PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ofspor'a Neden Sahip Çıkmıyoruz?

TSLIEMRE
26.03.2017, 21:50
Arkadaşlar Ofspor Ligte kalmak için mücadele ediyor bugünde önemli bir maçı kendi evinde kaybetti ilgi diğer maçlar aksine vardı ama neden bu takıma sahip çıkılmıyor? daha çok destek verilmiyor? daha 5 hafta var.
İşin Kötü yanı Ofspor face sayfasını resmen amedsporlular basmış.Bir kaçtanede memleketine Of yazan kişiler İnşallah Amedspor Şampiyon olur filan yazıyor sürekli 2-3 gündürde aynı yorumlar kimdir buranın yöneticileri?

Galibiyeti Pkkya Armağan edip, İstiklal Marşımızı ıslıklayanların nasıl Şampiyon olmasını ister bir Oflu?

Sayfa ofspor sayfasımı amed sayfasımı belli değil..

Biraz destek sayfaya ve takıma..bu kadar sahipsiz olmamalı bu takım..

Bu Ofspor resmi sayfası : https://www.facebook.com/Ofsporpage/

Geçen sene Bursaspor maçından sonra attıkları twiti internetten arayarak görebilirsiniz Propaganda amaçlı olmasın diye paylaşımımı kaldırdım siz internetten bulabilirsiniz..Galibiyeti Teröristleri armağan ediyorlardı..

Anıl C
26.03.2017, 22:15
Hocam o.cocugu, her yerde o.cocugu. Onlar ciksa dahi o ligte asla tutunamaz. Ama üzücü olan teröristlere verilen destek malesef Ofspor'a verilmiyor demek. Facebook sayfasi bile baksana ilgisizlikten oyuncak olmus. Ligteki konumuna baktim. Durum vahim. Onca Of'lu durumu iyi olan insan varken ortada birakilmis. Demek ki hersey menfaat olmus.
Umarim lige tutunur..

TSLIEMRE
26.03.2017, 22:22
Hocam o.cocugu, her yerde o.cocugu. Onlar ciksa dahi o ligte asla tutunamaz. Ama üzücü olan teröristlere verilen destek malesef Ofspor'a verilmiyor demek. Facebook sayfasi bile baksana ilgisizlikten oyuncak olmus. Ligteki konumuna baktim. Durum vahim. Onca Of'lu durumu iyi olan insan varken ortada birakilmis. Demek ki hersey menfaat olmus.
Umarim lige tutunur..

Valla admine mesaj attım admin oralı bile olmuyor.Benim merak ettiğim Oflu biri nasıl bunların Şampiyon olmasını ister..bir tane Memleketine oflu yazmış biri yorum yapmış Amedspor İnşallah Şampiyon olur diye.Aklım ermiyor ve bu yorumlarda maalesef silinmiyor zaten o yorumları beğenen kişilerinde amedsporlu olduğunu görebilirsiniz.Sayfada ofsporlu bile cok az onlarda yorum yazmamış.Maçlara gelirsek doğru düzgün taraftar gitmiyor bir bugünkü maçta iyi bir kitle vardı ondada ilk yarıda yenilen golle yenildi.Amedspor ikinci yarı top oynamadı zaten kalecileri bir çok pozisyonda iyidi ama bu kadar sahipsiz kalması üzüyor insanı.Sonucta Trabzonun her takımına sahip çıkmalıyız.

Doğukan Uçan
26.03.2017, 22:28
2011 yılında galatasarayı 2-0 yendigimiz maçta gs tribününde bir adam trabzonspora küfür ediyordu ofluyum diyerek. bu arsinde felan gs yi tutanlar var. istanbul takımı tutan trabzonlular haindir. bunlara su veren de haindir.

M. Fatih ALEMDAR
29.03.2017, 21:53
Ofsporu ve Of u sevmem ben mesela.
Nedeni, Of lu kardeslerimizin bir cogunda, nerelisin sorusuna verdikleri "Of luyum " cevabidir.

Belki benim bu sevmemem nekadar gereksizse, bu arkadaslarin bu sekilde cevaplari da bin kat daha gereksizdir.

Temel kimlik Trabzon ve Trabzonspor olmali. Bu nedenle, Of lu kardeslerimizin bu triplerini yillardir kiniyorum.

ÖmürKaradeniz61
29.03.2017, 22:02
Ofu boşver sen 1461 nerede diye sorarlar adama sen eğer Ofspora niye destek vermiyoruz dersen bende Beşikdüzü derim başkası Arsin der.

CaptanBarbosa
29.03.2017, 22:08
Ben Of'luyum her sorana da Ofluyum diyorum. Trabzonluyum da diyorum bu Ofun kendini Trabzondan üstün tutması falan değil ki buna takılmamak gerek bu kadar. Takıma sahip çıkma konuna gelince o kadar oflu zengin var evet birileri bişey yapabilir mesela ihtimal vermesem de ali ağaoğlu silkelense üstünden düşen paralarla takım kurtulur. Taraftar konusuna gelince ofspor pek umursanmıyor herkes trabzonspora odaklanmış durumda ve ayrıca ofta genel olarak geçim kaynağı çay. Çay sezonu olmadığında ofta kimse kalmıyor ki sadece yazları dolup taşıyor orası. Ben de sadece yazları çayımız var diye gidiyorum. O yorum meselesine gelince gerçek bi oflu değildir o yalandır muhtemelen algı yaratmak için yapmışlardır.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
29.03.2017, 22:10
Trabzonspor varken ne Ofspor'u desteklerim, ne 1461'i.

Hiçbirini kendime yakın hissetmiyorum, sırf Trabzon'da bulunuyorlar diye de destekleyemem. Hatta keşke hiç olmasalar.

Tek gerçek Trabzonspor.

Tolunay Abdioğlu
30.03.2017, 14:35
Ofspor nedir? Trabzonspor varken ben neden Ofspor'u destekleyeyim? Ben Sürmene'liyim mesela banane Sürmenespor'dan. :)

Soner Albayrak
30.03.2017, 14:43
Ben de Ofluyum ama ilçe takımlarından da çok haz etmem. Şehir takımları daha çok bütünleştirir insanları.

İşin özü gereksiz geliyor bana bu kadar uğraş. İlçe takımları süper lige çıksa bile kalıcı olamıyor çok fazla.

Cagdas Topal
30.03.2017, 15:57
Zamanında Akçaabat Sebat lige çıktıgında bile desteklemek kanıma dokunuyordu akçaabatlı olmama rağmen Trabzonspor varsa başka takım desteklenmez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tayfun Aydın
30.03.2017, 18:32
2011 yılında galatasarayı 2-0 yendigimiz maçta gs tribününde bir adam trabzonspora küfür ediyordu ofluyum diyerek. bu arsinde felan gs yi tutanlar var. istanbul takımı tutan trabzonlular haindir. bunlara su veren de haindir.

arsin i nereden çıkardın kardeş:) ben de sürmeneli biliyorum gayse li. Var aramızda ne yazık ki bu tipler.

Doğukan Ş.
30.03.2017, 21:19
Ofluyum ama günahım kadar sevmem.Çokta önemli değil.

7can61
31.03.2017, 09:36
Ofluyum, Trabzonluyum, ama artık hiç umurumda değil memleket meselesi. Sanırım bunları aştım. Trabzonsporu bu kadar sevmem ise bir alışkanlıktan ileri gelmekte diye düşünüyorum.
Trabzon neyse urfa da öyle benim için hatta berlin hatta new york.

a f s
31.03.2017, 10:00
Önce rengini değiştirsin. Trabzon'da Trabzonspor dışında hiçbir takım bordomavi olmasın.

bahadır2561
31.03.2017, 10:36
Başlığın kapanması gerek zira bize ne Ofspordan bilmemne spordan aslolan Trabzonspor'dur

Yiğit Gayretli
31.03.2017, 10:50
Akçaabat Sebat'a neden sahip çıkmadıysak o yüzden...

Ozan Yılmaz
31.03.2017, 10:53
Aslolan soru şudur: Biz Trabzonspor'a yeterince sahip çıkabiliyor muyuz ki?

Önce Trabzonsporumuza hak ettiği desteği verelim, ilçelere geçersek çok daha dağılırız.

Odak noktamız, önceliğimiz, yükseltmemiz gereken değerimiz "Trabzonspor"dur.

Başlık diğer ilçe takımları için de teker teker açılma sinyali verdiği için, acilen kapatılmalı bence de.

Yiğit Gayretli
31.03.2017, 11:09
Konu, kısır tartışmalardan öte gidemediği ve somut çözüm önerileri getirilemediği için ​kapatılmıştır.