PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 34.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Bursaspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

ibrahim
04.06.2017, 14:19
Canin sagolsun İbrahim. Detaylarda ayrissak da yolumuz ve hedefimiz bir olsun.

Ondan hiç şüphem yok zaten. :)

Ogün YAZICI
04.06.2017, 14:20
Bir Allah'ın kulu maçın taktik analizin yapmadı.Durica-Uğur haftalardır sos veriyor.Araya atılan her top sıkıntı.Fenerbahçe maçının ilk yarısı her geldikleri atak 4'e 3 falan oldu.Orta sahada bütünlük zaten yok oldu haftalardır bir de okay gibi oyuncunun yerine medjani oynayınca defanstaki hantallığa hantallık kattık.
uğur-durica-medjani-onazi...şu dörtlü nasıl oyunda halimiyet kursun nasıl kademe anlayışına sahio olsun nasıl ayağında top tutsun.Bursaspor çabuk ve hızlı adamlarıyla sürekli dikine oynadı.İstatistik tablosunu da bu şekillendirdi.Biz ise olcay'ın yokluğunda ilk defa birarada oynayan hücum dörtlüsü ile çok hareketsiz bir yapıya büründük.Üstelik arkalarında medjani-onazi ikilisi yer aldı.İnanılmaz,inanılmaz.
Bu maç ile birlikte camiamızın ne kadar çatlak hain dolu ve saf insanlar barındırdığını görmüş olduk.Adamlar şike yapan başkanlarını hapisten çıkarırken biz tatili düşünen oyuncularımızın maç kazanamamasını şikeye yormaya çalışıyoruz.Yazıklar olsun size.Sizinle değil şampiyonluk yoluna bakkala bile gidilmez.Dün genel kurulunda aziz bile bu kadar saçmalamadı yazıklar olsun be

Oğuz ZEYTİN
Abi son paragrafın haricinde zaten olayı özetlemişsin.son 2 ayda başakşehir maçının ilk yarısı ve fenerbahçe maçının ikinci devre dışında top oynamamış bir takımın şampiyonluk yaşamış can havlinde büyük bir camiaya kaybetmesi şike midir ?
Bu takım kayseri'ye yenildiğinde maç başlığında saatlerce nefretimi kustum dile gelmeyecek şeyler söyledim en büyük tepkiyi ben verdim ; aklı selim insanlar form düşüklüğüdür olur öyle şeyler gibi ifadelerle geçiştirdiler durumu.Ertesi hafta küme düşmüş adana'yı yenemedikleri zaman kendşme geldim ve tamam beyler şike falan yok bu ruhsuz herifler sezonu bitirmiş akılları tatilde dedim.
Şimdi bu süreçte çıkıp tek kelime etmeyen insanlar hatalardır ruhsuz ruhsuz dolaşan takıma rize için ekstra motivasyon ile oynamadı diye maç sattı imasında bulunuyor.Ekstra motivasyonla oynamak da bir nevi teşvik-şike olmayacak mıydı ? 2 ayda 2 maç kazanan trabzonsporun bursa'ya kaybetmesi olanaksız mıdır ?
Abi sen taraftara futbolculara bu maç özelinde mi kızgınsız 2 ay özelinde mi ?2 ay özelinde ise saygı duyacağım.Kayseri'ye kaybettikten sonra sesi çıkmayanlar cumhurbaşkanının memleketi fenerbahçenin kalesi düştü beşiktaşın düşmanı ligde kaldı diye linç kampanyası başlattı.Sosyal medyada Aziz çakalının 3-5 paralı hesabı çalıp oynuyor kendi taraftarımız bile dik duramıyor.
Ben dün maçı izledim.Yemin ediyorum 2 ay önce oynanan rize-trabzon maçına şike var derim buna diyemem.Bursalılar resmen inanmış bütün şehir akın etmiş.Ağladılar ya ağladılar.Rize'de stat boştu.Bir kere daha gurur duydum ben trabzonsporla.Yanlış anlaşılmasın maç saatığı için falan değil.beşiktaş fenerbahçe galatasaray siyaset istedi diye bütün hafta algı yaptı diye teşvik şikesi sayıp ayrı motivasyonla oynamadığı için.
Kendi taraftarımız türlü senaryolar kurarken sinan engin dü akşam" ne trabzon'u kardeşim.Adamlar 2 ay önce ligi bitirdi.Top mu oynuyorlar haftalardır.9 yabancı çıktı sahaya maç mı sat diyecekler oyuncularına" diye konuştu.Ben bu camiamızın saf duygusal ve cahil insanlarından bıktım.

Anliyorum Ogün.

Şike, Bursa, Rize kelimeleri gecmeden, baskalarinin menfaatini veya ifadelerini onemsemeden sadece Trabzonspor penceresinden bakalim diyorum.

Gecen sezonki farkli yenilgiler, Gumushane ve Kızılcabölük rezillikleri ve son sekiz haftadaki Trabzonspor'un durumuna uzuluyorum. Trabzonspor'un siradan bir takim gibi bahaneler üretmesi (sezonu erken acmak, hedefsiz kaldigimiz icin motive olamadik gibi) agrima gidiyor. Ama cogunluk buradan bakmiyor. Kendileri bilir.

HOPA'LI TS'Lİ
Niye kulüpten biri cıkıp bişey demiyor? Trabzonu lekelemeye çalışıyolar

Maç sonunda Hikmet KARAMAN, bu şehir bunu unutmaz. DÜŞMEK TAMAM DA NASIL DÜŞTÜĞÜMÜZ ÖNEMLİ diyerek bizi maç satmakla, maça asılmamakla suçluyor.
TS üstümüzdeki 2 takıma da sahasında yenildi diyor.
Sanki TS sahasında yenilmez diye bir kaide var. BU-1
Sonra diyor ki, hele bir maçı izleyelim. Sonra konuşuruz. Bu ne tezat. ETTİ-2
Metin KALKAVAN da, bu şehir 100 yıl da 500 yıl da geçse bunu unutmaz dedi. İkinci devrenin en iyi takımlarından TS BİZİM MAÇTA NASIL, KAYSERİ VE BURSA MAÇLARINDA NASIL OYNADI BAKSINLAR dedi. BU DA 3
Bursa inanmış, %100 konsantre olmuş vaziyette geldi, asıldı, yıkılmadı ve maçı aldı. Maç tertemiz. Eksikleri olan takımımız elinden geleni yaptı. Üstelik 90 dak.susmayan Bursa taraftarına helal olsun.
Rize'de kaç kişi vardı stadda. 5000 civarı. İftarı bahane etmesinler. Aparatif alıp maça gelebilirlerdi.
Rize'de Rizespor değil FB başta olmak üzere İstanbul takımları tutulur. Siz önce Rizespor'lu olun da sonra konuşun. BU DA 4

2011'DE ŞİKEDEN CANI YANAN TS CAMİASINI DOLAYLI DA OLSA ŞİKE YAPMAKLA SUÇLAYAN RİZESPOR'A GEREKLİ CEVAP PAZARTESİ GÜNÜ RESMİ SİTEDEN VERİLMELİDİR.

batuhanTs
04.06.2017, 14:23
Sami Kuk'u göreniniz var mı ?
34 KUK 53 plakalı aracıyla kendisini yollara vurduğuna dair rivayetler var herkes merak içerisinde

HOPA'LI TS'Lİ
04.06.2017, 14:24
Yönetimden şöyle okkalı bir açıklama ve bu söylemleri kullanan herkesi dava etmesini bekliyorum

Ogün YAZICI
04.06.2017, 14:26
Biz dün abdülkadir'i bile oynatamadık elalem şike der diye.Bursaspor'un trabzonspor'a futbolcu veya para teklif ettiğini düşünen var mı? Varsa çıksın konuşsun.Yoksa zırlamasın.Ben ve benim gibi düşünenlerin bursaspor'un ligde kalmasını istemesi şike olmuyor.Aziz ve itlerinin yarattığı suni algıya dik durmak oluyor.Allah'ın izniyle bu akşam göztepe de lige çıkacak.Şehrini müdafa eden dik duran takımlarla oynanacak bu lig.

Travelair
04.06.2017, 14:34
Bu durumda en çok kızdığım başkan. Çık konuş, ne bekliyorsun, iyice izi mi kalsın çamurun?

Ogün YAZICI
04.06.2017, 14:36
Anliyorum Ogün.

Şike, Bursa, Rize kelimeleri gecmeden, baskalarinin menfaatini veya ifadelerini onemsemeden sadece Trabzonspor penceresinden bakalim diyorum.

Gecen sezonki farkli yenilgiler, Gumushane ve Kızılcabölük rezillikleri ve son sekiz haftadaki Trabzonspor'un durumuna uzuluyorum. Trabzonspor'un siradan bir takim gibi bahaneler üretmesi (sezonu erken acmak, hedefsiz kaldigimiz icin motive olamadik gibi) agrima gidiyor. Ama cogunluk buradan bakmiyor. Kendileri bilir.
Abi ben de anlıyorum.Ligin ikinci yarısında maç kaznırken bile her hafta yönetim başlığında muharrem usta'ya 7-0'ın 6-0'ın hessabını sordum.Ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler bizi.Öyle ki 51 puanla bitirdiğimiz sezonu başarı görüp böbürleniyorlar.Bu çok alçakça bir yönetim taktiğidir.Dibi gösterip kırıntılarla tatmin etmek.
Ama abi sen şu konuda hak verebiliyor musun bana ? Bütün hafta boyunca trabzonspor'u bu maçı kazanmak zorunda hissettirmek üzerine oluşan algı teşvik-şike değil midir ? Trabzonspor böyle bir savaşın içine düşmüş olmasaydı abdüşlerle ve gençlerle çıkacaktı muhtemelen.Birçok oyuncu erkenden tatile gidebilirdi.Böyle bir ortamda trabzonspor'a yapılan baskı bursa'ya haksızlık değil midir ? Olağanı zorlamak değil midir ? Teşvik değil midir ? Biz aziz ve itlerinin yarattığı bu algıya niye direnemiyoruz da kendi taraftarımız şike kelimesini ağzına alabiliyor .Maç öncesi blacj hunter mı nedir bir kullanıcı trabzonspor kaybederse en büyük şikecidir yazdı bu forumda.İşi bu noktaya getirmek teşvik şikesi değil midir ? İşte biz böyle anlayışın hayallerini suya düşürdük istemeden kaybederek.Ben çok mutluyum.Aziz'in cesareti varsa açsın şike konusunu dibine kadar hesaplaşalım.

HOPA'LI TS'Lİ
04.06.2017, 14:38
Biz dün abdülkadir'i bile oynatamadık elalem şike der diye.Bursaspor'un trabzonspor'a futbolcu veya para teklif ettiğini düşünen var mı? Varsa çıksın konuşsun.Yoksa zırlamasın.Ben ve benim gibi düşünenlerin bursaspor'un ligde kalmasını istemesi şike olmuyor.Aziz ve itlerinin yarattığı suni algıya dik durmak oluyor.Allah'ın izniyle bu akşam göztepe de lige çıkacak.Şehrini müdafa eden dik duran takımlarla oynanacak bu lig.

Evet keyifli bir iftar sonrası akşamı bizi bekliyor.

Mayıs 2011'de aldığı teşvikle köpek gibi bizim maça asılıp şikebahçeye yatan Satılmışşehir'in elenmesi keyifli olacak.

Yüce Mevlam sevinçlerimizi çalan şehrin takımını değil Göztepe'yi Süper Lige çıkart. Onlara güç kuvvet ver.

Allah doğrularla beraberdir daima.

HOPA'LI TS'Lİ
04.06.2017, 14:39
Bu durumda en çok kızdığım başkan. Çık konuş, ne bekliyorsun, iyice izi mi kalsın çamurun?

Başkanın sessiz kalması, bir cevap metni hazırladığına işarettir.
Mutlaka bize yakışır biçimde yanıtlayacaktır.

Ogün YAZICI
04.06.2017, 14:40
Bu arada 2 ay önce biz şampiyon olamazsak şenol'umuz olsun moduna girenleri de dün yavru şikeciler akçaklıklarıyla kendine getirmiştir umarım.Anlayın be artık anlayın.Bu takımın kendinden başka dostu yok.İlla birilerine tutunmak istiyorsanız namuslu bir şekilde rekabet edilecek camialar arayın kendinize.Bursa onlardan biriydi.İbrahim Yazıcı'nın Bursaspor'u.İyiki kaldınız.En şerefli rekabetlerde siz de olursunuz inşallah.

Tolga Okumuş
04.06.2017, 14:43
Rize yönetim ve teknik heyetinin kendi başarısızlıklarına kılıf aramalarını bizim taraftarımız üzerine alıp cevap veriyor hatta bazılarımız da yine bizim takımı maç satmayla itham ediyor.

Bu sadece taraftar bazında kalmıyor kulübün sözde ileri gelenleri ve kalemleri de topa girip yine takımımıza imalarda bulunuyorlar.

Tanıyın bunları arkadaşlar.
Yazın bir kenara. Fişleyin bunları.
Unutmayın !!!

Trabzonspor'un kupalarına haciz gelmesiyle alakalı olarak akrabasının görevden alınması üzerine Sürmen'in Başkan Usta'ya tepki sesleri yükselmeye başlamıştı.
Trabzonspor'un divan başkanı Ali Sürmen'de tepki gösterenler arasında. İşte Sürmen'in sosyal medya paylaşımı;

https://i.hizliresim.com/9dvv95.png (https://hizliresim.com/9dvv95)

Umarım kulübümüz bu toplara girip ağız dalaşı yapmaz.
Ya da sadece şunu resmi siteden yayınlayıp konuyu kilitler.

Son maçtan sonra "bizi Trabzonspor küme düşürdü" diyen Rizespor ve konuyla hiç alakası olmayan cas ve fifa tarafından şike tescilli Fenerbahçe yönetimine;

Fenerbahçe 3 –Kayseri 3
Kayseri 4 – Fenerbahçe 1

Fenerbahçe 0 – Bursa 1
Bursa 1 – Fenerbahçe 1

Kayserispor 2 – Rizespor 1
Rizespor 2 – Kayserispor 4

Bursapor 2 – Rizespor 1
Rizespor 6 – Bursaspor 1

Rize 1 – Fenerbahçe 5
Fenerbahçe 2 – Rize 1

Trabzonspor 2 – Rize 2
Rize 0 – Trabzonspor 1

Travelair
04.06.2017, 14:45
Başkanın sessiz kalması, bir cevap metni hazırladığına işarettir.
Mutlaka bize yakışır biçimde yanıtlayacaktır.
Bence hemen cevap vermesi lazımdı. Çalışana parası teri kurumadan verilsin hadisi var. O halde sen de kulübüne atılan iftiraların cevabını vakit geçirmeden vermek mecburiyetindesin. Yok eğer o kırılmasın, bunun tepkisini çekmeyeyim, ne şiş yansın ne kebap gibi yaklaşımlar güdülüyorsa bu yaklaşımlarla doğruya ulaşamayız

Al işte adam divan başkanı olmuş ama birleştirici olacağına fırsattan istifade muhalefet derdinde, kulübünü töhmet altında bırakması sorun değil herhalde

Mustafa ÖZDEMİR
04.06.2017, 14:50
JODY7fou0vA

bunlar daha çok anırırlar trabzon bizi düşürdü diye.beter olun

Oğuz ZEYTİN
04.06.2017, 15:03
Abi ben de anlıyorum.Ligin ikinci yarısında maç kaznırken bile her hafta yönetim başlığında muharrem usta'ya 7-0'ın 6-0'ın hessabını sordum.Ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler bizi.Öyle ki 51 puanla bitirdiğimiz sezonu başarı görüp böbürleniyorlar.Bu çok alçakça bir yönetim taktiğidir.Dibi gösterip kırıntılarla tatmin etmek.
Ama abi sen şu konuda hak verebiliyor musun bana ? Bütün hafta boyunca trabzonspor'u bu maçı kazanmak zorunda hissettirmek üzerine oluşan algı teşvik-şike değil midir ? Trabzonspor böyle bir savaşın içine düşmüş olmasaydı abdüşlerle ve gençlerle çıkacaktı muhtemelen.Birçok oyuncu erkenden tatile gidebilirdi.Böyle bir ortamda trabzonspor'a yapılan baskı bursa'ya haksızlık değil midir ? Olağanı zorlamak değil midir ? Teşvik değil midir ? Biz aziz ve itlerinin yarattığı bu algıya niye direnemiyoruz da kendi taraftarımız şike kelimesini ağzına alabiliyor .Maç öncesi blacj hunter mı nedir bir kullanıcı trabzonspor kaybederse en büyük şikecidir yazdı bu forumda.İşi bu noktaya getirmek teşvik şikesi değil midir ? İşte biz böyle anlayışın hayallerini suya düşürdük istemeden kaybederek.Ben çok mutluyum.Aziz'in cesareti varsa açsın şike konusunu dibine kadar hesaplaşalım.

Ben hazirlik macinda bile Trabzonspor'un kazanmasini isterim Ogun. O yuzden baskalarinin soylediklerine ihtiyac duymadan takimin galibiyetini dogal sonuc bellemisim. Tesvik icin algi calismalari, manipulasyon olacak. Bunlar yarin da olacak. Biz de o silahla mucadele edelim,akilli olalim. Onlari bosa cikarmak icin kaybettik demek bana akil isi gelmiyor. Biz kazansaydik dun "Tuh, Aziz sevindi" mi douecektiniz? Biz niye baskalarina gore ayarliyoruz kendi mutlulugumuzu, basari kistasimizi?

Dun bir arkadas sey dedi, "Rize'nin bu sezonki basarisi Euroleague sampiyonlugudur". Guzel nükte, peki Trabzonspor'un basarisi ne? Koca hic.

"Hee Basaksehir'le berabere kaldik, Bjk'yi sampiyon yaptik... Bursa'ya yenildik Rize'yi dusurduk, Aziz cildirdi..."
Kabullenemiyorum acikcasi Ogun.

Attigim videoda Hamdi ne diyor? "Biz Trabzonspor'uz. İstersek 5 atariz, istersek 10 atariz." O ruhtan cok uzaklastik ne yazik ki.

Mert Oğuzlu61
04.06.2017, 15:07
JODY7fou0vA

Biri şikayet etse başları fena belaya girer, söyledikleri sözlerin suç olduğunu bilmiyorlar video çekip internete koyuyorlar Allah ın cahilleri. Kulüpten bir avukatın aslında bunları şikayet etmesi lazım.

Ogün YAZICI
04.06.2017, 15:22
Ben hazirlik macinda bile Trabzonspor'un kazanmasini isterim Ogun. O yuzden baskalarinin soylediklerine ihtiyac duymadan takimin galibiyetini dogal sonuc bellemisim. Tesvik icin algi calismalari, manipulasyon olacak. Bunlar yarin da olacak. Biz de o silahla mucadele edelim,akilli olalim. Onlari bosa cikarmak icin kaybettik demek bana akil isi gelmiyor. Biz kazansaydik dun "Tuh, Aziz sevindi" mi douecektiniz? Biz niye baskalarina gore ayarliyoruz kendi mutlulugumuzu, basari kistasimizi?

Dun bir arkadas sey dedi, "Rize'nin bu sezonki basarisi Euroleague sampiyonlugudur". Guzel nükte, peki Trabzonspor'un basarisi ne? Koca hic.

"Hee Basaksehir'le berabere kaldik, Bjk'yi sampiyon yaptik... Bursa'ya yenildik Rize'yi dusurduk, Aziz cildirdi..."
Kabullenemiyorum acikcasi Ogun.

Attigim videoda Hamdi ne diyor? "Biz Trabzonspor'uz. İstersek 5 atariz, istersek 10 atariz." O ruhtan cok uzaklastik ne yazik ki.

Doğru abi bunlar için üzülelim.Adana'yı yenemediğimiz için gençleri yenemediğimiz için kayseriyi yenemediğimiz için üzülelim.Ama bursa'yı yenemedik diye de bunlardan daha fazla üzülmeyelim.Anlam yüklemeye çalışan hainlerin ekmeğine yağ sürmeyelim.Trabzonspor kayseri adana hatta rize'ye ne oynadıysa fazlasını oynamıştır azını oynamamıştır dün akşam.
Ben trabzonsporun gücünden aldığı hayıflanmalarıma kayseri maçında son noktayı koydum abi.Muharrem Usta ve saz arkadaşları avrupa'ya gitmemek için takımın modunu düşürmeseydi bu takım 3.lüğün en büyük adayıydı.Camiaya dibi göstermek için bir anadolu takımından 7 yemek trabzonspor için politika olmamalı.Ya da önümüzdeki sezonun yükünü azaltmak için avrupaya gitmemeyi tercih ederek ivme yakalamış takımın havasını bozup puan kaybına alıştırmak politika olmamalı.Ya da sezona 5.6.lık başarı gibi sözlerle girip sezon ortasında vites değiştirmek politika hiç olmamalı.

Punisher-61
04.06.2017, 15:28
JODY7fou0vA

Rizede Havanat bahcesinin oldugunu bilmiyordum.. yoksa dagadaki ayilar yemek icin köylere mi indi??

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ogün YAZICI
04.06.2017, 15:32
Ben bir daha bu başlığa girmeyeceğim.Hatta bu safsatalar devam ederse birçok şeyden de vazgeçerim.Şunları hafızalarda canlandırayım da vazifem son bulsun ;
Trabzonspor'un son 10 yılında taraftarlarının ağzını açık bıraktığı tek maç 2 ay önceki rize maçıdır.Hadi eyvallah.

6Şafak Aydın1
04.06.2017, 15:36
simdi hiko ile baskani trabzon bizi küme düsürdü deyip yollarini devam ederler, degilmi. neyse önemli degil, filmin devami olacak nasilsa.

Full HD
04.06.2017, 16:10
Videodaki mallara bakin hahaha IQ falan 0 galiba.

Kemal Öztel
04.06.2017, 16:12
Yahu Rizespor ne seneye 2.lige düşerler unutulur gider biz işimize bakalım

Murat Keçeci
04.06.2017, 16:15
Genel olarak bir değerlendirme yaparsak ligin üçte ikisine yakın bir bölümü bizim için kötü geçti diyebiliriz iyi ritim yakaladığımız bir dönem oldu ki başarılı olmak istiyorsak bu bölümü gelecek sezonlar tüm genele yaymamız gerek.

Bu sezonun en büyük kazanımı bizim açımızdan yusuf yazıcı oldu diyebilirim futbol olarak çok fazla gelişim gösteremedik fakat ikinci yarıda 30 puanın üstüne çıkabilmemiz bir potansiyelimizin olduğunu gösteriyor bu durum önümüzdeki yıllar için bir veri olarak görebiliriz.

Kadro derinliğimiz olmadığından dolayı ikinci yarı nefesimiz son virajı dönmeye yetmedi haliyle bu durum bize transfere ihtiyaçımız olduğu gerçeğini tekrar gündeme getirdi.Peki kadro derinliği nasıl oluşur sorusuna gelirsek buna verilecek cevap şudur ki ilk onbire aldığın her oyuncu yedek kulübeninde güçlenmesi anlamına gelir.Kadro derinliğini nokta atışı 4 veya 5 ilk onbir oyuncusuyla sağlayabiliriz.

İkinci yarıya başladığımız kadro aslında güzel bir ritim yakaladı bizim yapacağımız şey o onbirin futbol kalitesini daha yukarıya çıkarmak olmalı.Örneğin,ndoye nin oyun sitilinde ama ondan daha genç dinamik olanını bulmalıyız,birebirde çok iyi olan castillo nun son hareketlerini geliştirmeliyiz fakat ona güvenerek yola çıkmamalıyız bunun içinde kanada final pas şut becerisi yüksek bir oyuncu takviye etmeliyiz.Yusuf yazıcıyı daha çevik dinamik hale getirmeliyiz,savunma derinliğine çabuk bir stoper yerleştirmeliyiz,orta sahanın göbeğinden skora katkıyı arttırmak için oyun görüşü yüksek bir oyuncu o mevkiye eklemeliyiz.Bu stratejik hamleleri yapabilirsek rüzgarda arkamızdan eser ise 70 puan barajını aşabiliriz.

Son olarak rizenin küme düşmesini sadece bize bağlaması kendileri açısından talihsizlik olmuş be rizeliler adama sorarlar 34 maçın 24 ünde puan kaybederken neredeydiniz.Başkan ve t direktörlerin açıklamalarını anlık öfkelerine veriyorum.Ortamı germek isteyenlere karşı sağduyulu olmalıyız.Futbolun içinde dost düşman diye bir kavram yoktur rakip vardır.Her takım saygı çerçevesi içinde bizim rakibimizdir.

Mustafa YILMAZ
04.06.2017, 16:33
Rize yönetim ve teknik heyetinin kendi başarısızlıklarına kılıf aramalarını bizim taraftarımız üzerine alıp cevap veriyor hatta bazılarımız da yine bizim takımı maç satmayla itham ediyor.

Bu sadece taraftar bazında kalmıyor kulübün sözde ileri gelenleri ve kalemleri de topa girip yine takımımıza imalarda bulunuyorlar.

Tanıyın bunları arkadaşlar.
Yazın bir kenara. Fişleyin bunları.
Unutmayın !!!

Trabzonspor'un kupalarına haciz gelmesiyle alakalı olarak akrabasının görevden alınması üzerine Sürmen'in Başkan Usta'ya tepki sesleri yükselmeye başlamıştı.
Trabzonspor'un divan başkanı Ali Sürmen'de tepki gösterenler arasında. İşte Sürmen'in sosyal medya paylaşımı;

https://i.hizliresim.com/9dvv95.png (https://hizliresim.com/9dvv95)

böyle zamanların en çok bu yönünü seviyorum zira renkler daha kolay seçiliyor kimin aslında ne olduğu ortaya çıkıyor. unutmam artık ali sürmen'ide

Nihat Günay
04.06.2017, 16:42
Rize'nin veya Bursa'nin dusmesi umurumda degil. Ben Trabzonspor'un kaybetmesine uzuluyorum. Son sekiz haftadaki performansi sorguluyorum. Kazanirken bülbül gibi şakıyan dillerin kayip haftalarindaki suskunluguna şaşıyorum. Trabzonspor kaybetti diye sevinen tiplerle takimdaş olmayi sorguluyorum.

*

Dun akşam eve dönerken dolmuşta arka koltukta iki bjkli konusuyor. "Abi Trabzon maci vermiş. Kadrolarina baktim, hep yeni oyuncular. Hicbirini tanimiyorum."

Dönüp dedim ki "Olcay cezali, Onur ve Okay sakat. Bunlar disinda kadroda olmayan kim var? Ac telefondan bak. Yedek diyebilecegin Esteban ve Medjani var. Bu takim alti haftadir kazanamiyor."

Ele karşı takimi boyle savunurken icimden yonetim, hoca, futbolcu ve taraftarimiza olan ofkem dinmemisti. Mactan once "Trabzonspor'u dile dusurmeyin, dile dusen ayaga da düşer" demistim. Simdi butun ithamlarla, dunku maglubiyete sevinenler ugrassin.

İşin özeti bu... Eline sağlık Oğuz

TSLIEMRE
04.06.2017, 16:45
Kimse için ölümüne oynamaya mecbur değiliz tablo ortada 6 haftadır zaten kazanamamışız uzatılacak bir mevzu yok.

Nihat Günay
04.06.2017, 16:51
Fb bayrağını köprüden aşağı atanları yakalayıp ifadesini alan sevgili devletimiz Rize'ye de uğrayacak mı acaba?

Ermanusta
04.06.2017, 17:00
Fb bayrağını köprüden aşağı atanları yakalayıp ifadesini alan sevgili devletimiz Rize'ye de uğrayacak mı acaba?

en fazla Spor musabakalarını izleme yasağı alırlar,Zaten Rize nin maçlarına gitmiyorlardı.
onlara diyorumki, Güzel insanlar, bayrak yakıp başkalarını suçlayacagınıza , Rizespor maçlarında takımınıza destek verseydiniz,yönetiminizi suçlasaydınız.

erenslash
04.06.2017, 17:10
Trabzon zaten kaç haftadır iyi değil Bursa bizden daha hırslıydı çünkü bizim iddamız yok zaten defansımız kötü maça asılacak oyuncun da yok kupa hırsızlığını Bursa maçıyla örtmeye çalışan rize ve fenerli guruplar var işte gayet normal.Bizim koca şampiyonluk kupası gitti şikeyle hala konuşuryorlar .Rizeye ikinci ligde başarılar Bursayı da tebrik ederim.

Şimdi ileriye bakıp seneye ligi parselleyecek kadromuzu kurmamız lazım.Hayırlısı olsun

erenslash
04.06.2017, 17:12
Ersuna ben çok destek verdim gelmesinide çok istedim ama bu hocayla kesinkle zirve yarısı verilmez.Adamın suratında hırs yok yenilince üzüntü yok sanki büyük takım hocası degilde sıradan bir anadolu takımı hocası bizi büyük takımdan mı saymıyor ???Emin oldugum konu Ersunun bu takımın şampiyon olabileceğine olan inancı kesinlikle yok.Ayrıca futbolcular la özel röportaj yapılsa tek tek hicbiri Trabzonsporun şampiyon olabileceğine inanmıyor sonucu ortaya çıkar.10 puan avantajla başlasalar lige en fazla 3. bitirirler ligi.

Olayın Ersun hocayla alakası yok Beşiktaşın şampiyonluk kadrosuyla bizimki bir mi? O kadar eksiğimiz var ki? Biz bu sene kümeyi görüyorduk ikinci yarı toparlamasaydık unuuldu bu sanırım bu hoca sayesinde oldu nankörlük yapmamak lazım.Kadromuz çok kötü Ersun vasat genel bir kadroyla iş yapmaya çalışan bir hoca ona imkan verilsin o zaman görülür faydası kadromuz yok anlayın artık bunu

yazıkoldu
04.06.2017, 17:18
yenilmesek iyiydi, bir takım düşecekti rize düştü.

bursa'da en az rize kadar düşmeyi hak etmişti.

bizim uşaklar maça kendilerini tam veremediler.

son maçlar hep böyledir.

iddia yoksa konsantrasyon kolay değil.

erenslash
04.06.2017, 17:18
Unutmadan kimse söylememiş Antep gibi dağ gibi takım düşmüş Rize düşse kaç yazar.Antep bu ya antep.

simenli-54
04.06.2017, 17:51
bursaspor istanbul kulüplerine karşı dik durmuş da bilmem ne? siz neden bahsediyorsunuz uşaklar? ben sakaryadayım şu bursa sığıntısının ne mal olduğunu gayet iyi biliyorum. fb ye bjk ye çatması sözde 4. büyük biziz algısı yüzünden. yoksa trabzonu falan sevmezler.... tabi bütün istanbul takımlarına atar gider yapamaz korkudan. mesela sağlam gs yancısıdır. gs nin paçalarına sürünmekten geri durmazlar öylede yalaktır bunlar.... ligden düşme mücadelesi veren trabzonspor olsaydı maç bursada oynansaydı yani roller tamamen değişseydi, bursa trabzonu düşürmek için ölümüne oynardı ölümüne.... biz büyük kulübüz derlerdi kimin düşeceği kimin çıkacağı bizi ilgilendirmez bursaspor küçük hesaplar yapmaz çıktığı her maçı galibiyet için oynar derlerdi. trabzondan nasıl görünüyor bilmiyorum ama sakaryadan ve tr genelinden görünen şu: trabzonsporun büyüklük algısı yıkıldı... malesef.

Berke6198
04.06.2017, 18:05
bursaspor istanbul kulüplerine karşı dik durmuş da bilmem ne? siz neden bahsediyorsunuz uşaklar? ben sakaryadayım şu bursa sığıntısının ne mal olduğunu gayet iyi biliyorum. fb ye bjk ye çatması sözde 4. büyük biziz algısı yüzünden. yoksa trabzonu falan sevmezler.... tabi bütün istanbul takımlarına atar gider yapamaz korkudan. mesela sağlam gs yancısıdır. gs nin paçalarına sürünmekten geri durmazlar öylede yalaktır bunlar.... ligden düşme mücadelesi veren trabzonspor olsaydı maç bursada oynansaydı yani roller tamamen değişseydi, bursa trabzonu düşürmek için ölümüne oynardı ölümüne.... biz büyük kulübüz derlerdi kimin düşeceği kimin çıkacağı bizi ilgilendirmez bursaspor küçük hesaplar yapmaz çıktığı her maçı galibiyet için oynar derlerdi. trabzondan nasıl görünüyor bilmiyorum ama sakaryadan ve tr genelinden görünen şu: trabzonsporun büyüklük algısı yıkıldı... malesef.

Siz mi karar veriyorsunuz Trabzonsporun büyüklüğüne ? Karar mercii falan mısınız ?

simenli-54
04.06.2017, 18:11
Siz mi karar veriyorsunuz Trabzonsporun büyüklüğüne ? Karar mercii falan mısınız ?

18 yaş için dil fazla uzamış maşallah.... tabiki ben karar vermiyorum sevgili kardeşim. buna trabzonsporun kendisi karar veriyor.

Mehmet
04.06.2017, 18:11
Trabzon zaten kaç haftadır iyi değil Bursa bizden daha hırslıydı çünkü bizim iddamız yok zaten defansımız kötü maça asılacak oyuncun da yok kupa hırsızlığını Bursa maçıyla örtmeye çalışan rize ve fenerli guruplar var işte gayet normal.Bizim koca şampiyonluk kupası gitti şikeyle hala konuşuryorlar .Rizeye ikinci ligde başarılar Bursayı da tebrik ederim.

Şimdi ileriye bakıp seneye ligi parselleyecek kadromuzu kurmamız lazım.Hayırlısı olsun
Söylenecek en doğru vevablardan bir tanesidir.

Ertan OKUMUŞ
04.06.2017, 18:18
Trabzon maçı sattı diyen fenerli ve rizeli kardeşlere gelsin;
2 puanlı sistem ve averaji çok daha iyi olan kardeşleri evinde maçı kaybeder 2-3 ancak rizenin rakipleride kazandığı için Rize düşer,fenev de averajla ligde kalırhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170604/dbfcbeebe7efd335c9cc59c55fdf2d7f.jpg

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet
04.06.2017, 18:21
Rizeliler Bayrak yakma olayında 2011 yılın daki şikeyi ifade ederek tescilliyorlarlar adeta. Trabzonspor mücadele etti elinden geldiği kadar son haftalardaki gücü performansı belliydi. Kelin merhemi olsa önce kendi yarasını sarardı. 4.lük 5.lik beklerken bizde avucumuzu yaladık.. Ne yani Rize kendini kurtaramamış sa Trabzonspor Rizesporu korumak için şike mi yapacaktı Bursaspor maçı için. Rizeliler benim bildiğim kadarı ile Rizesporu Fenerbahçeyi tuttukları gibi tutmuyorlar. Ağlamalarına gerek yok. Rizespor asansör takım bu sene gider seneye tekrar dönerler. Hem bu kaçıncı düşüşleri. ...ları eğri çıkınca Trabzonspordan bilsinler. Fenerbahçe ile ilgileneceklerine takımlarına sahip çıksınlar yada konuşmasınlar. Zaten konuşanların %90ı Fenerbahçelilerdir.

Şerafettin Kara
04.06.2017, 18:24
Tarihindeki en büyük başarısı Adebayor ile transfer görüşmesi yapmayı deneyen bir kulüpten bahsediyoruz ne kadar anırsalarda seslerinin buraya ulaşmasının imkanı yok

sason
04.06.2017, 19:56
Maç kazanılır, kaybedilir o önemli değil.Senin düşen rakibine karşı motivasyonun çok zordur ki ben maçta gereğincede oynadıklarını düşünüyorum. AMMa hani buradaki bazı klavye delikanlıları var ya Bursa'ya yenilelim diyerek ona, buna atar gider yapanlar işte onlar hiç konuşmasın.Daha maç başlamadan sen takımını karalayıp sonra millete kızma hakkını nerden buluyor sunuz? Başka konulara giripte bir de ona buna şikeci diyorsun, sonra takımını şike yapmaya davet ediyorsun. Rakipler aşağı çekmek için herşeyi söyleyebilir.Ama kendi takımına şikeci yaftasını layık gören sözde şerefli, gururlu hatta beni Trabzonspor'un büyüklüğünü anlamamakla suçlayan çakma delikanlı taraftara yazıklar olsun. Şimdi tükürdüklerini mi yalarlar, yoksa yine klavye delikanlılığımı yaparlar artık kendileri bilir.

O inşallah Bursa'ya yeniliriz diyenler ah ah ah.........

Hala da yüzsüzce bu forumdalar.

Gümüshaneli61
04.06.2017, 21:33
13002

My
04.06.2017, 21:54
18 yaş için dil fazla uzamış maşallah.... tabiki ben karar vermiyorum sevgili kardeşim. buna trabzonsporun kendisi karar veriyor. "trabzonsporun kendisi karar veriyor" :)

Arkadaşım kusura bakma da Berke de sana haklı olarak senin cürumun ne de Türkiye ve Sakarya'nın iki dakkada analizini çıkarmışsın ve koskoca Trabzonspor'un büyüklüğüne dil uzatabiliyorsun diye sormuş. Ki bence de haklı yani :)

sasort
04.06.2017, 23:14
arkadaşlar ne kadar dert etmişler yazmışlar

bakıyorum şike iması bile yapan var tertemiz takıma

HANİ ANLAMIYORUM SENİN TOPÇULARIN CASTİLLO ONAZİ MAS PERRERİA NE DİYECEK BİZİM BAŞKAN

HA BU MAÇA İYİ ASILIN BU UŞAKLARDA BİZİM HEMŞERİ KOMŞUDUR

BU MU YANİ

VEYA BUNU DEMESİ HATIR ŞİKESİ DENEN VE İŞİN ŞERAZESİNİ KAYDIRAN OLAYIN TA KENDİSİ DEĞİLMİDİR. YANİ BU DA BİR ŞİKE DEĞİLMİDİR.

GELELİM RİZEYE KAYSERİYE BURSAYA KAYBETTİN YOK ÖYLE YOK BÖYLE

YA BANANE ARKADAŞ NERDE VAR BÖYLE BİR MANTIK

SEN MAÇINI KAZANMAMIŞSIN

MAÇLARINI KAZANSAYDIN DA POTAYA DÜŞMESEYDİN

BIRAKIN BU İŞLERİ ARKADAŞLAR YA

GEÇELİM TRANSFERE :)

NE ZAMAN BAŞLIYOR TRANSFER DÖNEMİ

Courage
04.06.2017, 23:19
13002

Oylemi dur?

Ptt 1.ligde buluşursunuz şimdi. (Siz doğal yolla onlar FİFA yoluyla).

My
04.06.2017, 23:37
Spor Toto Süper Lig'in son haftasında deplasmanda Trabzonspor'u 2-1 mağlup ederek ligde kalan Bursaspor'da büyük bir gurur yaşanıyor. Yeşil beyazlı ekibin başında tarihi 90 dakikaya çıkan ve maçı kazanarak Bursaspor'u ligde tutan Mustafa Er, Sporx'e konuştu. Büyük bir gurur yaşadıklarını belirten Mustafa Er, 'şike' iddialarına da tepki gösterdi.

"Trabzonspor'un şike yapması olur mu?"
Böyle şeyler olur mu? Bahsedilen kulüp Trabzonspor yapmayın. Trabzonspor'dan bahsediyoruz. Herkes kendi göbeğinden kesilir.

"Rize son 5 maçta 4 galibiyeti nasıl aldı?"
O zaman ben de çıkıp diyebilirim Rizespor 29 haftada 6 maç kazandı. Son 5 maçta nasıl 4 maç kazandı? Bunlar doğru şeyler değil. Biz şunu biliyorduk. Trabzonspor istekli başlayacak ama tatil modunda. Trabzonspor gerçek 11'iyle oynadı. Ben de 15 yıl futbol oynadım, bu tarz maçlarda oyuncuların bavulu soyunma odasındadır. Ama bizim bavulumuz yoktu orada. Biz kazanmaya gittik ve bütün stratejimizi ona göre yaptık. Böyle şeylerin çok ucuz olduğunu düşünüyorum. Trabzonspor için böyle şeyler yakışmıyor, Trabzonspor da Türkiye'nin büyük kulüplerinden.

Nihat Günay
04.06.2017, 23:57
Bunlar süper lige çıkarken ligin ilk yarısını bilmem kaçıncı bitirip sonra da bizden aldıkları Eren Albayrak ve Sercan Kaya sayesinde şampiyon olmadılar mı?

O zaman teşekkür etmeyenler bugün bizi nasıl sorumlu gösterebilir?

Ertan OKUMUŞ
05.06.2017, 00:48
Eskişehir,Antep ,Rize aynı ligde,ilahi adalet!!!

Şanlı SanMarino
05.06.2017, 00:54
SanMarino reyiz, baskan ne yapmaya çalisiyor o zaman peki ? Seneye sampuan mi olacagiz ? Vallahi seneye sampiyon olamazlarsa biraksinlar gitsinler ya da seneye hedef degistirdik 3.olsak yeter desinler milletle dalga geçmesinler... avrupa yorgunu o kadar takim olacakken bizim aradan siyrilmamiz gerek kesinlikle... 2.ligi de basari sayanin simdi dümdüz sövecem kötü olacak..... ha 2. bitirdin ha 5. bitirdin hiç mi hiç fark yok çünkü sonunda gidecegin yer en iyi ihtimal avrupa ligidir, kimse kendini kandirmasin 2.olup eleme geçip gruplara kalacagimizi sanmasin... bizim hem câmiayi "desarj" etmek için hem de 20m€'yu almak için hem de avrupa'nin en önemli kupasinda kendimizi gösterip seviye atlamamiz için âcilen sampiyon olmamiz mutlaktir... 2.lik falan hikâyedir ve VALLAHI de basari degildir... DE GIL DIR
basairdir yaa diyen diktirsin gitsin yetti artik fuzuli iyimserlikler fuzuli 2.likler.... avrupa'da yok orda burda yokuz finansal ferpley midir ne fuskidir dedirtmesinler bassinlar parayi b kalite degil a kalite takim kursunlar... aradaki fark 10 15m€'dur, 1.olur katil samp ligine al 20m€'yu keyfine bak... lütfen yaa lütfen bu yönetim bu isi seneye bitirsin, daha 20 sene boyunca sampiyonluk istersem serefsizim...
Sefer ben Başkanın irade sahibi olduğuna inanmıyorum. Tam 3 aydır yönetimdeki gruplaşmalarla uğraşmaktan takıma vakit ayıramıyor. Aklı başında her yönetici son 6 hafta için hocaya hesap sorar. Ancak biz böyle bir yönetici grubuna sahip değiliz.

Başka yerden bakalım. Bu kulüp artık iş adamlarının oyuncağı oldu. Yürekli adamlar bir kenara çekildi. Para akla galip geldi. Trabzonsporluluk dediğin şey kimin daha çok parası varsa onun daha fazla nemalandığı durum haline geldi. Burada fakir olup zengin hayranı yüzlerce taraftar sistem eleştirisi yapmaktan çekinir hale gelmiş. Kimse hiç bir hataya, yanlışa dur diyemiyor.

Bu yeni yönetim anlaşılan göre BMN sitesinde aylık 10 bin dolar ve altı kazanan herkes az Trabzonsporludur. Sormaya, sorgulamaya hakkı yoktur. Trabzonspor ruhu maalesef bu durumlara düşmüştür. Akıl üreten, kulübüne katkı yapan insanlar yerine kelli, felli paranın köpeği olmuş adamlar kulüp binasında cirit atıyor.

Geçen sezon başında onlarca hakaret yedim. İlk 5 kesinlikle olamaz derken bugünleri görüyordum. 7-0'ı eleştirmemiz bile birilerine battı. Zengin koca arayışındaki bazı taraftarlar öylesi sevdalısı olmuş ki iradenin, ne yapsan yap dönüşü yok.

Önümüzdeki yıl hedef de, olabilecek yer de bellidir. İlk 4 bile zor hatta neredeyse imkansız. Yeri geldiğinde delilleriyle tekrar izah ederiz.

oğuzhan can
05.06.2017, 02:21
giray bulak denen şerefsiz herif şuan şike yaptığımızı söylüyor resmen.

Mücahit Tüfekçi
05.06.2017, 02:28
Hikmet ağlıyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkan YILMAZ
05.06.2017, 02:30
Giray ne kadar sacmaladi ole ya

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
05.06.2017, 05:42
Giray Bulak TT olunca merak edip baktım. Ersun Yanal'a olan kinini kusup yine sallayıp durmuş. Abdulkadir yerine niye Aytaç girmedi falan filan. Hepsini geçtim Hikmet Karaman'ı övmek için büyük takımlardaki hocaları küme düşmeye oynayan takımlara getirip görelim bakalım ne yapıyorlar. Bana BJK, FB ve GS'yi vermediler bir kere Trabzonspor'a getirdiler onda da şampiyonluğa oynattım diyor. Sorması ayıp hangi sezon şampiyonluğa oynattı merak ettim...

Ibrahim Gaygusuz
05.06.2017, 07:39
Bu Rize cok degisik bir memleket.

Bu lige cikaren kimin sayesinde ciktiniz ? 1461 in en iyi 2 oyuncusu size sudan ucuza satilmadimi ?

Lige cikartik bide ligde bizmi tutacagiz ?

Sizin dusmanliginiz Samsunsporunkinden farksiz olmaz. Kendi coplugunuzde oynayin hadi bakim

baby_face_
05.06.2017, 07:44
Giray Bulak TT olunca merak edip baktım. Ersun Yanal'a olan kinini kusup yine sallayıp durmuş. Abdulkadir yerine niye Aytaç girmedi falan filan. Hepsini geçtim Hikmet Karaman'ı övmek için büyük takımlardaki hocaları küme düşmeye oynayan takımlara getirip görelim bakalım ne yapıyorlar. Bana BJK, FB ve GS'yi vermediler bir kere Trabzonspor'a getirdiler onda da şampiyonluğa oynattım diyor. Sorması ayıp hangi sezon şampiyonluğa oynattı merak ettim...
Giray Bulak iyi hoca olsa zaten yorumculuk yapmaz. Kulak asmamak lazım. Bu takım hocası ile başkanı ile ve taraftarı ile tüm küstahlara cevabını verecektir.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
05.06.2017, 08:31
Gece uykusuz kaldığımıza değdi.
Satılmışşehir'lilerin penaltılarda elenmesi 2011 Mayıs'ında Hanım bizi bu sezon da şampiyon yapmayacaklar diye Eskişehir'deki 0-0'lık maçtan sonra kalp krizinden rahmetli olan abimizi hatırlattı.
Ağlayın ulan vicdansızlar
Biz de ağladık o sezon, pis teşvikçiler

HOPA'LI TS'Lİ
05.06.2017, 08:33
Giray BULAK denen kişiyi sokakta görsem sen nasıl Trabzon'lusun, TS hakkında nasıl böyle ileri geri konuşursun diye söylemek isterdim.
İşsiz kalınca dayadı sırtını TRT'ye, ekmek elden su golden sallıyor

Cagdas Topal
05.06.2017, 08:43
Hala mı aynı mevzu boşverin yahu Trabzonspor bu çapsız takımlarla uğraşamayacak kadar büyük, sizlerde aynısını yapın. Düşen düştü iyi de oldu her sene istanbul yalamalarına 6 şar puan veriyorlardı :D

Faik Yılmaz
05.06.2017, 08:53
Trabzonspor sanki son 8 haftadır gelene geçene 5 çekiyordu Bursa maçında yattı.....

Yahu adamlar Trabzonspor için oynamıyor Rizespor için mi oynayacaklardı...... ?

İ. SARAL
05.06.2017, 08:54
bir tek sivas eksik 1.ligde.

Cagdas Topal
05.06.2017, 08:55
Asıl sorgulanması gereken 29 maçta 6 galibiyet alan takımın son 5 hafta 4 galibiyet alması. Herkes işine baksın.

7can61
05.06.2017, 09:29
Giray BULAK denen kişiyi sokakta görsem sen nasıl Trabzon'lusun, TS hakkında nasıl böyle ileri geri konuşursun diye söylemek isterdim.
İşsiz kalınca dayadı sırtını TRT'ye, ekmek elden su golden sallıyor

Cep telefonuna yüzde 6 trt haracı koydular. Ekmek elden mi başka bir yerden mi bilmiyorum artık. Boğazlarında kalsın.

7can61
05.06.2017, 09:29
bir tek sivas eksik 1.ligde.

Biri çıksın canım düşürmesi zevkli oluyor :)

baby_face_
05.06.2017, 10:19
Biri çıksın canım düşürmesi zevkli oluyor :)
[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oflubektas
05.06.2017, 10:28

Gerçi sizin gibi bir "araştırmacı taraftar" varken tereciye tere satmak gibi oluyor ama :) bizi çalıştırdığı zaman Sergen bir ara canı isteyip bizi 1 haftalığına liderliğe çıkarmıştı ya, ondan bahsediyor galiba. Sonra Sergen'in salması, Selim ve Macit gibi efsane stoperler ve arkalarında dünya yıldızı Metin Aktaş ile serbest düşüşe geçtik ve sezon ortasında kovuldu Giray Hoca.

Kaldı ki Giray Bulak Trabzonspor'un en fazla yatırım yaptığı ve yatırımlarını heba ettiği teknik adamdır. Önce Breams'ın yardımcısı yapıldı, sonra Breams'la Belçika'ya, oradan da İngiltere'ye kursa götürüldü. Sonuç; 15-20 haftalık vasat altı bir hocalık ve dışarıdan goy goy.

Faik Yılmaz
05.06.2017, 10:34

Giray Bulak'a CM Manager oyununda bile takım teslim edilmez.....

Anlayın nasıl bir yokluğa düşmüşüz o dönem

Travelair
05.06.2017, 10:41
Madem Giray Trabzonspor'a hakaret ediyor diyorsunuz, neden kampanya yapıp tepkimizi göstermiyoruz TRT'ye? Geçmişte yaptık. Neden şimdi yapmıyoruz?

Hem parasını ödeyeceğiz, hem de kendimize hakaret mi ettireceğiz? Üstelik devlet kanalı! Trabzonspor'a edilemeyen laflar sözüm ona Trabzonlular tutulup bak bu da içinizden denerek ettiriliyor herhalde. Böyle hadsizlik olur mu? Buna dur denmesi gerek. Yoz yerel düzeni temsil eden kesime dur denmeyecekse şampiyonluğa oynayamazsın

Kulübün haklarını savunması için başımıza getirdiğimiz başkan da 3 gündür açıklama yapacak. Ne günlere kaldık!

Adem CAKIR
05.06.2017, 10:51
Mağlup olmak içimize sinmese de "Kişi karşındakini kendinden bilir."
Rize ve Fenerli yöneticilerin şikeyi Trabzon'a bulaştırma çabası kendi gizli dünyalarını ifşa etmektedir. Ciddiye alıp cevap vermeye bile gerek yok.

Öte yandan Rize idarecilerinden tehditlerin bini bir para. Ulan Trabzonspor bu güne kadar kimin dostluğundan bir fayda sağladı ki düşmanlığınız dan korksun. Bre dangalaklar, bre şuursuz parazitler, bre şapşikler, bre çenesi büzüşesiceler...
Sen rakiplerine yenil, ağa babandan da 2 maçta 7 gol ye? Sonra yaktın bizi Trabzon...Dostsunuz ve Trabzon kümeye diye bağırıyordunuz ya! Bağırın şimdi bok çukurlarında.

Hikmet Karaman, Giray Bulak denen zerzevatta Trabzon maçı analizi kadar çalıştırdıkları takımların maç önü/sonu analizlerini yapsalardı biri kümede biride masa başında olmazdı.

bariskaratas
05.06.2017, 12:46
Eskişehir,Antep ,Rize aynı ligde,ilahi adalet!!!

sivas ve fb eksik

orhan42
05.06.2017, 13:30
Hala aynı iddiamı sürdürüyorum.Trabzonspor bu kadar relax oynamamalı.5 haftadır oyunumuz böyleydi,doğrudur ama ben her maç için tv. karşısına geçerken galip gelmemizi görmek istiyorum.Bu kadar gamsız oyunu seyretmek için 3 yılda 1200 lira para harcamışım.Hep bir ümitle soyguncu digitürke yıllık 400 tl ödüyorum.Ama sahadaki umursamaz tavrı görünce çıldırmamak işten bile değil.Rizespor'un gösterdiği tepki ise çoğumuz gibi beni de rahatsız etti.Şikeden mağdur olmuş bir takımı şike ile ilişkilendiren bu ahlaksızlara hala kulüp başkanının çıkıp sunturlu bir cevap vermemesi de acıdır.İte köpeğe meydan bırakırsanız illaki paçanıza yapışacak ve itliğini yapacaktır.şikecilerden 2 maçta 7 gol yiyen bir takım işini son haftaya bırakırsa , yada elin şeyiyle gerdeğe girerse olacağı budur.Kendi pisliğini ve hatasını Trabzonspor'a yüklemeye çalışan çakma terim hiko'ya da birileri Manisaspor'un başındayken yediği hatları hatırlatsın bi zahmet

Travelair
05.06.2017, 13:45
Demin Aspor'da eski gs'li kaleci, yeni yorumcu, şöyle dedi: Ersun Yanal'ın beşeri ilişkileri iyi değil. Bana da öyle geliyor. Takımla hoca arasında sevgi saygı bağı yeterince güçlü olmayınca inceldiği yerden kopuyor

Tekke
05.06.2017, 14:13
Budur :))))))

Ben seneye, transferlerde aradığımı bulamazsam Digitürkü iptal edeceğim....

Tekke
05.06.2017, 14:14
Budur :))))

Trabzonspor sanki son 8 haftadır gelene geçene 5 çekiyordu Bursa maçında yattı.....

Yahu adamlar Trabzonspor için oynamıyor Rizespor için mi oynayacaklardı...... ?

Sefaenes
05.06.2017, 14:22
TFF biz su takım şike yaptı desek hemen ceza yı yapıştırır ama serefsizler dedi mi hiç bir ceza almaz. Rizespor 33 maç neredeydi de konuşuyor bu serefsizler. Hani 6222 kanunu vardı bu rize hocası baskanu belediye başkanı insanları şiddete teşvik ediyorlar.

Ermanusta
05.06.2017, 14:33
Budur :))))))

Ben seneye, transferlerde aradığımı bulamazsam Digitürkü iptal edeceğim....

Digitürkmü kaldı? zaten iptal oldu

Ermanusta
05.06.2017, 14:35
Arkadaşlar Başkan basın açıklaması yapacak..
Dagılalım ve kabak tadı veren bu başlığı arşive yollayalım

önümüze bakalım

gurur6134
05.06.2017, 15:00

Trabzonspor felsefesini kendi ailesine verememis anlatamamis bir adamin trabzonspor hakkinda ahkam kesmesi komik oluyor once sikebahceli kizini trabzonsporlu yapsin sonra konussun yorum yapsin trabzonspor hakkinda..

DeAgLeMaNyAq
05.06.2017, 15:52
Trabzonspor felsefesini kendi ailesine verememis anlatamamis bir adamin trabzonspor hakkinda ahkam kesmesi komik oluyor once sikebahceli kizini trabzonsporlu yapsin sonra konussun yorum yapsin trabzonspor hakkinda..

Kızı FB'liyse daha vahim çünkü birkaç kez TV'de kızlarını Trabzonspor üyesi yaptığını söyleyip duruyordu...

gurur6134
05.06.2017, 16:41
Kızı FB'liyse daha vahim çünkü birkaç kez TV'de kızlarını Trabzonspor üyesi yaptığını söyleyip duruyordu...

Yakinen taniyorum kizini 20 sinden sonra degismediyse oyle..

Ermanusta
05.06.2017, 17:17

Önce kendi Trabzonlu olsun,Kocaelinin T.D gibi konustugu gibi,her cümlenin arkasına futbol okulunun reklamını iliştiriyor

Ermanusta
05.06.2017, 18:31
"Kulübümüzle ilgili son günlerde kamuoyunda ortaya atılan iftiralarla ilgili açıklama zarureti doğmuştur."AR DAMARI ÇATLAMIŞLARIN İŞİDİR"
Biz şike gibi alçaltıcı bir suça karşı adeta seferberlik ilan eden ve yıllardır her platformda bunun mücadelesini vermeye devam eden asaletli bir kulübüz. Biz gelecek nesillere şikenin en büyük ahlaksızlık olduğunu anlatmaya çalışan ve bunun uğruna şike yapanları yurtiçi ve yurt dışında tescil ettirmiş bir kulübüz. Trabzonspor (https://www.sondakika.com/trabzonspor/) dün olduğu gibi bugün de sahaya çıkar, futbolunu oynar, yener, yenilir ya da berabere kalır! Hal böyle iken Trabzonspor (https://www.sondakika.com/trabzonspor/) gibi bir kulübü şike imasıyla suçlamak en hafif tabiriyle ar damarı çatlamışların işidir! Hiçbir kurum, kuruluş ya da kişiler böyle bir maziye sahip kulübümüze leke süremez, sürmeye kalkamaz.
"AHLAK DIŞILIKLARINA ORTAK ARIYORLAR"
Kulübümüz kurulduğu 1967'den bugüne yarıştığı bütün takımlara karşı 'tertemiz' mücadele etmiş, haksızlığa uğrayanların da sürekli yanında olmuştur. Ne gariptir ki bugünlerde Trabzonspor (https://www.sondakika.com/trabzonspor/)'a leke sürmeye çalışanlar, kamuoyunu yönlendirenler, Trabzonspor (https://www.sondakika.com/trabzonspor/)'un şampiyonluklarına şikeyle engel olanlar ve onların uzantılarıdır. Dünya kamuoyunun yakından tanıdığı bu yüzler bugüne kadar yapmış oldukları ahlak dışı eylemlerine ortak aramaktadırlar.
"İBRETLE İZLİYORUZ"
Biz; düşen takımın ve taraftarının içine girdiği ağır tabloyu tabi ki anlıyor ve onların üzüntüsünü paylaşıyoruz. Hal böyle iken asıl vahim olan, neden bu duruma geldiklerini sorgulamak yerine kolaya kaçarak "Bu şehir bunu 100 yıl unutmaz" sözleriyle başarısızlıklarının faturasını Trabzonspor (https://www.sondakika.com/trabzonspor/)'u suçlayarak kapatmaya çalışanların bizatihi kendisidir. Maalesef iki kardeş şehir arasına nefret ve kin tohumu ekme gayreti gösterenleri ibretle izlemekteyiz. Kendi başarısızlığını bir başka kulübe fatura etmek, ne sportmenlikle ne de Fair Play ruhuyla bağdaşmaktadır. Futbol (https://www.sondakika.com/futbol/) ve dolayısıyla spor üzerinden konuşanlara da bu noktada düşen sorumluluk, kin ve nefreti yaymak yerine toplumu ortak değerler etrafında birleştirici bir şekilde davranmak olmalıdır. Spor adamlığı, yapıcı, yol gösterici ve onarıcı eleştirilerle camiaları futbolun ortak paydasında buluşturabilmektir. Örnek spor adamı ise işte bu zor sınavı iyi verebilendir.
"TEK BİR AMACIMIZ VAR!"
Bütün bunların yanında, küme düşecek takımı belirleyecek karşılaşma öncesinde konunun hassasiyetini bilen yönetimimizin gerekli tedbirleri almadığı, hatta işini ciddiyetle yapmadığı nasıl iddia edebilir ki! Şike ve ahlaksızlıkla topyekûn mücadelede olduğumuz günlerin de hassasiyetiyle Başkanımız Sayın Muharrem Usta (https://www.sondakika.com/muharrem-usta/), teknik heyetle bu maç özelinde Trabzonspor (https://www.sondakika.com/trabzonspor/)'a en küçük bir imada bulunulmasını engelleyecek tarzda sahada mücadelenin yapılması gerektiğine dair görüşmelerde bulunmuştur. Başkanımız, takımımızda cezalı ve sakat oyuncu olmasına ve son haftalarda performans kaybı yaşanmış olmasına rağmen, tek amacımızın her zamanki gibi sahada en iyi şekilde mücadele etmek olduğunu, üzerine basa basa vurgulamıştır.
"HUKUKİ İŞLEM BAŞLATILMIŞTIR"
Bilinmelidir ki düşen takımlar da, şampiyon olan takımlar da bir maçta değil; 34 maçta sonuca ulaşırlar. Ne yazık ki futbolda kader değiştirebilecek maçlar, doğuracağı sonuçlar itibarıyla sansasyona müsait ortam oluştururlar ve fırsatçı ve ahlak yoksunlarına sınırsız saldırı imkânı sunarlar. Bizler bu fırsatçılığın önüne geçmek için bir defa daha; sorumlu makamlarda oturanlardan bu şekilde sorumsuz davranışlardan bir an önce vazgeçmelerini talep ediyor; Trabzonspor (https://www.sondakika.com/trabzonspor/) ile ilgili gerek sosyal medyada gerekse bazı yayın organlarında şike imasında bulunan veya kesin kanaat belirterek yazı yazanlar hakkında da hukuki işlem başlattığımızı belirtmek istiyoruz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur..."

Haydi Dağılalım Başkan açıklamayla gereken cevabı vermiştir

simenli-54
05.06.2017, 19:41
"trabzonsporun kendisi karar veriyor" :)

Arkadaşım kusura bakma da Berke de sana haklı olarak senin cürumun ne de Türkiye ve Sakarya'nın iki dakkada analizini çıkarmışsın ve koskoca Trabzonspor'un büyüklüğüne dil uzatabiliyorsun diye sormuş. Ki bence de haklı yani :)

senin cürümün ne, benim cürümüm ne, onun cürümü ne.... cevap bulamadığımızda konuyu kişiselleştirip bel altı vurmaya alışkınız nasıl olsa!! seni beni bırakta bizim hepimizin cürümü ne ki bütün türkiyeyi aptal yerine koyabileceğimizi düşünüyoruz

My
05.06.2017, 20:06
senin cürümün ne, benim cürümüm ne, onun cürümü ne.... cevap bulamadığımızda konuyu kişiselleştirip bel altı vurmaya alışkınız nasıl olsa!! seni beni bırakta bizim hepimizin cürümü ne ki bütün türkiyeyi aptal yerine koyabileceğimizi düşünüyoruzAğır demagoji yapıyorsun :) Ve beceremiyorsun da :) Kusura bakma da sırtlanlar istedi diye atlar ölmez. Trabzonspor'u bir şeyle itham ederken dilinin ayarını bileceksin.

Emre Çömez
05.06.2017, 20:10
Muharrem Ustaâ€Onaylanmış hesap aha fazla (https://twitter.com/UstaMuharrem)

Muharrem Usta Retweetledi: Trabzonspor Kulübü
İftira atmak bir hastalıktır ancak İrlanda'lı olunca durum farklı.Ne demiş Dede Korkut !"Kahpe içeriden olunca kapı kilit tutmaz oğul"

Burçak
05.06.2017, 21:36
:)

zafer6161
05.06.2017, 22:34
kızı ve oglu aşırı fanatik bjk li dır. .oğlu içerde dışarda yurt dışında hiçbir maçı kaçırmaz. adeta bjk ile yatar bjk ile kalkar...

Doğukan Uçan
05.06.2017, 23:07
nasıl düşürdük ama rizeyi :d

Yiğit SARI
09.06.2017, 11:53
https://instagram.com/p/BVHN3SKl2N7/

Adem CAKIR
09.06.2017, 12:53
https://instagram.com/p/BVHN3SKl2N7/

hikmetsiz karamana kapak olsun...

tRaiNer
09.06.2017, 13:13
https://www.youtube.com/watch?time_continue=306&v=0g6ce9vxFKA

İftira atan müfteriler izlesin 5:05-7:05!!!

DeAgLeMaNyAq
09.06.2017, 14:54
Bazıları Bursa maçı konuşmasının maç öncesi kısmını kesip sadece devre arasını verince, aklıevvel FB'liler de bu konuşmanın başka maçtan alındığını iddia etmiş. Her şeyden önce o formalar ilk kez ve sadece Bursa maçında giyildi. Kaldı ki maç öncesi konuşmasında da Ersun Hoca son Bursa maçı olduğunu vurguluyor...

Emre Çömez
09.06.2017, 17:25
https://www.youtube.com/watch?v=Zb_N--wobtI

yakalandık.

Hakan
09.06.2017, 18:21
Bu videonun çıkması bir şeyi değiştirmezmiş.Oturduk kısa film çekiyoruz artık.
Bu fenerlilerde genel bir zeka problemi var.

Gümüshaneli61
09.06.2017, 19:19
Komik bir video. Ama sike yapmaya o kadar alismislar ki kanarya beyinliler, her yerde sike görüyorlar.

Şanlı SanMarino
09.06.2017, 20:33
Jeremy Menez'i alsa sosyal medyada sabahtan akşama reklamını yapacak yöneticiler tanıyorum.

Yiğit SARI
09.06.2017, 21:01
Yarım akıllılar.

My
09.06.2017, 22:25
İt ürür, kervan yürür dostlar artık şunların oltasına takılmayalım onlar istedikleri kadar af kursun biz işimize bakalım.

Adem CAKIR
12.06.2017, 15:47
Rizespor camiasının dost olmadığını biliyorduk ta, la sizde ne kuyruk acısı varmış,
Siz içinizdeki bu kadar iltihapla, irinle, nefretle nasıl yaşamışsınız bu güne kadar ?
Demek bu yüzden iflah olmuyorsunuz! Bir yukarı bir aşağı!

alone_6161
13.06.2017, 09:18
“Sportif alandaki gelişmelerin iki şehir halkını karşı karşıya getirmesine müsaade edilmemelidir.Trabzonspor Başkanının en son açıklamasında samimi ve içten olduğuna inanmak istediğimizi belirtmek isteriz. Ama öncelikle bilinmelidir ki; Çaykur Rizespor kulübü olarak, sezon sonunda yaşananlarla ilgili duruşumuzda herhangi bir değişiklik olmamıştır.
Bazı basın organlarında Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in, ‘Sizleri toplantı sonunda sahneye davet edelim ve orada tüm kamuoyu önünde el sıkışın’ şeklinde bir teklifin olduğu yer almıştır. Başkan Yıldırım Demirören’in her iki kulüp başkanını bir araya getirerek, mevcut gerilimin sonlandırılmasına yönelik çabalarının iyi niyet çerçevesinde olduğu hiç kimse tarafından göz ardı edilemez. Bu teklif Trabzonspor’lu yöneticiler tarafından kabul görmüş olsa da, başkanımız Metin Kalkavan ve yöneticimiz Aykut Ferah tarafından kabul edilmemiştir.”
Yıldırım Demirören, Kalkavan ve Usta’nın yer aldığı bahse konu üçlü fotoğrafın haricinde, toplantı sonrasında Trabzonspor’lu yöneticilerle karşılıklı bir görüşme yapıldığına yer verilen açıklama şöyle tamamlandı:
“Bu görüşmede Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyemiz tarafından, konu ile ilgili olarak düşüncelerimiz ve tespitlerimiz detaylı olarak kendilerine aktarılmıştır ve gerekenlerin yapılması konusundaki beklentilerimiz kendilerine iletilmiştir.Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz, kulübümüzün kurumsal yapısı gereği olarak faaliyetlerine devam etmektedirler. Zaman zaman çeşitli görüşmeler de gerçekleştirmektedirler. Ancak, yapılan her görüşme içeriğinin de kamuoyuna açıklanması beklenemez. Yönetim Kurulumuz gerekli bilgileri, gerekli zamanda açıklayacak ve kamuoyu ile paylaşacaktır.”

Rizespor yukarıdaki açıklamayı yapmış. İyiden iyiye ergene döndüler yemin ediyorum. 34 maç yat sonra Trabzon bizi düşürdü. Rizenin zenginleri kendi şehir takımlarına sahip çıkmayıp istanbul takımlarına paraları akıtsınlar sonra Trabzon bizi düşürdü.

Travelair
13.06.2017, 10:02
"... ve gerekenlerin yapılması konusundaki beklentilerimiz kendilerine iletilmiştir."

Gerekenler ne çok merak ettim. Trabzonspor yönetimi herhalde yumuşak başlılığı iyiden iyiye uysal koyunluk sanmaya başladı. Yüz verdikçe astarını istiyorlar, neden kulübün haklarını savunmuyorsunuz?

Doğukan Uçan
13.06.2017, 11:32
kweuke, trabzonspor büyük takım değil diye açıklama yapmış dün

Faik Yılmaz
13.06.2017, 14:07
kweuke, trabzonspor büyük takım değil diye açıklama yapmış dün

Bugün isteyelim ........ gibi koşa koşa gelir.......

Doğukan Uçan
23.06.2017, 13:56
bu maç özelinde seneye 17 takım bize bilenecektir. tahriklere gelmeden iyi transferler yapmalıyız. yoksa bu hakemlerin felan eline düşersek yine 13 14. ligi bitiririz.