PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 29.Hafta l Trabzonspor 0-0 Gençlerbirliği l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4]

Doğukan Uçan
29.04.2017, 21:06
haftaya kayseriyi yenerseniz kardeşlik biter

taha küçük
galatasaray bu gazla 4.olur antalya da 5.olur. daha başakşehir bursa fenerbahçe kayseri maçlarını oynamamışız kimse kendini kandırmasın. zaten alanya konya gençlerbirliğini yenemeyen takım uefa ya giderse haksızlık olur

Bu kadar skor taraftarı olmayın ya Alanya'yı yenemeyen takım neden Uefa ya gidemesin her takımı yenecek miyiz? Kayseri sanki çok iyi takım son 5 maçının 4 ünü kaybetmiş Bursa desen Akhisar 5 atmış bırakın bu boş işleri haftaya Kayseri'ye karşı kazanırız bu kaçta oyuncuların basiretsizilğinden atamadık haftaya atarız.

hay1699
Hamle oyuncularımız yok şu an, iyi yoldayız. Pozisyon vermedik, bulduk atamadık.

Muhammet_61
29.04.2017, 21:07
Okay çıkınca Medjani oyuna girmeliydi. Böylece orta saha direncu düşmez ve Yusuf ile Damdoy önde daha rahat hareket ederdi. İkinci devrede de gününde olmayan Olcay ile Castillo değiştirilirdi.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tonya55
arkadas topta bazen sevecek iyi pozisyonlar yakaladık olmadı.

Yıldıray Emanet
Olcayın şutları bisküvi kırmaz bırak kaleye giricek bide :D komik

Ahmet Aksu
maç içinde fazla eleştiriyoruz kabul ediyorum.
ama bu kadar pozisyon bulup kaçırınca krize giriyoruz..

inşallah seneye 3-4 transferle harika işler yaparız..
stoper-ortasaha-kanat-forvet alsak yeterli

ilelebeTS
Sakin kalıp topu 3 direk arasına sokamadık bi. Kapanan rakibi çözemedik. Kilit oyuncu eksikliğimiz ortaya çıktı.

artvints
olcay olmasa hücumda top tutamayız, diğerlerinin kafası çalışmıyor. yaptığı koşular, attığı ters toplar çok iyiydi, hücumda bitiremedi sadece. girdiği pozisyon çok netti, sakin olup yakın direğe vursa maçı almıştık. strese girmememiz gerekiyor.

alanya ve gençlerbirliği maçında benzer hadiseler yaşandı, yaşanan erken sakatlık, düzendeki ufak değişiklikler kafalarda soru işareti bıraktı. pas ve pres alışkanlığımız bozuldu.

yorumsuz6117
Onazi'de bugün müthiş özveriyle oynadı.. 2. yarıda ki özverili oyun için takımımıza teşekkürler Rodallega beceriksizi hariç..

BlackPanther
Castillo neden tutuk oynadı. Sanki canı top oynamak istemedi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

BlackPanther
29.04.2017, 21:08
Rodallega tam 11 kez kaleye şut çekmiş.

Gol sayısı 0

M. Fatih ALEMDAR
Elhamdulillah takimimiz harbi takim oldu.
Olur boyle kazalar
Hic kafaya takmaya gerek yok.
Bu takim is yapar aga.

Inşallah seneye bu ligin tozunu atacagiz. İnancim tam.

Giallorossi
En cok pozisyonu tartismasiz Roda kacirdi ama en net olanini Olcay kacirdi. Birebir pozisyonda kalecinin soluna atsa kesin gol olacak

Muhammed Ayaz
İyi oynuyoruz coşkulu oynuyoruz. Alanya maçında olmadı, bu maç olmadı. Bu devran sürekli böyle gitmez illaki olacağı günlerde gelecek.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert M.
29.04.2017, 21:09
İlk yarıyı izleyemedim işlerimden dolayı. İkinci yarının büyük bölümünde N'doye'nin top dağıtmasını çok beğendim. Top ona gelince nedense içimde hep bir heyecan oldu nokta bir pas verecek diye. O pasları verdi de ama sonuç çıkmadı maalesef.
Sağlık olsun. Ben izlediğim ikinci yarıdan ve takımın presinden - mücadelesinden keyif aldım. Canımız sağ olsun.
Bu basiretsizlik sonucu alınan beraberlik, hafta içi derin sulara açılan birilerinin kulağına küpe olur umarım. Ayaklarımız çok erken kesiyor zira yerle olan teması. Topraktan şaşmayacaksın. Ne ekersen onu biçersin. Ayrıca, toprağa bir verirsin, sana bin sunar.
İyi akşamlar.

yorumsuz6117
29.04.2017, 21:09
Rodellega bu takımın golcüsü olamaz açık net
Yedek bile olamaz , şampiyonluğa oynasak şampiyonluktan eder bu adam bizi..

selcuk
29.04.2017, 21:10

adam 3 yüzde yüzlük asist birakti

daha ne yapacak

kackere yazdik bu adam gecirdigi kampdan sonra bu sezon 3000 dakikayi doldurdu, 3500e gidiyor
üzerindeki yorgunlugu anlamak gerek

BlackPanther
Yedek bile olamaz , şampiyonluğa oynasak şampiyonluktan eder bu adam bizi..

Eder. O kesin.

Ahmet Aksu
hoca oynatmamakta haklı hiçbirşey yapamıyor..
3,5 milyonluk bir oyuncu değil daha doğrusu ligimize uygun değil..

bruma gibi bir avrupa ligine gidip tecrübe kazanmalı bizim ligdeki kasap defansları aşması şimdilik zor. bide çok bencil..

Cagdas Topal
29.04.2017, 21:11
Canınız sağolsun uşaklar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enaldo61
Bence maçın en kötüsü yine taraftardı. Dışarıdan gelenler demek ki bu stadı cehenneme çeviriyor.

Ufuk
Ndoye aman gol kaçırmayayım diye ceza sahasının etrafında bile gezmedi tam bir looser. Bi ara Onaziye dur ben senin yerine geçiyim sen az daha öne çık dicek sandım

Kesinlikle katılıyorum. Orta sahada iyi top tutuyor kabul ama bu adam golcü. Golcü dediğin her topa ayak sokar, her fırsatta öncelikle kaleyi düşünür. Rodallega kaçırdı falan ama en uçta damdoy oynasa bugün girdiği pozisyonların hiçbirisine giremezdi muhtemelen.

Tüm suçlu Rodalleganın yeni saç stili bence.

Olcay gol kaçırdı falan ama yok bitmiş yok formsuz falan katılmıyorum. Rodallega pasları değerlendirse 2-3 asisti vardı.

Rize'den sonra en kötü oyun olduğunada katılmıyorum. Kötü değil beceriksizdi takım bugün. 25 şut atıp net pozisyonları gole çeviremedik. Rize'de pozisyona bile giremedik, burda bizimkiler atamadı.

Bizim için maçın kırılma noktası Okayın sakatlığı oldu. Yusuf'u geriye çekince hücumda biraz daha zayıfladık. Okay çıkmasa yine bir şekilde atardık.

Poor
Bu sene gelinen yol cok etkileyici bence. Ilk yari kume duser miyiz derken simdi neleri konusuyoruz. Hem takim iyi oynuyor hem de taraftar havaya girdi. Bu onumuzdeki transfer donemi cok onemli. Seneye ilk 3 hedef olmali sonraki sene de sampiyonluk.

U.Sadıkoğlu
29.04.2017, 21:12
Yahu hemen takımı gömmeye yer arayanlar başlığa üşüşmüş Gençlerbirliği pozisyon mu yakaladı? Maç tamamen bizim kontrolümüzdeydi üstelik maçın 60 dakikasını resmen tek orta sahayla oynadık Okay'ın çıkışı orta saha kreatifliği açısından takımı olumsuz etkiledi müdahele oyuncumuzun olmayışını burada açıkça hissettik. Olcay biraz akıllı davransaydı şu anda çok farklı şeyler konuşuyor olacaktık takım kötü değildi fakat böyle maçlarda gol atamadığınız her dakika rakip daha fazla direnç kazanır aynı orantıda sizinde hata yapma payınız artar benim şahsi fikrim takım olarak iyiydik 330 pas kaleye gönderilen 25 şut topla oynama %61 iç saha istatistiğine göre tatmin edici bir rakam.

Maç Alanyaspor ve Karabükspor maçlarının kopyası gibiydi golü bulsaydık Karabük bulamadığımız için Alanya maçının aynısını yaşadık ve adeta dejavu olduk diyorum. 3.'lük artık zor ama Gs'yi kesinlikle geçeceğiz buna futbol matematiğinde hesaplanmış tüm ihtimaller dahildir.

Bu takım 3 takviyeyle seneye çok farklı olacak moralinizi bozmayın. Ben şahsen verilen mücadele için takıma teşekkür ediyorum.

Ahmet Aksu
29.04.2017, 21:13
pereirayı alıp gelenden Allah razı olsun..
top bu adamın ayağındayken acayip heyecan yapıyorum. ciğer yok bu adamda..

koşu tarzı aynı serkan balcı :D

yorumsuz6117
Pereira'da ne ciğer var be , git gel adam yorulmuyor yaş 33..

Enes Ünal Kaya
Şanssızlık falan değil. Beceriksizlik.

Murat'
29.04.2017, 21:14
Bu kadar gol kaçmaz.

Alanya maçının kopyası oldu maalesef.

gurur6134
29.04.2017, 21:16
Castillo bugun sahada yoktu resmen..11 baslamamak 2 haftadir yaramamis ona cok isteksiz..yusufun siyahisi gibiydi bugun..

artvints
29.04.2017, 21:16
bütün potansiyelimizle oynuyoruz önemli olan bu, üç kuruşa barcelona bekleyenlerin adresi tivibu. heyecan yapmaya gerek yok. üstüne koya koya olur bu işler.

Enaldo61
29.04.2017, 21:17
Ya neden bilmiyorum ama Castillo'nun takımda uzun süre kalacağını sanmıyorum.

M. Fatih ALEMDAR
Hugoyu gomen arkadaslara bi Suk ve bi Lange verelim :)
Saka maka, Hugo iyidir ve bence bu takimin 1.santraforu olmaya devam edecek.
Tekke den sonra boyle santrafor gormedi bu gozler (Burak ta karakter sorunu oldugu ve kosmaktan baska bir artisi olmadigi ve arkasindaki asist krallari sayesinde bukadar gol attigi ve son olarak terbiyesiz oldugu icin). Bu nedenle dir ki Hugo candir. Ve daha da iyi olacak.

HT61
Öyle bir durum ki küfür etmek istesek edemiyoruz edecek olsak kime edelim şansa mı kadere mi beceriksizliğe mi stadda uyuyan taraftara mı o kadar duygularımızı karmaşıklaştırıyor ki bu takım ne tepki vereceğimizide bilmiyoruz beşiktaş maçına bu kadar üzülmedim Onazi 1000 kez topla buluşup 980 isabetli pas ortalaması yapsanda yeterli değilsin değilsin değilsin nasıl ki Belotti diyorki ben 100 m euro etmem sende çıkıp mega teklif aldığında deseydin ben bu kadar etmem inanılmaz saçmaladım ama bugünün talihlisi Onazi..

CEMEFKER
29.04.2017, 21:18
Bu sene izlemediğim 2-3 maçtan biriydi bu maç....

Ancak takımın 2. yarısındaki çıkışı üzerine bu tür onca kaçan pozisyondan sonra takımı üzerine gelmek bizlere hiçbirşey kazandırmaz....

iyi yoldayız...

Yönetim ve teknik ekip, futbocular olarak iyiyiz...

Takım bu sene yapacağını (özellikle 2. yarı sezon) yaptı...Bu sene fazla kasıp Avrupa Liglerine kalsak benim için pek fazla anlamı olmayacaktı...

Şampiyonlar Ligi güzel ve olası bir hedef ancak bu takımı bu hedefe yoğunlaştırıp hırpalayarak seneye hiç olmayan bir takım da elimizde kalabilirdi...

Onun için bu sezonu 2. yarı sezonun güzel maçları ve halleri ile anımsayıp 2017-18 sezonu kafa yoralım derim ben !

-Samet
29.04.2017, 21:18
Neyse,
Gideyim de Anthony Joshua vs Wladimir Klitschko maçını izleyeyim.

Stres atayım diye izlediğim maçta kanser olduk , bari burda rahatlayalım :)

Enaldo61
29.04.2017, 21:19
Ben Ersun Yanal olsam, son 15 dakika Medjani'yi oyuna alıp forvete yollardım.

sasone
29.04.2017, 21:19
Ya neden bilmiyorum ama Castillo'nun takımda uzun süre kalacağını sanmıyorum.
Kalmalı,kesinlikle iyi olacak,şu anda etkisi az görünüyor,eleşitiriler de verilen bonservis temelli ama adam daha çok genç.

Doğan Şahin
29.04.2017, 21:21
Sıcağı sıcağına....
http://forum.bordomavi.net/showthread.php/54287-Vefa-Do%F0an-%DEahin?p=1920684431#post1920684431

Turgay Atalay
Takim iyi de golculeri kötü.

Mustafa ÖZDEMİR
Neyse,

Hangi kanal

Mustafa ÖZDEMİR
29.04.2017, 21:22
Castilloyu ve olcayı yenemedik

Ahmet Aksu
29.04.2017, 21:22
iyi hatırlattın hocam sağol maın üstüne iyi gider.
izlemek isteyen olursa tivibusporda şifresiz veriliyor..

Neyse,

Berke6198
29.04.2017, 21:23
Tekke den sonra boyle santrafor gormedi bu gozler (Burak ta karakter sorunu oldugu ve kosmaktan baska bir artisi olmadigi ve arkasindaki asist krallari sayesinde bukadar gol attigi ve son olarak terbiyesiz oldugu icin). Bu nedenle dir ki Hugo candir. Ve daha da iyi olacak.

Valla Burak'ın arkasında asist kralları falan yoktu. Defanstan ileri doğru şişirilen toplarda bile inanılmaz güçlü ve hızlı şekilde gider, son derece iyi bir bitircilikle hangi açıdan olursa olsun yazardı.

Galatasaray'a gittikten sonra kafa vuruşlarını da geliştirdi, müthiş bir santrafor oldu adam.

Saint Castillo
29.04.2017, 21:23
Puan kaybı üzücü olsa da takımı beğendim. Pozisyon vermedik , arkadaki boşlukları iyi kapattık , rakip sisnsiydi , hakem kötüydü. Yine de defansif anlayışımızı kaybetmedik.

Hücumda sorunumuzun oyuncu kalitesi ve zaman olduğunu da biliyoruz.
Sahada kötü diyebileceğim oyuncumuz yoktu ancak iş son pasa geldiğinde ya tercih hatalıydı ya zamanlama , zamansız çekilmiş şutlarsa yürek sızlattı.
Bunlara rağmen , rakibin zayıflığından da olsa birazı , epey pozisyon bulduk.

Kadronun ihtiyaçları optimum dengelerle giderildiği , forma şansı bulamayan bulması zor görünen oyuncuların yollandığı , ekibin uyumuyla hocanın hakimiyetinin arttığı zaman bu ligin en iyi takımı olacağımızı düşünüyorum.
Bu lig her zaman maskaralıklarla dolu olacak o yüzden olası avrupa maceralarımızı hayal ederken daha çok heyecanlanıyorum.
Bu takımın AL'de yapacağı sadece 2. tur , ne takımların gözünü alacak üstümüze merak ediyorum.
Belki 5 yıl daha bu ligi kazanamazlar ama o 5 yıl boyunca avrupadan eve en geç dönen takım olduklarında şu an "gelmez" dedirten birçok futbolcunun geleceği bir kulüp olacak Trabzon Spor.

Mustafa ÖZDEMİR
29.04.2017, 21:25
Bence maçın en kötüsü yine taraftardı. Dışarıdan gelenler demek ki bu stadı cehenneme çeviriyor.

O zaman yine gelselerdide cehennemi yaşatsalardı rakibe.

Ahmet Aksu
29.04.2017, 21:25
kesinlikle burak bu pozisyonlardan 2-3 gol çıkarırdı.
roda çok saçma kaçırdı ama ben yine de destekçisiyim.
ndoye ilerdeyken pozisyona girmekte zorlanıyorduk.

roda ile birşeyler oluyor inşallah ilerde gollerde olur.
hem böylece damdoy arkaya geçmiş oldu daha etkili oldu.
ama seneye iyi forvet şart..

Valla Burak'ın arkasında asist kralları falan yoktu. Defanstan ileri doğru şişirilen toplarda bile inanılmaz güçlü ve hızlı şekilde gider, son derece iyi bir bitircilikle hangi açıdan olursa olsun yazardı.

Galatasaray'a gittikten sonra kafa vuruşlarını da geliştirdi, müthiş bir santrafor oldu adam.

BurakYılmaz20
29.04.2017, 21:26
12734

ey ersun yanal 2 haftadır castilloyu oynatmadın küstürdün bugün mecbur kaldın oyuna aldın fırtına olan adam oynamak istemiyo sezon sonuda gider büyük bi klübü , haberdeki cardozo yerine castillo ekleyin alın size MANŞET !!!1

Ahmet Aksu
29.04.2017, 21:28
yedek kalitemiz kötü bundan dolayı sıkışan oyunu değiştiremiyoruz..
ve takımda yorulunca karambole dönüyor iş..
seneye iyi transferle damdoy-roda-olcay-castillo gibi yedekte bekleyen güç olabilir..

İ. SARAL
29.04.2017, 21:30
Takımı yine beğendim, maşallahımız var. Seneye çok daha iyi olacağız buna inanıyorum. Tamamen beceriksizlik ve şanssızlık nedeniyle puan kaybettik.

Onur: İş düşmedi.
Pereia: Sen bir harikasın dostum.
Uğur: İyiydi ama bir türlü o güveni veremiyor, her an bomba patlatacak gibi. Seneye yedek stoper olarak kalmalı.
Durica: Reis.
Mas: Bir düşüş var ama toparlar.
Onazi: İşini yaptı.
Okay: Çıkana kadar çok iyiydi, maşallah.
Yazıcı: Ben beğendim.
Olcay: Özellikle ilk yarı rezaletti, ikinci yarı toparladı.
Rodallega: İyiydi ama kaçırdığı 1-2 pozisyonun izahı yok. Pozisyona girebilmesi güzel.
Damdoy: Adamım benim. Sahanın en iyisiydi, boşuna savunmuyoruz adamı. Kral.
Castillo: Olmayacak gibi. Böyle devam ederse büyük kazık.

İ. SARAL
29.04.2017, 21:31
12734

ey ersun yanal 2 haftadır castilloyu oynatmadın küstürdün bugün mecbur kaldın oyuna aldın fırtına olan adam oynamak istemiyo sezon sonuda gider büyük bi klübü , haberdeki cardozo yerine castillo ekleyin alın size MANŞET !!!1

Castillo bu formuyla ancak yedek olur.

Enaldo61
29.04.2017, 21:32
Bu tarz maçların en iyi yanı da yönetime transferin şart olduğunu tekrar tekrar göstermesi.

redbul
29.04.2017, 21:33
kendi sahanda alanya g.birliği gibi takımlara takılıyorsam sorun golcülerindedir bu tür takımları açmak için erkenden golünü atacaksın rakibine oyununu kabul ettireceksin bu takım iyi yolda ama seneye net ilk 11 e 5 transfer yapılmassa burdan ileri gidemez bu yıl 5. lik yeterli olup bu yılı geçiş senesi olarak kabul etmeliyiz seneye stoper ön libero sağ açık 10 numara ve vuruşu net 5 banko transfer şart ben sonuca göre hiçbir zaman konuşmam gol attığında da söylerim atamadığındada rodellega bu takımın golcüsü olamaz eğerki hedef şampiyonlul ise.

artvints
29.04.2017, 21:35
Bu tip maclarda m. city'nin meshur hucum setlerini yapacaksin yeterince enerjik hissetmiyorsa takim. Ceza sahasi koselerinde ropu tutp beki savunmanin arkasina kaciracaksi. Castillo ve mas ile bir kere yapabildik. Mas sut atti heralde yanlis tercih yapip unuttum pozisyonun sonunu.

nakzo
29.04.2017, 21:35
Hugo kesinlikle bu takımın forveti olamaz.Bu takım seneye şampiyonluğa oynayacaksa tartışmasız 1 forvet,1 10 numara ve okayın yerine iyi bir ön libero almalıdır.Bu kadro en fazla 4. Lüge oynar.şu macida alamıyorsan avrupaya gitme bi zahmet.

Travelair
29.04.2017, 21:37
Fark yaratan futbolcuların ne kadar çoksa o kadar iddialısın demektir. Takım mücadelesi iyi ama kalite açısından eksik bir takımız. feybe Lens'i, Kuyt'ı büyük paralarla mı getirtti? İlla büyük para şart değil ama böyle futbolcuları bulmak mühim. Fazla havalanmaya müsaade etmez bu takım, geriden geldiğimiz için sükse yaptık. Ligin başından sonuna kadar forse edecek bir takım oluşturmamız lazım

Enaldo61
29.04.2017, 21:38
Forvet alınırsa, Hugo ve Damdoy yedekte iyi birer hamle oyuncusu olur bence.

Manava61
29.04.2017, 21:38
Hugo kesinlikle bu takımın forveti olamaz.Bu takım seneye şampiyonluğa oynayacaksa tartışmasız 1 forvet,1 10 numara ve okayın yerine iyi bir ön libero almalıdır.Bu kadro en fazla 4. Lüge oynar.şu macida alamıyorsan avrupaya gitme bi zahmet.

İlk yarısını 10 küsürlerde bitiren takımın yerine gelen BU takım şu an 4.lük için yarışıyor.İkinci yarının en iyisi BU takım.Hangi futbol otoritesine göre en fazla 4.lüge oynar?

danger00
29.04.2017, 21:41
şunu anlamlandıramıyorum. kalecinin ayağı kötü görüyorsun, 10 topun 9 u rakibe gidiyor. hala daha nedir kaleciye dönem çabası.

şu maç özelinde umutlandığım en önemli şey ise hocanın okay yerine aytaçı almaması oldu. herhalde bu arkadaşla da yollar ayrılacak sonunda.

Oruç
29.04.2017, 21:44
Takım iyi yolda. Sorun yedek kulübemizin zayıflığı. 4-5 net adam lazım. Bu maçlar eksiklerimizi görmemiz için bir fırsat. Bir şekilde Avrupa Ligi biletini alacağız zaten. Önemli olan takım oyununu yükseltmek.

ozturk
29.04.2017, 21:46
Takımın transfere ihtiyacı var..

Bilall61
29.04.2017, 21:49
Hocanın son 2-3 maçta önceliği skor oldu.Oyunu,oyunu geliştirmeyi geri plana attı.Şuanki puan durumuna göre bu anlaşılabilir bir şey.Fakat skor almaya yönelik hocanın düşüncesi bir gezici forvet ve santraforla sahaya çıkmak.Maalesef bu seviyede bana bu oyuncu tercihleri ve görev tanımları çok amatörce geliyor.4-4-2'yi veyahut 4-4-1-1'i sadece sahaya dizilerek oynayamazsın.Maalesef ülkemizde sahaya 5-4-1 şeklinde dizilince 5-4-1 oynamış oluyorsun.Her dizilişin gereklilikleri var.Bu gereklilikleri yerine getirmek zorundasın.Bu iş bu kadar basit değil.

Sonuç olarak oyun anlayışında ve güçlü oyun anlayışında ısrar etmediğin sürece gelişemezsin,seviye atlayamazsın.

Soner Albayrak
29.04.2017, 21:49
Ben takımı beğeniyorum. Mücadelemizde sıkıntı yok, organizasyonda kötüydük bugün. Buna rağmen bir sürü fırsat yakaladık. Olmayınca olmuyor.

Nedense puan kaybı yaşayacağımız maç başta kendini belli ediyor. Okay'ın çıkması da organizasyonumuzu bozdu. Okay bu takım için itici güç. Hafife alınmasın. Bugün çıkmasaydı göstereceği bir reaksinyonla maçı kopartabilirdik.

ilelebeTS
29.04.2017, 21:51
Hakem de 2-3 sarı kart esgeçti ilk yarı. adam damdoy'un tepesine biniyor endirek vuruş veriyor sadece. kırmızı bile olabilir o pozisyon. Uğurun penaltı pozisyonu var, adam kucaklıyor uğur'u, tartışılır.

artvints
29.04.2017, 21:55
Pozisyon vermiyoruz ama pozisyon veririz diye dikkatli olmaktan parmak ucunda top oynuyoruz. Rahatlik yok. Bunun sebeplerini iyi belirlemek gerekiyor, hucum performansimizdan kaybettiriyor. Atletizm ve top hakimiyeti konularina egilmek lazim. Olgunluk ve rahatlik zamanla gelir. Biraz transfer, biraz zaman, en onemlisi de sampiyonluk baskisindan kurtulmak. Su lanet lig kupasini kaldiralim da rahatlayalim artik.

Şerafettin Kara
29.04.2017, 21:55
Bu tip takımlara oyunun başında sallaya bildiğin kadar sallayacaksın. Gol gelmediği sürece kalan dakikalarda rakibin direncide artıyor. Boşa giden 2 puana yazık.

Arda'
29.04.2017, 21:56
De Marke†Demarkesports 1 min1 minute ago
Daha fazla
Trabzonspor yöneticisi Gökhan Saral ve bir grup Trabzonspor taraftarı, Gençlerbirliği maçı sonrasında stat koridorunda kavga etti (TRT Spor)

ilyskm
29.04.2017, 21:57
Hey gidi Şota, Fatih, Burak

Yiğit SARI
29.04.2017, 21:58
İyi yoldayız. Top oynamaya gelmemiş düz adamlardan kurulu 10. dakikadan itibaren çirkefliğe başlamış kapanan fırsat kollamayında beceremeyecek bir takıma karşı oynadık-ki en az 2 farkla kazanacak kadar pozisyonumuz da oldu. Bunlar önemli şeyler eksikleri de görmek adına. Her maç yazıyorum yönetim umarım bunları analiz ediyor bunlara göre çalışmalarını sürdürüyordur tabi birbirleriyle didişmekten fırsat bulabilirseler.

Ozan Yılmaz
29.04.2017, 22:00
Taraftar çok etkisizdi tıpkı takım gibi. G.birliği kalecisi hariç ıslıklama bile yok yahu!
Laylaylom.

Mehmet BAŞ
29.04.2017, 22:06
Bu akşam maalesef ''BECEREMEDİK'' !!!

Maçın ilk yarısında Gençlerbirliği istediği oyunu oynadı. Ve takımızın oyun kurmasına izin vermedi.
Fakat ikinci yarı ile birlikte N'Doye ve Pereira'nın etkili futbolu ile oyunumuzu kabul ettirdik ve fırtına gibi estik.
İyi oyunumuzla 4-5 tane pozisyon bulduk fakat Rodellega ve Olcay %100 pozisyonları gol yapamadı.
Özellikle ikinci yarıdaki futbol izleyenlere zevk vermiştir. Fakat eminim ki beceriksizlikler de bir o kadar sinir etmiştir.
Her neyse bu maç hakkında bir sürü şey yazılır. Fakat ben büyük resme bakıyorum ve iyi bir yoldayız diyorum.
Seneye bu takımın üzerine koyarak devam edeceğiz. Ve iki üç sene içerisinde yeniden başaracağız!

Bu akşamki maçta birkaç gözlemimi daha belirtmek istiyorum.

1. Durica sakatlığından sonraki o kötü görüntüsünden kurtulmuş göründü. Olumlu.
2. Pereira-Uğur-Durica-Mas hattı savunma anlamında giderek daha da iyi oluyor. Olumlu.
3. N'Doye bugün takımın en iyisiydi. Keşke bir de gol atabilseydi. Bugün çok istedi. Olumlu.
4. Pereira hücum futbolu oynadığımızda ofansif anlamda çok iyi işler yapıyor. Olumlu.
5. Okay ve Onazi orta sahada birbirine iyice alıştı. Olumlu. (Bugün Okay sakatlanmasa belki de kazanabilirdik)

1. Rodellega bitiricilik konusunda sınıfta kaldı. Geldiğinden beri epey maç oynadı. Maalesef son vuruşu zayıf!
2. Castillo ''Tamam şimdi oldu'' dedirttiği anda yine en başa dönüyor ve kötü bir futbol sergiliyor. İstikrarsız!
3. Olcay tam bir takım oyuncusu fakat yaratıcılık anlamında bir kanat oyuncusundan bekleneni veremiyor. Soru işareti!
4. Yusuf pişme sürecinin başında! Trabzonspor'u taşıyabilecek seviyede değil. Fakat iyi bir takım Yusuf'u taşır ve yıldız yapar!
5. Yedek kulübemiz neredeyse yok gibi!

Yaz döneminde özellikle bitirici ve yaratıcı oyuncu ihtiyacımızı gidermemiz lazım.
Bir forvet, bir kanat ve bir tane 10 numara Trabzonspor'u daha üst seviyeye çıkarır.
Yusuf'u 10 numara mevkisi için pişireceğiz diyelim. Bu durumda üst düzey bir forvet ve kanat elzem olacaktır.
Zira Yusuf'u yıldız yapmak istiyorsak onu iyi bir takımın parçası yapmamız lazım! İyi bir takımda daha da parlayacaktır.

Bunun dışında savunmada Durica'nın yaşını düşündüğümüzde bu bölgeye de lider bir stoper almamız lazım.
Uğur Demirok elinden geleni yapıyor. Fena da oynamıyor. Fakat üst düzey bir takımda yedek olacağını düşünüyorum.
Orta sahada Okay ve Onazi'nin ikinci yarıdaki performansı herkesin beğenisini topluyor. Lakin buraya da transfer lazım.
Bu bölgeye üst düzey bir oyuncu alabilirsek yedek kulübemizde Okay veya Onazi'den biri oturur. Güçleniriz.

Sonuç olarak benim nacizane önerim:

1 Tane Bitirici Forvet,
1 Tane Yaratıcı Kanat (Takımın Yıldızı Olmalı)
1 Tane Oyun Kurucu
1 Tane Lider Stoper (Ayağı İyi Olmalı)

Mert Oğuzlu61
29.04.2017, 22:07
Kulübede eğer Abdülkadir olsaydı, Okay sakatlandığında 10 numara oynayan adamı merkeze çekmemize gerek kalmazdı. Onazi nin yanında Abdülkadir 8 no oynayamaz mıydı ? Adamlar zaten üzerimize gelemiyor, merkezde yaratıcı oyuncu eksikliği de var, kullan işte. Abdülkadir i biz nasıl kazanacağız ? Yusuf un şansı yaver gitti kendisini gösterdi ama seneye yeni transferler gelince Abdülkadir ne olacak ? Şimdi kulübeye bile giremiyorsa onu nasıl kazanacağız ? Kupada Balçova Yaşamspor a karşı oynatarak oyuncu kazanılmaz. Oldu olacak sezon sonu Altınordu ya Urfa ya kiralayalım. Zaten gidişat onu gösteriyor.

bordoylamavi
29.04.2017, 22:07
şunu anlamlandıramıyorum. kalecinin ayağı kötü görüyorsun, 10 topun 9 u rakibe gidiyor. hala daha nedir kaleciye dönem çabası.

şu maç özelinde umutlandığım en önemli şey ise hocanın okay yerine aytaçı almaması oldu. herhalde bu arkadaşla da yollar ayrılacak sonunda.

katılıyorum size. bu kadar iyi pas yapılabiliyorken topu bi şekilde onura veriyorlar onurda hooop salla gitsin ileri top kayıp. nerdeyse tüm topları isabetsizdi. aytaç almaması benim de hoşuma gitti. heralde son maçlarda galibiyeti garantileyince prim kazansın diye alıyordu oyuna gibim geliyor

cubido
29.04.2017, 22:08
Olcay'a bjklilerin maçlarda sövmesi ve gidişine bir çok bjk taraftarının sevinmesinin nedenini bu maçta gördük.
Tamam bize inanılmaz katkı verdi özellikle takım olma, takıma oyununa akıl katma ve mücadele konularında ama bir gerçek var ki kapalı savunmaları açabilecek yetebekte bir kanat oyuncusu değil.
Castillo da buğu yoktu sahada. Yedek kalmayı sorun etmiş belli ki.
Bu iki kanat oyuncusu ile şampiyonluğa oynanamaz. Hatta biriyle bile oynanamaz.
Rodallega bugün çok kötüydü.
Bize ilk 11 için gol vuruşları iyi bir santrafor lazım.
34 maçı kaldıramasa da Eto gibi veteran bir santrafor kesinlikle almalıyız.
Son ; Yusuf Yazıcı henüz şampiyonluk yükü taşıyacak bir oyuncu değil.

bordoylamavi
29.04.2017, 22:10
olmadı mı olmuyor roda bu sefer kaleyi tutturamadı. olcay da kaleciye attı girmeyince de gol olmuyor yapacak bişi yok .güzel oynuyoruz herşeye rağmenç böyle devam

Semih58
29.04.2017, 22:11
Futbol sonuç olsa da, gol pozisyonu bulmak ta önemli.

İlker Yazıcıoğlu
29.04.2017, 22:22

Bu konuya değinmen çok isabetli oldu.
Takımın bu akşam puan kaybetmesine kızmıyorum, sağlık olsun.
Ama, orta alan ve defanstaki oyuncuların ısrarla, ayağı son derece
kötü olan Onur'a dönmelerinin hiç bir mantığı yok.
Umarım Ersun hoca , bu noktaua değinir özel olarak...

Burak
29.04.2017, 22:27
Biri bana izah etsin lütfen. İki hafta önce Beşiktaş'a yenilirken ayakta alkışlanan takım bugün berabere kaldı diye yerden yere vuruluyor. Oyuncular al aşağı edilip yeniden kadrolar yapılıyor, 50. yıldaki takımda olup olmaması gerekenler listeleniyor. Ne oldu yani? Alt tarafı bir maçta gol atamadın. Ki korner haricinde tüm istatistiklerde rakibinden ezici bir şekilde üstünsün. Beşiktaş ile Gençlerbirliği'ni kıyaslamak değil amacım. Yanlış anlaşılmasın. Günlük algılara, değerlendirmelere ve yorumlara kızıyorum. Şu sosyal medya çıkalı taraftar bile bir o yana bir bu yana gidiyor.

Adam 'Olcay ve Rodallega ile şampiyon olamazsın' diyor. E geçen sene 34 maçın 33'ünde babam mı oynadı? 11 gole de katkı vermiş. Elalem yapıyorsa sen de yapabilirsin. Nedir bu insanları gömme sevdası. Rodallega'ya gelince. 10 maç oynamış 6 golde rolü var. Daha ne yapmalı bu adam? Onur'un yerinde mi oynasın? Biz de isteriz ekstra performanslar, uçan kaçan voleler, rövaşetalar ama futbol bu.

Beşiktaş maçında 3-4 nokta adam ve 2-3 yedek oyuncu yeterken Gençlerbirliği maçı sonrası komple revize etmek gerekiyor takımı. En büyük zararı aslında biz veriyoruz. Neyse... Canım daha da sıkılacak yazarsam. İyi akşamlar.

ilelebeTS
29.04.2017, 22:28
Hakem de 2-3 sarı kart esgeçti ilk yarı. adam damdoy'un tepesine biniyor endirek vuruş veriyor sadece. kırmızı bile olabilir o pozisyon. Uğurun penaltı pozisyonu var, adam kucaklıyor uğur'u, tartışılır.
Erman Toroğlu penaltının babası dedi.

İlker Yazıcıoğlu
29.04.2017, 22:36
Takmayın kafaya, arada böyle olacak...

Petrushka61
29.04.2017, 22:40
Abi çıldırıyorum ya. Artık stada yürümekten yorulmuyoruz çünkü takım diye bir şey var ortada ama şans yok be ... Neyse hiç yoktan iyidir 1 puan. Ama takılmamamız lazım böyle yerlere

Mehmet Cihan Kocaman
29.04.2017, 22:44
Bugün maçı 0-0 bitirmek için sahaya çıkan bir takımla oynadık. Bireysel hatalarla adamlara boş alan da verdik ama onlar o alanları bile zaman geçirmek için kullandı. Bu arada yaptıkları haberlerle Olcay'ın moralinin ve performansının içine eden Hamza Mısır ve gazetesine selam olsun!

zafercalikoglu
29.04.2017, 22:47
maçın en iyisi yine benim adamım damdoy ve onazi idi, rodelga çok cömert davrandı pozisyonlarda ,hele olcay ,antremanlarda biraz çalışması lazım onunda

Mert Oğuzlu61
29.04.2017, 22:49
_______okay___onazi

____olcay___yazıcı___castillo

___________ndoye(hugo)

Ersun hocanın ikisinden birini tercih etmesi lazım. Ya Ndoye ya da Rodallega 2. yarı için yedek güç olmalı. Gençlerbirliği ilk yarıda defansta tıpkı Alanya gibi ''bebeğim dediğim anda gol at banaaaaa'' dercesine acayip boşluklar verdi, Castillo olsaydı acaba o hatalardan birisine cezayı kesebilir miydi ? İnsanın aklına se, sa lar geliyor, düşündükçe içine öküz gibi oturuyor ama yapacak bir şey yok. Bu gidişle galiba 5. olacağız. Gs eğer Bursa yı yenerse dahada yaklaşamayız. Başakşehir ve Şb maçları var, çok zor.

Mustafa ÖZDEMİR
29.04.2017, 22:51
Açiklanan taraftar sayisi kaç

zafercalikoglu
29.04.2017, 22:51
Takımı yine beğendim, maşallahımız var. Seneye çok daha iyi olacağız buna inanıyorum. Tamamen beceriksizlik ve şanssızlık nedeniyle puan kaybettik.

Onur: İş düşmedi.
Pereia: Sen bir harikasın dostum.
Uğur: İyiydi ama bir türlü o güveni veremiyor, her an bomba patlatacak gibi. Seneye yedek stoper olarak kalmalı.
Durica: Reis.
Mas: Bir düşüş var ama toparlar.
Onazi: İşini yaptı.
Okay: Çıkana kadar çok iyiydi, maşallah.
Yazıcı: Ben beğendim.
Olcay: Özellikle ilk yarı rezaletti, ikinci yarı toparladı.
Rodallega: İyiydi ama kaçırdığı 1-2 pozisyonun izahı yok. Pozisyona girebilmesi güzel.
Damdoy: Adamım benim. Sahanın en iyisiydi, boşuna savunmuyoruz adamı. Kral.
Castillo: Olmayacak gibi. Böyle devam ederse büyük kazık.

futboulu en iyi bilen , tartışmasız Damdoy , bu adam a yazık etmişizi Suk yyüüznden ,bugün taraftarda sanki diğer maçlara oranla biraz cansızdı

artvints
29.04.2017, 22:52
Bu konuya deðinmen çok isabetli oldu.
Takýmýn bu akþam puan kaybetmesine kýzmýyorum, saðlýk olsun.
Ama, orta alan ve defanstaki oyuncularýn ýsrarla, ayaðý son derece
kötü olan Onur'a dönmelerinin hiç bir mantýðý yok.
Umarým Ersun hoca , bu noktaua deðinir özel olarak...

Sebepsiz degil rakip bunun icin zorladi, tereddutsuz stoperlere baskiya geldiler. Bunun uzerine calisilmis. Bjk macinda da ayni sorunu yasadik. Oyuncularimiz da risk almadi geriye dondu. Biraz daha hareketli olursak ekstra adamlar top almaya gelirse sorun cozulebilir ama kolay degil. Barcelona bile kaleciyi kullanmak zorunda kaliyor onde presi kirmak icin. Cok komple bir baski degildi tabi oyuncularimiz risk almak istemedi.

brnclhn
29.04.2017, 22:57
Şu kendi evimizde ilk yarı gol olmayınca maçın krize dönüşmesi olayını çözmeliyiz...2.yarılarda beceremioruz şöyle takımlara karşı... bizim olayımız ilk yarı attık attık yoksa olmuyor...ama yine de beklediğimden fazla atak yaptık...ndoye en karşı olan adamdım,ama şu maç bir beyin gibi ortasahayı yönetti resmen...az daha zorlasak talisca yaparız adamı...abarttım tabi...

uzungöllü
29.04.2017, 22:58
23.000 diye bir açıklama gördüm.

Emre Çömez
29.04.2017, 22:58
20.915 falan yazmıştı.

uzungöllü
29.04.2017, 23:02
Ahhh Rodallega ahhhhh. Yedin 2 puanı !!!

Harvelli61
29.04.2017, 23:05
Kesinlikle katılıyorum.

Bu tarz maçların en iyi yanı da yönetime transferin şart olduğunu tekrar tekrar göstermesi.

Önder28
29.04.2017, 23:47
TRANSFERMARKT (http://www.transfermarkt.com.tr/trabzonspor/spielplan/verein/449/saison_id/2016) sitesine göre 20952 seyirci izlemiş. 35 binle oynamaya öyle alıştık ki 20 bin olunca stad boşmuş gibi geliyor. Bu durum futbolculara ve oyuna da yansıdı sanki. Biraz tutuk oynadılar.

Bu maçta hamle oyuncumuz olmadığını bir kez daha gördük. İnşallah gelecek sezon için tedbir alınacaktır.

Faruk BERBER
29.04.2017, 23:48

20.915 yada 20.195

61_Hasan_69
30.04.2017, 00:04
Castilloya laf edenler bugün yine adam iki tane alda at dercesine gol pası verdi olmadı . Ne yapmasını istiyorsunuz daha

Mustafa YILMAZ
30.04.2017, 00:17
damdoy forvet pozisyonunda yıllarını heba etmiş boyu az kısa olsaymış 10 numara pozisyonunda fenaaa. bu maçta harika çevirdi orayı.

en üzen nokta mardin'den gelen çocukların gol sevinci yaşayamamış olması.

Sefaenes
30.04.2017, 00:20
3 puan alsak cok güzel olacati malesef olmadi. Ben Türk futbolunda geri pas vermeyi yazaklasinlar önüne gelen geri pas ya atmayin su geri pasi deli oluyorum bu olaya zorla gol yiyecek birgün. Birde rakip kaleci iyi zaman caldi hakem de iyi bakti Tpürk futbolu gelismesi icin futbol oynanmasi lazim zamn calarak futbol ilerlemez

Gürkan Asma
30.04.2017, 00:31
Damdoy ortada fena oynamıyor evet, fakat yusufu kaybediyoruz, mecbur sol kanatta oynuyor bu sefer. Okay sakatlanınca da okayın yerine geçti uşak. Damdoy sonradan girmeli, ya da rodallega. Olcay kesinlikle sağda oynamalı ,ilk yarıdaki sıkıntı biraz da bu yüzdendi.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak
30.04.2017, 00:41
Kadro ve oyun istikrarının kolay bir şey olduğunu zannediyorsunuz.

Gs'nin 11-12'de büyük paralar harcayarak kurduğu kadronun ligin ilk 12 haftası gol atmayı öğrenemediğini ve BJK'nin bundan 2-3 yıl önce yapılanma aşamasındayken çektiği sıkıntıları hatırlayınız.

DNA-TS
30.04.2017, 00:55
özeti tekrar izledim baya hayıflandım gene.
pozisyon buluyoruz ama böyle maçlarda sorunumuz gol atamamak, bitiriciliği yüksek bir santrafor lazım.
gol yemiyoruz ama savunma oyuncularımız yetersiz, maçta sürekli geri pas yapıyoruz ama kaleci onur topu ortasahada rakibe gönderiyor öyle oluncada geri oynamanın ne manası kalıyor diye düşünüyor insan.
seneye oturmuş kadroya nokta atışı yapabilirsek iş yaparız.
fırsatları teptiğimiz için üzülüyorum yoksa sonuç olmasada pozisyon zenginliği var maçlarımız izlenebilir seviyede ilk yarıda ki gibi kısır ve pısırık değil.
bunada şükür.

Mehmet BAŞ
30.04.2017, 01:34
Bu konuya değinmen çok isabetli oldu.
Takımın bu akşam puan kaybetmesine kızmıyorum, sağlık olsun.
Ama, orta alan ve defanstaki oyuncuların ısrarla, ayağı son derece
kötü olan Onur'a dönmelerinin hiç bir mantığı yok.
Umarım Ersun hoca , bu noktaua değinir özel olarak...

Bir gözlemimi belirtmem gerek...
Son haftalarda Onur geri paslara daha kuvvetli vuruyor. Eskiden yaptığı o ürkek vuruşları artık yapmıyor.
Bu konuda çalışma yaptığı belli oluyor.

Bir eleştirim de şu hususta olacak...
Kaleciye gelen geri paslarda rakip pres yaptığında kalecinin isabetli uzun pas atmasını beklemek doğru değil.
Dünyada hangi kaleci bu tarz topları isabetli oynuyor. Veya böyle bir istatistik tutmak mantıklı mı?
Açıkçası bu gibi beklentileri doğru bulmuyorum.

Enes Ünal Kaya
30.04.2017, 01:46
Puan durumuna bakıp efkarlanıyorum

Yavuz KÜÇÜK
30.04.2017, 01:58
İnsan üzülüyor ama 2-3 saat sonra kafasını toparlayınca mantıklı düşünebiliyor fevri davranmamak gerek. Adamların 1 tane pozisyonu var o da kornerden onun dışında Alanya maçı gibi kendi beceriksizliğimizden kaybettiğimiz 2 puan. Böyle oynayarak puan kaybedilebilir. Kaç senedir bir oyun sistemimiz yoktu her şey yavaş yavaş rayına oturacaktır sahadaki mücadeleden dolayı şükretmek gerek.

Bize lazım olanlar;

Hızlı ayaklarına hakim 1 stoper
Oyunun iki yönünde olan oyun kurucu 1 orta saha
Yaratıcı, gol atabilen ve asist yapabilen 1 kanat
Allah rızası için hızlı, akıllı, güçlü ve bitiriciliği çok iyi olan 1 santrfor

Durica'ya laf edenleri anlamakta güçlük çekiyorum. Önümüzdeki sene Transfer, Durica, Uğur ve Medjani stoper için yeterli. Bir sonraki sene diğerini alırız. Sabredelim her şey güzel olacak.

Dame N'Doye'u çok beğendim öyle böyle değil. Adam forvet arkası,santrfor ve kanatlar için resmen joker. Nereye koyarsan koy işini yapıyor. Kamptan sonra yıldızımız olur. Bu bir maç için yapılmış bir yorum değil. Yerin dibine soktuğumuz gibi övmesini de biliriz helal olsun.

--------------------ONUR-------------------
PEREİRA----TRANSFER---DURİCA----MAS
----------OKAY-----------TRANSFER-------
TRANSFER--------N'DOYE-----------OLCAY
------------------TRANSFER----------------

1-UĞURCAN
2-UĞUR
3-TRANSFERLERİN HEPSİ YABANCI OLURSA AKBAŞ, BİRİ YERLİ OLURSA BERO
4-ONAZİ
5-YAZICI
6-CASTİLLO
7-RODALLEGA

Böyle bir 18 kişilik kadro hedeflerimize ulaştırır.

yatara
30.04.2017, 02:09
Olcayi Cikarip, 70de Beroyu koysa maci almisdik

Petrushka61
30.04.2017, 03:02
Abi yatmak üzereyim hala kaçan pozisyonlara yanıyorum ya :N

Alika87
30.04.2017, 03:40
Takım iyi oynadı, pozisyon vermeden bir sürü pozisyona girdik. Bazen olur böyle şeyler, futbolda puan kaybı her zaman var.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Şanlı SanMarino
30.04.2017, 03:49
Karamsarlığa kapılacak bir durum yok.

Bundan haftalar önce rakip kaleye gidemeyen takım bugün çatır çatır futbol oynadı. Tek eksiği gol olan maçta oyuncuların gayreti gayet yerinde ve formaya yakışır nitelikteydi.

Eleştirilerden Rodagella kısmı anlaşılır değil. Golcü bu, gol atar da kaçırır da. Mühim olan bu derece yırtıcı ve oyunun içinde olması.

Olcay konusunda savunulacak bir durum yok. Senelik 7 milyon lira alan oyuncudan haliyle beklenti yüksek olur. Hele ki bu oyuncu yerliyse. 3-4 haftadır olan düşüşünü kendi içinde değerlendirip ilk geldiği oyuna dönmezse Trabzonspor'u çok büyük zarara uğratır.

Benim ayrıca altını çizeceğim iki oyuncu Pereira ve Ndoye. Bu ikisi de takımın üzerinde form sergiledi, başka türlü istedi. Defans bloğunun uyumunu da kazanım olarak elde tutarsak çok iyi yolda olduğumuz görülecektir.

Hoca ise kazanacak hamleleri yaptı fakat +1 daha içeri oyuncu alamaması kulübede skora etki edecek hiç bir ismin olmayışı olarak yorumlanabilir. Siz hoca olsanız oyuna müdahale edip maçı kazanmaz istemez misiniz? Buradaki durum tamamen alternatifsiz ve kulübesiz takım olduğumuzu kanıtladı. 5 yeni transfer ile kulübe de güçlenecektir.

Neticede Trabzonspor gayet iyi bir yolda ve tünelin ucunda çok parlak bir ışık görünüyor. İstikrarı ve takımı bozmadan, gerekirse kalan tüm maçlarda puan kaybederek bu takımın arkasında olunmalı. Unutmayın, bu güne dek onlarca defa bozduk fakat yapamadık. Bu defa üzerine koyarak başarmak zorundayız.

Tüm takıma ve tribündeki binlerce bordo mavi yüreğe sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

cem1990
30.04.2017, 09:32
Niye biz 4-4-2 oynamiyoruz anlamıyorum
Nedir bu 4-5-1 çektiğimiz

------------------Okay--------------
-------Onazi-------------Olcay-----
------------------Yusuf------------
--------Hugo-----------Ndoye----
Beklerimiz de iyi
Hücum da çıkıyorlar daha ne

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Keçeci
30.04.2017, 09:41
Önemli bir puan kaybı oldu.Antalya maçında aldığımız puanları geri iade etmiş olduk.

Bizim net üstünlüğümüz ile geçen bir maç oldu,futbolcu kalitemizle birçok pozisyona girdik ama yeterli olmadı çünkü oyun kalitemiz düşüktü,her zaman belirttiğim gibi çok hücumcu ile oynamak çok gol atmak demek değil,orta saha çemberi içi ve çevresinde üst üstte 5-10 pas yapamazsan organize atak yapamazsın maç boyunca bizim yaptığımız şey hücum bölgesinde statik duran 3,4 oyuncuya sağ taraftan top getirmek ve duran toplardan gol atmaya çalışmak hücum zenginliği böyle olmaz alanya maçında gol atamamak tesadüf değildi gençler maçı bunu kanıtladı.

Ersun hoca orta sahaya daha ağırlık verecek kadroyla sahaya çıkmalı ben hala oyun bazında en kaliteli işleri yaptığımız kadronun bursa antep maçlarına çıkan kadro olduğu kanısındayım.Sisteme uyum çok önemli her oyuncu kendi yerinde oynamalı.Okay sakatlandığına göre bir süre ideal kadroyu bulmak zorlaşacak çünkü yedek alternatif kalitemiz düşük.

5 er maçlık periyotların ilk ikisini 13 er puanla kapatmıştık son 5 maçlık periyodun ilk 3 maçını bir mağlubiyet bir galibiyet ve bir beraberlik ile kapattık yani 4 puanımız var önümüzdeki iki maçı kazanarak 10 puan sınırına ulaşmamız gerek o ki şampiyonluk yarışı provası yapıyoruz oyunu gerçekçi oynayalım o zaman.

Futbolcularımızın arzu isteğinden çok memnunum oyuncu kalitemiz zamanla yükseliyor, orta sahaya oyun görüşü ve mücadele gücü iyi bir iki oyuncu katılırsa herşey çok daha güzel olur.

Travelair
30.04.2017, 10:01
Daha komple futbolculara ihtiyacımız var. Pehlivanlıktan örnek vermek gerekirse şu an başaltı pehlivan durumuna geldik. Başpehlivan olabilmek için bu maçları kazanmamız lazım. Yani zirve takımı olmamız lazım. Bu da en az hatayla, en komple futbolcularla mümkün. Takımı takdir etmediğim düşünülmesin, ama kaliteyi arttırmaya devam etmeliyiz

Nihat Güneş
30.04.2017, 10:39
Maci Izlemedim ama Allah askina Ersun Hocam, takimin en temiz ayagi olan Yusuf u orta ikiliye cekmekteki amacin ne yahu. Cok hucumcuyla oynayinca cok mu atak oynamis oluyorsun. Bizim fosil teknik adamlarin yaptigi en basit taktik ! sana yakisiyor mu ? Gelismeyen bir tek sey vardir , o da oyun zekasi o yuzden Castillo denen iq seviyesi dusuk topcudan umudum kalmadi.

cem1990
30.04.2017, 10:45
Maci Izlemedim ama Allah askina Ersun Hocam, takimin en temiz ayagi olan Yusuf u orta ikiliye cekmekteki amacin ne yahu. Cok hucumcuyla oynayinca cok mu atak oynamis oluyorsun. Bizim fosil teknik adamlarin yaptigi en basit taktik ! sana yakisiyor mu ? Gelismeyen bir tek sey vardir , o da oyun zekasi o yuzden Castillo denen iq seviyesi dusuk topcudan umudum kalmadi.
Hocanın başka seçeneği yoktu
Erken sakatlık olunca hoca da belli ki Aytaç almak istemedi
Yaptığı hamle doğru buluyorum
Ayrıca Yusuf genç bir çocuk. Bir yere hapsetmek yersiz. Yeri geldi mı orta da oynayabilmelidir.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6Şafak Aydın1
30.04.2017, 10:45
onu cikarip bunu koysa kazanacaktik belki kaybedecektik o zaman nerden biliyorsun arkadas.

bizim oyunumuz iyi abi hic sezonun ilk yarisi veya gecen yillari unutma, bol pozisyona giriyoruz ic sahada dis sahada güzel neticeler, fena degil. yalniz hedefe ulasmak icin santrforlar daha kaliteli veya daha efektif olmalari zorunda, daha tehlikeli olmalari zorunda.

Yiğit SARI
30.04.2017, 10:54

Yorumları doğru bulmuyorum. Kimi çekecekti ortaya Aytaç'ı mı alsaydı oyuna? Nasıl çıkaracaktık topu? Onazi iyiydi dün olmasaydı o zaman da dicektiniz hoca niye boş bıraktı orayı falan ki zaten Damdoy Yusuf oralarda karışık oynadılar çıktılar döndüler. Rakip zaten top oynamadı. Castillo'ya iq seviyesi düşük diyosun Olcay'ı 2 defa temiz pasla %100lük pozisyonda karşı karşıya bıraktı olumsuz da oynamadı bence eksikleri tabiki var ama dünkü maç için bu yorumları haketmiyor.

Berke6198
30.04.2017, 11:01
Castillo oyuna girdikten sonra 1-2 pozisyon kendine, 1-2 pozisyon da arkadaşlarına yarattı. Ayrıca oyunu Castillo'nun kanadından oynamak için çabalamadık. Sürekli olarak Pereira-Olcay bağlantısını kullandık kanat akınlarında.

Doğan Şahin
30.04.2017, 11:01
Okay'ın sakatlanması kötü oldu. Ciddi bir durum yoktur umarım.

selcuk
30.04.2017, 11:28
dün hoca mecbur kalinca uzundur dedigim, gelecegimiz olan sistemlen oynatti

-------------onazi
--------yazici
-------------------n´doye

ortasaha dizilimi

3 yil sonra as kadromuzun böyle dizili olmasini bekliyorum

---------------okay(akgün)
----------yazici
-------------------ömür

3 yaklasik 12 kilometre kosan, son derce iyi oyun kurabilen, savasci kimlikli oyuncularla dizili merkez
bu cocuklar yeteneklerine ihanet etmezse lige rahatlikla ambargo koyarlar

son olarak
bencede hoca olcay- bero degisikligini denemeliydi

ama eminim bunu bero ya güvenmediginden degil, hata yaparsa dünkü atmosferde olacaklari kestirdiginden yapmadi

yani beroyu korudu

selcuk
30.04.2017, 11:48
25 bini gecmesi büyük is

27 bin bilet satilmis, mac saatine kadar bin daha satilir
benim tahminim 22 bin macta olur
https://pbs.twimg.com/media/C-pkHQ2XkAAD6lT.jpg
Hasan Tüncel‏Verifizierter Account <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@ (https://twitter.com/hasantuncel61)hasan (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=59)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->tuncel61 <small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134);"> 14 Std.Vor 14 Stunden (https://twitter.com/hasantuncel61/status/858393591248543744)</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(170, 184, 194); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; position: relative;">Mehr
</button>

21.000 kişi passologi ile maça giriş yaptı.. loca, davetliler ve görevliler ile bu rakam 22-23'e geliyor

bu aralar iyi tutturuyorum
yine bahis mi oynasam

Anıl C
30.04.2017, 11:59
Sakalimiz oldugu halde sozumuz gec-mi-yoor!!!
Dedik kac gundur yukaridaki ankette Maglubiyet'e yuklenin.
Daha ne yapalim kazanmak icin?
Arada bu kadar fark olunca puan kaybediyoruz.
Haftaya da bu ciddiye alinmazsa sonuc ortada.

Anıl C
30.04.2017, 12:01
Castillo oyuna girdikten sonra 1-2 pozisyon kendine, 1-2 pozisyon da arkadaşlarına yarattı. Ayrıca oyunu Castillo'nun kanadından oynamak için çabalamadık. Sürekli olarak Pereira-Olcay bağlantısını kullandık kanat akınlarında.

Berke taraftar istiyo ki Castillo oyuna girince macin gidisati 180 derece degissin, o andan itibaren 2 asist, 1 golle oynasin. Mesele bu.

Tahir61
30.04.2017, 12:03
Avni aker in uğursuzluğu bu stada da yavaş yavaş geçiyor farkında mıyız

Berke6198
30.04.2017, 12:20
Berke taraftar istiyo ki Castillo oyuna girince macin gidisati 180 derece degissin, o andan itibaren 2 asist, 1 golle oynasin. Mesele bu.
Bu işler biraz basiret meselesi. Mesela Rodallega Alanya maçındaki 2-3 pozisyonu gole çevirse, şu anda eminim ki ardı ardına golleri sıralıyor olurdu. İnsan gol kaçırdıkça özgüveni azalır, vururken ayakları titrer. Bu kişi istediği kadar profesyonel olsun bu iş böyledir.

Castillo, ilk yarıdaki rezil takımın içinde neredeyse her maç ön direğe topu taşıyıp gollük pas çıkarırken o kadar cömertçe harcayınca, bu çocukta da özgüven eksikliği oluştu. Ve bunu son haftalarda, özellikle Beşiktaş maçında kırmış gözükürken takımdan kesik yedi.

TS61_NL
30.04.2017, 13:07
Maçı izleyemedim ama bazı yorumları okurken insan gerçekten hayretler içerisine düşüyor. Geçen sezon gelenden 5 gidenden 6 yiyen, sezonun ilk yarısında resmen şamar oğlanına dönüp ligin dibine doğru hız alan takımdan bugünlere....lütfen eleştiri yaparken bunlarıda göz ardı etmeyelim. 3 4 nokta transferlerle seneye herkese korku salacağımızdan eminim en baştada kargalara lakin gs ve fb bir çıkmazın içinde şu an ve bundan yararlanabiliriz.

artvints
30.04.2017, 13:09
olcay ve rodallega topu yakın direğe vurmayı akıl etseler rahat bir 3 puan almıştık. topla buluşurken kaleciye bakan forvet bulmak gerekiyor.

Harun CAN
30.04.2017, 13:43
Böyle bir maçta zorunlu bir oyuncu değişikliği haricinde hiç oyuncu değiştirmeden maçı tamamlamak aslında bize çok şeyler anlatıyor.
Aytaç-Zeki-Akbaş-Medjani-Bero

Bu adamlardan hangisi girse farketmez oyuna gol anlamında katkı yapamazlardı

Yedek kulubemiz malesef çok çok kötü

Mesela şöyle bakıyorum Dün akşam 70. dakikakada oyuna Adem Büyük ve Cheaouche gibi 2 adam girse ne olurdu acaba..

Yiğit SARI
30.04.2017, 13:53
Böyle bir maçta zorunlu bir oyuncu değişikliği haricinde hiç oyuncu değiştirmeden maçı tamamlamak aslında bize çok şeyler anlatıyor.
Aytaç-Zeki-Akbaş-Medjani-Bero

Bu adamlardan hangisi girse farketmez oyuna gol anlamında katkı yapamazlardı

Yedek kulubemiz malesef çok çok kötü

Mesela şöyle bakıyorum Dün akşam 70. dakikakada oyuna Adem Büyük ve Cheaouche gibi 2 adam girse ne olurdu acaba..

Tunay olabilir bunları boşver.

HOPA'LI TS'Lİ
30.04.2017, 13:54
%61-39 topla oynama
19 gol pozisyonu

Gitti bağıra bağıra 2 puan
Rodellaga ve özellikle Olcay'ın kaçırdıklarını iyi bir golcü bitirirdi.

Seride hesapta olmayan 2 puan kaybettik
GS geçip 4.bitirmek en mantıklısı
Fener veya Başakşehir kupayı alırsa 5.olan da UEFA'ya gidiyor ama
5.lik de çantada keklik değil, inşallah Adana bugün Antalya'ya kaybetmez.

İyi bir golcü şart

Enaldo61
30.04.2017, 14:19
%61-39 topla oynama
19 gol pozisyonu

Gitti bağıra bağıra 2 puan
Rodellaga ve özellikle Olcay'ın kaçırdıklarını iyi bir golcü bitirirdi.

Seride hesapta olmayan 2 puan kaybettik
GS geçip 4.bitirmek en mantıklısı
Fener veya Başakşehir kupayı alırsa 5.olan da UEFA'ya gidiyor ama
5.lik de çantada keklik değil, inşallah Adana bugün Antalya'ya kaybetmez.

İyi bir golcü şart

Mesela Roda yerine Gomez Olcay yerine Sosa olsaydı :)

Harun CAN
30.04.2017, 14:41
Tunay olabilir bunları boşver.

Mesela dedik zaten :)

Zeki Yavrilen Aytaç Karadan iyidir hertürlü...

ilelebeTS
30.04.2017, 21:13
Kazanamadık ama aldığımız 1 puanla 2. yarının lideriyiz.

alperrr
30.04.2017, 22:11
aslında bazı maçları kazanamanın verdiği dersleri almamız lazım ...

takımı verdiği mücadeleden dolayı kesinlikle kutluyorum..

eksikler kendini gösteriyor ..bu sene kazanmak çok da önemli değil bana göre oyun önemli ve oyun bir nebze tatmin ediyor ama şu eksiklerde çok bariz belli oluyor..

kaliteli bir forvete ihtiyacımız var ben Doumbia diyorum leblebi gibi gol atar çok oyuncu alacağına Doumbiyaya para verilir o paraya acınmaz kesinlikle karşılığını verir..

kaliteli bir 8 veya 10 herneyse oyun zekası olan serbest vuruşları iyi tecrübeli bir oyuncuya ihtiyacımız var yani Jaja ya ihtiyacımız var bence
olcay ve yazıcının yükünü hafifletecek bir oyuncu şart..
bugün maç ta her duran topun başına yazıcı gidiyor iki taraf kornerlerde sağda duran toplara solda duran toplara hatta sanki soldaki bir topda olcay kullanmak istedi ve yazıcı gelince bozuldu diye gördüm..
bazen oyuncu gününde değildir bazen olmaz değişik bir seçeneğimiz olsa iyi olur seneye

kesinlikle iyi bir hocaya sahibiz diye düşünüyorum bizi resmen büyük takım gibi oynatıyor doğru dürüst pozisyon vermiyoruz ve bol pozisyona giriyoruz.. artık geri kalan oyuncu kalitesidir onun yapacak birşeyi yok..
oyuncu değişiklikleri yok şunu almış bunu almışa yok 10 dakka 20 dakka geç almışa çok takılmamak laazım (bariz hata yaparsa ayrı)
dünyada bu konularda %100 başarılı hoca bulamazsınız..

Fanatik34
30.04.2017, 23:26
Bu macin berabere bitmesinin tek sebebi Yanal´dir, yanlis hamlesi galibiyetten etmistir..bunu söylemekten niye cekiniyorsunuz, o cikip sucu futbolculara atarken?
Macin ikinci yarisini izledim.

Okay´in yerine girecek adam Medjani idi. Sen takimin en önemli,enerjik ismi Yusuf´u oyundan düsüremezsin! Bu takimin atesleyisi Olcay´i da etkiledi.

Castilloýu elestirenlerde, dün Yattaraýi elestirenler gibi..bosss!!!

Genclerbirligini analiz edenler, ne dedigimi iyi anlar
Santraforu cok atan degil, Ortasahasi gol atan takim kazanir...

Fanatik34
30.04.2017, 23:33
BU takimin Santraforu Ndoye dur, bundan bir yil önce dedigim gibi, ligin en iyisidir! (kullanmasini bilene)

Sakatlar olmasa Yusuf Yazici hala firsat bekliyor idi...Abdulkadir nerede???

Mehmet Cihan Kocaman
30.04.2017, 23:38
BU takimin Santraforu Ndoye dur, bundan bir yil önce dedigim gibi, ligin en iyisidir! (kullanmasini bilene)

Sakatlar olmasa Yusuf Yazici hala firsat bekliyor idi...Abdulkadir nerede???
Milli takım kampındaymış.

Fanatik34
01.05.2017, 00:05
Milli takım kampındaymış.Alti aydan beri mi? Dün Abdülkadir Gencelerbirliginde olsa kaybetmistik (atamadigimiz icin)

memozcan
01.05.2017, 00:59
Bu macin berabere bitmesinin tek sebebi Yanal´dir, yanlis hamlesi galibiyetten etmistir..bunu söylemekten niye cekiniyorsunuz, o cikip sucu futbolculara atarken?

Okay´in yerine girecek adam Medjani idi. Sen takimin en önemli,enerjik ismi Yusuf´u oyundan düsüremezsin! Bu takimin atesleyisi Olcay´i da etkiledi.

kısmen katılıyorum.. okayın yerine medjani girmeliydi demişsiniz ama castilloya laf atanlara da giydirmişsiniz..

dün okay çıktıktan sonra daha çok pozisyon bulduk.. medjani girseydi değişen hiç bişey olmayacaktı bence.. fakat 60-70 dk gibi olcayı çıkarıp beroyu alması gerekirdi bence.. gene de aytaçı oyuna almaması da bişeydir..

Sacit
01.05.2017, 01:38
Tek kale maç oynuyorsun, 24 şut çekiyorsun ama gol yok. Gol kaçırabilirsin ama bu kadar kaçırmak olacak iş değil. En az 4-0 bitmesi gereken maç 0-0 bitiyor. Rodallega geçen hafta topu köşelere astı da bu maçta niye kalecinin üstüne vurdu akıllara zarar bir durum. alanyaspor maçı!!

Ndoye ikinci baharını yaşıyor. Müthiş oynadı. Forvet arkasında daha iyi oynuyor.
Şahane top dağıttı ve ara paslar verdi. Böyle devam etsin.

Fatih Özkan
01.05.2017, 08:33
Çok kaçırdık kaçırmasına da 2. yarının lideriyiz şu an. Takımın güzel oynadığını düşünüyorum.
Kenardan oyuna gelebilecek bir oyuncumuz yoktu. Bunun en büyük sıkıntısını yaşadığımız maç oldu.
Seneye en az 3 net transferle beraber güzel günler göreceğiz İnşallah.

emrahtuna
01.05.2017, 12:13
utandırdı :(
rodaGOL diyoruz hadi reis utandırma bizi

HOPA'LI TS'Lİ
01.05.2017, 12:17
Dünkü sonuçlardan sonra gerçekçi hedef GS önünde 4.bitirip UEFA'ya kendi ellerimizle katılmak

cyberentalpi
01.05.2017, 12:52

Hiçte çekinmiyoruz. Ts nin iyi oldugu yani Orta sahanın gobeginden geldigimizi Gençler iyi anlayınca oyunu kanatlara castillo ile yıkmak istedi. Oyunu kazanacak pozisyonlarda bulduk ayrıca.
Ersun u elestirecegim tek konu yusuf erdogan olabilir. yani hucum anlamında en azından bir hamle oyuncusu tabi bol soru işaretli.
Alışınca malesef böyle oluyor. hep kazanmak istiyoruz. Hakılısınızda sonucta puan kaybettigimiz 3 macın hepsinide kazanabilirdik

Ogün YAZICI
02.05.2017, 00:25
Bu sezon Trabzon'da gol atamadan bitirdiğimiz 5 maçta ( Osmanlı Akhisar Antalya Alanya Gençlerbirliği) 35'i isabetli 115 şut çekmişiz...

Fatih Çelik
02.05.2017, 08:10
Bu sezon Trabzon'da gol atamadan bitirdiğimiz 5 maçta ( Osmanlı Akhisar Antalya Alanya Gençlerbirliği) 35'i isabetli 115 şut çekmişiz...

Bu da kalitemiz yetersiz demek bana kalirsa.

Faik Yılmaz
02.05.2017, 08:18
Trabzonspor'un maalesef hala bitirici bir forveti yok....

Cardozo türünde bir forvetimiz olsaydı bugün 5.liği değil şampiyonlar ligini konuşuyor olurduk.....

HOPA'LI TS'Lİ
02.05.2017, 08:32

Cardozo türünde bir forvetimiz olsaydı bugün 5.liği değil şampiyonlar ligini konuşuyor olurduk.....

Evet Cardozo veya Gomez türünde bir golcü olsaydı G.Birliğini en az 3-0 yenmiştik.

UĞUR DURTAŞ
02.05.2017, 09:55
*yusuf erdoğan
*yönetim
*olcay
-
beklenti büyük olunca gençleri yenemememiz bizleri derinden üzdü.
kesinlkle galip gelmemiz gereken bir maçtı.
ilk yarı oynanan oyun hayal kırıklığı oldu,
ikinci yarı az buçuk baskılı oyun,
niçin maç başında baskılı başlamassınız?
okay sakatlanan kadar katkısız oynadı,
onazi en iyi maçlarından birini oynadı,iyi işler yaptı
tek eksiği ileriye destek vermemesi idi...
mas geldiği günkü mas değil,
castillo kendisinden nefret edilmesi için var güçüyle çalışmaya devam ediyor,
topsuz alanda yok,açağa kaçmıyor,çok çalım atıyor en can alıcı olumsuzluğu bencil olması
dediğim gibi olumsuzlarını devam ettiriyor.
*
bu maçın kazanılamamasını 3 maddede topladım.

-yönetim;
sayın yönetim ne olduda gençler maçında bilet fiyatlarını artırdınız,şampiyonmu olduk,şampiyonlar liginemi gidiyoruz?
ne oldu?seyirci sayısı ortada ben yönetim yerinde olsa idim sezon bitene kadar yeni sezona kadar gerekirse fiyat fiyatlarını sabitler veya indirime
bile giderdim,ne oldu puan kaybı.
yönetimde hatasının anlamış ki kayseri maçında bilet fiyatlarını indirmiş.
usta ya bu hatasını yakıştıramadım.

-olcay;
bizi öyle alıtırdiki liderliğe,sonra her maçta kendisinden aynı liderliği bekliyoruz.
gençler maçında sahada değildi,başka yerlerdeydi,
başka düşünceler içindeydi,kendisini maça veremedi
galip gelemememizin baş aktörüydü,
gençler katı defans yapmadı,gününde olan bir olcay,
bu maçta gol atar,
2 veya 3 asist yapardı.

-Yusuf erdoğan!;

diyebilirsiniz ne alaka,
11 de değilde hatta hatta 18'de bile değildi,
sezon başından takımı yerine özel haytı seçti,
böyle maçlarda ona çok ihtiyacımız varken ,o başka şeylerle ilgilendi.
affetmiyorum,
kesinlikle sezon sonu gönderilsin.

Faik Yılmaz
02.05.2017, 10:51
Bu arada maç cumartesi günü idi bildiğiniz gibi.....

Maç için Mardin'den gelen kardeşlerimiz pazar günü Uzungöl'e gittiler..... Nerden mi biliyorum. Yolda karşılaştık zira.

Bende abimle köyde idim o gün....Üzerimizde tarla kıyafetleri ile bazı malzemeleri almak için yol üzerindeki Taşhanpazarı'na gittik. Orada rastladık Mardinli kardeşlerin otobüslerine. 3 otobüs dolusu Trabzonsporlu....Normalde yapmam böyle davranışlar ama kardeşlerimize çılgınca el salladım... Çıılgınca ve kardeşçe....

Ulaşabildiğim görebildiğim hepsine el salladım önlerine yanlarına geçip....

hemen hepside mukabele ettiler. Otobüsler korna çaldı filan.....

Güzel bir atmosfer oldu.... İnsanlarımızı , kardeşlerimizi dışlamayalım. Onlara yabancı gibi değil kardeşimiz gibi muamele edelim. Güzel izlerle dönsünler illerine. Çokça muhtaç olduğumuz kardeşlik duygusu gelişmeli yayılmalı dalga dalga

HOPA'LI TS'Lİ
02.05.2017, 12:24

Maç için Mardin'den gelen kardeşlerimiz pazar günü Uzungöl'e gittiler..... Nerden mi biliyorum. Yolda karşılaştık zira.

Bende abimle köyde idim o gün....Üzerimizde tarla kıyafetleri ile bazı malzemeleri almak için yol üzerindeki Taşhanpazarı'na gittik. Orada rastladık Mardinli kardeşlerin otobüslerine. 3 otobüs dolusu Trabzonsporlu....Normalde yapmam böyle davranışlar ama kardeşlerimize çılgınca el salladım... Çıılgınca ve kardeşçe....

Güzel bir atmosfer oldu.... İnsanlarımızı , kardeşlerimizi dışlamayalım. Onlara yabancı gibi değil kardeşimiz gibi muamele edelim. Güzel izlerle dönsünler illerine. Çokça muhtaç olduğumuz kardeşlik duygusu gelişmeli yayılmalı dalga dalga

Beyninize yüreğinize sağlık
Son cümleniz çok duygulandırdı.
Çok haklısınız
Çok güzel görüntülerdi Mardin'den gelen kardeşlerimizle yaşananlar
İşte büyük takım olmak böyle bir şey, 81 ilde de taraftarı olan bir Anadolu takımı

İ. SARAL
02.05.2017, 12:59

Abi ne Cardozo'su ya yapmayın. Adam ayakta duramıyordu, onun yüzünden yediğimiz golün, atağın haddi hesabı yoktu. Burak Yılmaz desen anlayacağım.

Yiğit Gayretli
02.05.2017, 13:00

Bu gibi tavırlar sayesinde, döndükten sonra güzel ve unutulmaz anılar edindiklerinden bahsediyorlarmış Mardinli kardeşlerimiz.

Teşekkürler Faik abi.

Yiğit Gayretli
02.05.2017, 13:02
Abi ne Cardozo'su ya yapmayın. Adam ayakta duramıyordu, onun yüzünden yediğimiz golün, atağın haddi hesabı yoktu. Burak Yılmaz desen anlayacağım.
Burak ceza sahası golcüsü değildi. Hiç de olmadı. Bizim eksiğimiz Cardozo değil, Cardozo tipi santrafor.

Ceza sahasının içini hem fiziği hem de pozisyon bilgisiyle domine edecek birine ihtiyaç var. Bunu ikinci yarıda biraz N'Doye yapıyor.

Faik Yılmaz
02.05.2017, 13:13

Dikkatini çekerse şimdiki Cardozo demedim dostum..... Cardozo türünde dedim.......

18'in içinde bitirici vuruşları olan bir forvet yani....

Cardozo'nun ilk yılı olabilir mesela..... Benfica'daki gol makinesi Cardozoyu demiyorum zira O'nu almak için bizim bütçemiz yetmezdi.....

İ. SARAL
02.05.2017, 13:18
Burak ceza sahası golcüsü değildi. Hiç de olmadı. Bizim eksiğimiz Cardozo değil, Cardozo tipi santrafor.

Ceza sahasının içini hem fiziği hem de pozisyon bilgisiyle domine edecek birine ihtiyaç var. Bunu ikinci yarıda biraz N'Doye yapıyor.

Burak bence bize daha uygun. Cardozo tipi deyince benim aklıma uzun, ağır adam geliyor. Daha hareketli biri lazım.

İ. SARAL
02.05.2017, 13:20
Dikkatini çekerse şimdiki Cardozo demedim dostum..... Cardozo türünde dedim.......

18'in içinde bitirici vuruşları olan bir forvet yani....

Cardozo'nun ilk yılı olabilir mesela..... Benfica'daki gol makinesi Cardozoyu demiyorum zira O'nu almak için bizim bütçemiz yetmezdi.....

Bizim uçta oynayacak adam; top tutacak, iyi servis yapacak, rakibi rahatsız edecek, savunma arkasına da sızabilecek. Yani kısacası Ndoye'nin biraz daha serisi lazım. Sene başı antrenmanından sonra belki de Ndoye bu kıvama gelir, her geçen gün formu artıyor.

İ. SARAL
02.05.2017, 13:24

Burak tam tarif ettiğin adam. Her türlü atıyordu adam, özellikle ayak içi vuruşları çok temiz. Top tutması ve dağıtması da iyi.

artvints
02.05.2017, 13:29
Bizim uçta oynayacak adam; top tutacak, iyi servis yapacak, rakibi rahatsız edecek, savunma arkasına da sızabilecek. Yani kısacası Ndoye'nin biraz daha serisi lazım. Sene başı antrenmanından sonra belki de Ndoye bu kıvama gelir, her geçen gün formu artıyor.
bacca türünden bir futbolcu iyi olur, uzun bacaklı ve golcü. sakho öyle bir oyuncu ama bu sene çok az süre aldı, formsuz. daha 27 yaşında kiralık olabilir, nasıl performans gösterir bilmiyorum.

İ. SARAL
02.05.2017, 13:35
bacca türünden bir futbolcu iyi olur, uzun bacaklı ve golcü. sakho öyle bir oyuncu ama bu sene çok az süre aldı, formsuz. daha 27 yaşında kiralık olabilir, nasıl performans gösterir bilmiyorum.

Seneye lig başlarken şu yazıyı bolca görürüz forumda; "Ndoye ve Rodallega iyi aslında" :D Ben de dahil herkes bir şey istiyor ama istediğimiz tarz adamları Trabzonspor'un alma ihtimali yok. Bizim alabileceğimiz adamlarında illaki bir, iki yönü eksik kalıyor. Ndoye ve Rodallega'nın form tutmasına kalmayız inş. :D Hele en kötüsü, "Muhammet Demir'de iyi golcü aslında" kıvamına gelmeyiz umarım.

Mehmet Cihan Kocaman
02.05.2017, 13:47
Herkes Damdoy reisin seneye takımda kalması yönünde planlarını yapıyor. Herkes 50. yıl kadrosunda yedeklere yazmış adamı. :)

Ozan Yılmaz
02.05.2017, 14:03
Herkes Damdoy reisin seneye takımda kalması yönünde planlarını yapıyor. Herkes 50. yıl kadrosunda yedeklere yazmış adamı. :)
adamı jaja yapanlar bile var :)

İ. SARAL
02.05.2017, 15:00

Görüyor ve artırıyorum; İlk 11 oynar :D

selcuk
02.05.2017, 15:00

gitmemek icin maasindan 3,2 milyon tl düsen adami nasil göndereceksin

gitmemek icin herseyi göze aldigi ortada

Mehmet Cihan Kocaman
02.05.2017, 15:09
gitmemek icin maasindan 3,2 milyon tl düsen adami nasil göndereceksin

gitmemek icin herseyi göze aldigi ortada

Valla böyle oynasın ben de kalmasını isterim. Abilik de yapar takıma.

emrahtuna
02.05.2017, 17:36
ulan nasıl yenemedik şu şişko ümitin takımını. aklıma geldi şimdi tüh bee..

Cemalettin Taşkın
03.05.2017, 08:44
maç sonu gençlerbirliği takımının sevinci herşeyi açıklıyor aslında 1 puana sanki kazanmış gibi sevindiler.

birde akhisarın kalecisi fatih çok sevinmişti beraberliğe onu unutmuyorum.

alanya maçının sonunu hatırlamıyorum ama kesin onlarda çok sevinmiştir.

Fanatik34
04.05.2017, 22:17
kısmen katılıyorum.. okayın yerine medjani girmeliydi demişsiniz ama castilloya laf atanlara da giydirmişsiniz..

dün okay çıktıktan sonra daha çok pozisyon bulduk.. medjani girseydi değişen hiç bişey olmayacaktı bence.. fakat 60-70 dk gibi olcayı çıkarıp beroyu alması gerekirdi bence.. gene de aytaçı oyuna almaması da bişeydir..Mas iyi degildi, soldan cok gitmedik, gidemedik, Castillo com etkili degildi belki AMA girdigimiz pozisyonlardaki katkisi yadirganamaz. Medjani girse ortada daha etkili olabilir, daha fazla pozisyona girerdik. Ndoye toplari cezasahasi onunde dagitabilirdi.

Kisaca yapilan tel degisiklik, hakkin 3! Medjani yi alirsin, sonra ikinci bir hamle yaparsin! Yedek kalmasi gereken Rodallega ama belliki oynatilmak zorunda ve bu kazanan takimi bozdu..genclerbirligi iyi bur takim degildi...