PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ahmet AĞAOĞLU ve Mehmet Ali YILMAZ sizce?

miragef
27.12.2006, 23:28
Taraftarlarımızın çoğu bu iki ismin başkan olmasını istiyor. Sizce Taraftarımızın onların istemelerinin sebebleri ne ?

Emorfo
27.12.2006, 23:28
:)

Enes Berfin
27.12.2006, 23:46
Taraftarlarımızın çoğu bu iki ismin başkan olmasını istiyor. Sizce Taraftarımızın onların istemelerinin sebebleri ne ?

Biri cok zengin öbürüde cok akilli.

Ayaz
27.12.2006, 23:46
ikisinin de oflu olması mı yoksa?

miragef
27.12.2006, 23:56
Biri cok zengin öbürüde cok akilli.
Senin tercihin hangisinden yana ..

Parolinho
27.12.2006, 23:57
Taraftarlarımızın çoğu bu iki ismin başkan olmasını istiyor. Sizce Taraftarımızın onların istemelerinin sebebleri ne ?Ne güsel bi soru ahh bilsen:)

Bluefire
27.12.2006, 23:58
Biri Kabadayi Öbürüde Efendi görünümlü oldu icin....

miragef
28.12.2006, 00:03
Biri Kabadayi Öbürüde Efendi görünümlü oldu icin....
sadece efendi görünüşü için mi ?

Ayaz
28.12.2006, 00:03
kimin yönettiğinden çok, profesyonellik ve uzun vade de planlama yaparak çözümler üretmeliyiz..
ben olsam geçmiş 15 yıllık sürecinde olympic lyon'u incelemeye alır, onu model olarak seçer, yerel şartlarıda içine harmanlaştırarak uzun vadeli planlar yaparak.. kesintisiz başarılar için çabalar ve bunu kararlılıkla yapar başarılı olurdum.

unutmayalımki 6 sezon önce fransa liginde bir takım ilk defa şampiyon olmuştu, ve bu takım kesintisiz 5 sezon üst üste şampiyon olmakta.. ders alınması, planlara katılması, göz önünde bulundurulması gereken büyük bir olay.

miragef
28.12.2006, 00:06
kimin yönettiğinden çok, profesyonellik ve uzun vade de planlama yaparak çözümler üretmeliyiz..
ben olsam geçmiş 15 yıllık sürecinde olympic lyon'u incelemeye alır, onu model olarak seçer, yerel şartlarıda içine harmanlaştırarak uzun vadeli planlar yaparak.. kesintisiz başarılar için çabalar ve bunu kararlılıkla yapar başarılı olurdum.

unutmayalımki 6 sezon önce fransa liginde bir takım ilk defa şampiyon olmuştu, ve bu takım kesintisiz 5 sezon üst üste şampiyon olmakta.. ders alınması, planlara katılması, göz önünde bulundurulması gereken büyük bir olay.
başlık la bağlantısını anlayamadım?

Bluefire
28.12.2006, 00:06
sadece efendi görünüşü için mi ?

elbetde degil...

Parolinho
28.12.2006, 00:07

unutmayalımki 6 sezon önce fransa liginde bir takım ilk defa şampiyon olmuştu, ve bu takım kesintisiz 5 sezon üst üste şampiyon olmakta.. ders alınması, planlara katılması, göz önünde bulundurulması gereken büyük bir olay.budur tebrik ederim...mehmet ali,ahmet farketmez önemli olan mantalite

Enes Berfin
28.12.2006, 00:07
Senin tercihin hangisinden yana ..

Akilli olani

miragef
28.12.2006, 00:09
budur tebrik ederim...mehmet ali,ahmet farketmez önemli olan mantalite
önemli olan mantalite diyorsun bunu en iyi kim yapar

Bülent Şirin
28.12.2006, 00:09

Taraftarlarımızın çoğu mu? Hangi istatistiğin sonucu bu? Dayanağınız nedir?

Ayaz
28.12.2006, 00:10
başlık la bağlantısını anlayamadım?

bazen farklı bakmak gerekir, ve bakış açını geniş tutman.. büyük böyle olunur..
zaten bi cevabım vardı öncesinde, ama bide gerçekçi yaklaşmayı istedim..

miragef
28.12.2006, 00:15
Taraftarlarımızın çoğu mu? Hangi istatistiğin sonucu bu? Dayanağınız nedir?
ilk bakacağın yer bu forumda <genel> başkan kim olsun anketi var orada da göreceğin gibi en çok oyu onlar almış ... bu konuyla ilgili açılan başlık ların çoğunda da bu ikisinin adı geçiyor.. forum u iyi bir gözden geçirirsen dayanağımın bu olduğunu görürsün..

Bülent Şirin
28.12.2006, 00:34
İlk bakacağım yer olan başlığa baktım. % 59 Ahmet Ağaoğlu, % 11 Mehmet Ali Yılmaz görünüyor. Katılım sayısı şu ana kadar 316... BMN üyesi kaç kişi? 15 bin küsur... Taraftar ne kadar? Bir rivayete göre 6 milyon, bir başka rivayete göre 8 milyon... Neyse, kabul...:)

Demek bu konunun müzakere edilebileceği bir başlık varmış. Bu başlığı açan arkadaş 15 gün kadar önce üye olmuş, 50 mesaj limitini doldurmayı zor beklemiş ve derhal başlığı patlatmış... Yetmemiş, forumun en yaşlı yöneticisiyle senli benli konuşmaya başlamış... Ağzının payını vermeyi de ihmal etmemiş...:)

Madem ilgili bir başlık var, oradan devam edebilirsiniz. Başlık kilitlenmiştir.