PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Z. Dogan sonrasi hücum mu defans mi?

ozgur
04.12.2004, 22:46
Burada bu basligi acmamin sebebi biz taraftarlar olarak, takimin nasil bir taktik varyasyonla ve kollektif bir hucum plani ile mi yoksa kollektif bir defans anlayisi ilemi oynayacagi konusunda goruslerinizi almak.

Ziya hoca kadronun hucum futboluna pek uygun olmadigini soylemisti bir roportajinda. Burada defansif oynanmasi gerektigini dusunen arkadaslarida korkaklikla filan suclamiyorum, eger kadro optimum olarak ona uygunsa(yunanistan milli takimi gibi) oyle oynamak gerekir gibi dusunuyorum.

Bebim dusunceme gelince takim kollektif hucum futbolu oynamali, her ne kadar takim savunmamizdaki eksikleri bilsekte. Son rize macinda kollektif hucuma yonelik bir kadronun bu hatalarida en azindan gecmis haftalara gore azalttigi kanatindeyim.Benim ideal taktigim bu takimin durumuna gore 4-1-2-1-2, baklava dilimi seklinde dizilis olurdu.Tabii burada top rakipteyken bu baklava dilimini olusturan oyuncularin bir kafes olusturup rakibin top yapmasini engellemesi gerekiyor.Lutfen herkes kendi projesini yazsin, birbirimizi yemeyelim burada.

Orneklersek Hasan

Volkan(ileri cikis yapabilmeli)Erdinc Tolga Emrah(ileriye donuk)

Huseyin(on libero, D'haaenede olabilir)

Adem Cellaleddin

Gokdeniz(serbest orta sha)

Fatih Yattara

Bora Sönmez
04.12.2004, 22:57
Bence hücum gücümüz hiçbir takimla kiyaslanamayacak kadar iyi ama bu zenginligi yaratmak için hücum agirlikli adamlarla oynarken takim savunmasina katkilari olmadigi için defansa cok agir yük biniyor ve hatalar olusuyo.Bence hücum oyuncularina sadece ileride ihtiyacimiz olmadigi asilandiktan sonra (-top rakipteyken savunmada yapmalari gerektigi sahada dolasmamalari gerektigi asilandiktan sonra-) mutlaka hücum agirlikli oynamaliyiz.Ve bence Mehmet Yilmaz bu isi çok iyi yaptigi için kadroda yer almali.Yattara yada takimda yer acilmali ve Gökdeniz tekrara ortasahaya çekilmeli..Ayrica arada Alisen,Ufuk ve Selim oyuna alinmali..

Bunlar sadece benim düsüncelerim..

Guests
05.12.2004, 09:20
madem böyle bir baslik açilmis. bence en idael kodro dünkü kadro.. ara sira mehmete bile yer açilabilir.

halil ibo
05.12.2004, 10:51
Arkadaslar bunlar teknik direktörün isleri,

Herkes bir onbir yapip taktik vermeye kalkarsa,

Takimi yönetecek teknik direktör bulamiyoruz.

Taraftarin yapacagi tribünde yerini alip sürekli destek vermek olmalidir.

Rize maçindaki gibi %75 bos tribünle,Gökdeniz'e satasmakla bu isler olmuyor.

IDEAL 11 VE TAKTIK TEKNIK DIREKTÖRDEN

SONSUZ DESTEK BIZDENsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

shipbroker61
05.12.2004, 13:30
TEKNIK DIREKTÖRDEN

SONSUZ DESTEK BIZDENsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

IMZA ++

masinga
05.12.2004, 15:37
dünkü oyun sistemi TRABZONSPORun artik oynamasi gereken sistemdir.

ziya hoca gibi 8defan 2 hücumelemaniylaolmaz.

emrah ve cello ileriye çikmayacak gökdeniz fatih gol atacakta.TRABZONSPOR maç kazanacak.

ihsan derelioglu'na helal olsun.

SDanışmaz
05.12.2004, 16:24
Tabiki hücummmm

Barış
05.12.2004, 17:32
Adam maçtan önce söyledi zaten böyle kadro çikartacagini.

Barış
05.12.2004, 17:33
Kendi sahamizda da defansif oynayacaksak...Bunun cehennemi mi kaldi.

SDanışmaz
05.12.2004, 17:41
Kendi sahamizda da defansif oynayacaksak...Bunun cehennemi mi kaldi.

Bencede yani.Kendi sahamizda da defansip oynarsak biz nerde hücum oynayacagiz

Atmaca
05.12.2004, 17:57
Bizim basarili oldugumuz dönelerde defansimizin cok saglam oldugu herkezin bildigi bisey.Az gol atip az gol yiyerek basarili olmusuz.Ama o dönemlerde futbol zaten hemen hemen hep öyle oynaniyordu.

Gelelim simdiki zamana; eger teknik direktör akilliysa elindeki kadroyu -malzemeyiöncelikle cok iyi tanir ve ona göre bir sistem ve taktikle takimi oynatir.Ama kendini gelistirmeye müsait olmayan teknik adamlar, akli mantigi sinirli olanlar hep ayni seylerioynatir, onlarda basarili olamaz.

Ölcüler vardir;

1-Kendi takimin futbolculari ve kapasiteleri

2-Saha-seyirci avantajlari

3-Oynayacagin rakibin özellikleri

vs.

göz önünde hep bulunmasi gerekir.

bello
06.12.2004, 17:15
hücum agirlikli oynamamiz gerekir,su aralar kötü olsada iyi bi defansimiz var ve yedigimizin fazlasini fazlasiyla atariz

Duman
13.12.2004, 17:39
Trabzonsporun tarihine ve de Trabzon insaninin karekteristik özelliklerine baktigimda, çözümün hücum oldugunu görüyorum.Avni Aker'de 1-0 önde olup bu skora yatmayi düsünen oyun anlayisini sergiledigimizde,tribünlerdeki homurdanmayi ve memnuniyetsizligi gerek T.V basinda, gerek maçi statta izlerken çok rahat görür ve hissederiz.

Ziya Hoca maçaçikardigi kadro ile,genelde önce gol yememeyi düsünen bir futbol mantalitesi sergilemistir.Bu da maçi kazansak bile futbol olarak bizi fazla memnun etmemistir,örnegin besiktas maçi.

Oysa takimdaki oyunculari biraz analiz ettigimizde,onlarin yapisi da hucuma yönelik.Örnegin Samsun maçinda Tolga,bir çok forvet oyuncusunun yakalayamadigi kadar pozisyon bulmustur ve gol atamamasi sadece sanssizliktir ya da Ziya hoca döneminde hucum yönünün köreltilmis olmasindandir.Ama bu anlayisla oynatilirsa yakin zamanda onun da gollerini izleyecegiz.

Farkli kazanmamamiza ragmen Rize gibi çok etkili bir takimi, hucum agirlikli oyunumuzla sindirdik,belki 1 gol attik ama baskimiz Rize'ye atak yapabilme imkani ve de cesareti vermedi.

Her zaman söylüyorum,fener ve ona benzer takimlari yenmek için de bu anlayisi sürdürmeliyiz,eger o maça Yattara ve Mehmet Yilmaz'i da dahil ederek baslasaydik,fenerin tozunu attirmistik.Dün geceki gs maçina ve fenerin yenildigidiger maçlarina bakin,hucum eden takimlar karsisinda fener çok pasifize oluyor.

Hucum anlayisini gelistirerek her maçta uygulamaliyiz,Yunanistan milli takiminin oyun anlayisi bize yarar saglamaz,kaldi ki bu tip takimlar Yunanistan gibi 50 yilda bir kupa kaldirir,20 yil beklemis bir takimin da, daha fazla beklemeye tahammülü yoktur.

Tekke
13.12.2004, 18:03
CELALEDDIN TOLGA ERDINÇ EMRAH

VOLKAN HÜSEYIN YATTARA

GÖKDENIZ&nbs p; FATIH

MEHMET YILMAZ

HER ZAMANKI IDEAL KADROM

SHENOLA
15.12.2004, 11:55
trabzonsporumuzun son maçtaki kadrosu müthisti...ihsan hoca volkani oynatmakla en iyisini yapti bence...bence mehmet yilmaz da oynatilmali...trabzon hep hucum oynamali eskide oldugu gibismileys/smiley2.gif...

Harun-61
15.12.2004, 12:04
......Hasan......

emrah...tolga...erdic...volkan

göko....hüseyin....celo

.......f.tekke....

yattara.....m.yilmaz

zisinoli
15.12.2004, 12:48
Forvet hattinda baslayan savunma anlayisi. Pres yapan, sahanin her tarafina kosan, mücadele eden, toplu hücuma kalkip toplu savunmaya hemen geçebilen bir Trabzonspor.

Ortasahasinda servis yapabilen iyi bir 10 numara...

Hani nerde smileys/smiley18.gif

Recep Alkan
15.12.2004, 21:07
ya ziya hoca doneminde hep hizli ve devamli hucuma alistik. bunun en guzel gostergesi yenik duruma dustugumuzde hemen mehmet ve yattarayi oyuna almak oluyordu. bence basa kim gelirse gelsin yine ayni futbol anlayisina devam etmeli diyorum.

enesmalik1987
16.12.2004, 12:55
trabzonspor kendi evinde hücüm oynamali yoksa kaybeden biz oluruz

Barış
17.12.2004, 16:05
Hasan

Emrah Tolga Erdinç Volkan

Hüseyin Thijs

Yattara Gökdeniz

Fatih& nbsp; Mehmet Yilmaz

Kendi sahamizda oynayabilecegimiz bir kadro.

Duman
17.12.2004, 16:54
ya ziya hoca doneminde hep hizli ve devamli hucuma alistik. bunun en guzel gostergesi yenik duruma dustugumuzde hemen mehmet ve yattarayi oyuna almak oluyordu. bence basa kim gelirse gelsin yine ayni futbol anlayisina devam etmeli diyorum.

Iste en büyük yanlis burada,yenik duruma düsmeden onlari ilk 11 de oynatma cesaretini gösterecek bir hoca lazim bize, takimimiz ne zaman defansif oynasa kaybediyor.Hele hele fenere karsi bu tip kadro ile çikarsak,kaybetmeye mahkum oluruz.1-0 dan sonra da kimi alirsan al,ati alan Üsküdar'çoktan geçmis olur,hem de 10 kisi ile...

ozgur
17.12.2004, 19:04
Ben Ziya hocanin neden defansif oynadigi konusunu dusunerek sonucta birseyler buldum.Bence Ziya hoca ya gore 4 forvetiniz olmasi ve kaliteli olmalari yetmiyordu. O cok iyi bir top dagitici ariyordu orta sahada. Ayrica kanatlardaki adamlarin daha cok cakili oynamaya alismasini istiyor gibiydi.

O zaman sorum neden fatihi hic bu top dagitici rolunde denemedi? Birde Ziya hocanin malatyanin basina gectigi yukselis donemindeki istatistiklerine bakarsak adam yenilmemeyi ve cok az gol yemeyi dusunen bir oyun anlayisi oturtuyordu takimlarina. Bilmiyorumda bu malatyadaki 3-5 bin taraftarin umursamayacagi birsey belki, fakat karadeniz insanina, Trabzonsporluya bu defans isini anlatmak bence mumkun degil. Ornegin simdi ne alakasi var diyeceksiniz ama populer karakteri yansitmasi acisindan halk oyunlarina dikkat cekmek isterim.

Dogu anadoluda veya guneydoguda agitlar, ve agirbasli oyunlar tutulur fakat karadenizde gerek horon gerek diger folklorik ozellikler durmak bilmeyen bir ritim icerir. Sanirim buda Ziyanin taktiklerinin trabzonda niye tutulmadiginin bir gostergesi olsa gerek.

Duman
17.12.2004, 19:26
Özgür, tesbitlerine aynen katiliyorum. Daha önce Trabzon insaninin karekteristik özelligi, hucumu gerektirir demistim yine bu topicte. Verdigin horon örnegide bu tezimle tipatip uyusuyor.

Ziya hocanin tüm iyi niyetine ragmen en büyük eksigi,Sampiyonluga oynayan büyük bir takimi, bizden önce çalistirma sansini yakalayamamis olmasidir. Eger çalistirsaydi,sampiyonluk için hucumun defansdan çok daha önemli ve gerekli oldugunu ögrenirdi.

Bl@ck_De@th_
18.12.2004, 16:04
BENCE TAKIM SON HILA HUCUM OYNAYARAK DEVEM ETMELIDIR FENER MACINDA SAVUNMA YAPTIKTA NE OLDUsmileys/smiley7.gif

ozgur
21.04.2005, 21:01
Buraya tekrar yazmamin sebebi, hala bu konu tartisiliyor, eger takimimiz hucum oynasin istiyorsak ve bunu beceremedigini dusunuyorsak, bana biri orta sahada olumlu top kullanim orani bu kadar dussukken nasil hucum oynayacagimizi anlatsin.

Birde bazi arkadaslar Senol hoca geleli daha kotuye gittigimizden yakinmislarda peki ziya hocayla onemli maclara cikarken kendimize guvenimiz daha mi fazlaydi? Adamin oynattigi onbir kimseye guven vermiyordu. Simdi Yattara, M.Yilmaz onbirde sahaya cikinca, Senol hoca nin taktikleride begenilmiyor kaldiki bence bjk ve gs maclari gosterdiki inonude ve sami yendebu balon takimlari en iyi biz durduruyoruz, biz savunmadayken bile cok rahat hareket edemiyorlar.

Sonucta bu orta saha ile hucum futbolu oynanmaz diyorsak, birileri savunma futbolunu nasil oynamamiz gerektigini yazsin. Mesela bir Yunanistan milli takimi gibi kutle savunmami yapalim, gerci son vuruslarda mukemmeliz!, yoksa ukraynalilar, polonyalilar gibi alan daraltan savunmami gerekli.Lutfen sallamadan teknik analiz yapalim.

Mollasalihoğlu
22.04.2005, 00:57
senol hoca eldeki malzeme ile en iyisini yapiyo su an,seneye bomba gibi geliyoruz allah'in izniyle...

Hünkar
22.04.2005, 03:23
ATATÜRK TE vura vura kazanm1s her zaman ve her yerde yense de yen1lse de hüum

cok iyi hatirliyorum fenerle b1 kupa mac1m1z vard1 ya han1 ottonun bas1na tas gelm1st1 sozde o mactan once o zaman k1 baskan1m1z may bi tv de konuktu ve aynen soyle demisti fenere yen1lebilirtiz ama benim tek istedigim trabzon insanina yakisir bi sekilde febe yi sahaya gomelim yenilirsekte sorumululugu ben al1r1m dem1sti dün gibi hatirlarim ve möac baslad1 dalga dalga gelmemize ragmen sadece 1 tane atm1st1k ama tottik baric daha fazlas1 geliyo d1ye atti kendini yerlere

andrei07
22.04.2005, 17:29
halil ibo
yazdiklarina IMZA

ISINIZE BAKIN YA DESTEKLEYIN SADECE

Alptuğ
22.04.2005, 19:30
kisili kadromuz var zaten gokdeniz cezali hocamiz yattarasiz maca basliyo bence tum hucum silahlarimizla maca baslamaliyiz

61-firtina
23.04.2005, 20:18
kesinlikle hücum zaten rakipler korktuklari için defans agirlikli çikiyorlar bizim maçlaraberaberlige oynuyorlar onun için mutlaka hücum oynamaliyiz zaten SENOL hocamizda bunu bildigi için genellikle hücum oynatiyor takimimiza

Beytullah
23.04.2005, 20:23
ya bizim takim bence hüc üm agirlikli oynamali ..o kadar hizli ve kivrak topcularimiz varken defansagirlikli oynamamiz yanlis..

hücüm futbol oynadigimizda neler yapabilecegimiz gösterdik.bazen eviizde defens agirlikla cikanca deliriyorum ya rakip takiminin bunu yapmasi gerekirkenbiz defans agirlikli cikiyoruz sahaya.bence kendi evimizde 4 forvetle oynamamiz lazim bakin o zaman mac kaybediyormuyuz

Mayls
24.04.2005, 15:06
<DIV>bence biz böyle yorumlar yaparsak T.Direktör'e is kalmaz ;-)</DIV>

Crazy_OfLu61_
24.04.2005, 16:02
Hücum oynasaydik bu kadar maç ve puan kaybetmezdik.

$FIRTINA61$
24.04.2005, 18:52
hucummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

toshiba
25.04.2005, 08:23
Ersun Yanal yonetiminde harika oynayan Genclerbirigi'de hatirlayacaniz uzere hucum oynuyordu. Avrupa'da Parma'yi, Valensia'yi bile dize getirmislerdi o futbolla. Bana gore oyle bir tarzda oynamaliyiz.Bunun ismide hucumdan cok hucum otesi oluyorsmileys/smiley17.gif8 kisiyle oyunu rakip sahaya yikma sanatismileys/smiley4.gif

seyyahali
25.04.2005, 09:20
en akillisi su anki oynadigimiz futbol bence çok güzel bir iki saglam transferden sonra bu takimi tutamazlar hayirli olsun

zafercalikoglu
25.04.2005, 11:36
en büyük defans iyi hucum etmekten gecer,

bu budur bize yakisanda budur,

FANATIK61
25.04.2005, 11:44
Bana göre Senol Hoca Orta Sahayi kalabalik tutacak FB Macinda. Fatih, Gökdeniz, Symek ve Yattara ile Kontralarda Gol arayacak.

Beytullah
25.04.2005, 22:12
bu takima hücüm futbolu yakisiyor..

Hüseyin Çümen
25.04.2005, 23:08
atatürkle ne alaka kurdun öyle anlamadim neyse

Allah askina bizim takimda adam geçip güzel to kullanabilen kaç kisi warki hücum yapalim bizim takimin orta sahasina daha becerikli daha ii top yapabilen adamlar lazim bizde teknik oyuncu saysi çok az böylede olunca hücum degilde kontrollü futbol sart oluyor bizim orta saha elemanlarimiz çalim atamazken febe takimin defans oyuncusu röveseta golü atabilior!!

ziya hocanin da bir lafi wardi çok üst sewiye bir libero oyuncum olsaydi takimi çok saldirgan oynatirdim!!

trabzon orta sahaya alacagi teknik futbolcularla hücum futbolunu seneye sergilemeye basliyacaktir artik

defansa 1 orta sahaya2 ve ileriyede zurawski alalim ozaman 103 golle sampiyon olalim iste

Muhalif
25.04.2005, 23:23
Ersun Yanal yonetiminde harika oynayan Genclerbirigi'de hatirlayacaniz uzere hucum oynuyordu. Avrupa'da Parma'yi, Valensia'yi bile dize getirmislerdi o futbolla. Bana gore oyle bir tarzda oynamaliyiz.Bunun ismide hucumdan cok hucum otesi oluyorsmileys/smiley17.gif8 kisiyle oyunu rakip sahaya yikma sanatismileys/smiley4.gif

bu gerçegi herkes görmezden geldi toshiba.. basin 3 büyükler disinda ilgilenmedigi için görmezden geldi, biz belki anadolu dan kendimize rakip gördügümüz için görmezden geldik ama gençlerbirligi eger valencia çikmasaydi o sene final oynardi.. hele o gençler bu sene olacakti kalan takimlara bakiyorum da bir uefa kupasi daha gelirdi ülkemize.. gençlerin o kadrosu bireysel olarak çok yetenekliydi ama simdi fb de olan deniz-serkan gibi düz fakat savasçi oyuncularla da süslenmisti.. yani kadromuza bakiyorum da biz de ayni stilde oynayabiliriz.. ama oynamayiz iste..

sanatik
26.04.2005, 02:17
arkadaslar size katiliyorum fakat takim oyunu olarak henüz yeterince eksigimiz mevcut.

Real madridin 25 dakika kendi aralarinda juventus turine karsi top gezdirdigini izledinizmi ? Turinin yari alaninda üstelik.

topu kaptirdikdan sonra ister hücum oyna ister defans ne anlami var ?

genclerbirligi uefa maclarinda topu ayaginda tutabilmesicok önemli basari faktörüydü.Edited by: sanatik

Trapzone
26.04.2005, 21:06
Tabiki kontrollü bi sekilde daha çok hücum etmeye basladik suanki oyun düzenimiz ve sistemimiz mükemmel.

Beytullah
27.04.2005, 20:42
insallah bu maci alirizçünküm fenerdan alinacak bir intikamimiz var gs köpekleriden aldik simdi sirda fb köpekleri var haydi traboznum be bükme boynumuzuda yen su ezigi bee

sanatik
06.05.2005, 14:42
Liverpool gerçegi
Saniyorum ki, Liverpool'un futbolu kimseye zevk vermiyor. Yildizi yok, fantazisi yok, futbolu sova dönüstürecek bir yaraticiligi yok. Bütün bunlari toplarsaniz Liverpool için belki de 'futbol fakiri' bile diyebilirsiniz. Ama isin gerçegi öyle degil. Barcelona'yi üç golle eleyen, B. Münih'i dörtleyen, Istanbul finali için 'Banko' denilen yildizlar toplulugu, Avrupa'nin en pahali takimi Chelsea ne oldu da Liverpool'a elendi. Hem de iki maçta belki de dogru dürüst tek gol pozisyonuna giremeden. Ama bu maç bir kez daha gösterdi ki, futbol sadece söhretle, sadece parayla pulla olmuyor. Basari sadece parayla pulla gelmiyor. Kimimize göre 'futbol fakiri' olan Liverpool, en azindan futbolun gereklerini yerine getiriyor. En önemlisi savasiyor, rakibine sahanin hiçbir yerinde, ama hiçbir yerinde bos alan birakmiyor. Sahanin her noktasinda müthis bir pres yapiyor, çabuk oynuyor. Kendi ceza alani bölgesinden rakibe sut attirmiyor, özellikle savunmada tek hava topunu kaybetmiyor. Bireysel yaraticiliklara degil, takim oyununa, takim ruhuna güveniyor. Hani demisler ya 'Bir elin nesi var, iki elin sesi var' diye. Liverpool bir adamin degil, on bir adamin, hatta kulübedeki yedekleri ile birlikte bir takim olmanin ödülünü topluyor.

--------------------------------

konuya uygun gördügüm icin eklemek istedim.

Edited by: sanatik

objek
06.05.2005, 16:49
Trabzonsporun buyuk maclarda iki cikmazi hala devam ediyor tum hatlariyla saldirdigi anlarda kapali defanslara karsi cozum uretemiyor kaleciyle karsi karsiya pozisyonlarda toplar kaleciye carptiriliyor basit golleri atamiyoruz g.s macinda zor pozisyonda simek cakiyor gol fener macinda yine cok zor pozisyonda fatih golunu atiyor atilacaklari atamiyoruz zorlarini atiyoruz bunun sebeplerinden biride mecazi anlamda! anadan dogma golcumuzun olmayisi daha onceden yine yazmistim basit gorunen pozisyonlarda golunu atan golcu gercek golcudur! yukarda belirttigim sorunun disinda defansa yerlesip liverpol misalimaci gol yemeden devam ettiremiyoruz yan toplarda muthis yerlesme hatalari yapiliyor fener macindaki birinci ofsayt golden sonra kimse itiraz edemedi kimsenin kimseden haberi yok sanki! anlasilir gibi degil fenerin birinci devre sikca attigi bu tarz yan top golleriniiyi analiz edememisiz ilk mactada tuncay atmisti gokdeniz ve yattara gibi kontra silahlarinin bos alan bulup daha fazla etkili olmasi icin liverpol sistemiyle oynayacak kaleci ve defansa sahip degiliz gelecek sezon yine ayni seylere maruz kalmamak icin once kendi ev odevimizi! iyi yapmamiz lazim hakemler ve federesyonuda yenecek bir kadro kurmamiz lazim gunumuz kosullarinda derbilerde en azindan icerde disarda beraberlik alabilecek dengeli bir oyun ve kadro yapisi olusturmamiz lazim ancak bu sekilde sampiyonluk gelir goze hos gelen bir futbol anlayisiyla sampiyon olmak en guzeli ama gunumuz futbolunda artik hersey puanlari alma yani hasap kitap uzerine kurulu kritik maclarda top oynamaya degil maci almaya cikacak zihniyette kadro yapisi olusturmamiz lazim en azindan kopruyu ( sampiyonluk) gecene kadar!!!

Barış
06.05.2005, 17:06
Takim defansif oynamaya alismisti yani tam bi kontraatak takimiydi.Senol Hoca ofansif oynamayi seviyor.Iyi güzel de bu takimin bu kadar kisa zamanda bu oyun sekline alismasi zor.Ama gayet iyi gidiyor.Ve eminim ki seneye bu takim hücum yaptiginda Ridvan Dilmen smileys/smiley7.gifdedigi gibi;

''BIZ TRABZON DEPLASMANINDA ORTA SAHAYI GEÇTIK MI BASARI,KORNER ATTIGIMIZDA GOL POZISYONU SAYILIRDI!''smileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

olacaktir.smileys/smiley20.gif

Gargamel
06.05.2005, 17:14
Takim defansif oynamaya alismisti yani tam bi kontraatak takimiydi.Senol Hoca ofansif oynamayi seviyor.Iyi güzel de bu takimin bu kadar kisa zamanda bu oyun sekline alismasi zor.Ama gayet iyi gidiyor.Ve eminim ki seneye bu takim hücum yaptiginda Ridvan Dilmen smileys/smiley7.gifdedigi gibi;

''BIZ TRABZON DEPLASMANINDA ORTA SAHAYI GEÇTIK MI BASARI,KORNER ATTIGIMIZDA GOL POZISYONU SAYILIRDI!''smileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

olacaktir.smileys/smiley20.gif Bravo kardes harikaydismileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

objek
07.05.2005, 16:21
PSV Eindhoven- AC milan macinda ne oldu? orta sahayi 2-3 kez gecen milan finalde psv elendi artik herkes futbol oynuyor ama maci alamiyor! futbolda iyi oynayan kazanir diye bir kuralda yok! Edited by: objek

Mehmet Alemdar
08.05.2005, 15:05
Trabzonspor Senol Günes geldikten sonra daha çok hucüm yapmaya basladi daha çok gol pozisyonuna giriyoruz ama sans yanimizda olmuyor...

zafercalikoglu
09.05.2005, 13:34
senol hoca iyi oynatiyor ,ziya hocadan daha iyi bence su anda takimin durumu