PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Servet mi?

ahmetansu61
22.12.2006, 15:44
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın Sivasspor'un milli futbolcusu Servet Çetin'i transfer etmek için devrede olduğu belirtildi.

Sivasspor ile Trabzonspor arasında 19 Kasım 2006 tarihinde Sivas'ta oynanan maç için bu kente giden Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz'dan defans oyuncusu Servet Çetin'i istediği ortaya çıktı.

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, yaptığı açıklamada, Servet Çetin'in Trabzonspor'a transferi ile ilgili önümüzdeki günlerde bir gelişme yaşanabileceğini söyledi. Sivasspor ile Trabzonspor arasında yaklaşık bir ay önce oynanan maçta Sivas'a gelen Nuri Albayrak'ın başkanları Mecnun Odyakmaz'dan Servet Çetin'i o dönem istediğini bildiğini ifade eden Ünsal, "Ancak Trabzonspor ligin ilk yarısının bitmesi ile birlikte bize resmi bir teklifte bulunmadı. Bordo-mavili kulübün Servet Çetin için bize bir teklifle gelme hazırlığı içinde olduğunu tahmin ediyoruz. Başkanımız bugün İstanbul'a gitti. Bugünden itibaren bu konu ile ilgili bir görüşme, gelişme olabilir" dedi.

Öte yandan Trabzonspor'un, transferleri takas yolu ile yapma düşüncesi çerçevesince disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'i takas yolu ile Servet Çetin'in transferinde kullanabileceği öğrenildi.

al ötekini vur berikine. bunada alıp kaptanlık verirsiniz artık. bize buyuk kluplerde oynamamış adam lazım. inannçla hırsla oynayacak. istanbul yamalarının ne işi var trabzonda. şimdiye kadar bu yamalardan bişe çıktımı.

A.Alper
22.12.2006, 15:49
yavaş ama iyi bir defans oyuncusudur diğer yamalardan(!) farklı olarak sadece fb"nin yanlış transfer politikası sonucu kulübünde ayrılmıştırbuna rağmen çaılşmış ve tekrar milli takıma seçilmiştir bu şekilde istanbul takımlarından gönderilen futbolcuların basarı durumlarını ve sosyal hayatlarını inceleyiniz...

Sevgi
22.12.2006, 15:50
yok artık daha neler !!

Naim
22.12.2006, 15:53
Allahım Ne olursun bir takımda tutup Sheva yı Transfer etmesin :( :D

Mesut AKYILDIZ
22.12.2006, 15:54
Ben bu adamın bırakın Trabzonspor forması giymesine, M. Ali Yılmaz tesislerine bile girmesine tahammül edemem. Hangi akla hizmet transfer edilmek istenir anlamış değilim. İnşallah bir pürüz çıkarda gerçekleşmez bu transfer.

Eğer transfer edilirse diğer takım taraftarlarıda bizim maçları, sırf servetin düştüğü aciz durumlara gülmek için izler valla..

Özgür Öztürk
22.12.2006, 15:55
Servet miiiiiiiii :eek::eek::eek::eek::eek:

onurkaradeniz
22.12.2006, 15:56
Allahım Ne olursun bir takımda tutup Sheva yı Transfer etmesin :( :D

abi neden sevmiyosun bu adamı ya:D şaka bi yana lazım değil ALLAH yolunu açık etsin:)

caykarali_erdal
22.12.2006, 15:57
Servet miiiiiiiii :eek::eek::eek::eek::eek:

ne o viya servet degil selpak geliyor selpak

servet:selpak tercume yaptim arakadaslar.
ver birini al birini devam .eski tas eski hamam.

Ayaz
22.12.2006, 15:59
çağdaş dan faydalanmayı bilmeliyiz..
ama ben servete rakip olarak yıldız takımda oynamış biri olarak, servetin hırsına ve çalışma arzusuna hayranım.. o kartalspordayken idmandan sonra en az 1 saat daha çalışırdı sırf kendini geliştirebilmek adına... faydalı olacaktır.. bekleyip göreceğiz..

volkanferhan
22.12.2006, 16:01
aman bi o eksikti ..
eksik kalması daha yararlı bizim için..

selokal61
22.12.2006, 16:02
şu istanbul takımlarının artıklarını toplamayı ne zaman bırakacaz???

Oğuuz
22.12.2006, 16:04
arkadaşlar ben servetin sivassporda bir çok maçını izledim ve şunu söyleyeyim gerçekten harika maçlar çıkardı sivasta, bence şu an Türkiye liginin en iyi defans oyuncusu diyerek çok iddalaı konuşuyorum, satepanovla çok iyi ikili olurlar ve savunmamız bayağı bi düzelir diye düşünüyorum.. ben servete çok güveniyorum karşısında sheva olmadığı sürece..

champions
22.12.2006, 16:07
trabzonsporda oynamaması için bi neden yok , ondan daha kötülerinin takımda mevcut olduğunu unutmayalım onu kötülemek için milan maçının hatırlatılması yanlıştır shevchenkoyla açık alanda teke tek kaldığında onu durdurabilecek çok az oyuncu vardır
fbde oynamış olması dezavantajı bu yüzden emre olsa daha iyi olur yada yasin
bide önemli özelliği var takla atması:)

A.Alper
22.12.2006, 16:07
çağdaş dan faydalanmayı bilmeliyiz..
ama ben servete rakip olarak yıldız takımda oynamış biri olarak, servetin hırsına ve çalışma arzusuna hayranım.. o kartalspordayken idmandan sonra en az 1 saat daha çalışırdı sırf kendini geliştirebilmek adına... faydalı olacaktır.. bekleyip göreceğiz..

evet iyi bilirim çünkü kartallı sayılırım arkadas haklı

Enes Berfin
22.12.2006, 16:13
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın Sivasspor'un milli futbolcusu Servet Çetin'i transfer etmek için devrede olduğu belirtildi.

Sivasspor ile Trabzonspor arasında 19 Kasım 2006 tarihinde Sivas'ta oynanan maç için bu kente giden Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ın, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz'dan defans oyuncusu Servet Çetin'i istediği ortaya çıktı.

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, yaptığı açıklamada, Servet Çetin'in Trabzonspor'a transferi ile ilgili önümüzdeki günlerde bir gelişme yaşanabileceğini söyledi. Sivasspor ile Trabzonspor arasında yaklaşık bir ay önce oynanan maçta Sivas'a gelen Nuri Albayrak'ın başkanları Mecnun Odyakmaz'dan Servet Çetin'i o dönem istediğini bildiğini ifade eden Ünsal, "Ancak Trabzonspor ligin ilk yarısının bitmesi ile birlikte bize resmi bir teklifte bulunmadı. Bordo-mavili kulübün Servet Çetin için bize bir teklifle gelme hazırlığı içinde olduğunu tahmin ediyoruz. Başkanımız bugün İstanbul'a gitti. Bugünden itibaren bu konu ile ilgili bir görüşme, gelişme olabilir" dedi.

Öte yandan Trabzonspor'un, transferleri takas yolu ile yapma düşüncesi çerçevesince disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'i takas yolu ile Servet Çetin'in transferinde kullanabileceği öğrenildi.

al ötekini vur berikine. bunada alıp kaptanlık verirsiniz artık. bize buyuk kluplerde oynamamış adam lazım. inannçla hırsla oynayacak. istanbul yamalarının ne işi var trabzonda. şimdiye kadar bu yamalardan bişe çıktımı.

Kaynak nerde???

Mehmet Fırat
22.12.2006, 16:15
Kaynak nerde???

ligtv.com.tr de yazıyor...

Hüseyin Çümen
22.12.2006, 16:24
bence ii biadam deil fener deyken çıkardıı maçları hatırlıyoruz ukrayna yenildimiz maçta ortada
bu adam başarısız

Enes Berfin
22.12.2006, 16:25
ligtv.com.tr de yazıyor...

Böle bi haber yok.

champions
22.12.2006, 16:26
Böle bi haber yok.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=8907

ahmetansu61
22.12.2006, 16:27
kaynağın doğru olup olmadığı tartışılır ama şu bi gerçek ki trabzon yerli bi defans oyuncusu kesin alacak. bu erdinç olsun servet olsun kesinlikle karşıyım. hele hele erdinç bu takıma bidaha dönerse bizzat kendim idmanı basarım.
türkiyede defans oyuncusu fazla yok belki ama kesinlikle istanbul takımlarının yamalarını istemiyorum. buna tolgada dahil. bize yeni heyecanlar lazım. oynarken paradan cok geleceğini düşünüp oyuna asılan adam istiyorum.

Tahir
22.12.2006, 16:28
o sivas yöneticilerinin piyasası artasın diye yaptığı bir oyundur.bizim faroz servet dolu lazım olsa oradan alırdık. farozlular kusura bakmasın........

Enes Berfin
22.12.2006, 16:39
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=8907

hmm simdi kuskulandim, böle birsey umarim olmaz tsk.

frango
22.12.2006, 16:50
servetin alınmasına bende kesinlikle karşıyım yeterya nedir bu bi akıllı iş yapmayacaklarmı
ben serveti çok ağır buluyorum vede takıma faydasının olmayacağını düşünüyorum bu yüzden transferine karşıyım

selçukabi
22.12.2006, 17:00
BMN'nin iki yüzü, Bilen Bilmeyen, İzleyip de konuşan İzlemeyip de atıp tutan, Önyargısı olmayan Önyargısı olan...(ilk grup mutrup ve jakabioen ) daha uzatmak mümkün. Servet (muhtemel ) transferini biraz değerlendirelim. Milli takımın ilk 11inin şu anda ( son 3 maç itibariyle ) değişmez ismi, febeden Sivasa cüzzi sayılabilecek bir rakkama gittikten sonra ortaya koyduğu futbol şahane.Sivasın biraz üst sıralarda olma müsebbibi kendisi.Fener öncesi de Denizlide harikalar yaratıyordu.İstanbul hayatı kendisini çarptı sonrada Andrei Shevchenko...Ben yaklaşık 20 yıldır futbol takip ediyorum İstanbul değirmeninden çıkı Anadoluya gidip de tekrar milli takıma giden futbolcu görmedim.....Servet hariç.Sivasın biz hariç gayse ve bejeke maçlarını da izlemiş biri olarak Servet Çetin transferine yeşil ışık yakıyorum. Ancaaak Sivas kulübünün açıkladığı 2 milyon Euro fiyatına itirazım var.Onun dışında OKdir.

trapezus61
22.12.2006, 17:09
BMN'nin iki yüzü, Bilen Bilmeyen, İzleyip de konuşan İzlemeyip de atıp tutan, Önyargısı olmayan Önyargısı olan...(ilk grup mutrup ve jakabioen ) daha uzatmak mümkün. Servet (muhtemel ) transferini biraz değerlendirelim. Milli takımın ilk 11inin şu anda ( son 3 maç itibariyle ) değişmez ismi, febeden Sivasa cüzzi sayılabilecek bir rakkama gittikten sonra ortaya koyduğu futbol şahane.Sivasın biraz üst sıralarda olma müsebbibi kendisi.Fener öncesi de Denizlide harikalar yaratıyordu.İstanbul hayatı kendisini çarptı sonrada Andrei Shevchenko...Ben yaklaşık 20 yıldır futbol takip ediyorum İstanbul değirmeninden çıkı Anadoluya gidip de tekrar milli takıma giden futbolcu görmedim.....Servet hariç.Sivasın biz hariç gayse ve bejeke maçlarını da izlemiş biri olarak Servet Çetin transferine yeşil ışık yakıyorum. Ancaaak Sivas kulübünün açıkladığı 2 milyon Euro fiyatına itirazım var.Onun dışında OKdir.

Selçuğum okey diyorsa vardır bir bildiği... Alıyoruz o zaman..:)

Oğuuz
22.12.2006, 17:16
ön yargısız olmak lazım hocam... arkadaşlar siz bu adamın fenerdeki maçlarını boş verin şu an gerçekten çok güzel top oynuyor servet, gerçekten çok faydalı olur bu haliyle Trabzonsporuma...

eys_61
22.12.2006, 17:23
yok mu başka istanbul eskisi?transfer dönemi bitmeden alalım hemen

frango
22.12.2006, 17:24
yapmayın arkadaşlar servet vede trabzonspor ben iyi bi transfer olduğunu dusunmuyorum helede söylenen bonservis rakamlarıyla bence transfer edilmemeli

Taner Gündoğdu
22.12.2006, 17:33
elimizde çok seçenek varmış gibi Servet'e niye bu kadar karşı çıkılıyor anlayamadım... sanki takımdaki herkes Trabzonluymuş gibi "istanbul eskisi" yakıştırması niye yapılıyor? Trabzonda oynayacak (tabi gelirse) ilk "istanbul eskisi" oyuncu değil ki! bu takım sergenler,oktaylar,fatihler,fethiler, recepler görmedi mi?
mantıklı düşünmek lazım, türkiye liglerinin en iyi türk defanslarından biri değil mi servet? o yüzden de milli takıma tekrar yükselmedi mi? üstelik o formayı çoğu zaman istanbul takımlarının yedekleri giyerken o sivastan milli formaya uzandı,TORPİLSİZ! ama bir sorun var, sivas elindeki bu hazineyi niye ara transferde,politikası "takasla transfer" olan Trabzonspora versin???

maçkaloji
22.12.2006, 17:43
Bi kazma servet eksikti onuda alın tam olsun..

Travelair
22.12.2006, 17:45
Kötü futbolcu değil. Karakterine huyuna ahlakına bakılmalı. Sorun yoksa neden gelmesin? Adam olması yeterli

AYYILDIZ
22.12.2006, 18:04
servet geleceğine emre güngör gelsin defansta steple çok iş yapar.

zedboysts
22.12.2006, 18:10
bize büyük maçlarda hırs yapıp küçük maçlarda oynamayan adam lazım değil. Oyuncu dediğin fenre bjkye fbye karşı iyi oynuyan oyuncu değildir gerekirse pendik spora bile karşı iyi oynıcaktır...

yağız61
22.12.2006, 18:14
yok böyle yağma . ADAM KAZMA.BIRAKSINLAR BU AYAĞI. alacaklarsa tolgayı alsınlar.TOOOOOLGAYYYYYYYYYYIIIIIIIII.

Dursun Kaplan
22.12.2006, 18:17
duyduğuma göre servet manisasporla anlaşmış !!

Emre7
22.12.2006, 18:18
yok böyle yağma . ADAM KAZMA.BIRAKSINLAR BU AYAĞI. alacaklarsa tolgayı alsınlar.TOOOOOLGAYYYYYYYYYYIIIIIIIII.

tolga nerde tolga burdan gittikten sonraki tolga değil tolganın şu anki musampadan farkı yok sene sonunda anca oynar tolga bu sezon kaç hafta oynadıki

Taner Gündoğdu
22.12.2006, 18:20
tolganın servetten ne fazlası var? yok! ama eksiği var eksisi var! bize en fazla lazım olacağı dönemde gitmek istedi ve gitti bir daha niye gelsin isteniyor ki?
servetin hiç olmazsa bize karşı yapmış olduğu bir terbiyesizlik yok!

Enes Berfin
22.12.2006, 18:21
musampadan farkı yok

Bunu pek anlamadim.

tigin
22.12.2006, 18:22
tamam ben bi koşu alıp geleyim okan abi.

Adem Erdoğan
22.12.2006, 19:13
Takıma kalas lazım bi tane.

Selman
22.12.2006, 19:21
Sözleşmeye imza atmadan önce kendisine bol bol kazma diyebilir miyim?:)

Berat
22.12.2006, 19:27
10 tane Servet'i, Rize'deki Yasin Çakmak'a değişmem..

Ali Özcan
22.12.2006, 19:34
Servet neden istenmez ya ? Milli takım oyuncusu...bazıları sırf istanbulda oynadı diye istemiyor...ne alakası varsa artık...Servet iyi oyuncu, gelsin faydalı olur...

Cafer KILIÇSOY
22.12.2006, 19:35
Ben bu adamın bırakın Trabzonspor forması giymesine, M. Ali Yılmaz tesislerine bile girmesine tahammül edemem. Hangi akla hizmet transfer edilmek istenir anlamış değilim. İnşallah bir pürüz çıkarda gerçekleşmez bu transfer.

Eğer transfer edilirse diğer takım taraftarlarıda bizim maçları, sırf servetin düştüğü aciz durumlara gülmek için izler valla..

Düşüncelerimiz aynı . Başka bir şey yazmaya gerek yok.

hüseyin toraman
22.12.2006, 19:36
servet ancak sivasa servet kazandırır bizde bir işe yaramaz

2 inci fatih akyel olayı olur

istemiyirummmmmmmmmm

Misina
22.12.2006, 19:37
tank gibi bi adamdır fakat fatih akyel i gönderme pahasına gelmesinde fayda warrr

Gürkan
22.12.2006, 19:43
servet Bize gelecekse şimdiden kendini kötü oynadıgında istabul çöplüğü eleştirilerine hazırlasa iyi olur.ilk hatasında bu söylenecek.

Berk Eren
22.12.2006, 20:02
servet son zamanlardakı performansı ıle Trabzonspor defansında cok iş görur..servetın alınmasını ıyı olabılır(ama su ıgrenc bı hareketı var onu durmadan yapmasa cok daha ıyı olur) ama Rizedeki Yasinde mutlaka takıma katılmalı..

pReN@_61
22.12.2006, 20:17
gelmez büyük ihtimal....gs alcakmış serveti

Berk Akçay
22.12.2006, 20:18
YETER artık istanbul takımalrının bıraktıgı çöpleri BİZMİ ALAMK ZORUNDAYIZ ALLAHIM SEN SABIR VER :mad: :mad: :mad: :mad:

frango
22.12.2006, 20:24
servete kadar bence alınacak çok daha ıyı stoperler var rizeden yasin ankaragücünden emre mesela..

sametaydin
22.12.2006, 20:25
yok abi ya ne serveti istemez kalsın.

HALİT KARAKAŞ
22.12.2006, 21:31
:tsbayrak: mümkün değil arkadaşlar,bizde öyle adam altyapıda dolu

bordoylamavi
22.12.2006, 22:34
istanbul takımlarının elinden çıkardığı ıskarta oyuncuları almaktan bıkmadık hala
hangisinin bize şimdiye kadar faydası oldu? recep mi sergen mi kürşat mı erdoğan mı erol mu ben hatırlamıyorum da

fincher
22.12.2006, 22:59
Servet bence uygun bir transfer olur.stoperde stephanov'la birlikte çok iyi bir ikili olurlar.ama yönetim becerip de alamaz...

marcelinhos100
22.12.2006, 23:02
abi bunlar trabzon tarihinde görülmemiş bir başarızlığın mimarları degilmi sayitoğlu hacıosmanoğlu albayrak hey duymuyor musunuz yoksa radikal karar mı alıyorsunuz neyi bekliyorsunuz harekete geçsenize taraftarın isyanını mı bekliyorsunuz bu takıma yepyeni yüzler hedefleri olan hayalleri olan insanlar lazım ne siz türkiyede ziya doğanın peşinden ayırmadığı aymanı mı alacaksınız yoksa servetimi pardon bjk de bir maç oynamayan ali güneşimi serkanımı

ne yapıyorsunuz madem para harcamıyacaktınız ne işiniz var orada

bu takımda temizlik yapılmalı yoksa gelecek sizin açınızdan iyi olmayacak

martinez,emre güngör,yasin çakmak,mehmet çakır alınmalı siz ne yapıyorsunuz trabzonun geleceğine yatırım yapın Keçeliyi ömer rızayı ferhatı jeffersonu CELALEDDİNİ fatih akyeli ziya doğanı gönderin bizi çıldırtmayın

KADRO

1.MARTİNEZ
2.EMRE GÜNGÖR
3.MİLAN STEPHANOV
4.YASİN ÇAKMAK
5.HÜSEYİN ÇİMŞİR
6.SYZMEK
7.İBRAHIM YATTARA
8.GÖKDENİZ
9.UMUT BULUT
10.MARCELİNHO
11.KİKİ MUSAMPA

YEDEKLER
12.TOLGA
13.MEHMET ÇAKIR
14.ÇAGDAŞ
15.ERSEN MARTİN
16.MUSA BÜYÜK
17.MURAT OCAK
18.HASAN ÜÇÜNÇÜ
19.UFUKHAN

TRABZONSPOR BU FUTBOLCU KADROSUYLA 3-5-2 OYNAR

MARTİNEZ

EMRE GÜNGÖR STEPHANOV YASİN ÇAKMAK

HÜSEYİN ÇİMŞİR

İBRAHIM YATTARA SYZMEK GÖKDENİZ KİKİ MUSAMPA

MARCELİNHO

UMUT BULUT

TEKNİK DİRAKTÖR : RAHMAN KÖSEOĞLU

marcelinhos100
:tsamblem: abi bunlar trabzon tarihinde görülmemiş bir başarızlığın mimarları degilmi sayitoğlu hacıosmanoğlu albayrak hey duymuyor musunuz yoksa radikal karar mı alıyorsunuz neyi bekliyorsunuz harekete geçsenize taraftarın isyanını mı bekliyorsunuz bu takıma yepyeni yüzler hedefleri olan hayalleri olan insanlar lazım ne siz türkiyede ziya doğanın peşinden ayırmadığı aymanı mı alacaksınız yoksa servetimi pardon bjk de bir maç oynamayan ali güneşimi serkanımı

ne yapıyorsunuz madem para harcamıyacaktınız ne işiniz var orada

bu takımda temizlik yapılmalı yoksa gelecek sizin açınızdan iyi olmayacak

martinez,emre güngör,yasin çakmak,mehmet çakır alınmalı siz ne yapıyorsunuz trabzonun geleceğine yatırım yapın Keçeliyi ömer rızayı ferhatı jeffersonu CELALEDDİNİ fatih akyeli ziya doğanı gönderin bizi çıldırtmayın

KADRO

1.MARTİNEZ
2.EMRE GÜNGÖR
3.MİLAN STEPHANOV
4.YASİN ÇAKMAK
5.HÜSEYİN ÇİMŞİR
6.SYZMEK
7.İBRAHIM YATTARA
8.GÖKDENİZ
9.UMUT BULUT
10.MARCELİNHO
11.KİKİ MUSAMPA

YEDEKLER
12.TOLGA
13.MEHMET ÇAKIR
14.ÇAGDAŞ
15.ERSEN MARTİN
16.MUSA BÜYÜK
17.MURAT OCAK
18.HASAN ÜÇÜNÇÜ
19.UFUKHAN

TRABZONSPOR BU FUTBOLCU KADROSUYLA 3-5-2 OYNAR

MARTİNEZ

EMRE GÜNGÖR STEPHANOV YASİN ÇAKMAK

HÜSEYİN ÇİMŞİR

İBRAHIM YATTARA SYZMEK GÖKDENİZ KİKİ MUSAMPA

MARCELİNHO

UMUT BULUT

TEKNİK DİRAKTÖR : RAHMAN KÖSEOĞLU

maçkaloji
Servet niyemi istenmez herifi shevcenko 4 kez bakkala 5 kez manava 2 kezde kasaba gönderdi anlıyacağın bu adam boş boş..

sweetrose
22.12.2006, 23:04
Kapı külek adamlarla ne işimiz var anlamıyorum?

Harun-61
22.12.2006, 23:06

beratcim, Yasin Cakmak'i Istanbul klüpleri kapmadan bizimkiler hemen kapsa ke$ke...

gelecegi parlak bir isim bence...

yakutlu61
22.12.2006, 23:07
Servet niyemi istenmez herifi shevcenko 4 kez bakkala 5 kez manava 2 kezde kasaba gönderdi anlıyacağın bu adam boş boş..

ıyıde yollayan kım arkadaslar sız fatıh akyelı bu klube kabul etmedınızmı servet gelse ılk 11 de rahat oynar.bence alabılıyolarsa alsınlar ama zor.

Gürkan
22.12.2006, 23:11
servet Bize gelecekse şimdiden kendini kötü oynadıgında istabul çöplüğü eleştirilerine hazırlasa iyi olur.ilk hatasında bu söylenecek.

YETER artık istanbul takımalrının bıraktıgı çöpleri BİZMİ ALAMK ZORUNDAYIZ ALLAHIM SEN SABIR VER :mad: :mad: :mad: :mad:

istanbul takımlarının elinden çıkardığı ıskarta oyuncuları almaktan bıkmadık hala
hangisinin bize şimdiye kadar faydası oldu? recep mi sergen mi kürşat mı erdoğan mı erol mu ben hatırlamıyorum da

o kadar bile beklenmedi daha gelmeden basladı.

beratcim, Yasin Cakmak'i Istanbul klüpleri kapmadan bizimkiler hemen kapsa ke$ke...

gelecegi parlak bir isim bence...

birgunde su taraftar ne dıyo dıye baksalar.komıte imiş.

bınlerce kısıden olusan komıte var. bundan ıyı komitemi olur.

yakutlu61
22.12.2006, 23:14
arkadasım taraftarı ana avrat soven fah akyel degılmıdı sonra ne oldu adam kadro dısı kalınca haklı denmedımı..
servetı begenmıyen 11 oynar dersen karsı cıkabılırmı

sweetrose
22.12.2006, 23:20
o kadar bile beklenmedi daha gelmeden basladı.

birgunde su taraftar ne dıyo dıye baksalar.komıte imiş.

bınlerce kısıden olusan komıte var. bundan ıyı komitemi olur.

Taraftarı dinleselerdi daha neler olurduda neyse...!:mad:

BDiler61
22.12.2006, 23:20
fatih terim myrat ocak ı aldı milli takıma sonra biz aldık şimdi sıra servettemi?

61viya
22.12.2006, 23:24
Walla güzel espriymiş :D:D:D

Yağız
22.12.2006, 23:29
Tandem savunmada çift stoperden biri hava topuna hakim fiziği güçlü seçilirken diğerinin çabuk adam olması tercih nedenidir.

Biz stefanovun yanına nasıl servet gibi bir ağır adam koyabiliriz.Hele sürekli kontra yiyen bir takımda.Arkaya giden topları servetmi alacak.

Eğer Servet stefanıvla oynarsanız Ziconun Balili düşüncesinde olursunuz.Zeki Zico ne diyor Bizim Lugano yavaş değil adam çok hızlı!

Türkiye ligini az izleyen bir adam çift syoperden birini mutlak suretle çabuk oyuncu seçer yoksa çok canı yanar.

Bu yüzden Ya YASİN Yada EMRE yada ikisi birden.

Vkgz
22.12.2006, 23:34
servet iyi topçudur ama eller gelecekse gerekli olmayan bi topçudur
tabi elleri alıp önlibero yaomazlarsa

6Şafak Aydın1
22.12.2006, 23:36
Baskan herhalde Ellerle sorun cikacagini tahmin ediyor...bunun önlemini aliyor olabilir...yani ya sorun ya satis

vse61
23.12.2006, 00:13
Fener gibi mezhebi geniş bir takım bile bu adamı ahlak eksikliği nedeniyle gönderdi. Bize öyle adam lazım değil.

Bize paralı başkandan, İstanbul eskilerinden hayır yok..

Ayaz
23.12.2006, 00:13
kaynağın doğru olup olmadığı tartışılır ama şu bi gerçek ki trabzon yerli bi defans oyuncusu kesin alacak. bu erdinç olsun servet olsun kesinlikle karşıyım. hele hele erdinç bu takıma bidaha dönerse bizzat kendim idmanı basarım.
türkiyede defans oyuncusu fazla yok belki ama kesinlikle istanbul takımlarının yamalarını istemiyorum. buna tolgada dahil. bize yeni heyecanlar lazım. oynarken paradan cok geleceğini düşünüp oyuna asılan adam istiyorum.

Milan Stepanov'u tarif ettin :)
türkiye liginin en iyi stoperini.. ve gelecekte avrupada adından çokca söz ettirecek büyük takımları (barca,milan,real,chealse) birbirine düşerecek bir futbolcu geliyor.. gümbür gümbür..

Canİlker
23.12.2006, 00:52
ergün yakında sözleşmesi bitiyo gs de onuda alırız biz bu kafayla :D

Nissan
23.12.2006, 01:01
fatih akyel ismi duyulcada ayaga kalkilmisti ama sonradan herkes sut dokmus kedi gibi oturdu asagiya.
seferten yoksun bir insan fatihi aldigi gibi serveti de alir umit ozat'i da

hala o koltukta oturuyorsa almaya hakkida var

topalkaplan
23.12.2006, 01:01
servet fatih akyel depreminin artçı sallantısı olabilir
onun yerine tolga gelsin geyseden

cyberentalpi
23.12.2006, 02:51
Evet gelsin . Iki yonden takima faydasi olur
1- Stephanov un degeri artar. Ne de olsa servetten gelen gedikleri yamayacak
2- Huseyinle iki ikili olusturular. Okulun yangi merdivenindeki panoda yan yana sergilenebilir

My
23.12.2006, 04:03
Ya bunlar ciddiyse harbi sıyırmışlar demektir. Servet ve Stepanov ikilisini düşünemiyorum yan yana.

Bu arada ne kadar İstanbul artığı varsa saldırıyoruz, brafo yönetim :alkış: Sakın gaz kesmeyin.

Sönmez Özlü
23.12.2006, 04:31
Servet'in transferi kesinlikle hatalı olacaktır.

Üç kız kardeşin artıklarından ne hayır gelebilir ki bize?

hüseyin1975
23.12.2006, 08:32
zamaninda denizlide iyi oynuyordu. simdi sivasda iyi oynuyor. fenerde kim iyi oynayabiliyoki? orada hemen hemen herkes harcaniyor. bizde belki iyi oynar. önyargili olmamak lazim...

TSKara61
23.12.2006, 08:37
Sivasda iyi oynamiyor.

hüseyin1975
23.12.2006, 08:39
Sivasda iyi oynamiyor.

peki o zaman neden hep ilk onbirde? yada neden milli takima davet edilip oynatiliyor? torpilimi var? :tsbayrak:

TSKara61
23.12.2006, 08:41
.Ya torpil yada Fatih Terimin kazmaligi. 35 yasindaki Alpayi milli takima cagiran hocadan hersey beklenir zaten. Bide Sivasda ilk 11de oynamasi onemli bi sey ifade etmiyor.

hüseyin1975
23.12.2006, 08:42
.Ya torpil yada Fatih Terimin kazmaligi. 35 yasindaki Alpayi milli takima cagiran hocadan hersey beklenir zaten. Bide Sivasda ilk 11de oynamasi onemli bi sey ifade etmiyor.

sende haklisin :D

champions
23.12.2006, 09:45
SERVET GERÇEĞİzOKYAKMAZ KONUŞTU Trabzonspor'un listesindeki isimlerden Sivassporlu Servet'in transfer görüşmelerinin açılmadan kapandığı belirtildi. Karadeniz?e konuşan Sivasspor Başkanı Mednun Okyakmaz, Servet için Başkan Nuri Albayrak ile 1-2 gün önce görüştüklerini belirtti ve "Biz 1.5 milyon euro ile Manisa ile pazarlık halindeyiz. Bu rakamın üzerine çıkmaları gerektiğini Albayrak'a söyleyince, ?Bu rakamlara çıkamayız? dedi. Böylece iş kapandı. Fatih Akyel takası görüşülmedi. Zaten bunu da düşünmüyoruz" dedi.

cIlgInIm
23.12.2006, 09:49
servet bizde rahat oynar . çünkü Andrey Şevçenko çelsi de oynuyor artık bizimde çelsi ile maç yapacak halimiz yok ya..

TSelif
23.12.2006, 09:57
Artık takımına döndük ya .Yeter ben de istemiyorum.İyiymiş alla alla. Adam gibi adam getirsinler takıma.mümkünse de istanbul ile bağlantısı olmasın bi zahmet.:mad:

TSelif
23.12.2006, 09:59
"Biz 1.5 milyon euro ile Manisa ile pazarlık halindeyiz. Bu rakamın üzerine çıkmaları gerektiğini Albayrak'a söyleyince, ?Bu rakamlara çıkamayız? dedi. Böylece iş kapandı. Fatih Akyel takası görüşülmedi. Zaten bunu da düşünmüyoruz" dedi.[/COLOR][/FONT]

1,5 miyon üzeri ve Servet ...Bu iyiydi sabah sabah ii güldüm :D

Gürkan
23.12.2006, 10:29
ya bu adamlar para saymayı bilmiyo yada hiç euro gör medi.

Oğuuz
23.12.2006, 10:42
Sivasda iyi oynamiyor.
sivasın kaç maçını izledinde bu yargıya vardın kardeşim.. para konusuna filan bi şey demem ama ben sivastaki tüm maçlarını izleyen biri olarak tekrar ediyorum şu an türkiye ligindeki en iyi defans oyuncusu, gerçekten mükemmel oynuyor, Trabzondada çok ii işler yapar bu oyunuyla.. ön yargıları bi kenara bırakalım lütfen .. ben kefilim :) :)

Travelair
23.12.2006, 11:21
Arkadaşlar İstanbul takımları her sene parlayan futbolculara saldırır alır kullanır bir kenara atar. O zaman ya parayı bastırıp onlardan önce bu futbolcuları alacağız ya da transfer edecek oyuncu bulamayacağız yakında. Kişiliği mertliği yerindeyse alınmalı. Bozguncu ise tabi ki alınmamalı ama önyargıya gerek yok. Eksiği geniş alanda geç hızlanması ama defansif bir anlayışta oynayacağımıza göre bu büyük bir zaaf olarak gözükmüyor. Yavaş diyemem ama fiziğinin getirdiği bir ağırlık var tabiki. Benim gözümde Tolga'dan daha makbul

Çetin
23.12.2006, 12:07
servet mi? yuh ya başka birşey demiyorum

mahmuter61
23.12.2006, 12:07
ey mübarek yönetim bu serveti fener harcarken neredeydin.kelepir di diyemi almadınız yahu be mübarek adamcağızlar sizler kimin parasını çarçur ediyosunuz????herzaman aynı terelelli yahu bu adamcağızlar Trabzonspor tarihinde gelmiş geçmiş en işgüzar ve meymenetsiz beceriksiz yönetimi teşkil etmektedir.Trabzonlu sizden nefret ediyor,alının biraz ya ar olsun biraz insanda ar....

demokles
23.12.2006, 12:53
Aklıma gelen tek şey şu " LÜTFEN ÇÖP ATIKLARINIZI TRABZONSPORA BIRAKINIZ..."

Tufan_61
23.12.2006, 13:08
yönetim artik sacmalamaya basladi bence nerde gereksiz adam var oraya yönleniyoruz.

Özsu
23.12.2006, 13:24
Artık mı.. Onlar hep saçmalıyordu zaten..

kagan61
23.12.2006, 13:25
Evet gelsin . Iki yonden takima faydasi olur
1- Stephanov un degeri artar. Ne de olsa servetten gelen gedikleri yamayacak
2- Huseyinle iki ikili olusturular. Okulun yangi merdivenindeki panoda yan yana sergilenebilir

birakin su hüseyinin yakasini.adam öz mü öz trabzonlu.zaten böyle yaptigimiz icin trabzonumuz bu hallerde.trabzonun gercek degerlerine her zaman ne olursa olsun sahip cikalim.bu sekilde onlari kücülterek bir yere varamayiz.

kagan61
23.12.2006, 13:26
sinirden iki kere yolladim.

Özsu
23.12.2006, 13:35
İşte Servet Çetin

h@msi61
23.12.2006, 14:03
ya anlamadığım bir şey var, servet dünyanın en iyi forvetlerinden yediği çalım sebebiyle alay konusu oluyor istenmiyor. bu seneki fener maçında defansımızın bel kemiği Stephanovun yediği çalım nasıldı, hemde Sheva dan değil, futbol fakiri "Deniz Barış"tan. ufak şeylere takılmamak lazım, bu adam şuan takımımızada iş yapar, faydalı olur....

ulatwilight
23.12.2006, 14:12
avrupada başarılı olmak istiyorsak süper ligi baz alarak transfer yapmamalıyız. servet avrupada başarılı olamayan bir takımdan avrupaya (sanırım) hiç çıkamamış bir takıma gidip avrupanın alt sıralardaki liglerinden birinde top koşturan bir oyuncu. bence takıma çok şey katmaz (hedefler açısından). servet geleceğine erdinçi geri alalım daha iyi bence

Tufan_61
23.12.2006, 14:19
Artık mı.. Onlar hep saçmalıyordu zaten..haklisin devamli sacmaliyorlar

selçukabi
Arkadaşlar bu başlık kapatılabilir. Dünya kazması (!) Servet büyük bir ihtimalle akılsız beceriksiz ne yaptığından bihaber zavallı (!!!!!) Vestel Manisaspor tarafından 1.5 milyon euro bedelle transfer edilmek üzere...

Özsu
ya anlamadığım bir şey var, servet dünyanın en iyi forvetlerinden yediği çalım sebebiyle alay konusu oluyor istenmiyor. bu seneki fener maçında defansımızın bel kemiği Stephanovun yediği çalım nasıldı, hemde Sheva dan değil, futbol fakiri "Deniz Barış"tan. ufak şeylere takılmamak lazım, bu adam şuan takımımızada iş yapar, faydalı olur....

Stepanowun ordaki yediği çalım dan dolayı Servet daha iyi diyemeyiz bunlar tektuk pozisyonlar kardeşim. Tabi senın gorusun saygı duyarım ama Servet bize yaramaz diyorum. Çağdaştan ileri olamaz yada onun gibi olur..

Erbay
23.12.2006, 14:43
Servet gelirse küme düşeriz.Buraya yazıyorum.

constantine61
23.12.2006, 14:47
İşte Servet Çetin

ßenimde Aklımdan ßu Resmi Koymak Geçiyordu,ßenden Önce Davranmışsın.. Hee ßu Arada TrabzonSpor'umuz için Servet Odununu Yakıştırmak ßile ßana Göre Saçma..

:tsatkı: :ts:

Şentürk
23.12.2006, 14:48
offfff offfff:o :o

SDanışmaz
23.12.2006, 15:56
Ben aLınmasını istiyorum :)

Rasim YILMAZ
23.12.2006, 15:59
Bende istiyorum valla.. Aşı tutması önemli tolga SEYHANı alırkende böle kazma yorumları olmuştu..Bide sivas maçında dikkatimi çekti..Gökdenize adım attırmadı o boyla cüsseyle:)

h@msi61
23.12.2006, 17:15
Stepanowun ordaki yediği çalım dan dolayı Servet daha iyi diyemeyiz bunlar tektuk pozisyonlar kardeşim. Tabi senın gorusun saygı duyarım ama Servet bize yaramaz diyorum. Çağdaştan ileri olamaz yada onun gibi olur..

arkadaşım ben Servet Stephanovdan iyidir demiyorum zaten, sadece Servetin dünyanın en iyi oyuncularından birinden bi çalım diye alay konusu olmasını, aşağılanmasını komik buluyorum....

Murat61
23.12.2006, 17:17
hic degilse bunu alalım yanlıslıkla tolgayı falan alırsak allah korusun

pacos_bill
23.12.2006, 17:20
Bu konu daha önce forumda konuşulmaya başlamıştı. Başlık açmadan önce lütfen arama yapalım.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4957

Özsu
23.12.2006, 17:52
arkadaşım ben Servet Stephanovdan iyidir demiyorum zaten, sadece Servetin dünyanın en iyi oyuncularından birinden bi çalım diye alay konusu olmasını, aşağılanmasını komik buluyorum....

Ewt biraz abartılı şekılde dalga geçildi ama ezikbahceden olan bır futbolcunun komık durumuna gulmekte normal karsılanmalı yani..

Mustafa Mahmutoğlu
23.12.2006, 19:10
servetin biraz kazmalığı wardı ama artık yapmıo o kazmalıkları..

Adem Erdoğan
23.12.2006, 21:44
servetin alınmasının sebebi belli.Malum yeni yapılacak stadımıza kalas lazım olacak.Servet gibi bi iki tane daha gelir ve stadın yapımında büyük aşama kaydedilmiş olur.

Adem Erdoğan
23.12.2006, 21:45
servetin biraz kazmalığı wardı ama artık yapmıo o kazmalıkları..

Bence hala var ama göz önünde olmadığı için pek farkedilmiyo.

Mert M.
23.12.2006, 21:53
bırak ya servet de gelirse...

TSelif
23.12.2006, 21:59
Bi o eksikti ya buyursun

EmrahYalçınalp
23.12.2006, 22:02
Bence kötü topçu değil ama gereksiz. Stephanov'un varsa yanına Servet'i koyamazsın. Birbirlerini tamamlayan oyuncular bulmak lazım. Servet kötü değil, ama Step'i kesemez, iki yavaş adam da yan yana oynayamaz.

Ama tabi hoca ZD olunca neden oynamasın, o da ayrı...

Muhalif
23.12.2006, 22:11
Bütün diğer isimler son dk haberleri ve devre arası planları konularında konuşuldu da bu tazmanya canavarına ayrı bir başlık açıldı yahu:) Ben konu birleştirilir diye yazmadımdı hiç.. madem devam ediyor fikrimi söyleyim: Ha Servet ha Kürşat.. pek fark görmüyorum aralarında.. bu tip adamlar cezasahasına gömülüp kontraatakla maç kazanmaya çalışan takımlar için idealdir, fazlasını yapamazlar.. gerçi son yazdığım teoriye göre tam Ziya'lık:D

nesta61
23.12.2006, 22:52
adam milli takimda banko oynuyor , nesini begenmiyorsunuz super topcu eger fb ye zico gelmeseydi simdi banko oynardi fb de, sapmalamayin yaa servet fatihe 100 ceker.

Özgür Öztürk
23.12.2006, 23:07
adam milli takimda banko oynuyor , nesini begenmiyorsunuz super topcu eger fb ye zico gelmeseydi simdi banko oynardi fb de, sapmalamayin yaa servet fatihe 100 ceker.

Beğenmediğiniz Hüseyinde milli takımda. (sana özel demedim)

Böyle bir kıyaslama bence yanlış olur. Her milli takımda oynayan oyunuyu alırsak işimiz kötü valla. Ben oldum olası hiç beğenmedim. Servet o milli takımda oynuyorsa bunun tek sebebi Terimdir.

nesta61
23.12.2006, 23:13
huseyin milli takimda oynuyormu suan aurelio kesdi onu , maleseff artik yedek hic bir alakasi yok fatih terim naptigini bilen bir adam, eger serveti almissa bir bildgi varki almis, servet bence iyi transfer olur alinirsa

(simdi dersinizki murat ocak'ida aldi OZAMAN hazirlik donemidi )

Özgür Öztürk
23.12.2006, 23:16
Ergün, Alpay, Hakan Şükür ve buna benzer modası geçmiş adamları milli takıma alarak bir bildiği varsa o zaman haklısın bir şey demeyeceğim. (Sakın bunlar tercübeli adam da onun için alıyor deme n'olur. Yıllardır bunu yapmaya çalışıyor. )

Anlatmak istediğim Fatih Terim bir şey bildiğini gösterip aslında bir şey bilmediğini anlatmak. Eskiyi temcit pilavı olarak ortaya sürmesinler.

Kaan Dilek
23.12.2006, 23:22
alinacak bi servet kazmasi kaldi bi bu ekskti ey benim güzel allahim

yağız61
24.12.2006, 00:48
tolganın servetten ne fazlası var? yok! ama eksiği var eksisi var! bize en fazla lazım olacağı dönemde gitmek istedi ve gitti bir daha niye gelsin isteniyor ki?
servetin hiç olmazsa bize karşı yapmış olduğu bir terbiyesizlik yok!

TOLGA İLE SERVETİN FUTBOLCULUĞUNU KARŞILAŞTIRMAM BİLE.eğer bu servet takıma gelirse trabzonspor daha çekilmez olur.seyretmek ızdıraptan öteye gitmez.tolganın nasıl bir oyuncu olduğunu anlatmaya ne hacet.peki FATİH AKYEL BU TAKIMA , TARAFTARA SÖVMEDİ Mİ? NİYE ALINDI.ONUN İÇİN BANA BAŞKA ŞEYLER ANLATIN.:ts:

yağız61
24.12.2006, 00:54
AYRICA senin yönetimin o dönemde ve şuan bile aynı görüşteyim türkiyenin en iyi stoperini tutmak için 150-200 bin dolar fazla veremeyip takımda tutamıyosa adamın ne günahı var.kendisi açıkladı bana istediğim parayı verselerdi kalırdım diye.şunu da belirteyim tolga nın istediği para servetin o dönem fenerden alacağı paranın belkide yarısı bile değil.(biraz abarttım ama öyle) arkadaşım senin kızman gerekenb adamlar küçük düşünüp büyük düşünemeyen yöneticilerinde .BU TAKIM KİMSEDEN ÇEKMEDİ KENDİ YÖNETİCİLERİNMDEN ÇEKTİĞİ KADAR.ÖRNEK .ömer sarı. tolgaya değil ona kız.selamlar.

ftunsal
24.12.2006, 01:06
sümüklü adam istemeyiz..

maçkaloji
24.12.2006, 01:11
Arkadaşlar son yıllardaki şampiyon takımlara bakarsanız hep defans oyuncularının yabancı ikili ve üçlü olmasıyla şampiyon olabilmişler. örnek olarak tomas,song ondan önce popescu,filipescu,....x onu hatırlayamadım
fenere geldiğimizde uche,hoge sonra luciano, libero aurelio,.. beşiktaşın zago,ronaldo misal olarak şuanda fenerin defansta lugana ve edu var ve bence trabzonda eğer şampiyon olmak istiyosak stepanov kesinlikle gönderilmemeli ve yanına eller olabilir yada seneye iyibir yabancı defas oyuncusu alınmalı. bu servet olmamalı

Recep Çaltepe
24.12.2006, 01:23
Kadromuzdaki Çağdaş ve hatta kadro dışı kalan Fatih Akyel bile hem Servet'ten hem de Tolga'dan kat kat iyi oyunculardır bence.

ahmetansu61
24.12.2006, 11:13
servet olmadı şimdide ali güneşten bahsediyolar.
ali güneş türkiyede bu formayı giyecek en son insanlardan biridir. hayati çirkef olan istanbul düzenine alışmış bu insanların trabzonda işi yok. bunlar burda başarılı olamaz daha kötü olurlar.
allah aşkınayapmayın yani musayı istemiyenlerden biriyim ama musa 10 tane ali yapar. biz zaten paradan bahsediyoruz 800 e oynayan musayı satıp yerine 1.5 a ounaan aliyimi alıcan.
sağ back mi istiyosun en iyi transfer ufukhanı kazanman. şimek şimek diye inliyeceğine sen geldikten sonra kodra dışı kalan bu çoçuğun moralini düzelt ondan iyi sağ back yok türkiyede.

Ertan 51
24.12.2006, 11:21
sanki şaka gibi servet işi Trabonspor kadrosuna kesinlikle yakışmayacak bi futbolcu takımda onun ayarında ve hatta ondan daha iyi denebilecek topçulara biz isyan ederken şimdi de servet çıktı allahım inşallah hayaldır bunlar gerçek değildir sen bizlere sabır ver.yapılacak tek şey bu sezon gitti yeni sezon için şimdiden iyibir hoca küskün topçular kazanılsın ve 3 tane gerçek yıldız alınırsa özlenen şampiyonluk gelir diyorum.neden olmasın.

hüseyin1975
24.12.2006, 11:34
arkadaslar öncelikle servetin bir insan, bir türk evladi ve bir delikanli oldugunu unutmayin.

adam kendini bize zorla satmaya kalkismiyor herhalde.

neden yok sümüklü, yok kazma gibi ifadeler kullaniyorsunuz??

bu adam sizden herhangi birisine ne yapdi?

lütfen! biz trabzonlu ve trabzonsporlu delikanlilara yakismiyor!

bize laf söyleyene, kötülük yapanlara sövün, ona diyecek birseyim yok :D

simdi gelelim asil olaya, yani transferine.

ben yönetimizin ne kadar iyi yada kötü oldugunu tartismak istemiyorum ama sundan eminim...... yöneticilerimiz trabzonsporumuzu en az bizler kadar seviyorlar ve en iyisini istiyorlar.

ben sahsen serveti sirf milli takimda oynuyor diye yada sirf baska takimlarda istiyor diye almayi düsündüklerini hic inanmiyorum!!

kesinlikle bu futbolcu seyredilmis ve teknik direktörün düsünceleri alinmisdir. trabzonsporda iyi isler yapabilecegine ortak karar verilmis ve bu yüzden resmi teklif edilmisdir.

ha bize gelince iyi isler yaparmi yoksa yapmazmi onu bilemem ama bana göre yapar diye düsünüyorum.

birde su shevchenko'dan yedigi calim olayina deginmek istiyorum.

o ve ona benzer nice defans oyuncusu o adamin karsisinda tututanamadi. bu halde nasil kötü denebilir?

bizi yere göge sigdiramadigimit stepanov simdi ronaldinho'dan "kötü" bir calim yese, sizce alay konusu olabilirmi??

HAYIR ASLA!!!!!!

Oğuuz
24.12.2006, 12:00
İşte Servet Çetin
komiksin dimi ....(!) servet Trabzonspora yakışmazmış, yok sen bu takımın tarftarlığına çok yakışıyorsun...

Punisher-61
24.12.2006, 12:03
bize yararli olur gelirse..

demokles
24.12.2006, 13:24
komiksin dimi ....(!) servet Trabzonspora yakışmazmış, yok sen bu takımın tarftarlığına çok yakışıyorsun...

siz ve sizin gibiler asla gerçek trabzonsporun anlamı içerisine FATİH AKYEL,SERVET ÇETİN gibi atık çöpleri sokamayacaktır bizim için bir TRABZONSPOR vardır o da yüreğiyle sahada oynayan ve yenildiği zaman gözlerinden yaş gelen futbolculardır o da trabzonun öz evlatlarıdır...

servet çetin ve fatih akyel daha varmı aldıracağınız yada savunacağınız ATIK ÇÖP....

Erdem Keser
24.12.2006, 13:31
bu servet te neden israr ediliyor anlamis degilim stepanovla yanyana oynayacak adamin stepanovdan daha hizli kesici olmasi lazim ama bu adam stephanovdan daha yavas bi futbolcu madem savunmaci istiyolar alsinlar ozaman suat ustayi hem fanatik derecede trabzonsporlu hemde trabzonun yapisina alismada sorun cekmezz

bordoomavii
24.12.2006, 13:32
siz ve sizin gibiler asla gerçek trabzonsporun anlamı içerisine FATİH AKYEL,SERVET ÇETİN gibi atık çöpleri sokamayacaktır bizim için bir TRABZONSPOR vardır o da yüreğiyle sahada oynayan ve yenildiği zaman gözlerinden yaş gelen futbolculardır o da trabzonun öz evlatlarıdır...

servet çetin ve fatih akyel daha varmı aldıracağınız yada savunacağınız ATIK ÇÖP....

hasanların hüseyinlerin yenilgiden sonra gözlerinden yaş geldiğinede eminim zaten.

----

servet trabzonda çokta iyi top oynar. fenerin artığı falan filanda hikaye. adam fenerdeyken milli takımdan düştü. sivasda süper top oynadı kaptan oldu ve milli takımın tekrar bankosu oldu. tutturmuşsunuz bi shevanın attığı çalımı gidiyorsunuz, sheva dediğin adam dünyanın en iyi defanslarına çimleri öptürmüştür. Hee servet alınsınmı bence alınmasın. onun yerine fenerden Can arat alınsın. 2-3 milyon euro ne isteniyorsa verilsin. defans kapı olur.

Temel Küçükhüseyin
24.12.2006, 13:35
Cağdaş, Servet, Erdinç daha akla gelen bir sürü stoper hepsi ağır. Stephanov'da ağır sayılır. Neden kimse geçen yıl oturan Stephanov-Fatih Akyel ikilisi yeniden düşünmez. Yeniden bir macereya girmek ister. Hele hele Servet, Allahım koru sen bu takımı. Shevchenko'nun bu adamı FB ve Milli Takım maçlarında madara edişi hatta pover-point sunusu bile yapıldığı maçlar geliyor aklıma. Bu arada eğer doğruysa Martinez içinde takımın yarısını verecekler herhalde. Bu yönetim ve hocanın işi biiitmiiiiiiiiiiştir. Uzatmaları oynuyorlar denize düşen yılana sarılır davranışları sergiliyorlar. İnşallah yanılırım.

Gürkan
24.12.2006, 13:41
Kadromuzdaki Çağdaş ve hatta kadro dışı kalan Fatih Akyel bile hem Servet'ten hem de Tolga'dan kat kat iyi oyunculardır bence.

bize iyi değil kazma olsun ama vukuatı olmasın.

haklsısın bizdeki öz evlatlar her mactan sonra salya sumuk aglıyorlardı ıcım parcalanıodu.

sen hangi maçları izliyosun 20 sene öncekileri mi

Oğuuz
24.12.2006, 13:46
sümüklü adam istemeyiz..

TrabzonSpor'umuz için Servet Odununu Yakıştırmak ßile ßana Göre Saçma..

bu tazmanya canavarı...

bi servet kazmasi kaldi bi bu ekskti

İşte Servet Çetin

Bi kazma servet eksikti onuda alın tam olsun..

. ADAM KAZMA..

biz ve bizim gibileri boş verin siz ve sizin gibiler devam edin ... herkes kendine yakışanı yapar...
servet iyi değil diyebilirsiniz, iyi oynamıyor diyebilirsiniz, Trabzonsporuma yakışmıyor diyebilirsiniz, sevmezsiniz ama hakaret edemezsiniz, yok biz ve bizim gibiler eder diyorsanız devam edin...

woollss
24.12.2006, 13:49
ne serveti yaaa.. artık bıraksınlar ya fenerin artıklarını.. öze dönsünler özeee

Hüseyin RİZELİ
24.12.2006, 13:49
etmeyın yaa serwet kımdır ne işi war bızım takımda....

demokles
24.12.2006, 13:59
Siz ve sizin gibiler derken BORDO-MAVİ formanın ne kadar önemli bir forma olduğunu kestiremeyenler ancak trabzonspor formasını servet,fatih gibi oyunculara giyindirirler yada gelmesi için destek verirler...

bunlar değil trabzonsporda ancak sivassporda oynar o da adam yokluğundan dolayı ancak yönetim STEPANOVU satacak bu belli ve yerini servet çetin ile dolduracak hani şu shevchenko nun dağıttığı servet çetin ...pehh

Beytullah
24.12.2006, 14:03
yaa bu adamın bu takımda yerıo olmaz nerde cırfek sevmedıgımız adamlar varsa bizim transfer listemizde cıkıyor anlamıyorum bole kalas ve cirkef adama ihtiyacımız yok mumkunse kalsın

Oğuuz
24.12.2006, 14:14
Siz ve sizin gibiler derken BORDO-MAVİ formanın ne kadar önemli bir forma olduğunu kestiremeyenler ancak trabzonspor formasını servet,fatih gibi oyunculara giyindirirler yada gelmesi için destek verirler...
yaşınıza bakarak saygıda kusur etmek istemem ama bordo-mavi formanın ne kadar önemli olduğunu en az sizin kadar bildiğimden emin olabilirsiniz.. eğer bilmeseydim hiç bilmediğim,görmediğim bi ilin takımına gönül vermezdim, cefadan başka bi şey vermediği halde.. bazıları karşılıksız sever ..
servete gelince ben sivasta bu adamın tüm maçlarını çıplak gözle izledim ve hep iddaa ettiğim gibi şu an türkiye ligindeki en iyi defans oyuncusu, gerçekten çok güzel maçlar çıkardı sivassporda..

hani şu shevchenko nun dağıttığı servet çetin...
hep bi maça takılıp kalırsınız zaten şevanın dağıtmadığı defans sayısı kaçtır acaba.. ama şunuda çok üzülerek belirteyim acaba deniz barışın dağıttığı adam sayısı ne kadardır :( (bknz:ts-fb mçı)

diskus
24.12.2006, 14:20
büyük ölcüde vestel len anlasmislar zaten,bu konu kapatilabilir zaten.ama benim fikrim sorularsa kesinlikle alinsin derdim.sivas a gectikten beri cok iyi oynuyor bu bir.ikincisi de stepanov sezon bitince satilacak onun yerine servet oynardi ama artik gec.

h@msi61
24.12.2006, 16:09

bunlar değil trabzonsporda ancak sivassporda oynar o da adam yokluğundan dolayı ancak yönetim STEPANOVU satacak bu belli ve yerini servet çetin ile dolduracak hani şu shevchenko nun dağıttığı servet çetin ...pehh

Stephanovu Sheva değil, sefil Deniz Barış dağıttı bu seneki fener maçında. bir adamı bi pozisyonla değerlendirmek çok komik oluyor, Trabzonsporun futbolu bilen taraftara ihtiyacı var. Ayrıca elin Anadolu çocuğuna sövüp sayıyosunuz Stephanovu göklere çıkarıyorsunuz. en azından Servet Çetin Müslüman düşmanı, katili değil, varsın sümüklü, kazma olsun....

champions
24.12.2006, 16:11
bu başlığın kapatılmasını istiyorum konu gittikçe farklı yerlere doğru kayıyo

maçkaloji
24.12.2006, 17:06
Ya jakoben bi topçuya kazma demek bence hakaret olmuyor. Daha kötü ifadelerde kullanılabilir ama biz onu biraz sert birazda futbol tabiriyle kazma olarak ifade ediyoruz. Burası futbol forumu olduğuna göre şöyle bi ifade kullanmamız tuhaf olur heralde. (Sevgili servet kendini tam futbola verememekte ve o güzel ayakları bazen beyninden gelen elektro şoku geç algılamakta ve yanlışlar yapmaktadır. Kendisini trabzonda görmekten üzüntü duyacağımız bildiririz.) .. kısacası bence kazma

hüseyin1975
24.12.2006, 17:22
Stephanovu Sheva değil, sefil Deniz Barış dağıttı bu seneki fener maçında. bir adamı bi pozisyonla değerlendirmek çok komik oluyor, Trabzonsporun futbolu bilen taraftara ihtiyacı var. Ayrıca elin Anadolu çocuğuna sövüp sayıyosunuz Stephanovu göklere çıkarıyorsunuz. en azından Servet Çetin Müslüman düşmanı, katili değil, varsın sümüklü, kazma olsun....

sevgili kardesim. daha önceki yazimda bende yazdim. bizlere saygisizlik etmeyen, sövmeyen vs. birisine (servet cetin) sövmek dogru degildir. sonucda trabzonspo yönetiminin onu istemesinde onun sucu yokdur!!!

bu durumdan memnun degilseniz isteyene sövün, istenilene degil bence!

yazinin son cümlesi biraz politik olmus kardesim. bu konulara bence burada hic girmeyelim ve kimsenin günahini almayalim. müslüman düsmani olan birisi müslüman bir ülkeye gelmez (simdi kimse bana laik bir cumhuriyet oldugumuzu hatirlatmasin, bunu cok iyi biliyor ve kalbimle destekliyorum)....:tsbayrak:

Hüseyin Çümen
24.12.2006, 17:42
şu istanbul artıklarını toplamayalım sözünden bi kurtulmak gerekiyor bence mevkine uyan beğendiin futbolcu istanbul takımında oynamış die almayacakmıyız bu biraz çağdışı bi düşünce amma servet e gelince servet gerçekten kötü bi defans oyuncusu sivas gibi defansa kapalı mahkum oynayan kalabalık defansla oynaan takımlarda kendisi uzun boyuyla geleni gideni kafayla uzaklaştırıp ii görünümü veriyor ama fener ve milli takımda sergiledii performans ortada gerçekten de kazma dır kendisi zaten bu transfer gerçekleşmeyecek

sweetrose
24.12.2006, 17:47
TOLGA İLE SERVETİN FUTBOLCULUĞUNU KARŞILAŞTIRMAM BİLE.eğer bu servet takıma gelirse trabzonspor daha çekilmez olur.seyretmek ızdıraptan öteye gitmez.tolganın nasıl bir oyuncu olduğunu anlatmaya ne hacet.peki FATİH AKYEL BU TAKIMA , TARAFTARA SÖVMEDİ Mİ? NİYE ALINDI.ONUN İÇİN BANA BAŞKA ŞEYLER ANLATIN.:ts:

Tolga ile servet'i aynı kefeye koyanlar galiba Trabzonsporumuzu tam olarak yakından takip etmiyorlar. Servet nerede Tolga nerede!!!

Tolga kendini Trabzonsporda yeterince gerçekleştirmiş bir futbolcu; servet kazmasını herkes biliyordur!!

SiNCe 1461
24.12.2006, 17:59
Verdiği sözlerle seçimi kazanmış ama sonrasında koltuk sevdasına Trabzonsporumuzu küme potasına düşürerek tarihin en kötü dönemine imza atmış bi yönetim, neden ve nasıl hala bu görevi bırakmamaktadır?
Servet, Fatih Akyel, Cem Demir ve bunun gibi onlarca isim.. Utanmanız yok mu ya? Büyük Trabzonspor bu futbolculara mı kaldı? Ama suçsuz da sayılmaz yönetim bence.Çünkü şehir bunu hak ediyor. Kızacaksınız belki arkadaşlar ama şöyle anlatayım; beni en çok üzen olay bu!
"TRABZONSPOR' daki futbolcularda ruh yok!" bu lafı çok duyuyoruz ama maalesef bu söz artık şehir içinde geçerli. Düşünün bir kere; eskiden olsa şampiyonluktan başka bir hedefi kabul etmeyen taraftar, tribündeki gruplar, şehirde yaşayanlar 3 maç üst üste beraberlik halinde tepki gösterir, gerekirse kulüp binasının önünde bir araya gelir ve KENDİ TAKIMINA SAHİP ÇIKARDI. Ama maalesef artık tribündekiler yönetimin paralı askeri konumuna gelmiş; böyle söylentiler geziyor ağızlarda. Demekki Büyük TRABZONSPOR artık sadece ufak bir şehir kulübü haline getirlimek isteniyor! Başarılılar da... YAZIKLAR OLSUN... BİR TARİH BU ŞEKİLDE HEBA OLMAMALIYDI...
HERKES ÇEKİŞMEYİ BİR YANA BIRAKSIN; TÜM TARAFTAR GRUPLARI BİR ARAYA GELSİN VE TEK YÜREK BİR CAMİA İLE BU YÖNETİMİ DEVİRİP, HALİMİZE GÜLEN 3 KURUŞLUK İSTANBUL MEDYASINA VE TRABZON DÜŞMANLARINA GERÇEK TRABZONU GÖSTERELİM.

Oğuuz
24.12.2006, 18:35
Ya jakoben bi topçuya kazma demek bence hakaret olmuyor. Daha kötü ifadelerde kullanılabilir ama biz onu biraz sert birazda futbol tabiriyle kazma olarak ifade ediyoruz. Burası futbol forumu olduğuna göre şöyle bi ifade kullanmamız tuhaf olur heralde. (Sevgili servet kendini tam futbola verememekte ve o güzel ayakları bazen beyninden gelen elektro şoku geç algılamakta ve yanlışlar yapmaktadır. Kendisini trabzonda görmekten üzüntü duyacağımız bildiririz.) .. kısacası bence kazma

sana verdiğin örnekteki gibi yaz diyen yok, ama hakaret etmedende derdini anlatabilirsin.. mesela servetin gelmesini istemiyorsan;şu arkadaşlarımın yaptığı gibi gayet güzel bi şekilde bunu dile getirebilirsin,

aman bi o eksikti ..
eksik kalması daha yararlı bizim için..

trabzonsporda oynamaması için bi neden yok , ondan daha kötülerinin takımda mevcut olduğunu unutmayalım onu kötülemek için milan maçının hatırlatılması yanlıştır shevchenkoyla açık alanda teke tek kaldığında onu durdurabilecek çok az oyuncu vardır
fbde oynamış olması dezavantajı bu yüzden emre olsa daha iyi olur yada yasin
bide önemli özelliği var takla atması:)

bence ii biadam deil fener deyken çıkardıı maçları hatırlıyoruz ukrayna yenildimiz maçta ortada
bu adam başarısız

servetin alınmasına bende kesinlikle karşıyım yeterya nedir bu bi akıllı iş yapmayacaklarmı
ben serveti çok ağır buluyorum vede takıma faydasının olmayacağını düşünüyorum bu yüzden transferine karşıyım

yok mu başka istanbul eskisi?transfer dönemi bitmeden alalım hemen

servet geleceğine emre güngör gelsin defansta steple çok iş yapar.

bize büyük maçlarda hırs yapıp küçük maçlarda oynamayan adam lazım değil. Oyuncu dediğin fenre bjkye fbye karşı iyi oynuyan oyuncu değildir gerekirse pendik spora bile karşı iyi oynıcaktır...

servet ancak sivasa servet kazandırır bizde bir işe yaramaz

2 inci fatih akyel olayı olur

istemiyirummmmmmmmmm

yok abi ya ne serveti istemez kalsın.

:tsbayrak: mümkün değil arkadaşlar,bizde öyle adam altyapıda dolu

saygılar...

Hüseyin Çümen
24.12.2006, 18:57
saygılar...

sevgiler sanada...

ahmetansu61
24.12.2006, 19:17
servetmiş ali günşmiş yok efendim kimmiş ben bunları istemiyorum. bana öyle adam bulunki defansta yok olmasın. canıyla dişiyle yüreğiyle oynasın. ama kazma olsun farketmez. böyle adam dolu var. trabzonsporun formasını giymek için canının verecek yüzlerce topçu var. bana bunları bulun. hem ucuz hem hırslı.

maçkaloji
25.12.2006, 02:03
Burası türk dil kurumuna dönmüş yaw jakoben de kurum başkanı heralde. Birader ne yazcağımı senden ögrencek değilim. Argonunda kullanılacağı yerler vardır ve futbol buna en güzel örnek burdada rahatça konuşamayacaksak nerde konuşalım. Millet stadda topçuların suratına ana-avrat sövüyo biz burda kazma demişiz çok mu. teşki bu terimler futbol sahalarındada yaygınlaşsa. örnek kova jeff,kazma servet,takoz recep hahahaha. bu arada sendeki bu servet avukatlığı neden. Serveti iyi izlememişsin bence. servet biraz hızlı olan forvet tarafından çok ama çok rahat geçilbilecek bi topçu. ve çok ağar kalıyo. sivas için ideal bi topçu bence. onca para ona vermek için deymez bence. erdinç ondan 10 numara daha iyi. hayde kayırlısı....

demokles
25.12.2006, 08:37
ASİMİLE OLMUŞ TRABZONSPOR TARAFTARLARI...

Benim yaşım 31 ve mesleğim psikolog yani insanların en zor anında yanında olmak,onların ruh hallerini anlamak,çare olmaya çalışmak v.b v.b.....

Bu yaşımda bir şey anladım ki trabzon dışındaki trabzonspor taraftarları özellikle İSTANBUL daki renkdaşlarımız trabzonlu topçulara karşı özel bir hınç içindeler ya onları küçümseyici şeyler yazıyorlar yada futbolunu asla beğenmiyorlar ( Fatih tekke hariç ) ancak istanbul klüplerinden birini almak için girişimde bulunsun TS yönetimi hemen en önde siper olup alınması için fikir seferberliği yapıyorlar en iyi örneği fatih akyel ve şimdi ki örneği Servet ÇETİN...bir bakıyorum genelde istemeyen kesim trabzondaki taraftarlarımız ama ısrarla isteyen kesim ise trabzon dışı taraftarlarımız yani şunu demek istiyorum ki trabzon dışındaki taraftarlarımızın istanbul klüplerinde oynayan kişilere karşın bir sempatisi var bu yadsınamaz bir şey artık şu anda SERGEN YALÇIN ismi geçse belkide bir çoğu '' alalım,süper olur ,harika bir seçim,bizde iş yapar '' gibi şeyler söyleyecek konumda asimile olmuş taraftarlarımız var ama bu taraftarlarımız istanbuldan trabzonu iyi gözlemleyemiyor galiba...BANA istanbuldan gelip trabzonsporda fırtınalar estiren bir transfer gösterin gösteremezsiniz... NE SERVET NE RÜŞTÜ NE ALİ GÜNEŞ NEDE BİR DİĞERİ bu formanın ne demek olduğunu bilemez beyler lütfen asimile olmaktan vazgeçin...

Oğuuz
25.12.2006, 11:04
@maçkoloji
estağfurullah dostum kimseye ne yazacağını söyleyecek kadar kişiliğimi yitirmedim, sen sadece argo kullanmadan nasıl görüş bildirileceğinden bahsetmişsin bende bir kaç örnek verdim, ''ukela'' lık yapmak istemem..
servete gelince gayet iyi izlediğimden emin olabilirsin;) .. saygılar..

Oğuuz
25.12.2006, 11:10

Benim yaşım 31 ve mesleğim psikolog yani insanların en zor anında yanında olmak,onların ruh hallerini anlamak,çare olmaya çalışmak v.b v.b...
hocam çok iyi bi psikolog olabilirsiniz, bir çok duygunun ne demk olduğunu yaşamadan anlayabilirsiniz ama Trabzonlu olmayanlar için Trabzonsporluluğun ne demek olduğunu asla anlayamazsınız.. çook ayıp ediyorsunuz.. bazıları karşılıksız sever..

immortal_TS
25.12.2006, 11:20
Yaa servet adammı böyle toplama devşirmeleri alıyoruz sonra yok gönder yok kadro dışı bırak bunların ağız kokusunu çekiyoruz, Servet in futbolunu gerçekten beğenmem kendiside işe yaramaz zaten.

A.Gökhan AKIN
25.12.2006, 11:47
bu adamı fenerde iken gülerek izliyordum inşallah fenerde hep kalır diyordum ama adamalra erken uyandılarda yolladılar.gülme komşuna gelir başına lafı çıkacak mı nedir?

Gürkan
25.12.2006, 12:01

Benim yaşım 31 ve mesleğim psikolog yani insanların en zor anında yanında olmak,onların ruh hallerini anlamak,çare olmaya çalışmak v.b v.b.....

Bu yaşımda bir şey anladım ki trabzon dışındaki trabzonspor taraftarları özellikle İSTANBUL daki renkdaşlarımız trabzonlu topçulara karşı özel bir hınç içindeler ya onları küçümseyici şeyler yazıyorlar yada futbolunu asla beğenmiyorlar ( Fatih tekke hariç ) ancak istanbul klüplerinden birini almak için girişimde bulunsun TS yönetimi hemen en önde siper olup alınması için fikir seferberliği yapıyorlar en iyi örneği fatih akyel ve şimdi ki örneği Servet ÇETİN...bir bakıyorum genelde istemeyen kesim trabzondaki taraftarlarımız ama ısrarla isteyen kesim ise trabzon dışı taraftarlarımız yani şunu demek istiyorum ki trabzon dışındaki taraftarlarımızın istanbul klüplerinde oynayan kişilere karşın bir sempatisi var bu yadsınamaz bir şey artık şu anda SERGEN YALÇIN ismi geçse belkide bir çoğu '' alalım,süper olur ,harika bir seçim,bizde iş yapar '' gibi şeyler söyleyecek konumda asimile olmuş taraftarlarımız var ama bu taraftarlarımız istanbuldan trabzonu iyi gözlemleyemiyor galiba...BANA istanbuldan gelip trabzonsporda fırtınalar estiren bir transfer gösterin gösteremezsiniz... NE SERVET NE RÜŞTÜ NE ALİ GÜNEŞ NEDE BİR DİĞERİ bu formanın ne demek olduğunu bilemez beyler lütfen asimile olmaktan vazgeçin...

bu nasıl bir düşüncedir ya.psikologsunuz diye insanları (Trabzon dışında yaşayan taraftarları) nasıl böyle bir şeyle itham edersiniz. yarın Trabzon dışında yaşayan psikologta çıkıp başka bir tespit yapmaya kalksa.

böyle bir genelleme yapmak bence yanlış olur, aslen Trabzonlu olup gurbette yaşayan taraftarlarımız olduğu gibi Trabzonlu olmayan bir sürü taraftarımızda var. onların düşünceleri ne oluyor peki.

amacınız taraftarları trabzonda yaşayan , gurbette yaşayan vs diye bölmek mi. bence bu tür yazılarınız buna yol açacak.

Travelair
25.12.2006, 13:46
Bence bu konunun psikologlukla ilgisi yok. İnsanları şurda oturuyor burda oturuyor diye ayıramazsınız. Futbolda asıl olan futbolcunun yetenekleri ve manevi değerleridir.

İstanbul'da elbette sosyal yaşamın süslülüğü itibariyle çok futbolcu sazan durumuna düşmüş silinmiş gitmişlerdir. Ama bu demek değildir ki her İstanbul'da top koşturan futbolcu adam olamamıştır. Böyle bir genelleme yanlış ve haksızlık olur. Sonuçta o futbolcunun insanlığına yaşantısına adamlığına bakarak değerlendirmek gerekir. İstanbul'da yaşamak veya top koşturmak yeterli bir veri değildir. Kaldı ki Trabzonspor'da olan futbolcuları da asimile ettiğimizi sanmıyorum. Evet belli haksızlıklar yapıyoruz ama yine de çokça sahip çıkıyoruz. Sonuç olarak bence asıl olan yetenek, azim, çalışkanlık vs + manevi değerlerdir. Futbolcunun kalitesi ancak böyle meydana çıkar

demokles
25.12.2006, 15:12
Bence bu konunun psikologlukla ilgisi yok. İnsanları şurda oturuyor burda oturuyor diye ayıramazsınız. Futbolda asıl olan futbolcunun yetenekleri ve manevi değerleridir.

İstanbul'da elbette sosyal yaşamın süslülüğü itibariyle çok futbolcu sazan durumuna düşmüş silinmiş gitmişlerdir. Ama bu demek değildir ki her İstanbul'da top koşturan futbolcu adam olamamıştır. Böyle bir genelleme yanlış ve haksızlık olur. Sonuçta o futbolcunun insanlığına yaşantısına adamlığına bakarak değerlendirmek gerekir. İstanbul'da yaşamak veya top koşturmak yeterli bir veri değildir. Kaldı ki Trabzonspor'da olan futbolcuları da asimile ettiğimizi sanmıyorum. Evet belli haksızlıklar yapıyoruz ama yine de çokça sahip çıkıyoruz. Sonuç olarak bence asıl olan yetenek, azim, çalışkanlık vs + manevi değerlerdir. Futbolcunun kalitesi ancak böyle meydana çıkar

İnanın ki bu olayın psikolojiyle çok ama çok alakası var kusura bakmayın ama trilyonlar alan bir insanı aynı çerçeve içerisinde ahlaklı olmaya yada düzgünce yaşamaya zorlayamazsınız hele hele bu kişinin bu topraklarla bir alakası yoksa asla çünkü istanbuldan yada başka bir şehirden gelen kişinin burayla hiç bir bağı olamayacağı gibi ( burada bahsettiğimiz o malum istanbul topçuları ) her hangi bir amaçla burada olduğunun farkında bile değildir ancak.....ancak buranın öz çocukları burada tilyonlar kazansa bile biliyorlardırki amcası,babası,annesi,halası,kuzenleri,dayısı vb, v.b gibi şahıslara hesap verecektir yada boynu yerde dolaşmamak için çıkıp o maçta yenilsede gururuyla oynacaktır ama kalkıp bunu bir istanbuldan gelen topçuda görebiliriz demeyin en basit örneği sergendir onun trabzonda ne haltlar yediğini tüm cümle alem biliyor...burada bazı kişiler trabzonspor formasına sadece bordo-mavi gözüyle bakıyor ama bende bu formaya trabzonun herşeyi hatta en üst kurumu diye bakıyorum yani bu en üst kurumda bu kurumun ne dedemek olduğunu bilen kişiler olmalı ve oynamalı...

Gürkan
25.12.2006, 15:29
"ancak buranın öz çocukları burada tilyonlar kazansa bile biliyorlardırki amcası,babası,annesi,halası,kuzenleri,dayısı vb, v.b gibi şahıslara hesap verecektir yada boynu yerde dolaşmamak için çıkıp o maçta yenilsede gururuyla oynacaktır"

keşke bu bahsetiğini tüm Trabzonlu topçularda görsek.bu hepimizin temennizi ama unutmayın 5 parmağın 5 i bir değil. her Trabzonlu topçu bu şekilde düşünmüyor. ve sizler bu bahsettiğiniz hareketleri göstermeyen topçulara laf söylenildiğinde olayı Tüm Trabzon kökenli topçular için algılayıp savunmaya geçiyorsunuz.

bu takımda Trabzonlu olmayıp en az onlar kadar emek veren topçularda gördük. eğer sergen örneği varsa elinizde bu örneklerde var.

yine söylüyorum. Her Trabzonlu topçunun iyi karakterli olacak diye bir kanun kural yoktur.

Trabzonlu olmayan topçulara olan ön yargınızı gurbetteki taraftarları asimile olmakla suçlayarak saklamaya çalışıyorsunuz.

Trabzonspor il sınırları aşımıştır.ve yönetiminden teknik kadrosuna oyuncusundan taraftarına kadar her kademesinde Trabzonlu olmayan insanlar olacaktır.

Travelair
25.12.2006, 15:57
Sabancı bir söyleşisinde şöyle der: Bizim 2 tane firmamız vardı (Keşke isimlerini hatırlayabilseydim) İkisi de üretimiyle holdingin incileriydi. Sonra A firmasına yatırım yapmaya karar verdik, konusunun en iyilerini getirttik yurtdışından, kurumsal yapıya önem verdik, verimliliği arttırmak için araştırmalar yaptık makineler getirttik. Sonuçta bakıyorum ki iyiki de yapmışız. Bu kadar emek verdiğimiz o firma şimdi bir dünya devi, ama bir zamanlar benzer durumda olan Adana'daki B şirketi ise sıradan bir firma olmaya devam ediyor.

Trabzonlu futbolculara önem verelim ama Yunanlıların yaptığı gibi "Hellas" "Hellas" çığlıkları atıp her atılıma açılıma karşı çıkmayalım. Bu bizi sadece içimize kapatır. Kontrollü açılırsak Çin gibi büyüme şansımız var. Kontrolsüz açılırsak S.S.C.B. gibi dağılma şansımız da. Kontrollü açılalım. Ama kapanırsak bu global dünyada Küba'dan da öteye geçemeyeceğimiz bir hakikat

demokles
25.12.2006, 16:30
"ancak buranın öz çocukları burada tilyonlar kazansa bile biliyorlardırki amcası,babası,annesi,halası,kuzenleri,dayısı vb, v.b gibi şahıslara hesap verecektir yada boynu yerde dolaşmamak için çıkıp o maçta yenilsede gururuyla oynacaktır"

keşke bu bahsetiğini tüm Trabzonlu topçularda görsek.bu hepimizin temennizi ama unutmayın 5 parmağın 5 i bir değil. her Trabzonlu topçu bu şekilde düşünmüyor. ve sizler bu bahsettiğiniz hareketleri göstermeyen topçulara laf söylenildiğinde olayı Tüm Trabzon kökenli topçular için algılayıp savunmaya geçiyorsunuz.

bu takımda Trabzonlu olmayıp en az onlar kadar emek veren topçularda gördük. eğer sergen örneği varsa elinizde bu örneklerde var.

yine söylüyorum. Her Trabzonlu topçunun iyi karakterli olacak diye bir kanun kural yoktur.

Trabzonlu olmayan topçulara olan ön yargınızı gurbetteki taraftarları asimile olmakla suçlayarak saklamaya çalışıyorsunuz.

Trabzonspor il sınırları aşımıştır.ve yönetiminden teknik kadrosuna oyuncusundan taraftarına kadar her kademesinde Trabzonlu olmayan insanlar olacaktır.

Evet arkadaşlar yine döndük dolaştık ve EĞİTİM önemlidir kavramına yaklaştık...trabzonsporda artık en önemli şey verilen futbol dersi dışında verilecek olan ahlaki,yaşamsal derslerdir çünkü genç yaşta yüz milyarlarca kazanan isterse trabzonun öz evladı olsun kaybetme şansımız % 62 dir bu yüzden alt yapıya önem verelim derken sadece bunu futbol topu ile kısıtlamayın unutmayın ki yüksek yerlere gelen her bireyin yüksek sorunları vardır örneğin gökdenizde bu hatayı yapanlardan sayabiliriz çünkü belkide ona sadece futbol öğretildi sporcu nasıl olur diye değil lakin ben istanbulun üç klübünün futbolcularına nasıl yaklaştığını ve nasıl ahlaki ders verdiğini biliyorum PARA ile sadece PARA kazanırsa şu kadar prim kaybeder şu kadar ceza İŞTE biz bu futbolcuları bünyemizde barındıramayız anlıyormusunuz beni...

Faik Yılmaz
25.12.2006, 16:34
hasan- hüseyin- ferhat

yok yok bu takımda kontenjan dolu......

kudu_61
25.12.2006, 17:10
Servet mi ?
-Komedi

ahmetansu61
25.12.2006, 19:00
hasan- hüseyin- ferhat

yok yok bu takımda kontenjan dolu......

nedemek şimdi bu. hadi ferhatı at gitsinde. sen bi fenomen hüseyine sen bi gattusa hasana servetle aynı kefeye koyup kazmamı diyosun şimdi. aaaaaa
hala 2 kontenjan açığın var. 2 tane servet alabiliriz. :)

Sefa Murat Dokuz
25.12.2006, 19:04
Tolga Seyhan !!!!!!!!!

vse61
25.12.2006, 19:41
Servet 'den kurtulmadik mi ya... konu kapansin bence...

ahmetansu61
25.12.2006, 21:21
konu sadece servet değil bence. servet olsun erdinç olsun ali güneş olsun. haberlerde çıkan bizim yönetimimizinde cıkıp yok öyle bişe demediği bu adamların trabzona gelmemesi gerekir bence. bu yönetim fatihi aldığı için kafasını duvara sürsün ama bu adamlardan birini alırsa gitsin direk kafa üstü intihar etsin.
bizim yapacağımız tek şey eldeki fazlalık olan fatih celaleddin ahmet şahin ferhat cem demir erdinç djokaj dan kurtulmak. bunuda takımlarla takas yoluyla yapıp yerlerine genç çocukları alabilirsel en güzeli
bunun yanında ellerden yada şimekten birini satmak var
yoksa şuan ben göremiyorum bu ligde bize gelip bizi düzeltecek i adam. yok öyle bişe bu adamlara muhtacız. bunlarda kötü değil. doğru mativasyon ve parayla cok da iyi oynarlar zaten.

YAVUZ_61
25.12.2006, 21:33
Servet Kadar Agir Bir Oyuncu Gormedim Bir Tek Hava Hakimiyeti Var Bu Oyuncu Sİvasta Cikis Yapti Diye Trabzonda Hemen Talip Oldu Anlamiyorum Ben Bu Yonetimi İbrahİm Akini Besİktastan Kac Kere Istedik Vermediler Adamin Yasi Genc Bize Verirlermi Onu Bir Alabilsek Iyi Topcu Ama Cok Kirmizi Kart Yiyor Alİ GÜneŞİ Alcagina Ferİdun Oynat Daha İyİ En Buyuk Trabzon

6Şafak Aydın1
25.12.2006, 22:14
pahali oldugundan vazgecilmis deniliyor ......

sweetrose
25.12.2006, 22:15
Servet Tolga Seyhan'ın parmağı olamaz...!

Semih GÜL
25.12.2006, 22:42
diğer transfer konuları hemen kapanıyo imza olmadığı için ama neden her geneli açtığımda bu salak topicin burada durduğunu anlamış değilim.....

Gürkan
25.12.2006, 23:24
Evet arkadaşlar yine döndük dolaştık ve EĞİTİM önemlidir kavramına yaklaştık...trabzonsporda artık en önemli şey verilen futbol dersi dışında verilecek olan ahlaki,yaşamsal derslerdir çünkü genç yaşta yüz milyarlarca kazanan isterse trabzonun öz evladı olsun kaybetme şansımız % 62 dir bu yüzden alt yapıya önem verelim derken sadece bunu futbol topu ile kısıtlamayın unutmayın ki yüksek yerlere gelen her bireyin yüksek sorunları vardır örneğin gökdenizde bu hatayı yapanlardan sayabiliriz çünkü belkide ona sadece futbol öğretildi sporcu nasıl olur diye değil lakin ben istanbulun üç klübünün futbolcularına nasıl yaklaştığını ve nasıl ahlaki ders verdiğini biliyorum PARA ile sadece PARA kazanırsa şu kadar prim kaybeder şu kadar ceza İŞTE biz bu futbolcuları bünyemizde barındıramayız anlıyormusunuz beni...

gs gecen sene sampıyon olurken hangı prım sıstemını kullandı.paraya bogdu dimi oyuncularını.

adaölar bizim ömrümüzde sahip olamadıgımı parayı 1 sene de kazanıp hala 3un 5 ın lafını yapıyor,su kadardan asagı oynamam dıyorsa bu adamı neyle egıyeceksın.

oflu_cilgin
04.01.2007, 23:06
ya ALLAH aşkına ya zaten yonetım de sımıtçiler var bide takıma hala tamirci ayakkabı boyacısı getirmeye çalışıyolar
karanlıkta görsem korkarım la :D

Kocmar
05.01.2007, 01:28
Servet Cetin Turkiye'deki sayili iyi defans oyuncularindan birisi.Fener'de kalamadi cunku defansin gobegine Edu ile Lugano'yu aldilar..

dusunulmeli bence

Ali Özcan
05.01.2007, 12:28
Servet devre arası transfer olmayacağını açıkladı Lig Tv de dün akşam 2 ye 1 de...sezon sonu sözleşmesi bitiyormuş...O zaman alınabilir gerekirse...

Özkan Erdem
05.01.2007, 12:50
sezon sonu da gs'a gidecek.. Ağır adamdır servet, yaramaz bize gibi geliyor bana..

Mert M.
05.01.2007, 14:04
ikinci bir fabiano eller bence gereksiz bize lazım olmaz

Hüseyin Çümen
05.01.2007, 14:23
almıyoruz zaten gerekte yok bize bişe yapamaz

Ertan 51
05.01.2007, 15:22
amman sakın haa servet felan bizi düzlüğe çıkaramaz.