PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 4.Hafta l Trabzonspor 3-1 Gençlerbirliği l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Mustafa ÖZDEMİR
27.08.2017, 01:43
Milli maç arasından sonra herşeye yeniden başlamak dileğiyle

Çağdaş DENİZ
27.08.2017, 01:51
bundan sonra maç izlemiyorum yeter artık ya yeterrrrrrrr

Erkin
27.08.2017, 02:15
Ümit takımını yaslayacaktır. Ersunla 1 puan başarı olur.

ibrahim_yattara
27.08.2017, 03:17
biz eldeki oyunculara göre 4-1-4-1 oynamalıyız, as kadromuz

onur
perreira-durica-?-mas
onazi
olcay-yazıcı-abdulkadir-castillo
burak

olmalı, şu sağ ayaklıyı solda solu sağda oynatma saçmalığını bırakmalıyız, sağ ve sol beki çok gereksiz ileri çıkarıyoruz her maç aşırı pozisyon vermeye başladık, biraz daha geriye koşan değil geride karşılayan savunma ile oynamalıyız.

uğur, bero, okay, kucka her biri el freni, pas oyunu katilleri. duricanin yanına hala uğurdan başka alternatif olmaması, okayın bu performansla milli takıma filan alınması, beronun oyun zekası, kuckanın 2 metreye pas atamayıp faulsüz top çalamaması evlere şenlik.

para kazanmak her zaman oyuncu satmak değildir, abdulkadir ve ramazanın şu milyonluk harabelerden kötü olma ihtimali yoktu bence. 3 maçtır üzerine koyarak dahada kötü oynuyorlar!

Full HD
27.08.2017, 03:19
bundan sonra maç izlemiyorum yeter artık ya yeterrrrrrrr

Bende öyle derdim ama sadece derdim ve gene her defa maci izledim ve izliyorum.Lanet olsun bu Spor!

DeAgLeMaNyAq
27.08.2017, 05:03
Anadolu kulüpleriyle aramızdaki makas ne yazık ki çok daraldı. 14 yabancı kuralı bize hiç yaramadı. Anadolu kulüpleri sudan ucuz maliyetlerle getirdiği yabancılarla farklarını ortaya koyarken, biz hem yüksek maliyetle oyuncular getiriyoruz hem de getirdiklerimizden aynı faydayı sağlayamıyoruz. Özellikle çocukluk dönemimiz 96 jenerasyonuna denk geldiğinden o dönemde her ay 3 maç kazanır en fazla 1 maçta puan kaybı yaşardık. Uzun yıllardır bunun tersini yaşıyoruz. Geçen sezonun ikinci yarısındaki ilk 10 maçı saymazsak yıllardır bu böyle. Ligin başı için bunu konuşmak elbette çok erken ama takımın ne edip ne yapıp seri galibiyetler alması lazım yoksa geçen seneden farkı olmaz. Ümit Özat geçen sezon 2 maçta takımına anti futbol oynatsa da bizi iyi kilitlemeyi başarmıştı. Benzer bir tabloyu yine görebiliriz. Burak olmadan kilidi açmak da hiç kolay değil. Puan kaybı yaşandığı takdirde yönetime ve hocaya istifa çağrısı iyice artacaktır...

faysal
27.08.2017, 09:51
bir buçuk senedir hazırlanıyoruz daha bir sistem yok takımdaki gelinen nokta hep aynı burak varsa alırız yoksa gençler yener.

MKAdogukan
27.08.2017, 11:57
geçen sene ki gibi 0-0 biter her iddaasına varım. Ayrıca tribünde 5 bin kişi olmaz.

Enes Başkaya60
27.08.2017, 13:04
Beraberlik iyi sonuç olur...

Ozan Yılmaz
27.08.2017, 13:14
Heves mi bıraktınız, bu oyunla kaybetsen ne olur, kazansan ne olur?
Ligin sonunda yine avrupa bileti aramaya çalışacak bir takımdan başka bir şey görünmüyor ufukta.
Öyle bir iyi, bir kötü ile bu lig bitmez. Bir oyun standartın olacak öncelikle.
Sonra son haftalara doğru tırmalasan ne yazar?

TS FAN
27.08.2017, 13:25
şikecilerle dalga geçiyorduk ama görünen o ki şikeciler den de berbat bir durumda olabiliriz.

ama buna rağmen şikeciler de öteki büzüklerde ne kadar kötü olursa olsun göz ardı edilemiyor bir köşeye atılamıyor lakin tarihi bu büzüklere kök söktürmekle yazılmış şanlı şerefli Trabzonspor artık göz ardı ediliyor bir köşeye atılıyor.

Neyse ben yine galibiyet diyorum.Göztepe maçında ankete katılmamıştım maç bitti yenildik bugün ben geldim yine göztepe maçı için galibiyete oy verdim.Çünkü fanatiğim hahaha.

Şerefli Trabzonspor a gençlerbirliği maçında başarılar diliyorum.

Fatih Çelik
27.08.2017, 13:28
Ersun'a rağmen başarılar.

Cengiz Çubukcu
27.08.2017, 13:41
Eğer ara olmasa aşağıdaki 11'le çıkardım..
Onur
Kamil ahmet-akbaş-durica-mas
olcay-yusuf-onazi-kucka-erdoğan
Burak

yorumsuz6117
27.08.2017, 13:44
Burak oynarsa kazanırız belki yoksa oraya bi yine puan kaybı daha yazın..

GencTurk6161
27.08.2017, 14:20
Kaybederiz. Karambol bir pozisyon bulamazsak gol de atamayız.

Sefaenes
27.08.2017, 15:37
Bu maça taraftar gitmese anlarım. Tabiki her maci kazanacak bir kaide yok ama sen mücadele edip kaybedeceksin ,iyi oynayıp yenileceksin ama dünkü gibi rezil futbola kimse dayanamaz

Fatih Öztürk
27.08.2017, 15:54
Onur (Esteban), Pereira, Durica, M.Akbaş, Mas, Okay, Onazi, Olcay, Y.Yazıcı, Damdoy, Burak.

Okay, Onazi ikilisiyle rakibe top yapma olanağı vermiyorduk, tekrar bu ikiliyi oluşturmak gerekli.
Kucka ve Uğur aşırı kötü yedeğe. Damdoy içerdeki maçlarda mutlaka oynamalı

katre-i.matem
27.08.2017, 16:15
Gecen sene ki maclar cok zor geçmişti. Maca cikacak kadro belli olmadigindan simdi ne desek bos. Transferler? Castillo? Burak?

Steril61
27.08.2017, 17:28
İç sahada taraftarın iteklemesiyle galip geliriz ancak. Ersun Yanal fos. Takım futbol filan oynamıyor. Konya maçında tribündeydim. Takım oyunu ile değil, Burak Yılmazın şahsi gayretleriyle kazandık. Uzun vadeli başarı için teknik adam değişikliği şart. Yoksa bu sezon da ligin ortalarında veya altlarında sürüneceğiz.

taha küçük
27.08.2017, 17:34
Onur
jp durica transfer mas
kucka transfer
olcay ndoye castillo
Burak
kesinlikle en az 2 adam lazım burak ve castillo da iyileşirse bu 11 çıkmalı Yusuf kesik yemeli.

My
27.08.2017, 17:46
https://s2.postimg.org/tr3rh7ue1/Ads_z2.jpg

https://s2.postimg.org/iaxcj6g7t/Ads_z.jpg

https://s2.postimg.org/wzcu8061l/Ads_z4.jpg

... içerde olunca kapı kilit tutmaz derler. Kulüpte işler fena karışık ki isyan bayrakları açılmış. Maçlar gelir geçer ama kulübün içerisinde sıkıntı büyük. Ve de bu gelip geçmez!

My
27.08.2017, 18:19
https://s2.postimg.org/6v04cmgt5/Ads_z.jpg

yorumsuz6117
27.08.2017, 19:53
Stad boş kalır 20 bin zor olur..

Aydın Tiryaki
27.08.2017, 20:19
--------------Onur------------

------JP Serdar Durica Mas-----

---------- Kucka Sosa ----------

----------------Yusuf--------------

----------Olcay Castillo

----------------Burak--------------

Bu transferleri yapıp böyle bir kadroyla çıkmazsak maçı kesinlikle izlemeyeceğim.

katre-i.matem
27.08.2017, 22:31
Genclerbirliginde rantie kirmizi kart cezalisi

Timur Bey
27.08.2017, 23:28
Bu akşam göz göre göre yenilen bu takımı yenemeyen takımın hocası da başkanı da oyuncuları da toplasın bavulları gitsin! Biraz ligde adalet olsa bu Gençlerbirliği küme düşer.

MKAdogukan
27.08.2017, 23:33
bu gençlerbirliği 25 puanı geçemez adanaspor dan bile kötü takım

Ahmet Faruk
27.08.2017, 23:37
Gençlerde iki adam bizim maçta yok sanırım. Rantie ve Murat Duruer. Avantajlı gözüktüğümüz için maksimum 1 puan [emoji30]

yorumsuz6117
27.08.2017, 23:38
Kazanırız bu maçı ama kazansak ne farkeder kazanmasak ne farkeder..

MKAdogukan
27.08.2017, 23:39
bu kadar eksiğe rağmen gençler bizden gelir puan alır milli takım arasının gelmesiyle

DeAgLeMaNyAq
27.08.2017, 23:40
Genclerbirliginde rantie kirmizi kart cezalisi

Takımın en etkili oyuncusu. Bizim için önemli. FB'yi fikstürde takip etmemiz zaten başlı başına avantaj ama ne kadar kullanabileceğimiz tartışmalı...

Arda'
27.08.2017, 23:43
E.Y. varken 0-2 ÇŞ banko

Enes Coşkun
28.08.2017, 00:26
Doğru transferler bir nebze taraftarı rahatlatır anca stad doluluk gösterebilir başka türlü çok zor.

Ozan Yılmaz
28.08.2017, 02:27
Gençler gibi ligin bence en zayıf kadrolarından birine sahip bir takım gelip bizim sahamızdan puan alıp gidebilecekse zaten bu sene ancak düşme hattına oynarız hiç yukarılara falan bakmaya gerek yok!

Sefa
28.08.2017, 02:38
Burak dönerse alırız. Transfer gelmezse tribünler boş kalır..

cyberentalpi
28.08.2017, 03:04
Burak olmasada, Roda bile olmasa yenebilecegimiz takım. Ligin en kötü takımı ve 2 cezalısı var. Yeneriz. Malesef goztepe yi yemeli idik. Gençleri yenemezsek kapıya kilit vurup gidelim derim

KARAGOZLUM
28.08.2017, 08:42
Isimiz zor transfer zaten olmaz gibime geliyor
bunlar da anladi bu yil bir cacik
olmayacagina bosuna para sacmak
istemiyorlar

MKAdogukan
28.08.2017, 10:06
Isimiz zor transfer zaten olmaz gibime geliyor
bunlar da anladi bu yil bir cacik
olmayacagina bosuna para sacmak
istemiyorlar
:D

UĞUR DURTAŞ
28.08.2017, 10:29
fb,gençler ve biz
ligin en kötü topunu oynayan üçlü
hafta sonu hemen hemen dönüşümlüde olsa bütün maçlara baktım.
4.hafta gençlerle oynamamız bizim iiçin şans diyorum.
*
çoğunluğumuz castillo diyo,bir an önce dönse diyo
ben castillonun yararlı bir oyuncu olduğunu düşünenlerden değilim.
castillo çalımcı,bencil,sıfırdan müsait durumdaki arkadaşına pas vermeyip,
sıfır noktasından kaleye şut çeken bir oyuncu.
castiilo bir yattara değil,
yattarayı sıfır noktasından şut çektiği nadirdir.
çalımı basar,hakkınıda verir geriye çıkarır takım arkadşına alda at zarzında paslar verirdi.
gol atmaktan önce attırmayı ön planda tutatdı.
bizler castillodan bunu bekliyoruz,
eyvalla,çalımları süper,adam eksiltiyor,ama son hareketi hikaye.
bu eksikliğini giderirse yararlı olur.
ama alışkanlıklar bırakılamıyor.
inşallah diyelim.
*
dün başakşehir maçında sonradan oyuna girenler takımına inanılmaz güzel katkı verdi.
mevlüt,napoleoni,gökhan inler
bizde sonradan gidenler değil katkı,takımı eksik oynatıyor.
*
bjk nin yedek oyuncuları;
toygar,negrodo,medel,lens,beck
aynı şekilde gs nin başakşehirde zengin yedek klübesi var,
yönetim bunun farkındadır inşalllah.
*
sezon sonu yönetim ve teknik heyetimiz ne dedi
bu takımdan gidenler olacak,eyvallah,
50.yılımızı kutluyacağımız bu yılda
takıma direk katkı yapacak,direk oynuyacak
yedek olmayacak en az 5-6 oyuncu alınacak denilmedimi.
hazırlık kampı bitti,lig başladı,4.haftadayız
alınan oyuncu sayısı 2
kucka ve burak
(ahmet çörekçi ve bongongo'yu dikkate almıyorum)
diğer oyuncular nerde usta başkan?
*
şu anda ligin lideri gs herkes parmakla gösteriyor,
o nasıl enerji,o nasıl pres,istek,arzu birleşince böyle iştahlı bir takım çıkıyor,
bir sürü nokta transferler yaptılar,hepsi klas oyuncu farkını gösteriyorlar sahada
buna rağmen şuanda bile akayan bir oyuncuları br mevkisi olmamasına rağmen,
2 uçak daha inecek diyor başkanları,sayın usta duydunuzmu?
*
15 gün süre var ,gençler maçına en az 3 veya 4 oyuncu alınmassa
gençler maçını düşünmek istemiyorum.
*
3 hafta geçmesine rağmen pas hatalarımız üst düzey,
sanki oyuncularımız birbirlerini 2 gün önce tanımış gibi paslaşıyorlar,
bongongo ayağına gerilen pası tutamıyor o derece
kaynaşma adına birbirlerini iyice takıma adına bu takımın daha fazla birlikte olması,
antreman yapması gerekmiyor mu arkadaşlar?
ersun hoca takıma 3 gün izin vermiş.
*
okay ın bu saaten sonra bize katkısı olmaz,
potansiyeli bu, bu kadar,
geçen yılda aynısıydı bu senede,ne geride var,ne yerinde var,ne ileride var,
ne var,yan pas geri pas onlarda bize değil,rakibe.
teklif olduğu söyleniyor,kızgın olduğum için söylemiyorum
mantıklı düşündüğüm için yazıyorum hemen transfer dönemi bitmeden satılırsa hayırlı olur bizim için.
*
şu takıma sezon öncesi bir stoper alınsaydı
bir ön lebero alınsaydı,
bir 10 numara alınsaydı,
sağ açığa visca alınsaydı,
bongongo yerine başakşehirli elia alınsaydı,
güzel şeyler olurda herhalde.

emrahtuna
28.08.2017, 12:50
anlaşılan o ki takımı yine burak yılmaz ın üzerine kurup burağın bireysel kabiliyetine bırakacağız..

ÇaGaTaY
28.08.2017, 13:06
maçın günü belli olmadı değil mi ?

Doğukan Uçan
28.08.2017, 17:29
gençler toparlanır puan alır yıllardır hep böyle olmuştur.

Timur Mikhail
28.08.2017, 17:55
Castillo ve burak oynarsa kazanırız, sadece bu ikili takima dondugunde takimin cehresinin ne kadar degistigini gorebiliriz belkide goztepe macinda bu 2 linin olmayisi les gibi bir futbol izlettirdi bizlere ayrica defans bir takviye ve orta saha gibek dizilimine taktik bir mudahale sart, okay umarim tum elestirilere ragmen iyi bir oyun sergiler.

10 numara transferi olmazsa yazici ve kucka onlerinde ise abdulkadirin denenmesi gerekir belki de yazici ve okay yer degistirerek te oynayabilir ama bana kalirsa okay i stoper mevkiinde de gormek lazim.

Faruk BERBER
28.08.2017, 20:29
Sezon başından beri en kolay maçımız. Kazanırız ;)

Gençlerbirliği çok kötü takım, Burak iyileşsin Ümit Özat kovulmasın yeter.

Aydın Tiryaki
28.08.2017, 22:51
Şu anda Trabzon'dayım maça gitmeyi düşünüyordum ama şu Göztepe maçı ne heves bıraktı ne bir
şey. Bakalım doğru transferleri yaparsalar giderim. Ne hayallerle başlamıştık lige, kısmet.

Her sene aynı senaryo inşallah düzelir diyeceğim ama pek de ihtimal vermiyorum. Hayırlısı..

Rahmi Akkurt
29.08.2017, 02:07
Gençlerbirliği çok kötü takım.
3 tane düzgün pas yapamayıp 2.pasında kendi yarı sahasında topu rakibe veren Trabzonspor ne kadar iyi takım?

Bedri Sertkaya
29.08.2017, 02:30
Bunları rahat geçeriz.

HOPA'LI TS'Lİ
29.08.2017, 08:21
Gördük ki Gençler ligin en kötü takımlarından biri
Yenip moral yapmalıyız
Göztepe maçında öne geçip kaybetmemiz kahretti
Yahu bu takım her milli maç arasına bizi üzüntüyle sokuyor, 1 değil 2 değil 3 değil

Ersun şaşırma
Sabrımızı taşırma

Şanlı SanMarino
29.08.2017, 08:56
Galibiyet yara sarma ve telafi anlamında önemli.

Uğur_Dmrtrk
29.08.2017, 08:57
Kapanan bir takımla karşılacağız..Geçen seneki maç gibi olur tahminen..Sıkışan oyunu açabilir miyiz? göreceğiz..

OzcanHan61
29.08.2017, 09:31
Burak oynarsa aliriz, oynamazsa 3 ihtimalli mac.

Murat Keçeci
29.08.2017, 13:04
Bu maç yeniden çıkış başlatmamız için güzel bir fırsat bir kaç maç seri galibiyet yaparsak tekrar üst gruba yapışırız.

Bunu nasıl başarabiliriz sorusuna gelirsek orta sahada bir uyum problemi net görülüyor Okay ve kucka ikiside ağır ve durağan oyuncular top kendi alanlarında iken oynayan tempo sürekliliği düşük oyuncular dolayısıyla oyun içinde alan daraltma konusundaki takım halindeki kaymalar yapılamıyor şuan takım içinden bu duruma yapabileceğimiz en iyi çözüm Okay kucka ikilisinden onazi kucka ikilisini denemek olmalı onazinin koşu temposu oyun içi sürekliliği bu iki oyuncuya göre daha iyi onu 6 no olarak kullanıp önüne tekniği daha iyi olan skora daha çok etki eden kuckayı şimdilik 8 no gibi kullanmak daha mantıklı ve Yusuf yazıcıyıda ileriye daha yakın değil orta sahaya daha yakın gibi kullanmak bizi orta sahada biraz daha güçlendirir.Bana kalsa forvete ndoye ile başlayıp orta sahayı biraz daha güçlendiririm ama taraftar Hugo diyorsa Hugo oynasın çünkü bizim bu maçta daha çok ihtiyacımız olan şey taraftar desteği tabi Burak oynarsa bu problemi kökten çözmüş oluruz.

Kısaca göbekte bir 6 ve iki tane 8 şeklinde bir deneme yapabiliriz onazi arkada önünde ikili kucka ve Yusuf gibi oynayabiliriz.Orta sahamız sezon başından beri açık veriyor bu duruma artık başka formülller üreterek çözüm bulmalıyız.

Transfer konusuna değinirsek 30 yaş üstü transfer yapmak demek her türlü sakatlık ve oyun içi performans düşüklüğüne de hazır olmak demektir teknik kalite olarak tamam sorun yok oyuncular uygun diyebilirim ama yapılan her 30 yaş üstü transfer yanında da bir takım problem transfer etmek demektir hele ki bir takımın en kritik noktalarında oyuna yön veren oyuncular 30 yaş üstü ise o takımın şampiyon olması mucize gibi bizim takımda şuan bu şekle doğru dönmeye başladı o yüzden uzun vadede işimiz zor olacak.

En son şampiyonluk yarışı yaptığımız dönemlere bakarsanız örneğin gökdeniz fatih dönemi örneğin selçuk-colman-burak dönemi takıma direk etki eden bu oyuncuların yaş grubu 25-29 arası o yüzden şuanda biz şampiyonluğa burak ve alınırsa sosa gibi isimlerle yürüyceksek bi yerde mutlaka lastik patlayacaktır o yüzden şampiyonluk şansımızı çok yüksek görmüyorum ama benim beklentim her takıma kafa tutabilen iyi bir takım oluşturabilmek bunu da başarabiliriz.

nakzo
29.08.2017, 13:48
Burak oynarsa her tùrlù kazanaìrìz.Oynamazsa kìsìr bir maç bekliyorum olcay 1 gol atar veya 0-0 biter.

Cem Balcı
29.08.2017, 16:59
Saçma sapan bir şikebahçe mağlubiyeti aldılar.Kazanabilirlerdi,fena değiller.

Önemli bir hücumcuları kırmızı kart gördü.Bu avantajımıza olabilir.

Zor maç olacak.

olcay_61
29.08.2017, 17:02
abdülkadir oynasın, Burak ve Yazıcıyla iyi bir 3lü olur

Yunus Danışmaz
29.08.2017, 17:05
Çoğu arkadaş Burak oynarsa alırız diyor da, takım leblebi gibi gol yiyor. Bence Burak gol yetiştiremez bu takıma.

Ozan Yılmaz
29.08.2017, 18:47
Şu anda Trabzon'dayım maça gitmeyi düşünüyordum ama şu Göztepe maçı ne heves bıraktı ne bir
şey. Bakalım doğru transferleri yaparsalar giderim. Ne hayallerle başlamıştık lige, kısmet.

Her sene aynı senaryo inşallah düzelir diyeceğim ama pek de ihtimal vermiyorum. Hayırlısı..

http://ytcropper.com/cropped/Rt59a58bf9b136f

<iframe width="640" height="480" src="//www.ytcropper.com/embed/Rt59a58bf9b136f/loop/noautoplay/" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>via ytCropper (http://ytcropper.com)

erenslash
29.08.2017, 18:49
yeneriz ama gençler fb ye oynadığı gibi oynamaz maça asılır zorlar biraz trnasferlerin hepsi bu maça yetişsin başkan bir zahmet yeteri kadar üzdün bizi

Aydın Tiryaki
29.08.2017, 18:53
http://ytcropper.com/cropped/Rt59a58bf9b136f

<iframe width="640" height="480" src="//www.ytcropper.com/embed/Rt59a58bf9b136f/loop/noautoplay/" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>via ytCropper (http://ytcropper.com)
Gidiyorum çok fena gaza geldim :D

Ozan Yılmaz
29.08.2017, 19:08
Gidiyorum çok fena gaza geldim :D

mission completed :)

Timur Bey
29.08.2017, 19:10
Fikstür tehlikesi de var bu sene başımızda. Fenerbahçe'nin puan kaybettiği maçların ardından o takımı biz yenersek Aykut başlar. "Bize karşı tüm güçlerini sergileyen takımlar Trabzonspor karşısında yokları oynuyor. 17 takım bize cephe alıyor rerere rörörö" diye.

Hakan
29.08.2017, 20:33
Onur
Pereira Serdar Durica Mas
Kucka Sosa
Sisokko Yusuf Castillo
Burak
-Transferli-

Onur
Pereira Uğur Durica Mas
Kucka Abdülkadir
Olcay Yusuf Castillo
Burak

-Transfersiz-

batuhanTs
29.08.2017, 20:55
Yusuf kadrolarda olmamali

Aydın Tiryaki
29.08.2017, 21:26
Yusuf kadrolarda olmamali

Neden ? Kadroda fark yaratabilecek sayılı oyunculardan birisi olduğu için mi ?

batuhanTs
29.08.2017, 21:41
Neden ? Kadroda fark yaratabilecek sayılı oyunculardan birisi olduğu için mi ?

Ne farki yaratmista ileride bu farki yaratabilecegini öngörüyorsunuz bana göre duran top dışında tamamen vasifsiz birisi nerede nasil duracagini nerede ne yapacağını bilmeyen amatör bir oyuncu bu oyuncu ile hiçbir yol alamaz Trabzonspor

Aydın Tiryaki
29.08.2017, 23:19
Ne farki yaratmista ileride bu farki yaratabilecegini öngörüyorsunuz bana göre duran top dışında tamamen vasifsiz birisi nerede nasil duracagini nerede ne yapacağını bilmeyen amatör bir oyuncu bu oyuncu ile hiçbir yol alamaz Trabzonspor
Geçen sezon oynadığı maçların neredeyse hepsinde skora katkı yaptı ve bu yapacaklarının göstergesi. Bu sezon başında orta sahada anlaşabileceği bir oyuncu yok aynı zamanda Ersun hoca anlam veremediğim bir şekilde Pereira - Olcay - Yusuf bağlantısını kopardı Olcay'ı sol kanada çekerek. Bunlar düzelirse Yusuf'un performansında gözle görülür bir artış olacaktır.

Bakın ben görüşümü birkaç somut veriyle destekledim. Siz sürekli bir şeyler yazıp çiziyorsunuz ama gerçekten söylediğiniz şeylerin altını doldurmuyorsunuz. Bu adamdan bi şey olmaz yaa dan öteye geçmiyor yorumlarınız. Birkaç veriyle veya ne biliyim mantıklı cümlelerle açıklasanız biraz anlam vereceğim aslında :/ .

batuhanTs
30.08.2017, 00:30
Geçen sezon oynadığı maçların neredeyse hepsinde skora katkı yaptı ve bu yapacaklarının göstergesi. Bu sezon başında orta sahada anlaşabileceği bir oyuncu yok aynı zamanda Ersun hoca anlam veremediğim bir şekilde Pereira - Olcay - Yusuf bağlantısını kopardı Olcay'ı sol kanada çekerek. Bunlar düzelirse Yusuf'un performansında gözle görülür bir artış olacaktır.

Bakın ben görüşümü birkaç somut veriyle destekledim. Siz sürekli bir şeyler yazıp çiziyorsunuz ama gerçekten söylediğiniz şeylerin altını doldurmuyorsunuz. Bu adamdan bi şey olmaz yaa dan öteye geçmiyor yorumlarınız. Birkaç veriyle veya ne biliyim mantıklı cümlelerle açıklasanız biraz anlam vereceğim aslında :/ .

Somut veriden kastınız nedir ben aylardır ayni seyi söylüyorum yusuf skora katki sağlamadığı maclarda hicbirinde iyi görünmedi gorunemezde skora ise agirlikli olarak duran toplarla ulastigi icin kendisi mehmet ekicinin genc ve yetenek olarak bir tik altidir bu kadar basit

Arda'
30.08.2017, 11:41
Gençler Ümit ayısını kovmuş yeni TD ile çıkacaklar maça

Samet Berber
30.08.2017, 11:43
Ümit kovulduğuna göre puan kaybına hazırlıklı olalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oruç
30.08.2017, 11:48
Teknik direktör değişiklikleri de hep bizi bulur zaten. Şansa bak.

Doğukan Uçan
30.08.2017, 11:57
Gençlerbirliği çok akıllı zaman da hocayı yolladı milli takım arasına denk getirdi. Bu şartlar altında gençlerbirliği bizim bu vasat kadro karşısında puan alma ihtimali çok yükseldi. Muhtemelen geçen sene ki gibi bir senaryo olur 0-0 biter maç.

Mustafa YILMAZ
30.08.2017, 12:31
milli arada hazırlık maçı ayarladık mı ? son olaylardan sonra benim için niyet göstergesidir bu.

futbolu bilmeyen vasıfsız birisin bence.

İ. SARAL
30.08.2017, 13:14
Arkadaşlar rica ediyorum şu vasıfsız ergenin yazımsı şeylerini alıntılamayın, sayfa kirleniyor. Şu ana kadar çizilmemesi saçmalık bırakın takılsın kendince.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuhanTs
30.08.2017, 13:24
milli arada hazırlık maçı ayarladık mı ? son olaylardan sonra benim için niyet göstergesidir bu.

futbolu bilmeyen vasıfsız birisin bence.
Siz kimsiniz ki titriniz ne de bana vasifsiz yakistirmasinda bulunabiliyorsun

Arkadaşlar rica ediyorum şu vasıfsız ergenin yazımsı şeylerini alıntılamayın, sayfa kirleniyor. Şu ana kadar çizilmemesi saçmalık bırakın takılsın kendince.

Bu adam beyin fukarasi dedigim icin bana ceza veren zat-ı muhterem nerede acaba su seviyesiz herifin haddini bildirecek bir baba yiğit var mı bence yok ama gene de sansimi denemek istedim

Mustafa YILMAZ
30.08.2017, 13:27

doğru söylüyorsun.

İ. SARAL
30.08.2017, 13:35
Ahahaha o kafayla yöneticiye gaz veriyor bir de. :)

batuhanTs
30.08.2017, 13:42
Sen asil tabeladan küçük boyunla insanlara akıl veriyon beyin hacmini ben asagi yukari tahmin ediyorum ozellikle yusuf erdogan a bu takimin en yeteneklisi dedikten sonra :)

bahadır2561
30.08.2017, 13:48
Yusuf fark yaratacak diye bekleyenler daha çok bekler.

Arda'
30.08.2017, 14:26
Eğer Mesut Bakkal gelirse şimdiden 0 puan yazın adam bize karşı her maçı kazanıyor en son Kayseride yendi bizi ahahah

Ekrem D.
30.08.2017, 15:46
Kucka (Okay) - Yusuf - Abdulkadir

ya da

Kucka (Okay) - Onazi - Yusuf

ortasaha ucluleri disinda birsey gormek istemiyoruz!

Hele hele ki Okay ve Kucka'nin ayni anda oynadigi ebleh formasyonlarla oynayacaksak hic umutlanmayalim!

Doğukan Uçan
30.08.2017, 17:31
mesut bakkala karşı şansımız yok gençler köpek gibi oynar

memozcan
30.08.2017, 17:34
maçla ilgili en olumsuz senaryo şimdiden gerçekleşti geçmiş olsun.. ümit bizonu geçen yıl defansı orta sahada kurmuştu.. bizim takımda defans arkasına top atabilecek seviyede bir orta saha olmadığı için maçı kazanamamıştık.. mesut bakkala takımı kompakt oynatacaktır..

Doğukan Uçan
30.08.2017, 18:03
mesut bakkal manisasporu calistirirken bizi 1-0 yenmisti. tjikuzu engin baytar gabriç selçuklu kadro ile yenilmişiz :D :D

https://www.transfermarkt.com.tr/spielbericht/index/spielbericht/963451

Faruk BERBER
31.08.2017, 13:09

Gençlerbirliği çok kötü takım, Burak iyileşsin Ümit Özat kovulmasın yeter.

Galibiyet ihtimalimiz biraz da olsa azaldı :/

Bayraktaroğlu
31.08.2017, 13:22
göztepe maçında galip geleceğimize inandığım kadar inanamıyorum. Basit goller yeme alışkanlığımızı durdurmamız lazım

Ozan Yılmaz
31.08.2017, 14:41

Gençlerbirliği çok kötü takım, Burak iyileşsin Ümit Özat kovulmasın yeter.Hocam adamlara taktik vermişsin resmen

HOPA'LI TS'Lİ
31.08.2017, 22:34
Değişmeyen kural;

Teknik Direktörü değişen takımlar ilk maçını TS ile oynar ve genelde puan alır.

Bize hep ters gelen Bakkal'ı bari bu kez puansız yollayalım.

GB maçının kazanılması çok önemli

Fatih Öztürk
31.08.2017, 23:46
Son maçta rakibe 257985 kez net pozisyon verip doğru düzgün pozisyon bulamayan takımımız 2 haftalık arada ciddi bir rakiple hazırlık maçı yapmayacak. Geçen yılda bu film oynadı!
Kurmayların takımın başarılı olması için nasıl bir fikriyat sahibi olduklarını merak ediyor insan.

DeAgLeMaNyAq
01.09.2017, 02:53
Mesut Bakkal yerine başkası olsa endişelenmezdim ama Bakkal bu işleri iyi yapıyor. Zaten bu maçı da kaybedersek sonraki maçta Başakşehir ilk yarıda fişimizi çeker...

devrimciTS
02.09.2017, 19:34
ms2

yorumsuz6117
02.09.2017, 19:51
Ümit'in gidip Bakkal'ın gelmesi kötü oldu işimiz zor..

faysal
03.09.2017, 11:14
abdülkadir banko oynamalı.

Enes Başkaya60
04.09.2017, 11:51
Abdülkadir oynarsa yeneriz ama yine okay-kucka ile başlarsak işimiz çok zor ayrıca Burak ve Castillo'nun da oynaması lazım...

Uğur Ö.
04.09.2017, 12:07
Castillo ve Olcayın fark yaratması gerekiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
04.09.2017, 14:45
Castillo bir an önce dönmeli
Ömür Abdülkadir yavaş yavak takıma girmeli (10 dak. 15 dak. 60 dak.)
Onazi-Kucka denenmeli

HOPA'LI TS'Lİ
04.09.2017, 14:46
Castillo bir an önce dönmeli
Ömür Abdülkadir yavaş yavaş takıma girmeli (10 dak. 15 dak. 30 dak.)
Onazi-Kucka denenmeli

Çağdaş DENİZ
04.09.2017, 16:01
yaw evimizde yeneriz rahat olun

Uğur Ö.
04.09.2017, 16:46
......................Onur

Jose......Uğur............Durica.........Mas

Olcay......Yazıcı.........Kucka..........Castillo

............Rodellaga.............Burak

Çık şu kadroyla, yakalım gençleri.

ersn.alparslan
04.09.2017, 23:03
---------onur

pereria uğur durica mas

------onazi - kucka------

abdulkadir - yazıcı - castillo

----------burak-------------

diskus
04.09.2017, 23:33
Ersun Hocanin son maci Trabzonspor ile.

Karmam
05.09.2017, 02:04
Bero - Kucka
Olcay - Yazıcı - Castillo
Burak

şeklinde hücum hattı bekliyorum.

Fabi tamamen iyileştim demiş. Burak da milli maçta oynayacak sanırım.

Keşke oynamasaydı Burak.

Murathan
05.09.2017, 03:23
Onazi
Bero Kucka 3lüsünü deneyebiliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2017, 08:48
Castillo bu takıma dönüp eski formunu yakalarsa sağ kanatta rakip savunmalar dağılır.

Dikine de çok etkili oynayabilen bir oyuncu

Mustafa ÖZDEMİR
05.09.2017, 08:53
Herkes yenilcez diyor.hayal kurmayın ezip geçeceğiz

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2017, 08:57
Mesut BAKKAL bu kez puansız dönecek.

bkandil
05.09.2017, 09:19
Bu maçı taraftar almalı ki takıma moral olsun...

UĞUR DURTAŞ
05.09.2017, 11:09
hoca değişikliği herzaman takıma artı motive sağlar.
gençler ilk 3 haftadaki kötü görünüşünden daha farklı çıkacak sahaya,
olumlu anlamda.
ilk 3 hafta tıpa tıp aynı pozisyondan goller yedik.
ersun hoca niçin önlem almıyorsun.
belkide bu pozisyonlara çalıştırıyor,dikkat edin diyor,
ama oyuncularımızın kapasitesi bu,yapacak bir şey yok.
konya maçında kuckanın kaleden çıkardığı pozisyon
aynı pozisyonda alper gol yaptı,
yine aynı pozisyonda tayfur gol yaptı.
lütfen gençler maçında hatalı gol yemeyelim.
*
okay,gençler maçında ik 11'de olmamalı.
lige hiç iyi başlamadı okay,çok hata yapıyor çokk.
bu klasdaki oyuncunun bu hataları yapmaması gerekiyor.
(ama ersun hoca direk oynatacak)
*
bangonda nın takıma vereceği katkının bero dan bir tık üzeri olmaz.
boşa alınan bir oyuncu olarak görüyorum.
inşallah yanılan ben olurum ama hep haklı ben çıkıyorum.
*
castilloya çalım yakışıyor,hakkınıda veriyor...
final paslarını sağlıklı yaparsa,
kendisininde dediği gibi gerçek castillo çıkar ortaya.
kendi kulvarından çalımlarla sıfıra indiğinde kaleye vurmayacak,
dışarı çıkarırsa çok gol buluruz.
*
yazıcı 10 numara pozisyonunda 90.dak.oynayamaz.
mutlaka 10 numara transferi gerçekleşmeli.
takıma ayrı bir hava katacaktır.
tabi bunun yanında stoper ve sağ açıkta alınmalı.
*
gençler maçında yirmibeşbin civarında seyirci geleceğini tahmin ediyorum.
bugünkü maçta inşallah burak sakatlanmaz.
*
gençler maçında;
onur
peria,uğur,durica,mas
onazi,kucka
olcay,yazıcı,castillo
burak

çıkar diyorum.
*
ama ersun hoca şu 11'le çıkar
onazinin yerine okay
castilonın yerine bangonda.

Ozan Yılmaz
05.09.2017, 12:52
https://pbs.twimg.com/media/DI8jVc_XYAAAeJs.jpg:orig

Furkan Tütüncü
05.09.2017, 12:56
ersun hocam yap bir çılgınlık. evindesin, galibiyete açsın. şöyle saldıra saldıra oynayacak bir kadro ile çık.

---------Defans Belli--------------
---------onazi----kuco---------
theo-------burak----------castillo
------------roda------------------

Ozan Yılmaz
05.09.2017, 12:59
Başlıkta maç tarihi ve saati bilgileri eksik...

HOPA'LI TS'Lİ
05.09.2017, 13:04
Ersun Hoca Dam Doy ile başlamadıkça bu maçı kaybetme ihtimalimiz yok
Burak Castillo Bongonda ve Rodellaga ile başlarsa kazanırız.

Faruk BERBER
05.09.2017, 15:00
Medical Park Arena:
Boş: 24.056
Dolu: 13.437
Kapalı: 465
Doluluk: %35,40

ÖmürKaradeniz61
05.09.2017, 15:22
Castillo,Rodallega ve Burak üçlüsü aynı anda sahada olursa ezer geçeriz.

Muhammet Gündoğan
05.09.2017, 15:54
Kombinesi olup maça gelemeyecek olan renkdaş varsa özelden bana ulaşabilir mi acaba ?

Selim Çoban
05.09.2017, 16:44
Taraftar bu maçta itici güç olmalı ki takım biran önce silkelenip arzu edilen havayı yakalasın

Sefer A.
05.09.2017, 21:35
Bilet fiyatlari fazla, gurbetçi falan kalmadi indirin fiyatlari, maraton 40-50-60 nedir ya, en azindan en fazla 50 yap hatta 40, hayret bir sey, takim iyi degil taraftarla biraz iyi seyler yapabilir ama yok 10 bin eksik gelsin 50tl olsun kafasindalar, bu kadar aptallik olmaz

Fatih Öztürk
06.09.2017, 01:46
2 hafta evvel toplama Göztepe'ye 10 küsür pozisyon veren takımımız, ligin köklü ve her zaman tehlike arz eden G.Birliği'ne karşı ne yapacak acaba?
İçerde puan kaybı demek, ilk dört hayal olur demektir.

Saint Castillo
06.09.2017, 01:50
fenere yatıp istifa etmiş adam, aykutun yerine bunu alırlar umarım.

Timur Bey
06.09.2017, 02:14
İddaa oranlarına göre haftanın bankosu görünüyoruz ama bakalım ne olur.

Ahmet Faruk
06.09.2017, 10:43
Bu maçı kazanırsak hava yakalayabiliriz.

Haftaya başakşehir avrupadan gelmiş olacak. Öncesinde de fb maçları var zaten. Bu maçı kazanıp havaya girersek başakşehire karşı eski ibb'ye karşı aldığımız skorlardan birini alabiliriz.

doktor
06.09.2017, 12:06
Gençleri Cıbartıcaz inşallah[emoji23][emoji23][emoji23]

Faruk BERBER
06.09.2017, 12:55
Castillo ne durumda acaba, oynar mı bu hafta ?

adiloş bebe
06.09.2017, 13:14
Castillo ne durumda acaba, oynar mı bu hafta ?

sonradan girer diye düşünüyorum,hoca bir anda riske etmez

Ozan Yılmaz
06.09.2017, 13:29
----------------ROK------------------
João-----Demir-----Durica-----Mas
----------------Yokuşlu (Onazi)-----
----------Kucka----------------------
Şahan--------------------------------
-------------------Yazıcı--------------
--------------------------------Fabian
---------------BY17------------------

(Yokuşlu zayıf karnımız kalıyor, umarım düzelir ve o bölgenin sorumluluk ve gereklerini kaldırabilecek seviyeye gelebilir, olmazsa mecbur Onazi tercihi düşünülebilir.)

Faruk BERBER
06.09.2017, 17:38
Gençlerbirliği'nde kırmızı kart cezalısı Rantie 3 hafta uzak kalacak takımdan.

Muriqi oynar bu hafta ilerde.

Murathan
06.09.2017, 17:46
14352

6Şafak Aydın1
06.09.2017, 18:33
evde oynuyoruz defansif agirlikli oynayacaksak ben almiyayim. burak hugo ilerde gerisini ayarlayin iste. 442 kucka yusuf olabilir.

Çağdaş DENİZ
06.09.2017, 19:42
14352

e boyle 30 gol yeriz
kale neden boş

Murathan
06.09.2017, 20:08
e boyle 30 gol yeriz
kale neden boş

kova şekli yoktu sitede ehehhe.
onuru yaz işte hocam.

Fatih Çelik
06.09.2017, 20:22
onuru yaz işte hocam.

https://lh5.googleusercontent.com/proxy/JVroLODaBVvDaXaLeZ2hKt4neNIAH9o_8D2SjQUTfuGGxVl4Ph UUJdcFFKn-qrZLgA86CbLggBuI2u_CgMFgb4HFH8G7EywKVL_j5mM=w271-h169-nc

Ermanusta
06.09.2017, 20:26
Hala azda olsa agrıları devam eden Buragın bu hafta 90 dk süre alması beklenmiyor

Fatih Çelik
06.09.2017, 20:31
onuru yaz işte hocam.

Murathan rüyanda kendini Mustafa Yumlu Zeki yavru Onur Kıvrak ve Yusuf Yazıcı ile bir kafese kapatılmış olarak görür sürekli uyanır gibi olup uyanamayasın inşallah :)

Timur Bey
06.09.2017, 20:36
Burak dün oynadığı için mi bugün antrenmanda yoktu acaba?

Murathan
06.09.2017, 20:39
Murathan rüyanda kendini Mustafa Yumlu Zeki yavru Onur Kıvrak ve Yusuf Yazıcı ile bir kafese kapatılmış olarak görür sürekli uyanır gibi olup uyanamayasın inşallah :)

Yusuf yazıcı ile bir problemim yok burada bir yanlışlık var. yazıcıyı 20 maçta liverpool 10 numarası yapanlarla problemim.
tokatlarım geçerim alayını sıkıntı yok. :D

Sercan Keleş
06.09.2017, 20:48
İnşallah yeneceğiz. Fark bekliyorum inşallah. Benim içime farklı skor doğuyor. 3 - 0 4 - 0 falan. Taraftar takımı alkışlayacak ve moral depolayacağız

Ekrem D.
06.09.2017, 21:19
onuru yaz işte hocam.

Tobe et az once kufre girdin

Murathan
06.09.2017, 21:23
Tobe et az once kufre girdin

sanki sizin biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor maazallah. :)

Ekrem D.
06.09.2017, 21:26
sanki sizin biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor maazallah. :)

:D

Ufuk
06.09.2017, 22:14
http://www.footballuser.com/formations/2017/09/1624554_Leicester_City.jpghttp://www.footballuser.com/formations/2017/09/1624555_Trabzonspor.jpg

Çakması ama olsun. :)

Gerçi kante çakması Okay'dan ziyade Onazi oluyor ama güvenemiyorum kendisine.

Mahrez görevi Castillo'ya, Albrighton'ın yaptığını Olcay yapar. Burak zaten Vardy ( :D ), Okazaki-Rodallega.

Burak yorulduğunda da Yusuf girsin artık. Oynatacak yer bulamadım.

Hakan
06.09.2017, 23:51
Onazi göbek yapmış,milli maçta da defansın önünden ayrılmadı.

Keşke gitseydi.

Cengiz Çubukcu
07.09.2017, 07:30
zorlansak da kazanacağımızı düşünüyorum......tabi göztepe maçındaki gibi ruhsuz oynamazsak...

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2017, 08:02
Mutlak kazanmamız gereken bir maç
Stoper geldi
Sıra 10 numarada
Sosa da gelirse bu maçta alacağımız 3 puan ve moralle ligi iyi yerde bitirme (ilk 3) adına ümitlenebiliriz.

Mehmet BAŞ
07.09.2017, 10:45
Benim iç sahada ilk 11'im bu şekilde...

http://www.footballuser.com/formations/2017/09/1624640_Trabzonspor.jpg

Neden bu formasyon?
Medical Park'ta rakiplerimiz genel olarak geri yaslanarak kontra atak futbolu oynuyorlar!
O nedenle bu maça ofansif bir kadro ile çıkmamızın daha mantıklı olacağını düşünüyorum.
Rodellega ve Burak'ın sahada olması gerektiğine inanıyorum. Bu iki oyuncunun sahada olması rakibi geri yaslayacaktır.
Ofansif görünen bu kadroya Okay ve Kucka defansif anlayışlarıyla direnç katacaktır. Ve defansif bir zafiyet yaşanmayacaktır.
Bu kadronun bana göre yaşayabileceği en büyük handikap orta sahanın yeterince dikine pas yapamayacak olmasıdır.
Bu sorunu da maçın gidişatına göre Okay'ın yerine Olcay veya Abdülkadir'i alarak çözebileceğimize inanıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2017, 11:32
Benim iç sahada ilk 11'im bu şekilde...

http://www.footballuser.com/formations/2017/09/1624640_Trabzonspor.jpg

İdeal 11 bu

UĞUR DURTAŞ
07.09.2017, 12:54
bero ile yazıcı
şahsi düşüncem yazıcının tırnağı olamaz.
*
iç sahada rakiplerin yaslanarak oynadığına katılmıyorum.
iç sahada 1 maç oynadık bu sezon konya ile
bu maçı stadda canlı izledim,hiç yaslanmadan cesur futbol oynadılar
aksine bu maçta biz yaslandık geriye.
*
her zaman diyorum inşallah devamlı yanılan biz oluruz diye.
bero ve bongonda dan fayda gelmez bize.
okay hakkında ciddi kaygılarım var.
git gide geriye gidiyor,ileriye gittiği göremiyoruz.
yusuf erdoğanı elden çıkaramadık.
selçuk inan ın bize attığı kazığın aynısını atacak sezon sonu
y.erdoğan.
*
gençlerin 2 oyuncusu cezalı,
mesut hoca olumlu bir hava getirmiştir takıma,
sahamızda baskılı başlamalıyız,
mıy mıy başlarsak vay halimize,
*
maç gününe kadar atılacak 2 veya 3 imza
seyirci sayısını ciddi anlamda artıracaktır.
kesinlikle kazanılması gereken bir maç.

UĞUR DURTAŞ
07.09.2017, 18:17
(H) ÖZGÜR YANKAYA (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18486)
(Y) İSMAİL ŞENCAN (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18585)
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK (http://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1140355)

umitçebi
07.09.2017, 20:28
Mutlak kazanmamız gereken bir maç
Stoper geldi
Sıra 10 numarada
Sosa da gelirse bu maçta alacağımız 3 puan ve moralle ligi iyi yerde bitirme (ilk 3) adına ümitlenebiliriz.
Sosa ve stopersızde bu takım ılk 3 u zorlar..Bunlar gelınce nasıl hala şampıyonluk olmuyor?Başakşehır ıkı sen ust uste 4.ve son sene 2. olurken kı kadrosu nasıl dı?Taraftar her maç full doldursun stadı..Konya gıbı desteko lsun puan vermeyız orda..Deplasmanlarda Allah kerım

ALDENİRO
07.09.2017, 21:09
roda kral

casti yusuf theo

onazi

mas hubo duri pere

onur

5 atar 3 yeriz

Muhammet Gündoğan
07.09.2017, 22:53
Maça gelmeyip kombine devretmek isteyen var mı dostlar ?

Royal Heart
07.09.2017, 23:04
______________Onur__________
JP______Uğur_____Durica_______Mas
____________Kucka_________
__Olcay___Okay____Yusuf____Castillo
_____________Burak_______

selcuk
08.09.2017, 00:20
https://www.youtube.com/watch?v=UDgiVxIjlTghttps://pbs.twimg.com/media/DJJpwbKXoAA_Qz0.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2017, 07:41
https://www.youtube.com/watch?v=UDgiVxIjlTghttps://pbs.twimg.com/media/DJJpwbKXoAA_Qz0.jpg

Şu karede Zeki olmayaydı eyiydi :)

HOPA'LI TS'Lİ
08.09.2017, 07:44
Son 2 transfer haberinden sonra pazar günü coşkulu ve dolu tribünler bekliyorum.

Konya maçındaki o kulakları sağır eden, rakibi ve hakemleri şaşırtan o ıslıkları duymak istiyorum.

Tıpkı eski günlerdeki gibi

TS taraftarı eski kimliğine kavuşuyor ve bu beni çok mutlu ediyor

Taraftar-Takım bütünlüğü yepyeni şampiyonluklar ve kupalar getirecektir.

Faruk BERBER
08.09.2017, 11:39
Sosa oynasın bu maçta, Milan'da idman yaptıysa çok ekstra bir şeye gerek yok.

Gençlerbirliği çok uygun takım ilk maçında sahaya sürmek için.

Atla deve değil bu işler, idman eksiği yoksa uyum sorunu, takımı ve arkadaşları tanıma vs safsata.

Sür sahaya.

batuhanTs
08.09.2017, 12:27
Kucka onazi sosa üçlüsü olmalı artık

yasinylmz
08.09.2017, 13:42
Mesut Bakkal; Ersun Yanal ile eskiden beraber çalışıyordu. Ersun Yanal' a ters gelen bir hoca. Aman dikkat..

artvinli_mert
08.09.2017, 13:44
Bilgisi olan cevap verirse sevinirim.

Maç günü pasolig olmadan stad önünden maça giriş için tek girişlik bilet alabiliyor muyuz? Maçtan sonra Giresuna araba bulmak zor olur mu?

Bayraktaroğlu
08.09.2017, 13:46
Bilgisi olan cevap verirse sevinirim.

Maç günü pasolig olmadan stad önünden maça giriş için tek girişlik bilet alabiliyor muyuz? Maçtan sonra Giresuna araba bulmak zor olur mu?

İnternetten pasolig e başvurun daha sonra stad önünden tek girişlik kart alabilirsiniz. Başvuru yoksa olmaz

Yiğit Gayretli
08.09.2017, 13:48
Artık gişe eziyetine gerek yok. Telefona passo uygulamasını indirin. Barkodla falan girersiniz...

artvinli_mert
08.09.2017, 14:13
Teşekkür ederim. ilginiz için.

Murat Keçeci
08.09.2017, 16:17
Bu maç taraftarla yeniden barışmak ve oyuncuların özgüven kazanması açısından önemli bir maç.

Özellikle orta sahada ciddi bir direnç ortaya koyarsak kazanma ihtimalimiz yüksek.

Yeni transferleri değerlendirirsek kucka,burak ve sosa nın kalitesi tartışılmaz burak birbuçuk maçta attığı üç golle bunu gösterdi,Kuckaya gelirsek skora etki edebilen oyuncu iyi oyuncudur oda üç maçta bunu gösterdi ilk maç çizgiden çıkardığı top olsun,ikinci maç yaptığı asist olsun,üçüncü maç attığı gol birşeyler yapacağının sinyali fakat oyun içi sürekliliği ve pas konusunda bazı sıkıntıları var bunlarıda takım oyunu oynayarak ve yardımlaşma ile çözebiliriz.Sosa ise oyun görüşü yüksek bir oyuncu eğer oynamaya gelmişse mutlaka takıma ivme kazandıracaktır.

Hubocan ve volkan Şen i değerlendirirsek uyum sorunu yaşamayacak olması sebebiyle hubocan mantıklı bir transfer fizik olarak da iyi duruyor başarılı olacaktır.Takım yükselirse oda yükselir orta sahamız bu üç maçtaki gibi boş olursa hubocan da fayda etmez o yüzden takım olmak çok önemli.Volkan şen ise yerli açık oyuncuları içindeki en iyisi.Geçmişte yaşanan olaylar ve volkanın gidişi konusunda suçlu olan volkan değil taraftarlarımızdır oyuncuya gereken destek verilmemiş ve fazla ön yargılı davranılmıştır.Eksikleri tabi ki var bireysel oyunu fazla abarttığı zamanlar oluyor ama onu düzeltecek olan kişi taraftar değil t.direktördür o yüzden taraftarımızın geçmişteki tutumu yanlıştı.Son dönemlerde kulüpten gidiş şekli yanlış olan iki oyuncu vardır selçuk İnan ve Mehmet Ekici ben sadece bu iki oyuncuyu bu forma altında görmek istemem.

Takım son transferler ile bir üst seviyeye çıkmaya hazır hale gelmiştir artık Ersun hocanın takıma ayağa pas mantalitesini tamamen yerleştirmesi gerekiyor o zaman güzel futbol oynayan bir takım ortaya çıkacaktır.

Şuan için görülen en büyük tehlike takıma kaliteli oyuncular katarken takımıda bayağı yaşlandırdık bu durum uzun lig maratonunda başımızı ağırtacak.

Tatar Kemal
08.09.2017, 17:11
son transferler geç yapıldı. göztepe maçındaki kadro ile sahaya çıkarız. fakat bu maç göztepe maçından daha tehlikeli. gençlerbirliği teknik direktör değişikliğine gitti. sürpriz bir sonuç çıkabilir. çünkü kadro gerçekten yetersiz ve takım bilinci maalesef oturmadı. milli maç araları bize her zaman ters gelmiştir. milli maç aralarından sonra maç kazandığımız vaki değil. yeni transferlerin takıma adapte olması en az 3-4 hafta sürer bu sebeple önümüzdeki 1 ay bizim için sıkıntılı süreç devam edecektir.

ilelebeTS
08.09.2017, 17:14
Bakkal daha çok futbol oynatmaya çalışan t.direktör, özat olsa kamyonu çekerdi ceza sahası önüne. Gençlerin açık oynaması işimize gelir.

Enaldo61
08.09.2017, 17:58
Maça 2 günden az kaldı ama stadın yarısı boş.

TolgaTopçu61
08.09.2017, 19:38
Defans da Uğur'u görmek istemiyorum, Hubocan ilk 11 başlamali..

Harun CAN
08.09.2017, 19:40
18.000 küsürlerde satılan bilet sayısı,

Maça kadar en fazla 22.000 falan olur o zaman...

Enaldo61
08.09.2017, 20:18
Defans da Uğur'u görmek istemiyorum, Hubocan ilk 11 başlamali..

Başlar. Hazır geldi zaten.

Hakan
08.09.2017, 22:06
DeAgLeMaNyAq
Abi,maç kadrosuna 14 yabancı da girebiliyor mu ?

DeAgLeMaNyAq
08.09.2017, 22:11
DeAgLeMaNyAq
Abi,maç kadrosuna 14 yabancı da girebiliyor mu ?

Yok hocam eskiden 11'di. Kulübenin genişlemesiyle 12'ye çıkarıldı. Bizim 13 yabancımız var. Sakat ve cezalı olmadığı takdirde muhtemelen Onazi, Bero, Bongonda ve N'Doye arasında dönüşümlü olarak rotasyon olur...

Numan Yerlikaya
09.09.2017, 00:04
Sosa,Hubo gelsin 11 e

Hakan
09.09.2017, 00:23
Onur
Pereira Hubocan Durica Mas
Onazi Kucka
Olcay Yusuf Castillo
Burak

Esteban,Uğur,Kamil,Akbaş,Okay,Abdülkadir,Sosa,Bong onda,Volkan,Rodallega

Batuhan,Bero,N'Doye out.

Murat Acar
09.09.2017, 00:33
Passoligsiz bilet alamazsin ama giresuna otobus bulursun

HT61
09.09.2017, 00:48
Yusuf-Kucka-Sosa üçlüsü oynasın uyum falan geçelim Castillo Burak tamamen hazır koy sağa Olcayı defansa Huboyu son aldıklarımız seçilmiş oyuncular takımda vatandaşı takımdaşı var uyum sorun olmaz 3-0 4-0 istiyorum dinamik Yusuf Kucka arkasını toplar oyunu kurar Yusuftan 8 denemek zorundayız Oğuzhan gibi

adiloş bebe
09.09.2017, 00:49
doluluk %56 oldu

arifemre
09.09.2017, 01:02
İnternetten bilet alacam kafasina gore koltuk veriyor
Koltuk seçerek bilet alamiyor muyuz? İnternette veya trabzobda bir yerde?

Ogün YAZICI
09.09.2017, 01:07
18.000 küsürlerde satılan bilet sayısı,

Maça kadar en fazla 22.000 falan olur o zaman...

Siz bu mesajı attıktan sonra 2-3 bin bilet daha satılmış.Sadece bugün satılan bilet sayısı 5 bin
Stat dolacak

Ozan Yılmaz
09.09.2017, 02:44
O stat dolmalı...

hyasin61
09.09.2017, 08:26
Ugur Karakullukcu : Trabzonspor'un orta alani Kucka,Sosa ve Yusuf Yazici'dan olusmali.

Her turlu sinerjiyi yaratacak her oyunu oynayabilecek bu uclude hoca israr eder insallah

gurur6134
09.09.2017, 08:32
En az 25bin olur stad bir sinerji olustu yeniden umarim yanal bunu sacma sapan oyuncu tercihleri ile bozmaz zorlu bir fikstur var bu macdan sonra.kafasinda belirlemeli oynatcagi sistemi ve oyunculari bir daha da bozmamali mecbur kalmadikca..olcay kesinlikle pereiranin onunde oynamali..sosa kadroda olmali en kotu 30dakika oynamali 2.yari..

cem1990
09.09.2017, 10:06
------------ONUR----------------

--JOSE---HUBO----DURİCA---MAS--

------------KUCKA--------------

--OLCAY----YUSUF---SOSA---CASTİLLO---

--------------BURAK-----------

Sistemi böyle denemekte fayda görüyorum.
Ama aklımda ki sistem ise;

-------------ONUR---------------

-----JOSE--HUBO---DURİCA----

--------KUCKA---OKAY--------

---OLCAY---YUSUF---SOSA---CASTİLLO----

-------------BURAK-----------

En azından iç saha da 3-6-1 sistemi ile oynayabiliriz
Gavura vurur gibi vururuz takımlara.
Orta saha geçemez çoğu takım
Ha gol yedik mi orta saha birbirinden farklı 6 adam var.Her an her şey olup maçı daima çevirebiliriz.

Uğur KÜÇÜK
09.09.2017, 10:21
Sosa bu macta yedekte olur.
Hubocan ve Volkan da.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nbay
09.09.2017, 10:40
Hubocan 2-3 idmana çıktı maçta oynar ama diğerleri anca son yarım saat girer oyuna.
Hubocan zaten çok hazır gelmiştir oynayan bir oyuncuydu

Mustafa ÖZDEMİR
09.09.2017, 11:04
30.000 e yakın taraftar olacaktır maçta.

TsAkifTs
09.09.2017, 11:41
En az 25bin olur stad bir sinerji olustu yeniden umarim yanal bunu sacma sapan oyuncu tercihleri ile bozmaz zorlu bir fikstur var bu macdan sonra.kafasinda belirlemeli oynatcagi sistemi ve oyunculari bir daha da bozmamali mecbur kalmadikca..olcay kesinlikle pereiranin onunde oynamali..sosa kadroda olmali en kotu 30dakika oynamali 2.yari..

Şu saçma sapan olmayacağını düşündüğün 11'i bir yazsanda görsek maçtan önce sonra ben demiştim olmasın..
Fırsat arıyorsunuz hocaya sallamak için evet görelim nasıl çıkmasını istiyorsunuz gençlerbirliği maçına...

gurur6134
09.09.2017, 11:56
Şu saçma sapan olmayacağını düşündüğün 11'i bir yazsanda görsek maçtan önce sonra ben demiştim olmasın..
Fırsat arıyorsunuz hocaya sallamak için evet görelim nasıl çıkmasını istiyorsunuz gençlerbirliği maçına...

Baska kapiya hadi Allah versin..block

TsAkifTs
09.09.2017, 12:00
Baska kapiya hadi Allah versin..block

Ne oldu zor bir soruydu değilmi öyle kolay değil bu işler her fırsatta birilerine saydırmak meziyetini görelim dedik block
Evet ALLAH akıl fikir versin senin gibilerinede block..

Bayraktaroğlu
09.09.2017, 12:27

Ha gol yedik mi orta saha birbirinden farklı 6 adam var.Her an her şey olup maçı daima çevirebiliriz.

ikinci kadroda castillo nun arkası sıkıntı

angraf
09.09.2017, 12:30
30 bin taraftar bekliyorum maça.

adiloş bebe
09.09.2017, 12:30
maçı bekliyorum sabırsızlıkla

cem1990
09.09.2017, 12:35
10.217 kombine satmışız
Ne büyük rakam be

HOPA'LI TS'Lİ
09.09.2017, 12:40
10.217 kombine satmışız
Ne büyük rakam be

ESKİŞEHİR tribünleri uzun yıllardır göremediğimiz 90 dak takımını destekleme olayının çok güzel bir örneği idi. Adeta seyircimiz maçı aldı.
Tıpkı eski TS taraftarları gibiydiler
Taraftar dediğin böyle olmalı
Stadyumlar sessiz oturma, çekirdek çitleme, susma yeri değildir

Başkan USTA iyi iş çıkardı
Elinden geleni yaptı
Artık sıra bizde
Hücum kombinelere

Yarın 30.000 olmalıyız en az
Saldır Trabzon'um olllleeeyyy
Bordo gol gol gol
Mavi gol gol gol
Bordoooo
maviiiiiiiii
Şampiyon Trabzon

Ahmet Almacı
09.09.2017, 12:52
ESKİŞEHİR tribünleri uzun yıllardır göremediğimiz 90 dak takımını destekleme olayının çok güzel bir örneği idi. Adeta seyircimiz maçı aldı.
Tıpkı eski TS taraftarları gibiydiler
Taraftar dediğin böyle olmalı
Stadyumlar sessiz oturma, çekirdek çitleme, susma yeri değildir

Başkan USTA iyi iş çıkardı
Elinden geleni yaptı
Artık sıra bizde
Hücum kombinelere

Yarın 30.000 olmalıyız en az
Saldır Trabzon'um olllleeeyyy
Bordo gol gol gol
Mavi gol gol gol
Bordoooo
maviiiiiiiii
Şampiyon Trabzon

Abi şu eskisehir tribunlerini ovme bi nane yok bunlarda tek espiri bando olayi.. Sosyal medyada kendi taraftar gruplarina yapilmis guzellemeri gorunce oluyor sana ayaklar baş

PEREKLİ
09.09.2017, 12:54
Yeni transferler tribünde olmalı
dogrusuda budur,
haftaya sahada olur veya yedek başlarlar

yasinylmz
09.09.2017, 12:57
Yarın yeni transferlerden oynaması en olası Hubocan. Yarın böyle bir kadro bekliyorum.
onur
joao tomas durica mas
kuco
onazi yazıcı
olcay castillo
burak

TsAkifTs
09.09.2017, 12:58

İlk kadro tamamda 2.si çok sakat Ersun Yanalın tercih edeceğini hiç zannetmiyorum...

Karmam
09.09.2017, 13:01
bu maçtan başakşehir maçına göre daha fazla korkuyorum. rakip yeni teknik direktör. bizim son 1 haftamız hep transfer odaklı geçti futbola odaklanamadık. aşırı bir heyecan oluştu.

korkuyorum bu maçtan.

ilelebeTS
09.09.2017, 13:20
Zirveye oynayacağım diyorsan vurup geçeceksin. Bahane aramaya gerek yok.

Numan Yerlikaya
09.09.2017, 13:23
Sosa hazır durumdayım hoca şans verirse oynarım dedi

Berke6198
09.09.2017, 13:24
Artık kimsenin bahanesi yok. Çatır çatır oynayıp 3 puanı alacaksın.

Kadir
09.09.2017, 13:28
En az 30bin kişiye oynamalı takım.

ANAOKULU TERK
09.09.2017, 13:34
-taraftara çekirdek satılmasın . ellerindeki suyun da yarısını içsinler .
su ve çekirdeğe yoğunlaşıldığından , tribün uyumu yakalanmıyor sonra .

-bi de birisi kız arkadaşına evlenme falan teklif etsin lan .
çok romantik oluyor .
hatta koca bi tribün yardımcı olsun garibime .

-forumda " sosa'ya kolbastı oynatacak babayiğit kim olacak ? " anketi açılmalı .
benim favorim herkesin olcay diyeceği bir ortamda mas .

-damdoy hala gülüyor mu ? bakılsın .

-bi de tuvaletleri düzgün kullanın birader .
ya da bir şey yiyip içmeden gelin . anladınız siz onu .

TS FAN
09.09.2017, 13:36
Son transferlerden sadece volkan ın belki hazır olmayabileceği iyi bir kadro kuruldu bence artık bu maçla başlamalıyız yükselişe geçmeliyiz.Ben galibiyet diyorum.(zaten hep öyle diyorum)Tek sıkıntı maç arası olabilir o milli arada hazırlık maçı yapmalıydık umarım bu durum maça yansımaz bunun olası etkisi dışında bu maçı alacağımızı düşünüyorum.

TsAkifTs
09.09.2017, 13:45
Ben Sosayı ilk 11de göreceğimizi düşünüyorum Hübocan garanti kimsenin bu saatten sonra bahane üretmeye hakkı yok hocada dahil artık kötü futbol görmek istemiyorum...

Ozan Kara
09.09.2017, 13:49
Hoca artık hiçbir şeyi bahane etmemeli.

Erkan SÜNGER
09.09.2017, 13:52
Sosa 8 numara oynayacak diye düşünüyorum ama büyük ihtimalle okay kucka çıkacaklar maça sonra değişecek.

exelans_25
09.09.2017, 13:57
Su maci yarim-0 da olsa almamiz lazim 3 puan asiri önemli

Harvelli61
09.09.2017, 13:58
1-0 olsun bızım olsun demek ıstıyorum son kez bundan sonrasında artık sağlam ve sürekli oyun izlemek istiyoruz.

PEREKLİ
09.09.2017, 14:08
Ben Sosayı ilk 11de göreceğimizi düşünüyorum Hübocan garanti kimsenin bu saatten sonra bahane üretmeye hakkı yok hocada dahil artık kötü futbol görmek istemiyorum...
Daha ilk maçındamı sakatlayacağız,
takıma alışmadan oyun ezberi olmadan oynamamalı
1 hafta sabredelim
:sevinç:

Uğur KÜÇÜK
09.09.2017, 14:11
Zor olsa da kazanacağımizi düşünüyorum.
Yine Burakin üstüne bu hafta binsin yük. Ve 1-0 da olsa kazanalim.

TsAkifTs
09.09.2017, 14:13
Daha ilk maçındamı sakatlayacağız,
takıma alışmadan oyun ezberi olmadan oynamamalı
1 hafta sabredelim
:sevinç:

Bu benim düşüncem hocanınki bilemem ama ben sahada görmek istiyorum ayrıca milanın hazırlık kampında ve hatta bütün antrenman programlarında yer aldı hazır değili kabul etmiyorum kuco olcay tanıdığı bildiği oyuncular daha ne istiyoruz.

ÖmürKaradeniz61
09.09.2017, 14:15
Ben en çok Tomas-Durica ikilisini merak ediyorum.

TsAkifTs
09.09.2017, 14:21
Ben en çok Tomas-Durica ikilisini merak ediyorum.

Hubocanı izlemeyenler kapalı kutu görüyor ama gerçekten iyi bir oyuncu zenitte oynadığı zamanlar ligtvden yayınlanırken bir çok kez izledim maçlarını katkı sağlayacagına eminim heleki acemi uğurdan sonra doping etkisi yapacaktır...

trbzonsporlu
09.09.2017, 14:22
dün gece mesut bakkal beine verdigi ropörtajda trabzonu cok iyi analiz ettigini, geçen yıl kayseri ile trabzonu yendigini yine yenebileceklerini belirtti.

artık kendi sahamızda her takımı yenmeliyiz. akyazıda 17 maçtan 43-45 puan almalıyız sampiyonluk için. özellikle sosa transferi fb ve goztepe macindaki kotü oyundan sonra taraftarin kaybettigi coşkuyu tekrar kazandırdı. muhtemelen 30 bin civarinda seyirci olur yarınki maçta. şu milli ara keşke goztepe maçından evvel verilseydi. gitti guzelim 3 puan.

ilelebeTS
09.09.2017, 14:25
Durica sakat oynayamayacak diyor aspor. Hakikaten antrenmanda da gözükmedi. Tomaş kesin oynar o zaman herhalde.

Uğur KÜÇÜK
09.09.2017, 14:37
Edit..

Uğur KÜÇÜK
09.09.2017, 15:10
Jan Durica sakatlığı nedeniyle Gençlerbirliği maçında oynayamayacak.

Yunus Emre Sel..

Enaldo61
09.09.2017, 15:27
Haydaa zaten her şey iyiye gidemez değil mi bizim takımda. İlla bir aksilik olacak...

selcuk
09.09.2017, 15:39
ne zaman sakatlanmis reyiz

gurur6134
09.09.2017, 15:39
Ugur hubocan olur defans ikilisi insallah uyum sorunu olmaz daha cok taze hersey..duricanin sakatligi sanssizlik olsada icerde genclerle oynadigimiz icin defansa cok fazla is dusmeyecegini dusunuyorum ..rakibin forvet hatti ligin en vasati belkide..

TolgaTopçu61
09.09.2017, 15:42
Jan Durica sakatlığı nedeniyle Gençlerbirliği maçında oynayamayacak.

Yunus Emre Sel..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiAhhhh ahh..
Bi stoper daha lazimdi bu takima...

Kaldik yine Uğur'a..

Uğur KÜÇÜK
09.09.2017, 15:51
Yas oldu 37. Durica 3 mac oynar 1 mac agrilarindan oynayamaz. Devre arasi bir stoper sart gibi.
Galiba milli mac dönüşü ağrıları artmış. O yüzden de bu macta oynamayacak.

Uğur Ö.
09.09.2017, 15:53
Yas oldu 37. Durica 3 mac oynar 1 mac agrilarindan oynayamaz. Devre arasi bir stoper sart gibi.
Galiba milli mac dönüşü ağrıları artmış. O yüzden de bu macta oynamayacak.

https://www.google.com.tr/search?q=durica+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda&rlz=1C1CHFX_enTR743TR743&oq=durica+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda&aqs=chrome..69i57.4208j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

61_Hasan_69
09.09.2017, 15:55
Yarin onbirde Akbaşı gorursek sasirmayalim

Enes Başkaya60
09.09.2017, 15:56
2-0 alırız Burak ve Yusufun golleriyle...

Ayrıca Defansta m.Akbaş oynayabilir bence veya Okayı çeker onazi-kucka yapabilir Ersun Hocanın işi belli olmaz...

Enes Başkaya60
09.09.2017, 15:57
2-0 alırız Burak ve Yusufun golleriyle...

Ayrıca Defansta m.Akbaş oynayabilir bence veya Okayı çeker onazi-kucka yapabilir Ersun Hocanın işi belli olmaz...

Uğur KÜÇÜK
09.09.2017, 16:10
Edit..

Fatih Öztürk
09.09.2017, 16:14
Maçı almamızın garantisi yok , henüz 13 gün önce rakibe 10 küsür pozisyon veren takımımızın özellikle defansında ne kadar gelişme oldu görelim bakalım.

TSezgin61
09.09.2017, 16:46
Su maci kazasiz atlatmamiz lazim... bu transferlerden sonra havaya girmeliyiz. Zaten bu mac cogu oynamayacak, en azindan takim ideal 11i cikarana kadar kayipsiz gecmeliyiz

İlkhan
09.09.2017, 17:07
Durica yok, akbaşın kapasite belli, uğurun kapasite belli, Tomas ne yapacak göreceğiz.

Şanlı SanMarino
09.09.2017, 17:14
Akbaş-Uğur iyi oynar merak etmeyin.

Ayrıca galibiyet çok şey demek. Stat dolu olacak. Galibiyetin primi ve seyirci gelirleri dahil 3,5 milyon liralık bir maç.

Numan Yerlikaya
09.09.2017, 17:18
Akbaş-Uğur iyi oynar merak etmeyin.

Ayrıca galibiyet çok şey demek. Stat dolu olacak. Galibiyetin primi ve seyirci gelirleri dahil 3,5 milyon liralık bir maç.

Durica-Uğur iyi oynamıyor zaten Uğur-Akbaş nasıl iyi oynasın.

Muhammed Ayaz
09.09.2017, 17:28
Arkadaşlar yarınki Allah korusun olası bir puan kaybında burada simsarlar cirit atabilir dikkat .!
Sonuç ne olursa olsun takımımızı destekleyeceğiz bu sezon .
Bu kadro 10-11 sezonundan sonra kurulmuş en iyi kadro .
Azıcık daha sabır ile çok çok iyi duruma geleceğiz evelallah .

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
09.09.2017, 17:29
Yarın o maçı seyirciyle ve takımın hırsıyla alacağız inanıyorum!

Mustafa ÖZDEMİR
09.09.2017, 18:04
Kolay maç olacak

ANAOKULU TERK
09.09.2017, 18:05
takım puan veya puanlar kaybederse ,
daha da dikiş tutmaz takım .
sosa mosa hikaye olur .
bütün şevk , heyecan , istek kaçar .
zaten millet maçlardan kaçacak yer arıyor .
bu maçta alacağın puan kaybı ,
tribüne gelen taraftarın umudunu büyük ölçüde kırar .

çünkü puan durumu sosa'dan çok daha önemli .

Varlıbaş61
09.09.2017, 18:17
https://www.google.com.tr/search?q=durica+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda&rlz=1C1CHFX_enTR743TR743&oq=durica+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda&aqs=chrome..69i57.4208j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

36 yaşında mıymış durica? ben 32-33 zannediyordum. acilen devre arası stoper transferi lazım, çünkü sene sonu kesin yolcu olur durica !

Şanlı SanMarino
09.09.2017, 18:36
Durica-Uğur iyi oynamıyor zaten Uğur-Akbaş nasıl iyi oynasın.
Düz bakma hadiseye. İsimleri unut. Numaralandır kafanda. Uğur-Durica aynı özellikte oyuncular olduğu için başarılı olamıyor. Ancak Uğur-Akbaş biri kesici biri karşılayıcı olur ve iyi oynar.

hos_cocuk61
09.09.2017, 18:37
Kucka Okaylı bir orta saha olmasın rahat yeneriz.

Şanlı SanMarino
09.09.2017, 18:37
Kolay maç olacak
Hoca değişimi büyük motivasyon Gençler için.

Ozan Kara
09.09.2017, 18:59
Gençler'in kadrosu çok zayıf.

doktor
09.09.2017, 19:09
Yeni transferler tribünde olmalı
dogrusuda budur,
haftaya sahada olur veya yedek başlarlar

Renkdaş ben farklı düşünüyorum diğerleri için bişey demiyorum ama Sosa direk ilk on bir başlamalı bence

Poor
09.09.2017, 19:48
Savunma eksik, ic saha maci, stad full, rakip zayif, biz bu tur maclarda hep puan kaybederiz. Pek umudum yok acikcasi.

Kontradan yeriz hakem hatalari yuzunden de puan kaybederiz gibi

Onur Erçetin
09.09.2017, 19:48
Burak oynamazsa kazanamayız.

Kemal Öztel
09.09.2017, 19:57
Burak oynamazsa kazanamayız.
Oynar oynar neden oynamasın bence Hubocan da ilk 11 başlayacak. Ersun hoca sever yeni transferi hemen ilk 11'e monte eder Şenol Hoca gibi değildir. Kadroda olursalar Sosa ve Volkan Şen de 20'şer dakika oynar

Gurpas
09.09.2017, 20:16
Volkan atar bir gol

Onur Erçetin
09.09.2017, 20:18
Oynar oynar neden oynamasın bence Hubocan da ilk 11 başlayacak. Ersun hoca sever yeni transferi hemen ilk 11'e monte eder Şenol Hoca gibi değildir. Kadroda olursalar Sosa ve Volkan Şen de 20'şer dakika oynar
Bu maçı kazanmamız şart.Rakip takımlar daha da güçlendikleri için şampiyonluk falan gerçekten çok zor bir hale geldi.Gsnin makine gibi bir takımı var.Bjk rotasyonlu kadrosuyla öyle ya da böyle kazanıyor.Başakşehir takımının sistemi çok iyi işliyor çok iyi pres yapıp kontraya hızlı çıkıyorlar paslaşmaları falan da iyi.Futbolumuzu geliştirip seri galibiyetler almaya başlamazsak ligde Gs,Bjk ve Başakşehirin ardından en fazla dördüncü olabiliriz.Bu sezon bizim rakiplerimiz bu takımlar olacak.

Ozan Yılmaz
09.09.2017, 20:22
son iki maçtaki kayıplar olsun
sahamızda oynama avantajı olsun
rakibin durumu olsun
puan kaybına tahammülün olmayacağı bir maç.

Furkan Tütüncü
09.09.2017, 20:23
36 yaşında mıymış durica? ben 32-33 zannediyordum. acilen devre arası stoper transferi lazım, çünkü sene sonu kesin yolcu olur durica !
Sene sonu sözleşmesi bitiyor zaten. ama ben yaşa göre futbolcu oynatıp göndermeye karşıyım. performansa bakmak lazım. gerçi durica geçen seneye göre biraz daha kötü ama sene sonuna kadar beklemek lazım.

Varlıbaş61
09.09.2017, 20:28
Sene sonu sözleşmesi bitiyor zaten. ama ben yaşa göre futbolcu oynatıp göndermeye karşıyım. performansa bakmak lazım. gerçi durica geçen seneye göre biraz daha kötü ama sene sonuna kadar beklemek lazım.

katılıyorum sana hemşerim ama stoper için gerçekten yaşı çok yüksek kalıyor.

kaç bilet satılmış bu arada bilen var mi?

Veysel
09.09.2017, 20:30
Sevinçe bak :)