PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 32.Hafta l Trabzonspor 0-0 M.Başakşehir | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

castillo61
13.05.2017, 23:21
yenersek 'şompoyono boz bolorloroz' ifadeleri ile birşey başarmış gibi dolanacak arkadaşları uyaralım
böyle boş avuntularla komik duruma düşmeye gerek yok

M. Fatih ALEMDAR
13.05.2017, 23:31
Ama direk lafı ağızıma tıktın ki arkadaş :)

tturkmen
13.05.2017, 23:34
Umutlanmaya gerek yok. Bu teknik direktörün egosuyla biz zor yeneriz. Biz her zamanki gibi gönüllerin şampiyonu olalım yeter.

DeAgLeMaNyAq
13.05.2017, 23:49
Ligin ikinci yarısında ilk kez 3 maç üstüste puan kaybı yaşadık ki muhtemelen bu seri Başakşehir ve FB maçıyla birlikte 5 maça çıkmış olacak hatta son hafta ununu elemiş iki takım olarak Bursa maçında da puan kaybı yaşarsak sürpriz olmaz. Neyse ki Ersun Hoca artık ikinci yarının lideriyiz laflarını dillendiremeyecek. Zaten 10 maçta gösterilen 8 galibiyet 2 beraberlik şampiyonluk performansıydı. 3 haftadır yaşanan puan kayıplarının getirdiği hayal kırılığı biraz da bundan kaynaklanıyor. İşin kötüsü Akyazı'nın büyüsü de kaçmış gibi duruyor.Başakşehir klasik oyununu oynarsa ilk yarıda maçı koparır ancak stres yaparlarsa puan kaybı yaşarlar...

Hakan
14.05.2017, 00:05
2-0 alırız.

Courage
14.05.2017, 00:08
Oyun ve sonuç olarak son 3 haftadan farklı bir şey bekliyorum olumlu anlamda. Gol yemeden 2.yarıya girersek ibre lehimize döner ama yersek bu maç bjk maçına benzemez. Başakşehir ligin ne yaptığını en iyi bilen takımı.

Kazanmak ümidiyle.

Full HD
14.05.2017, 00:14
5:0 aliriz.Rahat aliriz!

Cagdas Topal
14.05.2017, 00:16
Çok sevdiğiniz beşiktaşı şampiyon yapmak için oynayın şimdi samimiyetsiz insanlar. Avrupa biletini satan vizyonsuzlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Full HD
14.05.2017, 00:21
Mantikli düsünelim.Eger sekiztas bursayi yenemeyip yada berabere kalip liderligi basaksehire teslim ederse e ozaman biz haftaya en az bir puan aliriz.Trabzon böyle aga!

Timur Bey
14.05.2017, 00:21
Gelecek sezonun ilk denemesi olarak oynamamız gereken maçı ilk formalite maçımız yaptık. Başakşehir son durumumuza bakarsak kazanır.

Mehmet BAŞ
14.05.2017, 00:30
N'Doye ve Rodellega'nın birlikte oynatılması sevdası çok fazla puan kaybetmemize neden oldu.
Ersun Hoca bu maçta da inada devam ederse yine puan kaybı yaşayabiliriz.
Castillo çok iyi değil fakat onun oynaması üretkenliğimizi artıyor.
Aynı zamanda Yusuf'un forvet arkası oynaması elzem!
Hoca neden inat ediyor anlamıyorum.
Acaba Castillo'yu sattılar mı?
O nedenle mi kesiyor?

Son haftalarda kaybedilen şu puanlara üzülmemek elde değil...
Fakat ne olursa olsun hocanın takımı sabote ettiğini söylemek hoş değil. Aynı zamanda doğru da değil.
Sonuç olarak ikinci yarıda 14 maçta 28 puan toplayarak maç fazlası ile en çok puan toplayan takım Trabzonspor'dur.
Son haftalarda bir sıkıntı yaşadığımız doğru fakat maç kaybetmiyoruz. Alınan beraberliklerden hoşnutsuzluk var.
Ben hocaya güveniyorum. Fakat hocanın da iyi işleyen sistemi bozup iki forvetli sistemde inat etmemesi gerek.
Mevcut takımda Sağda Olcay, Solda Castillo ve Forvet Arkası Yusuf ile etkili oluyorduk. Bu bozulmamalıydı.
Olcay'ın etkisiz olmasını da tek kanattan gitmemize bağlıyorum. Castillo varken Olcay daha etkili oluyordu.
Bence tek forvetli sisteme dönmemiz lazım.

Ozan Yılmaz
14.05.2017, 00:48
Neyse ki cengiz cezalı duruma düşmüş. Gerçi ilk yarı emre+visca yetmişti bizi yenmeleri için. Stat isim efsanemize güzellik yapma maçı, avrupayı düşünen yok nasılsa haftalardır anladık artık bunu. Bakalım yetecek mi bu motivasyon.

Arda'
14.05.2017, 00:52
0-3

Ogün YAZICI
14.05.2017, 01:46
Kayseri ve Beşiktaş için çalıştığınız kadar kendinize çalışsaydınız fener'in önündeydiniz bugün.Olcay ve Yusuf önderliğinde son damlasına kadar savaşacaklardır arkadaşlar.Puan kaybettikleri Adana maçı ile kazanma kredisi yarattılar bu maç için.İnanılır gibi değil :D

kanterts
14.05.2017, 01:55
Kazanma Ihtimalimiz yok bence. Onur kivrak viscadan güzel bir gol yer. Emreye de sut cektirmemeliyiz. Kolay faul yapmayalim. Sut kaleyi bulursa gol. Maci onlar kontrol eder. Onazi ile hicbir orta sahaya karsi üstünlük saglayamazsin. Deplasman Takimi gibi oynariz. Adebayora Adim attirmamaliyiz.

Erkin
14.05.2017, 07:42
Motivasyonu son sonuçlarla son derece düşen takım, bitik Ersunun fantezileriyle yine her tarafıyla oynanmış şekilde sahaya çıkar. Normal çıksa da zor gerçi ya. Conte Rıza'nın 5.liği garantileyeceği -ki kötü top da oynasalar hak ediyor- maç olur.
Kulübe de kına yollanmalı, kınayı bir taraflarına yakıp uzun uzun tatilin keyfini çıkarırlar.

umitkaragoz1988
14.05.2017, 09:44
Ersun yanal tatilini erken kesmek zorunda kalmamak için ne yapıp edip takımı avrupaligine götürmek istemiyor. Kalan maçlarda 3 puan sadece Bursaspor'dan alabiliriz ama onuda alamicaz herhalde . Tabi Antalyaspor puan farkını açarsa yenebiliriz. Ersun hoca yaz pilanlamasini cokdan yapmıştır hatunlar bekliyor olacak onu.

gurur6134
14.05.2017, 10:45
Olcay hayatinin macini oynayacaktir bu mac besiktas maci dahil haftalardir sahada olmayan olcayi bakin ve gorun arkadaslarinida motive etmeye calisacaktir saha icinde .yeter mi zor basaksehir favori..aylar once basaksehir son ana kadar gidemez dediklerinde mevcut sistemde 3 ezikler disinda bir sampiyon cikacaksa bu basaksehir olur demistim nedeni cok acik turk futbolunun gizli patronu gokselin duzenin takimi , son ana kadar da geldiler iste..

Fatih Çelik
14.05.2017, 11:05
yenersek 'şompoyono boz bolorloroz' ifadeleri ile birşey başarmış gibi dolanacak arkadaşları uyaralım
böyle boş avuntularla komik duruma düşmeye gerek yok

2010 fb olayları 10 şampiyonluğa bedeldi.

Soner Albayrak
14.05.2017, 11:20
Yahu takım ligi bitirmiş kafasında ne galibiyeti Allah aşkına.

castillo61
14.05.2017, 11:43
2010 fb olayları 10 şampiyonluğa bedeldi.

o farklı
o efsaneviydi
ama şimdi şampiyonluktan edeceğimiz takım Başak
şampiyonlukta elini güçlendireceğimiz takım kargalar
keyif alınacak eğlence çıkarılacak bir durum değil bence

Soner Albayrak
14.05.2017, 11:49
Laz Ziya'nın ''Ben Trabzonsporum, şampiyonu ben belirlerim'' gerzek repliğini gereksiz yere sahiplendik.

Şampiyonu belirlemek ne yahu? Bu süreçte bir sürü etken var, geniş manada düşünecek olursak.

Fatih Çelik
14.05.2017, 11:56
o farklı
o efsaneviydi
ama şimdi şampiyonluktan edeceğimiz takım Başak
şampiyonlukta elini güçlendireceğimiz takım kargalar
keyif alınacak eğlence çıkarılacak bir durum değil bence

Ben de övünülecek bir şey görmüyorum.

Ermanusta
14.05.2017, 12:18
Kayseri macından sonra her puan kaybına kardeşimizdi,asılmadık,içimizden gelmedi gibi bahanelere bu maçta yenersek şu yenilirsek bu şampiyon olur
daha oynanmış,kaybedilmemiş puan kaybına mazeretimizi hazırlıyoruz.
Şampiyonluga oynayan takımlar her puanı kazandıkça Trabzonspor yenmiş yenilmiş etkisi yokki.
Ama takıma güven yok,inişde olan takımı birde biz olumsuz yorumlarımızla arkadan iteklendirip aşagı çekmeye çalışıyoruz
Kendine gel Trabzon,Biz bu degiliz!!

Mert Acar
14.05.2017, 12:21
Kazanırız..

Anıl C
14.05.2017, 12:22
Sözde Trabzonspor'lu taraftar grupları başakşehir ile gardaşta olabilirmiş. Stadta salıverirlerdi baykuşları havaya. Ama yakisiyolarda birbirlerine. Sonucta ayni zihniyete kulluk ediyolar.

Enaldo61
14.05.2017, 12:47
En az 3 atarız, Başakşehir takım değil.

Şaka şaka, gerçekçi tahminim, emre kesin asist yapar adebayor ve visca atar diye düşünüyorum maalesef kaybederiz. Hoca saçmalamaya devam eder.

Şerafettin Kara
14.05.2017, 13:32
Yeniliriz

grandmaster
14.05.2017, 17:50
antalyayla puanlar eşitlendi antalyanın fikstürü çok daha kolay puan kaybı avrupa kupalarına bir sezon daha elveda demektir

Mehmet Cihan Kocaman
14.05.2017, 18:30
Terbiyesizler toplanmış başlığa.

Gurbetçi_TS
14.05.2017, 21:02
fikstür olarak antalya bizden cok avantajlı, son haftalarda oynadıgımız oyunla başakşehiri asla yenemeyiz. 5. olamazsak gercekden yazık olur. ama gercekden cok zor

Erkan A.
15.05.2017, 01:25
izin verin bir mac basligida ben acayim :) belki ugurlu gelirim ......

maca gelince umudum vardi hepimiz gibi ligi ücüncü bitirecegiz diyordum ...fakat durumlar degisti kesin ve net dördüncü oluruz dedik ...

fakat sen git lige havlu atmis küme düsmüs takimla berabere kal ? simdikte basaksehiri yeneriz antalya yetisecek diyoruz , renktaslar biz acik ve net yaziyorum dördüncülügü adana beraberligi ile hak etmiyoruz artik acik ve net ......oyuncularimizin cogu akil olarak izindeler bile tatile baslamislar ....

senin bir hedefin var ligi dördüncü bitirebilirsin iki defa elimize firsat gecti degerlendirmedik oyuncularimizin cogu istemedi diyelim ...herseyi hocaya da baglamamak lazim .

professionel oyuncusun ne icin para aliyoruz ne icin oynatiliyorsun sen ? ersun yanal hocamizdan cogu oyuncumuz korkmuyor artik diziplin yok adana maci herseyi gösterdi ....

basaksehir istahli oynuyor ? sikecilerle macimiz var daha son oynadigimiz maca bakarsak ve ondan evelki kayseri macinada bakarsak dördüncü olmamiz imkansiz gibi gözüküyor ligi altinci bitiririz .....antalyasporun sikecilerle oynadigi maci izleyen olmustur kesinlikle mac sonunda sevinclerini görenler olmustur kesinlikle antalyali oyuncular avrupaya gitmek istiyorlar oyunculari istiyor canla basla oynuyorlar hedefleri var ..........üzgünüm lakin bizimkiler ligi biraktilar umarim yanlilirim.........

kadriviv
15.05.2017, 01:25
Şuraya ufak bir not düşeyim: Ola ki Bursa iki maçını da kaybeder ve Rize 2 maçını da kazanırsa; hep bizim düşürdüğümüzü iddia eden Rize'yi ligde tutup, 2010'da şampiyon yaptığımız Bursa'yı da kümeye gönderebileceğimiz bir final maçı bizi bekliyor olacak... Bu da kaderin bir cilvesi, bakalım neler olacak!

Erkan A.
15.05.2017, 01:32
yorumlarimiz neden iki üc defa yayinlaniyor :)

HOPA'LI TS'Lİ
15.05.2017, 08:39
Rize'de yaptıkları ahlaksızlık sonucu bu takıma gıcık oldum. Yerde yatan savunmasız adama acımasızca vuranların cezalarının 5 maçtan 3 maça indirilmesini ise kınıyorum.

Pislik Emre'yi yenerek uğurlamak yakışır bize

TS kimin şampiyon olacağı ile ilgilenmez, TS şampiyonu belirler.

HOPA'LI TS'Lİ
15.05.2017, 08:40
Şuraya ufak bir not düşeyim: Ola ki Bursa iki maçını da kaybeder ve Rize 2 maçını da kazanırsa; hep bizim düşürdüğümüzü iddia eden Rize'yi ligde tutup, 2010'da şampiyon yaptığımız Bursa'yı da kümeye gönderebileceğimiz bir final maçı bizi bekliyor olacak... Bu da kaderin bir cilvesi, bakalım neler olacak!

Çok az bir ihtimal de olsa sezon sonunda,

Rize-36
Bursa-35

görebiliriz.

Faik Yılmaz
15.05.2017, 08:43
Bir bakarsınız Başakşehir'e çelmeyi takarız Beşiktaş'ı şampiyon yaparız......

UĞUR DURTAŞ
15.05.2017, 09:27
olcay olcay olcay
bjk..şenol hoca..tolgay...
**
takım 3 haftadır dökülüyor
haftaya başakşehir
25 bin çivarında seyircimiz gelir.
3 hfatadır olcay gününde değil takım durdu.
*
haftaya olcayın maçı olacak
hem oynuyacak,hem oynatacak
tekrar ediyorum oynayacak ve oynatacak.
başakşehiri yeneceğiz.
bazı arkadaşlarımız niçin olcay diyebilir.
kolay kolay yanılmam.

hyasin61
15.05.2017, 10:02
Rahat bir galibiyet alacagimizi dusunuyorum.

zafer6161
15.05.2017, 10:23
inşalla yeniliriz de ibb şampiyon olur,,bütün kalbimle ibb yi destekleyeceğim.baştan söyleyeyim,şimdi bazılarınız çıkar derki sanane kimin şampiyon olacağından

işin aslı öyle değil,
bjk şampiyon olursa seneye de en muhtemel güçlü aday onlar,ama şampiyon olamassa bjk yı saf dışı bırakırız.şoka uğrarlar,tıpkı bizim önceki senelerdeki gibi,fb ve gs malum bildiğiniz gibi,o yuzden 2 sene üzleceğime 1 gün üzülürüm daha iyi,,,

İ. SARAL
15.05.2017, 10:54
%99 yenileceğiz.

BERBATOV61
15.05.2017, 10:59
geçen haftalardaki ruhsuz oyunu sahada görmessem ağır söveceğim takıma. Kimsenin uşağı tetikçisi olamaz bu takım

UĞUR DURTAŞ
15.05.2017, 11:39
Kiralık oyuncularımızın hepsi dahil olmak üzere;
aytaç,medyani,ndoye,ibanez,bero,akbaş,yavru,onazi, yusuf erdoğanı
süper ligde şampiyonluğa oynayan hangi takım hatırı sayılı bir miktar para verip almak ister?
*
yeni sezonda samimi,ciddi kafaya oynayacak bir kadro kurulmasını isteniyorsa,
bu oyuncularımızı bir şekilde takımdan uzaklaştırmamız şart.
satılık,takas veya anlaşmalı sözleşmeleri fesih edilmesi şartıyla
üçü beşi aramadan yeni sezonda bu oyuncular olmamalı.

shagrath61
15.05.2017, 14:57
Son 3 haftadır sahaya çıkan kadro ile çıkarsak, beraberlik bile hayal olur.

Olcay------------Yazıcı------------Castillo

-----------Rodallega----------------

ileri hattıyla çıkarsak maçı alabilme ihtimalimiz yüksek.

Sonradan yapılabilecek değişikler de çok önemli.

Ermanusta
15.05.2017, 17:28
Bahaneler!!

Gençlerbirliğiyle ilk maçta 0-0 bitmişti,misafire ayıp olmasın
Kayserispor Kardeş takım ligde zora girmesin
Adananın düşüşüne ben mani olmayayım
Başak şampiyonluk yarışında ben çelme takmamış olayım
Fenerle zaten küsüm
Bursa düşebilir benden bilmesinler

zaten ben yenersem birde Avrupa maçlarıyla ugraşmayayım,tatilim yarıda kesilecek

Yukarıdaki benzer şeyleri yazanlar kendinize gelin!! yemişim sizin zırvalarınızı
Burası Trabzon bahanesi olmaz çıkıp her maç alınacak.
Bu takım her sene şampiyon adayı olmalı
her takım Trabzona korkuyla gelmeli
her trabzonluda takımına sahip çıkmalı

castillo61
15.05.2017, 17:59
son atılan mesajın tercümesi=>beşiktaşlıyım ve sizi aptal yerine koyabilirim

https://preview.ibb.co/mGbvO5/1494860144035.jpg

https://preview.ibb.co/nqdaO5/1494860313394.jpg

https://preview.ibb.co/gaPtAk/1494860244736.jpg

https://preview.ibb.co/gXZRVk/1494860099010.jpg

Furkan Özdem
15.05.2017, 22:51
Kolay maçları verdik zor maçlar kaldı geriye. Avrupa da yalan oldu gibi...

ceday99
15.05.2017, 23:17
Okuzun altinda buzagi aramaya gerek yok.
Guzel bir mac ve rahat bir galibiyet bekliyorum.

Manu61
15.05.2017, 23:18
Yenilmemiz gerektiğini ima edenler veya yenilmemizi isteyenler önümüzdeki yıl hangi yüzle şampiyonluk hesabı yapacak merak ediyorum. Sen daha sahaya çıkmadan maçı kaybetmeyi kabul etmişsin. Şampiyonluğu bu kafayla ve bu yürekle belki rüyanızda görürsünüz.

gurur6134
15.05.2017, 23:18
Sistemin kasar hakemlerinddn bulent yildirim resmen kargalara armagan etmis maci..Q7 iki kere kirmizidan atilmasi gerekirken mac 0 0 ken atilmamis..macin ilk golundn once net faul var..bogazlarina kadar pislige batmis turk futbolu ve istanbul klupleri pisliginizde bogulun..

Hakan
15.05.2017, 23:19
Galibiyetimiz feneri,Azizi,fikoyu kimi sampiyon yaparsa yapsın mağlubiyet istemem.

Ahmet Kara
15.05.2017, 23:20
Biz çıkıp futbolumuzu oynayacağız. Kimin şampiyon olup olmadığı bizi ilgilendirmez.

Enaldo61
15.05.2017, 23:31
Göksel'in 1-2 ay önce ntv'ye yaptığı açıklamada söylediklerinden sonra bu maçta bir darbe vuramazsak yazıklar olsun. Seneye kombine falan almam. Tamam son 4 haftadır çok kızıyorum saydırıyorum ama bu maçta da aynı ruhsuzluk aynı motivasyonsuzluk olursa korksunlar benden!

:ts2:

selcuk
15.05.2017, 23:33
havaalaninda güzel bir karsilama yapilmali

adam olan bizede saldirir diye bagrilmali babasi belirsizlere

Murathan
15.05.2017, 23:39
beşikaşın şampiyon olmaması için hangi skor gerekliyse o skoru temenni ediyorum.

Mehmet BAŞ
15.05.2017, 23:45

İyi rol yapmış ama çok iyi yakalamışsın :) Helal olsun :alkış:

Kemal Öztel
15.05.2017, 23:53
Başakşehir de şikeci bir takımdır ve siyasi bir kulüptür.Beni kim şampiyon olmuş ilgilendirmez ben kazanıp 5.olmak ve Avrupaya gitmek isterim gerisi faso fiso

Mehmet BAŞ
15.05.2017, 23:57
Başakşehir'e G.Gümüşdağ sebebiyle gıcık oluyorum.
Beşiktaş'a da şımarık F.Orman ve A.Nur Çebi nedeniyle gıcık oluyorum.
Açıkçası kimin şampiyon olacağı zerre kadar umurumda değil. Al birini vur ötekine...
Biz Trabzonspor olarak her rakibimizi yenmeye odaklanmak durumundayız. Başkalarının durumu bizi bağlamaz.

Ersun Yanal'ın artık iki forvetli sistem inadından vazgeçmesi gerekir. Bu sistemle olmuyor.
Başakşehir'in etkili futbolu nedeniyle bu maçta E.Yanal'ın mecburi olarak sistem değiştireceğini düşünüyorum.
N'Doye veya Rodellega'dan biri yedek kulübesine gelip Castillo sol kanada yerleşecektir. (İnşallah)
Olcay, Yusuf, Castillo ve önlerinde N'doye ile oynadığımızda etkili oluyorduk. Bu sistemin tutmuştu.
Açıkçası durup dururken bu sistemin neden değiştirildiğini hala anlayabilmiş değilim.
Her neyse yukarıdaki dizilimle oynarsak şansımızın olacağını düşünüyorum.
Fakat ne şekilde oynarsak oynayalım Başakşehir maçı zor olacak!
İnşallah kazanırız.

gurur6134
16.05.2017, 00:04

https://preview.ibb.co/mGbvO5/1494860144035.jpg

https://preview.ibb.co/nqdaO5/1494860313394.jpg

https://preview.ibb.co/gaPtAk/1494860244736.jpg

Bu adamin defalarca ikaz edilmesine sikayet edilmesine ragmen hala forumda yaziyor bizi trolluyor olmasi forum adina utancdir..adam 8tasliyim diye bagiriyor daha ne yapmasi gerek anlamis degilim..

grandmaster
16.05.2017, 01:00
başakşehire yenilmek başakşehiri şampiyon mu yapacak bjk 3 maçı da kazansa zaten şampiyon arkasına bakmaksızın ee yenildik başakşehire bjk da 3 maçını aldı şampiyon oldu biz ne kazandık olan avrupa kupalarından 1 yıl daha mahrum kalmak oldu ne kadar saçma yorumlar var arkadaş

HOPA'LI TS'Lİ
16.05.2017, 08:01
Dünkü sonuçla BJK şampiyon olur.
Ezip geçelim şikeci Göksel'in ahlaksız takımına (Emre, Yalçın, Ufuk, Babacan)

Cengiz Çubukcu
16.05.2017, 08:36
kimin ne olacağı umurumda değil, yenelim işimize bakalım

Fatih Özkan
16.05.2017, 08:50
İki takım da umurumda değil.
Yeneriz İnşallah.

Doğan BULAT
16.05.2017, 08:53
Arkadaşlar bilgisi olan varmı bir konuda yardım isteyecektim ama tam yeri burası mı bilemedim. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Bu hafta kısmet olursa Trabzon'a gelme ihtimalimiz var. Dolayısıyla maça da gitmek istiyorum ama pasoligim yok. Eğer internet üzerinden başvurursak hemen bilet alınabiliyor mu ?

Yiğit Gayretli
16.05.2017, 09:00
Başakşehir maçı için devir aktif!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/54205-BMN-Bilet-Devir-Platformu-%C4%B0BFK-Ma%C3%A7%C4%B1-%C4%B0%C3%A7in-Devir-AKT%C4%B0F

Cagdas Topal
16.05.2017, 09:05
Gelecek seneyi düşünerek hareket edecek olursak umarım Başakşehir şampiyon olur. Beşiktaş şampiyonluğu kaybederse bu travma ile gelecek sene bozguna uğrayacaktır. Beşiktaş şampiyon olursa seneye de alır götürür. O sebeple şampiyon Başakşehir olmalı.

Ozan Yılmaz
16.05.2017, 09:53
Arkadaşlar bilgisi olan varmı bir konuda yardım isteyecektim ama tam yeri burası mı bilemedim. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Bu hafta kısmet olursa Trabzon'a gelme ihtimalimiz var. Dolayısıyla maça da gitmek istiyorum ama pasoligim yok. Eğer internet üzerinden başvurursak hemen bilet alınabiliyor mu ?
Evet.

Anıl C
16.05.2017, 11:38
0-3

Yiğit SARI
16.05.2017, 12:28
Tutan 11'imizle çıkalım:

--------------Onur
Perreira - Uğur - Durica - Mas
---------Okay - Onazi
----Olcay - Yusuf - Castillo
-----------Rodallega

Bulduğumuzu atarız umarım.

TSarıalioğlu
16.05.2017, 13:10
Kupa maçından yorgun dönen bir başakşehir olucaktır karşımızda,zira haftalardır yapılan puan kayıplarına dur deme zamanı geldi.Göksele iyi takarız inşAllah

Mehmet Cihan Kocaman
16.05.2017, 14:50
Galatasaray: 55
Trabzonspor: 49
Antalyaspor: 49

Galatasaray'ın kalan maçları

Osmanlıspor
Alanyaspor (D)
Konyaspor

Trabzonspor'un kalan maçları

Başakşehir
Fenerbahçe (D)
Bursaspor

Antalyaspor'un kalan maçları

Bursaspor
Kasımpaşa (D)
Gaziantepspor

3 haftadır kötüyüz, ama Galatasaray bizden de kötü. Antep karşısında çok zor anlar yaşadılar.
Kalan maçları da kolay değil özellikle deplasmanda Alanya ve içerde Konya maçları çok zor.
Galatasaray'a karşı ikili averajda üstünüz. Bir şekilde aynı puanda bitirip 4. olma şansımız olabilir.
Bu hafta içerde ne yapıp edip Başakşehir'i yenmeliyiz. Deplasmandaki Fener maçını da kazanabiliriz.

Hakan
16.05.2017, 14:52
Bursa küme düşme korkusuyla Antalya maçından puan almalı.

Ozan Yılmaz
16.05.2017, 15:16
Son maç bizden puan alıp ligde kalırlar, bizde rizeyi düşürmüş oluruz :D

Kemal Öztel
16.05.2017, 15:27

Bi güzellik ben de bekliyorum Bursadan.Biz de Başakşehiri yensek zaten ikili averaj bizde tamam işte Avrupa yolu açık

Manu61
16.05.2017, 15:52

Gençlerbirliği maçını kazanıp ligde kalırlar.

batugol
16.05.2017, 16:51
İyi futbolla güzel bir galibiyet alırız çatlak sesler kesilir

kaan61
16.05.2017, 16:53
Her ihtiyacı olana puan dağıtmakla büyük olunmuyor. Kazanacaksın ki büyüklüğünü hissettireceksin.

Gürkan Asma
16.05.2017, 17:39
En kötü oynadığımız zaman bile belediyeyi yenerdik, ismi başakşehir oldu ama bunlar bildiğin belediye. İlk yarıda değişik bir golle kazandılar. Bu sefer yemez bence.

tRaiNer
16.05.2017, 17:46
Trabzon'da olan arkadaşlar vizyonlu başkan ve hocamızla uğraşmayı bırakıp biletlerini alsınlar pazar günü hep birlikte görevimizi ifa edelim.

Camia birbirini yerken elin uşağı malı götürüyor biraz gözü açık olalım.

Yönetim ve hocayı bende eleştiriyorum en doğal hakkımız ancak her defasında yıpranan Trabzonspor oluyor.

Bizlerde küsmeyi tavır almayı, her maçtan sonra 'bir daha maça gelmiyrım .....' gibi tripleri bırakalım.

Bu maç önemli Trabzonspor büyüklüğünü umuyoruzki gösterecektir. Pek tabi 'taraftarlarınıda' arkasına alarak.

redbul
16.05.2017, 17:59
ben bu maçtam puan alacağımızı düşünmüyorum tahminim başak şehir maçı alacaktir ben beşiktaş yerine başakşehirin şampiyon olmasını istiyorum.

Yunus Danışmaz
16.05.2017, 18:02
Ndoye ve Rodallega artık tutmuyor bence. Castillo nun oynaması lazım.

Berkedogan
16.05.2017, 18:47
Takım oyununu fena oynuyorlar . Gerektiğinde 10 kişi defans 8 kişi hucum yapıyorlar. Bizim takımın en önemli test maçı bence yetersiz oyuncular bu maçta çok sırıtacaktır. İnşallah o uyuz emre yi sahamızda sevindirmeyiz.

Erkan SÜNGER
16.05.2017, 19:01
Valla bence tokatlayacaz ibibikleri. Nedense öyle hissediyorum

gurur6134
16.05.2017, 19:52
8tas macinda ki kadroyu surerse sahaya hoca puan herturlu aliriz hatta galibiyete yakin taraf oluruz ..eger yine takimi sabote edercesine sacma sapan kadro kurarsa fark yeriz..

taha küçük
16.05.2017, 20:00
Son haftalarda puan kayıplarının önemli sebeplerinden biri de bence form düşüklüğü takımda ciddi formsuz oyuncular var sonuçta bu takım 11-12 hafta ligi domine etti bu kadar keskin bir düşüş başka şekilde olamaz herhalde.

Petrushka61
16.05.2017, 22:28
Bu maçın Atmosferi farklı olacak. Şampiyon tayin etmeyi seven Bir Trabzonspor, Cengiz Ünder'den yoksun bir Başakşehir. Ersun yanal son maçlarda yaptığı hataları yapmazsa, Taraftarımız bir olabilirse bu maç bizim olur. Aksi taktirde Başakşehire 3 puanı direk hediye etmiş olacağız zaten

Gürkan Asma
17.05.2017, 00:30
Olcay deli gibi oynar şimdi. İnstagramdan beğendiği paylaşımhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170516/e6c022adcaa47a318a2b8304aaa82ba6.jpg

Erkan A.
17.05.2017, 01:06
Bu maçın Atmosferi farklı olacak. Şampiyon tayin etmeyi seven Bir Trabzonspor, Cengiz Ünder'den yoksun bir Başakşehir. Ersun yanal son maçlarda yaptığı hataları yapmazsa, Taraftarımız bir olabilirse bu maç bizim olur. Aksi taktirde Başakşehire 3 puanı direk hediye etmiş olacağız zaten
Cengiz sari kart cezaliysa kupa maci oynayacak ? sari kart gecersiz sayilmiyormu ??

HOPA'LI TS'Lİ
17.05.2017, 07:41

N'Doye son 2-3 maçtır çok etkisiz
Castilloyu niye oynatmıyor bu Ersun anlamıyorum
İlaç Castillo-Rodellaga

Kenan Berber
17.05.2017, 08:41
Bana göre en saçma konulardan biri de takım 13-14 hafta iyiydi bu düşüş normal cümleleri. Şuandaki takım 2010-11 deki kadro ile tabii ki karşılaştırılmaz ama 34 hafta düşmeyen form olabiliyorsa bu bir bahane olmamalı. Maç kazanamazsın, kaybedebilirsin ama mücadele eksiliyorsa sebebi bu değil farklı bişeyler olmalı

BERBATOV61
17.05.2017, 09:18
Beşiktaş için oynayacak veya takımın oynmasını isteyen varsa yönetimde kadroda orda burada. İnş. İbb yener bizi böyle aymazlık olmaz ersun da delikanlı olsun adana maçındaki kadro ve dizilişle çıksın

alone_6161
17.05.2017, 10:06
Olcay deli gibi oynar şimdi. İnstagramdan beğendiği paylaşımhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170516/e6c022adcaa47a318a2b8304aaa82ba6.jpg

Hesap fake değilse ve Olcay bu paylaşımı yaptıysa yanlış...Yönetim uyarıda bulunmalı...

Kim şampiyon olmuş umrumda değil fakat ırkçı emre stadımızdan boynu bükük ayrılırsa çok sevineceğim...

Gürkan Asma
17.05.2017, 10:09
Hesap fake değilse ve Olcay bu paylaşımı yaptıysa yanlış...Yönetim uyarıda bulunmalı...

Kim şampiyon olmuş umrumda değil fakat ırkçı emre stadımızdan boynu bükük ayrılırsa çok sevineceğim...
Hesabı resmi, ama paylaşım yapmadı beğendi sadece.

castillo61
17.05.2017, 11:34
hareketlere bak hareketlere
şimdi dost ayağına yatıyorlar
yanarım yanarım 2-3 sezondur bunlara
kritik haftalarda çelme takamıyoruz ona yanarım
son maçı yenseydik görürdüm olanları

ha diğer yandan şu dostluk ayakları
mide bulandırıcı bir hal aldı
yok Şenol için oynayın
yok sizi şampiyon yapacağız zırvaları bitmedi twitter'da

şampiyon kim oluyorsa olsun diyen adama saygı duyuyorum
ama Başak şampiyon olmasın diyen
endirekt olarak bjk'nin şampiyonluğunu isteyen adama saygı duyamam
neymiş Gökselmiş başak sistemin takımıymış
yahu başak sistemin takımı olmasına sistemin takımı da
beşiktaş 5 kat o sistemin takımı

veee Yusuf Quaresma diye bağırdığında eleştirenler
şu paylaşımı onaylıyorsa %100 artniyetlidir

karahanbakar
17.05.2017, 11:40
Katiliyorum. Çift firvet oynuyoruz gibi görunuyor ama oyun icinde birbirlerine alan acma, ver-kaç yapma, top indirme v.s konularinda uyumlari çok kötü. Ndoyr forvet arkasi pozisyonda oynayacak biri de degil zaten. Bu ikilinin oynamasi kesinlikle cok anlamsiz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
17.05.2017, 12:20

Daha oncede yazmistim olcay bu sene ki en iyi macini oynayacak bakin ve gorun 8tas maci dahil 4 5 haftadir sahada olmayan olcay nasil biranda kendine gelecek..

Uğur_Dmrtrk
17.05.2017, 12:24
İBB bizi yener..Takım mücadele etmiyor son 3-4 haftadır esas sorun bu..yenersin yenilirsin amenna..ama mücadele göremiyorum son haftalarda..

alone_6161
17.05.2017, 14:13
Hesabı resmi, ama paylaşım yapmadı beğendi sadece.

Beğenmesi de doğru değil...Olcay Trabzonspor'un sözleşmeli futbolcusudur, beşiktaşa hizmetini vaktiyle yapmış, sözleşmesi son bulmuştur.

Daha oncede yazmistim olcay bu sene ki en iyi macini oynayacak bakin ve gorun 8tas maci dahil 4 5 haftadir sahada olmayan olcay nasil biranda kendine gelecek..

Bahsettiğiniz şekilde bir performans değişikliği beni üzer. İnşallah haklı çıkmayız...

OzcanHan61
17.05.2017, 14:17
cözüm basit, oynatmayalim bu macta :)

Beğenmesi de doğru değil...Olcay Trabzonspor'un sözleşmeli futbolcusudur, beşiktaşa hizmetini vaktiyle yapmış, sözleşmesi son bulmuştur.

Bahsettiğiniz şekilde bir performans değişikliği beni üzer. İnşallah haklı çıkmayız...

Yiğit Gayretli
17.05.2017, 14:24
Bu tip tartışmalar anlamsız. Böyle tartışmaların içine girerseniz, çıkamazsınız.

Hoca taktiği değiştirse "Neden değiştirdin?". Değiştirmese "Kaybeden taktikle devam etti".

Olcay oynatılmasa "hoca maçı sattı". Olcay çok iyi oynasa "bjk için oynadı". Kötü oynasa "kapasitesi bu kadar".

Geçin arkadaşlar bu işleri. Neden kendi şampiyonluk maçımızı oynayamadığımızı sorgulayın.

lazkopatfaroz
17.05.2017, 15:02
Bu tip tartışmalar anlamsız. Böyle tartışmaların içine girerseniz, çıkamazsınız.

Hoca taktiği değiştirse "Neden değiştirdin?". Değiştirmese "Kaybeden taktikle devam etti".

Olcay oynatılmasa "hoca maçı sattı". Olcay çok iyi oynasa "bjk için oynadı". Kötü oynasa "kapasitesi bu kadar".

Geçin arkadaşlar bu işleri. Neden kendi şampiyonluk maçımızı oynayamadığımızı sorgulayın.
[emoji122] [emoji122] [emoji122]

Mustafa YILMAZ
17.05.2017, 15:24
şu sistemi elinde tutanların takımı olan belediyespor'u sonra ırkçı, şikeci emrenin oynadığı takımı gömsek o sahaya bu berbat sezonu en azından "yapacak bişey yok iyi çaktık ama" diye bitersek bari.

sonra ersun yanal'ın sol kanatsız oynattığı sistem geliyor aklıma oof ulan off deyip kapatıyorum sayfayı

A.Gökhan AKIN
17.05.2017, 17:45
şampiyon olamayız şampiyon belirleriz güzel!!!

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2017, 18:44
İddaacılar için banko 2/2

61_Hasan_69
17.05.2017, 20:55
Şampiyon kim olursa olsun bizi bağlamaz . Biz her çektiğimiz maça kazanmak için çıkalım

ts_tuncay_ts
17.05.2017, 21:01
Son maçlardaki isteksiz ruhsuz futbolumuzu görünce bu maçtaki favorim Trabzonspordur diyemiyorum...Hedefimizde bi avrupa ligi var ama sanki gitmemek için çabalıyoruz...

Alphan Altun
17.05.2017, 22:29
Saldır Başakşehir!

cyberentalpi
17.05.2017, 22:29
Şu takımdan nefret ediyorum. Umarım ki yener şu takımız sayemizde şampiyon olamazlar. Göksel Gümüşdağ,emre belezcocugu şampiyon olacagına Şenol Günes fikret orman tolga zengin olsun.

Kemal Öztel
17.05.2017, 22:32
Maç uzayacak gibi gözüküyor iyi oldu basaksehir iyice yoeuldu.Emre baya darbe aldı 120 dk sonunda muhtemelen sakatlanır.Cengiz cezalı zaten.Yeneceğiz bu şikecileri..

Ozan Yılmaz
17.05.2017, 22:32
Rakip iyice yorulacak gibi.

Gürkan Asma
17.05.2017, 22:33
Maçı yenelim de kim ne b.k oluyosa olsun. Takımla ilgili iki cümle çıkmıyo kimseden.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anıl C
17.05.2017, 22:38
..

Arda'
17.05.2017, 22:40
Adamların maçı uzatmaya gitti ona rağmen zor kazanmamız büyük ihtimal yeniliriz.

zafercalikoglu
17.05.2017, 23:37
Bakalım 120 dk oynayan takıma karşı tepkimiz me olacak sezonun özeti bu maç bence , alacağız bu maçı 2-1

Takıma inanmayan yazmasın ilk yarıyı hatırlatırım

yorumsuz6117
17.05.2017, 23:48
Valla Başakşehir makina gibi takım , yüksek ihtimal bir mağlubiyet daha alıcaz..

U.Sadıkoğlu
17.05.2017, 23:49
120 dakika top oynayan takıma kaybedersek diyecek söz yok.

castillo61
17.05.2017, 23:49
beşiktaş puan kaybederse
başak çıkıp o motivasyonla alır
bugün 80'den sonra yaptıkları tempoyu
biz Adana 10 kişiyken bile yapamadık

Faruk BERBER
17.05.2017, 23:53
Emre Belözoğlu ve Adebayor epey tehlikeliler. Lakin bugün takım olarak 3 saat maç yaptılar bakalım nasıl reaksiyon verecek takım.

Oyun olarak Başakşehir'i çok beğeniyorum. Abdullah Avcı ayrılmaz inşallah takımdan.

Mehmet BAŞ
17.05.2017, 23:55
Başakşehir gerçekten çok iyi bir takım.
İşte sabredip bir kadro oluşturmak, takım olmak böyle bir şey...
Adamlar makine gibi sistemli ve ritmli bir futbol oynuyorlar. Oynadıkları futbolu takdir ediyorum.
Emre, Visca, Cengiz ve önde Adebayor ile gerçekten çok iyi bir takım olmuşlar.
Açıkçası Adebayor, Visca ve Cengiz'i Trabzonspor'da görmek isterdim. Gerçekten kaliteli futbolcular...

Başakşehir maçını kazanırız veya kaybederiz onu bilemem.
Fakat Başakşehir'in 120 dk+ Penaltılar süren bir maç oynaması bizim lehimize olmuştur.
Konu dışı olacak ama Fenerbahçe'nin bu şekilde acı çekerek kaybetmesi beni ayrıca mutlu etti.
Hani biri ''Fb nasıl kaybetsin?'' diye sorsa bu akşamki gibi kaybetsin derdim.

-Samet
17.05.2017, 23:56
Başakşehir sağlam bir yorulmuştur herhalde :)

Ozan Yılmaz
17.05.2017, 23:59
Farketmez biz 60 70 dk. 10 kişi oynayan rakibimizi de yenememiştik zaten.

CaptanBarbosa
18.05.2017, 00:00
Damdoy ve rodallega ikili ile başlanırsa elveda avrupa deyin. Castillo ile başlanırsa bir ihtimal kazanırız veya berabere kalırız. Damdoyun orta sahaya gelip pas yapmaya çalışmasını görmek istemiyorum emreden dayak yer o orda. İnşallah ideal 11e döner EY

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CaptanBarbosa
18.05.2017, 00:03
Damdoyu forvet arkasına koyup yusufu kanata hapsederek 2 haftadır takımın dengesini bozdu hücumdaki olcay-yusuf-perreira 3lüsünün pas reaksiyonunu tamamen yok etti sonuç ortada. Umarım akıllanmıştır da fantazi aramaz.

Erkan A.
18.05.2017, 00:39
renktaslar 120 dk. oynamislar ? yarin öbür gün oynamayacagiz bunlarla pazar günü degilmi macimiz?

ben kendim aktiv 14 yil futbol oynadim , antromanlardan cok maclari severdim keske hergün macimiz olsaydi derdim kendi kendime .....

her mac degisik olur üc gün evel 120dk. oynadim kosamiyorum bunlar palavradir ........ayrica ben amatörde oynadim hergün ücer defa antromanimiz yoktu ..

bu profesionel oyuncular yillardir günde Sabah öglen aksam antroman ediyorlar böyle maclarda bunlar oynamayacak da kim oynayacak ??

inanin bana kupada finalede kalmis takim gelir macini cok rahat oynar biz trabzonspor olarak bunlari cok cok zorlamaliyiz .....

Castilloya cok is düsecek ayrica ben olaydim olcayi yedege alir yusuf erdogani oynatirdim .......Castillo ve yusuf erdogani kanatlara koyardim .......ortasaha yusuf yazici okay onazi ..

ersun hocamiz Castillo gibi yusuf erdogan gibi oyunculari yedege alarak oynatmayarak maci basaksehire hediye eder yoksa basaksehiri kesinlikle yenecegimizi düsünüyorum .

HOPA'LI TS'Lİ
18.05.2017, 08:19
Fenerin sahasında 2 kez fırsatı kaçırıp ahlaksız Volkan'ın dünyanın en kötü penaltısını kullanması ve heyecanlı Josep'in 2 kez penaltı kaçırması sonucu elenmesi çok mutlu etti.

Dün baskette de kaybettiler.

Cuma günü final four'da da çakarlarsa tadından yenmez.

Azize tokatlayacak birini arıyordur sinirden :)

cem1990
18.05.2017, 08:28
Kupa Konya alır
Bu sene yine Avrupa ligi hayal
Su 3 maç alsa idik GS altimizda idi yine bir Avrupa ligi umudumuz olurdu

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turgay Atalay
18.05.2017, 09:20
120 dakika şiir gibi top oynayıp, feneri sahasına hapseden takım, hiç yorulmamış gibi gelir, bizim takımı rahtlıkla yener ve evine döner. Ha bu arada konya ancak kupanın sapını alır o futbolla, herkes turgut doğan şahin değil yakaladığı pozisyonu atamasın.

Cemalettin Taşkın
18.05.2017, 09:42
bu maça ali palabıyık veya halis özkahyayı verecekler. mete kalkavanda olabilir ama onu fb maçına verirler herhalde

atomantcum
18.05.2017, 10:51
...
Oyun olarak Başakşehir'i çok beğeniyorum. Abdullah Avcı ayrılmaz inşallah takımdan.

Başakşehir gerçekten çok iyi bir takım.
İşte sabredip bir kadro oluşturmak, takım olmak böyle bir şey...
Adamlar makine gibi sistemli ve ritmli bir futbol oynuyorlar. Oynadıkları futbolu takdir ediyorum.
...

Başakşehir'in övülmesini kabullenemiyorum. İyi takımmış da sabredip kadro oluşturmuş da bilmem neymiş. İktidarın ve belediyenin bütün imkanlarının aktığı takım demiyorsunuz da oynadıkları futboldan bahsediyorsunuz. Arkalarında böyle destek olmadıkça hiçbir kulüp böyle bir başarı yakalayamaz. İki araba dolusu taraftarı olmayan kulübün ligde şampiyonluğa oynaması size normal mi geliyor?

Adamların 3 tane futbolcusu tüm Türkiye'nin gözü önünde adamı dövdüler ve sonra 1 maç 3 maç ceza aldılar, kimsenin de gıkı çıkmadı. Dövdükleri adam da gitti bunlarla sırıta sırıta röportaj yaptı (Trabzonlu sanırım kendisi).

Neresinden tutsak elimizde kalıyor, böyle ligi de allah kahretsin. Durduk yere sinirlendim.

Mehmet
18.05.2017, 10:55
Bir Başakşehirspor
Türkiye'nin popüler takımına ilmek ilme noksansız futbol dersi verdi
ara da şiir gibi mekikler falan...

Ancak kimsenin belkide tam manası ile keşfedemediği belkide farkında olduğu
çilesiz hırçın çocuk Emre Bölezoğlu motivasyonu kim ne derse desin.
Başakşehirsporun başarısının sebebi Emre Bölezoğlu'dur.

Benim düşüncem bu dakikadan sonra Başakşehirspor KUPA yı gözüne kestirmiştir.

Bize yorgun ve rehavetle gelecekleri kesin... Trabzonspor için bunu iyi değerlendirme fırsatı..
Ancak tek tereddütüm Trabzonspor defalarca kırılma maçlarını elinin tersiyle ötey iteleyip sonucu lehine çevirememesidir.

Hayırlısı bakalım.

gurur6134
18.05.2017, 11:09
Başakşehir'in övülmesini kabullenemiyorum. İyi takımmış da sabredip kadro oluşturmuş da bilmem neymiş. İktidarın ve belediyenin bütün imkanlarının aktığı takım demiyorsunuz da oynadıkları futboldan bahsediyorsunuz. Arkalarında böyle destek olmadıkça hiçbir kulüp böyle bir başarı yakalayamaz. İki araba dolusu taraftarı olmayan kulübün ligde şampiyonluğa oynaması size normal mi geliyor?

Adamların 3 tane futbolcusu tüm Türkiye'nin gözü önünde adamı dövdüler ve sonra 1 maç 3 maç ceza aldılar, kimsenin de gıkı çıkmadı. Dövdükleri adam da gitti bunlarla sırıta sırıta röportaj yaptı (Trabzonlu sanırım kendisi).

Neresinden tutsak elimizde kalıyor, böyle ligi de allah kahretsin. Durduk yere sinirlendim.

Rizeli kardesim o karaktersiz zamaninda trabzon gazetesinde calismis azili bir şikebahceli.

tRaiNer
18.05.2017, 11:18
Yorumlara bak hele! Forumda bir bjk bsksehir seviciliği başlamış, almış yürümüş öve öve bitiremiyor adamlar.

Üstelik sözde taraftarı oldukları takımıda yerden yere vuruyorlar. Takımın eleştirmedik 'girip-çıkılmadık' yeri kalmadı.

Millet fütursuzca giydirip giydirip dururken forum yönetiminden hiçbir zat tek bir yorum dahi yapmıyor.

Neyin peşindesiniz anlamak oldukça güç. Bugüne kadar camiasını ezikleyen başka bir grup görmedim.

Eğer bir insan 'Trabzonspor neden başarılı olamıyor' diye sorguluyorsa gelip buradaki yorumlara bakması, cevabı bulması için yeterlidir.

7can61
18.05.2017, 11:27
Uyan istanbullu uyan, adebayorun parası sizin çöp vergilerinden geliyor. Zaten süper ligde 4 tane istanbul takımı var. 5. sinide belediye yapayım demiş.

Fatih Özkan
18.05.2017, 11:52

Katılıyorum.
Aynı oyunu biz sergilesek herşeye rağmen olur olmadık her türlü eleştiri yapılırdı.
Komşunun tavuğu, kaz misali...

oflubektas
18.05.2017, 11:56
Evet iktidar ve belediye desteklidir, Bilgin Gökberk'in dediği gibi "değnekçilerin yerine konmuş İspark'a ödediğim saçma otopark paramla Adebayor alıyorlar" ama emeklerinin ve Abdullah Avcı'nın da hakkını vermek lazım. Lakin Abdullah Avcı milli takım hocası olduktan sonra bjk artığı Carvalho ve o zaman mübarek bir hocaefendi olan fetö kontenjanından Arif Erdem ile küme düştüler. Fatih Terim'in milli takıma, Abdullah Avcı'nın da kendi takımına geri dönmesi için pervane oldu Göksel Gümüşdağ. Ayrıca ezilmelerine asla müsaade edilmez ama öyle hakem desteğiyle de gelmediler buralara.

120 dakika yorgunluğu ve 2-2'lik skor kimseyi aldatmasın. Başakşehir fenere göre harika oynadı ama kadro kalitesi farkı, deplasmanda olmaları ve şanssızlık yüzünden maç uzadı. Sahanın her yerinde doğru oynayan bir rakiple oynayacağız.

Peki nasıl kazanırız?

Trabzon'daki gs maçını tam izleyenler hatırlar, Yusuf Yazıcı ilk yarı anormal koşarak hem takımı ileride tuttu, hem de her topta Selçuk'a basarak gs'nin top yapmasını engelledi, ilk 50 dakika Selçuk ve gs sahadan silindi. Yusuf gol attıktan sonraki hafif rehavet, çok yorulması ve bizimkilerin 10 kişi kalarak tüm takım geriye çekilince Selçuk anca top yapmaya başladı. İşte Yusuf aynısını bu maç Emre'ye yapmalı. Fizik olarak üstün, en az onun kadar sertlikten yılmaz ve ikisi de sol ayaklı olduğu için kolay çalım yemez. Emre'nin kanatlara ve savunma arkasına atacağı uzun pasların tamamını engellemesi lazım. Hatırlarsanız ilk yarıdaki maçta da bu tür bir pasla yedik golü. Hem Yusuf ve kanatlar önde basınca Onazi de çok rahatlıyor ve oyuna da katılabiliyor. Aksi halde Okay her türlü idare ediyor ama göbeğe çok yük binince haşamat oluyor Onazi. Mümkün olduğunca sert ve baskılı oynamalıyız. Zira Emre kablosunu da kesersek Başakşehir top yapamaz. Kanatlarında da Cengiz yok, Visca'yı Mas'la, Adebayor'u Uğur'a yapıştırıp kademesine Durica'yı koyarsak başakşehir hücumu kalmaz. Ayrıca başakşehir'in zayıf yanı defans hattı. Epruanu sol bekte, önündde de Cengiz'in yokluğunda Eren veya İrfan Kahveci olacaktır. Epruanu kaliteli ama ağır adam. Sağ bekleri de bence yetersiz. Castillo ve Olcay formda olursa buradan çok maden çıkar. Dam Doy kadar servis yapamasa bile Rodellega da statik Başakşehir forvetlerini çok zorlar. Sertliğe müsamaha gösterecek bir hakem, Başakşehir'in maç ilerledikçe kondüsyonunun düşmesine ve risk alıp hata yapmasına yol açabilir. Neticede galibiyete onların daha çok ihtiyacı var.
Ha son 2 maçtaki gibi oynarsak hiç sahaya çıkmayıp 3-0 hükmen yenilelim daha iyi. O da ayrı mesele

Fatih Çelik
18.05.2017, 12:24
Başakşehir'in meşruiyetini sorgularsak ligde tutunacak takım kalmaz. Bence boşuna saldırıyoruz adamlara. Her ilde bir belediye takımı var. Belediylerin destek olduğu yerel takımlar da var. Ya bu sistem tümden kalkacak ya da Başakşehir örnek olarak duracak. Gs'nin ve diğer takımların bilmem kaç milyon vergisi siliniyor adam İspark'ın parasi falan yazmış komik komik şeyler . Ha dersiniz ki içinde Emre Göksel pembe panter gibi figürler olan bir takımı görmek istemiyorum ben de bu konuda hemfikirim. Yıllardır yapılanma yapılanma diye feryat ederken Abdullah Avcı geldi lige yeni çıkmış takımı ilk sezonda ve sonraki sezonda 4. yaptı şimdi şampiyonluk kovalıyor. Hadi diyeceğim ki belediye parasıyla yıldızlar karması kurdu bizim için çerez parası bile değil kurdukları kadronun maliyeti ve sıfır seyirci desteği. Bizim takkemizi önümüze koyup düşünmemiz lazım.

BlackPanther
18.05.2017, 12:58
Hiç ümidim yok. Bu takım bu sezon hiç birşey yapamaz.

Çürük Gsnin önüne bile geçemedi. Sonra bilerek yaptı diyorlar. Neymiş ön elemeymiş.

Gençleri yenseydin Gs nin önündeydin ve ön eleme denen birşey yoktu. Takım bilerek yenilmiyor. Pili bitti. İşin aslı bu.

Ersun Yanalın istediği futbolcuları sezon başı kampına yetiştirsin yönetim ve yeni bir sayfa açalım.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Cemalettin Taşkın
18.05.2017, 12:59
bu maça ali palabıyık veya halis özkahyayı verecekler. mete kalkavanda olabilir ama onu fb maçına verirler herhalde

fırat aydınus daha 2 hafta önce gençler maçını yönetmişti bu kadar sık aynı hakemler mhk ne düşünüyor acaba? sorun yaşamadığımız hakemleri veriyorlar sorunlu hakemleri vermiyorlar gibi düşünüyorum
fırat aydınusla gs yi yendik 2 gençler maçı berabere bitti. fb den sonra en çok bizim maçımızı yönetmiş fırat aydınus.

mete kalkavan kozu cepte hala kesin fb maçına verecekler.

BlackPanther
18.05.2017, 13:03
İBB Belediyeden hariç "Mr World Leaderin" damadının takımı. Olay bu kadar basit. Beyefendinin her yerde eli var.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

UĞUR DURTAŞ
18.05.2017, 13:04
Biz şampiyon oladamadıktan sonra kimin şampiyon olduğu umrumda değil,
hiç bir zamanda umrumda olmadı
*
emre denen çirkef,kişiliksiz adam
36 yaşında
gerçekçi olmak gerekirse,ülkemiz yerli oyuncuları
29-30 yaş diyince futbolu bırakıyor.
bu kişiliksiz 36 yaşında,
takıma abilik yapıyor,
defansta var,ortada var,ilerde var,
kondisyon sorunu yok bu adamın,
90 dakika oynuyor,
dün uzatmalarda oynadı,
2 penaltısını temiz attı,
demek istediğim şudurki
bizim ne okay,ne aytaç nede onazi
60.dak.sonra pilleri bitiyor,
bu adamın bu yaşında oynadığı topun,mücadelenin çeyreğini veremiyorlar..oynamıyorlar..
zoruma giden bu.
*
takımın gençler,kayseri ve adana maçlarından 9 yerine 2 puan çıkartmaları
hayal kırıklığı yarattı.
inşallah hoca ve futbolcular pazar günkü maçın öneminin farkına vararak mücadele ederler.
fb maçından önce alınacak galibiyet takıma iyi gelecektir

oflubektas
18.05.2017, 13:08
Her ilde bir belediye takımı var. Belediylerin destek olduğu yerel takımlar da var. Ya bu sistem tümden kalkacak ya da Başakşehir örnek olarak duracak. Gs'nin ve diğer takımların bilmem kaç milyon vergisi siliniyor adam İspark'ın parasi falan yazmış komik komik şeyler .

Güzel kardeşim orada Bilgin Gökberk'in yazısına atıfta bulunarak sembolik bir ifade kullanılmış. Kaldı ki başakşehir takımının emekleri ve hocasının da hakkı verilmiş. 10 Lira otopark parası değil mevzu, yoksa belediyelerin futbol takımları üzerinden nasıl para akladıklarını, "flaş" transferlere kimlerin "sponsor" olduğunu da satır satır yazarım ama hem yeri değil, hem de herkesin bildiği hususlar olmasına rağmen kimseye yaptırımı yok.

Faruk BERBER
18.05.2017, 13:16

Dikkat ediyorsan iyi takım derken oyunlarından bahsettim, oyuncu karakteri vs. beni ilgilendirmiyor.

Mesela Emre karaktersizdir, fakat mevkisinde Türkiye'nin bir numarasıdır.

Taraftar konusu ile şampiyonluğun alakası yok, bana normal geliyor taraftarsız olmalarına rağmen şampiyonluğa oynamaları.

Doğru düzgün yönetim ile taraftarsız bir takım şampiyon olabilir. Yönetim baştan aşağıya çok önemli.

UĞUR DURTAŞ
18.05.2017, 13:32
hakem fırat

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2017, 13:36
Yine mi Fırat Aydınus :D
İkinci yarı Trabzon'da oynadığımız Karabük ve Gençlerbirliği maçlarını yönetmişti.

hyasin61
18.05.2017, 13:39
Rahat bir galibiyet alacagimizi dusunuyorum basaksehir'in dunku macindan sonra

7can61
18.05.2017, 13:46
Galatasarayın vergi borcu ile ibb nin parasının kıyaslanması. Komik olan bir şeyleri kapatacağım diye başka bir yerden çekiştirmek.
Yorganı önüne çekiyorsun arkan açıkta kalıyor, bu ara yapılan savunmaların tercümesi.

artvints
18.05.2017, 14:12
başakşehir'in oyun düzenini ve oyuncu tercihlerini beğeniyorum. özellikle emre ve cengiz takıma katıldıktan sonra çok iyi bir takım oldular. defanstaki oyuncular daha ince, atletik ve teknik oyuncular olsa tam bir avrupa takımı.

kanatlarda cengiz, visca disiplinli teknik oyuncular. oyunu yönlendirebiliyorlar, ayaklarına top atılabiliyor, defans arkalarına koşuları var. bu yaşlı takımı cazip hale getiren önemli iki oyuncu. bu organizasyonun yüksek fiyata satılacak oyuncuları.

ortasaha merkez kurgusunda alışılmışın dışında bir düzen var. benim de beğendiğim bir kurgu. mossoro klasik 10 numara değil. biraz olcay gibi görevleri olan, gol bölgelerine giren disiplinli değişik bir oyuncu. takımın oyun kurucusu arkada. bu düzen sayesinde emre 36 yaşında tekrar keşfedildi. son dönemde pek futboluyla gündeme gelmiyordu. ahlaksızlığıyla çok ilgilenmiyorum. davranış şekli kişisel tercihidir. kazanmak isteyen ihtiraslı bir oyuncu. asıl ahlaksız olan sistemdir bu ülkede. çünkü adalet ve cezalandırma mekanizmaları çalışmıyor. emre'nin üzerinden tartışma yürütmek birilerini kurtarıyor. bulunduğu ortam çürümüş, futbolcuların ahlakı mı kurtaracak bu ligi? ver cezasını, göster kırmızıyı kuzu olur. kuzu olmasa da umrumuzda olmaz, çünkü ortada haksızlık olmaz.

yıldız transferi adebayor da rastgele seçilmiş bir oyuncu değil. batdal ile alıştıkları oyun düzenleri bozulmadı.

Fatih Çelik
18.05.2017, 14:55
Galatasarayın vergi borcu ile ibb nin parasının kıyaslanması. Komik olan bir şeyleri kapatacağım diye başka bir yerden çekiştirmek.
Yorganı önüne çekiyorsun arkan açıkta kalıyor, bu ara yapılan savunmaların tercümesi.

İstanbul uyanın derken Transformers'a Rasim Ozan'a Beyaz TV'ye Osmanlıspor' a ödediğin çöp vergisini kesmen lazım önce :) Dediğimi tam olarak anlamanı bekliyorum. Ben var olan şeyin meşruiyetinin tartışalacak seviyeden çok uzak olduğunu düşünüyorum. Bunları geçin diyorum bunlar bahane olamaz şu an ki durum için. Bir bataklığın içindeyiz artık "Neden biz bu bataklığın içindeyiz ya neden geldik" bölümü artık beyhude konuşma, şimdi konuslacak "Ben bataklıkta daha iyi imkanlara sahipken bu adam tepede duruyorda ben niye sürekli batiyorum?" . Bir şeyleri savunmak için kötüyü daha kötüyle örtmek adetim değildir.

Fatih Çelik
18.05.2017, 15:00
Güzel kardeşim orada Bilgin Gökberk'in yazısına atıfta bulunarak sembolik bir ifade kullanılmış. Kaldı ki başakşehir takımının emekleri ve hocasının da hakkı verilmiş. 10 Lira otopark parası değil mevzu, yoksa belediyelerin futbol takımları üzerinden nasıl para akladıklarını, "flaş" transferlere kimlerin "sponsor" olduğunu da satır satır yazarım ama hem yeri değil, hem de herkesin bildiği hususlar olmasına rağmen kimseye yaptırımı yok.

Abi buradaki "adam" diye yazdığım kısım sana değil Bilgin Gökberk'edir. Lütfen kusura bakma. Ben gemi batarken geminin batışına değil açılmış bir ufak gediğe takılan bundan nemalanan yazarlara, kişilere kızıyorum

atomantcum
18.05.2017, 15:00
Dikkat ediyorsan iyi takım derken oyunlarından bahsettim, oyuncu karakteri vs. beni ilgilendirmiyor.

Mesela Emre karaktersizdir, fakat mevkisinde Türkiye'nin bir numarasıdır.

Taraftar konusu ile şampiyonluğun alakası yok, bana normal geliyor taraftarsız olmalarına rağmen şampiyonluğa oynamaları.

Doğru düzgün yönetim ile taraftarsız bir takım şampiyon olabilir. Yönetim baştan aşağıya çok önemli.

Taraftar konusu ile şampiyonluğun alakası var, orada kastettiğim sadece tribün desteği değil, aynı zamanda gelir desteği. Hayır gören de zannedecek adamlar altyapıdan çıkmış gençlerle şampiyonluğa gidiyor. Öyle olsa eyvallah diyeceğim. Bir sürü süper lig eskisine, Adebayor'a bilmem kime verecek paraları, tesisleri nerden geldi bunların? Sponsorlarına bir açıp bakabilirsin istersen. Benim paramı alıp Adebayor'a N'diaye'ye bilmem kime veremezler, bu kadar basit. Diğer kulüplere de benzeri el altından yapılıyor evet ancak bu bir argüman olamaz. Bir iş el altından da yapılıyor diye alenen yapılmasını kabullenmek akla mantığa sığmaz. Bunu söyleyen şunu da söyledi: "Anayasaya evet deyip gayrımeşru sistemi meşru kılacağız"

oflubektas
18.05.2017, 19:29
Abi buradaki "adam" diye yazdığım kısım sana değil Bilgin Gökberk'edir. Lütfen kusura bakma. Ben gemi batarken geminin batışına değil açılmış bir ufak gediğe takılan bundan nemalanan yazarlara, kişilere kızıyorum

Estağfurullah kardeşim, rica ederim

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2017, 21:13
Tolga Zengin her fırsatta Trabzonsporlu olduğunu söylediğinde, Burak Yılmaz gs'de oynarken bu benim ilk şampiyonluğum değil Trabzon'da da şampiyon oldum dediğinde, Serkan Balcı trabzonun yeri bende ayrıdır dediğinde hepinizin çok hoşuna gidiyor. Ama Olcay'ın beğendiği fotoğrafı sindiremiyorsunuz.

Tuğrul
18.05.2017, 22:17
Muharrem Usta'nın İBB'de Akparti'den meclis üyeliği yapmışlığı var.

Göksel Gümüşdağ ile öteden gelen samimi bir dostluk kurduğu aşikar.

Başakşehir maçında bu faktörlere, dedikodulara set çekerek alnımızın akı ile maç çıkarmamız lazım.

Ersun Yanal da 4 haftadır yaptığı akılalmaz kadro tercihine. Bu maçta son vermeli.

Hücumu Olcay, Yusuf, Castillo, Rodallega şeklinde sahaya sürmeli.

castillo61
18.05.2017, 22:36
Tolga Zengin her fırsatta Trabzonsporlu olduğunu söylediğinde, Burak Yılmaz gs'de oynarken bu benim ilk şampiyonluğum değil Trabzon'da da şampiyon oldum dediğinde, Serkan Balcı trabzonun yeri bende ayrıdır dediğinde hepinizin çok hoşuna gidiyor. Ama Olcay'ın beğendiği fotoğrafı sindiremiyorsunuz.
kariyerinde ulaştığı başarıyı belirtmekle
beşiktaş'a katkı temalı paylaşım arasında
dağlar kadar fark var

Mehmet Cihan Kocaman
18.05.2017, 22:49
kariyerinde ulaştığı başarıyı belirtmekle
beşiktaş'a katkı temalı paylaşım arasında
dağlar kadar fark var
Buyrun işte...
Ne fark var? Serkan Balcı her gittiği takımda Trabzonu çok seviyorum diyor, aynı şey.

castillo61
18.05.2017, 23:14
Buyrun işte...
Ne fark var? Serkan Balcı her gittiği takımda Trabzonu çok seviyorum diyor, aynı şey.

seneye şampiyon olduk diyelim
Olcay'a nasıl bir duygu diye soruluyor
Olcay da 2 sene önce de bjk ile şampiyon olmuştum derse buna kimsenin itirazı olmaz
yaşadığı birşeye neden itirazımız olsun

ya da başka bir örnek

fenerle biz çekişiyoruz
33. hafta başakla oynuyoruz
Emre çıkıp fener'e son katkımı yapmak istiyorum derse
bunu normal karşılar mısın?
ben normal karşılamam

çıksın yine topunu oynasın
ama ona katkı buna faydam diye çıkmayacak
Trabzonspor'un çapını kavramalı

Oruç
18.05.2017, 23:21
Bilgin Gökberk taraftarı olduğu gs'nin rezilliğini, borcunu harcını konuşmak yerine saçma sapan bir sebeple Başakşehir'e vuruyor he. Ah ulan şöyle bir işimiz olmadı. Al eline laptop, tablet ona buna saydır parayı götür. Basın kartıyla her yere elini kolunu sallayarak gir. Ne güzel iş be.

campos
19.05.2017, 01:06
Rıza 3 maçı alıp Avrupa'ya gideceğiz diyor Antalya'yıda hava soktun Ersun hocam

Berkedogan
19.05.2017, 03:30
İkinci yarı zor maçları kazanıp ( bjk hariç ) kolay maçlarda puan kaybettik. Bizim takım patlama yapar belki bu maçta.

Kamil Çakmak
19.05.2017, 11:40
Mesele kimin şampıyon olduğu değil tabi ki. Şampiyonu biz belirleriz gibi aciz bir söylem hiç değil. Mesele onurumuzla adamlığımızla çıkıp aslan gibi oynamaktır.

Ertan 51
19.05.2017, 11:52
İbb bizi yenemez,
son maçlarımıza bakınca biz de onları yenemeyiz,
büyük ihtimal bu maç berabere bitecek,
sonrası ?
biz işimize bakalım,kim şampiyon olursa olsun,bizi hiç mi hiç ilgilendirmez.

Adem Erdoğan
19.05.2017, 12:39
Skor ne olacak umrumda değil, Avrupa'ya gitmesek de olur zırvalıklarından sonra kendi adıma sezonu kapattım.

Yine de maçı izleyeceğim, izlemeden duramam büyük ihtimalle.

Ermanusta
19.05.2017, 12:53
Trabzonum,Yüreğinle oynayacak erkek gibi mücadele edeceksin,ruhunu sahaya yansıtacaksın.
Yensende,yenilsende her zaman benim takımımsın.

Samet GÜVEN
19.05.2017, 13:30
Durica sakatlanmış, yokmuş maçta.

Ertan 51
19.05.2017, 13:44
Şimdi işler değişti işte :(

bize seneye 2 net stoper lazım.

gurur6134
19.05.2017, 13:50
Şimdi işler değişti işte :(

bize seneye 2 net stoper lazım.

Durica sakatlandiktan sonra formdan cok dustu yine sakatlandiysa seneye guven olmaz verimde alinmaz bu saatden sonra yerine adam sart yedek olur seneye..

Fatih Çelik
19.05.2017, 14:35

Belirsiz yazıyordu açıklama mı gelmiş?

Samet GÜVEN
19.05.2017, 14:56
Belirsiz yazıyordu açıklama mı gelmiş?

Resmi bir açıklama yok. Takip eden gazetecilerin yorumu.

Adem Akyüz'
20.05.2017, 13:35
Zor maç olacak ama kazanacağız diye düşünüyorum. En kötü beraberlik.

Bu arada yarın Olcay iyi bir oyun sergilerse küfür edecek bi topluluk var. Müthiş taraftar profili..

emrahtuna
20.05.2017, 14:27
takımımızın son haftalardaki isteksizliği bizide hayal kırıklığına uğrattı. inşallah kazanırız.

BERBATOV61
20.05.2017, 14:31
bu sene beşiktaşın şampiyonluğu için ibb maçında deliler gibi oynayacak olan olcayın olduda seneye bjk ile çekişirken şampiyonluk yarışında yine bjk için maça asılmaycağını nereden bileyim ? Sen Trabzonsorun oyuncusu isen başka takımın çıkarı için hareke edemezsin böyle yersiz paylaşımları da beğenemezsin. Ersunun mutluluk fenerbahçede olmaktır yazısından sonra 2. vakamızda da ne olacak abartılacak bişey yok tayfası yine doluşmuş. Evet rize veya akhisarda olsa bu dedikleriniz abartılacak birşey yok

Mehmet Cihan Kocaman
20.05.2017, 14:39
bu sene beşiktaşın şampiyonluğu için ibb maçında deliler gibi oynayacak olan olcayın olduda seneye bjk ile çekişirken şampiyonluk yarışında yine bjk için maça asılmaycağını nereden bileyim ? Sen Trabzonsorun oyuncusu isen başka takımın çıkarı için hareke edemezsin böyle yersiz paylaşımları da beğenemezsin. Ersunun mutluluk fenerbahçede olmaktır yazısından sonra 2. vakamızda da ne olacak abartılacak bişey yok tayfası yine doluşmuş. Evet rize veya akhisarda olsa bu dedikleriniz abartılacak birşey yok

Takımı size yedirmeyeceğiz.

gerenimo
20.05.2017, 14:50
Durica sakatlandiktan sonra formdan cok dustu yine sakatlandiysa seneye guven olmaz verimde alinmaz bu saatden sonra yerine adam sart yedek olur seneye..
istersen vuralım da acı çekmesin

selcuk
20.05.2017, 15:08

insan herkesi kendi gibi sanedermis...

Mustafa ÖZDEMİR
20.05.2017, 15:19
inşallah yönetim bundan sonra kimseye beleş kombine dağıtmaz.satılan bilet şu an 23.000 ama maça gelecek olan en fazla 15.000.

gurur6134
20.05.2017, 16:18
istersen vuralım da acı çekmesin

Benden sana bir tavsiye, alakasiz olmus beceremiyorsan espiri yapmaya kalkma..

BERBATOV61
20.05.2017, 16:26
Takımı size yedirmeyeceğiz.
Aynen ersunu gönderip yeni hocayı getirip aradan bir ev alacak komisyon koparmanın peşindeyiz bizde maksat çorba kaynasın. Olcayıda yollayıp orayada bir transfer çakarsak arabayıda alırız güzel olur

insan herkesi kendi gibi sanedermis...
niye doğa bizim maçta kusacak kadar koştuğunda sövüyordu herkes ozaman da normalmiydi doğanın yaptığı ? Senle önceden de konuşmuştuk bunu bu iyi niyetin başına iş açacak.

Emre EFENDİOGLU
20.05.2017, 17:30
Yarın maça gitmeyi düşünüyorum. İlk defa yeni stada gideceğim arkadaşlar, Trabzon merkezde kaçta çıksam maçtan 15 dk önce stadda koltuğuma oturmuş olurum acaba? Ona göre yarın program yapacağım, bilgi verebilecek olan var mı?

Mustafa ÖZDEMİR
20.05.2017, 17:39
Yarın maça gitmeyi düşünüyorum. İlk defa yeni stada gideceğim arkadaşlar, Trabzon merkezde kaçta çıksam maçtan 15 dk önce stadda koltuğuma oturmuş olurum acaba? Ona göre yarın program yapacağım, bilgi verebilecek olan var mı?

hepsi 1 saatini alır

gurur6134
20.05.2017, 17:47

6 da ciksan elini kolunu sallaya sallaya stada girersin..normalde 15 dakikalik yolda trafik vs..isi garantiye al sen..

Soner Albayrak
20.05.2017, 19:36
Berabere biter. Bjk'nin şampiyonluğu perçinlenmiş olur.

yorumsuz6117
20.05.2017, 20:06
1-1..

Fatih Çelik
20.05.2017, 21:45
Evimizde oynadığımız maçta bahis siteleri Başakşehir'i favori gösteriyor , bu utanç bize yeter.

HT61
20.05.2017, 22:19
Başakşehir'in kısa top oynamasına yetişemiycez görünen, oyun başlangıçlarında defanslara da baskı yapamıycaz çünkü çok çabuk çıkıyorlar sıkıntılı yerlerden bir gol atarsak otobüsü çekelim kaleye yoksa yeriz tek pasla hücum organizasyonlarına ihtiyacımız var kanat oyunlarına değil araya adam kaçırmaya çalışmamız lazım kanattan orta yapacak ne adamımız mevcut ne de o ortayı gole çevirebilcek kadar becerikli forvetimiz var Rodallega iyi bir santrafor ama dahası değil Yazıcı Okay'a çok ihtiyac var ve birde Castillo'ya Onazi'yi saymıyorum hem yeterli değil hemde futbolcu değil bana göre Olcay yaparsa bişeyler gol atarız beraberlik kokuyor ama olası Uğur Medjani araya kaçırma durumuyla maçı 0-1 kaybedebiliriz yenersekte şaşırmam ama sebebini araştırmak bakmak lazım iyi oynayan değil Trabzonspor kazansın beraberlik iki takımada yaramaz ya yenilelim ya yenelim ortası yok bu işin artık..

U.Sadıkoğlu
20.05.2017, 22:45
0-1 veya 1-2 kaybedeceğiz gibi geliyor

Kemal Öztel
20.05.2017, 22:56
Sanırım forum hayatımda ilk kez bir maçımız için yeniliriz diyorum,3.lüğü elimizin tersiyle itip 6.oluyoruz bahane de seneye şampiyon olacağuk çıldırmamak elde değil

gurur6134
20.05.2017, 23:01
Eto= antalyaspor...tek basina avrupa ligine tasidi takimi helal olsun harbi buyuk topcu..

tamuğ yamtar
20.05.2017, 23:14
Sanırım forum hayatımda ilk kez bir maçımız için yeniliriz diyorum,3.lüğü elimizin tersiyle itip 6.oluyoruz bahane de seneye şampiyon olacağuk çıldırmamak elde değil

Şampiyonluk işi çok zor zaten...

Veya şampiyon olmak kolayda olabilmesini bilene diyelim...

Özellikle 3 İstanbul takımının en az ikisinin kötü olduğu sezonları kovalamamız lazım...

Son 2 sezon da bunu başarmalıydık ama bu fırsatları harcadık...

Neyse mevzu uzun...

Yarın hangi sonuç olursa olsun üzerine bin tane yorum yapılacak...

Diğer takım taraftarları da yorum yapacak elbette ama en çok da bizim takım taraftarlarından efsane yorumlar bekliyorum...

Sonuç itibariyle; Kayseri maçın da şike yaptığımızı ima edip, hatta ima etmekle kalmayıp şike yaptığımızı söyleyen, Adanaspor beraberliğini 5. olmaktansa 6. olmayı yeğlediğimizden hareketle acıklamaya çalışan (ki bu da şikedir) garip, özgüvensiz, ne yazdığını bilmeyen bi taraftar grubumuz var...

Yarın ki maçın sonucuna göre söylenecek ve yazılacak yorumların, maçın teknik ve taktik kısmından öteye gitmemesi dileğiyle...

İnşallah kazanırız...

Emre EFENDİOGLU
21.05.2017, 00:27
Mustafa Özdemir-gurur6134 teşekkürler bilgi için.

sasort
21.05.2017, 00:55
Arkadaşlar durica oynamayacaksa

İşimiz zor gerçekten bence yarın ki maçı alırsak avrupaya biz gideriz diyorum

Yarın ibb yenersek
Şb yeniliriz
Bursayı yeneriz

Antalya
Kaşımpaşaya yenilir
Anteni yener
Averajla biz gideriz😏

worldmaster
21.05.2017, 02:59
Kazaniriz diye dusunuyorum. En kotü yenilmeyiz.

gurur6134
21.05.2017, 11:53
Kombinelerle birlikte 23 bin bilet satilmis..kombine sahiplerinin bir cogu maca gitmeyecek kime sorsam ne gitcem diyor sehir disindan gelen olmaz maca 3 5 kisi disinda 16000 kombine satildigini dusunursek 15bin kisi olur olmaz statda toplam hedefsiz kalmis bir takim icin normal..

Berke6198
21.05.2017, 12:10
Lütfen iletilerimizi alt alta girmeyelim. Bir mesajı bir iletide yazarsak çok daha iyi olur :)

baby_face_
21.05.2017, 12:16
0-0 lık sıkıcı bir maç olur. Takım kafada ligi bitirmiş gibi.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

U.Sadıkoğlu
21.05.2017, 12:23
Önce Trabzonspor sonra Olympiakos! ;)

HT61
21.05.2017, 12:34
Okay yok galiba

Anıl C
21.05.2017, 12:52
Kombinelerle birlikte 23 bin bilet satilmis..kombine sahiplerinin bir cogu maca gitmeyecek kime sorsam ne gitcem diyor sehir disindan gelen olmaz maca 3 5 kisi disinda 16000 kombine satildigini dusunursek 15bin kisi olur olmaz statda toplam hedefsiz kalmis bir takim icin normal..

Hocam bizim taraftar için illa ki hedef olmali dimi? Sanki Trabzonspor onlar için varoluyo. Bunun adı taraftarlık değil; çıkarcılık.

Anıl C
21.05.2017, 12:54
Rıza 3 maçı alıp Avrupa'ya gideceğiz diyor Antalya'yıda hava soktun Ersun hocam

Bunun adı rakibi havaya sokmak olmamalı. Çalımbay'ın başarısı olmalı. Geldiğinde Antalya'nın sadece 4 puanı vardı.

kayseriliyiz
21.05.2017, 13:14
Zor maç olacak

Envoyé de mon ECHO_SMART_4G en utilisant Tapatalk

gurur6134
21.05.2017, 13:33
Hocam bizim taraftar için illa ki hedef olmali dimi? Sanki Trabzonspor onlar için varoluyo. Bunun adı taraftarlık değil; çıkarcılık.

Burasi turkiye almanya yada ingiltere degil ..trabzona has bir durum degil bu is seyirci basari ile dogru orantili artiyor malesef..

alperrr
21.05.2017, 13:47
büyük kulüpler reaksiyon gösterir teorisine göre
reaksiyon bekliyorum...
yoksa eleştiriler artacaktır...

ilk dönemki maçta 58-42 topla oynama ve 9-0 korner ile bizi ezmişlerdi

artık eski takım yok bizi yenen takım bu oranlarla yenemez
ama futbol bu yenilebilirizde sorun değil oyun olarak göstereceklerimiz benim için önemli....

Arda'
21.05.2017, 13:55
Ersun hoca eğer yine Yusufu sol açıkta, Damdoyu forvet arkasında oynatırsa artık iyi niyetinden şüphe etmeye başlayacağım.

Mehmet Cihan Kocaman
21.05.2017, 14:00
Beşiktaş maçındaki gibi bir mağlubiyet beni üzmez.
Takım 11-12 kişiyle oynuyor, yedek kulübesinde adam yok.
Pilimiz bitti malesef.

selcuk
21.05.2017, 14:32
https://scontent.fvie2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/18589083_1287699954676488_8907038311647939888_o.jp g?oh=cfa49a8c75ea5d174654c9576fc39f34&oe=59AC90C7https://scontent.fvie2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/18556700_1287700104676473_2234638882313797172_o.jp g?oh=8aabcc755544f7dafeef904a00aa9327&oe=59B025E4
https://scontent.fvie2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/18620567_1287699978009819_2657926734070925777_o.jp g?oh=fa7c78f48656a780cb9b0d69e91ec2b7&oe=59B2BC51

Trabzonda olupta insan nasil maca gitmez

ben Trabzonda yasasam bu stadyumu görmeden gecen günüm olmaz, oradakiler nasil bunu degerini bilmiyor anlamis degilim
dünyada insanlarin %99,9 luk kismi Trabzonspor seviyesinde sehirinde takimi olmasi icin nelerini vermezdi...

SpOtLesS
21.05.2017, 15:00
Bir arkadaş için güney kale arkası bilet transfer edebilecek olan varmı renktaslar

Ufuk
21.05.2017, 15:13
Damdoy hamle oyuncusu olarak kulübede bekler umarım.

Onur - Perreria - Uğur - Medjani - Mas - Olcay - Onazi (s) - Okay - Castillo - Yusuf - Rodallega (s)

Bu şekilde bir 11 olur umarım. Onazi ve Rodallega kart sınırında. Dikkat etmeleri lazım yoksa haftaya fb maçında cezalı durumda olacaklar. Duruma göre ikinci yarı N'Doye girer. Orta saha düşünce allaha emanet ederiz zaten. Aytaç girmiş girmemiş pek fark etmiyor. Belki Bero girerse biraz daha kontrollü oynayabiliriz.

Tolga Kurt
21.05.2017, 15:14
Çok zor bi maç tahmin etmeside çok zor.

Mücahit Tüfekçi
21.05.2017, 15:22
Okay sakatlandı deniliyor , okay ve durica yoksa 1 puan bile sürpriz olur galiba avrupa hayalimiz bugün bitecek..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Acar
21.05.2017, 15:34
Okay yoksa Abdüş oynasın ..

28TS61
21.05.2017, 15:38
yenilirsek klasik Trabzonspor x takim sampiyon olmasin diye mac satti sözlerini duymaya hazirlanin

Mehmet Cihan Kocaman
21.05.2017, 15:38
Eğer Okay ve Durica oynamazsa mecburen Aytaç orta sahada oynayacak. Kayseri maçından ıslıklayan tayfa Aytaç'tan Toni Kroos performansı bekleyecek adamın ayaklarını birbirine dolayacaklar yine. Anladınız mı şimdi neden ıslıklamaya karşı olduğumuzu? Elimizdeki malzeme bu, sahip çıkmalıydık.

Arda'
21.05.2017, 15:43
Okay yoksa Bero-Onazi ikilisi oynasın Aytaçı görmek istemiyorum. Hatta Onazi-Medjani oynasın stoperde Akbaşa razıyım.

Hakan
21.05.2017, 15:54
Eğer Okay ve Durica oynamazsa mecburen Aytaç orta sahada oynayacak. Kayseri maçından ıslıklayan tayfa Aytaç'tan Toni Kroos performansı bekleyecek adamın ayaklarını birbirine dolayacaklar yine. Anladınız mı şimdi neden ıslıklamaya karşı olduğumuzu? Elimizdeki malzeme bu, sahip çıkmalıydık.

Sosyal medyadan edilen küfürler çok ağırdı.
Ronaldo'nun Bernabeu'da ıslıklanmışlığı var,gayet normal bir tepkiydi.Bizde robot değiliz ligin en kötü futbolcusuna ses çıkarmayalım.

Berke6198
21.05.2017, 16:04

Elindeki malzeme bu değil. Aytaç zorunlu da değil. Onazi'ye Okay'ın görevini verir, orta sahanın göbeğinde de Abdulkadir'e forma verirsin.

HT61
21.05.2017, 16:10
Aytaç'a sahip çıkma konusunda yeterince limitlerin zorlandığını düşünüyorum bu konu mevzu bahis bile edilemez Yumlu Akbaş Özer Zeki gibi adamlara sahip çıka çıka yeteneksiz oldukları halde helak olduk ayrıca ona mecburuz diye bir şey yok yazıcıyı çekersin onazinin yanına her türlü Onazi Aytaç ikilisinden daha iyidir ön taraftada mecburen Dam doy oynar Aytaç'a mecbur falan değiliz yani biz oynamasa daha çok katkı sağlar

Enaldo61
21.05.2017, 16:13
Eğer Okay yoksa hoca Abdülkadir'i koysun bence de, ama gidip Aytaç'ı oynatırsa art niyet ararım.

emrahtuna
21.05.2017, 16:35
inşallah aytaç oynamaz. amin.

HT61
21.05.2017, 16:47
Ersun Aytaç'la başlar muhtemelen bizde kanser oluruz Okay kadroda yokmuş Durica'nın performansını veririz de Okay'ın performansını vermez kadrodaki hiçbir oyuncu

memmedaga
21.05.2017, 16:49
Abdüş fiziken çok zayıf orta ikilinin önünde sağında solunda oynar ama orta ikilinin yerinde çok zorlanır

Aytaç'ın kalitesi her zaman tartışıldı zaman zaman iyi işler çıkardı ama özellikle Okay ve Onazi'yle kıyaslandığında herhangi bir özelliğinde artısı yok.
Kaldı ki son 2 sezondur git gide yavaşladığı görülüyor.

Bu durumda yerine herkesi denerim Mustafa stoperde Medjani yada bero ortada falan ama Abdüşü Aytaçın yerinde oynatmak ona da haksızlık olur.

Ahmet Malkoçoğlu
21.05.2017, 16:58
Akbas zeki aytac 3 u ayni anda 11 de mi :/
Edit : troll müş

HT61
21.05.2017, 17:07
Durica Olcay Okayın formaları yok twitterda paylaşılan gönderide

Mert Oğuzlu61
21.05.2017, 17:16
Durica nın yerine Akbaş,
Okay ın yerine Medjani,
Olcay ın yerine Loser 32,

Hadi hepsini geçtim Xeki kimin yerine oynuyor ? Xeki, Akbaş, Loser 32 ve Medjani dörtlüsü aynı anda ilk 11 de mi ?

Birisi yalan desin, kabus olmalı uyanmaya çalışıyorum olmuyor valla gerçek galiba.

murmut
21.05.2017, 17:17

Ona bakarsan Aytacin formasida yok :D
Resimde sadece 14 futbolcunun formasi görünüyor, yani 4 futbolcu daha eksik.

Kadroda bir genc futbolcu sürprizi bekliyorum, bu Ömür de olabilir, Yunus Emre Cakir da olabilir. (Ibanez kadroya alinmazsa)

artvints
21.05.2017, 17:19
soyunma odasında bütün formalar asılı olur.

Sefaenes
21.05.2017, 17:20
Neden kötülere birşey olmuyorda iyilere oluyor. Aytaç kazması oynamasın. zekiye bile razıyım lanet olsun

Yiğit Gayretli
21.05.2017, 17:22
Eğer Okay yoksa 0 puan yazıp geçebiliriz.

Şu maçta kim olamazsa olmaz diye sorulsa, açık ara Okay cevabı verilir.

artvints
21.05.2017, 17:23
ndoye önlibero oynasın madem.

Hakan
21.05.2017, 17:24

Kadroda olan olmayan herkesin formaları asılır.Aylardır Ibanez'in formasını sadece orada görüyoruz.

Travelair
21.05.2017, 17:24
Sanırım feybe maçı öncesi kart sınırında çok oyuncumuz var. Korkarım bol kartlı bir maç seyredebiliriz

Ahmet Aksu
21.05.2017, 17:27
sakin olun önce kadrolar açıklansın.. :D

ama okayın olmaması büyük handikap. zaten orta sahamız çok zayıf. bir de o bölgede ilk 11i zorlayacak oyuncu olmaması kötü.

Anıl C
21.05.2017, 17:33
Onur
Pereira_____Uğur_____Akbaş_____Mas
Zeki_____Bero
Ndoye_____Yusuf_____Castillo
Rodallega

artvints
21.05.2017, 17:35
...................onazi
....bero.....olcay.....yazıcı...castilo
...................rodalllega

onazi ve forvetin arasında enerjik bir dörtlü yazılabilir. en azından geleceğe dönük veriler olur. önde ndoye da olabilir, genç oyunculara yüzü dönük oynayıp onları oyuna katar. ne olursa olsun okay'sız iş zor. aytaç oynamayıp zeki oynayınca birşey değişmeyecek. o yüzden farklı enerjik bir düzen denenebilir.
.

Enaldo61
21.05.2017, 17:39
32. hafta 32'nin haftası olsun! Haydi Yusuf Erdoğan! :dansmuz:

Murathan
21.05.2017, 17:42
okaysız ortasaha maskara olur ibbye karşı

memmedaga
21.05.2017, 17:44
Onur
Pereira_____Uğur_____Akbaş_____Mas
Zeki_____Bero
Ndoye_____Yusuf_____Castillo
Rodallega

Xeki vardı sahi

Tolga Kurt
21.05.2017, 17:51
------------Onur---------
Joao--Uğur--Durica-Mas
----------Aytaç-----------
-----Ndoye----Onazi------
Olcay----Rodallega--Yusuf

Kadromuz

Numan Yerlikaya
21.05.2017, 17:53
Uefa umutlarımız bitecek gibi duruyor.
Kadroya baksana
Hala Aytaç'ı oynatan adam seneye şampiyon yapacak ha
Alırsın bekle

Uğur Kalyoncu
21.05.2017, 17:56
Medjani ve Bero oynuyor Aytac yok.

Abdulkadir yedekte forvette Ndoye var.

Avrupa hikaye Ndoye yi pazarlama pesindeyiz herhalde.

artvints
benim üstteki kadro var sitede.

Arda'
-------Bero - Onazi--------
Olcay - - Yusuf - - Castillo
---------Damdoy----------

Böyle çıkıyoruz

murmut
21.05.2017, 17:57
Ona bakarsan Aytacin formasida yok :D
Resimde sadece 14 futbolcunun formasi görünüyor, yani 4 futbolcu daha eksik.

Kadroda bir genc futbolcu sürprizi bekliyorum, bu Ömür de olabilir, Yunus Emre Cakir da olabilir. (Ibanez kadroya alinmazsa)

https://pbs.twimg.com/media/DAW9TqkXYAAy_lG.jpg:large

Abdüsümüz kadroda :)

Ahmet Almacı
21.05.2017, 17:57
Aytaç yok kadroda beyler bi sakin yaa

Gürkan Asma
21.05.2017, 17:58
Okay a ne oldu öldü mü ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratsancak
twitter da @AgnusDei61 çok fena trolledi milleti belli :))

Enes Başkaya60

Reis zaten avrupa umudumuz kalmadı ki ibb bizi rahat geçer gibi...

Hakan
Dandun dışında güzel kadro.

emrahtuna
21.05.2017, 17:59
ya rodallega da biraz ısrar et be adam.

artvints

bence benim üstte yazdığım nedenlerle ndoye oynuyor. rodallega oynarsa hücum bölgesi biraz kopabilir birbirinden. ndoye arkadaki bero ve yusuf'u oynatsın, top tutsun ekstra defans yapsın diye oynuyor. rodallega sonradan girip etkili olabilir.

Kemal Öztel
Okay neden yok ?

Mücahit Tüfekçi
21.05.2017, 18:00
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170521/59c1180cd1fc23c0a673494c31ed9102.jpg Orta saha zorlanacak gibi epeyi , bakalım kadro nasıl bi tepki verecek duricayi aratmaz medjani ama okayi çok ararız gibi duruyor..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi