PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 5.Hafta l Medipol Başakşehir 2 - 2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

TSKara61
16.09.2017, 00:16
Ilk 4 BJK, GS, Basaksehir, ve FB, Antalya, ve bizim aramizda gececek muhtemelen.

Gecen hafta bizim icin cok iyidi. GS, FB, ve Antalya'nin puan kaybetmesi tam oldu. Bugun Antalya yine puan kaybetmis.

Umarim Antalya ve Fener kotu formun devam ettirir, biz de ilk 4 ve Avrupa'da ki yerimizi garantilemis oluruz.

Cafer Bulur
16.09.2017, 00:42
Ilk 4 BJK, GS, Basaksehir, ve FB, Antalya, ve bizim aramizda gececek muhtemelen.

Gecen hafta bizim icin cok iyidi. GS, FB, ve Antalya'nin puan kaybetmesi tam oldu. Bugun Antalya yine puan kaybetmis.

Umarim Antalya ve Fener kotu formun devam ettirir, biz de ilk 4 ve Avrupa'da ki yerimizi garantilemis oluruz.
Ne antalyasi kardes?Antalya ancak 6.cilik mücadelesi verir bursayla baskada bir sey olmaz onlardan.

ANAOKULU TERK
16.09.2017, 00:54
- burak ameliyat olmalı . kasık sakatlığı , diğer kas sakatlığına benzemez . ya oynatır komple bitirirsiniz , ya da ameliyat olur , ocak'ta tekrar kullanırsınız . tercih sizin .

- damdoy'la iyi geçinmek lazım . zira ocak ayına kadar bizi götürecek iki santrofordan biri . twitter'dan falan ağzına geleni saydırıp , whatsuptan küfür eden dangalaklar bu durumu görmüştür umarım .

- düştün mü hügo'nun eline ? ya ersun'cuğum , bu işler böyle . hesap döner sap döner , gün gelir devran döner demiş atalarımız . elin mahkum , köprüyü geçene kadar dayı diyeceksin . ama senin bunları çok önceden hesap etmen gerekirdi .

- ne hügo'yla , ne damdoy'la , istanbul takımlarına kafa tutamazsın . burak bunun için önemliydi . ama burak yoksa senin bir b planın olması lazımdı . peki b planın var mı ? b planın damdoy'sa vay geldi halimize .first class bir forvet alıp burak'ı yedeklemeyip , parayı gereksiz yerlere gömersen , ister istemez b planında damdoy olur haliyle .

acemilik paçamızdan akıyor resmen .

inşallah dediğiniz gibi burak , 3-4 haftalık bir dinlenmeyle eski haline döner . ama dönmezse ocak ayına kadar forvet hattımız tam bir evlere şenlik durumunda olur .

( hadi bu yazdıklarıma da komplo teorisi deyin . kaos çıkartmak istiyor deyin . algınızı yiyim ben sizin . gerçekler acıdır , ama söylenmesi gerekir .sen istesen de istemesen de .)

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 01:00
- burak ameliyat olmalı . kasık sakatlığı , diğer kas sakatlığına benzemez . ya oynatır komple bitirirsiniz , ya da ameliyat olur , ocak'ta tekrar kullanırsınız . tercih sizin .

- damdoy'la iyi geçinmek lazım . zira ocak ayına kadar bizi götürecek iki santrofordan biri . twitter'dan falan ağzına geleni saydırıp , whatsuptan küfür eden dangalaklar bu durumu görmüştür umarım .

- düştün mü hügo'nun eline ? ya ersun'cuğum , bu işler böyle . hesap döner sap döner , gün gelir devran döner demiş atalarımız . elin mahkum , köprüyü geçene kadar dayı diyeceksin . ama senin bunları çok önceden hesap etmen gerekirdi .

- ne hügo'yla , ne damdoy'la , istanbul takımlarına kafa tutamazsın . burak bunun için önemliydi . ama burak yoksa senin bir b planın olması lazımdı . peki b planın var mı ? b planın damdoy'sa vay geldi halimize .first class bir forvet alıp burak'ı yedeklemeyip , parayı gereksiz yerlere gömersen , ister istemez b planında damdoy olur haliyle .

inşallah dediğiniz gibi burak , 3-4 haftalık bir dinlenmeyle eski haline döner . ama dönmezse ocak ayına kadar forvet hattımız tam bir evlere şenlik durumunda olur .

( hadi bu yazdıklarıma da komplo teorisi deyin . kaos çıkartmak istiyor deyin . algınızı yiyim ben sizin . gerçekler acıdır , ama söylenmesi gerekir .sen istesen de istemesen de .)Bir bakin da yaz o zaman. Burak icin ameliyatlik bir durum mu var diye. Arastir bir sakatlığını iyice.
Milletin asabını bozmaktan baska birsey yaptığın yok. İyice troll oldun çıktın.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cengiz Çubukcu
16.09.2017, 01:04
Bugün vodafone plazada göksel gümüşdağı gördüm yanına gittim taraftarımız bilet bekliyor açmayacakmısınız ek tribün futbol tribünlerle güzel dedim ama cevap vermedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Suratına tukurseydin keşke

zaqua
16.09.2017, 01:21
Bu takım şampiyon olabilir arkadaş. He şampiyon olmadı da ligi 2/3 de bitirdi. Haydi Hocayı gönderelim muhabbeti umarım olmaz .Ersun hoca ile devre arası sözleşme yenilenmeli . O da burada kalacağına kesin inanmalı ve birdahaki sezona daha motive ve daha istekli girmeli.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçtiğimiz yıllardaki durumumuza bakıldığında ilk 3 başarıdır zaten. Bir sonraki yıla ufak rötuşlarla şampiyonluk adayı olmak demektir. Ama zirveden çokta kopmadan gelmesi lazım bu sıralamanın, son 3-4 haftaya matematiksel olarak şampiyonluk ihtimalini taşımak gerekir sonraki yıla umutla bakabilmek için.

hos_cocuk61
16.09.2017, 01:27
Ersun Yanal Beın Sports'a verdiği röportajda Albert Einstein'ın sözünü hatırlatırken suratımada bir tebessüm oluştu, aklıma Kucka - Okay geldi.

muhammed bilgin
16.09.2017, 01:46

( hadi bu yazdıklarıma da komplo teorisi deyin . kaos çıkartmak istiyor deyin . algınızı yiyim ben sizin . gerçekler acıdır , ama söylenmesi gerekir .sen istesen de istemesen de .)
hakkaten trol oldun çıktın kullanıcı adın gibisin...

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhammed Ayaz
16.09.2017, 01:50

( hadi bu yazdıklarıma da komplo teorisi deyin . kaos çıkartmak istiyor deyin . algınızı yiyim ben sizin . gerçekler acıdır , ama söylenmesi gerekir .sen istesen de istemesen de .)Kardeş hangi kahvede takılıyorsun bir çayını içmeye geleceğim ?

Full HD
16.09.2017, 01:56
nedir hocam bunlar tam olarak ?

cccam uydu üzerinden paytv ve normal kanal izleyebilecegin bir sistem.Ona göre sana bir receiver lazim türkiyede nasil, nerden bulursun bilemem internetten arastir derim yada saga sola bir sor.IpTv ise tamamen internet üzerinden izlenebilen bir sistem yani bilgisayarindan ligtv izleyebilirsin yada ona göre bir receiver alabilirsin.Ben Mag 254/255i kullaniyorum.

Full HD
16.09.2017, 02:01
Ben periscope dan izliyorum dönüyor
İp tv de donma oluyor mu bir de kaç para nasıl alıyoruz
Cccam daha mi ucuz

Ikisi hemen hemen ayni fiyat.IpTv eger internetin hizli ise donma yapmiyor ama bende su an internet hizi sadece 16000+ oludu icin yani vdsl yani hizli internet olmadigi icin sadece sd standart izleyebiliyorum.Full HD IpTv üzerinden hizli internet istiyor.Ama CCcam üzerinden az internet yani sadece gelen paketleri desifre ettigi icin yavas internetim ile Full HD izleyebiliyorum.Almanyada cccam üzerinden ligtv olmadigi icin mecbur iptv satin aldim.Seneligi 60€ + receiver 75€ = 135€ LigTVyi standart olarak izliyorum.

Çağdaş DENİZ
16.09.2017, 02:04
Ikisi hemen hemen ayni fiyat.IpTv eger internetin hizli ise donma yapmiyor ama bende su an internet hizi sadece 16000+ oludu icin yani vdsl yani hizli internet olmadigi icin sadece sd standart izleyebiliyorum.Full HD IpTv üzerinden hizli internet istiyor.Ama CCcam üzerinden az internet yani sadece gelen paketleri desifre ettigi icin yavas internetim ile Full HD izleyebiliyorum.Almanyada cccam üzerinden ligtv olmadigi icin mecbur iptv satin aldim.Seneligi 60€ + receiver 75€ = 135€ LigTVyi standart olarak izliyorum.
şimdi ben tr de cccam alabilirim o zaman
nereden alacaz bunu

Hüseyin Çümen
16.09.2017, 02:14

Ben ortopedistim kardeş ne ameliyatı öneriyorsun kasığından söylede ufkumuz açılsın

Full HD
16.09.2017, 02:17
şimdi ben tr de cccam alabilirim o zaman
nereden alacaz bunu

Türkiyede bu isler nasil oluyor bilmiyorum kardesim.Ben Almanyada söyle aliyorum:

1.Cccam satan bir siteye giriyorum ve bir seneligine satin aliyorum ama bir arkadasim bu is ile ugrastigi icin o benim icin aliyor daha güvenli.
2.Sonra Uydu vericisi satin aliyorum.
3.Arkadasimdan ya da siteden satin almis oldugum dosyayi uydu vericime yüklüyorum ve türksat,astra gibi yönleri/dereceleri/kanal frekranslari ayarlayip uydu vericiyi restart ediyorum
4.Bitti

Bende ilk defa nasil olacagini bilmiyordum iyi ki bir arkadasim bana ögretti.Senin belki oturdugun sehirde öyle bir arkadasin ya da yakinin olmayabilir.Onun icin ya sor, sorustur ya da youtube üzerinden bilgilen kardesim.

Kadir
16.09.2017, 02:40
anaokulu terk kullanıcı adlı vatandaşa sesleniyorum; bu kadar itici, iğrenç ve antipatik olmana gerek yok. trollük yapacaksanda tadında bırak, insanlar senin mesajlarını okudukça baya baya sövüyor bilesin.

memmedaga
16.09.2017, 02:45
psikolojik bir eşik olarak bakarsak sezonun en kritik maçlarından biri
ben başakşehirin başarısını birazda yeteri kadar ciddiye alınmamasına bağlıyorum
başakşehiri yendiğimiz takdirde herşey çok ama çok farklı olacak

Çağdaş DENİZ
16.09.2017, 03:31
Türkiyede bu isler nasil oluyor bilmiyorum kardesim.Ben Almanyada söyle aliyorum:

1.Cccam satan bir siteye giriyorum ve bir seneligine satin aliyorum ama bir arkadasim bu is ile ugrastigi icin o benim icin aliyor daha güvenli.
2.Sonra Uydu vericisi satin aliyorum.
3.Arkadasimdan ya da siteden satin almis oldugum dosyayi uydu vericime yüklüyorum ve türksat,astra gibi yönleri/dereceleri/kanal frekranslari ayarlayip uydu vericiyi restart ediyorum
4.Bitti

Bende ilk defa nasil olacagini bilmiyordum iyi ki bir arkadasim bana ögretti.Senin belki oturdugun sehirde öyle bir arkadasin ya da yakinin olmayabilir.Onun icin ya sor, sorustur ya da youtube üzerinden bilgilen kardesim.

Valla çok teşekkür ederim dostum çok sağol

Yiğit Gayretli
16.09.2017, 08:37
Oynadi ya.

Sol yazacağıma sağ yazmışım.

voldamirin
16.09.2017, 09:29
Kadronun iyi olduğunu düşününce, maçı beklemekte zorlaşıyor. Daha 1 gün var. Beklemeye devam....

Enes Başkaya60
16.09.2017, 09:41
1-2 alacağız insallah cidden çok çok önemli bir maç...

umitçebi
16.09.2017, 10:05
Ben ortopedistim kardeş ne ameliyatı öneriyorsun kasığından söylede ufkumuz açılsın
:D Ağır olmuş :D

umitçebi
16.09.2017, 10:08
<caner quote]

Pereira'dan ne tam kapasitede hücum katkısı alabiliyoruz ne de savunma. Hatta birçok savunma hatasından dolayı gol veya gollük pozisyon gördük kalemizde. Mas'ın da savunma açısından iyi olduğunu ancak hücumdaki katkısının maalesef şampiyon takımın beki olmaktan çok uzak olduğunu gözlemliyoruz hep birlikte.

Ligde çoğu takımın eksik bölgeleri bekler. Çoğu takımlar bu bölgelerden çözülüyor. İki bekimizden de bir Bosingwa etkisi alabilmiş değiliz.</caner>

Berkecim Mas konusunda sana katılıyorum.Hucum oarak yeterlı katkıyı alamıyoruz.Ama Pereira adam muazzam ya..Hucumda da var defansda da var..Arada hata yapıyor ama tum top clas bekler kadar..Hırs kazanma azmı adam on Numara ya..

PEREKLİ
16.09.2017, 10:29
Anaokulu arkadaşım

Maç günü polemik ve takımı yıpratmaya yönelik böylesi mesajlar taraftarları motivasyondan uzaklaştırmakla,
maç içinde olası bir olumsuzluga daha fazla olumsuz tepkiye zemin hazırlamaktadır.
Böylesi hassas bir haftada bu tip olumsuz görüşlerinizi erteleyip bizimle paylaşmamanız yerinde olacaktır.
Diğer yandan Burak ve milli takım tercihi burada çokça değinildi ve buyuk kitle üzerinde hemfikir olarak gereken tepkisini koydu
şimdi bekleme zamanı yönetim ve teknik heyet Burakla birlikde Trabzonsporun menfaatleri dogrultusunda en iyi çözümü bulacaklardır.

Başakşehir maçı her maç gibi zorlu geçecektir.Onur ve arkadaşlarının başaracagına inanıyorum.

sinex52
16.09.2017, 10:29
- gol yendiği an , ersun maçı çevirebilir mi ?
- mas'ın sol sıfırdan altıpasa sert orta açtığını görebilecek miyiz ?
- olcay hakem ve rakiple uğraşmayı ne zaman bırakacak ?
- jp defans yetersizliğini yine gereksiz agresiflikle mi örtmeye çalışacak ?
- sosa geldiği an , acaba okay ne düşündü ? oyun içinde pasif direnişte bulunabilir mi ?
- bogonda ve volkan , ne olacak ? volkanı'ın alışma sürecinden sonra palazlanmaya başlamayacağının garantisi var mı ?
- burak'a bu kadar dizginleri kaptırmak doğru bir hareket mi ?
- burak , sosa , onur , olcay , durica ,volkan gibi takımdaki generallerle , diğer garibanlar arasında sorun çıkar mı ? çıkarsa çözümü ne olur ?
- bero neden alındı ? niye oynamıyor ? ne zaman oynayacak ?
- yedekte bekleyenlerin homurdanmalarını kesmek için ersun ne yapmalı ?
- ersun futbolcu polemiklerinde taraftar kimi haklı görüyor ?
- yusuf ve apo'nun sağ ayaklarını kullanmaları ile ilgili bir çalışma var mı ?

Alp Er Tunga öldü mü?
Issız acun kaldı mı?
Felek öcün aldı mı?
Şimdi yürek yırtılur...

gerenimo
16.09.2017, 10:31
Valla futbolcu analizi konusunda takıntılarım yoktur yani ilk fırsatta kusma gibi bir durum yok...Hatta ve hatta herkesin Gençlerbirliği maçında iyi oynadığını iddia ettiği bir haftada yazıyorum bunu...

Kucka pas özürlüsü canlı bir bombadır, itibarı ona ödenen paradan ve oynadığı bölgedeki alternatifsizlikten kaynaklanıyor...

Sezon uzun zamanla dediğim anlaşılacaktır...
bir futbolcuya "canlı bomba" ve "rezil adam" demek eleştiri değil. adam hakaretten dava açsa kazanır.
eleştiri için objektif verilere ve analizlere ihtiyaç var.

Doğan BULAT
16.09.2017, 11:10
Nedense bu maçı rahat alacağız gibi geliyor bana..

Sosa'yı almamız çok iyi oldu.. Burak olmasa da Rodragellaya iyi paslar gelirse Burak'ı aramayız diye düşünüyoırum. Kaldı ki Sosa Yusuf Abdulkadir iyi top atabilen adamlar. Yeneceğiz inşallah..

Bu arada maçtan önce taraftarlarımızın toplanacağı biyer var mı arkadaşlar?

ANAOKULU TERK
16.09.2017, 11:58
günaydın millet .
yazdıklarınızı şimdi okudum . acayip aydınlandım .
hepinize teşekkür ederim .
hakaret etmeden her türlü saldırabilir , gömebilirsiniz . sıkıntı yok .

mahallemi seviyorum .
baskıya alışığım .

saygılar .

bordo08
16.09.2017, 12:48
Karşımızda görece olarak yaşlı ve yorgun Bir takım var ilk yarı yorup ikinci yarı vurmak için herşey müsait kesinlikle baskılı başlamalıyız.Defansımız güven vermiyor tek handikap bu bizim için

cebcare
16.09.2017, 12:51
Orta saha okay kuçka ikilisiyle olursa yine kısır bir maç izleriz.

bordo08
16.09.2017, 12:55
Ben okayı defansta beğendim akbaştan on kat daha iyi en azından ayağı var :) Zorunlu hallerde okayı savunmada değerlendirebiliriz

Kadir
16.09.2017, 13:13
---Okay-Kuco--
Sosa-Yusuf-Olcay

Bu orta saha ile çıkabiliriz.

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 13:25
---Okay-Kuco--
Sosa-Yusuf-Olcay

Bu orta saha ile çıkabiliriz.Mümkünse böyle cikmayalim. 4 haftadir gördük Okay ve Kucka ikilisini.
Son taktik idmanda denenen kadro bu.
Sadece Burak yerine Rodallega oynamış.
Ilk yari da Abdulkadiri Castillo yerine denemiş hoca.
Yani Okay ve Kuckayi birlikte hiç denememiş.
Siz de silin aklınızdan artık.
Okay Kuckanin yedeği olur artık.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170916/e09c5b5ade49932d1ce3588b1f3d565d.jpg

PEREKLİ
16.09.2017, 13:38
Ilk yari da Abdulkadiri Castillo yerine denemiş hoca.

Abdulkadirde sol ayaklı ancak kendisini sagda daha rahat hissediyor
sagdan içe katederek sol ayagı ile kısa mesafeden şut deneyebilir
yinede sol ayaklı bir açıgın sol tarafta oynaması ve özellikle savunma yanını geliştirmesi lazım
o zaman Abdülkadir daha degerli olacaktır.

Bir başka seçenekte Olcayın sol kanatta oynaması solda savunmayıda daha iyi yaptıgı gibi içeride katedebiliyor
bu durumda oyun içerisinde kanatlarda değişim olması markajdan kurtulma ve boş alan yaratılması için dogru planlama olacaktır.

hucumda bir çok alternatifi olan Ersun hocanın aynı opsiyonları geri 4lude çıkarması lazım hatta kalede.
Kalede istenilen duzeyde rekabeti ne yazıkki Onur ve Esteban da hissedemedim.

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 13:49
Abdulkadirde sol ayaklı ancak kendisini sagda daha rahat hissediyor
sagdan içe katederek sol ayagı ile kısa mesafeden şut deneyebilir
yinede sol ayaklı bir açıgın sol tarafta oynaması ve özellikle savunma yanını geliştirmesi lazım
o zaman Abdülkadir daha degerli olacaktır.

Bir başka seçenekte Olcayın sol kanatta oynaması solda savunmayıda daha iyi yaptıgı gibi içeride katedebiliyor
bu durumda oyun içerisinde kanatlarda değişim olması markajdan kurtulma ve boş alan yaratılması için dogru planlama olacaktır.

hucumda bir çok alternatifi olan Ersun hocanın aynı opsiyonları geri 4lude çıkarması lazım hatta kalede.
Kalede istenilen duzeyde rekabeti ne yazıkki Onur ve Esteban da hissedemedim.Galiba taktik idmanda ilk yari solda Olcay sağda Abdulkadiri denemiş hoca.
2. Yarı da solda Castillo sağda Olcayi denemiş.

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 14:25
Trabzonspor passolig kartını iptal edip, Başakşehir Passoligi alıp bilet alan taraftarlarımızın biletleri iptal ediliyor.

Var mi aramizda bu durumda olan renktaslar ?https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170916/16e8acf4cfff890a98d7123b8f662c7a.jpg

bahadır2561
16.09.2017, 14:46
Bu Vira iyice can sıkmaya başladı.

Trabzon'dan İstanbul'a otobüs kaldırıyorlar.

Biletlerin kimlere gittiği belli oluyor.

Yönetimi de kınıyorum.

Eğer böyle bir olay yaşanmadıysa da yöneticiler mesajı imha edebilir.

M.Berke Gayretli
16.09.2017, 15:22
Onur sakatlanmış ve kadrodan çıkarılmış. Katiyen yüzümüz gülmüyor arkadaş.

farozlufatih61
16.09.2017, 15:22
Onur hangi vakit sakatlandıda kadrodan çıkartıldı...

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 15:24
Onur sakatlanmış ve kadrodan çıkarılmış. Katiyen yüzümüz gülmüyor arkadaş.
Onur hangi vakit sakatlandıda kadrodan çıkartıldı...Taktik icabi olabilir. Sakatlik olarak düsünmeyin. Ve şuan form olarak Onur ve Esteban arasinda aşırı fark yok.
Anlik refleksleri ve ayağını düzgün kullanmasi bakimindan Esteban daha iyi.
Tabii kalite olarak Onurun altinda Esteban.
Fakat Onur da eski Onur değil !!

Yalan yok ben bu maçta Estebanin oynamasina daha cok sevindim.
Yeter ki Durica oynasın.

Harvelli61
16.09.2017, 15:32
Bi işimiz düzgün gitmezki ne bahtsız camiayız biz arkadaş.

Mesut
16.09.2017, 15:34
Estaban'dan ziyade artık Uğurcan'a fırsat vermek gerekiyor.Ben kendisine çok güveniyorum fırsat verilirse bunu değerlendirecektir.Ayakları refleksleri bence iyi biraz tecrübe gerekiyor oda olursa yeni Onur'umuz olur.Hatta bana göre bir çok yanı Onur'dan da iyi.

Sadettin_
16.09.2017, 15:34
böyle önemi yüksek ve takımdan umutlu oldugumuz maclarda genellikle rakıp bizi en az 2 farkla yenıp evimize yollar . Bizde "kimse kendini kandırmasın , bu kadro için ilk 5 başarıdır" deyip moral bozarız . ertesi hafta ise rakibimizi yeneriz ve moralimiz tekrar yerıne gelır . akabinde karşılastıgımız ilk istanbul takımıyla dişe diş oynarız berabere kalırız. Eğer bu takım gs yada bjk ise yeneriz .
Bu yıllardır böyle ...

bu kısır döngüyü bozmak ıstıyorsak başakşehiri yenmelıyız .

Emre Veli
16.09.2017, 15:40
Taktik icabi olabilir. Sakatlik olarak düsünmeyin. Ve şuan form olarak Onur ve Esteban arasinda aşırı fark yok.

Yeter ki Durica oynasın.

Onur'un en baskin ozelliginde estebandan geri olması... bari yan top falan deseydin... anlik refleks=onur. Adamin uzun yillardir top kaleci olmasini saglayan en üst özelliği.

Onurun eski onur olmamasi da bence sizin icin artik hic duzelmeyecek bir motto. Belki de artik kalede onur degil, yossi kohen vardir kim bilir.

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 15:40
Estaban'dan ziyade artık Uğurcan'a fırsat vermek gerekiyor.Ben kendisine çok güveniyorum fırsat verilirse bunu değerlendirecektir.Ayakları refleksleri bence iyi biraz tecrübe gerekiyor oda olursa yeni Onur'umuz olur.Hatta bana göre bir çok yanı Onur'dan da iyi.Katiliyorum.
Onur sike olayinda en az bizim kadar, belki sahada olduğu icin bizden de fazla etkilendi.
Bu olay ziyadesiyle performansina yansidi.
Bu mac kalede Esteban olur ama 2-3 yil içinde Uğurcan kesin olarak kaleyi devralmalı.
Hanginiz Gençlerbirliği maçında mac 1-1 iken bombos frikikte Onurun kornere attığı topta korkmadınız ?
Suanki form durumu olarak Onur kayıp değildir.
Ve hatta kalede Onur yerine Estebani gören defans daha dikkatli olacaktır.
Futbol oynayanlar ne dediğimi anlar.
Korkulacak bir durum yok suanlık..

Mesut
16.09.2017, 15:41
Okay-Kucka
---Sosa----
bu üçlüyü bozmaz Ersun hoca.

Harvelli61
16.09.2017, 15:41
---------------------Esteban-------------------

JP----------Tomas-------------Durica---------Mas

-----------------Sosa-------Kuco--------------

Bero----------------Yazıcı---------------Olcay

--------------------Rodellega------------------

Bero yerine başka biride olabilir ama en azından orta saha kurgusu bu şekilde olmalı,ikinci yarı beronun yerine Abdülkadiri sokup fişi çekeriz, olurda galibiyetle dönersek 3 puandan çok daha fazla şey kazanırız neden olmasın yeterki şu maçtan 3 puanı alalım gerisi çorap söküğü gibi gelecektir başarılar fırtınam.

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 15:44
Onur'un en baskin ozelliginde estebandan geri olması... bari yan top falan deseydin... anlik refleks=onur. Adamin uzun yillardir top kaleci olmasini saglayan en üst özelliği.

Onurun eski onur olmamasi da bence sizin icin artik hic duzelmeyecek bir motto. Belki de artik kalede onur degil, yossi kohen vardir kim bilir.Anlik refleks derken karsi karsiya olaydan bahsetmedim.
Gec algilama ve aninda tepki verme yani kisaca sahada 100 de 100 konsantre olma olayindan bahsettim.
Bu mac icin Onur kesinlikle kayıp değildir.

Mustafa ÖZDEMİR
16.09.2017, 15:45
Atan sakat tutan sakat.inşallah fark yemeyiz

Ozbay
16.09.2017, 15:47
.

Hakan
16.09.2017, 15:49
Burak ve Volkan da İstanbul'a götürülmüş.

Murat TONBUL
16.09.2017, 15:51
Bilet devir etmek isteyen arkadaş nasıl bulabiliriz ?

farozlufatih61
16.09.2017, 15:55
Taktik icabi olabilir. Sakatlik olarak düsünmeyin. Ve şuan form olarak Onur ve Esteban arasinda aşırı fark yok.

Yeter ki Durica oynasın.

Ne taktiği önemli bir müsabaka oynayacaksın taktikmiş yok daha neler belliki sakatlanmış komplo teorileri üretmeye gerek yok

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 16:00
Ne taktiği önemli bir müsabaka oynayacaksın taktikmiş yok daha neler belliki sakatlanmış komplo teorileri üretmeye gerek yokPolemik değil ki amacım.
Tum antremanlara katıldı Onur bu hafta.
Sabah antremaninda sakatlanmistir o zaman diyip düzeltelim.
Onur yerine Esteban görevini layıkıyla yapacaktır.
Yine üstüne basa basa söylüyorum.
Durica oynasın yeter ki.

Enes Başkaya60
16.09.2017, 16:02
Onurun sakatlanması kötü olmuş Estabanın sağı solu belli olmuyor saçma sapan goller yiyebiliyor inşallah güzel bir maç çıkarır...

shagrath61
16.09.2017, 16:12
Esteban pimi çekilmiş bomba gibi, maç başı bir hata yapsa sonuna kadar etkisi sürüyor.

Kaleyi uğurcan koruyacak deseler daha az endişelenirdim...

Ayaklarını çok iyi kullanıyorsa, gidip futbolcu olsun.

Bana kurtarış yapacak kaleci lazım.

shagrath61
16.09.2017, 16:20
.

ANAOKULU TERK
16.09.2017, 16:38
şüphesiz ki esteban yarın bizdeki en iyi kariyer performanslarından birini sergileyecek ,
kendisine güvenmeyenleri bir kez daha mahcup edecektir .

burada tartışılması gereken kaleci sorunu değil ,
teknik direktörün oyuna müdahalesi ve taktik varyasyonlarımız olmalıdır .

bir kere daha tekrar ediyorum .

maçı avcı alamaz , maçı verirse ersun verir .

gerenimo
16.09.2017, 16:38
Anlik refleks derken karsi karsiya olaydan bahsetmedim.
Gec algilama ve aninda tepki verme yani kisaca sahada 100 de 100 konsantre olma olayindan bahsettim.
Bu mac icin Onur kesinlikle kayıp değildir.

bıkmadılar boş muhabbetten. geçen sezon 14-15 maçını gol yemeden kapatmış bir kaleciye laf söylemeye utanır insan.

Hazar_
16.09.2017, 16:39
Beşiktaş ve Başakşehir'e diş geçiremeyiz şu an. Beraberlik iyi olur

hyasin61
16.09.2017, 16:45
Ibb'nin savunmasi genelde one cikiyor bunu degerlendirebilirsek kazanan taraf oluruz.Ozellikle Sosa ve Burak/Rode'nin damga vurabilecegi bir mac izleyebiliriz.

gerenimo
16.09.2017, 16:46
Beşiktaş ve Başakşehir'e diş geçiremeyiz şu an. Beraberlik iyi olur

ne başakşehirmiş arkadaş, herkes hayran...
geçenlerde başakşehir için türkiye liginin üstünde diye yazan bile vardı. ligin üzerinde ama bulgar sınırını geçemedi.

Hazar_
16.09.2017, 16:52
ne başakşehirmiş arkadaş, herkes hayran...
geçenlerde başakşehir için türkiye liginin üstünde diye yazan bile vardı. ligin üzerinde ama bulgar sınırını geçemedi.

Abi ligin üzerinde tabiki. Zaten ne yaptığını bilen düzeni olan 3 4 takım var. Tek maçlık değerlendirme yanlış olur. Zira bu takım Bulgar takımını yenememiş olabikir ama Sevilla'yı da son dakikada direktrn dönen toolarıyla eleyemedi unutmayalım. Genele bakınca ben geçen yıldan bile daha iyi bir Başakşehir görüyorum

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 17:01
Onur iyi bir kalecidir.
Yillardir Trabzonsporda ozverili olarak aldığı paranin hakkini sonuna kadar veren nadir topculardandir.
Onur son 2 yildir bana göre düsüştedir.
Sana göre değil.
Bana göre son 2 yıldır büyük maçların hepsinde bariz hatalar yapmıştır.
Sana göre değil.
Bana göre gecen yil sakatlandığı ligin sondan 1 hafta önceki Fener macinda yaptığı bariz hatayla galibiyeti engellemiştir.
Sana göre değil.
Bana göre 4-3 lük Bjk macindaki yenilginin baş mimarıdır.
Sana göre değil.

Onur Kıvrak'a çok büyük saygı duyuyorum, çokta seviyorum. Ama şuan performans olarak kafamızı dağlara taşlara vurmamızı gerektirecek bir durum yok sakatlığından dolayı.
Buradaki bazi arkadaşlara tavsiyem.
Yazılanı bütünüyle okuyup anlamaya çalışın.
İçinden cımbızla 1 tane cümleyi çekip oradan sallamayın.
Ben Onurun sahada performansıyla bizleri hep güçlendirmesini istiyorum.
Onur bunu bize gösterdi.
Onur suan kendi kapasitesinin altında.
Birakin savunmayi Onuru da, kendi oynadığı oyunla bizleri yazdığımız şeylere utandirsin.
Bu maçtaki kalecide bizim lisansli futbolcumuz.
Esteban.
O da alnının akiyla bu maçtan çıkacaktır.

Zor maç.
Başakşehir 5 yillik bir proje takımı.
Ama kazanacağız hayırlısıyla.

Ahmet Aksu
16.09.2017, 17:11
onur üzerinden hala neyi tartışıyorsunuz anlamadım.
onur iyi bir kalecidir. bizi bir çok maçta kurtarmıştır. yediği saçma goller de olsa ligimizin iyi kalecilerindendir.
geçen senenin son 3-4 maçından itibaren performansı biraz düşmüştür. ama estebanla karşılaştırılamaz.
estebanın tek avantajı ayakları onun yerine kaleye duricayı koy oda iyi pas atar. :)
estebanı severim ama geçen 6 - 7 yediğimiz maçları izledim ve baya kızdım estebana.

asıl kızılması gereken uğur. yahu kardeşim sen nasıl sakatlıyorsun adamı bu önemli maç öncesi dikkatli olsana biraz. :D

Mustafa YILMAZ
16.09.2017, 17:16
şu damat, yaş ortalaması 30 olan istanbul büyük şehir belediyespor'da ki misyonunu tamamlasada ıskartaya çıksa şu takım ve bizde şu muhabbetten kurtulsak.

ama yalan yok ülkeye gösterdikleri tek şey sistemli çalışınca bir oyun yapısının ortaya çıktığı oldu gerçi onuda düşünerek yapmadıklarına eminim.

onur'un sakatlanması iyi olmadı. esteban iyi kaleci olsada konsantrasyon sorunu var bazen maçtan kopuyor değişik hatalar yapıyor umarım yarın iyi gününde olur.

esra61
16.09.2017, 17:19
Uğurcan'ın performansını da görebilsek keşke!
Estabene güvenmiyorum ama mecbur iyi performans gösterir diye umutlu olucaz...

Ege Kum
16.09.2017, 17:23
Hala Onur muhabbetimi dönüyor? bizim kalede Volkan, Volkan B. Fabri falan olsa kellesini istiyor olurduk herhalde.

Ahmet Kara
16.09.2017, 17:33
Başakşehir duran toplardan 4 gol attı. Esteban , yan toplarda Onur'dan daha iyi. Dert edecek bir şey yok.

Full HD
16.09.2017, 17:34
Umarim Basaksehir bize 4 ya da 5 tane gol atmaz.Gercekten cok cekiniyorum adamlar cok iyi bir takim adamlar cok iyi bence türkiyenin en iyi takimi evet cok cok iyi bak IYI iyi'yi büyük yazmak lazim iyi bir takim en iyi takim. :D

61_Hasan_69
16.09.2017, 17:42
Bu Vira iyice can sıkmaya başladı.

Trabzon'dan İstanbul'a otobüs kaldırıyorlar.

Biletlerin kimlere gittiği belli oluyor.

Yönetimi de kınıyorum.

Eğer böyle bir olay yaşanmadıysa da yöneticiler mesajı imha edebilir.

Adamlar deplasmana gitmesin mi ?

61_Hasan_69
16.09.2017, 17:46
Forumda Onur'a laf söylenmiyor. Öyle ki buna kalkışan bir kişi illa cümlede bende Onur'u çok seviyorum demek zorunda hissediyor kendini.
Tuhaf.
Bu arada bende Onur'u çok seviyorum :)

Ahmet Aksu
16.09.2017, 17:47
Gurbetçi Gençler : "Yarın (Pazar) saat 15:00'de bütün Gurbetçi Gençler üyelerini misafir tribün giriş kapısında bekliyoruz."

anlaşılan yarın sıkıntı çıkacak :D
inşallah bir taşkınlık olmaz. 2 hafta sonra beşiktaş deplasmanı var. gerçi onu anlayabilecek bir kitleye henüz tam anlamıyla sahip değiliz..

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 17:51
Eski Onurun performansi özleyip, iç çekenler icin.
Saat 17 de başlayacak Yeni Malatya - Bursaspor maçını izlemenizi tavsiye ederim.
Harun Tekin bu özleminizi giderecektir.
Şuan A Milli takimin tartışmasız 1. Kalecisi olmasi gereken adam.

Fatih Özkan
16.09.2017, 17:53
Esteban'dan yana içim rahat nedense.
İnşallah utandırmaz.

61_Hasan_69
16.09.2017, 17:55
Gurbetçi Gençler : "Yarın (Pazar) saat 15:00'de bütün Gurbetçi Gençler üyelerini misafir tribün giriş kapısında bekliyoruz."

inşallah bir taşkınlık olmaz. 2 hafta sonra beşiktaş deplasmanı var. gerçi onu anlayabilecek bir kitleye henüz tam anlamıyla sahip değiliz..

Kapıya çiçek bırakmaya çağırmıyorlar. Taşkınlık çıkacağı gün gibi ortada. Zaten ceza vermek için fırsat kollayan bir federasyon varken yarın olacaklardan sonra bakalim nasıl bir ceza alacağız

61_Hasan_69

Kapıya çiçek bırakmaya çağırmıyorlar. Taşkınlık çıkacağı gün gibi ortada. Zaten ceza vermek için fırsat kollayan bir federasyon varken yarın olacaklardan sonra bakalim nasıl bir ceza alacağız

Emrah Akcagöz
Tff kartı olanlar şu an itibariyle başakşehir tarafından alabiliyor.

memmedaga
16.09.2017, 19:25

sıkıntı neden o?

memmedaga
16.09.2017, 19:26
kritik maçlarda tam kadro olamıyoruz ya,bele vaziyetin içine sevem

şb maçında Burağın sakatlanması castillonun olmayışı puan kaybının temelini oluşturdu

şimdi ise onu ver Burak yok castillo tam iyileşmemiş

muhtemel olan puan kaybı ihtimali daha da arttı

Başakşehir kimileri tarafında iddia edildiği gibi bir kontra atak takımı değil

sadece gerektiğinde kontra atağa çok iyi çıkıyorlar

hücumu da ofansı da kollektif,topluca yapan dinamik bir takım bunada avcının deyimiyle compact diyorlar

bu compact yapı MRA nınkinden çok farklı

zaman zaman simeonenin oyununa benzetmiyor değilim

bu takıma karşılı baskılı oynamadan öte pas yüzdesi yüksek ve bunu hızlı yapan bir takım olmak gerekiyor ve 3.bölgede bol alternatifli hızlı pas konfigürasyonlara dayanan atak organizasyonları lazım

görelim bakalım neler olacak

bu stile en yakın şimdilik bjk, biz henüz böyle bir sistem oturtamadık

shagrath61
16.09.2017, 19:27
Başakşehir duran toplardan 4 gol attı. Esteban , yan toplarda Onur'dan daha iyi. Dert edecek bir şey yok.

Bu mantığa göre, başakşehir çok şut çekiyor. 35 metreden seke seke gelen frikik golünü yiyen estebana güven olmaz.

shagrath61
16.09.2017, 19:28
Saat 17 de başlayacak Yeni Malatya - Bursaspor maçını izlemenizi tavsiye ederim.

Harunun geçen sene yediği saçma sapan golleri de görmek gerek :) Genel çerçevede değerlendirmek için.

memmedaga
16.09.2017, 19:33

bu maç 4 gol yedi :)

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 19:35
Harunun geçen sene yediği saçma sapan golleri de görmek gerek :) Genel çerçevede değerlendirmek için.Form olarak diyorum. Ben Onuru seven bir adamim. Öyle üstüme yükleniliyor diye yazmadim o lafi ☺
Ama o da calisacak, birakicak Izmirde abisiyle emlak islerini.
Sahaya konsantre olup..
Gerekirse eskisinden de iyi olacak.
Suanki form durumlarina göre uçurum yok Estebanla arasinda yani.
Suan en elzem eksiğimiz Durica.
Sonra Burak.
Sonra da Onur.
Ki önemli bir sakatlığı yokmuş.
Riske edilmemek için oynatilmayacak.
Demek ki teknik heyet de hayati eksik olarak görmüyor artik Onuru !!
Onur bu değil.
Onur bundan kat ve kat iyi kaleci.
Elestirileri olumlu olarak alicak ve daha cok çalışacak.

ANAOKULU TERK
16.09.2017, 19:36
deplasman tribününe girecekler gitmesin !
yoksa bjk maçını kaçırırsınız ben size söyleyeyim .
bu maçta illaki küfür olacak , illaki olay çıkacak .
göksel'e yapılacak analı avratlı protesto tezahüratlarını saymıyorum bile .
hele bir de yenilen golü çıkaramazsak var ya
yanar o deplasman tribünü .

boşu boşuna dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın .
akıllı olun .

Murathan
16.09.2017, 19:38
Maçı kazanma ihtimalimiz bir kat daha arttı. :D
Başakşehiri yenemememiz için 3 sebep vardı 2ye indi.

cyberentalpi
Aman yarabbim Onur a sallayan sallayana.
Onur un o yedigi gollere muslera da yiyor emin olun

hele birisi çıkmış Harun Tekin felan diyor. az önce gördük harun u.
Onur şu ligde sayabileceginiz en iyi 3 kaleciden biridir. Hatası sevabı ike volkan babacan dan azı çogu aynıdır.
iyi kaleciyi iyi kaleci yapan biraz da önündeki defanstır. Td nin oyun anlayısıdır.
Yunanistan avrupa şampiyonu oldugunda kalecisi süper kalecisi degildi ama golde yemezdi. çünkü yunanistan hucumu degil macı gol yememeye oynardı.

castillo61
Yan top sıfır, ayak sıfır. Ah vah çekilecek bir durum yok.

cyberentalpi
16.09.2017, 19:39
Aman yarabbim Onur a sallayan sallayana.
Onur un o yedigi gollere muslera da yiyor emin olun

hele birisi çıkmış Harun Tekin felan diyor. az önce gördük harun u.
Onur şu ligde sayabileceginiz en iyi 3 kaleciden biridir. Hatası sevabı ike volkan babacan dan azı çogu aynıdır.
iyi kaleciyi iyi kaleci yapan biraz da önündeki defanstır. Td nin oyun anlayısıdır.
Yunanistan avrupa şampiyonu oldugunda kalecisi süper kalecisi degildi ama golde yemezdi. çünkü yunanistan hucumu degil macı gol yememeye oynardı.

Murathan
16.09.2017, 19:39
silinebilir.

Sinan G.
16.09.2017, 19:59
deplasman tribününe girecekler gitmesin !
yoksa bjk maçını kaçırırsınız ben size söyleyeyim .
bu maçta illaki küfür olacak , illaki olay çıkacak .
göksel'e yapılacak analı avratlı protesto tezahüratlarını saymıyorum bile .
hele bir de yenilen golü çıkaramazsak var ya
yanar o deplasman tribünü .

boşu boşuna dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın .
akıllı olun .
ya bazen cidden okunabilir mesajlar atiyosun, bazen de cok sacmaliyosun, o maca da baska renktas gider.. pazar statta gorusmek uzere

Ozan Yılmaz
16.09.2017, 20:07
Biletler bunlarda işte!
Karaborsa passolig ile kalkacaktı hani!
Takımını yılda birkaç kez görme fırsatını elinden çalanlara haram olsun!https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170916/d7f1cfc7d9a7780b5ac628c6fc59c4e8.jpg

Ahmet Almacı
16.09.2017, 20:14
Biletler bunlarda işte!
Karaborsa passolig ile kalkacaktı hani!
Takımını yılda birkaç kez görme fırsatını elinden çalanlara haram olsun!https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170916/d7f1cfc7d9a7780b5ac628c6fc59c4e8.jpg
Karaktersiz ismini de karaborsacı diye değiştirmiş dalga geçer gibi

tamuğ yamtar
16.09.2017, 20:21
Maça Kartal civarından gidecek arkadaş var mıdır?

David_LuiZ4
16.09.2017, 20:27
bir futbolcuya "canlı bomba" ve "rezil adam" demek eleştiri değil. adam hakaretten dava açsa kazanır.
eleştiri için objektif verilere ve analizlere ihtiyaç var.

Yazdıklarımı okuduğunu biliyorum ama okuduğunu anlayıp anlamadığını bilmiyorum...

Kucka'nın vücuduna patlayıcı yerleştirip sağda solda gezdiğini iddia etmiyorum sahada ne yapıp ne edeceği belli olmadığından teşbih sanatını kullanarak tanımlama yapıyorum...Pas özürlüsü diyoruk ben bu adama beyin özürlüsu demiyorum dikkat et...

Mesela bir futbolcuya çöp dediğin zaman belediye çöplüğünden bahsetmiyorsun onun sahada işe yaramaz olduğundan bahsediyorsun...

Anlatabildim mi?

Emre Veli
16.09.2017, 20:29
kafa golü atamıyor, frikik atamıyor ve çok az topla buluşuyor ve en önemlisi tabii ki : ayağı yok yahu adamın. kazanmamız için tüm şartlar oluştu, 3 tane sebebimiz vardı biliyorsunuz arkadaşlar başakşehiri yenemememiz için ve onur olmayınca 3 sebep de yok oldu, işe bak yahu işe:D lan onur sen var ya sen! lan bi insanın nasıl ayağı olmaz ya, tüh vay arkadaş ayağı yok:D hadi top tutama falan eyvallah da bir kalecinin nasıl ayağı olmaz ya? bu bir skandaldır arkadaşlar. ama işin tuhaf tarafı, biz bu onurun bu bahsedilen probleminden dolayı hiç gol de yemedik. allah kayırıyor olmasın sakın :eek: bir de artık modern futbol oynanıyor biliyorsunuz, bu beyefendi neden başka mevkilerde oynamıyor? bu ne yahu sadece kaleci olarak kullanabiliyoruz, yazıklar olsun.

Fatih Çelik
16.09.2017, 20:31
Kaleciler açısından dünyanın en vasat liglerinden birine sahibiz elde Onur gibi baş altı seviyede kaleci var hala Onur da Onur. Onurun gıdısını yiyin gerçi yok ama siz yine de yiyin :) Hepinizi o Guardiola denilen ayrılıkçı futbol canisi zehirlemiş.

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 20:39
Seviye atladik işte.
Eskiden Aytaci Özeri tartışırken.
Şimdi Onuru Kuckayi tartisiyoruz.
Ne güzel bir duygu işte ☺

Sefaenes
16.09.2017, 20:43
Onur un yedegi asla Esteban olamaz Estebani begenenler gecmis maclari cabuk unutmuslar bu kovanin 7 yemesini

Nihat Günay
16.09.2017, 20:45
Bu saatten sonra bilet alıp maça gitme şansımız nedir?
Bize ek tribün açıldı mı?
Bilgi lütfen...

ANAOKULU TERK
16.09.2017, 20:50
ya bazen cidden okunabilir mesajlar atiyosun, bazen de cok sacmaliyosun, o maca da baska renktas gider.. pazar statta gorusmek uzere

eyvallah .
her gün baklava yenmez .
arada acı biberi de götüreceksin ki vücut kendine gelsin .

pazar günü maça tek parça gidin , tek parça dönün .
bu benim için yeterli .

ÖmürKaradeniz61
16.09.2017, 21:15
Esteban Onurdan iyi bir kaleci.Onur Trabzonsporla özdeşleştiği için bazı gerçekler görmezden geliniyor ki bu nedenden dolayı insanlara kızamayız.Onur yıllardır Trabzonsporda oynuyor ve hiçbir zaman bu takımı yarıyolda bırakmadı doğruya doğru.Şike mücadelesinde Trabzon camiasının bazı moruk tayfasının veremediği demeçleri vererek takımımıza sahip çıkmıştır.

serdaracıl
16.09.2017, 21:31
Trabzonspor, içeride oynayacağı bazı maçları istanbul, sakarya izmir gibi yerlerde oynamalı. Taraftarımız takımı çok özlüyor. Hem bu özlem gider, hem de kulübe kazanç olur. Mesela malatya ile oynayacağımız maçı istanbul olimpiyatta oynasak malatya taraftarıyla birlikte stat ful dolar. Taraftarlar mutlu olur, kulüp para kazanır

Ufuk
16.09.2017, 21:47
Esteban Onurdan iyi bir kaleci.Onur Trabzonsporla özdeşleştiği için bazı gerçekler görmezden geliniyor ki bu nedenden dolayı insanlara kızamayız.Onur yıllardır Trabzonsporda oynuyor ve hiçbir zaman bu takımı yarıyolda bırakmadı doğruya doğru.Şike mücadelesinde Trabzon camiasının bazı moruk tayfasının veremediği demeçleri vererek takımımıza sahip çıkmıştır.

Yapmayın gözünüzü seveyim. Bunu ciddi ciddi yazdınız mı?

Hele bu adamın ayaklarına hakim olduğu külliyen yalan. Yedek kaleci için idare eder ama fazlası olmaz. Umarım bu maçta çok iş düşmez.

Sefaenes
16.09.2017, 21:52

Hele bu adamın ayaklarına hakim olduğu külliyen yalan. Yedek kaleci için idare eder ama fazlası olmaz. Umarım bu maçta çok iş düşmez.

bence gül gec ben öyle yapiyorum ligin en kötü kalecilerinden biri. Onur tama cok formda degil ama Onuru yedek kalecisi Onur dan iyi Olmali. Göztepenin Kalecisi bile Estebandan iyidir

Necmi6161
16.09.2017, 21:56

okay kucka dan iyi diyen birisi gelip estebanın ayaklarına laf ediyor :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Veysel
16.09.2017, 22:04
Artık küfür eden değil, küfür edilen takım olmak istiyorum

TSKara61
16.09.2017, 22:05
Ne antalyasi kardes?Antalya ancak 6.cilik mücadelesi verir bursayla baskada bir sey olmaz onlardan.

Simdilik iyi gozukmuyorlar, fakat gecen sezon ki performanslarini baz aliyorum. Sonucta gecen sezon onumuzde bitirdiler. Yeni gelen topcular uyum saglarsa (zor bir ihtimal), kadro kalitesi olarak yine ilk 4'u zorlarlar.

Ufuk
16.09.2017, 22:11
okay kucka dan iyi diyen birisi gelip estebanın ayaklarına laf ediyor :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:D

Elimizde aynı bölgede birbirine benzer performans gösteren iki oyuncu var. Birisi 23 yaşında yerli, potansiyeli olan ve gelecek vaat eden bir oyuncu. Diğeri 30 yaşında, yabancı, 5 Milyon verip aldığımız biri. Ligimizdeki performansına bakınca Kucka Okay'dan şu konuda bariz daha iyi diyeceğim bir tek özelliği yok. (Top kapma ise geçen sezon en çok top kapan adamı Okay'dı. Kafa topu ise ortalamada Kucka'dan fazla alıyordur. Pas konusunda Kucka hiç iyi sinyaller vermedi ki geçen maçta da isabet oranı en düşük oyunculardan biriydi.)

Tüm değerleri alt alta toplayınca ben Okay'ı tercih ediyorum.

Sosa daha yaşlı, daha fazla alıyor. Diyor muyum niye alındı? Farklı oyuncu çünkü. Lider adam. Oyun sıkışınca topu alıp sorumluluk alacak adam. Oynadığı dört maçın ikisinde atılabilirdi adam hala daha savunuyorsunuz bu adamı ya ona şaşırıyorum. Net transfer hatasıdır bence.

Royal Heart
16.09.2017, 22:12
Onur-Esteban mukayesesi hakikaten komik oluyor, yapmayın yahu. Destek verin tabi ki takımın bir parçası olarak ama Esteban'ın böyle üstün futbol aklı olanların sadece fark edebildiği üstün kalecilik meziyetleri varmış gibi anlatmak komik oluyor. Onur'un zaman zaman formsuz olduğu maçlar vardır ki form geçici klas kalıcı tabiri burada da geçerli ama bazıları yediği normal bir golü bile hemen kaleci hatası diye yaftalamaktan geri kalmıyor asıl sıkıntı bu bakış açısı. Bu ligde kıyas görebileceği kaleci varsa o da Muslera'dır ki yine Onur bence daha iyidir. Sakatlık durumu umarım ciddi değildir ve formasına yakın zamanda kavuşur.

shagrath61
16.09.2017, 22:38
Net olarak söyleyeyim, oynadığı her maçta hata yapan bir kalecinin değil birinden iyi olması, şuanda tartışılan konunun kaleci olup olmaması olmalıydı.

shagrath61
16.09.2017, 22:45
He birde , eğer tartışacaksanız hem maçlar hemde genelleme üzerinden tartışın...

Onurun üst üste 10 maç kalesini gole kapadığında, onur en kötü performanslarından birini sergiliyordu.

Estebanın en iyi performansında 10 maç üst üste gol yememe gibi bir ihtimali yok.

Yeteneksiz çünkü.

Uğur KÜÇÜK
16.09.2017, 22:49
Onur ile Esteban kalite olarak yarisamaz yahu.
Sadece yarinki macta ha bu son haftalardaki Onur oynamis.
Ha son performasiyla Esteban.
Yani arada FORM DURUMU olarak fark yok.
Önemli olan Duricanin oynaması.

Necmi6161
16.09.2017, 22:51

Elimizde aynı bölgede birbirine benzer performans gösteren iki oyuncu var. Birisi 23 yaşında yerli, potansiyeli olan ve gelecek vaat eden bir oyuncu. Diğeri 30 yaşında, yabancı, 5 Milyon verip aldığımız biri. Ligimizdeki performansına bakınca Kucka Okay'dan şu konuda bariz daha iyi diyeceğim bir tek özelliği yok. (Top kapma ise geçen sezon en çok top kapan adamı Okay'dı. Kafa topu ise ortalamada Kucka'dan fazla alıyordur. Pas konusunda Kucka hiç iyi sinyaller vermedi ki geçen maçta da isabet oranı en düşük oyunculardan biriydi.)

Sosa daha yaşlı, daha fazla alıyor. Diyor muyum niye alındı? Farklı oyuncu çünkü. Lider adam. Oyun sıkışınca topu alıp sorumluluk alacak adam. Oynadığı dört maçın ikisinde atılabilirdi adam hala daha savunuyorsunuz bu adamı ya ona şaşırıyorum. Net transfer hatasıdır bence.

okay 5 metrede ki stopere pas atamaz kaptırır gol yeriz ,kucka ise çizgiden çıkarır . ikisi arasında ki fark bu.

Necmi6161
16.09.2017, 22:51
Net olarak söyleyeyim, oynadığı her maçta hata yapan bir kalecinin değil birinden iyi olması, şuanda tartışılan konunun kaleci olup olmaması olmalıydı.

oynadığı her maçta hata falan yapmıyor, ezbere bir yorum. , hatta abartma hatta boş bir yorum.

ts_ezer
16.09.2017, 22:57

Kucka transferi hatali. Ilk geldiginde sosa benzeri bi adam zannetti herkes. Okay benzeri oldugu anlasilinca transferin basarisizligi ortaya cikti. Yinede herkesin kuckadan olaganustu beklentisi var. Okayi da kaybetmeden kuckadan en iyi sekilde yararlanmak gerekiyor. Son 5 yildir cok kaliteli oyunculardan kurulu bir takimiz ama olmuyor laflarindan biktik. Kaliteli oyuncu olacak ama birbirini tamamlayan oyuncu gruplarini bir araya getiremedik galiba. Bu da kadro muhendisligi ile olacak bi is herhalde. gs nin kurdugu kadro buna guzel bir ornek. Kucka transferi bu anlamda hatali bir transfer gibi gozukuyor. Ersun Yanalin herseye ragmen iyi bir takim olusturdugunu kabul edelim. Hem yarisan hem de genclerin önünü acacak olmasi gelecek acisindan ümit verici.

TSKara61
16.09.2017, 22:58
Bu maci kazanmamiz cok onemli. En son ne zaman kritik bir maci kazandigimizi hatirlayamiyorum bile.

Istanbul'da olmasi aslinda bi avantaj. Fakat anladigim kadariylan bilet satislarinlan oynaniyor. Normalde o stad baya Trabzonspor taraftariylan dolu olacaktir. Onlar da bunun bilincinde, ve bu avantaji engellemeye calisiyorlar. Baya igrenc bir durum.

Neyse. Maci yenmemiz lazim. Yenersek 3 puan potasinda kalmis oluyoruz ve 3. siraya yerlesiyoruz. Sampiyon olabilecegimizi sanmiyorum, fakat tepede kalmayi ve Basaksehir ve Fener'len puan farkini firsat varken acmamiz lazim.

TSKara61
16.09.2017, 22:59
Bu maci kazanmamiz cok onemli. En son ne zaman kritik bir maci kazandigimizi hatirlayamiyorum bile.

Istanbul'da olmasi aslinda bi avantaj. Fakat anladigim kadariylan bilet satislarinlan oynaniyor. Normalde o stad baya Trabzonspor taraftariylan dolu olacaktir. Onlar da bunun bilincinde, ve bu avantaji engellemeye calisiyorlar. Baya igrenc bir durum.

Neyse. Maci yenmemiz lazim. Yenersek 3 puan potasinda kalmis oluyoruz ve 3. siraya yerlesiyoruz. Sampiyon olabilecegimizi sanmiyorum, fakat tepede kalmayi ve Basaksehir ve Fener'len puan farkini firsat varken acmamiz lazim.

shagrath61
16.09.2017, 23:02
Bu arada paso lig olayına acilen güncelleme getirilmeli... Her paso lig sahibi yalnızca kendine bilet alabilmeli.

Bu ne arkadaş ? Bir maça gideceğiz, herkes 5 ' er tane bilet almış.

Bazı insanlar saat tam 5 de bilgisayar başında olamıyor diye niye sevdasından uzak kalıyor ?

Adalet bunun neresinde.?

Soner Albayrak
16.09.2017, 23:05
Şu Göztepe yenilgisinin hiç gereği yoktu.

ts_ezer
16.09.2017, 23:08
Şu Göztepe yenilgisinin hiç gereği yoktu.

Fener beraberligi daha cok koydu.

Ufuk
16.09.2017, 23:12
okay 5 metrede ki stopere pas atamaz kaptırır gol yeriz ,kucka ise çizgiden çıkarır . ikisi arasında ki fark bu.

Çizgiden bir kere çıkarttı sanki her maç çizgiden on top çıkartıyor gibi konuşuyorsun. Ona bakarsan geçen sezon Okay'da çıkarttı çizgiden topu. Okay 5 metreye hatalı pas yaptıysa Kucka da fb maçında anlamsız bir penaltı yaptırdı. Anlık saçma sapan hatalar üzerinden Kucka'yı değerlendirmiyorum ben.

Geçen sezon Okay'ın yanına Onazi'nin iyisini bakıyorduk, Kucka geldi. Onun yanına birini almak zorunda kaldık. Çünkü ikisi de benzer tipte oyuncular. Neden anlamak istemiyorsun anlam veremiyorum. Şimdi Göztepe maçında gol attı ama bile diyebilirsin. Sosa geldi tek maçta orta sahaya sınıf atlattı. Sen Kucka'nın sıkışan her hangi bir maçta kilidi açabileceğine inanıyor musun mesala? Ben inanmıyorum.

Enes Başkaya60
16.09.2017, 23:29
Estaban

Pereira-Durica-Hubocan-Mas

Kucka-Okay

Olcay Sosa Yusuf

Burak

Yarınki kadro yüzde 90 ihtimal böyle olur...

Murat Acar
16.09.2017, 23:33

Aslında Kuckayı alıyorsan Onazi yi satmamalısın Satılacak biri varsa o Onazi değildir.Okay ı stopere koysa bence çok daha fazla fayda sağlar... Okayın oynayacağı alternatif yerler var diye düşünüyorum Kucka tecrübesi ve olgunluğu ile daha faydalı işler yapacaktır.Anlamadığım şey bukadr eleştiriye maruz kalması.İlk maçtaki asistini herkes unuttu.Göztepe maçındada aynı tarz asist yapmak istedi ama yetişemediler...

Vkgz
16.09.2017, 23:43
kazanabileceğimiz bir maç. onur'un olmaması önemli değil bence esteban ondan daha performanslı oynadığı maçlarda. burak olacak umarım. bizim bu sene nerelerde takılacağımızın göstergesi olacak bir maç.

TsAkifTs
16.09.2017, 23:49
Yav hehe esteban onurdan iyi kaleci tamam bittimi şimdi kıyas işi başka kıyaslayacağımız biri varmı sıradaki gelsin...

Vkgz
16.09.2017, 23:53
kazanabileceğimiz bir maç. onur'un olmaması önemli değil bence esteban ondan daha performanslı oynadığı maçlarda. burak olacak umarım. bizim bu sene nerelerde takılacağımızın göstergesi olacak bir maç.

+castillo bongonda kim oynarsa beke katkı vermeli kesinlikle.

merdeme
16.09.2017, 23:57
Maçtan sonra basın toplantısında Avcı'nın ukala bir tavırla konuşmasını istemiyorum.

Fatih Öztürk
16.09.2017, 23:58
Esteban 6-7 yıl önce 20'li yaşların başında AZ Alkmaar takımında 3 yıl içinde 2 kez UEFA Avrupa ligi çeyrek finali görmüş, hem de tüm maçlarda forma giymiştir.

Esteban kötü!

Esteban kötüyse AZ Alkmaar eşek, hemde eşoğlu eşek!

OFLU
17.09.2017, 00:04
Bi tarafı överken ötekini niye itin bilmem neresine sokuyoruz, yapmayın şunu. Yarın Esteban oynar, inşaallah da iyi oynar. Bitti.
Diziliş önemli diziliş? kuco-okay çıkar da Yusuf kanatta oynarsa, Estabandan önce Ersun Yanal'a söveriz hep beraber.

farozlufatih61
17.09.2017, 00:06
Yav hehe esteban onurdan iyi kaleci tamam bittimi şimdi kıyas işi başka kıyaslayacağımız biri varmı sıradaki gelsin...

Kıyas işi pisikolojik vakadır bilinçaltına yerleşmiş ezikliğin dışa vurum halidir bu durumlarda uzmanlar bilinçaltı temizliğini öneriyor Nokta

yorumsuz6117
17.09.2017, 00:09
Kucka - Okay başlarsa yine kaybederiz..

OFLU
17.09.2017, 00:10
Bi tarafı överken ötekini niye itin bilmem neresine sokuyoruz, yapmayın şunu. Yarın Esteban oynar, inşaallah da iyi oynar. Bitti.
Diziliş önemli diziliş? kuco-okay çıkar da Yusuf kanatta oynarsa, Estabandan önce Ersun Yanal'a söveriz hep beraber.

TsAkifTs
17.09.2017, 00:17
Ben 3 puana bakarım oynayanların hepsi bu takımın oyuncusu kıyasa ne gerek var

Şanlı SanMarino
17.09.2017, 00:24
Ben 3 puana bakarım oynayanların hepsi bu takımın oyuncusu kıyasa ne gerek var

Katılıyorum. Rodagella da gol atınca Trabzonspor için atıyor Burak da. Onur kurtarınca da biz gol yememiş oluyoruz Esteban da.

İyi ki buradaki bazı kelle alıcılar spor dünyasında antrenör veya yönetici olarak görev yapmıyor. İyi ki.

TsAkifTs
17.09.2017, 00:33
Katılıyorum. Rodagella da gol atınca Trabzonspor için atıyor Burak da. Onur kurtarınca da biz gol yememiş oluyoruz Esteban da.

İyi ki buradaki bazı kelle alıcılar spor dünyasında antrenör veya yönetici olarak görev yapmıyor. İyi ki.

İyi yada kötü bir vaka meydana geldimi birileri ortamı bulandırmak için var gücüyle çaba sarfediyor bunları temizlemek lazım lakin hangi birini temizleyeceksin temizle temizle bitmiyor...

Murathan
17.09.2017, 00:34
yarınki kadroyu öğrendiğimizde geleceğimiz şekillenir.

TSKara61
17.09.2017, 00:34

Umarim Fener maci gibi hocanin kararlari negatif bir sekilde maca damga vurmaz.

artvints
17.09.2017, 00:47
Oynadiğimiz ciddi maçlarda esteban'in performansi iyi, oyuncularin çok kötü oynadiği kupa maçinda, bazi oyuncularin tatile çiktiği 6-0, 7-0'lik maçlarda kötü.

Artik eskisi gibi değil, takima ait hissediyor kendini. Konsantre olduğunda bir yamuğunu görmedim.

Bu arada okay'in yerine oyuncu alindi onazi'nin yerine alinmadi cümlesini revize etmemiz lazim. Sosa hem önlibero'ya hem yusuf'un bölgesine, takimin merkezine geldi. Abdülkadir de o bölgede ihtiyaç olduğunda oynabilecek kadar akilli bir çocuk, ben inaniyorum. Castillo ve olcay'i direk kesecek bir oyuncu alamadik. Kanatlar arkada ve önde aynen devam edecek gibi duruyor. Sadece abdülkadir süprizi var.

Omurgayi baya toparladik. Serdar da gelse ram olacakti.

safa77
17.09.2017, 01:02
Başakşehir vip tribünden içimde fırtınalar koparak izlicem seni sevdiğim Göksel iti yüzünden. Boğazım patlarcasına seni destekleyemeceğim için şimdiden özür dilerim.

farozlufatih61
17.09.2017, 01:03
Yarın inşallah ortadan ataklar geliştiririz kanatlara inme yanlışına girmeyiz.
Yusufun performansı bu maçın sonuçunu etkileyecek en önemli unsurdur..
Abdülkadiri 60dan sonra sonuça göre oyuna almak en akılcı iştir.
Başak ortasahası topu genelde kanatlara yönlendiriyor Castillo ve Olcayın beklere zamanında yardım getirmesi şart oğlu şart duran toplarda bizim için tehlikeli olabilir...
Birde umarım durica dengesiz oyun oynamaz göztepe maçındaki hataları tekrarlamaz..
Sonuçta istediğini alan taraf olacağımızı düşünüyorum...

farozlufatih61
17.09.2017, 01:04
.

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 01:09
Maçı kazanip yarışta son ana kadar ben de var olacağım diyeceksen.
Lami cimi yok kırmızı kadro çıkacak sahaya...
Bak Gsye ac köpek gibi saldırıyor.
Bu ligde hücum edip rakibini sapsallaticaksin.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170916/c8532e7ace6680abe5b6d03c3fba034d.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170916/e3eee859f98e18a2fc901fb447b3f343.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170916/83f9c305029424742293484ee1602d4f.jpg

Necmi6161
17.09.2017, 01:17
Yukarıdaki arkadaşın yorumuyla alakalı, yöneticilerin vereceği kararı sabırla bekliyorum.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim adamlığım ile ilgili atıfta bulunursan alacağın cevap budur. milleti tahrik etme işine bak forumunu yap.

shagrath61
17.09.2017, 01:21
Üslubu görüyoruz hala bekliyorum yöneticileri.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert'
17.09.2017, 01:23
Kucka-Okay geride başlarsa maçk izlemeye bile gerek yok.

Soner Albayrak
17.09.2017, 01:32
Onur'un durumu nedir? Ne kadar süre uzak kalacak takımdan? Biliniyor mu?

Cafer Bulur
17.09.2017, 01:44
Onur'un durumu nedir? Ne kadar süre uzak kalacak takımdan? Biliniyor mu?

Uzun bir sakatlik degildir bence tek maclik bir durumdur.

Esteban insallah bu sansi degerlendirir.

Numan Yerlikaya
17.09.2017, 02:32
Kucka-Okay başlarsa art niyet ararım

Mustafa ÖZDEMİR
17.09.2017, 07:43
Galip geleceksek Kucka önlerinde sosa yazıcı oynar bu takım . Kucka- okay beraberlik maçlarında ideal

E. Okan Bülbül
17.09.2017, 07:54
Ersun Hoca Kucka-Okay başlar, önce yemeyelim der. Bu ikilinin oynamasını kesinlikle ben de istemiyorum ama bu maç özelinde müsahama gösterilir/gösterilmelidir. Sonuçta Başakşehir güçlü bir takım ve deplasman maçı. Hoca da görmüştür ve biliyordur Okay ve Kucka'dan verim alamadığımızı ama bu maç istisnai maçlardan sayılabilir bence. Kısacası asıp kesmelere maç başlamadan daha başlamamak gerek. Önce maç bitsin sonra kellelere gelir sıra.

Gümüshane
17.09.2017, 10:27
Onur
Pereira Durica Hubocan Mas
Onazi Abülkadir
Yusuf Sosa Castillo
Rodallega

Seklinde bir kadro cikmayacagi icin Basaksehir'in net favori oldugunu söyleyebiliriz. Hersey yine Ersun Yanal da bitiyor.

61_Hasan_69
17.09.2017, 10:55
Pasolig merkez binasında yangın çıkmış maça girişlerde sıkıntı olacakmış. Ulan GG yakmış olmasın binayı dün bütün üyelerini stat önüne davet etmişlerdi :)

ANAOKULU TERK
17.09.2017, 11:32
yenilirsek ersun'a giydiririm .
berabere kalırsak hatayı ersun'a bulurum .
galip gelirsek , takımı neden daha iyi oynatmadı diye yine ersun'a sallarım .

güzel bir teknik .
bu şekilde her zaman haklı çıkıyorsunuz .

(evet. buralarda harcandığımın farkındayım.)

farozlufatih61
17.09.2017, 11:37
Pasolig merkez binasında yangın çıkmış maça girişlerde sıkıntı olacakmış. Ulan GG yakmış olmasın binayı dün bütün üyelerini stat önüne davet etmişlerdi :)

Turan ve ekibine güven olmaz tamamda o kadarda ileri gitmez .

Faruk UYSAL
17.09.2017, 11:40
Maçtan sonra basın toplantısında Avcı'nın ukala bir tavırla konuşmasını istemiyorum.
Bay opsiyon. Opsiyonsuz bir konuşma yaptığını hatırlamıyorum.
Neyse, inşallah alırız maçı da Göztepe kaybını bir nebze telafi etmiş oluruz.

Doğukan Uçan
17.09.2017, 11:43
şampiyon olup olmayacağımızı gösteren maç

MacqAli
17.09.2017, 11:45
İçimden bugün büyük bir sevap işleyesim geldi. Vatana ve millete küçük bir ihtimalde olsa hayırlı bir birey yetişmesi için anaokulu terk isimli kişiye burs verip tekrar okutmak istiyorum. Masraflarının hepsini şirketimden karşılayacağım.
O beyinle lise terk olacağına bile ihtimal vermiyorum ama bu güzel kararımla belki kendisini ilk okul terk rütbesine getirtip daha anlamlı yorumlar yapmasını sağlayabilir.

exelans_25
17.09.2017, 11:49
Ersun Yanal bu macta da Kucka Okay ikilisini bozmaz buna yuzde yuz eminim gecen haftaki ilk 11 aynen cikar ilk yari golu yeriz sonra duzeltmeye cabalar ama yetmez karsisinda Gençlerbirliği yok.Birazcik hocaysan Kucka Sosa Yazici cikarsin hocam

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 11:50
şampiyon olup olmayacağımızı gösteren maçBiraz öyle gözüküyor fakat daha 5. Hafta.
Bugün kazanmak çok önemli hale geldi fakat kaybetmemek de önemli.
Ne kadar burada bazı arkadaşlar Basaksehir de kimm dese de.
Son 25 resmi maçında sahasında yenilgi almamış takım Başakşehir.
Ve suan ligde 2 takim onlara bu aciyi yaşatabilir.
Biri biz.
Biri kargalar.

İnsallah bugün biz bu seriyi bozarız...

exelans_25
17.09.2017, 11:53
Bugun kazanmak herkese bir mesaj vermek bu yarista ben de varim demek normal bir 3 puan olmaz kazanirsak

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 11:59
Edit..

61_Hasan_69
17.09.2017, 12:04
Turan ve ekibine güven olmaz tamamda o kadarda ileri gitmez .

Turan abi Ts tribunlerindeki en önemli kişilerinden biridir. Ekibi için birsey diyemicem ama Turan abi saygıyı hakediyor. Bu şekilde konuşmanız hoş olmamış

Doğan Keskin
17.09.2017, 12:06
Maça dair endişem Durica-Hubo-Esteban üçlüsünün ilk kez beraber oynayacak olması. Umarım kazanırız.

farozlufatih61
17.09.2017, 12:07
Turan abi Ts tribunlerindeki en önemli kişilerinden biridir. Ekibi için birsey diyemicem ama Turan abi saygıyı hakediyor. Bu şekilde konuşmanız hoş olmamış

Turan benim 30 senelik tribün arkadaşımdır kötü bir kelime kullanmadım kullanmamda merak etme ok

İ. SARAL
17.09.2017, 12:07
Beyaz forma yine.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

61_Hasan_69
17.09.2017, 12:11
Turan benim 30 senelik tribün arkadaşımdır kötü bir kelime kullanmadım kullanmamda merak etme ok

Ben yanlış yorumladım o zaman.

yorumsuz6117
17.09.2017, 12:18
Fm'de mevcut kadroyu kurdum Kucka , Sosa , Burak , Volkan , Hubocan hiçbiri istemiyo gelmek mecburen editörle aldım oyuncuları.. Fener'i içerde 2-1 deplasmanda 1-0 yendim , Gs'yi deplasmanda 2-0 yendim içerde 3-1 yenildim , Bjkyle deplasmanda 0-0 içerde 1-0 yendim.. Türkiye kupasında 4. turda Fener'e 2-0 yenilip elendim..

https://i.resimyukle.xyz/f0Uf38.pnghttps://i.resimyukle.xyz/6HxTGT.pnghttps://i.resimyukle.xyz/83zfS8.png

srmnlii
17.09.2017, 12:22
Maç saatini beklerken heyecen yaşamaya başladıysak bir şeyler iyi gidiyor demektir :) gerçi beyazın uğursuzluğuna inanıyorum beyaz forma açıklanınca heyecanım eksildi..

nbay
17.09.2017, 12:25
passo'daki yangında nası bişeymiş hala sistem normale dönmedi . bugün maç bileti almak isteyen diğer takım taraftarları nası gidecekler ,rezalet bir durum gerçekten .

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 12:25
Ertemin dandik sitesi Goalbien de totem yaptim sezon basindan beri.
Suanlik firesiz gidiyorum.
Insallah bugün de bozulmaz.
Göztepe yenilgisi ve sikeci beraberliğini de skor olarak birebir tutturamasam da söylemişti bu screenshoot ☺
Benim toteme göre işlem tamam mac bizde ☺https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170917/34e50f3967c0f5c38a8c8172c9bcad32.jpg

Ahmet Taşçı
17.09.2017, 12:35
Onur formsuz kaç yıldır, Estebanın oynamasını çok olumlu buluyorum, Her Şerde bir Hayır vardır.

must61
17.09.2017, 12:40
Passoligin sitesine uygulamasina telefonuna ulasilmiyor. Ne bilet aliniyor ne de aktariliyor.

Yangin cikmis merkezlerinde.

Biletin ciktisini almamistim telefondaki uygulama koduyla girecektim o fa acilmiyor. Nasi girecez maca ben cok merak ediyorum.

farozlufatih61
17.09.2017, 12:46
Onur Esteban kıyası maçın önüne geçti yahu bırakın bu boş muhabbetleri 2side bu takımın bir parçası Onur sakat Esteban oynuyor bu kadar daha fazla anlam yüklemeye gerek yok sanırsın ilk defa Estebanı kalede göreceğiz.

Ahmet Aksu
17.09.2017, 12:49
inşallah maça girişlerde sıkıntı çıkmaz. sadece kart ile girilir galiba.
pasolig mesajdad atmıyor sistemle ilgili ortada kalırsak o zaman orada neler olur görürler..

omondoles
17.09.2017, 12:50
Yenilirsek çok üzülmemek lazım. Başakşehir çok iyi takım. Benim için en önemli kriter iyi, kora kor oynamak.

Futbol basit oyundur. Zor olan futbolu basit oynamaktır.

must61
17.09.2017, 12:52
inşallah maça girişlerde sıkıntı çıkmaz. sadece kart ile girilir galiba.
pasolig mesajdad atmıyor sistemle ilgili ortada kalırsak o zaman orada neler olur görürler..

Bennim elimde kagit bilet yok. Uygulamayla girecektim stada.

Benim satin aldigim biletle beni maca sokmama gibi bi gaflete dusmezler heralde.

Bu ne rezilliktir arkadas

Ahmet Aksu
17.09.2017, 12:54
dua edelimde sistem maça kadar düzelsin.
yoksa kartı olmayanlar zor girer. ki kartı olan bile giremeyebilir.

Bennim elimde kagit bilet yok. Uygulamayla girecektim stada.

Benim satin aldigim biletle beni maca sokmama gibi bi gaflete dusmezler heralde.

Bu ne rezilliktir arkadas

H.Albayrak
17.09.2017, 12:57
heycandan yapılacak olumsuz yorumlardan foruma bakamadım :))) yeneriz herhalde inş. insanın castillo yuda abdulkadiride olcayıda yusufuda hepsini göresi geliyor takımda maşallah 2010 dan beri ilk defa yenme hissiyle gurur duyuyorum takımla..

IYI61
17.09.2017, 12:58
Beyaz forma bize uğursuz geliyor güzelim parçalı forma varken neden beyaz tercih edilir anlamış değilim

TsAkifTs
17.09.2017, 12:58

Yok daha neler maçı seyircisiz mi oynatacaklar tamam Passo baştan aşağı rezillik lakin o kadarda aptal bir sistem değildir.

IYI61
17.09.2017, 12:59
Bu maçı almamız şart güzel oyunla kazanabiliriz

H.Albayrak
17.09.2017, 13:01
5 saat sonra görücez oyun şeklinide kadroyuda. hadi hayırlısı:sevinç:

Bayraktaroğlu
17.09.2017, 13:07
İstekli bir oyun olursa galip geleceğimize inanıyorum maça iyi konsantre olurlarsa üzülmeyiz

must61
17.09.2017, 13:07

Valla suacta olaylar cikacak bu kesin.

hay1699
17.09.2017, 13:08
Mahmut oynuyor mu acaba?

Fatih Öztürk
17.09.2017, 13:08
Rakip 24 maçtır kendi evinde kaybetmiyor!
Seriyi bozmak ümidiyle...

safa77
17.09.2017, 13:18
Passo uygulaması açılmıyor ama maça gir diye seçenek çıkıyor bileti olan arkadaşlar ordan karekodla maça girebilir

14508

farozlufatih61
17.09.2017, 13:21
Eskiden maç günleri stad etrafında toplanırdı taraftar gurupları maça dair herşey orada konuşulurdu Sarıyer Bakırköy Zeytinburnu yada İstanbulspor değil sadece ve sadece 3 kız kardeş ne bu ya sanırsın Cl şampiyonu başakşehirle oynayacağız bu kadar büyütmeyin şunları gözünüzde güvenin takımınıza...

StyLe
17.09.2017, 13:23
Başakşehir maçı için Trabzonda ki taraftar gruplarına toplu bilet verildiği doğru mu? Doğru ise yazıklar olsun yönetime, İstanbulda ki Trabzonspor'u izlemeye hasret kalanların hakkı üzerinizde kalsın!!!

Ahmet Kara
17.09.2017, 13:26
Saat 16:00'da şu kadroyu görmek ümidiyle...
https://i.hizliresim.com/GypNEv.png (https://hizliresim.com/GypNEv)

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 13:29
Eskiden maç günleri stad etrafında toplanırdı taraftar gurupları maça dair herşey orada konuşulurdu Sarıyer Bakırköy Zeytinburnu yada İstanbulspor değil sadece ve sadece 3 kız kardeş ne bu ya sanırsın Cl şampiyonu başakşehirle oynayacağız bu kadar büyütmeyin şunları gözünüzde güvenin takımınıza...Suanlik form durumuna göre konuşuyoruz biz de.
Adamlar öyle ya da böyle 25 resmi maçtır sahasinda kaybetmiyor.
Ve 4 haftadir defansif inanilmaz açıklar veriyoruz biz de.
Ben kazanacağımizi düşünüyorum ama kolay bir maç asla olmayacak.
Bu gözümüzde büyütme olayı değil.
Sadece rakip suan form durumu olarak Gs ve Sikecilerden daha dominant bir takim.

H.Albayrak
17.09.2017, 13:31
Eskiden maç günleri stad etrafında toplanırdı taraftar gurupları maça dair herşey orada konuşulurdu Sarıyer Bakırköy Zeytinburnu yada İstanbulspor değil sadece ve sadece 3 kız kardeş ne bu ya sanırsın Cl şampiyonu başakşehirle oynayacağız bu kadar büyütmeyin şunları gözünüzde güvenin takımınıza...

mesajı okuyunca rahatladım destek önemli teşekkürler.... kesinlikle katılıyorum

ilelebeTS
17.09.2017, 13:39
Allah'ın izniyle bugün başakşehirin, sonraki deplasman maçında da bjknın yenilmeme serilerini bitireceğiz.

Cafer Bulur
17.09.2017, 13:40
Saat 16:00'da şu kadroyu görmek ümidiyle...
https://i.hizliresim.com/GypNEv.png (https://hizliresim.com/GypNEv)

Neden burak degilde rodallega?

Ahmet Almacı
17.09.2017, 13:43
25 mac kendi sahasinda yenilmiyor olayi yanlis arkadaşlar Sevilya 2-1 yendi basaksehiri. Ligdeki durum farkli tabii :)

H.Albayrak
17.09.2017, 13:45
Neden burak degilde rodallega?

Abi halamı aynı konu. bi kerede yeni kadroyla roda başlasın bakalım ne olacak. burak burak diyorsunuzda adam sakat dinlensn biraz.

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 13:49
Durica oynamayacak Akbaş ilk 11 diyor Aspor.
Son dakika aldıkları bilgiye göre.

memmedaga
17.09.2017, 13:49
http://tr.beinsports.com/haber/medipol-basaksehir-trabzonspor-2

http://www.aspor.com.tr/spor-toto-super-lig/2017/09/16/medipol-basaksehir-ile-trabzonsporun-muhtemel-11leri
Esteban

Pereira - Hubocan - Durica - Mas

Kucka - Okay

Yusuf - Sosa - Olcay

Burak

ee beyler ne anladık bu işten ersun ısrar edecek bu dizilişte

göztepe ve gençler maçında karnımıza ağrılar girdirdi bu diziliş

kucka okay ikilisi oyun kuramıyor Yusuf kanatda pasifize oluyor vs vs

Yavuz Hasan
17.09.2017, 13:50
bu beyaz forma saplantı oldu tamamen psikolojik bir olay ve psikolojimizi bozdu

exelans_25
17.09.2017, 13:51
Ne demek Hubocan yerine Akbas oynuyor ya

Ahmet Almacı
17.09.2017, 13:52
http://tr.beinsports.com/haber/medipol-basaksehir-trabzonspor-2

http://www.aspor.com.tr/spor-toto-super-lig/2017/09/16/medipol-basaksehir-ile-trabzonsporun-muhtemel-11leri
Esteban

Pereira - Hubocan - Durica - Mas

Kucka - Okay

Yusuf - Sosa - Olcay

Burak

ee beyler ne anladık bu işten ersun ısrar edecek bu dizilişte

göztepe ve gençler maçında karnımıza ağrılar girdirdi bu diziliş

kucka okay ikilisi oyun kuramıyor Yusuf kanatda pasifize oluyor vs vs

Imzan sakin olun diyor bunu senden ben rica ediyorum :)
Kadroya dair daha kesin bir sey yok. Bein meine bakma sen

B.Yiğit
17.09.2017, 13:53
edit.

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 13:53
Imzan sakin olun diyor bunu senden ben rica ediyorum :)
Kadroya dair daha kesin bir sey yok. Bein meine bakma senAynen öyle.
Ama suan Asporu acin. Son dakika aldığımız bilgiye göre Akbaş ilk 11 diyor.
Büyük ihtimalle Durica sakatlığından dolayi kadroda olmayacaktir.
Akbaş oynarsa Okayi stopere çekmekten baska care yok.

Muhammed Ayaz
17.09.2017, 13:55
Ersun hocam'ın geçen haftadan ders aldığını ve kucka-sosa ikilisi ile maça çıkacağını düşünüyorum. Ayrıca bero da oynayabilir. Yani ;

Esteban-Jao-Hubocan-Durica-Mas-Sosa-Kucka-Olcay-Yusuf-Bero-Burak

Mert Oğuzlu61
17.09.2017, 13:58
Defans konusu sandığımdan daha fazla başımızı ağrıtacak gibi gözüküyor. Durica da cam adama bağlayınca defans şu an küme düşmemeye oynayan sıradan Anadolu takımı defansı gibi gözüktü. Biz bu defanslarla kolay kolay ''dişli'' hiçbir rakibi yenemeyiz. Gençlerbirliği ni zar zor yendik Başakşehir i nasıl yeneceğiz, adamlar yerli Athletico Madrid.

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 14:01
Alacaktik su Kasimpasadan bedava Titiyi.
1.2 ye Bursaya imza atti.
Bonservisi de yoktu.
Duricanin genciydi.
Yine de saat 4e kadar kadroyu bekleyeceğiz.
Her türlü iddaa havada uçuşuyor şimdilik.
Durica oynamazsa Tomasi oynatmaz Ersun Yanal.

Enes Başkaya60
17.09.2017, 14:02
Akbaş oynuyorsa maçı izlemeye gerek yok maalesef farklı yeniliriz...

OFLU
17.09.2017, 14:07
Akbaş varsa Okay da orta sahada ise, kendinize başka bir iş bulun derim, günahkar olur çıkarsınız.

ilelebeTS
17.09.2017, 14:10
Akbaş hakikaten oynarsa, oynamasının tek bir açıklaması olabilir: maçı önde baskıyla rakip sahada oynayacağız.
Başka türlü çift stoper sakatlandıysa ancak oynar.

grandiose
17.09.2017, 14:14
Esteban
Pereira - Okay- Akbaş- Mas
Kucka - Onazi
Sosa -Olcay
Yusuf
Burak

Durica oynamayacaksa Okay stopere,
hazırsa Hubocan Akbaşın yerine,
Onazi Kuckanın yanına.
Burağın sakatlığı hala geçmediyse yerine Hugo..

Yok iyi top oynuyorlar, yok proje takımı, yok Abdulah Avcı şöyle iyi, yok Emre ikinci baharında vs vs...Geçiniz...
Başakşehirden daha ziyade, Halis Özkahya yüzünden maç berabere bitebilir.
Ama biz TRABZONSPOR'uz.. Yeneceğimize herkes inanacak. Yeneceğiz de..
Hakemi de gerekirse...

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 14:15
Akbaş hakikaten oynarsa, oynamasının tek bir açıklaması olabilir: maçı önde baskıyla rakip sahada oynayacağız.
Başka türlü çift stoper sakatlandıysa ancak oynar.Duricanin yedeği Akbaş.
Durica yoksa Akbaş oynar.
Yanina da Tomasi koymaz benim bildiğim Ersun Yanal.
Uğur son haftalar formsuz zaten.
Saat 4 olunca kadrolar aciklaninca anlayacağız artik.
Durica gerçekten söylenildiği gibi oynamayacaksa Okayi cek stopere.
Basaksehir zaten ortadan zorlamiyor fazla.
Kanatlara yayiyor oyunu.
Hic yoktan ayağa pasla cikariz defanstan.

StyLe
17.09.2017, 14:17
Stat gişesinden maça bilet satılıyor mu? Passoligsiz girebiliyor muyuz?

ilelebeTS
17.09.2017, 14:17
Duricanin yedeği Akbaş.
Durica yoksa Akbaş oynar.
Yanina da Tomasi koymaz benim bildiğim Ersun Yanal.
Uğur son haftalar formsuz zaten.
Saat 4 olunca kadrolar aciklaninca anlayacağız artik.
Durica gerçekten söylenildiği gibi oynamayacaksa Okayi cek stopere.
Basaksehir zaten ortadan zorlamiyor fazla.
Kanatlara yayiyor oyunu.
Hic yoktan ayağa pasla cikariz defanstan.

Durica değil, Hubocan oynayamayacak yerine Akbaş oynayacak dediler aspor'da.

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 14:19
Durica değil, Hubocan oynayamayacak yerine Akbaş oynayacak dediler aspor'da.Aynen dinledim simdi.
Bekleyelim bakalim.
Eğer Durica yaninda Akbaş oynarsa belki maçı kazaniriz ama Tomas yetersiz demektir bu.
Bir tane sağlam stoper alamadık diye insallah ah vah etmeyiz.

muratali
17.09.2017, 14:22
Bekliyoruz .... Hazırız ...

14509

Erdal UZUNYILMAZ
17.09.2017, 14:22
Okay'ın yerine ya Onazi ya da Sosa 8 noya geçer Volkan Şen oynar.Okay oynamaz bence.

Muc61
17.09.2017, 14:25
Almanya'dan geliyorum passoligim yok maça gitme ihtimalim var mi yoksa passolig şart mi?

Ahmet Taşçı
17.09.2017, 14:28
Aldığım duyumlara göre hoca yine Okayı düşünüyormuş, umarım biri baskı yapıp vazgeçirir by inadından .

StyLe
17.09.2017, 14:29
Futbolu öldüren Kulüp Başakşehir Allah belanı versin!!!!!!!

acan61
17.09.2017, 14:30
Almanya'dan geliyorum passoligim yok maça gitme ihtimalim var mi yoksa passolig şart mi?
Passoliginin olmaması sayesinde maça gidebilirsin. Basaksehir passosu çıkarıp gidebilirsin internetten bir araştırın. Ben ts passosu ile dışarıda kaldım çözümü olan var mi

Faruk BERBER
17.09.2017, 14:30
Okay oynamasın, stoper ikilisi Durica-Hubocan olsun.

Başka bir şey istemiyorum.

Kamil Çakmak
17.09.2017, 14:31
en zayıf halkamız defansımız. Durica oynayamaz ise baya bir sıkıntı yaşarız. Beraberlik kötü sonuç değil. galibiyet bizi şamp.havasina sokar.

ucurum
17.09.2017, 14:33
Efendiler

Bayanlar baylar

Renktaşlar

Rüyasını gördüm maçın

Boşuna heyecan yapmayın derim ben

StyLe
17.09.2017, 14:34
Başakşehir'in taraftarı mı var sanki bilet vermiyorlar?

Yönetim bastırıp bir tribün daha alamadı mı? Yazıklar olsun ya!!!

Yiğit SARI
17.09.2017, 14:36
Hoca Okay-Hubo gibi bi stoper hattı düşünüyor olabilir mi? Ya da Okay-Akbaş?

IYI61
17.09.2017, 14:38
Tek kelime yazıklar olsun başakşehir başkanına yönetim kuruluna futbolun katilleri ne olur tribünleri açsaydın bunda bizimde biraz suçumuz var geçen sene toplu şekilde emre b. küfür edildi bize bu şekilde ceza verildi yazıklar olsun. GG stada bakalım nasıl girecek

memmedaga
17.09.2017, 14:38
Stat gişesinden maça bilet satılıyor mu? Passoligsiz girebiliyor muyuz?

ciddi soru mu bu

Faruk BERBER
17.09.2017, 14:39

Umarım düşünmüyordur. Hele Okay-Akbaş evlerden ırak :)

Sonne
Akbaşı görmek istemiyorum ya kafama sıkarım!! :D

Gökhan Baymak
Benim en büyük korkum Kucka-Okay beraber başlaması.
Sosa-Kucka ikilisi geçen hafta maçı çevirdi.
Ayrıca Olcay kesinlikle sağda oynamalı.
O sağ da oynarsa Pereira da müthiş oynuyor. Ama Visca yi durdurmak için Olcay sol da başlar.
Ben olsam sagda Bongonda ile başlarım.
Hayırlısı ile saat 4 de kadroyu görelim de ona göre konuşuruz.

Yiğit SARI
17.09.2017, 14:40
Umarım düşünmüyordur. Hele Okay-Akbaş evlerden ırak :)

İlla oynatmak istiyosa Okay'ı Kucka'nın yanına koymasın da. Haşat olcaz :D

StyLe
17.09.2017, 14:41
maça gidebilmek için her şeyi soruyorum ne yapayım :(

Hüseyin Çümen
ciddi soru mu bu

Eskiden çok sorulan bir soru vardı akyazı arenada tartan pist olacakmı diye aklıma o geldi

Faruk BERBER
İlla oynatmak istiyosa Okay'ı Kucka'nın yanına koymasın da. Haşat olcaz :D

Okay stoperde de yapamaz. Geçtiğimiz hafta oynanan maç yanıltıyor çoğu kişiyi.

Gençlerbirliği epey kötü takım.

Okay'ın mevcut kadroda oynayacağı yer ---> Yedek kulübesi.

IYI61
17.09.2017, 14:44
beyler ts loglu kartıma transfer oldu bilet acaba sıkıntı olurmu

yorumsuz6117
17.09.2017, 14:44
Kuco'nun yanında Okay oynarsa izlemeye gerek yok..

StyLe
17.09.2017, 14:45
Eskiden çok sorulan bir soru vardı akyazı arenada tartan pist olacakmı diye aklıma o geldi

Passolig sisteminde sorun olduğu için aklıma geldi ve sordum, dalga geçecek bir şey mi arıyorsunuz? Gidin kendinizi başka yerlerde eğlendirin terbiyesizliğin lüzumu yok

Faruk BERBER
17.09.2017, 14:45
beyler ts loglu kartıma transfer oldu bilet acaba sıkıntı olurmu

Neden sıkıntı olsun ?

ilelebeTS
17.09.2017, 14:46
O kadar haber çıktı ki, şu an sahaya çıkacak 11'i kimse bilmiyor. Bu haberler taktik olarak kasıtlı yapılsa bu kadar etki edemezdi herhalde. Avcı'nın kafa milyon olmuştur şimdi. Santraforda, kanatta, orta sahada, stoperde kim oynayacak acaba diye fal açmıştır.

DURAS
17.09.2017, 14:48
Ciddi süre alırsa volkan şenin maçı olacak. Ciddi süreden kastım en az otuz dakika :)

Yiğit SARI
17.09.2017, 14:48
Okay stoperde de yapamaz. Geçtiğimiz hafta oynanan maç yanıltıyor çoğu kişiyi.

Gençlerbirliği epey kötü takım.

Okay'ın mevcut kadroda oynayacağı yer ---> Yedek kulübesi.

Hoca bi saçmalık yapacak gibi de bakalım. Alsın da şu maçı nasıl alıyorsa alsın.

IYI61
17.09.2017, 14:49
Neden sıkıntı olsun ?

Kardeşimin kartı logosuz benimkisi Trabzonspor ondan bana aktarıldı şimdi iptal olma durumu olurmu

Faruk BERBER
17.09.2017, 14:50
Kardeşimin kartı logosuz benimkisi Trabzonspor ondan bana aktarıldı şimdi iptal olma durumu olurmu

Bilmiyorum, olabilir. Çok farklı olasılıklar üretildi bu maç için.

Başakşehir yönetimi de epey inatçı :)

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 14:53
Herkes maci hirsla bekler. Biz kadroyu bekliyoruz.
Okay ve Kucka yanyana sahada olmasin da.
Geri kalan mevkilere kimi koyarsa koysun hoca durumuna geldik iyi mi ?

IYI61
17.09.2017, 14:53
Bilmiyorum, olabilir. Çok farklı olasılıklar üretildi bu maç için.

Başakşehir yönetimi de epey inatçı :)
Bende bilmiyorum Kartal'dan çıkıcam onca yola boşuna gitmek istemiyorum sistemde onaylandı yazıyor

Faruk BERBER
17.09.2017, 14:54
Bende bilmiyorum Kartal'dan çıkıcam onca yola boşuna gitmek istemiyorum sistemde onaylandı yazıyor

Onaylandıktan sonra sorun olmamalı eğer maç saatine kadar SMS bilgilendirmesi gelmezse.

Mustafa ÖZDEMİR
17.09.2017, 14:58

Akbaşla başlarsa artniyet aramak lazım

Uğur KÜÇÜK
17.09.2017, 15:01
_____Esteban
Perreira ? ? Mas
_____Kucka ?
Yazıcı Sosa Olcay
________?

7 oyuncu kesin ilk 11 ☺
Hesaplamalarıma göre.
Mevkiler ve sakatlik durumuna göre sahaya çıkan oyuncularla saat 4 gibi ilk 11i hep beraber öğrenicez.

Muhammed Ayaz
17.09.2017, 15:03
Efendiler ...
Bugün Trabzonspor'umuzun dirilişini ilan edeceğiz. !

Zurawski
17.09.2017, 15:10
Okay Kucka oynamazsa kaybederiz. Umarım bu yanlışa düşmez Ersun hoca.