PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 27.Hafta l Trabzonspor 3-4 Beşiktaş l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

tRaiNer
03.04.2017, 22:57
Fenerbahçe'nin Bjk-G.Saray-Antalya- ve bizimle maçları var avrupa şansımız hala devam ediyor karamsarlığa gerek yok.

sbay
03.04.2017, 23:04
1 Beşiktaş 58
2 Medipol Başakşehir 53
3 Galatasaray 49
4 Fenerbahçe 47
5 Trabzonspor 44
6 Antalyaspor 42

tablo yukarda..bence neyi hedef koymamız gerektiği de ortada..

Doğukan Uçan
03.04.2017, 23:07
muharrem usta ile nevzat aydın'ın arası açık galiba

KÖKSAL AYDIN
03.04.2017, 23:12
Akyazı'da gol yememe alışkanlığı için,
4 maçlık galibiyet serisinin devamı için,
Takım seyirci arasında sağlanan birlikteliğin devamı için,
Beşiktaş'ı yenmemiz gerekiyor.
İnşallah da öyle olur...

castillo61
03.04.2017, 23:15
Beşiktaşı Trabzonda en son süper final sezonunda yendik Halil atmıştı hatta golü Rüştüyü geçip düşünün artık Rüştü vardı en son Trabzonda yendiğimizde. Trabzonda bize ters geliyolar son zamanlarda inşallah yeni stadımızda bu şanssızlığı kıracağız.
Fatih Gökdeniz'li dönemden sonra
08/09 sezonu ile aynı derecede ah vah edilecek sezon

hafızalarda galata'nın domine ettiği sezon olarak kalacak ama
doğru bir kadro yapılanması ile çok büyük şampiyonluk adayı olurduk
Sadri doğru yapılanmayı geç faciaya imza attı
kalitesiz, sıfır derinlik ve CL yorgunu kadro ile maksimumu başardı Şenol
burdan sevmesem de hakkını teslim edeyim

Ahmet Aksu
03.04.2017, 23:47
6 takım için zor haftalara girildi.. hep birbirleri ile oynayacaklar. 8 maçta 5 galibiyet alan yukarı fırlar.

beşiktaş : ts - adana - b.şehir - fener - bursa - k.paşa - antep - osmanlı
başakşehir : gs - rize - bjk - antalya - g.birliği - ts - adana - kayseri
galatasaray : b.şehir - fb - bursa - k.paşa - antep - osmanlı - alanya - konya
fenerbahçe : akhisar - gs - rize - bjk - antalya - gençler - ts - adana
trabzonspor : bjk - antalya - g.birliği - kayseri - adana - b.şehir - fb - bursa
antalya : gençler - ts - adana - b.şehir - fb - bursa - k.paşa - antep

bence en zor fikstür bizim. en kolayda antalyanın görünüyor.

Hakan
04.04.2017, 01:03
https://i2.imgflip.com/1mmg4o.gif

Bu maçı radyodan dinlemiştim iyi hatırlıyorum.İyi geceler.

Ogün YAZICI
04.04.2017, 01:07
6 takım için zor haftalara girildi.. hep birbirleri ile oynayacaklar. 8 maçta 5 galibiyet alan yukarı fırlar.

trabzonspor : bjk - antalya - g.birliği - kayseri - adana - b.şehir - fb - bursa

Bu fikstürlerin zorluğunu küme düşme hattı belirler.Gziantep bu çıkışını sürdürür ve erken kopmazsa gs'nin antep deplasmanına 0 puan yazarım mesela.Rize haftaya Adana'yı yenerse son bir umut başakşehir ve fenerbahçe maçlarına bize çıktıkları gibi motive çıkacaklar...Kayseri Trabzon maçına kadar paçayı kurtarırsa bizim için büyük avantaj.Bunların dışında Trabzonspor 8 maçın 5'ini Trabzon'da oynayacak.Bjk ve Antalya'dan alınacak 4 puandan sonra içerde üst üste gençler ve kayseri ile oynayacaksın.Bir anda birilerinin tepesine çıkabilirsin.

Hatta net konuşayım Antalya maçından sonra 6'da 5 yapıp ligi bitiririz.En kritik iki haftayı oynayacağız...

BlackPanther
04.04.2017, 03:26
Yok o kadarda değil.

Son macta bursa ya karsi kesin favoriyiz çünkü bursa o macta hedefsiz olacak biz ise muhtemelen 2.lik maci oynuyor olacagiz.

İnşallah dediğin gibi olur ve ikinci oluruz. Ama imkansız gibi görünüyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2017, 08:14
1 Beşiktaş 58
2 Medipol Başakşehir 53
3 Galatasaray 49
4 Fenerbahçe 47
5 Trabzonspor 44
6 Antalyaspor 42

tablo yukarda..bence neyi hedef koymamız gerektiği de ortada..

Fistürümüz zor olsa da 3.veya 4.olabiliriz.
5.lik de garanti değil. Antalya maçları daha kolay gibi

Yiğit Gayretli
04.04.2017, 08:55
Biz üçüncü olsak da ikinciyle aramızda 9 puan olsa, Başakşehir ve bizim mevcut formlarımızı göz önünde bulundurarak; "belki" derdim. Ama 2. olmak için geçmemiz gereken takım sayısı 3 ve bunların ikisi gs ve fb... 2. olmamız imkansız dostlar. 3. olursak ne âlâ...

signal
04.04.2017, 09:01
Rize maçındaki gibi oynarsak yeniliriz lakin galatasaray maçındaki gibi oynarsak kazanırız.

cakalkerem
04.04.2017, 09:02
eğer rize maçı gibi oynarsak 3 lük olur çıkarız...
Takım araya ragmen ayakta duramadı...
Bence özellikle orta sahamıza çok iş düşecek...
Basit top kayıplarını en aza indirip savunmada maksimum özveri ile oynamalı takım..
Aksi halde işimiz gerçekten çok zor...

7can61
04.04.2017, 09:49

Tabloya göre en kolay gs bence, b. şehir ve fener maçlarından sonra çok puan kaybetmezler gibi. Bizim zor iyi ki çok puan almışız. Beşiktaş 3 zor maçını kaybetse de yine şampiyon olur.

Hepsinden önemlisi maçların zorluğundan kolaylığından öte takımların kazandığı ivme diyebiliriz. Biz çok iyi gidiyoruz, fener ve b. şehir düşüşte, bjk rolantide gitse rahat yeter. Beni düşündüren gs. Tudor takıma bir karakter katıyor gibi. 3 lü defans gibi şeyler deniyor. Bir hava yakalarlarsa B.şehiri geçerek 2 . olabilirler. Biz en fazla feneri geçerek 4. bitirebiliriz. Daha iyisi büyük ihtimalle olmayacaktır.

memmedaga
04.04.2017, 11:05
muharrem usta ile nevzat aydın'ın arası açık galiba

neden öyle düşünüyorsun

carantinas
04.04.2017, 11:05
Rize maçında net bir oyunla galip gelseydik BJK maçından daha az umutlu olurdum. Belkenti artınca yaramıyor bize basında çok gazlıyor ondan sonra çuvallıyoruz. Kötü oynamamız iyi oldu rakip takımın bize karşı yapılacak analızleri de biraz sapıtır. Bence BJK nin önündeki ağr fikstürü avantaja çevirebiliriz. BJK 1 puan olsa yeter diye gelecektir. Bizde kontrollü oynamalı topu daha çok biz çevirmeliyiz. Bu BJK nin hafzasını bozacak bireysel oyuncuşarını maçtan koparacaktır.

Tolga Okumuş
04.04.2017, 11:10
Her şeyi olan bir takıma karşı oynayacağız.
Mesela Galatasaray 10 kişi kaldığımız dakikadan sonra araya hiç top atmadı. Bir kere attı onda da Sinan Gümüş boş kaleye dışarı attı.
Ama Beşiktaş öyle değil.Araya top atar,Babel,Quaresma,Talisca gibi birebirde çok kolay adam eksiltebilen oyuculara sahip,uzaktan şut var,duran top var,tek pas var,önde baskı var,hızlı oyuncuları var...
Kısacası var oğlu var.

Bizde kim patlar ona göre taktik belirlemek gerekir.
Allah'a şükür beklere güvenim tam ama karşısındaki adamlar tam donanımlı son model silah gibi.
Eğer oynarsa Uğur patlayabilir,Onazi'nin Fenerbahçe maçı hala aklımda,Yusuf'a bu maç ağır gelebilir mi?

Ersun Yanal'ın bütün hünerlerini göstermesi gerekir.
Çok iyi analiz etmesi lazım.
Toplu oyunda çok iyi olan Beşiktaş,top bizdeyken bize nasıl önlem alacak Ersun Hoca'nın önceden sezmesi gerekir.
Hücumda çok etkili olan kanatlar geri dönüşlerde aynı seviyede değil.Bu açığı mutlaka kullanmak lazım.

Beşiktaş şu anda bizden 1-2 gömlek üstün bir takım.
Biz ise Beşiktaş olma yolunda ilerliyoruz.
Bu sene değil ama önümüzdeki sene ve asıl ondan sonraki sene aynı yolda ilerlersek bütün bunlara içerde dışarda kafa tutacak hatta dağıtacak bir takım olacağız Allah'ın izniyle.
Bu yüzden Rize maçının ikinci yarısını sinirden izlemeyip evden çıkan ben, bu maçta yenilirsek çok da üzülmeyeceğim açıkçası.

Çünkü 10-11'den sonra güvendiğim bir ekip var.Yönetimiyle,teknik ekibiyle, futbolcusuyla...

UĞUR DURTAŞ
04.04.2017, 12:01
ligin en iyi topunu oynayan takımla oynuyoruz,
cidden çok zor maç,
stadda rekor sayıda taraftarımız olacak,
pereira nın dönecek olması iyi olacak,
rize maçında mas çok kötüydü
olcay bile topa vurmaktan acizdi,
bjk ye frikik vermiyeceksin,
şut çekecek pozisyon vermeyeceksin,
gençlerin ilk yarı sonuna kadar daha doğrusu ilk golü iyiyene kadar ki presini uygulamamız şart,
bjk ye yenilmememiz gerekiyor,
**
onur
pereira-madyani-durrica-mas
onazi-okay
olcay-yazıcı-castillo
rodallega

benim ilk onbirim,
ama ersun hoca medyani yerine uğuru oynatacak,

ÖmürKaradeniz61
04.04.2017, 12:04
eğer rize maçı gibi oynarsak 3 lük olur çıkarız...
Takım araya ragmen ayakta duramadı...
Bence özellikle orta sahamıza çok iş düşecek...
Basit top kayıplarını en aza indirip savunmada maksimum özveri ile oynamalı takım..
Aksi halde işimiz gerçekten çok zor...

Trabzonsporun mevcut oyun yapısı ve formu ile artık üçlük olma şansı neredeyse sıfır hatta daha da ileri gidiyorum Beşiktaş bize en fazla 1 gol atar haftasonu.

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2017, 12:19
Dam Doy bu maçta oynayacaktı. Gereksiz kart gördün be uşak

TS61_NL
04.04.2017, 12:20
BJK cok cok iyi bir takim olsa Dinamo Kievden, 10 kisi bile kalmis olsalar, 6 gol yemezdi, yememeliydi. Bjk cok cok iyi bir takim olsa bizi ligin ilk devresinde sahalarinda hakem sayesinde zar zor yenmezler, fark atarlardi. Bjk cok cok iyi bir takim olsa Antalya deplasmaninda rahatca pozisyona girmesi gerekir, maci kazanmasi gerekirdi. Bjk cok iyi bir takim olsa evinde Kayseriye evinde puan kaybetmezdi vs.vs.vs. Onlerinde cok agir bir fikstur var ve ligde puan kaybetmeleri bence yuksek olasilik. Bjk kalan hangi maclarda puan kaybeder diye sorsalar ilk basta Trabzonspor deplasmani diye cevap verirler suphesiz. Gozumuzde fazla buyutmeyelim, bana kalirsa buna hic gerek yok. Maci kesin kazaniriz diyemem, prensip olarak evimizde Adanaspora karsida oynasak kesin kazaniriz diyen birisi degilim, fakat kanimca mac ortada ve kazanirsak hicte surpriz olmaz. Guzel bir serimiz var ve bunun devam etmesi en buyuk dilegim. 40.000 seyirci onunde takimimiza ve taraftarimiza guveniyorum, benim en buyuk sanssizligim maci izlemeyecek olmam lakin arkadasin dugunu var. Umarim guzel bir sonuc ile gelecek adina umutlarimiz yeserir.

OzcanHan61
04.04.2017, 12:25
Abartmayin sekiztasi beyler savunmalari harabe savunmasi düzgün ofansif olarak orta seviyede her takim besiktasi yener, kievden 6 yediler sampiyonlar liginde 2 galibiyetleri vardi galiba bence iyi takim degiller sadece ofansif gücleri bu ligin üstünde ve her takima 3-4 atabilecek kapasitede, biz kendi oyunumuzu oynayalim iddia ediyorum rahat bir galibiyet aliriz...

Murat Keçeci
04.04.2017, 12:27
Zorluk derecesi en yüksek maçlardan birine çıkacağız.Rakibin birçok tehlikeli silahı var fakat her takımın zayıf yönleride vardır.

Bjk nın zayıf yönlerini ele alırsak;hücum hattı quaresma,talisca,babel ve cenkten oluşan bu hücum hattının takım savunmasına çok yüksek katkı vermesi imkansız bugüne kadar çoğu takım bu zayıf yönü kullanamadı çünkü rakip ayağa çok etkili pas yapıyor kolay top kaybı yapmadıkları için takımın zaaflarının üstü örtülü olarak maçları bitiriyorlar biz işte bu örtünün üstünü açmalıyız.

Bu yüzden maçın kilit noktası oyun alanını çok iyi daraltmaktan geçiyor.Bunu başarmak da kolay değil tüm oyuncuların yüksek tempoda maçın geneline yayarak koşması ve mücadele etmesi gerekiyor.Orta sahada kalabalık olup yüksek pres gücüyle rakibin dengesini bozmalıyız.Ayağa iyi pas yaparak 2. Ve 3. bölgede topu iyi saklamalıyız topun değerini bilerek oynamalıyız,topu ayağına alan oyuncu kolay top kaybı yapmamalı.Hızlı ve tek pas yapmalıyız.

Genel olarak gs maçı gibi akılcı bir oyun sahaya yansıtmalıyız.Skora odaklanmadan puan durumunu kafamızdan silerek sadece güzel futbol oynamaya odaklanmalıyız.Staddaki güzel atmosferin keyfini çıkarmalıyız.Maçın 90 dakika olduğunu unutmadan her türlü olasılığı da göz önünde bulundurarak güçlü bir irade duruşu sergilemeliyiz.

Bireysel olarak rakibi değerlendirirsek Quaresma nın adrese teslim orta kalitesi çok yüksek onun ortalarına engel olmalıyız ayrıca zaman zaman çirkefleştiği kasti tekmeleri oluyor oyuncularımız dikkatli olmalı oyun kuralları içinde bizimkilerde kendisine gereken sertliği göstersin.

Talisca ve babel çok iyi şutörler, ceza sahasına çok fazla toplu veya topsuz girişleri oluyor kademe yapan oyuncularımız çok dikkatli olmalı şut imkanı vermemeliyiz adam takibini çok iyi yapmalıyız yan ortalarda cenk talisca gibi oyunculara dikkat etmeliyiz.Frikik tehlikesi vermemek için kolay faul yapmamalıyız.

Orta sahada oğuzhana karşı sert pres yapmalıyız yetenekli bir oyuncu fakat sert oyunlarda kaybolduğu çok maç var narin bir futbolcu olduğu için zorlanıyor biz oyun kuralları içinde bayağı sert oynamalıyız.

Defans hattında gökhan gönülün yükselen bir formu var diğer bek oyuncusuda kaliteli bir hücum beki stoperde Marcelo hava hakimiyeti çok iyi bu ayrıntılarada önem vermeliyiz.

Hatırlarsanız ilk maçta bizim kilidimizi korner atışıyla açmıştılar bu da bize duran toplarda rakibe çok dikkat etmemiz gerektiğini gösteriyor aynı hataya düşmeyelim bu kez.

Birazda bizden bahsedersek bizim açımızdan kilit oyuncu Hugo eğer akhisardaki gibi 9 kişi top getirsin ben atayım mantığıyla oynarsa orta sahada bizi zor durumda bırakır,bu maç öncelik takım oyununa katkı olmalı arkasındaki oyunculara yardımcı olmalı,pas bağlantısının kurulması ve orta sahada oyun alanının daraltılması için arkadaşlarına yardımcı olmalı.Orta sahamızda Okay onazi ve Yusuf yaş ortalaması genç oyuncular dolayısıyla tecrübe eksikliği mutlaka olacak onlara sürekli yardımcı olmak gerekiyor bazen olcay bazen castillo bazen bekler bazen Hugo pas bağlantısında bu oyuncuları rahatlatmalı, bunu yapamazsak yani güçlü pres uygulayıp ayağa iyi pas yapamazsak oyun rakibin hakimiyetine geçer bu yüzden kompakt oyun oynamak çok önemli.

Oyunu psikolojik yönden değerlendirirsek rakip moral seviyesi çok yüksek ve puan farkıyla lider olmasından dolayı çok rahat kafayla oynayacaklar çünkü yenilse bile lider kalacağını biliyor buda oyunlarına yansıyacaktır bizde gs maçı gibi rahat olmalıyız skora odaklanmadan futbol kalitemizle bizde iyi bir ekip olduğumuzun mesajını vermeliyiz.

Gs maçında dediğimiz gibi bordo mavi renklerin buluşmasının tadını çıkartalım.

Koray
04.04.2017, 12:28
İkinci yarıya girerken gelecek sezona hazırlık parolasıyla çıktık lakin öyle bir oldu ki kendimize bu sezon için hayal edemeyeceğimiz hedefler koymaya başladık.

Benim ikinci yarıdan beklentim de buydu.

Takım geride kalan 10 maçta bunu gayet iyi başardı.

O yüzden takıma ve kendimize stres yüklemeden maça karnaval havasında çıkmalıyız.

Kendi adıma söylüyorum yenilsek de çok üzülmeyeceğim yenersek de abartmadan keyfini çıkaracağım çünkü önümüzdeki sezon için çok umutluyum.

Bu sezonu 2009-2010 sezonuna çok benzetiyorum o sezonun ikinci yarısında da aynı hisleri taşımıştım.

Tolunay Abdioğlu
04.04.2017, 12:33
İkinci yarıya girerken gelecek sezona hazırlık parolasıyla çıktık lakin öyle bir oldu ki kendimize bu sezon için hayal edemeyeceğimiz hedefler koymaya başladık.

O yüzden takıma ve kendimize stres yüklemeden maça karnaval havasında çıkmalıyız.

Kendi adıma söylüyorum yenilsek de çok üzülmeyeceğim yenersek de abartmadan keyfini çıkaracağım çünkü önümüzdeki sezon için çok umutluyum.

Bu sezonu 2009-2010 sezonuna çok benzetiyorum o sezonun ikinci yarısında da aynı hisleri taşımıştım.

Tam olarak aynı şeyi düşünüyoruz. :)

Ermanusta
04.04.2017, 12:35

Alkışlarımla,
Aynı düşüncedeyim

Sonuçta yenilirsek benim Efsanem Şenol Güneş'in takımına yenilecegiz.

saygı ve sevgiyle kalın

Doğukan Uçan
04.04.2017, 12:51
neden öyle düşünüyorsun

son ordu ile ilgili paylaşımlara bakarsak öyle bir durum var

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2017, 13:06

8 maçta yenilgisiz, çok az gol yiyen (Akyazı'da gol yemeyen), 2.devrenin lideri TS takımım ile gurur duyuyorum.
Yenilse de canları sağolsun.
Ben 41.461 muhteşem taraftarımızın desteğiyle yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.
GS maçındaki gibi rakip atağa kalkarken ve top ayaklarındayken kulaklarımızı sağır eden o ıslık sesini duymak istiyorum.

Burası Trabzon
Burdan çıkış yok.

Güzeller içinde bir seni seçtim
Kalbimi sana, ben sana verdim.

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2017, 13:08
Adı TRABZONSPOR ise onun için zor maç yoktur.
2017-2018 Şampiyonu 8. kez Trabzonspor

Ahmet Almacı
04.04.2017, 13:28
Zorluk derecesi en yüksek maçlardan birine çıkacağız.Rakibin birçok tehlikeli silahı var fakat her takımın zayıf yönleride vardır.

Bjk nın zayıf yönlerini ele alırsak;hücum hattı quaresma,talisca,babel ve cenkten oluşan bu hücum hattının takım savunmasına çok yüksek katkı vermesi imkansız bugüne kadar çoğu takım bu zayıf yönü kullanamadı çünkü rakip ayağa çok etkili pas yapıyor kolay top kaybı yapmadıkları için takımın zaaflarının üstü örtülü olarak maçları bitiriyorlar biz işte bu örtünün üstünü açmalıyız.

Bu yüzden maçın kilit noktası oyun alanını çok iyi daraltmaktan geçiyor.Bunu başarmak da kolay değil tüm oyuncuların yüksek tempoda maçın geneline yayarak koşması ve mücadele etmesi gerekiyor.Orta sahada kalabalık olup yüksek pres gücüyle rakibin dengesini bozmalıyız.Ayağa iyi pas yaparak 2. Ve 3. bölgede topu iyi saklamalıyız topun değerini bilerek oynamalıyız,topu ayağına alan oyuncu kolay top kaybı yapmamalı.Hızlı ve tek pas yapmalıyız.

Genel olarak gs maçı gibi akılcı bir oyun sahaya yansıtmalıyız.Skora odaklanmadan puan durumunu kafamızdan silerek sadece güzel futbol oynamaya odaklanmalıyız.Staddaki güzel atmosferin keyfini çıkarmalıyız.Maçın 90 dakika olduğunu unutmadan her türlü olasılığı da göz önünde bulundurarak güçlü bir irade duruşu sergilemeliyiz.

Bireysel olarak rakibi değerlendirirsek Quaresma nın adrese teslim orta kalitesi çok yüksek onun ortalarına engel olmalıyız ayrıca zaman zaman çirkefleştiği kasti tekmeleri oluyor oyuncularımız dikkatli olmalı oyun kuralları içinde bizimkilerde kendisine gereken sertliği göstersin.

Talisca ve babel çok iyi şutörler, ceza sahasına çok fazla toplu veya topsuz girişleri oluyor kademe yapan oyuncularımız çok dikkatli olmalı şut imkanı vermemeliyiz adam takibini çok iyi yapmalıyız yan ortalarda cenk talisca gibi oyunculara dikkat etmeliyiz.Frikik tehlikesi vermemek için kolay faul yapmamalıyız.

Orta sahada oğuzhana karşı sert pres yapmalıyız yetenekli bir oyuncu fakat sert oyunlarda kaybolduğu çok maç var narin bir futbolcu olduğu için zorlanıyor biz oyun kuralları içinde bayağı sert oynamalıyız.

Defans hattında gökhan gönülün yükselen bir formu var diğer bek oyuncusuda kaliteli bir hücum beki stoperde Marcelo hava hakimiyeti çok iyi bu ayrıntılarada önem vermeliyiz.

Hatırlarsanız ilk maçta bizim kilidimizi korner atışıyla açmıştılar bu da bize duran toplarda rakibe çok dikkat etmemiz gerektiğini gösteriyor aynı hataya düşmeyelim bu kez.

Birazda bizden bahsedersek bizim açımızdan kilit oyuncu Hugo eğer akhisardaki gibi 9 kişi top getirsin ben atayım mantığıyla oynarsa orta sahada bizi zor durumda bırakır,bu maç öncelik takım oyununa katkı olmalı arkasındaki oyunculara yardımcı olmalı,pas bağlantısının kurulması ve orta sahada oyun alanının daraltılması için arkadaşlarına yardımcı olmalı.Orta sahamızda Okay onazi ve Yusuf yaş ortalaması genç oyuncular dolayısıyla tecrübe eksikliği mutlaka olacak onlara sürekli yardımcı olmak gerekiyor bazen olcay bazen castillo bazen bekler bazen Hugo pas bağlantısında bu oyuncuları rahatlatmalı, bunu yapamazsak yani güçlü pres uygulayıp ayağa iyi pas yapamazsak oyun rakibin hakimiyetine geçer bu yüzden kompakt oyun oynamak çok önemli.

Oyunu psikolojik yönden değerlendirirsek rakip moral seviyesi çok yüksek ve puan farkıyla lider olmasından dolayı çok rahat kafayla oynayacaklar çünkü yenilse bile lider kalacağını biliyor buda oyunlarına yansıyacaktır bizde gs maçı gibi rahat olmalıyız skora odaklanmadan futbol kalitemizle bizde iyi bir ekip olduğumuzun mesajını vermeliyiz.

Gs maçında dediğimiz gibi bordo mavi renklerin buluşmasının tadını çıkartalım.

Katılıyorum eklemek istediğim nokta bizim bu maçtaki stresimiz gs macından daha az olcak.. Fabri uzun top oynamaktan zıyade pasla cıkmayı seven bir kaleci ilerdeki oyuncularımız presle fabrinin uzun top oynamasını sağlamalı aksi takdirde tehlikeli bölgemizde topu çok rahat görürüz

kayseriliyiz
04.04.2017, 13:43
Çok çok zor maç olacak.
Özellikle Damdoy'un olmayisi büyük sorun ileride top tutmak sart.
bjk'nin pas trafigini kesmemiz lazim Okay ve Onazi'ye büyük is düsecek.
Insallah aliriz.

Envoyé de mon HT20 en utilisant Tapatalk

OzcanHan61
04.04.2017, 13:47
12605
icim ciz etti keske ilk yari dibe vurmasaydik :)

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2017, 14:09
Ah o ilk yarı ah, nasıl yanmayalım

oksoholu
04.04.2017, 14:40
Her şeyi olan bir takıma karşı oynayacağız.
Mesela Galatasaray 10 kişi kaldığımız dakikadan sonra araya hiç top atmadı. Bir kere attı onda da Sinan Gümüş boş kaleye dışarı attı.
Ama Beşiktaş öyle değil.Araya top atar,Babel,Quaresma,Talisca gibi birebirde çok kolay adam eksiltebilen oyuculara sahip,uzaktan şut var,duran top var,tek pas var,önde baskı var,hızlı oyuncuları var...
Kısacası var oğlu var.

Bizde kim patlar ona göre taktik belirlemek gerekir.
Allah'a şükür beklere güvenim tam ama karşısındaki adamlar tam donanımlı son model silah gibi.
Eğer oynarsa Uğur patlayabilir,Onazi'nin Fenerbahçe maçı hala aklımda,Yusuf'a bu maç ağır gelebilir mi?

Ersun Yanal'ın bütün hünerlerini göstermesi gerekir.
Çok iyi analiz etmesi lazım.
Toplu oyunda çok iyi olan Beşiktaş,top bizdeyken bize nasıl önlem alacak Ersun Hoca'nın önceden sezmesi gerekir.
Hücumda çok etkili olan kanatlar geri dönüşlerde aynı seviyede değil.Bu açığı mutlaka kullanmak lazım.

Beşiktaş şu anda bizden 1-2 gömlek üstün bir takım.
Biz ise Beşiktaş olma yolunda ilerliyoruz.
Bu sene değil ama önümüzdeki sene ve asıl ondan sonraki sene aynı yolda ilerlersek bütün bunlara içerde dışarda kafa tutacak hatta dağıtacak bir takım olacağız Allah'ın izniyle.
Bu yüzden Rize maçının ikinci yarısını sinirden izlemeyip evden çıkan ben, bu maçta yenilirsek çok da üzülmeyeceğim açıkçası.

Çünkü 10-11'den sonra güvendiğim bir ekip var.Yönetimiyle,teknik ekibiyle, futbolcusuyla...

BJK ligde oynadığı maçlarda hani ringde köşeye kapanan boksörler gibi takımlar buldu bu sefer böyle olmayacak dişe diş oynayan bir takıma karşı oynayacak ilk yarı ki maçı hatırlayın o teneke topçularla bile hakem elimizden zor almıştı onları yalandan pres yapan bir orta sahaları var tek esprileri çok iyi hücum hatlarının olması ama o damların hiç biri geriye dönmüyor bütün yük atibanın üzerinde biraz şansımız yaver giderse belkide en kolay maçımız olur
Siz bakmayın Rize maçına çoğu topçumuz Rizeden yanaydı

Ertan OKUMUŞ
04.04.2017, 15:09
Siz bakmayın Rize maçına çoğu topçumuz Rizeden yanaydı
ne demek şimdi bu böyle

Ermanusta
04.04.2017, 15:13
Güzel temenniler,tabiki yenelim ama sonuçta oynayacagımız takım Şenol hocamızın eseri.
FB ile oynuyor gibi aynı tarifeden yorum yapmak içimden gelmiyor.
Maçtan önce
O saygısız Gençler(FB) hocasına nazire Ben güzel görüntüler bekliyorum.
Olcayın gelip Senol hocasının elini öpmesi,
Hocamıza saygı ile tezahhaürat yapan bizler
yılın centilmenlik olayı olsun

sonra saygıyla ayıp olmasın diye 2 gol atıp
saygıyla onları Istanbula ugurlayalım.

saygı ve sevgiyle

Gürkan Asma
04.04.2017, 15:14
https://scontent.fsaw1-2.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/17760985_1503493343015652_5010201775905273316_o.jp g?oh=6d56be5b61b1b6ca3cbe8e6e2c1b7b8d&oe=59555952

Taraftarlarımıza Önemli Duyuru

Kombine sahibi olup takımımızın 8 Nisan Cumartesi oynayacağı Beşiktaş mücadelesine gelemeyecek taraftarlarımızın dikkatine!

‘Kombinen Kulübüne Emanet’ uygulamamız Beşiktaş derbisine özel olarak hizmetinizde.

Kombine sahibi olup Beşiktaş derbisine gelemeyecek taraftarlarımız kombinelerini yalnızca bu maç özelinde kulübümüze devredebilecekler. Passolig internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek bu işlem sayesinde yurt içi ve yurt dışından taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği karşılaşma için bilet kapasitesi de arttırılmış olacaktır.

Kombinesi olup önümüzdeki karşılaşmada tribünde yer alamayacak tüm taraftarlarımızı ‘Kombinen Kulübüne Emanet’ kampanyasına davet ediyoruz. Bu kampanyayla birlikte kulübüne ekonomik destek sağlayacak taraftarlarımız aynı zamanda tribünlerde oluşabilecek boşlukların da engellenerek Medical Park Arena’da muhteşem bir atmosfer yakalamamızı sağlayacaktır.

Bu anlamlı kampanyaya katılmak isteyen taraftarlarımız işlemlerini https://www.passo.com.tr/adresine giriş yaptıktan sonra kombinelerim bölümünde yer alan “Kombine Kulübe Devir” butonuna tıklayarak yapabilecektir.

yatmaztara
04.04.2017, 15:15
Tosiç oynarsa şansımız dahada artar

İskender Çakmak
04.04.2017, 15:16
Kombinen Kulübüne Emanet organizasyonu her maç olmalı.

Gürkan Asma
04.04.2017, 15:19
Aynen öyle, fakat bizim taraftar ne kadar duyarlı olur bu konuda bilemiyorum :)

Ermanusta
04.04.2017, 15:24

Eger her maç olacaksa Az bir miktarda olsa Para iadesi olmalı, ama 1 maçlık için dayanışma,paradan daha önemli

Gürkan Asma
04.04.2017, 15:37
Eger her maç olacaksa Az bir miktarda olsa Para iadesi olmalı, ama 1 maçlık için dayanışma,paradan daha önemli
Abi zaten maça kesinlikle gidemeyecek veya kombinesini devredecek birini bulamayan birisi, neden iade etmesin ki ? Ayrıca niye para iadesi olsun, sonuçta kulübüne destek olmak isteyen kişiler kombinesini kulübüne devredebilir, zorlama yok. İsteyen turşusunu da kurabilir kombinesinin :)

Ozan Gözaçan
04.04.2017, 15:41
ya nerden nereye ndoye gitsin diye yalvarırken şimdi adam sarı kart cezalısı diye üzülüyoruz ... ah ndoye ah azdaha dikkat edecektin ...

Ahmet Almacı
04.04.2017, 15:43
beşiktaş da bu uygulamaya yeni geçti devredene %60 kulube %40 pay.

Anıl C
04.04.2017, 15:44
ya nerden nereye ndoye gitsin diye yalvarırken şimdi adam sarı kart cezalısı diye üzülüyoruz ... ah ndoye ah azdaha dikkat edecektin ...
Nerden nereye demeyelimde skor taraftarlarinin omurgasizligi diyelim.

Soner Albayrak
04.04.2017, 15:45
Bu bazı BJK'lilerin Muharrem Usta'nın tweetleri ve Şenol Güneş sebebiyle Trabzonspora sempati ile bakması bana çok samimiyetsiz geliyor. Böyle şeyleri hiç sevmiyorum.

Bu sempati ile bakmanın altında yatan tek sebep var. Bizi şampiyonluk yolunda kolay rakip olarak görüyorlar ondan bizimle çekişmek istiyorlar.

GS'nin de kemik kadromuzdaki oyuncuları transfer ettiğinde böyle yalandan sempatisi olmuştu bize karşı. Her sezon onlara 6 puan vermemizi istediler. Avuçlarını yalayınca sinirlendiler, dostluk falan kalmadı.

Oruç
04.04.2017, 15:51
Gs taraftarı da sempatiyle bakıyordu bize Soner Albayrak. Son senelerde içerde dışarıda yenince neler yazdıklarını okuduk. Bjk de benzer durumda. Allah'ın izniyle cumartesi akşamı onları eli boş gönderince hep birlikte okuruz yazacaklarını. İlk yarıda hakem elimizden aldı ama bu sefer kimse kurtaramayacak onları inşallah. İlk maçta yapılanları unutmadık.

Ermanusta
04.04.2017, 15:51
Bu bazı BJK'lilerin Muharrem Usta'nın tweetleri ve Şenol Güneş sebebiyle Trabzonspora sempati ile bakması bana çok samimiyetsiz geliyor. Böyle şeyleri hiç sevmiyorum.

Bu sempati ile bakmanın altında yatan tek sebep var. Bizi şampiyonluk yolunda kolay rakip olarak görüyorlar ondan bizimle çekişmek istiyorlar.

GS'nin de kemik kadromuzdaki oyuncuları transfer ettiğinde böyle yalandan sempatisi olmuştu bize karşı. Her sezon onlara 6 puan vermemizi istediler. Avuçlarını yalayınca sinirlendiler, dostluk falan kalmadı.

Olcay Şahan bize nasıl transfer oldu?Ben hikayesini biliyorum ve Şenol hocama saygılarımı yolluyorum.
GS olayına gelince oyuncularımızı transfer etmedi,elimizden kaçırmadımı?unutuldumu?

Saygı ve sevgiyle

Ahmet Almacı
04.04.2017, 16:02

Samimiyetsizlik bir durum yok bence içinden geldikleri gibi konuşuyorlar.. Sadece bu sene değil geçen senelerde de bjk nin bize sempatisi vardı.
Trabzonla bağım olmayıp hep gurbette yaşamış birisi olarak en iyi anlaştığım kişiler bjkliler çünkü taraftar olarak diğer ist. takım taraftarları bariz omurgasızlık yok..

Bizimle yarışmak istemeleri kolay görmelerinden ziyade taraftar duruşu düşünce biçimi ve oyuna saygı olarak aynı paydaşa koymaları

Gürkan Asma
04.04.2017, 16:30
Bjk liler biletleri bitirmiş, Bir de vodafone daki maçta 100 TL değil miydi bize biletler, bunlara neden 50 tl den satıyoruz ?

CaptanBarbosa
04.04.2017, 16:36
İstanbul takımlarının bize sempatisi falan olamaz, keza bizim de o takımlada sempatimiz olamaz. Dünyada Türk ne ise Türkiye'de Trabzonspor odur. Şunu bi öğrenemediniz. Kanmayın şunlara. Şampiyonluk için çekişiyor olsaydık bjk ile bakın sempatileri kalıyor muydu?

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Gözaçan
04.04.2017, 16:38
Nerden nereye demeyelimde skor taraftarlarinin omurgasizligi diyelim.

bu söyleminizi üstüme alınmayacağım ... hiç bir zaman kalitesinden şüphem olmadı ve daha iyi bir takımda daha iyi olacağını düşündüm ve söyledim de ve herşeyden önemlisi o formayı giydiği müddetçe her oyuncu benim için önemli ve tırnak içinde en iyisidir.

castillo61
04.04.2017, 16:41
Alkışlarımla,
Aynı düşüncedeyim

Sonuçta yenilirsek benim Efsanem Şenol Güneş'in takımına yenilecegiz.

saygı ve sevgiyle kalın

bu ne şimdi?

Mesut
04.04.2017, 16:47
Şenol Güneş efsanemizdir doğrudur ama yenilmekten keyif alacak arkadaşları görüyorum benim için çok önemli bir maç zira 3.-4.sanşı bu maça bağlı yenmemiz gerek onun dışında bir önem arz etmiyor benim için

Anıl C
04.04.2017, 16:47
bu söyleminizi üstüme alınmayacağım ... hiç bir zaman kalitesinden şüphem olmadı ve daha iyi bir takımda daha iyi olacağını düşündüm ve söyledim de ve herşeyden önemlisi o formayı giydiği müddetçe her oyuncu benim için önemli ve tırnak içinde en iyisidir.
Yok topragim. Özür dilerim. Sana degil lafim. 2-3 mac ile yerden yere vuran, 2 üstüste yenilgi ile stadi bos birakan kitleler icindi.

amasya0561
04.04.2017, 16:49
Samimiyetsizlik bir durum yok bence içinden geldikleri gibi konuşuyorlar.. Sadece bu sene değil geçen senelerde de bjk nin bize sempatisi vardı.
Trabzonla bağım olmayıp hep gurbette yaşamış birisi olarak en iyi anlaştığım kişiler bjkliler çünkü taraftar olarak diğer ist. takım taraftarları bariz omurgasızlık yok..

Bizimle yarışmak istemeleri kolay görmelerinden ziyade taraftar duruşu düşünce biçimi ve oyuna saygı olarak aynı paydaşa koymaları

Bana digerlerinden biraz daha ılımlı geliyor taraftarları. en azından bize digerleri gibi nefretleri yok gibi. birde 3 temmuz günü taraftar sitelerinden Trabzonsporun tertemiz şampiyonluklarını kutlarız mesajları vardı onla hatırlıyorum

hay1699
04.04.2017, 16:55
Bence Trabzonspor kendisini bazı kulüplerin karşıtlığıyla tanımlamayacak kadar büyük bir özdeğere sahiptir.

Onur Akyüz
04.04.2017, 16:59
Yine düşüyoruz yollara.

Cuma günü sevdamızın peşine yola çıkıyoruz. Çok heyecanlıyım.

kanterts
04.04.2017, 17:20
Fenerbahce, galatasaray ve besiktas aynidir. Bunu görmeyenlere inanamiyorum. Seneye onlarla yarisalim yine gercek yüzünü gösterecek kirli islere bulasmis bjk. Fikret orman, nur cebi ve bjk taraftarindan nefret ediyorum. Cikin bu Maci kazanin. Gelecek Sezon icin bir Mesaj olur.

mAz
04.04.2017, 17:23
Yeneceğiz tinercileri. Sempati mempati yok, deplasmana gittiğimizde başımıza taş atmalarını unutmadık.

ilelebeTS
04.04.2017, 17:29
Efsaneyi göreceğiz maç sonunda. Yenilirse oraya buraya sallayacak mı.

hakankurt1967
04.04.2017, 17:36
Şenol Güneş efsane değil nostaljidir bizim için artık. Hocasına takımıma rengine hiçbirinin önemi yok. Biz kendimize bakıp maçı almaktan başka amacımız yok. Bu maçı kazanalim ki şu son 10 maçın kıymeti olsun.

Gümüshaneli61
04.04.2017, 17:53
bu ne şimdi?

Gercek Trabzonsporluluk. Senol Günes'i TS'den üstün tutan gercek anlamda Trabzonsporludur. Sonucta onsuz Trabzonspor bir hic olurdu.

Bu arada Efsanemiz rakip takima karsi zor bir maca cikacak. Efsanemize basarilar dilerim ve umarim ki Senol kendi efsaneligini tartisan cahillere ders verir. Besiktas'in sampiyonlugu Senol Günes ile ayri bir tat kazanacak zaten bir Trabzonsporlu olarak.

orhanunal
04.04.2017, 17:54
Bjk liler biletleri bitirmiş, Bir de vodafone daki maçta 100 TL değil miydi bize biletler, bunlara neden 50 tl den satıyoruz ?

kendin sattığın fiyata göre belirleniyor.onların en ucuz bileti 100 lira.

Gümüshaneli61
04.04.2017, 17:58
Efsaneyi göreceğiz maç sonunda. Yenilirse oraya buraya sallayacak mı.

Efsanenin buna hakki yok mu ? Hem biz Senol Günesin degerini anlayamadik zamaninda. Acimasizca kovmustuk, yanlis hatirlamiyorsam. Ne yapsa az yani.

Affet bizi Efsane...

Mustafa ÖZDEMİR
04.04.2017, 18:06

Kendi en ucuz biletinin belli oranında pahalı satabilirsin

ilelebeTS
04.04.2017, 18:11
Efsanenin buna hakki yok mu ? Hem biz Senol Günesin degerini anlayamadik zamaninda. Acimasizca kovmustuk, yanlis hatirlamiyorsam. Ne yapsa az yani.

Affet bizi Efsane...

Şenol Güneşi savunduğum yok ama bıraktı gitti kaçtı filan bunlar ayıp, neler olduğunu çok iyi biliyoruz yapmayın böyle.

Neyse bu konuyu uzatmak istemiyorum şunu şuraya bırakayım sadece.

Şenol Güneş: sarı kart da olabilirdi kırmızı da olabilirdi hakem sarı verdi. (ilk yarıdaki bjk maçı sonu)

https://pbs.twimg.com/media/CwhkgD_WgAEDNgg.jpg

7can61
04.04.2017, 18:14
Efsane takımın anasını ağlattı, takım 11. sırada düşme hattının 4 puan üzerindeyken küme düşürürüm korkusuyla bırakıp kaçtı. Çok acımasızız ya.
Şenol Güneşi savunduğum yok ama bıraktı gitti kaçtı filan bunlar ayıp, neler olduğunu çok iyi biliyoruz yapmayın böyle.

Cemalettin Taşkın
04.04.2017, 18:36
şu maç bitene kadar foruma uğramayayım en iyisi

yok efsane yok Trabzonsporluluk ...

hiç çekemem

Mustafa ÖZDEMİR
04.04.2017, 18:48
adamlar yarım saatte biletleri bitirmiş

Necmi6161
04.04.2017, 19:07
Gercek Trabzonsporluluk. Senol Günes'i TS'den üstün tutan gercek anlamda Trabzonsporludur. Sonucta onsuz Trabzonspor bir hic olurdu.

Bu arada Efsanemiz rakip takima karsi zor bir maca cikacak. Efsanemize basarilar dilerim ve umarim ki Senol kendi efsaneligini tartisan cahillere ders verir. Besiktas'in sampiyonlugu Senol Günes ile ayri bir tat kazanacak zaten bir Trabzonsporlu olarak.

ben sende beyin olduğuna inanmıyorum. lütfen test yaptır. burası karga yalama yeri değil kardeş.

Ogün YAZICI
04.04.2017, 19:11
Şu maçı Şenol Güneş olayına indirgemek Trabzonspor'a yapılacak en büyük ihanet olur taraftar tarafından.Kin güdmeye gerek yok Trabzonspor tarafı salak da değil.Herkes ne olduğunun farkında.Maç öncesi formaliteden Şenol Güneş diye belki bağırılır belki bağırılmaz maç sonu "koyduk mu" deyip geçersin.Vodafone Arena'da "Trabzon kümeye" diyen bilmem ne tohumlarını unutmadık.Burası leş gibi hamsi kokuyor tezahüratını Türkiye'ye bunların tinerci grupları getirmiştir.Evet an itibariyle İstanbul'un şirin evladı Beşktaş'tır Fikret'ir ama oyuna gelmek yok.Muharrem Usta ve Fikret''inki çıkar dostluğudur buradan ekmek çıkaran biz olacağız Allah'ın izniyle.Bırakın bu dostluk ayaklarını.Ahmet Nur Çebi'nin yakın zamanda yaptıklarını demeçlerini Fikret'in sürekli Trabzonspor'u küçümseyen demeçlerini unutmadık.

Ogün YAZICI
04.04.2017, 19:19
Yıllardır Trabzonspor'u kabuğuna çeken ,ezen görüş ve fikirler yine ayyyuka çıkmış.Neymiş ikinci yarıya hedefsiz başladık puanlar geldi hedef koymayalımmış ;
İşte bu zihniyetle göreve gelen Muharrem Usta hedef koymuyoruz dedi,gelecek senenin takımını yaratacaız dedi tepetaklak olduk,gelen vurdu giden tekme attı.Hezimete uğradığımız maçtan sonra soyunma odasında başkan futbolculara la fonten'den masallar anlatttı.
Sonra ne oldu olgunlaştı ve hedef koymayarak kendisini kandırabileceğini anladı yumurta bir yerlere dayandı devre arası tak tak tak transfer...Ve takım galibiyetler alıyor.Sen bugün fb gs berbat konumda iken 3.lük hedefi koyamıyorsan seneye de şampiyonluk hedefi koyamazsın.Yıllarca sindirilmiş kabuğuna sokulmuş siz korkak taraftarlar da bu algıyı bizlere aşılamayın lütfen.Evet bu takımın hedefi 2.liktir 3.lüktür.Olamazsa da hedef koyduğumuz için olamadık demeyin komik oluyor.Ya da seneye şampiyonluğa oynayacağız denmesin.

M. Fatih ALEMDAR
04.04.2017, 19:20

Hacim. Sanırım biraz fazla içtin
Şenol güneşi Trabzonspor dan üstün görmekmi? Yeryüzündeki hiçbir kişi ve kurum TrAbzonsporumuzdan üstün olamaz. Olsa olsa hizmet ederler hepsi bu.
Bjk nın şampiyonluğundan tad almanı ise, kaçınılmazdan zevk almaya yoruyurum ben :)

M. Fatih ALEMDAR
04.04.2017, 19:24

Hırsımı alamadım. Şenol güneşsiz Trabzonspor bir hiç mi olur du diye düşünüyorsun? Hakikaten çok çok iğreç tespitlerin var. Şenol güneş sadece hizmet etti bu bu takıma. O olmasa ahmet olurdu mehmet olurdu ve bu takım hep var olmaya devam ederdi zaten. Tıpkı şuanda devam ettiği gibi.

Sana bu takım fazla geliyor hacı. Sen git bi yüzünü yıka ve şenol güneşin takımını tuT sen.

İyi günler.

M. Fatih ALEMDAR
04.04.2017, 19:27

Affet bizi Efsane...

Yukarı da da dediğim gibi hacı. Sen Trabzonsporu bırak şenol güneşin takımını tut.

Yani, şuanda hizmet ettiği, emir aldığı takımını. Onun takımı tam sana göre.

Ogün YAZICI
04.04.2017, 19:27
Şu anda ligde Trabzonspor'a Medical Park Arena'da ters gelebilecek oyun anlayışına sahip tek takım fenerbahçe.beşiktaş'ın sistem defoları ıgor'un galatasaray'ından daha az değil aslında savunma anlamında.Türkiye liginde korkak ve çaresiz anadolu takımlarının üzerine hücum varyasyonlarını salarak bu defolarının üzerini kapatıyorlar.Galatasaray'a 3 hafta önce uyguladığını beşiktaş'a yap yine sonuç alırsın.Yeter ki q7 ve babel'e ters yakalanmayalım.
Ve üstüne basa basa söylemeye devam edeceğim maçın favorisi Trabzonspor'dur.Yeter ki maç öncesi Şenol Güneş üzerinden bjk oyuncularını galeyana getirece hadiseler yaşanmasın.

Ogün YAZICI
04.04.2017, 19:28
Arkadaşlar Gümüshaneli61 hiciv yapıyor.Alıntılayp durmayın isterseniz.Yıllardır burada Şenol Güneş'e tapanları trollüyor anlasanıza yahu

omondoles
04.04.2017, 19:28
En büyük avantajımız şenol hocanın genel itibariyle büyük maçlarda sıkıntı yaşaması.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

artvints
04.04.2017, 19:33
quaresma, babel topu atıp geçecek çabukluğa sahip değil eskisi gibi o yüzden rahat olmak lazım. tecrübeleriyle, feyk atarak idare ediyorlar. oyuncular güvenli durursa bocalarlar. en önemlisi mental hazırlık. atiba müthiş, talisca harika vuruyor, uçuyorlar kaçıyorlar diye maça hazırlanılmaz. ersun hoca da böyle bir hoca değil. aksine yazıcı atiba'nın üstüne gitmeli. senaryolar hep kazanmak üzerine olmalı . takım çıkıp çata çat oynuyorsa, rakibi zor durumlara düşürüyorsa bir anlamı olur maçın. bunun testini yapacağız. önlemler tabi ki alınır ama abartılmaz.

Manu61
04.04.2017, 19:33

İroni olsa gerek.

ÖmürKaradeniz61
04.04.2017, 19:43
Beşiktaşı yenmekten ziyade şenol güneşi yenmek olarak bakıyorum ben olaya.Bu adamı şöyle evire çevire yensek daha başka birşey istemem.Ersun hocama sonuna kadar güveniyorum onun içinde Trabzonspor sevgisinide hesaba katınca yenilmemiz için hiçbir sebep yok.

Uğur Kalyoncu
04.04.2017, 20:10
Ben Senol Gunese bu kadar tepki gösterilmesine karsiyim ..Bizden hakettigi saygiyi her daim görmeli ama kaybedersek uzulmem diye de bir mantık yok...

muhammed bilgin
04.04.2017, 20:56
bi beşiktaşlı arkadaşla konuştum dün yok sizi şöyle yapucaz böyle yapıcaz çok pis ayar oldum acayip hırslandm istanbuldan çıkıp geliyoruz ALLAHIN izniyle....

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harun CAN
04.04.2017, 20:58
Beyler. Benim kombinem var ancak 2 misafirim cikti son anda. Maca gelmek istiyorlar. Biletler komple mi tukendi. Sistem calismiyo bende o yuzden bakamiyorum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ccd6167
04.04.2017, 21:11
Ersun yanal açsın d kiev maçının özeti izlesin bence.. Tam bizlik maç bizde oynayabiliriz ama castillo ve hugo haricinde kontraya çıkabilen takım değiliz sıkıntı burada işte...

Olcay y yazıcı ve okay takımı kontraya çıkaracak hızlanmada değil..

Bakalım nolcak

Bizlerde stadda olacağız inşallah

Gürkan Asma
04.04.2017, 21:16
Beyler. Benim kombinem var ancak 2 misafirim cikti son anda. Maca gelmek istiyorlar. Biletler komple mi tukendi. Sistem calismiyo bende o yuzden bakamiyorum.

Batı tribününde boşluk var

worldmaster
04.04.2017, 21:30
Tutup gereksiz bir tepki olmasin da stadda rakibin teknik direktorune karsi. Yillardir fenere karsi gosterilen tepkiler ve aldigimiz sonuclar ortada.

Bu sezon her acidan eski sacma aliskanlimlarimizdan vazgectik. Bu macta da rakibin hocasi herhangi bir teknik direktormus gibi davranilmali. Gerginlik hic bi zaman isimize yaramadi cunku.

Maca gelirsek Ndoye bu mac isimize yarardi. Insallah galip geliriz. Dik oynayalim. Akıllı oynayalim. Her zaman soylemisimdir. Buyuk maclari kazanmak icin alinabilir riskleri alacaksin. Ama mantikli bir oyun ve efor ortaya koyduktan sonra baktin olmuyor o durumda da kaybetmeme secenegini degerlendireceksin. Kaybetmemek de onemli bir aliskanliktir.

Cafer Bulur
04.04.2017, 21:40
Tutup gereksiz bir tepki olmasin da stadda rakibin teknik direktorune karsi. Yillardir fenere karsi gosterilen tepkiler ve aldigimiz sonuclar ortada.

Bu sezon her acidan eski sacma aliskanlimlarimizdan vazgectik. Bu macta da rakibin hocasi herhangi bir teknik direktormus gibi davranilmali. Gerginlik hic bi zaman isimize yaramadi cunku.

Maca gelirsek Ndoye bu mac isimize yarardi. Insallah galip geliriz. Dik oynayalim. Akıllı oynayalim. Her zaman soylemisimdir. Buyuk maclari kazanmak icin alinabilir riskleri alacaksin. Ama mantikli bir oyun ve efor ortaya koyduktan sonra baktin olmuyor o durumda da kaybetmeme secenegini degerlendireceksin. Kaybetmemek de onemli bir aliskanliktir.

Aynen öyle.

Cok aklibasinda seyler yaziyorsun seni tebrik ederim.

Bu mactan gol yemeden alınacak bir beraberlik bizi daha ileriye tasir bunun bilincinde olmalıyız.

memmedaga
04.04.2017, 21:42

hayat çok ama çok garip :)

memmedaga
04.04.2017, 21:45

şu yazdıklarını anlatamayacağın o kadar çok insan var ki

Ogün YAZICI
04.04.2017, 21:46
Galatasaray maç günü Trabzon 5 derece yağmurlu idi ; ertesi gün 15 derece güneşli...
Beşiktaş maç günü Trabzon 10-12 derece yağmurlu ertesi gün 16-18 derece güneşli gözüküyor :D

Galibiyet.

Erkan SÜNGER
04.04.2017, 21:55

Olur mu ya. Olur mu? Atlet atalım sahaya? Demirleri felan sökelim? Milleti dışarı felan çıkarmayalım. Hep yalayalım?

Karakterimiz olmasın , insanlar eşiyle annesiyle cocuguyla gelmesin stada ne gerek var?

Oralar serseri hapçı jiletçilerin yeri olsun. Aralarında kavga etsinler. Arkasına 100 kisi alan mafya babası gibi davransın. Koltuk kırsın musluk söksün sigara icsin duvara işesin.

Neyse sizin gibileri okuyunca belki diyorum. Ben göremem ama olursa cocugum görür o günleri.

bordo08
04.04.2017, 22:06
Şenol güneşe 1 tolgaya 2 beşiktaşa 3 şikeci fenerden gs den ne farkı bunların hepsi birbirinden sinsi kuyumuzu kazan rakipler..Inşallah dağıtırız şunları selam olsun tek sevdası Trabzonspor olanlara..

Saint Castillo
04.04.2017, 22:35
Olcaydan gol bekliyorum , haftalardır suskun , en doğru zamanda denk gelir umarım.

artvints
04.04.2017, 22:38
http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2015-2016/30/akhisar-genclikspor-3-3-besiktas-mac-ozeti

simenli-54
04.04.2017, 22:41
mühim iki endişem var, birincisi duricanın tam iyileşmemiş sakatlığı diğeri damdoysuz hücum organizasyonu

durica son maçta oyundan çıkmak istedi ama değişiklik hakkımız kalmamıştı 10 dk. daha devam etmek zorunda kaldı. bjk maçında durumu ne olur? oynar ama randıman verir mi? sakatlığı nükseder oyundan çıkar mı? duricasız tandem ne olur? bütün sorular cevapsız kalıyor.

olcay-yazıcı pas alışverişini anlamlı kılan damdoy un sırtı kaleye dönük oynaması. üç oyunculu bileşen hücum organizasyonumuzun kaderini belirliyordu. rodallega pivot oynayamıyor ve mevcut kondisyonu 90 dk. etkili oynamasına müsade etmez.

hem savunma hem hücumdaki belirsizlikler şuna işaret ediyor; üzülerek söylüyorum ki puan almamız onur un performansına bağlı.

castillo61
04.04.2017, 22:46
Gümüşhaneli dostumuz net ironi yapmış
-Şenol başlığına göz atmak yeterli-
ama yenilsek de efsanemize yenileceğiz
diyerek bir nevi üzülmem demeye getirenden
fazla linç yedi

adaletsizliğe karşı 1 dakikalık saygı duruşu

yorumsuz6117
04.04.2017, 23:01
Bayern bile yenildi sen yenilmedin Trabzonspor.. :)

simenli-54
04.04.2017, 23:07
Şu anda ligde Trabzonspor'a Medical Park Arena'da ters gelebilecek oyun anlayışına sahip tek takım fenerbahçe.beşiktaş'ın sistem defoları ıgor'un galatasaray'ından daha az değil aslında savunma anlamında.Türkiye liginde korkak ve çaresiz anadolu takımlarının üzerine hücum varyasyonlarını salarak bu defolarının üzerini kapatıyorlar.Galatasaray'a 3 hafta önce uyguladığını beşiktaş'a yap yine sonuç alırsın.Yeter ki q7 ve babel'e ters yakalanmayalım.
Ve üstüne basa basa söylemeye devam edeceğim maçın favorisi Trabzonspor'dur.Yeter ki maç öncesi Şenol Güneş üzerinden bjk oyuncularını galeyana getirece hadiseler yaşanmasın.
lense baskı yapınca şikecilerin gardı düşüyor hücum falan kalmıyor. sağa geçse mas var sola geçse pereira ve olcay var. kadıköyden galibiyetle döneriz. defans dersen tandemde 2 ağır hantal oyuncu kjaer-skrtel. eğer önlerinde çift önlibero olmasa görürüm ben onları. fb maçımız daha rahat geçer rodallega ve yusuf hallaç pamuğu gibi attırır o defansı.

bjk daha dinamik savunma yapıyor sürekli oyunun içindeler. hücumda ise sağa önlem alsan sol var sola önlem alsan göbek var. hepsini birden yapacağım dersen kulübende oyuncu olmalı. henüz yeterli kadro derinliğe ulaşamadık.

üstümüzdeki takımların birbirleriyle oynayacak maçları var. kalan 7 haftada üste tırmanmak için çok fırsatımız olacak. şimdilik bjk maçını rolantide götürüp 0-0 oynamak akıllıca olur. sonraki haftada antalya maçına tam kadro sakatsız cezasız çıkalım gerisi gelir.

Gümüshaneli61
04.04.2017, 23:15
GS macindaki ilk yari performansini bu mactada sergileyebilirsek aliriz bu maci rahat. Besiktas sisirilmis bir balon. Besiktas'in zayif defansini rahat geceriz, gecemezsek zaten galibiyeti hak etmemis oluruz. BJK defansi resmen Isvicre peyniri gibi. Ilk yarida zaten ancak hakemin sayesinde kazanmistilar.

Olasi bir galibiyetten sonra Senol aganin tepkisine cok merakliyim. Ne demis ünlü filozof: "Kargalar sürüyle, kartallar yalniz ucar". Bakalim bu felsefe bu mactan sonrada dogrulugunu koruyacak mi.

Abdülkadir Kılıç
04.04.2017, 23:20
BJK geçen sene ile tam zıt bir oyun oynuyor. Bireysel yetenekleri ile işi çözüyorlar. Biz ise yeni dönemde iyi savunma yapıyoruz. Savunmanın direncinin artmasıyla Onur'un da performansı arttı. Defansın çaresiz kaldığı anlarda o sahneye çıkıyor.

Hücumda, maçın büyüklüğü ve atmosferin de etkisiyle mutlak fırsat yakalarız. Kritik nokta bizim iyi savunmamız, Bjk'nin birden fazla silahını durdurmaya yetecek mi?

selcuk
05.04.2017, 02:34
meydandaki yeni gisemiz geldi
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/17492970_10207203356277015_2218590184990230690_o.j pg?oh=9995a360cb9164a08bc4b6cab103bd24&oe=5999716A
eskisi bence daha güzeldi, belediye tükürdügünü yalamamak icin degitirdi
yazik vergilere

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2017, 08:26
GS maçında olduğu gibi başlar başlamaz boğ kolpataş'ı Trabzon'um, sahasından çıkartma
41.461 sevdalı maç başladığında top rakipteyken ıslığı basacak, kolpataş kafayı yiyecek, strese girecek
Kulakları sağır eden tezahüratlar oyuncularımızı ateşleyecek, güç verecek
Efsane 2.yarının liderliğini bırakmayacak, 4.lük belki de 3.lük hedefi için seriyi sürdürecek.

Ben inanıyorum
En azından yenilmeyeceğiz

Doğukan Uçan
05.04.2017, 08:28
beşiktaşa yalakalık yapan trabzonlular trabzonsporu tutmasın lütfen.

Ertan OKUMUŞ
05.04.2017, 09:03

Kardeşim burda ironimi yapıyorsunuz,yoksa şakamı ??değil Şenol Güneş hiçbir futbolcu TS'den daha üstün değildir,siz sayın Güneşin bu kulübe yaşattığı travmaları,giderken bıraktığı takımın halini bir araştırın önce ,kaldı ki Şenol Güneş bu camia için elbette bir değer, tıpkı Hami gibi Fatih gibi Gökdeniz gibi İskender Dobi Hasan Ali Kemal ve burda adını sayamadığım diğer futbolcularımız gibi,ama ne o ne bir başka futbolcumuz kulübümüzden daha üstün değil bu tür söylemlerin ne kulübe ne de o futbolculara bir faydası olmaz..

İskender Çakmak
05.04.2017, 09:08
Arkadaşlar, ben misafirlerimle geliyorum maça. Passolig kartına başvurdum ama maça yetişmeyecek. Bu nedenle tek geçişlik kart almam gerekecek.

Maçtan ne kadar önce gitsem rahat rahat alırım? Cevap için şimdiden teşekkürler.

cubido
05.04.2017, 09:26
Devre arası bir çok kişi küme düşüyoruz derken gerek burada gerekse twitter'da 2.yarı ligin en çok puan toplayan takımlarından biri oluruz diyen biri olarak söylüyorum; O zaman çok kötülüyorduk şimdi de fazla hem de çok fazla şişiriliyoruz.
Hem kendimizi dev aynasında görmeye başladık hem de basın bizi çok gazlamaya başladı bunlar tehlike işaretleri.
Orta sahamız çok ama çok geçirgen. Yani yumuşak ve kopuk. Defans-ortasaha-hücum hattımız arasında ciddi kopuluklar ve boşluklar oluşuyor.Ligin en kötü takımlarından Rize bile elini kolunu sallayarak geçti ortasahamızı.
Hala Onazi-Okay ikilisinin çok iyi olduğunu söyleyen hatta bu ikilinin önündeki Yusuf'la birlikte şampiyonluk için yeterli olduğunu düşünenler var.Bu hafta bjk maçı bu takımın çapını ortaya çıkartır. Adamların yedek kanat oyuncusu bize bir iki seviye atlattı olaya böyle bakarsanız aradaki farkı daha kolay anlayabilirsiniz.
Umarım yeneriz ama olası mağlubiyet beni şaşırtmaz.
Bu maçta sert bir tokat da yiyebiliriz buna da hazırlıklı olmak lazım.
Bence bu maç takımın çapı kadar Ersun Hoca'nın da teknik direktörlük bilgisini göstereceği bir maç olacak.
Ben beraberliğe razıyım hatta sevinirim.

Mustafa ÖZDEMİR
05.04.2017, 09:48
Arkadaşlar, ben misafirlerimle geliyorum maça. Passolig kartına başvurdum ama maça yetişmeyecek. Bu nedenle tek geçişlik kart almam gerekecek.

Maçtan ne kadar önce gitsem rahat rahat alırım? Cevap için şimdiden teşekkürler.

Ne zaman verilmeye başlandığını bilmiyorum ama maç saatine yakın cok sıra oluyor erkenden gitmende fayda var

selcuk
05.04.2017, 09:54
Devre arası bir çok kişi küme düşüyoruz derken gerek burada gerekse twitter'da 2.yarı ligin en çok puan toplayan takımlarından biri oluruz diyen biri olarak söylüyorum; O zaman çok kötülüyorduk şimdi de fazla hem de çok fazla şişiriliyoruz.
Hem kendimizi dev aynasında görmeye başladık hem de basın bizi çok gazlamaya başladı bunlar tehlike işaretleri.
Orta sahamız çok ama çok geçirgen. Yani yumuşak ve kopuk. Defans-ortasaha-hücum hattımız arasında ciddi kopuluklar ve boşluklar oluşuyor.Ligin en kötü takımlarından Rize bile elini kolunu sallayarak geçti ortasahamızı.
Hala Onazi-Okay ikilisinin çok iyi olduğunu söyleyen hatta bu ikilinin önündeki Yusuf'la birlikte şampiyonluk için yeterli olduğunu düşünenler var.Bu hafta bjk maçı bu takımın çapını ortaya çıkartır. Adamların yedek kanat oyuncusu bize bir iki seviye atlattı olaya böyle bakarsanız aradaki farkı daha kolay anlayabilirsiniz.
Umarım yeneriz ama olası mağlubiyet beni şaşırtmaz.
Bu maçta sert bir tokat da yiyebiliriz buna da hazırlıklı olmak lazım.
Bence bu maç takımın çapı kadar Ersun Hoca'nın da teknik direktörlük bilgisini göstereceği bir maç olacak.
Ben beraberliğe razıyım hatta sevinirim.

yusuf, onazi, okay 3lüsü Türkiyeyi gectim, avrupanin en genc 5 ücllüsünde biridir

bunlarin sezon basi oynadiginlan bugün oynadigi arasinda daglar fark var
seneyede bugün oynadiklarina göre daglar fark olacak

simdiden bu 3 oyuncu en cok ikili mücadele kazanan orta saha, en hizli topu geri alan ortasaha, en cok kosan ortasaha, en sert ortasaha

en önemli eksikleri pas oyunu, bunuda her mac gelistiriyorlar

seneye bu 3 lü saglikli kalirsa canavar olacaktir
inanilmaz bir potansiyal var bu cocuklarda

Mehmet BAŞ
05.04.2017, 09:55
Açık konuşalım, Beşiktaş'ı yenmemiz sürpriz olur!
Fakat bu Beşiktaş'ı yenemeyeceğimiz anlamına gelmiyor.
Futbol bu, bir kırmızı kart olur, bir penaltı olur, sürpriz bir gol olur her şey değişir.
O nedenle inş. şans yanımızda olur diyorum.

Taktik, dizilim vb. konularında bir şeyler konuşmak istemiyorum.
Çünkü Beşiktaş hemen her anlamda bizden daha iyi bir takım gibi görünüyor.
Trabzonspor'un Beşiktaş'tan daha iyi olduğu tek yer "Defans" hattı gibi duruyor.
Bu maçta yine iyi savunma yapar ve iyi çıkarsak maça ortak oluruz.

Ama yine de dediğim gibi gerçekçi olmakta fayda var. Beşiktaş maçı bizim için ölçü değildir.
Ama olur da kazanırsak "ŞAHANE" olur. Çok çok iyi bir hava yakalarız.
Ve Medicalpark'ta bundan sonra kolay kolay bileğimiz bükülmez!
Allah yar ve yardımcımız olsun. Kazanan Trabzonspor'umuz olsun.

artvints
05.04.2017, 09:57
2-0 alırız.

gerenimo
05.04.2017, 09:58
zavallı trabzsonspor taraftarı rakip takımın teknik direktörünü takımından, futboldan çok konuşuyor. yahu bırakın takıntıyı, elmayla armutu karıştırmayın. evet şenol güneş efsanedir, önemli bir insandır ama şuan için rakip teknik direktörden başka bir şey de değildir. konu aslında bu kadar basit. bence artık takımımızı, oyun yapımızı ve bjk neler yapabilir bunu konuşalım.

Adem Erdoğan
05.04.2017, 10:15
Gs maçına göre içim çok daha rahat ama yine de beraberlik iyidir diyorum. :)

Bilall61
05.04.2017, 10:15
Beşiktaş geçen seneki Beşiktaş değil.Akıllı oynarsak galip geliriz.Oğuzhan-Atiba ikilisini Okay-Onazi yiyecek diye düşünüyorum.Beşiktaş'ın orta sahasını Okay-Onazi geriye yaslar.Dolayısıyla bunu gerçekleştirirdiğimiz takdirde maç bizim lehimize dönecektir.Tek sıkıntımız gol sorunu.

Meydan 08
05.04.2017, 10:21
galibiyetin sürpriz olacağına inanlara şaşırıyorum gerçekten ilk yarı hakemle yendiler onlarda değişik bişey yok bizde ise 180 derece farklılık var yenmeyi bırak ezeriz bunları uzaktan atabilirler belki ama biz daha çok atarız sonuç olarak. kız istemeye gidecez tarihi değiştiremedim bi türlü gs galibiyetinin zevkine varmıştım bunun tadı başka olacaktı gidemiyecem ama ordaymışım gibi tatlı olacak. şenol hoca mı sadece rakip takımın teknik direktörü olacak cumartesi günü.

selcuk
05.04.2017, 10:23
akyazida klima varmi

Fatih Özkan
05.04.2017, 10:31
BJK'nin GS ile oynadığı son maç geliyor aklıma... O duran top olmasaydı maç büyük ihtimal berabere bitecekti. Kaldı ki GS'nin verilmeyen penaltısı da söz konusuydu. Allah'ın izniyle galip geleceğimize inanıyorum. Şenol Güneş bu tip maçlarda bekleneni veremiyor.

Faik Yılmaz
05.04.2017, 10:40
İlk yarıda dökülen Trabzonspor'u......

Quresma'nın Yusuf'un ayağına yaptığı direkt kırmızı ve

Oğuzhan'ın attığı dirseklerden dolayı alması gereken kırmızı olmak üzere 2 kırmızıyı ve 1 penaltımızı es geçip hakem desteğiyle zor yenen Beşiktaş'ı neden yenemeyeceğiz anlamıyorum.....

Trabzpnspor Trabzonspor gibi oynarsa ülkemizde yenemeyeceğimiz takım yok.....

Avrupa daha farklı ama ülkemizde canla başla oynayıp yenilmeyecek hiç bir takım yok diye düşünüyorum....

Beşiktaş maçına özel konuşacak olursakta Quresma'ya bütün takımlar çok boş alan bırakıyor. yayla gibi koşuyor istediği yerlere....Kilitle Quresmayı , Taliscayı...
Defanstada Atibayı boz.....

Birde defansa çekilmeyeceksin Beşiktaşı orta sahada bozacaksın.....

Ersun Hoca gereken önlemleri alacaktır diye düşünüyorum. Hakem tarafından sabotaja uğramaz isek ve yukarıdaki hususlara dikkat eder isek Beşiktaşa en kötü ihtimalle yenilmeyiz diye düşünüyorum

saygılarımla

İlker Yazıcıoğlu
05.04.2017, 10:41
Açık konuşalım, Beşiktaş'ı yenmemiz sürpriz olur!
Fakat bu Beşiktaş'ı yenemeyeceğimiz anlamına gelmiyor.
Futbol bu, bir kırmızı kart olur, bir penaltı olur, sürpriz bir gol olur her şey değişir.
O nedenle inş. şans yanımızda olur diyorum.

Taktik, dizilim vb. konularında bir şeyler konuşmak istemiyorum.
Çünkü Beşiktaş hemen her anlamda bizden daha iyi bir takım gibi görünüyor.
Trabzonspor'un Beşiktaş'tan daha iyi olduğu tek yer "Defans" hattı gibi duruyor.
Bu maçta yine iyi savunma yapar ve iyi çıkarsak maça ortak oluruz.

Ama yine de dediğim gibi gerçekçi olmakta fayda var. Beşiktaş maçı bizim için ölçü değildir.
Ama olur da kazanırsak "ŞAHANE" olur. Çok çok iyi bir hava yakalarız.
Ve Medicalpark'ta bundan sonra kolay kolay bileğimiz bükülmez!
Allah yar ve yardımcımız olsun. Kazanan Trabzonspor'umuz olsun.

Gaza gelmemek lazım, gerçekçi olmak lazım.
Yıllarca beraber oynayan bir kadrosu var kargaların.
Haliyle, daha bir takım görüntüsü vermeleri normal.

Ama onları yenmemiz sürpriz olur cümlene asla ve asla katılmıyorum.
Keza, kargalar, evet iyi ve istikrarlı gidiyorlar ama biraz aklı başında oyun organizasyonu yapan bir takım, bu adamları aslında çok kolay yener.
Keza defans olarak çok hata yapıyorlar, bir şekilde şanslılar da.

Maça gs maçı gibi tempolu ve sıkı presle başlar, bu tempoya özellikle ilk yarının sonuna kadar yayarsak ki daha önce yaptık, kaybettiğimiz maçlarda bile yaptık, kargaları yeneriz...

7can61
05.04.2017, 10:42
Biz olamıyorsak kimin şampiyon olacağı kimsenin umrunda olmamalıdır.

Şenol hocayı severim ama trabzonlu olduğundan değil, içine bulunduğu iğrenç spor dünyasında sözü dinlenilecek bir kaç adamdan biri olduğu için.

Ayrıca bu sene kim şampiyonluğu hak ediyor diye sorsalar cevap bjk dir. Adamlar güzel top oynuyor izlerken keyif alıyorum. Aynı şekilde Trabzonsporda özellikle ligin ikinci yarısından itibaren güzel top oynuyor ve izlettiriyor. Uzun bir aradan sonra zevk almaya başladım maçlardan.

Şenol Güneşli bjk yi evire çevire yenelim alkışlayıp gönderelim. Bu kadar basit, neden dallanıp budaklanıyor bu konu anlamıyorum.

İlker Yazıcıoğlu
05.04.2017, 10:44
Şunu da unutmamak lazım.
En berbat halimizle, bu herifleri hakem aldı elimizden...
Takımımız çok harika oynamıyor olabilir ama takım olma yolunda ciddi mesafe katettik.
İkinci yarıdaki başarının sırrı da bu gibi duruyor.

Yenilsek de dünyanın sonu değil ama yeneceğiz inşallah..

zafer6161
05.04.2017, 10:47
gs maçından daha kolay gececek...hatta erken gol bulursak fark atarız.ciddiyim..
gs kapalı oynadı bjk açık oynarsa işimiz kolay

İlker Yazıcıoğlu
Kargaları yenersek eğer, kargalardan çok, Şenol hocayı eli boş göndereceğimiz için sevineceğim...

seçuk
Şenol hoca bjk ye gitti gideli bir bjk sevdası toredi ortalikta. Hayırdır arkadaşlar bjk denen İstanbul takımı dostumuz oldu da biz mi bilmiyoruz. ? Bu durum TS felsefesine aykırıdır. Kendinize gelin Gs maçındaki konsantrasyonun yarısını görmüyorum taraflarda ne yazık ki. Hocası kaptanı yöneticisi Vs. Farketmez. Rengi Vs farketmez geleni yenmek boynumuzun borcudur. Gevşemeyelim. Yeneriz inşallah.

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertan OKUMUŞ
05.04.2017, 11:10
Şenol hoca bjk ye gitti gideli bir bjk sevdası toredi ortalikta. Hayırdır arkadaşlar bjk denen İstanbul takımı dostumuz oldu da biz mi bilmiyoruz. ? Bu durum TS felsefesine aykırıdır. Kendinize gelin Gs maçındaki konsantrasyonun yarısını görmüyorum taraflarda ne yazık ki. Hocası kaptanı yöneticisi Vs. Farketmez. Rengi Vs farketmez geleni yenmek boynumuzun borcudur. Gevşemeyelim. Yeneriz inşallah.
HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özellikle Tolgay'ın transfer sürecini hatırlayın ve her ne kadar davranışlarını tasvip etmesemde o dönemki başkanımızı muhatap kabul etmeyen Fikret Ormanı ve Ahmet Nur Çebinin konuşmalarını hatırlayın,maç sonu başkanlarının "10 kişiyle de zaten yenerdik" açıklamalarını hatırlayın,düşmanlık yapın demiyorum ama bizi yıllarca küçümseyen,hakir gören "burası leş gibi hamsi kokuyor" tezahüratını dillendirenlerle dostluğumuz olamaz,olsa olsa sadece olması gereken düzeyde nezaket ve centilmence davranış olur ama fazlası olmamalı

olcay_61
05.04.2017, 11:13
akıllı ve baskılı oynarsak kazanırız
maçın en çok konuşulan ismi Rodallega olur, umarım Alanya maçındaki gibi konuşulmaz...

Bilall61
05.04.2017, 11:21

Keza, kargalar, evet iyi ve istikrarlı gidiyorlar ama biraz aklı başında oyun organizasyonu yapan bir takım, bu adamları aslında çok kolay yener.

Maça gs maçı gibi tempolu ve sıkı presle başlar, bu tempoya özellikle ilk yarının sonuna kadar yayarsak ki daha önce yaptık, kaybettiğimiz maçlarda bile yaptık, kargaları yeneriz...
Fabri/Adriano-Tosic-Marcelo-Gökhan/Atiba-Oğuzhan/Babel-Talisca-Quaresma/Cenk

Beşiktaş'ın son maçtaki onbiri.Bunların hangisi yıllarca beraber oynadı?

OzcanHan61
05.04.2017, 11:25
Arkadaslar senol menol hic bir eski veya yeni futbolcu, teknik adam, sporcu Trabzonspordan üstün degildir gümüshaneli arkadas insallah ironi yapmistir diye temenni ediyorum, birakin bu senol yalakasini gittigi yerde mutlu mesut kargalariyla spor hayatini sürdürüyor biz kendi isimize bakalim bazi arkadaslarin abilerin dedikleri gibi besiktasin hücumda iki kritik oyuncusunu (quaresma, tallisca) kilitlersek orta sahada pres yaparsak bence rahat aliriz bu maci, daha öncede dedigim gibi savunmasi düzgün hücum yönü standart her takim besiktasi rahat yener, bizim ligteki kötü savunmalar ve Türk futbolunun vahim durumu sebebiyle besiktasi hücum yönü güclü bir takim olarak görüyoruz...

Yiğit Gayretli
05.04.2017, 11:26
Geçen sezon ilk maçta yendiğimiz, bu sezon ilk maçta kafa kafaya oynadığımız ve hakem ile elimizden kurtulan bjk'yi çok abartıyorsunuz. Bizden tek artıları, skora bireysel olarak etki edebilen adamlarının çok oluşu... Ki biz hem geçen sezon başına hem de bu sezon başına göre çok çok daha iyi durumdayız şimdi.

İlker Yazıcıoğlu
05.04.2017, 11:39

Genel itibariyle söylüyorum kardeşim,
sonuçta ben de bunun önemli olmadığını , maçı alacağımızı ifade ediyorum.
Net anlatamadım sanırım?

OzcanHan61
05.04.2017, 11:40
Geçen sezon ilk maçta yendiğimiz, bu sezon ilk maçta kafa kafaya oynadığımız ve hakem ile elimizden kurtulan bjk'yi çok abartıyorsunuz. Bizden tek artıları, skora bireysel olarak etki edebilen adamlarının çok oluşu... Ki biz hem geçen sezon başına hem de bu sezon başına göre çok çok daha iyi durumdayız şimdi.
katiliyorum, kimi arkadas yillardir beraber oynuyorlar diyor kimisi hücum yönünden bahsediyor bence alakasi yok kadronun geneli kadroya yeni katilan fakat kaliteli isimler, galatasayinda zamaninda yaptigi gibi 3-4 kaliteli ofansif oyuncu aldigin vakit bu ligi domine edebiliyorsun

Mehmet BAŞ
05.04.2017, 11:52

Umarım sizin dediğiniz gibi önde iyi basıp istediğimiz sonucu alırız.
Ama bir gerçek var ki Beşiktaş arkadan da iyi top yapıyor.
Bence kazanmamız için mükemmele yakın oynamamız lazım.
Hocamız Ersun Yanal'a güveniyorum. Beşiktaş'ı en iyi şekilde analiz edecektir.
Dilerim şans bizimle olur :o

artvints
05.04.2017, 12:02
oyuncuların top kapmak için ekstra enerji harcamaması gerek, önemli olan pası atılacak alanların kapatılması, piskolojik baskı. alan ve boş oyuncu bulamayan rakip pas hatası yapacaktır. rakibi kovalayıp topu alamamak bizi zora sokar. bunları en iyi ersun hoca bilir. gs ve karabük maçlarındaki taktik ideal ama daha fazla pozisyona girmemiz gerek. castillo'nun sade ve temiz oynaması lazım, onun ekstralarına ihtiyacımız var.

bjk'nin topu kaptırdıktan sonra suni bir baskısı var, top kimdeyse üstüne doğru koşup strese sokuyorlar. orta saha oyuncuları boşluğa çıkıp bu baskıyı kırması gerekir, hızlı geçersek pozisyon olur, en kötü geri koşarlar. onazi ve uğur'un dikkatli olması lazım bu pasları atarken. olcay merkeze girip top alır, bu baskının kırılmasına yardımcı olur. çoğunlukla topun bjk savunmacılarında olması işimize gelir. oradan çıkmaya çalışırken mutlaka hataya zorlayacağız.

Mehmet BAŞ
05.04.2017, 12:02

Bu oyuncuların hepsinin bir arada oynamasına gerek yok ki kardeşim.
Adamların iskelet diye nitelendirdiğimiz oyuncuları yıllardır birlikte oynuyor.
Atiba - Oğuzhan - Qaresma - Cenk gibi oyuncular sürekli ilk 11'de oynuyor.
Bunun yanında daha kaliteli oyuncu aldıkları için Beck ve Tolga kenarda oturuyor. Bu sayıyı artırabiliriz.

Yani direkt ilk 11 oynamasa bile adamların kurduğu kadro büyük ölçüde hala ellerinde duruyor.
İster istemez bu durum bir oyun kültürünün oluşmasını sağlıyor. 2-3 oyuncu değişse bile sistem devam ediyor.
Bir gerçeği kabul etmek zorundayız. Adamlar Türkiye ölçeğinde önemli bir kadro planlaması yaptılar.
Yani demem o ki neresinden bakarsak bakalım adamların oturmuş bir kadrosu var.
Şimdi de bunun ekmeğini haklı bir şekilde yiyorlar.

CEMEFKER
05.04.2017, 12:07
Sezonun belki de " en raat maçı" nı oynicaz...

40 bin kişi, puan farkı, vitrin maç özelliği bizim takımı öne çıkarıyo...

Fahiş hata ( kart, penaltı..vs.) olmadıkça maç ve puanları bize daha yakın.

Paylaşımların telif hakkı saklıdır ™

Mehmet BAŞ
05.04.2017, 12:19
Özellikle Tolgay'ın transfer sürecini hatırlayın ve her ne kadar davranışlarını tasvip etmesemde o dönemki başkanımızı muhatap kabul etmeyen Fikret Ormanı ve Ahmet Nur Çebinin konuşmalarını hatırlayın,maç sonu başkanlarının "10 kişiyle de zaten yenerdik" açıklamalarını hatırlayın,düşmanlık yapın demiyorum ama bizi yıllarca küçümseyen,hakir gören "burası leş gibi hamsi kokuyor" tezahüratını dillendirenlerle dostluğumuz olamaz,olsa olsa sadece olması gereken düzeyde nezaket ve centilmence davranış olur ama fazlası olmamalı

Bjk, Fb ve Gs'nin en ezeli rakibi Trabzonspor'dur.Zira bu üç takımın yeri geldiğinde Trabzonspor'u alt etmek için ortaklık yaptıkları çoktur.
En nihayetinde bu üç kulüp kendi hükümranlıklarını devam ettirmek için birbirine arka çıkarlar.
Bence tüm Trabzonsporlu taraftarlar bu gerçeğin farkındadır.

Bjk özelinde de bir iki kelam etmek gerekir sanırım.
Özellikle Fikret Orman'ın her fırsatta Trabzonspor'a laf dokundurmasını şahsen unutmuyorum.
Ahmet Nur Çebi'nin de Trabzonspor'a yönelik olumsuz beyanları oldu.
Ayrıca bu iki şahsın Karadenizli olup İstanbul'a hizmet etmeleri kendileri için ayrı bir utanç vesikasıdır.

Açıkçası Aziz Yıldırım'dan sonra söylemleri ile nefret oluşturan bir Beşiktaş yönetimi var.
Sözde Karadenizli bu iki şahsın her seferinde Trabzonspor'a kaşınmasının sebebini merak ediyorum.
Sonuç olarak Trabzonsporluların Bjk'ya sempatik baktığını sanmıyorum.
Olsa olsa Şenol Güneş'i sevenlerin hocadan kaynaklı ilgisi vardır.
Bundan daha fazlası olmaz, olamaz diye düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2017, 12:31
akyazida klima varmi

Şenol Hocamıza gönderme yapmışsın :)

Arda'
05.04.2017, 12:49
Gs maçındaki hava yok gibi sanki

Yiğit SARI
05.04.2017, 12:56
Umarım kazanırız ama içimde son dakika golüyle berabere kalacakmışız gibi bir his var yoğun bir şekilde.

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2017, 12:57
Bu maçı alırsak BFK-GS ve İstanbul kulüplerinin aralarındaki maçları da düşünürsek 3. veya 4. olmak için büyük avantaj yakalarız

Yiğit Gayretli
05.04.2017, 13:07
oyuncuların top kapmak için ekstra enerji harcamaması gerek, önemli olan pası atılacak alanların kapatılması, piskolojik baskı. alan ve boş oyuncu bulamayan rakip pas hatası yapacaktır. rakibi kovalayıp topu alamamak bizi zora sokar. bunları en iyi ersun hoca bilir. gs ve karabük maçlarındaki taktik ideal ama daha fazla pozisyona girmemiz gerek. castillo'nun sade ve temiz oynaması lazım, onun ekstralarına ihtiyacımız var.

bjk'nin topu kaptırdıktan sonra suni bir baskısı var, top kimdeyse üstüne doğru koşup strese sokuyorlar. orta saha oyuncuları boşluğa çıkıp bu baskıyı kırması gerekir, hızlı geçersek pozisyon olur, en kötü geri koşarlar. onazi ve uğur'un dikkatli olması lazım bu pasları atarken. olcay merkeze girip top alır, bu baskının kırılmasına yardımcı olur. çoğunlukla topun bjk savunmacılarında olması işimize gelir. oradan çıkmaya çalışırken mutlaka hataya zorlayacağız.

Alan savunması defans yerleşiminde önemli. Eskidendi adam adama savunma olayları zaten. Bunun haricinde bizim takımın ve Ersun Yanal takımlarının tümünün karakteristik özelliği olan "şok pres" de doğru uygulandığında çok etkili bir sistemdir. Pres yapma işinin doğrusu; topun gittiği yere değil, gitme ihtimalinin yüksek olduğu yere top gitmeden koşuyu yapmaktır. gs maçında attığımız ikinci golden önce yapılan pres de buna güzel örnektir. Diğer türlüsünü Onazi maç içinde sürekli yapıyor. Evet bu şekilde rakip bir nebze de olsa rahatsız edilerek hataya zorlanabilir ama etkisi düşük, efor ihtiyacı fazla olur.

Gümüshaneli61
05.04.2017, 13:11
----------------------Onur------------------------
---------------------------------------------------
Pereira------Durica-----Ugur/Medjani------Mas
----------------------------------------------------
-----Onazi/Aytac El Maestro-----Okay----------
----------------------------------------------------
Olcay---------------------------------Castillo-----
----------------Yusuf Yazici----------------------
---------------------------------------------------
--------------Akhisarli Hugo (Dam dayi...:()--

Gol yememek cok önemli olacak zira Akhisarli silahimiz biraz zor gol atar. Gol atma isi Yusuf'a ve kanatlara düsecek. Bu macta Yusuf biraz daha ilerde oynarsa iyi olur. Bu mac Okay'in ve Onazi'nin de at gibi kosacaklari mac olmali. Macin kaderini orta saha belirleyecek. Ersun takimi dogru düzgün hazirlarsa ve dogru taktigi uygularsa, yani topu daha fazla rakip sahada tutmayi, maci aliriz. Besiktas'in hakemsiz kazanmasi biraz zor.

Arda'
05.04.2017, 13:17
Bu maçta stoper ikilisi kimlerde oluşacak onu merak ediyorum.

Medjani - Durica
Uğur - Durica
Medjani - Uğur

Bjkde büyük ihtimal Aboubakar oynayacak gs maçındaki gibi önde basarsak sıkıntı çıkabilir abou hızlı forvet. Geriye çekilip kontra oynarsak da bjk affetmez merak ediyorum hoca nasıl bi taktik kuracak.

artvints
05.04.2017, 13:21
Umarım kazanırız ama içimde son dakika golüyle berabere kalacakmışız gibi bir his var yoğun bir şekilde.
benim de aklıma pancu'nun son dakikada attığı golle berabere kaldığımız maç geldi. iki takımın performansları o zamanı hatırlatıyor.

bjk genel olarak büyük maçlarda zorlandı, kazanamadı. gs gibi zayıf takımları yendiler.

Yiğit SARI
05.04.2017, 13:24
benim de aklıma pancu'nun son dakikada attığı golle berabere kaldığımız maç geldi. iki takımın performansları o zamanı hatırlatıyor.

bjk genel olarak büyük maçlarda zorlandı, kazanamadı. gs gibi zayıf takımları yendiler.

http://tr.beinsports.com/video-galeri/trabzon-besiktasdunden-bugune/pancunun-unutulmayan-golu

10-11'deki deplasmandaki maç da çok iyiydi o seneki bordo formayı almama sebep olmuştu :D

atomantcum
05.04.2017, 13:28
Alan savunması defans yerleşiminde önemli. Eskidendi adam adama savunma olayları zaten. Bunun haricinde bizim takımın ve Ersun Yanal takımlarının tümünün karakteristik özelliği olan "şok pres" de doğru uygulandığında çok etkili bir sistemdir. Pres yapma işinin doğrusu; topun gittiği yere değil, gitme ihtimalinin yüksek olduğu yere top gitmeden koşuyu yapmaktır. gs maçında attığımız ikinci golden önce yapılan pres de buna güzel örnektir. Diğer türlüsünü Onazi maç içinde sürekli yapıyor. Evet bu şekilde rakip bir nebze de olsa rahatsız edilerek hataya zorlanabilir ama etkisi düşük, efor ihtiyacı fazla olur.

Bu yazıyı okurken gözlerimin önünde Aytaç canlandı. Top sağa atılıyor Aytaç sağa dönüyor, sola atılıyor sola dönüyor, arada imkan olursa bi de çalım yiyor.

hofsaale
05.04.2017, 13:49
rüyamda quaresma bizim oyuncuya iki yumruk atti ve kirmizi görmedi... öndeydik...

ilelebeTS
05.04.2017, 13:50
Şurada yapılan karamsar yorumların çoğu, takımların son maçlarına göre yapılıyor. Bu maçı yorumlarken iç sahadaki Trabzonspor ile dış sahadaki bjkyı kıyaslayın. Rize maçında kötü oynamamız iç sahada gol dahi yemediğimiz gerçeğini değiştirmez.

bjk puan almak istiyorsa bunun lanet bedelini ödemek zorunda. :D(matrix filminden replik)

Bu arada rüyamda 4-1 kazanıyorduk. Hayırdır inşallah..

Yiğit SARI
05.04.2017, 13:53
rüyamda quaresma bizim oyuncuya iki yumruk atti ve kirmizi görmedi... öndeydik...

:D

Spor toto süper lig özeti gibi olmuş o nasıl rüya.

61_Hasan_69
05.04.2017, 14:22
3 ıstanbul takımı arasında en nefret ettiğim takım bjk . Umarım onları sahaya gomeriz

Ermanusta
05.04.2017, 14:36
Yaşım itibarıyla ben maça daha temkinli ve güvenlik penceresinden bakıyorum
Burada kolay yoldan bol galibiyet alırız,ilk maçı örnek gösterip gaz veren genç arkadaşlara katılmıyorum
Öncelikle ilk maçı Napoliyle oynayan yorgun ve 2 forvetli BJK ile 3 gün sonra sahasında oynadık
Ne bizim o gunkü kadromuz sahada olacak nede onların ofansif kadrosu
Şenol hoca bekleri geriye çeker orta sahayı Atibanın yanına defansif oyuncu koyar ve oyunu kitlemeye yönelik oynatacaktır.
Sahada büyük stresi ve gelgitleri , Trabzonsporun varlığı ile BJK nin TD Şenol Güneş yaşayacaktır.

Adanasporlada oynasak bakış açım değişmez.

Şu anki Anket sonuçları olması gereken durumu özetliyor zaten

SALDIRAY
05.04.2017, 14:58
Kazanacağımızı düşünüyorum. Beraberlik kötü sonuç olmaz.

Ozan Gözaçan
05.04.2017, 15:03

o gol suratıma oldu benim ... tam topun girdiği yerin arkasında izliyordum maçı . o gol suratımda patlayan bir goldür. Saniye saniye yaşadım gol oluşunu o vuruşun. Hayatımın en kötü günlerinden biridir. Arkadaşlar zorla çıkarmışlardı maçtan beni. Ağlamakdan helak olmuştum ... Hala daha da beşiktaş maçlarında o top gelir gol olur ve suratımda patlar ... ve sen diyince yine yaşadım o anı ...

Soner Albayrak
05.04.2017, 15:33
o gol suratıma oldu benim ... tam topun girdiği yerin arkasında izliyordum maçı . o gol suratımda patlayan bir goldür. Saniye saniye yaşadım gol oluşunu o vuruşun. Hayatımın en kötü günlerinden biridir. Arkadaşlar zorla çıkarmışlardı maçtan beni. Ağlamakdan helak olmuştum ... Hala daha da beşiktaş maçlarında o top gelir gol olur ve suratımda patlar ... ve sen diyince yine yaşadım o anı ...

Bir kafeteryada izlememe rağmen hayatımda unutamadığım BJK maçlarındandır o maç.

Golden önce Erman Güraçar sığırı Pancu'nun ayağına topu verip vuruş yapana kadar bir güzel eşlik etmişti kendisine.

BJK'nin yenilmezliğini sonlandıracaktık, avucumuzun içindeydi resmen. Hayatımda öyle hayal kırıklığı yaşadığım çok az an vardır.

A.Gökhan AKIN
05.04.2017, 15:45
Kimse sahada Rize maçındaki trabzonspor un olacağını düşünmesin.Çıkacağız oynayacağız çatır çatır yeneceğiz eziktaşı

carantinas
05.04.2017, 15:54
Daha öncede yazdın Rize maçında rezil oynamamız bizim lehimize oldu bence. Bu maç çok farklı olacak inşallah. BJK çok aman aman saldıracağını sanmıyorum iyi daraltırsak şuan bizim orta saha ve kanatlar daha yaratıcı çok rahat pozisyon buluyoruz sadece içeri sokmada sıkıntımız var.

İzmirliTS
05.04.2017, 16:00
Seyirciyi arkasına almış hırslı ve formda bir Trabzonspor bu Beşiktaş'ı yener.
Bunun için maça iyi başlayabilmek ve kaza golü yememek önemli.
Herşey ilk 30 dk'da belli olur. İyi başlayıp 2 farklı üstünlüğü yakalayabilirsek maç 3-1 biter.
Lakin, son 30 dk'ya tek farklı üstünlük ile girersek yine arkaya yaslanacağımızdan maç 1-1 biter.
Kötü başlarsak ve son 30 dk'ya tek farklı mağlubiyetle girersek , Beşiktaş maçın sonlarında genelde çuvalladığından yine 1-1 biter.
Mağlubiyet hariç her türlü sonuç beni tatmin eder.

B.Yiğit
05.04.2017, 16:11
Önümüzde ki iki maç bu sezonki yerimizi belirleyecek. Antalya maçı bjk maçından zor geçecek o yüzden bu maçı kazanmalıyız. Eğer 2/2 yaparsak kesinlikle ilk 3-4 de bitiririz ligi.

İlker Yazıcıoğlu
05.04.2017, 17:01
akyazida klima varmi
Hahaaa:)
Süpersin...

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2017, 17:17
Cumartesi akşamı GS maçındaki ambiansı ve coşkuyu oyuncularımıza verelim, galibiyetin keyfini birlikte yaşayalım.

castillo61
05.04.2017, 17:17
Daha öncede yazdın Rize maçında rezil oynamamız bizim lehimize oldu bence. Bu maç çok farklı olacak inşallah. BJK çok aman aman saldıracağını sanmıyorum iyi daraltırsak şuan bizim orta saha ve kanatlar daha yaratıcı çok rahat pozisyon buluyoruz sadece içeri sokmada sıkıntımız var.

bundan orta sahamızın haberi var mı?

HOPA'LI TS'Lİ
05.04.2017, 17:19
bir kafeteryada izlememe rağmen hayatımda unutamadığım bjk maçlarındandır o maç.

Golden önce erman güraçar sığırı pancu'nun ayağına topu verip vuruş yapana kadar bir güzel eşlik etmişti kendisine.

Bjk'nin yenilmezliğini sonlandıracaktık, avucumuzun içindeydi resmen. Hayatımda öyle hayal kırıklığı yaşadığım çok az an vardır.

erman güracar mahvetmişti bizi o maçta son saniyede, üzülerek ve kahrolarak eve dönmüştüm.
80'de tekke'nin mükemmel kafa golüne yazik olmuştu

61_Hasan_69
05.04.2017, 17:31
Bu sezon özellikle maç tahminlerimin çoğu tuttu bilen bilir . Bu konuda iyiyimdir yani :) Ve bu maç için çatır çatır oynayıp yeneceğiz diyorum . 2-1 geçiyor içimden 3 te olabilir

UĞUR DURTAŞ
05.04.2017, 18:04
rize maçındaki kişiliksiz oyun çok düşündürücü,
o güzel çıkışın devamındaki oynanan oyun hayal kırıklığı
sadece ama sadece kazanılan 3 paun,
iyi futbol oynayıp,rize ile berabere kalsaydık,
bjk maçı için olumlu düşünürdüm,
ama,şimdi öyle düşünmüyorum,
ligin en iyi, en hızlı paslaşan takımıyla oynuyoruz,
*
onur: iyi hoş ama degajları çok kötü,geri pasındaki vuruşları berbat bir türlü bu yönlerini geliştiremiyor.
pereia :3 haftadır resmi maç oynamadı,takımın en tecrübeli oyuncusu bu maçta çok iş düşecek,
duricca: bazen riskli oynuyor,sakatlandığı pozisyonu hatırlayın pas vermesi gerekirken topu anlamsızca sürdü ve sakatlandı,
çok tecrübeli klas bir oyuncu özellikle bjk karşısında sade oynamalı ve adamını kaçırmamalı,
uğur:çok gereksiz faul yapıyor,2 dakikada 2 sarı kartlık hareketler yapmamalı,
tehlikeli yerlerde özellikle faul yapmamalı,pahalıya mal olabilir,
mas:milli maçta sakatlandı,keşke rize maçında akbaşla başlasaydı,oda takımın durgun ismiydi,
çok hata yaptı,yorgundu,bjk maçında çok ama çok dikkatli olmalı,karşısındaki oyuncular tehlikeli oyuncular
onazi:ben oynadığı oyunu beğenenlerden değilim,çok ağır olduğu düşünüyorum,rakip ataklarında rakip tüm koşularda onaziyi geçiyor,
ileriyede albenisi pas atamıyor ne kaldı geriye.....
okay:çok mücadele ediyor,çok koşuyor ama boşa koşuyor
okayı şahsım adına şöyle özetlemek isterim,orta sahada kendisine en yakın rakip oyuncu 5-6 metre uzağında
o alanı rakip kaleye doğru hızlı depar atarak geçme gibi düşüncesi olmuyor,ileriye pasta vermiyor,
okay ne yapıyor geriye dünüyor onura geri pas veriyor.
castillo:soğuk kanlı değil,çok hızlı,çalımda atıyor final kızmına gelince beyni duruyor.
halbuki birazcık kafasını kullansa ne goller attırır ne goller atar çok zamana ihtiyacı var çokkk
olcay:takımın ikinci yarıdaki çıkışının baş aktörü,rizede topa vuracak güçü yoktu,çok soğukkanlı
bjk maçında o klasını gösterecektir inşallah,
yazıcı:değerimiz,gs çaına kadar 2-3 maçlık bir durgunluğu vardı,gs maçında attığı mükemmel golle kendine geldi,
kendisine çok güveniyorum,
rodi:akhisardaki rodi değil,rize maçında vurdumduymazlığı canımı çok sıktı
oyuna yeni girmiş 85 dakika ter dökmüş yorlmuş oyuncuyu geçemiyor çalım anlamında değil koşu anlamında
bjk maçındaki gol silahımız inşallah gol atar,kendine gelir,
yusuf erdoğan:çok kısa; bitmiş durumda.
özel hayatı araştırılmalı??çok net.

Enes Coşkun
05.04.2017, 18:09
Umarım kazanırız,beraberlikte kötü değil.

Adem Akyüz'
05.04.2017, 18:32
Beraberlik iyi sonuç olur bence. Yakaladığımız havayı kaybetmemek için mağlup olmamak çok önemli.

emrahtuna
05.04.2017, 18:59
rize maçı bjk maçı için bi gösterge olmayacaktır diye umuyorum. referans almamız gereken maç kesinlikle gs maçı. devamlı pres ile ısırarak isteyerek oynarsak galibiyet neden olmasın.

Doğukan Uçan
05.04.2017, 19:05
video efsane olmuş helal

https://www.youtube.com/watch?v=9MKayZd0ONU

ccd6167
05.04.2017, 19:11
video efsane olmuş helal

https://www.youtube.com/watch?v=9MKayZd0ONU

Bu işi kim yapıyorsa bence dünyada en iyi yapanlardan.. Cidden profesyonel olarak en kaliteli işimiz

cubido
05.04.2017, 19:59
yusuf, onazi, okay 3lüsü Türkiyeyi gectim, avrupanin en genc 5 ücllüsünde biridir

bunlarin sezon basi oynadiginlan bugün oynadigi arasinda daglar fark var
seneyede bugün oynadiklarina göre daglar fark olacak

simdiden bu 3 oyuncu en cok ikili mücadele kazanan orta saha, en hizli topu geri alan ortasaha, en cok kosan ortasaha, en sert ortasaha

en önemli eksikleri pas oyunu, bunuda her mac gelistiriyorlar

seneye bu 3 lü saglikli kalirsa canavar olacaktir
inanilmaz bir potansiyal var bu cocuklarda

Hepsini geçtim en sert ortasaha dedin ya onun tutar tarafı yok.
En çok top kapan ortasaha olabilir ama bu tek başına yeterli bir kriter değil.
Her maçı seyrederim, en kolay geçilen ortasahaşardan biri bizim ortasaha.
Onur'un bu kadar top kurtarmak zorunda kalmasının nedenlerinden biri.
Kaldı ki bu ortasahanın ağırlığı en büyük dezavantajı.
Pozitif tarafta Ben sizden tam akdine bu üçlünün en güçlü yanının pas oyunu olacağını düşünüyorum.

Ayrıca biz ne düşünürsek düşünelim seneye bu üçlüden minimum bir muhtemelen ikisinin ilk 11'de olmayacağını biliyorum.

Anıl C
05.04.2017, 20:30
Taraftar doğru şekilde maçta takımına destek olursa bu maçı alırız.
Ayrıca Yanal'ın bjk analizi de önemli.

Hüseyin Çümen
05.04.2017, 20:59
2. yarı yenilmezliğimiz devam ettirerek en fazla puan toplayan takımız. 2. yarı ciddi oranda oyunumuzda iyileşme var hemen her maçı iyi oynadığımız bir gerçek. böyle bir seri içerisinde arada takım oyunu düşecek ve puan kayıpları olacaktır. riza maçıda tam böyle bir maçtı ciddi eksiklerimiz vardı ve kötü oynadık. bu maç yenilsek şaşırmazdık ama bumaçı bile aldık. şimdi bjk maçında takım konsantrasyonu üst düzey olacak eksikler dönecek ve deplasmanda çok başarılı top oyanayaman rakibimizi güzel oyunla sahaya gömme zamanı. kimse rize maçına ve bjk nin gençler maçına bakmasın.

U.Sadıkoğlu
05.04.2017, 21:36
Gs Başakşehir'e çok büyük ihtimalle puan bırakacak FB ile makas dar GS ile makası daraltmak için mutlaka kazanmalıyız.

Kubilay ŞAHİN
05.04.2017, 21:53
Şenol Güneş Stadında oynayacağımız beşiktaş ile teknik direktörü şenol güneş karşısında takımımıza güveniyorum.

İşin ciddiyetine gelirsek, bu gibi maçlardaki en büyük avantajımız konsantre olmamız. Yeterki konsantre olalım, basalım, top çalalım, paslı oynayalım. Gerisi zaten sırasıyla geliyor.

Saint Castillo
05.04.2017, 22:16
Rize maçı ölçü değil , takım iyi yolda.

Orta sahamız topsuz oyunda rakipten canlı ama ama uç ve kenarlar oyuncuları kendilerine gelen topların büyük çoğunluğunu kaptırırlarsa rakip beşlinin paslaşmalarında ortada 3 divane olurlar o kadar.

Ahmet Almacı
05.04.2017, 22:16
Çok değil şuan napolinin juventusa yaptığı oyun anlayışın yarısını yapsak ilk yarıyı önde kapatabiliriz

Hüseyin Çümen
06.04.2017, 00:32
2 r hafta önce istanbulda kayseri bunları sahadan silmişti. Bizde sileceğiz inşallah büyük ihtimal ilk golümüzü yiyeceğiz ama yediğimizden fazlasını atacağız

Erkan A.
06.04.2017, 02:09
gargalarin cezali veya sakat oyuncusu yokmu ???

Ermanusta
06.04.2017, 07:20
Günaydın Trabzon

Resitale 2 gün kaldı.
Hazırmıyız?

Şenol hocamızı saygıyla ağırlayalım,
Takımını saygılı ve bilgili oyunumuzla yenelim
Kolbastıyla evlerine ugurlayalım.

Saygı ve sevgilerimle

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2017, 07:41
Yine bir koreografi bekliyorum.
GS maçındaki DİK OYNA çok güzeldi.

Ermanusta
06.04.2017, 08:01
gargalarin cezali veya sakat oyuncusu yokmu ???

Ben Kartallar yalnız uçar diyen Şenol hocamın takımı diyecegim ,
Ama Fırtına büyüktür Kartaldan, savurur atar.
Aboubakar cezalıydı ama bu hafta oynayabilir.Sakat oyuncusu bulunmuyor.
Sadece geçen hafta kalecileri Fabrinin sağ gözüne top gelmiş 3 gün gözü kapanmıştı tedaviyle açtılar sanırım
oynayacak durumda
Ama bizim mactan 3 gun sonra Lyon deplasmanı var ,madden olmasada manen kafaları sakat olacak

signal
06.04.2017, 09:05
Bana göre son oynadığımız Rize maçındaki futbol bu maçtaki beklentiyi düşürdü. Umarım galip geliriz.

UĞUR DURTAŞ
06.04.2017, 09:12
Mete kalkavan denen eyyamcı fanatik bjk li olan bu kişiliksiz ilk yarıdaki maçımızı yönetmişti,bizi katletmişti.
maçın hakemi çok önemli,
2 adayım var;
*Hüseyin göçek
*Yaşar Kemal uğurlu
**
inşallah yaşar kemal uğurlu yönetir.

Emre İskender
06.04.2017, 09:23
2017 deki şaha kalkışın, 10 maçtır yenilmemenin taçlandırma maçı...

3 puandan fazlası... Seneye büyük mesaj...

61trabzonomer
06.04.2017, 09:42
Ümit öztürk hakem olsun, oyunu oynatıyor en azından, şuan için en beğendiğim hakem,

Ertan OKUMUŞ
06.04.2017, 10:36
Mete kalkavan denen eyyamcı fanatik bjk li olan bu kişiliksiz ilk yarıdaki maçımızı yönetmişti,bizi katletmişti.
maçın hakemi çok önemli,
2 adayım var;
*Hüseyin göçek
*Yaşar Kemal uğurlu
**
inşallah yaşar kemal uğurlu yönetir.
Halil Umut Meler :ok

Yiğit Gayretli
06.04.2017, 10:37

Rize maçını yönetti.

carantinas
06.04.2017, 11:03
bundan orta sahamızın haberi var mı?

Neden böyle sorduğunuzu anlamadım ikinci yarı başladığından beri takımın gol pozisyonuna girme konusunda bir iki maç hariç sorun yaşamadı. Çok kaçırıyoruz AMC oynayan oyuncun asist ve gol ükü çekmiş, kenarlarda oynayan oyuncuların yine gol ve asistlerini yapmışlar. Onazi bu süreçte aisist yaptı Okay gol attı.??? Çok kötümser bakılacak bir durum yok bence takım ortasahada belli bir standarda ulaştı. BJK maçlarını da izliyorum genelde cizgiden kenarlardan oyunlarını kurmaya çalışıyorlar. Ortada baskı yediklerinde bazen bocalıyorlar ikinci yarı BJK ilk golü atana kadar çok problem yaşıyor.

Oktay AKKUŞ
06.04.2017, 11:26
Bjk ve Antalya maçlarında yenilmemek hedef olmali.

UĞUR DURTAŞ
06.04.2017, 11:40
**
Sayın Ertan abi;

bir hakem bir takımın peşpeşe 2 maçına verilmez.
Meler, rize maçını yönetti.
Hüseyin Göçeği sevdiğim için yazmadım,mhk nın verebileceği 2 hakemi yazdım ben.

Ertan OKUMUŞ
06.04.2017, 11:43
**
Sayın Ertan abi;

bir hakem bir takımın peşpeşe 2 maçına verilmez.
Meler, rize maçını yönetti.
Hüseyin Göçeği sevdiğim için yazmadım,mhk nın verebileceği 2 hakemi yazdım ben.

Tamam abicim,son maçımızı takip edemedim, Halil Umut Meler ve Yaşar Kemal Uğurlu şuan ligde en düzgün maç yöneten ve etki altında çok kalmayan hakemler,bunlar hata yapsalarda yönetim ve yaklaşımları güzel

Yiğit Gayretli
06.04.2017, 11:45
Ligde ön alan baskısını en iyi yapan takım biz olabiliriz mevcut durumda... bjk'nin de geriden top çıkarırken en kritik adamı Atiba. Maçın dengede kalması Okay'a, bize doğru kayması ise Yusuf ve Onazi'nin yapacağı ekstra baskıya bağlı.

Ayrıca Pereira'nın da karşısında oynayacak olan Quaresma'yı yıllardır çok iyi tanıdığını, hatta ciğerini bildiğini de atlamamak gerek... Talisca ve Oğuzhan'ın bizim orta sahamıza ne tempo ne de fiziksel olarak üstünlük kurma şansı yok. Tek şansları Atiba... Onu da ekstra baskı ile stoperlerin arasına gömmeliyiz. O zaman bjk'nin sinirlerini kesmiş olacağız. Pereira'nın da Quaresma'nın üstüne oynayarak oyundan attıracağını varsayarak bir uzuvlarını kesmiş olacağız.

Hücum etmelerine fırsat vermezsek (gs'ye yaptığımız gibi), sinirleri bozulacak. Oğuzhan, Talisca, Q7 ve Babel topla buluşamayınca oyundan kopan; zaman zaman da sinirlenerek hareketlerine hakim olamayan oyuncular. Bunu Ersun Hoca'nın da çözmüş olduğunu düşünüyorum. Bu oyuncuların topla bağlantısı azami düzeyde engellenmeli. Onlar ne kadar top almak için geri gelirse, ne kadar topla oynama süresi azalır ve buluşması zorlaşırsa, o kadar kopacaklar oyundan.

bjk'yi mümkün mertebe göbekten yaptığımız varyasyonlarla delmeye çalışmalıyız. Rodallega'yı stoperlerin kucağına bırakmadan, aralara toplar atarak kullanmamız da şart. Burada en büyük görev de Yusuf'a düşüyor. Ceza sahası içini sürekli zorlamalı, oralarda devamlı arayışta olmalı. "Aman yerimi kaybetmeyeyim" düşüncesiyle temkinli yaklaşarak yay etrafında ve 18 içinde tehlike oluşturmazsa, stoperler tek başına Rodallega'yı rahatlıkla eriteceklerdir.

Doğukan Uçan
06.04.2017, 11:53
bu maç halen daha aklımda tam yendik derken orta saha da biri topu kaybetmisti sanırım golü yemiştik

https://www.youtube.com/watch?v=QPfcXzn_7so

Furkan Tütüncü
06.04.2017, 11:56
Rüyamda onazinin ceza sahası dışından attığı gol ile 1-0 öne geçiyorduk.

Gümüshaneli61
06.04.2017, 12:25
Rüyamda onazinin ceza sahası dışından attığı gol ile 1-0 öne geçiyorduk.

Öyle bir golü ancak Aytac atar. Yani Aytac'i ilk 11'de görebiliriz.

blues
06.04.2017, 12:25
Besiktas ve trabzonspor oyun kurgulari benzer olan iki takim. onlar daha oturmus bir takim. bizim galatasaray karsisinda yaptigimiz onde baski kurma strajesini onlar bir adimd aha ileri götürerek öne basip üc kisiyle alan daraltarak önce rakibin topu kenarlara tasimasini sagliyorlar ve orada da bogucu bir baskiyla topa sahip oluyorlar. oguzhan ve atiba ve bunlari ücleyen diger besiktasli. sayet bu kurgu tutarsa rakibi boguyorlar. buna karsi bizim de defansif blogumuz topu cevirebiliyor. simdi duricanin da takima dönmesiyle defansfi anlamda daha rahat olacagiz. ancak belirtmeden gecemeyecegim nokta durcinnin sakatliktan sonraki form durumu. rize macinda gördük ki defans biraz sallandi ancak perrieranin dönüsüyle defansif kalite de artacaktir. ayrica yazici da oynayacak ve bu da ofansif ortasahamizin bir kademe daha kaliteli olmasina sebep olacak.

onazi ve okay en fazla yipranacak oyuncularimiz olacaklar. galatasaraya karsi önde kurdugumuz baskinin en önemli aygi damdoy oynamiyor ve roda bu oyun sabolununda kendisine nasil bir yer bulacak bunu merak ediyorum.s ayet o da damdoy gibi baski kurmamizda etken bir rol oynayabilirse isler istedigimiz gibi gidebilir. ancak unutulmamasi gereken sey besiktas takiminin her anlamda galatasaraydan bir kac gömlek üstün oldugu gercegi.

kaldi ki takim su anda iskelet kurma asamasinda. bütün bu oynadigimiz maclar gelecek sezon icin bir hazirlik niteliginde. büyük beklenti icinde olmaksizin maclara bakmaliyiz. gelecek yil bu takima zaten takviyeler yapilacaktir.ve tüm hazirliklar da bu yönde olmali. temennim yönetimin bu maclari iyi anliz ederek simdiden olusturacagi transferpolitikasi ve o politikaya uygun calismalar. biz taraftarlar ise su anda sadece takimi desteklemek zorundayiz. bu bir sürec ve besiktas maci da bu sürecin bir ayagi.

Samet Yildirim
06.04.2017, 12:32
Takimimiz baski yaparak baslaycaktir...Dogru olanida budur...Bjk da en kilit oyuncu Atiba, ona yapilcak baski ile oyun kurmalarini engellemeliyiz eger bunu basarabilirsek cok avantajli oluruz cünkü Talisca pas oyununda ort saha oyununda olmayan bir oyuncu dolasiyla bütün yük Oguzhan a kalir onuda yapacagimiz baski ile ezebiliriz rahatlikla.

Ermanusta
06.04.2017, 13:01
Takimimiz baski yaparak baslaycaktir...Dogru olanida budur...Bjk da en kilit oyuncu Atiba, ona yapilcak baski ile oyun kurmalarini engellemeliyiz eger bunu basarabilirsek cok avantajli oluruz cünkü Talisca pas oyununda ort saha oyununda olmayan bir oyuncu dolasiyla bütün yük Oguzhan a kalir onuda yapacagimiz baski ile ezebiliriz rahatlikla.

Şenol hoca zaten topu Trabzonspora bırakır ,Orta sahayı defansif anlamda sıkı tutarsa top sendeyse nereye baskı yapacaksın ,Bilakis Bjk bize baskı yapıp kontraya cıkmaya calısırlar
eger oynarsa bizim Aboubakara önlem almamız lazım stoperlerle arkası donuk posizyonlarda hareketli,şayet Cenk oynarsa kaybolup gider

Seyirci baskısı bir yere kadar,adamlar deplasmanda büyük takımlara karşı oynamaya alışkın,Trabzonsporda büyük olduguna göre Ersun hocanın daha defansif kontra yemeyecek bir kadroyla cıkması lazım

Tedbirli,sabırlı ve sakin olalım,yenelim.
1-0 olsun bizim olsun

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2017, 13:07
Sanki bu maçı 2-1 ya da 1-0 alacağımızı hissediyorum.
Q7 rahat gezinmemeli, Talisca'ya frikik şansı verilmemeli

GencTurk6161
06.04.2017, 13:51
bu maç ölçü olmamalı ancak kaybedeceğimizi düşünüyorum.
tek farklı skorla kaybederiz.

sakosako
06.04.2017, 14:02
öncelikle macın berebare biteceğini düşünüyorum. bjknin bize sahamızda baskı kurma ihtimali çok düşük akıllı oynayıp buldukları topları babel vs q7 üzerinden değerlendirmeye calısacaklardır. enerjisi çok yüksek bi takımımız var koşan mücadele eden bjkye oranla daha genc daha dinamik bi takımız ersun hoca bundan faydalanacaktır. defansımız bjkden iyi hucum olarak onlar da bizden daha iyi. bizim bi şekilde gol bulacagımızı düşünüyorum şahsen, bjk onurun duran toplarda ve cepheden gelen toplardaki zaafiyetini değerlendirmeye calısacaktır taliscadan çekiniyorum ekstra dikkat etmek lazım beklenmedik şeyler yapabilen bi adam. bjkye karşı çok geriye yaslanmadan normal oyunumuzu oynama yoluna gitmeliyiz, sıkışan oyunda kontrataktan vurmak iyi bir opsiyon olabilir ama genel olarak bu oyun planı temelinde olmamamız gerektiğini düşünüyorum. atibaya yapacağımız şok presler sonuc verirse bjkye sıkıntı veririz. bjk bizden sonra lyonla oynayacak bu hafta basaksehirin puan kaybetmesi kafalarını rahatlattı bi nebze, bizim gecen haftaki maçta kafamızın bjk macında olması sebebiyle tam anlamıyla focuslanamayıp kötü oynamamızın bir benzerini bjknin de yaşaması muhtemel. ligin en iyi oynayan iki takımı, favori biziz. iyi bi mac olacagı kesin, taraftara çok büyük iş düşüyor son düdüğe kadar sevdamıza destek olmamız lazım, durum ne olursa olsun. bu maç bizim için çok önemli bir eşik, şu ana kadarki en zor macımız, gelişimimizi farketme adına önemli bi parametre. acıkcası kafa kafaya bi maç bekliyorum. tahminim daha önce de dediğim gibi 1-1 umarım hakem hatalarına maruz kalmayız, ekstrem durumlar yaşanmaz, şans da bizimle olur ve kazanırız. şimdiden zaman geçmemeye başladı dostlar........ :)

:sevinç::sevinç::sevinç:

ÖmürKaradeniz61
06.04.2017, 14:13
Bu maç bence bizim seneye daha fazla fikir sahibi olmamıza yardımcı olacaktır.Kazanırsak seviniriz mutlu oluruz kaybedersek hiçbirşey olmaz.

artvints
06.04.2017, 14:14
ali palabıyık maçın hakemi. bjk şimdi zırlamaya başlar, başka bir hakem olabilirdi, bence çok iyi hakem. özellikle istediğini bulamayan büyükler yüzünden baskı altına alınmaya çalışılıyor. istedikleri kolay faulleri alamayınca, tereddütsüz yedikleri sarı kartlar sinirlerini bozuyor.

sakosako
06.04.2017, 14:14
hakem ali palabıyık

Doğukan Uçan
06.04.2017, 14:19
Hakem skandal

Yiğit Gayretli
06.04.2017, 14:25
Hakem; ligin oyunu en çok durduran, avantaj nedir bilmeyen, en korkak, en yeteneksiz hakemi. İşimiz çok zor.

61trabzonomer
06.04.2017, 14:26
bu nedir arkadaş bu kadar önemli maça hakeme baa

artvints
06.04.2017, 14:28
ali palabıyık oyunu iyi bilen, gördüğünü çalan, kart kullanmaktan korkmayan en önemlisi faul uydurmayan ligin en iyi hakemi.

Samet Yildirim
06.04.2017, 14:29
Şenol hoca zaten topu Trabzonspora bırakır ,Orta sahayı defansif anlamda sıkı tutarsa top sendeyse nereye baskı yapacaksın ,Bilakis Bjk bize baskı yapıp kontraya cıkmaya calısırlar
eger oynarsa bizim Aboubakara önlem almamız lazım stoperlerle arkası donuk posizyonlarda hareketli,şayet Cenk oynarsa kaybolup gider

Seyirci baskısı bir yere kadar,adamlar deplasmanda büyük takımlara karşı oynamaya alışkın,Trabzonsporda büyük olduguna göre Ersun hocanın daha defansif kontra yemeyecek bir kadroyla cıkması lazım

Tedbirli,sabırlı ve sakin olalım,yenelim.
1-0 olsun bizim olsun
Bize birakirsa daha iyi. Yorulmadan topa sahip oluruz ve Aboubakar, q7, Babel, Talisca ve Oguzhan mecburen kosacaklar...Bu avantaj olur.

bjk deplasmanda hep zorlandi...Napoli yendi ama 10 Pozisyon kaciran Napoli ve hatli gol yiyen Reina. Kiew de dagildi. Benfica da frikik ile 1 puan aldilar, Oly. macinda deplasmanda Kaleci topu cikarmaya calisti bjk li aldi ve yendiler ki buda normal Oly. hali ortada.

Konyada, Antalyada, Karabük de, fb de, hatta gs da bruma ya carpip gol oldu...Evindeki antep, rize, kayseri hatta Gencler. macina falan bakin zar zor aldilar pozisyon bulmakta cok sikinti yasadilar...

Bizi ilk macta nasil yendiler ? Berbat bir takimimiz oldugu halde özellikle 2.yari da oynadigimiz oyun ile kaybetmeyebilirdik simdi o Trabzonspor yok ve üstüne üstün Medical Park Arena miz var...

1-0 olsun bizim olsun..

ilelebeTS
06.04.2017, 14:30
Hakem kötünün iyisi. Ortadan yönetsin, hak yemesin yeter. 35-40 bin taraftar varken biraz da zor yer zaten.

outlaws61
06.04.2017, 14:36
Rüyamda ilk 5 dakikada Mas'ın pas hatası ile Aboubakar gol atıyordu geri düşüyoduk. Sonra Alanzinho ve Colman etkili oynuyodu baya bi etkili oynuyoduk bakalım dediğim gibi olmaz inşallah:) Bu arada abim Bursadan yola çıkıyor bu gece ilk defa Trabzonda maç izlemek nasip olacak darısı başımıza diyelim. Tüm maça giden taraftarımıza kazasiz belasiz yolculuk diliyorum. Allah utandırmasın bizleri.

Ermanusta
06.04.2017, 14:37
BJK-FB macında Tosici;V.Persie kafa atma olayı nedeniyle kırmızıyla atmıştı
Van Persi show nedeniyle onuda atmadığı için çok eleştirilmişti.

Umarım diyeti bizim üzerimizden ödemeye kalkmaz.

Bu durumda oyunun en streslisi Orta hakem olacak
1ci yardımcı hakem Mehmet Cem Satman ve Kerem Ersoy un cok medyatik hatasını hatırlayamadım

Gürkan Asma
Hakem kötünün iyisi. Ortadan yönetsin, hak yemesin yeter. 35-40 bin taraftar varken biraz da zor yer zaten.
Hakem o işlerin "profesyoneli" olursa istediğin kadar taraftar olsun farketmez :)

HOPA'LI TS'Lİ
Cumartesi akşamı 1 puan kötü sonuç değil
Antalya maçı da çok önemli

Hakan
06.04.2017, 14:41
Hakemden şikayet eden taraftara bak.Mete Kalkavan tekrar Beşiktaş maçı alırken bir sorun yoktu.

Quaresma'nın klasik tekmelerinden birine çıkacak olası kırmızıya yine utanmadan ağlayacak yüzsüzler.

artvints
06.04.2017, 14:42
Hakemden şikayet eden taraftara bak.Mete Kalkavan tekrar Beşiktaş maçı alırken bir sorun yoktu.

Quaresma'nın klasik tekmelerinden birine çıkacak olası kırmızıya yine utanmadan ağlayacak yüzsüzler.
edepsiz, şerefsizler :)

ilelebeTS
06.04.2017, 14:47
Hakem o işlerin "profesyoneli" olursa istediğin kadar taraftar olsun farketmez :)

Orası öyle tabi. Cüneyt Çakır olacağına Palabıyık'ı tercih ederim. O tam dediğin gibi iyi profesyoneldir :D

Gürkan Asma
06.04.2017, 14:48
Orası öyle tabi. Cüneyt Çakır olacağına Palabıyık'ı tercih ederim. O tam dediğin gibi iyi profesyoneldir :D
Hahaha aynen öyle :) :)

İlker Yazıcıoğlu
06.04.2017, 14:59
Boşverin hakemi makemi...

Olanla ölene çare yok.

Bu maçı, çatır çatır seyirci alacak,almalı...

Korkak oynamayacak, kargaların üstlerine gideceğiz, gitmemiz lazım.
Sahada biz, tribünde taraftar nefes aldırmamalı kargalara.

Çok havalı bunlar, indirme vakti geldi...

Özellikle Şenol hoca ve şu Araklı'lı bir densiz yöneticileri var ya, bu ikisini sevindirmemek için yenmemiz lazım...

Gürkan Asma
06.04.2017, 15:05

Olanla ölene çare yok.

Özellikle Şenol hoca ve şu Araklı'lı bir densiz yöneticileri var ya, bu ikisini sevindirmemek için yenmemiz lazım...
Aynen öyle. [emoji123] O araklılıya bende sinir oluyorum acayip.

İlker Yazıcıoğlu
06.04.2017, 15:07
Aynen öyle. [emoji123] O araklılıya bende sinir oluyorum acayip.

Alacak cevabını Gürkan.

Bu arada Araklı'lı arkadaşlar yanlış anlamasın,adamın ismini hala hatırlamadığım için o şekilde belirttim.
Bir şey ima etmedim,aman ha...

Erkan SÜNGER
06.04.2017, 15:07
Olay çıkar bu maç. Bu hakemin maça atanması resmen skandal. Bu nedir abi başkasının diyetini bize ödetecekler.

tamuğ yamtar
06.04.2017, 15:12
Olay çıkar bu maç. Bu hakemin maça atanması resmen skandal. Bu nedir abi başkasının diyetini bize ödetecekler.

Bjk'liler de baya bastiriyor...

Hakemi etkileme faaliyetleri baslamis coktan...

Ki bence de kotu hakem ki zaten Turkiye'de iyi hakem yok...

Hayirlisi bakalim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

artvints
06.04.2017, 15:21
bjk'yi hakem konusunda ciddiye almamak gerek. bu konuda çok illet bir camia. biz kaç tane bjk maçına bülent yıldırım, mete kalkavan ile çıktık, öncesinde bu tip tepkiler vermedik.

bu sene en zor maçlar ali palabıyık'a verildi. en ufak hatalara bile mercek tutuldu. bu algıyla yıpratıldı. zaten bu hakemden en çok şikayet eden iki takım gs ve bjk olduğunu görünce olayı anlamak gerekiyor. en az 5 hafta fazladan oynayan quaresma ve top oynamayı unutmuş bir gs söz konusu.

özellikle bjk'lileri görünce hakemlerle falan uğraşmanın ne kadar kötü göründüğünü anlıyorum. yeteneksiz ve kötü niyetli hakemler belli ama önce top oynayacaksın. top oynadığımızdan beri pek hakemle işimiz olmadı.

ilelebeTS
06.04.2017, 15:35
Bir hakem iyi olmayabilir, önemli olan niyetinin iyi olmasıdır. Türkiye'de hakeme her pozisyonda itiraz ediliyor. En son Rize maçında bile mesela pozisyonun faulle alakası yokken tribünler haa hoo diye ayağa kalkıyor. bjk-gb maçına bakıyorsun sahaya girip hakemi dövecek neredeyse yedek kulübesindekiler. Tamam itiraz edin ama el insaf olana da olmayana da itiraz olmaz.

yüregimts
06.04.2017, 15:43
Kargalar lyon macını bence daha cok düsünüyolar özellikle oyuncular...

Özellikle taraftar son dk kadar destek vermeli ben yenilecegimizi düsünmüyorum..

amasya0561
06.04.2017, 15:51
Kargalar lyon macını bence daha cok düsünüyolar özellikle oyuncular...

Özellikle taraftar son dk kadar destek vermeli ben yenilecegimizi düsünmüyorum..
Bence hiç öyle degil. akyazıda ilk gölü atmak ilk yenilgiyi vermek için lyon maçı kadar önemsiyorlardır.
ama yapamayacaklar o başka.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2017, 15:54

Olanla ölene çare yok.

Babası koyu Trabzonspor'lu olan Ahmet Nur ÇEBİ'yi puansız gönderelim.
Seyircimiz alacak bu maçı

İlker Yazıcıoğlu
06.04.2017, 15:55
Babası koyu Trabzonspor'lu olan Ahmet Nur ÇEBİ'yi puansız gönderelim.
Seyircimiz alacak bu maçı

İnşallah abi...

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2017, 16:04
Bir hakem iyi olmayabilir, önemli olan niyetinin iyi olmasıdır. Türkiye'de hakeme her pozisyonda itiraz ediliyor. En son Rize maçında bile mesela pozisyonun faulle alakası yokken tribünler haa hoo diye ayağa kalkıyor. bjk-gb maçına bakıyorsun sahaya girip hakemi dövecek neredeyse yedek kulübesindekiler. Tamam itiraz edin ama el insaf olana da olmayana da itiraz olmaz.

Aynı fikirleri paylaşmak istiyorum sizinle
Türkiye'de gerek Süper Lig gerekse PTT liginde izlediğim maçların neredeyse tamamında tribünler faul olmayan pozisyonda bile ooo çekip homurdanıyor.
Bu tip kişilerde kazanma hırsından yani kaybetmeme endişesinden dolayı duygular aklın ve mantığın önüne geçiyor
Futbolcular için de iki sözüm var. Bariz faul yapıyorsun 2 elin havada, ahlaklı olun be kardeşim, Atatürk'ün sporcular için söylediği o değerli sözü unutmayın.

artvints
06.04.2017, 16:08
..................onur
..pereira...uğur...durica....mas
..............okay....onazi
....olcay.......yazıcı........castillo
................rodallega

2-0 öne geçtikten sonra

..................onur
........uğur....medjani...durica
..pereira....okay...onazi/yusuf....mas
......olcay.....rodallega.....castillo/bero

Arda'
06.04.2017, 16:13
Rüyamda ilk golü Aboubakar atıyodu 3-0 yenildik

Oruç
06.04.2017, 16:21
Rüyamda ilk golü Aboubakar atıyodu 3-0 yenildik

Bu rüya değil kabus.

srmnlii
06.04.2017, 16:29
Benim de içime doğan 2-0 alacaz maçı. Pek skor yazan biri değilim ama içime doğdu sanki :)

Cagdas Topal
06.04.2017, 16:30
654 bilet kalmış an itibariyle VIP tribünlerde

Furkan Özdem
06.04.2017, 16:33
Takım %100'üne ulaşmamamış olsa da artık bir "takım". Geriden gelip maç kazandık, deplasman sıkıntımızı aştık, sahamız artık rakip takımlar için deplasman hissini gerçek anlamda veriyor vs vs. Tüm bunların yanında kritik bir maçta şampiyonluğa oynayan hava yakalamış rakip yendik mi bu takım oldu demektir. Gsyi saymıyorum çünkü kendileri de şampiyon olamayacaklarını biliyor, motive de değiller. Hayırlısı.

HOPA'LI TS'Lİ
06.04.2017, 16:39
Ne diyor Olcay;

Coşkulu ve olgun oynayan takım haline geldik. Ancak çok iyi oynamıyoruz.
Takımdaşlık adına bu kadarı bile iyi bir gelişme Olcay'ım, inşallah 50. yılda oyun da gelişecek

artvints
06.04.2017, 16:56
15 bin tl ceza gelmiş yine, bu taraftarın uyarılması lazım artık, her maç ceza ödeniyor. federasyon da işin suyunu çıkardı, çözüme yönelik birşey yok, para topluyorlar sadece. hani nerede passolig uygulamaları, bireysel cezalar?

Oruç
06.04.2017, 17:01
Hakem; ligin oyunu en çok durduran, avantaj nedir bilmeyen, en korkak, en yeteneksiz hakemi. İşimiz çok zor.

Bu konuda Hüseyin Göçek'i tek geçerim.

Yiğit Gayretli
06.04.2017, 17:05
Bu konuda Hüseyin Göçek'i tek geçerim.

Ali Palabıyık'ı görünce mideme kramplar giriyor...

Hakan
06.04.2017, 17:10
Fabri'nin durumu belirsizmiş,inşallah kendini Neuer sanan Tolga oynar.

Yektaa
06.04.2017, 17:20
ali palabıyık tam bir operasyon hakemi . sırf şampiyonluk yarışı kızışsın diye bizim lehimize yanlış karar verebilir bana biraz öyle geliyor..

Ermanusta
06.04.2017, 17:22
Hakemden dolayı galibiyet umudum zayıfladı,Van persie nin Tosiçe tekmesi nin ve tombalasının diyetini bize ödettirecek.
maçtan sonra defalarca seyretmiştir,cüzdanının altındaki vicdanı sızlamıştır.
Istanbul a şirin gözükmesi ,tekrar güvenini kazanması gerekiyor
Talimat açık : Bjk yi kolla kendini affettir.
bizde burada Vicdan ,hak hukuklu hakem yönetimini tartışıyoruz
Geçelim...

artvints
06.04.2017, 17:33
Hakemden dolayı galibiyet umudum zayıfladı,Van persie nin Tosiçe tekmesi nin ve tombalasının diyetini bize ödettirecek.
maçtan sonra defalarca seyretmiştir,cüzdanının altındaki vicdanı sızlamıştır.
Istanbul a şirin gözükmesi ,tekrar güvenini kazanması gerekiyor
Talimat açık : Bjk yi kolla kendini affettir.
bizde burada Vicdan ,hak hukuklu hakem yönetimini tartışıyoruz
Geçelim...
tamam da sen yakın çekimde görüyorsun, pozisyon topsuz alanda oluyor, hakem de sarı kartla giderken tosic rakibe kafa atmaya çalışıyor. maçı izledim ben. en az v.perise kadar oyunu geren, her pozisyonda kart isteyen hakemin yanına giden oğuzhan vardı. hakem iyi niyetli yönetmeye çalışırken futbolcular provakatör çıktı, iyi niyet su istimal edildi.

herkes oyununa bakarsa hakem zorlanmaz. bjk'liler rakipleri çirkin oynamakla tenkit ediyor ama her kararda, en ufak faulde hakemin üstüne çullanıyorlar, ortamı geriyorlar. gençlerbirliği maçı da aynı oldu. rakip 15 faul yapmış diye kızıyorlar kendileri de 13 faul yapmış.

Soner Albayrak
06.04.2017, 17:33
''Beşiktaş, Ali Palabıyık ile çıktığı 9 maçın 3'ünü kazanabildi, bu maçlarda Beşiktaş'a 2 kırmızı kart çıktı.''

Doğukan Uçan
06.04.2017, 17:34
Ali Palabıyık bu sezon 3 maçımızı yönetti ve hiç galibiyet alamadık.

Gaziantep 1-0 Trabzonspor
Trabzonspor 0-0 Akhisar
Trabzonspor 0-3 FB

Emre İskender
06.04.2017, 17:36
Hakem açıklanınca maça olan iştahım daha da kabardı...

Hem yenilmezlik devam edecek hem de hakemi de yeneceğiz...

Güzel günler yakın mermileri yakın :)

ilelebeTS
06.04.2017, 17:39
''Beşiktaş, Ali Palabıyık ile çıktığı 9 maçın 3'ünü kazanabildi, bu maçlarda Beşiktaş'a 2 kırmızı kart çıktı.''

Ali Palabıyık bu sezon 3 maçımızı yönetti ve hiç galibiyet alamadık.

Gaziantep 1-0 Trabzonspor
Trabzonspor 0-0 Akhisar
Trabzonspor 0-3 FB

O 3 maçın 2sini de 10 kişi tamamladık. 9 maçta 2 kırmızı karta ağlayan varsa, 3 maçta 2 kırmızı görenin ölmesi lazım.

Bu maçta akıllı olacaksın. İstatistiğin gösterdiği gibi hakem cart diye yapıştırıyor kartı.

Fatih Çelik
06.04.2017, 17:51
Fabri'nin durumu belirsizmiş,inşallah kendini Neuer sanan Tolga oynar.

Bi de top çıkarıp acı bir ifade takinsa yüzüne çok hoşuma gidiyor :D