PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 27.Hafta l Trabzonspor 3-4 Beşiktaş l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Mert Oğuzlu61
06.04.2017, 18:55
Bjk camiasında malzemecisinden taraftarına kadar anlam veremediğim bir gerginlik ve stres var. Ligde 2 senedir rakipleri yok, Süper Lig tarihinde pek alışılmış durum değil. Geçen sene öyle, bu sene öyle. Gs ve Şb nin haline bakın, biz bile ilk devre 18 puana ek olarak ekstra birkaç puan daha toplayabilsek direk potaya girecekmişiz. Şu ligin haline bakın, Bjk güle oynaya şampiyonluğa koşuyor. Üst üste 3 maç kaybetseler yine şampiyon olurlar çünkü diğer takımlar berbat durumda.

Buna rağmen her maç salya sümük ağlıyorlar. Aha buraya yazıyorum, eğer kargaları yenersek üstüne bide Lyon tokadı yerlerse bunlar fena dağılır. Yine şampiyon olurlar ama elleri ayaklarına dolanır, izlemesi de zevkli olur.

muhammed bilgin
06.04.2017, 19:13
arkadaşlar maç saati staa giderken trafik durumu nasıl ıkuyor bilen biri söyleyebilrmi...

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ermanusta
06.04.2017, 19:25
Ali Palabıyık atandıkdan sonra

İDDAA oranları

Trabzonspor 2.45
Beşiktaş 2.10
Beraberlik 3.10

Demekki maçtan beraberlik çıkmayacak

Abdülkadir Kılıç
06.04.2017, 19:26
Kim yönetsin maçı arkadaşlar? Bülent Yıldırım, Hüseyin Göçek falan mı? Ali Palabıyık yine iyidir.

artvints
06.04.2017, 19:45
oyuncuların top kapmak için ekstra enerji harcamaması gerek, önemli olan pası atılacak alanların kapatılması, piskolojik baskı. alan ve boş oyuncu bulamayan rakip pas hatası yapacaktır. rakibi kovalayıp topu alamamak bizi zora sokar. bunları en iyi ersun hoca bilir. gs ve karabük maçlarındaki taktik ideal ama daha fazla pozisyona girmemiz gerek. castillo'nun sade ve temiz oynaması lazım, onun ekstralarına ihtiyacımız var.

bjk'nin topu kaptırdıktan sonra suni bir baskısı var, top kimdeyse üstüne doğru koşup strese sokuyorlar. orta saha oyuncuları boşluğa çıkıp bu baskıyı kırması gerekir, hızlı geçersek pozisyon olur, en kötü geri koşarlar. onazi ve uğur'un dikkatli olması lazım bu pasları atarken. olcay merkeze girip top alır, bu baskının kırılmasına yardımcı olur. çoğunlukla topun bjk savunmacılarında olması işimize gelir. oradan çıkmaya çalışırken mutlaka hataya zorlayacağız.
https://twitter.com/yagizcekem/status/850021714545303553

şöyle bir şeyden bahsediyorum.

Faruk BERBER
06.04.2017, 19:47
Kim yönetsin maçı arkadaşlar? Bülent Yıldırım, Hüseyin Göçek falan mı? Ali Palabıyık yine iyidir.

Halil Umut Meler iyi hakem olacak inşallah. Onu isteriz ilerde.

Geçen hafta bizim maçı yönetti diye isteyemiyorum şuan :)

gerenimo
06.04.2017, 20:07
Hakem; ligin oyunu en çok durduran, avantaj nedir bilmeyen, en korkak, en yeteneksiz hakemi. İşimiz çok zor.
ali palabıyık bence iyi bir hakemdi ama onun da dengesi şaştı, düzene uymaya başladı. liglerimizde oyunu durdurmayan, kolay faul çalmayan bence en iyi hakem en son içerdeki antep maçını da yöneten ümit öztürk. keşke bu maçın hakemi o olsaydı.

Ahmet Almacı
06.04.2017, 20:07
ümit öztürk biçilmiş kaftandı bu maça

Abdülkadir Kılıç
06.04.2017, 20:09
ümit öztürk biçilmiş kaftandı bu maça
İyi hakem ama bu maça vermezler. Bu çok net.

Fatih Özkan
06.04.2017, 20:51
arkadaşlar maç saati staa giderken trafik durumu nasıl ıkuyor bilen biri söyleyebilrmi...

Yoğun oluyor.
Stada 15 dakikalık yürüme mesafesine kadar çok rahat gelirsiniz.

Doğukan Uçan
06.04.2017, 20:52
beyler cumartesi hava kötü ve yağmurlu soğuk olacakmış. arabası olanlar maçtan 2-3 saat önce gelip arabaları içeri bırakın yer olmuyor. beşirli de bırakırsınız yoksa.

DNA-TS
06.04.2017, 21:10
temaslı oyun oynayıp ortasahada ayakta kalabilirsek maçı alırız.
Gs maçındaki gibi ısıran bir takım olabilirsek sıkıntı yok ama rakip topa daha hakim olan tek pas yapabilen ortasahayı hızlı geçebilen bir takım.
ragaruga akhisar performansı yaparsa uzaktan falan yoklarda sonuç bulabiliriz.
Ersun hoca 2004 g.birliği gibi kontra çıkan hızlı geri dönen dönemediğinde teknik faulle rakibi engelleyip oyunu durduran bi oyun benimserse dolu tribünler önünde kazanamamak sürpriz olur.
Büyü bozulmasın seri devam etsin.

Ogün YAZICI
06.04.2017, 21:13
Halis gibi ince ince doğrayıcı hakem bile gs maçının atmosferinde eyyam yapamadı o nedenle hakemden yana bir tercihim yoktu ancak olaylı bjk-fb maçından sonra ali palabıyık'ı atamak eyyamdır , kurnazlıktır, senaryodur.Ali Palabıyık gördüğünü çalan hakem o yüzden iç saha maçında zaten aleyhimize bir durumken bu birde beşiktaş'a hava borcu var.Versene mete kalkavan'ı...

Ermanusta
06.04.2017, 21:26
Halis gibi ince ince doğrayıcı hakem bile gs maçının atmosferinde eyyam yapamadı o nedenle hakemden yana bir tercihim yoktu ancak olaylı bjk-fb maçından sonra ali palabıyık'ı atamak eyyamdır , kurnazlıktır, senaryodur.Ali Palabıyık gördüğünü çalan hakem o yüzden iç saha maçında zaten aleyhimize bir durumken bu birde beşiktaş'a hava borcu var.Versene mete kalkavan'ı...

:alkış: :alkış:
Bende aynı şeyleri anlatmaya çalışıyorum Pollyanna formatında yazanlara..

redbul
06.04.2017, 21:44
zor bir maç daha bizi bekliyor şunu kabullenmek lazım ki bjk ligin en iyi top oynayan takımı ve kanatlardan iyi gelen ve duran toplardan özellikle korner den gelen toplara iyi vuruyorlar heleki ilk golü biz yersek maçı çevirme imkanımız son derece düşer ama bu tür maçları yenemiyorsan yenilmeyeceksin maça baskılı ve önde basarak başlamalıyız ama kondisyonuda iyi değerlendirmeliyiz ayrıca bir avantajımızda bjk li futbolcuların aklı lyon maçında olacaktır.

Şerafettin Kara
06.04.2017, 21:45
mevcut hakemlerin alayı çöp olduğu için isim fark etmiyor ne yazık ki

muhammed bilgin
06.04.2017, 21:47
Yoğun oluyor.
Stada 15 dakikalık yürüme mesafesine kadar çok rahat gelirsiniz.
teşekkürler dostum

castillo61
06.04.2017, 21:48
bak şimdi aklıma geldi
adam kendi kompleksine rakip olarak geliyor
dünyanın en kısa fıkrası

Berke6198
06.04.2017, 21:57
bak şimdi aklıma geldi
dünyanın en kısa fıkrası

Dönemin cumhurbaşkanının dayatmasıyla koyulmuş bir kompleks adı maalesef. Buna neden cumhurbaşkanı karar veriyor, o zaman da anlam verememiştim :)

yorumsuz6117
06.04.2017, 22:16
bjkye top yaptırmamamız lazım.. Bu maçta Damdoy bey gerçekten çok işe yarayabilirdi.. Rodallega ile işimiz zor..

artvints
06.04.2017, 22:25
maçın başından sonuna kadar kazanmayı düşünen bir takım sahada olacağı için umutluyum. öne geçseler bile zorlanırlar, ayakları geri geri gider. baskıyla golü buluruz. öne geçersek sıkıntılı dakikalarımız olacaktır, adam gibi kontra yapmak gerekiyor. forvet arkasındaki üçlü iyi top tutuyor, basıp almak kolay değil, o yüzden hep pas yollarını kapatarak, enerjiyi ekonomik kullanarak rakibi oyundan düşürmemiz lazım.

ersun hocanın hayal ettiği maç. dolu tribünler karşısında büyük takımı sıkıştırıp, sağlı sollu dayak atmak, bezdirmek ister. böyle bir takımın hayalini kuruyor. zaten böyle bir takımla şampiyon olunur. o yüzden geride bekleyelim, dikkatli olalım, önlem üzerine oyun oynayalım beklentisi olmasın. sonuç alana kadar geri adım atmaz takım.

thehell61
06.04.2017, 22:36
Sekiztaşlılar hakemle ilgili sürekli isyan halinde algı operasyonu tüm taraftarlarınca sürüyor. Ünlülerde bu işin içinde çok iyi çalışıyorlar..

Gümüshaneli61
06.04.2017, 22:36
bak şimdi aklıma geldi
dünyanın en kısa fıkrası

Allah da seni güldürsün, renkdas. Güzel ve yerinde olmus. :D

Gümüshaneli61
06.04.2017, 22:37
Sekiztaşlılar hakemle ilgili sürekli isyan halinde algı operasyonu tüm taraftarlarınca sürüyor. Ünlülerde bu işin içinde çok iyi çalışıyorlar..

12623

Enes Başkaya60
06.04.2017, 22:59
Medical Park Arenada gol yememe büyümüz devam edecek insallah maçı da alacağız..

oğuzhan can
06.04.2017, 23:00
Beşiktaşın korkusu puan kaybetmek değil. Her türlü şampiyon olurlar. Onların korkusu 2 yıldır en iyi takım biziz havalarının sönecek olması. Algı yaparak hep morali üst seviyede tutuyorlar. Bu maçı yenecez ve en iyinin kim olduğunu gösterecez.

cyberentalpi
06.04.2017, 23:10
Şimdi gerçekci olmak gerekirse Bu ligin en iyi takımı bjk. Ama ilk yarı 10 kişi ile inanılmaz bir reaksiyon gosterdik hakem rezil etmese maçı alacaktık ki o takımla bu takımımız arasında cok fark var.
Alırsak enerjimiz ile alırız. ndoye yada roda fark etmez. Bjk bizim macta çok enerji harcarsa lyon da çok daha fazla zorlanır. içimden gecen yazıcı gol atar kazanırız diyorum.
ama dedigim gibi adamların gol ayakları çok iyi. quaresma hayata kusturmemiz gerekir.

Selim MACİT
06.04.2017, 23:14
Beyler, cumartesi nasip olursa 7 8 kişi Samsun'dan geliyoruz maça. Fakat arkadaşlardan bir tanesi gelemiyor. Ben ne kadar ücretsiz devret dediysem de dinletemedim :) Aldığı fiyattan veriyor bileti, yeri de fena değil. Doğu alt j blok 13 koltuk 5. İsteyen olursa bana özel mesaj atabilir.

Sacit
06.04.2017, 23:15
g.saray maçına nasıl başladıysak bu maça da öyle başlamalıyız. bjk'nin hücum hattı bize problem yaşatabilir ama kendi silahımızı kullanmak zorundayız. gs maçında yaptığımız önde baskılı pres rakibin sinirini bozar.

Kırmızı kart görmeye yakın isimlerin üzerine oynarsak fena olmaz.
mesela Quaresma ve abubakar gibi

Erkan A.
06.04.2017, 23:19
Ben Kartallar yalnız uçar diyen Şenol hocamın takımı diyecegim ,
Ama Fırtına büyüktür Kartaldan, savurur atar.
Aboubakar cezalıydı ama bu hafta oynayabilir.Sakat oyuncusu bulunmuyor.
Sadece geçen hafta kalecileri Fabrinin sağ gözüne top gelmiş 3 gün gözü kapanmıştı tedaviyle açtılar sanırım
oynayacak durumda
Ama bizim mactan 3 gun sonra Lyon deplasmanı var ,madden olmasada manen kafaları sakat olacak

hayirlisi diyelim artik erman abi ........bir sifir olsun bizim olsun cezali olsada olmasada bu mac oynanacak sonucta

yorumsuz6117
06.04.2017, 23:32
Önümüzdeki 2 maçtan çıkartacağımız bir galibiyet kesinlikle iyidir..

Gümüshaneli61
06.04.2017, 23:34
Galibiyet isteyrum. Jimnastike tokadi isteyrum.

Emre Çömez
07.04.2017, 00:33
Eczacı: "Trabzonspor kazanınca eczanede işler azalıyor. İnsanlarda sinir, stres, rahatsızlık olmuyor."

Gürkan Asma
07.04.2017, 00:43
Beyler, cumartesi nasip olursa 7 8 kişi Samsun'dan geliyoruz maça. Fakat arkadaşlardan bir tanesi gelemiyor. Ben ne kadar ücretsiz devret dediysem de dinletemedim :) Aldığı fiyattan veriyor bileti, yeri de fena değil. Doğu alt j blok 13 koltuk 5. İsteyen olursa bana özel mesaj atabilir.

Şu grupta biri arıyordu bi sorun isterseniz https://www.facebook.com/groups/800170900125248/?ref=nf_target&fref=nf

hakankurt1967
07.04.2017, 01:08
Bu maç Okay Atiba, Yusuf Y. Oğuzhan kapışmasına tanıklık edecek. Maçın kaderini bu oyuncular belirleyecek.

İlker Yazıcıoğlu
07.04.2017, 01:15
Kötü senaryo,kargaların bize en fazla 1 gol atmasıdır.
Bizin, defans hattına ve Onur'a güvenim sonsuz.
İkinci yarı sadece 3 gol yememiz şans veya tesadüf değil.
Öncelikle bunun farkına vararak oynamalıyız...

Evimizde her maçı kaybedelim, umrumda değil, kargaları, gs gibi yenmemiz lazım...

YENECEĞİZ de...

Colakoglu
07.04.2017, 01:33
Umarim Senol günes icin tezahurat olsun destek olsun en ufak bi kipidama olmaz tribünlerde, tam aksine keske mactan önce ersun yanali tribüne cagirip bagrina bassa taraftar, bence cok büyük bir moral olur hocamiza

Gürkan Asma
07.04.2017, 02:01
Umarim Senol günes icin tezahurat olsun destek olsun en ufak bi kipidama olmaz tribünlerde, tam aksine keske mactan önce ersun yanali tribüne cagirip bagrina bassa taraftar, bence cok büyük bir moral olur hocamiza
Ersun hoca neden bilmiyorum tribünlere gelmiyor, çok çağırdı taraftar bundan önceki maçlarda da, maç sonu kolbastı oynanırken o da gelsin(oynasın diye değil tabii :) ) ama hiç karşılık vermedi bu isteklere.

erenslash
07.04.2017, 04:33
beraberlik kokuyor bjk bize atar biz de onlara atarız.Benim için bu maçın anlamı şu şekilde iddamız yok bir Trabzonsporlu olarak biz olamıyorsak Bkjinin şampiyon olmasını ama diğer istanbul takımlarının şampiyon olmasını istemiyorum. fenere başakşehire veya gs a yaramasını istemiyorum galibiyetimizin.ama kazanmak için çıkalım.

Ligin başında şu takımımıza adam gibi transferler yapılsaydı şampiyonluğa oynuyor olurduk her sene aynı hata yapılıyor.Defans alın dedik ligin başında eksikleri giderin dedik neyse.çok eksiğimiz var biraz da şansla hocamız sağolsun adam etti Trabzonsporu bu kadroya rağmen.

Erkin
07.04.2017, 04:55
Sanırım Bjkliler Palabıyık isyanındalarmış da hiç sormuyorlar bu herifi nasıl 2 ay sonra tekrar gönderdiler. Bjk-Fb maçının üzerinden doğru düzgün zaman geçmeden bizim maça atanması aklımıza soru işaretleri getiriyor bana kalırsa Bjk baskısından çekinip atayamamaları gerekirdi, bu işi temizle kendini affettir mi dendi acaba. Diğer seçenek Bjklilerin ağlaması doğrultusunda -ki pek zannetmiyorum- ilk maçta Mete'nin Bjk'ye maçı hediye etmesinin aksine lehimize iş yapması. İki türlü de intikam oluyor :) Umarım eyyamın olmadığı sorunsuz bir maç olur.

İnşallah abuk subuk erken bir gol yemeden oyuna alışırız. Damdoy yok böyle olunca topu ileride tutup kanatları oyuna sokma işi biraz sıkıntıya girecek; ama diğer yandan Rodi daha hızlı çıkan ve kanatlara deplase olarak orayı karıştıran topçu. Zira bekleyen taraf da olursak, Rodi daha çok iş yapabilir. Beraberlik yakın ihtimal gibi gözüküyor.

Oğuzhan Turhan
07.04.2017, 06:57
Küçük şikeciler nasıl şampiyon olunacağını öğrenmişler.
Azizin taktiklerini uyguluyorlar. Her maç öncesi aynı terane.
Ki bence de hakeme git kendini affettir de demiş olabilirler.

Ermanusta
07.04.2017, 07:26
Günaydın
Hayırlı cumalar Trabzon
Hazırmıyız.?

Cengiz Çubukcu
07.04.2017, 07:28
kazanacağımıza yürekten inanıyorum, bizi bjk'nin ne durumda olduğu değil kendi şartlarımız ilgilendiriyor... oyuncularımızın 1 aydır bu maçı bekliyor oluşu tribünlerin coşkusu itici rol oynayacaktır...

Oruç
07.04.2017, 07:49
Beşiktaşın korkusu puan kaybetmek değil. Her türlü şampiyon olurlar. Onların korkusu 2 yıldır en iyi takım biziz havalarının sönecek olması. Algı yaparak hep morali üst seviyede tutuyorlar. Bu maçı yenecez ve en iyinin kim olduğunu gösterecez.

Ligin in iyi tikimi bjkiyi çik kiskiniyirlir.

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2017, 07:56
Palabıyık BJK-FB maçının diyetini bize ödetmez umarım
Göçek yerine son anda o atanmış

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2017, 07:58
Günaydın
Hayırlı cumalar Trabzon
Hazırmıyız.?

Hayırlı Cumalar.
Hazırız.
Maç öncesi Ersun Hoca ve futbolcuları tribünlere çağırıp morallerini tavan yapalım
GS maçındaki coşkulu ve iştahlı TS seyircisi bu maçı alacak

TSelif
07.04.2017, 08:23
Palabıyık BJK-FB maçının diyetini bize ödetmez umarım
Göçek yerine son anda o atanmış

İlk yarı leş atan TRABZONSPOR'u hakem sayesinde zorla yenmiş bir bjk..
Yarın bizi ancak ve ancak hakem desteğiyle yener...

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2017, 08:23
Eczacı: "Trabzonspor kazanınca eczanede işler azalıyor. İnsanlarda sinir, stres, rahatsızlık olmuyor."

Aynen öyle
Futbolla 7/24 yaşayan güzel şehir

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2017, 08:24
İlk yarı leş atan TRABZONSPOR'u hakem sayesinde zorla yenmiş bir bjk..
Yarın bizi ancak ve ancak hakem desteğiyle yener...

Evet. İlk yarıda bizi hakem doğramıştı, en az 1 puanı hak etmiştik
Burası Trabzon. Buradan çıkış yok

Colakoglu
07.04.2017, 08:32
Ersun hoca neden bilmiyorum tribünlere gelmiyor, çok çağırdı taraftar bundan önceki maçlarda da, maç sonu kolbastı oynanırken o da gelsin(oynasın diye değil tabii :) ) ama hiç karşılık vermedi bu isteklere.

Nedeni cok basit, avni akerde cok küfür yedi. Kapalidan yedek kulübesinin arkasinda bütün mac boyu adama sebebsiz küfredildigini hatirlarim. Bence bi kirginlik var.

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2017, 08:41

Özellikle hayalet kılıklı Araklı'lı Ahmet Nur ÇEBİ'nin kibrini düşürmek için istiyorum galibiyeti
Kardeşim Trabzon'lu olup da 3 kızkardeş'te yöneticilik yapan böyle kişileri görünce hazmedemiyorum
Trabzonspor'a destek olsana
Baban sıkı Trabzonspor'lu, sen ne ayaksın

Fatih Özkan
07.04.2017, 09:32
BJK 20:35 gibi Trabzon Havalimanı'nda olacak.

Mustafa ÖZDEMİR
07.04.2017, 09:44
Gs maçının hakemi içinde burda yazılanlar yazılıyordu.ama ne oldu çıktık ezdik geçtik

Nihat Güneş
07.04.2017, 09:49
Ali Palabiyik gordugunu calan bir hakem , bu yuzden ev sahibi avantaji diye bir sey olmuyor yonettigi maclarda . Sanirim Tff nin atama sebebi de bu . Umit Ozturk en begendigim hakemdir her acidan keske o olsaydi. Yine de cok bariz hatalar olacagini zannetmiyorum , gunumuzde olursak yeneriz insalllah.

Yiğit Gayretli
07.04.2017, 09:56
BJK 20:35 gibi Trabzon Havalimanı'nda olacak.

Hayli geç geliyorlar... Neden öyle acaba?

Maranov
07.04.2017, 10:07
Cumartesi akşamı 1 puan kötü sonuç değil
Antalya maçı da çok önemli

Bence 1 puan kötü sonuç, özellikle rize maçında oynamadan alınan 3 puanın ardından bjk maçından 3 puan almalıyız. bjk yi gözümüzde çok büyütmeyelim.

only ts
07.04.2017, 10:09
bu 8tasa kardesim canim cicim ayagi cekenleride anlamiyorum.. ne zamandir kardesimiz olmus, ne zamandir kardes takim olmus bu jimnistik takimi ?

gs ye karsi nasil hirs yaptiysak, bunlarada en az o kadar hirs yapip, arzulu ve istekli.. eze eze yenecekmis gibi oynamali ve en sonunda yenmeliyiz..

beraberlik beni tatmin etmez kardesim.. EZE EZE yenecez EZE EZE gececek bu 8tas sahtekarlarini

Maranov
07.04.2017, 10:09

katılıyorum, şenol hocanın büyük maçları yönetememe probleminden yararlanmalıyız.

Cagdas Topal
07.04.2017, 10:30
VIP SILVER A : 5 VIP SILVER B : 103 VIP GOLD A : 69 VIP GOLD B : 188 VIP PLATINIUM A : 9 VIP PLATINIUM C : 99

Toplamda kalan bilet sayısı 473

castillo61
07.04.2017, 10:31
rüyamda maçı 2-0 öndeyken açıyordum
Pereira ilk golü atmıştı
canlı izleyemediğimden hayıflanıyordum

Gürkan Asma
07.04.2017, 10:42
Arkadaşlar maça gidemeyecek olan varsa ücreti karşılığında transfer edebilirse memnun olurum. Sevdiğim bi abim maça gitmek istiyor Bursa dan geldi.

El Clasico
07.04.2017, 10:45
Maçı rüyamda gördüm ama kupa maçı oynuyorduk beşiktaş ile ne alakaysa okay peş peşe sarı kart görüp kırmızı yedi ardından ilk yarıda 1-0 öne geçtik ondan sonra ne oldu bilmiyorum.

Ertan OKUMUŞ
07.04.2017, 10:53
Bu arada bilmem farkındamısınız ama gelecek sezon için gerek oturmuş kadrosu,gerekse diğer takımların ( fb,gs) ekonomik ve kadro durumları nedeniyle çekişeceğimiz tek rakip olarak görünüyor bjk

Yiğit Gayretli
07.04.2017, 10:53
bjk ne kadar ağladı yahu... Mete Kalkavan verilince maçlarına gıkları çıkmıyordu.

TSelif
07.04.2017, 11:02
Böcek gibi ezecen bunları sahanın içinde. İlk yarıdaki maçı çabuk unutmuşlar ALLAH ın şikecileri.

shootems
07.04.2017, 11:05
Ersun hocam BJK yi çok iyi analiz etmiştir eksiklerini gediklerini bulmuştur.

Beraberlik kötü sonuç olmaz ama ben yeneceğimizi düşünüyorum kesinlikle

Ermanusta
07.04.2017, 11:15
Bana bak Ali Palabıyık kardeşim,seni yolda görsem tanımam,oturup bir çay içmişliğim yok
lakin sağdan soldan duyuyorum eyyamcılıga başlamışsın,Istanbul takımlarını kolluyor karşı takımlara ucuz kartlar gösteriyormuşsun.
Bak kardeşim biz kaçın kurasıyız yemeyiz bu ince kıyım işleri.
Cumartesi günü o sahaya çıkacaksın Trabzonsporlu delikanlı topçularımıza yok kolu rakibe degdi,bacagı bacagına sürttü diye ucuz faul-kart çıkartmayacaksın
nihayetinde futbol erkek sporu sert olacak,çata çat oynanacak,
olur olmadık yerde ince kıyım düdüklerle trabzonlu genc arkadaslarımızın ataklarını dograma
Ali Palabıyık kardesim gözüm 90 dakika üzerinde,Van persiye çıkartamadıgın kırmızının hesabını tertemiz futbol oynayan bu Trabzonlu topçulara kesme.
sagın solun oynamasın.
Hadi bakıyım,trabzonspor kazanır,kaybeder ama Tahrimi olma be kardeşim.

castillo61
07.04.2017, 11:26
Bana bak Ali Palabıyık kardeşim,seni yolda görsem tanımam,oturup bir çay içmişliğim yok
lakin sağdan soldan duyuyorum eyyamcılıga başlamışsın,Istanbul takımlarını kolluyor karşı takımlara ucuz kartlar gösteriyormuşsun.
Cumartesi günü o sahaya çıkacaksın Trabzonsporlu delikanlı topçularımıza yok kolu rakibe degdi,bacagı bacagına sürttü diye ucuz faul-kart çıkartmayacaksın
olur olmadık yerde ince kıyım düdüklerle trabzonlu genc arkadaslarımızın ataklarını dograma
Ali Palabıyık kardesim gözüm 90 dakika üzerinde,Van persiye çıkartamadıgın kırmızının hesabını tertemiz futbol oynayan bu Trabzonlu topçulara kesme.
sagın solun oynamasın.
bu arkadaş net beşiktaşlı
bu yazıdan sonra kesin kanaat getirdim

Fatih Özkan
07.04.2017, 11:30
Hayli geç geliyorlar... Neden öyle acaba?

Kendi tercihleridir.

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2017, 11:37
sagın solun oynamasın.

Ağzına, yüreğine sağlık Erman USTA kardeşim
Biz dik oynayacağız, hakem de
Delikanlı gibi maç yönetsin, eyyamcılık ve kayırmacılık yapmasın
Fahiş hata yapmazsa maç bizim

Dipnot: İstanbul takımlarından dost post most olmaz. NOKTA!

Ermanusta
07.04.2017, 11:46
Ne alaka Kocaelili genç kardeşim?

Koray
07.04.2017, 11:50
Ali Palabıyık gördüğünü çalan çalmaya çalışan nadir hakemlerden.

Cüno, Fırat, Metegiller gibi değil en azından.

ogeday6106
07.04.2017, 12:08
yigit senle trende - havaalanında bi yerde karşılaşmamız lazım yine:D

trbzonsporlu
07.04.2017, 12:12
bjk ve antalya maçlarından alınacak 4 puan çok iyidir.

nalagasıvar
07.04.2017, 12:14
bu ali geçen sezon rize maçında burnunun dibindeki 4 penaltımızı vermeyen arkadaş değil mi ? ne zamandır gördüğünü çalıyor ?

castillo61
07.04.2017, 12:17
Ne alaka Kocaelili genç kardeşim?

bak yalnız uçan karga kardeşim
Trabzonspor'un hakkı azımsanmayacak derecede çok yendi
ve o hakemler doğal olarak dönüp dönüp bizim maçalara veriliyor
ama foruma kayıt olalı burada bir arkadaşın
maça verilen hakemin
hakkımızı yediği bir pozisyonu 3-4 kez papağan gibi tekrarladığını hatırlamıyorum

ama sen hepitopu 35 mesaj yazmışken
hakem açıklandıktan sonra 3-4 mesajında
Van Persie'ye verilmeyen kırmızı
ve beşiktaşın haksız şekilde elenmesi üzerinden algı yapıyorsun
-bunu beşiktaşlı içgüdülerin klavyeye döküyor olsa gerek-
fazla göze batmaması içinse yanına
"diyet ödettirecekler" mesajını iliştiriyorsun

yok gerçekten hakemin artniyetine dikkat çekmek isteseydin
Quaresma'nın hareketli toptan attığı gole veya
Rize maçında 5-10 dakikalık periyot içinde
göz göre göre çalınmayan 3 penaltıya atıfta bulunurdun

hadi yalnız uçmaya devam et

Mollasalihoğlu
07.04.2017, 12:29
Allah'ın izniyle vurur geçeriz.

Soner Albayrak
07.04.2017, 12:34
Rüyamda Castillo kaleciden sıyrılıp boş kaleye golü atıyordu. Maç nasıl bitti onu bilmiyorum ama :)

Ermanusta
07.04.2017, 12:36
Kocaelili genç kardeşim
hırbaş güden açıklamalarına el insaf diyorum
Hayırlı Cuma lar,Hayat yolun açık olsun

Soner Albayrak
07.04.2017, 12:53
İçerdeki maçlarda rakibi iyi karşılıyoruz. Alırız 2-0.

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2017, 13:00
Castillo, Yazıcı ve Rodellaga'dan goller bekliyorum.
Maç başlar başlamaz 41.461 taraftarımız rakibi ve hakemleri sersemletecek
Basacak ıslığı eski günlerdeki gibi
Akyazı'dan çıkmak artık kolay olmayacak
Efsane geri döndü beyler bayanlar

HOPA'LI TS'Lİ
07.04.2017, 13:03
Yarın 12 derece ve yağmurlu gözüküyor.
Yağmur gibi çök kolpataş'ın üstüne Trabzonspor efsanesi
Yaz destanını bir kez daha
Yık İstanbul hegemonyasını bir kez daha

eminbayram
07.04.2017, 13:03
Ücreti karşılığında bilet devredebilecek olan var mı?

beratika
07.04.2017, 13:10
ç o k h e y e c a n l ı y ı m : ))))))))))))

ÖmürKaradeniz61
07.04.2017, 13:13
Bence hoca Olcayı oynatmamalı bu maçta,yanlış anlaşılma olmasın sadece Olcayın haklı olarak psikolojisinin etkileneceğini düşünüyorum çünkü adam fanatik beşiktaşlı ve orada yıllarını geçirmiş.Olcayın karakterine lafım yok aksine çok delikanlı bir adam olduğunu düşünüyorum.

Ozan Gözaçan
07.04.2017, 13:17

Gürkan Asma eminbayram arkadaşla iletişime geçin isterseniz. hanginiz sanşlıysa artık . birde geri sayfaları okuyalım mutlaka :D

Yiğit Gayretli
07.04.2017, 13:20
yigit senle trende - havaalanında bi yerde karşılaşmamız lazım yine:D

Maça gitmiyorum ki :) En son nerede karşılaşmıştık?

Ozan Gözaçan
07.04.2017, 13:28
Vira hazırlıklara hız vermiş :D
https://www.facebook.com/haydevira.net/videos/1320736471327143/?autoplay_reason=gatekeeper&video_container_type=0&video_creator_product_type=0&app_id=6628568379&live_video_guests=0

Harvelli61
07.04.2017, 13:34
Vira hazırlıklara hız vermiş :D
https://www.facebook.com/haydevira.net/videos/1320736471327143/?autoplay_reason=gatekeeper&video_container_type=0&video_creator_product_type=0&app_id=6628568379&live_video_guests=0

Maçla beraber en merak ettiğim şey güzel birşey yapacakları kesın ama 3 boyutlumu olucak yoksa geçenki gibimi cok merak ediyorum ellerinee sağlık yinede vira candır.

Ozan Gözaçan
07.04.2017, 13:40
Maçla beraber en merak ettiğim şey güzel birşey yapacakları kesın ama 3 boyutlumu olucak yoksa geçenki gibimi cok merak ediyorum ellerinee sağlık yinede vira candır.

kazımın olduğu bir görsel çıkacakmış gibi geliyor bana ...

birde maçı izleyemeceğim ... kayıt edebilenler kayıt ederse çok ama çok sevinirim :S

Ermanusta
07.04.2017, 14:02
Trabzonda hava/yağış durumu nedir?
yarında aynı havamı bekleniyor
fotograf olursa bizde uzaktan hissedelim Trabzon atmosferini

Cagdas Topal
07.04.2017, 14:25

Üç boyutlu olacak. Doğu tribüne ipler gerildi ve aşağıya o ipler vasıtasıyla sarkıtılacak.

Benim şahsi fikrim 2010-2011 şampiyonluguna atıfta bulunulacak ve seneye 50. yılda 8. şampiyonlugu anlatan bir görsel bekliyorum ben .

artvints
07.04.2017, 14:26
ali palabıyık rize maçında vermediği üç(bence 2) penaltıdan önce lehimize bir penaltı çalmıştı. art niyetli olsa onu da çalmazdı, rahatlıkla atlayabilirdi. el pozisyonları kalabalıkta gerçekleşti, kale arkası hakemlerin görmesi gerekiyordu. ben net şekilde kanaat getiremediğine eminim, o güveni alıyorum. oyuncular da oyunlarına devam ettiler zaten, çok aşırı itirazlar olmadı.

1461'in galatasaray'ı elediği maç, içeride şampiyon olduğu sene gs'yi, dışarda bjk'yi yendiğimiz maçları yönetti. klasik hakemlerimiz olsa bu maçlarda galibiyet almak imkansız olurdu. pozisyonları atladığı oluyor ama etkisinde kalıp hata yapmaya devam etmiyor. maçları sağlıklı yönettiğini düşünüyorum.özellikle faullerde standart sağlıyor.

neyse çok övmeyelim kötü yönetirse başımıza kalmasın, sonuçta hakem camiası. bu maça verilmese daha iyi olurdu, çünkü tartışmalar maçın önüne geçmeye başladı. bir yandan da şımarıklığa gelemiyorum. avrupa'da iyi durumda, ligde en zor maçları yönetmiş ama mete kalkavan kadar skandala imza atmamış hakem. fb bjk maçında da gayet adaletli ve doğru fauller çaldı, kartını fazla kullanmadan oyunu götürüyordu ki maçı provake ettiler oyuncular. seyirci baskısıyla hareket etmeyi sevmeyen bir hakem, hoşuma giden yanı bu.

Emre Emiroğlu
07.04.2017, 14:29
Kapalı haric herhangi bir tribüne en az 1 maksimum 2 bilet aranıyor. Gidemeyecek olan fazlası olan arkadaşlara duyurulur. ( ücret karşılığı )

Cemalettin Taşkın
07.04.2017, 14:34
süperligte gördüğümüz toplam 4 kırmızı kartın 2'sini ali palabıyıktan görmüşüz. haa kartlar doğruydu yanlıştı ona girmiyorum.

Harvelli61
07.04.2017, 14:34
Üç boyutlu olacak. Doğu tribüne ipler gerildi ve aşağıya o ipler vasıtasıyla sarkıtılacak.

Benim şahsi fikrim 2010-2011 şampiyonluguna atıfta bulunulacak ve seneye 50. yılda 8. şampiyonlugu anlatan bir görsel bekliyorum ben .

Eyvallah teşekkürler inşallah dediğin gibi olur cokta güzel olur.

Fatih Özkan
07.04.2017, 14:40
Trabzonda hava/yağış durumu nedir?
yarında aynı havamı bekleniyor
fotograf olursa bizde uzaktan hissedelim Trabzon atmosferini

1 saat evvel yağış başladı. Yarın da yağışlı olması bekleniyor. 12 derece sıcaklık var.

ogeday6106
07.04.2017, 14:44
Maça gitmiyorum ki :) En son nerede karşılaşmıştık?

Aldıgımız son iki gs maçında da karşılaşmıştık. Birincisinde metro da ikincisinde havaalanında.

Uğurlu geliyordu , gelsen maça iyiydi:)

yüregimts
07.04.2017, 14:46
Bos tribünlerden yer bulmak icin cabalayan insanlara... Kimin emegi gectiyse Allah hepsinden razı olsun.

İnsallah yarın gargaları da yenip serimize devam ederiz. Ahh N'doye sende olsaydın ne vardı .

UĞUR DURTAŞ
07.04.2017, 14:49
kötü düşünmek istemiyorum ama,
burnuma ciddi kokular geliyor,
normalde duyumlarım bu doğrultudaydı,
bizim maçın hakemi hüseyin göçek ti
ondan sonra en kuvvetli aday yaşar kemal uğurlu idi
ama perşembe sabahı palabıyık oldu,
inşallah sorunsuz bir maç yönetir.

Yiğit Gayretli
Aldıgımız son iki gs maçında da karşılaşmıştık. Birincisinde metro da ikincisinde havaalanında.

Uğurlu geliyordu , gelsen maça iyiydi:)

He tamam şimdi hatırladım :) Ben maça dair işaretleri aldım sıkıntı yok :)

Fatih Özkan
GS maçında, 2. yarı başladığında sahaya sırtım dönük olsa maçın başladığını anlamazdım. Bir karışıklık içinde başlıyor maçlar açıkçası. Bu sorunu çözüme kavuşturmamız lazım.
2. yarıya başlarken de tribün olarak coşkulu olmamız gerek. :sevinç::sevinç:

Gürkan Asma
07.04.2017, 14:57
Gs maçında Ersun hocanın gs yi boş geçmemesine güveniyodum, şimdi de rodallega nın bjk yi boş geçmemesine :D . Sonuçta bi istatistik ama tutuyor bu tarz şeyler :D

Ertan OKUMUŞ
07.04.2017, 15:04
Gs maçında Ersun hocanın gs yi boş geçmemesine güveniyodum, şimdi de rodallega nın bjk yi boş geçmemesine :D . Sonuçta bi istatistik ama tutuyor bu tarz şeyler :D
geçen sene bu zamanlar 3 gol birden atmış Hügo

onur 61
07.04.2017, 15:06
Arkadaşlar Güney kale arkası kombinemi bu maç için aktarabilirim. Talip olan var ise özelden yazsın... selamlar...

Gürkan Asma
07.04.2017, 15:07
geçen sene bu zamanlar 3 gol birden atmış Hügo
Aynen öyle abi Hugo ya güveniyoruz :D

Cagdas Topal
07.04.2017, 15:08
Arkadaşlar Güney kale arkası kombinemi bu maç için aktarabilirim. Talip olan var ise özelden yazsın... selamlar...

Aşağıdaki linkteki platformda sırada bekleyenler var oradan birine aktarabilirsin

http://forum.bordomavi.net/showthread.php/54205-BMN-Bilet-Devir-Platformu-Yeni-Uygulamam%C4%B1z-Sizlerle

Mustafa YILMAZ
07.04.2017, 15:22
damdoy o kadar gereksiz kart gördü ki ceza vermeliydi kulüp gerçi bilmiyorum verildi mi. bu maçta hamle şansımızı azalttı hücumda tamda form tutmuşken.

bjk'nin hafta içi maçı var ligte puan kaybetselerde sorun yok bu bizim için +.

rodallega 2, castillo 1 atar maç 3-0 biter. amin

Gürkan Asma
07.04.2017, 15:31
Vip Silver tükenmiş şuan, vip gold da 150 civarı, vip platinumda ise 40 bilet kaldı.

Cagdas Topal
07.04.2017, 15:37
An itibariyle 234 bilet kaldı vip silverda sadece 2 koltuk kaldı, platinium da bitmek üzere.

Kulüp el attı sanırım kapalı gişe oynanacak maç vip de dahil.

Soner Albayrak
07.04.2017, 15:57
Bu maçtan sonra yine ara varmış seçim dolayısıyla. Bunu yeni öğrendim ve keyfim kaçtı.

Hakan
07.04.2017, 16:02
Bjkliler ağlamaya son sürat devam ediyor.Bir de haksız kararmış gibi geçen yılki Quaresma'nın kırmızısı gündemde.Aynı maçtaki Yusuf'a makasını hatırlatan yok.

Mehmet Cihan Kocaman
07.04.2017, 16:09
Biletler bitse de fark etmez. TG'nin olduğu bölümde yine boşluklar olacaktır :S

Soner Albayrak
07.04.2017, 16:14
Biletler bitse de fark etmez. TG'nin olduğu bölümde yine boşluklar olacaktır :S

Onu önceki maçlarda ben de farkettim. Sebebi nedir?

sulo61gun
07.04.2017, 16:15
son 177 bilet

castillo61
07.04.2017, 16:49
trt spor güzel program yapmış

bir fırtına eser bir kartal uçar
belgesel tadında

edit:
sonunda stada öz evladının adını veren kulüp dediler
programa notum sifır sifır sifır

Mehmet Cihan Kocaman
07.04.2017, 16:51

Biletler bitmese bile kimse ordan bilet almak istemiyor. En son tercih orası çünkü bağırmayanı dövmeye kalkmak gibi bir zihniyetleri var (bizzat yaşadım).
Biletler tamamen bitse de orada boşluk oluyor. Çünkü fazlaca aldıkları biletleri satamıyor bu grubun üyeleri.

zekeriyya
07.04.2017, 17:03
sanki bende 1-0 alıcağız hissi var
takım ve seyirciye güveniyorum
sadece top rakibin ayağında ike uuuuvg fiyuvvvv :) ki ben çıkaramadım :)
olsa yeter

veliogluozcan
07.04.2017, 17:04
O kısımda millet genelde orta kısımda toplaştığı için kenarlarda boşluklar oluşuyor, herkes koltuğa otursa boşluk kalmaz görüşündeyim.

Ahmet Almacı
07.04.2017, 17:04
Viranın son videosundaki sözler stada yayılsa ortaya güzel atmosfer çıkar

Soner Albayrak
07.04.2017, 17:18
Biletler bitmese bile kimse ordan bilet almak istemiyor. En son tercih orası çünkü bağırmayanı dövmeye kalkmak gibi bir zihniyetleri var (bizzat yaşadım).
Biletler tamamen bitse de orada boşluk oluyor. Çünkü fazlaca aldıkları biletleri satamıyor bu grubun üyeleri.

Eyvallah. O malum grupla ilgili yazılacak çok şey var da neyse...

Uğur Ö.
07.04.2017, 17:21
Yarın fırtınada kartal kaybolur gider. İyi oyun ve iyi sonuç bekliyorum.

Uğur Kalyoncu
07.04.2017, 17:52
Oyun olarak ezilmeyelim ev sahibi avantajini sonuna kadar kullanip,oyun olarak gelecek sene icin herkese gerekli mesaji verelim varsin kazanmayalim hic problem degil..

Mustafa ÖZDEMİR
07.04.2017, 17:53
Vira maça hazır.

1hsCRtxDRQw

Tahir61
07.04.2017, 18:01
Viranın son videosundaki sözler stada yayılsa ortaya güzel atmosfer çıkar

https://www.youtube.com/watch?v=xU_Gp_pYiLQ

istanbul takımlarının marşlarını kendimize niye uyarlayalım mis gibi şarkılarımız türkülerimiz var

Ahmet Almacı
07.04.2017, 18:39
tahir61ayas hangi takımın marşı

ALDENİRO
07.04.2017, 19:00
Bence üç ihtimalli maç. 1-0, 2-1, 3-2 inşallah alırız diye düşünüyorum .

memmedaga
07.04.2017, 19:01

uçur bizi hocaam

Muhammed Ayaz
07.04.2017, 19:16
Geyse maçının sabahı Rüyamda Rodallega nın Beşiktaşa yayın üzerinden gol attığını görmüştüm. 😊

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önder28
07.04.2017, 20:00
Tribünde Gerekiz gerginlik olmasın, gs maçı gibi karnaval havasında olalım yeter. Rahat yeneriz.

Cagdas Topal
07.04.2017, 20:02
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170407/251632a91353128a09f683f4667d3830.jpg

İlk koreografimiz [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yiğit SARI
07.04.2017, 20:02
Tribünde Gerekiz gerginlik olmasın, gs maçı gibi karnaval havasında olalım yeter. Rahat yeneriz.

gsli topçuların ayağı titrerken karnaval havası olmaycaktı da ne olacaktı? :D

Zor bir maç ama güzel de bir maç olacak bence umarım kazanan taraf biz oluruz.

Ermanusta
07.04.2017, 20:14
Karnaval havasıda olsun,sevinçde olsun ama genç arkadaşlarımızın intikam hırslarına karşın
tribunlerden birbirimize en önemlisi kendimize saygımız olsun
90 dakika sabır bizimle olsun,hatta rakibede saygı olsun
en guzel Galibiyet gollerini BJK ye atalım,
onlarıda-Şenol hocamızı da saygıyla sıfır puanla,Turu geçmesi arzusuyla Fransa Lyona yollayalım.

muhammed bilgin
07.04.2017, 20:41
çok heyecanlıyım yarın Allahın izniylen arkadaşımlan istanbuldan geliyorum inşallah bi tank gibi ezeriz şu artistleri...

yorumsuz6117
07.04.2017, 20:43
Sadece Platinum'da ve Gold'da az bi bilet kaldı 50-100 tane falan.. Tüm biletler bitti diyebiliriz.. Güvenlik gerekçesiyle satışa çıkarılmayan 1100 gibi bi sayı var.. gs maçında resmi rakam 33800'dü.. Yarın 35000'i bulacak..

brnclhn
07.04.2017, 21:35
iyi iyi...başlıktaki sayfa sayısı beklediğimden az...bu iyiye işaret maçı çok önemsemeye gerek yok:)aman normal maç modunda izleyelim,maçı kazanalım...

ÖmürKaradeniz61
07.04.2017, 22:05
Viranın kareografisinde şenol güneşe şike üstünden gönderme mi varmış?

Semih GÜL
07.04.2017, 22:13
fabri kadro da mı? bilgisi olan var mı?

Hakan
07.04.2017, 22:15
Kadroda.

Tahir61
07.04.2017, 22:15

takımla Trabzona geldi gözünün altı morarıktı hala

oynar gibi

Cafer Bulur
07.04.2017, 22:16

Bjk yi yenmemiz fabri nin oynayip oynamamasina bağlı degil.

Fabri oynamayabilir ama bu cok da önemli değil.

Gümüshaneli61
07.04.2017, 22:58
Icime dogdu. Sanki Rodallega gol atacak gibi. Hayirlisi insallah.

B.Yiğit
07.04.2017, 23:00
son 84 bilet kalmış onlar da vip bölümü

esra61
07.04.2017, 23:17
Bir yensek şunları varya ,of of of yani...Allahım mevzuyu biliyorsun amin :)

Ahmet Almacı
07.04.2017, 23:25
Maçtan önce formayla yatmaktan, forma eskidi..

cerebrum
07.04.2017, 23:45
maç saatine düğün koyan tanıdıklara selam olsun!

kaç gündür stres yapıyorum...

Mehmet Cihan Kocaman
07.04.2017, 23:45
Puan tablosuna şöyle bir baktım ve Beşiktaş'ın kazanması halinde puanını 61 yapacağını farkettim. Bu Beşiktaş adına bir işaret midir :(

tRaiNer
07.04.2017, 23:51
Skor TS: 3 BJK: 1 olsun.
Ya da Bjk 3'ün 1'ini alsın ikiside bana uyar...

worldmaster
07.04.2017, 23:55
Hadi beyler sevindirin bizi. Saglam durun sahada. O yetenek sizde var. Akliniz ve yureginiz ayaklariniza hukmetsin. Arkanizda 40 bin kisi olacak. Dik oynayın. Güzel bir aksam olur Inşallah.

Onur Akyüz
08.04.2017, 00:08
Heyecan dorukta.

Sabah arabaya bayrağı çekip Samsun'dan yola çıkıyoruz.

Sabırsızlanıyorum!

POYRAZ
08.04.2017, 00:20
Haydi Firtinam, es deli deli.

yorumsuz6117
08.04.2017, 00:31
Şu ŞG'yi eli boş yollasak çok güzel olucak..

Hakan
08.04.2017, 00:38
Yola çıkan herkese iyi yolculuklar,kazasız belasız gidin inşallah.

Oruç
08.04.2017, 01:00
Alıyoruz inşallah maçı. Eli boş gitsin kibirli FO ve ekibi. Benim için sezonun maçı. İlk maçta yapılanları unutmadım.

Yiğit Gayretli
08.04.2017, 01:06
Puan tablosuna şöyle bir baktım ve Beşiktaş'ın kazanması halinde puanını 61 yapacağını farkettim. Bu Beşiktaş adına bir işaret midir :(

Hayır. İşaretler, onları görebilmeyi bilenler içindir :)

playa
08.04.2017, 01:42
Güney kale arkası bilet var arkadaşlar aktarabilirim

Murathan
08.04.2017, 01:53
Oğuzhanı attırırız bu maç.

ilelebeTS
08.04.2017, 01:54
ilk maçta olması gereken olsa. ilahi adalet tecelli etse. ne güzel olur. biz 10 kişi de yenerdik diyorlardı ya yensinler o zaman görelim. futbolda olur böyle şeyler diyorlardı ya, o sözleri yüzlerine vurup vurup gülelim. ;)

Murathan
08.04.2017, 02:11
Allah aşkına maçtan önce şenol güneş diye bağırmayın, lütfen.
maç sonu dünyanın klima uzmanıı şeeeenool diye bağırırız.

Tunç Tosun
08.04.2017, 02:46
ilk maçta olması gereken olsa. ilahi adalet tecelli etse. ne güzel olur. biz 10 kişi de yenerdik diyorlardı ya yensinler o zaman görelim. futbolda olur böyle şeyler diyorlardı ya, o sözleri yüzlerine vurup vurup gülelim. ;)

Bir de Yusuf Quaresma nın bacağını kırıp uzun süreli bir ceza alsın :D

Anıl C
08.04.2017, 05:26
Vira maça hazır.

1hsCRtxDRQw

Umarim orjinal bisey yapiyolardir

Ermanusta
08.04.2017, 07:18
Hazırmıyız Bordo Mavi?
Hazırmıyız Medikalparkarena askerleri?

Hayırlı gün ve kutlu bir zafer maçı diliyorum

hakankurt1967
08.04.2017, 07:33
Kocaeli'nden 5 kişi gönderiyoruz maça. Ufak bir Bmn Kocaeli çıkarması olacak. Umarım galibiyetle dönerler :)

hakankurt1967
08.04.2017, 07:35
Allah aşkına maçtan önce şenol güneş diye bağırmayın, lütfen.
maç sonu dünyanın klima uzmanıı şeeeenool diye bağırırız.
En çok korktuğum desibel rekoru kırma çabaları umarım fiyasko ile sonuçlanmaz. Bi de bunu Şenol G. tezahüratı ile denemeleri en kötüsü olur..

talsuv61
08.04.2017, 08:03
Hava durumu yağmurlu diyordu, havada bulut yok, inşallah hayra işarettir

exelans_25
08.04.2017, 08:44
Tum kazandigimiz maclarin forumlarinda dedigim gibi yine yeniliriz diyim:)

7can61
08.04.2017, 08:54
Mass ve Pereria beklerimiz on numara. Mass ve quaresma kavgalarına hazır olun. En az üç kırmızı bekliyorum. Reisimizin sözünü dinleyelim.

Fatih Özkan
08.04.2017, 08:54
Maçın vermiş olduğu vıy vıy ile sabah alarm çalmadan uyandım. İçimde GS maçındaki coşku yok fakat foruma girince bir kıpırdanma olmadı değil.
Yenelim şunları... Güzel oyunla, enteresan paslarla...
Eze eze alalım topları... Hakem art niyetli olsa dahi fırsat vermeyelim düdüğe uzanması için.
Döve döve yenelim istiyorum.
Allah utandırmasın.

Eymen
08.04.2017, 08:55
Konuyla biraz alakasız arkadaşlar.. pasolig kartım gelmedi tek geçişlik kartımı trabzonda alabileceğim yerleri söyleyebilirmisiniz bana?

Fatih Özkan
08.04.2017, 08:59
Konuyla biraz alakasız arkadaşlar.. pasolig kartım gelmedi tek geçişlik kartımı trabzonda alabileceğim yerleri söyleyebilirmisiniz bana?

Akyazı Stadyumu.

ÖmürKaradeniz61
08.04.2017, 09:00
En çok şenol güneş beyin maç sonu klimalı toplantı odasında yapacağı basın açıklamasını merak ediyorum.Kazanırsak onu dinlemek çok keyifli olacaktır.Ersun hocamın sonuna kadar arkasında olmalıyız ve bu maçı kazanmalıyız.

Eymen
08.04.2017, 09:01
Meydanda bu kartı alabileceğim herhangi bir yer yok o halde doğru mu stadyum dışında

Mesut
08.04.2017, 09:06
Havaalanında bjkli taraftarlar vardı bayraklı formalı hoşuma gitmedi
Şenol Güneş 'e acıyorum efsane olduğun kulübe stadın adının verildiği kulübe deplasmana geliyorsun kendi evinde misafirsin şenol güneş bu seni acıtmıyor mu ?
Sırf kendini kanitlamak isteğin yüzünden
Biz seni kendimiz gibi bilirdik ama sende çağa ayak uydurmuşsun profosyonel olmuşsun
Umarım bir daha yolumuz kesişmez
Ilk defa şampiyonluk yaşadığın kulüpte sana başarı bile dilemeyeceğim
Bizim sevgimiz gibi nefretimizde büyük olur şenol güneş

Fatih Özkan
08.04.2017, 09:13
Meydanda bu kartı alabileceğim herhangi bir yer yok o halde doğru mu stadyum dışında

Yok.

ÖmürKaradeniz61
08.04.2017, 09:19
Son 50 bilet kaldı.

Emre Emiroğlu
08.04.2017, 09:39
Tek kullanımlık kartları meydan boynerin karşısındaki klübeden temin edebilirsiniz

PortoDeGalinhas
08.04.2017, 09:39
şöyle maç öncesi bir konvoy oluşturulsa da maça hep beraber gidilse ne de güzel olur

BERBATOV61
08.04.2017, 09:49
En büyük güvencem ş.g . Ersunu günahım kadar sevmesem de ersun adam gibi işini yaptığı maçlarda rakibi iyi çözen bir hoca. Ersunun en azılı karşıtı olarak şenola karşı forza ersun kır şunun yanlız uçan kartalının kolunu kanadını. Maçtan sonra da şenol güneş Trabzona ziyarete gelmiş heralde sahada hoca göremedik falan de aklı başına gelsin çakma filozofun

gerenimo
08.04.2017, 10:02
bazı taraftarın şenol güneşe nefreti hastalıklı bir hal alıyor. rakip takım hocasına bu kadar takılmak ezik bir durum. umarım bu psikoloji yönetim ve takımda yoktur, gereksiz sinirle eksik kalıp yenilebiliriz.

BERBATOV61
08.04.2017, 10:33
bazı taraftarın şenol güneşe nefreti hastalıklı bir hal alıyor. rakip takım hocasına bu kadar takılmak ezik bir durum. umarım bu psikoloji yönetim ve takımda yoktur, gereksiz sinirle eksik kalıp yenilebiliriz.

ne demek rakip takım hocası ? adam efsanemiz ya !!! Bu olaydaki en ezik durum rakip takımın hocasının başarıları ile mutlu olan Trabzonsporlular

barisb
08.04.2017, 10:33
İlk yarı çok kötü futbol oynarken en iyi oynadığımız, hatta m. kalkavan olmasa belkide alabileceğimiz maçtı bjk maçı. Serinkanlı olursa maç bizde.

Enes Başkaya60
08.04.2017, 10:37
Net alacağız...

Haydi Fırtınam....

Muhammed Kambur
08.04.2017, 10:39
Bu güzel yükselişimizi devam ettirebilmemiz lazım. Böyle zor maçlarda hele ki kendi sahamızda 3 puanı almayı bilmeliyiz. Gelecek sezon ki hedefimiz içinde büyük bir işaret olacaktır. Rodallega maç kazandır artık. Ayrıca Vira koreografi için çok emek vermiş helal olsun uşaklar. :tsatkı:

ÖmürKaradeniz61
08.04.2017, 10:48
ne demek rakip takım hocası ? adam efsanemiz ya !!! Bu olaydaki en ezik durum rakip takımın hocasının başarıları ile mutlu olan Trabzonsporlular
Tabi canım efsaneniz,şenol güneş olsa olsa sizin gibilerin efsanesi olur benim gibi tek derdi Trabzonspor olan bir adamın efsanesi olamaz.Durica benim gözümde daha efsanedir şenol güneşten.

TSezgin61
08.04.2017, 11:08
Yenersek önümüzdeki yil icin istanbul yalakalarini viy viylar alir. Aglamalar baslar önümüzü kesmek icin

nuri45
08.04.2017, 11:09
An itibariyle vip platinum c blok da 6 bilet kaldi sadece.

Ermanusta
08.04.2017, 11:23
Yazık,16 yaşındaki bir ergen kardeşimiz Durica efsanedir derse biz ona Trabzon ve Trabzonspor efsaneleri anlatamamışız demekki.yazık biz yaştakilere
Şenol Güneşin her şampliyonluğumuzda oldugunu,en son şampiyonlugumuzda Teknik Direktörümüz oldugu,sadece trabzonun değil Türkiyenin bir efsanesi oldugunu
Türkiyeyi Dünya Futbol Kupasında 3cü yaparak tek ve en iyi dereceyi onun sayesinde aldığımızı anlatamamışız.
nedir bu FB taraftarında dahi olmayan bu kadar ileri derecede nefret ve kin.

Geçelim bunları ,Şenol Güneşi efsane olarak kabul etmeyin ama o bir Trabzonsporun yetiştirdiği degerlerinden birisi ve en iyi saygıyı hak ediyor.

Önemli bir maç günü keşke şunları yazmasaydım,Önümüze bakalım hocamızı güzelce agırlayıp,küfürsüz ve edepsiz tezaharruhatımızla trabzonsporumuza destek verip bol gollu yenelim
Dik duracaksak boyle duralım

Allah selamet versin,Rastgele Trabzonspor

Enes Başkaya60
08.04.2017, 11:27
Yazık,16 yaşındaki bir ergen kardeşimiz Durica efsanedir derse biz ona Trabzon ve Trabzonspor efsaneleri anlatamamışız demekki.yazık biz yaştakilere
Şenol Güneşin her şampliyonluğumuzda oldugunu,en son şampiyonlugumuzda Teknik Direktörümüz oldugu,sadece trabzonun değil Türkiyenin bir efsanesi oldugunu
Türkiyeyi Dünya Futbol Kupasında 3cü yaparak tek ve en iyi dereceyi onun sayesinde aldığımızı anlatamamışız.

Geçelim bunları ,Şenol Güneşi efsane olarak kabul etmeyin ama o bir Trabzonsporun yetiştirdiği degerlerinden birisi ve en iyi saygıyı hak ediyor.

Önemli bir maç günü keşke şunları yazmasaydım,Önümüze bakalım hocamızı güzelce agırlayıp,küfürsüz ve edepsiz tezaharruhatımızla trabzonsporumuza destek verip bol gollu yenelim

İmza :alkış::alkış:

Mustafa ÖZDEMİR
08.04.2017, 11:37
Kasaya yine en az 1.5 milyon attı klüp

Arda'
08.04.2017, 11:37
Bu maçta agresif olmalıyız defalarca yazdım yumuşak oynamak falan yok bam bam bam bjkli topçuları adeta dövmemiz lazım sahada tabi hakemin de sertliğe biraz taviz vermesi şart ceza sahası çevresinde faul yapmayalım yeter Talisca var karşıda.

sinex52
08.04.2017, 11:39

Rakip takımın hocasına takılmıyoruz renkdaş, Trabzonun efsane isimlerinden Şenol Güneş'e takılıyoruz. İstanbula gittikten sonra ki hal ve haereketlerine takılıyoruz.

PortoDeGalinhas
08.04.2017, 11:40
ve tüm biletler tükendi, müthiş bir atmosfer bizi bekliyor

Fatih Özkan
08.04.2017, 11:42
ve tüm biletler tükendi, müthiş bir atmosfer bizi bekliyor

VIP Platinium C Blok'da 1 adet bilet var. :)

Düzeltme: Bitti ;)

Heisenberg
08.04.2017, 11:43
en son şampiyonlugumuzda Teknik Direktörümüz oldugu
Şenol Güneş: Amacımız şampiyon olmak. HİÇ ŞAMPİYONLUK YAŞAMADIM. Şampiyonluğun özlemini biliyorum. Bu heyecanı ben de duyuyorum.

Necmi6161
08.04.2017, 11:45

abi bak küçüğün olarak tek soru soruyorum bana bunları Allah aşkına sen yada bilgili birisi açıklasın .

Şenol güneş şikeyi eleştirip eleştirip neden şike yapan bir takıma teknik direktörlüğe gitti , orada yaptığı sadakatsiz açıklamaları bir de bana anlatır mısın ?.

ben şenol güneşi sevmiyorum abi sevmiyorum yani bu kadar net . parayı şöhreti Trabzonsporun üstünde tutan adama ne saygım var ne sevgim .

ülkede milletin Atatürk'e saygı duyması eleştirilmiyor ,neymiş biz şenol güneşe saygı duymak zorundaymışız , Yok ya

Necmi6161
08.04.2017, 11:46
Şenol Güneş: Amacımız şampiyon olmak. HİÇ ŞAMPİYONLUK YAŞAMADIM. Şampiyonluğun özlemini biliyorum. Bu heyecanı ben de duyuyorum.

son yazımda bundan bahsettim birisi bana bunu ve şikeyi eleştirip beşiktaşa gitmesini açıklarsa ben özür dileyeceğim , aksi takdirde bana gelip kimse savunmasın.

TSelif
08.04.2017, 11:49
Enerjimizi Şenol hoca yerine sevgili takımımıza versek ...
Bu başlık TRABZONPSOR'umuzun başlığı. Lütfen sizleri Şenol Güneş başlığına alalım :)

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2017, 11:49
Viranın etkinliklerini hayranlıkla ve takdirle izliyorum.
Al bu maçı TS efsanesi
Yaz bir destan daha
Bordo toprağa mavi semaya

Trabzon aşkıyla herkes ayağa

BORDO GOL GOL GOL
MAVİ GOL GOL GOL

Arda'
08.04.2017, 11:54
Bize ne arkadaş Şenol Güneşten adam bjknin hocası, komplekse ŞG isminin kim tarafından verildiğini herkes biliyor biz kendi işimize bakalım.

U.Sadıkoğlu
08.04.2017, 11:55
Maçın %90 berabere biteceğini düşünüyorum nedense içimde böyle bir hissiyat var umarım kazanırız fakat ilk öncelik kaybetmemek kazanırsak ballı kaymak olacak Gs yüksek ihtimal Başakşehir'e puan bırakır.

TSelif
08.04.2017, 11:56
Yenilmemeliliyiz o kasıntı başkanın şikeci takımına .

gerenimo
08.04.2017, 12:00
Rakip takımın hocasına takılmıyoruz renkdaş, Trabzonun efsane isimlerinden Şenol Güneş'e takılıyoruz. İstanbula gittikten sonra ki hal ve haereketlerine takılıyoruz.

onu diyorum, takılmayın bu kadar... tüm yanlışlarına ve hatalarına rağmen trabzonspor için efsane isimlerden biridir ancak şu an rakiptir. aktif futbolu bıraktığında ya da en azından bize rakip olmadığında üzerine bol bol konuşuruz.

Doğukan Uçan
08.04.2017, 12:00
öne geçen maçı alır. geriden gelen takım oyundan kopar

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2017, 12:06
Maçın %90 berabere biteceğini düşünüyorum nedense içimde böyle bir hissiyat var umarım kazanırız fakat ilk öncelik kaybetmemek kazanırsak ballı kaymak olacak Gs yüksek ihtimal Başakşehir'e puan bırakır.

GS-MBFK maçında puan (lar) verirse ve biz de kazanırsak çifte bayram yaparız.
Haftaya da GS-FB var.
2 haftada neden 4.lüğe yapışmayalım
Tabi Antalya deplasmanımızı da unutmayalım

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2017, 12:08
Yenilmemeliliyiz o kasıntı başkanın şikeci takımına .

Fiko ve Nur ÇEBİ puansız giderse havaları söner.
2.devrenin lideri TS bu maçı kotarır.
Hakem beni endişelendiriyor. (Maç öncesi Kolpataşın hakem hakkındaki eleştirileri ters tepmez umarım bize)
Yenilmeyeceğimizi düşünüyorum

Ermanusta
08.04.2017, 12:13
abi bak küçüğün olarak tek soru soruyorum bana bunları Allah aşkına sen yada bilgili birisi açıklasın .

Şenol güneş şikeyi eleştirip eleştirip neden şike yapan bir takıma teknik direktörlüğe gitti , orada yaptığı sadakatsiz açıklamaları bir de bana anlatır mısın ?.

ben şenol güneşi sevmiyorum abi sevmiyorum yani bu kadar net . parayı şöhreti Trabzonsporun üstünde tutan adama ne saygım var ne sevgim .

ülkede milletin Atatürk'e saygı duyması eleştirilmiyor ,neymiş biz şenol güneşe saygı duymak zorundaymışız , Yok ya

Bunu tartısmak için ne burası yeri nede zamanı,şimdi maça odaklanalım ve yenelim,
maçtan sonra,birkaç gün galibiyetin tadını çıkaralım inşallah, Şenol Güneş başlıgı var orada tüm bildiğim gerçeklerini yazacagım

Vira bismillah Trabzonsporum!!

BERBATOV61
08.04.2017, 12:16
Tabi canım efsaneniz,şenol güneş olsa olsa sizin gibilerin efsanesi olur benim gibi tek derdi Trabzonspor olan bir adamın efsanesi olamaz.Durica benim gözümde daha efsanedir şenol güneşten.
Hacı abi sen beni yanlış anladın ben sizin taraftayım :)

ucurum
08.04.2017, 12:18
Rüyaları alalım :)

gancho61
08.04.2017, 12:18
arkadaşlar İzmir Marşıyla ilgili bi etkinlik olacak mı varmı bilgisi olan??

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2017, 12:22
arkadaşlar İzmir Marşıyla ilgili bi etkinlik olacak mı varmı bilgisi olan??

Yakışır vallahi :)

nuri45
08.04.2017, 12:22
Totemlere devam arkadaslar. Ucmayalim yeterki. Sakin kalmakda fayda var

ilelebeTS
08.04.2017, 12:23
Rüyaları alalım :)
4-1 yeniyoruz. Rodallega ve Yazıcı'nın golleri var. 4. golü dk. 85'te atıyoruz. :)

only ts
08.04.2017, 12:25
kendi evine, dogdugun buyudugun sokaklara, misafir olarak gelmek, yabanci gibi hissetmek nasil bir duygu Senol HOCAM ?

hazirmisin Senol Hocam ? hazirmisin hocam ? hazirmisin sevgili hocam ? duyamiorum ..... ....

Mustafa
08.04.2017, 12:25

Şenol Güneş şuan kim. Bejekenin hocası bizi ilgilendirmiyor o yüzden.

Berkan
08.04.2017, 12:29
Şenol Güneş'e sorular soracağınıza kupamıza çalan heriften hesap sorun. Ama yok tabi geçen TG lideri açıklama yapmıştı gülmekten öldüm. Ben sevdiğimden soramıyorum siz sorun diyor :D :D

Berke6198
08.04.2017, 12:29
Muhakkak yenmemiz lâzım. Sezonun geri kalanındaki hiçbir maçta puan kaybına tahammülümüz yok maalesef. O kadar fazla puan kaybettik ki ilk yarıda, ikinci yarıdaki şampiyon takımların bile yapamadığı çıkışı yapmak bizi ancak ilk 5'e sokabildi.

Beşiktaş ligin en iyi takımı, bu tartışılmaz. Hücum silahları çok iyi ancak defansif açıdan aynı şeyi söyleyemeyeceğim onlarla ilgili. Beşiktaş lider, Avrupa'da iyi futbol oynayarak yoluna devam eden bir takım diyerek doğruları kabul etsek de kendimizi hiç küçümsemeyelim.

İlk yarıdaki o kötü kadroyla Beşiktaş'ı kendi evinde yenebileceğimiz bir maç çıkarmıştık. Ayrıca Beşiktaş büyük maçlara aynı motivasyon ile hazırlanamıyor. Maç içinde konstrasyon sorunu yaşıyorlar büyük ölçüde. Ne yaptığını bilmeyen o rezil Galatasaray'a karşı bile ancak duran toptan şans eseri buldukları bir gol ile galip ayrıldılar.

Beşiktaş'ı yenmek, maç boyunca büyük pres yapmaktan, sinirine hakim olamayan Quaresma,Aboubakar gibi futbolcuların üzerine oynamaktan, orta sahada diri kalmaktan(orta sahadaki sağlam oyunumuz bize galibiyeti getirebilir) ve birebir eşleşmelerdeki başarılara bağlı olacaktır.

Takımımızda 1 kişinin bile sahadaki mücadeleden kendini geri çekmemesi gerekiyor. Aksi takdirde çok zor anlar yaşarız. Bu maçta kaledeki Onur'dan, santrafordaki Rodallega'ya kadar herkesin en üst düzeyde oynamasına ihtiyacımız var.

Dediğim gibi, galibiyet bize Beşiktaş'tan daha fazla gerekiyor. Umarım rahat bir skorla galip geliriz...

hofsaale
08.04.2017, 12:40

hep basarilarini saydin.
.basarilila efsane olunuyorsa...fenerbahce Trabzondan büyük efsana ...ama degil iste...Trabzonsporun farkli degerleri var...senol günes bizden iyi Trabzonsporludur ama efsane degildir...

ucurum
08.04.2017, 13:04
4-1 yeniyoruz. Rodallega ve Yazıcı'nın golleri var. 4. golü dk. 85'te atıyoruz. :)

Güzellll ;)

Mehmet Cihan Kocaman
08.04.2017, 13:05
Arabayı beşirli sahildeki ceplerden birine bıraksam sorun olur mu?

sakosako
08.04.2017, 13:08
arkadaslar her ne olursa olsun şenol güneşe küfür yanlıs tezahürat vs. bu tarz şeyler bize yakışmaz iho dönemindeki kaotik ortam geçti artık. bizim yapmamız gereken şenol güneşle ve diğer dış faktörlerle ilgilenmeyip saygı çerçevesinde takımımızı desteklemektir inanın şenol güneş de kasıntı başkanı da kargalar camiası da buradan eli boş dönünce en iyi cevabı almış olacaklar, bizim artık cevap verme tepki koyma tarzımızın bu şekilde olması lazım belli bir eşiği atlattıgımızı düşünüyorum. rakibe sahayı cehenneme çevirelim ama küfürle veya bu tarz şeylerle değil bize yakısan şekilde yapalım bunu, takımıza külfet değil itici güç olalım ve bu maçı da kazanalım. tribün kültürümüzün belli bi seviyeye gelmesi için bu tarz şeylere dikkat etmeliyiz, kücük ama önemli ayrıntılar bunlar. maça gidecek arkadaslara simdiden hayırlı yolculuklar kazasız belasız gidin gelin insallah

Oğuzhan Fidan
08.04.2017, 13:11
çocuğu koyup gönderin..

bordo08
08.04.2017, 13:12
Adam çıkmış has trabzonluyum ama beşiktaş için ölürüm diyor cümledeki mantık hatasını bulalım..:D

tRaiNer
08.04.2017, 13:14
Adam çıkmış has trabzonluyum ama beşiktaş için ölürüm diyor cümledeki mantık hatasını bulalım..:D

Mantık hatası değil 'imalat hatası'...

Fatih Özkan
08.04.2017, 13:14
Arabayı beşirli sahildeki ceplerden birine bıraksam sorun olur mu?

Sorun teşkil etmez.

OFLU
08.04.2017, 13:15
Çok sis var diyorlar Trabzon da , bir de miting varmış heralde, sıkış tepiş olmuş bazı yerler.

emrahtuna
08.04.2017, 13:15
takımımızın iyi gittiği bi dönemde (aman nazar değmesin) beşiktaşı da yeneceğimizi düşünüyorum. haydi fırtına güldür yüzümüzü.

Fatih Özkan
08.04.2017, 13:16
Çok sis var diyorlar Trabzon da , bir de miting varmış heralde, sıkış tepiş olmuş bazı yerler.

Kılıçdaroğlu'nun mitingi var. Sabah havaalanında sıkıntı yoktu fakat sis yukarılardan aşağıya inmeye başladı. Şimdi yağış da başladı.

ffırtına
08.04.2017, 13:21
Viranın söylediği Seni görmeden geçen gün günden sayılır mı marşı efsane. 40 bin kişi söylense hem desibel rekoru kırılır hem de efsane bir ortam olur..

bahadır2561
08.04.2017, 13:22
Kimi tribün liderleri sabahlara kadar takımı için koreografiyle uğraşır kimileri de bjk taraftarlarını karşılayıp kahvaltı yapar

Cemalettin Taşkın
08.04.2017, 13:23
bu maça çok yükseldim beraberlik bile kesmez

hakemin düzgün maç yönetme ihtimali sıfır lehte veya alehte kesin hata yapacaktır bakalım kime yarayacak hataları?

yenelim şunları diğer haftaları hiç merak etmiyorum

Doğukan Uçan
08.04.2017, 13:25
beşiktaşa karşı olan bu sempati nedir yazık. istanbul takımlarının arasında fark yoktur.

artvints
08.04.2017, 13:25
Kimi tribün liderleri sabahlara kadar takımı için koreografiyle uğraşır kimileri de bjk taraftarlarını karşılayıp kahvaltı yapar
çok olumlu bir gelişme o grup için, zarar vermemeleri yeter, zamanla daha iyi olurlar umarım.

bordo08
08.04.2017, 13:27
Viradaki çocuklar duruşlarını bozmazlarsa Trabzonspor tribünlerini kurtarabilirler güzel işler çıkartıyorlar..

Mert Oğuzlu61
08.04.2017, 13:31
http://image.prntscr.com/image/92bdfd0794974cab81dd4162bc495b37.png

http://images.freeimages.com/images/previews/fcb/native-american-totem-pole-1426955.jpg

bahadır2561
08.04.2017, 13:32
çok olumlu bir gelişme o grup için, zarar vermemeleri yeter, zamanla daha iyi olurlar umarım.

Azalarak bitmeleri ümidiyle

aldkmn
08.04.2017, 13:33
Viradaki çocuklar duruşlarını bozmazlarsa Trabzonspor tribünlerini kurtarabilirler güzel işler çıkartıyorlar..
+1

Ahmet Almacı
08.04.2017, 13:33
Viranın söylediği Seni görmeden geçen gün günden sayılır mı marşı efsane. 40 bin kişi söylense hem desibel rekoru kırılır hem de efsane bir ortam olur..
video nerde bulamadım ben ?

emrahtuna
08.04.2017, 13:34
olcay gol atarsam sevinmeyeceğim diye açıklama yapmış. olcay sen gol at da biz seviniriz senin yerinede :)

Cihad Varlı
08.04.2017, 13:35
Bizde güzel iş yapan sevilmez güzel abim, benden daha iyi bilirsin. Yakında alaşağı edilirler.

Cihad Varlı
08.04.2017, 13:36
video nerde bulamadım ben ?

https://www.youtube.com/watch?v=aknF5HXobpY

castillo61
08.04.2017, 13:37
gün intikam günüdür
Jaja'yı izletmeyen adamın elinden
Talisca'yı alıyoruz:ddd

tek yapmamız gereken
85. dakikada Aytaç'ı Talisca'nın üzerine salmak
kusursuz plan

Ahmet Almacı
08.04.2017, 13:38
https://www.youtube.com/watch?v=aknF5HXobpY

Aynen yol şarkısının sözleri keşke tüm tribünlere yayılsa hep bir agızdan efsane ambians olur

bordo08
08.04.2017, 13:41
Cihad Varlı Biz iyi ve güzel bir takımız kardeşim güzel düşünelim güzel olsun :)

ilelebeTS
08.04.2017, 13:50
Tribun Dergiâ€Onaylanmış hesap Tribundergi (https://twitter.com/tribundergi) <small class="time" style="font-size: 13px; color: rgb(101, 119, 134);"> 4 dk.4 dakika önce (https://twitter.com/tribundergi/status/850661425286696960)</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(170, 184, 194); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; position: relative;">Daha fazla
</button>

14:00 Trabzonspor - Beşiktaş (U21 Süper Ligi) (BJKTV)

Uğur Kalyoncu
08.04.2017, 13:52
olcay gol atarsam sevinmeyeceğim diye açıklama yapmış. olcay sen gol at da biz seviniriz senin yerinede :)

Her sey tamam bi o eksik kaldi sanki :)

artvints
08.04.2017, 13:59
Her sey tamam bi o eksik kaldi sanki :)
dergi röportajında söylemiş, durup dururken öyle twit attı gibi sunuluyor. uzun konuşunca oraya da gelmiş konu.

Gümüshaneli61
08.04.2017, 14:04
Bakalim mactan sonra Senol Günes'in kompleksi ne hal alacak.

Doğukan Uçan
08.04.2017, 14:06
Trabzonspor'u bu kadar basit yapmayın.Trabzon kümeye diye bağıranlarla aynı safta durmayın.Yazık!

ilelebeTS
08.04.2017, 14:16
Atiba ile Oğuzhan'a çökersek bjknın ipini çekeriz. İki oyuncuya yapılacak baskı maçın gidişatını çok etkiler.

Uğur Kalyoncu
08.04.2017, 14:17
dergi röportajında söylemiş, durup dururken öyle twit attı gibi sunuluyor. uzun konuşunca oraya da gelmiş konu.

Bu muhabbetler abartılıyor biraz. Elbette sen de emeği gecen kulübe gol atınca deli dana gibi sevinmeyeceksin ama bu muhabbetler ağıza sakiz yapılıyor gerek yok...Bunu Olcay icin degil genel manada söyledim.