PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 3.Hafta | Göztepe 3-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Bilal Karadeniz
27.08.2017, 00:15
Olcay şahana helal olsun çıkıp aykut a laf soktu. Bizim hocamız da hala hakemlere laf atmanın derdinde.

matalar
27.08.2017, 00:15
artık teknik direktör değiştirme işini bırakın .
Ersun hoca ligin kalburüstü T.D lerinden.
gidince yerine morinho mu gelecek.
bıkmadınız istifa işinden. şenol istifa halilodziç istifa hami istifa o istifa bu istifa...
İstikrar her zaman abuk subuk değişikliklerden iyidir...

Adem Köse
27.08.2017, 00:16
Bu kadro ancak kalbur ustu takimlara karsi birseyler yapar. O da nasil !!! Yaslan geriye koy ileri Burak i tamam... Bu takımdaki oyuncular topu ayagina alinca ne yapacaklarini bilmiyorlar. Adam gecip ya da al ver yapip topu ileriye tasiyamiyorlar. Eger boyle hucum yaparak oynamaya kalkarsak durica ugur okay hepsi kotu gorunur. Anca topu rakibe verip yaslanacaz... Bu takimi kuran kisileri sopayla....

katre-i.matem
Kotu bir gundu kotu bir oyunla maglup olduk.

Cok olasi bir durumu yasadik ama masallah yine tek macla asip kesmeler.

Iki hafta once olcay gomuluyordu bu forumda bugun el ustunde.

Kotu hatta berbat bir gun yasadik. Su takimi izleyen 10 transfer ister ama cocuklar o kadar da kotu oyuncular degil. Bugun rezildiler sadece.

Şanlı SanMarino
Biraz teknik tesbitler yapalım.

Özellikle Trabzonspor'da topu ön alana taşıyacak herhangi bir oyun kurucu özelliğinde bir futbolcu yok. Bu çok bariz görülüyor. Bongonda, Okay, Yusuf ve Olcay gibi oyuncuların formsuzluğu sebebiyle önde oynayan oyuncu neredeyse hiç topla buluşamıyor.

Geriden oyun kurmak konusunda başarısız defans oyuncuları ve sağbekin formda olmayışı ile birlikte takım halinde dipte bir görüntü söz konusu.

Trabzonspor eğer ki oyuncu alacaksa hemen almalı veya transferi kapatacaksa bunu derhal açıklamalı. Kimsenin bir zararı olmaz. Bazı oyuncuların birkaç hafta dinlendirilmesi faydalı olabilir. Özellikle Okay rakip oyuncu olsa bu kadar zarar verir.

shagrath61
Olay hoca değil. Takım halinde genel olarak formsuz bir durum var. Bu aşılır. Ancak bir yenilgi ile koca sistemi parçalamaya çalışmak en basit tabir ile kerizlik.

Olay hoca değilse, bu formsuzluğu düzeltmesi gereken kim hocam ? Ben değilim diye düşünüyorum. Çünkü 2 3 trilyon parayı ben almıyorum.

He takımın başında olsam, canımı dişime takarım o da ayrı bir mesele.

nakzo
Birde okayı neymiş leverkusen alacakmış la idmana çıkarmazlar bunu idmana okayın Trabzonsporda oynaması zaten akla ziyan bir durum.Mantıkla izah edilemez.

Doğan Keskin
Bizim bilinç altımızdaki kaybeceğimiz hissi (bu senede bir halt olmayacak hissi) her türlü yansıyor bu takıma.. Olmuyor.

Nazim Can
Bizim kuzenler çok mannheim'da edingen tam olarak hatta çalhanoglunu'da iyi tanirlar.
Buyur gel kahve mi iç [emoji6]

Envoyé de mon HT20 en utilisant Tapatalk

Mannheim Türk yurdu zaten :) insallah yolum o tarafa düserse gelirim muhakkak, bende seni beklerim:) artik Hoffenheim-Basaksehir macina tribündeki yerimizi aliriz.

~UniCef~
27.08.2017, 00:17
Kusura bakmayin da Ersun Yanal in bu macta hic bir hatasi yok. Merkez cöktü. Yani bunu anlamak mümkün degil. Ilk yari sanki 3-0 gerideyiz bizimkiler durmadan riskli pas atiyor.

tturkmen
27.08.2017, 00:18
Tam tatildeyim yeni döndüm kombine alma niyetim vardı. Bu oyunu görünce vazgeçtim.

M. Fatih ALEMDAR
Bir yanim :henuz 3.haftada bu ne umutsuzluk insanlarda diye dusunurken.
Diger yanim ise oynanan futbolu gorunce gelde umutsuz olma diyor.
Inşallah duzelir ne diyelim.
Hakkimizda hayirlisi.

ccd6167
Olay hoca değil beyler..

Olay göztepe nasıl bizden iyi takım ve futbol oynuyor.. Bunu çözecek olan hoca değil.. Uganda kültür bakanı..

~UniCef~
3 gol yiyen takim nasil kazansin? Mümkün degil. 2-3 gol daha yiyebilirdi.

yorumsuz6117
27.08.2017, 00:19
Ah Olcay ah , gerçekten bu sezon şampiyon olabileceğimize inanıyor adam o hırsla oynuyor..

shagrath61
Ortada taktik yok. Burada bazı arkadaşlar biz bu kadroyla şampiyonluğa oynarız diyordu. Hayal satmayın arkadaşlar, bu takım ilk 6 da belki yer bulur kendine.

Birde oturup burada galatasaray yeni kuruldu onlardan bir şey olmaz.
Beşiktaş kötü başladı bir şey olmaz.
Şike bahçe top oynamıyor onlardan bir şey olmaz.
Bir tek başakşehir top oynuyor. Gibi yorumlar yapanlar vardı.

He bi bizden bir şey olur. 3 maçtır eze eze oynadığımız maç yok, bir biz harikayız diğerleri rezalet.

afsbahar
Arkadaşlar bir maçla diyorsunuz da 3 maçtır doğru dürüst oyunumuz yok. Herkes dersine iyi çalışsın, hatalardan ders alsın. 4. maçı adam gibi oynayalım. Kimseyi kovmayalım, kimse istifa etmesin, gelenler gidenlerden iyi olmayacak. Yeter ki hatalarımızdan ders alalım. İnşallah becerirler.

Ozan Yılmaz
Göztepe takımına, futbocusu, başkanına, hocasına tebrikler... Bizimkilerden bir yol olmaz...

DURAS
beş milyona kucka alınmasaydı bir planlamadan bahsedilebilirdi. Bütçenin yarısından fazlasıböyle bir oyuncuya bağlanıyorsa benim burnuma pis kokular gelir. Bu arada kucka kötü bir futbolcu değil. Ama zannedersem transfer şöyle olmuş; Menejer; elimde kucka var. Başkan ; olur

nakzo
hala 6.ncılık falan diyen var .
birader ne 6.ncılığı ?

takımlar zehir olmuş , zehir .
tuttuklarını öpecekler neredeyse .
hepsi aç , hepsi hırslı , hepsinin gözü dönmüş .
hangi 6.ncılıktan bahsediyorsun ?

bu teknik direktör ve bu takımla ,
bu iştahla , bu oyun düzeniyle ,
şu 6.ncılık hedefini tekrar bir revize etmenizde fayda var .

gerçekçi sıralamayı siz seçin .
çünkü ben sıralamadaki yerimizi söylersem ,
kesin çüşş , oha , yok artık falan dersiniz .

Ben bu takımın ilk 6 ya kesinlikle gireceğine inanmıyorum bu takım şaka maka çok kötü bir takım ligdeki en kötü 5 takım aradında 3 pası yapamıyorlar beyler özetlere bakın 4.pasta topu kaptırıyorlar böyle futlbolcu olunmaz böyle hoca olunmaz.

Nazim Can
Biraz teknik tesbitler yapalım.

Özellikle Trabzonspor'da topu ön alana taşıyacak herhangi bir oyun kurucu özelliğinde bir futbolcu yok. Bu çok bariz görülüyor. Bongonda, Okay, Yusuf ve Olcay gibi oyuncuların formsuzluğu sebebiyle önde oynayan oyuncu neredeyse hiç topla buluşamıyor.

Geriden oyun kurmak konusunda başarısız defans oyuncuları ve sağbekin formda olmayışı ile birlikte takım halinde dipte bir görüntü söz konusu.

Trabzonspor eğer ki oyuncu alacaksa hemen almalı veya transferi kapatacaksa bunu derhal açıklamalı. Kimsenin bir zararı olmaz. Bazı oyuncuların birkaç hafta dinlendirilmesi faydalı olabilir. Özellikle Okay rakip oyuncu olsa bu kadar zarar verir.

Olcay mi formsuz ? Wallaha mi la?

ccd6167
Kusura bakmayin da Ersun Yanal in bu macta hic bir hatasi yok. Merkez cöktü. Yani bunu anlamak mümkün degil. Ilk yari sanki 3-0 gerideyiz bizimkiler durmadan riskli pas atiyor.

Aynen hocam.. Hiç hatası yok.. Takımı hazırlayan sahaya süren taktik belirleyen zaten bizim yandaki hamamın kesecisi..

Hasan ZAİMOĞLU
27.08.2017, 00:20
50.yıl dedik. sıradan bir yıldan bahsetmedik değil mi camia olarak. ne zaman başladık 50.yıl demeye ? 1,5 sene önce. 1,5 sene öncesinden söylemine başladığın sezona hazır bir takımla giremiyorsun ve teknik direktörün 3. hafta aldığı mağlubiyet sonrası sana inceden mesaj gönderiyor. ben anlamıyorum. anlayabilen varsa beri gelsin. bu işin sorumlusu geçmiş yönetimler falan olamaz bunu kesinlikle kabul etmiyorum. geçmişte yapılan transferler elimizi kolumuzu bağladı bilmem ne. geçin bunları. siz bunlarla karşılaşacağınızı biliyordunuz. he bu mesajımdan şu'cu bu'cu diye düşünen olursa da kendilerini bu tarz yorgun düşüncelere malzeme etmesinler çünkü değilim. hazmedemiyorum sadece geldiğimiz noktayı. sanırım buna hakkım var.

Adem Köse
Ersun Hoca icin cok fazla birsey soylemek istemiyorum... Cunku kabuk edelim oyuncu kalitemiz dusuk... Defans orta ikilisi ve ortasahanin defosu hucum yapmaya kalkistigimizda ortaya cikiyor...

odyseuys
önde basan orta sahada alan kapatan her takım bizi bugünkü pozisyona düşürür. bu oyun anlayışı ancak bu oyunu oynamamıza izin verecek takımlara karşı etkili olabilir. bugünkü maçı izlemiş olan hiç bir teknik direktör de ersun hocanın oyununu oynatmasına izin vermeyecektir. bireysel yetenek ön plana çıkmadığı sürece bizim sonuç alma şansımız yok bu futbol anlayışıyla. takım olarak, takım halinde hiç bir girişimimiz yok 3 maç oldu. korkum o ki bu eksik de olsa belirli standardın üzerindeki kadroya da yazık edeceğiz daha sene başından.

Arda'
Usta aralık 2015te geldi o günden beri tarihimizin en ağır 2 yenilgisini aldık avrupaya katılamadık 4 transfer dönemi geçirdik gelen oyuncuların ne verdikleri meçhul Ustaya çok güvendik ama maalesef büyük hayal kırıklığı.

İ. SARAL
Mac sonucu tahminimde berabere veya göztepe alir demistim. Bagira bagira geliyordu puan kaybi. Yedigimiz butun goller komedi. 1 tane güzel gol yedigimizi hatirlamiyorum. Yetenek eksigimiz çok acik. Hep kutuklerle olmuyor bu is.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayseriliyiz
Mannheim Türk yurdu zaten :) insallah yolum o tarafa düserse gelirim muhakkak, bende seni beklerim:) artik Hoffenheim-Basaksehir macina tribündeki yerimizi aliriz.Insallah hayirlisi

Envoyé de mon HT20 en utilisant Tapatalk

Mehmet Fatih Yavuz
Ersun Hoca'nın tek hatası maç ile ilgili Olcay ile Bongonda'nın kanatları...
Bu inadını anlamadım! Jose ile Olcay bu kadar iyi anlaşırken hem de!!

Topçular çok açık şekilde yerlerine alınması söz konusu transferler dedikoduları sebebi ile motivasyon olarak duman olmuşlar.
Yani biraz falan değil, Yusuf'un maç 3-2 iken son 5 dakika libero gibi Onur'un önünde top kovalaması nedir?

Bu iş yönetimin halt etmesi.

Tribün nasıl kafa olarak transferlerde ise, topçular da transferde kalmış.
Hoca da değinmiş zaten. Bu kadar acemilik yapılmamalıydı.
Futbolcuları sabote etti yönetim istemeden.

Ayıkla princin taşını Muharrem Bey şimdi!!!

Ümit Küçük
bir diğer sorun ise yedek kulübesi. maçı kopartabilecek tek bir hamle yok. damdoyla beroyla ancak bu kadar. abdülkadir'in oyuna girmesi ise şenol güneş'in bir zamanlar yönetime gönderdiği mesajlarla aynı. ADAM YOK.

uğurun çıkıp ndoye girmesi de aynı hesap

mkesen1982
Kuçka ve okayı izledikten sonra hakkını helal et Hüseyin Çimşir.Bu kuçka milanda oynadıysa bizim çimşirde bi inter yapardı heralde.Hiçbir sorumluluk almıyo defansla hücüm arasında bağ kurmuyo.Aldığını yana sağa sola veriyo hatta veremiyo 5 milyon girdi.Ah mbia ah...

worldmaster
27.08.2017, 00:21
Gecen yil bu takim kume duser deniyordu. Bokunu cikarmaya gerek yok. Bu takim insallah ilk 5 te yine olur da. Bu benim icin yeterli degil tabi. Sinirlenip sinirlenip yerin dibine sokuyorsunuz.

Royal Heart
Yeni çıkan toplama takım Göztepe'ye kaybedip yine sorunu kadro yetersizliğiyle açıklamak sadece çözümü geciktirir.

UĞUR DURTAŞ
geçen sezonda devamlı altınıı çizdim.
okay verimsiz oynuyor,
çok ama çok hata yapıyor
geri dönüşleri kanı gibi
ileriye destek yok
vs vs
zaman varken teklifte varsa
satın şu okayı.

ccd6167
27.08.2017, 00:22
Bana yaptığın hazırlık maçlarını söyle sana ne bok olduğunu söyleyeyim..

Ersun yanal hoca falan değil.. Taktisyen de değil..

Adam bildiğin transfer fetişisti.. Böyle bir kafada

matalar
başlığa da göztepenin golünü yazın bari hala 2-2

~UniCef~
Aynen hocam.. Hiç hatası yok.. Takımı hazırlayan sahaya süren taktik belirleyen zaten bizim yandaki hamamın kesecisi..

Öyle demedim. Demek istedigim: Durmadan transfer konusuluyor ama durmadan. Böyle oyunculari konsantre haline getirmek ne kadar zor oldugunu bilmek lazim. Iki stoper arti Okay berbat olmasa sadece biri iyi oynasa bugün inaniyorum ki rahat bir sekilde kazanirdik.

Nazim Can
Yeni çıkan toplama takım Göztepe'ye kaybedip yine sorunu kadro yetersizliğiyle açıklamak sadece çözümü geciktirir.

Aynen Buraksiz bugün ki kadro Göztepeyi catir catir yenmeliydi, yani ben burdan sunu cikariyorum 2-3 transfer daha olursa anca Göztepeyi yenebilecek seviyeye gelecegiz demekki.

tanjugunduz
zaten 3. haftadan havlu attık bari hoca degistirseler bir sinerji gelir bir heyecan olur. böyle kaos futbolu istemiyoruz . önce iyi bir hoca transferi şart . #olurmuolur

Bu sene ŞAMPİYONUZ.

Enes Başkaya60
#ErsunUstaistifa

6Şafak Aydın1
27.08.2017, 00:23
göztepe hak etti kim olsa haketmis olurdu o kadar kötüydük gecmis olsun önümüzdeki yillara bakacagiz

Enes Başkaya60
Üşüyoruz vahid reis...

Ozan Yılmaz
Kusura bakmayin da Ersun Yanal in bu macta hic bir hatasi yok. Merkez cöktü. Yani bunu anlamak mümkün degil. Ilk yari sanki 3-0 gerideyiz bizimkiler durmadan riskli pas atiyor.Kimin hatası var peki? Kim çalıştırıyor bunları kim kuruyor kadroyu kim yapıyor 11'i??? Bu oyunu oynatmak için mi hazırlıyor bu takımı aylardır?

shagrath61
Ben bıktım yemin ediyorum bu durumdan. Artık bende nasri gibi gelip takımda top oynayacak isim istiyorum.

Yeteneksiz adamları bu takımda görmeye tahammül edemiyorum.

İsterse koşmasın, bana maç kazandırsın. Koşu takımımı kuruyoruz futbol takımımı kuruyoruz belli değil. Bu takım koşuyor da ne oluyor.

~UniCef~
Üşüyoruz vahid reis...

Vahid mi? Allah askina..

Murathan
27.08.2017, 00:24
geçen sezonda devamlı altınıı çizdim.
okay verimsiz oynuyor,
çok ama çok hata yapıyor
geri dönüşleri kanı gibi
ileriye destek yok
vs vs
zaman varken teklifte varsa
satın şu okayı.

Bu çocuk geçen sene devre arasından sonra iyi oynamasının sebebi arkada değil de önde oynamaya başlamasından dolayı idi. Dönen top bırakmıyordu rakip takıma. Bizim ordinaryus geçen senenin başında yediği boku yine yedi çekti adamı 6ya. Okayla olmaz tamam ama başta ersunla olmaz.

ilelebeTS
Bu takımın kondisyonu her hafta daha iyiye gideceğine daha kötüye gidiyor. Nasıl iş anlamadım. Hoca hala kondisyon mu yüklüyor bu takıma nedir.

Mehmet Fatih Yavuz
Hiç kimse alınmayacak, transferi kapattık deseydi yönetim bugünki rezillik olmazdı.

Bugün oynanan şeyin adı rezillikti.
Teknik taktik falan açıklamaz bugün olanları.

SALDIRAY
Yenilmemiz çok iyi oldu. Bu kadro ile sezonun bitmeyeceğini anlamışlardır.
Defans ve ortasahaya gereken transferler yapılır inşallah. Yoksa gidişat vahim.
Oyun kuracak adamımız yok. Ortasaha yol geçen hanı.

~UniCef~
Kimin hatası var peki? Kim çalıştırıyor bunları kim kuruyor kadroyu kim yapıyor 11'i??? Bu oyunu oynatmak için mi hazırlıyor bu takımı aylardır?

Hata net bir sekilde yönetim de. Gecen sezon dahi bir tane stoper alamayan yönetimin sucu. Ve hala bir tane stoperi getiremeyen yönetim.

Hasanu
27.08.2017, 00:25
Değişen bir şey yok.Sonu gelmeyecek bir sezon çok yakın.

ccd6167
Öyle demedim. Demek istedigim: Durmadan transfer konusuluyor ama durmadan. Böyle oyunculari konsantre haline getirmek ne kadar zor oldugunu bilmek lazim. Iki stoper arti Okay berbat olmasa sadece biri iyi oynasa bugün inaniyorum ki rahat bir sekilde kazanirdik.

Senin hocan maç kazanmak istemiyor zaten ki.. Sıkıntı burada.. Hoca falan değil.. Taktiği tekniği bilen adam değil.. Oyun şablonu falan yok.. Transfer falan hikaaye.. Bıraksınlar bu işleri..

Timur Mikhail
Castillo burak ve olursa yeni transferler daha iyi olacak ama şu futbol gram ümit vermiyor insana izlerken insanin içi kararıyor

Uğur KÜÇÜK
Ortasahanin göbeğine 5 milyon euro para harcayip daha berbat hale getiren Dünyada tek 1 takim var....
Trabzonspor...
Baska söze gerek var mi ???

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Fidan
27.08.2017, 00:26
Ah Olcay ah , gerçekten bu sezon şampiyon olabileceğimize inanıyor adam o hırsla oynuyor..

bjk 2 sene önceki şampiyonluğu öyle aldı. inandılar.

lazboy0061
Ben bıktım yemin ediyorum bu durumdan. Artık bende nasri gibi gelip takımda top oynayacak isim istiyorum.

Yeteneksiz adamları bu takımda görmeye tahammül edemiyorum.

İsterse koşmasın, bana maç kazandırsın. Koşu takımımı kuruyoruz futbol takımımı kuruyoruz belli değil. Bu takım koşuyor da ne oluyor.

:alkış::alkış:

Ozan Yılmaz
Ersun Hoca icin cok fazla birsey soylemek istemiyorum... Cunku kabuk edelim oyuncu kalitemiz dusuk... Defans orta ikilisi ve ortasahanin defosu hucum yapmaya kalkistigimizda ortaya cikiyor...Takımı baştan sona yeniden kuran ve hocaliga yeni başlayan biri var başlarında. Bizden iyi takımları var ve bizim hocamızda suç yok öyle mi?

sezai
iiiiiiyi futbol iyi oyuncu ile oynanır tezi gene ispatlandı.Tebrikler ersun 2 senedir gelişiyoruz. Bu nasıl gelişmekse bitmiyor 3haftalık gs bile en azından ne oynadığı belli full pres hızlı adamlarla topu öne taşıma biz bunu bile yapamıyoruz. yazıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.
Artık çok sıkıldım milletin bahanelerinden yapamıyorsanız iktir gidin.......

Nazim Can
Üşüyoruz vahid reis...

Vahid reyiz öpsün seni :)

Royal Heart
27.08.2017, 00:27
Aynen Buraksiz bugün ki kadro Göztepeyi catir catir yenmeliydi, yani ben burdan sunu cikariyorum 2-3 transfer daha olursa anca Göztepeyi yenebilecek seviyeye gelecegiz demekki.

Sorunu salt kadro kalitesizliğinde bulanların bu düşüncesinden bu sonuç çıkıyor öyle ya. Bir teknik direktör bir takıma futbol oynatmak için kaç defa daha gidip gelmeli bilemiyorum. / Yenmeliydi en azından camiasına "olacak bu futbolla" dedirtebilmeliydi ama savunanların dahi futbol namına olumlu pek bir şey söyleyebildiğini göremiyorum.

yorumsuz6117
27.08.2017, 00:27
Ortasahanin göbeğine 5 milyon euro para harcayip daha berbat hale getiren Dünyada tek 1 takim var....
Trabzonspor...

Alkışlıyorum..

Mustafa'
27.08.2017, 00:28
Üşüyoruz vahid reis...

İnşallah buz tutarsın

shagrath61
27.08.2017, 00:28
Hata net bir sekilde yönetim de. Gecen sezon dahi bir tane stoper alamayan yönetimin sucu. Ve hala bir tane stoperi getiremeyen yönetim.

Hocam öyle bir diyorsun ki, sanki karşımızda real madrid vardı. Senin stoperlerinden hallice karşı takımda.

Sen top oynamadın sahada, stoper diyorsun. Hadi diyelim ki uğur golü yedirdi.

Sen gol atmak için bir şey verdin mi sahada? Ya da bir mücadele ortaya koydun mu ? Var mı şöyle güzel bir atağın ?

Ahmet Aksu
27.08.2017, 00:29
bazı oyuncuların bu kadar ekstra kötü oynamasının en büyük sebebi başkandır. her konuştuğunda onu bunu alacağız dedi alınacak futbolcuların yerinde şu an oynayanların moralini bozdu.
madem diyorsun bir an önce al bari de moral bozukluğuna fırsat vermeden yenilerle başla lige.
başkan eline yüzüne bulaştırdı transfer işini. menejerlere bağımlı kaldı. her yapmaya çalıştığı transfer iş elinde patladı.

nakzo
27.08.2017, 00:30
Kotu bir gundu kotu bir oyunla maglup olduk.

Cok olasi bir durumu yasadik ama masallah yine tek macla asip kesmeler.

Iki hafta once olcay gomuluyordu bu forumda bugun el ustunde.

Kotu hatta berbat bir gun yasadik. Su takimi izleyen 10 transfer ister ama cocuklar o kadar da kotu oyuncular degil. Bugun rezildiler sadece.
Bu takım gecen sene son 6 hafta bu sene 3 mac berbat oynuyor 3 pas yapamıyor organize atağı yok sürekli posizyon veriyor fazlaca goller yiyor bunu nasıl göremiyorsunuz bizden kötü oynayan takım var mı ligde.

mkesen1982
27.08.2017, 00:30
Şu bongondayı izleyen bizim Apdülkadiride izlemişmidir usta

Ozan Yılmaz
27.08.2017, 00:31
Hata net bir sekilde yönetim de. Gecen sezon dahi bir tane stoper alamayan yönetimin sucu. Ve hala bir tane stoperi getiremeyen yönetim.Yönetimin ne kadar suçu varsa hocanın da bir o kadar suçu var. Şu maçta bu takım ne oynamaya çalıştı hani istikrar olunca her şey daha iyi olacaktı? Çare Abdullah Avcı adam attamah ile savunma yapıyor ve neredeyse sevilla yı eleyip cl yapacaktı.

Yavuz Hasan
Trabzonu böyle bir alışkanlığı var rakibi küçümseyip küsküleniyor hep.

goztepenın iki maçına Bak ya düşer ya da kılı kılına ligde kalır

o kadar savruk o kadar dan dün oynuyorsun ki son 10 dakika hariç pozisyonun yok kaleyi tutan iki top var ikisi de gol olmuş adamların ne kalesi kale ne defansı defans ama sen ilk yarı korner bile kullanmamıssın

Tayfur dediğin adam ikinci lig topçusu ama sayemizde kahraman oldu

Nazim Can
Göztepe nin En iyi oyuncusu Yoan Houffran ve as kalecisi Beto da sakatti daha, yoksa bir 5 tsne yerdik herhalde.

nakzo
27.08.2017, 00:32
bazı oyuncuların bu kadar ekstra kötü oynamasının en büyük sebebi başkandır. her konuştuğunda onu bunu alacağız dedi alınacak futbolcuların yerinde şu an oynayanların moralini bozdu.
madem diyorsun bir an önce al bari de moral bozukluğuna fırsat vermeden yenilerle başla lige.
başkan eline yüzüne bulaştırdı transfer işini. menejerlere bağımlı kaldı. her yapmaya çalıştığı transfer iş elinde patladı.

Ya ne moraral bozuklugu adamlar bildigin yeteneksiz ugurun veya okayınn ne yeteneği var da morali bozuk olacak adamlar bu bunun üstü olamaz.

ccd6167
27.08.2017, 00:34
2 sene önce dünyanın en pahalı ve en zor liginde şampiyob olan leicester city takımının nasıl şampiyon olduğunu idrak edemeyecek bir hoca var başımızda...

Dünyanın hiç bir kulubu artık 4 2 3 1 uygulamıyor.. Ama ersun vazgeçmiyor. Hoca falan değilsin ersun yanal.. De-ğil-sin. Menajer bozuntusu bir kişisin sen.. Tek derdin para.. 2 senede aldığı para tam 15 milyon tl...
Bereket versin..

Ahmet Aksu
27.08.2017, 00:34
en azından geçen sene bu kadar yeteneksizlikleri belli olmuyordu. bu sene resmen futbola küsmüşler.

Ya ne moraral bozuklugu adamlar bildigin yeteneksiz ugurun veya okayınn ne yeteneği var da morali bozuk olacak adamlar bu bunun üstü olamaz.

David_LuiZ4
27.08.2017, 00:35
Yahu Ersun'un zerre umrunda değil iki senedir bir takımın ne oynadığı belli olmaz mı ?

3 ayda takım hazırlayan sistem oturan gırna hoca var dünyada sadece süper ligden transfer yapsan şampiyonluğa oynarsın junuzovici istiyormuş pehh...

stichus
Hoca konusundaki eleştiriler son derece haklı. Bu maçı kazanıp milli araya rahat gireceksin, transferlerini bekleyeceksin ama sahada oyun yok. ilk yarı tamamen boşa harcanmış. Ne oynuyoruz ya da neyi deniyoruz ben anlamıyorum. Topu rakibe ver, sert gir. Bu mu?
Son golden önceki faul Yusuf'un kaç maçtır yaptığı gereksiz faullerden sadece biri. Bu sefer kaleye yakındı, golü yedik.

Bir hasar tespiti yapılmalı. Takımda formsuz oyuncu olur ama komple formsuz olunmaz. Ciddiye alınmıyor mudur nedir, Hoca'da maçı istediğine dair bir ışık göremiyoruz.

biz Kıbrıs Rum Kesimi'ne tur vermiş takımız. Psikolojimiz kolay maçları kaldırmıyor. Rakibin iki ayda koşan topu öne taşıyan risk alan takım kurmuş, sen iki senede baskılı oyun nedir gösterememişsin bize. biz her maçı kaçak mı alacağız?

Enseyi karartmamak lazım. Hoca'yı ciddi şekilde uyarmak lazım. Bu oyuncu grubu sertlik göstereceği anda kız gibi yumuşak oynamamalı. gereksiz yere hepimizi utandıracak saçma sapan sertlik de yapmamalı. sağbekin öüne arkasına kaç yanlış pas atıldı da taç oldu yani insan isyan ediyor böyle oyun olur mu yahu?

Ne oynatıyorsan bizim anlamamız lazım Hoca. Anlarız, beceremiyorlar deriz. Burda hangi oyuncuya neyi beceremediği için kızayım ben? Ne istiyorsun adamdan da yapamıyor?

iki haftadır deplasmandayız tamam. Fikstür sıkıntılı ona da tamam. Transferlerin gecikti, peki kabul.
Ama sahaya ne koyuyorsun da eksik kalıyor görmem lazım. Oyun kurucun yok diye oyun kurmuyorsan bize de söyle sinir sahibi olmayalım, transferi bekleyelim.

İleri topu taşıyamayan, taşımayan, sürekli boşta adam arayan ortasaha kaldı mı yahu?

Batalla'yı görmeyelim mi yani?

muammer_TS
bizim en büyük sorunumuz orta saha bu kadar kolay geçilen orta saha başka takımda görmedim ya özellikle dikkat ediyorum başka maçlara da bakıyorum yok sorun bizde yol geçen hanı hiçbir baskı yok

A.T.R
Bu Göztepe bizi ancak bu şartlar altında yenebilirdi. Berbat bir hakem ve rezil ötesi bir Trabzonspor. Gole kadar 1 tanecik pozisyonumuz yok. Gol de pozisyon üretilerek atılmadı zaten. Sinirimdem öfkemden deli oldum ki hepiniz en az benim kadar deli olmuşsunuzdur zaten.

Aklım almıyor yahu bu kadar berbat bu kadar organizeden uzak nasıl olumabiliyor. Tamam bazı futbolcuların kötü anları olabilir bu anlaşılabilir ve tolere edilebilir bir durum ama Onur hariç tüm takım aynı günde nasıl kötü gününde olabilir bu mümkün mü?

Dikkat ettiniz mi bilmem ama böyle anlarda şans da bizi hiç bulmuyor. Topa müdahale ediyor oyuncularımız çarpıyor gidip rakibe mükemmele yakın pas oluyor. Elli kez topa müdahale ediyoruz ama top bizim kontrolümüze değil rakibin kontrolüne giriyor. Bir anda bu kadar nasıl acemi ordusuna dönüyor takım anlayamıyorum. Delireceğim geliyor.

Takım harika oynar Onur gününde olmaz yeniliriz. Onur harika oynar takım gününde olmaz yeniliriz bu ne kısmetsizliktir anlayan beri gelsin. Yahu defansa azıcık neredeyse göstermelik bir pres uygulandı bu maçta kimse topu defanstan çıkaramadı. Bu akıl alır bir şey değil. Bakın dikkatinizi çekerim bu oyuncular bunu beceremeyecek kadar kötü değiller ama nasıl olur da herkes bir anda en kötü gününe ve oyununa yakalanır.

Bezdum ya vallahi bezdum.

Yönetime de sadece teessüf ediyorum bu takımın eksiklikleri geçen seneden beri ortadayken bunca zamandır tamamlayamamak da ancak ihanet değilse beceriksizlikle açıklanabilir.

Şu takımın şu an 5 puan kayıpla bulunuyor olması akıl dışı rahatlıkla 9 puanda olmalıydık bu kadar berbatlığa rağmen olabilirdik.

Off ya offf söz bitiyor isyanım kabarıyor.

Lanet olsun futboluna da takımına da ne bitmez çilemiz varmış arkadaş ya.

Mehmet Fatih Yavuz
Bu takımın kalitesi bu mu yani??

Bunun üstü olmaz falan..

Geçen sene ligin ikinci yarısı Okay'sız orta saha olmaz, avrupaya satacağız Yusuf ile birlikte dediğimiz adamı gömmüş taraftar.

O yüzden çözülmez bizim sıkıntılar....

Okay bu kadar, fazlası olmaz...
Yusuf da bu kadar öyle değil mi???

Allah akıl fikir versin.

Doğan BULAT
27.08.2017, 00:36
50. yılda şampiyonluk ha.. 100 yıl geçse hikaye

Bi bok olmaz bizden..

Ersun Yanal kaç zamandır bu takımın başında ne bir sistemi var ne bir planı.. Sabote ediyor herhalde

Şu transferleri zamanında yapmayan ama televizyonlara her çıktığında "eksiklerimizi biliyoruz" diyen yönetimi de Allah bildiği gibi yapsın.

Şu taraftarı da aylardır şunla anlaştık bunla anlaştık deyip burda oyalayanların yönetimin ajanı olduğuna hem fikirim artık. Bizden ne köy olur ne kasaba..

Arda'
27.08.2017, 00:37
Attığımız ilk golde bile Olcayın olduğu sağ kanattan gelişiyor atak ama E.Y adamı sola atıp Bongondayı sağda oynatıyor.

nakzo
Alkışlıyorum..

Okay denen futbol yeteneksizinin yanına kucka denen 5 milyonluk ikiz kardesini dünya yıldızıymıs gibi gece gündüz bekleyenleride ayrıca alkışlıyorum.Mılan kac senedir ilk 4 e giremiyor bizimkiler milanın orta sahasını aldık diye göbek atıyor yani böyle taraftara böyle futbol cahili başkan.

katre-i.matem
Bu takım gecen sene son 6 hafta bu sene 3 mac berbat oynuyor 3 pas yapamıyor organize atağı yok sürekli posizyon veriyor fazlaca goller yiyor bunu nasıl göremiyorsunuz bizden kötü oynayan takım var mı ligde.Cok kotuyuz diyorum ben de zaten. Hak vermedigim sey maglupken gomup iyiyken asiri yuceltmek. Ikinci yarinin basinda seri yapan da bu takimdi.

Gecen senenin devre arasina kadar deplasmanda gol dahi atamazken o zamandan bu zamana 10 mac sonra deplasmanda kaybeden ayni takimi oldurmeyin diyorum sadece.

Cok belli ki maci yasayamadilar. Kafa olarak kopuk oyuncular vardi. Milli ara iyi gelecektir umarim.

Mehmet Fatih Yavuz
27.08.2017, 00:38
Hoca konusundaki eleştiriler son derece haklı. Bu maçı kazanıp milli araya rahat gireceksin, transferlerini bekleyeceksin ama sahada oyun yok. ilk yarı tamamen boşa harcanmış. Ne oynuyoruz ya da neyi deniyoruz ben anlamıyorum. Topu rakibe ver, sert gir. Bu mu?
Son golden önceki faul Yusuf'un kaç maçtır yaptığı gereksiz faullerden sadece biri. Bu sefer kaleye yakındı, golü yedik.

Bir hasar tespiti yapılmalı. Takımda formsuz oyuncu olur ama komple formsuz olunmaz. Ciddiye alınmıyor mudur nedir, Hoca'da maçı istediğine dair bir ışık göremiyoruz.

biz Kıbrıs Rum Kesimi'ne tur vermiş takımız. Psikolojimiz kolay maçları kaldırmıyor. Rakibin iki ayda koşan topu öne taşıyan risk alan takım kurmuş, sen iki senede baskılı oyun nedir gösterememişsin bize. biz her maçı kaçak mı alacağız?

Enseyi karartmamak lazım. Hoca'yı ciddi şekilde uyarmak lazım. Bu oyuncu grubu sertlik göstereceği anda kız gibi yumuşak oynamamalı. gereksiz yere hepimizi utandıracak saçma sapan sertlik de yapmamalı. sağbekin öüne arkasına kaç yanlış pas atıldı da taç oldu yani insan isyan ediyor böyle oyun olur mu yahu?

Ne oynatıyorsan bizim anlamamız lazım Hoca. Anlarız, beceremiyorlar deriz. Burda hangi oyuncuya neyi beceremediği için kızayım ben? Ne istiyorsun adamdan da yapamıyor?

iki haftadır deplasmandayız tamam. Fikstür sıkıntılı ona da tamam. Transferlerin gecikti, peki kabul.
Ama sahaya ne koyuyorsun da eksik kalıyor görmem lazım. Oyun kurucun yok diye oyun kurmuyorsan bize de söyle sinir sahibi olmayalım, transferi bekleyelim.

İleri topu taşıyamayan, taşımayan, sürekli boşta adam arayan ortasaha kaldı mı yahu?

Bir zahmet transferi bitirselerdi!!!

Hala takımın nerdeyse tüm kritik mevkiilerine "bağıra bağıra" isimleri ile birlikte adam alacağını söylerken yönetim, oyuncuların motivasyonunu kaybetmesine şaşırıyorsunuz!!!

Şu rezilliği teknik taktikle falan mı açıklayacaksınız???

Lütfen!!!!

Şanlı SanMarino
27.08.2017, 00:38
Her pozisyonda maçı durduran, haksız sürüyle faul veren böylesi ucuz bir herif,

Dahası oynamadan penaltı, geriye düşen takım.

Evet maç kaybettik. Konya maçı sonrası konuşulan tüm senaryolar uygulanıyor.

Rahat uyu aziz, rahat uyu aykut.

~UniCef~
27.08.2017, 00:39
Hocam öyle bir diyorsun ki, sanki karşımızda real madrid vardı. Senin stoperlerinden hallice karşı takımda.

Sen top oynamadın sahada, stoper diyorsun. Hadi diyelim ki uğur golü yedirdi.

Sen gol atmak için bir şey verdin mi sahada? Ya da bir mücadele ortaya koydun mu ? Var mı şöyle güzel bir atağın ?

Daha güclü bir takim olsa zaten ozaman bu kadar cok hata yapmazdilar. Cünkü o macin konsantrasyonu cok farkli olurdu. Arkadan oyun kurmaya gerek yoktu. Arkaya yaslanirdin beklerdin. Ama böyle kontra atak oynayan takimlara karsi oynamk zor oluyor. Cünkü iki stoper ya yavas yada bire bir de berbat.

Ilk gol de Ugur un ve Okayin ne yaptigini merak ediyorum. Ikinci gol penalti mi degil mi belli degil. Eger penaltiysa Durica nin hatasi. Ücüncü gol de sacma sapan bir faul den geldi. Ve dikkat edin, bütün pozisyonlar pas hatalarin dan kaynaklaniyor. Takim ileri cikarken top kayiplari bir takim icin zaten ölüm nedenidir. Bu macta cok fazla top kaybettik. Okayin Konya macin da ayni hatalari. Eger Okay kendini toparlasa takim iyi ye gidecegini düsünüyorum.

Ama bir degil iki stoper lazim.

nakzo
27.08.2017, 00:40
Bu takımın kalitesi bu mu yani??

Bunun üstü olmaz falan..

Geçen sene ligin ikinci yarısı Okay'sız orta saha olmaz, avrupaya satacağız Yusuf ile birlikte dediğimiz adamı gömmüş taraftar.

O yüzden çözülmez bizim sıkıntılar....

Okay bu kadar, fazlası olmaz...
Yusuf da bu kadar öyle değil mi???

Allah akıl fikir versin.

Hemserim kimi satıyorsun avrupaya okay kim bu adamı ilk alındığı günden beri fikrim aynı yeteneksiz bir adam savruk istikrarsız ve en önemlisi umursamaz gecen sene 6. oldun hemserim son 8 mac galibiyetin yok ne okayı.

Nazim Can

Hocam az önce yazdim bu kadro Buraksiz Göztepeyi yenemiyorsa 3 teansfer ve Burak+Castillo gelince yeneceksek ki buhün ki futbolla oda muamma, o zaman deplasmanda gsyi, bjk yi hatta konya ve kasimpasayi nasil yenecegiz ? Seneye ilk 11 icin bir 5 futbolcu daha mi almamiz lazim, Ersun Hoca beceremiyorsa, cani istemiyorsa, vakti yoksa gitsin su takimin bugün ki ilk 11 ile Göztepeyi madara efecek cok hoca var piyasada.

ilyskm
Ersun' un hoca olmadığını ve onunla olmayacağını bir kez daha anlamış olduk... dün hocalığa başlamış Tamer Tuna bile ders verdi ona...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murathan

Trabzonsporlusun sen şu maçtan sonra hakem konuşmak, klavyeye basmak zoruna gitmeli.

UĞUR DURTAŞ
takım olamadık.
rtim bulamadık
ne demek bu ersun hoca
altı üstü 2 tane oyuncu aldık
sıfırdan takım kuranlar takım oldu.
ersun hoca
göztepe mesala.
hikaye anlatma bize.
*
geçen hafta galip ken sen onaziyi aldın.
bugün göztepe galipken tamer tuna
ileriye oyuncu aldı.
herşey ortada.

Royal Heart
27.08.2017, 00:41
Trabzonspor...

Bir yandan böyle söylüyorsunuz ama bir yandan da 3 yıl içinde Ersun Yanal ile şampiyonluk geleceğine inanıyorsunuz, nasıl oluyor ? Bunda teknik direktörün payının oranını bu kadar düşük mü görüyorsunuz, nasıl oluyor bu iş ?

alptug_kd
Attığımız ilk golde bile Olcayın olduğu sağ kanattan gelişiyor atak ama E.Y adamı sola atıp Bongondayı sağda oynatıyor.
Bunun izahı yok.

Yok!

Yok!

UĞUR DURTAŞ
arkadaşlar dikkatinizi çektimi,
usta günlerdir ortalıkta yok.
gören veya açıklamasını duyan varmı?

Aker

Valla pek katılmıyorum bu hakem eleştirilerine. Tamam hakem iyi niyetli değildi ama bizim takımında allahı var pata küte dalıyorlar. Bir zamanların sivassporunu izliyormuşum gibi hissediyorum bazen.

Doğan BULAT
27.08.2017, 00:42
Ersun Yanal bu takımın en büyük sıkıntısıdır net.

Şanlı SanMarino
Trabzonsporlusun sen şu maçtan sonra hakem konuşmak, klavyeye basmak zoruna gitmeli.

Neden gidecekmiş? Ortada bilinçli yürütülen bir algı operasyonu var.

Ayrıca daha 3. hafta bu kadar ümitsiz olacak ne var? Maç kaybedildi, yine kaybedilecek.

İddia ediyorum bu takım form tutunca geçen seneki 10 maçlık seriden fazlasını yapar. Birkaç hafta sabretmek lazım.

Enes Başkaya60
İnşallah buz tutarsın

İşine bak işine artist sen kimsin...

mkesen1982
27.08.2017, 00:43
Şampiyonluktaki rakiplerimizin 2 önliberoları oğuzhan-atiba ve fernando-ndiaye.Çok fark var çok.Ya bu kuçkayı kim buldu.Hüseyin Çimşirin şut çekeni

Şanlı SanMarino
arkadaşlar dikkatinizi çektimi,
usta günlerdir ortalıkta yok.
gören veya açıklamasını duyan varmı?
Konuşan değil icraat yapan başkan gerekli. Konuşsa ne değişecek? Mümkün olan Trabzonspor için faydalı çalışmalar için tüm mesaisini harcıyor. Umarım başarılı olur.

Mert'
Yazık 3.haftadan havlu attık. 6.lık başarıdır.

Şanlı SanMarino
27.08.2017, 00:45
Yazık 3.haftadan havlu attık. 6.lık başarıdır.
Maç kaybettik. Kimse bizi 6. veya 15. yapmıyor bir yenilgi ile.

Ancak bazen hayırlı yenilgiler vardır. Oyuncularda o ışığı görsem de hocanın maç sonu dedikleri çok hoş gelmedi.

Murathan

Ayrıca daha 3. hafta bu kadar ümitsiz olacak ne var? Maç kaybedildi, yine kaybedilecek.

İddia ediyorum bu takım form tutunca geçen seneki 10 maçlık seriden fazlasını yapar. Birkaç hafta sabretmek lazım.

Hala daha form tutma diyor ya ahahhaahahasdfjjsdk çıldıracağım Allahım sabır ver. Sanırsınız Malatyaspor forumu offf ne halle düştük ya rabbi nelerle sınıyorsun bizi.
bu sabır kelimesini, bekleme işini bu taraftara kim empoze ettiyse onu da affetmeyeceğim

Enes Başkaya60
Vahid reyiz öpsün seni :)

Öpsün be vahid reis olacakları seneler öncesinden görmustu kendisi Ersun denen adam kadar kabiliyetsiz değildi bile bile maç vermiyordu o bile yeterdi Ersun Hoca felan değildir...

ilyskm
Göztepe takımını 3 ayda kurdu ve seni yendi, sen ne diyorsun gelişmekte olan bir takımız zamana ihtiyacımız var, be kendini hoca zanneden zavallı sen bu taraftarı geri zekalı mı belledin. Geçen sene Alanya maçında ne bok yediysen aynısını yemeye devam ediyorsun, ders almak yok, sana hoca diye bu takımı emanet edende kabahat

yasinylmz
27.08.2017, 00:46
Arkadaslar sinirlenmeyin birbirimizi kirmayalim. Hepimiz cok uzgunuz canimiz sikkin kabul ama bu takim icin birbirimizi kirmaya, tartismaya gerek yok..

Karmam
Aspor'da İlker Yağcıoğlu: "Olcay hakem hakkında konuşmak senin haddine değil. Başka takımların hocalarına terbiyesizlik yapma. İşine bak"

odyseuys

3. hafta 5. hafta meselesi değil hocam. geçen seneden bu yana hocanın oynattığı ya da oynatmaya çalıştığı oyunun sürdürülebilir olmadığını, bu oyun anlayışıyla uzun vadede başarının hayal olduğunu yazıp duruyorum. üstelik ve maalesef hocanın ikinci bir planı yok. takımda üzerine koyacak, gelişim gösterecek, değer kazanacak bir çok yetenek var bu manasız kaos futbolunun altında ezilip giden. ersun yanal formsuz, üstelik uzun süredir formsuz. hocanın da formsuz olma hakkı var elbette ama bu kadar uzun süreli formsuzluk kabul edilebilirlik sınırlarının ötesinde artık.

yattarinho61
Neyse transfer gelir yenilgiden sonra

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

~UniCef~
Senin hocan maç kazanmak istemiyor zaten ki.. Sıkıntı burada.. Hoca falan değil.. Taktiği tekniği bilen adam değil.. Oyun şablonu falan yok.. Transfer falan hikaaye.. Bıraksınlar bu işleri..

Bir defa taktigi yazayim:

1. Rakip cikarken topu kapmak.
2. Kapilan topu direk öne oynamak. Yani bir iki top ile forveti topla bulusturmak.
3. Ileri de baski kurmak.
4. Baski dan dolayi karsi takimi hatalara zorlamak.
5. Eger biz topu kaybedersek, faul yapmak.
6. Merkez tikandiysa, sag dan soldan, bu cok önemli, PASLASARAK ceza sahasina girmek. Cok fazla orta yapmamak.
7. Sag ve soldan paslasarak son cizgiye inmek ve arkadan gelen, yani savunmanin arkasin da olan oyuncuya topu oynamak.

Aklima gelenler ve görünenler bunlar.

Karmam
27.08.2017, 00:47
neyse başkanı transfer yapmaya zorlar belki bu maç. o bakımdan iyi olmuştur belki.

Nazim Can
27.08.2017, 00:48
Neyse transfer gelir yenilgiden sonra

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Messiyi alsalar umrumda olmaz artik is isten gecti.

shagrath61
Daha güclü bir takim olsa zaten ozaman bu kadar cok hata yapmazdilar. Cünkü o macin konsantrasyonu cok farkli olurdu. Arkadan oyun kurmaya gerek yoktu. Arkaya yaslanirdin beklerdin. Ama böyle kontra atak oynayan takimlara karsi oynamk zor oluyor. Cünkü iki stoper ya yavas yada bire bir de berbat.

Ilk gol de Ugur un ve Okayin ne yaptigini merak ediyorum. Ikinci gol penalti mi degil mi belli degil. Eger penaltiysa Durica nin hatasi. Ücüncü gol de sacma sapan bir faul den geldi. Ve dikkat edin, bütün pozisyonlar pas hatalarin dan kaynaklaniyor. Takim ileri cikarken top kayiplari bir takim icin zaten ölüm nedenidir. Bu macta cok fazla top kaybettik. Okayin Konya macin da ayni hatalari. Eger Okay kendini toparlasa takim iyi ye gidecegini düsünüyorum.

Ama bir degil iki stoper lazim.
Hocam ben özellikle size, sen sahada ne verdin ki diye bir soru sordum.

Yusuf yazıcı pozisyon yokken abuk subuk yerde faul yapıyorsa bunu çözmesi gereken hocadır.

Ya da okay ve ya bir başka biri oynayamıyorsa bunu oyundan çıkarıp yerine adam alması gereken de hocadır.

Durica penaltı yapıyorsa, ki penaltı kararı doğru bununla alakalı oyuncuyu uyarması gereken de hocadır.

Sen kenardan müdahale yapma, takımının sahada ne oynadığı belli olmasın ondan sonra stoperimiz sıkıntı..

Bunu kimse yemez hocam, yapmayın Allah aşkına. Bu kadar baskı yedirtmeyeceksin o zaman takımına.

3 haftadır TRABZONSPOR takımı sözde futbol oynuyor, ben daha ne oynadıklarını anlamadım.

ilyskm
Birde bu Metuş Bero mudur nedir? Adam topçu falan değil Ersun illa da topçu yapacak adamı

Doğan BULAT
Sıradan bir Anadıolu külübü olduğumuz gerçeğini kabul etmemiz gerekiyor artık. Mazimizde bi yere kadar Bu takımla ilgili hiç bir umudum sevincim heyacanım kalmadı.. Yazıklar olsun

Şanlı SanMarino
27.08.2017, 00:49
3. hafta 5. hafta meselesi değil hocam. geçen seneden bu yana hocanın oynattığı ya da oynatmaya çalıştığı oyunun sürdürülebilir olmadığını, bu oyun anlayışıyla uzun vadede başarının hayal olduğunu yazıp duruyorum. üstelik ve maalesef hocanın ikinci bir planı yok. takımda üzerine koyacak, gelişim gösterecek, değer kazanacak bir çok yetenek var bu manasız kaos futbolunun altında ezilip giden. ersun yanal formsuz, üstelik uzun süredir formsuz. hocanın da formsuz olma hakkı var elbette ama bu kadar uzun süreli formsuzluk kabul edilebilirlik sınırlarının ötesinde artık.
Peki hocayı yarın gönderelim. Bir planınız var mı?

Hami mi gelsin?

Gangotçu Sadi mi?

Şota mı istersin?

Yoksa Halilhodzic bunağını mı?

hos_cocuk61
Yahu sezon başından beri yazıyorum, Kucka Okay birlikte oynamazzzzzzzzz. Orta Sahamız çok ağır, bugün ki rezaletin tek sorumlusu orta sahanın ağırlığıdır. Bazıları da çıkmış yok efendim Ganso'yu alalım diyor, o zaman ağır olan orta sahamız kağnı gibi olur ligin en zayıf takımı bile bizle John Toshack geçer. Bu takıma hareket lazım Orta sahaya hareket katacak adam lazım defansa hareket katacak adam lazım.

yorumsuz6117

2. Kapilan topu direk öne oynamak. Yani bir iki top ile forveti topla bulusturmak.
6. Merkez tikandiysa, sag dan soldan, bu cok önemli, PASLASARAK ceza sahasina girmek. Cok fazla orta yapmamak.
7. Sag ve soldan paslasarak son cizgiye inmek ve arkadan gelen, yani savunmanin arkasin da olan oyuncuya topu oynamak.

Ve de hiçbirini yapamamak.. :D

nakzo
27.08.2017, 00:50

Bahanelere sığınmaya gerek yok bence fb seni rakip olarak bile görmüyor gs buldozer gibi takım yapmış bjk oturmuş takım aykut oynasa onların üzerine oynar 3 top yapamayan seni niye durdursunlar sen durmuşsun zaten.

Enes Başkaya60
27.08.2017, 00:51
neyse başkanı transfer yapmaya zorlar belki bu maç. o bakımdan iyi olmuştur belki.

Transfer yapsa ne olacak Yalan satan adam bu saatten sonra bütün senemiz çöpe gitti vizyonsuz adam sikebahcenin başına geçmek için maçları sabote eden hoca bir yol olmaz bütün taraftarı kandirdı bu adamlar...

Ümit Küçük
iyi futbol iyi futbolcu ile oynanır.....yeteneksiz ve futbol zekası olmayan çok oyuncumuz var....yusuf okay roda durica bero çok ama çok abartıyoruz....(yusuf gelişmekte olan bir futbolcu)

~UniCef~
Hocam ben özellikle size, sen sahada ne verdin ki diye bir soru sordum.

Yusuf yazıcı pozisyon yokken abuk subuk yerde faul yapıyorsa bunu çözmesi gereken hocadır.

Ya da okay ve ya bir başka biri oynayamıyorsa bunu oyundan çıkarıp yerine adam alması gereken de hocadır.

Durica penaltı yapıyorsa, ki penaltı kararı doğru bununla alakalı oyuncuyu uyarması gereken de hocadır.

Sen kenardan müdahale yapma, takımının sahada ne oynadığı belli olmasın ondan sonra stoperimiz sıkıntı..

Bunu kimse yemez hocam, yapmayın Allah aşkına. Bu kadar baskı yedirtmeyeceksin o zaman takımına.

3 haftadır TRABZONSPOR takımı sözde futbol oynuyor, ben daha ne oynadıklarını anlamadım.

Katiliyorum sana ama mesela Yusuf yaptigi faul. Öyle bir hata yapmasini kim beklerdi? Okayin Konyaspor macin da hatasi. EY transfer den ziyade daha fazla takima konsantre olsa kötü olmaz. Haklisin.

brnclhn
27.08.2017, 00:52
Aspor'da İlker Yağcıoğlu: "Olcay hakem hakkında konuşmak senin haddine değil. Başka takımların hocalarına terbiyesizlik yapma. İşine bak"
Bizim yönetimi böyle buldular konuşuyo bu 5 para etmez adamlar...bunları konuşturan yönetime yazıklar olsun...

stichus
Transferlerin 'ha geldi ha gelecek' modunda oyuncuların kafasında sallandırılması da elbette büyük bir olumsuzluk. Bunu da başkana yazalım, onun hatası diyelim. Hakeme de deriz bir şeyler, haklı da oluruz. Resmen kafasında bizi adam etme planı kurmuş da öyle gelmiş gibi çaldı düdüklerini biz geri düşene kadar.

Ama bu takım o şampiyon Yunanistan gibi kazanıp da sevinecek bir taraftar grubuna sahip değil. Nefret ettirmez bizim oyunumuz. Yağ gibi akarız biz, bir kontraya çıkarız nefesin kesilir. Yeteneksiz oyuncu sevmeyiz, çalımsız passız sürekli duran top bekleyen bir takım olamayız. Topu rakibe vermeyiz biz yahu, ataklarımız goldür, auttur, kornerdir. Bakıyorum ataklar hep top kaptırmayla yanlış pasla bitiyor.

Hocanın bu kadar silik durması hoş değil. Hatayı sahiplenmelidir, çıkıp anlatması lazım oyun planı neydi ne istiyordu da neden yapamadı söylemesi lazım.

Yenmek yenilmek önemli değil tamam biz o meşum Van maçını da direkleri döve döve kırdık ama kaybettik.

Sahada kaçak güreşen, balına gol üstüne yat taktiğiyle oynayan bir takım istemez bizim taraftarımız.

İki senedir takım kuruyorsun yahu, tamam istediklerin alınmıyorsa sen de elindekilerle göster bize tarzını. Az ez ama ez bir görelim bakalım nasıl eziyorsun rakibini. Golden sonra adamlar yükleniyor, her biri ayrı değerli o kadar oyuncu da sen de ben de anam babam da biliyor birazdan yiyeceğiz.

Biz böyle değiliz, kendine gel dememiz lazım Hoca'ya.

Ben inanıyorum, güveniyorum. Bu sıkıntıları aşarız. Ama sahada o oyunu görmeyeceksek, yine her maçı yüreğimiz ağzımızda izleyeceksek, duran toptan fantezi şuttan gol bulacaksak bu sıkıntı aşılmasın, burada duralım düşünelim biz.

Dert sahibi yaptılar insanları gece vakti arkadaş!

odyseuys

Hami mi gelsin?

Gangotçu Sadi mi?

Şota mı istersin?

alternatif yelpazen hami, şota, halil kısır döngüsüyse zaten bırak git çok zorlama be hocam. senin nezdinde yönetimedir bu sitemim. bir mağlubiyetle gemileri yakan skor fetişisti olarak algılama beni. 2 yıldır aynı türküyü söylüyorum, bu takım bugün gün yüzüne çıkan dün sinyalleri verilmiş olan yanlış bir oyun şablonuyla oynuyor. bunun değişmesi için teknik direktörün değişmesi gerekiyorsa neden tereddüt edilmeli. teknik direktör değiştirecekse vakit ve en önemlisi sabır tükenmiş durumda.

ANAOKULU TERK
başarısız olan gider , yerine başkası gelir .

şirketler , kurumlar hatta işletmeler , bu sistem üzerinden varlıklarını sürdürürler .
buralarda performansa ve sonuçlara göre değerlendirme yapılır .
performansın iyiyse devam edersin , ama performansın düşükse yolunu ayırırsın .

teknik direktörün aç mı ? hayır . neden ? çünkü karnı tok . canı yemek istemiyor .
performansı 2 senedir yerlerde . performansı rezalet . takım ondan beter .
neden tutuyorsun ? sabır . neye sabır ? düşük performansa mı ? 2 senedir yerinde saymaya mı ?

tudor aç mı ? evet. neden ? çünkü karnı aç . hiç bir şey yememiş . her şeye saldırıyor .
performansı 2 aydır yükselişte . ve takımına hükmediyor . veya bu sene gelen diğer hocalar .
hepsi aç , hepsi agresif , hepsi gözü dönmüş . bizimki hariç .

bırak sahayı , takımı , ayı oğlu ayıya , aziz köpeğine , cevap bile vermiyor , veremiyor bu hoca .
bırak takım savunmasını , kendini bile savunamıyor bu hoca .

kime , ne anlatıyoruz ?

sonuç .
değişmeyen sadece değişimin kendisidir .

theo
27.08.2017, 00:53
ersun nedense bu takımı sahiplenemedi 2 senedir.

bir önceki gelişinde daha arzuluydu...

oyuncular ersuna güvenemiyor gibi... ersun da hırs aşılayamıyor...

bugün messi takımı 2-0 öndeyken 90+3te rakibi 50 metre kovaladı top aldı...

bugün bizde topu almak için yırtınan kim vardı?

fatih terimi zerre sevmem ama onun verdiği hırsı da şenol bile veremiyor...

Karmam
Transfer yapsa ne olacak Yalan satan adam bu saatten sonra bütün senemiz çöpe gitti vizyonsuz adam sikebahcenin başına geçmek için maçları sabote eden hoca bir yol olmaz bütün taraftarı kandirdı bu adamlar...
kardeş sen niye böyle devamlı değişik değişik yorumlar yapıyosun

saygılar

DrHasan
Bu cümleyi duyunca o adamdan kan beynime sıçradı.Baya lafı sokmuş olcay anlaşılan

nakzo

Hami mi gelsin?

Gangotçu Sadi mi?

Şota mı istersin?

Bence ersun kalsın bu takımı seyrederken içim ürperiyor gururlanıyorum tatiği olmayan bir takım kimse bu takımi çözemiyor helal olsun ersun sana kesin haftaya maça bu pırlanta gibi takımı seyretmeye 40 bin kisi gider rüzgarı arkamıza aldık şampiyonuz.

shagrath61

Hami mi gelsin?

Gangotçu Sadi mi?

Şota mı istersin?

Sergen yalçın

~UniCef~
27.08.2017, 00:54
Sezonun ortasin da TD gönderip sampiyon olan takim var mi?

yasinylmz
Transferlerin 'ha geldi ha gelecek' modunda oyuncuların kafasında sallandırılması da elbette büyük bir olumsuzluk. Bunu da başkana yazalım, onun hatası diyelim. Hakeme de deriz bir şeyler, haklı da oluruz. Resmen kafasında bizi adam etme planı kurmuş da öyle gelmiş gibi çaldı düdüklerini biz geri düşene kadar.

Ama bu takım o şampiyon Yunanistan gibi kazanıp da sevinecek bir taraftar grubuna sahip değil. Nefret ettirmez bizim oyunumuz. Yağ gibi akarız biz, bir kontraya çıkarız nefesin kesilir. Yeteneksiz oyuncu sevmeyiz, çalımsız passız sürekli duran top bekleyen bir takım olamayız. Topu rakibe vermeyiz biz yahu, ataklarımız goldür, auttur, kornerdir. Bakıyorum ataklar hep top kaptırmayla yanlış pasla bitiyor.

Hocanın bu kadar silik durması hoş değil. Hatayı sahiplenmelidir, çıkıp anlatması lazım oyun planı neydi ne istiyordu da neden yapamadı söylemesi lazım.

Yenmek yenilmek önemli değil tamam biz o meşum Van maçını da direkleri döve döve kırdık ama kaybettik.

Sahada kaçak güreşen, balına gol üstüne yat taktiğiyle oynayan bir takım istemez bizim taraftarımız.

İki senedir takım kuruyorsun yahu, tamam istediklerin alınmıyorsa sen de elindekilerle göster bize tarzını. Az ez ama ez bir görelim bakalım nasıl eziyorsun rakibini. Golden sonra adamlar yükleniyor, her biri ayrı değerli o kadar oyuncu da sen de ben de anam babam da biliyor birazdan yiyeceğiz.

Biz böyle değiliz, kendine gel dememiz lazım Hoca'ya.

Ben inanıyorum, güveniyorum. Bu sıkıntıları aşarız. Ama sahada o oyunu görmeyeceksek, yine her maçı yüreğimiz ağzımızda izleyeceksek, duran toptan fantezi şuttan gol bulacaksak bu sıkıntı aşılmasın, burada duralım düşünelim biz.

Dert sahibi yaptılar insanları gece vakti arkadaş!

Eline saglik hocam. İsin ozeti budur..

UĞUR DURTAŞ
ersun hoca diyor ki
takım olamadık
rtim bulamadık
milli ara vaar takım olamamış takıma izin verillirmi verilmez mi?
göreceğiz.
en az 3-4 gün izinli takım.
*
sagolsunlar bayramımızı erkenden kutladılar.

~UniCef~
27.08.2017, 00:55
Ve de hiçbirini yapamamak.. :D

Son dönem gercekten öyle. Akyaziya yeni gectigimz de cok daha iyi yapiyorduk.

Fatih Öztürk
Takımızın gücü bu, çok dert etmeye gerek yok, ligi 4. bitirebilirsek büyük başarıdır.

shagrath61
Katiliyorum sana ama mesela Yusuf yaptigi faul. Öyle bir hata yapmasini kim beklerdi? Okayin Konyaspor macin da hatasi. EY transfer den ziyade daha fazla takima konsantre olsa kötü olmaz. Haklisin.
Yusuf her hafta aynı tip fauller yapıyor. Geçen hafta hücumda yaptı, bu hafta ceza sahasına yakın bir yerde. Fark bu. Ayrıca takım olarak sürekli faul yapıyoruz bu da bir gerçek. Madem bu işi yapacağız bari nerelerde yapılmayacağını hocanın bu futbolculara aktarması gerekiyor. Gerçi futbolcu olan zaten bunu bilir orası da ayrı bir şey.

Kaç haftadır 2. lig takımının yapmadığı pas hatalarını yapıyoruz. Bu takıma paslı oyun çalıştırılmıyor mu acaba ? Çalıştırılmadan nasıl sürekli pas yapan bir takım oynatılmak isteniyor onuda bilmiyorum.

samway
27.08.2017, 00:56
Al işte yine havlu attık bir tane adam gibi başkan gelmicek mi bıktık yeminle

kuçko

Bırakalım böyle ucuz işleri,sen ligin düşme adayından 3 ye sonra aziz de aykut de,hakemlerin ne orospu çocuğu olduğunu yeni mi öğrendiniz,90 dakika boyunca bir tane organize atağın olmasın sonra böyle saçma sapan mazeretler... bu takımın hocası olacak pezeveng naaapmış,başkanı olacak sığır ne yapmış kaç senedir onları sorgulayalım önce.

nakzo
Birde bu Metuş Bero mudur nedir? Adam topçu falan değil Ersun illa da topçu yapacak adamı

Ersun aldırdıgı veya muharremmin aldığı iyi adam var mı?

Cengiz
Ersun Yanal'ı çok severim ama
Tekke, hemen şimdi

odyseuys
27.08.2017, 00:57
Takımızın gücü bu, çok dert etmeye gerek yok, ligi 4. bitirebilirsek büyük başarıdır.

fatih hoca, bu takımın gücünün bu olduğuna inanmıyorum. bu takım eksiklerine, zaaflarına rağmen bundan daha iyisini sahaya yansıtabilecek potansiyele sahip.

~UniCef~
Yusuf her hafta aynı tip fauller yapıyor. Geçen hafta hücumda yaptı, bu hafta ceza sahasına yakın bir yerde. Fark bu. Ayrıca takım olarak sürekli faul yapıyoruz bu da bir gerçek. Madem bu işi yapacağız bari nerelerde yapılmayacağını hocanın bu futbolculara aktarması gerekiyor. Gerçi futbolcu olan zaten bunu bilir orası da ayrı bir şey.

Kaç haftadır 2. lig takımının yapmadığı pas hatalarını yapıyoruz. Bu takıma paslı oyun çalıştırılmıyor mu acaba ? Çalıştırılmadan nasıl sürekli pas yapan bir takım oynatılmak isteniyor onuda bilmiyorum.

Ön tarafta faul yapmasi EY taktiginin bir parcasi. Kontra ataklara yakalanmamk icin. Ama ceza sahasina yakin bir yerde hangi aptal yapar?

Aynen. Paslasma cok kötü.

Fanatik34

Hami mi gelsin?

Gangotçu Sadi mi?

Şota mı istersin?

Yoksa Halilhodzic bunağını mı?Yönetim kanadi konusuyor

~UniCef~
27.08.2017, 00:58
fatih hoca, bu takımın gücünün bu olduğuna inanmıyorum. bu takım eksiklerine, zaaflarına rağmen bundan daha iyisini sahaya yansıtabilecek potansiyele sahip.

Aynen :)

ilyskm
Bu takımda dikine hızlı oynayabilecek oyunu üzerine kurabileceğimiz bir topçuya ihtiyaç var, gerisi hikaye, takım koşamıyor

Full HD
KAP geldi mi KAP?

Şanlı SanMarino
27.08.2017, 00:59
Yönetim kanadi konusuyor
Taraftar kanadıyım ben.

Nazim Can
Yönetim kanadi konusuyor

Bu varya Hekimoglu tam baskanligi kazanacakken araya girip müdahale eden kisidir:)

Şanlı SanMarino
Ersun'u göndermeyi göze alacak yönetim Fatih Terim'i takımın başına almayı göze almalı. Daha layık bir hoca göremiyorum ben.

yasinylmz
27.08.2017, 01:00
ersun nedense bu takımı sahiplenemedi 2 senedir.

bir önceki gelişinde daha arzuluydu...

oyuncular ersuna güvenemiyor gibi... ersun da hırs aşılayamıyor...

bugün messi takımı 2-0 öndeyken 90+3te rakibi 50 metre kovaladı top aldı...

bugün bizde topu almak için yırtınan kim vardı?

fatih terimi zerre sevmem ama onun verdiği hırsı da şenol bile veremiyor...

Bu benim de aklimi kurcaliyor. Haciosmanoglu doneminde geldiginde elinde daha kotu bir kadro vardi ama bu oynatmaya calistigi oyundan daha iyi oynatiyordu takimi. Agresif oyun oynuyorduk. Bursa, gencler, mersin, gs maclarini hatirliyorum. Ersun da bir sikinti var bu net. Bence bu sikinti yapiomayan transferle le ilgili de degil. Mesela iho dobeminde karkiv macinda 3-4-3 felan deniyodu. Son doneminde hic farkli varyasyonlar ya da farkli seyler denemiyor. Maci izliyor sadece. Oyunculara gore bir oyun sistemi denemiyor. Bence basari baskisi onu bu duruma getiren sey. Ersun korkuyor ben bunu seziyirum ya basarisiz olursam diye korkuyor..

Fatih Öztürk
27.08.2017, 01:00

İlk onbire net 3 oyuncu alınırsa 70 puanı zorlarız şampiyonluk imkansız hocam.

Nazim Can
27.08.2017, 01:02
Ersun'u göndermeyi göze alacak yönetim Fatih Terim'i takımın başına almayı göze almalı. Daha layık bir hoca göremiyorum ben.

Ben bu forumda tek bir kisi tanirdim Bu kadar Ersuncu olan bilmem anltabildim mi :) nick konusunda keske daha yaratici olsaydin :)

El Cordobes
sen gs'nin 2 ayda yaptığı hamleyi 2 senede yapamazsan sorunu hocada ararsın. şimdi tudor büyük hoca oldu, Ersun Hoca istifa!

Karmam
ya arkadaşlar şu t.d değiştirelim diyenler bari deyin ki parası neyse verelim de kendini kanıtlamış dünyaca ünlü birini getirelim.

yok sergen'miş yok tekke'ymiş yok hami'ymiş yok yılmaz vural'mış ne yalan dolan önerilerdir. ersun yanal ne tepki alıyor ne düşmanı varsa bu adamların 5 katı karşıtı olur

mkesen1982
Yazıcı her hafta üstüne koyması gerekirken olduğu yerde sayıyor.Ya çok şişirildi yada üstüne yüklenen yük altında eziliyor.Bence biraz fazla şişirdik galiba.Biz zamanlar Alişen Kandil vardı.Şimdi nerelerde kimbilir.Sonu aynı olmaz inşallah

ccd6167
27.08.2017, 01:03

Hocam ne baskısı hala ya.. En baskılı oynadığımız maçlar geçen sene alanya gençler maçı.. Skorlar ortada..

Biz hala 15 sene önceki futbolda kaldık.. Barcelona bile artık baskıyla futbol oynayamıyor..

Futbol değişti..

Artık topu kapıp direkt kaleye gidebilen kanat forvetler para ediyor.. Neymar dembele..

Ersun futbol anlayışı iflas etti.. Bitti o devir kapandı . 4231 yok artık dünyada bitti..10 numara olayı dünyada kapandı.. Bitti...

Bayern manu dortmund lepzing psg monaco r madrid a madrid chelsea juventus man city.. Hiçbirisi 4231 oyanmıyor.. Hiç birinde 10 numara dçye tabir edilen oyuncu yok.. O tabir bitti.. Müller dybala greizmann bunlar artık 2. Forvet..

Yeryüzünde 10 numara olayı kalktı abi..
Yırtınıyoruz burada acilen yusuf 8 numara dşye tabir edilen bölgeye çekilsin diye...

Fatih Çelik
Ben Abdullah Avcı'yı istiyorum. Ama o bizi niye istesin ki işte mis gibi takımı var. Sevilla'ya bile kolay kolay teslim olmamış şampiyonluk kovalamış. O kalibrede bir takıma nereleri oynattı. Sistemse sistem futbolsa futbol. Ama niye gelsin ki işte? Ne kadar albenimiz var ki...

hos_cocuk61
Şanlı SanMarino, siteyi trollemeyi artık bırak. Bağnazlığın lüzumu yok, kısa şortlu Nevzat'a olan kişisel takıntından dolayı tüm takımı tu kaka yaptın. Şimdi Nevzat olmadığı için neredeyse takımın en cacık oyuncusuna bile güzelleme yapacaksın. Karar ver artık trollükmü? Objektiflik mi?

Uğur Ö.
Sergeni isterdim hoca olarak. Futbolu cok iyi biliyor.

kuçko
Sıradan bir Anadıolu külübü olduğumuz gerçeğini kabul etmemiz gerekiyor artık. Mazimizde bi yere kadar Bu takımla ilgili hiç bir umudum sevincim heyacanım kalmadı.. Yazıklar olsun

Aynen hocam olay budur,istemesek te kabul etmek zorundayız ki sıradan basit bir Anadolu kulübüyüz ,sıradan bir hocası olan sıradan dahi olamayan bir başkanı olan.Bizim taraftar kendini kandırmaya devam etsin,daha 1 ay önce kurulmuş takımlar çatır çatır top oynarken biz hala sistemmiş takımın oturmasıymış diye kandırlmaya devam edelim.

Şanlı SanMarino
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Şanlı SanMarino (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=49138)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->, siteyi trollemeyi artık bırak. Bağnazlığın lüzumu yok, kısa şortlu Nevzat'a olan kişisel takıntından dolayı tüm takımı tu kaka yaptın. Şimdi Nevzat olmadığı için neredeyse takımın en cacık oyuncusuna bile güzelleme yapacaksın. Karar ver artık trollükmü? Objektiflik mi?

Objektif olup takımı destekleyelim.

Fanatik34
27.08.2017, 01:04
Taraftar kanadıyım ben.Bir adama bunak sifatini yerlestirip, digerini savunuyorsaniz, sonuc aciktir!

Iki macta kazanilan 4 puan sadece burak Yilmaz sayesindedir. Bu kadro yapilanmasinda sesini cikarmayan, bir yildir takimin basinda olup bu futbolu oynatan Hoca´da adam degildir, eger yapilanlardan memnun ise hoca hic degildir

nakzo

Bu takımın ilk 4 girme ihtimali zaten yok 3 hafta bu takımı seyredip az futboldan anlayan adam zaten bunu görür .Onun icin de ersuna gerek yok. 2 senedir zere bir takıma faydan yoksa bir zahmet Defol git ersun defol nefret ettik senden ruhsuz herif.

Şanlı SanMarino
Gülbaturrrr birinciiiiii :D

Atlarıyla mı gelecek, atsız mı?

yasinylmz
Yazıcı her hafta üstüne koyması gerekirken olduğu yerde sayıyor.Ya çok şişirildi yada üstüne yüklenen yük altında eziliyor.Bence biraz fazla şişirdik galiba.Biz zamanlar Alişen Kandil vardı.Şimdi nerelerde kimbilir.Sonu aynı olmaz inşallah

Ali Sen i cok net hatirliyorum. Ali sen sergen gibiydi. Ali sen kandil de ki yetenegin yarisi Yusuf ta yoktur.

yasinylmz

Ali Sen i cok net hatirliyorum. Ali sen sergen gibiydi. Ali sen kandil de ki yetenegin yarisi Yusuf ta yoktur.

Mustafa'
27.08.2017, 01:05
İşine bak işine artist sen kimsin...

Artistim ben. İşim de artistlik yapmak. Var mı sıkıntı?

Şanlı SanMarino
Yusuf konusunda eleştiriler çok ağır,

Çok çok ağır hemde. Genç oyuncu böyle kazanılmaz.

odyseuys

koşturup durmaktan soluk almaya vakti kalmayan oyuncudan 10 numaraya yakışır performans bekliyoruz üstelik daha yaşı 20 iken. hocanın orta sahaya yüklediği misyon - ki benim gözümde hocanın sisteminde orta saha yok hükmündedir- değişmediği sürece okay'a, kucka'ya hatta yusuf'a daha çok kızarız.

lazboy0061
27.08.2017, 01:06

Sergen en gec 1 ay sonra kacip gider

-Samet
27.08.2017, 01:09
En çok ama en çok kızdığım şey de kulübe 50.yılda şampiyonluk hedefi konulması.

Hadi diyelim bu hedefi koydun ,

O zaman bu transfer işi bu zamana mı kalır ,

Aylar öncesinden belli olan eksik bölgelere gider o bahsettiğin "nokta atışı" transferleri yaparsın.

Kim gibi mi ?

Mesela sıfırdan kadro kuran Galatasaray gibi.

Kimse bana ekonomik durum falan maval okumasın.Kucka'ya verilen bonservis , Burak'a verilen bonservis, maaşlar ortada..Eskide kaldı o takım içi dengeler.

Ulaşamayacağın hedef koymak , koyduğun hedefe ulaşmak için gerekli adımları atmamak , hem takım üzerindeki , hem teknik ekip üzerindeki , hem de ey yönetim senin üzerindeki beklentinin artmasına neden olur..

Gel de benim gibi demoralize olmuş taraftarına açıkla şimdi.

Gel de milli maç arasında transferini tamamla şimdi..

Ersun hocaya kızalım tabi , adamın elinde Lens vardı da yedekte gitti Bero'yu oyuna aldı , sonra asıl mevkisi sahte forvet - forvet arkası olan Bero'ya da kızalım , içinden geçemedi çünkü rakip oyuncuların..

Buyrun Rodallega , beğenmediğiniz(beğenmediğim) Ndoye'un tuttuğunun 10 da biri kadar top tutamadı ilerde.

Attığımız gollere bakalım ; Kucka'nın long shot taker skill'i , duran top.

Farkında mısınız , şu takım hala gol atamıyor.Üretken oyuncu yok..Bütün yükü Yusuf 'a bindirirsek bu konuda o da şu haliyle bir yere kadar..

Şimdi bir düşünün bunları acaba neden hala eylül ayına gelmiş transfer bekliyoruz..

50.yılda şampiyonluk hedefi olan takımın icraatleri bu yönde mi olur..

Gidin 1 sene önce yönetimle ilgili yazdıklarıma da bir bakın,
Ama sabır dönemi geçmedi mi halen sizce de ..

nakzo

İmkansız çok çok çok kötü bir orta sahamız var tamamen değişmesi lazım.

Murathan
Takım için konuşulan hocalara bak Sergen, Y.Vural :d
ersunun neden 3 defa geldiği az çok belli aslında.
hayırlı geceler.

Mehmet Fatih Silik
27.08.2017, 01:10
Sabri gibi dalga gecilen adamdan neredeyse frikikden gol yiyecekti Onur...

Kendine gelmesi lazim artik. Yeter! 50. yilini kutlayan kalecinin performansi böyle olamaz.

Milli Takim'a neden almadi diye hic bosuna Lucescu'ya kizmayalim valla.

ANAOKULU TERK
27.08.2017, 01:10
sabır , sabır diyen arkadaşlar .
2 senedir sabır ettik de ne oldu?
bu 2 senede ne değişti?
bunları bi açıklarlarsa sevinirim .

bir de önümüzdeki mayısın sonunda da ,
yine sabır kelimesini kullanacak mısınız?

artık şu sabır kelimesinin içini boşaltmazsanız sevinirim .
zira sabır kelimesini duydukça artık kusasım geliyor .
bilhassa da teknik direktöre sabır kelimesine .

theo
27.08.2017, 01:12
Bu benim de aklimi kurcaliyor. Haciosmanoglu doneminde geldiginde elinde daha kotu bir kadro vardi ama bu oynatmaya calistigi oyundan daha iyi oynatiyordu takimi. Agresif oyun oynuyorduk. Bursa, gencler, mersin, gs maclarini hatirliyorum. Ersun da bir sikinti var bu net. Bence bu sikinti yapiomayan transferle le ilgili de degil. Mesela iho dobeminde karkiv macinda 3-4-3 felan deniyodu. Son doneminde hic farkli varyasyonlar ya da farkli seyler denemiyor. Maci izliyor sadece. Oyunculara gore bir oyun sistemi denemiyor. Bence basari baskisi onu bu duruma getiren sey. Ersun korkuyor ben bunu seziyirum ya basarisiz olursam diye korkuyor..

bu kadar isteksiz bir takımın başka açıklaması olamaz... adam geçen haftadan bir çok oyuncunun kafasını karıştırdı damdoy hamlesiyle...

kimsenin ersuna inandığını sanmıyorum... ben ersun geldiğinde işlerin çözüleceğine inanmıştım ama o da fos çıktı...

ccd6167
27.08.2017, 01:13

Kendine gelmesi lazim artik. Yeter! 50. yilini kutlayan kalecinin performansi böyle olamaz.

Aynen çok top çıkardı 1 e 1 .. Çıkarmaması gerekiyordu.. Sabrinin serbest vurşusunda wakabayashi gibi ayaklarıyla topa uzanması gerekiyordu.. Veya milli takıma gitmesi için Girona takımona gidip 3. Kaleci olması lazımdı..

Fatih Öztürk
27.08.2017, 01:14
İmkansız çok çok çok kötü bir orta sahamız var tamamen değişmesi lazım.

2 senedir Ndiaye tarzı oyuncu lazımken ön libero doldurduk takıma. 2-3 oyuncu insiyatif alacak ta olgun futbol oynayıp goller bulacaz, olacak iş değil.

Ogün YAZICI
27.08.2017, 01:15
Trabzonspor taraftarının içini boşalttılar."Sabır" mottosu altında asimile ettiler.Antalya'dan 7 yediğimizde havaalanını başlarına yıksaydılar , lige 6.lık başarı zırvaları ile girdiklerinde o tesisleri başlarına yıksaydılar bunlar başımıza gelmezdi.Bizi biz yapan değerleri bizden aldılar.Türkiye'nin en pasif en saf en sömürülen taraftar kitlesi biziz.Baskı falan yok bu şehirde.Her sene bu şekilde ihanet edip aldatıp o koltuklarınızda yayılıyorsunuz ya baskı falan yok bu şehirde.

David_LuiZ4
27.08.2017, 01:15
Ön tarafta faul yapma taktiği Ersunun Genclerbirliği döneminden kalma ve miadını doldurmuş bir taktik...Rakibe basıp topu çabuk kazanmak diye bir şey var...Geçen sezon ligin en fazla faul yapan takımıydık çok kart yersin böyle...

OzcanHan61
27.08.2017, 01:16
Anasını satim biz hazır değiliz eksigimiz var da Göztepe çok bütün bir takım mı? Sabri'yi parlattık adamlar ilk 3 puanlarını aldılar boşuna enerjimizi tüketmesinler hoca başkan hepsi istifa etsin bunlardan bir cacık olmaz. Sonra ne olur bilmiyorum zaten yıllardır aynı tiyatro.

Çağatay_
27.08.2017, 01:17
Trabzonspor taraftarının içini boşalttılar."Sabır" mottosu altında asimile ettiler.Antalya'dan 7 yediğimizde havaalanını başlarına yıksaydılar , lige 6.lık başarı zırvaları ile girdiklerinde o tesisleri başlarına yıksaydılar bunlar başımıza gelmezdi.Bizi biz yapan değerleri bizden aldılar.Türkiye'nin en pasif en saf en sömürülen taraftar kitlesi biziz.Baskı falan yok bu şehirde.Her sene bu şekilde ihanet edip aldatıp o koltuklarınızda yayılıyorsunuz ya baskı falan yok bu şehirde.

Katılıyorum.

Eskiden bilmem hatırlar mısınız, çok saçma bir öfke vardı. Yerli yersiz, gerekli gereksiz... Bu saçma ve anlamsız öfkeye karşıydık, ama şimdi öyle bir hale geldik ki bize ne yapılırsa yapılsın ses edemez hale geldik. O saçma öfkeyi arar olduk.

Sabır sabır sabır... Tamam eyvallah sabır, ama 1.5 yıl sonunda futbol adına elle tutulur hiçbir şey olmaması kabul edilebilir bir şey midir?

Söyleyecek çok şey var.

mkesen1982
27.08.2017, 01:17
Transferde ismi geçenlere bakınca onazi-okay-kuçkayı izlemeye devam etcez gibi.Bence bizim en temel sorunumuz burası.Üçüde yaratıcı defansla hücüm arasında bağ kuran dikine oynayan hızlı adam geçen özellikte değil.Böyle olunca takımın ayarı bozuluyor kanatlar işlemiyor defans baskı yiyor.

David_LuiZ4
27.08.2017, 01:18
Zeki bir futbolcu ise nerde nasıl faul yapılacağını bilir zaten hocaya kalmaz bu mesele...

nakzo
27.08.2017, 01:18
2 senedir Ndiaye tarzı oyuncu lazımken ön libero doldurduk takıma. 2-3 oyuncu insiyatif alacak ta olgun futbol oynayıp goller bulacaz, olacak iş değil.

Bu ligden alacağın 2 adam vardı ndiaye ve visca alactın birde iyi bir stoper arkana yaslanacaktın.Bu kadar is bilmezlik olurmu kucka kimdir kim kucka isini bilmeyen cavus değil bunlar bilerek yapılıyor bazı seyler bilinçli .Kimse bu kadar sığır kimse bu kadar aptal olamaz.

Mehmet BAŞ
27.08.2017, 01:19

Kusura bakmayın ama gecenin esprisini yaptınız sanırım.
Bu akşam Onur'dan daha ne bekliyordunuz merak ettim. Ağzıyla kuş mu tutacaktı? Pes!

zekeriyya
27.08.2017, 01:20

Sıradan değil sırasından ustun bir Anadolu takımıyız

Nazim Can
27.08.2017, 01:21
Zeki bir futbolcu ise nerde nasıl faul yapılacağını bilir zaten hocaya kalmaz bu mesele...

Aynen ama Hocasi faulu bir silah gibi kullanmaya kalkarsa, o zaman oyuncuda o faulü her sikistiginda kullanir iste.

Şanlı SanMarino
Sıradan değil sırasından ustun bir Anadolu takımıyız
7 Şampiyonluğu olan BÜYÜK bir Anadolu takımıyız. Karadeniz Fırtınasıyız.

yasinylmz

Onur frikiklerde kaleyi hic ortalamiyor. Koseye gidincede cikaramadi topu. Bunu hep yapiyor ama hic ders cikarmiyor bundan. Gecen hafta alperden yedigi golde komikti. Alper hoca lazim Onura. Cok belli bizim kaleci antrenorunde de sikinti var. O da irdelenmesi gereken bi konu...

TSKara61
27.08.2017, 01:22
Gecen hafta ki mactan once "Fener'den 3-4 yersek uzulmem" demistim.

Sen saha disinda gerekenleri yapmazsan, sen zaten sezona rakiplerine karsi 3-4 yemis gibi maglup baslamissin demektir.

Belki son dakika golleri, sanslan, vs. gunu kurtarirsin 2-1'lerlen 2-2'lerlen.

Fakat eninde sonunda gercekler ortaya cikar. O eksikler senin yuzune carpar, sana celmeyi takar.

Bu eksikler gecen sezondan beri belli. Hazirlik maclarinda ve Konyaspor macinda da giderilmedikleri belliydi.

Sezona bu eksiklerlen, bu carpik kadro yapilanmasiylan girmek intihardir dedik.

Sen belki Fener'den 3 degil 2 yersin. Ama ertesi hafta Goztepe'nin toplama takimi sana atarim o 3-4'u.

ferdeco128
27.08.2017, 01:23
Sahada ki sorun orta saha net. Yetenekli futbolcuya ihtiyaç var orta sahada. Dertlerimize çare orta saha transferi olacaktır. Ama bu izlenilerek yapılmalı. Öyle menejer önermeli bir isim olmamalı.

Hoca meselesine gelince. Ersun hocanın internet aleminde çok destekçisi var. Bu destekçileri daha çok şikebahçe tarafından. şikeciler; aykut ile azizi yollayıp ali koç ile Ersun hocayı getirme planı yapıyorlar. Mesele burada kopuyor bizden. Ersun hoca da bunu biliyor, o yüzden de bizi sahiplenmiyor yeteri kadar. Sahiplenme duygusu görsem kalsın, mukavelesi uzatılsın diyecem. Bu hissiyatı bana vermiyor. Verdiği arkadaşımız var mıdır bilemiyorum.

Ersun hoca gönderilecekse yerine bir alternatif belirlenmeli. Bu isim formda bir isim olmalı. Milli takım arasında yapılmalı operasyon. Ersun hoca'nın gönderilmesi esnasında destekçileri kulübü yıpratacak derecede aşırı olumsuz bir hava estirecekleridir. Buna dikkat edilmeli. Çünkü bir önceki sefer öyle oldu,kulüp çok yıpratıldı. Tereyağından kıl çekilir gibi operasyon yapılmalı. Tartışılmaz bir hoca gelmeli. Yabancı olması avantajımıza olur. Ama şunu da unutmamalıyız kim gelirse gelsin başarılı olacağımızın garantisini kimse veremez.

Göztepe yeni bu lige çıkmış bir takım, yeni kurulmuş bir takım. Buna rağmen bizden daha iyi oynuyorlar. Daha istekliler. Bu kabul edilebilir birşey değil.

6Şafak Aydın1
kanser olsan iyi yine bir iki sene sonra isin bitiyor

zekeriyya

Sadece bize mi Yaptılar bunu ?

zekeriyya
27.08.2017, 01:25
Baskan Ersun Hoca'yı göndermez
gonderemez
sikebahce veya geyse bile eskisi gibi
kolay kolay hoca gönderemiyor
para Lazım para

theo
Onur frikiklerde kaleyi hic ortalamiyor. Koseye gidincede cikaramadi topu. Bunu hep yapiyor ama hic ders cikarmiyor bundan. Gecen hafta alperden yedigi golde komikti. Alper hoca lazim Onura. Cok belli bizim kaleci antrenorunde de sikinti var. O da irdelenmesi gereken bi konu...
alper hocanın dönebilme durumu varsa ilk onu transfer etsinler....

Fatih Öztürk
Bu ligden alacağın 2 adam vardı ndiaye ve visca alactın birde iyi bir stoper arkana yaslanacaktın.Bu kadar is bilmezlik olurmu kucka kimdir kim kucka isini bilmeyen cavus değil bunlar bilerek yapılıyor bazı seyler bilinçli .Kimse bu kadar sığır kimse bu kadar aptal olamaz.

Katılıyorum dostum.

nakzo
27.08.2017, 01:26

İşte büyük takım olmayı böylece kaybettik gavaradan karabukten 4 ye antalyadan 7 ye göztepeden 3 ye normal gibi kimsenin umrunda değil biz harbiden bitmisiz oyuncuların suratına bak at suratlılarda üzüntü veya hicap duyan varmı.İşte istanbul takımları niye hep büyük kalıyor.O taraftar adamı o sahaya çıkarmaz çıkarmıyorda zaten. gs seyircisi ne dedi gecen seneden kimse kalmayacak baskan s.s degişrtirdi erkeksen degistirme bizim halen okaylı ve onazili bir orta sahayla ugurun oynadıgı bir defansla ve ndoye gibi bir herifin oynadığı hucum hatttıyla harbi harbi şampiyon olabilecegimizi duşünen bir taraftar kitlemiz var.

erenslash
27.08.2017, 01:29
3-4 sağlam takviye almalarılazım hemen yoksa babayı alırız bu işler böyle stoper dedik ortasaha kanat dedik şimdi almayın görelim!!!

zekeriyya
27.08.2017, 01:30
Yusuf konusunda eleştiriler çok ağır,

Çok çok ağır hemde. Genç oyuncu böyle kazanılmaz.

Doğru diyorsun çok doğru da
bir şey de demesen senin genç on senede bir adım ilerlemez
sonra Sabri gibi on sene sonra kurtulmak icin uğraşırsın

yasinylmz
27.08.2017, 01:32
Takim da soyle bir sikinti da var sizlerin de dikkatini defalarca cekmistir muhtelemen. Maca baskarken cok rahat kasmadan basliyoruz.. sanki " barca gibiyiz nasilsa aliriz " rahatligi farkediyormusunuz bunu. Gol u bulunca da bunu yapiyoruz surekli.. boyle rahat rahat hareketler.. dikkat ediyorum gecen sezondan beri bu oyuncu gurubunda boyle bir sorun da var.. macin baslarinda ve one gectigimizde bunu cok yapiyiorlar

Şanlı SanMarino
27.08.2017, 01:32
Doğru diyorsun çok doğru da
bir şey de demesen senin genç on senede bir adım ilerlemez
sonra Sabri gibi on sene sonra kurtulmak icin uğraşırsın
Yusuf'un kötüsü bu, herkes hemfikir. İyisi çok çok üst düzey oynar. Herşeyin ilacı zaman.

ALDENİRO
27.08.2017, 01:34
ersun hoca nın kapasitesi bu kadar. bize kalite oyuncu lazım. 2, 3 kalite dransfer olursa o zaman ersun hoca takımı oynatır.

Fanatik34
27.08.2017, 01:37
Bugün mac kadrosunu görünce, dedim en ucta Damdoy olmali

Roda olunca bir an, takim yenerse ben Damdoycu rezil olurum..kisa sürdü keza sözkonusu Trabzonspor (her ne kadar kimin oyuncagi ise)

Ama yine hakli ciktim (sevinemiyorum), takim islemiyor, her yeri ariza (suclu da illa Roda degil)

Hoca piskin piskin...

Takim düzelir mi?

3 S ile evet

~UniCef~
27.08.2017, 01:38
Hocam ne baskısı hala ya.. En baskılı oynadığımız maçlar geçen sene alanya gençler maçı.. Skorlar ortada..

Biz hala 15 sene önceki futbolda kaldık.. Barcelona bile artık baskıyla futbol oynayamıyor..

Futbol değişti..

Artık topu kapıp direkt kaleye gidebilen kanat forvetler para ediyor.. Neymar dembele..

Ersun futbol anlayışı iflas etti.. Bitti o devir kapandı . 4231 yok artık dünyada bitti..10 numara olayı dünyada kapandı.. Bitti...

Bayern manu dortmund lepzing psg monaco r madrid a madrid chelsea juventus man city.. Hiçbirisi 4231 oyanmıyor.. Hiç birinde 10 numara dçye tabir edilen oyuncu yok.. O tabir bitti.. Müller dybala greizmann bunlar artık 2. Forvet..

Yeryüzünde 10 numara olayı kalktı abi..
Yırtınıyoruz burada acilen yusuf 8 numara dşye tabir edilen bölgeye çekilsin diye...

Ersun Yanalin taktigi Kloppun taktigine cok yakin, Ve o Dortmund gibi bir takimla SL de final oynadi.

balaban
27.08.2017, 01:38
Daha sezon yeni başladı sakin olmak lazım

balaban
27.08.2017, 01:39
Mustafa Denizli olmuştu 2009 da

OzcanHan61
27.08.2017, 01:41
Ya arkadaş transfer gerekli diyip durmayın ya. Oynadığımz takım Göztepe Borussia Dortmund değil. Ne Ersun'dan bir cacık olur ne başkandan ne futbolculardan. Rezillik başka birşey değil.

OzcanHan61
27.08.2017, 01:43
Bu arada Burak niye yine oynamadı? Yatmaya mı geldi Trabzon'a? O kadar mı ciddi sakatlığı?

Nazim Can
27.08.2017, 01:44
Bugün mac kadrosunu görünce, dedim en ucta Damdoy olmali

Roda olunca bir an, takim yenerse ben Damdoycu rezil olurum..kisa sürdü keza sözkonusu Trabzonspor (her ne kadar kimin oyuncagi ise)

Ama yine hakli ciktim (sevinemiyorum), takim islemiyor, her yeri ariza (suclu da illa Roda degil)

Hoca piskin piskin...

Takim düzelir mi?

3 S ile evet

Peki Dragovic mi Serdar mi?

OzcanHan61
27.08.2017, 01:44
Daha sezon yeni başladı sakin olmak lazım

Abi ne sabırı? 24 yaşındayım hayatımda resmi şampiyonluk görmedim ölene kadar mı sabredim şahsen?

Fanatik34
27.08.2017, 01:48
Peki Dragovic mi Serdar mi?Dragovic´in civileri pek saglam degildir ama cok iyi oyuncudur. Serdar ise hem iyidir, hem adamdir.

Yani kisaca 3S ile sampiyonuz ;)

Çağdaş DENİZ
27.08.2017, 01:49
Allah belanızı vermesin ya
bu ne biçim rezil futboldur, bu ne biçim hakemdir, bu ne biçim teknik direktör
offf of

memozcan
27.08.2017, 01:51
okay ve bongonda bu formayı hak etmiyor..

castillo61
27.08.2017, 01:55
Ersun kalsın kalmasın şampiyonluğa oynamayacağımız bariz belli bu yüzden td değiştirip şampiyon olan örneklere ihtiyacımız yok. Bizim iyi futbol oynatacak doğru kurgu doğru anlayışı takıma benimsettirecek, kadrodaki eksik oyuncu tiplerini ve uymayanları tespit edecek hocaya ihtiyacımız var.

Murathan
27.08.2017, 01:56
Mustafa Denizli olmuştu 2009 da

hamzaoğlu 2015
Ersun kalsın kalmasın şampiyonluğa oynamayacağımız bariz belli bu yüzden td değiştirip şampiyon olan örneklere ihtiyacımız yok. Bizim iyi futbol oynatacak doğru kurgu doğru anlayışı takıma benimsettirecek, kadrodaki eksik oyuncu tiplerini ve uymayanları tespit edecek hocaya ihtiyacımız var.

+1

nakzo
Analize bak butun bu rezaleti Transfer dedikodularına bağlayan bir hocamız var. Ulan.neresinden tutarsan rezilsiniz ersun istifa MUHARRRRRREM İSTİFA ...

Fatih Çelik

Abdullah Avcı.

nakzo
27.08.2017, 01:58
Takımın en önemli yerine aynı yeteneksizlikte bir adam varken 5 milyon avro daha verip aynısını aldırmayacak hoca istiyorum.

Şanlı SanMarino
27.08.2017, 01:58
Göztepe'nin attığı 3. gol neden ofsayt kamerasından hiç gösterilmedi?

ysngmz
27.08.2017, 01:59
Ersun yanal derhal istifa etsin .arkasına bile bakmadan.hocasiz çıksan 3 maçta 4 puan alırsın ve bu kadar kötü top oynarsın

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

castillo61
27.08.2017, 02:02
Abdullah Avcı.
Güney Amerikalı olsun: )))

Şaka bir yana bırakıp gelir mi?

Fatih Çelik
27.08.2017, 02:05
Güney Amerikalı olsun: )))

Şaka bir yana bırakıp gelir mi?

Yani zor. Belki seneye. Ama imkansız değil. Bir şekilde baskıyla falan zor da olsa olur sanki.

castillo61
27.08.2017, 02:13
Yani zor. Belki seneye. Ama imkansız değil. Bir şekilde baskıyla falan zor da olsa olur sanki.
Kim ne diyorsa desin ben isterim.

Saint Castillo
27.08.2017, 02:23
Menejerler Avcıyı Yanalı kullandıklarından çok daha aktif kullanır. Plansız kadroları törpülemekle geçer zaman. Ancak bir sonraki başkanın seçim kozu olarak gelir. Burası hakikatten Trabzon diye bir yer.

,

Yusuf'un kötüsü bu, herkes hemfikir. İyisi çok çok üst düzey oynar. Herşeyin ilacı zaman.

Yusufa yüklene skorer sorumluluk bitirecek çocuğu. Gole ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda geriden kurduğu oyuna 90 dakika boyunca ihtiyacımız var, Okay bitik.
Öne de muhakkak bir oyuncu gelmeli veya devşirilmeli. Bero mesela orada oynadığı zaman kaleyi iyi görür. Yusuf ise göbekte tüm takıma hakim olacaktır.

Saint Castillo
27.08.2017, 02:28
...

umitçebi
27.08.2017, 02:39
Yorumları okudum da profılde değişiklik yok..3.haftada istifa siteyenler..Kucko gibi adama kı lıgın belkı de en guzel golunu attı..Laf soyleyenler..Daha 3.haftada yenı td bakanlar..Size soylencek bırşey yok..Çunku olsa zaten bunları demezsınız..

Hatalar eleştrılebılır..Olu toprağı ıle başladık maça..Gerıden oyun kuramıyoruz..Bu transfer soyentılerı uğur u baya etkılemış adam çok kotuydu..Abdulkadır ıkıncı yarı bongonda nın yerıne gırmelıydı..Ama ersun gıtsın falan..Ayıp ya..Yenı transferler gelsın..Tkaım ıyıce konsantre olsun..Mıllı aradan sonra castıllo da gelıyor..Taşlar yerıne oturunca herşey daha guzel olur..

Sanırsın her sene ılk ıkı ye gıren takımın taraftarları amk..Daha 1.5 sene once kayyuma gıdıyordunuz kayyuma..Orduspor gıbıydık şmdı..Herşey ole patdanak olmuyor..Bak bızde sınırden uyuyamıyoruz..zil takıp oynamıyoruz ama garip garip yorumlara da gerek yok..

CaptanBarbosa
27.08.2017, 02:41
Ersun Yanalin taktigi Kloppun taktigine cok yakin, Ve o Dortmund gibi bir takimla SL de final oynadi.

Kloppun takımını bi açın bakayım 2 tane pas yapmadıkları maç olmuş mu? Şaka maka 90 dakika bir tane organize pas trafiği ve atak yok. Amatör takımlar daha iyi top çeviriyor.

Kadir
27.08.2017, 03:42
Bu arada Burak niye yine oynamadı? Yatmaya mı geldi Trabzon'a? O kadar mı ciddi sakatlığı?

Yine derken? He yatmaya geldi. 110 dakikada 3 gol attı, sakatlandı. Zorlayıp uzun süre oynamamasındansa bu maç oynamaması daha iyi değil mi? Az akıl fikir.

Gurpas
27.08.2017, 07:02
Ersun da taktik maktik yok bu adamla ol maz.

Mustafa ÖZDEMİR
27.08.2017, 08:03
Daha ligin başı.hemen başladınız ersuna yönetime sallamaya.hep böyle kaybediyoruz koskoca sezonları.3.hafta td değişmemin manası yok herşey rayına oturacak.belki istediğimiz 2-3 futbolcuda gelir

olcay_61
27.08.2017, 08:14
birşeylerin düzelmesi için okayı falan keseceksin artık, transfer yoksa oynat abdülkadiri.

Cengiz Çubukcu
27.08.2017, 08:16
Daha ligin başı.hemen başladınız ersuna yönetime sallamaya.hep böyle kaybediyoruz koskoca sezonları.3.hafta td değişmemin manası yok herşey rayına oturacak.belki istediğimiz 2-3 futbolcuda gelir

En çok eksiğimiz olan şey sevgi , ilk olumsuz şeyde yerin dibine sokuyoruz...destek olmaktan başka çaremiz yok

Punisher-61
27.08.2017, 08:38
50. yilda sampiyonluk sözü veriyorsun transfer yapmiyorsun sahada gecen sene dökülen topcular hala oynuyor.
Ilk 3 mac sonra 1 galibiyet 1 beraberlik 1 yenilgi

3 macta cok stressli gecti ve toplamda 6 gol yedin..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

tturkmen
27.08.2017, 08:45

Takım ligin başında bu haldeyse ligin sonunda hangi halde olur acaba. Göztepe yeni çıkmış takım oturmuş ama bizim Ersun 2 senedir takımı oturtamadı. Tez zamanda Ersundan kurtulmak lazım. Ersun Yanal pişmanlıktır.

nakzo
27.08.2017, 08:47
Yorumları okudum da profılde değişiklik yok..3.haftada istifa siteyenler..Kucko gibi adama kı lıgın belkı de en guzel golunu attı..Laf soyleyenler..Daha 3.haftada yenı td bakanlar..Size soylencek bırşey yok..Çunku olsa zaten bunları demezsınız..

Hatalar eleştrılebılır..Olu toprağı ıle başladık maça..Gerıden oyun kuramıyoruz..Bu transfer soyentılerı uğur u baya etkılemış adam çok kotuydu..Abdulkadır ıkıncı yarı bongonda nın yerıne gırmelıydı..Ama ersun gıtsın falan..Ayıp ya..Yenı transferler gelsın..Tkaım ıyıce konsantre olsun..Mıllı aradan sonra castıllo da gelıyor..Taşlar yerıne oturunca herşey daha guzel olur..

Sanırsın her sene ılk ıkı ye gıren takımın taraftarları amk..Daha 1.5 sene once kayyuma gıdıyordunuz kayyuma..Orduspor gıbıydık şmdı..Herşey ole patdanak olmuyor..Bak bızde sınırden uyuyamıyoruz..zil takıp oynamıyoruz ama garip garip yorumlara da gerek yok..

3 macta üst üste 4 dogru pasın var mı boş yorummuş takım yok ortada rezalet var.

nakzo
27.08.2017, 08:49
Ersun yanal ikna edilip tez zamanda yollanmalı, okay denen zararlı orta sahaya ayak basmamalı ugurun Ts ile ilisigi bugun kesilmeli.

nakzo
27.08.2017, 08:50
Birde su var güya defans oynuyorsun 3 macta 6 gol yiyorsun nasıl bir zihniyet bu.

nakzo
27.08.2017, 08:53
En çok eksiğimiz olan şey sevgi , ilk olumsuz şeyde yerin dibine sokuyoruz...destek olmaktan başka çaremiz yok

Güzel olan seye destek olunur bak ortada taş gibi bir gs takımı var gecen sen soven seyirci 50 bin.kisi maça gidiyor.Okayın ugurun damdoyun neyine destek olacaz ersunun 2 senedir oynattığı su ucube futbolun neyine sabredeceğiz.

nakzo
27.08.2017, 08:57
birşeylerin düzelmesi için okayı falan keseceksin artık, transfer yoksa oynat abdülkadiri.
Kesinlikle katılıyorum okayın oynadığı bir takımın sampiyonluk şansı yoktur.

gurur6134
27.08.2017, 08:59
Birde su pembe tablo cizip daha ligin basindan basladiniz diye cumlelere baslayanlar yok mu.. hani ligin basinda yanlislari gorup elestirenlerin hakliligi daha ligin sonuna 7 8 9 hafta kala ortaya ciktiginda kafalarini kuma gomup foruma ugramayan tipler akillanmadiniz gitti degil mi senelerdir..her sene ayni terane gorunen koy klavuz istemez takimda yanlis da cok eksik de ve bunlar boyle devam ederse devre arasi gelmeden hedefimiz 4.luk kovalamak olur elbet elestiri olcak bel alti olmadigi surece ..zaten bize ligin basi rakiplere ligin sonu adamlar ptt ligden gelmis neredeyse 0 dan kadro kurmuslar dun sahayi dar ettiler bize acin artik gozlerinizi..gecen sene oynayan oyunculardan kuco haric tamami sahadaydi oynadigimiz rezil futbol ortada ..takim yeni kurulsa zamana ihtiyac var dersiniz yeni kurulmasa ligin basi..guldurmeyin artik kendinizi..

nakzo
27.08.2017, 09:00
Pas mas taktik felan yok ligde belli bir planı olmayan tek takımız kazma defas oyuncuların sisirsin topu ileriye forvet alıp vurursa gol olur olmazsa hemen sert faul yap lan böyle bir futbol afrikada oynanıyor mu utanmaz herifler.

son_mesaj
27.08.2017, 09:04
Bu sabır meselesinin iyice boku çıktı.dunku kadroda geçen seneden farklı iki adam vardı kucka ve theo.
Rakip tamamen toplama bir takım.Biz bu takıma dahi oyunu kabul ettiremiyoruz.
Başarısızlıkta aslan payı Ersun hocanin.Ama en ez onun kadar payı olan oyuncular ve tabiki yönetim.
Hem okay hem yazıcı üç haftadır rezalet oynuyorlar.Boyle olunca kucka tek başına mücadele ediyor.
En az 10 tane pozisyon hatırlıyorum top ayağında iken kimse top istemedi.Kucka defansa katkı sağladı,oyun kurşun,gol atsın,asist yapsın.bes milyon verdik ya hepsini aynı anda yapmak zorunda.
Yusuf arkadan oyun kurunca takım biraz canlandı.besiktasta oğuzhan in rolünü vermeliyiz Yusuf'a.Simdikinden çok daha verimli olur.

Ön libero kucka
Oyun kurucu Yusuf
Ve önlerinde delici oyuncu sisokko
Kanatlar Olcay ve castillo
Bu düzende takım çok daha iyi oynayacaktır.
Geçen sene onzi ye yapılan eleştiriler bu sene kucka ya yapılıyor.Her ikisi de sorumluluk alıp bazen hata yapınca elestiriliyordu.Bu durumda diğer iki ismin onay ve Yusuf sorumluluk almadığını anlıyoruz.

son_mesaj
27.08.2017, 09:09
Sevgi destek lafları hikaye adam bir yılda bir insanın bir omur kazandığı parayı kazanıyor.Hakkini vermeli.
Duygusallığa gerek yok, profesyonel olsunlar,işlerini yapsınlar,paralarını kazansinlar.
Taraftarın bu beklentisi çok doğal.surekli ottan boktan sebebe sizin gibi taraftar olmaz diyen sevgi pitirciklari bilsin ki bu takımın büyüklüğü tartışılıyor.Ve bunun sebebi oyuncu üzerinde yeterince baskı yapılmadığı için,kulübü çiftlik olarak görmeleri.

olcay_61
27.08.2017, 09:14
Birde su var güya defans oynuyorsun 3 macta 6 gol yiyorsun nasıl bir zihniyet bu.

tek forvet ve 2 ön liberoyla sonuç bu :D

Bahadır Şimşek
27.08.2017, 09:15
Göztepe'nin attığı 3. gol neden ofsayt kamerasından hiç gösterilmedi?

Bunu dün akşam ben de yazdim.

Hatta goruntuyu geri alip tekrar izledigimde ofsayt gibi gorunuyor.

Bizim golu ofsayt kamerasindan veriyor ama Göztepe'ninkini vermiyor. Bu golu yememis olsak maç daha değişik olurdu.

Ama bu oynadigimiz kotu futbolun önune gecmemeli gercekten iyun cok kotu ve Ersun Yanal'a guvenim kalmadi artik.

olcay_61
27.08.2017, 09:17
abdülkadir girdikten sonra resmen pozisyona girdik, bize böyle orta saha lazım alacak verecek ileriye taşıyacak
yoksa ver okaya ver onaziye hop kaptırdı gitti. top Onura gelince vur ileri gitsin diyorum nasılsa oyun kuramayacaklar, topu da kaptırırlar hiç riske girme vur gitsin

nakzo
27.08.2017, 09:20
Okaya top gelince kesin kaptıracak diyorum kıçını kaldırıp tır gibi bir saate dönemiyor tank gibi hop kaptırıyor leverkusen bunu alsın antremana çıkarsa öpsün başına koysun .

OzcanHan61
27.08.2017, 09:27
Yine derken? He yatmaya geldi. 110 dakikada 3 gol attı, sakatlandı. Zorlayıp uzun süre oynamamasındansa bu maç oynamaması daha iyi değil mi? Az akıl fikir.
Pardon Kadir bey celallenmeyin lütfen. Evet daha iyi. Özür dilerim akıl üretemedim.

Ertan 51
27.08.2017, 09:35
Trabzonsporlunun kaderinde gülmek yok,
canı sağ olsun, alıştık nasıl olsa :(

OzcanHan61
27.08.2017, 09:37
Birde su pembe tablo cizip daha ligin basindan basladiniz diye cumlelere baslayanlar yok mu.. hani ligin basinda yanlislari gorup elestirenlerin hakliligi daha ligin sonuna 7 8 9 hafta kala ortaya ciktiginda kafalarini kuma gomup foruma ugramayan tipler akillanmadiniz gitti degil mi senelerdir..her sene ayni terane gorunen koy klavuz istemez takimda yanlis da cok eksik de ve bunlar boyle devam ederse devre arasi gelmeden hedefimiz 4.luk kovalamak olur elbet elestiri olcak bel alti olmadigi surece ..zaten bize ligin basi rakiplere ligin sonu adamlar ptt ligden gelmis neredeyse 0 dan kadro kurmuslar dun sahayi dar ettiler bize acin artik gozlerinizi..gecen sene oynayan oyunculardan kuco haric tamami sahadaydi oynadigimiz rezil futbol ortada ..takim yeni kurulsa zamana ihtiyac var dersiniz yeni kurulmasa ligin basi..guldurmeyin artik kendinizi..

100% katılıyorum. Sanırsın 2 sezon önce şampiyon olduk yeni bir yapılanma içerisindeyiz. Herşey güzel olacak destek vercekmişiz. Neymiş sabırmış sanırsın Göztepe ile değilde Real Madrid ile oynadık Sabri de Gareth Bale. Olumlu düşünelim çiçekler açsın 50.yıl güllük gülistanlık olsun. Hepimiz kardeş olalım Muharrem Usta ile başarıdan başarıya koşalım. Abi ya ben birşeyleri gerçekten kaçırıyorum ve ya cehaletim gözlerimi karartmış ya da bu optimist insanların kalp gözü.