PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 33.Hafta l şikebahçe 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4

Arda'
26.05.2017, 19:45
Şu orman çocuğu antalya başkanını konuşturuyoruz ya harbi Ersun hoca sana helal olsun. Bu adamlarla rekabet içinde olmamız bile rezillik.

yorumsuz6117
26.05.2017, 20:30
Şu orman çocuğu antalya başkanını konuşturuyoruz ya harbi Ersun hoca sana helal olsun. Bu adamlarla rekabet içinde olmamız bile rezillik.
Biz Antalya'ya yol verdik Avrupa için Trabzonspor seneye Avrupa'ya gitmek istemiyor ki bu sadece teknik direktörün düşüncesi değil.. Hani olmaz da hadi oldu feneri 20 yıl sonra yendik Antalya'da puan kaybetti , %100 son hafta Bursa'yı yenmemeye oynayacağız Avrupa'ya gitmemek için..

signal
26.05.2017, 20:36
Bu sefer gol atarız herhalde.

Mücahit Tüfekçi
26.05.2017, 21:07
Topal sezonu kapatmış diyorlar

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Cihan Kocaman
26.05.2017, 21:27
Mehmet Topal, Ozan Tufan, Şener Özbayraklı ve Alper Potuk yok. Takımın iskeleti yok nerdeyse.

Emre Veli
26.05.2017, 22:41
Fenere şu kadrolariyla puan kaybedersek diyecek bir şeyim yok. Maçın gündeme bile gelmemesi çok iyi oldu. Gereksiz stres yok, çıksinlar kazansinlar. Onazi olaydi iyiydi. Ayagi leş ama hayvan gibi koşuyor hic degilse. Ama lensle o bir araya gelmemesi de iyi oldu aslinda:d

yorumsuz6117
26.05.2017, 22:44
Son 17 yılda ki en kötü iç saha performansını gösteren feneri yarın da yenemezsek 20 yıl daha yenemeyiz..

U.Sadıkoğlu
26.05.2017, 23:10
Orta saha çok zayıf şikecilerde akıllı hamleler yaparsak galibiyet sürpriz olmaz. Şu istatistiği bozsak çok iyi olacak artık.

cyberentalpi
27.05.2017, 00:48
Öncelikle iyi defans yapan takımlara karşı kötü oynuyoruz. şikeciler de bunu en iyi yapan takım. castiilo kesin oynar tabiki de bence roda ndoye den daha faydalı olacaktı.
Birde şikecilerde özellikle pörsi ye dikkat. diz yumruk benzeri pislikleri çok yapan bir adam. gaza gelip kavga çıkarıp eksik kalmayalım.
Macın kilit adamı lens ve sow. bunları dudurmalıyız. Okay da hayatının maçını çıkarmalı.

ilk golu atarsak galip gelme ve 2. golu bulma sansımız artar. golu yersek maçı çeviremeyiz.
Kısaca dik oyna dikkatli oyna. bol kosmak macın ilacı olur.

Öte yandan avrupa ya sanki bende bir sene gitmesek daha iyi olur gibi geliyor. Ersun un dugun nisan balayısından öte bu. yani gitmezsek bu yönetimle alakalıdır.

Ermanusta
27.05.2017, 08:28
Ersunum,
Sen bize kulaklarını tıka,
3 puan alıver.
Bütün sezondaki olumsuzlukları unutalım,yeni yıla daha bir umutla başlayalım
senin ve çocukların yanaklarından öpüyor
Başarılar diliyoruz

artvints
27.05.2017, 09:04
şampiyonluk yarışının kızıştığı anda rakibimiz fener iken gidip kadıköy'de maçı kazanırsak bir anlamı olur. öteki türlü sadece bir istatistik. anlamı olan maçları kazanmak gerekiyor. tabi önce bir gol atmamız lazım, bugünden başlayalım.

Cengiz Çubukcu
27.05.2017, 09:06
Ramazan ayında şikecilerle oynadığımız son maç = Şikecileri mağlup ettiğimiz son maç.

Ramazan ayı bize uğurlu gelecek hissediyorum :) Taktik maktik yok evet.

ramazan ayının yüzü suyu hürmetine yeneriz inşallah :)

BurakYılmaz20
27.05.2017, 09:25
ya kardeşim niye bu kadar vizyonsuzsunuz ya adam çıkmış avrupaya gitmeyelim diyo bu taraftar profili olduğu sürece bu takım 5.cilikten öteye gidemez

melihergun
27.05.2017, 09:43
Vira bismillah

bahadır2561
27.05.2017, 10:01
Avrupa'ya gitmeyelim diyen taraftara Trabzonspor fazla

HOPA'LI TS'Lİ
27.05.2017, 12:14
Başkan bu kez yeneceğiz diyor, hadi inşallah.

Keyifli bir iftar yapalım.

Adi Antalya da Trabzon'lu hakem bizim maça verildi diyerek hakemi baskı altına almaya kalkıyor. Umarım Barış ŞİMŞEK fahiş hata (lar) yapmaz.

Bizim Hakem Ali PALABIYIK konusunda endişeliyim.

Castillo defansın içinden yarıp geçsin, Rodellaga reis Volkan'ı avlasın.

HOPA'LI TS'Lİ
27.05.2017, 12:16
Mehmet Topal, Ozan Tufan, Şener Özbayraklı ve Alper Potuk yok. Takımın iskeleti yok nerdeyse.

Topal ve Alperin oynanamaması iyi bizim için
Diğerleri zaten bitik

Mert'
27.05.2017, 12:22
Takımın içini bilenlerden Avrupaya gitmek istenmiyor iddiasını bende duydum. Gerek ffp gerekse maç fazlalığı bahane edildi. Başlarda bu iddiaya inanmıyordum ama özellikle Ersun Yanalın son haftalardaki hareketleri akıl alır gibi değildi.

Kemal Öztel
27.05.2017, 12:34
Damdoy Roda tercihi maçın skora doğrudan etki edecek.Umarım hoca

Roda
Castillo Yusuf Olcay şeklinde çıkartır takımı

28TS61
27.05.2017, 12:34
kazanacagiz

toksoy61
27.05.2017, 12:35
fb çok kötü ayrıca çok sakatı var. bizimde gol atamama sorunumuz var ama onlarda da var bu durum. bu durumda yenemiyorsak artık ne diyeyim bilmiyorum.

angraf
27.05.2017, 12:37
Beyaz forma giyeceğiz. #Tertemiz (https://twitter.com/hashtag/Tertemiz?src=hash)http://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/beyaz-forma-giyecegiz-5-27-2017 … (https://t.co/1N2xsD8cdF)

https://pbs.twimg.com/media/DA0VyF-W0AA84aG.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
27.05.2017, 12:41
Damdoy Roda tercihi maçın skora doğrudan etki edecek.Umarım hoca

Roda
Castillo Yusuf Olcay şeklinde çıkartır takımı

Dam Doy son haftalarda çok etkisiz
Dediğiniz dizilişle çıkarsa yenebiliriz.

Travelair
27.05.2017, 12:51
Hakemden ben de endişeliyim. Çıkış yaptığı zamandan bu yana patinaj çekiyor, baskı altında kalıyor. O baskı içinde pozisyonlar es geçilirse, aleyhimize kırmızı kart çıkarsa şaşırmam

Mert Oğuzlu61
27.05.2017, 12:52
Bizim maçtan çok Kasımpaşa ve Antalya maçı için heyecanlıyım. Bu maç bitecek bizimki başlayacak, çok zor ihtimal ama Kasımpaşa puan almayı başarırsa Fener maçının bir anlamı olur, kazanmak için sebebimiz olur. Yok eğer Antalya kazanırsa akşamki maç berbat bir atmosferde geçer. Hiç çekilmez.

Berke6198
27.05.2017, 13:07
Bizim maçtan çok Kasımpaşa ve Antalya maçı için heyecanlıyım. Bu maç bitecek bizimki başlayacak, çok zor ihtimal ama Kasımpaşa puan almayı başarırsa Fener maçının bir anlamı olur, kazanmak için sebebimiz olur. Yok eğer Antalya kazanırsa akşamki maç berbat bir atmosferde geçer. Hiç çekilmez.
Kasımpaşa çok ters takımdır. Antalya'ya da çok ters geleceğini düşünüyorum. Antalya, tamamen sertlik üzerine kurulmuş bir takım. Kasımpaşa'da tekniği yüksek sürpriz oyuncular var. Bugün Kasımpaşa galibiyet alır...

Ogün YAZICI
27.05.2017, 13:09

:) 4 haftadır ne izliyorruz biz ? Eğer kasımpaşa puan alırsa bizimkiler maça mutlak puan kaybı parolasıyla çıkacaktır.Ha olur da antalya kazanırsa artık avrupa korkusu kalmayan muharrem usta ersun yanal ve saz arkadaşları akşam prestij uğruna fenerbahçe'yi yenmek için sahaya çıkabilir.

Ertan 51
27.05.2017, 13:17
Rakibin orta saha çok zayıftı,
4 oyuncu cezalıydı,
yenmek için tam zamanıydı,
gibi cümleler kurup kendinizi şartlandırmayın,
ki sonrasında üzüntünüz katmerli olmasın,
ha olur mu olur ama siz yine de fazla dillendirmeyin,içinizde kalsın :)

Yiğit SARI
27.05.2017, 13:18
Ankara'da Trabzon günleri oluyor şuan. Maçı da verselerdi orda dev bi ekranda güzel olabilirdi.

bilgehan83
27.05.2017, 13:18
Onur/jose/uğur/durica/mass/medjani/Okay/yusuf/Olcay/castillo/roda onbiri ile çıkacağız büyük ihtimal... bero medjani süprizi olabilir ayrıca...

Berke6198
27.05.2017, 13:27
Bu maç için şahsen, Rodallega daha etkili olacaktır. Damdoy'un santraforluk vasıflarını tam anlamıyla karşılayamıyor oluşu bizi birkaç maçtır zorlamakta. Ancak Ersun Yanal'ın Kjaer-Skrtel ikilisinin ortasına, maçın başında ve ilk yarının tamamında oyunu bizde tutabilmek için Damdoy'u koyacağını düşünüyorum. Bu bir hata mıdır ? Bence hatadır. Ama bana nedense böyle bir düşünceyle 11'i sahaya sürecek gibi geliyor.

Rodallega belki topu ileride daha az tutmamıza sebep olur ancak kaçırıyor bile olsa sürekli hareketli ve gol fırsatlarını yakalayan bir santrafor. Kjaer'nın markajından kurtulmakta zorlansa bile Skrtel'ın Rodallega'yı savunması mümkün değil. Dolayısıyla Skrtel'ın inanılmaz fazla hantallığından yararlanmak zorundayız.

Bunun dışında orta sahada kesinlike Bero hamlesi beklemiyorum. Lens gibi bir tehlikeye karşılık, Van Persie-Josef gibi kulelere karşılık, daha fazla markaj-savunma bilgisi yüksek oyuncuya öncelik verecek bence Ersun Yanal.

Bu durum belki orta sahadan çıkışımızı zorlaştırır ancak elimiz kolumuz bağlı. Zaten Durica'nın olduğu hiçbir maçta oyunu orta sahadan kurmuşluğumuz yok. Tüm paslar Durica'nın açık koridor bulması ve yerden uzun top atmasıyla 3. bölgeye aktarılıyor :)

ilelebeTS
27.05.2017, 13:30
Hakem ortadan maç yönetsin yeter. Bunları kaç yıldır yenemiyorsak hatta gol dahi atamıyorsak en büyük paylardan biri hakemlerde. Doğrama yapıyorlar resmen bize.

Ege Kum
27.05.2017, 13:59
bulacağımız pozisyonları cömertçe harcamayalım yeterli maç daha çok bize bakıyor. inşallah kazanırız.

kanterts
27.05.2017, 14:00
Top süremeyen ndoye oynarsa ersun yanal artniyetlidir. Kontra ataklarla castillo ve Hugo ile biseyler yapabiliriz. Tam onlara göre Mac. Ndoye oynarsa izlemeye gerek yok. Kjaer ve skrtele sifir tehdit. Mac 90 dakika Ceza sahamizda oynanir. Dünyada hicbir teknik direktör bu Macta ndoye yi oynatmaz. Ersun yanal haric tabi.

ilelebeTS
27.05.2017, 14:15
@kanterts (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=50773)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> ndoye-roda oynama konusunda haklısın da, sen bu sene şikecilerin hiç rakip sahada oynadığını gördün mü? hem de 90 dk? dünyanın en iyi takımları bile yapamaz bunu. şikeciler kontra takımı, kendi yarı alanında yatıp bizi bekleyecek.

Defansın önünde topal yokmuş, neustadter oynarsa en zayıf noktaları orası olacak. Burada Yazıcı ve yanındaki 8 numara(büyük ihtimal Bero)ya iş düşüyor. O aralara koşular yapmaları lazım.

Fatih Özkan
27.05.2017, 14:22
Castillo ve Rode kesinlikle ilk 11'de olmalı!

alperrr
27.05.2017, 14:26
siz boşverin o yok bu eksik fener kötü oynuyor sözlerini ...

yorumcular ve taraftarları rakiplerini ezerek yenemedikleri, azda olsa pozisyon verdikleri için
ve daha iyi olmasını istedikleri için böyle konuşuyorlar...

favori fb , hatta fb yener...

..........................

20 yıldır fb yi yenemiyecen..
kendi sahanda gol bile atamıyacaksın..
bu rezilliğe son veremiyeceksin...

ama tüh antalyayı geçemedik..diyeceksin...

demekki iyi takım değilsin..
iyi takım olmadan avrupaya gitsen ne gitmesen ne!!!

he küçük takım adanayı yenemedik diye üzülelim..bırakın bu fırsatçı düşünceyi...
iyi takım ol , takımını oturt ve feneri yen sonra nere istiyorsan git..

BurakYılmaz20
27.05.2017, 14:34
avrupaya neden gitmek istemiyoruz beyler derdi ne bu takımın ?

kanterts
27.05.2017, 14:39
@kanterts (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=50773)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> ndoye-roda oynama konusunda haklısın da, sen bu sene şikecilerin hiç rakip sahada oynadığını gördün mü? hem de 90 dk? dünyanın en iyi takımları bile yapamaz bunu. şikeciler kontra takımı, kendi yarı alanında yatıp bizi bekleyecek.

Defansın önünde topal yokmuş, neustadter oynarsa en zayıf noktaları orası olacak. Burada Yazıcı ve yanındaki 8 numara(büyük ihtimal Bero)ya iş düşüyor. O aralara koşular yapmaları lazım.
Renktas ben fenerin kendi sahasinda kontra atak futbolu oynadigini hayatimda hic görmedim. Istese de oynayamaz ki van persielerle. Bizde berolarla pas yapamayiz, bekleyip 3-4 pasla Kaleye gitmeliyiz topu kaptigimiz anda. Neustädter bizim icin büyük avantaj katiliyorum. O oynarsa Bero Is yapabilir.

Abdülkadir Kılıç
27.05.2017, 15:02
Bu akşam kazanıyoruz!

Doğukan Uçan
27.05.2017, 15:05
iftar saati maç var stat bomboş olur son yılların en saçma en boş karşılaşması olacak

Doğukan Uçan
27.05.2017, 15:05
Trabzonspor Fenere gol attığında Başbakan Tayyipti.O gün den sonra 2 başbakan 4 seçim bitti. Başkanlık sistemi geldi.Golü atan Burak Yılmaz şu an Çin de.Trabzonspor en son Fenerbahçe ye gol attığında Kayahan, Tarık Akan,Zeki Alasya yaşıyordu.Hepsi kara toprak oldular.Trabzonspor hala Fenere gol atıcak.

redbul
27.05.2017, 15:06
20 senedir kadıköyde galibiyet yok son 9 maçta ta gol atamamışız böyle rezil bir istatislik olurmu ya.

HT61
27.05.2017, 15:09
Antalya nasıl oynadıysa bizde öyle oynamalıyız beklemeliyiz bizim için beklemekte sıkıntı yok sonuçta onların oynaması lazım isterlerse oynamasınlar bize beraberlikte yeter sıkıntı yok Castillo ve Rodallega önemli silahlar kanatlarında fazla top yapınca tahammülleri yok çekilip bekliyorlar yarı sahalarında saldırmadıkları sürece pas yapmalıyız saldırdıklarında sağda pereiraya solda castilloyu topu vermeliyiz topun bizde kalma ihtimali artar bu plan dahilinde Lens Mas teke tekte kalırsa sıkıntı yaşayabiliriz Castillonun sıfır defansa katkısı Bero oynarsa basabiliriz Lense Josef Onaziden farksız Kjaer Skrtel abartılıyor Van persie Sow çok önemli Topal oynarsa da daha dikkatli olmalıyız her zaman çok iyi yaptığımız sağdan sola soldan sağa tek pasla değiştirme hücumu fb çok ağır bu konuda araya adam kaçırmalıyız antalyanın golü böyle oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Faruk BERBER
27.05.2017, 15:15
Antalya nasıl oynadıysa bizde öyle oynamalıyız beklemeliyiz bizim için beklemekte sıkıntı yok sonuçta onların oynaması lazım isterlerse oynamasınlar bize beraberlikte yeter sıkıntı yok Castillo ve Rodallega önemli silahlar kanatlarında fazla top yapınca tahammülleri yok çekilip bekliyorlar yarı sahalarında saldırmadıkları sürece pas yapmalıyız saldırdıklarında sağda pereiraya solda castilloyu topu vermeliyiz topun bizde kalma ihtimali artar bu plan dahilinde Lens Mas teke tekte kalırsa sıkıntı yaşayabiliriz Castillonun sıfır defansa katkısı Bero oynarsa basabiliriz Lense Josef Onaziden farksız Kjaer Skrtel abartılıyor Van persie Sow çok önemli Topal oynarsa da daha dikkatli olmalıyız her zaman çok iyi yaptığımız sağdan sola soldan sağa tek pasla değiştirme hücumu fb çok ağır bu konuda araya adam kaçırmalıyız antalyanın golü böyle oldu

Maçın onlar için herhangi bir önemi yok.

HT61
27.05.2017, 15:17
Maçın onlar için herhangi bir önemi yok.

Bizim içinde pek önemi olduğu söylenemez

bordomavi1
27.05.2017, 15:18
Digiplay tek maçlık satmıyor di mi?

Faruk BERBER
27.05.2017, 15:19
Bizim içinde pek önemi olduğu söylenemez

Evet, isterlerse oynamasınlar, mutlaka kazanmak zorundalar vs. tarzında yazmışsın da o yüzden belirttim.

Her iki takım adına da prestij maçından öte birşey yok.

Hakan
27.05.2017, 15:34
Olcay Feneri sever,0-1 alırız.
Abdülkadir,Uğurcan,Sergenli U21 maçı Fb Tv'de başladı.

POYRAZ
27.05.2017, 16:07
Haydi firtinam.

Yıldıray Emanet
27.05.2017, 16:16
Kendi kendimize zorla gol yiyerek kaybederiz 2-0 falan biter muhtemelen

tRaiNer
27.05.2017, 16:17
Başkan'ın bugünkü programda yaptığı açıklamalar sonrasında kendisine ve camiya yönelik linç kampanyası başlattılar. İnşAllah galip geliriz. Bundan büyük cevap olamaz.

HT61
27.05.2017, 16:48
Eto yine attı Antalya önde seneye inşallah yerlerde sürünürsün Antalya bu ramazanda bütün dualarım bunun için ne kadar boş olduğunuzu görelim

Doğukan Uçan
27.05.2017, 16:51
kardeşim antalya sonuna kadar hak etti. bizim vasatlar ne yaptı sen kayseri alanya konya gençlerbirliği başakşehiri yenemiyorsan ne işin var avrupada

Doğukan Uçan
27.05.2017, 16:56
soğuk bir espri yapacamda kardeş lütfen alınma

senin açtığın başlıklarda hiç galibiyet aldık mı))

2-3 sayfa geri gittim göremedim..
1. fener maçınıda sen açmışsın..
acele etmesen iyiymiş...))

(cevap olarak 7 yıldır ben açmıyorum olabilir))))

bizim kulüpten de takımdan da teknik direktörden de bişey olmaz..

:D

Doğukan Uçan
27.05.2017, 16:57
beyler benim başlık açtığım bütün maçları kaybetmişiz böyle istatislik yok.

Erkan A.
27.05.2017, 16:58
renktaslarim bir firsat verinde bir baslikta ben acayim :)

artvints
27.05.2017, 16:59
beyler benim başlık açtığım bütün maçları kaybetmişiz böyle istatislik yok.
bir daha açma o zaman.

sakosako
27.05.2017, 17:13
antalya avrupayı sonuna kadar hak etti ona diyecek bişey yok ama kaybettiğimiz o boş puanlara bakınca üzülmemek elde değil. neyse her şer'de bir hayır vardır dostlar hakkımızda hayırlısı olsun. niye bilmiyorum ama bugunden umutluyum, fb stadında berbat bi istatistiğimiz olsa da herşeyin bi ilki vardır. yeniden dirilişimiz burada alacağımız bi galibiyetle başlar inşallah.

ucurum
27.05.2017, 17:14
Başkan'ın bugünkü programda yaptığı açıklamalar sonrasında kendisine ve camiya yönelik linç kampanyası başlattılar. İnşAllah galip geliriz. Bundan büyük cevap olamaz.

Ben programı ikinci kez izliyorum da...

Başkan ne dedi de saldırıyorlar?

Çok da basit bir program olmuş, bir şey denmedi diye mi saldırıyorlar?

Mert Zaman
27.05.2017, 17:22
antalya 3 ledi

Yiğit SARI
27.05.2017, 17:25
Ben programı ikinci kez izliyorum da...

Başkan ne dedi de saldırıyorlar?

Çok da basit bir program olmuş, bir şey denmedi diye mi saldırıyorlar?

Şikeciler saldırıyor. Suç duyurusunda bulunacaklarmış falan. Acıları büyük :D

Mert Oğuzlu61
27.05.2017, 17:25
Haftalardır bıraktım special imi kullanmıyorum. Yanılmıyorsam son 3 maçtır hiç kullanmadım. Fener maçında da kullanmayacağım. Ne halleri varsa görsünler umrumda değiller. Adamlar 10 günlük havuz keyfi için Avrupa dan uzaklaştırdılar bizi, TS tarihinde dahada böyle bir vizyonsuzluk örneği hatırlamıyorum. İho nun Rabotnicki maçı öncesi ''Avrupa önemsiz, önemli olan lig'' temalı konuşması hariç tabii.

İho dan beklersin ama mevcut yönetim de Avrupa ya süt kupası muamelesi yapıp peşine ''hedef şampiyonluk'' deyince olmuyor işte. Türkiye Kupası süt kupası, Avrupa gereksiz. Eee ? Niye oynuyoruz, maksat nedir lige renk katmak mı ? Öylesine takılmak mı ? Milyonları kazanan adam haftada 2 maçı kaldıramıyor mu, çok mu zahmet oluyor biz mi çıkıp oynayacağız ?

tturkmen
27.05.2017, 17:31
Rahat olun bu akşam her zamanki gibi yenileceğiz. Ne yazık ki şikebahçe maçından zerre umudum yok. İyi oynasak bile bizden biri olmadık yerde penaltı kırmızı yaptırı olur biter. O da olmadı hakem girer araya...

Hakan
27.05.2017, 17:39
U21 takımı 2-0 dan 2-2 getirdi.Abdülkadir önderliğinde baskıyı kurduk.
Vee Ahmet Hakan attı 2-3 :) Gol sevinci güzeldi.

Ogün YAZICI
27.05.2017, 17:44
5-6 hafta önce düşmenin 1 numaralı adayı olan akhisar 2 puan dibimizde.İlk yarıyı 18 puanla bitirdiniz pişkin pişkin suçu birbirinize attınız.İkinci yarı bir çıkış yakalandı ego savaşlarına girdiniz.Puan ve sıralama anlamında rezalet bir sezon yaşıyoruz kendinizi ikinci yarının başarılı takımı sanıp kandırıyorsunuz.Çıkın bari şu rezil sezonda fenerbahçe'yi yenin de taraftarlarınızdan özür dileyin

Mehmet Cihan Kocaman
27.05.2017, 17:46
Mehmet Topal'a sezonu kapattı dediler adam ilk 11'de.

ilelebeTS
27.05.2017, 17:49
Geçen haftaki kadro Onazi-Okay değişikliği var sadece. topal oynuyor, şikeciler hücumcu kadroyla çıkmış advocat fantazi peşinde.

Ahmet Aksu
27.05.2017, 17:49
adamlar full hücum çıkmış bu işimize yarayabilir. topu ayağımızda tutmamız lazım.

mehmet topal oynamayacak dendi nasıl düzeldi bu adam..

Yıldıray Emanet
27.05.2017, 17:51
Gol makinesi Ndoye gene 11'de

<tbody>
1
Onur Kıvrak (http://www.mackolik.com/Futbolcu/22463/Onur-Kivrak)

3
Emmanuel Mas (http://www.mackolik.com/Futbolcu/91972/Emmanuel-Mas)

6
Carl Medjani (http://www.mackolik.com/Futbolcu/13300/Carl-Medjani)

15
Uğur Demirok (http://www.mackolik.com/Futbolcu/24617/Ugur-Demirok)

47
Joao Pereira (http://www.mackolik.com/Futbolcu/13392/Joao-Pereira)

5
Okay Yokuşlu (http://www.mackolik.com/Futbolcu/48757/Okay-Yokuslu)

20
Olcay Şahan (http://www.mackolik.com/Futbolcu/60264/Olcay-Sahan)

21
Matus Bero (http://www.mackolik.com/Futbolcu/253136/Matus-Bero)

97
Yusuf Yazıcı (http://www.mackolik.com/Futbolcu/352159/Yusuf-Yazici)

11
Fabian Castillo (http://www.mackolik.com/Futbolcu/77809/Fabian-Castillo)

14
Dame N'Doye (http://www.mackolik.com/Futbolcu/27121/Dame-NundefinedDoye)

</tbody>

<tbody>
1
Volkan Demirel (http://www.mackolik.com/Futbolcu/115/Volkan-Demirel)

3
Hasan Ali Kaldırım (http://www.mackolik.com/Futbolcu/48576/Hasan-Ali-Kaldirim)

4
Simon Kjaer (http://www.mackolik.com/Futbolcu/28333/Simon-Kjaer)

22
İsmail Köybaşı (http://www.mackolik.com/Futbolcu/27649/Ismail-Koybasi)

37
Martin Skrtel (http://www.mackolik.com/Futbolcu/22016/Martin-Skrtel)

5
Mehmet Topal (http://www.mackolik.com/Futbolcu/869/Mehmet-Topal)

6
Josef de Souza (http://www.mackolik.com/Futbolcu/50255/Josef-de-Souza)

77
Jeremain Lens (http://www.mackolik.com/Futbolcu/25699/Jeremain-Lens)

10
Robin van Persie (http://www.mackolik.com/Futbolcu/6537/Robin-van-Persie)

17
Moussa Sow (http://www.mackolik.com/Futbolcu/22577/Moussa-Sow)

29
Emmanuel Emenike (http://www.mackolik.com/Futbolcu/45609/Emmanuel-Emenike)

</tbody>

Numan Yerlikaya
N'doye ile falan olmaz bu işler

Ogün'
Avrupa işi bitti artık şu maçı kazanıp bitirmek lazım sezonu

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Manava61
27.05.2017, 17:53
Haftalardır bıraktım special imi kullanmıyorum. Yanılmıyorsam son 3 maçtır hiç kullanmadım. Fener maçında da kullanmayacağım. Ne halleri varsa görsünler umrumda değiller. Adamlar 10 günlük havuz keyfi için Avrupa dan uzaklaştırdılar bizi, TS tarihinde dahada böyle bir vizyonsuzluk örneği hatırlamıyorum. İho nun Rabotnicki maçı öncesi ''Avrupa önemsiz, önemli olan lig'' temalı konuşması hariç tabii.

İho dan beklersin ama mevcut yönetim de Avrupa ya süt kupası muamelesi yapıp peşine ''hedef şampiyonluk'' deyince olmuyor işte. Türkiye Kupası süt kupası, Avrupa gereksiz. Eee ? Niye oynuyoruz, maksat nedir lige renk katmak mı ? Öylesine takılmak mı ? Milyonları kazanan adam haftada 2 maçı kaldıramıyor mu, çok mu zahmet oluyor biz mi çıkıp oynayacağız ?

Bu maç için yapaydın bari.Gel sinirlerini bir kenara koy alalım bu naçı :)

Alper Beyazay
27.05.2017, 17:54
Rode ilk 11'de olmalı.

Emre Veli
27.05.2017, 17:57
Ersun yanal ndoye inadina devam ediyor... Duricayi da almamis kadroya. ne desek boş, umarim yaniliriz ama skor belli.

Ahmet Kara
27.05.2017, 17:57
roda oynasa ne olacak ? skrtel ve kjaer'den dayak yer. n'doye oynaması doğru.

HT61
27.05.2017, 17:58
Neyseki Medjani defansta Uğur'un hatasından gol yersek yeriz muhtemelen

ccd6167
27.05.2017, 18:00
Ne düşünmüş olabilir merak ediyorum.. Fener geri dönmeyen 4 ileri uçla oynuyor.. Ortasahayı ele geçirirsek bişiler olabilir

Alper Beyazay
27.05.2017, 18:00
roda oynasa ne olacak ? skrtel ve kjaer'den dayak yer. n'doye oynaması doğru.

:D

ilelebeTS
27.05.2017, 18:02
Topu ayağımızda tutarsak rakibi fena hırpalarız. 4 tane defans yapmayan oyuncuyla ve üstüne ters ayaklı kanat bekle oynamak ne demek..

Ahmet Aksu
duricanın olmaması kötü olmuş fener 3 forvetle oynayacak. durica-medjani ikilisi daha iyi olurdu. neyse sağlık olsun.
tek şansımız biraz tempolu oynayarak fenere top göstermemek ki bunu da yapabilmemiz için özellikle bero ve yusufun gününde olması gerek..
beşiktaş maçındaki gibi oynarsak feneri yeneriz.

kanterts
Adam Rodallega varken emekli Ndoyeyi oynatiyor :D hadi gecmis olsun volkan demireli görmeyecegiz bile.

Ozan Kara
27.05.2017, 18:04
gol atamayız

Sefaenes
27.05.2017, 18:04
Hadi hedefimizde Avrupa yoksa neden hiç Abdülkadir e şans vermedi. Avrupa yı düşünmeyen tek bizde oluyor iho dan beri Avrupa hedef yok lanet olsun küçük düşünen asalaklardan. Seneye Şampiyon oynayacağımız garantisi varmı

artvints
27.05.2017, 18:05
abdülkadir kadroda olmalıydı diye diye lig bitti.

Yiğit SARI
27.05.2017, 18:06
TRABZONSPOR: Onur, Pereira, Uğur Demirok, Medjani, Mas, Okay, Bero, Olcay, Yusuf Yazıcı, Castillo, N'Doye

tturkmen
27.05.2017, 18:12
Ersun yanal ndoye inadina devam ediyor... Duricayi da almamis kadroya. ne desek boş, umarim yaniliriz ama skor belli.
Durica sakat ayrıca çok ağır arkaya çok adam kaçırıyor. Rodellega ise rakip defansı yorma adına hiçbirşey yapmıyor. biraz son vuruşu var. Ndoye ise rakiple iyi boğuşuyor gel gelelimki son vuruş hiç yok.

CaptanBarbosa
27.05.2017, 18:13
Castillo hasan aliyi emekli edebilir bugün. Tempolu oynarsak alırız maçı. Umutlu bakıyorum. Başakşehir maçı gibi başlayıp o tempoyu sürdürmemiz lazım. Oyundan düşmez inşallah orta saha yine.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
Apo kadro yuzu zor gorur yanal ile yusufun daha kalitelisi adam.. takip eden kime sorsam 2.gokdeniz olcak diyorlar..hos yusuf da ekici krizi cikmasa altyapi hocalari diretmese samsunda kiralikdi simdi onunda kadro gorecegi yoktu mecburiyetten oynadi tuttu..

Oruç
Tribünler boş olursa yıllar sonra gol ve galibiyet görebiliriz.

Furkan Tütüncü
27.05.2017, 18:14
Böyle bir sezonda avrupaya gitmeyi nasıl başaramayız anlamıyorum. Göz göre göre elimizle verdik avrupa biletini antalyaya.

shagrath61
27.05.2017, 18:15
Ya arkadaş şu ndoye ısrarını hala anlayamıyorum . Adam pozisyon hazırlasa ne olacak ? Gol atamıyor gol.. Ben defans oyuncusu olsam, rodallega gibi sürekli boşa kaçmaya çalışan birindense , önümde hantal biri oynasın isterim.

Şikebahçeye karşı baskılı futbol oynayamayacaksın ? O zaman ndoye' nin takımda ne işi var ? Duvar mı olacak sanki ? Her hafta insanın sinirleriyle oynuyorlar. Yazık günah ya.

shagrath61
27.05.2017, 18:16
Böyle bir sezonda avrupaya gitmeyi nasıl başaramayız anlamıyorum. Göz göre göre elimizle verdik avrupa biletini antalyaya.

Verdik lafını kabul etmiyorum hocam. Adam göz göre göre avrupa' ya gitmeyi istemedi.

shagrath61
27.05.2017, 18:17
Apo kadro yuzu zor gorur yanal ile yusufun daha kalitelisi adam.. takip eden kime sorsam 2.gokdeniz olcak diyorlar..hos yusuf da ekici krizi cikmasa altyapi hocalari diretmese samsunda kiralikdi simdi onunda kadro gorecegi yoktu mecburiyetten oynadi tuttu..

Birazdan bu dediğin laf ile ilgili üstüne gelecek bir çok kişi olacak. Aynılarını ben söylediğim de baya Ersuncu ile karşı karşıya kalmıştım.

Kemal Öztel
27.05.2017, 18:18
Hugo varken Damdoyu oynatmak ah hocam ah..

şb topuyla tüğefiyle saldırmış o nasıl kadro öyle Van Persie Emenike Sow aynı anda sahada.Orta sahadaki kontrolü elimizde tutmamız lazım.Kadroları kıyaslayınca bizim takım 5-6 km daha fazla koşar gibi gözüküyor ama forvette Damdoya hiç güvenmiyorum.Castillo ve Yazıcının ayaklarına bakacağız artık

shagrath61
27.05.2017, 18:18
Durica sakat ayrıca çok ağır arkaya çok adam kaçırıyor. Rodellega ise rakip defansı yorma adına hiçbirşey yapmıyor. biraz son vuruşu var. Ndoye ise rakiple iyi boğuşuyor gel gelelimki son vuruş hiç yok.

Peki hocam bir şey soracağım. Sen defans oyuncusu olsan, karşında sabit oynayan hantal ve bitiriciliği yoklar da bir adama karşı oynamak mı istersin ? Yoksa , defansın arkasına koşu yapmaya çalışan , hareketli ve bitiriciliği fena olmayan bir adama karşı mı oynamak istersin ?

special one
27.05.2017, 18:19
abdülkadir kadroda olmalıydı diye diye lig bitti.
kendini geliştirmeli

U14 - u15 ile maça çıkarak.

cınar#7
27.05.2017, 18:21
İçerde

28TS61
27.05.2017, 18:23
bu mac bizim rahat olun

Kemal Öztel
27.05.2017, 18:23
Eto'07 Yahu kurulalı beri bir kez gidin Avrupaya onda da zaten gruplara kalma şansınız sıfır gelmiş kimi kimle kıyaslıyorsun

Oruç
27.05.2017, 18:24
Beyler sakin. İşlem tamam.

Mustafa YILMAZ
27.05.2017, 18:24
avrupa olayı bitti artık yönetim rahat bir nefes almıştır eğer gelecek seni bu takım ligi ilk 2 sırada bitiremezse ağız dolusu söverim.

çok fazla küçülmeye gitti yönetim inşallah iyi bir yol haritaları vardır yoksa çok zor olacak sonrası.

yorumsuz6117
27.05.2017, 18:25
Tam Rodallega'lık maçta Ersun yine Domdoy'u oynatarak mallık yapmış.. Ersun'cum Antalya 3 attı Avrupa işi mümkün değil artık rahat ol , hala Damdoy falan ajan mısın nesin.. Seneye napıcaksın görücez ligde..

shagrath61
27.05.2017, 18:27
Bizim takım ya da diğer takımlar farketmez. Bir kulübün içerisinde adamcılık var ise o kulübün başarıya ulaşması imkansızdır.

Birinin ismini çok sevdin diye, diğerini sen getirdin diye kadroya alırsan... Sonunda 4 puan önünde olduğun antalyanın 5 puan gerisine düşersin.

Bu işler böyle. Helal olsun Antalya ' ya. Seneye de kucka,zapata' yı getirirlerse. Biz haltercimiz ndoye liderliğin de şampiyonluğa oynarız. Aytaç ile de gümüş madalya' yı kazanırız gibi geliyor bana.

shagrath61
27.05.2017, 18:28
Içerde

Fatih Çelik
27.05.2017, 18:30
Fotomaç güzel bir 50. Yıl eki vermiş bugün.

Bera B.
27.05.2017, 18:32
Son maçlardaki salaklıklar sebebiyle geriye düşmemize laf edenlere kızmıyorum da Avrupa'ya katılan her Anadolu takımı sanki bir anda transferlerin gözdesi oluyor, acayip oyuncular getiriyor gibi bir yaklaşımı çok komik buluyorum.

shagrath61
27.05.2017, 18:35
Son maçlardaki salaklıklar sebebiyle geriye düşmemize laf edenlere kızmıyorum da Avrupa'ya katılan her Anadolu takımı sanki bir anda transferlerin gözdesi oluyor, acayip oyuncular getiriyor gibi bir yaklaşımı çok komik buluyorum.
Eğer benim yazdığım kucka ve zapata isimlerine istinaden yazdıysanız. Ben gazetelerin yazdığını dillendirdim sadece. Ki , kucka ismi 3 4 gündür konuşuluyor.

Ege Kum
27.05.2017, 18:36
bu seri 4 yediğimiz maçla son buldu her şyein bir sonu olabiliyor yani.
12911
dipnot: iki takın arasındaki yenilmezlik rekoru hala bu seriyle bizdedir.

ucurum
27.05.2017, 18:36
Şikeciler saldırıyor. Suç duyurusunda bulunacaklarmış falan. Acıları büyük :D

Haaaaaa

Şimdi anlaşıldı ;)

Bera B.
27.05.2017, 18:40
Eğer benim yazdığım kucka ve zapata isimlerine istinaden yazdıysanız. Ben gazetelerin yazdığını dillendirdim sadece. Ki , kucka ismi 3 4 gündür konuşuluyor.
Senin mesajını gördüm yazdım da sana istinaden yazmadım. Transfer başlığında da sık sık konusu geçiyor, ben öyle ahım şahım bir avantaj sağladığını düşünmüyorum, en azından Avrupa Ligi'nin. Şampiyonlar Ligi olsa tamam, mantıklı ama Avrupa Ligi'ne bilmem ne liginin 5.si de katılıyor. Makul transfer yapmak olur senin dediğin, onun da Avrupa ile ilgisi çok az bence.

memmedaga
27.05.2017, 18:42
beraberlik iyidir
Damdoy ısrarına saygı duyuyorum da
sebebi nedir arkadaş

odyseuys
27.05.2017, 18:44
madem böyle maçlarda yararlanılamayacak, devre arası transfer döneminin son gününe kadar neden peşinde koşuldu bu Rodallega'nın diye sormadan edemiyor insan.

Kemal Öztel
27.05.2017, 18:48
madem böyle maçlarda yararlanılamayacak, devre arası transfer döneminin son gününe kadar neden peşinde koşuldu bu Rodallega'nın diye sormadan edemiyor insan.
Hoca istemedi herhalde Rodayı şimdi de yönetime mesaj veriyor ben istemediğim adamı oynatmam diye.Her hafta hoca neden Damdoyu oynatıyor diye farklı bir bakış açısı kazanmaya çalışıyorum.Geçen hafta hoca damdıyu çine satmak istiyor herhalde ondan demiştim.Bundan önce Avrupaya gitmek istemediğimiz için olabilir tabi bunlardan da saçması olabilir

Soner Albayrak
27.05.2017, 18:48
Avrupa defteri de kapanmış, geçmiş olsun. Bu maçın da anlamı kalmadı.

ucurum
27.05.2017, 18:51
Roda ve Ndoye olayına şöyle açıklı getireyim:

Roda hızlı ve bitirici...
NDoye ise top tutup dağıtıcı...

TS ise ileride baskı pres yaparken top çalıyor ama hücum bölgesinde oyunu tutamıyor. Bu anlamda çok da uzun top oynuyor.

Bu yüzden sittin sene bu kadro ve anlayışla NDoye daha yararlı olur.

Daha zayıf rakipler için Roda anca şans bulur...

yorumsuz6117
27.05.2017, 18:51
Avrupa defteri de kapanmış, geçmiş olsun. Bu maçın da anlamı kalmadı.

Bilerek gidilmedi Avrupa'ya bu çok net..

Mehmet Fatih Silik
27.05.2017, 18:52
Bi avuç taraftar bile yok bu ne?

Faruk BERBER
27.05.2017, 18:54
Tribünler çok boş cidden :)

Soner Albayrak
27.05.2017, 18:55
Bilerek gidilmedi Avrupa'ya bu çok net..

Buna inanmak istemiyorum. Pereira puan kaybettiğimiz maçlarda kendini yırttı resmen. Ersun Yanal maçlardan önce Avrupa için zorlamayalım diye konuşma yapmış ise bunu bir tek Pereira anlamamış o zaman :)

28TS61
27.05.2017, 18:55
Bi avuç taraftar bile yok bu ne?

hala izindeler. mahmut Uslu demisti :)

sözde 20-25-30 milyon taraftarimiz var diyorlar. ama 15 milyonluk istanbul´da 52bin kisilik stadi dolduramiyorlar.

Oruç
27.05.2017, 18:56
Bir daha böyle boş stad yakalayamayız. Umarım galip geliriz.

akin0834
27.05.2017, 18:57
seneeye avrupa ya gitmemek bizim için daha hayırlısı ..

Alper Beyazay
Kazandık kazandık bugün. Herifler şu haldeyken bile kazanamazsak bi daha zor. Ne taraftar var ne takım. 4 forvet çıkmış adam resmen 4'ü de defansa yardım etmeyen tipten, kontrataklarda fena yakalarız bunları.

shagrath61
Senin mesajını gördüm yazdım da sana istinaden yazmadım. Transfer başlığında da sık sık konusu geçiyor, ben öyle ahım şahım bir avantaj sağladığını düşünmüyorum, en azından Avrupa Ligi'nin. Şampiyonlar Ligi olsa tamam, mantıklı ama Avrupa Ligi'ne bilmem ne liginin 5.si de katılıyor. Makul transfer yapmak olur senin dediğin, onun da Avrupa ile ilgisi çok az bence.
Bugün üst kalibre bir futbolcu alırken adam sana bu sene planların ne diye soruyor. Adama şampiyonluk dersen güler geçer sana, geçen yıl lig de kaçıncı olduğuna ne yaptığına bakar. Ama adamın önüne avrupadayız diye cezbedici bir seçenek koyarsan gelir. Avrupa da , avrupa kupalarına katılamayan bir takımda oynayacağına yine avrupa da bulunan ve tüm turistlerin mekanı olan antalya' yı söylersen hayli hayli gelir diye düşünüyorum. Ki adamlar maaş konusunda da fena bir maaş vermeyeceklerdir. Özellikle de avrupa liglerin de ki vergi sistemini göz önüne alırsak.

Mehmet Fatih Silik
27.05.2017, 18:58
Şu mübarek Ramazan günü yüzü suyu hürmetine emek hırsızlarına ve alın teri düşmanlarına karşı galip gelelim inşallah

Enaldo61
27.05.2017, 18:59
Forma takımı çok güzel olmuş.

ataullah-ı sani
27.05.2017, 18:59
Ersun Yanal'ı eleştirilecek son konu Ndoye Rodallega konusu

28TS61
27.05.2017, 19:00
hadi bismillah

safa77
27.05.2017, 19:01
Saçma sapan bir gol yemezsek bu ruhsuzları yeneri

28TS61
27.05.2017, 19:01
cok sacma forma secimleri olmus. iki takimda Beyaz agirlikli.

10-61
27.05.2017, 19:07
Beroyla oyuna başlayan hoca defolsun gitsin bi zahmet.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

shagrath61
27.05.2017, 19:09
Ersun Yanal'ı eleştirilecek son konu Ndoye Rodallega konusu

Neden?

Uğur Ö.
27.05.2017, 19:13
Fazla gözlüğü olan varmı maçı izleyemiyorum

shagrath61
27.05.2017, 19:13
Kart için daha nereye basması gerekiyor adamın?

cyberentalpi
27.05.2017, 19:14
pislik şikemenike

Numan Yerlikaya
Olcay çok pas hatası yapıyor

Gümüshane
Sorumluluk alan yok gene takımda.. biri pas veriyor digeri hödük gibi bakıyor top kayıp ediliyor...

memmedaga
27.05.2017, 19:15
Onaziyi bu kadar arayacağımızı düşünemezdim

memmedaga
bu formasyonda
bero ve olcay ne yapacağını bilmiyor

Giallorossi
ohh sonunda sari yedi

28TS61
27.05.2017, 19:16
hayret emenike´ye sari kart verebildiler

CaptanBarbosa
27.05.2017, 19:16
Hala daha hareket yapıyor it oğlu itt. Buna da vermeseydi ya o kartı!!

shagrath61
27.05.2017, 19:17
Adam şut çekiyor en arkadaki adamın ayağına geliyor top. İlginç

CaptanBarbosa
Lensin yaptığı da sarı

artvints
iki pas yapamadılar korkudan.

shagrath61
27.05.2017, 19:18
İler uçta ndoye varken adamlar rahat rahat gelir. Yayılır, gol atar gider. Onazi olaydı iyidi

Ege Kum
bunlar nasıl şerefsiz

Gümüshane
Ya bu takımın derdini ne ya???? Bu NEBİCİM SACMALAMAKTIR

Yiğit SARI
Olcay baya kötü başladı.

Giallorossi
Takim uyuyor Onur tek basina oynuyor resmen

Numan Yerlikaya
27.05.2017, 19:19
Okay çok iyi görünüyor bugün

Furkan
Futbolun kaliteli oyuncularla oynanması gerektiğini görüyoruz birkez daha. Ölü denilen fb bile bizi panik oyununa itiyor. Gol yememizde çok sürmez...

Yiğit Gayretli
Ulan vermediği kartlarla cesaretlendirdi fb'yi. Bir anda oyunda rüzgar tersine döndü.

Ayrıca, şu Olcay'ı çıkar hoca!

zafercalikoglu
27.05.2017, 19:20
Fener 3. Forvetle oynuyor , bu Feneride yenemezsiniz gelmeyin Trabzon'a. ,

atlantis
27.05.2017, 19:20
Onazi eksikliği hissediliyor.. berolar takımın oyuncusu değil

Gümüshane
27.05.2017, 19:21
Beceriksiz olcay!!

Cagdas Topal
Ulan 4 e 1 ulan bu nasıl kontra atak. Al işte yedik. Yazıklar olsın size

safa77
Sacmalıga bak 3 e 1 atamadık komik gol yedik

shagrath61
Ya onur yiceğin golü.. olcay seninde atacağın pası. Hoca seninde oynatacağın oyuncuyu..

memmedaga
neden bu kadar baskı yedik sizce

artvints
sahada amatör bir takım var.

nuri45
27.05.2017, 19:22
onur yeter artik yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Cagdas Topal
Yediği gole bak [emoji23]

Gümüshane
Ya yeter be trabzon bu ne??

Ogün YAZICI
Trabzonspor camiasından bir bok olmaz.

kayseriliyiz
Onur böyle hata yapilmaz

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk

Ahmet Aksu
Iste buyuk kaleciii

Enes Başkaya60
Sikebahce rahat alırdi maçı bu kadar kasmaya gerek yok ya lig bitmiş zaten...

Ahmet Kara
olcay çok erken pas attı , yediğimiz gol ise tam komedi.

batuhanTs
27.05.2017, 19:23
hahahha :) salak bu takım yusuf ve okay dan kurulu orta sahadan ne beklersin dakika 20 ortası bomboş

Hakan
Bu nasıl ofsayt olmaz?

Mehmet Fatih Silik
Apaçık ofsayt

Ahmet Aksu
Kalecisinden forvetine kadar rezil bir takim

odyseuys
o topa plonjon yapmanın alemi ne onur anlamıyorum ki...

shagrath61
Onurun hatası. Ayrıca savunma ypıyorsun kaleci ye 5 metre de duruyor herkes bu nasıl savunma bu nasıl klecilik?

yorumsuz6117
Çok kötü oynuyoruz topu alıp 1 tane al ver yapmıyoruz rezil bi takım var..

28TS61
onurun hatasini gectim golde ofsayt degil mi ?

Yusuf BALCI
gol 1 metre ofsayt

Vkgz
onur o gol yenir mi

zafercalikoglu
Hani onur oynuyordu senin kaleciliğine , Olcay senin pasına atamayana atarlar , çok sinirliyim , çok

sezai
27.05.2017, 19:24
ersun yanalın maç önncesi feneri yalamasından belliydi bir b.k olacağı gitsin fenerine bundan bize hayır gelmez.

Gurpas
ha ha ha yok abi yok o ruh geri gelmez artık çok zor çok....

Ogün YAZICI
Muharrem Usta'ya sormak lazım ligin ikinci yarısında kaçıncı sıraya düşüyoruz bu sonuçlarla.Hesap tutuyordu.

sakosako
yazık ya

Ege Kum
devre bitmeden 1-1 yaparsak belini kırarız bunların. ama işte hakem çirkeflik yapmalarına izin vermese iki pas yapmayacaklar.

Onur Keskin
Terbiyesiz herifler ya. Geçen senenin aynı ruhsuzluği

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
Castillo ne zaman ayagindan duzgun cikardinki su topu..

Bera B.
Onur'a kızanlar da haksız değil yani.

Tolga Han
27.05.2017, 19:25
bize gülmek haram

M. Fatih ALEMDAR
Gol de ofsayt mi var yoksa?

shagrath61
Orta sahada kimse yok mu ... takımında!??

atlantis
3 e 1 çıkmışsın kaleye bile topu vuramadık sonra onurun hatası bu ne acemlik ya

Yiğit SARI
Golde ofsayt olma ihtimali nedir? Göstermedi.

Ahmet Kara
onur yediğin gol tam bir komedi , söylenecek bir şey yok.

shagrath61
Ndoye bay top tuttu. Kardeşim ileri de, helal olsun

melihergun
27.05.2017, 19:26
Guzel ofsayt saol hakem

Mehmet Fatih Silik
Biz Rodallega'yı ne için aldık???
Eldeki forvetler yetersiz diye değil mi?

Cagdas Topal
Gol net ofsayt

Bilal Karadeniz
Ulan Akhisar bile bizim çöplerle bizi geçiyor bide gelmiş hala ersunun elinde kadro yok diyorsunuz geciceksiniz bu isleri

Yiğit SARI
Gol baya ofsayt yalnız.

smart
Abi kafayı yicemm tarihin en kotu fenerbahcesine karsi oynadigimiz oyuna bak yedigimiz gole bak kacirdigimiz ataga bak

Enes Başkaya60
Ersun Seneye gitsin Sikabahcenin başına...

odyseuys
en az 1 metre buz gibi ofsayt gol.

shagrath61
Adamlar tarlada koşar gibi geliyor. Okay yok, bero yok, yusuf yok. Olcay hiç yok. Neyse ndoye top tutar ilerde 1 0 yeniliriz.

İ. SARAL
Ofsayt olmama ihtimali yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ermanusta
27.05.2017, 19:27
Olmadı.onur tokatlıyacaktın dısarı hadi çocuklar daha oyunun başı atın 3 tane tarihe gecin

Alper Beyazay
Yani bu takımdan yiyeceğimiz gol de ancak böyle olur işte. 30 metre ofsayt.

kayseriliyiz
Onur maçta degil

Fatih Çelik
27.05.2017, 19:28
Onur tokatlamasa gol ofsayt dışarı giden topu iceri attı resmen.

semiko61
Olcay çöp oğlu çöp. Onazi yok orta saha da çöp.

tturkmen
Ofsayt yada değil öyle 50 metreden gelen toptan gol yenmez.

Yiğit SARI
Onur maçta degil

Takım maçta değil gibi.

28TS61
onur inat etmesin ciksin artik. sakat sakat nereye kadar

Emre EFENDİOGLU
Sanırsın 2 kişi eksik oynuyoruz. Tüm toplar şikecilerin adamlara gidiyor.

batuhanTs
27.05.2017, 19:29
okay ve yusuf un sahte kahramanlar olduğunu görür umarım bazıları seneye bu ikili ile 6 7 ye oynarız aralarındaki en kaliteli adam onazi kaç haftadır haykırıyoruz sizler görmeyin umrumda değil de yönetim görür umarım bu gerçeği

TS61_NL
Gol 2 metre ofsayt ama soz konusu biz olunca ofsayt islemiyor haliyle. 1 metre ustten auta gidecek topa mudahale eden Onurunda katkisi buyuk bu golde maalesed

Fatih Çelik
Ceza vermiyoruz diye bu hakaret olayını abartmayın lütfen iyi niyetimizi su istimal etmeyin. Bizler kaldırdıkca ısrarla devam ediyorsunuz.

Yiğit SARI
27.05.2017, 19:30
Fırsat kollayıp boş boş nefret kusmayın yahu. Ne olmuş bu maç konularına böyle bayadır aynı anda takip etmiyordum.

UĞUR DURTAŞ
Biz Rodallega'yı ne için aldık???
Eldeki forvetler yetersiz diye değil mi?
*
ERSUN HOCA FARKI
ciddi bir duyum!!
bero aldığı paranın % 75 i
wesun hocaya veriyormuş!!
*
bu bero dan futbolcu olmaz

Ahmet Kara
çok korkak top oynuyoruz maalesef.

zafercalikoglu
Onur tokatlamasa gol ofsayt dışarı giden topu iceri attı resmen.

Aynen onur ve Olcay gitmeli seneye

Ege Kum
bero okayın yanına geçmeli şu damdoyda allahrızası için 2.yarı başlamadam çıksın ne karın ağrısı bu adam ya

Emre Veli
Ofsayt.hem de 1 metre... allah belanizi versin:)

jairzinho
onur da çevre kontrolü denen bişey yok.dışarı giden topu çeliyor.

gorbagor61
3 e 1 kontraya çıkıp gol yemeyi ancak trabzonspor başarır

UĞUR DURTAŞ
keşke hoca maça yusuf yazı ile başlasaydı!

Bilal Karadeniz
Damdoy denen futbolcu bozuntusu sut bile çekmiyor kaleye ama ne hikmetse her maç 11 de bunun ıcinmi hocaya destek vericez

Ogün YAZICI
27.05.2017, 19:31
Gol ofsayt olsa ne olur ya.Hakem konuşmaya başlayıp şu sorumsuzlukları unutturmayın.Kendini kovdurtmak isteyen bir teknik adam ,17 maçlık periyodun sıralamasını tutan ilginç bir başkan ve saha içinde psişik hareketlerine bir yenisini daha ekleyerek skandal bir gol yiyen bir kaleci var ortada.

Karmam
şu stadda biz 20 yıldır top oynamıyoruz, bırakın bu maçı

akin0834
onurun hata yapacak kredisi çok .. skıntı yok canı sağolsun .. formaliteden maç haline geldi zaten bizim için ..

jairzinho
ersunun sahaya çıkardığı 11 skandal.sahaya diziliş falan felaket.

Yiğit SARI
Durica olmayınca savunmadan adam akıllı çıkamıyoruz yapacağımız stoper transferlerini iyi çalışmalıyız.

baby_face_
Şu takımı en rezil halinde yenemeyeceksek ne zaman yeneceğiz 20 sene oldu oynadığımız futbola bak ya

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanjugunduz
27.05.2017, 19:32
castillo yu 60 dk at gibi sağa sola koştur adam bitsin sonra çıkar rode yi bıktım arkadaş ya olmuyor bu düzende neden ısrar ediyor hoca rezillik başka bir şey değil kim gelirse gelirse oyunu okuyamiyor yok adam gibi bir teknik direktör bıktık vallahi biktik

O ruh geri gelecek

Bilal Karadeniz
Danmdoy cezasahasinin etrafında bile yok ortasahada takilyor

shagrath61
Bir daha ndoye ilk 11 de olursa maç izlemeyeceğim. Durica varken başkasını kadroy alırsa da bu hocayı hocadan saymayacağım. Kimse kusura bakmasın.

zafercalikoglu
Ulan Adana bile bizden daha iyi oynardı Fener'e karşı , adamlara 10 maçtır gol bile atamıyoruz , insan biraz oynar , molozlar

jairzinho
yönetime tavsiyem acilen okan buruk ile görüşmelere başlasınlar.

Erdal UZUNYILMAZ
Onur'da da laf çok icraat yok. Son yılların en komedi golü. Genel olarak sezonun tümünde bu kadar hata yapan bir kaleciyle şampiyonluk zor.

zafercalikoglu
27.05.2017, 19:33
Sonra ortalıkta bağırırız kupa kupa diye ,

nbay
Ne çalışmış bu takım hafta içi merak ediyorum.

Mert Oğuzlu61
Soylenecek cok sey var ama gercekten biktim artik.

UĞUR DURTAŞ
27.05.2017, 19:34
BU şerefsiz hırsız şikeci takımın kalesinde kim oynuyor
daha göremedimde
ondan sotuyorum
oynayın ulan oynayın.

jairzinho
ersun okay yanına yada onazi nin yanına bir tane oyuncu bulamadı 8 numara için.böyle teknik adam mı olur.koysana genç abdulkadir ömürü.pres yapsın top dağıtsın uzun pas atsın.

ataullah-ı sani
Oruçlu felan mı diycem bunlar ama bunlar onu bile tutmayı beceremez..

baby_face_
İleri ile bağlantı sıfır orta saha denen birşey yok. Ne kaleden ne kale önünden topu oyuna sokamıyoruz. Kafalar şimdiden tatile çıkmış.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alper Beyazay
Ulan hiç kimse mi yok şu Bero denen herifin yerine oynayacak. Adam Okay'ın yanına gelmiyor ki ilerde forvetin orda duruyor orta saha bomboş kalıyor. Aytaç girsin en azından bir şeyler yapmaya çalışır herif. Her ne kadar kötü futbolcu olsa da.

Ahmet Aksu
27.05.2017, 19:35
Uzun top desen yok verkac yok kanatlar rezalet takimda ruh yok kondisyon yok. Biz yine gol atamadan maci tamamlariz alistik artik

Soner Albayrak
27.05.2017, 19:35
Yine sezonun en iyi futbolunu bize karşı oynuyorlar.