PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon'dan Hangi Yabancılar Geldi Geçti?

bordoylamavi
22.12.2006, 11:43
Trabzona şimdiye kadar gelen tüm yabancı oyuncular
(Almanya)
Jurgen Groh
Alexander Löebe
(Yugoslavya)
Mirza Hadziç,
Mitar Lukiç,
Miodrag Yesiç,
Goran İvanoviç,
Milanjo Djukiç,
Vukasin Petranoviç
(Belçika)
Jan Marie Pfaff,
Hans Sommers,
Bernd Thijs,
Kurt Van De Paar,
Karel Adrian D'Haene
(Danimarka)
Lars Olsen
(Polonya)
Jacek Cyzio,
İwan Tomizslav,
szymek
(Ukrayna)
Yury Shelepnitsky,
Victor Grichko,
Kalitvintsev
(Gürcistan)
Arçil Arveladze,
Şota Arveladze,
Kacharava,
Besik Bradze,
Georgi Nemsadze,
Cemaruli
(Azerbaycan)
Vladimir Liçkin
(Çek.Cum.)
Karel Rada,
tomas jun
(Kamerun)
Misse Misse
(Hırvatistan)
Davor Vugrinec
(Makedonya)
Peter Milosevski,
Nikolovski,
Jarko Serafimovski
(İngiltere)
Kevin Campbell
(Gana)
Emanuel Tetteh,
Patric Villars,
Augustine Ahinful
(Brezilya)
Oliviera Suisso Eduardo,
Rabson Da Silva,
Marco Aurelio,
Marcio Jarro,
jefferson,
fabiano eller,
marcelinho
(Norveç)
Rune Lange
(Bulgaristan)
Todor Yanchev
(Nijerya)
Augustine James
(Peru)
Roberto Salazar
(Arnavutluk)
Alban Bushi
(Senegal)
Oumar Dieng
(Güney Kore)
Lee Eul Yong
(Avustralya)
Michael Petkoviç
(Gine)
İbrahim Yattara
Jabi
(Beyaz Rusya)
Maxim Romashchenko
( hollanda )
kiki musampa
( sırbistan )
milan stepanov, ardian djokaj
( mısır )
ayman abdelaziz
( isveç )
fredrik risp

bordoylamavi
20.04.2007, 12:01
denemediğimiz ülke kalmamış

jefferson61sefa
20.04.2007, 19:09
en kaliteleri de tabi benim gördüklerim ve bildiklerimden

İbrahim Yattara
Milan stepanov
fredrik risp
Maxim Romashchenko
Michael Petkoviç
Jan Marie Pfaff
Hans Sommers
szymek
Jacek Cyzio
Şota Arveladze
Cemaruli
Karel Rada
Davor Vugrinec
Kevin Campbell
Rabson Da Silva
Marco Aurelio
marcelinho
Lee Eul Yong

bu arada bunlardan en çok dikkatimi jarko serafimovskidir bir gün trabzon-galatsaray maçı vardı ve 1-0 yeniliyorduk artık 90. dk oldu ve kahveden çıktım eve gidiyorum birden GOOOOOOL diye bir ses çıktı dk da 90+2 falandı 1-1 olmuştu bende şok oldum ama golü göremedim bu adamı bu anıdan hiç unutmam

ExHuMeD
20.04.2007, 21:38
hll valla :D mkmml arastırma saol

ogulcan 61
20.04.2007, 22:42
zamanında biz shevchenko yu idmanımıza getirmişizz ve kötü performans gösterdi die geri vermişler ve bide ibrahimoviçle prensipde anlasıp vazgelmişler.simdi klubü satsan biras zor alırsın birisini.(yanlıs anlamaınn TS 'ye asla hakaret etmem)

jefferson61sefa
20.04.2007, 22:59
zamanında biz shevchenko yu idmanımıza getirmişizz ve kötü performans gösterdi die geri vermişler ve bide ibrahimoviçle prensipde anlasıp vazgelmişler.simdi klubü satsan biras zor alırsın birisini.(yanlıs anlamaınn TS 'ye asla hakaret etmem)

bunlar hep faso gırıgır balon haber inanma

Erdem Keser
21.04.2007, 11:51

shevchenko olayı dogru idmana cıkarmadan ülkesine göndermişler

Nurettin Yılmaz
21.04.2007, 18:05
Takımımıza ilk gelen yabancı futbolcu Romen Koska dır , o zaman takımımız henüz ikinci ligde olduğu için , bu durum pek bilinmiyor olabilir diye buraya yazma ihtiyacı duydum. Bilgilerinize arz olunur.

Nurettin Yılmaz
21.04.2007, 18:15
bunlar hep faso gırıgır balon haber inanma

Haklısın arkadaşım böyle bir durum kesinlikle söz konusu değil. Sadece Shevchenko Milan a gitmeden iki sene önce ona takımımız tarafından transfer teklifinde bulunuldu ama on milyon dolara çıkan maliyet nedeni ile vazgeçilmişti bu transferden. yani olay bundan ibaret.

POYRAZ
21.04.2007, 18:32
Haklısın arkadaşım böyle bir durum kesinlikle söz konusu değil. Sadece Shevchenko Milan a gitmeden iki sene önce ona takımımız tarafından transfer teklifinde bulunuldu ama on milyon dolara çıkan maliyet nedeni ile vazgeçilmişti bu transferden. yani olay bundan ibaret.
Evet, Shevchenko'yu getirip idmana cikarttilar bizimkiler. O zamanin hocasi "Bu adamdan oyuncu olmaz, bizim sokaga atacak paramiz yok yollayin gitsin" dedi ve Sheva yollandi. Bugün dünyanin en degerli en pahali oyunculari arasinda kendisi.

Nurettin Yılmaz
21.04.2007, 18:50
Evet, Shevchenko'yu getirip idmana cikarttilar bizimkiler. O zamanin hocasi "Bu adamdan oyuncu olmaz, bizim sokaga atacak paramiz yok yollayin gitsin" dedi ve Sheva yollandi. Bugün dünyanin en degerli en pahali oyunculari arasinda kendisi.
Arkadaşım bu dediğine kaynak gösterebilecenmi ?

POYRAZ
21.04.2007, 19:46
Arkadaşım bu dediğine kaynak gösterebilecenmi ?
Kaynak gösteremem ama bir bucuk yil kadar önce bir spor programinda Trabzonlu bir gazeteci söylemisti. O güne kadar zaten böyle bir sey oldugunu biliyorum. Sheva'nin Trabzon'a getirildigini bilenler biliyor. Ayrica "Kaybettigimiz degerler" basligi altinda Hürriyet gazetesiydi yanilmiyorsam, bir gazetede Türkiye'ye gelip begenilmedigi icin yollanan ve daha sonra dünya yildizi olan futbolcularin isimleri vardi. Türkiye'den iki üc takim daha dünya starlarini begenmeyip yollamis, ancak bunlarin arasinda en büyük baligi kaciran Trabzonspor olmus.
Tesekkürler.

Nurettin Yılmaz
21.04.2007, 21:38
Kaynak gösteremem ama bir bucuk yil kadar önce bir spor programinda Trabzonlu bir gazeteci söylemisti. O güne kadar zaten böyle bir sey oldugunu biliyorum. Sheva'nin Trabzon'a getirildigini bilenler biliyor. Ayrica "Kaybettigimiz degerler" basligi altinda Hürriyet gazetesiydi yanilmiyorsam, bir gazetede Türkiye'ye gelip begenilmedigi icin yollanan ve daha sonra dünya yildizi olan futbolcularin isimleri vardi. Türkiye'den iki üc takim daha dünya starlarini begenmeyip yollamis, ancak bunlarin arasinda en büyük baligi kaciran Trabzonspor olmus.
Tesekkürler.
Tabi bu dediğiniz olayın hangi senelerde geçtiği de önemli. ama 1990 lı yılların başlarında o zaman ukranya liginde chernmore odessa takımında forma giyen Tsimbalar diye bir futbolcu vardı daha sonra Spartak moskova da ve rus milli takımında sol kanat oyucusu olarak senelerce forma giydi. onu daha sonra takımımız ve diğer üç istanbul kulubü alabilmek için çok uğraşmıştı ama maliyeti çok yüksek olduğu için ne biz nede onlar bu transferi gerçekleştirebildiler. halbuki tsimbalar henüz odessa da oynarken o zaman odessa kulübünün başkanı sanırım bizim Ahmet Ağaoğlu idi onu bizim yöneticilere önermiş fakat bizim yöneticilerimiz bu futbolcu ile pek de ilgilenmemişler "işimize yaramaz , Türkiye futboluna ayak uyduramaz" gibi kendilerine göre bahanelerle bu transferi gerçekleştirmemişler. Acaba dediğiniz yada anlatılan mevzu Shevchenko değil de tsimbalar olmasın.

Adem Erdoğan
22.04.2007, 00:30
benim bildiğim hypia samsuna gelmiş beğenilmeyip gönderilmiş.Kaka da gaziantepe gelmiş gönderilmiş.Şevkonun trabzona geldiğini ilk defa duyudm.

Mehmet Fatih Yavuz
22.04.2007, 23:56
90 ların başında sheva nın trabzona önerildiği falan bilinen birşey benim bildiğim...
bunun gibi 2-3 topçu var türkiyede beğenilmeyip gönderilen...

tabi bu olay kiev de parlamadan önce... kievde parladıktan sonra nereye getiriyorsun trabzona:D

Misina
23.04.2007, 00:41
(Almanya)
Jurgen Groh
Alexander Löebe
(Yugoslavya)
Mirza Hadziç,
Mitar Lukiç,
Miodrag Yesiç,
Goran İvanoviç,
Milanjo Djukiç,
Vukasin Petranoviç
(Belçika)
Jan Marie Pfaff,
Hans Sommers,
Bernd Thijs,
Kurt Van De Paar,
Karel Adrian D'Haene
(Danimarka)
Lars Olsen
(Polonya)
Jacek Cyzio,
İwan Tomizslav,
szymek
(Ukrayna)
Yury Shelepnitsky,
Victor Grichko,
Kalitvintsev
(Gürcistan)
Arçil Arveladze,
Şota Arveladze,
Kacharava,
Besik Bradze,
Georgi Nemsadze,
Cemaruli
(Azerbaycan)
Vladimir Liçkin
(Çek.Cum.)
Karel Rada,
tomas jun
(Kamerun)
Misse Misse
(Hırvatistan)
Davor Vugrinec
(Makedonya)
Peter Milosevski,
Nikolovski,
Jarko Serafimovski
(İngiltere)
Kevin Campbell
(Gana)
Emanuel Tetteh,
Patric Villars,
Augustine Ahinful
(Brezilya)
Oliviera Suisso Eduardo,
Rabson Da Silva,
Marco Aurelio,
Marcio Jarro,
jefferson,
fabiano eller,
marcelinho
(Norveç)
Rune Lange
(Bulgaristan)
Todor Yanchev
(Nijerya)
Augustine James
(Peru)
Roberto Salazar
(Arnavutluk)
Alban Bushi
(Senegal)
Oumar Dieng
(Güney Kore)
Lee Eul Yong
(Avustralya)
Michael Petkoviç
(Gine)
İbrahim Yattara
(Beyaz Rusya)
Maxim Romashchenko
( hollanda )
kiki musampa
( sırbistan )
( mısır )
ayman abdelaziz
( isveç )
fredrik risp

ben bu adamların aralarından tanıdığım fiyaskoların listesini yaptım:D

Bernd Thijs,
Kurt Van De Paar,
Karel Adrian D'Haene
Kalitvintsev
Georgi Nemsadze,
Cemaruli
tomas jun
Misse Misse
Jarko Serafimovski
Emanuel Tetteh,
Augustine Ahinful
Oliviera Suisso Eduardo,
Rabson Da Silva,
Marcio Jarro,
jefferson,
fabiano eller,
marcelinho
Rune Lange
Todor Yanchev
Augustine James
Roberto Salazar
Alban Bushi
kiki musampa(günahı Ziya nın başına:D )
ardian djokaj

POYRAZ
23.04.2007, 15:22
Anlattigin olayda söz konusu kisi kimdir bilmiyorum ama Sheva kesinlikle Trabzon'da denenmistir.

POYRAZ
23.04.2007, 15:23
benim bildiğim hypia samsuna gelmiş beğenilmeyip gönderilmiş.Kaka da gaziantepe gelmiş gönderilmiş.Şevkonun trabzona geldiğini ilk defa duyudm.
Okudugum gazetede G:Antep'in de ismi geciyordu. O da büyük bir oyuncuyu elinden kacirmisti ama ismini unutmustum. Bir iki takim daha vardi büyük oyunculari elinden kaciran. Ama en cok hayiflanan Trabzonspor olmustur.

Erman
01.06.2007, 12:06
Gelip geçen yabancılar arasında benim aklımda en çok kalanlardan biri Hans Somers'tir. Havuç kafası, mütevazı oyunu ve o efendi görünüşüyle gitmesine en çok üzüldüğüm futbolcularımızdan biridir. Sadece sahadaki oyunuyla değil, Trabzon'a olan sevgisi ve halkla birebir kurduğu yakınlığı bugün bile kulüp yetkilileri ve onu tanıyanlardan dinleyebilirsiniz.

Trabzon ve Trabzonspor'u o kadar çok seviyor ki, bakın, bugün bile resmi internet sitesinin her yerinde Trabzonspor var.

Site girişindeki intronun ilk karesi:

http://img521.imageshack.us/img521/7272/somit7.jpg

Bu da yine aynı introdan, "hayatım boyunca gördüğüm, izlediğim en iyi futbolculardan biri hatta belki de en iyisi" dediği Bombacı'yı kaybedilen bir maç sonrası teselli ederken:

http://img300.imageshack.us/img300/1619/somhamink2.jpg

Intro'yu geçtikten sonra sayfa açılıyor ve tam ortada bakın hangi resmi var:

http://img297.imageshack.us/img297/9442/som2ua1.jpg

Resimler kısmında da takımıza özel bir bölüm ayırmış. Trabzon'u ve Trabzonspor'dan ne kadar etkilendiğini bu resimlerde görmek mümkün: http://www.hanssomers.be/foto's/Trabzonspor/trabzonshow.htm

Somers denince aklıma bir kare geliyor. Bir Ankaragücü maçından. Yılını tam hatırlamıyorum. Ankaragücü'nün Ersun Yanal'la coştuğu dönem. Bizi ya 5 - 2 ya 4 - 2 yendiler. O maçta sahada çırpınan bir tek Somers'di ve iki golümüzü de o atmıştı. Sahadan ayrılırken ellerine iki yana açıp "e daha ne yapayım" der gibilerinden bizi bir bakış atmıştı. Ben de gayrıihtiyari ellerimi iki yana açıp güya selamlamıştım onu. Sahadan ayrılırken tüm tribün avazımız çıktığı kadar "Somers! Somers!" diye bağırmıştı. Şansa bakın ki -hafızam beni yanıltmıyorsa- o kareyi, Hans'ın sayfasında yakaladım:

http://img300.imageshack.us/img300/1706/som3ov2.jpg

Kendisine geçenlerde bir e-mail attım. Hemen verdiği cevabın bir kısmı mealen şöyle:

"Bir çok yerde top oynadım. Ama Trabzon gibi bu işin hayatın ta kendisi gibi yaşandığı başka bir yer görmedim. Trabzon'u ve Trabzonspor'u hayatım boyunca unutmayacağım. Ayrılışımda duyduğum üzüntüyü hala hissediyorum."

Her ne kadar mütevazı bir futbol yeteneğine sahip olduğu söylense de ben bu havuç kafalı hemşerimizi pek özledim.

A.Alper
11.06.2007, 20:38
Birleşmiş Milletler gibi olmuşuz

kutoz
11.06.2007, 20:51
@Somers,

gittiği dönemde, takımın genel yapısına bakıpta üzüldüğüm futbolcularımızdan birisiydi. O; Trabzonspor'a aidiyet duygusunu kendi özel web sitesinde böyle dile getiriyor... Ya bizler... Trabzonspor'a hizmet etmiş futbolcularımıza, hizmetlerinin karşılığında ne verdik...

A.Alper
11.06.2007, 20:54
web sitesindeki 73 fotoğraf çok özel ve güzel gerçekten arşiv niteliğinde...

macka61
11.06.2007, 21:36
bende çok beğenirdim bu adamı uzaktan çok güzel golleri vardı

x_man
12.06.2007, 18:51
bizede bir şaka vardı o yok yönetim biz bir şaka yapmıştı 1 dakka bile oynatmayıp yollanan ayrıca iranlı azizi hiç oynamadan gitti

ahandali_61
12.06.2007, 19:35
bu gönderilen futbolcular arasında iki kişiye çok üzüldüm
biri romasenko diğeri de szymek gerçi szymek gururundan dolayı gitti yaa bende olsam giderdim...

ince_memed
13.06.2007, 10:08
merhabalarrr

bende somers i cok severdim,harika bir insandı.bu konuda uzun uzun yazrım daha sonra.
birde lars olsen vardı bizde oynadıgı yıl avrupa sampiyonu olan danimarkanın takım kaptanıydı.bizdekimaclarında aptalca goller yememizin baş sorumlusu olan adam danimarka takımında şaşılacak derecede güzel oynuyordu.

bordoylamavi
20.07.2007, 09:22
sommers utrecht le 2010 a kadar uzatmış sözleşmesini

jefferson61sefa
20.07.2007, 10:38
Bİr De Stepanov Geldİ GeÇtİ Bİzden

İskender YILMAZ
20.07.2007, 18:18
sLms.. gerçekten somers in sayfasını ziyaret ettiğimde ne kadar vefalı bi oyuncu olduğunu anladım.. yetenekleri sınırlı olsada takımına biraz daha fazla fayda sağlayabilmek için elinden gelenin iyisini yapmak için zorlardı.. burda en büyük hayal kırıklığı yaratan yabancı oyuncu ise jun, romaschenko ve hiç kuşkusuzki marcelinho dur.. bide bu takıma sessiz sedasız gelip çok büyük iş yapanlar da war.. yattara bunların kralıdır.. szymek de war tabii.. stepanov u da bunların arasına koyabiliriz..

cuneytr
03.08.2007, 10:53
kacarava ve bradze cok iyi hatırlıyorum bu iki oyuncuyuda hatta onların bir macını stattan bile izlemiştim sotanın yerine bize onları vermişlerdi...bizden ayrılırken aglamıslardı...

Tolpaş61
03.08.2007, 11:22
şu kabarık liste midemi bulandırıyor.içlerinden 2 kişiyi kenara koyuyorum sayı daha fazla ama ikisi bence trabzonsporun tarihine altın harflerle yazılmalı.
birincisi tabiki ŞOTA.
ikincisi inanılmaz profosyenelliğiyle SOMERS.

Sencer Bulut
04.08.2007, 19:04
arkadsalr trabzonda süre oalrak en fazla yattara kaldı demi 5 sene...

fmcigenclik
04.08.2007, 20:19
trabzosnporun halini düşünüyom herkez iyi transfer yapıo biz hala jabiyi felen alıyoz ya teknik direktörde hata yada başkanda ya başkan istifa etsin yada ziya doğan bu böyle olmalı

fmcigenclik
04.08.2007, 20:26
:tsbayrak: mrhb arkadaşlar ben trabzonsporluyum bazılarınız hak veriri bazılarınız vermez ama reklamlarda dört büyük değilde üç büyük diolar trabzonsu küçümsemek utanıyorum eğer eski karadeniz fırtınasıysa nuri albayrak veya ziya doğan trabzon için çalışıyosa bişeyler yapmak zorunda nerdeyse mahalle takımı galati yenildik:tsamblem:

Selimag
04.08.2007, 22:37
90 ların başında sheva nın trabzona önerildiği falan bilinen birşey benim bildiğim...
bunun gibi 2-3 topçu var türkiyede beğenilmeyip gönderilen...

tabi bu olay kiev de parlamadan önce... kievde parladıktan sonra nereye getiriyorsun trabzona:D

kiev'de parladiktan sonra Sheva ile Rebrov'u alicaklardi guya bizim yonetim, yanlis hatirlamiyorsam M.A.Yilmaz idi baskan, cok iyi hatirliyorum, heriflerin unu o kadar artmisti ki, sampiyonlar liginde dinamo kiev ile cok sükse yapmislardi ve ben bi an acaba olabilirmi diye sevinmistim ama bu haber ile tek trabzonsporlu oldugum lisedeki sinifimda herkes dalga gecmisti... o gun sayesinde transferi gormeden pacayi sivamamak lazim geldigini ogrendim :p

Ayrica eskilerden acilmisken soz, Cyzio ile Petranovic'in de yeri ayridir benim icin...

Selimag
04.08.2007, 22:51
(Almanya)
Jurgen Groh
........
.......
fredrik risp

---------------------- pfaff ---------------------
---- olsen - stepanov - rada - nikolovski ----
----- arçil - sommers - syzmek - aurelio ----
----------------- şota - cyzio -------------------

yedekler : petkovic, lee yong, lange, d'haene, vugrinec, cemarouli

gelen giden yabancilardan en favori ilk onbirim ve yedekler, ayni donemde oynasalardi bence cok iyi bir kadro olurdu, gerci sol bek sag bek yerine stoperler koydum ama Ziya dogan'dan beter olamam herhalde :p

bu arada kaptanda fahri Trabzonlu olmasindan oturu Hans Sommers :))

isteyen devam etsin... sinirlerime iyi geldi, bu senenin kadrosunu dusunmektense... !!

tavsiye ederim

fmcigenclik
05.08.2007, 11:58
Arkadaşlar benny dediği gibi en fazla yattara kaldı oda şimdi gitmek istio sizce gitmelimi gitmemelimi bence gitmemeli:bmn3:

fmcigenclik
05.08.2007, 11:58
yan tarafa resimleri nasıl koyuyoruz

POYRAZ
05.08.2007, 15:50
(Almanya)
Jurgen Groh
Alexander Löebe
(Yugoslavya)
Mirza Hadziç,
Mitar Lukiç,
Miodrag Yesiç,
Goran İvanoviç,
Milanjo Djukiç,
Vukasin Petranoviç
(Belçika)
Jan Marie Pfaff,
Hans Sommers,
Bernd Thijs,
Kurt Van De Paar,
Karel Adrian D'Haene
(Danimarka)
Lars Olsen
(Polonya)
Jacek Cyzio,
İwan Tomizslav,
szymek
(Ukrayna)
Yury Shelepnitsky,
Victor Grichko,
Kalitvintsev
(Gürcistan)
Arçil Arveladze,
Şota Arveladze,
Kacharava,
Besik Bradze,
Georgi Nemsadze,
Cemaruli
(Azerbaycan)
Vladimir Liçkin
(Çek.Cum.)
Karel Rada,
tomas jun
(Kamerun)
Misse Misse
(Hırvatistan)
Davor Vugrinec
(Makedonya)
Peter Milosevski,
Nikolovski,
Jarko Serafimovski
(İngiltere)
Kevin Campbell
(Gana)
Emanuel Tetteh,
Patric Villars,
Augustine Ahinful
(Brezilya)
Oliviera Suisso Eduardo,
Rabson Da Silva,
Marco Aurelio,
Marcio Jarro,
jefferson,
fabiano eller,
marcelinho
(Norveç)
Rune Lange
(Bulgaristan)
Todor Yanchev
(Nijerya)
Augustine James
(Peru)
Roberto Salazar
(Arnavutluk)
Alban Bushi
(Senegal)
Oumar Dieng
(Güney Kore)
Lee Eul Yong
(Avustralya)
Michael Petkoviç
(Gine)
İbrahim Yattara
Jabi
(Beyaz Rusya)
Maxim Romashchenko
( hollanda )
kiki musampa
( sırbistan )
( mısır )
ayman abdelaziz
( isveç )
fredrik risp
Vay be.......

POYRAZ
05.08.2007, 15:51
Arkadaşlar benny dediği gibi en fazla yattara kaldı oda şimdi gitmek istio sizce gitmelimi gitmemelimi bence gitmemeli:bmn3:
Burasi Yattara'yi tartisma topigi degil ki. Hem Yattara sana gitmek istedigini mi söyledi?

Harun
09.08.2007, 23:09
Valla liglerde eski yabancı oyuncular arasında bir şampiyona düzenlense kupalara ambargo koyardık:)

1- Paff--------------------1-Milosevksi
2-Rada--------------------2-Nikolovski
3-Stephanov--------------3-Aurello
4-Olsen-------------------4-Romasenko
5-Eller--------------------5-Lee
6-Şimek-------------------6-Thijs
7-Şota-------------------7-Sommers
8-Yattara-----------------8-Salazar
9-Marcelinho--------------9-Cyzio
10-Musampa--------------10-Lange
11-Campell----------------11-Vugrinec

Samet KILIÇ
10.08.2007, 19:28
onu bırakında ilk brezilyalımız uyusturucudan öldüü......

Samet Berber
11.08.2007, 14:15
valla bnm unutmadağım szymkowiak onu çok seviyorum ama buda ziya doğanzede işte adam futbolu bırakma noktasına geldi bu kadar da olmaz yaa neyse bir diğer sevdiğim marcelinho vardı neredeyse bütün trabzosporlular adamın futbolculuğundan şüphe duyar hale geldi ama adamı bir kere kendi yerinde görmedik size birşey öneriyim bu sene de almanya ligini ntv veriyor wolfsburgun maçına rastgelirseniz dikkatle izleyin adam ı bu sene kaptanlığa yükselttiler orada stepanovu da unutamayız tabii ki

Gökhan Öz
29.08.2007, 02:03
schevcenko trabzona 14 yaşında gelmiş diyosunuz ama yalan uydurma haber bnlar ama samsun sporun liverpool da oynayan sami hypia yı denemeye getirip yolladığı doğru

yaranozlu
29.08.2007, 11:24
şansız ama kaliteli yabancılar olarak arçil, bushi, romaschenko ve cemalauri yi görüyorum. Bunların hepsi çok iyi futbolculardı ama şansları yaver gitmedi, kimisini sakatlık kimisini hoca yedi. kimisi şansız dönemde geldi ki özellikle cemalauri yi çok beğenirdim ama şans burdayken yanında olmadı. Oynadığı maçlarda çok başarııydı nedense kimse sevemedi, anlayamadım.

bir de şuan gözüme batan bir eksiklik var bordoylamavi...... Brezilyalı kısmında makedonyanın ünlü gol kralı bizde de sanırım bir golü bulunan küçük dev adam:) oliviera unutulmuş. Eduardonun ilk ismi de oliviera karıştırılmasın. Emeğinden dolayı teşekkür ederim, eklersen arşiv genişlemiş olur...

Murathan
21.10.2007, 18:21
:DErman Abİ Somers Hayranisin Galİba:D

Murathan
21.10.2007, 18:28
Bende KÜÇÜkken Lange Hayraniydim 5-6 YaŞlarinda Neden Dersenİz Fb Ts 5-2 YenİldİĞİmİz MaÇta Sonradaan GİrmİŞtİ Fbyİ MafetmİŞtİ:alkış::D:)

emrezx
22.10.2007, 03:31
campell neydı ya o 5-3luk gs macında cocuktum o zmnlar hat trıck yapmıstı superdı adam yaa

Cafer Bulur
29.02.2008, 19:13
benim hatirladiklarim arasinda jean-jacques misse misse vardi.o sene izindeydim tesislerde ordusporla hazirlik maci yapmistik.hatirladigim kadariyla farkli kazanmis ve misse misse 3 gol atmisti.taraftarlarimiz kendi aralarinda misse misse yi öve öve bitiremiyorlardi.bazilarina bu mac ölcü olamaz ligi bekleyin demistim.sonrasi malum.....

kudu_61
26.03.2008, 16:12
şota nın gollerini sommers ve de hane nin efendiliklerini campelin geyse ye 3 golünü vugrinecin şutlarını cizzio nun kafalarını hiç unutmadım unutmam da

_ERHaN_
01.04.2008, 18:59
bi tek mozambik kalmış gitmediğimiz ülkeçççççççç