PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 27.Hafta l Trabzonspor 3-4 Beşiktaş l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

batugol
08.04.2017, 20:58
Neyse
Şanımız yürüyor

ilelebeTS
08.04.2017, 20:58
Maçı orta sahamızın yetersizliğinden verdik. Talisca'nın golünde faul yok bana göre. Goller güzeldi. Gollerde kalecilerin hatası yok.

sasone
08.04.2017, 20:59
Ayrıca bu maçta Aytaç'ı alan Hocanın alacağı çok yol var benim gözümde,Aytaç dan bir yol olmayacağını göremeyen biri ile nasıl gidecek bilmiyorum.

Uğur Kalyoncu
Tamam Onur golleri yedi eyvallah sıkıntı yok da macin sonunda neyin tribini yapıyor onu anlayamadim..

worldmaster
Her seye ragmen yenilmemek ilerisi icin cok guzel bir psikolojik esik olabilirdi. Ama bu macin ayrintisini besiktasin bir miktar dahakaliteli,genis ve uzun zamandir oynayan kadrosu olusturuyor. Yapacak bisey yok. Yola devam etmek lazim. Bardagin dolu tarafini gorelim. Ligin en iyi takimiyla korakor oynadik. Iyi tarafindan bakalim. Moral bozmayalim.

Ermanusta
Ben üzülmüyorum,İlk kez yenileceksek boylesi maçı tercih ederdim,maç sonu görüntüler mükemmeldi
Rövanşı seneye diyorum,Şenol Hocayı kutluyorum.
Bu senenin en güzel maçıydı
Bu ligin en iyi 2 takımı oynadı
Hayırlısıyla ligi en yüksek basamakta bitirelim

Necmi6161
frikik net onurun hatası. frikikte kapadığın köşeden gol yiyemezsin arkadaş. ne kadar polyanna var burada ya .

Tuğrul
Oyun olarak ezim ezim ezildiğimiz bir maç oldu.

Kadro kalitesi olarak Bjk'den çok geride olduğumuzu gördük

Necmi6161
08.04.2017, 21:00
sen beşiktaşlı değilsen ben şerefsizin önde gideniyim

amour_61
Bu video hakem denilen mok bir an önce gelsin ******* Türk hakemliğini.

A.K.Göksu
Ayrıca bu maçta Aytaç'ı alan Hocanın alacağı çok yol var benim gözümde,Aytaç dan bir yol olmayacağını göremeyen biri ile nasıl gidecek bilmiyorum.

Senin oyuncun yorulmuş,değişikik şart. Sen kimi alacan oyuna? Allah aşkına anlatsana biraz ya.

Gümüshaneli61
Ersun Yanal'in degisiklikleri kahrolsun.

esra61
Bu oyun böyle bitmemeliydi,yazık.

smart
Bu takımın en büyük sıkıntısı skor olarak öne geçtiğinde geriye yaslanmasi rakibe al oyna demesi. Golü attıktan sonra da bastırması lazım

cubido
Bir daha bu takımın stoperleri yeterli , parayı oraya harcamayalım diyen olursa çok pis söverim.
şaka yapmıyorum 10 senedir üyeyim kimseye sövmedim, kimseye bakmadan söverim.
Bir de Onur dünyanın en iyi kalecilerinden diyenlere de bi h ... s .. çekerim.

safa77
08.04.2017, 21:01

Kaliteye birşey demem ama ezilmek nedir ? Hadi ordan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

batugol
Acısını fenerden çıkaracağız

sasone
Ben üzülmüyorum,İlk kez yenileceksek boylesi maçı tercih ederdim,maç sonu görüntüler mükemmeldi
Rövanşı seneye diyorum,Şenol Hocayı kutluyorum.
Bu senenin en güzel maçıydı
Bu ligin en iyi 2 takımı oynadı
Hayırlısıyla ligi en yüksek basamakta bitirelim

Gidip Beşiktaş forumlarında yazsan daha çok kişiyle duygularını paylaşırsın.

gurur6134
Haftalardir gol yemeyen takim 4 gol birden yedi..medjani durica tandemi bozulmamali bence..

Murat'
Sağlık olsun. 3-2'den yenilmek kötü oldu.

sasone
08.04.2017, 21:02
Senin oyuncun yorulmuş,değişikik şart. Sen kimi alacan oyuna? Allah aşkına anlatsana biraz ya.

Medjani kardeşim.

alone_6161
Elbet birgün yenilecektik. Ligin en organize, iyi takımına yenildik ki çok da iyi mücadele ettik. Canları sağolsun futbolcuların. Haftaya Antalya'yı yenelim, işimize bakalım. Bu arada Ndoye olsa bu maç çok farklı olurdu. Hem daha az baskı yerdik, hele hele 3-2 öne geçtikten sonra vermezdik maçı...

M. Fatih ALEMDAR
Guzel oynadik.
Bjk nin sansi yaver gitti ve yenildik.

Sorun yok. Bu takim ışık saçıyor.

Seneye alayının donunuz alacagız.
Moral bozmak yok.

Turgay Atalay
08.04.2017, 21:03
Onur ve Ugur haric Trabzonspora tesekkur ediyorum. Bu iki adamin performansi Trabzonsporu yakti. Gecen hafta iyi oynayan Medjani yerine Ugur denen vitaminsizi neden oynatti akil kari degil

TSLIEMRE
3-2'den maçı vermekte nedir arkadaş çok yazık oldu..

worldmaster
Onur freekick'te bariz hatali. O topu cikaracaksin. Digerleri bir sekilde aciklanir ama o gol kotu bir tecrube kaleci icin. Ya baraj kurmayi bilmiyor ya da baska bisey var fakat Onur'un topu oyuna sokmayla birlikte en buyuk eksikligi bu serbest vuruslar. Uzerine calismali.
Degisiklikleri normalde elestiririm ama soyle de birsey var. Sahada yorulan oyundan dusen oyuncun varsa kenardaki ne kadar da kotu olsa yine de degistirmek zorunda kalabilirsin. Bence oyuncu degisikliklerinin oyunun kaybedilmesinde etkisi yok.

bilgehan83

Ezik olduğumuz falan yok yedek kulübemiz biraz iyi olsaydı maç bizimdi tabiki Aytaç faktörü ayrı konu ezik olan birisi varsa kaddoriyi alamayan yönetimdir başka sözüm Yok takım olarak iyiydik ama sağ stoper altı no ve iyi bir yardımcı forvet ile seneye toz alırız ligde

Ertan 51
Takımda 2.3 tane defo var ki onlara rağmen yine de çok iyi yerlere geldik. Kahrımdan ölecek gibiyim ama canları sağ olsun. İnşallah başkanım defoları görüyordur,görüyorsa seneye bizi kimse tutamaz.

angraf
ligin net en iyi top oynayan takımı beşiktaş talisca çok büyük oyuncuymuş o nasıl frikikti o frikik gol olmasa zaten maç bittecekti. Herneyse iyi oynadık bu sezonun en güzel maçını izlettik tüm futbol severlere nasip değilmiş önümüzdeki maçlara bakacağz

Kemal Öztel
Süper maç oldu renktaşlar nasip değilmiş çok dirençli oynadık 2 kez çevirdik kazanadabilirdik hatta 2 farklı da yenebilirdik ama olmadı takım iyi yolda.Seneye şampiyonluk istiyorsak Uğurun yerine sağlam bir stoper,Onazi yerine yıkılmayan bir orta saha ve Castillonun da savunma yapanına ihtiyacımız var

Ekrem D.
08.04.2017, 21:04
Guzel oynadik.
Bjk nin sansi yaver gitti ve yenildik.

Sorun yok. Bu takim ışık saçıyor.

Seneye alayının donunuz alacagız.
Moral bozmak yok.

Hic moral bozmak yok. Helal olsun cocuklara. Her hafta daha da iyilesiyoruz.

Berkan
Uğur yerine geçen haftalarda hatasız oynayan Medjani oynamalıydı.

Emre EFENDİOGLU
Çok iyiyiz, birine yenilecektiysek o da Şenol Hoca olsun. Seneye kanser olmaya hazır olalım, muhtemelen şampiyonluğa oynayacağız.

hanzale

neyi ezildik yahu 5-2 bile bitebilecek maçtı

batugol
2011 den sonra böyle hava yakalamamistik
Devamı gelecek
Enseyi karartmaya gerek yok

castillo61
Onur'un yedikler çok vahim değildi
ama büyük kaleciysen farkını göstereceksin

Ufuk
08.04.2017, 21:05
Diğer goller neyse de frikiği Onur'un hatasından yedik. Kapattığı köşeden frikik yiyen her kaleci hatalıdır bana kalırsa. Bunun dışında fena değildik. Yedeklerde Yusuf'un yerine top tutacak birini sokabilsek en kötü bir puan alabilirdik. Hem Aytaç hem Medjani topla ilişkisi kötü isimler. Bu ikisi oyuna girdiğinde top kullanma yetimizi kaybediyoruz. Kısa paslar birden uzun paslara dönüyor maalesef.

Castillo bu öz güveni sürdürsün artık. 2 gol attığı maçtan sonra tamam artık demiştim. Yine eski haline dönmüştü. Gökhanın yanından kaç defa attı geçti. Bu özelliğini sık sık kullanması lazım. 3-5 kere denese birinde gol yapar, asist yapar, penaltı alır bir tehlike oluşturur.

Durica sakatlıktan tam dönemedi ama 1-2 maça eski formunu yakalar.

gurur6134
Trabzonspor taraftari kadar nankor taraftar yoktur..haftalardir puanlari kurtaran onur bir mac 4 gol yedi diye ki sadece birini cikarabilirdi yerin dibine soktunuz hemen..toplarin gittigi yerleri gormediniz mi..orta saha stoperler tel tel dokulurken adamlar dalga dalga gelirken bu macin gunah kecisi onur el insaf..

kanterts
Rodalleganin topuna fenerli vursa top direkten fabrinin kafasina carpip girerdi. Birazda sans olacak futbolda.

nakzo
Kendi sahanda 4 gol yiyorsan kimseye canın sagolsun diyemem hemserim ulan kazanamıyorsan bari bitir su maçı 3-3 bu kadar acemilik amatörlük olurmu yahu saga sola vursan biter gider maç yani su stadda okadar tarafa yazık degilmi bjkli yavşakları o güzelim stadda anırtıyorsun ne diyeyim tarihe yine kara bir gün bizim yüzümüz gülmez iç yine sigarayı sinirden titre küfret bjklli itler sokaklarda anırsın.Ah onur ah böyle önemli maçlarda sürekli mahfediyorsun önüne geleni aldin belkide seneye olacağımız şampiyonluğu da aldın.Takım bu moralle bu rezil defasla tepetaklak gider Antalya da yener bizi.

Berkan
Keşke Caceres'i alsaydık.

Tuğrul
Kaliteye birşey demem ama ezilmek nedir ? Hadi ordan.

Ne oldu peki, doğru düzgün 3 pas yapamadık.
Bjk savunmadan ileriye takır takır pas yaparak geçti. Topu istediği gibi çevirdi. Oyuna hükmetti.

Bu gerçekleri göremez, transfer döneminde nokta transferler yapılmaz ise yine hayal kırıklığına uğrarırız.

Joomla!
helal olsun, bu kadarini bekleiyordum.

Turgay Atalay
Ikinci ve dördüncü golde Durica nin hatalari inanilmaz

hofsaale
08.04.2017, 21:07
oguzhan atiba tandemi Belli etti kendini...okayin yanina oyun kurabilen biri lazim..bu tolgay degil..o cok yavas

artvints
öyle üç günde iyi takım olunmuyor. senenin başında transfer yapılsa şampiyonluk gelir gibi hayali şeylere girmeyelim. yavaş yavaş işleye işleye iyi takım olursun. 2 sene sonra da biz gideceğiz vodafone arena'ya 4, 5 gol atıp geleceğiz.

Berkan
Durica sezon başından beri ilk kez hata bu maçta yaptı. Uğurda çok salakça hata yaptı. Onur belki o gollerden birini çıkartırdı. Kısaca maksimum 2 gol yiyeceğimiz maçta 4 gol yedik. Genel olarakta iyiydik. Karşımızda oturmuş ve şampiyon olmuş takım vardı... Takımı tebrik ederim zamanla daha iyi olacağız inşallah

sasone
Trabzonspor taraftari kadar nankor taraftar yoktur..haftalardir puanlari kurtaran onur bir mac 4 gol yedi diye ki sadece birini cikarabilirdi yerin dibine soktunuz hemen..toplarin gittigi yerleri gormediniz mi..orta saha stoperler tel tel dokulurken adamlar dalga dalga gelirken bu macin gunah kecisi onur el insaf..

Nankörlük değil kardeşim,maçla ilgili yorum yapıyoruz,Onur kötü kaleci mi dedik,bu maçın kaybetmemizdeki en önemli nedeni Onur,Uğur ve Rodegalla ile Castillo.Hoca da 3-3 olmuşken Medjani gibi bir tecrübeyi değil de Aytaç tankını alıyorsa Atiba o golü atar o dakikada.

Kemal Öztel
Onurun yapabileceği yoktu bok atmayın

outlaws61
08.04.2017, 21:08
Maçı kaybetmemizin tek nedeni kesinlikle kalite farkı başka hiçbir şey yok. Durica çok kötüydü Uğur iyi hos seviyorsun bu takımı da bu yetenekle olmaz. İlk golde durduğu yere Talisca'nin pozisyonunda yaptığı müdahaleye bakın. Üst düzey futbol oynayan adam bunları yapmaz. Sevindirici olan şey ise takım artık iyi bir direnç gösteriyor eskisi gibi yedik bitti değil.

Onur'a gelince frikik dışında yapacağı cok fazla bir sey yoktu atılan gollerin hepsi ekstraydı. Kalite bir orta saha iki tane stoper aldık mı sıkıntılar çözülür. Üzücü bir sonuç ama bir o kadarda sevindirici yanları var.

Önümüze bakalım geçiş sezonunda olur böyle şeyler. Yensek bize katacagi sey fazlasıyla özgüven olurdu. Bu takım zaten Avrupaya gider sampiyon olcak halimiz yok. O yüzden fazla kafaua takıp sinir olmayalım.

Hakan
Biz ağlayalım da takım ayakta kalmalı.Antalya maçını kazanırsak yolu yarılarız.

sbay
Aytaç bu takımın topçusu değil abi.adam kıçını çekemiyor.

B.AKDEMİR
3. Gol öncesi frikik kararı hatalı. Güzel maçtı ama yenilmeyi hak etmedik.Ayraç'ın oyuna girmesi bence saçma.Seneye önümüze kimse geçemez

Ogün'
Içim yanıyor ulan

Tuğrul
08.04.2017, 21:09
oguzhan atiba tandemi Belli etti kendini...okayin yanina oyun kurabilen biri lazim..bu tolgay degil..o cok yavas

Okay da büyük takım futbolcusu değil. Hamle oyuncusu olarak değerlendirilmeli.

Merkeze 2 tane top hakimiyeti iyi, dripling yapan oyuncu lazım.

M. Fatih ALEMDAR
Ne kadar bos taraftarimiz arkadas

Guzel oynadik, biz 1-2 den mac cevirince iyide rakip 3-2 den mac cevirince bizim topcular cop.

Ayip ediyorsunuz arkadaslar.

Seneye bu takim yirtacak bu ligi. Kacacak yerleri yok artik.

ilelebeTS
3-2'de oyunu kitlemeliydik, beceremedik. Hiç yoktan 3-3 bitirebilmeliydik. Kolombiya çetesini bugün beğendim.

Mustafa YILMAZ
08.04.2017, 21:10
onur'un o yediği üçüncü gol olmaz onur'un onu yememesi lazımdı bugün kötü günündeydi kaptan.

bjk iyi takım ama çok şanslıydılar bugün.

aytaç'ın bu takımda hiç bir geleceği yok özgüvenini tamamen kaybetmiş hep geri pas yaptı sezon gönderilir muhtemelen.

söyleyecek pek bişey yok aslında moral yerle bir olsada umut dimdik ayakta bu takım olacak.

BlackPanther
Ben şu an şoktayım. Ne diyeceğimi bilemiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

outlaws61
Rüyamda ilk 5 dakikada Mas'ın pas hatası ile Aboubakar gol atıyordu geri düşüyoduk. Sonra Alanzinho ve Colman etkili oynuyodu baya bi etkili oynuyoduk bakalım dediğim gibi olmaz inşallah:) Bu arada abim Bursadan yola çıkıyor bu gece ilk defa Trabzonda maç izlemek nasip olacak darısı başımıza diyelim. Tüm maça giden taraftarımıza kazasiz belasiz yolculuk diliyorum. Allah utandırmasın bizleri.

Gol dakikasını da doğru bilmişim Alanzinho, Colman yerine Castillo, Rodallega öne çıktı :)

KARAGOZLUM
Cok uzgunum renkdaslar cok gecmis olsun
boyle kaybetmemek lazimdi
biz oynadik bjk oturarak kazandi yok boyle birsey
senol gunesi oldum olasi hic sevmedim ezelden beri
2001 sampiyonluk kactiktan sonra gozumde bitti

ayrica cok tuhaf ama benim hanim izlerken hep gol yedik
hanim gitti 3-2 one gectik
gel dedim 3-2 oldu ...kizim ile iceri girdi 3-3 oldu
gitti yine geldi 3-4 oldu
anlasilan hanima bir daha mac izletmemem lazim... isin esprisi tabi ama ilginc

sbay
Medjani durica tandemi daha iyi.

Joomla!
08.04.2017, 21:11
alternatifsizlik yakti bizi, kaliteli yedek oyuncun olmayinca maci cevirecek hamle de yapamiyorsun iste böyle. senin hamlen ancak aytac olursa sonuc da böyle olur.

safa77
08.04.2017, 21:12
Onur sadece frikikte hatalıydı. Aldığı maçlara sayarız. Geçen hafta rizeye yenilsek daha mı iyidi ? Canı saolsun hepsinin

Furkan Özdem
Günah keçisi aramaya gerek yok takım elinden geleni yaptı. Son dakika golüyle yenildik çok üzgünüm. Ancak Trabzonspor'un artık ayağa kalktığını gördüğüm için çok mutluyum.

Saint Castillo
Çok güzel maç oldu , 11 oyuncu takımı çok iyi taşıdı , efsane goller attık ve yedik.
Lig lideriyle oynadık ; hücum oyuncuları şuana dek karşımıza gelmiş en kaliteli ekipti , skoru lehlerine çevirmek için bu yeterli oldu ama skorun her halinde kontrolü ellerinden aldığımız aralıklar oldu ki bu benim beklemediğim bi durumdu. Topu bi şekilde rakip ceza sahasına her attığımızda tehlikeli olduk , fizik olarak üstlerinden gelebildik.
Rakip taraftara seneye "muhtemelen" kimle yarışacaklarını gösteren bir maç oldu , yani seneye beşiktaş 2. olur mu bilemeyiz ancak Trabzonspor şampiyon olacaktır.
Bu maç takımın istiklâl savaşı olmuştur . Adımlar zafere yaklaştıkça beliren yorgunlukta oyuncularımızın zihnini yeniden ayağa Bu maçın hatırası kaldıracak.

yatmaztara
Bizim tanıdığımız Onur o frikiği çıkarırdı kimse kusura bakmasın. O yüzden büyük kaleci diyoruz.

merdeme
Yedeklerde hücuma katkı sağlayacak adam da yok, skoru tutacak adam da yok. Kaç haftadır oyuncu değiştirmesek daha iyi olurdu. İlk 11 ve yedeğe toplam 4-5 sağlam adama ihtiyacımız var.

Berkan
3-2 öndeyken neden defansa çekilmedik beyler

TolgaTopçu61
08.04.2017, 21:13
Bizim tanıdığımız Onur o frikiği çıkarırdı kimse kusura bakmasın. O yüzden büyük kaleci diyoruz.
Onur sever frikik yemeyi..

bilgehan83
Yusuf yazıcıyı yedekleyecek kim varsa almalıyız deniz türüç olur emre akbaba olur bilmem hatta ikisini gidip alırım Aytaç yerine onlar oynardı teşekkürler yusuf yazıcı teşekkürler castillo ve teşekkürler rode... Onur ve uğur birbirini tutabilir iyi arkadaş olabilirler ama o bölge milyon kere medjanin hakkıdır neyse sağlık olsun güzel takımız çok güzel takımız

KARAGOZLUM
Onumuzdeki yil icin umut verdi bu takim
sampiyonluk
kolay degil ama ilk 2 olabilir

defans ve ortasaha lazim bu takima baba gibi adamlar
burak yilmaz bize ilac olabilir bence

onur da bugun bende gercekten suphe uyandirdi... cok kotu veya sanssizdi
genelde onur frikiklerde cok kotu duruyor cok yiyor
artik bu saatden sonra duzelmez
alternatif bir kaleci dusunulmeli
estebani yollayip harunu dusunebiliriz rotasyon olarak

autkusoytas
Onura bok atanlar maçı izlememiş. 4 golün hiçbirini hiçbir kaleci çıkaramazdı. Hepsi de köşeye gitti. Castillo ya da bok atanlat vardı ama bjk savunmasının ona karşı nasıl çaresiz kaldığını gördünüz. Üzülemiyorum şu maçta. İki kez geriye düşüp öne geçebilmek çok önemliydi bence. Evet kaybettik ama ligde en iyi top oynayan takıma kaybettik. Üstelik 3 gol attık. Artık bizim takım çok değişti. Büyük takım gibi oynamaya yükseliyoruz. Teşekkürler Trabzonum

BlackPanther
08.04.2017, 21:14
Şok üstüne şok arkadaş. Bu maçı nasıl kaypı ettik yaaa. Biri bana anlatsın.

Cagdas Topal
Ah ulan be ben böyle kısmetsizlik şanssızlık görmedim Trabzonum canın sağolsun

Sami Kuk
Içim yanıyor ulanAynen öküz gibi oturdu valla.O direk gol olsaydi ah birazdaha dayansaydik maçın hakkı beraberlik bile değildi be. Şenol güneş beraberliğe raziydi takımı geri çekti defans aldi. Olmadı bu ya.Ama seneye şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu gösterdik..Kimse bu seneden böyle puan başarı bekliyodumu yok.Tesellimiz bu olsun

sbay
Atiba büyük topçu.heryerde var adam.

Ahmet ÇOLAK
08.04.2017, 21:15
bol gollü maç bekliyordum tahminim 2 2 idi. ama son gol moralleri bozdu. sağlık olsun en azından ezilmedik. ama oyun kurma konusunda ve kulübe konusunda bjk den 2 sene gerideyiz. alınacak oyuncularla seneye yarışın içinde rahatlıkla olabiliriz.

BlackPanther
Frikik golünü Onur yememeliydi. Sola adım attığı an pozisyonunu kayıp etti.

OFLU
Hep bize mi işleyecek bu şanssızlık arkadaş, 1 kez de bu şerefsizler şanssız olsun

nuri45
Bu mac gösterdiki seneye Durica yada güvenemeyiz. Ugur da anca yedek olur

KARAGOZLUM
Onurun frikik kurtardigi nadir
cok kotu yer tutuyor frikiklerde

bu maci ugur durica ve onur sayesendi hediye ettik

OzcanHan61
bir dahaki sezon uğur aytaç gibi adamları izlemek istemiyorum, sinirlendim onurada bayağa saydım :) ama yapacağı bişey yoktu frikiği kafasının yanından yedi, atibanın kafasında refleks göstermekte geç kaldı aboubakarın şutunda ters ayakta yakalandı olur öyle şeyler birde kendi kalesine atsaymış tam olcakmış hücum olarak çok iyiydik savunmada batırdık

Erkan SÜNGER
Sinirden ağlıyorum yemin ederim ya. Bu nedir ya? Taliscanin golundeki faulu kadikoyde sikecilere inonude bjk ye ali sami de gs ye verebilirlermiydi ya? Normal gol yesek de gene kaybetsek üzülmem ya. Zoruma gidiyor abi memleketimizde üvey evlat muamelesi görmek ya. Biz ne zaman iyi oynasak lig senleniyo. Kayırmasinlar abi istemiyoruz adaletli olsunlar.

Full HD
Maca bakmadim böyle olacagini biliyordum eve yeni geldim ama icim genede gergin. :)

AYYILDIZ
Çok şanssızdık. Uğur yerine iyi bir stoper şart. Yedek kulübesinde de iyi adam yok. Sezon sonu 4 takviye ile zirveye oynayan takım oluruz.

tonya55
onur recep kıvrak cok kötü her gelen top gol oldu olmuyor böyle.

cubido
08.04.2017, 21:16
Okay da büyük takım futbolcusu değil. Hamle oyuncusu olarak değerlendirilmeli.

Merkeze 2 tane top hakimiyeti iyi, dripling yapan oyuncu lazım.
arkadaş şakamasın sen?

Fatih Çelik
3-2 öndeyken neden defansa çekilmedik beyler

Gol ters zamanda geldi. Aytac girecekti sonraki hamle medjani olacaktı. Oyunu dengelenmesini bekledi hoca. Birden yaslansak 80 de 3-4 olurdu. Hem de linç olurdu. Talisca'nın ekstra golü aldı maçı

esra61
Felaket tellallığı yapmaya gerek yok.
Takim ,takim olarak iyiydi ama bazı performans eksiklikleri vardı.
Bu takim ilk dakikalarda gol yedikten sonra dağılan bir ekipdi,bakin nasıl bir duruma geldik,mücadele,hırs,kazanma isteği.
Kaybrtmemizin yegane sebebi bence, kalite farkı. Ayaklarımız sağlam olsa bulduğumuz pozisyonları golle sonuçlandırırdık.
İyi yoldayız,takim olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
Not: Kaybediceksekde böyle oynayarak kaybedelim.

Uğur Kalyoncu
Besiktasin macin basinda ilk girdigi pozisyonu gol atmasi..

Aboubakarin kötü vurup gol yapmasi.

Talisca ve Atiba nin efsane golleri. .

Bugün cok sanssizdik ve onun icin kaybettik..

Okay ve Onazi ile OLMAZ..

Ugur bu takımın ancak 4.stoperi olur.

Durica güven vermiyor bunu bu mac icin demiyorum genel görüşüm bu..

Onun dışında bir gercegi de kabul edelim bizim kaliteyi cok artirmamiz lazim cok..

sasone
Arkadaş siz Trabzonspor taraftarsınız,sahada bir yanlışlık veya eksiklik gördüğün zaman söyleyeceksin,neyinden çekiniyorsunuz?
Onur bugün sıçtı,Aytaç bu takımın topçusu değil,Uğur ve Durica seneye en fazla 3. ve 4.stoper olmalı.
Rode ve CAstillo da öyle.

Bundan korkmanıza gerek yok,gerçekleri söyle,birileri değil önce sen söyle.

Fatih Çelik
onur recep kıvrak cok kötü her gelen top gol oldu olmuyor böyle.

Beşiktaş'a gelmez uğraşma boşuna.

Mert Acar
08.04.2017, 21:17
Şenölcüler kutlayın galibiyetinizi efsanenizle.

KARAGOZLUM
Medjaninin gelisine cok karsiydim adam hakkinda kotu konustum ama gel gor ki keske bugun medjani oynasaydi maci alirdik cok net
ugur kesilmeli

yazik oldu
galip gelseydik su an ilk 3 veya ilk 2 iddaamiz olacakti artik cok zor

Sami Kuk
Yanliz bjk ye karşı 1.2 den maçı çevirmek de büyük başarı. Seneye korku salariz

Uğur Ö.
Yahu göz var izan var. Bjk şans faktörü ile aldı bu maçı. Frikikten yemeseydik bu takım düşmezdi. Hatta 3-3 ten sonra bjk geriye çekildi ancak ona rağmen hem santradan gelen pozisyon hem baskı gol getirmedi. Hadi 3-3'e bari razı olalım derken çok ibnece bir kafa golü yedik. Defansif olarak takım ağladı resmen.

safa77
1 haftadır bu atiba nın cezalı duruma düşmediği için içim yanıyordu maçtan öncede söyledim. Yiğidi öldür hakkını ver tartışmasız ligin en iyi futbolcusu. Yusuf çok güzel ışık saçıyor daha da iyi olcaksın evlat.

Full HD
08.04.2017, 21:18
Aynen öküz gibi oturdu valla.O direk gol olsaydi ah birazdaha dayansaydik maçın hakkı beraberlik bile değildi be. Şenol güneş beraberliğe raziydi takımı geri çekti defans aldi. Olmadı bu ya.Ama seneye şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu gösterdik..Kimse bu seneden böyle puan başarı bekliyodumu yok.Tesellimiz bu olsun

Sampiyonlugun en büyük adayi hahha he yau

ccd6167
Durica sahada en be3battı .. Olcayda öyle..

Yazık oldu

Fatih Çelik
Arkadaş siz Trabzonspor taraftarsınız,sahada bir yanlışlık veya eksiklik gördüğün zaman söyleyeceksin,neyinden çekiniyorsunuz?
Onur bugün sıçtı,Aytaç bu takımın topçusu değil,Uğur ve Durica seneye en fazla 3. ve 4.stoper olmalı.
Rode ve CAstillo da öyle.

Bundan korkmanıza gerek yok,gerçekleri söyle,birileri değil önce sen söyle.

O zaman Bjk nin de yarısı oynamamalı yetersiz hepsi.

ozzy!
Son dakika golü resmen yıktı. Ama gelecek adına güzel umutlar verdi takım, bu bakımdan mutluyum.

Bu arada oyuncular hakkında diyeceğim tek şey, Onazi tam bir ptt topçusu. Okay'ın yanına dikine oynayabilen Colman tarzı bir oyuncu lazım.

KARAGOZLUM
Şenölcüler kutlayın galibiyetinizi efsanenizle.

Al bendende o kadar hic sevmiyorum bu senolu

butun takimlar les gibi diye goturuyor
seneye de kalsin bjk ta ilk 2 bile zor
taliscasiz aboubakirsiz bakim napacaklar

Oğuzhan Fidan
08.04.2017, 21:19
ilk 23 dakika hariç mükemmel top oynadığımız bi maçı kaybetmek çok aşırı üzdü beni emeğimiz boşa gitti desek yeridir. yalnız olcay şahan kaçak oynadı topa girmek istemedi yanlış yaptı.olcayı çıkarıp yusuf erdoğan cezalı değilse oynatmalıydı.beşiktaş gerçekten çok aşırı şanslıydı bu kadar şansın olduğu yerde galip gelmek zordu bizim için..çok yazık oldu son yıllarda bu kadar üzüldüğüm bi maç olmamıştır. tüm futbolcularımızı tebrik etmeliyiz.şansa yenik düştük.

cubido
Frikik vermeyelim. Bu da çok önemli.
olmuyor arkadaş olmuyor. Onur frikiklerde dünyanın en kötü kalecilerinden biri.
Uğur da bu takımın stoperi OLAMAZ...

Tuğrul
Maçı, oyunu olumlu, olumsuz anlamda farklı noktaya çeken 4 oyuncu vardı.

Marcelo, Atiba, Oğuzhan, Talisca

Uğur, Okay, Onazi, Yusuf

Onların kilit oyuncuları bizim oyunculardan iki tık daha iyi olunca oyunu domine ettiler, maçı kazandılar.

KARAGOZLUM
Castillo takimin en tehlikeli yaratici oyuncusu su an

gurur6134
Nankörlük değil kardeşim,maçla ilgili yorum yapıyoruz,Onur kötü kaleci mi dedik,bu maçın kaybetmemizdeki en önemli nedeni Onur,Uğur ve Rodegalla ile Castillo.Hoca da 3-3 olmuşken Medjani gibi bir tecrübeyi değil de Aytaç tankını alıyorsa Atiba o golü atar o dakikada.

Sana demedik zaten..burda ilk hatasinda onura sallayan tayfa var ..haftalardir takimin en iyisiyken ses cikarmiyorlar, firsat kolluyorlar bu adamlar zaten mimliler kendilerini iyi biliyor onlar..nankor olan onlar vicdansizlar..yoksa her oyuncu elestirilir..

yorumsuz6117
Dramatik bi maç sonu oldu bizim için 3-3 bitseydi iyiydi son anlarda bizde atabilirdik bjkde bjk attı.. Aslanlar gibi mücadele eden oyuncularımıza teşekkür ederim , maçı katletmeye çalışan Uğur Demirok'da dahil.. Ligin en güçlü takımıyla oynadık kazanabilirdikte ama kaybettik.. 50 kere dedik Medjani oynar Uğur değil adam saatli bomba.. Hedefimiz her zaman 5.likti ve şansımız devam ediyor.. Antalya'yı yenemezsekte yenilmememiz lazım..

ccd6167
08.04.2017, 21:20
Ersun yanal maçı 90 dk bir daha izlesin hatta bir daha izlesin

Takımı çok kötü yönetti.. Her müdahelesi geri gitti.

Erkan SÜNGER
08.04.2017, 21:20
Beşiktaş'a gelmez uğraşma boşuna.

Abi bunu diyosan banla şu adamı

Veysel
08.04.2017, 21:21

Sen yanlış Onur'u tanıyorsun o zaman

Onur ne zaman frikik çıkarmış ki ben frikik olunca %80 gol diyorum zaten

KARAGOZLUM
08.04.2017, 21:22
Macta kural hatasi falan yok mi tekrarlansa?:)))

Sami Kuk
Yusuf büyük yıldız olucak valla. Castillo da fena ya kaç yaşındaydi

Berkan
Karsimizda oturmus takim vardi ona ragmen muthis oynadik. Gol olan pozisyonlarin normalde en fazla 2 si gol olurdu. Fazla uzulmemek lazim takim iyiydi tebrikler

kanterts
08.04.2017, 21:23
Onur her frikigi yiyor birakin allah askina.

castillo61
Onazi Aytaç değişikliğinin hiçbir izahı yok
Onazi ne kadar pasif oynarsa oynasın
Aytaç vasatından 3-5 adım öndedir

yorumsuz6117
Aytaç bidonu değil Medjani aslanı oyuna girmeliydi.. Medjani olsa golde Atiba'ya kafayı vurdurmazdı..

KARAGOZLUM
Onur ve ugur olmassa alirdik
hatta belki medjani ve esteban olsa :)) totem

sasone
Sana demedik zaten..burda ilk hatasinda onura sallayan tayfa var ..haftalardir takimin en iyisiyken ses cikarmiyorlar, firsat kolluyorlar bu adamlar zaten mimliler kendilerini iyi biliyor onlar..nankor olan onlar vicdansizlar..yoksa her oyuncu elestirilir..
Pardon kardeşim yanlış anlamışım,kusura bakma.Onur bu tür maçlarda yani büyük maçlarda biraz stres altında kalıyor,etkileniyor.Ayrıca Onur'a her zaman ki eleştirim ceza sahasını kullanamıyor,çıkıp alması gereken çok pozisyonda almıyor.

Ayrıca Olcay da bugün berbattı.
İşini yapan adamlar Okay,Mas,Perreria ve Onazi.

KARAGOZLUM

Aynen kasap kazma aytac

Antonio
arkada bu 6. hissim demişti yenileceğiz diye. çok üzgünüm atiba dehşet oyuncu uğur sopalalık neden medjani oynamadı.

gurur6134
08.04.2017, 21:24
Atiba mukemmel topcu yalniz her takima lazim boyle bir tane..

Murathan
onurun hakeme çemkirmesini gördükten sonra onurdan nefret ettim. taraftar takımı alkışlıyor bu pislik çıkarmaya çalışıyor.
Yazık oldu söylenecek bir şey yok.
Alkışlanacak bir oyun vardı, olabilirdi ucuza gitti maça.

Oğuzhan Fidan
rodayeganın ortasahadan vurduğu şut gol olsaydı yılın golüydü.. yalnız oyun içersinde damdoy sanki bi tık daha yararlı olurdu bize..fabri o şuttan sonra 1-2 dakika şoktan kurtulamamıştır.santradan cevap vericektik asrın kapağı :)

sbay
Aytaç,uğur ege bölgesi torpili

yorumsuz6117
Onur o frikiği çıkaramaması rezillikti.. Orda duruyorsun zaten o topa müdahale edicen aga..

ccd6167
08.04.2017, 21:25
3-2'de oyunu kitlemeliydik, beceremedik. Hiç yoktan 3-3 bitirebilmeliydik. Kolombiya çetesini bugün beğendim.

Aytaç bidonu değil Medjani aslanı oyuna girmeliydi.. Medjani olsa golde Atiba'ya kafayı vurdurmazdı..

Onu ersuna anlatacaksın

Anasını satayım uyuz oluyorım sürekli böyle salak prenslerini sahaya sürem hocalara

Resmen ersun yanala uyuz oldum bugün

Fatih Çelik
Sen yanlış Onur'u tanıyorsun o zaman

Onur ne zaman frikik çıkarmış ki ben frikik olunca %80 gol diyorum zaten

Torje'nin frikiği hariç yenmeyecek bi frikik golü yedi mi hatırlamıyorum ben.

Ekrem D.
Onur stil olarak Casillas'a benziyor zaten. Casillas'in hemen hemen butun zaaflari ayni sekilde Onur'da da var.

tonya55
08.04.2017, 21:26
her gelen top gol oldu 10 milyonun üzerinde para alıyorsun bu kadar kötü mac cıkarılmaz.

U.Sadıkoğlu
Maç beklediğim gibi berabere bitecek derken kısmetsizlikle 4-3 kaybettik. Baştan şunu söyleyeyim Trabzonspor bugün kaybetmiş olsa bile esasında bu oyunla kazananı olmuştur. Ligin en iyi ve en dinamik takımıyla oynadık ilk yarının ilk 30 dakikasıyla (gole kadar) ikinci yarının 15 dakikası oyunda yoktuk. Takım genel olarak iyiydi gollerin ilk 2'si bariz stoper hatasıydı. Uğur'un pozisyonuna penaltı çalınabilirdi keza Talisca'nın golünden önce faul yoktu ama hakemin konuşulacağı bir maç değil santrada Rodallega'nın topu girse maç net biterdi son dakika geldiler ve attılar futbol böyle bir oyun daha çok tecrübelenmemiz gerekiyor.

Bunun yanında Yusuf Yazıcı maşallahı var her maç daha iyi. Okay ve Olcay'da Yusuf'tan sonra sahanın bizim adımıza en iyileriydi. Mas ofansif olarak baya verimliydi Perreira geçmiş maçlara göre sönük kaldı. Onur Talisca'nın golünde kapattığı yerden yedi olmadı, kurtardığı maçlara sayarız kaybedeceksek böyle kaybedelim şu anda üzgün değilim 1 puan alsaydık iyi olacaktı olmadı.

Sezonun en keyifli müsabakasını izledik ben şahsım adına iki takım oyuncularına da teşekkür ederim.

amour_61
Buraya kötü bir şey yazmamak için kendimi zor tutuyorum. En iyisi çıkmak.

Hakan
Torje'nin frikiği hariç yenmeyecek bi frikik golü yedi mi hatırlamıyorum ben.
Sneijder 1-4

yorumsuz6117
08.04.2017, 21:27
2-1'den 3-2 öne geçtiğimiz anlar mükemmel zevkliydi yalnız.. :)

Turgay Atalay
Onur frikiklerde on üzerinden iki. Kaleyi bulup da cikarabildigi frikik aklimda hic yok varsa da hatirlayamadim. Durica sakatliktan sonra bitmis, Ugur ne akla hizmet bu takimda aklim almiyor, Pereira bir mac kacirinca ritmini yitirmis, Babel yuruyerek ezdi gecti, Onazi ikinci yaridaki en sonuk macini oynadi, Olcayin duygulari mantigini bastirmis anlasilan oynadi mi oynamadi mi anlamadim bu mac. Okay Castillo Roda ve Yusuf tebrik edilecek adamlar bu macta

Vkgz
kale ve defans ve ön liberolar çok kötüydü ama neyseki maç iyiydi yenilgi pek koymadı

Enes Başkaya60
Çok sansizdik top bizi hiç sevmedi ama iyi mücadele ettik caniniz sağolsun çocuklar...

Antonio
onur kötü frikik yiyor. uğur kesinlikle stoper değil yumlu gibi gözümde. orta sahaya bir atiba lazım onazi yerine mbia olsaydı şu an farklı yenmiştik. mbia ve atiba gibi oyuncular fark yaratıyor.

bahadır2561
08.04.2017, 21:28
Frikik hariç hatası yoktu

Fatih Çelik
08.04.2017, 21:28
Sneijder 1-4

Evet hayatımda gördüğüm en kötü frikik golüydü. O baraj falan afedersin hatırlamam iyi olmadı :)

Yıldıray Emanet
08.04.2017, 21:29
Tek diceğim şudur bu takımın sahaya çıkan 11 i 90 dakika boyunca ayağı kopmadığı sürece oyundan çıkmamalı yedekten giren sığırların bu güne kadar yaralı parmağa işemişliği görülmemiştir yalandan bari nabzı yükselmiş konstanrasyonu full adamı oyundan çıkarma 1 cıkarıp -1 alma oyuna yapma bunu artık yapma

Ahmet Aksu
08.04.2017, 21:29
fena değildik ben çok üzülmedim beklenen sonuç sürpriz skor oldu.
beşiktaş üst düzey top oynuyor. isimler çok kaliteli ortasahaları çok kuvvetli. biz onlara karşı mücadele ile direndik.

maçın kötü isimleri durica-castillo-olcay dı.

durica 2 golde çok net hatası var. durica kalitesindeki adamın yapmaması gereken.
olcay sahada yoktu her topu ezdi.
castillo da gol harici bitikti. her topu ileri atıp adamı ekarte etmeye çalıştı ama 1 kere geçebildi. son hamlede yine eli ayağı dolanıyor.

iyi olarak da okay ve yusuf derim.

seneye okayın yanına daha teknik biri şart. onazi kötü değil ama okayla beraber olunca hücum gücümüz azalıyor.

Antonio
08.04.2017, 21:30
üç tane üst düzey oyuncuya ihtiyaç var. orta saha ve defans kopuk yine hücumda da kopukluklar var.

Ekrem D.
08.04.2017, 21:31
https://www.youtube.com/watch?v=239OFXTFvCc

artvints
08.04.2017, 21:31
Onazi Aytaç deðiþikliðinin hiçbir izahý yok
Onazi ne kadar pasif oynarsa oynasýn
Aytaç vasatýndan 3-5 adým öndedir

Yorulmak nedir bilmezmisin? pas yapip tempoyu dusrmeye calistik ama geldiler attilar golu. Mecbur birnini degistireceksin. Mac boyunca onazi kayboldu zaten, onu almasi normal.

Ahmet Aksu
08.04.2017, 21:32
bence en büyük sıkıntımız.
yedekte maça etki edebilecek isim yok.

Tek diceğim şudur bu takımın sahaya çıkan 11 i 90 dakika boyunca ayağı kopmadığı sürece oyundan çıkmamalı yedekten giren sığırların bu güne kadar yaralı parmağa işemişliği görülmemiştir yalandan bari nabzı yükselmiş konstanrasyonu full adamı oyundan çıkarma 1 cıkarıp -1 alma oyuna yapma bunu artık yapma

kanterts
08.04.2017, 21:33
Bjk ve senoldan nefret ederim ama cok fazla kafaya takmayalim üzülmeyelim. Seneye 3-4 takviyeyle Sampiyonluga oynayacagiz. Iyi yoldayiz.

cubido
08.04.2017, 21:34
Maç sonu ne umduysam ony buldum.
neyden korktuysam o oldu.
bjk bu ligin çok açık ara en iyi takımı.
Ama biz de çok iyi yoldayız çok.
Seneye ilk 11'e 5 transfer lazım.
En az 1 stoper, Onazi'nin yerine 1 ortasaha, Yusuf'dan daha iyi bir dorvet arkadı, Olcay veya Castillo'yu yedek bırakacak 1 kanat ve sağlam 1 santrafor.
Ayaklarımız yere basmalı. İyi yoldayız ama daha yolun başındayız.
Tribünümüz iyi yolda, yönetim iyi yolda, Ersun Hoca iyi yolda, takım iyi yolda.
Bozmayın moralinizi seneye ilk 2'deyiz. 1 mi oluruz 2 mi bilmiyorum.

gurur6134
08.04.2017, 21:34
Macin ozetine simdi yine baktim..taliscanin pozisyon faul degil..ugurun elle oynadigi top var net penalti..

Ahmet Aksu
08.04.2017, 21:35
seneye bir stoper bir ortasaha bir kanat forvet alalım takım uçuşa geçer.

sbay
Takım eninde sonunda yenilecekti.yenileceksen ligin en iyi takımına böyle yenil.sıkıntı yok.

ccd6167
Bjk ve senoldan nefret ederim ama cok fazla kafaya takmayalim üzülmeyelim. Seneye 3-4 takviyeyle Sampiyonluga oynayacagiz. Iyi yoldayiz.

Avrupa kupasını es geçelim mi sizce..

Ama çift kulvarda takımlar daha diri sahada

Vkgz
Frikik hariç hatası yoktu

zaten frikik hariç 2 top geldi onlarda gol :)

defansta kötüydü ama.

Yiğit SARI
Mücadele takdire şayandı maç çok güzel maçtı da ah ki ne ah bu maçtan en az beraberlik gelmeliydi. Kendi adıma aklıma geldiği kadarıyla bazı çıkarımlarda bulunmak istiyorum.

Evet Onur iyi değildi ama frikik pozisyonunda-ki ben o pozisyonun frikik olduğunu bile düşünmüyorum. Stoperlerimiz iyi değildi Onazi de iyi olmadığı için ortadan çok boşluk verdik verilmeyecek boşluklardı bunlar Okay o performansı sergileyemese iyice sıkıntıya girebilirdik. Durica sakatlıktan dönüşü yaşıyor hala gözle görülebiliyor. Aytaç ise asla topçu değil işleyen takımı perişan mı etmek istiyorsun Aytaç'ı oyuna alabilirsin umarım sezon sonu bir yerlere gönderebiliriz kendisini. Medjani girebilirdi oyuna hatta stoperde bile başlayabilirdi. Okay iyi ki atmış o golü ölü toprağı attık üzerimizden. Olcay da biraz durgundu ama yine de genel olarak kimseye çok kötüydü diyemiyorum bjk da baya iyiydi çünkü. Çok güzel maç oldu takımımızı da bjk'yı da tebrik ederim.

Bu takımın önü açık top oynama niyeti olan oyunculara sahibiz en az 3 kaliteli ayakla bu takım uçar gider.

Bu arada maç sonu ne yaşandı tam olarak? Sahaya bi şeyler de attık ceza da gelecek.

hanzale
Beyler şu maç lehimize 5-2 bitebilirdi, ortada bir maçtı neyin ezikliği anlamadım, 1-0 sonrası hariç denk bir maçtı yazık oldu, aşırı şanssızdık hele Rodllega topu girmemesi filan

selcuk
08.04.2017, 21:36
Sneijder 1-4

evet sneijder, torje ve van persie´den hatali frikik golü yedi

ama buünkinde hataliydi diyen ahmakdir

tam catala gitti, en az 100 kms len giden bir top

evet kaleci kösesi, ama serefsiz adam örümcek aglarini aldi

bu macta kimseye kizmam

harika mac oldu
keske n´doye ve medjanide olsaydi

tabii önümüzdeki sene icin cok sey ögrendik bugün

rakibimiz bütün eksiklerimizi siralayip önümüze koydu

bunu kullanirsak tarihimizin en yararli maglubiyeti olur

macin kirilma ani q7 sakatlanmasiydi
o cikinca hem fiziksel hemde takim olarak rakip bize daha cok karsilik verebildi
quaresma sakatlanmasaydi mac bizimdi

Ahmet Aksu
08.04.2017, 21:36
tribünler bugün rezaletti maçın başından sonuna kadar 8jk leri dinledik. bizimkiler uyudu hep. sadece virayı kutlarım güzel bir kareografi izlettirdikleri için..

hasan8861
08.04.2017, 21:37
yazık oldu resmen yusufun karşı karşıya atibanın değdiği,rodalleganın kafası,ikinci yarıda castillonun penaltı noktasından kaçırdığı, ve rodalleganın santradan kaçırdığı

şanssızlık başka bişey değil

batugol
Taraftara
Yönetime
Teknik ekibe
Futbolculara teşekkür ederim
Bana yıllarca önce yaşadığım duyguları tekrar yaßattilar

Oğuzhan Fidan
ortaqhaya forvet bilmem ne diye bişey yok iskelet kadro yerli kaliteli adamların üzerine kurulacak. okay yusuf gibi isimler seneye banko 11 oyuncusu olarak hazırlanıyo.. kanatlarımızada çok üst düzey oyuncu alınmadığı sürece aynen devam.. forvet hattı bile sos vermiyor. sadece en zayıf noktamız stoper bölgesi 2 veya 1 adam oraya alınmalı bide okayın yanına sağlam ortasaha

Berkan
Seneye Mbia gibi kaliteli ortasaha almamiz lazim. Gomez gibide forvet

cubido
onur kötü frikik yiyor. uğur kesinlikle stoper değil yumlu gibi gözümde. orta sahaya bir atiba lazım onazi yerine mbia olsaydı şu an farklı yenmiştik. mbia ve atiba gibi oyuncular fark yaratıyor.

Aytaç 2.lig topçusu kabul ama Onazi sahanın en kötüsüydü.
Neden Medjani'yi almadı anlamadım.

Kayısıkentli
Onur'un yediği 3. gol yenilecek cinsten değil durduğu yer iyi kapattığı köşe sonuçta yememesi lazım orda birde top görünmeden gelmiyor yani.Onur'un serbest vuruşlarda sıkıntısı var genel olarak, kaleyi bulan çoğu vuruş maalesef gol oluyor. Yemese 2'lik için mücadele edecektik.(Yinede canı sağolsun) Uğur'a gelince büyük maçları kaldıramıyor yedek olarak iyi seneye net bir adam lazım oraya. Durica'da bugün kötüydü defansımız genel olarak kötüydü olmadık goller yedik. Ortasahada üstünlük kuramamamızın sebebi birazda defansın kötü gözükmesi. Onun dışında çok iyi mücadele ettik. Güzel goller attık pes etmedik. Bu maçı kazanmamız zor değildi.Savaşan Trabzonspor'umuza kavuştuk sıra kaliteli ayaklarda bizim rakipten eksiğimiz buydu. Takıma 4 net onbir(Stoper, Ortasaha, Kanat, Santrafor) birde yedek kulubesine katkı verecek topçular aldık mı seneye ateş ederiz. Bjk denen şımarık camiaya yenilsekte takımın her geçen gün daha iyi olduğundan süphem yok.

ccd6167
08.04.2017, 21:38
tribünler bugün rezaletti maçın başından sonuna kadar 8jk leri dinledik. bizimkiler uyudu hep. sadece virayı kutlarım güzel bir kareografi izlettirdikleri için..

Foto var mı

Yiğit SARI
Beyler şu maç lehimize 5-2 bitebilirdi, ortada bir maçtı neyin ezikliği anlamadım, 1-0 sonrası hariç denk bir maçtı yazık oldu, aşırı şanssızdık hele Rodllega topu girmemesi filan

Eziklik duyan yorumlar göremedim ben pek. Yalnız maç 2-5'de bitebilirdi onu da göz ardı etmemek lazım.

tonya55
mbia nin geri gelme ihtimali olsa keske.

SALDIRAY
Güzel maç oldu iyi de oynadık. Şans bizden yana olaydı iyi olacaktı :) Sonuca üzülmedim ama beraberlik iyi olurdu. Talisca gibi ortasaha gerek bize

kanterts
Avrupa kupasını es geçelim mi sizce..

Ama çift kulvarda takımlar daha diri sahada
Ona göre bir Kadro kurariz. Avrupaya gidebiliyorsak gitmeliyiz. Orda alinan galibiyetler ekstra motivasyon olur Oyuncular ve Taraftarlara.

Yiğit SARI
08.04.2017, 21:39
Macin ozetine simdi yine baktim..taliscanin pozisyon faul degil..ugurun elle oynadigi top var net penalti..

O baya omuzdu sanki yahu.

Mustafa Çakar

Kamera ve spiker odası hemen deplasman tribününün yanında o yüzden televizyondan izlerken size öyle oluyor.

Maça gelirsek, canınız sağolsun uşaklar.. Dik oynadınız

hanzale
Eziklik duyan yorumlar göremedim ben pek. Yalnız maç 2-5'de bitebilirdi onu da göz ardı etmemek lazım.

kesinlikle öyle olabilirdi, bana maç başında şu oyun oynanacak deselerdi razı olurdum. Ben doğru yolda ilerlediğimize daha fazla inanıyorum

shagrath61
08.04.2017, 21:40
Canınız sağolsun, böyle oynayın bir gün değil her gün destekleriz biz sizi. Bazen bir takımın ihtiyarcı olan tek şey futbol şansıdır. Bugün bizim yanımızda hiç olmadı. Kötü oynayanlar oldu, söylemek istediğim çok şey de var ama bu gece böyle gölgelenmeyi hakedecek bir gece değil. Taraftar da dahil herkesin yüreğine sağlık.

castillo61
Yorulmak nedir bilmezmisin? pas yapip tempoyu dusrmeye calistik ama geldiler attilar golu. Mecbur birnini degistireceksin. Mac boyunca onazi kayboldu zaten, onu almasi normal.

papağan değilim ama Onazi pasif dahi oynasa Aytaç'ın 3-5 adım önündedir ve 90 dakikayı full çıkardığı ilk maç olmayacaktı
ki fazla gözükmediği ilk yarıyı hesaba katarsak her türlü çıkarırdı

Alper Beyazay
Onur'un yediği frikik golünde sebebi Talisca vurduğu an bir adım attı soluna ama top kendisine doğru geldiğini görünce yeterli refleksi veremedi top da çok hızlıydı. Adam iyi vurdu yalan yok. Ama o pozisyon faul falan değildi Uğur ayağını çekti Talisca üzerine bıraktı kendini. Yazık oldu ya. Moralim bozuldu.

Yıldıray Emanet
90 dakika oyunda duran Atiba ile 10 dakka önce oyuna girmiş Aytaç'ı ele alıyoruz. Mevki olarak birbirini takiplemesi gereken 2 adam olarak düşünüldüğünde 10 dakikalık aytaç 90. dakkada ceza sahasının etrafında gözükmezken Atiba gelip kafa vuruyo ordan sana lisans çıkaranıda bu klube getirenide oyuna sokanıda ayrı ayrı

castillo61
08.04.2017, 21:42
Aytaç 2.lig topçusu kabul ama Onazi sahanın en kötüsüydü.
Neden Medjani'yi almadı anlamadım.
Medjani olmadı Zeki ama Aytaç futbolcu değil
Hüseyin Çimşir>Aytaç

gurur6134
08.04.2017, 21:42
O baya omuzdu sanki yahu.

Koluna geliyor penalti

CEMEFKER
08.04.2017, 21:43
1 kalite stoper, 1'er kalite 6 ve 8 numara, 1 kalite santrafor ile eksikler %10-15'e iner.

1-2' den sonra rakip silindi sahadan,geriye düşmek bize yaradı ( gol sonrası deşarj olma psikolijisi ike koruma içgüdüsü)..

3-2'den sonra dahi rakiip Necip - Cenk değişikliği yaptı...

Beraberlik beklerken 3 puan aldılar...

Takım seneye umyr veriyor..
Unutun bu maçı, haftasonu keyfini yaşayın bence...Nebilim mutluluk hormonu arttıran bişeyler yiyin( ben çocuklarla " Johny Deep- Çikolata Fabrikası izlemeye başladım...)

Paylaşımların telif hakkı saklıdır ™

esra61
İyi yoldayiz iyi.

Mert Oğuzlu61
Bjk gerçekten çok şanslı bir takım. Yorum yapamıyorum, 3-3 bitseydi mutlu olacaktım. Maçın hakkı kesinlikle bu değildi ama frikik olduğunda golün olacağını ve maçın 4-3 biteceğini hissetmiştim. Kısa mesafeden atamayan adam geldi 90 a taktı topu, bizimki santradan vurdu üst direkten döndü, onların ön liberosu son dakikada Fatih Tekke kafa vuruşu yaptı topu olabilecek en iyi yere gönderdi. En baba forvetlerin yapamayacağı vuruştu.

Bunlar üst üste gelince insan üzülüyor. Futbolun adaleti yok biliyoruz ama trollenecek maç değildi, özellikle defansta Uğur ve Durica çok göze battılar. Maçın 2. yarısında bizim Kolombiyalılar devreye girdi, bu kez stoperlerin içine Mustafa Yumlu girdi. Çok yazık oldu.

batugol
Bazı maçlar vardır sonuça bakmamak lazım
Camia Birleşmiştir
Bu takım bir dahaki sene şampiyonluğa oyanayacaktir
Destek hep destek

Arda'
Şu maçı kaybetmememiz lazımdı abi Onur bugün çok kötüydü maalesef elimizdeki maçı verdik en azından yenilmezlik serimizi sürdürmemiz lazımdı. Stoperde Durica ve Uğur ikilisi ile olmuyor çok net gördük bunu Medjani ile başlasaydık keşke yine de takıma teşekkürler mücadele için. Bjklilerin iki yüzlülüğünü de gördük penaltı bence net değil ayrıca Taliscanın pozisyonu faul falan değil bence. Yine de evinde 4 gol yemeyeceksin abi.

Yıldıray Emanet
08.04.2017, 21:44
Geçen hafta oyuna girip 1 sarı görseydide bi hizmet etseydi şu klübe bu maçta cezalı duruma düşerek 500 kiloluk shrek

Murathan
Onur'un yediği frikik golünde sebebi Talisca vurduğu an bir adım attı soluna ama top kendisine doğru geldiğini görünce yeterli refleksi veremedi top da çok hızlıydı. Adam iyi vurdu yalan yok. Ama o pozisyon faul falan değildi Uğur ayağını çekti Talisca üzerine bıraktı kendini. Yazık oldu ya. Moralim bozuldu.

niye adım atıyor işte, o barajı geçerse gol zaten. kendine güvendiğin için orayı boş bırakıyorsun güvendiğin yerden gol yiyorsun. yazık ya.

Kayısıkentli

Uğur'un o bölgede öyle girmemesi gerekiyordu. Talisca kendini yere atmayı seven bir oyuncu, hakem de dikkat etmeyince maalesef korktuğumuz oldu.

Oğuzhan Fidan
aslanlar gibi top oynadık helal olsun hepsine ama mağlubiyet adaletli bi skor değildi asla.. hatta bjkliler mağlubiyeti bile bekliyodu kabullenmişti ..son dakkada iş değişti.

Fatih Çelik
08.04.2017, 21:45
Bjk gerçekten çok şanslı bir takım. Yorum yapamıyorum, 3-3 bitseydi mutlu olacaktım. Maçın hakkı kesinlikle bu değildi ama frikik olduğunda golün olacağını ve maçın 4-3 biteceğini hissetmiştim. Kısa mesafeden atamayan adam geldi 90 a taktı topu, bizimki santradan vurdu üst direkten döndü, onların ön liberosu son dakikada Fatih Tekke kafa vuruşu yaptı topu olabilecek en iyi yere gönderdi. En baba forvetlerin yapamayacağı vuruştu.

Bunlar üst üste gelince insan üzülüyor. Futbolun adaleti yok biliyoruz ama trollenecek maç değildi, özellikle defansta Uğur ve Durica çok göze battılar. Maçın 2. yarısında bizim Kolombiyalılar devreye girdi, bu kez stoperlerin içine Mustafa Yumlu girdi. Çok yazık oldu.

Eğer takım bozulmaz ise seneye iki takviye ile rövanşı alabiliriz. Ben vodafone arenadaki maçı bekliyorum. Gelecek sene daha önemli.

Oğuzhan Fidan
08.04.2017, 21:46
adamlar resmen ipten aldılar maçı..

bahadır2561
08.04.2017, 21:47
zaten frikik hariç 2 top geldi onlarda gol :)

defansta kötüydü ama.

Defans çok berbattı :)

Mehmet Fatih Silik
Unutulmayan bir maç izledik. Iki takımı da can-ı gönülden tebrik ederim.
Yenileceksek böyle yenilelim. Evet ciğerimiz yanıyor ve hiç hak etmediğimiz bir yenilgi oldu.
Beraberlik hepimizi tatmin ederdi eminim. Ama olmadı sağlık olsun.
Biz yeter ki böyle coşkulu ve dik oynayalım. Şans da olacak tabi.
Üzülmek için degil daha çok ümitli olmak için çok neden var dostlar.
Bu takıma güvenin bu takımın arkasinda duralım.

A. Aydın
Bu macla ilgili uzuntum puan kaybi degil medical park arenada ilk maglubiyetimizi almak oldu.

Gelecek sezon yapacagimiz takviyeler bizi ya sampiyon ya da ikinci yapacak.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
Medjani de cok agir kalirdi ortashada. Stoperi uclesen bu sefer topu tutamayip baska turlu gol yersin. Daha yeni olusan takima boyle elestiriler yapilmaz. Adamlar surekli basiyor birakinca da pas trafigine basliyor uzerimize geliyorlar cok adamla. Bugun dogru sekilde takimini koruyamazsan, beceriksizsin diye itip kakarsan 2 sene sonrayi da kaybedersin.

Biraz daha olgun olup sabretmek gerekiyor. Aytac, medjani falan cok ufak detaydir. Kimi soksan transit gecerlerdi. Gokhan'in onu niye acik onu sorgulayabiliriz belki. Bero'nun gidip orayi kapamasi gerekirdi castillo donemediyse. Anlik hatalardan cok buyuk cikarimlar yapilmaz. Oyunun genelinda resim cok net goruldu. Top oynayacaksin, her sene daha kaliteli oyuncuyu kadrona katacaksin. Ucuzluk pesinde kosmayacaksin, zayif yerinden takima vurmayacaksin.

Her turlu hata yapma hakki var bu sene hocanin o krediyi kazandi. Gol yemiyoruz, yenilmiyoruz gini baskilar da uzerimizden kalkti, adam gibi oyunu gelistirmek icin cikalim maclara. Transfer doneminde cozulur ancak bugun yasadigimiz sorunlar.

Hafta ici lacazette icimizi sogutur artik cok yapacak birsey yok.

Sezgin Öztürk
08.04.2017, 21:50
Tebrikler usaklar. Bugun ellerinden geleni yaptılar. Bizlere düşen bu cocuklari desteklemek yalnız bırakmamak. Önümüz acik sezonu avrupa kupası bileti ve fener galibiyeti ile bitirirsek bu yıl mükemmel olur bizim için.

Gürkan Asma
Uğur'un o bölgede öyle girmemesi gerekiyordu. Talisca kendini yere atmayı seven bir oyuncu, hakem de dikkat etmeyince maalesef korktuğumuz oldu.
Hakem dikkat etmedi değil, hakem gördü faul olmadığını ama verdi. Kıyak yapmaya yer arıyordu ve yaptı da. Hakem taraflıydı.

ilelebeTS
1 gol, yapılan eleştirilerin çoğunu değiştiriyor. 3-3 bitse aşağı yukarı hepimiz mutlu olacaktık, olmasak bile mutsuz olmayacaktık. bjk da 1 puana razıydı, oyuna necip'i falan aldılar. son gol tombaladan çıktı. Bizim hedefimiz zaten bir iskelet oluşturmak. Skor taraftarlığını bırakıp, skordan bağımsız yorum yapmak gerekiyor.

exelans_25
Onur maci bugun vermistir Talisca nin golunde halisahada duzenli kalecilik yapan biri bile kapattigi koseden elinin 5 cm ustunden o golu yemezdi yazik yazik

Yıldıray Emanet
08.04.2017, 21:51
İlk yarıda bi taç pozisyonunda yanlış görmediysem Gökhan benden çıktı dediği halde bjk ye taçı vermesi nasıl bi talimatla maça çıktığını açıkca belli etmiş oldu zaten

bahadır2561
Bu takıma seneye 2 stoper 1 orta saha 1 ofansif orta saha 1 santrafor 1 sağ açık lazım

bordoylamavi
sorun değil güzel oynadık ha 1 puan almışız ha 3 puan ha sıfır. şu anda oyun önemli ki oyunumuz güzel. ancak savunma sıkıntılı. 3 golde de urica nın yavaşlığı etkili oldu. seneye olmaz. diğer golde de uğur un gereksiz fsulü. ayrıca uğur koluyla almaya çalıştığı pozisyon da bariz penaltıydı çok gereksiz hareket. hücum çok iyi castillo gün geçtikçe açılıyor. olcay castillo rodallega okay yusuf pereira bunlar çok faydalı. ersun hocanın aytaç la özel bi anlşaması mı var niye ısararla her maç oynatıyor adam sıfır bile değil eksi. yararı yok zararı da oluyor

Berkan
08.04.2017, 21:54
Beyler on numara oynadik neden memnun degilsiniz şu macin skoru 4-3 biz yenseydik birileri şampiyonluk hesaplarini yapacakti

serdaracıl
08.04.2017, 21:56
Bu macla ilgili uzuntum puan kaybi degil medical park arenada ilk maglubiyetimizi almak oldu.

Eninde sonunda yenilecektik. Takılacak bi konu değil bence

Mert'
08.04.2017, 21:57
Muthis macti valla. Turkiye liginde boyle mac son yillarda hatirlayamadim.
Gayet iyi yoldayiz. Maglubiyeti takmiyorum nasil olsa sampiyonluk hedefi yok. Bu takim Avrupa kupalarina gider.

Cagdas Topal
08.04.2017, 21:58
Onur neden sarı kart yedi?

selcuk
08.04.2017, 21:58
Beyler on numara oynadik neden memnun degilsiniz şu macin skoru 4-3 biz yenseydik birileri şampiyonluk hesaplarini yapacakti

kötüleyenler Trabzonspor taraftari degil, basari taraftari

sadece farkinda degiller

Onur neden sarı kart yedi?

macin ardindan yaptigi itirazdan

Kayısıkentli
08.04.2017, 21:59
Hakem dikkat etmedi değil, hakem gördü faul olmadığını ama verdi. Kıyak yapmaya yer arıyordu ve yaptı da. Hakem taraflıydı.

Tekrar izlemem lazım kasıtlı mı diye oyun güzel olunca hakeme çok dikkat etmedim ama o pozisyon faul filan değil.

jacobersoy
renkdaşlar üzülmeyin gönül isterdi yenmek ya da puan almak ama olmadı .oyunumuza bakın adamlar geçen sene şampiyon bu senede şampiyon olacaklar olur o kadar.önce ne kadar yol almışız bir bakın.kim derdi bu takım bugün 3 gol atabilir üst üste maçlar alabilir.Futbol bu büyütmeyelim bizim rakibimiz şuan antalya 2.lik de zor görünüyor.seneye bir kaç net takviye ile şampiyonluga oynayabiliriz.

serdaracıl
Önazi ile atiba rasındaki fark skoru yarattı. Önazi cesede bağladı. Onun dışında herşey çok iyiydi

Furkan Özdem

Bende tam aksi rahatlama oldu. Gereksiz stres oluşturuyordu. Evimizde oynadığımız maçlar rakip takım için ligin en zor deplasmanlarından biri olsun yeter. Yener, yenilir, berabere kalırsın normaldir ama sürdürmemiz gereken şey evimizde kolay kolay puan kaybetmeme alışkanlığı.

tonya55
08.04.2017, 22:00
yusuf yazıcı masallah diyelim cok iyiydi cok.

TSezgin61
taraftari elestireni anlamiyorum. Yeni stadla Trabzon deplasmani sekil degistirdi demistim. Bu mactada gördük bunu. Koreografiler, tek agizdan tezahüratlar. Tabiki bizim taraftar profili istanbullulara benzemiyor. Ama daha yeniyiz. Birakin alisacaz... bugün yer gök inledi ara ara... herkes "maci o atmosferde anca besiktas cevirirdi" diyor ve bahsettikleri besiktas ligin 2 yildir en saglam takimi. Herifler bir ara top göstermedi bize. Taliscaydi, Quaresmaydi, Atibaydi bilmemneydi... son golün asistini veren türkiyenin en iyi sagbeki... sen surda 10 mactir takim olma yolunda adim atmaya baslamissin... forvete koydugun Rodagella sakatlansa yerine koyacak adamin yok. Karsindaki adamlarin hücumcularini sayamadim... sonradan girende atti, oyunda olanda atti...

Müthis bir yoldayiz. Camia olarak. Bunu kimse beklemiyordu. Ve Ersun hocanin bir lafi arada kaynadi. Takim Trabzonda oynamayi cok seviyor...

Nerden nereye geldik. Ve en güzelide "Burasi Trabzon..." yeniden alevlendi..

Son olarak; herkes ilk maglubiyetimizi aldik Trabzonda diye üzülüyor. Varsin böyle bir macla gitsin ünvan, rakiplerini korkuta korkuta... gidip dandik bir takimi yenilmektense....

Tesekkürler Trabzonsporum

Soner Albayrak
Kaybettiğinde bile alkışladığımız bir takım olsun sahada, gerisi çok önemli değil.

doktor
08.04.2017, 22:01
Arkadaslar biraz sansli olsak en azindan 1 puan alirdik. Bazen sansda olacak yanimizda bugun besiktastan yanaydi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
08.04.2017, 22:01
Koluna geliyor penalti

Alakası yok ne penaltısı. Göğsüne geliyor

ilelebeTS
08.04.2017, 22:02
Hakemi ben beğenmedim vasattı. 3. golde faul yok. 4. gol öncesi gelen yan ortada Aboubakar'ın Mas'a müdahalesi var, faul olabilir o pozisyon. Uğur da topu koluyla alıyor gibi gördüm.

Edit: Uğur'un pozisyonda el yokmuş.

Mustafa ÖZDEMİR
08.04.2017, 22:02
Olcayın kötü oyunu işi bozdu.şansımızda yoktu

nakzo
08.04.2017, 22:03
Gerçeklere gelirsek kendi sahanda 4 gol yiyorsan iyi takım değilsin.Orta sahamız özellikle onazi ve okay çok kötü okayın maçlarda gol atması hiçbir şeyi değiştirmiyor top tutamıyor oyunu ileri taşıyamıyor çok yetersiz.Defansımız özellikle uğur çok çok çok kötü ve onur çok üst düzey bir kaleci değil orta sahaya selcugu gs den alırsak defansada sağlam bir stoper alırsak forvetede bitirici bir golcü alırsak zirveye oynarız yoksa bu takım kesinlikle zirveye oynayamaz bu orta sahadan hiç birşey olmaz.Bu iş polyanlalıkla olmaz şu maçı 3-2 den ne fb nede gs verirdi ama biz verdik.

Murat'
Bu yenilgiyi geride bırakıp önümüze bakmalıyız. Güzel günler gelecek inşallah.

Full HD
Ufak Sikecilere karsi yenilmek üzüyor adami.Konya falan yenseydi bizi pek sorun olmazdi benim icin.

Cagdas Topal
08.04.2017, 22:05

sadece farkinda degiller

İtiraz edecek ne vardı ki?

Bilal Karadeniz
defans hattında oynama yapmasaydı hoca kazanabilirdik

Soner Albayrak
Kazanmayı da yenilmeyi de öğreniyoruz. Böyle maçları oynamayı da öğreniyoruz.

Bize gereken şey hoca, takım ve yönetim birlikteliği ve istikrarı. Gerisi hallolur.

Uğur Kalyoncu
08.04.2017, 22:06
Giray Bulak Allah belani versin senin..

Senin ben kalibina tukureyim..

gurur6134
Onur sari mi yedi macdan sonra yediyse cezali antalya macinda..kalede gecen sene 7 yedigimiz esteban..

katre-i.matem
Kaybedeceksen boyle kaybedeceksin. besiktas bizden cok daha fazla tecrubeli bir takim. Biz bu maclari yeni oynuyoruz cok daha iyi olacagiz

Yavuz KÜÇÜK
08.04.2017, 22:07
Maçın hakkı beraberlikti. 3-2 öne geçtiğimizde bile berabere kalırsak üzülmem demiştim. Rodallega ile frikik kullanırken öne geçebilirdik kötü kullandık ve 1-2 dakika sonra golü yedik. Çok üzüldüm yazık oldu. Dün transfer başlığına yazmıştım 4 net transfer yeterli. Bu transferler fark yaratan transferler olmalı umarım boş isimlerle uğraşmayız.

serdaracıl
08.04.2017, 22:07
Giray bulak saçmalıyor yine. Bu adam fırsatçının teki.

Chiko
08.04.2017, 22:08
Maçın şokunu az çok atlattım. Bugün gerçekten gurur duydum takımdan. Müthiş bir oyun sergiledik ve zaman geçtikçe daha da iyi oynuyoruz. Daha bir kaç ay önce oynadığımız futboldan bu oyunu oynamak gerçekten büyük bir başarı. Yönetime, teknik heyete ve oyunculara sonuna kadar güveniyorum. Seneye eldeki oyuncuları tutup bir kaç takviye yaparsak kesinlikle ilk 3 sıralara oynarız.

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Gümüshaneli61
08.04.2017, 22:08
Transfer dönemi hareketli gecmezse seneye bosuna ümitlenmeyelim.

shagrath61
08.04.2017, 22:09
Bu arada, kalecilik ile ilgili geçmişi olan herhangi biri iyi bilir ki, frikik gibi pozisyonlar da bir yere doğru yönelirsin. Top ayaktan çıktıktan sonra, giden köşeye atlamaya kalkarsan net olarak top kaleyi bulduğu an gol yersin. Onurda diğer köşeyi tahmin , kapadığı köşeye gelince yedi. Eleştirilecek bir yan göremiyorum ben burada açıkçası.

Hami_41
08.04.2017, 22:10
Giray Bulak fesatliktan ne sacmaladigini bilmiyor yine osta bunun gibi Trabzonsporlular başarının önündeki en büyük engeldir.

serdaracıl
08.04.2017, 22:10
Giray gerçekten yazık sana

selcuk
08.04.2017, 22:11
İtiraz edecek ne vardı ki?

frikikin pozisyonu sanirim

TsLaZo
08.04.2017, 22:11
Simdi tekrar izledimde talisca nin firikigni onur bence har biden hatali yeterince ivme kazanamamis kapattigi koseden yemis

Hakan
08.04.2017, 22:12
https://twitter.com/okay_karacan/status/850786425196949505

bordo08
08.04.2017, 22:13
Gururu bir kenara bırakıp mbiayı geri alalım bugün öyle bir oyuncumuz olsa kazanan taraf bizdik..Mbia atibadan daha iyi oyuncu.. Genede takımı tebrik etmek gerek güzel mücadele vardı umut veriyor bu takım ve taraftar..

trbzonsporlu
şanssızdık bu gece kalemize gelen 5 topun 4 ü gol oldu. ama konyada ve rizedede şanslıydık. olur böyle şeyler onemli olan iyi oyundu ve gol yedikten sonraki süreçlerimiz hariç fena degildik gol yedigimizde takım demorilize oluyor maalesef.

en büyuk eksikligimiz oyuna giren oyunculardan randiman alamiyoruz. seneye ilk 11 e yapilacak enaz 3-4 üst düzey oyuncuyla bu takım şampiyonluğu kovalar.

serdaracıl
Yabancı kalitemizi arttırmalıyız. Gerekirse tek transfer ama iyi transfer

My
08.04.2017, 22:14
İlk yarıyı hatırlayın. 3. lig takımı karşısında dahi gol pozisyonuna girmekten acizdik. Şimdiyse bjk'ye 3 atıp ah vah ediyoruz. Bu bir gelişim süreciyse gidişat doğru.

nakzo
08.04.2017, 22:15
Bazı maçlar vardır sonuça bakmamak lazım
Camia Birleşmiştir
Bu takım bir dahaki sene şampiyonluğa oyanayacaktir
Destek hep destek

Bu orta sahayla zirve yarışı veremezsin.Top tutamıyorsun oyunu tutamıyorsun 3-2 den maçıda orta sahan yüzünden verdin korkarım ki haftaya antalyada yener bizi orta sahamız yok bizim.

Cagdas Topal
08.04.2017, 22:15
frikikin pozisyonu sanirim

Onu görmedim faul var mıydı gerçekten?

sasone
08.04.2017, 22:17

sadece farkinda degiller

Selçuk kardeşim bu maçın savunulacak bir tarafı yok,bence çok berbat bir maç çıkardık,organize olamadık.Bu maçın golleri de organize değil zaten,rakip oyunu istediği gibi yönlendirdi.
Çok eksikliğimiz var oyuncu kalitesi olarak.
Ayrıca Olcay'ın gollerde sevinmeyişi falan da bana çok sinir bozucu geliyor,bu adamı birileri uyarsın burası her hangi bir takım değil.

cem1990
08.04.2017, 22:17
Takımın ve taraftarın hakkını vermek lazım . Herşey çok güzeldi
Yalnız BJK gerçekten farklı bir takım . Adamlar önde oldugu an oyunu orta sıçan döndürüyorlar.
Ben takımımdan memnunum. Yenilince yüzümüz gülüyorsa basarili ilerliyoruz demektir.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Almacı
08.04.2017, 22:19
Maçtan sonra taraftar takımı çağırmaya yönelik bir girişimde bulundu mu

ÖmürKaradeniz61
08.04.2017, 22:20
Yemin olsun size hayatımda Trabzonspor yenildi diye ilk defa çok üzülmedim.Bu seneyide sayarsak önünde 2 senedir şampiyon olmuş,uefa avrupa liginde dişediş oynayan deyim yerindeyse taş gibi bir takım var ve biz 3 gol atıp bence iyi bir performans ortaya koyduk.Ben memnunum oyundan ve takımdan.

Turgay Atalay
Dördüncü gol hepsinden vahimmis yav. Aytacin hizlanamayan totosu,Bero'nun oraya gidip basmamasi, Durica gibi bir stoperin laçkaligi, Onurun bugun ki yoklugu bir araya gelmis ve bizi yikmis

Enes Başkaya60
Bence gayet ii oynadık bjk güçlü takım sansizligimiza yenildik maalesef top bizi sevmedi...

amasya0561
Onur maç sonu boşu boşuna sarı gördü ve Antalya maçında yok aklıma geçen seneki Antalya maçında geldi estebanın kalede olduğu

serdaracıl
Rakip korkudan üzerimize gelemedi bir ara. Bu oyunumuzu küçük görmek manasız. Erkekler gibi oynadık

Soner Albayrak
08.04.2017, 22:21
Abi yapacak hiçbir şey yok, adamların topları hep iyi yerlere gitti ve gol oldu.