PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 30.Hafta l Trabzonspor 2-3 Kayserispor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Doğukan Uçan
29.04.2017, 21:16
STSL 30.Hafta l Trabzonspor - Kayserispor l 06.05.2017 - 16.00

Berke6198
29.04.2017, 21:25
Kayserispor kazanıp ligde kalır inşallah. bu takımdan bir cacık olmaz yıllardır aynı senaryo bari kardeşlerimiz kazanıp ligde kalsın.

Açıklamaya katılmıyorum. Kayserispor'u ligde tutmak için var olmadık. Ayrıca bu takımdan bir cacık olmaz yorumu bayağı komikmiş. Şampiyonluğa mı oynuyorduk ki ?

melihergun
29.04.2017, 21:26
Yeniliriz
(!)

DeAgLeMaNyAq
29.04.2017, 21:36
Her ne kadar Antep puan kaybedip, Kayseri kazansa da bizden daha istekli olacakları kesin. Gündüz saati olması nedeniyle Gençlerbirliği maçına oranla seyirci sayısı daha da düşecek gibi duruyor. Bu maçta da puan kaybedersek evinde 3 maçtır kazanamayan bir Trabzonspor olur ki bize hiç yakışmaz...

Ahmet Aksu
29.04.2017, 21:40
maç başlığı çok olumsuz açıldı.. :D
hele bi takım oynasın maç içinde eleştiririz erken davrandın renktaş :D
bence yeneriz. kayseriyi severim ama sevdik diye yenilmeyi de istemem.

büyük ihtimal gençler gibi 5 defanslı çanakkale geçilmez yapmazlar.
kazanıp rahatlamak isterler o yüzden daha rahat bir maç olabilir bizim için..

Arda'
29.04.2017, 21:58
Kayseri Mesut Bakkal ile ilk maçında 3-0 kazandı bugün bu maçtan pek bi umudum yok Mesut Bakkal diyince aklıma direkt 2009daki denizli maçı geliyor ters adam.

Soner Albayrak
29.04.2017, 22:02
Off arkadaş baydınız vallahi ya.

artvints
29.04.2017, 22:04
Bunlarin da fizigi cok iyi. Uzun vurarak zorlayarak olmaz. Duran top vermemek lazim. Hizli ve ayaga pasla oynamamiz gerekiyor.

Ozan Yılmaz
29.04.2017, 22:13
Kayserispor kazanıp ligde kalır inşallah. bu takımdan bir cacık olmaz yıllardır aynı senaryo bari kardeşlerimiz kazanıp ligde kalsın. kalan maçlarda bursa başakşehir fenerbahçe çok zor. alanya konya gençlerbirliği yenemeyen takım bu maçları da alamaz. antalya nın yarın ki maça göre eğer ki yenerse bizden daha şanslı olduğunu düşünüyorum. inşallah lig bitiminde alanya ve gençlerbirliği maçında kaybedilen puanları aramayız.
Bu forumda rakibin kazanması umuduyla başlık açıldığını da gördük ya...!
Yakışmıyor biz Trabzonsporuz. Ayrıca burada şike iması da var. 10-11 de unutulmasın.

Biz inşallah kalan tüm maçlarımızı kazanıp en azından 4.lüğü alacağımıza inanalım ve ona göre oynayalım.

U.Sadıkoğlu
29.04.2017, 22:21
İçerik düzenlenmiştir biz her maçımızı kazanmak için oynarız en ufak bir olumsuz sonuçta takımı yerin dibine gömmeye ima oluyla bile olsa Trabzonspor'un maç kaybetmesi temennisinde bulunulmasına göz yumamayız.

Teşekkürler.

Ahmet Almacı
29.04.2017, 22:31
Statta izlediğim maçların hiç birini yenilmedik arkadaşlar sponsorluk çağrısında bulunuyorum.

yorumsuz6117
29.04.2017, 22:36
Kayserispor Gençlerbirliğinden çok daha iyi bir takım..

ilelebeTS
29.04.2017, 22:39
Okay oynar inşallah.

zafercalikoglu
29.04.2017, 22:56
alırız maçı rahat olun ,

Yiğit Gayretli
29.04.2017, 23:34
Gençler maçından daha zor olacağı kesin. Belki bu işimize gelir. Gençler maçına konsantre olmakta zorlandık ne yazık ki...

Timur Bey
30.04.2017, 00:25
Sakin ve topu ayağımızda tutarak oynarsak galip geliriz. Strese girmememiz lazım. Kayseri'nin küme düşeceğini sanmıyorum zira Gaziantep daha Galatasaray, Beşiktaş ve Antalya ile karşılaşacak. Antalya'nın da bizi geçebileceğini sanmıyorum onlar bizden önce Başakşehir ve Fenerbahçe ile oynayacak. Bu maçlar dışında tek bir maçta berabere bile kalsalar beşinci oluruz.

Bize dönersek Gençlerbirliği karşısında son vuruşlarda eksiklik ve beceriksizlik baş gösterdi. Takımın eksikleri var fakat kötüye giden bir durum yok. Endişelenmeyelim. Transfer döneminde dört net kalburüstü oyuncu ve yedek için çift yönlü bir bek almamız gerek.

Hakan
30.04.2017, 12:09
Deniz ve Güray cezadan dönüyor.Gençlerden daha tehlikeli bir hücum hattı olduğu net.

Rotman Lawal
Güray Deniz Varela
Welliton

HOPA'LI TS'Lİ
30.04.2017, 14:00
Kayseri dün çok iyi futbol oynadı.
Gençler gibi etten duvar örecekler
Ama bu kez kazanırız
Kardeş takım kusura bakmasın, yenmeliyiz

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2017, 14:51
Ligi 4. ve 5. bitirmek arasında nasıl bir fark var?
Avrupaya hangi aşamadan katılacaz?

Adem Akyüz'
30.04.2017, 16:02
4. Olursak Avrupa Ligine katılırız. 5. Olursak Türkiye kupasını alan takım ilk 4'te olursa Avrupa Ligine gideriz.

Hakan
30.04.2017, 16:10
Fark 2 hafta önce sezon açmak.5.olursak ilk maçımız 13 Temmuz'da.

Yiğit SARI
30.04.2017, 16:22
Gençler maçıyla bu maçı karşılaştıramam. Çirkeflikten yeteneksizlikten 2 dakika top oynamadılar ama Kayseri öyle değil iyi topçuları var futbolları da fena değil güzel maç olur.

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2017, 16:47
4. Olursak Avrupa Ligine katılırız. 5. Olursak Türkiye kupasını alan takım ilk 4'te olursa Avrupa Ligine gideriz.
Onu anladım da beşinci olup gidersek kaç eleme oynarız mesela?

Fatih Çelik
30.04.2017, 17:11
Maçı izlemedim ve puan kaybettik :D

tRaiNer
30.04.2017, 19:20
Gençler maçından sonraki basın açıklamalarında Ümit'in ağzı kulaklarına varacaktı. Skor hayli memnun etti kendisini 90 dk oynatmamaya çalışarak amacına ulaştı. Kayseri bir tık daha hücuma dönük oynayabilen oyunculara sahip saldırıp açık alan bırakırlarsa rahat alırız.

Kemal Öztel
30.04.2017, 20:22
Biz 4.lüğü 5.liği konuşuyoruz da arkadan Antalya geliyor dikkatli olmak lazım hiç bir şeyin garantisi yok bkz.Beşiktaş..3 puan şart.Roda vurduğunun 4 te 1 ini atsın maçı kazanırız taraftar da son maç çok pasifti.Derbi de 3 puan Gençlerbirliği Kayseri maçları da.Taraftar grupları da umarım bunun bilincindedir kendi stadımızda baştaki 2 maç hariç zorlandık kimisini kazanamadık.Yönetimin de taraftarı ayağa kaldıracak şeyleri sosyal medyadan paylaşmaya devam etmesi lazım 4. de olabiliriz 6. da..Arada uçurum var tabi..

Kemal Öztel
30.04.2017, 20:25

5.olup gidersek yani kupayı şb veya başakşehirden biri kazanmış olacak ki biz 5.olacağız da gideceğiz.Eğer böyle olursa 3 eleme oynarız..

4.olursak eğer kupayı şb veya başakşehirden biri kazanırsa 2 eleme turu geçmemiz gerekiyor..

Eğer biz 4.olur kupayı da kasımpaşa ve konyadan biri kazanırsa 3 eleme turu oynarız..

Yıldıray Emanet
30.04.2017, 20:52
Kayseri kapanıp 1 puan almayı beceremez 3-1 4-1 falan biter

Erkan YILMAZ
30.04.2017, 22:37
Bu maci izlemeyecegim bu demek oluyorki yeneriz

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memozcan
30.04.2017, 22:48
gençler maçından kesinlikle daha zor maç.. buna karşın kayserispor gençler gibi kapanabilen bir takım değil...

Sacit
01.05.2017, 01:47
Bu kardeşlik olayını çok abarttınız. İyice suyu çıktı. Kimse benim kardeşim değildir. Futbolda bu işleri geçeceksin. Ne kardeşi ya ? Herkes işine bakıyor. Kazanıp önüne bakacaksın. Kendinize gelin ya bırakın bu saçmalığı artık

En fazla dost olursun, istanbul kulüplerine karşı desteklersin o kadar.

ibrahim
01.05.2017, 05:13
Biz 2011'de bunlara karşı zar zor bir puanı kurtarırken fener bir sonraki hafta üç tane yapıştırmıştı. Bize karşı 90 dakika pres yapan takımın defansı bir sonraki hafta yol geçen hanı gibiydi. Ta o zaman gıcık almıştım bu takımı.

Sonra ne olduysa birden kardeşlik furyası başladı bunlarla. Sırf iyi niyetinden şüphe etmediğim bir kaç taraftarının hatrına ses çıkarmıyorum ben şahsen, o sezondan itibaren takımlarından nefret etmeme rağmen.

cebcare
01.05.2017, 11:35
Zor bir maç ayrıca biletler bugünden hemen çıkmalı ve ucuz olmalı aksi takdirde 10.000 kişi zor olur diye tahmin ediyorum.

Anıl C
01.05.2017, 11:43
Biz 2011'de bunlara karşı zar zor bir puanı kurtarırken fener bir sonraki hafta üç tane yapıştırmıştı. Bize karşı 90 dakika pres yapan takımın defansı bir sonraki hafta yol geçen hanı gibiydi. Ta o zaman gıcık almıştım bu takımı.

Sonra ne olduysa birden kardeşlik furyası başladı bunlarla. Sırf iyi niyetinden şüphe etmediğim bir kaç taraftarının hatrına ses çıkarmıyorum ben şahsen, o sezondan itibaren takımlarından nefret etmeme rağmen.

Dostluk dedikleri sey siyasetten ibaret. Alayi ayni partili diye boyle. Bunu baslatan taraftar gruplarina bakilirsa zaten ortada hersey.

HOPA'LI TS'Lİ
01.05.2017, 12:19
5.liğin bile garantisinin olmadığı son 5 km'lik düzlüğe giriyoruz.
Kayseri'yi yenmeliyiz

TSelif
01.05.2017, 12:25
Ben aynı partili değilim ama ben de seviyorum Kayseri'yi. Napıcaz şimdi :)
Bu arada Kayseri'yi her zaman yeneriz.. Yeneceğiz de ..

Ozan Yılmaz
01.05.2017, 12:36
Ben aynı partili değilim ama ben de seviyorum Kayseri'yi. Napıcaz şimdi :)
Bu arada Kayseri'yi her zaman yeneriz.. Yeneceğiz de ..
Keşke malum sezonda da yenebilseydik :)

TSelif
01.05.2017, 12:41
Keşke malum sezonda da yenebilseydik :)

Onu yenseydik başka türlü oyun oynanacaktı. Her türlü senin şampiyonluğunu çalacaklardı :)

cyberentalpi
01.05.2017, 13:49
Rahat alırız. sergen olsa daha rahat alırdık. Bu arada bu welliton iyi bir yedek forvet olmaz mı. Soyle deniz Türüçle gelse:)

Mert Acar
01.05.2017, 14:20
Alanya ve Gençler maçlarını gördükçe emin olamıyorum...Son vuruşlarda bazen günümüzde olamayabiliyoruz.İnşallah Kayseri maçında günümüzde oluruz.

Yektaa
01.05.2017, 14:36
6 tane atarız

Soner Albayrak
01.05.2017, 14:54
Biletleri erkenden satışa sunmak güzel hareket. 25 bin kişiyi geçmeyecek ama olsun.

TSelif
01.05.2017, 14:56
Biletleri erkenden satışa sunmak güzel hareket. 25 bin kişiyi geçmeyecek ama olsun.

Cumartesi saat 16.00'daki maça 20 bin kişi zor gelir bence.
Trabzon'da herkes cumartesi çalışıyor. Ben dahil :( ama şartları zorlayacağız :)

Soner Albayrak
01.05.2017, 14:59
Cumartesi saat 16.00'daki maça 20 bin kişi zor gelir bence.
Trabzon'da herkes cumartesi çalışıyor. Ben dahil :( ama şartları zorlayacağız :)
Çevrende tanıdığın kim varsa maça götürmeye çalış Elif abla :D Tabii önce işten izin almalısın :)

Mehmet Cihan Kocaman
01.05.2017, 16:19
Forumda moraller bozuk anlaşılan. Ama bu akşam Galatasaray zor bi deplasmana çıkıyor. Bursa'nın son şansı bu. Gs puan kaybederse (ki öyle hissediyorum) avantajımız devam eder. Canımı sıkan tek şey Antalya'dan kurtulduk derken yine yakalanmamız oldu.

Mert Acar
01.05.2017, 17:05
5. Olarak Avrupaya gidersek sezonu baya erken açacağız...Kötü olabilir bizim adımıza.
Fırtına gibi esen Osmanlı nasıl çöktü gördük. Gs puan kaybetmesse durumlar kötü.Gençler maçını almalıydık.

Timur Bey
01.05.2017, 17:14
5. Olarak Avrupaya gidersek sezonu baya erken açacağız...Kötü olabilir bizim adımıza.
Fırtına gibi esen Osmanlı nasıl çöktü gördük. Gs puan kaybetmesse durumlar kötü.Gençler maçını almalıydık.

Renktaş her ne kadar sezonu erken açsak da 2. tur ve 3. turdaki rakipler bizim ptt ligi seviyesinde. Yarı yedek kadromuz ile bile geçen seneki gibi olmadan eleyebiliriz, play offta as kadroya dönebiliriz. O maçlarda Ağustos ayında zaten. Ayrıca bizim takıma sezonu geç açmak pek yaramıyor. Şampiyonlar Ligi olsa bizim adımıza kötü derdim de Avrupa Ligi'ndeki çok kötü takımlar için bir şey olmaz. Hem oyuncuların kendini göstereceği bir arena olarak Avrupa Ligi önemli konumdadır geliri az olmasına rağmen.

Mert Acar
01.05.2017, 17:47
Renktaş her ne kadar sezonu erken açsak da 2. tur ve 3. turdaki rakipler bizim ptt ligi seviyesinde. Yarı yedek kadromuz ile bile geçen seneki gibi olmadan eleyebiliriz, play offta as kadroya dönebiliriz. O maçlarda Ağustos ayında zaten. Ayrıca bizim takıma sezonu geç açmak pek yaramıyor. Şampiyonlar Ligi olsa bizim adımıza kötü derdim de Avrupa Ligi'ndeki çok kötü takımlar için bir şey olmaz. Hem oyuncuların kendini göstereceği bir arena olarak Avrupa Ligi önemli konumdadır geliri az olmasına rağmen.

Renktaş Avrupa kupalarını bende çok önemsiyorum..Takım için bir vitrin.Ama önelemeler sebebiyle yüklemeler erkenden yapılıyor ve sezon sonuna doğru takımlarda kopmalar olabiliyor..Gönül ister ki direk grup aşamasında başlayabilelim.Ama çok zor artık.En azından 4. Olursak 1 öneleme daha az oynayacağız sanırım.
Ne kadar az öneleme o kadar iyi bence.Gençler maçını önemsiyordum bu yüzden.İnşallah bursa puan alır bugün.

selcuk
01.05.2017, 17:52
Renktaş Avrupa kupalarını bende çok önemsiyorum..Takım için bir vitrin.Ama önelemeler sebebiyle yüklemeler erkenden yapılıyor ve sezon sonuna doğru takımlarda kopmalar olabiliyor..Gönül ister ki direk grup aşamasında başlayabilelim.Ama çok zor artık.En azından 4. Olursak 1 öneleme daha az oynayacağız sanırım.
Ne kadar az öneleme o kadar iyi bence.Gençler maçını önemsiyordum bu yüzden.İnşallah bursa puan alır bugün.

bu sene dünya kupasi yüzünden pek fark olmayacak

yüregimts
01.05.2017, 18:24
Bursa gs yi yenecek rahat olun

tonya55
01.05.2017, 18:25
en rahat macımız.

Timur Bey
01.05.2017, 18:27

Haklısın da renktaş işte üçüncülük çok çok zor. Dördüncülük için de pek şansımızı görmüyorum. Galatasaray'ın maçları oldukça kolay. Biz daha Başakşehir ve Fenerbahçe ile oynayacağız. Galatasaray yine büyük puan kayıpları yaşarsa dördüncü olabiliriz. O da zor görünüyor. Bu durumda da bize üç eleme yolu görünüyor. Keşke iyi bir yedek kadromuz olsa da bunun sıkıntısını fazla çekmesek.

Mehmet Cihan Kocaman
01.05.2017, 18:41
Bana da öyle geliyor Bursa bugün inşallah bir patlama yapacak.

Önümüzdeki haftaki maçlar.

Trabzon-Kayseri
Beşiktaş-Fener
Antalya-Başakşehir
Galatasaray-Kasımpaşa

Eğer bu maçı alırsak yine üçüncülük yarışına girebiliriz.

GencTurk6161
01.05.2017, 20:16
kazanabilir miyiz? çok zor bir maç olacak ve sonunda hakem kararlarıyla biz kazanırız.

Erkin
01.05.2017, 21:03
Bursa'nın kadrosu kötü, hocası acemi, oyunu belirsiz, sonuç olarak Bursa-Gs maçı beklendiği gibi. Neyse 4.lük işi hayal oldu, fark 2 maça çıktı. Şu maçı alıp 5.liği Conte Rıza'ya kaptırmayalım da.

yorumsuz6117
01.05.2017, 21:21
Hep söyledik 5. olursak başarıdır diye.. Bazı arkadaşlar yüksekten uçuyordu 4. 3. falan 2. oluruz diyenlerde vardı.. Yüksekten uçmayın dedik dinletemedik.. Antalya'nın önünde 5. sırada ligi tamamlarsak büyük başarıdır bu sezon..

Doğukan Uçan
01.05.2017, 21:23
aynen öyle ama 5.olursak müthiş başarı bu fikstür ile.

Timur Bey
01.05.2017, 21:28
Antalyaspor'un kalan maçları:

Başakşehir
Fenerbahçe (D)
Bursaspor
Kasımpaşa (D)
Gaziantep

Bizim kalan maçlarımız:

Kayserispor
Adanaspor (D)
Başakşehir
Fenerbahçe (D)
Bursaspor

Antalyaspor bu fikstürden maksimum 11 puan çıkartır. Böylece 57 puan yaparlar. Biz üst sıralardakilerle yapacağımız maçları saymayıp Kayserispor, Adanaspor ve Bursaspor'u yenersek 5. oluruz.

Kemal Öztel
01.05.2017, 21:30
Sezon başında bursanın bu kadroyla ilk 10a girmesi zor demiştim ilk devre beni çok şaşırtmışlardı özellikle Harun ve Batalla olağanüstü bir performans göstermişti ama bi yere kadar tabi.Hamza Hamzaoğlu transfer konusunda çok kötü gerçekten sezon başında kurduğu takımlar toparlanamıyor,neyse Bursa 9 puan önünde Antep'in ama fikstürü çok zor.Hatta sezonun son maçı bizim maça kümede kalma maçı olarak çıkabilir..

Kemal Öztel
01.05.2017, 21:31
aynen öyle ama 5.olursak müthiş başarı bu fikstür ile.

Ikili averajda biz üstünüz,Antalyanın fikstürü bizden rahat değil 5.lik yüksek ihtimal..

Yiğit SARI
01.05.2017, 21:57
Rakiplerimiz ittire ittire maç kazanırken biz de Alanya, Gençler maçları gibi elimizle itiyoruz puanları. Fikstür zor arayacaz.

alperrr
01.05.2017, 22:36
valla baştan söyliyim katılmıyan güçlü fikirle tezini ortaya koysun hakaretle gelmesin ))

osmanlıspor ..

gözde osmanlıspor , büyük hoca Reşit akçay ..avrupada hiç yenilmedi ligde fırtınalar estiriyor

zencileri rakibin üzerine salıyorlar ve rakibi eziyorlar...

sonuççççç ......sonuç hoca istifa etti sene sonu birara küme düşme hattına yaklaştılar

...................................
başakşehir sene başında eleme oynadılar shaktarı eleseler gruptaydılar shaktara karşı hiçbir varlık gösteremediler ve eve döndüler
konya ve osmanlı avrupaya giderken onların eve dönmesi hanelerine kötü puan yazdırıyordu aslında

sonuççç evde tabanca gibi takım oldular mayısı gördüler kupada varlar...

..................................
aslında başakşehir başarılı gibi duruyor dimi (hatta ikinciliğin kendilerini mutlu edeceğini hocaları söyledi)

bjk şampiyon olursa (büyük ihtimal) ...güntekin ve türevleri ne diyecek bjk şöyle güçlü böyle güçlü başakşehir lige renk kattı
ama ne yapsın gücü bu kadar ...zaten şampiyon olamayacakları belliydi ve daha nice küstahça tavırlar davranışlar izleyeceğiz...

....................................
seneye biz Trabzonspor olarak ne istiyoruz ona karar verelim derim (daha doğrusu her zaman akılcılığı önplanda tutalım derim)

tabii ne düşündüğüm çokta önemli değil genel bir taraftar yapısı var Trabzonsporun insanlar kızgınlıkta öfkede çok çabuk buluşuyorlar

eğer akılcılık 5. olarak eğer fb veya başakşehirin eline bakıp 2 ön eleme oynayarak avrupaya gitmekse desteklerim

seneye 1. amaç şampiyon olmak 2 ön eleme oynamak şampiyonluğa olumlu tesir edecekse isterim

................................
eğer 2 ön eleme oynamak şampiyonluk yolunda zarar verecekse istemem.. sebebi de seneye 2. veya 3. olursak yalandan bizi övecekler lige renk kattı diyecekler içten içe siz bundan fazlası olamazsınız diyecekler şampiyonluk sizin neyinize diyecekler kadronuz kalitesiz diyecekler

artık onların küstah küstah tavırları sizide sıkmıyor mu

evvelki yıl avrupaya gittiğimizde maç önü maç sonu açık oturumlarını bir düşünün bizi kaaale alan mı var
trt bir istanbul takımının maçı olduğunda bizim maçı vermeyip bizi kaave köşelerine gönderdiğini unuttunuz mu
avrupaya gidip yarı final mi oynayacağız final mi oynayacağız ...(bu takımla)

ya direkt gruplara kalalım yada hayırlısı bence gidemezsek üzülmem..

bana akılcılık seneye şampiyon olalım diyor , şampiyon olmak için ne gerekiyorsa yapılsın diyor

(tamam faydalıysa türkiye kupasına da as takım çıksın ama eğer zarar verecekse yedek kadro ile devam edilsin ve maç kaybedildiğinde kimse olumsuz baskı yapmasın)

Trabzonspordan bihaber birdünya istanbul yorumcusunu dinledikçe sinirlerim tepeme geliyor sahte övgüler

riya dolu sözler , yalandan övmeler.....................Trabzonspor ikinci olsun hep bir kenarda dursun lige renk katsın ama asla şampiyon olmasın

kendi istanbul takımları ikinci olunca aaa olurmu başarısızlık falan Trabzonspora gelince yalandan teselli numaraları .....

yutmayın lütfen bunları sevgili taraftarlar.........

gkhanyrdm
02.05.2017, 00:20
Kayseri yeni TD değişti.Her zaman yeni TD nin maça etkisi farklı olur.Zor bir karşılaşma bizi bekliyor.

BlackPanther
02.05.2017, 01:38
Kayserispor defans yapacak ve kontra ataklarla gol arayacak.

Alanya ve Gencler maçının aynısı olacak en uçta Rodallega oynarsa.

Ersun Hocam Rodallega kapanan takımlara karşı çok etkisiz.

Gel aynı hataya düşme ve NDoye ile ilerde başla.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Petrushka61
02.05.2017, 02:37
OOO herkes küsmüş takıma bakıyorum. Desem ki ilk yarıdaki Trabzon'a döndü. Öyle bir şey de yok. 4 puan kapanamayacak şey değil. Herkes stada lütfen. Biz olmadan takım da formunu koruyamaz.

HOPA'LI TS'Lİ
02.05.2017, 08:40
GS Kasımpaşa ile berabere kalırsa 4.lük umudumuz doğar ama MBFK ve Fb maçlarımız handikap

HOPA'LI TS'Lİ
02.05.2017, 08:43
5. olursak başarı ama bu durumda 3 ön eleme oynayacak olmamız canımı sıkıyor.

Fatih Çelik
02.05.2017, 09:00
Anket eklendi.

Ufuk
02.05.2017, 09:11
Kapanan takımlara karşı etkisiz dediğin adam maç boyu 4-5 tane net pozisyona girdi. Maçı nasıl izliyorsun çok merak ediyorum. BlackPanther

Bu takımın tek golcüsü şuan için Rodallegadır. Damdoy golcü değil. Adamın gol atmaya niyeti, öyle bir isteği yok. Forvetin arkasında da oynasa en uçta da oynasa maç sonundaki ortalama pozisyonu hep orta sahada.

HOPA'LI TS'Lİ
02.05.2017, 09:52

3 ön eleme

Yiğit Gayretli
02.05.2017, 09:53
Bilet devir sistemi, Kayserispor maçı için aktif!

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/54205-BMN-Bilet-Devir-Platformu-KAYSER%C4%B0SPOR-Ma%C3%A7%C4%B1-%C4%B0%C3%A7in-Devir-AKT%C4%B0F

Berke6198
02.05.2017, 10:17
Bu haftalardaki puan kayıpları maalesef giderilmesi zor yaralar açıyor. "6'da 6" düsturuyla girdiğimiz maratonda ilk maçta tökezleme yaşadık. Rakiplerimiz olan Fenerbahçe ve Galatasaray da galibiyet alarak bir adım öne geçtiler bu yarışta.

Can sıkmaya gerek yok. Tekrardan kendimize gelip, maçları sadece o maça odaklanarak değerlendirirsek bu iş olur. Galatasaray'ın fikstüründe, Galatasaray'dan puan çıkarabilecek 3 takım var. O takımlarla da son 3 haftada maç yapacaklar. Kasımpaşa maalesef kırılgan defansif yapısıyla Galatasaray'ı yenebilecek güçte değil.

Tabii bu arada bizim de kayıpsız devam ettiğimizi düşünüyorum. Başakşehir maçından da Fenerbahçe maçından da galibiyetle çıkacağız. 4.lük bize ilaç gibi gelecektir, pes etmek yok.

HOPA'LI TS'Lİ
02.05.2017, 12:20
Bu haftalardaki puan kayıpları maalesef giderilmesi zor yaralar açıyor. "6'da 6" düsturuyla girdiğimiz maratonda ilk maçta tökezleme yaşadık. Rakiplerimiz olan Fenerbahçe ve Galatasaray da galibiyet alarak bir adım öne geçtiler bu yarışta.

Can sıkmaya gerek yok. Tekrardan kendimize gelip, maçları sadece o maça odaklanarak değerlendirirsek bu iş olur. Galatasaray'ın fikstüründe, Galatasaray'dan puan çıkarabilecek 3 takım var. O takımlarla da son 3 haftada maç yapacaklar. Kasımpaşa maalesef kırılgan defansif yapısıyla Galatasaray'ı yenebilecek güçte değil.

Tabii bu arada bizim de kayıpsız devam ettiğimizi düşünüyorum. Başakşehir maçından da Fenerbahçe maçından da galibiyetle çıkacağız. 4.lük bize ilaç gibi gelecektir, pes etmek yok.

MBFK ve Şb maçlarından en az 4 puan 4.yapabilir bizi
Diğer 3 maçı 9 puan yazıyorum

İ. SARAL
02.05.2017, 13:01
3 ön elem oynayacağımıza hiç gitmesek daha iyi sanki.

artvints
02.05.2017, 13:06
dünya kupasından dolayı sezon erken açılacak, play off'lar lig arasına geliyor. 2 ön eleme oynamak ideal olurdu. zaten ön elemeyi geçebilecek oturmuş kadromuz var.

BlackPanther
02.05.2017, 13:25
Kapanan takımlara karşı etkisiz dediğin adam maç boyu 4-5 tane net pozisyona girdi. Maçı nasıl izliyorsun çok merak ediyorum. BlackPanther

Bu takımın tek golcüsü şuan için Rodallegadır. Damdoy golcü değil. Adamın gol atmaya niyeti, öyle bir isteği yok. Forvetin arkasında da oynasa en uçta da oynasa maç sonundaki ortalama pozisyonu hep orta sahada.

Evet girdi. Tam 11 gol pozisyonu. Kaç tane attı?

Alanyaspor maçının tekrarı oldu.

Kayserispor maçı daha zor olacak. Eğer yine Rodallega en uçta çıkacaksa yandık.

Ersun Hoca bile atmalıydık dedi. Atamadık demedi.

BlackPanther
02.05.2017, 13:28
5. olursak başarı ama bu durumda 3 ön eleme oynayacak olmamız canımı sıkıyor.

Eğer 5inci olursak gelecek sezon şampiyonluk hayal olur. Ne yapıp ne edip 4. olmalıyız.

Arkadan Antalyada geliyor. Unutmayalım.

Ufuk
02.05.2017, 13:55

11 pozisyona giren adam etkisiz değildir. Bitiriciliği kötü, kafası başka yerde vs dersin kimse birşey demez (maç özelinde).Ama gidip bu kadar pozisyona girmiş adama etkisiz dersen gözlerimize ihanet etmiş olursun.

Cemalettin Taşkın
02.05.2017, 13:57
maçın saati biraz ters inşallah izleyebilirim.

alanya ve gençler maçını düşününce bi karamsarlık oluyor ama yeneriz diye düşünüyorum.

Ozan Yılmaz
02.05.2017, 14:01

Sen hala jun suk reyizi arıyorsun galiba :mp3:

BlackPanther
02.05.2017, 15:37

Yapma gözünü seveyim. Ben ondan daha iyi futbolcuyum.

Jun Suk kim ya.

Turgay Atalay
02.05.2017, 17:10
Zor olur ama 2-0 kazanırız.

HOPA'LI TS'Lİ
02.05.2017, 17:21
11 pozisyona giren adam etkisiz değildir. Bitiriciliği kötü, kafası başka yerde vs dersin kimse birşey demez (maç özelinde).Ama gidip bu kadar pozisyona girmiş adama etkisiz dersen gözlerimize ihanet etmiş olursun.

Tespit çok doğru
Pozisyon alması, deplase olması güzel ama ah şu bitiricilik de iyi olsa

İlker Yazıcıoğlu
02.05.2017, 17:50
Kelimelere takılmayın arkadaşlar.
Sürekli gol kaçıran forvet etkisizdir...
Sürekli Adam kaçıran defans etkisizdir.
Sürekli gol yiyen kaleci etkisizdir.

Rode, Gençler maçında etkisizdi.Ama hala zamanı var bence Rode'nin.
Gerçek değerlendirmemi önümüzdeki sezon yapacağım...

Anıl C
02.05.2017, 18:09
Bence tek tek başlıklar halinde her pozisyonda ne özelliklerde futbolculara ihtiyacimiz oldugunu belirlemeli boylece adi gecen oyuncular uzerinde daha verimli analizler yapabiliriz. Cunku stadta maca gelen ortalama bir seyircinin santrafordan beklentileri şöyle:
Ceza sahası içinde gollük pozisyonları yerde yatarken bile gole çevirmeli.
Ceza sahası dışında kaleyi gördümü golu yazmalı.
Golluk ortalarda asla boşu olmamalı.
Gerekirse frikikten de atmalı.
Orta sahada, defansta, ileride devamli rakibe pres yapmali.
Top ona geldi mi topu tutup takimi rahatlatmali.
Gerektiğinde kanatlara inerek gollük ortalarda yapabilmeli.
Top ondayken kanat oyuncularina asistlik, golluk ara paslar atmali.
Çalım atmasını bilmeli.
Gerekirse tekmeye kafayla girmeli.
Hızlı olmalı.
Diri, atletik olmalı.
Sakatlık nedit bilmemeli.
Sene sonu 30 gol barajını geçmeli.
Takımına liderlik etmeli.
Işte beklentiler böyle olunca malesef hem takım hem de futbolcu üzerinde baskı hep artıyo.

Gecen gün yazdigim bu mesajim aslinda Rodallega-Ndoye tartismasinin ozeti gibi. Herkesin tutturmus gidiyor Roda-Ndoye neden pozisyonlari kaciriyor diye. Arkadasim bu takim bu iki futbolcudan mi ibaret? Sadece onlarinki mi gol sayiliyor? Diger oyuncular nerede? Onazi, Okay, Olcay,Castillo, Bero ve hatta defans oyunculari neredeler? Kendilerine neden pozisyon hazirlamiyorlar? Neden hazirlanan pozisyonlarinin icinde degiller? E mesele sadece forvet oyuncularinin gol atmasi ise o zaman defansta barajda kurmayalim. Nasilsa Onur'un da gorevi golu engellemek. 30 maclik periyotta acaba forvetlerimiz haric diger oyuncularimiz kac golluk pozisyonun icinde olmuslar? Herkes ama herkes gol atmayi hedeflemeli. Bakin Turkiye liginde kim sampiyon oluyor biliyor musun? Gol krali cikaran degil, orta saha uclusu skorer olan takimlar sampiyon oluyor.

Anıl C
02.05.2017, 23:19
Kazanmak isteyen ankette Kaybederiz'e oy kullansın.

seçuk
03.05.2017, 13:07
Akyazı daki alanya-gençler hatta ancak duran bir topla kilidi açtığımız Karabük maçları rakiplerin katı savunması karşısında hala zorlandigimizin açık bir göstergesi.

Hocanın bu tür rakiplere karşı oyunu çözecek hamleler geliştirmesi şart.

Kayseri maçı da bu maclardaki gibi zor geçecektir. Umarım yine kalecinin kahraman olduğu bir maç olmaz. Bu kahramanları yaratan tabi bizim işi bitiremeden oyuncular ya neyse.

Ben yine de farklı bir galibiyet bekliyorum. Bir şekilde Kayseri takımını çözeriz.

Takıma gereksiz eleştiriler var. Az sabır dostlar. Güzel günler görüyoruz çok daha güzelleri de yakındır.

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet
03.05.2017, 13:14
Son oynadığımız Gençlerbirliği maçında çok dağınık oynadık..
Orta saha oyuncuları bi iyice toparlanması lazım.. Ayrıca Kayserispor maçından sonra Fb ile oynayacağız.
Bizim yıldız oyuncuları hakem sarı kart kırmızı kart doğramasa bari... Tereddüt ettiğim konular...
Takım Fb maçı için bu Kayserispor maçından sağ salim kazasız firesiz geçmeli inşallah...

Ahmet Almacı
03.05.2017, 13:22
Son oynadığımız Gençlerbirliği maçında çok dağınık oynadık..
Orta saha oyuncuları bi iyice toparlanması lazım.. Ayrıca Kayserispor maçından sonra Fb ile oynayacağız.
Bizim yıldız oyuncuları hakem sarı kart kırmızı kart doğramasa bari... Tereddüt ettiğim konular...
Takım Fb maçı için bu Kayserispor maçından sağ salim kazasız firesiz geçmeli inşallah...
Kayseriden sonra adanaya gidiyoruz fener maçı 3 hafta sonra

Mehmet
03.05.2017, 13:40
Kayseriden sonra adanaya gidiyoruz fener maçı 3 hafta sonra
nereden kafama takıldıysa... iyi o zaman toparlanma maçları olur bu maçlar...

Mustafa ÖZDEMİR
03.05.2017, 16:27
sözde kardeş takım geliyor .satılan bilet kombineler hariç 1000

Mustafa YILMAZ
03.05.2017, 16:43
kayseri taraftarına saygım sonsuz iyi bir maç olsun biz kazanalım kayseri kümede kalsın.

emrahtuna
03.05.2017, 17:22
benim tahminim 4. olmakla 6. olmak arasındaki sıralamayı belirleme açısından belirleyici olacak maç. kazanırsak 4.lük için şansımız devam eder.

lakin kaybedersek psikolojik olarakta etkilenip hedefsiz kalıp son maçlarda puan almakta zorlanabiliriz.

Doğukan Uçan
03.05.2017, 19:19
fener macı için fb passoligi alıp maça girecez gibi gözüküyor. yasak kalkmaz

Mustafa ÖZDEMİR
03.05.2017, 19:35
fener macı için fb passoligi alıp maça girecez gibi gözüküyor. yasak kalkmaz

Ne yasağı

Doğukan Uçan
03.05.2017, 22:09
Ne yasağı
biz giremiyoruz ben fb passoligi alıp girecem

Mustafa ÖZDEMİR
03.05.2017, 22:41
biz giremiyoruz ben fb passoligi alıp girecem

sizin kendinize ait deplasman yasağimi yoksa genel yasakmi.

Samet Yildirim
03.05.2017, 23:17
Galibiyet zamani tekrardan...

yorumsuz6117
03.05.2017, 23:59
Yeni stad da en az seyirciyle oynanan maç olacak..

shagrath61
04.05.2017, 08:19
Oynayacak ise, varela ve wellingtona dikkat edilmeli. Bizi zorlayabilecek iki isim var ise bunlardır. Ben maçı alabileceğimizi düşünüyorum hatta farka bile gideriz, yine pozisyonları cömertçe harcamaz isek.

HOPA'LI TS'Lİ
04.05.2017, 08:38
G.Birliği maçı moralimizi ve hesaplarımızı alt üst etti.
3.lük 4.lük hesaplarına başlamışken bir anda 5.lik hedefine geri döndük.
Neredeyse tek kale oynayıp da berabere bitirdik bir maçı
Ne diyelim bu sevda yense de yenilse de bitmez

Uğur_Dmrtrk
04.05.2017, 08:55
valla baştan söyliyim katılmıyan güçlü fikirle tezini ortaya koysun hakaretle gelmesin ))

osmanlıspor ..

gözde osmanlıspor , büyük hoca Reşit akçay ..avrupada hiç yenilmedi ligde fırtınalar estiriyor

zencileri rakibin üzerine salıyorlar ve rakibi eziyorlar...

sonuççççç ......sonuç hoca istifa etti sene sonu birara küme düşme hattına yaklaştılar

...................................
başakşehir sene başında eleme oynadılar shaktarı eleseler gruptaydılar shaktara karşı hiçbir varlık gösteremediler ve eve döndüler
konya ve osmanlı avrupaya giderken onların eve dönmesi hanelerine kötü puan yazdırıyordu aslında

sonuççç evde tabanca gibi takım oldular mayısı gördüler kupada varlar...

aslında başakşehir başarılı gibi duruyor dimi (hatta ikinciliğin kendilerini mutlu edeceğini hocaları söyledi)

bjk şampiyon olursa (büyük ihtimal) ...güntekin ve türevleri ne diyecek bjk şöyle güçlü böyle güçlü başakşehir lige renk kattı
ama ne yapsın gücü bu kadar ...zaten şampiyon olamayacakları belliydi ve daha nice küstahça tavırlar davranışlar izleyeceğiz...

....................................
seneye biz Trabzonspor olarak ne istiyoruz ona karar verelim derim (daha doğrusu her zaman akılcılığı önplanda tutalım derim)

tabii ne düşündüğüm çokta önemli değil genel bir taraftar yapısı var Trabzonsporun insanlar kızgınlıkta öfkede çok çabuk buluşuyorlar

eğer akılcılık 5. olarak eğer fb veya başakşehirin eline bakıp 2 ön eleme oynayarak avrupaya gitmekse desteklerim

seneye 1. amaç şampiyon olmak 2 ön eleme oynamak şampiyonluğa olumlu tesir edecekse isterim

eğer 2 ön eleme oynamak şampiyonluk yolunda zarar verecekse istemem.. sebebi de seneye 2. veya 3. olursak yalandan bizi övecekler lige renk kattı diyecekler içten içe siz bundan fazlası olamazsınız diyecekler şampiyonluk sizin neyinize diyecekler kadronuz kalitesiz diyecekler

artık onların küstah küstah tavırları sizide sıkmıyor mu

evvelki yıl avrupaya gittiğimizde maç önü maç sonu açık oturumlarını bir düşünün bizi kaaale alan mı var
trt bir istanbul takımının maçı olduğunda bizim maçı vermeyip bizi kaave köşelerine gönderdiğini unuttunuz mu
avrupaya gidip yarı final mi oynayacağız final mi oynayacağız ...(bu takımla)

ya direkt gruplara kalalım yada hayırlısı bence gidemezsek üzülmem..

bana akılcılık seneye şampiyon olalım diyor , şampiyon olmak için ne gerekiyorsa yapılsın diyor

(tamam faydalıysa türkiye kupasına da as takım çıksın ama eğer zarar verecekse yedek kadro ile devam edilsin ve maç kaybedildiğinde kimse olumsuz baskı yapmasın)

Trabzonspordan bihaber birdünya istanbul yorumcusunu dinledikçe sinirlerim tepeme geliyor sahte övgüler

riya dolu sözler , yalandan övmeler.....................Trabzonspor ikinci olsun hep bir kenarda dursun lige renk katsın ama asla şampiyon olmasın

kendi istanbul takımları ikinci olunca aaa olurmu başarısızlık falan Trabzonspora gelince yalandan teselli numaraları .....

yutmayın lütfen bunları sevgili taraftarlar.........

güzel yazmışsın renktaş..katılıyorum..ama genel taraftar profilinin değişmesi çok çok zor..inşallah dediğin gibi olur..

Cemalettin Taşkın
04.05.2017, 09:15
rüyamda yaşar kemal uğurlu'yu gördüm bu maça nasıl vermişler diyordum kendi kendime.

seçuk
04.05.2017, 13:35
3-5 galibiyet aldık diye taraflarda büyük bir umursamazlık başlamış. Gençler maçı öncesinden daha uyuşuk bir hava var. Yine beraberlik kokan bir maç gibi. Stad da boş olacak gibi..

ilelebeTS
04.05.2017, 13:40
Futboldan bihaber olan Alper Ulusoy'u atamışlar.

tRaiNer
04.05.2017, 13:43
Kale arkasını 10 Maraton'u 20 yapsanda biletlere rağbet olsa insanlar maça gelip takımı destekleseler ne olur ?
Zaten gündüz maçı lig bitti bitecek indir ücretleride herkes alsın işte diyoruz, düşünüyoruz. Demekki yönetimin daha karlı hesapları var. Öyleyse taraftar gelmiyor diye yakınmakta yersiz. Ben her maç tribündeyim ancak her kesimi düşünerek hareket etmek gerek.

selcuk
04.05.2017, 13:48
Kale arkasını 10 Maraton'u 20 yapsanda biletlere rağbet olsa insanlar maça gelip takımı destekleseler ne olur ?
Zaten gündüz maçı lig bitti bitecek indir ücretleride herkes alsın işte diyoruz, düşünüyoruz. Demekki yönetimin daha karlı hesapları var. Öyleyse taraftar gelmiyor diye yakınmakta yersiz. Ben her maç tribündeyim ancak her kesimi düşünerek hareket etmek gerek.

fiyatla pek alakasi yok

su an bilet aktarmak isteyenler bile adam bulmaya zorlaniyor
belese giden cikmadigi ortamda 10 liraya mi cikacak?

Faruk Türk
04.05.2017, 13:53
Arkadaslar... Genclerbirligi ve Alanya maçi faciyasini bu maçta yasamicaz. Umuyorum ki en az 3 gol atacaz bu maçta.

Takim çok iyi ve öz güven tavanda su an. Son maç moralleri bozmus gibi, ama Ersun Yanal isi iyi biliyor, kadrosunu tam kuramadi, ama yazin nokta transferlerle tamamlar Insallah.

TSelif
04.05.2017, 14:04
kale arkası 40 Maraton 80.. Diğer yerler ise 150 200 300 tlden başlıyordu ama stat doldu.
Bu işi para ile alakası olmadığını ne zaman anlayacaksınız?
Seneye yönetime baskı kurup hafta içi ve cumartesi gündüz maçlarını oynatmamalıyız.
Mesela ben şimdiden eşek gibi çalışıyorum cumartesi rahat izin almak için.

tRaiNer
04.05.2017, 14:08
fiyatla pek alakasi yok

su an bilet aktarmak isteyenler bile adam bulmaya zorlaniyor
belese giden cikmadigi ortamda 10 liraya mi cikacak?

Selçuk seninde maşAllah'ın var Avrupa'dan burayı yönetiyorsun:)
Şu an bir çok taraftarın devir işleminden haberi bile yok. Sadece forum üzerinden değerlendirmen yanlış.
Elbette sadece fiyatla ilgili değil şu pozisyonda düşük bir ihtimal 4. ya da olası ihtimal ligi 5. bitireceğiz. İki ihtimal dahilinde de Avrupa ya eleme turu oynayarak gideceğiz herşey belli yani büyük bir hedef, olasılık yok. Onun için insanlar çokta umursamıyor.
En azından fiyatı en makul seviyeye çekip jestini yapacaksın.
Yönetim fiyatı düşürecek reklamını yapacak taraftar o zaman gelmezse konuşacağız.

selcuk
04.05.2017, 14:15
Selçuk seninde maşAllah'ın var Avrupa'dan burayı yönetiyorsun:)
Şu an bir çok taraftarın devir işleminden haberi bile yok. Sadece forum üzerinden değerlendirmen yanlış.
Elbette sadece fiyatla ilgili değil şu pozisyonda düşük bir ihtimal 4. ya da olası ihtimal ligi 5. bitireceğiz. İki ihtimal dahilinde de Avrupa ya eleme turu oynayarak gideceğiz herşey belli yani büyük bir hedef, olasılık yok. Onun için insanlar çokta umursamıyor.
En azından fiyatı en makul seviyeye çekip jestini yapacaksın.
Yönetim fiyatı düşürecek reklamını yapacak taraftar o zaman gelmezse konuşacağız.

forumlan pek alakasi yokki
twitterda, facede normalde 100 bilet civari yükleme yapanlar aktarilacak adam ariyor

stadyumda 1000 bilet satildi, neredeyse 3te biri protokolden

b maca ilgi yok denilecek seviyede, yönetimde sosyal medyadan bu kez kampanya yapmadi
16- 17 bin anca olur bu mac
yani yeni stadyumda negatif rekor

tRaiNer
04.05.2017, 14:24
forumlan pek alakasi yokki
twitterda, facede normalde 100 bilet civari yükleme yapanlar aktarilacak adam ariyor

stadyumda 1000 bilet satildi, neredeyse 3te biri protokolden

b maca ilgi yok denilecek seviyede, yönetimde sosyal medyadan bu kez kampanya yapmadi
16- 17 bin anca olur bu mac
yani yeni stadyumda negatif rekor
Öyleyse kendimle gurur duyuyorum:)
Şartlar ne olursa olsun stadyuma gidip takımını destekleyeceksin. Destekleyeceksinki beklentide bulunmaya hakkın olsun.
Taraftarda bu bilinç olmayabilir ancak yönetimde ekstrem hareketler yaparak elinden gelen çabayı göstersin bunu anlatmak istedim.

Mehmet Cihan Kocaman
04.05.2017, 14:28
Geçen hafta yönetim biletleri 10'ar lira artırdı diye ortalığı ayağa kaldırdınız niye sözünde durmuyorlar 20-40 TL olacaktı diye. Şimdi 20-40 TL'den satışa sunuldu bu sefer de 10-20 TL olsun taraftar gelsin yoksa stad boş diye ağlamasınlar diyorsunuz. Bu sefer de ben karşıyım. :D Yönetim sözünü tutsun 20-40 TL'den satmaya devam etsin. :D İşi olmayan belli bir geliri olan herkes gelebilir maça.

tRaiNer
04.05.2017, 14:33
Geçen hafta yönetim biletleri 10'ar lira artırdı diye ortalığı ayağa kaldırdınız niye sözünde durmuyorlar 20-40 TL olacaktı diye. Şimdi 20-40 TL'den satışa sunuldu bu sefer de 10-20 TL olsun taraftar gelsin yoksa stad boş diye ağlamasınlar diyorsunuz. Bu sefer de ben karşıyım. Yönetim sözünü tutsun 20-40 TL'den satmaya devam etsin. İşi olmayan belli bir geliri olan herkes gelebilir maça.

Birincisi ortalığı ben ayağa kaldırmadım Cihan:) ikincisi Gençler maçını baz alarak konuştum. 20-40 tl birçok kişiye makuldur belki ama bakıyorsun bir önceki hafta seyirci sayısında azalma var. Yönetimde ve camiada bu azalmadan şikayetçi olunca çözüm yine yönetime düşüyor. Bizde fikrimizi beyan ediyoruz hemen atarlanma.

Mehmet Cihan Kocaman
04.05.2017, 14:43
Birincisi ortalığı ben ayağa kaldırmadım Cihan:) ikincisi Gençler maçını baz alarak konuştum. 20-40 tl birçok kişiye makuldur belki ama bakıyorsun bir önceki hafta seyirci sayısında azalma var. Yönetimde ve camiada bu azalmadan şikayetçi olunca çözüm yine yönetime düşüyor. Bizde fikrimizi beyan ediyoruz hemen atarlanma.

Estağfurullah abi ne atarlanması :) Gençler maçına gittim ama tam olarak kaç seyirci vardı bilmiyorum. Ama bilet fiyatlarını indirmek çözüm olmuyor malesef insanımız çok uyuşuk. Gençlerbirliğini o futbolla yenseydik Kayseri maçında yaklaşık 30 bin kişi gelirdi ama olmadı malesef :(

Doğukan Uçan
04.05.2017, 15:11
kayseri taraftarı bizden çok olacak statta galiba

Mert Oğuzlu61
04.05.2017, 15:39
Taraftar Bjk maçına kadar stadı dolduruyordu, üstelik pazartesi maçları oynuyorduk yinede stadın doluluk oranı gayet güzeldi. Şimdi en güzel gün, en güzel saatleri veriyorlar ama taraftar inat etti gelmiyor. Bjk maçından sonra niye böyle oldu ? Gençlerbirliği maçında çok azdı, Kayseri maçında o seyirci bile olmayacak. Taş çatlasa 14-15 bin olur. Görüntü onu gösteriyor. Tabii böyle olunca oyuncu motivasyonu düşüyor, hakemi etkileme avantajı ortadan kalkıyor, puan kaybı ihtimali yüksek oluyor.

Sezon bitti, hedefsiz kaldık diyorlarsa yanlış düşünüyorlar. Kayseri maçı çok kritik maç, eğer kazanırsak 4. lük ihtimali tekrar doğabilir ama kazanamazsak bırakın 4. lüğü, mevcut sıramızı da kaybederiz. Arkadan Antalya geliyor ve biz daha Başakşehir, Şb ile oynayacağız.

Yönetim keşke maça özel kampanya yapsaydı, özellikle gençleri, öğrencileri hedef alan kampanyalar güzel olabilirdi. Başka türlü doldurmayacaklar stadı. Fiyatlar aslında uygun ama niye bu kadar boş kalıyor anlamadım, Bjk maçından sonra anormal düşüş var. Cumartesi günü maç keyfi, kazanırsak peşine de Adana yı yenersek 4. lük ihtimali var.

Alın çekirdeğinizi cipsinizi çerezinizi, İngilizler gibi ''aauuwww, oouuuwww, yiieeeaahhh'' diyerek izleyin maçınızı. Gençlerbirliği maçında maça konsantre olmamı engelleyen unsurlar vardı puan kaybına şaşırmadım, tıpkı Bjk maçı öncesi olan şeyin aynısı olmuştu ama Kayseri maçı için pozitif ortam ve totem hazır, bu maçın sekme gibi bir durumu olamaz. Garanti veriyorum, gidin izleyin farkı canlı canlı göreceksiniz.

Faik Yılmaz
04.05.2017, 16:09

Porto'ya hala dua ederim bonservisini ısrarla bize vermediler diye....... ;)

TSelif
04.05.2017, 16:35
Cumartesi 16.00 mı güzel dediğiniz saat. Akşam 19.00 olsa en az Gençler kadar adam olurdu. 23-24 bin . Kayseri olduğu için hatta daha fazla bile olabilirdi.

shootems
04.05.2017, 16:54
13-14 bin kişi anca olur

UğurB
04.05.2017, 16:56
Bence Trabzonspor icin en guzel mac gunu ve saati, Pazar 16.00.
Istanbul ve Ankara'dan gunubirlik bile gelinebilir.
Cevre il ve ilcelere gidis donus kolay olur.
Yonetim gelecek sezon icin mumkun mertebe tum ic saha maclarini Pazar 16:00 yaptirmaya calissin.
Seyirci sayisi mutlaka pozitif etilenir.

TSelif
04.05.2017, 17:03
Pazar 16.00 en güzel saat. Ama Cumartesi millet çalışıyor. Bunun nesini anlamıyorsunuz.

gurur6134
04.05.2017, 18:20
Bedava kofte ekmek yanina mesrubat falan dagitsin yonetim o zaman dolar stad , trabzonun adami bedavayi sever..

Cemalettin Taşkın
04.05.2017, 18:37
alper ulusoy hiç istemediğim bir hakemdi bu maçta hakemden sıkıntılı olacağız kesin osmanlı maçını çok kötü yönetmişti maçı kazandığımız için gündeme gelmedi.

Uğur Ö.
04.05.2017, 18:44
Oynayacak ise, varela ve wellingtona dikkat edilmeli. Bizi zorlayabilecek iki isim var ise bunlardır. Ben maçı alabileceğimizi düşünüyorum hatta farka bile gideriz, yine pozisyonları cömertçe harcamaz isek.

Kayseri maçı kolay olmaz. İyi pas yapıyorlar. Erkenden gol atamazsak işimiz bence zor.

Faruk BERBER
04.05.2017, 18:54
Pazar 16.00 en güzel saat. Ama Cumartesi millet çalışıyor. Bunun nesini anlamıyorsunuz.

Bunun etkili olduğunu düşünmüyorum ben. Trabzon nüfusu sadece o çalışıp da stada gelemeyenlerden mi oluşuyor ? 30-35 bin kişilik stadyumdan bahsediyoruz. Tabi zorla getirecek halimiz yok da tribün olarak iyi değiliz. Bu takım bunu oynar maksimum ne bekleniyor daha ? Ki bence ona da bakılmadan gidilmeli maçlara o ayrı mevzu. İyi günde gel, kötü günde umursama. Bu da değil futbol.

Mert Oğuzlu61
04.05.2017, 19:30
Cumartesi 16.00 mı güzel dediğiniz saat. Akşam 19.00 olsa en az Gençler kadar adam olurdu. 23-24 bin . Kayseri olduğu için hatta daha fazla bile olabilirdi.

Cumartesi 19 u da geçen hafta gördük. Sözüm meclisten dışarı, bir kısım taraftar profilimiz için söylüyorum. En güzel gün en güzel saat olsun, evden servisle alsınlar, maçtan sonra eve bıraksınlar, maç içinde köfte + ayran bedava olsun, peşine de çekirdek ikram edilsin. Kafalarda sanırım böyle şeyler var. Yoksa dediğim gibi, geçen haftada en güzel gün en güzel saati verdiler, taraftarımız fazla keyif düşkünü. Bak sen bile pazar 19 değil, pazar 16 olsun diyorsun mesela, 19 bile değil direkt 16... :) Neden pazar 16 ? Maçı izlerim akşama da vakit kalır diye. En konforlu günü saati istiyorsun diye seni eleştirmiyorum yanlış anlama, bu durum Trabzon da yaşayanların büyük kısmında var ama şu ''zaman'' kavramını sorgulayacak, öffff pööffff yapacak en son şehirlerden birisi Trabzon dur. Ne demek istediğimi sadece İstanbul da yaşayanlar anlar. :D

Özet: Takım başarılı olmalı, üst sıralara tırmanmalı ki taraftar stadı doldursun. Saat, gün olayının elbette etkisi vardır ama çok çok etkilediğini düşünmüyorum. Şehre biraz gaz lazım, mesela Gençlerbirliği maçı kazanılsa daha olumlu etkide yaratabilirdi.

Faruk BERBER
04.05.2017, 19:40
Özet: Takım başarılı olmalı, üst sıralara tırmanmalı ki taraftar stadı doldursun. Saat, gün olayının elbette etkisi vardır ama çok çok etkilediğini düşünmüyorum. Şehre biraz gaz lazım, mesela Gençlerbirliği maçı kazanılsa daha olumlu etkide yaratabilirdi.

Bir önceki hafta Antalya deplasmanından alınan 3-0'lık skor gaz yaptı mı peki şehirde ? Gençlerbirliği maçında fulledik mi tribünleri de bu maçı kazansaydık Kayseri'ye ilgi olurdu diyoruz ki Antalya galibiyeti çok daha önemliydi bence.

Mert Oğuzlu61
04.05.2017, 20:08
Bir önceki hafta Antalya deplasmanından alınan 3-0'lık skor gaz yaptı mı peki şehirde ? Gençlerbirliği maçında fulledik mi tribünleri de bu maçı kazansaydık Kayseri'ye ilgi olurdu diyoruz ki Antalya galibiyeti çok daha önemliydi bence.

Taraftarımı hem eleştiririm hem severim, hepten de eleştirmek istemedim. :D Demek daha büyük gaz istiyorlar, bilemiyorum. Ligin 2. devresinin lideriyiz, Avrupa hedefimiz var, iyi top oynuyoruz ve zorlarsak 4. olma ihtimali var. Stada bu kadar az seyircinin gidiyor olması gerçekten çok anlamsız.

bilgehan83
04.05.2017, 20:24
roda'yı eleştirmek anlamsız diye düşünüyorum kendi evinde ndoye ile (bal yapmayan arı ile ) maça çıkmak ne demek oluyor.. onu hocaya sormak lazım önce.. deplasmanda adamın top tutmasından dolayı koydun bunu anladık da kendi evinde zaten top sen kalacak bu belli koy yusufu roda'nın yanına yapsın asistlerini o da atsın.. ama sen yusufu ondan uzak tutarsan skor da üretemezsin.. bir de okay sakatlanınca yusufu geri alırsan diğer bal yapmayan arının (olcayın) ayağına bakarsın o da zaten berbattı.. maçı veren hocaydı kimse kusura bakmasın tek oyuncu değişikliği ile maç bitti o da zoraki olarak yapıldı.. bero neden girmedi, medjani neden girmedi, yusuf erdoğan neden kadroda yoktu bunu hocaya sormak gerek önce.. sabaha kadar oynasak gol atamazdık o maçta çok karmaşık oynadık çünkü herkes acemi gibiydi... kısacası kendi sahanda net onbirini bozmuyacaksın... formsuz uyuşuk adamları da dakika 45 olmadan kenara alacaksın ki bir daha çıktığında adam gibi oynayacak (olcay, castillo vs..) ayrıca mass ben de övüyorum ama inanılmaz hatalar yapıyor son iki maçta kendine çeki düzen vermeli.. ayrıca aytaç yedek olarak olmuyor medjani de sırıtıyor bir maç da zekiyi dene orta sahada hami oynatmıştı bir ara çok da iyiydi. teknik adam farklı açılardan bakabilmeli 14 oyuncu yerine 21 oyuncuyu hazırda tutabilmeli.. şenolcu falan değilim ama şenol güneş 25 kişilik kadroya zinde tutuyor... ersun hoca ise 14 kişiyle oynuyor. aynı hatayı üç kez yaptı. aytaç asla 18 e girecek bir elaman değil. yusuf erdoğan da abdülkadir de zeki de aytaçtan daha yetenekli daha seri topcular...

yorumsuz6117
04.05.2017, 22:51
Kayseri Gençler'e benzemez , etkili oyuncuları var Rodallega kabıza bağlarsa yine cezayı keserler..

HT61
04.05.2017, 23:38
Maç ne olur kestirmek zor hedef her zaman yukarsı ama yerimizi sağlamlaştırmamız lazım kazanıp ballı Antalya geliyor en çok nefret ettiğim takımdır etoo sayesinde buralardalar ve tek oyuncuya bakıp orta sahasında Zekiyle adamlar avrupayı falan haketmiyor geçsinler ama bu maçı kazanamazsak ve olurda Antalya yenerse tehlike çanları çok fazla çalmaya başlar bu arada kayseri yenersen kanat ve bek arasındaki boşlukları kullanıp yenersin beklerin üstünden ceza yayında ara top yapmalıyız ters ataklarımızı yaparsak kayseri takip edemez bu net bişey gençler maçındaki gibi ilk 10 dakika bir topa alışmalıyız top ayağımızda dönmeli sabırla pas hatası yapmadan forvet defans orta saha da dönmeli top kanatlara açılmalı mutlaka ve mutlaka uzaktan şut çekmeliyiz uzaktan goller yiyen bir ekip kayseri Castilloya ihtiyaç var Okay geri döndü hazır olur az çok ölüsü iş yapar sahada penaltı kokusu alıyorum çok kolay bir maç olabilir hangi maçtan korksak kazanıyoruz yada 28 şut atıp bariz goller kaçırıyoruz bu maçı olurda kazanırsak 5 tane net buluruz 3 ünü atarız 3 tane net buluruz 2 sini atarız dengesiz ve ilginç yapımız var..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilelebeTS
05.05.2017, 00:01
Mesut Bakkal, Ersun hocanın öğrencisi. Onun gibi cesur futbol oynatıyor. Kayseri, G.birliği gibi defansa yatıp zaman geçirmeye yönelik oyun oynamayacaktır. Tempolu güzel bir maç olmasını bekliyorum.

Soner Albayrak
05.05.2017, 02:36
Rahat kazanırız.

shagrath61
05.05.2017, 08:07
Kayseri maçı kolay olmaz. İyi pas yapıyorlar. Erkenden gol atamazsak işimiz bence zor.
Kayseri takımı genel de kontra atak oynayan bir takım. Biz ise kontra ataktan ziyade baskı kurarak oynamayı seviyoruz. Kaza kurşunu olmaz ise , çok rahat olacaktır kanısındayım.

Kontra' dan yersek yine maçı çevirebiliriz.

gurur6134
05.05.2017, 10:37
En az 2 fark bekliyorum..ilkyariyi onde gecersek cok rahat mac olur..

TSelif
05.05.2017, 10:48
Size laf anlatılmaz tamam . Daha ne okuduğundan haberin yok. Pazar 16 olsun kim dedi :D
Ben cumartesi gündüz maçlarını istemiyorum .
Bana değil İstanbul takımlarına versinler ya cumartesi 16 maçı.
Buna ses çıkarmayın . Siz ancak Trabzon insanıyla uğraşın. Kolay gelsin.

TSelif
05.05.2017, 10:49
Geçen haftaki seyirci Avni Aker'de olsaydı yer kalmazdı ama eminim ki buna bir kılıf bulurdunuz siz. Niye binaların üstü dolmadı mesela :D

TSelif
05.05.2017, 10:58
Neyse benim farklı bir heyecanım var bu maç için. Yeğenimi ( profilimdeki) TRABZONSPORLU futbolcular ile maç öncesi seremoniye çıkartacağım :sevinç2:

Mert Oğuzlu61
05.05.2017, 11:01

Size laf anlatılmaz tamam . Daha ne okuduğundan haberin yok. Pazar 16 olsun kim dedi :D
Ben cumartesi gündüz maçlarını istemiyorum .
Bana değil İstanbul takımlarına versinler ya cumartesi 16 maçı.
Buna ses çıkarmayın . Siz ancak Trabzon insanıyla uğraşın. Kolay gelsin.

Hesabı 2 farklı kişi kullanmıyorsa galiba sen demiş oluyorsun. :D

Trabzon insanıyla uğraşan yok ama en ufak eleştiriyi bile kaldıramıyorsunuz, sorun belki buradan kaynaklanıyordur. Forumda sık sık bu konu tartışılır, ben 2 tarafa da belli yönlerden hak veririm. Hiç o kısır tartışmalara girmeye niyetim yok, iyi günler efenim.

TSelif
05.05.2017, 11:10
Yahu özellikle pazar 16 olsun demedim. Cumartesi değil 16 olacaksa pazar olur.
Sen tutmuş özellikle bunu istiyorum akşama vakit kalsın diyorsun. Yahu ben 25 senemi tribünde geçirmiş biriyim. Gece 12-1 'de eve geldiğim günler oldu.

Biraz empati yapın. Trabzon'un gerçekleri var.
Şunu de ( ben de diyorum) taraftar grupları iğrenç 100 tane taraftar grubu var. Birlik yok.. Bunu de
Neyse ya kime ne anlatıyorum ben boşver . Kafanıza göre takılın siz :D

Sercan Keleş
05.05.2017, 11:23
Taraftar benim gözümde sınavı geçmiştir. O sahayı hiç dolmayacaklara inat birkaç kez doldurdu. Böyle orta sıra amaçsız maçların dolmasını zaten beklemiyorum sorun değil. Taraftarımız gayet güzel.

İlker Yazıcıoğlu
05.05.2017, 11:23
Yine mi aynı muhabbet?

Bırakın şu Trabzon'da yaşayan insanların yakasını artık yahu...
Kabak tadı verdi...

Yiğit Gayretli
05.05.2017, 11:42
Türkiye'de futbolun kalitesi, inandırıcılığı, konforu ve heyecanı yerlerdeyken; o stat açıldıktan sonra defalarca TÜRKİYE ORTALAMASININ kat kat üstünde dolduruldu. Geçen hafta gündüz maçı oynayan, 25 milyon taraftarlı ( :) ) ve lig 3.sü fb'nin kaç kişiye oynadığını gördük. Bence bu tip tartışmalar anlamsız. 15 bin kişi giderse bu gayet güzel rakamdır. Net!

Çağatay_
05.05.2017, 11:49
Çalışan insanlara laf söylenmez ama haftasonu 16.00 bu güzel bahar havasında maça gitmek için oldukça güzel bir saat.

Ben atlayıp Kasımpaşa maçlarına, denk getirebilirsem Başakşehir maçlarına gidiyorum İstanbul'da.

Gidip bağırmak zorunda değil kimse, takımını izlersin, keyfini yapar dönersin. Zaten pozisyonlara toplu tepki gösterilince otomatik olarak herkes bağırmış gibi bir gürültü oluyor, bu da baskıyı getiriyor.

Ama neden 19.00 değil de 16.00, neden haftasonu değil de cuma 20.00 dersek bunun sonu gelmez.

Başakşehir 30 maçının 10 tanesini akşam oynamamıştır, o haliyle ilk yarı doluluk oranı bizden fazladır.

Bahane aramamak lazım.

NOT: Taraftarın da hakkını yemeyelim, Akyazı açıldıktan sonra stadın hakkını vermiştir. Ama bu gidişe daha fazlası olabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
05.05.2017, 12:26
Alırız.

HOPA'LI TS'Lİ
05.05.2017, 12:27
Çalışan insanlara laf söylenmez ama haftasonu 16.00 bu güzel bahar havasında maça gitmek için oldukça güzel bir saat.

Ben atlayıp Kasımpaşa maçlarına, denk getirebilirsem Başakşehir maçlarına gidiyorum İstanbul'da.

Gidip bağırmak zorunda değil kimse, takımını izlersin, keyfini yapar dönersin. Zaten pozisyonlara toplu tepki gösterilince otomatik olarak herkes bağırmış gibi bir gürültü oluyor, bu da baskıyı getiriyor.

Ama neden 19.00 değil de 16.00, neden haftasonu değil de cuma 20.00 dersek bunun sonu gelmez.

Başakşehir 30 maçının 10 tanesini akşam oynamamıştır, o haliyle ilk yarı doluluk oranı bizden fazladır.

Bahane aramamak lazım.

NOT: Taraftarın da hakkını yemeyelim, Akyazı açıldıktan sonra stadın hakkını vermiştir. Ama bu gidişe daha fazlası olabilir.

Çok doğru.
Bahaneye gerek yok.
16.00 güzel bir saat
Dönüş de kolay olur çevre köylere falan
TS sevdası zaman ve mekan tanımamalı

Mert Oğuzlu61
05.05.2017, 13:50
http://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-kayserispor-maci-icin-kac-bilet-satti-05052017-h418348.html

Aynen, kime ne anlatıyorsak. :) Gelecek sezon birkaç iyi transfer, güçlü kadro, Avrupa heyecanıyla gaza gelip daha güzel ortam oluştururuz inşallah.

Fatih Özkan
05.05.2017, 13:51
Bahane filan yok! En kötü şartlar altında o stada 25.000 taraftar gitmeli.

HOPA'LI TS'Lİ
05.05.2017, 14:42
Spor Toto Süper Lig’in ikinci yarısında yakaladığı müthiş çıkışla 5. Sıraya kadar tırmanan ve yerini sağlamlaştıran Bordo Mavililer 3. ve 4. Sırada ligi tamamlayıp Avrupa Ligi'ne daha rahat gidebilmek için kulüpte seferberlik ilan edildi.

Cumartesi günü saat 16:00’da ligin küme düşme ekipleri arasında yer alan Kayserispor ile Şenol Güneş Medikal Park Arena Stadyumu’nda karşılaşacak olan Bordo Mavililer bilet fiyatlarını makul seviyede açıklamıştı. 2 BİN BİLET SATILDI Pazartesi günü satışa çıkan 20 bin biletin sadece 2 bin tanesi satılırken 16.500 kombine ile 18.500 rakamına ulaşılırken Cumartesi oynanacak olan Kayseri maçının saatine kadar bu rakamın daha artması bekleniyor.

Mustafa ÖZDEMİR
05.05.2017, 16:07
Spor Toto Süper Lig’in ikinci yarısında yakaladığı müthiş çıkışla 5. Sıraya kadar tırmanan ve yerini sağlamlaştıran Bordo Mavililer 3. ve 4. Sırada ligi tamamlayıp Avrupa Ligi'ne daha rahat gidebilmek için kulüpte seferberlik ilan edildi.

Cumartesi günü saat 16:00’da ligin küme düşme ekipleri arasında yer alan Kayserispor ile Şenol Güneş Medikal Park Arena Stadyumu’nda karşılaşacak olan Bordo Mavililer bilet fiyatlarını makul seviyede açıklamıştı. 2 BİN BİLET SATILDI Pazartesi günü satışa çıkan 20 bin biletin sadece 2 bin tanesi satılırken 16.500 kombine ile 18.500 rakamına ulaşılırken Cumartesi oynanacak olan Kayseri maçının saatine kadar bu rakamın daha artması bekleniyor.

bu rakamlar yanlış .biletler satışa çıktığında 19000 bilet satılmış gözüküyordu zaten

Ogün YAZICI
05.05.2017, 16:21
Şu sığ muhabbetleriniz, 5 yıldır aynı samimiyetsiz ve sallarca yorumlarnıız yüzünden şu maç başlığına girmeye hevesimiz kalmadı.Medical Park Arena'da 2,5 ay önce 20 bin kişi cezalı iken oynanan Alanya spor maçını yaklaşık 25-30 bin kişi izlemişti.Aynı maçtan 1 gün önce forumda yazılan başlık sayısı 50 küsür idi.Şu ana kaç ? 7...Bu istanbul'dan ordan burdan klavyeden sallayanlar bunun hesabını verin açıklayın da sonra Trabzon'da maça gitmeyen adama sallayın.Şu tüm albenisi kaybetmiş Türk fubolunda 3 ay içinde 6 maçta 150 bine yakın taraftar toplamıyla oynadık.Biraz saygı be bıktık

Sanki gözünü sevdiğimin liginde her maç Sıgnal Iduna Park havasında oynanıyor.Muhabbetlere gel hele ya

Manava61
05.05.2017, 18:46
Böyle top oynandıgı sürece stadda her türlü 20 k taraftar olur rahat olun.Hüseyin Avni akeri dolduruyomuşuz gibi düşünün :) Son 2 -3 senenin en iyi takımı bile 30 kya oynuyor. İstanbul Trabzon muhabbeti gibi bayagılaşmış konuları da bi bırakalım artık sizden ricam.İyi forumlar

yorumsuz6117
05.05.2017, 19:01
Seyirci sayılı 20 Bine ulaşmaz 15 bin civarı olucaktır ama önemli değil maçı mutlaka kazanıp tekrar bi hava yakalamamız lazım..

Yiğit SARI
05.05.2017, 19:06
Güzel maç olur gibi. 20-25 bin arası bekliyorum keşke önce kayseri sonra gençler maçı olsaydı. Gençler takımı her şeyiyle bir hayli iticiydi.

Mustafa ÖZDEMİR
05.05.2017, 19:06
adamlar istanbulda 5-10 bine oynarken biz trabzonda 20 bine oynuyorsak başarıdır.kimse boş muhabbet yapmasın uzaklardan doğru.
taraftar gruplarının birleşmesi zaten olanaksız .düşünsenize adamlar neden izmir marşı bağırdınız diye 90 dakika beraber tezahurat yaptıkları gruplara saldırıyorlar .1 mayıs gösterilerine katılanlara sokakları kirletiyorsunuz diye hakaret ediyorlar

seçuk
05.05.2017, 21:53
Basaksehir antalyayi yendi artık yarın maçı alıp bu 5.lık işini bitirmek lazım. Sonra belki 4.lük hedef olabilir..

U.Sadıkoğlu
05.05.2017, 21:54
Yenersek UEFA cepte.

Mehmet Cihan Kocaman
05.05.2017, 22:01
Antalya haftaya da Fenerbahçe deplasmanına gidecek.
Şu iki haftayı 6 puanla geçmemiz lazım.

Timur Bey
05.05.2017, 22:06
Antalyanın yenilmesiyle 5.lik şansımız bir kat daha arttı. Antalya'da Yekta ve Sandro da sarı kart cezalısı olduğundan haftaya Fenerbahçe'ye karşı oynayamayacaklar. Fenerbahçe karşısında puan alacaklarını sanmıyorum. Yarın kazanalım Avrupa Ligi bizimdir. Havlu atmış Adanaspor karşısında galip gelemezsek zaten Avrupa'ya gitmeyelim. Bu maça banko üç puan gözüyle bakmalıyız. Sonrası için Başakşehir ya da Fenerbahçe'nin kupayı almasını bekleyeceğiz.

Mert Oğuzlu61
05.05.2017, 22:41
Bu maçı kazanırsak 5. liği sağlamlaştırmayı geçtim, 4. olma ihtimali yükselir. Ömer Üründül gibi yorum yaptım ama kedilerin Kasımpaşa da takılacağını düşünüyorum, 4-0 yenedebilirler yeniledebilirler çok ayarsız dengesiz saçma sapan bir takımları var, o patlak tekerlekle mümkün değil ilk 4 ün içinde kalamazlar, illaki tökezleyecekler.

Kayseri sonrası Adana ile oynuyoruz. Biraz akıllı olalım, geçen haftanın acısını yarın çıkaralım. Adamların savunması zayıf, taktik maktik yok bam bam bam.

Anıl C
05.05.2017, 23:03
Banko Kayseri alir. Bahis oynayan evi, arabayi, tarlayi, arsayi satsin, bassin Kayseri'ye. Hic sans tanimiyorum bize. Yazik oldu. Kazanabilirdik bu maci. Kotu oynadik dedigimi simdiden farzediyorum.

Adem Akyüz'
05.05.2017, 23:04
5. olmak Avrupa'yı garantilemiyor yalnız. Forumda 5. olursak kesin gidiyoruz gibi bi hava var 😁😁

Gençlerbirliği'nin acısını Kayseri'den çıkarırız gibi geliyor bana.

Berke6198
05.05.2017, 23:09
İçerde-dışarda tokatladığımız Galatasaray, lig bittiğinde altımızda olacak. Aha buraya not düşüyorum.

yorumsuz6117
05.05.2017, 23:19
Fener'e kupayı aldırırlar her türlü.. Kazanıp farkı açmamız lazım Antalyayla..

yorumsuz6117
05.05.2017, 23:28
Şu Emre Belezoğlu dünyanın sayılı orta saha oyuncularındandır.. Ama karakter olarakta öyledir , zaten karakteri de düzgün olsaydı en büyük takımlarda oynardı..

Sacit
05.05.2017, 23:34
Ligin 2.yarısı 20-23 bin seyirciye oynuyorsun(şampiyonluk hedefin yok) ama buna rağmen beyni çok gelişmiş taraftarımız bu rakamı beğenmiyor :) 3-4 bin kişinin maçlara geldiğini çabuk unuttunuz.

Bu maçı alalım ve önümüze bakalım
Geçen hafta krediyi tükettik

Fatih Çelik
06.05.2017, 00:47
Mümkünse kimse gitmesin bu tartışmalar son bulsun. İbfk'nın seyircisi mi var ? Adamlar lig 2.si yenmedikleri kalbur üstü takım yok.

Soner Albayrak
06.05.2017, 00:54
3-0 veya 4-1.

Ahmet Kara
06.05.2017, 01:26
Takım 5. iken yeni stad ile birlikte 20.000 ortalama gayet yeterli bir sayı. Bol gollü maç olur.

Sami Kuk
06.05.2017, 01:46
Alakasız bir konu burası aktif diye yazıyorum..Bana Trabzonspor bilekliği lazım Rize de bulma şansım yok.Varsa satılan yerler bilen söyleyebilir.Trabzon a da iş yoğunluğun dan gelemiyirum.Birisi alıp bana yollama şansı varmi.Parasını hesabına yollarim.Acil lazim

Faruk BERBER
06.05.2017, 05:21
2.000 bilet satılmış. Teşekkürler Trabzon.

Yiğit SARI
06.05.2017, 06:53
2.000 bilet satılmış. Teşekkürler Trabzon.

Abi şaka gibi. Arkadaşlarımı bile teşvik etmeyi çalışıyorum gönderemiyorum maça gitmiyorlar.

Faruk BERBER
06.05.2017, 06:57
Abi şaka gibi. Arkadaşlarımı bile teşvik etmeyi çalışıyorum gönderemiyorum maça gitmiyorlar.

Yapacak pek bir şey yok, şu takıma gitmiyorlarsa daha gitmesinler eğer skor odaklı vs. bir zihniyetse.

Bundan iyisi olmaz çünkü :)

ÖmürKaradeniz61
06.05.2017, 10:13
15-20 bin arası rakam bence çok iyidir çünkü takımın ligde iddiası kalmamış ve lig nerdeyse bitmiş vaziyette.Bugün tribüne gelecek 20 bin kişi iyi günde kötü günde o stada gelecek insanlar geriside başarıyla kendiliğinden gelecek zaten stada tıpkı beşiktaş maçı gibi.Bugünkü maça 20 bin kişi demek seneye başarıyla birlikte o stad komple dolacak demek diye düşünüyorum.

bariskaratas
06.05.2017, 10:18
uefaya ön elemelerden katılıp sezonu erken açarsak kötü olur bizim için şampiyonluk adına gelecek sezon.
2. yarı inişe geçer takım

Kamil Çakmak
06.05.2017, 10:49
Keşke hedefımız olmasaydı da Kayseriye genilse idik.

gerenimo
06.05.2017, 11:23
Keşke hedefımız olmasaydı da Kayseriye genilse idik.

hatır şikesi de yanlış.

Erkan YILMAZ
06.05.2017, 11:30
uefaya ön elemelerden katılıp sezonu erken açarsak kötü olur bizim için şampiyonluk adına gelecek sezon.
Bence basit takimlarla oynanacak ciddiye alincak maclar faydali olur arti erken kamp vs lige firtina gibi baslariz

Mehmet Cihan Kocaman
06.05.2017, 11:32
Nihayet çubuklu forma ve beyaz şort :)

Faruk BERBER
06.05.2017, 11:34
Abi "Trabzonspor taraftarının yüzde 70'i skor taraftarıdır" deyince de Trabzon'un şehir milliyetçilerine dokunuyo.

Buna itiraz edenle tartışmayı sürdürüp değerli zamanını kaybetme zaten :D

bariskaratas
06.05.2017, 11:36
Bence basit takimlarla oynanacak ciddiye alincak maclar faydali olur arti erken kamp vs lige firtina gibi baslariz

Evet örnek Osmanlıspor. her sene örnekleri var bunların ligte.
fırtına gibi gir ama sezona çok erken başlama.
oyuncular hem fiziksel hem de mental yoruluyor.

Erkan YILMAZ
06.05.2017, 11:41
Evet örnek Osmanlıspor. her sene örnekleri var bunların ligte.
fırtına gibi gir ama sezona çok erken başlama.
oyuncular hem fiziksel hem de mental yoruluyor.
Biz kadromuzu genis tutarsak osmanli gibi olmayiz arti uefa kupasinda daha erken baslayip galip gelmek daha cok puan almak demek seri basi olmayipta direk tek turda liverpoola elenip 0 puanla kapattgmz zamanlara geri donmeyelim bence

Muhammet Gündoğan
06.05.2017, 11:58
Biz kadromuzu genis tutarsak osmanli gibi olmayiz arti uefa kupasinda daha erken baslayip galip gelmek daha cok puan almak demek seri basi olmayipta direk tek turda liverpoola elenip 0 puanla kapattgmz zamanlara geri donmeyelim bence

Seri başı olup olmamak önceki sezonlardaki başarı ile belli olmuyor mu? Ben mi yanlış biliyorum ?

Erkan YILMAZ
06.05.2017, 12:05
Seri başı olup olmamak önceki sezonlardaki başarı ile belli olmuyor mu? Ben mi yanlış biliyorum ?
5 senelik puan 2012 deki sampiyonlar liginin kaymagi seneye bitiyor bu sene cok puan lazim yoksa bir daha seri basi olmamiz cok zor

ozturk
06.05.2017, 12:37
5 senelik puan 2012 deki sampiyonlar liginin kaymagi seneye bitiyor bu sene cok puan lazim yoksa bir daha seri basi olmamiz cok zor

Seri başı olsak ta bu şansla çok zor takımları seçiyoruz :)

BurakYılmaz20
06.05.2017, 12:45
beyler maçı herkes boşlamışta geçen hafta burda gençlerbirliği iyi ekip yenemeyiz dediğimde bana antalyada iyiydi diyenler olmuştu ne oldu 2 puan kaybedildi

bugün kayserispor maçıda çok zor maç takımımız o kadar üretken ve iyi değil mücadele var evet ama castillonun olmadığı bir düzende yaratıcı oyuncu eksikliği yaşıyo bu takım

damdoyun 10 numara pozisyonunda oynatıldığı bir düzende kayserispor kazanır açık ve net bu

Cihan Ince
06.05.2017, 12:56
Nihayet çubuklu forma ve beyaz şort :)

Hele.şükür :)

emrahtuna
06.05.2017, 12:56
bol gollü bir maç bekliyorum 3-1 4-1 gibi bir skorla alırız inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2017, 13:08
Antalya'nın yenilmesi iyi oldu.
Hiç olmazsa 5.liği garantiye alırız.

Nihat Günay
06.05.2017, 13:25

Katılmıyorum.
İşinin profesyoneli olanların böyle bir lüksü olamaz.
Çıkacak ve maçının kazanacak. Yılın hangi döneminde olduğunun ve sezonu ne zaman açtığının önemi yok.
Yatarak değil çalışarak gelişsinler. İşleyen demir ışıldar...

bariskaratas
06.05.2017, 13:30
İyi de burası Türkiye. o şekilde işini yapan var mı?
ütopya da yaşamıyoruz.
gerçekler bunlar. buna göre değerlendirmek lazım.

Katılmıyorum.
İşinin profesyoneli olanların böyle bir lüksü olamaz.
Çıkacak ve maçının kazanacak. Yılın hangi döneminde olduğunun ve sezonu ne zaman açtığının önemi yok.
Yatarak değil çalışarak gelişsinler. İşleyen demir ışıldar...

Enaldo61
06.05.2017, 13:31

İşte o mevzu tam olarak rotasyon, kadro genişliği mevzusu. Yedekler de ilk 11 oynayacak kapasitede olursa sıkıntı çekmeyiz.

bariskaratas
06.05.2017, 13:38
İyi de hocam öyle geniş bir kadro yapma şansımız yok.
ayrıca mental olarak da uzun süreli yarışları kaldıramıyoruz biz maalesef. Türkiye gerçeği

İşte o mevzu tam olarak rotasyon, kadro genişliği mevzusu. Yedekler de ilk 11 oynayacak kapasitede olursa sıkıntı çekmeyiz.

brnclhn
06.05.2017, 13:53
ya yine başladık aynı hatalara düşmeye...avrupa ligini küçümseyip,yok lige asılalım,bırakalım uefayı, takımın erken sezon açması etkiler bizi vs...yahu her sene aynı terane... arkadaş takımın iyiyse, şampiyonluğa oynayacak kadar kaliteliyse,her kulvarı çok güzel idare edersin,1 ay erken açtık sezonu diye de takım o yarıştan kopmaz...eğer ki şampiyonluğa oynayamazsan bunlar ancak bahane olur...en azından diğer sezonlar gibi ligin ilk yarısında yarıştan koparsan elinde uefa kalsın...avrupada tecrübe kazan bu hep faydalı olacak ilerde...

amour_61
06.05.2017, 13:54
Herkesin aksine çok rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum. Umarım kalan maçlarda biz 5/5 Kayserisporda 5/4 yapar , iki takımda sezonu hedeflediği noktalarda tamamlar :)

bariskaratas
06.05.2017, 14:02
ya yine başladık aynı hatalara düşmeye...avrupa ligini küçümseyip,yok lige asılalım,bırakalım uefayı, takımın erken sezon açması etkiler bizi vs...yahu her sene aynı terane... arkadaş takımın iyiyse, şampiyonluğa oynayacak kadar kaliteliyse,her kulvarı çok güzel idare edersin,1 ay erken açtık sezonu diye de takım o yarıştan kopmaz...eğer ki şampiyonluğa oynayamazsan bunlar ancak bahane olur...en azından diğer sezonlar gibi ligin ilk yarısında yarıştan koparsan elinde uefa kalsın...avrupada tecrübe kazan bu hep faydalı olacak ilerde...

Sezonu erken açan takımlara bir bakın, önceki sezonlarda. Sezona fırtına gibi giren takımlar 2. devre nasıl düşüse geliyor. Elinde uefa da kalmaz.
Temmuz başında açmak ne demek sezonu? Hem fiziksel hem de mental futbolcular bitiyor 2. yarı.
Gerçekler bunlar. İster sev ister sevme

Bahadır Şimşek
06.05.2017, 14:29
Yahu ne alakasi var bakin bakalim Alman takimlari ne zaman açiyor sezonu ve ligleri ne zaman başliyor? Adamlar temmuzun son haftasi lig başlatiyor neyden bahsediyorsunuz siz...

Cemalettin Taşkın
06.05.2017, 14:34
ligtvde rodaellege yerine castillo oynayacak diyordu bu maç için

wolf_TS61
06.05.2017, 14:38
Geçen yıl 5. olarak bitiren Osmanlıspor, Uefa 2. ön elemeden başladı. 14 Temmuz'da Uefa'da ilk maçını oynadı. Sezonu 20 Haziran'da açmış.
Geçen yıl 4. olarak bitiren Başakşehir, Uefa 3. ön elemeden başladı. 28 Temmuz'da Uefa'da ilk maçını oynadı. Sezonu 29 Haziran'da açmış.

Bundan yola çıkarak 4. ve 5.'lik arasında sezonu 10 gün önce açma gibi bir sorun var ki genel olarak sezonu önce açan takımlar sezon sonu problem yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde yanılmıyorsam Maraton'da bir istatistik verilmişti bununla ilgili, bu güne kadar sezonu erken açan ve şampiyon olan takım yokmuş galiba.

Bu arada lig de 4 Haziran'da bitiyor. 5. olanın 15 gün, 4. olanın 25 gün tatil yapma imkanı oluyor. Tabi şunu da unutmamak lazım, 5 olup Avrupa'ya gitmek için ilk 4'ten birinin kupayı kazanması lazım.

Açıkçası 5. lik çok iyi bir şey değil ama 4. lük bizim için çok iyi olur. İşimiz de kolay değil bunun için.

Yiğit Gayretli
06.05.2017, 14:52
Geçen hafta yaptığım kadro tahmini tutmadı ama bu maçta Castillo'nun 11'e döneceğine emin gibiyim.

wolf_TS61
06.05.2017, 14:53
Seyirci istatistiği olarak da Galatasaray ve Beşiktaş maçı hariç 20-22 arasında gidip geliyoruz. Bu maç biraz daha az olabilir diye tahmin ediyorum.

Lig'de de Beinsport'a göre bildiğim kadarıyla Beşiktaş (34 bin), Konya (24 bin) ve arkalarından biz geliyoruz. Diğer takımlar 20 bin altı. Kötü değil durumumuz ama bence potansiyel 30 bin seyirci Trabzon'da mevcut. Seneye takım iyi giderse bu ortalamalarda oynayacağımızı düşünüyorum.

Berke6198
06.05.2017, 14:53
Aytaç'lı bir Trabzonspor kazanamaz.

Ahmet Aksu
06.05.2017, 14:54
zor bir maç olacak ama kazanacağımızı düşünüyorum.
inşallah hoca aynı kadro ile çıkar roda ile damdoy ilerde iyi oluyor. roda ilerde damdoy arkada..
castillonun 2. yarı girmesi daha iyi olur.

Isko6161
06.05.2017, 14:54
Laaaaaaaannnnn aytac nedirrr???!!!!! Aytac nedir aytacc!!!??????

Hakan
06.05.2017, 14:55
Ligin en kötü futbolcusu Aytaç da ilk 11'de.

Yıldıray Emanet
06.05.2017, 14:55
Kadro cinayet :D

Geçen haftanın aynısı ek olarak Okay yerine Aytaç var :D:D:D:D:D

Ahmet Aksu
06.05.2017, 14:57
kazanacağımızı düşünüyordum ki..
aytaçı 11de görünce ikilemde kaldım.
okayın sakat olduğunu unutmuşum.. :(

aytaçı izlemek eziyet olacak onazi inşallah iyi oynar..

Şanlı SanMarino
06.05.2017, 14:58
Sürpriz yok Okay yetişmiyorsa ya Aytaç ya Medjani ya da Zeki oynar.

Çok kızılan Aytaç bu maçı avantaja çevirip herkesi şaşırtabilir. Erken konuşmak yanlış olur. Hocanın elindeki malzeme belli. Tutup da Okayın yerine Esteban mı oynayacak?

Uğur Kalyoncu
06.05.2017, 14:59
Aytac oynasın sıkıntı yok..Kötü oynarsa Ersunu da ikna edebilir belki.

Yiğit Gayretli
06.05.2017, 15:00
Bu orta saha tuvalete bile gidemez.

Yine yanıldım.

Ahmet Kara
..........Onazi.......
.Yazıcı......
.............N'Doye

3'lüsünü oynatırım yine de Aytaç'ı oynatmam.

Yavuz KÜÇÜK
Hayırlısı be gülüm.

Yiğit SARI
06.05.2017, 15:02
Sürpriz yok Okay yetişmiyorsa ya Aytaç ya Medjani ya da Zeki oynar.

Çok kızılan Aytaç bu maçı avantaja çevirip herkesi şaşırtabilir. Erken konuşmak yanlış olur. Hocanın elindeki malzeme belli. Tutup da Okayın yerine Esteban mı oynayacak?

Totosunu kaldırırsa belki, kaldıramayacağına göre öyle bir ihtimal yok. Boş bıraksak orayı daha iyiydi.

kanterts
Medjaniyi niye aldik ozaman? Castillo da yedekte. Temposuz Takim. Ersun yanal sacmalamis.

Şanlı SanMarino
Beyler sakin olun. Maç başlamadan bir oyuncu ile maç gidiyorsa zaten biz takım olamamışız demektir. Azıcık takıma ve hocaya güvenin.

artvints
06.05.2017, 15:03
geçen hafta hocadan ufak sürprizler istemiştim, o isteğimi geri alıyorum. :)

hızlı hücuma çıkan takımı niye baltaladı hoca anlayamadım. hızlı çıkmak istemiyor heralde rakip sahaya yerleşmek istiyor ama arkaya adam kaçırmaktan korkan stoper ikilisi ve hazırlık paslarını iyi yapamayan orta saha ile takımın boyu uzuyor.

BurakYılmaz20
06.05.2017, 15:03
aytaç tam bir elfrenidir canlı izlemiş biri olarak söylüyorum aldığı her topu yana pas olarak atan bir oyuncu

CaptanBarbosa
06.05.2017, 15:04
Kadroda aytaçı görünce ben :(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170506/d58548777692f4917cdd7747bfb6e722.jpg

ilelebeTS
06.05.2017, 15:04
Aytaç önemli değil önemli olan ilerdeki diziliş. Geçen hafta en iyi hücum aklımız sağ kanat ikilisini bozduk. Pereira-Olcay bozmamak lazım. Yazıcı da 10 no'da daha etkili, kenarlara fazla kaçmamalı. Bunların yeriyle oynayınca takımın ritmi bozuluyor.

Fatih Özkan
06.05.2017, 15:05
Aytaç mı ?
Aman Allah'ım!

Ahmet Almacı
Gelecekten yazıyorum aytaç çıkıyor castillo oyuna giriyor 60'da.

Mehmet Cihan Kocaman
Şimdi bu Aytaç uzaktan bi tane vurur gol olur sonra al başına belayı.

Yıldıray Emanet
Maç boyu Ndoyenin gol pozisyonuna girmemek için defansın önüne kadar gelip yalandan top dağıtmaya çalıştığını izleriz. Buna ek olarak Aytaç ekseni etrafında 25 dakika gibi bi sürede dönüp 15 dakika da kendisine düşünme süresi verilirse yaklaşık 40 dakikada hareketi tamamlayıp pas verebilir

Uğur Kalyoncu
Kalmis 4 hafta kadronun durumu da belliyken bu kadar eleştiriye gerek yok.

Ahmet Kara
06.05.2017, 15:07
ilk yarı 0-0 biter. 2 . yarı Aytaç çıkar Castillo girer. Roda gol kaçırıp bizi çıldırtır. maç sonu 0-0. çok büyük spoiler verdim.

Hakan
06.05.2017, 15:07
Yusuf Erdoğan efsanesi de geri dönmüş :)

Sercan Keleş
06.05.2017, 15:08
​Dün size Aytaç konusunda öyle yazınca Aytaç 11'e döndü. Yönetim mesajlarımı takip ediyor :D Fazla yüklenmeyin Aytaç gayet güzel oynayacak.

Yavuz KÜÇÜK
06.05.2017, 15:10
Aytaç'ın olmadığı bir sürü kadro yapılabilir. Neyse Ersun Yanal'ın Aytaç'ı göndereceğini düşünenler rüyadan uyanmıştır umarım.

--------Onazi-----Yazıcı---------
----------Olcay/N'Doye---------
N'Doye/Olcay-----------Castillo
-----------Rodallega------------

atomantcum
06.05.2017, 15:11
Aytaç işi olmuyor, bi türlü kabullenemiyorum. Geldiği günden beri bi tane iyi oynadığı maç hatırlamıyorum, süper ligin en hantal, defansı olsun hücumu olsun en beceriksiz adamlarından biri bizde. Hayırlısı.

Uğur Kalyoncu
06.05.2017, 15:11
​Dün size Aytaç konusunda öyle yazınca Aytaç 11'e döndü. Yönetim mesajlarımı takip ediyor :D Fazla yüklenmeyin Aytaç gayet güzel oynayacak.

Vallahi Aytaci ben de begeniyordum..Uzun toplar atardi. etkili sutlari vardi falan derken sakatlıktan sonra birak 40 m uzun topu 10 m ye pas atamaz oldu vasat bir oyuncuya döndü. Dengesiz bir cocuk bugün iyi oynayabilir ama yine sezon sonunda teşekkür edilmeli.

atomantcum
06.05.2017, 15:12
Yalnız çubuklu forma ve beyaz şort giyecekmişiz. En sevdiğim kombinasyon

BurakYılmaz20
06.05.2017, 15:15
Aytaç yerine bero oynardi iyide oynardi beyler

Turgay Atalay
06.05.2017, 15:15
Aytac elbette oynamasin ama, Bero da gitsin kumda oynadin.

Mert Oğuzlu61
06.05.2017, 15:18
Ndoye işini biraz abartmaya başladık. Tamam iyi niyetli, güzel paslaşıyor ama bu adam forvet oynamayacaksa sahada durmasının anlamı yok, oyunu çok frenliyor ve yavaşlatıyor. Ndoye forvette oynar başka yerde oynayamaz veya kulübede tutarsın zorda kalırsan 2. yarı oyuna sokar forveti çiftlersin, bu yani.

Merkezde zaten Onazi defansif oyuncu, üstüne bide Aytaç ı koyup orayı kitlemişken kanatlara da Ndoye koyup kanat aksiyonlarını sıfırlamak ne kadar mantıklı ? Bu kadar kabız kadroyla en son Gümüşhane maçına çıkmıştık, onları bile yenememiştik.

Adamların en zayıf yeri defans, Castillo oynasa dağıtır orayı. Sen niye oynayan takımı bozup garip şeyler denemeye başladın ki, ne gerek var ? Merkezden oynayamayız, kanattan oynayamayız. Kayseri eğer kötü günündeyse erken golle çözebiliriz ama maça konsantre olmuşlarsa biz bu kadroyla zor gol atarız.

Soner Albayrak
06.05.2017, 15:18
N'doye bizi zaten yavaşlatıyordu bir de Aytaç çıktı.

Alper Beyazay
06.05.2017, 15:20
Ya arkadaş ne var şu Aytaç'ta çıldırmamak elde değil.

Yıldıray Emanet
06.05.2017, 15:21
Yusuf kornerleri iyi kullansa bari yoksa bu kadronun gol atma ihtimali beni güldürüyo

Alper Beyazay
06.05.2017, 15:22
Yalnız çubuklu forma ve beyaz şort giyecekmişiz. En sevdiğim kombinasyon

Aynen :)

Şanlı SanMarino
06.05.2017, 15:22
Aytaç kötü oyuncu değil,

Oynamama sebebi ile elbette ki geri gitmiş ve bazı meziyetleri kaybetmiş olabilir. Ancak as oyuncunun olmadığı yerde çıkar görevini yapar.

Mühim olan tek oyuncunun ne yapıp yapmadığı değil takımın neler ortaya koyduğudur.

Mert Oğuzlu61
06.05.2017, 15:25
Aytaç ceza alanına yakın yerlerden saçma sapan fauller yaptırıp Deniz Türüç e gol attırır, başkada işe yaramaz.

Uğur Kalyoncu
06.05.2017, 15:25
Hoca cift forvetle gelecek senenin hazırlığını yapiyor olabilir.İsim tercihlerine oyun planina saygim var sonucta takimin hocası ve bazi seyleri deneyecek tabi..ama tek saygi duymadığım nokta Abdulkadir e hic sans vermemesi.

emrahtuna
06.05.2017, 15:26
yusuf erdoğanı 18 kişilik kadroya almış

ysngmz
06.05.2017, 15:26
Kayseri mantısı yapalım

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıldıray Emanet
06.05.2017, 15:28
Ndoye maçın en çok koşanı olabilir zira gol pozisyonuna girmemek için bol bol geri doğru koşuyo

Hakan
06.05.2017, 15:29
Şimdi Trabzonspor için hızlı hücum şansı,Aytaç aldı Aytaç Aytaç...Ve top kaleci Onur'da.

Turgay Atalay
06.05.2017, 15:30
İki tane yarim yamalak forvet yüzünden Yusuf Yaziciyi yerinde oynatamiyoruz. Yazik.

artvints
06.05.2017, 15:31
en önde ndoye oynasın harbiden, orta sahada top alıp dönüyor falan ama bunu herkesin gözüne sokarcasına yapıyor. yusuf'un yaptığı gibi sade, temiz, çabuk olmuyor, akmıyor oyun anlatabiliyor muyum?

kanterts
Ndoye diye tutturdu ersun yanal. Hersey iyi gidiyordu. Castillo solda, yazici 10 numarada isliyordu. Bozdu Takimi. Hayret birsey. Medjani varken aytac da ne?

Arda'
Aytaç yerine Zeki oynayabilirdi ortada.