PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 32.Hafta l Trabzonspor 0-0 M.Başakşehir | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4]

selcuk
22.05.2017, 00:37
iyi macti

kazanmaya yakin taraftik

mactan öncede transfer sayfasinda yazdigim gibi en büyük eksigimiz santrafor

Tuğrul
22.05.2017, 00:44
Tandemin medjani durica olmasi gerektigi bugun birkez saha anlasilmistir..ugur ancak yedek olur..onazi yok haftaya yerine medjani oynar ugur duricayi izleriz yine..
Medjani'nin hatalı pasları dönüşü kalemizde etkili ataklar gördük.

Medjani kontrol-top saklama-dripling özelliği olmadığından takımı sabote ediyor.

Hedefleri olan takıma bürünmemiz için Medjani gönderilmeli.

Tayfun Aydın
22.05.2017, 00:48
65 dakika bu ligin 2. sini sahadan sildik. 4 gün önce maç oynamışlarda falan da filan da hikaye geçin bunları. 65 den sonra düştük oyundan.

Son 5 senedir kaç tane böyle maç seyrettiniz.

Seneye defansın göbeğine 2 net transfer. Onazinin saçma sapan top kaybetmeyeni. Olcay ın kafası Trabzon da olan versiyonu. Ve adam gibi bir golcü.

Bunlardan daha da önemlisi yedek klübesi. Tunay Torun doğruysa süper hamle. Ndiaye haberleri var gene o da net transfer olur.

Haftaya şikebahçe maçına iştahım kabardı bu maçtan sonra.....

Tuğrul
22.05.2017, 00:54
Seneye şampiyon olacağız diye kupaya gitmek istemediler :) seneye şampiyonluk hayal benden soylemesi azize 6-7 tane super yıldızla anlaştı deniliyor bjk daha da guclenır geyse bu kadar gevsek olmaz yani çok basıtmıs gıbı anlatılıyor... bu arada 2 haftadır şike ima ettiğim için ceza yedim bmn den ima ettiğim şike deil buydu benim ama işte nede olsa bmn !!!
Stoper, 6-8 numara, 8-10( Orta sahaya çift yönlü oyuncu), Kanat, Santrafor.

11-12 GS takımı, 15-16 BJK takımı gibi.

Kadroya 5 tane direkt oynayacak isim alındığı takdirde şampiyonluk zor bir hedef değil.

Diğer rakiplerimiz avrupa'da yıpranarak ligde sendeleyecektir. Lige motive olmaları da güç olacaktır.

Dolayısı ile tek kulvarda oynamak bizim için büyük avantaj. 11-12 GS, 13-14 Ersun FB'si ve 16-17 Chelsea buna örnektir.

U.Sadıkoğlu
22.05.2017, 00:59
Çare Sadi Tekelioğlu veya Ziya Doğan falan olabilir :)))))))

Tuğrul
22.05.2017, 01:01
65 dakika bu ligin 2. sini sahadan sildik. 4 gün önce maç oynamışlarda falan da filan da hikaye geçin bunları. 65 den sonra düştük oyundan.

Son 5 senedir kaç tane böyle maç seyrettiniz.

Seneye defansın göbeğine 2 net transfer. Onazinin saçma sapan top kaybetmeyeni. Olcay ın kafası Trabzon da olan versiyonu. Ve adam gibi bir golcü.

Bunlardan daha da önemlisi yedek klübesi. Tunay Torun doğruysa süper hamle. Ndiaye haberleri var gene o da net transfer olur.

Haftaya şikebahçe maçına iştahım kabardı bu maçtan sonra.....

Kanatta Olcay gibi hamle oyuncusu, kısa boylu oyuncu varken Tunay'a ihtiyacımız yok.

Benim görmek istediğim oyuncu tarzı.

C.Ronaldo, Moting, B.Ruiz, Babel gibi zaman zaman forveti çiftleyecek, yüksek toplarda etkili olan bir oyuncu almamız gerekir.

Set oyununda zorlandığımız zaman içeriye yapılan ortalarda uzun boyu ile tehdit yaratan isim almalıyız.

Yönetim ve Ersun Yanal bu şartları göze alarak transferi yapmalı.

artvints
22.05.2017, 01:04
Kanatta Olcay gibi hamle oyuncusu, kısa boylu oyuncu varken Tunay'a ihtiyacımız yok.

Benim görmek istediğim oyuncu tarzı.

C.Ronaldo, Moting, B.Ruiz, Babel gibi zaman zaman forveti çiftleyecek, yüksek toplarda etkili olan bir oyuncu almamız gerekir.

Set oyununda zorlandığımız zaman içeriye yapılan ortalarda uzun boyu ile tehdit yaratan isim almalıyız.

Yönetim ve Ersun Yanal bu şartları göze alarak transferi yapmalı.
bir tane de o ortaları yapan çizgi oyuncusu lazım. gole gitmenin, baskı oluşturmanın en kolay yolu. ayrıca kapanan takımları açmak için de önemli. yedek oyuncu olarak da düşünülebilir ama öyle bir oyuncu şart.

Tuğrul
22.05.2017, 01:17
bir tane de o ortaları yapan çizgi oyuncusu lazım. gole gitmenin, baskı oluşturmanın en kolay yolu. ayrıca kapanan takımları açmak için de önemli. yedek oyuncu olarak da düşünülebilir ama öyle bir oyuncu şart.
Takım halinde çabuk hareket edebilen, oyunun yönünü hızlı değiştiren takım olmalıyız.

Bütün oyuncular kontrol, dripling, top saklama, pas özelliğine sahip olmalı.

5 tane isim söyledim. Ama Mas için de şüphelerim var. Çok basit oynuyor. Risk alan, üreten bir sol bek lazım.

memozcan
22.05.2017, 01:23
bu maçta dk. 70 sonrası neden aytaçı oyuna almadı hoca!!!!

sasort
22.05.2017, 01:29
maçı izlemedim ama takımda

o takım olma ruhunu kaybetmiş görüntüsü var

yusuf sanki ayağına geleni vuruyor sağına soluna bakmaz olmuş durumu gördüm

beronun saç baş yolduğu pozisyon özetlerde bir kaç pozisyon

bu sene bitti transfere dönelim bence

olcay yine söylüyorum geldi takımın olmayan beyni oldu

bakın sayı üreten pasları hep o verdi

erdoğan ne yaptı o kilit pasları vermek yerine arap atı olmaya çalıştı

ANCAK OLCAY DA GÖRDÜM Kİ BİR SEZON AYNI PERFORMANSI VERECEK OYUNCU DEĞİL BELLİ BİR SÜRE SONRA DİNANİZMİNİ KAYBEDİYOR

DURİCA İYİ SAKATLANIYOR

OKAY PERFORMANS DALGALANMASI VE KISMEN SAKATLIK DERDİ VAR

CASTİLLO BERO HALA NET KARAKTER ORTAYA KOYAMADILAR

AMA BERO SAKATLANDI HADİ AMA CASTİLLONUN TAM OYUNA TUTUNURKEN YEDEK KALMASI BU SÜRECİ SABOTE ETTİ. GÖZÜNE GİRSİN ERSUN

MEDJANİ VAR BİRDE İLK GELDİĞİ ZAMAN GOL ATARDI. BENDE ŞÖYLE BİR ŞEY YAZARDIM. BU ADAM GOL ATIYOR İYİ AMA BEN BU ADAMA MEVKİ BULAMIYORUM. DEFANSA KOYSAN 3 TOPTAN 2 SİNİ KAÇIRIR
ORTA SAHA DESEN YETERSİZ. FOORVETE KOYSAN O KADARDA DEĞİL DERSİNİZ. YANİ ADAM KARAKTER OLARAK HİÇ BİR YERDE TAM DEĞİL,

PARA KARŞILIĞI OYNADI SENEYE TUTMAM BEN OLSAM

ONAZİDE BİR MEDJANİ OLUR. ADAM ÖN LİBERO AMA ŞB LENSE ÇARPIP DÜŞMESİ BU NASIL ÖN LİBERO DİYORUM. OKAY MÜCADELE POTANSİYELİ OLMASA ONAZİ FORMA ALAMAZ. NERDE MBİA NERDE ONAZİ AMA YEDEK OLUR. AYAĞINDA TOP TUTABİLİYOR KİLİT PAS İŞLERİNİ BECERİYOR

GELELİM FORVETLERE

İKİSİDE İŞE YARAMAZ BENCE AMA RODE YENİ ALINDI KALACAKTIR. FORVET ŞART

s.ayaz
22.05.2017, 02:46
Ersun Yanal'da sıkıntılar var. Mesela bugün maçtan sonra yaptığı açıklamalarda bazı hatalar yaptı. Mesela lig bitmiş hala sezon başından bahsediyor. Hiçbir oyuncu gelmek istememiş falan. Yani bu tarz lafları söylemenin artık bir manası yok. Önümüze bakmamiz gerekiyor. Konuşmasının sonuna doğru taraftarı da üstü kapalı eleştirdi. Yani takım olmak sadece kadro ile değil taraftar da destek vermeli falan dedi. Ben ne kadar iyi bir takım oluştursam da taraftar oyuncu seçerse bu takım olmaz demek istedi. Maçtaki hugo tezahüratları ve geçen hafta aytaçın isliklanmasi böyle konusturmuş olmalı.

Sezon başı bazı oyuncular gelmemiş olabilir. Ama durica, onazi geldi devre arası durumun daha kötüydü perreira geldi. Yani hiçbir oyuncu gelmedi diyorsun bir kere yanlış konuşuyorsun durica, onazi bunlar az topçu değil. En önemlisi böyle birşey yaşamış olsan bile dillendirmemen lazım. Bu klüp içinde kalmalı. Böyle açıklamalar klube gönül verenleri yaralar. Bizden daha asagida olan takımlar ne transferler yaparken, bu şekil konuşmak doğru değil. Aklınca ben sizi nerelerden aldım, elestirirken nerden geldiğinizi unutmayin demeye getiriyor.

Kimse taraftara ayar veremez. Herkes işini yapacak. Taraftar sadece iyi futbol istiyor. Doğru takımı sahada görmek istiyor. Sen futbol doğrularını uygula eldeki malzemenin hakkını ver bu taraftar zaten senle uğraşmaz.

Bence hoca yanlış sularda. Burada kendine çeki düzen vermesi gereken kişi sadece taraftar değil. Buradan bir başarı öyküsü çıkacaksa bu hep beraber olacak. Evet takımın buralara gelmesinde büyük bir pay hocanın. Yaptığı güzel şeyleri yıkmadan devam etse herkes için hayirlisi olur.

shagrath61
22.05.2017, 07:59
Medjani'nin hatalı pasları dönüşü kalemizde etkili ataklar gördük.

Medjani kontrol-top saklama-dripling özelliği olmadığından takımı sabote ediyor.

Hedefleri olan takıma bürünmemiz için Medjani gönderilmeli.
Dün ki maçı tam anlamıyla izlemiş olduğuna eminmisin? Pereira ile beraber adam savunmanın iyisiydi.

Cagdas Topal
22.05.2017, 08:05
Tribünlerin Hugo Hugo tezahuratlarından küsüp hiçbir taktiksel değişikliğe karışmayan bir teknik direktör mü olur? Bu nasıl iştir yahu.

HOPA'LI TS'Lİ
22.05.2017, 08:18
5. olma şansımız çok azaldı. (Feneri yenersek artabilir)
Dün özellikle ilk 60 dakika oynanan oyunu Kayseri ve Adana maçlarında göremedik.
Akyazı'da 4 maçtır kazanamıyoruz. Nazar mı değdi noldu bilmiyorum
Dün Rodellaga ile başlamalıydı Hoca

Engin Koltuk
22.05.2017, 08:31
Daha yeni ligin en iyi topunu oynayan takımı sürklase etmiş, oynadığı her takıma bariz üstünlük kurmuş bir takıma 60 dakika nefes aldırmadık. Çok iyi top oynadık. Son 30 dakikadaki sıkıntı biraz kondisyon biraz da yedek kulübesindeki yetersizlik kaynaklıydı. Takımın hırsı ve kazanma isteği çok iyiydi. Bir çok kişi oldukça umutsuz gözüküyor ama ligin ilk yarısı ile ikinci yarısı arasındaki farkı mümkün kılan tansferlere imza atan yönetime seneye de bu takımdan şampiyon bir takım yaratacak transferler yapacağı konusunda güveniyorum.

Yiğit Gayretli
22.05.2017, 08:36
Diyoruz, dinletemiyoruz.

Şu takımın yapısıyla oyuncak gibi oynamanın manası var mı? Neyse. "Vardır bir bildikleri" diyip geçelim.

Samet GÜVEN
22.05.2017, 08:39
İlk yarıdaki oyunu ve baskıyı görünce sırtlanlar beklemeye geçmek zorunda kaldı. Maçın son 20 dk sı ise onlar için nimetti.

Aşırı derecede abartılmış, sadece maç kazanmanın verdiği özgüven ile topa hakim olabilen belediye takımını 70 dk sildik sahadan. 70 den sonra hafta içi 150dk top oynayan rakip düşecek derken bize bi haller oldu.

Ersun 70dk bekleyip aman kazanırız düşüncesi ile takıma telepatik yolla müdahale etti!

İkinci yarı kurulan takım ligimiz için belli bir ölçüde yeter seviyede. ( Çok çok eksikleri olsa da ) Bu takıma doğru dokunuşlar ile seneye gerçekten tepelerde gezer yarışın içinde sonuna kadar ligi götürebiliriz.

Ertan 51
22.05.2017, 08:41
Daha yeni ligin en iyi topunu oynayan takımı sürklase etmiş, oynadığı her takıma bariz üstünlük kurmuş bir takıma 60 dakika nefes aldırmadık. Çok iyi top oynadık. Son 30 dakikadaki sıkıntı biraz kondisyon biraz da yedek kulübesindeki yetersizlik kaynaklıydı. Takımın hırsı ve kazanma isteği çok iyiydi. Bir çok kişi oldukça umutsuz gözüküyor ama ligin ilk yarısı ile ikinci yarısı arasındaki farkı mümkün kılan tansferlere imza atan yönetime seneye de bu takımdan şampiyon bir takım yaratacak transferler yapacağı konusunda güveniyorum.
Aynen öyle,
eleştiri olacaktır tabi ama umutsuz olacak ve kızacak bişi yok,
mesela ben dün eleştirilen Yusuf'a bile kızmıyorum çünkü adam ışık saçıyor valla,
prof bir ekip Castillo ile Yusuf'un üstüne düşsün,gerekli psikolojik desteği versin,bu 2 oyuncu en az 15 milyon euro değerinde oyuncular olurlar,doğru takviyeler ile de takımı şampiyonluğa götürebilecek oyuncular olurlar,inşallah yönetim bu konuda bişiler yapacaktır. Ben umutluyum.

Ermanusta
22.05.2017, 08:48
Ersun Hoca galibiyet için kadro yapmış,ancak 2.ci yarı orta saha oyundan düşünce beraberliği kurtarmaya çalıştı.

UĞUR DURTAŞ
22.05.2017, 09:00
Ben taraftardaki Rodallega sevgisini anlayabilmiş değilim.
**
Günaydın;
sevgisi demiyelimde,roda'nın ndoye'ye göre gol vuruşlarının daha sağlıklı olduğunu söyleyelim.

katre-i.matem
22.05.2017, 09:16
Yedek kulübesinde akbaş, yavru, aytaç, yusuf erdoğan ve abdulkadir olan takım taraftarı teknik direktörünün oyuna müdahale edemediğini konuşuyor. Boş adam muhabbetleri.

Murat Keçeci
22.05.2017, 09:18
Zevkli bir maç oldu.ilk yarı üstün olan taraf bizdik ikinci yarı ise üstün olan taraf rakip idi maçın hakkı beraberlikti ve öylede bitti.Kazanan kim oldu derseniz antalya ve beşiktaş oldu diyebilirim.

Maça geçersek Hoca hugo ya yer açmak için uzun zamandır yaptığı denemeleri bırakıp ideale en yakın kadroyla sahaya çıktı ve karşılığını da aldı başakşehir gibi fb,gs,bjk ya karşı üstün futbol oynamış takıma karşı 60 dakika üstün olan taraf idik sonra hücum elemanlarımız yorulunca sol taraftan viscaya bir kaç net pozisyon verdik.Keşke hoca ideal hücum hattı düzenine daha erken varsaydı da Avrupa hedefini zora sokmasaydık neyse hayırlısı neyse o olsun artık.

Maçın iyileri onur,perreira,medjani,onazi, castillo,yusuf ve ndoye diyebilirim.Bero hariç diğerleri de vasat üzeriydi.
Okayın oynama ihtimali olsaydı maçı kazanma şansımız daha çok olacaktı,bero hücum bölgesindeki paslasmayı aksattı.

Ersun Hocanın yapması gereken şey bu ideal kadroyu baz alıp aynı özellikleri taşıyan oyuncuların bir kaç üst seviyesini bulmak olmalı. örneğin ndoye tarzı bir forvetin daha genç ve gol vuruşu daha yüksek olanını bulmak,castillo özelliğindeki adamın bir üst versiyonunu bulmak,onazi veya Okaydan birinin yerine oyun görüşü daha yüksek birini bulmak,yavaş stoperlerin yerine hızlı stoper bulmak kadro kalitesi böyle yükselir.

Taraftar ile t direktör arasındaki fark taraftar maçı yüzeysel izleyip analiz yapar t direktör ise derinlemesine izleyip analiz yapar o yüzden Ersun hoca doğru olanı yapmaya devam etsin takım kıvamına geldiğinde hugoda formayı alacaktır şuan orta saha ndoye Hugo ikisini birlikte kaldırmıyor ama ileride orta saha güçlendikçe bu sorunda aşılabilir.

nbay
22.05.2017, 09:28
Yedek kulübesinde akbaş, yavru, aytaç, yusuf erdoğan ve abdulkadir olan takım taraftarı teknik direktörünün oyuna müdahale edemediğini konuşuyor. Boş adam muhabbetleri.

bu verilebilecek en kestirme cevap ,başakşehirin yedekleri senden çok daha mı iyi ya da kadrosu ? dünki maçta ndoye ya da beronun yerinde abdulkadir olsa herhalde bu ikisinden daha kötü oynamazdı. sen önce mantıklı bir hamle yap sonra yine zeki ya da aytacı orta sahayı kuvvetlendirmek için oyuna sürersin . taraftara sitem yapmak için önce sen doğruları uygulayacaksın . hoca bu sezon oyuna müdahale bakımından sınıfta kalmıştır diye düşünüyorum .
senin elinde castillo gibi yaratıcı bir oyuncun var , haftalardır adamı oynatmadın bir inat uğruna puanları dağıttın sağa sola .

UĞUR DURTAŞ
22.05.2017, 09:28
ersun hoca iyi hoca,klas hoca
eyvallah,
hataları olmuyormu kesinlikle oluyor,iyi giden takımı bozdu.
bencil,çalımcıda olsa castillo gerçeği var ortada
gençler,kayseri,adana maçlarında oynaması gereken bir isimdi
% 100 hoca hatasıydı.
bu demek değilki ersun hocayla yollarımızı ayıralım.
futbolcunun formsuzluğu olduğu gibi hocanında oluyor.
maç sonrası açıklamaları hiç yakışmadı,
ben olsam maç sonu ersun hocaya şunu sorardım;
hafta içi 90 dakika oynamış,
üzerine 30.dak uzatma oynamış,
penaltı atışlarıyla sonuçlanmış
bir takım nasıl olurda 60.dakikadan sonra , trabzonspor'dan daha fazla diri durur sahada.
neden?

İ. SARAL
22.05.2017, 09:29
Cardozo ne zaman satmış takımı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sahada sürünerek yeterince sattı. Suç onda değil ama bitik adamları takıma dolduranlarda.

İ. SARAL
22.05.2017, 09:31
Ndoyenin 10 maclik periyottaki performansindan mest olupta seneye de kadroda olmali diyen arkadaslara bi sorum var. Sizce de hala kalmali mi?

Para kazanacaksak gidebilir ama serbest bırakacaksak/tazminat vereceksek bence kalmalı. Zaten hoca da kalmasını isteyecek büyük ihtimalle.

shagrath61
22.05.2017, 09:32
Sahada sürünerek yeterince sattı. Suç onda değil ama bitik adamları takıma dolduranlarda.
Cardozo dediğin adam bel ağrısıyla maça çıkmış adam. Bize gelmeden önce, benficada da sahayı yırtmıyordu zaten. Adama pozisyon hazırlıyorlardı atıyordu.

Adamın futbol tarzı bu. Adamın futbol tarzının bu olduğunu bildiğin halde sattı diye ağır ithamlarda bulunman sana yakışmadı.

Zira çoğu futbolcunun tepki göstereceği 90+ değişikliklerin de bile sesini çıkarmadan profesyonelce işini yapan biriydi.

İ. SARAL
22.05.2017, 09:37
Ersun'u gram sevmem ama Şenol Güneş'i yiyen camia Ersun'u da yer. Sonra sezon sonu şampiyonluk kutlamalarını görüp sinir olur. Dönüp kendi hocasını kovdurur. Son 34 senede 1 şampiyonluğun var ki onu bile ağız tadıyla yaşayamamışsın. Ersun Yanal bir şeyler deniyor tuttu tutmadı bakarız. Seneye baktık performansı çok kötü sezon sonu yollar ayrılır. Şu ligde şampiyonluk yaşatacak kaç yerli hoca var? Olanların da kaçı gelir kaçı camia tarafından kabul edilir?

Bunları düşünen yok, yalama oldu takım artık 4 ayda bir hoca değişecek takım komple değişecek, sistem bu. Futboldan gram anlayan adam bu takımın seneye çok can yakacağını görür zaten. Hiç transfer yapmayalım bu takımla seneye ilk 3'teyiz. 2-3 tane nokta atışı yapabilirsek o zaman şampiyonluğa oynayan takım oluruz.

İ. SARAL
22.05.2017, 09:41

:D

İ. SARAL
22.05.2017, 09:42
Cardozo dediğin adam bel ağrısıyla maça çıkmış adam. Bize gelmeden önce, benficada da sahayı yırtmıyordu zaten. Adama pozisyon hazırlıyorlardı atıyordu.

Adamın futbol tarzı bu. Adamın futbol tarzının bu olduğunu bildiğin halde sattı diye ağır ithamlarda bulunman sana yakışmadı.

Zira çoğu futbolcunun tepki göstereceği 90+ değişikliklerin de bile sesini çıkarmadan profesyonelce işini yapan biriydi.

Kusura bakma da 90 + da bile sahada olmaması gereken bir adamdı kendisi. Fiziksel olarak dip yapmış adamı alırsan o da böyle yapar.

Fatih Çelik
22.05.2017, 09:50
Kusura bakma da 90 + da bile sahada olmaması gereken bir adamdı kendisi. Fiziksel olarak dip yapmış adamı alırsan o da böyle yapar.

50 maç 25 gol abi o haliyle. Damdoy 25 golü bir arada ancak özetlerde görür bizde. :D

shagrath61
22.05.2017, 09:50
Ben şahsım adına, her maçtan sonra'' takım olma yolunda'' diye başlayan cümleler ile konuşan bir hocadan ziyade, biz şunu yapamadık ya da bunu denedik bu olmadı diyen birini istiyorum.

Bir insan her maçtan sonra aynı açıklamayı yapar mı hocam ? Çıkıp bir günde , ben bu taktiği denedim ama şunun için yaptım de. Ya da 2. yarının başların da çıkıp, ben avrupa kupalarına gitmeyi çok önemsemiyorum de. Biz , taraftar olarak ona göre maçları izleyelim. Kendi kendimize, şu maçı alırsak şöyle olur bunu alırsak böyle olur diye her şeyden habersiz kafamızda kurmayalım. Seni de yok yere suçlamayalım. Adam böyle yapıyor da, bunu daha önce söylemişti deyip geçelim. Vallahi ben artık yoruldum ya.

Bana Halilhodzic samimiyetin de açıklamalar yapan biri lazım. En azından takımın durumu ne, ne düşünülüyor, hangi sıraya oynayacağız biliriz.

shagrath61
22.05.2017, 09:53

Tamam da bu senin ona sattı etti demen için geçerli bir neden değil. Kaldı ki, burak' tan sonra 50 maçta 25 gollük performans veren başka bir futbolcun var mı ? Adam sakat haliyle 50 maçta 25 gol atmış hala beğenmeyip bir de iftira atıyoruz. Bir de 3 sezonda toplamda 6 gol anca atan Ndoye ile aynı maaşa oynadı. Yazık günah

tanjugunduz
22.05.2017, 10:05
dostlar hep söylüyoruz da hatta teknik.direktor hatta başkandan divanda söyledi yeni takviyeler olacak ya adam gibi takviye olmazsa o zaman ne olacak hoca maaşını alıp yine bizleri mı acıtacak yada başkan vizyon merak etmeyin mı diyecek . ak kara transferde belli olacak

O ruh geri gelecek

katre-i.matem
22.05.2017, 10:05
bu verilebilecek en kestirme cevap ,başakşehirin yedekleri senden çok daha mı iyi ya da kadrosu ? dünki maçta ndoye ya da beronun yerinde abdulkadir olsa herhalde bu ikisinden daha kötü oynamazdı. sen önce mantıklı bir hamle yap sonra yine zeki ya da aytacı orta sahayı kuvvetlendirmek için oyuna sürersin . taraftara sitem yapmak için önce sen doğruları uygulayacaksın . hoca bu sezon oyuna müdahale bakımından sınıfta kalmıştır diye düşünüyorum .
senin elinde castillo gibi yaratıcı bir oyuncun var , haftalardır adamı oynatmadın bir inat uğruna puanları dağıttın sağa sola .
Oyuna giren irfan can kahveci ve mahmut tekdemiri gectim oyuna girmeyen bir samuel holmen imiz bile yoktu dun kulubede. Bunu kabul etmek zor gelebilir ama gercekler boyle.

Bizde isteriz daha iyisini ama yusufun aytacin sonradan oyuna girip takimi oldugundan daha geriye goturdugu bir cok mac mevcutken buradan hocaya vurmak abes kaciyor bence.

Abdulkadir ise bir risktir takim icin degil oyuncu icin bir risktir. Hoca o riski almadiysa saygi duymak gerekir. Ligin ilk macinda geriye dustugumuzde Abdulkadiri oyuna alan da ayni Ersun Yanal di.

İ. SARAL
22.05.2017, 10:16
50 maç 25 gol abi o haliyle. Damdoy 25 golü bir arada ancak özetlerde görür bizde. :D

Santrafor olarak ikisi elimde olsun 100 maça çıkalım 100'ünde de Damdoy'u oynatırım. Çoğu hoca da böyle yapar BENCE. Damdoy da çok yeterli değil ama şu an o oynar. Seneye Burak Yılmaz tarzı biri lazım bize. Hem top tutacak hem servis yapacak hem duvar olacak hem de buldumu yapıştıracak. Bu dediğim adam da biraz tuzlu oluyor tabi.

İ. SARAL
22.05.2017, 10:17
Tamam da bu senin ona sattı etti demen için geçerli bir neden değil. Kaldı ki, burak' tan sonra 50 maçta 25 gollük performans veren başka bir futbolcun var mı ? Adam sakat haliyle 50 maçta 25 gol atmış hala beğenmeyip bir de iftira atıyoruz. Bir de 3 sezonda toplamda 6 gol anca atan Ndoye ile aynı maaşa oynadı. Yazık günah

Sahada mücadele etmeyen adam takımı satmış demektir bana göre.

kopeli
22.05.2017, 10:31
bjk'yi sampiyon yaptık sanırım.

acıkcası 3 büyüklerin 3'ünüde kendi sahamızda yenmemiz en kötü 1 almamız gerekiyor. aksi halde büyük takım olamayacaz

shagrath61
22.05.2017, 10:40
Sahada mücadele etmeyen adam takımı satmış demektir bana göre.

Senin anlamadığın kısım, bu adamın ömrü hayatı boyunca böyle futbol oynadığı ve sen bunu bilerek aldın. Kronik bel sakatlığını hiç söylemiyorum bile. Başkası olsa maça çıkmaz yatardı, en azından bu adam çıkıp elinden geleni yaptı. Günah almak çok sıkıntı bir olay. Başka bir şey demeyeceğim.

sezai
22.05.2017, 10:52
ERsun yanal risk almayı sevmiyorr Birde takım yorgun iken rodalegaı koyuyor adam ne yapabilir koy abdulkadir topla dripling yapıp gitsin ama nerdeee ersunda o cesaretttt

gurur6134
22.05.2017, 11:10
8tasli 3 4 kisi kartal isareti yapip tribinde fotograf cektirmeye calisinca arbede yasanmis..senol efendi basimiza ne isler actin anlamissindir umarim..

Faik Yılmaz
22.05.2017, 11:17
Trabzonspor ŞİKE YAPMAZ.

Trabzonspor KİMSE İÇİN OYNAMAZ....

Yener

Yenilir

Berabere kalır ama

SADECE kendisi için oynar.....

ANLADINIZ MI KOT KAFALİLAR ?

Samet GÜVEN
22.05.2017, 11:28
Halen, ceza sahasında topu ona ulaştırdığında 3 te 2 sini gol yapacağını bildiğin santrafor ile ceza sahasına maç boyunca 3 kere girmeyen adamı mı kıyaslıyoruz?

Hem de işini dosdoğru yapana takımı sattı diyerek. Pes.

cem1990
22.05.2017, 11:38
Belli ki arkadaşlar Cardozonun Benfica da orta sahadan top taşıyıp gol attıklarını falan düşünüyorlar
Benfica da kanat diye nitelendirdiğimiz bizde yıllarca olmayan bir sistemi vardı.
Adam bitirici forvet idi top getirilir atardı.Bizde adama top gitmediği halde 25 gol performans sergiledi kim vardı bu performans yapabilecek?
Diyin ki bu oyuncu şekli şahsi mentaliteme uymuyor,pas yapacak geri gelecek komple takım oyunu oynayacak eyvallah
Lakin Cardozo forvet olmaz diyorsanız buyrun sizi görelim saha da.

Yıldıray Emanet
22.05.2017, 11:39
Galibiyete hasret kaldık

shagrath61
22.05.2017, 11:47
Halen, ceza sahasında topu ona ulaştırdığında 3 te 2 sini gol yapacağını bildiğin santrafor ile ceza sahasına maç boyunca 3 kere girmeyen adamı mı kıyaslıyoruz?

Hem de işini dosdoğru yapana takımı sattı diyerek. Pes.

Herkesin futbol görüşü farklı olabiliyor da, takımı sattı denmesi biraz ağır kaçıyor. Bir de o arkadaş kimseyle kıyaslama yapmıyor, ndoye örneğini ben verdim.

İskender Çakmak
22.05.2017, 12:50
Maçı bu sabah izledim. Açıkçası son vuruştan ziyade yüksek tempo yapamamışız. 60 tan sonra da en dip noktaları görmüşüz. Başakşehir gol atacak pozisyonları da yakalamış.

Oyun olarak iyi zamanlarımız da var normal tempo da var düşüş de var. Böyle olunca ya yenilirsin ya da berabere kalırsın.

Olcay, N'doye, Bero futbol olarak bize hiçbir şey katmamış. Hatta Olcay 80'lerde emreye arkadan sert faul yaparak maçı kurtarmaya bile çalışmış kendi adına.

Bilmiyorum sizlerin ne kadar dikkatini çekiyor ama ben bu yıl kesinlikle genç ve iyi bir sağ bek alınması taraftarıyım. Joao iyi ama Adebayor falan rahat geçti. beşiktaş maçında da Babel'e ezilmişti resmen. Gönderilmesin ama as takımda da düşünülmesin bence.

Ayrıca ben takımın Avrupa'ya gitmeye istekli olduğunu düşünmüyorum. Bu yönetim ve teknik kadro tasarrufu olabilir. Seneye gücü Avrupa'ya vermek için. Fakat yanlış bir düşünce.

HOPA'LI TS'Lİ
22.05.2017, 13:14
Trabzonspor'un hedefsiz kalarak lige çok erken havlu attığı, son ana kadar şampiyonluk kovalamadığı sezonlar bana ızdırap veriyor.

Bu sezon son olsun inşallah.

Gerçi 2.devre Gençlerbirliği maçına kadar çok iyi oynadık ve iyi puan topladık.

50.YILDAN İTİBAREN ŞAHLAN EFSANEM
YAZ DESTANLARI TEKRAR TEKER TEKER

Berke6198
22.05.2017, 13:15
"Sahada mücadele etmedi, maçı sattı" denilen Cardozo'nun bi' golünü hatırlıyorum, orta sahanın ortasından topu sağ kanattaki oyuncuya verip, ceza alanına kadar depar atıp golü yapmıştı. Maçı hatırlayamadım şimdi. Ama sattı, mücadele etmedi falan, bunlar komik oluyor.

Normalde Cardozo'nun golcülüğünü, bu takıma katkısını ve kalitesini tartışmam zaten de sattı demek işi tartışılacak boyuta getiriyor.

HOPA'LI TS'Lİ
22.05.2017, 13:16
Trabzonspor ŞİKE YAPMAZ.

Trabzonspor KİMSE İÇİN OYNAMAZ....

Yener

Yenilir

Berabere kalır ama

SADECE kendisi için oynar.....

ANLADINIZ MI KOT KAFALİLAR ?

Erman Toroğlu da maçın ilk yarısı bittiğinde aynen bunları söyledi.

Samet GÜVEN
22.05.2017, 13:18
Herkesin futbol görüşü farklı olabiliyor da, takımı sattı denmesi biraz ağır kaçıyor. Bir de o arkadaş kimseyle kıyaslama yapmıyor, ndoye örneğini ben verdim.

Hayır kıyaslıyor. Çok kez kıyasladı. İsmail ile ben bu konuda çok atıştık, o sebeple biliyorum onun demek istediğini.

shagrath61
22.05.2017, 13:21
Hayır kıyaslıyor. Çok kez kıyasladı. İsmail ile ben bu konuda çok atıştık, o sebeple biliyorum onun demek istediğini.

Cardozo ile ilgili , takımı sattı top oynamadı falan demesi son derece üzücü bir durumken. Arkadaşın bu konuda ısrarcı olması şaşılacak bir durum ortaya çıkarıyor.
Umarım yanlışından döner ne diyeyim.

Faik Yılmaz
22.05.2017, 13:25
Erman Toroğlu da maçın ilk yarısı bittiğinde aynen bunları söyledi.

Vallahi dinlemedim O'nu..Ben gönlümden geçeni söyledim....

Ertan OKUMUŞ
22.05.2017, 16:14
Oyuna giren irfan can kahveci ve mahmut tekdemiri gectim oyuna girmeyen bir samuel holmen imiz bile yoktu dun kulubede. Bunu kabul etmek zor gelebilir ama gercekler boyle.

Bizde isteriz daha iyisini ama yusufun aytacin sonradan oyuna girip takimi oldugundan daha geriye goturdugu bir cok mac mevcutken buradan hocaya vurmak abes kaciyor bence.

Abdulkadir ise bir risktir takim icin degil oyuncu icin bir risktir. Hoca o riski almadiysa saygi duymak gerekir. Ligin ilk macinda geriye dustugumuzde Abdulkadiri oyuna alan da ayni Ersun Yanal di.
O herkesin sevmediği Emre Belezoğlu ilk yada ikinci maçını bizimle oynarken(96-97 sezonu sanırım) reşit bile değildi ve "Ünal Amca ayağıma bastı" demişti maç sonrasında yani büyük futbolcu,büyük hoca olmak kolay olmuyor işte..

İ. SARAL
22.05.2017, 16:51
"Sahada mücadele etmedi, maçı sattı" denilen Cardozo'nun bi' golünü hatırlıyorum, orta sahanın ortasından topu sağ kanattaki oyuncuya verip, ceza alanına kadar depar atıp golü yapmıştı. Maçı hatırlayamadım şimdi. Ama sattı, mücadele etmedi falan, bunlar komik oluyor.

Normalde Cardozo'nun golcülüğünü, bu takıma katkısını ve kalitesini tartışmam zaten de sattı demek işi tartışılacak boyuta getiriyor.

Cardozo ile ilgili , takımı sattı top oynamadı falan demesi son derece üzücü bir durumken. Arkadaşın bu konuda ısrarcı olması şaşılacak bir durum ortaya çıkarıyor.
Umarım yanlışından döner ne diyeyim.

Beyler gol atmaktan daha önemli şeyler var futbolda. Takım oyunu oynanıyorsa eli belinde kimse gezemez, 2 metre boyu olmasına rağmen Necip Uysal'dan kafa topu alamamazlık yapamaz. He size göre sahada dolaşır, top gelince de golünü atar, hoşunuza gider orasını bilemem. Cardozo'nun attığından çok yedirdiği var. Geçmişte efsane golcüydü eyvallah ama bizdeki hali ve şu an ki hali futbol oynamaya müsait değil/değildi. Sırf adı Cardozo diye gerçeği görmekten kaçınıyorsunuz. Ndoye tam aradığımız adam değil eyvallah ama pili bitik Cardozo'dan takım oyununa çok daha yararlı. Santraforun işi sadece gol atmak diyorsanız da diyecek bir şeyim yok.

Tolga Okumuş
22.05.2017, 16:51
Ben E.Mas'a hayretler içinde bakıyorum.

İnanılmaz bir düşüş var.

Alternatifsizlik mi yoksa başka bir şey mi çözüm bulmak lazım.

shagrath61
22.05.2017, 17:16
Beyler gol atmaktan daha önemli şeyler var futbolda. Takım oyunu oynanıyorsa eli belinde kimse gezemez, 2 metre boyu olmasına rağmen Necip Uysal'dan kafa topu alamamazlık yapamaz. He size göre sahada dolaşır, top gelince de golünü atar, hoşunuza gider orasını bilemem. Cardozo'nun attığından çok yedirdiği var. Geçmişte efsane golcüydü eyvallah ama bizdeki hali ve şu an ki hali futbol oynamaya müsait değil/değildi. Sırf adı Cardozo diye gerçeği görmekten kaçınıyorsunuz. Ndoye tam aradığımız adam değil eyvallah ama pili bitik Cardozo'dan takım oyununa çok daha yararlı. Santraforun işi sadece gol atmak diyorsanız da diyecek bir şeyim yok.
Adam benfica da nasıl oynuyorsa bizde de öyle oynadı. Eski hali efsaneydi derken neye göre efsane olduğunu da söylersen bizde bilelim. Benfica da alıp 4 5 kişiyi çalımlayıp gol atmıyordu. Gaitan getiriyordu topu ceza sahasına o da tamamlayıp skor üretiyordu.
Ayrıca oynadığı maçlarda öyle dediğin gibi eli belinde gezdiği bir ya da iki maç olmuştur. Zaten Cardozo' nun bel ağrılarını duymayan bir sağır sultan kaldı sanırım.

Bu arada defansa gelip, çoğu corner topunu çıkaran adam bize ne zaman gol yedirmiş gerçek anlamda bilmek istiyorum. Bana maç maç söylerseniz bende özellikle açıp görmediğim yerleri izlemek istiyorum.
Ben hiç bir zaman isimci bir adam olmadım. İsimlere takılı bir adam olsam, Burak gelsin diye kendimi yırtarım burada. Ya da colman gelsin orta sahayı toparlasın derim.
Ayrıca Cardozo kötü deyip, Ndoye ' u beğenmen ayrı bir ironi. Bursa maçında yedirdiği golü hala unutmadım. 3 sezonda toplam 6 gol üretmesi ve bu adam forvetimizdeyken AVRUPANIN EN AZ GOL ATAN 67 takımından 63. sırada olmamız da cabası. Senin mantalitene göre, takımı oynatsın ilerde top tutsun gol atmasa da olur.
Unutmayalım, futbolda maçlar oynayarak değil gol atarak kazanılıyor. Oynarak kazanılsa, bugün ki puanımızdan en az 9 puan daha fazla toplamamız gerekirdi. Gol atamadığın için şuan lig de 6. sıradasın.

UğurB
22.05.2017, 22:35
Ben E.Mas'a hayretler içinde bakıyorum.

İnanılmaz bir düşüş var.

Alternatifsizlik mi yoksa başka bir şey mi çözüm bulmak lazım.

Mas ile Pereira arasında gözden kaçan bir ufak detay var.
Mas'ın önünde ya Castillo ya da Yazıcı oynadı. Castillo defansa sağlıklı destek veren bir adam değil, Yazıcı'da alışkanlık gereği içeri kaçıyor.
Bu maç özelinde ise arkasında sol stoper olan Durica'da yoktu. Buna birde karşısında oynayan Visca olduğu düşünüldüğünde aksamalar normal. Formsuzlukta olabilir.
Pereira'nın önünde ise Olcay var...

alperrr
22.05.2017, 23:14
yalnız özetleri izledim ve dikkatimi şu çekti

olcay topu getirip yazıcıyla verkaç yapmaya çalışıyor ...yazıcı dönüp vuruyor...

bero topu getirip yazıcıya veriyor bero ceza sahası içinde bomboş ...yazıcı dönüp vuruyor...

olcay soldan getirip dışarı ortaladı doğru yerde olan yazıcı topu aldı ...daha uygun konumdaki perera topu bekliyor...yazıcı yine topu kaleye vuruyor...

belki seyircinin de heyecanı ve biranönce gol atma isteği ona böyle tercihler yaptırdı...

özetlerde tercihler yanlış ama maçın içinde akışada bakmak lazım...
yorum yapanlar hiç değinmemiş...

yalnız şu net olcayın ilk parladığı maçlar olcay-yazıcı paslaşmalarından kaynaklanıyordu

Samet GÜVEN
23.05.2017, 08:51
yalnız özetleri izledim ve dikkatimi şu çekti

olcay topu getirip yazıcıyla verkaç yapmaya çalışıyor ...yazıcı dönüp vuruyor...

bero topu getirip yazıcıya veriyor bero ceza sahası içinde bomboş ...yazıcı dönüp vuruyor...

olcay soldan getirip dışarı ortaladı doğru yerde olan yazıcı topu aldı ...daha uygun konumdaki perera topu bekliyor...yazıcı yine topu kaleye vuruyor...

belki seyircinin de heyecanı ve biranönce gol atma isteği ona böyle tercihler yaptırdı...

özetlerde tercihler yanlış ama maçın içinde akışada bakmak lazım...
yorum yapanlar hiç değinmemiş...

yalnız şu net olcayın ilk parladığı maçlar olcay-yazıcı paslaşmalarından kaynaklanıyordu

Maç esnasında benim de dikkatimi çekti ama ben burada çoğunlukla Yazıcının yanında duruyorum.

Beroya atmadığı topun savunulacak pek bir yanı yok. Ama olcay verkaçındaki hamlesi çok güzeldi. Rakibi aldatıp tertemiz şut pozisyonu yakaladı.

Pereiraya vermediğinde de haklıydı bence, çünkü tam yayın üzeri oradan topu sağ kenara açmaktansa vurmak daha doğru bence.

Tayfun Aydın
24.05.2017, 00:27
Yazıcı vursun hocam vursun ki kendine güveni artsın. Merak etmeyin daha genç zamanla aldığı pası geri vermesini de öğrenecek büyük topçu olacak.

Gazetelerde bazen balon haberler görürsünüz o takım takip ediyor falan filan diye ama Y.Yazıcı nın şuan da gerçek futbol seyircisi içinde Avrupa da bir izleyici kitlesi oluşmaya başladı bile.

7can61
24.05.2017, 10:02
Yazıcıyı gün geçtikçe daha çok Colmana benzetiyorum. Bir bandana mı hediye etsek ne?

artvints
24.05.2017, 10:12
Yazıcı vursun hocam vursun ki kendine güveni artsın. Merak etmeyin daha genç zamanla aldığı pası geri vermesini de öğrenecek büyük topçu olacak.

Gazetelerde bazen balon haberler görürsünüz o takım takip ediyor falan filan diye ama Y.Yazıcı nın şuan da gerçek futbol seyircisi içinde Avrupa da bir izleyici kitlesi oluşmaya başladı bile.

iki kere vurdu, üçüncüsünde şuta uygun durumda olmasına rağmen pas verdi ama vurması gerekiyordu pozisyon kayboldu. oyun içinde muhasebe yapmış belli ki çok şut attım diye. sonra yine , ikinci yarı direkten dönen topta sağ tarafta pereira top istedi ama soluna çekti vurdu bence iyi de yaptı. daha iyi şut atabilir tabi.

Enaldo61
03.06.2017, 09:06
PRİME BAK PRİME Duyduk ki, Trabzonspor’un kendi evinde oynadığı Başakşehir maçı için galibiyet pirimi 50 bin liraymış. Sahi mi dedik… Araştırdık ki doğru. Hayda…. Bu maça bu pirim. Helal olsun yönetime. Demek ki, Avrupa kupalarına gitmek için yönetim kesenin ağzını açmış. Bir de, hem yönetim hem de teknik kadro Avrupa kupalarına gitmek istemiyor diye yalan yanlış şeyler çıkardılar. Bu arada, kulüp çalışanlarına ramazan ayı için maaş hesaplarına 250'er lira para da yatırılmış…

OKU ve YORUMLA >>>http://www.61saat.com/politik-gugum/politik-gugum-02062017-h428428.html

61SAAT.COM