PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 30.Hafta l Trabzonspor 2-3 Kayserispor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

TSelif
08.05.2017, 08:25
Kendileri küme düşerken fenerin şampiyonluğunun kutlandığı bir şehir , benim TRABZONSPORuma şike yaptı imasında dahi bulunamaz. Haddini bilecek.

Cumartesi abartılan tek şey tribünlerdeki rezillik. Şu taraftar gruplarından tez zamanda Rabbim bizi kurtar inşallah.
Deniz tarafındaki rezillik yetmiyordu şimdi bi de ona yol tarafı eklendi .

TSelif
08.05.2017, 08:27
Maçı izleyin.
TS nasıl oynadı? Pereira ve Mas neler yaptı?
Durica ne hatalar yaptı?
Aytaç 2.golü attırdı.

Tribündeydim. Ersun Rodi'yi dışarı aldığı an maç benim için bitti zaten.
Sizler takımıza ŞİKE yaptı imasını dahi yakıştırabiliyorsanız devam edin .. Helal olsun hepinize :)

HOPA'LI TS'Lİ
08.05.2017, 08:28
Tribündeydim. Ersun Rodi'yi dışarı aldığı an maç benim için bitti zaten.
Sizler takımıza ŞİKE yaptı imasını dahi yakıştırabiliyorsanız devam edin .. Helal olsun hepinize :)

Ağrıma gidiyor.
Oynamadılar adam gibi
Gençler maçındaki oyuna bak buna bak
Rodellaga hariç diğerleri TS ruhunu ortaya koymadılar

Faik Yılmaz
08.05.2017, 08:29
Bu arada şike iması yapan bir kısım kot kafalı rizeliyede iki çift lafım olucak....

22. hafta Rizespor kendi sahasında Kayseri'den 4 yedi.....

Kendi kendilerine de şike mi yaptı bu sivriler

HOPA'LI TS'Lİ
08.05.2017, 08:31
Bu arada şike iması yapan bir kısım kot kafalı rizeliyede iki çift lafım olucak....

Orası doğru kardeşim, evet
Kendi işlerine baksınlar onlar

TSelif
08.05.2017, 08:34
Niye , Kayseri düşme potasında değil mi ? Canla başla oynadı , maçı almak için elinden geleni yaptı niye demiyoruz. Feneri , geseyi yendi. Bu adamlar bjk ile berabere kaldı. Çok bilmiş Rize'ye 4 attı kendi sahasında. Niye küçümsüyoruz bu adamları.
Alanya maçında dünyalar kaçtı, Gençler aynı şekilde..
Şike mi yaptık demeliyiz.. Nasıl vicdanınız el verip yazıyorsunuz bunu hayret ediyorum valla :)

Ha akşam Fabri'nin yediği gol.. Belki de şampiyonluktan edecek bjk'ı.. Fabri de mi maçı sattı . :)

HOPA'LI TS'Lİ
08.05.2017, 08:38
Niye , Kayseri düşme potasında değil mi ? Canla başla oynadı , maçı almak için elinden geleni yaptı niye demiyoruz. Feneri , geseyi yendi. Bu adamlar bjk ile berabere kaldı. Çok bilmiş Rize'ye 4 attı kendi sahasında. Niye küçümsüyoruz bu adamları.
Alanya maçında dünyalar kaçtı, Gençler aynı şekilde..
Şike mi yaptık demeliyiz.. Nasıl vicdanınız el verip yazıyorsunuz bunu hayret ediyorum valla :)

Ha akşam Fabri'nin yediği gol.. Belki de şampiyonluktan edecek bjk'ı.. Fabri de mi maçı sattı . :)

Kayseri iyi oynadı da, sen TS olarak bu kadar boş alan bırakmasan ve her maçtaki gibi pres yapsan skor bu olur muydu?

TSelif
08.05.2017, 08:40
.........................

7can61
08.05.2017, 09:13
Salaklık!

Herşeyi olduğu gibi bu kardeş kulüp olaylarını da abartıyoruz. Nefreti de abartıyoruz sevgiyi de. Nasıl bir toplum olduk anlaşılır değil. 38. dakikada balonlar kutlamalar filan, yahu bu kadar salaklık olabilir mi?

Sen taraftar olarak orada rakip takımın balonunu uçur sonra takım oynamadı yawww. Şike yaptılar yawww.

Fark yemediğimize dua edelim.

Fener gelince sahaya atla stadı yak, kayseri gelince kutlamalar meşaleler. Yahu bunun bir ortası yok mudur? Herşeyi bir amaca bağlamak zorunda mıyız?

Altı üstü futbol, git maçını izle yen yenil her neyse günün güzel geçsin işte bu kadar. Ama yok arkadaş, biz dünyayı kurtaracağız.

barisb
08.05.2017, 09:32
Trabzonspor şike yapmaz. Ama bazen devlet siyaseten şike yapar, yaptırır. 2019 seçimi öncesi bilmem kaç oy veren bir Kayseri ligden düşsün istenmiyor olabilir. Yanlış anlaşılmasın Trabzon şike yaptı demiyorum, diyemeyiz ama gözü de açık tutmak lazım.

Siyaset şikelerinin örneklerini daha önce birçok kez gördük. Diyarbakır, Kasımpaşa, Sivas vs. takımların bu lige nasıl çıktıklarını da biliyoruz.

UĞUR DURTAŞ
08.05.2017, 09:33
ben yenilmişim kimin ne düşündüğü umrumda değil.
*
kendileri bizle uğraşacağına,şehirlerindeki
fb
gs
bjk
taraftar dernekleriyle uğraşsınlar.

TSelif
08.05.2017, 09:35
Kayseri iyi oynadı da, sen TS olarak bu kadar boş alan bırakmasan ve her maçtaki gibi pres yapsan skor bu olur muydu?

Alanya'yı boğduk, Gençler'e 25 şut çektik.. Ne oldu , gol oldu mu ? Olmuyor işte olmayınca.

7can61
08.05.2017, 10:27
Şap-şal-lık

Rakip takım kardeş takım ayağına gereksiz bir dünya yalamalık yap, "dünyanın en gereksiz centilmen taraftarı" ol, sonra kendi futbolcunun ayağına top gelince ıslıkla yuhala. Dünyanın en iğrenç taraftar hareketidir, kendi futbolcunu maç içinde o kadar insanın içinde ıslıkla yuhala.
Adam kötü olabilir, kötü de oynuyor olabilir ama binlerce insanın içinde kendi futbolcunu yuhalayarak eline geçen tek şey kendi egonu tatmin etmektir. Bu taraftarlık değildir. İnsanlık da değildir. En ufak tabirle ayıptır ayıp.
Şu iki tezat hareketi yapan bir taraftar norma olabilir mi? Akıl sağlığı bozulmuş insanların.

Ermanusta
08.05.2017, 11:43
Trabzonspor şike yapmaz. Ama bazen devlet siyaseten şike yapar, yaptırır. 2019 seçimi öncesi bilmem kaç oy veren bir Kayseri ligden düşsün istenmiyor olabilir. Yanlış anlaşılmasın Trabzon şike yaptı demiyorum, diyemeyiz ama gözü de açık tutmak lazım.

Siyaset şikelerinin örneklerini daha önce birçok kez gördük. Diyarbakır, Kasımpaşa, Sivas vs. takımların bu lige nasıl çıktıklarını da biliyoruz.

Tamam ama bu maçla ne alakalı,hakemin eyyamı yoktu,
Salt çogunlukla hemfikirizki Ersun hoca sadece değişiklik hataları ile değil takımı maça iyi hazırlayamamış
herkesin puan kaybettiği 1 haftada 3 puan alınmalıydı

Oğuzhan Fidan
08.05.2017, 11:55
seneye ronaldinho gelse aytaç yine oynar ! bu kadar saçma bir düzende takıntılı olmanın mantığı nedir kardeşim ? medjani kötü topçu olabilir ama en azında kornerde gider gol atar top geçirmez keser aytaç ne yapıyo ? rodayega gibi bir uzun namlulu silahın var oyundan alıyosun bunun izahı yok biz atıcaz diye korktu heralde böyle saçma bir değişikliği nasıl yapar anlamıyorum hocayı savunmaya devam edicem ama çok mantıksız hareketler yapıyo yapma hocam yapma!!

Cagdas Topal
08.05.2017, 12:00
Bilinçli olarak avrupa kupalarına katılmıyoruz bundan sonraki bütün maçlarda bu isteksizliği görebilirsiniz.

yüregimts
08.05.2017, 12:35
Sen kayseri gol atınca gollll diye bagırırsan futbolcular nasıl motive olacak ...

Kardesmis macı beraber izlersin iyi agırlarsın olur biter.
Ben daha kendime gelemedim , Rode 'nin üzüntüsünden utansın o goll diye bağıran sıgırlar

Rize 'ye gelince afkursun dursunlar

Mehmet Cihan Kocaman
08.05.2017, 12:35
Kayseri çok küçümseniyor. Bu takım Fener'e 4 attı, dışarda Galatasaray'ı yendi. Vodafone Arena'da 89. dakikaya 2-1 önde girip son dakika golüyle berabere kaldı. O zamanlar iyi top oynayan Bursa'yı yendi, Rize'ye 4 attı. Sonra takım içinde sorunlar oldu bazı oyuncular takımı sabote etti bunda Sergen'in egolarının payı olduğunu düşünüyorum. Yeni hoca gelince eski kimliklerine büründüler Alanya'ya 3 attılar geçen hafta.

Yani öyle çantada keklik bir maç değildi özellikle Okay'ın olmadığı bir günde orta sahada üstünlük kurmamız mümkün değildi. Burda doğum yeri Rize olan ama sözde Trabzonsporlu olan bazı kişiler Trabzonspora şike imasında bulunuyor, ayıptır.

Travelair
08.05.2017, 12:59
3 haftadır Castillo yedek. Neden? İyi sahada, seyirci karşısında coşuyor, neden hevesini kırıyorsun? Yusuf Erdoğan da öyle diyebilmek için mi? Peki Yusuf Yazıcı ofansif orta saha ya da 10 numara her neyse, performans veriyor, neden birdenbire sola atıyorsun, ardından Rodallega geliyor gol atıyor, neden çıkartıyorsun? Bunlar bitti, Aytaç ne yapıyor da 84 dakika onu oyunda tutuyorsun?

Kenan Berber
08.05.2017, 13:33
Rakip gol atıyor , rakibi alkışla. Oyuncun hata yapıyor hemen ıslıkla.. Sarı-Kırmızı balonlar falan... Neyin dostluğu kardeşim sempatin varsa içinde yaşa Kayseri , Bursa ya da x bir camia hiç farketmez böyle dostluk olamaz. Dostluğu sahada fair play ile yaşa gelen deplasman taraftarını şehirde adam gibi karşıla. Bundan fazlası zarar kardeşim. Kendi efsanene bu saygıyı göstermiyorsun saçma sapan 2 gün sonra taşlanacağın adamlarla dost olma çabası nedir ? Tamamen tribündeki sözüm ona ağa babalarının kendi dünyalarında yaşadıkları kurtlar vadisi ayarındaki yaşamlarında dost bulma çabasından başka bişey değil.

Travelair
08.05.2017, 14:03
Belki mesele gs kayseri değil, sarı kırmızıdır

Faik Yılmaz
08.05.2017, 14:17
Kayserispor'un diğer büyüklerle maçları :

2-.hafta Fenerbahçe ile 3-3 berabere kalmış.....

3- hafta Gs ile 1-1 berabere kalmış.....

7.hafta Beşiktaşa 1-0 yenilmiş....

19.haftada feneri 4-1 yenmiş....

20.haftada galatasarayı istanbulda 2-1 yenmiş....

24.hafta beşiktaşla 2-2 berabere kalmış....

6 maçta 1 kere yenilmiş..... 2 kere yenmiş 3 kez berabere kalmış.....

Bu arada bizim maçta şike yapıldığı iddia eden Rizespor 2 lig maçında da Kayseriye yenilmiş.....

Yani neresinden bakaranız tutarsız deli saçması iddaalar bunlar....

tamuğ yamtar
08.05.2017, 15:05

Keşke sadece Rizeliler bu imada bulunsa...

Bizim taraftarımız da anlamsız bir şekilde şike imasında, hatta direk şike yaptığımızı utanmadan buraya yazabiliyor...

O arkadaşlardan tek istediğim; varsa eliniz de bir kanıt, derhal adli makamlara ve Tff'ye şikayette bulunmalarıdır..

Tarafsızlık adı altında böyle bir saçmalığı ve şerefsizliği kendi takımlarına nasıl kondurabiliyorlar anlayamıyorum...

Elimizde kanıt yok ama hisselerimiz böyle diyecek olanlarda, Muharrem Usta yönetimini derhal istifaya davet etmelidirler...

Teknik heyet veya futbolcular yaptı deniyorsa, kimler olduğunu açıklayıp kulübü terketmeleri için ivedilikle kampanya başlatsınlar...

Ayrıca şike yaptığını inandığınız veya hissetiğinizi söylediğiniz bu takımı önümüzde ki hafta nasıl destekleyeceksiniz?

Herhalde böyle şerefsizce bir yakıştırmayı yaptığınız takımı artık takip etmeyeceksinizdir...

O zaman bu çok saygıdeğer ve hisli arkadaşları bir zahmet forum dışına alalım...

Veya forumda yeni bir başlık açıp bunu yaptığını iddia ettiğiniz yönetim, futbolcu veya teknik heyet anlamında kim varsa (iddianızı ispat edecek şekilde tabi ki) onları ortaya çıkarabilmek için mücadeleye başlasınlar...

Yıllardır şikeye karşı verilen mücadeleye rağmen şikenin özellikle spor alanında ne anlama geldiğinin anlaşılamadığını, kendi takımına bunun bu kadar kolay yakıştırılmasıyla anlamış olduk...

Arkadaşlardan ricam buraya yorum yazarken bir kere değil milyon kere düşünerek yazmalarıdır...

Saygılar...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Faik Yılmaz
08.05.2017, 15:11
Bir bilgi daha vereyim.....

Kayserispor 4 büyüklerle 8 maç yaptı....

3 galibiyet
3 beraberlik
2 mağlubiyet aldı....

Rizespor

8 maç oynaduı...

galibiyeti yok....
2 beraberlik
6 mağlubiyet aldı....

4 büyüklerle oynadığı maçlarda zaten galip gelebilen puan alabilen Kayserispor bizide yenmiş....

İş başka arkadaşlık başka. Ben tabiki üzüldüm kayseriye yenildiğimiz için. yenip ilk 4 şansımızı çok fazla artırmak isterdim...

ama art niyet aramıyorum arayamamda zaten....

milletin ağzı torba değilki büzesin..... boş boş konuşup dururlar. 2 maçta kayseriyi yense 33 puanları olurdu potada olan kayseri olurdu. berabere kalsa ğuanları eşit olurdu yine şansları fazla olurdu....

ama kendin 2.lig futbolu bile oynama sonra Trabzonsporuma laf et...

geçiniz efendim geçiiniz

gurur6134
08.05.2017, 15:45
Kayseri sabaha kadar oynasak bizi yenemezdi mac 2 2 iken hugonun yerine aytac cikip medjani girseydi bu mac herturlu bizimdi kayseri ortasahayi bos buldu aytac gibi agir bir adami cok iyi degerlendirdi..savunmamizda formsuz olunca sonuc kacinilmaz oldu..sozde rizesporlu ozde istanbul yalakasi rizeliler hadlerini bilsinler once.. kayserinin aldigi sonuclar ortada kendilerinin aldiklarida..son sozum kume yolcusu kalmasin yuzde 80 ni istanbul yalakasi olan sehrinizde sezon sonlari 3 eziklerin sampiyonluklarini kutlamayi unutmayin!!! Bir ara oflu genclrde gidip bunlarin tribunlerinde destek oluyorlardi 2.ligdeyken..besle kargayi oysun gozunu herkes haddini bilecek bundan sonra..avrupa yolunda kritik 3 puan kaybetmisiz kim dusmus kim kalmis bize ne 5 senedir tribunler kayseri trabzon maclarinda ayniyken 2 balon firlatildi diyemi şike imasinda bulunuyorsunuz hadsizler..

Çağatay_
08.05.2017, 15:46
Kayserispor'a da yenilebilirsin, 3. lig takımı ile berabere de kalabilirsin. Mesele bu değil.

Trabzonspor bu maçta resmen oynamamıştır, bu maç bir utançtır. Bu nasıl bir umursamazlık?

Sahada mücadele yok, tepki yok. 5 dakika basıyoruz gol atıyoruz, ama bunun için uğraşan yok.

Futbol açısından yorumlanmasının anlamı olmayan, unutulması gereken rezil bir maçtan fazlası değil...

Ozan Yılmaz
08.05.2017, 15:59
OptaCan†@OptaCan (https://twitter.com/OptaCan)

5 - Lawal Süper Lig'de beşinci kez Trabzonspor'a karşı forma giyiyor; oynadığı takımlar bu maçlardan hiçbirinde yenilmedi (3G 1B). İlginç.

OptaCan†@OptaCan (https://twitter.com/OptaCan)

2 - Trabzonspor bu sezon Okay Yokuşlu'nun oynamadığı iki Süper Lig maçında galibiyet alamadı (2B). Arayış.

HOPA'LI TS'Lİ
08.05.2017, 16:59
OptaCan‏ @OptaCan (https://twitter.com/OptaCan)

5 - Lawal Süper Lig'de beşinci kez Trabzonspor'a karşı forma giyiyor; oynadığı takımlar bu maçlardan hiçbirinde yenilmedi (3G 1B). İlginç.

OptaCan‏ @OptaCan (https://twitter.com/OptaCan)

2 - Trabzonspor bu sezon Okay Yokuşlu'nun oynamadığı iki Süper Lig maçında galibiyet alamadı (2B). Arayış.

Tespit çok doğru

Okay>Aytaç

Enaldo61
08.05.2017, 17:06
Kayserispor'a da yenilebilirsin, 3. lig takımı ile berabere de kalabilirsin. Mesele bu değil.

Trabzonspor bu maçta resmen oynamamıştır, bu maç bir utançtır. Bu nasıl bir umursamazlık?

Sahada mücadele yok, tepki yok. 5 dakika basıyoruz gol atıyoruz, ama bunun için uğraşan yok.

Futbol açısından yorumlanmasının anlamı olmayan, unutulması gereken rezil bir maçtan fazlası değil...

Tribünler aynı Avni Aker gibiydi, böyle devam ederse çok maç kaybederiz biz.

cyberentalpi
08.05.2017, 19:25

Evet aynen. Daha önce alanya macında atamadık ama oynamadık demem
Bjk macında kör düvüşünde ilk 30 dakikadan sonra resmen oynadık ama kaybettik.
Gençler macında oynamaya calıştık

ama bu maç resmen oynamadık. mas yoktu. bir oynayan direnen hucumda adam vardı yanında castillo ile güçlendirmek varken adamı çıkardık.
neyse iyi niyetle bir macta böyle olsun diyorum.

Kayseri deli özellikle welliton ve deniz türüç bize yakışır. Şöyle sefa muhammet demirli zeki musa nizam felan versek alsam ne iyi olur

ilelebeTS
08.05.2017, 19:54
Oynamadık, maçı verdik falan lafları külaha anlatılan masaldan ibaret. Bu maçı kaybettik çünkü hoca oyunu okuyamadı ve tribünler takıma destek yerine köstek oldu. Orta sahada oynayan Lawal yürüye yürüye gelip 2 gol atıyor, ayrıca bir kaç kere de tehlike yarattı Uğur sarı kart gördü vs. Hoca Aytaç'ın aksadığını görüp değişiklik yapmıyor aksine maçın en iyisi Rodallega'yı çıkartıyor. Taraftar desen Trabzon'dan çok kayseri bağırıyor. Bu koşullarda sahadaki takımdan nasıl verim alınabilir?.

İ. SARAL
08.05.2017, 20:27
Maci izleyemedim, bugun arkadas "38.dakika şovunuz çok guzeldi" dedi dalga gecerek. Ben de izlemedigim icin anlamadim. Az once gordum bu saçmalığı. Tam komediyiz yeminle :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Özkan
08.05.2017, 20:27

:alkış::alkış:

U.Sadıkoğlu
08.05.2017, 21:23
Her olayda olduğu gibi dostluğunda dozunu ayarlayamadık şahsi fikrim takım Gençlerbirliği beraberliğiyle birlikte 4.lüğü kafalarda bitirdi bu müsabakaya net olarak yansıdı eğer Fb ile oynasaydık takım aynı oranda mücadele etmezdi seyircinin reaksiyonuyla birlikte farklı bir müsabaka izlerdik fakat tribünler Trabzon'u adeta Kayseri'ye çevirdiği için böyle bir hadise yaşanmadı.

Kayserispor önümüzdeki senelerde bizi Avni Aker de şampiyonluğa giderken bir çelmelesin bakalım o zaman göreceğim o kardeşlik dostluk hikayelerini. 10-11 sezonu 3-3'lük maçı hatırlayın yapmadıkları çirkeflik kalmamıştı keza Fb'ye o sezon oynadıkları topu hatırlayın taraftarlar dost olabilir fakat tribüne farklı flamaların girmesi senin takımı ister istemez olumsuz etkiler.

Yazılacak çok şey var aslında fakat yanlış yerlere çekileceğinden dolayı yazmayacağım.

Faruk BERBER
08.05.2017, 21:58
Yenseydik bu kadar konuşulmazdı bu konu.

İğneyi kendimize de batıralım arada.

karahanbakar
08.05.2017, 22:37
Kayseri taraftari her içerde disarda her macta 61. Dakikada Trabzon diye tezahürat yapar.
Fenevle Ankarada kupa finali oynadigimiz macta Kayserili taraftarlar da gelmişti, atki aldik verdik birbirimize ve hala görüştüğüm arkadaşlarim var o günden.
Velhasıl bu iki taraftar arasindaki dostluğa dair hiç bir bilginiz yok, yaşanmişliginiz yok. Değrine dair zerre fikriniz yok. Oturduğunuz yerden saçma sapan yorumlar yapiyorsunuz. Sizin için saçma olabilir ama tribün çocuklari dediğimiz kitle için çok anlamlıdır. E zaten Trabzon tribününde de bunu hangi grubun desteklediği belli.
O sebepten bırakın insanlar kimseye zarari olmayan bu güzelliği yaşasinlar.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ts_tuncay_ts
08.05.2017, 23:20
Tribünler aynı Avni Aker gibiydi, böyle devam ederse çok maç kaybederiz biz.

Ne alaka...Başakşehir her maç deplasmanda gibi oynuyor ama senin dediğin duruma düşmüyorlar...

gurur6134
09.05.2017, 00:01
Her olayda olduğu gibi dostluğunda dozunu ayarlayamadık şahsi fikrim takım Gençlerbirliği beraberliğiyle birlikte 4.lüğü kafalarda bitirdi bu müsabakaya net olarak yansıdı eğer Fb ile oynasaydık takım aynı oranda mücadele etmezdi seyircinin reaksiyonuyla birlikte farklı bir müsabaka izlerdik fakat tribünler Trabzon'u adeta Kayseri'ye çevirdiği için böyle bir hadise yaşanmadı.

Kayserispor önümüzdeki senelerde bizi Avni Aker de şampiyonluğa giderken bir çelmelesin bakalım o zaman göreceğim o kardeşlik dostluk hikayelerini. 10-11 sezonu 3-3'lük maçı hatırlayın yapmadıkları çirkeflik kalmamıştı keza Fb'ye o sezon oynadıkları topu hatırlayın taraftarlar dost olabilir fakat tribüne farklı flamaların girmesi senin takımı ister istemez olumsuz etkiler.

Yazılacak çok şey var aslında fakat yanlış yerlere çekileceğinden dolayı yazmayacağım.

2011 de ki saibeli sezonun ardindan basladi zaten kayseri tribunlerinin destegi..herkes 3 maymunu oynarken tertemiz sampiyon trabzon pankarti actilar hicbir cikarlari olmadigi halde ,sahada elbette korakor mucadele olacak taraftar isi baska sahada ki futbol baska ne yani sampiyonluga giderken kayseri mac mi vercekti bize gucu yetiyorsa yensin tabi birakin bir farkimiz olsun istanbul kuluplerinden..elma ile armutu karistirmayalim..

gurur6134
09.05.2017, 00:04
Oynamadık, maçı verdik falan lafları külaha anlatılan masaldan ibaret. Bu maçı kaybettik çünkü hoca oyunu okuyamadı ve tribünler takıma destek yerine köstek oldu. Orta sahada oynayan Lawal yürüye yürüye gelip 2 gol atıyor, ayrıca bir kaç kere de tehlike yarattı Uğur sarı kart gördü vs. Hoca Aytaç'ın aksadığını görüp değişiklik yapmıyor aksine maçın en iyisi Rodallega'yı çıkartıyor. Taraftar desen Trabzon'dan çok kayseri bağırıyor. Bu koşullarda sahadaki takımdan nasıl verim alınabilir?.

Aynen oyle maci hocanin yaptigi hatalardan verdik belki de eski yardimcisi kankasi mesut bakkala kiyak gecti yaptigi oyuncu tercihlerinin degisikliklerinin baska izahi yok..ayni ortasahada ki boslugu adana bulsun haftaya adanada yener bizi..allahdan okay donuyor..

danger00
09.05.2017, 00:46
şu dostluğa dair birkaç cümle edeyim. dostluk taraftar grupları arasında var sadece. kayseride bir kalearkasında 100 kişi trabzonspor diye bağırırken diğer tribünlerin ıslıkladığını da hatırlıyoruz. öyle trabzon gol atınca alkış falan hiç görmedim ben. kayseride trabzonsporlu birkaç genç vasıtasıyla ve tg grubuyla yapay-temelleri olmayan bir ilişki kuruldu. düşmanlık olmasın tabi, güzel ilişkiler de olsun ancak kantarın topuzunu kaçırdılar resmen.

maç özelinde ise; okayın yokluğu ve hocanın yusufu kanatta kullanma ısrarı sonrası aytacın da ıslıklanması ile kafa olarak iyice dağıldı takım. 2. yarının lideri, yakalanmış bir hava deniyorken işler biraz kötü gidince oyuncu ve dolaylı yoldan hocaya yapılan protestonun sahadaki oyuncular üzerinde olumlu bir etki bırakmayacağı bir gerçek. kadronun yetersiz olduğunu dünya alem biliyor. hoca da buna ilaveten bir tercih hatası yapmış, bunun hemen taraftarca cezalandırılması hala daha kafa yapımızın değişmediğini gösteriyor.

Sami Kuk
09.05.2017, 09:53
Maci izleyemedim, bugun arkadas "38.dakika şovunuz çok guzeldi" dedi dalga gecerek. Ben de izlemedigim icin anlamadim. Az once gordum bu saçmalığı. Tam komediyiz yeminle :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor muhabiri Barış yurdusever Trabzonsporun yaptığı yanlışlari Trabzonspor taraftarının fenalıklarını tek tek özetledi..

Nerden başlasak, neresinden bilmem ki!!!
Hoş olmadı...
Güzel olmadı, olanlar...
Sonra öylede böyle...
Maç başladı sadece Rodallega...
Bir kaç kişi birazcık bazıları azıcık çoğu ise iğrenç...
Taraftar ise herkesten kötü;
Anlamsız bir dostluk gösterisi anlamsız bir boş vermişlik...
Dostsan maçtan önce olur bu tür şeyler...
Kendi oyuncunu yuhala rakibi alkışla; hadi oradan!!!
Dediğim gibi Rodallega'nın tek başına mücadelesi ile süren ilk yarıda maşallah rakip aldı döndü pas yaptı gol attı bazen yoruldu dinlendi, maşallah maşallah!!!
En komiği de 100 kiloluk Lawal'ın Trabzonspor'u düşürdüğü hallerdi...
İkinci yarıda ise yine bazıları oynuyormuş gibi yaptı yine bazıları o "mış " ı dahi yapmadı ve yine sadece Rodallega vardı ve sadece o istedi kazanmayı...
Onu Ersun Yanal 60'da dışarı aldı ve de maç orada bitti!!!
Artık sadece mecburiyeti oynanan maçta skoru ise yine Lawal belirledi...
Tabi burada söylenecek çok şey var ama ağzım dolu elim bağlı...
Geçen hafta Kadıköy'de "Trabzon Trabzon" diye bağıran komşunun haber beklediği bu maçta ki "pastırma sucuk" dostluğu beni şahsen ireti etti...
Bu satırları zorla yazıyorum sizden de özür dilerim; çünkü ortada ne bir futbol ne de onla alakalı bir şey vardı...
Ortada hoş olmayan bir şey vardı ve bu şey de bize yakışmadı...

Kadikoyde Rize taraftarı yanlış etmiş fener fener..Kiskananlar catlasin bağırması lazımdı.

Ozan Yılmaz
09.05.2017, 10:18
Barış Yurduseven'den bu itham edici rahatsız yazısı için hesap sorulmalı ve gerekli yaptırımlar Trt'den derhal istenilmeli.

İçerde misin Barış?

karahanbakar
09.05.2017, 10:25
şu dostluğa dair birkaç cümle edeyim. dostluk taraftar grupları arasında var sadece. kayseride bir kalearkasında 100 kişi trabzonspor diye bağırırken diğer tribünlerin ıslıkladığını da hatırlıyoruz. öyle trabzon gol atınca alkış falan hiç görmedim ben. kayseride trabzonsporlu birkaç genç vasıtasıyla ve tg grubuyla yapay-temelleri olmayan bir ilişki kuruldu. düşmanlık olmasın tabi, güzel ilişkiler de olsun ancak kantarın topuzunu kaçırdılar
Bu kısimda yanlışsın kardeş. Iki taraftar arasindaki dostluğun asıl mimari Kayserinin Kapalı Kale grubuyla bizim Gurbetçi Gençler grubudur. Bu iki grup arasinda başlayan dostluk genel olarak tribüne yayilmaya başlaı. Bence hiç bir sikintisi da yok. 34 maçin 2 tanesini tribünde beraber kol kola izleyelim ne var yani bunda.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Travelair
09.05.2017, 10:35
Dostlukta bir şey yok ama dostluk adına merhamet adına başka şeyler adına burda iddia edildiği gibi şeyler yaşanıyorsa bunun dostlukla doğrulukla alakası yok. Maçı izlemedim, eğer varsa diyorum. Yok eğer herkes elinden geleni yaptıysa o halde Barış'ı şikayet edelim

Fatih Çelik
09.05.2017, 10:45
Elbette dostluklar olsun da. Maç öncesi yemeğini ye 38 de tezahürat et tamam. "Sarı-Kırmızı en büyük Kayseri " nedir? Kayseri en büyük ise sen nesin?. Sarı kırmızı balon nedir? Bordo-mavinin yuvasında sarı kırmızı balon salmak nedir? Tüm maç Kayseri diye yırtınmak, seni gs'nin elinden alacağın 4.lükten belki de Avrupa'dan edecek golleri alkışlamak nedir?

Fatih Çelik
09.05.2017, 10:47
Trabzonspor muhabiri Barış yurdusever Trabzonsporun yaptığı yanlışlari Trabzonspor taraftarının fenalıklarını tek tek özetledi..

Nerden başlasak, neresinden bilmem ki!!!
Hoş olmadı...
Güzel olmadı, olanlar...
Sonra öylede böyle...
Maç başladı sadece Rodallega...
Bir kaç kişi birazcık bazıları azıcık çoğu ise iğrenç...
Taraftar ise herkesten kötü;
Anlamsız bir dostluk gösterisi anlamsız bir boş vermişlik...
Dostsan maçtan önce olur bu tür şeyler...
Kendi oyuncunu yuhala rakibi alkışla; hadi oradan!!!
Dediğim gibi Rodallega'nın tek başına mücadelesi ile süren ilk yarıda maşallah rakip aldı döndü pas yaptı gol attı bazen yoruldu dinlendi, maşallah maşallah!!!
En komiği de 100 kiloluk Lawal'ın Trabzonspor'u düşürdüğü hallerdi...
İkinci yarıda ise yine bazıları oynuyormuş gibi yaptı yine bazıları o "mış " ı dahi yapmadı ve yine sadece Rodallega vardı ve sadece o istedi kazanmayı...
Onu Ersun Yanal 60'da dışarı aldı ve de maç orada bitti!!!
Artık sadece mecburiyeti oynanan maçta skoru ise yine Lawal belirledi...
Tabi burada söylenecek çok şey var ama ağzım dolu elim bağlı...
Geçen hafta Kadıköy'de "Trabzon Trabzon" diye bağıran komşunun haber beklediği bu maçta ki "pastırma sucuk" dostluğu beni şahsen ireti etti...
Bu satırları zorla yazıyorum sizden de özür dilerim; çünkü ortada ne bir futbol ne de onla alakalı bir şey vardı...
Ortada hoş olmayan bir şey vardı ve bu şey de bize yakışmadı...

Kadikoyde Rize taraftarı yanlış etmiş fener fener..Kiskananlar catlasin bağırması lazımdı.

Rize düşse de şu muhabbet kapansa.

Faik Yılmaz
09.05.2017, 10:54
Trabzonspor'un şike yaptığını idda eden güya Trabzonsporlu ve bir kısım Rizeli Müptezeller....

Rizespor iki maçtada Kayseriye yenildi.....Yenseydiniz de başkalarının himmetine muhtaç durumda olmasaydınız kardeşim....

Saçmalamanın mantığı yok....

Ha illa şike arayacaksanız hani ilinizin takımı yerine tuttuğunuz abilerinizde arayın o şikeyi..... kapişşşş

Ertan 51
09.05.2017, 11:04
Trabzondan sonra en sevdiğim Karadeniz şehridir Rize,
hep gönlümde ayrı bir yeri olmuştur,
büyük bölümü şikecileri tutuyor olsa bile,
ama içimizdeki Trabzonsporlu Rizelilerin ağzına bakıyorum da aynı şikeci ağzı gibi,
e durum böyle olunca gerçekten de Rize düşse de şu ahlaksız ithamlar bir an önce son bulsa.
Çünkü sanki kendileri Kayseriye her iki maçta da yenilmediler,
çünkü biz her önümüze geleni yeniyorduk ta bi Kayseriye yenildik.

atomantcum
09.05.2017, 11:17
Ben bu dost takım kardeş takım olayını bi çözemedim. Bazılarına dost diyorsan bazılarına düşman diyorsun, ikisi de aynı derecede saçma. Her takım senin sahada rakibin, dışarda ise dostundur. Bunun dışındaki tüm yakınlaşmalar da zıtlaşmalar da gereksiz, saçma sapan işler.

Ayrıca bir taraftar olarak Rize'nin kalıp Kayseri'nin düşmesi beni çok daha fazla mutlu eder. Sebebi de basit: Çünkü Rize daha yakın, bir deplasman az gitmiş oluyoruz.

gurur6134
09.05.2017, 11:23
Barış Yurduseven'den bu itham edici rahatsız yazısı için hesap sorulmalı ve gerekli yaptırımlar Trt'den derhal istenilmeli.

İçerde misin Barış?

Aynen..nabza gore serbet vermeyi sever zaten kendileri yine oyle olmus..

gurur6134
09.05.2017, 11:24
Trabzondan sonra en sevdiğim Karadeniz şehridir Rize,
hep gönlümde ayrı bir yeri olmuştur,
büyük bölümü şikecileri tutuyor olsa bile,
ama içimizdeki Trabzonsporlu Rizelilerin ağzına bakıyorum da aynı şikeci ağzı gibi,
e durum böyle olunca gerçekten de Rize düşse de şu ahlaksız ithamlar bir an önce son bulsa.
Çünkü sanki kendileri Kayseriye her iki maçta da yenilmediler,
çünkü biz her önümüze geleni yeniyorduk ta bi Kayseriye yenildik.

+1461

gurur6134
09.05.2017, 11:25
Rize düşse de şu muhabbet kapansa.

Dustu zaten bu saatden sonra kurtaramaz..

TSelif
09.05.2017, 11:27
Maç günü tribünü istediğin gibi eleştirebilirsin, ama benim TRABZOSNPOR'uma tek bi laf edemezsin. Ettirmem..

Faruk BERBER
09.05.2017, 11:29
Tekrar ediyorum ; Maçı kazansaydık, şuan tribünde yaşananlardan rahatsız olanların hiçbiri rahatsız olmazdı.

Kayseri'yi son 5 maçta hep yenmişiz, yine öyle olacağını sandık. Yemedi.

Şimdi de kardeşlik, dostluk vs. ona giydiriyoruz. Daha önce neden şikayetçi olmadık ? Çünkü yendik.

TSelif
09.05.2017, 11:37
Adamlar 256248795315 tane yerden tescilli şikeci damgası yedikleri halde kabul etmiyorlar ( her şey ortaya dökülmüşken bile) şikeci olduklarını, bizim yaptığımıza bak. Tertemiz olan saha içini paranoyak fikirlerimizle kirletmeye çalışıyoruz..
Aferim beee helal olsun bize :alkış:

Travelair
09.05.2017, 11:45
Lafların nereye gittiğini gördüğümden ben kendi adıma, şike yaptık demiyorum ama fırsat da vermeyeceksin diyorum.

Faik Yılmaz
09.05.2017, 11:49
Süper ligde 5. olan takım 3,4 milyon....

4.olan takım ise 6,5 milyon başarı primi alıyor....

Yani Trabzonspor 4.lük fırsatını teperek 3,1 milyon tl zarar etti..... 1,3 milyon tl galibiyet priminide sayarsanız zararımız 4,4 milyon tl yi buluyor....

Marka değeri filan bunlardan bahsetmiyorum....

Trabzonspor 4,4 milyon tl bilerek , isteyerek çöpe attı hemi.....

Buna bence sadece şikeciler inanır gerçek Trabzonsporlular asla inanmaz....-

TSelif
09.05.2017, 11:55
Lafların nereye gittiğini gördüğümden ben kendi adıma, şike yaptık demiyorum ama fırsat da vermeyeceksin diyorum.

Bu aptalca düşünceye ( 40 kere yazdım) tribünler mahal vermiştir. Mesela Ersun hoca bundan önce hiç mi saçma sapan değişiklikler yapmadı. Onur hiç mi saçma gol yemedi mesela.. Ama o şuursuz gruplar o akşam durumu çok abarttı.
Başkaları bunu kullanacak evet ( haklılar da) da biz takımımızı savunacağımız yerde çanak tutuyoruz.
Bunu anlatmaya çalışıyorum. Rizelisi bilmem nelisi şike yaptınız dedi mi ağzına kürekle vuracaksın susturacaksın.
Neyse :rolleyes:

Travelair
09.05.2017, 12:06
Ben de kulübe sahip çıkma derdindeyim. Ama bunu farklı düşünerek gösteriyorum. Ersun hoca Yusuf'u verim veren mevkiden sola kaydırmakla, Castillo'dan yararlanmamakla, gol atan yani verim veren Rodallega'yı çıkartmakla, yenilen gollerde hataları olduğu söylenen Aytaç'ı oyunda tutmakla, insanların konuşmalarına fırsat verdi. Tribünler aşırı tezahurat yaparak, saçma sapan mantıksız bir biçimde destekleyerek fırsat verdi, futbolcular yeteri kadar kendilerini vermedi deniyor, demek ki ağızlara fırsat verdiler. Ben de diyorum ki takıma kulübe sahip çıkmak, yanlışları eleştirmekle olur ki bir daha fırsat vermesinler. Anan da baban da olsa hakkı savunacaksın demiş Allah. Eğer merhamet adına olsa dahi sahada ve saha dışında %100ünü vermeyenler varsa eleştirilmeyi hak ediyorlar demektir. Çünkü ona iltimas, başkasına zulümdür. Kimseye fırsat vermemek gerekir.

Mehmet Cihan Kocaman
09.05.2017, 12:17
Futbolcular nasıl %100'ünü versinler ki sahaya?
Tribünde gol yeyince rakibi alkışlayan hatta ayağa kalkan, top bazı oyuncularımıza geldiğinde hunharca ıslıklyan bi taraftar topluluğu vardı.
Ne yapsın futbolcu?

Ufuk
09.05.2017, 12:20
Bu maç yüzünden babam darıldı bana. Ersun gidene kadar Trabzonspor'u tutmayacakmış, bilerek kaybetmiş takım. Sinirlenip bir iki laf ettim konuşmuyor şuan :D

Travelair
09.05.2017, 12:28
Tribünde gol yeyince rakibi alkışlayan hatta ayağa kalkan, top bazı oyuncularımıza geldiğinde hunharca ıslıklyan bi taraftar topluluğu vardı.
Ne yapsın futbolcu?
Oralara girersek konu çok uzar. Sözleşme imzalarken elinden gelenin en iyisine veriyor kulüp sözleşmeyi. Üstelik garanti. Yedek kalıyorsan bile ası aratmamak durumundasın. Formunu üst düzey tutmalısın. Ben iyi futbolcuyum diyorsan bunun gerektirdikleri var. Yoksa iş buralara kalır

gurur6134
09.05.2017, 12:33
Ne yapsın futbolcu?

Sozlesme imzalamaya geldiklerinde nasil profesyonelce davraniyorlarsa saha icinde de oyle davrancaklar ha yok turk futbolcusu duygusaldir onlarda insandir derseniz ozaman sozlesmeleride maaslarida yari profesyonelce yapilacak olacak..

Yiğit Gayretli
09.05.2017, 12:55
Tekrar ediyorum ; Maçı kazansaydık, şuan tribünde yaşananlardan rahatsız olanların hiçbiri rahatsız olmazdı.

Kayseri'yi son 5 maçta hep yenmişiz, yine öyle olacağını sandık. Yemedi.

Şimdi de kardeşlik, dostluk vs. ona giydiriyoruz. Daha önce neden şikayetçi olmadık ? Çünkü yendik.
Katılmıyorum Faruk. Kendi adıma Kayseri'ye beslenen sempatiden ya da bahsi geçen kardeşlik konusundan rahatsızlık duymuyorum.

Bugüne dek Kayseri'ye karşı aldığımız galibiyetlerde attığımız gollere sevinen ya da maç sonu bizle birlikte üçlü çeken Kayserili de hatırlamıyorum. Benim itirazım buna.

TSelif
09.05.2017, 13:21
Hoca bunları sadece Kayseri maçına özel mi yaptı ? Daha önce kusursuz muydu?
Yenseydik aynı hatalarla yenmiş olmayacak mıydık?

Yiğit SARI
09.05.2017, 13:33
Hoca bunları sadece Kayseri maçına özel mi yaptı ? Daha önce kusursuz muydu?
Yenseydik aynı hatalarla yenmiş olmayacak mıydık?

Hocanın oyuncu değişiklikleriyle ilgili genel bi sıkıntısı var zaten herhalde her maç sonu topic'ine yazmışımdır bunu ama kayseri olunca rakip kardeş takım falan filan işte eyyam takımı bir fırladı içimizden dışımızdan mesele buralara geldi.

Hocanın elinde alternatif adam(1-2) yok bu bir gerçek ama alternatifsizlik içerisinde de takımın işleyen parçasını değil de daha az işleyen parçasını tercih edersin heralde. Hoca bunu çok beceremiyor. Taktik denemeleri vs. de girince işin içine.

HOPA'LI TS'Lİ
09.05.2017, 14:53
Dustu zaten bu saatden sonra kurtaramaz..

18-Adana
17-Gaziantap
16-Rize

Bunlar düştü.

Ertan 51
09.05.2017, 17:27
18-Adana
17-Gaziantap
16-Rize

Bunlar düştü.
Bence düştü demek için henüz erken,
bu hafta da bi oynansın bakalım,
bu hafta Kayseri yenilir Rize yenerse geriye kalıyor 3 hafta eşittir 9 puan.
Evet zor tabi ama imkansız değil çünkü ortada daha 12 puan var.

Antep sevdiğim bi il ama büloş tan dolayı düşmesine sevineceğim,
üzüldüğüm ise 1. lig de 2 şikeciden birisi garanti çıkıyor,
öbürü ise play of oynayacak çıkma ihtimali var :( :(

amasya0561
10.05.2017, 08:19
18-Adana
17-Gaziantap
16-Rize

Bunlar düştü.

kesin demeden önce bursanın bir maçlarına bak derim kardeş.
egerki birşeyler dönmezse bence bursa büyük tehlikede

Faruk BERBER
10.05.2017, 09:49
kesin demeden önce bursanın bir maçlarına bak derim kardeş.
egerki birşeyler dönmezse bence bursa büyük tehlikede

Çaykur Rizespor'un kalan maçların hepsini falan kazanması gerekiyor tabi bunun için.

İlyas Özdemir
10.05.2017, 15:02
Trabzonspor tribünü dostluğunda düşmanlığında ayarını bilmiyor

Ermanusta
10.05.2017, 18:24
18-Adana
17-Gaziantap
16-Rize

Bunlar düştü.

Bursa sıfır cekerse,Rize yakalar

yazıkoldu
18.05.2017, 15:09
Hakkaten şu Suk'un bonservisini almış olsaydın tamamen elimizde kalacaktı. O kadar uğraştık ta Porto vermedi ya. Suk'un bonservisini ısrarla alım diyen Muharrem başkan mıydı, nevzat yemek sepeti 2. başkan mıydı?. La iyi ki 2. yarıda bir yusuf yazıcı çıktı da sizi kurtardı, bizi de mutlu etti.

yazıkoldu
18.05.2017, 15:31
Yalnız az biraz başarı gelince twitter savaşları başladı.

la yapmayın etmeyin siz kardeşsiniz.

biz size bel bağlamışık.

bir elin nesi var, ama iki el öyle mi.

iki elin sesi var.