PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 5.Hafta l Medipol Başakşehir 2 - 2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

farozlufatih61
12.09.2017, 19:16
30 binlik 40 binlik stadlar yap bomboş tribünlere oyna sonrada taraftar gelmiyor palavrası yaşa logosuz passoda an itibariyle devre dışı böyle saçmalık olmaz

ts_ezer
12.09.2017, 19:18
Kart cikart, üye ol, para yatir. Bilet yok

Emirhan Uludüz
12.09.2017, 19:20
Kartımızın içindeki paraya nereden bakıyoruz?

Soner Albayrak
12.09.2017, 19:22
Şimdi de bloklar gözükmüyor. Ne gerizekalı bir sistem.

gurur6134
12.09.2017, 19:28
Sadece istanbulda 700bin uzerinde trabzonlu yasiyor ayrdiklari 900 biletin 5 dakika icinde bitmesinden daha dogal birsey olamaz..eskiden olsa basaksehir kasimpasa gibi takimlar boyle maclari firsat bilir tribunlerin tamamina yakinini acardi bize gelecek bilet geliri icin..simdi ligde bir galibiyet 2.2 milyon tl olmus siralamasi vs hepsi para bu yuzden artik bilet parasina tenezur edip rakibe avantaj saglamakdan vazgectiler.

Selçuk Aydın61
12.09.2017, 19:31
Güney tribün açılmamış hala..buradan bilet alına bilir deplasman takım taraftarının olduğu bölge bekliyorum ordan bilet alaçam.

ts_ezer
12.09.2017, 19:33
Kuzey tribün açılmamış hala..buradan bilet alına bilir deplasman takım taraftarının olduğu bölge bekliyorum ordan bilet alaçam.
A

Selçuk Aydın61
12.09.2017, 19:38
A

Güney tribün u açılmamış onu bekliyorum
Bu düzeltmedir

shagrath61
12.09.2017, 20:05
başakşehir , ikinci fenevbahçe bize ek tribün falan açmaz. Adamın geçen yıl ki kasımpaşa maçından sonra, gol olmamış pozisyonu gol diye örnek gösterip bize yüklendiğini hala unutamıyorum.

aziz ne ise göksel de o. Aralarındaki tek fark, başında oldukları kulüp isimleri.

Enverrpasa
12.09.2017, 20:21
benim hem başakşehir hem trabzonspor passoligim vardı 17.01de sisteme girdim tc kimlık numarama bileti ttanımlayamadım daha sonra passoligi aradım bilet alamadıgımı soyledım iki taraftan da passoligim oldugu ıcın sistem bilet almama izin vermiyormus bu ne saçmalıktır!!!! başaksehiri hemen iptal ettirdim ve sayfayı sureklı yenılemeye basladım ara ara bosluklardan düşürme umuduyla, sanslıydım 17.23de bilet alabildim ancak 2 tarafa da passoligim oldugu ıcın bilet yuklememek nasıl bir şeydir ?!

Erkan YILMAZ
12.09.2017, 20:37
Iki kuzen 17.01 de aldik bileti ama 4 ten itibaren pc basinda aralilsiz 1000 kere guncelle yapmisimdir[emoji3]

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün'
12.09.2017, 20:41
Inşallah açılır alırız. Alamazsakta devretmek isteyen olursa özel mesaj gönderebilir :-)

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
12.09.2017, 20:50
bu mac olimpiyatta olacakti...

memozcan
12.09.2017, 21:13
arkadaşlar passoligim yok.. tff logolu passolig alıp başakşehir tarafında izlememe engel yoktur değil mi?

ya da başakşehir kombinesi olan arkadaştan devir alabilme imkanım nedir? bilen biri bilgilendirirse sevinirim..

Süleyman Baykan
12.09.2017, 21:26
arkadaşlar passoligim yok.. tff logolu passolig alıp başakşehir tarafında izlememe engel yoktur değil mi?

ya da başakşehir kombinesi olan arkadaştan devir alabilme imkanım nedir? bilen biri bilgilendirirse sevinirim..

Benzer şeyi ben soracaktım Trabzonspor pasolig alsam başakşehir tarafına bilet alabilirmiyim trf1 logolu pasolig mi gerekli

tRaiNer
12.09.2017, 21:30
Benzer şeyi ben soracaktım Trabzonspor pasolig alsam başakşehir tarafına bilet alabilirmiyim trf1 logolu pasolig mi gerekli

TS logolu biletle Bşkşhr tarafına bilet alamazsın.

Murathan
12.09.2017, 21:34
Geçen sene ek kontenjanı hemen açmışlar mıydı yoksa bekletmişler miydi böyle ?

Emrah Akcagöz
12.09.2017, 21:34
Passolig muhabbeti çıktığından beridir maça gitmişliğim yoktu uzun bir süre de almayı düşünüyordum lakin geçen akşam yeğen çok ısrar edince passolig alıp gidelim dedik. Sıkıntı olmasın diye tff logolu aldık. Bize ayrılan bölüm ben bakana kadar bitmiş. :) Şimdi Başakşehir tarafından deniyorum oradan da alamıyorum. Anlamadığım Tff logolu ile neden başakşehir tarafından alamıyorum? Bilgisi olan var mı bu konuda? Valla gidemezsek çok büyük ayıp olacak çocuğa.

memozcan
12.09.2017, 21:36

o mümkün değil bir kere.. ama zannedersem tff logolu kartlara da başakşehir tarafını açmamışlar.. yukarda arkadaş öyle yazmış..

Enverrpasa
12.09.2017, 21:37
Passolig muhabbeti çıktığından beridir maça gitmişliğim yoktu uzun bir süre de almayı düşünüyordum lakin geçen akşam yeğen çok ısrar edince passolig alıp gidelim dedik. Sıkıntı olmasın diye tff logolu aldık. Bize ayrılan bölüm ben bakana kadar bitmiş. :) Şimdi Başakşehir tarafından deniyorum oradan da alamıyorum. Anlamadığım Tff logolu ile neden başakşehir tarafından alamıyorum? Bilgisi olan var mı bu konuda? Valla gidemezsek çok büyük ayıp olacak çocuğa.

Kuzenım de aynı sekildr alamadı basaksehir yonetimi sadece basaksehir logolu kartlara bılet yuklemesıne izin veriyormus sanırsam

Uğur KÜÇÜK
12.09.2017, 21:42
Durica ile Burak yok antremanda. Klüp video paylaşmış.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memozcan
12.09.2017, 21:42
zannedersem uyandılar olaya.. başakşehirin 35 bin passoligi gözüküyor.. 35 kişi taraftarı olmayan kulüp..

Ogün'
12.09.2017, 21:43
Geçen sene ek kontenjanı hemen açmışlar mıydı yoksa bekletmişler miydi böyle ?Geçen sene A blok 3-4 gün bitmedi sonradan talep artınca D bloka kadar açmışlardı ama sadece üst tribün vardı alt tribün kapalıydı

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süleyman Baykan
12.09.2017, 21:44
o mümkün değil bir kere.. ama zannedersem tff logolu kartlara da başakşehir tarafını açmamışlar.. yukarda arkadaş öyle yazmış..

TFF logolu kartada bilet vermiyorlarsa maça gidemicez yani ev sahibinden bilet alamasınlar diye yapmışlardır

samway
12.09.2017, 21:48
Trabzon passoligi olup tff passoligi olanlar maça giremiyor artık Trabzonsporlu olarak tc numarana işleniyor bşehir yonetici ile görüştüm bizimkiler satın demiş 800 bilet ayrılmış bize nasıl giricez çözemiyorum sanırım ek tribun için bekleyeceğiz

tamuğ yamtar
12.09.2017, 21:49
benim hem başakşehir hem trabzonspor passoligim vardı 17.01de sisteme girdim tc kimlık numarama bileti ttanımlayamadım daha sonra passoligi aradım bilet alamadıgımı soyledım iki taraftan da passoligim oldugu ıcın sistem bilet almama izin vermiyormus bu ne saçmalıktır!!!! başaksehiri hemen iptal ettirdim ve sayfayı sureklı yenılemeye basladım ara ara bosluklardan düşürme umuduyla, sanslıydım 17.23de bilet alabildim ancak 2 tarafa da passoligim oldugu ıcın bilet yuklememek nasıl bir şeydir ?!

Aynı maç için hem ev sahibi hem de misafir takım logolu Passolig kartım var, maça giriş yapabilir miyim?​

İl ya da İlçe Spor Güvenlik Kurulu tarafından logo kısıtlaması kararı alındı ise ya da ev sahibi kulübün diğer logolu kartlarla ilgili kısıtlama kararı var ise ve hem ev sahibi hem de misafir takım logolu kartınız var ise ilgili müsabaka için maç bileti alamazsınız. Kulüp, İl ya da İlçe Spor Güvenlik Kurulu tarafından aksi bir karar alınmadığı sürece Passolig Kartınızın logosu ev sahibi takıma aitse, ev sahibi takımın tribünlerinden, kartınızın logosu misafir takımın logosuna sahipse misafir takım tribünlerinden bilet alabilir, Süper Lig ve TFF 1. Lig'deki tüm maçlara giriş yapabilirsiniz.

Durumunuza ilişkin soruya resmi sitelerinden cevapları...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

UmutBaykan
12.09.2017, 21:50
Günlerdir bu maçı bekliyorum,maalese sonuç hüsran.

17:03' de yani biletler satışa çıktıktan 3 dakika sonra bitiyor.Böyle bir dünya yok.

Enverrpasa
12.09.2017, 21:52
Aynı maç için hem ev sahibi hem de misafir takım logolu Passolig kartım var, maça giriş yapabilir miyim?​

İl ya da İlçe Spor Güvenlik Kurulu tarafından logo kısıtlaması kararı alındı ise ya da ev sahibi kulübün diğer logolu kartlarla ilgili kısıtlama kararı var ise ve hem ev sahibi hem de misafir takım logolu kartınız var ise ilgili müsabaka için maç bileti alamazsınız. Kulüp, İl ya da İlçe Spor Güvenlik Kurulu tarafından aksi bir karar alınmadığı sürece Passolig Kartınızın logosu ev sahibi takıma aitse, ev sahibi takımın tribünlerinden, kartınızın logosu misafir takımın logosuna sahipse misafir takım tribünlerinden bilet alabilir, Süper Lig ve TFF 1. Lig'deki tüm maçlara giriş yapabilirsiniz.

Durumunuza ilişkin soruya resmi sitelerinden cevapları...

Eyvallah yardımcı oldugun için ancak insanların maç izlemr haklarını ellerinden aldıklarının farkına varırlar umarım

memozcan
12.09.2017, 21:53
TFF logolu kartada bilet vermiyorlarsa maça gidemicez yani ev sahibinden bilet alamasınlar diye yapmışlardır

aynen öyle şu passoligden en olumsuz etkilenen kitleyiz.. olimpiyat stadının trafik çilesini bile özledim valla..

ffırtına
12.09.2017, 21:58
Viranın şu bestesini tribüne taşısak ne güzel olurdu:

Bu sevdaluk olur miSensuz hiç yaşanur miSeni görmeden geçen Gün günden sayilur mu

Bestenin videosu da youtubeda mevcuttur.

Berkan
12.09.2017, 21:58
Toplu satışı kaldırmaları lazım adam gidiyor 100 100 alıyor sonra üyelere dağıtıyor. Ne anlamı kaldı passoligin genelde bu tipler yüzünden ceza yiyoruz. Yapacakları sistemin içine s.çayım

UmutBaykan
12.09.2017, 22:00
Toplu satışı kaldırmaları lazım adam gidiyor 100 100 alıyor sonra üyelere dağıtıyor. Ne anlamı kaldı passoligin genelde bu tipler yüzünden ceza yiyoruz. Yapacakları sistemin içine s.çayım

hangi üyelere dağıtıyor ?

Berkan
12.09.2017, 22:04
hangi üyelere dağıtıyor ?

Taraftar grupları alıp dağıtıyor kendi üyelerine. Saçmalık her TC'nin kendi girip kendisi alması lazım yoksa 1 kişi alıp dağıtsın ne güzel dünya.

Emirhan Uludüz
12.09.2017, 22:07
Adamlar anlaşmış maksimum alınabilecek bilet sayısını kişilere bölüp anında bitiriyor ve aktarma yapıyorlar. Kimsenin kimseye saygısı yok. Büyük ihtimal 2 saat boyunca gördüğümüz ama seçemediğimiz boşluklar o şekilde oluştu.

tRaiNer
12.09.2017, 22:15
Taraftar gruplarının toplu bilet alıp kendi üyelerine dağıtma düzeni yıllardır böyle.

Bizde bazı dönemlerde aynı sistemle girdik stadyumlara.

Kesinlikle kınadığım bir durum! Herkes parasını verip girsin diyoruz ancak kulüp bilet vermezse taraftar grubu denen bir şey kalmaz:)

Gençlerbirliği maçında (hangi tribün olduğunu söylemeyeceğim) tribün lideri abimiz diyor ki: Bu blok komple bize ait, bizim kombineli bloğumuz!

Halbuki tribünün belkide 3te 2si ben dahil paramızla bilet alıp girmişiz.

Herkesi yan bloğa en üst taraflara kovarak kendileri zaptediyorlar.

Benim için sorun olmuyor yanımda ailem yok birlikte tezahurat yapıyoruz ama 50 yaşındaki adam oturup izleyemiyor.

Eşiyle çocuğuyla bilmeden oradan bilet alıp gelen başka bloğa geçip boş yer arıyor.

Kulübün en büyük sorunu bu(stadyum içinde seyirci ile ilgili) ancak ÇÖZÜL(E)MEYECEK bir problem olduğu için üstelemiyor kimse.

Berkan
12.09.2017, 22:15
Başakşehir tarafı bile dolmak üzere bu nedir ya ne ara taraftarı oldu bunların :D mitinge beleş otobüs koyuyolardı maçlarada mı başlamış :D

sason
12.09.2017, 22:16
Fener karşısında hiçte iyi gözükmedi Başakşehir.Nedeni muhtemelen çok erken skor bulmaları olabilir.Sonra zaten futbol oynamaya çalışmadılar.Emre'siz zaten çok kötü oynuyorlar.Artk bir zahmet şu Emre bu yaşta Avrupa maçından sonra kaldıramasın şu ligi.Yerine İnler oynarsa kesin kazanırız zaten.İnler gördüğüm en large oyunculardan.Biraz baskıyla kalbura dönerler.

Normalde B.şehir karşısında hiç şansımız olmazdı.Bizim gibi coşkulu oynamaya çalışan takıma karşı ne yaptığını bilen, çabuk kanat değiştiren, ileride Adebayor gibi topu halı sahada gibi tutan ve anında kanattan yardım alabilen takıma karşı çok şansımız olmazdı.

Yedekten katkı alabildekleri de yok.Bir Kerim , o da 5 dk fln . galiba.Onunda yaptığı belli stoch gibi çekip vurmak.Ne Tunay ne İrfan ne de Napollani bir şey katmıyor.İnler girince zaten hep gol yiyorlar.

Avrupa sonrası çok zorlayabileceklerini sanmıyorum.Öne geçseler bile , geçen sezonun sonlarından beri oyun oynama isteklerini kaybetteklerinden beraberliği yakalamamız sorun olmaz.Bu arada beklerin defansı kötü hızlı hücumlarda.

Yani galibiyet şaşırtıcı olmaz.

nbay
12.09.2017, 22:18
5 adet bilet alınabiliyor en fazla. Toplu alım için bile ciddi bir sayı gerek, sağlam uğraşılmış.

ağasarlı
12.09.2017, 22:30
herkes başakşehirin avrupa maçı sonrası yorgun olacağından bahsetmiş. fakat avrupa maçı dönüşü bizimle karşılaşan takımlara karşı şansımız iyi gitmiyor. o yüzden rehavet oluşturulmalı.

serdar sağlam

Poor
12.09.2017, 22:30
Taraftar gruplarının toplu bilet alıp kendi üyelerine dağıtma düzeni yıllardır böyle.

Bizde bazı dönemlerde aynı sistemle girdik stadyumlara.

Kesinlikle kınadığım bir durum! Herkes parasını verip girsin diyoruz ancak kulüp bilet vermezse taraftar grubu denen bir şey kalmaz:)

Gençlerbirliği maçında (hangi tribün olduğunu söylemeyeceğim) tribün lideri abimiz diyor ki: Bu blok komple bize ait, bizim kombineli bloğumuz!

Halbuki tribünün belkide 3te 2si ben dahil paramızla bilet alıp girmişiz.

Herkesi yan bloğa en üst taraflara kovarak kendileri zaptediyorlar.

Benim için sorun olmuyor yanımda ailem yok birlikte tezahurat yapıyoruz ama 50 yaşındaki adam oturup izleyemiyor.

Eşiyle çocuğuyla bilmeden oradan bilet alıp gelen başka bloğa geçip boş yer arıyor.

Kulübün en büyük sorunu bu(stadyum içinde seyirci ile ilgili) ancak ÇÖZÜL(E)MEYECEK bir problem olduğu için üstelemiyor kimse.

Istense cozulur. Yonetimin isine mi geliyor neden izin veriyorlar anlamiyorum.

Gürkan Asma
12.09.2017, 22:32
Mossoro oynayacak mı ? Kart cezalısı mıydı yoksa sakat mı ?

Uğur KÜÇÜK
12.09.2017, 22:38
Durica ve Burak yine antremanda yok. Son hafta performansi kötü olan Buraki belki Sosa da geldiği için çok aramayiz Rodallega performansi ve morali ile ama..
Durica olmazsa Adebayor bizim defansi sirtinda her yere taşır.
Durica bu maç lazım bize.

şenolköz
12.09.2017, 23:35
Rrenktaslar hayırlı geceler. Bende Başakşehir passolig i ile bilet aldım. Muhtemelen rakip takım tribününde de biz çoğunlukta olacağız. Bir sorun olacak oğlum 10 yaşında maça götürmek istiyorum. Passolig siz tek biletle maça girebilir mi? Daha önce benzer tecrübesi olanlar paylasirsaniz minnettar olurum

Oğuzhan
12.09.2017, 23:44
Son maçın ikinci yarısındaki görüntü bana heyecan ve umut verdiği için umutluyum. Hem hoca, hem takımda coşkuyu, isteği görebildim maçın ikinci yarısında. Önemli olan da bu. Taraftarı heyecanlandıran bir takım yaratmak. Umarım iyi bir mücadeleyle bu maçı da kazanıp kazanma alışkanlığı edinen bir takım oluruz.

Soner Albayrak
12.09.2017, 23:49
Ulan kombinesi 100 TL olan takım misafir takım biletini 60 TL yapıyor ama ona bile bilet alamıyoruz. Bu ne biçim iştir ya.

Ozbay
13.09.2017, 00:24
%5 harici ek kontenjan talebinde bulunuldu ama şerefsizler açamazmış ek kontenjan.. Koca stad yaparlar ama taraftar maça alınmaz..

Hangi bloktan aldın acaba bileti? Rakip takım tribünden almakta bir sorun olur mu?

Timur Mikhail
13.09.2017, 02:04
Para veriyorsun ama yine bilet alamıyorsun işte pasolig in defosu. Sacmalık.

Muhammet YILMAZ
13.09.2017, 02:51

Bu sevdaluk olur miSensuz hiç yaşanur miSeni görmeden geçen Gün günden sayilur mu

Niyazi Koyuncu - Yol

6Şafak Aydın1
13.09.2017, 03:29
abdülkadirsiz oyunumuz acizdi yavasdi, defansimiz zaten sorunlu. okay ve akbas genclerbirligine stoperlerde yettiyse oraya kimi koysaydin yeterdi demek.

normalinde bu maca abdülkadir ike baslamasi gerek diye düsünüyorum, sirf baska tutacak bir dalimiz yok diye. ikinci yarinin nerdeyse tamami sag kanattan oynadik, bu normal birsey degildi. yani bu cocuk senin oyunun motoruydu, motoruda degil herseyiydi. top dönüp dolasip ona veriliyordu, aslinda bayagi acizmisiz bunca transfer yapip kurtulusuna bak.

diger bakimdan tek tarafli oyun rakip icin cok kolay. oyunumuz henüz ham, basaksehir oyun olarak nerden baksam favori duruyor.

bu arada macin bayagi genis özeti diyelim gitisin https://www.youtube.com/watch?v=HbI6YNrItxw

Hamdi Karamahmutoğlu
13.09.2017, 04:08
İşimiz zor ama galibiyet bize sadece 3 puan kazandırmaz, özgüven, istikrar ve yukarıya doğru ivme de kazandırır.

Enes Başkaya60
13.09.2017, 04:45
1-2 alacağız diye düşünüyorum gece gece aklıma düştü sonuç hadi inşallah...

Mesut
13.09.2017, 06:12
Kanat oyunlarını bozarsak Başakşehir yeneriz iki beki de müthiş katkı veriyor hucüma zamanın şikecileri gibi oynuyorlar Gökhan Caner gibi Caiçara ve Clisih kanat oyuncuları durdurursak yeneriz

sinex52
13.09.2017, 08:58

Maksimum 5 tane alabilir bir kişi. Yok öyle bir dünya artık

voldamirin
13.09.2017, 09:08
Maksimum 5 tane alabilir bir kişi. Yok öyle bir dünya artık

2den fazlası yanlış.

voldamirin
13.09.2017, 09:10
Günlerdir bu maçı bekliyorum,maalese sonuç hüsran.

17:03' de yani biletler satışa çıktıktan 3 dakika sonra bitiyor.Böyle bir dünya yok. Bu sene taraftarın takımdan umutlu olduğunun göstergesi. Şahsen biletlerin hemen bitmesinden dolayı(alamadım) memnun oldum. Eminim 30 bin bilet verselerdi oda 1 saat içinde bitecekti. O zaman da 1 saat içinde alamayanlar olarak dövünecektik =)

zekeriyya
13.09.2017, 09:15
Kartımızın içindeki paraya nereden bakıyoruz?

www.passolig.com.tr (http://www.passolig.com.tr) adresinde internet şubesinden girerek
ek bilgi : kart içindeki paraları başka bir hesaba eft yapamıyorsunuz
sebebi ise pasolig kartınıza k.k. ile yükleme yaptığınız için

zekeriyya
13.09.2017, 09:17
arkadaşlar ;
mantık düşünce ve olması gereken şudur.
TS li adam gider TS li pasolig alır
bir maça sebep pasolig kimliğini değiştirmez.
çünkü pasolig bir göstergedir

zekeriyya
13.09.2017, 09:19
tff logolu pasolig almanın hiç bir avantaşı yoktur

melgado61
13.09.2017, 09:22
TFF passoligimle Başakşehir-Ludogorets maçına bilet alabilirken , Trabzonspor maçına alamıyorum. Böyle bi rezillik yok hakikaten.

voldamirin
13.09.2017, 09:24
arkadaşlar ;

400 TL içerdeyim bu ay yani :)

Faturaları ödeyebiliyormuşum =))

Doğan BULAT
13.09.2017, 09:31
Madem bilet alamıyoruz bari maçtan önce nerde toplanacağınızı söyleyinde 5 yaşındaki hamsimi aranıza sokayım :) Şimdiden o havayı solusun :)

zekeriyya
13.09.2017, 09:32
400 TL içerdeyim bu ay yani :)

Faturaları ödeyebiliyormuşum =))

sezgin dostum anlayamadım
yoksaaaa sende de mi ? yo yo hayır yoktur sende başka logolu kart yo yo yoktur :)

zekeriyya
13.09.2017, 09:33
Madem bilet alamıyoruz bari maçtan önce nerde toplanacağınızı söyleyinde 5 yaşındaki hamsimi aranıza sokayım :) Şimdiden o havayı solusun :)
başakşehir i bilmem ama
eğer bir ortam istersen
kasımpaşa maçı önce geyse lisesi önünündeki toplanma yerine gel marşlar eşliğinde stada yürü o daha haz verici oluyor

Yiğit Gayretli
13.09.2017, 09:41

Maddi bir hata var, onu düzeltelim. Bu Vira'nın bestesi değil, bir şarkının nakaratı.

voldamirin
13.09.2017, 09:50
sezgin dostum anlayamadım
yoksaaaa sende de mi ? yo yo hayır yoktur sende başka logolu kart yo yo yoktur :)

Trabzon logolu lakin 3 dk içinde alamayınca başka logolu kart ile aynı muameleyi gördüm =)) Bende KK'dan para yüklemiştim. Bilet alamayınca su faturasını ödedim. Neye niyet ne kısmet :))

Sercan Keleş
13.09.2017, 10:00
Tutup insanlara bir günde Başakşehir Passolig'i çıkartacaklar. Senede bir kullanımlık

muratt
13.09.2017, 10:33
arkadaşlar ;

tff logolu pasolig almanın hiç bir avantaşı yoktur

Ban almadım hala pasolig.
2-3 haftada bir düzenli maça giden biri olarak (sadece ts maçları değil, gençler, antep, kayseri vs.) pasoligden çıktığından beri maça da gitmiyorum. (sanırım demirörenin istemediğimiz seyirci gelmiyor dediği benim)
benim hangi maça gireceğim özgürlüğümü denetleyen bir sistemin kartını almayı reddediyorum.

zekeriyya
13.09.2017, 10:45
Ban almadım hala pasolig.
2-3 haftada bir düzenli maça giden biri olarak (sadece ts maçları değil, gençler, antep, kayseri vs.) pasoligden çıktığından beri maça da gitmiyorum. (sanırım demirörenin istemediğimiz seyirci gelmiyor dediği benim)
benim hangi maça gireceğim özgürlüğümü denetleyen bir sistemin kartını almayı reddediyorum.

TS pasolig sahibi bir adam
gençler-konya maçına bilet alabilir sistem buna engel değil
sistem sadece TS pasolig li adamın gençler-TS maçında , gençler tarafında bilet almasına engel
sitersen bir arkadaşın gençler-bilmem ne maçına bilet almayı denesin
sende gör , denemekte yarar var :)

MacqAli
13.09.2017, 10:49
abdülkadirsiz oyunumuz acizdi yavasdi, defansimiz zaten sorunlu. okay ve akbas genclerbirligine stoperlerde yettiyse oraya kimi koysaydin yeterdi demek.

normalinde bu maca abdülkadir ike baslamasi gerek diye düsünüyorum, sirf baska tutacak bir dalimiz yok diye. ikinci yarinin nerdeyse tamami sag kanattan oynadik, bu normal birsey degildi. yani bu cocuk senin oyunun motoruydu, motoruda degil herseyiydi. top dönüp dolasip ona veriliyordu, aslinda bayagi acizmisiz bunca transfer yapip kurtulusuna bak.

diger bakimdan tek tarafli oyun rakip icin cok kolay. oyunumuz henüz ham, basaksehir oyun olarak nerden baksam favori duruyor.

bu arada macin bayagi genis özeti diyelim gitisin https://www.youtube.com/watch?v=HbI6YNrItxw

Abdülkadir mutlaka oynamalı ama ilk 11 değil 90 dakikalık fizik ve tempoyu hele hele basaksehır karşısında kötülenmeye sebep verebilir. 50 55 den sonra oyuna girse bence idealdir

must61
13.09.2017, 11:07
arkadaşlar ;

İki farkli passolig sahibi olmak mumkun.

Ligde gormekten en hazzetmedigim takim basaksehir. Ama sistem bunu dayatiyor ne yazik ki.

Basaksehir tarafindan kombine aldim istemeye istemeye.

En azindan formamizi giyip takimi destekleyecek olmak teselli.

Ozan Yılmaz
13.09.2017, 11:18
Ek tribün açılmayacak mı şimdi kesin olarak?

Doğan BULAT
13.09.2017, 11:19
başakşehir i bilmem ama
eğer bir ortam istersen
kasımpaşa maçı önce geyse lisesi önünündeki toplanma yerine gel marşlar eşliğinde stada yürü o daha haz verici oluyor

Allah tan bir mani olmazsa orda olacağım inşallah :D

muratt
13.09.2017, 11:44
TS pasolig sahibi bir adam
gençler-konya maçına bilet alabilir sistem buna engel değil
sistem sadece TS pasolig li adamın gençler-TS maçında , gençler tarafında bilet almasına engel
sitersen bir arkadaşın gençler-bilmem ne maçına bilet almayı denesin
sende gör , denemekte yarar var :)

Gençler-Konya maçı ok diyelim.
Peki gençler-fener maçına da bilet veriyor mu bana ?
Veya şöyle sorayım. Fener-Bursa maçında ts pasoligimle fener tribününe gidebilir miyim ?
Stada göre takıma göre karar veriliyor diye biliyorum ben.

Yiğit Gayretli
13.09.2017, 11:46
Gençler-Konya maçı ok diyelim.
Peki gençler-fener maçına da bilet veriyor mu bana ?
Veya şöyle sorayım. Fener-Bursa maçında ts pasoligimle fener tribününe gidebilir miyim ?
Stada göre takıma göre karar veriliyor diye biliyorum ben.

Ev sahibi takım karar veriyor buna.

Mehmet Fatih Silik
13.09.2017, 11:51
Ersun Hoca'nin bu macta ki sinavi cok büyük.

Cikaracagi ilk 11 ve macin gidisatina göre yapacagi degisiklikler nasil bir hamle hocasi ve taktisyen oldugunu kanitlayacaktir.

Benim ümidim var ve güveniyorum kendisine.

special one
13.09.2017, 11:53
Arkadaşlar bilet almadan passolige neden para yatırıyorsunuz ?

Önce Biletinizi alın

Faruk BERBER
13.09.2017, 11:53
Arkadaşlar bilet almadan passolige neden para yatırıyorsunuz ?

Önce Biletinizi alın

Nasıl yani ? Para yoksa bilet nasıl alınacak ?

Cagdas Topal
13.09.2017, 11:55
5 adet bilet aldım dün 17.00 da, hesaptan çıkıp başka arkadaş için almaya girdiğim esnada bilet bitti.

special one
13.09.2017, 12:05
Nasıl yani ? Para yoksa bilet nasıl alınacak ?
Para olmasına gerek yok, 10 dk rezerve yapıyorsun bileti

alışveriş gibi düşün, ne kadar tuttuysa ilerleyen adımlarda yükleme yap öde butonları var

TsAkifTs
13.09.2017, 12:11
Maça girmek için başak kombinesimi almamiz lazım artık yokmu başka bir yolu bu lanet passoligin

BERBATOV61
13.09.2017, 12:12
bizdekide şans istanbuldaki maça gidemiyoruz :mad:

Burak
13.09.2017, 12:13
Dün kuzenim için ilk defa Passo sistemine girdim. Ben bile çileden çıktım. Nalet olsun böyle sisteme. Stada gitmeden maçtan soğudum.

U.Sadıkoğlu
13.09.2017, 12:15
Aç numaralıyı yap 100-120 TL. 6-7000 kişiden dünya para Göksel bize bunu yapar mı? Yok.

Cagdas Topal
13.09.2017, 12:18
Arkadaşlar ek kontenjan açmazlar. Bu ligde galibiyet başına ciddi rakam alındığı sürece ekstradan bilet satışı yapmazlar bize.

byoxi
13.09.2017, 12:26
Arkadaşlar az önce bizim kulubu aradim biletlerle ilgili ek kontenjan için görüşmelerin devam ettiğini gelisme oldugu takdirde resmi siteden duyurulacagini soyledi.

Uğur KÜÇÜK
13.09.2017, 12:34
Ersun Yanalin yüzü gülmeye başlamış. Asporda basin toplantisi var. Izlemek isteyenlere duyurulur.

Soner Albayrak
13.09.2017, 12:41
Fb, Gs ve BJK'nin şampiyonluk maçı olsaydı, bütün stadyumu rakip taraftarlara açarlardı. Buna eminim.

Uğur KÜÇÜK
13.09.2017, 13:07
Kulübümüz ile yaptığımız görüşme sonucu
Başakşehir Kulübünden ek tribün isteğimize olumsuz yanıt geldiğini öğrenmiş bulunuyoruz.

Firtina1967 Twitter

Cagdas Topal
13.09.2017, 13:08
Kulübümüz ile yaptığımız görüşme sonucu
Başakşehir Kulübünden ek tribün isteğimize olumsuz yanıt geldiğini öğrenmiş bulunuyoruz.

Firtina1967 Twitter

Söylemiştim. Kimse bu galibiyet primi varken ek tribün vermez.

OzcanHan61
13.09.2017, 13:10
Basaksehirin muhtemel Ludogorets onbiri:
Volkan Babacan, Caicara, Attamah, Epureanu, Clichy, Emre Belözoğlu, Gökhan İnler, Mossoro, Elia, Visca, Adebayor (Ahaber)

Insallah bayaga bir efor sarf ederler ve bizim maca yorgun cikarlar. Onbir iyi, tam bu adamlar yorulmali. :)

OFLU
13.09.2017, 13:27

İlk golden sonra Burak'ı dışarı alıp , Castilloyu sol'a çekseydi eğer muhtemelen aynı görüntü sol kanatta da oluşacaktı.

HOPA'LI TS'Lİ
13.09.2017, 13:31
Gümüşdağ adisini susturmak için,

Saldır Trabzon'um saldır

Kontenjan kaç olursa olsun,

Başakşehir stadı

Bordo gol gol gol
Mavi gol gol gol

maç sonunda da

Bordo
Mavi
Şampiyon
Trabzon

sesleriyle inleyecek.

HOPA'LI TS'Lİ
13.09.2017, 13:32
Başakşehir ve Beşiktaş Avrupa yorgunu olarak karşımıza çıkacaklar.

Bu 2 maçı alıp neden lider olmayalım?

doktor
13.09.2017, 13:51
Başakşehir ve Beşiktaş Avrupa yorgunu olarak karşımıza çıkacaklar.

Bu 2 maçı alıp neden lider olmayalım?
Şahsen bunu başarabileceğimizi düşünüyorum

cebcare
13.09.2017, 14:11
1461 trabzon passolig kartini alin basaksehir tarafindan bilet alin.

Varlıbaş61
13.09.2017, 14:16
Gençlerbirliği maçı çok abartıldı. Umarım rehavete girmeyiz bu maçta ..

Uğur KÜÇÜK
13.09.2017, 14:18
Sosanin eşi ve çocukları yola çıktı [emoji6]Bekle bizi Jose Sosa [emoji6]Adamin dövmesinde bile Familya yani Aile yazıyor. O kadar cok bağlı ailesine. Performansı daha da artacak insallah.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170913/161cae397195f98870f60a5691c1b237.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170913/b8265df3a52714ae7d4d86e396b705ce.jpg

ts_ezer
13.09.2017, 14:36

:alkış:

şenolköz
13.09.2017, 14:58
Aynı şeyi yaptım. İstanbul'da doğdum büyüdüm Trabzon'u hiç gormedim. Takımın maçlarını izleyebilmek ve çocuğuma Trabzonspor sevgisini aşılayabilmek için başka yol yok sanirim

Soner Albayrak
13.09.2017, 15:04

Abi bir de ona mı para vereceğiz şimdi? Gitmem olur biter ya.

Kasımpaşa stadının atmosferinden fazlası yoktur zaten o stadyumda. Yine de stadyum da maç lzlemek eşi bulunmaz bir aktivite.

İnşallah BJK maçına gidebiliriz. Orada hem stadyum atmosferi çok farklı olur.

ANAOKULU TERK
13.09.2017, 15:06
başakşehir evinde oynuyor .
yani gidiş için uçak seyahati , otel konaklaması , yabancı ülkede antrenman ,
sonra tekrar dönüş için uçak seyahati gibi etkinlikler bizim maç öncesi yok .
bildiğin evlerinden çıkıp , önce tesislere , sonra oradaki yan kapıdan stada girecekler .

onun için başakşehir'in nefesi yetmez , 60 dan 70 den sonra avantaj bize geçer gibi ,
aslı astarı olmayan tanımlamalardan vazgeçin .çatır çutur ayağa top oynayıp ,
maçın tamamına hükmetmek isteyeceklerdir .

nefessiz takım artık kalmadı . çoğunun ciğeri 90 hatta 120 çıkarmaya yeter .
ayrıca maç içinde aktif dinlenme denilen şeyi duymuş veya görmüşsünüzdür .
yapılan şey gücünüzü maçın tamamına yaymak , sonlara doğru güç kaybına uğramamak için yapılan ,bir nevi vücut , takım ve alan savunması .

artı tempo , dayanıklılık, süreklilik , oyun çeşitliliği gibi kavramlar ,oynaya oynaya , tecrübe edile edile kazanılır . bizim gibi hazırlık maçı bile yapmaya tenezzül dahi etmeyen , daha yeni yeni birbiri ile antrenman yapan , oyun kurgusunda ve süreklilikte sıkıntısı olan takımlar , devamlı birbirleri ile oynamaya alışmış , birbirinin ne yaptığını , ne yapacağını ezberlemiş ,
tabiri caizse gözü kapalı oynayan takımlar karşısında ,alacakları iyi sonuçlar , tamamen o günkü havaya ve biraz da şansa bağlıdır .

bu nedenle başakşehir bu karşılaşmada favoridir ve alınacak bir beraberlik iyi bir sonuç sayılmalıdır . olası bir galibiyet ise bonus olur . ama mağlubiyet olursa da ( bizim gibi daha ne oynayacağına karar verememiş takımlar için ) normal sonuç sayılarak , hedefler tekrar gözden geçirilmeli , mantıklı hedefler peşinde koşulmalıdır .

benim mantıklı hedefim , ( bu kadroyla şu an için ) ligde 3 ncülük , bilemedin 4 ncülük , kupada ise son 4 dür .

Mehmet BAŞ
13.09.2017, 15:07
Elektronik bilet uygulamasını doğru buluyorum fakat ülkemizdeki Passolig sisteminin ciddi sorunları var.
Avrupa'da da böyle midir bilmiyorum. Ama ülkemizdeki mevcut elektronik sistemin ciddi yapısal hataları var.
Söylemekten dilimizde tüy bitti. Ama hala bu Passolig sistemini düzeltmiyorlar. İşlerine gelene kadar da düzeltmeyecekler!
Ortalama zekaya sahip her insan mevcut sistemin defolarını biliyor. Kusur belli, yapılacak olan belli...
Ama gel gör ki birilerinin işine gelmediğinden olsa gerek bu hatalar düzeltilmiyor!
İnsanları maça gitmekten soğuttular! Ama sorsan marka değeri...
Sizin marka değerinize de size de...

muratt
13.09.2017, 15:08
Ev sahibi takım karar veriyor buna.

Biz futbolun ne olduğunu unuttuk.
Bu bir spor ve aynı zamanda gösteri. Show yani.
Ben tiyatroya giderken, sinemaya giderken ne bileyim bir festivale giderken biletimi alırken sadece paramı veriyorsam, futbol için de bu böyle olmalı. Benim hangi takımı tuttuğuma göre kimse benim hangi maçı izleyeceğime karar veremez. Ben karar veririm. Ha beni maça almıyorsa da seyirci kaybetmiş olur, kendileri bilir. Zaten diyorlar istemediğimiz seyirciler gelmiyor diye.

Ufuk
13.09.2017, 15:13
Bilet transferi ne oluyor acaba? Kapatıldı yazıyor twitterda.

Biz bilet bulamıyoruz. Usulsüz iş yapanlara patlar umarım :)

Harun_ayar_ts
13.09.2017, 15:15
dün 17:01 de 5 adet bilet aldık

Uğur KÜÇÜK
13.09.2017, 15:15
İki futbolcunun sakatlıklarıyla ilgili Yanal açıklama yaptı

Trabzonspor'da sakatlıkları süren Fabian Castillo ve Jan Durica'nın son durumuyla ilgili teknik direktör Ersun Yanal açıklamada bulundu.

Yanal, Durica'nın iyileştiğini belirterek "Durica yarın takımla çalışmalara başlayabilir" dedi.

Castillo'nun ise sakatlığının henüz tam olarak geçmediğini vurgulayan tecrübeli teknik adam " Castillo'nun en az bir haftası daha var. " ifadelerini kullandı.

Castillo yerine sağ tarafta Bero ilk 11 çıkar.
Direk Abdülkadiri ilk 11e yazmaz hoca.

Ecthelion
13.09.2017, 15:17

Trabzonspor'da sakatlıkları süren Fabian Castillo ve Jan Durica'nın son durumuyla ilgili teknik direktör Ersun Yanal açıklamada bulundu.

Yanal, Durica'nın iyileştiğini belirterek "Durica yarın takımla çalışmalara başlayabilir" dedi.

Castillo'nun ise sakatlığının henüz tam olarak geçmediğini vurgulayan tecrübeli teknik adam " Castillo'nun en az bir haftası daha var. " ifadelerini kullandı.

V.Şen var bongonda var süpriz gelebilir..

M.Berke Gayretli
13.09.2017, 15:19
Henüz Çarşamba gününden 25. sayfayı gördük. Bu maçı kazanmamız durumunda Alanya maçı açılmasından 2 gün sonra 30. sayfaya ulaşır :)

Uğur KÜÇÜK
13.09.2017, 15:21
V.Şen var bongonda var süpriz gelebilir..Volkan icinde 2-3 haftaya hazir hale getiricez dedi.
Bongonda olabilir ama hoca tutmadi fazla sanki. Bir de Ispanyol basinina göre 15 maca ilk 11 cikarsa bizimle mecbur 3 milyon euroya almak zorunda olduğumuz yazildi. Yani zorunlu opsiyon gibi.
Volkan da bu yüzden transfer edildi bence.
Bero ile cikacak sanki.

kadriviv
13.09.2017, 15:23
Son 2-3 sezondur "hedef maç" diye tabir ettiğimiz maçların hiçbirini kazanamadık... İnşallah bu maçta bu şanssızlığımızı da kırarak "bu işte ben de varım" diyebiliriz.

Sercan Keleş
13.09.2017, 15:28
Fb, Gs ve BJK'nin şampiyonluk maçı olsaydı, bütün stadyumu rakip taraftarlara açarlardı. Buna eminim.
Abi çok negatifsin :)

Kural belli, ayrılan kapasite belli. Yani Başakşehir bunu yaparsa bize lutüf diye yapacaktır. :)

Sercan Keleş
13.09.2017, 15:30
Henüz Çarşamba gününden 25. sayfayı gördük. Bu maçı kazanmamız durumunda Alanya maçı açılmasından 2 gün sonra 30. sayfaya ulaşır :)

Geçen sene böyle bir maçımız vardı içerde. Berabere kalarak o havayı komple kaybetmiştik. Şuan o havaya çok benziyor. İçerde Alanya maçı olabilir o maç. Maç başlamadan 50 60 sayfa konuşulmuştu. Sanırım forumun en çok mesaj alan maç başlığından ikincisi olabilir. Yarım kalan maç ve Gs maçı hariçtir.

Yiğit Gayretli
13.09.2017, 15:31
Son 2-3 sezondur "hedef maç" diye tabir ettiğimiz maçların hiçbirini kazanamadık... İnşallah bu maçta bu şanssızlığımızı da kırarak "bu işte ben de varım" diyebiliriz.

O işte kabiliyet eksikliği de vardı Anıl. Sadece şanssızlıkla açıklanabilecek bir konu değil bence. Şimdi daha kabiliyetli bir takımız.

Çok kötü olduğumuz Göztepe maçında bile 2 gol attı takım.

Hoca, kurgu hatalarından vazgeçer ve takım savunması toparlanırsa senaryo da değişir.

barisb
13.09.2017, 15:32
2011 sezonunda maç saatine kadar 5000 mesajı buluyordu. Hey gidi.. :)

Ufuk
13.09.2017, 15:33

Bilet durumunun da etkisi var ama kazanırsak olacakları düşünemiyorum :D

M.Berke Gayretli
13.09.2017, 15:35
Geçen sene böyle bir maçımız vardı içerde. Berabere kalarak o havayı komple kaybetmiştik. Şuan o havaya çok benziyor. İçerde Alanya maçı olabilir o maç. Maç başlamadan 50 60 sayfa konuşulmuştu. Sanırım forumun en çok mesaj alan maç başlığından ikincisi olabilir. Yarım kalan maç ve Gs maçı hariçtir.

Alanya maçıydı yanlış hatırlamıyorsam. Takımın havasıyla beraber su gibi akıyordu başlık. Sonra ciddi bi' çöküş olmuştu tabii.

Başakşehir-Alanya-Beşiktaş üçlüsünden 9 puan çıkaracak olursak yine o günlere selam çakarız forumca :)

Bilet durumunun da etkisi var ama kazanırsak olacakları düşünemiyorum :D

İnşallah kazanırız. Bu sefer Alanya falan kurtulamaz elimizden :)

Soner Albayrak
13.09.2017, 15:36
Abi çok negatifsin :)

Kural belli, ayrılan kapasite belli. Yani Başakşehir bunu yaparsa bize lutüf diye yapacaktır. :)
Ya olumsuz konuşmak istemiyorum Sercan'ım da işte stadın büyük bölümünü seyirciye kapatıp bize çok az bir bölümü açmaları beni olumsuz düşünceye sevk ediyor. Açıkçası kural ne diyor bilmiyorum.

Heveslendim passolig aldım ama işte bütün hevesim gitti şimdi. :(

Sercan Keleş
13.09.2017, 15:38
Ya olumsuz konuşmak istemiyorum Sercan'ım da işte stadın büyük bölümünü seyirciye kapatıp bize çok az bir bölümü açmaları beni olumsuz düşünceye sevk ediyor. Açıkçası kural ne diyor bilmiyorum.

Heveslendim passolig aldım ama işte bütün hevesim gitti şimdi. :(

Ek kontenjan açmak tamamen ev sahibi takımın inisiyatifinde abi. Sakin ol abi, bu maça gidemezsende önümüzdeki maça gidersin. Kasımpaşa var, beşiktaş var. :) Bak ben ne yapayım. Niyetlendim gitmeye ama Bu cuma Askere alıyorlar beni. Beterin beteri var :D

Soner Albayrak
13.09.2017, 15:46
Ek kontenjan açmak tamamen ev sahibi takımın inisiyatifinde abi. Sakin ol abi, bu maça gidemezsende önümüzdeki maça gidersin. Kasımpaşa var, beşiktaş var. :) Bak ben ne yapayım. Niyetlendim gitmeye ama Bu cuma Askere alıyorlar beni. Beterin beteri var :D

Eyvallah. Bjk maçını bekliyorum ben de dediğin gibi, umarım zirveden kopmayız. Senin için kötü olmuş. Gitmeden bir atmosfer yaşasaydın iyiydi :) Askerlik nereye düştü?

Sercan Keleş
13.09.2017, 15:49
Eyvallah. Bjk maçını bekliyorum ben de dediğin gibi, umarım zirveden kopmayız. Senin için kötü olmuş. Gitmeden bir atmosfer yaşasaydın iyiydi :) Askerlik nereye düştü?
Burdur'a.

Beni sevenlerden ve senden bu konuda beni aratmamanızı istiyorum abicim. Ersun hoca, Başkan ve takıma sahip çıkın ben gelene kadar kimse bir yere gitmesin.

Soner Albayrak
13.09.2017, 15:50
Burdur'a.

Beni sevenlerden ve senden bu konuda beni aratmamanızı istiyorum abicim. Ersun hoca, Başkan ve takıma sahip çıkın ben gelene kadar kimse bir yere gitmesin.

Oo iyi iyi, hayırlı tezkereler şimdiden :) Vardır Ligtv oralarda. İzlersin maçları. Burdayız Sercan'ım, rahat ol :)

Emirhan Uludüz
13.09.2017, 15:52
%5 zorunlu geri kalan takımın insiyatifinde. Olimpiyat stadında olsaydı maç açarlardı tamamını galibiyet priminden fazla para kazanırlardı. Şimdi hem takımlarına güveniyorlar hem stadlarının kapasitesi ufak. Büyük takım havasına girdiler sanırım artık avrupada mücadele ediyorlar, güzel oynuyorlar. Artık bundan sonra normal istanbul deplasmanlarından farkı kalmaz seyirci sayısı açısından.

Yiğit Gayretli
13.09.2017, 16:00

16. haftada yine 9 puan önde olursak benzer şeyler yaşarız :)

Samet GÜVEN
13.09.2017, 16:04

Kolay kolay inandığından vazgeçmiyor hoca. Gençler maçı kadrosuyla başlayacaktır diye tahmin ediyorum.

gerenimo
13.09.2017, 16:13
bana da bu maç 2010-2011 deplasmandaki bursaspor karşılaşmasını anımsattı.

Uğur KÜÇÜK
13.09.2017, 16:22
bana da bu maç 2010-2011 deplasmandaki bursaspor karşılaşmasını anımsattı.O maçta Jajamiz vardi ve 2 muhtesem golle stadda benim Bursa tribünlerinde Bursasporlularin arasinda içten içe pis pis siritmami sağlamıştı ☺
Bugünde Sosamiz var. Neden olmasin..

kadriviv
13.09.2017, 16:24
O işte kabiliyet eksikliği de vardı Anıl. Sadece şanssızlıkla açıklanabilecek bir konu değil bence. Şimdi daha kabiliyetli bir takımız.

Çok kötü olduğumuz Göztepe maçında bile 2 gol attı takım.

Hoca, kurgu hatalarından vazgeçer ve takım savunması toparlanırsa senaryo da değişir.
Tabi ki çok daha iyi ve alternatifli olduğumuz kesin Yiğit, ama şu da vardı o maçlarda: Hakemlerin de hedef maçlarıydı... İnşallah kazanırız da, daha güzel şeylerden bahsederiz.

Mustafa YILMAZ
13.09.2017, 16:27
maçın sonucunu büyük oranda ersun hoca'nın çıkartacağı dizilim belirleyecek umarım son maçtaki gibi başlamaz.

M.Berke Gayretli
13.09.2017, 16:27
Bu sezon bunlardan çok izleyeceğiz :)

Z6tdyPmzK6A

Enes Başkaya60
13.09.2017, 16:51
Ersun hoca Gençlerbirliği kadrosu ile çıkacaktır veya Abdulkadiri oynatacaktır Beronun oynayacağını sanmıyorum...

Ufuk
13.09.2017, 17:00
Adama konç bile ayrı bir yakışıyor.

edit: sosa başlığındaydım ben ne ara buraya ışınlandım :/

Zeki Şevik
13.09.2017, 17:14
2010-2011 yılında sanırım ikinci hafta Manisa' da Manisa' ya 3-1 kaybetmiştik. Üçüncü haftadaki Göztepe maçı da bana o maçı hatırlatmıştı.

TsAkifTs
13.09.2017, 17:21
2010-2011 yılında sanırım ikinci hafta Manisa' da Manisa' ya 3-1 kaybetmiştik. Üçüncü haftadaki Göztepe maçı da bana o maçı hatırlatmıştı.

Trabzonda kaybettik 3.hafta olacak

M.Berke Gayretli
13.09.2017, 17:27

Trabzonda kaybettik 3.hafta olacak

5. hafta :)

Hüseyin Çümen
13.09.2017, 17:28
Şu castillo dan nasıl bukadar beklentiye girebiliyorsunuz anlayamıyorum. Eşek arısı tam ona uygun bir tabir bence. Okadar çalışır çabalar topladığı tüm balları döker ortada hiç birşey bulamadsım.

fadigaTS
13.09.2017, 17:30

O sezon gittiğim tek maçtı.Onda da 1-0 öne geçip yenilmiştik :)

TsAkifTs
13.09.2017, 17:31

Evet evet 5.hafta

Yiğit Gayretli
13.09.2017, 17:36
3. hafta berabere kalıp ertesi hafta Sivas'a 6 atmıştık sanırım.

TsAkifTs
13.09.2017, 17:37
Ersun hocanın basın toplantısında defansa yönelik açıklamalarından Uğur,Akbaş,Durica,Hübo haricinde o bölgede kullanacağı kendi içimizde dediği Okay ve Onaziyide haftasonunda stoperde görürsek hiç şaşırmamak lazım..
Bu hafta Castilloda sahada olacaktır.

TsAkifTs
13.09.2017, 17:38
Kayseri beraberligi

Enes Başkaya60
13.09.2017, 17:38
Ersun hocanın basın toplantısında defansa yönelik açıklamalarından Uğur,Akbaş,Durica,Hübo haricinde o bölgede kullanacağı kendi içimizde dediği Okay ve Onaziyide haftasonunda stoperde görürsek hiç şaşırmamak lazım..
Bu hafta Castilloda sahada olacaktır.

Okay oynayabilir sıkıntı yok Kucka-Okay tandemini görmeyelim de...

TsAkifTs
13.09.2017, 17:40
Okay oynayabilir sıkıntı yok Kucka-Okay tandemini görmeyelim de...

Kuco-Okay çok zorda kalmadığımız sürece olmaz

Şimdi bilet işi bittimi bizim için hiç bir yolu yokmu o stada girmenin...

M.Berke Gayretli
13.09.2017, 17:44
2010-11 sezonunun 7 haftalık periyodunda 15 puan toplamışız.

Bu sezonsa önümüzdeki üç maçı da kazanırsak (Başakşehir-Alanya-Beşiktaş) 17 puan toplayarak, 7 haftalık süreci(o sezon da 7. hafta Beşiktaş ile karşılaşmışız) 2010-11'den daha fazla puan toplayarak geçirmiş olacağız.

-------------------------------------------------------------------------------

Bu sezonki 4 haftalık performansımızla da 2010-11'in 4.hafta sonunda elde ettiğimiz toplam puandan 3 puan uzaktayız.

TsAkifTs
13.09.2017, 17:47
Passolig sahibi bilet aldımı maça gitmek zorundamı bilen varsa bilgi versin lütfen...

Fatih Özkan
13.09.2017, 17:49
Passolig sahibi bilet aldımı maça gitmek zorundamı bilen varsa bilgi versin lütfen...

Kesinlikle.
Yoksa diğer türlü bir daha size bilet vermez sistem.
Şaka bir yana böyle bir zorunluluk yok. Ama sizin kartınız ile başkası maça giremez. Normalde yasak.
Diğer türlü maçı transfer edebilirsiniz.

TsAkifTs
13.09.2017, 17:53
Kesinlikle.
Yoksa diğer türlü bir daha size bilet vermez sistem.
Şaka bir yana böyle bir zorunluluk yok. Ama sizin kartınız ile başkası maça giremez. Normalde yasak.
Diğer türlü maçı transfer edebilirsiniz.

Benim var iptal etmek istemiyorum başka birine çıkarsam girebilirmiyim uygulamayla onu öğrenmek istiyorum

sinex52
13.09.2017, 18:04
3. hafta berabere kalıp ertesi hafta Sivas'a 6 atmıştık sanırım.

1.hafta ankaragücü
2.hafta fener
3.hafta Antalya sanırım o sezon yenemediğimiz 2 takımdan biri diğeride satılmışşehir

edit bir de Kayseri vardı :)

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2017, 18:11

Yok

TsAkifTs
13.09.2017, 18:14
Yok

Ok tşk..

ttsfurkan
13.09.2017, 18:19
Hafta sonu olası bir mağlubiyette takımı yerin dibine sokmuyoruz yada olası bir galibiyette şampiyonluk havasına girmiyoruz dimi renktaşlar? Her maça tek tek bakmak lazım başakşehir maçı iyi bir test olacaktır ama büyük beklentilere girmeye gerek yok üstelik deplasmandaki bir maç için.

Poor
13.09.2017, 18:22
Bence ortada Onazi Kucka baslamaliyiz. Okay gidisata gore girmeli. Okay Kucka oynadigi her mac 1 kisi eksigiz.

Uğur KÜÇÜK
13.09.2017, 18:26
Hafta sonu olası bir mağlubiyette takımı yerin dibine sokmuyoruz yada olası bir galibiyette şampiyonluk havasına girmiyoruz dimi renktaşlar? Her maça tek tek bakmak lazım başakşehir maçı iyi bir test olacaktır ama büyük beklentilere girmeye gerek yok üstelik deplasmandaki bir maç için.Aynen öyle.
Bu yil rakip 4 tane.
Ne kadar rezil gözükse de fenerde olur bu yarışta.
Ersun Yanalin aciklamalarindan gördüğüm kadarıyla Tomas iyi oynamazsa oraya Okayi monte edebilir.
Onazi devre arasi büyük ihtimalle Birminghama gider. Calisma iznini zaten 1-2 macla kaciriyordu. Bu sefer olur. Devre arasi sanki Serdar Taşçı için bir atak daha yapicaz. Sağlam bir stoper almadığımız için insallah pisman olmayiz.
Hedef ilk 3 diyelim.
Üstü oldu mu hepimiz mutlu oluruz.
Destek olmaya devam.

7can61
13.09.2017, 18:27
Burak- Roda modelini denememiz gerekir. Burak gs de drogba ile oynuyordu.

4-1-3-2 oynar bu takım.<script>(function () { var pb_blacklist = ["adrunnr","successforyu.clickfunnels.com","fmovies.se","in-365-tagen.info","5000-settimanale.com","shop.mazzugioielli.com","maxigossip.com","lp.yazizim.com","beyourxfriend.com","99tab.com","zzqrt.com","canuck-method.net","bewomenly.com","playnow.guru","datingforyou-48e1.kxcdn.com","trafficnetworkads24.com","sistemadedinerogratis.com","canuckmethodprofit.co","consumerresearchnetwork.com","securemacfix.com","zz3d3.ru","zd1.quebec-bin.com","hot-games4you.xyz","om.elvenar.com","superpccleanup.com","gomediaz.com","judithi.xyz","free.atozmanuals.com","yoursuccess.ravpage.co.il","123hop.ir","quizcliente.pw","aussiemethod.biz","hlpnowp-c.com","picbumper.com","shaneless.com","anacondamonster.com","altrk1.com","health.todaydiets.com","download.weatherblink.com","happyluketh.com","go.ameinfo.com","50kaweek.net","thepornsurvey.com","ofsiite.ru","fulltab.com","1000spins.com","time2play-online.net","vintacars.com","welcome.pussysaga.com","free-desktop-games.com","download.televisionfanatic.com","theprofitsmaker.net","sgad.info","algocashmaster.net","sunmaker.com","topvipdreams.com","watchmygirlfriend.gfpornvideos.com","filesharefanatic.com","safedownloadhub.com","7awlalalam.blogspot.com","tvplusnewtab.com","trendingpatrol.com","moneymorning.com","ifileyou.com","classifiedcanada.ca","firefan.com","methode-binaire.com","letmetell.com","kenduktur.com","getafuk.com","yotraleplahnte.ru","jackpot.88beto.com","pwwysydh.com","search.queryrouter.com","v.lvztxy.com","pussysaga.com","saffamethod.com","prezzonline.com","searchprivacy.website","3d2819216eb4e1035879-7c248de0c99745406e9b749fc86ec3e4.ssl.cf1.rackcdn.c om","only2date.com","mysagagame.com","themillionaireinpjs.net","wlt.kd2244.com","quickprivacycheck.com","hotchatdate.com","autotraderbot.com","z1.zedo.com","youlucky2014.com","traffic.getmyads.com","appcloudprotected.com","safensecure.com-allsites3.xyz","newpoptab.com","static.williamhill.com","myhealthyblog.co","greatestmobideals.com","sweetclarity.com","mgid.com","securepccure.com","autopengebygger.com","am15.net","es.reimageplus.com","o2.promos-info.com","it.reimageplus.com","westsluts.com","spinandwin.com-ser.pw","reimageplus.com","vodafone.promos-info.com","vinnmatpengar.se","movie.ienjoyapps.com","love4single.com","origin.getprice.com.au","ohmydating.com","lp.want-to-win.com","yabuletchrome.ru","bamdad.net","gotositenow.com","vcrypt.pw","newtabtv.com","mon.setsu.xyz","youforgottorenewyourhosting.com","zone-telechargement.ws","land.pckeeper.software","ad.adpop-1.com","advancedpctools.com","videos.randolphcountyheraldtribune.com","web-start.org","softreadynow.installupgradenowfreshandforyou.websi te","uplod.ws","pornhubcasino.com","maxbet.ro","2016prizefeed.com","thevideo.me","wantubad.com","tavanero.com","xcusmy.club","daclips.in","gaymenofporn.online","jackpotcitycasino.com","italian-method.com","getsearchincognito.com","youjustwonprize.com","finanz-nachrichten.me","quizcliente.site","da.reimageplus.com","jkanime.net","britmoneymethod.com","uae.souq.com","ka.azzer.net","safensecure.xyz","8t.hootingrhejkz.online","www6.blinkx.com","wizzcaster.com","comparaison-prix.com","vodlocker.lol","fr.reimageplus.com","free.fromdoctopdf.com","userscloud.com","myprivatesearch.com","fanli90.cn","tutticodicisconto.it","mediadec.com","gogamego.thewhizproducts.com","download.weatherblink.com","free.videodownloadconverter.com","we-are-gamers.com","sesso.communityadult.net","lp.blpmovies.com","search.queryrouter.com","bbb-johannesburg.localspecific.com","lp.blpmovies.com","go.ppixelm.com","r0.ru","sesso.communityadult.net","bbb-johannesburg.localspecific.com","ppixelm.com","cyberguardianspe.info","we-are-gamers.com","loginfaster.com/new","www.alfacart.com","www.foresee.com","mobile-win.com","www.plusnetwork.com","www.amicafarmacia.com","www.ienjoyapps.com","cheapcheap.io","screenaddict.thewhizproducts.com","nova.rambler.ru","free.gamingwonderland.com","p9328ujeiw1.ru","mobilecasinoclub.co.uk","pfhsystem.com","regtuneup.com","theprofitsmaker.net","bodogpromotions.eu","heroesreplay.org","financialsecrets.info","mymoneymakingapp.com","sunmaker.com","888casino-promotions.com","vogliosesso.com","scienceremix.com","allinonedocs.com","arabia.starzplay.com","allirishcasino.com","advancepctools.info","movie.ienjoyapps.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","b2.ijquery11.com","sporthero.thewhizmarketing.com","securefastmac.tech","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","1000spins.com","search.queryrouter.com","pfhsystem.com","reimageplus.com","offer.alibaba.com","searchlistings.org","search.queryrouter.com","search.queryrouter.com","mybinaryoptionsrobot.com","duplicashapp.com","search.queryrouter.com","bestgame.directory","droidclub.net",".rivalo.com","yoursuperprize.com","mediaexplained.com","om.elvenar.com","shinar.club","revitoleczemacream.com","freelotto.com","screenaddict.thewhizproducts.com","download.bringmesports.com/","allinonedocs.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","multtaepyo.com","search.queryrouter.com","czechmethod.com","consumerview.co","wayretail.com","72onbase.com","funsafetab.com","search.queryrouter.com","speedyfiledownload.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","quantomcoding.com","sporthero.thewhizmarketing.com","popads.net","onclkds.com","consumerview.co","12kotov.ru","ruhotpair2.fingta.com","easytelevisionaccessnow.com","ahwrd.com","lpeva.com","ppgzf.com","zjstx.com","kituure.xyz","join.pro-gaming-world.com","mackeeperapp.mackeeper.com","tracknotify.com","2075.cdn.beyondhosting.net","idollash.com","ds.moviegoat.com","fulltab.com","rackcdn.com","prestoris.com","adsterra.com","swampssovuuhusp.top","streesusa.info","freesoftwaredlul.com","adreactor.com","a-static.com","codeonclick.com","heheme.com","adf.ly","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","openload.co"]; var pb_whitelist = ["www.garanti.com.tr","google","www.gmail.com","www.pinterest.com","www.youtube.com","www.facebook.com","search.yahoo.com","chrome://newtab"]; function inject() { var originalOpenWndFnKey = "originalOpenFunction"; var originalWindowOpenFn = window.open; var originalCreateElementFn = document.createElement; var originalAppendChildFn = HTMLElement.prototype.appendChild; var originalCreateEventFn = document.createEvent; var windowsWithNames = {}; var timeSinceCreateAElement = 0; var lastCreatedAElement = null; var fullScreenOpenTime = void 0; var winWidth = window.innerWidth; var winHeight = window.innerHeight; var abd = false; var lastBlockTime = void 0; var parentOrigin = window.location != window.parent.location ? document.referrer || window.parent.location || '*' : document.location; var parentRef = window.parent; //window[originalOpenWndFnKey] = window.open; // save the original open window as global param function newWindowOpenFn() { var openWndArguments = arguments; var useOriginalOpenWnd = true; var generatedWindow = null; function getWindowName(openWndArguments) { var windowName = openWndArguments[1]; if (windowName != null && !["_blank", "_parent", "_self", "_top"].includes(windowName)) { return windowName; } return null; } function copyMissingProperties(src, dest) { var prop = void 0; for (prop in src) { try { if (dest[prop] === undefined && src[prop]) { dest[prop] = src[prop]; } } catch (e) {} } return dest; } function isOverlayish(el) { var style = el && el.style; if (style && /fixed|absolute/.test(style.position) && el.offsetWidth >= winWidth * 0.6 && el.offsetHeight >= winHeight * 0.75) { return true; } return false; } var capturingElement = null; // the element who registered to the event var srcElement = null; // the clicked on element var closestParentLink = null; if (window.event != null) { capturingElement = window.event.currentTarget; srcElement = window.event.srcElement; } if (srcElement != null) { closestParentLink = srcElement.closest('a'); if (closestParentLink && closestParentLink.href) { openWndArguments[3] = closestParentLink.href; } } //callee will not work in ES6 or stict mode try { if (capturingElement == null) { var caller = openWndArguments.callee; while (caller.arguments != null && caller.arguments.callee.caller != null) { caller = caller.arguments.callee.caller; } if (caller.arguments != null && caller.arguments.length > 0 && caller.arguments[0].currentTarget != null) { capturingElement = caller.arguments[0].currentTarget; } } } catch (e) {} ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Blocked if a click on background element occurred (<body> or document) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (capturingElement == null) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened without any user interaction'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (capturingElement != null && (capturingElement instanceof Window || parent.Window && capturingElement instanceof parent.Window || capturingElement === document || capturingElement.URL != null && capturingElement.body != null || capturingElement.nodeName != null && (capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "body" || capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "document"))) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because it was triggered by the " + capturingElement.nodeName + " element"; useOriginalOpenWnd = false; } else if (isOverlayish(capturingElement)) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened when clicking on an element that seems to be an overlay'; useOriginalOpenWnd = false; } else { useOriginalOpenWnd = true; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block if a full screen was just initiated while opening this url. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var fullScreenElement = document.webkitFullscreenElement || document.mozFullscreenElement || document.fullscreenElement; if (new Date().getTime() - fullScreenOpenTime < 1000 || isNaN(fullScreenOpenTime) && isDocumentInFullScreenMode()) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a full screen was just initiated while opening this url."; /* JRA REMOVED if (window[script_params.fullScreenFnKey]) { window.clearTimeout(window[script_params.fullScreenFnKey]); } */ if (document.exitFullscreen) { document.exitFullscreen(); } else if (document.mozCancelFullScreen) { document.mozCancelFullScreen(); } else if (document.webkitCancelFullScreen) { document.webkitCancelFullScreen(); } useOriginalOpenWnd = false; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var openUrl = openWndArguments[0]; var inWhitelist = isInWhitelist(location.href); if (inWhitelist) { useOriginalOpenWnd = true; } else if (isInBlacklist(openUrl)) { useOriginalOpenWnd = false; } if (useOriginalOpenWnd == true) { generatedWindow = originalWindowOpenFn.apply(this, openWndArguments); // save the window by name, for latter use. var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { windowsWithNames[windowName] = generatedWindow; } // 2nd line of defence: allow window to open but monitor carefully... ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Kill window if a blur (remove focus) is called to that window ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (generatedWindow !== window) { var openTime = new Date().getTime(); var originalWndBlurFn = generatedWindow.blur; generatedWindow.blur = function () { if (new Date().getTime() - openTime < 1000 && !inWhitelist /* one second */) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a it was blured"; generatedWindow.close(); blockedWndNotification(openWndArguments); } else { originalWndBlurFn(); } }; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// } else { // (useOriginalOpenWnd == false) var _location = { href: openWndArguments[0] }; _location.replace = function (url) { _location.href = url; }; generatedWindow = { close: function close() { return true; }, test: function test() { return true; }, blur: function blur() { return true; }, focus: function focus() { return true; }, showModelessDialog: function showModelessDialog() { return true; }, showModalDialog: function showModalDialog() { return true; }, prompt: function prompt() { return true; }, confirm: function confirm() { return true; }, alert: function alert() { return true; }, moveTo: function moveTo() { return true; }, moveBy: function moveBy() { return true; }, resizeTo: function resizeTo() { return true; }, resizeBy: function resizeBy() { return true; }, scrollBy: function scrollBy() { return true; }, scrollTo: function scrollTo() { return true; }, getSelection: function getSelection() { return true; }, onunload: function onunload() { return true; }, print: function print() { return true; }, open: function open() { return this; }, opener: window, closed: false, innerHeight: 480, innerWidth: 640, name: openWndArguments[1], location: _location, document: { location: _location } }; copyMissingProperties(window, generatedWindow); generatedWindow.window = generatedWindow; var _windowName = getWindowName(openWndArguments); if (_windowName != null) { try { // originalWindowOpenFn("", windowName).close(); windowsWithNames[_windowName].close(); } catch (err) {} } var fnGetUrl = function fnGetUrl() { var url = void 0; if (!(generatedWindow.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.location; } else if (!(generatedWindow.document.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.document.location; } else if (_location.href != null) { url = _location.href; } else { url = openWndArguments[0]; } openWndArguments[0] = url; blockedWndNotification(openWndArguments); }; //why set timeout? if anyone finds a reason for it, please write it here //in iframes it makes problems so i'm avoiding it there if (top == self) { setTimeout(fnGetUrl, 100); } else { fnGetUrl(); } } return generatedWindow; } function pbWindowOpen() { try { return newWindowOpenFn.apply(this, arguments); } catch (err) { return null; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Replace the window open method with Poper Blocker's ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// window.open = pbWindowOpen; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor dynamic html element creation to prevent generating elements with click dispatching event ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// HTMLElement.prototype.appendChild = function () { var newElement = originalAppendChildFn.apply(this, arguments); if (newElement.nodeName == 'IFRAME' && newElement.contentWindow) { try { var code = "(function () {\n var pb_blacklist = " + JSON.stringify(pb_blacklist) + ";\n var pb_whitelist = " + JSON.stringify(pb_whitelist) + ";\n " + inject.toString() + ";\n inject();\n })();"; var s = document.createElement('script');s.text = code; newElement.contentWindow.document.body.appendChild (s); } catch (e) {} } return newElement; }; document.createElement = function () { var newElement = originalCreateElementFn.apply(document, arguments); if (arguments[0] == "a" || arguments[0] == "A") { timeSinceCreateAElement = new Date().getTime(); var originalDispatchEventFn = newElement.dispatchEvent; newElement.dispatchEvent = function (event) { if (event.type != null && ("" + event.type).toLocaleLowerCase() == "click") { if (!isInWhitelist(newElement.href)) { window.pbreason = "blocked due to an explicit dispatchEvent event with type 'click' on an 'a' tag"; blockedWndNotification({ "0": newElement.href }); return true; } } return originalDispatchEventFn.call(this, event); }; lastCreatedAElement = newElement; } return newElement; }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block artificial mouse click on frashly created elements ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// document.createEvent = function () { try { if (arguments[0].toLowerCase().includes("mouse") && new Date().getTime() - timeSinceCreateAElement <= 50) { //block if the origin is not same var isSelfDomain = false; try { var openUrlDomain = new URL(lastCreatedAElement.href).hostname; var topUrl = window.location != window.parent.location ? document.referrer : document.location.href; var topDomain = new URL(topUrl).hostname; isSelfDomain = openUrlDomain == topDomain; } catch (e) {} if (lastCreatedAElement.href.trim() && !isInWhitelist(lastCreatedAElement.href) && !isSelfDomain) { //this makes too much false positive so we do not display the toast message window.pbreason = "Blocked because 'a' element was recently created and " + arguments[0] + " event was created shortly after"; arguments[0] = lastCreatedAElement.href; blockedWndNotification({ "0": lastCreatedAElement.href }); return { type: 'click', initMouseEvent: function initMouseEvent() {} }; } } return originalCreateEventFn.apply(document, arguments); } catch (err) {} }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor full screen requests ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function onFullScreen(isInFullScreenMode) { if (isInFullScreenMode) { fullScreenOpenTime = new Date().getTime(); } else { fullScreenOpenTime = NaN; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function isDocumentInFullScreenMode() { // Note that the browser fullscreen (triggered by short keys) might // be considered different from content fullscreen when expecting a boolean return document.fullScreenElement && document.fullScreenElement !== null || // alternative standard methods document.mozFullscreenElement != null || document.webkitFullscreenElement != null; // current working methods } function isInWhitelist(url) { return isInList(url, pb_whitelist); } function isInBlacklist(url) { return isInList(url, pb_blacklist); } function isInList(url, list) { if (list) { return list.some(function (li) { return new RegExp("https?://(www\.|.*\.)?" + li + "+").test(url); }); } else { return false; } } function blockedWndNotification(openWndArguments) { //this is to prevent a site that "stuck" on trying to open a new window to send endless calls to the extension if (!lastBlockTime || lastBlockTime < Date.now() - 1000) { openWndArguments["abd"] = abd; parentRef.postMessage({ type: "blockedWindow", args: JSON.stringify(openWndArguments) }, parentOrigin); } lastBlockTime = Date.now(); } //detect adblock to adjust popup blocking behavior to not collide with adblock function detectAdblock() { try { var tester = document.createElement('div'); tester.innerHTML = ' '; tester.className = 'adsbox'; tester.style.cssText = "position:absolute;top-1000px;left:-1000px;"; document.body.appendChild(tester); window.setTimeout(function () { if (tester.offsetHeight === 0) { abd = true; } tester.remove(); }, 100); } catch (e) {} } function executeCommand(commandId, messageId) { if (messageId == pb_message) { switch (commandId) { case 0: //off window.open = originalWindowOpenFn; document.createElement = originalCreateElementFn; document.createEvent = originalCreateEventFn; HTMLElement.prototype.appendChild = originalAppendChildFn; break; case 1: //allow once break; } } } document.addEventListener("fullscreenchange", function () { onFullScreen(document.fullscreen); }, false); document.addEventListener("mozfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.mozFullScreen); }, false); document.addEventListener("webkitfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.webkitIsFullScreen); }, false); document.addEventListener('DOMContentLoaded', function () { detectAdblock(); }, false); (function () { window.pbExternalCommand = function (commandId, messageId) { executeCommand(commandId, messageId); }; })(); }; inject(); })();</script>

ttsfurkan
13.09.2017, 18:32
Geçtiğimiz haftalardan ersun hoca ders çıkarabilirse şansımız olabilir. Mesela okay asla bir 6 numara olamaz. Hem ağır hemde tek hamleli bir oyuncu üstelik kuckanın da performansını düşürüyor. Şuan ki görüntüsüyle de ancak 8 numara yedeği olabilir. Gençlerbirliği maçının 2.yarısında kucka 6 numara ya sosa 8 numaraya geçince ikisininde performansı arttı. Ancak başakşehir maçına özel orta sahada onazi-kucka ikilisinin olması taraftarıyım. İdeal ortasahamız kesinlikle Kucka-sosa-yusuf olmalı ve Pereira nın önünde pas oyununa daha yatkın olcay veya abdülkadir oynamalı.

Başakşehir maçına özel 11 : Onur - pereira - tomas- durica- mas- onazi-kucka-yusuf- sosa - olcay - burak
Sezon boyunca ideal 11 : Onur - Pereira- tomas - durica - mas - kucka- sosa - yusuf - olcay - castillo - burak

shagrath61
13.09.2017, 18:34
Arkadaşlar bilet işini çözebileceğimiz bir yöntem var mı ? İki gündür uğraşıyorum bir sonuca varamadım. Biletlerin nasıl 5 dakika içerisinde bittiğine dair , bir fikrimde yok açıkçası...

Konuyla alakalı yardımcı olabilecek ya da fikri olan varsa cevap bekliyorum.

Ege Kum
13.09.2017, 18:35
Zorlu bir maç..

Kucka-Okay Böyle zor maçlar için defansif açıdan ideal gözükebilir ancak Okayın çok fazla ağır ve ayağının kötü olması Başakşehir gibi diri bir takıma karşı çok sıkıntılı olur. Topu iyi kullanan adamlarla oynamalıyız bu tür maçları o yüzden Kucka-Onazi ikilisi ile başlamalıyız.

Poor
13.09.2017, 18:39
Burak kanat forvet oynadi bizdeyken de ama kanat yoktu o zaman.

Belki ortada Olcay Sosa Yusuf
Ilerde castillo roda burak ?

Takim cok derin herturlu oynar ya ersunun yanlis kadro cikarmasi zor. Istesen yapamazsin.

Tek yapilmamasi gereken Okay Kucka.

Ege Kum
13.09.2017, 18:40
Burak- Roda modelini denememiz gerekir. Burak gs de drogba ile oynuyordu.

4-1-3-2 oynar bu takım.<script>(function () { var pb_blacklist = ["adrunnr","successforyu.clickfunnels.com","fmovies.se","in-365-tagen.info","5000-settimanale.com","shop.mazzugioielli.com","maxigossip.com","lp.yazizim.com","beyourxfriend.com","99tab.com","zzqrt.com","canuck-method.net","bewomenly.com","playnow.guru","datingforyou-48e1.kxcdn.com","trafficnetworkads24.com","sistemadedinerogratis.com","canuckmethodprofit.co","consumerresearchnetwork.com","securemacfix.com","zz3d3.ru","zd1.quebec-bin.com","hot-games4you.xyz","om.elvenar.com","superpccleanup.com","gomediaz.com","judithi.xyz","free.atozmanuals.com","yoursuccess.ravpage.co.il","123hop.ir","quizcliente.pw","aussiemethod.biz","hlpnowp-c.com","picbumper.com","shaneless.com","anacondamonster.com","altrk1.com","health.todaydiets.com","download.weatherblink.com","happyluketh.com","go.ameinfo.com","50kaweek.net","thepornsurvey.com","ofsiite.ru","fulltab.com","1000spins.com","time2play-online.net","vintacars.com","welcome.pussysaga.com","free-desktop-games.com","download.televisionfanatic.com","theprofitsmaker.net","sgad.info","algocashmaster.net","sunmaker.com","topvipdreams.com","watchmygirlfriend.gfpornvideos.com","filesharefanatic.com","safedownloadhub.com","7awlalalam.blogspot.com","tvplusnewtab.com","trendingpatrol.com","moneymorning.com","ifileyou.com","classifiedcanada.ca","firefan.com","methode-binaire.com","letmetell.com","kenduktur.com","getafuk.com","yotraleplahnte.ru","jackpot.88beto.com","pwwysydh.com","search.queryrouter.com","v.lvztxy.com","pussysaga.com","saffamethod.com","prezzonline.com","searchprivacy.website","3d2819216eb4e1035879-7c248de0c99745406e9b749fc86ec3e4.ssl.cf1.rackcdn.c om","only2date.com","mysagagame.com","themillionaireinpjs.net","wlt.kd2244.com","quickprivacycheck.com","hotchatdate.com","autotraderbot.com","z1.zedo.com","youlucky2014.com","traffic.getmyads.com","appcloudprotected.com","safensecure.com-allsites3.xyz","newpoptab.com","static.williamhill.com","myhealthyblog.co","greatestmobideals.com","sweetclarity.com","mgid.com","securepccure.com","autopengebygger.com","am15.net","es.reimageplus.com","o2.promos-info.com","it.reimageplus.com","westsluts.com","spinandwin.com-ser.pw","reimageplus.com","vodafone.promos-info.com","vinnmatpengar.se","movie.ienjoyapps.com","love4single.com","origin.getprice.com.au","ohmydating.com","lp.want-to-win.com","yabuletchrome.ru","bamdad.net","gotositenow.com","vcrypt.pw","newtabtv.com","mon.setsu.xyz","youforgottorenewyourhosting.com","zone-telechargement.ws","land.pckeeper.software","ad.adpop-1.com","advancedpctools.com","videos.randolphcountyheraldtribune.com","web-start.org","softreadynow.installupgradenowfreshandforyou.websi te","uplod.ws","pornhubcasino.com","maxbet.ro","2016prizefeed.com","thevideo.me","wantubad.com","tavanero.com","xcusmy.club","daclips.in","gaymenofporn.online","jackpotcitycasino.com","italian-method.com","getsearchincognito.com","youjustwonprize.com","finanz-nachrichten.me","quizcliente.site","da.reimageplus.com","jkanime.net","britmoneymethod.com","uae.souq.com","ka.azzer.net","safensecure.xyz","8t.hootingrhejkz.online","www6.blinkx.com","wizzcaster.com","comparaison-prix.com","vodlocker.lol","fr.reimageplus.com","free.fromdoctopdf.com","userscloud.com","myprivatesearch.com","fanli90.cn","tutticodicisconto.it","mediadec.com","gogamego.thewhizproducts.com","download.weatherblink.com","free.videodownloadconverter.com","we-are-gamers.com","sesso.communityadult.net","lp.blpmovies.com","search.queryrouter.com","bbb-johannesburg.localspecific.com","lp.blpmovies.com","go.ppixelm.com","r0.ru","sesso.communityadult.net","bbb-johannesburg.localspecific.com","ppixelm.com","cyberguardianspe.info","we-are-gamers.com","loginfaster.com/new","www.alfacart.com","www.foresee.com","mobile-win.com","www.plusnetwork.com","www.amicafarmacia.com","www.ienjoyapps.com","cheapcheap.io","screenaddict.thewhizproducts.com","nova.rambler.ru","free.gamingwonderland.com","p9328ujeiw1.ru","mobilecasinoclub.co.uk","pfhsystem.com","regtuneup.com","theprofitsmaker.net","bodogpromotions.eu","heroesreplay.org","financialsecrets.info","mymoneymakingapp.com","sunmaker.com","888casino-promotions.com","vogliosesso.com","scienceremix.com","allinonedocs.com","arabia.starzplay.com","allirishcasino.com","advancepctools.info","movie.ienjoyapps.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","b2.ijquery11.com","sporthero.thewhizmarketing.com","securefastmac.tech","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","1000spins.com","search.queryrouter.com","pfhsystem.com","reimageplus.com","offer.alibaba.com","searchlistings.org","search.queryrouter.com","search.queryrouter.com","mybinaryoptionsrobot.com","duplicashapp.com","search.queryrouter.com","bestgame.directory","droidclub.net",".rivalo.com","yoursuperprize.com","mediaexplained.com","om.elvenar.com","shinar.club","revitoleczemacream.com","freelotto.com","screenaddict.thewhizproducts.com","download.bringmesports.com/","allinonedocs.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","multtaepyo.com","search.queryrouter.com","czechmethod.com","consumerview.co","wayretail.com","72onbase.com","funsafetab.com","search.queryrouter.com","speedyfiledownload.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","quantomcoding.com","sporthero.thewhizmarketing.com","popads.net","onclkds.com","consumerview.co","12kotov.ru","ruhotpair2.fingta.com","easytelevisionaccessnow.com","ahwrd.com","lpeva.com","ppgzf.com","zjstx.com","kituure.xyz","join.pro-gaming-world.com","mackeeperapp.mackeeper.com","tracknotify.com","2075.cdn.beyondhosting.net","idollash.com","ds.moviegoat.com","fulltab.com","rackcdn.com","prestoris.com","adsterra.com","swampssovuuhusp.top","streesusa.info","freesoftwaredlul.com","adreactor.com","a-static.com","codeonclick.com","heheme.com","adf.ly","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","openload.co"]; var pb_whitelist = ["www.garanti.com.tr","google","www.gmail.com","www.pinterest.com","www.youtube.com","www.facebook.com","search.yahoo.com","chrome://newtab"]; function inject() { var originalOpenWndFnKey = "originalOpenFunction"; var originalWindowOpenFn = window.open; var originalCreateElementFn = document.createElement; var originalAppendChildFn = HTMLElement.prototype.appendChild; var originalCreateEventFn = document.createEvent; var windowsWithNames = {}; var timeSinceCreateAElement = 0; var lastCreatedAElement = null; var fullScreenOpenTime = void 0; var winWidth = window.innerWidth; var winHeight = window.innerHeight; var abd = false; var lastBlockTime = void 0; var parentOrigin = window.location != window.parent.location ? document.referrer || window.parent.location || '*' : document.location; var parentRef = window.parent; //window[originalOpenWndFnKey] = window.open; // save the original open window as global param function newWindowOpenFn() { var openWndArguments = arguments; var useOriginalOpenWnd = true; var generatedWindow = null; function getWindowName(openWndArguments) { var windowName = openWndArguments[1]; if (windowName != null && !["_blank", "_parent", "_self", "_top"].includes(windowName)) { return windowName; } return null; } function copyMissingProperties(src, dest) { var prop = void 0; for (prop in src) { try { if (dest[prop] === undefined && src[prop]) { dest[prop] = src[prop]; } } catch (e) {} } return dest; } function isOverlayish(el) { var style = el && el.style; if (style && /fixed|absolute/.test(style.position) && el.offsetWidth >= winWidth * 0.6 && el.offsetHeight >= winHeight * 0.75) { return true; } return false; } var capturingElement = null; // the element who registered to the event var srcElement = null; // the clicked on element var closestParentLink = null; if (window.event != null) { capturingElement = window.event.currentTarget; srcElement = window.event.srcElement; } if (srcElement != null) { closestParentLink = srcElement.closest('a'); if (closestParentLink && closestParentLink.href) { openWndArguments[3] = closestParentLink.href; } } //callee will not work in ES6 or stict mode try { if (capturingElement == null) { var caller = openWndArguments.callee; while (caller.arguments != null && caller.arguments.callee.caller != null) { caller = caller.arguments.callee.caller; } if (caller.arguments != null && caller.arguments.length > 0 && caller.arguments[0].currentTarget != null) { capturingElement = caller.arguments[0].currentTarget; } } } catch (e) {} ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Blocked if a click on background element occurred (<body> or document) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (capturingElement == null) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened without any user interaction'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (capturingElement != null && (capturingElement instanceof Window || parent.Window && capturingElement instanceof parent.Window || capturingElement === document || capturingElement.URL != null && capturingElement.body != null || capturingElement.nodeName != null && (capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "body" || capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "document"))) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because it was triggered by the " + capturingElement.nodeName + " element"; useOriginalOpenWnd = false; } else if (isOverlayish(capturingElement)) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened when clicking on an element that seems to be an overlay'; useOriginalOpenWnd = false; } else { useOriginalOpenWnd = true; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block if a full screen was just initiated while opening this url. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var fullScreenElement = document.webkitFullscreenElement || document.mozFullscreenElement || document.fullscreenElement; if (new Date().getTime() - fullScreenOpenTime < 1000 || isNaN(fullScreenOpenTime) && isDocumentInFullScreenMode()) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a full screen was just initiated while opening this url."; /* JRA REMOVED if (window[script_params.fullScreenFnKey]) { window.clearTimeout(window[script_params.fullScreenFnKey]); } */ if (document.exitFullscreen) { document.exitFullscreen(); } else if (document.mozCancelFullScreen) { document.mozCancelFullScreen(); } else if (document.webkitCancelFullScreen) { document.webkitCancelFullScreen(); } useOriginalOpenWnd = false; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var openUrl = openWndArguments[0]; var inWhitelist = isInWhitelist(location.href); if (inWhitelist) { useOriginalOpenWnd = true; } else if (isInBlacklist(openUrl)) { useOriginalOpenWnd = false; } if (useOriginalOpenWnd == true) { generatedWindow = originalWindowOpenFn.apply(this, openWndArguments); // save the window by name, for latter use. var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { windowsWithNames[windowName] = generatedWindow; } // 2nd line of defence: allow window to open but monitor carefully... ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Kill window if a blur (remove focus) is called to that window ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (generatedWindow !== window) { var openTime = new Date().getTime(); var originalWndBlurFn = generatedWindow.blur; generatedWindow.blur = function () { if (new Date().getTime() - openTime < 1000 && !inWhitelist /* one second */) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a it was blured"; generatedWindow.close(); blockedWndNotification(openWndArguments); } else { originalWndBlurFn(); } }; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// } else { // (useOriginalOpenWnd == false) var _location = { href: openWndArguments[0] }; _location.replace = function (url) { _location.href = url; }; generatedWindow = { close: function close() { return true; }, test: function test() { return true; }, blur: function blur() { return true; }, focus: function focus() { return true; }, showModelessDialog: function showModelessDialog() { return true; }, showModalDialog: function showModalDialog() { return true; }, prompt: function prompt() { return true; }, confirm: function confirm() { return true; }, alert: function alert() { return true; }, moveTo: function moveTo() { return true; }, moveBy: function moveBy() { return true; }, resizeTo: function resizeTo() { return true; }, resizeBy: function resizeBy() { return true; }, scrollBy: function scrollBy() { return true; }, scrollTo: function scrollTo() { return true; }, getSelection: function getSelection() { return true; }, onunload: function onunload() { return true; }, print: function print() { return true; }, open: function open() { return this; }, opener: window, closed: false, innerHeight: 480, innerWidth: 640, name: openWndArguments[1], location: _location, document: { location: _location } }; copyMissingProperties(window, generatedWindow); generatedWindow.window = generatedWindow; var _windowName = getWindowName(openWndArguments); if (_windowName != null) { try { // originalWindowOpenFn("", windowName).close(); windowsWithNames[_windowName].close(); } catch (err) {} } var fnGetUrl = function fnGetUrl() { var url = void 0; if (!(generatedWindow.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.location; } else if (!(generatedWindow.document.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.document.location; } else if (_location.href != null) { url = _location.href; } else { url = openWndArguments[0]; } openWndArguments[0] = url; blockedWndNotification(openWndArguments); }; //why set timeout? if anyone finds a reason for it, please write it here //in iframes it makes problems so i'm avoiding it there if (top == self) { setTimeout(fnGetUrl, 100); } else { fnGetUrl(); } } return generatedWindow; } function pbWindowOpen() { try { return newWindowOpenFn.apply(this, arguments); } catch (err) { return null; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Replace the window open method with Poper Blocker's ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// window.open = pbWindowOpen; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor dynamic html element creation to prevent generating elements with click dispatching event ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// HTMLElement.prototype.appendChild = function () { var newElement = originalAppendChildFn.apply(this, arguments); if (newElement.nodeName == 'IFRAME' && newElement.contentWindow) { try { var code = "(function () {\n var pb_blacklist = " + JSON.stringify(pb_blacklist) + ";\n var pb_whitelist = " + JSON.stringify(pb_whitelist) + ";\n " + inject.toString() + ";\n inject();\n })();"; var s = document.createElement('script');s.text = code; newElement.contentWindow.document.body.appendChild (s); } catch (e) {} } return newElement; }; document.createElement = function () { var newElement = originalCreateElementFn.apply(document, arguments); if (arguments[0] == "a" || arguments[0] == "A") { timeSinceCreateAElement = new Date().getTime(); var originalDispatchEventFn = newElement.dispatchEvent; newElement.dispatchEvent = function (event) { if (event.type != null && ("" + event.type).toLocaleLowerCase() == "click") { if (!isInWhitelist(newElement.href)) { window.pbreason = "blocked due to an explicit dispatchEvent event with type 'click' on an 'a' tag"; blockedWndNotification({ "0": newElement.href }); return true; } } return originalDispatchEventFn.call(this, event); }; lastCreatedAElement = newElement; } return newElement; }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block artificial mouse click on frashly created elements ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// document.createEvent = function () { try { if (arguments[0].toLowerCase().includes("mouse") && new Date().getTime() - timeSinceCreateAElement <= 50) { //block if the origin is not same var isSelfDomain = false; try { var openUrlDomain = new URL(lastCreatedAElement.href).hostname; var topUrl = window.location != window.parent.location ? document.referrer : document.location.href; var topDomain = new URL(topUrl).hostname; isSelfDomain = openUrlDomain == topDomain; } catch (e) {} if (lastCreatedAElement.href.trim() && !isInWhitelist(lastCreatedAElement.href) && !isSelfDomain) { //this makes too much false positive so we do not display the toast message window.pbreason = "Blocked because 'a' element was recently created and " + arguments[0] + " event was created shortly after"; arguments[0] = lastCreatedAElement.href; blockedWndNotification({ "0": lastCreatedAElement.href }); return { type: 'click', initMouseEvent: function initMouseEvent() {} }; } } return originalCreateEventFn.apply(document, arguments); } catch (err) {} }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor full screen requests ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function onFullScreen(isInFullScreenMode) { if (isInFullScreenMode) { fullScreenOpenTime = new Date().getTime(); } else { fullScreenOpenTime = NaN; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function isDocumentInFullScreenMode() { // Note that the browser fullscreen (triggered by short keys) might // be considered different from content fullscreen when expecting a boolean return document.fullScreenElement && document.fullScreenElement !== null || // alternative standard methods document.mozFullscreenElement != null || document.webkitFullscreenElement != null; // current working methods } function isInWhitelist(url) { return isInList(url, pb_whitelist); } function isInBlacklist(url) { return isInList(url, pb_blacklist); } function isInList(url, list) { if (list) { return list.some(function (li) { return new RegExp("https?://(www\.|.*\.)?" + li + "+").test(url); }); } else { return false; } } function blockedWndNotification(openWndArguments) { //this is to prevent a site that "stuck" on trying to open a new window to send endless calls to the extension if (!lastBlockTime || lastBlockTime < Date.now() - 1000) { openWndArguments["abd"] = abd; parentRef.postMessage({ type: "blockedWindow", args: JSON.stringify(openWndArguments) }, parentOrigin); } lastBlockTime = Date.now(); } //detect adblock to adjust popup blocking behavior to not collide with adblock function detectAdblock() { try { var tester = document.createElement('div'); tester.innerHTML = ' '; tester.className = 'adsbox'; tester.style.cssText = "position:absolute;top-1000px;left:-1000px;"; document.body.appendChild(tester); window.setTimeout(function () { if (tester.offsetHeight === 0) { abd = true; } tester.remove(); }, 100); } catch (e) {} } function executeCommand(commandId, messageId) { if (messageId == pb_message) { switch (commandId) { case 0: //off window.open = originalWindowOpenFn; document.createElement = originalCreateElementFn; document.createEvent = originalCreateEventFn; HTMLElement.prototype.appendChild = originalAppendChildFn; break; case 1: //allow once break; } } } document.addEventListener("fullscreenchange", function () { onFullScreen(document.fullscreen); }, false); document.addEventListener("mozfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.mozFullScreen); }, false); document.addEventListener("webkitfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.webkitIsFullScreen); }, false); document.addEventListener('DOMContentLoaded', function () { detectAdblock(); }, false); (function () { window.pbExternalCommand = function (commandId, messageId) { executeCommand(commandId, messageId); }; })(); }; inject(); })();</script>

_____________Onur

Pereia___Hubocan_Durica___Mas

_____________Kucka

__Sosa_______Yazıcı_____Olcay

________Burak_____Rodellega

Bu maçta zor ama olur mu olur :D

Ozbay
13.09.2017, 18:40
Arkadaşlar bu başakşehir tribüninden aldığın biletler hangi bloktan alan varsa burdan paylaşma imkanı olanlar yazarsa çok sevinirim

Uğur KÜÇÜK
13.09.2017, 18:45
Sosa ile Yusufu yer değiştir.
Kadro net budur.
Okayin ayağınin ayari Onaziden cok daha sağlam. Ama Okay ağır bir adam ve tek hamleli. Haliyle Kucka da böyle olunca 1 kisi eksik gibi oynadik 4 haftadir.
Kucka ile oynayacaksa da herkes daha seri olduğu icin Onaziyi istiyor. Birbirlerini tamamlayacağı için.
Biz bu kadroyla cikalim da birakin Abdullah Avci bize önlem alsin.
Bu mac Castillo yerine Bero oynar.
Belki stoperde de Okay süprizi görebiliriz Tomasin idman performansina göre.
4 haftadir Okay Kucka ile oynuyoruz.
7 gol yedik.
Orada 2 defansif özellikli adamla oynayinca defansif olarak güçlü olmuyoruz arkadaslar.
Dediğim gibi çıkacağını düşünüyorum Ersun Yanalin.
Castillonun 1 haftasi daha var dedi.
Bero pas oyununa uyum sağlar.
Hatta oynarsa bu macin yildizi da olabilir.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170913/546bef7c29599e58062273bb45016e21.jpg

7can61
13.09.2017, 18:45
_____________Onur

Pereia___Hubocan_Durica___Mas

_____________Kucka

__Sosa_______Yazıcı_____Olcay

________Burak_____Rodellega

Bu maçta zor ama olur mu olur :D
Evet bu kadroyu bende kurmuştum daha önce, tek sorun kucka nın stoperlerin arasına girip oyunu kurması gerekiyor. Yapabilir mi, zor.
<script>(function () { var pb_blacklist = ["adrunnr","successforyu.clickfunnels.com","fmovies.se","in-365-tagen.info","5000-settimanale.com","shop.mazzugioielli.com","maxigossip.com","lp.yazizim.com","beyourxfriend.com","99tab.com","zzqrt.com","canuck-method.net","bewomenly.com","playnow.guru","datingforyou-48e1.kxcdn.com","trafficnetworkads24.com","sistemadedinerogratis.com","canuckmethodprofit.co","consumerresearchnetwork.com","securemacfix.com","zz3d3.ru","zd1.quebec-bin.com","hot-games4you.xyz","om.elvenar.com","superpccleanup.com","gomediaz.com","judithi.xyz","free.atozmanuals.com","yoursuccess.ravpage.co.il","123hop.ir","quizcliente.pw","aussiemethod.biz","hlpnowp-c.com","picbumper.com","shaneless.com","anacondamonster.com","altrk1.com","health.todaydiets.com","download.weatherblink.com","happyluketh.com","go.ameinfo.com","50kaweek.net","thepornsurvey.com","ofsiite.ru","fulltab.com","1000spins.com","time2play-online.net","vintacars.com","welcome.pussysaga.com","free-desktop-games.com","download.televisionfanatic.com","theprofitsmaker.net","sgad.info","algocashmaster.net","sunmaker.com","topvipdreams.com","watchmygirlfriend.gfpornvideos.com","filesharefanatic.com","safedownloadhub.com","7awlalalam.blogspot.com","tvplusnewtab.com","trendingpatrol.com","moneymorning.com","ifileyou.com","classifiedcanada.ca","firefan.com","methode-binaire.com","letmetell.com","kenduktur.com","getafuk.com","yotraleplahnte.ru","jackpot.88beto.com","pwwysydh.com","search.queryrouter.com","v.lvztxy.com","pussysaga.com","saffamethod.com","prezzonline.com","searchprivacy.website","3d2819216eb4e1035879-7c248de0c99745406e9b749fc86ec3e4.ssl.cf1.rackcdn.c om","only2date.com","mysagagame.com","themillionaireinpjs.net","wlt.kd2244.com","quickprivacycheck.com","hotchatdate.com","autotraderbot.com","z1.zedo.com","youlucky2014.com","traffic.getmyads.com","appcloudprotected.com","safensecure.com-allsites3.xyz","newpoptab.com","static.williamhill.com","myhealthyblog.co","greatestmobideals.com","sweetclarity.com","mgid.com","securepccure.com","autopengebygger.com","am15.net","es.reimageplus.com","o2.promos-info.com","it.reimageplus.com","westsluts.com","spinandwin.com-ser.pw","reimageplus.com","vodafone.promos-info.com","vinnmatpengar.se","movie.ienjoyapps.com","love4single.com","origin.getprice.com.au","ohmydating.com","lp.want-to-win.com","yabuletchrome.ru","bamdad.net","gotositenow.com","vcrypt.pw","newtabtv.com","mon.setsu.xyz","youforgottorenewyourhosting.com","zone-telechargement.ws","land.pckeeper.software","ad.adpop-1.com","advancedpctools.com","videos.randolphcountyheraldtribune.com","web-start.org","softreadynow.installupgradenowfreshandforyou.websi te","uplod.ws","pornhubcasino.com","maxbet.ro","2016prizefeed.com","thevideo.me","wantubad.com","tavanero.com","xcusmy.club","daclips.in","gaymenofporn.online","jackpotcitycasino.com","italian-method.com","getsearchincognito.com","youjustwonprize.com","finanz-nachrichten.me","quizcliente.site","da.reimageplus.com","jkanime.net","britmoneymethod.com","uae.souq.com","ka.azzer.net","safensecure.xyz","8t.hootingrhejkz.online","www6.blinkx.com","wizzcaster.com","comparaison-prix.com","vodlocker.lol","fr.reimageplus.com","free.fromdoctopdf.com","userscloud.com","myprivatesearch.com","fanli90.cn","tutticodicisconto.it","mediadec.com","gogamego.thewhizproducts.com","download.weatherblink.com","free.videodownloadconverter.com","we-are-gamers.com","sesso.communityadult.net","lp.blpmovies.com","search.queryrouter.com","bbb-johannesburg.localspecific.com","lp.blpmovies.com","go.ppixelm.com","r0.ru","sesso.communityadult.net","bbb-johannesburg.localspecific.com","ppixelm.com","cyberguardianspe.info","we-are-gamers.com","loginfaster.com/new","www.alfacart.com","www.foresee.com","mobile-win.com","www.plusnetwork.com","www.amicafarmacia.com","www.ienjoyapps.com","cheapcheap.io","screenaddict.thewhizproducts.com","nova.rambler.ru","free.gamingwonderland.com","p9328ujeiw1.ru","mobilecasinoclub.co.uk","pfhsystem.com","regtuneup.com","theprofitsmaker.net","bodogpromotions.eu","heroesreplay.org","financialsecrets.info","mymoneymakingapp.com","sunmaker.com","888casino-promotions.com","vogliosesso.com","scienceremix.com","allinonedocs.com","arabia.starzplay.com","allirishcasino.com","advancepctools.info","movie.ienjoyapps.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","b2.ijquery11.com","sporthero.thewhizmarketing.com","securefastmac.tech","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","1000spins.com","search.queryrouter.com","pfhsystem.com","reimageplus.com","offer.alibaba.com","searchlistings.org","search.queryrouter.com","search.queryrouter.com","mybinaryoptionsrobot.com","duplicashapp.com","search.queryrouter.com","bestgame.directory","droidclub.net",".rivalo.com","yoursuperprize.com","mediaexplained.com","om.elvenar.com","shinar.club","revitoleczemacream.com","freelotto.com","screenaddict.thewhizproducts.com","download.bringmesports.com/","allinonedocs.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","multtaepyo.com","search.queryrouter.com","czechmethod.com","consumerview.co","wayretail.com","72onbase.com","funsafetab.com","search.queryrouter.com","speedyfiledownload.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","quantomcoding.com","sporthero.thewhizmarketing.com","popads.net","onclkds.com","consumerview.co","12kotov.ru","ruhotpair2.fingta.com","easytelevisionaccessnow.com","ahwrd.com","lpeva.com","ppgzf.com","zjstx.com","kituure.xyz","join.pro-gaming-world.com","mackeeperapp.mackeeper.com","tracknotify.com","2075.cdn.beyondhosting.net","idollash.com","ds.moviegoat.com","fulltab.com","rackcdn.com","prestoris.com","adsterra.com","swampssovuuhusp.top","streesusa.info","freesoftwaredlul.com","adreactor.com","a-static.com","codeonclick.com","heheme.com","adf.ly","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","openload.co"]; var pb_whitelist = ["www.garanti.com.tr","google","www.gmail.com","www.pinterest.com","www.youtube.com","www.facebook.com","search.yahoo.com","chrome://newtab"]; function inject() { var originalOpenWndFnKey = "originalOpenFunction"; var originalWindowOpenFn = window.open; var originalCreateElementFn = document.createElement; var originalAppendChildFn = HTMLElement.prototype.appendChild; var originalCreateEventFn = document.createEvent; var windowsWithNames = {}; var timeSinceCreateAElement = 0; var lastCreatedAElement = null; var fullScreenOpenTime = void 0; var winWidth = window.innerWidth; var winHeight = window.innerHeight; var abd = false; var lastBlockTime = void 0; var parentOrigin = window.location != window.parent.location ? document.referrer || window.parent.location || '*' : document.location; var parentRef = window.parent; //window[originalOpenWndFnKey] = window.open; // save the original open window as global param function newWindowOpenFn() { var openWndArguments = arguments; var useOriginalOpenWnd = true; var generatedWindow = null; function getWindowName(openWndArguments) { var windowName = openWndArguments[1]; if (windowName != null && !["_blank", "_parent", "_self", "_top"].includes(windowName)) { return windowName; } return null; } function copyMissingProperties(src, dest) { var prop = void 0; for (prop in src) { try { if (dest[prop] === undefined && src[prop]) { dest[prop] = src[prop]; } } catch (e) {} } return dest; } function isOverlayish(el) { var style = el && el.style; if (style && /fixed|absolute/.test(style.position) && el.offsetWidth >= winWidth * 0.6 && el.offsetHeight >= winHeight * 0.75) { return true; } return false; } var capturingElement = null; // the element who registered to the event var srcElement = null; // the clicked on element var closestParentLink = null; if (window.event != null) { capturingElement = window.event.currentTarget; srcElement = window.event.srcElement; } if (srcElement != null) { closestParentLink = srcElement.closest('a'); if (closestParentLink && closestParentLink.href) { openWndArguments[3] = closestParentLink.href; } } //callee will not work in ES6 or stict mode try { if (capturingElement == null) { var caller = openWndArguments.callee; while (caller.arguments != null && caller.arguments.callee.caller != null) { caller = caller.arguments.callee.caller; } if (caller.arguments != null && caller.arguments.length > 0 && caller.arguments[0].currentTarget != null) { capturingElement = caller.arguments[0].currentTarget; } } } catch (e) {} ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Blocked if a click on background element occurred (<body> or document) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (capturingElement == null) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened without any user interaction'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (capturingElement != null && (capturingElement instanceof Window || parent.Window && capturingElement instanceof parent.Window || capturingElement === document || capturingElement.URL != null && capturingElement.body != null || capturingElement.nodeName != null && (capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "body" || capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "document"))) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because it was triggered by the " + capturingElement.nodeName + " element"; useOriginalOpenWnd = false; } else if (isOverlayish(capturingElement)) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened when clicking on an element that seems to be an overlay'; useOriginalOpenWnd = false; } else { useOriginalOpenWnd = true; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block if a full screen was just initiated while opening this url. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var fullScreenElement = document.webkitFullscreenElement || document.mozFullscreenElement || document.fullscreenElement; if (new Date().getTime() - fullScreenOpenTime < 1000 || isNaN(fullScreenOpenTime) && isDocumentInFullScreenMode()) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a full screen was just initiated while opening this url."; /* JRA REMOVED if (window[script_params.fullScreenFnKey]) { window.clearTimeout(window[script_params.fullScreenFnKey]); } */ if (document.exitFullscreen) { document.exitFullscreen(); } else if (document.mozCancelFullScreen) { document.mozCancelFullScreen(); } else if (document.webkitCancelFullScreen) { document.webkitCancelFullScreen(); } useOriginalOpenWnd = false; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var openUrl = openWndArguments[0]; var inWhitelist = isInWhitelist(location.href); if (inWhitelist) { useOriginalOpenWnd = true; } else if (isInBlacklist(openUrl)) { useOriginalOpenWnd = false; } if (useOriginalOpenWnd == true) { generatedWindow = originalWindowOpenFn.apply(this, openWndArguments); // save the window by name, for latter use. var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { windowsWithNames[windowName] = generatedWindow; } // 2nd line of defence: allow window to open but monitor carefully... ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Kill window if a blur (remove focus) is called to that window ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (generatedWindow !== window) { var openTime = new Date().getTime(); var originalWndBlurFn = generatedWindow.blur; generatedWindow.blur = function () { if (new Date().getTime() - openTime < 1000 && !inWhitelist /* one second */) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a it was blured"; generatedWindow.close(); blockedWndNotification(openWndArguments); } else { originalWndBlurFn(); } }; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// } else { // (useOriginalOpenWnd == false) var _location = { href: openWndArguments[0] }; _location.replace = function (url) { _location.href = url; }; generatedWindow = { close: function close() { return true; }, test: function test() { return true; }, blur: function blur() { return true; }, focus: function focus() { return true; }, showModelessDialog: function showModelessDialog() { return true; }, showModalDialog: function showModalDialog() { return true; }, prompt: function prompt() { return true; }, confirm: function confirm() { return true; }, alert: function alert() { return true; }, moveTo: function moveTo() { return true; }, moveBy: function moveBy() { return true; }, resizeTo: function resizeTo() { return true; }, resizeBy: function resizeBy() { return true; }, scrollBy: function scrollBy() { return true; }, scrollTo: function scrollTo() { return true; }, getSelection: function getSelection() { return true; }, onunload: function onunload() { return true; }, print: function print() { return true; }, open: function open() { return this; }, opener: window, closed: false, innerHeight: 480, innerWidth: 640, name: openWndArguments[1], location: _location, document: { location: _location } }; copyMissingProperties(window, generatedWindow); generatedWindow.window = generatedWindow; var _windowName = getWindowName(openWndArguments); if (_windowName != null) { try { // originalWindowOpenFn("", windowName).close(); windowsWithNames[_windowName].close(); } catch (err) {} } var fnGetUrl = function fnGetUrl() { var url = void 0; if (!(generatedWindow.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.location; } else if (!(generatedWindow.document.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.document.location; } else if (_location.href != null) { url = _location.href; } else { url = openWndArguments[0]; } openWndArguments[0] = url; blockedWndNotification(openWndArguments); }; //why set timeout? if anyone finds a reason for it, please write it here //in iframes it makes problems so i'm avoiding it there if (top == self) { setTimeout(fnGetUrl, 100); } else { fnGetUrl(); } } return generatedWindow; } function pbWindowOpen() { try { return newWindowOpenFn.apply(this, arguments); } catch (err) { return null; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Replace the window open method with Poper Blocker's ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// window.open = pbWindowOpen; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor dynamic html element creation to prevent generating elements with click dispatching event ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// HTMLElement.prototype.appendChild = function () { var newElement = originalAppendChildFn.apply(this, arguments); if (newElement.nodeName == 'IFRAME' && newElement.contentWindow) { try { var code = "(function () {\n var pb_blacklist = " + JSON.stringify(pb_blacklist) + ";\n var pb_whitelist = " + JSON.stringify(pb_whitelist) + ";\n " + inject.toString() + ";\n inject();\n })();"; var s = document.createElement('script');s.text = code; newElement.contentWindow.document.body.appendChild (s); } catch (e) {} } return newElement; }; document.createElement = function () { var newElement = originalCreateElementFn.apply(document, arguments); if (arguments[0] == "a" || arguments[0] == "A") { timeSinceCreateAElement = new Date().getTime(); var originalDispatchEventFn = newElement.dispatchEvent; newElement.dispatchEvent = function (event) { if (event.type != null && ("" + event.type).toLocaleLowerCase() == "click") { if (!isInWhitelist(newElement.href)) { window.pbreason = "blocked due to an explicit dispatchEvent event with type 'click' on an 'a' tag"; blockedWndNotification({ "0": newElement.href }); return true; } } return originalDispatchEventFn.call(this, event); }; lastCreatedAElement = newElement; } return newElement; }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block artificial mouse click on frashly created elements ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// document.createEvent = function () { try { if (arguments[0].toLowerCase().includes("mouse") && new Date().getTime() - timeSinceCreateAElement <= 50) { //block if the origin is not same var isSelfDomain = false; try { var openUrlDomain = new URL(lastCreatedAElement.href).hostname; var topUrl = window.location != window.parent.location ? document.referrer : document.location.href; var topDomain = new URL(topUrl).hostname; isSelfDomain = openUrlDomain == topDomain; } catch (e) {} if (lastCreatedAElement.href.trim() && !isInWhitelist(lastCreatedAElement.href) && !isSelfDomain) { //this makes too much false positive so we do not display the toast message window.pbreason = "Blocked because 'a' element was recently created and " + arguments[0] + " event was created shortly after"; arguments[0] = lastCreatedAElement.href; blockedWndNotification({ "0": lastCreatedAElement.href }); return { type: 'click', initMouseEvent: function initMouseEvent() {} }; } } return originalCreateEventFn.apply(document, arguments); } catch (err) {} }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor full screen requests ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function onFullScreen(isInFullScreenMode) { if (isInFullScreenMode) { fullScreenOpenTime = new Date().getTime(); } else { fullScreenOpenTime = NaN; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function isDocumentInFullScreenMode() { // Note that the browser fullscreen (triggered by short keys) might // be considered different from content fullscreen when expecting a boolean return document.fullScreenElement && document.fullScreenElement !== null || // alternative standard methods document.mozFullscreenElement != null || document.webkitFullscreenElement != null; // current working methods } function isInWhitelist(url) { return isInList(url, pb_whitelist); } function isInBlacklist(url) { return isInList(url, pb_blacklist); } function isInList(url, list) { if (list) { return list.some(function (li) { return new RegExp("https?://(www\.|.*\.)?" + li + "+").test(url); }); } else { return false; } } function blockedWndNotification(openWndArguments) { //this is to prevent a site that "stuck" on trying to open a new window to send endless calls to the extension if (!lastBlockTime || lastBlockTime < Date.now() - 1000) { openWndArguments["abd"] = abd; parentRef.postMessage({ type: "blockedWindow", args: JSON.stringify(openWndArguments) }, parentOrigin); } lastBlockTime = Date.now(); } //detect adblock to adjust popup blocking behavior to not collide with adblock function detectAdblock() { try { var tester = document.createElement('div'); tester.innerHTML = ' '; tester.className = 'adsbox'; tester.style.cssText = "position:absolute;top-1000px;left:-1000px;"; document.body.appendChild(tester); window.setTimeout(function () { if (tester.offsetHeight === 0) { abd = true; } tester.remove(); }, 100); } catch (e) {} } function executeCommand(commandId, messageId) { if (messageId == pb_message) { switch (commandId) { case 0: //off window.open = originalWindowOpenFn; document.createElement = originalCreateElementFn; document.createEvent = originalCreateEventFn; HTMLElement.prototype.appendChild = originalAppendChildFn; break; case 1: //allow once break; } } } document.addEventListener("fullscreenchange", function () { onFullScreen(document.fullscreen); }, false); document.addEventListener("mozfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.mozFullScreen); }, false); document.addEventListener("webkitfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.webkitIsFullScreen); }, false); document.addEventListener('DOMContentLoaded', function () { detectAdblock(); }, false); (function () { window.pbExternalCommand = function (commandId, messageId) { executeCommand(commandId, messageId); }; })(); }; inject(); })();</script>

ttsfurkan
13.09.2017, 18:46
Okay stoper denenebilir diyenleri görüyorum bu adam altyapıdan 10 numara olarak yetişti. Gençlerbirliği gibi risk alacağın pozisyon yemeyeceğin maçlarda duruma göre stopere geçebilir ancak okay ı ilk 11 de stoper olarak sahayı sürmek felaket olur. Okayın mevkisi 8 numara dır . Şuan ki performansı ile ancak yedek olur. Devre arasına kadar tomas - durica ikilisini sağlam kalırsa bizi götürür. Ama devre arası da bir stoper transferi kesinlikle şart. Oturmuş 4-2-3-1 sistemi ve geniş bir kadromuz var belki de ligin en geniş kadrosuna sahibiz.(Başakşehir ve bjk ile birlikte ) Artık tüm iş Ersun yanal da.

omondoles
13.09.2017, 18:47

Hiç unutmam. Düğünümün olduğu gündü. [emoji4]

Futbol basit oyundur. Zor olan futbolu basit oynamaktır.

ttsfurkan
13.09.2017, 18:59
Gençlerbirliği maçının tekrarını izlediğimde görüyorum ki 2.yarıda kucka 6 numara olarak hem havadan hemde yerden çok iyi toplar keşmiş. Ve topu da oyuna çok iyi sokmuş. Selçuk - colman ikilisinden sonra Kucka-sosa ikilisi belki de başarının anahtarı olur. Milandan da birbirlerini tanıyorlar. Bu takımın yıllardır en büyük sorunu orta sahada iyi lider tekniği üst düzey bir 8 numarasının olmamasıydı. Kucka- sosa - yusuf orta sahası cidden insanı heyecanlandırıyor. İnşallah Ersun hoca okay- kucka ikilisini bir daha sahaya sürmez.

Uğur KÜÇÜK
13.09.2017, 19:12
__________________Onur_______________

Perreira____Tomas_____Durica____Mas

____________Kucka____Sosa__________

Bero____________Yazıcı__________Olcay

_________________Burak______________

Ersun Yanalin bugünkü konusmalarini da dikkatlice dinleyince bu 11in çıkacağını düşünüyorum.
Castillo icin daha hazir değil. En az 1 haftaya daha ihtiyaci var dedi.
Abdulkadiri de bu kadar zorlu bir deplasmanda daha fizik olarak cok hazir degilken kafadan ilk 11 sahaya sürmez.
Bir de hoca Onaziye güvenmiyor.
Ve Okay ile Kuckanin ortada birbirinin oyununu bozduğunu gördü artik Gençlerbirliği maçında.
Bero tercihi ile ortasahaya da yardim etmesini isteyecek. Pres yardimi.
Ve ben Bero oynarsa, biz de gecen maç gibi kanatlardan pas oyununu uygulayabilirsek, bu maçın kadromuzdaki tek pas oyununu en iyi oynayabilen adami olan Beronun macin yıldızı olacağını düşünüyorum.

Murathan
13.09.2017, 19:37
Kucka Onaziyi kampta deneseydi bu kadar soru işareti olmazdı kim oynar oynamaz diye lakin denemedi.
Ben olsam gençler maçının ikinci devresindeki kadroyla çıkarım, sosa bizde geride daha şart gibi. Clichy ve elia gibi bir tehdit varken orayı Abdüş ve Joaoya emanet etmek sıkıntı oluşturabilir. Olcay Joao yapıp solu Mas Castillo yapabiliriz. Durdurmaktan ziyade bu takım oynamalı. Oynayacak kadromuz var.

selcuk
13.09.2017, 19:46
TS Medya Özel |

Başakşehir Kulübü Trabzonspor taraftarı için 800 kişilik daha kontejan açacak.Satış hakkı Trabzonspor'un olacak

.

IYI61
13.09.2017, 20:11
Sanırsam onuda Gurbetçi Gençlere almışlar bekliyorum ne zaman satışa çıkartılacak

Emirhan Uludüz
13.09.2017, 20:13
Taraftar grubuna dağıtırlar ellerinde kalan 100 200 taneyi de satışa sunarlar.

Mert Oğuzlu61
13.09.2017, 20:16
____periş___hubo__durica___mas

___________sosa__kuco

______abdül___yusuf____olcay

_____________burak(hugo)

Sosa, Abdül, Yusuf, Olcay... Bunlar oyun zekası olan, ''palyaçoluk'' yapmayıp topu ''hızlı ve doğru'' oynamaya çalışan yetenekli oyuncular. Kucka, Durica, Pereira, Rodallega, Mas gibi güven veren, ''ısıran'' tecrübeli yabancılarımız da var. Sanırım 2011 den sonra güzel bir iskelet yakalamaya çok yaklaştık. Özellikle Sosa ve Abdülkadir in takıma girişiyle birlikte yıllardır aradığım o futbol lezzetini bulmuş gibi hissettim. Tabii biraz zamana ihtiyaç var.

Not: Ersun hoca Castillo nun bu maçta oynayamayacağının sinyalini verdiği için Castillo yu yazmıyorum.
Not 2: Abdülkadir de müthiş bir yetenek var. Bu çocuk Modric e benziyor ama kanatlarda 2011 Engin i gibi çok yönlü olarak da oynayabiliyor. Vasat Bero ve Bongonda yerine Abdülkadir ilk 11 de oynarsa şaşırmam. Odun ayaklı Bero oynamasın da kim oynarsa oynasın.
Not 3: Okay-Kucka yı bozup Sosa-Kucka-Yusuf üçlüsü yaparsak ve bunu oturtabilirsek, aşı tutarsa... İşte o zaman güzel şeyler olur...
Not 4: Hubocan nasıl topçu en ufak bilgim yok. Kötü stoperse mıçtık. Tek güvencem, sanırım Slovakya da Durica nın partneriymiş. Belki uyumlu bir ikili yakalayabiliriz. Durica döve döve oynatır onu.

şenolköz
13.09.2017, 20:41
Biz ufak bir grup olarak üst vip a bölümüne bilet aldık orayida bizim tribün yapacağız insallah

IYI61
13.09.2017, 20:47
Biz ufak bir grup olarak üst vip a bölümüne bilet aldık orayida bizim tribün yapacağız insallah

bende oradan almayı düşünüyorum bizden çok kişi olurmu orada

Ozan Kara
13.09.2017, 20:47
Abdülkadir yedekten girer bence.

şenolköz
13.09.2017, 20:52
Olması için alma ihtimali olan tüm arkadaşları oraya yönlendiriyoruz. Olmasada muhtemelen maç içinde bir araya toplanmaları olacaktir

TsAkifTs
13.09.2017, 21:12
-------------------------------Onur------------------------------------
Pereira-----Hübocan---------Durica---------Mas---------
----------------Sosa-----------------Kucka-------------------------
---------Olcay------------Yusuf-------------Castillo------------
-----------------------------Burak--------------------------------------

Cagdas Topal
13.09.2017, 21:15
800 adet Trabzonspor ' a verildiği haberi dolaşıyor twitterda birde o biletleri satma hakkı Trabzonspor ' un muş yine taraftar gruplarına peşkeş çekilirse Allah hepsini bildiği gibi yapsın.

Murathan
13.09.2017, 21:18
800 adet Trabzonspor ' a verildiği haberi dolaşıyor twitterda birde o biletleri satma hakkı Trabzonspor ' un muş yine taraftar gruplarına peşkeş çekilirse Allah hepsini bildiği gibi yapsın.

Gurbetçi Gençler yalanladı.

Cagdas Topal
13.09.2017, 21:44
Gurbetçi Gençler yalanladı.

Onlar herşeyi yalanlıyor ama sonucu öyle olmuyor.

Uğur KÜÇÜK
13.09.2017, 21:46
Gurbetçi Gençler yalanladı.Biletleri kulüp el altindan onlara vermistir büyük ihtimalle. Kimsenin günahını almak gibi olmasin ama yalanlama işi o yüzdendir.
Gerçi kulüp için her deplasmana giden taraftara öncelik verilmesi taraftarıyım ben her zaman. Parasi ödenmesi karşılığında tabii ki de..

Cagdas Topal
13.09.2017, 21:49
Biletleri kulüp el altindan onlara vermistir büyük ihtimalle. Kimsenin günahını almak gibi olmasin ama yalanlama işi o yüzdendir.
Gerçi kulüp için her deplasmana giden taraftara öncelik verilmesi taraftarıyım ben her zaman. Parasi ödenmesi karşılığında tabii ki de..

Ne demek kulüp için her deplasmana gidiyor, dönenleri bilsen bu şekil konuşmazsın. Benden ne artıları var? Kulübe para cezası ödetmekten başka ne yapıyorlar söyler misin?

Uğur KÜÇÜK
13.09.2017, 21:55
Ne demek kulüp için her deplasmana gidiyor, dönenleri bilsen bu şekil konuşmazsın. Benden ne artıları var? Kulübe para cezası ödetmekten başka ne yapıyorlar söyler misin?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi Her kulüpte yaşanan seyler bunlar. Her deplasmana takim için gittikleri icin de Turkiyede her kulüp önceliği deplasmanlarda taraftar gruplarina veriyor. Yillardir böyle bu olay.
Bursada her sene kuyruğa yillardir passolig olayi cikmadan önce bile sabahtan girmeme rağmen satışa çıkınca 5 dakikada bizim biletler tükeniyor misal.
Her seferinde Bursa tribününde izliyorum ben bu yüzden maçı.
Yani bunun önlemi yok. Yapılacak birsey de yok bu duruma.

yorumsuz6117
13.09.2017, 22:17
Ersun Yanal'ın söylediklerine göre kadroları yapın Castillo bu maçta da forma giymeyecek ve Burak'da dinlendirilecek gibi görünüyor zaten antremanlara da çıkmıyor..

Murathan
13.09.2017, 22:17
Biletleri kulüp el altindan onlara vermistir büyük ihtimalle. Kimsenin günahını almak gibi olmasin ama yalanlama işi o yüzdendir.

Yav gitsinler gitmesinler demiyoruz özellikle kadıköy-inönü ve tt arenadaki maçlara gruplar gitmeli bence de eyvallah da.. ilk yarının ortasında arabesk beste söylemek nedir, arabesk beste zaten nedir, tribün yapmayı bilmiyorlar 30 sene oldu bir şeylerini göremedik. saçma sapan besteler takım yenikse eyvahhh fesuphanallahlar mı dersin bjkden çalınan takım niye oynamıyor mu dersin say say bitmez. rezalet bir oluşum.
rezalet olmayan bir oluşum bizim tribünde yok zaten. en oluru vira onlar da bağımsız olacağız diye maratonun ortasında 100 kişiyle saçma sapan abidik kubidik beste peşinde. tgyi söylemeye gerek yok takım yenikken matador yapmaya çalışan acayip arkadaşlardan kurulu bir oluşum zaten.

yorumsuz6117
13.09.2017, 22:22
Gençlerbirliği ligin en kötü takımıydı.. Başakşehir ise ligin en sistemli oynayan takımı , kazansak süper olur ama kaybetmesekte kötü sonuç olmaz..

Ufuk
13.09.2017, 22:30

Ordan nasıl aldınız? Ben almaya çalıştım, TC Kimliğimi girip tanımla dediğimde bu kategori için uygun passolig kartınız bulunmamaktadır diyor.

şenolköz
13.09.2017, 23:48
Bir gün önceden Başakşehir passolig i almıştım maç biletleri satışa çıkar çıkmaz aldım herhangi bir uyarı vermedi bana aynı gece abim ve yegenlerimde aynı bloktan sorunsuz aldilar

Paksoy
14.09.2017, 00:33
yenilmeyelim yeter . zor maç ..

gabriel omar
14.09.2017, 00:40
Hocayı tanıyorsam Gençlerbirliği ilk 11iyle maça başlayacaktır.Belki Hubocan kadtoya girebilir o kadar.Bana göre aynı kurguyla çıkmak makul değil ama hoca savunmayı sağlam tutmak için böyle bir yol tercih edebilir.Okay-Kucka orta sahası hücum edemiyor bu da bize atak olarak geri dönüyor .Yusuf kanatta verimsiz kalıyor ve bu durum Pereiranın etkinliğini de çok azaltıyor.

Herkesi yerinde oynatmak en iyisi olacaktır.

Kucka-Sosa
Yusuf
Olcay Burak Bongonda

Bongonda vasat biliyorum ama Castillo gelene kadar kanatta Beroyu oynatmaktan iyidir.

Emirhan Uludüz
14.09.2017, 00:44
Okay-Kucka oynarsa önde sosa yusuf olcay olur. Kucka-Sosa oynarsa önde olcay yusuf bero olur.

Erkan YILMAZ
14.09.2017, 00:45
Arkadaslar mac gunun bagcilar esenler tarafindan gelecek varsa gotrebilirim.arac bos gidiyorum[emoji3]

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erenslash
14.09.2017, 00:50
panik vardı gol atmak için düzeldi sonra topladık ama ben söyleyeyim stoperler sıkıntı stoperler beni korkutuyor dediklerine katılıyorum takım yeni sayılır fena dğeiliz daha iyi oluruz zamanla ama bu stoperler problem olacak başımıza bela olacak gibi
E bak kendin yazmışsın, feneri herkes tokatlıyor ama biz zar zor 1 puan çıkartabildik, Skertel'in son dakika pozisyonunu hatırla, gol olmaması mucize. Belki 1 puan bile alamayacaktık, fark atmamız gereken maçta.
GB maçının ilk yarısını izledin mi Allah aşkına? Futbol namına ne gördün? Koca bir 0. O nedenle 45 dk sını çaldı bu takımın diyorum. Okay orta sahada ön libero mevkisinde çok çok ağır kalıyor görün artık bunu ne olur. Kuco yu da bozuyor işin kötü yanı.
İkinci yarı Okay'ı stopere devşirip orta saha tek ön libero ve Abdülkadir girince, futbol izledik yahu. Kaybedeceksek de o anlayışla kaybetmeliyiz diyorum ben ki, GB ikinci yarı sahasına haps oldu. Neden bunu ilk 30 dk da yapmıyoruz ,fişi çekmiyoruz diyorum.

ozzy!
14.09.2017, 00:56
Bero 11 çıkacak gibi hissediyorum.

M.Berke Gayretli
14.09.2017, 00:56
Ersun Yanal, Fenerbahçe takımının başındayken, galip geldikleri bir maçtan sonra, "gittiğimiz her yeri Fenerbahçe'nin evi yapıyoruz" demişti. Açıkçası bu Ersun Yanal'ın futbol mantığını açıklayan ve her büyük takımın gerçekleştirmekte başarılı olamasa bile düstur edinmesi gereken bir felsefedir.

Ben ve eminim ki milyonlarca Trabzonspor taraftarı, Ersun Yanal'dan bunu istiyordur. Baskılı ve sürekli rakibi ön alanda boğan bir futbol.

Umarım Ersun Hoca 1,5 yıldır Trabzonspora oynattığı korkak futboldan bir şekilde vazgeçer. Gençlerbirliği maçının özellikle 2. yarısında gördük ki bu taraftarı ayağa kaldıracak futbol, ön alandaki baskılı ve istekli futboldan geçiyor!

Trabzonsporu başarıya ulaştıracak iki düstur vardır; "Bize Her Yer Trabzon" ve "Dik Oyna". Bu terimler, Trabzonsporun ruhu ile özdeşleşmiş cümlelerdir. Havadan inmiş ve zeminden fışkırmış değillerdir. Trabzonsporun ve değerli taraftarının yıllarca süregelen birikimi sonucu bu anlayış ortaya çıkmıştır.

Futbolun tabii ki birçok teknik-taktik önlemi ve varyasyonu vardır ancak ben bir taraftar olarak takımımdan 60-70 dakika boyunca değersiz ve anlamsız yan pas futbolu izlemekten dolayı sıkıntı ve üzüntü duyuyorum. Haydi Ersun Hoca'm, silkelen ve kendine gel. Şu takımı dik oynat!

Doğukan Uçan
14.09.2017, 08:42
İddaa'nın başakşehire 1.60 oran verip trabzonspora 3.80 vermesi çok garip olmuş. Başakşehir neye göre favori gösteriliyor tarihinin en büyük başarısı ligde 2.olmak olan takım trabzonspora karşı favori gösteriliyor. Sanki perşembe günü maç oynayıp biz yorulacaz. Başakşehir şişirilmiş bir balondur. O kadar iyi takım olsa geçen sene son 5-6 haftada köy takımları ile berabere kalıp şampiyonluğu Jimnastiğe vermezdi. Bu maçla ilgili olabilecek en kötü senaryo skor açısından geriye düşmemiz olur. Golü yersek çevirmemiz zor olur kontra oyununu iyi oynuyorlar. Bu maçın gidişatını bizim oyunumuz belirleyecektir. Rakip yorgun olacak bunu çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Maçı kaybetmeyeceğimizi en kötü beraberlikle sonuçlanacağını düşünüyorum.

Murat Keçeci
14.09.2017, 09:45
Önemli bir deplasman maçına çıkacağız rakibimiz uzun yıllardır bir sistem dahilinde oynamaya çalışan fakat oyuncu kalitesi düşük olduğu için eşiği atlamakta zorlanan bir ekip idi fakat bu yıl var olan sistemle beraber oyuncu kalitesini de arttırdılar dolayısıyla daha tehlikeli bir takım haline geldiler,örneğin forvette mehmet battal varken aynı tip forvetin 1-2 gömlek daha iyisini aldılar,örneğin beklerde uğur,Ferhat gibi sistemin bir parçası olan ama hücum katkısı sınırlı oyuncuların yerine Avrupa standardına uygun oyuncu aldılar.

Kalecilerin belli bir standartı var çok yetenekli değil ama pozisyon almasını duracağı yeri biliyor,Orta saha da oyun görüşü yüksek emre gibi bir oyuncu var kanatlarda visca elia gibi içeri iyi giren ve son vuruşları iyi olan oyuncuları var kısaca çok tehlikeli bir takım pozisyon hatalarını ve bireysel hataları kaldırmayacak bir maç olacak o yüzden tam konsantrasyon sağlamalıyız.

Yapacağımız şey rakibi iyi kitleyip ofansif anlamda kendi futbolumuzu oynamak olmalı.Kanatları iyi kitlemeliyiz visca ve elia yı unutursak cezayı keserler o yüzden açık bek ve stoper uyumumuz üst düzeyde olmalı.Beklerin ortalarında ise adebayoru iyi markaj etmeliyiz.Özellikle emreye baskı uygulamalıyız topu kanatlara açmasına izin vermemeliyiz çabuk oynamasına karşı uyanık olmalıyız.

Bizde ise kilit oyuncu sosa olacak orta sahada hem oynar hem oynatırsa bizde maça ortak oluruz.Benim ideal kadrom onur-perreria-hubocan-durica-mas önlerinde kucka onun önünde sosa ve yusuf,sağ açık olcay,sol açık castillo forvet burak.İki yönlü oyunu en iyi oynayacak sahaya en doğru yerleşecek kadro bu bence.

Rakip doğal olarak sosaya önlem alacaktır dolayısıyla diğer oyuncularımız ona yakın oynayarak gereken desteği vermeli.

Ayağa iyi pas yapmalıyız.Enerjimizi dengeli kullanmalı maçın 90 dakika olduğunu unutmamalıyız.

Berk Eren
14.09.2017, 09:52
Olcay atar 1-0 alırız. Sabah sabah içime doğdu:)

Samet GÜVEN
14.09.2017, 10:02
Ersun hoca basın toplantısında neredeyse kadroyu açıkladı gibi. Net olmayan sadece Burak. Orada şimdilik kararsız. Radikal düşüncesi o.

Ben Rodacıyım. Ama bu maçta Burak kesinlikle olmalı. Burak kendine pozisyon alırken rakip defansı çok zor durumlara sokuyor. Defans oyuncuları, ofsayt ve markaj arasında gidip geliyor ve çoğu zaman ofsayt olsa da her an bir fırsat çıkma ihtimali de oluyor. Roda ise durağan defansı rahat oynatan bir tip. Rodayı oynatmak için topu iyice rakip kaleye yığabilmek gerek.

Hoca defansif anlamda içimizden çözeriz diyerek okayı stopere de atabiliriz demek istiyor heralde.

Castillonun da oynamayacağını net olarak söyledi. Bu durumda bence abdüşü hemen oraya koymaz. Şikecilerle oynadığımız maçtaki gibi kanatta bero ile başlayıp orayı diri tutar. Bero geriye de çok yardım ediyor ve sertlik katıyor.

Bu durumda,

__________________Onur_______________

Perreira____Tomas (Okay)_____Durica____Mas

____________Kucka____Sosa__________

Bero____________Yazıcı__________Olcay

_________________Burak

şeklinde sahada olacaktır.

voldamirin
14.09.2017, 10:32
Başakşehir büyük klüp gibi davranıp bize koltuk vermemesini anlıyorum lakin büyük klup değilsiniz. Olana kadar kraldan çok kralcı olmanızı da ayıplıyorum. O kadar boş koltuk varken sporun spor ve eğlence olduğunu unutan TFF'ye de sevgilerimi gönderiyorum. Buda onların ayıbı olarak tarihe geçsin. Elbet bu şekilde gitmeyeceksiniz küme düşerken el sallayacağım.

Yiğit Gayretli
14.09.2017, 11:08
Ne yazık ki Ersun Yanal'a güvenemiyorum. gs maçları hariç, bu tip sınavlardaki karnesi çok kötü...

Hüseyin
14.09.2017, 11:12

Yemin ederim grup olarak tek bilet ücreti karşılığında bile ayrılmadı. Grup liderimizin bileti yok, grup genelinin %80'inin bileti yok.
Ben biletin çıktığı gün şansım yaver gitti de 2 tane alabildim. Maç günü gerçeği zaten göreceksiniz.

Göztepe maçı içinde aynı şeyler söylenmişti. Biletler peşkeş çekildi vs. Grup olarak biletimiz olmadığı için maça gidemedik. Gene şanslı olan 20 kişi bilet alıp bir minibüsle gidebilmişti. Biraz beklemeyi deneyin bence. Araştırmadan, günah almayın.

Yiğit Gayretli
14.09.2017, 11:17
Yemin ederim grup olarak tek bilet ücreti karşılığında bile ayrılmadı. Grup liderimizin bileti yok, grup genelinin %80'inin bileti yok.
Ben biletin çıktığı gün şansım yaver gitti de 2 tane alabildim. Maç günü gerçeği zaten göreceksiniz.

Göztepe maçı içinde aynı şeyler söylenmişti. Biletler peşkeş çekildi vs. Grup olarak biletimiz olmadığı için maça gidemedik. Gene şanslı olan 20 kişi bilet alıp bir minibüsle gidebilmişti. Biraz beklemeyi deneyin bence. Araştırmadan, günah almayın.
Sitem edenin de sizin de suçunuz günahınız yok Hüseyin.

Burada hatayı yönetim yaptı. Göztepe maçında o tuhaf uygulamayla insanların hem aklını karıştırdı hem de midesini bulandırdı. Her deplasman maçında bu muhabbetler dönecek ne yazık ki... Ona verildi, buna verildi, kulüp aldı dağıttı, istediğini götürdü vs...

Ben de biletlerin pat diye bitmesi konusuna inanmıyorum. Kulüp bir tasarruf kullanıyor bunla ilgili ama ne olduğunu henüz öğrenemedik...

Enes Ünal Kaya
14.09.2017, 11:28
Bir iki sene doğa ile iç içe tatil gibi hayal etsinler :D ama sahada değil tabiki saha dışında tatil. güzel romantik zamanlar geçirsinler. sorun istemiyoruz :D

Mehmet BAŞ
14.09.2017, 11:30
Maça günler var. Fakat hocanın hangi kadro ile çıkacağını fazlası ile merak ediyorum.
Başakşehir gibi iyi bir takıma karşı savunma mı yoksa atak futbol mu tercih edilecek? Merak içerisindeyim.
Abdülkadir oynayacak mı? Yoksa Gençlerbirliği maçının ilk yarısındaki gibi bir kadro ile mi sahaya çıkılacak?
Ersun Hoca, Kucka & Okay hatasını tekrar edecek mi? Burak belli ki sakat ama oynar mı oynamaz mı?
Stoperde Durica yetişir mi? Uğur'un yerine Okay oynatılır mı? Onazi oynar mı?
Aynı şekilde Başakşehir'in de nasıl oynayacağı merak konusu oldu. Avrupa maçı oynayacaklar, nasıl dönecekler?
Rotasyonlu bir kadro ile sahaya çıkarlar mı? Emre iki maç üst üste kaldırabilir mi?
Her şeyiyle çok bilinmeyenli bir maç olacak gibi görünüyor.

Şahsen bu maça Gençlerbirliği maçının ikinci yarısındaki anlayış ile çıkmamız gerektiğini düşünüyorum.
İlk yarı oyunu rölantiye alıp skor tez avantajı olmadan ikinci yarı yorgun Başakşehir'i köşeye sıkıştırmalıyız.
İnş.hayırlısı olur ve kazanırız.

İsa Gündoğdu
14.09.2017, 11:33
.............onur........
pareria......okay.......mas
Abdulkadir....yusuf....sosa....kucko....olcay
rodaega......burak

maçı bitirecek 11 :)

Hüseyin
14.09.2017, 11:37
Sitem edenin de sizin de suçunuz günahınız yok Hüseyin.

Burada hatayı yönetim yaptı. Göztepe maçında o tuhaf uygulamayla insanların hem aklını karıştırdı hem de midesini bulandırdı. Her deplasman maçında bu muhabbetler dönecek ne yazık ki... Ona verildi, buna verildi, kulüp aldı dağıttı, istediğini götürdü vs...

Ben de biletlerin pat diye bitmesi konusuna inanmıyorum. Kulüp bir tasarruf kullanıyor bunla ilgili ama ne olduğunu henüz öğrenemedik...

Yiğit bu maç içinde, ama özellikle Göztepe maçı içinde hiç kimsenin elinde bir şey yokken, birisi "kesin şunlara verilmiştir" gibi yazı yazıyor. Sonra ne doğruluk payı aranıyor, ne yazanın kim olduğuna bakılıyor. Sadece burası değil, sosyal ortamda yüzlercesi, binlerce takipçisi olan sayfalar saçma sapan suçlamalar yapıyor.

Ya Göztepe maçına gidemedik, Başakşehir maçı da İstanbul'daki sayı olarak en az olduğumuz maç olacak. Ya bir görünen gerçek var, bir de canı yandığı için hiç kabahati olmayanları b.ktan yere suçlayanlar. Benim kabahatim ne abi, başkanı yöneticiyi suçlasın insanlar.

Faruk BERBER
14.09.2017, 11:40
.............onur........
pareria......okay.......mas
Abdulkadir....yusuf....sosa....kucko....olcay
rodaega......burak

maçı bitirecek 11 :)

Minimum 4 gol çıkar maçta, bu kadro ile çıkarsak :)

Mehmet BAŞ
14.09.2017, 11:41
Başakşehir büyük klüp gibi davranıp bize koltuk vermemesini anlıyorum lakin büyük klup değilsiniz. Olana kadar kraldan çok kralcı olmanızı da ayıplıyorum. O kadar boş koltuk varken sporun spor ve eğlence olduğunu unutan TFF'ye de sevgilerimi gönderiyorum. Buda onların ayıbı olarak tarihe geçsin. Elbet bu şekilde gitmeyeceksiniz küme düşerken el sallayacağım.

Onların spor anlayışı ve marka değeri algısı kendi çıkarları ile örtüşene kadardır.
Yoksa ne Y.Demirören ne de G.Gümüşdağ'ın Türk Futbolu'nun gelişimi ve güzelliğini zerre kadar önemsediklerini sanmıyorum. Bunlar ekranlarda olması gerekeni anlatıp cici adam rolü yaparlar. Ama kapalı kapılar ardında Türk Futbolunu sinkaf ederler.
Bunlar bu kadar hasiyetli(!) insanlardır! Bu tiplerden ülkemizde maalesef çok var.
Her türlü üçkağıtı yapıp pişkince insanlara yalan konuşurlar.

Yiğit Gayretli
14.09.2017, 11:43
Yiğit bu maç içinde, ama özellikle Göztepe maçı içinde hiç kimsenin elinde bir şey yokken, birisi "kesin şunlara verilmiştir" gibi yazı yazıyor. Sonra ne doğruluk payı aranıyor, ne yazanın kim olduğuna bakılıyor. Sadece burası değil, sosyal ortamda yüzlercesi, binlerce takipçisi olan sayfalar saçma sapan suçlamalar yapıyor.

Ya Göztepe maçına gidemedik, Başakşehir maçı da İstanbul'daki sayı olarak en az olduğumuz maç olacak. Ya bir görünen gerçek var, bir de canı yandığı için hiç kabahati olmayanları b.ktan yere suçlayanlar. Benim kabahatim ne abi, başkanı yöneticiyi suçlasın insanlar.

Haklısın, haklısın da sonuç doğal. Tribüne gittiğinde kimi görüyor? Gurbetçi Gençleri. O yüzden olumlu ya da olumsuz ilk akla gelenle bağdaştırılıyor konular.

Sosyal medya için yapacak bir şey pek yok ama forum içinde daha hassas oluruz bundan sonra. Ortada net bir beyan var sonuçta... Teşekkürler bilgilendirdiğin için.

ogeday6106
14.09.2017, 11:54
onur
pereira ibocan patron mas
kuco onazi
olcay yusuf sosa
rodallega

special one
14.09.2017, 12:27

biletiniz numarası nedir cevabına göre konuşalım.

Bu konulara hiç girmedim ama dikkatimi çeken birşey vardı bilet alırken

Hüseyin
14.09.2017, 12:39
Haklısın, haklısın da sonuç doğal. Tribüne gittiğinde kimi görüyor? Gurbetçi Gençleri. O yüzden olumlu ya da olumsuz ilk akla gelenle bağdaştırılıyor konular.

Sosyal medya için yapacak bir şey pek yok ama forum içinde daha hassas oluruz bundan sonra. Ortada net bir beyan var sonuçta... Teşekkürler bilgilendirdiğin için.

biletiniz numarası nedir cevabına göre konuşalım.

Bu konulara hiç girmedim ama dikkatimi çeken birşey vardı bilet alırken

Bilet numarası derken ?

special one
14.09.2017, 12:47
Bilet numarası derken ?
renkdaş bildiğin bilet numarası işte bunda düşünecek ne var ki

coolank
14.09.2017, 12:49
İlk 7 hafta bittiği zaman liderden 3-4 puan geride olsak bile çok iyi olur

Bizim ilk 7 hafta zor

Fener Başakşehir BJK deplasman daha ne olacak

Hüseyin
14.09.2017, 12:53
renkdaş bildiğin bilet numarası işte bunda düşünecek ne var ki

Referans numarasını paylaşmadım, bilmiyorum ama belki üstünde değişiklik fln yapılır ne bileyim. Diğer bilet bilgilerim buyur.
https://i.hizliresim.com/vJo8Wz.png (https://hizliresim.com/vJo8Wz)

special one
14.09.2017, 13:01
Referans numarasını paylaşmadım, bilmiyorum ama belki üstünde değişiklik fln yapılır ne bileyim. Diğer bilet bilgilerim buyur.
https://i.hizliresim.com/vJo8Wz.png (https://hizliresim.com/vJo8Wz)
güzel ve ilginç

Gözlerim beni yanıltmadıysa güney üst 2-3 sıra full doluydu ben bilet alırken, işin ilginci arka sıralar boştu

(3. sırayı net hatırlamıyorum ama ilk 1-2 sıra full dü gözlerim yanılmıyorsa)

Şimdi soruyorum sana hüseyin

ben bilet alırken tek tük arka sıralardan bilet alınmışken ön sıraların full olması sence soru işareti değil mi ?

bak net konuşmuyorum gözlerim beni yanıltmadıysa diyorum.

soralım foruma emin olalım

Güney üst A blok 1-2 sıradan bileti olan var mı ?

Mustafa Ağaoğlu
14.09.2017, 13:16
Ts passo kartıyla yalnızca misafir tribününden mi bilet alabiliyoruz. 1. ve 2. kategoriden de bilet alabilir miyiz?

Cagdas Topal
14.09.2017, 13:17
güzel ve ilginç

Gözlerim beni yanıltmadıysa güney üst 2-3 sıra full doluydu ben bilet alırken, işin ilginci arka sıralar boştu

ben bilet alırken tek tük arka sıralardan bilet alınmışken ön sıraların full olması sence soru işareti değil mi ?

Aynı durum alt tribünde de vardı 16.59 da sistem bilet almaya izin verdi ben ilk giriş yapanlardan biri olduğumu düşünüyorum ilk 4 sıra full doluydu.

Ozan Yılmaz
14.09.2017, 13:18
17:05'de girebildim ve hepsi tükenmiş görünüyordu. Bu imkansız!

Cagdas Topal
14.09.2017, 13:20

16.59 da alt tribünün yüzde 30 u doluydu neredeyse :)

tamuğ yamtar
14.09.2017, 13:26

17:04'de işlemim tamamlandı ve biletimi aldım...

Üst tribünden, 13. sıradan...

Bu arada Kartal civarından maça gidecek renktaşımız var mıdır?

TsAkifTs
14.09.2017, 13:48
Başakşehir tarafına ts passolige bilet aktarımı yapabilirmiyim bilgisi olan varmı

Ozan Yılmaz
14.09.2017, 13:50
16.59 da alt tribünün yüzde 30 u doluydu neredeyse :)

17:04'de işlemim tamamlandı ve biletimi aldım...

Üst tribünden, 13. sıradan...

Bence belli bir sayıda bilet satışa bile çıkarılmadı.

Cagdas Topal
14.09.2017, 13:51
Maç günü belli olur kimlere verildiği ben 5 tane alabildim 16:30 da bütün işimi bırakıp sadece passo.com da takıldım :)

Dursun Ali Bahçekapılı
14.09.2017, 13:58

Ben varım, araba ile gidecegim, İstersen beraber gidebiliriz

tamuğ yamtar
14.09.2017, 14:03

Bu arada bileti uygulamadan aldığım için sadece üst-alt blok seçimi yapabildim...

En iyi koltuğu seç seçeneği 13. sırayı verdi...

Misafir tribününden çok ev sahibinin tribünlerini merak ediyorum...

Baya bi bordo-mavili göreceğiz gibi...

Hüseyin
14.09.2017, 14:04
güzel ve ilginç

Günah almaya devam ediyorsunuz. Bakın 850 Adet bilet çıkartıldı. 1 kişinin 5 adet bilet alma hakkı vardı. 5 değil de ortalama bir kişinin 3 bilet aldığını varsayarsak 283 kişi bilet aldığı zaman biletler bitiyor. Hedef bir saat gösterilmiş, binlerce kişi aynı saatte bilgisayar başına geçmiş. Biletlerin bitmesi gayet doğal.

Ayrıca koltuğunuzu seçmeden "uygun olan koltuğu seç dediğinizde" ki genelde herkes aynısını yapıyor (özellikle böyle acil zamanlarda) size en alttan vermeye başlıyor biletleri.

Bu benim kredi kartımla passoligimi yenilediğim ve 2 bilet parası passolig kartıma kredi kartımdan transfer ettiğim para. Sanırım bu inandırıcı olacak.
https://i.hizliresim.com/nJGL1M.png (https://hizliresim.com/nJGL1M)

Yiğit Gayretli
14.09.2017, 14:18
Arkadaşlar, herkesin kafası karıştı ama aksi beyan edilmişken inatla itham etmenin de anlamı yok.

Soruların muhatabının kulüp olduğunu düşünüyorum.

kaan61
14.09.2017, 14:18
Ersun Hoca son açıklamalarında Castillonun 1 haftaya daha ihityacı olduğunu , Burak ' ında 3-4 haftaya gibi bir açıklaması oldu. Burak için bir karar almamız gerekiyor onu değerlendireceğiz demesi canımı sıktı. Yani burak bir bomba ya elimizde patlayacak ya rakibe ...

Cagdas Topal
14.09.2017, 14:21
Hüseyin abiyle defalarca maça gitmişliğimiz vardır grup genelinde bedava bilete evet diyecek insan tanımadım. Ben bizzat şahidim. Yönetim bazında yapılan hataların grupların üstüne kalması işin acı tarafı.

kaan61
14.09.2017, 14:21
Son açıklamalardan sonra , Okay -Kucka kesin olacak sınırım. Bence Ersun hoca Bu ikiliyi tercih ederse Zor maçı daha zor hale getirecek .

Bilet konusunda toplam kapasiteye göre belirlenen oranın yanında , satılamayan biletler içinde misafir takıma otomatik kontejan açan bir sistem benimsenmeli. Hangi taraftar ile olursa olsun stadlar dolmalı. Ev sahibi dolduramıyor ise doğal olarak misafir takım doldurmalı...

Soner Albayrak
14.09.2017, 14:32
Hani olur da fazladan bilet kalırsa elinizde, bana ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Bilet alamadım.

hay1699
Ersun Hoca son açıklamalarında Castillonun 1 haftaya daha ihityacı olduğunu , Burak ' ında 3-4 haftaya gibi bir açıklaması oldu. Burak için bir karar almamız gerekiyor onu değerlendireceğiz demesi canımı sıktı. Yani burak bir bomba ya elimizde patlayacak ya rakibe ...

Burak'ın milli takımı bırakması gerek. Sakat sakat milli takıma gönderilmesine ise diyecek birşey bulamıyorum...amatörlük mü desem, ihanet mi bilemedim...

special one
Günah almaya devam ediyorsunuz. Bakın 850 Adet bilet çıkartıldı. 1 kişinin 5 adet bilet alma hakkı vardı. 5 değil de ortalama bir kişinin 3 bilet aldığını varsayarsak 283 kişi bilet aldığı zaman biletler bitiyor. Hedef bir saat gösterilmiş, binlerce kişi aynı saatte bilgisayar başına geçmiş. Biletlerin bitmesi gayet doğal.

Ayrıca koltuğunuzu seçmeden "uygun olan koltuğu seç dediğinizde" ki genelde herkes aynısını yapıyor (özellikle böyle acil zamanlarda) size en alttan vermeye başlıyor biletleri.

Bu benim kredi kartımla passoligimi yenilediğim ve 2 bilet parası passolig kartıma kredi kartımdan transfer ettiğim para. Sanırım bu inandırıcı olacak.
https://i.hizliresim.com/nJGL1M.png (https://hizliresim.com/nJGL1M)

Gördüğümüzü söylemek günah almak mı oluyor ? Önce araştırın diyorsunuz, bende dikkatimi çekti gözlerim yanılmıyorsa böyle birşey var nasıl olur diye soruyorum. Sonra günah alıyorsunuz diyorsunuz anlamadım gitti...

beni düşündüren şey 1 tane mi boşluk olmaz meselesiydi

en uygun bileti al seçeneği varsa ön sıraların dolma ihtimali var.

Böyle bir seçenek hiç kullanmadığım için bilmiyordum.

ilelebeTS
14.09.2017, 14:44
Hakem halis özkahya oldu. Bu eyyamcı başakşehir maçlarımızın kadrolu hakemi herhalde.

Uğur KÜÇÜK
14.09.2017, 14:46
Hakem halis özkahya oldu. Bu eyyamcı başakşehir maçlarımızın kadrolu hakemi herhalde.Bjk macina da Azili fenerli bizim Goztepe maçının operasyoncusu Serkan Çınarı vermisler.
Bizim mac berabere bitsin diye ugrasacak bu Halis Muhlis çocuğu.
Tff Azize kiyak yapmaya baslar bu hafta hakemlerle.

Oğuz KUL
14.09.2017, 14:48
İnşallah kazanırız zor bir maç olacak tek teselli başakşehir avrupa maçı oynaması lakin rakibi onun ayarında değil. Başakşehirin en büyük artısıda kadro yapısının yıllar boyu korunması ve oyun sistemi. Bizim ise en büyük handikabımız kdromuzdaki oyuncuların ne yapabileceği ve oyun sistemizin tam olarak oturmaması çok gol yiyoruz çok..

ilelebeTS
14.09.2017, 14:52
Kral lazım bize bu maç. Bu hakemin dilinden ancak o anlar. Yeri geldiğinde Olcay ile beraber hakeme iyi ayar veriyorlar.

zahido
14.09.2017, 15:05
Ben bileti uygulamadan almaya çalıştım. 2-3 dakika beni sistemden atıp durdu. 17:03te sisteme girebildim o andan sonra bileti almak için işlemler yaparken güney alt ve üstte biletler tükenmişti.

Bilet alabilen arkadaşlara iyi seyirler diliyorum. Fakat rakibi sürklase edeceğimiz bir maç olursa kaçırdığım için çok hayıflanırım :)

Oğuzhan
14.09.2017, 15:22
Burak Yılmaz'ın sakatlığının iyileşmesi için 3-4 haftaya ihtiyacı var bence. Hoca da bu konuda karar vermemiz gerekiyor dedi muhtemelen. Çünkü bu adamı maç oynatırsa maçtan sonra yine ağrıları olacak, hatta maçı tamamlayamama ihtimali bile var. Bence Rodallega formdayken Burak Yılmaz'ın tedavisi yapılmalı 3-4 hafta ne kadar sürecekse. Sağlam bir krala ihtiyacımız var. Sahada bir problemi olduğu çok belli oldu son maçta. Normalde rakibin 3-4 metre arkasından uzun mesafede rakibi yakalayabiliyor süratlenince ama son maçta gördük ki o patlayıcılığın önünde bir engel var. Sakatlığı tam performansla oynamasını engelliyor. Umarım biran önce iyi olur.

PEREKLİ
14.09.2017, 15:31
Burak Yılmaz'ın sakatlığının iyileşmesi için 3-4 haftaya ihtiyacı var bence. Hoca da bu konuda karar vermemiz gerekiyor dedi muhtemelen. Çünkü bu adamı maç oynatırsa maçtan sonra yine ağrıları olacak, hatta maçı tamamlayamama ihtimali bile var. Bence Rodallega formdayken Burak Yılmaz'ın tedavisi yapılmalı 3-4 hafta ne kadar sürecekse. Sağlam bir krala ihtiyacımız var. Sahada bir problemi olduğu çok belli oldu son maçta. Normalde rakibin 3-4 metre arkasından uzun mesafede rakibi yakalayabiliyor süratlenince ama son maçta gördük ki o patlayıcılığın önünde bir engel var. Sakatlığı tam performansla oynamasını engelliyor. Umarım biran önce iyi olur.

Evet Canım kardeşim,
Bazılarımız farkındayız Milli maçta Oynama Israrı Buragın sakatlıgının nüksederek 3-4 haftalık süreye daha ihtiyacı oldugu dile getiriliyor.
Dinlensin iyileşsin amma 3 hafta sonra İzlanda ve sonra Finlandiya ile maçlarımız var.

Yine tam iyileşmeden milli maça gidecek gene tam iyileşmeden oynayabilir,muhtemelende tekrar az agrıları ile dönebilir
bu seferde biz Burak-sakatlık-devre arası konuşmaya başlayacagız.

Ben yorum yapmayacagım,oyuncumuzun milli olma hevesi,duygusuna pranga vurmak olmaz amma oyuncuda kendi klubunun çıkarlarını
gözetmelidir.etik olan bu degilmidir.

Oğuzhan
14.09.2017, 15:33
Evet Canım kardeşim,
Bazılarımız farkındayız Milli maçta Oynama Israrı Buragın sakatlıgının nüksederek 3-4 haftalık süreye daha ihtiyacı oldugu dile getiriliyor.
Dinlensin iyileşsin amma 3 hafta sonra İzlanda ve sonra Finlandiya ile maçlarımız var.

Yine tam iyileşmeden milli maça gidecek gene tam iyileşmeden oynayabilir,muhtemelende tekrar az agrıları ile dönebilir
bu seferde biz Burak-sakatlık-devre arası konuşmaya başlayacagız.

Ben yorum yapmayacagım,oyuncumuzun milli olma hevesi,duygusuna pranga vurmak olmaz amma oyuncuda kendi klubunun çıkarlarını
gözetmelidir.etik olan bu degilmidir.

Zaten şöyle de bir durum var Türk milli takımı eğer tek forvet olarak sahaya çıkacaksa formda bir Cenk Tosun var şuanda o oynayabilir forvet bölgesinde. Burak sakatlığı yüzünden çok formda başladığı bir sezonda düşüşe geçti ağrıları yüzünden. Bence tam olarak iyileşmeden oynamaması gerek ne ligde ne milli takımda.

Mustafa YILMAZ
halis'i vermişler maça en çok sorun yaşadığımız hakemlerden biri

Yiğit Gayretli
Çok güzel ama o 3-4 haftalık periyot, ligin en kritik periyodu. Neyin mücadelesini vereceğimizin belirleneceği maçları kapsıyor.

artvints
14.09.2017, 16:00
Bir dahaki milli maçlar mart'ta. Zaten 2 maç kaldi. Bu 2 maç dünya kupasina gidip gitmemeyi belirleyecek. Orada olmak için burak'in zorlayacaği kesin. Mart'a kadar dinlenme şansi bulur. Dünya kupasina gidebilirsek yaz çok yoğun geçer. Seneye ligin ilk dönemini kaçirir büyük ihtimalle. Genç kaliteli kanatlarda oynayabilen bir forvet bulmamiz gerekecek.

PEREKLİ
14.09.2017, 16:04
Bir dahaki milli maçlar mart'ta. Zaten 2 maç kaldi. Bu 2 maç dünya kupasina gidip gitmemeyi belirleyecek. Orada olmak için burak'in zorlayacaği kesin. Mart'a kadar dinlenme şansi bulur. Dünya kupasina gidebilirsek yaz çok yoğun geçer. Seneye ligin ilk dönemini kaçirir büyük ihtimalle. Genç kaliteli kanatlarda oynayabilen bir forvet bulmamiz gerekecek.

Martmı?

http://www.ntv.com.tr/spor/turkiye-izlanda-macinin-biletleri-tukendi,VaXKBlUYu0K-hsgFQrFveQ

Yiğit Gayretli
14.09.2017, 16:05
Devre arasında almamız şart. Kownacki biçilmiş kaftandı.

katre-i.matem
14.09.2017, 16:30
Burak ın dinlendirilmesi gerekiyorsa milli maç aralarında dinlensin. Milli takımda oynayıp ligde oynamayacaksa maaşını tüpçü versin.

Murat KARAKURT
14.09.2017, 16:38
Biz Burak'ı milli takım için mı transfer ettik....O gün de dedim Ersun hoca Şikebahçe maçı sonrası 2-3 hafta gerekli Burak için demişti ama 10 gün sonra milli maça çıkarıldı....Bir enayi kulüp biz miyiz afedersiniz.....

selcuk
14.09.2017, 16:39
Burak ın dinlendirilmesi gerekiyorsa milli maç aralarında dinlensin. Milli takımda oynayıp ligde oynamayacaksa maaşını tüpçü versin.

burada bir arkadasin iddia ettigi gibi sorun pubis`ise mecburen 2- 3 hafta ara verip fizik gücü depolamali

pubis futbol oynamayi önlemez ama acisiz kalmak icin gercekten cok iyi fizik gücüne sahip olunmali

bu iddia edilen kronik sakatlik ardada var, simeone onu öyle hazirliyorduki bütün sezonu nerdeyse sorunsuz cikariyordu, barcaya geceli gs deki sorunlarini tekrar yasiyor...

katre-i.matem
14.09.2017, 16:39
Bilet muhabbeti çok döndü ama bu kulüplerin sürekli yaptığı bir uygulama. Belli grupların maça gitmesi için yapıldığı gibi belli grupların maça gitmemesi için de yapılıyor. Çevremde ki şikecilerden biliyorum bunu. Derbilerde biletleri kulüp alıp dağıtıyor.