PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sayitoğlu'ndan Şok Açıklamalar...

demokles
20.12.2006, 19:21
Şer odakları varsa Gereğini yapsın..!

As Başkan Haşim Sayitoğlu “Eşim bile tehdit ediliyor”dedi. Emniyete suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı. Ziya Doğan’a üstü kapalı istifa et mesajı verdi..

Şer odakları sözüne cevap
Trabzonspor As Başkanı Haşim Sayitoğlu, mali genel kurul sonrası ilk kez bu denli sert ve adrese teslim açıklamalar yaptı. TRT Trabzon Radyosunda Futbol Sevdası adlı programa katılan Sayitoğlu Ziya Doğan’ın şer odakları var dediği açıklamasını şöyle yorumladı..”Ziya Doğan şer odakları olarak nitelendirdiği bir yerde çalışmamalı. Bunun için yol ve yöntem bellidir.Gereğini yapmalıdır.

Proğram yapımcısı İhsan Öksüz’ün “Ya yapmazsa” sorusunu Sayitoğlu ise “Buna cevap vermeyeyim ”şeklinde yorum getirdi…

Tehdit ediliyorum

Radyo programında konuşan Sayitoğlunun bir başka açıklaması da Trabzonspor’da yöneticilerin başarısız saha sonuçları nedeni ile ne denli sıkınti içerisinde olduğunu kanıtlar nitelikte. Sayitoğlu eşi ve kendisine gelen tehdit telefon ve mektuplar yüzünden emniyet müdürlüğüne başvurduğunu resmen seslendirdi. TRT’nin radyosunda bunu seslendiren Sayitoğlu Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay olayla ilgili soruşturmayı yürüttüğünü da belirtti.. Sayitoğlu "Küfürlü ve hakaretli telefonların sayısında artış var. Hem şahsım hem de eşim bu durumdan rahatsız olduğumuz gibi tedirgin olduk. Bu yüzden emniyete suç duyurusunda bulundum" şeklinde konuştu…

haber61.net

Buyrun beyler buradan YAKIN....ZİYA DOĞAN ile arası iyi olmayan hatta dargın olan bir as başkan ve ölüm tehditleri alıyor...

fteotdgs
20.12.2006, 19:24
Hadi bu forumu tenezzul edip okumuyorlar diyelim, Ziya Dogan'a bundan daha acik nasil mesaj verilir bilmiyorum?
Sayitoglu'na ve esine gelen tehdit telefonlarinin faili kim(ler) ise de umarim bir an once ortaya cikar.

tamuğ yamtar
20.12.2006, 19:26
Trabzon - TRABZON (A.A) - 20.12.2006 - Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, bordo-mavili takımın ligin ilk yarısındaki yedi haftalık döneminde tehditler aldığını söyledi.
Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, ilk yarıdaki başarısız dönemde, telefon açılarak ya da mesaj yollanarak kendisinin ve ailesinin tehdit edildiğini bildirdi.

Konuyu emniyet yetkililerine ilettiğini belirten Sayitoğlu, son 15 gündür ise herhangi bir tehditle karşılaşmadığını kaydetti.

Sayitoğlu, transfer çalışmalarının sürdüğünü ve yapılacak yönetim kurulu toplantısında Teknik Direktör Ziya Doğan'ın raporunun ele alınacağını belirterek, ''Kadromuzda 6 yabancı oyucu var. Başka takımlarda kiralık olarak oynayan 3 oyuncumuzla da sözleşmemiz sürüyor. Bu durumda yabancı transferi zor gözüküyor'' diye konuştu.

Brezilya'nın Internacional takımında forma giyen Fabiano Eller'i Trabzon'a çağırdıklarını ifade eden Sayitoğlu, bu futbolcunun kampa katılacağını sözlerine ekledi.

Ben de tam bu haberi yazacaktım, sen yazmışsın.

Hem çok şey, hem de hiçbirşey demek mümkün bu haber için.

Ben son sözü söyleyeyim. Allah yardımcımız olsun.

demokles
20.12.2006, 19:26
SAYİTOĞLU resmen defolsun gitsin diyor artık ne diyeyim ziya hocaya biraz gururu varsa...GİDER.

Enes Berfin
20.12.2006, 19:33
Dogrudur inanirim.

demokles
20.12.2006, 20:00
takımda sorun yoktur diyenler sayitoğluna bir baksınlar ARKADAŞLAR trabzonsporumuz dağılmış parçalanmış gibi orada duruyor ve biz sadece izliyoruz...

yağız61
20.12.2006, 20:04
peki haşim beyin kendisinin orada bir dakika bile durmasına nedemeli.BU ADAM DEĞİLMİYDİ TRANSFERLER KONUSUNDA KONUŞAN .ALICAZ DEYİP ALMAYAN.ONUN İÇİN DEFOLACAK BİRİLERİ VARSA BU TEK BİR KİŞİ OLMAMALI.

frango
20.12.2006, 20:04
takımda sorun yok deyen arkadaşlar sadece kendini kandırıyor takımda sorun var hatta hat safhada ama dışarıya yansıtılmamaya çalışılıyor
sayitoğlunun açıklamaları zaten çoğu şeyi anlatıyo bakalım nereye kadar gidecek ama ilk kötü sonuçtan sonra ziyanın ipini çekecekler yada kendileri istifa edecek bunu anlamamak mümkün deyil
hadi hayırlısı daha neler neler duyacaz........

demokles
20.12.2006, 20:06
Bildiğim tek şey var hatta bundan adım gibi eminim o da SAYİTOĞLU nun trabzonspor yönetimine girmeden işlerinin çok kötü olduğu ve yönetime girdikten sonra işlerinin çok çok iyi olduğu

örnek. en son aldığı seat bayiliği... yürü be sayit kim tutar seni..

Emorfo
20.12.2006, 20:07
Bu olayın Zİya Doğan'la ne alakası var. Haşim Sayitoğlu Trabzon'da bilinen birisi takımın aldığı kötü sonuçlardan dolayı (şu lafı hiç sevmesemde) Trabzon kanadının başı çekiyor. Bu nedenle adamın şirketinin yeri belli numraları belli cep nosunu bilen biliyor zaten. Trabzon küçük bir yer yeri yurdu da belli. Bizim gazlı taraftarımız mağlubiyetlerin acısını Haşim'den çıkarmak istemiştir. Yönetim içerisinde Trabzon'da bilinen öne çıkan tek isim kendisi ve bunun da bu tip kötü durumları var..

Komplo teorisi kuracak olursak, Hacıosmanoğlu tehdit ettiriyordu :)

Gürkan
20.12.2006, 20:07
;) inanman böyle şeyler olduguna.kesin bir takım çıkarları var.takımı ve camiayı yaralıyo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emorfo
20.12.2006, 20:18
Ha ayrıca haber61.net sitesi yalan haber yapıyor. Haşim Sayitoğlu yukardaki ifadeleri kesinlikle kullanmadı. Ziya Doğan takımının başındadır transferlerde verdiği rapora göre yapılacak dedi. Ziya Doğan'ı hedef alan bir açıklaması yok. haber61.net doğmadan gözümden düşdün. Bizans medyasına boşuna kızmamak lazım.

demokles
20.12.2006, 20:20
Ha ayrıca haber61.net sitesi yalan haber yapıyor. Haşim Sayitoğlu yukardaki ifadeleri kesinlikle kullanmadı. Ziya Doğan takımının başındadır transferlerde verdiği rapora göre yapılacak dedi. Ziya Doğan'ı hedef alan bir açıklaması yok. haber61.net doğmadan gözümden düşdün. Bizans medyasına boşuna kızmamak lazım.

iyide bunları TRT TRABZON radyosunda bir proğramda canlı olarak katılarak yapmış o kadarda yalan haber olmaz yani...

Emorfo
20.12.2006, 20:25
Programa felan katılmıştır da o açıklamaları yapmamıştır. O şekilde yapmamıştır. Bunlar açıklamalarını evire çevire bu hale getirmişlerdir. Aynı haber bir çok ajansa düşdü böyle bir açıklama yok.

AYYILDIZ
20.12.2006, 20:25
ziya doğan gitti diyelim kim gelick?Gelen adamda bir sürü bahaneyle gelicek.

demokles
20.12.2006, 20:28
şimdi bu site öyle andik dandik bir site olsa belediye başkanından tutunda parti başkanlarına kadar kişiler özel röportaj vermezler galiba ama yinede habercilik bu nerede balık orada kalabalık:rolleyes:

kuzey_lee
20.12.2006, 20:29
Bildiğim tek şey var hatta bundan adım gibi eminim o da SAYİTOĞLU nun trabzonspor yönetimine girmeden işlerinin çok kötü olduğu ve yönetime girdikten sonra işlerinin çok çok iyi olduğu

örnek. en son aldığı seat bayiliği... yürü be sayit kim tutar seni..

bildiğin şeyi yanlış biliyorsun desem..
sayitoğlu seat bayiliğini trabzonspordan önce aldı desem

sbay
20.12.2006, 20:31
artik yonetim icinde sorun oldugu resmi bir dille dogrulandi

Hüseyin Çümen
20.12.2006, 20:32
ateş olmayan yerden duman çıkmaz ziya doğan ın istenmedii bariz belli bence gitsin yeter artık sinirler bozuluyor artık kim gelecek sorusunun cevabı da baya zor aslında

Harun
20.12.2006, 20:33
Fatih'ten sonra ,Sayitoğlu çıktı.Sıradaki kim acaba onu merak ediyorum.

İleli
20.12.2006, 20:33
haber dogru diyelim..
takimin hali ortada isterseniz size tehdit yerine cicek yollasinlar sayin sayitoglu nedersiz?
tmm esi olayi dogruysa kesin karsiyim ama hasim sayitogluna tehdit geldiyse bise demem iyi bile yapmis hic utanma yok sizde!!!

demokles
20.12.2006, 20:35
bildiğin şeyi yanlış biliyorsun desem..
sayitoğlu seat bayiliğini trabzonspordan önce aldı desem

şimdi bende sana bilmediğin bir şey var desem...

sayitoğlu seatın bayisiydi (trabzonspor yönetimine girmeden önce) ancak işleri kötü gittiği için seatı MAHMUT AKSU ya sattı daha sonra trabzonspor yönetimine girdiği dönemden sonra işleri iyi gidince seat bayiliğini geri aldı yani olay biraz karışık....

Emorfo
20.12.2006, 20:40
HooP bazı arkadaşlarımız zokayı yuttu bile :)
Haşim Sayitoğlu'na tehdit geldiği doğrudur da haberde geçen Ziya Doğan ile alakalı kısım doğru değildir. Aksine Sayitoğlu Ziya Doğan'ın yönetim arkasındadır devre arasında da transferler verdiği rapora göre yapılacaktır dedi.
Bu sitede bu şekilde sassasyonel haber yapmaya çalışıyor. Aynı sitede Yavuz Saltık'ın açıklamaları var. Ülker anlaşmasını kendilerine maal etmişler. Trabzon Fikir Kulübü 10.000 mail atmış :) Birincisi böyle bir eylem olmadan Ülker yetkilisi sponsorluk anlaşmalarının Galatasaray ve Trabzonspor ile devam edeceğini zaten açıklamıştı. İkincisi ise Trabzon Fikir Kulübü'nün 10.000 mail atacak bir kapasitesi yok. Bizim milletin huyudur hemen herşeyden nemalanmanın derdindeler. Ulan desene bordomavi.net başta olmak üzere sanal alemdeki Trabzonspor siteleri ile beraber yaptık desene... Kısaca haber61.net'in zaten yönetim karşıtı bir yayın politikası var, az çok kimlerin sitesi olduğunu tahmin edebiliyorum. Bu haberler gayet normal yani.

kuzey_lee
20.12.2006, 21:07
şimdi bende sana bilmediğin bir şey var desem...

sayitoğlu seatın bayisiydi (trabzonspor yönetimine girmeden önce) ancak işleri kötü gittiği için seatı MAHMUT AKSU ya sattı daha sonra trabzonspor yönetimine girdiği dönemden sonra işleri iyi gidince seat bayiliğini geri aldı yani olay biraz karışık....

bir otomobili satın alırken sattığı kişiye kaçıncı sırada dikkat edersiniz?

Cem Yavuz
20.12.2006, 21:15
haberin doğru olup olmadığı konusunda fikir sahibi değilim ama bildiğim tek bisey var o da 40 YILLIK KOCA TRABZONSPOR BU ADAMLARIN ELİNDE UFALANIP GİDİYOR...YAZIKTIR BEYLER..GÜNAHTIR...BU GÜN BİZ İSTANBULLARDA BASIMIZ DİK GEZEBİLİYOSAK,İNADINA TRABZONSPOR DİYEBİLİYORSAK,DİGERLERİNDEN FARKLIYIZ DİYE BELİRTEBİLİYORSAK BİZE BUNLARI YAPTIRAN HEPİMİZİN TRABZONSPOR UDUR..

YAPMAYIN BEYLER...ZATEN YETERİ KADAR DÜŞMANIMIZ VAR...BARİ İÇTEN YIKILMAYALIM...
ARTIK ORTAMI GERMENİN NE FAYDASI VAR..
AÇIK BİR SEKİLDE ORTADA BU SEHRİN NE ALBAYRAK A NE SAYİTOĞLUNA NEDE ZİYA DOĞAN A GÜVENİ KALMADI...ALENEN ORTADA BU GERÇEK...

NEDEN BU ISRAR..BECEREMEDİK ARKADAS BİZ BU İŞİ DEYİP BIRAKSANIZ NE OLUR..YANİ EN AZINDAN SAYGINLIĞINIZI KAYBETMEZSİNİZ...

ASLINDA SİZİN KAYBETMENİZ BEN HİÇ UMRUMDA DEĞİL AMA NE YAZIK Kİ BENİM CANIM KADAR SEVDİĞİM TAKIMIM VE MEMLEKETİMDE SİZLE KAYBEDİYOR..

BEN ONA YANIYORUM...

cabri
20.12.2006, 21:38
Biz masaya yumruğunu vuran başkan derken bazıları iyi soğan kırsın dediğimizi sanıyor. Bunlar hep otorite zaafiyetinin sonuçları.

Bahtiyar
20.12.2006, 22:07
bastır sayitoğlu tek umudum sen kaldın.

Salih61
20.12.2006, 22:12
gerçekden ziya doganda gurur varsa bir dakika durmaz artık

Erman
20.12.2006, 22:16
Yönetim kurulumuzdan açıklama

Yönetim kurulumuzun bu akşam Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde gerçekleştirdiği toplantı sona erdi.
http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Toplantının ardından bir açıklama yapan Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, profesyonel futbol takımımızın ligin ilk yarısında Turkcell Süper Lig, FORTIS Türkiye Kupası ve UEFA Kupası’nda oynadığı tüm müsabakaların geniş çaplı değerlendirmesinin yapıldığını belirterek şunları söyledi: “Yönetim Kurulumuz Teknik Direktörümüz Ziya Doğan’ın da katıldığı toplantıda geniş çaplı bir değerlendirme yapmıştır. Buna göre kurulumuz oybirliğiyle profesyonel futbol takımının sorumluluğunu Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu’na vermiş ve Antalya kampına kadar yeni bir yapılanmanın hayata geçirilmesini kararlaştırmıştır.

Yine yönetim kurulumuzun görüşlerine başvurduğu Teknik Direktörümüz Ziya Doğan önderliğindeki profesyonel takımımızın Tabzonspor’un ismine yakışır bir şekilde sezonu tamamlayacağına olan inancı tamdır. Kamuoyuna duyurulur."

Salih61
20.12.2006, 22:18
Bunun Anlamı Ziya ile devam edilecek herhalde

EmrahYalçınalp
20.12.2006, 22:20
Devlet dairesi gibi olduk. İş olsun diye yapılmış, yapanın dahi inanmadığı açıklamalar...

Gürkan
20.12.2006, 22:21
bunu anlamı yattı balık ya gider

Salih61
20.12.2006, 22:21
eger takım haşim sayitogluna bırakıldıysa büyük ihtimalle ziyayı yollar tabi inş.

Özgür Öztürk
20.12.2006, 22:22
eger takım haşim sayitogluna bırakıldıysa büyük ihtimalle ziyayı yollar tabi inş.

Aşağıda ki kararı niye alsınlar o zaman ?

Yine yönetim kurulumuzun görüşlerine başvurduğu Teknik Direktörümüz Ziya Doğan önderliğindeki profesyonel takımımızın Tabzonspor’un ismine yakışır bir şekilde sezonu tamamlayacağına olan inancı tamdır. Kamuoyuna duyurulur."

Salih61
20.12.2006, 22:25
Aşağıda ki kararı niye alsınlar o zaman ?

Genelde hep öyle derler lazaroni içinde aynısı denmişti birgün sonra gönderdiler bakalım inş. böyle birşey olur

Özgür Öztürk
20.12.2006, 22:27
Bekleyip göreceğiz o zaman. Ama beklemekten bıktık artık.

Salih61
20.12.2006, 22:28
beklemek zorundayız başka yapacak şeyimiz yok umut fakirin ekmegidir bakalım ziya efendi bu sefer neler yumurtlayacak :(

Ömer SEVİNÇ
20.12.2006, 22:40
Üff. Ne zaman laf değil de icraat göreceğiz merak ediyorum. Sayın Sayitoğlu tehdit alıyorum diye ağlayacağınıza transfer yapın. Kamp başlıyor farkında mısınız?
Adam gibi yönetim yapsanız zaten o tehditler gelmez.
p.s Tehditlerin kabul edilebilir olduğunu düşünmüyorum tabii ki...

6Şafak Aydın1
20.12.2006, 22:40
Bekleyip göreceğiz o zaman. Ama beklemekten bıktık artık.

Ama beklemekten bikti(m) artik desen ?? Isyana yönelik bi tavrin var senin... gecenlerdede ayni konudan tartismistik...kisisel bir sorunumda yok seninle yanlis anlamiyasin...

Birseyler yapsinlar (!) da kurtulalim fikirinide desteklemiyorum. Her Ferde sorumluluk düser. Dogru olan nedir veya nelerdir tartisiriz ...

Genellemekle bir sorunumuz var milletce ... Herkes kendi burnunundaki sümükleri silseydi durumlar degisik olurdu kanaatindeyim... Hep baskalarindan bekliyoruz...Ferdlerin bireysel büyük ugraslari yetmiyor yetemezde...

Asbaskanimiz cikip Ben tehdit ediliyorum diyorsa hernedense bizden böyle seyleri sadece tartisabiliyorsak sabaha kadar tartisiriz önemli degil ....

Olumlu seyler yapmaliyiz...... Eski günlerimize geri dönecegiz ama biktim artik demekle olamaz... Sorunlar varsa büyük ufak önemli önemsiz demeden cözmeliyiz...

Enes Berfin
20.12.2006, 22:45
Bunun Anlamı Ziya ile devam edilecek herhalde

Herhalde Devam edilecek, yoksa gönderilmesinimi bekliyordun?

Özgür Öztürk
20.12.2006, 22:46
Ama beklemekten bikti(m) artik desen ?? Isyana yönelik bi tavrin var senin... gecenlerdede ayni konudan tartismistik...kisisel bir sorunumda yok seninle yanlis anlamiyasin...

Birseyler yapsinlar (!) da kurtulalim fikirinide desteklemiyorum. Her Ferde sorumluluk düser. Dogru olan nedir veya nelerdir tartisiriz ...

Genellemekle bir sorunumuz var milletce ... Herkes kendi burnunundaki sümükleri silseydi durumlar degisik olurdu kanaatindeyim... Hep baskalarindan bekliyoruz...Ferdlerin bireysel büyük ugraslari yetmiyor yetemezde...

Asbaskanimiz cikip Ben tehdit ediliyorum diyorsa hernedense bizden böyle seyleri sadece tartisabiliyorsak sabaha kadar tartisiriz önemli degil ....

Olumlu seyler yapmaliyiz...... Eski günlerimize geri dönecegiz ama biktim artik demekle olamaz... Sorunlar varsa büyük ufak önemli önemsiz demeden cözmeliyiz...

Yaaahu kardeşim sende taktın bana. Evet isyan ediyorummmmm..
İsyanım sadece zamana değil bu insanları yıllardır kandıranlara....
İsyanım insanların yüzüne baka baka yalan söyleyenlere....
İsyanım Kötü yönetime....
İsyanım oluşan bu ranta...

23 yıldır bekleyen bir insanda sabırmı kalır bee....

Su bile o kadar sabırlı iken düştüğü noktayı taş bile olsa zamanla aşındırıyor...Sen benden sabır bekliyorsun. Neyin sabrını bekliyorsun ?

Bahtiyar
20.12.2006, 22:50
Herhalde Devam edilecek, yoksa gönderilmesinimi bekliyordun?

iki de bi zırt pırt ziyayı savunma ne diyorum" şampiyonda yapsa umrumda değil bu saatten sonra trabzonda işi yok diyorum" trabzonda kalırsa sen ve bi kaç arkadaşınıza lazım olan malzemeyi burdan göndeririz.

poetricus
20.12.2006, 22:51
Devlet dairesi gibi olduk. İş olsun diye yapılmış, yapanın dahi inanmadığı açıklamalar...

Hocam, "Benden çok yaşayacaksın." derler ya! Tam öyle oldu.
Bu arada eğer bu açıklamaları yaptıysa H. Sayitoğlu kadro dışı bırakılmayacak mı?

6Şafak Aydın1
20.12.2006, 22:51
ben sana takmadim kisisel bir sorunumda yok seninle.... hicte degil...

hala sabredebilenlerde cok... rahatladiysan bir nefes alda dogrudürüst bir düsünelim....

Berk Akçay
20.12.2006, 22:55
ilk ÖNCE SAYİTOGLU VE YANINDAKİLER GİTSİN ben ZİYADA hiç bir şuç bulmuyorum TERBİYESİZLER KENDİLERİ YÖNETİMİN GİTMESİ gerek

Taner Gündoğdu
20.12.2006, 22:56
tehtit telefonları alması değil şuana kadar hala nasıl bu taraftar sabretti ona şaşırmak lazım... diğer konuya gelincede bir yönetici çıkıp basına teknik direktör gerekeni yapmalı,gereken belli gibi istifayı işaret etmez edemez. yani her durumda bir "karaktersizlik" var. eğer dememişse ve bu site bunu yazmışsa "karaktersiz"lerdir. yok eğer bunu söylediyse hocadan önce bu yöneticinin klübü terk etmesi gerekir. senin amacın Trabzonspora hizmet etmektir,bunu basın önünde yapmamalısın. böyle yapınca noluyor? takım kötü bir pozisyona geliyor ve sende tehtit telefonları alıyorsun!

Enes Berfin
20.12.2006, 22:57
iki de bi zırt pırt ziyayı savunma ne diyorum" şampiyonda yapsa umrumda değil bu saatten sonra trabzonda işi yok diyorum" trabzonda kalırsa sen ve bi kaç arkadaşınıza lazım olan malzemeyi burdan göndeririz.

O bu takimda kalacak gerekirse sampiyonda yapacak yeter be bu takimin basinda senol hoca olsaydi oda 7 haftada 1 puan alsaydi onada böle isyan edecektiniz, bu adam bizi ligin 2. yapmisti kac defa söliyecegim biktim artik ayni seyleri yazmaktan öle zirt pirt teknik direktör degistirmekle olmuyoooooooooooooooooooooooorrr kac kere yaptik bunu olmuyor olmuyor olmuyor, Ziyayla devam karari alindiysa bu karar iyi bi karardir okadar.

Berk Akçay
20.12.2006, 23:01
O bu takimda kalacak gerekirse sampiyonda yapacak yeter be bu takimin basinda senol hoca olsaydi oda 7 haftada 1 puan alsaydi onada böle isyan edecektiniz, bu adam bizi ligin 2. yapmisti kac defa söliyecegim biktim artik ayni seyleri yazmaktan öle zirt pirt teknik direktör degistirmekle olmuyoooooooooooooooooooooooorrr kac kere yaptik bunu olmuyor olmuyor olmuyor, Ziyayla devam karari alindiysa bu karar iyi bi karardir okadar.

SANA sonuna kadar katılıyorum kardeşim hoca degişmeklen olmuyor kardeşim kafanın degişmesi gerek kafanınnn

oda sayitoğlu ve yanındaki albayrak adamı ayıp ayıp bu kadar kötü rezil sonuçtan sonra kalkmış hala TS nin başındalarya ben onalra yanıyorum

Misina
20.12.2006, 23:01
saitoğlu kılıf arıyor

Bahtiyar
20.12.2006, 23:03
eski camlar bardak oldu. terimde gese ye uefa yı kazandırdı ikinci gelişinde tekme tokat kovuldu. en nefret ettiğim de şu ikinci yaptı nakaratının tekrar tekrar söylenmesi. hiçbir bir iddaan kalmamış gerekirse 3 değil 30 teknik direktör değiştir ne olcak. bu ziya eninde sonunda gidecek. 10 maç dahi üst üste kazansa 11. maç yenilse taraftar yine istifaya davet edecek çünkü o eski sempatiyi bulması artık çok zor. ipler tamamen kopmuştur.

emre_erbayts
20.12.2006, 23:04
takımın asbaşkanı istemiyor ziya doğanı - ziya doğan ise pişkin pişkin devam ediyor göreve. bu kadar yüzsüzlük olur. defol git ziya mısın ne karın ağrısıysan. istenmiyorsun trabzonda bu kadar işte. anla bunu. ve adaha fazla yüzsüzlük yapma.

Bahtiyar
20.12.2006, 23:06
ama umut fakirin ekmeğidir biraz bırakalımda ziyacılar sevinsin. kendi yarı sahandan üç kere çıkmadan maç bitiyo ve hala ziya ile devam. ziya ile hangi önemli maçları kazandık geçmişte bide arkadaşlar istatistik çıkarırsa sevinirim.

emre_erbayts
20.12.2006, 23:06
taraftarlarında % 90 istemiyor ziyan doğanı. herif hala orda hocalık yapmaya çalışıyor.

poetricus
20.12.2006, 23:09
Arkadaşlar,
Şu eleştirileri, istifa çağrılarını hakarete vardırmadan yapsak daha iyi olmaz mı?
Taş atmadan protesto etmeyi, saldırmadan tenkit etmeyi, hakaret etmeden eleştirmeyi ne zaman öğreneceğiz?
Bahsi geçen kişiler muteber insanlar olmasalar da insandırlar. Bunu da bizden almadılar. Yaradılışlarından geliyor. O yüzden hem ahlaken hem de kanunen suç sayılan ifadeleri kullanmayalım lütfen!

Bahtiyar
20.12.2006, 23:10
SANA sonuna kadar katılıyorum kardeşim hoca degişmeklen olmuyor kardeşim kafanın degişmesi gerek kafanınnn

oda sayitoğlu ve yanındaki albayrak adamı ayıp ayıp bu kadar kötü rezil sonuçtan sonra kalkmış hala TS nin başındalarya ben onalra yanıyorum

yönetimi ne kadar beğenmesemde sen şimdi haksızlık yaptığının farkında değilmisin albayrak mı kadroyu sahaya sürüyo. td den önce yönetimin gitmesi gibi bi saçmalık olur mu. yönetim gitsin siz capello ziya ile devam edin dimi? oh ne ala

Enes Berfin
20.12.2006, 23:10
ama umut fakirin ekmeğidir biraz bırakalımda ziyacılar sevinsin. kendi yarı sahandan üç kere çıkmadan maç bitiyo ve hala ziya ile devam. ziya ile hangi önemli maçları kazandık geçmişte bide arkadaşlar istatistik çıkarırsa sevinirim.

Vaybe Ziya bu takimi sampiyon yapacak ve sen hala defolmasini isteyeceksin, o gün bi gelsin bakalim ozaman ayni seyleri söleyleyebilecekmisin, Ben demiyorumki ziya hoca 4-5 sene takimda kalsin, ama bu senelik icin sart kessinlikle kalmasi lazim sezon sonunda kadar basarili veya basarili degil ona göre adam gönderilir, ama tabiki ziyadan önce yönetim gitse daha iyi olur.

Enes Berfin
20.12.2006, 23:11
taraftarlarında % 90 istemiyor ziyan doğanı. herif hala orda hocalık yapmaya çalışıyor.

Hayal Kurma.

Bahtiyar
20.12.2006, 23:13
neyse arkadaşlar her ne kadar burada yazılanları okuyup sinirlensemde cevap yazmayacağım yoksa ceza alcam.

emre_erbayts
20.12.2006, 23:14
trabzonlu yazarlardan biri olan NİHAT GENÇ abimiz bu takım hocasız çıksın maçlara şuan ki durumundan daha iyi olurdu dedi. şu ziyan doğan denen zat hala trabzonda. acayip zoruma gidiyor bu durum.

6Şafak Aydın1
20.12.2006, 23:14
HooP bazı arkadaşlarımız zokayı yuttu bile :)
Haşim Sayitoğlu'na tehdit geldiği doğrudur da haberde geçen Ziya Doğan ile alakalı kısım doğru değildir. Aksine Sayitoğlu Ziya Doğan'ın yönetim arkasındadır devre arasında da transferler verdiği rapora göre yapılacaktır dedi.
Bu sitede bu şekilde sassasyonel haber yapmaya çalışıyor. Aynı sitede Yavuz Saltık'ın açıklamaları var. Ülker anlaşmasını kendilerine maal etmişler. Trabzon Fikir Kulübü 10.000 mail atmış :) Birincisi böyle bir eylem olmadan Ülker yetkilisi sponsorluk anlaşmalarının Galatasaray ve Trabzonspor ile devam edeceğini zaten açıklamıştı. İkincisi ise Trabzon Fikir Kulübü'nün 10.000 mail atacak bir kapasitesi yok. Bizim milletin huyudur hemen herşeyden nemalanmanın derdindeler. Ulan desene bordomavi.net başta olmak üzere sanal alemdeki Trabzonspor siteleri ile beraber yaptık desene... Kısaca haber61.net'in zaten yönetim karşıtı bir yayın politikası var, az çok kimlerin sitesi olduğunu tahmin edebiliyorum. Bu haberler gayet normal yani.

olay böyleyse durum anlasilmistir ancak...

dikkat cekmek istedigim bir nokta var. Mevcut yönetimle devam ediyoruz, ayni Hocaylada devam ediyoruz alinan kararlar böyle .... Mali kuruldaki tavir da mevcut yönetime son uyari olarak degerlendirildi . Baskanimiz da bu durumda kacip gitmem diyor ( yani....) ... Yönetim Hoca Ziya Dogan ile devam diyor ,hatta bas bas bagriyor.... bir yönetim olarak A Takimi hocasinin isteklerini ve genel olarak isine karisirsan bu nasil faydali olur...

Eger hocayla devam diyorsan hocain isteklerini yerine getireceksin hangi konuda olursa olsun......

Enes Berfin
20.12.2006, 23:16
Renkdas benim görüslerime karsi cikamassin kötü sözde söleyemessin, ben senin söylediklerine saygi duyuyorum kendimce sacma bulabilirim veya begenmeyebilirim ama ben saygi duyuyorum sende ayni sekilde davransan birbirimizin kalbini kirmayiz, konu kapanmistir.

emre_erbayts
20.12.2006, 23:17
Hayal Kurma.
hayal mi ne hayali? ben gebzede yaşıyorum ve burada oldukça fazla trabzonlu var ve hiçbiri ziyan doğanı istemiyor hatta nefret ediyor. senin durumunda çok ilginç yattarayı nick olarak kulllanacak kadar çok seviyorsun. unutma ki ziyan doğan yattarayı bile yedek bırakacak kadar korkak - cahil- vizyonsuz- önlibero sevdalısı bir teknik traktördü.

WERTHeR
20.12.2006, 23:19
Ben bunlara boşuna komple meczup demiyorum. Ziya Doğan ile nasıl ilişkilendirebiliyorlar bu olayı. Sen her haltı ye. Sezon ortasında ver takımı bir adama. Sonra onunla uğraş. Bu meczup takımı bırakın 40 yıllık efsaneyi basit bir kahvehaneyi bile yönetemez. Alın yabancılarınızı defolup gidin ya . Yeter

Enes Berfin
20.12.2006, 23:20
hayal mi ne hayali? ben gebzede yaşıyorum ve burada oldukça fazla trabzonlu var ve hiçbiri ziyan doğanı istemiyor hatta nefret ediyor. senin durumunda çok ilginç yattarayı nick olarak kulllanacak kadar çok seviyorsun. unutma ki ziyan doğan yattarayı bile yedek bırakacak kadar korkak - cahil- vizyonsuz- önlibero sevdalısı bir teknik traktördü.

Seninlede tartismaya girmem, biktim artik tükendim, salla.

Cafer KILIÇSOY
21.12.2006, 00:02
Yönetim durdu durdu sonunda turnayı gözünden vurdu. İkinci yarıya bambaşka girmemizi sağlayacak transfer HAŞİM SAYİTOĞLU

ahmetansu61
21.12.2006, 00:09
haşim i ikna etmek için futbol klubunun sorumlusu yaptılar. yani ziyaya da diyolarki amirin bu adam. iyi anlaşmaya bak yoksa naş naş. valla haşim sayitoğlu yıllardır futbolun içinde trabzon halkının içinde bi insan. işalla bi sıkıntı olmaz.

Murat Hızal
21.12.2006, 00:13
''Yine yönetim kurulumuzun görüşlerine başvurduğu Teknik Direktörümüz Ziya Doğan önderliğindeki profesyonel takımımızın Tabzonspor’un ismine yakışır bir şekilde sezonu tamamlayacağına olan inancı tamdır. Kamuoyuna duyurulur."

Bu açıklamaya gülünür mü ağlanır mı?

Yani hiç panik yapmayın,küme düşmeyiz demeye getiriyorlar.

Takiyecilerin elinde çocuk oyuncağı oldu kulüp.

Kısaca;''Yandı gülüm keten helva''

Yağız
21.12.2006, 00:26
Komplo teorileri varsayımlar duyumlar, fişteklemeler çekememezlikler siyaset yalan dolan menfaat brezilya dizisini geçti, artık gına geldi ya.İllallah be kardeşim.

Nedir buya? Takım ne halde Taraftar ne halde birileri hala kaynayan kazanın altına odun atma derdinde.

Bu yönetimin gitmesini isteyenlerdenim ama konre oldu gerekli sayı sağlanıp yönetim seçimi yapılmadı hatta ibra bile ikinci sayımla gerçekleşti.

e ozaman daha niye uzatıyoruz. Bu yönetim geçen zamandaki icraatını tekrarlarsa zaten ilk kongrede gider.Her şeyin yeri ve zamanı var artık takımın başarısını beklemekten ve istemekten başka bir şeye odaklanmanın anlamı yok.

salihismet
21.12.2006, 00:33
Trabzonspor taraftarlari t.d kovmakta M.Ali Yilmazi solladi, eger bir yarari olacaksa bende kovalim diyecegim, ama hicbir yararini görmedikki?

sümela61
21.12.2006, 00:44
Trabzonspor'da çok ciddi problemler olduğu artık su götürmez bir gerçek... Gökdeniz ve Fatih'e yapılan saldırı nedense çok çabuk unutuldu... belli ki ölmeleri gerekiyordu, unutulmaması için...

Şenol Hoca'nın "konuşursam..." la başlayan demeci de dün gibi aklımızda...

şimdi yazacaklarım çok önemli!!!

bakın bu kulübün formasını giyen her futbolcu, yönetiminden malzemecisine kadar görev alan her kişi Trabzonspor'ludur ve değerlidir... bakın sadece Trabzonsporlu olmaları bile değerli olmaları için yeterlidir... tıpkı buradaki bütün Trabzonsporlu taraftarlar gibi... zaman zaman aşırı derecede ters de düşsek benim için buradaki herkes Trabzonspor taraftarı olmaları kimliğiyle zaten bir değer taşımaktadırlar... bazılarınla takışırız, bazılarınla sevişiriz... burası çok da önemli değildir... önemli olan Trabzonsporluluk'tur...

bunları neden mi anlattım?... gelmek istediğim nokta; her ne olursa olsun Trabzonspor çatısı altındaki kişilere değer vermemiz gerekliliğidir... kesinlikle benim de beğenmediğim yönetici ve oyuncular var... ama bu onları sahipsiz, desteksiz bırakmamız anlamına gelmemeli... sayın Sayitoğlu'na da sahip çıkmalı, destek olmalıyız... bakın demek istediğim şeyi iyi anlayın arkadaşlar, biz makamlara ünvanlara sahip çıkacağız... bahsi geçen kişi Trabzonspor as başkanı... kimse Trabzonspor'un futbolcusu ya da yöneticilerine tehditler göndermeye cürret edememeli... biz çok ciddi bir şekilde bu olayı protesto ettiğimizi ve her daim kulüp "hizmetli"lerinin arkasında durduğumuzu "elalem"e göstermeliyiz... göstermeliyiz ki, hem bu tehditçi densizler haddini bilsin; hem de bir şeyler yapmaya çalışan "hizmetli"lerimiz korkmadan ilerleyebilsinler...

beni derinden üzen bir noktaya da dikkat çekip, düzeltilmesini istiyorum yetkililerden... bu konunun başlığına dikkat ettim "sayİtoĞlundan..." diye açılmış... açan renkdaşımızın tamamen dikkatsizlikle oradaki "i" harfini büyük yazdığını düşünüyorum, ama beni rahatsız etti... lütfen düzeltelim... sevgilerimle...

salihismet
21.12.2006, 01:05
Galiba bizler karga$a ortamini cok seviyoruz, hergün bir olay icat ediyoruz, bugün kim kovuldu, kim istifa etti, yok bilmem kim defol, böyle taraftarlik olur mu? Ne yönetimin nede hocanin Trabzonspor icin dogru secim olduklarina inanmiyorum, fakat $uanda yapacak fazla bir$eyte yok, mali kongrede gectigine göre beklemekten ba$ka caremiz yok. Hep Istanbul medyasinin verdigi zarardan bahsederiz, fakat kendi verdigimiz zarari hic görmeyiz, sanki zarar vermek hakkimizmi$ gibi.

Mustafa AYDIN
21.12.2006, 10:40
Trabzonspor'da çok ciddi problemler olduğu artık su götürmez bir gerçek... Gökdeniz ve Fatih'e yapılan saldırı nedense çok çabuk unutuldu... belli ki ölmeleri gerekiyordu, unutulmaması için...

Şenol Hoca'nın "konuşursam..." la başlayan demeci de dün gibi aklımızda...

şimdi yazacaklarım çok önemli!!!

bakın bu kulübün formasını giyen her futbolcu, yönetiminden malzemecisine kadar görev alan her kişi Trabzonspor'ludur ve değerlidir... bakın sadece Trabzonsporlu olmaları bile değerli olmaları için yeterlidir... tıpkı buradaki bütün Trabzonsporlu taraftarlar gibi... zaman zaman aşırı derecede ters de düşsek benim için buradaki herkes Trabzonspor taraftarı olmaları kimliğiyle zaten bir değer taşımaktadırlar... bazılarınla takışırız, bazılarınla sevişiriz... burası çok da önemli değildir... önemli olan Trabzonsporluluk'tur...

bunları neden mi anlattım?... gelmek istediğim nokta; her ne olursa olsun Trabzonspor çatısı altındaki kişilere değer vermemiz gerekliliğidir... kesinlikle benim de beğenmediğim yönetici ve oyuncular var... ama bu onları sahipsiz, desteksiz bırakmamız anlamına gelmemeli... sayın Sayitoğlu'na da sahip çıkmalı, destek olmalıyız... bakın demek istediğim şeyi iyi anlayın arkadaşlar, biz makamlara ünvanlara sahip çıkacağız... bahsi geçen kişi Trabzonspor as başkanı... kimse Trabzonspor'un futbolcusu ya da yöneticilerine tehditler göndermeye cürret edememeli... biz çok ciddi bir şekilde bu olayı protesto ettiğimizi ve her daim kulüp "hizmetli"lerinin arkasında durduğumuzu "elalem"e göstermeliyiz... göstermeliyiz ki, hem bu tehditçi densizler haddini bilsin; hem de bir şeyler yapmaya çalışan "hizmetli"lerimiz korkmadan ilerleyebilsinler...

beni derinden üzen bir noktaya da dikkat çekip, düzeltilmesini istiyorum yetkililerden... bu konunun başlığına dikkat ettim "sayİtoĞlundan..." diye açılmış... açan renkdaşımızın tamamen dikkatsizlikle oradaki "i" harfini büyük yazdığını düşünüyorum, ama beni rahatsız etti... lütfen düzeltelim... sevgilerimle...

Mehmet hemşom noktayı koymuş,bize laf söylemek düşmez ama,şunu unutmamamk lazım ortak noktamız TRabzonspor,kişiler üzerinden Takımımızı yıpratmayalım,koltuktaki,yada sahadaki kişileri sevmiyo olabiliriz yalnız temsil ettikleri kurumun Trabzonspor olduğunu unutmayalım.

demokles
21.12.2006, 10:47
Sonuçta bu allahın belası yönetim her yerinden DAĞILIYOR bir tutar yanları yok her hangi bir sportif politikaları yok...yok yok yok kafayı yedirttiler millete...

Burçak
21.12.2006, 11:02

sebebini bildiğim için açıklama yapma gereği duydum Mehmet kardeşim.
başlığı açan kişinin burda bi art niyeti yok yani.

orda kesinlikle başlığı tamamen büyük harflerle açmıştır arkadaş. başlıklar tamamen büyük harflerle açılınca forumda kendiliğinden otomatik olarak düzenleme yapılıyor ve
bazı harfler ( İ Ğ Ş Ç Ü ) kendiliğinden öyle kalıyor.

Salih61
21.12.2006, 12:24
Herhalde Devam edilecek, yoksa gönderilmesinimi bekliyordun?Evet tabi ki gönderilmesini bekliyorum sanırım benim gibi düşünende çok

sümela61
21.12.2006, 15:52
sebebini bildiğim için açıklama yapma gereği duydum Mehmet kardeşim.
başlığı açan kişinin burda bi art niyeti yok yani.

orda kesinlikle başlığı tamamen büyük harflerle açmıştır arkadaş. başlıklar tamamen büyük harflerle açılınca forumda kendiliğinden otomatik olarak düzenleme yapılıyor ve
bazı harfler ( İ Ğ Ş Ç Ü ) kendiliğinden öyle kalıyor.

Burçak'cım zaten ben de art niyet aramamıştım, sadece gözüme battığını ve hoş durmadığını belirtip, düzeltilmesini talep etmiştim...

senin bu açıklamalarından sonra içim iyice rahatladı... ilgin ve bilgilendirmen için teşekkür ederim hemşom...

emre_erbayts
21.12.2006, 23:45
sayın haşim sayitoğlu bakalım ne kadar adamışsın. ziyan doğanı görevden almazsan işte seninle birlikte ne yazık ki trabzonsporumuzun da bittiği an o andır işte. bekliyoruz sayın haşim sayitoğlu. lütfen gereğini yapın. ve insan ziyanı olan ve hala milattan önce ki devirlere ait bir futbol mantalitesi olan ziyan doğanı görevden alınız.. bu sizin bu camiaya olan borcunuzdur.

demokles
22.12.2006, 14:09
SAYİTOĞLU:Trabzon Transferi Takasla Yapacak

22 Aralık 2006 13:56

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, ara transferde takas yoluyla transfer yapacaklarını söyledi.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, ara transferde takas yoluyla transfer yapacaklarını söyledi.

Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün teknik direktör Ziya Doğan ile bir görüşme yaptıklarını, transfer ve kamp programı doğrultusunda gerekli çalışmaları düzenlediklerini belirtti.
Çok fazla oyuncu sirkülasyonu ara transfer döneminde olmayacağını ifade eden Sayitoğlu, ''Takas yöntemiyle transfer yapacağız. Bonservis ücreti ödemeden transfer yapmak istiyoruz'' dedi.
Teknik direktör Ziya Doğan'ın hiçbir oyuncunun bırakılmasını istemediğini kaydeden Sayitoğlu, transfer komitesi oluşturmadıklarını ve eski komitenin görevine devam ettiğini sözlerine ekledi.

haber61.net...

NOT: Daha bir transfer komitesi bile oluşturulmamış yuhh be bu nasıl bir çalışma sistemidir...

Badaloğlu
22.12.2006, 17:31
Demek oluyorki ilk gidecek futbolcu Fatih Akyel...Takasta bu adamı kullanacaklar,Ziya Doğan'a akşamki toplantıdan tam destek çıkmış!

Emorfo
22.12.2006, 17:41
Eski transfer komitesi derken sezon başındaki komite o, teknik direktör transferi nedeniyle Hacıosmanoğlu istifa etmişti. Son yapılan yönetim kurulu toplantısında Hacıosmanoğlu eski görevne dönerken, Sayitoğlu ise Futbol Şube sorumluluğuna getirildi. Bu sayede hocanin gitmesini istediği söylenen Sayitoğlu ile Ziya Doğan birlikte çalışacak, Hacıosmanoğlu da eski görevine dönerek yönetimde birlik ve beraberlik havası verilecek. İnşallah hava ile kalmaz da görevlerinin öneminin bilinci ile çalışırlar.

BOZOHAN
22.12.2006, 21:58
sonuna kadar ziya doğan sonuna kadar albayrak başka caremiz yokkkk. anlayın artık bunu arkadaşlar.

Yağız
22.12.2006, 23:51
"Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, ara transferde takas yoluyla transfer yapacaklarını söyledi."

Asıl şok haber budur.

Hüseyin Çümen
23.12.2006, 00:13
elalem salak ta bizden takas yapacak çok mantıksız çağ dışı

Ömer SEVİNÇ
23.12.2006, 00:16
"Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, ara transferde takas yoluyla transfer yapacaklarını söyledi."

Asıl şok haber budur.

"Bordo-Mavili kulübün deneyimli asbaşkanı Haşim Sayitoğlu ligin 2. yarısında transferde ince eleyip, sık dokuyacaklarını söyledi"

Bence o da değil. Esas şok haber bu....

emre_erbayts
23.12.2006, 01:04
rize yollladı hocasını. denizli yolladı hocasını üstelik denizli bizim üstümüzde. adamlar memnun olmamış yine de ve hocalarını göndermişler. .valla bence asıl şok ziyan doğan denen zat ile devam etmesi oldu.