PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taraftarın olarak kulübe maddi destek vermek

oğ 61 efsanesi
23.06.2017, 15:23
.

oğ 61 efsanesi
23.06.2017, 15:24
Değerli dostlar , uzun süredir üzerinde düşündüğüm bir konuyu paylaşıyorum sizlerle. Sizin de fikirlerinizi merakla bekliyorum. Kulübün biz taraftarlardan maddi destek beklemesi veya bir taraftarın ürün alıp maça giderek kulübe destek olacağını düşünmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bir hesap:
Kamil Ahmet Çörekçi kardeşimiz yılda 1.8 milyon, ayda 150 bin, günde 5 bin ve günde iki saat idman yaparak saatte 2.500 dakikada 42 lira kazanabiliyor.

Beni kulüpten aradılar ve ismimin yazılacağı bir atkı satın alarak kulübe destek olmaya davet ettiler. Bu atkıyı 60 liraya alarak sadece Kamil kardeşimizin 1 dakikalık ücretini karşılayabiliyorum.

Bu durumda kulübe taraftarın maddi katkısı ne kadar gerçekçi olabilir?
Özellikle gurbetçi vatandaşlarımızın bu düşüncelerle yaptıkları alışverişin karşılığının en sıradan oyuncunun bile sadece bir kaç dakikalık ücretini karşılaması çok acı bir durum değil midir? Yöneticilerin böyle bir beklenti içinde olması ve "formalara yüklenin, kombineye yüklenin " çağrıları taraftarın saf duygularını ve alın terlerini istismar değil midir?

Milyonların aktığı ve hesabının sorulmadığı bir düzende biz taraftarlardan maddi bir kazanç beklenilmesini doğru bulmuyor , konu hakkındaki görüşlerinizi merakla bekliyorum.