PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk Inan'ı hiçbir şart altında kesinlikle istemiyoruz

fincher
15.08.2017, 14:27
En iyi döneminde alçakca kendini istanbula pazarlayan,aylarca yalanlarıyla Trabzonsporu oyalayan,şampiyonluk mücadelesi içindeyken GS ile gizlice anlaştığı için ikinci yarıda performans göstermeyen,GS ye gittikten sonra pek çok futbolcumuzu GS için ayartan,şimdı GS de istenmeyen adam olduktan sonra Trabzonspora gelmek isteyen Selçuk İnan adlı futbolcu kesinlikle alınmamalıdır.Saha içerisinde harika performans gösterip takıma katkı sağlasa dahi Trabzonspor kapısından sokulmamalıdır.Sayesinde adımız GS nin altyapısına çıkmıştı,şimdi de GS nin çöplüğüne çıkar.
Trabzonspor en iyi döneminde satıp gidebileceğin,gittiğin yerde gözden düşünce dönebileceğin sıradan bir Anadolu takımı değildir.Trabzonspor en az şuan oynadığın kulüp kadar büyük kulüptür.Ben bunun böyle olduğunu biliyorum,umarım yönetim ve Ersun Yanal da biliyordur.Bu transfer gerçekleşirse taraftar arasında büyük bir kırılım olur ve 50.yılın bütün sinerjisi biter.Bu başlık yönetime herşeyi berbat etmemesi ve taraftara rağmen bir transfer yapmaması için bir uyarıdır.

Yiğit Gayretli
15.08.2017, 14:42
Transfer Dosyası başlığı altında halihazırda konuşulan bir konu. Oradan devam edelim lütfen.

İyi forumlar.