PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hazırlık Maçı l Trabzonspor - Samsunspor l 26.03.2017 - 16.00

selcuk
24.03.2017, 13:38
Trabzonspor – Samsunspor maçı ne zaman?Trabzonspor’un, Samsunspor ile oynayacağı hazırlık maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?
http://www.arena61.com/wp-content/themes/A4Haber/timthumb.php?src=http://www.arena61.com/wp-content/uploads/2017/03/trabzonspor-samsunspor.png&w=614&h=380&zc=1

Spor Toto Süper Lig’in 25. haftasında kendi sahasında Galatasaray’ı 2-0 mağlup ederek milli takım arasına moralli giren Trabzonspor, bu aradaki boşluğu değerlendirmek adına Samsunspor ile hazırlık maçı oynayacak.

Teknik Direktör Ersun Yanal’ın isteğiyle hareket geçen Başkan Muharrem Usta’nın, Samsunspor ile temasa geçerek bu maçın oynanması için teklifte bulundu ve olumlu yanıt aldı.

Trabzonspor – Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Trabzonspor ile Samsunspor arasında oynanacak olan hazırlık maçı 26 Mart Pazar günü saat 16.00’da Medical Park Arena’da oynanacak. Bu mücadelenin yayın hakkını henüz herhangi bir TV kanalı almış değil.

atomantcum
24.03.2017, 13:39
Tarih yanlış yazılmış, 26.03 olacak.

Harvelli61
24.03.2017, 15:29
Yayın olur inşallah.

Takımımız Samsunspor ile hazırlık maçı yapacak
Takımımız milli maçlar nedeniyle lige verilen arada 26 Mart Pazar günü Samsunspor ile hazırlık maçı oynayacak.
Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Arena’da oynanacak ve saat 16.00’da başlayacak olan müsabakayı taraftarlarımız Doğu tribününden ücretsiz izleyebilecek.

Hakan
24.03.2017, 15:41
Yusuf Erdoğan yıldızlaşır.

Onur Erçetin
24.03.2017, 15:41
Abdülkadir Ömür bu maçta 90 dk oynasın ayrıca altyapıda yıldızını parlatan oyunculardan oynayabilecek durumda olanlarının oynaması taraftarıyım.

cewat
24.03.2017, 15:55
Abduş milli takımda ama çok merak ettiğim kaleci Yavuz oynayacak mecburen. Bir iki tanede ekstra genç oynarsa çok güzel olur. Lig maçından daha çok heyecanlanıyorum gençleri izlediğim zaman..

Edit: U21 golcümüz Sergen'i doğru dürüst hiç izleyemedim. Çok fazla gol attı alt yapılarda. Umarım oynatır onuda hoca..

artvints
24.03.2017, 15:58
Abdülkadir Ömür bu maçta 90 dk oynasın ayrıca altyapıda yıldızını parlatan oyunculardan oynayabilecek durumda olanlarının oynaması taraftarıyım.

abdülkadir dönecek mi milli takımdan? izleyecek oyuncu yok ki, yusuf, bero, uğurcan da milli takımda. u21'de kendini gösteren bir oyuncu varsa oynasın tabi ama daha çok zeki, rodallega, medjani, akbaş, yusuf gibi oyuncular için alınmış hazırlık maçı. sakatlık, ceza derken eksik geçireceğimiz maçlar olacak.

castillo61
24.03.2017, 16:04
5-6 tane atalım
2-3 tane de oyuncu sakatlayalım
ligten düşerseler
bizi suçlasınlar

Hakan
24.03.2017, 16:10
Yavuz'u sene başı gönderdik.Esteban 90 dakika oynamazsa Arda Akbulut süre alabilir.

Abduş milli takımda ama çok merak ettiğim kaleci Yavuz oynayacak mecburen. Bir iki tanede ekstra genç oynarsa çok güzel olur. Lig maçından daha çok heyecanlanıyorum gençleri izlediğim zaman..

Edit: U21 golcümüz Sergen'i doğru dürüst hiç izleyemedim. Çok fazla gol attı alt yapılarda. Umarım oynatır onuda hoca..

Onur Erçetin
24.03.2017, 16:18
abdülkadir dönecek mi milli takımdan? izleyecek oyuncu yok ki, yusuf, bero, uğurcan da milli takımda. u21'de kendini gösteren bir oyuncu varsa oynasın tabi ama daha çok zeki, rodallega, medjani, akbaş, yusuf gibi oyuncular için alınmış hazırlık maçı. sakatlık, ceza derken eksik geçireceğimiz maçlar olacak.

Bir an için milli takım durumunu unutmuşum özellikle Abdülkadirin son durumunu görebilmek açısından bu maçta oynamasını çok isterdim yine altyapıda başarılı bir performans gösteren Sefa Akgün de ayrıca izlemek istediğim bir oyuncuydu.

cewat
24.03.2017, 16:18
Yavuz'u sene başı gönderdik.Esteban 90 dakika oynamazsa Arda Akbulut süre alabilir.

Esteban milli takımda şuan.

Ayrıca Yavuz geri döndü oynama garantisi alamayınca diye biliyorum. Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama sanırım takımla çalışıyordu en son.
selcuk var mı bilgin Yavuz ile ilgili? Merak ettim, çok fazla da takip edemedim bir kaç aydır..

Anıl C
24.03.2017, 16:20
E bi zahmet resmi Youtube hesabi yayinlasin artik bu maci

Ozan Yılmaz
24.03.2017, 16:23
Takımımız milli maçlar nedeniyle lige verilen arada 26 Mart Pazar günü Samsunspor ile hazırlık maçı oynayacak.

Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Arena’da oynanacak ve saat 16.00’da başlayacak olan müsabakayı taraftarlarımız Doğu tribününden ücretsiz izleyebilecek.

https://pbs.twimg.com/media/C7ru5BWWsAEw_x_.jpg:orig

Hakan
24.03.2017, 16:29
Esteban milli takımda şuan.

Ayrıca Yavuz geri döndü oynama garantisi alamayınca diye biliyorum. Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama sanırım takımla çalışıyordu en son.
selcuk var mı bilgin Yavuz ile ilgili? Merak ettim, çok fazla da takip edemedim bir kaç aydır..

Esteban çağrılmadı.Geri dönen Yavuz değil Furkan Taş.O da hâlâ sakat sanırım.

cewat
24.03.2017, 16:33
Esteban çağrılmadı.Geri dönen Yavuz değil Furkan Taş.O da hâlâ sakat sanırım.

Pardon Yavuz ile Furkan'ı karıştırdım. Esteban milli takımda yazıyor bütün spor gazeteleri, bende ona istinaden söyledim ama öyle ise 90 dakika Esteban oynayacaktır.

Hakan
24.03.2017, 16:40
Pardon Yavuz ile Furkan'ı karıştırdım. Esteban milli takımda yazıyor bütün spor gazeteleri, bende ona istinaden söyledim ama öyle ise 90 dakika Esteban oynayacaktır.
Kulüp de öyle açıklamış ama resmi açıklamada yerel liglerinden iki kaleci alınıp Esteban alınmamış.Son antrenmanlara da katılmış zaten.

Kendi tercihi de olabilir.

cewat
24.03.2017, 17:07
Kulüp de öyle açıklamış ama resmi açıklamada yerel liglerinden iki kaleci alınıp Esteban alınmamış.Son antrenmanlara da katılmış zaten.

Kendi tercihi de olabilir.

Enteresan olmuş cidden. Nihayetinde benim genç kaleci izleme hayallerim suya düştü :)

Tunç Tosun
24.03.2017, 17:53
günün en iyi haberi valla. Bana kalırsa bir kanal alır yayın hakkını olmadı inşallah youtube falan biryerden verirler de izleriz.

Uğur KÜÇÜK
24.03.2017, 22:05
Samsunlu oyuncular alacaklari ödenmediği gerekçesiyle maca yarin karayoluyla gelmemek istemisler.
Basin sözcüleri aciklama yapmis 3 nisandaki lig maclarina kadar alacaklarini ödeyeceğiz diye.
Kıssadan hisse Mac iptal edilmiş.
Başlık kilitlenebilir.
Kaynak yerel haber siteleri.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Özkan
24.03.2017, 22:06
Maç iptal arkadaşlar.

yorumsuz6117
24.03.2017, 22:18
Başka bi maç ayarlanmalı boş geçilmemeli 2 hafta..

artvints
24.03.2017, 22:38
Rize'yi cagiralim daha iyi bir hazirlik maci olamaz heralde :)

Akın Akyüz
24.03.2017, 22:38
Samsunlu oyuncular alacaklari ödenmediği gerekçesiyle maca yarin karayoluyla gelmemek istemisler.
Basin sözcüleri aciklama yapmis 3 nisandaki lig maclarina kadar alacaklarini ödeyeceğiz diye.
Kıssadan hisse Mac iptal edilmiş.
Başlık kilitlenebilir.
Kaynak yerel haber siteleri.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aljazeera'de geçmiş haberi

http://www.aljazeera.com.tr/haber/samsunsporda-maas-krizi

Mehmet Cihan Kocaman
24.03.2017, 22:54
Giresun'la oynayalım. Daha sağlam bi maç olur.

Soner Albayrak
24.03.2017, 23:33
Gümüşhane ile oynayalım hem rövanşı almış oluruz.

selcuk
25.03.2017, 00:39
Enteresan olmuş cidden. Nihayetinde benim genç kaleci izleme hayallerim suya düştü :)

tosuncugu onlarda daha istemiyorlar görünüse göre

cewat
25.03.2017, 08:37
tosuncugu onlarda daha istemiyorlar görünüse göre

Umarım sözleşme yenilenmez bu adamla. Yedek olarak bile yeterli olduğunu düşünmüyorum ve maaşı da düşük sayılmaz. Uğurcan artık 2. kaleci olarak şans bulmalı yavaş yavaş..

selcuk
25.03.2017, 10:00
Umarım sözleşme yenilenmez bu adamla. Yedek olarak bile yeterli olduğunu düşünmüyorum ve maaşı da düşük sayılmaz. Uğurcan artık 2. kaleci olarak şans bulmalı yavaş yavaş..

kesinlikle

Engin Erol
26.03.2017, 16:04
Yayın yok herhalde.

Berke6198
26.03.2017, 16:14
Maç iptal edildi. Geçen gün Twitter hesabından da duyurulmuştu zaten :)