PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 4.Hafta l Trabzonspor 3-1 Gençlerbirliği l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Enaldo61
10.09.2017, 19:50
Sosa üçlü çektirmiş maç sonu :)

https://twitter.com/tsmedyam/status/906921263851024384

sakosako
SOSA mükemmel... nazar değmesin

Ali Çolak
Maçın skorunu 3-1 olarak maçtan bir saat önce arkadaşıma yazmış olmam 1. golden sonra daha çok sevinmeme sebep oldu sanırım . :)

Uğur KÜÇÜK
10.09.2017, 19:51
Sosa Yusuf Yazıcının performansını da arttırdı.Çocuğu bitircektik az daha böyle devam etsek.
Sosa üstündeki yükü aldi Yazicinin.
Tam derslik maç.
Ersun Yanal için de bizim için de.
Bugünkü Gencler Mesut Bakkal farkiyla sahada cok yordu bizi.
Burak sahada tel tel dökülmesine rağmen.
Kucka ve Sosa ikilisi ortasaha için artik tartismaya kapalidir herhalde ☺[emoji3]
Muhakkak bu ikili olmali.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trbzonsporlu
10.09.2017, 19:52
Mac sonu 3lüsü de Sosadan gelmiş.
Videoyu yukleyemedim buraya.
Twitterda var.

bizim maçtan sonra tekrar mac olunca kötü oluyor ligtv hemen o maca bagkaniyor ne maç sonunu ne ropörtajlari izleyemedik henuz

Oruç
10.09.2017, 19:53
Sosa Yusuf Yazıcının performansını da arttırdı.

Orta sahaya adam alınmasın, Yusuf'a yazık olur diyenler vardı bütün yaz. Bütün sezonu Yusuf'la geçirmeyi düşünmek tamamen delilik. Sosa, Yusuf'u da yükseltir, takımı da. Adam maestro.

cebcare
Simdi Rodallega ne olacak adam ilk onbiri hak ediyor bence.

Uğur KÜÇÜK
Burak'in son pozisyonunda hakem ofsayt bayrağını kaldirdi ama ofsayt değildi pozisyon.
2. yaridaki.
Kazanamasaydik o hakem yanardi şimdi.
Farkeden olmuştur muhakkak.

karayamayman
10.09.2017, 19:54
Başakşehir'in Avrupa kupası maçları başlıyor mu bu hafta?

doktor
Okay stopere evrilebilir mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yorumsuz6117
Sosa - Kucka

----Yusuf----

Değişemez değişmesi teklif dahi edilemez..

muhammed bilgin
10.09.2017, 19:55
burdan kucka transferine sallayanlara sesleniyorum adam tek başına sarı kartı olmasına rağmen gb nin orta sahasını bitirdi buda burda kalsın...

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oruç
Evimizdeki maçlarda göbekte ya Kucka oynamalı ya Okay. Yanlarında Sosa her türlü iş yapar. Kaldi ki Sosa topsuz oyunda bile oyunun içinde olan bir oyuncu. Bugünkü galibiyet güzel. Haftaya işimiz zor. Beraberliğe üzülmem.

Uğur KÜÇÜK
bizim maçtan sonra tekrar mac olunca kötü oluyor ligtv hemen o maca bagkaniyor ne maç sonunu ne ropörtajlari izleyemedik henuzAynen renktaş.
Sitesine yüklerler birazdan.
Beinsports.
Oradan izleyeceğiz artik.

A. Aydın
Okay stopere evrilebilir mi?

Bence evrilirse cok iyi olur.
Durica zaten emekli olacak.
Okayda kesilmemis olur.
Hemde defanstan pasla cikariz.

B.Yiğit
Haftaya Okay kesik yer Onazi sahada olur.

61_Hasan_69
Son golun asisti Sosayamı yazıldı ?

Uğur KÜÇÜK
10.09.2017, 19:56
Sosa - Kucka

----Yusuf----

Değişemez değişmesi teklif bile edilemez..Futbol basit bir oyundur.
100 de 100 katılıyorum.

Enes Başkaya60

Evet bu hafta perşembe maçları var...

Uğur KÜÇÜK
Başakşehir'in Avrupa kupası maçları başlıyor mu bu hafta?Basliyor.
Haftaiçi Avrupa maçı var.
Deplasman galiba.
Sonra bizle oynayacaklar.

odyseuys
10.09.2017, 19:57
koşu mesafesi istatistiklerine nereden ulaşabiliyoruz bilen var mı? bu maç için oyuncuların koşu mesafelerini bulamadım.

Enes Başkaya60
10.09.2017, 19:58
Basliyor.
Haftaiçi Avrupa maçı var.
Deplasman galiba.
Sonra bizle oynayacaklar.

Yok renktas kendi evinde ilk maçı...

adiloş bebe

evet ludogoretsle oynayacaklar perşembe kendi sahalarında

Ömer SEVİNÇ
Sene sonu Abdulkadirin sözleşmesi bitiyor !!!!!!!!!!!!!!!

Emirhan Uludüz
10.09.2017, 19:59

Asist yazılmamıştır. Yazılsın yazılmasın zaten satacak değiliz ileride, istatistik kasmaya gerek yok. :)

Ecthelion
Legolas ve gimli.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170910/351e97b9459b626f47677a566ff945a8.jpg

:D:D:alkış::alkış: Daha güzel anlatılamazdı..

İlkhan

Yani sosa atıyor, hugo topun üstünden atlıyor. Muhtemelen Sosa'nın.

karayamayman
10.09.2017, 20:00
evet ludogoretsle oynayacaklar perşembe kendi sahalarında

Harika, ilave avantajdır herhalükarda...

My
10.09.2017, 20:01
Değdi dimi abi.
Bu adam kondisyonsuz daha.
Tek onliberoya hemfikiriz herhalde.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiÇok futbolla aram yok maç felan izlemem. Sosa için neden bjk'lilerin ağladığını şimdi anladım :) Adam harbi klasmış.

olcay_61
10.09.2017, 20:03
yusuf ve abdülkadire galibiyet primi verilsin :)

selcuk
10.09.2017, 20:04
Sene sonu Abdulkadirin sözleşmesi bitiyor !!!!!!!!!!!!!!!

normal, daha yeni 18 yasina girdi

Uğur KÜÇÜK
10.09.2017, 20:05
Yok renktas kendi evinde ilk maçı...Eyvallah renktas. Ben deplasman biliyordum.
Emre yorulsun bizim macta olmasin.
Sikinti yok.
Adam karaktersiz filan ama onsuz Basaksehir level düşüyor ☺

Berkan
10.09.2017, 20:05
Tam havaya sokacak galibiyet oldu umarım seri yakalarız.

freedomforever
10.09.2017, 20:06
*Sosaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa*
Izlerken tuylerim diken diken oldu. Böyle bir futbolcu olabilir mi? Muazzam oynadi. Uzun zamandir bizim takimda boyle oynayan bi adam gormemistim.
Yusuf'u, A.Kadiri bu denli oynatan Sosa'dir. Sosa'nin olmadigini düşünün ve mac nasil ilerlerdi?

Şükürler olsun. Insallah Sosa bu sekilde devam eder.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olcay_61
10.09.2017, 20:07
şikeci bülo da yine yenilmiş Allahım ne güzel bir gün :)

ts_ezer
Uzun yillar sonra abdulkadir yusuf ve sosa sayesinde futbol izledik. Gokdeniz fatih yattara uclemesi gibi olmasada idare eder.

A. Aydın
Sosanin defanstan top cikarirken verdigi dikine paslari en son colman veriyordu.

My
10.09.2017, 20:10
Ben Perreira'nın performansını çok beğendim. Öne çıkışları inanılmazdı. Onur'un topu oyuna çok hızlı sokması, Perreira'nın Onur'dan aldığı toplar ile öne fırlaması. HarikaydıPek dikkat çekmiyor ama maçın gizli kahramanlarından bence de :)

Doğan BULAT
10.09.2017, 20:12
Abdülkadir sen her maç oyna her maç.. Helal olsun sana.. Sosa işk maçta bonswvisi çıktı be :)

Enes Başkaya60
10.09.2017, 20:13
Eyvallah renktas. Ben deplasman biliyordum.
Emre yorulsun bizim macta olmasin.
Sikinti yok.
Adam karaktersiz filan ama onsuz Basaksehir level düşüyor ☺

Ligin en önemli maçlarından biri bizim için 3 puan alırsak bizi kolay kolay kimse tutamaz tabi Ersun Hoca yanlış kadro seçimi yapmazsa:D

ensarusta
Burak roda birlikte oynasa diyecem kimi kesecen:)

toksoy61
sosa-kucka-yusuf üçlüsü başakşehir maçında ne yapar? emre-mahmut ikilisi karşısında zayıf kalırlar bence. çünkü rakibin defansif özellikleri daha iyi ve daha iyi pas yapıyorlar.

sosa 10 numara mı, 8 numara mı oynayacak? görünen o ki zayıf takımlara karşı 8, ama dirençli orta dahalara karşı 10 gibi.

Uğur KÜÇÜK
Sosanin defanstan top cikarirken verdigi dikine paslari en son colman veriyordu.Colman bile bu kadar inceci değildi.
Zaten hep Sosanin futbol aklina güvendim.
Kötü de oynasa attığı paslari takimimizda kimse veremez.
Iyi ki almışız Sosayi.
Nazar değmesin.

olcay_61
10.09.2017, 20:14
Burak roda birlikte oynasa diyecem kimi kesecen:)

Ersun Hocayı :D

ts_ezer
10.09.2017, 20:19
Bu takim bjk den de gs dende daha iyi futbol oynayacak kapasiteye sahip. Ancak Ersun Yanalin kapasitesinden emin degilim. Ersun Yanalin guzel ve atak futbol icin daha cesur olmasi lazim. Trabzonspora siradan bir anadolu takimi gozuyle bakmaktan vazgecip istanbul takimlarinin basedemedigi buyuk kulup oldugunu idrak etmesi lazim.

Karmam
10.09.2017, 20:20
Ersun Yanal’I Ersun Yanal yapan Uğur-Abdülkadir değişiklikleridir. Ne ara Okay-Kucka gibilerini ısrarla yanyana getiren birine döndü bilmiyorum ama umarım artık akıllanır zira 4 haftadır aynı yanlışta diretiyor. Mesut Bakkal beni çok etkiledi zira adamlar öndeyken biz aut kullanıyoruz 6 oyuncuları bizim yarı sahamızda pres yapmak için bekliyor.

Boşuna Sosa da Sosa da illa da Sosa demedik. Gerçekten de açık ara Türkiye’nin en iyi orta sahası şu anda. Bir insanın her hareketi mi doğru olur. Bu kadar mı dik oynar. Bir kere mi yanına arkasına pas atmaz. Çok özel bir futbolcu gerçekten. Geleli daha 2 gün olmuş, oynadığı futbola bak. Başkan da buna vurgu yapmıştı, iyi oyuncu aldıktan sonra alışma süreci filan olmuyor. Çıkıyor futbolunu oynuyor. Tarihimizin en önemli transferi olabilir. Bu kadar da iddialıyım.

Yusuf’u hep çok beğenirim ama bugün şu güne kadarki en iyi maçını oynadı. Adam filan geçiyor, o bilek hareketleri neydi öyle. Abdülkadir, sen 18 yaşındasın lan, o nasıl futbol. Nasıl karıştırdın ortalığı. Yazsam neyini yazacağım, her şey ortada. Bu ikisi bizim ekonomimizi kurtaracak. Adam başı en az 30 milyon euro bekliyorum. Yıllardır yeni Fatih-Gökdeniz’I bekliyorduk. Hoş geldiniz. Bu iyi futbollarında Sosa’nın rolü çok büyük.

Kucka ikinci yarıda ilk kez gerçek rolünde oynadı ve çok başarılıydı. Uğur 4 haftadır takımı katlediyor. Dinlenmesinin vakti geldi. Olcay hayatının futbolunu oynuyor bu sezon. Sanırım 4 maçta 2 gol 2 asist oldu. Onazi’nin katkı vermesine çok sevindim, devre arası göndereceksek biraz kendini göstermesi lazım. Burak çok kötüydü. Antrenmanlara katılmıyor, düz koşuyla çıktı bu maça. Moral, motivasyonu çok düşüktü. Baygın baygın baktı bütün maç. Rodallega işini iyi yapıyor son dönemlerde. Çok klas bir gol attı.

Bugün yedekten girenlerle oyunun bütün gidişatını değiştirdik. Düşünün kid aha Castillo ve Volkan Şen gibi 2 adam hiç girmedi. Gerçekten güzel bir rotasyonumuz oldu. Kadro mühendisliğimiz çok iyi yapıldı.

Onur
Pereira Hubocan Durica Mas
Kucka Sosa
Olcay Yazıcı Castillo
Burak

Ve yedekten girecek Abdülkadir, Rodallega bize çok özel bir Trabzonspor izletebilir bu sezon. Umarım Kucka-Okay ikilisini bir daha birlikte izlemeyiz, bu son olmuştur. Okay gerekirse stoper oynayabilir gibi. Eğer işin defansif yönünü becerirse çok iyi bir alternatif olur.

Sefa Murat Dokuz
10.09.2017, 20:23
Uzun vadede, Kucka ve Onazi satılıp gerçek bir 6 alınmalı.

StyLe
İmparator Ersuuuuunnnn hellal olsun sanaaaa, durmak yok yola devaaaaam

A. Aydın
Senol gunes olsa sosayi 3 -4 hafta sonra ikinci yari oyuna almaya baslardi.

r9emre
10.09.2017, 20:24
Ligde küme düşmemeye oynayacak bir stoper hattı, şampiyonluğa oynayacak bir orta saha hattı. İki bölge arası bu dengesizlikle ligi 3. ya da 4. tamamlarız.

Sezon başından bugüne kadar stoper mevkinde en iyi oyunu bu maç orta sahadan stopere çekilen Okay oynadı. :) Bas bas bağırdık 2 tane direk ilk 11'e üst düzey stoper lazım diye. Gittik futbolu dibe vurmuş olan Hubocan'ı aldık. İnşallah Durica ile ikili olunca bu ikisinin de performansını arttırır, Kucka'ya da destek olur.

Rakibe göre kanatsız baklava ile de oynayabilecek, çift kanatlı da oynayabilecek bir sistemimiz var. Ersun Yanal'ın stoper mevki dışında ağlayacak bir durumu yok. Stoper hataları ile kaybedilen maçlar içinde eleştiri noktası sevmiyor olsam da Ersun Yanal değil, başkan olacaktır.

Ayrıca Abdulkadir - Sosa - Yusuf üçlüsü futbol oynasın, 360 dakika aralıksız izlenir. :)

Varlıbaş61
10.09.2017, 20:24
sosa gelir gelmez 11'de olurmuymuş da muş muş !!

61_Hasan_69
10.09.2017, 20:25
artvints kardeşim bir maç analizi yapta okuyalım

Gürkan Asma
10.09.2017, 20:26
Yusuf yazıcı ve abdulkadiri izlemek de büyük zevk arkadaş :)

Uğur KÜÇÜK
10.09.2017, 20:26
Artik Rodallega rahat alternatif olur Burak yokken.
Çünkü Sosamiz var ☺

Murathan
10.09.2017, 20:27
Artik Rodallega rahat alternatif olur Burak yokken.
Çünkü Sosamiz var ☺

Burak şu haliyle alternatif olur gibi :p

erenslash
Ersun iyi hoca kadro iyi olsun ortasahayı deniyor adam.hocanın sıkıntısı yok yalnız söyleyeyim defans çok sıkıntılı gol yersek hoca kabahatli dğeil bunu anladım hele ki akbaş uğur kabus babalara geliriz bunlarla bu iki stoperle diğer stoperlere de çok güvenmiyorum başkanın en büyük hatası sağlam diri stoper almaması devre arası alır ama işte o puan kayıplarnı yediğimiz golleri stoperler yüzünden yiyeceğiz
Ersun Yanal’I Ersun Yanal yapan Uğur-Abdülkadir değişiklikleridir. Ne ara Okay-Kucka gibilerini ısrarla yanyana getiren birine döndü bilmiyorum ama umarım artık akıllanır zira 4 haftadır aynı yanlışta diretiyor. Mesut Bakkal beni çok etkiledi zira adamlar öndeyken biz aut kullanıyoruz 6 oyuncuları bizim yarı sahamızda pres yapmak için bekliyor.

Boşuna Sosa da Sosa da illa da Sosa demedik. Gerçekten de açık ara Türkiye’nin en iyi orta sahası şu anda. Bir insanın her hareketi mi doğru olur. Bu kadar mı dik oynar. Bir kere mi yanına arkasına pas atmaz. Çok özel bir futbolcu gerçekten. Geleli daha 2 gün olmuş, oynadığı futbola bak. Başkan da buna vurgu yapmıştı, iyi oyuncu aldıktan sonra alışma süreci filan olmuyor. Çıkıyor futbolunu oynuyor. Tarihimizin en önemli transferi olabilir. Bu kadar da iddialıyım.

Yusuf’u hep çok beğenirim ama bugün şu güne kadarki en iyi maçını oynadı. Adam filan geçiyor, o bilek hareketleri neydi öyle. Abdülkadir, sen 18 yaşındasın lan, o nasıl futbol. Nasıl karıştırdın ortalığı. Yazsam neyini yazacağım, her şey ortada. Bu ikisi bizim ekonomimizi kurtaracak. Adam başı en az 30 milyon euro bekliyorum. Yıllardır yeni Fatih-Gökdeniz’I bekliyorduk. Hoş geldiniz. Bu iyi futbollarında Sosa’nın rolü çok büyük.

Kucka ikinci yarıda ilk kez gerçek rolünde oynadı ve çok başarılıydı. Uğur 4 haftadır takımı katlediyor. Dinlenmesinin vakti geldi. Olcay hayatının futbolunu oynuyor bu sezon. Sanırım 4 maçta 2 gol 2 asist oldu. Onazi’nin katkı vermesine çok sevindim, devre arası göndereceksek biraz kendini göstermesi lazım. Burak çok kötüydü. Antrenmanlara katılmıyor, düz koşuyla çıktı bu maça. Moral, motivasyonu çok düşüktü. Baygın baygın baktı bütün maç. Rodallega işini iyi yapıyor son dönemlerde. Çok klas bir gol attı.

Bugün yedekten girenlerle oyunun bütün gidişatını değiştirdik. Düşünün kid aha Castillo ve Volkan Şen gibi 2 adam hiç girmedi. Gerçekten güzel bir rotasyonumuz oldu. Kadro mühendisliğimiz çok iyi yapıldı.

Onur
Pereira Hubocan Durica Mas
Kucka Sosa
Olcay Yazıcı Castillo
Burak

Ve yedekten girecek Abdülkadir, Rodallega bize çok özel bir Trabzonspor izletebilir bu sezon. Umarım Kucka-Okay ikilisini bir daha birlikte izlemeyiz, bu son olmuştur. Okay gerekirse stoper oynayabilir gibi. Eğer işin defansif yönünü becerirse çok iyi bir alternatif olur.

trbzonsporlu
sosa dahada faydalı olacak. daha diğer oyuncularımiz sosaya alışacak bugün sosa birkac kez verkaça girdi ama verkaçlarına cevap alamadı oguzhanla bu işleri çok iyi yapıyordu yazıcıylada yapacaktır zamanla ve yıllar sonra ilkkez frikik oldugunda heyecanlandım.

KARAGOZLUM
10.09.2017, 20:28
Sami Nasri niye yok?

r9emre
---------------------------------Onur-------------------------------------

-----Pereira--------Hubocan-------------Durica---------------Mas---------

-----------------------------Kucka----------------------------------------

----------------Abdulkadir---------------Sosa-----------------------------

-----------------------------Yusuf----------------------------------------

-------------Burak--------------------------Rodallega---------------------

------------------------------Onur-----------------------------------------

------Pereira----------Okay-----------Durica-----------------------Mas-----

-----------------------------Kucka-----------------------------------------

-----------------Yusuf-----------------Sosa--------------------------------

-------Olcay-----------------------------------------------Castillo----------

-----------------------Burak (dış sahada) (Rodallega (iç sahada))-------------

Emirhan Uludüz
Uğur ve Akbaş bugün kesiği yedi çok net. Sakatlık olmadığı taktirde Durica Hubo oynarız.

Emirhan Uludüz
10.09.2017, 20:29
Sami Nasri niye yok?
Rıza pas ver demiş o da vermem demiş. Şaka gibi :)

erenslash
10.09.2017, 20:29
Rode ile hoca barışmıştır herhalde iyi gördüm takımı yalnız burak sakattı ya form düşüklüğü var belli tam verimli değildi
Burak şu haliyle alternatif olur gibi :p

Uğur KÜÇÜK
10.09.2017, 20:30
Burak şu haliyle alternatif olur gibi :pKondisyonsuzdu bugün.
Antremansiz maca cikti.
Insallah yine nüksetmez sakatlığı.
Oynatmayacaktik milli takimda.
Ne olursa olsun.
Yönetimin en büyük hatasi.
Sakat diyip yollamayacakti milli takima.
Haber61 şimdi haber girdi.
Ağrıları artmış yine.
Yarin detaylı sağlık kontrolünden geçecekmiş Durica ile beraber Burak.
İnşallah önemli birseyi yoktur.

erenslash
10.09.2017, 20:30
akbaşla uğur korkutuyor beni duricia ile diğer adam soru işareti ya sakatlanıyo rbilmem ne başkan alacağın olsun bir adam gibi stope ralmladın pufff devre arasına bıraktın gene

Hasan61
10.09.2017, 20:32
Sosa-Kucka ikilisi bu tarz maçlar için fazlasıyla yeter.
Çift forveti düşünmeliyiz.

Ecthelion
10.09.2017, 20:33
...
Ayrıca Abdulkadir - Sosa - Yusuf üçlüsü futbol oynasın, 360 dakika aralıksız izlenir. :)

Oyunumuzun özetiydi bu akşam.

r9emre
10.09.2017, 20:36
Tek santraforla oynayacaksak iç sahada Rodallega dış sahada Burak Yılmaz ilk 11 oynamalı. Doğrusu bizim direk baskılı olacağımız beklenen maçlarda Rodallega oynamalı. Hızlı kontralarla vuracağımız maçlarda Burak Yılmaz'la başlanmalı. Yok kralsın, babasın, şöylesin böylesin diyerek bu futbolculara takım ağababalığı rolü verilmemeli. Bıktım artık şu futbol olayında duygusallık muhabbetine, Burak bu takımın çalışanıdır. O paralar verilmese bu takıma asla gelmezdi. Ayrıca ilk yarı 3 gol atacağımız maçta, bencilliği maçı çok zor duruma sokmuştur. Herkes yerini bilsin. Burak'ın Yusuf'tan Abdulkadir'den rütbe olarak tek üstün tarafı yoktur. Herkes aynı seviyede A takımda oynayacak oyunculardır. (Akbaş hariç :) )

Başakşehir haftaya oynanacak maçın favorisidir. Büyük ihtimalle de baskı yiyeceğiz ilk yarı. Tam Buraklık maç. Bu maçı ise Rodallega aldırdı. Ama iki oyuncu da duygusal davranıp saçmalamaya yatkın olan oyuncular. Ersun Yanal'ın işi bu manada cidden zor. Hayırlısı.

Ogün YAZICI
10.09.2017, 20:38
Skor 3-1
Rodallega
Olcay Şahan
Uğur Demirok

Uğur değil de süpriz oyuncu diyecektim zaten :)

Numan Yerlikaya
10.09.2017, 20:39
Kucka mümkünse defansın önünden ileriye gitmesin bu nedir da

Doğan Şahin
Sıcağı sıcağına maç yazım...
http://bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=7454

artvints
artvints kardeşim bir maç analizi yapta okuyalım

Eyvallah sagol hocam. Yarina toparlar yazarim uzun birşey. Kanatta hiz yetenek lazim, pas yapmak lazim, merkezde topu savunmadan alan oyuncunun gerçek oyun kurucu olmasi lazim. Bunlar ilk yari yoktu ikinci yari kismen vardi. Atletizm hala eksik, özellikle defansta sorunlar var. Hizli hucümlarda rakibi sindiremiyorlar, öncelik alamiyorlar. 2, 3 maç sonra en iyi seçenekler net belli olur artik, toparlaniriz.

İ. SARAL
10.09.2017, 20:41
%90 taraftarın gördüğünü göremeyen hocaya kizsam da ikunci yari yaptığı degisikliklerle maçı almasını bildi. Akyazi da bu maçın 2.yarisinda oldugu gibi gümbür gümbür yenmeliyiz rakipleri. Okay ve Kucka iyi oyuncu olabilirler ama kesinlikle yan yana olmuyor. Okaystoper oynamaz diyordum ama Ugur dan sonra Pique gibi geldi. Sosa geride oynayip oyun kurmali.

Onur: iyiydi.
Pereria: önceki haftalara gore iyiydi.
Mas: iyiydu.
Ugur: Amatör kumede bile bu kadar kötü bir stoper gormedim. Akbaştan bile çok geride.
Akbas:iyiydi, hizli olması avantaj ama cok panik.
Okay:genel olarak iyiydi ama kucka ile olmuyor.
Kucka: gelsiginden berihic begenmiyorum ama Ojay ile yan yana oynamasinin da etkisi var. Sosa ile oynayinca cok daha iyiydi.
Sosa: müthişti. Tam aradigimiz adam. Geriden muthis oyun kuruyor ve defansi cok rahatlatiyor.
Yusuf: takimin yıldızı. Her halukarda oynamali. Butun mevkilerde oynayacak yetenegi var masallah.
Okcay:hoca kesinlikle vazgecmez gecmemeli de. Takina ruh katiyor.
Burak:bugun kotuyfdu.
Abdus:masallah rakip defansi hallac pamugu gibi dagitti.
Hugo: webogibi kullanilmali dedim ve tam oyle oldu.
Onazi:iyi oyuncu.

r9emre
10.09.2017, 20:42
Kucka olmasa bu defansla bu takım ilk 8'e giremez. Kucka beğenilmiyor. Vay babam! :)

erenslash
10.09.2017, 20:43
ne hocası abi kucka ve sosa takıma dah ayeni monte olmuş da sosa daha da iyi oynar hocayla alakası yok defansın bok gibi göbekler duruma göre yapıyor adam dğeişiklikleri rodeyi de bilerek sonra soktu panzehir burağın da oyuncu kalması şahane oldu abdurrahman shotaya çok benzior bu arada
%90 taraftarın gördüğünü göremeyen hocaya kizsam da ikunci yari yaptığı degisikliklerle maçı almasını bildi. Akyazi da bu maçın 2.yarisinda oldugu gibi gümbür gümbür yenmeliyiz rakipleri. Okay ve Kucka iyi oyuncu olabilirler ama kesinlikle yan yana olmuyor. Okaystoper oynamaz diyordum ama Ugur dan sonra Pique gibi geldi. Sosa geride oynayip oyun kurmali.

Onur: iyiydi.
Pereria: önceki haftalara gore iyiydi.
Mas: iyiydu.
Ugur: Amatör kumede bile bu kadar kötü bir stoper gormedim. Akbaştan bile çok geride.
Akbas:iyiydi, hizli olması avantaj ama cok panik.
Okay:genel olarak iyiydi ama kucka ile olmuyor.
Kucka: gelsiginden berihic begenmiyorum ama Ojay ile yan yana oynamasinin da etkisi var. Sosa ile oynayinca cok daha iyiydi.
Sosa: müthişti. Tam aradigimiz adam. Geriden muthis oyun kuruyor ve defansi cok rahatlatiyor.
Yusuf: takimin yıldızı. Her halukarda oynamali. Butun mevkilerde oynayacak yetenegi var masallah.
Okcay:hoca kesinlikle vazgecmez gecmemeli de. Takina ruh katiyor.
Burak:bugun kotuyfdu.
Abdus:masallah rakip defansi hallac pamugu gibi dagitti.
Hugo: webogibi kullanilmali dedim ve tam oyle oldu.
Onazi:iyi oyuncu.

Gümüshaneli61
10.09.2017, 20:46
Sosayi begendim. Sasirtti beni. Insallah sonradan yatip tatil yapmaz.

Mustafa ÖZDEMİR
10.09.2017, 20:46
Mustafa akbaş ve uğur ikilisi her zaman böyle yırtamaz .

İ. SARAL
10.09.2017, 20:49
Uğur değil de süpriz oyuncu diyecektim zaten :)Helal ama Ugur u futbolcu yerine koyup oraya yazman eksi puan :)

Uğur KÜÇÜK
10.09.2017, 20:52
Uğur değil de süpriz oyuncu diyecektim zaten :)Helal ☺ Her güzelin 1 kusuru olur ☺

Ogün YAZICI
10.09.2017, 20:53
Helal ama Ugur u futbolcu yerine koyup oraya yazman eksi puan :)

İlk yarıda o da bomboş kaçırdı ama :)

Uğur KÜÇÜK
10.09.2017, 20:54
Sosayi begendim. Sasirtti beni. Insallah sonradan yatip tatil yapmaz.Sosa oynadığı oyundan keyif aliyor.
Böyle adamlarla futbol güzel renktaş ☺

paspatojen
10.09.2017, 20:54
Abdulkadir'i de Y.Y gibi hazir olmadan taraftarin onune atip populizm yapmayan, hazir hale gelene kadar bekleyen ve hazir durumda formayi veren Ersun hocaya sonsuz tesekkuru borc bilirim.

Sezgin Öztürk
10.09.2017, 20:56
Ersun hoca kadar başınıza taş düşsün ulan. Galip gelmişiz takım ikinci yarı tek kale top oynamis kalkmış utanmadan Abdüsle Yusufa dua etsinmis hadi oradan. En son alt yapıdan sahaya sürülen Baris Memiş sahaya süren Ersun Yanaldi. Kör olmak lazım bunu görmemek için kör.

Uğur KÜÇÜK
10.09.2017, 20:57
Video yükleyemiyorum forum yöneticileri ☺
Sosanin esinin cocuklarina babasinin maçını izlettigi görüntüyü aticaktim buraya.
Herkesin ici rahatlasin diye ☺ https://twitter.com/Frtna1967com/status/906931968696348672

sbay
10.09.2017, 20:59
kalite kendini her zaman belli eder...ilk maç sosa büyük oyuncu olduğunu belli etti.

Emirhan Uludüz
10.09.2017, 20:59
Valla bazılarına Ş.G lazım. Abdülkadir ile Yusuf 23 yaşına kadar kamplara a takımla çıkar her sezon başında 2.takıma gönderilir 23'ünden sonra da anadolu kulüplerine bonservissiz gönderilirdi.

İ. SARAL
10.09.2017, 21:00
https://i.hizliresim.com/8Nno5Q.png (https://hizliresim.com/8Nno5Q)

Tam bir manyak. Ekranda görünce gaza geliyorum.

oğuzhan can
10.09.2017, 21:02
Bence evrilirse cok iyi olur.
Durica zaten emekli olacak.
Okayda kesilmemis olur.
Hemde defanstan pasla cikariz.

okaycik kesilmez diye bir kural mi var? okaycik bundan sonra kulubeden izler top nasil oynanir. kucko-yusuf-sosa

emesenbisi
10.09.2017, 21:02
4 maç oynadık. bu maçlarda 2 ve üzeri gol attık. Gol yollarında sıkıntı görünmüyor. Asıl sorun defans hattında her maç gol yiyoruz. Özellikle evimizdeki 2 maç ilginç ilk golü yiyip maçı çevirdik. Bu büyük başarı ama her takım gençler ve konya gibi kötü olmayabilir. Şu defansı toparlamamız lazım

Enaldo61
10.09.2017, 21:04
Bilmem dikkat ediyor musunuz, Olcay ve Burak hakemler üzerinde baskı kurmaya çalışıyor ama şu ana kadar pek tutmadı.

selcuk
10.09.2017, 21:06
https://twitter.com/Trapezpunta61/status/906926182679052290

special one
10.09.2017, 21:07
168 santim

Insigne 1.63 cm :)

şu Volkan şen yüzünden Abdülkadir süre alamazsa çok üzülürüm Selçuk

o kadar anlatmaya çalıştık ama hayırlısı artık

Enaldo61
10.09.2017, 21:09
Sanki Volkan Şen yokken süre alıyordu Abdülkadir :)

ALDENİRO
10.09.2017, 21:10
yapacagım yorumlar biraz radikal olabilir.
akbaş ve ugur maalesef takımın motivasyonunu ve diryetini düşürüyor. başakşehire böyle çıkmamaliyuz.

sosa illerde de geride de iyi oynarım sinyalini verdi. sosadaki sorun ersun acaba geride mi yoksa ilerde mi kullanmalı. bence başakaşehir macı için geride.

yusuf iyi topcu ama ceza sahası çizgisi ve içinde. ceza sahası dışında tek başına macı alamaz. bugün abdülkadir ona yardımcı oldu. bence mbaşakşehir macında ortada yusuf yerine abdülkadir oynamalı. çünkü orta sahada abdülkadir daha iyi oynar ve adam eksiltir.

burak bugün temkinli oynadı.kendini riske atmadı ama başakasehir maçında goller atacaktır.

olcay sosanın sahada olmasıyla kendine güveni artmış gibiydi. ama başakaşehir olcayı bu kadar rahat oynatmaz.bence cast oynamalı.

takım halinde defans yapamiyoruz.KOLAY KOLAY RAKİBİN VERKAÇLARINI YİYORUZ. ersun hoca buna bi çözüm bulmalı YOKSA başaksehir bize 4 gol bile atabilir. defansımız başaksehir ile mücadele edecek kadar sağlam ve organize degil.

ön libero kucka onazi okay arasında kim oynarsa farketmez hepsi şu an vasat performansta.

sonuç olarak defansımız çok iyi olmadığı için takım hep beraber defans yapma anlayışına ve atak yapma anlayışına bürünmeli. m.başaka macının kilit taktiğı sola ve sağ açık oyuncularımızın defansa yardım etmelidir. yoksa maç zor olacaktır.

Arda'
10.09.2017, 21:12
Onazinin golünde dikkat edin pası atan Sosa, Onazinin gol vuruşu yaptığı anda yanında 90. dakikada oraya depar atmış adam.

ensarusta
Bu mac bizim icin olcu olmasin
Rakip bizden dusuk leveldi
Ersun dogru kadro ve dogru taktikle maca baslayamazsa
Haftaya basaksehir affetmez
Yusuf ve ozellikle abdulkadirin guclenmesi lazim
Haftaya basaksehir maci bizim icin olcu olacak

selcuk
Insigne 1.63 cm :)

şu Volkan şen yüzünden Abdülkadir süre alamazsa çok üzülürüm Selçuk

o kadar anlatmaya çalıştık ama hayırlısı artık

hoca ins öyle hata yapmaz

abdülkadir en az 500 dakikayi görmeli bu sene, 1000 olursa bomba olur

ensarusta
10.09.2017, 21:15
Elimizde oyle bir kadro var ki taslari dogru yere koydugunda sampiyon bile olabilir. Butun yuk ersunu omuzunda. Ne kadar dogru kararlar verirse tercihler yaparsa o kadar basari gelecek

Emirhan Çorumlu
10.09.2017, 21:17
1.Onur
2.Pereira
3.Okay/Hubocan
4.Durica
5.Mas/Abdurrahim
6.Kucka/Onazi
7.Sosa
8.Abdülkadir/Olcay
9.Yazici
10.Rodallega/Castillo
11.Burak

ccd6167
10.09.2017, 21:17
Mustafa akbaş nasıl futbolcu oluyo merak ediyorum.. Bu kadar mı bir oyuncu boş olabilir.. İnşallah devre arası takım bulurda kaybolup gider..

odyseuys
10.09.2017, 21:18

normalde abdülkadir yaşında ve tecrübesinde oyuncunun maç skor olarak rahatladığında takıma dahil edilmesi beklenir oyuncunun sağlıklı gelişim gösterebilmesi için. ama ersun hoca ikidir oyuncuyu maç sıkıştığında, geri dönüş gerektiğinde alıyor oyuna. bu da ilginç bir tercih değil mi? oyuncu başarılı olursa kendini kabul ettirebilmesi için kısa yol aslında böyle atmosferler. diğer taraftan oyuncu ambiansın altında kalırsa vahim bir sonuç da ortaya çıkabilir, 18 yaşında bir "genç" için üstesinden gelinmesi güç olabilir. şükür ki abdülkadir iyi sinyaller verdi hem kaybedilen göztepe maçında hem de geri dönüşünde büyük pay oynadığı gençler maçında. hoca da demek ki oyuncuyu iyi tanıyor, psikolojisine hakim. yoksa böyle riskli kararlar kendisini de tartıştıracak kaçınılmaz olarak. mesela aynı ersun hoca şikecilerin başındayken salih dursun'un üzerini çizmişti. salih'in geldiği nokta ortada.

kendi yazımdan çıkardığım sonuç şu ki ersun hoca genç futbolcu kazanma konusunda başarılı... :)

Selim MACİT
10.09.2017, 21:18

Haketten müthiş bir ruh bizim için. Maçta kaç pozisyonda, sinirlenip yumruğunu sıktığını gördüm . Bize bu karakterde adam lazım.

ensarusta
10.09.2017, 21:20

Abdulkadiri gs,fb,bjk ve basaksehir maclari haric diger takimlara karsi 11 de baslatmak sorun olmaz. Maca yedek baslamissa hocanin ilk hesap edecegi aldulkadiri oyuna biran once nasil sokarim olursa bu is olur. Hoca artik abdusa guvenir. Bugunku performansi ona buyuk saygi ve kredi kazandirdi. Ersun odulunu verecektir.

SamZuk
10.09.2017, 21:22
Geride sıkıntımız var. Hubocan,durica,okay,kucka merkezi şu anlık benim için soru işareti.

Özellikle abdülkadir ve yusufu izlerken zevk aldım. Helal olsun çocuklara.

Emirhan Çorumlu
10.09.2017, 21:24
Bu durumda ciddi ciddi Okay Stoper oynamali bana göre... Geride kalsin, isini yapsin... Kurabiliyorsa geriden Oyun kursun...

selcuk
10.09.2017, 21:24
normalde abdülkadir yaşında ve tecrübesinde oyuncunun maç skor olarak rahatladığında takıma dahil edilmesi beklenir oyuncunun sağlıklı gelişim gösterebilmesi için. ama ersun hoca ikidir oyuncuyu maç sıkıştığında, geri dönüş gerektiğinde alıyor oyuna. bu da ilginç bir tercih değil mi? oyuncu başarılı olursa kendini kabul ettirebilmesi için kısa yol aslında böyle atmosferler. diğer taraftan oyuncu ambiansın altında kalırsa vahim bir sonuç da ortaya çıkabilir, 18 yaşında bir "genç" için üstesinden gelinmesi güç olabilir. şükür ki abdülkadir iyi sinyaller verdi hem kaybedilen göztepe maçında hem de geri dönüşünde büyük pay oynadığı gençler maçında. hoca da demek ki oyuncuyu iyi tanıyor, psikolojisine hakim. yoksa böyle riskli kararlar kendisini de tartıştıracak kaçınılmaz olarak. mesela aynı ersun hoca şikecilerin başındayken salih dursun'un üzerini çizmişti. salih'in geldiği nokta ortada.

kendi yazımdan çıkardığım sonuç şu ki ersun hoca genç futbolcu kazanma konusunda başarılı... :)

su anki milli takimin yarisi genc yaslarinda ersun hocanin elinden gecti, bu bile ne kadar iyi oldugunu bu isde gösterir

abdülkadirin bu 3. yili as takimla calisiyor, ondan psikolojik yeterliligini üst yapi cok iyi biliyor

diyelim 16 yasindaki arda akbulutta 2. yilini geciriyor as takimda. tribünler bunlari pek bilmez...

U.Sadıkoğlu
10.09.2017, 21:27
Maçın ikinci yarısına yetişebildim ilk yarının özetini şimdi izledim golden sonra baskı kurmuşuz iç saha performansına göre başarılı sayıyorum takımı. İkinci yarı gol erken gelmeseydi oyundan kopabilirdik Abdülkadir muazzam iş yapmış. Okay gözüme çarpan başarılı oyuncumuzdu özellikle stopere geçtiğinde orta sahaya katkısı yadsınamaz eleştiriyorsunuz Kucka-Yusuf diyorsunuz fakat dış sahada Kucka-Yusuf veya Sosa-Yusuf olursa çok kırılgan olur iç sahada bir nebze ama dışarıda kurtarmaz.

Kenardan gelen oyuncuların direkt katkı yapmaları hoş oldu. Onazi ve Rodallega nın gol atmaları Abdülkadir in oyunda yarattığı pozitif etki bence her manada olumlu bir oyun oynadık Abdülkadir girdiğinde herkes 'ne yapacak yahu' demiştir içinden kenarda Castillo ve Rodallega varken fakat öyle olmadı bence hoca cesaretli bir hamleyle kendisinide riske atarak yaptığı hamleyle maçı çeviren faktörlere doğrudan katkı yaptı. Artık Başakşehir maçına odaklanmalıyız umarım kaybetmeyiz, kazanırsak harika olur.

Bu takım bu sezon iyi bir ivmeyle ilk 2'ye rahatlıkla girecektir ben inanıyorum.

selcuk
10.09.2017, 21:28
Abdulkadiri gs,fb,bjk ve basaksehir maclari haric diger takimlara karsi 11 de baslatmak sorun olmaz. Maca yedek baslamissa hocanin ilk hesap edecegi aldulkadiri oyuna biran once nasil sokarim olursa bu is olur. Hoca artik abdusa guvenir. Bugunku performansi ona buyuk saygi ve kredi kazandirdi. Ersun odulunu verecektir.

katilmiyorum

bugün bile 75 den sonra bayaga oyundan düstü

su an tam verimde 30 dakikadan fazla kondisyonu oldugunu düsünmüyorum, bu seviyede

Ecthelion
10.09.2017, 21:30
Topu ne zaman yerden oynamaya başladık takım tat verdi.O neydi öyle dan dun topu rastgele vurma.Umarım alışkanlık haline getiririz.

ensarusta
10.09.2017, 21:33
Stoper durica-hubocan-okay dan baskasi tat vermez.
Ugur ve mustafa dusuk levelde
Devre arasi bir stoper takviyesi ilk goze carpan
Dort macta 9 gol attik 7 gol yedik
Hucumda artik sorun yok daha da iyi olacak insallah
Defanstaki basarimiz belirleyici olacak
Burak her mac takimi sirtlayamaz
Ama artik skor yuku sadece burak in ustunde olmayacak
Burak in kotu oldugu maclarda da skor uretebiliyorsak
Bu is tamamdir

hos_cocuk61
10.09.2017, 21:33
İkinci yarı iyiydik tamam iyi güzelde ilk yarı yapılan hatalar unutulmasın. İlk yarı sahaya sürülen kadro tam anlamıyla rezaletti. Yusuf kanat oynamaz, Orta saha Kucka Okay olmaz, defansta Mustafa Uğur tercihi intihardır. Yahu coolank sen bu Ersun'u tanıyorsun galiba, git ona bu yazdıklarımı aynen bir bir anlat.

ensarusta
10.09.2017, 21:35
katilmiyorum

su an tam verimde 30 dakikadan fazla kondisyonu oldugunu düsünmüyorum, bu seviyede

Maca 11 de baslamasi 90 dakika oynayacak manasinda degil ki. Yoruldugunda alirsin oyundan. Ozguven acisindan gelisimine katkisi buyuk olur. Oynadikca guclenecektir. Mac kondisyonu artacak.

Ahmet Aksu
10.09.2017, 21:39
eto yazdı gs de puan kaybederse haftaya maç daha önemli hal alır.

BH61
10.09.2017, 21:40
Gooooool. Etooooo. Gs tirt bugun.

A. Aydın
10.09.2017, 21:40
Ndiaye yazan arkadaslara ndiaye bizim cevabimiz degil demistim.
Kucka ile benzer oyuncular.

Sosa yi alarak( ben junuzovici tercih ediyordum) sampiyonluga oynayacak bir kadro yaptik.

Gelecek hafta basaksehiri yenersek carsi karisir.

A. Aydın
10.09.2017, 21:42
Yusuf yazici gecen seneye gore vucudunu cok fazla gelistirmis.
Ikili mucadelelerde dusmuyor artik.
Abdulkadire de vucut gelistirme konusunda profesyonel destek verilmeli. Yusuf da yon gosterici olmali.

İ. SARAL
10.09.2017, 21:42
İlk yarıda o da bomboş kaçırdı ama :)

Uğur'u sahada görünce kusasım geliyor o derece.

selcuk
10.09.2017, 21:43
Maca 11 de baslamasi 90 dakika oynayacak manasinda degil ki. Yoruldugunda alirsin oyundan. Ozguven acisindan gelisimine katkisi buyuk olur. Oynadikca guclenecektir. Mac kondisyonu artacak.

bence erken

belki kupada olur, ligde en erken 2. yari

hos_cocuk61
10.09.2017, 21:44
Kadro kalitemiz son 3 transferle birlikte ilk üç için iyi seviye geldi ama Ersun'dan yana hala endişelerim var.

Ecthelion
10.09.2017, 21:44
Uğur'u sahada görünce kusasım geliyor o derece.

Abi Damdoy'a miden nasıl dayanıyor??:p:D

Fatih Çelik
10.09.2017, 21:45
bence erken

belki kupada olur, ligde en erken 2. yari

Takım orta sahası yaşlı zaten bence de aceleye gerek yok 2 yıla ilk 11in değişmezi olur zaten.

Reha Asan
10.09.2017, 21:46
Dün gelip maça bugün çıkıp bu kadar etki etmek,

tüm öngörüleri yıktın,

uyummuş, maç eksiğiymiş, tarihe gömdün.

İyi ki geldin, iyi ki varsın Sosaaaa Sosaaaa Sosaaaaa.

biri 18 biri 19 yaşında

her ikisininde asistlerine bakın öyle şans ya da basit bir pastan ibaret değil

al yıldız diye lanse edilen adamların pasları ile kıyasla

bu çocuklar işte bizim geleceğimiz

şımaracak gibide değiller

inşallah onları en iyi yerlerde göreceğiz.

yedek kulübesini ilk kez böyle gördüm

müdahale imkanının olduğu, oyuna etki edebilecek oyuncuların olduğu bir kulübe.

Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

olumsuzlık var mı var

ama bugün konuşmayın

bugün galibiyetin, Sosanın, Abduşun, Yusuf'un takımımızda olmasının keyfini çıkarın.

İ. SARAL
10.09.2017, 21:47
Abi Damdoy'a miden nasıl dayanıyor??:p:D

Damdoy futbolcu ama fizik bitik, koşamıyor. O halde bile atılan 10 toptan 9'unu indiriyor, tutuyor, dağıtıyor. Tek santrafor oynayamaz ama geride oynar, adamda yetenek var. Uğur ise neyse yazmayacağım, adını görünce futboldan soğuyorum. Giray Kaçar=5xUğur, o derece.

Ecthelion
10.09.2017, 21:48
Maçın yıldızı anketi olacak mı??

Onur
10.09.2017, 21:53
Maçın yıldızı anketi olacak mı??
Abdüş alır götürür.

Ecthelion
10.09.2017, 21:55
Abdüş alır götürür.

Bence yusuf ile abdüş bir sayılsın has özevlat veya hakiki özevlat olarak :)

BH61
10.09.2017, 21:55
Çok iyi bir haftaydı bizim için.

Ibrahim Gaygusuz
10.09.2017, 21:58
En guzelini yapti Ersun Yanal

Abdulkadir oyuna girerken yazmistim.

Adam olacak cocuk.

Selim MACİT
10.09.2017, 21:59
Beyler abduşun asıl mevkisi kanat mı orta saha mı?

Uğur KÜÇÜK
10.09.2017, 22:00
Ne güzel bir gün ☺
Cincon da puan kaybetti.
Tüm spor programlari izlenir.
Sosa size teşekkür ediyor instagramdan ☺https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170910/47b5e8a9b45da03504837cf7c6bbf042.jpg

Enes Başkaya60
10.09.2017, 22:01
Süper birgün işte olmasam bütün programları izlerdim şimdi...:D

selcuk
10.09.2017, 22:05
Beyler abduşun asıl mevkisi kanat mı orta saha mı?

ortasaha
ben stilini iniestaya benzetiyorum

halilaziz61
10.09.2017, 22:09
Valla bazılarına Ş.G lazım. Abdülkadir ile Yusuf 23 yaşına kadar kamplara a takımla çıkar her sezon başında 2.takıma gönderilir 23'ünden sonra da anadolu kulüplerine bonservissiz gönderilirdi.

SG bu takımın kapısından içeri adımını atmamalidir bir daha
Eğer TS camiası biraz haysiyetli ise bunu gerceklestirir

Ibrahim Gaygusuz
10.09.2017, 22:11
ortasaha

Aynen merkezden alip tasiyor, kanatlardan iceri kat ediyor. Oyun kurma becerisi yuksege benziyor

TsAkifTs
10.09.2017, 22:14
Ne güzel bir hafta cincondan bi çaçık olmaz şikeçileride dittir et tinerciler başakşehir ve Biz kafaya oynarız...

Selim MACİT
10.09.2017, 22:15
ortasaha

Bu çocuğu kanat dışında oyuna almaz gibi hoca, çocuğun gelişimi açısından sıkıntı olur mu bu ?

Manava61
10.09.2017, 22:18
Tüm maçın kayıtı var mı izleyemedim de

bkandil
Erman TOROĞLU : Beşiktaş Sosa'yı almamakla büyük hata yapmış. Türkiye'deki 1 numaralı orta sahası. Eşdeğerini göremiyorum. Trabzonspor şu anda bir çizgide ya doğru gidecek ya da olmayacak. Trabzonspor'da şampiyon olacağım mantığı oyuncuyu kasar. Fenerbahçe'de Aykut Kocaman da 'Şampiyon olacağız' diyor. Olmuyor böyle...
Yabancılardan şikayet eden Lucescu bugün Trabzon'a gitti mi? 7 yerli futbolcu oynadı Trabzonspor'da" diye konuşurken bir diğer yorumcu Önder Özen de "Abdülkadir çok değerli bir oyuncu olduğunu gösterdi. Jose sosa Trabzonspor'a çok uyumlu oynadı. Yabancılık çekmedi. Abdülkadir, Trabzonspor'da oyuna girebiliyorsa yabancı tartışmalarının yersiz olduğu ortadadır.

mehmet__tc
ugur begenmeyin sevmeyin fakat adam trabzonspor icin elinden geleni yapiyor..hakaret edilmemeyi hakediyor en azindan..hic bizim takim kalitesinde olmadi bu arada

Faruk UYSAL
10.09.2017, 22:19
Kazanmak ne kadar güzel yahu... Koltuğa kurulup spor programlarının tadını çıkarıyorsun... Yediğin yemekten, içtiğin çaydan keyif alıyorsun. Bulunduğun oda, halı, masa, perde, ne varsa, hatta duvardaki leke bile çok güzel görünüyor insana. Kişi ister istemez sürekli gülümser bir yüz ile pozitif enerji saçıyor etrafa. İnşallah hep böyle kazanırız. Kaliteli takviyeler yapan Başkan'a, teknik ekip ve oyuncularımıza çok teşekkür ediyorum. Özellikle Abdülkadir ile Yusuf'un başarılı futbollarına çok sevindim. Çünkü yetenekli genç oyuncular bulmak zor; bulsan da çok pahalı oluyorlar.

Ahmet Taşçı
10.09.2017, 22:19
Kaç kişi izledi maçı?

CaptanBarbosa
10.09.2017, 22:20
Abduş klasik 8 numara olacak çocuk.
Ligde o bölgede şans verilmesi için erken daha. Kanatta oynasın fizik kondisyon gelişimi ile 2 yıla 8 numaraya kayar.
Kupa maçlarında süre alırsa o bölgede çok iyi olur onun için.
İniesta görse veliahtım der :)
İlerde barçaya gidebilir. Tam o sistemin adamı.
İnşallah bozmaz ve gelişmeye doğru ellerde devam eder.

selcuk
10.09.2017, 22:21
Bu çocuğu kanat dışında oyuna almaz gibi hoca, çocuğun gelişimi açısından sıkıntı olur mu bu ?

bisey olmaz
su an tek önemli olan oynamasi

oyun ritmini, adim frekansini ve mac sertligine alismali ilk etapda

Kaç kişi izledi maçı?

28bin

Enes Başkaya60
10.09.2017, 22:21
Bir hafta rahat rahat çalış yorumları dinle kafa rahat Teşekkürler Trabzonsporum...

Timur Mikhail
10.09.2017, 22:22
Daha önce okay'ın defans oynatılması halinde nasıl bir performans göstereceğini merak etmiştim, gördüğüm kadarıyla bu maçta iyi bir görünüm verdi. Bir defansa göre iyi fizikli hızlı ve ayağı iyi tam devşirmelik, orta saha için ise ağır ve hantal.

Abdülkadir çok potansiyelli bir çocuk, hepimizi çok mutlu etti ben hep kendisini ribery'e benzettim, fiziğini ve futbolunu daha da geliştirdiğinde büyük topçu olacak. Keza yusuf yazıcı da tam büyük futbolcu karizması var, cantona george best ve ibrahimoviç karışımı bir duruşu var adamın, böyle devam etmesini temenni ediyoruz.

İlk yarı ve ikinci yarı orta sahamızda hepimizin eleştirdiği kucka okay ikilisi değişti, okay defansa çekildi sosa kucka'nın yanına geldi ve kucka'nın oyunu nasılda değişti gördük. Sosa çok büyük topçu tartışılmaz, böyle oynamaya devam etsin yeter.

Ersun hoca şu sayfada ilk yarı sonucunda nasıl da hunharca eleştiriliyordu, çoğu arkadaş haklı olarak eleştiriyordu tabi hepimiz oyuna castillo nun girmesini temenni ederken o kanada abdülkadir i aldı ve ortaya muazzam bir tablo çıktı, risk aldı ama değdi ve diğer değişikliklerle de hepimizin taktirini topladı, sert eleştiriler yerini sempatiye bıraktı ama umarım ilerleyen maçlarda bugünkü gibi oyunu okuyarak müdahaleler eder.

Alternatifli bir kadronun ne kadar önemli olduğunu gördük, gençlerbirliği takımı çok iyi bir takım değil, haftaya başakşehir maçında bu maçtaki gibi bir tabloyla karşılaşmayabiliriz ancak takımımız gerçekten kaliteli.

Burak kendini toparlamalı, sanırım sakatlık etkileri devam ediyor ama yedekten bir rodallega gelip golü atıyorsa ve kazanıyorsak eleştiri okları üstüne çok fazla gelmez futboluna etki etmez.

Hepimiz için mutlu bir hafta olacak, bu maça anlam katmamız için başakşehir'i parçalamalıyız ve karadeniz fırtınasının bu ligi sarsmasını sağlamalıyız.

doktor
10.09.2017, 22:24
Aslında Okay stopere evrilebilse ve iyi bir stoper olsa hem bizim hem kendi için hemde milli takım için ballı kaymak olur

Ahmet Taşçı
10.09.2017, 22:24
bisey olmaz
su an tek önemli olan oynamasi

oyun ritmini, adim frekansini ve mac sertligine alismali ilk etapda

28bin

Peki bir şey sorucam tüm iç saha maçlarında ortalama 23-25.000 kişiye oynasak mı klübe getirisi yüksek olur yoksa 25.000 kombine satışması mı?

bkandil
10.09.2017, 22:25
Kaç kişi izledi maçı?

Tribünde resmi biletli 24.051 kişi varmış.

karayamayman
10.09.2017, 22:26
Abdülkadir'in Aspor'a açıklamaları çok güzel... Ne temiz, güzel çocuk, nazar değmesin...

Paksoy
ligtv 2 de tekrarı var şimdi , kaçıranlara ...

TsAkifTs
SG bu takımın kapısından içeri adımını atmamalidir bir daha
Eğer TS camiası biraz haysiyetli ise bunu gerceklestirir

Ama öyle deme o bazılarına göre efsane hatta bu kulübün tek sahibi baksana H.Avniler Dozer Cemiller Hüseyin Toklar varken spor kompleksine hakketmediği halde ismi verildi....

CaptanBarbosa
10.09.2017, 22:27
2. Yarı bu oyunu oynayabilmemizin ana sebebi okayın stopere kaymasıdır.
Abduş yerine castillo da gircek olsaydı maçı yine çevirirdik.
Abduşa haksızlık olmasın çok iyi oynadı fakat orta alanda sosanın geri çekilmesi oyunu değiştiren ana etkendir.

selcuk
10.09.2017, 22:27
Peki bir şey sorucam tüm iç saha maçlarında ortalama 23-25.000 kişiye oynasak mı klübe getirisi yüksek olur yoksa 25.000 kombine satışması mı?

mac günü tribünde olan taraftar daha önemli

yicek, icecek ve ts clup geliride ekleniyor

Alika87
10.09.2017, 22:29
katilmiyorum

Abdülkadir rahat 45 dk cikarabilir. Bugün girdikten sonra tüm ataklari onun tarafindan oynadik. Top sürekli bizde oldugu icinde mac icinde hic dinlenme vakit bulamadi. Bu macta sol kanatda benzer etkili bir oyuncumuz olsaydi, Abdülkadire bu kadar yüklenmezdik. Castillo mutlaka takima tekrar kazandirilmali.

Ahmet Taşçı
10.09.2017, 22:30
mac günü tribünde olan taraftar daha önemli

yicek, icecek ve ts clup geliride ekleniyor

Tama olarak sormak istediği şey o değil diyelim diğer şeyleri sabitken 25.000 kombine satışı mı gelir getirir yoksa aynı sayıda her iç sahadaki bilet satışı. Bana sanki totalde yani yıl bazında bilet satışının kombineden getirisi daha yüksek gibi geldi.

selcuk
10.09.2017, 22:30
Tribünde resmi biletli 24.051 kişi varmış.

kusura bakmayin, ozaman asporda yanlis bilgi verdiler

Arda'
10.09.2017, 22:32
https://pbs.twimg.com/media/DJYtNfBXcAEcSef.jpg

Şu sağdaki 2 arkadaşın yan yana oynaması lazım

bkandil
10.09.2017, 22:35
kusura bakmayin, ozaman asporda yanlis bilgi verdiler

Ben de haber61 deki haberden aldım rakamı, belki de aspor doğrudur.

ccd6167
10.09.2017, 22:35
Mustafa akbaş nasıl futbolcu oluyo merak ediyorum.. Bu kadar mı bir oyuncu boş olabilir.. İnşallah devre arası takım bulurda kaybolup gider..

selcuk
10.09.2017, 22:36
Tama olarak sormak istediği şey o değil diyelim diğer şeyleri sabitken 25.000 kombine satışı mı gelir getirir yoksa aynı sayıda her iç sahadaki bilet satışı. Bana sanki totalde yani yıl bazında bilet satışının kombineden getirisi daha yüksek gibi geldi.

kombine ozaman

bugün 25 bin kombine satarsam ortalama 100 tlden bu 2 500 000tl yapar, bu parayi borcuma yatirdimmi bir 300- 400 bin tl de faizden kurtaririm

ama effektif gelir diyorsan giseden bilet daha pahali oldugundan mac günü geliri daha cok olur

Ahmet Taşçı
10.09.2017, 22:36

Boy ortalaması çok dengesiz kısalar çok kısa uzunlar çok uzun :))

omondoles
10.09.2017, 22:38

Kucka ve Sosa mutsuzlar mı? Neden suratları asık?

[emoji23]

Futbol basit oyundur. Zor olan futbolu basit oynamaktır.

Aydın Danış
Ndiaye yazan arkadaslara ndiaye bizim cevabimiz degil demistim.
Kucka ile benzer oyuncular.

Sosa yi alarak( ben junuzovici tercih ediyordum) sampiyonluga oynayacak bir kadro yaptik.

Gelecek hafta basaksehiri yenersek carsi karisir.Sen o zaman gör bizans oyunlarını :)

Ahmet Taşçı
kombine ozaman

bugün 25 bin kombine satarsam ortalama 100 tlden bu 2 500 000tl yapar, bu parayi borcuma yatirdimmi bir 300- 400 bin tl de faizden kurtaririm

ama effektif gelir diyorsan giseden bilet daha pahali oldugundan mac günü geliri daha cok olur

Biz faiz borcuna yatırmayacağımıza göre :) Bence Kombine Kombine diye bağrılmasının anlamı yok.

Mert Acar
10.09.2017, 22:40
Allahım şükürler olsun,devamı gelir inşallah.

Muhammed Ayaz
10.09.2017, 22:44
Olcay bu takımın herşeyi ya .Getirenden emeği geçenden Allah razı olsun .Kötü oynadığı tek maç geçen seneki bjk maçıydı. Orada da duygusal bir durum vardı sanırım.
Ayrıca Ersun hocamın ellerinden öpüyorum .Kendisini gelen transferlerle birlikte oyuna daha bir motive gördüm. Herşey daha iyi olacak inşallah .

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bariskaratas
10.09.2017, 22:45
Kediciler noldu? Düzgün takımlara karşı kediler çok kaybeder

Mehmet Kıroğlu
10.09.2017, 22:46
Eve geliyorum aynı koltuklar,aynı hanım ,aynı çocuk ,aynı perde,aynı halı işin özü renktaşlar takımımız yenince hepsi gözüme bir ayrı güzel görünüyor..İyiki varsın Trabzonspor.

Fatih Cengiz
10.09.2017, 22:47
Kazanmak ne kadar güzel yahu... Koltuğa kurulup spor programlarının tadını çıkarıyorsun... Yediğin yemekten, içtiğin çaydan keyif alıyorsun. Bulunduğun oda, halı, masa, perde, ne varsa, hatta duvardaki leke bile çok güzel görünüyor insana. Kişi ister istemez sürekli gülümser bir yüz ile pozitif enerji saçıyor etrafa. İnşallah hep böyle kazanırız. Kaliteli takviyeler yapan Başkan'a, teknik ekip ve oyuncularımıza çok teşekkür ediyorum. Özellikle Abdülkadir ile Yusuf'un başarılı futbollarına çok sevindim. Çünkü yetenekli genç oyuncular bulmak zor; bulsan da çok pahalı oluyorlar.Duygulara tercüman oldunuz hocam :)

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ccd6167
10.09.2017, 22:47
Yusuf ile ömürü gören arkadaşlar oyuncuların kiralanarak değil büyük takımın havasını soluyarak idmanlara çıkarak geliştirildiğini daha iyi anlamıştır herhalde.. Yok sosa gelsin yusuf yedek olsun yok ömür kiralansın falan boş laflar

ysngmz
10.09.2017, 22:52
Tebrikler Trabzonsporum.maci izleyemedim.mustafa akbaş in yerine Pendikspor dan aldığımız stoper oynasa daha iyi olur.burasi büyük kulüp 2 yıl şans ver olmazsa yol ver.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ensarusta
10.09.2017, 22:53
Sosa - burak birbirlerini tanidiginda hucumda ates edecegiz

samway
10.09.2017, 22:56
Lütfen Trabzondakiler maçlara gitsin artık gidende bi zahmet biraz bağırsın

safa77
10.09.2017, 23:00
Ligtv de yusuf ve abdüşü konuşucaklar

special one
10.09.2017, 23:03

1000 dk süre alır mı bilmiyorum bu birazda kupa maçlarına bağlı.

şuan 45 dk iyi oynadı fazlasında ne yapar bilmiyorum, kupada 11 başlayıp 90 dk da ne yapacak çok merak ediyorum.

ikinci yarı resmen orta sahanın yükünü hafifletti çocuk, nazar değmesin

fiziği sebebiyle kanatta çok verimli olacağını düşünüyorum, bi insigne olur mu bakıcaz.

bir de artık genç oyuncularımızı kiraya vermek ne kadar kötü anlamıştır taraftarımız

Genç ve kaliteli oyuncularımız 2-3 yıl takımda kalıp kendini geliştiremiyorsa gitmeli, bunu hep savundum

gönder X takıma sanki türkiye ye çok genç kazandırmış gibi oyuncuyu geliştirmesini bekle,çok beklersin.

umarım alt yapımız daki oyunculara artık geliştirebiliriz.

sen alttaki oyuncuları benden daha iyi bilirsin. Dahası gelecek inşallah.

Mesut
10.09.2017, 23:05
Sosa müthiş maçı canlı izledim stadyumdan Sosa takıma gerçekten sınıf atlattı.Hayran kaldım o kadar peşinde koştuğumuza değdi gibi

Mehdi
10.09.2017, 23:06
Geçen seneki Bjk maçından sonra son zamanlarda izlediğim en keyifli maçtı. Yendik diye demiyorum, yenilseydik de aynı şeyi söyleyecektim, bence Mustafa Akbaş hariç bütün takım iyiydi. Salakça yediğimiz bir golü çıkarmak için uğraştık durduk. Ersun hocanın hamleleri de son zamanlarda gördüğüm en iyi oyun okuma tekniği idi tebrik etmek lazım. Ayrı bir parantez Yusuf ve Abdulkadir için... İkisinin de gözlerinden öpüyorum. Bize öz evlat kriterinin aslında ne olduğunu tekrar hatırlattıkları için. Tebrikler çocuklar.

selcuk
10.09.2017, 23:09
1000 dk süre alır mı bilmiyorum bu birazda kupa maçlarına bağlı.

şuan 45 dk iyi oynadı fazlasında ne yapar bilmiyorum, kupada 11 başlayıp 90 dk da ne yapacak çok merak ediyorum.

ikinci yarı resmen orta sahanın yükünü hafifletti çocuk, nazar değmesin

fiziği sebebiyle kanatta çok verimli olacağını düşünüyorum, bi insigne olur mu bakıcaz.

bir de artık genç oyuncularımızı kiraya vermek ne kadar kötü anlamıştır taraftarımız

Genç ve kaliteli oyuncularımız 2-3 yıl takımda kalıp kendini geliştiremiyorsa gitmeli, bunu hep savundum

gönder X takıma sanki türkiye ye çok genç kazandırmış gibi oyuncuyu geliştirmesini bekle,çok beklersin.

umarım alt yapımız daki oyunculara artık geliştirebiliriz.

sen alttaki oyuncuları benden daha iyi bilirsin. Dahası gelecek inşallah.
suan böyle tek tek geliyorda 2-3 yil sonra sayi bayaga artacak, ozaman mecburen kiralayacagiz bir kismini
su an bayaga bereketli altyapi

akyazinin üst kullanim hakki alinip oraya tasinildi mi dahda rahat calisacaklardirlar

Erkan A.
10.09.2017, 23:10
cok güzel bir mac oynadik gözüme uyku girmiyor sevincten :) cok sevincliyim cok

Şanlı SanMarino
10.09.2017, 23:11
Ne gada saray yenince uşaklar :D

srmnlii
10.09.2017, 23:11
Dün gelip maça bugün çıkıp bu kadar etki etmek,

tüm öngörüleri yıktın,

uyummuş, maç eksiğiymiş, tarihe gömdün.

İyi ki geldin, iyi ki varsın Sosaaaa Sosaaaa Sosaaaaa.

biri 18 biri 19 yaşında

her ikisininde asistlerine bakın öyle şans ya da basit bir pastan ibaret değil

al yıldız diye lanse edilen adamların pasları ile kıyasla

bu çocuklar işte bizim geleceğimiz

şımaracak gibide değiller

inşallah onları en iyi yerlerde göreceğiz.

yedek kulübesini ilk kez böyle gördüm

müdahale imkanının olduğu, oyuna etki edebilecek oyuncuların olduğu bir kulübe.

Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

olumsuzlık var mı var

ama bugün konuşmayın

bugün galibiyetin, Sosanın, Abduşun, Yusuf'un takımımızda olmasının keyfini çıkarın.

okuduğum en hoş en güzel mesajdı bugün.. eksik var yanlış var amma bizdede abdüş var yusuf var sosa var :) hulk mu.? ee olcay var işte :)

My
10.09.2017, 23:14
Bu işte be helal :)
https://twitter.com/TSerdarSx/status/906965489666154496

srmnlii
10.09.2017, 23:15
ortasaha

yeminle oyuna girdi beş dakika sonra; barça bunu iniesta futbolu bırakınca alır yerine dedim :)

oğuzhan can
10.09.2017, 23:17
14444

kuckonun oldugu yerde kucko oynar.

Uğur KÜÇÜK
10.09.2017, 23:19
Genclerdeki Ahmet Oğuzu cok beğendim ben.

Mehdi
10.09.2017, 23:19
10 saniye bakınca içinize umut doluyor.

http://www.trabzonspor.org.tr/download/images/6_9644775696.jpg

KARAGOZLUM
10.09.2017, 23:22
A spor Erman hoca Lucescuya ya giydiriyor Trabzona niye gitmedi diye 7 yerli var haha

sasone
10.09.2017, 23:25
A spor Erman hoca Lucescuya ya giydiriyor Trabzona niye gitmedi diye 7 yerli var haha

Erman gibi üç beş tane kitabın ortasından konuşan adam olsa bu ülke futboluda çok şey değişir.

Oxychen
10.09.2017, 23:27
Konumuz dışında olacak ama şu kolbastıyı çalan veya söyleyen kim bilen var mı? Yıllardır arıyorum bulamadım. :D

https://youtu.be/m9qaEownjko

Ayrıca belgeseli izlemeyen varsa mutlaka izlemeli tavsiye ederim. Hayırlı akşamlar.

Reha Asan
10.09.2017, 23:28
okuduğum en hoş en güzel mesajdı bugün.. eksik var yanlış var amma bizdede abdüş var yusuf var sosa var :) hulk mu.? ee olcay var işte :)
Teşekkür ederim :) allah nazarlardan korusun:)

Soner Albayrak
10.09.2017, 23:35
Adamlar futbol oynamaya gelmemiş ki Trabzon'a. Böyle takımlar ligde olmayı hak etmiyor.

Rakibin bu düşüncesi yüzünden biz de kanser olduk golü bulana kadar.

cerebrum
10.09.2017, 23:41
maçın tamamını izleyebilir miyim? var mı yardımcı olacak..

Enes Başkaya60
10.09.2017, 23:42
Bu Quresma hakikaten hakeme bilerek omuz atmış yazıklar olsun bu nasıl bir iş ya bakalım yanlı tff buna ceza verecek mi...

srmnlii
10.09.2017, 23:43

baktıkça "bizde de olcay var ulen" diye bağırasım geliyor :)

exelans_25
10.09.2017, 23:48
Bu sezon ligde bir mac galibiyetine verilen para neydi kuluplere?

DURAS
10.09.2017, 23:58
Maçı tekrar seyrediyorum da, kucka 2. yarı çok iyi oynamış.

esra61
10.09.2017, 23:59
Nasıl güzel bir gece.
3 puana mi sevinelim ,abduşa mı yusuf'a mı Sosa'ya mı yoksa doğru tercihler yaparak maçı döndüren Ersun hocaya mı?
Şükür ki 3 puandan çok sevicek bir sürü şey var takımda.
Umarım devamı gelir,
Şiir gibi futbol oynayamaya devam uşaklar...

arsinli_akrep61
10.09.2017, 23:59
Okay stopere ,Sosa 8 e geçince gerçekten Kucka mükemmel oynadı.Okay rol çalıyormuş Kucka'dan 😂

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tristram
11.09.2017, 00:02
abdulkadir'in sozlesme bitis tarihi 2018 gorunuyor..yonetim bir an once bes senelik sozlesmeyi yapistirsin..ayrica yusuf ve abdulkadir'in ucretleri iyilestirilmesi gerekiyor.istanbul kanciklari salyalarini akitmaya baslamislardir.fatih ve gokdenizden bu yana ilk defa alt yapidan yildizlar cikti..abdulkadir bir ara gozume messi gibi geldi:D

Emre Veli
11.09.2017, 00:05
Geçen sene gol atamıyorduk ama az yiyorduk
Bu sene deli gibi gol atıyoruz ama her maç yiyoruz. :D

emesenbisi
11.09.2017, 00:07
maçın tamamını izleyebileceğimiz bir link var mıdır ?

Gürkan Asma
11.09.2017, 00:07
Okay stopere ,Sosa 8 e geçince gerçekten Kucka mükemmel oynadı.Okay rol çalıyormuş Kucka'dan 😂

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İkinci yarı Kucka da müthişti, sağ kanada bile bindirme yapıp 2 top çevirdi içeri :), inanılmaz toplar kaptı

Ozan Yılmaz
11.09.2017, 00:19
Sevinelim fakat unutmayalım ki bu rakip ligin en kötülerinden biri ve yine çok zorlandık kendi sahamızda olmamıza rağmen.

Haftaya işimiz çok zor.

BH61
11.09.2017, 00:22
Tek korkum sakatlıklar.

freedomforever
11.09.2017, 00:23
Sanirim Basaksehirin Avrupa maçı var. Bunu da hesap etmeli hoca.

tanjugunduz
11.09.2017, 00:32
ne kadar da güzel yendik ya sevinçten uyku tutmadı. abdus süper oynadı asist yaptı Yusuf keza öyle .rode girdi golünü attı , onazi desen öyle . Ersun hoca ilk defa korkmadan hamle.yapti şaşırdım kaldım . ama çok can yakacagiz çok . bu sene o sene SAMPİYON olacağız . Başakşehir maçında tribundeyim İNSALLAH.

Bu sene ŞAMPİYONUZ.

Varlıbaş61
11.09.2017, 00:48
maç sonu 3 farklı tribüne 3 farklı futbolcumuzun üçlü çektirmesi çok güzel olmuş. takım ici arkadaşlık bence üst seviyelerde. bunu sağlayanlardan biri de net olarak Olcay bence. geldiğinden beri takımı gerçekten çok sahiplendi.

Şanlı SanMarino
11.09.2017, 01:20
Kucka'yı burada beğenmeyenler var. Böyle de futbol alimliği akıllara zarar be kardeşim. Biraz az bilin.

Kucka > Atiba
Sosa > Belhande, Giuliano

Enes Başkaya60
11.09.2017, 01:22
Sosa öyle böyle topçu değil ama ya bir adamın ayağına top bu kadar mı yakışır dikine bu kadar mı güzel oynanır Tebrikler vallaha helal olsun...

Şanlı SanMarino
11.09.2017, 01:24
Sosa da iyi,

Kucka da.

Burak da harika. Yusuf zaten gözbebeğimiz. Olcay ayrı bir hırslı, Abdüş içimizi kıpraştırıyor.

Trabzonspor için lig esas şimdi başlıyor. Umarım daha nice zaferler yaşarız. Sezonu istediğimiz, hayal ettiğimiz yerde tamamlarız.

Ibrahim Gaygusuz
11.09.2017, 01:31
Turkiye kupasini bu sezon alacagiz. Finalede gelecegim, 5'ci ayda alintilarim bu mesaji

BH61
11.09.2017, 01:42
:alkış::dvl::N

Oğuzhan
11.09.2017, 01:54
Bu takımın stoperleri bugün Durica ve Tomas olsaydı bu maçı ilk yarıdan koparırdık. Takımın tüm kompakt oyununu 2 stoperimiz mahvetti ilk yarıda. Allah'tan hoca cesur hamle yapıp birisini aldı da kenara takım rahat bir nefes aldı. 2 stoperimiz de iyi oynarsa bu takım bu ligde her takıma çok rahat gol atar, pas oyununu rakibe kabullendirir.

Ibrahim Gaygusuz
11.09.2017, 02:52
Macin genis ozetine bir baktim tekrar. Pereira ne isliyor sag kanadi.

Abdulkadirin iyi oyun cikarmasina cok payi var

yasinylmz
11.09.2017, 03:13
Ersun hoca 2. yari yapilmasi gerekeni yapti. Sosayi 8 no ya cekip ataklari onunla baslatti. Ugurun yerine okayi cekerek defanstan oyun kurmamizi sagladi. Okay kalcasini iyi kullansa da sirti donuk topu alip ileriye oynayamiyor ve cok hantal. Stopere cekilince sahayi ve oyunu onune alarak bu isi yapabilecek birisi. Pique gibi olmasini bekliyorum ama defansa evriltebilirsek ligde ki en iyi oyun kuran stopere sahip olabiliriz. Abdus bugun cok ekstra isler yapti bravo sana cocuk supersin calismaya devam. Genclerbirliginin bekine yaptigi inatci presi muazzamdi. Bu forumda bende dahil bir cok kisi surekli 8 no ihtiyacimizin aciliyetini soyluyordu. Hoca ilk yariyi okay kuco ile orta sahayi kurarak resmen cope atti. Tek korkum Ersun yanalin hatalarindan ders cikarmayacak olmasi. Umarim yanilirim.. Son olarak en az alternatifli bolgemiz defans ikilisi ozellikle ic sahada okayi duricayla beraber kullanmaliyiz kesinlikle.

yasinylmz
11.09.2017, 03:16
Turkiye liginin bug i ayaga top yapan, topun kiymetini bilen takimlardir. Senol gunes bunu yillar once gordu, cok ekmegini yedi bunun..

t.gokce
11.09.2017, 07:16
Dikkan ettinizmi ataklarimiz hep sag taraftan geldi. Rakipler buna onlem alacaklardir. Sol tarafa bir care aranmali.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2017, 08:05
Sosa 1 antrenmanla çıktığı maçta yüzümüzü güldürdü.
Özgüven, liderlik, frikik, çeviklik, zeka ne ararsan var.
Ersun YANAL hepimizi şaşırtarak 46.dak.da oyuna aldığı Ömür ve taktik değişiklikle maça damgasını vurdu.
Savunma hattı hariç tüm mevkiler harika oldu.
2 maçtır sahamızda saçma sapan gollerle geriye düşüyoruz ve rakipler Çin seddi kuruyor.
Umarız Hubocan iyi çıkar ve Durica bu hafta oynar.
Dün 2.devredeki oyun mest etti.
Mustafa DENİZLİ: BJK Sosa'yı almamakla hata yaptı. Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusu

Ertan 51
11.09.2017, 08:06
Sosa-Abdüş-Yusuf-Joao-Roda-Burak-Mas-Kucka-Ersun hoca,
bunları anlatacak kelime yok müthişlerdi ama bunların 1 tık üstü bana göre Olcay,
adam takımın kimyasını değiştiriyor resmen,
sebep olup bize getirenden Allah razı olsun,
aldığı her bir kuruş sonuna kadar helali hoş olsun.

Mutlu bir haftanın temelini atan oyuncularımıza,hocamıza,başkanıma ve tüm taraftara sonsuz teşekkürler.

zekeriyya
11.09.2017, 08:10
Olcay Şahan konusunda bende çok heyecanlıyım
hiç bu kadar içten , hırslı ve sahiplenmiş oynayabileceğini düşünmemiştim.
iyi ki yanılmışım

zekeriyya
11.09.2017, 08:12
altyapıdan değerli oyuncular çıkarmak en büyük transferimiz,
devamı çok ara vermeden gelecektir

zekeriyya
11.09.2017, 08:13
Turkiye kupasini bu sezon alacagiz. Finalede gelecegim, 5'ci ayda alintilarim bu mesaji
inşallah final maçına bende geleceğim ,
haberleşelim size pişmaniye ile çay ısmarlamak isterim :)

Aydın Danış
11.09.2017, 08:30
Nazar deydirecez en sonunda Sosa'ya korkum o :)

Tansu Onur Erdoğan
11.09.2017, 08:40
Gerçekten güzel takim olduk. Demekki yedek kulübesi zengin olunca hocada hünerini gösterebiliyor

Yiğit Gayretli
11.09.2017, 08:43
Yazici.olcay.sosa gezici de oynayabilirler <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Yiğit Gayretli (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=36328)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> bakarsin dener bu sefer :)

Denemedi, denemez...

Bu mesaj vasıtasıyla maça dair bir değerlendirme yapayım kendimce. Bir eleştiri bir de tebrik...

Ersun Yanal'ın sahaya sürdüğü 11'in ilk yarı performansı, daha maç başlamadan belliydi. Bunu görmek için o takımın sahaya çıkıp top oynamasına gerek yoktu. Olcay Pereira uyumunu bozdu, Yusuf'u sağ kenara hapsedip etkinliğini bitirdi, Sosa'yı kalabalık orta sahanın kucağına attı. Birbirlerinin partnerleri olamayacaklarını kanıtlayan Okay ve Kucka'yı yine birlikte sahaya sürdü. Elinde Hubocan olmasına rağmen, Akbaş ve Uğur gibi sakar iki stoperden tandem yaptı, takım geriden oyun kurarken amiyane tabirle ıkındı durdu...

İkinci yarıdaysa dengeler tabi ki Abdul'ün ortaya koyduğu oyun becerisi ve enerjisiyle değişti ama asıl konu takımın doğru formasyona geçmiş olmasıydı. Sosa 8 oldu, Kuco 6'ya geçti, Okay da stopere geçti. Ne oldu böyle olunca? Stoperden santrafora kadar etkin bir pas bağlantısı oluştu. Abdul ve Olcay'ın hareketli oyunu, rakibin orta saha ve stoper tandemlerinin iç içe geçmesine sebebiyet verdi ve defans hatları bütüncül olarak derinliği kaybetti. Bu şekilde de Yazıcı ve Sosa gibi klas ayak ve beyinlerin, defansın arasına ve arkasına attığı tüm paslar neredeyse tehlike yarattı.

İsim isim övmeye gerek yok. Herkes dün akşam gördü kimin ne işe yaradığını; ama Sosa'nın bjk'de oynadığı dönemde askerdeydim ve tüm maçları izleme fırsatım oluyordu neredeyse. Büyük orta sahaymış. Uzun zamandır böylesi gelmemişti. O zaman fark edememişim.

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2017, 08:45
Denemedi, denemez...

Bu mesaj vasıtasıyla maça dair bir değerlendirme yapayım kendimce. Bir eleştiri bir de tebrik...

Ersun Yanal'ın sahaya sürdüğü 11'in ilk yarı performansı, daha maç başlamadan belliydi. Bunu görmek için o takımın sahaya çıkıp top oynamasına gerek yoktu. Olcay Pereira uyumunu bozdu, Yusuf'u sağ kenara hapsedip etkinliğini bitirdi, Sosa'yı kalabalık orta sahanın kucağına attı. Birbirlerinin partnerleri olamayacaklarını kanıtlayan Okay ve Kucka'yı yine birlikte sahaya sürdü. Elinde Hubocan olmasına rağmen, Akbaş ve Uğur gibi sakar iki stoperden tandem yaptı, takım geriden oyun kurarken amiyane tabirle ıkındı durdu...

İkinci yarıdaysa dengeler tabi ki Abdul'ün ortaya koyduğu oyun becerisi ve enerjisiyle değişti ama asıl konu takımın doğru formasyona geçmiş olmasıydı. Sosa 8 oldu, Kuco 6'ya geçti, Okay da stopere geçti. Ne oldu böyle olunca? Stoperden santrafora kadar etkin bir pas bağlantısı oluştu. Abdul ve Olcay'ın hareketli oyunu, rakibin orta saha ve stoper tandemlerinin iç içe geçmesine sebebiyet verdi ve defans hatları bütüncül olarak derinliği kaybetti. Bu şekilde de Yazıcı ve Sosa gibi klas ayak ve beyinlerin, defansın arasına ve arkasına attığı tüm paslar neredeyse tehlike yarattı.

İsim isim övmeye gerek yok. Herkes dün akşam gördü kimin ne işe yaradığını; ama Sosa'nın bjk'de oynadığı dönemde askerdeydim ve tüm maçları izleme fırsatım oluyordu neredeyse. Büyük orta sahaymış. Uzun zamandır böylesi gelmemişti. O zaman fark edememişim.

Durica sakat olduğu için Hubocan'ı OYNATMAMIŞ. Etrafındakileri henüz tanımıyor diye (BEINSPORTS maç öncesi yorumlarda söyledi)
Durica olsaydı Huboyu oynatacaktı demek ki

TSelif
11.09.2017, 08:48
Doğru bir dizilişte Sosa bu takımı çatır çatır oynatır diyorum :)

Yiğit Gayretli
11.09.2017, 08:48
Durica sakat olduğu için Hubocan'ı OYNATMAMIŞ. Etrafındakileri henüz tanımıyor diye (BEINSPORTS maç öncesi yorumlarda söyledi)
Durica olsaydı Huboyu oynatacaktı demek ki

Etrafındakileri tanıyan Akbaş, 30 metre çapında canlı varlık yokken kademeye girip topu 40 metre uzaktaki out çizgisinden dışarı vurarak kornere attı. O yan top gol olsaydı hesabını kim verecekti. Hubo etrafındakileri tanımıyor, Akbaş futbolu tanımıyor...

TSelif
11.09.2017, 08:49
ve Akbaş'a %100 zam yapıp sözleşme yeniliyoruz :S

HOPA'LI TS'Lİ
11.09.2017, 08:50
Etrafındakileri tanıyan Akbaş, 30 metre çapında canlı varlık yokken kademeye girip topu 40 metre uzaktaki out çizgisinden dışarı vurarak kornere attı. O yan top gol olsaydı hesabını kim verecekti. Hubo etrafındakileri tanımıyor, Akbaş futbolu tanımıyor...

Onu Ersun Bey'e sormak lazım, haklısın, Akbaş beni çıldırttı.
Çok sakar, panik ve özgüvensiz biri

Faik Yılmaz
11.09.2017, 08:55
Ersun Hoca daha önce bunu yaptı mı bilmiyorum ama 3 değişiklikte hem skora hem oyuna müthiş katkı verdi....

Burak Yılmaz milli takımda sakatlığı tam geçmeden oynamış bu yüzden pek verimli olamadı dün akşam. Önümüzdeki hafta inşallah olur yoksa Rodallega ile başlamak gerek...

Abdülkadir müthiş yetenek ama bence daha şimdiden 90 dakika oynatılacak durumda değil. Normalde oynatılması lazım alışması için ama bizim taraftar 2 maç vasat olsun hemen yuhlamaya bile başlar o yüzden diyorum.....

Sosa'nın hazır gelmesi ligimize hemen adapte olması dün ilk yarıda bile takımın en iyilerinden olması bizim için şanstı ama yinede 90 dakika oynatılmamalı idi diye düşünüyorum...

Yiğit Gayretli
11.09.2017, 08:58
Ersun Hoca daha önce bunu yaptı mı bilmiyorum ama 3 değişiklikte hem skora hem oyuna müthiş katkı verdi....

Burak Yılmaz milli takımda sakatlığı tam geçmeden oynamış bu yüzden pek verimli olamadı dün akşam. Önümüzdeki hafta inşallah olur yoksa Rodallega ile başlamak gerek...

Abdülkadir müthiş yetenek ama bence daha şimdiden 90 dakika oynatılacak durumda değil. Normalde oynatılması lazım alışması için ama bizim taraftar 2 maç vasat olsun hemen yuhlamaya bile başlar o yüzden diyorum.....

Sosa'nın hazır gelmesi ligimize hemen adapte olması dün ilk yarıda bile takımın en iyilerinden olması bizim için şanstı ama yinede 90 dakika oynatılmamalı idi diye düşünüyorum...

Geldiği günden bu yana söylüyorum. Roda bizim mevcut sistemin tek santraforu olamaz. Onun özellikleriyle, sistemin ihtiyaçları farklı...

İ. SARAL
11.09.2017, 08:59

Uğur'dan iyi.

Faik Yılmaz
11.09.2017, 09:01
Geldiği günden bu yana söylüyorum. Roda bizim mevcut sistemin tek santraforu olamaz. Onun özellikleriyle, sistemin ihtiyaçları farklı...

Yusuf Yazıcı yakın oynatılabilir hatta Olcay Şahanda çekilebilir yanına.....

Ben tek forvetli oyundan pek hoşlanmıyorum....

4-4-2 uygulanabilir bizim takıma. Kadro bence uygun buna

Cengiz Çubukcu
11.09.2017, 09:08

sen de küfrettin mi yoksa ? :)

Adem CAKIR
11.09.2017, 09:17
Denemedi, denemez...

Çok doğru tespitler. Futbol basit bir oyun ama çoğunlukla hocalar tarafından zorlaştırılıyor. Basit düşününce sonuç kendinden geliyor...

cakalkerem
11.09.2017, 09:25
Sosa gerçekten verilen parayı hakediyor....

UĞUR DURTAŞ
11.09.2017, 09:29
mustafa akbaş,
canımız,ciğerimiz,öz evlat ......
devamlı gayreti,desteği,özveriği, bizmi göstereceğiz,birazda sen göster be kardeşim,
sağında ,solunda önünde bir sürü takım arkadaşın var,
50! metreden şut ne demek akbaş.
futbola yeni başlamış gibisin,bu heyacan niçin?
akbaşla olmuyor olmuyor olmuyor.

cakalkerem
11.09.2017, 09:30
Yusuf iyi kumaş bu belli..
Olcay'a bir türlü ısınamasam da verimli oluyor...
Abdulkadir gelecek vaad ediyor ama bir-iki maç kötü oynarsa yuhlamalar gelir...
Mustafa ah ah vah vah..Orta sahadan şut çekmek nederen çıktı....
Okay daha dikkatli olması lazım..

Özellikle 2 bekimizde geriye gidiş var...Özellikle 2 yarı sol tarafı hiç kullanmadık...
Kukca'nın gereksiz kartları var..
Rodellega iyi..oynaması lazım her maç...katkı sağlar..
burak efendi yine bildiğimiz gibi....idare ediyor...

Takım iyi olacak...
Sosa önderliğinde ...takıma alıştıkça daha verimli olur...
Defans içler acısı..
ne Ugur ne Akbaş oranın oyuncusu değil....
Durica ile Hubocan'ın oyunda olması lazım en aciliyetinde....

Neyse herşeye ragmen dönüş yapmak güzeldi..
Kolay ve basit gol yeme alışkanlığımzdan vazgeçmek gerekiyor..her zaman papaz pilav yemez

Cpt.Price
11.09.2017, 09:32
ilk yari orta saha kilitlendi , yusuf malum kanatta oynayamıyordu, olcayda tam kanat diyemeyiz ve kanatlarda işlevsiz olunca oyun orta sahaya gömüldü kaldı.

2.yarı taktiksel olarak takım daha bi oturdu. dikkat ettiyseniz yazıcı abdülkadire çok yakın oynadı sizde bilirsiniz ki anlaştığınız ve sevdiğiniz oyuncu ile oynamak pozitif enerji olarak takıma yansır. bir dişli gibi yazıcı abdülkadiri, abdülkadirde yazıcıyı oynattı, birde pereira eklennce bal kaymak oldu sağ kanat.

Dikkat ettiyseniz sol kanat çok boş kaldı. mas ofansta kötü olcayda dribling özelliği yok. sol kanata bongonda veya castillo alınsaydı çift kanat olarak oyunu daha iyi yıkabilirdik belki golde bu kadar gecikmezdi.

Sosa'da gerçekten aldığı paranın hakkını son kuruşuna kadar helal dedirtti, özellikle dakka 90'da onaziye ortasahanın gerisinden pas verdikten sonra koşuya devam edip, gol oldugunda ceza sahasında olması takdire şayandı.

Burak tam olarak hazır olmadıgını gösterdi, koşuları çok cılızdı, fizikende yorgundu hoca belki gol atar diye tehdit olarak sahada tuttu.

Abdülkadiri aslında ben sol iç vs oynar diye düşünüyordum, gençlerbirliğine karşı iyi baskı kurduk ve önde iyi oynadı yarın öbürgün sert takımlarda kanatta çok güçsüz kalabilir.
ayrıca abdülkadirde kanatta oynayabiliyorsa, bongonda veya volkan şen takımda fazla gibi geldi bana.

birde bu takıma medel gelseymiş enfes olurmuş arkada topları çok iyi toplardı, akbaş bundan sonra en fazla sol bek oynamalı stoperde derin hatalar yapıyor acaba medjani yerine akbaşmı gitseydi diye düşünüyor insan.

Enaldo61
11.09.2017, 09:34
Ne güzel bir gün. İnşallah Ersun Yanal bu güzelliği bozmaz yine.

gurur6134
11.09.2017, 09:38

En gec sezon sonu gonderilir.. hubo geldi bek de oynayabiliyor stoper de devre arasi bile gidebilir zaten zam onumuzde ki seneden itibaren gecerli..200 300 bisey alabilelim bedava gitmesin diye yapilmis bir zam buyuk ihtimal..

Bayraktaroğlu
11.09.2017, 09:39
işe giderken trabzonspor marşlarını söyleyerek gittim. Mutluluğu bize çok görmesinler

UĞUR DURTAŞ
11.09.2017, 09:40
maçtan önce bütün görüşler şu doğrultuda,
trabzonspor baskılı başlayacak,presle gençleri boğacak,
*
maç başladı,gençlerin golü geliyorum dedi,ve geldi
5-3 yakalanıyoruz,böyle bir diziliş olmaz,
ersun hoca illa yenik durumama düşmek lazım,oynamak için
maç başladığında takım niçin istekli arzulu başlmıyor,
olcayın attığı gole kadar kaleyi bulan şutumuz yok.
çok acı değilmi?
geçen yıldan beri aynı şeyi savunuyorum,
okay yedek bekletilmeli diye,
kampın en formda ismi onazi dediniz.
ama 4 hafta boyunca verimsiz oynayan okay 11 de onazi yedek.
okay;
ileri destekte yoksun,
ortasaha yoksun,
geriye yardımda yoksun;
nerdesin okay?
*
mas'ın dikkati çekilmeli,
akbaş gibi oda 50! metreden şut deniyor yapmayın be kardeşim yapmayın.
*
burak dün çok yetersizdi kuvvekli bir burak dün en az 2 gol atardı,dün güçü yoktu.
*
yazıcı ve abdülkadir allah yazardan saklasın.maşallah maşallah.
*
uğur ve akbaş çok zorda kalınmadıkça bir daha formayı zor görürler.
*
onur göztepe ve gençler maçında çeldiği topları rakiplerin önüne çeliyor.
dışarıya çel onur dışarıya.

gurur6134
11.09.2017, 09:42
Taslar yerine oturdugunda yani herkes dogru pozisyonda oynamaya basladiginda takim nasil isliyor herkes gormustu sonunda ersun hocada gordu insallah boyle devam eder..okay kucka birlikte olmaz yusuf kanat olmaz diye diye dilimizde tuy bitmisti..

TSelif
11.09.2017, 09:44
sen de küfrettin mi yoksa ? :)

Küfür yok hocam küfür yok :)

tanjugunduz
11.09.2017, 09:53
o değilde bu sosa nasıl bir adam adam da yan pas yok geri pas hiç yok tüm.paslari dikine ileriye bu sayede eforsuz rakip kaleye 10 saniyede varıyoruz. MASALLAH nazar değmesin . bir uyarimda Ersun hocamıza isim gözetmeksizin kim.formda ise ona görev vermeli . daha onazi var bongonda var volkan şen var yani.kim.istekli kim.formda ise o görev almali. ki sezon sonu SAMPİYON olalım.

Bu sene ŞAMPİYONUZ.

İskender Çakmak
11.09.2017, 09:58
Yorumları okuyorum da hepimizi şaşırtan Ersun Hoca'nın oyuna olan etkisi.

Murat Keçeci
11.09.2017, 09:59
Bizim için iyi geçmeyen son iki maçtan sonra böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı.Yeniden özgüven kazanmak açısından ilaç gibi bir galibiyet oldu.

Maça geçersek İlk yarı tutuk ikinci yarı coşkulu bir takım vardı.Ersun hoca bu maçta benden bir eksi bir de artı puan aldı.eksi puan 3 haftadır verimsiz Okay kucka ikilisinde ısrar etmesinin sebebini kimse anlamadı ayrıca bazı oyuncuları kendi mevkisi değilde farklı mevkilerde kullanınca takım savunması iyice zayıfladı.Artı puanı ise yenik durumdayken 18 yaşındaki bir genci sahaya koyabilmek cesaret ister o bunu yaptı hem kendisi hemde Trabzonspor kazandı.

Kucka-sosa ikilisi gelecek adına umut verdi özellikle sosa topla buluşma sayısı gayet güzeldi,oyuna yön verme konusunda iyidi ilerleyen zamanda daha da iyi olacaktır.onaziye verdiği pas müthiş benim bir 8 no dan beklediğim pas bunlar işte geçen sezon Okay ve onazinin bir tane böyle pasları olmadı,sosa daha ilk maçtan kalitesini göstermeye başladı.

Burak kötü değildi ama beklediğim burak da değildi sakatlığın etkisinden henüz tam olarak çıkamamış.

Olcay yine maçı kazandıracak ilk kıvılcımı çakan oyuncu oldu ondaki ruh,kazanma isteği tek kelimeyle mükemmel.

Maçın ikinci yarısı pas yapabilme konusunda başarılı olunca rakiple aramızdaki kalite farkı açığa çıktı ayrıca topu kaybetmediğimiz içinde rakip bizi dengesiz yakalayamadı her zaman söylediğim gibi bu oyun takım oyunu o yüzden pas yapabilmek bu oyunun ilk şartıdır.

Yusuf ve Abdülkadir e gelirsek alt yapımızdan uzun süredir hem yetenekli hemde oyun görüşü yüksek oyuncu çıkmamıştı uzun zaman sonra böyle olgun futbol oynayan gençleri sahada görmek beni gururlandırıyor.

Abdülkadire bir parantez açarsak fiziksel gelişimi boy uzamasıyla ilişkilendirmesi yanlış oldu sana söylenen sahada yere sağlam basacak bir fiziğe sahip olman boyunun bir önemi yok gökdeniz abin çok mu uzundu hayır ama kalça, baldır ve üst bölge güçlüydü kolay kolay yıkılmazdı sende bunlara ağırlık vereceksin boyunun kısa olması mühim değil.

Rakiplerimizden de biraz bahsedersek bjk,gs başakşehir güzel futbol oynuyorlar onların arasına girebilmek kolay olmayacak ama futbolcu kalitemizi takım oyunuyla birleştirirsek bunu başarabiliriz.

Son olarak rehavet olmaması için biraz uyarı yaparsak bir galibiyetle bahar gelmez bundan sonra galibiyet serileri devam etmeli özellikle deplasman karnemiz iki maçta 1 puan çok kötü bu durumu düzeltmeliyiz.

trbzonsporlu
11.09.2017, 10:02
Kucka'yı burada beğenmeyenler var. Böyle de futbol alimliği akıllara zarar be kardeşim. Biraz az bilin.

Kucka > Atiba
Sosa > Belhande, Giuliano

senin yorumunu destekleyen bir yorum yapayım. dün geceki a spordaki programda fb li ilker bu sosa ekiciyide guilaniyuda sırtında taşır müthis oyuncu dedi, levent tüzemende belhandadanda cok daha iyi oyuncu oldugunj söyledi bunun üzerine spiker peki zor olan soruyu soruyorum bugünki bjkde sosamı taliscamı daha iyi olurdu sordu ilker ve levent tüzemen tabikide sosa dediler erman hoca mevkileri farklı ikiside lazım bjkye dedi.

kucka ikinci yarı sosa yanına geldikten sonra cok iyi oynadi donen toplarin hepsini topladi. bu sosa oyle bir oyuncuki koy akbaşın yanina muhtemelen akbaş sahanın yildizi olur o derece:)

Ali Bektaş
11.09.2017, 10:13
Birde burada bilenlere soruyorum bizim alt yapımızda şuan için Yusuf ve Abdülkadir benzeri yetenek var mı ? Yoksa Fatih, Gökdeniz de olduğu gibi sadece 2 mi?