatedAElement = null; var fullScreenOpenTime = void 0; var winWidth = window.innerWidth; var winHeight = window.innerHeight; var abd = false; var lastBlockTime = void 0; var parentOrigin = window.location != window.parent.location ? document.referrer || window.parent.location || '*' : document.location; var parentRef = window.parent; //window[originalOpenWndFnKey] = window.open; // save the original open window as global param function newWindowOpenFn() { var openWndArguments = arguments; var useOriginalOpenWnd = true; var generatedWindow = null; function getWindowName(openWndArguments) { var windowName = openWndArguments[1]; if (windowName != null && !["_blank", "_parent", "_self", "_top"].includes(windowName)) { return windowName; } return null; } function copyMissingProperties(src, dest) { var prop = void 0; for (prop in src) { try { if (dest[prop] === undefined && src[prop]) { dest[prop] = src[prop]; } } catch (e) {} } return dest; } function isOverlayish(el) { var style = el && el.style; if (style && /fixed|absolute/.test(style.position) && el.offsetWidth >= winWidth * 0.6 && el.offsetHeight >= winHeight * 0.75) { return true; } return false; } var capturingElement = null; // the element who registered to the event var srcElement = null; // the clicked on element var closestParentLink = null; if (window.event != null) { capturingElement = window.event.currentTarget; srcElement = window.event.srcElement; } if (srcElement != null) { closestParentLink = srcElement.closest('a'); if (closestParentLink && closestParentLink.href) { openWndArguments[3] = closestParentLink.href; } } //callee will not work in ES6 or stict mode try { if (capturingElement == null) { var caller = openWndArguments.callee; while (caller.arguments != null && caller.arguments.callee.caller != null) { caller = caller.arguments.callee.caller; } if (caller.arguments != null && caller.arguments.length > 0 && caller.arguments[0].currentTarget != null) { capturingElement = caller.arguments[0].currentTarget; } } } catch (e) {} ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Blocked if a click on background element occurred (<body> or document) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (capturingElement == null) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened without any user interaction'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (capturingElement != null && (capturingElement instanceof Window || parent.Window && capturingElement instanceof parent.Window || capturingElement === document || capturingElement.URL != null && capturingElement.body != null || capturingElement.nodeName != null && (capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "body" || capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "document"))) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because it was triggered by the " + capturingElement.nodeName + " element"; useOriginalOpenWnd = false; } else if (isOverlayish(capturingElement)) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened when clicking on an element that seems to be an overlay'; useOriginalOpenWnd = false; } else { useOriginalOpenWnd = true; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block if a full screen was just initiated while opening this url. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var fullScreenElement = document.webkitFullscreenElement || document.mozFullscreenElement || document.fullscreenElement; if (new Date().getTime() - fullScreenOpenTime < 1000 || isNaN(fullScreenOpenTime) && isDocumentInFullScreenMode()) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a full screen was just initiated while opening this url."; /* JRA REMOVED if (window[script_params.fullScreenFnKey]) { window.clearTimeout(window[script_params.fullScreenFnKey]); } */ if (document.exitFullscreen) { document.exitFullscreen(); } else if (document.mozCancelFullScreen) { document.mozCancelFullScreen(); } else if (document.webkitCancelFullScreen) { document.webkitCancelFullScreen(); } useOriginalOpenWnd = false; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var openUrl = openWndArguments[0]; var inWhitelist = isInWhitelist(location.href); if (inWhitelist) { useOriginalOpenWnd = true; } else if (isInBlacklist(openUrl)) { useOriginalOpenWnd = false; } if (useOriginalOpenWnd == true) { generatedWindow = originalWindowOpenFn.apply(this, openWndArguments); // save the window by name, for latter use. var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { windowsWithNames[windowName] = generatedWindow; } // 2nd line of defence: allow window to open but monitor carefully... ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Kill window if a blur (remove focus) is called to that window ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (generatedWindow !== window) { var openTime = new Date().getTime(); var originalWndBlurFn = generatedWindow.blur; generatedWindow.blur = function () { if (new Date().getTime() - openTime < 1000 && !inWhitelist /* one second */) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a it was blured"; generatedWindow.close(); blockedWndNotification(openWndArguments); } else { originalWndBlurFn(); } }; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// } else { // (useOriginalOpenWnd == false) var _location = { href: openWndArguments[0] }; _location.replace = function (url) { _location.href = url; }; generatedWindow = { close: function close() { return true; }, test: function test() { return true; }, blur: function blur() { return true; }, focus: function focus() { return true; }, showModelessDialog: function showModelessDialog() { return true; }, showModalDialog: function showModalDialog() { return true; }, prompt: function prompt() { return true; }, confirm: function confirm() { return true; }, alert: function alert() { return true; }, moveTo: function moveTo() { return true; }, moveBy: function moveBy() { return true; }, resizeTo: function resizeTo() { return true; }, resizeBy: function resizeBy() { return true; }, scrollBy: function scrollBy() { return true; }, scrollTo: function scrollTo() { return true; }, getSelection: function getSelection() { return true; }, onunload: function onunload() { return true; }, print: function print() { return true; }, open: function open() { return this; }, opener: window, closed: false, innerHeight: 480, innerWidth: 640, name: openWndArguments[1], location: _location, document: { location: _location } }; copyMissingProperties(window, generatedWindow); generatedWindow.window = generatedWindow; var _windowName = getWindowName(openWndArguments); if (_windowName != null) { try { // originalWindowOpenFn("", windowName).close(); windowsWithNames[_windowName].close(); } catch (err) {} } var fnGetUrl = function fnGetUrl() { var url = void 0; if (!(generatedWindow.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.location; } else if (!(generatedWindow.document.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.document.location; } else if (_location.href != null) { url = _location.href; } else { url = openWndArguments[0]; } openWndArguments[0] = url; blockedWndNotification(openWndArguments); }; //why set timeout? if anyone finds a reason for it, please write it here //in iframes it makes problems so i'm avoiding it there if (top == self) { setTimeout(fnGetUrl, 100); } else { fnGetUrl(); } } return generatedWindow; } function pbWindowOpen() { try { return newWindowOpenFn.apply(this, arguments); } catch (err) { return null; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Replace the window open method with Poper Blocker's ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// window.open = pbWindowOpen; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor dynamic html element creation to prevent generating elements with click dispatching event ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// HTMLElement.prototype.appendChild = function () { var newElement = originalAppendChildFn.apply(this, arguments); if (newElement.nodeName == 'IFRAME' && newElement.contentWindow) { try { var code = "(function () {\n var pb_blacklist = " + JSON.stringify(pb_blacklist) + ";\n var pb_whitelist = " + JSON.stringify(pb_whitelist) + ";\n " + inject.toString() + ";\n inject();\n })();"; var s = document.createElement('script');s.text = code; newElement.contentWindow.document.body.appendChild (s); } catch (e) {} } return newElement; }; document.createElement = function () { var newElement = originalCreateElementFn.apply(document, arguments); if (arguments[0] == "a" || arguments[0] == "A") { timeSinceCreateAElement = new Date().getTime(); var originalDispatchEventFn = newElement.dispatchEvent; newElement.dispatchEvent = function (event) { if (event.type != null && ("" + event.type).toLocaleLowerCase() == "click") { if (!isInWhitelist(newElement.href)) { window.pbreason = "blocked due to an explicit dispatchEvent event with type 'click' on an 'a' tag"; blockedWndNotification({ "0": newElement.href }); return true; } } return originalDispatchEventFn.call(this, event); }; lastCreatedAElement = newElement; } return newElement; }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block artificial mouse click on frashly created elements ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// document.createEvent = function () { try { if (arguments[0].toLowerCase().includes("mouse") && new Date().getTime() - timeSinceCreateAElement <= 50) { //block if the origin is not same var isSelfDomain = false; try { var openUrlDomain = new URL(lastCreatedAElement.href).hostname; var topUrl = window.location != window.parent.location ? document.referrer : document.location.href; var topDomain = new URL(topUrl).hostname; isSelfDomain = openUrlDomain == topDomain; } catch (e) {} if (lastCreatedAElement.href.trim() && !isInWhitelist(lastCreatedAElement.href) && !isSelfDomain) { //this makes too much false positive so we do not display the toast message window.pbreason = "Blocked because 'a' element was recently created and " + arguments[0] + " event was created shortly after"; arguments[0] = lastCreatedAElement.href; blockedWndNotification({ "0": lastCreatedAElement.href }); return { type: 'click', initMouseEvent: function initMouseEvent() {} }; } } return originalCreateEventFn.apply(document, arguments); } catch (err) {} }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor full screen requests ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function onFullScreen(isInFullScreenMode) { if (isInFullScreenMode) { fullScreenOpenTime = new Date().getTime(); } else { fullScreenOpenTime = NaN; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function isDocumentInFullScreenMode() { // Note that the browser fullscreen (triggered by short keys) might // be considered different from content fullscreen when expecting a boolean return document.fullScreenElement && document.fullScreenElement !== null || // alternative standard methods document.mozFullscreenElement != null || document.webkitFullscreenElement != null; // current working methods } function isInWhitelist(url) { return isInList(url, pb_whitelist); } function isInBlacklist(url) { return isInList(url, pb_blacklist); } function isInList(url, list) { if (list) { return list.some(function (li) { return new RegExp("https?://(www\.|.*\.)?" + li + "+").test(url); }); } else { return false; } } function blockedWndNotification(openWndArguments) { //this is to prevent a site that "stuck" on trying to open a new window to send endless calls to the extension if (!lastBlockTime || lastBlockTime < Date.now() - 1000) { openWndArguments["abd"] = abd; parentRef.postMessage({ type: "blockedWindow", args: JSON.stringify(openWndArguments) }, parentOrigin); } lastBlockTime = Date.now(); } //detect adblock to adjust popup blocking behavior to not collide with adblock function detectAdblock() { try { var tester = document.createElement('div'); tester.innerHTML = ' '; tester.className = 'adsbox'; tester.style.cssText = "position:absolute;top-1000px;left:-1000px;"; document.body.appendChild(tester); window.setTimeout(function () { if (tester.offsetHeight === 0) { abd = true; } tester.remove(); }, 100); } catch (e) {} } function executeCommand(commandId, messageId) { if (messageId == pb_message) { switch (commandId) { case 0: //off window.open = originalWindowOpenFn; document.createElement = originalCreateElementFn; document.createEvent = originalCreateEventFn; HTMLElement.prototype.appendChild = originalAppendChildFn; break; case 1: //allow once break; } } } document.addEventListener("fullscreenchange", function () { onFullScreen(document.fullscreen); }, false); document.addEventListener("mozfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.mozFullScreen); }, false); document.addEventListener("webkitfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.webkitIsFullScreen); }, false); document.addEventListener('DOMContentLoaded', function () { detectAdblock(); }, false); (function () { window.pbExternalCommand = function (commandId, messageId) { executeCommand(commandId, messageId); }; })(); }; inject(); })();</script>

farozlufatih61
11.09.2017, 18:05
Ben bi kere sordum bana takımsız alırsan hep deplasman tribününe girersin dediler. Sizinki logosuz olanlardan mı?

Evet logosuz yalnız onunda dejavantajı kulüp isterse satıyor bileti yani başakşehir maçında logosuz passolig sorun olmaz ancak şikebahçe maçında satmadılar logosuzlara..

farozlufatih61
11.09.2017, 18:08
Deplasman tribününe giremezsin.

Bende 2.haftadaki maçta alamdım bilet..

TsAkifTs
11.09.2017, 18:10
Bende 2.haftadaki maçta alamdım bilet..

O maçta bize tribün yasak değilmiydi...

ensarusta
11.09.2017, 18:10
14452

farozlufatih61
11.09.2017, 18:12
O maçta bize tribün yasak değilmiydi...

Yasak olduğu için dolaylı yoldan girip bir köşede izleriz dedik oda olmadı..

erenslash
11.09.2017, 18:14
hocam nerde kötü futbol vardı takım fena dğeil ayrıca yeni yeni oluşuyoruz sosa eskisi gibi olu rmu bilmem ama en azından gayretli topçu abdülkadiri bi rşekilde kazanmamız lazım bize iki stoper lazım aslında bu stoperlerin olması çok sıkıntı başımıza iş açabilir golü erken yedik Okayı ben beğendim bence stoperlerin dandik olması dizilişi ve kadro yapısını etkiledi şöyle düşünüyorum onazi biraz tam fit değil ama dün gol atmsı moralini yerine getirir ligin kötü takımı gençler evet ama sağlam press yaptılar dirençlerini kırdık fener maçında böyle oynasaydık alırdık fener maçını zaten feneri herkes yeniyor :D şimdi okayı biraz defansif anlamda kullandı dün için özellikle mustafa akbaş ve uğur gibi iki stoperin olursa hoca bi rşey yapamaz bu iki densizle oynuyoruz farkında mısın?
Ne durumu?
Gb ligin son sırasındaki takımdı maçtan önce ne durumu?
Abdülkadiri oynattı , niye? O kadar boktan bi futbol vardı ki sahada bişeyler yapma gereği hissetti. Takımın 45 dk sını çaldı Ersun Yanal, Trabzonspor kendi sahasında çift ön libero 2 ağır adam ve hücuma katkısı olmayan bu iki adamla çıkamaz. Biz oynayarak maç kazanıp kaybedeceğiz, biz kontra atak takımı değiliz. Bu kadro Okay-Kuco aynı anda oy-na-ya-maz.

farozlufatih61
11.09.2017, 18:22
abicim izledim ama bu sadece dunle alakali bir sey degil..ne castillo ne hugo bir turlu hocanin ilk tercihi olamadilar.halbuki tarafli tarafsiz herkes bu iki ismin kaliteli oldugunu goruyor.
abdulkadir hamlesinden cok okay'i geriye cekip orta sahayi sosa-kucka'ya emanet etmesi maci bize getirdi diye dusunuyorum.galibiyette abdulkadir'in yildizlasmasi isin ekstrasi oldu.gencecik piril piril bir cocugu kazandik.

ama her rakip genclerbirligi degil.koca ilk yarilari ayni inat yuzunden kaybedip duruyoruz.yumurta kapiya dayanmadan hamle yapmiyor.ligin ilk uc macinda denedin olmuyorsa dorduncu macinda ne yaparsin?ayni seyi denemezsin olur biter.ama ersun hoca dun ilk yarida yine ayni seyi yapti.ne zamanki sosa biraz geriye geldi takim orta sahada ustunlugu ele aldi..cunku ne kucka ne de okay oyun kurabilecek adamlar degil..ikiside ayni tip tamamlayici mucadeleci isimler.
Sosa geriden az biraz oyunu kurdu,top dagitti o zaman ileride yusuf ve abdulkadir alan buldu.ikiside teknik olarak ust duzey olduklari icin kolay adam gecebiliyorlar,oldurucu pas atip direkt pozisyona sokabiliyorlar.sonra zaten genclerbirligi dagildi karsilik veremedi..

ayrica castillo bu takimda acikta oynayabilecek en yetenekli futbolcumuz..boyle bir topcumuz varken sahada kanatsiz oynamak veya yusuf gibi tam bir 10 numarayi aciga hapsetmek akilli adamin isi degil..sosa-yusuf-castillo..bunlarin hepsi sapkadan tavsan cikarabilecek adamlar..ne kadar fazla sahada olurlarsa o kadar iyi.simdi bunlara birde abdulkadir eklenecek.hocayi gecen sene cok elestiremiyorduk hamle sansi pek yoktu ama bu sene bahanesi kalmadi..

Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum deneme yanılma ile doğruyu bulursun hocada 4 hafta denedi olmadı daha bundan sonrada bahane üretmez kendiside biliyor artık top hem onda hemde biz taraftarda umarım bu sezonu heba etmeyiz özlemi gideririz...

Murathan
11.09.2017, 18:25
edit.....

Ufuk
11.09.2017, 18:31
Deplasman tribününe giremezsin.

Son Rize maçında babam tutturdu Rize tarafında girelim diye. Trabzon passoligi olmadığı için almadılar tabi. Oradakilere logosuz olsa girebilir miydim dedim, yok demişlerdi.

İstediğim stadyumda istediğim tribünde maç izleyebileceğim bir sistem yok. Bu hakkı nasıl benim elimden alırla anlamak mümkün değil.

Ozan Yılmaz
11.09.2017, 18:44
https://pbs.twimg.com/media/DJdDLJvXgAEUCt0.jpg

Sefer A.
11.09.2017, 18:58
Son Rize maçında babam tutturdu Rize tarafında girelim diye. Trabzon passoligi olmadığı için almadılar tabi. Oradakilere logosuz olsa girebilir miydim dedim, yok demişlerdi.

İstediğim stadyumda istediğim tribünde maç izleyebileceğim bir sistem yok. Bu hakkı nasıl benim elimden alırla anlamak mümkün değil.
Trabzon degil logosuz da degil, ne passoligi o zaman ? :) ya da yanlis mi anliyorum

hos_cocuk61
11.09.2017, 19:08
Burada Yusuf Yazıcı'ya sallayanlar vardı. Ulan Kucka - Okay ikilisinin önüne Messi'yi koy futbola küser. Maçın ikinci yarısı orta alan istenilen düzeye gelince (Sosa, Kucka, Yusuf gibi) hemen verimi arttı. Aptallığın en büyük kanıtı aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır. Ersun Yanal, sana tavsiyem şu inadından vazgeç orta saha Sosa, Yusuf, Kucka olsun.

zekeriyya
11.09.2017, 19:15
Inşallah TS icin Ayrılan taraftar sayısı yeterli olur

zekeriyya
11.09.2017, 19:20
edit.....

Dostum ;
pasolig hesabından giriş yaparak siteden kendi tc kimlik nona tanımlıyorsun
kart taşımam diyorsan akıllı telefonuna uygulamayı yükleyerek karekod ile girişte yapabiliyorsun
pasolig sitesinden takip et Çarşamba veya Perşembe Satışa çıkacaktır

tamuğ yamtar
11.09.2017, 19:27
Dostum ;
pasolig hesabından giriş yaparak siteden kendi tc kimlik nona tanımlıyorsun
kart taşımam diyorsan akıllı telefonuna uygulamayı yükleyerek karekod ile girişte yapabiliyorsun
pasolig sitesinden takip et Çarşamba veya Perşembe Satışa çıkacaktır

Bildiğim kadarıyla uygulamadan oluşturacağın karekod ile şimdilik sadece büyük takımların stadlarına girebiliyorsun...

Hatta ilk hafta Konya maçına o şekilde girmek istedim ama okumadı sistem...

Mecbur karttan okutmuştum...

Kart mutlaka yanınızda olsun yani...

Ufuk
11.09.2017, 19:30
Trabzon degil logosuz da degil, ne passoligi o zaman ? :) ya da yanlis mi anliyorum

Yakalandımmmm :O

:D Trabzon olduğu için yazcaktım kendi mi değişti nedir :)