PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 34.Hafta l Trabzonspor 1 - 2 Bursaspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

Semih AYDIN
03.06.2017, 20:01
Temiz oldu

Murathan
03.06.2017, 20:01
8 maçta 7 puan topladık.
bu da ersuna yazılsın.

Hakan
03.06.2017, 20:03
Tatile çıkan futbolcularla bu kadar oldu.Şike imasi yapanlar da teşvik niyetine maça asılmamızı bekledi,bize ne.

serdaracıl
03.06.2017, 20:06
Rize akhisar maçını kaç taraftar izlemiş acaba. Rizelilerin bile umrunda değil. Biz burda kendimizi paralıyoruz. Komik. Adamlar rizenin düşmesinene değil şikecilerin şampiyon olamamasına üzülüyor

s.ayaz
03.06.2017, 20:06
Nasip bu işler. Bursa son haftalarda çok kötüydü, Rize nisbeten daha derli toplu bir görüntü vermişti. Son maç 2 puan farka düşünce gidişata bakarak çoğu kişi bursanın düşeceğine inandı. Ama bursa bu maça 3-4 gün önceden orduya kampa gelmiş çok da iyi hazırlanmışlar. Bizim son haftalardaki verimsiz oyunumuz devam edince böyle bir sonuç ortaya çıktı. Rizeye üzüldüm ama zaten bursa ile puan farkı 4 hafta önce 9du. Yani iş buraya kadar gelmesi bile mucizedir. Aslında bursa kendi kendini zora soktu. Yoksa kadro kalitesi olarak Rize'de daha iyi olduğu tartışılmaz. Bursa taraftarı takımını yalnız bırakmadı. Rizede ise tribünler boştu. Bursanın taraftarı bariz olarak kümede kalmayi daha çok istedi. Neyse hakeden kaldı diğeri düştü. Bursa camiası bu durumdan iyi bir ders çıkaracaktır. Bir daha bu duruma düşerlerse kurtulmalari zor olabilir. İşe başkanı göndererek başlarlarsa iyi ederler.

Rizeye geçmiş olsun. Yönetim ara transfer döneminde kadroya takviye yapmaliydi. Çok kasmadilar. Rizede bu halden en büyük sorumlu yönetimidir. Bursada üst üste olagandisi işler olmasa idi çok daha önceden küme düşmeyi garantilemis olurlardi.Aslında hikmet hocaya Rizeye uzuldugumden daha çok üzüldüm. İstedikleri yapılamadı.

Gelelim bize. Son 6 haftadır kazanamadik. 6 hafta önce aslında kendimizden çok daha emindik. Ama şimdi soru işaretleri arttı. İyi transferlere ihtiyacımız var. Gangrene gitmiş parmak/lar varsa kesilmeli. Oyalanma lüksümüz yok. Hoca bu seneyi rahat geçirdi. Sezon boyunca yapmadığı oyuncu değişiklikleri bunu gösteriyor. Seneye söz verilen takım için hem yönetim hem de hoca daha fazlasını yapmak zorunda. Öncelikle iyi transfer haberleri bekliyorum. Kadro kalitesi artmalı. İnşallah hayırlısı olur.

Onur Erçetin
03.06.2017, 20:09
Ben bugünkü oyundan rahatsız değilim. Gayet normaldi. Sahada kötü iki takım vardı ki eksiktik.
Şike iması yapan her kim olursa olsun bu forumdan süresiz uzaklaştırılmalı.

tonya55
twitter çok kötü karışmış yalnız.

İsmail Sezgin
Ben bu sene tüm maçlarımızı izledim. Genel olarak çok farklı bir maç değildi. Ayrıyetten rize düşmüş bursa kalmış bize ne?

Ufuk
03.06.2017, 20:10
Yorumlarda Rizeliler üzerinden gitmezseniz iyi olur.

Rizeli olarak istediğim oldu. Sadece Alanya'nın kazandığı senaryoyu istiyordum. Kimsenin kızmaya hakkı yok. Trabzon maçları hariç doğru dürüst dolduğunu görmedim stadın. Bugün Bursa taaa nerden gelip takımı motive etti. İstanbul'da bir sürü Rizeli var. Kasımpaşa'ya konuşanların kaçı gitmiş de takımı desteklemiş.

Yedek, rotasyon vs çıksak bende kızardım ama normal kadromuz ile çıktık. Her zamanki oyunu oynadık. Beni asıl üzen şike yaptığı kanıtlanan takımın taraftarı yüzsüzce şike yapmadık derken, bunların gazına gelen taraftarlarımızın Trabzonspor'un şike yaptığını söylemesi, sosyal medyada dile getirmesi vs. Maalesef babamda bunlardan biti ve iki üç haftadır farklı odalarda maç izliyoruz. Yoksa o bana, ben ona laf soka soka maç izlenmiyor.

Kemal Öztel
03.06.2017, 20:10
Pereiranın sarı kart gördüğü pozisyonun videosu var mı,bir video editliyorum da lazım bana

Ahmet Kara
03.06.2017, 20:11
Rize başkanı ile h. karaman'da hemen bize laf çakmışlar. rize sizin yüzünüzden küme düştü. başkasında suç aramayın. amaçları gündemi değiştirip kendilerini kurtarmak.

bahadır2561
03.06.2017, 20:11
Yallah amatöre kadar yolun var rize

ibrahim
03.06.2017, 20:13
Şu 34 hafta boyunca takımların iniş ve çıkışlarını gösteren tabloyu nerede bulabilirim? Elden ele yayalım şunu. Bakalım kim kimi düşürmüş.

Berkan
03.06.2017, 20:16
Karadeniz rizedur rize kümededur :D

serdaracıl
03.06.2017, 20:18

Havladın dursunlar. Ağlayacaklarına maça gitselermiş. Şikeci onların çoğu. Ağlıyor fenerliler

alperrr
Olabilecek en kötü senaryo gerçekleşti en azından Rize galip gelmese daha rahat etmiş olacaktık. Aslında oyun anlamında geçtiğimiz haftalardan çok da farklı değildik. Pratikte bakıldığında Başakşehir ve FB'den 2 puan aldık fakat o maçlar takımın önümüzdeki sezonu hedef alarak kendisini test ettiği maçlardı. Yine de aynı hırsı bu maçta da göstermeliydik. Fakat oyuncuların maça rahat çıkması ve Bursa'nın tüm gücüyle saldırması sonucu belirledi. Bu karşılaşma öncesinde 5 maçtır kazanamayan bir takım olduğumuzu unutarak yazılan mesajları hoş karşılamak mümkün değil. Lâkin Bursa'nın da 6 haftadır mağlup olduğunu unutmamak lazım. Yediğimiz goller kesinlikle şaibe aranacak cinsten değil ama oynadığımız oyun da sorgulanmalı. İsteyerek olmasak bile kötüydük. Milletin ağzına sakız olmamak adına ne edip ne yapıp berabere bitirmeliydik ama o direnci Pereira haricinde tek bir kişi bile gösteremedi...

kötü senaryolar bizi buluyor ve peşimizi bırakmıyor...
na garip bir durum yüzde 10 ihtimal varsa bile bizim kulübü buluyor..

osmanlı rize beraberlik yetiyor
rize alanya beraberlik yetiyor
bursa kendi sahasında gençlerbiliği önünde ilk yarı 1-0 galip

.........
tüm dedikoduyu üzerimize aldık
1-0 öne geçmişiz beraberliğe bari oynayalım

İbrahim CİHAN
Rizeli bir Trabzonsporlu olarak Bursa nin ligde kalmasını istiyordum fakat böyle değil. Bizim diğer maçın sonucu ne olursa olsun kazanmamız gerekiyordu. 3 kuruşluk insanların dirdirlarini çekmek zorunda kalmamaliydik.

Onur Erçetin
ne olursa olsun bu maçı almalıydık.Umudumuz olan Abdülkadir'i son 5 dakikada oyuna almanın izahati yoktur.Sonrasında 33 hafta boyunca yatıp işini sonmaça bağlayan şikecilerden kendi sahasında 5 yiyip,10-11 sezonunda Manisa'nın başında şikecilere yatan hikmet karaman itine laf verirsiniz..Bu maçı ben unutmak istiyorum,nasıl olur onu bilemeden...

Haftalardır puan kaybediyoruz bu maça çıkarken zaten bir beklentimiz yoktu kimin ne diyeceğinin önemi yok yabancı futbolcular için zaten sezon bitmiş hiçbirinin umrunda değil.Ersun Hoca zaten haftalardır fantezi yapıyordu bu maça özel bir durumu da yok ki ersun hocanın da kimin kalıp kalmayacağı umrunda değil böyle bir maçtan önce bile aziz yavşağı bizim maçı hedef gösterdi herşey kasıtlı yapılıyor maç sonucuna göre zaten sosyal medyada özel olarak ne yapacaklarını önceden planlamışlardır.

belluschi5
03.06.2017, 20:19
temiz maç oldu kaybetsek bile Trabzona karşı içimde bi nefret olmayacaktı çıktı adam gibi topunu oynadı tüm futbolcular bu açıdan tebrik ediyorum herkesi. Artık ölüm kalım maçı olduğu için nerdeyse sezonun en iyi topunu oynadık umarım seneye Trabzon&Bursa ele ele şampiyonluk mücadelesi verir. İstanbul hegemonyası birlik olarak yıkılır ancak

özellike bjkl ve fbli köpekler kudurmuş durum da bu da gayet normal Bursaspor küme düşünce akıllarınca dalga geçip eğleneceklerdi ellerinde patlayınca sağa sola saldırıyolar

DeAgLeMaNyAq
03.06.2017, 20:19
Rıdvan Dilmen de Rize üzerinden birilerine yalakalık yapmak için üstü kapalı bize sallayıp durdu. Hikmet Hoca maçı izledikten sonra daha çok sinirlenecek diyip bir de gaz veriyor. Sezonun en kötünü maçını oynamışız, oyuncular sahada yürümüşmüş vs... Yahu şu takımın 6 maçtır kazanamıyor kime neyin tesellisini vermeye çalışıyorsunuz. Başakşehir'in ilk yarısı ve FB maçının ikinci yarısı hariç doğru dürüst top bile oynamadık haftalardır...

6Şafak Aydın1
03.06.2017, 20:20
Bence Bursa maci öyle ölümüne dahi oynamadi biz hic birsey oynayamadik. Hocamiz bizi resmen kilitledi. Hem kilitledi hemde maci verdi hani yaptigin sey sacma olsa ama netice getirse neyse diyebiliriz ama hem icine ediyorsun hemde kaybediyorsun, 85 dk oyuncu degistirmiyorsun, neden?

Bu Hocanin derdi ne abi, zaman zaman iyi isler yaptirdi ama is yine basa sardi...

Bu takima 10 klas takviye yapsan birsey degisirmi hoca degismedikten sonra, soru bu, rize düsmüs bursa kalmis beni ilgilendirmez, son maca birakipta medet ummak hangi kitapta yazar.

Üzeyir Gönül
03.06.2017, 20:20
Kimin ne dediği umurumda değil. Hak eden ligde kalmıştır. Bursa'yı tebrik ediyorum. Rize'ye de geçmiş olsun diyorum. Herkes ektiğini biçermiş.
Bizim taraftarımızdan bazıları zaten taraftar değil. Onların bazıları insan da değil. Bir örnekle açıklayacağım.
25 yıl sonra lise arkadaşımı buldum. Kendisi aslen Trabzonlu ama Düzce'de yaşıyorlardı. Kendisini bulunca Trabzonsporu takip edip etmediğini sordum. Ben artık Galatasaraylıyım, dedi. Nasıl olur, diye sordum şöyle anlattı: Bir gün Trabzon'da maça gitmişler. Tribünde bazılar Düzce'den maça mı gidilirmiş, oradan beri Trabzonspor tutulmazmış gibisinden abuk subuk laflar etmişler. O da kızmış. O günden beri Galatasaraylı. Anlayın bizdeki bazılarının taraftar profilini.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ufuk
03.06.2017, 20:23
Kimin ne dediği umurumda değil. Hak eden ligde kalmıştır. Bursa'yı tebrik ediyorum. Rize'ye de geçmiş olsun diyorum. Herkes ektiğini biçermiş.
Bizim taraftarımızdan bazıları zaten taraftar değil. Onların bazıları insan da değil. Bir örnekle açıklayacağım.
25 yıl sonra lise arkadaşımı buldum. Kendisi aslen Trabzonlu ama Düzce'de yaşıyorlardı. Kendisini bulunca Trabzonsporu takip edip etmediğini sordum. Ben artık Galatasaraylıyım, dedi. Nasıl olur, diye sordum şöyle anlattı: Bir gün Trabzon'da maça gitmişler. Tribünde bazılar Düzce'den maça mı gidilirmiş, oradan beri Trabzonspor tutulmazmış gibisinden abuk subuk laflar etmişler. O da kızmış. O günden beri Galatasaraylı. Anlayın bizdeki bazılarının taraftar profilini.

Arkadaşın sanki bahane arıyormuş yalnız :)

Onur Erçetin
03.06.2017, 20:24
Aziz maçtan önce hedef gösterdi maaşlı elemanları da sosyal medyayı örgütledi olay bundan ibaret.Azizi içeriye atmayanlar utansın böyle bir karaktersizin istediğini söylemesine izin verirsen işte en küçük bir olayda düşmanlık tohumları ekmeye çalışırlar seni şikeci ilan etmeye çalışırlar.

Berkan
03.06.2017, 20:25
aziz yıldırım: "bu bir darbedir. Meydanları boş bırakmayalım"

Erkan SÜNGER
03.06.2017, 20:28
Trabzonspor sahaya çıkmış maçı kaybetmiş ve rize küme düşmüştür. Mevzu bu kadar basit. Zaten lig dediğin 34 hafta. Son haftaya bırakmayacaksın demekki. Ayrıca böyle durumlarda aklıma bir fıkra geliyor.

Temel'in 5 oğlu varmış bir gün ülkede savaş çıkmış ve kral ferman yayınlamış 'Her evde eli silah tutan bir kişi savaşa gelsin' Temel büyük oğlunu savaşa göndermiş ve oğlu şehit olmuş.Aradan bir süre sonra tekrar savaş çıkmış kral yine ferman yayınlamış 'Her evde eli silah tutan bir kişi savaşa gelsin' Temel bu sefer diğer oğlunu göndermiş o da şehit olmuş aynı olaylar 3. ve 4. çocuk içinde olmuş Temel'in bir tane oğlu kalmış ama tekrar savaş çıkmış ve kral aynı fermanı tekrar göndermiş Tabi Temel bu olaya çok sinirlenmiş ve haberi getiren kişiye demiş ki:
-Kralınıza söyleyin benim şeyime güvenip sağa sola savaş açmasın verecek çocuk kalmadı..

Fıkra olduğu için oldugu gibi yapistirdim. Neyse kisaca 34 haftada ligde kalacak puani toplayamamissan o zaman Trabzonspor a bok atmayacaksın. Hadi güle güle

Onur Erçetin
03.06.2017, 20:29
Rıdvan Dilmen de Rize üzerinden birilerine yalakalık yapmak için üstü kapalı bize sallayıp durdu. Hikmet Hoca maçı izledikten sonra daha çok sinirlenecek diyip bir de gaz veriyor. Sezonun en kötünü maçını oynamışız, oyuncular sahada yürümüşmüş vs... Yahu şu takımın 6 maçtır kazanamıyor kime neyin tesellisini vermeye çalışıyorsunuz. Başakşehir'in ilk yarısı ve FB maçının ikinci yarısı hariç doğru dürüst top bile oynamadık haftalardır...

Algı operasyonu yapıyorlar aziz de maçtan önce kasıtlı hedef gösterdi bunlar yüzünden düşmanlıklar başlıyor kendi taraftarlarını da düşmanlığa itiyorlar.

6Şafak Aydın1
03.06.2017, 20:30
seneyede bu rezil oyunu izliyeceksek transferle filan ugrasmayalim, son haftalarda yine zaman zaman hic birsey oynayamadik. takviyede takviye , akli basinda olan bir hoca 85 dk bu oyunu neden izler neticeyi bos ver, bu oyunun nesini begendide degisiklik yapmadi bunun izahi varmi....

serdaracıl
03.06.2017, 20:32
Şikeciler daha çok havlıyor. Sanki onlar düştü. Rizeye de geçmiş olsun. Yapılacak bişey yok

tonya55
03.06.2017, 20:34
siyasiler neden tweet atıyor onu anlamakta güclük cekiyorum.

Full HD
03.06.2017, 20:39
Trabzonsporun yenilgisine cok üzüldüm yahu haftalardir yenemiyoruz son maci alin kardesim.Neyse yapacak bir sey yok ama sanki gene cöküs basladi gibi bir his var icimde ve bu beni rahatsiz ediyor.

Bursasporu tebrik etmek lazim gercekten taraftari arkalarina alip önemli bir zafer elde ettiler.Bizim taraftara gelince e bildigimiz gibi yani ama Bursaspor taraftari bugün iyi is yapti, ki yapmasi gerekeni yapti objektif bakmak lazim onlarda dogal olarak cok sevindiler.

Rizeye yazik oldu son haftalardir mücadele edip geri dönüs yaptilar ama yetmedi.Saglik olsun ne diyelim hadi hayirli ramazanlar.

Saygilar

Punisher-61
Seneye bu takim yeni takviyelerle cok daha iyi olacak ama taraftarda stadi doldurmasi sart.. ersun yanallada devam edilmeli.. sanki piyasada iyi teknik direktörü varda ersun yanal gitsin diyorsunuz

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Anıl C
Herkes kendini kurtarır olan Sami Kuk'a olur:)

Ne olmuş ki sanki ona? 3-4 hafta sonra şikeci diyenler yine aramizda olacak.

Ermanusta
03.06.2017, 20:40
Trabzonspor hakemin eyyamı nedeniyle yenilmiştir,Kotu oynamasına karşın hakemin dokunuşu olmasa idi 2-2 bitecekti.
2 penaltımız verilmemiştir.
ortada kasıt yoktur,oyunu verdik diye haksız itham etmeyelim başkalarının agzına sakız olmayalım

outlaws61
03.06.2017, 20:40
Tribün Dergi: Futbolda kendi göbeğini kendi kesemeyenler, paranoya ve yalanla yaşamaya mahkumdur.

bahadır2561
03.06.2017, 20:46
Ağlayanları görünce(şb) rize'nin düşmesi iyi oldu

s.ayaz
03.06.2017, 20:47
Sadece hocanın ve oyuncuların istemesi ile olmaz. Bursa camiasi son maçta Rize camiasından kümede kalmayı daha çok istediğini gösterdi.

Bu arada izlemeyenler için 9 yabancı ile sahaya çıktık. Ve oyuncular oynamaya çalıştı. Ama bursa alan vermedi. İlk yarı topla oynama yüzdemiz yüzde 65 şutumuz yok. İkinci yarı Rodalleganın golüne kadar bursa daha bilinçli bir oyun oynuyordu zaten. Golden sonra ersun hoca belki orta alana bir hamle yapabilirdi. Ama sezon genelinde takıma çok da müdahele etmemiş hocadan böyle bir hareketi bu maçta beklemek absürt olur. Bursanın ilk golü çok klasdı. Hicbirsey yapamadık. 1-1 den sonra bilali oyuna aldılar. 2. golde derin pası atan bilaldi. Ve kaleyi ablukaya almaya çalıştığımız bir anda kontradan golü yedik. Sonra bursa hemen son hamlesini Merteri alarak yaptı. Oda takımı ortasahada baya bozdu. Bursa Teknik heyeti bu maçı çok iyi yönetti. Hak ederek kazandılar. Bizdeki eksiklerden bahsetmedim bile. Yedekler: uğurcan, abdülkadir, çakır, abdulrahim, Aytaç, zeki, akbaş öyle düşünün.

Bu maçta trabzon taraftarı olmayip da Trabzonsporu eleştirenler ya maçları izlememistir ya da art diyetlidir. Bu kadar basit.

Trabzonspor rodallega ve Damdoyla birlikte daha önce nasıl oynadıysa aynı şekilde oynadı.

Sezon boyunca Trabzonsporu konuşmaya tenezzül dahi etmeyen bazı kişiler bu maç özelinde tehlikeli laflar konuşmaktan çekinmiyorlar. Bu fırsatçılıktır. Taraftar olarak bu kişilere itibar etmeyelim.

Selim MACİT
03.06.2017, 20:48
trabzonspor 5 haftadır galip gelemiyor. lig bitmiş, 4 as oyuncumuz kart ve sakatlıktan dolayı yok maçta. bursa için hayati önemde maç. nasıl bir futbol bekliyorsunuz bizden ? biz son haftalarda nasıl oynuyorsak o şekilde oynadık. bize ne kim düşerse düşsün ? biz niye rize düşmesin diye ekstra efor sarf edelim? son haftalarda kötüydük, hala kötü oynamaya devam ediyoruz. bursa da son haftalarda çok kötüydü bu maçta aşırı motive oynadılar normal olarak ve galibiyeti hak ettiler. bu kadar basit. yattı kalktı muhabbeti yapanlar bi siktirin gidin şimdi.

castillo61
03.06.2017, 20:50
Bursa'yı düşürelim istiyordum
ta ki bunu görene kadar

cb başdanışmanı

https://www2.pic-upload.de/img/33275696/IMG_6288.jpg

kudurun

bu zihniyet bize kupayı da vermeyecek
bunu anladık ama
feneri düşürmek boynumuzun borcudur...

Enaldo61
03.06.2017, 20:51
Bursa ligde kalınca herhalde herkes anlamıştır artık gerçek düşmanları...

7can61
03.06.2017, 20:51
Şikeciler daha çok havlıyor. Sanki onlar düştü. Rizeye de geçmiş olsun. Yapılacak bişey yok

Evlat avısı

Punisher-61
03.06.2017, 20:52
ta ki bunu görene kadar

cb başdanışmanı

kudurun

bunu anladık ama

Rizede sasirtmadi ve hakettigi yere gitti

hos_cocuk61
03.06.2017, 20:54
Kayseri ve bu maçtan sonra benım için şike süreci tamamen bitmiştir. Zaten pekte ümit yoktu bu maçlarla manevi değerini de yitirdi.

ibrahim
03.06.2017, 20:57
Arkadaşlar, şu ligin haftalara göre sıralamasını gösteren bir grafik yok mu şu memlekette? Google bile bulamıyor.

amour_61
03.06.2017, 20:57
Yeni üye olanlar mod onayı almadan mesaj gönderemeseler çok iyi olurda yapan olur mu bilmem. X şahsı üye olmuş ana avrat küfür ediyor millete.

Manu61
03.06.2017, 20:58
ta ki bunu görene kadar

cb başdanışmanı

kudurun

bunu anladık ama

Hemen altta birisi kapağı usulca bırakmış :)

Emre Veli
03.06.2017, 20:59
Trabzonspor şike yapti falan, asla demiyorum, yanlis anlasilmasin. Ancaak; bunu ima eden diger taraftarlara da cok tepki ile bakmayiniz. Ornegin Bursanin durumumda Sivasspor olsa ve ikinci yarida ciktigi maclarda sadece 1 galibiyeti olsa gelenden gecenden 6 yese 5 yese son macta Fenerin karsisina ciksa ve Fener one gecip sonra da maci kaybetse ayni seyi dermiyiz demez miyiz? Bence bugun ne yapip edip en azindan berabere bitirmeliydik. Bu sekilde kendimizi zan altinda birakmak sacma ve rahatsiz edici. Allahindan bul bursa... nerden bulsuysaniz bizi. Ayni zamanda bursa lig icin onemli bir takim ancak; 5 deplasman macinda istanbula gidiyor bu acidan avantajli ve sampiyonluk icin alinan paradan da pay aliyor. rize bizim icin kolay ve yakin bi deplasmandi. stati les turk futboluna en ufak katkilari yok ama bu sefer bursadan fazla haketmislerdi kalmayi. ne ise...

Ahmet Kara
03.06.2017, 21:00
Arkadaşlar, şu ligin haftalara göre sıralamasını gösteren bir grafik yok mu şu memlekette? Google bile bulamıyor.
http://www.mackolik.com/Puan-Durumu/1/TURKIYE-Spor-Toto-Super-Lig

bak orada haftalık yazıyor , ona tıkla ve istediğin haftanın puan durumuna bak.

Yavuz KÜÇÜK
03.06.2017, 21:04
Kaç haftadır düşüşteyiz hedefsiz kaldık ve eksiklerimiz fazlaydı. Bursa bizden çok daha iyi motive olmuş hak ederek kazandılar olay bu kadar basit. Şerefsizlerin algı yönetiminden etkilenip burada Trabzonspor'a laf edenler size yazıklar olsun. Bize şikeci damgası vurmaya çalışanlar kimler gidin bi bakın bakayım. Herkes bir olmuş Trabzon ve Bursa'ya saldırıyor. Neden acaba? Aklınızla düşünün oturmak için kullandığınız şeyle düşünmeyin.

Yavuz KÜÇÜK
03.06.2017, 21:06
ta ki bunu görene kadar

cb başdanışmanı

kudurun

bunu anladık ama

Bak bak lafa bak! Ulan bu adamlar bu yüzü nereden buluyor diyeceğim ama cevabı belli. Neyse ceza almak istemiyorum.

orhan42
03.06.2017, 21:07
Eskilerin bir sözü var , "Şuyu'u vuku'undan beter" diye.Yani söylentisi bile gerçekleşmesinden beter.Kimse şike yaptı veya takım yattı demiyor ama bu tür söylentilerin önün geçmek için futbolcularımız extra çaba sarfetmeli,teknik direktörümüz olacak şahıs takımı motive etmeli ve maçı boş gözlerle seyretmemeliydi.Kızdığım nokta 1-0 sonrası oyunu tutacak çabayı sarfetmememiz.Rölantide oynayıp kazanma odaklı oynamamamız.Yoksa Rize düşmüş umurumda değil.Bu itler zaten şike sürecinin altından hem siyaset hem de yoğun medya desteği ile çıkıp sütten çıkmış ak kaşık rolünü gayet iyi oynarken,aynı odaklar tertemiz bir maziye sahip olan bu kulübe saldıracaklar ve acımadan vuracaklar.Bunun bilincinde olmayan futbolcu topluluğu,teknik heyet ve "Bursa kalsın,r,ze düşsün " diye 10 gündür konuşan taraftarımıza ne diyelim ?

kopeli
03.06.2017, 21:09
Trabzonspor şike yapti falan, asla demiyorum, yanlis anlasilmasin. Ancaak; bunu ima eden diger taraftarlara da cok tepki ile bakmayiniz. Ornegin Bursanin durumumda Sivasspor olsa ve ikinci yarida ciktigi maclarda sadece 1 galibiyeti olsa gelenden gecenden 6 yese 5 yese son macta Fenerin karsisina ciksa ve Fener one gecip sonra da maci kaybetse ayni seyi dermiyiz demez miyiz? Bence bugun ne yapip edip en azindan berabere bitirmeliydik. Bu sekilde kendimizi zan altinda birakmak sacma ve rahatsiz edici. Allahindan bul bursa... nerden bulsuysaniz bizi. Ayni zamanda bursa lig icin onemli bir takim ancak; 5 deplasman macinda istanbula gidiyor bu acidan avantajli ve sampiyonluk icin alinan paradan da pay aliyor. rize bizim icin kolay ve yakin bi deplasmandi. stati les turk futboluna en ufak katkilari yok ama bu sefer bursadan fazla haketmislerdi kalmayi. ne ise...
Bugün bursa 5 tane atması durumunda ligde kalıyor olsaydı 6 tane atardı. kayseri ve bursa'ya evimizde yenilip deplasmanda rize yi yendikten sonra bu iki şehir bir daha tarih boyu dost olmaz. iyi mi oldu kötü mü zaman gösterir ama komsuluk diye bir tabir var, komsumuz kalmadı, daha doğrusu dostumuz..

ibrahim
03.06.2017, 21:11
http://www.mackolik.com/Puan-Durumu/1/TURKIYE-Spor-Toto-Super-Lig

bak orada haftalık yazıyor , ona tıkla ve istediğin haftanın puan durumuna bak.

Şöyle bir şey olsa da, yapıştırsak sosyal medyada her yere.

12982

Mert Oğuzlu61
03.06.2017, 21:13
Dünyada bizden daha şanssız bir kulüp yoktur. Emsal olarak gösterilebilecek 1(bir) tane bile kulüp yoktur. Yaw arkadaş lig bitmiş, bizlik durum yok son maçı oynayıp transfere odaklanacağız. Normal şartlarda haftalar öncesinden kendini kurtarması gereken takım gelip bizim maça salya sümük çıkıyor, bunlar ligde kalıyor ama yarıştıkları takımda şansa bak, o kadar takım arasından Rize. Ne olursa olsun Karadeniz takımlarıyla olumlu ilişkiler kurulması gerektiğini düşünüyorum ama hepsi alt liglerde sürünüyor veya etine buduna bakmadan bize sövüyor. Rize ile arayı düzelttik derken şimdi bunlarla da bağımız tamamen koptu. Dertsiz stressiz günümüz yok bütün aksilikler gelip bizi buluyor.

Koca dünyada tek örnek bizizdir, başka kulüp olduğunu sanmıyorum. Bizim şanssızlığımız apayrı boyutlarda.

61_Hasan_69
03.06.2017, 21:18
O değil Bursasporlular tribün nasıl yapılır dersi verdi bize

Ufuk
03.06.2017, 21:19
Bugün bursa 5 tane atması durumunda ligde kalıyor olsaydı 6 tane atardı. kayseri ve bursa'ya evimizde yenilip deplasmanda rize yi yendikten sonra bu iki şehir bir daha tarih boyu dost olmaz. iyi mi oldu kötü mü zaman gösterir ama komsuluk diye bir tabir var, komsumuz kalmadı, daha doğrusu dostumuz..

Ben Rizeliyim. Emin olun bizim Rize gibi bir takımın dostluğuna ihtiyacımız yok. He iyi ilişkiler olması iyidir. Oyuncu alır verirsin falan ama yarın olası Trabzon vs fb düellosunda tutacakları taraf belli.

Bizim yapmamız gereken bu tarz takımlardan beklentimiz olmayacak ama düşman da bellemeyeceğiz. Çünkü burada taraftar potansiyelimiz var. Rize'de Samsun'da Ordu'da bir sürü Trabzonsporlu var. Üstüne yeni nesilde bizi düşman bellemeyecek. Hedef bu olmalı. Bize söverler ederler vs normal bunlar. Bizim bu olayları aşmış olmamız lazım.

Manu61
03.06.2017, 21:21
Bu karadeniz takımları geyiği bitmedi gitti. Sana bu zamana kadar ne faydaları oldu bu takımların? Ligde tek amaçları sana çelme takmak olan takımlar bunlar.

Küme düşelim ama Trabzonspor maçını kazanalım sözlerini duydu bu kulaklar. Dostluğumz bitermiş bilmem ne. Rize'nin dostluğuna çok ihtiyacımız var sanki. Kimin kime ihtiyacı olduğunu herkes iyi biliyor. Başı sıkıştığı zaman transfer için araya aracı sokan ve lig atlayan takımlar belli.

O yüzden bu geyiklerden bıktım usandım.

Doğukan Uçan
03.06.2017, 21:21
hikmen karaman : trabzon bizim kocamızdır. adamlar içerde dışarıda bizi istediği zaman yendiler. defalarca 6 yedik avaraj takımı olduk. böyle bir takımı çalıştırdığım için utanıyorum. akp yalakası bir şehirde taraftarı iyi kandırdım pişman değilim

Mustafa YILMAZ
03.06.2017, 21:22
şu twitter iyi ki var.

maç sonu yazılan çizilenlerden sonra iyi ki bursa ligte kalmış. maçı kaybetmişiz yenmişiz umrumda bile değil bu saatten sonra. bırakın onların dedikleriyle kendinizi zan altında bırakmayı öyle bir çarpmışız ki itleri hayatları boyu acısını yaşayacaklar şimdi ise kendilerini rahatlatmaya çalışıyorlar gülün geçin yav.

şuraya bak cb başdanışmanı bile abuk subuk twitler atıyor varın siz düşünün gerisini.

içim çok rahat yine söylüyorum şu aptalların laflarına itibar edip kendinizi yormayın da bi düşünün bakalım şikebahçelileri neden bu kadar gerdi bu iş la bi düşünün.

son zamanlarda formsuzduk zaten ligten düşmüş adana'yı 5 farklı yendik de haberimiz mi yok ? bursa can havliyle maç oynadı ve kazandı bu kadar basit.

şu saatten sonra bunun altında bir şeyler arayan şu forumda ki has Trabzonspor'lu olanlar bile gözümde değişik gözükecektir. ayıptır ya.

aziz'in şekeri düşmüştür yine seneye yine şike faliyetlerine başlayacağını duyurmuştu zaten şimdi bi elemanları olmayacak ona yanıyor sizde mendil verin ona.

My
03.06.2017, 21:26
Rize üzerinden fırsat bu fırsat Trabzonspor'a kinlerini boca ediyorlar. Tın. Öyle böyle değil hem de TTIINN :)

Benim asıl endişem bu tablo. Felaket.

https://s12.postimg.org/692ua01v1/DBa_KY0_ZWAAEDWEU.jpg

kopeli
03.06.2017, 21:27
Ben Rizeliyim. Emin olun bizim Rize gibi bir takımın dostluğuna ihtiyacımız yok. He iyi ilişkiler olması iyidir. Oyuncu alır verirsin falan ama yarın olası Trabzon vs fb düellosunda tutacakları taraf belli.

Bizim yapmamız gereken bu tarz takımlardan beklentimiz olmayacak ama düşman da bellemeyeceğiz. Çünkü burada taraftar potansiyelimiz var. Rize'de Samsun'da Ordu'da bir sürü Trabzonsporlu var. Üstüne yeni nesilde bizi düşman bellemeyecek. Hedef bu olmalı. Bize söverler ederler vs normal bunlar. Bizim bu olayları aşmış olmamız lazım.

rize'de 4 büyük takım taraftarından da esit sayıda mevcut. rize fb nin kalesidir masaldan ibaret. fb rize yi rahat yeniyorsa bizide yeniyor, kac kere 3-4 attılar. o zaman bizde fb nin kalesiyiz. böyle mantık olmaz.

potansiyel falan artık rize'de islemez. bu dakikadan sonra hicbir rize'li kolay kolay bize destek vermez. bugün mactaydım ondan bu kadar emin konusuyorum.

ts61gogo
03.06.2017, 21:29
Adam gibi istekli oynasaydi bizim takim, simdi hic kimse laf sokamayacakti.
Futbolcu olarak her zaman kazanman gerek, hangi mac olursa olsun

kopeli
03.06.2017, 21:31
Adam gibi istekli oynasaydi bizim takim, simdi hic kimse laf sokamayacakti.
Futbolcu olarak her zaman kazanman gerek, hangi mac olursa olsun

bu avrupa icin gecerli. bizim ülkede son mac iddan yoksa kulüp kim olursa olsun yatar, bizde yattık.

Ermanusta
03.06.2017, 21:32
Yenilgiyi başka taraflara baglamayalım
sahada mücadele eden ama kotu oynayan Trabzonspor vardı
Olcay olmayınca orta saha eksikliği anlaşıldı
Onur olsaydı o 2 golu yemezdi
Hakem eyyam yapıp penaltımızı vermedi

Teknik heyet seneye dersini daha iyi çalışmalıdır,yoksa boyle hezimetlere maruz kalacagız

son lafım Bursa ya,bu kafayla gidersen ,sizin kafanızla gittiği için düşen Rizenin peşinden gidersiniz.

TSLIEMRE
03.06.2017, 21:33
rize'de 4 büyük takım taraftarından da esit sayıda mevcut. rize fb nin kalesidir masaldan ibaret. fb rize yi rahat yeniyorsa bizide yeniyor, kac kere 3-4 attılar. o zaman bizde fb nin kalesiyiz. böyle mantık olmaz.

potansiyel falan artık rize'de islemez. bu dakikadan sonra hicbir rize'li kolay kolay bize destek vermez. bugün mactaydım ondan bu kadar emin konusuyorum.
Kardeş onlar önce kendi takımlarını desteklesinler onlardan ya da şundan bundan destek istediğimiz yok.Türkiye genelinde en fazla taraftara olan takımlardan biriyiz sonuçta bizde..Rizespor kaç kişiye oynuyor maçlarını bak veya Rize'de kaç kişi gerçekten Rizesporlu..

Bugün kümede kalma maçı stadın yarısından fazlası boş..

odyseuys
03.06.2017, 21:34
Rizeyi hakettiği yere gönderen Bursaspor'u tebrik ederim. Bu maçla ilgili söylenecek başka söz yok.

serdaracıl
03.06.2017, 21:36
Dünyada bizden daha şanssız bir kulüp yoktur. Emsal olarak gösterilebilecek 1(bir) tane bile kulüp yoktur. Yaw arkadaş lig bitmiş, bizlik durum yok son maçı oynayıp transfere odaklanacağız. Normal şartlarda haftalar öncesinden kendini kurtarması gereken takım gelip bizim maça salya sümük çıkıyor, bunlar ligde kalıyor ama yarıştıkları takımda şansa bak, o kadar takım arasından Rize. Ne olursa olsun Karadeniz takımlarıyla olumlu ilişkiler kurulması gerektiğini düşünüyorum ama hepsi alt liglerde sürünüyor veya etine buduna bakmadan bize sövüyor. Rize ile arayı düzelttik derken şimdi bunlarla da bağımız tamamen koptu. Dertsiz stressiz günümüz yok bütün aksilikler gelip bizi buluyor.

Koca dünyada tek örnek bizizdir, başka kulüp olduğunu sanmıyorum. Bizim şanssızlığımız apayrı boyutlarda.

Aynen. Nasıl iş anlamıyorum

gurur6134
03.06.2017, 21:36
Istanbul usagi devsirme baskan kalkavan ve şikeci karamanla iyi bile kaldin ligde rize..

serdaracıl
03.06.2017, 21:38
Arkadaş, ligden düşmüş takımı yenememişiz daha ne konuşuluyor

Anıl C
03.06.2017, 21:39
ta ki bunu görene kadar

cb başdanışmanı

kudurun

bunu anladık ama

http://1.1.1.3/bmi/gifgalaksi.com/upload/iab.gif

Punisher-61
03.06.2017, 21:40
Rize üzerinden fırsat bu fırsat Trabzonspor'a kinlerini boca ediyorlar. Tın. Öyle böyle değil hem de TTIINN :)

Benim asıl endişem bu tablo. Felaket.

https://s12.postimg.org/692ua01v1/DBa_KY0_ZWAAEDWEU.jpg

O berabere kaldigimiz 4 macta forvetin beceriksizligi yüzünden kazanamadik.. o maclarda kötü futbol oynamadik

Punisher-61
03.06.2017, 21:43
Rize konusunu kapatalim beyler adamlar PTT Liginde muhatabimiz degil yani[emoji23]

Kasım BEKTAŞ
03.06.2017, 21:47
ne saçma muhabbet dönüyor
son 5 maçtır galibiyetimiz yok, herhangi bir iddiamız yok rakip için hayati maç ve bu maçı kaybedince oo
geçin bu işleri
bizim her maçı alma gücümüz vardı da ben mi bilmiyorum?
yoksa biz şikecilere karşı son 15 maçtır bilerek mi galip gelmiyorduk ?

Arda'
03.06.2017, 22:01
Rizespor sanırım nasıl süperlige çıktığını unuttu Sercan Kaya ve Eren Albayrak transferlerinin nasıl olduğunu herkes biliyor.

tonya55
03.06.2017, 22:12
sinir bozucu muhabbetler.

Alphan Altun
03.06.2017, 22:15
Rize'ye geçmiş olsun, Bursa'nın da gözü aydın.

Şimdi şapkaları önümüze koyalım, doğru oturup doğru konuşalım...

Maçtan sonra 4 Rizeli arkadaşımla konuştum.Bize dargınlar tabii..Kendi aralarında da sövüyorlardır muhtemelen.Eyvallah...Rizesporlu olsam ben de doğru dürüst mücadele etmeyen Trabzon'a sallardım...

Pekiiii

Bu 4 arkadaşımın 2'si Galatasaraylı, biri Fenerli diğeri de Beşiktaş...Rizeli Kartallar'dan hem de.Kombinesi var her maça gidiyor Beşiktaş'a..

Onlara da sordum. Hayatınızda kaç defa Rizespor'un maçına gittiniz? Bursaspor Ramazan günü 5.000 kişiyle Trabzon deplasmanına geliyor, siz bırakın deplasmanı kendi şehrinizde kaç kişiyle maçlarınızı oynadınız?...Kandırmayalım birbirimizi.

Rize düştü Bursa kaldı diye eteklerim zil çalmıyor. Bursa'nın bir hayrını görmedik şimdiye kadar, muhtemelen göreceğimiz de yok.Ama Bursa bir futbol şehridir.Bu ligde olmayı daha fazla hak etmektedir.

Gelelim kendimize.Çuvaldızı batıralım biraz...

2016-2017 sezonu bitti.Şampiyondan 26 puan fark yemişiz.

2015-2016 sezonunda 39 puan,

2014-2015 sezonunda 20 puan,

2013-2014 sezonunda 11 puan,

2012-2013 sezonunda 25 puan,

2011-2012 sezonunda 15 puan...

Böyle orta sınıf Anadolu takımı gibi gitmeye devam edersek bu tür ithamlara maruz kalmaya da devam ederiz.Hatta günün birinde şu takım yüzünden küme düştük şerefsizler,şikeciler,hainler dersek de kimse şaşırmasın.

signal
03.06.2017, 22:15
Sahadaki mücadeleyi görünce hayal kırıklığına uğradım bana göre bugün 2011 de verdiğimiz mücadele burada bitmiştir. Futbol çok kirli bir oyundur ve kimse temiz değildir Bursaspor'un gollerini alkışlayan taraftarlardan ise iğrendim.

batugol
03.06.2017, 22:33
Ne kadar boş yorum var ya sitede
Rize başkanına diyeceğim host
Eger yönetim Rize başkanı hakkında suç duyurusunda bulunmazsa o zaman kızarım
Sen yıllardır fenerin kicini yala kendi takımını destekleme
Sonra trabzon söyle böyle
Arkadas başkasının şeyiyle gerdeğe girmeyeceksin
33 hafta sürün
E son maç trabzon şikeci ha
Seviyesiz ler

batugol
03.06.2017, 22:38
Bu Rizespor
3 istanbul takımından kaç puan aldı bu sene

Soner Albayrak
03.06.2017, 22:49
Rizenin düşmesi 'malum şahsın' canını çok sıkmıştır umarım.

Taha Muhammet
03.06.2017, 22:52
Trabzonun en büyük hatası bölgecilik/mikro milliyetçilik damarından dolayı bölge takımlarına gereğinden önemlilermiş gibi hissettirmesiydi bence.Her karadenize kıyısı olan şehrin takımına bakmak oyuncu göndermek Trabzon/sporlu iş adamlarının bu takımlara destek olması gibi bir zorunluluğu varmış gibi bir imaj var.

tRaiNer
03.06.2017, 22:58
75 milyon kişi hep bir ağızdan şikecitrabzon diye bize saldırıyor...

Bursa'nın kazanmasını isteyenler umarım bu durumada seviniyordur!

Milyon sayıda insan sosyal hesaplarından karalama kampanyası yapıyor.

Yemediğimiz küfür kalmadı. Bu profildeki taraftara ne söylenebilirki yazık...

tamuğ yamtar
03.06.2017, 23:06
ta ki bunu görene kadar

cb başdanışmanı

kudurun

bunu anladık ama

Siyasi muhabbetlere girmek istemiyorum ama hükümete yakın hesaplarda enteresan yorumlar yazılıyor...

"Trabzon uzun bir süre kimseye şikeci diyemez" gibi...

Yani mevzu nerelere geldi...

Gürkan Asma
03.06.2017, 23:06

Hangi 75 milyon ? İstanbul United onlar pek takmayın onları. Rizenin çapı ne ki bu kadar gündemi meşgul edebilsin. Çıkabilecek en iyi kadroyla çıktık, tatil modundaki bi takıma göre de iyi mücadele ettik. Ah bir de yedeklerle çıksaydık nolurdu acaba 😀

sasone
03.06.2017, 23:09

Ne alaka ya kimin ne dediğinin ne önemi var?Biz bu Bursa'ya sezon açılış maçında 15 bin taraftarın önünde 3-0 yenilmiştik,son maçta iddiamızın olmadığı bir sırada ne yapmamız gerekiyordu?

Fatih Çelik
03.06.2017, 23:10
Siyasi muhabbetlere girmek istemiyorum ama hükümete yakın hesaplarda enteresan yorumlar yazılıyor...

"Trabzon uzun bir süre kimseye şikeci diyemez" gibi...

Yani mevzu nerelere geldi...

Hükümete yakın çoğu kişi fenerli...

tRaiNer
03.06.2017, 23:11
Hangi 75 milyon ? İstanbul United onlar pek takmayın onları. Rizenin çapı ne ki bu kadar gündemi meşgul edebilsin. Çıkabilecek en iyi kadroyla çıktık, tatil modundaki bi takıma göre de iyi mücadele ettik. Ah bir de yedeklerle çıksaydık nolurdu acaba 😀

Olayla uzaktan yakından alakası olmayan 6s,8jk taraftarlarıda leş kargası gibi üşüşmüşler. Onlarda giydiriyorlar.

Şikecibaşlarını söylemeye gerek yok rize'nin onların karısı olması hasebiyle zaten malzemeleri hazır.

75 milyon mübalağa kısmı ama bizim haricimizdeki tüm taraftar grupları 'kendilerine giren çıkan olmamasına rağmen' konuya müdahil onu söylemeye çalışıyorum

tRaiNer
03.06.2017, 23:15
Ne alaka ya kimin ne dediğinin ne önemi var?Biz bu Bursa'ya sezon açılış maçında 15 bin taraftarın önünde 3-0 yenilmiştik,son maçta iddiamızın olmadığı bir sırada ne yapmamız gerekiyordu?

Maça asılmadık dostum onu söylemeye çalışıyorum. Bursa'nın bizi falanca tarihte yenmesinin ne önemi var? Senin ima etmeye çalıştığın şey nedir Bursa bizi her halükarda yenerdi mi demek istiyorsun ?

Yiğit SARI
03.06.2017, 23:15
Olayla uzaktan yakından alakası olmayan 6s,8jk taraftarlarıda leş kargası gibi üşüşmüşler. Onlarda giydiriyorlar.

Şikecibaşlarını söylemeye gerek yok rize'nin onların karısı olması hasebiyle zaten malzemeleri hazır.

75 milyon mübalağa kısmı ama bizim haricimizdeki tüm taraftar grupları 'kendilerine giren çıkan olmamasına rağmen' konuya müdahil onu söylemeye çalışıyorum

Acizler çünkü. Ezikler. Şikeciye şikeci demeyi beceremediler keyifleri nasıl istiyosan öyle davrandılar. Kendileri bilirler ötsünler.

Oruç
03.06.2017, 23:27
Bu Rizespor
3 istanbul takımından kaç puan aldı bu sene

1 puan.

Nihat Günay
03.06.2017, 23:28
Niye şike yapmadığımızı ispatlamaya çalışıyoruz?
Boşverin gitsin. Oynadık yenildik.

yatmaztara
03.06.2017, 23:33
Tüm Türkiye'yi derin bir yasa boğdukları için iki takımada kocaman bir helal olsun. Trabzonspor'luluğum ile gurur duyuyorum... Şaka maka şimdi evdeki bütün kolaları iççem kimseye bir tane bile bırakmıcam...

Punisher-61
03.06.2017, 23:34
Rize cok sansli seneye tüm maclari sifresiz yayinlanacak[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

artvints
03.06.2017, 23:34
Bu gunu unutmayacaklarmis. Ne olacak ki fener'e maç verip bize karsi hirsli mi oynayacaklar nedir yani? Zaten olağan durum bu.

batugol
03.06.2017, 23:39
1 puan.

Teşekkür ederim
Milletin agzi torba değil büzelim
Sen Trabzonsporla 2 maç oynuyorsun 1 puan alıyorsun
3 istanbul takımıyla 6 maç oynayıp 1 puan alıyorsun
Sonra gelip trabzona sallıyorsun
Ilk önce istanbul yalakaligini bırakacaksin
Bizden aldığın puanın aynısıni 3 istanbul takımından alsaydın ligde kalıyordun
Demek ki Rize de şike yaptı bu maçlarda dedim ben de

falcon_61
03.06.2017, 23:43
Niye şike yapmadığımızı ispatlamaya çalışıyoruz?
Boşverin gitsin. Oynadık yenildik.
İşte bu kadar. Neyin muhabbeti bu. Her türlü sonuçta birileri konusacakti. Afkuran afkursun

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batugol
03.06.2017, 23:44
Ben takımıma zerre kızmiyorum
Su gelinen noktada bunlarin sözlerini duyunca da iyi oldu diyorum
Bir daha çıkamazlar umarım

RoyalEvil61
03.06.2017, 23:44
Ben takımıma zerre kızmiyorum
Su gelinen noktada bunlarin sözlerini duyunca da iyi oldu diyorum
Bir daha çıkamazlar umarım
+1

olcay_61
03.06.2017, 23:45
hikmet karaman hangi yüzle konuşmuş anlamadım.

gurur6134
03.06.2017, 23:46
Remzi kazmaz denen sikesever avukata bakin rizenin basin sozcusuymus ulan yonetimde bir tane rizesporlu yok bakin kalkavan kazmaz ve digerleri tek tek bakin hepsi istanbul takimi tutuyorlar..hocasi 2011 de tesvik almakdan ceza yemis karaman yavsagi beter olun serefsiz itler agzinizi calkalayin 40 tas su dokunun trabzonun adini agziniza alirken..

Mustafa ÖZDEMİR
03.06.2017, 23:49
adamlar ellerinden geleni yaptılar yenip gittiler.bursayı tebrik ederim

batugol
03.06.2017, 23:49
It ürür kervan yürür

Bana müsaade
Iyi geceler

olcay_61
03.06.2017, 23:50

o 75 milyon önce bizim hakkımızı versin tatavaya gerek yok

tRaiNer
03.06.2017, 23:52
o 75 milyon önce bizim hakkımızı versin tatavaya gerek yok

Bende aynı cümleyi kuruyorum ama sesimiz sinek vızıltısı kadar bile değil çıksada takan yok.

sasone
03.06.2017, 23:53
Maça asılmadık dostum onu söylemeye çalışıyorum. Bursa'nın bizi falanca tarihte yenmesinin ne önemi var? Senin ima etmeye çalıştığın şey nedir Bursa bizi her halükarda yenerdi mi demek istiyorsun ?

Maça asılmak için Türk futbolcu sayın en az 7-8 olacak,9 yabancı ile sahaya çıkıp,sezonun son maçında onlardan şampiyon olacakmış gibi oynamalarını beklemek mantıksız,adamın Miili Maçı var,transfer döneminde kalıp,kalmayacağı var,istesen bile riske atmaz kendisini.
Mesela bu adamlara ne demiş olabilir başkanımız veya Ersun Yanal salın,bırakın mı?
Nasıl anlatacak bunu veya şöyle düşün maçtan önce Başkan geliyor veya Ersun Yanal geliyor çıkıp bu maçı alacaksınız.
Bunu her maç öncesi diyordurlar zaten de onların istediği olsa,takım öyle olsa her maçı alır şampiyon olurduk zaten.

Sezon açılış maçında bu takımdan 3 yedik,çok iyi oynamamıza rağmen hem de,futbol bu.

Şikeci İlhan Ekşioğlu gelsin kurtarsın Rizespor'unu.

Remzi kazmaz denen sikesever avukata bakin rizenin basin sozcusuymus ulan yonetimde bir tane rizesporlu yok bakin kalkavan kazmaz ve digerleri tek tek bakin hepsi istanbul takimi tutuyorlar..hocasi 2011 de tesvik almakdan ceza yemis karaman yavsagi beter olun serefsiz itler agzinizi calkalayin 40 tas su dokunun trabzonun adini agziniza alirken..

olcay_61
03.06.2017, 23:54
biz kimsenin umurundamıyız? tabiki değiliz. hakkımızı vermemek için ne dolaplar döndü ülkede
son maçmış kim düşmüş hiç umrumuzda değil bizim de, sanki düşen takımı biz yendik son maç hiç iddaamız yokken

tRaiNer
03.06.2017, 23:57
Maça asılmak için Türk futbolcu sayın en az 7-8 olacak,9 yabancı ile sahaya çıkıp,sezonun son maçında onlardan şampiyon olacakmış gibi oynamalarını beklemek mantıksız,adamın Miili Maçı var,transfer döneminde kalıp,kalmayacağı var,istesen bile riske atmaz kendisini.

Tek soru: Son maçta bile galibiyet primi var mı? ( TFF'nin verdiği primden bahsediyorum)

Nazim Can
03.06.2017, 23:58
Alanyasporun penalti yaptiran futbolcusu Rize Pazar dogumlu Aziz ve Ridvan bu konuyuda bir irdelesinler bakalim malum onlar bu konuda cok tecrübeliler.

sasone
04.06.2017, 00:00
Tek soru: Son maçta bile galibiyet primi var mı? ( TFF'nin verdiği primden bahsediyorum)
Her maçta galibiyet primi var,her maçı alabiliyor muyuz?

tRaiNer
04.06.2017, 00:02
Her maçta galibiyet primi var,her maçı alabiliyor muyuz?

Her maçı alamıyoruz haklısın. Bende cevabımı aldım sıkıntı yok. Tartışmamız yersiz.

POYRAZ
04.06.2017, 00:02
2010 - 2011 Sezonunda kalktilar dünyanin gözü önünde sikenin kitabini yazdilar resmen.
Bir cok Anadolu kulübü, Trabzonspor sampiyon olmasin diye bunlarin altina yatti defalarca.
Bize it gibi top oynayan takimlar, fe-be ye sira gelince yürüyerek mac kaybettiler.
5ivassporlular 5ivas'daki macta kombinelerini fe-be lilere sattilar. Eskisehirsporlu oyuncular
bitis düdügüyle birlikte saha kenarinda kusacak kadar büyük mücadele gösterip enerji harcadilar
bize karsi ama fe-be ye sira gelince resmen yatas pozisyonuna gectiler. Ben bunlarin ahlaktan
bahsetmelerini, bir hayat kadininin namustan bahsetmesine benzetiyorum.
Ben Trabzon sehrini de bilmem Rize sehrini de bilmem. Bugün Trabzonspor sahaya cikip oyununu oynamistir
ve kaybetmistir. Zaten son 5 mac mi ne kazanamiyorduk kimseye karsi. Oyunumuz belli.
Bu maci oynayan Trabzonspor degilde Akhisar olsaydi kimse gagasini acip tek kelime etmeyecekti.
Trabzonspor söz konusu olunca normalde birbirlerine ana avrat söven herifcikler birlik oluyorlar.
Fe-be sikenin kralini yaparken bu herifciklerin dilleri mamalari kesilecegi korkusuyla bogazlarina kacmisti.
Bursaspor'u tebrik ediyorum. Bu sezonki hatalarini tekrarlamayacaklardir önümüzdeki sezon.
Haa unutmadan sunu da söylemeliyim. Atin g.tündeki bit gibi yasayan camialarin cogunlugu olusturdugu su
ortamda Bursaspor camiasi onlarin hepsinden daha adamdir. Hic degilse mertler, alengirli islere bulasmiyorlar.
Trabzonspor'a b.k atmaya calisanlar önce kendi kapilarini acip yere dogru bir baksinlar, yiginla pislik görecekler.

tRaiNer
04.06.2017, 00:03
Alanyasporun penalti yaptiran futbolcusu Rize Pazar dogumlu Aziz ve Ridvan bu konuyuda bir irdelesinler bakalim malum onlar bu konuda cok tecrübeliler.
Birol Parlak... Tespit olağan üstü... Tebrikler Nazim.

sasone
04.06.2017, 00:10
Kimin umurunda?Adamları sezon boyunca taşıyan dünya klası Love ve iki yabancısı sarı kart cezası aldı,son maç oynamadı,en ufak bir laf edeni duydunuz mu?
Amaç ahlaklı olmak,dürüst oyun oynamak değil ki,Trabzonspor'u şike davasında psikoljik baskı altına almak,yoksa şikeci başını ne ilgilendiri Trabzon-Bursa maçı.

Yönetimin bunlara vereceği en büyük cevap hafta içi FIFA başvurunu yaptığımıza dair bir kamuoyu açıklaması.

yatmaztara
04.06.2017, 00:11
Özete bir daha baktım da son yılların en temiz maçı olmuş. Aksini iddia edenler şeref yoksunlarıdır.

Doğukan Uçan
04.06.2017, 00:14
1 numaralı Atatürk ve trabzon düşmanı rize'nin küme düşmesi harika bir gelişme

-Samet
04.06.2017, 00:15
İyi geceler arkadaşlar.
Çalışıyordum maçı izleyemedim sadece son 15-20 dk.sına bakabildim .

Yolda gelirken şöyle yorumlara bakıyorum da , neymiş vay efendim bilmem kaç milyon bizi konuşuyormuş , vay efendim ele güne ne dermişiz..
Diğer platformlara bakıyorum , neymiş Trabzonspor şike sürecinden artık bahsetmesinmiş..

Komik vallahi komik..

Kime neyi anlatmaya , neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz ,
Kanıtlamaya çalıştığınız insanların birçoğu o bahsettiğiniz çevrenizdekiler falan kanıtları ortaya konmuş bir şike sürecini reddeden insanlar değil mi ?
Ligin son haftası hiçbir hedefi kalmamış bir Trabzonspor , kümede kalmaya oynayan bir Bursapor'a kaybetti hepsi bu.İzlediğim bölümde bunu gördüm sadece.

Bursaspor bu akşam kaybedip düşseydi : E o zaman 1 maç kazanıp kalsaydı , iş son haftaya kalmamalıydı derdim.
Rizespor düşünce : E o zaman alsaydın İstanbul takımlarından 1 galibiyet ? Çok mu zordu ?

Bu kadar basit.

---------------

Diğer taraftan bakacak olursak Bursaspor'un kalmasına sevindim , çünkü yeni stadları var , deplasmanından şehrine taraftarla,futbolla bütünleşmiş bir takım.Ligde denge açısından da önemli oldu.Sadece kötü yönetiliyorlar bence bu sıralar.

Bırakın konuşşsunlar ,kudursunlar, gerçek yüzlerini bir kez daha göstersinler ,
Biz yeni sezon transferlerini konuşalım bu akşamdan sonra, kadro planlamasına bakalım.

edit : özete baktım şimdi takımımla gurur duydum bir kez daha.tertemiz maç.

erenslash
04.06.2017, 00:15
Güzel maç oldu maça çok asılmadık doğrusu buydu hani Bursanın çok üstüne gitmedik rize için oynamadık. Hani onların üstümüze gelmesini bekledik attılar gollerini.

ama golmüzü de attık bence temiz maçtı .şike de olmadı ama kalkıp fenerli rizeliler gibi maçı satmadık.Bursanın ligd eolmasına çok sevindim.Seneye de Trabzonsporumuza güzel transferler yakışır.

Maçın 2-1 bitmesi hatta ilk golü bizim atmamız şüpheleri ortadan kaldırır.rize çok boş konuşmasın ama Trabzonspor Bursa gibi büyük bir camianın kümeye düşmesini istemez işine gelmez.Bursa her zaman istanbula diklenmiştir rize yalakasıdır bu kadar basit.

erolizmts
04.06.2017, 00:19
Bu iş yarın chp+fetö'ye.. Hafta içi chp+fetö+merkel'e... daha sonrasında da chp+fetö+merkel+tüm dış güçler rizespor'u küme düşürdüye kadar gidebülü...
12983

Berkedogan
04.06.2017, 00:19
Terim cakmasi bu sehir bunu unutmaz demiş. Asansör takim naptınız kaç senedir. 40 puan al maç sat ligde taraftar kalmadı böyle takim ve hocalar yuzunden.

Courage
04.06.2017, 00:21
en büyük şike ve hırsızlık Alanya maçında olmuş millette burda sabahtan beri birbirini yiyor. Gün boyu misafir olarak takip ettim ve refresh yapa yapa bütün mesajları okudum inanılmaz şeyler yazılıp çizildi.

Kafasında ligi bitirmiş ve iddiası olmayan bir takım 1-0 öne geçse bile karşısında varını yoğunu ortaya koyan ve hiç bir şansı kalmamış takıma mağlup olur arkadaş . O takımın ismi Bursa değil tepecik bld. dahi olsa olur,olabilir ,olmuşturda (dünya futbol tarihine kısa göz atın ) .

Yattı yatmadı tartışmalarından bağımsız söylüyorum ne rizenin düşmesi ne bursanın kalması zerre umrumda değil. Ne bursa dostumuzdur ne rize düşmanımız maç oynandı sezon kapandı hepsi bu kadar.

ccd6167
04.06.2017, 00:26
Şuraya şu şunu dedi demek şu takım şunu yazdı demek ahmaklık..

Akılları sıra bizi kötüleyecekler.. Aynı kayserispor maçı gibi.. Kötü oynadık yenildik.. Gücümüz bu..

Şimdi gelelim ersun yanala son 8 haftada 1 galibiyet alan kafa.. Bu kafadan hiçbirşey olmayacak büyük ihitimal

olcay_61
Özete bir daha baktım da son yılların en temiz maçı olmuş. Aksini iddia edenler şeref yoksunlarıdır.
aynen adamlar bir okadar da kaçırmış
zaten bizim son 5 maçımızı normal gözle izleyen biri bu kadroyla atak yapamayacağımızı görürdü

ilelebeTS
Bu yaygaranın nedeni rizenin düşmesi değil, fifanın şemsiyesi. Ön hazırlık bunlar hep. feto haracından girdiler şikeci yaftasından çıktılar. çok takmayın bence, havlayan it ısırmaz.

Sercan Keleş
04.06.2017, 00:28
Hikmet hoca kendi başarısızlığını gölgelendirmek için bu şehir unutmaz falan diye zırvaladı. Geçeceksin o işi. Kulübü küme düşürdün hesaptan kaç.

Rizeli olarak Rize'yi süper ligde istemiyorum. Fakat Bursaspor'da çok fazla burnu havaya kalkmış bir kulüptü. Onlar düşsün istedim fakat bunda il milliyetçiliğim yoktu.

Düşme kalma maçı sahada 2bin kişi var. Yeni stat yapılmış bomboş. Şehir'in futbola yatırımı yok. Futbola katkısı yok. Neyi unutmayacakmış bunlar. Geçiniz bunları arkadaşlar.

Arda'
04.06.2017, 00:28
O değil bjklilerin bize olan sempatisi de iyi ki bitti şu maçtan sonra rahatladım bu itlerden hayır gelmeyeceğini anlaşılmıştır umarım 3 ist. takımı da aynı b*k.

Doğukan Uçan
04.06.2017, 00:34
birol parlak kimdir?

https://twitter.com/Frtna1967com/status/871075816251305984

zafer6161
04.06.2017, 00:42
en çok üzüldüğüm nokta.rize ve ilçelerinde haksiz yere çok taraftar kaybetmemiz olacak....

Sercan Keleş
04.06.2017, 00:45
en çok üzüldüğüm nokta.rize ve ilçelerinde haksiz yere çok taraftar kaybetmemiz olacak....

Bu konudan dolayı Taraftar kaybı yaşanmaz. Bırakan adam zaten Trabzonsporu ne takip ediyordur ne forma alıyordur ne maça gidiyordur. Kuru gürültüden ibarettir. Rizeli gerçek Trabzonsporlular bilmiyorlar mı Rize'nin Fenerbahçe yalakası olduğunu.

200bin Nüfusun var şehir merkezinde. Futbola bir kazancın yok. Full zararsın. Siyasi desteği arkana al. Her sene ligde önüne gelen büyük takımlardan fark ye.

Trabzonspor'un taraftarı ancak şehir takım yapılanması olursa artar. Mesela İzmir'de, Malatya'da Trabzonspor çok fazla seviliyor. Çünkü Anadolu olduklarının farkında kulüpler.

ESER
04.06.2017, 00:46
Seneye bizi catir catir her mac dograrlar.

Sent from my VFD 700 using Tapatalk

Sefer A.
04.06.2017, 00:47
bu avrupa icin gecerli. bizim ülkede son mac iddan yoksa kulüp kim olursa olsun yatar, bizde yattık.
Diger seylere de yazacagim ama bu ileti tamâmiyle hikâye... hatta tam tersi, avrupa'da daha fenâ yatarlar,,, geçen sene son hafta Angers-Toulouse karsilasmasi... bu sene Psg-Caen karsilasmasi.... hele psg-caen, bizim bugünkü oyunumuzdan daha beter, daha satilmis... caen daha yakindir digerleri düssün istemislerdir diyenler oldu, bu da dogaldir dediler, öyle de garip seyler iste.. bizde ise isin ilginç tarafi yakin deplasmani düsürdük, tamam Bursa daha tehlikeli diger rakiplere ama yine de seneye tek llige odaklanan bir takim için hele hele rakipler avrupa yorgunu olacakken yakin yere gitmek daha mantikli geliyor... yâni bence bu senaryoyu çizdiler bizi lekelemeye çalismak için,, ben diger yazimda da bunu demek istedim, ama topçularimiz ve ersun yanal da hayal kirikligina ugratti beni, rezil herifler

BySeHzAdE
04.06.2017, 00:50
çok iyi oldu güle güle şikecilerin yavukluları.

zafer6161
04.06.2017, 00:50
Bu konudan dolayı Taraftar kaybı yaşanmaz. Bırakan adam zaten Trabzonsporu ne takip ediyordur ne forma alıyordur ne maça gidiyordur. Kuru gürültüden ibarettir. Rizeli gerçek Trabzonsporlular bilmiyorlar mı Rize'nin Fenerbahçe yalakası olduğunu.

200bin Nüfusun var şehir merkezinde. Futbola bir kazancın yok. Full zararsın. Siyasi desteği arkana al. Her sene ligde önüne gelen büyük takımlardan fark ye.

Trabzonspor'un taraftarı ancak şehir takım yapılanması olursa artar. Mesela İzmir'de, Malatya'da Trabzonspor çok fazla seviliyor. Çünkü Anadolu olduklarının farkında kulüpler.

yazına katılıyorum. fakat rize ve ilçelerinde ts taraftarı çok üstün. saf ve duygusal taraftarlari kaybederiz .dediğin gibi batı ve ic tarafta taraftar kazanıyoruz. ve bize gittikçe sempati duyuyorlar

Nihat Günay
04.06.2017, 00:52
Bursa ve Kayseri Fenerden 4 bizden 3 puan almışlar.

Aynı fener rizeye puan vermemiş. Biz 1 puan vermişiz.

Sonra bu şehir bunu unutmaz...

Ne güzel kafa...

İşimize bakalım. Seneye şampiyon olacağız. Çalışmamız lazım. Boş lafa ayıracak vaktimiz yok.

jairzinho
04.06.2017, 00:53
maç oldukça temiz geçti çok şükür.cevap vermeye değmez iddialar.yenilen gollerde sıkıntı yok.kaldıki takım önede geçmiş.

rölantide oynanan tipik son hafta maçı.dünyanın her yerinde yüzlerce böyle maç oynanıyor son haftalarda.

niye yenildin suçlaması ise oldukça komik.o zaman alanya niye yenildi diye sorarlar.böyle saçma şeylerle insanların sinirini bozuyorlar .zaten ülkede sürekli ayrıştırma körükleniyor.

Arda'
04.06.2017, 00:53

Şu maçtan sonra Trabzonsporu bırakacaksa bi insan bırakması daha hayırlıdır bence alakamızın olmadığı maçta yine suçlu biz olduk arkadaş harbi dünyanın en bahtsız takımıyız.

Fatih Öztürk
04.06.2017, 00:58
Canım kadar sevdiğim Trabzonspor'dan bir kaç aydır felaket derecede soğumuştum.
Bugün önüne gelen şikeci köpekler kalkmış bizi şike yapmakla suçluyor, be damına vurduklarım Trabzonspor şikenin ş'sini yapsa tüm gücünüzle bizi küme düşürürsünüz ağlayın lan ibne köpekler.

Furkan Özdem
04.06.2017, 00:58
Rize fenerden ne kadar puan almış diye eleştiriyoruz. Biz en son ne zaman kazandık? Kazanmayı bırak son maçta beronun golünden önce en son ne zaman gol attık?

Doğukan Uçan
04.06.2017, 00:59
nevzat aydın 2 ay önce orduluyum ama trabzonspor üst kimlik dedi diye adamı linç ettiler. tutmayın o zaman gidin fb li gs li olun kupa görürsünüz her sene.

serdaracıl
04.06.2017, 01:05
Yatın uyuyun. Rizeliler bu kadar dert etmedi arkadaş

s.ayaz
Şöyle bir şey söyliyim, Rizespor bütün 1 sezonun sorumluluğunu trabzonspora yüklemişse, biz zaten dost değilmişiz. Bir an olsun elini vicdanına koymak bu kadar mı zor ?

zafercalikoglu
bizim bir iddiamız Yok , herkes bavulunu toplamış ne bekliyordunuz takımdan ,

Sefer A.
Kimin umurunda?Adamları sezon boyunca taşıyan dünya klası Love ve iki yabancısı sarı kart cezası aldı,son maç oynamadı,en ufak bir laf edeni duydunuz mu?
Amaç ahlaklı olmak,dürüst oyun oynamak değil ki,Trabzonspor'u şike davasında psikoljik baskı altına almak,yoksa şikeci başını ne ilgilendiri Trabzon-Bursa maçı.

Yönetimin bunlara vereceği en büyük cevap hafta içi FIFA başvurunu yaptığımıza dair bir kamuoyu açıklaması.

Bence bu sonu çizdiler ve uygulattilar,, hakem de isin içinde, ve bence korkarim ersun hoca da...
Yoksa Rize umurlarinda olsaydi Cbaskani hallederdi isi, Muharrem baskan onun adami,, neye kime verecegiz maçi... ama bir seyler oldu, olmadi diyemem, bizi lekelemek için fbye karsi susmamiz için bir seyler düzenlendi... hakem 1 2 penaltimizi vermiyorsa ve hoca hiçbir sey yapmiyorsa bu iste var bir mokluk derim ben.... moku mokuna tuzaga düsürdüldük gibime geliyor, bizimle alâkasi bile yoktur belki ama öyle, bir seyler döndü... karsilasma öncesi aziz piçinin konusmasi, sonrasinda ridvan hiyarinin atiflarda bulunmasi bize laf atmasi pek de tesâdüf gelmiyor bana

Berkan
04.06.2017, 01:09
Trabzonspor doğru olanı yapmakla mükelleftir. Rize komşumuz diye maçı mı satacaktık... Bizim için sezon 6. lığı garantileyince bitmişti zaten. Takım gene bugün motiveydi. Bursasporun hakkıydı ligde kalmak ve oldu da.

Kimse kusura bakmasında bi tarafta kendi sahasındaki ölüm kalım maçını 3-4bin seyirci ile oynayan takım var diğer tarafta +1000 km gelip kendilerine ayrılan yeri dolduran taraftarın camiası var... Rizesporlular üzülmesin siyasi destekle seneye gene çıkarsınız lige. :) Belki mecliste kanun çıkartıp düşürtmezler bile :)

nakzo
04.06.2017, 01:12
Ben bu maçta degilim arkadas o kadar transfer yaptın 2.yarı yine dünnya para harcadın son 8 haftada sadece 1 galibiyet ayıptır yahu ayıp bu kafa yapısıyla ne olur aynı vurdum duymazlık ,aynı aymazlık devam ediyor yine seri halde maç kazanama ve bundan hicap duymama devam ediyor.Sen 50. Yılfa şampiyon olacaz diyorsun ya usta,millet sana kahkahayla gülüyor usta anca boş boş konuş bjk yi tebrik et sizden hicbir halt olmaz.

s.ayaz
04.06.2017, 01:13
Ne verdiniz rizespora da Trabzonsporu suçluyorsunuz ? Kadronuzun cülmü belli. Elinizde imkan varken transfer yapmadınız. Hocaniz mesaj gönderdi kaç defa transfer lazım diye. Yapmadiniz/yapamadınız. Hikmet Karaman tek başına bu takımı ligde tutmak için çırpınmıştır. Ama onun da maç sonu açıklamalarını yakıştıramadım. Hakeden ligde kalmış diyorum.

Doğan BULAT
04.06.2017, 01:14
Ne rizenin düşmesine üzüldüm ne de bursanın ligde kalmasına sevindim.. Açıkcası Rizeyi sevmem ama sorsalar hangi takım düşsün istersin diye istisnasız Bursa derim... Rize her sene bizim için deplasman sayılmayacak yer. 6 PUAN demek hersene. Taraftarlarımızın gitmesi gelmesi kolaylığıda cabası.. Bursa dediğiğn yer Rizeden taraftar profili olarak hatta rizeyi geç Trabzonspordan daha iyi türübünü olan bir şehir vbe zor deplasman. Trabzonsporun menfaati için Bursa'nın düşmesini tercih ederdim. Bir şey daha daha bikaç sene önce kadar Bursa televizyonlarında yayın yapıp meydanda Trabzon taraftarlarına saldıranlarda bunlar değilmiydi? Unutmadık..

ESER
04.06.2017, 01:15
Diger seylere de yazacagim ama bu ileri tamâmiyle hikâye... hatta tam tersi, avrupa'da daha fenâ yatarlar,,, geçen sene son hafta Angers-Toulouse karsilasmasi... bu sene Psg-Caen karsilasmasi.... hele psg-caen, bizim bugünkü oyunumuzdan daha beter, daha satilmis... caen daha yakindir digerleri düssün istemislerdir diyenler oldu, bu da dogaldir dediler, öyle de garip seyler iste.. bizde ise isin ilginç tarafi yakin deplasmani düsürdük, tamam Bursa daha tehlikeli diger rakiplere ama yine de seneye tek llige odaklanan bir takim için hele hele rakipler avrupa yorgunu olacakken yakin yere gitmek daha mantikli geliyor... yâni bence bu senaryoyu çizdiler bizi lekelemeye çalismak için,, ben diger yazimda da bunu demek istedim, ama topçularimiz ve ersun yanal da hayal kirikligina ugratti beni, rezil herifler
Ben 2010 daki fb maci gibi hakkini vererek oynayip en kotu berabere kalacagimizdan emindim ama sonuc hayal kirikligi oldu.
Bu macin benim acimdan tek pozitif yani ,zamaninda bircok icraatini elestirdigim sadri baskan ile m.usta arasindaki "vizyon" farkini gormemi saglamasi oldu.

jairzinho
04.06.2017, 01:23
2 gün sonra unutulucak boş saçma iddialara cevap yetiştirip sinirlerinizi yükseltmeyin .

türkiyede maalesef gündem çok kirlenmiş durumda.her alanda bu böyle.

şu maçta takımın öne geçmesi aslında bütün iddialara verilen bir cevaptır.

iddialar sadece niye yenildinle sınırlı.çünkü başka hiçbirşey öne süremiyorlar.penaltı yok.kendi kalene gol yok.boş kaleye atılmamış gol pozisyonu yok.kırmızı kart gören olmamış.maçta şike kokusu olacak hiçbişey yok.

Sefer A.
04.06.2017, 01:23
Ben 2010 daki fb maci gibi hakkini vererek oynayip en kotu berabere kalacagimizdan emindim ama sonuc hayal kirikligi oldu.
Bu macin benim acimdan tek pozitif yani ,zamaninda bircok icraatini elestirdigim sadri baskan ile m.usta arasindaki "vizyon" farkini gormemi saglamasi oldu.

Bence bu karsilasmanin bakanla falan pek alâkasi yok, hatta hiç yoktur... varsa da bir yerden emir gelmistir, sonra kokusu çikar, yalandan yere bizi susturmak için yapilmis olabilir bunlar, ama topçularin isteksizligi hâriç ele baslari firat ve ersun'dur,,, firat firsati degerlendirip 1'i tartisilir 2 penaltimizi vermedi,, niye vermedi, verse daha iyi yalakalik yapmis olmaz mi, karsilasmanin son düdügünü çaldiginda neredeyse siritiyordu niye ? ben her seyde bir bit yenigi ararim... aziz hiyari karsilasmadan önce neden konustu bize laf atti, ridvan karsilasma sonrasi niye bize çatti ? tesâdüf mü bunlar ?? tayyip Rize kalsin dese bizim baskan prim verir yenilmememizi saglardi, demek ki siyâset de Rize düssün istedi, ama niye istedi ? gündem biz olalim oklar bize çevrilsin biz de sattik ettik densin ve fbye karsi susulsun diye, baska ne için olacak ??
Muharrem Usta o kadar aptal degildir, ille de Bursa kalsin desin

nakzo
04.06.2017, 01:25
Hala 6 tane net transfer lazım bu durumumuzun özeti .61.yılda şampiyonluğa........

ccd6167
04.06.2017, 01:30
Anne tarafı rizeli biri olarak söylüyorum rizeli olupta trabzonsporlu olan sadece bu forumda gördüğüm değerli arladaşlar var..

Bayburt gümüşhane ordu artvin en kaliteli trabzonspor taraftarları gördüğüm kadarıyla

tristram
04.06.2017, 01:31
burada kim ne derse desin ben bu macin temiz olduguna inanmiyorum.sikeci imasi yapiyorsun diye kufur hakaret edecek olanlar ozelim acik,insanin yuzune soyleyemeyeceginiz seyleri burada yazmayin.ayrica trabzonspor'lulugumu tartisacak adama da kotu konusurum..sirf bunu yazdim diye ceza alacaksam basim ustune.amacim kimseyle tartismak da degil.ankara'da dogan yedi sulalesi trabzonspor'lu olan bir insan olarak bu aksam trabzonspor icimden bir parca kopardi..olay rizenin kume dusmesi degil,memleket takimi da olsa son bilmem kac senedir dusmeyeye oynayan,taraftarin bile iplemedigi bir rizespor varken bursa gibi her acidan sikecilere dik duran takimin dusmesine uzulurdum ne yalan soyleyim.
biz 2011'den bu yana neyin mucadelesini veriyoruz?elinizi vicdaniniza bir koyun, bugun rizenin durumunda biz olsak ve boyle dussek hakikaten boyle konusabilir miydiniz?
allah kitap askina maci bir daha izleyin, ben ligin ikinci yarisinda karsi kaleye bu kadar az sut atildigini ilk defa bu macta gordum..ben geriye dustukten sonra bu kadar gamsiz bir trabzonspor'u,yalandan da olsa ileri cikmayan bir trabzonspor'u bugun ilk defa gordum..ve butun bunlar olurken ersun yanal dakika 85'e kadar ersun yanal kilini kipirdatmadi..gelen gecenin 5-6 attigi bursa niye bir ara gozumuze barcelona gibi gorundu?ya ben hala canimdan cok sevdigim trabzonspor'a yakistiramiyorum.. ustteki arkadasin dedigi gibi bir kumpas kuruldugunu dusunmek istiyorum.

buradakiler icin pek bir anlam ifade etmez ama bugun ozellikle rize'de(merkez degil ilceleri) bir cok tertemiz taraftari kaybettik..yazik oldu..

U.Sadıkoğlu
04.06.2017, 01:32
Rizespor küme düştü. Çok sevindim. Beter olsunlar sürekli Fb ve Gs'ye yataşsporu oynayan amacı olmayan misyonsuz, vizyonsuz bir takım. Yöneticilerinden tutun taraftarlarına kadar hangi takımı tuttuğu belli olmayan saçma sapan bir takım.

Bursaspor Trabzon da imkan verilse 40.000 kişiye oynardı bugün maçını Rizespor ise stada 5000 adamı zor topluyor takımları neden bu halde önce dönüp onu sorgulasınlar.

İstediğiniz kadar ağlayın zırlayın Trabzonspor çıktı oynadı maçı veren takım ikinci yarıda gol mü atar? Şikenin nasıl olduğunu biz Sivas ve Eskişehirspor maçlarında Fb'nin nasıl yaptığını gördük. Oyuncular isteksizdiler kabul fakat bu yalnızca Bursaspor maçına hususi bir durum değildi Trabzonspor'un son 5 maçını açın izleyin takım ne oynamış? Hedefsiz kalan her takım böyle anlamsız maçları tabii bu şekilde götürür Bursaspor senden 3-4 kat daha fazla motive gelmiş Trabzon'a sonra Trabzon şöyle böyle bu lig göz göre göre şikenin kralına şahit oldu ses çıkmadı şimdi Rize BLD Bşk çıkmış abuk subuk şeyler yazıyor. Bu heriflerin tuttukları takım belli değil yahu gelmişler futbol muhabbeti yapıyorlar.

Kulüp bu haysiyetsizlere gereken cevabı vermelidir. Ben sadece münasip bir yerimle gülüyorum.

Rizespor küme düşmüş.

Oh olsun. Amatöre kadar yolunuz var güle güle.

hüseyin1975
04.06.2017, 01:32
Türkiyede hep kolayına kaçarlar. Becereksizler küme düşdü, şimdi bize bok atıp olayları başka yere yönlendiriyorlar.
Yemezler.

Mert Acar
04.06.2017, 01:34
Ulan Bursa bu işi son haftaya bıraktın..Boşuna şu gereksiz tartışmaları yarattın.

ibrahim
04.06.2017, 01:34
2 gün sonra unutulucak boş saçma iddialara cevap yetiştirip sinirlerinizi yükseltmeyin .

türkiyede maalesef gündem çok kirlenmiş durumda.her alanda bu böyle.

şu maçta takımın öne geçmesi aslında bütün iddialara verilen bir cevaptır.

iddialar sadece niye yenildinle sınırlı.çünkü başka hiçbirşey öne süremiyorlar.penaltı yok.kendi kalene gol yok.boş kaleye atılmamış gol pozisyonu yok.kırmızı kart gören olmamış.maçta şike kokusu olacak hiçbişey yok.

O işler öyle değil işte. Her gerçek dışı söylem ama hafızalarda ama bilinçaltında bir yerlerde yer ediniyor. Birine bir kulp takarsın, iki gün konuşmazsın, bu yerleşir zihinlerde. Aradan belli bir süre geçer, yine aynısını yaparsın, çekilirsin köşene. Vakit geçtikçe her edilen tekrar destekler zihindeki fikirleri. Bi bakmışsın içten içe akıllara soktular istedikleri algıyı.

Toplum nezdinde bu davanın buralara gelmesini bizzat bu üst akıl istedi ve aldı istediğini bir nebze. Ondandır 6 senedir ellerini kollarını sallamaları. Her geçen gün daha da arsızlaştılar namussuzlar. Bugün bunun etkisini gördük.

sasone
04.06.2017, 01:42
burada kim ne derse desin ben bu macin temiz olduguna inanmiyorum.sikeci imasi yapiyorsun diye kufur hakaret edecek olanlar ozelim acik,insanin yuzune soyleyemeyeceginiz seyleri burada yazmayin.ayrica trabzonspor'lulugumu tartisacak adama da kotu konusurum..sirf bunu yazdim diye ceza alacaksam basim ustune.amacim kimseyle tartismak da degil.ankara'da dogan yedi sulalesi trabzonspor'lu olan bir insan olarak bu aksam trabzonspor icimden bir parca kopardi..olay rizenin kume dusmesi degil,memleket takimi da olsa son bilmem kac senedir dusmeyeye oynayan,taraftarin bile iplemedigi bir rizespor varken bursa gibi her acidan sikecilere dik duran takimin dusmesine uzulurdum ne yalan soyleyim.
biz 2011'den bu yana neyin mucadelesini veriyoruz?elinizi vicdaniniza bir koyun, bugun rizenin durumunda biz olsak ve boyle dussek hakikaten boyle konusabilir miydiniz?
allah kitap askina maci bir daha izleyin, ben ligin ikinci yarisinda karsi kaleye bu kadar az sut atildigini ilk defa bu macta gordum..ben geriye dustukten sonra bu kadar gamsiz bir trabzonspor'u,yalandan da olsa ileri cikmayan bir trabzonspor'u bugun ilk defa gordum..ve butun bunlar olurken ersun yanal dakika 85'e kadar ersun yanal kilini kipirdatmadi..gelen gecenin 5-6 attigi bursa niye bir ara gozumuze barcelona gibi gorundu?ya ben hala canimdan cok sevdigim trabzonspor'a yakistiramiyorum.. ustteki arkadasin dedigi gibi bir kumpas kuruldugunu dusunmek istiyorum.

buradakiler icin pek bir anlam ifade etmez ama bugun ozellikle rize'de(merkez degil ilceleri) bir cok tertemiz taraftari kaybettik..yazik oldu..

Kardeş aç bundan önceki maçlara bak Ersun Yanal en çok neyle eleştirilmiş,ben yardımcı olayım,geç oyuncu değiştirmesi hatta bazı maçlarda tek değişiklik hakkı ile maçı bitirmesi,şimdi haktan hukuktan bahsediyoruz da,Trabzonspor bu maça deliler gibi saldırsa ve Bursa karşısında sezonun topunu oynasa bu futbol sezonun normal akışına aykırı bir maç olmayacak mıydı?
Yani haksa ve adil oyunsa eğer bu maç geçen hafta şike maçının bitirip,tatil hazırlıklarını düşünen büyük ve şampiyonluğa oynayan ama hedefsiz kalmış,hatta geçen hafta Bursa'nın G.Birliğini yenememesi ile adeta yataktan kaldırılıp,maça getirilmiş bir takım olarak bu psikoliji dışında bir motvasyonla maça çıksak bu sefer de Bursapor'a haksızlık olmayacak mıydı?

Evet profesyonel adamlar ama işler teoride olduğu gibi yürümüyor ki,adam Milli takıma gitmeyi,transferi,kariyer planlamasına yoğunlaşacağını düşünürken böyle kritik bir maçla karşı karşıya kalmış?
Sence ne kadar konsantre olabilir?
Olması gerekenden fazla konsantre bir görüntü ile bu sefer de siyasetin maşası olduğumuzu iddia etmeyecekler miydi?Cumhurbaşkanının memleketi olan takımı düşürmemek için canla başla oynayan takım olmayacak mıydık?

Çok basit bir denklem yani,bu maça konsantre olmak zordu,daha çok isteyen bir takıma karşı oynadık.Bizi sezon öncesi maçta 3-0 yenen,psikoljik olarak oradan güç alan,taraftarının kapalı gişe girdiği bir maça.
Evet biz kafamızda her maç Trabzonspor kazansın istiyoruz ama bir de gerçekler,gerekçeler var.

Ayrıca Rizespor,sürekli olarak küme düşen,çıkan bunu adeta takımın bir parçası haline getiren kulüp,neden bu maçla Trabzonspor'u tutan Rizeli kardeşlerimiz bize küssün?
Bizden aldıkları 1 paun var,bugün onları gazlayıp,üstümüze salan 3 takımdan aldıkları puan da 1.

Tuğrul
04.06.2017, 01:42
Şikebahçe ve Şiketaş '' Bursaspor'un '' düşmesi ile rekabet gücü düşük, gergin ve sıkı maçlardan kurtulmak istediler.

Aziz Yıldırım en iyi yaptığı şeyde. Zira kişi kendinden bilir işi. Trabzonspor kulübünü suçlayarak, töhmet altında bırakarak, algı yapmaya çalıştı.

Fakat onların hesabı varsa Allah'ın da bir planı vardır.

Bütün gayretleri ve tuzakları boşa çıktı. İlahi adalet tecelli etti.

Bursaspor/Trabzonspor komplo teorisi oluşturan emek hırsızlarına sahada oynadıkları futbol ile güzel cevap verdi.

TSLIEMRE
04.06.2017, 01:44
Bu yorumları anlamıyorum kardeşim 6 haftadır yenemiyoruz ligte kalmak için tarihi maça çıkmış Bursayı yenmedik diye şikeci olduk şaka mı bu? o şikeci diyenler Trabzonsporun büyüklüğünü bilmiyor Trabzonspor şike yapmaz.

Tuğrul
04.06.2017, 01:46
Çay TV'de yorumculuk yapan Rize/FB lobisinin ajanı '' Cevat Kol '' Trabzonspor tesislerine bile sokulmamalı.

Artı Trabzonspor'a şikeci imasında bulunduğu için hakkında tazminat davası açılmalı.

Şerafettin Kara
04.06.2017, 01:46
Herkes hak ettiği yere rizespor bu kalibrenin takımı değil 1.ligte takılmaları daha eğlenceli olur onlar için. Zaten bu sonuç geçmiş sezonlarda yaşanmalıydı geç bile oldu. Güle güle rizespor

Koksalbaba
04.06.2017, 01:48
Seneye bu yüzsüzlere her galibiyet bir tokat 1 maç kaybetme lüksümüz bile yok başta taraftar olarak iyi kenetlenmemiz gerek bu saatten sonra kimse kendi çıkarının fikrinin zikrinin peşine düşemicek tek çıkar var oda Trabzonsporun çıkarı karşılıksız destek vakti Trabzonsporun başarısı için nefret ettiğin adamla bile tribünde yeri gelicek omuz omuza destek vericeksin yoksa bu yamyamlar bizi yerler seneye

Doğukan Uçan
04.06.2017, 01:56
Trabzonspor rizeyi küme düşürerek en büyük darbeyi fenere vurmuştur 6 puandan etti aziz bu yüzden kuduruyor

Mert Acar
04.06.2017, 02:05
Lig ne güzel bitti derken son hafta ateşe attılar bizi...Şansımıza bize denk geldi.
Herkes bizim düşmanımızdır,bunu gördük...Rizeninde,Şbninde,Şenoljk nında .......

Tuğrul
04.06.2017, 02:06
Herkes hak ettiği yere rizespor bu kalibrenin takımı değil 1.ligte takılmaları daha eğlenceli olur onlar için. Zaten bu sonuç geçmiş sezonlarda yaşanmalıydı geç bile oldu. Güle güle rizespor
Rizespor'un yapacağı en iyi iş futbol ile bağlantılarını koparıp amatör sporlara yönelmeleridir.

Futbolda Altınordu gibi bir projeleri olmadığından. Milyon dolarları olimpik sporcu yetiştirmek için kullanmalılar.

Halihazır şehrin futbola olan duyarsızlığı, ilgisizliği de bu suni tepkileri daha da anlamsızlaştırıyor.

Karadeniz'de Trabzonspor gibi marka varken de ikincisine bir ihtiyaç yok.

Rizeliler bu uğurda hem ekonomik hem manevi olarak Trabzonspor'u desteklemeli.

Full HD
04.06.2017, 02:08
Millet kuduruyor hahahaha herkesi kendileri gibi sikeci zan ediyor bu herifler zuhahaha.

asilhamsi
04.06.2017, 02:17
Şike yaptığımızı iddia eden başta Rıdvan dilmen,mehmet Demirkol,fotomac,basbakan danışmanı ve her kimse hemen haklarında suç duyurusunda bulunulmali
Rize başkanı ve hikmet karaman hakkında da insanları şiddete teşvik etmek,hicbir delil yokken insanları suçladığı için suç duyurusunda bulunulmali
Bu forumda şike iddiasında bulunan tüm üyeler de üyelikten atılmalıdır.Hangi takımı tuttuklarını unutmasinlar

asilhamsi
04.06.2017, 02:21

Bunu alın buradan
Önce hangi takımı tuttuğunu anlasin.

ilelebeTS
04.06.2017, 02:22
fotomaca göre yanal düşürmüş rizeyi. bunlar tam süzme ...

Heisenberg
04.06.2017, 02:27
Ülkede şike yaptığı açıkça kanıtlanmış olanlar şike yapmamış oluyor, haftalardır kazanamayan takım hiçbir önemi olmayan maçı yine kazanamayınca şike yapmış oluyor. Başka türlü olsa şaşardım zaten.

Enaldo61
04.06.2017, 02:29
Birileri şike yapmış başkanlarına camialarina sahip çıkıyorlar, bizim taraftar tertemiz takımına sike yaftasi vuruyor ayıp be utanin utanin!

Mücahit Tüfekçi
04.06.2017, 02:30
Birileri şike yapmış başkanlarına camialarina sahip çıkıyorlar, bizim taraftar tertemiz takımına sike yaftasi vuruyor ayıp be utanin utanin!
👍👍👏

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Full HD
04.06.2017, 02:33
Basbakan danismani ne dedi ne dedi?

asilhamsi
04.06.2017, 02:34
Trabzonspor bu maçla ilgili şike yaptı diyen şeref yoksunudur.Konu bu kadar açık ve net

asilhamsi
04.06.2017, 02:35
Sasirtmamisiz

bahadır2561
04.06.2017, 02:39
Ne zırladınız be rize/fener hadi işinize bakın

Evinde kayseriden 4 ye sonra gel Trabzonspor'a laf söyle

Amatöre kadar yolunuz var daha da beter olun inşallah

yatmaztara
04.06.2017, 02:50
Başkanı teknik direktörü densizlik yaptılar diye Rizespor'u suçlayacak değiliz. Biz abiyiz Rize'yi affetmesini de biliriz.

uzungöllü
04.06.2017, 02:50
Antalya kötü başladı antrenör değişti. Antep kötü gitti antrenör değişti. Adana kötü gitti antrenörler değişti. Kayseri kötüydü antrenörler değişti. Akhisar kötüydü antrenör değişti. Bursa kötüye gitti antrenörler değişti. Alanya kötüye gitti antrenör değişti. Gençlerbirliği kötü gitti antrenör değişti. Kasımpaşa kötü başladı antrenör değişti. Osmanlı bunca başarıya rağmen antrenör değişti.Bu takımların ortak noktası hepsi lig düşebilirdi ancak kümede kalmak için çabaladılar,antrenör değiştiler,yetmedi bazıları yine değiştiler,transfer yaptılar. Peki soruyorum rize neden antrenör değişmedi? Üstelik kaç sezondur hep can çekişmekteler. hikmet karaman bulunmaz hint kumaşı mıydı? Ondan daha iyi bir antrenör bulunamaz mıydı? Sezon boyunca rezil top oynayan rize takımı antrenör mü bulamayacaktı? rize lig düşmek için elinden geleni ardına koymadı. Son maçta bize bok atmalarının tek sebebi kendilerine gelecek olan tepkiyi dağıtmaktır. Bu sebeple rizenin bize karşı içinde barındırdığı o iğrenç yüzlerini görmüş olduk. Bir daha süper lig görmezler inşallah. Beter olsunlar. Ha son birşey daha. Trabzonsporlu olupta ''ulan ne şike yaptık diyen varsa'' canı cehenneme. Şike yapan da yapana destek olan da kahpedir. Biz temiziz,tertemiziz.

Mert Oğuzlu61
04.06.2017, 03:03
İki görüş var, biri maça asılmadık diyor sebeplerini sorgulayıp takıma giydiriyor diğeri Bursa düşeceğine Rize düştü iyi oldu takmayın kafaya diyor. Orta çizgiyi bulmak lazım, ikisinin de gittiği yön bize yakışmıyor. İstanbullu ağzıyla takıma şikeci imasında bulunmak saçma, komşu ilin küme düşmesine sevinmek de en az onun kadar saçma. Rize insanıyla problemim yok, kendimce bazı sebeplerden soğuk bakarım ama sadece o kadar yani. Evet İstanbullulara destek verdikleri doğrudur ama bizimde orada ciddi taraftar kitlemiz var. Adamlar dibimizde, komşumuz. Gelenin geçenin 5-6 attığı takıma kendi sahamızda lakayıt top oynadık. Sinir bozucuydu, biz o kadar gerildik Rizeliler nasıl gerilmesin ?

Geçmişte yaşananlar unutuldu son yıllarda orada bize karşı sempati oluşmaya başladı derken bu kez birleşmemek üzere koptuk gittik. Ne olursa olsun Rize yi fenere fırlatıp atmamalıydık. Bundan böyle orada fenere sempati duyulur, biz potansiyel düşmanız. Bursa düşse bize düşmanlık etmezdi ama Rize nin durum farklıydı. İstanbulluların algı çalışmaları da etkili oldu tabii ama bütün ülke resmen linç etti bizi. Çok kötü itibar kaybı yaşadık. Bunlara koz vermeden işimizi yapmalıydık. Yine kaybeden biz olduk hem de bu kez büyük kaybettik, öyle böyle değil.

asilhamsi
04.06.2017, 03:10
İki görüş var, biri maça asılmadık diyor sebeplerini sorgulayıp takıma giydiriyor diğeri Bursa düşeceğine Rize düştü iyi oldu takmayın kafaya diyor. Orta çizgiyi bulmak lazım, ikisinin de gittiği yön bize yakışmıyor. İstanbullu ağzıyla takıma şikeci imasında bulunmak saçma, komşu ilin küme düşmesine sevinmek de en az onun kadar saçma. Rize insanıyla problemim yok, kendimce bazı sebeplerden soğuk bakarım ama sadece o kadar yani. Evet İstanbullulara destek verdikleri doğrudur ama bizimde orada ciddi taraftar kitlemiz var. Adamlar dibimizde, komşumuz. Gelenin geçenin 5-6 attığı takıma kendi sahamızda lakayıt top oynadık. Sinir bozucuydu, biz o kadar gerildik Rizeliler nasıl gerilmesin ?

Geçmişte yaşananlar unutuldu son yıllarda orada bize karşı sempati oluşmaya başladı derken bu kez birleşmemek üzere koptuk gittik. Ne olursa olsun Rize yi fenere fırlatıp atmamalıydık. Bundan böyle orada fenere sempati duyulur, biz potansiyel düşmanız. Bursa düşse bize düşmanlık etmezdi ama Rize nin durum farklıydı. İstanbulluların algı çalışmaları da etkili oldu tabii ama bütün ülke resmen linç etti bizi. Çok kötü itibar kaybı yaşadık. Bunlara koz vermeden işimizi yapmalıydık. Yine kaybeden biz olduk hem de bu kez büyük kaybettik, öyle böyle değil.

Sende şike iması yapıyorsun.Lakayit falan oynamadik
Takım zaten son 5 maçtır kimseyi yenemedi.Bursa maçında elinden geleni yaptı ama okay ve Olcay olmayınca siradanlasiyor takim

yatmaztara
04.06.2017, 03:11

Nasıl bir kayıpsa bu 6 yıldır hiç bu kadar mutlu olmamıştım :)

Full HD
04.06.2017, 03:11
Basbakan yardimcisi hakkimizda ne söylemis?

yatmaztara
04.06.2017, 03:14
Günün mesajı ekşiden

ersun yanal yüzünden son sekiz haftada bir (1) maç kazanabilmesine rağmen "üstelik ts formdayken" vurgusu yapan sığırları görmemizi sağlamış ve işbu sığırlara 2010'da stadyum yaktırmış 2010-11'in tertemiz şampiyonu.

ha, geçen hafta attığınız gol 1,5 metre ofsayttı aziz şikeci kardeşim. yani ali palabıyık adam gibi yönetseydi, sekiz haftada iki galibiyet diyebilirdik...

kusura bakmayın; bu şikeci ..., bilal'e anlatır gibi anlatmak lazım. çünkü zeka seviyeleri ona eşdeğer.

Şanlı SanMarino
04.06.2017, 03:15
6 MAÇ SIFIR GALİBİYET!..

Bırakın kardeşim boş lafları. Yok şike mike. Geçin. Adana'yı yenemeyen takım Bursa'ya yenilmiş çok mu?

Önümüzdeki yıl şampiyonluk diyen kardeşlere önerim bir an önce komedyenliğe başlayıp milleti güldürmeleri. Bunun başka izahı yok.

Kadir
04.06.2017, 03:25
Bu şehir bunu unutmaz diye laga luga yapıp algı yaratmak adam gibi futbol oynamaktan kolay değil mi? Şikeyi sizin istanbul süzmesi ağabeyleriniz iyi yapar. Bursaspor çıktı kazandı ligde kaldı, bu maçla ilgili kamuoyunda algı yaratmaya çalışan her itten Trabzonspor yönetimi hukuki anlamda hesap sormak zorundadır.

Oğuzhan
04.06.2017, 04:21
Arkadaş cidden çok garip bir ülkede yaşıyoruz. Bursa'yı yenseydik onlar bizi küme düşürdünüz Fenerbahçe'nin son kalesi Rize ligde kaldı diye sallayacaktı. Bursaspor kazandı başkaları sallıyor. Son maça işini bırakırsan bu işin ceremesini çekmek zorundasın. Trabzonspor bugün geçtiğimiz 4 haftada oynadığı gibi vasat oynayarak mağlup oldu ekstra hiçbir durum yok. Avrupa heyecanını yitiren futbolcular ruhsuz oynuyorlar bu son haftalardaki futbol hedefsiz takım futbolu. Onun öncesindeki takım avrupa isteği, hedefi olan takım gibi oynuyordu tek fark bu.

Sefer A.
04.06.2017, 05:46
6 MAÇ SIFIR GALİBİYET!..

Bırakın kardeşim boş lafları. Yok şike mike. Geçin. Adana'yı yenemeyen takım Bursa'ya yenilmiş çok mu?

Önümüzdeki yıl şampiyonluk diyen kardeşlere önerim bir an önce komedyenliğe başlayıp milleti güldürmeleri. Bunun başka izahı yok.

SanMarino reyiz, baskan ne yapmaya çalisiyor o zaman peki ? Seneye sampuan mi olacagiz ? Vallahi seneye sampiyon olamazlarsa biraksinlar gitsinler ya da seneye hedef degistirdik 3.olsak yeter desinler milletle dalga geçmesinler... avrupa yorgunu o kadar takim olacakken bizim aradan siyrilmamiz gerek kesinlikle... 2.ligi de basari sayanin simdi dümdüz sövecem kötü olacak..... ha 2. bitirdin ha 5. bitirdin hiç mi hiç fark yok çünkü sonunda gidecegin yer en iyi ihtimal avrupa ligidir, kimse kendini kandirmasin 2.olup eleme geçip gruplara kalacagimizi sanmasin... bizim hem câmiayi "desarj" etmek için hem de 20m€'yu almak için hem de avrupa'nin en önemli kupasinda kendimizi gösterip seviye atlamamiz için âcilen sampiyon olmamiz mutlaktir... 2.lik falan hikâyedir ve VALLAHI de basari degildir... DE GIL DIR
basairdir yaa diyen diktirsin gitsin yetti artik fuzuli iyimserlikler fuzuli 2.likler.... avrupa'da yok orda burda yokuz finansal ferpley midir ne fuskidir dedirtmesinler bassinlar parayi b kalite degil a kalite takim kursunlar... aradaki fark 10 15m€'dur, 1.olur katil samp ligine al 20m€'yu keyfine bak... lütfen yaa lütfen bu yönetim bu isi seneye bitirsin, daha 20 sene boyunca sampiyonluk istersem serefsizim...

Nomesames
04.06.2017, 06:07
O değil de fotomaç siyasi iktidarın takımı düşünce nasıl sallıyor bize... Bunların hepsi yalaka..Eleştirdikleri konu da niye abdülkadiri almış oyuna...he elimizde ronaldo vardı da zevkine almadı. zamanında fenere gerçeği söylerken şikeci derken bir an fetö çıkınca kötü olan trabzonspor olmuştu. hepsi aynı hepsinin köküne kibrit suyu

nakzo
04.06.2017, 06:42
SanMarino reyiz, baskan ne yapmaya çalisiyor o zaman peki ? Seneye sampuan mi olacagiz ? Vallahi seneye sampiyon olamazlarsa biraksinlar gitsinler ya da seneye hedef degistirdik 3.olsak yeter desinler milletle dalga geçmesinler... avrupa yorgunu o kadar takim olacakken bizim aradan siyrilmamiz gerek kesinlikle... 2.ligi de basari sayanin simdi dümdüz sövecem kötü olacak..... ha 2. bitirdin ha 5. bitirdin hiç mi hiç fark yok çünkü sonunda gidecegin yer en iyi ihtimal avrupa ligidir, kimse kendini kandirmasin 2.olup eleme geçip gruplara kalacagimizi sanmasin... bizim hem câmiayi "desarj" etmek için hem de 20m€'yu almak için hem de avrupa'nin en önemli kupasinda kendimizi gösterip seviye atlamamiz için âcilen sampiyon olmamiz mutlaktir... 2.lik falan hikâyedir ve VALLAHI de basari degildir... DE GIL DIR
basairdir yaa diyen diktirsin gitsin yetti artik fuzuli iyimserlikler fuzuli 2.likler.... avrupa'da yok orda burda yokuz finansal ferpley midir ne fuskidir dedirtmesinler bassinlar parayi b kalite degil a kalite takim kursunlar... aradaki fark 10 15m€'dur, 1.olur katil samp ligine al 20m€'yu keyfine bak... lütfen yaa lütfen bu yönetim bu isi seneye bitirsin, daha 20 sene boyunca sampiyonluk istersem serefsizim...

Dostum görünen köy kılavuz istemez şu gördügümüz takım şampiyonluğu telafuz bile edemez .Çok vasat ,sıradan antalya veya g.birliginden gram kalite farkı olmayan saçma salak bir takım .Ha ustanın bize çile senesi diye diye geçen seneki rezil skorlarından sonra layık olarak gördügü kadro bu ve yine çok para harcayarak kurduğu kadro budur.

Sefer A.
04.06.2017, 06:54
Dostum görünen köy kılavuz istemez şu gördügümüz takım şampiyonluğu telafuz bile edemez .Çok vasat ,sıradan antalya veya g.birliginden gram kalite farkı olmayan saçma salak bir takım .Ha ustanın bize çile senesi diye diye geçen seneki rezil skorlarından sonra layık olarak gördügü kadro bu ve yine çok para harcayarak kurduğu kadro budur.
Tamam da âbi artik kesenin agzini açsinlar ve ortaligi kasip kavuracak takimi kursunlar... su anki mevcut takim tabi ki sampuyonluga oynayamaz en iyi ihtimal 3. 4. olur... elbette takviye olacaktir ama benim demek istedigim bizi 2. 3. degil 1. yapacak adamlar alsinlar... câmia kafayi yemek üzere, âcilen ipi gögüslememiz gerek, sabir mabir bitti sabir yok çok sabrettik fazla bile oldu, 82 degil 92 puan toplayacak adamlari toplasinlar... gerekirse bjk gibi katakulli yapip satilan topçulari çok paraya satmis gibi göstersinler bir seyler yapsinlar...

Ertan 51
04.06.2017, 08:23
Binlerce şike belgesi varken,
onlarca mahkemeden şikeci oldukları tescillenmişken,
tüm ülke ölü taklidi yapıp 1 Allahın kulu şikenin ş sini ağzına alamazken,
ne oldu da birden coştunuz ey mayası bozuklar,
ne oldu da birden adam! rolü oynamaya başladınız,
öyle hoşuma gidiyor ki bu ağıtlarınız,
zevkten dört köşeyim,
öyle büyüksün ki Trabzonsporum,
ülkemdeki iki yüzlü şerefsizleri bir kez daha ifşa ettin.

(sözlerim şike sürecinde mücadele ettiğimiz,şimdi tekrar hortlayan güruhadır,
biz kendi içimde kardeşlerimizle konuşur orta yolu buluruz)

Oğuz ZEYTİN
04.06.2017, 08:56
Rize'nin veya Bursa'nin dusmesi umurumda degil. Ben Trabzonspor'un kaybetmesine uzuluyorum. Son sekiz haftadaki performansi sorguluyorum. Kazanirken bülbül gibi şakıyan dillerin kayip haftalarindaki suskunluguna şaşıyorum. Trabzonspor kaybetti diye sevinen tiplerle takimdaş olmayi sorguluyorum.

*

Dun akşam eve dönerken dolmuşta arka koltukta iki bjkli konusuyor. "Abi Trabzon maci vermiş. Kadrolarina baktim, hep yeni oyuncular. Hicbirini tanimiyorum."

Dönüp dedim ki "Olcay cezali, Onur ve Okay sakat. Bunlar disinda kadroda olmayan kim var? Ac telefondan bak. Yedek diyebilecegin Esteban ve Medjani var. Bu takim alti haftadir kazanamiyor."

Ele karşı takimi boyle savunurken icimden yonetim, hoca, futbolcu ve taraftarimiza olan ofkem dinmemisti. Mactan once "Trabzonspor'u dile dusurmeyin, dile dusen ayaga da düşer" demistim. Simdi butun ithamlarla, dunku maglubiyete sevinenler ugrassin.

Hami_41
04.06.2017, 08:58
Valla Trabzonlu olmayıp Trabzonsporlu olan biri olarak Rize düşsün diyenlere kiziyordum Karadeniz takimi orada taraftarlarimiz var nasıl böyle dusunuyorlar diyordum ama mac sonu Rize cephesi ve pusuda bekleyen Trabzonspor düşmanlarınin aciklamalarini yirtinmalarini görünce İYİKİ RİZE DÜŞTÜ diyorum bir daha gelemesinler süper lige Rizeliler zaten burnu havada delikanlinin olmadigi yerde alikiran baskesenlik yaparlar pek haz etmem. Genelleme yapmaya karsiyim böyle konularda ama Rize 'nin büyük kismi böyle. Azinlikta kalan efendi Rizelileri tenzih ederim kusura bakmasinlar...

orhan42
04.06.2017, 09:43
Rize'nin veya Bursa'nin dusmesi umurumda degil. Ben Trabzonspor'un kaybetmesine uzuluyorum. Son sekiz haftadaki performansi sorguluyorum. Kazanirken bülbül gibi şakıyan dillerin kayip haftalarindaki suskunluguna şaşıyorum. Trabzonspor kaybetti diye sevinen tiplerle takimdaş olmayi sorguluyorum.

*

Dun akşam eve dönerken dolmuşta arka koltukta iki bjkli konusuyor. "Abi Trabzon maci vermiş. Kadrolarina baktim, hep yeni oyuncular. Hicbirini tanimiyorum."

Dönüp dedim ki "Olcay cezali, Onur ve Okay sakat. Bunlar disinda kadroda olmayan kim var? Ac telefondan bak. Yedek diyebilecegin Esteban ve Medjani var. Bu takim alti haftadir kazanamiyor."

Ele karşı takimi boyle savunurken icimden yonetim, hoca, futbolcu ve taraftarimiza olan ofkem dinmemisti. Mactan once "Trabzonspor'u dile dusurmeyin, dile dusen ayaga da düşer" demistim. Simdi butun ithamlarla, dunku maglubiyete sevinenler ugrassin.
Hele şükür duygularımıza tercüman olan bir kişi çıktı..Trabzonspor'un bu maça extra motivasyonla çıkıp , kendisine uzatılacak dilleri kesmesi ve tertemiz mazisine leke çalmaya çalışan tipleri susturması gerekiyordu ama futbolcular ligi 5 hafta önce bitirdiklerinden bu maça kafa olarak hazır değillerdi.Muratlarına erdiler.Lig bitti.Tatilde bol bol dinlenip semirsinler.ilk 10 hafta ağzımıza bir parmak bal çalıp son 7 hafta bize kan kusturup üstüne bir de 3-5 şerefsizin diline düşürdüler.Biz kendimizden eminiz.Şikeden mağdur olmuş bir kulübü şike ile suçlayan ahlaksızlar önce kendi geçmişlerine baksınlar.Amma velakin o haysiyetsizleri de konuşturmayacaktık bu da bir gerçek..

Mert Oğuzlu61
04.06.2017, 10:42
Sende şike iması yapıyorsun.Lakayit falan oynamadik
Takım zaten son 5 maçtır kimseyi yenemedi.Bursa maçında elinden geleni yaptı ama okay ve Olcay olmayınca siradanlasiyor takim

Yazdığımı doğru oku, anla, yapacaksan öyle yorum yap.

ibrahim
04.06.2017, 10:43

*

Hele şükür duygularımıza tercüman olan bir kişi çıktı..Trabzonspor'un bu maça extra motivasyonla çıkıp , kendisine uzatılacak dilleri kesmesi ve tertemiz mazisine leke çalmaya çalışan tipleri susturması gerekiyordu ama futbolcular ligi 5 hafta önce bitirdiklerinden bu maça kafa olarak hazır değillerdi.Muratlarına erdiler.Lig bitti.Tatilde bol bol dinlenip semirsinler.ilk 10 hafta ağzımıza bir parmak bal çalıp son 7 hafta bize kan kusturup üstüne bir de 3-5 şerefsizin diline düşürdüler.Biz kendimizden eminiz.Şikeden mağdur olmuş bir kulübü şike ile suçlayan ahlaksızlar önce kendi geçmişlerine baksınlar.Amma velakin o haysiyetsizleri de konuşturmayacaktık bu da bir gerçek..

Pardon da, aziz maçtan önce apaçık bizi hedef göstererek Bursanın bizim tarafımızdan düşürülmesini tetiklemeye çalıştı, bir dahaki sezonki garanti 6 puanını sabitlemek için.

Bizim için hiç bir önemi olmayan, kıytırık bir maçta azizin çıkarları için mi yırtınacaktık? Her seferinde ortaya bir yem atıyor namussuz, biz de gaza gelip deli danalara dönüşüyoruz ve sonunda gülen yine aziz oluyor.

İyi ki de kaybettik, iyi ki de kudurttuk kitapsızları. Kanıtlayamadığı şike sadece şimdilik içimizi daralır ama asla bizi lekeleyemez.

FIFA başvurusuyla eş zamanda bize iftira atanları mahkemeye veririz, olur biter. Yiyorsa kanıtlasınlar sözde şikeyi!

cebcare
04.06.2017, 10:47
Mesele Kayserispor Bursaspor veya Rizespor meselesi degil. Sen cık topunu oyna
Bu Bursaspor normal sartlarda Trabzonspor'u asla yenemezdi
Dogruyu savunun yanlısı yerin isinize geldigi gibi davranmayın.

esra61
04.06.2017, 10:51
Maçta yenildiğimize mi üzülelim içimizdeki Trabzonspor düşmanlığı yapan sözde Trabzonsporlulara mı?
Yoksa kulübün resmi siteden bir açıklama yapmamasına mı?
Yönetim açısından kafamda kocaman sorular oluşmaya başladı, umarım ben yanılırım.

Muhammet_61
04.06.2017, 10:53
Rizeliler niye üzülür anlamam, sanırsın fenerbahçe küme düşmüş.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bahadır2561
04.06.2017, 10:54
Şike diyen fenerlilere " ne şikesi memleket elden gidiyor" diyin hemen susuyorlar

Denenmiştir

baby_face_
04.06.2017, 10:59
Fb'nin derdi Rize'nin düşmesi falan değil, kendilerine suç ortağı arıyorlar. Yoksa Rize'yi taktığı falan yok. Tüm debelenmeleri bundan dolayı.

Ayrıca bazı yazılı ve görsel medyaya göz gezdirdim "Fırsat bu fırsat Fener'i unutturalım" havasında akıl almaz haber başlıkları var. Yönetim hala neden sessiz anlamak mümkün değil. Bu rezalete ne zaman dur diyecekler.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Punisher-61
04.06.2017, 11:02
Bu ilginc Tesadüfe Hikmet karaman acaba ne diyecek

Alanyaspor’da birçok maçta kadroya giremeyen, yine birçok maçta 18 kişilik kadroya alınmasına rağmen oynatılmayan ve sezon boyunca sadece 5 maçta forma şansı bulan Rizeli futbolcu Birol Parlak 6 hafta sonra Çaykur Rizespor karşılaşmasında 90 dakika forma giydi

Stoper bölgesinde görev yapan Parlak ceza sahası içinde rakibine yaptığı hareket sonrasında Çaykur Rizespor penaltı kazandı!

Rize temsilcisi bu penaltıdan gelen golle Alanyaspor karşısında 1-0 öne geçti ve maçı bu golle kazandi

Çaykur Rizespor’un maçı kazanmasını sağlayan tek golün penaltıdan gelmesi ve penaltıya neden olan futbolcunun haftalardır oynamayan Rizeli futbolcu Birol Parlak olması dikkatlerden kaçmadi

Oğuz ZEYTİN
04.06.2017, 11:06
Pardon da, aziz maçtan önce apaçık bizi hedef göstererek Bursanın bizim tarafımızdan düşürülmesini tetiklemeye çalıştı, bir dahaki sezonki garanti 6 puanını sabitlemek için.

Bizim için hiç bir önemi olmayan, kıytırık bir maçta azizin çıkarları için mi yırtınacaktık? Her seferinde ortaya bir yem atıyor namussuz, biz de gaza gelip deli danalara dönüşüyoruz ve sonunda gülen yine aziz oluyor.

İyi ki de kaybettik, iyi ki de kudurttuk kitapsızları. Kanıtlayamadığı şike sadece şimdilik içimizi daralır ama asla bizi lekeleyemez.

FIFA başvurusuyla eş zamanda bize iftira atanları mahkemeye veririz, olur biter. Yiyorsa kanıtlasınlar sözde şikeyi!

Aziz'in laflarıyla yönlendirilen sen olmuşsun kardeşim. Ona göre kendini konumlandırıp "İyi ki kaybettik" diyebiliyorsun. Vallahi üzüldüm, billahi üzüldüm. Hem mağlubiyete hem de bu mağlubiyete sevinenlere...

Trabzonspor'un kazanması veya kazanmak için oynaması olağandır. Aksi durumu kabullenmek, yıllardır yakındığım sıradanlaşmanın emaresi. Ne diyeyim daha fazla...

Ya bak, ben şu maçtaydım. Bu ruhu hissetmeyip, başarıdan ve zaferden uzaklaşınca kendimizi avutacak ucuz şeyler arıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Bu_lUgMaXEA

Enaldo61
04.06.2017, 11:13
Suç duyurusunda bulunulmadı mı hala şike iması yapanlar hakkında?

Murat'
04.06.2017, 11:14
Takım son altı hafta kazanamadı, ben aslında buna üzüldüm. O ilk yarıdaki haline büründü, yine geriye gitti.

İskender Çakmak
04.06.2017, 11:17
Ben de bu maç özelinde çok konuşmak istemiyorum. Takımımla ilgili herhangi bir şekilde kafamda soru işareti bulunmamaktadır.

İkinci yarıdaki çıkışın ardından böyle bir düşüşü anlayamıyorum. Tamam ilk yarı çok kötüydük. İkinci yarı yeni transferler falan bir çıkış yakalandı fakat yeni transferler ile yine bir düşüş içerisine girdik. Bu farklılık beni çok düşündürüyor.

Gelecek sene için ilk onbire koyduğumuz futbolcuların son maçlarındaki performansı en büyük problem. N'doye resmen dökülüyor son maçlarda ama hoca inadına N'doye oynatıyor. Neden?

50. yıl diyoruz güzel bir hava yakalamak istiyoruz ama bu performans ile devam edersek hayal kırıklıklarımız çok olacak.

ensar_61
04.06.2017, 11:17
Takım isteksizdi ve motive degildi bu maçta kabul ama kesinlikle şike yapmadı.böyle imalarda bulunan renktaşlar takımından utandığını söyleyenler lütfen konuştuklarınıza dikkat edin

Travelair
04.06.2017, 11:18
Bu ithamlar yapılırken kulübün, başkanın bunlara karşı bir açıklama yapması; ağızlarının payını vermesi ve hukuki takibinin yapılacağını açıklaması çok mu zordu? Hangisine kızsam?

nakzo
04.06.2017, 11:24
Takım son altı hafta kazanamadı, ben aslında buna üzüldüm. O ilk yarıdaki haline büründü, yine geriye gitti.

Ha işte benim gibi düsünen biri çıktı son 8 haftada 1 galibiyet alabilmiş bu takım sadece 1 galibiyet yönetimden de hocadan da çıt yok.Bu takım seneye şampiyonluğa mı oynyacak hep beraber görecegiz 4. olabilirse kendini şampiyon saysın usta, 4.dahi olamayacak çünkü.

Murat'
04.06.2017, 11:26
Ha işte benim gibi düsünen biri çıktı son 8 haftada 1 galibiyet alabilmiş bu takım sadece 1 galibiyet yönetimden de hocadan da çıt yok.Bu takım seneye şampiyonluğa mı oynyacak hep beraber görecegiz 4. olabilirse kendini şampiyon saysın usta, 4.dahi olamayacak çünkü.

Katılıyorum, seneye şampiyonluğa oynamamız gerçekten çok zor, hatta imkansız diyebilirim. Bu takıma ilk 11'de oynayacak en az dört üst düzey oyuncu lazım. Yedek kulübesine de takviye şart. İşimiz zor, yeni oyuncularla birlikte alışma dönemi falan derken yine bu seneki tabloyu yaşarız bence.

İskender Çakmak
04.06.2017, 11:26

Abi bizim oralarda taraftarımız yokki. Ben 2000-2001 sezonu bittiğinde Rize Merkez'deydim. Yemin ediyorum kadıköyde öyle bir kutlama olmamıştır.

nakzo
04.06.2017, 11:27
Bu ithamlar yapılırken kulübün, başkanın bunlara karşı bir açıklama yapması; ağızlarının payını vermesi ve hukuki takibinin yapılacağını açıklaması çok mu zordu? Hangisine kızsam?

Ne diyebilecek ki iyi takımız dese ikinci yarı 18 maçta 8 puan alabilmiş bursaya ki ligin bence en kötü ve zayıf takımı bursaydı niye kazanamadın????Kurduğum takım 8 haftada 1 galibiyet almış yenilmemiz normal dese hani sen bu takımla 50 .yılda şampiyon olacaktın?Konuşamaz.

nakzo
04.06.2017, 11:29
Abi bizim oralarda taraftarımız yokki. Ben 2000-2001 sezonu bittiğinde Rize Merkez'deydim. Yemin ediyorum kadıköyde öyle bir kutlama olmamıştır.

Esim rizeli yanılıyorsun çok sık gideriz rizeye merkez dışında pazar ve civar ilcelerde hatırı sayılır bir ts taraftarı var.

cubido
04.06.2017, 11:30
iş son haftaya kaldığı anda her sonuçta kabak bizim başımıza patlayacaktı.
Başımızın ağrımayacağı tek alternatif sonuç bizim kazanıp rize'nin puan kaybetmesi olurdu.
Ligde kim kalsın seçiminde Rize-Bursa arasında tercihim net Bursa olurdu.
Buna rağmen dün üzüldüm ve sinirlerim bozuldu.
Sosyal medyada yaygara koparanlara bakıyorum;
a)rizeli bürokrat, politikacılar. Sebep çok belli , kente şirin gözüküp, popülaritelerini arttırmak
b)rizesporlu yönetici, td, futbolcular. Sebep daha da net. Başarısızlığın faturasını kendi üzerlerinden atıp Trabzonspor'a yıkmak
c)istanbul takımlarını tutan rizeliler. En çok da bunlardan ses çıkıyor.Başta şikeciler olmak üzere bize zarar verip 2010-11 konusunda üste çıkmaya çalışıyorlar
d)Trabzonlu olupistanbul takımlarını tutanlar. Sebep yok. Adam olsalar zaten Trabzonspor'u tutarlardı
e)Trabzonsporluların bir kısmı.Sebep; etrafa şirin gözükmek.
r)Rizeli olup Rizespor'u tutanlar. Şaka şaka yok öyle birileri��

Dün sinirlerim bozuktu bu sabah kalktım unuttum gitti. Rizespor hak ettiği yerde . RTE desteği olmasaydı şu anda 3. Ligdeydi muhtemelen . Yine de komşuluğumuzu yapalım�� Kendilerine PTT süperligde şampiyonluk yolunda başarılar dileyelim.

İlyas Özdemir
04.06.2017, 11:31
bu kritik maçları hep biz oynamak zorundamıyız gelip başımıza bela oluyorlar

Travelair
Ne diyebilecek ki iyi takımız dese ikinci yarı 18 maçta 8 puan alabilmiş bursaya ki ligin bence en kötü ve zayıf takımı bursaydı niye kazanamadın????Kurduğum takım 8 haftada 1 galibiyet almış yenilmemiz normal dese hani sen bu takımla 50 .yılda şampiyon olacaktın?Konuşamaz.
Şike ithamları karşısında sessiz kalacaksa toplasın pılını pırtısını gitsin. Ersun Yanal kadar olamıyor mu, takıma transfer olacak, kadro yetersiz, alışma dönemi, değişiyoruz, gelişiyoruz, arada kazalar... Hoca hakkındaki düşüncem de pekişiyor. Bu hocayla devrim olmaz. Çok tepki çekiyorum, çok laf yiyorum ama yavaş yavaş yine herkes dediğime geliyor

Rizespor'un başkanı, teknik direktörü de abuk subuk açıklamalar yapıyormuş. Yani 33 maçta düşmediniz, bizim maçta düştünüz öyle mi? Tüm sorumluluk üzerinizden kalktı, Trabzonspor günah keçisi oldu öyle mi?

Necmettin ALTUNTAŞ
Ben Trabzonspor'un gazozuna oynanan maçlarda bile yenilmesini asla içime sindiremem kabullenemem.Biz çıkar ama yeneriz ama yeniliriz.Bu işin tabiatında var.Ancak oynamadı da yenildi demek bir Trabzonspor'lu olarak utanç vericidir.
Şunu da ifade edeyim ki Rize'nin düşmesine sevindim.Rizeli taraftarların bize saldırmasını pek yadırgamadım.Eskiden de böyleydiler.Rizede Şenol güneşin kafasını yarmalarını unutmadık.

nakzo
04.06.2017, 11:36
Şike ithamları karşısında sessiz kalacaksa toplasın pılını pırtısını gitsin. Ersun Yanal kadar olamıyor mu, takıma transfer olacak, kadro yetersiz, alışma dönemi, değişiyoruz, gelişiyoruz, arada kazalar... Hoca hakkındaki düşüncem de pekişiyor. Bu hocayla devrim olmaz. Çok tepki çekiyorum, çok laf yiyorum ama yavaş yavaş yine herkes dediğime geliyor

Ersuna ben çok destek verdim gelmesinide çok istedim ama bu hocayla kesinkle zirve yarısı verilmez.Adamın suratında hırs yok yenilince üzüntü yok sanki büyük takım hocası degilde sıradan bir anadolu takımı hocası bizi büyük takımdan mı saymıyor ???Emin oldugum konu Ersunun bu takımın şampiyon olabileceğine olan inancı kesinlikle yok.Ayrıca futbolcular la özel röportaj yapılsa tek tek hicbiri Trabzonsporun şampiyon olabileceğine inanmıyor sonucu ortaya çıkar.10 puan avantajla başlasalar lige en fazla 3. bitirirler ligi.

Mehmet
04.06.2017, 11:45
Şikeymiş…
Ne alaka.
Herkes kendi göbeğinin ipini kendi kesecek..
Türkiye de futbol ve futbol kulüpleri insanları yönetmek için artık bir araç.
Kulüpler sadece kendi yöneticileri ile yönetildiğini mi sanıyorsunuz.
Tff ve Yayın kuruluşlarının her hafta liglere bir ayar verdiğini göz ardı edemeyiz.
Rizespor ve Bursaspor yan yana getirin ve teraziye koyun hangisi ağır basar?
Tabiki Bursaspor. Büyük nüfusa sahip kocaman bir sanayi kenti.
Böyle bir kentin takımının düşmesini kimse düşünmez.
Dün Trabzonspor Bursaspor maçının 2. devresini izleyebildim. Maç yorumcularının yorumlarına dikkat ettim, Bursasporun kazanacağı yönünde yorumlar yapıyorlardı.
Bir takım var can çekişiyor can havli ile canla başla oynuyor, bir takım var her şeyini tüketmiş . Demoralize olan Trabzonspor bu maçı kazanacak oyun oynayacak takatı yoktu.
Bu sezon 2.devre maçlarında bir süre iyi bir seri başarısı gösteren Trabzonspor nitekim bu seriyi Beşiktaş ile oynadığı maçta kaybedince takım çöküşe geçti tekrar. 5./ 4. Lük geliyor derken avucumuzu yalar olduk. Trabzonspor tarafının görünen aynası böyle.

Birde Rizespor aynasına bakalım. Rize halkının Fenerbahçe fanatikliği ile daima Trabzonspor taraftarını tahrik ederek iki komşu şehir arasında soğukluğu devam ettirirler. (Tabiki istisnalarda yok değil). Geçmişden 2 anımı anlatacağım.

1. Anım - tarihini günü hatırlamıyorum ama olay bu günkü gibi hafızam da bu yazdıklarımı okuyup ta o günleri hatırlayacak arkadaşlarım var hala bu forumları okuyan. (Yıl 2005 yılına yakın bir zamandı)
İstanbul da Güngören stadında İstanbulspor Rizespor maçı vardı. Arkadaşlar BMN forumda bir organizasyon istediler. Bu maça gidip Rizesporu destekleyelim diye. Neyse karalaştı sayıyı hatırlamıyorum 10 kişi civarında bir arkadaş grubu maça gittik. Ama sırtımızda tabiî ki bordomavili formalarımızla. Stad küçük tribünler dolu ama gelen Rizeli seyirciler hepsi oturuyor çekirdek çıtlatıyorlar. Biz 10 kişi bağırıyoruz tribünlerin ortasında bir yerde boğazımız yırtılıyor. Bir ara ön tarafımızda tezahurat yapmaya çalışan az bir Rizespor taraftar grubu bize dönerek size ne oluyor sizin burada işiniz ne diye serzenişte bulunsalar da biz onları dinlemedik. Bu arada İstanbulspor dan goller gelmeye başladı. Biz Trabzonsporlu taraftarlar oturan Rize taraftarlarının aralarına dağıldık amacımız oturanları ayağa kaldırıp tezahurat yaptırmak. Adamlara yalvarıyorum arkadaşım abi amca ayağa kalkın hep beraber bir bağıralım çalışalım, adamlar ne dese inanırsınız, yahu Fenerbahçe değilki Rizespor nesini alkışlayayım vaybe insanın aklı duruyor. Yapacak bişey kalmıyordu o dakikadan itibaren. İstanbulspor 3 – 0 gibi bir fark yapmıştı bizde maç bitmeden çıkmıştık oradan.

2. Anım - yine Güngören stadından. Yine İstanbulspor bu İstanbulspor Trabzonspora hep ters gelir Trabzonsporu yenerdi. Güngören stadında İstanbulspor Trabzonspor maçı vardı bu maça çocuğumla beraber gitmiştik. Trabzonspor şeytanın bacağını kırarak İstanbulsporu Güngören de 2 -1 mağlup etmişti. Maçı galibiyetle bitirmenin mutluluğu ile staddan çıktık. Merter İle Güngören arasında Belediye otobüs durağına geldik. Maçtan galip çıktıkya sırtımızda formamızla farkında olmadan gayet dik dik yürüyormuş kasılıyormuşuz,.. Durakta bekleyen bir bey amca sert bir şekilde aynen böyle söyledi. Ben dedi Rizeliyim Fenerbahçelim vavvv. Ufak bir münakaşa ettik. Ve anlattım Sizi yerinize biz Rizesporuda desteklemeye geldik bu stada ama sizin aklını Fenerbahçe de. O zaman dedim Rizespor üst ligi hak etmiyor… EVET YANİ İŞTE SİZE RİZESPORUN AYNASI.
başkada sözüm yok.

Travelair
04.06.2017, 11:52
"Bu şehir bunu unutmayacak" diyen teknik direktörün hem kendi yaptığı hataları Trabzonspor'un üzerine yıkan, hem Trabzonspor'u itham eden, hem de 2 şehri birbirine düşürebilecek açıklamasının karşı açıklaması ve hukuki takibi olmayacak mı?

ibrahim
04.06.2017, 11:54
Aziz'in laflarıyla yönlendirilen sen olmuşsun kardeşim. Ona göre kendini konumlandırıp "İyi ki kaybettik" diyebiliyorsun. Vallahi üzüldüm, billahi üzüldüm. Hem mağlubiyete hem de bu mağlubiyete sevinenlere...

Trabzonspor'un kazanması veya kazanmak için oynaması olağandır. Aksi durumu kabullenmek, yıllardır yakındığım sıradanlaşmanın emaresi. Ne diyeyim daha fazla...

Ya bak, ben şu maçtaydım. Bu ruhu hissetmeyip, başarıdan ve zaferden uzaklaşınca kendimizi avutacak ucuz şeyler arıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Bu_lUgMaXEA

Galiba senin ile bu konuda anlaşabilmemiz mümkün gözükmüyor abicim.

azizin lafları değil mesele. Karşımızda sürekli bizden beslenmeye çalışan bir güruh var. azizin temsil ettiği, Nisan'ın başında İstanbulda toplanıp güç gösterisi yapan İstanbul'un saltanatını oluşturan güruhtan bahsediyorum.

İşler istedikleri gitseydi bugün suspus olacaktılar ve çok da memnun olacaktılar. Biz de ne güzel verdik ağzının payını derken, aslında istedikleri şeyi yapmış olacaktık. Ama işler istedikleri gibi gitmedi diye kuduruyorlar. Aç çakallar gibi o yana bu yana saldırıyorlar. Fırsat bu fırsat 2010-2011 ahlaksızlığını meşru göstermeye çalışıyorlar.

Bu delirmeleri şahsen benim bu maçtaki galibiyetten daha çok hoşuma gidecekti ve öyle de oldu. Dediğim gibi tam bu günlere FIFA'ya okkalı bir dilekçe çakıp fişi çekersek zevkten dört köşe olurum bunların üstüne.

tRaiNer
04.06.2017, 11:57
Trabzonspor için müthiş bir kara propaganda yapılıyor. Doğru olan bu duruma sessiz kalmak mı ?

Yoksa bunun gibiler için---> https://www.haber61.net/trabzonspor/rizespor-yoneticisinden-alcak-iftira-h295118.html

TCK 216.Madde işler mi ?

(1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Hukukçu arkadaşlar varsa görüşleri bizim için önemli.

Anıl C
04.06.2017, 12:09
1 numaralı Atatürk ve trabzon düşmanı rize'nin küme düşmesi harika bir gelişme

Seni ben omzumda tasirim Doğukan'im. Agzina saglik

Travelair
04.06.2017, 12:17
Trabzonspor'un bugün en önemli işi transfer değil, ithamlarla birbirini gaza getirenlere oturaklı, ağır bir açıklama yapmasıdır

Uğur Ö.
04.06.2017, 12:31
Ne diyeceksin kime ne laf anlatacaksın...

Bir tarafta Bursa'nın düşmesi için maç öncesi aziz hayvanı ve medyanın kışkırtlmaları bir tarafta ligde olduğundan beri tek vasıfları olan küme düşmemeye oynayan istanbul yalakası rize. Diğer sırf vurana bende vurayım kafasıyla hareket eden diğer takımları söylemiyorum bile.

Sahaya tam kadro çıkmış ve 6 haftadır kötü giden bir takımın yenilmesi olamaz mı? Bu nasıl bir yakıştırma. Oynatılmayan hangi futbolcu var. Hepsi oynadı. Fotomaçın attığı başlığa bakarmısın son beş dakika Abdülkadir girmiş o yüzden yenilmişiz güya. Bukadar mı kolay bu işler.

Yönetimin bu şerefsizlere gereken açıklamayı yapması lazım. Çok acil üstelik.

Anıl C
04.06.2017, 12:34
Trabzonspor'un gercek Trabzonsporlular disinda dostu yoktur. Biz bize emanetiz arkadaslar. Burada aramizda kavgada etsek -dün kendi takimina şikeci imasinda bulunan itleri saymiyorum- bizim birbirimizden baska dostumuz yok. Türkiye bir olmuş, bizi boğazlamanin derdinde.

gurur6134
04.06.2017, 12:42
Olum kalim macinda kendi sahasinda deplasma gelen bursa kadar seyirci toplayama baskanindan yoneticilerine basin sozcusune kadar alayi istanbul takimini tutsun rakibin kayseriye 2 macda da yenil istanbul takimlarindan sadece 1 puan al sonra trabzon bizi dusurdu olsun ..bugun sosyal medyada dolasan videoda 4 rizeli andaval trabzon bayragi yakip kufurler savuruyorlar kollarinda sikebahce dovmesi ile adamlarda ki mantalite bu..adam olmaz bu rize ne zaman rizesporu destekler hakikaten tutarsiniz o zaman konusmaya hakkiniz var..insan da biraz utanma olur..

gurur6134
04.06.2017, 12:46
Şikeymiş…
Ne alaka.
Herkes kendi göbeğinin ipini kendi kesecek..
Türkiye de futbol ve futbol kulüpleri insanları yönetmek için artık bir araç.
Kulüpler sadece kendi yöneticileri ile yönetildiğini mi sanıyorsunuz.
Tff ve Yayın kuruluşlarının her hafta liglere bir ayar verdiğini göz ardı edemeyiz.
Rizespor ve Bursaspor yan yana getirin ve teraziye koyun hangisi ağır basar?
Tabiki Bursaspor. Büyük nüfusa sahip kocaman bir sanayi kenti.
Böyle bir kentin takımının düşmesini kimse düşünmez.
Dün Trabzonspor Bursaspor maçının 2. devresini izleyebildim. Maç yorumcularının yorumlarına dikkat ettim, Bursasporun kazanacağı yönünde yorumlar yapıyorlardı.
Bir takım var can çekişiyor can havli ile canla başla oynuyor, bir takım var her şeyini tüketmiş . Demoralize olan Trabzonspor bu maçı kazanacak oyun oynayacak takatı yoktu.
Bu sezon 2.devre maçlarında bir süre iyi bir seri başarısı gösteren Trabzonspor nitekim bu seriyi Beşiktaş ile oynadığı maçta kaybedince takım çöküşe geçti tekrar. 5./ 4. Lük geliyor derken avucumuzu yalar olduk. Trabzonspor tarafının görünen aynası böyle.

Birde Rizespor aynasına bakalım. Rize halkının Fenerbahçe fanatikliği ile daima Trabzonspor taraftarını tahrik ederek iki komşu şehir arasında soğukluğu devam ettirirler. (Tabiki istisnalarda yok değil). Geçmişden 2 anımı anlatacağım.

1. Anım - tarihini günü hatırlamıyorum ama olay bu günkü gibi hafızam da bu yazdıklarımı okuyup ta o günleri hatırlayacak arkadaşlarım var hala bu forumları okuyan. (Yıl 2005 yılına yakın bir zamandı)
İstanbul da Güngören stadında İstanbulspor Rizespor maçı vardı. Arkadaşlar BMN forumda bir organizasyon istediler. Bu maça gidip Rizesporu destekleyelim diye. Neyse karalaştı sayıyı hatırlamıyorum 10 kişi civarında bir arkadaş grubu maça gittik. Ama sırtımızda tabiî ki bordomavili formalarımızla. Stad küçük tribünler dolu ama gelen Rizeli seyirciler hepsi oturuyor çekirdek çıtlatıyorlar. Biz 10 kişi bağırıyoruz tribünlerin ortasında bir yerde boğazımız yırtılıyor. Bir ara ön tarafımızda tezahurat yapmaya çalışan az bir Rizespor taraftar grubu bize dönerek size ne oluyor sizin burada işiniz ne diye serzenişte bulunsalar da biz onları dinlemedik. Bu arada İstanbulspor dan goller gelmeye başladı. Biz Trabzonsporlu taraftarlar oturan Rize taraftarlarının aralarına dağıldık amacımız oturanları ayağa kaldırıp tezahurat yaptırmak. Adamlara yalvarıyorum arkadaşım abi amca ayağa kalkın hep beraber bir bağıralım çalışalım, adamlar ne dese inanırsınız, yahu Fenerbahçe değilki Rizespor nesini alkışlayayım vaybe insanın aklı duruyor. Yapacak bişey kalmıyordu o dakikadan itibaren. İstanbulspor 3 – 0 gibi bir fark yapmıştı bizde maç bitmeden çıkmıştık oradan.

2. Anım - yine Güngören stadından. Yine İstanbulspor bu İstanbulspor Trabzonspora hep ters gelir Trabzonsporu yenerdi. Güngören stadında İstanbulspor Trabzonspor maçı vardı bu maça çocuğumla beraber gitmiştik. Trabzonspor şeytanın bacağını kırarak İstanbulsporu Güngören de 2 -1 mağlup etmişti. Maçı galibiyetle bitirmenin mutluluğu ile staddan çıktık. Merter İle Güngören arasında Belediye otobüs durağına geldik. Maçtan galip çıktıkya sırtımızda formamızla farkında olmadan gayet dik dik yürüyormuş kasılıyormuşuz,.. Durakta bekleyen bir bey amca sert bir şekilde aynen böyle söyledi. Ben dedi Rizeliyim Fenerbahçelim vavvv. Ufak bir münakaşa ettik. Ve anlattım Sizi yerinize biz Rizesporuda desteklemeye geldik bu stada ama sizin aklını Fenerbahçe de. O zaman dedim Rizespor üst ligi hak etmiyor… EVET YANİ İŞTE SİZE RİZESPORUN AYNASI.
başkada sözüm yok.

Yok ya oyle deme rize de trabzonspor en cok desteklenen klupmus yersen tabii nasil bir hayal dunyasinda yasiyorlarsa artik..

zafer6161
04.06.2017, 12:54

var yaa.hemde çok.

Muhammed Kambur
04.06.2017, 12:59
Akrabasından, arkadaşına, sokaktan geçen bile herkes düşman bellemiş Trabzon'u. Böyle bir şey olamaz. Utanmasalar Rize tüm maçları Trabzon yüzünden kaybetti diyecekler. Allah sabır versin bizlere zor sabredecek hale geliniyor bazen. Cahil çok anlamıyor ki.

sasone
04.06.2017, 13:05
Anne tarafı rizeli biri olarak söylüyorum rizeli olupta trabzonsporlu olan sadece bu forumda gördüğüm değerli arladaşlar var..

Bayburt gümüşhane ordu artvin en kaliteli trabzonspor taraftarları gördüğüm kadarıyla

Bunu ben de uzun süredir fark ettim ve kendimce de sebeplerini düşünüyorum sanırım bu illerin Trabzon ile bir kompleksi yok,bir de üst liglerde oynayan,Trabzon ile rekabet etmiş takımları olmadığı için de olabilir belki düşük ihtimalle ama bu şehirlerden Trabzonspor'u tutanların samimiyeti ve sevgisi Trabzonlulardan bile fazla geliyor bana.

azizin lafları değil mesele. Karşımızda sürekli bizden beslenmeye çalışan bir güruh var. azizin temsil ettiği, Nisan'ın başında İstanbulda toplanıp güç gösterisi yapan İstanbul'un saltanatını oluşturan güruhtan bahsediyorum.

İşler istedikleri gitseydi bugün suspus olacaktılar ve çok da memnun olacaktılar. Biz de ne güzel verdik ağzının payını derken, aslında istedikleri şeyi yapmış olacaktık. Ama işler istedikleri gibi gitmedi diye kuduruyorlar. Aç çakallar gibi o yana bu yana saldırıyorlar. Fırsat bu fırsat 2010-2011 ahlaksızlığını meşru göstermeye çalışıyorlar.

Bu delirmeleri şahsen benim bu maçtaki galibiyetten daha çok hoşuma gidecekti ve öyle de oldu. Dediğim gibi tam bu günlere FIFA'ya okkalı bir dilekçe çakıp fişi çekersek zevkten dört köşe olurum bunların üstüne.

Helal olsun bu işi bu kadar güzel özetlediğin için,uzun süre sonra bizi yöneten ve strateji yapan bir aklın varlığını hissettim dünkü maçta,bizi gaza getirmek isteyen şikeci ve onların asalaklarını kudurtan aklı görünce şampiyonluğa daha çok inanmaya başladım.
Tertemiz şekilde oyna Trabzonspor'a laf gelmesin aynı anda şike çetesini kudurt,bu çok az kişinin planlayıp,uygulamaya sokacağı bir akıl ister.

irfanb
04.06.2017, 13:06
RİZE

Trabzon ile Rize
Komşu Karadenize
Bursa maçı yüzünden
Düştük birbirimize

Son on senede Rize
Yenildin hep Aziz'e
Işık oldun Fener'e
Aziz oldu avize

Küme düştün sen Rize
Attın tüm suçu bize
Yatmasaydın Fener'e
Çıkardın belki düze

Yenin hep eze eze
Bu da ders olsun size
Kaybedersin finalde
Kazanamazsan vize

Oldun Fener'e meze
Vurursun şimdi dize
Layık değildin Rize
Hikmet gibi acize

Gayret etsen bir nebze
Girerdin belki göze
Kes kendi göbeğini
Bekleme hiç mucize

Kupayla dolu müze
Çok uzak şike bize
Fener'e çıkmaz sesin
Trabzon'a çok geveze

Bilirim acın taze
Ağlar dayı ve teyze
Seneye görüşelim
Rize lazımsın bize

İrfan Bayazıtoğlu

artvints
04.06.2017, 13:10
nasıl şike yapıyorsak hiçbir yararı dokunmuyor bize. bu konuda yine fener çok iyi bir örnek. bütün ligi kendilerine bağladılar, federasyon, hakemler derken herkesi bastırdılar, ligi terörize ettiler, bütün maçları kazandılar ve karşılığında kupa aldılar. 40 gün 40 gece bayram yaptılar, şike böyle olur. respect.

Ermanusta
04.06.2017, 13:23
Hakemin eyyamı nedeniyle 1 penaltımız verilmedi-Ersun Yanalın performansı son haftalarda çok kötü-Olcay olmayınca ilk dönemdeki kötü oyunumuza döndük
oyunu boyle okumak lazım
Eger bu kotu oyuna çözüm üretemezsek seneye bu şekilde başlamak gene hayal kırıklığı olacak.

Armağan Dere
04.06.2017, 13:33
birluk olalum birlik kazanlar bir kaynasın
çalsın bizum uşaklar karadeniz oynasın..

neler oluyor böyle Allah Yardımcımız olsun.

ccd6167
04.06.2017, 13:40
Herhalde trabzon haricinde en çok trabzonsporlu da giresundan çıkıyordur.. Bizim zonguldak ilinde çok çok var..

Dayımın çocukları da işin farkına vardı.. Dedim sonunda bejekeden çok rizesporlu oldunuz diye..

Oruç
04.06.2017, 13:43
Sami Kuk'u göreniniz var mı ?

Armağan Dere
04.06.2017, 13:44
kalkavanın açıklamaları iyi değil..
milleti gazlıyolar..
aziz yıldırım da milleti geriyor..
mal bulmuş mağribi gibi saldırıyorlar Trabzona..

Furkan Özdem
04.06.2017, 13:47
Olan oldu. Bu maçı kaybedersek bu linci yiyeceğimiz gün gibi açıktı. Eğri oturup doğru konuşalım "Şike kanıtları ortaya çıkmadan olanları, yani şikeyi hiç hesaba katmadan konuşursak", yanlış anlaşılmaması için tekrar ediyorum şike mike belli değil sadece taraftar tepkisini göstermek açısından 2011'de sivasspor - şb maçı bittiğinde sivassporlulara demediğimizi bırakmadık değil mi? Onlar için de lig bitmişti? Oynadık yenildik diyorlardı ama biz ağzımıza geleni saydık? Biz o gün sadece korcanın yediği hatalı gole değil birçok şeye kızdık. Haklıydık da.

Bu tip maçlarda kazanman gerekir. Kazanırsan sana kimse bir şey söyleyemez kaybedersen söylentiler havada uçuşur. Trabzonspor'un kendi evinde Bursaspor'u yenmesinden daha doğal ne olabilir? Hiç kimse reddetmesin boşuna, rizesporluların yerinde biz olsak neler derdik kimbilir. Elalemi boş boş konuşturmak mı maçı kazanıp işimize bakmak mı? Cevap net belliydi ama ne taraftar olarak ne takım olarak yapamadık bunu. Şimdi sinir bozucu haberleri, yorumları, tweetleri okumak zorunda kalıyoruz.

İ. SARAL
04.06.2017, 13:48
nasıl şike yapıyorsak hiçbir yararı dokunmuyor bize. bu konuda yine fener çok iyi bir örnek. bütün ligi kendilerine bağladılar, federasyon, hakemler derken herkesi bastırdılar, ligi terörize ettiler, bütün maçları kazandılar ve karşılığında kupa aldılar. 40 gün 40 gece bayram yaptılar, şike böyle olur. respect.
+61

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
04.06.2017, 13:58
Gercek rizespor taraftari varsa tabi kizip darilabilir, normaldir. En azindan biz bunlari olgunlukla karsilayabiliriz. Bizim kavgamız her zamanki gibi ultimate sike sampiyonu fener ile.

serdaracıl
04.06.2017, 13:59
Olan oldu. Bu maçı kaybedersek bu linci yiyeceğimiz gün gibi açıktı. Eğri oturup doğru konuşalım "Şike kanıtları ortaya çıkmadan olanları, yani şikeyi hiç hesaba katmadan konuşursak", yanlış anlaşılmaması için tekrar ediyorum şike mike belli değil sadece taraftar tepkisini göstermek açısından 2011'de sivasspor - şb maçı bittiğinde sivassporlulara demediğimizi bırakmadık değil mi? Onlar için de lig bitmişti? Oynadık yenildik diyorlardı ama biz ağzımıza geleni saydık? Biz o gün sadece korcanın yediği hatalı gole değil birçok şeye kızdık. Haklıydık da.

Bu tip maçlarda kazanman gerekir. Kazanırsan sana kimse bir şey söyleyemez kaybedersen söylentiler havada uçuşur. Trabzonspor'un kendi evinde Bursaspor'u yenmesinden daha doğal ne olabilir? Hiç kimse reddetmesin boşuna, rizesporluların yerinde biz olsak neler derdik kimbilir. Elalemi boş boş konuşturmak mı maçı kazanıp işimize bakmak mı? Cevap net belliydi ama ne taraftar olarak ne takım olarak yapamadık bunu. Şimdi sinir bozucu haberleri, yorumları, tweetleri okumak zorunda kalıyoruz.

Bursayı yenmemiz normal ama yenilmemiz anormal öyle mi? Daha 2 hafta önce küme düşen adanaya diş geçiremedi takım. Zorlama yorumlarla kendi kendimize dertleniyoruz. Rizenin umrunda mı? Adamların yöneticileri bile rizeyi tutmuyor. Hepsi şikeci. Başarısızlığa kılıf arıyorlar

Oğuz ZEYTİN
04.06.2017, 14:00

Canin sagolsun İbrahim. Detaylarda ayrissak da yolumuz ve hedefimiz bir olsun.

gurur6134
04.06.2017, 14:02
Rizeliler nasil uzulmesin tuttuklari takimlarin her sene deplasmanda cepte olan 3 puanlari gitti gayseyin sikebahcenin 8tasin..

Furkan Özdem
04.06.2017, 14:02
Bursayı yenmemiz normal ama yenilmemiz anormal öyle mi? Daha 2 hafta önce küme düşen adanaya diş geçiremedi takım. Zorlama yorumlarla kendi kendimize dertleniyoruz. Rizenin umrunda mı? Adamların yöneticileri bile rizeyi tutmuyor. Hepsi şikeci. Başarısızlığa kılıf arıyorlar

Tabi ki Bursanın bizi yenmesi de normal. Can havliyle oynadılar. Demek istediğim bizim yenmemizin çok daha normal karşılanacağı idi. Kimsenin itiraz edemeyeceği bir sonuç olurdu. Rize de Bursa da umrumda değil. Benim derdim Trabzonspor lekelenmeye çalışılmasın. Trabzonspor yine tertemiz. Ancak bu sonuçla lağım ağızlılar çok boş konuşacak. Derdim bu.

Ogün YAZICI
04.06.2017, 14:06

*

Abi son paragrafın haricinde zaten olayı özetlemişsin.son 2 ayda başakşehir maçının ilk yarısı ve fenerbahçe maçının ikinci devre dışında top oynamamış bir takımın şampiyonluk yaşamış can havlinde büyük bir camiaya kaybetmesi şike midir ?
Bu takım kayseri'ye yenildiğinde maç başlığında saatlerce nefretimi kustum dile gelmeyecek şeyler söyledim en büyük tepkiyi ben verdim ; aklı selim insanlar form düşüklüğüdür olur öyle şeyler gibi ifadelerle geçiştirdiler durumu.Ertesi hafta küme düşmüş adana'yı yenemedikleri zaman kendşme geldim ve tamam beyler şike falan yok bu ruhsuz herifler sezonu bitirmiş akılları tatilde dedim.
Şimdi bu süreçte çıkıp tek kelime etmeyen insanlar hatalardır ruhsuz ruhsuz dolaşan takıma rize için ekstra motivasyon ile oynamadı diye maç sattı imasında bulunuyor.Ekstra motivasyonla oynamak da bir nevi teşvik-şike olmayacak mıydı ? 2 ayda 2 maç kazanan trabzonsporun bursa'ya kaybetmesi olanaksız mıdır ?
Abi sen taraftara futbolculara bu maç özelinde mi kızgınsız 2 ay özelinde mi ?2 ay özelinde ise saygı duyacağım.Kayseri'ye kaybettikten sonra sesi çıkmayanlar cumhurbaşkanının memleketi fenerbahçenin kalesi düştü beşiktaşın düşmanı ligde kaldı diye linç kampanyası başlattı.Sosyal medyada Aziz çakalının 3-5 paralı hesabı çalıp oynuyor kendi taraftarımız bile dik duramıyor.
Ben dün maçı izledim.Yemin ediyorum 2 ay önce oynanan rize-trabzon maçına şike var derim buna diyemem.Bursalılar resmen inanmış bütün şehir akın etmiş.Ağladılar ya ağladılar.Rize'de stat boştu.Bir kere daha gurur duydum ben trabzonsporla.Yanlış anlaşılmasın maç saatığı için falan değil.beşiktaş fenerbahçe galatasaray siyaset istedi diye bütün hafta algı yaptı diye teşvik şikesi sayıp ayrı motivasyonla oynamadığı için.
Kendi taraftarımız türlü senaryolar kurarken sinan engin dü akşam" ne trabzon'u kardeşim.Adamlar 2 ay önce ligi bitirdi.Top mu oynuyorlar haftalardır.9 yabancı çıktı sahaya maç mı sat diyecekler oyuncularına" diye konuştu.Ben bu camiamızın saf duygusal ve cahil insanlarından bıktım.

Gümüshane
04.06.2017, 14:06
Niye kulüpten biri cıkıp bişey demiyor? Trabzonu lekelemeye çalışıyolar

Ogün YAZICI
04.06.2017, 14:10
.

Cagdas Topal
04.06.2017, 14:14
İstediklerini söylesinler hedefi kalmamış bir takım bundan fazlasını sahaya yansıtamazdı bursa çıktı dik oynadı yendi ligde kaldı bu kadar :)

ibrahim
04.06.2017, 14:17
Niye kulüpten biri cıkıp bişey demiyor? Trabzonu lekelemeye çalışıyolar

Bişey demez olurlar mı canım? O kadar da değil yani.

Bak, mesela Rizenin bütün sene yatıp, sizin yüzünüzden düştük demesini eleştirmeye çalışan Emre Aksoy'un Twitter mesajı gayet güzel bence.

"Bir maçlık şikeyle küme düşülmeyeceğini en iyi 2010-2011'de şampiyon olmak için bir maçlık şikeyle yetinmeyenlerin iyi bilmesi lazım." Emre Aksoy