PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 5.Hafta l Medipol Başakşehir 2 - 2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Can
11.09.2017, 19:31
Herşey bu maça bağlı bence ilk sezon için. Umarım kazanırız.

Uğur KÜÇÜK
11.09.2017, 19:52
Bjk Alanya ve Bu maci 7 puanla gecersek...
Ya da en kötü 6 puan..
Bu yarista sonuna kadar oluruz..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memozcan
11.09.2017, 19:55
arkadaşımın başakşehir kombinesi var .. maça onun kombinesiyle gitme şansım nedir arkadaşlar?

ilelebeTS
11.09.2017, 20:01
Hoca gençler maçının 2. yarısında ezber bozunca Bakkal'ı mat etti. Avcı'yı mat edebilecek mi bakalım.

Ahmet Aksu
11.09.2017, 20:04
yeterli olması imkansız. inşallah 2bin kişilik yer verirler.

Inşallah TS icin Ayrılan taraftar sayısı yeterli olur

Umut Kanber
11.09.2017, 20:07
Bu mac kacar mi kacar :))) Goztepe macindan ceza yemisiz :))

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murathan
11.09.2017, 20:13
Dostum ;
pasolig hesabından giriş yaparak siteden kendi tc kimlik nona tanımlıyorsun
kart taşımam diyorsan akıllı telefonuna uygulamayı yükleyerek karekod ile girişte yapabiliyorsun
pasolig sitesinden takip et Çarşamba veya Perşembe Satışa çıkacaktır

Bildiğim kadarıyla uygulamadan oluşturacağın karekod ile şimdilik sadece büyük takımların stadlarına girebiliyorsun...

Hatta ilk hafta Konya maçına o şekilde girmek istedim ama okumadı sistem...

Mecbur karttan okutmuştum...

Kart mutlaka yanınızda olsun yani...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

çok teşekkür ederim.

must61
11.09.2017, 20:15
Basaksehir kombinesi mi alsam yoksa Trabzon tarafina bilet mi karar veremedim

Mehmet Fatih Silik
11.09.2017, 21:05
*
o hafta avcı hoca as kadrodan 8 kişiyi oynatmadı diye hatırlıyorum.
eğer doğru hatırlıyorsam ölçü olmaz.
ersun hoca analizi fb maçını izleyerek yapsa daha sağlıklı olur kanısındayım.
mesela başakşehir kalecisi topları degaj yapmıyor devamlı ama devamlı topu defanstan başlatıyor.

Evet o macta as kadrodan cok az oyuncu vardi ama Abdullah Avci bir sistem oturttu ve bu sistem üzerinden maclara cikiyor.

Misal Sikebahce macinda oyunu rakibe göre degil kendi oyununu rakibe kabul ettirerek oynadi.

Abdullah Avci taktik olarak fazla varyasyona giden bir teknik adam degil. Misal Senol Hoca duruma göre degisikliklerle veya mac icinde yer degisimleri ile maci kotarmayi bilebiliyor.

Bu özellik Ersun Hoca'da da mevcut lakin elinde kaliteli oyuncularin az oldugundan pek yapamadi. Genclerbirligi macinda eli cok güclüydü ve yerinde degisikliklerle maci almasini bilebildi.

Bazi renktaslar kizabilir bana belki ama ben olsam Rodallega ile baslarim Basaksehir macina cünki Rodallega'nin yipratici özeligi var. Basaksehir'in stoperleri güc kaybetti Yalcin gidince ve Rodallega buradan gol arayabilir. Veyahut Burak oynarsa defansin arkasina atilacak paslarla gol veya goller atmasi mümkündür.

Erkan A.
11.09.2017, 21:07
renktaslar kuckayi ne milanda oynarken nede milli takiminda izleme firsatim olmadi ? trabzonsporumuzda biraz sorumluluktan kaciyor gibi izlenim birakiyor bende belki yeni geldigi icin zamanla daha iyi olacaktir milanda nasil oynuyordu bilgisi olan paylasabilirse sevinirim ..

sosanin cogu maclarini gargalarda oynarken izledik genclerbilirigi macinda sosa begenildi fakat herbirimiz biliyoruzki sosa daha baslamadi bu ilk maciydi sosadan patlama bekliyorum resmen basaksehir macinda ....

basaksehiri yendikten sonraki macimiz alanyasporla alanyasporu bayram havasinda cok net sekilde yenerek yolumuza devam edecegiz insAllah

simdiden trabzonsporumuzu özledim pazar günü cabuk gelse :)

ÖmürKaradeniz61
11.09.2017, 21:55
14452

Bu kadroyla bu maçın altından kalkamazyız.Kucka-Okay ikilisi bu tür zorluk derecesi yüksek maçlarda oynatılmalı sadece.

savas avci
11.09.2017, 22:01
Kasimpasadaki Mahmoud Hassan(trezequet) çok çok iyi oyuncu

Uğur KÜÇÜK
11.09.2017, 22:11
Bu kadroyla bu maçın altından kalkamazyız.Kucka-Okay ikilisi bu tür zorluk derecesi yüksek maçlarda oynatılmalı sadece.Emin ol. Kucka ve Okay birlikte oynayinca defansif güçlü olmuyoruz. Bu ikili birbirinin oyununu da bozuyor.
En yakın örnek Göztepe maçı.
Konya maci.
Fener maci.
Birinde 3 birinde 2 birinde 1 gol yedik.
Ya Okay ya da Kucka oynamali.
Önünde de Sosa ve Yazici.
Ne kadar ilerde oynarsak o kadar çabuk skor aliyoruz.

Mustafa
11.09.2017, 22:14
Açık oynayacak her takıma karşı galibiyet şansımız yüksek. Çok atar çok yeriz

ANAOKULU TERK
11.09.2017, 22:41
passoligim , federasyon logolu passolig .

sen şimdi gidip , trabzonspor logolu passolig kartı alırsan , bizim apaçilerin her olası olayından sonra , bir sonraki maça girememe riskini de göze almışsın demektir .

passolig ilk çıktığı zaman , arkadaşlarla bu konuya epeyce kafa patlatmıştık. hatta herkes kendi takımının pasoligini alsın ki , takımına destek olsun diye , acayip propaganda yapmışlardı . millet oluk oluk gitti , bu tuzağa düştü . sonra da her olay sonrası verilen cezalar , kendi takımının kartını alanları vurdu . biz bu oyuna gelmedik ve ceza almayla alakalı asla sıkıntı yaşamayacağımız federasyon passolig kartını seçtik .

siz şimdi ,
acaba olay çıkar mı , olay çıkarsa pasoligim iptal olur mu , bir sonraki maça girebilir miyim gibi boş ve gereksiz soruları kendinize sorarken , federasyon passolig kartı olanlar , rahat rahat stada gidecek , başakşehir stadının en nezih yerinden , koltuğuna yayıla yayıla maç seyredecekler .

federasyon passolig kartı , diğer pasolig kartlarına oranla stada girişte daha öncelikli olduğu için , (zamanında biletinizi rezerve ederseniz ) istanbul'daki her derbiye bu şekilde girebilirsiniz .

işi bilmek , işe gitmemek lazım.

( kusura bakmada 30-40 tane apaçi yüzünden , kendi takımımı seyretmekten neden kendimi alıkoyayım ki ? her sene aynı boku yiyorlar nasıl olsa . bu hayvanların yanında , böğürüp , anırıp , ana avrat sövüp ,gereksiz yere bir sonraki maç cezalı olacağıma , giderim insan gibi , (hatta ailemle birlikte ) medeni bir şekilde federasyon passolig kartımla takımımı izlerim )

gerçi kime ne anlatıyorum ? nasıl olsa anlamayacaksınız !

ensarusta
11.09.2017, 22:41
Bu usagi almamiz lazim devre arasi.kasimpasa da yabanci transferleri kim yapiyorsa hepsi vasatin ustunde ve ucuz.

14457

Yasin Altuntas
11.09.2017, 22:43
Ne kadar cok defansif oyuncu --> o kadar defansif diye bir anlayis olamaz. Korkak bir sekilde ilk 4 macta birbirine musallat olan Kuco ve Okay'i oynatacagimiza, Kuco-Sosa ikilisi oynasin, topa sahip olarak defans yapmis olalim.
Zamaninda Selcuk-Colman ikilisinde oldugu gibi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Doğan BULAT
11.09.2017, 22:55
bu mesaj burda dursun.. Yeneceğiz :)

ensarusta
11.09.2017, 23:07
başakşehire karşı en ideal 11 bu gözüküyor. sosa-olcay-yusuf üçgenine dikkat. soldanda castillo bireysel yetenekleriyle yardırır. gençler maçındaki gibi sadece sağ kanattan hucüm etmeyiz. solda castillo mutlak şart. tek kanat oynadık mı rakip önlem alıyor. oyun sıkışıyor.

14458

farozlufatih61
11.09.2017, 23:11
Hocanın bu hafta tandemi çok çalışması lazım...

serdaracıl
11.09.2017, 23:19
Kasimpasadaki Mahmoud Hassan(trezequet) çok çok iyi oyuncu

Yaşı da gençmiş

POYRAZ
11.09.2017, 23:24
Zor, hemde epey zor mac olacagi kesin.

Alphan Altun
11.09.2017, 23:28
Çok zor maç. İyi kapanmamız lazım.İlk 4 haftada verdiğimiz pozisyonları Başakşehir'e verirsek çeviremeyiz daha.Önde baskıya boyun eğiyoruz onlar da bu konuda çok iyiler. Sevilla'yı bile bozdular bu oyunla. Sosa 8 oynamalı. Okay defansta Durica'nın partneri olabilir bu maça özel. Abdülkadir bu maçta yemeyebilir daha fazla tecrübe lazım. Kim bilir belki Ersun Yanal herkesi şaşırtıp Rodallega-Burak yapar.Çok da iyi yapar bence.

Kadir
11.09.2017, 23:36
Başakşehir'i yıkarsak korku İstanbul'u saracak, parola galibiyet!

Erkan SÜNGER
12.09.2017, 00:05
Hafta sonunu iple çekiyoruz. Ayrıca mahmutun eli mi ne kırılmış galiba.

M. Fatih ALEMDAR
12.09.2017, 00:05
Rahat aliriz gencler
0-2 mac skoru.

Golleri tam kestirememekle birlikte,Burak ve Kuco diye icimden gecti ne yalan soylim :)

Enes Başkaya60
12.09.2017, 00:06
Bu daha başlangıç...
Ben eminim ki, seri galibiyetlerden sonra taraftarımız takıma daha da sıkı sarılacak. Tahriklere kapılmak yok.Bizi yolumuzdan kimse alı koyamayacak.Buna emin olun

Muharrem Usta...

yasinylmz
12.09.2017, 00:18
17:00 imiş özür diliyorum.

Hafta sonunu iple çekiyoruz. Ayrıca mahmutun eli mi ne kırılmış galiba.

Kendisine gecmis olsun Mahmut iyi bir oyuncu. Topla iliskisi cok iyi eger bizim macta oynamazsa bizim icin iyi bir avantaj.

Royal Heart
12.09.2017, 00:24
Tomas, Okay ya da her kim oynayacaksa stoperde Adebayor'a özel önlem alınması gerekiyor bu maçta. Atak organizasyonlarında çok önemli yeri var Başakşehir adına. Tomas birebir markaj uygulayabilir mi bilmiyorum ama Okay şu an hem hava toplarında hem de diğer stoperlere göre daha seri olma potansiyelini taşıdığı için bu maçta kilit isim olabilir. Durica tecrübesiyle mutlaka fayda sağlayacak ama o çabukluğu olmadığı bir gerçek. Okay-Durica tandemi bu maça özel olarak hazırlanabilir.

Steril61
12.09.2017, 00:27
Karşımızda oyun sistemi oturmuş, ne yaptığını bilen ve oyunu yaptığı isabetli paslarla kontrol edebilen bir Başakşehir var. Kolay gol yemeyen, iyi hücum eden ve elindeki silahlarla rahatlıkla sonuca gidebilecek bir takım bu.

Bizim takıma geldiğimizde ise henüz belli bir oyun şablonumuz ve disiplinimiz yok. Çok kolay gol yiyoruz. Defansın göbeği yol geçen hanı gibi. Hızlı hücum edemiyoruz çünkü elimizde Kucka gibi hantal ve isabetsiz pas oranı yüksek bir adam var. Topu hücuma taşıyacak hızlı oyun anlayışımız maalesef yok. Topu ileriye taşıdığımızda ise rakip yerleştiği için bu savunmayı aşabilecek atraksiyonları sergileyecek adam sayısı az. Biraz Yusuf çabalıyor. Olcay ise yetersiz kalıyor. Burak zaten yerleşmiş savunmada etkisiz. Şu durumda verimsiz bir hücum hattı oluşuyor.

Neticede bu maç Gençlerbirliği maçına asla benzemez. Gençler maçını taraftar desteği olamasa bana göre asla çeviremezdik. İstanbulda taraftar desteği olmayacak gibi birşey. Ayrıca ilk golü yersek rakip farka da gidebilir. Onun için hem gol yemememiz hem de iyi hücum etmemiz lazım. Bu da bizim Ersun hocanın korkaklığı ile olacak bir şey değil. İnşallah beni yanıltır da sahaya doğru düzgün bir kadro sürer ve güzel bir futbolla maçı kazanırız.

sakosako
12.09.2017, 00:41
ibbyi yeneriz arkadaşlar sorun yok skor tahminim 3-1.

artvints
12.09.2017, 00:47
..............................onur
..pereira....hubocan...durica.....mas
.......................sosa...kucka
...a.ömür...........yazici.............castillo
..........................burak

Bu takimin bjk başakşehir dinlemeden kendi oyununu oynayip rakipleri şaşirtacağina inaniyorum. Şuan barca'yi izlemeye bile tercih ederim. :) en azindan coşkulu oynarlar. Abdülkadir çok kilit oyuncu tabi burda. Oyunu hizlandiriyor ve takimi oynatiyor, bir de şutlarini geliştirirse artik beklemeye gerek yok.

Böyle bir kanat performansi beklemiyordum, kaslar gelistikçe uzun mesafe geçecek hiza kavuşabilecek gibi duruyor. Bu da messi efect demek ki çok şeyi değiştirir. Skoru düşük kalabilir ama oyunu domine eder.

Şimdi yok canim o kadar da değil diyeceksiniz ama 2 senedir ayni şeyler söyleniyor zaten. Çocuk geldi kapiya dayandi. Hayallerimiz de mi olmasin? :)

Saint Castillo
12.09.2017, 01:06
artvints , şimdilik Olcay oynasa daha hayırlı olurdu. Ayrıca şuan Abdülkadirden iyi hamle oyuncusu da çıkaramayız. Sizin yazdığınız, önümüzdeki senenin ideal kadrosu olur.

artvints
12.09.2017, 01:19
artvints , şimdilik Olcay oynasa daha hayırlı olurdu. Ayrıca şuan Abdülkadirden iyi hamle oyuncusu da çıkaramayız. Sizin yazdığınız, önümüzdeki senenin ideal kadrosu olur.

Tamam öyle olsun ama o zaman gümbür gümbür oyun bekleyemeyiz, castillo bunu sağlayamayaz.

Ayrica abdülkadir'i görüp altyapidaki oyunculardan ayni seviyede oyun bekleyecek diğer takimlar, hayal kirikliği olacak tabi. Başka seviye oyuncu abdülkadir ve çok güzel hazirlandi a takim için. İki senedir ayni hoca ve yönetimle birlikte gelişim içerisinde a takimin parçasi olarak hazirlaniyor. Alt yaşlardaki performans zaten mükemmel. Avrupa'da taninan oyuncu, özgüven yüksek.

Bu hazirliği yapmadan, bu yetenekte, mental özellikleri çok iyi olan oyuncu yakalamadan mümkün değil pek bu etkiyi sağlamak. Olsa da uzun sürmez. Evde denemeyiniz.

Şut ve fizik çalişmalarina devam, messi'nin futbolu fethettiği yaşta(19) onbirimizdeki sağlam oyunculardan biri olmasi iyi bir hedef.

TSemih61
12.09.2017, 01:44
İBB'nin bize karşı iyi bir futbol oynadığını hatırlamıyorum, ters geliyoruz onlara. Avrupa'daki futbolu ligde devam ettiremeyeceklerini söylemiştim, bunun sinyallerini veriyorlar.

Beşiktaş'a da ters geliyoruz mesela. Bize karşı 2-3 yıldır iyi oynadıklarını hatırlamıyorum. Tersine biz iyi oynuyoruz, geçen sene 2 maçta da kötülerdi.

Avrupa'daki gibi konsantre ve motive çıkamıyorlar maçlara Süper Lig'de. Öyle ahım şahım korkulacak bir takım değil bu yüzden ama sağlam hücuma çıkıyorlar, organizeler ve yetenekli iş bitirici oyuncuları var. Affetmiyorlar yani. 3-4 senedir belli bir oyun planları var, rakiplerinin zayıf yanlarını kollayıp ona göre hareket ediyorlar. Ne zaman hücum ne zaman savunma yapacaklarını iyi biliyorlar.

Bu yüzden kontrollü ama aynı zamanda sürekli rahatsız eden baskı yapan bir tarzda oynarsak Başakşehir'e top göstermeyiz, teknik oyuncularımızla da çok rahat kaleye gideriz.

Ayrıca Başakşehir'in takım olarak geri dönüşlerde sıkıntıları var. Kanatlarımız mümkün olduğunda geniş alanda kalıp kontra atağa hazır olmalı, topla mesafe kat edebilecek Castillo ve Abdülkadir gibi oyunculardan en az biri sahada olmalı. Arkadan Yazıcı ve Sosa'nın destekleri ile gol bulmamak imkansız.

En zayıf oldukları kısım ise savunmaları. Clichy ve Caiçara beklerde savunma anlamında rezaletler. Keza Attamah da öyle ahım şahım bir oyuncu değil. Epureanu'yu beğensem bile belli bir takım savunmaları olmadığı için etkisiz kalıyor. Bizde de var bu durum, onu da es geçmeyelim.

GB maçı hakkında taraftarımız olumsuz düşünse de ben maçı kazanacağımızdan emindim, takım ilk defa hücum için iyi sinyaller verdi. Tabi ilk yarıdaki kadro yanlıştı, oyunu domine etmeye müsait değildi.

Velhasıl Başakşehir defoları olan bir takım ama bir türlü tam değerlendirilemiyor, mesela Brugge ilk maçta çok güzel eksiklerini değerlendirmişti Başakşehir'in. Teknik direktör faktörü önemli burada.

Son olarak ben Rodellega ile başlardım. Attamah ve Epureanu fizik olarak üstün oyuncular, Burak etkisiz kalabilir.

Şunu da ekleyim içimde kalmasın, Olcay'ın kesilmeyeceğini biliyorum ama o kesilirse eğer takım daha akıcı ve efektif oynar hücumda. Castillo Olcay kadar defans yapabiliyor + bir kanatta olması gereken her özelliğe sahip.

Olcay yeteneği değil karakteriyle ön plana çıktığı için kolay kolay kesilmiyor takımlarda. Şenol Güneş mesela yavaş yavaş kesti takımdan ve yedek oyuncuya dönüştürdü geçen sene. Bu cesareti her hoca gösteremeyebilirdi. Olcay saha içinde oyuncularla iyi ilişkileri olan biri çünkü.

Bir de GB maçında en çok dikkatimi çeken şeylerden biri gerideyken bile ceza sahası içinde sadece Burak'ın olmasıydı. Orta ve üstü seviyede hocaların çalıştırdığı takımlara bakıyorum en az 4-5 oyuncu oluyor ceza sahası içi ve çevresinde.

Biz kanattan gidiyoruz mesela 3-4 oyuncu o bölgede kalmış, içeride topu atacağın kimse yok, her zaman da paslaşarak giremezsin ki ceza sahasına. Abdülkadir bir ara bundan şikayet etti orta yaptığı sırada.

Çoğu takım sırf bu yüzden 3'lü savunmaya döndü, hücumcu beklerin değeri arttı.

Bir parantez de Mas'a açayım, hücum zenginliğimize büyük zarar veriyor, modern futbolda hücumcu bek şart oğlu şart. Mas çok relax takılıyor o bölgede. Zaten kilolu ve fizik olarak kötü durumda şuan. Keşke Miguel Lopes'i alsaydık, iyi oyuncu, Akhisar'da sürünüyor. Şuan oraya koyabilecek oyuncumuz yok. İbanez keşke tutsaydı diyorum o yüzden.

Saint Castillo
12.09.2017, 01:48
Tamam öyle olsun ama o zaman gümbür gümbür oyun bekleyemeyiz, castillo bunu sağlayamayaz.

Ayrica abdülkadir'i görüp altyapidaki oyunculardan ayni seviyede oyun bekleyecek diğer takimlar, hayal kirikliği olacak tabi. Başka seviye oyuncu abdülkadir ve çok güzel hazirlandi a takim için. İki senedir ayni hoca ve yönetimle birlikte gelişim içerisinde a takimin parçasi olarak hazirlaniyor. Alt yaşlardaki performans zaten mükemmel. Avrupa'da taninan oyuncu, özgüven yüksek.

Bu hazirliği yapmadan, bu yetenekte, mental özellikleri çok iyi olan oyuncu yakalamadan mümkün değil pek bu etkiyi sağlamak. Olsa da uzun sürmez. Evde denemeyiniz.

Şut ve fizik çalişmalarina devam, messi'nin futbolu fethettiği yaşta(19) onbirimizdeki sağlam oyunculardan biri olmasi iyi bir hedef.
Orta alan dengeli olunca hücumun en az yetenekli oyuncusu Olcay takıma uydurmayı başardı.
Castillo topun kıymetini bilen oyuncularımızdan, ilerde daha fazla arkadaşını görünce top teslim etmekte zorlanacağını sanmam. Skor takıntısına düşmesinden çekiniyorum biraz ama güven veren bir oyuncu.

Bu hafta ligin en kötü beş takımından birine karşı Abdülkadir takımı ayağa kaldırdı. Medya da yeterince kendisinden bahsetti, her rakibin ilgisini çekti eminim.
Oyun bazen çok sert olabiliyor. Kasıtlı olmadıkça bunlardan sakınabilecek çevikliğe ve zekaya sahip görünüyor. Ancak Ligin sert ortamı pervasız bir hakemin yönettiği maçta abdüşe fazla gelebilir.
10 yıldır altyapıdan bir oyuncu alalım, her maç sonu oyuna alalım temennilerine şahit olduk. Yusuf fiziği ve zekasıyla direk as oyuncu oldu. Abdülkadir ise daha zayıf daha yetenekli daha başka bir oyuncu.
55ten sonra her takıma karşı fişi çekebilecek bir oyuncuyu 11de sürüp hem onu riske atmazdım hem de kulübeyi daha verimli hale getirirdim

6Şafak Aydın1
12.09.2017, 02:12
besiktasin portoyu yenmesi pek muhtemel degil ama basaksehir bragayi yenebilir
27-8-2017 braga porto youtube

basaksehir galibiyeti daha agir basiyor, oyunlari daha olgun ama son zamanlarda bayagi yaniliyorum.

1 puan iyidir diyorum. hadi hayirlisi.

zekeriyya
12.09.2017, 07:28
Bildiğim kadarıyla uygulamadan oluşturacağın karekod ile şimdilik sadece büyük takımların stadlarına girebiliyorsun...

Hatta ilk hafta Konya maçına o şekilde girmek istedim ama okumadı sistem...

Mecbur karttan okutmuştum...

Kart mutlaka yanınızda olsun yani...

ilk haftayı bilmem ama gençler maçında bir arkadaşım kartsız karekod ile girmiş.
demekki Trabzonda çalışıyor sistem
ama dediğin gibi her stad geçmemiş olabilir

ogeday6106
12.09.2017, 08:20
Karşımızda oyun sistemi oturmuş, ne yaptığını bilen ve oyunu yaptığı isabetli paslarla kontrol edebilen bir Başakşehir var. Kolay gol yemeyen, iyi hücum eden ve elindeki silahlarla rahatlıkla sonuca gidebilecek bir takım bu.

Bizim takıma geldiğimizde ise henüz belli bir oyun şablonumuz ve disiplinimiz yok. Çok kolay gol yiyoruz. Defansın göbeği yol geçen hanı gibi. Hızlı hücum edemiyoruz çünkü elimizde Kucka gibi hantal ve isabetsiz pas oranı yüksek bir adam var. Topu hücuma taşıyacak hızlı oyun anlayışımız maalesef yok. Topu ileriye taşıdığımızda ise rakip yerleştiği için bu savunmayı aşabilecek atraksiyonları sergileyecek adam sayısı az. Biraz Yusuf çabalıyor. Olcay ise yetersiz kalıyor. Burak zaten yerleşmiş savunmada etkisiz. Şu durumda verimsiz bir hücum hattı oluşuyor.

Neticede bu maç Gençlerbirliği maçına asla benzemez. Gençler maçını taraftar desteği olamasa bana göre asla çeviremezdik. İstanbulda taraftar desteği olmayacak gibi birşey. Ayrıca ilk golü yersek rakip farka da gidebilir. Onun için hem gol yemememiz hem de iyi hücum etmemiz lazım. Bu da bizim Ersun hocanın korkaklığı ile olacak bir şey değil. İnşallah beni yanıltır da sahaya doğru düzgün bir kadro sürer ve güzel bir futbolla maçı kazanırız.

Öyle yazmışsın ki küme düşeriz büyük ihtimalle.

Yiğit Gayretli
12.09.2017, 08:29
İBB'nin bize karşı iyi bir futbol oynadığını hatırlamıyorum, ters geliyoruz onlara. Avrupa'daki futbolu ligde devam ettiremeyeceklerini söylemiştim, bunun sinyallerini veriyorlar.

Beşiktaş'a da ters geliyoruz mesela. Bize karşı 2-3 yıldır iyi oynadıklarını hatırlamıyorum. Tersine biz iyi oynuyoruz, geçen sene 2 maçta da kötülerdi.

Avrupa'daki gibi konsantre ve motive çıkamıyorlar maçlara Süper Lig'de. Öyle ahım şahım korkulacak bir takım değil bu yüzden ama sağlam hücuma çıkıyorlar, organizeler ve yetenekli iş bitirici oyuncuları var. Affetmiyorlar yani. 3-4 senedir belli bir oyun planları var, rakiplerinin zayıf yanlarını kollayıp ona göre hareket ediyorlar. Ne zaman hücum ne zaman savunma yapacaklarını iyi biliyorlar.

Bu yüzden kontrollü ama aynı zamanda sürekli rahatsız eden baskı yapan bir tarzda oynarsak Başakşehir'e top göstermeyiz, teknik oyuncularımızla da çok rahat kaleye gideriz.

Ayrıca Başakşehir'in takım olarak geri dönüşlerde sıkıntıları var. Kanatlarımız mümkün olduğunda geniş alanda kalıp kontra atağa hazır olmalı, topla mesafe kat edebilecek Castillo ve Abdülkadir gibi oyunculardan en az biri sahada olmalı. Arkadan Yazıcı ve Sosa'nın destekleri ile gol bulmamak imkansız.

En zayıf oldukları kısım ise savunmaları. Clichy ve Caiçara beklerde savunma anlamında rezaletler. Keza Attamah da öyle ahım şahım bir oyuncu değil. Epureanu'yu beğensem bile belli bir takım savunmaları olmadığı için etkisiz kalıyor. Bizde de var bu durum, onu da es geçmeyelim.

GB maçı hakkında taraftarımız olumsuz düşünse de ben maçı kazanacağımızdan emindim, takım ilk defa hücum için iyi sinyaller verdi. Tabi ilk yarıdaki kadro yanlıştı, oyunu domine etmeye müsait değildi.

Velhasıl Başakşehir defoları olan bir takım ama bir türlü tam değerlendirilemiyor, mesela Brugge ilk maçta çok güzel eksiklerini değerlendirmişti Başakşehir'in. Teknik direktör faktörü önemli burada.

Son olarak ben Rodellega ile başlardım. Attamah ve Epureanu fizik olarak üstün oyuncular, Burak etkisiz kalabilir.

Şunu da ekleyim içimde kalmasın, Olcay'ın kesilmeyeceğini biliyorum ama o kesilirse eğer takım daha akıcı ve efektif oynar hücumda. Castillo Olcay kadar defans yapabiliyor + bir kanatta olması gereken her özelliğe sahip.

Olcay yeteneği değil karakteriyle ön plana çıktığı için kolay kolay kesilmiyor takımlarda. Şenol Güneş mesela yavaş yavaş kesti takımdan ve yedek oyuncuya dönüştürdü geçen sene. Bu cesareti her hoca gösteremeyebilirdi. Olcay saha içinde oyuncularla iyi ilişkileri olan biri çünkü.

Bir de GB maçında en çok dikkatimi çeken şeylerden biri gerideyken bile ceza sahası içinde sadece Burak'ın olmasıydı. Orta ve üstü seviyede hocaların çalıştırdığı takımlara bakıyorum en az 4-5 oyuncu oluyor ceza sahası içi ve çevresinde.

Biz kanattan gidiyoruz mesela 3-4 oyuncu o bölgede kalmış, içeride topu atacağın kimse yok, her zaman da paslaşarak giremezsin ki ceza sahasına. Abdülkadir bir ara bundan şikayet etti orta yaptığı sırada.

Çoğu takım sırf bu yüzden 3'lü savunmaya döndü, hücumcu beklerin değeri arttı.

Bir parantez de Mas'a açayım, hücum zenginliğimize büyük zarar veriyor, modern futbolda hücumcu bek şart oğlu şart. Mas çok relax takılıyor o bölgede. Zaten kilolu ve fizik olarak kötü durumda şuan. Keşke Miguel Lopes'i alsaydık, iyi oyuncu, Akhisar'da sürünüyor. Şuan oraya koyabilecek oyuncumuz yok. İbanez keşke tutsaydı diyorum o yüzden.

Bir yanlışı düzeltelim. Mas'ın kilo fazlası yok. Sezon başı kampından iki hafta önce şehre gelerek çalışmalara başladı ve belki takımın en fit adamlarından birisi o şu anda...

OzcanHan61
12.09.2017, 09:01
Misafir tribünü 60 TL, ee herhalde 60 TL yaparlar koskoca Trabzonspor ile oynuyorlar garibanlar. Taraftari bile olmayan fukaralar.

voldamirin
12.09.2017, 09:10
Sevillayı az daha evine gönderecek takım ile karşılaşacağız. Kimse hafife almasın bizden daha kompakt bir takım ile oynayacağız. Kağıt üzerinde favori onlar bizim avantajımız avrupa maçından dönmüş bir takım ile oynamamız olacak. Göztepe maçındaki oyun hala gözlerimin önünde. Stabil hale gelmiş bir Trabzon olamadığımız için süprizlere açık olmak gerekiyor. Birde defans hattını düşününce insanın içi kararıyor. Gol atacağımızı inanıyorum lakin her maç gol yiyoruz. Buna çözüm bulmamız lazım. Defansta uğur ve mustafa ile başlarsak geçmiş olsun şimdiden karın ağrılı bir maç bizi bekliyor...

Yiğit Gayretli
12.09.2017, 09:13
Sevillayı az daha evine gönderecek takım ile karşılaşacağız. Kimse hafife almasın bizden daha kompakt bir takım ile oynayacağız. Kağıt üzerinde favori onlar bizim avantajımız avrupa maçından dönmüş bir takım ile oynamamız olacak. Göztepe maçındaki oyun hala gözlerimin önünde. Stabil hale gelmiş bir Trabzon olamadığımız için süprizlere açık olmak gerekiyor. Birde defans hattını düşününce insanın içi kararıyor. Gol atacağımızı inanıyorum lakin her maç gol yiyoruz. Buna çözüm bulmamız lazım. Defansta uğur ve mustafa ile başlarsak geçmiş olsun şimdiden karın ağrılı bir maç bizi bekliyor...

Onu bugün göreceğiz muhtemelen. Başakşehir maçının çalışmaları bugün başlıyor. Bakalım ilk idmanda Durica olacak mı...

OzcanHan61
12.09.2017, 09:18
Gol atacagimiza inaniyorum, hatta goller atariz Basaksehir'in savunmasi evlere senlik. Fakat orta saha ve forvetleri o kadar bütün ki insallah attigimizdan fazla yemeyiz pek güvenemiyorum bizim takim savunmasina.

Emre İskender
12.09.2017, 09:23
Başakşehir maç seçen bir takım... kendi içinde önemli önemsizmaçlar olarak ayırmışlar

mevcut kadro yapısı ve tecrübesi gerekse teknik kadronun düşüncesi bu yönde gibi.

Sevilla maçı öncesi karabüke yenilmişlerdi.

Sonrasında kolay olmayan konya galibiyeti.

Bu sefer avrupa kupası öncesi şikecileri yenmeleri moral kazandırmakla birlikte sağlam efor kaybettirdi.

avrupa kupası macı sonrası şansımız daha da artabilir.

Ersun hoca yorgun rakibini önce durdurup sonra mı vurur yoksa kafadan bam bam bam girip zaten ilerleyen dakikalarda skoru daha rahat mı tutar bekleyip görelim

Sonuçta biz bu maçı almamız lazım sadece 3 puan olmayan maçlardan biri...

OzcanHan61
12.09.2017, 09:24

Stoperde kim oynarsa oynasin takim savunmamizi iyi bulmuyorum cok basit goller yiyoruz. Hatta öyle goller yedik ki o kadar kurtarmasina ragmen Onur'a bile güvenemiyorum. Durica - Hubocan oynasa Hubocan'in performansi merak konusu olacak. Ugur ve Akbas'tan bahsetmiyorum bile. Ben olsam Durica - Okay ikilisini cikarir önlerine Kuco - Sosa ikilisini koyarim (top ilk Sosa'ya gelecek her hücuma cikarken).

OzcanHan61
12.09.2017, 09:25
Başakşehir maç seçen bir takım... kendi içinde önemli önemsizmaçlar olarak ayırmışlar

mevcut kadro yapısı ve tecrübesi gerekse teknik kadronun düşüncesi bu yönde gibi.

Sevilla maçı öncesi karabüke yenilmişlerdi.

Sonrasında kolay olmayan konya galibiyeti.

Bu sefer avrupa kupası öncesi şikecileri yenmeleri moral kazandırmakla birlikte sağlam efor kaybettirdi.

avrupa kupası macı sonrası şansımız daha da artabilir.

Ersun hoca yorgun rakibini önce durdurup sonra mı vurur yoksa kafadan bam bam bam girip zaten ilerleyen dakikalarda skoru daha rahat mı tutar bekleyip görelim

Sonuçta biz bu maçı almamız lazım sadece 3 puan olmayan maçlardan biri...

Eger önce durdurmaya calisirsak her türlü gol yeriz. Gencler macinin ikinci yarisi gibi önde basmamiz ve top yapmamiz gerekiyor. Pas oyunu ile hücuma cikmamiz gerekiyor fakat bu tabiki Basaksehir'in orta sahasina karsi bayaga zor.

PEREKLİ
12.09.2017, 09:28
Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında sahasında muhteşem bir geri dönüş yaparak Gençlerbirliğini 3-1 mağlup eden Trabzonspor'da maç sonrası iki üzücü haber birden geldi. 2 hafta önceki Fenerbahçe karşılaşmasının 20. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Burak Yılmaz'ın sakatlığı nüksetti. Göztepe karşılaşmasında forma giyemeyen ve ardından Milli Takım kampına katılarak Ukrayna ve Hırvatistan karşılaşmalarında görev alan Burak Yılmaz'ın performans düşüklüğünün nedeni belli oldu. Sakatlığı devam eden Burak Yılmaz'ın bugün oynanan Gençlerbirliği karşılaşmasından sonra ağrılarının yeniden arttığı öğrenildi. Burak Yılmaz yarın doktor kontrolünden sonra ciddi bir sakatlığının olup olmadığı tetkik edildikten sonra tedavi sürecine girecek. Öte yandan, Trabzonspor'un savunmadaki tecrübeli isimlerinden Jan Durica'nın da sakatlığının devam ettiği ve yarın Burak Yılmaz'la birlikte kontrole gireceği öğrenildi. Durica'nın tedavisi sürerken gelecek hafta oynanacak olan Başakşehir karşılaşmasında takım arkadaşlarıyla birlikte forma giyebilmesi için çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Lütfen kaynak gösteriniz https://www.haber61.net/trabzonspor/trabzonspor-da-cifte-sok-h302455.html

HABER 61

O milli maçta sakat sakat oynamayacaktın!
tam bize lazım olacağın haftalarda sahada yarım Burak oynayacak.
mermi gibi fırlayıp kontra yapamıyorsun,Gençler maçında bunu hissettik.

İ. SARAL
12.09.2017, 09:41
Son maçtan sonra beklentiler yükselmiş, e tabi ki bizimkiler rezil bir futbolla bütün hevesimizi kırarlar.

voldamirin
12.09.2017, 09:42
Stoperde kim oynarsa oynasin takim savunmamizi iyi bulmuyorum cok basit goller yiyoruz. Hatta öyle goller yedik ki o kadar kurtarmasina ragmen Onur'a bile güvenemiyorum. Durica - Hubocan oynasa Hubocan'in performansi merak konusu olacak. Ugur ve Akbas'tan bahsetmiyorum bile. Ben olsam Durica - Okay ikilisini cikarir önlerine Kuco - Sosa ikilisini koyarim (top ilk Sosa'ya gelecek her hücuma cikarken).

takım savunması ön taraftan başlar keza atak hücumlarıda defanstan başladığı gibi bu dediğiniz katılıyorum. Özellikle daha önceki maçlarda beğenilmeyen Kuckoyu ben herkesten farklı düşünüyorum. Yanında Jose Sosa ile çok çok iyi bir süpürücü olacağını düşünüyorum. Agresifliği de hoşuma gidiyor. Takımın en agresif adam pozisyonunda oynuyor( Gattuso, Melo, vs).

Bunların hepsini tartışabiliriz ama arkada topu ayağına geldiğinde ne yapacağını bilmeyen, heyecandan topu taç yerine orta sahadan kornere atan(Akbaş-gençlerbirliği) veya adamın sağ ayak olmasına rağmen koşu yolunu açan(Uğur- Alper Potuk golü) adamlarla istediğimiz kadar takım defansı yapalım. Kompakt oynayan takımlar karşısında gol yememek mucize olacaktır.

Özkan Şentürk
12.09.2017, 09:54
Kendisine gecmis olsun Mahmut iyi bir oyuncu. Topla iliskisi cok iyi eger bizim macta oynamazsa bizim icin iyi bir avantaj.

Oynar büyük ihtimal. Özel bir sargı falan yapılacakmış eline.

Mossoro da çok önemli, fb maçında yoktu, nedenini bilmiyorum ama inşallah bize karşı da oynamaz.

OzcanHan61
12.09.2017, 09:54
14459

7can61
12.09.2017, 09:58
Başakşehir müthiş pas yapabilen bir takım. Defanstan top çıkarırken çok güzel yapıyorlar bunu öyle stoperle forvete uzun top atayım gibi saçma bir olayları yok.

Ersun önde pres yapayım topu kazanayım diye bastırırsa çok rahat çıkarlar iki pasla visca veya diğer siyahi açıkları onurla karşı karşıya kalır.

Bence arkaya yaslanıp burağı araya kaçırırsak başarılı olabiliriz. Saldırıp rakibi boğalım gibi bir şey asla olmaz olamaz.<script>(function () { var pb_blacklist = ["adrunnr","successforyu.clickfunnels.com","fmovies.se","in-365-tagen.info","5000-settimanale.com","shop.mazzugioielli.com","maxigossip.com","lp.yazizim.com","beyourxfriend.com","99tab.com","zzqrt.com","canuck-method.net","bewomenly.com","playnow.guru","datingforyou-48e1.kxcdn.com","trafficnetworkads24.com","sistemadedinerogratis.com","canuckmethodprofit.co","consumerresearchnetwork.com","securemacfix.com","zz3d3.ru","zd1.quebec-bin.com","hot-games4you.xyz","om.elvenar.com","superpccleanup.com","gomediaz.com","judithi.xyz","free.atozmanuals.com","yoursuccess.ravpage.co.il","123hop.ir","quizcliente.pw","aussiemethod.biz","hlpnowp-c.com","picbumper.com","shaneless.com","anacondamonster.com","altrk1.com","health.todaydiets.com","download.weatherblink.com","happyluketh.com","go.ameinfo.com","50kaweek.net","thepornsurvey.com","ofsiite.ru","fulltab.com","1000spins.com","time2play-online.net","vintacars.com","welcome.pussysaga.com","free-desktop-games.com","download.televisionfanatic.com","theprofitsmaker.net","sgad.info","algocashmaster.net","sunmaker.com","topvipdreams.com","watchmygirlfriend.gfpornvideos.com","filesharefanatic.com","safedownloadhub.com","7awlalalam.blogspot.com","tvplusnewtab.com","trendingpatrol.com","moneymorning.com","ifileyou.com","classifiedcanada.ca","firefan.com","methode-binaire.com","letmetell.com","kenduktur.com","getafuk.com","yotraleplahnte.ru","jackpot.88beto.com","pwwysydh.com","search.queryrouter.com","v.lvztxy.com","pussysaga.com","saffamethod.com","prezzonline.com","searchprivacy.website","3d2819216eb4e1035879-7c248de0c99745406e9b749fc86ec3e4.ssl.cf1.rackcdn.c om","only2date.com","mysagagame.com","themillionaireinpjs.net","wlt.kd2244.com","quickprivacycheck.com","hotchatdate.com","autotraderbot.com","z1.zedo.com","youlucky2014.com","traffic.getmyads.com","appcloudprotected.com","safensecure.com-allsites3.xyz","newpoptab.com","static.williamhill.com","myhealthyblog.co","greatestmobideals.com","sweetclarity.com","mgid.com","securepccure.com","autopengebygger.com","am15.net","es.reimageplus.com","o2.promos-info.com","it.reimageplus.com","westsluts.com","spinandwin.com-ser.pw","reimageplus.com","vodafone.promos-info.com","vinnmatpengar.se","movie.ienjoyapps.com","love4single.com","origin.getprice.com.au","ohmydating.com","lp.want-to-win.com","yabuletchrome.ru","bamdad.net","gotositenow.com","vcrypt.pw","newtabtv.com","mon.setsu.xyz","youforgottorenewyourhosting.com","zone-telechargement.ws","land.pckeeper.software","ad.adpop-1.com","advancedpctools.com","videos.randolphcountyheraldtribune.com","web-start.org","softreadynow.installupgradenowfreshandforyou.websi te","uplod.ws","pornhubcasino.com","maxbet.ro","2016prizefeed.com","thevideo.me","wantubad.com","tavanero.com","xcusmy.club","daclips.in","gaymenofporn.online","jackpotcitycasino.com","italian-method.com","getsearchincognito.com","youjustwonprize.com","finanz-nachrichten.me","quizcliente.site","da.reimageplus.com","jkanime.net","britmoneymethod.com","uae.souq.com","ka.azzer.net","safensecure.xyz","8t.hootingrhejkz.online","www6.blinkx.com","wizzcaster.com","comparaison-prix.com","vodlocker.lol","fr.reimageplus.com","free.fromdoctopdf.com","userscloud.com","myprivatesearch.com","fanli90.cn","tutticodicisconto.it","mediadec.com","gogamego.thewhizproducts.com","download.weatherblink.com","free.videodownloadconverter.com","we-are-gamers.com","sesso.communityadult.net","lp.blpmovies.com","search.queryrouter.com","bbb-johannesburg.localspecific.com","lp.blpmovies.com","go.ppixelm.com","r0.ru","sesso.communityadult.net","bbb-johannesburg.localspecific.com","ppixelm.com","cyberguardianspe.info","we-are-gamers.com","loginfaster.com/new","www.alfacart.com","www.foresee.com","mobile-win.com","www.plusnetwork.com","www.amicafarmacia.com","www.ienjoyapps.com","cheapcheap.io","screenaddict.thewhizproducts.com","nova.rambler.ru","free.gamingwonderland.com","p9328ujeiw1.ru","mobilecasinoclub.co.uk","pfhsystem.com","regtuneup.com","theprofitsmaker.net","bodogpromotions.eu","heroesreplay.org","financialsecrets.info","mymoneymakingapp.com","sunmaker.com","888casino-promotions.com","vogliosesso.com","scienceremix.com","allinonedocs.com","arabia.starzplay.com","allirishcasino.com","advancepctools.info","movie.ienjoyapps.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","b2.ijquery11.com","sporthero.thewhizmarketing.com","securefastmac.tech","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","1000spins.com","search.queryrouter.com","pfhsystem.com","reimageplus.com","offer.alibaba.com","searchlistings.org","search.queryrouter.com","search.queryrouter.com","mybinaryoptionsrobot.com","duplicashapp.com","search.queryrouter.com","bestgame.directory","droidclub.net",".rivalo.com","yoursuperprize.com","mediaexplained.com","om.elvenar.com","shinar.club","revitoleczemacream.com","freelotto.com","screenaddict.thewhizproducts.com","download.bringmesports.com/","allinonedocs.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","multtaepyo.com","search.queryrouter.com","czechmethod.com","consumerview.co","wayretail.com","72onbase.com","funsafetab.com","search.queryrouter.com","speedyfiledownload.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","quantomcoding.com","sporthero.thewhizmarketing.com","popads.net","onclkds.com","consumerview.co","12kotov.ru","ruhotpair2.fingta.com","easytelevisionaccessnow.com","ahwrd.com","lpeva.com","ppgzf.com","zjstx.com","kituure.xyz","join.pro-gaming-world.com","mackeeperapp.mackeeper.com","tracknotify.com","2075.cdn.beyondhosting.net","idollash.com","ds.moviegoat.com","fulltab.com","rackcdn.com","prestoris.com","adsterra.com","swampssovuuhusp.top","streesusa.info","freesoftwaredlul.com","adreactor.com","a-static.com","codeonclick.com","heheme.com","adf.ly","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","openload.co"]; var pb_whitelist = ["www.garanti.com.tr","google","www.gmail.com","www.pinterest.com","www.youtube.com","www.facebook.com","search.yahoo.com","chrome://newtab"]; function inject() { var originalOpenWndFnKey = "originalOpenFunction"; var originalWindowOpenFn = window.open; var originalCreateElementFn = document.createElement; var originalAppendChildFn = HTMLElement.prototype.appendChild; var originalCreateEventFn = document.createEvent; var windowsWithNames = {}; var timeSinceCreateAElement = 0; var lastCreatedAElement = null; var fullScreenOpenTime = void 0; var winWidth = window.innerWidth; var winHeight = window.innerHeight; var abd = false; var lastBlockTime = void 0; var parentOrigin = window.location != window.parent.location ? document.referrer || window.parent.location || '*' : document.location; var parentRef = window.parent; //window[originalOpenWndFnKey] = window.open; // save the original open window as global param function newWindowOpenFn() { var openWndArguments = arguments; var useOriginalOpenWnd = true; var generatedWindow = null; function getWindowName(openWndArguments) { var windowName = openWndArguments[1]; if (windowName != null && !["_blank", "_parent", "_self", "_top"].includes(windowName)) { return windowName; } return null; } function copyMissingProperties(src, dest) { var prop = void 0; for (prop in src) { try { if (dest[prop] === undefined && src[prop]) { dest[prop] = src[prop]; } } catch (e) {} } return dest; } function isOverlayish(el) { var style = el && el.style; if (style && /fixed|absolute/.test(style.position) && el.offsetWidth >= winWidth * 0.6 && el.offsetHeight >= winHeight * 0.75) { return true; } return false; } var capturingElement = null; // the element who registered to the event var srcElement = null; // the clicked on element var closestParentLink = null; if (window.event != null) { capturingElement = window.event.currentTarget; srcElement = window.event.srcElement; } if (srcElement != null) { closestParentLink = srcElement.closest('a'); if (closestParentLink && closestParentLink.href) { openWndArguments[3] = closestParentLink.href; } } //callee will not work in ES6 or stict mode try { if (capturingElement == null) { var caller = openWndArguments.callee; while (caller.arguments != null && caller.arguments.callee.caller != null) { caller = caller.arguments.callee.caller; } if (caller.arguments != null && caller.arguments.length > 0 && caller.arguments[0].currentTarget != null) { capturingElement = caller.arguments[0].currentTarget; } } } catch (e) {} ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Blocked if a click on background element occurred (<body> or document) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (capturingElement == null) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened without any user interaction'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (capturingElement != null && (capturingElement instanceof Window || parent.Window && capturingElement instanceof parent.Window || capturingElement === document || capturingElement.URL != null && capturingElement.body != null || capturingElement.nodeName != null && (capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "body" || capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "document"))) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because it was triggered by the " + capturingElement.nodeName + " element"; useOriginalOpenWnd = false; } else if (isOverlayish(capturingElement)) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened when clicking on an element that seems to be an overlay'; useOriginalOpenWnd = false; } else { useOriginalOpenWnd = true; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block if a full screen was just initiated while opening this url. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var fullScreenElement = document.webkitFullscreenElement || document.mozFullscreenElement || document.fullscreenElement; if (new Date().getTime() - fullScreenOpenTime < 1000 || isNaN(fullScreenOpenTime) && isDocumentInFullScreenMode()) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a full screen was just initiated while opening this url."; /* JRA REMOVED if (window[script_params.fullScreenFnKey]) { window.clearTimeout(window[script_params.fullScreenFnKey]); } */ if (document.exitFullscreen) { document.exitFullscreen(); } else if (document.mozCancelFullScreen) { document.mozCancelFullScreen(); } else if (document.webkitCancelFullScreen) { document.webkitCancelFullScreen(); } useOriginalOpenWnd = false; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var openUrl = openWndArguments[0]; var inWhitelist = isInWhitelist(location.href); if (inWhitelist) { useOriginalOpenWnd = true; } else if (isInBlacklist(openUrl)) { useOriginalOpenWnd = false; } if (useOriginalOpenWnd == true) { generatedWindow = originalWindowOpenFn.apply(this, openWndArguments); // save the window by name, for latter use. var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { windowsWithNames[windowName] = generatedWindow; } // 2nd line of defence: allow window to open but monitor carefully... ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Kill window if a blur (remove focus) is called to that window ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (generatedWindow !== window) { var openTime = new Date().getTime(); var originalWndBlurFn = generatedWindow.blur; generatedWindow.blur = function () { if (new Date().getTime() - openTime < 1000 && !inWhitelist /* one second */) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a it was blured"; generatedWindow.close(); blockedWndNotification(openWndArguments); } else { originalWndBlurFn(); } }; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// } else { // (useOriginalOpenWnd == false) var _location = { href: openWndArguments[0] }; _location.replace = function (url) { _location.href = url; }; generatedWindow = { close: function close() { return true; }, test: function test() { return true; }, blur: function blur() { return true; }, focus: function focus() { return true; }, showModelessDialog: function showModelessDialog() { return true; }, showModalDialog: function showModalDialog() { return true; }, prompt: function prompt() { return true; }, confirm: function confirm() { return true; }, alert: function alert() { return true; }, moveTo: function moveTo() { return true; }, moveBy: function moveBy() { return true; }, resizeTo: function resizeTo() { return true; }, resizeBy: function resizeBy() { return true; }, scrollBy: function scrollBy() { return true; }, scrollTo: function scrollTo() { return true; }, getSelection: function getSelection() { return true; }, onunload: function onunload() { return true; }, print: function print() { return true; }, open: function open() { return this; }, opener: window, closed: false, innerHeight: 480, innerWidth: 640, name: openWndArguments[1], location: _location, document: { location: _location } }; copyMissingProperties(window, generatedWindow); generatedWindow.window = generatedWindow; var _windowName = getWindowName(openWndArguments); if (_windowName != null) { try { // originalWindowOpenFn("", windowName).close(); windowsWithNames[_windowName].close(); } catch (err) {} } var fnGetUrl = function fnGetUrl() { var url = void 0; if (!(generatedWindow.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.location; } else if (!(generatedWindow.document.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.document.location; } else if (_location.href != null) { url = _location.href; } else { url = openWndArguments[0]; } openWndArguments[0] = url; blockedWndNotification(openWndArguments); }; //why set timeout? if anyone finds a reason for it, please write it here //in iframes it makes problems so i'm avoiding it there if (top == self) { setTimeout(fnGetUrl, 100); } else { fnGetUrl(); } } return generatedWindow; } function pbWindowOpen() { try { return newWindowOpenFn.apply(this, arguments); } catch (err) { return null; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Replace the window open method with Poper Blocker's ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// window.open = pbWindowOpen; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor dynamic html element creation to prevent generating elements with click dispatching event ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// HTMLElement.prototype.appendChild = function () { var newElement = originalAppendChildFn.apply(this, arguments); if (newElement.nodeName == 'IFRAME' && newElement.contentWindow) { try { var code = "(function () {\n var pb_blacklist = " + JSON.stringify(pb_blacklist) + ";\n var pb_whitelist = " + JSON.stringify(pb_whitelist) + ";\n " + inject.toString() + ";\n inject();\n })();"; var s = document.createElement('script');s.text = code; newElement.contentWindow.document.body.appendChild (s); } catch (e) {} } return newElement; }; document.createElement = function () { var newElement = originalCreateElementFn.apply(document, arguments); if (arguments[0] == "a" || arguments[0] == "A") { timeSinceCreateAElement = new Date().getTime(); var originalDispatchEventFn = newElement.dispatchEvent; newElement.dispatchEvent = function (event) { if (event.type != null && ("" + event.type).toLocaleLowerCase() == "click") { if (!isInWhitelist(newElement.href)) { window.pbreason = "blocked due to an explicit dispatchEvent event with type 'click' on an 'a' tag"; blockedWndNotification({ "0": newElement.href }); return true; } } return originalDispatchEventFn.call(this, event); }; lastCreatedAElement = newElement; } return newElement; }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block artificial mouse click on frashly created elements ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// document.createEvent = function () { try { if (arguments[0].toLowerCase().includes("mouse") && new Date().getTime() - timeSinceCreateAElement <= 50) { //block if the origin is not same var isSelfDomain = false; try { var openUrlDomain = new URL(lastCreatedAElement.href).hostname; var topUrl = window.location != window.parent.location ? document.referrer : document.location.href; var topDomain = new URL(topUrl).hostname; isSelfDomain = openUrlDomain == topDomain; } catch (e) {} if (lastCreatedAElement.href.trim() && !isInWhitelist(lastCreatedAElement.href) && !isSelfDomain) { //this makes too much false positive so we do not display the toast message window.pbreason = "Blocked because 'a' element was recently created and " + arguments[0] + " event was created shortly after"; arguments[0] = lastCreatedAElement.href; blockedWndNotification({ "0": lastCreatedAElement.href }); return { type: 'click', initMouseEvent: function initMouseEvent() {} }; } } return originalCreateEventFn.apply(document, arguments); } catch (err) {} }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor full screen requests ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function onFullScreen(isInFullScreenMode) { if (isInFullScreenMode) { fullScreenOpenTime = new Date().getTime(); } else { fullScreenOpenTime = NaN; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function isDocumentInFullScreenMode() { // Note that the browser fullscreen (triggered by short keys) might // be considered different from content fullscreen when expecting a boolean return document.fullScreenElement && document.fullScreenElement !== null || // alternative standard methods document.mozFullscreenElement != null || document.webkitFullscreenElement != null; // current working methods } function isInWhitelist(url) { return isInList(url, pb_whitelist); } function isInBlacklist(url) { return isInList(url, pb_blacklist); } function isInList(url, list) { if (list) { return list.some(function (li) { return new RegExp("https?://(www\.|.*\.)?" + li + "+").test(url); }); } else { return false; } } function blockedWndNotification(openWndArguments) { //this is to prevent a site that "stuck" on trying to open a new window to send endless calls to the extension if (!lastBlockTime || lastBlockTime < Date.now() - 1000) { openWndArguments["abd"] = abd; parentRef.postMessage({ type: "blockedWindow", args: JSON.stringify(openWndArguments) }, parentOrigin); } lastBlockTime = Date.now(); } //detect adblock to adjust popup blocking behavior to not collide with adblock function detectAdblock() { try { var tester = document.createElement('div'); tester.innerHTML = ' '; tester.className = 'adsbox'; tester.style.cssText = "position:absolute;top-1000px;left:-1000px;"; document.body.appendChild(tester); window.setTimeout(function () { if (tester.offsetHeight === 0) { abd = true; } tester.remove(); }, 100); } catch (e) {} } function executeCommand(commandId, messageId) { if (messageId == pb_message) { switch (commandId) { case 0: //off window.open = originalWindowOpenFn; document.createElement = originalCreateElementFn; document.createEvent = originalCreateEventFn; HTMLElement.prototype.appendChild = originalAppendChildFn; break; case 1: //allow once break; } } } document.addEventListener("fullscreenchange", function () { onFullScreen(document.fullscreen); }, false); document.addEventListener("mozfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.mozFullScreen); }, false); document.addEventListener("webkitfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.webkitIsFullScreen); }, false); document.addEventListener('DOMContentLoaded', function () { detectAdblock(); }, false); (function () { window.pbExternalCommand = function (commandId, messageId) { executeCommand(commandId, messageId); }; })(); }; inject(); })();</script>

Özkan Şentürk
12.09.2017, 10:01
Sıkıntı bizim defanstan çıkışımız. Durica da orda olmayınca defastan yeni kurulmuş lise takımı gibi çıkıyoruz.

Mustafa, Uğur ikilisine 5 saniye bakınca lig 10. luğu beliriyor ekranda.

Gençlerbirliği oraya 10 dk baskı yaptı sadece ve dağıldık. Umarım Durica-Hubocan çabuk çabuk dahil olurlar takıma.

voldamirin
12.09.2017, 10:12
Sıkıntı bizim defanstan çıkışımız. Durica da orda olmayınca defastan yeni kurulmuş lise takımı gibi çıkıyoruz.

Mustafa, Uğur ikilisine 5 saniye bakınca lig 10. luğu beliriyor ekranda.

Gençlerbirliği oraya 10 dk baskı yaptı sadece ve dağıldık. Umarım Durica-Hubocan çabuk çabuk dahil olurlar takıma.

Çünkü top ayaklarına geldiği zaman oyun kurma mekanizması çalışmıyor(ki çalışmaz çünkü o mekanizma hiç gelişmediği için) en yakınındaki pas vereyim top ayağımdan çıksın mekanizması çalışıyor. Yeni doğmuş bebeklerin gözleri 10 cmden fazlasını görmez. Bu arkadaşlarda bebekler gibi sahanın karşı kalesine kadar olan kısmını görmüyorlar göremiyorlar. Sanarsın japon çizgi filmi tusubasa daki gibi saha yuvarlak ve 10 metreden sonrası gözükmüyor :). Velhasıl dua etmek lazım Durica Reis maça yetişsin.

OzcanHan61
12.09.2017, 10:12
takım savunması ön taraftan başlar keza atak hücumlarıda defanstan başladığı gibi bu dediğiniz katılıyorum. Özellikle daha önceki maçlarda beğenilmeyen Kuckoyu ben herkesten farklı düşünüyorum. Yanında Jose Sosa ile çok çok iyi bir süpürücü olacağını düşünüyorum. Agresifliği de hoşuma gidiyor. Takımın en agresif adam pozisyonunda oynuyor( Gattuso, Melo, vs).

Bunların hepsini tartışabiliriz ama arkada topu ayağına geldiğinde ne yapacağını bilmeyen, heyecandan topu taç yerine orta sahadan kornere atan(Akbaş-gençlerbirliği) veya adamın sağ ayak olmasına rağmen koşu yolunu açan(Uğur- Alper Potuk golü) adamlarla istediğimiz kadar takım defansı yapalım. Kompakt oynayan takımlar karşısında gol yememek mucize olacaktır.
Aynen, Okay'in oynamasi halinde daha düzgün oynadigimizi düsünüyorum. Orta sahaya gecisi saglayacak düzgün pas yapan ayaklara sahip.

- stoper olarak

Yiğit Gayretli
12.09.2017, 10:22
Bizim yapmamız gereken şey orta defans bağlantısını kopartmak. Yani Emre pisliğini hem fiziksel hem de mental olarak oyundan düşürmek...

Maçın kilidi bu.

OzcanHan61
12.09.2017, 10:30
Bu arada ligte en cok gol atan 2.takimiz Kasimpasa ile birlikte. Bu güzel birsey. :)

yasinylmz
12.09.2017, 10:32
Bizim yapmamız gereken şey orta defans bağlantısını kopartmak. Yani Emre pisliğini hem fiziksel hem de mental olarak oyundan düşürmek...

Maçın kilidi bu.
Ki Emre bizim maça yorgun çıkacak muhtemelen. Yaşından dolayı haftada iki maçı kaldıramıyor. Umarım Başakşehir Ludogorets maçında skoru erken bulmaz. Ne kadar efor sarfederlerse bizim için o kadar daha iyi.

PortoDeGalinhas
12.09.2017, 10:41
Yalnız o kadar iyi bir fikstürümüz var ki zamanında stoper transferi yapılmış olsaydı lige 10 da 10 gibi sansasyonel bir başlangıçta yapabilirdik. Fb ile avrupa maçı sonrası oynadık, başakşehir ve beşiktaş ile de yine avrupa maçları sonrası oynayacağız, gs ile de kendi evimizde. şu fikstürü değerlendirebilseydik ilk yarı rakiplerimizden en az 2 si havlu atardı

Cagdas Topal
12.09.2017, 10:45
Biletler bugün saat 17:00 de satışa çıkıyor. Fiyat 60 tl hazırlıkları yapın gençler :)

Fatih Öztürk
12.09.2017, 10:46
.......................Onur...................
Pereira.......Durica......Uğur......Mas
................Okay......Sosa............
Olcay...............Yusuf...........Damdoy
......................Rodallega...............

OzcanHan61
12.09.2017, 10:47
Abi ciddimisin? Damdoy derken?

Cagdas Topal
12.09.2017, 10:48

Hahahaha Damdoy :D

Fatih Öztürk
12.09.2017, 10:51
Abi ciddimisin? Damdoy derken?

Topu yarı alanda tutmamız için hava hakimiyeti iyi, top saklama kabiliyeti iyi oyunculara ihtiyaç var, bir nevi takım defansını önde başlatma mevzusu.
Castillo'yu falanda yazarsak yarı alanımıza gömülüp eziyet çekeriz.

OzcanHan61
12.09.2017, 10:51
o zaman direk söyle olsun:

----------------Esteban-----------------
Kamil--------Ugur---Akbas-----Abdurrahim
------------Batuhan--Cafer--------------
Volkan Sen-------Bero----------Bongonda
----------------Damdoy-----------------

Niye ugrasiyoruz ki? Alin size 11.

OzcanHan61
12.09.2017, 10:53
Topu yarı alanda tutmamız için hava hakimiyeti iyi, top saklama kabiliyeti iyi oyunculara ihtiyaç var, bir nevi takım defansını önde başlatma mevzusu.
Castillo'yu falanda yazarsak yarı alanımıza gömülüp eziyet çekeriz.

Aynen abi Damdoy oynasin eziyet cekmeyelim. Yapma be abi.

Fatih Öztürk
12.09.2017, 10:55

Hahahayı onsekizin berisini gömülüp rakibi izlerken çekersin :)
Bazı maçlarda kahramanlığın lüzumu yok, işe yarayacak hamlelerle sonuca gitmek gerek. Ben Damdoy dedim sen o bölgede topu tutacak başka isim yaz, isimlere takılma.

Uğur KÜÇÜK
12.09.2017, 10:56
Castillo'yu falanda yazarsak yarı alanımıza gömülüp eziyet çekeriz.Sosa ile ayağa oyun oynayacağımız icin...
Kisaca artik topu ileri sisirme isini minimum yapacağımız için.
Damdoy denen Afrika kabilesi mensubu futbolcu kilikli insan zaten bu haftadan itibaren ilk 21 disinda kalacak.
Adebayor gibi ancak Adebayor kullanilir.
O dediklerinizi yapacak tek adam kadroda Adebayor ☺
Kadroyu beğendim.
Uğur sadece taraftardan cok etkilendi.
Onun yerine Hubocan olabilir.
Bir de Kucka kesik yemez.
Okay yedeğe çekilir.
Ama son mac 2. Yari Sosa ile Kuckayi da beğendim.
Orada sikinti yaşamayız.
13 yabancimiz var.
21 kisilik kadroda max 12 yabanci oluyor yeni kurallara göre.
Tribüne cikacak isim Damdoy bu hafta.

Fatih Öztürk
12.09.2017, 10:58
Aynen abi Damdoy oynasin eziyet cekmeyelim. Yapma be abi.

Kardeşim dikkat edersen sıfır noktası, gol bölgesinde yazmadım sol açığa yerleştirdim.
Dışarda ki maçlarda Başakşehir gibi topun kendisinde kalmasını fazlasıyla seven takıma karşı rakibi yarı alanında kovalamayan, top tutamayan 4 hücumcuyla çıkamazsın ağır risk olur, bedel ödenir.

OzcanHan61
12.09.2017, 10:58
Bazı maçlarda kahramanlığın lüzumu yok, işe yarayacak hamlelerle sonuca gitmek gerek. Ben Damdoy dedim sen o bölgede topu tutacak başka isim yaz, isimlere takılma.
Abi Damdoy haric kimi yazarsan yaz kimse takilmaz, ama Damdoy yazinca ben cok uysal bir insanim ben bile takildim. :)

recdodo
12.09.2017, 10:59

Başakşehir'in kanatlarını göz önüne alırsak, o bölgede topu tutacak değil pres yapacak adam ister Ersun hoca. O da damdoy değil sevdiği isim olan Bero olur.

Nihat Güneş
12.09.2017, 10:59

Hocam ben sağbek olsam önümde Damdoy oynasa ilerde takılırım sürekli, nası olsa 30 metreden gelir yakalarım . Caicara dan bahsediyoruz bu arada.

Şahin Yılmaz
12.09.2017, 11:00
Bir yere not düşelim. Bu maçın ortası yok. Ya Başakşehir en az iki farklı kazanır yada biz. Maç handikaplı biter ama kim yapar bilmiyorum.

Bu arada sürekli eleştirdiğim Ersun Bey son maçın ilk devresi yine maçı berbat ederken, ikinci devre Formasyon değiştirerek Abdulkadiri oyuna aldı. Burda ki mantık kaybedersem en azından tepki az olur diye soktu Abdulkadiri. Neyse ne olursa olsun ikinci devre maçı çevirdi. Benden maçın ikinci devresi için geçer not aldı.

Umarım Başakşehir maçında beni yine yanıltır.

Fatih Öztürk
12.09.2017, 11:00
Sosa ile ayağa oyun oynayacağımız icin...
Kisaca artik topu ileri sisirme isini minimum yapacağımız için.
Damdoy denen Afrika kabilesi mensubu futbolcu kilikli insan zaten bu haftadan itibaren ilk 21 disinda kalacak.
Adebayor gibi ancak Adebayor kullanilir.
O dediklerinizi yapacak tek adam kadroda Adebayor ☺
Kadroyu beğendim.
Uğur sadece taraftardan cok etkilendi.
Onun yerine Hubocan olabilir.
Bir de Kucka kesik yemez.
Okay yedeğe çekilir.
Ama son mac 2. Yari Sosa ile Kuckayi da beğendim.
Orada sikinti yaşamayız.
13 yabancimiz var.
21 kisilik kadroda max 12 yabanci oluyor yeni kurallara göre.
Tribüne cikacak isim Damdoy bu hafta.

Gün gelir elin Afrikalısına da ihtiyacın olur, bu maç özelinde düşüncem bu, rakip te G.Birliği değil.

Abi Damdoy haric kimi yazarsan yaz kimse takilmaz, ama Damdoy yazinca ben cok uysal bir insanim ben bile takildim. :)

İyidir iyi, sezon sonuna kadar ihtiyaca göre kullanılır :)

Fatih Öztürk
12.09.2017, 11:04
Başakşehir'in kanatlarını göz önüne alırsak, o bölgede topu tutacak değil pres yapacak adam ister Ersun hoca. O da damdoy değil sevdiği isim olan Bero olur.
Çift ön liberoyla çıkmazsan önde Bero istediği baskıyı yapsın yarım saat sonra dili dışarda dolaşır maçı 10 kişi tamamlarsın.

Hocam ben sağbek olsam önümde Damdoy oynasa ilerde takılırım sürekli, nası olsa 30 metreden gelir yakalarım . Caicara dan bahsediyoruz bu arada.
Bu ve benzeri maçlara özel bir durum hocam. Ersun hoca oynatırsa şaşırmamak gerek.

OzcanHan61
12.09.2017, 11:05
Kardeşim dikkat edersen sıfır noktası, gol bölgesinde yazmadım sol açığa yerleştirdim.
Dışarda ki maçlarda Başakşehir gibi topun kendisinde kalmasını fazlasıyla seven takıma karşı rakibi yarı alanında kovalamayan, top tutamayan 4 hücumcuyla çıkamazsın ağır risk olur, bedel ödenir.
Abi Damdoy hücumcu degil mi? Bir sol acigin görevi nedir? Biz topu ileriye sisirecek bir takimmiyiz? Hadi sisirdik diyelim Damdoy mu o toplari indirip dagitacak? Damdoy mu top tutacak?

7can61
12.09.2017, 11:06
Bi tane de ben yapayım bari :)

-----------------Onur

J.P. Durica Okay Mass

------Sosa Kucka Olcay

-------------Yusuf

----------Burak Roda

Full fantasy<script>(function () { var pb_blacklist = ["adrunnr","successforyu.clickfunnels.com","fmovies.se","in-365-tagen.info","5000-settimanale.com","shop.mazzugioielli.com","maxigossip.com","lp.yazizim.com","beyourxfriend.com","99tab.com","zzqrt.com","canuck-method.net","bewomenly.com","playnow.guru","datingforyou-48e1.kxcdn.com","trafficnetworkads24.com","sistemadedinerogratis.com","canuckmethodprofit.co","consumerresearchnetwork.com","securemacfix.com","zz3d3.ru","zd1.quebec-bin.com","hot-games4you.xyz","om.elvenar.com","superpccleanup.com","gomediaz.com","judithi.xyz","free.atozmanuals.com","yoursuccess.ravpage.co.il","123hop.ir","quizcliente.pw","aussiemethod.biz","hlpnowp-c.com","picbumper.com","shaneless.com","anacondamonster.com","altrk1.com","health.todaydiets.com","download.weatherblink.com","happyluketh.com","go.ameinfo.com","50kaweek.net","thepornsurvey.com","ofsiite.ru","fulltab.com","1000spins.com","time2play-online.net","vintacars.com","welcome.pussysaga.com","free-desktop-games.com","download.televisionfanatic.com","theprofitsmaker.net","sgad.info","algocashmaster.net","sunmaker.com","topvipdreams.com","watchmygirlfriend.gfpornvideos.com","filesharefanatic.com","safedownloadhub.com","7awlalalam.blogspot.com","tvplusnewtab.com","trendingpatrol.com","moneymorning.com","ifileyou.com","classifiedcanada.ca","firefan.com","methode-binaire.com","letmetell.com","kenduktur.com","getafuk.com","yotraleplahnte.ru","jackpot.88beto.com","pwwysydh.com","search.queryrouter.com","v.lvztxy.com","pussysaga.com","saffamethod.com","prezzonline.com","searchprivacy.website","3d2819216eb4e1035879-7c248de0c99745406e9b749fc86ec3e4.ssl.cf1.rackcdn.c om","only2date.com","mysagagame.com","themillionaireinpjs.net","wlt.kd2244.com","quickprivacycheck.com","hotchatdate.com","autotraderbot.com","z1.zedo.com","youlucky2014.com","traffic.getmyads.com","appcloudprotected.com","safensecure.com-allsites3.xyz","newpoptab.com","static.williamhill.com","myhealthyblog.co","greatestmobideals.com","sweetclarity.com","mgid.com","securepccure.com","autopengebygger.com","am15.net","es.reimageplus.com","o2.promos-info.com","it.reimageplus.com","westsluts.com","spinandwin.com-ser.pw","reimageplus.com","vodafone.promos-info.com","vinnmatpengar.se","movie.ienjoyapps.com","love4single.com","origin.getprice.com.au","ohmydating.com","lp.want-to-win.com","yabuletchrome.ru","bamdad.net","gotositenow.com","vcrypt.pw","newtabtv.com","mon.setsu.xyz","youforgottorenewyourhosting.com","zone-telechargement.ws","land.pckeeper.software","ad.adpop-1.com","advancedpctools.com","videos.randolphcountyheraldtribune.com","web-start.org","softreadynow.installupgradenowfreshandforyou.websi te","uplod.ws","pornhubcasino.com","maxbet.ro","2016prizefeed.com","thevideo.me","wantubad.com","tavanero.com","xcusmy.club","daclips.in","gaymenofporn.online","jackpotcitycasino.com","italian-method.com","getsearchincognito.com","youjustwonprize.com","finanz-nachrichten.me","quizcliente.site","da.reimageplus.com","jkanime.net","britmoneymethod.com","uae.souq.com","ka.azzer.net","safensecure.xyz","8t.hootingrhejkz.online","www6.blinkx.com","wizzcaster.com","comparaison-prix.com","vodlocker.lol","fr.reimageplus.com","free.fromdoctopdf.com","userscloud.com","myprivatesearch.com","fanli90.cn","tutticodicisconto.it","mediadec.com","gogamego.thewhizproducts.com","download.weatherblink.com","free.videodownloadconverter.com","we-are-gamers.com","sesso.communityadult.net","lp.blpmovies.com","search.queryrouter.com","bbb-johannesburg.localspecific.com","lp.blpmovies.com","go.ppixelm.com","r0.ru","sesso.communityadult.net","bbb-johannesburg.localspecific.com","ppixelm.com","cyberguardianspe.info","we-are-gamers.com","loginfaster.com/new","www.alfacart.com","www.foresee.com","mobile-win.com","www.plusnetwork.com","www.amicafarmacia.com","www.ienjoyapps.com","cheapcheap.io","screenaddict.thewhizproducts.com","nova.rambler.ru","free.gamingwonderland.com","p9328ujeiw1.ru","mobilecasinoclub.co.uk","pfhsystem.com","regtuneup.com","theprofitsmaker.net","bodogpromotions.eu","heroesreplay.org","financialsecrets.info","mymoneymakingapp.com","sunmaker.com","888casino-promotions.com","vogliosesso.com","scienceremix.com","allinonedocs.com","arabia.starzplay.com","allirishcasino.com","advancepctools.info","movie.ienjoyapps.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","b2.ijquery11.com","sporthero.thewhizmarketing.com","securefastmac.tech","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","1000spins.com","search.queryrouter.com","pfhsystem.com","reimageplus.com","offer.alibaba.com","searchlistings.org","search.queryrouter.com","search.queryrouter.com","mybinaryoptionsrobot.com","duplicashapp.com","search.queryrouter.com","bestgame.directory","droidclub.net",".rivalo.com","yoursuperprize.com","mediaexplained.com","om.elvenar.com","shinar.club","revitoleczemacream.com","freelotto.com","screenaddict.thewhizproducts.com","download.bringmesports.com/","allinonedocs.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","multtaepyo.com","search.queryrouter.com","czechmethod.com","consumerview.co","wayretail.com","72onbase.com","funsafetab.com","search.queryrouter.com","speedyfiledownload.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","quantomcoding.com","sporthero.thewhizmarketing.com","popads.net","onclkds.com","consumerview.co","12kotov.ru","ruhotpair2.fingta.com","easytelevisionaccessnow.com","ahwrd.com","lpeva.com","ppgzf.com","zjstx.com","kituure.xyz","join.pro-gaming-world.com","mackeeperapp.mackeeper.com","tracknotify.com","2075.cdn.beyondhosting.net","idollash.com","ds.moviegoat.com","fulltab.com","rackcdn.com","prestoris.com","adsterra.com","swampssovuuhusp.top","streesusa.info","freesoftwaredlul.com","adreactor.com","a-static.com","codeonclick.com","heheme.com","adf.ly","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","openload.co"]; var pb_whitelist = ["www.garanti.com.tr","google","www.gmail.com","www.pinterest.com","www.youtube.com","www.facebook.com","search.yahoo.com","chrome://newtab"]; function inject() { var originalOpenWndFnKey = "originalOpenFunction"; var originalWindowOpenFn = window.open; var originalCreateElementFn = document.createElement; var originalAppendChildFn = HTMLElement.prototype.appendChild; var originalCreateEventFn = document.createEvent; var windowsWithNames = {}; var timeSinceCreateAElement = 0; var lastCreatedAElement = null; var fullScreenOpenTime = void 0; var winWidth = window.innerWidth; var winHeight = window.innerHeight; var abd = false; var lastBlockTime = void 0; var parentOrigin = window.location != window.parent.location ? document.referrer || window.parent.location || '*' : document.location; var parentRef = window.parent; //window[originalOpenWndFnKey] = window.open; // save the original open window as global param function newWindowOpenFn() { var openWndArguments = arguments; var useOriginalOpenWnd = true; var generatedWindow = null; function getWindowName(openWndArguments) { var windowName = openWndArguments[1]; if (windowName != null && !["_blank", "_parent", "_self", "_top"].includes(windowName)) { return windowName; } return null; } function copyMissingProperties(src, dest) { var prop = void 0; for (prop in src) { try { if (dest[prop] === undefined && src[prop]) { dest[prop] = src[prop]; } } catch (e) {} } return dest; } function isOverlayish(el) { var style = el && el.style; if (style && /fixed|absolute/.test(style.position) && el.offsetWidth >= winWidth * 0.6 && el.offsetHeight >= winHeight * 0.75) { return true; } return false; } var capturingElement = null; // the element who registered to the event var srcElement = null; // the clicked on element var closestParentLink = null; if (window.event != null) { capturingElement = window.event.currentTarget; srcElement = window.event.srcElement; } if (srcElement != null) { closestParentLink = srcElement.closest('a'); if (closestParentLink && closestParentLink.href) { openWndArguments[3] = closestParentLink.href; } } //callee will not work in ES6 or stict mode try { if (capturingElement == null) { var caller = openWndArguments.callee; while (caller.arguments != null && caller.arguments.callee.caller != null) { caller = caller.arguments.callee.caller; } if (caller.arguments != null && caller.arguments.length > 0 && caller.arguments[0].currentTarget != null) { capturingElement = caller.arguments[0].currentTarget; } } } catch (e) {} ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Blocked if a click on background element occurred (<body> or document) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (capturingElement == null) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened without any user interaction'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (capturingElement != null && (capturingElement instanceof Window || parent.Window && capturingElement instanceof parent.Window || capturingElement === document || capturingElement.URL != null && capturingElement.body != null || capturingElement.nodeName != null && (capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "body" || capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "document"))) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because it was triggered by the " + capturingElement.nodeName + " element"; useOriginalOpenWnd = false; } else if (isOverlayish(capturingElement)) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened when clicking on an element that seems to be an overlay'; useOriginalOpenWnd = false; } else { useOriginalOpenWnd = true; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block if a full screen was just initiated while opening this url. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var fullScreenElement = document.webkitFullscreenElement || document.mozFullscreenElement || document.fullscreenElement; if (new Date().getTime() - fullScreenOpenTime < 1000 || isNaN(fullScreenOpenTime) && isDocumentInFullScreenMode()) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a full screen was just initiated while opening this url."; /* JRA REMOVED if (window[script_params.fullScreenFnKey]) { window.clearTimeout(window[script_params.fullScreenFnKey]); } */ if (document.exitFullscreen) { document.exitFullscreen(); } else if (document.mozCancelFullScreen) { document.mozCancelFullScreen(); } else if (document.webkitCancelFullScreen) { document.webkitCancelFullScreen(); } useOriginalOpenWnd = false; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var openUrl = openWndArguments[0]; var inWhitelist = isInWhitelist(location.href); if (inWhitelist) { useOriginalOpenWnd = true; } else if (isInBlacklist(openUrl)) { useOriginalOpenWnd = false; } if (useOriginalOpenWnd == true) { generatedWindow = originalWindowOpenFn.apply(this, openWndArguments); // save the window by name, for latter use. var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { windowsWithNames[windowName] = generatedWindow; } // 2nd line of defence: allow window to open but monitor carefully... ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Kill window if a blur (remove focus) is called to that window ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (generatedWindow !== window) { var openTime = new Date().getTime(); var originalWndBlurFn = generatedWindow.blur; generatedWindow.blur = function () { if (new Date().getTime() - openTime < 1000 && !inWhitelist /* one second */) { window.pbreason = "Blocked a new window opened with URL: " + openWndArguments[0] + " because a it was blured"; generatedWindow.close(); blockedWndNotification(openWndArguments); } else { originalWndBlurFn(); } }; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// } else { // (useOriginalOpenWnd == false) var _location = { href: openWndArguments[0] }; _location.replace = function (url) { _location.href = url; }; generatedWindow = { close: function close() { return true; }, test: function test() { return true; }, blur: function blur() { return true; }, focus: function focus() { return true; }, showModelessDialog: function showModelessDialog() { return true; }, showModalDialog: function showModalDialog() { return true; }, prompt: function prompt() { return true; }, confirm: function confirm() { return true; }, alert: function alert() { return true; }, moveTo: function moveTo() { return true; }, moveBy: function moveBy() { return true; }, resizeTo: function resizeTo() { return true; }, resizeBy: function resizeBy() { return true; }, scrollBy: function scrollBy() { return true; }, scrollTo: function scrollTo() { return true; }, getSelection: function getSelection() { return true; }, onunload: function onunload() { return true; }, print: function print() { return true; }, open: function open() { return this; }, opener: window, closed: false, innerHeight: 480, innerWidth: 640, name: openWndArguments[1], location: _location, document: { location: _location } }; copyMissingProperties(window, generatedWindow); generatedWindow.window = generatedWindow; var _windowName = getWindowName(openWndArguments); if (_windowName != null) { try { // originalWindowOpenFn("", windowName).close(); windowsWithNames[_windowName].close(); } catch (err) {} } var fnGetUrl = function fnGetUrl() { var url = void 0; if (!(generatedWindow.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.location; } else if (!(generatedWindow.document.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.document.location; } else if (_location.href != null) { url = _location.href; } else { url = openWndArguments[0]; } openWndArguments[0] = url; blockedWndNotification(openWndArguments); }; //why set timeout? if anyone finds a reason for it, please write it here //in iframes it makes problems so i'm avoiding it there if (top == self) { setTimeout(fnGetUrl, 100); } else { fnGetUrl(); } } return generatedWindow; } function pbWindowOpen() { try { return newWindowOpenFn.apply(this, arguments); } catch (err) { return null; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Replace the window open method with Poper Blocker's ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// window.open = pbWindowOpen; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor dynamic html element creation to prevent generating elements with click dispatching event ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// HTMLElement.prototype.appendChild = function () { var newElement = originalAppendChildFn.apply(this, arguments); if (newElement.nodeName == 'IFRAME' && newElement.contentWindow) { try { var code = "(function () {\n var pb_blacklist = " + JSON.stringify(pb_blacklist) + ";\n var pb_whitelist = " + JSON.stringify(pb_whitelist) + ";\n " + inject.toString() + ";\n inject();\n })();"; var s = document.createElement('script');s.text = code; newElement.contentWindow.document.body.appendChild (s); } catch (e) {} } return newElement; }; document.createElement = function () { var newElement = originalCreateElementFn.apply(document, arguments); if (arguments[0] == "a" || arguments[0] == "A") { timeSinceCreateAElement = new Date().getTime(); var originalDispatchEventFn = newElement.dispatchEvent; newElement.dispatchEvent = function (event) { if (event.type != null && ("" + event.type).toLocaleLowerCase() == "click") { if (!isInWhitelist(newElement.href)) { window.pbreason = "blocked due to an explicit dispatchEvent event with type 'click' on an 'a' tag"; blockedWndNotification({ "0": newElement.href }); return true; } } return originalDispatchEventFn.call(this, event); }; lastCreatedAElement = newElement; } return newElement; }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block artificial mouse click on frashly created elements ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// document.createEvent = function () { try { if (arguments[0].toLowerCase().includes("mouse") && new Date().getTime() - timeSinceCreateAElement <= 50) { //block if the origin is not same var isSelfDomain = false; try { var openUrlDomain = new URL(lastCreatedAElement.href).hostname; var topUrl = window.location != window.parent.location ? document.referrer : document.location.href; var topDomain = new URL(topUrl).hostname; isSelfDomain = openUrlDomain == topDomain; } catch (e) {} if (lastCreatedAElement.href.trim() && !isInWhitelist(lastCreatedAElement.href) && !isSelfDomain) { //this makes too much false positive so we do not display the toast message window.pbreason = "Blocked because 'a' element was recently created and " + arguments[0] + " event was created shortly after"; arguments[0] = lastCreatedAElement.href; blockedWndNotification({ "0": lastCreatedAElement.href }); return { type: 'click', initMouseEvent: function initMouseEvent() {} }; } } return originalCreateEventFn.apply(document, arguments); } catch (err) {} }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor full screen requests ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function onFullScreen(isInFullScreenMode) { if (isInFullScreenMode) { fullScreenOpenTime = new Date().getTime(); } else { fullScreenOpenTime = NaN; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function isDocumentInFullScreenMode() { // Note that the browser fullscreen (triggered by short keys) might // be considered different from content fullscreen when expecting a boolean return document.fullScreenElement && document.fullScreenElement !== null || // alternative standard methods document.mozFullscreenElement != null || document.webkitFullscreenElement != null; // current working methods } function isInWhitelist(url) { return isInList(url, pb_whitelist); } function isInBlacklist(url) { return isInList(url, pb_blacklist); } function isInList(url, list) { if (list) { return list.some(function (li) { return new RegExp("https?://(www\.|.*\.)?" + li + "+").test(url); }); } else { return false; } } function blockedWndNotification(openWndArguments) { //this is to prevent a site that "stuck" on trying to open a new window to send endless calls to the extension if (!lastBlockTime || lastBlockTime < Date.now() - 1000) { openWndArguments["abd"] = abd; parentRef.postMessage({ type: "blockedWindow", args: JSON.stringify(openWndArguments) }, parentOrigin); } lastBlockTime = Date.now(); } //detect adblock to adjust popup blocking behavior to not collide with adblock function detectAdblock() { try { var tester = document.createElement('div'); tester.innerHTML = ' '; tester.className = 'adsbox'; tester.style.cssText = "position:absolute;top-1000px;left:-1000px;"; document.body.appendChild(tester); window.setTimeout(function () { if (tester.offsetHeight === 0) { abd = true; } tester.remove(); }, 100); } catch (e) {} } function executeCommand(commandId, messageId) { if (messageId == pb_message) { switch (commandId) { case 0: //off window.open = originalWindowOpenFn; document.createElement = originalCreateElementFn; document.createEvent = originalCreateEventFn; HTMLElement.prototype.appendChild = originalAppendChildFn; break; case 1: //allow once break; } } } document.addEventListener("fullscreenchange", function () { onFullScreen(document.fullscreen); }, false); document.addEventListener("mozfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.mozFullScreen); }, false); document.addEventListener("webkitfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.webkitIsFullScreen); }, false); document.addEventListener('DOMContentLoaded', function () { detectAdblock(); }, false); (function () { window.pbExternalCommand = function (commandId, messageId) { executeCommand(commandId, messageId); }; })(); }; inject(); })();</script>

Fatih Öztürk
12.09.2017, 11:06
Abi Damdoy hücumcu degil mi? Bir sol acigin görevi nedir? Biz topu ileriye sisirecek bir takimmiyiz? Hadi sisirdik diyelim Damdoy mu o toplari indirip dagitacak? Damdoy mu top tutacak?

Nereye koyarsan oynar, Urfa merkepi gibi her işi yapar :)

Gurpas
12.09.2017, 11:11
Ne başakşehirmiş böyle, şampiyonluğun en güçlü adayı o zaman bunlar...

recdodo
12.09.2017, 11:11
Çift ön liberoyla çıkmazsan önde Bero istediği baskıyı yapsın yarım saat sonra dili dışarda dolaşır maçı 10 kişi tamamlarsın.

Bu ve benzeri maçlara özel bir durum hocam. Ersun hoca oynatırsa şaşırmamak gerek.

Senin oyun görüşün başakşehire önlem almak kendi oyununu oynamak değil. Hazır korkaklığı üstünden atmış olan hocamıza yine korkakça oyna demek olur.

Ersun hoca senin dediğin gibi yaparsa şaşırır insan, bizleri şaşırtmayacak Ersun hoca fb maçına çıktığı onbire benzer bir 11 ile maça çıkar. Sadece Okay-Kucka değil, Kucka-Sosa olur. İlk yarı Bero, skora göre ikinci yarı Bongonda-Abdulkadir-Castillo dan birini koyar oyuna. Maç zamanı buradayız hepimiz görürüz.

Cagdas Topal
12.09.2017, 11:12
Damdoy mu işe yarayacak hamle :D

katre-i.matem
12.09.2017, 11:16
Öncelikli olarak bu maça bir maçtan daha fazla anlam yüklememek hepimiz için en iyisi olur. Sezonun henüz başı ve telafisi olan maçlar.

Başakşehir kontra oyununu ama özellikle set oyunlarını çok iyi oynayan bir ekip. Uzun süredir birlikte oynuyor olmanın ciddi avantajına sahipler. Kuvvetli olduğu bölgeler var ama en güçlü oldukları yer orta sahalarının ortaları. emre mahmut birlikteliğini bozabilirsek ciddi avantaj sağlarız. Eğer emre kupa maçında da oynarsa bizim maçta ciddi bir fiziksel yorgunluk yaşar. Geçen sene deplasman maçımız da kupa maçı sonrasıydı ve ilerleyen dakikalarda oyundan düşmüşlerdi ama emrenin tek bir pasıyla golü de atmışlardı. O yüzden emre üzerindeki baskı oyun hakimiyetimize yön verecektir.

En yumuşak karınları stoper bölgesi. Bekleri iyi ama özellikle clichy ayakları hantal bir oyuncu. O bölgede çizgiye inerek avantaj sağlayabiliriz. Eğer kompakt bir oyun oynayıp bölgesel kopmalar yaşamazsak kaybetme ihtimalimiz çok düşük. Ersun Hoca nın da güveni ve morali yerine gelmişken en kötü beraberlik alacağımızı düşünüyorum.

Fatih Öztürk
12.09.2017, 11:17
Senin oyun görüşün başakşehire önlem almak kendi oyununu oynamak değil. Hazır korkaklığı üstünden atmış olan hocamıza yine korkakça oyna demek olur.

Ersun hoca senin dediğin gibi yaparsa şaşırır insan, bizleri şaşırtmayacak Ersun hoca fb maçına çıktığı onbire benzer bir 11 ile maça çıkar. Sadece Okay-Kucka değil, Kucka-Sosa olur. İlk yarı Bero, skora göre ikinci yarı Bongonda-Abdulkadir-Castillo dan birini koyar oyuna. Maç zamanı buradayız hepimiz görürüz.

Öncelikle Başakşehir önlem alınacak takımdır, genel olarak bizden fersah fersah daha takımdır.
Rakip sahada iyi takıma karşı oynuyorsun, şuana kadar ligin en çok gol yiyen, pozisyon veren 4-5 takımından biriyiz karşımızda ki yüzbaşının beygirinin takımı değil :)

recdodo
12.09.2017, 11:20
Öncelikle Başakşehir önlem alınacak takımdır, genel olarak bizden fersah fersah daha takımdır.
Rakip sahada iyi takıma karşı oynuyorsun, şuana kadar ligin en çok gol yiyen, pozisyon veren 4-5 takımından biriyiz karşımızda ki yüzbaşının beygirinin takımı değil :)

Karşında yüzbaşı beygiri olmayabilir ama sende eski sen değilsin, artık yere sağlam basacak bir kadro yapısına sahipsin. O yüzden kendi oyununu sahaya yansıtmalısın!

Uğur KÜÇÜK
12.09.2017, 11:20
Korkmayin. Bu Damdoy son gün maasinin yarısının da karşılanması pahasına yönetim tarafindan Bursaya önerildi.
Onlar bile istemedi bunu.
Bursa yerel medyasinda arkadasim çalışıyor yönetime çok yakın.
Transfer başlığında Yusuf Erdoğan icin 1 ay öncede ondan bilgi alip yazmistim. Mesajlarimda var.
Ki Yusuf Erdoğan Bursa konusu kapanmisken gidebilir demistim.
Yani bilgi doğru.
Ersun Yanal da gitmesini istemiş.
Dert etmeyin..
Sakatlık olmadığı sürece Damdoy ilk 21e giremez.
İçiniz rahat olsun ☺

Fatih Öztürk
12.09.2017, 11:21
Karşında yüzbaşı beygiri olmayabilir ama sende eski sen değilsin, artık yere sağlam basacak bir kadro yapısına sahipsin. O yüzden kendi oyununu sahaya yansıtmalısın!

15 gün önce 15 toplama oyuncusuyla lige yeni çıkan Göztepe'ye 15 pozisyon veren takım olduğumuzu unutmamalıyız :)

OzcanHan61
12.09.2017, 11:23

Abi önlem felan hikaye :) bizi bilmiyormusun önlem alsak bile bilardo gibi üc kisiye carpar yine kalemize girer. Önlem alcaz diye geriye gömülürsek Basaksehir haldir haldir saldirir bizi parcalar. Pas oyunumuzu oynayalim carpisalim 3-2 alalim maci. Senin dedigin gibi baslarsak hem ise yaramaz hemde oyuncu degisikligi hakkimizi bos bir adam icin kullanmis oluruz ve bu büyük bir dezavantaj olur. Gecen sezondan farkimiz; yedekten girenler macin kaderini degistirebiliyor ve bunu iyi kullanmamiz gerekiyor.

recdodo
12.09.2017, 11:24
15 gün önce 15 toplama oyuncusuyla lige yeni çıkan Göztepe'ye 15 pozisyon veren takım olduğumuzu unutmamalıyız :)

15 gün önce istediklerim olmuyor, kendimi takıma veremiyorum diyen Ersun ile 15 gün sonraki Ersun arasındaki değişimi de unutmamak lazım. :)

Onur Erçetin
12.09.2017, 11:24
Çok zor bir maç olacak.Kadro kurmak hiç de kolay değil.Sevilla gibi son 10 yılda avrupa ligini birçok kez kazanan,oyuncu kalitesine tek tek baktığımızda süper ligin oldukça üstünde olduğunu söyleyebileceğimiz bir takıma karşı iki maçta da oldukça iyi oynayan bir Başakşehir takımı ile oynayacağız.

Bu maçta ilk 11 de Castillo,Bongonda ya da Abdülkadiri görme ihtimalimiz bana göre çok düşük.Hoca önce oyunu tutmak isteyecektir.İkinci yarı rakibin oyundan düşme ihtimali de var çünkü Başakşehir avrupa liginde zor bir maça çıkacak.Buradan hareketle ilk yarıya daha çok alan daraltan,rakibe pozisyon vermek istemeyen bir oyun anlayışıyla çıkıp,ikinci yarı duruma göre yedek kulübesinden gerekli hamlelerin yapılacağını düşünüyorum.

Başakşehirde ciddi anlamda dikkat edilmesi gereken oyuncular var.Sağ bekleri Caicara topla rahat bir şekilde buluştuğunda direkt olarak Adebayorun kafasına müthiş ortalar yapabiliyor bu nedenle Caicaranın orta yapması mümkün olduğunca engellenmeli.Sol kanatları Elia dikine çok iyi gidip çalım atabiliyor bu nedenle o bölgede Pereiranın önünde oynayacak oyuncunun savunmaya devamlı olarak yardım etmesi lazım.Adebayorun özellikle havadan çok iyi savunulması gerekli.Visca sağ çaprazdan etkili şutlar atabiliyor o da dikkat edilmesi gereken bir oyuncu.Mossoro çok hareketli bir oyuncu ona karşı iyi savunma yapılmalı.Emre takımın beyni uzun paslarla takımını atağa kaldırmaya çalışıyor bu nedenle kendisine olabildiğince pres yapılması lazım topla çok oynamaması bizim için iyi olur.

Genel anlamda önde takım halinde pres yapılmaması,geride çok fazla boşluk bırakılmaması gereken bir maç olacak.Oyun sıkıştığında çok fazla orta deniyorlar bu nedenle yukarıda dediğim gibi özellikle Caicaranın sürekli rahatsız edilmesi lazım.İnşallah kazanırız.

trbzonsporlu
12.09.2017, 11:27
Ne başakşehirmiş böyle, şampiyonluğun en güçlü adayı o zaman bunlar...

bana göre, şimdilik ligde ne yaptığını bilen ve en iyi futbolu oynayan takim başakşehir. fb maçında mossoro gibi hücumda kilit rol oynayan oyuncuları olmamasina ragmen kazanmayı bildiler. mossoro umarım bizim maçada yetişmez.

OzcanHan61
12.09.2017, 11:27
Abi Sosa geldi Sosa...Göztepe macini unut gitsin, artik öyle takimi hücuma cikaramayan bir orta saha yok.

Uğur KÜÇÜK
12.09.2017, 11:28
Başakşehir gerçekten ligde taktik disiplin olarak ne yaptığını bilen tek takim.
Zor mac olacağı kesin.
Bizim silahlarimizda güçlü artik.
Cok güzel mac olacak.
3 puan alirsak da balli kadayif olur.

voldamirin
12.09.2017, 11:32
Abi Sosa geldi Sosa...Göztepe macini unut gitsin, artik öyle takimi hücuma cikaramayan bir orta saha yok.

Evet yok fakat problemimiz gol atmak değil 2 tane attık. Defansımız hala aynı, insanı korkutan o.

Onur Erçetin
12.09.2017, 11:37
Başakşehir gerçekten ligde taktik disiplin olarak ne yaptığını bilen tek takim.
Zor mac olacağı kesin.
Bizim silahlarimizda güçlü artik.
Cok güzel mac olacak.
3 puan alirsak da balli kadayif olur.

Ofansif anlamda Gençlerbirliği karşısında özellikle ikinci yarı neler yapabileceğimizi gösterdik ama rakibimiz zayıf olduğu için defansif değerlendirme yapamadık.Bu tür maçlarda sadece ofansif açıdan iyi olmak yetmiyor,hücumu ne kadar iyi yapıyorsan defansı da o kadar iyi yapmak zorundasın.Disiplinli,iyi alan daraltan,güçlü pres yapabilen,hem set oyunu hem de kontra atak oyununu iyi oynayan,oyun sıkıştığında ortalarla(Caicara-Adebayor) etkili olabilen bir takım karşısında oynayacağız.İfade ettiğiniz gibi gerçekten zor bir maç olacak.İnşallah kazanırız.

trbzonsporlu
12.09.2017, 11:38
gençlerbirligi macinda gordükki bize önde basan takıma karşı kucka inanilmaz pas hatalari yapiyor oysa yine ayni maçta gördukki rakibi ceza sahasina hapsettigimizdede aynı kucka dönen topların hepsini leblebi gibi topluyor ve takima çok faydalı oluyor. demekki takimda kucka gibi bir oyuncu varsa maçta baskın oynamamız gerekiyor.

muhtemelen başaksehirde önde baskıyla maça başlayacagı icin yine cok zorlanacagimiz bir maç olacak. sosayı muhtemelen abdullah hoca adam vererek ve sert oynatarak kilitlemeye calısacaktir. abdulkadiri yine ikinci devrede yorulan clichye karşı oynatmak daha iyi olur. sosadan gol bekliyorum maçta.

ilelebeTS
12.09.2017, 11:45
Kral ve Sosa devreye girecek, fişi çekeceğiz.

Uğur KÜÇÜK
12.09.2017, 11:52
gençlerbirligi macinda gordükki bize önde basan takıma karşı kucka inanilmaz pas hatalari yapiyor oysa yine ayni maçta gördukki rakibi ceza sahasina hapsettigimizdede aynı kucka dönen topların hepsini leblebi gibi topluyor ve takima çok faydalı oluyor. demekki takimda kucka gibi bir oyuncu varsa maçta baskın oynamamız gerekiyor.

muhtemelen başaksehirde önde baskıyla maça başlayacagı icin yine cok zorlanacagimiz bir maç olacak. sosayı muhtemelen abdullah hoca adam vererek ve sert oynatarak kilitlemeye calısacaktir. abdulkadiri yine ikinci devrede yorulan clichye karşı oynatmak daha iyi olur. sosadan gol bekliyorum maçta.Kuckayi hoca da nasil kullanılacağını gördü.
Gençlerbirliği maciyla sadece 3 puan değil cok sey kazandik.
Tomas ve Durica tandemi de oturursa defansif sikintimizi en aza indirgemiş oluruz şimdilik.
Kucka için değmez o paralar diyenler 2. Yari ilerde kac Gençlerbirliği atağını baslamadan kestiğini iyi izlesin.
Ben 2. Yari çok beğendim Kuckayi.
Sen de cok güzel anlatmışsın.

OzcanHan61
12.09.2017, 11:57
-------------Volkan Babacan-----------//Standard bir kaleci kaliteli ayaklarimizla gol bulacagimizi düsünüyorum.
Caicara---Attamah----Epureanu---Clichy //Bekler cok iyi fakat orta ikiliyi zorlarsak her türlü gol buluruz.
-----------------Burak-------------------- //Burak'in rolü bu mac cok önemli savunmayi ve def orta sahayi °
----------Emre----------Mahmut-------- //Emre kilit adam onu sikistirabilirsek üstüne oynarsak takimin* Castillo-----------Yusuf--------------Olcay //Olcay isini yapacaktir. Yusuf'a güveniyorum ortada**
Visca-----------Mossoro-------------Elia //Bomba üclü, Perreira Elia ile ugrasip adam***
--------------Kuco----Sosa--------------- //Dedigim gibi Kuco ger zamanki gibi yirticiligini konusturur.°°
----------------Adebayor---------------- //Eger Visca-Emre-Elia üclüsünden ****
Mas---- -Durica------Okay(Hubo)---Perreira //Mas insallah kendine gelir. Orta ikili bizim *****
-------------------Onur------------------- //Onur tamam kaptansin kralsin da nolur yeme be yan toptan da ___________________________________________yeme frikikten de yeme.

° iyice yipratmasi gerekiyor.

* ileriye top cikarmasini engelleriz. Macin en kritik bölgesi bence, Emre'yi engelledigimiz halde rahatlariz top bizde kalir ve hücum ederiz. Aksi takdirde Emre topu ileriye tasiyabilirse cok sikinti cekeriz basimiz cok agrir öyle bir strese gireriz ki Basaksehir ataklari nedeniyle basimiz agridan catlar izlerken. Mahmut ise bence tamamen Emre'nin sayesinde iyi oynuyor. Yaninda baskasi olsa böyle olmayacak gibi. Onun icin asil kilit isim Emre.

**cok verimli arkasinda kral adamlar var. Castillo'nun suan ne durumda oldugunu bilmiyorum ve bu mac ilk deneme icin cok riskli. Fakat gecen sezon bildigimiz gibi oynarsa topu ileriye tasimaya faydali olur ama ileride pas tercihleri bizi üzer. Insallah futbolunu gelistirmistir kendini hazirlamistir. Eger iyi oynarsa bu mac kendini gösterme maci.

***adama markaj etmesi gerekiyor. Eger kacirirsa ve bu bizim stoperlerin her zamanki sakarligina denk gelirse ayvayi yeriz. Perreira'ya büyük is düsüyor. Mas gercekten cok formsuz ama belli bir standardi var. Insallah kendine gelir ve Visca'yi engeller. Aksi takdirde Visca'da tehlikeli olur fakat bitiriciligi Elia kadar olmasada kalp krizi gecirtmez ama tansiyonumuzu biraz yükseltir. Mossoro'yu Kuco halletmek zorunda ve halledecegine eminim.

°° Sosa ise anlatmaya gerek yok star. Isini yapacaktir.

**** birini kacirirsak tehlikeli olacaktir Adebayor ve bu bizi maf eder. Pres yapip orta sahada topu hemen ele gecirirsek ve kendi oyunumuzu oynarsak rahatlariz ileri oynariz.

***** icin kritik eger bu mac kopuk oynarlarsa bu kez telafisi de zor olur. Perreira Elia'yi tutup topu ileri cikarmak ile yükümlü.

OzcanHan61
12.09.2017, 11:58
Evet yok fakat problemimiz gol atmak değil 2 tane attık. Defansımız hala aynı, insanı korkutan o.

Aynen ama top bizde kalirsa topu kaptirmazsak sürekli takim olarak sürekli defansa gömülmeye gerek yok. Takim savunmasi acisindan yaptim bu yorumu.

Doğan BULAT
12.09.2017, 12:00
Bu maç için pasolig almak istesem ne yapmam gerek arkadaşlar? Şimdi alsak pazar günü maça girebilir miyiz?

A. Aydın
12.09.2017, 12:00
Geçen yıl 0-0 kaldığımız başakşehir maçını hatırlıyalım.
İlk yarı tek kale oynarken;46. dakika da mahmut tekdemirin girmesiyle ibre onlara döndü.

Emre belözoğlu nu mahmut tekdemir tamamlıyor. Milli takımda emrenin verimsiz olmasının nedeni de bu sayılır. Emrenin kendi yerine koşacak ve arada sorumluluğu kendi üzerine alacak adamlara ihtiyacı var.
Bu sene de mahmut kendi yeteneklerinin üzerinde oynuyor.
Bu iki oyuncuya önlem aldığımızda maç bize bakar.

Uefa maçından önce oynasaydık bizim için daha avantajdı. Fb maçında mosorro yu dinlendirdi.
Uefa maçından sonra oynamamızın avantajı ise başakşehir futbolcularının yaşlı olması. İdeal ilk 11 yaş ortalaması 30.

Hakan
12.09.2017, 12:01
Ki Emre bizim maça yorgun çıkacak muhtemelen. Yaşından dolayı haftada iki maçı kaldıramıyor. Umarım Başakşehir Ludogorets maçında skoru erken bulmaz. Ne kadar efor sarfederlerse bizim için o kadar daha iyi.Avrupa maçında rotasyon olur.
O kadroyu boşuna kurmadılar.

Muhammet Yazici
12.09.2017, 12:04
gırebılırsın. passolig basvurunu netten yap mac gunune kadar gelmezse gıseden tek kullanımlık bı bılet verıyolar onla gırersın.

Bu maç için pasolig almak istesem ne yapmam gerek arkadaşlar? Şimdi alsak pazar günü maça girebilir miyiz?

A. Aydın
12.09.2017, 12:06
Avrupa maçında rotasyon olur.

Bence avrupaya daha fazla önem veriyorlar gibi. Mosorro yu fb maçında dinlendirdiler.
avrupa maçına ideal 11 le çıkarlar.

BunyaminEraslan
12.09.2017, 12:07
Bence ne kadar süratli adamımız varsa kullanmamız lazım. Set oyununda Başakşehir ile uzun süre başedemeyiz.
Baskın yapmamız lazım.
Kanat adamlarını çıkarken tedirgin edecek bir kurgumuz olmalı.

Faruk BERBER
12.09.2017, 12:08
Yenilmeden dönelim, kötü sonuç olmaz.

Başakşehir'in Ludogorets'e çıkacağı kadro önemli.

PEREKLİ
12.09.2017, 12:10
Maçın zorluk derecesini hafta arası Lodagorets ile sahasında oynayacak yaşlı Başakşehir belirleyecektir,
zira kadro darlıgından ve her 2 maçında öneminden dolayı rotasyonlu maça çıkamayacak olan Başakşehirin
tek hamlesi erken skoru bulursa oyundan çıkaracagı aslarının az süre almasını sağlayacaktır.

Burası yerimidir ama birkaç kelamda Visca için etmek istiyorum,Yaz transfer sezonunda Visca alınmadığı için dövünüp duran bazılarımız
Abdülkadire erken methiyeler sıralarken neden iyiki Viscayı almadık diye özeleştirilerini aynı cümlede yapmıyor.?utanmayın yapın!!

Sosa takıma çok iyi oturdu eksik dişliyi tamamladı.Ancak ne kadar etkili testini Başakşehir ve Beşiktaş gibi zorluk derecesi yüksek olan maçlarda görecegiz
maçta bazılarımızı rahatsız eden ama burada dile getirmediğiniz bir donuk,kibirli ben buyugum sırıtmayan gülmeyen yüz ifadesi vardı,bu beni şaşırtmadı
zira Sosanın karakteri bu sizi yanıtlmasın bu tip karakterlerin içleri insancıl duygularıyla doludur dışa vurmazlar,Olcay gibi gülen surat degil yani ama Olcayda gençler maçında çok sinirliydi,beğenmedim.

Buragımıza gelince bu maçtan fazla birşey beklemiyorum ancak tecrübesiyle gol sorunumuzu aşabilir zira bence hafifde olsa ağrıları var bu nedenle en iyi yaptıgı mermi gibi defansın arkasına
sarkmasında problem yaşayacaktır.

her 2 takımın kalitesine bakınca gollü beraberlik yakın skor gibi olmakla beraber,detaylar iyi kullanabılen klas oyuncularımız skoru lehimize çevirebilirler.

Doğan BULAT
12.09.2017, 12:11
gırebılırsın. passolig basvurunu netten yap mac gunune kadar gelmezse gıseden tek kullanımlık bı bılet verıyolar onla gırersın.

Teşekkür ederim. Bişey daha soracağım

Doğal olarak Trabzonspor pasoligi çıkartıcam ama bu maçta bilet falan bulamam gibi bir durum olur mu? Federasyon adına olunca bütün maçlara giriyosun diye duydum doğru mu? Yani pasolig netten başvuru yapınca bileti de hemen alabiliyor muyuz?

İskender YILMAZ
12.09.2017, 12:12
Yenilmeden dönelim, kötü sonuç olmaz.

Başakşehir'in Ludogorets'e çıkacağı kadro önemli.

3 puan dışındaki her sonu kötü sonuç olur.

Tek kulvarda mücadele edecek bir takıma göre gayet geniş, kaliteli ve bu ligde her maça -bjk deplasmanı dışında- favori olarak çıkması gereken bir kadromuz var. Gençlerbirliği maçının ikinci yarısındaki oyunu 60-70 dakikaya yaymalı ve keyif veren bir futbolla temiz bir galibiyet almalıyız.

OzcanHan61
12.09.2017, 12:12

Tek kulvarda mücadele edecek bir takıma göre gayet geniş, kaliteli ve bu ligde her maça -bjk deplasmanı dışında- favori olarak çıkması gereken bir kadromuz var. Gençlerbirliği maçının ikinci yarısındaki oyunu 60-70 dakikaya yaymalı ve keyif veren bir futbolla temiz bir galibiyet almalıyız.

Katiliyorum, beraberlik beni sinirlendirir. :)

Selim Çoban
12.09.2017, 12:13
Başakşehir öyle baskıyla felan maça başlamaz. Öyle bir yapıları yok zaten. Sistem, taktik, disiplin takımıdır. İlk dakika da son dakika da aynı oyunu oynamaya gayret ediyorlar. Son 2 yıldır izlediğimiz başakşehir, gole ihtiyacı varken bile oyun disiplininden kopmadan oynuyor, bu yüzden asla kontra atak yemiyorlar.
Bu maçın güzel tarafı trabzonsporun tüm defoları gözler önüne serecektir. Ersun yanalın 1.5 yıldır ne yaptığını, trabzonspordaki sistem taktiğini net şekilde göreceğimiz maçtır. Evet maçtan umutluyum, iş bireyselliğe kalırsa bizim öndeki tecrübemiz, kalitemiz daha iyi.

ilelebeTS
12.09.2017, 12:13
Önemli olan konu, hoca nasıl bir anlayışla takımı sahaya sürecek. Dengeli oynayayım derse stoperler hariç gençler maçının ilk 11'i ile çıkar. Rakibi tehdit edeyim, kanat beklerinin çıkışını engelleyeyim derse Castillo 11'de olur. Benim tercihim de ikinci seçenek olurdu. Çünkü Castillo hiç oynamasa bile başında 2 kişi bekler. 2 kişi de Burak'ı tutsa zaten 4'ü gitti. Biraz da bu yönden bakmak lazım.

Hakan
12.09.2017, 12:14
Bence avrupaya daha fazla önem veriyorlar gibi. Mosorro yu fb maçında dinlendirdiler.
avrupa maçına ideal 11 le çıkarlar.Ben de 8-9 oyuncu Perşembe günü dinlenir diyorum :)
Mossoro'nun sakatlığı vardı.

Faruk BERBER
12.09.2017, 12:17

Katiliyorum, beraberlik beni sinirlendirir. :)

Savunma hattımız hiç güven vermiyor. Bu hafta Durica-Hubocan yapar belki hoca ama mevcut duruma göre yazıyorum. Gençlerbirliği maçının 2. devreindeki oyunda rakibin çok kötü bir takım olmasının da payı çok büyük. Başakşehir ile alakaları yok, o oyunu Başakşehir karşısında göremeyiz, geride bu kadar güvensiz dörtlü varken. Dün karşıda başka takım ola tek golde kalmazdı. O yüzden o maça kalıp yorum yapmaktansa genel resme göre konuşmayı daha doğru buluyorum.

Umarım kazanırız tabi.

OzcanHan61
12.09.2017, 12:17
Ludogorets macinda Emre'nin sakatlandigini düsünün. :) Iste o zaman ibre bize döner.

OzcanHan61
12.09.2017, 12:19
Savunma hattımız hiç güven vermiyor. Gençlerbirliği maçının 2. devreindeki oyunda rakibin çok kötü bir takım olmasının da payı çok büyük. Başakşehir ile alakaları yok, o oyunu Başakşehir karşısında göremeyiz, geride bu kadar güvensiz dörtlü varken. Dün karşıda başka takım ola tek golde kalmazdı. O yüzden o maça kalıp yorum yapmaktansa genel resme göre konuşmayı daha doğru buluyorum.

Umarım kazanırız tabi.

Katiliyorum geri dörtlümüz gercekten iyi degil. Mas sanki eski Mas gitmis yerine baska biri gelmis gibi. Perreira'da o kadar olmasada eski performansinin gerisinde. Orta ikili zaten bizi rezil de eder vezir de. Ugur - Akbas ikilisinden biri oynarsa vah halimize. Ama insallah Durica - Hubo(Okay) ikilisi oynarda iyi peformans gösterirler. Ancak o sekilde kazaniriz ve tek ümidim bu.

BunyaminEraslan
12.09.2017, 12:23
-------------------------ONUR---------------------------

-------------OKAY-----DURICA------HUBOCAN---------

JOAO-------------------------------------------------OLCAY

------------------JOSE-----------KUCO---------------------

--------------------------YUSUF-----------------------------

---------------BURAK---------------HUGO------------------

Fanteziye bak :D
Ama bu maç için gideri var bence.

ilelebeTS
12.09.2017, 12:25
Ludogorets çantada keklik bir takım değil, avrupa'da başakşehir'den daha tecrübeli bir takım. O maça tam kadro çıkarlar ve kolay bir maç olmayacaktır. Maçtan 69 saat sonra bizimle oynuyorlar. Fizik gücümüzü kalite ile birleştirip işi bitirmeliyiz.

Mustafa ÖZDEMİR
12.09.2017, 12:27
Orta saha ve hücum hattında alternatifli bir kadromuz var . Doğru kadroyla yenebiliriz.

OzcanHan61
12.09.2017, 12:29
-------------------------ONUR---------------------------

-------------OKAY-----DURICA------HUBOCAN---------

JOAO-------------------------------------------------OLCAY

------------------JOSE-----------KUCO---------------------
--------------------------YUSUF-----------------------------

---------------BURAK---------------HUGO------------------

Fanteziye bak :D
Ama bu maç için gideri var bence.

Güzel gözüküyor ama icime sinmedi nedense. :) Sol taraf felc olur :D Olcay Visca'yi mi tutacak ileriye mi cikacak? Delik desik oluruz. :D :D :D

BunyaminEraslan
12.09.2017, 12:31
Güzel gözüküyor ama icimde sinmedi nedense. :) Sol taraf felc olur :D Olcay Visca'yi mi tutacak ileriye mi cikacak? Delik desik oluruz. :D :D :D
işte o yüzden 3 stoper düşündüm.
Hubo'nun sol bek oynamışlığına güvendim.
ne bileyim klasik dizilişimizden daha tehditkar bir duruş oldu sanki :D
ama böyle bir şey görmemiz mümkün değil tabi ki.

Mustafa ÖZDEMİR
12.09.2017, 12:32

Doğal olarak Trabzonspor pasoligi çıkartıcam ama bu maçta bilet falan bulamam gibi bir durum olur mu? Federasyon adına olunca bütün maçlara giriyosun diye duydum doğru mu? Yani pasolig netten başvuru yapınca bileti de hemen alabiliyor muyuz?

Biletler bugün 17: 00 de satışa çıkıyor .anında bitebilir elini çabuk tutarsan internetten alırsın

Mustafa ÖZDEMİR
12.09.2017, 12:33

Biletler bugün 17: 00 de satışa çıkıyor .anında bitebilir elini çabuk tutarsan internetten alırsın

OzcanHan61
12.09.2017, 12:34
işte o yüzden 3 stoper düşündüm.
Hubo'nun sol bek oynamışlığına güvendim.
ne bileyim klasik dizilişimizden daha tehditkar bir duruş oldu sanki :D
ama böyle bir şey görmemiz mümkün değil tabi ki.

Hubo'nun bunu kaldiracagini sanmiyorum :D. Bakalim takima uyumu nasil olacak. Bir yandan adam nerelerden geldi bu lige yeterli kalitesi vardir diyorum. Öte yandan Marsilya taraftarinin sevinci ve Basaksehirin lig üstü kalitesi aklima geliyor. Hayirlisi :D.

Fatih Cengiz
Zor bir maç olacağı kesin. Takım olabilmiş ve etkili ayak sayısını da arttırmış bir yapıya karşı mücadele vereceğiz.
Ama bizde de etkili ayak sayısı oldukça fazla. Sadece henüz takım olmak ve birlikte hareket etmek, organize olabilmek gibi sıkıntılarımız var.

Biz bir maçla takımımızı küme düşürüp bir maçla şampiyonlar ligi şampiyonu yapan bir taraftar grubuyuz. Ama takımımız da buna göre hareket ediyor. Bazen 3.lig ayarında bazen de şampiyonlar liginde oynar gibi..
Takımı kestirmek zor. Herşey sürpriz.

Ama bu yıl, son birkaç yılın aksine maç içerisinde iyi anlamda sürprizleri daha fazla yapıyoruz. Geri dönüş yapabiliyoruz. Her ne kadar çok erken olsa da gelen ışık insanı heyecanlandırıyor.

Şotanın eline verilen, Cardozo, Mbia, Marin vb oyuncularla kurulu takımımızda ilk 4-5 hafta çok iyi ışıklar vermişti. Sonra Cüneyt Çakır gs maçında fitili ateşleyip, ince ince havluyu attırmışlardı. Umarım yine operasyon yapılmaz. Bu sefer borç yükümüz de iyice artıyor. Artık içinden çıkılmaz bir duruma gidebiliriz. Korkmuyor değilim.

Takım içinde Okay ve Kucka yanyana oynar mı oynamaz mı tartışmaları, skorlar nedeniyle doğru. Ama biz Okaydan bir Sosa etkisi bekledik. Nitekim futbola girişi 10 numara olan, sonrasında 8 ve 6 no ya evirdiğimiz bir oyuncu. Topla muhabbeti iyi olan, pas şut yeteneği yüksek, potansiyelli ve genç bir oyuncu.. Keşke yapabilseydi.. Hiç kıyamıyorum onu yedekte görmeye.
Stoper olabilir mi? Çalışırsa neden olmasın. İkili mücadele gücünü inanılmaz yükseltti son 1 yılda. Top kapma yeteneği var. Boyu kalıbı hiç fena değil. Sadece hızı ne kadar artırılabilir? Hızlanması ne duruma evrilir? Muamma... Ama takım içinde yer bulmasını çok isterim.

Sağ bek Perreria çok çalışan, takıma ruh katan oyunculardan. Ama biraz eleştiri de yapmak lazım. En son ne zaman orta yapabildiğini sorgulamalı. Ki bizim çok uzun zamandır orta açabilen bir kanat ya da bek oyuncumuz olmadı.
Ve bu çokta özel bir yetenek değil aslında. Bizim maçlarda rakip takım bek ve kanatları yığınla orta açabiliyor. Bir tek nedense biz açamıyoruz.!?
Belki de gerekli şekilde çalışmıyoruz ama Perreria kalite ve tecrübesinden insan birkaç isabetli orta bekliyor.

Savunma da Hubocan ve Durica ideal tandem olacaktır. Durica yok ise Okay ilk alternatif olmalı.

Orta alan artık Sosa - Kucka ikilisine ve önlerinde Yusuf Y.'ya emanet edilecektir.
Kanadın birinde Olcay oynar. Ama Olcay neden geçen yıl o kadar iyi maçlar çıkardığı halde sağ kanattan sola çekildi, Perreria ile uyumu neden bozuldu anlayamıyorum. Mass zaten savunma da daha fazla kalan bir bek, savunması daha güçlü olmasına rağmen Olcay gibi savunmaya yardım eden adamın da sol da olması çok mantıklı gelmiyor bana.

Ancak bu maçta rakip sağ bekinin etkinliği de düşünülerek Olcay yine önüne konulabilir.
Belki Bero da düşünülebilir. ( nasıl bir taktikle çıkacağımıza bağlı) Castilloda geçen yıl aynı sağ beke baya zor anlar yaşatmıştı. Düşünülür mü? Düşük ihtimal.

Sağ açıkta oynayacak kişi için rakibin sol açığı olan Elia savunmasına mı yardım etmeli yoksa Clishinin ağırlığından faydalanacak bir hamle mi olur hoca belirleyecek.

Forvette Burak bu haftaki gibi olacaksa işimiz zor. Ama yine sağlıklı ise o oynayacaktır.

Ne kendi alanımıza gömülerek ne de rakip yarı sahada sert pres yaparak maçı kazanabilmek kolay değil. Ama taktiktir, kazanılırsa kimse bişey demez.

Ben bu tarz maçlarda orta alan civarında presi forvet ile yapmak, kapılan toplarla da Yusuf, Olcay, Sosa ve Kucka nın araya dikine paslarla gole gideceğimizi düşünüyorum.
Ki son Ersun dönemlerinde büyük maçlarda böyle oynayarak maçları aldık ya da iyi oynadık diyebildik.

Emre B.ye Kucka ya da bir oyuncumuz kart yemeden ince ince sert müdahalelerle oyundan erken düşmesi sağlanabilir ve etkinliği de düşürülebilir. Zaten topu aldığında 3-5 saniye düşüncesine izin verirsen adrese teslim ters bir pasla bizi çok zor duruma sokabilir. Düşüncesine bakmasına çok izin vermemeliyiz.

Çok daha fazla şey yazılabilir. Daha fazla uzatmak istemem.

Ama son olarak gönlümden geçen, ilk dakikadan son dakikaya kadar pres yapıp, başakşehire futbolu öğretsek, pozisyonlar ve bol gollerle bizim aslında kim olduğumuzu gösterebilsek.... Zaten ilerleyen dakikalarda rakip oyundan düşecektir. Olası bir erken gol yememiz durumunda geriye yaslanıp bizi çok zor durumlarda bırakabilirler..

Hayırlısı arkadaşlar.. İnşallah mutlu edecek bu uşaklar bizi..

Son olarak kadrom:

-------------------- Onur--------------------
Perreria -- Hubo--Durşca -- Mass
-------------Sosa -------Kucka ---------
Castillo --------Yusuf---------Olcay
---------------------Burak-------------------

Oyuna Bero, Okay, Abdülkadir, Bongonda, Onazy gibi isimler de sonradan girerek etki edecektir.

Selam ve saygılar

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BunyaminEraslan
Hubo'nun bunu kaldiracagini sanmiyorum :D. Bakalim takima uyumu nasil olacak. Bir yandan adam nerelerden geldi bu lige yeterli kalitesi vardir diyorum. Öte yandan Marsilya taraftarinin sevinci ve Basaksehirin lig üstü kalitesi aklima geliyor. Hayirlisi :D.

Emma da oynar o pozisyonda 3'lü stoperde.

OzcanHan61
12.09.2017, 12:35
Emma da oynar o pozisyonda 3'lü stoperde.
Mas bekte bile bu sezon bayaga aksiyor stoperde hepten ayvayi yeriz. :D

+

Gercekten hic anlamiyorum Mas'in formsuzlugunu adam 2 hafta erken geldi resmen sanki 2 hafta gec gelmis gibi ama durumu. Acaba moralimi bozuk, bir derdi var sanki kendini veremiyor.

BunyaminEraslan
12.09.2017, 12:37
Mas bekte bile bu sezon bayaga aksiyor stoperde hepten ayvayi yeriz. :D

+

Gercekten hic anlamiyorum Mas'in formsuzlugunu adam 2 hafta erken geldi resmen sanki 2 hafta gec gelmis gibi ama durumu. Acaba moralimi bozuk, bir derdi var sanki kendini veremiyor.
Akbaş oynasın. En azından rakibi hayrete düşürüp şaşırtır falan :D

OzcanHan61
12.09.2017, 12:39
Akbaş oynasın. En azından rakibi hayrete düşürüp şaşırtır falan :D

Haha, aynen o oynasin gitsin 30 metreden ceksin tribüne. Dönsün son adam olarak topu rakipten alip kornere atsin. Top ona geldiginde koyunluk kurban arar gibi sag sola bakip hemen yanina pas atsin risk almadan ve ya riske girip atamasin. :D :D

BunyaminEraslan
12.09.2017, 12:40
Haha, aynen o oynasin gitsin 30 metreden ceksin tribüne. Dönsün son adam olarak topu rakipten alip kornere atsin. Top ona geldiginde koyunluk kurban arar gibi sag sola bakip hemen yanina pas atsin risk almadan ve ya riske girip atamasin. :D :D
Çok heyecanlı ve eğlenceli bence :D

Cengiz Çubukcu
12.09.2017, 12:41
beraberlik iyi sonuç galibiyet efsane olur, ve biz o galibiyet için maçta olacağız :)

yasinylmz
12.09.2017, 12:43
Avrupa maçında rotasyon olur.
Başakşehir'in Emre yerine koyacak bir oyuncusu yok. İnler o tarzda bir oyuncu değil.

OzcanHan61
12.09.2017, 12:43
Çok heyecanlı ve eğlenceli bence :D
Adam top kendine geldiginde sanki ilk profesyonel macina cikmis gibi. Yasi 27 ama Abdulkadir ondan daha tecrübeli gibi. :D Ama iste gibiler ile buraya kadar. Yedek bile olmamasi lazim. Medjani'yi niye gönderdik hala anlamis degilim, merak edip 90 dakika Sivas macini izledim adam resmen macin 5-0 olmasini engelledi. O olsaydi iste o zaman senin fantastik 3'lü stoperin bir üyesi olabilirdi. :) Senin dedim de yanlis anlama abi yasini anca simdi gördüm sizin demek istemistim saygilar. :)

yasinylmz
12.09.2017, 12:45
Güzel gözüküyor ama icime sinmedi nedense. :) Sol taraf felc olur :D Olcay Visca'yi mi tutacak ileriye mi cikacak? Delik desik oluruz. :D :D :D
Okay yerine hubo, hubo yerine mas olursa daha iyi olur sanki :)

BunyaminEraslan
12.09.2017, 12:46
Adam top kendine geldiginde sanki ilk profesyonel macina cikmis gibi. Yasi 27 ama Abdulkadir ondan daha tecrübeli gibi. :D Ama iste gibiler ile buraya kadar. Yedek bile olmamasi lazim. Medjani'yi niye gönderdik hala anlamis degilim, merak edip 90 dakika Sivas macini izledim adam resmen macin 5-0 olmasini engelledi. O olsaydi iste o zaman senin fantastik 3'lü stoperin bir üyesi olabilirdi. :) Senin dedim de yanlis anlama abi yasini anca simdi gördüm sizin demek istemistim saygilar. :)
Sıkıntı yok, hepimiz arkadaşız burada :)
Medjani çok ağır. Bu sistemi zor oynar.
ama evet fantastik bir stoper 3'lüsü bulabilirsek kadromuz değişik fantezilere açık bir kadro.

OzcanHan61
12.09.2017, 12:46
Mas'a da güvenemiyorum ki adam sanki asik akli hep sevdiginde. Evli adam aslinda ama bir derdi var sanki. :D

BunyaminEraslan
12.09.2017, 12:47
Evet mantıklı.
Gideri var ama.
Saatli bomba gibi kadro.
Nereye patlayacağı belli değil :D

byoxi
Biletler ne zaman satısa cıkar?

OzcanHan61
Sıkıntı yok, hepimiz arkadaşız burada :)
Medjani çok ağır. Bu sistemi zor oynar.
ama evet fantastik bir stoper 3'lüsü bulabilirsek kadromuz değişik fantezilere açık bir kadro.

Eyvallah abi :), aynen agir ama ne yapacagi belli kazma gibi dikilir yerini korur adam gecirmez. :D

Muhammet Yazici
12.09.2017, 12:48
evet logosuz cıkartırsanız butun maclara gıdebılırsın.Ama Trabzonspor cıkar takıma katkı olsun :))

bıletlet satısa cıktıgı zaman alabılıyosun.

https://www.passo.com.tr/ üzerinden uyelık alırsın. burdan yuklersın bıletı

BunyaminEraslan
12.09.2017, 12:50
Bizim hızlı bir stoperimiz vardı.
Neydi o ya...
Heh, Erman Güraçar.
Rüzgar gibiydi. Öyle bir adam lazım her takıma.

Muhammet Yazici
12.09.2017, 12:52
2003 de deki bjk macında pancu yu dusurmemıstı son dk da gol yedırdıydı bıze :D

Neydi o ya...
Heh, Erman Güraçar.

BunyaminEraslan
12.09.2017, 12:52
2003 de deki bjk macında pancu yu dusurmemıstı son dk da gol yedırdıydı bıze :D
Ama iyiydi ya. Çok maç kurtarmıştır.
Ben çok beğenirdim.

Fatih Cengiz
12.09.2017, 12:54
Şimdi düşününce, beğenmediğimiz fb bile bu başakşehire ikinci yarı baya üstünlük kurdu ve 2-0 dan geri döndü..
Biz daha iyiyiz sanki fb den.
Neden bizde baskıyla birşeyler yapamayalım ki! Hem de yorgun bir takıma karşı...

Faruk Türk
12.09.2017, 13:04
Arkadaslar.. Bu maçi alacaz. 2-1 olsun 3-2 olsun bu maç bizim.. En büyük skntimiz su ilk 20-30 dakkalik periyotta gol yememeliyiz.. yoksa çok zor geçer bu sefer.. Burak umarim kendine gelmistir.. baya yorgun gözüküyordu. Kucka'nin sert hamlelerine ihtiyacimiz var ve Okay oynarsa, umarim Kendine biraz daha güvenir. Geçen maç 2. yari baya düzelmisti. Ben Ersun olsam:

JP--Okay--Durica--Mas
----Kucka---Sosa
Olcay--Yusuf--Castillo
---------Burak------------

2. yari tekrar abdülkadir hamlesiyle, kanatlari güçlendirir ve hareket getirir maça. Onazi de duruma göre orta sahayi güçlendirir..

Abdülkadiri su an ilk 11. de degil hamle oyuncusu olarak kullanirsak çok iyi olur, (söyle bi 3-4 maçlik periyotta). Ondan sonra ilk 11e girebilir. Böyle zorlu maçlarda ilk basta harcariz onu. Basaksehirin bekleri Caicara hariç iyi degil.. Abdüs sag kanattan yine müthis is çikarir 2. yarida.

Hadi hayirlisi , Basaksehiri yenelim de bi havaya girelim.

BunyaminEraslan
12.09.2017, 13:09
Şimdi düşününce, beğenmediğimiz fb bile bu başakşehire ikinci yarı baya üstünlük kurdu ve 2-0 dan geri döndü..
Biz daha iyiyiz sanki fb den.
Neden bizde baskıyla birşeyler yapamayalım ki! Hem de yorgun bir takıma karşı...

şikecilere basın çok yükleniyor ama bence çok tempolu ve baskılı oynadılar.
cidden iyi oynadılar.
burada irdelenmesi gereken şey Başakşehir çok durgundu.
Başakşehir mi kötüydü yoksa şikeciler mi iyiydi ona bakmak lazım.

TSemih61
12.09.2017, 13:10
Bir yanlışı düzeltelim. Mas'ın kilo fazlası yok. Sezon başı kampından iki hafta önce şehre gelerek çalışmalara başladı ve belki takımın en fit adamlarından birisi o şu anda...
Valla bana kilolu göründü, belki de sırf bu yüzden erken başladı çalışmalara. :D Okay da gelip çalışıyor ama görüyoruz durumunu, Gb maçı hariç diğerlerinde devrelerin ilk 20 dakikasında işi bitmişti. Forma bedeni de kilolu gösteriyor olabilir, hadi diyelim kilolu değil, fizik-kondisyon olarak kesinlikle çok kötü. 90 dakika temkinli oynuyor hücumda neredeyse hiç yok. Hızını da kaybetmiş durumda, ilk geldiği gibi değil kesinlikle. Yavaş çekim futbol oynamak GB'ye karşı sırıtmaz ama üst düzey maçlarda sıkıntı çıkarır.

Pereira o yaşına rağmen ondan daha fazla mesaje kat ediyor ve oyunun içinde hep.

Sol bek alınmadıysa hoca Abdurrahim'i düşünüyor olabilir belki de o mevkide yedek olarak, en yakın kupa maçı ne zaman? Ne durumda görsek iyi olurdu.

OzcanHan61
12.09.2017, 13:10
Arkadaslar.. Bu maçi alacaz. 2-1 olsun 3-2 olsun bu maç bizim.. En büyük skntimiz su ilk 20-30 dakkalik periyotta gol yememeliyiz.. yoksa çok zor geçer bu sefer.. Burak umarim kendine gelmistir.. baya yorgun gözüküyordu. Kucka'nin sert hamlelerine ihtiyacimiz var ve Okay oynarsa, umarim Kendine biraz daha güvenir. Geçen maç 2. yari baya düzelmisti. Ben Ersun olsam:

JP--Okay--Durica--Mas
----Kucka---Sosa
Olcay--Yusuf--Castillo
---------Burak------------

2. yari tekrar abdülkadir hamlesiyle, kanatlari güçlendirir ve hareket getirir maça. Onazi de duruma göre orta sahayi güçlendirir..

Abdülkadiri su an ilk 11. de degil hamle oyuncusu olarak kullanirsak çok iyi olur, (söyle bi 3-4 maçlik periyotta). Ondan sonra ilk 11e girebilir. Böyle zorlu maçlarda ilk basta harcariz onu. Basaksehirin bekleri Caicara hariç iyi degil.. Abdüs sag kanattan yine müthis is çikarir 2. yarida.

Hadi hayirlisi , Basaksehiri yenelim de bi havaya girelim.
Bende ayni 11'i cikarirdim. Ugur-Akbas yedek bile olamaz, Hubocan'i da riske atmazdim bu mac ne oynayacagi belli degil. Okay iyi top yapiyor is görür ayaga pas yapar. Castillo belirsiz ama bu mac oynamali ve kendini göstermeli.

Ahmet Kara
12.09.2017, 13:11
Okay , Gençlerbirliği maçında stoper de sırıtmadı ama rakipte üstümüze hiç gelemedi. O yüzden adamı hemen stopere yazmak doğru olmaz.

omondoles
12.09.2017, 13:17
Neydi o ya...
Heh, Erman Güraçar.

Evet, çok hızlıydı ama dikkat sorunu vardı. Sürekli hata yapıyordu.

Futbol basit oyundur. Zor olan futbolu basit oynamaktır.

OzcanHan61
12.09.2017, 13:28
Konu disi ama Fifa 18'de eglenceli olacak. Kadromuz is görür. Yine herkesi aglaticam fenerlisiydi gslisiydi. :D

HOPA'LI TS'Lİ
12.09.2017, 13:30
Savunma hattında da istikrarlı başarıyı sağlarsak bu takımı kimse tutamaz.
Bu hafta Durica-Hubo uyumunu çok merak ediyorum.
Seneye Durica yerine transfer şart olacak
Ah ulan be şimdilerde en fazla 32 olacaktı ki Durica

Aydın Tiryaki
12.09.2017, 13:30
Biletler bu akşam saat 17:00'de satışa çıkıyor. Bilet fiyatı 60 tl olarak belirlenmiş. Ek kontenjan açarlar mı bilemiyorum. Yaklaşık 800-900 kişilik deplasman tribünü kapasitesi var.

OzcanHan61
12.09.2017, 13:31
Savunma hattında da istikrarlı başarıyı sağlarsak bu takımı kimse tutamaz.
Bu hafta Durica-Hubo uyumunu çok merak ediyorum.
Seneye Durica yerine transfer şart olacak
Ah ulan be şimdilerde en fazla 32 olacaktı ki Durica

Bence yönetim akillanmistir ve Serdar & Junuzovic ikilisini bonservissiz ayarliyordur bir dahaki sezona.

OzcanHan61
12.09.2017, 13:32
Biletler bu akşam saat 17:00'de satışa çıkıyor. Bilet fiyatı 60 tl olarak belirlenmiş. Ek kontenjan açarlar mı bilemiyorum. Yaklaşık 800-900 kişilik deplasman tribünü kapasitesi var.
Kale arkasini vermeleri icin talep olmustu. Bir cevap verdiler mi?

OFLU
12.09.2017, 13:35
hocam nerde kötü futbol vardı takım fena dğeil ayrıca yeni yeni oluşuyoruz sosa eskisi gibi olu rmu bilmem ama en azından gayretli topçu abdülkadiri bi rşekilde kazanmamız lazım bize iki stoper lazım aslında bu stoperlerin olması çok sıkıntı başımıza iş açabilir golü erken yedik Okayı ben beğendim bence stoperlerin dandik olması dizilişi ve kadro yapısını etkiledi şöyle düşünüyorum onazi biraz tam fit değil ama dün gol atmsı moralini yerine getirir ligin kötü takımı gençler evet ama sağlam press yaptılar dirençlerini kırdık fener maçında böyle oynasaydık alırdık fener maçını zaten feneri herkes yeniyor :D şimdi okayı biraz defansif anlamda kullandı dün için özellikle mustafa akbaş ve uğur gibi iki stoperin olursa hoca bi rşey yapamaz bu iki densizle oynuyoruz farkında mısın?
E bak kendin yazmışsın, feneri herkes tokatlıyor ama biz zar zor 1 puan çıkartabildik, Skertel'in son dakika pozisyonunu hatırla, gol olmaması mucize. Belki 1 puan bile alamayacaktık, fark atmamız gereken maçta.
GB maçının ilk yarısını izledin mi Allah aşkına? Futbol namına ne gördün? Koca bir 0. O nedenle 45 dk sını çaldı bu takımın diyorum. Okay orta sahada ön libero mevkisinde çok çok ağır kalıyor görün artık bunu ne olur. Kuco yu da bozuyor işin kötü yanı.
İkinci yarı Okay'ı stopere devşirip orta saha tek ön libero ve Abdülkadir girince, futbol izledik yahu. Kaybedeceksek de o anlayışla kaybetmeliyiz diyorum ben ki, GB ikinci yarı sahasına haps oldu. Neden bunu ilk 30 dk da yapmıyoruz ,fişi çekmiyoruz diyorum.

Faruk BERBER
12.09.2017, 13:37

Görüşürüz belki kardeşim ;)

redbul
12.09.2017, 13:37
zor bir maç başakşehir kendi sahasında uzun zamandır yenilmiyor umarım bu istatisliği bozarız maça gelince 0-0 da geçen her dakika bizim lehimize olur ne yapıp ne edip ilk golü biz bulmalıyız ilk golü yersek başakşehirde visca elia adebayor gibi boş alanlarda etkili adamları var başımıza bela olabilirler.

OzcanHan61
12.09.2017, 13:43
14463

Enteresan bir detay. Takimda 2 gollü oyuncu mevcut degil simdiye dek. Bu onlarin ne kadar komple bir takim oldugunu gösteriyor. Onun icin bir iki isime odaklanip "önce durduralim" dersek sonumuz iyi olmaz. Takim olarak topa sahip olmamiz gerekiyor oyunu biz yönlendirmemiz gerekiyor.

Soner Albayrak
12.09.2017, 13:49

Hoca geliyor musun maça?

Bilâl ÇOBAN
12.09.2017, 13:54
Hubocan - Durica ikilisini defansta,
Kucka'yı orta alanda Sosa ile birlikte görürsek maçı alırız.
Kanatlar Olcay - Castillo olmalı, Yusuf üstadı olduğu mevkide yani 10 numarada oynamalı.

Uğur KÜÇÜK
12.09.2017, 14:00
Hubocan - Durica ikilisini defansta,
Kucka'yı orta alanda Sosa ile birlikte görürsek maçı alırız.
Kanatlar Olcay - Castillo olmalı, Yusuf üstadı olduğu mevkide yani 10 numarada oynamalı.İmza

gurur6134
12.09.2017, 14:07
Yusuf ne olursa olsun kanata hapsedilmemeli bu mac..adam yerinde oynadigi surece takima katkisi en ust duzeye cikiyor..

Sezgin Öztürk
12.09.2017, 14:10
Ne zaman rakibe göre 11 çıkarsak sıkıntı çeken biz oluyoruz.Kendi ideal 11imiz ile çıkmalıyız maça.
Durica duzelirse stoperde formasi garanti. Yanına formsuz Ugur yerine milli takımdan arkadaşı Tomasi oynatacakır hoca. Orta alanda Kucka Sosa Yazici ideal 3 lü. Sağ kenarda Olcay solda Castillo ileride King.
Basaksehire orta sahada üstünlük kurmaliyiz. Emre yi Kucka ile kilitleyip hücumdaki uretlenliklerini kisitlayabiliriz. Caicara hücumda etkili fakat defansif anlamda bire birde etkili oyunculara karşı zaafı var. Castillo ile bunu değerlendirebiliriz. Sabırlı oynarsak galibiyet ile döneriz.

Faruk BERBER
12.09.2017, 14:11
Hoca geliyor musun maça?

Yüksek ihtimal evet ;)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/54791-BMN-ANKARA-Ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-Deplasman%C4%B1na-Gidiyor-17-Eyl%C3%BCl-2017-Saat-17-00?p=1920808782#post1920808782

Şu başlığa 2-3 kişi daha gelsin de :)

Berke6198
12.09.2017, 14:46
Olcay tabela yapamıyor :)

4 hafta sonunda takımımızda en çok gole katkı yapan isim Olcay Şahan. 2 gol ve 2 asist.

Fatih Çelik
12.09.2017, 14:48

4 hafta sonunda takımımızda en çok gole katkı yapan isim Olcay Şahan. 2 gol ve 2 asist.

Aksine bu Olcay nasıl sürekli tabela yapıyor arkadaş :)

Berke6198
12.09.2017, 14:50
Aksine bu Olcay nasıl sürekli tabela yapıyor arkadaş :)

Adam tam bir takım oyuncusu çünkü. Paslaşmalarda var, aksiyonlarda var. Ver-kaç yapıyor, şut çekiyor. Araya koşu yapıyor ve ara pası atıyor. Sihirli bir değnek yok sonuçta :)

Doğan BULAT
12.09.2017, 14:50
evet logosuz cıkartırsanız butun maclara gıdebılırsın.Ama Trabzonspor cıkar takıma katkı olsun :))

bıletlet satısa cıktıgı zaman alabılıyosun.

https://www.passo.com.tr/ üzerinden uyelık alırsın. burdan yuklersın bıletı

Tekrar teşekkür ederim.

Fatih Çelik
12.09.2017, 14:52
Adam tam bir takım oyuncusu çünkü. Paslaşmalarda var, aksiyonlarda var. Ver-kaç yapıyor, şut çekiyor. Araya koşu yapıyor ve ara pası atıyor. Sihirli bir değnek yok sonuçta :)

Doğru zamanda doğru yerde. Tercihlerinin de büyük bölümü doğru. Futbol bir atletizm oyunu değil bunu görmek güzel.

Aydın Tiryaki
12.09.2017, 14:57
Kale arkasini vermeleri icin talep olmustu. Bir cevap verdiler mi?

Bir bilgim yok maalesef. Şu anda belirsiz o durum sanırım.

Tabii ki görüşelim abicim maç günü araşırız :) .

Faruk UYSAL
12.09.2017, 15:00
----------Onur----------
-----Tomas-Durica-----
Joao----------------Mas
-------Sosa-Kucka------
----------Yusuf----------
A.Kadir------------Olcay
----------Burak----------

Okay-Onazi-Castillo-Roda
Bence Olcay sağa, Castillo sola geçmeli. Abdülkadir yine ikinci yarıda sokulmalı oyuna.

Koray
12.09.2017, 15:07
Olcay'ın saha içinde yaptığı ince işleri görmeyenler ya kördür ya da futbol cahili kimse kusura bakmasın.

Yiğit Gayretli
12.09.2017, 15:11
Olcay'ın saha içinde yaptığı ince işleri görmeyenler ya kördür ya da futbol cahili kimse kusura bakmasın.

Bizim vatandaşımız şov yapan adamı sever, yapmayanı/yapamayanı da tukaka ilan eder.

Koray
12.09.2017, 15:20
Bizim vatandaşımız şov yapan adamı sever, yapmayanı/yapamayanı da tukaka ilan eder.

Aynen öyle.

İlk geldiğinde katkı vereceğini tahmin etmiştim ama bu kadarını da beklemiyordum açıkçası, saha içi saha dışı harika katkı veriyor.

Bjk'de performansının tavan yaptığı dönemden de iyi şuan.

Maşallah.

Aydın Tiryaki
12.09.2017, 15:21
Bazı futbolcuların etkinliği sahadayken gözle görülmeyebilir ama sahada olmadığı zaman yokluğu hissedilir.

Olcay da tam bu tanıma uygun bir oyuncu. İşini yapıyor. Görsel olarak bir şey verdiğini söyleyemeyiz ama işini hakkıyla yapıyor, yapmaya çalışıyor. O yüzden Olcay'ı çok seviyorum.

Faik Yılmaz
12.09.2017, 15:23

Young Lee geldi aklıma.....

Adam hemen her maç görevini layıkıyla yapardı ama çok ciddi durduğu için pek göze batmazdı.......

Yiğit Gayretli
12.09.2017, 15:24
Maç içinde ben de bazen çok kızıyorum, anlamsız pas hataları yaptığı oluyor ama oyunun doğrularını en çok uygulayan adamlarımızdan biri...

Koray
12.09.2017, 15:25
Bazı futbolcuların etkinliği sahadayken gözle görülmeyebilir ama sahada olmadığı zaman yokluğu hissedilir.

Olcay da tam tu tanıma uygun bir oyuncu. İşini yapıyor. Görsel olarak bir şey verdiğini söyleyemeyiz ama işini hakkıyla yapıyor, yapmaya çalışıyor. O yüzden Olcay'ı çok seviyorum.

Görselden kastın estetik çalımlar, makas hareketleri vb. sanırım.

Bana göre görsellik, boşa kaçmak, verkaç yapmak, topsuz koşular yapmak, boştaki adamı görüp topu hemen ona iletme yetisidir, bu özellikler de Olcay'da fazlasıyla mevcut.

Koray
12.09.2017, 15:28
Young Lee geldi aklıma.....

Adam hemen her maç görevini layıkıyla yapardı ama çok ciddi durduğu için pek göze batmazdı.......

Lee'yi ben de çok beğenirdim.

Aydın Tiryaki
12.09.2017, 15:33
Görselden kastın estetik çalımlar, makas hareketleri vb. sanırım.

Bana göre görsellik, boşa kaçmak, verkaç yapmak, topsuz koşular yapmak, boştaki adamı görüp topu hemen ona iletme yetisidir, bu özellikler de Olcay'da fazlasıyla mevcut.

Evet ben yazdıklarınızı kastetmiştim görsellik derken. Aslında hepsi futbolda göze hoş gelen hareketler. Şut da buna dahil. Olcay o kadar iyi şut çekemiyor bence.

Mesela Gençlerbirliği maçında 2. yarıda bir pozisyonda top tam önünde kaldı ama sert ve düzgün vuramadı. O an orda Babel olsaydı gol yapardı. Ama bunlar ekstra özellikler tabii. O yüzden ilk 11'ime her zaman Olcay'ı yazarım ben takıma katkısı için.

gurur6134
12.09.2017, 15:36
Hocanin bu mac da castilloyu 11 cikarcagini dusunmuyorum ,2.yari oyunun gidisatina gore kullanacaktir..

Yiğit Gayretli
12.09.2017, 15:42
Hocanin bu mac da castilloyu 11 cikarcagini dusunmuyorum ,2.yari oyunun gidisatina gore kullanacaktir..

Golü yedikten sonra kıymeti yok...

Adem Köse
12.09.2017, 15:45
Top bizde kalacak şekilde oynamaya calişmaliyiz. Fenerbahce Basaksehir maci özellikle ikinci yari iyi irdelenmeli... Konya ve fener maclarinda ki gibi Topu rakibe verelim bizde mucadele edelim dersek ilk yari mac biter. Ortasaha kurgusu icin Ersun Hoca ya hala güvenemiyorum. Kucka Okay ikilisi ile cıkmasa bile bundan sonra iki üç hafta kucka onazi ikilisini kesin deneyecektir. Başarili olur mu, pek ihtimal vermiyorum.

Saint Castillo
12.09.2017, 15:45

İlk yarı golsüz tamamlanırsa, art arda -muhtemelen olcay ve onazi yerine- oyuna alınırlar.

Berke6198
12.09.2017, 15:49
Bu maç Rodallega sürprizine hazır olun.

Cengiz Çubukcu
12.09.2017, 15:57

burak %50 yok, dolayısıyla oynaması surpriz olmaz

ogeday6106
12.09.2017, 15:57

sürpriz olmaz bence , rodallega daha hazır.

Fatih Çelik
12.09.2017, 16:02
Burak yorgun. Akıllı teknik adam Roda-Castillo ile başlar. Son yarım saat Burak'ı sürüp fişi çeker .

Uğur KÜÇÜK
12.09.2017, 16:03

4 hafta sonunda takımımızda en çok gole katkı yapan isim Olcay Şahan. 2 gol ve 2 asist.Olcayi hazirlik maclarinda en cok elestirenlerden biri benim.
Ama orada harbi kötüydü ☺
Bu takimda is yapicak Olcay.
Ayağa pas yapan takimda formu da artar.
Bu yil en az 8 golü var insallah.
Böyle oynamaya devam etsin de biz yanılalım.
Yeter ki takim kazansin..

HOPA'LI TS'Lİ
12.09.2017, 16:18

Rodellaga=Golcü

gurur6134
12.09.2017, 16:22
Golü yedikten sonra kıymeti yok...

Bildigim ersun yanal sakatlikdan cikmis adami 11 baslatmaz direkt ..gencler macinda sonradan da olsa oyuna almadigi bir adami basaksehir gibi zorluk derecesi yuksek bir macda 11 baslatmaz diye dusunuyorum ..oyunu kilitlemeye calisir 2.yari hamle oyuncusu olarak kullanmayi dusunur bence..

Adem Akyüz'
12.09.2017, 16:45
Galibiyet alırsak müthiş bir hava yakalarız gerçekten.

zekeriyya
12.09.2017, 16:47
rüzgarı arkamıza alacağız
acayip bir his var içimde
(lütfen aksi durumda mesajımı alıntılamayın )
( lütfen ve lütfen olursa mesajımı bol bol alınıtılayın :) )

Sinan G.
12.09.2017, 17:00
biletler bitmeden alın :U

Emirhan Uludüz
12.09.2017, 17:04
Ulan 17:00 dan beri sayfa yeniliyorum ancak gördüm maçı herkesde farklı zamanda çıkıyor. Yapacakları sisteme.

Ogün'
12.09.2017, 17:04
Bitti bile :)

ucurum
12.09.2017, 17:05
Herkes iyi güzel yazmış

Çok güzel yazanlar kadro kuranlar

Aslında çoğunluk aynı görüşte

Ama sıkıntı nasıl olması gerektiği değil ki

Ne olacak olması

Ben istiyorum diye değil olacağını düşündüğüm için yazıyorum

Ersun Hoca Başakşehire şu kadro ile çıkar;

Onur

Pereira Tomas Akbaş Mas

Kucka

Sosa

Yazıcı

Bero Burak Olcay

Durica dönerse sakatlıktan Akbaşın yerini alır

Artık kadrolara Castillo yazmayın

Ben severim ve oynatırım kendisini

O ayrı

Eraun Hoca Castilloyu oynatmaz hele hele Abdül geldi Bongonda da Türkiye Kupasını görür sene sonu ülkesine döner

Benden demesi

Soner Albayrak
12.09.2017, 17:05
Alamadık bilet. Ne çabuk bitti be?

Ozan Yılmaz
12.09.2017, 17:07
yaaaa bilet kalmamış 5 dk.da nasıl oldu bu?????

Uğur KÜÇÜK
12.09.2017, 17:08
Herkes iyi güzel yazmış

Çok güzel yazanlar kadro kuranlar

Aslında çoğunluk aynı görüşte

Ama sıkıntı nasıl olması gerektiği değil ki

Ne olacak olması

Ben istiyorum diye değil olacağını düşündüğüm için yazıyorum

Ersun Hoca Başakşehire şu kadro ile çıkar;

Onur

Pereira Tomas Akbaş Mas

Kucka

Sosa

Yazıcı

Bero Burak Olcay

Durica dönerse sakatlıktan Akbaşın yerini alır

Artık kadrolara Castillo yazmayın

Ben severim ve oynatırım kendisini

O ayrı

Eraun Hoca Castilloyu oynatmaz hele hele Abdül geldi Bongonda da Türkiye Kupasını görür sene sonu ülkesine döner

Benden demesiDurica iyilesirse o oynar.
Ben de yazmaya korktum ama Beroyu oynatacak sanki.
Benim de ilk aklima gelen isim o.
Hocanin düşüncesi o olur.

Soner Albayrak
Başakşehir tarafından alınabiliyor mu acaba?

Ahmet Aksu
oha biletler anında bitti ben zor aldım tam saat 17:01 de aldım ve yarısı dolmuştu. yine kimlere gitti biletler acaba??

Hüseyin Çümen
Bilet alamadım ya kesin bittimi gerçekten yoksa sistemmi gitti

SALDIRAY
12.09.2017, 17:09
Bu kadar kısa sürede bitemez vardır bir dümen.
Siteye aşırı yüklenme olmasın diye yapmış olabilirler.

tamuğ yamtar
Alamadık bilet. Ne çabuk bitti be?

Bilet aldım ama uygulamada görünmüyor...

Enteresan...

İnşallah düzelir...

(Şimdi görünüyor... Hafta sonu maçtayım inşallah...)

zahido
Bilet alamadım. Nasıl bitti anlamadım tam 17:00da sisteme girdim halbuki

Ozan Yılmaz
şu stadı açsınlar lütfen ek kontenjan falan!!!

nbay
A blok açılmış gözüküyor sadece o da bitmiş.
diğer blokları da açarlar ilerleyen günlerde . geçen sene de böyle olmuştu

Soner Albayrak
Bilet aldım ama uygulamada görünmüyor...

Enteresan...

İnşallah düzelir...

Bu kadar çabuk bitmemesi lazım ya?

Berkan
12.09.2017, 17:11
bune sacmaliktir ya alamadik bilet yapin 200 tl bari

Soner Albayrak
12.09.2017, 17:12
Bomboş stadyum, bir tane bloğu satışa açmanın manası ne?

sinex52
12.09.2017, 17:12
Eşime farklı sıradan kendime farklı sıradan alabildim. İnşallah bir problem olmaz. Herkes yerinde oturmuyordur herhalde

Ozan Yılmaz
12.09.2017, 17:14
kale arkasının tamamını açmamış ş.sizler sadece a blok nedir? sanki stadını doldurabilen bir takım, beleşçileri toplasınlar oraya yine!

Soner Albayrak
Diğer blokların da açılmasını bekleyeceğiz anlaşılan.

ts_ezer
Sevilla maclarindan takip ettigim basaksehiri yenmemiz cok zor. Avrupadan yorgun gelecek olmalarinin avantajini en iyi sekilde kullanirsak bu maci alabiliriz. Basaksehir kulup olarak yakinimizdan bile gecemez ama adamlarin oynadigi futbol superligin cok ustunde. Bizim takim da cok iyi futbol oynayacak bir potansiyele sahip ama ben Ersun Yanalin iyi futbol icin yeterince cesur olmadigini dusunuyorum. Rakibi oynatmama uzerine kurulan fuybol anlayisindan, oynayarak rakibi oynatmama futbol anlayisina gecersek her maci aliriz. İnş.

zahido
Eee gidemiyor muyuz şimdi :) başka bi yolu yok mu bunun?

nbay
bende şansa alabildim ,
diğer bloklara kesin açarlar .

Özkan Şentürk
12.09.2017, 17:15
Yahu ben ilk defa alacağım pasolig ile. Misafir kalmamış ama diğer bloklardan alamaz mıyız şimdi? Koltuk seçmeyi denedim diğer bloktan seçebiliyoruz. Seçebilmek alabileceğimiz anlamına mı geliyor acaba?

Soner Albayrak
12.09.2017, 17:18
Zannediyorum ki Güney tribününün hepsini bize verecekler. Ama neden parça parça satıyorlar?

Ahmet Aksu
12.09.2017, 17:18
bence kesin açılır 1-2 blok daha herkes site başında beklesin. yada başkana mesaj yağdıralım konuşsun açtırsın 1-2 blok daha.
istanbul takımlarına tüm takımlar daha fazla yer verir bize pintilik yaparlar. ver işte kale arkasını.
bilet alanları tebrik ederim bu arada el çabukluğundan dolayı sadece 1 dk :D
maçta görüşmek üzere

Emirhan Uludüz
12.09.2017, 17:19
Sahanın yarısından fazlası satışa iki taraf için de kapalı. Ne kadar saçma sapan iş yapıyorlar. Şansa bala denk getiremeyen işi gücü olan birisi tüm saha yavaş yavaş açılsa hepsini kaçırabilir.

Hüseyin Çümen
12.09.2017, 17:21
Şuan aldım arkadaşlar açıldı

Sinan G.
beyler sakin olun, geçen senede aynısı oldu ek yer açtılar muhtemelen öyle olur yine 60 lirayı o stadı doldurucak misafir takım taraftarı zor bulurlar :D

Ahmet Aksu
hala full nasıl açıldı?

Şuan aldım arkadaşlar açıldı

shagrath61
12.09.2017, 17:23
Ya bilet kalmadı mı arkadaş.. Ne çabuk ya. 25 dakikadır deniyorum, elim elimi deldi.

Kategori 1 ve 2 den alamıyor muyuz ?

Ahmet Aksu
12.09.2017, 17:24
kesinlikle açarlar güney tarafında sadece a blok var diğerleri boş mu kalacak. bize açılmasa başakşehire kesin önceden açılırdı. demekki bekliyorlar bizi sırayla açarlar. kimse moral bozmasın.

tek sıkıntım şu inşallah kötü tezahurat falan olmaz da beşiktaş maçınada gideriz.

gerenimo
12.09.2017, 17:24
Sevilla maclarindan takip ettigim basaksehiri yenmemiz cok zor. Avrupadan yorgun gelecek olmalarinin avantajini en iyi sekilde kullanirsak bu maci alabiliriz. Basaksehir kulup olarak yakinimizdan bile gecemez ama adamlarin oynadigi futbol superligin cok ustunde. Bizim takim da cok iyi futbol oynayacak bir potansiyele sahip ama ben Ersun Yanalin iyi futbol icin yeterince cesur olmadigini dusunuyorum. Rakibi oynatmama uzerine kurulan fuybol anlayisindan, oynayarak rakibi oynatmama futbol anlayisina gecersek her maci aliriz. İnş.

biliyorsunuz başakşehir son şampiyonlar ligi şampiyonu, uefa kupa galibi, ligimizin şampiyonu, halen lideri ve ve türkiye kupasını da aldı.

ALDENİRO
12.09.2017, 17:25
bende maç bile gözükmüyor

Soner Albayrak
12.09.2017, 17:25
Bilet almaktan vazgeçeceğim şimdi. Deli etti ben bu sistem.

Hüseyin Çümen
12.09.2017, 17:28
Uygulamadan aldım 5 dk önce ilk denediğimde dolu dedi 5 dk önce bidaha denedim oldu bence ara ara deneyin

shagrath61
12.09.2017, 17:29
Hay maçına da pasoligi ne de... Yapacakları sisteme de , zorla küfür ettirecekler.

Sanırsın taraftarları var, koca statta küçücük yer ayarlamışlar.

Yazık günah ya.

zahido
12.09.2017, 17:30
Uygulamadan aldım 5 dk önce ilk denediğimde dolu dedi 5 dk önce bidaha denedim oldu bence ara ara deneyin

Hocam başakşehir tarafından almış olmayasın :)

shagrath61
12.09.2017, 17:30
25 dakikadır işi gücü bıraktım, aralıksız deniyorum.

Yunus Danışmaz
12.09.2017, 17:33
Çok ufak bir yer açmışlar. Kale arkasını komple açarlar bence.

fanatikdevri
12.09.2017, 17:34
Bilet kalmamış

Soner Albayrak
12.09.2017, 17:36
Ara ara 1-2 tane boşluk yakalanıyor ama seçilmiyor?

ALDENİRO
12.09.2017, 17:38
başakşehir tarafından verilmiyor

farozlufatih61
12.09.2017, 17:41
Kısa aralıklarla tekrar deneyin veriyor..

ALDENİRO
12.09.2017, 17:42
stadın yüzde 60 ı falan satışa kapalı nasıl oluyor??

byoxi
12.09.2017, 17:43
Bizim taraftan alabilen oldumu

Soner Albayrak
12.09.2017, 17:45
Bu kadar kısa sürede o kadar biletin bitmesi mantıksız. Sistemde bir hata olmalı.

farozlufatih61
12.09.2017, 17:47
2 tane aldım 2 tane daha almam lazım şuan vermiyor..

melgado61
12.09.2017, 17:53
Bende TFF logolu passolig var Ne Trabzonspor tarafından ne de Başakşehir tarafından bilet alabiliyorum. Saçmalık resmen.

farozlufatih61
12.09.2017, 17:53
Sistem kafayı yedi habire giriş yap diyor mallaştı..

Emirhan Uludüz
12.09.2017, 17:54
Bende TFF logolu passolig var Ne Trabzonspor tarafından ne de Başakşehir tarafından bilet alabiliyorum. Saçmalık resmen.

TFF logolu passoligler son alıcı oluyor. Bekleyeceksin son 24 saat bilet kalırsa öyle alabiliyorsun :D

special one
12.09.2017, 17:56
1 dk da tükendi biletler..

Ben 5 adet aldım ama gelin birde bana sorun...zulüm kardeşim zulüm bu ne ya

sistem kafayı yedi tutar kısmında 0 tl gözüküyor,

kimine mesaj geliyor kimine gelmiyor bu ne kardeşim

farozlufatih61
12.09.2017, 18:01
Güney tribünün tamamını bize açacaklar mecburlar...

Muhammed Ayaz
12.09.2017, 18:15
Acaba ek kontenjan açacaklar mı ?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi