PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 28.Hafta l Antalyaspor 0-3 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

Ozan Gözaçan
20.04.2017, 14:21
Yahu Yunus tamam da bu adam cezalı olmasına rağmen takımla haftanın ilk idmanından bu yana "ekstra tatil yapmaksızın" ÇALIŞTI!

Henüz bjk maçının ertesinde yapılmış bir yorum olsa "niyet okuyuculuğu yapmayın arkadaş!" der geçerim. Burada net kasıt var...

Hatta ve hatta kasıtın dik alası var ... bu arkadaşı uzun zamandır takip ediyorum ve gözlemlediğimde hep aynı tavır ve uslupda olması ... bunun bir şekilde artık kontrol altına alınması gerekmekte.

Yunus Danışmaz
20.04.2017, 14:37
'' Yahu Yunus tamam da bu adam cezalı olmasına rağmen takımla haftanın ilk idmanından bu yana "ekstra tatil yapmaksızın" ÇALIŞTI!

Henüz bjk maçının ertesinde yapılmış bir yorum olsa "niyet okuyuculuğu yapmayın arkadaş!" der geçerim. Burada net kasıt var...

Kasıtlı konuştuğu belli zaten, bu yüzden kale almayın diyorum ya

Yunus Danışmaz
20.04.2017, 14:39
Hatta ve hatta kasıtın dik alası var ... bu arkadaşı uzun zamandır takip ediyorum ve gözlemlediğimde hep aynı tavır ve uslupda olması ... bunun bir şekilde artık kontrol altına alınması gerekmekte.

bayadır öyle abi :)

ÖmürKaradeniz61
20.04.2017, 15:22
Benim tavrım,üslübüm her zaman bellidir yapmayın etmeyin ben kimseye saygısızlık yapmam öyle bir karakterimde yok sadece Trabzonspor takımına Onur'un zarar verdiğini düşünüyorum hepsi bu.

Ahmet Almacı
20.04.2017, 15:38
Benim tavrım,üslübüm her zaman bellidir yapmayın etmeyin ben kimseye saygısızlık yapmam öyle bir karakterimde yok sadece Trabzonspor takımına Onur'un zarar verdiğini düşünüyorum hepsi bu.
Tamam eyvallah lakin bu düşünceye sizi iten argümanları açıklar mısın? Belki göremediğimiz bir şeyi siz ve sizin gibi düşünenler görmüş olabilir

Enes Çelik
20.04.2017, 15:43
Maça İstanbul'dan organizasyonla veya arabayla gidecekler lütfen bilgilendirsin beni.

Yiğit Gayretli
20.04.2017, 15:45
Maça İstanbul'dan organizasyonla veya arabayla gidecekler lütfen bilgilendirsin beni.

10 yılı aşkındır bu forumdayım. Daha samimi bir giriş görmedim.

Hoş geldin Enes.

ÖmürKaradeniz61
20.04.2017, 15:49
Tamam eyvallah lakin bu düşünceye sizi iten argümanları açıklar mısın? Belki göremediğimiz bir şeyi siz ve sizin gibi düşünenler görmüş olabilir

Onur'un geçmiş senelerde takımla,yönetimle ve taraftarlarla yaşadığı sorunlar beni bu düşünceye itiyor.Yahu kardeşim biz Trabzonsporun kötülüğünü mü isteyeceğiz,Onur yokken biz o tribünlerdeydik neden herkes işi gücü bıraktı Onur avukatlığı yapıp bana saldırıyor.

Yiğit Gayretli
20.04.2017, 15:59
Yahu Yunus tamam da bu adam cezalı olmasına rağmen takımla haftanın ilk idmanından bu yana "ekstra tatil yapmaksızın" ÇALIŞTI!

Onur'un geçmiş senelerde takımla,yönetimle ve taraftarlarla yaşadığı sorunlar beni bu düşünceye itiyor.Yahu kardeşim biz Trabzonsporun kötülüğünü mü isteyeceğiz,Onur yokken biz o tribünlerdeydik neden herkes işi gücü bıraktı Onur avukatlığı yapıp bana saldırıyor.

...

Ahmet Almacı
20.04.2017, 16:03
Başka ne sorunları olcak da bu düşünceleri besleyeceksiniz ailevi sorunları mı ? Sorunu genelleştirmeyin özele indirgeyin şu şu deyin formayı mı bırakması, iho ve süleyman hurmayla yaşananlar mı, naptı yani fotoğraf çekinmek istediniz de Onur öte mi git dedi ?

Yavuz KÜÇÜK
20.04.2017, 16:13
Onur'a durup dururken düşmanlık yaparsan, Onur'un avukatlığını yapacak çok kişi bulursun. Laf cambazlığı yapmayı bırak. Onur'un tatilini uzatmak için cezalı duruma düştüğünü bize kanıtla. Kesin bir dille söylediğine göre bir kanıtın vardır.

Bu arada Onur'un hangi yönetimle sorun yaşadığı ortada. Takım içindeki sorunları yaratan o değilmişki hâlâ bu takımın içinde. Karısına ve kızına küfreden taraftar grubuna sinirlenip yapmaması gereken bir şeyi yaptı diye Onur'a böyle tavır almana gerek yok insanlar hata yapar duygusallığına ver. Gelip burada niyet okuyuculuğu yapma.

Mert Oğuzlu61
20.04.2017, 16:17
Odaklanamıyorum; bir eksiklik, nahoşluk, absürtlük, gariplik var. Bjk maçıyla alakalı olabilir, Rodallega nın direkten dönen topunun üstüne bir de son dakika golü ve 1 haftalık maçsız süreç yarama tuz bastı. Maç öncesi çok negatifim ve kazanacağımıza dair hiç umudum yok.

Acil galibiyet lazım, üstelik 2 İstanbullunun maçı var. Bundan iyi fırsat olamaz ama şu uğursuz takıma karşı şansımız hiç tutmuyor. Racon kesmiyoruz top kesiyoruz deyip fatality çekerek işlerini bitirmemiz lazım, vasat adamlarla fazla gaza geldiler. Bu takım gelecek sezon zirveye oynar mı oynamaz mı bence Bjk maçından da belirleyici bir maç olacak. Antalya yı deplasmanda yenersek, ''demek ki seneye şampiyonluğa oynayacağız'' çıkarımında bulunabiliriz.

SALDIRAY
20.04.2017, 16:19
Kazanıp en azından 5. liği garantiye almalıyız.

Benim içimde bir his fener maçı (beraberlik) hariç tüm maçları kazanacağız gibi :):)

Ozan Gözaçan
20.04.2017, 16:31
Bari geçerken şunuda şuraya bırakayım :)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php/54253-Antalyaspor-Trabzonspor-Ma%C3%A7%C4%B1-%C3%96ncesi-Ma%C3%A7a-Gideceklerle-Bulu%C5%9F-Tan%C4%B1%C5%9Fma-Organizasyonu?p=1920680050#post1920680050

Gelebilecek herkesi bekliyoruz ...

Fatih Çelik
20.04.2017, 16:52
Odaklanamıyorum; bir eksiklik, nahoşluk, absürtlük, gariplik var. Bjk maçıyla alakalı olabilir, Rodallega nın direkten dönen topunun üstüne bir de son dakika golü ve 1 haftalık maçsız süreç yarama tuz bastı. Maç öncesi çok negatifim ve kazanacağımıza dair hiç umudum yok.

Acil galibiyet lazım, üstelik 2 İstanbullunun maçı var. Bundan iyi fırsat olamaz ama şu uğursuz takıma karşı şansımız hiç tutmuyor. Racon kesmiyoruz top kesiyoruz deyip fatality çekerek işlerini bitirmemiz lazım, vasat adamlarla fazla gaza geldiler. Bu takım gelecek sezon zirveye oynar mı oynamaz mı bence Bjk maçından da belirleyici bir maç olacak. Antalya yı deplasmanda yenersek, ''demek ki seneye şampiyonluğa oynayacağız'' çıkarımında bulunabiliriz.

Senlik bir durum yok Mert Gs maçından sonra taraftar olarak şalteri indirdik

Faruk BERBER
20.04.2017, 16:56

10 yılı aşkındır bu forumdayım. Daha samimi bir giriş görmedim.

Hoş geldin Enes.

Aynen budur durum :), böylesine az denk geliriz.

Hoşgeldin kardeşim ;)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/54253-Antalyaspor-Trabzonspor-Ma%C3%A7%C4%B1-%C3%96ncesi-Ma%C3%A7a-Gideceklerle-Bulu%C5%9F-Tan%C4%B1%C5%9Fma-Organizasyonu?p=1920680050#post1920680050

Şu başlıkta da Antalya'da gerçekleşecek olan buluşma ve birlikte hareket etme planı var ;)

Mustafa YILMAZ
20.04.2017, 17:05
antalya kolay pozisyon veriyor sık sık defansın arkasına kilit paslar denemeliyiz ofsayt konusunda çok da iyi değiller.

1-2 biter castillo ve hugo

Ahmet Almacı
20.04.2017, 17:11
Yanlış hatırlamıyorsam gençler maçında antalya'da kadah sarı kart cezalı olmuştu

Faruk BERBER
20.04.2017, 17:13
Yanlış hatırlamıyorsam gençler maçında antalya'da kadah sarı kart cezalı olmuştu

Evet, Deniz Kadah kart cezalısı.

Ahmet Almacı
20.04.2017, 17:42
Faruk BERBER ofansif rotasyonda zorlanır o zaman rıza hoca

Faruk BERBER
20.04.2017, 17:45
Faruk BERBER ofansif rotasyonda zorlanır o zaman rıza hoca

Eto'o, El Kabir ve M'Billa var. Fena hücum hattı değil. Mutlaka etkiler Deniz'İn eksikliği ama ne derece onu göreceğiz :)

Ahmet Almacı
20.04.2017, 18:11
Eto'o, El Kabir ve M'Billa var. Fena hücum hattı değil. Mutlaka etkiler Deniz'İn eksikliği ama ne derece onu göreceğiz :)

En çok m'billa dan çekiniyorum eto'o nun ara pas ve uzun toplarında kaleciyle bire bir kalabiliyor. Onazi ye büyük iş düşüyor umarım bjk maçı onun için bir seferlik paraşütle inişi olmuştur

Oğuzhan Fidan
20.04.2017, 18:16
fantastik bi Trabzonspor izlicez inşallah

Cemalettin Taşkın
20.04.2017, 19:29
mhk yaşar kemal uğurlunun görev yaptığı son 2 deplasman maçımızı kazandığımızı gözden kaçırmış olabilir mi?

hakemden bir sıkıntı olmaz herhalde

bu arada maçın favorisi olarak bizi göstermişler.

Faruk BERBER
20.04.2017, 19:35
mhk mustafa kemal uğurlunun görev yaptığı son 2 deplasman maçımızı kazandığımızı gözden kaçırmış olabilir mi?

hakemden bir sıkıntı olmaz herhalde

bu arada maçın favorisi olarak bizi göstermişler.

Yaşar Kemal Uğurlu diye düzeltelim abi ;)

Fatih Çelik
20.04.2017, 19:40
Bu hakemi sevmiyorum . Baskı altında hissedince çok fazla düdük çalıyor.

esra61
20.04.2017, 19:43
Umarım Estaben'i maçtan sonra konuşur olmayız.
0-1 olsun bizim olsun . :)

cyberentalpi
20.04.2017, 20:58
Yenecegiz. Bjk Macının yarısı kadar oynayalım yeneriz. Bildigimiz gibi dikine dikine saldıra saldıra oynayalım.

M. Fatih ALEMDAR
20.04.2017, 21:15
Aliriz maci
Skor tahminim ilk yari 1-0
Mac sonu 1-2
Goller; Hugocan ve Yusuf Y. :)

Cemalettin Taşkın
21.04.2017, 09:52
Yaşar Kemal Uğurlu diye düzeltelim abi ;)

hiç farketmemişim sağol

Ozan Gözaçan
21.04.2017, 10:06

hakankurt1967 adlı kullanıcımızla iletişime geçebilirsin. Kocaelinden gelecekler maça bir konuşmanda fayda olabilir.

Ozan Gözaçan
21.04.2017, 10:07

Al benden de okadar ama tahminimce çok baskı olan bir maç olmayacak . duyduğum ve gördüğüm kadarıyla maça çok fazla ilgi yok ama bugün ve yarın ne olur bilemeyiz. passoligden baktığımda epeyce boştu stad .

Faik Yılmaz
21.04.2017, 10:44
Artık enerjimizi tamamen 3-4. sıraya yerleşip Uefa Kupasına katılmak için harcamalıyız diye düşünüyorum......

İ. SARAL
21.04.2017, 10:46
Hakemin art niyetli olduğu yüzünden belli oluyor zaten, tam bir artist.

Yektaa
21.04.2017, 11:00
hakem çok sık kart gösteren bir hakem dikkat etmek lazım

UĞUR DURTAŞ
21.04.2017, 11:05

**
Fatih kardeşim;

Bu hakem 2 ay içerisindeki en iyi çıkış hakem hakemdir.
yanlış anlamanızı istemem buradan yazamayacağım şeyler var,kendisini çok iyi tanıyorum.
çok net söylüyorum,rahat olun.

Fatih Çelik
21.04.2017, 11:07
**
Fatih kardeşim;

Bu hakem 2 ay içerisindeki en iyi çıkış hakem hakemdir.
yanlış anlamanızı istemem buradan yazamayacağım şeyler var,kendisini çok iyi tanıyorum.
çok net söylüyorum,rahat olun.

İnşallah abi dediğiniz gibi olur.

Ahmet Almacı
21.04.2017, 12:45
Ha bu arada statta izlediğim hiç bir maçı yenilmedik oraya bir galibiyet daha yazalım

Mehmet Cihan Kocaman
21.04.2017, 12:55
Yaşar Kemal Uğurlu ligin en iyi hakemlerinden bence Ümit Öztürk ve Halil Umut Meler ile birlikte.
Biraz kolay kart çıkarıyor faul çalıyor ama kesinlikle taraf tutan hak yiyen bir hakem değil.
Bize karşı tek yanlışı Bursa maçında Damdoy'u pozisyondan 2-3 dakika sonra ikinci sarıdan atmasıydı.

castillo61
21.04.2017, 13:22
Antalyaspor kelimesini okudukça
Muharrem Çırak'ın fiyaskosu aklıma geliyor
Antalya'ya 8 atmadan bu yangın sönmez

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2017, 13:43
Antalyaspor kelimesini okudukça
Muharrem Çırak'ın fiyaskosu aklıma geliyor
Antalya'ya 8 atmadan bu yangın sönmez

7-0'lık tarihi yenilgi unutulmuyor (Diğeri 1993: BJK-TS: 7-1)
Bir de Antalya başkanının TS erken havaya girmesin, 5.lik bizim olacak türünden açıklamaları vardı.

Bu 2 sebepten kazanmalısın Trabzon'um

Ozan Gözaçan
21.04.2017, 13:48
Ha bu arada statta izlediğim hiç bir maçı yenilmedik oraya bir galibiyet daha yazalım

ozaman kesinleşti bu galibiyet ....benimde giyip de maç kaybetmediğim formamla stadda olacağım ... o formayı giyipde kaybettiğimiz maç yok ...

millete haber salalım okadar masraf edip gelmesinler madem ... senle ben alırız maçı rahat olun millet :D

Cemalettin Taşkın
21.04.2017, 15:06
etoo'nun oynadığı tek maçta antalyasporu 3-1 yenmiştik daha sonra etoo'nun olmadığı 2 maçta antalyaya yenildik.

ayrıca yaşar kemal uğurlu'nun akhisar maçında verdiği penaltıyı bir Trabzonspor taraftarı ile tartışmıştık o maçı hakem sayesinde kazandığımızı pozisyonun penaltı olmadığını savunuyordu.

ilelebeTS
21.04.2017, 15:23
İlk yarıdaki maçta tek kale oynayıp 1-0 yenilmiştik. Bu sefer daha iyiyiz, inşallah kazanacağız.

Cagdas Topal
21.04.2017, 15:31
etoo'nun oynadığı tek maçta antalyasporu 3-1 yenmiştik daha sonra etoo'nun olmadığı 2 maçta antalyaya yenildik.

ayrıca yaşar kemal uğurlu'nun akhisar maçında verdiği penaltıyı bir Trabzonspor taraftarı ile tartışmıştık o maçı hakem sayesinde kazandığımızı pozisyonun penaltı olmadığını savunuyordu.

O pozisyona penaltı demeyen bir zahmet futbol konuşmasın.

Cemalettin Taşkın
21.04.2017, 16:03
O pozisyona penaltı demeyen bir zahmet futbol konuşmasın.

bende çok şaşırmıştım öyle penaltı mı olur hakem uydurdu vb. şeyler söylemişti.

Enaldo61
21.04.2017, 17:34
Allahını seven Eto'yu tutsun.

Ahmet Almacı
21.04.2017, 18:01
ozaman kesinleşti bu galibiyet ....benimde giyip de maç kaybetmediğim formamla stadda olacağım ... o formayı giyipde kaybettiğimiz maç yok ...

millete haber salalım okadar masraf edip gelmesinler madem ... senle ben alırız maçı rahat olun millet :D
Ooo biz senle ikimiz voltranı oluştururuz 3.ye gerek yok :))

Paksoy
21.04.2017, 21:09
bir otobüs Antalya'ya gidiyoruz Uşak'tan ..

Soner Albayrak
21.04.2017, 22:42
Adamsınız.

Erkan A.
21.04.2017, 23:31
medjani duricami yoksa ugur duricami

Faruk BERBER
21.04.2017, 23:34

Uğur Durica'yı tercih ederim şahsen.

tRaiNer
21.04.2017, 23:42

İkiside ağır olmasına rağmen Uğur Medjani'ye kıyasla görece daha çabuk ve rakibi hırpalayan bir tarzı var. Bu sebeple Uğur Durica

batugol
21.04.2017, 23:43
Yenecegimizi düşünüyor ve hissediyorum

selcuk
22.04.2017, 00:02
medjani - durica benim secimim

medjani taktik anlayisi yüksek, kademeyi kurmayi seven stoper tipi

duricada ugurda öne erken cikip hamle yapmayi seven tip

ondan bence en ideal tandem medjani- durica

Erkan A.
22.04.2017, 00:31
antalyasporda etodan daha cok danilo basimizi agirtabilir cok teknik bir oyuncu

ne olursa olsun bu maci kazanmaliyiz insAllah ilk dakikalarda gol atariz ve farka gideriz

antalyaya 6 veya 7 gol atsak ne güzel olurdu .. suan bu ruh var takimimizda

Ogün YAZICI
22.04.2017, 00:37
Kaybedersek Nevzat Aydın'dan "Tebrikler Rıza hoca tebrikler antalyaspor seneye daha iyi bir takım kurarak bize uygun görülen klasmanda yarışmak üzere"
Muharrem Usta'dan ise " Ligimze kattığınız renk ve yaşattığınız heyecan için teşekkürler antalyaspor " tweeti bekliyorum.

Enes Çelik
22.04.2017, 10:52
Antalya yanayyy!

Ertan 51
22.04.2017, 10:54
Büyük çoğunluğun aksine ben 3 puana garanti gözüyle bakıyorum,
Onur'un güme gideceği hiç aklımızda yoktu tabi :(
Esteban mala bağlamazsa yine de maç bizim Allahın izni ile,rahat olun.

İ. SARAL
22.04.2017, 11:46
Uğur oynarsa ah vah yapmayız inş. maçtan sonra.

HOPA'LI TS'Lİ
22.04.2017, 11:49

Size helal olsun.
TS sevgisini her yerde hissettirin takıma
Alacağız inşallah
Tek korkum Esteban ve hakem
Savunmada Uğur-Durica tercihimdir.

Oruç
22.04.2017, 12:24
Uğur oynarsa ah vah yapmayız inş. maçtan sonra.

Bu kadroda bize ah vah yaptıracak iki isim var. Biri Esteban diğeri de sizin gözbebeğiniz Yusuf adlı oyuncu.

Onur Erçetin
22.04.2017, 12:30
Duricanın geriden oyun kurma açısından önemli ama hava toplarında ki zaafı bize sıkıntı yaşatabilir.

Mert Acar
22.04.2017, 12:41
Maçı izleyemeceğim maalasef..Yenilmemek önemli.Beraberlik de iyi olur.Fakat gs-fb maçının olduğu hafta da kazanırsak şahane olur..Hem Antalyayla arayı açarız hem yukarı iyice yaklaşırız.
Sezonun kaderini belirleyecek maç olabilir..

Anıl C
22.04.2017, 12:51
Denize girmeden gelmeyin:D

Enaldo61
22.04.2017, 12:54
Ya ben Medjani-Durica diyorum. Beşiktaş maçında da yanlış tercih yapıldığını düşünüyorum.

mkmoglu
22.04.2017, 13:07
antalya bizden daha iyi takım.. ilk golu yersek farklı yeniliriz..

Faruk BERBER
22.04.2017, 13:10

Ne olarak bizden iyi takım Antalyaspor ? Biraz açabilir misin ?

mkmoglu
22.04.2017, 13:12
şöyle diyorum..önceki hafta antalya bjk ye tek kale oynadı maç 1-1 bitti..biz ise bjk maçında kötü oynadığımızı düşünüyorum....

Faruk BERBER
22.04.2017, 13:15
şöyle diyorum..önceki hafta antalya bjk ye tek kale oynadı maç 1-1 bitti..biz ise bjk maçında kötü oynadığımızı düşünüyorum....

Teşekkürler açıklama için.

Birkaç hafta önce Galatasaray'ı iç sahada döve döve 2-0 yendik. 5 hafta önce ise Antalyaspor kendi sahasında Galatasaray'a 3-2 yenildi.

Demek ki Antalyaspor'dan daha iyi takımız.

Yiğit SARI
22.04.2017, 13:17

Yanlış mı hatırlıyorum 0-0 bitmişti ve bjk'nın kırmızısı vardı?

Paksoy
22.04.2017, 13:21
12703

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hyasin61
22.04.2017, 13:30
Antalya acik oyunu oynarsa farkli kazanan tarafin biz olacagini dusunuyorum

batuhanTs
22.04.2017, 13:39

:) ilkokula giderken kafa bu mantıkla calisirdi genelde ama simdi ????

artvints
22.04.2017, 13:40
yusuf ve rodallega'dan etkili bir oyun bekliyorum. Merkezden ikili oyunlar, etkili sutlar isi cozer.

batuhanTs
22.04.2017, 13:45
Yusuf okay onazi bu üçlü ile olmaz maddi kirilganliga girilmeyecekse 2 tanesini degistirmek lazim bakildigi zaman bu üçlüden hangi ikisini disarida birakirsin benim tercihim okay ve yusuf uzerine olur bunu soylerken potansiyelleri ve oyuna katkilari dikkate alarak söylüyorum asil konu onazi nin yanina ne cesit 2 adam alınacağı cok onemli konu

ilelebeTS
22.04.2017, 14:06
Her zaman bizim üzerimizde baskı olurdu, bu sefer rakibin üzerinde baskı var. Avrupa için içerde kazanmak zorundalar. Biz berabere kalsakta çok şey kaybetmeyiz. Rahat oynayıp maçı alacağız inşallah.

Arda'
22.04.2017, 14:17
Beraberlik kötü sonuç olmaz evimizde 2 maç oynayacağız üst üste.

Yiğit Gayretli
22.04.2017, 15:19
Sezonun en önemli maçı bu şu an. Kazanmamız durumunda inanılmaz keyifli bir hafta geçiririz.

Mert Oğuzlu61
22.04.2017, 15:35
http://www.nkfu.com/wp-content/uploads/2012/02/totemizm.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_jUPJlg_CLuM/SsNSY7geqGI/AAAAAAAAAHE/URihWcXSfd0/w1200-h630-p-k-no-nu/kurtkuzu.JPG

Castillo, Yazıcı, Olcay üçlüsünün küçük sürprizler yapması lazım. Patlayamazlarsa Antalya bize patlatır. Antalya nın orta saha direnci maçın sonucunu belirler. Hayatlarının maçını oynarlar orası kesin, bizim rahat maç izleme gibi bir lüksümüz yok, rakipler bizim maçlarda full konsantre oluyorlar ikili üçlü altılı yedili cibili cibili şak şak şak pres yapıyorlar. Bizim oyuncular maçı istiyor mu istemiyor mu ? Göreceğiz ama kişisel görüşümü yazayım, bu maç sabaha kadar oynansa 1 olur 0 olur ama 2 olmaz. Tüm samimiyetimle söylüyorum, bizim için kazanma gibi bir ihtimal yok. Maçtan sonra buradayım, şimdiden kendimi olumsuz sonuca alıştırmaya çalışıyorum, maalesef.

artvints
22.04.2017, 15:39
Benim de macla ilgili olumlu dusuncelerim yok. Bjk maci oncesi gibi hissediyorum. İnsallah buyuk takim refleksi gosterir, dominat bir oyunla maci aliriz. Benim icin hala oyun onemli, sonuc teselli.

Fatih Özkan
22.04.2017, 16:11
İyi şeyler hissetmiyorum.

hofsaale
22.04.2017, 16:29
beraberlik iyidir...besiktas macindan daha zor gececek

Yiğit SARI
22.04.2017, 16:32
Kale çok sağlam değil pozisyon vermememiz lazım. Onu da yapamayacağımıza göre bulduğumuzu atmamız lazım. Gollü bir maç bekliyorum umarım istediğimiz gibi sonuçlanır.

Rize-belediye maçı ne olmuş öyle.

Mehmet Cihan Kocaman
22.04.2017, 16:42
Beşiktaş maçında bile daha iyimser bi hava vardı, şimdi herkes karamsar. Neyse bu iyiye işaret.

İ. SARAL
22.04.2017, 16:45
Bu kadroda bize ah vah yaptıracak iki isim var. Biri Esteban diğeri de sizin gözbebeğiniz Yusuf adlı oyuncu.
Takimin en sakar ve kazma oyuncusu Ugur, formayi hak eden Medjani.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
22.04.2017, 17:09
Golcülerimiz gününde olursa ve Eto'yu oynatmazsak alırız.

zafer6161
22.04.2017, 17:10
3,3 biter

Ermanusta
22.04.2017, 17:33
Başarılar Trabzonum, 3gollü net galibiyetini bekliyorum

Ahmet Malkoçoğlu
22.04.2017, 17:51
Castillo yok dam doy roda ikisi birden var

Emre Çömez
22.04.2017, 17:53
https://pbs.twimg.com/media/C-BluU6XoAAVtbn.jpg:large

ilelebeTS
22.04.2017, 17:54
ilginç kadro

Soner Albayrak
22.04.2017, 17:55
N'doye kanat mı?

Faruk BERBER
22.04.2017, 17:55
N'Doye'un o bölgede oynayacağını sanmıyorum pek.

Bana da ilginç geldi bakalım bu kısım, nasıl olur göreceğiz.

M. Fatih ALEMDAR
22.04.2017, 17:59
Hugocan kanat, Ndoye santrafor sanırım oynayacaklar. Bakalım hele hocA nın bildiği vardır muhakkak.

Mehmet Cihan Kocaman
22.04.2017, 17:59
Haydaaaa... Castillo iyi oynarken niye yedek kaldı şimdi hem de böyle bir maçta.

artvints
22.04.2017, 18:00
.....yazıcı..................olcay
............hugo...ndoye

olsun bari. niye icat çıkardı acaba.

Nihat Güneş
22.04.2017, 18:01
O degilde yedeklerde kim yok bilin bakalim ? 2 senedjr savundugum tez gerceklesti :) Vasat ustu bi kadroda yedeklerde dahi olamaz.

Arda'
Yav Damdoy kağnı gibi adam kanatta ne işi var bu adamın ya koşmaktan aciz ilerde top saklar indirir sadece. Antalya saldıracak deli gibi boş alan bırakacak Castillonun en etkili olacağı maç bu.

ilelebeTS
Bence Yazıcı kanat, Damdoy-Roda önlü arkalı. 4-4-1-1. Antalya defansının merkezini hedef almış hoca.

Ahmet Aksu
castillonun oynamaması iyi oldu. hoca taraftara da castilloya da mesajı verdi. teşekkürler. bencilliği ve son hareketlerinin gereksizliği görüldü.
onun yerine ndoyenin olması ne kadar etkili olacak onu bilemem tabi. belki bero veya yusuf olabilirdi. gerçi ikisininde performansı rezalet. ama en azından yedekte daha diri forvet olurdu.

Enes Başkaya60
22.04.2017, 18:02
Castillo yu yorulan defansa karşı hamle olarak kullanacak herhalde...

gurur6134
22.04.2017, 18:03
Ugur yerine medjani daha iyi olurdu sanki..

İ. SARAL
22.04.2017, 18:06
Damdoy arkada, Hugo onde oynar büyük ihtimalle.

Berke6198
22.04.2017, 18:07
2-3.

Yavuz KÜÇÜK
22.04.2017, 18:09
Fantezi yapacak zaman mı Ersun Hocam? Umarım planın tutar. Esteban'da ne görüyorsun çok merak ediyorum. Uğurcan'dan iyi olmadığı kesin.

tRaiNer
22.04.2017, 18:11
Fantezi yapacak zaman mı Ersun Hocam? Umarım planın tutar. Esteban'da ne görüyorsun çok merak ediyorum. Uğurcan'dan iyi olmadığı kesin.

Esteban Kasımpaşa'dan 6 , Antalya'dan 7 yediği için Uğurcan'dan daha tecrübeli görüyor Yavuz.

hakankurt1967
22.04.2017, 18:18
..............

artvints
22.04.2017, 18:18
antalya da baya ofansif çıkmış, önde basmak isteyecekler, uzun vurup önde top tutarsak geri koştururuz, planları bozulur.

pardon charles'i sonradan gördüm, tek önlibero zannettim. her zaman ki düzenle oynuyorlar, 4 4 2. hoca aynı şekilde cevap vermiş. bir bildiği vardır heralde ama onların ileri dörtlüsü daha hareketli ve agresif.

öne geçebilirsek ilk defa istediğimiz gibi kontra yapabiliriz castillo hamlesi ile birlikte.

memmedaga
22.04.2017, 18:21
https://pbs.twimg.com/media/C-BluU6XoAAVtbn.jpg:large

dizilişi yanlış vermiş beinsports

Erkan A.
22.04.2017, 18:27
yusuf erdogan yedeklerde yok ilginc

Erkan A.
22.04.2017, 18:27
antalyanin stoperi salih Dursun olcak buda cok ilginc

Yiğit Gayretli
22.04.2017, 18:28
Bjk maçında gol atıp havasını bulmuş olan ve galibiyetten başka seçeneği olmadığı için üstümüze gelmek zorunda olan Antalya'ya karşı, sakatlık vb bahane harici Castillo'yu oynatmamak büyük hata...

kanterts
22.04.2017, 18:29
Dizilis dogrudur büyük ihtimalle. Sezon basinda kanat düsünüyordular ndoye yi. Castilloyu oynatmamak sacmaliktan baska bisey degil. Ersun yanali anlamiyorum.

A. Aydın
Bu arada onur artik milli takiminin 1. Kalecisi.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
castillo karari pek anlasilir degil benim icin
antrenman performansina bagliyorum

ilelebeTS
Pereira ve Mas kilit oyuncular.

Castillo neden oynamıyor, taktik gereği mi sakatlığı mı var dediler Ersun hoca'ya. Hiçbir sorunu yok dedi. Beklentimizin yüksek olduğu genç bir oyuncu dedi.

selcuk
22.04.2017, 18:30
Bu arada onur artik milli takiminin 1. Kalecisi.

???????????

A. Aydın
22.04.2017, 18:31
???????????
Basaksehirli futbolcular aspor muhabirlerini linc etti.
Volkan babacan en net gorunen.
Bu volkani milli takkma almak fatih terimin bile gucu yetmez.

yorumsuz6117
22.04.2017, 18:32
Taş gibi Medjani varken yine Uğur belası oynuyor , bjk maçında yaptıkları yetmemiş hocaya..

BlackPanther
22.04.2017, 18:33

O nokta nokta Volkan Babacanı oynatır yine.

Sent from my iPhone using Tapatalk

BlackPanther
22.04.2017, 18:34
castillo karari pek anlasilir degil benim icin
antrenman performansina bagliyorum

Bence oyuna sonradan öne geçtikten sonra alacak

Hakan
22.04.2017, 18:35
Yusuf Erdoğan nerde?

A. Aydın
O nokta nokta Volkan Babacanı oynatır yine.

Bu ufak olay degil.
Bu oyuncular 10 ar mac ceza bile alirlar.
10 kisi hatta daha fazlasi goruntu aliyor diye 2 kisiyi linc ediyorlar.

Boyle bir o.c. lik gormedim.
En basta da turkiyenin en buyuk oc.si emre.

BlackPanther
Esteban Kasımpaşa'dan 6 , Antalya'dan 7 yediği için Uğurcan'dan daha tecrübeli görüyor Yavuz.

[emoji23][emoji23][emoji85]

Giallorossi
http://www.aspor.com.tr/webtv/canli-yayin

volkan yerdeki muhabire resmen tekme atiyor

selcuk

Onlar biseyler uydururlar

Arda'
22.04.2017, 18:37
Uğurcan olmalıydı kalede. Ayrıca Yusuf Erdoğana güle güle diyebiliriz artık.

A. Aydın
22.04.2017, 18:38
http://www.aspor.com.tr/webtv/canli-yayin

volkan yerdeki muhabire resmen tekme atiyor
Bogazlayan volkan. Kafasina tekme atan yalcin.

Anıl C
22.04.2017, 18:38
Türkiye'deki basın tek ses olursa bence saglam ceza alir futbolcular. E.B denen o.ç yine başrolde. Dediğim gibi birlik olmazlarsa Aspor ve Başakşehir aynı zihniyetin ürünü oldukları için olay sümen altı edilir.
(alıntı)Saldırının nedeni taraftarlar emre'ye küfür etmiş, emre de karşılık vermiş, sonra da takım arkadaşlarıyla beraber bunu çeken muhabir ve kameramana saldırmış.

Yavuz KÜÇÜK
22.04.2017, 18:40
Vallahi aklım almıyor. İlla Esteban'ın da cezası, sakatlığı falan mı olacak Uğurcan'ın Yazıcı gibi piyasaya çıkması için?

Uğur Gündüz
Yedekte Aytaç-Medjani-AKBAŞ ne ya!! Bunların üçü de bir zaten. Yusuf ve A.kadir neden Yok!!??
Geriye düşersek dar alan kalmayacağından Castillo hamlesi işe yaramaz. Aytaç mı skoru değiştirecek?
Fantazi yapmaya bayılıyoruz!

castillo61
4-1 yenilgi hissi var
6. hissime güvenmem rahatım

U.Sadıkoğlu
22.04.2017, 18:42
Çift forvet mi N'Doye kanat mı başlayınca anlayacağız kazanacağız !

Veysel
22.04.2017, 18:42
4-1 yenilgi hissi var
6. hissime güvenmem rahatım

ne yani 4-1 kazanacak mıyız o zaman :)

BlackPanther
22.04.2017, 18:43
Türkiye'deki basın tek ses olursa bence saglam ceza alir futbolcular. Peki sebebi neydi ki?

Bu ülkede basın özgürlüğü kalmadıki. Bu olaylar normal. Daha da kötü olacak. Alışmalıyız. İBB hükümetin takımı. A Spor muhabirlerini fetöcü ilan ederler ve olay kapanır.

castillo61
22.04.2017, 18:44
ne yani 4-1 kazanacak mıyız o zaman :)

tersi çıkacağını sanmam
ama 4-1 yenilmeyeceğimizin garantisini veriyorum:dd

Oruç
22.04.2017, 18:45
Vallahi aklım almıyor. İlla Esteban'ın da cezası, sakatlığı falan mı olacak Uğurcan'ın Yazıcı gibi piyasaya çıkması için?

Şb ile anlaşmasını bekleyeceğiz Esteban'ın.

Manu61
22.04.2017, 18:45
Bu ülkede basın özgürlüğü kalmadıki. Bu olaylar normal. Daha da kötü olacak. Alışmalıyız. İBB hükümetin takımı. A Spor muhabirlerini fetöcü ilan ederler ve olay kapanır.

O muhabir bakın kim çıktı! :) FETO'nun muhabir imamı kulağa hoş geliyor.

A. Aydın
22.04.2017, 18:46
Türkiye'deki basın tek ses olursa bence saglam ceza alir futbolcular. Peki sebebi neydi ki?
Taraftar emre ye kufrediyor. Bu seref yoksunuda altta kalor mi taraftara kufur ediyor.
Bunlar da onlarin cekimlerini yapiyor.

Bu.

Anıl C
22.04.2017, 18:46

Haklisin malesef. Adalet, kadın ismi bu memlekette sadece.

Yavuz KÜÇÜK
22.04.2017, 18:47
Sebebi ne olursa olsun 10+ futbolcunun 2 tane adama ölümüne saldırması kabul edilebilir bir şey değil. 1-2'si sinirlerine yenik düşüp saldırsa diğerleri ayırmaya çalışsa kılıfına uydururlardı ama şimdi sağlam ceza alırlar bence.

Şb ile anlaşmasını bekleyeceğiz Esteban'ın.

Bir seçenek daha.:)

Uğur Kalyoncu
22.04.2017, 18:49
Bu takim topa sahip olamazsa ileri gidemez pozisyon zor buluruz.

cyberentalpi
22.04.2017, 18:50
1-0 bitmez bu mac. en az 2 farklı alırız.

Anıl C
22.04.2017, 18:51
Öncelikle e.b denen oç kuru kazığa oturtulmalı.Adam bildigin mafya olmuş siyasetle içli dışlı diye. Diyorum ya basın gerekirse eylem yapmalı.

ysngmz
22.04.2017, 18:51
Sonunda dediğime geldi ersun hoca.castillo yedek oynar dedim yorulan takıma karşı hamle oyuncusu .Aklın yolu bir

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Oğuzlu61
22.04.2017, 18:52
3-1 ya da 4-1 yenileceğiz bundan adım gibi eminim. Totem motem değil bu ne arkadaş kadroyu yeni gördüm, takım az toparlanmaya başladı Ndoye kanat oynuyor Castillo yedek. Ersun hoca saçmalamış, Tudor musun sen hayırdır ? Ayar oldum şu an, maçı kazanma ihtimalimiz yok maçtan sonra Rıza şov izleyeceğiz orası kesin.

Şöyle düzensiz, saçma sapan kadrolar ve tercihler beni deli ediyor !

Hakan
22.04.2017, 18:53
La kalenizde Ferhat Kaplan,stoperde Salih.
Sizin neyinize Avrupa Ligi.

Faruk BERBER
22.04.2017, 18:54
Kaptan Uğur Demirok

Mehmet Fatih Silik
22.04.2017, 18:54
Eyvah Onazi saçları boyattı...

İ. SARAL
22.04.2017, 18:55
Game of thrones? :)

M. Fatih ALEMDAR
22.04.2017, 18:57
Haydi bismillah
Alalim maci guzel bi pazar yapalim insallah :)

KARAGOZLUM
22.04.2017, 18:59
Sebebi ne olursa olsun 10+ futbolcunun 2 tane adama ölümüne saldırması kabul edilebilir bir şey değil. 1-2'si sinirlerine yenik düşüp saldırsa diğerleri ayırmaya çalışsa kılıfına uydururlardı ama şimdi sağlam ceza alırlar bence.

Bir seçenek daha.:)

Varmi goruntuler?

Bilal Karadeniz
22.04.2017, 19:03
castillo oynamazsa ileriye seri bi şekilde nasıl top çıkarabiliceğiz sayın hoca?

Ekrem D.
22.04.2017, 19:04
Aman tanrim Aytac Karaaa, insallah Onazi'ye birsey olmaz

nuri45
22.04.2017, 19:05
fena baski yicez gibi insallah dayaniriz

Nihat Güneş
22.04.2017, 19:06
Castillo olsaydı bu kadar rahat yüklenemezdi Antalya.

Oxychen
22.04.2017, 19:07
Sağlı sollu şamarlıyorlar.

artvints
ne baskı yedik arkadaş

sasone
Onazi hiç akıllanmayacan mı güzel kardeşim?

Nihat Güneş
Uğur tam bi kafasızsın.

Ahmet Aksu
22.04.2017, 19:08
castillo dan ziyade okay ve onazinin etkisizliği top tutmalıyız. oyunun kontrolünü antalyya verirsek işimiz zor.

Castillo olsaydı bu kadar rahat yüklenemezdi Antalya.

İ. SARAL
Uğur şova kaldığı yerden devam ediyor.

Bilal Karadeniz
orta sahayı geçemiyoruz ndoye ile gol atarsın hoca böyle bişey yok ya lig biticek fantezilere kalkışıyosun

Bilal Karadeniz
22.04.2017, 19:09
uğur demirok kadar vasat altı biri yok medjani kardeşimin hakkını yiyor hoca

Bilal Karadeniz
22.04.2017, 19:12
celustka ile salihi darmaduman edicek castilloyu yedekte tutarak çok büyük iş yapıyorsunuz hocam

Nihat Güneş
22.04.2017, 19:13
Misal su pozsiyonda Castilli olsaydi Pareira o kadar eveleyip gevelemezdi. Ndoye kacmiyor ayagina top istiyor.

Nihat Güneş
22.04.2017, 19:15
Yusuf un tek dokunusu gordunuz mu ? Iste buna beyni calisan oyuncu diyoruz. Masallah.

Ahmet Aksu
22.04.2017, 19:16
Yusuf un tek dokunusu gordunuz mu ? Iste buna beyni calisan oyuncu diyoruz. Masallah.

kesinlikle..

Bilal Karadeniz
22.04.2017, 19:18
okay nerelerde?

BlackPanther
Mas sakatlıktan sonra formdan düştü

Mert Zaman
çok iyiydi paslaşma be

memmedaga
deplasmanlarda bildiğin şe oynuyoruz

Castillo her türlü bir tehdittir isterse saçmalasın

iç saha damdoy roda belki ama dışarıda denemenin mantığını çözemedim

kaldıki nasıl bir dizilişle oynuyoruz anlayan varsa beri gelsin

Nihat Güneş
22.04.2017, 19:19
Cok iyi paslastik ...

BlackPanther
22.04.2017, 19:19
Uğur yuhh sana

artvints
22.04.2017, 19:20
mas çok kötü başladı.

Ahmet Kara
Biz de en istekli oyuncu Pereira...

Ahmet Aksu
uğur gerçekten saatli bomba..

Ogün'
Uğurla olmayacak

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan
22.04.2017, 19:21
Yere düşene faul çalıyor.

İ. SARAL
Ozevlat out, hoca evlat in.

ataullah-ı sani
Medjani kadar taş düşsün kafana Ersun!

Mert Zaman
22.04.2017, 19:22
ver şuna sarıyı ya

Arda'
22.04.2017, 19:24
35 tane faul oldu maçta

Bilal Karadeniz
22.04.2017, 19:24
tam bi rıza çalımbay takımı

Mert Zaman
22.04.2017, 19:25
antalya taraftarı boşlukları dolduruyor arkada alın ulan şu maçı allah aşkına

artvints
mecburen benim söylediğim düzene döndü bu oyuncularla başka türlü oynanmaz. olcay ve yusuf kanatlarda ve çift forvet olabilir ancak. çok sert oynuyorlar, top tutan adam yok, castillo başlamalıydı, ne düşündüyse hoca artık yanından bile geçemedik.

memmedaga
tam bi rıza çalımbay takımı

öyle veya böyle ciddi baskı yiyoruz

safa77
22.04.2017, 19:26
Uzun zamandır izlediğim en sıkıcı Trabzonspor maçı. Castillo çoğu boşta olsa takıma heyecan katıyordu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Berkedogan
antalya çok sert oynuyor.

CaptanBarbosa
Maçı izleyemiyorum. Sanırım iyi ki de izleyemiyorum kanserlik maç oluyor belli ki.

Bilal Karadeniz
22.04.2017, 19:27
pereira el kabir'i futbola küstürdü

Anıl C
22.04.2017, 19:27
antalya çok sert oynuyor.

Klasik rıza çalımbay taktiği. Futbolcularına tek söylediği sert oynayın demek.

Hakan
22.04.2017, 19:28
El Kabir şerefsizine bir kart göstermedi.

Ogün'
Eto hakeme oynama eto

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nihat Güneş
Ndoye geriye donuslerinden gina geldi.

Ahmet Aksu
uğur-onazi-roda-ndoye yerine daha kaliteli oyuncu şart. seneye bunlarla birşey yapamayız.
1 stoper 1 ortasaha 1 kanat 1 forvet seneye için yeterli.

Ahmet Kara
22.04.2017, 19:29
Çok sıkıcı bir maç...

artvints
şu topu ceza sahasına yakın yusuf'un sol ayağıyla buluştursanlar ancak o zaman aksiyon olur.

KARAGOZLUM
Hugo ve damdoy bugun kotu

Berkedogan
22.04.2017, 19:30
onazi çok pis güldürdü sakar topçu :D

Faruk BERBER
22.04.2017, 19:30
Pereira'ya nazar değmesin.

Castillo için rakibin yorulmasını bekliyor olabilir Ersun hocam.

Hakan
22.04.2017, 19:31
Damdoy çık dışarı bu kadar rezillik yeter.

Anıl C
uğur-onazi-roda-ndoye yerine daha kaliteli oyuncu şart. seneye bunlarla birşey yapamayız.
1 stoper 1 ortasaha 1 kanat 1 forvet seneye için yeterli.

Yönetim Roda yerine Adebayor'u getirecekti. Ama bir kesim çok bilmiş taraftar ve basın amaan ligi tanıyan forvet olsun dedi. Sonuç ortada

Bilal Karadeniz
rodalleganın ayağı çok iyi daha çok topla buluşturmalıyız

artvints
top mas ile buluşsaydı keşke daha tehlikeli olabilirdi, bu da iyi sayılır.

Nihat Güneş
Roda iyi vurdu...Cok tembel pas atiyoruz bazen.

Ermanusta
22.04.2017, 19:32
Oyun diyorki en az 2gol Trabzondan gelecek

KARAGOZLUM
Eto baya bi cirkeflesmis

Berkedogan
iyi geliyoruz hızları kesildi.

Mert Zaman
22.04.2017, 19:33
helal olsun lan sana pereira

artvints
yusuf sağa, olcay sola geçtikten sonra oyunu aldık, zaten öyle başlamak gerekiyordu. olcay ve yusuf top tutunca bekler oyuna girdi.

Giallorossi
Takim acilmaya basladi ilk yari gol atsak ne güzel olurdu

İlkhan
Bizim taraftar niye balon gibi? "Saldır trabzonum oley (x3)" ses kesiliyor sonra.

Bilal Karadeniz
durica ve pereira olmasa eto yarmıştı

Anıl C
22.04.2017, 19:34
Hugo ve damdoy bugun kotu

Hocam Roda'yı anlatmaktan beni titreme aliyo artik.
Roda'nin Wigan, Fulham ve Cihat hoca zamanindaki Akhisar maclari izlenmeli.O maclarda ona nasil ortalar geldig gorulur. Ilk 11'de kanat oyuncusu yok. Neden Roda kotu diyoruz. Seneye Roda kalacaksa bize Olcay yerine orta yapmasini bilen sag acik gerekli.

Nihat Güneş
Onazi kramponlari degis , yerden kalkmadin.

doktor
Olmazıdır nazar var

doktor
Onazi de nazar var nazar

Berkedogan
22.04.2017, 19:35
adamlar bariz taban gösteriyorlar hakemde tık yok.

Anıl C
Bizim taraftar niye balon gibi? "Saldır trabzonum oley (x3)" ses kesiliyor sonra.

Hocam kaset yayını o. B yuzune kayit yapmayi unutmuslar.

yorumsuz6117
İyi oynuyoruz ama Rodallega yine etkisiz..

Ahmet Aksu
roda ndoyeden daha teknik ama hız yok ve dirençli değil.
damdoy+roda karışımından 1 tık kaliteli birşey lazım seneye.

Bilal Karadeniz
antalya maçın başında çok baskı yaptı ve şuan pilleri bitti

Nihat Güneş
Yav saginda bombos adam var yine geriye oynadi...Dan Doy cildirttin arkadas.

KARAGOZLUM
22.04.2017, 19:36
Hocam Roda'yı anlatmaktan beni titreme aliyo artik.
Roda'nin Wigan, Fulham ve Cihat hoca zamanindaki Akhisar maclari izlenmeli.O maclarda ona nasil ortalar geldig gorulur. Ilk 11'de kanat oyuncusu yok. Neden Roda kotu diyoruz. Seneye Roda kalacaksa bize Olcay yerine orta yapmasini bilen sag acik gerekli.

Biz en son ne zaman orta yapmistik??

Uğur Gündüz
Forvetimiz yok☹ï¸Net.

safa77
İkinci yarının hmn başında castillo girerse alırız maçı

castillo61
Pereira yılan gibi

diğer yandan Serdar 2 gol daha atmış
12 gol 5 asist
bizim takımın o kadar golü yok herhalde

edit: 13 gol 3 asistmiş

Ertan1982
onazi sarhos gibi oynuyor

nbay
22.04.2017, 19:37
Ndoye çok güzel duvar oluyor ve pas dağıtıyor, fakat kanat oyunu oynamamıza engel oluyor bu düzen.

Anıl C
22.04.2017, 19:37
Biz en son ne zaman orta yapmistik??

:(

Ahmet Aksu
22.04.2017, 19:38
damdoyda 1 gr akıl yok

KARAGOZLUM
22.04.2017, 19:39
Ikinci yari Castillo reis yardirir

Anıl C
22.04.2017, 19:39
Oyuna Aytaç girmeli.
Maçın kaderini değiştirebilir.

Hakan
22.04.2017, 19:40
Oyuna Aytaç girmeli.
Maçın kaderini değiştirebilir.
Kimin lehine orası önemli tabi.

Anıl C
Maçı izleyemeyenler için neden BMN Radyo yok ki?!

Bilal Karadeniz
rızanın kasap takımından ne beklenirki

İ. SARAL
Cok iyiyiz masallah.

Enes Başkaya60
Castillo hamlesi inşallah maçı aldıracak...

KARAGOZLUM
Tam castillo ya gore mac
iki kanat oyuncsu kartli mbilla ve celutska

safa77
Celutka kartta gördü castillo şart oğlu şart

Ahmet Kara
Atacaz az kaldı...

RepLay
22.04.2017, 19:41
Akiyoz resmen

artvints
ndoye duvar olsa ne olur paslarında hayır yok.

KARAGOZLUM
Ilk yari gol bulmamiz lazim

KARAGOZLUM
Pis carpistilar

memmedaga
neyse ki iyi kötü arada pas yapıyoruz

Berkedogan
Bizim eski topcular extra motivasyonla cikiyorlar hep.

Nihat Güneş
22.04.2017, 19:42
Salih de kafadan darbe almadigi mac yok .