PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 30.Hafta l Trabzonspor 2-3 Kayserispor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

yavuzbaha
06.05.2017, 18:24
Yusuf çok iyi değildi ama Yusufta çok iyi ışık var arkadaşlar,yere batırmayalım,göğe de çıkarmıyalım,güzel bir destekle pişmesini bekleyelim,hata yapmasına fırsat verelim,sürekli üstüne koyacaktır

Enaldo61
06.05.2017, 18:25
Benim kulübe harcadığım paralarda TG denen bedava aldığı kombinelerde tek kuruşum geçtiyse haram zıkkım kefen paraları olsun inşallah.
Hay ağzınla bin yaşa.

sakosako
trabzonlu gençler denen yalama grup bu takımın tümörüdür. bu hastalıklı hücrelerimizden kurtulmadan bu külüp saglıklı bi şekilde büyüyemez.

Enes Başkaya60
Bu hoca ile 50.yılda şampiyonluğu rüyamızda bile göremeyiz...

Fatih Çelik
Benim anlatmak istediğim olay bu değil.

Trabzonspor her zaman temiz oyunun simgesi olmuştur.

Her zaman buna karşı dik bir duruş sergilemiştir.

Klüpleri kişiler yönetir ve iyi insan kötü insan vardır.

Bugün benim gördüğüm kötü insanlar ve kötü taraftarlar bazı şeyleri içlerine sindirmiş.

Ben sindiremiyorum ve içimdekileri kusuyorum.

Sorun nerde söyler misiniz ?

Şike demek farklı şey. Taraftarlar kötüydü hoca kötüydü boşuna maçı verdik demek başka şey.

Oruç
06.05.2017, 18:26
bu yönetim tarihin açık ara en kötü yönetimi, kişisel fikrim. istatistikler de destekliyor zaten

Efsane geri dönmüş.

sasone
Bir maçta her şeyi yakıp yıkan camia olma modundan çıkalım,oksijen alalım bol bol,herkes hatalarını görsün,kaybetmenin kazancı da bu olur.Haftaya ve sonraki haftalarda da Hoca bir şeyler deneyecek,bu seneyi böyle bitireceğiz,az sabır.

esra61
Seneye için boş hayal mi kuruyoruz acaba?

Berkan
Mafya vari taraftar grubunu dağıtmak için Trabzonspor kulübüne bütün başvurularımı yapacağım

ilelebeTS
06.05.2017, 18:27
Siz maçtan sonra görün cümbüşü. Yönetimde birbirine, hocaya sallayan sallayana.

dk 1 gol gökhan saral

https://pbs.twimg.com/media/C_JziaKXoAM81JL.jpg

Ayhan2661
06.05.2017, 18:27
Tribünde İHO nun ruhu duruyor resmen..

sbay
06.05.2017, 18:28
Okayın yokluğu çok etkiliyor,aytaç daha da aşağı çekiyor takımın temposunu.

Manava61
Gokhan saral ne demis?

gurur6134
Castilloyu yedege cekerek adami futbola kusturdu resmen onceden hic degilse adam falan geciyor orta yapiyordu artik onlarida unuttu..okay yoksa alternatifi medjani o da olmazsa begenmedigimiz zeki olur ptt topcusu aytac degil bunuda atliyor hoca herseyi gectim mac berabere iken takimin en diri oyuncusu o dakikaya kadar en iyisi olan hugoyu oyundan almak neyin nesi bunlari aciklamasi lazim hocanin..bu arada okay topcu degil diyen futbol cahilleri 2 haftadir umarim takimin ortasahadaki halini goruyorlardir..

wolf_TS61
Malum taraftar topluluğuna seneye bedava bilet veren, verilmesine destek olan kim varsa, seneye bu takıma en büyük zararı verir. Bunlar yüzünden stadyumda bir taraftar kültürü oluşmuyor. Bugün tribünlerde yaşanan rezaletin unutulmaması gerekiyor. Takım sabote edilmiştir ve ilk kez de olmuyor bu. Maç öncesinde dostluğunu gösterirsin. Başlama düdüğünden sonra rakip takıma kendi takımın kadar destek vermek nedir? Dünyanın neresinde böyle bir şey var? Bu rezaleti bize yaşatanlara yazıklar olsun diyorum.

İkinci olarak Ersun Yanal bu maçta bariz bir şekilde hata yapmıştır. Aytaç'ı oynatmasını anlıyorum ama oyunda tutmasını anlayamıyorum.

Joe Pereira da bariz bir şekilde takımdaki tüm futbolculardan çok daha kaliteli. Seneye ihtiyacımız olan bu kalite de oyuncular.

Ahmet Kara
06.05.2017, 18:29
Şu güzel havayı bozduk yazık.

Manava61
06.05.2017, 18:30
MAcin artisi:Artik aytac kadroya giremez

ccd6167
06.05.2017, 18:31
Benim derdim bundan sonra hocayla.. Bu adam ya aklını başına alacak ya da kaybolacak.. Kaç haftadır aynı şey.. Ulan yusufu sol açığa koydu kaç haftadır.. 4.4.2 oynayacaksa bu takım orta sahasının ortasında yusufla okay oynar

Antalya maçında güldü şans.. Eee noldu.. 3 maçtır evinde kazanamıyorsun.. Saçma sapan işler

Ahmet Almacı
06.05.2017, 18:31
Kurtuluş basit "Bedava kombine yok kardeşim" . Bunlar takıma destek olmaz, para vermez. Bedava kombineyi kaldır hiçbiri gelmez maça.
Aynen öyle bırak kombineyi yönetim stad dolu olduğunda kale arka locası dahi veriyor bu gruba.. Artık Usta nın acilen bir şey yapması lazım yoksa taraftar olarak geri döüşü olmayan bir yola ve ayrılığa gircez

Oruç
06.05.2017, 18:32
Takım da hoca da kötü olabilir. Her maç kazanmak zorunda değiliz. Evet sinirliyiz çoğumuz ama bu hoca ve takım 13 maçta 30 puan aldı ki kadro kalitemiz göz önüne alınınca çok bile aldık aslında. Küme hattından buralara geldiğimiz de unutulmamalı. Hoca istifa vs biraz absürt bir söylem.

Kadro kalitemiz malum. Kadro kalitesi düzeltilebilir şeyler. Düzeltemeyeceğimiz şey ise zihniyet. Acilen taraftar gruplarını staddan defetmek lazım. Kimsenin lay lay lomuna da ona buna kardeş demesine de ihtiyacımız yok. Başkan bu işe el atmalı. AY nasıl yapıyor aynı şeyleri yapmalı.

HT61
06.05.2017, 18:33
Yahu sen burdan Trabzon hatır şikesi yaptı diyenleri engellesen nolur engellemesen nolur hiç mi düşünmeyeceksiniz ya siz zavallı mısınız hepiniz aklı başında olan insanlarsınız ya hayvanla insanın en belirgin farkı düşünebilme yetisidir maç 2-2 olmuş Rodallega dışarı çıkıyor Castillo giriyor bir gol atmış bir neredeyse asist yapmış adam çıkıyor yuhalanan Aytaç pezosu it it koşuyor allahın adını verdim beyninizle düşünün ya bunu Ersun yapacak adam değil değil değil değil inanmıyorum inanmıyorum bu kadarını yapmaz Ersuncu değiliz ikinci yarı toparlanan bu takımda payı hoca olarak vardır bunu savunuyorum inanmak istemiyorum ve inanmıyorum hiçbir şekilde bu maç sahada oynanmış olamaz buna inanan varsa buyursun kim gol atan oyuncusunu çıkarır maçı kazandırcak oyuncusunu çıkarır yapmayın ve mantıklı düşünün Trabzonspor bir ağaçtır tüm ülkeye yayılır diyorduk ya bu maç bunu gördük artık nasıl isterseniz anlayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serdaracıl
06.05.2017, 18:34
Bir maçta her şeyi yakıp yıkan camia olma modundan çıkalım,oksijen alalım bol bol,herkes hatalarını görsün,kaybetmenin kazancı da bu olur.Haftaya ve sonraki haftalarda da Hoca bir şeyler deneyecek,bu seneyi böyle bitireceğiz,az sabır.

Doğru söylüyorsun ama rendaş ders alan yok hatalardan. Herşey aynı. Hep aynı hataları yapıyoruz. Kargalara da yenildik. Kimse laf etti mi? Taraftar rakibi alkışlayacak, hoca berabere giden maçta forvet çıkaracak, aytaç efendi sahada gezinecek. Buna can mı dayanır

Berkedogan
İyi oynayip yenilseydik kimse agzini acmazdi ama tepki veremedik rakibe . Ersun hoca cok kotu degisiklik yapti roga çıktıktan sonra takım hep düştü.

şenol.08.borçkalı
Ersunun gelmesini cok istemiştim

Şimdi cokl pişmanım

Evet bir macta!!

Bu adam Trabzonda sıkılmış gitmek istiyor resmen , başka açıklaması yok.

Giderkende AYTAÇ'ını ve NDYOE sini yanına alsın

Biz enayi değiliz!! AYIPTIR YAPTIKLARI

ts_tuncay_ts
06.05.2017, 18:35
Onur, çok isteksizdi diğer maçlara nazaran kaptanlığıyla ön plana çıkamadı bu maçta...

Ersun Yanal, maçın en iyi adamını Rodallega'yı maç 2-2 iken oyundan alması saçmalıktı...

Uzun zamandır ilk 11'de başlamayan hatta sezon içerisinde maç sonlarına doğru oyuna alınmasına rağmen maçı katleden Aytaç bu maçta ilk 11'de oyuna başladı...

Kayserispor gibi basit bi rakip karşısında ezik oynadık, ruhsuz oynadık...

Ligin ikinci yarısında oynanan güzel futbol bu maçla beraber eski günlerimizi hatırlattı...

Merak ediyorum...Bu ani dönüşümün sebebi nedir?

sakosako
arkadaşlar tamam kaybettik berbattık gerek hoca gerek taraftar gerek futbolcular eyvallah hemfikiriz ama bu kadar kolay silmek veya çok fazla yüklenmek yararımıza olmaz. sinirliyiz anlıyorum ben de çok sinirliyim ama olan oldu bu saatten sonra takıma yapacagımız ağır eleştiriler yıpratır ve bundan o bahsettiğiniz tg zihniyetindeki insanlar nemalanacaktır. başkanın da hocanın da takımın da arkasında durmamız lazım cünkü baska Trabzonspor yok. evet bende bugunkü oyundan dolayı aşırı mutsuzum ama bi soluklanmak nefes almak lazım, lütfen dozunda bırakalım. ihovari yerel zihniyetten yeterince çekmedik mi?? eger bi başarı yoluna gireceksek bu insanlarla olacak, yıpratıp da ''tümörlere'' fırsat vermemeliyiz.

sasone
Şu güzel havayı bozduk yazık.
Bozmamak bizim elimizde,ego savaşları yerine bu son maçların seneye neyin eksik,neyin yetersiz olduğunu görmek için Hoca'nın son fırsatları olduğunu kabul edip,ona göre davranmak bize kazandırır.
Hügo bu maçta Hocaya yaptığı hareketle mental olarak eksikliğini gösterdi,beğensek de beğenmesek de takımın kararlarını Hoca verir,futbolcular buna saygı duyacak.

Bizim acil olarak herkesin kendi işine yoğunlaşması gerektiğini,saha içini Hocaya bırakmamız gerektiğini,taraftarın birinci görevinin stadı maç kazanacak ambiyansa sokmak olduğunu anlaması gerekiyor.

şenol.08.borçkalı
06.05.2017, 18:36
Gecen haftada YUSUF u ön liboroya almasını yutmadık!!

ERSUN KOVULMALIDIR!!

doktor
Hoca takımı fantezilerine kurban etme ve tuttuğun ama takıma katkı veremeyen adamlardan vazgec cünkü aklın yolu bir ve trabzonspor taraftarı enayi değil

serdaracıl
Kayserispor kayseride bu kadar alkışlanmamıştır

Yavuz KÜÇÜK
06.05.2017, 18:37
Kardeş Kayseri'ymiş. Ulan saha dışında istediğiniz kadar kardeş olun kendi sahanda kendi takımından daha çok desteklemek ne demek ya? Çağırıp alkışlıyorlar maç sonu çıldıracağım ya of ulan of

Erkin
06.05.2017, 18:38
Maçta ya ilk mesajımda dediğim gibi sabotaj var ya büyük bir aptallık, artık siz arar verin. Ben sabotaj veya satış nasıl adlandırırsanız o kategoride oldugunu düşünüyorum. Rodallega Damdoy beraber çok daha iyi iş yapıyorlardı, zira Rodi KS defansı üzerinde her an bir tehlike ve 3'e 4'e götürebilirdi. Herif gidip maçın belki de en etkili adamını çıkardı. Üzerine Damdoy yalnız kaldı. Yerine aldığı Castillo geç girdi maça ısınamadı (zaten genç ve duygusal, yedeklikten küskün halleri var)

Ama orta sahada bütün gollerde etkisi bulunan Aytaç bir türlü çıkamadı. Çıkar Aytaç'ı devrede Olcay'ı çek ortaya basan adamın olsun, Castillo'yu da sola al en azından bir devre oynamış olur oyuna da etkisi daha erken olabilridi. Böylece hücum mevkiisi ve organizasyonlarıyla oynamamış olurdun. Her bir bku çok bildiğimizden değil apaçık gözüken bir şeydi bu ama EY istemedi. Resmen elleriyle hediye etti, elleriyle.

brnclhn
06.05.2017, 18:38
Tek korkum hugo nun çıkarken olan yuhalamaları kendine sanması...inşallah birileri taraftarın değişikliği yuhladığını anlatır ona...ondan sonra aytaçın yuhlanması da son derece doğru...herkes anlasın tepkinin kime olduğunu...ersun da orada değişikliği yapsa üstüne son golü yemezdik

mkesen1982
06.05.2017, 18:40
Kardeş kayseriden deniz türüçü istesen 5 milyondan aşağı fiyat çekmezler 2 milyona istanbula satarlar.Birakın şu kardeşlik safsatasını artık

Enaldo61
06.05.2017, 18:40
Evet beyler bir maçta sildik her şeyi çünkü bu maç öyle bir maçtı. Sorumluların Allah belasını versin.

ilyskm
06.05.2017, 18:44
Evet döndük mü ilk yarıdaki moda... EY bir taraflarına kına yakar artık...

ilelebeTS
06.05.2017, 18:45
jan mari midir nedir passoligi engellensin alınmasın stada. takıma gram faydası yok külliyen zarar. başka varsa aynı tip tribün liderleri onlarda engellensin. ne bu be, dingonun ahırı mı bura. hoca kadar tribünlerinde kabahati var bugün.

sasone
06.05.2017, 18:46
Doğru söylüyorsun ama rendaş ders alan yok hatalardan. Herşey aynı. Hep aynı hataları yapıyoruz. Kargalara da yenildik. Kimse laf etti mi? Taraftar rakibi alkışlayacak, hoca berabere giden maçta forvet çıkaracak, aytaç efendi sahada gezinecek. Buna can mı dayanır

Mesala biz taraftar olarak her şeye burnumuzu sokuyoruz,yönetimin işine,Hocanın işine hele ki geçiş süreci yaşadığımız bir sezonda bunlar hem geerksiz stres hem de şampiyonluk ortamını kurmayı sağlayacak sevgi ortamını kuramayacağımızı futbolculara hissettirir.
Bunlar kolay işler değil,futbolcular da bunu hissettiği anda kafa olarak kopuyorlar,gitmek istiyorlar.
Aytaç'ı yuhlamak tribündeki adama ego olarak tatmin verir ama Perreria'da yarın kötü oynarsa veya hata yaparsa başıma bu gelecek psikoljisine girerse zararı bize olur.
Tribünler Cumartesi 16:00'da dolmamış,biz önce buna odaklanacağız,ambiyans sağlamayı öğreneceğiz,TG ve türevi kendi reklamlarını taraftarlığın önüne koyanları eğiteceğiz.

Yıllarca aynı yanlışları yaptığımız için aynı yerde patinaj halindeyiz,hatta İHO gibi birisini seçecek kadar da çaresiz durumlara düştük.
Yakıp yıkmadan doğru şeyleri koruyup,yanlışları azaltacağız.
Şampiyon olmak o kadar kolay değil,önce kafaları değiştirmek gerekiyor.

Mücahit Tüfekçi
Yeteneksizlik başka birşey umursamazlık başka birşey son golde kafa topuna bile çıkmıyor Aytaç ve sayısız topun peşinden koşmadan bakması akıl alır gibi değil maçtan önce Aytaci kadroda görünce bütün hevesim kaçmıştı çok yazık oldu..Rakiplerin kaybettiği hafta Trabzon da kaybeder bu kural oldu artık.. Ama ne olursa olsun Ersun istifa Usta istifa laflarını kenara bırakın bu lafların yeri seneye başarısızlık durumundadır. Ayrıca taraftar gruplarına bedava kombine olayı yönetimin en kızdığım icraatiydi ve malesef yanilmadim..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
jan mari midir nedir passoligi engellensin alınmasın stada. takıma gram faydası yok külliyen zarar. başka varsa aynı tip tribün liderleri onlarda engellensin. ne bu be, dingonun ahırı mı bura. hoca kadar tribünlerinde kabahati var bugün.

Sırtını Akp'ye dayayan yürüyor. Vah bu ülkenin haline.

yorumsuz6117
Ersun az adam olda çıkıp deki '' yaptığım yanlış değişiklikten sonra takım çöktü ''

Tuğrul
06.05.2017, 18:47
Kardeş kayseriden deniz türüçü istesen 5 milyondan aşağı fiyat çekmezler 2 milyona istanbula satarlar.Birakın şu kardeşlik safsatasını artık
Deniz Türüç'ü alacak kadar keriz değilizdir sanırım.

Yusuf Yazıcı ile yerli kontenjanını doldurduk. Hücuma kaliteli yabancılar monte etmeliyiz.

Enes Başkaya60
06.05.2017, 18:49
Ersun Hoca maçı sonu konuştu mu maçı ben verdim dedi mi maçın içine ettim maçı sattım türü şeyler bari o erdemliği gösterebilse...

oğ 61 efsanesi
06.05.2017, 18:52
hacı döneminde iki kez avrupada gruptan çıktık.var mı böyle başarı.

mkesen1982
06.05.2017, 18:53
Tabiki deniz türüçü alacak kadar aptal değilizdir heralde.Benimki sadece bir örnekti

Berkan
06.05.2017, 18:53
Kayseri ile kardeş olmuşusuz sebebini bilen yok :D :D :D :D

trbzonsporlu
06.05.2017, 18:54
Okayın yokluğu çok etkiliyor,aytaç daha da aşağı çekiyor takımın temposunu.

kötü futbolu okayın yokluğuna bağlarsak kaybeden biz oluruz okay gençler maçının 42. dakikasında oyundan çiktı o dakikaya kadar takım yine çok kötüydü.

takım ikinci devreden itibaren kapasitesinin neredeyse yüzde 90 nıyla oynuyordu bir yerden sonra düşecektiler oyundan ve düştülerde.

mkesen1982
06.05.2017, 18:56
Hakatten neden kayseri.Siyasi dense değil.Neredeyse heryer Akpartili.Sebep?

Tuğrul
06.05.2017, 18:57
E kardeşim o gruptan Osmanlı da çıktı, bunu marifet mi sanıyorsunuz.

Kaldı ki UEFA gruplarında abudik, gubudik takımlarla oynadık. Önemli olan devamını getirmektir. Bununla övünmeyin.

Melih Gökçek'in Ankaragücüne yaptığı gibi.

İHO'nun takımı mali olarak iflas'a sürüklemesini, 2. lige düşürme çabasını da unutmamak lazım.

Timur Bey
06.05.2017, 18:57
Kardeşlik muhabbetinin yapılması bir kenara dursun. Bu kurnaz Kayserispor ligde hiçkimseye taraftar ve stadyum anlamında diş geçiremeyeceğinden bizi enayi yerinde görüyorlar. Ne de olsa bir Trabzonspor var onlara destek verecek. Bununla birlikte bu takımı senin evinde 4-0 yendiğin Gaziantep deplasmanda 3-4 yeniyor! Adanaspor bu takımı yeniyor. Biz ise formaliteden maç gibi gelişigüzel oynuyoruz.

Bu maça tabii tepki göstereceğiz, tabii susmayacağız. Karşımızda her zamanki gibi ligde kalmaya oynayan bir Kayserispor var ve sen Avrupa'ya gitmeye çalışan bir takımsın. Senin bu maçta puan kaybetme lüksün yok! Sonuç olarak da Avrupa şansını da kendi ellerimizle Antalya lehine şekillendirdik. Kalan maçlarımıza bakalım: Adanaspor (D), Başakşehir, Fenerbahçe (D), Bursaspor. Biz bu maçlardan 7 puan çıkarabilirsek iyi ki Başakşehir ve Fenerbahçe karşısında bu oyunla puan muan alamayız. Antalyaspor'un kalan maçlarına gelince: Fenerbahçe (D), Bursa, Kasımpaşa (D), Gaziantepspor. Antalyaspor Fenerbahçe'ye yenilse bile kalan üç maçını kazandığı an beşinci olmak için büyük şans elde edecektir. Haliyle kazanma ihtimalleri de var. İşte tehlikenin farkında mıyız 3.lük, 4.lük derken 5.liği de kaybedeceğiz.

HT61
06.05.2017, 19:01
Bugün Rodallega Pereira bu maça her şeylerini verdiler Pereiranın top vermek için çıldırması orta sahaya sürüp rahatlatmaları Rodallega bir gol attı müthiş frikikimsi asist eğer takım ruhu diyorsak o bugün sadece iki oyuncuda kısmen Yusufta vardı Rodanın Uğur atarken penaltıyı bakmaması gibi oyuncu dediğin böyle olacak maçı hissedicek çıkıp biz yıkılmadık diyecek Olcay gibi Roda gibi.. Onazi en fazla yedeklik oyuncusun fazlası değil Uğur sen ise en fazla yedeksin Aytaç sana diyecek bişey yok seni savunanları yanılttığın için sağol çünkü biz laf anlatmaktan yorulmuştuk bir müsibet bin nasihattan iyidir... Son olarak o keltoş suratlı yalak adam Jan a değneği değdircem bu adam kesinlikle üniversite bitirmemiş lise bitirmemiştir araştırılsın yobaz siyasi görüşünü tertemiz Trabzonspor taraftarına bulaştıran kara lekedir Trabzonlu Gençler bu pislikten arındırılmalıdır kriptocu kesimlerin başını bu adam çeker kendisi tribüne katkısı 0 mitinglere katkısı 100 yalaktır yalakadır halbuki bir insanın en değerli şeyi haysiyeti duruşudur..

ilelebeTS
06.05.2017, 19:01

hacı'nın ligdeki başarısı nedir? en fazla kaçıncı sırada bitirmiş?

sasone
06.05.2017, 19:03
Açık söyleyeyim Anadolu'dan her takım gelsin,her takımı da böyle güzel ağırlayalım,Kayseri ile kardeşlik muhabbeti varken adamları sahalarında yendik,kümeye gönderdik,onlar bizle 3-3 berabere kaldılar,şampiyonluk yolunda yara aldık.
Maç böyle bitince buraya gelip Trabzonspor için ileri geri konuşan kişiler benim canımı daha çok sıktı.

TG maçta ambiyans oluşturmakla sorumlu olduğunu unutup,ego tatmini yapıyor,Bjk maçı öncesi yenen yemeğin siniri bende geçmedi TG öyle rezil bir oluşum,adamların bir duruşu yok.Bunlara stada gelme desen olmaz,hırs yapar daha çok zarar verir,en iyisi eğitmek,yönetim ve BMN'den hatırı olanlar bunlara neyi yanlış yaptıklarını anlatırsa iyi olur.Yavaş yavaş da olsa düzelirler.

Şanlı SanMarino
06.05.2017, 19:03
Hoca maçı göz göre göre verdi.

Günün hayal kırıklıkları;
Hoca
Aytaç
Durica
Uğur
Mas

ilyskm
06.05.2017, 19:08
Hoca maçı eski yardımcısına hediye etmiştir, ha bu hoca bu sezon hangi değişikliği doğru yaptı diye sorarsanız? 0 (sıfır) sonuç: 50. yılda bir şey olmayacak onu biliyoruz da EY ile devam edersek rezil olmamız sürpriz olmaz

Enes Başkaya60
06.05.2017, 19:10
Ersun ile dava edilmeyecektir inşallah az da olsa desteği vardı hoca olmadığını bu maçta tamamen gösterdi...

Mert Zaman
06.05.2017, 19:12
sefayı verdiler ya 3.5 m € cuğa

cubido
06.05.2017, 19:13
Kötü yönetildik, kötü oynadık , kötü mücadele ettik bütün bunlara rağmen kazanabilirdik.
uzun süredir söyledigim gibi bu seneki sıralamayı hiç önemsemiyorum.
boyu bence müzik yılın hazırlık dönemidir.
kazanma alışkanlığı kültürü ne kadar önemli ise, bu Tür kayıplardan ders çıkartıp , eksikleri tespit etmek ve onları gidermek de önümüzdeki sene açısından çok çok önemlidır.
Bu nedenle bu maçı iyi analiz edip önümüzdeki sene için ders çıkarmak kaybedilen 3 puandan daha değerlidir.
Son bir not ; ben futbolda bu kardeşlik söylemini çok gereksiz ve çok samimiyetsiz buluyorum. Gereksiz yere yumuşuyor maçlar.Ve sonraki bir şaibe altında kalıyorsunuz.

Şanlı SanMarino
06.05.2017, 19:15
Hocanın maç sonu açıklamasındaki rahatlık Trabzonspor'un neden 5. olduğunun göstergesi. Maalesef uzun vadede başarılı bir çizgi görünmüyor.

Tepeden tırnağa herkesin şampiyonluk söylemi büyük bir tehlike olarak bugünleri yaşattı.

TSLIEMRE
06.05.2017, 19:18
Bu maçı kaybetmemeliydik.Ben bu takımın uzun zaman başarılı olacağını sanmıyorum hele Ersun Yanal ile hiç maalesef.

uzungöllü
06.05.2017, 19:23
Aytaç < Ramazan - Abdülkadir - Batuhan.

Manava61
06.05.2017, 19:27
Ersunun konusmalarini dinledim de yaptiklarinun arkasinda durmus sorumluluk almis I am the boss demis bu guzel.Yaptigi degisiklik hala yanlis o ayri

HT61
06.05.2017, 19:29
Dünyanın hiçbir kıtasında veya futbol oynanan her maç adında bir mücadelede yenilen gollerin %75 inin bir defansif orta saha oyuncusuyla ilintili olduğunu göremezsiniz bu nasıl bir başarı

Ahmet Aksu
resmen gs yi geçmemek için 2 haftadır yırttık kendimizi. gs de yeniliyor yine şansı teptik..
yazık oldu 5 puana.. hocanın katkısı sayesinde..

chener
son iki haftaki oyuna bakınca,futbolcular artık yorulmuş.artık 5. lik bizim yerimiz.hayırlısı artık.Ersun YANAL'ın oyuncu tercihlerine anlam veremesem de bizi yolumuza devam edeceğimiz hocadır.gelecek yıl için çok oyuncu almalı,öyle 3-5 oyuncu almayla ligi bitiremeyiz.Zor olacak.

Manava61
06.05.2017, 19:33
Ersun yanal disinda oyunla ilgili konusmak gerekirse her zamanki klasik oyunumuzu oynadik baskiliydik okayin eksikligini hissettik ozellikle defansif anlamda.Futbolumuzu sadece saha icinde tutarsak bu is olur.Taraftar yorumlari yonetimdeki problemler vs gibi dis faktorler isin icine girerse yine basa sarariz.

cubido
06.05.2017, 19:37
Arkadaşlar atladığınızı düşündüğüm bir şey var.
Bu takım 2.yarı 18 maçta 15 maç kazanabilecek potansiyelde bir takım değildi zaten.
Kimse böyle bir performans beklemiyordu. Ne biz ne hoca ne de yönetim.
Ayrıca hocanın(benim gibi) bu seneki sıralamayı taktığını hiç sanmıyorum.
Bir oyun felsefesi oturtmaya çalışıyor.
Benim anladığım önümüzdeki yıl Castillo, Rodallega, Yusuf ve Onazi'yi ilk 11'de belki de kadroda düşünmüyor(Yusuf hariç).
Bugün çuvalladığı kabul. Bence kendisi de maçtan sonra bunun farkına varmıştır.
Ama çok büyütmeyin.

tonya55
06.05.2017, 19:37
2 haftadır altıntepside sunuldu ilk 4 ama biz kendi ellerimizle teptik malesef kayseri kümede kalmıs kalmamıs kimin umurunda.

Ahmet Kara
06.05.2017, 19:50
yenilince hayattan soğuyorum. bjk maçında böyle hissetmemiştim.

Cagdas Topal
06.05.2017, 19:52
Al işte gs da yeniliyor bu yapılan cidden avrupaya gidilmemek için yapıldı kadro derimliği 2 kulvarı kaldıramazdı

Burak
06.05.2017, 19:53
Geçtiğimiz hafta alınan beraberliğin ardından tek bir sonuçla Rodallega'nın kurban edilmemesi gerektiğini anlatmıştım. Bizim için ligde alınabilecek en kalifiye forvetti ve hem oyunu hem de sağladığı gol katkısı bunun örneği. Çabuk parlayıp çabuk sönen bir yapı bu zamana kadar hep zararımıza oldu. Üzüntüler de sevinçler de tepkiler de hep uç noktalara kaçtı.

Bir oyuncuyu yuhlamak protesto şeklidir, 'Seni istemiyoruz' demektir. Bunu da belirtmenin yeri tribündür. Gidip tesislere bunu yaptığınız zaman serseri, bir avuç saldırgan gibi sıfatlarınız oluyor. Ha, taraftar deşarj olmak istiyorsa sadece yuhlama üzerine de kurulmamalıdır. Bir güruhun yaptığı İrlandalı muhabbetinden bahsetmiyorum. Gerektiği yerde ve zamanda ortamına göre ortaya koyacaksın perormansını. Hakeme ise hakeme, futbolcuysa futbolcu, hocaysa hoca...

Bugün maça geçtiğimiz hafta gibi iyi başlayamadık ama Rodallega'nın kişisel gayreti ve oyun planı içerisindeki verimliliği iki gol kazandırdı. Başakşehir - Beşiktaş maçında 3-0'a rağmen müdahale etmeyen Şenol Güneş, bir hafta boyunca eleştirildi. En büyük örneği önümüzdeydi. Eğer bir takım iyi değilse ve yenilme sinyalleri verip eksik kalıyorsa oraya müdahale gelmelidir. Ersun Hoca'nın bugün çıkardığı 11 ve değişiklikler maçı bize getirmek yerine az kalsın daha farklı götürüyordu. Bir takım kötü performans gösterebilir, yenilebilir, kişisel gayretlerle geriye düşebilir ancak bazı doğrulardan ayrılmak en büyük yanlıştır. Eğer evinde oynuyorsan basarsın iki kanata da oyuncunu, atarsın ileriye de Rodallega'yı bakarsın keyfine. Ha kötü mü gidiyoruz, ona göre değişiklik yaparsın. N'Doye geçen hafta oynadığı mevkide iyiydi ama oyun içerisinde spontane gelişen bir pozisyon değişikliği sebebiyle oraya geçti. Bu hafta sırf geçen haftanın hatrına ilk 11'e alıp aynı işleri beklersen kusura bakma hocam. Aytaç'ın futboluna değinmiyorum. Kendisini çok istemiştim ama başarılı olmadığını ve artık olamayacağını kabul ediyorum. Ancak yine de üzüldüm.

Bazıları ister, bazıları istemez ama başarıya ulaşmak için diken ve çivi dolu yollardan geçmek gerekir. Her şey bir anda tepsi ile sunulmuyor önünüze. Burası bir galibiyetle cennet oluyor, bir mağlubiyetle cehennem. Uç noktalar bırakılmalı. Sezon sonu geldiğinde muhasebe yapılır, gönderilecek oyuncular varsa gönderilir, plan dahilindeki futbolcular alınır. Bu tepki gösterilmesin veya eleştiri yapılmasın anlamında değil kesinlikle. Her şeyin yeri ve zamanı var. Bunu iyi zamanladığımız takdirde kazanan biz olacağız. Ersun hocanın kalmasını ve bu yapıyı inşa etmesini bekliyorum. Bu sefer zırt pırt değişikliklerle zaman kaybına tahammülüm yok.

Oruç
06.05.2017, 19:55
Biz puan kaybettikten sonra rakiplerimiz ya da puan verdiğimiz takımlar puan kaybetmese şaşarım. Gs puan kaybetsin, Gençler yenilsin ki daha da kahrolalım.

TSLIEMRE
06.05.2017, 19:55
Kayseri yendi diye sevinen Trabzonsporlu varmı gerçekten? ben şahsen Trabzonsporun yenildiği her maç üzülüyorum Kayseri şu bu farketmez.
Kayseri bizi ilk defa yendi sanırsam.Bu maçı kesin yenmemiz gerekirdi.
Birde maçın 38. Dakikasında Kayseri düşmeyecek diye slogan atanlar amacınız ne? diğer takımlarda var düşmeye oynayan ve böyle diğer rakiplerinde takip ettiği maçta bu slogan taraftara yakışıyormu? Tribünde dost olabiliriz ama sahaya çıkınca Trabzonspor yenmek için oynar kim olursa olsun Rakip Nokta.

yazıkoldu
06.05.2017, 19:59
her şey iyi olacak. bu maçı geçin, rakip kayserispor ve durumu tehlikede olunca sert bir mücadele olmadı. psikolojik olarak dostluk kazansın düşüncesi etkiledi sanırım. istemeden de olsa böyle oldu. bu maç ölçü değil ve aytaç seneye bu takımda olmayaacak sanırım. hoca rodellaga'dan vazgeçmez. seneye ndoye ve onazi'nin bir tık üstü oyuncular alınmalı ve mutlaka bir stoper lazım.

UĞUR DURTAŞ
06.05.2017, 20:04
Ersun hoca yalan söyleme.
ne demek roda dediklerimi yapmadı onun için dışarı aldım.
ersun hoca kafa bulma bizimle.
aytaç dışarı çıkana kadar maçtan dediklerinden neyi yaptı?
hikaye anlatma bize hoca
bugün takımın en istekli iki oyuncusu vardı.
-peria ile roda
bunu herkes gördü,adam gol atmış moral yerinde nasıl olurda bu oyuncuyu dışarı alırsın.
iki haftadır takımla birlikte sınıfta kaldın hoca.
mas?
dikkatinizi çekerim arkadaşlar haftalardır katkısız oynuyor
benim aklıma kötü kötü şeyler geliyor
hayırlısı diyelim.
adamın bir tane adam gibi ortasını görmedim
pasını görmedim.
neysee.
*
olcay efendi iki haftadır sahada yok,
onur degajlarını devamlı eleştiren biri olarak
bu maçta degajı başımıza bela oldu
*
bal yapmayan arı
onazi seneye ietemiyorum
katkısız oynayan bir oyuncu
*
sen 2 hafta üst üste sahanda oyna
1 puan al
yazıklar olsun başta hoca olmak üzere futbolcular
(PERİA VE RODA HARİÇ)

Oğuzhan Fidan
06.05.2017, 20:07
2 haftadır kazansaydık 4.lük garantiydi

ilyskm
06.05.2017, 20:08
EY ile bu iş olmaz

Enes Başkaya60
06.05.2017, 20:10
Nasıl dediklerimi yapmadı da aldım rodeyi şaka olmalı herhalde bu Aytaç ne yaptı ne verdi de oynatıp birde o kadar oyunda tuttun hoca...

UĞUR DURTAŞ
06.05.2017, 20:11
seneye kesinlikle ama kesinlikle aşağıdaki oyunculardan biri dahi takımda kalırsa
geçmiş olsun derim.j-kalan o oyuncu bile tehlikeli hücre dir ve takımda kötü hücreleri çoğaltır.
50.yıl çok önemli.
*
en başa Yusuf erdoğanı yazıyorum
ikinci bero diyorum
üçüncü onazi diyorum
dördüncü aytaç diyorum
beşinci zeki diyorum
altıncı akbaş diyorum
yedinci medyani diyorum
**
bunların arasına yazacağım bir oyuncu olabilirde olmayabilirde
karar aşamasındayım.
bu isim castillo.

UĞUR DURTAŞ
06.05.2017, 20:16
her geçen gün yeni sahamızdaki seyirci sayısı azalmakta.
inanılmaz bir çıkış yapmışsın
bjk ye yenilmene rağmen oyun bizi mest etti
eyvallah
kardeşim gençler ile kayseri ile sahamızda oynuyoruz
6 puan çıkarmış olsak inanılmaz bir yerde olurduk.
ama oyuncularımız ve hoca
rakipleri iplemediler
dikkate almadılar
küçümsediler
nasıl olsa yeneriz dediler
al sana 6 puan
kendini sahaya versennen olacağı bu
takımın sahada en iyi oyuncusunu dışarı almak ne demek ya.
ersun hoca ersun hoca
bazen çıldırdıyosun adamı

TSLIEMRE
06.05.2017, 20:18
her şey iyi olacak. bu maçı geçin, rakip kayserispor ve durumu tehlikede olunca sert bir mücadele olmadı. psikolojik olarak dostluk kazansın düşüncesi etkiledi sanırım. istemeden de olsa böyle oldu. bu maç ölçü değil ve aytaç seneye bu takımda olmayaacak sanırım. hoca rodellaga'dan vazgeçmez. seneye ndoye ve onazi'nin bir tık üstü oyuncular alınmalı ve mutlaka bir stoper lazım.

Böyle bir açıklamayı kabül edemem kardeş eğer böyle düşünce varsa çok yanlış.Kayseri nasıl ülkemizin takımıysa Gaziantepte öyle.diğerleri bu Ülkenin takımı değil mi? tribündeki dostluk vardır saha farklıdır.Trabzonspor takımı her maçı rakip kim olursa olsun yenmek için çıkmalı aksi düşünülemez bile

Mesut
06.05.2017, 20:21
Ulan gs 2-0 yeniliyor daha beter üzüldüm şimdi

UĞUR DURTAŞ
06.05.2017, 20:21
ersıun hoca rakip analizi yapmıyor.
kendi oyun anlayışını rakibe kabullendirmek istiyor
ama başarılı olamıyor.
rakip takımın hocalarını dinliyorum.
devamlı bizim güçlü ve zayıf yönlerimizi dinlendiyorlar
ona göre çalışmamızı yaptık diyolar
**
rakibin bir kaçtane elit oyuncusu oluyor
bari onlara bir önlem al ersun hoca
ptt liglerinde oynayan laval bizimle dalga geçti

Enes Başkaya60
06.05.2017, 20:24

EY takımın başında oldukça biz daha çok üzülürüz kardesimm emin ol...

UĞUR DURTAŞ
06.05.2017, 20:24
galibiyet almamız gereken bir maç
maç sahamızda
rakip altlarda
durum berabere
ersun hoca gol atan golcümüzü dışarı alıyor
kardeşim sen bu adamı ndoye nin yerine almadınmı
niçin onu değilde roda yı çıkarıyosun.
onun yerine giren castilloyu gördük
rezil oynuyor rezil
iki haftadır sonradan giren oyuncular değil takıma katkı vermeyi
takımı eksik oynatıyorlar eksik
ersun hoca

Sami Kuk
06.05.2017, 20:26

Kimsenin üzüldüğünü sanmıyorum.Herkes sevindi Trabzon yenildi diye..Rize spor düşmüş zaten tamam.Rize maçında kayseri bağırmak nedir ya.Ve bu maçta kayseriye bağırıp kiskananlar catlasin demek nedir ya..Tamam Rize yönetimini kimse istemiyor rakiplerini yenemiyor ama bunlarda olmaması lazımdı..

Macida kayseri ye verdiler.Kimse niye versin uefa falan demesin..

UĞUR DURTAŞ
06.05.2017, 20:27
ersun hoca kabul etmedi.
ama eminimki maçı izleyen
taraflı tarafsız herkesin ortak düşüncesi
maçın içine ersun hoca etti düşüncesidir.
*

Sami Kuk
06.05.2017, 20:31
Birde merak ediyorum kayseri ile kardeşlik nerden geldi yaa..Nedir bunun kaynağı falan.Dar zamanda yardimmi oldu paramı verdiler..Adamlar Rize beter olsun kardeş kayseri diye burda herşey dediler..Nerden geliyor bu dostluk..

Kayseri ile 'nin Rize acısı büyük.Trabzon sayesinde onu çıkarıyor..Bir sene final maçında kayseri yi yendi Rize süper lige çıktı o çıkmadı bizim vekillerimize kadar kafa göz yardilar.Yine bir sene final maçında kayseri rize maçı yenilen düşecekti kayseri düştü rize yenince.Onlarda trabzon sağlam alalım arkamıza işimize yarar niyetinde

A.T.R
06.05.2017, 20:31
Aytaç'ın yerine Medjani de oynasa Zeki de oynasa ondan 10 kat daha verimli olurlar. Hatta 10 kişi oynasak bile sahada Aytaç'ın verdiği zarardan daha fazla zarara uğramazdık. En azından sinir olmaz 10 kişiydik abi deriz.

Roda'nın yerine Ndoye çıkmalıydı. Ben bu Castillo'ya bir türlü ısınamadım. Hele Matus Bero'nun oynadığı şeyin ne olduğunu, eğer futbolsa mevkiinin ne olduğunu hala anlamış değilim. Geleceğe yatırım diye alınan Ramil dahil 3 oyuncu da yeterli değil bunlardan bir şey olmaz. inşallah ben yanılayım da seneye yüzümüzü güldürsünler.

Gençler, Kayseri ve haftaya Adana maçlarıyla 9 puan yapsaydık 4.lük garanti olurdu. Ama bunun İdari ve teknik yönetim tarafından çok istenmediğini düşünecekken aklıma eğer kupayı FB alırsa mecbur gidiyoruz Avrupa'ya yani gidilecekse neden 4. olarak gidip 1 tur sonradan başlamıyorlar diyorum kendi kendime işin içinden çıkamıyorum.

asilhamsi
06.05.2017, 20:32
Şike iddiası komik
Aytaç ve uğur rezalet oynadılar
Yusuf oyunda hiç yoktu.ndoye bir iki olumlu pas dışında vasat oynadı
Ama en kötüsü hiç şüphesiz ersin hocaydi.
Hadi uğur adamın sırf onu oynatacağım diye yaptığı fahiş hatalara göz yumuyorsun medjaniyi oynatmiyorsun anladık
En azından okayin yokluğunda oynar be adam.Aytac denilen hormonluyami kaldı bu takım.

Pareira,olcay ve rodallega ya oynadıkları müthiş oyun ve kazanma arzularindan dolayı kendi adıma çok tesekkur ederim

4 veya 5 transfer ile şampiyonluk hayal.Bu takıma 7-8 çok iyi oyuncu lazim

Travelair
06.05.2017, 20:34
Kardeşliğin dostluğun adı başka bir şey olmuş. Yazıp yazıp siliyorum

asilhamsi
06.05.2017, 20:34
Maçı bilerek verdik diyen hoduklerin delilleri varmı ellerinde

nuri45
06.05.2017, 20:41
neler kaybettigimizi simdi daha iyi anliyoruz gayse 3-0 yeniliyor elimizle hediye ettik 4 lügü

s.ayaz
06.05.2017, 20:42
Hoca ne istiyor çok belli. Sadri Şener döneminde olduğu gibi yine büyük paralar harcatacak. Ama şampiyon olamayacak. Dediydi dersiniz, inşallah yanılırım. Hala 2008 2009 sezonu için yusuf Şimşeki biz alsaydık şampiyonduk der. Sanki sezon başı 25 milyon euro bonservis harcatmis olan kendisi değil. Anadolu takımlarında çalışırken ersun hocanin takımında mutlaka bir eksik olur. Tamamlayamazsiniz. Ancak fbyi calistirirken banko şampiyonuz der. Demekki şampiyonluk için başka etkenlerin de olduğunu kendisi kabulleniyor. Oysa ki bize kurulu düzene kafa atacak hoca lazım her zaman.

Enaldo61
06.05.2017, 20:44
Bugün Hugo'yu oyundan alan hoca isterse Löw olsun bu takımı şampiyon yapamaz, bu kadar net. Kimse cart curt etmesin.

gurur6134
06.05.2017, 20:47
3 de uc yapsaydik gencler kayseri adana sikeciler ile 3.luk macina cikardik istanbulda ama gecti borun pazari artik 5.ilursak eyvallah diycez..gecen hafta neysede bu hafta bariz hocanin tercihleri yuzunden kaybettik elimizdeki mukemmel firsati tepdik..

Berkan
06.05.2017, 20:48
Ndoye denen löserden sonra Rodegella gibi forvet görmüşken oyundan alınması tam anlamıyla fiyaskoydu. Herşeyi anladım tamam illa forvet çıkaracanda neden Ndoye'yi çıkarmadın be adam. Adam 1 gol 1 asist yaptı daha ilk yarıda

Enaldo61
06.05.2017, 20:49
3 de uc yapsaydik gencler kayseri adana sikeciler ile 3.luk macina cikardik istanbulda ama gecti borun pazari artik 5.ilursak eyvallah diycez..gecen hafta neysede bu hafta bariz hocanin tercihleri yuzunden kaybettik elimizdeki mukemmel firsati tepdik..
Beşiktaş'a da hoca kaybetti maçı, bence bugünkü maç o maça çok benziyordu.

Berkan
06.05.2017, 20:49
Anadoluda hiç bir takım bizim kardeşimiz olamaz anca biz abilik yapar geçeriz.

Hakan
06.05.2017, 20:50
Medjani'nin de Aytaç'tan bir farkı olmazdı,Konya maçında gördük.

Anıl C
06.05.2017, 20:52
Senede milyonlarca lira kazaniyosunuz. Kacirdiginiz firsatlara bakin. Insallah bu gece rahat uyuyamazsiniz paraci herifler sizi

Berkan
06.05.2017, 20:53
Rodegella bizdeyken en iyi maçını bugün oynadı bence hocada 60dk sabredebildi.

Doğukan Uçan
06.05.2017, 20:53
seneye bu takımın şampiyon olacağı yalanına inanan var mı ?

Enaldo61
06.05.2017, 20:54

Yok, benim inancım sıfırlandı bugün. Biz önce hakettiğimiz çalınan kupamızı alalım bence.

Berkan
06.05.2017, 20:55
Allahtan şampiyonluğa oynamıyorduk yoksa son 2 haftada kafayı yerdim herhalde.

ilyskm
06.05.2017, 20:57
gs 1 kp 3, EY mutlusundur herhalde...

s.ayaz
06.05.2017, 20:57

Önümüzdeki sene sonu yapılacak açıklama ; şampiyonluğa oynadık 4. olduk. Devre arası şu oyuncuyu alsak Şampiyonlar ligindeydik. Bu ve türevleri işte.

Anıl C
06.05.2017, 20:59
Muharrem Usta, bjk gibi kayseriye de barcelona yakistirmasi yapti mi acaba twitterda. Belli olmaz isi.

Enes Başkaya60
06.05.2017, 21:00
Ersun Yanal olursa Şampiyon felan olamayız orası kesinde bugün belli etti kendini hamle bilmez adam rode istediklerini yapmamışda ondan almış oyundan bari yalan söyleme be harif seneye 6-7 takviye ile şampiyon olmasak bile kafaya oynarız diye düşünüyorum iyi bir hoca ile...

Anıl C
06.05.2017, 21:01
Rodegella bizdeyken en iyi maçını bugün oynadı bence hocada 60dk sabredebildi.

Belli ki hoca istanbul hayatini ozluyo ki saglikli dusunemiyo. Bari bugun, yarin gitsin malum mekanlara da kafa dagitsin, eglendirsinler onu. Haftaya da 3 puandan olmayalim.

Anıl C
06.05.2017, 21:04
Ersun Yanal olursa Şampiyon felan olamayız orası kesinde bugün belli etti kendini hamle bilmez adam rode istediklerini yapmamışda ondan almış oyundan bari yalan söyleme be harif seneye 6-7 takviye ile şampiyon olmasak bile kafaya oynarız diye düşünüyorum iyi bir hoca ile...

Merak ediyorum orda biri sormus mu acaba sen ondan ne istedin ki yapmadi? Sanki herkes takir takir top oynadi, bi siritan oydu. Ortada taktik maktik yok ki. Dan dun top oynatiyo. Sana kadro yapacaklar ki sende top oynatasin oyle mi? Seneye acaba ne olacak bahanesi? Yok o gelmedi, yok bu gitmedi, yok ayranim döküldü, yok...

kanterts
06.05.2017, 21:08
Bu sezon bitsinde Transferlere odaklanalim. Kadromuz kötü. Onbire 5 kulübeye 3 transfer lazim.

Yavuz KÜÇÜK
06.05.2017, 21:11
Eleştirirken abartmamayı ne zaman öğreneceğiz?

Doğukan Uçan
06.05.2017, 21:18
trabzonlu gençler denen grup türk tribün tarihinin yüz karası rezil bir oluşumdur.

Doğukan Uçan
06.05.2017, 21:24
trabzonlu gençler grubunun hepsi akpli ümmetçi rte sevdalısı. bunlar gurbetçi gençlere saldırmadı mı trabzon da ? malesef aziz yıldırım gibi bir başkanımız olmadıgı için her gelen yönetime de yalakalık yaparak ayakta kalıyor adamlar.

Doğukan Uçan
06.05.2017, 21:26
kayseri ile nerde kardeş olduk kimse bilmiyor ? bursa ve ankaragücü olayı çok bariz açık mesela örnek olarak verilebilir. şehidin emaneti.

Doğukan Uçan
06.05.2017, 21:27
trabzonsporu kendi şehrinde felan her iyi karşılayan takımı kardeş ilan etmek millete malzeme veriyor çok saçma.

bilgehan83
06.05.2017, 21:28
Yalnız şaka maka Aytaç Tolga ciğerciden 2 tık üstte tamam kızmayın

Ogün YAZICI
06.05.2017, 21:34
Ciddi ciddi rezaletin sorumluluğu Ersun Yanal'a yüklendi.Peki maç boyu deplasmanı yaşatan çıkarcı taraftar grubunu da mı yenecekti ersun yanal ? 1 haftadır sosyal medyada yaşanan sevişme dolu kardeşlik mesajlarını da mı yenecekti ? yönetimsel ilişkileri de mi yenecekti ? Sahaya başları önde bite de gitsek havasında çıkan rakibi sahanın hiçbir yerinde basarak karşılamayan maçı kafada bitirmiş özellikle Türk futbolculrı da mı yenecekti ?

Allah aşkına biri çıkıp da bana standardının üstünde oynayan iki Türk futbolcu söylesin bugün için ? Olay budur.Ersun Ynal bugünki rezaletin piyonudur.

memmedaga
06.05.2017, 21:40
Yine eleştirilerin dibine vurmuş herkes ,puan kaybettiğimiz maçlardan 3 kat kötü oynadığımız maçları kazandığımızda bu kadar ağır eleştiri gelmemişti.Alanya maçını domine ettik kazanamadık mesela,bunlar olacak kaçışı yok birakin su hoca degistirme lakirtisini en az 1 sene daha sabredecegiz lamı cimi yok.. Asıl soru transferler Deniz Türüç mesela Bero yerine olsa ne olurdu hamle açısından.İkinci yarı hala başarılı sayılırız.Hocanın performans dalgalanmalarıda var doğrudur. Aynı şeyleri sürekli tekrar etmenin hiç faydası olmadı 5 senedir o yüzden 1 sene daha sabır ve destek o kadar....

Mert Oğuzlu61
06.05.2017, 21:42
Gs yenildi, 4. olmak için altın fırsattı. Biliyordum bunları Kasımpaşa çarpacaktı maçtan öncede söyledim ama Kayseri yenilgisini hiç hesaba katmamıştım. Bugün çok anormal yenilgi aldık, akıl mantıkla izah edilemeyecek şeyler oldu.

Taraftara bir şey söylemek istemiyorum yeterince günaha girdim ama şunu söylemeden geçemeyeceğim, Aytaç ı yuhalayanları yuhalayıp ''Aytaççç, Aytaççç'' tezahüratı yapanların TS ile bütün ilgi alakalarını kesmeleri lazım. Günlerdir yazdıklarımı geri alıyorum, bunlar stada gidecekse hiç gitmesinler. Kayseri gol atıyor sevinmeler, alkışlar, Kayseri tezahüratları falan. Takımın hocasından tut taraftarına kadar hepsi bugün çıldırttı çıldırttı. Trollüğüyle seviyorum ben bu takımı ve şehri ama bu kadarı da fazla. Sinirliyim dahada yazmak istemiyorum. Sezon başından beri bu kadar sinirlenmemiştim. Lawal dan 2 gol yedik, ligin en vurdumduymaz ve dengesiz adamı geldi göbeğiyle 2 gol attı gitti. Maçın en iyisi erkenden çıktı, golleri yediren ve maçı katleden adamda 80 dakika oyunda kaldı. Bizim taraftarda buna tepki koyanlara tepki koydu, sonra yine Kayseri ile lay lay lom. Mehmet Demirkol moduna girdim iyice, delirdiniz mi lan ?

Doğukan Uçan
06.05.2017, 21:44
yıllardır trabzon ve trabzonsporu akpliler yönetiyor. tribün grupları da bunlardan faydalanıyor hepsi birbirinin adamı. çok ağır bir yobaz kitle var malesef.

Özkan Şentürk
06.05.2017, 21:51
Bir şekilde bulduğu doğru kadroyu yine kendi eliyke bozdu hoca.

Takımın galibiyetindeki ana faktör yazıcı olcay ve forvet bağlantısıydı. Tuttu ndoye yi 10 nunara ya çekti, yazıcı yi kanata attı, o bağlantıyı kopardı.

Büyü bozulunca toparlamak zor olur. Bir de iştah da azalinca sonuç ortada.

serdaracıl
06.05.2017, 21:54
Bir şekilde bulduğu doğru kadroyu yine kendi eliyke bozdu hoca.

Takımın galibiyetindeki ana faktör yazıcı olcay ve forvet bağlantısıydı. Tuttu ndoye yi 10 nunara ya çekti, yazıcı yi kanata attı, o bağlantıyı kopardı.

Büyü bozulunca toparlamak zor olur. Bir de iştah da azalinca sonuç ortada.

Aynen

Gürkan Asma
06.05.2017, 21:55
Önümüzdeki yıl yapılacak 2 iş var,

1 - Bedava bilet kesinlikle olmayacak, taraftarı enayi yerine koymayacaksınız kardeşim.

2 - Taraftar gruplarına kuzey kale arkasını vereceksiniz, onun haricinde kombine satışı olmayacak. Hepsi o kale arkasında olacak. İstemeyen gelmesin.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
06.05.2017, 21:55
Bana kalırsa 2011'deki kayseri maçının sivas ve eskişehir maçından farkı yok. Kayseri adı siyasi nedenlerle dosyadan çıkarılmış o kadar

Hakan
06.05.2017, 22:03
Aytaç lehine tezahürat yapan mı oldu cidden,yuh be yuh.

Anıl C
06.05.2017, 22:07
yıllardır trabzon ve trabzonsporu akpliler yönetiyor. tribün grupları da bunlardan faydalanıyor hepsi birbirinin adamı. çok ağır bir yobaz kitle var malesef.

trabzonlu gençler grubunun hepsi akpli ümmetçi rte sevdalısı. bunlar gurbetçi gençlere saldırmadı mı trabzon da ? malesef aziz yıldırım gibi bir başkanımız olmadıgı için her gelen yönetime de yalakalık yaparak ayakta kalıyor adamlar.

kayseri ile nerde kardeş olduk kimse bilmiyor ? bursa ve ankaragücü olayı çok bariz açık mesela örnek olarak verilebilir. şehidin emaneti.

Agzina saglik Doğukan kardeşim. Trabzon sehrinin artik zihnen bi formata ihtiyaci var. Sosyal demokrat zamanlarinda boyle degildi bu sehir.

My
06.05.2017, 22:12
Kayseri ile yakınlaşma sanalda ve reelde Trabzonspor'a şike mevzusunda destek vermeleriyle başladı. fb maçlarında lehimize pankart asmalar sosyal medya aracılığıyle destek vermeler felan. En azından benim şimdiye kadar gördüğüm bu.

Anıl C
06.05.2017, 22:13
Söylemiştik. Müneccim değiliz...Tespit gibi tespit

Harun CAN
06.05.2017, 22:26
İçimizdeki düşmanlar varken bize şampiyonluk haram beyler.!

Taraftar grubu adı altında beleş geçinen cahiller sürüsü var ki evlere şenlik.

Bunlara derhal Aziz Yıldırım'ın kendi taraftar grubuna yaptığı gibi ayar vermek lazım. Haddini bilmez dangalaklar bugün Kayseri'ye iyi moral oldular.

Ersun Yanal da içimizdeki virüslerden biri olduğunu yine gösterdi ve Aytaçı oyundan almayarak taraftara "siz kimsiniz ben istediğimi oynatır istediğimi istediğim zaman oyundan alır, eğer oyundan çıkacak biri varsa onu ben kendi istediğim zaman oyundan çıkarırım" diyerek taraftara ve bu camiaya b.k muamelesi yapmıştır.

Çok yazık, kombinem olmasına rağmen sırf bu Ersun ve dangalak taraftar grupları yüzünden kalan maçlara gitmiycem.

Cemal Sağlam
06.05.2017, 22:29
Bu maç bazında değil de genel olarak söylemek istediğim şeyler var;

1- Öncelikle stadı "şirin baba arena" olmaktan çıkarmak lazım. Kardeş kulüp falan anlamam, oraya çıkan babamız olsa acımamalıyız baskı şart.

2- Futbolcuları maç bazlı değerlendirmemeliyiz. Benim gözümde Aytaç ne ise Uğur da odur. Yetenekleri "Trabzonspor" seviyesinde değil. Net.

3- Evet hocanın değişikliklerde sıkıntısı var ama kulübeden gelebilecek katkı potansiyeli "0"

4- Seneye takviye yapılırken yedek kulübesi de düşünülmeli ve net tecrübeli adamlar alınmalı

5- Kampın yıldızı şu özevlat laflarını da basın mensubu tanıdıklarınız varsa iletin de kullanmasınlar. Gereksiz beklentiye sokmasınlar insanları

Cagdas Topal
06.05.2017, 22:36
Yalanını yiyeyim senin istediklerini yapmadığı için Rodallegayı oyundan almış.

DNA-TS
06.05.2017, 22:38
İkinci yarı 7 maç kazandık ligin ilk yarısında yAşadığımız rezilliği unutup havaya girdik hemen şl hesapları yapmaya başladık. Bjk mağlubiyeti biraz ayılttı bizi derken bu sefer de içerde gbirliği ve kayseri puan kayıpları iyice uyandırdı bizi rüyadan.
İlk 5 içinde bitirmek sezon geneli için iyi bir pozisyon olur.
Teknik heyetin gelecek sezon için çalışması lazım inşallah öyle yapıyorlardır yoksa bizim gibi nasıl kaybettik gs de yenildi 4.lük gitti diyorlarsa seneyide şimdiden kaybederiz.

Mehmet
06.05.2017, 22:41
Ulan Trabzonspor çok fena
aynen siyaset gibisin...
İyi ki Antalyaspor yenildi...
Bu skor ona göre mi oldu yoksa
bu ligi yönetenlerden şüphelerim kaygılarım çok.
Son 2 maçtır ne oldu sana Trabzonspor..
İyi oynasan da yenilsen gam yemeyiz...
Ama 2 maçtır ne oldu sana ???

outlaws61
06.05.2017, 22:41
Beşiktaş maçından sonra lig bitti havasına girdik komple.

Antalya maçını bakmayın peşpeşe gelen gollerle kazandık yoksa o maçta kafada bitmişti bence.

Ersun Yanal'ı çok severim çok başarılı bulurum bu maçla eleştirilmesini doğru bulmuyorum.

Bu maçla ilgili başka şeyler var kafamda yazarsam ağır yorumlar işitiyorum o yüzden o topa girmicem.

Zaten herkesin kafasında acaba sorusu oluşuyor.

Durum ortada.

Faruk BERBER
06.05.2017, 22:44
Beşiktaş maçından sonra lig bitti havasına girdik komple.

Antalya maçını bakmayın peşpeşe gelen gollerle kazandık yoksa o maçta kafada bitmişti bence.

Ersun Yanal'ı çok severim çok başarılı bulurum bu maçla eleştirilmesini doğru bulmuyorum.

Bu maçla ilgili başka şeyler var kafamda yazarsam ağır yorumlar işitiyorum o yüzden o topa girmicem.

Zaten herkesin kafasında acaba sorusu oluşuyor.

Durum ortada.

Bence bu maçta eleştiri alabilir, seviyeli olduktan sonra eleştiriyi her zaman alabilir. Bu noktada sorun yok.

Fakat istifa beklemek, yada önümüzdeki sezon için yeni hoca arayışına falan girmek olayı aşırı saçma.

Bazı taraftarlarımız malesef bu zihniyette daha şimdiden.

ilyskm
06.05.2017, 22:47
EY bu maçı eski yardımcısına hediye etmiştir, Usta bunun hesabını sormalıdır, soramazsa 6 ay sonra kendinin gideceğini bilmelidir

outlaws61
06.05.2017, 22:49
Bence bu maçta eleştiri alabilir, seviyeli olduktan sonra eleştiriyi her zaman alabilir. Bu noktada sorun yok.

Fakat istifa beklemek, yada önümüzdeki sezon için yeni hoca arayışına falan girmek olayı aşırı saçma.

Bazı taraftarlarımız malesef bu zihniyette daha şimdiden.

Benim de demek istediğim o aslında tek maçla hoca göndermek doğru değil.

Ersun Yanal istediği zaman çok iyi işler yapan bir hoca.

Ligi kafada bitirmiş bence. Avrupa kupalarına bir şekilde giderim diyor.

Aklında kesinlikle gelecek sezon var ama bu skorlar ne yazık ki yaralıyor.

ccd6167
06.05.2017, 22:50
Agzina saglik Doğukan kardeşim. Trabzon sehrinin artik zihnen bi formata ihtiyaci var. Sosyal demokrat zamanlarinda boyle degildi bu sehir.

Yalanını yiyeyim senin istediklerini yapmadığı için Rodallegayı oyundan almış.

EY bu maçı eski yardımcısına hediye etmiştir, Usta bunun hesabını sormalıdır, soramazsa 6 ay sonra kendinin gideceğini bilmelidir

Bu çerçeveden bakmamıştık hiç. Fakat bu maçta sıkıntı var..

Berkan
06.05.2017, 22:51
Tekrarlıyorum benim kulübe harcadığım paraya karşılık, maçlara bedava giren ne kadar TG üyesi varsa benim hakkım haram zıkkım olsun o para kefenlerinden çıksın inşallah amin.

ccd6167
06.05.2017, 22:52
İçim içime sığmıyor.. Sahamızda son 3 maçta 2 m almışız.. Sahamızda be. Yazık ayıp gü ah

Sami Kuk
06.05.2017, 22:55

Yıllar önce süper ligde bir maç..

Trabzonspor Adanademirspor

Maç berabere bile bitse Rize ligde kalıyor. İlk yarı TrabZonun 2.1 üstünlüğü ile bitiyor..

Ne mi oluyor.Bugün olan aynısı oluyor..2. Yarı kaleci Şenol ve Cemil oyundan alınıyor.Maçı adana demir spor 2.3 kazanıyor.Rizespor ligden düşüyor...

Berkan
06.05.2017, 22:56
Kendi sahanda kendi takımın dışlandı 90 dk. Sonuç ortada nerden kardeş oluyorsak sebebini bilen bile yok... Benim aklıma malum sebep geliyorda foruma yazsak siyaset olacak.

Berkan
06.05.2017, 22:57

Maç berabere bile bitse Rize ligde kalıyor. İlk yarı TrabZonun 2.1 üstünlüğü ile bitiyor..

Ne mi oluyor.Bugün olan aynısı oluyor..2. Yarı kaleci Şenol ve Cemil oyundan alınıyor.Maçı adana demir spor 2.3 kazanıyor.Rizespor ligden düşüyor...

Sende amma abarttın ha bizi ilgilendirmez rize falan kendi işimize bakarız. Düştüyse düşmüştür. Bu ligde kardeşimiz yok ama abilik yaparız o kadar.

Gürkan Asma
06.05.2017, 22:57
Pereira olmasa atağa kalkacağımız yok. Mas ın performansı ne yazık ki çok düştü özellikle ofans sıfırlandı adamda, ileriye koşu dahi yapmıyor. Ancak bu düşüşü önündeki oyuncuya bağlıyorum, pereira ileriye çıkıyor fakat olcay onun açığını çok koşarak baskı yaparak kapatıyor, Mas ın 2 maçtır önünde oynayan Yusuf Yazıcı da bu durum yok malesef, bu da Mas ı geride tutuyor hücuma çıkmasını baltalıyor. İnşallah düzelir , Mas bana Cale yi anımsatmaya başladı :D

nakzo
06.05.2017, 22:58

İmkansızzźzzz.Becerip kayseriden kendi sahasında 3 tane gol yiyen takımdan bir halt olmaz.Kayseriden 3 gol yenir mi hemserim ayıptır atip tonla adam aldık yine bir sürü transfer lazım biz bu işi beceremiyoruz.Bu senede böylelikle bitmiştir.

Sami Kuk
Kimse gidip daha fifadir adalettir aramasın..O oyuncuların çıkmasının mantığını bana biri söylesin..Tribünlerin yaptıkları zaten rezalet ya.Bu kafa ile arpa yol alınmaz

Mehmet Cihan Kocaman
Bugün stadda yaşadıklarımdan sonra kalan maçlara gitmeme kararı aldım. Kombinemi başkasına devredecem.
Kimse oyuncu değişikliği yüzünden yenildik falan demesin.
Bu maçı kaybetmemizde %90 taraftar kusurludur. Aytaç yeteneksiz olabilir takım gününde olmayabilir ama sen rakibi alkışlayıp oyuncunu ıslıklarsan maçı da takımı da kaybedersin. Daha maçın başında alkışlar başladı rakip takım için, adamlar gol attı bizimkiler hunharca aşkışladı. Aytaç bir top kaybedince hemen ıslık. Sonra bi tane daha kaybedince yine ıslık. Yahu sen o adamı ıslıkladıktan sonra ondan daha ne olumlu hareket bekleyebilisin ki? O ıslık sadece Aytaç'ı mı etkiledi? Hayır tüm takımı. 90. dakikada Yusuf'un kaçırdığı golde yaptığı panik vuruşuna bakın.

Ben ve yanımdaki 50-60 kişilik grup takımı ıslıklayıp rakibi alkışlayan beyin fukaralarına tepki gösterince saldırıya maruz kaldık, o değil olan yanımdaki 12 yaşındaki kardeşime oldu. Yazacak çok şey var da neyse. Yazıklar olsun. Böyle taraftarı olan bir takım asla şampiyon olamaz.

Gürkan Asma
06.05.2017, 23:00

O kadar umrumuzdaki Rize nin düşüp düşmemesi, çıksın maçlarını kazansın boş yapmasınlar. Koca sezonu 1 maça bağlamayın.

Faruk BERBER
06.05.2017, 23:01
O kadar umrumuzdaki Rize nin düşüp düşmemesi, çıksın maçlarını kazansın boş yapmasınlar. Koca sezonu 1 maça bağlamayın.

Aynen, en ciddi rakibi Kayserispor'dan kendi sahasında 4 yediler :)

Düşerler inşallah bakalım.

Sami Kuk
06.05.2017, 23:01
Sende amma abarttın ha bizi ilgilendirmez rize falan kendi işimize bakarız. Düştüyse düşmüştür. Bu ligde kardeşimiz yok ama abilik yaparız o kadar.

Kayseri için bunlari diyebiliyormusunuz.. rizenin sahasında kayseri kayseri bağırmak olsun.Bu maçta kiskananlar çatlasin bağırmak nedir ..Kayseri ile imzamı atıldı kardeş dostuz diye anlamadim ki..Faydası ne?..

Ne Rize ne kayseri ne başkası dost kardeş saçmalık.Herkes kendi işine bakmalı.Mahalle maçı oynanmiyor

Cagdas Topal
06.05.2017, 23:02
Ben artık şuna inanmaya başladım ligi bir şekilde avrupa katılımı dışında bitireceğiz çünkü kadromuza takviye yapıldığı zaman dahi 3 kulvarda oynayacak kapasiteye sahip olmayacak ve sezonu 20-25 gün önceden açmak zorunda kalmayacak bilinçli olarak avrupaya gitmemeyi istiyoruz gibi bir izlenim uyandı bende. Soracak olursanız neden 2-3 maç öncesine kadar asıldık çok fazla gençlerbirliği de dahil 3. Olma ihtimalimiz vardı o ihtimal ortadan kalkınca lige havlu attık bilinçli olarak.

Berkan
06.05.2017, 23:03
Kayseri için bunlari diyebiliyormusunuz.. rizenin sahasında kayseri kayseri bağırmak olsun.Bu maçta kiskananlar çatlasin bağırmak nedir ..Kayseri ile imzamı atıldı kardeş dostuz diye anlamadim ki..Faydası ne?..

Ne Rize ne kayseri ne başkası dost kardeş saçmalık.Herkes kendi işine bakmalı.Mahalle maçı oynanmiyor

Sabahtan beri bende yazıyorum Kayseri nerden bizim kardeşimiz oldu diye. TG denen grup kendi aralarında nasıl bir mantıkla karar aldıysa koca Trabzonspor'u kendi sahasında sanki deplasmandaymış gibi oynattılar. Yarın öbür gün kayseri "ts kümeye" diye bağırınca görücez onlarıda.

Mehmet Cihan Kocaman
06.05.2017, 23:04
Bugün stadda yaşadıklarımdan sonra kalan maçlara gitmeme kararı aldım. Kombinemi başkasına devredecem.
Bu maçı kaybetmemizde %90 taraftar kusurludur. Aytaç yeteneksiz olabilir takım gününde olmayabilir ama sen rakibi alkışlayıp oyuncunu ıslıklarsan maçı da takımı da kaybedersin. Daha maçın başında alkışlar başladı rakip takım için, adamlar gol attı bizimkiler hunharca aşkışladı. Aytaç bir top kaybedince hemen ıslık. Sonra bi tane daha kaybedince yine ıslık. Yahu sen o adamı ıslıkladıktan sonra ondan daha ne olumlu hareket bekleyebilisin ki? O ıslık sadece Aytaç'ı mı etkiledi? Hayır tüm takımı. 90. dakikada Yusuf'un kaçırdığı golde yaptığı panik vuruşuna bakın.

Ben ve yanımdaki 50-60 kişilik grup takımı ıslıklayıp rakibi alkışlayan beyin fukaralarına tepki gösterince saldırıya maruz kaldık, o değil olan yanımdaki 12 yaşındaki kardeşime oldu. Yazacak çok şey var da neyse. Yazıklar olsun. Böyle taraftarı olan bir takım asla şampiyon olamaz.

Doğan BULAT
06.05.2017, 23:04

Kimse Fener'e şikeci demesin o zaman.. Biz de sütten çıokmış ak kaşık değiliz demek

artvints
06.05.2017, 23:05
Ãmkansýzzźzzz.Becerip kayseriden kendi sahasýnda 3 tane gol yiyen takýmdan bir halt olmaz.Kayseriden 3 gol yenir mi hemserim ayýptýr atip tonla adam aldýk yine bir sürü transfer lazým biz bu iþi beceremiyoruz.Bu senede böylelikle bitmiþtir.

2 gol yiyen sampiyon olabilir mi peki? iki macta 7 yiyen bir takim sampiyon olabilir mi mesela? Olmazsa ligden sampiyon cikmiyor.

Manu61
06.05.2017, 23:06
Aynen, en ciddi rakibi Kayserispor'dan kendi sahasında 4 yediler :)

Düşerler inşallah bakalım.

Paraşütsüz düşüyorlar zaten. Bütün sene yattılar utanmadan gelip bugün oynadığımız maçtan sonra konuşuyorlar.

Yallah alt lige hadi.

tRaiNer
06.05.2017, 23:07

Gerçek Trabzonsporlular yazdıklarının aksini düşünemez. Bir konuda yanlış yaparsın oda Trabzonspor'un kaderini 3-5 çomarın ellerine dillerine bırakıp maça gitmemek olur. Herkese herşeye rağmen oraya gidip bizde burdayız diyebiliyorsan, karşı duruş sergileyebiliyorsan Trabzonspor o zaman şampiyon olur...

Doğan BULAT
06.05.2017, 23:07
Türkiye liginin en rezil taraftarı Trabzonspor taraftarıdır. Trübün desteği nedir zerre anlamayan bir taraftar ..

Fatih Çelik
06.05.2017, 23:10
Paraşütsüz düşüyorlar zaten. Bütün sene yattılar utanmadan gelip bugün oynadığımız maçtan sonra konuşuyorlar.

Yallah alt lige hadi.

Reis ne yapacağız ya? Ne diyorsun Ersun Hozam için transfer mi yapalım ne yapalım ? Vallahi ömrümü yediler iki haftadır :(

Mehmet Cihan Kocaman
06.05.2017, 23:12
Gerçek Trabzonsporlular yazdıklarının aksini düşünemez. Bir konuda yanlış yaparsın oda Trabzonspor'un kaderini 3-5 çomarın ellerine dillerine bırakıp maça gitmemek olur. Herkese herşeye rağmen oraya gidip bizde burdayız diyebiliyorsan, karşı duruş sergileyebiliyorsan Trabzonspor o zaman şampiyon olur...
Ben de çok istiyorum gitmek abi. Bugüne kadar tüm maçlara kardeşimi de götürdüm içindeki sevgi büyüsün diye. Beni de maça götür diye hafta boyu yalvarıyor çocuk. O çocuk bugün kendini bilmezler yüzünden yere düştü ve kalkamadı. Abi İnan ki bir daha gitmeyecem diyor şimdi. Şehrimin insanından tiksindim bugün.

Sami Kuk
06.05.2017, 23:12
Benim yorum neden silindi arkadaşın zoruna gitti galiba..
Görün bakın işte TG denen gereksiz.Menfatciler yüzünüzden birbirimize düşüyoruz..Bu adamlar yüzünden komik zavallı duruma düşüyoruz.Yav kayseri nin şeyini kaldırın bakalim göreceğim ben trabZona küfür kümeye falan bağırdıkları zaman sizi.

Manu61
06.05.2017, 23:20
Reis ne yapacağız ya? Ne diyorsun Ersun Hozam için transfer mi yapalım ne yapalım ? Vallahi ömrümü yediler iki haftadır :(

Bugün yaptığı şeylere pek anlam veremedim. Seneye bizim için ve hoca için çok önemli bir sene olacak. Ben seneye çok daha fazla motive olacağını düşünüyorum. Kendisini tekrar ispat etmek zorunda o yüzden umudum var.

Fatih Çelik
06.05.2017, 23:21
Bugün yaptığı şeylere pek anlam veremedim. Seneye bizim için ve hoca için çok önemli bir sene olacak. Ben seneye çok daha fazla motive olacağını düşünüyorum. Kendisini tekrar ispat etmek zorunda o yüzden umudum var.

Rodallega gibi hissediyorum. Umarım.

Yiğit SARI
06.05.2017, 23:22
Bugün de kaliteli alternatifli kadronun önemini görmüş olduk Okay'ın oyununun etkisini görmüş olduk hep tecrübe ediniyoruz ama 4.lük şansını elimizle itmeseydik baya iyi olurdu. Her neyse ders çıkaralım da.

Manu61
06.05.2017, 23:24
Rodallega gibi hissediyorum. Umarım.

Ben 2 haftadır böyle hissediyorum özellikle hocanın tercihlerinden sonra

12755

Fanatik34
06.05.2017, 23:24
Size gercekleri görebilmek icin iyi bir firsat ;)

Sami Kuk
06.05.2017, 23:25
Deniz Sürüç Trabzonda gelirse gor ozaman olayı..Deniz karşılığında verilen maç diye tarihe geçer.Fener emenike olayı olur..Ersunun o değişikleri yapmasının mantıklı açıklaması ni yapabilrmi

Hem denizi alırız belki hemde avrupaya gitmeyelim kendimizi lige verelim seneye düşüncesi vardı.Başka açıklaması yok.Varmı?

Yavuz KÜÇÜK
06.05.2017, 23:26
Saha dışında hangi grup hangi grupla grup yapacak kim kime hakaret edecek kim kime sevgi gösterisinde bulunacak zerre umurumda değil. Lan başkalarıyla maç yaparken yine birbirinizi destekleyin 38. dakikada bağırın çağırın ama bi silkelenin kendinize gelin beyinsizler. Takımı ateşleyip rakibi ve hakemi baskı altına alacakları yerde Kayseri'yi daha çok desteklediler. Maç sonu takımımız kaybetmiş adamları çağırıp alkışlıyorlar. Lan oğlum aptal mısınız siz? Aynı şeyleri başka takımlar yapsa demediğinizi bırakmazsanız haysiyetsizler. Bir çift lafım da Rizesporlu dangalaklara. Ulan itler siz kendiniz yenseydiniz ya Kayseri'yi. Biz mi oynadık sizin maçlarınızı şerefsiz herifler. Ulan sizle oynadığımız maçta kaçırdığınız golleri atsaydınız ya. Uzun lafın kısası sokarım Kayserispora da Rizespora da önemli olan Trabzonspor'dur bunu unutanlar en kısa zamanda aklını başına alsın.

Fatih Çelik
06.05.2017, 23:26
Ben 2 haftadır böyle hissediyorum özellikle hocanın tercihlerinden sonra

12755

Al benden de o kadar

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6zNlWOVDBC8EqbVpZfRti3t3gc_M8-xeQPhkGAAqudc1qC6ZGW7Y7TwJWRw

tRaiNer
06.05.2017, 23:29
Ben de çok istiyorum gitmek abi. Bugüne kadar tüm maçlara kardeşimi de götürdüm içindeki sevgi büyüsün diye. Beni de maça götür diye hafta boyu yalvarıyor çocuk. O çocuk bugün kendini bilmezler yüzünden yere düştü ve kalkamadı. Abi İnan ki bir daha gitmeyecem diyor şimdi. Şehrimin insanından tiksindim bugün.

Seni çok iyi anlıyorum çünkü aynı duyguları paylaşıyoruz emin ol. Kardeşinle ilgili olayda mecaz anlam kullandın diye umuyorum abisi teselli et sporun içinde bunlar var:). Mağlup olduk üzüldük öfkelendik sitem ettik küfür ettik bir daha maça gelmeyeceğim dedik, diyoruz ama şunu unutmamak gerek taraftar yoksa Trabzonspor yoktur...

melihergun
06.05.2017, 23:32
Biz bu maci nasil yenemedik

serdaracıl
06.05.2017, 23:33
Biz bu maci nasil yenemedik

Trabzonlu gızlar (tg) böyle istedi

Sami Kuk
06.05.2017, 23:37
Beni hala yanlış anlayan var..

Bakın Rizespor zaten hak etti.Yönetime söven söven e Önce sen Kayseri yi yeneceksin diye

Sorun maç başından sonuna kadar adamları desteklemen.Kiskananlar catlasin diye bağırıp maçtan sonra tribüne çağırmak..Rize de ki macta da kayseri bağırmak. Gelip burda üstüne birde tatlı niyetine rizelilere birde hakaret ediyorsunuz.Teşekkür ederiz

Oruç
06.05.2017, 23:40
Kimse gidip daha fifadir adalettir aramasın..O oyuncuların çıkmasının mantığını bana biri söylesin..Tribünlerin yaptıkları zaten rezalet ya.Bu kafa ile arpa yol alınmaz

Alakaya çay demle. Tam İstanbul taraftarı mantığı. Rize düşüyor diye mantıksız cümleler kurmak normal geliyor herhalde.

samway
06.05.2017, 23:43
Bu maç irdelenmeli !!!

serdaracıl
06.05.2017, 23:45
Bu maç irdelenmeli !!!

İrdeliyoruz renkdaş işte. Yalnız fenerium'un önünde o fotoğraf olmamış. Benden söylemesi
Ayrıca bu irdeleme kelimesinde nefret ediyorum. Aklıma hep şikeci aykut'u getiriyor

samway
06.05.2017, 23:48
İrdeliyoruz renkdaş işte. Yalnız fenerium'un önünde o fotoğraf olmamış. Benden söylemesi

Neden olmamış ? Elimde real zaragoza atkısı ve o hafta fener zaragoza ya elendi yiyosa git oyle bir foto sen cektır .) atla eşşeği karıştırma

serdaracıl
06.05.2017, 23:51
Neden olmamış ? Elimde real zaragoza atkısı ve o hafta fener zaragoza ya elendi yiyosa git oyle bir foto sen cektır .) atla eşşeği karıştırma

Ok

samway
06.05.2017, 23:55
Kimse kusura bakmasın bugunkü maç fiyaskonun ağa babası 38. Dakika sarı kırmızı balonlar nedir ? Futboldan anlamayanın bile hugo nun bu maçta en ıyı oynayanı oldugunu gorebılecek olması ve onu hocanın oyundan cıkarması buyuk sacmalık bizim stadımızda bızden baskasını desteklıceksek bız buyuk olamayız hıcbızaman neyse herkes halinden memnun sanırım ben bugunu yedıremıyorum kendime

Ozan Kara
06.05.2017, 23:58
Roda ve Hoca arasında problem olmasa bari bu olaydan sonra takıma ciddi zarar verebilir.

Mert M.
07.05.2017, 00:01
Kimse kusura bakmasın bugunkü maç fiyaskonun ağa babası 38. Dakika sarı kırmızı balonlar nedir ? Futboldan anlamayanın bile hugo nun bu maçta en ıyı oynayanı oldugunu gorebılecek olması ve onu hocanın oyundan cıkarması buyuk sacmalık bizim stadımızda bızden baskasını desteklıceksek bız buyuk olamayız hıcbızaman neyse herkes halinden memnun sanırım ben bugunu yedıremıyorum kendime
Siz yine yediremiyorsunuz; ben utanıyorum.
Bazen soruyorum deli deli, "Allahım, bu adamları niye lama olarak yaratmadın" diye.
Dillerini nereye yönlendireceklerini şaşırdılar.

CEMEFKER
07.05.2017, 00:07
Kızmak, öfkelenmek...eleştirmek doğal şeyler...
Bu durumda sakin kalabilmek ise yaşlılık ister...
Biz bu sezonu İBB nin bjk yi yendiği bizim ise ouan kaybettiğimiz maçta bitirmiştik...

Şampiyonlar Ligi ihtimali vardı az da olsa ama İBB son noktayı koymuştu...
Gerçekci hedefler koyup, ekonomik ve takım yapısından optimum fayda sağlayacak hedeflere odsklanma zamanı şimdi...

"Yemişim" Avrupa Ligi'ni...

Paylaşımların telif hakkı saklıdır ™

oğ 61 efsanesi
07.05.2017, 00:09
ben hacı hayranı değilim. sadece onun döneminde avrupada başarı alışlkanlık haline geldi.napoli juventus lazio bu takımlarla mücadele ettik.ayrıca osmanlının çıkması da çok çok büyük bir başarıdır.

uzungöllü
07.05.2017, 00:11
Sanırım takım ikinci yarı beklentilerin üzerine çıktı ve bu çıkış hızlı ve erken oldu. İkinci yarı 30-35 puan aralığı bizim hedefimiz demişti başkan ve bu puana ulaşıldı sayılır. Galiba gelecek yıl avrupa kupalarına bilinçli olarak katılmama hesapları yapılıyor. Tek hedef olan şampiyonluk hedefleniyordur. Avrupa kupası maçları yüzünden sezon erken açılacak ve takım yorulacaktır düşüncesi takımı ve teknik ekibi hem mental hem psikolojik olarak duraksatmıştır. Hoş kaleci ile başbaşa pozisyonda bunu mu düşündü Roda,Olcay dersen YOK ARTIK derim ben de ama takımda son maçlarda genel olarak bir düşüş mevcut.

kartal61
07.05.2017, 00:13
Kayserısporla aramızdakı bag bıldıgım kadarıyla eskıye dayanıyor.Kayserıspor sadece Tg nın bazında degıl dıger gruplar tarafındanda sevılır ve sayılır.
Maçtan sonra alkıslanmalarını abartıyorsunuz.Bu kadar dert edılecek bır konu degıl.Adamlar Avnı Akerde 61.dk da bıze bağırırken gol yedıler ve bozmadan devam ettıler.Bence saygıyı hakedıyorlar.

Bugun kazansaydık çok ıyı olurdu ama kazanamadık.2 haftada 5 puan bıraktık.Rodealganında kulagını çekerler umarım.
Haklı veya haksız sen oyundan çıkarken oyle tepkı veremessın.Burası Akhısar degıl.Geçen hafta bızı galibiyetten eden adamsın.Bu hafta ıyı oynadın dıye kendını takımdan ustun goremessın.Eğer bır derdır varsa idmanda hocayla sakın bır sekılde konusursun.
Bu sekılde olursa takımda gruplaşmalar olur.Rodealgaya ceza verılmesse yarın baska oyuncularda cesaret alır.Başarı için disiplın sart.

Zaten bugun neden o kadar tepkı verdı anlamadım.Oyuna Castıllonun gırmesı için ya Rodealga çıkar yada Ndoye.Aytacı çıkarıp Castılloyu alırsan adama gulerler.Onazının yanına kımı koyacaksın o zaman.Rakıbı kım karşılayacak.Zaten çok hızlı hucum yapan bır takım Kayserıspor.

Timur Bey
07.05.2017, 00:21
İnşallah bundan sonra bütün Kayserispor maçlarımız seyircisiz olur ya da Kayserispor küme düşer de bir beş on sene çıkamaz. Böylece bugünkü gibi saçmalıkları görmeyiz. Aklım almıyor. Hangi büyük takım başka bir takımı kardeş edinip kendi sahasında onların sahasıymış gibi hareketler içinde bulunur? Yahu bu takım 2011'de bize kök söktürmedi mi? 3-3 biten maçı ne çabuk unuttuk.

61_Hasan_69
07.05.2017, 00:23
Olay nasıl TG ye bağlandı onu anlamadım . Bence de kardeşlik falan gereksiz şeyler ama bütün stat kayseri diye inliyordu o çok sevdiğiniz virada bağırıyordu . O sarı kırmızı balonlar falan yol tarafından atıldı . Bütün stat aytaci yuhaulayıp kayseriyi alkislarken Tg Aytaç lehine slogan atiyordu

cebcare
07.05.2017, 00:41
Kardes dediginiz takım skor 3-2 olinca yerden kalkmadı. Bu maglubiyetler cpk siradan hale geldi artık bıktım.

Hüseyin Çümen
07.05.2017, 00:47
Onur da maşallah geleni gideni almaya başladı sıradan bir kaleci gibi artık

Erkan SÜNGER
07.05.2017, 00:49
Yav arkadaş deplasmandaki adamlar kayseri de iyi karşılansın yemek yedirilsin çay icirilsin diye bizim taraftar neden bu yalakalığı yapıyor anlamıyorum. Resmen rezillik ya resmen rezillik. Gol yedik tribünden kayseri kayseri sesi cıkıyor. Böyle rezillik görülmedi. Banane lan kayseriden kayseri kimmiş ne kardesi?

Timur Bey
07.05.2017, 00:50
Kardes dediginiz takım skor 3-2 olinca yerden kalkmadı. Bu maglubiyetler cpk siradan hale geldi artık bıktım.

Aynen öyle boşuna demiyorlar Kayserililer kurnaz diye, hem işlerine gelen hareketleri bize yaptırıyorlar hem de durum lehlerine dönünce tipik yatan takım oluyorlar. Şimdi de bize yetenek fakiri Deniz Türüç'ü allayıp pullayıp satarlar. Bunlardan Okay haricinde aldığımız hangi oyuncu derdimize derman oldu?

Bugünkü durumdan dolayı cümle alem bize gülüyor. Maç sonunda da bazı taraftarlarımız Kayserispor'a yenildik diye seviniyor. Biz bu zihniyetle daha çok küçük engele takılırız ve o engellerin bedelini sezon sonlarında çok görürüz.

Ozan Yılmaz
07.05.2017, 00:51
2 haftadır g.saray ve antalya için çalışıyoruz reamen maşallah. Adamları zorla avrupaya göndermeye çalışan daha çok biz olduk. İşin ilginci onlar tepsiyi bizim önümüze itiyor, biz istemezuk deyip altın tepsiyi fırlatıp atıyoruz. Demek ki taraftardan daha az önem veriliyor bu avrupa meselesine takımlar tarafından.

Bu arada Kayseri lig tarihinde Trabzon'daki ilk galibiyetini almış. Hayırlı olsun. Son birkaç yıldır bırakmadığınız unvan kalmadı.

Gürkan Asma
07.05.2017, 01:17

Özellikle deplasman tribününe baktım, biz gol yiyince bizimkiler alkışlıyor, biz attığımızda hiç alkış yapmadılar sus pus.

Gürkan Asma
07.05.2017, 01:31
Berbat bi gündü, 23 nisan havasında bir maç, rezil bi taraftar (grubu), rezil bir hoca vardı bugün. Unutmak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum. Midem bulandı maçta 80. dk da çıktım, kaldıramadım fazlasını. Şu tg ye bedava bilet verilsin yine, yemin ediyorum kombine almayacağım. 2-3 maça giderim kalanını da evde izlerim.

Kendi stadımızda 3 yiyip rakibi alkışlıyoruz, Pereira kendi kendini yiyor herif nasıl 3 yeriz diye, taraftar bayram yapıyor. Büyük takımın küçük taraftarı (grubu)

cebcare
07.05.2017, 01:31
Özellikle deplasman tribününe baktım, biz gol yiyince bizimkiler alkışlıyor, biz attığımızda hiç alkış yapmadılar sus pus.
Bugum tribunde yasananlar Trabzonspor'a ihanetti.
Kayserispor'a veya x takıma saygı duymaya varım ama bu kadar kepazelik olmaz ne güzel de bizi yendiniz der gibi hic hazmedemiyorum ne skoru ne de yasananları.
Uyku tutmadı sinirden.

Gürkan Asma
07.05.2017, 01:34
Bugum tribunde yasananlar Trabzonspor'a ihanetti.
Kayserispor'a veya x takıma saygı duymaya varım ama bu kadar kepazelik olmaz ne güzel de bizi yendiniz der gibi hic hazmedemiyorum ne skoru ne de yasananları.
Uyku tutmadı sinirden.
Aynı durumdayız valla, sinirlerim bozuldu. Biz kendi sahamızı rakibe bayram yeri, kendi oyuncularımıza deplasman yaptık. Kayserili oyuncular kalan maçlarını burda oynamak istemiyorlarsa bişey bilmiyorum.

yigits
07.05.2017, 01:35
Maalesef Trabzonspor,taraftar kitlesi için bir kaç beden büyük bir takım. Bir şey olsa da Kayseri'ye jest yapsak diye nöbet tutan romantik taraftarlar gördüm bugün.

memozcan
07.05.2017, 02:09
rezil bir taraftar kitlesine sahip olduğumuz bir kez daha kanıtlandı maalesef..

sahada senin forman için ter döken oyuncu sahanın ortasına s.çmadıkça oyuncuyu ıslıklamak ne demektir? son düdük çalınır istersen ana avrat küfredersin ama son düdüğe kadar o oyuncunun emeğine saygı duyacaksın!!!

ts_tuncay_ts
07.05.2017, 02:11
Bu hafta bize ceza verilecek mi diye çok merak ediyorum...PFDK, acaba bu haftaki maç için de ceza verecek mi bize merakla bekliyorum...

Sami Kuk
07.05.2017, 02:48
Özellikle deplasman tribününe baktım, biz gol yiyince bizimkiler alkışlıyor, biz attığımızda hiç alkış yapmadılar sus pus.Sen daha dur..Trabzon a küfür edecekleri zitlasacaklari zamanda olcak ozaman görcem ben.Herkes objektif olsun kimse kivirmasin.Bu maçı göz göre göre hoca verdi.Böyle maç fenerin olsa veya başka takım yapsa senin rakibine karşı şikenin kralı oldu derdiniz.Deniz sezon sonu Trabzonda şimdiden yazıyorum..Neyin karşılığında?Şimdi izledim maçtan sonra şehir turu kornalarla konvoy bile yapmışlar.Çüş yani

artvints
07.05.2017, 02:50
.............onazi
.........yusuf.....bero
.olcay.....rodallega....castillo

ile maça çıksaydık. güzel güzel oynasaydık. bu oyunculara yatırım yapıldı bunlar oynuyor derdik. ndoye aytaç skor gelmediğinde veya oyunu tutmak için, yapmak için yapılacak değişiklikler olur. gümüşhane maçında skor mu oyuncu kazanmak mı deyip, maçı 2-1 kaybedince dersini almış olması lazımdı hocanın. geleceği olmayan diziliş ve oyuncularla sahaya çıkmayı yanlış buluyorum. kaybedince elimizde veri olur en azından. aytaç'ın kötü oynaması yeni birşey değil.

pazarkapılı
07.05.2017, 08:40
takım kotu oynayınca sürekli yazdıgım forumda takım iyi oynamaya iyi sonuclar almya baslayınca ara vermiştim, simdi tekrar destege ihtiyac duydugu için....
a futbolcu kotu oynar b futbolcusu iyi oynar c nasıl oynarsa oynasın....
birazda mesele, takımın onbir oyuncuyla sahada oldugunun idrakıdır....gelecegi olan kadro analiz vesaire bunlar iyi de, toplumsal baskı travması suanda trabzondaki futbolun belkide tüm icraatların arkasında canavar gibi degerleri tüketiyor, bunu görmeden gelen yorumlar yapmak gercegi süzememektir....

Travelair
07.05.2017, 10:26
Güven, zor kazanılan, kolay kaybedilen. Benim güvenim kalmadı, ne futbolcuya, ne teknik direktöre, ne taraftara, ne yöneticiye, ne medyaya, ne camiaya. Yanlış anlaşılacağımı biliyorum, anlaşılmayacağımı biliyorum, yazıyorum yine de. Değerler, kavramlar birbirine karıştırılarak örülen taşların oluşturduğu yolun ulaştığı yerden sakının

Murat Keçeci
07.05.2017, 10:31
Kazanmamız gereken bir maçtı.4.lük yarışında 3 takımın birbirine ikramı devam etti fakat hiçkimse bu ikramı kabul etmedi.

Maça değinirsek son haftalardaki düşüşün sebebi tamamen orta saha kaynaklı çünkü orta saha oyuncularımız fiziksel ve mental açıdan bayağı yıprandı.Bu oyuncuların yerlerine girenlerde ihtiyaçları karşılamayınca direncimiz düştü bu da ritmimizi bozdu.

Orta sahanın göbeğindeki ikili bayağı yıprandı.Forvet oyuncumuz topsuz oyunda olmayınca yük iyice arttı.Bütün yük yusuf yazıcı ve asıl mevkisi orası olmayan ndoye kaldı doğal olarak onlarında verimi düştü zorlanmaya başladılar.

Rodellaga konusuna değinirsek son haftalarda performansında ciddi bir yükseliş var rakip kaleyi tehdit etme konusunda Akhisarın ilk dönemindeki futbola dönmeye başladı fakat bu oyun çift yönlü bir oyun bir yeri yaparken bir yeri yıkmamak gerekiyor bizim son haftalardaki problemimiz skor kalitemizi yükseltirken oyun kalitemizi düşürdük eğer ikisi birlikte yükselirse o zaman içindeki durumumuz anlam yüklenmiş olur.Oyuncu kendi çapında haklı performansı yükseldiği için sahada kalmak istiyor fakat takımı etkileyen teknik taktik bir sürü sebeb var o açıdan bakınca da Ersun hoca da haklı.

Teraziyi dengede tutabilmek çok önemli t.direktörlük işte tam burada başlıyor 34 hafta boyunca merdivenleri adım adım çıkarken aynı zamanda elindeki teraziyi de dengede tutması gerekiyor.

Son haftalardaki puan kaybı doğal bir durum öyle abartılacak bir şey yok, takım doğru yolda doğru işler devam ettiği sürece gemi limana varacaktır.

Cagdas Topal
07.05.2017, 10:59
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170507/d7f7133dc133a518ca74035b15c9278a.jpg

Şu kare gözüne girsin Ersun

yatmaztara
07.05.2017, 11:09
Şu Bülo düşse de bu yenilgi bi işe yarasa acayip sinirliyim.

bordoylamavi
07.05.2017, 11:32
bu kadar iyi oynayana bi takımı ilk kez böyle berbat gördüm. suçlusu aytaçla oyun kuran ersun hoccadır. aytaç merakında bi an önce vazgeçmeli. ben böyle bi saçmalık görmedim arkadaş

Cagdas Topal
07.05.2017, 11:34
Ayrıca rekabetin olduğu yerde kardeş olmaz, benim bir kardeşim yok soytarıların varsa Trabzonspor adına kardeş demesinler tribün grubu kardeşliği yapsınlar ne demektir sarı kırmızı bayrakların sallanması ne demektir gol yeyince alkış tutulması s. gidin

Sen git rakibi alkışla kendi oyuncunu yuhala bunların Trabzonspor ' a katkısı var mı yahu beyinsiz herifler.

Furkan Özdem
07.05.2017, 12:56
Yediğimiz 3 golü de 2. lig takımları yemez. Sağlam defans yapıyorduk ne oldu bu maç anlamadım. Okay mıydı yani o defansif performansın yapı taşı? Yenilgide başta ersun hocanın tercihleri dahil birçok sebep var ama yediğimiz goller şaka gibi.

yüregimts
07.05.2017, 13:01
Baskanın ve hocanın avrupa kupalarına gitmeme isteği olabilir mi ? ben ciddi ciddi bunu düsünmeye basladım.

Cünkü baskana böyle bi soru sorulduğun da pek istekli değildi .

gurur6134
07.05.2017, 13:18
Beni hala yanlış anlayan var..

Bakın Rizespor zaten hak etti.Yönetime söven söven e Önce sen Kayseri yi yeneceksin diye

Sorun maç başından sonuna kadar adamları desteklemen.Kiskananlar catlasin diye bağırıp maçtan sonra tribüne çağırmak..Rize de ki macta da kayseri bağırmak. Gelip burda üstüne birde tatlı niyetine rizelilere birde hakaret ediyorsunuz.Teşekkür ederiz

2011 den sonra ki malum surecte menfaat beklemeden trabzonsporu destekleyen 2 camianin taraftari vardi biri kayserispor taraftari biride urfaspor.cinconun sirf sikeci dusmanligi nedeniyle desteklemesini saymiyorum 8 kisi kalmis takima nasil oley cektiklerini gorduk..bu kardeslik muhabbeti artik gına getirdi..rizespor basda olmak uzere diger karadeniz kluplerinin taraftarlari agizlarini acip tek kelime etselerdi de istanbul yalakaligi yapcaklarina 2011 ve sonrasi onlarda kardeslik sifatina erisseymisler..herkes haddini bilsin kapisinin onunu temizlesin once laf etcegine trabzonspora..dun ki mac hocanin yanlis oyuncu tercihleri basda olmak uzere 3 4 oyuncunun cok kotu performansi yuzunden kaybedilmistir..kimse altinda baska sey aramasin..61.dakikada karadeniz takimlari trabzonspor maclarinda kufur ederlerken hatta kendi aralarinda oynadiklari maclarda bile (samsun_ordu) trabzonspora 61.dakikada soverken kayseri urfa simdide malatyaspor taraftari trabzon diye bagiriyorsa bu trabzonsporun buyuklugunu abiligini bu takimlarin kabul etmesi demektir bazilarina inat gozlerine soka soka..evet ne diyorlardi "kiskananlar catlasin " mesaji alanlar almistir..

Cagdas Topal
07.05.2017, 13:19
Baskanın ve hocanın avrupa kupalarına gitmeme isteği olabilir mi ? ben ciddi ciddi bunu düsünmeye basladım.

Bende öyle düşünüyorum çünkü gelecek sene yapılacak 3 veya 4 takviye ile 3 kulvarda yarışabilecek ekip olmayacağını onlar da biliyor. 5. Olup avrupaya gitmek demek 20 gün önceden sezonu açmak anlamına geliyor bence bilinçli bir şekilde 6. Bitireceğiz sezonu 3. Olmayı denedik ihtimali vardı imkansız olunca saldık 2 haftadır hepsi bu.

yüregimts
07.05.2017, 13:22
Sen takımın en iyisini cıkart , Aytac denen sıgırı alma tüm takımı düsür oyundan , bunun baska acıklaması olamaz arkadas.

Ulan Uğur'un isyanından sonra bile o adamı tutmazdım oyunda... Adam gibi cıkıp desinler ki biz sadece ligi düsünüyoruz.

bizde yırtmayalım bi yerlerimizi...

gurur6134
07.05.2017, 13:23

Olamaz uefaya sunulan bilancoda 20 milyon tl avrupa kupalarina katilim bedeli ve olasi beklenen gelir vardi avrupa kupalarindan..

doktor
07.05.2017, 13:35
Aytac yerine Abdulkadiri kadroya dahil etseydin ve o batırsaydı, rodayı çıkarmasaydın ve bu şekilde yenilseydik gıkım çıkmazdı. En azından gençlere şans veriyor ve Okayın yeri dolmadı deyip susardık. Ayrıca gerçekten Abdulkadirin gelişimi için gerçekten zamana ihtiyacı olup olmadığını da görürdük. Şahsen ben sesimi çıkarmazdım ama yaptığın hatalar zinciri şu an senin tartışılmana neden oluyor Ersun hoca. Bu sezondan taraftar zaten bişey beklemiyordu ama takımın bişeyleri yapabilecek mac kazanabilecek gençleri deneyebilecek potansiyeli varken bunu yapmaman tamamen senin hatan

doktor
07.05.2017, 13:38
Taraftar gençlere şans vermeni istiyor artık. Keza Yusuf bile Ekici olayı ve veronın sakatlığı nedeni ile şans eseri şans buldu ve kendini gösterdi. Yoksa senin düzenli oynatacağınıda tahmin etmiyorum

gurur6134
07.05.2017, 13:38
Hoca tercihleri yuzunden kaybettigimiz bir mac sonrasi sirf trubunde ki dayanisma nedeniyle ki bu 5 yildir var yeni degil trabzonspora bazi ithamlarda bulunanlara son sozum dun bizi yenen kayseri gayseyi 2 macda da yendi sikecileri icerde yendi deplasmanda berabere kaldi 8tasa icerde yenildi deplasmanda berabere kaldi bu maclarda da mi tribunde dayanisma vardi ayiptir yapmayin sunu..

Sacit
07.05.2017, 13:39
Rakip gol atıyor beyinsiz taraftar grupları alkışlıyor. Bu durumda senin futbolcun nasıl motive olacak ? Kendi oyuncularına yaptığın bu ayıbı nasıl açıklayacaksın ? Trabzonspor gol yiyor ve rakip alkışlanıyor!!! Maç bitince adetten alkışlarsın o başka ama gol yiyince alkışlamak nedir ? Suyunu çıkardılar, çok fazla abarttılar. Sana ne ya sana ne! kardeşmişmiş, futbolda böyle bişe yok.

Kimse benim kardeşim değildir. kayserispor küme düşsün bu iş bitsin.
Trabzonspor taraftarının %80'i beyinsizdir, aptaldır, düşünemez.

Gol yiyor balon uçuruyor. Vakfıkebirliler grubu ile Trabzonlu gençler grubu tribünlerden men edilsin. Utanıyorum bunlardan, tiksiniyorum. Yobaz kafalılar, satılmışlar bütün sıfatları hak ediyorlar.

Ersun Yanal'a ne desem boş! Gol atan oyuncuyu çıkarmanın izahı nedir ?
Takım berbat halde ve en iyi olanı çıkardı. Bu maç kabustan beterdi

doktor
07.05.2017, 13:40
Elimizde Abdulkadir gibi potansiyel var ve bu sezon sana kimse niye oynattında kötü oynadı demez. Seneyede oynatacağını düşünmüyorum. Ki Yusufta sans eseri sans buldu ve kendini gösterdi

s.ayaz
07.05.2017, 13:43
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170507/d7f7133dc133a518ca74035b15c9278a.jpg

Şu kare gözüne girsin Ersun

Ah ah şu adam kenara nasıl alınır ? Nerde adalet ? Adam seni sahiplenmiş, ödülü bu mu olmalıydı. Yazık çok yazık.

doktor
07.05.2017, 13:44
Oynatmıyorsun hocam kimsenin biley beklemediği bir sezonda bu gençleri oynatmıyorsun. kendi kafandaki şablonu tabiki yapacaksın ama kritik hataları yaptığında da eleştiriyi de kabul ediceksin. Giden 1 puan veya 3 puan olsun önemli değil ama bu maçla başka şeylerde gitti haberin olsun

Berkan
07.05.2017, 13:59
Şu kardeşlik saçmalığıda umarım son bulur

Mert Oğuzlu61
07.05.2017, 14:01
_____aytaç___onazi

___olcay__ndoye___yazıcı (Olcay, Yazıcı ve Ndoye nerede oynuyorlar anlayamadan maç bitti)

__________hugo

--------------------------

______bero__onazi

___olcay__yazıcı___castillo

__________hugo

Mesela şöyle bir şey çıkarsak abartmıyorum rahat rahat kazanırdık. Hadi kanatlar neyse ama orta sahayla oynadığın zaman takımın kimyası değişiyor, Onazi defansif oyuncu. Yanına Aytaç ı koyduğun zaman maç kazanman mucizelere kalıyor, yıl olmuş 2017 Aytaç-Onazi orta sahası nedir yaw ?

Transfer başlığında sık sık Ndiaye yazmamın sebebi işte tam olarak buydu. Topu alıp ön alana taşıyacak oyuncumuz yok, Onazi gariban gibi tek başına kaldı, yanındaki resmen dili dışarı çıkmış yürüyordu ve eksik oynatıyordu, normal şartlarda 2. golden sonra çıkarılması lazımdı ama maç boyunca oyunda kaldı son dakikalarda çıkarıldı. Taktikle falan alakası yok, kim ne derse desin Ersun hoca dün maçı kazanmak istemedi. Kafası çok başka yerlerdeydi, sebebi neydi ne yapmaya çalışıyor orasını bilemem ama yaktı bizi. Normal bir maç değildi, anormal maçtı.

alperrr
07.05.2017, 14:02
yenilgiden de çok şey öğrenilebilir..
gelecektede eğer aynı hataları yapmazsanız çok şey kazanırsınız

yalnız baştan söyliyim kayseriyi yenerek ligde 4. olmak hedefi benim için şuanda küçük bir hedeftir

şöyle iki türlü durum var ...
yazdıklarımın hepsi doğru çıkmayabilir öngörüde bulunuyorum...

birinci durum mağlubiyet dolayısıyla takımı ve hocayı ağır şekilde eleştirenler
kendi sahanda yenilmeme baskısı ,büyük kulüp baskısı oluşturarak gelecekteki başarılar için dinamik bir ortam yaratıyorlar....

........................................

ikinci durum sadece taraftarımız maç kazanmayı seviyor hazır gs de kaybetmiş puan farkı 1 e düşecekti önümüzdeki yıl iki belki bir ön eleme + playof (yanlış hatırlamıyorsam) oynamak istiyor...

eskiden beri hep böyle düşünen taraftarımız varmış bunu şimdi daha iyi anlayabiliyorum...

takımın gücüne oyuncu kalitesine vs bakmak yok
gerçeklerin farkına varmak yok..

soru şu :
bu takım seneye uefaya kalınca
uefa kupasını alır mı?
finale kalır mı?
yarı finale kalırmı?
çeyrek finale kalır mı?

tabii bunun yanında seneye herkesin istediği net bir hedef var ŞAMPİYON olmak

yanii seneye şampiyonluğa oynarken uefada ne başarır..
veya iki kulvarda götürebilirmi..

....
geçen bir arkadaş demişti bende aynı fikirdeydim gs bursaya beş atınca gs den birşey olmaz bursa çok kötü olduğu için sonuç böyle
kasımpaşa en az üç atar dedi bugün sonuç ortada..
sene başında puanları toplarken bursa birçok taraftarımız bunlar futbol oynamıyor diyordu sonuç ortada..
.....

yani bazı şeyler için çok bilgili olmaya gerek yok gerçekler rahatlıkla herkes tarafından görülüyor...

Trabzonsporun şimdiki kadrosu yense ne olur yenilse ne olur..
oyun olarak kesinlikle umut var ..
hoca bazen oyuncu tercihi ,yanlış oyuncu değiştirme vs. yapsada bize hem güzel futbol oynatıyor
hemde büyük takım futbolu oynatıyor..

4-5 kaliteli transferle takım desteklenmezse takıma yazık olacak..
yazıcı-olcay-mas vs. zaman zaman dinlendirilip yükleri hafifletilmezse onların süpermen olmayıp ellerinden geldiğini yaptığını kimse düşünmeyecek..

bitik gs (bitikken bile son 2-3 seneleri kupalarla dolu)
parasız ve iğrenç bir futbol oynayan fb varken

güzel bir iskelet yakalamışız iyi takviyelerle seneye ŞAMPİYONluğa oynayalım...
kısmetse... olalım gerisi hikaye

Uğur Gündüz
07.05.2017, 14:25
Çok net hoca faciası izledik akşam. EY bunu bilerek yaptıysa vahim, doğru karar verdiğini sanarak yaptıysa daha da vahim bir durum var.

Kadro açıklanınca herkes bu kadronun bir haltlar becereceğini anlamıştı. Aytaç tercihi , Yusuf'un kanata çekilip işlevsizleştirilmesi, orta alanın rakibe bırakılacağının işaretini vermişti. Kimsenin anlamadığı BJK maçına kadar bir oyun kurgusu bulunan bu takımın son 3 maçtır neden bozulmak istenmesi!

Benim aklıma yine seneye Avrupa'ya gitmek istememe dangalaklığı geliyor. Yani meşhur iki kulvar hikayesi.

Senaryo yazıldı, EY'da sahneye koymaya çalışıyor. Öyle olması bile iyi ihtimal. Yoksa bu tercihler daha üst sıralar için yapılmış başarı tercihleriyse , seneye ayvayı yedik!

Ya EY kendine gelsin Ya da seneye de böyle saçmalayacaksa yol yakınken gitsin.

Trabzon seyircisi kafayı sıyırmış, rakibin golünü alkışlamanın kendi futbolcusunda yaratacağı kafa karışıklığını anlayamıyor. Yoksa anlıyor mu?

sasort
07.05.2017, 14:39
2 haftadir maç izleyemiyorum

nedir anlamadim maç kazanamiyoruz

ndoye anladik tecrübe

aytaç elinde alternatif yok

tamam da

seneye hazirlik diyoruz

alsana orta sahaya beroyu

forvette rode ile oynasana

seneye ndoye olmayacak oyunda tutmanin manasi nedir

onur laf söyleyeceğim bana kizacak arkadaşlar

antalya maçinda esteban daha iyi resmen

o maçta serbest vuruş atti eto

onur olsa onuda yerdi

uzaktan şutlarda performansi çok düştü

yüregimts
07.05.2017, 14:48
Kardesmis ne kardesi be midem bulanıyo midem...Bi kardes üzülürken diger kardes bayram eder mi hee ?

Bizim kardesimiz yenilince aglayan adamdır. Kardeslik hikayelerini gecin

Yavuz KÜÇÜK
07.05.2017, 15:00
Dünden beri kafayı yedim. Ne kardeşliği ya? Öz kardeşler bile rakip olarak sahaya çıktığında birbirleriyle kora kor mücadele ediyor. Sen öyle mal gibi taraftarlık yaparsan olacağı bu. Kazanma hırsına ne oldu?

61_Hasan_69
07.05.2017, 15:20
Rakip gol atıyor beyinsiz taraftar grupları alkışlıyor. Bu durumda senin futbolcun nasıl motive olacak ? Kendi oyuncularına yaptığın bu ayıbı nasıl açıklayacaksın ? Trabzonspor gol yiyor ve rakip alkışlanıyor!!! Maç bitince adetten alkışlarsın o başka ama gol yiyince alkışlamak nedir ? Suyunu çıkardılar, çok fazla abarttılar. Sana ne ya sana ne! kardeşmişmiş, futbolda böyle bişe yok.

Kimse benim kardeşim değildir. kayserispor küme düşsün bu iş bitsin.
Trabzonspor taraftarının %80'i beyinsizdir, aptaldır, düşünemez.

Gol yiyor balon uçuruyor. Vakfıkebirliler grubu ile Trabzonlu gençler grubu tribünlerden men edilsin. Utanıyorum bunlardan, tiksiniyorum. Yobaz kafalılar, satılmışlar bütün sıfatları hak ediyorlar.

Ersun Yanal'a ne desem boş! Gol atan oyuncuyu çıkarmanın izahı nedir ?
Takım berbat halde ve en iyi olanı çıkardı. Bu maç kabustan beterdi

Çok beğendiğiniz Vira ne yapıyordu ?

yorumsuz6117
07.05.2017, 15:26
Bence tek bi grubu kötülemek doğru değil.. Genel olarak taraftar olgumuz fazlasıyla vasat.. Bu taraftar yapısının stad full dolsa bile takım şampiyonluğa oynarken itici güç olması zor görünüyor ve bunu değiştirmekte imkansız.. Trabzonspor taş gibi takım olucak taş gibi futbol oynıcak taraftarı da arkasına alacak başka türlüsü zor..

sasort
07.05.2017, 15:49
çok erken havaya girdik

görülmesi gereken halen başarili 11 de bile eksiklikler var

maçi izlemedim aytaca çok kizmişlar arkadaşlar

ama

bu adam alinirken hepimiz ümitliydik
bu adam eses te bir maçta 13 km koşarak rekor kirmişti
uzaktan şutlari fiziği yaninda

düşük yani tekniği pozisyon bilgisi diyorduk

ilerleme yapamadi

oynatamadik oynadiği dönemlerde sakatlik problemleri oldu verimli bir oynama dönemi olmadi

bence yaş itibari ile anca yedek olur

ama oynamak ise niyeti oynayacaği yere gitmesi kendisi için en iyisi olur

güray gibi

sasort
07.05.2017, 15:56
Onazi için ne düşünüyor arakdaşlar

ön libero paslari top taşiyor bazen

ancak

şb maçinda lens çarpip düşmesi aklimdan gitmiyor

ileride yusuf yaninda okay olmasa onazi ön liberoda ne kadar faydali olur

çünkü

okay gibi fiziği kuvvetli mücadele eden adam ile birlikte oynuyor

başka şansi bu takimin şansi bence yazici

gibi bir on numaraya sahibiz

oyun görüşü ve tekniği var belli ölçüde

bencil değil topu doğrudan servis ediyor

klasik 10 numaralarin aksine koşuyor press yapiyor orta sahanin yükünü aliyor

press konusunda koşuyor ama fayda kismi tartişilir ama koşup basmasi bile arti fayda sağliyor

sözün özü okay onazi ayni karakterde oyuncular bence onazi okayin yedeği olmasi gerekir diyorum

yorumsuz6117
07.05.2017, 16:22
Onaziyle şampiyonluğa oynanmaz en fazla 4.'lüğe oynanır..

DeAgLeMaNyAq
07.05.2017, 17:26
Okay'ın Kayseri maçı öncesindeki sakatlığı da numaraymış bak sen. Camia olarak iyice paranoyaklaştık. Kayseri GS ve FB'yi yenip BJK ile berabere kalınca ses yok bizi yenince şike. Yazık...

kanterts
07.05.2017, 17:32
Tirnak icerisinde pis bir Taraftar istiyorum Stadimizda. Istanbullular öyle 15 ekstra Puan aliyor. Rakibe veya Hakeme baski yok bizde.

Berkan
07.05.2017, 18:15
Kayseri kardeşimizmiş ama sebebi belli değil. Böylede avel bir taraftar grubu var.

Berkan
07.05.2017, 18:23
Eğer ligde bir kardeş varsa o da Bursaspordur. 2011 de kim TS'a karşı canını dişine taktı, şb karşı maçı verdi herkes gördü.

Doğan BULAT
07.05.2017, 23:41
Rizespor Trabzon ve kayseri maçında şike var dese yeridir

homosapiens
07.05.2017, 23:46
Kardeşlik muhabbeti akıl dışı. Dost da düşman da olmaz oyunda, rakip olur. Kayseri de İstanbul takımları da rakibimizdir. Saçma sapan mevzularla uğraşıyoruz

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önder28
07.05.2017, 23:49
Galibiyeti, sevinmeyi, yenilgiyi üzülmeyi abarttıgımız gibi "kardeşliği" de abarttık.

Joomla!
08.05.2017, 00:16
maca asilmadiklari bir gercek, yoksa her türlü yenerlerdi. yenilen goller bile ahaste ahaste idi...

oğ 61 efsanesi
08.05.2017, 00:44
arkadaşlar siteye girerken virüs uyarısı herkese cıkıyor mu?

Doğan Şahin
08.05.2017, 00:48
http://forum.bordomavi.net/showthread.php/54303-B%FCy%FC-Bozuldu!-Do%F0an-%DEahin?p=1920688212#post1920688212

Herkese iyi geceler. Maç yazım...

HOPA'LI TS'Lİ
08.05.2017, 08:18
Kimse bana kızmasın.
TS bu maçta hatır şikesi yapmıştır.
Oyuncular istese bu maçı alırlardı.
Defansı hiç bu kadar savruk görmedim. Yenilen goller neydi öyle?
Bizimkiler ligi bitirmiş gibiydiler. (Rodellaga hariç)
Sanırım Antalya yenilince biz kardeş takıma asılmayalım, bir şekilde 5. oluruz. 4.ise olamayız diye yaydılar işi
Kayseri iyi oynamış gözükse de biz izin verdik, geride çok boş alan bıraktık. Hamdi ASLAN bile TS'nin 2.devre hiç bu kadar kopuk ve boş alan bıraktığı bir maç yok dedi.
Bence 5.olup 3 ön eleme oynayıp yıpranacağımıza 6.olalım daha hayırlı olur.
GS ile 1 puan kalmışken sinirden delirdim cumartesi akşamı
Artık 50. yılda şampiyonluğa sloganının hayata geçirmesini bekliyorum Başkan USTA'dan
Bu sezondan tek beklentim şikebahçeyi sahasında yenmek ve Başakşehir'i Akyazı'da yenmek
Umarım Şenol GÜNEŞ 5.5.1996'da kendi elleriyle son 4 haftada fenere verdiği şampiyonluğu bu kez de MBFK'ye vermez.

TSelif
08.05.2017, 08:18
Okay'ın Kayseri maçı öncesindeki sakatlığı da numaraymış bak sen. Camia olarak iyice paranoyaklaştık. Kayseri GS ve FB'yi yenip BJK ile berabere kalınca ses yok bizi yenince şike. Yazık...

:alkış: :alkış:
Aklı başında bi yorum gördüm nihayet :)

HOPA'LI TS'Lİ
08.05.2017, 08:20
Rizespor Trabzon ve kayseri maçında şike var dese yeridir

Rize'ye canla başla oynayan biz Kayser'ye süngerleştik.

Yakışmadı bu tavır

Kardeş takım olayını abarttık.

Bu maçı alsaydık GS ile 1 puan kalacaktı.

Kahrolduk

HOPA'LI TS'Lİ
08.05.2017, 08:22
:alkış: :alkış:
Aklı başında bi yorum gördüm nihayet :)

Maçı izleyin.
TS nasıl oynadı? Pereira ve Mas neler yaptı?
Durica ne hatalar yaptı?
Aytaç 2.golü attırdı.

Faik Yılmaz
08.05.2017, 08:24
Trabzonspor aynı Trabzon havası gibi.....

Bir güneş geldi zannettik bahar geldi.....Oysa sonra bir fırtına bir yağmur ıslandık gittik....